PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sota, Rangers’dan ayriliyor..

Emorfo
06.04.2005, 18:04
Gürcü futbolcu Sota kulübün resmi internet sitesinde sezon sonunda takimdan ayrilacagini, ancak ligde sampiyon olarak ayrilmak istedigini söyledi.

Gelsin mi gelmesin mi.. Ah Shota Shotaaa gel ula gellll smileys/smiley4.gif

The Londoner
06.04.2005, 18:11
Su anki haliyle yedek kulubemizi zenginlestirir!

Barış
06.04.2005, 18:11
gel da lasmileys/smiley4.gif

yattara11
06.04.2005, 18:18
vallahi belki gelmek ister de bu sefer senol günes ister mi bilemiyorum... ha eger gelirse kesinlikle faydali olur ve as oynayabilir...

ayrica öyle birsey olursa imzayi attigi gün formasini alacam... e bi daha nerden nasip olsun? smileys/smiley2.gif

Berat
06.04.2005, 18:34
Sota'nin ölüsü Türkiye ligine 2 beden büyük gelir,,tribünlere de canlilik getirir...

Crazy_OfLu61_
06.04.2005, 18:46
Zamaninda gelecekti simdi otursun oturdugu yerde.

Ferşat Balcı
06.04.2005, 18:49
bencede mutlaka alinamli hala sota sevgimiz bitmis degil tribünlere baya bi canlilik getiirir. gürcistan maçinda sotayi izlemeye gidenleri unutmamamiz gerek. her yönüyle bitirici bi oyuncu belki de su an ihtiyacimiz olan oyuncu tipi.

Punisher-61
06.04.2005, 19:10
Sota Fatih ikilisi süper olur smileys/smiley32.gif

*Levent*
06.04.2005, 19:14
gelmesini gerçekten isterim golleri hala aklimda

A.Hilal Çakıroğlu
06.04.2005, 19:23
sota'nin gelmesi hem takima,hem tribünlere hem de ts clupacanlilik getirir.

eger gelirse ben çok sevinirim

61trabzonomer
06.04.2005, 19:46
Bende gelmesini isterim ama faydali olur mu bilemem.Insanlah gelir biz onu,o bizi seviyo basari saglayabilir..

hauptstrasse
06.04.2005, 20:11
sota bizden ayrilirken avrupada sesini duyurabilmek icin ayrilmisti! sonuc! avrupada ajaxta gecirdigi yillarin ardindan rangerse gitti ve orda da bir basrai gostermeksizin futbol yasaminin son demlerini yasiyor simdi! iskoc ligi bizim ligin en az on gomlek altinda! iki tkaim var orda rangers yada celtic diger takimlar diyabekir yada malatya gibi takimlar! bir genclerbirligi yada denizlileri bile yok! orda attigi gollerdne dogru onu degerlendirerek onu trabzonsporun su anki kadrosunda dusunmek sadece cok buyuk bir hatadir! yattaranin fatihin gokdenizin oynadigi bir takimda birde sota oynarsa artik gerisini siz dusunun! defansif anlamda hic bir sey kalmaz elimizde! hem sotanin form durumunu hala o bizde oynadigi yillardaki gibi dusunen arkadaslara sasiriyorum! onun onayacagi uc bes mac sonrasinda onu yuhalayip bir efsaneyi de yerle bir etme derdindesiniz anlasilan!

birakin adamcagizi gurcustanda bir takimda emekliligini beklesin...

Beytullah
06.04.2005, 20:30
Sota'nin ölüsü Türkiye ligine 2 beden büyük gelir,,tribünlere de canlilik getirir...

berat son derecede katiliyorum onun ölüsü yeter be keske gelse ah..

bu arada sota'nin takimdan gitmesinin tek sebebi yilmaz vuraldir .

Gerisbase
06.04.2005, 20:32
BANNNNNNNKKKKKKKOOOOOOOOOOOOO

GELMEZZZZZZZIIIIIIIIII LAZIMM

I love you i love you i love you

SOTTTTTTTAAAAAAAAA

Ozan
06.04.2005, 20:33
ben sota gelsin derim.insallah eski performansina kavusur.gerçi çok asiri bir düsüs yok ama olsun.takima gelirse iyi olur ama daha pek bi sey belli degil türkiye'ye gelirim demedi !

Mollasalihoğlu
06.04.2005, 20:59
sota su an ki haliyle yedek kalir,hedefler büyük,yasi da kemale erdi malum...

Gökhan Kutlu
06.04.2005, 21:03
beyler gelirse bu yastan sonra ne yapacak yasi 30'u geçmistir ama taraftari costurmasi için gelmesi gerekir kanaatimce ama bilinmez belkki de bir ikinci firtina dönemi de yasayabiliriz

zahido
06.04.2005, 21:07
Eger transferi olursa sadece tribüne trnsfer olur Sotayi hep iyi olarak hatirladik bundan sonrada iyi hatirlamak istiyosak bence gelmesin!!!!

Beytullah
06.04.2005, 21:17
bana göre sota bu takimda tekrar canlanir eski günlerini aratmaz

The Londoner
06.04.2005, 21:24
Arkadaslar Sota 32 yasinda. Tekrar soyluyorum iyi bir yedek olur, kadroyu zenginlestirir. ozellikle ikinci yarilarda macin tikandigi anlarda oyuna girebilir. Kimse ondan 90 dakikalik golcu performansi beklemesin. Rangers`ta da son iki sezonda cogunlukla kulubede oturdu. En iyi donemini 5-6 yil once yasamis bir oyuncudan bahsettiginizi unutmayin!

Herseye ragmen ucret talebi makul olursakadroya katmakta fayda var.

Gökhan Kutlu
06.04.2005, 21:29
Eger transferi olursa sadece tribüne trnsfer olur Sotayi hep iyi olarak hatirladik bundan sonrada iyi hatirlamak istiyosak bence gelmesin!!!! arkadasim sen ne dediginin farkinda diilsin heralde ne tribünü adam gelsin iyi de oynasa kötü de oynasa o bizim gönüllerimizin sahi

Guests
06.04.2005, 21:29
ben öncelikle zurawski alinmali

Beytullah
06.04.2005, 21:37
ama benim gönlüm sota'dan yana

#10 Fietra
06.04.2005, 21:39
Bence gelmesin.

Emorfo
06.04.2005, 21:51
Sota gelirse bir hava getirecegi kesin...

Yasli oldugu konusundaki yorumlara katilmiyorum. Sota'nin su hali bile Türkiye süper ligine 2 gömlek büyük gelir ve enaz 2 sene daha oynar.

Zurawski'nin toplam maliyeti 4 milyon dolari buluyor. ve Zurwaski de çok genç sayilmaz yasi 31 felan...

Verim bakimindan fazla bir fark olacagini sanmiyorumn. Sota hem maliyet hemde kalite hemde tribünler bakimdan çok daha yararli olacagi kanisindayim.. Sota Trabzon'da sampiyonlugu yasamadan futbolu birakmayacak :)

The Londoner
06.04.2005, 22:01
Zurawski'nin toplam maliyeti 4 milyon dolari buluyor. ve Zurwaski de çok genç sayilmaz yasi 31 felan...

Yapma Emorfo... Sota 1973, Zurawski 1976 dogumlu!

Sota artik takimi sampiyon yapacak bir oyuncu degil! Soylenenler dogruysa Turkiye macindan birkac gunonce taraftar tarafindan isliklandigi icin kampi terk etmis...

Bu oyuncuyu ancak maliyeti dusukse nostalji olsun ve mevcut golculere bir alternatif olsun diye alabiliriz. Ben de kendisini cok severim. Bircok golu hala hafizamda capcanli ama son durumunu da cok iyi biliyorum. Asiri duygusallik bize sadece hayal kirikligi getirir...

Alptuğ
06.04.2005, 22:06
cok ozledim sotayi hala cok buyukis yapar

Harun
06.04.2005, 22:11
Olaya duygusal yönden bakarsam gelmesini isterim açikcasi.Bize gerçekten bir harekitlilik ve canlilik getirir.Taraftarin büyük sempatisini kazanmis bir oyuncu.Ama isimn diger tarafi yani taktik tarafi için gelmesini pek istemem,yasindan olmasa bile eski performansini bulmasi mümkün degil ,onun kadroya girmesi demek dengelerin bozulmasi demektir.Edited by: Harun

BDiler61
06.04.2005, 23:13
sota da bence hala is var olmasa bile geldigi anda avni aker yeniden o cehennem havasina kavusacak.sota bu takimi atesleyebilir bence.en azinda forma satislari hangimiz sota nin formasini almazki?

Guests
06.04.2005, 23:30
Zurawski alinsin Sota hafizalarda güzel..

zinos_zon
06.04.2005, 23:44
sota bu takimin unutulmazlari arasindaysa..ve dönmek istiyorsa, dönmelidir.

büyük olmak, kimi zaman da hiç yarar-zarar hesabi yapmadan evlatlarina sahip çikmaktir.

oyuna katkisina gelince; ölüsü bile 10 gol atar. ama gelisi, zurowski'nin gelmesini engellememeli..

zahido
06.04.2005, 23:49
Eger transferi olursa sadece tribüne trnsfer olur Sotayi hep iyi olarak hatirladik bundan sonrada iyi hatirlamak istiyosak bence gelmesin!!!! arkadasim sen ne dediginin farkinda diilsin heralde ne tribünü adam gelsin iyi de oynasa kötü de oynasa o bizim gönüllerimizin sahi

söyle demek istedim aslinda alinirsa tribünün dikkatini çekmek taraftari maça gelmeye tesvik etmek amaciyla alinir dedim

zahido
06.04.2005, 23:54
Buuarda hem zurawski hemde sota alinmali diyenler var O nasil olucak onu anlamiyom Gelecek sene 5 yabanci hakkimiz var kim ne derse desin sota artik bu takima giremez Herkes eskisi gibi oynadigini zannediyo eger gelmeyi çok isteseydi 3 sene önce gelseydi Bu dakkadan sonra gelmis gelmemis bisey degistirmez

toshiba
07.04.2005, 00:46
Ikisininde alinmasini istiyorsak ve de bu biraz zor olacaksa, Shota Turk Vatandasi olsun. Onun icin yabanci kontenjani harcamis omayiz. Az cok Turkce'se vardir. Bu kadar yil da Turkiye'de yasamis. Kabul edilmesi gerek.

HAMBUGO
07.04.2005, 01:33
Takimlar ihtiyaclari ve gereksinimleri dogrultusunda haraket etmek zorunda.

Ki TS extra Trabzonlu öz ve yeteneklicocuklarimizaa takimda yer acmak zorunda.

Demek istedigim su Zurawski gündemdeyken elimizde Fatih varken birde yedek oturdugu icin milli takimdaki görevini Ersen Martine birakan Yilmaz Mehmetimiz varken anli sanli tarbzona gelmis en iyi yabanci ünvani almis Sotamiz ne yapsin bu kadroda ......

HAMBUGO
07.04.2005, 01:35
Bu arada yabanci hakki yeni sezonda 5 mi 6mi???????

kabus84
07.04.2005, 08:14
sota gelmesin bitmis bir oyuncu trabzondaki kariyeri tamamlamis olsun gelipte hayal kirikligi yaratmasin elimizde degerli oyuncular var onlar daha iyi is yapar.

Çakır
07.04.2005, 08:55
Gol krali oldu,
Istanbul'a koydu,
Dönsene artik bize,
SOTA ARVELADZE! smileys/smiley2.gif

Bir zamanlar böyle bir sloganimiz vardi sitede. Benim Sota heyecanim hala devam ediyor, yasi kaç olursa olsun. 90'lu yillarin ortalarindaki futboluyla bende yarattigi heyecani üstümden atamamis olusumdandir belki hala ayni heyecanla istiyorum ve bekliyorum Sota'yi. Futbolundan çok sey kaybettigini de düsünmüyorum arkadaslarin aksine. Tüm golcüler formlarinin zirvesine bu yaslarda çikarlar. Sota'nin da futbolunun zirvesine çikacagi bir dönem neden Trabzonspor'da yasanmasin? Insallah gelir, biz de yeniden kulübede Senol hocayi ve sahadaSota'yi ayni andaizleyebiliriz. Tipki o günlerdeki gibi... Fatih Tekke, Sota, Yattara, Gökdeniz ayni takimda! Rakip savunmalar sahaya hiççikmasin daha iyi bence.

zafercalikoglu
07.04.2005, 09:02
Sota artik takimi sampiyon yapacak bir oyuncu degil! Soylenenler dogruysa Turkiye macindan birkac gunonce taraftar tarafindan isliklandigi icin kampi terk etmis...

Bu oyuncuyu ancak maliyeti dusukse nostalji olsun ve mevcut golculere bir alternatif olsun diye alabiliriz. Ben de kendisini cok severim. Bircok golu hala hafizamda capcanli ama son durumunu da cok iyi biliyorum. Asiri duygusallik bize sadece hayal kirikligi getirir...

Iyi Bir yedek oLUR BENCEDE perfortmansina bagli kadrodada oynar,

kadirsa_2000
07.04.2005, 09:09
Aslinda bende Çakir kardesimin zikrettigi 4 ismi yanyana düsününce heyecanlanmiyor degilim. Ancak Sota'mizin yasi ortada, ha diyeceksinizki yas oynamasina engel degil, dogrudur engel degil ama içindeki futbol heyecani bitmisse bizden ve takimimizdan çok sey götürür. E bu futbolcu sonuçta bedavayada gelmeyecek, buna bir bedel ödenecek. Böyle bir muamma için harcayacak kadar çok paramizda yok.

Beni en çok endiselendiren ve gelmesini istemememin sebebi ise; geldiginde o bizim hayalimizdeki Sota'yi canlandiramamasi, sevgilisi olan taraftarinin gözünden düsmesi.

En iyisi biz onu eski, 7 numarali formasiyla firtinalara estiren Sota olarak hatirlayalim.

zisinoli
07.04.2005, 09:30
Sotayi hep güzel aniyoruz. Iyi hatiralarla. O bizler için bambaskaydi. Idmanlarini bile kaçirmak istemezdim. Adini her duydugunda duygulanirim hala. Ancak hep öyle kalmasini isterim. Trabzonspora gelirse yeniden, büyüsü bozulur gibime geliyor ve bu büyünün bozulmasini istemem dogrusu. Trabzonspor formasinin ona yakisacagini bildigim halde.

Bordo mavi formayi giyerse mi yine mutlu olmamak,kopmamak yine eldemi... Sota deyince apisip kaliyoruz iste mesajda oldugu gibi. http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifSota buötesi yok...

EmrahYalçınalp
07.04.2005, 09:59
Sota...

Gelsin, istedigi zaman oynasin, istedigi zaman otursun bir kenarda. Sota çok adami cebinden çikartacak kadar Trabzonspor'ludur ! O kadar Trabzonspor'ludur ki, oynayamayacagini bilse gelmez zaten... Milli maçtan önce "Sota eski Sota degil, yaslandi" demisti...

Avrupa ve Amerika'da "duygusal düsünmeyi ögretme" seminerlerinin düzenlendigi bir dönemde, bu konuda duygusal düsünmenin bir sakincasi olmayacagini düsünüyorum. Zaten maliyeti de 32 yasindaki bir adamin maliyeti kadar olacak... Gelsin, doyalim birbirimize...

Polemige gerek yok ama Yattara'dan daha mi az kosacak?

FEDAİ
07.04.2005, 10:32
Unutmayinizki Hagi 32 yasindan sonra 4 yil gayse de oynadi ve bana göreonlarin o dönemdeki pasarilarindaki payin en büyügü hagi ye aittir.Van hoijdonk 35 yasinda fbye geldi ve tabiri caizse tek basina takimi sampiyon yapti.Ben inaniyorumki en azbu iki futbolcu kadar profesyonel olan ve kendine bakan SOTA bu takimda çok güzel isler yapar.Zaten oturmasi gerektigi zamanda hir gür etmeden adam gibi klübede oturmasini da bilir.

BENCE GELSIN...

Guests
07.04.2005, 10:38
önce zurawski alinmali, sonra sota alinir. ama durduk yere polemik yaratmaya gerek yok.sota ve sota gibi kaliteli topçularin futbol kalitesi olmayan bir ligde 40 yasinda bile oynuyacagini düsünürsek sotanin ölüsü bile oynar.

Efrasiyab
07.04.2005, 11:59
adam glasgowda oynuyoda bizdemi oynayamayacak gelirse durgun olan tribunleri hareketlendirir en azindan bircok seyirciyi avniakere ceker

yukselesmer61
07.04.2005, 12:14
sotanin gelmesini isteriz ama faydali olur mu orasi süpheli

yukselesmer61
07.04.2005, 12:16
bence sotanin yerine zurovski alinmali

yukselesmer61
07.04.2005, 12:18
zurovski zimkoyla beraber isi götürür

yukselesmer61
07.04.2005, 12:27
takima gelecegi olan topçular alinmalidir

yukselesmer61
07.04.2005, 12:29
sotanin trabzona büyük katkilari olmustur

FANATIK61
07.04.2005, 12:29
Sota Trabzonspora gelmeli bence. Tecrübesi yeter. Büyük Maclarda tecrübeli Adamlar olmali.smileys/smiley2.gif

yukselesmer61
07.04.2005, 12:31
ama duygusal davranamayiz sotanin devri geçti geçiyor

zanoylu
07.04.2005, 15:16
gelsin gelsin iyi bir yedek olur

temel kaptan
07.04.2005, 15:32
sotanin bizdeki yeri bambaskadir nekadar kotu olursa olsun alinmalidir ayrica sota denildigi gibi bitmis falan deil eger alinirsa trazbzonu sahlandiri adamin yasi 32 daha genç avrupada 35 yasindan sonra emekliligi konusyo futbolcular. hagi gs yi uefa sampynu 35 yasinda yapti. sotamizi yeniden avniakerde gormek en buyuk dilegim

ofli_fan
07.04.2005, 15:55
modern futbol oynayan bir trabzonda 5 yabancidan biri sota olamaz.seneye sadece 5 yabanci oynatabilecegiz.

simdiki kadrodan sadece yattara ve symek kesin kalir. zurowski de gelince geriye 3 yabanci hakkii kaliyor. Bu 2 kakkimizda mutlaka 2 stoper için kullanilmali. Türkiyede sadece stoperleri güçlü olan takimlar basa güresebilir. Tomas-song , Ronaldo-Zago, Uche-högh, Falco-Stumf , Tomas-Luciano ikilileri takimlarini sampiyon yapmis stoperlerdir.

Biz de tolga erdinç israrini sürdürmek zorunda degiliz. Havadan yedigimiz golün haddi hesabi yok.

İleli
07.04.2005, 16:35
Insallah gelir!

deco
07.04.2005, 17:14
Biz alalim o zaman,Sota'yi TRABZONDA izlemek Ts taraftarina büyük bir zevk verir.Taraftarin sevgisiyle tekrar eski günlerindeki heyecanini ve formunu yakaliyacagini düsünüyorum kaçirmamak lazim.

Kemal Şahin
07.04.2005, 17:45
trabzonspora bi daha onun gibi topçu gelecegini hiç zannetmiyorum (yabanci olarak) adam gibi adam futbolculuguna kimse bir laf diyemez ama su anda ts gelse basarili olur mu bilemem onu zaman gösteriir..

The Londoner
07.04.2005, 17:46
Bugun Sota gelsin basimiz ustunde yerin var diyen arkadaslarSota yarin 3 mac kotu oynarsa isliklamaz insallah.

Biz, Trabzonspor tarihinin gelmis gecmis 3 buyuk oyuncusundan biri olan oz evladi Hami`yi 32-33 yasinda zorla emekli etmedik mi? Hami`ye ne kadar tahammul gosterildi ki Sota`ya gosterilsin?Kendimizi kandirmayalim!

TSlimetin08
07.04.2005, 18:42
Bence sota gelsin oynamaza da gelsin sade taraftar icin gelsin, Taraftarlari costurur bare, bir bratislava macini hatirlayin mactan sonra nasil oyniyordu ve bizleri costuruyordu

Oğuz
07.04.2005, 18:59
Ayni sey degil belki ama Bülent Korkmaz 30lu yaslarda kariyerinin en iyi sezonlarini yasadi...

Henrik Larson 33 yasinda, hem de çok ciddi bir rakam karsiligindaBarcelona'ya transfer oldu! ("Kötü iskoçya liginde golü herkes atar, önemli olan Ispanya'da atabilmektir, Larson bu yastan sonra Ispanya'da basarili olamaz" anlayisi orada hakim olsaydi, bu transfer olmazdi)

Daha niceleri var; Stam 32 yasinda Milan'a transfer oldu.. Hooijdonk, malum..

Varmaya çalistigim nokta su; "Sota, artik bu saatten sonra basarili olamaz" diyerek önyargili olmamaliyiz...

Haa! Belki gerçekten basarili olamaz, belki de bazi arkadaslarimizin dedigi gibi bir zamanlarin efsanesi Sota, kötü performanslari sonrasinda isliklanacak -ki formunun zirvesindekileri bile isliklamakta üzerimize yok-

Dogmamis bebege don biçiyoruz aslinda. Ortada fol yok, yumurta yok.. Ben, Sota'nin geri dönmesine olumlu bakiyorum. Durusu yeter...

unibmn
07.04.2005, 19:19
KESIN GELMELI 95-96 FENERDEN ÖCÜNÜ ALMAK ISTEYECEGINE VEDE AVNI AKERIN GENE BIZE DAR GELECEGINE EMINIM.HEMDE GOL KRALIGINDA FATIH TEK KALDI BIRAZ REKABET OLSUN TRABZON SAMPIYON SOTA YADA FATIH KRAL OLSUNhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Insallah

TS 61
07.04.2005, 20:28
Problem elbette ki Sota'nin yasi degil..

Sota hayatimda izlemekten en çok zevk aldigim oyunculardan biriydi ama artik ne milli takimlarinin ne de Rangers'in vazgeçilmezi degil.

Açikçasi, emin olamamakla beraber pek taraftar degilim dönmesine..

BDiler61
07.04.2005, 20:32
sota buraya sota buraya bi gelsin avni aker böyle inleyecek

ikrime_61
07.04.2005, 22:19
insaallah inler vede sotanin takima gelmesi bize cok sey katar gücümüze güc katar

zahido
08.04.2005, 00:10

Geldikten 3 hafta sonra baska biseyle inlemesinde......

rigormortis
08.04.2005, 01:34
Sota gelirse bence çok iyi olur Yattara ile dolu olan tribünler Sotayla iyice cosar. Bence denildigi gibi Sota'nin ölüsü bile yeter...!!!

toshiba
08.04.2005, 07:57
Ya Sota ne diyor bizim bu dusuncelerimize. Gelmek istiyor mudur? Birkac yil once bir teklif yapilmisti sanirim ona, ancak gelmedi. Bu sezon sonunda tekrar istenirse gelirmi sizce?

gultekinsurul
08.04.2005, 08:18
ya gelmeyip napacak artik çok gündemde olan bir futbolcu degil. Kariyeri için bence son sansi Trabzon. Ha eski sote gibi olamayacaktir büyük ihtimalle ama. hiç oynamasada seyirciye verecegi moral motivasyon açisindan bence transfer edilmeli. 1 yillik sözlesme ve opsiyonlu 2 yil daha uygun olabilir. Bktik iyi degil veririz sebata nolcak. Trabzon seni bekliyor SOta

selçukabi
08.04.2005, 08:29
Sota son bir kaç yildir top filan oynamiyor ha nostalji diye alacaksak bir sey demem ama bence ilk onbir sansi bile zor.Zaten yönetim de Zurowski nin pesinde onlar da olaya duygusal bakmiyor yani...

61-firtina
08.04.2005, 13:45
Bence gelsin sota bu takima her zaman lazim çok is yapar sota bu takimda 96 nin intikamini almak için gelmeli bence I LOVE YOU SHOTA

TheCrow
08.04.2005, 15:39
Ayni sey degil belki ama Bülent Korkmaz 30lu yaslarda kariyerinin en iyi sezonlarini yasadi...

Henrik Larson 33 yasinda, hem de çok ciddi bir rakam karsiligindaBarcelona'ya transfer oldu! ("Kötü iskoçya liginde golü herkes atar, önemli olan Ispanya'da atabilmektir, Larson bu yastan sonra Ispanya'da basarili olamaz" anlayisi orada hakim olsaydi, bu transfer olmazdi)

Daha niceleri var; Stam 32 yasinda Milan'a transfer oldu.. Hooijdonk, malum..

Varmaya çalistigim nokta su; "Sota, artik bu saatten sonra basarili olamaz" diyerek önyargili olmamaliyiz...

Haa! Belki gerçekten basarili olamaz, belki de bazi arkadaslarimizin dedigi gibi bir zamanlarin efsanesi Sota, kötü performanslari sonrasinda isliklanacak -ki formunun zirvesindekileri bile isliklamakta üzerimize yok-

Dogmamis bebege don biçiyoruz aslinda. Ortada fol yok, yumurta yok.. Ben, Sota'nin geri dönmesine olumlu bakiyorum. Durusu yeter...

Tecrübe,hem futbolcu için hem de takimdaki genç yetenekler için örnek alinmasi açisindan çok önemlidir.galatasaray hagiyi fener hooijdonku kaç yasinda alip sampiyon oldu bir hatirlayalim.Barcelona geçen yil Larsson'u bu yil da Albertini'yi transfer etti,ikisi de 1971 dogumlu.

ümit
08.04.2005, 15:44
oldu olacak Baba Hami'yide alalim beaa ? ? ?

Tekke
08.04.2005, 16:13
sota bizden ayrilirken avrupada sesini duyurabilmek icin ayrilmisti! sonuc! avrupada ajaxta gecirdigi yillarin ardindan rangerse gitti ve orda da bir basrai gostermeksizin futbol yasaminin son demlerini yasiyor simdi! iskoc ligi bizim ligin en az on gomlek altinda! iki tkaim var orda rangers yada celtic diger takimlar diyabekir yada malatya gibi takimlar! bir genclerbirligi yada denizlileri bile yok! orda attigi gollerdne dogru onu degerlendirerek onu trabzonsporun su anki kadrosunda dusunmek sadece cok buyuk bir hatadir! yattaranin fatihin gokdenizin oynadigi bir takimda birde sota oynarsa artik gerisini siz dusunun! defansif anlamda hic bir sey kalmaz elimizde! hem sotanin form durumunu hala o bizde oynadigi yillardaki gibi dusunen arkadaslara sasiriyorum! onun onayacagi uc bes mac sonrasinda onu yuhalayip bir efsaneyi de yerle bir etme derdindesiniz anlasilan!

birakin adamcagizi gurcustanda bir takimda emekliligini beklesin...

Katiliyorum,gelirse basimizin tacidir. Ama bence Zurawski daha iyi olur,yas geçmis.

Efrasiyab
08.04.2005, 16:22
bidakka noluyokine kendikendimize gelinguvey oluyoruz yonetimin bu yonde bi calismasi varmi sota gelecekmi ????

#10 Fietra
08.04.2005, 19:34
Sota'nin son dönemdeki futbolunu izleyen var mi?

The Londoner
08.04.2005, 20:10
Sota'nin son dönemdeki futbolunu izleyen var mi?

Osmancigim yedek kulubesinden cikabilirse izleyecegiz de bir turlu firsat vermiyorlar garibime.smileys/smiley2.gifSenin anlayacagin durumu pek ic acici degil fakat bu da olcu olmamali aslinda. Takimin uyguladigi taktik geregi de yedek kaliyor olabilir ama bir taraftan da iyi bir Sota her turlu taktikte oynardi diye dusunmeden de edemiyorum.

hakantpl
08.04.2005, 21:06
Sota Gelse bile iyi bir yedek olur bence. elimizde mehmet yilmaz gibi bir adam var oynatilmiyo Sota bu takimda hiç oynayamaz oyunu yavaslatir. Zurawski gelcekce o Sotaya hiç gerek yok

61trabzonomer
08.04.2005, 21:23
Herseyi tadinda birakalim Sota her trabzonlu sever ama artik ben faydali olur mu?bilmem Gelsede olu gelmesede ama daha iyileri bulunur...Sota iyi lafin yok da is performans meselesi...

ikrime_61
08.04.2005, 21:27
sota bizim ortamimiza vede uyum sorunu cekmeyecek belki takima cok yaramaz tartisilir ama bizim pisme asamasinda olan oyuncularin onun yaninda pistigini bi düsünsenize beyler onun tecrübesinden yararlanarak

61trabzonomer
08.04.2005, 21:33
Evet kardes tecrübe çok sey ama bizim simdilik direk faydasi dokunacak kisi lazim degil mi kardes...

Ömer SEVİNÇ
09.04.2005, 13:32
Birakin hep anilarimizda kalsin.

Onun gelip de basarisiz olmasina yüregim dayanamaz...

BDiler61
09.04.2005, 13:44

Geldikten 3 hafta sonra baska biseyle inlemesinde......

Sota nin rangers ta maçini izleyen varmi? TEknik direktörü sota için "takimi sampiyon yapabilecek oyunculardan biri ama sene sonu transferini düsünüyor ve sakatlanmaktan korkuyor.Umarim bundan sonra sampiyonluk konusunda bize yardimci olur." diyorsota bu takimda oynar hemde rangers ta oynadigindan dahaiyi oynar çünkü araksina TRABZONSPOR taraftarini alacak

BDiler61
09.04.2005, 13:57
sota'nin istatislikleri

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="98%" align=center>
<T>
<TR>
<TD>2003/04</TD>
<TD>Rangers</TD>
<TD>19</TD>
<TD>12</TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>2002/03</TD>