PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalyaspor 0 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kadir
22.02.2009, 11:35
Ben kazanacağımıza inanıyorum .

asikaplan
22.02.2009, 12:02
denizliyi yenemeyen antalyayı hiç yenemez

Engin Koltuk
22.02.2009, 12:03
Kesinlikle ve çok rahat bir şekilde yeneceğiz merak etmeyin. İnşallah :)

asikaplan
22.02.2009, 12:06
Kesinlikle ve çok rahat bir şekilde yeneceğiz merak etmeyin. İnşallah :)

denizli maçındada böyle diyorduk gördük hatda birileri 4 0 yenceğiz die inatlaşıyordu bu aralar nerde acaba

Erdinç Barutçu
22.02.2009, 12:07
Çok zor bir maç..Gerçiartık bundan sonra hiç kolay maç yok ama ANtalya deplasmanı çok tehkileli...Halanasıl oldu da Denizli'ye yenildik anlamıyorum...Bizim kafalarımız hala Denizli maçında kaldı ama umarım oyuncuların kalmımıştır...Burda bütn iş Ersun hoca'ya kaldı...Bu haftayı telafi etmemiz lazım...

Eymen
22.02.2009, 12:08
Sİvasın balonu saat 16.55 civarı gibi patlıor herkese şimdiden hayırlı uğurlu olsun :)

ismail tüfekçi
22.02.2009, 12:13
hüseyini yerden yere vuranlar umutu amatör futbolcu yerine koyanlar allahın adaleti işte umut ve hüseyini aramamıza neden olan maç gökhan gol kaçırdımı kimse görmez ama umut kaçırsa bmn de günün adamı olurdu ya hüseyin topu oyuna sokamıyormuş onuda yapsa adam çelside madridde oynardı trabzon halkı artık tayfun umut hüseyin sendromundan kurtulsun song 2 maçtır takımı yakıyor ya hüseyin bu pozisyonlarda gol yedirtse yuhalanmazmıydı herşeye rağmen biz trabzonuz 1 maçla yıkılacak takım değiliz şampiyon olacağız

NeoTs
22.02.2009, 12:19
Antalya kim ya fenerin rekorunu geçmemiz lazım 8-0 olmasi lazım.Çok kolay maç olcak
Şaka Şaka 1-0 olsun bizim olsun:D

Erdinç Barutçu
22.02.2009, 12:22
hüseyini yerden yere vuranlar umutu amatör futbolcu yerine koyanlar allahın adaleti işte umut ve hüseyini aramamıza neden olan maç gökhan gol kaçırdımı kimse görmez ama umut kaçırsa bmn de günün adamı olurdu ya hüseyin topu oyuna sokamıyormuş onuda yapsa adam çelside madridde oynardı trabzon halkı artık tayfun umut hüseyin sendromundan kurtulsun song 2 maçtır takımı yakıyor ya hüseyin bu pozisyonlarda gol yedirtse yuhalanmazmıydı herşeye rağmen biz trabzonuz 1 maçla yıkılacak takım değiliz şampiyon olacağız

Hangimiz futbolcularla birgün geçirdik?Hangimiz futbolcuları iyi tanıyor?Koskoca haftada 90 dakika izleyebiliyoruz sonra karar veriyoruz....Bunu en iyi bilecek işi hocadır....Çuval dolusu para verilip oynatılmayan oyuncularımız var..Neden oynamıyor?Oynatılmıyor?Bunu biz bilemeyiz...Biz bilsek zaten taraftar değil hoca olurduk....Kazanıcaz yenicez yenilecez ama ŞAMPİYON olacağız....

Harun Karadeniz
22.02.2009, 12:24
berabere......

pReN@_61
Kesinlikle ve çok rahat bir şekilde yeneceğiz merak etmeyin. İnşallah :)Eyvah ki ne eyvah yine bu tip mesajlar.. :)

bordo61
denizli maçındada böyle diyorduk gördük hatda birileri 4 0 yenceğiz die inatlaşıyordu bu aralar nerde acaba

Ben en son gördüğümde birileriyle iddaya giriyordu heralde

servet nuh
22.02.2009, 12:26
MEHEMT ÖZDİLEK,BJK NİN ADAMI...BU MAÇ İÇİN ÖZEL OLARAK TAKIMINI HAZIRLIYCAKTIR....ÇOK ÇOK DİKKATLİ Olmalıyız

Eymen
22.02.2009, 12:26
bu maçı zorda olsa alacağız gıbıme gelıyor 2-1 gıbı

asikaplan
22.02.2009, 12:28
Ben en son gördüğümde birileriyle iddaya giriyordu heralde

biriyle mi:d bütün forumdakilerle girmişti nerdeyse hatda argolu bişiler yazmıştı sallayın ya 4 0:D ne güdlüm ama maçdan sonra o çok bilen gelmişti aklıma

Emrah KabuL
İddaa ediyorum Ersun Yanal doğru bir kadro çıkarsın değil Antalya şu ligde bizi zorlayacak bir takım yok. Ama dediğim gibi doğru bir ilk 11 ve yerinde oyuncu değişiklikleri..!

Tayfun Cora sağ bekte ısrar etmeye gerek yok Sürekli Song onun kademesine giriyor.

Sylva
Serkan
Song
Egemen
Cale
Hüseyin
Selçuk
Colman ( Cezalımı emin değilim)
Yattara
Umut
Gökhan

Macera aramaya gerek yok , sağ kanata sol ayaklı adam lazım değil. Eskiden sadece sağ kanattan hücum yapabiliyorduk dün kü macera sonucunda ne sağdan ne soldan gidebildik.

Mert67
Bu maçı kesinlikle kazanmak zorundayız.Çünkü haftaya Sivas kadıköy'de puan kaybedecektir.

servet nuh
22.02.2009, 12:29
-------------sylvıa-------------
tayfun---song----egemen-----cale
-----------hüseyin------------
----serkan---------colman------
yattara -----umut------alanzinho

bu tertiple çıkalım yenmezsek gelin kafama vurun

bordo61
22.02.2009, 12:29
İddaa ediyorum Ersun Yanal doğru bir kadro çıkarsın değil Antalya şu ligde bizi zorlayacak bir takım yok. Ama dediğim gibi doğru bir ilk 11 ve yerinde oyuncu değişiklikleri..!

Doğru kadro nedir ?

bordo61
22.02.2009, 12:30
-------------sylvıa-------------
tayfun---song----egemen-----cale
-----------hüseyin------------
----serkan---------colman------
yattara -----umut------alanzinho

bu tertiple çıkalım yenmezsek gelin kafama vurun

Ben yattaradan hayır beklemiyorum artık böyle kadroyla çıkmaz ersun hoca gökhanı keseceğini sanmıyorum

Emrah KabuL
22.02.2009, 12:31
Doğru kadro nedir ?

Yukarıda editledim bakabilirsin.

servet nuh
22.02.2009, 12:32
Ben yattaradan hayır beklemiyorum artık böyle kadroyla çıkmaz ersun hoca gökhanı keseceğini sanmıyorum
öyle yada böyle takımda tek orta kesebilen adam o.....ve de bence yattara kazanılabilir ama ersunun işi değil bu

ApoCaN28
22.02.2009, 12:33
Rahat galibiyet bekleyen var mı:D
Umarım alırız...

servet nuh
22.02.2009, 12:34
kendi sahamızda oynuyoruz diye karşı takımın üzerimize gelemiyceni düşünüyoruz bu yüzden yenildik denizliye tayfun,egemen song hepsi forvet arkası oynadı maçta...böyle saçma taktik olurmu yav...

Yasin T.
22.02.2009, 12:52
tek forvet bize ters bence.umut-gokhan ikilisi sağda yattara ortada colman selcuk hüseyin soldanda cale ileri geri çıkar.sağbekte serkan balcı.biz bu zamana kadar hep bu kadroyla oynadık.alanzinho falan hikaye ayrıca.barışa yazık olcak

Engin Koltuk
22.02.2009, 12:57
Eyvah ki ne eyvah yine bu tip mesajlar.. :)

Ne yapalım oturup ağlayalım mı? Denizli'nin acısını Antalyadan çıkarmalıyız. Çıkaramazsak zaten düşüş başlar. bjk bizim maça nasıl asıldı hatırlayın çünkü son şanslarıydı. Bizim de son olmasa bile sondan önceki şansımız bu maç. O yüzden böyle diyelim böyle olsun.

pReN@_61
22.02.2009, 13:00
Kolay maç olmayacak ama kazanmalıyız mutlaka.

Gökhan ÖZDEMİR
22.02.2009, 13:01
Kesin yeneriz.Deplasmanda oynuyoruz.

En azından taraftar avantajımız vaR.

Avni Aker!de taraftar bizim için dezavantaj oluyor

Eymen
22.02.2009, 13:03
aynen gokhan dılımde tüy bıttı sen ebaşından beri

Alpayer
22.02.2009, 13:04
İki maçtır Song yakıyor, evet görünen o ama maçın özetinde görünen o.
Beşiktaş maçında Gökhan Zan'ı yarım tur bile olsa ligde dönmesine izin verecek başka futbolcu var mıdır bilemiyorum. Gökhan Zan kendini düzeltip orta açtı ve Hüseyin ayağını ancak uzatabildi ve korner oldu ve o kornerden gol yedik. Gökhan zan gibi ağır bi futbolcunun topu kontrol etmesine ve dönmesine müsade edersen....
Bu hafta Tayfun altı pasın köşesinden pas vermeyip şutu tercih etti, hadi şutu tercih etti, kafasını kaldırıp koca kalenin bir köşesine topu bırakmak yerine kafasını yerden kaldırmadan tüm gücüyle vurdu ve aut atışı sonrası 1-0 öne geçeceğimiz pozisyonda 0-1 oldu maç...
Tabi ben ne Tayfunla Hüseyini keselim diyorum ne de Song'un hiç suçu yok diyorum ama bunları da görmezden gelemeyiz.

lazkopatfaroz
22.02.2009, 13:05
isaac neden geldı gelelı oynayamıyormus ?? hoca hüseyını neden kesemıyormus ?? umut mıllı takım düzeyınde oyuncumuyumus ?? gokhan gol kaçırma rekortmenımıymıs ? yedeklerden bişey olurmuymus ? 11 kişilik kadro kurmak ne kadar kolaymıs ?? (tolga ve tayfun trabzon kökenlı oyuncular.. takıma katkıları ne düzeyde yada varmı ??) egemen dediğimiz adam daha dün geldı takıma sankı doğuştan trabzonsporlu gibi.. buyuk sef dediğimiz adam neden bu kadar basit hatalar yapar ?? colman neden formsuz ?? serkan neden bir kaç maçtır ortalarda yok ?? serkanın gerçek mevkisi neden sağ bek değil ?? oyuncudan kendı mevkısınden daha çok yararlanacagını bilemıyomuyuz ??? sorular sorular sorular..... inşallah antalyayı antalyada !!! yenerız.. başka çaremiz varmı ??? :S

yaranozlu
22.02.2009, 13:16
futbolda hatalar olur, sık olmamak kaydıyla ama rakibi de hataya zorlamak gerekir. Daha çok zorlayanın maçı alma şansı da daha yüksektir. Puan kayıplarını kişilere yükleyemeyiz bence, sorumlu teknik heyettir. Antalya maçıyla tekrar çıkışa geçmeliyiz, bu kadar puan kaybının olduğu ligde bir deplasman galibiyeti ve ardından iki iç saha maçını alarak zirveye otururuz. Her takım diş gösteriyor artık. Yeter ki Ersun hoca saçma işler yapmasın. Alanzinhonun sağ kanatta ne işi var. SAğ tarafta sol ayağıyla defans adamının da sol ayağına geliyor, adam geçme şansı düşük. Ne gereği var? Madem Yattarayı oynatmadın, kabul, ama tutarlı oyuncular oynat. Serkanı da anlarım ama sağ kanat sol kanat çalışmazsa hesap sorarım. Barışı koysan ne olurdu. Denizli iki kere geldi gol oldu. Demek ki pozisyon üreten fazla oyuncu koysan daha iyi olurdu. Solda Alan, sağda Barış olsa anlarım. Çift forvet da oynanırdı. Bir kere kanatlara adama koyacaksın, 2+2=4. Ortaları Tayfun yaparsa gol olur mu? Sonuçta yenildik ama kaçırılan pozisyonlar gol olsa rahat yenebilirdik de. Kazanmak için şansını maksimumda tutmak gerek, biz öyle yapmadık. Halen daha futbol ümit vermese de zirvedeyiz. Önemli olan ders çıkarmak. Denizli maçı da ilk yarıda oynadığımız bir çokmaçtan iyidi bana göre. Gökhan, Isaac ve Tayfun fırsatları kolay harcadılar. Şimdi Antalya maçı büyük önem taşıyor. Hangi kardoyla çıkılacağı muamma. Zira bu kadar eksikte yedek kalan ve girdiğinde hiç birşey yapmayan Yattara ilk 11de olacak mı? Ben kadro kursam zorlanırım, ama kafamdaki benim kadrom

Sylva
Serkan Song Egemen Cale
Selçuk Colman
Yattara Alanzinho Barış
Gökhan

olurdu.

MuratJ
22.02.2009, 13:26
sylva-serkan-song-egemen-cale-huseyin-selcuk-colman-yattara-umut-gokhan
bu takımın ideal 11i budur ve hiçbir zaman degişmemeli dün cok daha iyi anladık. diger oyuncular sadece alternatif olur buraya. isaac in futbolu tam bildigine inanmıyorum. alanzinho mac anında rahatsak son 15 dakika girebilir. bu ideal 11 artık degişmemeli. göksu ve barış cogundan daha yararlı olur bence.

krdnz
22.02.2009, 13:31
Sonraki 5 Maç
1 Mart 2009, 20:00
Turkcell Süper Lig
Antalyaspor - Trabzonspor
8 Mart 2009, 20:00
Turkcell Süper Lig
Trabzonspor - Konyaspor
15 Mart 2009, 20:00
Turkcell Süper Lig
Trabzonspor - Galatasaray
22 Mart 2009, 20:00
Turkcell Süper Lig
Gaziantepspor - Trabzonspor
5 Nisan 2009, 20:00
Turkcell Süper Lig
Trabzonspor - İstanbul B.B.

Galibiyet serisi zamanı geldi...

Şampiyonluğun yolu şu 5 maçtan 15 puan almaktan geçer.Seri galibiyet alan şamriyon olur.Çünkü rakiplerimiz kesinlikle puan kaybedecektir.Antalya ile başlarız inşallah.

Gökhan KAN
22.02.2009, 13:32
Sonraki 5 Maç
1 Mart 2009, 20:00
Turkcell Süper Lig
8 Mart 2009, 20:00
Turkcell Süper Lig
Trabzonspor - Konyaspor
15 Mart 2009, 20:00
Turkcell Süper Lig
22 Mart 2009, 20:00
Turkcell Süper Lig
5 Nisan 2009, 20:00
Turkcell Süper Lig

Galibiyet serisi zamanı geldi...

Şampiyonluğun yolu şu 5 maçtan 15 puan almaktan geçer.Seri galibiyet alan şamriyon olur.Çünkü rakiplerimiz kesinlikle puan kaybedecektir.Antalya ile başlarız inşallah.
Antalya maçı 20:00 demi

krdnz
22.02.2009, 13:35
Antalya maçı 20:00 demi

Fanatik.com öyle gösteriyo ama olmayabilir.

Erdal DİLEK
22.02.2009, 13:44
hafyata lideriz İnşallah, İnşallah. yazdım buraya aha işte.. .

tstafi
22.02.2009, 13:45
antalya macı pazar 15.15 olması lazım

iso_4939
22.02.2009, 13:46
bence ersun hocanın sorunu karşı takımı çözebilmesi değil. tamamen kendi takımında kimleri oynatıp kimleri oynatamaycağını bilemmesi. sonuçta 3 haftadır inanılmaz değişiklik hataları yapılıyor ?

agzına sağlık kardesım aynen benım dusuncelerımı yazmıssın tebrıkler....:alkış:

Erdal DİLEK
22.02.2009, 13:46
15,15 yanlış galiba 15,00 dır o. . .

Ahmet KESKİN
22.02.2009, 13:50
yeneceğiz ...................... inanmayan macı izlemesin..

Pirselimoğlu
22.02.2009, 13:53
antalyalı sedat ağçay sarı kart cezalısı, nasıl oynuyordu acaba ?

Emrullah
22.02.2009, 13:59
Sonraki 5 Maç

1 Mart 2009 - Pazar, 15:15

7 Mart 2009 - Cumartesi, 15:15
Trabzonspor - Konyaspor

15 Mart 2009 - Pazar, 19:00

20-21-22 Mart 2009, ??:??

3-4-5 Nisan 2009, ??:??

Napoli
22.02.2009, 14:22
Bu futbolla yenılırız...Ama genede desteğe devam,ucuz uçak biletı bulursam antalyaya maça giderim

Umut Şeref
22.02.2009, 14:42
arkadaşım aynı bak 3 haftadır trabzondan tık yok sen diyorsunki galibiyet serisi,takım mahalle takımı gibi oynuyor kendilerini çeki düzen vermek zorundalar,nasıl bir trabzonsporsa herkez golcü defansı bile ileri çıkıyor,yakında tony sylva da çıkarsa şaşırmayın

Süleyman Özcan
22.02.2009, 14:55
Bu maçı kazanmalıyız.. Kazanmamız demek geçmişi unutmak, geleceğe umutla bakmamıza sağlayacak.. Varınızı yoğunuzu ortaya koyun ve lütfen bizim için bu maçı kazanın.. Size güvenimiz tam..

serkanholep
22.02.2009, 14:57
Kesin yeneriz.Deplasmanda oynuyoruz.

En azından taraftar avantajımız vaR.

Avni Aker!de taraftar bizim için dezavantaj oluyor

neyi kesin yeniyorsun ya

bjk ye 4 atıp denizliye fark atmak gibi heralde

kesin yeneriz nasıl diyosunuz hayret

1 tane at yeter

bak sivasa geride duruyo futbol oynamıyo 1 tane uzun top gol 3 puan

ve zirve

bu kadar

Gökhan KAN
22.02.2009, 15:04
Kesinlikle kazanmalıyız...Puan kaybı yaşanırsa kriz başladı demektir...Başlarsa biz altında kalmasını maalesef bilmiyoruz..O işi en iyi fb yapıyor...Kritik maçları hep kazanıyorlar...

MerTT61
22.02.2009, 15:11
Yattara yedek oynasın akıllansın .. ERSUN hoca işini bilir diyenler...!!! şimdi alın bu 2 0 lık skor u ersun hocayla beraber asın evınızın duvarına.. Muhteşemsiniz harbiden..Bu düşüncelerinizin ne derece dogru oldunu kanıtladınız bu sayede.. futboldan anlıyosunuz ya.. Alın buyrun ..

MerTT61
22.02.2009, 15:14
Umarım ersun hocamız onumuzdeki mactada aynı hataları yapıp 2 0 lık bıo skora daha imza atmaz.. ALLAHTAN fb yenıldıde bıraz moral bulduk oda yenseydi acaba neler dicektik...

MerTT61
22.02.2009, 15:16
arkadaşım aynı bak 3 haftadır trabzondan tık yok sen diyorsunki galibiyet serisi,takım mahalle takımı gibi oynuyor kendilerini çeki düzen vermek zorundalar,nasıl bir trabzonsporsa herkez golcü defansı bile ileri çıkıyor,yakında tony sylva da çıkarsa şaşırmayın

gocamiz saolsun.. Yattarayi oynatmiyo oynatincada kusturuo..sonra yattara simardi ..gÖrdÜk neyİn ne oldugunu..denİzlİ macini alsin duvarina assin yattaraya yedek kalsindİyen ..beyler..

MerTT61
22.02.2009, 15:16
Hocaya goca yazdik ulen tobee (:

Alptuğ
22.02.2009, 15:17
4 maçın 3ü kendi sahamızdaydı ve bu avantajı malesef ilk maçtan kullanamadık o kdar sıkıntılıydı ki kendi saha galibiyetlerimiz kendi saha yenilgimiz kaçınılmazdı ve sonunda avni akerde kaybettik şimdi antalya deplasmanındayız bizi kupada dışarı iten ant karşısına rövanş için çıkacağız gs maçına kadar olan 2 maçı da kazanırsak çok iyi olur rakipler hala puan kaybediyor bizim ise artık tahammülümüz yok

Laz_61
22.02.2009, 15:19
adamlar gidiyor 300 bin dolara kamanan diye bi golcü getiriyor her mac gol atiyor.Biz gidiyoruz 4 milyon euroya alanzinhoyu aliyoruz 1 adam calimliyor sonra yere düsüyor gercektende enteresan..

MerTT61
22.02.2009, 15:19
4 maçın 3ü kendi sahamızdaydı ve bu avantajı malesef ilk maçtan kullanamadık o kdar sıkıntılıydı ki kendi saha galibiyetlerimiz kendi saha yenilgimiz kaçınılmazdı ve sonunda avni akerde kaybettik şimdi antalya deplasmanındayız bizi kupada dışarı iten ant karşısına rövanş için çıkacağız gs maçına kadar olan 2 maçı da kazanırsak çok iyi olur rakipler hala puan kaybediyor bizim ise artık tahammülümüz yok

haklisin .. Ama hocamiz bu Şekİlde devam ederse acaba halİmİz ne olcak.. Gol atmak İÇİn song bİle rakİp kaleye kadar gelİyo daha ne olsun allah askina.. Neyİ beklİyo ersun yanal..

Adem Köse
22.02.2009, 15:20
gocamiz saolsun.. Yattarayi oynatmiyo oynatincada kusturuo..sonra yattara simardi ..gÖrdÜk neyİn ne oldugunu..denİzlİ macini alsin duvarina assin yattaraya yedek kalsindİyen ..beyler..

Buna benzer şeyler birkaç yere daha yazmışsın Yattara ile ilgili,burası Antalyaspor ile oynayacağımız başlık, Antalyasporla alakalı birşey yok.Sonradan oyuna soktu Yattara yı, bana sorsan keşke girmeseydi girdi ne yaptı dalga geçiyor, baya zaman vardı yine ama Yattara girince iyice etkisiz kaldık.Antalspor maçında da yedek bırakılmalı diye düşünüyorum.

Laz_61
22.02.2009, 15:21
haklisin .. Ama hocamiz bu Şekİlde devam ederse acaba halİmİz ne olcak.. Gol atmak İÇİn song bİle rakİp kaleye kadar gelİyo daha ne olsun allah askina.. Neyİ beklİyo ersun yanal..

a)kovulmayi
b)kovulmayi
c)kovulmayi

MerTT61
22.02.2009, 15:21
adamlar gidiyor 300 bin dolara kamanan diye bi golcü getiriyor her mac gol atiyor.biz gidiyoruz 4 milyon euroya alanzinhoyu aliyoruz 1 adam calimliyor sonra yere düsüyor gercektende enteresan..

Şunu gÖzlemledİm yattara ve alanzİnyo mutlak 11 de olmasi gerek..aksİ taktİrde alanzinyo nun takima alisip oynamasi İÇİn bu sezonu unutalim.. Farkindasinizdir yattara gİrdİkten sonrakİ paslaŞmalar daha uygun olmaya baŞladi song yerİnde kalmaya devam ettİ vs..

Varlıbaş61
22.02.2009, 15:24
sözleşmenin yenilenmesi lazım hoca ile
başka bir çözüm göremiyorum...

MerTT61
22.02.2009, 15:24
buna benzer şeyler birkaç yere daha yazmışsın yattara ile ilgili,burası antalyaspor ile oynayacağımız başlık, antalyasporla alakalı birşey yok.sonradan oyuna soktu yattara yı, bana sorsan keşke girmeseydi girdi ne yaptı dalga geçiyor, baya zaman vardı yine ama yattara girince iyice etkisiz kaldık.antalspor maçında da yedek bırakılmalı diye düşünüyorum.
uyardigin İÇİn saol kardeŞİm (: Antalya oldugnu bende net gÖrÜyorum.. Malesef denİzlİ oturumunda savunucu arkadaŞlar kactigi İÇİn formun oturumun bİ Önemİ kalmadi..bende buraya yazdim .. Sorunmu var yazilmazmi. Hayirdir..??

biltrabzon
22.02.2009, 15:27
bu sivas sampiyonlugu hakediyor.adamlar bizden kat ve kat iyi bir takim.bizim deplasmanda bunlardan beraberlik bile almamiz mucize olur.

MerTT61
22.02.2009, 15:28
Antalya macinda ne olcak..hocamiz yİne sÜper atilimlar yapip takimi 2 0 lik bi skorami tasiycak yoksa .. Ne olcani artik cozÜmleyemİyorum.. Hayirlisi ne dİyelİm hocamiz İŞİnİ bİlİr..!!!

Bahattin Aydın
22.02.2009, 15:30
Antalya düşme potasında sayılır.Bizim maça yüksek motivasyonla çıkacaklardır.Ancak bizim takımda artık toparlanacaktır.Muhakkakki kolay maç olmayacak.Ama gülen taraf biz olacağımıza inanıyorum.

Laz_61
22.02.2009, 15:32
Şunu gÖzlemledİm yattara ve alanzİnyo mutlak 11 de olmasi gerek..aksİ taktİrde alanzinyo nun takima alisip oynamasi İÇİn bu sezonu unutalim.. Farkindasinizdir yattara gİrdİkten sonrakİ paslaŞmalar daha uygun olmaya baŞladi song yerİnde kalmaya devam ettİ vs..

kardes ikiside oynadigi zaman topu kaptirdiklari zaman pesine kosmuyorlarki.Dün Alanzinho 1 calim 2 calim anliyor topu kaptircani hup yere bu nasil futbol ya bu adami kim izledi buna nasil o kadar parayi verdiler yarisini ver al fatih tekkeyi anlamiyorum.taraftar sonuna kadar haklidir sana 4 milyon vercekler büyük umutlarla transfer edilcen her seferinde kendini yere atacan bende olsam yuhlardim.alanzinhoya kesinlikle hakem dün 2-3 sari kart vermeliydi.bu kadarda olmazki.

Varlıbaş61
2 hafta önce şampiyonluk hesapları yapıyorduk ama?

Berk
Beşiktaş'ın yarım sezonda 5 kez yendiği Antalyaspor'u bizimde yenmemiz gerekiyor.Antalya'nın formda olup olmayışı bizi ilgilendirmemeli.Sahaya çıkıp mücadelemizi verelim, gerisi zaten gelir..

MerTT61
22.02.2009, 15:36
kardes ikiside oynadigi zaman topu kaptirdiklari zaman pesine kosmuyorlarki.Dün Alanzinho 1 calim 2 calim anliyor topu kaptircani hup yere bu nasil futbol ya bu adami kim izledi buna nasil o kadar parayi verdiler yarisini ver al fatih tekkeyi anlamiyorum.taraftar sonuna kadar haklidir sana 4 milyon vercekler büyük umutlarla transfer edilcen her seferinde kendini yere atacan bende olsam yuhlardim.alanzinhoya kesinlikle hakem dün 2-3 sari kart vermeliydi.bu kadarda olmazki.

OZAMAN cözüm bulalım kardeşim (: o yok bu yok (: nedim sana daha haklısın sende ..:cool:

BayzanTs61
22.02.2009, 15:36
Antalyasporu mutlak yenmeliyiz...baska bir sey dusunmek istemiyorum

Laz_61
22.02.2009, 15:37
bu mactada hocanin yapacagi tek sey vardir.Kafasini kulübeye yaslar kendi kendine mimikler yapar.70 lik Denizlide bile daha cok heycan var adam gelir saha kenarina oyuncularini motive etmeye calisir ama nerde.

genç61
22.02.2009, 15:39
kondisyonumuz bitik kac macdir cabuk yoruluyor takım direncsiz mucadelesiz oynuyor
gene zor mac zaten her macı mucadele ederek alıyoz gene mucadele etmeliyiz eldeki topcular bu
mucadele etmezsek öyle iste deplasmanda bir puan alan lig boyunca denizlispor bile gelir seni yener

MerTT61
22.02.2009, 15:40
Antalyasporu mutlak yenmeliyiz...baska bir sey dusunmek istemiyorum

Düşünmeyi bile düşünme..Biz karamsar oldukça takıma sanki bişeyler oluyo..Yenmeliyiz ve yenicez ALLAH ın izniyle.. ;)

genç61
22.02.2009, 15:40
bu mactada hocanin yapacagi tek sey vardir.Kafasini kulübeye yaslar kendi kendine mimikler yapar.70 lik Denizlide bile daha cok heycan var adam gelir saha kenarina oyuncularini motive etmeye calisir ama nerde.
herseyine katılıyom cok duzgun bi tespit gokhan 40 metreden daga tasa vuruyor hoca yardımcısına bu ne yapıyor diyor yardımcına dicene git gökhan bagır biraz hocam biraz topculara seslen kulubenin diregini curuttun yaslanmaktan

MerTT61
22.02.2009, 15:41

Ne motivesi adam sinir makinası ..işi taraftarı gaza getirmek sanki saatli bomba mubarek..Cık bi bagır cagır mudehale et yap bişeyler işte bizmi dicez bunları..

kemaLAZ61
22.02.2009, 15:42
Bu darbeden sonra ne olursa olsun Antalyayi yenmemiz lazim.

____________________Sylva____________________

Serkan_________Song________Egemen________Cale

Yattara________Hüseyin______Selcuk_______Colman

_______________Umut_______Gökhan____________

Herzamanki klasik kadro'yla sahaya cikmamiz lazim. Macin gidisatina göre Colman'in yerine Alanzinho, Selcuk'uk yerine ise Ceyhun girebilir.

Allah yardimcimiz olsun...

elturca61
karamsar hava yaratmaya uzerimize yok ya hayret sonucta buraya kadar getiren bu hoca ve bu futbolcular...haftaya bu topcular oynucak macta yuhlamalar filan anlamiyorum ya...bence bizim isimiz iyi gunde kotu gunde desteklemek onlari en guzel sekilde desteklemek.....

Laz_61
OZAMAN cözüm bulalım kardeşim (: o yok bu yok (: nedim sana daha haklısın sende ..:cool:

cözüm cok basitti mücadele gücü daha yüksek olan birini almakdi sol kenara mesela 500.000 euroya Wolfsburgdan Hannovere giden Jacek Krzynówek .

oguzhann
rahat geçelum da şunları umut&gökhan atsın 3 tane
-----------------sylva-------------
serkan---------song-------egemen---cale

yattara-------selçuk------hüseyin-------alanzinho

------------umut----------gökhan------------

genç61
22.02.2009, 15:43
deplasmanda bir puan alan denizliye puan veren takım bide antalya verirse kusara bakmayın artık hoca biraksin sampiyonlugu gitsin goksuyu barısı papy oynatsin ilkonbirde nedir bu ya

nakzo
22.02.2009, 15:46
Sevgili kardeşim sana kesinlikle katılmıyorum. Alanzinho ve yattara aynı anda oynayamaz hatta ben alanzinhoyu ersun hocanın sene sonuna kadar bir daha ilk 11 olarak çıkaracağını zannetmiyorum; çünkü adamda futbol adına hiçbir ışık yok futbolcu kendini gösterir arkadaş.. Bu bizde değil Ankaragücünde bile oynayamaz. Fizk sıfır ,fizik kondisyon yerlerde. ikinci lange( boy dışında kazmalık yönünden aynı) ayrıca tayfun denilen futbol fakirinin ve ceyhun denen dengesizin bu takımda işi yok dün ceyhunu seyrederken utandım. Hani babasının torpiliyle Trabzonsporun alt yapısına alınıpta ilk antremanda rezil olan çocuklar gibiydi. Adam topa vurmasını dahi bilmiyor arkadaşlar adam topa vurmasını dahi bilmiyor. Ayrıca bu takımda serkanın mutlaka sağ bekte oynaması lazım ve colmanın haftaya dinlendirilip barışın mutlaka ilk 11 çıkması lazım dediğm gibi colman ,tayfun ,alanzinho,ceyhun bu takımda onamamalı yoksa ikincilik bile hayal olur maça gelirsek antalyayı yeneceğimiz düşünüyorum; çünkü onlarda bu hafatki oyunumuza aldanıp saldıracaklar ki meselede orda zaten defansları berbat ötesi vede trabzon beşiktaş maçı hariç kendisine atak oynayan takımları yenmiştir...

Mustafa Hazıroğlu
22.02.2009, 15:46
deplasmanda bir puan alan denizliye puan veren takım bide antalya verirse kusara bakmayın artık hoca biraksin sampiyonlugu gitsin goksuyu barısı papy oynatsin ilkonbirde nedir bu ya
Şampiyonluğu mu bıraksın :eek:

nakzo
22.02.2009, 15:49

Kadron güzelde renktaş ;alanzinhonun yerine kesinlikle barış oynamalı.....

MerTT61
TRABZONSPOR TARAFTARI hiç bi zaman kimseden fazlasını istemedi istemezde..SADECE oynayın bize farklı galibiyet gerekmiyo kadroyu ve skor u koruyun yeter bize 26 senedir bekliyoruz yetmezmi bi 26 daha bekleriz ama yeter yeter da kardeşim..!!! ALLAH ın izniyle bu sene bizimdir ..

vatandas61
denizliye karsi oynadigimiz futbolu oynarsak antalya parcalar bizi. Mutlaka almamiz gereken bir mac.
Bu arada hakemler yine sivasi öyle bir sirtliyor ki, ceza alani icinde faruk yerde eliyle topla öyle bir oynuyor ki, onu görmeyen hakem niye hakemlik yapiyor aceba?

Mustafa Hazıroğlu
22.02.2009, 15:51

Böyle kadroyla çıkması imkansız gibi geliyo bana.Alanzinho yerine Colman oynar yine klasik kadro olur. ;)

MerTT61
Kadron güzelde renktaş ;alanzinhonun yerine kesinlikle barış oynamalı.....

BArışın oynamasında bende mutabık ım kardeşim..Bence suan yapılacak en ıyı degısıklık olurdu...Bence ALnznyo sonraki iş.. biraz beklesin..papy var

Laz_61
Şampiyonluğu mu bıraksın :eek:

Göksü varya 10 tayfun 15 ceyhun 20 isaac eder.bu cocuk kesinlikle oynatilmali.Barisda artik daha fazla küstürülmemeli ve haftaya sol kenarda oynatilmali.her hafta her hafta ayni kadro oyuncularda yoruldu biraz dinlendirilmeliler.en basta colman.

genç61
22.02.2009, 15:53
benim dedigim adam oynayanlardan daha iyi zaten bu takım sampiyon olmaz ceyhunu tayfunu oynatcan goksuyu oynat
alanzinho yerine git barisi oynat papy niye oynatmıyor ne zaman oynatcak

Mehmet_Mercanlı
22.02.2009, 15:54
eskişehirin cook acık ve net 100% penaltısı verilmedi

MerTT61
22.02.2009, 15:56
benim dedigim adam oynayanlardan daha iyi zaten bu takım sampiyon olmaz ceyhunu tayfunu oynatcan goksuyu oynat
alanzinho yerine git barisi oynat papy niye oynatmıyor ne zaman oynatcak

PAPY beklıcekmiş henüz işlemleri bitmemiş hazır deilmiş takımda oynamak için heralde bu (: ersun hocamız istedini yapmakta özgür.. Karar onun ne diyelim bilmiyorum..

Varlıbaş61
22.02.2009, 15:56
colman cezalı değil mi?

Sefer A.
22.02.2009, 15:59
eee sivasabakin sivasaaaaaaaaa
hakemleri aldi gidiyooooooooooo

genç61
22.02.2009, 15:59
bu gunumuz futbolunda defansı sağlama alcan
forvete cıktınmıda gol yapcan
bu takımla ortasaha kalabalık olcak kanatlarda calıscak
umutta ikinci forvet olarak yardımda bulunacak
selcuk daha az kosup ilerde is yapcak guclu bir selcuk ilerde daha iyi is yapar

bazı degisiklikler sart bazı oyuncular yoruldu dinlenmesi lazım biraz bu taktikle oynamalıyız tabi umut cok gitmeli forvete kondisayonu iyi olmalı yoksa yalan olur bu taktik

---------------------------------------------------sılvia-------------------------------------------------------

goksu----------------------------song--------------------------- egemen----------------------------- cale

--------------------------------papy--------------------huseyin-----------------------------------------------

yattara-------------------------------------selcuk------------------------------------------------------umut

----------------------------------------------------gokhan--------------------------------------------------

Mehmet Ç.
22.02.2009, 16:03
bu gunumuz futbolunda defansı sağlama alcan
forvete cıktınmıda gol yapcan
bu takımla ortasaha kalabalık olcak kanatlarda calıscak
umutta ikinci forvet olarak yardımda bulunacak
selcuk daha az kosup ilerde is yapcak guclu bir selcuk ilerde daha iyi is yapar

bazı degisiklikler sart bazı oyuncular yoruldu dinlenmesi lazım biraz bu taktikle oynamalıyız tabi umut cok gitmeli forvete kondisayonu iyi olmalı yoksa yalan olur bu taktik

---------------------------------------------------sılvia-------------------------------------------------------

goksu----------------------------song--------------------------- egemen----------------------------- cale

--------------------------------papy--------------------huseyin-----------------------------------------------

yattara-------------------------------------selcuk------------------------------------------------------umut

----------------------------------------------------gokhan--------------------------------------------------

abartmissin

heralde yenilmeye gidiyorsum.. degisiklikler olsada takim bozulmamali. bence

----------------------tony----------------------
serkan-------egemen-giray------------cale
--------------------hüseyin--------------------
baris---------selcuk--göksu--.---alanzinho
----------------------umut----------------------

genç61
22.02.2009, 16:07
bu mu abartmıs halim bi sag beki aldım bi colmanı yoruldu adam kacmactir oynuyor insanları biraz dinlendireceksin okadarda ellemedsim kadroyu acıkcası

sen benden cok degistirmissin ayrıca

nakzo
22.02.2009, 16:07
eee sivasabakin sivasaaaaaaaaa
hakemleri aldi gidiyooooooooooo
çok kötü onuyolar haftaya fener ne yapar eder yener bunları bu peri masalıda burda biter biz ne yapıp antalya maçını alalımda.....

Samet Yildirim
22.02.2009, 16:24
Eski kadroyla devam
yani

Sylva
Serkan----Song-----Egemen--------Cale
---------------Hüseyin-----------------
---------Selck---------Colman-----------
-----Yattara----------------------------
-------------Gökhan-------Umut---------

Tolunay Abdioğlu
22.02.2009, 16:29
____________________Sylva____________________

Serkan_________Song________Egemen________Cale

Yattara________Hüseyin______Selcuk_______Colman

_______________Umut_______Gökhan____________

Bu kadroyla çıkarız inşallah.
Ne olursa olsun artık Umut'un bu takımda her zaman oynaması gerektiğini bu son günlerde daha iyi anlıyorum..

Pirselimoğlu
22.02.2009, 16:31
antalya maçı zor geçecek.
bu hafta yenilmelerinden dolayı, kümede kalma yolunda altın değerinde puanlar
şifo mehmetin bjk li olması ve bjk ile aramızda 3 puan kalması
kadro nasıl olursa olsun futbolcuların bu maçta sorumluluk almaları gerekir, başka türlü bu iş yürümez.

genç61
22.02.2009, 16:58
bizde bu takımdaki tum forvetler yerine bi fatih tekke olsa yeter bu kadar golmu kacar kardesim ayip ya

Mehmet_Mercanlı
22.02.2009, 16:59
sivas macı barız hakemle kazandı bir hakem anca bukadar taraflı olabilir
eskişehir lı futbolcular 90 dk itiraz etiler
bizim maçtan sonra federasyon binasına yuruyenleri görücem şimdi

sivas lı bazı topcular maçtan sonra kolbastı oynuyor

Sefer A.
22.02.2009, 17:05
sivas macı barız hakemle kazandı bir hakem anca bukadar taraflı olabilir
eskişehir lı futbolcular 90 dk itiraz etiler
bizim maçtan sonra federasyon binasına yuruyenleri görücem şimdi

sivas lı bazı topcular maçtan sonra kolbastı oynuyor

oynasinlarrrrrrrrrrrrrrrrr
zorr morrr SAMPIYON OLACAGIZ
tummm dusmanlara ve olumsuzluklara ragmennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
kenetlenin, inanin, ADAM GIBI STATDA DESTEK VERINNN
ozaman gorsun millet kolbasti nasil oynaniyorrrr

aurora
22.02.2009, 17:05
Son iki mactaki futbolumuz eleştiriliyor ama. Bugun Eskişehiri yenen Sivas ın futbolu tam bir işkence. Ve her maçları boyle. Sıkı kapanıp bir gol bulup ustune yatmak. Biz kotu oynama hakkımız ı kullandık sadece ki Denizli macında bile Gokhan ın kacırdıgı iki Tayfun un kacırdıgı bir yuzde yuzluk pozisyonumuz var. Adalet varsa Şampiyon biz olmalıyız.

Alpayer
22.02.2009, 17:12
Evet Eskişehir'in bir penaltısını yedi şerefsiz yan hakem. Hem de gözünün önünde. Ve maç boyu da ufak tefek hep ahmaklık yaptı yan hakemler. Bu nasıl bir kısmet nasıl bir kollanmadır anlamış değilim.

BayzanTs61
22.02.2009, 17:12
haftayaki puan durumu boyle olur gene...

1.Cirkefspor 45 Puan
2 Trabzonspor 45 Puan
3 Galatasaray 43 Puan
4 Besiktas 42 Puan
5 Fenerbahce 40 Puan

genç61
22.02.2009, 17:15
haftayaki puan durumu boyle olur gene...

1.Cirkefspor 45 Puan
2 Trabzonspor 45 Puan
3 Galatasaray 43 Puan
4 Besiktas 42 Puan
5 Fenerbahce 40 Puan
ya istanbul takımlarını bile adıyla yazmıssın sivası nasıl yazmıssın yakısmıyor valla

agasaro
22.02.2009, 17:17
Antalya maçı çok zor geçecek. Son haftalarda iyi oynuyorlar. Mehmet Özdilek geldikten sonra takımın havası değişti. Ligde kötü bir yerdeler ve bizim maça daha motive olarak çıkacaklar. Bir de Denizli gibi bir takım yeniyorsa biz de yenebiliriz inancında olacaklar. İnşallah kaza yaşamayız. Sonra iki hafta üst üste kendi evimize Konya ve GS maçları yapacağız. 4 maçta 12 puan hesabı şaştı. Şimdi bundan sonra böyle kazalar yaşamayıp, Sivas'ı ve Antep'i kendi evlerinde yenmeliyiz. Tabi önce kendi sahamızdaki maçların hepsini alarak.

BayzanTs61
22.02.2009, 17:22
ya istanbul takımlarını bile adıyla yazmıssın sivası nasıl yazmıssın yakısmıyor valla

simdilik rakibimiz cirkefspor :)

Tayfun Aydın
22.02.2009, 17:23
Çok ince bir ayrıntı Sivas ın oynacağı takımın oyuncuları ya sakat ya da cezalı adamlara şans her yönden yardım ediyor ama yetmiyor bi de hakem yardım ediyor.Bu hafta Eskişehir de Youla ve Batuhan yoktu.Fener de Carlos cezalı bir kişi daha cezalı ama onu hatırlamıyorum.Arada puan farkı 3 oldu diyenlere gider Sivas ı Sivas da yeneriz tekrar lider oluruz.Zaten Sivas ı yenemeyeceksek şampiyon da olmayalım

Tayfun Aydın
22.02.2009, 17:23
antalya da sakat cezalı var mı

Yasin Berber
22.02.2009, 17:26
Ben geceleceği okumuyorum......İçiniz rahat olsun kesin allaha mahsustur ama bu maçı kesin kazanacağız....Kasmaya gerek yok.....

msukas
22.02.2009, 17:26
Ben Antalyayı evire çevire yeneceğimizi düşünüyorum ersun yanal takımın iskeletini koruyacak Umut Ve hüseyinde Haftaya oynadımı Yine sivasla kaf kafya geliriz.

evrents
22.02.2009, 17:31
Bu maçı alıcaz başka yolu yok kadro böyle olmalı bence:

Tony Sylva
Serkan Song Egemen Cale
Hüseyin
Selçuk Colman
Yattara
Umut Gökhan

Ali Tunahan Güllü
22.02.2009, 17:34
Ben geceleceği okumuyorum......İçiniz rahat olsun kesin allaha mahsustur ama bu maçı kesin kazanacağız....Kasmaya gerek yok.....

bencede aynen böyle olucak...(inşallah)

Aytaç Çakıroğlu
22.02.2009, 17:35
bu maç tam bir psikolojik savaş olacak biz,m futbolcular için, artık tam anlamıyla stresli bit durum var. ama bunu gerek taraqftarın gerekse birliktelikle aşıp hedeflerimize ulaşabiliriz. benim düşüncem ewet zor olacak ama biz antalyadan daha iyi bir takımız. umarın bir kayıp yaşamaz GS maçına kadar 6 puanla çıkarız.

Tayfun Aydın
22.02.2009, 17:36
biraz biraz kendimize geliyoruz sanki antalya yı yenmek zorundayız.

Aytaç Çakıroğlu
22.02.2009, 17:38
Çok ince bir ayrıntı Sivas ın oynacağı takımın oyuncuları ya sakat ya da cezalı adamlara şans her yönden yardım ediyor ama yetmiyor bi de hakem yardım ediyor.Bu hafta Eskişehir de Youla ve Batuhan yoktu.Fener de Carlos cezalı bir kişi daha cezalı ama onu hatırlamıyorum.Arada puan farkı 3 oldu diyenlere gider Sivas ı Sivas da yeneriz tekrar lider oluruz.Zaten Sivas ı yenemeyeceksek şampiyon da olmayalım
diğeri kazım kazım. fener sivası yener gene puanlar eşitlenir. sonra ankarasporda çelme takar bizde lider oluruz artık 23 haftada :)

Tayfun Aydın
22.02.2009, 17:42
diğeri kazım kazım. fener sivası yener gene puanlar eşitlenir. sonra ankarasporda çelme takar bizde lider oluruz artık 23 haftada :)

Ankara da önüne gelene yeniliyor.Bugünde Hacettepe ye yenildiler.Ama bu yazdıkların hoşuma gitti

FatmaÇelik
22.02.2009, 17:59
Gol atmayı bi bilsek farklı alırız biz bu maçı.

Ama nedense çok kolay pozisyonları bile gole çeviremiyoruz...

6Şafak Aydın1
22.02.2009, 18:01
Neredeyse her mac üstün oynuyoruz ama akilli oynamiyoruz. Bence Sivas ile farkimiz bu.

biltrabzon
22.02.2009, 18:22
sen denizli gibi deplasmandA 10 macin 9 kaybetmis bir takimi yeneme,gel burda fedarasyon sunu yapiyor bunu yapiyor diye birilerini korumaya al.sen fedarasyondan hesap soracagina denizli gibi siradan takima yenilen ersun yanal ve futbolculardan hesap sor.biraz futbola mantikla bakin ne oynuyordunda,neler bekliyorsun.tesadüfen aldigimiz maclari ne cabuk unuttunuz.bir konya bizi beslik yapacakken yenildi.belediyenin sansi olsaydi o bizi 4 lük yapardi.kocaeli,hacettepe,eskisehir,ankaragücü maclarinin ite kaka kazandigimizi.genclerbirligi macinda mahkum oynayip kazandigimizi hatirlayan yok.birakin bu hakem fedarasyon islerini.biz ilk önce adam gibi futbol oynayalim.2-0 yenikken denizli ye karsi 3-2 maci ceviren kocaeli,3-0 yenikken 4-3 maci ceviren eskisehir kadar olamadik.siz bunlardan bahsedin.bu takim iiy top oynuyor ve oynadi diyenin futbol bilgisinden süphe ederim.bu takim tas catlasin 2-3 mac vasat üzeri top oynadi.diger maclarda rakiplere karsi ecel terleri döküp sansa mac aldi.

Sencer Bulut
22.02.2009, 18:24
Bu macla beraber seri yapmaya başlamalıyız yoksa cok zor...

Mustafa ÖZDEMİR
22.02.2009, 18:24
inşallah ersun yanal aklını başına alır da yattara colman alanzinho ile başlar herkes alanzinhoyu eleştiriyor ama adamı sol kanatta kullanmadıki bizim manyak

Koray
22.02.2009, 18:25
sen denizli gibi deplasmandA 10 macin 9 kaybetmis bir takimi yeneme,gel burda fedarasyon sunu yapiyor bunu yapiyor diye birilerini korumaya al.sen fedarasyondan hesap soracagina denizli gibi siradan takima yenilen ersun yanal ve futbolculardan hesap sor.biraz futbola mantikla bakin ne oynuyordunda,neler bekliyorsun.tesadüfen aldigimiz maclari ne cabuk unuttunuz.bir konya bizi beslik yapacakken yenildi.belediyenin sansi olsaydi o bizi 4 lük yapardi.kocaeli,hacettepe,eskisehir,ankaragücü maclarinin ite kaka kazandigimizi.genclerbirligi macinda mahkum oynayip kazandigimizi hatirlayan yok.birakin bu hakem fedarasyon islerini.biz ilk önce adam gibi futbol oynayalim.2-0 yenikken denizli ye karsi 3-2 maci ceviren kocaeli,3-0 yenikken 4-3 maci ceviren eskisehir kadar olamadik.siz bunlardan bahsedin.bu takim iiy top oynuyor ve oynadi diyenin futbol bilgisinden süphe ederim.bu takim tas catlasin 2-3 mac vasat üzeri top oynadi.diger maclarda rakiplere karsi ecel terleri döküp sansa mac aldi.

Bu takımın süper oynadığını iddia eden yok zaten,kendine boşuna zulüm ediyorsun...

Ayrıca herşeyi gereğinden fazla abartıyorsun,bence...

Cihan
22.02.2009, 18:27
arkadaşlar şu maçlarda yabancı futbolcuların bayraklarını da asalım stadyumda bi yere motive olmalarına yardımcı olur arjantin nijerya senegal kamerum burundi :D gine hırvatistan.. sadece motive amaçlı ... ayrıca o çirkef sivaslılar bizim 61.dakika sevincimizi çalıp 58 de sevinç gösterileri yaptı . . şereflerini evde unutanlar..

irfanb
22.02.2009, 18:29
Bu maçı alıcaz başka yolu yok kadro böyle olmalı bence:

Tony Sylva
Serkan Song Egemen Cale
Hüseyin
Selçuk Colman
Yattara
Umut Gökhan

Yattara yine yedekler kulübesinde oturacak.Yenik duruma düsersek kurtarici diye sahaya sürülecek.
Yada 60-70 dk. oynayip yerine Isaac girecek...
Varmisiniz IDDIA`ya. :)

Ba®ış
22.02.2009, 18:30
Avni Aker de de Galatasayın yıllardır kullandığı War Chant müziği kullanılıyor.bu durumda bizde mi çirkef oluyoruz?

Koray
22.02.2009, 18:31
Avni Aker de de Galatasayın yıllardır kullandığı War Chant müziği kullanılıyor.bu durumda bizde mi çirkef oluyoruz?

War Chant müziğini gese bestelemedi Barış...
Ama şehir numarasına göre kutlama yapmayı ilk biz başlattık diye biliyorum...

Ba®ış
22.02.2009, 18:32
o zaman soruyorum Koray,tribünde söylenen tezahuratların kaçtanesini biz besteledik?

Koray
22.02.2009, 18:38
Konular çok farklı Barış...
Kim bestelemiş kim etmiş bilmem ama beste konusunda çok geri kaldığımızı zaten kendi aramızda da konuşmuştuk...

Ba®ış
22.02.2009, 18:41
biz birilerinin ortaya çıkardığı şeyi kullandık ve de kullanıyoruz;bazıları da bizim ortaya çıkardığımız bişeyi aldı ve kullandı.bu kadar basit :)

Sümeyye Şahin
22.02.2009, 18:42
maç günü biran önce gelse de şu olumsuz hava dağılsın...gs ye yenildimiz anteple berabere kalıp kupada yenildimizde de böyle bi hava vardı ibb maçıyla istanbul tarfatarımızın katkısıyla yenmeyi başardık ve rahatladık..yine bu iş taraftarımızla olacak...desteğe devam...

cihatöztürk
22.02.2009, 18:58
yenemessek felaketimiz olur......

mutlak galibiyet gerek

ademkazaz
22.02.2009, 19:03
sayaç mayaç işi bunsdan sonra hikaye bence

Trabzon ruhu olacak futbolcuda herşeyden önce

şampiyonluk Trabzon denilince

yurekler kabarmalı bir an önce...

Malesef bu oyuncularda hocada RUH YOK RUH...

olay bu başka bir şey değil.

asgari ücretle sabahtan akşama kadar .ötümüzü yırtıyoruz.

Yırtacaklar .ötlerini...

Ayhan Yüksek
22.02.2009, 19:09
Her türlü çirkefliğin kol gezdiği şu ligde,alın terinin dürüstlüğün timsali Trabzonsporum bu maçı alman herşeyden önemli artık avuç ovuşturanlara kıs kıs gülenlere inat, çık Trabzon gibi oyna yeter gerisi gelir,bu adaletsiz arenada yüreğini ortaya koymak hırsıyla inancıyla mücadele etmek her Trabzonsporlu futbolcuya farz artık.

Alihan Ertürk
22.02.2009, 19:12

War Chant'ı bügün sivasda da çaldılar :(

Egemen Yılmaz
22.02.2009, 19:14
Antalya maçı çok zorlu olacak umarım takım bir an önce toparlanır ve alacağımız galibiyetle moral buluruz..

cihatöztürk
22.02.2009, 19:17
millet kaderimizi belli etcek antalya maçı ve konya maçı.....

bu maçlardan puan kaybı yaşarsak sonumuz gelir......felaketimiz olur....

futbalski60
22.02.2009, 19:18
War Chant'ı bügün sivasda da çaldılar :(

War Chant; Florida State takımın marşı dünyada çoğu takım kullanıyor zaten bu marşı, çalma filan yok yani.

kemaLAZ61
22.02.2009, 19:18
Genellikle darbe yiyen bütün takimlar sonraki haftalarda basarili oluyorlar.

Ilerki haftalarda Trabzonspor, Ankaraspor ve Fenerbahce cikis yakaliyacaklar.

Besiktas, Sivasspor ve Galatasaray darbe yiyecek olan takimlar.

Demedi demeyin :)

cihatöztürk
22.02.2009, 19:20
Genellikle darbe yiyen bütün takimlar sonraki haftalarda basarili oluyorlar.

Ilerki haftalarda Trabzonspor, Ankaraspor ve Fenerbahce cikis yakaliyacaklar.

Besiktas, Sivasspor ve Galatasaray darbe yiyecek olan takimlar.

Demedi demeyin :)

ağzından bal damlıyo işllah işllah.....

bu hafta zehir zıkkım olcak bana walla

only ts
22.02.2009, 19:22
sampıyon olmak ıstıyorsak yenmelıyız.. bencede yenmeden donmesınler herkesın sabrının bı sınırı var

cihatöztürk
22.02.2009, 19:28
bence futbolculara para cezası verilsin arkadaş böyle rezillik olmaz......aklıma geldikçe denizli mazı kendi kendimi yiyorum....

zaten sadri şener açıklama yapmış ceza verilecek herhalde futbolculara fanatiğin sitesinde yazıyo..

bence verilecek ceza çok ağır olmalı ......hangi takımın formasını giydiklerini anlasınlar artık

mustafaction
22.02.2009, 19:38
kocaeli öne geçti samiyende

zafercalikoglu
22.02.2009, 19:56
lig basladıgında bu takım ilk 3 girse süper basarıdır demiyormuyduk avrupa kupalarına katılmak öncelikli hedefimiz demiyormuyduk,ee sorun ne lig.2.ciyisz,veböle kazalr olur ,iyiki 13 hafta kala oldu,antalyadan puanlarla dönecegiz

SV_Sürmene61
22.02.2009, 19:58
Ah benim güzel kardeşim,

yok deplasmanda 10 macin 9unu kaybetmis bir takimi yenememişsin de,
yok bu takıma ilk deplasman galibiyetini veren sen oluyomuşsun da, vs vs....

Bunların hepsi HİKAYE!!

Ona bakarsan geçen yılın ŞAMPİYONU gs geçen sene, küme düşen ve sonuncu
durumdaki en kötü takım olan
KASIMPAŞAYA kendi evinde; sami yen de yenilmişti;
ancak netice olarak ŞAMPİYON OLMASINI BİLDİ.

Bizler de ŞAMPİYONLUK YOLUNDA olabilecek aksaklıklara takılmadan,
bu takıma ŞAMPİYON OLMAS İÇİN HER TÜRLÜ DESTEĞİ ESİRGEMEDEN
ARALIKSIZ OLARAK DEVAM ETTİRMELİYİZ.!!!

HEP DESTEK TAM DESTEK!! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!!!!

:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak: :tsbayrak:+:tsbayrak:(6+1=7)

MuratJ
22.02.2009, 19:59
ideal 11imiz ile cıkalım rahat yener geliriz.
tony-serkan-song-egemen-cale-huseyin-selcuk-colman-yattara-umut-gokhan
bu 11 artık hiçbir zaman bozulmamalı.

msukas
22.02.2009, 20:36
Arkadaşlar Lütfen takımı olumsuz etkileyecek eleştirilerden kaçınalım Bu gemi batarsa hepimiz boğuluruz. Bu çocuklara ben güveniyorum hepsi yüreğiyle oynuyor. Denizli 2 kere geldi gol attı 100 kere oynasak 99 unu kazanırız 1.de bu maça denk geldi işte olmayınca olmuyor.

vatandas61
22.02.2009, 20:57
rakiplerimizin ikisi bu hafta puan kaybetti, bizim denizli maci nekadar önemli oldugu simdi daha da anlasildi. Sezon sonu saklayabilecegimiz puan kayiplarini simdi harcadik artik fazla kredimiz yok. Son 3 mactaki futbol bana hic ümit vermiyor, cok cabuk düzeltmemiz lazim, destege devam insallah alacagiz maci.
Bizim takimin eksigi taner gülleri gibi adamimizin olmayisi. Yedek de olsa bu adami almamiz lazim, isaacden daha verimli olur

servet nuh
22.02.2009, 21:10
gökhan ünal,taner güllerinin bu akşam attığı golleri günde 3 defa tok karnına dikkatle izlemesi gerekir....karşı karşıya kalınca topa nasıl vurulur her açıdan adam ders verir gibi gösterdi....

Mustafa ÖZDEMİR
22.02.2009, 21:11
gökhanın tanerden bişeyler öğrenmesi lazım

TSigalko
22.02.2009, 21:11
Taner 13 golle 2.sırayada yerleşti gol krallığında.

Mustafa ÖZDEMİR
22.02.2009, 21:12
adam golcü .bizimki gibi auta nasıl top atılır şeklinde şut atmıyor

yattarinho61
22.02.2009, 21:21
insallah aliriz diyorum.. baska söze gerek yok... bana göre de kirilma maci olacak bizim icin.. haftaya fener -sivas maci var bide.. fener en azindan 1 puan alir, yada yener diyelimde ayni puana ulasiriz sivasla

SV_Sürmene61
22.02.2009, 21:22
Evet uşaklar, buna ne diyecesunuz bakalımm ?

"Trabzonspor ve Fenerbahçe'nin puansız kapadığı 21. haftada, ligin dibinde can çekişen Kocaelispor'u ağırlayan Galatasaray, rakibinden 5 gol yiyerek sahadan puansız ayrıldı !.."

Bu sonuç şimdi cincon'un ŞAMPİYONLUK yolunda tüm iddiasını kaybettiğini mi gösteriyor ? Bence HAYIR! Takım olarak olmasa bile bireysel oyuncular bazında, Baros, Kewell, Nonda, Arda, Ümit Karan gibi oyuncularıyla, ve bugün 5 gol yemiş olsa da , mükemmel kurtarışlar yaparak belki takımının maçtan 85. dk 'ya kopmamasını sağlayan kaleci gibi kaleci De Sanctis gibi oyuncularıyla Galatasaray ŞAMPİYONLUK yolunda hala daha rakiplerimizden 1 tanesidir.

(Bkz: Geçen seneki lig sonuncusu Kasımpaşa'ya yine Sami Yen'de yenildikten sonra gerilerden gelip ŞAMPİYONLUK KUPASINI KALDIRAN GS)

Ah benim güzel kardeşim,

yok deplasmanda 10 macin 9unu kaybetmis bir takimi yenememişsin de,
yok bu takıma ilk deplasman galibiyetini veren sen oluyomuşsun da, vs vs....

Bunların hepsi HİKAYE!!

Ona bakarsan geçen yılın ŞAMPİYONU gs geçen sene, küme düşen ve sonuncu
durumdaki en kötü takım olan
KASIMPAŞA'YA kendi evinde; Sami Yen de yenilmişti;
ancak netice olarak "ŞAMPİYON OLMASINI BİLDİ".!!

Bizler de ŞAMPİYONLUK YOLUNDA olabilecek aksaklıklara takılmadan,
bu takıma ŞAMPİYON OLMASI İÇİN HER TÜRLÜ DESTEĞİ ESİRGEMEDEN
ARALIKSIZ OLARAK DEVAM ETTİRMELİYİZ.!!!

vatandas61
22.02.2009, 21:24
tanerin bugün attigi gollerin belki 1 tanesini zar zor bizim forvetler atabilirdi. O pozisyonlarin dördünü gol yapabilecek hicbir adamimiz yok takimda.

Tolga Han
22.02.2009, 21:26
bize taner gibi bi golcü lazım bizimkiler izlesinde gol nasıl atılır öğrensin.

serdar avcı
22.02.2009, 21:26
analyanın rakipleri bu hafta hep kazandı konya,denizli, ankaragücü onun için antalya ile ligin en zor maçına çıkacağız ya tamam ya devam maçı fener sivası yenerse herşey eşitlenir.

batugol
22.02.2009, 21:27
colman bu macta cezali mi ?

unique
22.02.2009, 21:29
Çok kritik bir maç; kazanırsak takım yeniden kendine gelir ve taraftar şu anki karamsar havadan kurtulup tekrar şampiyonluk havasına girer. Şampiyon olmak istiyorsak bu maç bir şekilde alınmalı; başka yolu yok...

Keleşoğlu
antalya maca asılacak hemde acayip bu mac dönüm macımız mutlaka almalıyız

Cihan
antalya maçında hep beraber bu sene son kez söyleyelim

Hayde hayde uyy aha Trabzon

74'te başladı Karadeniz'in fırtınası
En büyük onurdu bize Kıbrıs'ın barış kupası
Bir avuç genç yürek yazdı bordo-mavi destanını
Uy uy uy uy uy aha!..

Hayde hayde vur hayde Trabzon
Hayde hayde gol hayde Trabzon

İhtilalsin efsanesin bir devsin Trabzon
Tek büyük var o da sensin sampiyon Trabzon
Hayde hayde vur hayde
Trabzon
Sen kimleri devirmedin Trabzon Trabzon
Tek büyük var o da sensin Trabzon

İstanbul'u bir daha getir bize Trabzon
Eze eze kupa Karadeniz'e Trabzon
Gelsin artık gelsin bize şampiyon Trabzon
Eze eze kupa Karadeniz'e Trabzon
Hayde hayde Trabzon Trabzon
Hayde hayde şampiyon Trabzon

Ali Kemal, Şenolların güneşi Trabzon
Hiç sönmedi bu sevdanın ateşi Trabzon
Bordo-mavi efsanenin yok eşi Trabzon
Hiç sönmedi bu sevdanın ateşi Trabzon

Omuzlarda bordo-mavili forma Trabzon
Şampiyon belli kimdir diye sorma Trabzon
Nerde Cimbom, nerde Kartal, Kanarya Trabzon
Şampiyon belli kimdir diye sorma Trabzon

Kim tutacak efsaneyi şampiyon Trabzon
Yine coştu kupa beyi Trabzon Trabzon
Taraftarın gözbebeği Trabzon Trabzon
Yine coştu kupa beyi şampiyon Trabzon

pReN@_61
22.02.2009, 21:30
Bu maç dönüm noktası..

Mutlaka kazanmalıyız.

uzungöllü
22.02.2009, 21:31
kolay maç yok.... ölümüne trabzonspor...

onur-61
22.02.2009, 21:33
gökhanın tanerden bişeyler öğrenmesi lazım

gökhanin kimseden ders almasi lazim degil
iyiki adam 4 tane gol atti
tam gününü tuttutrdu ve atti iste
zaten büyük takimlara gaza geliyor bu taner yanlis bilmiyorsam 13 golden 7 tanesini bjk, gs , fb ve TRABZONSPOR atmisdir

taner ders vermek isterse gidip guizaya versin
bi macta guzianin bütün sezon atti golleri atti

FANATIK61
22.02.2009, 21:36
Ciddi oldun mu atabiliyorsun demekki Gökhan ve Umut'u zorlayacak alternatif olmadigi icin keyiflerine göre oynuyorlar.

Mustafa Hazıroğlu
22.02.2009, 21:36
Desteğe devam şampiyon olacağız.Bu maçı da çok rahat kazanırız.;)

Hekimoğlu
22.02.2009, 21:38
Maçı alamazsak tepetaklak oluruz.

bordox
22.02.2009, 21:39
O değilde gol atmak ile tecrübe doğru orantılı bence,topu ceza sahasına kadar getirip gol atamıyorsan yaşlı kurtlar her zaman iş görür.Şampiyon olan takımlarda genelde böyle bir veteran golcü bulunur.Dengeli kadro bunu gerektiriyor.
Antalya maçı herkes için neyi ne kadar istediğinin bir test maçı olacak?Şampiyon olmak isteyen çıkıp kazanır.Sahada ne yaptığını bilir.

cem arin
22.02.2009, 21:41
herseyden önce bu taner gülle muhabbetini en önce onun hakkinda youm yapan arkadaslar durdurmali! cünkü cok iyi biliyoruz ki taner gülle bizim tkaima glediginde ayni gökhan umut isaac gibi kapali defansina rasinda kaybolacak ve ona da gökhana yaptiginiz muameleyi cekeceksiniz!
surasi bir gercek ki türkiye ligi tarihinin en ilginc sezonlarindan birini yasiyor. hicbir zaman bu denli cekismeli ve önceden kestirilemezligi olan bir sezon hatirlamiyorum ben.
sivasin lider oldugu ve trabzonpsorun onu takip ettigi enteressant bir lig ve bu ligin dibinde takilip kalanlarla yukaridakiler arasindaki fark mac gecmiyor ki azaliyor! galatasaray kendi oynunu oynadi! ancak kocaeli de kendini oynunu oynadi ve kendi oynunu en iyi oynayan kazandi hem de herkezi sasirtarak. bakin simdi televizyon ve gazete yorumcularinin ezberi bozuldu neler geveleyecekler bu hafta.
bizim antalya ile oynayacagimiz mac simdi cok daha önemli bir hale geldi!
besiktas belediyeyle oynuyor ve belediye büyüklere karsi cok iyi konsantre oluyor gs konya deplasmanina gidiyor ki konya da kendi sahasinda besiktasa kafa tutmus onlari oynatmamisti fb ise sivasla oynuyor ki bu macin her türlü sonucu isimize yarayacak! öncelikle fb yenilirse sampiyonluk yarisindan kopmus olacak sayet sivas yenilirse ve biz kazanirsak puanlarimiz ayni olacak ve fb ile yine aramizda yeterli puan farki olacak ve ne olursa olsun son hafta onlar bize gelecekler.
yani aglayip sizlamnin küfür etmenin moral bozmanin ya da benzeri aptalliklarin ne yeri ne de zamani. tam tersine takimimiza simdi daha fazla sahip cikmaliyiz. sayet bjk ve gs bu hafta puan kaybederlerse ve biz kazanirsak onlar da sampiyonluk mücadelesinden tamamen kopmus olacaklar.
bizim avantajimiz ise haftalar sonra tam kadro oynayacagiz kart sinirinda olan oynucularimizin sayisi az oalcak ve bu stresi yasamayacagiz ve sanirim takim da kötü oynama dönemini geride birakacak. unutmayin ki hic bir takim lig maratonunda ayni sürekliligi gösteremez ve bu anlamda sivasin daha bu döneme gelmedigini düsünürsek hala ve önlerinde bjk,gs,fb kayseri konya gibi önemli maclarin oldugunu düsünürsek onlarin da bu evreye girecegini ve hasarli olarak cikacaklarini gözönüne almak zonsundayiz.

ben diyorum ki antalyayi zor da olsa yenmek zorundayiz ve bunun icin de gerekli mücadele gücü futbol becerisi bizim takimda mevcut...

Mustafa ÖZDEMİR
22.02.2009, 21:42
çok zor olacak ama inşallah galip geleceğiz

Tayfun Aydın
22.02.2009, 21:45
Moraller yerine geldi sanırım.Maçı seyrettim Kocaeli her gittiğini gol atamadı onları da atsa zaten 8 olurdu.Hakem bile uyduruk penaltıyla bile kurtaramadı Gayse yi.Futbolcuların psikolojiside biraz düzelmiştir bence çünkü haftanın süprizini biz değil Gayse yaptı.Artık herşey Antalya maçına bağlı almalıyız.

Tayfun Aydın
22.02.2009, 21:46
Trabzonda ki arkadaşlar mutlaka oyunculara moral vermeli mutlaka Trabzondakiler sizlere inanılmaz görev düşüyor bu hafta.Yanlarında olduğumuzu göstermeniz lazım

Cem Balcı
22.02.2009, 21:47
bu futbolla çok zor kazanmamız...

Canİlker
22.02.2009, 21:48
alanzinho'nun alınmasına çok sevinmiştim. fakat son maçta barışı görünce keşke barışı sola monte etseydi hoca diye düşünmeye başladım. eğer alanzinho'da ısrar ederse hoca barış gibi bi yetenek sönecek. tabi şu da var alanzinho takıma alışabilse fizik kondisyonu artsa bu takımda iş yapar.

Tayfun Aydın
22.02.2009, 21:50
Kocaelinin yabancıları kendilerini yırttılar resmen adamlar yerli Kocaelili değil Kocaelispor fanatiği gibi oynadılar keyif aldım biz zaten ahım şahım futbol hiçbir maçta oynamadık mücadele gücümüzle kazanıyorduk tekrar mücadele etmeye başladığımızda her takımı yenecek güçteyiz

Erdinç Dilek
22.02.2009, 21:52
çok klasik olacak ama geçen haftada demiştim bu haftada diyorum yönetim kocaelindeki taner i almak için çalışmalara başlamalı

Eren Karaahmetoğlu
22.02.2009, 21:53
Biraz olsun moralim yerine geldi.Hadi Trabzonsporum.Antalya'ya dar et o sahayı.3 puanı al dön evine. 6 gün sonra galibiyetten başka bişey beklemiyoruz!

İskender Çakmak
22.02.2009, 21:55
antalya maçını ne olursa olsun kazanmamız lazım hep oynadığımız kadro ile oynanmamız lazım songun dinledirilemsini düşünüyorum giray oynayabilir
sylva
serkan giray egemen cale
yattara hüseyin selçuk colman
umut gökhan
maç eğer 2 0 falan olursa barış giray ve ceyhunun oynatılması lazım oyunculara ilerde çok ihtiyacımız olacak maç kondisyonları yok adamların

elturca61
22.02.2009, 21:56
bu maci almamiz lazim alicazda.....

Emirhan Makul
22.02.2009, 21:57
Colman Gol atar sağ ayağıyla sol köşeye yerden 30 cm yukardan köşeye gider gol olur.

Tayfun Aydın
Song un dinlerndirilmeye değil Yanında Tayfun gibi bir adamın olmaması lazım.Giray sağ bekte oynamaz mı nedir Ersun un Tayfun aşkı.Baskı mı yapılıyor Takımda ki Trabzonlu sayısı artsın diye.

Barış Mayda
antalya maçı cok zor olcak inşallah ideal 11 lerle cıkarız alanzinho yetek kalması lazım onun kondisyona ve güce ihtiyaçı var

Muhammed KOÇ
22.02.2009, 22:00
---------------sylva--------------

serkan-----song----egemen---cale

yattara----selçuk--hüseyin--colman

-----------gökhan--umut----------

diyorum başka bişi demiyorum..
biz böyle güzeliz :)

claretred&blue
22.02.2009, 22:03
allahtan arkamızda bizi takip eden takımlar rezil ki bize böyle bir kıyak geçiyorlar bizim yanımızda iki takım daha yeniliyor.

Bu hafta, Fenerbahçe - Sivasspor maçı var en azından bir taraf puan kaybına uğrayacaktır. Bizimde bu durumda Antalyaspor gibi basit bir takımı kesinlikle yenmemiz hatta yapabilirsek fark yapmamız lazım. Denizli maçında yenilgiyi taddık evimizde ama zaten tadacaktık ki allahtan diğer takımlarında yenildiği bir haftada yenilip en azından yine en avantajlısı biz olduk. Neyse bizim bu saatten sonra bakacağımız tek konu Sivassporun puan kaybedip, TRABZONSPORumuzun hiçbir şekilde kayıp yapmaması lazım. Herneyse bir şekilde mükemmelliğe doğru gidiyoruz adım adım, belkide şampiyon olacağız ama daha kesin birşey yok. Antalya maçıyla seriye bağlayıpen azından 5 maçta 13 puan almamız lazım bu 5 maçlık zor maratondan...

ozcan_asanoglu
22.02.2009, 22:04
A.gücü maçıyla başlayan bir düşüş vardı bence ve Denizli maçıyla dip yaptık. Artık tekrar çıkış zamanı. Antalya maçı yılın en önemli maçı, tamam mı devam mı maçı. Bu maçı ne yapıp ne edip almalıyız. Teknik, taktik bir yana yeterki o yırtıcı halimize bürünelim.

mashal61
22.02.2009, 22:08
Denizli'nin Trabzonspor'u, Kocaeli'nin Galatasaray'ı yendiği bir ligde puan tablosuna bakarak konuşamayız. Çok zor bir maç olacak. Geçen sezon da zor yenmiştik Antalyaspor'u. 3 ihtimalli bir maç. Ama yine de kazanacağımıza inanıyorum. Yukarıdaki kadroya aynen katılıyorum. Aslında Yattara'nın oynaması taraftarı değilim ama başka da alternatif yok.

futbalski60
22.02.2009, 22:10
Ne olursa olsun Yattara'nın bu maça hazır olması lazım Alanzinho fizik ve güç olarak daha hazır değil takıma da henüz alışamadı bu maçta Yattara'ya çok ihtiyacımız var hem de çok...

szymek7
22.02.2009, 22:11
içimden bir his bu maçi rahat alicaiz diyor !! ya farkettiyseniz biz zor geçecegini düsunduumuz maçlar kolay geçiyor ama kolay die nitelendirdiimiz maçlardada ecel terleri dokuyoruz.

szymek7
22.02.2009, 22:11
ha tahminimide yapiyim :d 1-3

seyduna_efil
22.02.2009, 22:12
sivas yunanıstanın avrupa şampıyonu oldugu dönemde oynadığı berbat futbolu oynuyor..maçlarında ne zevk var nede birşey..ama 1 gol atıp maçı bıraz hakkem bırazda balları sayesınde kazanıyorlaar..ama bu durum 13 hafta daha gidermi orası muamma..sıvasın freni bi yerde patlayacak ama öyle böyle değil..ama bu haftakı puan kayıplarından sonra keşke kazansaydık dıyorum.haftaya liderliğe otururduk hemde rakıplerı iyice saf dışı bırakırdık..

Faruk UYSAL
22.02.2009, 22:17
Şüphesiz çok zor bir maç olacak.
Zirve iddiamızı sürdürebilmek, kötü gidişe bir "dur" diyebilmek ve tekrar moral bulup kenetlenebilmek için bu maçı mutlaka kazanmalıyız.
Ne kadar çabuk toparlanabilirsek, o kadar kazançlı olacağız.

Bu hafta Ersun Hoca'ya her zamankinden çok daha fazla iş düşüyor.
Takımın fizik, kondisyon, teknik, taktikten önce iyi bir şekilde psikoterapiye ihtiyacı var.
Dolayısıyla bu maça her açıdan çok iyi hazırlanıp, kötü dönemin daha fazla uzamaması adına mutlaka galip gelmeliyiz ki arkasından o moral ile belki bir seri yakalama şansını da yakalamış olalım.

Mehmet_Mercanlı
22.02.2009, 22:19
bu maçtan önce rakıplerimizi takıp bile etmiyordum ...
gs hoca da yolar bu akşam onların toparlanmasıda cook zor . ayrıca sağlam bir kaynaktan aldığım bilgiye göre ğs 'ın kendi içinde bazı değişik olaylar var
bjk yı ben hiç birzaman rakıp görmedim görmüyorum
fener havlu atı zaten
bugun sıvas macını izledim eskişehir 90 dk cok baskılı oynadı pozızsyonda buldu net bir penaltısı verilmedi hakem cok taraflı bir maç yönetti sivas kötü oynamasına ramen kazanmasını bildi
oynan futbla bakarar değil ama puan durumuna ve ligin gidişine göre rakıbimiz sivas

sivas
dişarda
içerde

fener
ankara
ankaragücü
beşiktaş
denizli
antalya
konya
TRABZON
antep
istanbulbb
hecettepe
gençler
ğalata

sivasın fener-ankaragcü-beşiktaş-denizli-antep-gençler-ğs maçlarında puan kaybedeceğini duşunuyorum birde bizim sivası orda yenmemiz gerekebilir...

leavemealone
22.02.2009, 22:20
Zor bir deplasman.. antalya mehmet hocayla cikista..
Ama sampiyon olmak istiyorsak tek care 3 puan.. birsekilde o 3 puani almaliyiz. Berabere kalma luksumuz yok artik...

Alihan Ertürk
22.02.2009, 22:24
Servet'in tarak kemiği kırılmış isp. maçında oynayamazmış , Egemen'e milli takım yolu açıldı hayırlı olsun diyelim :)

EmreBir61
22.02.2009, 22:26
Servet'in tarak kemiği kırılmış isp. maçında oynayamazmış , Egemen'e milli takım yolu açıldı hayırlı olsun diyelim :)

İçinde kesinlikle kırık kelimesi geçtiyse bizim maça bile yetişemeyebilir söylimde.

leavemealone
22.02.2009, 22:27

Vallah bence cok emin olma..
Ibrahim toraman,emre asik,emre gungor gibilerini alir ama bizim egemeni yine görmez terim :) .

boztepeliyasin
22.02.2009, 22:28
beşiktaş ve denizli maçında oynadığımız futboldan sonra antalya depalsmanından pek umudum yok. elimiz boş dönersek hiç şaşırmam. antalya maçınıda verirsek koptuğumuz andır.

Alihan Ertürk
22.02.2009, 22:29
Vallah bence cok emin olma..
Ibrahim toraman,emre asik,emre gungor gibilerini alir ama bizim egemeni yine görmez terim :) .

inşallah alır , ama almaz almaz :( ayrıca emre güngör de sakat

Arif Timurcioğlu
22.02.2009, 22:34
İdeal 11'imizle çıkarsak kazanırız son mohikan umutta oynuycak bu maçta kazanırız. Artık alanzinho, isaac 2. yarı oyunun şekline göre girmeli oyuna as kadroyla devam.

zahido
22.02.2009, 22:36
Haydi haftaya bizim haftamiz olsun artik.. 1-0 olsun bizim olsun..

mustafaction
22.02.2009, 22:37
bu maçı kazanırsak unuturuz herşeyi haydi kaplanlar taraftarın seninle

Sezer Soykan
22.02.2009, 22:41
ersun hoca şu tayfun ve ısaac inadından vazgeçerse yeneriz bence ve yenmekten başka çaremızde yok

Murat Hızal
Umarım bu maç tekrar ayağa kalkıp ligin tepesine çıktığımız maç olur.

Harun-61
Bu maç dönüm noktası..

Mutlaka kazanmalıyız.

dogru.....almamiz lazim...... 1:0 olsun, bizim olsun.

.

TS-FAN
gs yi yendikleri maçta net pozisyonlar verdiler.
"Atamayana atarlar" oldu.
Artık ilk golü atarak rahat bir maç oynamalıyız.
Pozisyonları bu hafta gibi kaçırmazsak kazanacağız.

Kubilay ŞAHİN
22.02.2009, 22:43
İdeal 11'imizle çıkarsak kazanırız son mohikan umutta oynuycak bu maçta kazanırız. Artık alanzinho, isaac 2. yarı oyunun şekline göre girmeli oyuna as kadroyla devam.

Artık isaac girmesin. Barışı tercih ederim. Girdiği dakkalarda isaacdan daha aktif oluyor..

Ayriyeten. Bu maçta kazanmak için zorlamaya gerek yok. Beraberlikde olur. Hepten zorlayıp daha kötü olmayalım..

Canİlker
22.02.2009, 22:49
konuyla alakasız ama bu hakan şükür ne kadar boş konuşuyor ya :D

mashal61
ersun hoca şu tayfun ve ısaac inadından vazgeçerse yeneriz bence ve yenmekten başka çaremızde yok
O zaman kesin yeneriz. Çünkü Ersun hocanın Tayfun ve İsaac diye bir inadı yok.

abbas
Artık isaac girmesin. Barışı tercih ederim. Girdiği dakkalarda isaacdan daha aktif oluyor..

Ayriyeten. Bu maçta kazanmak için zorlamaya gerek yok. Beraberlikde olur. Hepten zorlayıp daha kötü olmayalım..

Ya arkadaşlar olur mu beraberlik..? Bu yorumlarda nerden çıkıyor. Antalyaspor bizimle berabere kalırsa sevinir, başarı sayar. Kim olduğumuzu unutuyoruz bazen....

mashal61
22.02.2009, 22:50
konuyla alakasız ama bu hakan şükür ne kadar boş konuşuyor ya :D
Boş veya dolu. Adam parasını kazanıyor sonuçta.:)

Arif Timurcioğlu
22.02.2009, 22:51

Ayriyeten. Bu maçta kazanmak için zorlamaya gerek yok. Beraberlikde olur. Hepten zorlayıp daha kötü olmayalım.. Bence beraberliği aklımızdan silip gerçek kimliğimizle oynamalıyız tabi bunu yaparken denizli maçındaki gibi şuhursuzca ataklar yapıp defansı boşlamamalıyız zaten hüseyinde böyle zamanlarda ortaya çıkıp görevini yapıyor. 1 0 olsun bizim olsun diğer arkadaşlarında dediği gibi. Bolca hazırlık maçı yaptık ara dönemde tanıdığımız takım.

Kubilay ŞAHİN
22.02.2009, 22:51
Ya arkadaşlar olur mu beraberlik..? Bu yorumlarda nerden çıkıyor. Antalyaspor bizimle berabere kalırsa sevinir, başarı sayar. Kim olduğumuzu unutuyoruz bazen....

İşte böyle küçümsediğimizden bu hafta denizli maçını kaybettik.

Halil Atalay
22.02.2009, 22:53
yenilmeleri bana göre iyi oldu çok havaya girdiler

şimdi antalya maçına çok daha iyi hazırlacaklar ve bu maçı alırlar

bingolts
22.02.2009, 22:55
bu takımın attığı çok komik buda kollektif futboldan ne kadar uzak olduğunu gösteriyor bence 29 gol at 18 gol ye ve topladıkları puanlar en azından sevindirici ama

İskender Çakmak
22.02.2009, 22:56
tayfun konusunda haklısında ısaac konusunda katılmıyorum bu adam bize konya maçını aldı yine iddaa ediyorum haftaya ilk onbirde başlasın cok farklı ısaac goruruz önemli olan maç kondisyonları kaybolmasın ısaacle başlamasa da olur ama bu futbolcuları uzun süre kenarda oturtmak paslanmasına neden olur

Emre7
22.02.2009, 22:56
iyi bir hafta...
dönüm noktası diyerek gerilime gerek yok:
bilmemiz gereken 1 tek şey var.
Kolay Maç Yok!!!

abbas
22.02.2009, 22:58
İşte böyle küçümsediğimizden bu hafta denizli maçını kaybettik.

Küçümsediğimi de nereden çıkardın? Maçı çok rahat alırız gibi bişey de demedim. Çok zor maç olur. Ama beraberlikte iyidir diye maç başlamadan yorum yapılmaz hele hele antalya için hiç yapılmaz.

Kubilay ŞAHİN
22.02.2009, 23:00
Küçümsediğimi de nereden çıkardın? Maçı çok rahat alırız gibi bişey de demedim. Çok zor maç olur. Ama beraberlikte iyidir diye maç başlamadan yorum yapılmaz hele hele antalya için hiç yapılmaz.

Tamam o zaman..

Ama birde şöyle düşünün. Kazanıcaz diye bir baskı kurmayalım. Şu dönemi en hafif şeklinde atlatmamız lazım.

Mehmet S. Pervan
22.02.2009, 23:03
Çok iyi bi haftada puan kaybetmişiz cidden. hiçbir istanbul medyası kaybettiğimize sevinemedi. bu onlara kapak olsun.

abbas
22.02.2009, 23:04
Arkadaşlar ligin ikinci yarısı çok zor geçiyor, geçmeye devam da edecek. Şöyle bakınca bu hafta ligin son sıralarındaki 7 takımın 6 sı kazandı. Kaybeden takım da antalyaspor.

Fikstür avantajımız olduğu doğru ama mücadele yapmadan fikstür falan hikaye olur. Ligin dibi zaten cadı kazanı... Bu maçtan alınacak 3 puan gerçekten altın değerinde 3 puan olur. Çok zor maç. İnşallah 3 puan bizim olur.

abbas
22.02.2009, 23:06
Tamam o zaman..

Ama birde şöyle düşünün. Kazanıcaz diye bir baskı kurmayalım. Şu dönemi en hafif şeklinde atlatmamız lazım.

Biz her maça kazanmak için çıkacağız orası ayrı konu.

Ama lig bu sene çok zorlu. 1 puan tabi ki çok önemlidir. Bu hafta mesela gökhan atsaydı 59 da en azından berabere kalsaydık. Ne kadar değerli bir 1 puan olurdu.

Oğuuz
22.02.2009, 23:06
antalya evinde son 7 maçtır yenilmiyormuş..

zor maç olacak ama deplasmanlarda daha derli ve iyi futbol oynayan Trabzonspor kazanacak insallah .. şmpiyonluk yolundaki en önemli deplasmanlardan biri olacak

6Şafak Aydın1
22.02.2009, 23:07
yenilmeleri bana göre iyi oldu çok havaya girdiler

şimdi antalya maçına çok daha iyi hazırlacaklar ve bu maçı alırlar

Fener cumartesi aksami oynuyor biz pazar. Fener maci alirsa biz Antalyayi parcalariz. Parcaliyamazsakta sampiyonluk laflari, takima güven iyice azalir.

demirel
22.02.2009, 23:09
3 haftada 9 puan şart oldu,yoksa Sivas alıp başını gidecek

Fatih Oflaz
22.02.2009, 23:11
Bu hafta kesinlikle kazanmamız gerekiyor.Bunada şükür bu hafta harbiden karambol haftası oldu fener yenildi galatasaray viran oldu.Sivası fener yenecek hesap yine bize dönecek...

İskender Çakmak
22.02.2009, 23:15
hepimiz hemfikir olduğu bir konu var kolay maç yok en başından beri böyle tanıdığım bütün trabzonluların söylediği de bu kendimizi alıştıralım antalya maçıda zor olacak ama sonucu tabiki bizim lehimize olcak haftaya febe sivas macının beraberlikle bitmesi bizim işimize gelir 8taşı ben hiç düşünmüyorum 2 ileri bir geri haftaya iyi oynayacaklarının garantisi yok kötü oynadıkları zamanda puan alamıyorlar zaten haftaya yine 6 puan fark olabilir o yüzden antalya maçı çok önemli

ssmuratss
22.02.2009, 23:15
onu bu yenecek bunu şu yenecek hayal dünyasında yaşamaya devam.. yav bu arada biz kimi şöyle adamakıllı yenebileceğiz sorması ayıp çok şey mi istiyorum bilmiyorum.. millet saçlarını ırsi sebeplerden kaybeder ben Trabzonspor yüzünden kaybedecem...umarım Ersun Hoca artık her maç sonunda yaptığı gerekli dersleri aldık açıklamasının artık bayatladığının farkındadır çünkü ben hiç ders almış bir takım görmüyorum...desteğimiz sonuna kadar devam ama artık rahat bir maç seyretmek istiyorum..

Enes Berfin
22.02.2009, 23:17
bu maçı kazanırsak unuturuz herşeyi haydi kaplanlar taraftarın seninle

Ne kaplani ya, töbe töbe.

Sercan Yaylı
22.02.2009, 23:18
ersun yanal büyük takımların hocası degildir bunu herkes bilmeli arkadslar...

Cagdas Topal
22.02.2009, 23:29
Haydi Karadeniz fırtınam görüyorsun işte şampiyon olun deniliyor bize , sana olan inancım herzamanki gibi tam 1 malubiyetle senden ve hedeflerinden vazgececek degiliz . Olur böyle kazalar her macta aynı performansla oynayacak ve 3 puanla ayrılacak takım yok yeryüzünde bunu biliyoruz lig uzun maraton bu ve bunun gibi form düşüklügünü cabuk atlatan takım şampiyon olur ...

Haydi sesimin en gür cıktıgı konu , haydi Karadeniz fırtınam , haydi cocuklar biz size sampiyon olmasanızda güveniyoruz . Sizde bizi arkanızda hissedin var gücünüzle savasın , oynayın , atın , yeyin önemli degil o mücadeleyi o hırsı o azmi bize gösterin !

Haydi fırtınam :alkış:

Vkgz
22.02.2009, 23:47
kazanıp yolumuza devam etmeliyizki kazanamayacağımızı pek sanmıyorum çünkü tam bir deplasman takımıyız

Mustafa Calik
22.02.2009, 23:50

peki buraya kadar bizi kim getirdi ? evet ziya dogan :rolleyes:

UtopyaTs
22.02.2009, 23:51
Bu hafta en karlı takımlar Sivas ve Beşiktaş gibi gorunse de aslında biz de çok karlı kapattık.Hftaya Antalyaspor'u yenip ezikbaçe de Çirkeşspor'u yendi mi gene yolumuza devam ederiz.

kasila61
22.02.2009, 23:54
bu takimla ligi 5 ci bile bitirsek. bize yasattiginiz sevincler mutluluklar icin :
tesekkurler BASKAN
tesekkurler YONETIM KRULU
tesekkurler DIVAN KRULU
tesekkurler ERSUN HOCA
tesekkurler GERCEK TARAFTARLAR
tesekkurler CENGAVER FUTBOLCULARIMIZ
HEP DESTEK TAM DESTEK sonuna kadar

only ts
22.02.2009, 23:56

vay beee çok önemli bişeyi bilmiş olduk

Cagdas Topal
22.02.2009, 23:58
bu takimla ligi 5 ci bile bitirsek. bize yasattiginiz sevincler mutluluklar icin :
tesekkurler BASKAN
tesekkurler YONETIM KRULU
tesekkurler DIVAN KRULU
tesekkurler ERSUN HOCA
tesekkurler GERCEK TARAFTARLAR
tesekkurler CENGAVER FUTBOLCULARIMIZ
HEP DESTEK TAM DESTEK sonuna kadar

+1967

İşte böyle ya bu oyunculara , bu takıma destek verecegiz ki onlar şimdi olmasa bile bize önümüzdeki yıllarda şampiyonluk turu attıracak . Bu takıma inancım sonsuz bu takımda bu kapasite var :alkış:

kasila61
22.02.2009, 23:58
ERSUN YANAL: ki kendisini gunahim kadar sevmem
TURKIYENIN YETISTIRDIGI EN BASARILI 3 .....5 hocadan bitanesidir.
aksini iddia edenin futbol bilgisine sasarim.ve o sahisla bu konuda tartismaya girmeye bile gerek gormem.

Ömer TOPAL
23.02.2009, 00:03
rakibimizi gözümüzde büyütmezssek 3 puan cebimizde

Pirselimoğlu
23.02.2009, 00:16
________________sylva________________
serkan______song_______egemen____cale
_______________hüseyin_______________
yattara_________colman_________alanzinho
________gökhan________umut___________

bir maçta selçuksuz oynayalım biraz dinlenmek iyi gelir belki !

Mustafa Calik
23.02.2009, 00:21

bundan sonra daha puan kayip edemeyiz .. yani ideal onbirimizlen oynamaliyiz.

capa
23.02.2009, 00:27
________________sylva________________
serkan______song_______egemen____cale
_______________hüseyin_______________
yattara_________colman_________alanzinho
________gökhan________umut___________

selçuk denizli maçının en iyilerindendi, Alan ise yokları oynadı, güçlenip ayağını yere sağlam basmadan bırak selçuğu, barışı bile kesemez

Fatih
23.02.2009, 00:32
Klasik 11'le çıkacağız.

Terim yerindeyse kazanan 11'le.:)

vaslat
23.02.2009, 00:37
Denizlispor maçı gösterdiki Umut ve Hüseyinsiz olmuyor.Her ne kadar futbolu bilen taraftarlarımız tarafından sevilmeselerde...Bu maçı alırsak bu futbolcular sayesinde alacağız.

Öztürk Adem
23.02.2009, 00:41
Su saatlerde oynamak bıze yaramıyor :( benden solemesı

Gökhan KAN
23.02.2009, 00:43
Su saatlerde oynamak bıze yaramıyor :( benden solemesı
Evet gündüz maçı beni halı sahada bile etkiliyor onları siz düşünün...

Onur Civelek61
23.02.2009, 01:00
Kadroyu bilmemde pek iyi oynamasa da Selçuk çok mücadele etti.Topu çok iyi sakladı.Colman mücadelesini etti.Topu hep Colman taşıdı ileri.Selçuk-Colman la devam.
3 puana çok ihtiyacımız var.Şampiyonluklar birlik beraberlik ile gelir.Bu hafta kazaya uğramazsak yolumuz açık.gs,fb nin yenilmesi futbolcularımızın iştahını kabartmıştır umarım.

Tansu Onur Erdoğan
23.02.2009, 01:06
maçta olucam inallah

Çetin
23.02.2009, 01:08
mutlak 3 puan parolasıyla çıkmamız gereken bir maç.

fatihaltun08
23.02.2009, 01:09
22.Hafta Maçları
Beşiktaş - Büyükşehir Bld.
Denizli - Gaziantep
Fenerbahçe - Sivas
Antalya - Trabzon
Konya - Galatasaray

23.Hafta Maçları
Galatasaray - Bursa
Trabzon - Konya
Hacettepe - Beşiktaş
Sivas - Ankaraspor
Kayseri - Fenerbahçe

24.Hafta Maçları
Fenerbahçe - Kocaeli
Ankaragücü - Sivas
Beşiktaş - Gençlerbirliği
Trabzon - Galatasaray

25.Hafta Maçları
Bursa - Fenerbahçe
Gaziantep - Trabzon
Galatasaray - Eskişehir
Sivas - Beşiktaş

26.Hafta Maçları
Fenerbahçe - Eskişehir
Trabzon - Büyükşehir Bld.
Beşiktaş - Kayseri
Gaziantep - Galatasaray
Denizli - Sivas

27.Hafta Maçları
Galatasaray - Fenerbahçe
Hacettepe - Trabzon
Kocaeli - Beşiktaş
Sivas - Antalya

EVET BEN DIYORUM BURAYA DA YAZIYORUM BU MAÇLAR SONUNDA YANI
12 NISAN AKŞAMI KIMIN ŞAMPIYON OLACAGINI FILEN HEMEN HEMEN BELLI OLACAGI TARIHLER BENCE O GUN IKI TAKIM KIYASIYA MUCADELE EDECEK VE IPI GOGUSLEYECEK VE BU TAKIMIN DA TS OLDUGUNU KALIBIMA BASARAK SOYLUYORUM BEN BU TAKIMA INANIYORUMVE SON GULENDE BIZ OLACAZ INANMAYANLARA SORALIM ISTERSEN SIMDI BURAYA KADAR GELECEGIMIZE INANAN VARMIYDI YADA DESELERDIKI 21 HAFTA BIZ 3 BUYUK TAKIMIDA GECCEZ DESEYDIK INANAN OLCAKMIYDI HERNEYSE INANMAYAN BENCE TARAFTAR DEILDIR UMUTSUZLUK VARSA ICINDE DAHA DUNE KADAR COK IYIYDIK NE OLDU BI ANDA

SONG UN DEDIGI GIBI BUNDAN IKI YIL ONCE KASIMPAŞADA BIZI YENDI LIGIN SONUNCUSUYDU AMA INANDIK SONUNDA SAMPIYONM OLDUK BIZLER ISE BIR MAC KAYBETTIK DUNYANIN SONU OLDUK

BU ARADA BEN SIVASIN SON 5 MACINI IZLEDIM VE HIC BIR MACDA ADAM AKILLI MAC CIKARDIKLARINI GOREMEDIM HER MACDA BI HATA CIKDI ONLARIN SANSI VE HAKEMLERI YAVER GIDIYOR UNUTMAYINKI ASIL MACLAR YENI BASLIYOR VE SIVASIN CAKILACAGINI VE DUSUSE GECECEGINI GOREBILIYORUM

VE BU YENILGI FUTBOLCULARI MOTIVE EDECEGINE VE ŞAMPIYONLUK INANCINI DA KATLANDIRACAGINI GOSTERECEKDIR ALLAHDAN ORTALARDA BOLE HATALARLA YENILDIGIMIZI ANLADIK DA YOLUMUZUN DAHA KALAN KISMINDA HATA YAPACAIMIZA INANMIYORUM BU ONUMUZDEKI 6 MACTAN 15 PUAN CIKARIRSAK BURAYA YAZIYORUM ŞAPIYONUZ INANMAYAN GELMESIN BU YOLDA

memorinho
23.02.2009, 01:15
22.Hafta Maçları
Beşiktaş - Büyükşehir Bld.
Denizli - Gaziantep
Fenerbahçe - Sivas
Antalya - Trabzon
Konya - Galatasaray

23.Hafta Maçları
Galatasaray - Bursa
Trabzon - Konya
Hacettepe - Beşiktaş
Sivas - Ankaraspor
Kayseri - Fenerbahçe

24.Hafta Maçları
Fenerbahçe - Kocaeli
Ankaragücü - Sivas
Beşiktaş - Gençlerbirliği
Trabzon - Galatasaray

25.Hafta Maçları
Bursa - Fenerbahçe
Gaziantep - Trabzon
Galatasaray - Eskişehir
Sivas - Beşiktaş

26.Hafta Maçları
Fenerbahçe - Eskişehir
Trabzon - Büyükşehir Bld.
Beşiktaş - Kayseri
Gaziantep - Galatasaray
Denizli - Sivas

27.Hafta Maçları
Galatasaray - Fenerbahçe
Hacettepe - Trabzon
Kocaeli - Beşiktaş
Sivas - Antalya

EVET BEN DIYORUM BURAYA DA YAZIYORUM BU MAÇLAR SONUNDA YANI
12 NISAN AKŞAMI KIMIN ŞAMPIYON OLACAGINI FILEN HEMEN HEMEN BELLI OLACAGI TARIHLER BENCE O GUN IKI TAKIM KIYASIYA MUCADELE EDECEK VE IPI GOGUSLEYECEK VE BU TAKIMIN DA TS OLDUGUNU KALIBIMA BASARAK SOYLUYORUM BEN BU TAKIMA INANIYORUMVE SON GULENDE BIZ OLACAZ INANMAYANLARA SORALIM ISTERSEN SIMDI BURAYA KADAR GELECEGIMIZE INANAN VARMIYDI YADA DESELERDIKI 21 HAFTA BIZ 3 BUYUK TAKIMIDA GECCEZ DESEYDIK INANAN OLCAKMIYDI HERNEYSE INANMAYAN BENCE TARAFTAR DEILDIR UMUTSUZLUK VARSA ICINDE DAHA DUNE KADAR COK IYIYDIK NE OLDU BI ANDA

SONG UN DEDIGI GIBI BUNDAN IKI YIL ONCE KASIMPAŞADA BIZI YENDI LIGIN SONUNCUSUYDU AMA INANDIK SONUNDA SAMPIYONM OLDUK BIZLER ISE BIR MAC KAYBETTIK DUNYANIN SONU OLDUK

BU ARADA BEN SIVASIN SON 5 MACINI IZLEDIM VE HIC BIR MACDA ADAM AKILLI MAC CIKARDIKLARINI GOREMEDIM HER MACDA BI HATA CIKDI ONLARIN SANSI VE HAKEMLERI YAVER GIDIYOR UNUTMAYINKI ASIL MACLAR YENI BASLIYOR VE SIVASIN CAKILACAGINI VE DUSUSE GECECEGINI GOREBILIYORUM

VE BU YENILGI FUTBOLCULARI MOTIVE EDECEGINE VE ŞAMPIYONLUK INANCINI DA KATLANDIRACAGINI GOSTERECEKDIR ALLAHDAN ORTALARDA BOLE HATALARLA YENILDIGIMIZI ANLADIK DA YOLUMUZUN DAHA KALAN KISMINDA HATA YAPACAIMIZA INANMIYORUM BU ONUMUZDEKI 6 MACTAN 15 PUAN CIKARIRSAK BURAYA YAZIYORUM ŞAPIYONUZ INANMAYAN GELMESIN BU YOLDA

bu fikstür hesabını inan bu forumdaki 2 kişiden 1 i yapıyodur.. ve bu umutlarla haftaları sayıyodur :) (ben dahil) inşallah bu çark bizden yana çalışır İnşallahhhhhhhhhhhhhh