PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 0 - 2 Denizlispor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19

Napoli
22.02.2009, 12:57
Bu hafta dünyada Bordo Mavi renkli olan takımlar için Kabus haftasıydı hepsi kendi evinde kayebttı,an itibariyle öğrenmiş bulunuyorumki san leronzada kaybetmiş oda bordo mavi :)

Harun Karadeniz
22.02.2009, 12:59
Bu hafta dünyada Bordo Mavi renkli olan takımlar için Kabus haftasıydı hepsi kendi evinde kayebttı,an itibariyle öğrenmiş bulunuyorumki san leronzada kaybetmiş oda bordo mavi :)

Hepsinde bi Tayfun oynadı demekki bu hafta:D

Bütün bordo mavililer üzüldü demek bu hafta :(

C.Gümrükcü
22.02.2009, 13:02
Sampiyonluk bizi bekliyor (bizde onu) ! ! ! Yola devam. Böle kücük seylere papuc birakcak takim degiliz biz ;)

Eymen
22.02.2009, 13:06
hala buraya neden yazıyorsunuz anlamış değilim unutun bu maçı oldu bittiii

Napoli
22.02.2009, 13:09
Hepsinde bi Tayfun oynadı demekki bu hafta:D

Bütün bordo mavililer üzüldü demek bu hafta :(

Tek teselim o zaten:D

mustafaction
22.02.2009, 13:13
Tayfun'un yaptığı ortalara futbolcuların kafa vurabilmesi için geriye doğru hamle yapması lazım enteresan ortalar açıyor gerçekten.

Harun Karadeniz
22.02.2009, 13:17
Tayfun topcuysa eğer bende Fabian Bartezim :D

mustafaction
22.02.2009, 13:20
Dün rengi bordo mavi olan bir çok takım kaybetti hocam.

Örnek : Aston Villa, West Ham United, Barcelona, Trabzonspor.

bir tanede ben ekleyeyim paf takımda yenilmiş

krdnz
22.02.2009, 13:21
Tayfun topcuysa eğer bende Fabian Bartezim :D

Yapma yaaa...

Tayfun'u beğenmek zorunda değilsin ama alaycı bir üslupla aşağılamaya çalıştığın oyuncu Trabzonspor futbolcusu.

Fırtına_
22.02.2009, 13:24
sen bu takımdan yolcu olmayı düşündün mü hiç? sen ve benzer fosil kafalı taraftar oldukça daha çok 25 sene bekleriz. en kötü oyunumuzu oynuyoruz, önceki maçlarda herkesi kendimize hayran bırakmışız, dediğiniz şeye bak... YAZIKLAR OLSUN.

arkadaş biraz sert yazmış olabilir ama söyledikleri tamamiyle hakldır. fenerbahe maı hariç hangi maçta futbol oynadık, her maç sıkıntılı, demek ki sistem sıkıntı üretiyor, bunu görmek iin futbol dehası olmak gerekmiyor.

MuratJ
22.02.2009, 13:24
her maçı kazancagız diye birşey yok kaybettik napalım! ersun yanalın kadro secimlerinin büyük etkisi oldu. Ama trabzonspor bir maçta yıkılacak takım degildir. Taraftarlar hemen isyan moduna gecmesin bu halimizle bile avantaj bizde.

mustafaction
22.02.2009, 13:27
Geçtiğimiz haftalara oranla forumda takıma yönelik ağır eleştiriler yok bu beni oldukça mutlu ediyor inşallah bu mağlubiyet hayırlı olacaktır.

irfanb
-Bir bilmecem var cocuklar.
-Haydi sor sor sor.
-Her mac oyuna sonradan girer , ya da her mac oyundan özellikle o cikar .
-Acaba kimdir kimdir kimdir ?
-Oyuncu degisikligi denince akla, hemen onun adi gelir ...
( Bilin bakalim kim ?) :)

boztepeliyasin
yoruma gerek varmı avniakerde denizli gibi depklasmanda sadece 1 puan toplayan bir takıma 2 0 yenilmenin hiç bir açıklaması olamaz. kısacası rezillik bu. biz üst sıralara oynayan takımları yenmekten bahsederken gidipte böle dandik takımlara puan kaybedersek daha çok seneler şampiyonluk bekleriz. ayıp!

Samet İslamoğlu
22.02.2009, 13:30
Dün çok kötüydük,Aslında 3 haftadır sinyal verıyorduk,takıma sanki birseyler olmus,yalan yok alanzinhonun aldğı rakam'mı acaba etkıledi bazı oyuncuları,başta yattara olmak üzere,aklıma soru işareti gelmedi değil..Çok kötü futbol Ersun hocanın fantastık kadro seçimi bizi dünkü yenılgiden kurtaramadı.. artık sunu kesinlikle diyebilirim...
1)issac,gokhan yanyana olsun umut yedekte olsun diyenler susmalı...
2)Huseyin ve Umut kadroda olmalılı diyenler (en başta ben kendim) susmalı...
3)Tayfun kesinlikle ilk 11 oyuncusu değil,herzaman defansın sağında Serkan olmalı...
4)Ersun Hoca ne yazıkki maçı çok geç okuyor,Belki yattara ile serkan ilk 11 başlasaydı bu sonuç olmayabilirdi.
5)Barış Memiş kardesimiz 5 tane,alanzinho eder..
6)Her maç öncesi Fark atarız Parçalarızz 10 tane atarız diyen arkdaslarımız lütfen artık Fantasık hayelere kaçmayın,Bu ligde herkes herkesi yener bunu artık anlamalısınız.
7) Trabzondaki Taraftar artık kendine çeki düzen vermeli bence,takım yenılıyor tamamda siz üstünüze düşen gorevi bence gerçekleştirmıyorsunuz,Kim bilir dün ataeşli bir seyirci olsaydı belkide maç çevrilebilrdi (en azından beraberlık)
8)Anadolu takımlarının bize garezimi var kopleksinden artık sıyırılalım,kimsenin garzei yok bize,sen çok iyimi top oynadın ki garezi olucak sana,Denizlispor tam bir deplasman takımı gibi oynadı Tebrikkleri hak ediıyrolar,Yalandan yere yerde yatmamları olsa Canı gonulden alkışlardım..Sanki biz tek kale oynadıkta,toplrımız defanstan direklerden döndü,kalecileri devleştide garezi var ozaman derim...

Haftaya Antalya maçı var çok ama çok zor,türkiye ligi basit bir lig değil herkes herkesi yenebilir,Bu oyunla devam edersek billasa bu kadro çıkarsa,Antalya yenilgisi kaçınılmaz olur.
Sonrası Konya maçı bunlar hiç belli olmaz sakat maçlar..

Son olarak daha çok şey olur,Beşiktaşta,Sivasata Galatasarayda 3 aylık zaman diliminde en az iki kez yenilirler...

Unutmadan
Gs Fb
Bjk fb
Bjk gs
Sivas Bjk-Fb-Gs hiç birsyle oynamadı...

Morele devam.. Hep destek Tam Destek

Tamamen katılıyorum yalnz bi konu dışında Barış Memiş 5 tane Alanzinho etmez arkadaşım 1 tanede etmez.Nasıl oluyoda 2 ay tatilden sonra gelmiş daha ilk 90 dakikasını oynayan bir adamı hemde yenik duruma düştüğümüz anda ıslıklamaya başlayan bi seyircinin önünde ilk maçını oynayan bi adamı böle yargılayabiliyoruz..
Barış Memiş konusuna gelince yetenekleri tartışılmaz ama karakteri tartışılır bana göre Göksu ondan daha büyük bi futbolcu olucak.(carlos tevez'e benzetiyorum onu :) )

mustafaction
22.02.2009, 13:32
Alanzinho konusunda sabırlı olmalıyız.Alex ve Delgado'nun ilk aylarını hatırlayalım.

Ba®ış
22.02.2009, 13:33
Alanzinho konusunda sabırlı olmalıyız.Alex ve Delgado'nun ilk aylarını hatırlayalım.
+ deivid in ilk senesini.adam neredeyse her maç yuhalanıyordu ama geçen sezon takımın en iyilerinden biriydi

Erdal DİLEK
22.02.2009, 13:34
büyük takımlar bu hafta hep yeniliyor, trabzonspor, bayern, boca, fener, küçüklerin işine geldi, bjk sivas

headshot61
22.02.2009, 13:35
Umut ile Hüseyinin Trabzon icin hele hele Hüseyinin Defansa nekadar Faydali biri oldugunu bu macta iyi anlamissinizdir..Bu takimda 2 Haftadir 4 Futbolcu oynuyor. Song,egemen,Cale,Tony sylva..Selcuk inan da iyiydi..Colman Alanzinho berbat..Serkan da eskisi gibi degil..Futbolcular hic istekli degil mucadele etmiyorlar son iki haftadir..Anlayamadim gitti..

Harun Karadeniz
22.02.2009, 13:35
Yapma yaaa...

Tayfun'u beğenmek zorunda değilsin ama alaycı bir üslupla aşağılamaya çalıştığın oyuncu Trabzonspor futbolcusu.

Olmaz olsun...

Bende sevmem aslında böyle konuşanları ve konuşmayı ama yeter artık ya yeter

iso_4939
22.02.2009, 13:36
ersun hoca takımı dızemıyor beyler ...........

headshot61
22.02.2009, 13:36
Tayfun Cora'yi yerden yere ne vuruyorsunuz? Bence cok iyi futbolcu..

Erdal DİLEK
22.02.2009, 13:37
alanzinho cok gücsüz, yoksa ayaklarına hakim belli ki, ama İnşallah güçsüzlüğü norvec liginin bitmesi ile ilgilidir, eğer öyleyse değerini eder ama yapısı öyle ise maalesef elimizde patlar.. .

Oğuzhan Fidan
22.02.2009, 13:39
bu hafta rehavet denen kabusun içine düşmüş oyuncular açıkca görüldü bu. denizli maçını oynamadan kazanmışlar sanki. gökhanla isaacin pozisyonları saç baş yoldurttu resmen bu kadar vurdumduymaz davranmamalılar iyi des çıkarmışlardır. sivas ve gsde kaybederse yara almadan çıkmış olucaz

tstafi
22.02.2009, 13:41
mac ıcın tatılımı kısa kesıp ıstanbuldan geldım ama bılıyordum sonucun boyle olcagını ama benım ıcımde beraberlık korkusu vardı kendımı hazırlamıstım sonuca...bu sonuccun tek sevındıgım yonu umut ve huseyının bızım ıcın ne kadar degerlı oldugu anlasılmıstır ben bılıyordum ama bılmeyenler cok cok fazlaydı...mactada yanımdakı arkadaslara soyledım hanı kufur etsenıze sımdıde umut a huseyıne hepsı haklısın dedıler daha kufur etmıyceklermıs onlara bakcaz artık dıger maclarda..

iso_4939
22.02.2009, 13:42
sen kumeye gıden bır takımı bırak yenmeyı gol bıle atamıyorsan sana sampıyonluk yakısmaz kardesım ayıptır...

cihatöztürk
22.02.2009, 13:42
ersun hoca bencede elindeki kalıbı iyi kullanamıyor

Uğur Erdoğan
22.02.2009, 13:44
bizim kadar futbolcularını aşağılayan bir takım taraftarı var mı?

yazık

magicyattara
22.02.2009, 13:45
Dünkü maçta Alanzinho'ya yapılan şarjların kaç tanesi nizamiydi.

Ben fiziki güçsüzlükten veya numaradan kendini bıraktığına inanmıyorum.Bir çok düşüşünde faul vardı.

Hakemler hakemler...Sizi oynatmıyor,oyun kurdurmuyor.
Dünkü hakem çok kötüydü.Bir çok faulü es geçti.

Bir deplasman takımı nasıl galip gelebilire en güzel örnek dünkü maç oldu;böyle ince işler yapan hakemler olursa galip gelir.

Hakeme çok kızgınım.

serkanholep
22.02.2009, 13:49
arkdaşlar ceyhun dan bahseden oldumu
girdikten sonra hiç birşey yapamadı

hatta 2. golü onnu kaybettiği top yüzünden yedik

ve çok hata yaptı sanki ilk defa futbol oynuyomuş gibi vurdu toplara

ceyhun ilk onbirde oynamalı diyenler biraz beklemeli

kalavara
22.02.2009, 13:50
ersun hoca takımı dızemıyor beyler ...........
sen diz o zaman...
ya arkadaşlar gözünüzü seveyim bırakın bu işleri artık! umut oynamaz dedik durduk noldu, şu öyle olmaz dedik durduk nolduuu..
herşyi biz bilmiyoruz anlayalım artık bunu!
o kadar konuşan taraftar tribünde mağlup durumdayken takıma destek olsaydı!!!

Erdal DİLEK
22.02.2009, 13:51
arkdaşlar ceyhun dan bahseden oldumu
girdikten sonra hiç birşey yapamadı

hatta 2. golü onnu kaybettiği top yüzünden yedik

ve çok hata yaptı sanki ilk defa futbol oynuyomuş gibi vurdu toplara

ceyhun ilk onbirde oynamalı diyenler biraz beklemeli
ceyhun 19 yaşında herkez iyyidi de o mu kötüydü, böyle değerlendirme olmaz, kötüydü e yollayalım gitsin,

Özkan
22.02.2009, 13:52
Alanzinho konusunda sabırlı olmalıyız.Alex ve Delgado'nun ilk aylarını hatırlayalım.Fabian Ernst'in bejeke altyapısında yetişmiş gibi kısa bir süre içinde takımın bir parçası olabilmesini de hatırlayalım.

x_man
22.02.2009, 13:55
buda bize ders olsun hedefleri seçerken periyot periyot değilde hafta hafta seçmeliyiz 4 haafta sonraki gs maçını hesap edersen olacağıda budur yönetim özellikle sadri başkan bu konuda sınıfta kalmıştır 4 maçta 12 puan falan 1 maçta 3 puan parola bu 1 maçta 3 puan

Tolunay Abdioğlu
22.02.2009, 13:55
Antalyaspor maçına Fenerbahçe kadrosunu koyması lazım ..

magicyattara
22.02.2009, 13:56
Fabian Ernst'in bejeke altyapısında yetişmiş gibi kısa bir süre içinde takımın bir parçası olabilmesini de hatırlayalım.

Antep'in penaltısı verilseydi ki çok açık bir penaltıydı ve ilk yarının sonunda Beto boş kaleye golü atsaydı böyle konuşmayacaktınız.

Ernst sadece disiplinli o kadar.Hiç bir özelliği yok.

jacek cyzıo
22.02.2009, 14:00
alanzinyo yu yuhalayanlar futbol cahilleridir.onların trabzonu tutmasını hazmedemiyorum.bu adam demoralize olmazsa hepinize dersini verecek.denizli maçında elini taşın altına sokan tek o vardı.sadece biraz güçsüz ersun hocanın idmanlarını yesin ondan sonra görüşürüz.birde trabzonlu olup takımını tutmayanları lanetliyorum.not ben trabzonlu değilim.

Samet İslamoğlu
Fabian Ernst'in bejeke altyapısında yetişmiş gibi kısa bir süre içinde takımın bir parçası olabilmesini de hatırlayalım.

Fabian Ernst'in ztn devam eden bi ligden geldiğini,Alanzinho'nun 2 aydır tatilde olduğunuda hatırlayıp BOŞ KONUŞMAYALIM ..

Napoli
sen kumeye gıden bır takımı bırak yenmeyı gol bıle atamıyorsan sana sampıyonluk yakısmaz kardesım ayıptır...

Dün Barca kumeye gıden takımdan kendi evinde iki tane yedi hatırlatırım hemde aciz oynadı

Emrullah
22.02.2009, 14:03
alanzinho cok gücsüz, yoksa ayaklarına hakim belli ki, ama İnşallah güçsüzlüğü norvec liginin bitmesi ile ilgilidir, eğer öyleyse değerini eder ama yapısı öyle ise maalesef elimizde patlar.. .

Merak etme 8JK'ya satarız olmadı kiralarız.

yatara
22.02.2009, 14:07
alanzinho iyi oyuncu ja

ibilek
22.02.2009, 14:10
Asmayın suratınızı, bozmayın moralinizi.olur böyle vakalar...iyi yoldayız.
Her kötü maçtan sonra hatta kazanılan maçlardan sonra bile habire eleştiri, eleştiri.yok o niye oynamıyor, yok şu niye oynadı.şöyle olsaydı da böyle olurdu.Yaw ben bu sezon kardeşime bile en az 20 kez fırça attım.hüseyin niye oynuyormuş.kardeşim futbol bilgini ya...her şeyi biliyor bizim taraftarda maşallah.en ufak bir şeyde hemen umutsuzluğa kapılıyor.daha takım yeni kuruldu.(kimse 8 ay geçti demesin) alınan oyuncuların hepsi yıldız adayı.ama yıldız değil.eğer yıldız adaylarından 3-4 oyuncu yıldız olmayı başarırlarsa o zaman uzun vadede trabzon hep başa oynayacaktır.ki bu oyuncularda bazen kötü oynasalarda yıldız olacağının sinyallerini veriyorlar.biz 10-15 milyon eurodan 10 tane oyuncu almadık.

neyse uzun lafın kısası desteğe devam herşey güzel olacak...

Sinan Akyıldız
22.02.2009, 14:11
Bu maçta kaptanı çok aradık vesselam . Geçen maçta Sylva'yla çarpıştıkları pozisyonun bir benzeri bu maçta gol oldu . Stoperlerimizin yerlerini kaybettikleri bir çok pozisyonda Kaptan bu açıkları kapatıyordu . Ve takımın görünmeyen ne kadar işi varsa hepsini yapıyordu bu yüzden hiç bir hoca ondan vazgeçemedi.

Birde hem Gökhan'ın hemde sağ ve sol kanat oyuncularının Umut'a ne kadar ihtiyacı olduğunu gördük . Top indiren bir Umut olmadığında oynanan uzun topların hemen hepsinin nasıl kayıp olarak geri döndüğünü gördük.

Sağlık olsun beklenmedik bir kayıptı fakat kaybedilmiş pek bir şey yok .

nuhkoç
22.02.2009, 14:15
dün üzüldüm beklemiyordum koparırız demiştim bu maçı olmadı uyuyamadım uyku tutmadı tek sosyal yanım trabzon belki bu kadar çok tutkuyla tutmamam gerkli idi ama çok seviyorum bordo mavi renkleri trabzonu

ersun hoca şöle yapmış böle yapmış hepsi yalan her futbolcu trabzonspor forması giyiyor hepsiyle maçlar aldık hepsi eminim bu maçtan sonra bir kez daha düşünmüştür

her şey yalan tek gerçek destege devam umudumuzu yitirmeyelim

İslam Sezer
22.02.2009, 14:16
o kadar üzgünüm ki kelimeler kifayetsiz

mustafaction
22.02.2009, 14:17
Şu anda Ünal konuşuyor bir kanalda eski bir maçtan bahsediyor ilk yarıyı 6-0 önde kapattık diyor ikinci yarıda gol atamadık taraftar inanılmaz şekilde olumsuz tezahüratta bulundu hem bize hem yönetime ligde iyi bir şekilde giderken o haftadan sonra bunun şokunu atamadık ve alt sıralara doğru yuvarlandık dedi işte taraftarın takım üzerindeki etkisi

hüseyin1975
22.02.2009, 14:23
Ankaraspor iyice dagildi gitti.
Hacettepe 1-0 önde ve Ankara 10 kisi oynuyor

capa
22.02.2009, 14:28
Şu anda Ünal konuşuyor bir kanalda eski bir maçtan bahsediyor ilk yarıyı 6-0 önde kapattık diyor ikinci yarıda gol atamadık taraftar inanılmaz şekilde olumsuz tezahüratta bulundu hem bize hem yönetime ligde iyi bir şekilde giderken o haftadan sonra bunun şokunu atamadık ve alt sıralara doğru yuvarlandık dedi işte taraftarın takım üzerindeki etkisi

hangi kanal?

ogeday6106
22.02.2009, 14:30
Dünkü maçta Alanzinho'ya yapılan şarjların kaç tanesi nizamiydi.

Ben fiziki güçsüzlükten veya numaradan kendini bıraktığına inanmıyorum.Bir çok düşüşünde faul vardı.

Hakemler hakemler...Sizi oynatmıyor,oyun kurdurmuyor.
Dünkü hakem çok kötüydü.Bir çok faulü es geçti.

Bir deplasman takımı nasıl galip gelebilire en güzel örnek dünkü maç oldu;böyle ince işler yapan hakemler olursa galip gelir.

Hakeme çok kızgınım.

ya abi bırakın bunları , çıkarın şu at gözlügünüzü. hakem çok temiz maç yönetti.önce kendi takımımızın oynadıgı tpa bakalım.

UtopyaTs
22.02.2009, 14:36

Çok haklı bizim taratarımız boyle 1 yenilgide yandık yıkıldık.Yok futbulcuları yuhalamak falan yapmayın arkadaşlar.Bu bizim takımımız her zaman yanında olamamız lazım ki başarı gelsin.Sözüm stad da ki Trabzon buraya diye bağıran taftara degil onlara canı gonulden tebrik ediyorum.

Sinan Akyıldız
22.02.2009, 14:37

Yanlışım yoksa bir Karabük maçı olmalı . Hayal meyal hatırlıyorum . İlk 30-35 dakikada 6-0 öne geçip maçı öyle bitirdiğimizi .

serkanholep
22.02.2009, 14:39
ceyhun 19 yaşında herkez iyyidi de o mu kötüydü, böyle değerlendirme olmaz, kötüydü e yollayalım gitsin,

bunu söylememin nedeni hüseyin yerine ceyhun ilk onbir çıksın diyenler vardı

onlaradır

Murat Acar
22.02.2009, 14:39
Bu maçta kaptanı çok aradık vesselam . Geçen maçta Sylva'yla çarpıştıkları pozisyonun bir benzeri bu maçta gol oldu . Stoperlerimizin yerlerini kaybettikleri bir çok pozisyonda Kaptan bu açıkları kapatıyordu . Ve takımın görünmeyen ne kadar işi varsa hepsini yapıyordu bu yüzden hiç bir hoca ondan vazgeçemedi.

Birde hem Gökhan'ın hemde sağ ve sol kanat oyuncularının Umut'a ne kadar ihtiyacı olduğunu gördük . Top indiren bir Umut olmadığında oynanan uzun topların hemen hepsinin nasıl kayıp olarak geri döndüğünü gördük.

Sağlık olsun beklenmedik bir kayıptı fakat kaybedilmiş pek bir şey yok .
Çok güzel yorumlar yapmışsın burada Hüseyini en çok eleştirenlerden biri olarak onun maç içindeki görünmeyen yönlerini görmek açısından bize iyi bir ders oldu.Yiğidi öldür hakkını ver demiş Atalarımız.Hüseyin konusunda birçok
yazımın üstüne çizik atıyorum.Yokluğun hissedildi Kaptan gerçekten iyi varsın takımda diyorum.
umut konusundada bir çok arkadaşımla tartışmışımdır.Yetenekleri kısıtlıda olsa bizim takım için yeri kolay dolmayacak santraforlardan diye.hep savunmuşumdur umutu ve yokluğundaki maçlarda yokluğu hissedilen futbolcualrdan kendiside....
Herşeye rağmen çok üzüldüm bu sonucu hiç beklemiyordum..Ama kaybedilmiş pek bişey yok bu sene ŞAMPİYON OLLACAĞIZ.Bize düşen şey HEP DESTEK TAM DESTEK..ŞİMDİ TAM ZAMANI DESTEĞİN HAYDİ HEP BERABER ŞAMPİYONNNNNNNNNNNNNNNNN

samway
22.02.2009, 14:41
bir daha huseyın ve umut a agzımı acarsam bana yazıklar olsun ...

MetiN08
22.02.2009, 14:41
bu yenilgi bana cok koydu ya, bunu hic beklemiyordum gercekden, zor gececegini biliyordum umutsuz hüseyinsiz zor olacagini biliyordum ama öylede böylede yeneriz dedim denlizliyi ama olmadi saglik olsun, bide böyle erken yenilgi belkide iyi oldu bizim icin simdi daha iyi konsantre olurlar gelecekde olan maclara, bide insallah bir kac kisi burdan ögrenmisdir hüseyin ve umutun nekadar önemlioldunu bizim takim icin heleki hüseyin, allahdan dün selcuk iyi oynadida daha fazla gol yemedik

MetiN08
22.02.2009, 14:52
Tayfun Cora'yi yerden yere ne vuruyorsunuz? Bence cok iyi futbolcu..

abi kusura bakma lütfen ama maca nasil bakiyorsun allah askinaya, tamam tayfun belki iyi oyuncu olabilir belki 100tane golde atabilir ama hic birzaman trabzonsporun oyuncusu olamaz, gol mol atiyor ama asil kendi isini hic yapimiyor beceremiyor, zaten en büyük hata onu kayseriden geri almakdi, o kredisini bizde bir famagusta trabzonspor macinda bitirmisdi, o macta hem bizim, hem trabzonsporun, hem baskanin, hemen senol günesin ipini cekmisdi.

Sefer A.
22.02.2009, 15:05
Umut'u hayatta satmam, 10m€ verseler satmammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

MerTT61
22.02.2009, 15:09
Yattara yedek oynasın .. ERSUN hoca işini bilir diyenler...!!! şimdi alın bu 2 0 lık skor u ersun hosayla beraber asın evınızın duvarına.. Muhteşemsiniz harbiden..Bu düşüncelerinizin ne derece dogru oldunu kanıtladınız bu sayede.. futboldan anlıyosunuz ya.. Alın buyrun ..

nuhkoç
22.02.2009, 15:14
adamlar kanaman diye bir futbolcu aldılar attı golu sivas 1-0 önde yok böle bişi mazeret falan yazmasınlar dün nasıl kaybettik hala anlamıyorumn

uffffffffffffffffffffff

Varlıbaş61
22.02.2009, 15:16
şu başıktaki skorun tam tersi olması için neler vermezdim:(

kemaLAZ61
22.02.2009, 15:20
Yaa ooohoooo!

Abi bi yenildik diye herkes kiyamet kopmus gibi davraniyor. Yapmayin, allah askina. Fener Belediye'ye, Gencler'e yeniliyo, ama onlarin taraftari sizin gibi yapmiyor be. Adamlar 3 mactan 3 puan topladilar! Belediye, Hacettepe, Genclerbirligi. Birakin onlar utansin, birbirlerini yesinler. Galatasaray gecen hafta Antalya'ya koskoca 3 puan verdi, bunlari gözden kacirmayalim lütfen... Bizim taraftara bu öfkeyi hic yakistiramiyorum. Tamam, yenildik, kötü oynadik. Fakat hersey bitmedi! Futbolda yenilmekde, yenmekde var. Lütfen, kendimize ceki düzen verelim. Hemen pes etmeyelim!

HEP DESTEK, TAM DESTEK!

RepLay
22.02.2009, 15:20
1996 nın Van sporuna yenildik inşallah sonumuz aynı olmaz

ftunsal
22.02.2009, 15:21
zaman zaman hatada yapsa ,ağırda kalsa hüseyinin hem oratsahanın hemde defansın açıklarını kapatmada gizli kahraman olduğu

umut saçmaspan vuruşlarda yapsa, deli gibi koşularla rakip defansı bozarak. aslında çok önemli bir iş yaptığı bu maçta belli oldu sanırım

BayzanTs61
22.02.2009, 15:23
sampiyonluga oynayan bir takim...kendi sahasinda + deplasmanda 10 macta 9 maglubiyet ve 1 beraberlik alan bir takima...hemde hemde boyle bir durumda yeniliyorsa...bilmiyorum artik...benim mantigima sigmiyor bu :)

gs bjk fb bir kenara birakalim onlarin problemleri farkli...:)

hayret ediyorum denizlispora kendi sahamizda yenildigimize...Insanin inanasi gelmiyor...

BayzanTs61
22.02.2009, 15:25
Umut Bulut & Huseyin Cimsir... bu ikiliyi en cok elestirenlerden biriyim...dun gordumki bunlarsiz biz yapamiyoruz usta ! vay halimize

biltrabzon
22.02.2009, 15:25
hala hesap kitap yapan var.denizli ye kendi sahasinda yenilen takimdan ve hocasindan bir sey olmaz.masal anlatmayin burda millete yok o yenilmis bu yenilmis.denizlispor u yenemeyen takim bu liigi ancak 5.bitirir.

UtopyaTs
22.02.2009, 15:29
sadece Trabzonlu futbolcuları alsak yeter maçı internette izliyorum Engin Baytar iyi oynuyor vallaha gerçi Sivas onde ama

Gamze
22.02.2009, 15:44
hala hesap kitap yapan var.denizli ye kendi sahasinda yenilen takimdan ve hocasindan bir sey olmaz.masal anlatmayin burda millete yok o yenilmis bu yenilmis.denizlispor u yenemeyen takim bu liigi ancak 5.bitirir.

:)
İlk yarıda Hacettepe'ye, daha geçen hafta Gençlerbirliği'ne bilmem kime mağlup olan ve bilumum takımları yenemeyen Fenerbahçe;

Yahut da Bursa'ya, Eskişehir'e bilmem kime yenilip, bilumum takımları yenemeyen Galatasaray;

O da olmadı Ankara'ya şuna buna ve hemen hemen yukarıdaki tüm rakiplerine ya yenilen ya puan kaybeden Beşiktaş 5. olmayacak da, Trabzonspor 5. olacak öyle mi?

Pek bir mantıksız oldu.

Bu bahsettiğimiztakımlar kaçıncı olur sizce?
Onu da söyleseydiniz...

Ya da bir zahmet bu kadar karamsarlıkla bizi de germeyiniz. ;):)

genç61
22.02.2009, 15:46
96 yılındaki van macından sonra bana en cok koyan mac bu oldu nedir bu ya

robinhood61
22.02.2009, 15:46
habı başlık moralimi altüst ediyor :(

nuhkoç
22.02.2009, 15:50
:(:(:( ufff yaaa çocuklar gibi aglayasım varrr arkadaşlar çok koydu yaaa

genç61
22.02.2009, 15:51
bu takımda oynayan cogu topcu bu formayı hakketmiyor ben hicbir zaman bu kadar kotu forvet hatti gormedim 25 sene sampiyon olmadik ama hic bu kadar kotu forvetimiz olmadı hep kalecimiz ve defans kotuydu simdi defans ve kaleciyi bulduk bu sefer rezil forvetlerimiz rezil

Haluk Pehlivan
22.02.2009, 15:55
Gerçekten üzüldüm ama neye fayda, takımın bütünü olarak kötüydük Ersun Hocanın düşüşü bu kadarla sınırlıdır umarım..

nakzo
22.02.2009, 16:12
:)
İlk yarıda Hacettepe'ye, daha geçen hafta Gençlerbirliği'ne bilmem kime mağlup olan ve bilumum takımları yenemeyen Fenerbahçe;

Yahut da Bursa'ya, Eskişehir'e bilmem kime yenilip, bilumum takımları yenemeyen Galatasaray;

O da olmadı Ankara'ya şuna buna ve hemen hemen yukarıdaki tüm rakiplerine ya yenilen ya puan kaybeden Beşiktaş 5. olmayacak da, Trabzonspor 5. olacak öyle mi?

Pek bir mantıksız oldu.

Bu bahsettiğimiztakımlar kaçıncı olur sizce?
Onu da söyleseydiniz...

Ya da bir zahmet bu kadar karamsarlıkla bizi de germeyiniz. ;):)
ben sana söyleyeyim trabzonspor böyle onyarsa gs rahatlıkla şampiyon olur.......

mustafaction
22.02.2009, 16:16
Kasımpaşaya geçen yıl sahasında yenilen gs den ne oldu ??

Yunus Emre SEYHAN
22.02.2009, 16:19
Takıma sallamak kolay..
Fb'liler Semih Semih diye kuduruyordu, Dün gördük Gençlerbirligi maçını.
Bjk taraftarlarıda takımın çift forvet oynamasını istiyordu. Sistemim tek forvet diyen Mustafa Denizli baskıları kaldıramadı çift forvete döndü onlarda patlak verir yakında. Antep o golleri kaçırmasaydı ya da Tabata oynasaydı görürdük çift forveti..
Hüseyin ve Umut yıllarca eleştiriliyor :) Dün gördük neyin ne oldugunu.. Hüseyin olsaydı öyle goller yemeyebilirdik İlk golde kafa topunda adamı öyle boş bırakmazdık ikinci golde ise hüseyin geride dururdu.. Umut olsaydı yaptıgı koşularla ortasahayı rahatlatırdı...

Alanzinho eleştiriliyor bundan topcu olmaz diyorlar Alanzinho alınmasaydı ne diyecektiler acaba?(Sadri Şener Şampiyonlugu verdi vs) ya da alanzinho'nun yaptıgı asist gol olsaydı.. Adam tatil modundayken takıma katıldı zaten.

genç61
22.02.2009, 16:20
ya o stadata o taraftar kitlesi oldukca rakipler icin cenet olur bi bagırın ya k
oskacaman 20.00 kişilik stadta bagıran 200 kişiye valla helal olsun
digerleri cekirdek citletmeye devam etsin

Alperen Çakıroğlu
22.02.2009, 16:20
gerçekten çok fena koydu bu maç inş. son olur bu düşüş.toparlanmak lazım ama ersun yanalın değişiklikleri oyuna etki edemedi yanlış deişikliklerden dolayı oldu bence....

Samet Yildirim
22.02.2009, 16:22
Fazla takilmaya grek yo...bazen olabiliyor böyle seyle...

Barcelona 1. espanyol barcelona sonuncu....sonuncaa yenildi bide derbi oldugunu düsünüprsek daha aci hemde evinde yenildi...

bayern evinde köln gibi vasat takima yenildi...

karadenzspor lider yozgat sonuncu ama onlarda kazamadi

paf takim yenildi

demeki bu hafa böyle bir hafta...

Panik ve anormal baski yapmadan yolumuza devam edip haftaya 3 puani almamiz lazim...

Alperen Çakıroğlu
22.02.2009, 16:27
Fazla takilmaya grek yo...bazen olabiliyor böyle seyle...

Barcelona 1. espanyol barcelona sonuncu....sonuncaa yenildi bide derbi oldugunu düsünüprsek daha aci hemde evinde yenildi...

bayern evinde köln gibi vasat takima yenildi...

karadenzspor lider yozgat sonuncu ama onlarda kazamadi

paf takim yenildi

demeki bu hafa böyle bir hafta...

Panik ve anormal baski yapmadan yolumuza devam edip haftaya 3
puani almamiz lazim...
:alkış::alkış::alkış:

uftinci
22.02.2009, 16:31
Ben hiçbişeye kızmıyorum tek bişey haricinde. Kötü oynayabilirsiniz o gün işler iyiye gitöeyebilir ama dakika 59 1-0 yenik durumdayız kontra yiyoruz defansı 2 kişi 1 kişi ile yakalıyor 2-0 geriye düşüyosunuz. Bu hocanın taktiği ise bugün bırakıp gitsin. Sen şampiyonluğa oynayan bi takım olarak 90 dakika top şişirirsen olacağı budur. Dün takımda şu iyiydi diyeceğin 1 adam yoktu nerdeyse. Çıldırmamak elde değil. 3 haftadır kötü futbol oynuyoruz zaten ama oyuncu tedcihleri bu kadar köyü yapılmaz. Beşiktaş maçında mahkum oynayan bi takım denizli maçında 1-2 cılız pozisyon dışında orta saha ve top hakimiyetini rakibe veren bi takım noluyor uşaklar bi sallanın kendinize gelin.

Takım zaten uzun zamandır iyi oynamıyodu mücadele vardı koşup rakibi bunaltıyorduk oda gitti elde ne kaldı kocaman bi hiç. Maçta 10 dakika geçtikten sonr yanıma dönüp arkadaşa 1 puan iyi dediğimde herkse bana saldırıyordu nerdeyse. Gerçekleri görelim biraz bu futbol şampiyonluğa değil bizi ilk 3'e zor sokar. Alanzinyo muhabbetinede girmeyecem hiç ama bi adama 4 milyon euro verdin diye oynatmak zorunda dedğilsin hoca hazır değilse oynatma, bizede yazık bu uşağada.

Son olarak alanzinyo'nun maça girdiği 3 maçtada döküldük(ankaragücü, beşiktaş, denizli).

Samet Yildirim
22.02.2009, 16:35
Son olarak alanzinyo'nun maça girdiği 3 maçtada döküldük(ankaragücü, beşiktaş, denizli).

Alex de souza ilk 8 hafta döküldü aziz yildirim extra basin toplantisi düzenledi..!
Deivid 34 hafta döküldü sonra Chaelsea ye futbol desi verdi !
Aurelio FB de sansa kaldi yabanci kaleci alaminca takimda kaldi, simdik nerde belli !
Cale gelmeden önce agir elestiri simdik tam tersi !
Colman ilk haftaki yorulari simdii yorumlar cok farkli !

dahaaa coook örnek vardir yani...beklemek lazim ! kasim ayinda en son mac oynadive bize gelmeden kisa süre önce 1 tane hazirlik maciyla geldi!

maydin
22.02.2009, 16:41
kimse kimseyi kandırmasın bu takım bu orta saha forvetle olmaz.gel de f.tekkeyi gökdenizi arama.

maydin
22.02.2009, 16:44
colmana topçu diyen var helal olsun ne diyeyyim.

OZDEN61
22.02.2009, 16:46
bu takımda oynayan cogu topcu bu formayı hakketmiyor ben hicbir zaman bu kadar kotu forvet hatti gormedim 25 sene sampiyon olmadik ama hic bu kadar kotu forvetimiz olmadı hep kalecimiz ve defans kotuydu simdi defans ve kaleciyi bulduk bu sefer rezil forvetlerimiz rezil

katıla katıla gülemiyorum. hak veriyorum sana

İskender Çakmak
22.02.2009, 16:52
bu yoruma ancak gülerim başka hiç birşey yapmam:D:D:D:D

genç61
22.02.2009, 16:56
bu takım bu forvet bu ortasahayla sampiyon olamazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz z

Laz_61
22.02.2009, 16:56
sivas yine yendi .gelde sinirlenme ruhsuzlar adam gibi top oynayin..kimse kimseyi savunmasin burda takim topmu oynuyor Allah askina...reziller ruhsuzlar..

Laz_61
22.02.2009, 16:57
bu yoruma ancak gülerim başka hiç birşey yapmam:D:D:D:D

gülmeye devam et sezon sonu görürsün..

Berk
22.02.2009, 16:58
sivas yine yendi .gelde sinirlenme ruhsuzlar adam gibi top oynayin..kimse kimseyi savunmasin burda takim topmu oynuyor Allah askina...reziller ruhsuzlar..

Sivas maçını izlemediğiniz yorumunuzdan belli.En kötü halimiz bile Sivas'tan iyidir, buna emin olun..

İslam Sezer
22.02.2009, 17:00
tahmini 11:

--------------tony--------------
tayfun-----giray------egemen----cale
------------selçuk--------------
-------serkan-----colman-----
yattara----------------------alanzinho
---------------gökhan----------------

maç öncesi tahmini 11 yapmıştım,çeşke bu oyun düzeniyle çıksaydık
veya serkan hep oynadığı bölgede yani sağ bekte çıksaydı maça:
---------------tony-----------------
serkan------giray----egemen----cale
yattara----selçuk---colman---alanzinho
------------göksu--------------
--------gökhan----
öyle anlamsız bir maç gitti ki yine bir van maçı sendromu gibi.
seyirci uyudu,herkes uyudu ve bence bizim için lig bitti.ilk 4 e girmek için bu hasardan kurtulmaya bakmak lazım,yoksa 5. veya 6. bitiririz ligi.
bu oyunla onu bile haketmiyor ya neyse...

lazaytac
22.02.2009, 17:00
vallah ben sizi anlamiyorum takim kötü oynadi evet ama takim komple olarak kötuydü bunu bir veya iki oyuncunun üzerine yikamazsiniz.
Bana göre egemen ve selçuk 'tan baska takimin tümü döküldü ama Alanzinho için sizin gibi düsünmüyorum eger
Gokhan'a verdigi pas gol olsaydi iyi maç oynadigini derdiniz adam daha ilk maçi ilk 11'de
biraz sabir arkadaslar ya lütfen adam daha yeni geldi ancak alti ay sonra beni olur transferi hata miydi yoksa degilmiydi.
Ve son olarak sunu unutmayin iyi günlerde taraftar olmak kolay ama kötü günlerdede takimini yanliz birakmayacaksin.
Daha lig bitmedi ben inaniyorum.7 geliyor.

Ahmet Başkaya
22.02.2009, 17:04
Sivas maçını izlemediğiniz yorumunuzdan belli.En kötü halimiz bile Sivas'tan iyidir, buna emin olun..
asıl sen maçı izlemedin sanırım tamam svasın oyununu pek sevmem ama adamlar deli gibi istedi bugün peki biz ne yaptık ben 4.dakika ile 90+4 üncü dakika arasında fark görmedim colman mı istedi yoksa gökhan mı yoksa serkan mı veya tayfun veya alanzinho mu dün eleştirilmeyecek 2 3 kişi varsa onlarda cale egemen ve silvadır....kalan hiçbiri hiçbirşey yapmak istemedi .şuu saçma saçma şampiyonluk gitmiştir diyenlerde sussun artık o zaman g.saray antalya maçında kaybetti şampiyonluğu fener her maçta kaybediyo zaten şampiyonluk gitti onların da beşiktaş zaten konya da verdi şampiyonluğu biz denizli maçında verdikk ...ŞAMPİYON SİVAS oldu .....
SENİN MANTIĞINA GÖRE SEN BUNA İNANABİLİYORMUSUNNN_???

Mustafa Ayazoğlu
22.02.2009, 17:06

23. Hafta

Galatasaray 0 : 1 Kasımpaşa [Galatasaray şampiyon oldu,, Kasımpaşa küme düştü]

Taraftar olarak takıma destek verirsek şampiyonluk çok uzak değil ,, Song maçtan sonraki açıklamasında bunu belirmek istedi

1 Maç kaybetme kredimiz bile varken endişeye gerek yok arkadaşlar

Denzilispor, son maçı Beşiktaş ile ve büyük ihtimal 2006 durumu ortaya çıkabilir ,, Beşiktaşın en büyük rakip olduğunu düşünerekten

Tayfun Aydın
22.02.2009, 17:09
Bugün hakem öyle bir penaltıyı vermediki Eskişehir e maç sonu Eskişehirliler hakemi dövüyorlardı.Az bi silkinin ya bir maç bitti bu sivas da patlayacak yakında onlarda.Haftaya puan farkı kapanır

Gökhan KAN
22.02.2009, 17:10
Onu bunu bilmem sivas maçına kadar seri galibiyetler almamız şart.....

Berk
22.02.2009, 17:11
asıl sen maçı izlemedin sanırım tamam svasın oyununu pek sevmem ama adamlar deli gibi istedi bugün peki biz ne yaptık ben 4.dakika ile 90+4 üncü dakika arasında fark görmedim colman mı istedi yoksa gökhan mı yoksa serkan mı veya tayfun veya alanzinho mu dün eleştirilmeyecek 2 3 kişi varsa onlarda cale egemen ve silvadır....kalan hiçbiri hiçbirşey yapmak istemedi .şuu saçma saçma şampiyonluk gitmiştir diyenlerde sussun artık o zaman g.saray antalya maçında kaybetti şampiyonluğu fener her maçta kaybediyo zaten şampiyonluk gitti onların da beşiktaş zaten konya da verdi şampiyonluğu biz denizli maçında verdikk ...ŞAMPİYON SİVAS oldu .....

Sivasspor'un neresini savunuyorsunuz yahu?:eek:

Adamlar hakem sayesinde her maç berbat bir futbol ile galip geliyor.Her maç sonu Bülent Uygun ve yönetimi fakir edebiyatı yapıyor.Trabzonspor'u kiminle kıyasladığımıza dikkat edelim..;)

Şampiyonluğunda gittiği falan yok, hala herşey bizim elimizde.Sezon içinde kötü oynanılan bölümler olabilir.Ortalığı velveleye vermenin gereği yok..:rolleyes:

bmtr
22.02.2009, 17:14

Bence de bu yil Sampiyon Sivas olacak. Sanki bu konuda birileri anlasmis. Fenerliler ikide bir e cikip, Sivas bizim kardes takimimiz felan diyorlar. Yani bu adamlar hakemleri ayartiyormu nedir. Bugun Eskisehirin iki net penaltisi gume gitti. Bir gol pozisyonunda avantaja birakmak yerine faul caldi. Benim izledigim 30 dakikadan edindigim izlenim hakemin cok tarafli olduguydu. Zaten genelde hakemler Sivasin tarafinda oynuyor. Dev gibi Mehmet Yildiza dokunsan faul caliyorlar, Mehmet Yildiz adamalarin ustune yatiyor gene karsi tarafa faul calmiyorlar. Bizim Trabzonsor'a ise cok aleyhte duduk caliyorlar. Ben bu hakemlerin isinden anladigim tek sey, Sivasin sampiyonlugunda anlastiklari.

BayzanTs61
22.02.2009, 17:15
haftaya puan durumu gene boyle olur :)

1.Cirkefspor 45 Puan
2 Trabzonspor 45 Puan
3 Galatasaray 43 Puan
4 Besiktas 42 Puan
5 Fenerbahce 40 Puan

genç61
22.02.2009, 17:16
haftaya fener sivasa en az 3 atar sizde burdasınız
sivassın da mucadele gucu cokuyor yavas yavas aynı bizim gibi cok kotu tekeri patlıcak sivasın kondisyonu bitik olmaya basladı sivasin

Samet Yildirim
22.02.2009, 17:17

Genclerbirligi yenmesi lazimdi hakem kurtardi yendiler...biz yenmemiz lazimdik hakem kurtardi...bugün net hakem kurardi...birtane hakem sayesinde puan kaybetmediler...kazandikalrini cikar bizim aleyhimie calanlari sil kac puandaydik su ?? sivasspor kac puandaydi ??..

Kusura bakma bu hakem benim macimi yönetsin ben dahada hirslanirim cünkü bana es geciyor ne yapsam...sivasspor top felan oynadigi yok birkalim...haftaya FB evinde sivasi agirlyor muhtemelen sivasspor puan kaybeder biz aliriz yine ayniolur durumlar...

Ahmet Başkaya
22.02.2009, 17:20
Sivasspor'un neresini savunuyorsunuz yahu?:eek:

Adamlar hakem sayesinde her maç berbat bir futbol ile galip geliyor.Her maç sonu Bülent Uygun ve yönetimi fakir edebiyatı yapıyor.Trabzonspor'u kiminle kıyasladığımıza dikkat edelim..;)

Şampiyonluğunda gittiği falan yok, hala herşey bizim elimizde.Sezon içinde kötü oynanılan bölümler olabilir.Ortalığı velveleye vermenin gereği yok..:rolleyes:
ben sivas ii demedim sadece bizden çok istediler dedim biri demiş ya bizim en kötümüz bunların en iisi die objektif olmak için dedim şampiyon sivas oldu cümlesini de daha ii oku anlarsın arkadaşın mantığına göre öyle oluyo dedim yani onun saçma dediğini belirttim...KORAY bu arada çok ii dedihakem maçtan sonra sivaslıların arasında taraftarın yanına gitse tam olurdu dedi....

Yasin Berber
22.02.2009, 17:21
Yahu bursaspor,fenerbahçe,beşiktaş(2),galatsaray,kayser ispor,sivasspor,gaziantep....Bu maçların hiç birini kazanamadık...Demekki takımımız psikolojik olarak büyük maç kaldıramıyor vede büyük maç kaldıramıyan şampiyonluğu nasıl kaldırılcak...Ama şu bir gerçekki Trabzonspor yaptığı transferlerle yeni bir takım olmasıyla şu anki haliyle kesinlikle başarılı...Ama dahada başarılı olabilir,önünde bir engel yok...Ersun yanalla bence 10 sene daha devam edilmeli yanlız tek eksik nokta ersun yanalın B planlarının çöpe dahil atılmayacak kadar kötü olması...Oyuncu değişiklikleri....Bir oyuncu üzerinde inadına takılması...insanı çileden çıkartıyor......Birde alanzinhonun kötü oynamasının tek sebebi taraftar

msukas
22.02.2009, 17:21
Arkadaşlar ben takımımızın sonuna kadar şampiyonluğu kovalayacağına inanıyorum. baştan söyleyeyim moralimizi bozmaya hiç gerek yok. gelelim maça Bence maça başlama kadrosuda oyuncu değişiklikleride isabetli değildi. zaten 2 kilit oyuncun cezalı biri savunma biri ofansif birde yattarayı dışarda bırakıyorsun olacak iş değil colman yattara selçuk attıkları paslarla her an oyunun kaderini değiştirebilecek isimler ben colmanın neden dışarı alındığını anlamış değilim. oyunun kırılma noktalarına gelince tayfunu egoistçe harcadığı ve gökhanın 2. yarı penaltıdan daha kolay olan pozisyonu dönüm noktasıydı denizli 2 kere geldi ikiside gol şans ben diyorumki top bu maçta bizi biraz sevmedi. Bu bize bir ders olsun umarım futbolcular ve ersun yanal gereken dersi almışlardır. Bence taraftarların antremanlara gidip futbolculara moral vermesi lazım böyle maçlardan sonra bu çok önemli. Bu zamanda Trabzonspora yapılabilecek en büyük ihanet bu mağlubiyetten sonra futbolcuların ve teknik heyetin olumsuz eleştirilere maruz kalmasıdır. Hataları vardır elbet ama gerçekten güçlerinin üzerinde bir performans ortaya koyuyorlar bu dar kadroyla. Ben trabzonsporumun şampiyonluğunu hayal meyal hatırlıyorum 7 yaşındaydım. 2 yaşında oğlum var onunda artık aklı kestiğinde Trabzonsporun başarılarıyla Trabzonsporlu olmasını istiyorum....

Ahmet Başkaya
22.02.2009, 17:22
Genclerbirligi yenmesi lazimdi hakem kurtardi yendiler...biz yenmemiz lazimdik hakem kurtardi...bugün net hakem kurardi...birtane hakem sayesinde puan kaybetmediler...kazandikalrini cikar bizim aleyhimie calanlari sil kac puandaydik su ?? sivasspor kac puandaydi ??..

Kusura bakma bu hakem benim macimi yönetsin ben dahada hirslanirim cünkü bana es geciyor ne yapsam...sivasspor top felan oynadigi yok birkalim...haftaya FB evinde sivasi agirlyor muhtemelen sivasspor puan kaybeder biz aliriz yine ayniolur durumlar...
tekrarlıyorum ben sivasın şampiyon olacağına inanmıyorum adamın biri diyo ki denizli ye yenilirsen anca 5. olun diyo o mantığa göre herkes yenildi sivas mı şampiyon olacak dedim bu da İMKANSIZZZZZ....

ip_siz
22.02.2009, 17:27
Sivas'a yine 3 puan hediye edildi, hakem ve federasyon tarafınadan..
Es-Es in en az 2 penaltısı verilmedi.. Birinde rakibe kırmızı kartta vardı..
Kaleciyle karşı karşıya bir pozisyon avantaj kuralı ihlal edilerek faul diye kesildi..
Bütün ikili pozisyonlarda, Sivaslı futbolculara tabii senatör veya milletvekili mumelesi yapılarak dokunulmazlık hakkı tanınırken, rakiplerine düşman muamelesi yapıldı, hakem tarafından..

Geçen yıldan bu yana en az 20 puan'lık bir destek gördüler..
Nerdeyse 3 İstanbul gulün'den daha fazla..

Sebebini, hala anlıyabilmiş değilim..
Sivas gibi küçük ve potansiyeli düşük bir şehrin bu kadar arkadan ittirilip şişirilmesinin..

Mecnun Odyakmaz'ın , Sedat Peker'in eniştesi olmasıylamı alakalı,
Yoksa, derin devletteki çerkez yapılanmasıyla mı ilintili,
Veya , başka bir şey mi ?..

Bir türlü çözemedim..
Bu destek devam ettiği sürecede bu Sivas Şampuanlanır, sene sonunda...

TSercaN
22.02.2009, 17:28
sivasspora saydigim bela hickimseye saymadim herhalde.
ben bu takimi sevmiyorum, bu takimi bu hakemler buraya kadar getiriyorlar ya deliriyorum.
haram olsun o aldiginiz paralar!!! sizler ne adi adamlarmissiniz ki her mac onlari kolluyorsunuz.
sivas top mop oynamiyor anca deli dana gibi oyana bu yana kosup topu ileri vuruyorlar.
benim anlamadigim ise, bu top her ne olursa olsun isterse hakemin poposuna carpsin yine sivaslilarin onune dusuyor.
bulent uygun denen ayi postu giymis kabadayi hareketi yapan sahisi hic mi hic sevmiyorum zaten.
ne derseniz deyin bu takim kadar gicik takim yoktur Turkiye de.

Samet Yildirim
22.02.2009, 17:29
tekrarlıyorum ben sivasın şampiyon olacağına inanmıyorum adamın biri diyo ki denizli ye yenilirsen anca 5. olun diyo o mantığa göre herkes yenildi sivas mı şampiyon olacak dedim bu da İMKANSIZZZZZ....

Denizliye yenildik diye sampiyon olamayiz anlamina gelmez dogru...

barcelona 1., espanyol barcelona sonunca...e.barcelona deplasmanda yendi..
bayern münih evinde kölne yenildi(vasat bir takim)
karadeniz lider yozgat sonunca 0-0 bitti

hepsi bu hafta ozaman bunlarda ancak 5. olur...sacmalik...

Mehmet Sarigül
22.02.2009, 17:31
Ersun Yanal'i dünkü kararlarindaki kararsizligindan elestiriyorum.

-Belli ki, Ceyhun'u Hüseyin'in bölgesinde yetersiz görüyor ve maca Serkan ile basliyor.
Ama Serkan'in kötü oyunundan sonra Ceyhun'u o bölgeye aliyor. Hemde Denzlispor'un 1-0 öne olmasina ragmen.

Ikinci golü nasil yedik? Ceyhun olmamasi gereken bölgede topu kaybediyor, Denizlispor golü 90. dakikada degil, 60. dakikada buluyor. Yani Serkan'in oynamasi gereken dakikalarda Ceyhun oynuyor, Ceyhun'un oynamsi gereken dakikalarda Serkan oynuyor...

-Yattara'yi son maclardaki kötü oyunundan sonra yedek birakiyor, ama mac kötü giderken onu hemen oyuna aliyor. Oysa ki, Yattara 20 haftadir sahalarda yok...

Alanzinho ilk 11'de ama solacik disinda her yerde oynuyor, 80 dakika kapanan bir takima karsi solacik 72.dakika'da oyuna giriyor. Kim? Genc Baris Memis.

Ilk golü nasil yedik? Cale'nin önünde oynayan bir futbolcumuz (solacik) yok, Bangoura rahat rahat Cale'nin üstüne gidip ortasini yapiyor. Cale'nin önünde Bangoura'yi karsilayan bir futbolcu olsa, o kadar rahat ve etkili bir orta yapabilirmiydi?...

Giden sadece 3 puan,...yeter ki yanlislarimizi görelim.

Bülent AKBULUT61
22.02.2009, 17:36
ulen hakemler ne zamana kadar sivası desteklemeyi bırakcaksınız bakalım yakında ikinizte patlarsınız.şerefsiz hakemler

Mustafa Ayazoğlu
22.02.2009, 17:37

-Belli ki, Ceyhun'u Hüseyin'in bölgesinde yetersiz görüyor ve maca Serkan ile basliyor.
Ama Serkan'in kötü oyunundan sonra Ceyhun'u o bölgeye aliyor. Hemde Denzlispor'un 1-0 öne olmasina ragmen.

Ikinci golü nasil yedik? Ceyhun olmamasi gereken bölgede topu kaybediyor, Denizlispor golü 90. dakikada degil, 60. dakikada buluyor. Yani Serkan'in oynamasi gereken dakikalarda Ceyhun oynuyor, Ceyhun'un oynamsi gereken dakikalarda Serkan oynuyor...

-Yattara'yi son maclardaki kötü oyunundan sonra yedek birakiyor, ama mac kötü giderken onu hemen oyuna aliyor. Oysa ki, Yattara 20 haftadir sahalarda yok...

Alanzinho ilk 11'de ama solacik disinda her yerde oynuyor, 80 dakika kapanan bir takima karsi solacik 72.dakika'da oyuna giriyor. Kim? Genc Baris Memis.

Ilk golü nasil yedik? Cale'nin önünde oynayan bir futbolcumuz (solacik) yok, Bangoura rahat rahat Cale'nin üstüne gidip ortasini yapiyor...

Giden sadece 3 puan,...yeter ki yanlislarimizi görelim.

Alanzinyo konusuna kesinlikle katılıyorum ,, Ersun Yanal sol açık oyuncu eksik dedi

Sadri Şener bizzat kendisi gitti Norveç'e aldı ,, kötüde oynasa o bölgede kullanacaksın ,, neden kullanmıyor ?

+ Tayfun neden sağ bekte kalmadı ,, duran toplarda olması normalde ,, sürekli hucum bölgesindeydi?

Tayfun Aydın
22.02.2009, 17:40
yapılan hatalr çok barizdi bir daha olmaz bence nedense hoca bu maçta böyle bir fantezi denedi.

Samet Yildirim
22.02.2009, 17:44
Alanzinho neden sol acik oynamadi ?

Yattara formu düsük olunca heralde dinlendirmek istedi(veya oynatmak istemedi artik) onun yerine isaaci oynatmk istedi ve isaac sag acik olmadigi icin gökhanin yanina cekti ve alanzinho frvet arkasi oynaip 4-3-1-2 sistemi kullandi ayrica gerekde duymadi heralde denizliye karsi gökhani ilerde tek birakmaya..yoksa alnzinho yine sol acik oynar...ayrica yattara performansi ortada temposu ortada bide dnkü alanzinho yu gördükden sonra ikisi su an beraber oynayamaz onudadüsündü heralde..

Ama nolursa olsun evinde bu denizliporu yeneceksin kardesim...hakem aleyhine calsin, hocamiz hasta yataginda yatsin, trabzonda bi "teyze" takimi kursun bu takimi yeneceksn kardesim bukadar basit...hic bir mazaret kabul etmem (etmemeliyiz)...

Ama sonuc olarak da yapacak bii yo futbol bu "KAZA" gecirdik ve yaralandik insalah bu yaralar haftaya iyilesir öyle ümid ediyorum...eski kadromuzla beraber...

Barış Mayda
22.02.2009, 17:45
arkadaşlar herşey ersun hocada bitiyor takımı iyi motive edememiş maça takımı uyandıracak seyircide uyuya kalınca sonuç normel geliyor bana hep si

Barış Mayda
22.02.2009, 17:48

Ilk golü nasil yedik? Cale'nin önünde oynayan bir futbolcumuz (solacik) yok, Bangoura rahat rahat Cale'nin üstüne gidip ortasini yapiyor. Cale'nin önünde Bangoura'yi karsilayan bir futbolcu olsa, o kadar rahat ve etkili bir orta yapabilirmiydi?...

Giden sadece 3 puan,...yeter ki yanlislarimizi görelim.arkadaşım düşüncelerinin hepsine katılıyorum bende düşüncelerine tek birşey eklemek istiyorum izin veririsen song dünki maçta cok ileri cıktı ve ilk golü ve 2 golü onun yüzünden yedik 1 gol gecen hafta zıplayamayan song un yüzünden yenildi

Samet Yildirim
22.02.2009, 17:51
arkadaşlar herşey ersun hocada bitiyor takımı iyi motive edememiş maça takımı uyandıracak seyircide uyuya kalınca sonuç normel geliyor bana hep si

Eger bu durmuda halanda futbolcular motive edilmesi gerekiliyorsa ozaman bize gecmis olsun...

EmrahYalçınalp
22.02.2009, 17:54
Sivas öyle ya da böyle çok ciddi bir avantaj yakaladı. Dezavantajları sadece artık "gerilim"in çok daha yüksek olması. Artık herkes, eğer hala varsa -ki var olduğuna inandığımız için yıllardır konuşuyoruz- "derin İstanbul" gücü de aşağı çekmeye çalışacak. Ama durum karışık bir hal aldı. Açıkcası ben de umutsuzluğa kapıldım biraz. Sivas krizi yönetemez muhtemelen. Haftaya da Fener'e yenilme ihtimali yüksek. Ama biz de Antalya'da ne yaparız bilemem. Tepedeki takımlar içinde yaratıcılığı en düşük olan takımız maalesef. Yattara ligin en çok top kaybeden adamı. Colman bir maçta Tom Cruise ise diğer maçta Jim Carey. Selçuk'a bir laf ettik forumda tu-kaka olduk ama, madem bu kadar iyi oynuyor sonuç niye hep hüsran? Alanzinho böyle devam edecekse Engin Baytar'a yazık etmişiz.

Ne bileyim, ruhum sıkıldı...

FatmaÇelik
22.02.2009, 17:55
Yazık oldu yaaa.Isaac nasıl becerdi o kadar çok ofsayta düşmeyi anlamıyorum doğrusu...Alanzinho ayakta durmaktan aciz..Biz bu muyuz yaaa...
Bu kadar hata bu kadar profesyonel oyunculardan gelince daha bi üzüntü verici oluyo doğrusu yine kaybeden biz olduk.

İnşallah bu son olur....

Samet Yildirim
22.02.2009, 17:59
Sivas öyle ya da böyle çok ciddi bir avantaj yakaladı. Dezavantajları sadece artık "gerilim"in çok daha yüksek olması. Artık herkes, eğer hala varsa -ki var olduğuna inandığımız için yıllardır konuşuyoruz- "derin İstanbul" gücü de aşağı çekmeye çalışacak. Ama durum karışık bir hal aldı. Açıkcası ben de umutsuzluğa kapıldım biraz. Sivas krizi yönetemez muhtemelen. Haftaya da Fener'e yenilme ihtimali yüksek. Ama biz de Antalya'da ne yaparız bilemem. Tepedeki takımlar içinde yaratıcılığı en düşük olan takımız maalesef. Yattara ligin en çok top kaybeden adamı. Colman bir maçta Tom Cruise ise diğer maçta Jim Carey. Selçuk'a bir laf ettik forumda tu-kaka olduk ama, madem bu kadar iyi oynuyor sonuç niye hep hüsran? Alanzinho böyle devam edecekse Engin Baytar'a yazık etmişiz.

Ne bileyim, ruhum sıkıldı...

Biraz da nasip degilmis hocam. Cok net pozisynlar kacirdik deli oldum. Tayun atamad 5 saniye sonra golu yedik. Gökhan atamadi 10 saniye sonra golu yedik.
Rakipler gelmeden gol atiyorlar.
Orta yapar gol olur
Sut vurur adama carpar gol olur

Biz atamadik onlar atti...yoksa mac yine bizimdi...gökhan golden önce atsa yine yenerdik...

mhayri
22.02.2009, 18:00
Dünkü maçın en kötüsü her ne kadar kendine toz kondurmasak da Song dur.
Sebep: Bir takımda herkes önce kendi görevini yapıp görev bölgesini korumakla ve oyun disiplini içinde
oynamakla sorumludur...
Maçı seyredenler her iki golde de song'un nerede ve ne yaptığına bir baksınlar anlarlar ...
Diğerleri iyimiydi değildi elbette ama maçın en berbat oyuncusu büyük şefti...
Sanırım yaşının verdiği yorgunluk ve maç öncesi sakatlığı etkili olmuştur bu form düşüklüğünde...

MetiN08
22.02.2009, 18:00
arkadaslar kafayi azmayin ben simdi daha cok inaniyorum sampiyonluga biz destek etmeye devam edelim, iyiki simdi yenildikde sonra degil yani

tamuğ yamtar
22.02.2009, 18:02

Maça takımı uyandıracak seyirci mi?

Futbolcu bu noktadan sonra ne yapacağını bilecek artık.

Uyumasınlar efendim.

Taraftarın 61. dakika muhabbeti de amacından saptı zaten.

Gereksiz ve konsantrasyon bozucu bir hal aldı.

Abartmanın da sınırları zorlanmaya başlandı.

Bunları geçelim ve ciddi olalım.

Şampiyonluk ancak bu şekilde gelir.

mustafaction
22.02.2009, 18:06
Şahsen ben kocaeliyi a.gücünü yendikten sonra kolbastı kutlamalarına karşıyım hadi büyükleri yensen neyse

Mehmet Sarigül
22.02.2009, 18:10
arkadaşım düşüncelerinin hepsine katılıyorum bende düşüncelerine tek birşey eklemek istiyorum izin veririsen song dünki maçta cok ileri cıktı ve ilk golü ve 2 golü onun yüzünden yedik 1 gol gecen hafta zıplayamayan song un yüzünden yenildi

Evet, Song'un gec kalmasi ve Denizlisporlu futbolcunun sol eli ile onu tutmasi var. Ama golün baslangicinde hata var, Banguora Cale'nin üstüne cok rahat gelmesi ve cok etkili bir ortasi var.

Yanliz ikinci golde Song'un hatasi kadar, Tayfun'un, Ceyhun'un,...bütün takimin hatasi var. Daha 60. dakika Song ileri cikmis, o halde Ceyhun onun yerini almak icin kalabilirdi. Denizli yari alani zaten cok kalabalik, birde Ceyhun topu orada kaptiriyor...

Hata olmasa gol olmaz, bizimde üc net(cok net!) pozisyonumuz vardi...

Ama atamadik..

ertek_ts61
22.02.2009, 18:27
hiç bir futbolcumuzu rencide etmek istemem...bu sadece tek maçlık bir görüntüyle yapılan bir yorum da olmayacak ama gökhan ünal sahada duruş ve pozisyon harcama konusunda size de fazlasıyla laubali gelmiyor mu??? dünkü maçta sadece gökhanlık bir şey yok ama önceki maçları da düşününce bu arkadaşımız hala hangi takımın formasını giydiğinin farkında değil mi???

mehmet yıldız denilen adam devre arasında gs ye transferi direkten dönmüş bir topçu...ama adamda gözlediğim bir form düşüklüğü yok...ama bizim topçuların kafalarının karışması için gazetede geçen bir haber bile yetiyor..inanın anlamakta güçlük çekiyorum...:(

maça gelince...3 puan kaybedilir kazanılır....bizim kredimiz vardı harcadık ama gereksiz bir maçta harcadık...bana denizli maçı çok rahat geçecek fark atarız falan diye düşünüyordum...forumdan bazı arkadaşlar çok zor geçer demişti temkinli yaklaşıyorlar diye düşünmüştüm ama haklılarmış yazık ki...:(

zaroksilo
22.02.2009, 19:56
mesajları bayağı bir okudum.talk show gibi.mağlubiyeti maça gelen birinin içtiği sigara markasından tutunda mübarek hocalara bağlayanlar bile çıkmış.
zaten haftalardır takım kötü sinyaller veriyordu.galip geldiğimizden ,maçtan sonraki kolbastılardan durumun pek farkında olamamışız taraftarlar olarak.bir mağlubiyetle yazacak mazarette bulamayınca ne bahaneler üretilmiş.
neredesin ey değirmendere.

hodlu
22.02.2009, 20:00
Tansiyon düştümü,dün çok fenaydı bu site.Heralde herkes artık normal düşünerek yazmaya başlamıştır.Bakın Barcelona sahasında espanyol takımına yenildi.Futbolda bu sürprizler maalesef ki var...

mhayri
22.02.2009, 20:24
Odur budur şudur ...Sebep ne olursa olsun takım döküldü takım her hattıyla döküldü...
Buna kenardaki hocası da dahil amaaa en dökülmemesi gereken yer bile döküldü ya
en çok ona bozuldum hatta şunu dedim kendi kendime : 25 yıldır hiç bir şey değişmemiş...
O zaman neyse şimdi de o...Taraftar döküldü, yerlerdeydi hatta...
Demekki geçen yıllar hiç bir şeyi değiştirmemiş...Takım mağlup olabilir ama sen neden oradasın be taraftar.
Oyundan çıkan adamı(ki o adam senin şehrine geleli daha 20 gün olmuş , daha yattığı yeri bile
ısıtmamış ) ıslıklamak için oradaysan hiç olmasan da olurdu yani...
Liverpol taraftarı gibi olmanı hiç kimse beklemiyor ama 25 yıldır şampiyonluk özlemi bekleyen herhangi bir takım
taraftarı gibi davranabilirsin mesela...Daha sabırlı daha toleranslı ve özgüven aşılayıcı...
.......
Henüz dökülmeyen bir yönetimimiz kaldı ama 2 mağlubiyette onun da dökülmeyeceğinin garantisi yok.
Kaldı ki bu yönetimde bu taraftarın içinden çıktıysa bize nice 25 seneler...

Varlıbaş61
22.02.2009, 20:30
şu gökhan'ın pozisyonu kaçar mı yaa
bu kadar mı olur yaa

Tahsin Armutcu
22.02.2009, 20:34
golcu ızlemek ısteyenler sadece taner gulerıyı ızlesın 1 tekke derım 2 o. tayfunun bencıllıgı yok ersun yanalın yanlısları bı sekılde 3 puan gıttı daha 13 14 hafta var.daha ne maclar var ne garıptır kı kume dusmemeye oynayanların hepsı kazandı.sampıyonluga gıdenlerın cogu kaybettı.gun dogmadan neler dogar agalar

Cyzio
22.02.2009, 20:44
Maçı şimdi seyretme imkânım oldu: Tam bir facia.

"Bütün maç boyunca üstünlük bizdeydi" desek, değil. "90 dakika saldırdık, son dakikada gol yedik, çıkaramadık" o da değil. Golü, çıkartabileceğimiz en uygun dakikalarda (15) yedik. 2'nci golden sonra bile hâlâ maçı çevirebilecek süre vardı. Ama olmadı.

Yıllar sonra ikinci bir "Van Faciası" daha yaşamışız. Yoksa "Şenol Faciası" mı demeliydim? Rakiplerin bu kadar kötü olduğu bu sene, inşaallah hebâ olmaz.

leavemealone
22.02.2009, 20:47
Gs de yeniliyor olmaz boyle birsey ya...
Gökhan mac 1-0 ken o 100 de 100 lügü atsaydi alirdik maci ahh ahhh .... Neden orda sag koseye atmadiki gitti sola vurdu ...

Ali Yerlikaya
22.02.2009, 20:58
Arkadaslar TS nin yenilmesin dünyanin sonu degil elbet bu hafta süprizlerle dolu bi hafta gecdi.
Sadece bana koyan artik son haftalar yaklasdikca hakemler maclara el atmasidir suan Istanbul ezikleri susdu ama sivasi tam gaz destekleniyor en az 10 puan hakemlerden cikma yani isimiz hiiiiiiiiiiiiic kolay degil ama Allahima sonsuz sükürler olsunki TRABZONSPORLUYUM böyle serefsiz ve ahklaksiz sampiyonluk alicagima hic almiyalim.
Allah daima dogrunun yanindadir yeterki biz eski futbolumuzu oyniyalim elbet hak ettigimiz yerde bitiriiz maci.

ofluhalit
22.02.2009, 21:02
kocaelinden 5 yiyen gayseyi gördükten sonra,bu tip kazaların olabileceğine inancımız arttı.keşke olmasaydı ama önemli olan bunun son olması,ders çıkarmamız.

Ustaalioğlu
22.02.2009, 21:03
cincona çok kotu geçirdiler, ah şu maçı alsaydık ne güzel olacaktı....

fatihertürk
22.02.2009, 21:03
kocaeliye bak gsyi param parça etti çok büyük fırsat kaçtı bu haftaa

ugurozturk
22.02.2009, 21:08
Gokhani Kocaeliye versek; Tanerin kramponunu bize verirler mi? aray adam falan koysak. Faruk Ozak girse mesela..

servet nuh
22.02.2009, 21:09
gökhan ünal,taner güllerinin bu akşam attığı golleri günde 3 defa tok karnına dikkatle izlemesi gerekir....karşı karşıya kalınca topa nasıl vurulur her açıdan adam ders verir gibi gösterdi....

Cihan
22.02.2009, 21:10
taner gülleri gibi bir forvet varmı ya adam forvetlerin ilahı be böyle topçuya 10milyon € bile veririm ... bu nasıl bir bitiriclik .. torres de villa da ronaldo da yok bu bitiricilik ... 4 golün 4 üde süper ya

cihatöztürk
22.02.2009, 21:11
çok şey kaybettik bu hafta

servet nuh
22.02.2009, 21:12
taner gülleri gibi bir forvet varmı ya adam forvetlerin ilahı be böyle topçuya 10milyon € bile veririm ... bu nasıl bir bitiriclik .. torres de villa da ronaldo da yok bu bitiricilik ... 4 golün 4 üde süper ya
töbe töbe...ilah kelimesi sadece bir zata mahsustur kardeşim,hatırlatayım....Allahtan başka ilah yoktur....

ugurozturk
22.02.2009, 21:12
Gokhani Kocaeliye versek; Tanerin kramponunu bize verirler mi? aray adam falan koysak. Faruk Ozak girse mesela..

belki yaninda ceyhun falanda verilebilir... adam buyuk maclari 1.7 gol ortalamasiyla oynuyor; buyuk maclarin; buyuk takimin adami demekki..

Cihan
22.02.2009, 21:13
töbe töbe...ilah kelimesi sadece bir zata mahsustur kardeşim,hatırlatayım....Allahtan başka ilah yoktur....

kardeşim o kadar biliyoruz ... hani cuk otursun diye dedim ama yememiş olabilir ...

selimatal
22.02.2009, 21:14
Bu hafta fırsat kaçırmadık. Yaptığımız büyük hatayı mucizevi bir şekilde Anadolu takımları telafi etti o kadar.

Beni endişelendiren tek şey var. Normal şartlar altında EsEs ler de Sivası götürecekti. Sivas hakem hatalarıyla bu sezon +10. puanını aldı. Normalde en az 10 puan gerimizde olmalıydı. Bu arada Eskişehirin nasıl erkek bir takım, Engin Baytarın da nasıl bir Trabzonlu olduğunu da herkes gördü.

Sorun değil, inşallah yenip geçeceğiz ama MHK nin Sivasla bağlantısının açıklanma zamanı geldi. Sanırım hakemler Sivas Başkanıyla olan yakınlığından dolayı Sedat Peker den korkuyor. Halledilmesi gereken ilk konu Sivasın beleş puan toplama işine son verilmesi.

only ts
22.02.2009, 21:14
cincona selametle :D 6s diler şimdi 5s de eklendi :D ah bız yeneydık bu denızlıyı haftaya fener sıvasa kaybetmez bız lıderdık neyse bız antalyayı yenelımde ınsss

TSigalko
22.02.2009, 21:15
2.Ligdede böyleydi Taner.Kaleciyle karşı karşıya kaldımı %90 gol olur.

#.TrabzonLu_
22.02.2009, 21:15
Fenerle cincon bize guldulerdi herhalde
Kaybettiler bu hafta:alkış: cok guzel oldu
keske kazansaydik isimize yariyacakti ama nasip boyleydi demekki
Bide 8tas yenilseydi super olucakti ya neyse, sivas nasil olsa tokezler bu hafta 1-0 yenmesinde bi hayir vardi zaten, sallantida tahtlari, insallah önümüzdeki haftalar onlarda kaybeder.. Neyse biz desteklemeye devam dunyanin sonu degil, buda insallah aklimizi basimiza getirmistir, ayrica Kocaeliye bi alkis valla super oynadilar:alkış: Umarim cincona bukadar cok golu bizde atariz :D Amin

Karadağ06
22.02.2009, 21:16
dün kendi sahamızda denizliye yenilince eleştirmenler çıkmıstı piyasaya şampiyonluk gitti... Ersun Yanal istifa... Denizli gibi bi takımada yenilinirmi diyolardı
bir aralar kendimize şampiyonlukta en buyuk rakıbımız galatasaray diyorduk
bakın galatasaray da yeniliyomus hemde kendi sahasında ligin sonuncusundan 5 tane gol yiyerek...
Lütfen kötü günlerde de takımın arkasında olun...

ugurozturk
22.02.2009, 21:18
Bu hafta fırsat kaçırmadık. Yaptığımız büyük hatayı mucizevi bir şekilde Anadolu takımları telafi etti o kadar.

Beni endişelendiren tek şey var. Normal şartlar altında EsEs ler de Sivası götürecekti. Sivas hakem hatalarıyla bu sezon +10. puanını aldı. Normalde en az 10 puan gerimizde olmalıydı. Bu arada Eskişehirin nasıl erkek bir takım, Engin Baytarın da nasıl bir Trabzonlu olduğunu da herkes gördü.

Sorun değil, inşallah yenip geçeceğiz ama MHK nin Sivasla bağlantısının açıklanma zamanı geldi. Sanırım hakemler Sivas Başkanıyla olan yakınlığından dolayı Sedat Peker den korkuyor. Halledilmesi gereken ilk konu Sivasın beleş puan toplama işine son verilmesi.

mecnun odyakmaz; sedat pekerin enistesi; sampiyon olmak icin tek care var; bi kiz da biz vermeliyiz bu adama.

Ahmet Kuru
22.02.2009, 21:19
Kötü futbolun karşılığı her zaman 3 puan olmuyormuş bunu öğrendik...
Bu hafta şanslı bir şekilde mağlubiyetimizde çok fazla şey kaybetmedik ama kaybedebilirdikte...
Eğer şampiyon olmak istiyorsak,kendi sahamızda bu tip maçları kaybetmemememiz gerekir...
Bu maçda bir çok hata yapıldı;oyuncu seçimleri,değişiklikler,futbolcu performansları herşeyiyle kötü bir haftayı geride bıraktık....
Umuyoruz ki giden 3 puan bize çok şey kazandırır...

batugol
22.02.2009, 21:20
ozetleri bir kez daha seyrettim
bu kotu oyunla bile kazanabilirmisiz
moral kaybindan baska bir sey kaybetmedik

Abdülkadir Kılıç
22.02.2009, 21:20
Arkadaşlar Zafer Biryol vardı. Süper forvet. Şimdi Eyüpsporla maç yapıyordu. Bence Taner küçük çaplı takımlar için süper forvet. Ama Gökhan'ı falan verelim onu alalım yapmayın yahu.
Ama bu hafta kaybetmemize rağmen çok şey kazandık bence.

Karadağ06
22.02.2009, 21:22
Gökhan'da Kayseri'de gol kralı olmuştu hatırlıyosanız.
Tener'inde böyle olmayacagını nerden biliyosunuz...

unique
22.02.2009, 21:23
Önümüzdeki Antalya ve Konya maçlarını alırsak acayip avantaj yakalarız; artık şampiyon olmak istiyorsak bu iki maçı ne yapıp edip almalıyız başka yolu yok. Sonra da Galatasaray maçı var sırada, ama ondan önce şu iki maç acayip önemli.

SV_Sürmene61
22.02.2009, 21:23
Hepinizin hoşgörüsüne sığınarak, olumsuz yazılanlara tepki gösteriyor ve
TRABZONSPORUM'UN ŞAMPİYONLUK KUPASININ EN BÜYÜK ADAYI olduğunu düşündüğümü tekrar ilan etmek istiyorum.!!!
Müsaadenizle başka bir başlıkta yazdıklarımı aşağıda da buraya kopyalıyorum:

==> Evet uşaklar, buna ne diyecesunuz bakalımm ?

"Trabzonspor ve Fenerbahçe'nin puansız kapadığı 21. haftada, ligin dibinde can çekişen Kocaelispor'u ağırlayan Galatasaray, rakibinden 5 gol yiyerek sahadan puansız ayrıldı !.."

Bu sonuç şimdi cincon'un ŞAMPİYONLUK yolunda tüm iddiasını kaybettiğini mi gösteriyor ? Bence HAYIR! Takım olarak olmasa bile bireysel oyuncular bazında, Baros, Kewell, Nonda, Arda, Ümit Karan gibi oyuncularıyla, ve bugün 5 gol yemiş olsa da , mükemmel kurtarışlar yaparak belki takımının maçtan 85. dk 'ya kopmamasını sağlayan kaleci gibi kaleci De Sanctis gibi oyuncularıyla Galatasaray ŞAMPİYONLUK yolunda hala daha rakiplerimizden 1 tanesidir.

(Bkz: Geçen seneki lig sonuncusu Kasımpaşa'ya yine Sami Yen'de yenildikten sonra gerilerden gelip ŞAMPİYONLUK KUPASINI KALDIRAN GS)

Ah benim güzel kardeşim,

yok deplasmanda 10 macin 9unu kaybetmis bir takimi yenememişsin de,
yok bu takıma ilk deplasman galibiyetini veren sen oluyomuşsun da, vs vs....

Bunların hepsi HİKAYE!!

Ona bakarsan geçen yılın ŞAMPİYONU gs geçen sene, küme düşen ve sonuncu
durumdaki en kötü takım olan
KASIMPAŞA'YA kendi evinde; Sami Yen de yenilmişti;
ancak netice olarak "ŞAMPİYON OLMASINI BİLDİ".!!

Bizler de ŞAMPİYONLUK YOLUNDA olabilecek aksaklıklara takılmadan,
bu takıma ŞAMPİYON OLMASI İÇİN HER TÜRLÜ DESTEĞİ ESİRGEMEDEN
ARALIKSIZ OLARAK DEVAM ETTİRMELİYİZ.!!!

HEP DESTEK TAM DESTEK!! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!!!!

:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak: :tsbayrak:+:tsbayrak:(6+1=7)

maydin
22.02.2009, 21:25
gökhan ünal,taner güllerinin bu akşam attığı golleri günde 3 defa tok karnına dikkatle izlemesi gerekir....karşı karşıya kalınca topa nasıl vurulur her açıdan adam ders verir gibi gösterdi....

aynen :alkış:

demirel
22.02.2009, 21:26
gs nin mağlubiyeti bize moral olur,ama ben sivasın aradan cıkmasından korkmaya basladım,beşiktasta yetişti bu arada

bordox
22.02.2009, 21:27
Futbolcular her maçı final olarak düşünüyoruz diyorlar ama bu maçı izleyince ligde hiç bir iddiası kalmayan bir takımın mücadelesine sahne oluyor sandım.
Kendi emeklerine yazık,şampiyon olmak için önümüzdeki sene 20. maç sonunda bu kadar avantajlı olurlar mı?Rakiplerin döküldüğü bir yıl olur mu?
Taraftarın tepkisi bence bu duruma,sahada hiç bir şey yapmayan bir takıma kim nasıl destek versin?Yürümeye mecali kalmamış adamlar,rakip Denizlispor'lu futbolcunun motive olduğu şey ne Türkiye Süper Ligi'nde önümüzdeki sene de var olmak tıpkı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi.Mesut Bakkal yine bir Süper Lig takımında Hoca olmak isteyecek.
Peki bizim futbolcular için Süper Lig şampiyonluğu neden bu kadar motive edici olmuyor?Takım olarak 25 yıl önce kazanılan bir şey ve Song dışında kimsenin tatmadığı bir duygu?Ya Şampiyonlar Ligi'ne katılmak?İlk defa takım olarak gidilecek ve yaşanılacak bir Lig.Kariyerleri için inanılmaz bir fırsat ama sahada bunu anladığını gösteren bir tane futbolcu yok?Fizik kondisyon olarak Denizli'den daha mı alt seviyedeyiz?Neden onlar kadar koşmuyorlar?
Taraftar da bunu anlamdığı için tepki koydu bence?Taraftarın bu saatten sonra başka bir takımı tutacağı yok,onlar için bu yılında önceki yıllardan farkı olmaz şampiyon olunmazsa, ama bu futbolcular için böyle bir şans var,neden mücadele yok sahada.Bunu bize açıklamak zorunda değiller,profosyonelce paralarını alıp hayata devam ederler ama kendilerine sorsunlar sürekli baş altı güreşcisi gibi kalmak zorunda olacaklar.Baş pehlivanların maçını bekleyen seyirciyi ısındıran figüranlar gibi belli bir noktaya kadar sonrası sahne asıl sahiplerine kalacak yine?

FANATIK61
22.02.2009, 21:29
Bu sene Sampiyon Anadoldudan diyen diyer Anadolu Takimlarin Taraftarlarina selam olsun ;)

SARI61
22.02.2009, 21:30
bugun sıvas macı hakemle aldı her macta hakemler sıvasa calısıyor buz gıbı penaltıyı hakem nasıl gormyor adam resmen yerde voleybol oynuyor topla yazıklar olsun boyle hakemlere kocelıyede helal olsun galatasarayı perısan ettı bugun hep destek tam destek renkdaşlar sampyonluk bıze yakın ıstanbul takımları bu sene ıstemıyor sampyon olmak kaybedılen bısey yok haftaya fener sıvasla oynucak

Fatih Özkan
22.02.2009, 21:33
Cimbom da yenildi!
Gel de "keşke" deme!

selimatal
22.02.2009, 21:33
mecnun odyakmaz; sedat pekerin enistesi; sampiyon olmak icin tek care var; bi kiz da biz vermeliyiz bu adama.

Bizde ona verecek kız yok ama uygun birşeyler vermeliyiz.;)

Cem Balcı
22.02.2009, 21:47
beklenen darbe geldi...

hem de avni akerde...

nerdeyse 1 aydır süregelen kötü futbola bir önlem alınamadı ve sonuç kaçınılmaz oldu...

dilerim bu bize ders olmuştur...

Hasan Ayvenli
22.02.2009, 21:49
bu hafta türkiye'de ve dünyadaki bazı skorlar da futbolcularımız için çok güzel ders olmuştur. barça lig sonuncusuna evinde yenildi. gs 5 yiyerek yenildi evinde. kolay rakip kolay maç yok. anlasınlar bunu. tam derslik bir hafta. tam uyanma haftası. 3haftalık kötü futbol bitecektir ümit ediyorum ki..

Tayfun Aydın
22.02.2009, 21:52
idda da bu maçları oynayan ne para kaldırmıştır.Bırakalım şu ednizli maçını artık

zaroksilo
22.02.2009, 22:02
hiç bir şey insanın namusundan daha değerli olamaz.

seyduna_efil
22.02.2009, 22:19
kendımızı barcelona evinde yenıldı ,gs evınde yenıldı,fener yenıldı dıye avutmayalım..bızım bu tür maçları kazanmamız lazımkı ılerde oynanacak büyük maçlarda maç kaybetme lüksümüz olsun..şu evımızde gereksız puanlar kaybetmezsek şuan puan farkıyla lıderdık kı belkı şampıyonlugu buyuk ıhtımalle karantıye almıştık..evımızde kaybettiğimiz 9 puan var,sivas beşiktaş gazıantep ve son olarak denızlı maçları..9 puanı almıs olsaydık şuan 51 puanla açık ara önde olurduk kı en yakın takipcimiz sıvas 44 puanda olacaktı..bu durumda şampıyonluğu %80 garantı etmıs olacaktık..yazık kı cok yazık.

yatara
22.02.2009, 22:22
bu spor totto yasaklanmasi lazim ya
dün ts yönetimi denizlinin orani 8di 1 miliyon yatirsalar 8 milion aliyodular bugün de gs derhal yasaklanmasi lazim spor totto

arkadaslar benim kulama gelen bi duyuma göre denizli cezali birisini oynatmis ve biz maci hütmen 3-0 alicakmisik dedi bana babamlar ama bilmem gercekmi yoksa sakami

Hasan Ayvenli
22.02.2009, 22:24
kendımızı barcelona evinde yenıldı ,gs evınde yenıldı,fener yenıldı dıye avutmayalım..bızım bu tür maçları kazanmamız lazımkı ılerde oynanacak büyük maçlarda maç kaybetme lüksümüz olsun..şu evımızde gereksız puanlar kaybetmezsek şuan puan farkıyla lıderdık kı belkı şampıyonlugu buyuk ıhtımalle karantıye almıştık..evımızde kaybettiğimiz 9 puan var,sivas beşiktaş gazıantep ve son olarak denızlı maçları..9 puanı almıs olsaydık şuan 51 puanla açık ara önde olurduk kı en yakın takipcimiz sıvas 44 puanda olacaktı..bu durumda şampıyonluğu %80 garantı etmıs olacaktık..yazık kı cok yazık.

şans ile kazandığımız maçları da hesaba katıp yeniden hesap yapmak lazım. futbol bu keşke demeye yer yok.

karayamayman
22.02.2009, 22:31
Önümüze bakalım artık.

Haftaya inşallah Antalya'yı yenip düzlüğe çıkarız. Daha çok sürpriz olacak bu ligde. İstikrarlı ve sabırlı olursak inşallah şampiyonluğa ulaşacağız.

FANATIK61
22.02.2009, 22:32
Aldigim duyumlara göre Denizli cezali futbolcu oynatmis dogru mu ?

Canİlker
22.02.2009, 22:33

bırakın bu efsaneleri ya :)

TSercaN
22.02.2009, 22:34
bir efsaneydi efsaneydi senle beraber olmak :)

arifberkay
22.02.2009, 23:02
Yahu bursaspor,fenerbahçe,beşiktaş(2),galatsaray,kayser ispor,sivasspor,gaziantep....Bu maçların hiç birini kazanamadık...Demekki takımımız psikolojik olarak büyük maç kaldıramıyor vede büyük maç kaldıramıyan şampiyonluğu nasıl kaldırılcak...Ama şu bir gerçekki Trabzonspor yaptığı transferlerle yeni bir takım olmasıyla şu anki haliyle kesinlikle başarılı...Ama dahada başarılı olabilir,önünde bir engel yok...Ersun yanalla bence 10 sene daha devam edilmeli yanlız tek eksik nokta ersun yanalın B planlarının çöpe dahil atılmayacak kadar kötü olması...Oyuncu değişiklikleri....Bir oyuncu üzerinde inadına takılması...insanı çileden çıkartıyor......Birde alanzinhonun kötü oynamasının tek sebebi taraftar

psikoloji değil canım kardeşim bu kadro büyük maç kazanamaz kapasitesi büyük maç kazanmaya yetmez bu kadronun açık ve net bu ortada ama görmek isteyene

Harun-61
22.02.2009, 23:04
önümüze bakmaliyiz.

Trabzonspor yenilmeyecek diye bir kural yok.

haftaya Antalya'yi yenmemiz lazim.

güveniyoruz Takima...

zarha6155
22.02.2009, 23:10
Bu sene şampiyon olamazsak bir daha hiç olamayız.Hayret ki nasıl bu kadar ucuz puanları kaybettik.
Devre arasında Kocaelinden taneri alsaydık.Alanzinhodan çok daha faydalı olurdu.

Sercan Yaylı
22.02.2009, 23:11
evet gene ersun yanal yanluş secimleri yüzünden yenildik gecen hafta bjk macından sonra bu iş böyle yr
mez demiştim herkrs benim üstüme gelmişt, gene söylüyorum arkadalarrr

arifberkay
22.02.2009, 23:14
biz burda sabahlara kadar norveç sitelerini takip edip eksik olan sol kanat için almadık mı bu adamı? neden bu adam sol kanatta oynamıyor allahını seven biri bunu ersun hocaya sorsun...dalga mı geçiyor bu adam bizimle

Sercan Yaylı
22.02.2009, 23:16
ya elimden gelse o kadr cok sey sorcamki ersun hocaya...
hoca dicem senin gözlerin görmüyormu yada başka bir derdin varda maç esnasında onu düşünüp göremiyorsun bazı seyleri...

OZDEN61
22.02.2009, 23:17
evet gene ersun yanal yanluş secimleri yüzünden yenildik gecen hafta bjk macından sonra bu iş böyle yr
mez demiştim herkrs benim üstüme gelmişt, gene söylüyorum arkadalarrr

tamam ersun bazı seciminde hatalıydı ama gökhanın, tayfunun girdiği pozisyonları atamamasıyla hicm hataları yok. onları atsaydık macı kazanabilirdik. bu seferde yorumlar farklı olacaktı...

yatara
22.02.2009, 23:20
jau aldigim duyum dogrumu denizli cezali futbolcu mu oynatmis duduma göre bizi 3-0 galip sayacaklarimis saka yapmadiysa bana söyleyen kisi

Sercan Yaylı
22.02.2009, 23:22
tamam ersun bazı seciminde hatalıydı ama gökhanın, tayfunun girdiği pozisyonları atamamasıyla hicm hataları yok. onları atsaydık macı kazanabilirdik. bu seferde yorumlar farklı olacaktı...

hayır arkadasım bir gün zamanın olurda yendiğimiz zamanda yazdıgım yorumları okursan yensekte yenilsekte yorumum degişmeyecegini anlarsın...
ersun yanal büyük takımların hocası deil hangi zamanda bu kadar destek olundu takıma ,anterenore,yonetime sen denizliyi yenemiyorsun taraftarımız halen destklerğini srdürüyorlar akıllarını baslarına alsınlar artık...

TSercaN
22.02.2009, 23:23
Vallahi bu mac Ersun hocamizin taktik hatasindan baslayan ve sonra futbolcularimizin beceriksizliklerinden dolayi kaybettigimiz bir mactir. Fazla soze gerek yok bence bukadar basit.

hos_cocuk61
22.02.2009, 23:29
Arkadaşlar denizli 7 yabancı ile'mi oynadı?

futbalski60
22.02.2009, 23:31
Arkadaşlar denizli 7 yabancı ile'mi oynadı?
Berberovic Bosna Hersek'li dolaysıyla yabancı kontenjanına girmiyor.

theo
22.02.2009, 23:31
1-2maç ii oynayıp sonrasında basit hatalar yapan adam bu formayı hakeymiyor arkadaş...bomboş pozisyonları atamayan yanındaki adama pas verecek kadar topa sert vuramayan kaleciyle karşı karşıyayken gol atamayan adamın bu takımda ne işi var...

umuta hüseyine küfrediyorduk ama bu saatten sonra bu adamların değerleri daha da ortaya çıktı...bu takımın formasını haketmeyene o formayı vermeyeceksin...

Gökçebey
22.02.2009, 23:35
Özden xxx, Burak xx, Roberts xx, Bangoura xxx, Güray xx (Dk. 74 Emin xx), Wescley x (Dk. 39 Fatih xx), Berberoviç xx, Ozan xx (Dk. 80 Şener ?), Çağlar xx, Angelov xxx, Braga xxx

Giren çıkan hepsi 6 yabancı.

Cagdas Topal
22.02.2009, 23:36
Berberovic Bosna Hersek'li dolaysıyla yabancı kontenjanına girmiyor.

Nasıl yabancı kontenjanına girmiyor anlamadım ? öyle şey mi var ?

futbalski60
22.02.2009, 23:38
Nasıl yabancı kontenjanına girmiyor anlamadım ? öyle şey mi var ?
Evet öyle bir kural var.

Cagdas Topal
22.02.2009, 23:40
Evet öyle bir kural var.

Azerileri biliyordum da bosnalıların yabancı statüsünde sayılmadıklarını bilmiyordum

POYRAZ
22.02.2009, 23:41
Özden xxx, Burak xx, Roberts xx, Bangoura xxx, Güray xx (Dk. 74 Emin xx), Wescley x (Dk. 39 Fatih xx), Berberoviç xx, Ozan xx (Dk. 80 Şener ?), Çağlar xx, Angelov xxx, Braga xxx

Giren çıkan hepsi 6 yabancı.
Olayi aciklayabilir misin biraz. Eger öyleyse ortada büyük bir sorun var demektir?

Gökçebey
22.02.2009, 23:44
Olayi aciklayabilir misin biraz. Eger öyleyse ortada büyük bir sorun var demektir?

Açıklanacak birşey yok sanırım. 6 yabancıyla oynamış Denizli ki bunda sorun yok. Keza biz de aynı maçta 6 yabancıyla oynadık (Sylva, Song, Cale, Colman, Alanzinho, Isaac).

Cezalı oyuncu oynatıp oynatmadıklarını bilmiyorum ve hiç sanmıyorum. Amatör takım değil ya bunlar cezalı oyuncuyu oynatsınlar.

Bosnalı futbolcuların yabancı kontenjanına girmediğini ilk kez duyuyorum, doğruysa tabi.

jacek cyzıo
22.02.2009, 23:44
arkadaşlar lamı cimi yok üç maç dokuz puan sonrada sivası yenmek gerekir.

Ömer TOPAL
22.02.2009, 23:45
bence erken gelen acı veren ama faydalı bir TOKAT oldu bize bu maç...Geç gelseydi bu tokat daha kötü olucaktı...birde benim görüşüm her rakibi futbolcuların gözünde büyütmek...Neymiş efendim kimseyi küçük görmeyeceksin diye diye herkezi oldugundan büyük göstermek takımın gözünde böyle sonuçlara davetiye çıkartmaktır...Sen rakip gözetmeden cıkıp antromanını yapıcaksın futbolunu oynayacaksın...Kimseyi büyük görmeyeceksin cünkü en büyük sensin....!

yatara
22.02.2009, 23:46
rizesporda bize karsi bikeren cezali oynatmisdi sora 3-0 biz kazanmisdik hükmen

sakaryalı.61
22.02.2009, 23:58

inş. bu gerçektir inş.:D

only ts
22.02.2009, 23:59
geldi geçti bitti yenildik üzüldük kahrolduk bütün hafta içimizde bir burukluk olacak yenememenin verdiği bir hüzün 15 gunu askındır galıbıyet gorememek sanırım bunlara antalyada son vermelıyız...

Cagdas Topal
23.02.2009, 00:02

az önce kadroya baktım toplam 6 yabancı ile oynamıslar , cezalı oyuncuyu oynatmıslarsa bilemem ama yabancı sayısında anormallik yok :p

Mehmet Sarigül
23.02.2009, 00:04

Hangi cezali futbolcu oynatilmis?

only ts
23.02.2009, 00:05
yarın sabah kalktıgımda otobuste gıderken erzuruma dogru o karlı yollarda güzel bi haber gelse deselerki maç hükmen ts nin yada maçın tekrarı valla otobusu durdurur baslarım kolbastıya serefsızım :D

Cagdas Topal
23.02.2009, 00:07
yarın sabah kalktıgımda otobuste gıderken erzuruma dogru o karlı yollarda güzel bi haber gelse deselerki maç hükmen ts nin yada maçın tekrarı valla otobusu durdurur baslarım kolbastıya serefsızım :D

Eger cezalı oynatmıslarsa tekrar olmaz 3 puan olur ama 1 saattir bu konuyla ilgili bişeler bulmak için arastırıyorum hiçbirsey de bulamadım acaba nerden duymuslar böyle birşeyi ?

Bu arada hayırlı yolculuklar ;)

sakaryalı.61
23.02.2009, 00:08
Hangi cezali futbolcu oynatilmis?

bunu yazan arkadaş haberin kaynağını verseydi iyi olacaktı :cool:

yatara
olurki olur ayni bikerenki rize maci gibi sora gideirz sampiyonluga sora antep durdurur bizi yine haha

hasancebi81

Top oynamadık, kendi evimizde puan kaybettik, şimdi bunlarla puanmı arıyoruz. Böyle birşey olsaydı bizim yöneticiler uyumuyordur heralde. Bu hafta cezası olan futbolcular aşağıda, Denizlinin cezalı futbolcusu bile yok.

TURKCELL SÜPER LİG
Geçen Haftadan Cezası Devam Eden
Furkan Özçal (KAYSERİSPOR)
Kırmızı Kart
İbrahim Akın (İ.B.BELEDİYESPOR) Serhat Akın (KONYASPOR)
Sarı Kart
James Troisi (GENÇLERBİRLİĞİ) Rodrigo Tabata (GAZİANTEPSPOR) Ali Zitouni, Yalçın Ayhan (ANTALYASPOR) Mustafa Sarp (BURSASPOR) Sedat Bayrak (SİVASSPOR) Hüseyin Çimşir, Umut Bulut (TRABZONSPOR)

Cagdas Topal
23.02.2009, 00:09
Top oynamadık, kendi evimizde puan kaybettik, şimdi bunlarla puanmı arıyoruz. Böyle birşey olsaydı bizim yöneticiler uyumuyordur heralde. Bu hafta cezası olan futbolcular aşağıda, Denizlinin cezalı futbolcusu bile yok.

<B><U><SPAN style="COLOR: #8db3e2"><FONT size=3><FONT face=Calibri>

abi umudumuzu yıktın ya :D Hani belki dediydik ama :D

Gökhan KAN
23.02.2009, 00:09
Yok abi ne cezası ya adam cezasını bilmiyormu olsa olsa su genc futbolcu oynatmadan bisey cıkar oda olmadıgına göre...

Cagdas Topal
23.02.2009, 00:11
Yok abi ne cezası ya adam cezasını bilmiyormu olsa olsa su genc futbolcu oynatmadan bisey cıkar oda olmadıgına göre...

önce 7 yabancı dediler , sonra cezalı oyuncuya cevirdiler , şimdi de bir fikir seninkisi :D :D cok yaratıcıyız :D

hasancebi81
23.02.2009, 00:13
abi umudumuzu yıktın ya :D Hani belki dediydik ama :D

Kusura bakma kardeş, bende okuyunca ümitlendim ne yalan söyleyeyim ama google a girip aratıyosun 21. hafta cezalı oyuncular diye direk çıkıyo. Asıl bu haberi ortaya atan arkadaşa sitem etmek lazım. Nerden uydurdu, insan bi araştırırda koyar haberi. Bukadar insanı ümitlendirmeye gerek yok. 3 puan aldığımızı düşünsenize en yakın 3 eşekten biri 6 puan gerimizde olacaktı.

only ts
23.02.2009, 00:14
Eger cezalı oynatmıslarsa tekrar olmaz 3 puan olur ama 1 saattir bu konuyla ilgili bişeler bulmak için arastırıyorum hiçbirsey de bulamadım acaba nerden duymuslar böyle birşeyi ?

Bu arada hayırlı yolculuklar ;)

eyw saolasın:)

kasila61
23.02.2009, 00:15
bizim defansimiz hangi macta defans yapmayi brakip ilerde gol aradiysa o maci kaybettik yada berabere kaldik.alin size suclu madem suclu ariyonuz.cozummu :egemenin ,songun ayagina branga bagliyacaksin ortasahadan ileriye gecemiyecekler.

Mehmet Sarigül
23.02.2009, 00:18
Benim bildigim "cezali" futbolcuyu Ersun Yanal oynatti,...
3 puani da (hükmen'de olmasa) Denizlispor aldi götürdü.

hasancebi81
23.02.2009, 00:19
bizim defansimiz hangi macta defans yapmayi brakip ilerde gol aradiysa o maci kaybettik yada berabere kaldik.alin size suclu madem suclu ariyonuz.cozummu :egemenin ,songun ayagina branga bagliyacaksin ortasahadan ileriye gecemiyecekler.

Nasıl bir yorum bu anlamadım. Egemen maç boyunca sadece kornerlerde ileri çıktı, bu herzamanki ve her takımın yaptığı bir olay. Songa gelincede takımdaki ruhsuzluğu gördü Büyük Şef, Tayfun yürüye yürüye top oynuyor, gitti adam onun kanattan bindiriyo, ne yapsın adamın huyu değil seyirci kalamıyo Tayfun gibi. Heraldeki çıkacak, senin forvet oyuncuların atamıyorsa ,orta sahan atamıyorsa gidecek savunma oyuncun atacak.

Cagdas Topal
23.02.2009, 00:21
Kusura bakma kardeş, bende okuyunca ümitlendim ne yalan söyleyeyim ama google a girip aratıyosun 21. hafta cezalı oyuncular diye direk çıkıyo. Asıl bu haberi ortaya atan arkadaşa sitem etmek lazım. Nerden uydurdu, insan bi araştırırda koyar haberi. Bukadar insanı ümitlendirmeye gerek yok. 3 puan aldığımızı düşünsenize en yakın 3 eşekten biri 6 puan gerimizde olacaktı.

Onlardan 3-5 puan fazla kredimiz vardı gerci fb ve gs yenildi ama olsun bjk geldi bu sefer yine de 3 puan fark var arada cok cabuk harcadık bu kredimizi ama olsun bundan sonra farklı olacaktır takım ...

Bunu buraya atan arkadas kaynagını cok merak ediyorum söylesin bize bizde bilelim

Cagdas Topal
23.02.2009, 00:22
Benim bildigim "cezali" futbolcuyu Ersun Yanal oynatti,...
3 puani da (hükmen'de olmasa) Denizlispor aldi götürdü.

umut ve hüseyin cezalıydı 2side oynamadı baska cezalı oyuncumuz yoktu :D :cool: ortalık iyice karıstı :D

irfanb

Birader sana zahmet olacak bir de 20.hafta cezalilar listesine baksan.Belki oradan kalmistir bir futbolculari 2-3 mac cezali. :) :)

kasila61
Nasıl bir yorum bu anlamadım. Egemen maç boyunca sadece kornerlerde ileri çıktı, bu herzamanki ve her takımın yaptığı bir olay. Songa gelincede takımdaki ruhsuzluğu gördü Büyük Şef, Tayfun yürüye yürüye top oynuyor, gitti adam onun kanattan bindiriyo, ne yapsın adamın huyu değil seyirci kalamıyo Tayfun gibi. Heraldeki çıkacak, senin forvet oyuncuların atamıyorsa ,orta sahan atamıyorsa gidecek savunma oyuncun atacak.
anlama zaten.arti usluibunada dikkat et

Cagdas Topal
23.02.2009, 00:27
Abi kusura bakma ama uslupta bi bozukluk ben göremedigim gibi senin mesajında üslup sorunu var biraz :o

kasila61
23.02.2009, 00:29
Abi kusura bakma ama uslupta bi bozukluk ben göremedigim gibi senin mesajında üslup sorunu var biraz :o

hasancebi81 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1995844#post1995844)
(Nasıl bir yorum bu anlamadım)
arkadas yorumumu begenir yada begenmez, aksini bana isbatlar devaminda yazdigi gibi tesekkur ederim ikna olursam yine tesekkur ederim. ama terbiyesizlige asla katlanamam.

Cagdas Topal
23.02.2009, 00:31
hasancebi81 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1995844#post1995844)
(Nasıl bir yorum bu anlamadım)
arkadas yorumumu begenir yada begenmez, aksini bana isbatlar devaminda yazdigi gibi tesekkur ederim ikna olursam yine tesekkur ederim. ama terbiyesizlige asla katlanamam.

kusura bakma abi editlemiş ozaman ilk yazdıgını :(

yatara
23.02.2009, 00:31
ben sinemadaydim geldim ivedki bakdim 2ciyi sora babamlan amcam dediler maci 3-0 hükmen kazanioyz birinic dediler 7 yabanci oynatmislar sora cezali oynatmislar bilmiyom gercek mi dediler
dogruysa bile bilerek hic bi gazete yazmiyo
insallah yarin rize macindaki gibi her yer yazar trt teletexi bile ki ts hükmen galip

Cagdas Topal
23.02.2009, 00:33
ben sinemadaydim geldim ivedki bakdim 2ciyi sora babamlan amcam dediler maci 3-0 hükmen kazanioyz birinic dediler 7 yabanci oynatmislar sora cezali oynatmislar bilmiyom gercek mi dediler
dogruysa bile bilerek hic bi gazete yazmiyo
insallah yarin rize macindaki gibi her yer yazar trt teletexi bile ki ts hükmen galip

Allah Allah iyice kuskulanmaya basladım :rolleyes:

hasancebi81
23.02.2009, 00:36
Allah Allah iyice kuskulanmaya basladım :rolleyes:

Aşağıda TFF nin yabancı uyruklu futbolcular hakkındaki kuralları yazılmış. Boşnak yada Azeri oyuncularun türk statüsünde oynayabileceği ile ilgili birşey yok. Ozaman ortalık Boşnak dolardı zaten. Adamın pasaportunuda TC yazıyosa oynar, yada TC kimlik belgesi varsa. Boşnaklara pasaport verdiğimizi sanmıyom.

MADDE 7- OYUNCULARIN UYGUNLUĞU:
1. Turkcell Super Lig musabakalarında yer alacak futbolcunun;

a) Temsil edeceği kulubu adına tescilini yaptırmıs ve lisansını almıs bulunması,

b) Tescil edilen lisansın gecerlilik tarihinin devam ediyor olması,

c) Herhangi bir sebeple musabakaya girmekten men edilmemis olması,
sarttır.

2. Turkcell Super Lig Kulupleri katılacakları resmi musabakalarda 8 yabancı uyruklu profesyonel futbolcuyu 18 kisilik
musabaka isim listesine yazabilirler, ancak musabakaya devam eden kadroda en fazla 6 yabancı uyruklu profesyonel
futbolcu bulundurmaları zorunludur.

3. Turkcell Super Lig Kuluplerinin katılacakları resmi musabakalarda, musabakanın oynanacağı tarihte kulube tescil
edildiği tarih uzerinden, kesintili veya kesintisiz olarak, en az iki yıl sure gecmis, 01.01.1986 veya daha sonra doğmus
bir TC vatandası profesyonel futbolcuyu 18 kisilik musabaka isim listesinde bulundurmaları zorunludur

4. Turkiye Cumhuriyeti vatandası veya yabancı uyruklu amator futbolcular Turkcell Super Lig Kulupleri’nin katıacağımusabakalarda oynayamazlar.
5. Yukarıdaki sartlara uymayan kulupler hakkında FDT hukumleri uygulanır.

only ts
23.02.2009, 00:37
Aşağıda TFF nin yabancı uyruklu futbolcular hakkındaki kuralları yazılmış. Boşnak yada Azeri oyuncularun türk statüsünde oynayabileceği ile ilgili birşey yok. Ozaman ortalık Boşnak dolardı zaten. Adamın pasaportunuda TC yazıyosa oynar, yada TC kimlik belgesi varsa. Boşnaklara pasaport verdiğimizi sanmıyom.

MADDE 7- OYUNCULARIN UYGUNLUĞU:

1.

Turkcell Super Lig musabakalarında yer alacak futbolcunun;

a)

Temsil edeceği kulubu adına tescilini yaptırmıs ve lisansını almıs bulunması,

b)

Tescil edilen lisansın gecerlilik tarihinin devam ediyor olması,

c)

Herhangi bir sebeple musabakaya girmekten men edilmemis olması,

sarttır.
2.

Turkcell Super Lig Kulupleri katılacakları resmi musabakalarda 8 yabancı uyruklu profesyonel futbolcuyu 18 kisilik

musabaka isim listesine yazabilirler, ancak musabakaya devam eden kadroda en fazla 6 yabancı uyruklu profesyonel
futbolcu bulundurmaları zorunludur.
3

. Turkcell Super Lig Kuluplerinin katılacakları resmi musabakalarda, musabakanın oynanacağı tarihte kulube tescil

edildiği tarih uzerinden, kesintili veya kesintisiz olarak, en az iki yıl sure gecmis, 01.01.1986 veya daha sonra doğmus
bir TC vatandası profesyonel futbolcuyu 18 kisilik musabaka isim listesinde bulundurmaları zorunludur

4.

Turkiye Cumhuriyeti vatandası veya yabancı uyruklu amator futbolcular Turkcell Super Lig Kulupleri’nin katıacağımusabakalarda oynayamazlar.
5. Yukarıdaki sartlara uymayan kulupler hakkında FDT hukumleri uygulanır.

kısacası ::??

Mehmet Sarigül
23.02.2009, 00:37

Kazanilan bir penaltida kullanacak futbolcuda kararsiz kaliyoruz, ceza sahamizda kornerlerde adam paylasiminda kararsiz kaliyoruz, ileri cikan bir defans oyuncunun bölgesini kapatacak futbolcuda kararsiz kaliyoruz.

Acaba uygulamada mi yetersiz kaliyoruz?...

Bunlar sadece henüz yeni olusmus bir takim oldugumuz icin olamaz.

hasancebi81
23.02.2009, 00:39
Birader sana zahmet olacak bir de 20.hafta cezalilar listesine baksan.Belki oradan kalmistir bir futbolculari 2-3 mac cezali. :) :)

20. Hafta cezalı ve daha önceki haftalardan cezası devam edenlerin listesi

TURKCELL SÜPER LİG
Engin Baytar (ESKİŞEHİRSPOR) Furkan Özçal (KAYSERİSPOR) Ekrem Ekşioğlu (BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR)
Kırmızı Kart
İlkem Özkaynak (ANKARAGÜCÜ) Lincoln (GALATASARAY) Gökhan Gönül (FENERBAHÇE) Mahmut Tekdemir, Razundara Tjikuzu (BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR)
Sarı Kart
Tolga Seyhan (HACETTEPE) Emre Aşık (GALATASARAY) Volkan Şen (BURSASPOR) Serge Djiehoua (ANTALYASPOR) Danie Güiza (FENERBAHÇE)
BANK ASYA 1.LİG
Uğur Akdemir (Ç.RİZESPOR)
Kırmızı Kart
Ufukhan Bayraktar (Ç.RİZESPOR) Evren Avşar (DİYARBAKIRSPOR)
Sarı Kart
Tolga Çavdar (KARTALSPOR) Gökhan Caba (BOLUSPOR) Serdar Samatyalı, Erman Ergin (Ç.RİZESPOR) Onur Nasuhoğulları, Merter Yüce (ALTAY) Mehmet Öncan (ORDUSPOR) Zafer Şahin (DİYARBAKIRSPOR)
PFDK
Mehmet Yıldız (SİVASSPOR) Caner Celep (DENİZLİSPOR)

yatara
23.02.2009, 00:43
valla onu bunu bilmemde biz bu alanzihoya bukadar para verecemize iyi oynuncu ama
hem daha ucuz hem de türk engin bayatari alsaydik bugün sivasi mahv etdi bide yanina bi forvetde lairidk ne güzel ama olsun alanhzinhoda cok iyi zaman lazim ona gs macinda cosacak o
babam diyo durmadan cikart sunu oyundan bundan fubtolcu filan olmaz ama benn dioym iyi olacak o daha

eskisehirin bariz penaltisini vemreddi bugün eski tsli emre toramanda hakeme iyi cevap verdi ama mac sonunda

hasancebi81
23.02.2009, 00:43

Ne varmış üslubumda. Asıl sen yorumlarına dikkat et.

hasancebi81
23.02.2009, 00:44
kısacası ::??
[/left]

Söylentiler boş demek istiyorum. Boşnaklar yabancı statüsünde sayılıyor ve devam eden maçta 6 yabancıdan fazla yabancı yoksa kural ihlali yapılmamınş oluyor.

Cagdas Topal
23.02.2009, 00:49
Söylentiler boş demek istiyorum. Boşnaklar yabancı statüsünde sayılıyor ve devam eden maçta 6 yabancıdan fazla yabancı yoksa kural ihlali yapılmamınş oluyor.

Tamam işte bizde onu diyoruz bosnaklar da yabancı statüsünde tıpkı brezilyalılar gibi :D bir takım yabancı oyuncu oynatma zorunlulugu yokki ya sen yanlıs anladın galiba bu cümleyi :D

only ts
23.02.2009, 00:50

tuhh be gitti hayallar :D

yatara
23.02.2009, 00:51
Ya pek umutlanmayin aradaskar öyle bi durum olsa simdi resmi websitemizde yazmisdi yani birsi bi idaa atdi ortaya yenildik diyeki kizmiyalim bizde herseye hemen inaniyoruz

Turgay 6161
23.02.2009, 00:56
Hani acaba dedik varmı aslı astarı diye ama gözüken birşey yok gibi.

6Şafak Aydın1
23.02.2009, 01:00
Kocaelinin galibiyeti ile bu mac sonucunun yakindan bir baglantisi oldugunu düsünüyorum.
Kocaeliyi bir taraftan alkisliyoruz diger taraftan ise Deniziliye, Kocaelinin en yakin rakibine, puanlar veriyoruz.

Birde su var; bu sezon FB veya GS sampiyon olacaksaki iddialari iyice azalmis durumda ve 13 hafta var, biz daha futbol mutbol oynamayalim, birakalim bu isi veya yatirim yapmiyalim Bilbao modeline dönelim.

hasancebi81
23.02.2009, 01:08
Denizlisporun Yabancıları (Kırmızı olanlar maçta oynayanlar)
Ben oynayan 7. yabancıyı bulamadım. Maçta oynayan başka bir yabancı varmıydı, varsa bulalım söyleyelim yönetime.

CARLOS ALBERTO DOS SANTOS GOMES (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1064611)
BOQUIM/SE
22.10.1980
DENİZLİSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupID=81)

DARRYL BEVON ROBERTS (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1170045)
ST. JOSEPH
26.09.1983

DOUGLAS DANIEL BRAGA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1170046)
PERUIBE-SP
06.07.1985

DZEMAL BERBEROVIC (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1224017)
SARAJEVO/BOSNA HERSEK
05.11.1981

EMIL ROSENOV ANGELOV (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1224134)
HASKOVO
17.07.1980

IBRAHIMA BANGOURA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1224024)
CONAKRY/GİNE
08.12.1982

14761
IRINEU CALIXTO COUTO (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1170047)
SAO PAULO/SP
27.03.1983

IVAN LIETAVA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1174083)
BRATISLAVA
20.07.1983

RENNY VICENTE VEGA HERNANDEZ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1064367)
VENEZÜELLA
04.04.1979

TOMAS ABRAHAM (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=30124)
TREBİC
18.04.1979

WESCLEY PINA GONCALVES (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1222300)
VILA VELHA/ES
15.12.1984

Erdal DİLEK
23.02.2009, 01:40
zaten hükmen falanda istemiyoruz, adam gibi yenildik adam gibi başımızın caresine bakmasını biliriz, bu sezonun en kritik maclarından birine cıkacağız, yönümüz yüzde yüz belli olacak, kaldı 13 hafta, bekleyeceğiz ve göreceğiz. . .

yatara
23.02.2009, 01:40
valla ben bu antalya macindan cok korkioym hep ben korkdum zaman yeniyoz
ankaraspor macindada öyleydi

Mustafa Ayazoğlu
23.02.2009, 01:43
Denizlisporun Yabancıları (Kırmızı olanlar maçta oynayanlar)
Ben oynayan 7. yabancıyı bulamadım. Maçta oynayan başka bir yabancı varmıydı, varsa bulalım söyleyelim yönetime.

CARLOS ALBERTO DOS SANTOS GOMES (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1064611)
BOQUIM/SE
22.10.1980

DARRYL BEVON ROBERTS (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1170045)
ST. JOSEPH
26.09.1983

DOUGLAS DANIEL BRAGA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1170046)
PERUIBE-SP
06.07.1985

DZEMAL BERBEROVIC (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1224017)
SARAJEVO/BOSNA HERSEK
05.11.1981

EMIL ROSENOV ANGELOV (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1224134)
HASKOVO
17.07.1980

IBRAHIMA BANGOURA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1224024)
CONAKRY/GİNE
08.12.1982

14761
IRINEU CALIXTO COUTO (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1170047)
SAO PAULO/SP
27.03.1983

IVAN LIETAVA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1174083)
BRATISLAVA
20.07.1983

RENNY VICENTE VEGA HERNANDEZ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1064367)
VENEZÜELLA
04.04.1979

TOMAS ABRAHAM (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=30124)
TREBİC
18.04.1979

WESCLEY PINA GONCALVES (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1222300)
VILA VELHA/ES
15.12.1984

ucuz şeylerin peşinde olmasak ,, yenildik işte

yatara
23.02.2009, 01:49
mac tekrarlanacak dedi babam bana sora dedi yok 3-0 galib sayilacaz belki

Cagdas Topal
23.02.2009, 02:17
mac tekrarlanacak dedi babam bana sora dedi yok 3-0 galib sayilacaz belki

Neden 10 dk da bir söyledigin seyler degişiyor acaba burda bizi de umutlandırıyorsun , yenildik gecti gitti önümüzde Antalya macı var ;)

Tayfun Aydın
23.02.2009, 03:05
nedir bu spekülasyon ya gece vakti yüreğim hopladı.Arkadaşın eğlenesi geldi galiba

POYRAZ
23.02.2009, 03:11
nedir bu spekülasyon ya gece vakti yüreğim hopladı.Arkadaşın eğlenesi geldi galiba
Yok eglenesi gelmis degil, babasi öyle söylemis o da o yüzden sey etmis.:D Yoksa kasitli sey edilmis bir sey degil.:D Antalya macimiza bakalim.
"yatara" kardesimize selam.:D

Tayfun Aydın
23.02.2009, 03:13
3-4 sene önce Rize maçında da oldu ya ondan heyecan ettim:)Onu da bugünki gibi Ankarada öğrenmiştim.Dedim acaba.Neyse.Bu Antalya yı yenelim gerisi yalan olur.

Murat Acar
23.02.2009, 08:53
KOCAELİNDEN UYİYEN TAKIM KAÇINCI BİTİRİR ....!!!! Müneccimliğe başlamışken sonunuda getir.bari.....
Bu kadarmı karamsarız bu kadarmı kısa süreli desteğimiz.şuan en iyi puana sahip 2 takımdan biri biziz ama şu yazılanalrı görünce isyan etmek geliyo içimden biraz sahip çıkın tuttuğunuz takıma destek olun zor günde destek olmayacaksanız çekilin köşenize oturun köstek olmaktan iyidir en azından...

Napoli
23.02.2009, 08:57
Unutalım bu maçı,haftaya belli olucak ders alınmışmı alınmamışmı gorecezzzz

Akın NAZİFOĞLU
23.02.2009, 09:00
bu maç anti hüseyincilere kapak olmuştur umarım.umuta laf diyenler son haftalarda biraz gizlenmişlerdi onlarada kapak olsun.ortaya çıktıklarında takarlar.
denizli ekstra hiçbir şey yapmadan 3 puanı aldı gitti.helali hoş olsun.onlara lafım yok.takım olarak biz çok kötü değildik ama çok dağınıktık.anlamsız bir stres ve panik hali vardı.muhalif yerel basın bayram ediyordur şu anda.yakında ersun yanalla ilgili mide bulandırıcı haberlere hazırlıklı olun.
hakeme değinmeden edemeyeceğim.soruyorum.denizlisporun daha ilk dakikadan itibaren oyunu soğutma ve zamandan çalmaya yönelik hareketlerine saracoğlurnda ali sami yende veya inönüde bu kadar müsamaha gösterebilirmi?üşenmedim saydım.sadece kalecileri ikinci yarı aut atışlarında tam tamına 4 dakika 46 saniyle çalmıştır.inanmayan maçın takrarı yayınlandığında izlesin ve saysın.
dedim ya çok dağınıktık.buda takım olarak kötü görünmemize neden oldu.ama yinede görevini yapmaya çalışan birkaç kişi vardı.bana göre bizde en iyiler tayfun selçuk cale ve çıkana kadar colman'dı. egemen'de vasattı.
sinirli ve üzgünüm.ama kendimi şöyle avutuyorum.kredimiz vardı ama olmadık bir maçta bir kısmını tükettik.hala kredimiz var ama cuma günkü kadar değil artık.daha dikkatli olmalıyız.
alanzinho hakkında alındığından beri konuşmadım.şu andada sadece kuşkulu bir şekilde dudak büküyorum.inşallah korktuğum gibi olmaz.
velhasıl kelam son üç maçtan bizler dahil herkes ders çıkarmalı ve kulağına küpe yapmalı.ama bunu ne kadar çabuk yapar ve ayağa kalkarsak şampiyonluğa o kadar yaklaşırız.her ne kadar söylemeye korksakda.

Külünkoğlu
23.02.2009, 09:15
Sezon öncesi yazmıştım ara ara da yazmıştım. Mutlak suretle kendi sahamızı KALE'ye çevirmemiz gerektiğini söyledik durduk. Tekleyen bant bu maçta başa yani Ziya Doğan'lı yıllara sardı. Bir takım 2 oyuncusu yoktu diye mazeret uyduramaz bu kadar kötü oynayamaz.

Trabzon'dasın ve karşında bu ligin en zayıf takımlarından biri var ve sen koca doksan dakikayı 1 pozisyonla bitirme hakkına sahip değilsin.

Trabzon'dasın ve karşında bu ligin en zayıf takımlarından biri var ve senin forvetin defalarca geriye gelip tac çizgisinden orta yapma hakkına sahip değil.

Trabzon'dasın ve karşında bu ligin en zayıf takımlarından biri var ve sen rakibini bu kadar küçük görüp oynamadan kazanma hakkına sahip değilsin.

Liste uzar gider...

Hocamız diyor ki Trabzon'daki maçları hep sıkıntıyla kazandık, bir maç rahat kazamadık.

E hocam, her takımda kendi sahasında bir başka oynayan ve bu yüzden de eleştirilen oyuncular var işte görüyoruz. Neden bizim takımda TRABZON'DA BİR BAŞKA OYNAYAN OYUNCULAR YOK ? bu motivasyon neden sağlanmıyor ? Şampiyon olan takımlara baktığımızda kendi sahalarında en fazla 9 ila 11 puan kaybetmişler bir sezonda. Bizim kendi sahamız böyle olamadıktan sonra nasıl şampiyon olacağız ?

S.DEMİRCİ
23.02.2009, 09:30
TRABZONdaki maça beşiktaş maçına çıktığın düzende çıkamazsın.. çıkmamalısın.. rakip zaten üstüne gelmeyecek.. ne gerek var 3 tane orta saha oyuncusuna.. şu oyunu iki kanada yaymadıktan sonra hep sıkıntı yaşarız içerideki maçlarda

S.DEMİRCİ
23.02.2009, 09:32
bu maç hüseyinin üst düzey futbolcu olduğunu ispatlamaz.. ama yerine oynayacak adamda olmadığını ispatlar.. gelecek sezon kesinlikle üst düzet bir ön libero alınmalı.. ceyhun bu ağır haliyle o bölgede oynayamaz..

B.AKDEMİR
23.02.2009, 09:42
Olan oldu kaybettik.ama her takım puan kaybedebiliyor.görüyoruz cimbom 5 yedi... ve diğer takımlar.başkalarının mağlubiyetleri bizi teselli etmemeli tabiki ama futbol bir hatalar oyunu..bazen çok iyi oynar kazanamazsın bazen kötü oynar alırsın bazen ikiside olmaz...%1000 lik bir golü kaçırır dönüşünde gol yersin...biraz da şans...song çok iyi ama dikkat ediyorum hücum pozisyonlarında ersun hocanın taktiği olan defansla birlikte ileri çıkma durumuna kendini çok kaptırmış.yerini çok terk ediyor.hemen her pozisyonda rakip kale önünde görünüyor..boşluklar veriyoruz...biraz daha sakin olmalı ve engellerle dolu bu yolda var gücümüzle takımımıza destek olmalıyız.

2 oyuncunun yokluğuna sığınacak değiliz.Fakat herkes kulübeye bir dönsün baksın..faty göksu yada başkaları 1-2 oyuncu dışında trabzonsporu kaldırabilecek oyuncu yok...gerçekleri görelim. Alanzinho nasıl bizi hayal kırıklığına uğratıyorsa aynı duyguyu Ersun hocaya da yaşatmıştır bundan şüphe yok...Bu maç adeta bir ders niteliğindedir.bizim eski taktiğimizle adamlar bizi vurdular ...hemde kiminle yattaranın gine milli takımındaki forma rakibi bangoura ile...

İyice kenetlenmeli birlik olmalıyız.olumsuz eleştirilerden lig sonuna kadar vaz geçmeli duruma göre lig sonunda şapkayı önümüze koymalıyız..bizi yıpratmaya çalışan istanbul ve istanbul şakşakçıları gibi bir çok dış mihrak varken birde kendi kendimize moralimizi bozmayalım...Herşey Trabzonspor için...

bariskaratas
23.02.2009, 09:44
ersun hoca maalesef cok yanlis kadro cikardi.
zaten 2 adam yok asil kadordan. sen buna neden bi de 3. yu ekliyorsun.
ustelik yattara.
alanzinho takima henuz katkisi degil eksisi var
umarim duzelir.

arkadaslar yattaranin bu maca yedek baslamasi dogrudur yanlsitir bilemem.
ama bildigim bir sey yattara yuzunden rakip takimin atak gucunun zayifladigidir.
son 2 haftada hep yattara ciktiktan sonra golleri yedik. ama bugun sonradan girip belki cok daha etkili oynayabilir.
bir adamai hemen boyle silmeyin. 5-6 ahfta oncesine kadar da gokhan aleyhine konusyordu ama katkisi yeni anlasilmaya baslandi. adamin yaptigi asistlere kimse bakmiyordu, simdi de yattaranin etkisine hioc bakilmiyor. cok cabuk adam harciyoruz. yazik.