PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 0 - 2 Denizlispor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Hüseyin Çümen
18.02.2009, 02:25
bu maç kesinlikle selçuk kenara çekilmeli

mücadelesi yeterli gözükmüyor göze

Belki Trabzon bazen kötü oynayabilir bu doğaldır ama kötü mücadele etmeye hakkı yoktur

orta sahamız pres yapmadımı mücadele gücümüz azlaıyor malesef ve mücadele etmemek futbolcunun suçu kötü oynamak ise elbette olabilir

o yüzden selçuk dinlensin biraz

Trabzonspor 61
18.02.2009, 02:25
Yattara hiçbir yere gidemez...

Kubilay ŞAHİN
18.02.2009, 02:29
bu maç kesinlikle selçuk kenara çekilmeli

mücadelesi yeterli gözükmüyor göze

Belki Trabzon bazen kötü oynayabilir bu doğaldır ama kötü mücadele etmeye hakkı yoktur

orta sahamız pres yapmadımı mücadele gücümüz azlaıyor malesef ve mücadele etmemek futbolcunun suçu kötü oynamak ise elbette olabilir

o yüzden selçuk dinlensin biraz

Aksine asıl bu maç Selçuk oynamalı.

Oynamalıki kendine güveni gelmeli. Hala daha acemi hatalar yapıyor.
Oynayarak güveni yerine gelmeli.

Arkasında Hüseyin olmadığı zaman orta sahanın yükü büyük ihtimalle Selçuk'a düşecektir. Ve bu maç eminin kendini gösterecektir.

fetvaci
18.02.2009, 03:01
Aksine asıl bu maç Selçuk oynamalı.

Oynamalıki kendine güveni gelmeli. Hala daha acemi hatalar yapıyor.
Oynayarak güveni yerine gelmeli.

Arkasında Hüseyin olmadığı zaman orta sahanın yükü büyük ihtimalle Selçuk'a düşecektir. Ve bu maç eminin kendini gösterecektir.

offffffff beee bu maç şöyle uzaktan bı füze daha gönderse de kaleye çaksa bitane ne özledık bee

ahmetto
18.02.2009, 08:44
Bu maçla birlikte iyi bir galibiyet serisi yakalamamız lazım en azından Gs maçına kadar kayıpsız gelmemiz gerekiyor.Ama kolay maç değil denizli düşmemek için varını yoğunu ortaya koyuyor bize karşıda maça çok asılacaklardır Ama kazanacaz inşallah.

pReN@_61
18.02.2009, 10:02
Bu hafta sonu lider olacağız inşallah..

x_man
18.02.2009, 10:06
Denizli bizim karşımızda duramaz.Fark olur...

neyi fark olur 96da van için öyle demiştik faturası ağır oldu karşımızdaki rakip kim olursa olsun en aaz onlar kadar mücadele etmeliyiz şampiyonluk o kadar kolay değil arkadaşlar desteğimiz ddevam etmeli

Kazım Uzunboy
18.02.2009, 10:24
96' da ki Van maçına kadar gitmeye hiç gerek yok.

Henüz 2 hafta önce Ankaragücü içinde aynı şeyler söyleniyordu ama 2 puanı zorla, son saniyelerde aldık..

Mehmet Fatih Yavuz
18.02.2009, 10:31
Her rakip zor.
Artık bireylerden çok takım oyunu önemli.
O yüzden 1-2 dişli aynı anda formsuz olursa rakip takım çok zorlayabilir sizi.
Teknik anlamda yetersiz olsa bile sadece mücadelesi ile maça ortak kalabilir.
Teknik farkınız, kaliteniz onlar kadar mücadele ederseniz ortaya çıkar.

Her maça konsantrasyonu sağlayıp çıkmamız lazım.
Sonuna kadar mücadeleyi sürdürerek...
Ufak büyük rakip yok.
Konsantrasyonunu kaybeden puan kaybeder.

Hamza Yilmaz
18.02.2009, 10:40
Belki bu sene ilk rahat macimizi izleriz.. AMa olsun stresli olsun yeterki yenelim. Bence bu hafta sivas puan kaybedebilir.. Batuhan ve youla formda, belki 1 puan alirlar sivasdan. >Bizim maclardan sonra calinan Kolbasti sarkisini kim söyliyor??

cihatöztürk
18.02.2009, 10:45
alanzinhodan bu maçta çok şey bekliyorum

B.AKDEMİR
18.02.2009, 10:50
Geçen sezonlarda yattara olmadan maç alamıyorduk.hatta bir çok spor yorumcusu ve yazarı bu konuda eleştiri getiriyordu.Bu sezon herşey öyle değiştiki.Artık yattaranın katkısı olmadan maç kazanabiliyoruz.Ersun hocanın getirdiği bir sistem var.Artık Yattaranında katkıda bulunması ve en azından bu kalan 14 maçta 4-5 maçı özel yetenekleriyle kazandırması gerekiyor...

Allah kısmet ederse Denizli maçıyla başlayacak olan galibiyet serimiz sezon sonuna kadar durmayacaktır.

Ersun hoca ve futbolcular Bir tarihi yeniden canlandıracaklarının farkındalar....Tarihe isimlerinin Altın harflerle yazılacağının farkındalar...Daha çok mücadele daha fazla azim.....Allah yardımcıları olsun.

Erdal
18.02.2009, 10:55
Erdal abi Hüseyin'in kesildiğini hiç gördün mü sen? Ben hiç görmedim de:)

Çok yenilikçi olmaya gerek yok. Umut'un yerine Alanzinho, Hüseyin'in yerine de Serkan oynar muhtemelen. O kadar:)

Hüseyin i bilmiyorum da en sonunda ben seni keseceğim Ömer :) Dönüp dolaşıp aynı yere geliyorsunuz yahu...

bordo61
18.02.2009, 11:11
96' da ki Van maçına kadar gitmeye hiç gerek yok.

Henüz 2 hafta önce Ankaragücü içinde aynı şeyler söyleniyordu ama 2 puanı zorla, son saniyelerde aldık..

Malesef bol keseden sallama alışkanlığımızdan kurtulamıyoruz:rolleyes:

Adem Erdoğan
18.02.2009, 11:18
neyi fark olur 96da van için öyle demiştik faturası ağır oldu karşımızdaki rakip kim olursa olsun en aaz onlar kadar mücadele etmeliyiz şampiyonluk o kadar kolay değil arkadaşlar desteğimiz ddevam etmeli

O maçtaki kadar hiçbir takıma baskı kuramayız.Kursakta o baskıyı birkez daha hiçbir takım kaldıramaz.1 kere oldu öyle bir maç bir daha da olmaz.

EmrahYalçınalp
18.02.2009, 11:38
Geçen sezonlarda yattara olmadan maç alamıyorduk.hatta bir çok spor yorumcusu ve yazarı bu konuda eleştiri getiriyordu.Bu sezon herşey öyle değiştiki.Artık yattaranın katkısı olmadan maç kazanabiliyoruz.Ersun hocanın getirdiği bir sistem var.Artık Yattaranında katkıda bulunması ve en azından bu kalan 14 maçta 4-5 maçı özel yetenekleriyle kazandırması gerekiyor...

Allah kısmet ederse Denizli maçıyla başlayacak olan galibiyet serimiz sezon sonuna kadar durmayacaktır.

Ersun hoca ve futbolcular Bir tarihi yeniden canlandıracaklarının farkındalar....Tarihe isimlerinin Altın harflerle yazılacağının farkındalar...Daha çok mücadele daha fazla azim.....Allah yardımcıları olsun.
Felsefi açıdan bakarsak evet, Yattara bu sezon hiç olmadı ve kazanıyoruz. Ama hala oyun sıkıştığında topu alan sağ kornere doğru vuruyor ve bu Yattara orda olsun ya da olmasın, gününde olsun ya da olmasın (ki artık olmaz da), sahada olsun ya da olmasın tek hücum organizasyonu şeklimiz. Temel sorun önce Colman ve Selçuk'un yetersiz kalmaları, sonra da forvette top tutamamamız. (Dün Colman ve Selçuk yetersiz dedim, hem samimiyetsiz hem de kötü günde konuşan kişi olduk. Haydi modaya uyup "bu sene -ki takımdaki yegane seneleri zaten bu sene- formsuzlar" diyelim :) ) Yattara da sağolsun ne adam geçebiliyor, ne de top tutuyor. Dolayısıyla özellikle yaratıcılık gerektiren içerdeki maçlarda sıkıntı yaşıyoruz. Colman ve Selçuk dışarda oynadığımızda önlerinde daha boş alanlar bulup dikine top atabiliyorlar, böylece kazanıyoruz. Cale'nin bjk maçındaki asisti oldukça tipik bir örnek mesela. İçerde hangi rakip sana o boşluğu verecek? O yüzden, Yattara'nın futbolu bıraktığını açıkladığı şu günlerde ya Colman ve Selçuk'a yıldırım atıp performanslarını maksimize etmelerini sağlamaları için dua edeceğiz, ya Fatty'yi bir biçimde orda görmemiz gerekecek ki karar verebilelim, ya da Alanzinho ısınacak ve Gökdeniz'in eskiden yaptığını yapmaya çalışacak. Bunun dışında attığımız goller Gökhan'ın 18 üzerinden şutlarına ve yan toplardan gelecek fırsatlara kalıyor. Kabul ediyorum, bu bu lig için yeterli aslında. Ama mesela 96'daki takım bu takıma top göstermezdi. Ayağa top yapan takımlar karşısında bocalıyoruz ve bunu da Allah'tan sayılı takımlar yapabiliyor. Son bjk maçı, her iki Antep maçında olduğu gibi. Biraz da gs maçı...

Hasılı, güya içerde oynayacağımız maçlar fazla da avantajımız var. Hikaye... Ne kadar deplesman o kadar boş alan. İçerdeki her maç gibi Denizli maçı da sıkışmaya namzet. Umarım öyle olmaz.

toksoy61
18.02.2009, 11:44
O maçtaki kadar hiçbir takıma baskı kuramayız.Kursakta o baskıyı birkez daha hiçbir takım kaldıramaz.1 kere oldu öyle bir maç bir daha da olmaz.

O maçtaki sorun rakip takımın baskıyı kaldırması değildiki. Biz baskıyı kurmuştuk zaten. sağlı sollu geliyoruz. pozisyonlar var ama gol yoktu. tek sorun topun içeri girmemesiydi. olmayınca olmadı işte o maçta. her takımın başına gelebilir. bu sezon inşallah bize olmaz bu olay bir kez daha.
yani rakip takımla alakası yok bu işin. buna şansızlık de , beceriksizlik de ne dersen de gol olmayınca olmaz...

Napoli
18.02.2009, 11:54
Selçuğun yerine Faty oynasa olmazmı ?

şu adamı tam anlamda izleyemdim

Uğur Erdoğan
18.02.2009, 11:57
.................sylva.................

serkan...song....egemen....cale

................ceyhun................

yattara.......selçuk.......colman

........gökhan......isaac...........

sanırım bu 11 le çıkarız

ama 4-4-2 oynamayı tercih ederim. ceyhun yerine alanzinhoyu ilk onbirde oynatmak daha iyi olur gibi geliyor bana

inşallah yeneriz bu maçı arayı açmak için gs maçına kadar bütün maçları alıp gs maçınının önemini azaltabiliriz.

sivası çok zorlu rakipler bekliyor zaten bu dönemde lider olmamız süpriz olmaz.
arka arkaya eskişehir-fener-ankaraspor-ankaragücü-beşiktaş maçı oynayacaklar.

B.AKDEMİR
18.02.2009, 11:58
96 daki maçta vanspora verildiği iddia edilen teşfik primini unutmayalım.o zamanki FB başkanı Ali Şen in bu konuda çok imalı açıklamaları olmuştu hatırladığım kadarıyla.

theo
18.02.2009, 11:59

serkan...song....egemen....cale

yattara.......selçuk.......colman

........gökhan......isaac...........

sanırım bu 11 le çıkarız

ama 4-4-2 oynamayı tercih ederim. ceyhun yerine alanzinhoyu ilk onbirde oynatmak daha iyi olur gibi geliyor bana

inşallah yeneriz bu maçı arayı açmak için gs maçına kadar bütün maçları alıp gs maçınının önemini azaltabiliriz.

sivası çok zorlu rakipler bekliyor zaten bu dönemde lider olmamız süpriz olmaz.
arka arkaya eskişehir-fener-ankaraspor-ankaragücü-beşiktaş maçı oynayacaklar.

bana da öyle geliyor ama insan ister istemez alanzinhoyu da görmek istiyor sahada :))) yattara ve alanzinho kanatlardan esmeli bence...

6Şafak Aydın1
18.02.2009, 12:07
kanatlarda hem Cale hem Serkan sari kart sinirinda, bu durumda ikisini birden oynatmak pek mantikli gelmedi bana. Selcukta sinirda. Denizli-antalya-Konya-Gs. Ceyhunun kafa hakimiyeti var, Tayfun iyi bir form yakaladi ve bir sürü etken...

Hüseyin İlkin
18.02.2009, 12:07
Alanzinho mutlaka ilk 11'de olmalıdır .

Artık sırası geldi :atki:

hüseyin1975
18.02.2009, 12:09
Karadeniz ekibi, ilk 20 haftalık bölümde zirveden hiç kopmazken, 8 kez ilk sırada, 11 kez 2. sırada, 1 kez de 4. sırada haftayı kapattı.

Daha fazla söze gerek yok.
Bu gelenek Lig sonuna kadar bozulmayacak.
Hemde onca elestirelere ragmen.....

mustafakaya
18.02.2009, 12:10
kaleyi görünce vurmak lazım, bol şut.

lazzz61
18.02.2009, 12:18
mactan sonra calan kolbastıyı artık degıssınler yaa KTÜ grubunun oynaıdgı muzıgı koysunlar o daa ii

Şahinoğlu
18.02.2009, 12:52
Zor maç olacaktır ama 2-0 alırız diye tahmin ediyorum. Alanzinho'da ilk kez 11 de olacak artık kendini gösterecektir bu maç .

selimatal
18.02.2009, 12:59
Biraz gecikmeli oldu ama A.Gücü maçı sonrası KOLBASTI ve EGEMEN görüntüleri yeni elime geçti. Sanırım şu ana kadarki en iyi görüntüler ve maç sonrasının tamamı mevcut. Denizli maçına da iyi hazırlık olur. :) Seyredin...

http://www.vimeo.com/3265986 (http://www.vimeo.com/3265986)

Samet BuLut
18.02.2009, 13:07
Ne zaman fark atarız desek zorLa maç aLdık bu sefer bi şey demiyorum :D

Alihan Ertürk
18.02.2009, 13:09
Trabzonspor'un Gineli futbolcusu İbrahima Yattara'ya teklif yağmuru devam ediyor.

Real Madrid ile anılan, Paris Saint-German, Roma ve Al Ahly gibi takımların transfer girişiminde bulunduğu Yattara için son olarak Marsilya'nın, bordo - mavili kulübe teklifte bulunduğu öğrenildi. Ancak bu teklifi hemen reddeden Trabzonspor yönetimi, teknik direktörlüğünü Eric Gerets'in yaptığı Fransız kulübüne, 'Sezon sonunda görüşebiliriz' mesajını iletti.
Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, şu anda Yattara'ya çok ihtiyaçları olduğunu belirterek, "Profesyonel bir takımız, Yattara'da profesyonel bir futbolcu. Onun için teklif gelmesi gayet normal. Ama bizim sezon sonuna kadar Yattara'ya çok ihtiyacımız var. Yattara takımın şu anda direkt elemanıdır. Dolayısıyla onla alakalı transfer girişimlerini dondurduk" diye konuştu. Alioğlu, sezon sonunda gelecek transferleri için ise, "Yattara'yı değerini bulduğumuzda satabileceğimizi daha önce söylemiştik" diye konuştu.

( fanatik )

bu haber doğru mu ??

Recep Alkan
18.02.2009, 13:11
bence yattara konusunda artık kesinlikle beklememeli trabzonspor. hemen uygun ücretle satılmalı.

hatta beşiktaş ile bobo takasına bile girilebilir :)

Mustafa Önder
18.02.2009, 13:20
bence yattara konusunda artık kesinlikle beklememeli trabzonspor. hemen uygun ücretle satılmalı.

hatta beşiktaş ile bobo takasına bile girilebilir :)

Bejeke o takasa girmez

Murat Erdem
18.02.2009, 13:21
Hazreti ben artık takımda görmek istemiyorum.
Sabır taşı çatlamıştır.
Yolu açık olsun.
Bizden uzak olsun.

Yunus Emre SEYHAN
18.02.2009, 13:24
Hami mandıralı: Ts istenilen oyunu oynuyamadı silik futbol oynadı Trabzonspor.. Trabzonspor beklenen oyunu oynuyamadı sonucta herşeye ragmen bulundugu konum taraftarı memnun ediyor ama oyun memnun etmiyor

Hüseyin ortasahanın yükünü çeken bir oyuncu Selcuk ve Colman istenilen seviyede değil Trabzonsporda önemli oyuncular var önemli oyunculkarın yerlerini dolduracak oyuncularda var Denizli maçında fovari Trabzonspor..

Takım oyunu biraz daha geliştirilmesi lazım özel oyuncularda perfonmanslarını daha yukarı cıkarması gerekiyor şampiyonlugun en büyük adayı Trabzonspor.

Trabzonspor'un Alanzinho'ya ihtiyac var mıydı ? cok kısa boylu cok sonuca ve oyuna katkı saglayacak bir oyuncu görüntüsü vermedi daha faydalı oyuncu alınabilirdi

komdere
18.02.2009, 13:32
Artık takımımızın kolay maçı olmayacaktır. Düşme potasındaki takımların maçları daha da stres yüklü olabilir. Bizim sakin olup özgüvenle oynamamız ve Denizli gibi maçları ilk 20 dk içinde koparmamız gerekiyor. Bu sayede ortamın tansiyonu düşeceği gibi, sakatlık-cezalı duruma düşme gibi olumsuzluklar yaşamamız da daha düşük olasılık olur. Bu yüzden maçların başlangıç düdüğüyle birlikte yayından fırlayan ok misali bir enerji görmek istiyorum. O sinerjiyi rakip hissettiğinde zaten dizlerinin bağı çözülecektir. Aksi durumda ise seyirciye çok ama çok büyük görev düşüyor. Mutlak bir itici güç olarak takımı son düdüğe kadar kararlılıkla desteklemek!
Hepimiz çok istiyoruz, biliyorum, inanın bu siteden heyecan fışkırıyor.
Kendimi Trabzon'da meydanda horon oynarken hayal ettim şimdi.
Fener maçı bitmiş..."şampiyon...şampiyon..." diye bağırıyoruz.
:)

İslam Sezer
18.02.2009, 13:39
çeşke şu 11 le başlasak.mücadele yoksa kimsenin adına bakılmamalıdır.

----------tony----------
tayfun----song--egemen--cale

serkan---faty---selçuk---colman
-----isaac----gökhan

gol gelmesse alanzinho yattara ceyhun girebilir.böylece kahraman da olabilirler.

trabzoni61
18.02.2009, 13:45
inşallah kazanırız amin :D

İHTİLALL
18.02.2009, 13:51
Kimse kolay maç beklemesin,bu maçta dahil sezon sonuna kadar tüm maçlar birbirinden zor geçecek.
Bu yüzden hepimiz takıma minicikte olsa nasıl bir destek veririz diye düşünmeliyiz.
Maça gidilebilir,ürün alınabilir,mesaj atılabilir vs..ve temiz bir kalp ile yüce Allah'tan büyük bir ahalinin huzuru ve mutluluğu için şampiyonluk istenebilir. Hemen şimdi...

AYYILDIZ
18.02.2009, 13:57
Her maç gibi bu maçta çok zor geçecek ilk yarı 2 farklı galibiyet almalıyız Selçuk İnan ve Colman'dan bu maç goller bekliyorum.

only ts
18.02.2009, 14:07
bence bu macta cok ıyı oynayacaz ıcımden oyle gelıyo fark mart atacaz demıyorum oncekı maclarda dedıkte neoldu ama bu macta ıyı bır oyun beklıyorum ve alanzınhodan patlama beklıyorum...

Can basten
18.02.2009, 14:12
çeşke şu 11 le başlasak.mücadele yoksa kimsenin adına bakılmamalıdır.

----------tony----------
tayfun----song--egemen--cale

serkan---faty---selçuk---colman
-----isaac----gökhan

gol gelmesse alanzinho yattara ceyhun girebilir.böylece kahraman da olabilirler.

Umut yerine Isaac değil Alanzinho oynar büyük ihtimal. Hüseyin'in yerine ise Serkan alınıp Yattara'yla başlanır yine.

Bu durumda da Ceyhun'un Hüseyin'in yokluğunda bile oynayamamasına üzülürüm. Adam Gençlerbirliği maçında sahanın yıldızıydı ve ne olduysa o maçtan beridir forma yüzü göremiyor.

turkish0061
18.02.2009, 14:21
A.gucu macinda Kolay yeneriz diyordum Ama hiçte oyle OLMADI. son dakada Umut golu atmasaydi Berabere kalacaktik, hemde kendi sahamizda. Anladimki hiç bir mach kolay deyildir. BJk macinda Hiçte guzel oynamadik!! bjk bizden daha iyi oynadi, Kotu oynadik Ama yenilmedik. Iyi oynasaydik Frak adardik, TS Artik Kendinize gelin Ve dogru durust Oynayin, Denizli macini almaniz Lazim, Ligin Ikinci Yarisida COk guzel Baslamistik 2 Machta Bomba gibi oynadik, Bambaska Bir TS gorduk, YIne boyle oynayin

Mustafa Ayazoğlu
18.02.2009, 14:26
90'Dk Alanzinyo sahada görmenin zamanı bakalım ne oynayacak, kendine oynamaz umarım

Gökan Ünal,,Göksu

Alanzinyo,,Colman,,Ceyhun,,Yattara

Cale,,Egemen,,Song,,Tayfun

Slvya

Muhammet
18.02.2009, 14:32
Cezalı ya da sakat olmadıktan sonra Selçuk'u ve Colman'ı bir arada sürer Ersun Yanal.

Ugur Ergenc
18.02.2009, 14:35
3 puanı alalımda kım oynarsa oynasın...

_KaaN_
18.02.2009, 14:41
Cezalı ya da sakat olmadıktan sonra Selçuk'u ve Colman'ı bir arada sürer Ersun Yanal.
sanırım öyle olacak ersun hoca bozmayacak...

Berk
18.02.2009, 15:12
Alanzinho oyuna 11'de başlar, gidişata göre orta sahadan birisi çıkarılıp Isaac oyuna sokulur..

Mehmet_Mercanlı
18.02.2009, 15:47
ceyhun mutlaka ama mutlaka oynamalı ...

Mehmet_Mercanlı
18.02.2009, 15:54

tayfun...song....egemen....cale

................serkan.................
................selçuk.................
................colman................
........gökhan......isaac............

ortasahanın heryerinde oynayacak devamlı koşacak 4 adam

Zafer BİLGİN
18.02.2009, 15:56
Zor maç olacak.En tehlikeli maçlardan bir tanesi olacak

Mustafa Önder
18.02.2009, 16:00
İlk dakkalar da gol bulmak çok önemli. Rakip de zaten bundan korkuyor. İlk 10 dakka da gol bulursak bol gollü bir maç izleriz

Anıl Caner
18.02.2009, 16:03
geçen seneki röportajını izlediğimde hami'den soğumuştum biraz. son açıklamaları da cuk oturmuş. yahu biz sizi sevdik, destekledik, hala sorsalar en sevdiğimiz 3-5 oyuncudan birisiniz tarihteki. ne gerek var böyle konuşmaya. futbolu bırakan, yorumculuk yapmasın.

Murat Keçeci
18.02.2009, 16:09
denizlispor bir çok yeni oyuncu kadrosuna kattı o yüzden tam bir kapalı kutu durumda angelov olsun berberovıc olsun banguora olsun ne yapacaklarını pek bilemiyoruz o yuzden 90 dk tam konsantrasyonla oynamalıyız hucum ederken geride büyük boşluklar vermemeliyiz en etkili oyuncuları roberts herşeyden önce rakipten daha çok mücadele etmeliyiz 14 maçımız kaldı kazandığımız her maç bizi zafere bir adım yaklaştıracak bjk maçıyla biten bir seriden sonra yeni bir serinin başlangıcını yapmalıyız her maç final orta saha oyuncularımızdan skora daha fazla katkı bekliyorum bugune kadar kolay maç olmadı bundan sonrada kolay maç olmuycak bu maçı kazanıp yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz inşallah

savas avci
18.02.2009, 16:12
Bu maç sezonun en kolay maçı olacak bence rahat rahat izleyeceğimiz ik maç...

Dursun Kaplan
18.02.2009, 16:13
. futbolu bırakan, yorumculuk yapmasın.

Çok doğru.. ;)

.

Hüseyin Kurt
18.02.2009, 16:14
2-0 alırız.
Bize rahat maç yok,sadece bize değil kimseye rahat maç yok.

MDanışmaz
18.02.2009, 16:15
Zor maç olacak ilk yarıda işi bitirmemiz lazım yoksa ilerleyen dakikalarda sıkıntı yaşarız.

Hüseyin İlkin
18.02.2009, 16:20
Denizlispor'un maçlarında vurduğu şutlar dağa taşa giden Feridun bu maçta oynarsa ve şutu gol olursa , şaşırmam ...

İskender Çakmak
18.02.2009, 16:29
alt sıralardaki takımlarla oynamak her zaman tehlikeli bu maçta onlardan bir tanesi kimse küme düşmek istemiyor bunun içinde ellerinden geleni yapıyor denizlisporda ilk önce beraberliği düşünecektir kesinlikle çift forvet oynamamız lazım ilk dakikalarda bulacağımız gol denizlisporu açacaktır

aurora
18.02.2009, 16:55
Ve Tehlikeli dönem. Her maç final havasında. Fark atarız kolay maç gibi degerlendirmeleri yapmamız gerekiyor. 1996 daki van maçı da kolay gözüküyordu ama şampiyonluk gitti. Azimle ve sogukkanlılıgımızı yitirmeden hedefe gitmemiz gerekiyor.

UĞUR DURTAŞ
18.02.2009, 17:01
denizli maçı zor geçecek,mesut bakkal ersun hocayı en iyi tanıyan bir hoca,
a.gücü maçındada erken gol bulduk ama rahatlamadık son saniye golle 3 puan aldık.denizli maçında erken gol önemli ama devamını getireceksin golden sonra rakip risk alıyor ve sonuca gidiyor rakibin risk aldığı bölünde farkı açacaksın,bjk maçında öne geçtik takım saldırıyor bir uzun top organizasyonu yapamadık,ersun hocamızın bu durumlarda ne yapılması gerektiğini oyuncularımıza ezmerletmesi gerekiyor.disiplinli oyun 90.dak.yayarsak gülen tarafın biz olcağı kanısındayım.denizli maçında 2 cezalı oyuncumuz var bu oyuncuların yerlerine ceyhun ve ısaacın oynamasını arzu ediyorum.saygılarımla
uğur durtaş/ankara

Ali_Aydın_29
18.02.2009, 17:02
ben bu maçın rahat geçeceğini düşünmüyorum.zira artık bütün takımlar bize çok farklı bakıyorlar.bizimle oynarken varlarını yoklarını ortaya koyacaklardır.zor maç olcak ama yine de alacağız inşallah..sezon bitene kadar da kimse bu maç çok rahat olacak diye de beklemesin.

selimatal
18.02.2009, 17:23
A.Gücü maçınındaki rahatlıkla başlarsak bu kez çekirge sıçramaz. İşi baştan sıkı tutarsak inşallah sorun olmayacaktır.

Ve ilerleyen her hafta daha da zor olacaktır. Bir anlık konsantrasyon kaybı kesin puan kaybıyla sonuçlanır. Tüm rakiplerimiz tüm kayıplarını bu yüzden yaşadı.

Recep Alkan
18.02.2009, 17:25
denizlispor maçında olası taktik,varyasyon ve oyuncu farklılıklarını göreceğiz.

61Serkan4828
18.02.2009, 17:30
gökhandan en az iki gol bekliom,hatta hattrick yapar,bu macta colman ve selcuk patlama yaparlar (assistler,dribblingler),herkes yattaraya dikkat ederken o ikisi bitirir isi,serkan oynarsa iyi olur cünkü o umut gibi durmadan press yapip kosior,net bir skor bekliom 3-0,4-0,4-1
takim kadrosu:
-----------------tony-----------------
tayfun-----song-------egemen-------cale
yattara----selcuk-----serkan------colman
------------promise(alanzinho)----------
----------------gökhan------------------

sonra macin gidisatina göre ceyhun-serkanin yerine
alanzinho-promisin yerine
bu kadar

Burhan61
18.02.2009, 17:50
Herkes zor maç diyorsa kolay bir maç olacaktır. Burnumuz sürtmüştür belki. Bu ligde kolay yenebileceğimiz takım yok.

Bu maç çok iyi oynayacağız bence.

Evet evet itiraf ediyorum ki yukarıdaki cümlemde gizli bir ima var:D

mustafaction
18.02.2009, 18:01
Güzel futbol beklemiyorum 3 puanı alalım yeter

futbalski60
18.02.2009, 18:07
Mesut Bakkal iddialı..

Trabzonspor'la karşılaşacak olan Denizlispor'da teknik direktörü Mesut Bakkal, "Çıkıp cesaretli ve yürekli oynayarak puan alacağımıza inanıyorum" dedi..

Turkcell Süper Ligi'nin 21. haftasında deplasmanda Trabzonspor'la karşılaşacak olan Denizlispor, çalışmalarını günde tek idmanla sürdürüyor. Haluk Ulusoy Tesisleri'nde bugün yapılan çalışmaya tüm futbolcular katılırken, teknik direktör Mesut Bakkal, futbolcularına istasyon çalışması yaptırdı. Cezası biten Caner'in Trabzonspor maçında forma giyebileceği belirtilirken, Yeşil-siyahlılar Trabzon'a 21 kişilik futbolcu kafilesiyle gidecek.

Konyaspor galibiyetiyle haftalardır süren galibiyet hasretine son verdiklerini belirten Denizlispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, oyuncularının çalışmasından memnun olduğunu söyledi. Trabzonspor maçının zor bir maç olduğunu belirten Mesut Bakkal, "Onlar da galibiyet için oynayacaklar. Ancak bizim de kaybedecek bir şeyimiz yok. Çıkıp cesaretli ve yürekli oynayarak puan alacağımıza inanıyorum. Sakat oyuncumuz yok, Canerin de cezası bitti. 21 kişilik bir kadroyla Trabzon'a gideceğiz. Takımımdan memnunum. İnşallah takımdaki birliktelik ve çalışma arzusu Trabzon'da da sahaya yansır. Yansımak da zorunda. İnşallah Trabzon'dan memnun döneriz" dedi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ile uzun yıllar birlikte çalıştıklarını belirten Mesut Bakkal, "Ersun Hoca'nın hakkını ödeyemem. Ondan çok şey öğrendiğimi açıkça söyleyebilirim ancak bu futbol. Ben de tek çalışıyorum. O da şampiyonluğa oynayan bir ekibin başında. Daha önce de ligde bir çok defa karşı karşıya geldik. Ama biz kendi işimize bakıyoruz. Herkes can derdinde. Maçtan önce birbirimize sarılırız ama biz sahada kazanmak için oynayacağız. O da kazanmak için oynayacak" dedi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın Denizlispor'u kesinlikle yenecekleri yönündeki açıklamasının normal olduğunu belirten Mesut Bakkal, "Bu, sahada belli olur ve hocanın kendi görüşüdür. Saygı duymamız lazım. Maç oynanmadan kesin bir şey söylenmez. Bu şekilde konuşulduğunda hep hüsran olmuştur. Takıma olan güvenini belirtmeye çalıştığına inanıyorum. Ama biz de boş takım değiliz" diye konuştu.

Ligde düşme barajının 30 puanı aşacağına inandığını belirten Bakkal, "Geçen sezon 29 puanda kaldı. Alttaki takımların kazanması barajı her zaman yükseltir. Ama baraj ne kadar yükselirse yükselsin, yeter ki biz barajın üstünde kalalım. Ama bu gidişle alttaki takımların kazanması dolayısıyla baraj biraz yüksek olacak görünüyor. Futbolda ne olacağı baştan belli olmaz. Biz kendi sahamızdaki 8 maçtan 6'sını kazanmak zorunda olduğumuzu söylemiştik. Bunun birini kazandık. Deplasmandan da en az 4 ile 6 puan toplamamız gerekir" dedi.

Şampiyonluk mücadelesinin kıyasıya sürdüğünü, Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin puan kaybetmesinin Trabzonspor'a yaradığını ifade eden Bakkal, "Trabzonspor, Beşiktaş deplasmanından çok önemli bir puan aldı. En azından aradaki puan farkını korumayı başardı. Böyle devam ederse Trabzonspor ve Sivasspor'un işi götüreceğini söyleyebilirim. Böyle puan kayıpları sürerse, baştaki takımlar ipi göğüsleyebilir" dedi.

Denizlispor, yarın kendi tesislerinde yapacağı son idmanın ardından uçakla İstanbul üzerinden Trabzon'a gidecek.

Yazici_61
18.02.2009, 18:10
Bence bu maci zevkle baka bilcez.Macin skoru bence TS 3-0 KON

Emrah KabuL
18.02.2009, 18:13
Bence bu maci zevkle baka bilcez.Macin skoru bence TS 3-0 KON

Denizli ile Oynuyoruz ama :)

Mustafa Hazıroğlu
18.02.2009, 18:15
Denizli ile Oynuyoruz ama :)
Allah dedirtdi herhalde Konya'yı 3-0 yenicez inşallah inşallah :D

bytrabzonspor
18.02.2009, 18:19
denizlinin galatasarayla maçını izlemiştim. denizli toplasan 2 atak yapamadı, yani gs ye kendini ezdirdi. ama bilirsinizki böyle takımlar bize aslan parçası kesilir. normal şartlarda Trabzonspor bu takımı parçalar, inşallahda öyle olur. hüseyinin olmayışını sorun etmiyorum ama umut bulu bu takımda canla başla oynayan topçularımızdan biri, inşallah onu bu maçta çok aramayız. hayde hayırlısı, gönlümdeki skor 2-0

Mustafa Önder
18.02.2009, 18:22
Mesut Bakkal hakkaten Ersun Hocadan çok şeyler kaptı. Lig de ne Ersun Yanal ne de Mesut Bakkal takımları kolay kolay sakatlık problemi çıkarmazlar.

Erdal
18.02.2009, 18:34
Bu maç sezonun en kolay maçı olacak bence rahat rahat izleyeceğimiz ik maç...

Maç öncesi fark ve kolaylık mesajları yazıp maç sonrası bu ne utandım rezalet wsws yazmayı pek anlamlı bulmuyorum...Fikre saygım var... Ama biraz tutarlı olsak yahu

Mustafa K. Demirbaş
18.02.2009, 18:37
artık kolay maç yok her maç final havasında geçecek onun için 1-0 olsun bizim olsun

6Şafak Aydın1
18.02.2009, 18:38
8-0 aliriz...

Pirselimoğlu
18.02.2009, 18:42
---------------tony sylva---------------
tayfun-----song-------egemen------cale
---------------ceyhun------------------
------serkan------------colman---------
yattara--------gökhan---------alanzinho

4-1 kazanırız, kolbastıyı oynarız.

61_Lazzzo_11
18.02.2009, 18:43
Alanzinho bu macta ilk 11 de olmali ve kendini göstermeli.

Ali Tunahan Güllü
18.02.2009, 18:44
artık alanzinhonun 90 dk oynama zamanı geldi diye düşünüyorum...

Abdülkadir Kılıç
18.02.2009, 18:46
Ben de her maçı rahat kazanarız diye düşünüyorum ama rahat kazanabildiğimiz maç yok. Bu yüzden kolay demiyorum. ama her zor maçı da kazanıyoruz yani bu maç bizim (büyük ihtimalle)

Harun Karadeniz
18.02.2009, 18:55
http://img270.imageshack.us/img270/15/ayetelkrsibt9.jpg

Harun Karadeniz
Kazasız belasız bu maçıda atlatırız inşallah....

BDiler61
Yine zor mac olacak tek farkla karin agrisi ceke ceke kazaniriz.

yattarinho61
18.02.2009, 18:57
5-0 aliriz görürsünüz... hüseyin ve umut yok !! kesin fark olmasi lazim..

Onur Civelek61
18.02.2009, 19:05
Fark kelimesini kullanmak istemiyorum sonuçları ağır oluyor. 1-0,2-0,2-1 artık neyse kazanalım daha 14 hafta var son haftalar çok zorlanırız şimdiden kazanalım en az kayıpla son 5 haftaya girelim.Fark atmak felan hikaye...

Umut Şeref
18.02.2009, 19:05
arkadaşlar size ters gelebılır ama yattara yok alanzinho desen fıss hani bu adam çok hızlıydı geçen maç ibrahim üzülmezi geçemedi :S bakıcaz bu maç hüseyinin olmamamıs demek atağa çıkarken hücumlarımız kesilmicek demek umut bence kötü oldu oynayamaması çünkü hiçbişey yapmasa bile pires yapıyor pas yaptırmıyordu karşı takıma ama orta sahaya bağlı düşünüyorumki yatara gene olmıcak alanzinho belirsiz ama orta sahayı colman ve serkan sırtlar denizli sporda yeni td. le bi çıkış yaşaıyor ama her ihtimale göre alırız 2.0 3.0 3.1 2.1 gibi skorlarla

Erdal
18.02.2009, 19:06
Harun senle ikimiz yakında bu forum hakkında kapatma davası açtıracağız gibi görünüyor :)

.....
18.02.2009, 19:13
Allahın izniyle alırız bu maçı. Ama lütfen Ankaragücü maçı gibi olmasın. 3-0 lar 4-0 lar havada uçuşuyordu...

Güzel futbol,güzel goller , 3 puan bana yeterli :)

Oktay AKKUŞ
18.02.2009, 19:24
2-o aLırızk..

cplc
18.02.2009, 19:26
5-0 aliriz görürsünüz... hüseyin ve umut yok !! kesin fark olmasi lazim..

o farkı yaratacak olan kim pardon :)

4-1 kazanırız, kolbastıyı oynarız.

bu da arkadaşın size verdiği teklif arttırmama konusunda emin misiniz.

8-0 aliriz...

trabzon bu zamana kadar kime o kadar gol attı ??

Bülent AKBULUT61
18.02.2009, 19:39
bir arkadaşımız 8:0 demiş bende 10:0 diyorum.8 kesmez bizi ama hüseyinimiz yok bu kadar atamayız kanımca:D:D

kemaLAZ61
18.02.2009, 19:45
En az 3 fark...

Mustafa Ağaoğlu
18.02.2009, 19:49
8 golü önümüzdeki 3 haftanın toplamında bile atacağımızı sanmıyorum .

ali+61+26
18.02.2009, 19:50
2-0 alırız maçı... goller ikiside gökhandan gelir:) ama 8-0 da olabilir:D

mensure 61
18.02.2009, 19:52
Kolay gibi görünsede zor olabilir çünkü nedense herkes bize karşı devleşiyor :(

Mustafa Ayazoğlu
18.02.2009, 19:52
8-0 aliriz...

O kadar golü Hacettepe'ye atabiliriz :)

A.Gökhan AKIN
18.02.2009, 19:53
1-0 a razıyım gerisi teferruat

Varlıbaş61
18.02.2009, 19:59
2-0
gökhan, colman

Haluk Ongan
18.02.2009, 20:00
Allahım bize uzatma tabelası kalktığında 2 farklı önde olmayı nasip eyle yarabbim...

elnıno 28
18.02.2009, 20:05
1.0 8.0 farketmez yensınler 3 puanı alalım yeter.arkadaşlar 2 hafta öncekı ankaragucu macını nasıl aldık unutmayalım.zaten van macı aklımızdan hıc cıkmıyor.bence önumuzdekı 4 macı alırsak yuzde 90 şampiyon oluruz.......:sevinç2:

The_Storm
18.02.2009, 20:07
Hüseyin olmadığına göre karşı atakları kesmede zayıf olacağız. Bir gol yeriz. Bir gole karşılık genelde 2 gol atıyoruz. Hüseyin olmadığına, göre daha atak oynayabiliriz. Bu da fazladan bir gol getirse sonuç 3-1 olabilir.

Nasıl bilimsel analiz ama?

Sinan Ayaz
18.02.2009, 20:21
3-0 alırız maçı hüseyinsiz orta sahanın daha verimli olcagına inanıyorum

Medallion
18.02.2009, 20:22
Nasıl bilimsel analiz ama?

Mezuniyet neresi Hocam? Harvard falan mi :)

Harun_ayar_ts
18.02.2009, 20:27
evimizde sürekli kazanmamıza ramen bütün maçlarımız sitresli geçiyor:cool:

Recep Alkan
18.02.2009, 20:39
evimizde sürekli kazanmamıza ramen bütün maçlarımız sitresli geçiyor:cool:

harun diğer takımlar gibi bizim dayılarımız olmadığından bunu yaşamamız normal. kazanalım yeter.

samway
18.02.2009, 20:40
ben sampıyon olursak (ki inşallah olucaz) sevıncten ağlarım sanırsam ...

Pirselimoğlu
18.02.2009, 20:43
denizli maçında, Avni Akerde ''galatasaray fransadır'' pankartını görmek isterdim.

CEMEFKER
18.02.2009, 20:43
Artık bu noktadan sonra herkesin söylediği sözlere dikkat etmesi gerekir, yönetici, futbolcusu, taraftar.............

Ayıptır yav.Bizim rakibizim Denizli değil ki..............

Ben Denizlisporlu bir futbolcu olsam burda yazılanları görcek olsam,bu maça özel hazırlanır, yılın maçı olurdu benim için................

Kritik bir dönemden geçiyoruz. Politik davranmak zorundayız, duygusal olayım derken fazla ütopik oluyoruz galiba.............

Hayır dileyen istediğini söyler 10 olur, 11 olur, 15 olur............ancak sezon sonu üzülmeyelim, bazı iddialı sözleri yeri geldiğinde söyleyelim, ancak rakibe de saygı duyarak...........

Şu an şampiyonluk yolunda önemli bir döneme girdik, önümüzdeki 4 maçtan gelecek gs galibiyeti ile birlikte 12 puan önümüze açar , bu böyle olduğuna göre yönetim de bunu bas bas söylediğine göre..........Sezon sonu üzülmeyelim sonra............ biz haddimizi bilelim gelsin hele şu şampiyonluk ondan sonra çık Boztepe'ye, Boğazköprüsüne, Çamlıca vericisine..........bağır istediğin kadar ŞAMPİYONUZ ULEYNNNNNNNNNNN !

Politik ol kardeş ! Pendik'ten Bakırköy'e giderken Dayı de !

Örnek : Bugünkü Fortis Kupası kuralarından sonra FB'li bir yönetici şöyle dedi:
Biz Sivasspor ile finalde karşılaşmayı isterdik, ancak erken FİNAL olacak !

(Yukarda yazılanı açıklamak istemiyorum , anlayan anlar, artı kupanın diğer yarı finalistleri de BJK-Ankaraspor. Bilmem anlatabildim mi. Sizce geleneğe göre bu dört takımdan hangisi FİNAList iki takım olurdu . )

Semih
18.02.2009, 20:44
Hüseyin Çimşir ve Umut Bulut konusundaki tartışmaların bir nebze de olsa çözüme yaklaşacağı maç:)

Umarım kolay galibiyet olur, zira stresten saç dökeceğim bu gidişle...

Recep Alkan
18.02.2009, 20:48
semih nasıl olsa bir gün dökülecek kardeşim be. şampionluk için dökülsün da :)

bu arada evet takımızı diğer maçlara oranla daha kolay bir maçta çok konuşulan iiki futbolcusundan yoksun seyredeceğiz. bakalım eleştirilen yönler olumluya dönecek mi ?

Fatih Özkan
18.02.2009, 20:49
denizli maçında, Avni Akerde ''galatasaray fransadır'' pankartını görmek isterdim.

Güzel Olurdu! :alkış:

Semih
18.02.2009, 20:57
semih nasıl olsa bir gün dökülecek kardeşim be. şampionluk için dökülsün da :)

bu arada evet takımızı diğer maçlara oranla daha kolay bir maçta çok konuşulan iiki futbolcusundan yoksun seyredeceğiz. bakalım eleştirilen yönler olumluya dönecek mi ?

Abi senin saçlar da fena değilmiş:)
Biraz daha kalsalar sevinirdim, şöyle 35'i bulsam:)

Mustafa Ayazoğlu
18.02.2009, 20:57

Galatasaray maçında olsa daha güzel olur :)

Kubilay ŞAHİN
18.02.2009, 21:03
Hayırlısıyla kazanacağımız bir maç olur İnşallah..

Ersun hocanın yapacağı değişiklik ise büyük ihtimalle ceyhun ve serkandır. belkide Tayfunuda oynatıp orta sahadan atakları serkanla güçlendirmek isteyebilir. veya isaacı alabilir ama Alanzinhonun oynaması taraftarı değilim çünkü hazır değil. Hazır olduğu zaman kesinlikle ilk 11 oynayacaktır. Eminim...

Mustafa Calik
18.02.2009, 21:21
arkadaslar, büyük ihtimal ceyhun gülselam ve alanzinho oynayacakmis ilk onbirde .. yani umut ve hüseyinin yerine .. insallah dogrudur :)

can karyagdi söyledi

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=52865

Adem Köse
18.02.2009, 21:26
İsaac oynamalı Gökhan ın yanında bana göre, Alanzinho için bugun Şansan Büyüka, Norveç de liglerin Alanzinho gelmeden birbuçuk ay önce bittiğini,kendisine hızlandırılmış bir antreman programı uygulandığını ve daha hazır olması için zaman olduğunu söyledi.Bende aynen katılıyorum.Şu sıralar hazır değilse ve de ilk 11 de başlamayı kaldıramazsa, hepten kaybedebiliriz.

Ortasaha için ise Hüseyinin yerine gönlüm Ceyhunun oynamasından yana fakat Ersun Hoca Serkan ı oynatacaktır.Hocam daha iyi bilir.

pReN@_61
18.02.2009, 21:29
Ceyhun ve Alan iyi bir performans çizeceklerdir...

KÖKSAL AYDIN
18.02.2009, 21:31
arkadaslar, büyük ihtimal ceyhun gülselam ve alanzinho oynayacakmis ilk onbirde .. yani umut ve hüseyinin yerine .. insallah dogrudur :)

can karyagdi söyledi

Eğer öyle olursa maçı biraz zor alırız.umut bir şey edip golü takıyordu yine de.Çift forvetsiz sıkıntılı maç olacağını düşünüyorum...

kudu_61
18.02.2009, 21:35
kaleye şut çektiğimiz maçları alıyoruz orta saha da colman ve selçuk yakaladıkça vurmalı gökhan dışarıdan denemeli şut önemli colman ve selçuk gününde olurlarsa rahat alacağımız bir maç ama dediğim gibi bol şut çekmeliyiz iyi şut çeken futbolcularımız var yattara istekli olursa gökhan form tutuyor zaten denizliyi yenememeiz için bir sorun yok takım iyi yolda ilerliyor sonuç önemli değil 1-0 olsun bizim olsun 14 maç 14 gol atıp hiç gol yemesek şampiyon oluruz bu yüzden 1-0 her maç için iyi skor

NuDGeRR
18.02.2009, 21:45
alanzinho yalanzinho olmadıgını bu macta gösterecektir arkadaslar.. yeterki yattara biraz caba göstersin

Selman
18.02.2009, 21:48
Kimse kızmasın ama ben rahat alacağımızı tahmin ediyorum.Evet sezon başından beri rahat maç alamadık, kısmen Belediye maçı diyelim.Belediye maçı ile bu maç arasında ortak bir bağlantı var, o yüzden böyle düşünüyorum.:)

ÖmerFarukYılmaz
18.02.2009, 21:58
Bu maç bölgeler arası forma savaşını kızıştırmalı..

Öyle bir performans bekliyorum herkesten...:)

lazzz61
18.02.2009, 22:00
hüseyinsiz ve umutsuzz bi takımı merak ediyordumm bu haftaa bakalım

antagonist
18.02.2009, 22:03
Kimse kızmasın ama ben rahat alacağımızı tahmin ediyorum.Evet sezon başından beri rahat maç alamadık, kısmen Belediye maçı diyelim.Belediye maçı ile bu maç arasında ortak bir bağlantı var, o yüzden böyle düşünüyorum.:)

Selman hatırlarsın, senle bir Rize maçı izlemiştik. 5-0 bitmişti...O maçla bu maç arasında da bir bağlantı var gibi. ;) :)

Burhan61
18.02.2009, 22:18

Selman sen de mi:D Sabah ben de buna benzer birşey yazmıştım. Allah'tan Külünkoğlu görmedi:)

Ali Tunahan Güllü
18.02.2009, 22:37

can karyagdi söyledi

bence en iyisi böyle....artık alanzinhoyuda takımda tam anlamıyla görürüz...

biltrabzon
18.02.2009, 22:41
denizli cok kosan bir takim ve mac cok zor olacak.bizim hicbir macimiz kolay olmadi ki;bu macta kolay olsun.bazilari farktan falan bahsediyor,bu cok zor bir ihtimal.

ApoCaN28
18.02.2009, 22:43
Kazanalımda 1-0 felan umrumda deil..

Hüseyin Çümen
18.02.2009, 22:47
bende rahat maç olur diye ümit ediyorum ama her maçı zora sokmada üstümüze yok

tabiki kazanalımda nası olursa olsun

61Serkan4828
18.02.2009, 22:52
denizlispor iyi takim fakat biz daha iyi takimiz
skor 3-0 ,golleri hepsini gökhan atar,bu sezon daha hic yanilmadim arkadaslar,besiktasa berabere biteriz diye bile ben bildim,bana güvenin, galatasaraya yenilmesek sampionuz,hemde net bir sekilde,feneri de son macta,sampionluk kupa stadimizda hazir olcak,merak etmeyin,en iyi takim oyunu türkiyede biz oynioz, bizim trabzonsporumuz sampion olmasa bu sene cok yazik olcak,bu takima güveniom,sampionlar ligi icin transfer sart 1.sag bek,2.klas bir santrafor(umutun yerine),ve bir alternativ ortasaha ,bitti, bu takim is yapar avrupada

SARI61
18.02.2009, 23:01
denizli macı bıraz zor olucak denızlı kosuyor ama bızım orta sahamız ıyı oynarsa denızlıyı cok rahat yenerız alanzınhodan ve yattaradan artık bu mac patlama beklıyorum bu macta zorlanırız ama gol yemeyız denızlıden gol atmakta zorlanıyorlar defanslarında cok acık verıyolar ama ne hıkmetse bıze gelen takımlar aslan kesılıyo avnı akerde horozu rahat bır sekılde otttururuz ınsaaalh amıgo olarak maratona egemenı koyalım bak nasıl bagırıyo herkes:)

DNA-TS
18.02.2009, 23:13
bu saatten sonra iyi futbol lazım değil...3 puan alalım yolumuza devam edelim...

Erkin
18.02.2009, 23:17
Umarim Serkan'i da bir yere monte eder sag back veya orta sahaya fark etmez ama oynamali, enerjisi takimi daha da atesleyecektir..

hami10
18.02.2009, 23:48
inşallah alıcaz puan kaybını düşenemiyorum bile..

Hüseyin İlkin
19.02.2009, 00:01
Yattara kaptan olarak çıkarsa , ekstra moral kazanabilir bundan :ok İkinci kaptan olduğuna göre ilk 11 çıkması halinde böyle olacak , hadi bakalım ...

Mustafa Ayazoğlu
19.02.2009, 00:02
Yattara kaptan olarak çıkarsa , ekstra moral kazanabilir bundan :ok İkinci kaptan olduğuna göre ilk 11 çıkması halinde böyle olacak , hadi bakalım ...

Song kaptan olması gerek. Yattara'nın hak etmediğini düşünüyorum.

Hüseyin İlkin
19.02.2009, 00:05
Song kaptan olması gerek. Yattara'nın hak etmediğini düşünüyorum.

Oynadığı oyunla hak edip , etmediği değil mesele şuan . İkinci kaptan oysa ki ben değiştiğini hiçbir yerde duymadım . O kaptan olarak çıkacaktır , çıkmalıdır ...

Erdal DİLEK
19.02.2009, 00:08
hükmen olsun ama bizim olsun, nasıl olduğunun artık hiç önemi yok benim için. . .

Kubilay ŞAHİN
19.02.2009, 00:09
Oynadığı oyunla hak edip , etmediği değil mesele şuan . İkinci kaptan oysa ki ben değiştiğini hiçbir yerde duymadım . O kaptan olarak çıkacaktır , çıkmalıdır ...

Yattara kaptan olarak çıkacak. Çıkması onun için moral konusunda katkı sağlayacaktır.

Ama sorun şu Yattara Kaptan olarak çıktığında nasıl oynayacak ?

sbay
19.02.2009, 00:18
maçı 3-0 alırız golleride gökhan(2), ve alanzinho:) atar..

Emre B.
19.02.2009, 00:19
Selman hatırlarsın, senle bir Rize maçı izlemiştik. 5-0 bitmişti...O maçla bu maç arasında da bir bağlantı var gibi. ;) :)

Hatta GS'yi 3-1 yendiğimizde ki faktörde bu maçta var:D.

Öztürk Adem
19.02.2009, 00:26
Insallah zorlanmadan kazanırız :DSıkıntı yasamak dahı ıstemıom kolay mac olması dılegıyle

Erdal DİLEK
19.02.2009, 00:26
şuaraya bak ya biz yattara ya her türlü ilgi alaka sevgi ne varsa gösteriyoruz, ama yine isteksiz yeinme isteksiz, bjk cisseye bi defol demediği kaldı, boboya etmedikleri işkence kalmadı, delgado ikinci sınıf muaemel yapıldı, adamlar bir gol attı, bu adamlar sanki cocukluktan beri bjk li, bu nasıl iş, hazeka lincol efendide aynı, hayret ya, yoksa fazla sevgi şımartımı yattarayı

Turgay 6161
19.02.2009, 00:30
Biraz gecikmeli oldu ama A.Gücü maçı sonrası KOLBASTI ve EGEMEN görüntüleri yeni elime geçti. Sanırım şu ana kadarki en iyi görüntüler ve maç sonrasının tamamı mevcut. Denizli maçına da iyi hazırlık olur. :) Seyredin...

http://www.vimeo.com/3265986 (http://www.vimeo.com/3265986)

Arkalarda kalmasın.

cellchook
19.02.2009, 00:40
yarım sıfır olsun bızım olsun...3 puan gelsınde ısterse denızlı tek kale top oynasın,198 topu dırekten donsun,77 tane penaltı kacırsın,4 kısı bızden kırmızı kart gorsun,3kısı sakatlansın ama ne olursa olsun bız kazanalım..

her mac fınal nıtelıgınde..bence bu haftanın en onemlı dıger macı antep-bjk macı.bence bjk kazansın ve ıddıasını surdursun kı fb,gs ve sıvas ıcın rakıp olsun..
besıktasın yenılmesı bızım ıcın kotu olur.

Selman
19.02.2009, 01:07

Selman sen de mi:D Sabah ben de buna benzer birşey yazmıştım. Allah'tan Külünkoğlu görmedi:)

Hatta GS'yi 3-1 yendiğimizde ki faktörde bu maçta var:D.

Dikkatli taraftarlar nasıl da belli oluyor:)Ben yine aynı şey olacak diyorum nedense:rolleyes:Burhan abi aman çaktırma:D

ReaL Hamsi
19.02.2009, 01:08
Geçen haftaki lig sonucları gösterdiki bu ligde her takım her takımı yenebilir yada direniş gösterebilir. Ligimiz zorlu geçiyor Denizli macı bizim için yeni bir kadro secenegi olacak ve tutarsa o seçimle devam edebiliriz belki hüseyindne kutulma sansımız olabilir :) hayırlısıyla oynadıgımız futbolla hakkımızla kazanmamız dileğiyle diyorum.

yatara
19.02.2009, 01:16
yarım sıfır olsun bızım olsun...3 puan gelsınde ısterse denızlı tek kale top oynasın,198 topu dırekten donsun,77 tane penaltı kacırsın,4 kısı bızden kırmızı kart gorsun,3kısı sakatlansın ama ne olursa olsun bız kazanalım..

her mac fınal nıtelıgınde..bence bu haftanın en onemlı dıger macı antep-bjk macı.bence bjk kazansın ve ıddıasını surdursun kı fb,gs ve sıvas ıcın rakıp olsun..
besıktasın yenılmesı bızım ıcın kotu olur.

maci alalimda isterse 2-0 olsun kac olursa olsun

yatara
19.02.2009, 01:21
http://www.gunebakis.com.tr/haber.php?id=13106&t=%C4%B0ran-Kore+pazar%C4%B1

bu da nedemek iran mili takiminin kalecisini istoyrmusuk

efulimyoq61
19.02.2009, 01:29
başkanında dediği gibi hedef 12 puan en azından 10 puan alalım inş. gs yenmek şartıyla

only ts
19.02.2009, 01:36
bu 4 mactan 12 puan cıktımı bence sampıonluk %80 garanti!

hasannuhoglu
19.02.2009, 01:41
bu 4 mactan 12 puan cıktımı bence sampıonluk %80 garanti!

kesinlilkle katılıyorum.eger bu hedefte tutarsa büyük ihtimal şampiyon oluruz..

efulimyoq61
19.02.2009, 01:42
inş. neden 10 puan dedim gs yi egale ettikmi sivas takılcak zati fb ye ve başka bi takımlara

efulimyoq61
19.02.2009, 01:44
bi bakıyorsunuz derbi kazanmadan şampiyon oluyoruz
ne gülerim var ya arakdaşlar :P

selimatal
19.02.2009, 02:14
http://www.vimeo.com/3265986 (http://www.vimeo.com/3265986) Bu görüntüleri A.Akerdeki tüm maçlarımızda tekrarlarsak şampiyonluk geldi demektir.

Bu sene en büyük gücümüz gerek takımıyla ve gerekse de taraftarıyla içeride ve dışarıda hiçbir maçı bırakmamamız. Uzatmalarla oyunun ilk dakikaları bizim için hiç farklı değil. En büyük gücümüz ve farkımız da bu.

Geçmiş senelerde rakip hocalar 60. dk ya kadar dayanın, sonra taraftarı TS u ezer derdi. Şimdi uzatmalarda bile bırakmadığımızı görünce rakip mutlaka çözülüyor. Aynen devam...

İBB maçı dışında hiçbir maçı 2 den fazla farkla kazanamamış olmamız bu maçın da rahat geçmeyeceğinin kanıtı gibi. Ben rahat maç istemiyorum, maçtan sonra rahat olmak istiyorum.;)

Reşit
19.02.2009, 02:26
http://www.gunebakis.com.tr/haber.php?id=13106&t=%C4%B0ran-Kore+pazar%C4%B1

bu da nedemek iran mili takiminin kalecisini istoyrmusuk

yaw dostum ha böyle gazeteleri okuma. bunların şu ana kadar deyipte çıktıgı bi transfer yok. gece yatıyolar ruyalarına giriyo biri onun ismini sabah yazıyolar gazeteye.;)

hos_cocuk61
19.02.2009, 02:28
Yerel gazete ve medyayı ben zati hiç dikkate almıyorum bile gülüp geçiyorum tavsiyem sizde gülüp geçin hattaha izlemeyin arkadaşlar!

M.S.SOFU
19.02.2009, 03:13
bu maçlar bnm en çok korktuğum maçlar,şu düşme grubunda olanlar,hacettepe,kocaeli,antalya,konya,denizli... inşallah kazasız belasız atlatırız şu üç haftayı...

Mustafa Önder
19.02.2009, 03:16
Kimi arkadaşlar yarım sıfır olsun bizim olsun gibi şeyler yazıyolar. Arkadaşlar bu maçta iyi oyunla 3 puanın gelmesi lazım. Çünkü vereceğimiz görüntü çok önemli. Elbette sonuç da puan haftalarına girdik hadi ligin 3 haftasında olup güzel oynadık ilerisi için umut falan diyebilirdik. Ancak bu maç 2 maçtır ortaya çıkan olumsuz havanın giderilmesi açısından önemli.

B.AKDEMİR
19.02.2009, 09:10
İyi oynayarak kazanacağımıza inandığım bir maç.2-3 maçlık dağınıklığın ardından 8-10 maçlık güzel bir seri iyi olur.zira hep böyledir şampiyonluk yolu.arada bir takım yeniler kendini biraz formdan düşer ama kısa zamanda toparlar...

Recep Alkan
19.02.2009, 09:16
oyun olarak ne kadar zorlansak da berabere çok kalsak da trih bunların hiçbirini yazmayacak. yazacakları tekşey

2008-2009 sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

aurora
19.02.2009, 09:28
"Denizlispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, deplasmanda oynayacakları Trabzonspor maçına yoğun bir tempoda hazırlandıklarını ve rakiplerinden puan almak için sahaya çıkacaklarını söyledi"
Nedir bu Anadolu takımı deyip bagrımıza bastıgımız takımlardan cektigimiz ? Yine zor maç olacak gibi. Ama suç bizde sanırım hem oyun olarak hem seyirci olarak yeterince baskı kuramıyoruz sanırım.

Cemalettin Taşkın
19.02.2009, 09:53
denizlisporun konyasporu 2-1 yendiği maçın özetini izlemişsinizdir.

denizlisporun 2 golü de kaleci hatasından olmuş jeferson bir tanesini elinden kaçırıyor boş kaleye atıyorlar. diğer golde 2 defans oyuncusu dokunamıyor topa angelov vuruyor kalecinin üstünden sekip gol oluyor.

yedikleri golde de kalecileri hatalı çıkıyor.

yani bizim defans ve kalecimiz bariz hata yapmazsa denizli zor gol atar.

kalecilerinin hatalı çıkışlarını da değerlendirmek lazım.

komdere
19.02.2009, 10:18
Sonuçta hiç kimse "gideyim de Trabzon bana beş atsın" diye gelmeyecek. Ne bekliyorsunuz? Maçlarımızın canlı yayınlanıyor olması bile rakipleri daha hırslı kılıyor. Zira kendilerini göstermeleri için çok nadir şans buluyorlar. O yüzden de ellerinden geldiğince asılacaklardır. Aslolan bizim nasıl oynadığımız. İstekli olalım, gücümüzü gösterelim, zaten gerisi kolay. Bir çift söz de "Yat"tara'ya. Lütfen artık yatma. Sana ihtiyacımız var.

Hüseyin Kurt
19.02.2009, 10:29
Ama hiçkimse de,bizim maçta panter olup köşelerden,zor yerlerden top çıkaran hacettepe kalecisinin fener maçındaki gibi kaleyi bulan 8 toptan 7 sini içeri almasını da beklemiyor.

Dursun Kaplan
19.02.2009, 10:36
Ama hiçkimse de,bizim maçta panter olup köşelerden,zor yerlerden top çıkaran hacettepe kalecisinin fener maçındaki gibi kaleyi bulan 8 toptan 7 sini içeri almasını da beklemiyor.

Karşında bordo-mavi formayı gören futbolcular azıyor tabir yerindeyse.

Şeftalispor defansı Sivas maçında yaptığı hatayla gol yedi. Bizim maçtada cengaver kesiliyolar.

Anadolu takımlarının bu yüzden bize bir desteği yoktur. Aksine büyük bir kösteği vardır. ;)

GULER
19.02.2009, 11:01
Sonuçta hiç kimse "gideyim de Trabzon bana beş atsın" diye gelmeyecek. Ne bekliyorsunuz? Maçlarımızın canlı yayınlanıyor olması bile rakipleri daha hırslı kılıyor. Zira kendilerini göstermeleri için çok nadir şans buluyorlar. O yüzden de ellerinden geldiğince asılacaklardır. Aslolan bizim nasıl oynadığımız. İstekli olalım, gücümüzü gösterelim, zaten gerisi kolay. Bir çift söz de "Yat"tara'ya. Lütfen artık yatma. Sana ihtiyacımız var.

Evet Yattaranin artik kendisine ceki duzen vermesi lazim. Bu takim sampiyonluga oynuyor ve bu takimin en buyuk silahlarindan biri kendisidir. Eger ki avrupada oynamak istiyorsa kendisini gostermenin tam zamani.

GULER
19.02.2009, 11:04
Maca gelince. Artik kolay mac diye birsey yok. Her takim hele ki karsisinda TS varsa variyla yoguyla mucadele ediyor. TSmuz taraftar destegiyle bu maci zor da olsa alacagini dusunorum

Harun-61
19.02.2009, 11:08
"Denizlispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, deplasmanda oynayacakları Trabzonspor maçına yoğun bir tempoda hazırlandıklarını ve rakiplerinden puan almak için sahaya çıkacaklarını söyledi"

ne bekliyordun ki, Trabzon'a gidip puan almadan Denizli'ye dönmek istiyoruz seklinde bir demecmi ? ;)

.

Cemalettin Taşkın
19.02.2009, 11:12
ne bekliyordun ki, Trabzon'a gidip puan almadan Denizli'ye dönmek istiyoruz seklinde bir demecmi ? ;)

.

denizlispor için değil ama ankarasporun teknik direktörü aykut kocaman fener maçından sonra fenerle oynuyorsunuz sonuç normal demişti.

yani istanbula giderken takımlar yenilmeyi düşünüyorlar ama trabzona gelirken puan alacağız diye geliyorlar.

POYRAZ
19.02.2009, 11:14
denizlispor için değil ama ankarasporun teknik direktörü aykut kocaman fener maçından sonra fenerle oynuyorsunuz sonuç normal demişti.
yani istanbula giderken takımlar yenilmeyi düşünüyorlar ama trabzona gelirken puan alacağız diye geliyorlar.
Haklisin..

Telha TANYILDIZI
19.02.2009, 11:15
4-0 biter boşuna kafanızı yormayın
alanzinho şov var bu hafta

Ahmet Kuru
19.02.2009, 11:20
zor bir maç olacağını sanmıyorum...
Kendi sahamızda oynuyoruz ve taraftarın desteğiyle sonuca rahat gideriz...
Ama Ersun hoca inşallah bu maçtada Yattara-Isaac değişikliğine gitmez:)
Ayrıca Egemen'den de bir üçlü daha bekliyorum bu maçta:)

Cemalettin Taşkın
19.02.2009, 11:25
denizlispor deplasmanda 9 maç oynamış sadece 1 puan alabilmiş ve 8 defa mağlup olmuş. şimdi bu denizlispora puan kaybedersek ayıp olur.

Recep Alkan
19.02.2009, 11:28
abi biliyorsun biz ilklerin takımıyız :) belli olmaz belki de anadolu abiliğimiz tutar :)

ama herşeye rağmen takımımızı çok eleştirilen umutsuz ve hüseyin seyretmek nasıl olacak onu bekliyorum ben ?

Cengiz
19.02.2009, 11:34
n zor zamanlarımızda bile dnizli maçları kolay geçmişitir , 2 - 0 alırız bence

Tuncer Özdemir
19.02.2009, 12:48
tek forvet çıkacağımız bu maçta umarım gökhan ünal zorlanmaz?(en azından umut yok)

Ibo61
19.02.2009, 12:56
Bundan sonra maclarin skorlari önemli degil. 1-0 olsun bizim olsun.
Önemli olan galibiyet..........

oflu engin
19.02.2009, 13:19
denizli'nin bizden puan alacağına ihtimal vermiyorum.bu hafta şampiyon gibi oynayan bir trabzonspor seyredeceğimize eminim.alanzinho alanzinho yattara gökhan

sevdalinka_61
19.02.2009, 13:20
Bu maç havada karada bizim olacak arkadaşlar merak etmeyin...

Mustafa Ayazoğlu
19.02.2009, 13:33
Denizli maçında fark bekleyenler aldanıyor.

Denizli 0 - 1 Fenerbahçe
Denizli 0 - 1 Beşiktaş
Denizli 0 - 2 Galatasaray
Denizli 0 - 1 Trabzonspor

Ayrıca son 7 maçında 2den fazla gol yemeyen bir takım, 1-0,,2-0 alırız diyorum.

cellchook
19.02.2009, 13:58
5-0 alırız alanzınho sov yapar zorlanmayız gıbı gerceklıkten uzak sadece duygularla yapılan yorumun pek bır faydası oldugunu dusunmuyorum..
hatta sınır bozucu oldgunu dusunuyorum...

claretred&blue
19.02.2009, 13:59
arkadaşlar gerçekçi olalım biraz, kesinlikle yenmesini istiyorum fakat geçmişteki hatalarımızı biliyorsunuz bir vanspor faciası vardı hatırlarsanız, karşımızdaki takım hangi takım olusra olsun küçümsemeyeceğiz küçümsemememiz lazım. Eğer küçümsersek ve öyle çıkarsak sahaya kötü olur ama ciddiye alırsak emin olun fark bile atarız...

claretred&blue
19.02.2009, 14:00
5-0 alırız alanzınho sov yapar zorlanmayız gıbı gerceklıkten uzak sadece duygularla yapılan yorumun pek bır faydası oldugunu dusunmuyorum..

son derece katılıyorum :D

lazzz61
19.02.2009, 14:10
Alanzinhonun golÜÜ var bu mactaaa

Muhammet
19.02.2009, 14:12
Denizli maçında fark bekleyenler aldanıyor.

Denizli 0 - 1 Fenerbahçe
Denizli 0 - 1 Beşiktaş
Denizli 0 - 2 Galatasaray
Denizli 0 - 1 Trabzonspor

Ayrıca son 7 maçında 2den fazla gol yemeyen bir takım, 1-0,,2-0 alırız diyorum.

Bu istatistikleri göz önünde tutmak lazım. Bunun yanında Denizlispor'un diğer dişli anadolu takımlarına karşı oynadığı maçlar da şu şekilde sonuçlanmış:

Sivasspor 3 Denizlispor 1

-Bu maç ligin ilk haftalarında idi. Bundan sonra hiçbir maçta 3 gol yemediler, 4-3 kazandıkları iki maç hariç.-

Denizlispor 1 Kayserispor 0

Sivasspor 1 Denizlispor 0

Emre GÜRDAL
19.02.2009, 14:15
hayırlısı olsun bılındıgı gıbı anadolu takımları bıızm karısmıza cıkınca aslan kesılıyolar zor bır mac olur ama genede alacıgımız dusunuyorum gs macına kadar kayıpsız 9 puan alırsan sampıyon olacagımızda dusunuyorum

Sinan SARI
19.02.2009, 14:30
Bu maçta çok zorlanacağız gibime geliyor ya inşallah bi aksilik olmaz.

ccd6167
19.02.2009, 14:47
valla ben colmani keserim bu macta
...........slyva
serkan....song...egemen...cale
.....selcuk....ceyhun...
yattra.............alanzinho
......isaac.....gokhan
bu kadroyla cikarim kardesim kendi sahamda 4 hucumcuyla oynarim ne olcakmis..

Cemalettin Taşkın
19.02.2009, 14:49
hala hakem açıklanmadı. normalde perşembe 13.00 te hakemler açıklanıyordu.

Mustafa Ayazoğlu
19.02.2009, 14:52
hala hakem açıklanmadı. normalde perşembe 13.00 te hakemler açıklanıyordu.

Müftüoğlu ve Abitoğlu trafik kazası geçirdi

Neden bu olabilir, bu hakemler maçlara verilmişse değişiklikler olabilir

Emre7
19.02.2009, 14:53
yav hiç mi akıllanmayacaksınız. tulumbadan sallamayı bırakın ne 3- 5 i
bayan mısınız siz futboldan haberiniz yokmu. gücünüzü kuvvetinizi mi unuttunuz

İskender Çakmak
19.02.2009, 14:53
4ler 5ler havada uçuşuyor bence bu kadar fark olmayacak inş yanılırım ama olmayacak gibime geliyor 1 0 olsun biizm olsun kötü oynayalım ama kazanalım

Mustafa Ayazoğlu
19.02.2009, 14:56
Takımımızın H.Avni Aker Stadı'nda cumartesi günü oynayacağı Denizlispor maçının bilet satışları devam ediyor.

Resmi Site, ilk defa 2. bir uyarı normalde bitiyordu hayırdır?

Mustafa Ayazoğlu
19.02.2009, 15:00
Denizlispor'u ekonomik kriz vurdu

Hafta sonunda deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Denizlispor, ekonomik kriz nedeniyle özel uçak tutamadı.
Denizlispor Başkanı Ali İpek ve 2. Başkan Mehmet Özsoy'un son yönetim kurulu toplantısında, "Her yönetici 5'er bin TL versin, özel uçak kiralayalım. Para ödeyen yöneticiler, yanlarında 5'er kişi getirebilsin. Böylelikle PAF Takım oyuncuları da ağır kış şartlarında bu uzak deplasmana karayolu ile gitmek zorunda kalmasın" önerisini getirdi.

Bazı yöneticiler teklife olumlu bakarken, çoğunluk, "Ekonomik kriz var" diyerek öneriyi kabul etmedi ve Trabzon'a tarifeli uçakla gidilmesi kararlaştırıldı. Yeşil-Siyahlı kafile, THY'ye ait tarifeli uçakla İstanbul üzerinden Trabzon'a uçacak ve Grand Zorlu Otel'de kamp yapacak.

Öte yandan yeşil-siyahlı ekipte Trabzonspor maçının son rötuşları yapılırken, Teknik Direktör Mesut Bakkal bu zorlu deplasmandan puanla dönmek istediklerini söyledi.

Rakibin gücünü bildiklerini dile getiren Bakkal, "Haddimizi bilerek oynayacağız. Bu maçtan alacağımız 1 puan bile moral açıdan bize çok şey kazandıracak" dedi.

kemaLAZ61
19.02.2009, 15:02
Gökhan'in yaninda kesinlikle Isaac oynamali yoksa gol atmakda zorlanabiliriz. Heerenveen macini hatirlatiyim...

demirel
19.02.2009, 15:11
en son bursa macında böle yorumlar olmuştu, sonu aynı olmasın 1-0 olsun bizim olsun

only ts
19.02.2009, 15:15
4ler 5ler havada uçuşuyor bence bu kadar fark olmayacak inş yanılırım ama olmayacak gibime geliyor 1 0 olsun biizm olsun kötü oynayalım ama kazanalım

mac 1-0 gıderken kalpten gidecez bi gün o yüzden bari 2 tane atalım diyorum

drkabus
19.02.2009, 15:20
ersun hoca hüseyin ve umut'un yerine serkan ve alanzinho'yu oynatacakmış.merak ediyorum bu ceyhun ne zaman oynayacak.adamın görev yeri hüseyin'in bölgesi ama serkan oynuyor

Gökhan KAN
19.02.2009, 15:21
Her zamanki tarife 2-1 biter....

Alihan Ertürk
19.02.2009, 15:24
Kırmızı beyazlı ekibimiz transfer araştırmalarına devam ederken, isimlerde bir bir gündeme oturuyor. Sitemizin yaptığı araştırmalarda Fatih Tekke’nin veliahttı olarak gösterilen genç oyuncu Ümit Tütünci 1 Ekim 1984 doğumlu olup sırasıyla Trabzonspor, Zonguldakspor, Türk Telekomspor, Gençlerbirliği, Hacettepespor, Orduspor, Karşıyaka ve Kartalspor takımlarında forma giydi. Oynadığı takımlarda attığı gollerle dikkatleri çeken oyuncu, hırslı ve sprinter olmasından dolayı da Boluspor hücum gücünü artıracağa benziyor. Ümit Tütünci doğum yeri olan Trabzon’da Fatih Tekke’nin veliahttı olarak gösterilirken, bu sezon Orduspor’dan Kartalspor’a transfer olmuştu.
Yıldız oyuncu attığı gollerle ve son vuruşlarda ne kadar etkili olduğu gözlenirken, Boluspor listesine aldı. Aldığımız bilgilere göre Ümit Tütünci sezon başında da Boluspor transfer listesinde yer almış gerçekleşememişti.
Ara transferin başlamasına az bir süre kala Bolusporluyuz.com olarak da araştırmalarımıza devam edip, gerçekçi haberleri bir bir okurlarımıza duyuracağız.

bu haber 2008 ten kalma ama Fatih Tekke'nin veliahtı felan diyorlar ayrıca Trabzonspor'da da oynamış , bilen var mı bu adamı nasıl gerçekten denildiği gibi mi ??

Yasin Berber
19.02.2009, 15:45
Bu maç bende 4 veya 5 lik olacağını sanmıyorum....Benim düşüncem zorda olsa tek farkla kazanırız.....Kesinlikle zor maç olucak

Koray
19.02.2009, 15:46
Gökhan 2 gol atacak bu maçta...

Alper Beyazay
19.02.2009, 15:47
3-1..Tahminim..

Alper Beyazay
19.02.2009, 15:48
Gökhan 2 gol atacak bu maçta...

Bence hattrick yapcak :)

erol_izm
19.02.2009, 15:50
1-0 olsun bizim olsun diyenlerdenim. Düşme potasında olan takımları yenmek baya zor. Hacettepe ve Kocaeli dışındaki takımlar için her şey devam ettiği için zorlanacağımız düşüncesindeyim.

Ligde beğendiğim oyunculardan biri olan Darryl Roberts'da bu maçta dikkatle izlenmesi gereken oyunculardan.

tonyalı Aydın
19.02.2009, 15:55
artık yakımın hemgüzel futbol hemde farklı skor bekliyorum artık şu averajı düzeltelim artık takımımız en iyi forvetlere sahip ama ligin en az go atan takımlarından biri defans süper kaleci süper ortasaha vasat ama forvetimiz berbat ligin son sırasındaki kocaelinden 2 gol daha fazla attık.gerci ben bu maclardan korkuyorum ama eskiden öne geçdiğimizde en büyük avantajımız kontratak futboluydu şimdi öne geçiyoruz çok berbat oynuyoruz adeta 1 0 olsun bizim olsun ama her takım ankaragücü gibi olmaz rahata mac oynamak için en az 2 farklı öne gecmemiz gerekiyor.benim onbirim slyva tayfun egemen song cale serkan ceyhun selçuk colman alanzinho gökhan

Anıl C
19.02.2009, 16:00
bu maç çok önemli çünkü bu hafta sivas e.şehiri ağırlıyo haftaya ise bjk sivasa gidiyo
eger kazanırsak sivasın bu hafta ve haftaya puan veya puanlar puanlar kaybetmesi muhtemel
ancak bu iki haftayı kazanmak zorunluluk

aurora
19.02.2009, 16:09
Alanzinho Ankaraspor maçındaki 2-0 öndeyken yaptıgı şovgibi şov yapacaksa hiçyapmasın. Birinin Alanzinho yu uyarması gerekiyor. Trabzonsporluluk mazlumla dalga gecmeyecek kadar asil olabilmektir. Yoksa boş sahada top saydırarak giden ezik Lincoln den ne farkımız kalır. Unutmayalım ki bu takım . kaleciside kırmızı kart gorerek on kişi kalan ve futbolcusunun kaleye gectigi ve onde oldugu macta (Ankaragucu macı idi zannedersem) maın geri kalan bolumunu orta sahada top cevirerek tamamlayacak kadar İstanbul Eziklerinin hiçbirinde olmayacak kadar vakar ve centilmen bir takımdır. Çanakkale Savaşındaki ruhla aynı ruhu taşıyan bir takımımız var. Ne mutlu bize

otuken55
19.02.2009, 16:21
Alanzinho Ankaraspor maçındaki 2-0 öndeyken yaptıgı şovgibi şov yapacaksa hiçyapmasın. Birinin Alanzinho yu uyarması gerekiyor. Trabzonsporluluk mazlumla dalga gecmeyecek kadar asil olabilmektir. Yoksa boş sahada top saydırarak giden ezik Lincoln den ne farkımız kalır. Unutmayalım ki bu takım . kaleciside kırmızı kart gorerek on kişi kalan ve futbolcusunun kaleye gectigi ve onde oldugu macta (Ankaragucu macı idi zannedersem) maın geri kalan bolumunu orta sahada top cevirerek tamamlayacak kadar İstanbul Eziklerinin hiçbirinde olmayacak kadar vakar ve centilmen bir takımdır. Çanakkale Savaşındaki ruhla aynı ruhu taşıyan bir takımımız var. Ne mutlu bize
türk yemez türk içmez türk işemez türk yellenmez:)
bu ne yahu:D

aurora
19.02.2009, 16:29
Averaj yapacaksak yine yapalım ama laubali hareketler bize yakışmaz. Bunu demek istedim.

Ali Tunahan Güllü
19.02.2009, 16:43
Turkcell Süper Lig'de 21. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, ligde haftanın maçlarında görev yapacak hakemler şöyle:
Yarın:
20.00 Gaziantepspor-Beşiktaş: Bünyamin Gezer
21 Şubat Cumartesi:
14.00 Kayserispor-Bursaspor: Fırat Aydınus
14.00 Konyaspor-Antalyaspor: İlker Meral
14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Ankaragücü: Abdullah Yılmaz
15.00 Trabzonspor-Denizlispor: Hüseyin Göçek
19.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe: Yunus Yıldırım
22 Şubat Pazar:
14.00 Hacettepe-Ankaraspor: Tolga Özkalfa
15.00 Sivasspor-Eskişehirspor: Süleyman Abay
19.00 Galatasaray-Kocaelispor: Deniz Çoban

Mustafa Ağaoğlu
19.02.2009, 16:46
Uzun bir aradan sonra Fırat Aydınus´a görev vermişler . 2 sokak yanımızda oturuyor . Boş boş geziyodu iyi oldu :D

Gökhan ÖZDEMİR
19.02.2009, 17:06
Biz fark atamayız

Emirhan Makul
19.02.2009, 17:08
http://fener24.com/wp-content/uploads/2008/03/hakem_huseyin-gocek.jpg

Onlarca Maçını İzledim galatasaray lehine hükümler veren hakemden yine korkuyorum.

.....
19.02.2009, 17:10
Bu maçı alacaz Allahın izniyle.

Muhammet
19.02.2009, 17:11
Denizlispor, ara transferde Bangoura denen adamı almış, Kiev'den. 300 bin yoruya. :) Kiev zamanında 8 milyon yuro ya da dolar falan vermiş adam için. :p Denizlili bir arkadaştan öğrendim.

Cihan
19.02.2009, 17:11
Arkadaşlar Galatasaray karşılaşmasında 1 adet maraton biletine ihtiyacım var maça gidemeyecek bir arkadaş bana getirebilri mi

Ali Tunahan Güllü
19.02.2009, 17:14
inşallah alıcaz bu maçı alanzinhonunda patlayacağına inanıyorum...

Cihan
19.02.2009, 17:15
Galatasaray maçına bilet ihtiyacım var ... bi arkadaşlar buluşup bana bilet verebilrimi

Cihan
19.02.2009, 17:16
kendi kombinemi amcama vermek zorunda kaldım ... kaldım boşta ya hiç bir işi olmayan bi arkadaşımız gs maçına verse bana bilet olurmu arkadaşlar maraton :D

sessizkral_1
19.02.2009, 17:20
Gökhan'in yaninda kesinlikle Isaac oynamali yoksa gol atmakda zorlanabiliriz. Heerenveen macini hatirlatiyim...

Ya şu isaacı bukadar büyütüyorsunuz ben çıldırıyorum .Gökhan ünal ile İsaacı bir forvet olarak kıyaslamak çok büyük haksızlık ve futbol cahilliğidir.Adam 1 maçta 2 gol attı.O günden beri takıma %10 dan fazla faydası olmadı ve Hatta Yattaranın yerine sonradan oyuna girdiği maçlarda %0 katkısı oldu hala bir İsaac furyasıdır gidiyor.Oyunu yavaşlatıyor Şut kabiliyeti hiçbirşekilde yok.Adam eksiltemiyor.Tek yaptığı ne yaptığını bilmeden koşmak.

Koray
19.02.2009, 17:21
Denizlispor, ara transferde Bangoura denen adamı almış, Kiev'den. 300 bin yoruya. :) Kiev zamanında 8 milyon yuro ya da dolar falan vermiş adam için. :p Denizlili bir arkadaştan öğrendim.

Denizli'li arkadaşın seni keklemiş :))
Aynı Bangoura değiller çünkü...

Hasan61
19.02.2009, 17:24
denizlinin aldığı ibrahim bangoura
kiev'deki ismail bangoura
denizli troyesten alındı
denizli halkı kandırılmış yada kendilerini yüksek göstermek için biraz sallamış
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/33910/bangoura-ibrahima/transferdaten.html

Erkin
19.02.2009, 17:24
Ben de aynisini yaziyordum Kievdeki Ismael Bangoura.. Ayrica Gine milli takimina gelen giden 4-5 tane Bangoura var :)

Ali Tunahan Güllü
19.02.2009, 17:58

şaka yapmış heralde o bangoura değil:D

Sabri Kurban
19.02.2009, 18:02
Ankaragücü maçı için kolay geçmeyecek demiştik. Bu maçta öyle olacak heralde.

turkish0061
19.02.2009, 18:20
Bu macta alanzinho Ilk 11 re girecek, Ve Bu macta kendisini gosterecek, Bu macta gokhandan Gool bekliyorum, Bide alanzinhodan. Insallah maci aliriz

MuratJ
19.02.2009, 18:27
Song Denizli maçında oynayacak mı?

Turkcell Süper Lig'de, 21 Şubat Cumartesi günü sahasında Denizlispor ile karşılaşacak Trabzonspor, hazırlıklarını basına kapalı sürdürüyor.

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan taktik antrenmana milli takım kampında yer alan genç oyuncu Göksu katılmadı. Sakatlıkları bulunan Song ile bir süredir tedavi gören Ferhat'ın takımdan ayrı koşu yaptığı bildirildi.
Arka adalesinden sakatlığı bulunan ve bu sezon bordo-mavili takımın 20 lig maçının tamamında 90'ar dakika görev yapan Song'un, Denizlispor maçında forma giyip giyemeyeceğinin maç günü belli olacağı kaydedildi.
Trabzonspor, yarın basına kapalı yapacağı antrenmanla Denizlispor maçının hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başlayacak.

kaynak:ligtv.com.tr

büyük şefe her zaman ihtiyaç duyarız umarım oynar!

Erkin
19.02.2009, 18:34
Haydaaa nerden cikti ya bu sakatlik :(

savas avci
19.02.2009, 18:39
Song Denizli maçında oynayacak mı?

Turkcell Süper Lig'de, 21 Şubat Cumartesi günü sahasında Denizlispor ile karşılaşacak Trabzonspor, hazırlıklarını basına kapalı sürdürüyor.

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan taktik antrenmana milli takım kampında yer alan genç oyuncu Göksu katılmadı. Sakatlıkları bulunan Song ile bir süredir tedavi gören Ferhat'ın takımdan ayrı koşu yaptığı bildirildi.
Arka adalesinden sakatlığı bulunan ve bu sezon bordo-mavili takımın 20 lig maçının tamamında 90'ar dakika görev yapan Song'un, Denizlispor maçında forma giyip giyemeyeceğinin maç günü belli olacağı kaydedildi.
Trabzonspor, yarın basına kapalı yapacağı antrenmanla Denizlispor maçının hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başlayacak.

kaynak:ligtv.com.tr

büyük şefe her zaman ihtiyaç duyarız umarım oynar!
Önemli değil oynamasın,bu maçta song a fazla iş düşmeyecek zaten...

Mustafa Önder
19.02.2009, 18:39
Song olmazsa giray olur:D

Koray
19.02.2009, 18:50
Giray böyle maçlarda oynamayacakta hangi maçta oynayacak ?
Hem Song'un sakatlığı geçse bile dinlendirilmesi lazım...

Mustafa Önal
19.02.2009, 18:52
çok tehlikeli bir maç ilk 20 dakikada koparmamız lazım.

Yunus Emre SEYHAN
19.02.2009, 19:10
Song inş oynar maçta.. Bu arada 3. kaptan kim takımda? Yattara mı?

Hüseyin Ve umut Kart cezalısı
Yattara Formsuz
Alanzinho'nun zamana ihtiyacı var.
Hatta Song bile oynamayabilir..

Millet hala fark atmaktan bahsediyor.

MİSSE_MİSSE
19.02.2009, 19:23
bize kasmaya caliştıkları bangouramı acaba

Bülent AKBULUT61
19.02.2009, 19:31
inşallah bu mac Alanzhonun macı olacak içime doğdu ondan bu macta kendisini göstermesini bekliyorum.Gökhandanda en az 2 gol neyse 1 tanede atsa yeter

Ayhan Çolak
19.02.2009, 19:34
giray kaçar,serkan balcı,ceyhun gülselam,isaac promise ve alanzinho ya gün doğdu,çalışın kapın formayı.

Ayhan Çolak
19.02.2009, 19:35
ikinci lig de ki troyes takımından aldılar. d.kiev deki başka biri.

sessizkral_1
19.02.2009, 19:38
İşte 21. haftanın hakemleri !..

Turkcell Süper Lig'de 21. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı. Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, ligde haftanın maçlarında görev yapacak hakemler şöyle:

20 Şubat Cuma
20.00 Gaziantepspor-Beşiktaş: Bünyamin Gezer
21 Şubat Cumartesi:
14.00 Kayserispor-Bursaspor: Fırat Aydınus
14.00 Konyaspor-Antalyaspor: İlker Meral
14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Ankaragücü: Abdullah Yılmaz
15.00 Trabzonspor-Denizlispor: Hüseyin Göçek
19.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe: Yunus Yıldırım
22 Şubat Pazar:
14.00 Hacettepe-Ankaraspor: Tolga Özkalfa
15.00 Sivasspor-Eskişehirspor: Süleyman Abay
19.00 Galatasaray-Kocaelispor: Deniz Çoban

futbalski60
19.02.2009, 19:39
Bizim istediğimiz; ' Sambegou Bangoura'ydı.

Hüdai Pervaneli
19.02.2009, 19:41
Can kar yagdi dediki Song un durumu belli degil mac saatinde belli olucak

Muhammet Bongura 2 ligden Troyesden geldi O nunla kardes iyi keklenmissin

Eren Karaahmetoğlu
19.02.2009, 19:41
Bi tek Song'a bağlıysa defansımız biz zaten yanmışız:D Song oynamazsa,Giray oynar.Ben Giray'a da sonuna kadar güveniyorum.Tabi ki Song kadar faydalı oynayamaz ama elinden gelenin en iyisini yapar.Bence de Korayhan'ın dedii gibi Song dinlendirilmeli artık biraz.Sakatlıı geçse bile oynatılmayabilir.

.....
19.02.2009, 19:57
Song un durumunda ne var ki? İyi biliyordum ben onu?

Kazım Uzunboy
19.02.2009, 20:00
Song'un birşeyi yok ki yahu, ne varmış bilmediğimiz ?

Hüdai Pervaneli
19.02.2009, 20:02
Song'un birşeyi yok ki yahu, ne varmış bilmediğimiz ?

Arka kasisiginda agri varmis can karyagdinin haberi lig tv den duydum+

durumu mac saati belli olucak

Oktay AKKUŞ
19.02.2009, 20:02
Song'u Bu Maçta Dinlendirmez Bence ; Çünkü İdeal 11'den Gittikçe Uzaklaşıyor Kadro

Telha TANYILDIZI
19.02.2009, 20:06

iyi siz zoru sevenler içinde düşüncelerimi söyleyeyim çok zor maç olacak berabere biter hatta son saniyede belki gol atarız aman umutta yok nasıl atacaz bu golü

arkadaşım denizli ile oynuyorsun anlamıyoruım sizleri adamların daha doğru dürüst bir taktikleri bile yok nedir buu kadar korkuyorsunuz rakipten yoksa mustafa keçelidenmi korkuyosun :D

3 taneden az atarsak 1 hafta boyunca hergün forma girip özür dileyecem peki sende bunu yapacan mı 3 ve fazlası kadar gol atarsak ve rahat bir maç olurs

Mustafa K. Demirbaş
19.02.2009, 20:08
Song 5 dk önce terminaldeydi Song naber dedim veridği cevap nabaysın oldu:)
sakat gibi bi hali yoktu

Hüdai Pervaneli
19.02.2009, 20:11
Song 5 dk önce terminaldeydi Song naber dedim veridği cevap nabaysın oldu:)
sakat gibi bi hali yoktu

Sakat iste az önce can karyagdi dedi diyorum abi mac saati durumu belli olucakmis