PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor - Denizlispor Maç Günü Ve Saatinin Yanlış Seçimi

Onur Muhcu
17.02.2009, 13:13
Arkadaşlar; Trabzonspor'umuzun Denizlispor ile Avni Aker Stadında yapacağı karşılaşma cumartesi günü ve saat 15:00 de. Maça gidemeyecek olan madurlardan biri de benim. Çoğunluğu Esnaf olan seyircimizin bu maça ilgi gösterme olasılığı çok az oluyor. Tribünde boşlukların olabileceği bir maç. Oysa Şampiyonluk yolunda ilerlerken Takımımızın bize ihtiyaç duyduğu bu sıralar maç günü ve saatinin bu şekilde seçilmesini yalnış buluyorum. Deplasman maçları haricinde içerideki maçlarımızda bu konunun gündeme alınması ve seyircinin gelebileceği gün ya da saat seçilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu konunun düzeltilmesi için neler yapabiliriz ?

İHTİLALL
17.02.2009, 13:16
Dükkanları 2 saatliğine çıraklara bırakın,zaten bu krizde işmi oluyor sanki?

Onur Muhcu
17.02.2009, 13:18
Sadece Dükkan olarka düşünülmemeli, ben özel sektör çalışanıyım, kime ne diyeceğim de maça gideceğim, konuya bu şekilde yönelin lütfen.

Ali Kemal Kalmuk
17.02.2009, 13:18
Bu konuda bende çok mağdur oluyorum.İllede gündüz oynanacaksa bu maçlar pazar günü oynansın.

mehmetdoğan
17.02.2009, 13:20
Sadece Dükkan olarka düşünülmemeli, ben özel sektör çalışanıyım, kime ne diyeceğim de maça gideceğim, konuya bu şekilde yönelin lütfen.
imzana bakarsam gerisi teferruattır diyosun bence patron izin verecektir.
:D

ww.com.tr
17.02.2009, 13:22
bende gidemicem dukanı nasıl kapatacaz kardeşim keşke cuma saat 8de falan olsaydı kahroluyorum gidemediğim için ya

İHTİLALL
17.02.2009, 13:39
bende gidemicem dukanı nasıl kapatacaz kardeşim keşke cuma saat 8de falan olsaydı kahroluyorum gidemediğim için ya
Ya güzel kardeşlerim,Trabzon'da sınız 2 saat maça gidemiyorsunuz,sizin durumunuzda olmak için can atan,böyle bir müjdeye sevinç gözyaşı dökecek yüzbinlerce gurbetçinin hatırına gidin bari,her maç gibi bu maçta çok kritik ve dolu trinünlere ihtiyaç var.

Turgay 6161
17.02.2009, 13:45
Bu maçtan sonraki oynayacağımız konyaspor karşılaşmasıda yine aynı saatte bu nasıl iş yaa.

Miraç Atalay Çiftçi
17.02.2009, 13:49
Bu maçların yayın saati daha önceden açıklandı yanılmıyorsam.
O zamandan bir itiraz yapılabilirdi, ama bu gibi durumlarda neye nasıl ne şekilde neleri delil göstererek itiraz edilir, buna karşın neler kabul görür bilmiyorum.

İskender Çakmak
17.02.2009, 14:16
maç saatlari hakkında yorum yapmak ne kadar doğru bilmiyorum ama yapabilecek bir şey yok geöen hafta diğer takımlarda cumartesi oynadı o yüzden bizimde böyle maçlarımız olacaktır 2 saat çok değil izlenilip tekrar işe dönülebilir çok problem değil

Faik Yılmaz
17.02.2009, 14:17
İşyerinden oda arkadaşımızın ,abimizin oğlu evleniyor.. saat tam 2 de düğün maçta 3 te.....

bir uğrayıp kaçmam lazımda nasıl yapcam bilmiyorum...... ama bu maçta kaçmaz kesinlikle gitmem lazım....

tuncay1984
17.02.2009, 14:18
valla saati önemli degil benim icin ayin 22 si benim lig tv üyelik bitiyo
21de mac gün önemli benim icin baska güne almasinlar

Koray
17.02.2009, 14:30
Gidemeyenler kombinesini bi arkadaşına versin,o kadar cimri olmayın yahu :))

magicyattara
17.02.2009, 14:35
Stad boş kalır diye bas bas bağırıyorum kaç gündür.

Konu açıyorum kilit yiyor.

Cumartesi kombine sahibi esnaf ve çalışanın bu saatte maça gitmesi imkansız.17 bin kombinenin en az 10 bini esnaftır.

Kombinemi de başkasına vermeyeceğim.

Bu saatler değişecek.

Ümit Tekşan
17.02.2009, 14:36
Cumartesi olmasından bende şikayetciyim özellikle gündüz maçlarına gitme imkanı bulamıyoruz. Her seferinde yalan atıp izin alıyoruz. Bu hafta biraz zor olacak dolayısıyla forumdan takip edeceğim.

Tuğba ÖZTÜRK
17.02.2009, 14:41
yine mi bu saat olayı neden böyle yapıyor belli değildir az taraftar seyretsin diye herhalde...

Mustafa K. Demirbaş
17.02.2009, 14:42
katılıyorum ;)

sen maçta lazımsın bana bi yere kaçma ha:D

only ts
17.02.2009, 15:46

gidemeyenler elbette verecek bırılerını buluyo hıc merak etme elde kalmıyo onlar :)

Dursun Kaplan
17.02.2009, 16:00
Mecbur radyodan dinleyeceğiz nabalım. :S

Samet Yildirim
17.02.2009, 16:05

ayni görüsteyim...zaten mac da var ilgi olmaz ve kriz dönemindeyiz islemiyor...

Calisanlar icin kötü tabi ama yapack bisi ok...

Pirselimoğlu
17.02.2009, 16:13
denizli-antalya-konya üç maçta saat 15 de bize yaramayan bir saat dilimi, 3 hafta peşpeşe bu saatte bize maç verilmemesi gerekir biz avarajla 2. takımız, taraflıff ve yayıncı kuluş pislig tv sizede bu yakışır.

bordo61
17.02.2009, 16:16
Bence bu saat seçiminde lig tv'nin parmağı var

Fatih KIRAN
17.02.2009, 16:24
Bende Bursa'da esnafım pazar günü Beşiktaş maçına gittik gittiğimiz otobüsteki insanların yarısıda esnafdı.Bursaya gecenin 3 ünde geldik eve gidip yatmamız 4 ü buldu sabah bu insanların çoğu bende dahil 6 dakalkıp dükkanlarımızı açmaya gittik.Maça gidip takımı destekleyecek olanı hiç bir şey engel olmamalı..

LazAnisT
17.02.2009, 16:30
Valla isterlerse sabah ezanında maç koysunlar o stat dolar.Elbette birçok arkadaşımız için kötü bir saat dilimi ama elden birşey gelmedikten sonra bizede nasıl gidebilirizle alakalı çözüm üretmek düşer.

Akif Gür
17.02.2009, 16:39
benimde dersane sorunu var...bundan önceki maçlarda kaçıyodum ama babam işi öğrendi mecburen dinlemek zorunda kalcam bende derste

cengiz kudal
17.02.2009, 16:45
stad boş kalır diye bas bas bağırıyorum kaç gündür.

Konu açıyorum kilit yiyor.

Cumartesi kombine sahibi esnaf ve çalışanın bu saatte maça gitmesi imkansız.17 bin kombinenin en az 10 bini esnaftır.

Kombinemi de başkasına vermeyeceğim.

Bu saatler değişecek.

arkadaŞlar sİzde haklisiniz ancak maÇ saatlerİnİ yayinci kuruluŞ yapiyor. Yayinci kuruluŞa tlf veya maİlle İletebİlİrsİnİz durumunuzu...

Mehmet S. Pervan
17.02.2009, 16:54
Önemli bi konu ama pek yapılacak bişe yok bu konuda. mecbur o saatte oynanacak.

Muhammet
17.02.2009, 17:00
Stadın boş kalacağını zannetmiyorum. :cool:

Ama bazı kimselerin maç saati yüzünden sıkıntı yaşayacağı kesin.

magicyattara
17.02.2009, 17:01
En çok puan kaybettiğimiz maçlardır Cumartesi gündüz maçları.

İnşallah yönetim olayın vehametinin farkına varır da saati değiştirtebilir.

Hüseyin İlkin
17.02.2009, 17:09
Bu saatten sonra maçın saati veya günü değişir mi ? Zannetmiyorum .

Önümüzdeki Konya maçı için girişimlerde bulunulabilir ama Denizli maçında stat dolu olursa ki dolacaktır , bu taraftar olayını neden gösteremeyiz ...

aktan61
17.02.2009, 17:10
sanırım bir tek samsundan gelecek olan bizler için iyi olacak

Cüneyt Canlıca
17.02.2009, 17:11
Valla doğruyu söylemek gerekirse benim için gayet uygun oldu saat..Bu maç için Trabzona geleceğim ve kombinemi ilk kez kullanacağım...Nasipse tabii.

Pirselimoğlu
17.02.2009, 17:22
şu ana kadar 6 tane gündüz maçı yapmışız, 3 tanede önümüzde var 9 maç yapar, bu kadar gündüz maçı diğer klüplere verilmiyor.
gs 2 maç yapmış, 2 mağlubiyet
fb 2 maç yapmış, 2 beraberlik
bjk 4 maç yapmış, 2 beraberlik-1 mağlubiyet-1 galibiyet
Ts 6 maç yapmış, 2 beraberlik-1 mağlubiyet-3 galibiyet

gündüz maçları işine yarayan tek klüp sivas
13 maçta: 9 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlibiyet

Hasan Habip Özbay
17.02.2009, 18:15
elimizden geldiği kadar fedakarlık yapıp maçlaragitmemiz ve takımı desteklememiz lazım her şey 7 için

Şahin_53
17.02.2009, 18:16
Avni aker dolacaktır bundan eminim..
Zaten dolmaması için bir sebep yok,gerçek taraftar bunları sorun yapmaz..
Tabiri caizse iki eli kanda olsa gider maçını seyreder, takımı destekler sonra bakar işine.

ww.com.tr
17.02.2009, 18:46
aslında hep beraber mail atsak bu hafta olmasada gelecek hafta için belki işe yarayabılır

servet nuh
17.02.2009, 18:48
Avni aker dolacaktır bundan eminim..
Zaten dolmaması için bir sebep yok,gerçek taraftar bunları sorun yapmaz..
Tabiri caizse iki eli kanda olsa gider maçını seyreder, takımı destekler sonra bakar işine.
bekara karı boşamak kolay tabi....patronu izin vermiyorsa nasıl gelecek taraftar maça....iki eli kanda olsa da gelirmiş....cumartesi gündüz maç için en berbat zaman....tabiki gelebilen tüm şartlarını zorlayarak gelecektir maça....ama bi sürü taraftarda zorunlulukları sebebeiyle gelemeyecektir.onlar gerçek taraftar değilmi yani ???

tisan61
17.02.2009, 18:52
bencede sdat dolar
ama daha geç olsa daha iyi olur

mefum
17.02.2009, 18:58
saati değiştirmek mi? federasyona itiraz mı?
valiliğe yazı yazalım
Trabzon'da Trabzonspor'un maç saatlerini resmi tatil veya idari izin ilan etsinler
bu daha olası bir çözüm...

agahozlu
17.02.2009, 19:33
Yanlış hatırlamıyorsam Sivas maçınıda saat 15:00 da oynamıştık ve stad tamamen doluydu.Geçmişte yaşanan olaylardan diyebilirsiniz ama başka maçlardada doluydu gündüz yine.Çalışanların ve gidemeyenlerin halini çok iyi anlıyorum fakat o stadın önemli ölçüde boş kalacağını sanmıyorum.

robinhood61
17.02.2009, 19:37
Ben memurum haftasonu yatış ama bi işe yaramıyor çünkü Trabzon'dan çok uzakta yaşıyorum :D :)

Mustafa Calik
17.02.2009, 19:51

aynen katiliyorum .. ben vallahi sizin yerinde olsam ( trabzonda kilara, nasil gidecekler icin ) bir arkadasa verirdim iki saatligine dükkani ve maca giderdim .. ben iki saat calismanin yüzünden bir mac satmazdim :)

Alibeyoglu
17.02.2009, 19:56
trabzonun arazi yapisini ve ulasimi göz önüne alarak trabzonspor icin en uygun mac saato pazar 15.00 olarak düsünüyorum

Hüseyin İlkin
17.02.2009, 20:28
Yanlış hatırlamıyorsam Sivas maçınıda saat 15:00 da oynamıştık ve stad tamamen doluydu.Geçmişte yaşanan olaylardan diyebilirsiniz ama başka maçlardada doluydu gündüz yine.Çalışanların ve gidemeyenlerin halini çok iyi anlıyorum fakat o stadın önemli ölçüde boş kalacağını sanmıyorum.

Ben stadın büyük oranda dolacağını düşünüyorum ama o Sivas maçı pazar günüydü . Bu maçın gündüz olmasının eleştirilmesi , Cumartesi olmasından kaynaklanıyor ...

Burak_52
17.02.2009, 20:37
şampiyonluğa kalmış 14 maç avni akerde ise son 8 maç
tv den izliyenler için bile zor c.matesi çalışanlar var koştura koştura kahveye gitcez
ama trabzonspor umuz için her zamankinden daha fedakar davranmalıyız

Cafer Bulur
17.02.2009, 21:04
En çok puan kaybettiğimiz maçlardır Cumartesi gündüz maçları.

İnşallah yönetim olayın vehametinin farkına varır da saati değiştirtebilir.
Katiliyorum,yönetime bu konuda büyük bir görev düsüyor.
Hadi denizli macini gecelim ama bundan sonrasi icin gerekli itirazlar simdiden yapilmali.
Zannedersem konya maci da cumartesi,bunun bizim bizim icin cok kötü oldugunu ben de defalarca belirttim.
Yönetim söyle diyecek tff ye,siz istanbul takimlarina siz oynayin kendi sahanizda ve 15 de bakalim kabul edeceklermi ?
Sampiyonluga oynayan her takim sirasiyla cumartesi 15 de oynarsa kabul edilebilir.
Böyle bir durum sözkonusu olmadigina göre yönetim gerekli itirazlari mutlaka yapmalidir.
Aksi takdirde ic saha maclarinda ciddi bir seyirci desteginden mahrum kaliriz ki,bu skorlara bile olumsuz yansiyabilir.
Futbol sadece futbol degildir,bunu artik cok iyi biliyoruz.

magicyattara
17.02.2009, 22:54
Benim ve biraderin kombinesi var ve ikimiz de maça gidemeyeceğiz.Bizimle aynı durumda olan bir sürü arkadaşımız da var.

Bunu Trabzon geneline yayarsak büyük bir sıkıntı ortaya çıkacak.Bu yıl önceki yıllarda almayanlar bile kombine aldı.
Kombine sahiplerinin çoğu esnaf kesimi.Her dükkanda kombinesi olan 2-3 kişi var.

Milletin dükkan kapatıp maça gitmesini beklemiyordur heralde kimse.

Mert Marabaoğlu
17.02.2009, 23:02
o stad ne yapıp edilip full çeker. takım bu pozisyondayken, hiçbir şüphem yok bu konuda.

reisoğlu61
17.02.2009, 23:03
tff nin bu mac saati secimi yüzünden sadece ikinci yariyi izleyebilecem.

zafer6161
17.02.2009, 23:18
ben bırakacağım diyorum ama çırak benden önce maça koşacak :D

Sinan SARI
17.02.2009, 23:25
Bence bu saatten sonra herhangibir değişme olmaz. Bizim yapabileceğimiz takıma herzaman heryerde tam destek olmak.

erol-61
17.02.2009, 23:53
Arkadaşlar; Trabzonspor'umuzun Denizlispor ile Avni Aker Stadında yapacağı karşılaşma cumartesi günü ve saat 15:00 de. Maça gidemeyecek olan madurlardan biri de benim. Çoğunluğu Esnaf olan seyircimizin bu maça ilgi gösterme olasılığı çok az oluyor. Tribünde boşlukların olabileceği bir maç. Oysa Şampiyonluk yolunda ilerlerken Takımımızın bize ihtiyaç duyduğu bu sıralar maç günü ve saatinin bu şekilde seçilmesini yalnış buluyorum. Deplasman maçları haricinde içerideki maçlarımızda bu konunun gündeme alınması ve seyircinin gelebileceği gün ya da saat seçilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu konunun düzeltilmesi için neler yapabiliriz ?

YA CANLARIM ETMEYİN EYLEMEYİN TRABZONDA YAŞIYORSUNUZ o zaman bilirsiniz eskiden maç nezaman olursa olsun hertaraf kapanır maça gidilirdi şehir hayalet şehre dönüşürdü çok iyi biliyorum dolmuş bile bulunmazdı yollarda kısaca TRABZON DA HAYAT DURURDU VE SADECE AVNİAKERDE KALP ATARDI bilmeme anlata bildimmi acaba

erol-61
17.02.2009, 23:56

nasıl kapatacağını bilmiyomusun kardeşim hergün akşam nasıl kapatıyosan öle yok kapatamıyom diyosan yardım edelim

selimatal
18.02.2009, 00:01
Mazeret yok. Herkes tüm olanaklarını zorlayacak. Gelemeyenler mutlaka kombine kartlarını bir yakınına verecek. A.Aker'de tek boş koltuk yok bundan sonra. Hangi gün ve saat olursa olsun.

Mustafa Ayazoğlu
18.02.2009, 00:07

İlginç yani o saatlerde mağaza veya dükkanlar iş mi yapıyor! Trabzonspor maçına odaklanmış herkez :)

Birde akşam maçları daha stresli gündüz maçlarında Trabzonspor pek zorlanmıyor.

jackal
18.02.2009, 00:23
Bence pazar günü olsa daha iyi olur. Gündüz oynayalım gece oynayalım benim için farketmiyor. Ama zoruma giden çifte standart. öteki takımları örnek feybe hep genelde akşam oynuyor. Gündüz oynıyacağı maçıda 17:00 de oynadı zaten. C.tesi oynatacaksan 17:00 filan olsun. Ne o 15:00... Oldu sabah oynat bari.

Birde bilerek yapıyorlar. Akşam oynanan takım c.tesi pazar baya konuşuluyor reklamı oluyor. Bizans takımları dururken neden bir Anadolu takımı olan Trabzonspor'un reklamı olsun. Hemde biz beklemeleri gerekcek ne gerek var bize sıranın gelmesini bekleriz her zamanki gibi 10-11-12 lere kadar...

Misina
18.02.2009, 00:26
Maç tarihlerini federasyonun bize karşı kasılı olarak belirlediğini düşünüyorum.

Fm 2009 da bile derbiler dışındaki maçlar neredeyse hep Cuma günü.

magicyattara
18.02.2009, 00:27
İlginç yani o saatlerde mağaza veya dükkanlar iş mi yapıyor! Trabzonspor maçına odaklanmış herkez :)

Birde akşam maçları daha stresli gündüz maçlarında Trabzonspor pek zorlanmıyor.

İki dükkanı kapat maça git diyorsun yani.

Biraz mantıklı olalım lütfen.

Cumartesi gündüz maçları konsantrasyonun diplerde olduğu-hem taraftar hem futbolcu-maçlardır.

krdnz
18.02.2009, 03:00
Ben gs maçının ikindi namazına müteakip yapılmasını istiyorum:D

ahmetto
18.02.2009, 08:42
yaw arkadaşlar mazeret üretmeyin haftada iki saatinizi ayırıp maça takımınızı desteklemeye gitceksiniz. evet saat size uymayabilir ama siz feregat edip saate uymanız lazım diye düşünüyorum.

Burçak
18.02.2009, 11:40
kendi adıma konuşayım. hafta sonu için bence en güzel gün cumartesi akşamı . cumartesi olması güzel ama saat 15 de olması kötü tabi. en azından 19 da olmalıydı.

zahido
18.02.2009, 11:44
Bu hafta sonu papyi kadroda gorsek mi acaba? Hazir huseyinde yokken..

trapesus
18.02.2009, 12:00
Gündüz maçları daha güzel oluyor. Hem takım gündüz de daha iyi oynuyor zaten.

hasannuhoglu
18.02.2009, 12:23
bakıyorum isyan edenler var..daha yeni bize heryer trabzon kitabını okudum bitirdim..önceden bütün maclar gündüz olurmuş...saat 12de bile oynanan macları okudum..ozmnki trabzonda ticaretle ugrasan insan yokmuydu,özel sektörde calısan veya..trabzonspor bir aşk,icinde olan her türlü gider maca...bunlar bahane deil !!

iso_4939
18.02.2009, 12:53
beyler bunu bilerek yapıyorlar bence kımse maca gıtmesın dıye cunku her mac 25bin kişiyle beraberız..bunu yonetımın demesı lazım bızım dememız bır ıse yaramaz ...bız halı saha macını bıle aksam 8 de yapıyoruz ayıptır valla ..

İHTİLALL
18.02.2009, 13:54
:)Bu yalnış seçimi herşeye rağmen ve inadına maça giderek cezalandıralım!..:)

Samet BuLut
18.02.2009, 13:59
Bizim maçLarı neden gündüz yaparLar anLamıyorum.. Yapacaksan herkese aynı muameLeyi yap

Mustafa Önder
18.02.2009, 14:15
Arkadaşlar kızmayın darılmayın ama bu gündüz maçı sadece bizim için değil Sivas, Bejeke, gs gibi takımlara da oluyor.

Samet BuLut
18.02.2009, 14:16
OnLara bi sezonda 3 kere oLuyosa bize 15 kere oLuyo abi

Mustafa Önder
18.02.2009, 14:18
OnLara bi sezonda 3 kere oLuyosa bize 15 kere oLuyo abi

Kardeşim haklısın ama bu maçlıkta böyle olsun. Çok sorun etmememiz lazım. Trabzonspor için bir günlük işler asılsın, dersaneler kırılsın nolacak:D

Cemalettin Taşkın
18.02.2009, 14:39
trabzonsporun önümüzdeki 3 maçı gündüz 15.00'te

bu dönemde 3 istanbul takımı hiç gündüz maç oyanamayacak. sivassporda gündüz oynuyor ama onların mazereti kış olmasından.

göstermelik fenere galatasaraya beşiktaşa 15.00 maçı verdiler yine maçlarını 19.00 a aldılar. biz her hafta 15.00 te oynuyoruz.

magicyattara
18.02.2009, 15:29
:)Bu yalnış seçimi herşeye rağmen ve inadına maça giderek cezalandıralım!..:)

İki dükkanı kapatıp maça mı gideyim Cumartesi günü.

Bekara karı boşamak kolay tabi.

Çetin Can
18.02.2009, 15:33
Cumartesi günleri çalıştığım için bu saat benim için de uygun değil... İmkanlarımı zorlayarak gitmeye çalışacağım. Ha olmadı o zaman biletimi gidebilecek durumda olan birisine verip ben tv den izlerim.. Çoğunluk ta benim gibi yapıp biletini gidebilecek olan birisine vereceğinden(ben öyle düşünüyorum) stadın boş kalması gibi bi durum olmayacağını düşünüyorum..

Bu maç için artık çok geç saat veya gün değişmez ama yönetimimiz itiraz ederse belki önümüzdeki maçlarda bu sorun ortadan kaldırılır...

Şahin_53
18.02.2009, 15:35
bekara karı boşamak kolay tabi....patronu izin vermiyorsa nasıl gelecek taraftar maça....iki eli kanda olsa da gelirmiş....cumartesi gündüz maç için en berbat zaman....tabiki gelebilen tüm şartlarını zorlayarak gelecektir maça....ama bi sürü taraftarda zorunlulukları sebebeiyle gelemeyecektir.onlar gerçek taraftar değilmi yani ???
Senin Trabzonspor'luluğun bu kadar işte...
Bana laf yetiştireceğine maça git maça.

Şahin_53
18.02.2009, 15:38
İki dükkanı kapatıp maça mı gideyim Cumartesi günü.

Bekara karı boşamak kolay tabi.
Bu ne saçma sapan bir düşünce yahu, kim bekar kim karıyı boşuyor..
Canı istiyen öylede bir giderki,buna ne karısı mani olabilir nede birşey..
Pes diyorum.:cool:

Şahin_53
18.02.2009, 15:44
[quote=magicyattara;1980040]Benim ve biraderin kombinesi var ve ikimiz de maça gidemeyeceğiz.Bizimle aynı durumda olan bir sürü arkadaşımız da var.

Bunu Trabzon geneline yayarsak büyük bir sıkıntı ortaya çıkacak.Bu yıl önceki yıllarda almayanlar bile kombine aldı.
Kombine sahiplerinin çoğu esnaf kesimi.Her dükkanda kombinesi olan 2-3 kişi var.

Milletin dükkan kapatıp maça gitmesini beklemiyordur heralde kimse.

Maça gidemeyecek arkadaşlar maça gitmek için can atan arkadaş ve ya tanıdıklarına versinler kardeşim kombinelerini..
Bu sorun ortadan kaybolur kimsenin maça gitmek için boşanmasına gerek yok.

martinpetrov
18.02.2009, 15:46
Erken olması daha iyi oldu.Biz maçı kazanalım diğerleri strese girsin dimi ama:)

Ali Yerlikaya
18.02.2009, 15:49
Benim anlamadigim Almanyadada cumartesi maclar saat 15.30 da oynaniyor almanya saatiylen ve cumartesi calisanlarda az degil.
Yani istedikden sonra bi yol bulunur sonucda 2 haftada bir evimizde oyniyoz, ayda sadece 2 kere oda bazen cuma maclari olunca aksam oynaniyor yani yapmayi lütfen taraftarlik öyle kolay olsa herkes taraftar diye gezinirdi.

Bulut61-34
18.02.2009, 15:51
Ben cumartesi günleri çalışılmasına karşıyım zaten. :))

Şahin_53
18.02.2009, 16:01
Benim anlamadigim Almanyadada cumartesi maclar saat 15.30 da oynaniyor almanya saatiylen ve cumartesi calisanlarda az degil.
Yani istedikden sonra bi yol bulunur sonucda 2 haftada bir evimizde oyniyoz, ayda sadece 2 kere oda bazen cuma maclari olunca aksam oynaniyor yani yapmayi lütfen taraftarlik öyle kolay olsa herkes taraftar diye gezinirdi.
Seni tebrik ediyorum genç kardeşim duygularıma tercüman olduğun için..

Bu arada bana laf yetiştrmeye çalışan bazı kişiler,Kayseri maçı hafta içi ve ben Kayseri'deyim.. İBB maçı cumartesi gündüz saat'lerinde ben yine oradayım ne yani benim hiçmi işim yok benim ailem yokmu karım çocuğum yokmu..
Maça gitmek ve gitmemek arasında gidip gelen arkadaşlar şu kombinelerinizi elinize alın son bir kez daha düşünün..
Zira sizin yerinizde olmak isteyen çok kişi var..
Taraftarlık bu günlerde lazım..

Onur Muhcu
18.02.2009, 16:21
Herkesin düşüncesine saygım olduğunu belirterek devam edeceğim yazacaklarıma ama lütfen biraz daha olgun düşünelim. Konu sapmış esnafsın kapat dükkanı git maça muhabbetine. Ya kardeşim sen özel sektörde maaşla çalışan elemansın.. Hadi git maça da göreyim ! Neden sadece bir aşamada düşünülüyor bunlar. Biraz geniş olalım lütfen. ikinci olarakta bu konunun açılma sebebi esnaf gidemez memur gider değil. Sebep ortada maça gidemeyerek mağdur durumda kalan taraftarlar var. Deplasman harici Evimizde ki maç saatlerini akşam vaktine aldırmak ya da pazar günü gündüz yapmak için NELER YAPABİLİRİZ ? Dikkat edin Neler Yapabiliriz yazıyor ! Kim Gitsin Kim Gitmesin yorumu kimseye düşmez. Zaten imkanları zorlayıp gidebilecek olanlar her şekilde o maça gider. Biz Gidemeyenleri konusuyoruz. Lütfen konu başlığına odaklı yapabilinecek şeyleri yazalım. .

alpozan61
18.02.2009, 17:00
ya dersaneler birliği sınavı var maça yetişemeyeceğim.. bu sezon ilk defa bir maçı kaçıracağım :( :( :(

mHİÇYILMAZ
18.02.2009, 17:26
Önceden öğlen yapıyorsan Pazar günü yap şu maçı arkadaş diye içimizden geçirirdik. Fakat stad her durumda doluyor artık. :) Sezon başından kombine satışlarının fazlalığı çok faydalı bu açıdan.:)

Samet Yildirim
18.02.2009, 19:08

ayni görüsteyim...

6Şafak Aydın1
18.02.2009, 19:11
farketmez 15 16 19 20 22 , her türlü alacagiz...

Serhat Koçali
18.02.2009, 19:39
bencede büyük kulüplerin maçları akşam saatlerinde oynanmalı milletin işi var gücü var. Akşam saati olsa paşa paşa izler. en basitinden Allahım Beşiktaş maçına sabah 5 te yagmurlu havada sıraya girmişim bu maçı izliyemiyorum. ne büyük talih

magicyattara
18.02.2009, 22:42
Maça gidemeyecek arkadaşlar maça gitmek için can atan arkadaş ve ya tanıdıklarına versinler kardeşim kombinelerini..
Bu sorun ortadan kaybolur kimsenin maça gitmek için boşanmasına gerek yok.

Anlatmak istediğimi anlatamadım ki.

Esnaf şehriyiz diyoruz.Esnaftan kombine almayan yok zaten.Şimdi herkes çıkıp kombine vermek için adam mı arayacak.

Önceki yıllarda Cumartesi maçları boş kalırdı.Ben 10 yıldır aralıksız kombine kart alıyorum.Cumartesi gündüz maçlarına gidemiyordum veya nöbetleşe gidiyordum kardeşimle.O zamanlar daha az sayıda kombine satılıyordu,bilet alıp stadı doldurmuyordu taraftarımız.

Şimdi her yerde lig tv var.Evlerde,kahvelerde seyretmeyi tercih ediyor millet.Kartı versen bile gitmeyecek olan var.

Cumartesi iş günü.Kimse dükkanını bırakıp maça gitmez.

Neyse fazla ağzımı yormayım,21000 kapasitenin yarısı kadar dolar stad veya 7-8 bin boş kalır.
Bu kadar seyirci bile stadı dolu gösterir.
Sıkmayın canınızı.

KUTADGU
19.02.2009, 08:27
Ben magicyattara'yı haklı buluyorum.

Nihayetinde ligin zirvesinde bulunan bir takımın maç günü ve maç saati hesaplanırken biraz daha titiz davranılır.
Lakin bizde adalet mefhumu olmadığından konulabilecek en kötü zamana konur maçlar.

Size bir soru.

Bu hafta Avni Aker'de ki Trabzonspor- Denizlispor maçını hangi saate koyarsanız en kötü saati seçmiş olursunuz?

A) Cuma 20:00
B) Cumartesi 15:00
C) Cumartesi 19:00
D) Pazar 15:00
E) Pazar 19:00

Rasim YILMAZ
19.02.2009, 09:14
Şirin BERBER beyefendinin Alanzinho'ya yerden bitme dediği yazısını okuduktan sonra , TFF maçı cumartesi 15:00 ' e koymuş çok mu? Trabzonsporlunun Trabzonsporludan başka dostu yok bile diyemiyoruz.. Ne kadar acı değil mi? Burada kesiyorum yoksa ceza alma olasılığım kuvvetle muhtemel.....

Mehmet Fatih Yavuz
19.02.2009, 09:34
Benim için iyi ama tribün için iğrenç bir saat.
Bir ticaret şehrinde cumartesi saat 15.00 maç konulacak en rezil saat.
Haftanın esnaf için en aktif saatleri.

Artık bir çözüm bulunacak.
Çocuklara, eşe dosta verilecek kombineler bu maçlık.
Tribünlerin boş kalmaması lazım.

mefum
19.02.2009, 10:22
Arada kupa maçları veya 3 İstanbul takımının derbileri olmazsa bizim ve Sivas'ın maçları gündüz maçları olacaktır. Birimiz Ctesi oynarken diğeri pazar gündüz maçına çıkacak. Federasyon böyle ayarlayacak, ve hatta federasyon yapmasa da Lig TV bu şekilde isteyecektir. Belki birkaç defa göz boyamak adına değiştirilebilir ama o kadar. Ben böyle düşünüyorum.

Normalde bu ayarlama sadece son hafta maçlarında bozulur, kafaya ya da kümeye oynayan herkesin maçını aynı saate koymaya çalışırlar. Biz zaten şampiyonluğu önceden garantileyeceğimiz için, bizim yüzümüzden böyle bir düzenleme yapmazlar, fakat FB'nin UEFA veya 2.lik şansı için yapabilirler : ))))

Adem Erdoğan
19.02.2009, 10:27
Hangi saatte olursa olsun tribünlerin boş kalacağını düşünmüyorum.İlk defa cts gündüz maç oynanmayacak Avni Akerde.

POYRAZ
19.02.2009, 11:13
Zaten buradaki amac stadda bosluklar yaratilmasidir.

Yasin Berber
19.02.2009, 15:48
Herkez maçını akşam olmasını ister konuya bu yönden bakılmas hem Trabzonspor seçmiyor bu saati federasyon böyleistiyorr bütün taraftarlarımız elinden geleni yapıcaktır düşünüyorum.....

magicyattara
21.02.2009, 23:07
Maça gidemedim.

Daha öncede söylediğim gibi bir çok mağaza sahibi ve çalışan bu maça gidemedi.

Kombine kartını ya başkasına verdi ya da verecek kimse bulamadı çünkü maşallah herkesin elinde 1-2 tane kombine vardı bugün,beğendikleri yerde oturdular.

Bir kere sezon başından beri her maça giden birbiriyle anlaşan,ortak tepki koyabilen taraftarın yerini bir birini tanımayan taraftar aldı.
Sezon başından beri kombine kartı olmadığı için maça gitme şansı olmayan binlerce taraftar bugün maçtaydı.

Maç öncesini justin tv'den izledim,maça 20 dakika kala stad bomboştu.
Isınan futbolcuları maça motive edecek şovların hiç biri yapılmadı.
Maça 5 dakika kala tribünler dolu görünmeye başladı.

Futbolcu motive olmamış,taraftar motive olmamış;al sana Cumartesi gündüz maçı.

Sonuç ortada.

Mustafa K. Demirbaş
21.02.2009, 23:28
Konya maçı içim şimdiden bişiler yapılmalı cumartesi gündüz maçları bu takıma yaramıyor yönetimimiz bu konuya artık el atmalı