PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 0 - 2 Denizlispor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Mehmet S. Pervan
16.02.2009, 15:54
Eğer bu maçı alamazsak gazetelerde çıkacak ilk başlığı ve yazıyı söyliyim arkadaşlar.

TRABZON GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR !

Beşiktaş maçında ortaya konan kötü futboldan sonra denizlide puan kaybeden trabzon gerilemeye devam ediyor. Bu da akıllara ersun yanalın eski zamanlarda ligin 2. yarsınındaki gerilemeleri getiriyor.

Kesin böyle bir başlık ve yazı gelicektir. Bundan çok eminim. Çünkü beşiktaş maçından sonra herkes trabzonun şampiyonluğa gittiğinin farkına vardı. Şu anda istanbul medyası yapacağımız en ufak bi yanlış hareketten sonra moralimizi bozmaya çalışacaklar. Bundan adım gibi eminim. Onlara bu fırsatı vermeyelim. Haydi alalım şu maçı.

thesiege61
16.02.2009, 16:02
iç saha dış saha

denizli3 hacettepe 3
konya 3 kocaeli3
GS 1 g.antep1
ist belediye 3 eskişehir 1
bursa 3 sivas 1
kayseri 3 antalya3
FB 3
gençler3
şu durum bizi şampiyon yapar mı?

bence yapar ama en kalan maçlarda en önemli şey istikrar.
gs ve sivas maçları da dönümmaçları.onlara yenilmezsek bence şampiyonuz.

marfat61
16.02.2009, 16:03
antalya antep deplasmanlarınıda unutmayalım beyler

Salih Edip
16.02.2009, 16:09
bjk taraftarı tezaharut yapıyo: haydi haydi haydi allah aşkına trabzonun p...... dönsün şaşkına:mad::mad:

bu taraftarlarımı alkışlıycazz... kimin p...... olduğunu biliyoruz biz

acayip kanıma dokundu bu tezaruhat

o tezahüratı biz yaptık bu maçta beşiktaş için onlar yapmadı...

marfat61
16.02.2009, 16:10
dıegoborsan sen maçda deıldın heralde vaya baska maçı ızledın bırak ya nasıl yapmadılar..

Hasan61
16.02.2009, 16:11
galibiyet şart
hemde çok iyi futbolla

ertek_ts61
16.02.2009, 16:11
çırpının istanbul takımları.....hırçınlaşın istanbul medyası....hırsınızdan çıldırın yavş.k futbol yorumcuları.....anlayın güzel futbol oynayıp istediğinizi alamamanın ne olduğunu...:) biz yıllardır iyi oynadık iyi mücadele ettik ama yenildik sözleriyle yaşadık...anlıyorum ki yaşama sırası sizlere geldi...:) bu yüzden zaten bu yorumcuların (başta lig tv yorumcuları) yedirememesi...fener sadece duran toplarla şampiyon oldu bu ligde..gs lobisiyle şampiyon oldu...beşiktaş 100. yılında nasıl ölüp ölüp dirilerek şampiyon oldu hatırlayınız....ne oldu eyyy istanbul medyası oyunu sizin eskiden oynadığınız gibi oynuyoruz ve şampiyon olacağımızı hissettiniz de mi böyle yalakalaştınız ve bize saldırıyorsunuz...ters enerji yaratmaya çalışıyorsunuz....ey gözleri kör olmuş insanlar hala anlamadınız mı bu ligde bundan sonra bizi en kötü oyunumuzda bile yenemeyeceğinizin farkına varmadınız mı...:D:D çıldırın ey çarşı zibidileri..ayda yılda bir mücadele ettiniz son 10 senedir onda da güç bela 1 puan aldınız....ama o 1 puan bile size fazla pozisyonunuz mu vardı ey yolunmuş kuşlar?? şunu da unutmayın bizle maç yapan takım ertesi hafta ne olduğunu şaşırıyor..:) biz adamı öyle yorarız...antep maçına 0 puan yazın yani lige havlu atmanız sadece 1 hafta gecikti....:)

denizli maçına gelince alacağız biz denizli maçını...:) hemde büyük bir patlama bekliyorum takımımızdan.mesut bakkal'ın çalıştırdığı her takımı yeneriz biz...:) haftaya gs dışında diğer takımların hepsi puan kaybederse şaşırmayın...:) dünkü maçtan sonra bizim için karamsar olma dönemi değil arkadaşlar bu takımı kendi istemediği sürece bu ligde yenebilecek takım yok...:) bunun nedeni de öyle veya böyle koç gibi takım olmamızdır....

(bazı kelimeler için forumdan özür diliyorum ama dayanamadım)

ertek_ts61
16.02.2009, 16:13
o tezahüratı biz yaptık bu maçta beşiktaş için onlar yapmadı...

ya allah aşkına ben ankara'dan duydum tvden sen staddaysan nasıl duymadın_???? ki bejeke taraftarı kadar pislik bir taraftar grubu da yoktur...bunla ilgili herkesle her ortamda da tartışırım...

Mustafa Ayazoğlu
16.02.2009, 16:16
3-0 lık bir sonuç ilaç gibi gelecek takıma, artık Gökan Ünal hattrick yapsın :)

ibrahim ŞEN
16.02.2009, 16:18
4-4-2 cıkarız heralde maca

KUTADGU
16.02.2009, 16:19
Beşiktaş maçının geride kaldığını düşünerek ve de maç başlığı ile alakalı bir yorumda bulunarak şöyle diyorum...

Muhtemeldir ki; Denizlispor karşısında da zorlanacağız. Rakibimiz küme düşmeme mücadelesi veriyor. Savaşacaktır.
Ama biz muhakkak suretle 3 puanı almalıyız. Alacağımıza da inanıyorum.
Bu arada takımın da Ersun Yanal'ın da bir iç eleştiriye fırsat bulması gerektiğini düşünüyorum
Hayırlısı olsun bakalım!!!

ibrahim ŞEN
16.02.2009, 16:20
KUTADGU bu ısmı baska bı yerde daha kullanıyomusun sen :)

Hasan Çelik
16.02.2009, 16:21
sizler neler söylersiniz bilmiyorum ama ben alanzinho da oynadığı sürelere bakarak hiç ışık görmedim,o cüssesiyle çabuk eziliyor gibi geldi bana umarım yanılırım bu değerlendirmemde.
denizli maçında muhtemelen gökhan tek forvet çıkacak,umut un yerine alanzinho oynayacak hüseyin in yerinede ceyhun oynayacak,eksikleri böyle dolduracak ersun hoca,bide sağ bek te tayfun un yerine serkan oynayacaktır.
artık sonuca çok bakmıyorum kaç gol attığımızın önemi yok zafere giden yolda alınan bütün galibiyetler skorları en olursa olsun bizim için yeterlidir.
denizlispor un bu hafta yeneriz diye düşnüyorum,kaybetmeyiz kesinlikle,denizli beraberlik için oynayacaktır biz ilk dakikalarda gol bulursak farkı açarız,gol gecikirse sıkıntıya gireri fakat yine atarız kazanırız

Erdal
16.02.2009, 16:21
Zorlanmadan kazanacağız. 4 Maçtan 10 puan alacağız en az...

TolgaTopçu61
16.02.2009, 16:22
Denizli kücümseyecek bir takim degil iyi oyunculari var,mesela Bangoura dikkate alinmasi gereken bir oyuncu...
1-0 olsun bizim olsun,Insallah kazaniriz...

ibrahim ŞEN
16.02.2009, 16:23
sizler neler söylersiniz bilmiyorum ama ben alanzinho da oynadığı sürelere bakarak hiç ışık görmedim,o cüssesiyle çabuk eziliyor gibi geldi bana umarım yanılırım bu değerlendirmemde.
denizli maçında muhtemelen gökhan tek forvet çıkacak,umut un yerine alanzinho oynayacak hüseyin in yerinede ceyhun oynayacak,eksikleri böyle dolduracak ersun hoca,bide sağ bek te tayfun un yerine serkan oynayacaktır.
artık sonuca çok bakmıyorum kaç gol attığımızın önemi yok zafere giden yolda alınan bütün galibiyetler skorları en olursa olsun bizim için yeterlidir.
denizlispor un bu hafta yeneriz diye düşnüyorum,kaybetmeyiz kesinlikle,denizli beraberlik için oynayacaktır biz ilk dakikalarda gol bulursak farkı açarız,gol gecikirse sıkıntıya gireri fakat yine atarız kazanırız
bence ceyhun oynamaz gene oynarsada selcuk la baslamaz 4-4-2 oynucaz buyuk ıhtımalle

Eymen
16.02.2009, 16:32
bence bu maç ankaragücü maçından dahada zor bı maç olacak helede avnı aker gıbı karşı takıma baskı altına alamayan bı traftar topluluğu ile(bu sezon için lafım)yazık 20 bın kışı stadda baskı yok deplasman takımları elini sallaya sallaya oynuo helede şu son haftallardakı kötu futbolumuzda varken ben kendı adıma konuşuorum denızlı burdan 1 puanla dönebılır kume potasında adamlar

afsbahar
16.02.2009, 16:40
Bundan sonraki maçların hepsi zor geçecek. Kolay alırız deme lüksümüz yok. Bu hafta Ersun Yanal'ın Hüseyin'in yokluğunda Serkan ve Alanzinho'ya forma şansı vermesini bekliyorum.

aurora
16.02.2009, 16:42
Eyyy.. Trabzon taraftarı silkin ve kendine gel. Şampiyonluğa hak ederek yurekten uzanmak uzere olan bir takımın var. Ama tv de izlerken macı ozellikle Avni Aker seyircimiz Maraton turibini bazen insan maketleri mi var orada zennedecegimiz kadar sakin hareketsiz vede sessiz. Ya gittiğiniz maçın hakkını verin yada verin biletlerinizi gençlere cocuklara hem onları sevindirirsiniz hemde takımı destekleyen seyircimiz olur.....

Burçak
16.02.2009, 16:44
Şu saatten itibaren büyük küçük maç ayırımı yapacak lüksümüz yok.
bütün takımlara göre avantajlıyız şuanda.
Bu fırsatlar kolay kolay gelmez.
Ben güzel oynamaya fazla takılmıyorum artık. 3 puanı kazanalımda nasılsa güzel oynamaya başlarız.

Eymen
16.02.2009, 16:47
aurora sana aynen katılıyorum maratonda potansıyel var ama dagınık dagınık sorun orda benımde maraton kombınem var ama artık bu işe bı son vermek gerk oyksa denızlı maçındakı olası bı puan kaybından sonra işler terse dönebilir

İgzas-61
16.02.2009, 16:49
Arkadaşlar bundan sonra büyük küçük takım diye bir şey yok çıkıp oynayıp kazanacaksın maçlarını 1-0 olsun bizim olsun özellikle iç saha maçlarında çok zorlanıyoruz taraftarımıza çok büyük görev düşüyor rakip takım sahaya çıkınca ayakları titremeli nereye geldiklerini anlamalı bu sene önemli gelişmeler var taraftarımızda ama artık daha çoşkulu olmalı taraftarımız 90 dakika susmadan destek vermeli şampiyonluk böyle gelir herşey TRABZONSPORUMUZ için

Muhammed KOÇ
16.02.2009, 16:50
------------------ sylva------------------

serkan--------song-------egemen-----cale

------------------ceyhun-----------------

yattara-----------selçuk----------alanzinho
-------------<--c-o-l-m-a-n-->-----------

-----------------<-GÖKHAN->-------------

ARTIK VAKTİ GELDİ BU KADRONUN..

TolgaTopçu61
16.02.2009, 16:52
------------------ sylva------------------

serkan--------song-------egemen-----cale

------------------ceyhun-----------------

yattara-----------selçuk----------alanzinho
-------------<--c-o-l-m-a-n-->-----------

-----------------<-GÖKHAN->-------------

ARTIK VAKTİ GELDİ BU KADRONUN..
Sanirim Tayfun'u kesmez Ersun hoca,Serkan'i da Hüseyin'in yerinde oynatir...
Ceyhun oynamaz bence,veya ikinci yari oyuna alinir...

Cengiz Çubukcu
16.02.2009, 16:52
bu maç zor geçebilir ama oyuncular almazsa taraftar alır, evimizde öyle kolay puan vermeyiz kimseye...

Cafer Bulur
16.02.2009, 16:57
Zorlanmadan kazanacağız. 4 Maçtan 10 puan alacağız en az...
Senin gibi mütevazi birisi bunlari söylüyorsa vardir bir bildigin.:)
Ben bu macta da zorlanacagimizi düsünüyorum.
Rakip düsme potasinda ve varini yogunu ortaya koyacaktir.
Genel kani zorlanacagimiz yönünde.Umarim bu sefer genel kaninin aksine kolay bir mac olur.

aurora
16.02.2009, 16:59
Bu arada 90 dakkka boyunca susmamacasına takımımızı destekleyen kucuk gruplar var tabi onları tenzih ederim. Ama Dagınklıgı ve gruplaşmayı anlamak mumkun degil. Amaç takımın başarısı ise sen ben siz biz kavgası olmamalı tum taraftar takım icin kenetlenmeli. Bu Potansiyel mutlaka var ki bu camia 61. dakka sevinci, kolbastı oyunu gibi figurlerin mucididir. Yeni fikirlerle turibin atraksiyonları zenginleştirilebilir. Mesela 61.dakka gösterisinin ardından Liverpool taraftarının You'll never walk alone şarkısını soyledigi gibi herkes atkısını acarak guzel ve benzer bir beste ve sozlerle yaparsa ki bunu 20.000 kişinin hepsinin yaptıgını dusunun muhteşem bir görüntü olmazmı ? ....

pReN@_61
16.02.2009, 16:59
Zorlanmadan kazanacağız. 4 Maçtan 10 puan alacağız en az...Abi etme eyleme :)

Kolay dedik zorlanmayız dedik ama hep bocaladık...:rolleyes:

Mustafa Yüksek
16.02.2009, 17:01
denizli bu haftaki maçta baya kendi yıprattı...bizim maçtan puan almayı düşünerek gelmeyeceklerdir...mücadele edeceklerdir ama eğer öne geçersek çok fazla tutunacaklarını sanmıyorum...bizim takım tutukluğu üstünden atarsa inş. alıcaz maçı...

unique
16.02.2009, 17:01
Denizli ve Antalya maçlarından 6 puan toplarsak çok iş yapmış olacağız; bu dönemde Sivas, E.Şehir ve Fener ile oynayacak ki ben onların bu maçlardan 1 ya da 3 puan çıkarabileceklerini düşünüyorum.

mashal61
16.02.2009, 17:02
Sylva

Song Giray Egemen Cale

Selçuk Ceyhun Colman

İsaac Alanzinho

Gökhan

unique
16.02.2009, 17:02
denizli bu haftaki maçta baya kendi yıprattı...bizim maçtan puan almayı düşünerek gelmeyeceklerdir...mücadele edeceklerdir ama eğer öne geçersek çok fazla tutunacaklarını sanmıyorum...bizim takım tutukluğu üstünden atarsa inş. alıcaz maçı...

Katılmıyorum, hiç bir takım boş yere sahaya ben maça puan almayayım diye çıkmaz. Denizli, terinin son damlasına kadar mücadele edecektir bundan emin ol.

Mustafa Yüksek
16.02.2009, 17:05
Katılmıyorum, hiç bir takım boş yere sahaya ben maça puan almayayım diye çıkmaz. Denizli, terinin son damlasına kadar mücadele edecektir bundan emin ol.

ben mücadele etmeyecekler demedim ki...sadece denizli bu maçı kaybederse onlar için büyük bir kayıp değil...ve oyuncular da bunun farkındadır...

erman_ss
16.02.2009, 17:09
bu yıl evimizde oynadığımız maçlarda zorlanıyoruz ama mutlak 3 puan almamız gereken maç rakipte düşme potasında maça asılıcaktır ama defans hatları kötü önümüzdeki 4 maçlık periyot yolumuz çizecek 1-0 olsun bizim olsun ömenli olan 3 puan

Berk
16.02.2009, 17:14
Zorlu 4 maçlık periyottan umduğumuz ve hesapladığımız puanlarla ayrıldık.Önümüz artık daha da açıldı.Evet son iki maçtaki futbolumuz umut vermedi ama bunu bu haftayla birlikte aşacağımızı düşünüyorum.Futbolculara gerekli uyarılar yapılacaktır..

Bu maçta Alanzinho ve Ceyhun'u ilk kez 11'de göreceğiz.İkisi içinde çok önemli bir sınav, temennim ikisininde iyi futbol ortaya koymaları..

Denizli dün Konya'yı yenip, diğer rakiplerininde puan bırakmasıyla nefes aldı ve biraz rahatladılar.Bizim maçta çok defansif bir futbol oynayacaklarını düşünüyorum.Kilidi erken açar ve aynı ciddiyette futbolumuza devam edersek maçı zorlanmadan kazanırız..;)

Alihan Ertürk
16.02.2009, 17:17
Gelecek 4 senenin kadrosu ;

1-Boffin ( Onur )
2-Göksu
3-Eren Güngör
4-Egemen
5-Cale
6-Papy
7-Barış
8-Colman
9-Brüls
10-Alanzinho
11-Gökhan Ü. ( 2seneye kalmaz gider ama neyse )

Erdal
16.02.2009, 17:26
Abi etme eyleme :)

Kolay dedik zorlanmayız dedik ama hep bocaladık...:rolleyes:

İddialı olmayı sevmem. bjk maçı için çok zor olacak demiştim. Beklediğimden çok daha zor oldu. Ama bu maç kolay olacak Allah'ın izniyle....Sadece bu maç değil önümüzdeki 4 maç kolay olacak...

Mertcan
16.02.2009, 17:27
hiç sanmıyorum 4 yıla kimler gelir bize......

murat köse
16.02.2009, 17:40
arkadaslar bence beşiktaş macından alınan bir puan gayet güzel. bunun değerini gelecek haftalarda daha ii anlayacığız.
önümüzdeki maça gelince bence denizli bizim rakibimiz olamaz 2-0 alırız bu macı rahat olun:D:D

turphan
16.02.2009, 17:48
Gelecek 4 senenin kadrosu ;

1-Boffin ( Onur )
2-Göksu
3-Eren Güngör
4-Egemen
5-Cale
6-Papy
7-Barış
8-Colman
9-Brüls
10-Alanzinho
11-Gökhan Ü. ( 2seneye kalmaz gider ama neyse )

Eren stoper değil forvet Göksu'da ideal sağ bek değil...

kemaLAZ61
16.02.2009, 18:01
Hüseyin cezali, yani onun yerine Alanzinho veya Ceyhun oyniyacaktir. Eger Alanzinho oynarsa sol kanata gecer ve böylece Colman ortaya cekilir.

Hoca Papy'yede sans verebilir aslinda ama hic sanmiyorum. Verse tabiki sevinirim cünkü Papy gercekten cok önemli bir oyuncu. Tabiki Hocanin ne karar verecegini bilemeyiz...

Umut'un yerine ise Isaac'i oynatir hoca. Inaniyorumki Isaac golünü atacaktir cünkü ilk 11 ciktigi maclarda hemen hemen hep golünü atti.

Bu macta Baris'in ilerliyen dakikalarda oyuna alinacagina inaniyorum. Uzun zamandir Baris'da oyuna girmedi. Cezali oyuncularimiz nedeniyle bence Barisada Hoca sans verecektir.

Kisacasi ilk 11 icin 2 ihtimal var. Birincisi:

___________________Sylva___________________

Serkan________Song________Egemen_______Cale

Yattara_______Selcuk______Colman_____Alanzinho

______________Isaac______Gökhan____________

Ikinci ihtimal ise:

Yattara_______Selcuk______Ceyhun______Colman

______________Isaac______Gökhan____________

Ceyhun (Papy)

Alihan Ertürk
16.02.2009, 18:02
Türkiye Futbol Federasyonu ve Turkcell'in işbirliğiyle oluşturulan Turkcell Fair Play Ligi'nde 20. hafta değerlendirme raporu açıklandı. Karşılaşmalarda görülen kartlar, saha kapatma, seyircisiz oynama ve hak mahrumiyeti cezalarının, ceza puanı olarak işlendiği değerlendirmede, 53 ceza puanlı Gaziantepspor zirvede yer alırken, Beşiktaş ise toplam 225 ceza puanıyla sonunculuğunu devam ettirdi.

Turkcell Fair Play Ligi'nde 20. haftanın ardından oluşan puan durumu şöyle:

1-Gaziantepspor: 53
2-Ankaraspor: 55
3-Denizlispor: 62
4-Gençlerbirliği: 62
5-Fenerbahçe: 70
6-Hacettepe: 71
6-Trabzonspor: 71 :(
8-Kocaelispor: 77
9-Bursaspor: 80
10-Sivasspor: 84
11-Konyaspor: 85
12-Eskişehirspor: 95
13-İstanbul BŞB: 99
14-Kayserispor: 113
15-Galatasaray: 131
16-Antalyaspor: 138
17-Ankaragücü: 159
18-Beşiktaş: 225

ligtv.com.tr

Ali Tunahan Güllü
16.02.2009, 18:05
Türkiye Futbol Federasyonu ve Turkcell'in işbirliğiyle oluşturulan Turkcell Fair Play Ligi'nde 20. hafta değerlendirme raporu açıklandı. Karşılaşmalarda görülen kartlar, saha kapatma, seyircisiz oynama ve hak mahrumiyeti cezalarının, ceza puanı olarak işlendiği değerlendirmede, 53 ceza puanlı Gaziantepspor zirvede yer alırken, Beşiktaş ise toplam 225 ceza puanıyla sonunculuğunu devam ettirdi.

Turkcell Fair Play Ligi'nde 20. haftanın ardından oluşan puan durumu şöyle:

1-Gaziantepspor: 53
2-Ankaraspor: 55
3-Denizlispor: 62
4-Gençlerbirliği: 62
5-Fenerbahçe: 70
6-Hacettepe: 71
6-Trabzonspor: 71 :(
8-Kocaelispor: 77
9-Bursaspor: 80
10-Sivasspor: 84
11-Konyaspor: 85
12-Eskişehirspor: 95
13-İstanbul BŞB: 99
14-Kayserispor: 113
15-Galatasaray: 131
16-Antalyaspor: 138
17-Ankaragücü: 159
18-Beşiktaş: 225

ligtv.com.tr

geçelim bunları 1.olsak ne olucak boşverin bizim için önemli olan fair play değil süper lig...

serkanholep
16.02.2009, 18:23
kolay maç yok

inşallah alırız

Onur
16.02.2009, 18:23
Kötü oynasak bile kazanacağımızı düşünüyorum. Böyle maçlarda puan kaybedersek avantajımızı kaybederiz...

6Şafak Aydın1
16.02.2009, 18:26
olmuyor ya vallahi olmuyorr birseyler elestirin da!

ismail tüfekçi
16.02.2009, 18:28
avni akerde seyirci maçı alır bence erken bir gol farkı getirir 3.0

Hasan61
16.02.2009, 18:29
Eren stoper değil forvet Göksu'da ideal sağ bek değil...
eren güngör yazıyor kayserispor'un stoperi
eren görür karadenizspor forveti karıştırdın galiba

Samet Yildirim
16.02.2009, 18:31
Sylva
Tayfun
Song
Egemen
Cale

Selcuk
Ceyhun
Colman

Yattara
Gökhan
Alanzinho

amour_61
16.02.2009, 18:32
Şimdiye kadar ki içerde dışarda tüm Denizli maçlarını rahat izlemişimdir.Büyük konuşmamalıyız umarım kazanırız.

Mustafa Yüksek
16.02.2009, 18:34
Hüseyin cezali, yani onun yerine Alanzinho veya Ceyhun oyniyacaktir. Eger Alanzinho oynarsa sol kanata gecer ve böylece Colman ortaya cekilir.

Hoca Papy'yede sans verebilir aslinda ama hic sanmiyorum. Verse tabiki sevinirim cünkü Papy gercekten cok önemli bir oyuncu. Tabiki Hocanin ne karar verecegini bilemeyiz...

Umut'un yerine ise Isaac'i oynatir hoca. Inaniyorumki Isaac golünü atacaktir cünkü ilk 11 ciktigi maclarda hemen hemen hep golünü atti.

Bu macta Baris'in ilerliyen dakikalarda oyuna alinacagina inaniyorum. Uzun zamandir Baris'da oyuna girmedi. Cezali oyuncularimiz nedeniyle bence Barisada Hoca sans verecektir.

Kisacasi ilk 11 icin 2 ihtimal var. Birincisi:

Yattara_______Selcuk______Colman_____Alanzinho

______________Isaac______Umut______________

Ikinci ihtimal ise:

Yattara_______Selcuk______Ceyhun______Colman

______________Isaac______Umut______________

Ceyhun (Papy)

ilk ihtimal olamaz...7 tane yabancıyla sahaya çıkamayız...ayrıca umut cezalı gökhan ünal değil...:)bence umutun yarine alanzinho, hüseyinin yerine ceyhun oynayacaktır bu hafta ilk 11 de...

ONUR BEKAR
16.02.2009, 18:37
hüseyinin yerine papy oynaması lazım hatta daha iyi olur diye düşünüyorum.

Faruk BERBER
16.02.2009, 18:38
Arkadaşlar bu akşam saat 22.00'de MaviKaradeniz kanalında Ziya Doğan Trabzonda geçirdiği yılları felan anlatacakmış ...

Süleyman Eruyar
16.02.2009, 18:39
--------sylva--------------
tayfun---song---egemen----cale
yattara---serkan---colman---selçuk----alan
-----------gökhan-------
tahminim bu kadro olacaktır.

Süleyman Eruyar
16.02.2009, 18:39
Arkadaşlar bu akşam saat 22.00'de MaviKaradeniz kanalında Ziya Doğan Trabzonda geçirdiği yılları felan anlatacakmış ...

oda anlata anlata bitiremedi...

Mustafa Yüksek
16.02.2009, 18:41
oda anlata anlata bitiremedi...

napsın gariban bir daha bulamaz böyle büyük camiayı...:)

Tanju
16.02.2009, 18:43
.............svlya
tayfun...song...egemen....cale
....serkan.......selcuk...........
yattara..colman.......alanzinho
.............gökhan

büyük ihtimal böyle çıkarız ama ben Isaac oynasın isterim biraz açılsın:)

Hüseyin İlkin
16.02.2009, 18:43
Alanzinho'nun patlama yapacağı maç olarak aklımızda kalacaktır .

Tanju
16.02.2009, 18:45
--------sylva--------------
tayfun---song---egemen----cale
yattara---serkan---colman---selçuk----alan
-----------gökhan-------
tahminim bu kadro olacaktır.
aynı düşünce ;)

pReN@_61
16.02.2009, 18:55
Alanzinho'nun patlama yapacağı maç olarak aklımızda kalacaktır .
Ben de öyle düşünüyorum.Haydi bakalım...
:sevinç2:

Mesut
16.02.2009, 19:11
--------------------slyva-----------------
t.cora------egemen-----song---------cale
-------------------serkan----------------
-----------selçuk----------colman--------
yattara---------------------------alanzinho
-----------------g.ünal-------------------

sag bekde tayfun iyi maç çıkarıyo iyi oynuyo kesmez diye düşünüyorum serkan ön liboreda oynacaktır veya ceyhun yattara alanzinho forvete yakın oynayacaktır kendi sahamız fazlada geri çekilmemek ilerde yattara ve alanzinhonun baskı yapması lazım g.ünalda dahi gerçek bu 3 oyuncuda yapmaz ama yapmak zorundalar başka çaresi yok

shcebi
16.02.2009, 19:17
Tahminimce Denizli'nin defans yapacağı, bizim ıkınarakta olsa kazanacağımız maçtır.

Ek olarak Hüseyin ve Umut takımda olmayacağı için ilk 11 de oynasınlarmı oynamasınlarmı sorusunun cevap bulacağı maçtır.

Faruk BERBER
16.02.2009, 19:18
Çok zor maç olacak :(

ph=61
16.02.2009, 19:23
Denizlispor'a karşı herzaman şansımız yaver gitmiştir.3-1 alırız

Abdülkadir Kılıç
16.02.2009, 19:24
Ne olacağını bilmem ama farklı galibiyet lazım. Zaten büyük ihtimalle yeneriz ama farklı olsa iyi olur. İyi oyun oynamamız lazım. Çünkü iki haftadır kötü oynuyoruz.

reisoğlu61
16.02.2009, 19:24
sylva
tayfun-song-egemen-cale
yattara-serkan,selcuk,colman
isaac,gökhan
11 ile cikilabilir denizli macina

praximuns61
16.02.2009, 19:30
artık her maç zor inş alırız bu maçıda.yanlız tek forvet oynarsak çok zorlanırız fatih sultan tekkeden sonra tek forvet oynayamıyor takım, ileride top tutacak bi forvetimiz yok:((

Hamdi Karamahmutoğlu
16.02.2009, 19:31
Huseyin'in yerine Ceyhun, Umut'un yerine Isaac ve felaket oynayan Yattara'nin yerine Serkan oynamali.
Bence 3 puan cok zor olmayacak.

lazfather61
16.02.2009, 19:31
bu sene huseyinin oynamadıgı bir mac var o macıda 4-0 kazanmıstık bundan baskada da 3 farklı galıbıyetımız bıle yok.bu macıda 4-0 alırız:D

Emrullah
16.02.2009, 19:33
------------------------Sylva-----------------------

--Tayfun--------Song------------Egemen------Cale--

-----------------------Ceyhun----------------------

-----------Selçuk---------------Colman-------------

----Yattara----------------------------Alanzinho----

------------------Gökhan-------------------------

Bence bu kadro ve dizilişle çıkacak.

Cafer Bulur
16.02.2009, 19:35
Huseyin'in yerine Ceyhun, Umut'un yerine Isaac ve felaket oynayan Yattara'nin yerine Serkan oynamali.
Bence 3 puan cok zor olmayacak.
Umut un yerine alanzinho oynamalidir ve oynayacaktir da.
Isaac su anki haliyle kolay kolay ilk 11 de sans bulamaz.
Alanzinho bu macta oynarsa yattara kizaga cekilir diye düsünüyorum.
Zira yattara+alanzinho su anda olmayacak gibi...

lazfather61
16.02.2009, 19:36
------------------------Sylva-----------------------

--Tayfun--------Song------------Egemen------Cale--

-----------------------Ceyhun----------------------

-----------Selçuk---------------Colman-------------

----Yattara----------------------------Alanzinho----

------------------Gökhan-------------------------

Bence bu kadro ve dizilişle çıkacak.

bence ceyhunun yerine serkan oynar. serkan da oynarsa bence iyi bir kadro olur. bu mactada cok elestirilen umut ve huseyin de notunu alacak. ve herkesin oynatılmasını istedigi kadro nasıl oynuyacak gorecegiz bence bu macta cok iyi bir oyun sergileyecegiz.

Eren Karaahmetoğlu
16.02.2009, 19:43
Yanlız Isaac bu maçta da 11de başlayamıcak yabancı sınırı yüzünden büyük ihtimal.Yazık oluyo Isaac'e.Bu maçta da oynayamıcaksa hangi maçta oynucak:(

lazfather61
16.02.2009, 19:44
Umut un yerine alanzinho oynamalidir ve oynayacaktir da.
Isaac su anki haliyle kolay kolay ilk 11 de sans bulamaz.
Alanzinho bu macta oynarsa yattara kizaga cekilir diye düsünüyorum.
Zira yattara+alanzinho su anda olmayacak gibi...

su yattarayı elestirmeyin artık takım olarak kotu oynadık o macta ozaman takımı komple degistirelim selcuk colman huseyin umut mac basından sonuna kadar ne yaptılar. yattara bu 4 undende iyi oynadı bence, defans haric herkes berbattı. yattaradan daha cok sey bekledigimizden sebep formsuz buluyoruz. bence biz gol yemedikce iyi top oynuyamıyoruz. ama bu denizli macında benim ideal kadrom cok iyi oynuyacak bundan eminim.

Yeşil
16.02.2009, 19:59
.......................Sylva......................
Tayfun.......Song.......Egemen........Cale

.......................Selçuk..................... ..
...............Serkan.........Colman............
Yattara........................................Ala nzinho
.......................Gökhan..................... ...

Bu orta saha çok diri bir orta saha olur. Oyunu iki yönlü oynayabilir.

Serkan ve Colman hem orta sahayı hem de Yattara ve Alanzinho'nun arkalarında oluşabilecek boşlukları doldurabilecek kapasitedeler.

Son olarak, maçın gidişatına göre kanatlardan biri çıkarılıp forvet ikilenebilir.

yağız61
16.02.2009, 20:18
Hep beraber orada takımın yanında olmalıyız.AllahIn izniyle bir kazaya uğramayıp bu maçı alıcaz.

robinhood61
16.02.2009, 20:23
habı maçı alamassak var ya olduk elaleme rezil.

miaksoy
16.02.2009, 20:44
denizlisporun deplasmanda hic galibiyeti yok ve sadece bir beraberligi var. kazanmamiz lazim. kazanacagiz da!

Mustafa Calik
16.02.2009, 20:46
______________SYLVA______________
SERKAN____SONG___EGEMEN_____CALE
_____________CEYHUN______________
_________SELCUK__COLMAN_________
YATTARA_________________ALANZiNHO
__________GÖKHAN ÜNAL____________

insallah böyle oynariz :)

lazfather61
16.02.2009, 21:24

ya boyle yada ceyhunun yerine serkan oynatacak. diger 9 kisi kesinde sakatlık olmassa kesin ama ceyhun serkanmı oynuyacak yoksa tayfun serkanmı o mechul iste.

Mustafa Calik
16.02.2009, 21:28
ya boyle yada ceyhunun yerine serkan oynatacak. diger 9 kisi kesinde sakatlık olmassa kesin ama ceyhun serkanmı oynuyacak yoksa tayfun serkanmı o mechul iste.

bence tayfun ve serkan oynar cünkü tayfun iki haftadir form'da ve serkan iste onda birsey dememe gerek yok.

Varlıbaş61
16.02.2009, 21:31
bence tayfun ve serkan oynar cünkü tayfun iki haftadir form'da ve serkan iste onda birsey dememe gerek yok.

bencede
ceyhun yedek kalacak yine...

legorakiss
16.02.2009, 21:39

bence yattaranın yerine tayfun olsun yattara 2. yarı
ceyhunun yerinede papy

demirel
16.02.2009, 21:41
Denizlinin siyahi oyuncularına dikkat etmeliyiz,sanırım robertsdi

Erkin
16.02.2009, 21:44
Roberts oldukça seri adam haklısın.. Orta sahada Serkan oynar yine daha sonra duruma göre Tayfun'u çıkarır Ceyhun'u alır.. Maç iyi gidiyorsa 70'ten önce değiştirmiyor da zaten..

Arif Timurcioğlu
16.02.2009, 21:45
.......................Sylva......................
Tayfun.......Song.......Egemen........Cale

.......................Selçuk..................... ..
...............Serkan.........Colman............
Yattara........................................Ala nzinho
.......................Gökhan..................... ...

Bu orta saha çok diri bir orta saha olur. Oyunu iki yönlü oynayabilir.

Serkan ve Colman hem orta sahayı hem de Yattara ve Alanzinho'nun arkalarında oluşabilecek boşlukları doldurabilecek kapasitedeler.

Son olarak, maçın gidişatına göre kanatlardan biri çıkarılıp forvet ikilenebilir. Büyük ihtimalle böyle çıkacaz sahaya bu hafta inş. hayırlısı olur alanzinhoda artık kendini göstermeli.

Terzioğlu
16.02.2009, 21:47
Bakalim en cok elestirilen iki futbolcumuz Hüseyin ve Umut'tan yoksun nasil oynayacagiz.

Eymen
16.02.2009, 21:48
umutun olmaması kötü olacak ama hüseyin in bu takımda işi yok ceyhun doldurur onun yerini ama ceyhunu da oynatmaz serkanı oynatacak yerıne gıbıme gelıyor

Burak_52
16.02.2009, 21:48
evimizde kesinlikle puan kaybı yapmamamız lazım
inşallah kayıpsız geçeriz denizliyi

futbalski60
16.02.2009, 21:49
Denizlinin siyahi oyuncularına dikkat etmeliyiz,sanırım robertsdi

Denizlispor kan değişikliği yaptı ve kadrolarında da revizyona gittiler.Açıkçası hiçbirimiz yeni Denizlispor'un nasıl oynadığını bilmiyoruz Konyaspor gibi çıkış yakalayan bir ekibi yendiler bizim maç da kolay geçmeyebilir.

Roberts üst düzey yeteneği olmamasına rağmen defans oyuncularının istemediği bir forvet tipidir.Sürekli yer değiştiren aralara kaçan hızlı bir forvet ilk maçta da bizi zorlamıştı defans hattımız bu oyuncuya dikkat edecektir.

KÖKSAL AYDIN
16.02.2009, 21:50
Ben sistem bozulmasın derim.Çift forvetle iyi gidiyoruz.

Gerçi Yanal'ın da bunu bozacağını pek düşünmüyorum..

legorakiss
16.02.2009, 21:51
mantık olarak yukardaki gibi tek forvet sistemiyle oynamalıyız ama ersun hoca çift forvet sisteminden vazgeçmeyip umut yerine isaacla başlayabilir

Terzioğlu
16.02.2009, 21:52
Denizlispor'da Ibrahima Bangoura'da tehlikeli bir futbolcuya benziyor. En azindan izledigim 2 macindan bunu cikardim ben.

hasancolak
16.02.2009, 21:52
inşallah yenerız

Uğur Cira
16.02.2009, 21:57
artık maçların kolayı- zoru veya oyunun iyisi-kötüsü gibi laflara takılmamak lazım.
şampiyonluk ne ile alınıyor::: puanlarla
her maç final havasında. ne olursa olsun bu maçtan galibiyetle ayrılmalıyız...

Emre7
16.02.2009, 21:58
şimdi de taraftardan yenememe baskısı...
Trabzonspor bu taraftarı sayesinde kaybetmiştir. ve de kaybedecektir...
Akıllanın Akıllanın Akıllanın...

Süleyman Eruyar
16.02.2009, 21:59
Denizlisporun konya maçının 3 dakikalık görüntüsünden ilk yarıdan beri 10 kişi ile oynayan konyasporu zor yendiği anlaşılıyor, ancak siyahi oyuncularının performansı dikkat çekici. Takımımızı zorlayacakları kesin, bizide yine sancılı dakikalar bekliyor, 12 maçın 9 unu 1 farkla kazanan takımımız için bu şekilde alınacak 10. galibiyet bekliyorum, umarım daha fazla olur da bizde son dakikaların geçmemesinden yakınmayız.

demirel
16.02.2009, 22:02
ben yine tekrarlıyım,ceyhundan bi kafa golü bekliyorum,ama Alanzinho beni hayal kırıklığına uğratacak gibi hissediyorum umarım yanılırım

Uğur Cira
16.02.2009, 22:05

ersun hoca yattara ve alanzinhoyu ilk 11 de başlatırmı bilemem:confused:.
ama hoca 2 forvetten vazgeçmez.zaten kendi evimizde oyunuyoruz.şu anda formu iyi olan tayfunuda kesmez. ceyhun yerine serkan, alanzinho yerinede İsaac oynayabilir.

_____________SYLVA______________
TAYFUN____SONG___EGEMEN_____CALE
_____________SERKAN__SELÇUK ______________
YATTARA__________________ COLMAN_________
İSAAC_________GÖKHAN

Hüdai Pervaneli
16.02.2009, 22:05
Denizli yenmemiz gerekir heli ki birde evimizde oynuyorsak

İdris Toksoy
16.02.2009, 22:07
denizli maçı çok sakat bence.can havli ile ne yapacaklarını kestirmek güç

Emre7
16.02.2009, 22:08
yattara bu maçta oynamaz. istekli olmaz açıkçası canı sıkkın olacaktır.
Performans olarak Colman ve Ceyhun etkili olacaktır. Birde şu selçuk'u 2 hafta keserse en azından bundan sonraki derbileri kazanabileceğiz derim. Kes şu adamı artık, Ersun Hoca...

Uğur Cira
16.02.2009, 22:08
denizli muhtemelen kapanacaktır. yine aynı şekilde iki forvetle başlamalıyız.
gökhan ve isaac(bu adam şans bulamadığı için üzülüyorum).ikinci yarı alanzinho girebilir.ancak yattaranın yerine deil:o

legorakiss
16.02.2009, 22:09
20 haftayı 14-15 oyuncuyla oynadık bu yüzden giderek performansımız düşebilir. belkide ankaragücü ve bjk macı bunu göstergediydi. artık hiç bir macın kolay geçeceğini düşünmüyorum.ankaragücü macında sütten ağzımız yandı bu sefer denizliyi küçümsemeyeceklerdir futbolcular vede üzerlerinde bjk macının ezikliği(hücüm ve ortasaha oyuncuları sadece) ile saldıracaklardır

erol-61
16.02.2009, 22:15
bu maçı alamazsak daha oynamayalım bırakalım bu işi bırakın uşaklar habu maç üzerine bukadar yorum yapmayı uşaklar biraz rahatlasın bukadar baskı ile insan .......... bile yapamaz bırkın ya gidin takıma moral verin bişeyler yapın kafaları boşalsın biraz bizim takımı resetlememiz lazım genç uşaklar stres iyi değildir adamda büyük hastalıklar oluşturur RELAX RELAX

Emre7
16.02.2009, 22:18
20 haftayı 14-15 oyuncuyla oynadık bu yüzden giderek performansımız düşebilir. belkide ankaragücü ve bjk macı bunu göstergediydi. artık hiç bir macın kolay geçeceğini düşünmüyorum.ankaragücü macında sütten ağzımız yandı bu sefer denizliyi küçümsemeyeceklerdir futbolcular vede üzerlerinde bjk macının ezikliği(hücüm ve ortasaha oyuncuları sadece) ile saldıracaklardır

isaac gibi adamları oyuna alır.
Ceyhun gibi serkan,barış gibi alternatifleri denemezsen kenardakiden de verim alamazsın. Bu kadro bu lige hayli yeter.

Mustafa Ayazoğlu
16.02.2009, 22:21
Denizli ile Trabzonda oynuyoruz, zorlanacağımız kesin, maçı alacağız

bodozlama
16.02.2009, 22:22
Bu maçı hafife almayın beyler..son 2 maçtaki görüntümüz ortada..bu maça çok ciddi hazırlanmalıyız..Bu hem kendimizi toparlamamız için önemli hem de galatasaray maçına kadarki denizli,antalya(D),konya serisini kayıpsız atlatmamız için önemli

Bu 3 maçta 9 puan alırsak çok büyük avantaj yakalarız..rakiplerinde bu arada elbet kayıpları olacak..belki gs maçındaki bir galiibiyet kopmamamızı sağlayacak..o yüzden maksimum ciddiyet ve performans ile minumum hata yapmalıyız..Takıma en çok sahip çıkmamamız gereken süreç bu zamandır.bu 4'lüyü de olumlu geçersek gerisi yokuş aşağı gitmeye benzer..

o yüzden havaya girmeyelim,kenetlenelim ve bunu takıma da yansıtalım.

hasancebi81
16.02.2009, 22:27
Öncelikle artık çift forvet taktiğinden vazgeçmeliyiz. Orta sahadaki oyuncular 19 haftadır aralıksız oynuyor ve bence performanslarında bir düşüş var. Çift forvet yerine orta sahaya bir destek daha alarak oyuncuların yükünü hafifletirsek daha iyi olur.

___________Sylva

Tayfun_____Egemen_____ Song______Cale

____________Ceyhun

_______Serkan_____Colman

Yattara_______________________Alanzinho
____________Gökhan

Şimdi bazı arkadaşlar kendi evimizdeki Denizli maçına tek forvetmi çıkacağız diyecektir ama bence bu şekilde hücum etkinliğimiz daha çok artacaktır. 19 haftada nekadar gol attığımız belli. Bence artık çift forvetten vazgeçmeliyiz. Tabi maçın gidişatına göre Isaac oyuna sokulabilir ama tek forvet bence daha hücum gücümüz artacaktır.

Bu maçta özellikle Ceyhun ve Alanzinhonun neler yapacağı çok önemli. Kendilerini göstermek ve kanıtlamak için tam zamanı. Ceyhun belkide bu maçtan sonra kaptanın yedek kalmasına sebep olabilir. Alanzinhoda bundan sonra tek forvetmi devam edeceğimizi yada Umutla çift forvete devammı sorusuna cevap olacak.

Her halukarda Trabzonsporumuz bu macı alacak. Ben bundan eminim. Yalnız futbolcularda bir rehavet oluştu zannediyorum. Takımda bir değişiklik şart. Buna tek forvet taktiği ile başlnabilir. Oyuncu olarakta ceyhunun takıma kaptan yerine montesi şart.

Murat TONBUL
16.02.2009, 22:28
umut veya hüseyin değil de selçuğun kart görmesini isterdim bjk maçında.en azından sadece içerdeki denizli maçında oynamayacaktı.bu maçta cale ve selçuğun dikkatli olması lazım çünkü bi sonraki antalya deplasmanında onlara çok ihtiyacımız olacak.denizli maçına gelince takımımızın ankaragücü maçından ders çıkarmış olmaları en büyük dileğimdir.kalite olarak karşılaştırmaya gerek bile yok.ama futbol bu kağıt üzerinde değil sahada oynanıyor.Ama Allah ın izniyle alırız maçı.konsantre olalım yeter.

Muhammed KOÇ
16.02.2009, 22:30
----------- sylva-----------

serkan ---song--egemen-cale
---------- hüseyin ----------

yattara----selçuk---alanzinho

---------< colman > --------

---------- gökhan ----------

hasancebi81
16.02.2009, 22:32

---------- hüseyin ----------

Hüseyin cezalı kardeş. Allha şükür bu maç oynamayacak.

Murat TONBUL
16.02.2009, 22:34
sütten ağızı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş ya bizimki de o misal :)
bi ankaragücü maçı bizim düşüncelerimizi baya bi etkiledi hakkaten.ama içerde lig başından beri bir türlü rahat oynayıp stressiz bir galibiyet alamadık.denizli maçıyla da bunu aşarız İnşallah.

Muhammed KOÇ
16.02.2009, 22:41
Hüseyin cezalı kardeş. Allha şükür bu maç oynamayacak.
onun yerine kimi koyarım bilmiyorum..
bende papy ile ceyhun aynı kalite..
ama ceyhun biraz daha tecrübe ve sahada fazla süre kalma babında önde olduğundan onu şanslı görüyorum..

---------- ceyhun ----------

böyle bir 11 görebiliriz ;)

tisan61
16.02.2009, 22:42
galibiyet istiyorum
kesinlikle gs maçına kadar 9 puan almalıyız yoksa avantaj gider

güneyli
16.02.2009, 22:47
Ben bir şeye dikkat ettim.Avni akerde rakip takım oyuncuları gerçek kimliklerini buluyorlar.Havaya giriyorlar nedense.Bu maç zor olmaya zorda.Ankaragücü maçı kadar zor olmayacaktır.Ben Ankaragücünün direncini görünce bu takım çok can yakar dedim.İlk yaktığı can antep oldu. Bu haftaki maçta oyuncular imajlarını düzeltecek.yeni oyuncularımızda varlık mücadelesi yapacaklar.Zor olacak ama her an tetikte olunması gereken skorlar sürekli konsantrasyon getirir.Bu takım ileride bizi çok mutlu edecek.Güvensizlik aşılayacak eleştirilerden kaçınalım.Yıllardır bizi heyecandan mahrum bırakan takımımız ve bu sene bize heyecan yaşatan, hayallerimizi maç odaklı olmaktan çıkarıp ,şampiyonluk hayalini sezon heyacanı olarak yaşatan bu takımı canı gönülden desteklemek boynumuzun borcu.Bu takıma sabır ve destek şampiyonluğun anahtarıdır.Köstek olmayı zaten yıllardır herkes yapıyor.

TolgaTopçu61
16.02.2009, 22:52
Denizli kücümsüyecek bir takim degil iyi oyunculari var...
Bangoura'ya mutlaka dikkat edilmeli,Braga,Berberovic'e de aynisi gecerli...
Kalecileri Cenk de cok iyi bir kaleci...
Kolay bir mac olmayacak,mutlaka kazanmamiz lazim...Güzel bir mac olucaktir...

socrates
16.02.2009, 22:55
bence ersun hoca böyle çıkar;

tayfun --song--egemen--cale

---------- serkan ----------

---------- colman ----------

legorakiss
16.02.2009, 22:56
isaac gibi adamları oyuna alır.
Ceyhun gibi serkan,barış gibi alternatifleri denemezsen kenardakiden de verim alamazsın. Bu kadro bu lige hayli yeter.
bende bunu diyorum zaten
barışı papyi ceyhunu alanzinhoyu girayı oynatması lazım
sene başından berioynayan oyuncularda form grafiği ilerki haftalarda düşüşe geçecektir.

cihatöztürk
16.02.2009, 22:56
ya millet kafayı yiycem......bursaspor tv çıkıyomuş be:(:(

socrates
16.02.2009, 22:59

seneye TStv de çıkacakmış, yöneticimiz Saner AYAR gerekli çalışmaları sürdürüyor;)

cihatöztürk
16.02.2009, 23:02
seneye TStv de çıkacakmış, yöneticimiz Saner AYAR gerekli çalışmaları sürdürüyor;)

işllah çıksada keyifle seyretsek

korbakor6161
16.02.2009, 23:02
hedef 5te 5 başka yolu yokk

demirel
16.02.2009, 23:03
____________Sylva

Tayfun_____Egemen_____ Song______Cale

____________Ceyhun

_______Selçuk_____Colman

Yattara_____________________

isaac____________Gökhan

kendi sahamızda çift forvet cıkabiliriz

pEjMuRdE_
16.02.2009, 23:05
tony
tayfun. song egemen cale

ceyhun
serkan colman

yattara alanzinho
gökhan

daha dinamik bir takım olur. Selçuk bu hafta kesinlikle kesilmeli 2 haftadır çok durgun sahada görünmüyor Serkan onun bölgesinde daha verimli olur. Formayı kaptırınca da daha sonraki haftalar performansı artacaktır.

hasannuhoglu
16.02.2009, 23:06
tayfun sag bekte ceyhun ön libero ve serkan ileri dönük ortasahayı oynuycaktır bu macta eminim.forveti ikilermi bilemiyorum ikilerse gökhanla isaac oynar.yok tek cıkarsa alanzinho ile orta sahayı 5 ler

Hüseyin Çümen
16.02.2009, 23:07
derbi maçlarda başarısız olduğumuz bi gerçek

o yüzden gese maçına kadar tüm maçlkarı almalıyızki cincona karşı beraberlik şnasımız olabilsin

bu tabloda cinconlada berabere kalacakmışız gibi duruyor o yüzden kayıpsız devam

hasannuhoglu
16.02.2009, 23:08
bence ersun hoca böyle çıkar;

---------- ceyhun----------

yattara----serkan---alanzinho

---------- colman ----------

socrates
16.02.2009, 23:12
tony
tayfun. song egemen cale

ceyhun
serkan colman

yattara alanzinho
gökhan

daha dinamik bir takım olur. Selçuk bu hafta kesinlikle kesilmeli 2 haftadır çok durgun sahada görünmüyor Serkan onun bölgesinde daha verimli olur. Formayı kaptırınca da daha sonraki haftalar performansı artacaktır.

ersun hoca selçuk' u bu takımdan asla kesmez, çünkü ona göre orta sahadaki en önemli görevi selçuk yerine getiriyor.
hüseyin' i kesici, colman' ı forvet arkası gibi kullanıyor. selçuk orta sahada oyunun her iki yönünü oynamakla görevli en önemli oyuncu hocanın kafasında. kendisine sorulsa, eminim selçuk için "verdiğim görevi en iyi şekild yerine getiriyor" diyecektir.

Emre7
16.02.2009, 23:38
uydu üzerinden hizmet vermeyecek bildiğim kadarıyla. IP üzerinden hizmet verecek yani bir internet kanalı olacak. Bu bir ikincisi kıskanılacak bişe yok. Ne gösterecekler bizden yedikleri 3-5 golü mü işimize gelir.:)

bu habere sevindim.

Selçuk Demircioğlu
16.02.2009, 23:39
Bu hafta zorunlulukdan dolayı takımda oynamalar olacak..Alanzinho ilk onbirde başlar...
Ortada serkan sağda yine tayfunu izleriz..Ceyhunu oynatacağını sanmıyorum...Eğer tayfun kötü oynarsa serkanı sağbeke çekip ceyhunu ortaya alabilir...
Yattara yine 75 de çıkar yerine ısaac girer...
Birde alanzinhoyu çıkarıp yerine barışı koyabilir bu hafta...o da 80 lerde olur..tabi skor üstünlüğünü ele geçirirsek...

Emre7
16.02.2009, 23:40
derbi maçlarda başarısız olduğumuz bi gerçek

o yüzden gese maçına kadar tüm maçlkarı almalıyızki cincona karşı beraberlik şnasımız olabilsin

bu tabloda cinconlada berabere kalacakmışız gibi duruyor o yüzden kayıpsız devam

gerek cinconu gerek civciv sülalesini iç ve dış sahada yenebilecek güçteyiz. Taki oyuncularımız bazı şeyleri isterseler. Bu maç öncesinde inanılmaz bir baskı oldu onlarda. Hüseyinin bu kadar kötü oynaması "Cak Cak" ağızlılara pay verdi. Taraftar olarak takımımızı desteklemeli Ersun Hocaya yardımcı olmalıyız

socrates
16.02.2009, 23:41
[quote=Emre7;1977488]...kıskanılacak bişe yok. Ne gösterecekler bizden yedikleri 3-5 golü mü işimize gelir.:)

:D

Ömer TOPAL
16.02.2009, 23:45
gel cumartesi gelllllllllllll

yatara
17.02.2009, 00:02
bu maci 3-2 aliriz

socrates
17.02.2009, 00:05
iki haftalık futbol fakirliğinin acısını çıkarıcak bizimkiler, içime doğuyor...
üstelik iki futbolcu kulübeden gelip 11 başlıycak cezalar sebebi ile, bu maçta çok keyiflenicez galiba

hodlu
17.02.2009, 00:08
Bu takımın Orta sahasında dün gece gördüm ki Serkan kesin oynamalı...

Emre Bekar
cezalıların yerine oynayacaklar göstersinler kendilerini,güzel zevkli bir maç olur ve kazanırız inşallah

Onur Civelek61
Galibiyet önemli ama bide güzel oynasak da şu son 2 maçın kötü izlerini bi silsek iyi olur.Kadroyu da merak ediyorum...

legorakiss
17.02.2009, 00:10
bu maci 3-2 aliriz
şu halimizle şu 8jk den 2 tane yemedik denizliden nasıl yiyelim:)

UtopyaTs
17.02.2009, 00:10
Evet Alanzinho ilk 11 başlıyacak ilk defa bakalaım neler yapıcak.Bu maçta kötü futbolu unutup fark yapmamaız lazım bir maçı da rahat izliyelim

Erdem Koltuk
17.02.2009, 00:12
gel cumartesi gelllllllllllll

Maç pazar değil mi?

Erdal
17.02.2009, 00:14
Bu hafta zorunlulukdan dolayı takımda oynamalar olacak..Alanzinho ilk onbirde başlar...
Ortada serkan sağda yine tayfunu izleriz..Ceyhunu oynatacağını sanmıyorum...Eğer tayfun kötü oynarsa serkanı sağbeke çekip ceyhunu ortaya alabilir...
Yattara yine 75 de çıkar yerine ısaac girer...
Birde alanzinhoyu çıkarıp yerine barışı koyabilir bu hafta...o da 80 lerde olur..tabi skor üstünlüğünü ele geçirirsek...

Benzer düşünüyoruz Selçuk :)...Çok büyük ihtimal senin kadro sahada olur...Maçı da rahat alırız Allah'ın izniyle....10 galibiyet bizi şampiyon yapar...

Onur Civelek61
17.02.2009, 00:15
Maç pazar değil mi?
Cumartesi 15:00

socrates
17.02.2009, 00:16
Evet Alanzinho ilk 11 başlıyacak ilk defa bakalaım neler yapıcak.Bu maçta kötü futbolu unutup fark yapmamaız lazım bir maçı da rahat izliyelim

geyik diil, bu saatten sonra hakkaten her maç final...
artık rahat maç izleyebileceğimizi hiç sanmıyorum lig sonuna kadar. her takım canını dişine takıcak; tecrübeli, inanmış ve soğukkanlı olan kazanıcak...
önemli olan sadece çok maç kazanmak ve tabii şampiyon olmak:cool:

yatara
17.02.2009, 00:19
şu halimizle şu 8jk den 2 tane yemedik denizliden nasıl yiyelim:)

öyle dersen haceteppe bizden 1 tane yedi fbden 7tani sanki fb bizden iyimi

ibrahim ŞEN
17.02.2009, 00:19

yattara----colman---alanzinho

----- gökhan --Isaaac -----
Budur :)

yatara
17.02.2009, 00:23

yattara----colman---alanzinho

----- gökhan --Isaaac -----
Budur :)

isaacin yerine göksü veye baris denenilebilir ikicni yari

ibrahim ŞEN
17.02.2009, 00:29
ewt skora gore yedeklerede sans verılebılır

yatara
17.02.2009, 00:31
ewt skora gore yedeklerede sans verılebılır

bak iki dakikada ne güzel cözümleme yaptik ersun hoca da bi yapabilse oyun icinde bu cözümlemeleri

erol-61
17.02.2009, 00:36

şampiyonluk yolunda maceraya gerek yok onları rahat maçlarda kullanmak lazım yani skoru garantilersin alırsın oyuna şu an için öle olması lazım diyorum

yatara
17.02.2009, 00:43
şampiyonluk yolunda maceraya gerek yok onları rahat maçlarda kullanmak lazım yani skoru garantilersin alırsın oyuna şu an için öle olması lazım diyorum

onlari kendi sahanda oynatmicakssan nasi kazanican antep macindami koyacan böyle maclarda genc futbolcu kazanilir bence yani

maci alalimda ebir seyler önemli degil

sadri sener dün mahv etdi star tvdeki spikeri dediki sizin programiniz kacdahaberiniz varmi en son ucak trabzona ssaat kacda filan

Trabzonspor 61
17.02.2009, 00:44
Bu maçı zorlanmadan alırız arkadaşlar.Rahat olun.;)

UtopyaTs
17.02.2009, 00:50
Tribün ateşi gene bomba bağırmalar çağırmalar

yatara
17.02.2009, 00:50
-----------------------tony-----------------------

----Tayfun/Serkan--------Song------Egemen---------Cale--

---------------------Ceyhun-----------------------

-------------Colman---------Serkan/Faty----------------

----Yattara/Isaac------Gökhan-----------Alanzinho--

Furkan Dündar
17.02.2009, 00:51
Bu mac benm ıcın cok onemlı her mac sacımı basımı yolduran huseyinsiz oynayacak takımımız bakacagım ınsallah huseyının hakkını yemısımdr de kendısının eksıklıgını cekerız ama sanmıorum...
Serkan gırdıgı 10 dakıkada bıle cok etkılıydı ancak dıger takım yorgun oldugu ıcın mı o da soru ısaretı???
Bakalım bu macı cok merak edıorum alacagımız konusunda hiç suphem yok onu da belırteyım ancak bızım takımımız hıbır zaman farklı galıbıyet alcak bı yapısı yok yıne 2-0 2-1 lık bı skor beklıorum...

yatara
17.02.2009, 00:53
Arkadaslar Sampiyon olursak Süper Kupada oynicaz dimi Almanyada inshlllah. Hannoverdedir o mac banko giderim maca almanyanin her yerinde

elturca61
17.02.2009, 00:55
bu maci nako aliriz almamiz lazim cunku denizlinin henuz deplasmanda galibiyetleri yok yeneriz kesin diye dusunuyorum....

sancakbeyi_61
17.02.2009, 00:56
ya şansa bak cumartesi saat 2 bucukta vizelerim var..bu sezoın ilk kez bir maçı kacırcam.

sınavdan cıktıgımda 2-0 önde olalım yeter:)

Hüseyin Çümen
17.02.2009, 00:58
artık kötü oynama şansımız yok akıllar başlara alınsın

bu maç güzel bi oyunla kazanılmalı

only ts
17.02.2009, 00:59
rakıbı kucumsemek gıbı bı hata yapacagımızı sanmıyorum bu mac bizimdir beyler

Mehmet Fırat
17.02.2009, 01:02
Bu maçta kaptan Yattara olmasın. Song ilk tercihim. :)

Cagdas Topal
17.02.2009, 01:13
-----------------------tony-----------------------

----Tayfun/Serkan--------Song------Egemen---------Cale--

---------------------Ceyhun-----------------------

-------------Colman---------Serkan/Faty----------------

----Yattara/Isaac------Gökhan-----------Alanzinho--

Orta saha nerde ? :eek:

Hüseyin İlkin
17.02.2009, 01:16
Orta saha nerde ? :eek:

----- Ceyhun
---Serkan - Colman
Yattara ------- Alanzinho

------------------------------

----- Hüseyin
--- Selçuk - Colman
Yattara ------ Umut

Arkadaşın verdiği kadroya bu kadar şaşırmanı anlamadım :rolleyes:

Selman
17.02.2009, 01:21
----- Ceyhun
---Serkan - Colman

----- Hüseyin
--- Selçuk - Colman
Yattara ------ Umut

Hüseyin takımın temeli ya ondan olabilir.:D

Cagdas Topal
17.02.2009, 01:27
----- Ceyhun
---Serkan - Colman

----- Hüseyin
--- Selçuk - Colman
Yattara ------ Umut

Arkadasın verdigi kadroya sasırmadım da sadece 9 kişi mücadele ederiz bu kadro cıkarsa ne yattara ne de alan hazır hiçbirşey yapmıyorlar o bakımdan ;)

Hüseyin İlkin
17.02.2009, 01:36
Hüseyin takımın temeli ya ondan olabilir.:D

Senin mesajdan sonra bir düşünüyüm dedim ama yok yahu , o kadarda olmaz :)

Arkadasın verdigi kadroya sasırmadım da sadece 9 kişi mücadele ederiz bu kadro cıkarsa ne yattara ne de alan hazır hiçbirşey yapmıyorlar o bakımdan ;)

Yattara-Alanzinho ikilisi bu maçta yan yana oynamayacaksa hangi maçta oynayacak . Hele de takımın ilk 11'inden iki kişi cezalıyken . İçeride oynuyoruz üstüne .

Alanzinho'yu test maçı bu maç olacak bu arada .

mustafaction
17.02.2009, 01:39
denizlispor'un bu hafta galip gelmesi iyi oldu.Pek ümidüm yok fark atmaktan yana ama işimiz averaja kalabilir +13 rakiplere göre çok iyi bir averaj değil maalesef

Cagdas Topal
17.02.2009, 01:40
Senin mesajdan sonra bir düşünüyüm dedim ama yok yahu , o kadarda olmaz :)

Yattara-Alanzinho ikilisi bu maçta yan yana oynamayacaksa hangi maçta oynayacak . Hele de takımın ilk 11'inden iki kişi cezalıyken . İçeride oynuyoruz üstüne .

Alanzinho'yu test maçı bu maç olacak bu arada .

İnş dediginiz gibi olur Alan dan yana cok istekliyim ama nedense oda sov yapmaya devam ediyor basit oynasa suan gol bile atmıs olabilirdi neyse sorunumuz alan degil o kendini toplar da yattara :(

Uğur Cira
17.02.2009, 01:50
slyva
tayfun song egemen cale

serkan selçuk
yattara alanzinho

isaac gökhan

bu hoca selçuğu sakat veya cezalı durum dışında hayatta kesmez...
ve iki forvetten de vazgeçmez. içeride oynayacağımız için iki forvet iyi bence.
serkan varken ceyhunu oynatacağını düşünmüyorum..

Anıl Caner
17.02.2009, 01:57
Şu rahat alırız muhabbetini bi bırakın bakalım kenara.

Bu sezon içeride 9 maç oynadık. 6sını kazandık. Kendi evinde en az puan alan takımız yukarıdaki takımlar içerisinde.

Kazandığımız maçlar ankaragücü,kocaeli,eskişehir,hacettepe,ankaraspor, antalyaspor.

bu maçların hepsinde rahat kazanıp, fark atacağımızı yazdınız durdunuz.

Hiç birisini rahatça kazanamadık. 3 ünü geriden gelerek, geriden gelmediğimiz 2 maçı 1 farkla ve Ankaraspor'u ilk haftada rakip 10 kişi kaldıktan 30 dakika sonra selçuk'un uzaktan golüyle çözüp yendik.

öyle kolaydır, yedektir, zarttır, zurttur yok.

Bu maçı ne pahasına olursa olsun kazanmak lazım. Macera aramayalım.

attagümüshane
17.02.2009, 01:57
hüseyin ve umut yok..olabilecek en iyi durum bu..bundan olumlu bi kadro olamaz..şöyle 8-10 hafta olmasalar da gözümüz gönlümüz açılsa

irfanb
17.02.2009, 02:03
ya şansa bak cumartesi saat 2 bucukta vizelerim var..bu sezoın ilk kez bir maçı kacırcam.

sınavdan cıktıgımda 2-0 önde olalım yeter:)

Sana sinav girisi doping olsun diye 15 dakikada iki gol atar Gökhan merak etme . :)
Basarilar diliyorum.Allah muvaffak eylesin.

irfanb
17.02.2009, 02:04
hüseyin ve umut yok..olabilecek en iyi durum bu..bundan olumlu bi kadro olamaz..şöyle 8-10 hafta olmasalar da gözümüz gönlümüz açılsa

Dur hele bir kazanalim da . :)

Mehmet Sarigül
17.02.2009, 02:37
Sondan bir önceki söz Trabzon’un. Trabzon artık şöyle birşey olmuş;
Hani Kadıköy’e, İnönü’ye, Sami Yen’e, Avrupa takımları gelir, biz yükleniriz, pozisyona gireriz, koşarız, bir tarafımızı yırtarız, adamlar bir kere gelir, geçirir giderler...
Maçtan sonra da “Yahu çok iyi oynadık, adamları rezil ettik ama şanssızdık.” deriz.
Sonra adamların kupayı alışını TV’den takip ederiz.
Bilmem anlatabildim mi?
(Emrah Öner, Hürriyet)

hos_cocuk61
17.02.2009, 02:39
20 haftalık bölümdeki futbolcu performansları

Gökhan ÜNAL-----------GOL----9------asist------7
Umut BULUT------------GOL----8------asist------0
Selçuk İNAN------------GOL----3------asist------5
Tayfun CORA-----------GOL----3------asist------1
Promise ISAAC----------GOL----2------asist------2
Gustavo COLMAN-------GOL----2------asist------2
İbrahima YATTARA------GOL----2------asist------1
Serkan BALCI-----------GOL----0------asist------4
Hrvoje CALE------------GOL----0------asist------1
Egemen KORKMAZ-------GOL----0------asist------1

UtopyaTs
17.02.2009, 02:49
Umut Bulut 0 assist şaaşırmadııım :D

semihkilic61
17.02.2009, 04:01
bu maçlar çok önemli ceyhun umarım bu şansı iyi kullanır ve formasına asılır aynı şey alanzinho için de geçerli bu onşların var olma maçı olmalı.artık mücadele olmalı bizim uşaklar artık en üst seviyede olmalı ben de 24 senenin acısını çıkarmalıyım....

POYRAZ
17.02.2009, 04:14
Rakiplerimiz mutlaka puan kaybedeceklerdir. Biz Denizlispor'u yenip zorlu virajlara girmeden puan farkini acmaliyz.

Mustafa Önder
17.02.2009, 06:11
Kritik bir maç. Özellikle Ankaragücü ve Bjk maçlarından sonra dikkatle izleyeceğimiz bir maç olacak gibi. Ankaragücü maçında yaşadığımız sıkıntıyı, bjk maçında ki kötü futbolu unutturmak istiyor ve rakiplerimize göz daığı vermek istiyorsak bu maçı güzel oyunla kazanmamız gerekiyor. Bu maç 3 puandan daha öte anlamlar içeriyor. Kötü oynayıp 3 puan almak en istemediğimiz şey olmalı. Çünkü Fener, Ankara maçlarındaki çizgimizi tekrardan anımsatmak gerekiyor. Bunu yaptığımız taktir de takım içerisinde futbolcularımızın kendilerine güvenleri gelecek, hemde biz taraftarlar takımımıza olan güvenimizi güçlü bir biçimde hissettireceğiz.

Ligin bitmesine 14 hafta var. Bu 14 hafta içerisinde Denizli-Antalya-Konya gibi galibiyet serileri yakalamak ve o maçların pozitif etkilerini Gs, Sivas, gibi zorlu mücadelelere yansıtmak gerekiyor.

UğurB
17.02.2009, 07:06
Ikisi zorunlu, biri tercihten Ersun Hoca'nin uc degisiklik yapacagini dusunuyorum. Huseyin'in yerine Ceyhun (cunku oyun sikisirsa rakibi hava toplari ve uzaktan sutlarla acmak isteyecektir), Umut'un yerine Alanzinho (yine kapanabilecek takima karsi dar alanda is yapabilecegi ve adam eksiltebilecegi icin). Bir de Serkan'i Tayfun'un yerine tercih edebilir daha fazla hucum oynamamiz gerektigi icin. Ama direk Huseyin'in yerine Serkan'la baslayabilir daha sonra oyunun gidisine gore Ceyhun, Tayfun ya da Serkan'in yerine oyuna girebilir.

Ne olursa olsun bu mactan 3 puan almaliyiz. Gerisi sadece laf. Ister bir farkli ister on farkli. Cunku ikisi de 3 puan...

nesta61
17.02.2009, 07:15
Son haftalarda düşüşe geçen Yattara'nın oyundan çıkması takıma yaramıyor. Gineli futbolcunun kenara alındığı 7 karşılaşmada Trabzonspor, kalesinde mutlaka gol görüyor. Beşiktaş derbisinde de Yattara'nın oyundan alınmasının ardından Beşiktaş skoru eşitlemişti. ersun hoca bunlara kulak ver cunku butun oynadigimiz takimlar oyun planini yattara uzerinden yapiyor nezaman yattara cikiyor rakip takimlar saldirmaya basliyor yattaranin olusu yeter bu takima anla artik anlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Recep Alkan
17.02.2009, 08:01
umut bulutun asistinin olmaması kadar yattaranın da 1 asistinin olması sizce çok şaşırtıcı değil mi ?

irfanb
17.02.2009, 08:28
20 haftalık bölümdeki futbolcu performansları

Gökhan ÜNAL-----------GOL----9------asist------7
Umut BULUT------------GOL----8------asist------0
Selçuk İNAN------------GOL----3------asist------5
Tayfun CORA-----------GOL----3------asist------1
Promise ISAAC----------GOL----2------asist------2
Gustavo COLMAN-------GOL----2------asist------2
İbrahima YATTARA------GOL----2------asist------1
Serkan BALCI-----------GOL----0------asist------4
Hrvoje CALE------------GOL----0------asist------1
Egemen KORKMAZ-------GOL----0------asist------1

Hüseyin`i göremedim listede . :)

Faik Yılmaz
17.02.2009, 08:40

Onuda yediğimiz gollerin asistlerinde arıcaksın abicim :D

Hüseyin Kurt
17.02.2009, 08:49

Hüseyin'i tersten bir liste yapılırsa ancak görürsün İrfan abi. :)

arifemre
17.02.2009, 08:50
Sondan bir önceki söz Trabzon’un. Trabzon artık şöyle birşey olmuş;
Hani Kadıköy’e, İnönü’ye, Sami Yen’e, Avrupa takımları gelir, biz yükleniriz, pozisyona gireriz, koşarız, bir tarafımızı yırtarız, adamlar bir kere gelir, geçirir giderler...
Maçtan sonra da “Yahu çok iyi oynadık, adamları rezil ettik ama şanssızdık.” deriz.
Sonra adamların kupayı alışını TV’den takip ederiz.
Bilmem anlatabildim mi?
(Emrah Öner, Hürriyet)

maça hiç böyle bakmamıştım, çok hoşuma gitti, "geçirir giderler" ağır olmuş biraz :)

irfanb
17.02.2009, 08:56
Istatistiklere baktim da simdiye kadar Yattara 12 kez, Hüseyin 3 kez oyundan alinmis.
Yattara´ya biraz ayip olmuyormu? En az Hüseyin kadar sahada kalmayi haketmiyormu dersiniz?
Hem adami kurtarici diye sahaya sür,hem de 20 macin 12`sinde disari al.Ben de olsam oynamam ne yalan söyleyeyim.

irfanb
17.02.2009, 08:59
Onuda yediğimiz gollerin asistlerinde arıcaksın abicim :D

Bu hafta biz degil de Denizlispor cok arayacak Hüseyin`i desene . :) :)

Gökçebey
17.02.2009, 09:10
Umut Bulut - 0 Asist yanlış değil mi?

UğuR
17.02.2009, 09:16
1-0 olsun bizim olsun.....
Bundan sonra her maç final maçı gibi.....
Yattara affettir kendini.....

B.AKDEMİR
17.02.2009, 09:37
Denizli maçında umutun yerine isaac hüseyinin yerine ceyhun oynayacaktır.Çünkü mevcut oyun sistemi bu oyuncular oynadığında aynen devam edecektir.ilerleyen dakikalarda barış memiş tayfun cora ve alanzinho da oyuna dahil olabilir

slyva
serkan song egemen cale
ceyhun
yattara selçuk colman
isaac gökhan

Kadro ne olursa olsun önemli olan kazanmak.istanbulun eziklerini yenipte şampiyon olamadığımız o kadar çok sezon hatırlıyorum ki.

Varsın onları yenemeyelim ama kalan tüm maçları alıp şampiyon olalım.

karatasof
17.02.2009, 09:47
Bizim açımızdan her maç önemli elbette ancak bu maç bjk maçının arkasına rastladığı için önemi daha bir başka oldu.Maç sonu oynanan futboldan ötürü hiç bir TS'lunun tasvip etmediği deplasmanda alınmış olmasına rağmen alınan 1 puana sevinemediği maç için yapılan yorumları dinledikten sonra benim fikrim değişti.Anladım ki kimse bizim puan almamızı istemiyor ve aslında almış olduğumuz bir puanı bile bize çok görmeleri iyi oynayamadığımızdan değil bjk'ye puan vermediğimizdendir.Eğer bir gs maçı gibi rakipten çok daha iyi oynamamıza rağmen 3-0 maçı kaybetse idik bu adamlar müthiş mutlu olacaklardı.Ve biz TS'lulara da yeni bir takım ama bakın nasıl taş gibi takım kurmuşlar geyiği iile ağzımıza bir parmak bal sürüp keyiflerine bakacaklardı.Bütün bunları gömrdükten sonra Denizli maçına da futbolcularımızın akıllı ve bilinçli çıkmalarını diliyor ve bekliyorum.Biz bu maçı alalım da varsın istanbul medyası memnun olmasın.Onları memnun etmek gibi bir gayemiz yok nasıl olsa.

61_ts
17.02.2009, 09:52
bu maca insallah söyle bir taktikle cikaris.....

..............Slyva...............

Tayfun.....Song.....Egemen.......Cale

..............Ceyhun..............

Yattara........Colman.........Alanzinho

..........Isaac..............Gökhan

Sizce nasil olur .....Hani Hoca söylediya Ofansif yönümüz kötü ..

ibilek
17.02.2009, 10:05
Diğer maçlarda olduğu gibi bu maçta kolay olmayacaktır, umarım kazanırız.Bir çok yorumda arkadaşlar göksuyu faty barışı filan oynatıyorlarda, bence şu aşamada gereksiz maceralar bunlar.bu genç arkadaşları oynatmamızı isteyen burdaki arkadaşlara sormak isterim.hangi maçımızı ilk yarı 3,4-0 alıp garantiledikden ondan sonra ersun hoca genç arkadaşları oyuna sokmadı.bize karşı rakipler çok mücadele veriyorlar ve sezon başından beri maçlarımızı çok zor kazanıyoruz.hem artık eskisi gibi kolay maç yok.her maç zor.ha dersenizki isaac i niye oyuna alıyor ona katılırım.ama göksu faty filan daha çok pişmesi lazım.pişmesi içinde oynaması lazım.ama zar zor kazandığımız maçlarda değil.mesela denizli maçını ilkyarı trabzon 3-0 önde kapatsın, ikinci yarıya genç arkadaşlardan sadece birini oynatmazsa o zaman eleştirelim.

son bir söz hüseyin karşıtlarına, istesenizde istemesenizde en az bir sezon daha hüseyinle oynayacağız.onun şu aşamada alternafi yok.ben bu adamın top ıskalamasına bayılıyorum :):):)

Külünkoğlu
17.02.2009, 10:17
Yattara'nın 1, Umut Bulut'un 0 olduğu listede neyi göreceğini umuyordun ?

Abdullah Şahin
17.02.2009, 10:25
Bence takım bu maçta futbol olarak silkinip kendine gelecek.Denizlispor a saygı duyuyorum ama deplasman yakımı değiller.Ve hiç bir zaman şansları bize tutmuyor.Ben açıkçası bu maçtan fark bekliyorum.En az dört gol atacağımız belki bir gol yiyeceğimiz bir maç olur.

Hekimoğlu
17.02.2009, 10:28
Yattara 2 gol 1 asist .Nerdesin karabela.

CAFER ÖZER
17.02.2009, 10:32
Maçları 4 erlik Periyoda ayırdığımızda
1.periyod hedef 8 puan dı ve başarı ile geçildi.
2.periyoda 4 maç hedef 10 puan olmalı
Denizli,Antalya,Konya,GS bu 4 maçta en fazla 1 tane beraberlik hakkımız var diyorum Onuda Antalya Yada GS da Kullanmalıyız.Bu periyot 12 puanla bitecek periyotta olabilir.
12 puanla biterse Sivasın bile en az 4 puan önüne geçmiş oluruz ki diğer 4 lük periyotta daha şanslı Çıkarız.
Denizli kesinlikle Yenmemiz gereken Bir maç aksi sonuç Bizi sıkıntıya sokar.

Mustafa Yılmaz
17.02.2009, 10:46
Bu önümüzdeki 4 maçlık periyodda 12 puan çok kolay ,lakin sakin olursak .
Yani futbol olarak bir korkum yok ,ancak gergin olmamaya özen gösterirsek 1-0 veya 2-0 veya 2-1 lik sonuçlarla bu maçların hepsini yeneriz .

Onur Akyüz
17.02.2009, 10:57
Umut Bulut - 0 Asist yanlış değil mi?
umutun gençlerbrlgi maçında gökhana yaptığı asisti hatırlıyorum ben.

Adem Erdoğan
17.02.2009, 10:59
umutun gençlerbrlgi maçında gökhana yaptığı asisti hatırlıyorum ben.

Gökhan Umut'a asist yapmıştı o maçta.

Fakat Umut'un asisti vardı diye hatırlıyorum.

Onur Civelek61
17.02.2009, 11:04
bu maca insallah söyle bir taktikle cikaris.....

..............Slyva...............

Tayfun.....Song.....Egemen.......Cale

..............Ceyhun..............

Yattara........Colman.........Alanzinho

..........Isaac..............Gökhan

Sizce nasil olur .....Hani Hoca söylediya Ofansif yönümüz kötü ..

Diğer sayfalara da baktım:) hep 7 yabancı yazılmış.Böyle çıkabilsek keşke ama imkansız arkadaşlar:)

Harun-61
17.02.2009, 11:05
Yattara 2 gol 1 asist .Nerdesin karabela.

denizli maci onun olmali....
özledik biz Yattarami'zi.
hadi Ibo, hadiiiiiiiii....

.

EmrahYalçınalp
17.02.2009, 11:09
Colman, ve artık üzülerek itiraf etmeliyim ki Selçuk, kapasiteleri sınırlı adamlar. Bu yüzden kötü oynadıkları zaman kotarma meziyetleri yok. Hep iyi oynamak zorundalar. Ya da Ayman modeli olacaklar, kötü olsalar bile kötü mücadele etmeyecekler, ki özellikle Colman için bu imkansız. Dolayısıyla, ikisinin birden kötü olduğu her maçta, iyi olduğunda da çok fazla top yapamayan Hüseyin'in de kötülüğü eklenince bjk maçında ortasahayı teslim ettik. "Ben olsam" demek kolay elbette, ama ben olsam Yattara Serkan değişikliğini çok daha önceden yapar ve fizik kapasitesini artırmaya çalışırdım. Çünkü zaten top yapamadık ve temel sorun mücadele etmemekti. Kondisyon sorunu herkesin malumu olan bjk'nin son dakikaya kadar diri olmasının temel nedeni de buydu. Üstelik, "kız modeli" topçularının fazlalığına rağmen. Topa basamadığımız gibi rakiple mücadele de etmedik ki adamlar yorulsun. Dahası, bizim en etkili dakikalarımız olarak kabul edildiğinden maçtan önce herkesin asıl saldırı zamanı olarak beklediği son anlarda da birşey üretemedik, hatta konsantrasyon eksikliğinden golü yedik. Dediğim gibi, temel sorun ortasahada Selçuk ve Colman'ın benzer oyuncular oluşu ve oyunu iki yönlü oynama konusunda zaafiyet göstermeleri. Biraz iyi günlerinde olduklarında sorun yok, ama Trabzonspor'un kötü oynadığınında da futbol zekasını ya da mücadelesini konuşturabilecek oyunculara ihtiyacı var. Herhalde biraz da mizaç meselesi, çünkü Ersun Hoca'nın idmanını yiyen adamlar nasıl bu kadar rakibe uzak dururlar, anlayamıyorum. Bir maç seyrettiğim Fatty Paty mesela, kötü de oynasa sanki kafasını kaldırıp sağa sola top atacak kapasitede göründü bana. Umarım bu alan için seneye ciddi bir alternatif olarak yerini alır. Ya da Ceyhun, artık sonradan oyunu forse etmek için kullanılmaya başlanmalı diye düşünüyorum.

Alanzinho'yu Denizli maçında alıcı gözle ve 90 dakika izlemek gerektiğini düşünüyorum. 4 mio euro verilerek alınmış bir yıldız oyuncu sonradan ve hepte zor anlarda sahaya sürüldü. Verdiği görüntü Gökdeniz'in futbola yeni başladığı zamanlardaki hali gibi, ki en iyi olduğu zamanda bile futbol zekasını yetersiz bulmuş biri olarak bence tatmin edicilikten uzak. Yani yapadıklarını yapmış olsa, topu alıp gitse, gitse, gitse.. Bence çok kıymeti yok. Futbolcu dediğin oyunun yönünü değiştirmeli, katma değer sağlamalı, zeka ürünü işler yapmalı. Hiç beğenmediğimi sık sık söylediğim Cale mesela, Gökhan'a yaptığı asistle en azından benden ciddi bir kredi kazanmış durumda. Alanzinho'nun oynamaya niyetlendiği futbol pragmatik bir yaklaşım. Topu al ve git... Bu futbolu ondan çok daha az enerji harcayarak oynayabilecek yığınla adam var. Hatta Mehmet Yıldız mesela, eli belinde Alanzinho kadar top tutar ilerde. Ben o prototipteki adamdan topla aniden yön değiştirmesini, rakibi ters ayakta yakalayıp aniden ceza sahasına dalmasını, bol penaltı yaptırmasını, verkaçlara girmesini bekliyorum. Umarım bunları yapabilir.

Ceyhun bu maçta ne yapacak, bu da merakla beklediğim bir şey. Çünkü kendisi kendini 3. stoper olarak görüyor ve sürekli iki stoperin arasında geziniyor. Özellikle Song'un onu itmesi büyük önem taşıyacak diye düşünüyorum. Denizli'nin çok çıkmayacağını düşünürsek, Colman ve Selçuk'un yükünün ofnasif anlamda hafifletmesi işimizi kolaylaştırır.

Benim açımdan bir başka önemli eşleşme de Çağlar-Yattara arasında olacak. Çağlar benim en beğendiğim topçulardan biri. Yattara da artık veteran takılıyor. Trabzonsporluluğum Yattara'nın galip gelmesini istiyorsa da mantığım bu ikili arasındaki pozisyonlardan genellikle Çağlar'ın galip ayrılacağını düşündürtüyor.

Muhtemelen galip geleceğimiz, ama oyunun ve skorun büyük oranda Selçuk-Colman ikilisine ve Alanzinho'nun performansına bağlı olacağı bir maç olacak gibi.

Onur Akyüz
17.02.2009, 11:10
Gökhan Umut'a asist yapmıştı o maçta.

Fakat Umut'un asisti vardı diye hatırlıyorum.
a evet dogru tam tersi olmuştu,
ozaman bende umutun asistini hatırlamıyorum:rolleyes:

kalavara
17.02.2009, 11:11
denizli, konya, antalya bizim 3 puana mecbur olduğumuz maçlar, dolayısıyla bu maçta puan kaybı bizi çok zor bir duruma sokar!
aynı dönede sivasspor; eskişehir, fener, ankaraspor ve ankaragücü periyoduna giriyor, fener ve a.gücü maçları deplasman! o nedenle eğer u dört maçtan 10 puan çıkartırsak şampiyonluk şansımız % 30 ise % 50 ye çıkar!!!!

6Şafak Aydın1
17.02.2009, 11:15
Cale 3
Selcuk 3
Serkan 3
sari kart sinirinda

Yattara 2
Isaac 2
Colman, Egemen, Tayfun 1

Song`un son foulunu bile hatirlamiyorum.

Onur Civelek61
17.02.2009, 11:17
Niye bizde hep şu mantık var:"Kötü oynayanı asın"
Asamadık mı? Sonra iyi mi oynadı hemen:"Aslında iyi adam geçen maç kötüydü ama takım kötüydü yoksa milli takımın as oyuncusu olabilecek bi adam"...

Hep böyle oldu değişiceğinide zannetmiyorum...

Şu maçta bjk maçında kötü oynayan oyuncularımıza destek vermek yerine onları kötülemek bizi sadece geriye götürür.Unutmayın ki bu kadro hiç değişmedi biz Colman,Selçuk,Umut la liderliği paylaşıyoruz.1 maçla adam asılmaz 1 maçla kral ilan edilmez edilemez...

MaKaRa19
17.02.2009, 11:21
İnşallah güzel Futbolla bu Maçıda Alırız..

6Şafak Aydın1
17.02.2009, 11:35
Niye bizde hep şu mantık var:"Kötü oynayanı asın"

Büyük para kazandiklari icin kötü oynama haklari yok, forma aski nerede falan hikaye...

ilhan
17.02.2009, 11:37
Fenerbahçe'nin Hacettepe galibiyeti gibi bir galibiyet almak zorundayız. Alacağımız farklı bir galibiyet takımın moral-motivasyonunu yükseltecektir. Umut'un olmadığını varsayarsak ve tek forvet oynarsak biraz zor olabilir ama Gökhan'dan hattrick bekliyorum.

Adem Erdoğan
17.02.2009, 11:37
a evet dogru tam tersi olmuştu,
ozaman bende umutun asistini hatırlamıyorum:rolleyes:

Tamam tamam sen kazandın.:)

Canİlker
17.02.2009, 11:39
ersun hocanın artık orta sahada selçuka bir müdahalede bulunmasıu gerekiyor. bizim beklediğimiz selçuk değil bu. beklenen patlamayı birtürlü yapamadı.

ww.com.tr
17.02.2009, 11:45
bu macı neden saat 3 e koydular çalışıyoruz o saatte ya gidemiyoruz maça :(

zafercalikoglu
17.02.2009, 11:47
bakalım bazı taraftarlarımızn en cok eleştiridiği umut ve huseyin yok ,bakıp görecegiz takım nasıl oynayacak,bu macları almalıyız çünkü önümüzü görmeliyi<z,

B.AKDEMİR
17.02.2009, 11:48
Şuan Turkcell süper ligde eleştirilmesi gereken en son takımlardan biridir Trabzonspor.Önümüzdeki sezon beklediklerimizi bize bu sezondan yaşatmaya başladılar.Tabiki eksikler söylenecek göze çarpan aksaklıklar dile getirilecek fakat Ersun hoca bu takıma uzun zamandır olmayan mücadele azmini aşılamıştır.Biz eskiden maç çevirebilen bir takım değildik.Kötü oynadığımızda kazanmayı bırakın bazen 2-3 fark yiyorduk istanbul takımlarından.

Şimdi işler değişti.Teşekkürü hak eden bir takımımız ve gerçekten bugüne kadar gelmiş geçmiş teknik adamlarımızın içinde en iyilerinden bir tanesi olan Ersun hoca var.

Sonuna kadar sahip çıkmalı ve bu sezon ne olursa olsun asla yıkıcı olmamalıyız.Bazen maç heyecanıyla aşırı negatif yorumlar yapılsada bu takım gerçekten bu sezon bizi çok mutlu ediyor ve heyecan yaşatıyor.

Denizli maçınıda tempolu bir mücadele ile alacağımızdan hiç şüphem yok.

aurora
17.02.2009, 12:25
Hüseyin ve Umut un kart cezalısı olması tüm taraftarı yerlerinekimin oynayacağı konusunda meraklandırıyor. Şu varki günümüz futbolunda çok koşan oyuncuların fazlalığı orta sahaya dinamizm getiriyor ve maççın kilidi bu tür oyuncular oluyor. Yani 11 tane Yattara gibi top cambazı olacagına 11 tane Serkan gibi cok koşan oyuncu olması daha iyi. Dolayısıyla bir takımda örneğin Yattara ve Alanzinho gibi savunma özelliği zayıf iki oyuncunun aynı anda sahada yer alması intihar olur ve hiç bir akıllı teknik adam bu riske girmez. Taraftarımızın Yattara ve Alanzinho yu aynı anda sahada görme rüyasından vazgeçmesi gerekiyor.

Ali Tunahan Güllü
17.02.2009, 12:26
Fenerbahçe'nin Hacettepe galibiyeti gibi bir galibiyet almak zorundayız. Alacağımız farklı bir galibiyet takımın moral-motivasyonunu yükseltecektir. Umut'un olmadığını varsayarsak ve tek forvet oynarsak biraz zor olabilir ama Gökhan'dan hattrick bekliyorum.

bende gökhanda en az iki gol bekliyorum çünkü gün geçtikçe formuna dönüyor...

Onur Civelek61
17.02.2009, 12:29
Hüseyin ve Umut cezalı tamam ama bunların yerine oynayacak adamlar da kötü adamlar değil.Hem kötü oynasalar sevincekmisiniz? Önemli olan Trabzonspor'un başarısı.Sonuçta kesik yemedi Hüseyin,Umut sadece kart cezalısı.Denizli maçı bizim için bi galibiyet serisi başlangıçı olsun en az 3 maçlık bi seri.Bu zaman diliminde puan farkı 7 ye çıkarsa süper olcak:)

serenofil
17.02.2009, 12:37
cale 3
selcuk 3
serkan 3
sari kart sinirinda

yattara 2
isaac 2
colman, egemen, tayfun 1

song`un son foulunu bile hatirlamiyorum.

ortalama on'ar dakİkadan İsaac nasil 2 adet sari almiŞ.
Bana samİmİ gelmedİ bu sarilar.
Bİr maÇ da olmasa oynamamak veyahut kirmizi karta gÖz kirpiyor gİbİ bİr durum var ortada.
Son on veya 5. Dakİkada oyuna gİren sari mi alirmiŞ.
Nereden buluyorlar bÖyle futbolculari..
SelÇuk ve serkanin sari almalari normal, zİra canla baŞla oynuyorlar.

biltrabzon
17.02.2009, 12:37
bu takimda topu ayaginda tutan futbolcu yok.onun icin hemen hemen her macta baski yiyoruz.orta sahada selcuk inanilmaz kötü oynuyor.forvetler gol atiyor ama topu 3 saniye bile ayaklarinda tutma becerileri yok.bu yüzden her mac sikinti cekiyoruz.denizli macida cok zor.bu tür rakipleri istanbul takimlari kendi sahasinda cok kolay yeniyor,biz ecel terleri döküyoruz.sikintimiz dedigim gibi ilerde topu tutamama ve 2-3 pas yapamama.bize karsi kim oynarsa oynasin zorluyor.buda rakipten degil bizim oyun anlayisimizdan kaynaklaniyor.ben rakiplerin bize karsi daha iyi oynadiklarina katilmiyorum.

Eymen
17.02.2009, 12:38
bana öyle geliyor ki bu 4 maçlık serıden yine 8 puanla ayrılacağız gs maçı ve antalya deplasmanından 1 puanla dönecekmişiz gibime geliyor

Tuncer Özdemir
17.02.2009, 12:41
.................................sylva............ ......................
tayfun.............song..................egemen... .....cale.....
..........serkan...........selçuk.........colman.. ................
...................yattara.............alanzinho.. .................
..............................gökhan.............. .....................

maçta bu kadro ile başlarız gibi

Tuncer Özdemir
17.02.2009, 12:42
4 maçlık periyottta 10 puan yeterli olmazmı? bence olur....

Sadık Bıyık
17.02.2009, 12:46
Şuan Turkcell süper ligde eleştirilmesi gereken en son takımlardan biridir Trabzonspor.Önümüzdeki sezon beklediklerimizi bize bu sezondan yaşatmaya başladılar.Tabiki eksikler söylenecek göze çarpan aksaklıklar dile getirilecek fakat Ersun hoca bu takıma uzun zamandır olmayan mücadele azmini aşılamıştır.Biz eskiden maç çevirebilen bir takım değildik.Kötü oynadığımızda kazanmayı bırakın bazen 2-3 fark yiyorduk istanbul takımlarından.

Şimdi işler değişti.Teşekkürü hak eden bir takımımız ve gerçekten bugüne kadar gelmiş geçmiş teknik adamlarımızın içinde en iyilerinden bir tanesi olan Ersun hoca var.

Sonuna kadar sahip çıkmalı ve bu sezon ne olursa olsun asla yıkıcı olmamalıyız.Bazen maç heyecanıyla aşırı negatif yorumlar yapılsada bu takım gerçekten bu sezon bizi çok mutlu ediyor ve heyecan yaşatıyor.

Denizli maçınıda tempolu bir mücadele ile alacağımızdan hiç şüphem yok.

hay ağzına sağlık yaa, şu formdaki olumsuz ve karamsar havayı gördükçe hiç giresim gelmiyor. 3 büyükler bizim üstünlüğümüzü kabul etti ama biz hala daha bu pozitif farkımızı kabul etmiyoruz

servet nuh
17.02.2009, 12:46
bende gökhanda en az iki gol bekliyorum çünkü gün geçtikçe formuna dönüyor...

gol atması sizi yanıltmasın....bence çok kötü oynuyor.....ayağına gelen topların yüzde 80 inini eziyor veya olumusuz kullanıyor.....bir notta selçuk inana...sezon başında 3 milyon dolar etmez demiştim.yine söylüyorum.taş çatlasın bonservisi 1 milyon dolar edecek bi futbolcu.......alanzinho dan ben umutluyum...bence iyi futbolcu....bu maç için benim kadrom şu

sylva

tayfun ------ song -------- egemen ------- cale

ceyhun

serkan --------- colman

yattara------gökhan------alanzinho

6Şafak Aydın1
17.02.2009, 12:47
kupadaki sari kartlar ligi bagliyormuydu ?

Tuncer Özdemir
17.02.2009, 12:52
kırmızı kartlar geçerli ligte

irfanb
17.02.2009, 13:02
Yattara'nın 1, Umut Bulut'un 0 olduğu listede neyi göreceğini umuyordun ?

Mevki olarak kendisinden daha geride oynayan FB`li Lugano kac asist yapti bilmem ama 5 gol atmis.

6Şafak Aydın1
17.02.2009, 13:06
kırmızı kartlar geçerli ligte

o zaman yukarda yanlisim var:

Umut, Hüseyin sari kart cezalilari

Cale, Selcuk, Serkan sari kart sinirinda (3)

Yattara, Isaac, Colman, Egemen 1

Erdem Keser
17.02.2009, 13:17
Maç için söylenecek çok şey var , bir çoğuna değinilmiş .

Bende iki noktaya temas etmek istiyorum .

İlki , Selçuk İnan . Bu ülkeden bir Gerrard çıkacaksa ilk aday Selçuk'tur . Dün bir kez daha gördük . İlk yarının pek çok maçında oyun olarak beklenenin altında kalsada takımın gelecekteki "lideri" olacağının mesajını çok net veriyordu . En kıdemli yıldızları bile gerektiğinde azarlaması , sürekli yönlendirmesi , hırsıyla ve ruhuyla mücadelesi geldiğinden beri eleştirilmeyen önemli konulardı . Dün Trabzonspor ortasahayı rakibe dar etmesinde ve ürettiği 8 net gol pozisyonunun 4'ünde doğrudan gol pasını üreterek , onun potansiyelini unutan yada hiç farkına varmamış kimi "çok bilir" futbol otoritelerine de parmak ısırttı . Ayrıca sayısız atak onun ayağından çıkan akıllı toplarla başladı . Televizyon üzerinden ölçüm yapacak bir teknolojim yok fakat maç boyunca kat ettiği toplam mesafe Şampiyonlar liginin kalbur üstü ortasahaları standartlarındaydı . Klasik forvet arkası oyun kurucu modelinin Trabzonspor ilk 11'inde varolmasını savunanlara nazire yaparcasına bir ortasahanın nasıl çift yönlü oynayabileceğini gösterdi .
Futbol bilgisine ve samimiyetine son derece güvendiğim Farabi'nin Fener maçından sonraki yazısı.Nasıl ki iyi oynadığı maçtan sonra Selçuk'un potansiyelinide göz önünde bulundurup değerlendirme yapabiliyorsa kötü oynadığı maçtan sonrada eleştrisini yapıyor , yapmasıda en doğal hakkı.
Çok geriye gitmeye gerek yok 2 maç öncesine kadar iyi oynadığı Ankara ve Fenerbahçe maçlarından sonra buraya gelip tek kelam edemeyenlerin bu oyuncularımızın her kötü oynadığı maçta eleştirme amacı güden mesajlarını görünce şaşırıyorum.
Üç tane örnek gösterip potansiyel/kapasite mevzusuyla ilgili cilt yapmak istemiyorum aslında.
Aynı durum Colman içinde geçerli.İyi oynadığı maçlardan sonra hakkında yorum yapma cesaretini gösteremeyip , kötü oynadığı maçları beklercesine bir iki maçı baz alarak bu zamana kadar ki katkılarını geri plana itmek yakışmıyor.

Çok fazla geriye gitmeye gerek yok , bu takım geçtiğimiz sezonlarda çok önemli açık ve hücum oyuncularına sahipti ama başarılı olamadı.Lakin bu sezon Fenerbahçe çok önemli hücum silahlarına sahip olmasına rağmen neden başarısız?
Ne ekstikti bir düşünsünler bakalım...Bu sebepten artık birçoklarının samimiyetine inanmıyorum.

murat
17.02.2009, 13:43
Huseyinin yerine Serkan Umutun yerinede Baris veya Goksuyu gormek isterim. Alanzinho benim icin hala kapali bir kutu once bir marifetlerini gostersin. Denizli hucum gucu cok zayif bir rakip yeterki gol atalim insaallah aliriz bu maci.

firidin61
17.02.2009, 13:46
Merhaba ,

Öncelikle Selçuk ve Colman ın oyunu çift yönlü oynayamadıklarını kesinlikle düşünmüyorum . Hatta ötesine geçip şuan için Türkiyedeki en iyi 2 yönlü futbolculara sahip olduğumuzu düşünüyorum . Oynan 20 maç içinde beşiktaş maçı kadar kötü oynadığımız tek 1 örnek gösteremessiniz . Takım oluşalı 10 ay olmuş .

Üstelik bu 2 oyuncunun attığı gollerle aldığı maçlarda mevcut . Forvetlerimizden 1 tanesi 9 diğeri 8 golde . Bu forvetler taraftarı tarafından ençok eleştirilen forvetler ve biz zirdevedeyiz . Bunun nedeni attıklarının fazlasında kaçırmalarıdır ve bizim forvetlerimiz tek başına pozisyon oluşturabilecek yeterlilikte değil . Buda forvetlere iyi servisler yapıldığını gösteriyor . Dikkat ettiyseniz attığımız gollerin birçoğu araya atılan toplarla geldi bunuda geriden oyun kuran oyuncularımız yapıyor . Defansımız ise övgüye değer . Peki bu övgüyü gol yemedikleri için sadece onlar mı hak ediyor ? Ankaragücü maçında nigrisi yakalamak ( kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyon ) defansın açığını kapatmak için uğraşan Selçuk la f.bahçe maçında Selçuğun attığı mütiş pası değerlendire Gökhan ın pozisyonlarını hatırlayın veya ankaraspor maçında Umut a yapılan servis . Birazda Colman dan bahsedelim eskişehirspor maçında maç berabereyle korner kullanıyoruz ve colman rakip sahada . Kullanılan korner sonrasında Colman yaklaşık 70 metre depar atıp kontra atağı durduruyor . Onun dışında f.bahçe maçında Cale ye attığı mütiş ayak dışı pası Cale tamamlayamıyor veya Ankaragücü maçında Yattara ya yaptığı enaz 30 metrelik mütiş asist . Bu örnekler çoğaltılabilir .

Sadece söylemek istediğim bu kadar kaliteli 2 Çift Yönlü oyuncuya sahip olduğumuz için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum . Bir takım maçlarının % 20 sini üstelik geriden gelip 90 + larda kazanabiliyorsa bunun nedeni orta sahasının güçlülüğü ve pozisyon hazırlayıcılığındandır . Kendilerini tebrik ediyorum :alkış:

Son maç nazar boncuğu olur inş . Her futbolcunun kötü dönemleri olur . Umarım kısa sürer .

Denizli maçını kazanacağız .

Saygılarımla

Onur Civelek61
17.02.2009, 14:02
___________Tony________

Serkan__Song__Egemen__Cale

Tayfun___Colman__Selçuk__Alan

_________Gökhan__Isaac_______

bi ihtimal böyle çıkabiliriz...

Alihan Ertürk
17.02.2009, 14:03
___________Tony________

tayfun orta saha mı :eek:

Sercan Yaylı
17.02.2009, 14:05
___________Tony________

tony
Ceyhun

Yattara_____Colman____Alan

_________Gökhan_______

Onur Civelek61
17.02.2009, 14:06
tayfun orta saha mı :eek:

Serkan la yer değişebilir ama Tayfun u sağbek olarak göremiyorum.Benim görüşüm.Ama 2 maçta pek hata yapmadı 11 de olursa ya bekte ya açıkta olcak.Yattara yı kestim kafama göre bu maçlık.Tabiki önemli oyuncu ama formsuz forma garanti değil anlasın istiyorum.

Onur Civelek61
17.02.2009, 14:08
tony
Ceyhun

Yattara_____Colman____Alan

_________Gökhan_______

Düzgün bi kadro yap 11 kişi olsun ve 6 yabancıyı aşma lütfen!

İskender Çakmak
17.02.2009, 14:09
takımdaki futbolcularımızı kendi takımlarında izlediğimiz zaman yani bize gelmeden önce ki halleri çok iyiydi ama oturmuş bir düzende top oynamak çok farklı bir de yeni yeni otuyran bir sistemi düşünün bu kadro bu sene bazen birileri ön plana çıkacak bazen de diğer oyuncular ama seneye bu takım daha farklı olacak herkes sistemi bilecek kendi yeteneklerini daha kolay sergileyecekler selçuk ve colman şu anda iyiler ama seneye daha iyi olcaklar denizli maçına gelince kolay olmayacak çünkü adamlar zor durumda ama erken bir gol defansı açar slyva ve defans için rahat bir maç olacak klasik 4 4 2 denenebilir mesela yattara selçuk colman alanzinho lu bir ortasahayı görmek güzel olur

Dursun Kaplan
17.02.2009, 14:09
Tayfun orta saha olamaz. :)

Alternatifi var orta sahanın.

Sercan Yaylı
17.02.2009, 14:11
Düzgün bi kadro yap 11 kişi olsun ve 6 yabancıyı aşma lütfen!

pardpn :)
................tony..................
.............Ceyhun................

Yattara_____barış___Colman____Alan

_________Gökhan_______

bence bu sekilde çıkarsak çok güzel olur ve fark atarız...

tuncay1984
17.02.2009, 14:12
ceyhun sutlarini izleyebiliriz artik bu haftza

Onur Civelek61
17.02.2009, 14:13
Tayfun orta saha olamaz. :)

Alternatifi var orta sahanın.

Bana göre bekte olamaz ama Yattara kesik yerse Serkan yada Tayfun oynayacak başka kim oynayabilir? Barış mı? Oynamasına oynarda 11 e almaz hoca o yüzden böyle bi kadro yazdım ve çift forvet yazdım.6 yabancıyıda aşmadım:) Serkan la Tayfun u yer değişin kadro güzel.Eğer Yattara oynayacaksa.Forvetten Isaac veya orta sahadan Alan olmadı Colman kesilcek mecbur.Tony-Song-Cale kesilme ihtimali olmayan oyuncular:)

Onur Civelek61
17.02.2009, 14:15
pardpn :)
................tony..................
.............Ceyhun................

Yattara_____barış___Colman____Alan

_________Gökhan_______

bence bu sekilde çıkarsak çok güzel olur ve fark atarız...

Güzel kadro tabi.Ama fark atarız işini geçelim:) Tek forvete de sıcak bakmıyorum.Hadi tek forvetle çıktık diyelim.Fark nasıl olcak.1-0 olsun bizim olsun...:)

tuncay1984
17.02.2009, 14:16
alanzinho bu macta patlasin artik tam zamani

Mehmet_Mercanlı
17.02.2009, 14:35
___________Tony__________

Colman__ceyhun__Selçuk__Alan

______Gökhan__Isaac________

Erdem Keser
17.02.2009, 14:47
------------Sylva-------------

Serkan--Song--Egemen---Cale

-----------Ceyhun------------
----Selçuk---------Colman----

Yattara----Gökhan---Alanzinho

Miraç Atalay Çiftçi
17.02.2009, 14:48

Bende buna yakın bir kadro bekliyorum. Tayfun'un iki maçlık performansını yeterli bulduğum için sadece Ceyhun yerine Serkan diyorum. Sağ bekte Tayfun.

Muhammet
17.02.2009, 14:54

Şu dizilişe bir türlü ısınamadım. İlerideki 3 oyuncu da top tutan yapıda değiller. Koşan basan yapıda da değiller. En azından Yattara ve Gökhan top kendilerine uzakken oyunu izlemekle yetiniyorlar.

Kolay maç yok, biliyorum da şu dizilişde sanki daha zor olur gibi geliyor bana hep.