PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 0 - 2 Denizlispor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Cafer Bulur
20.02.2009, 22:43
Denizli maçı kolay olmayacak arkadaşlar.Hele Trabzonun iç sahadaki maçlarda zorlanmasını göz önüne alacak olursak hiç de kolay bir maç olmayacağını söyleyebilirim.

Allah yardımcımız olsun.
Elbette kolay mac olmayacaktir ama neticede 3 puanla ayrilmasini bilmeliyiz.
Elimizde cok güzel bir avantaj var,bunu bu haftalarda heba etmemeliyiz.
Umarim futbolcularimiz bu macin öneminin bilincindedirler.
Artik telafisi olmayan final maclari oynuyoruz,bu ugurda kendi sahamizda puan kaybetmemeliyiz.

Cagdas Topal
20.02.2009, 22:45
olmaz tabı cıkmasınlar nıe cıkcaklarkı adamlar her gıttı deplasmandan ellerını kollarını sallaya sallaya donsunler dımı ..aferın sana bravo

Rize atatürk , Samsun 19 mayıs a , Giresun a bir ugra derim ;) Trabzonumuzla ilgili bir pankart illa gözüne carpacaktır işte ozaman nedemek istedigimi anlayacaksın . Ayrıca sampiyon oldugumuz zamanlarda en cok puan kaybı yaptıgımız bölge karadenizdi ;)

Mustafa Ayazoğlu
20.02.2009, 22:45
Düşme korkusu o onu gececeksin , orda fb degil barcelona bile olsaydı aynı sey olurdu ;)

şaşkın denizlispor uefaya mı oynuyor şimdi :D

Cagdas Topal
20.02.2009, 22:47
şaşkın denizlispor uefaya mı oynuyor şimdi :D

son hafta olmadan kimse ciddiyetin farkına varmaz :D :p

Şahin_53
20.02.2009, 22:48
o günleride gördük tarihimizi incele şampiyon olduk ama en çok puanıda onlara kaptırdık KARDENİZLİ DELİKANLIDIR ONA BUNA YATMAZ ÇIKAR DELİKANLI GİBİ TOPUNU OYNAR ve şunuda belirteyim karadeniz illeri bile TRABZON' umuzu çekemiyor ben SAMSUN stadında şu pankartı bile gördüm '' YUNAN GEÇER TRABZONLU GEÇEMEZ ''

Saptırmayın konuyu ne alakası var şimdi bu başlıkla bu konunun.:cool:

marfat61
20.02.2009, 22:49
evet cağdas dedıya denızlı antalya ve konya ısı sımdı son haftaya bıralırlar oyle kumede kalırlar merak etmeyın sız:)

Cagdas Topal
Saptırmayın konuyu ne alakası var şimdi bu başlıkla bu konunun.:cool:

Konuyu saptırmayın diyorsun da abicim , abimizin biri daha fazla karadeniz takımını cıkarmamız lazım dedi bu lige yoksa aynı seyleri söyler dururuz gibisinden bir msj attı ona verilen örnekliş cevap :D

marfat61
sahın 53 helal olsun bu yazdıklarında bırılerıne kapak olsun...eyv kardes

Cafer Bulur
20.02.2009, 22:50
bu akşamki kargaların maçını izledikten sonra işimizin bir hayli zor olduğuna iyice kanaat ettim...ben bu antebe ne diyeyim bilmiyom ki...takır takır top oynayan antep gitti bu akşam rezil bi takım çıktı...ilk yarı azcık oynadılar bjk top görmedi 2.yarı resmen maç satıldı bana göre...2 komik gol yedikten sonra ki yüz ifadelerini canlı gördüm tv de umurlarında değil gibiydi bu maç...acayip sinirlendim yaa.
G.antep takiminin cogunun tabata dan ibaret olduguna bu aksam sahit olduk.
Bize karsi bu kadar cömert ve kötü bir antep olmayacaktir.
Bjk cok zorlu deplasmani kolaya cevirdi ve kazandi.
Sira bizde,haydi koclarim benim.:)

Cagdas Topal
20.02.2009, 22:51
evet cağdas dedıya denızlı antalya ve konya ısı sımdı son haftaya bıralırlar oyle kumede kalırlar merak etmeyın sız:)

Abi ben sadece Türk takımlarının işi ciddiyete bindirmeleri icin son hafta olması lazım dedim , yarın ki mac garanti bizim diyemicem rakip oynar aslanlar gibi yener gider ama bu iş böyle bizim takımlarımız 33 hafta yatar son hafta aslan kesilir :D

Cagdas Topal
20.02.2009, 22:51
sahın 53 helal olsun bu yazdıklarında bırılerıne kapak olsun...eyv kardes

Kapak olsun :D yasını görmesem karsımdaki 14 yasında falan sanacagım ;)

Eren Karaahmetoğlu
20.02.2009, 22:52
Ya keşke biz hep cuma oynasak.Bizden önce oynayan takım yenince ben stres yapıyorum:)

lazzz61
20.02.2009, 22:53
radyoo hangı gunler acık oluyoo

marfat61
20.02.2009, 22:54
cağdas dersını aldını sanıyodum ama hala dırenıyorsun bakıyorumda bırak bu ıslerı yerı ve zamnı geldımı susmasını bılmekte erdemdır ok..yasca kucuksun zamanla oğrencen bunları tabı ok hadı bakım kardesım

Cagdas Topal
20.02.2009, 22:54
Ya keşke biz hep cuma oynasak.Bizden önce oynayan takım yenince ben stres yapıyorum:)

Stres yapacak birşey yok ama insanın canının sıkıldıgı tek konu var oda adamların iyi oynamadıgı bir macta bile antep ' e 3 tane gol atmaları :( biz neden fark atamıyoruz :(

otuken55
20.02.2009, 23:17
o günleride gördük tarihimizi incele şampiyon olduk ama en çok puanıda onlara kaptırdık KARDENİZLİ DELİKANLIDIR ONA BUNA YATMAZ ÇIKAR DELİKANLI GİBİ TOPUNU OYNAR ve şunuda belirteyim karadeniz illeri bile TRABZON' umuzu çekemiyor ben SAMSUN stadında şu pankartı bile gördüm '' YUNAN GEÇER TRABZONLU GEÇEMEZ ''
:Dben de bu forumda samsunlulara potansiyel katil
gözüyle bakanları gördüm:)
ben tüm evimizdeki amçları ve deplasman maçlarının yarısını takip eden biri oalrak o pankartı göremedim:)

Erdal DİLEK
20.02.2009, 23:26
bjk macından sonra anlamsız bir umutsuzluk içime yerleşti, sizde de oldu mu bilmem, bana göre hiç bir anlamı yok ama oldu işte, hayırdır İnşallah

biz işime bakalım aslında, yarın belli olur el mi yaman bey mi yaman

Napoli
20.02.2009, 23:27
trabzonlunun diğerleri gibi takım tutma yaşına geldiğinde, o dönemin en popüler, en başarılı takımını seçip onun taraftarı olma lüksü yoktur, bizim sevdamız doğuştan, bir nevi mecburi bir sevdadır.

arkdasım demin söyledi çok hoşuma gıttı paylaşayım dedim:)

Cagdas Topal
20.02.2009, 23:28
Bayadır kolbastı oynamıyoruz :D yarın özlem giderelim

Varlıbaş61
20.02.2009, 23:31
3-0
gökhan, gökhan, alanzinho

Cafer Bulur
20.02.2009, 23:32
3-0
gökhan, gökhan, alanzinho
Rüyasini mi gördün?
Yoksa bir tahmin mi?

Bülent AKBULUT61
20.02.2009, 23:35
bjk macından sonra anlamsız bir umutsuzluk içime yerleşti, sizde de oldu mu bilmem, bana göre hiç bir anlamı yok ama oldu işte, hayırdır İnşallah

aynen bendede oldu kardeş hayırlısı artık biz bu vakitten sonra maç kaybetmemeye bakalım hele hele yarın macı kaybedersik(töbe töbe) bak sen o zaman.

Varlıbaş61
20.02.2009, 23:35
Rüyasini mi gördün?
Yoksa bir tahmin mi?

tahmin ediyorum sadece:)
rüyasını geçen hafta gördüm...
ilk rüyam 1-1
ikincisi 5-2
diye hatırlıyorum:D

Turan AKYILDIZ
20.02.2009, 23:36

vallaha ne yalan söyleyeyim aynı anlamsız umutsuzluk bende de oldu...acayip gerildim maç içi ve sonunda...sinirden ev halkına bile ters davrandım...ben bu antebi gördükten sonra cidden kaygılandım...denizlinin maç sonu lig tv ropörtajında pis pis sırıttığını bir kez daha görünce iyice bunlar bişeyler mi biliyor diye endişelendim...inşallah boş olur kaygılarım...

İgzas-61
20.02.2009, 23:40
Gelse şu maç saati ya geçmiyor saatler valla

Mustafa Ayazoğlu
20.02.2009, 23:41

umutsuzluk kötü ,, buna gerek yok

şu bi gerçek tabi ki antep fenerbahçe'ye oynadığı futbol ile beşiktaş'a oynadığı futbola bakınca bir takım soru işaretleri ve şüpheler oluşuyor

4 hafta sonra antep ile oynacağız bize karşı canla başla oynayacaklar olsun ,, şampiyonluğumuz daha anlamlı olur

en azından bize yatan bir takım olmadı şimdiye kadar

muratd61
20.02.2009, 23:43
denizlisporda eksik yada cezalı varmı uşaklar?

Erdal DİLEK
20.02.2009, 23:44

aynen bendede oldu kardeş hayırlısı artık biz bu vakitten sonra maç kaybetmemeye bakalım hele hele yarın macı kaybedersik(töbe töbe) bak sen o zaman.

vallaha ne yalan söyleyeyim aynı anlamsız umutsuzluk bende de oldu...acayip gerildim maç içi ve sonunda...sinirden ev halkına bile ters davrandım...ben bu antebi gördükten sonra cidden kaygılandım...denizlinin maç sonu lig tv ropörtajında pis pis sırıttığını bir kez daha görünce iyice bunlar bişeyler mi biliyor diye endişelendim...inşallah boş olur kaygılarım...

belkide medyadan etkilendik, bizim buralarda olmamızın sebebi istanbul takımmlarının kötü olası fasafisosus kafamızın bir yerinde duruyoyr belli ki, ve onlarda ki cıkış bize etki eder mi cekingenliği, kolay olmayacak elbette, şampiyonluk o kadar da basit olmasa gerek, İnşallah başaracağız, biz avantajlıyız cünkü herşey bizim elimizde, hemde puan avantajıile birlikte

en azından deprasyon değil. . .:)

Cafer Bulur
20.02.2009, 23:45
denizlisporda eksik yada cezalı varmı uşaklar?
Hayir,bildigim kadariyla tam kadro olacaklar.
Hic sorun degil,denizli de eksik olmasini bekleyecek halimiz yok.
Tek gercek var,o da mutlaka bu maci kazanmamiz gerektigi .

Uğur Aydın
20.02.2009, 23:46
2-0 alırız

muratd61
20.02.2009, 23:47
şu antep bize kök söktürecek görürsünüz.tabiki yenicez onları antepte ama bjk kadar kolay değil.ne zaman şampiyonluğa oynasak antep bize karşı inanılmaz hırslı oynuyo.2-1 kazandığımız ve 3-2 yenildiğimiz maçlar gözümün önünde hala.hatta 2-1 lik maçta şampiyon fenerbahçe diye bağırdı antep seyircisi..neyse hala 1 numaralı aday biziz şampiyonluk için

Turan AKYILDIZ
20.02.2009, 23:50
şu antep bize kök söktürecek görürsünüz.tabiki yenicez onları antepte ama bjk kadar kolay değil.ne zaman şampiyonluğa oynasak antep bize karşı inanılmaz hırslı oynuyo.2-1 kazandığımız ve 3-2 yenildiğimiz maçlar gözümün önünde hala.hatta 2-1 lik maçta şampiyon fenerbahçe diye bağırdı antep seyircisi..neyse hala 1 numaralı aday biziz şampiyonluk için

zaten bende istanbul takımlarından korkmuyorumda işte bu tip takımlardan korkuyorum...maçlarımızı kazansak bile bunlar bize her türlü zararı vermeye çalışırlar...

futbalski60
20.02.2009, 23:56
Yarın 3 puanla beraber iyi bir futbol da sergilememiz gerekir haftaya çok zorlu bir deplasmanımız var takım bu maça moralli bir şekilde gitmeli.Ayrıca Colman-Selçuk ikilisinden iyi bir performans bekliyorum hatta bu ikiliden biri yarın gol atabilir.

Ahmet Faruk
20.02.2009, 23:58
Umarım rahatça izlediğimiz maçlar serisinin başlangıcı olur.
İlk yarıdan kopartsak ve gençleri görebilsek fena mı olur...

muratd61
21.02.2009, 00:02
song dan bir haber yok dimi arkadaşlar? bn en ufak bir risk varsa bile oynamasın diyorum çünkü bize asıl antalya deplasmanında lazım büyük şefimiz.denizliye karşı giray oynasın bence.zaten fazla gelmeycektir denizli üstümüze.ayrıca girayda çok iyi bir oyuncu.alanzinhonun 11 de oynayacağı kesin.hüseyinin yerinede serkan balcıyı oynatmalı ersun hoca.serkan ortada iyi işler yapıyo.presi top çalması ile orta sahada denizliyi boğmamızı sağlar..

futbalski60
21.02.2009, 00:03
Ya şu gençleri görelim lafını bırakın artık kazan kaynamış 3 puanı almak için her maç ölüp ölüp diriliyoruz bu saatten sonra kolay maç olmaz gençlerden de kimse forma yüzü göremez artık.

Uğur Cira
21.02.2009, 00:06
Vallahi onu bunu bilmem Ceyhun bu maçta oynamalı. Hatta bence bu maçta gol bile atar.Yeterki oynasın. Hüseyinden 10 kat daha iyidir.

8taşın formunun yükselmesi bizim açımızdan iyi arkadaşlar.Eger biz önümüzdeki 3 maçı alırsak galatasaray maçımız var.Daha bu istanbul ezikleri birbirleriyle oynayacaklar. Onun için bırakın 8taşda maç alsın.Çünkü bu ezikler birbirlerini parçalarken biz hadi ""bana eyvallah" diyip puan farklarını açacağızzz:D

Canİlker
21.02.2009, 00:06
selçuk göster artık kendini, sempatim yavaş yavaş bitiyor sana karşı.

Cafer Bulur
21.02.2009, 00:07
Ya şu gençleri görelim lafını bırakın artık kazan kaynamış 3 puanı almak için her maç ölüp ölüp diriliyoruz bu saatten sonra kolay maç olmaz gençlerden de kimse forma yüzü göremez artık.
Ersun hoca gecen sezon hicbir iddiamizin olmadigi bir sezonda gencleri dogru dürüst oynatmadi,hic bu sezon oynatir mi?
Elbette genclerimizin de forma sansi bulacagi zamanlar gelecektir ama bu isler zamanla olur.
Bu sezon en önemli misyonumuz sampiyon olmak,gerisi teferruattir.

muratd61
21.02.2009, 00:11
bide merak ettiğim ersun hoca kart sınırındaki oyunculara bu yada başka bir maçta kart görün diyecekmi acaba? aslında antalya deplasmanında en az biri mahsus kart görebilir..mesela serkan balcı

Mert Marabaoğlu
21.02.2009, 00:11
bu maçda alanzinho ve selçuk'dan patlama bekliyorum. özellikle alanzinho'dan. :atki:

Adem Erdoğan
21.02.2009, 00:12
bu maçda alanzinho ve selçuk'dan patlama bekliyorum. özellikle alanzinho'dan. :atki:

Ben de Selçuktan süper bir gol bekliyorum.:)

Uğur Cira
21.02.2009, 00:12
Ersun hoca gecen sezon hicbir iddiamizin olmadigi bir sezonda gencleri dogru dürüst oynatmadi,hic bu sezon oynatir mi?
Elbette genclerimizin de forma sansi bulacagi zamanlar gelecektir ama bu isler zamanla olur.
Benim bildiğim yedek kulubesindeki oyuncular eger ilk 11 deki oyuncularından bazıları yeterli formu gösterememişse alternatiftir.Ve de başkanımız sadri şener beşiktaş maçından sonra bizim yedek kulubemizdede iyi oyuncular var diyerek bir anlamda ersun hocaya mesaj vermiştir.yedek kulubesindeki oyuncular genç olsun yaşlı olsun farketmez.Eger diğerleri formsuzsa oynatacaksın.ve öylede gözüküyor son 2 maçta puanlar alsakta istenilen oyun yoktu...

futbalski60
21.02.2009, 00:17

Yani, bu saatten sonra hataya af yok ilk yarıdaki gibi rakiplerimiz puan konusunda bonkör davranmazlar kötü de oynasalar yıldızlarıyla işi götürürler tempolarını artıracaklardır bizim de bu noktada çok dikkatli olmamız gerekir bu tip kolay denilen maçta bile şampiyon olmak istiyosan varını yoğunu ortaya koyacaksın.Ben bu konuda takıma güveniyorum iyi bir havamız var ve temkinli gidiyoruz sene sonunda bu ligde çok değişik bir tablo da ortaya çıkabilir örneğin Sivasspor'un ligi 5. bitirmesi gibi...

Paksoy
21.02.2009, 00:18
paty 2-0 3-0 olursa oyuna girse görsek

Erdogan
21.02.2009, 00:20
trabzonspor da oynayan bütün oyuncularimizin üstünde baska renkte bir forma olsa farkla sampiyon pöurduk.

trabzonspor adini duyan herkes en az 3 kati performans ile oynuyor. o yüzden bizim sampiyon olmamiz her zaman iki kati zordur, bu ligde.

Paksoy
21.02.2009, 00:20
ki 2-0 3-0 da olmuyo ya :)

Uğur Cira
21.02.2009, 00:23
ingiltere liginde arsenalin yaş ortalamasına bakın.onlar şampiyonluğa oynamıyorlarmı?
benim demek istediğim maçta sonuç ne olursa olsun 60-70 den sonra papy,ceyhun,göksu,barış gibi oyuncularımıza yer verilerek maç tecrübesi kazanmalarına yardımcı olunmasıdır.Ve inanın bir ceyhun, bir papy ne kadar genç olurlarsa olsu hüseyin gibi hata yapabilcek düzeyde olmazlar.Bu ilk 11 deki oyuncular içinde iyi olur.selçuk ve colman ara ara dinlendirilmeli.Umuta bu sezon boyunca çok şans verildi.İsaac 85 den sonra oyuna sokuldu ilk sezon. böyle olursa bu oyuncuları kaybederiz. İsaac beşiktaç maçında topa vuramıyordu...

seydisehir1
21.02.2009, 00:24
bir noktaya deginmeden edemeyecegim. 8tas macinda sag tarafimiz TC tarihinin kanimca en kotu sol beklerinden olan i.uzulmez tarafindan darma dagan edilmedimi?, yoksa benmi yanlis hatirliyorum. Adamlar surekli o tarafimizdan yuklendiler. Bu sebeble TAYFUN dinlendirilmeli ve Serkan kendi yerine gecmeli, keza Ceyhun da... Lutfen bu konuya dikkat...

Mustafa Önder
21.02.2009, 00:24

O skoru yakalayalım da malzemeci bile girsin:D

Mollasalihoğlu
21.02.2009, 00:25
Allah'ım bir aksilik çıkmasın yarın, işimize bakalım..

Paksoy
21.02.2009, 00:27
kanald de kolbastı var

Tayfun Aydın
21.02.2009, 00:27
Alakasız ama şuan Beyaz Show da kolbastı var.Olay budur biz herşeyimizle şampiyonluğu hak ediyoruz zaten

Murat TONBUL
21.02.2009, 00:41
İnşallah bi aksilik yaşamayız ve kazanırız.öne geçtiğimiz maçlarda 2. golü bulmakta baya bi zorlanıyoruz.ankaragücü maçındaki adrenalin bizi gs maçına kadar götürür zaten:)şu 3 maçı kazasız belasız atlatırız İnşallah.Sonrası;ALLAH KERİM!!!

hodlu
21.02.2009, 00:48
Kritik haftalar başlıyor,artık puan kaybı istanbul takımlarını uyandıracaktır.Hadi Trabzonum al 3 puanı,gidelim adım adım mutlu sona...

Mustafa Önder
21.02.2009, 01:12
Korkuyorum....

Mustafa Önder
21.02.2009, 01:16
Lige bakışı bekliyorum akşam izleyemedim tekrarı var oradakiler genel de doğru tahminler de bulunuyorlar. Özellikle Mert Özercan

jacek cyzıo
21.02.2009, 01:17
Korkuyorum....
bence korkma çok kolay olacak gibi bir his var.

Muhammet
21.02.2009, 01:17
2-1 biterse çıldırırım. :)

Mustafa Önder
21.02.2009, 01:25
bence korkma çok kolay olacak gibi bir his var.

Eyvallah abicim. Yaşın itibari ile lig bilgin hayli fazladır. Tünelin sonu nasıl görünüyor abim

headshot61
21.02.2009, 01:30
Bu arada Beyaz Showa Rafet El Roman konuk oldu ..5 dakika önce Trabzonsporu konustular Rafet Dogdugundan beri Trabzonsporu tutuyormus. Anadolunun gururu..Beyazit'i da cok sempatik bulurum zaten.

Konuyla alakasi yok ama neyse :D

nuhoglu
21.02.2009, 01:31
Arkadaslar rafet el roman la YUSUF trabzonspora mars yapacakmis bakalim nasil olacak

Şahin_53
21.02.2009, 01:42
Arkadaslar rafet el roman la YUSUF trabzonspora mars yapacakmis bakalim nasil olacak
Bence on numara olur.:)

Uğur GEMİCİOĞLU
21.02.2009, 01:59

Ooooo süper :D

Arif Timurcioğlu
21.02.2009, 02:00
Yarın bizim günümüz olsun dost düşman görsün gücümüzü.

UtopyaTs
21.02.2009, 02:26
evet gene dakikalar azalıyor heycan başlıyor final maçlarından bir idaha denzilispor hadi Trabzonum gonlum rahat bir skora almdan yana ama tabii ki ünlü söz de var 1-0 olsun bizim olsuun

Mustafa Ayazoğlu
21.02.2009, 02:27
Bordo-mavili takımın savunmadaki sigortası Song'un sakatlığının tamamen geçtiği ifade edildi. Kamerunlu futbolcu büyük bir sürpriz olmazsa bugün oynanacak Denizlispor karşılaşmasında sahaya çıkacak. Song, bu sezon Trabzonspor formasıyla bütün maçlarda 90 dakika forma giymeyi başarmıştı.

Trabzonspor'un yarınki karşılaşmaya Sylva, Tayfun Cora, Song (Giray), Egemen, Cale, Serkan Balcı (Ceyhun), Selçuk İnan, Colman, Yattara, Alanzinho ve Gökhan Ünal onbiri ile çıkması bekleniyor.

KuTs@L__pLaK@61
21.02.2009, 02:28
site yönetimini beni 6 gün uzaklaştırdığı için kınıyorum kardeşim bazı kişiler var nerdeyse ana avrat küfretmedikleri kalıor her şeyi yazıyorlar uzaklaştırılan yok bjk liler bize kendi sitelerinde ana avrat dümdüz gidiyorlar statda koro halinde haydi kartalım koy şu trabzona uy diye bizim şivemizi alaya alır şekilde dalga geçiyorlar biz kendi sitemizde onların bilmem ne yapayım neresini diyoruz etik değilmişmiş uzaklaştırma alıyoruz emin olun trabzon 20 seneden beri şampiyon olamıyorsa bu tip zihniyetler yüzünden olamıyor hep delikanlı olan taraf biz olacağiz biz her maçımızı şaibesiz alacağız hakem lehimize hata yapmışsa özür dileyeceğiz soruorum ezik ist kulüpleri rakip takım haksızlığa uğradığında bizim gibilermi soruyorum soruyorum size 96 yı bi kenara koyun 2004 te ki şampiyonluğu hep delikanlı ayaklarına yatmamızdan helal olsun bizim olsun dememizden kaybetmedik mi he biz ben kulüp haram la şamp olmasın allah nasip etmesin ama en azından böle şeylerin olacağını düşünüp önlem alabilirdik fenerden bir puan öndeyiz kadıköyde maç 1 0 da öndeyiz bi ofsayt ol peşinden bir penaltı 2 1 trabzon yenildi olaylar çıktı fenerin sahası 2 maç kapandı tayyip beyin sayesinde 1 maça indirildi yerel seçimlerde sen ne biçim karadenizlisin haklı olan biz olduğumuz halde bizi fenere ezdirdin trabzon merkezde 634 oyla kaybetmedimi haddini bildirmedik mi konumun dışına çıktım neyse toparlayayım site yönetimi uzaklaştırırken dalga geçer gibi yapıyor bu işi yavrum sen git hadi gez biraz bu ne ya ayıptır en az günde 3 saatimi burda geçiriyorum vallaha ayıp sizin verdiğiniz değer uzaklaştırılma nedeni bu mu yani yazdığım şu kelime mi a.q girin bjk nin sitesine anaavrat dümdüz gidiyorlar koro hlinde tüm trabzonun bacısına sülalesine küfrediyorlar inenüde siz delikanlı ayaklarına yatın onlar yapsın biz yapmayalım çok daha başımız öne eğik gezeriz isterseniz gene uzaklaştırın yakışır ama şunu bilin ben hepinizden daha çok trabzonmsporluyum gerekirse bordo mavi renklerim için adamda öldürürüm sizse basit nedenlerle dalga geçer gibi adam uzaklaştırmaktan anlarsınız nerdeyse 1 hafta oldu yanlızca yorumları okdum şimdi birazda siz bu yazdıklarımı okuyunda ne demek istediğimi belki anlarsınız gerçek trabzonspor taraftarına hoşçakalın

dll.AxpY*
21.02.2009, 02:33

beyaz showda gectı bu muhabbet bende ızledım rafet abım yapıcaksa guzel olur ve 10 numara bı sarkı yapıcagındanda emınım....

Mustafa Ayazoğlu
21.02.2009, 02:38
http://img.sabah.com.tr/im/2009/02/21/33E1FEB8CB0F6C41BD01B6C7r.jpg

Yanal: Kaza istemiyoruz
Zirve yarışını sürdüren Trabzonspor'da teknik direktör Yanal, Denizlispor'u yenip yollarına devam etmek istediklerini söyledi..

yatara
21.02.2009, 03:19
Alanzinho oyniyomu son haberler ne

Erdal DİLEK
21.02.2009, 03:21
Alanzinho oyniyomu son haberler ne
alanzinho son idmanda sakatlanmış kadrodan cıkarılmış, song oynuyor. .

yatara
21.02.2009, 03:25
gercekdende yokmu alanzinho yarin??? hic kadrodami yok

yatara
21.02.2009, 03:29
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=52962
en altdaki 13 yasindaki cinconlunun yorumuna bakin

Cem Akyüz
21.02.2009, 03:32
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=52962
en altdaki 13 yasindaki cinconlunun yorumuna bakin

bize ne ğs li taraftarın yorumundan

Ahmet BİÇER
21.02.2009, 03:48
alan a nolmuş yha erdal kardeş..

Erdal DİLEK
21.02.2009, 04:00
alan a nolmuş yha erdal kardeş..
bir şey yok baba, gecenin bir vakti alanzinho oynuyor mu son haberler nedir diyen birine ne cevap verilir. . .

ErtuGrul
21.02.2009, 05:38
Kolay mac yok artik..her mac final...insallah kazasiz atlatiriz bu haftayi...

10-61
21.02.2009, 07:37
Valla şimdi kalktım abdest almadan bunu yazıyorum,rüyamda maçların skorlarını iki gün sonra gazeteden öğreniyorum,bakıyorum ki sivas 5-4 yenilmiş biz de 2-2 berabere kalmışız,hayırlara çıkar YA RABBİ...

Ula şu yaşımıza geldik hala rüyamızda takımımızı görüyoruz,hadi be TRABZONUM ol bu sene şampiyon da sadece rüyamızda görmiyelim şampiyonuluğu.

Tolunay Abdioğlu
21.02.2009, 07:40
bir şey yok baba, gecenin bir vakti alanzinho oynuyor mu son haberler nedir diyen birine ne cevap verilir. . .

Abi ödümü kopardın ya :S

Muhammet
21.02.2009, 08:01
Alanzinholu Fırtına, Horoz avında!

Umut´un yokluğunda Sambacı ilk kez 11´de forma giyecek, kendini gösterecek. Trabzonspor, Denizli´yi yenip tahta oturmayı hedefliyor.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/2/18_244386_ts_sev2102.jpg

2 takımda da eksik çok

Geçtiğimiz haftaki İnönü deplasmanından 1 puanla ayrılarak zirvedeki ortaklığını sürdüren Trabzonspor, bugün yine çok kritik bir 90 dakikaya çıkıyor... Özellikle iç sahada kayba tahammülü olmayan Karadeniz temsilcisi, alt sıralardan kurtulma mücadelesi vermekte olan Denizlispor’u ağırlıyor. Her iki takımda da önemli eksiklerin bulunması, iki eski çalışma arkadaşı olan Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ve Denizlispor’un hocası Mesut Bakkal’ı yeni arayışlara itiyor.
Yattara kaptan çıkacak
Bordo-Mavililer'de kart cezalısı Umut Bulut ve takım kaptanı Hüseyin Çimşir cezalı. Umut’un yerine Trabzonspor’un yeni yıldızı Alanzinho’nun ilk kez ilk 11’de forma giymesi bekleniyor. Hüseyin’in yokluğunda Selçuk’un partnerinin Serkan Balcı, takım kaptanının ise İbrahima Yattara olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Denizlispor’da ise Murat, İzzet ve Süleyman’ın sakatlıkları Mesut Bakkal’ı zorluyor. Saat 15.00’te start alacak olan maçta Hüseyin Göçek düdük çalacak.

TRABZONSPOR

Sylva
Tayfun
Song
Egemen
Cale
Serkan
Selçuk
Yattara
Colman
Alanzinho
Gökhan Ünal

DENİZLİSPOR

Cenk
Ozan
Burak
Wescley
Çağlar
Bangoura
Braga
Berberoviç
Güray
Roberts
Angelov

STAT:
AVNİ AKER

YAYIN:
LİG TV

SAAT:
15.00

HAKEMLER:
Hüseyin Göçek Bülent Gökçü Bahattin Duran

Sarı kart uyarısı
Denizli maçına sarı kart cezalısı Umut ve Hüseyin’den yoksun çıkacak olan Trabzonspor’da teknik heyet sınırdaki isimlere ise yeni uyarılar yaptı. Ersun Yanal, Cale, Serkan Balcı ve Selçuk’tan çok dikkatli olmalarını istedi.

Gündüz dört puan kayıp!
Trabzon bu sezon evinde oynadığı 3 gündüz maçında tam 4 puan kaybetti. Sadece Kocaelispor’u deviren Bordo-Mavililer, Gaziantepspor ve Sivasspor ile berabere kaldı. Fırtına bu kez istatistiği tersine çevirmekte kararlı.

kaynak : fanatik

POYRAZ
21.02.2009, 08:03
alanzinho son idmanda sakatlanmış kadrodan cıkarılmış, song oynuyor. .
Anlasilan kadronun ne oldugunu macta görecegiz. Ben de Song'un oynayamayacagini duymustum.

Tolunay Abdioğlu
21.02.2009, 08:13
Anlasilan kadronun ne oldugunu macta görecegiz. Ben de Song'un oynayamayacagini duymustum.

Yok ya Erdal abi şaka yaptı. :)
Alanzinho oynuycak :)

POYRAZ
21.02.2009, 08:21
Yok ya Erdal abi şaka yaptı. :)
Alanzinho oynuycak :)
HIIIIIII tamam.;)

Ümit Tekşan
21.02.2009, 08:39
Vira Bismillah , Sabahın bu saatlerinde işe gelip , Önce BMN ye bakıyoruz ne var ne yok ikinci planda iş kalıyor. TRABZONSPOR bizi öyle bir etkilemişki her şeyden önce geliyor. İnşallah bu gün Denizliyi de yenip hem bugünün hemde Haftanın tadını mutlu bir şekilde çıkartırız.

Haydi Çocuklar Tüm Trabzonsporluların kalbi sizinle , güldürün yüzümüzü bu sene .. Sizlere güveniyoruz.

Emirhan Makul
21.02.2009, 09:06
Bu kadronun işi çok zor bu kadroyla başlarsak aşırı derecede zorlanacağız.

Dursun Kaplan
21.02.2009, 09:10
Çok saçma bir rüya gördüm dün akşam. Celalettin felan oynuyodu bizim takımda. :D

Kabus olduğunu anladımda hemen uyandım Allah'tan. :)

Bugün ise Denizlispor karşısında oyuncularımızın, daha azimli daha istekli oynayacağını düşünüyorum. Buna mecburlar. Hade bakalum uşaklar. ;)

Orhan Aydın
21.02.2009, 09:21
inşallah alırız beni bi beraerlik korkutuyo

Orhan Aydın
21.02.2009, 09:30
denizliden bize gol atabilecek tek adam bnce bangoura onu da durduracak song yok 1-0 olsn bizim olsn inş

murat köse
21.02.2009, 09:36
saat suanda 9:30 işe ynei geldim ve uyandığımda ilk aklıma gelenme acaba futbolcular ne yapıyorlar. inanın maç heyacanı 3 gündür dewam ediyor ve bugün tavan yaptı.
allahın izniyle buğün yenicez ve yolumuza dewam edicez.

B.AKDEMİR
21.02.2009, 09:39
Bu maçta herşey belli olacak.takımımızın 4 maçlık periyotta 2 maç iyi 2 maç kötü oynaması hepimizi teddirgin etti.herkeste bir acaba var?bu acabalar ortadan kalkmadan rahat edemeyeceğiz.

selçuk colman yattara artık ağırlıklarını koymalılar.koymadıkları sürece sancılı maçlar izleriz ve Allah korusun puan kaybetmeye başlarız.Bugünkü maçta da farklı bir durum olmayacak denizli bize karşı şahlanacak bir kaç oyuncusu bi taraflarını yırtacak...ve biz ecel terleri döke döke bir galibiyet alacağız...Ama eninde sonunda alacağız bu maçı...

umarım kolay bir 3 puan olur...

Raskolnikof
21.02.2009, 09:44
alanzinho yedek kalmalı bence
hüseyinin yerine ceyhun oynamalı umutun yerine de isaac promise
alanzinho ikinci yarı düşünülse iyi olur

Dursun Kaplan
21.02.2009, 09:46
alanzinho yedek kalmalı bence
hüseyinin yerine ceyhun oynamalı umutun yerine de isaac promise
alanzinho ikinci yarı düşünülse iyi olur

İyi de abi, ikinci yarı ikinci yarı nereye kadar ?

Bu maç Alanzinho için çok iyi bir fırsat. Bu fırsatı da Ersun hocamız ona verecektir. Oda en iyi şekilde değerlendirecektir. Buna inanıyorum. ;)

Raskolnikof
21.02.2009, 09:49
İyi de abi, ikinci yarı ikinci yarı nereye kadar ?

Bu maç Alanzinho için çok iyi bir fırsat. Bu fırsatı da Ersun hocamız ona verecektir. Oda en iyi şekilde değerlendirecektir. Buna inanıyorum. ;)

alanzinho geldiğinde norveç de lig sona ermişti. Bu futbolcu aklen tatilde gibi şu anda. Ayrıca ersunun antrenman programını da sağlıklı almış değil.
Ceyhun da iyi bir yetenek. Bu maçlar gençler iyi bir fırsat. Ceyhunu kazanmak lazım. İsaac ilk onbir için yeterli düzeyde.

Dursun Kaplan
21.02.2009, 09:54
alanzinho geldiğinde norveç de lig sona ermişti. Bu futbolcu aklen tatilde gibi şu anda. Ayrıca ersunun antrenman programını da sağlıklı almış değil.
Ceyhun da iyi bir yetenek. Bu maçlar gençler iyi bir fırsat. Ceyhunu kazanmak lazım. İsaac ilk onbir için yeterli düzeyde.

Evet abi Ceyhun konusunda katılıyorum sana. Bana kalsa her maçta oynamalı da neyse. :)

Ama Alanzinho'yu böyle maçlarda değerlendirmeliyiz. Ersun hocada bunu yapacaktır.

Trabzon's Boy
21.02.2009, 09:56
umut yok nasıl olsa.ersun hocamız umdun yerine yattarayı yattaranın yerinede alanzınho yu oynatsa gzl olur(bence)

ApoCaN28
21.02.2009, 10:02
Öyle yada Böyle Bu Maçı Almamız Şart...

bordo61
21.02.2009, 10:03
Maçtan sonra basket maçı var iyi ayarlamışlar saatleri

MetiN08
21.02.2009, 10:14
Arkadaslar bugün lider olma zamani geldi hepimize bol sanz, ins. yenicez maci ve bu haftadan sonrada liderliyi birakmicaz daha ins.

hüseyin1975
21.02.2009, 10:15
Mutlaka kazanmamiz lazim.
Besiktas dün aldi ve 3 Puan yaklasdi.
Evimizde ligin en zayif deplasman takimini yenmemiz SART!

TolgaTopçu61
21.02.2009, 10:30
Kolay mac olmayacaktir,ama mutlaka kazanmaliyiz...
Denizlispor'un oldugu yere aldanmayalim,kaliteli oyunculari var...
Ama Avni Aker de oynuyoruz,bir süpriz beklemiyorum...

Onur Civelek61
21.02.2009, 10:37
Alanzinho 2. yarıda

Teknik direktör Ersun Yanal, henüz beklenen performansı ortaya koyamayan Alanzinho'yu Denizli maçında da ikinci yarıda sahaya sürmeyi planlıyor. Tecrübeli hocanın gidişata göre İsaac'in yerine Brezilyalı futbolcuya şans vermesi bekleniyor.

Song'dan güzel haber

Bordo-mavili takımın savunmadaki sigortası Song'un sakatlığının tamamen geçtiği ifade edildi. Kamerunlu futbolcu büyük bir sürpriz olmazsa bugün oynanacak Denizlispor karşılaşmasında sahaya çıkacak. Song, bu sezon Trabzonspor formasıyla bütün maçlarda 90 dakika forma giymeyi başarmıştı. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

Harun_ayar_ts
21.02.2009, 10:42
kardeş o haberi fotomaç tan okuduysan inanma kesin yalandır

hüseyin1975
21.02.2009, 10:46
Norvec Ligi bitmis, Alanzinhonun bu yüzden antreman eksikligi varmis.
Bunu bile bile almamiz dogru muydu acaba?

Ne zaman istenilen düzeye gelecek ve ilk 11 de oynayacak?
Sonucda 3,9 Milyon € alternatif bir oyuncuya verilmemisdir herhalde.

ismail tüfekçi
21.02.2009, 10:52
maçı erken koparabilirsek inşallah,fatiy ve barışı takıma alışsın diye 15,20 dakka oynatmak lazım 3.0 iyi sonuç alanzinyodanda bir patlama zamanı geldi artık

trabzonlux61x
21.02.2009, 11:00
Alanzinho dan herkes patlama beklemesin adam kac mac 90 dakika oynadiki??takima daha alismasi lazim. Takim oyunu oynasin bencil olmasin sahada yattara gibi yürümesin en büyük katkisi bu olur takima.

BayzanTs61
21.02.2009, 11:01
Tony
Tayfun
Song
Egemen
Cale
Serkan Balci
Selcuk
Colman
Yattara
Alanzinho
Gokhan Unal

ilk 11 boyle olmali

trabzonlux61x
21.02.2009, 11:03
Maca gelince bu maci zor da olsa 3-0 veya 4- 0 aliriz yeterki trabzonspor gibi oynasinlar.

irfan61
21.02.2009, 11:05
Norvec Ligi bitmis, Alanzinhonun bu yüzden antreman eksikligi varmis.
Bunu bile bile almamiz dogru muydu acaba?

Ne zaman istenilen düzeye gelecek ve ilk 11 de oynayacak?
Sonucda 3,9 Milyon € alternatif bir oyuncuya verilmemisdir herhalde.Abi şuan'a kadar oturmuş güzel bir sistemimiz vardı.Ama bu maçta o sistem biraz değişecek tek forvet oynayacağız.Alanzinho gelmeden önce kendi aramızda yaptığımız bir sistem vardı.Gökhan tek forvet,sağda Yattara,Solda Alanzinho büyük bir ihtimal de bu maçta bizim düşündüğümüz şekilde oynıyacağız.Gökhan tek forvet,sağda Yattara,solda Alanzinho.Eğer bu maçta bu üçlü güzel bir performans sergilerse özellikle Yattara ve Alanzinho kanatları güzel bir şekilde kullanıp Gökhan'a gollük pozisyonlar hazırlayıp gol attırırsalar bundan sonra benim tahminim o 2004/05 sezonundaki Trabzonspor hucüm hattını(Fatih(Gökhan)-Gökdeniz(Alan)-Yattara)yakalamış oluruz.

TheCrow
21.02.2009, 11:12
Ben Hüseyin'in yerine Ceyhun'un oynaması taraftarıyım.Hatta oynarsa gol atacağını düşünüyorum.

Erdem Keser
21.02.2009, 11:25
Galibiyet dışında en büyük dileğim Ceyhun'un oynaması ve formayı alması.

Formayı sonuna kadar hakediyor bence , söke söke alacak o formayı.

Emre7
21.02.2009, 11:26
ceyhun ve girayın oynaması taraftarıyım...
song dinlendirilebilir bu hafta...
ileriki haftalar için.
çünkü egemen songdan gayet iyi şeyler öğrenmiş bunu gördük beşiktaş maçında bu maçıda kaldırabilir. alanzinho meselesine gelince ilk 11 de isaacla çıkacağıma alanzinhoyu 90 dakka oynatırım. en azından rakip oyuncuları eksiltme olasılığı var

Zafer BİLGİN
21.02.2009, 11:31
zor maç olacak.bırakın 3-0 lı muhabbetleri

antagonist
21.02.2009, 11:33
Ben de sağ bekte Serkan'ın, ön liberoda Ceyhun'un ve sola açıkta Alanzinho'nun oynaması taraftarıyım... Gerisi aynı. :)

Anıl Caner
21.02.2009, 11:34
Ceyhun'un oynamasını çok istiyorum ama aynı zamanda serkan'ın ortada oynamasını istiyorum. selçuk'u keselim :D.

Emre7
21.02.2009, 11:35
Ceyhun'un oynamasını çok istiyorum ama aynı zamanda serkan'ın ortada oynamasını istiyorum. selçuk'u keselim :D.

bir kaç maçtır performansı düşen bir selçuk'a ders alması yada yorgunluğunu hafifletmesi açısından dinlendirilebilir. Bjk maçında pozitif bir şey gösteremedi bunu oynadığı onca maça da verebiliriz..

İskender Çakmak
21.02.2009, 11:35
karşımızdaki rakibin kapanacağını bu forumdaki herkes söylüyor bunu ersun hocada biliyor kapanan savunmalara karşı da problem yaşıyoruz kazanıyoruz ama maçı koparamıyoruz ceyhunun uaktan şutlarına bu maç ihtiyacımız olabilir selçuk çok şut atmıyor en azından manisadaki kadar atmıyor ceyhunun şutlarına bu maç ihityacımız olcak o yüzden oynarsa çok iyi olur

tsburak08
21.02.2009, 11:38
rakibimizi hafife almayalım a.gücü-beşiktaş maçından önce çok farklı skorlar yazıldı 2 maçta da çok zorlandık kabul takımımız iyi keşke her maç yazıldığı skorlarla yensek ama olmuyo işte rakibi küçümsememeliyiz 8-0,5-0,7-0 lar yazılmış takımı rehavete sokmanın bi anlamı ve mantığı yok lütfen duyarlı olalım

Erdal
21.02.2009, 11:41
Allah'ım yardımcı ol...Yüzümüzü kara çıkarma..Bundan sonra her maç final...Her maç Van her maç Fener maçı....Haydi Ya Allah

Dursun Kaplan
21.02.2009, 11:41
Ben de sağ bekte Serkan'ın, ön liberoda Ceyhun'un ve sola açıkta Alanzinho'nun oynaması taraftarıyım... Gerisi aynı. :)

Aynı düşüncedeyim. :)

Mehmet Fatih Yavuz
21.02.2009, 11:43
Allah'ım yardımcı ol...Yüzümüzü kara çıkarma..Bundan sonra her maç final...Her maç Van her maç Fener maçı....Haydi Ya Allah

Stresten kurdeşen döküyorum abi..
Maç bitene kadar stres bitmeyecek anlaşılan. :D

Vural Kuyumcu
21.02.2009, 11:43
maci güzel futbolla alcagimizdan eminim haydi usaklar

pReN@_61
21.02.2009, 11:45
Maça az kaldı..Hayde bakalım kazanacağız inşallah....

Ömer SEVİNÇ
21.02.2009, 11:46

Aminn..

Abi senin şu maç öncesi amin başlığını açsak mı ne:)

Erdal
Stresten kurdeşen döküyorum abi..
Maç bitene kadar stres bitmeyecek anlaşılan. :D

İnananlar dua etsin totem yapsın ne bileyim... Yapın bir şeyler...Haydi bismillah...

Ali Tunahan Güllü
maça az kaldı heyecan en üst seviyede inşallah kazanıcaz bumaçı....

Erdal
21.02.2009, 11:47
Aminn..

Abi senin şu maç öncesi amin başlığını açsak mı ne:)

Sonra kapatma davası açmasınlar foruma Ömer... :)

Great White
21.02.2009, 11:48
Ben de bugün mecburen link tv den izleyecem maçı:)

elinde fazla olan varsa rica edeyim mümkünse;)

champions
21.02.2009, 11:49
Avni Akerde kazandığımız maçlarda iyi oynayamadık.
İyi oynadıklarımızı da kazanamadık.1-2 istisna dışında.
Farklı şeyler denemek lazım klişe laflara takılmadan.
Sezon biticek evimizde "net" bir galibiyetimiz yok.:)
Geçen 2 haftayı unutup yeniden umutlanabileceğimiz bir oyun sonucunda rahat bir galibiyet alalım artık.

---------------Tony-----------------
--Tayfun--Giray-----Egemen---Cale--
----Serkan-----Ceyhun----Colman---
------------Alanzinho---------------
-------Gökhan---------Isaac--------

Duruma göre;
Isaac/ Yattara
Colman/Papy
Serkan/ Göksu
Alanzinho/ Barış
Ceyhun/Selçuk

Hadi hayırlısı.

Gökhan ÖZDEMİR
21.02.2009, 11:50
Sıkıntı strese gerek yok.

Allah'ın izniye bu maçıda alıcaz.

Şampiyonluk yoluna emin adımlarla devam edecez.

Hayde takıma tam destek.

Harun-61
21.02.2009, 11:51
Faty ve Göksu kardo dami ?

.

Anıl Caner
21.02.2009, 11:51
Bir de kalan 14 maçın 8'i içeride. Taraftarımızın haybeye oturma şansı yok.

Uğuldamadan, ıslıklamadan, her halükarda destek vermeleri lazım. Son virajlara geldik artık 3.5 ay nedir ki?

Great White
21.02.2009, 11:52
Ersun hocanın selçuğu keseceğini asla düşünmüyorum..

her ne kadar son haftalarda formsuz olsa bile..

only ts
21.02.2009, 11:54
bu denızlıspordakı caglar benım eskı oturdugum yerde atakentteki caglar... umarım bı yamukluk yapmaz

Tolunay Abdioğlu
21.02.2009, 11:55
Haydi Bismillah ..
Allah'ım yüzümüzü kara çıkartma ..

Hüseyin İlkin
Şu oyuncular anons edilirken , Alanzinho'nun adını duymak istiyorum bugün :)

Mehmet Fatih Yavuz
Selçuk kesilmez zaten .
İki taraflı oynayabilen kaç adam var orta sahada.
Biri defansta zayıf biri ofansta.

İki yönlü iki adam var.
Colman selçuk.
Bu iki adam bacakları kopmadığı sürece bu kadroda ilk 11 oynarlar.

Kara Mert61
21.02.2009, 11:56
bu gündüz maçlarında türkiyedeki takımlar özellikle 4 büyükler konsantrasyon eksikliği yaşıyor..neden biz bu eziklerden daha fazla gündüz maçı oynuyoruz..hem staddaki atmosferi de etkiliyor gündüz olması..

claretred&blue
21.02.2009, 11:57
şu anda maç saatini bekliyorum ve bütün trabzonsporlular gibi heyacanla bekliyorum, her hafta bu stres yüzünden parmaklarımda tırnak kalmayacak. hemen saat 3 olsa keşke...

only ts
21.02.2009, 12:02
trabzonda henuz yagmur baslamadı ama bence yagmasada yonetım yagmurlukj dagıtmalı cunku guzel goruntuler olusuyor :D

claretred&blue
21.02.2009, 12:03
trabzonda henuz yagmur baslamadı ama bence yagmasada yonetım yagmurlukj dagıtmalı cunku guzel goruntuler olusuyor :D

atmosfer nasıl trabzonda kardeş şu anda?

Murat Erdem
21.02.2009, 12:05
Ben dükkanda ekran başında bu kadar geriliyorum, acaba teknik ekip ve futbolcu kardeşlerimiz ne haldedir ?

O kadar büyük bir yük varki omuzlarında. Kolay mı 25 yıllık özlemin ve koca camianın ağırlığını omuzlamak.

Futbolcu kardeşlerimiz ALLAH'ın izniyle bu gün formalarının içine yüreklerinide koyacaklar, zoru kolay yapacaklar
camiamızın yüzünü ağartacaklar.

Milyonlarca taraftarımızın yüzünde bir tebessüm kalacak maçtan sonra İNŞALLAH.

Ömer SEVİNÇ
21.02.2009, 12:05
Sonra kapatma davası açmasınlar foruma Ömer... :)

En fazla reklam yardımını kesme cezası verirler abi:)

Bir maçın bile kazanılmasına yardım etse kardır.

murat köse
21.02.2009, 12:06
selçuk buğün daha 23 yasında olan bir futbolcu bazen sıkıntılı maçlar yapabilir ama selcuk araya attığı müthiş paslarıda unutmammak lazım.
selçuk bu takımın ilerde gerradı olacaktır.

Ömer SEVİNÇ
21.02.2009, 12:06
Selçuk kesilmez zaten .
İki taraflı oynayabilen kaç adam var orta sahada.
Biri defansta zayıf biri ofansta.

İki yönlü iki adam var.
Colman selçuk.
Bu iki adam bacakları kopmadığı sürece bu kadroda ilk 11 oynarlar.

Selçuk bazı maçlarda bacağı kopmuş gibi oynamasa süper olacak işte:)

Great White
21.02.2009, 12:07
böyle kağıt üzerinde çok kolay gözüken maçların da alayında zorlandık bu sene:S

gerçi bu maç hüseyinsizliğe rağmen çok da kolay geçmeyecek bence:))

zira adamlar düşme hattının lideri şu an..

B.AKDEMİR
21.02.2009, 12:07
En çok ıslık çalınan stadlardan birisi bizimkisi.en çok oturulan ve en çok çekirden yenilen vs.vs...çok ilginç tezahüratlarımız var. egemenin geçen maç sonu yaptığı gibi tüm stadın birlik olması hep beraber aynı anda tezahürat yapması gerek bunu yapmadığımız sürece gelen takımlar üzerinde yeterli baskıyı oluşturamıyoruz....Bir hava bir atmosfer oluşmuyor maçlarda...liverpoolun stadındaki hava o tribün bütünleşmesi mükemmel bence bu konunun üzerine eğilmek gerekiyor.

açıkçası denizliden korkmuyorum yeneriz..ben daha çok istanbul takımlarından 3-4 yiyipte trabzona gelince aslan kesilen takımlardan korkuyorum..antep bunlardan birisi....

bu arada faty papy bu sene kadroyu unutsun..?yeterli kondüsyona şuan ki ligi kaldıracak düzeyde olduğuna inanan varmı...arkadaşlar bırakın faty i falan...bu lig ateşinde bize deli gibi savaşacak adamlar lazım..şuan fantazi yapma zamanı değil...14 hafta kaldı her maç final...biz faty göksu yada diğer gençleri baz şeyleri garantiledikten sonra yada yada farklı önde olduğumuz maçların son 5-10 dakikasında deneyebiliriz...

maç saati yaklaşıyor....heyecan zirvede

claretred&blue
21.02.2009, 12:08
yattaradan patlama beklerken umuttun gökhandan beklerken biz selçuğu unuttuk, selçuk ilk 3 maç çok güzel oynadı ondan sonra adeta kayboldu ve şu anda da kayıp, manisada oynadığı gibi oynasa evet dediğin gibi gerrardı olur trabzonsporun ama fazla önemsemiyor trabzonsporu bence, gönülden bağlı değil... selçuk 2 hafta kesik atılsa daha verimli olacağına inanıyorum...

only ts
21.02.2009, 12:10
atmosfer nasıl trabzonda kardeş şu anda?

valla ben evdeyım atmosferı bılmem ıcın dısarı cıkmam lazım :D evde atmosfer baya bi durgun ama :D

6Şafak Aydın1
21.02.2009, 12:12
gooooooooooooooooooooooooooooooooooolllll

oflu engin
21.02.2009, 12:13
yağmurdan sonra fırtına çıkar.bugün öğleden sonra üç gibi trabzonda fırtına esecek.

Mehmet Fatih Yavuz
21.02.2009, 12:15
yattaradan patlama beklerken umuttun gökhandan beklerken biz selçuğu unuttuk, selçuk ilk 3 maç çok güzel oynadı ondan sonra adeta kayboldu ve şu anda da kayıp, manisada oynadığı gibi oynasa evet dediğin gibi gerrardı olur trabzonsporun ama fazla önemsemiyor trabzonsporu bence, gönülden bağlı değil... selçuk 2 hafta kesik atılsa daha verimli olacağına inanıyorum...

Attığımız nerdeyse bütün kritik gollerde adamın asist ya da gol olarak imzası var.
Mücadele olarak takımın orta sahasında bütün yükü de çeken adamlardan biri.
Sihirbaz almadık.
Trabzonsporu önemsemiyor nasıl bir önermedir merak ediyorum.

Adam her maçta inanılmaz ara pasları atıyor, savunmaya her zaman yardım ediyor.
Daha ne yapması lazım?

İkinci yarı başladı, fener maçında en az 3 tane net arapası var.
2 tanesi kaleci ile karşı karşıya bıraktı, forvetler kaçırdı.
Ankaraspor maçında ikinci golün pasını orta sahadan verdi adam.

Duran toplarda o var. Gene a.gücü maçında duran toptan son dakikada ortayı yapan gene selçuk.

Biraz eldekinin kıymetini bilsek iyi olacak.

Adamı eleştirmiyorsun.
Direk laf Trabzonsporu önemsemiyor.
Ne demek önemsemiyor.
Adam istanbul kulüplerini bırakıp geldi buraya.

hasannuhoglu
21.02.2009, 12:16

macın havasına girmiş güzel abim şimdiden....goooooooooll avni akerin yeni yıldızı alanzinhoooooo :))

Gökhan ÖZDEMİR
21.02.2009, 12:16

Kimin golü ?

Ahmet Kuru
21.02.2009, 12:17
Bugün belki zor olacak ama güzel olacak...
Artık ligde kolay zor maç kalmadı.
Kimileri kupalara katılmak için,kimileri ligde kalmak için sonuna kadar mücadele edecek.
5 atarız,plaka yaparız zamanı değil bence...
Ben 5-0 yenip takımın rehavete kapılmasını istemem.
2-0 olsun temiz olsun...

Yunus Emre SEYHAN
21.02.2009, 12:17
Ofsaaaaaaaaaaayt :D

MetiN08
21.02.2009, 12:19
oof haburiya girdimi heycandan ölecem hep ya, baslasa artik su macda izlesek, bu mac bizim bu maci alamicaksak ne isimiz var yukarda allah askina ya, sampiyon olmak istiyorsak denizliyi ezmemiz lazim, bu mac bizim ins.

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

okg_53
21.02.2009, 12:19
Selçuk İnan , Trabzonspor un gelecekteki kaptanı olacaktır. Ona güvenimiz sonsuz .
Yeni Ünal geliyor.

murat köse
21.02.2009, 12:20
Attığımız nerdeyse bütün kritik gollerde adamın asist ya da gol olarak imzası var.
Mücadele olarak takımın orta sahasında bütün yükü de çeken adamlardan biri.
Sihirbaz almadık.
Trabzonsporu önemsemiyor nasıl bir önermedir merak ediyorum.

Adam her maçta inanılmaz ara pasları atıyor, savunmaya her zaman yardım ediyor.
Daha ne yapması lazım?

İkinci yarı başladı, fener maçında en az 3 tane net arapası var.
2 tanesi kaleci ile karşı karşıya bıraktı, forvetler kaçırdı.
Ankaraspor maçında ikinci golün pasını orta sahadan verdi adam.

Duran toplarda o var. Gene a.gücü maçında duran toptan son dakikada ortayı yapan gene selçuk.

Biraz eldekinin kıymetini bilsek iyi olacak.

Adamı eleştirmiyorsun.
Direk laf Trabzonsporu önemsemiyor.
Ne demek önemsemiyor.
Adam istanbul kulüplerini bırakıp geldi buraya.
dediğn gibi bu adamın daha yapması gerenken nedir bilmiyorum . bence selcuk bu takıma gerektiği kadar katkı yapmaktadır. sonucta her zaman aynı performansı gösteremez. selçuk oynadıkca ve olgunlaştıkca bu takıma katkısı her gecen gün artıcaktır.

hasannuhoglu
21.02.2009, 12:20
oof haburiya girdimi heycandan ölecem hep ya, baslasa artik su macda izlesek, bu mac bizim bu maci alamicaksak ne isimiz var yukarda allah askina ya, sampiyon olmak istiyorsak denizliyi ezmemiz lazim, bu mac bizim ins.

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

MAAAAAAAAAAVVVVVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ İİİİİİİ !!! mac vakti gelsede stada koşsam diye bekliyorum heycannla...

Ahmet Kuru
21.02.2009, 12:23
Selçuk İnan'ı tartışmamızın tek sebebi bence,ondan beklentilerin çok fazla olması,beklentileri tam anlamıyla karşılayamamış olması...
Ama bu demek değildir ki Selçuk'u yerin dibine sokalım takıma hiç katkı yapmadı vs vs dersek günahtır vallahı...
Yukarıda arkadaşın da dediği gibi Selçuk'a güvenimiz tam,geleceğin Ünal'ı olabilir takımda,herşey onun elinde o 1 versin biz taraftar 100 veririz..

Cüneyt Canlıca
21.02.2009, 12:24
Bu sene ilk defa Trabzonspor maçını izlemeye gidicem..Kombinemi almak için Mehdi yi beklemekteyim atılım kafede..Ben çok heyecanlıyım ama sokakta aynı çoskuyu göremedim..

Emin Danışmaz
21.02.2009, 12:25
Benim en mutlu olduğum günlerden biri bugün,çünkü 55 yaşında ki annem ilk defa maç izleyecek ve o yer AVNİ AKER.İnşallah anamın ayakları kısmetli gelirde fark atarız.

Great White
Adamlar 6 yabancıyla çıkacaklar sahaya..

ben şu roberts dan işkillenmiyor değilim bu arada..

dikkat etmek gerek bu adama..

İskender
kazanalım gerisinin hiç ehemmiyeti yok şu saatten sonra,

Cafer Bulur
21.02.2009, 12:26
Selçuk İnan'ı tartışmamızın tek sebebi bence,ondan beklentilerin çok fazla olması,beklentileri tam anlamıyla karşılayamamış olması...
Ama bu demek değildir ki Selçuk'u yerin dibine sokalım takıma hiç katkı yapmadı vs vs dersek günahtır vallahı...
Yukarıda arkadaşın da dediği gibi Selçuk'a güvenimiz tam,geleceğin Ünal'ı olabilir takımda,herşey onun elinde o 1 versin biz taraftar 100 veririz..
Ayni görüsteyim.
Selcuk dan beklentiler cok yüksek oldugu icin bu denli elestirilmektedir.
Ben de selcugun bu sezon icin genelde basarili bir sezon oynadigini düsünüyorum.
Önümüzdeki yillarda selcuk daha da olgunlasacak ve takimin liderlerinden olacaktir,buna inaniyorum.

Emre7
ne imiş bu selçuk inan yavvv...
izlediğim 8 numara farklı demek ki .!

Murat Erdem
Yattara'nın yokları oynadığı, Selçuk'un beklentilerimizin 4/1 katkı verdiği, hakiki sağ bek ve sol açığımızın olmadığı, Tolga ile oynadığımız ''kalecisiz'' 7 hafta, golcülerimizin bir türlü birbirlerini tamamlayamaması ve pozisyon/isabet oranının yerlerde sürünmesi.

Yukarda saydığım ve hepimizin hemfikir olduğunu düşündüğüm aksaklıklara rağmen şu konumdayız ya...Şükür mü edelim, saçımızı başımızı mı yolalım, arasındaki ince çizgide yolumuza devam ediyoruz.

hüseyin1975
21.02.2009, 12:28
Sundan hepimiz emin olabiliriz:

Takimdaki Futbolcularimizin neredeyse hepsi canla basla mücadele ediyor, 90 Dakika kosuyor ve ellerinden geleni yapiyorlar.
Tabiki hepsi birer Maradona, Gerrard, Lampard vs. degil ama bircogu Genc ve cok daha iyi olabilirler, eminim olacaklardir da.

Cafer Bulur
21.02.2009, 12:29
Adamlar 6 yabancıyla çıkacaklar sahaya..

ben şu roberts dan işkillenmiyor değilim bu arada..

dikkat etmek gerek bu adama..
Denizlisporun en tehlikeli futbolcusudur roberts.
Ama takim oyununun olmadigi yerde en etkili futbolcu bile ne yapabilir,tartisilir.
Mesela yattarayi denizlispora koysan ne kadar etkili olabilir?:D

Ümit Tekşan
21.02.2009, 12:30
Maçın havasına girilmiş... Süper inşallah maçtan sonra da BORDO --- MAVİ çekeriz .....

KuTs@L__pLaK@61
21.02.2009, 12:30
ya alacaz ya alacaz başka yolu yok şampiyon olacağız allahın izniyle yeter ki avni akerde çekirdekçiler yerlerinden oynasınlar biraz ayıp ayıp valla kocaelide kullarda kahvede bile sizden çok sesimiz çıkıyor gelsenizde görseniz

Emin Danışmaz
21.02.2009, 12:32
Selçuk İnan , Trabzonspor un gelecekteki kaptanı olacaktır. Ona güvenimiz sonsuz .
Yeni Ünal geliyor.

Evet doğru söylüyorsun.

only ts
21.02.2009, 12:34
bugun bu macı alacaz belkı yıne ızlerken kanser olacaz ama bu macı alacaz 2-1 de olsa ..

Furkan Dündar
21.02.2009, 12:35
Maçı izleyemeyeceğim ama olsun kazanalım da ben izlemeyeyim =)

İŞL yenip liderliğe oturacagız

only ts
21.02.2009, 12:35
bu arada bu sayfada bulunan 16 mısafıre saygılarr :D

POYRAZ
21.02.2009, 12:37
Maci kazanacagiz.

oflu engin
21.02.2009, 12:40
futbolcularımıza hkasız eleştirilerden vaz geçsek diyorum.maçları iyi analiz edin bize karşı oynayan takımlar en üst seviyede mücadele ediyor.diğer maçlarıda seyrediyorum bizi zorladıkları kadar hiç bir takımı zorlamıyorlar.rakiplerimizin yenildiği maçlara bakın iyi oynayamadıkları için kaybettiler.bize karşı iyi oldukları halde yenemiyorlarsa bu futbolculara kusur bulmanın adına ne denir bilmiyorum.bu süreçte yapmamamız gereken en son şeyi yaptığınızın farkına varın artık.bırakında artık tadını çıkaralım.şampiyonluk yolundaki süreçte taraftar nasıl olmalı bunu biraz araştırsak çok iyi olacak.

KuTs@L__pLaK@61
21.02.2009, 12:40
ahanda maça gidiyoruz hemşerilerimizin yanına kullara valla 100 de 90 ı trabzonlu hiç gurbet özlemi yok :D süper valla her yer trabzonlu boşuna demiyoruz bize her yer trabzon:D hadi grşz

B.AKDEMİR
21.02.2009, 12:41
İlk 15 dakikada yine gol buluruz.alanzinho ilk 11 de başlarsa maça hızlı bir giriş yapar ..yattarada öyle maçın başında 1-2 golllük pozisyon üretir ve golü buluruz..gerisi taktik...

colman dan gol bekliyorum bu maç..hadi bakalım...2 saat 20 dakika kaldı...

MerTT61
21.02.2009, 12:41
Denİzlİyİ yenemessek oynamayalim hİÇ ...

İrfan KUMAŞ
21.02.2009, 12:42
mısır/iskenderiyedeyim.
Bu sezon ilk defa bir maçı izleyemeyecem.
Ve sanırım bir kaç maç böle olacak
ancak aklım dualarım takımımla beraber
YÜRÜYÜN UŞAKLAR!!

tsburak08
21.02.2009, 12:43
mısır/iskenderiyedeyim.
Bu sezon ilk defa bir maçı izleyemeyecem.
Ve sanırım bir kaç maç böle olacak
ancak aklım dualarım takımımla beraber
YÜRÜYÜN UŞAKLAR!!
hocam orda ne işin var

MerTT61
21.02.2009, 12:43
İlk 15 dakikada yine gol buluruz.alanzinho ilk 11 de başlarsa maça hızlı bir giriş yapar ..yattarada öyle maçın başında 1-2 golllük pozisyon üretir ve golü buluruz..gerisi taktik...

EGER SENIN BU DEDİGİNİ YAPSALARDI (: BJK YE 3 ATMISTIK.. Umarım bu sefere ılk 11 de alanznyo yattara serkan kesin olur ...İkinci yarı yattarayı cıkarıp takımın ruhunu bozmaz ersun hoca..:Bayrağımız:

TolgaTopçu61
21.02.2009, 12:44
Denİzlİyİ yenemessek oynamayalim hİÇ ...
Ne alaka ya,futboldur bu ne olacagi belli olmaz...
Yenemesek de bu takimin ne kadar kaliteli oldugunu biliyourz...

tsburak08
21.02.2009, 12:48

bizim kendi evimizde oynadığımız maçlara bakın hep bastırıyoruz bastırıyoruz direkler kaleciler az farkla autlar neler neler sonra adamlar bi geliyo gol 0-1 yeniğiz eskişehir,kocaeli,antalya maçlarında böyle oldu erken bulursak golü ankaraspor maçında ki gibi rahat oyun sergileriz erken gol bulursak a.gücü maçı gibi olmaz o 1 kerelik diye düşünüyorum

MerTT61
21.02.2009, 12:48

:rolleyes: ÖYLE KARDEŞİM DENİZLİ KİMDİR ONU YENEMİCEZ.. HELEKİ ŞAMPİYONLUGA OYNARKEN...

Hamza Öztürk
21.02.2009, 12:49

tabi futbol bu
ama olacagi belli olmaz deme
bugün yenecegiz okadar (insallah)

tsburak08
21.02.2009, 12:49
hocam sana katılıyorum yenemedik diye takıma desteğimizi kesicek değiliz maçtan sonra alkışlamalıyız,yenince yanındayız yenilince değiliz olurmu öyle şey biz ne diyoruz ÖLENE KADAR DEĞİL MAHŞER'E KADAR

Cafer Bulur
21.02.2009, 12:51
:rolleyes: ÖYLE KARDEŞİM DENİZLİ KİMDİR ONU YENEMİCEZ.. HELEKİ ŞAMPİYONLUGA OYNARKEN...
96 da sampiyonluga oynuyorduk ve van a yenilmistik.
Insallah bundan ders almisizdir.
Futbolda hicbir macin garantisi yok.
Denizli yi yenemezsek sampiyonluga oynayamayiz diyemeyiz.

MerTT61
21.02.2009, 12:52
tabi futbol bu

HELE ŞÜKÜR... DESTEKÇİM VAR ALLAH RAZI OLSUN RENKDAŞ (: :alkış:

Erdem Keser
Ben Bangoura'dan tırsıyorum.Son maçta özetlerden baktığım kadarıyla bütün paslar bu adamın ayağından çıktı ve tehlikeli oldu.Ayrıca ne tip forvet olduğunuda çıkaramadım , forvet olarak mı aldılar onu da bilmiyorum ama sakat bir adam olduğu belli(ismide karizma duruyor :p).

TolgaTopçu61
Denizli'in yerine fazla aldanmayalim derim ben,kötü takimlari yok...
Bazi Anadolu külüpleri bize karsi hep hirs yapiyor ve bunu Denizli de yapacakdir bence...
Kolay mac olmayacaktir...

Canİlker
21.02.2009, 12:53
birazdan maça doğru yol alacağım, çok heyecanlıyım inşallah maçı alırızda egemen 3'lü çektirir tüm stada :D

MerTT61
21.02.2009, 12:53

:eek:KARDEŞİM YENİLMİCEZ İŞTE 26 SENEDİR BEKLİYORUZ..SABIR ABİDESİMİSİN SEN NESİN HAYIRDIR YAW OLUCAZ ALICAZ SAMPİYON BİZİZ DEYİN NE OLCAK GAZA GELELİM RUHUMUZ OLSUN ..ÖLÜMÜSÜN SEN HAYIRDIR ..:eek::eek:

tsburak08
21.02.2009, 12:54
cafer abicim sana da katılıyorum futbol da neler neler oluyor bi büyük takım öyle bi takıma yeniliyoı ki yuh diyosun yanımıyosam geçen sene b.münich-e.cottbus a yenilmişti,barça bu sene ilk maçında çok güçsüz bi takıma yenilmişti futbol bu oluyo süprizler olmasa bi zevki olmaz ki papaz her gün pilav yemiyor

Ömer SEVİNÇ
O adam Gİne milli takımındaki Bangoura mı acaba.

MerTT61
birazdan maça doğru yol alacağım, çok heyecanlıyım inşallah maçı alırızda egemen 3'lü çektirir tüm stada :d

aliriz allah in İznİyle bu mac bİzİm (: Sesİn bİtmeden maci terk etme

Erdem Keser
21.02.2009, 12:55

Yok baba , senin dediğin Kiev'de oynayan İsmael Bangoura.

tsburak08
:eek:KARDEŞİM YENİLMİCEZ İŞTE 26 SENEDİR BEKLİYORUZ..SABIR ABİDESİMİSİN SEN NESİN HAYIRDIR YAW OLUCAZ ALICAZ SAMPİYON BİZİZ DEYİN NE OLCAK GAZA GELELİM RUHUMUZ OLSUN ..ÖLÜMÜSÜN SEN HAYIRDIR ..:eek::eek:
abicim sanki biz olmayalım diyoruz sanki biz şampiyon olmamızı istemiyoruz bizim demek istediğimiz rakibi küçümsememek en acı örneği 96 daki vanspor örneği

MerTT61
cafer abicim sana da katılıyorum futbol da neler neler oluyor bi büyük takım öyle bi takıma yeniliyoı ki yuh diyosun yanımıyosam geçen sene b.münich-e.cottbus a yenilmişti,barça bu sene ilk maçında çok güçsüz bi takıma yenilmişti futbol bu oluyo süprizler olmasa bi zevki olmaz ki papaz her gün pilav yemiyor

26 SENEDİR PAPAZ YEMİYOR BIRAKTA YESİN BU SEFER .. BÖLE ZEVKMİ OLUR NE KONUSUYOSUN SEN (::eek::eek:

TolgaTopçu61
21.02.2009, 12:56
tabi futbol bu
Tabi kazanalim istiyoruz,ama yenemessek nolacak,destegi kesicekmiyiz?
Maclar oynanmadan kazanilmiyor,rakip takim kim olursa olsun...

hocam sana katılıyorum yenemedik diye takıma desteğimizi kesicek değiliz maçtan sonra alkışlamalıyız,yenince yanındayız yenilince değiliz olurmu öyle şey biz ne diyoruz ÖLENE KADAR DEĞİL MAHŞER'E KADAR
Aynen öyle yensek de yenilsekte herzaman destek vermeliyiz takimimiza...

Terzioğlu
21.02.2009, 12:57
Ben Bangoura'dan tırsıyorum.Son maçta özetlerden baktığım kadarıyla bütün paslar bu adamın ayağından çıktı ve tehlikeli oldu.Ayrıca ne tip forvet olduğunuda çıkaramadım , forvet olarak mı aldılar onu da bilmiyorum ama sakat bir adam olduğu belli(ismide karizma duruyor :p).
Evet benimde dikkatimi cekti. Ama sag kanat oyuncusuymus. Ayrica bildigimiz Kiev'deki Bangoura'nin abisi oluyor kendileri.

MerTT61
21.02.2009, 12:58
abicim sanki biz olmayalım diyoruz sanki biz şampiyon olmamızı istemiyoruz bizim demek istediğimiz rakibi küçümsememek en acı örneği 96 daki vanspor örneği

sana bunu kastetmedİmkİ kardeŞİm... Bİraz hirsli ol atilgan ol coŞsun burasi bu onemlİ benİm İÇİn (: Trabzon sampiyon oldugunda ben ufaciktim sende yoktun (: Bu sefer olalim en azindan coskulu olalim (: :d

tsburak08
21.02.2009, 12:58
26 SENEDİR PAPAZ YEMİYOR BIRAKTA YESİN BU SEFER .. BÖLE ZEVKMİ OLUR NE KONUSUYOSUN SEN (::eek::eek:
yesin ben yemesin demiyorum ki sana tam olarak anlatamadım galiba futbol da süprizler olmasa heyecan-keyif-zevk olmazdı süprizler olucak ki futbol un tadı çıksın her zaman büyük takım küçük takımı yenemiyor ben bunu anlatmak istedim umarım bu sefer anlatmışımdır..

Ömer SEVİNÇ
21.02.2009, 12:59
Yok baba , senin dediğin Kiev'de oynayan İsmael Bangoura.

İyi bari. Bir an Bangoura dedin bir acaba oluştu kafamda:)

Gerçi o milli takımda 3-4 tane Bangoura vardı sandi:D

Terzioğlu
Sanirim kast ettigin Ismael Bangoura ama buda Gine Milli takiminda oynuyor.

tsburak08
sana bunu kastetmedİmkİ kardeŞİm... Bİraz hirsli ol atilgan ol coŞsun burasi bu onemlİ benİm İÇİn (: Trabzon sampiyon oldugunda ben ufaciktim sende yoktun (: Bu sefer olalim en azindan coskulu olalim (: :d
ben hırslıyım gol attığımız da kendimden geçiyorum benim sadece dediğim rakibi küçümsemiyelim sonra zaten yendikten sonra veya maçta gol attığımızda golü deliler gibi kutluyoruz

Samet Yildirim
TRABZONSPOR-DENİZLİSPOR

STAT: Avni Aker

HAKEMLER: Hüseyin Göcek, Bahattin Duran, Bulent Gökçü

TRABZONSPOR: Sylva, Tayfun, Giray, Egemen, Cale, Serkan, Selçuk, Colman, Yattara, Isaac, Gökhan
TEKNİK DİREKTÖR: Ersun Yanal

DENİZLİSPOR: Cenk, Burak, Wescley, Ozan, Şener, Braga, Berberovic, Fatih, Çağlar, Roberts, Angelov
TEKNİK DİREKTÖR:Mesut Bakkal

ligtv muhtemel kadrosu...Song mac saatinde belli olacak öyle yazyior..

Yunus Emre SEYHAN
21.02.2009, 13:00
Sonra
Denizliye yenildigimizi varsayalım
Ersun Hoca istifa, Yönetim istifa... Bu mudur yani?
Hazırlıklı olmak lazım hiç bir maç 5-0 başlamaz

tsburak08
21.02.2009, 13:01
TRABZONSPOR-DENİZLİSPOR

TRABZONSPOR: Sylva, Tayfun, Giray, Egemen, Cale, Serkan, Selçuk, Colman, Yattara, Isaac, Gökhan

DENİZLİSPOR: Cenk, Burak, Wescley, Ozan, Şener, Braga, Berberovic, Fatih, Çağlar, Roberts, Angelov

ligtv muhtemel kadrosu...
song'un sakatlığı önemli değil oynuyabilir durumda ersun hoca song a görev verir bence

MerTT61
21.02.2009, 13:03
yesin ben yemesin demiyorum ki sana tam olarak anlatamadım galiba futbol da süprizler olmasa heyecan-keyif-zevk olmazdı süprizler olucak ki futbol un tadı çıksın her zaman büyük takım küçük takımı yenemiyor ben bunu anlatmak istedim umarım bu sefer anlatmışımdır..

SÜPRİZLERİN OLDUGUNU HERKEZ BİLİYO..ANLATTIN GUSEL ANLADIM KARDEŞİM BENDE DİYORUMKİ... BÖYLE KARAMSARLIK YERİNE DAHA YARATICI VE COŞKULU OLSAK BIZIM ICIN DAHA İYİ DİYORUM (: NOLUR YETER (::cool:

Yunus Emre SEYHAN
21.02.2009, 13:04
Maçtan 2-3 saat önce cıkan 11'ler genelde sallama oluyor. Tamamen tahmin üzerine oluyor.

tsburak08
21.02.2009, 13:04
SÜPRİZLERİN OLDUGUNU HERKEZ BİLİYO..ANLATTIN GUSEL ANLADIM KARDEŞİM BENDE DİYORUMKİ... BÖYLE KARAMSARLIK YERİNE DAHA YARATICI VE COŞKULU OLSAK BIZIM ICIN DAHA İYİ DİYORUM (: NOLUR YETER (::cool:
:),senin anlatmak istediğini de anladım coşkuluyuz hocam her zaman baksanıza her maç ta kutluyoruz 61. dk yı maçtan sonra kolbastı inşallah şampiyon oluruz da o zaman kutlamaları gör sen

trabzonlux61x
21.02.2009, 13:05
Bangoura gine milli takiminda yattaranin yerine tercih ediliyor demeki kaliteli topcu yattarayi milli takimdan kestine göre. Bi kac macini izledim teknik oyuncu ve takim oyunu oynuyor bizim yattara gibi sov yapmiyor yapamaz da.:)

MetiN08
21.02.2009, 13:05
Son 1 Saat ve 56 dakka heycan dorukda :)

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Mustafa Calik
21.02.2009, 13:06
TRABZONSPOR-DENİZLİSPOR

ligtv muhtemel kadrosu...Song mac saatinde belli olacak öyle yazyior..

ben daha lig tv'nin ilk onbirine inanmiyorum .. hic dogru cikmiyor .. mac saatinde baska oyuncular oliyor hep.

tsburak08
21.02.2009, 13:07
son 1 saat ve 56 dakka heycan dorukda :)

bordooooooooooooooooooooooooo
maaaaavİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

trabzonlux61x
Insallah aliriz bu maci. Yerimde duramiyorum artik keske Trabzonda olsam da maca gidebilsem cok özledim avni akeri:(.

Ömer SEVİNÇ
Alanzinho ilk 11. Rahat olun siz;)

gerçek
21.02.2009, 13:08
herşey o kadar inceki düşününce.... Fikstüre göre hareket etmekte fayda var... Geçen hafta bu maçı düşünerek inş. denizli yener demiştim... Biraz nefes aldılar bir maç daha kredileri kaldı.. Tahmin edilenden daha az asılacaklardır..
Bu haftada Konya yensin diye dua ediyorum.. 2 hafta sonraki maç için...Haftaya Antalya maçını düşünmüyorum bile nitekim geçen hafta hiç hesaba katmadıkları 3 puanı aldılar GS den.

Ne hallere düştük yahu unutmuşuz bu heyecanı... 96 yılındaki heyecan farklıydı takım süperdi ve önüne geleni 3 lük yapıyordu ve gayet rahat maç seyrediyorduk. Şöyle birkaç maçı rahat alsakta aynı havaya girsek artık...

Mustafa Calik
21.02.2009, 13:09

peki neden kezin ilk onbirde oldugunuda söyleyebilirmisin :)

MerTT61
21.02.2009, 13:10
:),senin anlatmak istediğini de anladım coşkuluyuz hocam her zaman baksanıza her maç ta kutluyoruz 61. dk yı maçtan sonra kolbastı inşallah şampiyon oluruz da o zaman kutlamaları gör sen

OLCAZ TABİ.. YETER ARTIK...:alkış:

MetiN08
21.02.2009, 13:11
herşey o kadar inceki düşününce.... Fikstüre göre hareket etmekte fayda var... Geçen hafta bu maçı düşünerek inş. denizli yener demiştim... Biraz nefes aldılar bir maç daha kredileri kaldı.. Tahmin edilenden daha az asılacaklardır..
Bu haftada Konya yensin diye dua ediyorum.. 2 hafta sonraki maç için...Haftaya Antalya maçını düşünmüyorum bile nitekim geçen hafta hiç hesaba katmadıkları 3 puanı aldılar GS den.

Ne hallere düştük yahu unutmuşuz bu heyecanı... 96 yılındaki heyecan farklıydı takım süperdi ve önüne geleni 3 lük yapıyordu ve gayet rahat maç seyrediyorduk. Şöyle birkaç maçı rahat alsakta aynı havaya girsek artık...

yok abi bence böyle daha iyi, haftalar günler cabuk geciyor böyle :D

MerTT61
21.02.2009, 13:11
peki neden kezin ilk onbirde oldugunuda söyleyebilirmisin :)

bİz rahatizda sen hazir ol.. Herkez bunu İstİyo zaten kesİnmİ acaba ..

MerTT61
21.02.2009, 13:12
Mustafa yanlis oldu kardeŞ (:

yatara
21.02.2009, 13:12
Çok saçma bir rüya gördüm dün akşam. Celalettin felan oynuyodu bizim takımda. :D

Kabus olduğunu anladımda hemen uyandım Allah'tan. :)

Bugün ise Denizlispor karşısında oyuncularımızın, daha azimli daha istekli oynayacağını düşünüyorum. Buna mecburlar. Hade bakalum uşaklar. ;)

bende gecen gün rüyamda gördüm gökdeniz yine bizde oyniyodu am maci hali sahada oyniyodu takimiz beni de kaleye sokmuslardi:D

TAHSİN 61
21.02.2009, 13:13
Haydi maça verin kendinizi Türkiye genelinde soğuk ve yağışlı hava etkili...

MerTT61
21.02.2009, 13:13
:cool:

SÖZLERİNDEKİ RAHAT OLUN FALAN FİLANLAR (: BİZ RAHATIZ SEN HAZIR OLMAZMI (:

Hami_41
21.02.2009, 13:14
bu denizli feneri şampiyonluktan etmişti keçelinho nun golüyle hatırlarsanız

hüseyin1975
21.02.2009, 13:15
En büyük sorun Mesut Bakkal.
Mesut Bakkal, Ersun Hocamizla beraber calismis ve onu iyi taniyor.
Muhtemelen taktik savasi olacakdir.

Cafer Bulur
21.02.2009, 13:15
Alanzinho nun takima uyum saglamasi icin düzenli oynamasi gerekiyor.
Bu da ancak denizli maci gibi maclarla saglanabilir.
Kanimca alanzinho ya isaac tercihi dogru olmayacaktir.
Bize bu macta isaac gibi forvet oyuncusu tipi yerine alanzinho gibi topu ileriye tasiyacak adama lazim.
Isaac de sonradan oyuna girdigi maclarda hic de umut vermedi.
Bakalim kim oynayacak,hayirlisi olur insallah...

Mustafa Calik
21.02.2009, 13:16
:cool:

SÖZLERİNDEKİ RAHAT OLUN FALAN FİLANLAR (: BİZ RAHATIZ SEN HAZIR OLMAZMI (:

tamamda, ama söyle üc kere pes pese mesaj atmana gerek yok .. düzenle buttona baz :)

oflu engin
21.02.2009, 13:18
şu olumsuz düşüncelerden arının artık bir şeyi kırk kere dedinmi olacağı tutarmış.bütün benliğinizle inanın artık şampiyon olacağımıza.yenilsekte yensekte bu taraftar seninle lafı lafta kalmasın.her yerde bağırıyoruz yedi beliyor çıkarın bayrakları şampiyonluk var ufukta eeeeeeeeeeeee daha ne korkunun ecele faydası yok ne ekersen onu biçersin.ben şampiyonluk ektim.allahın izniyle mayısta karşılığını alacağım.bugün denizliyide yeneceğiz.

MerTT61
21.02.2009, 13:18
Beyler kİmse kİmseye rahat olun falan fİlan yapmasin (: Burda herkez cok rahat rahat olmayan varsa hazir olsun selam dursun arkadaŞlar.. Burasi bİzİm yerİmİz nazimizda bİrbİrİmİze gecer yabanci yok (:

MerTT61
21.02.2009, 13:19
tamamda, ama söyle üc kere pes pese mesaj atmana gerek yok .. Düzenle buttona baz :)

kardeŞİm 4 tane forum acik ve suan İŞ yerİndeyİm ful caliŞiyorum ve 2 elİm var (:

B.AKDEMİR
Heyecan dorukta,insanın içi titriyor maç saatini beklerken,bu heyecanı tekrar yaşamak bile mükemmel bir duygu...Allah ın izni ile galibiyet bizimdir. ama yensekte yenilsekte en önemlisi kalbimiz hep trabzonsporumuzla...

yatara
mac öncesi su anda ligtvde borodmavi progrmini gösteriyolar baskanimiz konisiyo

robinhood61
21.02.2009, 13:20
yenecez uşaklar rahat olun;)

hüseyin1975
21.02.2009, 13:21

Usagum cosdurma Milleti cosdurma yahu:p

yatara
21.02.2009, 13:21
tony sylvaya rus kancasi cska moskau 3 million teklif edecekmis hemen tonynin sözlesmesi uzatilmsai lazim ki kafasi rahat oynasin

MerTT61
21.02.2009, 13:22
şu olumsuz düşüncelerden arının artık bir şeyi kırk kere dedinmi olacağı tutarmış.bütün benliğinizle inanın artık şampiyon olacağımıza.yenilsekte yensekte bu taraftar seninle lafı lafta kalmasın.her yerde bağırıyoruz yedi beliyor çıkarın bayrakları şampiyonluk var ufukta eeeeeeeeeeeee daha ne korkunun ecele faydası yok ne ekersen onu biçersin.ben şampiyonluk ektim.allahın izniyle mayısta karşılığını alacağım.bugün denizliyide yeneceğiz.

İkİ saattİr amlatmaya calistigim sey buydu allah razi olsun ...İyİkİ varsin..

Mustafa Calik
tony sylvaya rus kancasi cska moskau 3 million teklif edecekmis hemen tonynin sözlesmesi uzatilmsai lazim ki kafasi rahat oynasin

nerde yaziyor ?

Erdem Keser
nerde yaziyor ?
...Fotomaç:D

yatara
21.02.2009, 13:23
nerde yaziyor ?

karadenizgazetesi

Ali Tunahan Güllü
21.02.2009, 13:24
lig tvin verdiği kadroya inanmıyorum hep maç saatinde değşiriyor....

B.AKDEMİR
şimdide kalecimize taktılar ,formda olan morali yerinde olan ve düzgün giden neyimiz varsa hemen çomak sokmaya çalışıyorlar...artık yeter ya öfkelenmemek elde değil...

Emo91
kolbasti oynatin bize!!!
yenilsenizde yensenizde her zaman sizin arkanizdayim!
insallah benim gibi düsünen taraftarlarimizdan daha cok vardir!

karsiliksiz, ebedi ask!
:)

yatara
21.02.2009, 13:26
internetsporda yaziyoki alanzinho ilk 11de ama isaac oynar bence

Pirselimoğlu
21.02.2009, 13:28
61. sayfaya yazmadan maça gitmiyim. BOOOOOOOOORRRRDDDDDDDDDDDOOOOOOOOO
MAAAAAAAAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ.