PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ge-Se-TRABZONSPORUM Maç Organizasyonu

Reha
06.04.2005, 14:27
Bu konu hakkinda henüz topiç açilmamasi herkesin bu maçtan umudunu kestigini gösteriyor....Maç biletleri 66YTL ...Yani çogu kisi gelemeyebilir..Ayrica misafir takim biletleri henüz çikmadi,yani BJK maçi gibi yanlis bilet almayin...Yine bir yerde toplanmayi düsünüyouz...Simdi kimler geliyor bakalim;

1-Greywolf

2-Esra (sözün vardi ya..)

Crazy_OfLu61_
06.04.2005, 14:33
66 ytl borumu.

Külünkoğlu
06.04.2005, 14:36
Reha, 66 milyon bizi bozmasin...

Emorfo
06.04.2005, 14:37
Valla paralari borsaya yatirdik.. Maça gelmem biraz zor. Yeni açiga bir organizasyon olursa gelirim.. Ya da yönetim hayrina 66 ytl den biletleri alsin açik fiyastina bize satsinn.. Böyle bir sey yapacaginida sanmam...

Hisse alana maç bileti bedava yapsaydilar çok sik olurdu.......smileys/smiley4.gif

MrbLack
06.04.2005, 14:49
ya ha simdi baktim 66 lira bilet mi olur.insaf ya.ne biçim adam bunlar..zaten bi ton kredi karti senet bocu var.ben açikta bi arkadaslayim.gol olunca da kalkar sevinirim

YA ADIMIZ ÇIKAR YA DA CANIMIZ ... ne edelim

Guests
06.04.2005, 14:59
biz açik tribüne geselilerin arasina girmeyi düsünüyorduk ama onun içinde yeterli çogunluk saglanamadi sanirim. ilk defa bi gese maçina gidemiyoruz.

Çakır
06.04.2005, 15:05
Reha, 66 milyon bizi bozmasin...

smileys/smiley4.gifvalla iyi para ya. bakalim daha neler yapacaklar tribünde olmayalim diye.

Reha
06.04.2005, 15:32
Hepinize hayret ediyorum,,,hele sen Medin'im....gelicen baska çare yok!!

AtalaY_BuğrA
06.04.2005, 15:38
Ben gelebilirim abiler kredi karti ile alirizbir daha ki ekstre donemine kadar harcliklarla cikartiriz ins.smileys/smiley36.gif Edited by: AtalaY_BugrA

Gökhan Kutlu
06.04.2005, 15:47
iddaadan para çikarsa gelirimsmileys/smiley36.gif

Guests
06.04.2005, 15:59
ben daha yeni borsaya verdim parayi artik kismet bir dahaki maça bakalim.

Harun
06.04.2005, 16:07
Bende gitmiyorum.Hem bunlara o kadar para verip zengin etmeye niyetim yok.Ayrica 750 kisilik yer ayirmislar hiç zevkli ölmaz o kapali kafeste.66 ytl ye Trabzon'da kale arkasinda 13, maratonda 6 maç izlersin ,kalan6 ytl yedeköfte ayranalir karnini doyurursun.smileys/smiley36.gif

selçukabi
06.04.2005, 16:23
ben bu 66 ytl mevzuunu çok önce etmistim arkadaslar.bu paraya degil Ankara'dan Istanbuldan bile maça gidecek "taraftar" bulmak mümkün degil.Bakin taraftar diyorum parasi çok olan "sosyete" tipleri maça gider gol olunca da "gooool" diye bagirirlar sadece o kadar.Yanliz size bir fikir; internetten biletix 50 ytl üzerini 3 taksit yapiyor bir arastirin.smileys/smiley2.gif

Taner Uykuçeken
06.04.2005, 17:06
VIP : 185 YTL (185.000.000 TL)
NUMARALI : 135 YTL (135.000.000 TL)
KAPALI ÜST : 66 YTL (66.000.000 TL)
KAPALI ALT : 66 YTL (66.000.000 TL)
YENI AÇIK ÜST : 33,5 YTL (33.500.000 TL)
YENI AÇIK ALT : 28 YTL (28.000.000 TL)
KAPALI ALT RAKIP TAKIM : 66 YTL (66.000.000 TL)

gs maçi bos trübüne oynamak istiyor herhalde kendi taraftarida bu fiyatlarlazor gider maça tabi alttan bilet dagitmazlarsa

Tunga
06.04.2005, 18:04
Bu paralari verip GAYSe'yi borç batagindan çikarmanin bir alemi yok. Siz en dogrusunu yapmissiniz. Paralar hisselere!

Zaten o kafeste 750 kisi hepbir agizdan bagirsa ne olacak.

Bizimkiler, bu maçi alacak. GAYSe de BABAYI!

Ozan
06.04.2005, 20:36
la bu herifler tam serefsiz.siz gitmeyin diye neler yapiyolar smileys/smiley7.gif. artik gitmeyenede bi sey demem çünkü ögrenciler için çok olur bu para.ne olurda bilemem . hadi hayirlisi...

Beytullah
06.04.2005, 21:20
walla bende bütün parayi borsaya yatirimdi bende ..ya bu gs köküne maden suyu

Guests
06.04.2005, 21:34
gesenin tribünleri her sartta dolar. çünkü statin yarisi para vermiyor. bilet fiyatlari onlar için faso fiso.

MrbLack
06.04.2005, 21:35
adamlarin baska geliri mi var.abi öyle ya da böyle gidecez

HEM NIYE KALE ARKASINA BI ORGANIZASYON YAPMAYALIM...SÜPRIZ OLSUN

#10 Fietra
06.04.2005, 21:37
66 YTL çok fazlasmileys/smiley11.gif

aka5
06.04.2005, 23:05
ben 40 milyona kadar raziydim ama 66 milyon beni asar ben o parayla digiturk alir evde bakarim maça!!!smileys/smiley1.gif

Guests
06.04.2005, 23:25
Bu sartlarda bu maç zor.Bari takimi karsilamaya özen gösterelim...

Hüseyin Çümen
07.04.2005, 00:15
yönetime is düsüo burda traftar nasi alack bu bileti bjk li larad 66 ydi biletler admlar para vermediler biletlee yönetim almisti taraftara dagitmsti bu kesnlikle dgru yönetim basari ve destek bekliosa bunlari yapmasi lazim

ts_efsane1961
07.04.2005, 00:39
66 ytl nasi vercez biz bilete stadi mi alcaz sanki.kim kaybetmis ki o kadar parayi ben buliyim ayda belki o kadar para elime geciyor surda ogrenciyiz bi de yonetim biraz bisiler yapmali...

Çakır
07.04.2005, 08:41
Hepinize hayret ediyorum,,,hele sen Medin'im....gelicen baska çare yok!!

Reha baskan çocuklara bilet ismarlasana
Parasini alirsin sonraaaa smileys/smiley2.gif

Guests
07.04.2005, 08:43
çakir abiye katiliyorumsmileys/smiley36.gifparasini veririz sonra

seyyahali
07.04.2005, 10:21
abi uçmus bunlar ya 66 ytl çok parasmileys/smiley7.gif

Mehmet
07.04.2005, 13:52
Parasi çok valla maça beraber gitmeyi düsündügümüz Galatasarayli
arkadaslarda gitmekten vazgeçtiler bilet fiyatlarini görünce. Biz 66 ya takildik onlar 28 ytl bile çok diyorlar. Misafir takim seyircilerine ayrilan yerden sahanin 4/1 kismini görebilirsiniz. Anasini satayim resmen kafes alti üstü sagi solu kapali yer oradan ancak numaali tribünlerin bir kismina dogru bakabilirsiniz. Maç izlemek isteyen 28 ytl lik bilet alip açik tribün alt üst oralara tikismali. Ben ne gitmeye ne gitmemeye karar vermis degilim. Insallah o maçta Tribünleri bos kalir. Korkularindan
isi ne hale getirmisler. Böyle olunca burda daha rekabet mi olur?
Insallah Trabzonspor galip gelirde bizi sevindirir. Tamamen misafir takim seyircilerine haksizlik bu serefsizlerin yaptigi.

EmrahYalçınalp
07.04.2005, 15:05
"Çok konusacagim da agzima su doluyor" demis kurbaga... Bu ekonomik kosullarda bu parayi çok bulan herkese hak veriyorum. Öte yandan bu isimler arasinda "Trabzon'u anlamak mümkün degil", "Tarafatar maça gitmiyor", "Söyle bir sene Istanbul'a gelseler de taraftar görseler" diyen arkadaslarin da oldugunu görünce bir hatirlatayim istedim, bundan sonra daha dikkatli olmayi saglamak adina... Trabzonspor içerde ortalama 25-30 maç oynuyor. Bunlarin en iyi ihtimalle 20 tanesinde maraton 10 YTL, kalanlarinda 20-25... Toplamda ortalama 300 YTL eder... Belki de insanlar bu yükün altindan kalkamiyor ve kendilerince bir önem sirasi yaparak maçlara gidiyorlardir...

Öte yandan Istanbul'da 4 tane maç var. 3'ü olabilecek en üst düzeyde hemde. Hepsi 70 YTL olsa, ki çooook abartili, yine daha az eder toplamda. Bu hasrete, sevgiye ragmen maça gidilemiyorsa, bundan sonra Trabzon halki konusunda daha sag duyulu olalim lütfen... Ben her maça gidiyorum, milletin gelmedigini görünce de hepiniz kadar üzülüyor ve kiziyorum. Ama simdi bazi arkadaslarin "Trabzon takimina sahip çikmiyor" dedikleri gibi biz de "Istanbul'da takimi öksüz biraktiniz" mi diyelim ?

Orada elinizden geleni yapacaginiza inancimiz tam. Pazartesi hep birlikte burada galibiyet yorumlari yapmak dilegiyle...

Harun
07.04.2005, 15:37
Emrah'im güzel bir konuya deginmissin ama kiyaslamayi yanlis düsünmüssün.Biz her ne kadarda senede 4 maç görsekte ve bunlarin önemi çok olsa bile bir maç için 66 yt vermek pek mantikli ve cazip gelmiyor.Kiyasladigin nokta 66 ytl 13 parçaya bölerek 13 maça gitme hakkiniz oluyor Trabzon'da(kale arkasi)(6 kez de maraton),ama ben bu parayi bir seferde hemde pesin vererek ve sadece bir maça gidiyorum,birde bunu düsün ama kesinlikle ayni seydegildir bu ikisi.Sen suan evlenme hazirliklari yapiyorsun,paran olsa bile alacagin en iyi ürünü bile sana cazip gelebilecek en uygun taksit imkaniyla aliyorsun öyle degilmi?Neden pesin vererek almiyorsun peki?Ve birde su var ,trabzonda illa her hafta ayni kisi maça gidecek diye bir kanun yok,yani her hafta o kisiden para çikmasinin mantigi yok,zaten öyle birsey olsa bizim stad her hafta full çeker,Yani ortalamaya vurdugunda yinede aradaki farki anlarsin.

Guests
07.04.2005, 15:40
gese maçinda harciyacagim paraya trabzonda 1 sene boyunca maça giderim. yapmayin istanbul ile bos yere karsilastirma abi. 1 bilete 1 tane bedavayken dolmuyor stat...

ne yani takim istanbulda oynasa her maç 70 ytl mi olucak...

karsilastirma yapmaya gerek bile yok...

vigor
07.04.2005, 17:23
bildigim kadariyla fener maçi biletide trabzon tarafi için 100 ytl.dogru olup olmadigini tam olarak bilmiyorum

Hüseyin Çümen
07.04.2005, 18:50
fener maçi bileti 28 ytl die de duydum biletix gisesinde öle yaziyodu yanilmiyosam

ya bu maça gitsek noolcak kimse bagirmiyoki orda bjk maçinda gördük iste bosuna para vermeyintaraftarlik yapmak için gidilir maça tiyatro ya gitmiyossunz siz yemin ederim ki bjk maçinda heyecamnli bi taraftar görseydim giderdim maça ama maalesef öle bi taraftarimiz yok

TS 61
07.04.2005, 20:35
Kesinlikle orada olunmali diye düsünüyorum.

Düsünebiliyor musunuz futbolcularimizin sahaya çiktiklarinda formalarindan baska hiçbir yerde bordo-mavi renkleri göremediklerini.

Ne olur kendilerini o kadar yalniz hissetmelerine izin vermeyelim.

Ozan
07.04.2005, 20:47
borsa da tam gs maçina denk geldi. smileys/smiley5.gifgenelde gidemeyenler borsaya para yatirdiklari için gidemiyolar.bende onlara hak veriyorum tabi...insallah tribünler dolar.

CooL
07.04.2005, 22:02
valla maça 66 ytl verilmez

seneyeki maçta bizimkilerde Trabzondaki maçta geselilere bileti 1.5 milyardan versin bari..

böyle sey olmaz..

CooL
07.04.2005, 22:03
dost gibi görünen köpeklerden farki olmayan gaylerin klübü cimbomdan ancak bu beklenirdi..beklentileri bosa çikarmadilar

imported_Suha
07.04.2005, 22:17
bir keresindede bizi g.s.stadadindan atmislardi bu adamlarin bize bi garezi var..kim sampiyon olur umrumda degil..yeterki su adamlara bi yenek...ne bu ya? sampiyonlar ligi finalimi???* gala.saray yönetimi futbolcularinin parasini bu yolla ödüyo herhalde..aaayyy ne kadar yazikkkk ezikler...

Crazy_OfLu61_
07.04.2005, 22:57
Bir ögrenci için çok para bence topluca bi yerde seredelim. Bu cimbomköpeklere 66 ytlem gidene kadar sokaga atarim daha iyi

Cengiz Çubukcu
07.04.2005, 23:37
besiktas maçina gidenlerden biriydim ve bu maça da gitmeyi düsünüyordum ama serefsizin biri büfenin önünde beklerken kardesimin telefonunu çaldi ...500 milyon içerdeyim...gelde bu maça git...

Harun-61
08.04.2005, 00:05
Gese ile kupa macimizda var, o macda bilet fiyati 80 ytl olursa hic sasmayin !!!!!!!!! smileys/smiley18.gif

Hasan Cubukcu
08.04.2005, 00:23
perhaps: sözlerine katiliyorum mecbur gidilecek maca.

yahu bu kadar adaletsizlik olmaz , bunlar kudurmus bunlarin eline düsen adami bir bardak su da bogarlar.

durumu iyi olanlarin maca gitmesini bekliyoruz.

selamlar hamsi61

Emorfo
08.04.2005, 12:35
Maç için Trabzon'dan bir otobüs hareket etti. Takimi havalimaninda karsilama organizasyonuna da katilacaklar...

Badaloğlu
08.04.2005, 13:04
Bu parayla gidin senet alin daha hayirli bir is yapmis olursunuz!...

FANATIK61
08.04.2005, 13:10
Futbol Federasyonu'ndan yapilan açiklamaya göre, kupada yari finalin ilk maçinda Galatasaray ile Trabzonspor, 20 Nisan Çarsamba günü saat 20.00'de Ali Sami Yen Stadi'nda karsi karsiya gelecek.

Guests
08.04.2005, 13:38
Maç için Trabzon'dan bir otobüs hareket etti. Takimi havalimaninda karsilama organizasyonuna da katilacaklar...

yönetimmi gönderiyor?

Emorfo
08.04.2005, 14:37
Bilmiyorum.. Belki kendi imkanlari ile geliyordur. Biletleri yönetim karsilar henüz belli degil...

Reha
08.04.2005, 14:53
Çocuklar iki tane manita yaptim...Bekar olanlariniz varsa Taksim de bulusucaz...Yaniniza 50-60 milyon para alin ...Talipliler asagiya isim yazdirsin?smileys/smiley7.gif

Emorfo
08.04.2005, 15:39
valla mi smileys/smiley4.gif

#10 Fietra
08.04.2005, 19:20
Bu parayla gidin senet alin daha hayirli bir is yapmis olursunuz!...

Aynen

Berat
08.04.2005, 19:29
o kadar pesin param olsa bi o kadar daha bulur kulübe üye olurum..Kulübe üye olmayip da bu maça gitmek bana göre abes...(öyle arkadaslar var mi yok mu bilmiyom tabi,kimse üstüne alinmasin,ortaya konusuyorum)

yattara11
08.04.2005, 20:51
aç kalin da maça gidin... hele hele febe maçi 100ytl olsa bile gidin...

MrbLack
08.04.2005, 21:37
ben maça gidiyom dedigim gibi tanidiklari falan devreye soktuk gs tribününde.belese geyselilerleyim.bi yol bulursakta attiracam da kendimi bizim tarafa...ne edeyim para yok varda kredi kartlarimiza ...olmazsa ordan yine destek var....dedigim gibi ya ADIM ÇIKAR YÜZLERCE GEYSE IÇINDE TEK DELIKANLI DIYE..YA DA CANIM ÇIKAR TRABZONLU DIYE.BASKA YAPACAK BISEYIM YOK...SAYGILAR

Eddy
09.04.2005, 12:33
bende gs tribünündeyim.atarlar insallah ts tribününe.valla ben orada sessiz duramam.gol olursa da kalkip gol diye sevinirim...

Magnolia
09.04.2005, 12:36
Bu konu hakkinda henüz topiç açilmamasi herkesin bu maçtan umudunu kestigini gösteriyor....Maç biletleri 66YTL ...Yani çogu kisi gelemeyebilir..Ayrica misafir takim biletleri henüz çikmadi,yani BJK maçi gibi yanlis bilet almayin...Yine bir yerde toplanmayi düsünüyouz...Simdi kimler geliyor bakalim;

1-Greywolf

2-Esra (sözün vardi ya..)

Reha abi valla mahçup oldum simdi.Sanirim "söz" vermemistim ama gelirim demistim:)

Rahatsizligimdan dolayi maça gidecek gücü kendimde göremiyorum.Yoksa gelmek için can atardim.Ben destegimi evden yapicam bu defa..smileys/smiley5.gif

Sen benim içinde desteklersin takimimizi olmaz mi?Ama "söz" seninle yan yana maç izleyecegiz birgün.Anlastik mi?smileys/smiley2.gif

imported_ÇAKIROGLU
09.04.2005, 13:46
Onlar fiyatlarla oynasin biletleri yüksek tutsun hiç önemli degil biz onlara 80milyona degil 80trilyona bile unutamayacaklari bir ders verelim yetersmileys/smiley2.gif

MrbLack
09.04.2005, 21:29
bende gs tribünündeyim.atarlar insallah ts tribününe.valla ben orada sessiz duramam.gol olursa da kalkip gol diye sevinirim...

kardes bileyiz desene..

chota
09.04.2005, 21:45
Bende gayse tribünündeyimdeyim.Maçin durumuna göre kopacam.Ya disari yada bizim tribüne baska yolu yok...

MrbLack
09.04.2005, 21:54
Bende gayse tribünündeyimdeyim.Maçin durumuna göre kopacam.Ya disari yada bizim tribüne baska yolu yok...

desena sende benlensin.ya bise edip attiralim bizimkilerin yanina formalari geyinini ha....alttaN FALAN

vizarian
09.04.2005, 23:59
Ben de gs trübününe girebilirim ama bi organizasyon yapalim ayni yere girelim BJK maçi gibi sanimiz olsun en azindan..

MrbLack
10.04.2005, 13:33
saat10 da stadin ordasydim karaborsacilar is basinda idi.su an b.evlerdeyim az sonra samiyene gidecem.Allah yardimcimiz olsun.bizim tayfadan kimse yok.saat 11 e kadar da takildim.neysa samiyen beni bekliyor.

61-firtina
10.04.2005, 18:12
Ula bunla 66 yapmissa fener 166 yapar

MrbLack
10.04.2005, 22:55
SIMDI MAÇTAN ÖNCESI VE SONRASINA GELELIM...

saat 10 gibi stadin oralarda nabiz yokladim..ortaligi karaborsacilar silip süpürmüstü..heryer sari kirmizi rengine bürünmüstü..geyseliler bir oyana bi buyana dolaniyodu.bahçelievlere gittim bi ara ordan bakirkoy sonra samiyen.otobüs bile o pis renklerle dolu idi..samiyene vardigimda bizimkilerin yanina vardim.trabzondan farozlular ve her zamanki gibi gurbetciler ordaydi..biraz muhabbetten sonra stadin karsisindaki dernegin önüne geldim 5 tane kardasim vardi bitanesi bmn dendi sakaryadan gelmisti ismini unuttum.neysa baya gezdik dolandik..geyselilerin içinden geçtigimizde oooo kardesler hosgeldiniz muhabbetiyle karsilastik.daha sonra bize arkadaslar bu taraftan degil sizin yer arka tarafta falan muhabbeti yaptilar.neyse fair playsmileys/smiley36.gifdavasindan sonra oysaki bilmiyolar bi yamuk bekliyoz adamlardan...adamlar bagirirken bile gözümüzün içine bakiyolardi..yanlarindan ayrildik.mecidiye caddesinde dolaniyorken bi geyseli elini omzuma atti.hayirdir birader derken bi hos geldiniz muhabbeti daha.birahane önündeyiz yaklasik 150 kisiler neysa.nbr muhabbeti bidaha basladi..neyse adamlarin bitanesi malesefki geyselinin damarlarindaki kana ne diyeyim trabzonlu üstüne maçka sevinç koylü..sonra antep maçini izledigimiz yerin altindaki firina gittik yiyecek falan almaya bi adam yaklasti yanimiza bogazinda fb atkisi var...ha dedim dayi derdin ne...bu aksam yenecesunuz olari dedi.aha bi kani bozuk dahasmileys/smiley7.gif...yapistim yakasina çikardim atkiyi dedim la habunun için mi ...yenmeyruk la sizida sampuan etmiycez la ..neysa sordum rize pazarliyim dedi.bende belli dedim.ulan dedim aksam cincona kadikoyde size tamam mi?..neysa usaklar yiyecek adami ..dediler dernekten izleycez maçi bende kiramadim..çiktik oraya..tahsin abi de orda idi...maç bitti dogru tribüne..bekleyrum kardaslarumi...çiktilar.kader abiyi gördüm abi hosgeldiniz muhabbeti faalan..bizden yine kimesyi görmedim ...benden bu kadar sira diger gidenlerde

selçukabi
11.04.2005, 08:49
aferin lan ibo o pazarli inbeye kafayi yapistirsaydin. Benim Selçuk abim var o da Rizeli ama...... deyip.maçtan sonra da cin-conlular güle güle muhabbeti yaptilar mi??smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

MrbLack
11.04.2005, 10:38
aferin lan ibo o pazarli inbeye kafayi yapistirsaydin. Benim Selçuk abim var o da Rizeli ama...... deyip.maçtan sonra da cin-conlular güle güle muhabbeti yaptilar mi??smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ya selçuk abi saygilar sevgiler ilk önce.abi biz hertürlü kime nasil davranacagimizi biliriz ama yasi 45 filan di kani bozugun...

bunlardan baska siz asil alemi geyselilerin kapali çikisinda görecektiniz adamlar salya sümük agliyolardi.smileys/smiley36.gifhele hele bitanesi basina gittim biraz baktim ne olmus diye bayilmisti..yerde yatiyodu cames gibi.basinda 3 tane adam bi elini yüzünü yikiyo baktilar olmuyo tokat üstüne tokat atiyo ula dedim bi tanede ben mi atsam.abi maç sonu olanlar bunlar.bide kendi otobüslerini tasladilar manyaKlar

abi güle güle muhabbeti bize yapmadilar ama hagi ye yaptilar.telefonlari elindesmileys/smiley36.gifEdited by: mrblacksea

MrbLack
11.04.2005, 22:42
yok mu daha yazacak olan haburaya