PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalyaspor 0 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]

yatara
02.03.2009, 02:33
İyi geceler ;) denizli macından sonra gece bizi baya ugrastırmıstın hakettin biyerde :D

:D:D:D niye bise dememisdimki bi mesaj demisdim ama neyse bosver :D

özlemisim be sizle ts hakinda konusmayi

yatara
02.03.2009, 02:34
SANA DA İYİ GECELER DOSTUM ALKIŞLARLA UĞURLUYORUZ SENİ:dvl:

sagol:ts::atki::sevinç:

son kez bi BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Orhan Aydın
02.03.2009, 02:35
Bordo ve Mavi akar kanımız:bmn1:

SEVİİİİİRRİİK SENİ CANİİİİ GÖNÜLDENNNNNN
:ts:SUN SEN BİZİMMMMMM:sevinç:
KANIMIZ

Orhan Aydın
02.03.2009, 02:36
sagol:ts::atki::sevinç:

Son kez bi bordooooooooooooooooooooooooo

mavİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

yatara
02.03.2009, 02:37
mavİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

sampiyon ve en bÜyÜk

Orhan Aydın
02.03.2009, 02:39
Trabzonsporrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Orhan Aydın
02.03.2009, 02:42
:ts::ts::ts::ts::ts::ts:

TOPLAM 6 TANE VAR

:kurallar:GEREĞİ 6 ATKI BULUNDURMAK YASAK LİGİN 34 .HAFTASINDAN SONA 7.:ts: GELİURRRRRR UŞAKLARRRRR

SeSSiS
02.03.2009, 02:42
hadi birde 61.dakika yapalım :D

:tsbayrak::sevinç::tsbayrak:

:meşale1::bmn1::meşale1:

:tsbayrak::sevinç::tsbayrak:

Orhan Aydın
02.03.2009, 02:45
Dk atmiŞbİrrrrrrrrr (avnİ akerde trabzonspor formasi gİymİor İsen) yerİn dİbİne gİrrrrrrrrrrrrrr

:sevinç::tsbayrak::sevinç::atki::meşale1::sevinç:

Kazım Uzunboy
02.03.2009, 02:47
Arkadaşlar bu başlık altında Antalyaspor - Trabzonspor karşılaşması hakkındaki görüşlerinizi bellirtiniz, muhabbeti lütfen kafeler bölümünde yapalım.

Tunga
02.03.2009, 03:16
Pozitif düşünmek, düşünebilmek için onlarca sebep üreten takımımıza ve hocamıza çok teşekkür ediyorum.

Ayağınıza sağlık. Bir hedefi daha aştık. Çok mutlu ettiniz bizi. Helal olsun :alkış:

Orhan Aydın
02.03.2009, 03:49
Antalya maÇi bİtmedİ kalbİmİzde devam edİrrr xddd

Orhan Aydın
02.03.2009, 03:51
933.000 kez ts

tanjueren
02.03.2009, 06:05
Şşşş sakin olun yaa 1-0 lara aldanmayın siz 34. hafta gol şov yapacaklar.O zaman bütün bu günler unutulacak mutluluk gözyaşları akacak.Her maç fark atsak Fb'ye atacağımız farkı ne olur, ne anlamı kalır di mi?Farklı galibiyet ve Kupa miss gibi:D

Engin Koltuk
02.03.2009, 08:12
Bu maçı alacağımıza inanıyorum. Özellikle kaçan o penaltıdan sonra. Ankaragücü maçı sonundaki his geri geldi :)

Maçın devre arasında yazmıştım bunu. Evet, garip bir şekilde şampiyonluk yolunda ilerliyoruz. Denizli maçı da bu yolda bir uyarıydı toparlanmamız için. Ankaragücü maçı son dakika golü ve bu maç kaçan penaltı. Ligin zirvesindeyiz ve bence en iyi futbolu biz oynuyoruz.

Maç esnasında yorumları okursanız, taraftarımızın gerçek yüzünü görürsünüz. Hep destek, her zaman yanındayız , bu laflar tamamen bizim için boş. İlk kaçan pozisyonda umutsuzluk başlıyor. Dün çok iyi oynadık nasıl mı? Rakibe pozisyon vermedik ( penaltı posizyon bile değildi ), bunun yanında benim saydığım 5 tane net gol pozisyonu.

Yattara'ya maç esnasında herkes sallıyordu. Ben de zaman zaman kızdım ancak, adam 3 tane %100 gol pası attı, birisi de gol oldu. Daha ne yapsın bu adam. Ruhsuz oynuyor evet. Bir de ruhlu oynarsa yandı rakipler.

Bu maç da rahat olmadı bizim için. Öldük öldük dirildik mi? Hayır. Gol atamadık. Gökhan ilk yarı o gölü atsa ne olurdu? Maç ilk yarı biterdi.

Sonuç olarak bol pozisyon bulduğumuz bir maçta, zor da olsa 3 puanı aldık.

Ve son cümle : Orta sahada bir Colman vardı.

Harun Karadeniz
02.03.2009, 08:12
Geçen hafta kazanamıyoruz deniyodu şimdi tek golle deniyor hey allahım yarabbim fark atıncada eminim hiç acıma duyguları yok okadar golü atıp neden terbiyesizlik yapıyosunuz derler karanti.

Güzel oynadık ancak son vuruşlar ne yazıkki kötüydü HAKEM çok iyi maç çıkardı mükemmel yönetti acaba allahtan korkusu varmıdır. Bu ne biçim hakemmliktir valla ben çıksam sahaya Trabzonspor için okadar düdük çalamam yahu adam öylebir düdük çalıyoki Calenin gördüğü sarı kartın dahada sarısını aynı hareketten dolayı vermedi onlara ya Hüseyinin yediği tekme dünyanın her yerinde direk kırmızı karttır o hareket Umutun pen altısı yok arkadaş hakem felan yok bu memlekette....

Süleyman Sofu
02.03.2009, 08:26
Atılan gol sayısı bir olsada kaçan goller akıllara ziyandı özellikle gökhanın ömerin eline çarpan şutu umutun altı pastan karavana vuruşu gol olsa maç çok önceden kopacaktı ama bir Colman pozisyonu varki gol olsada olmasada harbiden enfesti o çalımlar ve o vuruş gol olsa harbiden jenerikleri süslerdi ama olmadı napalım bence takım iyidi forvetler çok cömert eğer gökhan gününde olsaydı herşey çok farklı olurdu

Süleyman Sofu
02.03.2009, 08:32
son olarak bence yattaraya herkes bozuktu desede çok iyiydi bende olsam o paslarım gol yapılmadıktan sonra yatarım arkadaş adam daha neyi atacak derim gökhana verdiği paslar inanılmazdı bence uzun zaman sonra alkışı en fazla hakeden kişiydi kaldıki o dakikada o deparı atıp gol asistinide yapması tatlının kaymağı oldu ayağına sağlık yattara helal sana...

Faik Yılmaz
02.03.2009, 08:33
Valla bu takım adamı verem eder...

Esun Hoca takıma müdahale etmek için neden hep 75. dakikadan sonrasını bekliyor anlamıyorum....

Umut Gökhan sanki gol kaçırma rekoruna girdiler topta bizi sevmiyor hiç milletin avuta vuduğu toplar çarpar gol olur bizim direğin içinden döner...

Ah umut ne ettun bize golü attın ama atana kadarda canımızı aldın. O topları nasıl atıyon öyle avuta bir göstersene millete. yaw dur olduğun yerde top çarpar girer.. öyle pozisyonlarda topu avuta nası atıyon anlamadım...

Kolay maçı zor ettik.yendik ama öldük bittik. bu sene takımın şöyle evire çevire yendiği maçı izleyemedik her maç aynı stres aynı dertler...

Süleyman Sofu
02.03.2009, 08:36
Egemen: Djiehoua ile güreştik
Trabzon'un başarılı isimlerinden Egemen, Antalyasporlu Djiehoua ile maç boyu adeta güreştiklerini söyledi. Bordo-mavili futbolcu, "İkimizin de fiziği çok güçlü. Böyle görüntülerin çıkması doğal. 3 puan almamız önemliydi" dedi.

Dursun Kaplan
02.03.2009, 08:38
Maç başından beri yine kaçırdığımız gol sayısı bi hayli fazla. O golleri atsak,bütün maçlar farklı geçecek. Neyse bu galibiyet iyi oldu. Ayağınıza sağlık uşaklar. :)

Faik Yılmaz
02.03.2009, 08:45
Egemen normalde fizikli uşak ama rakibi resmen azman gibi herif buna rağmen ezilmedi yılmadı mücadele etti....

Helal olsun bu uşağı çok seviyorum çok... Yalavuz hau sakalları kestiremedik ona gitti :)

Hüseyin Kurt
02.03.2009, 08:50
Faik,sakallar Egemen'i daha saldırgan gösteriyor,doğal olarakta rakip forvetler Egemen'den daha çok tırsıyor (dur diye düşünüyorum :) )...

Hüseyin Bağdat
02.03.2009, 08:51
Kolay golleri kaçırıp maçı zora sokmaya alıştık. İlk yarıda bitirebileceğimiz maçı zar zor kazanabildik.Kazanmak güzel hele tekrar zirveye çıkmak daha da güzel. Takım olarak son haftalardaki silik oyundan uzaklamış gibiydik.Hala eksikler var hala ilk haftalardaki gibi iştahlı değiliz ama düzeleceğiz. Sonuna kadar destek biz inandık...

Mustafa Ayazoğlu
02.03.2009, 08:53
Kaçırdığımız gol sayısı fazla diye yakınanları anlayamıyorum, girilen her pozisyon gol olcak die bişey yok ki :)

Faik Yılmaz
02.03.2009, 08:53
Faik,sakallar Egemen'i daha saldırgan gösteriyor,doğal olarakta rakip forvetler Egemen'den daha çok tırsıyor (dur diye düşünüyorum :) )...

x-men deki Wolvorine benziyor zaten :D

Erdinç Dilek
02.03.2009, 09:07
Egemen normalde fizikli uşak ama rakibi resmen azman gibi herif buna rağmen ezilmedi yılmadı mücadele etti....

Helal olsun bu uşağı çok seviyorum çok... Yalavuz hau sakalları kestiremedik ona gitti :)
ben onu Yalağuz diye telefuz edeyrım, acaba hangisi doğru:)
güzel bir maçtı iki haftadan sonra yine hop kalkıp hop oturtuğumuz bir maç oldu, alınlarınızdan tek tek öpüyorum çocuklar ,teşekkürler...

irfanb
02.03.2009, 09:14
Egemen: Djiehoua ile güreştik
Trabzon'un başarılı isimlerinden Egemen, Antalyasporlu Djiehoua ile maç boyu adeta güreştiklerini söyledi. Bordo-mavili futbolcu, "İkimizin de fiziği çok güçlü. Böyle görüntülerin çıkması doğal. 3 puan almamız önemliydi" dedi.

Insanla devenin güreşi gibiydi :) :)
Helal olsun Egemene galip geldi.

CAFER ÖZER
02.03.2009, 09:14
Trabzonsporda en büyük sorun gol sorunu,
Şu an Kocaeli ile aynı golü atmışız,Ligin en az gol atan Şampiyonluk adayı biziz,
Trabzonspor gol sorununu çözmediği müddetçe Şampiyonluk hayalden ibaret,
İstanbul takımları çok iyi oynamıyor,Sivassporda süper değil Biz o kadar iyi değiliz ama Şampiyonluğa Oynayanlar içinde en iyi oynayan biziz.
En çok gol kaçıran takım biziz.Gol sorunu çözüldüğü müddetçe Trabzonspor Şampiyon olur.
Özellikle Birileri Umutu antremanlardan sonra Gol nasıl atılır,Boş kaleye Gol nasıl atılır Çalıştırmalı,
Gökhana Vuruşlarda daha dikkatli olması öğretilmeli.
Yattaraya artık kendine gelmesi söylenmeli.
Yattara Yoksa daha Çok canımızı yakacak.Antalya Maçının 60.dakikası Alanzinho oyuna girecek,Yattara Çıkacağını anladı biraz oynamaya başladı.ve tek harekette Golü attırdı.
Trabzonspora Ersun Hocaya en çok kızdığım 2 olay var.
1.olay hala Tayfunu oynatması,Tayfun yerine Göksuyu monte etese daha güzel olacak yada başka altarnatif üzerinde duracak,Giray gibi,Dahada olmadı Serkan sağbekte kesinlikle oynamalı,
Tayfunun yaptığı hareket penaltı oldu,Bu güne kadar kaç kez takımı yakmıştı nerdeyse Yine yakacaktı.(Anartosis maçından sonra bu adam hala nasıl Bu takımda şans buluyor merak ediyorum.)Ben Trayfunu Bu takımda görmek İstemiyorum.
Nasıl Yattara kötüde Oynasa Rakipler için canlı bomba ise,Tayfunda iyi oynasada Bizim aleyhimize her an canlı bomba imha timi gibi duruyor.
2.Olay Ersun Hocanın formsuz Selçuk a 90 dakika tahammül etmesi.Selçuku 1 kez olsun kesmeyi denememesi.
Selçuk kötü ise Onu çıkaracaksın,Selçukta Çok kötü idi,Belkide en berbat oyununu oynadı.
Selçuk Colmana Uyum sağlayabilseydi.Maç çok daha Bol posizyonlu geçerdi.
Tony SLVA yı alkışlıyorum,Gerçekten Mükemmel kaleci.
Egemen-Cale-Song ayrıca alkışı hakediyorlar,
Dün o kadar iyi olmamazmıza rağmen Antalyaya Posizyon vermedik.Tek posizyon penaltı Oda Tayfun diye Bir adamın,Trabzonsporda Şampiyonluğa Oynuyorum diyen bir takıma Yakışmayan Bir oyuncunun Yaptığı aptalca Bir penaltı.
Bu takım acilen kendin toparlamalı,Özellikle GOL Sorununa çare bulmalı.
Yoksa Bu sezon Hüsranla Sonuçlanır.

Cengiz Çubukcu
02.03.2009, 09:19
Şu an Kocaeli ile aynı golü atmışız,Ligin en az gol atan Şampiyonluk adayı biziz,
İstanbul takımları çok iyi oynamıyor,Sivassporda süper değil Biz o kadar iyi değiliz ama Şampiyonluğa Oynayanlar içinde en iyi oynayan biziz.
En çok gol kaçıran takım biziz.Gol sorunu çözüldüğü müddetçe Trabzonspor Şampiyon olur.
Özellikle Birileri Umutu antremanlardan sonra Gol nasıl atılır,Boş kaleye Gol nasıl atılır Çalıştırmalı,
Yattara Yoksa daha Çok canımızı yakacak.Antalya Maçının 60.dakikası Alanzinho oyuna girecek,Yattara Çıkacağını anladı biraz oynamaya başladı.ve tek harekette Golü attırdı.
1.olay hala Tayfunu oynatması,Tayfun yerine Göksuyu monte etese daha güzel olacak yada başka altarnatif üzerinde duracak,Giray gibi,Dahada olmadı Serkan sağbekte kesinlikle oynamalı,
Tayfunun yaptığı hareket penaltı oldu,Bu güne kadar kaç kez takımı yakmıştı nerdeyse Yine yakacaktı.(Anartosis maçından sonra bu adam hala nasıl Bu takımda şans buluyor merak ediyorum.)Ben Trayfunu Bu takımda görmek İstemiyorum.
Nasıl Yattara kötüde Oynasa Rakipler için canlı bomba ise,Tayfunda iyi oynasada Bizim aleyhimize her an canlı bomba imha timi gibi duruyor.
2.Olay Ersun Hocanın formsuz Selçuk a 90 dakika tahammül etmesi.Selçuku 1 kez olsun kesmeyi denememesi.
Selçuk kötü ise Onu çıkaracaksın,Selçukta Çok kötü idi,Belkide en berbat oyununu oynadı.
Dün o kadar iyi olmamazmıza rağmen Antalyaya Posizyon vermedik.Tek posizyon penaltı Oda Tayfun diye Bir adamın,Trabzonsporda Şampiyonluğa Oynuyorum diyen bir takıma Yakışmayan Bir oyuncunun Yaptığı aptalca Bir penaltı.

Cafer Abi, gol sorununu çözmeden ben de şampiyon zor olacağımızı düşünüyorum....kimbilir belki de bundan sonra her maçta direkten dönen şutlarımız girecek, Gökhan altı pastan 7 metrelik kalede kalecinin elini bulmayacak, umut boş kaleye topu yuvarlayabilecek :)

tonyalı Aydın
02.03.2009, 09:23
bu trabzonspor beni kanser etecek şöyle rahat bir mac izleemedim bu sene son dakikaları hep dışarda geçiriyorum gol yiyeceğiz diye 6 7 birlik maç ya 1 0 bitiyor allahtan penaltıyı atamadılar iddia ediyorum ikinci yarı başlayalı 6 maç oldu girdiğimiz gol pozisyonu 22 attığımız 6 üçte bir oranından bile düşük bu takım idmanda hiçmi gol çalışmıyor şu fenerbahceli semih yada baroş bizde olsa idi hem açık ara liderdik hemde şu anda ligde 50 gol atmıştık.düşünün bir kere ligin sondan ikinci sırasındaki takımı kocaeli 30 gol attı bizde 30 gol attık allahtan defansımız ve kalecimiz iyide az gol yiyoruz.birde bugün haber 61 bir haber gözüme çarptı sezon sonunda 500 bin euro getiren kaleci slyvayı alırmış cinconlar istiyormuş haberi olan varmı kulüp böyle bir anlaşma yapmış eğer doğru ise şu anlaşmayı yeniden düzenlesinler bence şenol güneşten sonra trabzonsporun en iyi kalecisi.....

Gökhan BAYRAK
02.03.2009, 09:24

eleştirilerinin dozuna biraz ayar getir.hakaret seviyesine varan eleştirileri şu an takımda hiçbir futbolcu hak etmiyor.ersun hoca formayı kime veriyorsa, hak ettiğini düşündüğü için veriyordur.böyle senin gibi 3-5 kişinin söylemi ile olacak işler değil bunlar...

Anıl Caner
02.03.2009, 09:24
34 maçı da iliklerimize kadar yaşayarak koşuyoruz şampiyonluğa. bu nasıl bir güzellik yahu.

irfanb
02.03.2009, 09:28
...
...
...

Sizi şöyle alalim ; :)
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=12457&page=4

Selman
02.03.2009, 09:30
Kaçırdığımız gol sayısı fazla diye yakınanları anlayamıyorum, girilen her pozisyon gol olcak die bişey yok ki :)

Yalnız bizim forvetlerimizin kaçırdıkları gol pozisyonu filan değil.Yapmaları gereken 7 metrelik boş kaleye topu yuvarlamak.Top oraya gelene kadar gol olmuş zaten:)Sadece dokunacaklar.Hem Gökhan'ın hem Umut'un kaçırdıkları için konuşuyorum.

Sadece bir maçta olsa, "şanssızlık" der geçeriz, sorun başka.

temel_yilmaz
02.03.2009, 09:32
katılıyorum biz gol kaçırmıyoruz gol kaçırmak uzaktqan vurursun olmaz ne biliyim yada başka bir şekilde biz nerdeyse her maç 5-6 tane penaltı kaçırıyoruz

Napoli
02.03.2009, 09:33
ya bi git bu sölediklerin dogru da umutun penaltısı ? ve verilmeyen antalya kartlar ne alemde ghelmiş iyi bir mac yönetti diyor ... bişe derdim de neyse

Umutun pozisyonuna Türkiyede hiç bir hakem penaltı çalmaz,ucuz penaltı beklemkten vazgeçin artık.

Hakem sertliğe goz yumdu antalyalı oyuncular dan dun yıldırmaya çalıştı gıkı çıkmadı maçıda 1 dakika fazla oynattı,sadece bu yonden eleştiririm hakemi

irfanb
02.03.2009, 09:35
.ersun hoca formayı kime veriyorsa, hak ettiğini düşündüğü için veriyordur.böyle senin gibi 3-5 kişinin söylemi ile olacak işler değil bunlar...

Ersun hoca formayi hep ayni adamlara verdigi icin diger oyuncularin formayi hak edip etmedigini bilemiyoruz.Selcuk prensini oyundan cikarken göremedim ama Yattara ne hikmetse her mac disarida.Söyledigin gibi sadece 3-5 kisinin söylemi degil bunlar.

serdar avcı
02.03.2009, 09:38
evet futbolda gol kaçar ama kardeşim her maçta bu kadar basit goller atılmazmı.zaten deplasmanda iyiyiz siz bu haftayı düşünün konya maçı ligin enzor maçlarından biri olacaktır .

Erdinç Dilek
02.03.2009, 09:41
ligin sondan ikinci takımıyla aynı golü atmışız doğrudur, peki ligin en çok gol atan 5. takımı olduğumuzu biliyormuydunuz sondan ikinci takımla birlikte:) birde burdan bakın olaya demekki kocaelinin forvetleri bayağı iyi defansı kötü:) bizim defansımızda iy iolduğu için zirvedeyiz:- onlar yemiş 49 gol biz ise en az gol yiyen 3. takımız...

Erdinç Dilek
02.03.2009, 09:42
zirvedeki sivasspor bizden 6 gol önde sadece o da niey önde hepimiz biliyoruz itekle babam iteklelerle...

CAFER ÖZER
02.03.2009, 09:52
eleştirilerinin dozuna biraz ayar getir.hakaret seviyesine varan eleştirileri şu an takımda hiçbir futbolcu hak etmiyor.ersun hoca formayı kime veriyorsa, hak ettiğini düşündüğü için veriyordur.böyle senin gibi 3-5 kişinin söylemi ile olacak işler değil bunlar...
Ersun Hocayı en çok savunanlardan birisi benim,
Bu takım 5.olarak ligi bitirse bile Ersun Hocanın kalması gerektiğini yazanlardan birisiyim.
Ne tür eleştiri yaptığımıda gayet iyi biliyorum.
Benim şahsi fikrimdir.Ben Tayfunu bu takımda artık görmek istemiyorum.
Eğer Antalya O penaltıyı gole çevirse golü yeseydik,Şimdi Tayfuna söylenmedik laf kalmayacktı.Su testisi Su yolunda kırılır.
Maçta tek posizyon vermediğimiz Antalyaya Tek posizyon Bilinçsizce Şampiyonluğa Oynayan bir takımın oyuncusuna Yakışmayacak şeklide Tayfun tarafından Veriliyorsa,Tabiki tekpimi koyacağım.
Ersun Hoca iyi hocadır,Şu an Türkiyede altarnatifi yok.
Ama Tayfunun altarnatifi var.
Sende Kendi fikrini söylersin.
Eğer O oyuncu Eleştirilere Muhatap olmak istemiyorsa,Adam gibi Oynayacak Takımını ve Taraftarları Üzmeye hakkı yok.
Yaptığı hareket amatörce,O kadar para alıyorsa karşılığını vereceK.Vermek Zorunda,

CAFER ÖZER
02.03.2009, 09:58
ligin sondan ikinci takımıyla aynı golü atmışız doğrudur, peki ligin en çok gol atan 5. takımı olduğumuzu biliyormuydunuz sondan ikinci takımla birlikte:) birde burdan bakın olaya demekki kocaelinin forvetleri bayağı iyi defansı kötü:) bizim defansımızda iy iolduğu için zirvedeyiz:- onlar yemiş 49 gol biz ise en az gol yiyen 3. takımız...
Demekki Şampiyonluğa Oynayan 5 takım arasında en az golü atan biziz,
Rakiplerimiz Çok kötü oynuyor ama Gol atmayı biliyorlar,Biz ise atamaıyoruz.
Tamam az atalım
1.0 olsun bizim olsun ama Gol atamayınca Gol yedikmi iş bitiyor.
Antalya maçı ilk yarı 4-5 farkla bitecek maç,Zor kazanıyoruz.
FB maçında fark atacakken berabere bitiyor.
Denizli maçında kaçırdığımız goller var,ama gol kaçırınca yediğini telefi edemiyorsun.
Şu an oynanan futbol ve rakiplerimize baktığımızda,Gol rekorları ile açık ara önde olmamız gerekiyordu.
Bunu çözmemiz lazım,Ben Bunu söylüyorum.

Napoli
02.03.2009, 09:58
Ersun Hocayı en çok savunanlardan birisi benim,
Bu takım 5.olarak ligi bitirse bile Ersun Hocanın kalması gerektiğini yazanlardan birisiyim.
Ne tür eleştiri yaptığımıda gayet iyi biliyorum.
Benim şahsi fikrimdir.Ben Tayfunu bu takımda artık görmek istemiyorum.
Eğer Antalya O penaltıyı gole çevirse golü yeseydik,Şimdi Tayfuna söylenmedik laf kalmayacktı.Su testisi Su yolunda kırılır.
Maçta tek posizyon vermediğimiz Antalyaya Tek posizyon Bilinçsizce Şampiyonluğa Oynayan bir takımın oyuncusuna Yakışmayacak şeklide Tayfun tarafından Veriliyorsa,Tabiki tekpimi koyacağım.
Ersun Hoca iyi hocadır,Şu an Türkiyede altarnatifi yok.
Ama Tayfunun altarnatifi var.
Sende Kendi fikrini söylersin.
Eğer O oyuncu Eleştirilere Muhatap olmak istemiyorsa,Adam gibi Oynayacak Takımını ve Taraftarları Üzmeye hakkı yok.
Yaptığı hareket amatörce,O kadar para alıyorsa karşılığını vereceK.Vermek Zorunda,

evet ben anlamış değilim serkan neden oynatılmıyor artık,ki bence serkan bu takımda oynamlı,kaldıki altına basa basa dıyorum barış kardesimiz bu takımda oynar oynamalı,çünkü o çok yetenekli bir oyuncu..Ersun hoca maçı okuyamıyor 75 oldu oyuncu değişmedi ee hadi artık diye gırtlağımı patlattım.

Badaloğlu
02.03.2009, 10:05
Her şey bir yana, dün Antalya'nın pozisyonu varmıydı? Trabzonspor'un kaçırdığı golleri saymaya kalksak; Antalyaspor kendi sahasında hezimete uğrayabilirdi... Umut ve Gökhan'ın gol kaçırma yarışına girdiklerinden olsa gerek, %100 atılması gereken golleri atamadılar.Ancak bir konuya dikkat çekmek istiyorum.Umut bu sene geçen senelere oranla hem daha fazla gol pozisyonuna giriyor hemde defansa inanılmaz yardımlarda bulunuyor.Dün bir kaç pozisyonda çok önemli Antalya ataklarında defansa kadar gelip çok yerinde müdaheleler yapmıştır.Gol pozisyonuna Gökhan'dan fzla girmesinin nedeni çok koşmasındandır.Çok koştuğu için ceza sahası içerisinde değişik yerlerde golle burun buruna gelmesinin nedeni budur.Gökhan'ın tarzı daha çok yüzü kaleye dönük önüne top atılırsa affetmiyor.Ama Umut her tarafa basıyor o yüzden hiç beklemediğimiz bir anda pozisyona giriyor.Atıp atmaması çok önemli değil çünkü bu kadar çok koşan adam nasıl olsa birini atacak.O yüzden kendisinden hep bu şekilde koşup hem ilerde hemde gerideki arkadaşlarına yardım etmesini bekliyorum.

Geçen hafta Denizlispor'a yenilmemizin asıl nedeni bu idi.Yani koşan, basan, pres yapan, top kesen, mücadele eden Hüseyin ve Umut'un ikisininde aynı anda takımda olmaması takımda dengeleri bozdu.Yani Hüseyin geride, ileride Umut koşan 2 oyuncunun olmadığından dolayı takım çok zorlandı.Günümüz futbolunda koşmanın ne kadar önemli olduğunu dün bir kez daha gördük.Dünkü maçı biz daha çok koştuğumuz ve mücadele ettiğimiz için kazandık.Kendi sahamızda topu kaptığımızda ayağa paslarla, bir an önce hücüma çıkmamız lazım.Bu yüzden ayakta topu fazla tutmadan, tek top oynamaya çalışmak lazım.Çok koşarsak zaten rakip belli bir zaman sonra açıklar vermeye başlıyor...

Fatih Ceylan gibi ayağına hakim bir adamın, Hüseyin'in saha içerisinde amansız presi karşısında artık sabredecek dermanı kalmadığından, futbol sahalarında görmek istemediğimiz insanlık dışı faulü hakemin sarı kartla geçiştirmesi affedilir gibi değildi.Kasti ve direk kırmızı kartı gerektiren bu hareketi hakem sarı ile geçiştirdi.Hakem dedimde, dikkat ettiyseniz maç boyunca tüm taktir haklarını Antalya'dan yana kullandığını gördük.İkili mücadelelerde hep düdükler aleyhimize idi...

Dün, onca pozisyona girip gol atamadığımızdan dolayı maçı kaybedebilirmiydik? Evet kaybedebilirdik... Düşük bir ihtimalde olsa, kaybedebilirdik.Biz onca pozisyonlardan birini gol yapmasaydık, Antalyaspor penaltıyı atsaydı o zaman maçı kaybedebilirdik.Ancak dün sahada çok iyi mücadele eden bir Trabzonspor vardı.O mücadeleyi gördükten sonra Antalya golü bulsa bile bu maç böyle bitmezdi diye düşünüyordum.

Ayrıca kaleci faktörünüde asla gözardı etmememiz lazım arkadaşlar.Kaleyi devraldığından beri kaç tane oldu bilmiyorum ama dünkü gol gene onun topu oyuna bir an evvel sokmasından kaynaklanmaktadır.Tolga'yı eleştimek istemiyorum ama Sylva'dan öğreneceği o kadar çok şey varki... İnsan ister istemez şu Tolga keşke 17 yaşında olsa diyesi geliyor.Sylva'nın bilekleri çok yumuşak, en sert topları bile yumuşatarak kurtarmasını biliyor.Sahada soğukkanlı tavırları ile hepsinden önemlisi kendine olan güveni, kalede kurtardığı toplarla takım arkadaşlarına verdiği güvenle, tribünleri rahatlatan bir tavrı ile gönüllerde taht kurmuştur.Biz Trabzonsporlular aylardır kale ilgili bir sıkıntıdan bahsediyormuyuz? Ya da onca sıkıntılı maçlarda bile Sylva kaleye girdiğinden beri hiç bu konuyu konuşuyormuyuz? Bence bu takımın en rahat ve güven veren yeri kalsidir.Sylva'nın dün topu Yattara'ya atmasıyla başlayan sonrasında golü bulmamızla devam eden süreçte, onun oyunu nasıl iyi okuduğunu ve nasıl oyunu takip ettiğinin en güzel göstergesidir.Nasılki bir takım ayağa tek top oynadığı zaman tehlikeli oluyorsa, kalecininde bir an evvel topu oyuna sokması o kadar önemli olduğunu dün uygulayarak gördük.

Yattara konusu bildiğiniz gibi... İlk yarıda ceza sahasına kestiği bir top var, Gökhan bu topa zaten gerekeni yaptı ama kaleci Ömer'in şansı sayesinde bu top gol olmadı.İkinci yarı Yattara kaleci Sylva'nın kendisine eski günlerini yadetmesi için attığı topu, Umut'un kafası ile buluşturması ile golü bulmamızı sağlamıştır.Yalnız bir konuya dikkat çekmek istiyorum.Yattara ilk yarının sonlarına doğru önündeki topa müdahele etmeyince o top döndü kalemizde penaltı oldu.Gerçi burada Tayfun'unda çok büyük hatası var.Top yerine adama doğru dengesiz bir şekilde koşarsan, hakemde penaltıyı verir.Takım arkadaşları Yattara'ya bu pozisyonda sitem ettiler.Çünkü yanındaki topa dönüp bakmadı bile, ayağını uzatsa o topu alacaktı... Allah'dan, Tita penaltı atışını gol yapamadı.Oyunun bence kırılma anı bu penaltı atışıdır... Yattara'yı Ersun hoca oyundan daha erken dışarı alacaktı, ancak Allahın hikmeti işte, bir türlü oyun durmadı ve Alanzınho oyuna giremedi.Golden sonrada zaten Ersun hoca Yattara'yı onere etmek adına bir 5 dakika daha sahada kalmasına müsade etti.Ersun hoca, Yattara'yı dışarı aldığında da kendisine ''işte Yattara bu, sen busun, afferim sana'' tarzındaki motivasyonu ile bir sonraki haftaya yatırım niteliğinde gibiydi...

Egemen ve Song'un ve özellikle Egemen'in, Dijehoua ile girdiği ikili mücadeleyi ayakta alkışlıyorum.Zira Dijehoua denen adamın bir bacağı Egemenin iki bacağı kadar kalın.Yani adam sahada çok güçlü bir duruşu var.Resmne sahada güreştiler.Sikletler dengesizdi ama Egemen bu adamın hakkından gelmesini bildi.Tebrikler ona...Song, zaten bildiğiniz gibi...

Alanzınho'nun bu takıma faydasını ve katkısını ilerki haftalarda daha fazla göreceğimizi biliyorum ve görüyorum.Sahada olduğu zaman içerisinde çok ince paslar atmış hatta defansımızada yardımda bulunmaya çalışmıştır.Ama şunuda söyleyeyim özellikle oyuna son 20 dakikada girecekse bence sol kanat çizgiye yakın oynayıp topu kendisi ile buluşturmamız lazım.Çizgiden içeri doğru hücum ettiğinde daha fazla pozisyon bulacağımızı düşünüyorum.Zira bu adam hem süratli hemde o dakikadan sonra oyuna girdiğinde rakip defansın yorgun olmasından istifade edebiliriz.O yüzden Alanziho oyuna girince ortadan atak yapmak yerine sol taraftan kanattan topu getirmesi lazım diye düşünüyorum...

Bu haftaki Konya maçı Antalya maçından daha zor geçecektir.Zira Konya'nın durumuda ortadadır.Ayrıca içerde oynadığımız maçlarda rakipler kapandığı için zorlanıyoruz, üstüne birde tribün baskısı olunca golü bulmak zorlaşıyor.Konya'da haliyle Trabzon'a 1 puna için gelecek ama Denizli maçınıda kendilerine rehber alacaklardır.Denizli yaptıysa bizde yaparız düşüncesinde olacaklardır.Dikkat edilmesi gereken bir maç ve tribünlerin 90 dakika sabırla destek vermesi gereken bir maç.Takımı maçın başından sonuna kadar desteklemek lazım, futbolcular hatalı bir pas verse dahi, tribünlerden tepki verilmemesi lazım.Bu takımın deplasmanlarda ligin en çok puan toplamasını ben tribünlerin baskısına bağlıyorum...

Engin Koltuk
02.03.2009, 10:07
Serkan niye kesildi ben onu anlamadım. Var mı sebebini bilen?

Napoli
02.03.2009, 10:09
Birde o penaltıyı yaptıran Tayfunun hiç bir savunulcak yanı yok bence,zaten bıraksa o top Titayla dışarı çıkardı,bunu sezinlemesi lazım..Sampiyonluğa gıden bir takım bukadar kolay penaltı yapmıycak,yaptırmıycak okadar..eğer o penaltı gol olsaydı,burda Tayfunu dar ağacına bazı çevreler asmıştı skora gore yorumlar......5-0 da yensek ben genel eleştiririm,kendine çeki düzen vermeli,yarın öbürgün Galatasaray maçında o pozisyonu yapar maçıda çeviremeyiz Allah korusun...

Engin Koltuk
02.03.2009, 10:10
.Bu takımın deplasmanlarda ligin en çok puan toplamasını ben tribünlerin baskısına bağlıyorum...

Kapanan takımları açamıyoruz. 10 numarasız sistemlerdeki en büyük sıkıntı.

Napoli
02.03.2009, 10:11
Serkan niye kesildi ben onu anlamadım. Var mı sebebini bilen?

Hiç anlamış değilim,çoçuk tam üst noktaya geldi,Milli takıma çağırıldı Serkan kesildi anlamış değilim.Sakatlığı varda bi bilgi yok hakında.Belki görmüuyoruz ama serkan bu takım için büyük savaşçı,dinamizim getirıyor takıma.

Açıkçası bende merak edıyorum neden oynamadığını.

Her_Zaman
02.03.2009, 10:12
Dün 3 puan dısında pozitif bir sey yoktu...
Ben formadaki hüseyini eleştiren arkadaşlara sesleniyorum...
Bundan sonra artık hüseyini eleştirmeyi bırakın golleri kaçıranları eleştirin...Sizlere göre gökan'ın golcülüğü tartışılmaz diyorsunuz ama BAL GİBİ TARTIŞILIR bu kadarmı laubali samimiyetsiz topa vurulur...Trabzonspor her macta kötü oynasa bile 3 puan alacak potansiyeli var ama pozisyonları bay gol GÖKAN atarsa...

Her_Zaman
02.03.2009, 10:15
İlk 11de tayfun secimi bundan sonra tartısılacak gibi..Bu adam üstüne hiç bir sey koymadan futbolu bırakacak haralde...Bu sürecte böyle basit gol pozisyonu olmayan bir durumda nasıl penaltı yaptı anlamadım...Allahtan penaltıyı atamadılar atsalardı suan havlu attığımızı konusabilridik..

Necat Ulusoy
02.03.2009, 10:16
Arkadaslar,lütfen bu kadar kötümser olmayin vu futbolculari karalamayin.Bu bize hic yakismiyor.
Tayfun cok süper bir futbolcu olmayabilir ancak en basitinden Tayfun"un bize bu sezon benim hatiradigim kazandirdigi iki mac var.Bir defans oyuncusu icin bu süper bir karnedir.
Ayni sekilde Selcuk da öyle.Bu adamin kendine olan güveni ve topa hakimiyeti,ara paslari,bugüne kadar yaptigi gol asistleri...yani anlatmaya dahi gerek yok.
Dünkü maci tribünde izledim.Televizyon basindakinden daha farkli izlenimler edindim.Evet cok müthis oynamiyoruz,forvet cok gol kaciriyor ve daha bir sürü eksiklikler var.Ancak genel olarak takimimiz iyi durumda ve herseyden önce defans yapmasini beceriyor,pozisyon üretiyor ve genelde de kazanmasini biliyor.Ben bu yil icin dünkü futbola raziyim.Forvetlerimiz de her mac bu kadar beceriksiz olmazlar heralde.
Dün baska bir baslikta yazdigim gibi..
DIKKAT : Simdi önemli olan Konya maci.O macta Denizli macindaki gibi Avni Akerde tiyatro seyircisi istemiyoruz.Takimi atesleyecek-cilgin bir taraftar kitlesi bize cook maclar kazandirir.
Destege devammmmmm !!!

Burçak
02.03.2009, 10:22
Tesadüfen gördüğüm , Antalyasporla alakalı bi sitede ki bi yazıdan alıntıyı paylaşmak istiyorum :)

REZİLLİKLER DİZ BOYU !..

.......
............
Rezilliklerin son perdesi ise maçın ardından Antalyaspor taraftarı stadı terk edince yaşandı. Antalya'da görev alan, Antalya'nın ekmeğini yiyen İl Sağlık Müdürlüğü'nce maçlarda görevlendirilen sağlık ekibi ve ambulans görevlileri, Trabzonspor taraftarları ile karşılıklı tezahüratlarda bulundular. Sağlık ekibinin ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi'nce görevlendirilen itfaiye çalışanları da benzer şekilde Trabzonlularla karşılıklı tezahüratlar yaptı.
:tsatkı: :sevinç::atki:

Yavrum bee . Bize Heryer Trabzon boşuna demiyoruz :))
İtfaiyesi Ambulansdaki doktoru görevlileri hepsi Takımını görünce BordoMavi çekmiş . kötümü. ;)

Aynı zamanda eski Trabzon Valisi Şimdiki Antalya Valisi Adil Yürek e de takımımıza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.

Antalya Valisi Yüksel'den yakın ilgi
Trabzon'da da Valilik görevinde bulunan Antalya Valisi Aladdin Yüksel, yönetim kurulumuza bir yemek verdi.

Başkanımız Sadri Şener de yönetim kurulu üyelerimizle birlikte, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, Vali Nuri Okutan, Emniyet Müdürü Feridun Boz, Başsavcı Rıza Can ve yöneticilierimizle birlikte davetlilerin katıldığı yemekte Yüksel Trabzon'da görev yaptığı dönemlerde yaşadığı anıları anlattı. Trabzon'un farklı bir kent olduğuna işaret eden Yüksel'e Başkanımız Sadri Şener özel işlenmiş bir tabak hediye etti. Şener ayrıca Antalya Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan'a da bir plaket s undu. Yüksel de başkanımıza plaket hediye etti.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1248-3O9A2K2M.JPG

Mehmet Ç.
02.03.2009, 10:34
Umut ve Hüseyin'in nekadar önemli oldugu bugün anladim. Cok önemliler!

Ersun Hoca antreman'da cok az sut cekdiriyor galiba. Selcuk'un sutlari statdisina gidiyor forvetler'in ayagini sanki ari sokmus.

Cok az gol atiyoruz ama napalim

1 - 0 olsun bizim olsun

Ali İhsan
02.03.2009, 10:49
Abi sen Tayfun'a gıcıksın galiba? Penaltısı acemiceydi ama Anorthosisi maçında Tayfun'un sebep olduğu golün aynısından iki tane Song'un yüzünden yedik iki hafta peşpeşe şimdi Song gibi bir oyuncuyu da mı atalım. Tayfun bu takımın kadrosunda bulunmayı( en azından yedek olarak) hak ediyor, zaten ilk onbir oynaması Serkan'ın formsuzluğundan kaynaklanıyor. Son bir yıldır takıma direk katkıda bulunan bir oyuncuya direk bu kadar saldırmak yersiz bence.

Cemalettin Taşkın
02.03.2009, 10:51
bu kadar kötü bir hakemle kazandığımız için sevinçliyim.

penaltı için birşey demiyorum ama antalyanın yaptığı faullere devem dedi. sarı kartlık faulleri ancak düdük çaldı ve fatih ceylanın kasti tekmesine nasıl kırmızı kart çıkarmadı ve umutun topa yükselirken kolundan çekilmesine devam demesini hiç anlamadım.

iki haftadır kötü hakemlerle oynuyoruz. bir maçı kaybettik bir maçı kazandık. bundan sonra hakemlerle işimiz zor.

gökhanın kaçırdıkları inanılmaz umut gol attığı için kaçırdıklarını görmezlikten geliyorum :)

yattara çok önemli oyuncu niye hala sahada derken bir asist işi bitirdi.

bu arada devamlı maç izlediğim cafede normalde 6-7 kişi maç izlerken dün 15-20 kişi vardı tarafta şampiyonluk havasına girdi sanırım.

Muhammet
02.03.2009, 10:59
Ne olursa olsun oyuncularımıza edilen hakaretvari sözler çok yanlış..

Burasının maç izlenen kahvehanelerden farksız olduğunu zannederdik.

kivancpehlivan
02.03.2009, 11:00
11 net pozisyonu atamayan forvete,canı isterse oynayan bir yattaraya ve daha alışamayan bir alanzinhoya sahibiz ne denebilir ki. Maçtaydım hakem kötüydü her ne kadar yorumcular iyi desene tüm taktir haklarını karşı takıma kullandı buna rağmen yattaranın adam akıllı geldiği 2 pozisyondan 1ini gol atarak kazandık. hiç yoktan iyidir ;)

Bize Her Yer TRABZON!!! :)

http://photos-h.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2449/17/111/1222813505/n1222813505_30375303_1782456.jpg

SDanışmaz
02.03.2009, 11:08
34 maçı da iliklerimize kadar yaşayarak koşuyoruz şampiyonluğa. bu nasıl bir güzellik yahu.

Anıl, iyi güzel diyorsun da bu kalp bu kadar heyecana dayanamayacak gibi :)

cengizbdn32
02.03.2009, 11:11
maçtaydım ama trabzonspor tarafında bilet bulamadığım için antalya taraftarlarının arasındaydım::::( bence oyun çok güzeldi. gol kaçırma rekoru kırdık gerçekten kaleciyle karşı karşıya en az 6 veya 7 pozisyon var. ilk toplara basmalar çok güzel egemen ve song bu konuda gerçekten mükemmellerdi. orta sahada çok çalıştı kaleye hiç yanaştırmadılar antalyayı. forvete bişi söylemiyorum:) inşallah forma girerler çünkü gol atamazlarsa sıkıntıya gireriz. yattara bazen eli beline bazende karşısındaki adamları rezil ediyor:) antalya taraftarı centilmendi ama sadece kolbastıya kızdılar:)

karatasof
02.03.2009, 11:14
Dünkü maçın ifadesi ''İpten Döndük'' olabilir.Bu kadar gol pozisyonuna rağmen acemice bir hatalr zinciri ve neticesinde çok kolay çalınan penaltıyı Tita dişarı atarak TS'da olası bir depremi engellemiş oldu.Başka konulara girmeden direkt Yattara'dan bahsetmek istiyorum.Bu oyuncu takımda var ise ve sakat değil ise mutlaka oynatılmalı.Dün yine maç esnasında bir çoklarının eleştirilerine maruz kalsada ilk yarıda en az üç alda at pasın sahibi olan Yattara en nihayetinde üç puanu getiren golümüzünde asistini yaparak ne kadar önemli olduğunu gösterdi.Bu maçı boynunda yağlı ilmekle izlememize sebep olan futbolcularımıza ise diyebileceğim tek söz ''Yaptığınız işe birazcık saygılı olun!!!'' olacaktır.

Hekimoğlu
02.03.2009, 11:20
Bu forvetlerle umudum kırılıyor bu kadar net pozisyonlar bu kadar cömertce nasıl harcanır.

Murat TONBUL
02.03.2009, 11:22
ohhhh beee rahatladım valla :)
arkadaşlar eleştiriler iyi güzel de biraz da galibiyetin tadını çıkaralım di mi ama :)

ilteriş
02.03.2009, 11:36
Bu maçta bence iyi oynadık.Kaçırdığımız dört net pozisyon var.Colman direğe takıldı.Umut kaçır kaçırdı sonunda attı.Gökhan kaçırdı.Maçın en iyisi bnece Colman pas trafiğini çok iyi yönetiyor.Orta sahamız bu maçta iyi bastı.Antalyanın pozisyonu dahi yok.Penaltı bile yoktan varoldu.Bu maçta defans orta saha iyiydi.Forvet yine evlere şenlikti.Umut Gökhandan daha iyi gözüküyor.Gökhan bir an önce toparlanmalı.Birde Yattaranın iki isabetli ortası var.Ve biri gol oldu.Yattara çoğu topu kaptırdı.Yada yaptığı ortanın çoğunu dağlara taşlara attı.Bu adama terapi şart.

aurora
02.03.2009, 11:39
"maçı izledim sanki hakem iddia oynamış antalya kazanır diye. bukadar yanlı kararlar olurmu ya. yanlış anlaşılmasın ben bir trabzonlu değilim gs lıyım.amaböyle bir haksızlığa da sessiz kalamadım. hakem bütün taktir haklarını antalya lehine verdi.yanitrabzon hakemide yendi antalyayı da.ve son olarak yanarım da songa yanarım böyle futbolcu gönderlir mi adnan polat ha yapılırmı bu gs ya"

Gs li bir taraftarın yorumu. Birileri düğmeye mi bstı acaba?

mustafakaya
02.03.2009, 11:42
[QUOTE=Her_Zaman;2016636]Dün 3 puan dısında pozitif bir sey yoktu...

bence hem 3 puan hem de pozitif pek çok şey vardı. beyler geçen seneki ziya doğan maçlarından herhangi birini aklınıza getirmemiz kafi trabzonsporun ne kadar mesafe katettiğini anlamak için.

agasaro
02.03.2009, 11:48
Maçı izlemek için Antalya'ya giden taraftarlarımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ederim. Büyük takım taraftarı gibi davrandılar. Oyunu beğendim. Antalya maçının zor geçeceği belliydi ama kazanmasını bildik. Golde kalecimizin ve Yattara'nın emeği çok fazla. Umut golü atmakla takıma çok büyük bir katkı sağladı ama gereksiz yere sarı kart görmesi çok anlamsızdı. Hala daha bu tür sebeplerden dolayı kart görülmesi üzücü. Tayfun ise elinden geleni yaptı bence. Bu çocuğun kapasitesi bu kadar. Önümüzdeki yıl için herkesin transfer yapılmasına kesin gözüyle baktığı bir mevkide oynuyor. Bu sene onunla idare edeceğiz. Ayrıca tam anlamıyla maça hazır olan bir Serkan'ı Ersun hocanın oynatmaması mümkün değil. Vardır bir sebeb-i hikmeti. Yoksa Tayfun'un Tonyalı kontenjanından yararlanıp ilk 11 de olduğunu düşünmek çok anlamlı olmayacaktır. Takımımızı kutluyorum. Şimdi hep beraber Konya maçına odaklanacağız. Avni Aker'de iki maç üst üste oynayacağız. Avni Aker'i şenlik yerine çevirelim, iki maçta 6 puanımızı alıp keyfimize bakalım.

Fatih Öztürk
02.03.2009, 11:48
trabzonspor cok cok iyi oynamasada 90 dakika sahanın mutlak hakimiydi...
unutulmasınki bu antalya daha 2 hafta önce glatasarayı pozisyon vermeden yenmişti.
ve biz antalyaya pozisyonun p harfini vermediğimiz gibi net 5-6 gol pozisyonu bulduk.
kötü oynadık laflarına katılmıyorum.gayet iyi oynadık hakkımız olanı aldık.antalyanın verilen penaltısından daha net umutun 2 penaltısı ve hüseyine direk tekme atan antalyalıya kırmızı kartı vermeyen hakem bozuntusuna rağmen aldık macı.
saha içinde penaltı sonrası yattaraya yüklenen oyuncular aynı hassasiyeti ilerde top tutmayan laylaylom oynayan üstüne üstlük net pozisyonlara sanki halı sahada varmışcasına vuran gökhan ünala neden gösterilmiyor bunu anlayamıyorum!
şimdi yattara sadece ilk yarı 2 net pozisyon bıraktı ceza sahasına,neden adam gibi gol vuruşu yapılmıyorda her topu olumlu kullanılması istenen yattaraya suc atılıyor?
bu işi içimizde en iyi bilen ersun yanaldır burası şüphesiz...
fakat saha içinde suclu aranacağı zaman bu ilk oyuncu yattara olmamalı!
bazen acayip işler yapıp durduk yere orta alanın en tehlikeli bölgesinde top kaptıran colman,haftalardır yana geriye oynayan fiziği çaptan düşmüş selcuk inan ve tabiki gökhan yattaradan cok daha sorumsuz oyunuyorlar.

Badaloğlu
02.03.2009, 11:50
Kapanan takımları açamıyoruz. 10 numarasız sistemlerdeki en büyük sıkıntı.

Aslında 10 numaraya da gerek yok! Yeterki Yattara, topu kanatlardan getirsin, her maçta 20 dakika eski Yattara olsa bu sıkıntılar olmaz... Olmadı Alanzınho ile sol taraftan bu sorunu zaman içerisinde çözeceğimizi düşünüyorum...

Dünkü maçta Tayfun'u bende beğenmedim.Yanlız penaltı yaptığı için değil! gerçi penaltının başlangıcına bakarsanız Yattara'nın gamsız tavırlarından dönen topun penaltı olduğunu görürsünüz.Gerçi Tayfun adam yerine topa doğru koşsa zaten Tita topla birlikte açısıda daralacağı için o pozisyonda bir şey olmazdı.Zorla adamları pozisyona soktuk.Penaltı haricinde Antalya'nın pozisyonu bile yoktu.Bunun en büyük nedeni mücadele etmemizdir!!!

demiahme
02.03.2009, 11:52
maci kahvede izledim. taraftarimiz cok sabirsiz. evet kotu oynuyoruz. ama sonucta bu oyuncular bu takimi buraya getirdi. sezon basinda cok azimiz bu sene bu takim sampiyon olur diyebiliyordu. su anda ise ikinci yarinin 3-5 maci gecmisken averajla ikinciyiz. ancak 50. dakikadan itibaren kahvedeki taraftarlarimiz futbolcularda ve ersun yanalda ne ana birakti ne baci. kufur etmeyin diyen 3-5 kisiyi ise nerdeyse dovecekler. maci izlerken futbolculara sistematik bir sekilde kufur eden tum taraftarlarimiza kocaman bir yaziklar olsun diyorum.

biraz sabir arkadasim biraz sabir...

Ali Yerlikaya
02.03.2009, 11:54
Bizim sikintimiz gol atamamak gol atmadikca geriliyoz ve defansda akil almaz bitane hatadan dolayi gol yiyoz.

Ama 2 hafta kayip edilen 5 puan youncularda baski kurdu, bu galibiyetle rahatlamislardir ins.

Bide bu macin kazanci 3 puandan ziyade Yattarayida geri kazanma yolunda oldugumuzu gördüm ins kalan son 12 haftada sampiyonluk yolunda artik katkisi büyük olur ins.

iso_4939
02.03.2009, 12:00
hayret nasıl yendıler o da zorla yanı gokhan ünala sankı okadar parayı gol kacırması için verdık hayret bır sey ya...

ilteriş
02.03.2009, 12:02
hayret nasıl yendıler o da zorla yanı gokhan ünala sankı okadar parayı gol kacırması için verdık hayret bır sey ya...

zorla derken zoru ortaya koyan bizim forvetti antalyay değildi.umarım bunu kastetmişsindir.yoksa bizim dört net pozisyonumuz var.antalyanın sıofır.deplasmanda bundan daha iyi nasıl oynanırki.

Badaloğlu
02.03.2009, 12:04
Arkadaşlar, bir şeyi daha söylemek istiyorum.Artık Allah rızası için şu ''iyi onamadık'' ya da ''iyi oynamadan kazandık, ben iyi futbol istiyorum'' gibi lafları bırakalım.Bu satten sonra kimse bu takımdan iyi futbol beklemesin.Ben şahsen 3 puan aldıktan sonra iyi futbol da istemiyorum.Sezon'un artık puan kaybedilmemesi gereken haftalara girdik.O yüzden kötü de oynasak 3 puan aldıktan sonrası umrumda değil...O yüzden herkes bu takıma sonuna kadar destek olsun ve sahip çıksın.

Gene söylüyorum, eğer bu takım ligi 2.bitirip şampiyonlar ligine gidebilirsek, kendimizi 25 sene sonra şampiyon olmuş kadar göreceğim... Unutmayınki Şampiyonlar ligi bir vizyondur.O zaman ben görürüm bu Yattara'yı şampiyonlar liginde oynuyor mu, oynamıyor mu?

jacek cyzıo
02.03.2009, 12:09
bizim rakibimiz konyaspor değil umutu,yattarayı, colmanı, alanzinyoyu ,gökhanı yuhalayan çok bilmiş trabzondaki tiyatrocu taraftarlardır.herkesi bu kategoriye sokmuyorum.oyunun adı:bir takım kendi seyircisi tarafından nasıl baskı altına alınır.son perde kaçırmayın başka yerde oynamayacak.

deneme61
02.03.2009, 12:16
önemli olan 3 puan dı.hatta 1 puan bıle yeterlıdır denebılır.lakın takım motıvasyonu acısından cok ıyı oldu..hıc beklemedıgımız bır tablo oldu.artık ıyı oyun kotu oyun fark etmez.golu kımın attıgı da onemlı degıl.sonuna kadar oyuncularımıza sahıp cıkalım

Kardesh TR
02.03.2009, 12:27
Hep destek tam destek..

agasaro
02.03.2009, 12:28
maci kahvede izledim. taraftarimiz cok sabirsiz. evet kotu oynuyoruz. ama sonucta bu oyuncular bu takimi buraya getirdi. sezon basinda cok azimiz bu sene bu takim sampiyon olur diyebiliyordu. su anda ise ikinci yarinin 3-5 maci gecmisken averajla ikinciyiz. ancak 50. dakikadan itibaren kahvedeki taraftarlarimiz futbolcularda ve ersun yanalda ne ana birakti ne baci. kufur etmeyin diyen 3-5 kisiyi ise nerdeyse dovecekler. maci izlerken futbolculara sistematik bir sekilde kufur eden tum taraftarlarimiza kocaman bir yaziklar olsun diyorum.

biraz sabir arkadasim biraz sabir...

Küfür etmeme ve sabırsızlık konusunda benden tam destek.

Ali İhsan
02.03.2009, 12:34
Arkadaşlar, bir şeyi daha söylemek istiyorum.Artık Allah rızası için şu ''iyi onamadık'' ya da ''iyi oynamadan kazandık, ben iyi futbol istiyorum'' gibi lafları bırakalım.Bu satten sonra kimse bu takımdan iyi futbol beklemesin.Ben şahsen 3 puan aldıktan sonra iyi futbol da istemiyorum.Sezon'un artık puan kaybedilmemesi gereken haftalara girdik.O yüzden kötü de oynasak 3 puan aldıktan sonrası umrumda değil...O yüzden herkes bu takıma sonuna kadar destek olsun ve sahip çıksın.

Gene söylüyorum, eğer bu takım ligi 2.bitirip şampiyonlar ligine gidebilirsek, kendimizi 25 sene sonra şampiyon olmuş kadar göreceğim... Unutmayınki Şampiyonlar ligi bir vizyondur.O zaman ben görürüm bu Yattara'yı şampiyonlar liginde oynuyor mu, oynamıyor mu?

Haklısın abi, ama biz zaten iyi oynadık. Üç puanı hakederek aldık...

oflubektas
02.03.2009, 12:44

Ahmet ağabeyimizin fikrine katılmıyorum. Eğer şampiyon olacaksak veya Şampiyonlar Ligi'ne gideceksek bunu iyi futbolla başarmalıyız. Hem iyi futbol oynamalı, hem de Avni Aker'de oynayacağımız galatasaray ve fenerbahçe maçlarını mutlak surette kazanmalıyız. Sonra kimsenin zırzırını çekmek istemiyorum; yok efendim "iyi oynamıyorlar, İstanbul takımları kötü olduğu için buralara geldiler, buna rağmen sezon içinde hiçbir büyüğü yenemediler" gibi sinir bozucu yorumlara muhatap olmak istemiyorum.

Peki iyi futboldan kasdın nedir? diye sorulacak olursa Antalya maçında oynadığımız oyunu her haliyle "iyi futbol" olarak değerlendiriyorum. Sadece bulduklarımızın bir tanesini değerlendirdik. Bunun dışında oldukça oturaklı ve dişli bir takım görüntüsü verdik.
Aman nazar değmesin...

Mehmet Fatih Yavuz
02.03.2009, 12:56
Kötü oynadık fikrine katılmıyorum.
Maç boyu rakibe net pozisyon vermeyen bir takım savunmamız var.
Tek net pozisyon penaltı pozisyonu.

Aynı anda maç boyu 6-7 net pozisyon yaratabilecek kadar da kabiliyeti olan bir hücum gücümüz var.
2 hafta önce hücum hattı çok övülen gs kaç pozisyon üretebildi antalyada ?
Pozisyonları değerlendirmede sıkıntı yaşadık sadece o kadar.

Ben her hafta mühim olan pozisyona girmek diyordum ama bu hafta kaçırılanlar artık çileden çıkarma derecesine geldi.
6 pastan kaç tane daha pozisyon kaçıracağız Allah aşkına !
Biraz dikkat, konsantrasyon kurban olayım.
Aramayalım bu pozisyonları.

Denizli maçında 2 net, %100 pozisyonu kaçırdık.
İkisinin arkasından da birer gol yedik.
Birini selçuk kaçırdı, diğerini gökhan.
Kurban olayım biraz dikkatli...
Ben adrenaline, strese razıyım.

Ama gün gelir ararız bu pozisyonları.

Onur Akyüz
02.03.2009, 13:04
Ahmet ağabeyimizin fikrine katılmıyorum. Eğer şampiyon olacaksak veya Şampiyonlar Ligi'ne gideceksek bunu iyi futbolla başarmalıyız. Hem iyi futbol oynamalı, hem de Avni Aker'de oynayacağımız galatasaray ve fenerbahçe maçlarını mutlak surette kazanmalıyız. Sonra kimsenin zırzırını çekmek istemiyorum; yok efendim "iyi oynamıyorlar, İstanbul takımları kötü olduğu için buralara geldiler, buna rağmen sezon içinde hiçbir büyüğü yenemediler" gibi sinir bozucu yorumlara muhatap olmak istemiyorum.

Peki iyi futboldan kasdın nedir? diye sorulacak olursa Antalya maçında oynadığımız oyunu her haliyle "iyi futbol" olarak değerlendiriyorum. Sadece bulduklarımızın bir tanesini değerlendirdik. Bunun dışında oldukça oturaklı ve dişli bir takım görüntüsü verdik.
Aman nazar değmesin...
o istanbul medyasının söylemesinden korktugun şeyler
1-2 gün sonra unutulur,senin şampiyonlugunu tarih yazar,kim ne demişi ne deri boşver.
şuana kadar yaptıgımız maçların birçoğunda antalya maçı kadar oynadık zaten.

ceserdar
02.03.2009, 13:09
Her maç isterse kalemizin direklerinden 10 tane top dönsün, biz gidip tek şutumuzda gol yapıp 1-0 kazanalım yeter. İyi futbol iyi sonuçlar getirebilir. Olasılık vardır. Ama gönüllerin şampiyonu olup, avutulduğumuz günlerde çok uzakta değil!

İyi futbol görmek istediğim zaman Barcelona'nın maçlarına bakıyorum. Hem renklerden dolayı çok fazla da yabancılık çekmiyorum. :)

Mustafa Ayazoğlu
02.03.2009, 13:14
İyi oyun beklemiyorum, şampiyon olalım yeter.. Her maç 3 puan alalım yeter.. 25 yılın stresi bi çıksın, iyi futbolu şampiyonlar ligine saklıyoruz :)

Çetin
02.03.2009, 13:18
kötü oynadığımıza kesinlikle katılmıyorum. ha pozisyonlara girip atamıyoruz evet ama bu olabilecek bir şey. sonuçta karşı takımın pozisyonu yok penaltı dışında. hem bir de bir şey sormak istiyorum acaba rakiplerimizin maçlarını izlediniz mi? beşiktaşlılar her yerde ağlıyorlar her platformda bize laf söylüyorlar ama bala ve hakem desteğine rağmen yine de zorla galip geliyorlar. yazıyorum buraya hacettepe maçında hacettepe'nin 1 puanı var. o zaman lig nasıl şekillenecek göreceğiz.

Mustafa Ayazoğlu
02.03.2009, 13:20
Denizli maçı hariç kötü futbol yok ! Trabzonspor bu kadro ile şampiyonlukta bu futbol yeterli, fazlası olmaz

Engin Koltuk
02.03.2009, 13:44
Kötü oynadık fikrine katılmıyorum.
Maç boyu rakibe net pozisyon vermeyen bir takım savunmamız var.
Tek net pozisyon penaltı pozisyonu.

Aynı anda maç boyu 6-7 net pozisyon yaratabilecek kadar da kabiliyeti olan bir hücum gücümüz var.
2 hafta önce hücum hattı çok övülen gs kaç pozisyon üretebildi antalyada ?
Pozisyonları değerlendirmede sıkıntı yaşadık sadece o kadar.

Ben her hafta mühim olan pozisyona girmek diyordum ama bu hafta kaçırılanlar artık çileden çıkarma derecesine geldi.
6 pastan kaç tane daha pozisyon kaçıracağız Allah aşkına !
Biraz dikkat, konsantrasyon kurban olayım.
Aramayalım bu pozisyonları.

Denizli maçında 2 net, %100 pozisyonu kaçırdık.
İkisinin arkasından da birer gol yedik.
Birini selçuk kaçırdı, diğerini gökhan.
Kurban olayım biraz dikkatli...
Ben adrenaline, strese razıyım.

Ama gün gelir ararız bu pozisyonları.

Ben de aynı fikirdeyim. Nasıl kötü oynadık birileri açıklayabilir mi? Adamlara pozisyon vermedik. Gol kaçırmak kötü oynamaksa evet kötü oynadık.

Hakan Karadirek
02.03.2009, 14:36
http://www.fulldizi.com/?p=12311

Ozellikle colmanin verdigi paslara dikkat

mhayri
02.03.2009, 14:51
Kötü oynamadık ama yine çok kaçırdık...
Kaçırdıkça gerildik ama artık iyi oyun beklemek yanlıştır bu saatten sonra.
Kazan da nasıl kazanırsan kazan dönemi başlamıştır..

sahinsoy
02.03.2009, 14:57
eğer bu sene şampiyon olamazsak ki öyle bir ihtimal yok ama ben gene diyim bu forvetlerimiz umut ve gökhan sayesinde olacak.7 ye 2 kale önünde ordan dışarı atman daha zor ama nasıl oluyorda bunu becerebiliyorsunuz çok merak ediyorum.

gerçek
02.03.2009, 15:10
parçalı forma yok, galibiyet var....:)

gerçek
02.03.2009, 15:16
kötü oynadığımızı düşünenler le acaba farklı maçlarımı seyrediyoruz.. Mükemmel oynamadık ama bence iyi oynadık.. Bu hafta şampiyonluğa oynayan takımlar içinde belkide en rahat oynayan takım bizdik. Antalyanın kaç net pozisyonu var? ( penaltı saçma bir müdahele ve bence onca golü kaçırdıktan sonra ilahi adalet olarak kaçtı)
Sevgili dostlar hep aynı şeyi yazıyorum... Lütfen pozitif olun pozitif enerji verin. Alanzinho ıslıklayanların tamamına öyle bir cevap verecekki kendilerinden utanacaklar.. 1,5 ay doğru düzgün idman yapmamış, yemeği iklimi insanı futbolu farklı bir ülkede hemen kolaymı kahraman olmak. Heleki mal olduğu ücret altında ezilirken. Hüseyin ve Umut için laf söyleyenler şimdi birkez daha düşünüyorlardır. Keyfinize bakın maçınızı seyredin. DESTEKLEYİN... Burada yazması kolay oluyor ama emeği gösterenler bizden çok daha fazla istiyorlardır kazanmayı ve şampiyon olmayı...

oflu engin
02.03.2009, 15:20
takım dört dörtlük oynadı.iyi takımlar gol kaçırır.kötü takımlar gol pozisyonuna dahi giremez.umut ve gökhanın golleriyle bu şampiyonluğu alacağız.kaçan pozisyonlara ben beceriksizlik demem.böyle birşey olamaz.bu başka birşey adınıda bilmiyorum.topu kaleye zorla sokuyoruz.hey hak yirmibeş yıldır hakkımız olan bu şampiyonluğu alacağız.

demirel
02.03.2009, 15:20
Ben bu maçta Alanzinhoyu daha iyi gördüm, iyi paslar verdi, ilerleyen haftalarda daha iyi olur inşallah,inşallah gs yi Alan yıkacak

Alihan Ertürk
02.03.2009, 15:21
parçalı forma yok, galibiyet var....:)

bir daha giyilmesin bence de :rolleyes:

kalavara
02.03.2009, 15:23
hakan ünsal müthiş bir cümle kurmuştu; bir takımı defansı şampiyonluk mücadesinde tutar, forvetleri şampiyon yapar şeklinde!!
biz eğer şu gol atma sorununu aşamazsak işimiz zor!!!!

61SOYTÜRK61
02.03.2009, 15:24
vala varya maç bitti 2 gun oldu hala konuşuyoruz :D:D bizim farkımız bu olsa gerek :D:D

Hüseyin İlkin
02.03.2009, 15:29
LigTv'de şuan tekrarı var .
İzlemek isteyenlere duyurulur .

Alihan Ertürk
02.03.2009, 15:46
LigTv'de şuan tekrarı var .
İzlemek isteyenlere duyurulur .

sağolasın Hüseyin abi ama o kaçan pozisyonları birdaha izlemek intihar olur heralde :D

6Şafak Aydın1
02.03.2009, 15:59
Kacirilan penalti sonrasinda Yattara`ya diger oyuncular ne söylediler, aciklamasi yapildimi?

Erdal
02.03.2009, 16:21
Çok gol kaçırdık. Rakip Ekim ayından bu yana sahasında yenilmiyor. gs yi ve Lig liderini sahasında yenmiş. Rakibe penaltı pozisyonu hariç pozisyon vermemişiz. Maçı kazanmışız....Ortada "kötü" göremiyorum ben....Üstelik tartışılan Alanzinho nun da oyuna girdikten sonra her topu olumlu kullandığı bir maç.....Her maç böyle kötü olsun ben razıyım....

Murat Keçeci
02.03.2009, 16:44
önemli bir maçtan daha 3 puan çıkarmak çok güzel oldu antalyasporun önemli bir pozisyonu olmadı takım halinde yine iyi savunma yaptık colman orta sahada etkili olunca pozisyonda ürettik fakat bu gol pozisyonlarında bu kadar cömert olmamalıyız görüyoruz gs dün pozisyona girmeden maç kazandı yattara ofansif olarak çok verimliydi önemli sayıda ceza sahasına orta gönderdi en sonunda bir taneside gol oldu ligdeki durumumuz ne olursa olsun bu takım halindeki savunmayı alışkanlık haline getirmemiz lazım umutta gökhanda son vuruşlarda ne kadar kötü olsalarda pozisyonlara girme konusunda o kadar iyidiler selçuk bu maçta vasat kaldı çok pas hatası yaptı ama mücadelesi gayet güzeldi colmanın sağlan önünü boşaltıp sollan vuruşu çok kaliteliydi fakat bu işleri 3-5 maçta bir değil her maçta yapabilmesi lazım bazı maçlarda rakibin kalesi yokmuş gibi oynuyor bazı maçlarda dikine gidip skora katkı yapmak istiyor bu işleri her zaman yapmalı her maç mutlaka kaleyi düşünmeli aynı şeyler selçuk içinde geçerli ayrıca isabetli pas yüzdemizide arttırmamız lazım rakibin en ufak presinde topları kaybediyoruz daha sağlam ve ayağa paslar yapmalıyız tayfunun yaptığı penaltıya gelince böyle şeyler olur attığı gollerle puanımızın 45 olmasında tayfununda önemli katkısı var herşeyden önce altın değerinde 3 puan aldık bu maçı kazanıp konyaya puan verirsek bu maçın hiçbir anlamı olmaz o yuzden o maçtada çıkıp yine yardımlaşma üst seviyede bireyselcilik değil takım oyununu oynayan yakaladığını atan takım şeklinde sonuca gitmeliyiz bu maçtaki mücadelelerinden dolayı futbolcularımıza teşekkür

Erdal DİLEK
02.03.2009, 16:44
bu da bizim stilimiz, bu oyunu her macta oynarsak yenemeceğimiz takım yok bana göre, pozisyonlarımız adamların kullandığı penaltıdan daha net, umutun arka direkte kacırdığı pozisyonun kacma ihtimali penaltının kacma ihtimalinden daha az

ayrıca alanzinho kötü diyenler ondan topu alsın milleti sıraya dizsin gol atsın attırsın düşüncesiyle kötü diyor halbuki dünkü macta adamada bastı. pas hatasıda yapmadı, süpermiydi; değil di ama kötü de değil di. . .

Erdinç Dilek
02.03.2009, 16:47
bu da bizim stilimiz, bu oyunu her macta oynarsak yenemeceğimiz takım yok bana göre, pozisyonlarımız adamların kullandığı penaltıdan daha net, umutun arka direkte kacırdığı pozisyonun kacma ihtimali penaltının kacma ihtimalinden daha az

ayrıca alanzinho kötü diyenler ondan topu alsın milleti sıraya dizsin gol atsın attırsın düşüncesiyle kötü diyor halbuki dünkü macta adamada bastı. pas hatasıda yapmadı, süpermiydi; değil di ama kötü de değil di. . .
evet bıradır alanzinho geldiğinden beri en iyi futbolunu oynadı geliştirmesi temennisiyle...

Erdal DİLEK
02.03.2009, 16:50
evet bıradır alanzinho geldiğinden beri en iyi futbolunu oynadı geliştirmesi temennisiyle...
ama yattara hakkındaki düşüncelerim golden sonrada değişmedi, golü attırdı 1-0 bitti o olmasa en 0-3 olurdu, penlatıda olmazdı. . .

Murat Erdem
02.03.2009, 16:55
Yahu, o kadar dile getirildiki, şu parçalı formanın uğursuzluğu, , bu maçta dönen futbol şansımızıda görünce, bende inanmaya başladım.
Bencede bidaha giymeyelim o formaları.

hüseyin1975
02.03.2009, 17:01
Macin özetini simdi izledim.
Kacirdigimiz Goller akillara zarar.
Umarim bunu düzeltiriz.
Colman ilk geldigi dönem agir bir oyuncu görüntüsü ciziyordu.
Gün gecdikce daha süratli oynuyor. Ersun Hocam onun 1-2 sene icerisinde cok önemli bir oyuncu olmasina yardimci olacakdir.

Attigimiz golde Sylva ve tabiki Yattaranin emegi cok büyük. Orada Allahdan Umutdan önce vurmaya calisan Gökhan dokunamamis :-))

Faruk UYSAL
02.03.2009, 17:05

Katılıyorum.
Zaten bu saatten sonra taraftarı doyurabilecek nitelikte iyi futbol oynanılabilir mi, tahmin edemiyorum.
Ligde 12 maç kalmış; averaj ile 2. sıradayız.
Bu sezona kadar acaba oyuncularımızın kaçı şampiyonluk yaşadı?
Ben sadece Song'u biliyorum, Sylva Avrupa'da final oynadı, belki Cale de Dinamo Zagrep ile yaşamış olabilir.
Dolayısıyla ligin sonlarına doğru gelindikçe futbolcularımızın üzerine binen yük ve stres katsayıları şüphesiz daha da artacak.
Onun için bizler bundan sonraki maçlarda "iyi mi oynadık, kötü mü" den ziyade, "3 puan alabildik mi, alamadık mı" ona bakmalıyız.
Kaldıki bir taraftar olarak Antalyaspor karşısında oynanan futboldan gayet memnunum.

hüseyin1975
02.03.2009, 17:06
Kacirilan penalti sonrasinda Yattara`ya diger oyuncular ne söylediler, aciklamasi yapildimi?

Ne oldu ki?
Kizdilarmi?
Ben görmedimde ondan soruyorum

6Şafak Aydın1
02.03.2009, 17:14
Ne oldu ki?
Kizdilarmi?
Ben görmedimde ondan soruyorum

Macin pozisyonudur bir bakimdan. TRT Stadyum programinda yapiyorlarya o türden.

Penalti pozisyonu Yattaranin tek top oynamak isteyisinden kaynaklanan top kaybindan yaratildi, hücuma kalkarken. Tayfunun penaltiya neden olan hareket teferruat.

Öztürk Adem
02.03.2009, 17:15
Bence serkana artık orta sahada gorev verılmelı Selcuk kendını toparlaması ıcın az da olsa kenarda oturtulmalıdır.

6Şafak Aydın1
02.03.2009, 17:18
Bence serkana artık orta sahada gorev verılmelı Selcuk kendını toparlaması ıcın az da olsa kenarda oturtulmalıdır.

Selcuk sari kart sinirinda... Serkan ise önümüzdeki mac cezali...

6Şafak Aydın1
02.03.2009, 17:22
Yahu, o kadar dile getirildiki, şu parçalı formanın uğursuzluğu, , bu maçta dönen futbol şansımızıda görünce, bende inanmaya başladım.
Bencede bidaha giymeyelim o formaları.

Inanmayin öyle seylere. Kim cikarmissa sacmalamis.

mustafaction
02.03.2009, 17:30
Yattara baktı Alanzinho ısınmaya başladı bastı deparı attırdı golü, iyi bir taktik aslında kullanılmalı ilerleyen haftalarda:)

Badaloğlu
02.03.2009, 17:31
Haklısın abi, ama biz zaten iyi oynadık. Üç puanı hakederek aldık...

Bende zaten kötü oynadık demiyorum! Aksine çok çok iyi oynamasak bile, çok iyi mücadele ettik... Bu mücadelenin sonucu 0-1'de olsa maçı kazanmasını bildik.

Aman nazar değmesin...

Hasanım, bu tip saplantılardan kurtulalım artık.Biz bu senaryo'yu yıllar önceside yaşamıştık.Hatırlarsan 1996 yılında herkes ne diyordu? ''Feneri yenmeden şampiyon olacaksak olmayalım'' peki ne oldu? O yıl biz fenere yenildik ve şampiyonluk gitti.Peki bunu söyleyen insanlar hala daha o yılları unutabildi mi? Hala daha o travmadan kurtulabildik mi? Biz fenere yenilip, Van'ı yenseydik şampiyon olacaktık ve belkide o kadro ile Galatasaray'ın Avrupa'daki başarılarına yakın ya da çok büyük başarılara imza atacaktık.Üst üste belkide 4-5 yıl o kadro şampiyon olacaktı.Kimse Fener'in o yıl oynadığı kötü futbol'dan bahsediyor mu? Ağzımıza çalmışlar bir parmak bal ''gönüllerin şampiyonu'' diye... Yahu, biz artık ligin şampiyonu olmak istiyoruz.Başkaları olsun gönüllerin şampiyonu...

O yüzden illada iyi futbol oynayalım diye kasmıyorum.Her maçta da kötü oynayıpta kazanalım demiyorum.Kalan 12 maçımızı hem iyi hemde kötü oynayarak kazanalımda nasıl kazanırsak kazanalım diyorum.Şampiyon olmak istiyoruz, bunu iyi futbol oynarak kazanmalıyız diye bir kalıba sıkıştırmayalım.Futbolun içinde kötü oynayıp kazanmakta var, iyi oynayıp kazanmakta.Tabi yenilmekte var...Sonuç itibarı ile kimse şampiyon olduğunda kötü oynadın da, şampiyon oldun demiyor! Şampiyon x takım, deniyor.Kötü de oynasak şampiyonlar ligine hoş geldin parası beni şampiyonluktan başka bir şey düşünmeme engel oluyor...

Denizli maçı hariç kötü futbol yok ! Trabzonspor bu kadro ile şampiyonlukta bu futbol yeterli, fazlası olmaz

Ankaragücü, Beşiktaş maçlarında da takım olarak kötüydük.Özellikle içerdeki Ankaragücü maçında çok mahkum oynadık.

eğer bu sene şampiyon olamazsak ki öyle bir ihtimal yok ama ben gene diyim bu forvetlerimiz umut ve gökhan sayesinde olacak.7 ye 2 kale önünde ordan dışarı atman daha zor ama nasıl oluyorda bunu becerebiliyorsunuz çok merak ediyorum.

Arkadaşlar, bu tip yorumları lütfen yapmayalım.Bakın o beğenmediğiniz Umut varya son saniyede Ankaragücü'ne attığı kafa golü ile 3 puan, Antalya maçında da attığı golle 3 puan kazandırdı.Neden bunları görmüyorsunuz? Şimdi o Umutun en basit 2 maçta bu takıma kazandırdığı puanları çıkarın bakalım sıralamada yerimiz neredeydi? Tabi Gökhan Ünal'da buna dahil edersek, ilk 10'un içinde olacağımız garantidir...

Ben özellikle Gökhan'ın önümüzdeki yıl patlama yapacağını düşünüyorum.Bu yıl istenilen seviyeye çıkamadı ama sene sonuna doğru kendine gelir diye düşünüyorum.Ama Umut Bulut, golcülüğünün yanında ilerde ve geride yaptıklarını görünce helal olsun bu adama demekten başka bir şey gelmiyor elimden.Gollerde kaçırıyor doğru ama çok koşmasından dolayı herkesten çok pozisyonlarada giriyor.Sonuçta 1 tanesini atmasını başarıyor...

Bu takıma özellikle Avni Aker'de 90 dakika destek olmakta yarar var.Goller gecikebilir ama asla desteğimizi kesmemeliyiz... Sonuna kadar destek olalım, bu takımın buna her şeyden daha fazla ihtiyacı var.Artık Antalya maçı geride kaldı.İçerdeki Konya ve Galatasaray maçları çok daha önemli bir hale geldi.Konya'nın konumu itibarı ile durumu belli.Keza Galatasaray'da hoca değişikliği ile zirveyi sonuna kadar kovalayacaktır... O yüzden bu maçlar çok önemli arkadaşlar...

orhan42
02.03.2009, 17:36
Maçta aklımda kalan en güzel an Colman'ın orta sahadan taşıyıp ceza sahasına geitridiği ve doksana nişanladığı şutuydu..Gol olsaydı bence sezonun en şık gollerinden birisi olmaya adaydı..tabii Yattara'nın da golde sağ çizgide Sylva'dan aldığı topla Antalya'lı oyuncuyu geçmesi de şahane idi...

Gökhan ÖZDEMİR
02.03.2009, 17:39
İyi oynadık.Umut biraz daha teknik olsa çok daha iyi yerlerde oluruz.

Umut'un tekniğini geliştirmesi lazım.Şut çekmeyi bilmiyor birkere.

Gökhan Ünal çok kötüydü zaten.Yattara o kadarda kötü değildi adam o kadar pas verdi hiç birini atamayan forvetimiz sayesin Yatarranında morali bozuldu ve oyundan düştü.

Kazanmasını bildik.Takımıza teşekkür ederim bizi gene sevindirdiler.

Hüdai Pervaneli
02.03.2009, 17:40
Gol un video su vari Ben hala gol u izlemedim

Mehmet Zeki
02.03.2009, 17:44

http://www.youtube.com/watch?v=GTWX0XTvg3A

6Şafak Aydın1
02.03.2009, 17:45

var.......

Hüdai Pervaneli
02.03.2009, 17:51
var.......

Saol Abicim Izledim

http://www.youtube.com/watch?v=GTWX0XTvg3A

Saol Güzel gole benziyor Yattara asist yapmis

6Şafak Aydın1
02.03.2009, 18:00
Dikkat ettinizmi önceden gectigimiz sezonlarda her macta Yattaraya at gerisine karisma zihniyetindeki futbolumuz artik yavas yavas tam tersine dönmeye basladi yani mesela bir hücum organizasyonunda Colman Yattara bos iken ve pozisyon icabi pas yapmasi gerekirken zor olani yapti döndü geriye pas yapti.

Cok iyi tek top oynadigimiz dakikalar var. Bazen bunun bedelide var elbet ama yakaladigimiz pozisyonlar kitap haline geldi.

Osman Yavuz
02.03.2009, 18:03
İlk yarım saatte ortaya konan futbol hiç kimseyi memnun etmedi. Bordo-mavili takım oynamaktan çok ev sahibi ekibin ataklarını savmak için çaba sarf etti. Akıllarda kalan tek ve önemli pozisyon ise Colman'ın üst direkte patlayan şutuydu.

Cevat Kol'dan inciler.Herhalde kendisi konya-gs maçından falan bahsediyor.Colman ismini de yanlışlıkla yazmıştır muhtemelen.:DSabır ver yarabbim bizlere.Şu yazar bozuntularının da yazılarının düzelmelerini nasip eyle.:D

boztepeliyasin
02.03.2009, 18:07
futbol fena değildi ama 2 tane gol kralımız! yüzünden 1 - 0 a razı olduk.

Murat Erdem
02.03.2009, 18:11
Umut golde istediği gibi vursa top kalecinin kucağında kalırmış.
Ama beceremeyip başının tepesiyle topu süsünce, topda kalenin tavanına gitmiş.
Bu adamın sakarlığı bazen işimize yarıyor.

sahinsoy
02.03.2009, 19:32
en kolay maçlarımız bile böyle sinirli ve zor bi hal alıyo.artık forvetler kendinize gelin ne olur ya yalvaralım gerekirse bulduğunuzun yüzde 40 ını atın bari

Mustafa Hazıroğlu
02.03.2009, 19:55
7 net pozisyondan sadece 1'ini gole çevirdik.Çok gol kaçırıyoruz.Buna rağmen kazanmak çok güzel.Yeniden çıkışa geçtik bu maçla yani ben öyle sanıyorum.

TSercaN
02.03.2009, 20:14
suanda ligtv ye bakiyorum ve haftanin renkleri var.
herkes hakemi haftanin hakemi yapti. yuh diyorum

Cafer Bulur
02.03.2009, 20:15
futbol fena değildi ama 2 tane gol kralımız! yüzünden 1 - 0 a razı olduk.
Katilmiyorum,bahsettigin 2 gol kralindan birinin uzak direkte bitivermesi sonucu cok önemli bir maci kazandik.
Galibiyetlere dahi olumsuz yaklasmak da neyin nesi oluyor anlamiyorum.
Lütfen olaylara olumsuz yönlerinden ziyade olumlu yönlerinden baksak hic fena olmayacak.
Her zaman ve her yerde olumsuz elestiriler yapmak mümkündür ama olumsuzluklarda dahi olaylarin olumlu yönlerini öne cikarabilirsek kazanan biz oluruz.

6Şafak Aydın1
02.03.2009, 20:58
Ugrasmayacaksin abi aslinda milletle. Anlayan anlar anlamayanda nasibini almadan geldigi gibi göcer. Istedigin kadar ugras. Bazen susmak, göz yummak mümkün olmuyor.

jako13
02.03.2009, 21:16
Umudun çileşi bitmiyor!!! Trabzon taraftarının dilinden düşmüyor!!! Ben umudu çok beğeniyorum.Müthiş bir iyiniyetle,hırsla oynuyor. Adamlığı,arkadaşlığı,tevazusuya örnek bir oyuncu!! En kötü dönemimizde (aymanlı,maymanlı albayrak döneminde bile 15-16 gol attı,o kabız takımda dahi elinden geleni yaptı...) bile ortalamanın üstündeydi.Umudumuza sahip çıkalım,umudumuzu yitirmeyelim....!!!

Gökhan KAN
02.03.2009, 21:47
Antalya maçını unutalım şimdiki hedefimiz konya maçını düşünelim....

lazzz61
02.03.2009, 23:01
ahhh denzlı macı ahh nasıl yenıldık ya yenseydık 3 puan öndeydık ve kesınlıkle sampıyonluk %70 bızımdıı .. ınss denızlı macını kaybetıgımız ıcın sampyıyonluktan olmayız ömer üründül bile tss denızlı macını alsaydıı büyükk ıhtımalle sampıyon olurdu dedı

yatara
03.03.2009, 01:36
http://www.spor61.net/images/news/yattara_selcuk_tayfun_umut_.jpg 02 Mart 2009 16:30
Trabzonspor, Antalya'da sahaya çıkarken formalarda ilginç bir ayrıntı gözden kaçmadı.
#news_detail_content { clear: both; margin: 7px; font: normal 9pt/20px Verdana; width: 100%; text-align: left; } #news_detail_content .advert{ clear: both; float: left; border: 1px #D0D2C4 solid; padding: 0px 8px 8px 8px; background: #E5E5E5; font: normal 9pt/20px Arial; margin: 0px 8px 0px 0px; } #news_detail_content .advert .container{ border: 1px #DBDDCF solid; } #news_detail_content .advert .title{ font-size: 8pt; color: #AAAAAA; } #news_detail_content .title { color: #434343; font: bold 11pt/24px Arial; } #news_detail_content .short_content { font-style: italic; } #news_detail_content .date { color: #434343; font: normal 8pt/24px Verdana; } #news_detail_content .read_count { color: #D0D0D0; } #news_detail_content .content, #news_detail_content .content p, #news_detail_content .content td, #news_detail_content .content div, #news_detail_content .content font { font: normal 9pt/18px Verdana; } #news_detail_content .content a{ color: #0000FF; } Reklam

Bunlar Nasıl TS Forması

Trabzonspor - Antalyaspor maçında sahaya çıkarken formalarda ilginç bir ayrıntı gözden kaçmadı.
http://www.spor61.net/images/news/ts_seromoni.jpg
Düz beyaz forma ile sahaya çıkan trabzonspor'da Tayfun ve Selçuk'un formalarında Trabzonspor logosu yoktu.
http://www.spor61.net/images/news/yattara_selcuk_tayfun_umut.jpg
Trabzonspor gibi büyük bir kulübe lig maçındaki bu görüntü yakışmadı
http://www.spor61.net/images/news/gokhan_tayfun.jpg

Bu haber toplam 1711 defa okunmuştur

yatara
03.03.2009, 01:38

:D:D:D:eek::alkış:

61SOYTÜRK61
03.03.2009, 03:06
Murat Erdem tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2017940#post2017940)

aynen :D:D attığı hiçbir gol düşünerek değil şansa hepsi :D zaten düşünerek attıklarıda kaleye girmiyo

61SOYTÜRK61
03.03.2009, 03:07
156. sayfa olmuş hala konuşuyoruz ilgnç ççç

6Şafak Aydın1
03.03.2009, 04:14
http://www.spor61.net/images/news/yattara_selcuk_tayfun_umut_.jpg 02 Mart 2009 16:30
Trabzonspor, Antalya'da sahaya çıkarken formalarda ilginç bir ayrıntı gözden kaçmadı.

Bunlar Nasıl TS Forması

Trabzonspor - Antalyaspor maçında sahaya çıkarken formalarda ilginç bir ayrıntı gözden kaçmadı.
http://www.spor61.net/images/news/ts_seromoni.jpg
Düz beyaz forma ile sahaya çıkan trabzonspor'da Tayfun ve Selçuk'un formalarında Trabzonspor logosu yoktu.
http://www.spor61.net/images/news/yattara_selcuk_tayfun_umut.jpg
Trabzonspor gibi büyük bir kulübe lig maçındaki bu görüntü yakışmadı
http://www.spor61.net/images/news/gokhan_tayfun.jpg

Bu haber toplam 1711 defa okunmuştur

Haberin kaynagini yazmayi unutmayin. Yarim yamalak is yakismaz bana sana hepimize;).

Forma konusunda açıklama

Takımımızın Antalyaspor’la oynadığı karşılaşmada iki oyuncumuzun formaları üzerinde Trabzonspor ambleminin bulunmaması konusunda bir açıklama yapıldı.

Açıklamada, Antalyaspor’un turkuaz forma giymesi nedeniyle takımımızın planlanmayan şekilde beyaz formalarla sahaya çıkmak zorunda kaldığı vurgulanırken yaşanan eksiklik nedeniyle ilgililerin dikkati çekilerek uyarıldığı ve bu konunun tekrarlanmaması için gerekli özenin gösterileceği seslendirildi.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1266#Icerik

ErtuGrul
03.03.2009, 10:03
ben sinirdennn kapattımm cıldırıyorum su annn olaamazzzz yaaaaa umutt bulutcularr nerdeeee
Kusura bakma biraz gec oldu..biz Umut'cu deyil Umut'luyuz....

Muhammet
03.03.2009, 10:19
Hem Tayfun'un hem de Selçuk'un formasında arma yokmuş. İlgililer daha ilgili olurlar umarım bir dahakine...

Mertcan
03.03.2009, 10:40
trabzonspor resmi web sitesinde açıklamada bulundu klüp.

farklı bir formayla sahaya çıkacakmış bizim takım fakat antalyasporun mavi formyla ıkacaklarını öğrenince başka bir forma aramışlar ellerinde olanlar bunlarmış mecburen idare etmişler...

fazla üstüne gitmemek gerek..!

lazzz61
03.03.2009, 13:03
ii ki de cıkmamısslar yıne o ugursuz formalan cıkacaklarına bunlann cıksınlar daa ii

61viya
03.03.2009, 18:02
Çok şükür aldık maçı.

Teşekkürler Trabzonum sana,iyi ki varsın!

Bazen en güzel aşk şarkılaırnı söylerken,kendimi, seni düşünürken buluyorum.Sapıtıyoruz mu ne :D

Şapmiyonluk kolbastısına darısı inşallah...

Yolumuz açık olsun!

turkish0061
03.03.2009, 18:57
http://www.youtube.com/watch?v=ZKkCOdQlMtk&feature=channel_page
antalya macinin, kolbasti showu

mhayri
07.03.2009, 17:38
İki hafta önce yazmışız...

Bütün iş golcülerde kardeşim .
Pozisyona girme derdimiz yok biliyoruz ama lakayt golcülerimiz var bunuda biliyoruz...
Aha söylüyorum; bizim lakayt beyefendiler gene lakaytlığa devam ederlerse ki hep yaptıkları iş
ne olur biliyormusunuz:
TRABZON BÜYÜK FIRSAT TEPTİ.
Bütün iş lakayt golcülerde...Atarlarsa kazanırız ...

Bu hafta yazmışız...

Buyrun maç öncesi ...
ne demişiz golcüler demişiz...
Ne olmuş?Lakaytlık yüzünden az daha bir çuval inciri berbat edecektiler...
Bunlarla mı şampiyon olacağız...Peh...
İnşallah :)

Daha da şampiyonluk lafı etmem...
Ersun Hocaya laf edenin de futbol bilgisinden şüphe ederim...
Ne yapacaktı hoca...
17 şut 10 net pozisyon daha ne yapılacaktı söyler misiniz...