PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalyaspor 0 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16

MİSSE_MİSSE
01.03.2009, 20:02
şampiyonluk alametleri bunlar

Bülent AKBULUT61
01.03.2009, 20:05
gökhan iyi mac oynadıgı zamanda bi önceki mesajın gibi özür dilerim gökhanmı diyeceksin nasıl bi insansın sen yaaa !!!!!!!!!!
oynsın o zaman düşünürüz be kardeşim laflarına dikkat et zoruna mı gitti benim insanlığım

61SOYTÜRK61
01.03.2009, 20:05
nevşehirden herkese selamlar...
uzak diyardayım ama vatani görevimi yapmak üzere 75 gün daha trabzonspordan ayrıyım.çünkü bölükte trabzonsporlu sayısı az fakat trabzonspor düşmanı çok..olsun bu da hoşuma giidyo çünkü büyük takımız çekemeyenler ister istemez oluyor.bugunde antalyayı yendik değmeyin keyfime...

en büyük asker bizim asker zevkini cıkar kardeşim :D

Travelair
01.03.2009, 20:06
nevşehirden herkese selamlar...
uzak diyardayım ama vatani görevimi yapmak üzere 75 gün daha trabzonspordan ayrıyım.çünkü bölükte trabzonsporlu sayısı az fakat trabzonspor düşmanı çok..olsun bu da hoşuma giidyo çünkü büyük takımız çekemeyenler ister istemez oluyor.bugunde antalyayı yendik değmeyin keyfime...

Hayırlı tezkereler

Özetlere baktım da Yattara maç boyu göbeği çatlatmış forvetlere gol attıracağım diye. Gol pozisyonunda 50 metre çalımlı deparı var

mustafaction
bir forvet gol kaçırır normaldir ama Gökhandan önce Umut'un eleştirilmesi gerekir o golü atmasaydı bilemiyorum yorumları

Bülent AKBULUT61
gökhan iyi mac oynadıgı zamanda bi önceki mesajın gibi özür dilerim gökhanmı diyeceksin nasıl bi insansın sen yaaa !!!!!!!!!!yaşına göre hareket yap terbiyesizlik yapma kişiliğime laf söyleyemessin yazılarıma tepki yap yapcaksan

61SOYTÜRK61
şuraya bak hakemi hiç konsumuyolar mecburen seyredıyorum şu prgramı

61SOYTÜRK61
01.03.2009, 20:08
forvet gol kacırır ama arada sırada gökan abarttı hala savunuyosunuz boş bir adam gökan GOL ATMASI hiç önemli değil görevi atacak....forvet diye oynuyoalr ben mi gdip atıyım hayret bişysiniz ya

Cem Akyüz
01.03.2009, 20:10
forvet gol kacırır ama arada sırada gökan abarttı hala savunuyosunuz boş bir adam gökan GOL ATMASI hiç önemli değil görevi atacak....forvet diye oynuyoalr ben mi gdip atıyım hayret bişysiniz ya

tamam haftaya konuşucam seni 11 de çıkaracak Ersun Hoca

Samet Metin
01.03.2009, 20:13
gökhanın şutları en azından kaleyi tutuyor insaf yaaa
vurduğu her topu dağlara taşlara yollayan umut bu takımda oynuyorsa gökhan parasının her kuruşunu hakedecek kadar iyi oynuyor bence...

Bülent AKBULUT61
01.03.2009, 20:13
neyse bir kardeşim kızmış bana yaşına göre hareket yapmamış insanlığıma laf söylemiş ufak kardeşim burdaysan söyleyeyim bari GÖKHAN sen nasıl forvetsin demiştim ya binlerce ÖZÜRDİLERİM sen dünyanın bir numaralı forvetisin...

61SOYTÜRK61
01.03.2009, 20:15
tamam haftaya konuşucam seni 11 de çıkaracak Ersun Hoca

inş ççç yıllarca bu umutla yaşadım :D:D

61SOYTÜRK61
01.03.2009, 20:16
sanki umut çok iyi forvet olarak ama hiç değilse koşuyo emek sarfediyo gökan kalenın agzında bekliyo gelen golude atamıyo...gole dıkkat ettıysenız yıne gokan kaçırmıs arkda umut vurmuş..

Arif Timurcioğlu
01.03.2009, 20:17
En azından pozisyana girdiler ve maçı kazandık geçen haftayı bir hatırlayın ufak tefek şeylere takılmayalım 3 puan olsun bizim olsun.

hamibasoglu
01.03.2009, 20:18
Maçı alacağımızı kesinlikle biliyordum.Bunu daha önce burada da yazdım.Rüyamda 1-0 ı görmüştüm.
velhasıl Maçı Kapalı diye adlandırılan aslında üstü açık tribünden izledim.
Ben böyle terbiyesizlik görmedim.Trabzona ve futbolcularımıza yapılan küfürün haddi hesabı yoktu.
Böyle düşmanlığı hiç görmedim.Şerefsizler ordusu bunlar.Yemin ediyorum kendimi zor tuttum.
Gol sevinciyle yerinden kalkan birkaç Trabzonluyu linç etmek istediler.
polise baskı yapıp dışarı attırdılar.Şaşırdım.5 yıldır burada yaşıyorum,böyle düşmanlık görmedim.
Buradan Anadolu kardeşliği safsatası yapan centilmenlik cümleleri kuran arkadaşlara sesleniyorum,
Bırakın bu ayakları,Alayı düşman bize,Hepsi Trabzon olmasın Sivas olsun diyor veya istanbul oğlanlarını tutuyorlar.
amaaaaaaaaaaa,
işte Umut,
işte K O L B A S T I ve hatta Kol girdi.
Var mı ötesi,
Haydi Trabzonum

61SOYTÜRK61
01.03.2009, 20:18
ya takılmak değil arkdaşlar artık bu satten sonra gökanın ve umutun gol kaçırma lüxü yok 2 golü geçemiyoruz ya çokmu normal bu sizce

Bülent AKBULUT61
01.03.2009, 20:19
sanki umut çok iyi forvet olarak ama hiç değilse koşuyo emek sarfediyo gökan kalenın agzında bekliyo gelen golude atamıyo...gole dıkkat ettıysenız yıne gokan kaçırmıs arkda umut vurmuş..aman kardeşim gökhana laf söyleme yoksa bazı insanlar sanada sen nasıl insansın diyecek bir kardeşimiz bana öyle söylemiş hemen gökhandan özürdile cabuk.

mustafaction
01.03.2009, 20:19
hakemi çok beğenmiş maloğlu mal ömer üründül

Esiroglu_61
01.03.2009, 20:20
yahu hakan şükür hakeme süper yönetti diyor maçı izlemedi heralde bütün takdir haklarını antalyaya kullandı ...

onur-ts
01.03.2009, 20:21
antalya hedefi başarıyla sonuçlanmıştır..yeni hedef konya...
maçta en güzel şey son iki maçtaki kötü oyunumuzun düzelmesiydi.

61SOYTÜRK61
01.03.2009, 20:22
aman kardeşim gökhana laf söyleme yoksa bazı insanlar sanada sen nasıl insansın diyecek bir kardeşimiz bana öyle söylemiş hemen gökhandan özürdile cabuk.

yok abi kim nederse desin ben seninle aynı fikirdeyim..bir forvet bukadar gol kaçırmaz iyi bir forvet ayrıcada ayagında top tutma adam gecme denen bir beceriside yok ...yada ben körüm görmüyorum

capa
01.03.2009, 20:22
hepimize hayırlı olsun, zor oldu ama güzel oldu. kendimi kasmaktan maç sonunda her yerim ağırıyordu.

hakem çok kötüydü. belki sonuca direkt etki eden hata yapmadı ama ikili mücadelelerde çok tutarsızdı. Kantarın topuzu ev sahibi lehineydi. hakemden destek alan antalyalılar resmen biçti bizimkileri

Slvya takıma güven veriyor. Goldeki payı büyük, oyunu hemen başlatması sayesinde çabuk atağa çıktık
tayfun: bugünün kötülerindendi. Çok pas hatası yaptı, birde penaltıya sebebiyet verdi
egemen: o insan azmanıyla skletleri farklı olmasına rağmen başa baş mücadele etti.Günün en iyilerindendi
Cale: çok iyiydi hem savunmada ara arada hücumda. defansın arkasına iyi bir top attı. haftaya kart cezası nedeniyle oynayamayacak.
Song: Ortalama bi maç çıkardı.
Hüseyin: kaptanım benim, canla başla mücadele etti. Az daha gol dahi atıyordu.atakları başlamadan bitirdi
Selçuk: takımın en kötüsüydü, nasıl ersun hoca o kadar müsade etti anlamadım 90 dk oynattı
colman: forvete çok iyi toplar attı, koştu, mücadele etti heryerdeydi bi de o şut çataldan dönmeseydi tadından yenmeyecekti
yattara: 4 tane milimetrik pas attı ancak birini forvetler gol yapabildi.eski formuna yaklaştı ama bi ara oyundan iyice düştü hatta penaltı pozisyonu bu anda gerçekleşti. topa nedense gitmedi sonra kaptırdı neticesinde tayfunda penaltı yaptı
gökhan: bu kalitedeki bi oyuncu nasıl bu tip golleri kaçırıyor akıl almıyor. Şanssızlık mı yoksa başka bişeymi anlamıyorum.
umut: yine koştu, defanstanda top çıkardı, 6 pastanda gol kaçırdı. o nasıl bi kafa vuruşuydu, neredeyse kafasının arkasıyla vurdu, neyseki gol olduda şu anda rahatız.
Alanzinho: 15 dk da iyi işler yaptı.güzel paslar attı. Türbünlere oynamadığında daha başarılı oluyo
Ersun hoca selçuğa nasıl tahammul etti anlamıyorum adamlar orta sahayı domine etti. selçuk yürüyordu, onun yerine serkan, barış veya alanzinho girse iyi olurdu bence

61SOYTÜRK61
01.03.2009, 20:24
üf ben bu prgramı izlemicem sinirlerimi bozdular.nerdeyse hasız galibet dicekler

Bülent AKBULUT61
01.03.2009, 20:30
bu trt1 'de tam TRABZONSPOR düşmanı ağzımızla kuş tutsak admlara yararlanamıcaz adamlar ne kadar korkuyor TRABZONSPOR şampiyon olacak diye hele orda ömer üründül dene bir malukat var galiba bizim uşaklardan biri bunun ailesinden birine birşeyler yaptı gibi.

UğurB
01.03.2009, 20:32
Eğer bundan sonra Hüseyin hakkında birşey yazar, söylersem allah beni nasıl biliyorsa öyle yapsın. Oynamadığı maçla oynadığı maç arasında ki fark çok bariz. Varsın topu oyuna sokamasın. Gol yemediğimiz sürece zaten bir tane atabiliyoruz. Bugün mücadele iyiydi, Yattara iyiydi ve rakibe tek pozisyon dahi vermedik. Çok farklı alabileceğimiz bir maçı tek golle kazandık. Hedef artık önümüzdeki iki maç. 6 puan alırsak hem GS'yi kendimizden uzaklaştırırız, hem de iyice iddialı hale geliriz...

onur-ts
01.03.2009, 20:33
ya antalyalı taraftarlar maç boyu bizim söylediğimiz tezahüratı söylediler sinir oldum:laralaralaylay.....antalya diyolar.ama adamlara dedim bak biz tüm stad söyleyemiyoruz ama onlar tüm stad söylüyor.biz mi hak ediyoruz o tezahüratı yoksa onlar mı diye düşündüm
bide bunların bize gıcığı nedir maç boyu koyalım edelim bilmem ne...

Varlıbaş61
01.03.2009, 20:35
yahu hakan şükür hakeme süper yönetti diyor maçı izlemedi heralde bütün takdir haklarını antalyaya kullandı ...

tamam işte
o yüzden süper yönetti diyor ya

61SOYTÜRK61
01.03.2009, 20:36
sadce antalya değilki anadolu takımı tarftarı hepsi aynı şeyi yapıyo üfürler cartlar curtlar havada ucuşuyo ve ben hiç anadolu takımı dostlugu oldugunu sanmıyorum hiç inanmıyorumda.....

batugol
01.03.2009, 20:38
trt 1 de yorum yapanlarin hic biri maci seyretmemis belli
veya seyrettiler ise bizim vergilerimizin gercekten futbol fukaralarina gidiyor demektir
bir nevi sadaka yani

Trabz0nsp0r
01.03.2009, 20:40
Macı sahada izleyenlerdenim..Sadece televizyonda sgorundugu gıbı degıldı..Yattara'nın attıgı gol pasları dısında takıma katkıda bulundugunu soyleyemem..Ama sizde dıceksınızki onemlı olan o,bnm icinde onemlı olan o :) ama defansımızda bugun egemen tek kelimeyle mukemmeldi..Karsı tarafın taraftarları bile egemen kırmızı gorsede gol atsak dediler..Sergey'i gecirmedi o guclu adama karsı hıc bır pozısyonda ezilmedi..Yüregini ortaya koyarak oynadı..Hüseyin'e gelmek istiyorum..Hüseyin macta o kadar top kestiki vucudunu topla adamın onune sakatlanmak pahasına oyle bır koyduki hüseyin'i elestirenlere güsel bir cevap verdii.Takımdaki bütünlestirici rolundeki song sakatlanıp dısarı cıktıgında bile cızgıde hakemden ızın ısterken tayfun'a ileri git geri gel gibi ikazlarda bulunduu..İlk yarı yakaladıgımız pozisyonları degerlendırebılseydık..''Fark Olur'' gerceklesmıs olacaktı..

Şampiyon TRabzonSpor 6+1

Erkin
Ulan Gökhan bu haftaya kaçırdıklarını topla haftaya o kadar gol at inşallah :) Yine deli ettin bizi :(

karaman6106
arkadaşlar trt yi gördünüz mü. iki pozisyon tartıştılar.biri gol fsayt mı, diğeri cale kırmızımı. resmen taraflı. hani umutun ve selçuğun penaltı pozisyonları...hani fatih ceylanın kasti tekmesi, yattaraya arkadan tekme...takdir hakkları...digitürk penaltımızın tekrarını bile göstarmedi...

Aker
01.03.2009, 20:42
arkadaşlar trt yi gördünüz mü. iki pozisyon tartıştılar.biri gol fsayt mı, diğeri cale kırmızımı. resmen taraflı. hani umutun ve selçuğun penaltı pozisyonları...hani fatih ceylanın kasti tekmesi, yattaraya arkadan tekme...takdir hakkları...digitürk penaltımızın tekrarını bile göstarmedi...

Nedense hiç şaşırmadım bizans basını ne olacak.

61SOYTÜRK61
01.03.2009, 20:42

:alkış:güzel tespitler gına geldi bana bu istanbul medyasından

oguzhann
01.03.2009, 20:43
ula rahat 6 atardık

Bülent AKBULUT61
01.03.2009, 20:44
şimdi konya macını seyrediyorumda bunlar gelir haftaya bizim karşımızda bir taraflarını yırtarlar.

hamibasoglu
Maçı izlediğim yer C blok 61.
Anadolunun Küstahlığına, inadına Trabzon,
Bize heryer Trabzon,
İnadına Kolbastı inadına Horon,
Haydeeeeeeeeeee

karaman6106
ist yerel medyasının trtde ne işi var, hani serdar bali

Miraç Atalay Çiftçi
http://www.bordomavi.net/images/haber/macyldzjr9.jpg

Maçın Yıldızı anketi oylanıyor

Antalyaspor maçının yıldızını seçiyoruz.
Tıkla ve seç, maçın yıldızı'nı belirle.

http://img158.imageshack.us/img158/146/yildiz.jpg (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2014738#post2014738)

karaman6106
01.03.2009, 20:45
bali niye yorumlarında tvde bizi savunmuyu

Esiroglu_61
01.03.2009, 20:45
http://www.trt.net.tr/anket/anket.aspx?anketkodu=dda0a365-a805-4b14-99b9-eb63c42359da ANKETE KATILALIM

alpozan61
01.03.2009, 20:46
oy verelim arkadaşlar

http://www.trt.net.tr/anket/anket.aspx?anketkodu=dda0a365-a805-4b14-99b9-eb63c42359da

karaman6106
01.03.2009, 20:46
bugün antalyayı değil bence sahibinin sesi hakemi yendik

Esiroglu_61
01.03.2009, 20:48
tamam işte
o yüzden süper yönetti diyor ya

:))))) hakan ŞÜkÜrden yorumcu olmaz ..

theo
01.03.2009, 20:52
maçta epey kaçan pozisyon varmış okuduğum kadarıyla...lig tvden de gördüm 1-2tanesini...yalnız bu takıma fatih'in gelmesi farz oldu...o pozisyonlar fatihe yaratılsaydı her sene 40-45 goller kral olurdu...

diplomat61
01.03.2009, 20:53
ArkadaŞlar maÇ resİmlerİ nerde acaba...

Saygilar

Koray
01.03.2009, 20:54
http://www.trt.net.tr/anket/anket.as...9-eb63c42359da

Herkes ankete katılsın...

FSBakırtaş61
Maça geç kaldım heycanla maçı izlemek için cafeye girdim cok dolu oldugu için arkalara geçtim... hem oturulup oyun oynanan hemde maç izlenen bir mekan olunca cafe sesi de duyamdım. Gelmemden bir iki dakika sonra penaltı pozisyonu oldu... ve ben forma seçimndeki anlamsızlık yüzünden takımları karıstırdım bu ne ya dıyorum nasıl bızımkıler boyle oynar, derken penaltı kazandık sandım kacırıncada kacırdık dıye uzuldum ama ıkı dakka sonra farkettımkı az kalsın antalyanın golu ıcın havalara uçacakmışım... saçma salak stresle izlediğim yaklaşık 10 dakıkaya mı ağlasam, yoksa ıyı oynayanın bizim olduğumuza ve penaltıyı yemekten kurtulduğumuza mı sevineyim karar veremedım :D

En nihayetinde çok önemli bir haftayı kazasız atlattık. Mutluyum ama gol atmakta yaşadığımız sıkıntıların bizi şampiyonluk yolunda sendeletme ihtimalinin yüksekliğinden dolayıda huzursuzum...

Oktay AKKUŞ
İlk Yarıda Gökhan 2; Colman ve 2.Yarıdaki Umutun Kaçırdığı Golleri Sonuçlandırabilsek Penaltı Anında Endişelenmicektik ama Hayırlısı Olsun Öyle Böyle Aldık 3 Puanımızı

ÇaGaTaY
01.03.2009, 20:56
trt verdimi trabzon maçını

B.Yiğit
01.03.2009, 20:57
trt nin http://www.trt.net.tr/anket/anket.aspx?anketkodu=dda0a365-a805-4b14-99b9-eb63c42359da anketine oy verin !!!!

şampiyon kim olur?

B.Yiğit
01.03.2009, 20:58
trt sacmaladııı hakemi kahraman ilan etti hakem tam bir fiyaskoydu.

61SOYTÜRK61
01.03.2009, 20:59
ahmet çakar kanaltürk programda net TRABZSONSPOR ŞAMPİYON dedi...diğerleri pek saymadı bile hatta ilk 3 almadılar

miaksoy
01.03.2009, 20:59
Trabzonsporumuza oy verelim

http://www.trt.net.tr/anket/anket.aspx?anketkodu=dda0a365-a805-4b14-99b9-eb63c42359da

Mustafa Uzuner 61
01.03.2009, 21:01
Bu sezon ilk defa çok amimi arkadaşımın nişanı yüzünden maçı seyredemedim. TRT de özetleri seyrettim, Benim merak ettiğim bu kadar net gol pozisyonunun kaçırıldığı maçta o gol olmayıpta puan kaybetseydik ersun hocaya neler denilecekti ?

Onur Şeref
01.03.2009, 21:01
ahmet çakar kanaltürk programda net TRABZSONSPOR ŞAMPİYON dedi...diğerleri pek saymadı bile hatta ilk 3 almadılar

Bikiniden falan bahsetmedi dimi?Aman bikiniyi işin içine sokmasın.

UtopyaTs
01.03.2009, 21:02
Evet Serdar Bali'nin dediği gibi Umut bu koşmasının yanına bi de bulduğu pozisyonları değerlerdirse burda olmaz diyor doğru.Ben eskiden Umut'a kızıyordum ama adam yureğini koyuyor sahaya artık kızmıyorum sonuçta arıyor arıyor atıyor çocuk

A.T.R
01.03.2009, 21:03
Ne söylenebilir bilemiyorum. Rakibini kendi ceza alanına bile sokmamış bir Trabzonspor, 5 net gol pozisyonu yakalamış 6. sında golü bulmuş bir Trabzonspor. Bugün "La havle ve la kuvvete illa billahihil aliyyil azim" demekten başka bir şey yapmadım maç boyunca.

Söyleyin lütfen 6 gol pozisyonu üretmiş bir takım, rakibini ceza sahasına sokmamış bir takım normalde farklı ve rahat galip gelmesi gereken bir takım değil midir? Öyleyse bugün hepimizin çektiği çile neydi??

Hüseyinsiz ortasaha özlemi içinde olan arkadaşlar, geçen hafta ile bu hafta arasındaki farkı gördünüz mü?? Ya da Umutsuz bir forvet? ( sinirden saç baş yoldurduğu doğrudur ama mücadele gücü takımı önde tutmaya katkı sağlamıyor mu, hele Golü atan da o olunca deme gitsin)

Şampiyon olmayı canı gönülden isterken oynanan oyunu görünce umutlar kaf dağının ardında gibi geliyor bana. Hayırlısı.

altinkaya08
ben böyle hakem görmedim yahuu ben sahada olsaydım döverdim şerefsizim çıldırttı bizi.futbolcular yine iyi sabretti bence ...birileri şampiyonluğumuzu engellemek için düğmeye basmış arkadaşlar.ama biz sessiz ve derinden gidelim eniyisi.öyle davul-zurnayla değil.yoksa korkarım birsürü engel çıkakrır bu bilmem kimler ??inanın trabzonun kendisinden başka seveni yok.biz başkalarının kıyaklarıyla değil kendi bileğimizle şampiyon olucaz.anadolu ittifakları falan bunlar inanın boş laflar..en son 25 yıl önceki yaptığımız devrimi yine yapıcaz.

inadına trabzon inadına şampiyon

hopalı-şampiyon

61SOYTÜRK61
yok yok konuşuyolar hala

Onur Şeref
01.03.2009, 21:05
Ne söylenebilir bilemiyorum. Rakibini kendi ceza alanına bile sokmamış bir Trabzonspor, 5 net gol pozisyonu yakalamış 6. sında golü bulmuş bir Trabzonspor. Bugün "La havle ve la kuvvete illa billahihil aliyyil azim" demekten başka bir şey yapmadım maç boyunca.

Söyleyin lütfen 6 gol pozisyonu üretmiş bir takım, rakibini ceza sahasına sokmamış bir takım normalde farklı ve rahat galip gelmesi gereken bir takım değil midir? Öyleyse bugün hepimizin çektiği çile neydi??

Hüseyinsiz ortasaha özlemi içinde olan arkadaşlar, geçen hafta ile bu hafta arasındaki farkı gördünüz mü?? Ya da Umutsuz bir forvet? ( sinirden saç baş yoldurduğu doğrudur ama mücadele gücü takımı önde tutmaya katkı sağlamıyor mu, hele Golü atan da o olunca deme gitsin)

Şampiyon olmayı canı gönülden isterken oynanan oyunu görünce umutlar kaf dağının ardında gibi geliyor bana. Hayırlısı.

Bence yazdığın yazıda kendinle çelişiyorsun.Kalın yerleri tekrar oku kendinle çelişdiğini sende anlayacaksın.

Bekir
01.03.2009, 21:06
http://www.trt.com.tr/anket/anket.aspx?anketkodu=dda0a365-a805-4b14-99b9-eb63c42359da
hadi beylerr herkes verebildigi kadar oy versin de duysunlar sesimizii

kemaLAZ61
01.03.2009, 21:06

Oylar bize unutmayin...

Trabzonspor: 923
Galatasaray: 1345

UğuR
01.03.2009, 21:08
http://www.bordomavi.net/kadro.php

Antaluaspor-Trabzonspor maçında ki futbolcularımızın performans değerlendirmesinİ anasayfamızda yapabilirsiniz...

Suha
01.03.2009, 21:11
isteğince oluyomuşşş istedik vede maçı aldık..ama gol atana kadar 9 doğurdum tabiri caisze..bu kadar gol kaçırılımı kafayı yicektimm..yenemeseydikk çookk üzülecektimm..antalya 2 yarı gelmedi bile üzerimize..hüseyin vede colman çokkk iydilerr..hüseyini çokk beğendimm..

Murat Acar
01.03.2009, 21:12
Maç bitti KOLBASTININ ALASINI YAPTIK bmn ANKARDAN ARKADAŞLARLA TANIŞTIK KISA SÜREDE OLSA SOHBET ETTİK BİZE HER YER TRABZON KİTABINIDA GETİ,RMİŞLER..mAÇTAN SONRA ANCAK ISPARTAYA eve geldik...Maçtan öncede dediğim gibi yenip geldik.... felaket tellallığı yapanlar özellikle Antalya yener deyip ileri geri konuşanlar bırakın köstek olmayıda bu takıma destek çıkın Ankaradan Gelen ekibin çektiği çileyi inanin görseniz bu maçtan daha çok onları konuşurdunuz.Maça Girmek için 2 saat kapıda mahsur kaldılar..Antalyaya gelen tüm taraftarlara teşekkürü borç biliyorum.Kimnse takımın oynadığı oyunu beğenmiyorum diye hikaye anlatmasın burada Herkes Bu takıma sahip çıksın kötüde oynasa iyide oynasa hep destek tam destek olsunlar.Çünki cebindeki son kuruşuda deplasman için harcayan ve herşeyi göze alıp yolda kalma pahasına bile yola çıkan renkdaşlarımı gördükten sonra bu takımın ŞAMPİYON OLACAĞINA DAHA BİR İNANDIM.SİZDE İNANIN ARTIK....

Cihan
01.03.2009, 21:14
30 oy attım trabzona ama her atışımda %0.1 puan geri düştük
:D

Adem Erdoğan
01.03.2009, 21:15
Ölü toprağı atılmıştır inşallah.Eski havamıza geri döneriz bu galibiyetle.

Zor haftalara giriyoruz daha az hata ve yakaladığını at.

wolf_TS61
30 oy attım trabzona ama her atışımda %0.1 puan geri düştük
:D
Sen dur o zaman biraz da biz atalım:D

kemaLAZ61

Besiktasa 200, Galatasaraya 400 fark var hadiyin kapalim sunlari!

Suha
01.03.2009, 21:16
acar kardeş bn istanbuldan br grubun maça gideceğini biliyodum vede pankartını gördümm.hatt sitemizede yazsdılar görmüşüsüzsdür..bir ara kamera bizm tafratarı gösterdi ne olur dedim alahım şuraya binbir zahmetle gelen tafatar için kazanalım dedimm..allh yüzümüzü güldürdü..

kemaLAZ61
01.03.2009, 21:22
TRT verdimi bizim maci?

baho_61
01.03.2009, 21:23
atıoz atıoz aynı yerdeyız yonetıcıler el altından bıse yapmasınlar :)

Murat Acar
01.03.2009, 21:23
acar kardeş bn istanbuldan br grubun maça gideceğini biliyodum vede pankartını gördümm.hatt sitemizede yazsdılar görmüşüsüzsdür..bir ara kamera bizm tafratarı gösterdi ne olur dedim alahım şuraya binbir zahmetle gelen tafatar için kazanalım dedimm..allh yüzümüzü güldürdü..Sırf maç için tek başına İstanbuldan gelen Alahram(Aygün) a ayrı bir teşekkür ediyorum Ispartayada uğrayıp sabah bizde güzel bir kymak yediktenm sonra beraber çıktık yola ISpartadan 5 kişi Isparta SDÜ lü gençlerde otobüs kiralamışlar onlarlada görüşüp maçta buluşma dileğiyle gittik ama okadr beleşçi girdiki stada bizim Ankaradan ve ısparadan gelen grup maç başlamasına 2-yada 3 dakika kala girebildi içeri ana baba günüydü 650 kişilik bize ayrılan yerde tahminen hiç yoksa 1000 kişi vardı anlayın yani beleşçileri...İnanın polislerle içerde kavga ettim adamlar hem içeri almıyolar hemde tutup dövmeye kalktılar renktaşlardan birilerini Tribünün arkasında götürdü bedne oraya gitmeye çalıştım ama tuttu beni polisler laf tartışması yaptık ama biz orda tartışırken bişey de yapamadı bıraktı zaten.Maçın yorumunu istemeyin çünki hiç maçı seyredemedim desem yeridir inanın ..Çok güzel destek olduk diye düşünüyorum sesimiz kısıldı ...Ama herşeye değdi...

kemaLAZ61
01.03.2009, 21:24
Ark. TRT verdimi maci?...

Burak_52
01.03.2009, 21:25
TRT verdimi bizim maci?
evet ilk bizim maçı verdi

SARI61
01.03.2009, 21:27
Stadyum programinda hakemi goklere cikardilar hakem super mac yonetmis biz yanlis gorduk galiba rekndaŞlar hakem butun faul haklarini antalyadan yana kullandi oyunu hep gereksiz yere durdurdu sinirden patladim bugun tam bir rezaletti bulent yildirim senide yendik bugun bu galibiyet sana hediyemiz olsun mac icinde cok andim sayin hakemi neyseki yendik kaldi 12 maÇ artik bu taraftara kupa yakisir haydi trabzonum olene kadar seninleyiz

kemaLAZ61
01.03.2009, 21:28
Bu arada söyliyim TRT'nin anketindede üc kagit var... Fenerin oylari 5, 5 artiyor. Biz gittikce batiyoruz...

lazkopatfaroz
01.03.2009, 21:30
güzel bir galıbıyet. ancak şu gol kaçırmaya acılen bır onlem bulmak lazım 5-6 olacak maçı zor kazanıyoruz. gol kaçrıdıkca sıkıntı yaşıyoruz.. o fırsatlar herzaman elımize geçmez dıkkatlı olmak lazım

A.T.R
01.03.2009, 21:30
Bence yazdığın yazıda kendinle çelişiyorsun.Kalın yerleri tekrar oku kendinle çelişdiğini sende anlayacaksın.

Çelişki benim yazımda değil delıkanlı kardeşim. Orada bir mantık çelişmesi yok. Dikkatl oku. Trabzonsporumuz sağolsun ki seni bile okuduğunda çelişki olduğu sonucuna götürüyor.

Sadece kendine sor: "Biz bugün 6 net gol pozisyonu üretip zar zor 1 tane atabildik ve rakibi ceza sahamıza sokmadık. Peki oynanan oyundan memnun muyum?"

Cevap:?? Duyamadım?*

Şampiyonluk gelir bu oyunla demek gönül rahatlığı ile geliyor mu içinden, dökülüyor mu dilinden??

Hala bir çelişki var mı delikanlı kardeşim??

Napoli
01.03.2009, 21:32
Maçtan geldim şimdi...

3 puan sevındırıcı ama futbol ve kaçan goller rezil

UğuR
01.03.2009, 21:33
http://www.bordomavi.net/kadro.php

Antaluaspor-Trabzonspor maçında ki futbolcularımızın performans değerlendirmesinİ anasayfamızda yapabilirsiniz...

Yeniklasör
01.03.2009, 21:39
http://www.trt.com.tr/anket/anket.aspx?anketkodu=dda0a365-a805-4b14-99b9-eb63c42359da
hadi beylerr herkes verebildigi kadar oy versin de duysunlar sesimizii

tekrar tekrar kullandım:) sizde oyu kullandıktan sonra gelin tekrar buraya yukarıdaki linke tekrar tıklayın tekrar kullanın.haksızlık olmasın:)

TS-FAN
01.03.2009, 21:40
Bugün Cale ve Serkan kart cezalısı duruma düştü.
Acaba diyorum Ğs maçında oynamak için mi kart gördüler...
Ne dersiniz?

A.T.R
01.03.2009, 21:41
Hakemin mükemmel olduğunu iddia etmek sadece ve sadece körlük olur. Sedat Tunalı'nın da işaret ettiği gibi standart namına hiçbir şey yoktu. Bize sarı kart gösterdiği posizyonla Djehua nın Song'a yaptığı hareket birbirinin kopyası idi nerede kart?? Fatih Ceylan'ın sarı kart gördüğü, Hüseyin'e arkadan tekmesi bilinçli yapılmış ve sakatlamak amacıyla yapılmış sert bir tekme idi ki hakkı kırmızı karttı ama hakem bey " sarı yeterli" dedi.

Ya Umut'a yapılan 2 penaltılık hareket?* İkisi de net penaltı idi ama hakem devam deme ihtiyacı hissetti.

Bütün bunlara rağmen gole kadar 5 net pozisyonu harcamış olduğumuz ve organize olamadığımız da bir gerçek. Gol olabilecek ve biri gol olan 3 ortası var Yattara'nın başka hiçbir şey yapmadı değil neredeyse geri kalan tüm hareketleri Truva Atı pozisyonu oluşturdu bizim için.

Daha önce de dediğim gibi galip geldik doğru, 3 puan harika ama gerçekten kalitesiz futbol oynuyoruz. Hatta şampiyon adayları içerisinden organizasyonu en kötü oyunu biz oynuyoruz dersek abartmış olamayız diye düşünüyorum.

Yeniklasör
01.03.2009, 21:43
Bugün Cale ve Serkan kart cezalısı duruma düştü.
Acaba diyorum Ğs maçında oynamak için mi kart gördüler...
Ne dersiniz?

kesinlikle.. cale yi hatırlamıyorum ama serkan resmen hakemin önünde kart görmez için adama daldı cekmeye çalıştı. herşeyi düşünüyor bizimkiler helal olsun

Mustafa K. Demirbaş
01.03.2009, 21:45
http://www.trt.net.tr/Spor/SporAnaSayfa.aspx

ankete katılalım haydi arkadaşlar;)

Öztürk Adem
01.03.2009, 21:45
Hakem hıc de adıl degıl dı her hava topunu rakıbe caldı . Cok kolay kart cıkardı.Hele umutun kartında daha umut gelmeden adam kartını hazırlamıstı:( Boyle bu ısın sonu nereye cıkacak?

Her ne olursa olsun sonuc sevındırıcı cok da kolay kazanacagımız bır macı sıkıntıya soktuk.Ama bır sonuc da ortaya cıkıyor Yattara oyunda sureklı olması gereken bır oyuncu oldugunu kanıtladı.

Murat Acar
01.03.2009, 21:48
Antalya maçı alır.mAÇTAN SONRA DAHA BÜYÜK BİR ZEVKLE hadi ordan diyeceğimi söylemiştim buldujm bun u tekrar ve HADİ ORDAN diyorum :):):)
Ayrıca bizim kötü oynadığımızdan dem vuranalrada tek bişey diyeceğim Şu ligde lig sonuncusu gs gibi kaliteli topçuları olan bi takıma 5 çekebniliyosa bırakın bu işleri yarım sıfıra sıfır olsun ama 3 puan bizim olsun ...

ENGİN ÖZTÜRK
01.03.2009, 21:48
inşallah bu averaj eksikliği başımıza bela olmaz

Erdal
01.03.2009, 21:50
A.T.R, ağabey kervanı yolda dizmek zorunda kaldık. O sebeple kaliteli futbolu bu sene unutalım. Buna rağmen çok pozisyon buluyoruz.

Acar 08, Ağabey ayaklarınıza sağlık...Eyvallah...

Ahmet Faruk
Oynana oyundan memnunum.
Bazıları klasik uçuk Trabzonspor taraftarı örneği olup, 30 saniye rakibin top çevirmesine rezil futbol diyorlar. Bu gerçek, izlediğim yerde de bu oldu.

Colmanın o şutu gol olmalıydı, ah ki ah. Tam 10 numara gibi oynamaya başladı kerata, hem de sahanın her tarafında olanlarından. Bayağı bir aşama kaydetti. Yetenek körelten hoca lakaplılardan sonra Ersun Yanala bir teşekkür daha.

Selçuk bayağı silikti bana göre, gereksiz fantazilere kaçtı. At sağa, sola ne gerek var...
Alanzinho 10 dakika sahada kaldı ama gayet faydalıydı. 3 tane tehlikeli pozisyon oluşturdu. Birilerin sövüp durduğu değişkliğin faydasız olmadığını gösterdi.

Golcülerimiz yine ligin başındaki duruma döndü. Arkadaşım bilerek mi atmıyosunuz diye şüpheye sokmayın bizi.
Gökhan ceza sahası dışından plase deniyor, ula yumul ordan, ordan çakacaksın gavura vurur gibi.

Netice olarak, bol pozisyon bulduğumuz, hiç pozisyon vermediğimiz güzel bir maç oldu.
Bu oyunla şampiyonluk gelir mi diye sorulmuş yukarılarda: E yani siz nasıl bir oyun bekliyorsunuz...

TheRapZoNe
- Kesinlikle kazanılması gereken bir maçı galibiyetle bitirme başarısı
- Birçok net pozisyonu harcayan beceriksiz forvetler
- Trabzonspor düşmanlığı tescillenmiş bir hakemin maçboyu yanlış kararlarıyla bizi katletmesi.
İşte maçın özeti.

Sinan Ayaz
01.03.2009, 21:53
trabzonsporumuz ankette kan kaybediyor ben 30 a yakın oy kullandım

bordox
01.03.2009, 21:54
Bugün oynayan takımdan inanılmaz memnunum,eleştirilecek bazı şeyler var ama mücadele ve oyanan oyuna diyecek laf yok.Antalyaspor düşme potasına girmiş,düşme hattının diğer takımları kazanmış ve kendi sahasında oynuyorlar,ikinci yarıya da iyi başladılar.
Penaltı pozisyonu dışında akılda kalır bir şey yok Antalya adına.
Bizim için yeniden umutları yeşerten bir maç oldu benim adıma,bu stresli ortamda bundan sonraki tüm maçlar az çok böyle geçecek ve sinirlerine hakim olan da ipi önde gögüsleyecek.
Ersun Yanal'dan tek bir ricam var lütfen bu maçı futbolcularımıza hafta içinde defalarca izletin özellikle ceza sahasında son pas ve vuruşlardaki yanlışlıkları furbolculara anlatın.Bu kadar stres yaptıkları için pas vermeleri gereken yerde şut,şut çekilmesi gereken yerde ise pas verme yanlışına düştü forvetler.
Stres yüzünden doğru karar veremeyen futbolcular bizim sorunumuz, ceza sahasına kadar gelmekte zorluk çekmiyoruz.
Bu kadar gol kaçırınca atamayana atarlar kuralı geçerli olacak diye beklerken ve bu düşüncenin sahadaki futbolcuları da etkilediğini düşünürken alınan ilaç gibi bir galibiyet.
Bundan sonra her şey kendi elimizde yeter ki maçın son anına kadar bugünkü gibi mücadele edelim.
Ayrıca maçın hakemi Bülent Yıldırım ince ince doğradı,penaltı doğru olmakla beraber ikili mücadelerin tamamına yakınında takdir haklarını hep Antalya lehine kullandı ve dikkatli gözlerden kaçmadı bu durum.
Taraftarımızda çok iyiydi,ağızlarına sağlık.

Pirselimoğlu
01.03.2009, 21:55
En önemli sorunumuz forvet.Leblebi gibi deil, yarısı kadar atabilen bir forvet kaç eurodur acaba :)

veysele niye hiç orta gelmedi :(

Sinan Ayaz
ya ben bugun maçta biraz rahatlık sezdim bizimkiler sanki maçın pek öenmi yokmus gibi oynadılar yoksa bana mı ole geldi

diplomat61
22.HAFTA Antalyaspor 0 - Trabzonspor 1 [KOLBASTİ + KLİP + CAPS 13 MB]

:sevinç: :Bayrağımız: :sevinç:

22.HAFTA Antalyaspor 0 - Trabzonspor 1

[MAÇ SONU + KOLBASTİ +ŞOV + CAPS + 720x576 HQ]

http://img24.imageshack.us/img24/5829/22haftaantalyaspor0trab.th.jpg (http://img24.imageshack.us/my.php?image=22haftaantalyaspor0trab.jpg)

TIKLA İZLE:
http://www.facebook.com/video/video....?v=53726432294 (http://www.facebook.com/video/video.php?v=53726432294&saved#/video/video.php?v=53726432294)

TIKLA İNDİR:
http://facebook-video-4.vo.llnwd.net...2294_64447.mp4 (http://facebook-video-4.vo.llnwd.net/video-ll-sf2p/v2131/88/56/53726432294_64447.mp4)

SAYGILARIMLA

:alkış::alkış::alkış: DİPLOMAT61 :alkış::alkış::alkış:

*

Cafer Bulur
01.03.2009, 21:57
Maçtan geldim şimdi...

3 puan sevındırıcı ama futbol ve kaçan goller rezil
Antalya gibi siddetle puana ihtiyaci olan bir takima karsi tek pozisyon verip,5-6 tane net golü kacirip yenmek rezil futbol oluyorsa,ben bu rezil futbolumuzu cok seviyorum.:)

Ahmet Faruk
01.03.2009, 21:57
Son vuruşlar öncesi forvetlerimizin topu birbirine atmak, ya da kaleye vurmak konusundaki tereddütü organizasyon eksikliğine değil de yetenek fakirliğine bağlıyorum...

Yani Umut iyi güzel has uşak ama pas atamıyor arkadaş. Gökhan da aynı onun gibi...

hamucera
01.03.2009, 21:59
oyun kötü değildi. iyide değildi. bu kadar gol kaçırmamalıyız. gökhanın kaçırdığı gol tam bir kaleci şansıydı. colmanın vuruşu çatalda kaldı. umut mo golü atmalıydı. ama klasik umut bu.

tüm oyuncuları tebrik ediyorum.

7can61
01.03.2009, 22:01
gökhan ve umut forvetse ben de uzay çıkan ilk türk astronotum.....
seneye bize en önemli transfer forvet olacak inşallah

Pirselimoğlu
01.03.2009, 22:02
YATTARANIN ilk yarı kaybettiği top sayısını sayabilen varmı, ne olacak bunun sonu ?

Sinan Akyıldız
01.03.2009, 22:04
Kaptan'a selam olsun , yine bir başka güzel oynadı bugun :)

kimyager
01.03.2009, 22:05
bakıyorumda ersun yanalı biri veto etmiş birileri göndermiş birileri afaroz etmiş fln filan.siz çok mu biliosunuz ya.ben bu kadr minnetsiz bir taraftar grubu görmedim.size kel ziya lazım....

SARI61
01.03.2009, 22:07
YATTARANIN ilk yarı kaybettiği top sayısını sayabilen varmı, ne olacak bunun sonu ?
renkdaş maçı almısız cıkar keyfını bu hafta yattara duzelıcek ınsaalh bugun sınır eetttı benı ama gokhan unaldan daha ıyı oynadı 5 tane alda atın dercesıne orta yaptı ama onun yuzundende kaptırdıgı top sonucu penaltı oldu ama atamadılar sans bızden yanaydı hep bızmı penaltı kacırcaz

TS-FAN
01.03.2009, 22:08
Forvetimiz sanki kendine güvensiz gibiydi..
Vurulacak yerde pas,pas gereken yerde şut..
Hem Gökhan hem Umut vurmaları gerekirken asiste soyundular.
Pas vermiyorlar diye yapılan eleştirilere fazla kulak vermişler gibi.

SARI61
01.03.2009, 22:09
vallaha kım nederse desın bu takım huseyınsız olmuyor bunu bugun gorduk adamın kesıcı ozellıgıne bayılıyorum bunu yapsın yeter gerısı gelır zaten hele bırde gol atsaydı bugun ah o kafayı bakarak duzgun vursaydı ne guzel olcaktı helal sana huseyın

reisoğlu61
01.03.2009, 22:10
antalya gibi defansinda vahap ve yalcin gibi vasat oyuncular olan takim karsisindada zor gole ulasmak düsündürücü.
gökhan bir an önce girdigi pozisyonlari degerlendirmeli.

Napoli
01.03.2009, 22:11
bordo ulan mavİ ulan !!!

Napoli
01.03.2009, 22:13
bU MAÇTA KÖTÜ oynadıkta,allah asına penaltıdan başkada antalyanın pozisyonu yok ?

ama çok kaçırıyoruzz çokkkkk

Yavuz Hasan
01.03.2009, 22:16
zevksiz bi maçı tek golle zevkli bir maç sonuna çevirdiler tüm oyuncularımızı tebrik etmek gerek desteğe devam

servet nuh
01.03.2009, 22:16
en büyük golcüler dahi bazen çocukların atacağı türden golleri atamayabilir ama golcülerde bu tür durumlar istisna nevindenidr.çok net fırsatların yüzde 95 i kaçıyor....böylelikle hedefe varılmaz...yarın avrupa arenasından boynu bükük ayrılırız sonra.....10 milyon dolarlık gökhan ünal aldığı topların büyük kısmını eziyor , rakibe kaptırıyor ve rakip takımı atağa kaldırıyor...takım çok iyi çok güzel ama son vuruşcularımız maalesef yeterli değil...transfer dönemi hiçbir yere adam alınmasın iyi bir santrafor alınsın yeter....

61_ts
01.03.2009, 22:19
arkadaslar haydi herkes TRT Sdadyum anketine

http://trt.net.tr/anket/anket.aspx?anketkodu=dda0a365-a805-4b14-99b9-eb63c42359da

Gökçebey
01.03.2009, 22:23
Gol harici 7 net pozisyonumuz var. Son 2 maçta kaleyi bulan isabetli şut sayımız 1 iken, bu maç 6. 2. yarı Yattara eski günlerine dönüş sinyalleri verdi. Egemen, kas yığını rakibiyle adet savaştı durdu. Yıllar sonra, önündeki defansın da etkisiyle kalemizde gerçek bir kaleci var diyebiliyoruz. Kaptan bu maçta bazen eskisi gibiydi ama o da canını dişine taktı. Golcülerimiz biraz daha ciddi olsalar gol vuruşlarında farka gidebileceğimiz bir maçtı. Bu takımda ışık var.

KÖKSAL AYDIN
01.03.2009, 22:25
http://www.trt.net.tr/anket/anket.as...9-eb63c423 (http://www.trt.net.tr/anket/anket.aspx?anketkodu=dda0a365-a805-4b14-99b9-eb63c42359da)

Emre7
maç öncesi arkadaşlarla muhabbette 9 atalım lider olalım sohbeti geçti.
nerdeyse 9 atıyorduk :)
forvetlerimiz istemedi olsun haftaya

Onur Akyüz
Mac sirasinda basligin civisi cikiyor,
Agzi olan hocaya topculara sariyor

Guzel futbol yerinde oyuncu degisiklikleri
sanssizlik..istediginiz nedir tam olarak?
burda atip tutanlar yazdiklarini tekrar gozden gecirmeli

Emre7
01.03.2009, 22:26
anket olaylarına oldum olası uyuzumdur.
Yiğenine hangi dayını çok seviyorsun gibi gelir bana yav ne değişecek ne olacak !
çok oy alan şampiyon mu az oy alan 5. mi saçma

selimatal
01.03.2009, 22:28

Bu adamın FB dışındaki bütün tahminleri tutar.:)

Sefa Murat Dokuz
01.03.2009, 22:29
öss nedeniyle pek takılamıyorum artık ancak, bu kadar gol kaçıran bir takım şampiyon olamaz.

pReN@_61
01.03.2009, 22:31
Çok gol kaçırdık çoook.

tisan61
ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN
devamı inşaallah

msukas
Bizim forvetlerimiz çok centilmen ben atmayım sen at diye hep pas veriyorlar. Kaleye vursalar gol olacak geçen hafta aynı şeyler oldu altıpas çizgisinde kaleye vuracağına pas veriyor. umarım buna bi çözüm bulur ersun hoca

Murat Acar
öss nedeniyle pek takılamıyorum artık ancak, bu kadar gol kaçıran bir takım şampiyon olamaz.la havle vela guvvete diyorum ya sabır ya sabırrrr

Kara Mert61
01.03.2009, 22:34
öss nedeniyle pek takılamıyorum artık ancak, bu kadar gol kaçıran bir takım şampiyon olamaz.

öss ye devam kardeşim..lig başından beri sorun bu..nası hala o zman liderizz?? demekki kaçırarak da lider olunuyormuş..

pReN@_61
01.03.2009, 22:35
Çok gol kaçırsak da maçı kazanmak güzel.Helal olsun takımımıza aynen devam uşaklar...

TSercaN
01.03.2009, 22:36
Allah askina arkadaslar artik uyanin ve birakin takimi kotulemeyi.
Ben bu takimin bu arkadasligina bu guzel ortamina baktikca duygulaniyorum.
Bu takima sadece destek vermek lazim baska hicbirseye gerek yok.
Bugun mactan sonra bizim kulturumuz ile hic alakali olmayan Colman cikip kolbasti yi baslatiyor.
Alanzinho ilk oynadigi mactan sonra kolbastiya kendi tarzinda eslik ediyor.
Yedek kulubesindeki futbolcular gol den sonra yerlerinden firlayip kendinden geciyor.
Tercumanimiz 40 yillik Trabzonsporlu gibi sevinip kendini yerlere atiyor.
O kadar elestirdigimiz Gokhan Unal gol attiktan sonra Trabzonspor armasi ni opup kameralara kosuyor.
Son dakika da gol atan Umut deliler gibi haykiriyor kendinden geciyor.
Her takimin inisli cikisli periodlari oluyor tek Trabzonsporumuzun boyle inisli cikisli maclari yok ya.
2 , 3 sene birlikte oynayan futbolcular bile zaman zaman bir kac mac pes pese topalliyor.
Birakin bu takim da bir kac mac topallasin yerlerde surunsun ve akli basina gelsin.
Bu takimin 7 oyuncusu ilk 11 de ilk defa yan yana oynuyor ve bize senelerdir unuttugumuz duyguyu yasatiyorlar.
Elinizi vicdaniniza koyun ve iyi dusunun, surda 12 macimiz kaldi yani cogu gitti azi kaldi, bu takim 1-0 geriye bile dusse onlara guvendiginizi gosterin (bunu ilk baslarda cok guzel yapiyordunuz) , kotu oynasa bile bagirin cagirin delirin.
Onlari iten guc biz taraftarlar olmaliyiz.
Ben Trabzonsporumu cok seviyorum, ben futbolcularin hepsini cok seviyorum!
Trabzonsporun formasini giyen her futbolcu benim icin dunyanin en degerli oyuncusudur cunku ustunde tasidigi forma bizim canimizi verebilecegimiz formamiz.
Elestirileri yapalim yapmasina fakat unutmayin ki futbolcular da kalp tasiyor ve onlar da belirli bir karaktere sahipler.
Onlari sadece pozitif anlamda etkilemek icin elimizden geleni yapalim cunku bunu butun camia hak ediyor.

Mehmet Sarigül
01.03.2009, 22:40
Iste Trabzonspor...rakibe pozisyon vermeyen, 6-7 yüzde 100'lük pozisyon bulan ve sadece bir gol yapabilen bir takim.

Hüseyin İlkin
01.03.2009, 22:44
Son vuruşlar öncesi forvetlerimizin topu birbirine atmak, ya da kaleye vurmak konusundaki tereddütü organizasyon eksikliğine değil de yetenek fakirliğine bağlıyorum...

Yani Umut iyi güzel has uşak ama pas atamıyor arkadaş. Gökhan da aynı onun gibi...

Biraz da psikolojik olmaya başladı sanki .
Ben yine kaçıracam mı duygusu .

bordox
01.03.2009, 22:49
Maçın sonunda düşünmeden edemedim eğer bu maç Avni Aker'de oynansa ve bu kadar gol kaçırsaydık yine de galip gelebilir miydik diye?Taraftar bu işin ciddiyetini görmeli artık,tepki gösterilecek ve haklı olunacak çok şey olabilir ama ne yeri ne de sırası şimdi.
Cidden çok büyük bir avantaj var elimizde ve tek kulvarda koşan takım Trabzonspor.

Yazici_61
01.03.2009, 22:50
3 puan bizim ya yeter! Isterse 3 gol olsun isterse 1 gol mac bizim olsun yeter!

ARAF
01.03.2009, 22:58
Ah Jefferson ah..!!!!!!!!!!!

ah denizli ahhh

Özge Candan
01.03.2009, 22:59
Sadece ve sadece Şampİyon bellİ İkİncİ kİmm ;););) dİyorumm.

Mustafa Ayazoğlu
01.03.2009, 23:00
hep böyle olsun 1 - 0 olsun 3 puan bizim olsun

Mustafa Ayazoğlu
01.03.2009, 23:02
Sadece ve sadece Şampİyon bellİ İkİncİ kİmm ;););) dİyorumm.

TRABZONSPOR
8eşiktaş :)
6alatasaray
.
.

Emre Dumangöz
01.03.2009, 23:03
telegol izledim ahmet cakardan ilk defa azındna trabzon bu sene sampıyon olur dedi onlar bile umudunu kesmiş farkındalar herseyin :)

Fatih Özkan
01.03.2009, 23:03

O kadar da fazla çalışma kardeşim (:

Özge Candan
01.03.2009, 23:05
YA BİDE ŞU ŞAMPİYONLUK MAÇINI OLİMPİYATTA YAPSAK MUHTEŞEM OLUR ... MİLLETİN GÖZÜ TARAFTAR GÖRÜR EE BİZE ANCA YETER ORASI HERALDE...:cool::cool:

Napoli
01.03.2009, 23:06
Sunay Akın'dan Bir Futbol Öyküsü

Boztepe'de, lokantacı Selahattin abi vardı. Oradaki tek düzlük Selahattin abinin bahçesiydi.
Kendisinin vefat ettiği gün herkes bahçede toplandık.
Birden kapıdan dışarıya bir futbol topu yuvarlandı, nerden geldiği belli olmayan bu topa yaşlı adamlardan biri vurdu attı öteye.
Sonra bir başkası daha topa vurdu, bir daha bir daha derken cenaze evinin bahçesinde kocaman adamlar başladı maç yapmaya.
Dışarıdaki gürültüye gelen kadınlardan biri başladı azarlamaya:

Daha ezanı okunmadı adamın utanmay mısınız cenaze evinde maç yapmaya?!
Bunun üzerine adamlardan biri cevap verdi sus kız geç içeri 2-1 yeniliyrız!:D:D

Hüseyin İlkin
01.03.2009, 23:06
Bırakalım bu son maçı İstanbul'da oynasak süper olur düşüncelerini .
Trabzon'da oynanacağına göre , konuşmak yersizdir bana göre .
Doğrusuda Trabzon'da oynanmasıdır .

cellchook
01.03.2009, 23:08
YA BİDE ŞU ŞAMPİYONLUK MAÇINI OLİMPİYATTA YAPSAK MUHTEŞEM OLUR ... MİLLETİN GÖZÜ TARAFTAR GÖRÜR EE BİZE ANCA YETER ORASI HERALDE...:cool::cool:

terbiyesizlikten baska birşey olamaz..

sen avni akeri doldur 90 dk bagır olimpiyat vız gelir.

Özge Candan
01.03.2009, 23:15
KÖTÜ Bİ NİYET AÇISINDAN SÖYLEMEMİŞTİM SADECE BİLET BULAMAMA KORKUSU OKADAR :confused::confused::(:(

Mehmet Sarigül
01.03.2009, 23:16
Bu mac ile "eski" (dört hafta önceki) Trabzonspor geri geldi.

Güven veren Silva, Song ve Egemen, caliskan Cale, dalgin Tayfun, isteksiz Yattara, sahanin her yerinde olan Colman, cok mücadele eden Selcuk, gol kacirma krallarimiz Umut ve Gökhan.

Bir sey haric, hersey "normal" . Seneler sonra, Hüseyin'in bir gol pozisyona girdigini gördüm.

Artik bende Sampiyonluga inanmaya basladim...

Necat Ulusoy
01.03.2009, 23:16
haftaya avni akerde atmosfer coooook önemli.
gecen haftaki gibi tiyatro seyircisi gelirse isimiz cok zor olabilir.
unutmamak lazim,bircok macta futbolcuari-takimi atesleyen taraftarin o muazzam coskusudur.
ilk yarida boyle cok mac aldik.ne yapip edip orda o atmosferi yaratmak lazim !!!

doctorsurgeon
01.03.2009, 23:20
allah askina arkadaslar artik uyanin ve birakin takimi kotulemeyi.
Bugun mactan sonra bizim kulturumuz ile hic alakali olmayan colman cikip kolbasti yi baslatiyor.
Yedek kulubesindeki futbolcular gol den sonra yerlerinden firlayip kendinden geciyor.
Tercumanimiz 40 yillik trabzonsporlu gibi sevinip kendini yerlere atiyor.
O kadar elestirdigimiz gokhan unal gol attiktan sonra trabzonspor armasi ni opup kameralara kosuyor.
Son dakika da gol atan umut deliler gibi haykiriyor kendinden geciyor.
Her takimin inisli cikisli periodlari oluyor tek trabzonsporumuzun boyle inisli cikisli maclari yok ya.
2 , 3 sene birlikte oynayan futbolcular bile zaman zaman bir kac mac pes pese topalliyor.
Birakin bu takim da bir kac mac topallasin yerlerde surunsun ve akli basina gelsin.
Bu takimin 7 oyuncusu ilk 11 de ilk defa yan yana oynuyor ve bize senelerdir unuttugumuz duyguyu yasatiyorlar.
Elinizi vicdaniniza koyun ve iyi dusunun, surda 12 macimiz kaldi yani cogu gitti azi kaldi, bu takim 1-0 geriye bile dusse onlara guvendiginizi gosterin (bunu ilk baslarda cok guzel yapiyordunuz) , kotu oynasa bile bagirin cagirin delirin.
Ben trabzonsporumu cok seviyorum, ben futbolcularin hepsini cok seviyorum!
Trabzonsporun formasini giyen her futbolcu benim icin dunyanin en degerli oyuncusudur cunku ustunde tasidigi forma bizim canimizi verebilecegimiz formamiz.
Elestirileri yapalim yapmasina fakat unutmayin ki futbolcular da kalp tasiyor ve onlar da belirli bir karaktere sahipler.
Onlari sadece pozitif anlamda etkilemek icin elimizden geleni yapalim cunku bunu butun camia hak ediyor.

katiliyorum

Çagman
01.03.2009, 23:22
Yattara iyi değildi her zamanki gibi isteyince oynuyor ama sakatlanmaktan korkuyor sanırım birde selcuk un artık dinlendirilmesi gerektigini dusunuyorum performansı iyi değil selcugun olumlu pasını haftalardır goremiyorum.

mert_sevencan
01.03.2009, 23:22
http://ligtv.com.tr (http://ligtv.com.tr)

arkadaslar sampiyon kim olucak anketine katılın;)

Furkan Dündar
01.03.2009, 23:23
Sizce şampiyon kim olacak?
Sivasspor:
http://ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/anket_g.gif %7
Trabzonspor:
http://ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/anket_g.gif %19
Beşiktaş:
http://ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/anket_g.gif %22
Fenerbahçe:
http://ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/anket_g.gif %17
Galatasaray:
http://ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/anket_g.gif %35

Bu anket saçmalık sadece

Turgay 6161
01.03.2009, 23:24
Tribünde rakip takımı sesiyle ısıracak taraftarlar gelsin maça.oturan taraftar gelmesin.artık kritik haftalara girmeye başladık.

soner_61
01.03.2009, 23:25
Bugun mactan sonra bizim kulturumuz ile hic alakali olmayan Colman cikip kolbasti yi baslatiyor.
O kadar elestirdigimiz Gokhan Unal gol attiktan sonra Trabzonspor armasi ni opup kameralara kosuyor.
Her takimin inisli cikisli periodlari oluyor tek Trabzonsporumuzun boyle inisli cikisli maclari yok ya.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış::alkış:

recel
01.03.2009, 23:26
maç hakkında çok açık ve net söylenebilecek tek şey umut ve hüseyin in takım için ne kadar önemli oyuncular olduklarını görmemiz oldu. umut beceriksiz, gol atamıyor, pas veremiyor diyenler! serdar bali nin söylediği gibi o kadar koşan ve defansı yıpratan bir forvet, tabiri caizse pozisyonu tırnaklarıyla kazıyıp oluşturan bir forvet, bir de bitirici bir adam olsaydı şu anda umut bulutu barcelonada henry nin yerine ağzımız açık bir şekilde izliyor olurduk. hüseyin in ise defansa nasıl yardımcı olduğunu anlatmamıza gerek yok heralde. gol tabiki kaçar, şanslı oluruz hepsi girer fark atarız, belki hiç biri girmez yine umulmadık bir beraberllik ya da mağlubiyet alırız, bunların hepsi olabilecek şeyler. ama şansı yaratanda bu takım. bırakın atamasınlar girdikleri pozisyonların hepsini, birini atsalar yetiyor işte. bu kadar istedikten sonra umut da gol atar, gökhan da, colman da. elbet girer biri. artık haksız eleştiri yapmayı bırakın ve takımı desteklemeyi artırın. şampiyonluk geliyor, 7 geliyor 7...

asikaplan
01.03.2009, 23:29
selçuk ve gökhan ama özellikle gökhanın dinlendirilmesi lazım hiç bir katkısı yok

Vural Kuyumcu
01.03.2009, 23:31

sana katilmaktan ve ayakta alkislamaktan baska bisey diyemiorum renkdas :alkış::alkış::alkış::alkış:

Murat Hızal
01.03.2009, 23:31
Yazıklar olsun,takım kazandıktan sonra bile eleştiri ayağına hocayı ve futbolcuları bu kadar yıpratan,başka taraftar var mı?

Gole kadar bölümü okuyorum,herkes yattara çıksın derken,golden sonra bir anda ani kıvırmalar olmuş:)

Ersun Hoca değilde, başka bir hoca olsaydı,bu takım bu kadar puanı zor görürdü.

Öncelikle Ersun Hoca'ya kocaman bir teşekkür,pusuya yatmış bekleyen, çakallara inat doğru bildiğinden bir kez olsun bile dönmedi.

2 hafta boyunca taraftara büyük bir görev düşüyor.Bırakın teknik taktik tartışmalarını,şehri iyice havaya sokun, rakiplere (özelliklede gs'ye) Avni Aker'i cehennemini gösterin ve ne olursa olsun 90. dakikaya kadar bu adamlara güvenin ve destekleyin.

Murat Hızal
01.03.2009, 23:33
selçuk ve gökhan ama özellikle gökhanın dinlendirilmesi lazım hiç bir katkısı yok

Bu takım tek forvet oynayamaz Gökhan Ünal bu takımın en önemli silahlarından biridir sakatlık veya kart cezası dışında bu takımdan kesilmesi düşünülemez.

Mehmet Sarigül
01.03.2009, 23:33

Gökhan'i dinlendirmek icin ona alternatif bir golcü lazim. Bizim bilmedigimiz baska bir golcümüz var mi?

Hüseyin Avni
01.03.2009, 23:36
Trabzonsporumuz bu maçta rakiple dişe diş mücadele etti. Rakibin presine, presle karşılık verdi. Bu gayret hücumda bolca pozisyon bulmamıza da vesile oldu. Maç için birkaç isim ön plana çıktı. Bunlardan ilki Tayfun’du. Her ne kadar takımın aldığı galibiyetten sonra perde arkasında kalsa da Tayfun, gereksiz yere yaptığı penaltıyla patlamaya hazır bir bomba olduğunu yine gösterdi. Acilen bu mevkiye Serkan Balcı’nın yetiştirilmesi gerekli.

İkinci isim olarak Umut’u zikretmek istiyorum. Umut’a gol yollarındaki beceriksizliği için çok yükleniyoruz ama şu bir gerçek ki bu oyuncu takımı için varını yoğunu ortaya koyuyor. Hücumda rakibe basmasının yanında, adeta bir defans elemanı gibi sağda açık varsa sağ beke, solda açık varsa sol beke yardım ediyor. Bu mücadelesi onu Trabzonsporun vazgeçilmezi kılıyor. Son vuruşlarda etkisiz olsa da ondan iyisini bulana kadar sahadaki örnek mücadelesi için kendisine katlanmak durumundayız.

Üçüncü olarak Yattara’ya deyinmek lazım. Taraftarın sevgilisi diyebileceğimiz, “kara bela” lakabını alan oyuncumuz ne yazık ki son zamanlarda futbolundaki olumsuzluklar ve istikrarsızlıkla anılıyor. Bugün oynanan Antalya maçında da bunu gördük. Kendisinden beklemediğimiz kadar top kaybı yaptı. Ancak Yattara’nın bu top kayıplarını bir kefeye, kestiği ortaları bir kefeye koyarsak, bu oyuncumuzun artılarının daha fazla olduğunu görürüz. Antalya maçında Gökhan ve Umut’a alda at dercesine kestiği ortaların kalitesi tartışılmayacak kadar iyi. Benim kanaatim, Yattara’nın maç içerisinde moral olarak bozulması, bin bir gayretle yaptığı klas ortalarının iki beceriksiz tarafından değerlendirilememesidir. Neticede Gökhan ve Umut bu ortaları gole çeviremeyince kabak Yattara’nın başına patlıyor. Ersun Yanal’ın başvurduğu ilk çare onu oyundan almak oluyor ki bana göre hoca böyle yaparak en büyük yanlışlarından birini ortaya koyuyor. Kalecileri çaresiz bırakan o ortaları gole çeviremeyenlerden hesap sorulacağı yerde birçok kişi Yattara’ya yükleniyor. Hoca da faturayı Gökhan, Selçuk veya Tayfun dururken Yattara’ya kesiyor.

Gelelim dördüncü isim olan Ersun Yanal’a. Elinde Serkan Balcı gibi Türkiye’nin en iyi sağ beklerinden biri bulunurken, hemen herkesin saatli bomba oluşunda müttefik olduğu Tayfun ne diye ısrarla oynatılır? Neden sahada yürüyecek mecali bile kalmamış olan Selçuk veya beceriksizliğinin zirvesinde olan Gökhan Ünal dışarı alınmaz da, Yattara gibi takımı kontra atağa kaldırabilecek, direkt gole gidebilecek, rakibi sürekli meşgul eden bir oyuncu dışarı alınır? Sahada Hüseyin ve Umut ile birlikte rakibe en etkili presi uygulayan, müsabakanın sonuna kadar diri kalan, ön liberoda oynadığı kadar bir on numara gibi de mücadele eden Colman’la alıp-veremediğiniz nedir? Oyuncu değişikliğinde öncelik Tayfun ve Selçuk olması gerekirken neden Yattara ve Colman? Nereye kadar devam edecek bu fantezi halini almış durum? Lütfen Ersun hocam artık vazgeçin bundan.

Son olarak bana göre maçın yıldızı olan kaptan Hüseyin’e deyinmek istiyorum. Kaptanımız tüm Trabzonsporluların taşıdığı yüreği sahaya yansıtıyor. Takımının başarısı için her türlü fedakarlığı göstererek üstün mücadele örneği sergiliyor. Kaptanın tekniği iyi değil, pas hatası yaptığı zamanlar oluyor. Bunu biliyoruz. Ancak onun mücadele azmi, ve defansın sigortası oluşu tüm olumsuzluklarını bir kenara atmamızı gerektiriyor.

Recep Alkan
01.03.2009, 23:36
Sivasspor:
Trabzonspor:
Beşiktaş:
Fenerbahçe:
Galatasaray:

Bu anket saçmalık sadece

o anket saçmalık değil, sadece çok tartarı olanın önde götürdüğü para kazanmaya dayalı bir anket :D

POYRAZ
01.03.2009, 23:38
Bu macin önemi büyüktü ve kazanmayi bildik.

Furkan Dündar
01.03.2009, 23:39
o anket saçmalık değil, sadece çok tartarı olanın önde götürdüğü para kazanmaya dayalı bir anket :D

sen benim ne demek istedimi anladın işte ;)

Kasım BEKTAŞ
01.03.2009, 23:39
Sivasspor:
Trabzonspor:
Beşiktaş:
Fenerbahçe:
Galatasaray:

Bu anket saçmalık sadece

bu anketteki Trabzonspor ve salatasaray TS-ğs maçından sonra yer değiştirir...

Mehmet Sarigül
01.03.2009, 23:41
ŞANSAL BÜYÜKA: …Şu kolbastıyı tribünlerde oynamayı niye düşünmüyorlar? Avni Aker’de yapın böyle bir organizasyon. Maçtan sonra futbolcu oynuyor tamam. Maçtan önce de tribünde yapında, biz de yayınlayalım.

ERMAN TOROĞLU: …Tahmin ediyorum son Fener maçını bekliyorlardır tribünde kolbastı oynamak için!..

(Maraton.com)

Muhammed KOÇ
01.03.2009, 23:41
bu anketteki Trabzonspor ve salatasaray TS-ğs maçından sonra yer değiştirir...
aynen.. ;)

selimatal
01.03.2009, 23:45
Sivasspor:
Trabzonspor:
Beşiktaş:
Fenerbahçe:
Galatasaray:

Bu anket saçmalık sadece

Taraftar sayısıyla ilgisi yok bence. Son maçı kim kazandıysa hep o öndedir. GS ın maçı yeni bitmişti ve tüm GS lılar bilgisayar başındaydı.;)

Orhan Aydın
01.03.2009, 23:46
penaltı da slva kuratarır diye geçti içimden ama adam atamadı nee sevindim yaa maçın donum noktası orasıydı

penaltıyı atacakken bnde içimden geçirdim atamayacak die ALLAH'a şükür atamadı:D

selimatal
01.03.2009, 23:47
ŞANSAL BÜYÜKA: …Şu kolbastıyı tribünlerde oynamayı niye düşünmüyorlar? Avni Aker’de yapın böyle bir organizasyon. Maçtan sonra futbolcu oynuyor tamam. Maçtan önce de tribünde yapında, biz de yayınlayalım.

ERMAN TOROĞLU: …Tahmin ediyorum son Fener maçını bekliyorlardır tribünde kolbastı oynamak için!..

(Maraton.com)

Toroğlu bu işi biliyor.:D

Ama taraftarın kolbastı için yeterli alanı olmadığından "HORON" tepecez inşallah.

MetiN08
01.03.2009, 23:48
Allah izin verise bu sene sampiyon olicaz, kötü halimizle 6 pozisyona giriyorsak antalyaya karsi iyi halimiz hic düsünmek istemiyorum, bu mac niye sorlandik golu gec bulduk diye, golu erken atsaydik bu mac fark olurdu ama önemli olan kazanmakdi bunuda basardik kötü veya iyi hic önemlide degil, hersey kendi elimizde geri kalan maclarin 8ini alalim kesin sampiyonuz ahan buriya yaziyorum sivasi ve gsyi kesin yenmemiz lazim bu is tamamdir, bekle bizi avni aker 31.05.09 ordayiz ins.

Mustafa Ayazoğlu
01.03.2009, 23:49

(Maraton.com)

toroğlu doğru söylemiş :)

TSercaN
sana katilmaktan ve ayakta alkislamaktan baska bisey diyemiorum renkdas :alkış::alkış::alkış::alkış:

Danke schon :)

Allahin izniyle bu sene sampiyon Trabzonspor!

Recep Alkan
geçen hafta kendi sahasında yenilen trabzonsorun bu hafta ki antalyaspor maçında çok zorlanacağını düşünüyorduk hepimiz. hele ki karşısında eski beşiktaşlı ve bu sene toplam 5 beşiktaş maçında beşiktaşa karşı hiç galip gelemeyen (?) bir mehmet özdilke varken trabzonsporun.

aslında maç başlamadan önce herkese buz gibi beraberlik kokuyordu. çünkü kanadı kırılmış trabzonspor ile mehmet özdilekle mükemmel bir çıkış yakalayan antalyasporun maçı idi bu maç. ama trabzonspor belli ki hatalarından ders almıştı. özellikle defans ve orta saha oyuncuları mükemmele yakın mücadele ettiler. belki çok net pozsyon yoktu antalyaspor adına ama gelen pozisyonlarda da savuşturmayı çok iyi bildi takımımız.

yine bizler adına çok fazla pozisyonun harcandığı, 8 tane net golü kaçırdığımız ve bu forvetler ile bu ligi nasıl bitiririz düşüncesnin giderek bizlere yerleştiği bir haftayı galibiyet ile geride bıraktık. herşeyden önce galibiyet çok önemli idi. sonuçta bizimle puanlarını eşitleen bir beşiktaş ve fenere yenilen bir sivas muamması vardı önümzde ve arkamızda. alınacak bir galibiyet zorlu konya ve galatasaray maçlarından önce takım ile taraftarı tekrar barıştıracak ve şehirde bir karnaval havası yaratacaktı ve takımda bunu başardı.

bu kadar güzel olayda hiç mi kötü sırıtan birşyler yoktu. fazlası ile vardı hemde fazlası ile. herşeyden önce beyaz formann altına giyilen bordo sortlar. gerçekten pek de profesyonelce durmamış. bu iş el atlmalı derim ben. daha sonra cale nin o kadar gereksiz bir pozisyonda sarı kart görmesi ki keza serkanın da . bunun yanında oyunda kaldığı sürece yattaranın oyuna (gol pası hariç) pek birşey verememesi, gökhan ve umudun birbirlerine adeta gol kaçırma da nispet yapması, ilk haftalarda bol miktarda gözümüze çarpan şut atma olayının bu haftada kocaman sıfır olması? , elinde serkan gibi bir adam varken hala ersun hocanın tayfun da diretmesi (milynlar gibi anlamış değilim), oyuncu değişikliklierinde çok geç kalması, ve tabiki kolbastı oyununun maç sonunda çok kısa kesilmesi :).

herşeye rağmen takımımızı bu ktirik galibiyetindne ötürü kutluorum. ALLAH utandırmasın.

innocence

(Maraton.com)

hatta hocamızda oynasa ne güzel olur

Recep Alkan
01.03.2009, 23:51

(Maraton.com)

ulan konuşturmayın beni şerefisz lig tv. ankaragücü maçından sonra egemenin üçlüsünü çekmediniz yaynlamadınız da tribündeki kolbastıyımı çekeceksiniz.

duruma göre konuşmayın.

Hüdai Pervaneli
01.03.2009, 23:53
Ben mac a bakamdim Özetine de bakamadim

Rakip takim Penaltimi kacirdi

POYRAZ
01.03.2009, 23:55
Ben mac a bakamdim Özetine de bakamadim

Rakip takim Penaltimi kacirdi
Evet, rakip takim oyuncsu penalti vurusunu disariya atti. Bizim de bir sutumuz direkte patladi renktas.

futbalski60
02.03.2009, 00:05
3 puanı almamız yanlışları görmememiz anlamına gelmemeli hiçbir zaman.Bugün oynanan oyundan pek memnun kalmadım açıkçası.Bu maçı almamızın en büyk sebebi Antalyaspor'un yaptığı taktiksel hatalar,sahaya yanlış dizilimleri ve ofansif kadroyla maça çıkmalarıydı.Nitekim iyi oynamamıza rağmen bolca pozisyon bulduk.İkili mücadelelerde özellikle ortasahada çok dirençsiz kalıyoruz bu yüzden oyunu rakip sahaya yıkmakta hep sorun yaşıyoruz tek kulvarda yarışmamıza rağmen orta sahadaki bu zayıflığı anlamış değilim.
3-4 haftadır takımda bir formsuzluk olduğu belli bu takımdan şahsen daha diri bir futbol bekliyorum ilerleyen haftalarda bu futbolu oynayacağımıza inanıyorum.

Hüdai Pervaneli
02.03.2009, 00:06
Evet, rakip takim oyuncsu penalti vurusunu disariya atti. Bizim de bir sutumuz direkte patladi renktas.

Saol maca bakamama cök kötü birsey ya

poetricus
02.03.2009, 00:08
Hoca'nın maç sonrası açıklamalarını bulabileceğim bir yer var mı?

POYRAZ
02.03.2009, 00:08
Gol: Trabzonspor: 1 – Antalyaspor: 0
Toplam Şut: Trabzonspor: 15 - Antalyaspor: 11
İsabetli Şut: Trabzonspor: 6 - Antalyaspor: 1
İsabetli Orta: Trabzonspor: 4 - Antalyaspor: 0
Faul: Trabzonspor: 21 - Antalyaspor: 13
Korner: Trabzonspor: 2 - Antalyaspor: 1
Ofsayt: Trabzonspor: 1 - Antalyaspor: 5
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 52 - Antalyaspor:% 48

POYRAZ
02.03.2009, 00:09
Hoca'nın maç sonrası açıklamalarını bulabileceğim bir yer var mı?
Resmi sitede yaziyor renktas.
www.trabzonspor.org.tr (http://forum.bordomavi.net/www.trabzonspor.org.tr)

SeRHaD
02.03.2009, 00:21
Antalyada Bu Maçı Seyredebilmek Çok Güzeldi..Devam...

M.S.SOFU
02.03.2009, 00:29
3 puanı almamız yanlışları görmememiz anlamına gelmemeli hiçbir zaman.Bugün oynanan oyundan pek memnun kalmadım açıkçası.Bu maçı almamızın en büyk sebebi Antalyaspor'un yaptığı taktiksel hatalar,sahaya yanlış dizilimleri ve ofansif kadroyla maça çıkmalarıydı.Nitekim iyi oynamamıza rağmen bolca pozisyon bulduk.İkili mücadelelerde özellikle ortasahada çok dirençsiz kalıyoruz bu yüzden oyunu rakip sahaya yıkmakta hep sorun yaşıyoruz tek kulvarda yarışmamıza rağmen orta sahadaki bu zayıflığı anlamış değilim.
3-4 haftadır takımda bir formsuzluk olduğu belli bu takımdan şahsen daha diri bir futbol bekliyorum ilerleyen haftalarda bu futbolu oynayacağımıza inanıyorum.
orta sahada gerçekten bazen dirençsiz kalıyoruz ama bizim takımın girmiş olduğu net 4 gol pozisyonunu ve bunları gökhanın atamadığını atlamışsın...

poetricus
02.03.2009, 00:32
Resmi sitede yaziyor renktas.
www.trabzonspor.org.tr (http://forum.bordomavi.net/www.trabzonspor.org.tr)
Sağ ol Poyraz.

futbalski60
02.03.2009, 00:34
orta sahada gerçekten bazen dirençsiz kalıyoruz ama bizim takımın girmiş olduğu net 4 gol pozisyonunu ve bunları gökhanın atamadığını atlamışsın...
Bu pozisyonları bulmamız iyi oynadığımız anlamına gelmez ki bu pozisyonu sana Antalya hazırladı defansları çok açık oynadı hafif geriye yaslanmış bir Antalya olsaydı bu pozisyonları bulabilir miydik?
Tabi bu pozisyonlarda Colman ve Yattara'nın ustalığı da oldu o da kalitemizden kaynaklanan bir faktör.

kml61ts
02.03.2009, 00:37
Bİ hakem bu kadar kansız olur yemin ediyorum artık kamera onu gösterdiginde tv ye kafa atcaktım zor tuttum kendimi böyle bişey olamaz...

aurora
02.03.2009, 00:38
Bu maç dosta düşmana göstermiştir ki Trabzonsporda bu sene ilginç bir hava var. Fotbolcuların kenetlenmeleri, Tarftarın özverisi ve geçen senelerden çok daha olgunlaşmış vede her nekadar daha mesafe kat etmesi gereken ama takıma negatif enerji vermek konusunda pek de parlak olmayan geçmişini unutturan bir sabır. Şampiyon olmak isteyen diğer takım sözcülerinin her hafta pusuya yatıp kaybetmesini bekledikleri takımımızın kaybettigi puanlarda gizledikleri kini kamufle etmeye çalıştıkları ama gercek yuzlerinin de demeç aralarında mesajlarda sırıtması vede cogu zaman kazandıgımız maçlarda acılarını içlerine gömmeleri. Ve hatta Hakem yada masabaşı oyunu olmayan temizlikte vede alınteri olan mücadelemizi bu noktadan karayalamamalarının verdiği çaresizlik. Taraftarından tercümanına futbolcusuna kadar ancak bir şampiyonlugun hikayesi böyle yazıldı isminde bir belgesel yapılsa bu belgesele konu olabilecek onlarca yüzlerce olay (Beşiktaş maçında Hüseyin'in kalecimiz Slyvia ile çarpışmasında boşta kalan toptan ziyade acaba Slyvia'ya bişe oldumu diyerek topu brakarak onunla ilgilenmesi, Tercümanımızın Gol sevincinde kendini yere atması, Yattaranın belkide kadroda yer bulması halinde kendinin kadro dışı kalmasına sebep olabilecek vede eleştirilerden morali bozuk Alanzinho'nun moralini düzeltmek için antrenmanalrda çaba göstermesi).
Herşeyin en iyisini ALLAH(c.c) bilir ama bu takım şampiyon olursa sanki fena olmayacak gibi geliyor bana...........

M.S.SOFU
02.03.2009, 00:43
Bu pozisyonları bulmamız iyi oynadığımız anlamına gelmez ki bu pozisyonu sana Antalya hazırladı defansları çok açık oynadı hafif geriye yaslanmış bir Antalya olsaydı bu pozisyonları bulabilir miydik?
Tabi bu pozisyonlarda Colman ve Yattara'nın ustalığı da oldu o da kalitemizden kaynaklanan bir faktör.
antalya istesede istemesede açacak şu anda 22 puandalar ve sondan 3. ler,artık kimse trabzona geliyorum ya da trabzon geliyor kapanayım demeyecek çünkü herkes kendi totosunun derdine düştü...
konya bugün cin cona karşı 3 net pozisyon buldu mesela konya da düşme potasında...

MetiN08
02.03.2009, 00:49
ben sade birsey demek istiyorum ersun hocaya, ilk basta hocam bizi böyle bir heycana bogdun icin cok saol ama senden bir tek istegim var su oyuncu degisiklerine biraz dikkat et ve erken yap, lütfen böyle 55le 70dakka arasi bizim orta saha kayboluyor yol gecer gibi oluyor buriya birsey yap hocam, isinede karismak gibi olmasin elebetde bizden iyi biliyorsun bu isi ama buna biraz dikkat hocam

futbalski60
02.03.2009, 00:51
antalya istesede istemesede açacak şu anda 22 puandalar ve sondan 3. ler,artık kimse trabzona geliyorum ya da trabzon geliyor kapanayım demeyecek çünkü herkes kendi totosunun derdine düştü...
konya bugün cin cona karşı 3 net pozisyon buldu mesela konya da düşme potasında...

Dediğin takımlar kontrollü oynadı ve dan dun oynamadılar Antalya'nın defans hattının kötü olduğu belli bunu rağmen defansı ilerde tutmaları ekmeğimize yağ sürdü.
Her neyse ben bu takımdan total futbol bekliyorum artık, 4 haftadır kötü oynayan bu takım 7 puan aldı bence güzel bir tablo eski performansımızı yakalarsak bu lig de daha iyi işler yapabiliriz.

Erdal DİLEK
02.03.2009, 01:24
ben oyundan memnunum, bilmem farkında mınız ama sen başından beri oyun stilimiz bu, ben bu şekilde oynayacağımız her macı kazanacağımızı düşünüyorum, rakibe verdiğimiz tek pozisyon penaltı, bizim pozisyonlarımız penaltıdan daha netti

kimse yattara olmasa macı alamazdık diye savunmasın, yattara olmasaydı macı daha farklı alırdık

POYRAZ
02.03.2009, 01:27
Sağ ol Poyraz.
Sen de sagol renktas.

thesiege61
02.03.2009, 01:28
ben bu hoca ne bekliyor değişiklik yapmak için dakka 75 oldu diyordum ki yattara müthiş bi asistle gol attı.ben yattaranın bu kadar ruhsuz kötü oynadığı bi maçı daha hatırlamıyorum.ona rağmen hoca oyunda tuttu onu.ersun hocaya çok güvenen biri olarak bir bildiği vardır diyorum.ki bi bildiği olduğunu da yattara sayesinde gördük.
ayrıca yedek kulübemiz iyi gibi geliyo bize amao kadar da iyi değil.hocanın değişikliklerdekii tarı biraz da bundan.yattarayı çıkarıp barış memişi oyuna alamaz ya.veya colman veya selçuğu çıkarınca oyuna sokacak adamı var mı?
eskiden adnan la ferhat vardı şimdi onlar da yok.olanlar sağbek serkanla aslen stoper olan ceyhun.
napsın hoca zidane var maradona var da koymuyo mu?
yattarayı niye çıkarmadığını hepimiz gördük.
umut olmayınca neler olduğunu da denizli maçı ve bjk ikinci yarısında gördük.
gökhan desen herşeye rağmen en büyük gol silahımız.attı mı güzel atıyo.
ben kendimi hocanın yerine koyuyorum ben de değişiklikk yapamayorum.

İSAAC İSAAC diye bağıranların yüzlerini geçen hafta gördüğümden onlara bişey demiyorum.

yatara
02.03.2009, 01:30
bu macda cok iyi oynadikya yattara iyidi ama iste gökhan degerlendiremedi

6Şafak Aydın1
02.03.2009, 01:32
22.HAFTA Antalyaspor 0 - Trabzonspor 1 [KOLBASTİ + KLİP + CAPS 13 MB]

:sevinç: :Bayrağımız: :sevinç:

22.HAFTA Antalyaspor 0 - Trabzonspor 1

[MAÇ SONU + KOLBASTİ +ŞOV + CAPS + 720x576 HQ]

http://img24.imageshack.us/img24/5829/22haftaantalyaspor0trab.th.jpg (http://img24.imageshack.us/my.php?image=22haftaantalyaspor0trab.jpg)

TIKLA İZLE:
http://www.facebook.com/video/video....?v=53726432294 (http://www.facebook.com/video/video.php?v=53726432294&saved#/video/video.php?v=53726432294)

TIKLA İNDİR:
http://facebook-video-4.vo.llnwd.net...2294_64447.mp4 (http://facebook-video-4.vo.llnwd.net/video-ll-sf2p/v2131/88/56/53726432294_64447.mp4)

SAYGILARIMLA

:alkış::alkış::alkış: DİPLOMAT61 :alkış::alkış::alkış:

*

tesekkürler keyıfle ızlıyorum

saygılar

yatara
02.03.2009, 01:37
ben bu hoca ne bekliyor değişiklik yapmak için dakka 75 oldu diyordum ki yattara müthiş bi asistle gol attı.ben yattaranın bu kadar ruhsuz kötü oynadığı bi maçı daha hatırlamıyorum.ona rağmen hoca oyunda tuttu onu.ersun hocaya çok güvenen biri olarak bir bildiği vardır diyorum.ki bi bildiği olduğunu da yattara sayesinde gördük.
ayrıca yedek kulübemiz iyi gibi geliyo bize amao kadar da iyi değil.hocanın değişikliklerdekii tarı biraz da bundan.yattarayı çıkarıp barış memişi oyuna alamaz ya.veya colman veya selçuğu çıkarınca oyuna sokacak adamı var mı?
eskiden adnan la ferhat vardı şimdi onlar da yok.olanlar sağbek serkanla aslen stoper olan ceyhun.
napsın hoca zidane var maradona var da koymuyo mu?
yattarayı niye çıkarmadığını hepimiz gördük.
umut olmayınca neler olduğunu da denizli maçı ve bjk ikinci yarısında gördük.
gökhan desen herşeye rağmen en büyük gol silahımız.attı mı güzel atıyo.
ben kendimi hocanın yerine koyuyorum ben de değişiklikk yapamayorum.

İSAAC İSAAC diye bağıranların yüzlerini geçen hafta gördüğümden onlara bişey demiyorum.

valla benide deli etdi hoca tam amcam diyo gidiyom bakmiyom daha maca sinirlendim tam o arada gol atdik acayip sinirlenmisdi hocaya :D

yatara
02.03.2009, 01:44
arkadaslar benim dikatimi bise cekti
hic bir futbolcumuz bizim mac sonunda ebir takimin formasini giyinmiyo birtek selcuk her mac sonunda kolbasitda filan bi o rakip formalan nekadar büyük sevgisi var ebir formalara anliyamadim

Murat Hızal
02.03.2009, 01:47
hic bir futbolcumuz bizim mac sonunda ebir takimin formasini giyinmiyo birtek selcuk her mac sonunda kolbasitda filan bi o rakip formalan nekadar büyük sevgisi var ebir formalara anliyamadim

Güzel kardeşim beni güldürdün Allah'da seni güldürsün.

5 dakika baktım mesajına ''ebir'' nedir diye:)

yatara
02.03.2009, 01:48
Güzel kardeşim beni güldürdün Allah'da seni güldürsün.

öbür yani :D

POYRAZ
02.03.2009, 01:50
Böyle seyler ara sira olur fazla tkmamak lazim. Mesela Gökhan bir mac sonrasi Ankraspor'un formasini giyse bir sey degismez.;)

yatara
02.03.2009, 01:51
Böyle seyler ara sira olur fazla tkmamak lazim. Mesela Gökhan bir mac sonrasi Ankraspor'un formasini giyse bir sey degismez.;)

bi dikat et ama selcuk her mac sonunda öyle

POYRAZ
02.03.2009, 01:52
bi dikat et ama selcuk her mac sonunda öyle
Zarari yok. Adam international takiliyor.:)

Cagdas Topal
02.03.2009, 01:53
Özlemişiz valla galip gelmeyi eee bizim için 2 hafta cok uzun bir süre :D

Geride bıraktıgımız 2 maca göre cok cok iyi oynadık cale ve serkan ' ın kartlarına gelirsek ben galatasaray macına temiz cıkmaları için gördüklerini düşünüyorum serkan ' ın göstere göstere hakeme ben bu adamı cekiyorum demesi gibi :D

Bu sene şampiyonuz !

Bordoooooooooooooooooooooooooooooooo :rolleyes:

yatara
02.03.2009, 01:54
Zarari yok. Adam international takiliyor.:)

mac sonunda forma degistiricene mac icinde oyununu oynasin yapti tek hareket kendi gölgesinin üzerinde dönmek kimden ögrenmise o hareketi

umut cok hosuma gitdi ja bugün:Ddurmadan yattaranin eskiden yaptigi hareketleri yapmaya calisdi

Orhan Aydın
02.03.2009, 01:59
güzel kardeşim beni güldürdün allah'da seni güldürsün.

allah eyİlİĞİnİzİ versİn gece gece gÜldÜrÜyosunuz
bu arada katiliorum dedİĞİne faİr play ÖdÜlÜ fln mi alacak selÇuk acaba:d

yatara
02.03.2009, 02:01
Özlemişiz valla galip gelmeyi eee bizim için 2 hafta cok uzun bir süre :d

geride bıraktıgımız 2 maca göre cok cok iyi oynadık cale ve serkan ' ın kartlarına gelirsek ben galatasaray macına temiz cıkmaları için gördüklerini düşünüyorum serkan ' ın göstere göstere hakeme ben bu adamı cekiyorum demesi gibi :d

bu sene şampiyonuz !

Bordoooooooooooooooooooooooooooooooo :rolleyes:

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iii

Orhan Aydın
02.03.2009, 02:02
şampıyonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Orhan Aydın
02.03.2009, 02:03
:sevinç::ts:

yatara
Trabzoooon

Cagdas Topal
şampıyonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

trabzonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Mustafa Ayazoğlu
:ts: :ts: :ts:

Hüseyin Çümen
02.03.2009, 02:04
Bundan sonra konyayıda yenelim inşallah iyice kendimize güvenimiz gelsin deplasman özürlü cinconu biz Trabzonda yeneceğiz inşallah

yatara
02.03.2009, 02:06
arkadaslar burasi konusu degil ama mac bitdi nasil olsa
bi sayfada tshörtler kazaklar filan kendin design edebiliyon o sayfa sana yapipo yoliyo ben bitane yapdim bakalim begenecenizmi

http://img228.imageshack.us/my.php?image=unbenannts.pnghttp://img228.imageshack.us/my.php?image=unbenannts.png

Mustafa Ayazoğlu
02.03.2009, 02:07
Bundan sonra konyayıda yenelim inşallah iyice kendimize güvenimiz gelsin deplasman özürlü cinconu biz Trabzonda yeneceğiz inşallah

Normal şartlar altında galatasaray bizi yener ,, sakatlar ve hamburg en büyük güzellik bizim için ,, Allah kaderi yazıyo yani yukardan

POYRAZ
02.03.2009, 02:07
:dvl: :meşale1::meşale1: :dvl:

Cagdas Topal
02.03.2009, 02:09
Normal şartlar altında galatasaray bizi yener ,, sakatlar ve hamburg en büyük güzellik bizim için ,, Allah kaderi yazıyo yani yukardan

Avni Aker ' de en kötü berabere kalırdık gs nin saktları ve uefa macı bile olmasaydı , macı kazanacagız ama öncelikle konya macını düşünmemiz lazım :cool: 2 macta 6 puan cıkarabilecek kapasitedeyiz ;)

Orhan Aydın
:ts:SUN SENNNNNNNNNN ...............

POYRAZ
Normal sartlar altinda Cimbok bizden daha iyi top oynamiyor, biz yeneriz ama sacma sapan hata yapma moduna girmezsek. Önce Konyaspor'u yenmeliyiz.

Mustafa Ayazoğlu
02.03.2009, 02:10
Avni Aker ' de en kötü berabere kalırdık gs nin saktları ve uefa macı bile olmasaydı , macı kazanacagız ama öncelikle konya macını düşünmemiz lazım :cool: 2 macta 6 puan cıkarabilecek kapasitedeyiz ;)

10 yıllık Galatasaray'ın Avni Akerde oynadığı maçları bi analiz et !

Cagdas Topal
Normal sartlar altinda Cimbok bizden daha iyi top oynamiyor, biz yeneriz ama sacma sapan hata yapma moduna girmezsek. Önce Konyaspor'u yenmeliyiz.

Kalede Tolga olmasın yeter :cool:

Orhan Aydın
BİZİMMMM CANIMIIZZZZZZZZZZZ:sevinç:

SV_Sürmene61
Evet arkadaşlar...

Rabbimize hamdolsun, şükürler olsunn.!!!

Kim ne derse desin; evel-Allah'ın izniylen bu sene ŞAMPİYONNN TRABZONSPORR!!!!!

:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak: :tsbayrak:+:tsbayrak:(6+1=7)

Tüm kaçırdığınız gollere ve sebep olduğunuz sinir & strese rağmen Tebrikler Uşaklar!!!
:alkış::alkış::alkış:

Cagdas Topal
10 yıllık Galatasaray'ın Avni Akerde oynadığı maçları bi analiz et !

son 10 yıldaki defans ve kaleci kurgusuna bak Trabzon ' un ;)

SeSSiS
02.03.2009, 02:11
ne kadar sinir krizleri geçirsekte aldığımız, Umut'la sevindiğim bir maç daha. ama baştan beri söylüyorum ya bu sezon kolay maç yok. teşekkürler Trabzonsporum ve her maç sonunda olduğu gibi teşekkürler Sadri Başkan...

Orhan Aydın
02.03.2009, 02:11
:tsbayrak:seviyoruzzz seniiiiiiiiiiiiiiii ..............................

ErtuGrul
02.03.2009, 02:12
iki Mac 6 puan= sampiyonluk...sampiyonluk fitili antalyada ateslendi,bu ates her hafta dahada kuvvetlenerek yanmaya devam edecek...bu iki maci alalim sampiyonuz...

Orhan Aydın
02.03.2009, 02:12
can-ı GÖNÜLDENNNNNNNNNNNNN.:dvl:

Mustafa Ayazoğlu
02.03.2009, 02:13
son 10 yıldaki defans ve kaleci kurgusuna bak Trabzon ' un ;)

Farklı bir şey söylemiyorum ,, Türkçe yazıyorum yani, şartlar lehimize diyorum

2 hafta sonra dereyi görmedik ama paçaları sıvarız :)

POYRAZ
Kalede Tolga olmasın yeter :cool:
Tony'nin kaleyi kolay kolay birakacagini samiyorum. Zaten hoca da kaleyi kolayina almaz Tony'den.

Orhan Aydın
:ts2:SUN SENNNNNNNNNN

Orhan Aydın
02.03.2009, 02:14
Bİzİmmmmmmmmm canimmmmizzzzzzzzzzzzzzz

Orhan Aydın
02.03.2009, 02:15
:tsbayrak:bizeEEEEEEEEEEEEEE herrrrrrrRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR YERRRRRRRRRRRRRRR:ts:

yatara
http://img172.imageshack.us/my.php?image=unbenanntg.png

arkadaslar istoyorsaniz size böyle bardaklar filan I(L)Trabzon yazili tishört filan yaptirdirp yoliyabilirim

Cagdas Topal
Farklı bir şey söylemiyorum ,, Türkçe yazıyorum yani, şartlar lehimize diyorum

2 hafta sonra dereyi görmedik ama paçaları sıvarız :)

Önce Konya sonra 6s macıyla ilgili yorum yaparız , ama önce avni aker ' de büyük bir sovla gelecek konya galibiyeti 6s takımını cekimser de yapabilir :cool:

Tony'nin kaleyi kolay kolay birakacagini samiyorum. Zaten hoca da kaleyi kolayina almaz Tony'den.

sakatlanmaz veya kırmızı kart yemez anlamında sölemiştim :cool:

Orhan Aydın
02.03.2009, 02:19
ArkadaŞlar tony dedİĞİnİz gİbİ birakmaz bu kaleyİİİİİ yawwwwwwww

TONYYYYYYYYYY :dvl: SLVYAAAAAAAAAA:dvl::dvl::dvl:

:sevinç:
HAFTANIN ASİSTİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

TONYYYYYYYYYYYYY SLVYAAAAAAAAAA

Berkedogan
02.03.2009, 02:19
Maçın tekrar özetini izledim antalyanın düzgün pozisyonu yok bizim bir sürü var ama atamıyoruz golcülerimiz birgün kaleyi tuttururlarsa kim gelirse gelsin 5 lik olur gider .

Orhan Aydın
02.03.2009, 02:22
evt berk. gökhan la umut eğer (hani olmazya) girdikleri pozisyonların %50 sini gol yaparlarsa süper ligin en gollü maçını oynamış olular

POYRAZ
02.03.2009, 02:23
Maçın tekrar özetini izledim antalyanın düzgün pozisyonu yok bizim bir sürü var ama atamıyoruz golcülerimiz birgün kaleyi tuttururlarsa kim gelirse gelsin 5 lik olur gider .
Sorunumuz bu malesef, gol pozisyonu cikaramadigimiz mac sayisi az. Sorunumuz gol atamamak, atamiyoruz iste buna bir cözüm bulmali. Gole ihtiyacimiz var, her takimin ihtiyaci oldugu gibi. Kafaya oynayan tüm takimlardan daha az gol atiyoruz.

Erkan
02.03.2009, 02:25
Gs yi 5 lik etmeyi cok istiyorum:)

yatara
02.03.2009, 02:26
Önce finduk sonra kolbastı

müthis bi baslik olmus

Orhan Aydın
02.03.2009, 02:26
avrupayı fln araştırıp istatistiklere baksak sanmıorum bu ikisi kadar gol kaçıranı.EEĞER BARCELONA GİBİ TAKIMLAR GOL KAÇIRMAKTA USTA ADAMLARI ALACAK OLSALAR AHA DA GELUP BU İKUSUNU ALULAR

POYRAZ
02.03.2009, 02:27
gs yi 5 lik edelim baska bise istemiyorum
Keske dedigin gibi olsa ama Antalyaspor'a bile 1 tane atabildik. Gol yollarinda ciddi sikintilarimiz var. Ben o macta 1 gol atmaya ziyadesiyle raziyim, yeter ki puan kaybinin telafisinin zor oldugu bu haftalarda 3 puani cebe indirelim.

yatara
02.03.2009, 02:27
Gs yi 5 lik etmeyi cok istiyorum:)

gene baslamiyalim 5li konusmaya sora hüsrana ugriyoruz hep örnekler ankaragücü,denizli maclari

Erkan
02.03.2009, 02:29
Ornek verdim, bir takima patlayacaksa bu takim oda ibb degil gs olsun diye..:)

Orhan Aydın
02.03.2009, 02:29
En son hangİ maÇta 5 attik hatirlayan var mi ben bİ sakarya deplasmaninda attik dİe hatirliorum ama.?

Cagdas Topal
02.03.2009, 02:30
Bu sezon rahat rahat mac izleyemedigimiz dogrudur ibb 4-0 macında bile tayfun ' un attıgı ilk gole kadar kalemiz cok büyük tehlikeler görmüştü . Ben hep böyle mac izlemeye razıyım sonucunda 3 puan bizim olacaksa :D

yatara
02.03.2009, 02:31
Bu sezon rahat rahat mac izleyemedigimiz dogrudur ibb 4-0 macında bile tayfun ' un attıgı ilk gole kadar kalemiz cok büyük tehlikeler görmüştü . Ben hep böyle mac izlemeye razıyım sonucunda 3 puan bizim olacaksa :D

bende ama iyi oynayipta kazanmak güzel ama böyle heycanli oldumu oyuncularda seyircilerde daha cok seviniyo ankaragücü macindaki gibi

neyse renktaslar size hayirli aksamlar bu günden sora yine her gün burdayim :D cezam bitdi:D

Orhan Aydın
02.03.2009, 02:32
Evt bu takİm bİzİ'' bİr sifir olsn bİzİm olsncu''' taraftar kİtlesİ halİne getİrdİ xdxd

SeSSiS
:ts2:SUN SENNNNNNNNNN

Bİzİmmmmmmmmm canimmmmizzzzzzzzzzzzzzz

Bordo ve Mavi akar kanımız:bmn1:

Cagdas Topal
bende ama iyi oynayipta kazanmak güzel ama böyle heycanli oldumu oyuncularda seyircilerde daha cok seviniyo ankaragücü macindaki gibi

neyse renktaslar size hayirli aksamlar bu günden sora yine her gün burdayim :D cezam bitdi:D

İyi geceler ;) denizli macından sonra gece bizi baya ugrastırmıstın hakettin biyerde :D

Orhan Aydın
02.03.2009, 02:33

SANA DA İYİ GECELER DOSTUM ALKIŞLARLA UĞURLUYORUZ SENİ:dvl: