PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalyaspor 0 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

cellchook
23.02.2009, 01:15
bence besıktas fıkstur ıtıbarıyle suan en az sıvas ve bız kadar sanslı..haftaya kadıkoyde sıvas puan cıkarabılse de besıktasla kendı evınde daha zor mac oynayacaktır..

ıste onemlı olan nokta ANTALYA macı..Antalya macını aldıgımızda KONYA macını kesın alırız dıye dusunuyorumm...

en buyuk rakıp bence ersun hoca..cıft forvet sablonu dogru yoldur.

fatihaltun08
23.02.2009, 01:25
Bu fisKur tam bizim isimiz 27 haftada gorusuruz kardeslerim O ZAMAN LIDER BIZ OLCAZ BAK DIYORUM BU HAFTA EGER FB SIVASI YENERSE YENCEK ZATEN BASKA CARELERI YOK SIVAS CAKILACAK ANKRA GELECEK EVINE ANKARADA SONRA ANKARAGUCUNE KONUK OLACAK BU UC MACINDANDA RAKIBINE PUAN VERECEK DEMEDI DEMEYIN BANA

yatara
23.02.2009, 01:25
cok zor mac bu yaa

ama ben ibb den süpriz bekliyom cuma günü

hasancebi81
23.02.2009, 01:27
ersun hoca şu tayfun ve ısaac inadından vazgeçerse yeneriz bence ve yenmekten başka çaremızde yok

Isaac değilde şu TAYFUN inadından vazgeçmeli, vazgeçmeli, tamam CM de ve FM de Tayfun iyi oyuncu oluyor, hatta çok iyi ama Ersun Hoca gerçek hayatta olmuyor da anladık artık hepimiz bunu. Lütfen artık inat etme Serkanıda takıma küstürme...

yatara
23.02.2009, 01:29
colman yedek olicakmis bu hafta diyo günebkais

memorinho
23.02.2009, 01:30
Isaac değilde şu TAYFUN inadından vazgeçmeli, vazgeçmeli, tamam CM de ve FM de Tayfun iyi oyuncu oluyor, hatta çok iyi ama Ersun Hoca gerçek hayatta olmuyor da anladık artık hepimiz bunu. Lütfen artık inat etme Serkanıda takıma küstürme...
tayfun bu takıma lazım bir topçu.. takımda tutulması gerekir.. ama mümkünse kulübede :)

fatihaltun08
23.02.2009, 01:34
Ben size 3 haftalik olusacak muhtemel sonuclari diyim

22 hafta
--ibb bjk den en az 1 puan alicak
--fener sivasi yenecek
--ts antalyayi yenecek
--konyada gs den en az 1 puan alacak

23 hafta
--gs bursa yi yenecek
--ts konyayi yenecek
--bjk hacettepeyi yenecek
--ankara sivasdan en az 1 puan alacak
--kayseri fb yi yenecek

24 hafta
--ts gs yi yenecek
--fb kocelini yenecek
--ankaragucu sivasi yenecek
--genclerbirligide bjk den en az 1 puan alacak

idda oynayanlar deneyebilirler

sonra gorursunuz sivasa ne oldu diyeceksiniz benden solemesin

Mehmet Sarigül
23.02.2009, 01:35

Yattara'yi küstürme, Serkan'i küstürme, Tayfun'u küstürme, Isaac'i küstürme....bu ne?
Bedavaya mi futbol oynuyorlar bunlar?
Sahaya cikan her futbolcu mücadelesini verecek,...
Merak ediyorum, dün Gökhan'in yerinde o golü Isaac kacirmis olsa idi, Gökhan yanina gidip onu kaldirirmiydi?...
Bazi futbolcular biraz fazla simartilmis bu belli.

yatara
23.02.2009, 01:49
antalya maci cok zor gibi göizikiyo su anda ama alicaz bu maci mecbur ilk defa burda maci alicaz yaziyorum

maci an az iki gol atip alicaz ya 2-1 ya 2-0
yada 3-2

Mehmet Sarigül
23.02.2009, 01:50
colman yedek olicakmis bu hafta diyo günebkais

"Kötü" Colman 56. dakikada oyundan cikti ve Yattara oyuna girdi.

Sonra ne oldu?

Hani bazi renkdaslar diyor ya; Yattara oyundan alindigi zaman sagkanatdan hucüm yiyoruz...denizli'li futbolcu kendi yarisahasindan kosmaya basladiginda, Yattara bu sefer sahada idi (Tayfun da rakip cezasahasinda!)...

Colman ciktikdan sonra daha neler oldu?

Hic birsey...olmadi.

6Şafak Aydın1
23.02.2009, 02:00
Benim hala aklima yatmiyor Sifo`lu Antalya nasil 4 defa üst üste Besiktasa yenilir beraberlik falanda yok. Sonra gidip GSi yeniyorlar. Allah Allah ne kadar izah etsende yatmaz...

futbalski60
23.02.2009, 02:04
"Kötü" Colman 56. dakikada oyundan cikti ve Yattara oyuna girdi.

Sonra ne oldu?

Hani bazi renkdaslar diyor ya; Yattara oyundan alindigi zaman sagkanatdan hucüm yiyoruz...denizli'li futbolcu kendi yarisahasindan kosmaya basladiginda, Yattara bu sefer sahada idi (Tayfun da rakip cezasahasinda!)...

Colman ciktikdan sonra daha neler oldu?

Hic birsey...olmadi.

Colman'a her maç ihtiyacımız var ama formda olan bir Colman'a...

Bu maçta Yattara'nın mutlaka ilk 11'de oynaması gerekir ona çok ihtiyacımız olacak artık motive mi edilir ev mi alınır orasını bilemem ama bu maçta ona çok ihtiyaç var

Alanzinho yedek başlamalı antreman eksiği olduğu belli 90 dakikayı çıkaramaz ayrıca güç açısından yetersiz.

pEjMuRdE_
23.02.2009, 02:07
kendi sahasına kapanıp oyunu çirkinleştirmeyen bir takım antalya. kendi evinde daha da açık oynayacaktır. bizim sıkıntımız zaten 10kişi kapanan takımlara karşı gol bulamamak fakat bu hafta bol gollü maç olacağı kesin. artık puan kaybına tahammülde kalmadı. korkulanın aksine çok zorlanacağımızı düşünmüyorum.

hüseyin oynayacak bir kere nasıl korkayım :D

Gökhan KAN
23.02.2009, 02:09
Bu Antalyayla 3 maç yaptık birini 3-2 aldık...Kupada onlar ciddi oynadı biz hazırlık maçı havasında oynadık yinede golü son dakikada yedik berabere bitti...Hazırlık macındada yenmiştik zaten ama bu sefer nolur bilemem...

Mehmet Sarigül
23.02.2009, 02:15
Colman'a her maç ihtiyacımız var ama formda olan bir Colman'a...

Bu maçta Yattara'nın mutlaka ilk 11'de oynaması gerekir ona çok ihtiyacımız olacak artık motive mi edilir ev mi alınır orasını bilemem ama bu maçta ona çok ihtiyaç var

Alanzinho yedek başlamalı antreman eksiği olduğu belli 90 dakikayı çıkaramaz ayrıca güç açısından yetersiz.

Bir yerde kendi söylediklerini yalanliyorsun;

Formda bir Colman'a ihtiyacimiz varsa, ayni sekilde formda bir Yattara'ya ihtiyacimiz var.

Yattara 21 haftadir sahalarda yok, kaldi 13 hafta...

Selcuk ve Colman'in son macda etkili olmamalarinin en büyük nedeni, Serkan'in oynadigi bölgeyi hic kontrol edememesinden kaynaklaniyordu.

Colman ve Selcuk bizim ortasahanin banko futbolculari.

Alanzinho konusunda sana katiliyorum, ayrica bizim ona solkanatda cok daha ihtiyacimiz var.

futbalski60
23.02.2009, 02:19
Bir yerde kendi söylediklerini yalanliyorsun;

Formda bir Colman'a ihtiyacimiz varsa, ayni sekilde formda bir Yattara'ya ihtiyacimiz var.

Yattara 21 haftadir sahalarda yok, kaldi 13 hafta...

Selcuk ve Colman'in son macda etkili olmamalarinin en büyük nedeni, Serkan'in oynadigi bölgeyi hic kontrol edememesinden kaynaklaniyordu.

Colman ve Selcuk bizim ortasahanin banko futbolculari.

Alanzinho konusunda sana katiliyorum, ayrica bizim ona solkanatda cok daha ihtiyacimiz var.

Yok sen beni yanlış anladın ben Colman ve Yattara olmalı demek istedim ;)

Ama Colman formsuz Antalya maçında iyi oynamalı.

Yattara'ya gelince evet katkısı az ama elimizde başka alternatifimiz yok topu ileriye taşıyacak,pozisyon yaratacak Yattara var Alanzinho daha hazır değil.

Erdal DİLEK
23.02.2009, 02:20
en az 6-7 maclık seriye ihtiyacımız var, bu haftalarda yapabiliriz, şampiyon olmak için seri şart. ..

x_man
23.02.2009, 02:20
hafyata lideriz İnşallah, İnşallah. yazdım buraya aha işte.. .

averaj iyi değilki biz kazansak sivas kaybetse dahi nasıkl olacak bu iş anlamadım

Erdal DİLEK
23.02.2009, 02:23
averaj iyi değilki biz kazansak sivas kaybetse dahi nasıkl olacak bu iş anlamadım
bunu eskişehir macından önce yazmıştım, şimdi anlamışsındır

Mehmet Sarigül
23.02.2009, 02:25
Yok sen beni yanlış anladın ben Colman ve Yattara olmalı demek istedim ;)

Ama Colman formsuz Antalya maçında iyi oynamalı.

Yattara'ya gelince evet katkısı az ama elimizde başka alternatifimiz yok topu ileriye taşıyacak,pozisyon yaratacak Yattara var Alanzinho daha hazır değil.

Pardon,...evet Colman ve Yattara oynamali.

Yattara'ya verilen sans birde Göksu'ya, Baris'a verilse.

Yattara'ya sagkanatda alternatif Alanzinho olmamali, Baris olmali.

Tayfun Aydın
23.02.2009, 02:54
Orta saha da tek bitirici top atan Colman geriye gelip yardım eden Colman Takım sıkıştımı sorumluluk alıp oyunu sakinleştiren gene Colman Nasıl Yattara kötü bile olsa sahaya ilk 11 de çıkması gerekiyorsa Colman da yorulana kadar saha da kalmalı diye düşünüyorum.Bu hafta iyi dinlendik yola devam artık.

olcay_61
23.02.2009, 03:04
oluşan puan durumu nedeniyle antalya açık oynamak zorunda, ersun hoca yine fantezi denemeyip doğru kadroyla çıkarsa ve futbolcularımız biraz istekli olursa kazanırız diyorum.

POYRAZ
23.02.2009, 03:08
oluşan puan durumu nedeniyle antalya açık oynamak zorunda, ersun hoca yine fantezi denemeyip doğru kadroyla çıkarsa ve futbolcularımız biraz istekli olursa kazanırız diyorum.
Haklisin Antalyaspor bu maci kaybederse tehlikeyi hissedecek iyice ama beni korkutan Antalyaspor'un büyük takimlara karsi iyi direnc göstermesi. Olasi bir kazayi daha kesinlikle yasamak istemiyorum, kesinlikle. Insallah Denizlispor macinin kasetini defalarca kez seyredip yapilan hatalardan ders cikartilmistir.

Tayfun Aydın
23.02.2009, 03:17
Poyraz kardeş o direnci eski bjk kaptanı M.Özdilek neden Jimnastik maçlarında göstermedi çok merak ediyorum.Ayrıca Antalya dan Allah aşkına normal şartlarda bu kadar çekinirmiyiz.Herkesi tedirgin eden Denizli maçındaki oyundu ve kötü futbolda bile maçı çevirebilecek net 3 pozisyon bulduk.Sıkmadılar kendilerini bazen olur.Bi baktılar ki ulan bişekilde yeniyoruz bi şekilde lazım olan puanı alıyoruz sıkmaya ne gerek var.Sıkmayınca da sonuç ortada

POYRAZ
23.02.2009, 03:21
Antalya'dan normal sartlarda elbetteki cekinmeyiz ama inisli cikisli bir grafik cizince insan ister istemez korkuyor.
Büyük takimlar demeyelimde, ben Antalyaspor'un bize karsi her zaman iyi direnc gösterdigini hatirliyorum ve bu mactada saglam bir direnis göstereceklerdir diye düsünüyorum. Antalyaspor bu sezon bir Istanbul takimini yenip 1 tanesiyle de berabere mi kalmisti tam hatirlayamiyorum bilen varsa düzeltsin.

Tansu Onur Erdoğan
23.02.2009, 03:26
Ya şu göksuya şans olyaını falan bırakın ya ceyhun dediniz alın bakın denizli macına hoca uygun görse verir şans her oyuncaya

siz burda kafadan yazıyosunuz ersun hoca antreman yapıyı bu adamlarla hayret bişe ya

Tayfun Aydın
23.02.2009, 03:28
:)Cin con la berabere kaldılar ilk yarı 2.yarı da yendiler njk yle 5 maç 0 sıfır puıan.Tabii ki maça asılacaklar normalide bu ama sakin oynayıp biz de baskı yapmalıyız.Hani ufak çocuklar böyle bazen cellenip bağırır çağrırılarda sonra babaları gelir höst derler otururlar aşşa öyle olmalı.

Hüseyin Bağdat
23.02.2009, 09:01
Bu maçı rahat alacağız.(ilk defa bir maçı rahat alacağımızı yazıyorum)

3-0...

Keleşoğlu
23.02.2009, 09:12
mehmet özdilek o direnci bjk ye karşı gösteremedi nedense bu sezon antalya bjk ile 5 mac yaptı 2si lig 3ü kupa 5inde de yenildi 3-2, 1-0, 3-0 , 2-0 , 3-1..

murat köse
23.02.2009, 09:18
Bu maçı rahat alacağız.(ilk defa bir maçı rahat alacağımızı yazıyorum)

3-0...
sana katılmayı çok isterdim ama malesef biz bundan sonra öle rahat maç filan alamayız. yeniliriz demiyorum çnk o kredimizi kullandık.
alırız bu macı ama öle rahat rahjat almayız.
bundan sonraki hermacıda sıkıntı içinde izlicez oynadığımız her takım küme hattında dolanıyor. o yuzden hepsi çok tehlikeli rakipler.
1-0 olsun bizim olsun başka bişi istemem

Napoli
23.02.2009, 09:22
Eyvah fark nidaları başladi yapmayın abiler :),bu beni korkutuyor fark değil ama kazazanlım ya öyle ya boylee artık... bu maç ölüm kalım devam tamam maçıdır.. 1-0 olsun bizim olsun...

S.DEMİRCİ
23.02.2009, 09:27
belkide bu sene kesinlikle yenmemiz gereken ilk maç.. aksi bir durumu dünüşmek bile istemiyorum.. oyuncular ve hoca formsuz.. umarım bu maçta toparlanırlar..

Ali İhsan
23.02.2009, 09:52
Her maçımız gibi zor geçecek ama ben Gökhan'ın kendisini affettirmesini ve Umut'un tekrar takıma ruh kazandırmasını bekliyorum.

Keleşoğlu
23.02.2009, 09:56
erken bir baskıyla gol bulmalıyız gol yedikten sonra oynamak hem futbolcuları hem bizi strese sokuyor

B.AKDEMİR
23.02.2009, 09:58
Yedek kulübesine bir bakalım faty göksu ceyhun...vs vs bir çok oyuncu..bunların içinde 1-2 kişi dışında bu kadroda yer alabilecek fizik kondisyonu,hırsı ve yetenekleriyle ilk 11 i zorlayabilecek futbolcu yok klübede...o yüzden bu lig ateşinde fantazi yapmaya hiç gerek yok...ideal 11 miz olan umutlu hüseyinli kadro ile yine yolumuza devam ederiz arkadaşlar...Çünkü mevcut kadroda bu adamların alternatifleri yok...gerçekçi olalım ve bırakalım artık fantaziyi...Alanzinho bizim gibi ersun hocayıda hayal kırıklığına uğrattı...fakat onunda fiziki yetersizliği ortada...ancak 2. yarılarda oyuna girebilir ve öylede olmalıdır..

Herşey daha da güzel olacak arkadaşlar..moral bozmayalım.biz moral bozarsak takımı nasıl motive edeceğiz...her türlü olumsuz düşünce sezon sonuna saklanmalı ve duruma göre fikirler süzgeçten geçirilip öyle konuşulmalıdır...

Şuan en çok ihtiyacımız olan şey moral motivasyon....Her şey Trabzonspor için...

Ömer ERKAN
23.02.2009, 10:12
yeni bir seri galibiyet gerekiyor . . .

çok kritik bir maç olacak üzerimizdeki baskı inşallah eksi yönde tekabul etmez

hermann hesse
23.02.2009, 10:16
Ğs nin lig sonuncusu Kocaeli nden 5 yediği bu ligde herşey olabilir.
Antalya'yı zorda olsa yeneceğimizi düşünyoum.

Keleşoğlu
23.02.2009, 10:19
antalyada sakat ya da cezalı varmı

Ümit Tekşan
23.02.2009, 10:25
Moralleri üst seviyede tutalım , Takımımıza her zamankinden daha fazla sahip çıkmamız onları maça motive etmek gerek. Bu Ligde her sey herkesin istediği gibi gitmiyor. Kocaelinin Gs ye kendi sahasına 5 gol atması bunun örneklerinden yine kendi sahamızda Denizli den yediğimiz 2 golde bunun örneklerinden. Dolayısıyla Antalya spor maçı elbette zor geçecek ama alacağımızı düşünüyorum. Galip gelip yeni bir seri yakalamamız lazım çünkü artık dönülmez viraja giriyoruz.

Oyun konusuna gelince Hüseyin ve Umut lu 11'e devam edilmesi lazım. Biz bu sekilde daha iyi oynuyor eski sistemde devam edeceğiz. Hüseyin anlaşıldığı gibi bu takımda mutlak olması gereken oyuncu Hakan ŞÜKÜR'ün de söylediği gibi Hüseyi bu takımın "SİGORTASI" Denizli spor maçında da bu anlaşıldı.

Umut suz bu takım yine hiç olmuyor. Umut'da Mehmet DEMİRKOL'un dediği gibi "Yurt dışında sıradan bir takımda olsa Milli takımda banko ouynar" burdan da anlaşılıyorki Umut' olmadan olmuyor. Bu iki futbolcuyu ne kadar eleştirirsek eleştirelim takım bunlarsız olmuyor. Oynayan topcularda forma aşkı olacak , taraftarın isteğinden anlayacaklar işte bu iki futbolcumuz bunları çok ama çok iyi anlıyor.

İnşallah Antalya spor karşısında gelip geleceğiz.

Onur Civelek61
23.02.2009, 10:37
Golcülerde bu hafta sırf kaleciyle karşı karşıya pozisyonunu çalışsa çok güzel olucak.Kaleciyi geçicekleri yerde üstüne vuruyorlar.Vurucakları yerde geçmeye çalışıyorlar.Bize gelince değişiyor mu bunlar anlamadım.

TAHSİN 61
23.02.2009, 11:05
Güzel bir zemin Güzel bir hava hertrülü Vurup geçicez merak etmeyin zor daolsa bizim olcak 3 puan

aurora
23.02.2009, 11:28
Şampiyonluk yolunda önemli olan kaybedilen maçlarda camianın nasıl tepki verecegidir şampiyonu belirleyen. Bu bir imtihadır adeta. İnanç imtihanı. Şampiyonluk inancını ne kadar taşıdıgınla gelen baskılara ne kadar mukavvemet gosterdiginle sınanırsın adeta. Şu andaki durumumuz böyle bir sürç bence. Olanları ne hafife alalım nede büyütelim. Ama ibu takıma olan inancımızı asla yitirmeyelim.

ww.com.tr
23.02.2009, 11:30
bu ligde herşey olur 1 maç yenilince takıma kızmamamız gerek suçlu aramamak gerek antalya ile berabere kalırız dıye düşünüyorum ben 1-1 umut atar gölümüzü

zafercalikoglu
23.02.2009, 11:31
yenecegiz hissi var desteğe devam ,

EmrahYalçınalp
23.02.2009, 11:37
"Rahat galibiyet" bekleyen, yenilgi sonrası konuşmayı -ki her zaman söylediğimiz şeyleri söylüyor olsak dahi- "yakışıksız" sayan arkadaşlar müsaade ederlerse nacizane yorumum şu şekilde:

Öncelikle, baştan söyleyeyim de yazacaklarımdan tuhaf manalar çıkmasın.

Ersun Yanal bu ligin şu anki en iyi hocasıdır, daha iyisi de yoktur. ANcak bu bazı noktaların gözden kaçmasını haklı kılmaz.

Bir kere, biz bir sistematik dahilinde oynamıyoruz. EVet, biraz da dar kadronun etkisiyle aynı 11'le uzun süre mücade ettik ve bunun getirdiği ciddi bir avantajı da kullandık. Ama, haydi düşünelim bakalım, mesela rakipten topu kaptık. Song, Egemen, ya da Colman, Selçuk'tan biriyle. Ne yapacağız? Olması gereken ortasahamızdaki adamlarla organize girişimlerde bulunmak olmalı, değil mi? Biz ne yapıyoruz? Kimse bilmiyor. Biraz Colman-Selçuk arasında gidip geliyor top. Yattara varsa, yani bedenen varsa, top o tarafa atılıyor, kaptırıyor ve geri dönüyor. Yoksa, ortadan Gökhan veya Umut'a atılmaya çalışılıyor. Umut yetenekleri sınırlı, Gökhan da deplase olmayan bir adam olduğu için bu girişimler sınırlı kalıyor. Umut demişken, kesinlikle sağa sola koşturduğu için rakip stoper için oynaması çok zor olan, onu çok yoran bir adam. O yüzden, attığı gollerin birçoğu kaval kemiği ile de olsa faydalı bulduğumu söylemeliyim.

Gelelim nasıl bu kadar maçı kazandığımıza... Çok istiyoruz ve çok bozuyoruz. Yani rakip topu alır almaz basıyoruz ve topu kapıyoruz. Evet, kaptıktan sonra ne yapacağımızı bildiğimiz yok, ama o kadar çok kapıyoruz ki, birinden birinde birşeyler oluyor. En iyi oynadıkları düşünülen maçlarda bile Selçuk ve Colman'ı eleştiriyor olma sebebim, çok iyi mücade etmesine rağmen bir tane ters topunu göremediğim Cale'yi abartmanın anlamı olmadığını düşünme nedenim temelde de burada başlıyor. Takım ligin fizik kapasitesi en üstün takımlarından biri. Ama hala top kullanmayı bimiyoruz. Bence daha kötü bir kadroya sahip olan Sivas mesela, hep aynı pozisyonlarla kaleye inebiliyor. Özellikle Musa ve bence Tayfun'dan bile vasat olan Abdurrahman senaryo içindeki rollerini çok iyi biliyorlar ve bunları yapmak dışında fantziye kaçmadan sonuca ulaşıyorlar. Bizde durum böyle değil maalesef. Bu yüzden bizden daha çok basan ve isteyen takımlar karşısında zorlanıyoruz. Denizli biz haftalardır ne yapıyorsak aynısını bize yaptı. bjk de öyle. Bir istisnası var, sadece Antep hem ligde, ama özellikle de kupada bize top göstermedi. Çünkü süper top çşeviriyorlar ve presi yapanı yoruyorlar. Aynı bizim gibi, onlarda da top kullanma sorunu var ve Tabata'ya aşırı bağımlılar.

Biz bundan sonra ne yaparız? Antalya maçı ile belli olacak. Eğer havlu atmışsak, bjk ve Denizli maçındaki gibi yıldırılırsak devamı da kötü gelir. Çünkü bizim ortasahada karşılamak ve topu sürekli karşı sahada, ama rakipte ama bizde tutma üzerine dayalı bir oyun tarzımız var. Bu nedenle en iyi futbolu oynadığımız zamanlarda bile topla oynama yüzdemiz rakiplerin hep altında, ya da neredeyse eşit. Denizli maçında topun hep bizde olması gibi...

Antalya da bizim ve dolayısıyla Denizli gibi oynamaya çabalayan bir takım. Eğer fiziksel olarak düşmeden 90 dakikaya bu baskıyı yayabilirlerse maçı almamız bizim ne kadar istediğimize bağlı olacak. Çünkü biz topu kaleye ite ite gol arıyoruz, yok organize bir girişim falan. Ya da eğer erken bir gol bulursak bu kez arkalarda boşluk arayıp işi daha kolaya bağlarız. Ama kesinlikle kolay bir maç olmayacak. Çünkü dipteki takımların hemen hepsi uyandı ve benzer biçimlerde oynuyorlar. Tabi fiziksel güç meselesi ve bu herkeste çok yok. Sadece Konya kafasına estiği gibi top oynamaya çalışıyor, ki bence düşecek 3. takım da onlar olacak. Demişti dersiniz :)

Antalya için 0-0 kötü sonuç değil. O yüzden maç henüz ısınmadan gol bulmamız lazım. Sivas da, diğerleri de kesinlikle çok puan kaybedecekler. Ama bizim kaybetmemiz lazım. Ortasahamız çok üretken değil. O yüzden Umut ve Gökhan'ın fazla bonkör olmamaları lazım. Eğer maçın başında gol bulur ve oyunu istediğimiz kıvamda tutarsak gol yemeyiz. Denizli'den de yemezdik, çok dengesiz yakalandık. Çünkü top sol kanattan sağa, sağdan kaleye ortalandı (Bizde kim yapacak bu işi, ne sağ ne sol kanat var hücumda). İkinci gol zaten çok ilerde kalmanın sonucu geldi. Hiç kimse rahat oyundan falan bahsetmesin. Bizim futbol tarzımız 100 maçın 90'ını kazanır (çünkü fiziksel olarak güçlü ve hırslı oynuyoruz), ama hiç birinde rakibi tarumar etmez. Rakip sahada top tutamıyoruz, başıboş bırakınca tehlike yaratacak adamımız yok. Sadece deplase olan Umut defansı yıpratıyor. Kimse "Yattara" demesin boşuna, cidden ultra-mega kötü.

Hasılı, kazanma ihtimalimiz var ve yüksek. Ama eğer Selçuk-Colman gibi oyuncularımız hücumda etkisiz kalmaya devam ederse iş Umut'un önüne düşen serseri toplarla Gökhan'ın 18 üzerinden çıkardığı plaselere kalacak. Özellikle Selçuk'un çok daha önde ve çok daha fazla insiyatifle oynaması gerek. Serkan kesinlikle monte olmalı. Bek olarak da olur, Yattara'nın yerine de. 11 ile fazla oynamadan iyi bir motivasyonla çıkar ve rakibi alanımıza sokmazsak öyle ya da böyle yine 1-2 gol buluruz diye düşünüyorum. Hayırlısı bakalım.

cihatöztürk
23.02.2009, 11:39
yenememe ihtimalini düşünmek bile istemiyorum....

hüseyin umut takıma bi hava getirecektir işllah yeneriz .........

aksi bi durum sonumuz olur

Harun_ayar_ts
23.02.2009, 11:41
cumarteside antalyadan 2 tane yeriz ah bide su defans oyuncularımız yerlerinde dursa...

UĞUR DURTAŞ
23.02.2009, 11:43
ersun hocamız denizli maçında çok yanlış bir kadro çıkarttı,bunu kendiside biliyor ama dile getirmedi,diğer sonuçlar biraz olsun moralimizi düzeltti,ersun hacamızın her zaman yanındayız,bir yenilgiyle yıkılacak takın kesinlikle değiliz,ersun hocamızın yerinde olsam antalya ya erken giderim,takımı silva serkan song egemen cale hüseyin colman selçuk umut gökhan yattara klasik onbiriyle çakartırım.büyük bir ihtimalle sivas bu hafta yenilecek antalyayı inşallah yenersek moral bozukluğunu üzerimizden atarız kanısındayım.saygılarımla

Hüseyin Bağdat
23.02.2009, 11:45
Eyvah fark nidaları başladi yapmayın abiler :),bu beni korkutuyor fark değil ama kazazanlım ya öyle ya boylee artık... bu maç ölüm kalım devam tamam maçıdır.. 1-0 olsun bizim olsun...

Bu sene her maça ama her maça 1-0 olsun bizim olsun mantığı ile baktım ve öylede gördüm.Zor maç kazanıyoruz,zor gol atıyoruz kabül. Bu maçta 1-0 olsun bizim olsun tabiiki ama ilk defa içimden bir his rahat ve farklı yeneceğiz diyor.(içimdeki hissin yalancısıyım:) )

cihatöztürk
23.02.2009, 11:45
sivas büyük ihtimalle yenilecek biz kazanırsak takıma büyük moral gelir ....işlllah öle olur..

agasaro
23.02.2009, 11:48
Bu maçın rahat alınacağı görüşüne katılmıyorum. Antalya maçı zor geçecek ama kazanacağımıza inanıyorum. Moral bozukluğunu üstümüzden atalım. Takım sezon başında iyi oynasın, yukarıdan kopmasın yeter diyorduk şimdi ise nasıl şampiyon olamaz diyoruz. Bu takımda oynayan oyuncuların büyük çoğunluğunun şampiyonluk stresini kaldıracak durumları bile yok. Biz ilk yarı oynadığımız ve zar zor kazandığımız ya da berabere bitirdiğimiz Antep, Antalya, Konya, Kocaeli maçlarını da kaybedebilirdik. Şöyle eze eze kimseyi yenemedik. 4 gol attığımız İBB'yi bile ezerek oynamadık. Bu sebeple buna benzer süprizler yaşayabiliriz. Taraftardan tek beklentim büyük takım taraftarı gibi davranmaları. Bizim takımımız yuhlamamız, ıslıklamamız, birbirimize düşmemiz rakiplerimizi çok mutlu ediyor. Ayrıca biz şampiyon olacaksak İstanbul takımları ile son ana kadar çekişerek şampiyon olmalıyız. Sivasspor ile yarıştığımız bir ligde şampiyon olmak 25 yıl sonra bile olsa beni o kadar sevindirmez. Trabzonspor'a anlamını veren takımlar FB, GS ve BJK'dir. Sivasspor ise daha 3 sezondur bizimle müsabaka yapma onuruna ulaşmış bir takımdır. Bence lig yeni başlıyor.

cihatöztürk
23.02.2009, 11:51
bu sezon sivas şampiyon olursa.....(hayali bile kötü)

biz olamassak bilemiyorum artık

agasaro
23.02.2009, 11:54
bu sezon sivas şampiyon olursa.....(hayali bile kötü)

biz olamassak bilemiyorum artık

Sivas ancak büyüklerin armut topladığı bir ligde şampiyon olabilir. Bundan sonraki maçlarda biz dahil diğer büyükler armut toplarsa kimse kusura bakmasın Sivas da olur, Beylerbeyispor da hatta Arsinspor bile olabilir.

Volkan
23.02.2009, 11:54
mac zor olucak ama yinede bizim olucak

Murat TONBUL
23.02.2009, 11:55
büyük takım farkını ortaya koyma zamanı. artık bu maçı kazanmayı bilmeliyiz.şampiyonluk böyle maçlardan geçiyor.İnşallah kazanırız.yarım sıfır olsun yeter ki bizim olsun.Allah yar ve yardımcımız olsun.

TSezgin61
23.02.2009, 11:59
büyük takım farkını ortaya koyma zamanı. artık bu maçı kazanmayı bilmeliyiz.şampiyonluk böyle maçlardan geçiyor.İnşallah kazanırız.yarım sıfır olsun yeter ki bizim olsun.Allah yar ve yardımcımız olsun.

büyük kulübüz ama büyük takim daha olamadi futbolcuarimiz.

yine diken üstünde gececek bir mac diye düsünüyorum. biraz daha canlanmamiz lazim, yoksa antalya carpar. zaten bu sene ters geliyorlar bize

aurora
23.02.2009, 12:00
Trabonspora karşı nasıl oynanması gerektigi konusunda tum Anadolu takımlarında bir format oluştu. Şöyleki dikkat ettiyseniz alan savunmasıyla kapanıp boş hiçbr alan brakmadan kendi sahalarında alan daraltarak kazandıkları toplarla ilerdeki hızlı adamlarıyla gol arıyorlar. Buradaiş Ersun Yanal a dusuyor. Alan savunması yaparak sıkı kapanan takımlara iki şekilde gol atabilirsiniz. 1-Etkili ortalar yapan kanat oyuncularının sıfıra inerek yaptıgı sert ortalar 2-Dar alanda etkili teknik kapasitesi yuksek oyucunların defans arkasına sarkmak icin yapacakları etkili ve hızlı verkaclar ve aratopları. Gol sıkıntımız özellikle ikinci tarzdaki oyunu iyi oynayamamızdan kaynaklanıyor. Evet takımımız cok top kazanıyor cok mucadele ediyor ama ama bu mucadelesinin karşılıgını gole donuşturecek olcude çok az sonuc alıyoruz.

Onur Civelek61
23.02.2009, 12:00
Zaman destek zamanı.Antalya deplasmanında takımımızın yanında olacaklara ricam.Hepsini tek tek çağırın tribüne alkışlayın.Morale ihtiyaçları var...

Oktay AKKUŞ
23.02.2009, 12:04
Fb'nin Hacttepeye Patlaması Gibi Bir Patlama Olucak Eminim (Umarım )

B.AKDEMİR
23.02.2009, 12:07
Antalyaspor istasitiklere göre maçın ilk 20 dakikasında ve maçların son 10 dakikasında çok etkili oynuyor ve gol buluyor..buda onların maça hızlı başlayacağı anlamna geliyor..yani maçın başında atıp sonra da üzerine yatmak gibi....

Tangerine Dream
23.02.2009, 12:11
Panik havasını ortadan kaldıralım. Birbirimize düşmemiz, futbolcularımızı ıslıklamamız ve hatta bazı çok bilmişlerin Ersun Yanal istifa etsin mırıltıları rakip taraftarları o kadar mutlu ediyor ki, bunu Trabzon dışında yaşayan Trabzonsporlular daha net görebiliyorlar. Bu hafta Antalya'dan gelecek 3 puan dağılan havamızı yeniden toplayacaktır. Ancak futbolcularımız gibi Avni Aker'i dolduran taraftarımızın da Denizlispor maçından çıkartacağı dersler vardır.

Öte yandan, bu haftaki Fenerbahçe-Sivasspor maçının berabere bitmesinin bizim için daha iyi bir skor olacağını düşünüyorum. Fenerbahçe'nin galibiyeti bizim için daha avantajlı gibi görünse de Sivasspor'u yenip hava yakalayan bir Fenerbahçe ilerleyen haftalarda bizim için daha ciddi bir rakip olacaktır.

bordo61
23.02.2009, 12:15
Fenerin sivası yenmesi bizim antalyayı yenmemizle tekrar eski havamıza bürünebiliriz
Çünkü sivasla puan farkı erir ve fenerle aramızdaki 5 puan korunur
Gs ve bjk'le aramızdaki muhtemel 5 ve 3 puanda korunur

agasaro
23.02.2009, 12:16
Ben dahil hemen herkes ağzına bir Sivas dolamış gidiyor. Üstümüzdeki takım Fener olsa bu kadar zorumuza gitmezdi herhalde. Endişemiz eğer Sivas şampiyon olursa bizi tahtımızdan ederler korkusu ise bence yersiz. Biz galiba Sivas'a geçen yıldan gıcık olduk Ondan sonra hemen her maçta yaptıkları çirkefliklere gıcık olduk. Bir de galiba en çok Fatih Terim özentisi içinde olan, hıncal Uluç tarzı atkı kullanan ve her maçtan sonra kulüp başkanının kayınbiraderi olan Sedat Peker tarzı bir uslupla basın açıklaması yapan Bület Uygun'a gıcık oluyoruz. En azından ben öyle...

nuhoglu
23.02.2009, 12:18
Biz olamiyorsak sivasda olmasin istanbulun ezikleri olsun onlara alistik zaten

bordo61
23.02.2009, 12:21
Biz olamiyorsak sivasda olmasin istanbulun ezikleri olsun onlara alistik zaten

Biz olacağız inanın buna inanmak başarmanın yarısıdır :rolleyes:
Birbirimize destek olalım ve inancımızı hiçbir zaman kaybetmeyelim

Napoli
23.02.2009, 12:24
O değilde beşiktş fena gaza geldi,antepten 3 puan hakem ddemeyın aldılar sonuçta...mustafa denızlı çok kurt hoca işini bilir,eğer 26.hafta dediyse vardır bı bıldığı... sivas beşiktas,Ve bizz aramzıda geçer...ama bizim kaderimiz antalya maçında belli olucak

cyberentalpi
23.02.2009, 12:24
Fb den beklenti icinde felan olmamıza gerek yok.
Once Gs yi sonra sivasi devirmeliyiz. Sivas i yenersek zaten onune geceriz.
Yalnız Ersun hocanın tabularını bir an once yıkmasıda gerek.
Yattara alanzinho pek ala cok iyi oynar birlikte. Birlikte oynasalar ikisininde performansi yeterince iyi olur. Ben artık yattaranın issaac yada alanzinho ile degismesinden bıktım.
Colman bu takımın paslardaki en kritik oyuncusu.

Bu maci almalıyız elbette. Inanıyoırum ki alacagiz. Yenilmek anormal degil. sansimiz bol olsun

agasaro
23.02.2009, 12:25
Antalyaspor ligin ilk yarısında bizim yenildiğimiz Denizlispor'u 3-1 yenen Sivas'ı 2-1 yendi. Sivas'ın aldığı 2 mağlubiyetten birisi de Antalya'dan. Şimdi bir de Mehmet hoca başlarında... Aman dikkat!

halil ibo
23.02.2009, 12:26
Mehmet Özdilek'le bir hava yakaladılar.Bu hafta kaybetmeleri iyi olmadı tekrar kendilerinden söz ettirmek isteyeceklerdir.
Ama bizde şampiyonluğu istiyorsak ki böyle bir ligde şampiyonluğu düşünmemek saflık olur.
Almalıyız bu maçı başkada söylenecek birşey yok.

Napoli
23.02.2009, 12:26
bana korku saldı rüya bıtecek gibi gelıyor (Allah korusun) antalya maçıyla :(

bu hafta yonetim ve taraftar idmana çıkarma yapmalı,moral motıvasyon,sonra konya gs maçları sırasıyla kazandımı nefes alırız.. en kolay haftalr dediğim haftalar kabus gibi oldu

gerçek
23.02.2009, 12:28
BU MAÇTA KESİNLİKLE PARÇALI FORMANIN GİYİLMEMESİ LAZIM. BEN BEDENİ BORDO KOLLARI MAVİ OLAN FORMANIN UĞURLU OLDUĞUNA İNANIYORUM.
Bursa maçı dışında ( ki o maç malum nedenlerle kaybedildi) kolları bordo olan forma ile hep iyi oynadık, mücadele ettik ve şans yanımızda oldu. Herkesin bir uğuru vardır. Birde uğursuz gelenler. Parçalı forma bize kesinlikle uğursuz geliyor. ( içlere giyilen rengarenk tshirt lerden bahsetmiyorum bile) Saçma bulanların bile hayat içinde bu tarz takıntılar yarattıklarına eminim.

agasaro
23.02.2009, 12:31
bana korku saldı rüya bıtecek gibi gelıyor (Allah korusun) antalya maçıyla :(

bu hafta yonetim ve taraftar idmana çıkarma yapmalı,moral motıvasyon,sonra konya gs maçları sırasıyla kazandımı nefes alırız.. en kolay haftalr dediğim haftalar kabus gibi oldu

Güzel niyetlerine katılıyorum ama antrenmana gitmeye gerekyok. Dünyanın parasını alıyorlar, bu onları yeterince motive ediyor olmalı. O formanın hakkını verirlerse 10 sene daha gündemde kalırlar, aksi halde Volkan Bekiroğlu, Emrah Eren, Celalettin, Emre Toraman, Erman Özgür olurlar...

İskender Çakmak
23.02.2009, 12:32
Antalya çok zor olacak bizim için güzel bir haftada yenildik haftaya bütün takımlar kendilerine çeki düzen verecektir skibbe istifa etti gays bu maçı alacaktır yeni hocanın getirdiği hava ile 8taş kendi sahasında febenin yenmek başka çaresi yok bizde öyle gelecek hafta bu hafta gibi olmayacak o yüzden kesin almamız gereken maç

Napoli
23.02.2009, 12:32
BU MAÇTA KESİNLİKLE PARÇALI FORMANIN GİYİLMEMESİ LAZIM. BEN BEDENİ BORDO KOLLARI MAVİ OLAN FORMANIN UĞURLU OLDUĞUNA İNANIYORUM.
Bursa maçı dışında ( ki o maç malum nedenlerle kaybedildi) kolları bordo olan forma ile hep iyi oynadık, mücadele ettik ve şans yanımızda oldu. Herkesin bir uğuru vardır. Birde uğursuz gelenler. Parçalı forma bize kesinlikle uğursuz geliyor. ( içlere giyilen rengarenk tshirt lerden bahsetmiyorum bile) Saçma bulanların bile hayat içinde bu tarz takıntılar yarattıklarına eminim.

evet bende düşündüm aynısz feci uğursuzz geldi bize o forma... bordo koları mavi mavi forma en harikası..

parçalı forma kabus gibi

Tangerine Dream
23.02.2009, 12:36

Uğursuzluğunu bilemem de, parçalı forma bana Puma'lı ve Ziya'n olan günlerimizi anımsatıyor.

bordo08
23.02.2009, 12:40
Bu maçı güzel bir oyunla kazanacağımızı düşünüyorum.bizim takımımız deplasmanlarda her nedense rahat oynuyor.sezon başından beri zaten avni akerin avntajını kullandığımızı düşünmüyorum.Futbolcularımız içerdeki maçlarda anlamsız bir şekilde stres yaşıyorlar.Artık futbolcularda kendilerine gelmişlerdir.hiç bir şey kaybedilmiş değil inanıyoruz.2-1 alırız diye düşünüyorum hadi hayırlısı.

Anıl C
23.02.2009, 12:40
Uğursuzluğunu bilemem de, parçalı forma bana Puma'lı ve Ziya'n olan günlerimizi anımsatıyor.

sahada o formlar olunca içinde keçeliyi hasanı aymanı görür gibi oluyorum

lazooo28
23.02.2009, 12:42
benimde hic hosuma gitmedi parcali formalar insallah aston villa tipi formalarla oynariz

cyberentalpi
23.02.2009, 12:44
benimde hic hosuma gitmedi parcali formalar insallah aston villa tipi formalarla oynariz

Formadan ote icine giyilen fanila lar ne oyle

agasaro
23.02.2009, 12:57
Ligin ilk yarısında 4. hafta sonunda 10 puan toplamıştık şimdi ise 7 puan topladık. 2. yarı fikstür avantajımız var. Ama evimizi rakipler için puan alınamaz bir yer haline getirirsek bu avantajı kullanabiliriz.

ilteriş
23.02.2009, 13:07
bu maçı mutlaka almalıyız.yoksa işimiz yaş.üç haftadır kötü oynuyoruz.sonuçta dört puan topladık.beş puanda kaybettik.futbulcularr toparlanmalı.yorulanlar ve formsuzlar rotasyona tabi tutulmalı.inşallah üç haftadır oynadığımızdan daha iyi oynarız.yoksa çok zorlanırız.bu maç çıkış maçımız olmalı.tek ümidim deplasmanda daha iyiyiz.çünkü rakipler kapanmıyor.

Alpayer
23.02.2009, 13:09
İnşallah sahamızı kapatırlar da Fenerbahçe maçı dışında kalan tüm maçları dışarda oynarız. Bu kadar etkisiz bi deplasman bi İBB'de vardır heralde bi de Hacettepe'de. Hatta etkisiz de değil kendi takımına olumsuz etkili...

agasaro
23.02.2009, 13:16
Mustafa Denizli'nin söylediği 26. hafta muhabbeti istatistiksel olarak da doğru sonuçlar veriyor. Lig tarihinde birkaç sezon hariç 26. haftaya lider giren takım şampiyon olmuş. Önümüzde 5 maç ve bu 5 maçtan 13 puan toplarsak bu iş olacak galiba.

ilteriş
23.02.2009, 13:27
http://img270.imageshack.us/img270/15/ayetelkrsibt9.jpg

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm

cT-F8KqU3gk&feature=related

Allah kabul eder inşallah

kardeş birde karınca duası koysan iyi olur.takımın bereketi artar.koşmayı unutmuş uşaklar.bizde iki haftadır kolbastıyı unuttuk.

agasaro
23.02.2009, 13:29
Antalyaspor ile ilgili birkaç uyarıcı bilgi vermek istiyorum. Bu bizim rahat geçeriz dedğimiz Antalya bu sezon Galatasarayla İstanbul da berabere kaldı, Antalya da yendi. Kayseri, Bursa gibi takımlarla deplasmanda berabere kaldılar, Sivas'ı kendi evlerinde yendiler. Ligin ilk 9 takımının 5 inden puan aldılar. Yani toplam 22 olan puanlarının 10 unu ilk 9 takımdan aldılar. Etkili oyuncuları var. Ligin ilk yarısında olduğu gibi savunma güvenliğini elden bırakmadan, belki kötü oynayarak, belki çok zorlanarak ama bir şekilde 3 puanı söküp almamız lazım.

gerçek
23.02.2009, 13:30
Formadan ote icine giyilen fanila lar ne oyle

Ben şimdiye kadar başlık açmadım... Aynı görüşte olanlar çoğunluktaysa birileri bir başlık açsın derim ben.

MuratJ
23.02.2009, 13:30
aynen öyle cıktıgından beri söyluyorum bu kadar igrenç bir forma olamaz cok basit ve igrenc forma parcalılar inşallah bir daha giymeyiz. giyilecek 2 forma var kolları mavi kalanı bordo yada tek mavi olanı.
bordo şort ve mavi formayı giysek cok guzel olur bu olmadıgı zaman mavi şort kolları mavi olan bordo formayı giymeliyiz. parçalı çok igrenç ya nefret ediyorum hemde ugursuz.

agasaro
23.02.2009, 13:33
Ligimiz giderek Serie A 'ya benzemeye başlıyor. Takımların çoğu sert savunma yapıyorlar, ileride kabiliyetli bir iki forvet beraberlikler, galibiyetler koparılmaya çalışılıyor. Bana bu gidiş iyi gibi geliyor. Düşünsenize Antalya maçı için endişeleniyorum. Artık kimse çantada keklik değil.

Ümit Tekşan
23.02.2009, 13:35
Antalyaspor ile ilgili birkaç uyarıcı bilgi vermek istiyorum. Bu bizim rahat geçeriz dedğimiz Antalya bu sezon Galatasarayla İstanbul da berabere kaldı, Antalya da yendi. Kayseri, Bursa gibi takımlarla deplasmanda berabere kaldılar, Sivas'ı kendi evlerinde yendiler. Ligin ilk 9 takımının 5 inden puan aldılar. Yani toplam 22 olan puanlarının 10 unu ilk 9 takımdan aldılar. Etkili oyuncuları var. Ligin ilk yarısında olduğu gibi savunma güvenliğini elden bırakmadan, belki kötü oynayarak, belki çok zorlanarak ama bir şekilde 3 puanı söküp almamız lazım.

Bizde Antalya ya ilklerden birini tattırırız. Şüpem yok maçı alırız.

aurora
23.02.2009, 13:54
parçalı formanın ugursuzluguna katılıyorum. Hiç Galip gelemdik zannedersem o for. Artı cok demode bicimsiz basit bir forma. Sanırım en iyisi sade beyazla kolları renkli Arsenal tipi forma

ahamitokutan
23.02.2009, 13:58
formalarla ne alakası var.bırakın böyle boş lafları.formalar önemli değil önemli olan içindekiler.bunlar batıl inanç

Emin Danışmaz
23.02.2009, 14:16
Her mağlubiyet sonrası böyle batıl inançlara takılırsak,işimiz var demektir.

Ruh lazım eğer o sende var ise çıkar anasını ağlatırsın rakibin,yok parçalı bulutlu,yok uzun kol v.s bunlar boş laflar.Takım galip gelir formada unutulu diğerleride.

Pirselimoğlu
23.02.2009, 14:17
alanzinho için ''10 trilyonluk maskot'' başlığı atan karadeniz gazetesini kınıyorum. ist basını bile böyle yakıştırma yapmamıştı bir futbolcumuz için.

recel
23.02.2009, 14:20
içimden bir ses önümüzdeki kolay gözüken 3 maçtan (denizli, antalya, konya) birinde yenileceğimizi söylüyordu. umarım geri kalan 2 maçımızı alırız. galatasaraya da puan vermezsek işler yine yoluna girer, bu umutsuz ve karamsar hava dağılır diye düşünmekteyim. şunuda yazmadan geçemiyeceğim, hayatımda ilk defa fenerbahçenin kazanmasını istiyorum bu hafta için. sivas keşke hakederek bir yerlere gelmiş olsaydı da böyle hissetmeseydim, ama o adamların şampiyon olmasını hiç mi hiç istemiyorum. benim gözumde 3 istanbul eziği gibi oldular hakem destekleri yüzünden.

Kasım BEKTAŞ
23.02.2009, 14:42
denizli maçında son kredimizi kaybettik...şu an ligde önümüzde bir tek sivas var onuda deplasmanda yendikmi ikili averajla önüne geçiyoruz...yani kimsenin puan kaybetmesini beklemiyoruz...kendi işimizi kendimiz göreceğiz...o nedenle her maç final...inşallah bu maçıda kazanırız...

Alihan Ertürk
23.02.2009, 14:45
bir ümitsizlik var herkesde ama futbolcularımız bu maçı kazanmasını bilecektir inşallah :)

Jackdaniels
23.02.2009, 14:56
Antalya potada bizimkilerinde son haftalardaki düşüşünü göze alacak olursak zor bi maç bizi bekliyo yine....

savas avci
23.02.2009, 15:05
Yattara alanzinho pek ala cok iyi oynar birlikte. Birlikte oynasalar ikisininde performansi yeterince iyi olur. Ben artık yattaranın issaac yada alanzinho ile degismesinden bıktım.

Bu maci almalıyız elbette. Inanıyoırum ki alacagiz. Yenilmek anormal degil. sansimiz bol olsun
Sonuna kadar sana katılıyorum biz bu alanzinhoyu sol tarafa almadıkmı hasta oluyorum şu yattarayla beraber oynayamaz düşüncesine ama ersun yanal yattaranın erine düşünüyo herhalde sol kanat adamını sağda yattaranın yerine oynatıyo mantığa bak adamdaki ya sonrada kalkmışız ersun yanaldan medet umuyoruz...

savas avci
23.02.2009, 15:06

Sonuna kadar sana katılıyorum biz bu alanzinhoyu sol tarafa almadıkmı hasta oluyorum şu yattarayla beraber oynayamaz düşüncesine ama ersun yanal yattaranın yerine düşünüyo herhalde sol kanat adamını sağda yattaranın yerine oynatıyo mantığa bak adamdaki ya sonrada kalkmışız ersun yanaldan medet umuyoruz...

Mustafa Calik
23.02.2009, 15:06
Sadri Sener futbolcularlan ve Ersun Yanal'lan toplanti yapmis .. ve futbolcular Sadri Sener'e galibiyet sözü vermisler. Insallah bu haber dogru'dur :)

Cem Akyüz
23.02.2009, 15:14
kazanacağız fb de sivası yenecek ve puanlar yine eşitlenecek

cengizbdn32
23.02.2009, 15:16
hep destek tam destek! Ispartada oturuyorum ve bu hafta antalyaya maça gidip desteğimi sonuna kadar sürdürecem.. belki kötü oynuyoruz ama bu hep böyle gitmez. Antalyayı yenecek gücümüz var. Zor olacak gibi ama yenerek kolbastıya devam:)

Samet Yildirim
23.02.2009, 15:19
Bu maci aliriz...

Ahmet Karaman
23.02.2009, 15:24
şuana kadar oynadığımız maçlar arasında en kritik olanı. bu maçı kazanmaktan başka çaremiz yok. ben takımımıza güveniyorum ve iddaa ediyorum farklı kazanacağız.

oflubektas
23.02.2009, 15:27
Sadri Sener futbolcularlan ve Ersun Yanal'lan toplanti yapmis .. ve futbolcular Sadri Sener'e galibiyet sözü vermisler. Insallah bu haber dogru'dur :)

İnşallah bu haber doğru değildir. Futbolcuları gereksiz yere kasmaktan başka hiçbir işe yaramaz. Futbol eskisi gibi değil, artık futbolculara aşırı bir hırs yüklediğinizde en fazla 2-3 maç gidiyor. Daha sonra hem beyin, hem adeleler isyan ediyor. Bakın fenerbahçe ye, aziz babaları soyunma odalarına dalıyor,toplantı üstüne toplantı yapıyor ama sonuç hüsran...

Gaz vermek, nutuk çekmekle ancak Tayfun'u, Hüseyin'i, Barış'ı coşturursunuz. Diğer oyuncular ise gereksiz can sıkıntısı yaşar. Başarı ise futbolculara huzurlu ve neşeli bir çalışma ortamı, bankalarına zamanında yatan paralar ve coşkulu taraftar desteği ile gelir. Antalya maçından itibaren oluşturulacak baskı ortamı -Allah Korusun- Avni Aker'deki galatasaray maçında olası bir mağlubiyetle şampiyonluk yarışından havlu atmak demektir.

Aman Dikkat !!!

Selçuk Çetin
23.02.2009, 15:27
hadi yahu kimsede heycan kalmamış kaç kaç biter bu maç yokmu bir içine his doğan
benim içime doğuyor bu maçı 5-0 alıcaz yokmu artıran

erol_izm
23.02.2009, 15:29
Antalyaspor'un Trabzonspor'u durdurabilmesi için elinde tek bir şansı var. Beşiktaş ve Denizlispor'un yaptığı gibi orta sahada Selçuk ve Colman'a uygulanacak sıkı pres. Denizlispor hocası Beşiktaş maçını çok iyi etüd etmiş. Orta sahada top yapamayan Trabzonspor'u bu ligin her takımı yenebilir. Ersun hoca'nın bu soruna mutlaka bir çare düşünmesi gerekiyor. Farklı bir düşünceyle sahaya çıkacağını sanmıyorum Antalyaspor'un.

cellchook
23.02.2009, 15:57
denızlı macında 5-0 alırız fark yaparız dıye akılcılıktan uzak,gercekcılıkten uzak duyguları dogrultusunda yorum yapanları denızlı macı sonrasında gorduk..bakıyorum da antalyaya da 5 atarız denılıyor..ben denızlı macı ıcın yarım sıfır olsun bızım olsun dedım ama yenıldık..

bu mac sıkıntılı mac ve kazanamadıgımız takdırde bence sampıyonlugun hem moral hem puan olarak uzaklasacagı bır mac olacaktır..

ben ersun hocanın neden sablonla ılgılı maceralara gırdıgını anlamıyorum..takımın butun puan kayıplarında ersun hocanın payı cok buyuk..

Nadir Bekar
23.02.2009, 16:01
hadi yahu kimsede heycan kalmamış kaç kaç biter bu maç yokmu bir içine his doğan

evet hiç heyecan kalmadı ,, şimdi hesap da yapamıyoruz ki kimi yeneriz kime yeniliriz belli değil...:(

Selçuk Çetin
23.02.2009, 16:01
bana göre song defansta girayla bu hafta yer değiştirirse ve tayfun yerine serkan oynarsa selçuk yerine sol kanata alanzinho geçerse colmanı haftalardır görmek istediğimiz yere yani hüseyinin önüne monte edersek yattara sağ kanattan en az 5 orta yaparsa adam akıllı umut ve gökhan girebilecekleri 5 pozisyondan 3 nü atabilirlerse maç 5'e gider geri kalan iki gölüde biz atamazsak antalya kendisi atar alsana 5 gol :D

abdullah6134
23.02.2009, 16:03
Ben de içimden geceni söyliyim arkadaşlar Trabzonspor Antalya deplasmanından bol gollü bir galibiyetle donecektir kuşkum yok...elbette 1-0 olsun bizim olsun ama futbolcularımız kendilerini bu macta affettirmek icin ellerinden geleni yapıcaklar ve bunu yapmaları da farkı getiricek hiç süphem yok ve bu hayalcilik değil gayet realist bir tahmin..

Samet Yildirim
23.02.2009, 16:03

Heycan var tabi :)

Kesinlikle kazanacaiz cünkü TS takimi cevab veme ruhuyla oynayacagina inaniyorum...

Rahat alacagimizidüsünüyorum daha önce hic düsünmedm böyle ama bu böyle olacak...

Sivasspora alamaz ! yani yine yakinlasiriz

Selçuk Çetin
23.02.2009, 16:04
evet hiç heyecan kalmadı ,, şimdi hesap da yapamıyoruz ki kimi yeneriz kime yeniliriz belli değil...:(

yapma be hemşerim bu takım herkesi yener yeter ki doğru oynasınlar baksana chelsea 50 yıl sonra şampiyon olmuş şimdi herkes onlara nasıl saygı duyuyor onlar parayla şampiyon oldular. bizim paramız yok ama iman dolu göğsüm var diyen bir millete kimi yeneriz demek hiç oturmadı Saygılar :cool:

dll.AxpY*
23.02.2009, 16:11
al benden de o kadar.Umut ve Hüseyin'i ilk defa gözlerim aradı sahada :(

arkadaslar huseyın o takımın hamalı yanı yanlıs anlamda deıl tabı futbol terımı olarak top tutan topu saklayan ve defansa yardım eden adam dı ve bu macta ole bı oyuncu yoktu sahada bu yuzden yenıldık umut konusuna gelınce ewt umutda bızı cıldırtıo belkı kazmalık yapıo ama golunude atıo adam arada bı bız bunların sayesınde buralara geldık o oynamasın bu oynamasın demememız lazım cunku gıden gelenı aratır...

orn:
1 mac oynayamayanlar
umut,huseyın...

1 mac onların yerıne oynayıpda bızı cıleden cıkaralar...
alanzınho = topu alıp pas atmadan tabırı caızse burnunun dıkıne gıdıp topu kaptırdı...
ıssac = ofsayt e dusmekten baska bısey yapmadı

kısacası bızım bu takımda heseyınede umutada hatta bazen cok kızdıgımız cale ye bıle cok ama cok ıhtıyacımız var....

sahsen caleye kızılmasını yanlıs buluorum calenın takımda nerde oynadıgını cozmus deılım cunku halen bır sol acık oyuncumuzun olmamasından kaynaklanan bır sebepden dolayı cale sol bek ve sol acık oynuor...eee adam orda oynarken yoruluo ve arkaya donerken gecıke bılıo....

bizim ılk once saglam bir sol acık bulmamız yada ilk11 olan oyunculardan bırını saglam bır sol acık oyuncusuna donusturmek...bunu basardıkmı ıyı oynarız dıe dusunuorum....

sezon sonundada yedek kadromuzu dahada guclendırmelıyız...en azından 1 forvet,ve bonguro mudur nedır onu almamız sart yattarayı ıyı bır paraya satıp,ve bırde song un yerıne ıyı bır adam cunku song takımda ıken onun yerını doldura bılcek ıyı bır adam lazım kı song yetıstırsın onu...cunku song en fazla 2 sene daha oynar daha oynıyamaz....

Mustafa Calik
23.02.2009, 16:14
ve bırde song un yerıne ıyı bır adam cunku song takımda ıken onun yerını doldura bılcek ıyı bır adam lazım kı song yetıstırsın onu...cunku song en fazla 2 sene daha oynar daha oynıyamaz....

peki giray nolacak ? giray 2-3 sezon sonra song'un yerini alir .. egemen ozaman daha 28-29 yasinda olacak :)

dll.AxpY*
23.02.2009, 16:20
peki giray nolacak ? giray 2-3 sezon sonra song'un yerini alir .. egemen ozaman daha 28-29 yasinda olacak :)

arkadasım tmm gırayda yetıstırılcek ama 1 tane daha lazım dıe dusunuorum....bılmem bu benım dusuncem...

yakuphoca
23.02.2009, 16:23
Denizlispor karşısındaki Trabzon bu maçı kazanamaz..
Bir takım kendi evinde rakip takımın ceza sahası içinde karambol dahi yaratamaz mı..
Anlamak çok güç. Böyle oynanan bir karşılaşma devam ederken kenar yönetimi müdahale etmez mi..
Antalya ekstra motivasyon (mehmet özdilek) ile çıkacak maça.
Tek üzüldüğüm nokta sivas ın aradan sıyrılışı..

Onur Akyüz
23.02.2009, 16:26
İnşallah sahamızı kapatırlar da Fenerbahçe maçı dışında kalan tüm maçları dışarda oynarız. Bu kadar etkisiz bi deplasman bi İBB'de vardır heralde bi de Hacettepe'de. Hatta etkisiz de değil kendi takımına olumsuz etkili...

Ic saha istatistiklerine baktinmi hic?

Uran B.
23.02.2009, 16:26
arkadaslar huseyın o takımın hamalı yanı yanlıs anlamda deıl tabı futbol terımı olarak top tutan topu saklayan ve defansa yardım eden adam dı ve bu macta ole bı oyuncu yoktu sahada bu yuzden yenıldık umut konusuna gelınce ewt umutda bızı cıldırtıo belkı kazmalık yapıo ama golunude atıo adam arada bı bız bunların sayesınde buralara geldık o oynamasın bu oynamasın demememız lazım cunku gıden gelenı aratır...

orn:
1 mac oynayamayanlar
umut,huseyın...

1 mac onların yerıne oynayıpda bızı cıleden cıkaralar...
alanzınho = topu alıp pas atmadan tabırı caızse burnunun dıkıne gıdıp topu kaptırdı...
ıssac = ofsayt e dusmekten baska bısey yapmadı

kısacası bızım bu takımda heseyınede umutada hatta bazen cok kızdıgımız cale ye bıle cok ama cok ıhtıyacımız var....

sahsen caleye kızılmasını yanlıs buluorum calenın takımda nerde oynadıgını cozmus deılım cunku halen bır sol acık oyuncumuzun olmamasından kaynaklanan bır sebepden dolayı cale sol bek ve sol acık oynuor...eee adam orda oynarken yoruluo ve arkaya donerken gecıke bılıo....

bizim ılk once saglam bir sol acık bulmamız yada ilk11 olan oyunculardan bırını saglam bır sol acık oyuncusuna donusturmek...bunu basardıkmı ıyı oynarız dıe dusunuorum....

sezon sonundada yedek kadromuzu dahada guclendırmelıyız...en azından 1 forvet,ve bonguro mudur nedır onu almamız sart yattarayı ıyı bır paraya satıp,ve bırde song un yerıne ıyı bır adam cunku song takımda ıken onun yerını doldura bılcek ıyı bır adam lazım kı song yetıstırsın onu...cunku song en fazla 2 sene daha oynar daha oynıyamaz....

boyle sabirsizlik olurmu , yarin alanzinhi, isac ve yattara 2ser gol atarlar... havalara kaldirirsiniz bu oyunculari...

niye boyle bir macta hemen boyle yorumlar geliyor anliyamadim hic.

Alihan Ertürk
23.02.2009, 16:27
arkadasım tmm gırayda yetıstırılcek ama 1 tane daha lazım dıe dusunuorum....bılmem bu benım dusuncem...

Stepanov'u almaya kalsak ne kadara mâl olur ??

aurora
23.02.2009, 16:28
Alanzniho takımın duzen ve dengelerini bozdu dedi idi "Bloklar arası baglantı, çagdaş futbol kollektif futbol" söylemcisi Ömer Üründül. Şimdi nasıl haklıydım die kabarıp duruyor. Ama sanırım normal bir duşuş. Her düşüş bir şahlanış getirir arkasından.

İskender Çakmak
23.02.2009, 16:48
[quote=ben ersun hocanın neden sablonla ılgılı maceralara gırdıgını anlamıyorum..takımın butun puan kayıplarında ersun hocanın payı cok buyuk..[/quote]
katılıyorum ersun hoca iyi işleyen dişlilerin yerini değiştirdi sağ bekte serkan yeriyle oynaması alanzinhoyu forvet arkasında oynatması gibi inşallah bu yanlıştan bu maç döner ve yenerek yeni bir seriye başlarız

Emirhan Makul
23.02.2009, 16:51
Efsane Kadro ile çıkılmalı.Alanzinho oynamamalı.

Samet Yildirim
23.02.2009, 16:57
ERSUN HOCA bisi bozmadi...

Yattar formzuz diye...umut ve hüseyin olminca mecbur egestirdi zten..bu hafta yine eskiye döner !

zafer6161
23.02.2009, 16:57
çok ama çok zor maç olacak,skor tahminim 3-0 alırız

Koray
23.02.2009, 16:59
çok ama çok zor maç olacak,skor tahminim 3-0 alırız

Alemsin abi :D

oflu engin
23.02.2009, 17:09
tek rakibimiz taraftar.oninci adam lig sonuna kadar sonuç ne olursa olsun desdeğini ve görevini yerine getirirse bu maçıda alırız şampiyonda oluruz.marifet yenilgiden sonra takımı alkışlamaktır şampiyonluk yolunda

murat köse
23.02.2009, 17:10
eski kadro yani 4 - 4 - 2 düzeniyle cıkacaktır bu hafta ve biz bu mactan allahın izniyle galip ayrılcaz. lütfen arkdalar allah aşkına çok yakınız bu sene şampiyonluğa. rakiplerimiz tel tel dökülüyorlar. lütfen tam destek olalım takımıza...

6Şafak Aydın1
23.02.2009, 17:13
Sifo bize öyle kolay mac vermez hele Besiktas ensemizdeyken.

Alihan Ertürk
23.02.2009, 17:14
bir istatistik benim açtığım konulardaki tüm maçları kazanmısız :) bu da öyle olacaktır inşallah

Alihan Ertürk
23.02.2009, 17:16
bir istatistik benim açtığım konulardaki tüm maçları kazanmısız :) bu da öyle olacaktır inşallah

sadece antep kupa maçını kaybetmişiz :)

Furkan Dündar
23.02.2009, 17:16

efsane kadro O da güzel ne efsaneliğini gördün kadronun bi oyuncuyu hemen silmeyelim böyle...

kadromuzda efsanelik falan yok ii oynayan alsın formayı

''daha adam 1 maç bile 90 dk oynamadı ''

61li
23.02.2009, 17:19
Çok zor hayati bir maç bence
Kritik bir virajdayız
Rakip düşmemeye oynuyor ve kendi sahasında çok iyi
Gs'yi yendi bjk'ye son dakikada 2 golle yenildi.Feneride büyük ihtimalle yenebilicek bir takım

1-0 Olsun bizim olsun

cellchook
23.02.2009, 17:40
sampıyonluga ya havlu atacagız bence ya da tekrar ortak olacagız..

SIKINTILI MAC.

serturkmen
23.02.2009, 17:46
çok ama çok zor bir maç...
yarım sıfır olsun ama bizim olsun.iyi futbolda istemiyorum,eğer bu maçı kayıpsız atlatırsak (ki inşallah kazanırız)ibre tamamen bizden yana döner.bu maçta gol yemezsek gol atacağımıza inanıyorum,onun için defans hattı çok ama çok iyi oynamalı.

Mehmet Zeki
23.02.2009, 17:52
Sifo bize öyle kolay mac vermez hele Besiktas ensemizdeyken.

Biz de oynayip kazaniriz.

theo
23.02.2009, 17:52

o zaman ali kemalle bi konuş sen renktaş şenol da geçsin kaleye...

Gökhan ÖZDEMİR
23.02.2009, 17:54
Düşünülenlerin aksine bence çokta zor geçmeyek bir karşılaşma olacak.

Ersun Yanal sürpriz birşey yapmazsa rahat alırız.

Sonuç her ne olursa olsun takımımıza sonuna kadar tam destek.

theo
23.02.2009, 17:54
bu maç rahat geçmeyecek bu belli ama dinlenmiş bir umut ve hüseyin olcak sahada...denizli maçında gördük adamların önemlerini...ben de dahil herkes bu 2 isme yükleniyordu...ama onlar olmadan demekki bazı şeyler fazlasıyla aksıyor!!!

A.Ali Karanis
23.02.2009, 17:56
son haftalardaki kötü futbol nedeniyle,futbolcularımızın bu hafta hırs yapacagı ve bu macı kazanacagımızı düşünüyorum.
ne kadar zor,ne kadar kolay orasını kestiremiyorum ama. :)

Erdal DİLEK
23.02.2009, 17:57
Beni skordan cok futbolcuların oyunu hırsı ilgilendiriyor, bu mac bizim ligi sonuna kadar getirip getiremeyeceğimiz belli edecek, bakacağız göreceğiz, eğer bu stres altında başarılı olursalar her yükün altına girer bu takım eğer başaramazsa avrupa kupaları hedefimzi ancak, ama tekrarlıyorum sonuc önemli değil oyun önemli

Emirhan Makul
23.02.2009, 17:57
efsane kadro O da güzel ne efsaneliğini gördün kadronun bi oyuncuyu hemen silmeyelim böyle...

kadromuzda efsanelik falan yok ii oynayan alsın formayı

''daha adam 1 maç bile 90 dk oynamadı ''

Efsane Kadro:Ersun hocanın hep çıkarttığı takım
Alanzinho'yu silmedim oynamaması gerek derken hazır değil yedek kalsın şu anda demek istedim !

Onur Şeref
23.02.2009, 18:00
Alanzniho takımın duzen ve dengelerini bozdu dedi idi "Bloklar arası baglantı, çagdaş futbol kollektif futbol" söylemcisi Ömer Üründül. Şimdi nasıl haklıydım die kabarıp duruyor. Ama sanırım normal bir duşuş. Her düşüş bir şahlanış getirir arkasından.

Ömer Üründül insansa ben hayvanım!

Ben onun kadar iğrenç birisini hayatımda görmedim.Bakışı , koltuğa oturuşu ( yayılışı ) , konuşması ve yanındakilere verdiği anlamsız cevaplar ile nasıl biri olduğunu açıklıyor zaten.Harddisk'ine bir kollektif futbol lafını yüklemişler her dakika onu sayıklıyor.

Punisher-61
23.02.2009, 18:04
antalyadan korkuyorsaniz sampiyonluktan konusmayin arkadaslar......

antalyayi rahat gececegiz suraya yaziyorum...

Berk
23.02.2009, 18:04
Sağ bekte Tayfun'un yerine Serkan, orta sahada Yattara-Hüseyin-Selçuk-Colman dörtlüsü ve ileride Umut-Gökhan ikilisi ile oynayacağız gibi.Şimdilik en doğru olanıda bu zaten..

Muhammet
23.02.2009, 18:11
antalyadan korkuyorsaniz sampiyonluktan konusmayin arkadaslar......

antalyayi rahat gececegiz suraya yaziyorum...

Hiçbir maç kolay değildir. Aynı şeyler Denizlispor maçı öncesinde de söylendi.

dll.AxpY*
23.02.2009, 18:14
boyle sabirsizlik olurmu , yarin alanzinhi, isac ve yattara 2ser gol atarlar... havalara kaldirirsiniz bu oyunculari...

niye boyle bir macta hemen boyle yorumlar geliyor anliyamadim hic.

arkadasım zaten bu mactan bahsedıorum ben genel olarak ıyı oyuncu ama ben bu maclık performansından bahsettım....

dll.AxpY*
23.02.2009, 18:15
Stepanov'u almaya kalsak ne kadara mâl olur ??

ne kadara satarlar bılemıcemde ne alakası var bunla sımdı???

Alihan Ertürk
23.02.2009, 18:17
ne kadara satarlar bılemıcemde ne alakası var bunla sımdı???

ben onda Song'un gençliğini görüyorum :) o yüzden yani

dll.AxpY*
23.02.2009, 18:18
ben onda Song'un gençliğini görüyorum :) o yüzden yani

yattarayı satarsak alırız onu ;)

Alihan Ertürk
23.02.2009, 18:19
yattarayı satarsak alırız onu ;)

keşke olsa öyle birşey

Song - Egemen - Stepanov :alkış::alkış: harika olur valla duvar gibi defans

transfermarkt'de 3.000.000 € gözüküyor ama ne kadar doğru bilemem :)

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_28698_2008_1.jpg
Boy : 1,90
Ülke : http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/215.gif Sırbıstan ( 55 )

Ali Tunahan Güllü
23.02.2009, 18:20
her zaman oynadığımız kadroyla çıkmamaız lazım:

-------------syvla---------------
serkan---------song-----egemen--------cale
-----------------hüseyin-------------------
yattara---------selçuk-------------colman-
-----------gökhan------umut-------.....

dll.AxpY*
23.02.2009, 18:21
keşke olsa öyle birşey

suanda defansımızda zaten sorun yokkı bızım yaw ben ılersı ıcın demıstım ılk oncelık forvet hattı ve sol acık :D

kaan53
çok zor bi maç a.qücü eziktaş ve denizli maçında oynan futbol ile bu maçı alamyız umut gökhan colman ağırlığını kopyarlarsa bu maçtan 3 puan almak o kadar zor olmaz

dll.AxpY*
her zaman oynadığımız kadroyla çıkmamaız lazım:

-------------syvla---------------
serkan---------song-----egemen--------cale
-----------------hüseyin-------------------
yattara---------selçuk-------------colman-
-----------gökhan------umut-------.....

buyuk ıhtımallede bole cıkılcak zaten....

Kardesh TR
Şampiyonluk yarışındaki bu takım Antalya'yı rahat geçer..

Denizli maçından sonra önemli bir ders alınacaktır..

Alihan Ertürk
23.02.2009, 18:23
suanda defansımızda zaten sorun yokkı bızım yaw ben ılersı ıcın demıstım ılk oncelık forvet hattı ve sol acık :D

olsun işte sakatlık anında felan direk Stepanov girer devreye Giray'ı da hacettepe'ye kiralarız ;)

Cafer Bulur
23.02.2009, 18:28
Ersun yanal muhtemelen klasik 11 ine dönüs yapacaktir.
Alanzinho kulübeye ,yattara yine ilk 11 e döner muhtemelen.
Esasinda bu macta kimin oynayacagi pek de önemli degil.
Önemli olanin takim ve kazanma ruhu oldugunu denizlispor macinda bir daha gördük.
Antalya macinda kafasi rahat ve baski altinda oynamaya alisik oyuncular tercih edilecektir muhtemelen.
Ne sekilde olursa olsun 3 puani hanemize yazdirmamiz lazim.
Futbol sansi bu sefer yanimizda olur insallah.

evrents
23.02.2009, 18:28
Şampiyon olmak istiyorsak bu maçı kesinlikle almalıyız ve alıcaz da ama kolay olmuycak

dll.AxpY*
23.02.2009, 18:29
keşke olsa öyle birşey

transfermarkt'de 3.000.000 € gözüküyor ama ne kadar doğru bilemem :)

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_28698_2008_1.jpg
Boy : 1,90
Ülke : http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/215.gif Sırbıstan ( 55 )

eger dedıgın gıbı 3 mılyon ıse ıyı alsak guzel olur...

yattarayı 10 mılyona satsak aslında bongoro mu ne onu alsak 1-2 mılyona , 3mılyonda stepanov , bi tanede forvet alsak 2-3 mılyona , 2-3 mılyonaa bı sol acık ama gercek yerı sol acık olan bırı....

tahmınen 10-11 mılyon :D:D

hayal ama guzel bı hayal :D:D:D:

Berk
23.02.2009, 18:30
Antalyaspor'da sakat veya cezalı bi oyuncu var mı?

Alihan Ertürk
23.02.2009, 18:32
eger dedıgın gıbı 3 mılyon ıse ıyı alsak guzel olur...

yattarayı 10 mılyona satsak aslında bongoro mu ne onu alsak 1-2 mılyona , 3mılyonda stepanov , bi tanede forvet alsak 2-3 mılyona , 2-3 mılyonaa bı sol acık ama gercek yerı sol acık olan bırı....

tahmınen 10-11 mılyon :D:D

hayal ama guzel bı hayal :D:D:D:

bence yönetim sezon sonunda Tabata ve Özeri + sürpriz bir oyuncuyu transfer edecektir.
Yattara da gidecektir inşallah 10-14 milyona

Sümeyye Şahin
23.02.2009, 18:32
3 puan alıp elimizden geleni yapalım da gerisi fener sivas maçına kalmış...

Mustafa Ağaoğlu
23.02.2009, 18:33
Febe maçından önce yeteri kadar transfer konuşuldu . Böyle önemli maç öncesinde de transfer karıştırmayın .

Alihan Ertürk
23.02.2009, 18:33
neyse antalyaspor maçına dönelim en iyisi :)

maçı alırız hem de rahat :D:D:D

oflu_ömer
23.02.2009, 18:35
arkadaslar bu oyuncular deilmi bizi sevindiren kanal kanal kolpasti oynayan sonuc olarak üzücü ama yinede güveninizi kaybetmeyin bir sey kaybetmedik sadece 3 puan önemli olan 34 hafta gerisi yalan kazalar olacak kimin aklina gelir kocaeli gs 5 ceksin biz antalyayida yeneriz biz su gs macini kazasiz atladalim sampiyonuz bunu unutmayin (BU PASTAYI SIVASA YEDIRMEZ BIZIM BUYUKLERIMIZ )rahat olun biz trabzonsporluyuz bizler cok talkalar gördükkk

Mertcan
23.02.2009, 18:36
kazanamazsak lige havlu atarız...

Kardesh TR
23.02.2009, 18:38

Ya karamsar olmayın bu kadar..Bahsettiğimiz TrabzonSpor..

Antalya'yı yenip paşa paşa kolbastımızı gösterecez onlara..

evrents
23.02.2009, 18:39
Yok daha erken :D o zaman senin dediğine göre gs,fb şuan lige havlu atmış mı gözüküyor??

Mustafa Calik
23.02.2009, 18:41
Antalyaspor'da sakat veya cezalı bi oyuncu var mı?

evet var

Antrenmanda sakatlığı bulunan Orhan Ak, Volkan Altun ve izinli Fatih Ceylan bulunmazken, Uğur takımdan ayrı düz koşu yaptı. Ayrıca Mustafa Özkan ise
uzun bir süre sonra antrenmana katıldı.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=32230

Mehmet Ç.
23.02.2009, 18:44
Stepanov konusu geciyor gördüm, hemen söyligim dedim. Sattigimizin 1/3'ne geri aliriz. Bu Sezon ilk 18'e bile giremiyor Porto'da heralde cünkü tek maci bile yok ligde,

Gökhan ÖZDEMİR
23.02.2009, 18:45
Antalya'yı güzel bir futbolla yeneceğiz.

keles76
23.02.2009, 18:45
bence antalyaya karsi tek yapacagimiz is cikip savasmak kosmayan yattara ve anlasilan futbolculugunda cok sovmenligi konusulacak alanzinho yedek tutulup 80 dakika baski kuralim sonra 10 dakikaligina bu iki sovmeni alalim cunku bunlar ne kadar oynarsa biz o kadar kotu duruma dusuyoruz bunlar yokken ezilmiyoruz bunlar varken iki kanat yol gecen hani birde gokhan bos bos etrafta gezmesi eklenince akillara ziyan
anliyacaginiz ben yeise dustum

Cafer Bulur
23.02.2009, 18:52
Stepanov konusu geciyor gördüm, hemen söyligim dedim. Sattigimizin 1/3'ne geri aliriz. Bu Sezon ilk 18'e bile giremiyor Porto'da heralde cünkü tek maci bile yok ligde,
Stepanov bazi taraftarlarimizin gözünde asiri sisirdigi bir futbolcuydu.
Dönmesini de su an icin istemem.
Zaten sezon sonu icin defansin göbeginden ziyade orta saha ve forvet oyuncusuna ihtiyacimiz olacak.

TSezgin61
23.02.2009, 18:56
haydi usaklar bu maci almadan gelmeyin...

BDiler61
23.02.2009, 18:56
Alanzinhoyla yattara ayni anda oynamali.Alanzinho sol acik oynamali sag acik veya ortada degil.

Eymen
23.02.2009, 19:01
berabere kalacaz bunu da bi yere yazın ama ölümüne destek lazım bjk yönetimi şifo yaa basmıştır parayı ts den puan allması için ilerde ne de olsa amacı bjk ın başına geçmek

futbalski60
23.02.2009, 19:01
Stoper mevkisine transfer yapılması saçma olur en güven veren yerimiz burası.
Song,Egemen,Giray gibi yetenekli oyuncular var alternatif olarak Ceyhun,Hüseyin ve Tayfun da bu bölgede oynayabilecek oyuncular ne kadar sakatlık olursa olsun bu bölge boş kalmaz buraya transfer gereksiz olur.

Mustafa Calik
23.02.2009, 19:09
Alanzinhoyla yattara ayni anda oynamali.Alanzinho sol acik oynamali sag acik veya ortada degil.

peki hangi oyuncuyu yedek birakacan ?

Mustafa Ağaoğlu
23.02.2009, 19:12

Birini söylerdim ama şimdi boşa burda polemik yaşanmasın :)

Mustafa Calik
23.02.2009, 19:14
Birini söylerdim ama şimdi boşa burda polemik yaşanmasın :)

bana özel olarak mesaj at ozaman .. hic kimseye söylemem ;)

Cafer Bulur
Hickimseyi.Yattara ve alanzinho su an icin ayni anda ilk 11 de oynayamazlar.
Cünkü ikisi de takimdan kopuk kaliyorlar ve takim savunmasina katkida bulunamiyorlar.
Antalya macinda yine yattara-umut ve gökhan ilk 11 de olur diye düsünüyorum.
Umut un hirsinin ve attigi gollerin yaninda takim savunmasina olan yardimi da bu takima cok seyler katiyormus,bu denizli macinda apacik belli oldu.

Alpayer
Ic saha istatistiklerine baktinmi hic?
Bakmadım, gerek de yok zaten. Dış sahada en çok puan toplayan takım farklı bi şekilde lider olmadığına göre bakmaya gerek yok.

Harun_ayar_ts
23.02.2009, 19:17
maçı kazanalımda sahaya kim çıkarsa çıksın tayfun hariç

Ünal Cumhur
23.02.2009, 19:30
denizliye 3 atarız diyodum büyük konustum bizi cok kötü yaptılar ama helal olsun denizliye iyi oynadı bu macı ne yapalım ne edelim alalım su karabulutları dagatalım sivasfener macı var rakipler birbirleriyle oynuyo almamız lazım bu macı daha kaybedilmis birşey yok

BDiler61
23.02.2009, 19:40

Takima antreaman yaptiran ersun yanal kimi kesecegini bilir ama bana sorarsaniz su anda orta sahadan kimi kessek yoklugunu hissetmeyiz zaten yeterince kotu oynuyorlar.

Bülent AKBULUT61
23.02.2009, 19:40
evet tayfun hariç kim cıkarsa cıksın bu hafta rahat yeneceğiz rahat olmasada mutlaka yeneceğiz

ApoCaN28
23.02.2009, 19:51
Tayfun un yerine Serkan bindirmeleri iyi olduğu için gerisi ideal bir kadro bi de forvette pozisyon harcamazsak kazanırız...

futbalski60
23.02.2009, 19:56
Ben de klasik kadromuzla çıkmamız gerektiğini düşünüyorum artık yeni macera aramaya gerek yok.Bu maçta eski formumuza kavuşacağımıza da inanıyorum.

cihatöztürk
23.02.2009, 19:58
yenememe durumumuz olursa çok kötü şeyler olur..

Egemen Yılmaz
23.02.2009, 20:00
3 haftadır kötü oynuyoruz tamam ama rakiplerimiz de ligdeki durumları nedeniyle inanılmaz istekli oynuyorlar, Antalyaspor da maça çok asılacaktır.

nakzo
23.02.2009, 20:02
Sol bekde serkan ,sol açıkta barış, sağ açıkta yattara oynamazsa; alanzinho,tayfun, colman yedek kalmazsa bizim bu maçı alma ihtimalimiz yok...

Cafer Bulur
23.02.2009, 20:05
3 haftadır kötü oynuyoruz tamam ama rakiplerimiz de ligdeki durumları nedeniyle inanılmaz istekli oynuyorlar, Antalyaspor da maça çok asılacaktır.
Denizli macinda rakip istekli bize ise isteksizdik.
Halbuki onlar kümede kalmak icin bu kadar istekli olabiliyorlarsa bizim de en az onlar kadar, hatta rakipden daha istekli olmamiz gerekmez mi?
Sorun bizim takimda,rakiplerin gücünde degil.
Takimimiz mac kazanabilmek icin en az rakip kadar mücadele etmesi ve istemesi gerektigini artik iyice kavramali.
Bu ligde motivasyonu olmayan bir gs nin kocaeliden 5 yedigini gördükten sonra durum anlasilmistir.

Mustafa Calik
23.02.2009, 20:06
Sol bekde serkan ,sol açıkta barış, sağ açıkta yattara oynamazsa; alanzinho,tayfun, colman yedek kalmazsa bizim bu maçı alma ihtimalimiz yok...

hocam naptin sen :confused: sag bek kim oyniyacak ? sol bek serkan diyon .. tayfunda yedekte kalmali diyon :confused:

_______________SYLVA________________
????????_____SONG__EGEMEN_____SERKAN
______________HÜSEYiN_______________
YATTARA_______SELCUK___________BARiS
__________GÖKHAN__UMUT_____________

Anıl Caner
23.02.2009, 20:09
Denizlispor maçına göre çok daha zor bir maç. Beraberlik çok kötü olmaz, galibiyet bizi tekrar şampiyonluğun en büyük adayı yapar.

ApoCaN28
23.02.2009, 20:09
Sağ bek diyecekmiş da anlayın:D

Ba®ış
23.02.2009, 20:11
sol bekte neden Cale değilde Serkan ?

champions
23.02.2009, 20:14
"Var mıyız? yok muyuz?" sorusunun cevabını alacağımız maç olacaktır.
Galibiyetden ziyade 3 haftadır oynanan futbolun ne kadar ötesine gidebileceğimiz önemli olan.
Fb ve Ankara deplasmanlarındaki oyuna yaklaşabilecek miyiz?
Sıradan bi galibiyetden daha fazlasına ihtiyacımız var bu maçta.
Sezonun en önemli maçlarından biri, geçen 3 haftanın ardından.
Hocanın performansını merakla bekliyoruz.
Hayırlısı inşallah.

Cafer Bulur
23.02.2009, 20:14
Denizlispor maçına göre çok daha zor bir maç. Beraberlik çok kötü olmaz, galibiyet bizi tekrar şampiyonluğun en büyük adayı yapar.
Beraberlik cok kötü olmaz mi?Bence cok kötü olur.
Hic hesapta olmayan bir ic saha maglubiyetini daha nasil telafi edecegiz?
Zaten ic sahada ciddi sorunlar yasiyoruz ve bunun tek telafisi deplasmanlarda kazanmaya devam etmektir.
Berabere kalirsak yarista ciddi bir yara aliriz,asla böyle bir beklenti icinde olmayiz umarim.
En büyük rakibimizin ic sahada kazandigi ve dis sahada da kaybetmedigi gercegi ortada iken yarista kalmamizin tek yolu kazanmaktir.

futbalski60
23.02.2009, 20:15
Denizli macinda rakip istekli bize ise isteksizdik.
Halbuki onlar kümede kalmak icin bu kadar istekli olabiliyorlarsa bizim de en az onlar kadar, hatta rakipden daha istekli olmamiz gerekmez mi?
Sorun bizim takimda,rakiplerin gücünde degil.
Takimimiz mac kazanabilmek icin en az rakip kadar mücadele etmesi ve istemesi gerektigini artik iyice kavramali.
Bu ligde motivasyonu olmayan bir gs nin kocaeliden 5 yedigini gördükten sonra durum anlasilmistir.

Takımın isteksiz olmamasının en büyük nedeni oyuncuların kendilerine aşırı derecede güvenmeleriydi golü yedikten sonra da oyuncularda bir gayret bir çaba olmadı Denizli maçını o oyunla kazansak bile Antalya maçında darbe yiyebilirdik takımın erken tokat yemesi bir anlamda iyi oldu medyadan gündemden düşmeleri onlara yarayacaktır bu yarış kolay bir yarış değil mücadele etmeden Kocaelispor'u bile yenemiyorsun.

tuncay1984
23.02.2009, 20:22
mehmet özdilekin tkimi bjk dan 3 yiyor bize asilirlar simdi
bi patlasak antalya takimina varya

Mehmet Sarigül
23.02.2009, 20:28
Alanzinho'yu, yani TRABZONSPOR'u yipratma kampanyasi coktan basladi bile, neymis futbolcunun fiyati cok yüksekmis, saclari jöleliymis, boyu cok kisaymis...

Bir yerel gazete yaziyor ki, "Ersun Yanal Alanzinho'yu oynatarak Yattara'yi küstürüyor".

Yattara 6 yasinda bir cocuk mu ki küsecek, biz (taraftarlar, medya ve yönetim) Yattara'yi o kadar simartmisiz ki, Yattara artik futbol oynamaz oldu.
"Bu hafta patlama yapacak, haftaya patlayacak..." diye diye kendimizi kandiriyoruz.

Alanzinho iyi bir futbolcu, henüz takima ve ligimize alisamadi, biraz sabir...

Trabzonspor'un futbolculari Fb ve Ankaraspor maclarindan sonra biraz havalandi, umarim artik anlamislardir ki, mücadele vermeden hicbir takimi kolay kolay yenemeyiz.

Bu takim SAMPIYON olacak, yeter ki, futbolculari ve hocasi buna inansin ve bunu rahat rahat söyleyebilsin. Ayni taraftarlari gibi...

Mustafa Calik
23.02.2009, 20:32
Alanzinho'yu, yani TRABZONSPOR'u yipratma kampanyasi coktan basladi bile, neymis futbolcunun fiyati cok yüksekmis, saclari jöleliymis, boyu cok kisaymis...

Bir yerel gazete yaziyor ki, "Ersun Yanal Alanzinho'yu oynatarak Yattara'yi küstürüyor".

Yattara 6 yasinda bir cocuk mu ki küsecek, biz (taraftarlar, medya ve yönetim) Yattara'yi o kadar simartmisiz ki, Yattara artik futbol oynamaz oldu.
"Bu hafta patlama yapacak, haftaya patlayacak..." diye diye kendimizi kandiriyoruz.

Trabzonspor'un futbolculari Fb ve Ankaraspor maclarindan sonra biraz havalandi, umarim artik anlamislardir ki, mücadele vermeden hicbir takimi kolay kolay yenemeyiz.

Bu takim SAMPIYON olacak, yeter ki, futbolculari ve hocasi buna inansin ve bunu rahat rahat söyleyebilsin. Ayni taraftarlari gibi...

bakin Takagazete'de ne yaziyor :mad:

Trabzon’u Alanzinho Bozdu

http://www.takagazete.com/haber.php?id=18630

Yavuz Hasan
23.02.2009, 20:34
denizli maçında oynadığımız gibi isteksiz oynarsak puan kaybederiz antalyaspor savaşan bir takım

Erkan
23.02.2009, 20:36
bazi insanlari basarimiz bozdu.... ve o 'insanlar' bizdenmis gibi davranmaya devam ediyor..

orhan42
23.02.2009, 20:40
Son 3 haftadaki ruhsuz futbolu sergilersek galibiyet zor..hele antalya öyle veya böyle bir ivme yakalamışken..Ama fb ve Ankara maçlarındaki formumuzu yakalrsak inanın karşımıza çıkacak rakiplere acırım...

Varlıbaş61
23.02.2009, 20:42
2 hafta önce ilk 4'e bile giremez denilen bjk için yorumcular en güçlü şampiyonluk adayı diyor şimdi:)
haydi trabzon'um seriye bağla galibiyetleri...
antalya ile başlayalım fener ile bitirelim...

Emo91
23.02.2009, 20:43
antalya macinda herseyi yolna sokucagiz millet!!
laf olsun diye demiyorum, harbiden bu takimin gücüne inaniyorum ben!

ona bakarsaniz bu hafta GS kocaelinden 5 yedi ama haftaya toparlamaya calisacak ve toparlicakdir....

ayni sekild ebizim oyuncularimiz gecen haftalari unutturmak icin en iyi maclarindan birini oynayacaklardir!
ayrica baskiyi azaltalim!

tslimajes
23.02.2009, 20:50
inadına bu 11 denensin diyorum. Slyva
-----------------------serkan song egemen cale
------------------yattara hüseyin selcuk colman alanzinho
----------------------------umut(gökhan)

Sümeyye Şahin
23.02.2009, 20:58
antalyanın cezalı sakat durumu var mı?...

Pirselimoğlu
23.02.2009, 21:08

çok güzel anlatmışssın, özellikle yattara kısmı :alkış:

Pirselimoğlu
23.02.2009, 21:10

sedat ağçay sarı kart cezalısı durumuna düştü, birde o iri kıyım djehoo bu hafta oynamadı sakatmı bilmiyorum, ama memo bize saklamışta olabilir onu.

Ba®ış
23.02.2009, 21:24
saclari jöleliymiş
Mehdi,yakında bu yerel basın seninde eleştirmeye, sana karşı karalama kampanyalarına başlar bak benden söylemesi :D:D

Mustafa Ayazoğlu
23.02.2009, 21:30
Yattara'nın yüzü gülüyor..

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1205-3D0O2Y3A.jpg

Takımımız Antalyaspor maçı hazırlıklarına bugün (pazartesi) 20.00'de yaptığı antrenmanla başladı.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana izinli olan Song katılmadı.

Takımımız idmanda düz koşunun ardından koordinasyon çalışması gerçekleştirdi.

Mustafa Calik
23.02.2009, 21:50

evet var

Antrenmanda sakatlığı bulunan Orhan Ak, Volkan Altun ve izinli Fatih Ceylan bulunmazken, Uğur takımdan ayrı düz koşu yaptı. Ayrıca Mustafa Özkan ise
uzun bir süre sonra antrenmana katıldı.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=32230

Cihan
23.02.2009, 22:01
f.ceylan oynamazsa atak organizasyonları biter

batugol
23.02.2009, 22:11
bu futbolcular bu maci alirlar hic suphem yok

Erdal DİLEK
23.02.2009, 22:17
şu mac öncesi takıma destek vereceğimize stepanov transferinden bahseden tarafatra şampiyonluk hiç yakışmıyor, hemde hiç, Allah Allah. .

turkish0061
23.02.2009, 22:56
Benim dusundugum sey Bu hfta

turkish0061
23.02.2009, 22:58
antalya- Ts macinda Ts cok iyi oyniyacak. Nedense : Denizli macinda cok kotu oynadik ve kaybetik. Taraftarlar Acayip kizdi. Youhladilar. Ve futbolcular bunu anladilar. Ve gelecek macta Iyi oyniyacaklar. Bu maci 2-1 aliriz. INsallah, Bi aksilik CIKMASA

6Şafak Aydın1
23.02.2009, 23:02
Takımımız Antalyaspor maçı hazırlıklarına bugün (pazartesi) 20.00'de yaptığı antrenmanla başladı.
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana izinli olan Song katılmadı.
Takımımız idmanda düz koşunun ardından koordinasyon çalışması gerçekleştirdi.

Antrenmanlari düzenli bir sekilde gidip izleyen üyelerimiz varmi acaba forumda?
Kamplara gidildiginde gurbetciler organizasyon film video falan resim hersey yapip görebilme imkanimiz oluyor.

Antalya ile yedek agirlikli bir kupa macimiz oldu kazanamamistik. Papy iyi bilir Antalyayi.

Süleyman Özcan
23.02.2009, 23:19
Bu maça şöyle bir kadro ile çıkabiliriz..

-------------------------Tony Slyva---------------------------

Serkan Balcı - Rigobert Song - Egemen Korkmaz - Hrvoje Cale

-----------------------Hüseyin Cimşir------------------------

------İbrahima Yattara - Selçuk İnan - Gustavo Colman-------

-------------------Gökhan Ünal - Umut Bulut-------------------

Yedekler :

Onur Recep Kıvrak
Giray Kaçar
Ceyhun Gülselam
Alanzinho
Barış Memiş
Göksu Alhas
Isaac Promise

Böyle bir kadro ile çıkıp, rakibi kendi sahasından çıkartmadan erken bir gol bulabilirsek daha sonrasında bizim için rahat bir maç olacaktır diye düşünüyorum. Gol geç gelirse ve haftasonu her ne sebeple olursa olsun bir ıslıklanma yaşandı ve bu futbolcuların aklına gelecektir. Erken gelecek bir gol, beraberinde güzel bir futbol ve galibiyet temennisi ile pazar günü beklemekteyiz. Umarım bizi mahçup etmezler ve yüzümüzü güldürürler. Güvenimiz tam ve canı gönülden desteğe devam..

Erdal DİLEK
23.02.2009, 23:21
hüseyin geldi dert bitti. . .

Gökhan KAN
23.02.2009, 23:24
Abi şu maçta öyle bir oynasınlar ki Analya yarı sahayı geçemesin....

Kardesh TR
23.02.2009, 23:45
-------------------------Tony Slyva---------------------------

Serkan Balcı - Rigobert Song - Egemen Korkmaz - Hrvoje Cale

-----------------------Hüseyin Cimşir------------------------

------İbrahima Yattara - Selçuk İnan - Gustavo Colman-------

-------------------Gökhan Ünal - Umut Bulut-------------------

Kadro güzel düşünülmüş..Süper olur..Yedeklere Tayfun Cora yı eklerseniz daha iyi olur..

cellchook
23.02.2009, 23:45
alanzinhonun bu sene sonuna kadar herhangı bır karsılasmada macın yıldızı olacagını zannetmıyorum...
bence engın baytar,ıbrahım akın dan ıyı futbolcu degıl..bu ıkı ısmı rasgele soyledım demek ıstedıgım vasat bır topcu bence alanzınho...

ama yanılmak ıstıyorum,utanmak ıstıyorum soyledıklerımden.

Kardesh TR
23.02.2009, 23:51
ŞotA da ilk geldiğinde amatör klüplere bile alınmaz denildi..Ama dönüşü muhteşem oldu..

Neden bi şota da Alanzinho olmasın ?!!!

Fatih BALTA
23.02.2009, 23:56
Şöyle eze eze alacağımız bir 2-3 farklı galibiyete çok ihtiyacımız var.
Umarım bu maç o maç olur.

taner*61
23.02.2009, 23:59
Arkadaşlar lütfen yazdım buradada Umut ve Hüseyine haksızlık yapılıyor diye ve denizli maçında görüldiki bu 2 oyuncu Trabzonsporum için çok önemli ben Samsundayım ve kombinemde olmasına karşın her maça gelemiyorum ama inşallah galatasaray maçında statda olacam ki diyeceğim şudur Trabzondaki konya maçında Umut Hüseyin gibi forumda haksızlık yapıldığına inandığım oyunculara ayrı bir sevgi gösterisinde bulunsak diyorum.

Erdal DİLEK
24.02.2009, 00:01
zor dönemece giriyoruz, şuan sadece takımı nasıl motive deceğimiz nasıl katkı yapacağız bunlara önem vermeliyiz, ne kadar mantıklı bilmem ama sadece son dakika ve haftanın macları acık olsun geri kalanı belli bir süre kapalı dursun bence, 8 içeri macımızı vardı avantaj lı ididk yenildik avantaj giiti, şimid antalyayı yenersek 7 ye 5 olacaka ve cok öenem taşıyan 2 mac içeride

bu 7 maca gidenler fedakarlık yapsın macı seyretmesin avazı cıktıkları kadar bağırsınlar

lütfen!!!!!

Tayfun Aydın
24.02.2009, 00:09
Antalyaspor un taraftar forumuna baktım onlar da haliyle çekiniyorlar ve hatta bu maç bu pozisyonda oynanmasa biz de rahat olsak da Trabzon da bizi yenip şampiyon olsa der gibi havaları bile var.

arem
24.02.2009, 00:14
klasik bir ersun yanal düşüsü izliyoruz,daha önceden 10 haftadan sonra düşüş başlardı,şimdi 20 haftada başladı,bunu daha mantığı yok,son 4 haftadır takım resmen uyuyor,
bu oyunla şampiyonluk değil 3. Lük bile başarı olur,ve bundan sonra topalanacağımızı zannetmiyorum,daha ok hesapta olmayan puanlar kaybedeceğiz,4-5 hafta sonrada şampiyonluktan tamamen kopmuş oluruz

OLAY BUDUR İŞTE....

Daha başka neler olur söylesende bizde takip etmeyi bıraksak!!!

MetiN08
24.02.2009, 00:14
alanzinhoyu begenmiyenlere sade bir deivid örnegi veriyorum, biraz bekleyelim hatda bu sezon hic birsey beklemiyelim ondan alissin ilk, keske yönetim birtanede türk oyncusu alsaydi mesela erman kilici cok süper olurdu aslinda, ama gecti artik önümüze bakalim ins. antalyayi yeneriz

vizarian
24.02.2009, 00:16
Denizli maçını kaybedeceğimiz tahmini ni üzüntüyle belirtiğim zaman bana tepki vermiş olan arkadaşlar hatırlar,
Bu maçı ise rahat alacağız diyorum, ama yapmamız gereken bu maçı değil kalan tüm maçları alacak bir konsantrayon oluşturmak.

Napoli
24.02.2009, 00:21
Barış ilk 11 de devamlı olmalı...

AYYILDIZ
24.02.2009, 00:22
Fatih Tekke yabancı futbolcunun alışma devresi olduğunu söylemişti bir röportajında Ruslar hala kazıklandıklarını düşünüyorlar belki de ama Fatih Tekke'nin ne kadar önemli bir futbolcu olduğu ortada yani Alanzinho hakkından yorum için çok erken.

servet nuh
24.02.2009, 00:24
ŞotA da ilk geldiğinde amatör klüplere bile alınmaz denildi..Ama dönüşü muhteşem oldu..

Neden bi şota da Alanzinho olmasın ?!!!
o fizkle ,o koşuşla çok zor be yav....mithat halisin bize 3 ncü kazığı (lange-tomasjun-alanzinho)...herifmi hokkabaz bizimkiler mi kuş...karar sizin

HerYerde
24.02.2009, 00:26
gün içinde birçok ortamda bulunuyorum.kahvelerde,parklarda,esnafların,arasın da,yerel siyasilerle en üst gelir grubundan insanla da muahbbet ediyorum geliri daha dar insanlarla da.ancak hepsinin ortak bi tarafı var hepsi hasta trabzonsporlu.ancak denizli mağlubiyeti herkesin moralini bozmuş herkes artık şampiyonluğun gittiğini düşünüyorlar bilakis ben denizli mağlubiyetinin bu takımı şampiyon yapacağını inanıyorum en azından böle bi mağlubiyein bu kdar erken gelmesi bni sevindiriyor.kaldıki fikstürümü de avantajlı buluyorum bu lig daha çok şeye gebe daha çok sular akar bu köprünün altından.bize düşen sadece hep destek olmak karadenizliliğin verdiği çabuk sinirlenme çabuk umutsuzluğa kapılma özelliğini unutma.hep destek tam destek her zaman destek[rezzan kiraza da güveniyorum:D)

Mustafa Calik
24.02.2009, 00:38
ajaxın maç özetini izledim leonardo ilk 11 çıktı ve döktürdü, keşke onu alsaydık :( adamın fiziği kondüsyonu çok iyi konsept olarak

üff yaw :)

bak canim, güzel abicim .. alanzinho stabaek takiminda hep ilk onbir'deydi ama leonardo hep ilk onbir'de degil ajax'da. simdi leonardo bize gelseydi ve su iki üc maclarda alanzinho gibi olsaydi simdi herkez "ah ah dün stabaek'in macina baktim alanzinho döktürdü .. keske onu alsaydik" derdi .. benim demek istedigim biraz daha sabir :)

legorakiss
24.02.2009, 00:39
antalya- Ts macinda Ts cok iyi oyniyacak. Nedense : Denizli macinda cok kotu oynadik ve kaybetik. Taraftarlar Acayip kizdi. Youhladilar. Ve futbolcular bunu anladilar. Ve gelecek macta Iyi oyniyacaklar. Bu maci 2-1 aliriz. INsallah, Bi aksilik CIKMASA

beşiktaş macında çok iyioynadık ondan denizli macına asılmadılar heralde.
durarak top oynayan takımdan hiç bişe olmaz şampiyon nasıl olsun. inanacaklar koşacaklar mücadele edecekler. gs geçen sene son 6 hafta bunu yaptı ve fenerden kaptı şamp. ama ben bunları ankara macından sonra görmedim

okg_53
24.02.2009, 00:45

O resim 18.02.2009 tarihinde çekildi.

şahinler61
24.02.2009, 00:46
ya hala alanzinhoyu tartışıyosunuz gülüyorum bizim taraftara.bu adam yetenek olarak kesinlikle turkcell süper liginin üzerinde bir futbolcu,o kadar da iddialıyım ama biraz sabredin!

trabzonlux61x
24.02.2009, 00:57
Alanzinho yu daha görmeden elestirmeye basladi bazi arkadaslar yapmayin allah askina. Gecen sene Lincoln cok kötü diyorduk kazik yedi gs diyorduk ne oldii? adam bu sene döktürüyor ayni örnekk fbli deivid o da ilk sezon kötüydü ne oldiiii? Az sabirli olun arkadaslar diycem ama ne yaparsin kanimizda var herseyin hemen olmasini istiyoruz:)

Tansu Onur Erdoğan
24.02.2009, 01:01
ya adamın videolarını izleyenler ballandıra ballandıra anlatanlar nerede şimdi bundan bi cacık olmaz deniyo güldürmeyin adamı

adamın attığı gollere bakarsanız dahi nasıl oyuncu oldugunu anlarsınız.

lazooo28
24.02.2009, 01:12
Özdilek: "Kazanmak istiyoruz.."

Antalyaspor, Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başlarken, teknik direktör Mehmet Özdilek, bordo mavili takım karşısında galip gelmek istediklerini söyledi..

http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png23 Şubat 2009 , 16:44
http://www.ajansspor.com/images/comment.png Yorumlar (26) (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090223/ozdilek_kazanmak_istiyoruz.html#yorumlaroku)
http://www.ajansspor.com/images/email.png Arkadaşına Gönder
html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://static.ak.facebook.com/images/share/facebook_share_icon.gif?12:26981) no-repeat top left; }Facebook'ta Paylaş (http://www.facebook.com/share.php?u=http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090223/ozdilek_kazanmak_istiyoruz.html)
http://www.ajansspor.com/images/print.png Yazdır (http://www.ajansspor.com/yazdir.aspx?id=156738)

http://www.ajansspor.com/resim/ozdilek_idman_bakiyor.jpg

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR</SPAN>

Antalyaspor (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Antalyaspor)

Antalyaspor, hafta sonu kendi sahasında Trabzonspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı. Hasan Subaşı Tesisleri'nde teknik direktör Mehmet Özdilek yönetiminde yapılan antrenmana sakatlıkları süren Volkan Altın ile Orhan Ak katılmadı. Sakatlığı bulunan Uğur Kavuk'un hafifi koşu yaptığı antrenmanda futbolcular, kısa alanda pas çalıştılar. Antrenman, yarı alanda gerçekleştirilen çift kale maçla sona erdi.

Teknik direktör Mehmet Özdilek, antrenman sonrası yaptığı açıklamada, ligdeki mücadelenin son haftaya kadar süreceğini kaydetti. Kolay maç olmadığını ve Konya deplasmanında beklemedikleri bir yenilgi aldıklarını dile getiren Özdilek, ''Futbolda bunlar da olacak. Bu haftaki maç, her iki takım açısından da önemli. Çünkü her iki takımda geçtiğimiz hafta mağlup oldu. Ancak biz, kendi sahamızda galip gelmek istiyoruz'' dedi.

Futbolculardan Şenol Can, Konyaspor karşısında kötü oynadıklarını ve kaybettiklerini söyledi. Şenol Can, bu hafta sonu Trabzonspor karşısında kazanmak için sahaya çıkacaklarını ifade etti.

Kaleci Ömer Çatkıç da, Süper Lig'de her haftanın daha da önem kazandığını belirterek, ''Bu hafta ciddi bir rakip ile karşılaşacağız. İyi mücadele edersek 90 dakika sonunda gülen taraf biz oluruz'' diye konuştu.

AdemTS
24.02.2009, 01:17
arkadaslar bakin buda eski bir stabaek mac özeti, özellikle alanzinho icin hazirlanmis bi video degil:
http://www.youtube.com/watch?v=Ve3swYYS2GA

Bu videoda alanzinhonun takima hücüm hattinda ne kadar fayda sagladigi belli oluyo zaten. Bu adami tartismaya gerek yok, zaman tanimak ve DESTEK VERMEK lazim.

Saygilar....

6Şafak Aydın1
24.02.2009, 01:23
Fatih Tekke yabancı futbolcunun alışma devresi olduğunu söylemişti bir röportajında Ruslar hala kazıklandıklarını düşünüyorlar belki de ama Fatih Tekke'nin ne kadar önemli bir futbolcu olduğu ortada yani Alanzinho hakkından yorum için çok erken.

Fatih Tekke ilk 5 macinda 5 golü vardi. Her macta birer adet. Fakat Fatih Tekkede hala alisamadigini söylüyor aradan kac sezon gecti, alisamiyorsan gollerini,asistleri yinede unutma. Neyse demiyecegim bu konuda cünkü sol kanat icin alindi ve ihtiyacimizi karsilayacak bir futbolcu oldugunu düsünüyoruz. Yani ihtiyac var karsiliginda bir futbolcu var fakat henüz meyve yok. Fazla gecikmez insallah.

Hamza Yilmaz
24.02.2009, 01:23
arkadaslar bakin buda eski bir stabaek mac özeti, özellikle alanzinho icin hazirlanmis bi video degil:
http://www.youtube.com/watch?v=Ve3swYYS2GA

Bu videoda alanzinhonun takima hücüm hattinda ne kadar fayda sagladigi belli oluyo zaten. Bu adami tartismaya gerek yok, zaman tanimak ve DESTEK VERMEK lazim.

Saygilar....

Aynen, ama ne yazikki bizim Türkiyede destek verilmiyor, aksine yerden yere vuruyorlar.. Yok Kazik yedik yok yalanzinho filan.Bencede biraz sabir ve destek gerek.. Mactan sonra yuhalandi. Cok ayip

AdemTS
24.02.2009, 01:34
Denizli macindan sonra biraz fazla gidildi takimin üstüne. Özellikle yerel basinimizda.

Yok takim düsüse gecti, yok sampiyon olamayiz, yok ersun yanal bu isten anlamiyo gibisinden...
Arkadaslar unutmayalimki bu takim bu sezon bir iki oyuncu haric sil bastan yaratildi... Ve sezona baslarken hedef AVRUPA KUPALARINA katilmakti, Sampiyonluk degil.
Ama sampiyon olursakta geri cevirmeyiz, baskanin dedigi gibi. O yüzden bu takim TABIKI de mac kaybetcek, iyi oynamayacagi maclarda olcak.

Karamsar olmayalim, hep destek full destek. Antalya macinda taraftar herzamankinden fazla destek olsun takima...

POYRAZ
24.02.2009, 02:09
Futbolcularimiz Insallah bu macin önemini cok iyi bir sekilde kavramislardir. Tek puan kaybina bile en azindan simdilik tahammülümüz yok, daha dogrusu bulundugumuz konumun tahammülü yok.
Caninizi disinize takin, ne yapin ne edin mutlaka ama mutlaka su maci kazanin.