PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 0 - 2 Denizlispor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19

OFLUTS61
22.02.2009, 01:03
Napıcan abi.:)

Boş ver bulaşma sen onlara.

adresi lazimmi???

Selman
Napıcan abi.:)

Boş ver bulaşma sen onlara.

:D:D

Ben de dikkat etmedim de Metin abi görmüş "hoptek oynuyor hıyar" dedi.Hıyarı ben uydurdum tabi:)

Erdal
Selim hocam, futbolda mutlak doğru olmadığına inanırım. Dolayısıylayazdıklarınıza katılmıyorum. Sonuçta bilmiyoruz neler olurdu. Ben yolun sonuna gelmişken tekdüze oyun tarzında ısrardan yanayım. Bu tekdüzelikten dolayı da hocayı suçlamam. Ancak gelecek yıl da aynı tekdüzelik devam ederse "one minute" derim deriz demeliyiz...

yyumehmet
22.02.2009, 01:04
kötü oyun olabilir ama mücade etmemek canımı sıktı benim...
Takımda bir problem var gibi duruyor!!!
Yoksa nerde o saldıran takım...
aynen katiliyorum sonun var gİbİ eksİklerİnde etkİsİ var bunda tabİkİde

yyumehmet
22.02.2009, 01:04
:d:d

ben de dikkat etmedim de metin abi görmüş "hoptek oynuyor hıyar" dedi.hıyarı ben uydurdum tabi:)
kİm hoptek oynuyodu allah askina :s

Adil ÖZGÜR
22.02.2009, 01:05
adil abi;
.....
.
Yazdıklarına katılıyorum Alkan61, doğru diyorsun, teşekkür ederim.

Maç sonunda denizlisporda hoptek oynayan şahıs kimdi gören var mı ?

Hoptek oynayacaklardı, müzik çalarken birden fişi çekildi, o ara bir horoz sesi geldi, god, god, god, diye, daha sonra da öttü.

Hoptek oynanırmı? Horoztek seyrettik.

POYRAZ
Bu maci ne kadar cabuk unutursak o kadar iyi olacak renktaslar.

Emirhan Makul
Uzun saçlı biriydi sanırım bizim futbolcular girdikden sonra 3 sn bir süre hoptek oynadı durdu uzak çekimdi göremedim görürsem elbet hafızama kazıycam Barbarosu kazıdığım gibi.

yatara
22.02.2009, 01:06
denizlideki güral vural tam serefsiz bordomavi balaonlarin üsütne basdi

OFLUTS61
22.02.2009, 01:07
Yazdıklarına katılıyorum Alkan61, doğru diyorsun, teşekkür ederim.

Hoptek oynayacaklardı, müzik çalarken birden fişi çekildi, o ara bir horoz sesi geldi, god, god, god, diye, daha sonra da öttü.

Hoptek oynanırmı? Horoztek seyrettik.

Denizlide üc Trabzonlu futbolcu oynadi..

yyumehmet
uzun saçlı biriydi sanırım bizim futbolcular girdikden sonra 3 sn bir süre hoptek oynadı durdu uzak çekimdi göremedim görürsem elbet hafızama kazıycam barbarosu kazıdığım gibi.
emİrhan bİtİyorum bu yorumlarina sevİyorum senİ renkdaŞ:d İnsanllah o oynayan eskİ trabzonsporlu ÇaĞlar deİlİdİ?

Altan 61
Bordo - Mavi Uğursuzluk

Barcelona [1 - 2] Espanyol
Aston Villa [0 - 1] Chelsea
Trabzonspor [0 - 2] Denizli

Sunada ekleyebilirsin

FT Bolton W. 2 - 1 West Ham U.

:(

futbalski60
22.02.2009, 01:08
Yenilmeleri zor,kazanmaları da.

Euro-2004'ün Yunanistan'ı gibiler.
Turnuvayla lig çok farklı ona bakarsan Türkiye kupasını almış bir sürü Anadolu takımı var ayrıca Yunanistan'ın da Chariteas ve Karagounis gibi usta ayakları vardı yine :)

Ba®ış
adamlar haklı bir galibiyet almışlar.sevinmek elbetteki hakları.biz deplasman da galip geldiğimiz zaman oynamıyormuyuz?

Adil ÖZGÜR
Uzun saçlı biriydi sanırım bizim futbolcular girdikden sonra 3 sn bir süre hoptek oynadı durdu uzak çekimdi göremedim görürsem elbet hafızama kazıycam Barbarosu kazıdığım gibi.

Emirhan o tirinit topogalı ikinci golü atarken nasıl attı Allah aşkına, :)

Zafer BİLGİN
Oynamışsa ne olacakki.Adam Trabzon ludur,oynar.Büyütmeyelim böyle şeyleri arkadaşlar

Emirhan Makul
22.02.2009, 01:09

Abi o Gineliydi tridinatlı değil :D Yattaranın hemşosu

Adem Erdoğan
22.02.2009, 01:09
Hoptekte oynar çiftetellide oynar.Adamlar can çekişiyolar.Abartılacak bir durum yok.Taraftara sus işareti yapsa dahamı iyiydi.

Adil ÖZGÜR
22.02.2009, 01:10
Denizlide üc Trabzonlu futbolcu oynadi..

Evet onlardan bir tanesi Çağlar, kaptan olanı, şimdi o bizim takımda oynasaydı nasıl olurdu? maçta bir şut attı bize, sol ayakla vurdu, o zaman onun Trabzonluluğu ile iftihar ettim.

OFLUTS61
22.02.2009, 01:11
mactan sonra horan ´da oynar hoptek de ne cani cekerse. bunu vanlisi urfalisida oynar

Adil ÖZGÜR
22.02.2009, 01:12
Abi o Gineliydi tridinatlı değil :D Yattaranın hemşosu

Tirmaç gibi futbolcu behhh. Tebrik ettim onu, duydunmu?:D

Recep Alkan
22.02.2009, 01:13

valla abi o adam daha şımarmamı bence hemen yattara yı gönderelm ve alalım bu adamı :)

yyumehmet
tirmaç gibi futbolcu behhh. Tebrik ettim onu, duydunmu?:d
ŞÖyle gÜlelİm renkdaslar:))) bİz sampİyon olacagiz İnanalim:)

Adil ÖZGÜR
Hoptekte oynar çiftetellide oynar.Adamlar can çekişiyolar.Abartılacak bir durum yok.Taraftara sus işareti yapsa dahamı iyiydi.

Bizimkiler en çok hoptek oynayamadıklarına üzüldüler. Maçın 88.dakikasında çok beğeni ile izlediğim Yattara tebessüm ediyordu. Bir pozisyon gereği, demek düşünmek lazım.:mad:

Kubilay ŞAHİN
22.02.2009, 01:14
valla abi o adam daha şımarmamı bence hemen yattara yı gönderelm ve alalım bu adamı :)

2-3 hafta sonra o adamı gören olmaz eminim.:)

wolf_TS61
22.02.2009, 01:15
yattaranın memleketinden gelen adamın ilk golde kestiği ortayı yattara ve o adam dışında bu ligde kimse kolay kolay kesemez.orta giderken sanki yattara kesti diye içimden geçirdim .

yyumehmet
22.02.2009, 01:15
2-3 hafta sonra o adamı gören olmaz eminim.:)
ama mİllİ takimlarinda yattara yok o adam var İlgİnc :)

Recep Alkan
22.02.2009, 01:16
o kadar emn olma kardeşim. yattaranın özelliklerinde bir adam belli. çalım atışları bile aynı. sadece sürat konusunda yani topla ilerleme konsunda yattara bir adım önde olabilir. o yüzden o adam çok gösteriri kendini daha .

Hasan Ayvenli
22.02.2009, 01:17
barça bugün lig sonuncusu espanyol'a kaybetti neu camp'da. önemli olan düzelebilmek bizim için de. bunun için de önümüzdeki hafta kazanmak zorundayız. futbolcularımız da farkındadır bunun sanırım.

POYRAZ
22.02.2009, 01:18
Bugün spiker de söyledi. Milli takimda bu iki oyuncudan birisi oynatiliyormus. Yani Yattara oynarken o eleman oynatilmiyormus, o eleman oynuyor ise Yattara oynatilmiyormus. Stili Yattara'ya cok benziyordu. Söyle adamlari her ne hikmetse biz bulup cikartamiyoruz.

Altan 61
Belliydi bu maglubiyet fener macindan sonra cok kotu maclar cikardik artik oyuncular ya strese girdi fazlasiyle yada takimin limiti bu kadar , bakiyorsunuz yedeklere kim girse de skoru degise yedimiz golden sonra .....

Arti umut ve huseyine ne kadar kizsak bile ne kadarda onemli olduklari belli oldu bu macta cunku bu iki isim egemen len beraber en cok savasan 3 oyuncumuz ve simdiye kadar bakarsak kendi evimizdeki maclari hep savasarak aldik 1-0,2-1,3-2,.....

Bugun takimda egemen aric hic kimse oynamadi yane sanki orta siralarda oynar gibi oynadi herkes ,yane sampiyonluya giden bir takim bu kadar moralsiz mi oynar nasil bir olay bu ,ala anlayamadim.....en cok buna kiziyorum... Bir gol yedik ,hemen mac bitmis gibi ,hic bisey edemedik
Ayrica her iki golden once ,2 kere 100 de 100luk pozisyonlar kacirdik

Haftaya mutlak galibiyet lazim yoksa isimiz cok zor....

Suha
ilk yarıyı izledim vede kursa gittim..ilk yarıda denizli takımını çk diri vede camlı buldum..bize gelince 3 hafatadır devam eden formsuzluk devam ediyor.bu yenilgi takımı kendine getitirr inşallh..ben bir noktaya dikkat çekmek istiyorum.son vuruşlarda beceriksizlik var ve bu takımın performansını olumsuz yönde etkiliyor..gökhan kardeşim sen 6-7. oynayan kayseri takında değilsin şampiyonluğa oynayan trabzondasın ve gol pozisyonuna girdiysen atacaksın kardeşim..bir şehrin kaderiylen oynama..dinlediğim yorumlarda ısaac ofsayta girmekten poisyona girememeiş..biz bu adamlarla şampiyon olucaksak helal olsun derim..umutu arar oldukk..

Adil ÖZGÜR
ama mİllİ takimlarinda yattara yok o adam var İlgİnc :)

Adam iyi oynuyor demek, albenisi var,

Yattaranın da beni'si var velakin cinsi akbeni, :)

Buyur işte bak ne oldu

Adil ÖZGÜR
22.02.2009, 01:20
:)
o kadar emn olma kardeşim. yattaranın özelliklerinde bir adam belli. çalım atışları bile aynı. sadece sürat konusunda yani topla ilerleme konsunda yattara bir adım önde olabilir. o yüzden o adam çok gösteriri kendini daha .

Bir pozisyon vardı, yattara sanki roket atar gibi gitti,

Ulan dedim, şimdi bunu Filistinden atacaksın Tel Avive bak ne olur orada diye,

Ne gidişti, her pozisyonu böyle olsa 20milyon Euro yapar bu adam.:)

İsmail Narmanlı
22.02.2009, 01:20
Bu maçı kaybettik diye elbetteki şampiyonlugumuz gitmedi ama artık eski takımı göremiycegim korkusu biraz daha arttı bende nerde o fenere kök söktüren TRABZONUM nerde ankara pas yaptırmayan TRABZONUM inşallah kendilerini toparlar keşke top toplayıcı çocuklar kadar mücadele etseydiler...

Hasan Ayvenli
22.02.2009, 01:21

ki artık o topla ilerlemeleri ve sürati de yattara'da göremiyoruz.

Kubilay ŞAHİN
22.02.2009, 01:21

Abi Tamam Ama Bu gibi topçular genellikle istikrarlı olmazlar ondan dedim.

zarha6155
22.02.2009, 01:23
Hüseyin deyip de, durmayın.Hüseyin oynamadığı naçların çok büyük kısmını kazandık.Hüseyin mi gol attırcaktı sanki. Veya Umut sanki her maç gol atıyorda bu maçta da gol atacaktı da, kazanacaktık.
Takımın derdi şımarmaları, başka bir şey değil.
Toparlanırız ama başta yanal sonra da futbolcular ders alırlarsa.
Fenerin yenilmesine sevinemedim bile.

Recep Alkan
bu nasıl iş peki. takım kötü gidiyor stres yapılıyor topçular etkileniyor, takım şampiyonluğa koşturuyor ama bu sefer bu yükü kaldıramıyor. arkadaşlar peki bizler nasıl davranmalıyız bu adamlara da strese girmesinler.

bu arada umutu her zaman saunmuşumdur, bu günde savunacağım. ama bugün yenilen gollerin ikisinde de hüseyn eksikliği çekmedik bence. ama umut kendini inanılmaz arattı bu bir gerçek arkadaşlar.

kaçan pozisyonlar için gökhan ünala da inanılmaz teşekkürler.

Erdal
Maç başlar başlamaz bir panik bir acelecilik sezen sadece benmiyim?...Çabuk oynamak ile acele etmek farklı şeyler

selimatal
Selim hocam, futbolda mutlak doğru olmadığına inanırım. Dolayısıylayazdıklarınıza katılmıyorum. Sonuçta bilmiyoruz neler olurdu. Ben yolun sonuna gelmişken tekdüze oyun tarzında ısrardan yanayım. Bu tekdüzelikten dolayı da hocayı suçlamam. Ancak gelecek yıl da aynı tekdüzelik devam ederse "one minute" derim deriz demeliyiz...

:)
Zaten ben de sistem değişsin demedim ki. Lig biterken sistem değişmez. Ama 7 kritik oyuncumuzdan birinin olmadığı ve üstelik mağlup duruma düştüğümüz maçlarda Ersun Hoca mecburen birşeyler yapacak.

BJK maçında Serkan ve İsaac oyuna girene kadar işkence çektik. 85 dk yarı sahamıza hapsolan takımımız Serkan ve İsaac oyuna girince son 5 dk BJK ı ceza sahasına hapsetmedi mi? 5 dk daha olsa maçı alacaz gibi bir görüntü oluştu.

Bu maçta Umut ve Hüseyin yok. Yani sistem değişikliğini konuşmaya bile gerek yok çünkü sistem zaten bitmiş oluyor bu durumda. Yani yeni birşeyler gerekiyor. En azından böylesi bir durumda takım Yattara ve Alanzinho ile sağlı sollu gelir. İsaac gibi çok zıplayamayan, nadir deparlar dışında sürekli koşamayan bir adama orta sahadan 1 dk da 4-5 hava topunu Umut'a atar gibi atarsan ve adam hepsini kaybettiği gibi bir de "nefesini" kaybederse, bunun üzerine de Colman ve Alanzinho gibi topla iyi-kötü gidebilen topu yerden oynayabilen adamları dışarı alır, Umut Bulutsuz bir maçta doldur boşalt sistemiyle oynarsan, ben hiçbir futbolcuyu eleştiremem.

TS bu maçta 106 top kaybı yapmış. Bunların rahat yarıdan fazlası havadan şişirme toplar.

Evet, başka şeyler yapsaydık daha iyi olacağının garantisi yoktu ama en azından elden gelen yapılmış olurdu.

Bir maçta bütün takım dökülüyorsa ben futbolcuya asla kabahat bulmam. 14 futbolcunun aynı anda form düşüklüğü ihtimali milyonda bir ihtimal bile değil.

Ama 3 haftadır Ersun Hocada büyük bir korkaklık var. Kulübede yardımcısı sürekli ona kızıyor. Sanırım yardımcılarını dinlememeye başladı. Ben bu yenilgiyi çok hayırlı görüyorum. Korkaklıktan sıyrılmamız için büyük bir talih olabilir bu yenilgi.

FB ve Ankaraspor maçlarında "bu sahada benim dediğim olur" diyen futbolcular aynı futbolculardı. O takımın ruh hali geri döndüğünde zaten sorun kalmayacaktır.

Korkarak asla şampiyon olunmaz, çok güzel şampiyonluk kaybedilir.

Mustafa Ayazoğlu
22.02.2009, 01:24
Bu başlıkta takılı kalmayın ,, şampiyonluk için daha 13 kazanılacak maç var

Şafak 98 ,, 13 maç

6Şafak Aydın1
22.02.2009, 01:24
Adamlar horozbastı oynadilar bızle. Bu puanlari insallah aramayiz.

TS-FAN
22.02.2009, 01:25
barça bugün lig sonuncusu espanyol'a kaybetti neu camp'da. önemli olan düzelebilmek bizim için de. bunun için de önümüzdeki hafta kazanmak zorundayız. futbolcularımız da farkındadır bunun sanırım.
Evet ,futbolda bunlar var.
Önemli olan çabuk toparlanmak.
Haftaya maçı alırsak rotayı yine doğrulturuz.

yatara
22.02.2009, 01:25
ben yatmaya gidyiom arkadaslar iyi geceler haftaya yeneriz bise olmasa insallah hade iiyigeceler

Recep Alkan
22.02.2009, 01:26
Abi Tamam Ama Bu gibi topçular genellikle istikrarlı olmazlar ondan dedim.

kardeşim ne olursa olsun. bu tip adamlar her zaman takıma renktir. sonuç olarak elnde yattara gibi yatan artık bizden usanmış aklı bir karış havada, kendisine 600.000 dolarlık ev ikramiye edilmesine rağmen kılını kıpırdatmayan, doymuşuk oranı tavan yapmış bir oyuncu var. en kısa zamanda sezon sonu için söz verilmeli bir takıma ve uygun ücretle gönderilmeli.

bugün barış oyuna girdikten sonra yattaradan çok daha falz başarılı hareketler yaptı.

Adil ÖZGÜR
22.02.2009, 01:26
Alanzinholu Fırtına, Horoz avında!

Umut´un yokluğunda Sambacı ilk kez 11´de forma giyecek, kendini gösterecek. Trabzonspor, Denizli´yi yenip tahta oturmayı hedefliyor.
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/2/18_244386_ts_sev2102.jpg

Maçtan önce böyle hava vardı medya'da, trübünde, Trabzon'da, Faroz'da, bende, Türkiye'de,

Sonra horonu güzel oynarsın da al aşağı derler, de alamazsın aşağıya ya, aynen öyle oldu, herkes güldü.

Bu serüven böyle devam eder. Bir sıçrar, iki sıçrar, üçüncüde..

selimatal
22.02.2009, 01:27
yattaranın memleketinden gelen adamın ilk golde kestiği ortayı yattara ve o adam dışında bu ligde kimse kolay kolay kesemez.orta giderken sanki yattara kesti diye içimden geçirdim .

Bangoura sadece o ortayı kesmedi, Yattarayı da Gine milli takımından kesti.:) Yattara yıllardır Bangoura oynuyor diye Gine milli takımında oynayamıyor.

POYRAZ
22.02.2009, 01:28
ben yatmaya gidyiom arkadaslar iyi geceler haftaya yeneriz bise olmasa insallah hade iiyigeceler
Haydi bakalim sana da iyi geceler.

Adil ÖZGÜR
22.02.2009, 01:29
bugün barış oyuna girdikten sonra yattaradan çok daha falz başarılı hareketler yaptı.

Alanzinho'yu alırken, videolarda bir sürü güzel haraketler seyrettik, iştahımız açıldı,

Yattaranın da bir sürü güzel haraketi var, neden olmasın, satıldığı zaman yeri nasıl dolar, :)

futbalski60
22.02.2009, 01:32
Bangoura sadece o ortayı kesmedi, Yattarayı da Gine milli takımından kesti.:) Yattara yıllardır Bangoura oynuyor diye Gine milli takımında oynayamıyor.
Yattara milli takımda oynama arzusuyla yanıp tutuşan bir oyuncu değil zaten.Bangoura ve Yattara'yı kıyaslamak yanlış olur biri Trabzonspor forması giyiyor birisi de Denizlispor

Erdal
22.02.2009, 01:32
Selim hocam gelecekten ümitvar olma adına benzer düşünüyoruz. Hatalar konusunda hep diyorum bu takım Ersun hoca'nın kafasındaki futbolu oynamıyor. Bir anda yarışın içinde bulduk kendimizi ve henüz "bıyıklarımız terlemeden", ya da sadece 25 metre atışı yapmışken cepheye sürüldük :)...Erken oldu ama olanda hayır vardır...Haftaya toparlarız inşallah

Kubilay ŞAHİN
22.02.2009, 01:36
kardeşim ne olursa olsun. bu tip adamlar her zaman takıma renktir. sonuç olarak elnde yattara gibi yatan artık bizden usanmış aklı bir karış havada, kendisine 600.000 dolarlık ev ikramiye edilmesine rağmen kılını kıpırdatmayan, doymuşuk oranı tavan yapmış bir oyuncu var. en kısa zamanda sezon sonu için söz verilmeli bir takıma ve uygun ücretle gönderilmeli.

Barışı izleyemedim. Keşke golden sonra sinirlenip çıkmasaydım.

Yattarayı göndermekte ilk zamanlar istemezdim. Ama şimdi kesin gidmesi taraftarıyım. Gerçekten dediğin gibi doymul artık.

Barış konusunda zaten 3 haftadır şu yattaranın yerine isaac gireceğine barış girseydi. Takım gereğinden fazla gol pozisyonuna girerdi... Yani sana Aynen katılıyorum. Ama bugün Ben yattarayı sahada görmek isterdim.İlk 11 de.

Ha taraftarımız konusunda bir noktaya değinmek istiyorum. Artık kahvelerde maç izleyesim gelmiyor... Sadece bu kadar diyorum..

Hasan Ayvenli
22.02.2009, 01:37
Evet ,futbolda bunlar var.
Önemli olan çabuk toparlanmak.
Haftaya maçı alırsak rotayı yine doğrulturuz.

bu hafta benim ümidim baya azaldı şampiyonluk için. yenildiğimiz için değil. 3 maçtır oynanan kötü futbol yüzünden. önümüzdeki hafta iyi futbol ve 3 puan alırsak ümidim yeniden yeşercek. eğer haftaya da düzelmezsek ve kaybedersek benim de çok genç olan takımımızın da ümidi büyük oranda bitecektir gibi. burada tecrübeli oyuncularımızın gençlere yardımcı olması gerekli.

Recep Alkan
22.02.2009, 01:37
Alanzinho'yu alırken, videolarda bir sürü güzel haraketler seyrettik, iştahımız açıldı,

Yattaranın da bir sürü güzel haraketi var, neden olmasın, satıldığı zaman yeri nasıl dolar, :)

abi cevap sorunda gizli. DOLAR ile :)

Erdal
22.02.2009, 01:39
Sezon sonuna kadar herkes lazım bize. En çok da Yattara lazım.

Adil ÖZGÜR
22.02.2009, 01:40
abi cevap sorunda gizli. DOLAR ile :)

Cevap; Yeşil Dolar olacaktı.:D

Hasan Ayvenli
22.02.2009, 01:42
yattara'ya desek bu sene kalan maçlarda adam gibi oyna. şampiyon olalım. söz bırakacaz seni istediğin arap ülkesine git. karnını doyur rahat rahat. acaba düzelir mi sezon sonuna kadar :D adamda potansiyel var oynamıyor. delircem ya.

Recep Alkan
22.02.2009, 01:43
Cevap; Yeşil Dolar olacaktı.:D

abi doların beyazı da mı var :)

yattara'ya desek bu sene kalan maçlarda adam gibi oyna. şampiyon olalım. söz bırakacaz seni istediğin arap ülkesine git. karnını doyur rahat rahat. acaba düzelir mi sezon sonuna kadar :D adamda potansiyel var oynamıyor. delircem ya.

kardeşim o adam her türlü gidecek :)

Hasan Ayvenli
22.02.2009, 01:44
şampiyon olmazsak ya da adam gibi oynamazsan göndermiyoruz diyelim :D:D:D

Hünkar
22.02.2009, 01:44
Bugün teknik ekipte dahil inanılmaz kötüydük yapılması gereken hiç bişeyi yapamadık ama daha hiç birşeyide kaybetmiş sayılmayız.Ben olumlu bakmak istiyorum.Denizli ant. konya gs ve antep maçlarından alacağımız 11 veya 12 puanın bizi şampiyonluğa götüreceğine inanıyordum.bu macla puan kaybetme hakkımızı birazcık erken kullandık sadece.Ben takımımızn bunu telafi edeceğine inanıyorum....

Mehmet Sarigül
22.02.2009, 01:45
Yattara milli takımda oynama arzusuyla yanıp tutuşan bir oyuncu değil zaten.Bangoura ve Yattara'yı kıyaslamak yanlış olur biri Trabzonspor forması giyiyor birisi de Denizlispor

Yattara'nin neden milli takimda oynama arzusu yok?
Cünkü, Yattara rekabeti sevmiyor...

Evet, Yattara ve Bangoura'yi kiyaslamak haksizlik olur.

selimatal
22.02.2009, 01:46
Erdal kardeşim tamamen aynı fikirdeyim. Zor işleri yapamamak, kolay şeyleri başarmak gücü az olanların işidir.

Okyanusu geçip derede boğulmak ise güçlü ama stresli ve tecrübesizlerin işidir.

Güç: Fazlasıyla var
Tecrübe: Zamanla olacak birşey, kısa vadede yapacak bir şey yok.
Stres: O da fazlasıyla var.:) Ama sadece bu faktör derhal ortadan kaldırılabilecek olanı. Yani elimizde.

Demekki en önemli şey şu stresi ortadan kaldırmak şu anda. Daha maçın başında A.Akerin negatif elektriği "Yorozdan hissediliyordu":).

Ligin ilk haftalarında çok eleştirdiğim ve BMN nin altını üstüne getiren "kötü taraftar profilimiz" bugün yeniden hortladı. Bunda C.tesi oluşu ve birçok kombine sahibinin yerine başkalarının maça gelişi de sanırım önemli bir etkendi. Oysa taraftarımız her hafta bir öncekinin üzerine koymaya başlamıştı ve şampiyonluğu söküp alırım mesajı veriyordu.

Oysa bugün hakem bile taraftarla adeta dalgasını geçti. Taraftar ise oklarını kendi takımına doğrulttu.

Yine de sadece bu maça özgü bir durum diye düşünüyorum. sadece takım değil, taraftar da bir maç gevşedimi sonuç hüsran olabiliyormuş demekki.

Son Söz: Bu takım Allah'ın izniyle bu ligde çok rahat şampiyon olur. Son 5 haftaya kadar sabır ve destek sadece.

POYRAZ
22.02.2009, 01:56
Keske bugün mactan sonra takimi tribünlere cagirabilseydik. Bu hareket takim üzerinde inanilmaz bir motive yapacakti.

Mehmet Sarigül
22.02.2009, 01:59
Bir forvet alti pasin icinde gol vurusu yerine yan pas yapar mi?
Bir forvet yakininda iki takim arkadasi varken, 40 metreden kaleye sut ceker mi?

Hasan Ayvenli
22.02.2009, 02:01
Bir forvet alti pasin icinde gol vurusu yerine yan pas yapar mi?
Bir forvet yakininda iki takim arkadasi varken, 40 metreden kaleye sut ceker mi?

garip olan ikisini de yapanın aynı forvet olması.

Erdal
22.02.2009, 02:01
Keske bugün mactan sonra takimi tribünlere cagirabilseydik. Bu hareket takim üzerinde inanilmaz bir motive yapacakti.

Keşke...Ama biz maçı dün kaybetmiştik. Antep i 3-0 yenen Beşiktaş bizi de yenmişti aslında en azından kafalarımızda...Ve galiba Avni Akerdekileri de...Ve galiba futbolcuları da...

TSercaN
22.02.2009, 02:03
bizim forvetlerimiz yapar iste :)

bangoura cok guzel asirtti topu kalecinin ustunden ve guzel gol atti.
ya da ben yanlis gordum kaleciye carpti bilmiyorum.

Bence sezon sonu bangoura yi almamiz lazim cunku yetenekli guclu ve teknik bir oyuncu.
Trabzonspor bugun cok kotuydu maalesef ve bu beni cok etkiledi.
Resmen son 3 mactir kabus yasiyorum ve bugun o kabus beni iyice korkutmaya basladi ister istemez.
Takima guveniyorum ama bu boyle gitmemeli, eger giderse tatli ruyadan uyaniriz arkadaslar.
Insallah akillari baslarina gelir ve guzel futbol oynayip yolumuza devam ederiz

OLCAY ÇAKIR
22.02.2009, 02:05
Erdal aynı fikirdeyim.
Keşke...Ama biz maçı dün kaybetmiştik. Antep i 3-0 yenen Beşiktaş bizi de yenmişti aslında en azından kafalarımızda...Ve galiba Avni Akerdekileri de...Ve galiba futbolcuları da...

Mehmet Sarigül
22.02.2009, 02:06
garip olan ikisini de yapanın aynı forvet olması.

:alkış::alkış::alkış:Ersun Yanal ve ekibi 20 haftadir buna müsade ediyorlar.

sahinsoy
22.02.2009, 02:09
ısaaac 18 e bile giremez bu takımda bu kadarda olmaz be kardeşim bir maçta bu kadar ofsayta düşülmez.

Mehmet Sarigül
22.02.2009, 02:12
bizim forvetlerimiz yapar iste :)

bangoura cok guzel asirtti topu kalecinin ustunden ve guzel gol atti.
ya da ben yanlis gordum kaleciye carpti bilmiyorum.

Bence sezon sonu bangoura yi almamiz lazim cunku yetenekli guclu ve teknik bir oyuncu.
Trabzonspor bugun cok kotuydu maalesef ve bu beni cok etkiledi.
Resmen son 3 mactir kabus yasiyorum ve bugun o kabus beni iyice korkutmaya basladi ister istemez.
Takima guveniyorum ama bu boyle gitmemeli, eger giderse tatli ruyadan uyaniriz arkadaslar.
Insallah akillari baslarina gelir ve guzel futbol oynayip yolumuza devam ederiz

Neden Bangoura'yi alalim ki, Yattara'nin yedegi olsun diye mi?

trab61
22.02.2009, 02:13
yazik gercekten cok yazik. burda yazilanlari okudukca asiri derece sinir oluyorum. bu nebicim taraftarliktir ben anlamadim. sizinde tribundeki taraftardan farkiniz yok.
evet bugun trabzonumuz kotu oynadi. hemde cok kotu oynadi. elestirebilirizde, bazi elestirilerede katiliyorum. ama bu takim sampiyon olamaz, bisey olmaz bu takimdan deyenlerden nefret ediyorum artik. sizin gibi taraftarlar olmaz olsun. hersey sizin yuzunuzden oluyor zaten. futbolculari baski altina sokuyorsunuz,onlarda insan onlarda buraya girip forumu takip ediyorlar.
hep destek tam destek. sonuna kadar varim senle trabzonum.

oguzkoc
22.02.2009, 02:15
çok büyük hatalar yapmadan doğruyu bulamazsınız. doğruyu bulmak için önce hata yapılmalıdır ki doğru ile yanlışın arasındaki fark belli olsun.

yanlıştan en kısa zamanda ders alınılması dileğiyle.. desteğe devam!

sahinsoy
22.02.2009, 02:16
yazik gercekten cok yazik. burda yazilanlari okudukca asiri derece sinir oluyorum. bu nebicim taraftarliktir ben anlamadim. sizinde tribundeki taraftardan farkiniz yok.
evet bugun trabzonumuz kotu oynadi. hemde cok kotu oynadi. elestirebilirizde, bazi elestirilerede katiliyorum. ama bu takim sampiyon olamaz, bisey olmaz bu takimdan deyenlerden nefret ediyorum artik. sizin gibi taraftarlar olmaz olsun. hersey sizin yuzunuzden oluyor zaten. futbolculari baski altina sokuyorsunuz,onlarda insan onlarda buraya girip forumu takip ediyorlar.
hep destek tam destek. sonuna kadar varim senle trabzonum.

arkadaşım dediklerine katılıyorum bu takımdan bişe olmaz diyen arkadaşlar olayı kavrayamamışlar ama sistemi ve futbolcuları eleştirmek gerekir bu normal bir durum.

Gökhan KAN
22.02.2009, 02:16
O kadar moralim bozuk ki yorum yapasım bile gelmiyor...Rakiplerin kaybetmesini beklemek acı verici...

Mehmet Sarigül
22.02.2009, 02:18
Ersun Yanal'in Yattara, Tayfun ve Hüseyin israrini anlayamiyorum.

Neden bu israr?

sahinsoy
22.02.2009, 02:18
evet moral bozmadan yola devam etmeliyiz haftaya lideriz buna inanıyorum.

POYRAZ
22.02.2009, 02:19
Yukaridaki arkadasimiza hak veriyorum. Bu kulüp kimseden cekmedi kendi taraftarindan cektigi kadar. Her seye ragmen bir takimin basarili olabilmesi icin, kötü günlerde taraftar desteginin yaninda oldugunu bilmesi gerektigini bilen taraftarlarin oldugunu bilmek güzel.

TSercaN
22.02.2009, 02:21
Neden Bangoura'yi alalim ki, Yattara'nin yedegi olsun diye mi?

neden almayacaksin ki? Yattara yi buyuk ihtimal ile satacaklardir bu sezon sonu. Ben oyle dusunuyorum ve onun icin onu alalim diyorum.
Sence Yattara dan kotu bir futbolcu mu? fener macinda seyrettim bugun ki macta seyrettim ve birkac ozet seyretmistim bence gayet iyi bir transfer olur, yedek bile olsa iyi transfer olur.
Sizce kotu bir transfer mi olur veyahut gereksiz bir transfer mi olur?
Gereksiz veyahut kotu bir transfer diyorsaniz, nedeni nedir sizce?

Kasım Hilal
22.02.2009, 02:22
Altı üstü bir maç..
Yarın da Sivas yenilirse moraller düzelir..

Erdal
22.02.2009, 02:22

Neden bu israr?

Yahu hocam yatacağım mesajınızı görünce uykum kaçtı. Yattara bu gün yedek başladı bu bir. Hüseyin zaten kadroda yoktu ve hepimiz gördük ki Ceyhun hazır değil bu iki. Tayfun bu sezon ilk 11 de kaç maç başladı bunu da bir zahmet bakıverin...La havle...

mHİÇYILMAZ
22.02.2009, 02:24

İşte bunu yapabildiğimiz zaman çok şey değişecek bu şehirde.:rolleyes: Karakterimizle çelişen bir durum(malum tez canlılık) ancak imkânsız değil.;)

sahinsoy
22.02.2009, 02:24
Yahu hocam yatacağım mesajınızı görünce uykum kaçtı. Yattara bu gün yedek başladı bu bir. Hüseyin zaten kadroda yoktu ve hepimiz gördük ki Ceyhun hazır değil bu iki. Tayfun bu sezon ilk 11 de kaç maç başladı bunu da bir zahmet bakıverin...La havle...

ayrıca ekleme yapıyım bu takımın olmazsa olmazı hüseyin.umut ve yattaraymış bunu bugün çok iyi anladık.

Mustafa Ayazoğlu
22.02.2009, 02:25

Neden bu israr?

Maçı izlemeden mi yorum yapıonuz :)

Gökhan KAN
22.02.2009, 02:27
Denizli ikili averaj da bize karşı üstün..:D:D:D

mHİÇYILMAZ
22.02.2009, 02:27

Neden bu israr?

Hüseyin ısrarı için Hüseyin'in olmadığı Gaziantep ve Denizli maçlarını analiz etmen yeterli olabilir.;)

Mehmet Sarigül
22.02.2009, 02:28

Hocam, uykun kacmasin. Üzülürüm. Hocam, ben sadece bu aksami konusmuyorum. Bu sezon oynadigimiz maclara bakarsan daha iyi anlarsin.

Erdal
22.02.2009, 02:29
Ha Ceyhun kötü futbolcu mu? Asla değil. Ama ben inanıyorum bizim "jön Trabzonsporlu" arkadaşlara Allah ceza verdi. Hüseyin in yaptıklarından çok daha beterini yaptı Ceyhun. Ama az önce okuduğum mesaja gülsem mi ağlasam mı? Mealen diyor ki başka bir başlıkta başka bir arkadaş; Ceyhun kötü oynadı çok üzgünüm çünkü yine Hüseyin formayı geri alacak....Anlatsam tesiri yok sussam gönlüm razı değil...

Mehmet Sarigül
22.02.2009, 02:30
Maçı izlemeden mi yorum yapıonuz :)

Izledim, hemde tekrarini.

avcilarli61
22.02.2009, 02:32
valla o çok kızdığım umut var ya benim için trabzonun en faydalı oyuncusudur bu maçı gördükten sonra.hüseyin de öyle...umut ve egemen ölümüne koşuyo,yürekten oynuyo.egemendeki ruh diğerlerinde olsa uzak ara yapmıştık.

x_man
22.02.2009, 02:33
Bu saatte burdayım uyku girmez gözüme bu yenilgi çok zoruma gitti vede umudumu çok çabuk kırdı takım kötü oynuyor vede adaha acısı kötü mücadele etmeye başladı Allah sonumuzu hayretsin

avcilarli61
22.02.2009, 02:33
adamların deplasmanda galibiyeti yok gelip bizi yeniyolar yuhh yaaa..maçtan sonra bu bir rüya mı diye kendimi tokatlıyorum.en beklemediğim maçta yenildik.yazıklar olsun ya.bu trabzon adamı kanser eder...

Ugur Ergenc
22.02.2009, 02:34
biz taraftarz bu takımı yarı yolda bırakacak olsak şimdiye kadar çoktan bırakırdık.
bıran önce toparlanıp iyi sonuçlar alacagımıza inanıyorum.

Erdal
22.02.2009, 02:34
Pardon düzeltiyorum Ceyhun un kötü oynaması önemli değil diyor arkadaş Hüseyin in haftaya oynayacak olması kötü... Nasıl bir marazi ruh halidir bu. Yahu Allah reva görürmü bunu...

krdnz
22.02.2009, 02:35
Bence bu mağlubiyet şok etkisi yaratıp takımı toparlayacaktır.

avcilarli61
22.02.2009, 02:35
bu takım için geçen hafta bilet kuyruğunda saatlerce yağmurun altında bekledik.maç günü saatlerce takıma destek için yorulduk,ıslandık,sesimiz kısıldı.yazıklar olsun yani...ama belliydi lastik patladı artık bi yerde.kaç maçtır iğrenç oynuyoduk.bu trabzon hiç bi maçı bize rahat izlettirmedi ki zaten hep stres hep stres.sonunda lastiğimiz patladı işte böyle.şampiyon olcak takım böyle oynamaz kardeşim ya.!!!

Erdal
22.02.2009, 02:37
Hayır ben kendi çapımda demokrat falan bir adamım. Ama böyle mesajları görünce yönetici olmakgeçiyor içimden. Sonra da o mesajın sahibine "hasta" olduğunu belirten bir özel mesaj yollayıp mesajını kafama göre değiştirmek gibi totaliter bir ruh hali kaplıyor beynimi....Beni Trabzonspor futbol takımı değil Trabzonspor taraftarı hasta edecek....

Semih
22.02.2009, 02:39
Pardon düzeltiyorum Ceyhun un kötü oynaması önemli değil diyor arkadaş Hüseyin in haftaya oynayacak olması kötü... Nasıl bir marazi ruh halidir bu. Yahu Allah reva görürmü bunu...

Erdal Abi maçtan hemen sonra burada olabilseydin daha neler okuyacaktın:cool:

avcilarli61
22.02.2009, 02:39
yok yaa hiç bir maçı rahat izleyemedik.kendi evimizde hacettepeyi bile 1-0 zar zor yendik.son dk.lar geçmek bilmemişti.kocaeliyi,ank.gücünü bile kendi evimizde nasıl yendiğimiz ortada.Bİ RAHAT MAÇ İZLETTİRMEDİNİZ BİZE...!!!!2.yarı uzanıp maç izlemeyi özledim yok arkadaş yaa hep stres hep stress ölüp ölüp diriliyoruz yaaa

Erdal
22.02.2009, 02:41
Aradan bir hafta geçmiş. Bir hafta önceki maçta Trabzonspor kaptanının hasbelkader kaleci ile çarpışmasını( ki azıcık futbol oynamış biri bunun normal olduğunu bilir) ti ye alıp imza yapıyor benim sevgili kardeşlerim. Başka bir kardeşim maçtan önce tek beklentisinin Ceyhun un iyi oynayıp bir daha formayı kaptırmaması olduğunu yazıyor.

avcilarli61
22.02.2009, 02:41
ben bu maçta şunu gördüm.aslında bu maçta da görmedim ama şöyle bi gerçek var.bizim kadromuz iyi falan değil kardeşim.yetersiz.bu kadar basit.bu takıma adam gibi 3-4 tane daha topçu lazım.yanındaki adama pas atamıyolar yok böyle bişey ya.deli olcam yaa..bugün çıldırttılar bizi resmen...

bu maçta songdan da soğudum resmen.ilk golde adama o kadar rahat kafa vurdurulur mu ya.serkan da berbattı.tayfun da 1-2 tane gol attı diye kendini bişey sanıp uzaktan şut çekmeye falan kalkıştı.ya şu tayfundan bi kurtulamadık gitti arkadaş ya bu takıma yemin ediyorum yakışmıyo yaaa.sene sonunda çok iyi bi sağ bek farzın farzı oldu artık!

antalya-konya-gs maçlarından 9 puan şartoğlu şart!

Erdal
22.02.2009, 02:45
Anlaşıldı avcılarlı 61 sen kadroyu sıfırdan bir daha kurdurtacaksın bize...

Semih
22.02.2009, 02:46
@ Avcilarli61

Hocam Allah aşkına gecenin bu saatinde yapmayın bu işi.
Sezon sonunu bekleyin, sonra ben demiştim der dilediğiniz gibi söylenirsiniz.

Bugün sözleriniz hiç bir anlam ifade etmiyor.
Yeter yahu, gün boyunca bin türlü versiyonunuzla uğraştık zaten.

avcilarli61
22.02.2009, 02:46
ya şu takıma adam gibi bi şağ bek,tabata gibi bi 10 numara,ve de fatih tekke gibi bi forvet alınsın hatta fatih tekke ve gökdeniz bu takımda olcak var yaaa uzak ara şampiyon ya başka hiç bişey demiyorum:)

Fatih
22.02.2009, 02:47
Aradan bir hafta geçmiş. Bir hafta önceki maçta Trabzonspor kaptanının hasbelkader kaleci ile çarpışmasını( ki azıcık futbol oynamış biri bunun normal olduğunu bilir) ti ye alıp imza yapıyor benim sevgili kardeşlerim. Başka bir kardeşim maçtan önce tek beklentisinin Ceyhun un iyi oynayıp bir daha formayı kaptırmaması olduğunu yazıyor.

Keşke bu hafta da çarpışsaydı Erdal Abi hiç olmazsa 2. golü yemezdik.

Mehmet Sarigül
22.02.2009, 02:49
Benim daha önceki mesajlarimi okuyanlar bilir ki, ben Hüseyin'in futbolunu begenirim.
Ama Hüseyin, sezona giren Hüseyin degil. Gecmis yillardaki Hüseyin hic degil.
Ceyhun'u, Hüseyin'in alternatifi olarak görmüyorum.
Ceyhun genc olmasina ragmen cok agir ve oyun kurma özelligi yok.
Bu bölgede oynayacak futbolcu Paty.

avcilarli61
22.02.2009, 02:49
bu maç ist.da olsaydı ve yenilseydik maçtan sonra da bizim taraftarlar bizeeee her yeerrr trabzooonnn diye bağırırlardı :D...ya bu marşı kim çıkardı bilmiyorum ama her saniye bunu söylüyolar artık bıktık ya.bjk maçında adamlar bize kapalıdan küfür ediyolar bizimkiler bize her yer trabzon diye bağırıyolar :D...bizim taraftarın da kendini geliştirmesi lazım bence...

Reşit
22.02.2009, 02:50
Benim daha önceki mesajlarimi okuyanlar bilir ki, ben Hüseyin'in futbolunu begenirim.
Ama Hüseyin, sezona giren Hüseyin degil. Gecmis yillardaki Hüseyin hic degil.
Ceyhun'u, Hüseyin'in alternatifi olarak görmüyorum.
Ceyhun genc olmasina ragmen cok agir ve oyun kurma özelligi yok.
Bu bölgede oynayacak futbolcu Paty.

hocaö pardonda paty nerde izledinde bu işleri yapabilecegi izlenimine vardın ?

Erdal
22.02.2009, 02:54
Bayılıyoruz hayali kahramanlara..Yusuf tu bir zamanlar hayali kahramanımız. Hani şu Konya ya giden sonrasını bilmiyorum. Sonra Barış oldu.Sonra Ceyhun....İşin kötüsü bu çocukların hepsi sahiden kahraman adayı...Ama azıcık sabır yahu...Yemeyin bu kadar erken...Hüseyin le doyuralım karnımızı Umutla.... zaten tükeniyor uşaklar... Giderayak hiç değilse diğerlerini korusunlar...

Mehmet Sarigül
22.02.2009, 02:57

Beni kast ediyorsan, Hüseyin o pozisyonda rahatca kendini kurtarabilirdi.
(Ki azicik futbol oynamisligim var)
Ama Hüseyin cok agir kaliyor, Hüseyin hemen hemen her pozisyonda agir kaliyor. Hatta kendiside bunun farkinda oldugu icin, hep kayarak ilk müdahaleleri yapmak istiyor.
Bunlari Hüseyin'i sevmedigim icin de yazmiyorum, tam tersine onun daha cok yipranmasini istemiyorum.

avcilarli61
22.02.2009, 02:58
ya barcelona da son sıradaki espanyola kendi evinde yenildi.olaya bak.bu hafta sürprizler haftası...

yensek süper olurdu yaaa yarın da sivasın puan kaybedeceğini düşünüyorum...

Mehmet Sarigül
22.02.2009, 02:59
hocaö pardonda paty nerde izledinde bu işleri yapabilecegi izlenimine vardın ?

Bizim halisahada.;)

ceserdar
22.02.2009, 02:59
Bazen olmayınca olmuyor. İnsanın basireti bağlanıyor. Denizli'nin ilk golünden önce Tayfun 1 metreden topu kaleye gönderemiyor sonrasında golü yiyoruz. Atsak maç orada kopacak. Denizli'nin ikinci golünden önce Gökhan mutlak bir pozisyon kaçırıyor herkesler saç baş yoluyor. Sonrasında Denizli bir gol daha yapıyor. Gökhan atsa beraberlik hatta galibiyet gelecek. Denizli'nin öyle bir görüntüsü var ki üflesen yıkılacak. Bizim öyle bir durumumuz var ki sanki herkesin kafasına silah dayayıp çıkartmışlar sahaya. Uzun lafın kısası olmayınca olmuyor.

Reşit
22.02.2009, 03:01
Bizim halisahada.;)

işte bu güzel bişey halı saha emii süper yaa :D erdal abinin de dediği gibi kendimizz kahramlara yaratıp bunların hayata geçmesini istiyoruz. eğer paty hem top kesip iide yop kullansaydı ersın hoca onu niye oynatmasın ki. aralarında kan davası var dicem meleketler arasıda biraz uzak ::D. sahaya çıkan 11 en iyi teknik adam bilir.antremanlarda ne yaptıgını o bilir. biz sadece dısardan bakarak isteklerde bulunuyoruz.

Hasan Ayvenli
22.02.2009, 03:03
papy'nin oynaması şu açıdan da zor ki. yabancı sınırlaması var. yani ilk 11 için ona yer bulmak biraz zor. ve ona sıra gelene kadar o mevkide ersun yanal'ın kafasında çok isim var.

Erdal
22.02.2009, 03:09
Beni kast ediyorsan, Hüseyin o pozisyonda rahatca kendini kurtarabilirdi.
(Ki azicik futbol oynamisligim var)
Ama Hüseyin cok agir kaliyor, Hüseyin hemen hemen her pozisyonda agir kaliyor. Hatta kendiside bunun farkinda oldugu icin, hep kayarak ilk müdahaleleri yapmak istiyor.
Bunlari Hüseyin'i sevmedigim icin de yazmiyorum, tam tersine onun daha cok yipranmasini istemiyorum.

Hayır seni kasdetmiyorum. Her zaman söylüyorum hep söyleyeceğim. Trabzonspor taraftarı futbolcusuna kızar,eleştirir hatta ıslıklar bağırır çağırır. Ama küçük düşürmez. Hele takımın kaptanını hiç düşürmez. Hüseyin bence böyle maçlarda oynamamalı...Hatta gelecek sene biz artık Selçuk ve Colman a bırakmalıyız orta sahayı wsws bunlar tartışılır şeylerdir. Herksin başka düşünmesi normal ve hiç biri mutlak doğru değil. Ayrıca ben sinirle yazılan şeylere de kzımıyorum. Ama sakin kafayla bir futbolcunun zeka problemi varmış gibi gösterilmesi üstelik bunun Trabzonspor forumlarında yapılması doğru değil diye düşünüyorum. Bu Hüseyin için ne kadar geçerli ise Yattara için de o kadar geçerli...

Mehmet Sarigül
22.02.2009, 03:10
işte bu güzel bişey halı saha emii süper yaa :D erdal abinin de dediği gibi kendimizz kahramlara yaratıp bunların hayata geçmesini istiyoruz. eğer paty hem top kesip iide yop kullansaydı ersın hoca onu niye oynatmasın ki. aralarında kan davası var dicem meleketler arasıda biraz uzak ::D. sahaya çıkan 11 en iyi teknik adam bilir.antremanlarda ne yaptıgını o bilir. biz sadece dısardan bakarak isteklerde bulunuyoruz.

Trabzonspor'un bugünki kadrosunda Hüseyin'in bölgesinde oynayabilecek en ideal futbolcu Paty. Bunun kahramanlikla ilgisi yok. Tabi ki, henüz yeni gelmis ve cok genc.
Ayrica, ben takimimizdan ve hocamizdan genel manada memnunum.
Kisa sürede bu takimi yaratmak kolay olmasa gerek.

vizarian
22.02.2009, 03:13
Uyuyamıyorum hırsımdan. Gitti Şampiyonluk

Erdal
22.02.2009, 03:13
Yarın Sivas puan kaybetmeyecek. Önümüzdeki hafta da muhtemelen fb seyircisi Sivas'tan yana tavır yapacak takıma...Bize düşen bundan sonra kazanmak. Sivas'ı Sivasta yeneriz Allah'ın izniyle yeterki takım olma hali devam etsin. Bu arada Cale yine iyi idi...

Mehmet Sarigül
22.02.2009, 03:16
Hayır seni kasdetmiyorum. Her zaman söylüyorum hep söyleyeceğim. Trabzonspor taraftarı futbolcusuna kızar,eleştirir hatta ıslıklar bağırır çağırır. Ama küçük düşürmez. Hele takımın kaptanını hiç düşürmez. Hüseyin bence böyle maçlarda oynamamalı...Hatta gelecek sene biz artık Selçuk ve Colman a bırakmalıyız orta sahayı wsws bunlar tartışılır şeylerdir. Herksin başka düşünmesi normal ve hiç biri mutlak doğru değil. Ayrıca ben sinirle yazılan şeylere de kzımıyorum. Ama sakin kafayla bir futbolcunun zeka problemi varmış gibi gösterilmesi üstelik bunun Trabzonspor forumlarında yapılması doğru değil diye düşünüyorum. Bu Hüseyin için ne kadar geçerli ise Yattara için de o kadar geçerli...

Ben Silva'yi az daha sakatlayacakti gibi birsey yazmisdim.
Söylediklerine katiliyorum.

Reşit
22.02.2009, 03:16

nereye gitti yaa. daha dur 13 hafta var daha neler olacak bu ligde daha hiçbirşey belli değil tek belli olan ilk 3 içinde olacagımız.ama bu sıralamadaki yerimizibelirleyecek olan sadece takım değil taraftarda. inşallah bu gün stadda gördügüm taraftar profili bundan sonra hiç görmem. bi taraftar kendi futbolcusunu niye yuhalar ki . helede daha geleli 1 ay olmamıs olan bi futbolcu olursa bu ??

krdnz
22.02.2009, 03:20

bjk bile gitti demedi sen nasıl diyorsun anlamdım

vizarian
22.02.2009, 03:21
dostum belki çok karamsarım ama ilk üç bile zor. boş yere ümitlenip hüsrana düşmeyelim. Bu maşı kaybedeciğimiz içime doğmuştu zaten. Kalan bütün maçları kazanmamız gerekli bence ki çok ama çok zor.

Erdal
22.02.2009, 03:24
dostum belki çok karamsarım ama ilk üç bile zor. boş yere ümitlenip hüsrana düşmeyelim. Bu maşı kaybedeciğimiz içime doğmuştu zaten. Kalan bütün maçları kazanmamız gerekli bence ki çok ama çok zor.

Dur bakalım ya hu...Bu Çocuklardı Ankaraspor maçına fb maçına çıkanlar...Yine başlarlar evel Allah...Üstelik unutmayın rakibe değil verilen puan...İlk 3 bu sene için başarıdır benim nazarımda. Ama seneye tek formatta oynayan bir Trabzonspor görürsem aşkolsun derim hocaya...

Mehmet Sarigül
22.02.2009, 03:24

Giden "sadece" 3 puan...ve bazi renkdaslarin "sampiyonluk inanci"...

vizarian
22.02.2009, 03:26
Tecrübe:0, Hırs:0, Federasyon:0, TARAFTAR:00

krdnz
22.02.2009, 03:27
Şampiyonluk için ümitlenmemek olur mu?Hele hele bu sene.Çok güzel bir hava yakaladık tribün,futbolcular,teknik ekip,yönetim,maçtan sonra oynanan kolbastılar.Herkes bize şampiyon olacaksınız derken biz şampiyonluk için ümitlenmeyin diyoruz.

Reşit
22.02.2009, 03:28
ya niye kaybediyosunki hevesini. daha istanbul şebekleri ne puanlar kaybedecek arkadasında örneğini verdigi bejeke şimdi şampiyonluk için konusuyor. her takımda olacagı gibi bizdede iniş çıkış oluyo şimdide çıkış zamanı geldi ve bu zamanıma denk gelen gayse ye yazuk olacak :D:D.
aslında staddan çıkdıgımda yenildigimize ben o kadar üzülmedim. sadece oynanan kötü oyuna üzüldüm. daha sonra her zaman ii olamayız dedim gelecege güzel bakacaz. o kupa trabzona geldiginde normalde 15 dakika olan havaalanı-meydan arasını 4 saatte geçecek şekilde eğlenecegiz. hemde bunu hep beraber yapacaz inşallah

Erdal
22.02.2009, 03:28
Sıcak bir duş alın ve yatın...İnanın lazımdı bu bize...İnsanların imtihanı olduğu gibi camialarında imtihanı olur. Pek geçmiş sayılmayız ama dörtbuçuktan beş sayılır:)...İyi olacak geçen seneyi düşünün geldiğimiz yeri düşünün ve gelecek seneyi hayal edin. Hangi kupada bilmem ama seneye bu zamanlar henüz Avrupa da maç yapıyor olacağız. Göreceksiniz evel Alllah...

Reşit
22.02.2009, 03:29
Tecrübe:0, Hırs:0, Federasyon:0, TARAFTAR:00

galiba manejer oynuyon ordaki gibi terimler kullandın şimdi:D:D

Muhammet
22.02.2009, 03:29
Kötü oynadık. Yine pozisyonlarımız vardı ama.

Tayfun bencillik yapmasa, daha güzel değerlendirse pozisyonu; Gökhan Isaac'a daha hızlı bir pas çıkartsa ya da Isaac beklemek yerine topa hamle yapsa; Isaac sonraki pozisyonda daha hızlı ve iyi bir pas atsa Gökhan'a; Gökhan o pozisyonu atsa; Egemen'in karamboldeki vuruşu gol olsa mesela, daha farklı olurdu. Futbol bu işte. ;)
Her zaman kötü oynayıp kazanamayız. Girmez bazen. :)

vizarian
22.02.2009, 03:32
İnanın TRABZONSPOR'un durumu bütün iş hayatımı yaşantımı etkiliyor takım başarısız olunca her iş ters gidiyor. Bu bağlantı büyük oranda psikolojik. Ciddi bir sendromdur Trabzon gençliği üzerinde biliyorum. Çiddi bir haksız öz güven eksikliği oluşturuyor biliyorum. Ama bir türlü atamıyorum bu psikolojiyi. Kazanmalıyız artık bir kere olsun bir sene olsun kazanmalıyızç Trabzon gençliğinin ve dolayısı ile Ülkenin geleceğide büyük oranda buna bağlı.

Reşit
22.02.2009, 03:39
neyse arkadaslar herkese iyi geceler.
yılmak yok sezonun sonuna kadar şampiyonluk yarısının içinde olacagız. bu tatlı telaşı yasayacagız inşallah

only ts
22.02.2009, 03:44
hepımız mutlak 3 puan bekledıgımız ıcın bu kadar telaş yaptık gecen sene gıden hangı 3 puana uzulduk ben macları bıle takıp edemez olmustum nasılsa yenılıyoduk.. tamam durum farklı bu sene ama ne yapalım yani yenildik dunyanın sonu degıl ya...

Mehmet Sarigül
22.02.2009, 03:52
Üc net gol pozisyonumuz var,...
16 sutumuz var,...
0 isabet.

Cok daha az pozisyon buldugumuz maclari kazandik.

Ilk golü nasil yedik?

Biz solacik almadik mi?

Neden Cale'nin önünde oynayan bir futbolcumuz yok?

Mehmet Sarigül
22.02.2009, 04:03
Yerel medya ve spor yazarlari icin süper bir hafta olacak...
Tesekkürler Ersun Yanal...

28TS61
22.02.2009, 04:38
penalti noktasindasin, SAG AYAKLISIN topu SAG KÖSEYE atmakmi daha KOLAY yoksa SOLA atmakmi GÖKHAN ??
iddaa ediyorum o topu sol yerina saga atsaydin garanti goldü

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&t=11&hid=52976

is_mail61
22.02.2009, 05:03
olan oldu bundan sonrasına bakmalıyız artık önümüze yani bence haftaya tam kadro çıkıp maçı alınca allahın izniyle devam ederiz yolumuza bida bazı arkadaşlar gitti şampiyonluk diyor ya daha 13 hafta var ne çabuk unutuyorsunuz daha çok yeni milli takım 15dk da çekleri eledi saniyeler kala hırvatistana gol attı maçı uzattı kazandık yani o golü yediğimizde ben aklımın ucundan bile gol atıcamızı getirmiyordum ama futbolcularımız inanmış demekki şimdi 13 hafta var diyorsunuzki gitti şampiyonluk olmıycak şey yok hem halada avantajlıyız yani bu karamsarlık neden onu anlayamadım sadece kardan zarar ettik okadar:D

nesta61
22.02.2009, 05:48
bu yenilgiyle sampiyonluk umudum artik kalmadi ,, bir takimin hocasi huseyinin yerinde serkani oynatiyorsa biyerlerde sorun var demektir alanzinhoyu sol acik diye alipp sag acikda oynatilirsa bir sorun vardir, 3 ist takimlari yattarayi kendi takimlarinda gormek isteyen milyonlarca taraftar vardir ama bizim hocamiz neyapiyor YEDEK yahu yattara nezaman oyundan alinsa ts gol yiyor ts anltalya macina belkide hayatinin en zor macina cikacak olasi alinacak bir yenilgi herseyin parampamca olmasi demektir ligi 4 ,5 , bitirir daha sonrada yonetim cikar derki biz bu sene yeni kadro kurduk hedefimiz zaten sampiyonluk deyildi avrupa kupalarina katilmakti ve bunu basardik seneye sampiyonluga oynicazzz hep ayni hikaye hep ayni senaryolar yazik yaaaaaaaaaaaaaaaaa

zaroksilo
22.02.2009, 06:38
böyle maçları çok oynadık.bir çoğunu çevirdiğimiz için göze batmadı.geçen sezondan oyun olarak hiç bir farkı yok.tek fark kötü futbola rağmen puanlar cebe indi.diğer rakiplerde bu sezon kötü olunca kendimizi zirvede bulduk.bu alınan sadece bir mağlubiyet diyerek durumu geçiştiremeyiz.oynadığımız furbol ortada.sezon içinde geriye düştüğümüz maçlarda hep aynı sıkıntıları yaşadık.baskı kurduğumuzu sandığımız anlarda geride hep boşluk bıraktık.rakipler biraz becerikli olsa bugün puan cetvelinde sıralamamız maalesef daha aşağılarda olurdu.bu fikirlerimi aslında galip geldiğim zamanlardada yazmak isterdim.fakat yazdığımızda bizi takımı sabote etmekle suçlardı taraftar arkadaşlarımız.geçen senelerden burada ioni ve değirmendere diye yazan ikili vardı.şimdi yoklar.onların başına neler geldiğini bir çok arkadaşımız bilir.

Cem Zırıh
22.02.2009, 06:40
bu yenilgiyle sampiyonluk umudum artik kalmadi ,, bir takimin hocasi huseyinin yerinde serkani oynatiyorsa biyerlerde sorun var demektir alanzinhoyu sol acik diye alipp sag acikda oynatilirsa bir sorun vardir, 3 ist takimlari yattarayi kendi takimlarinda gormek isteyen milyonlarca taraftar vardir ama bizim hocamiz neyapiyor YEDEK yahu yattara nezaman oyundan alinsa ts gol yiyor ts anltalya macina belkide hayatinin en zor macina cikacak olasi alinacak bir yenilgi herseyin parampamca olmasi demektir ligi 4 ,5 , bitirir daha sonrada yonetim cikar derki biz bu sene yeni kadro kurduk hedefimiz zaten sampiyonluk deyildi avrupa kupalarina katilmakti ve bunu basardik seneye sampiyonluga oynicazzz hep ayni hikaye hep ayni senaryolar yazik yaaaaaaaaaaaaaaaaa

ya bos bos konusma allahini seversen ya :D ya arkadas hep niye kotu olasiliklardan bahsedersiniz bilmemki hayret bsey arkadas bjk 7 puan gerindeyken adam sampiyon olacaz diyordu sen simdiden sampiyon olmayacaz olamayiz bu yenigiyle bitti tukendi diyorsun sen inanmazsan kim inancak sampiyonlugumuza arkadasim hayret bisey ya bi cekiduzen verin kendinize bi bakin etrafiniza takimim yenildigi halde hala ikinci diyin be yazik aslinda size sizin gibilere yazik ...

Cem Zırıh
22.02.2009, 06:42
böyle maçları çok oynadık.bir çoğunu çevirdiğimiz için göze batmadı.geçen sezondan oyun olarak hiç bir farkı yok.tek fark kötü futbola rağmen puanlar cebe indi.diğer rakiplerde bu sezon kötü olunca kendimizi zirvede bulduk.bu alınan sadece bir mağlubiyet diyerek durumu geçiştiremeyiz.oynadığımız furbol ortada.sezon içinde geriye düştüğümüz maçlarda hep aynı sıkıntıları yaşadık.baskı kurduğumuzu sandığımız anlarda geride hep boşluk bıraktık.rakipler biraz becerikli olsa bugün puan cetvelinde sıralamamız maalesef daha aşağılarda olurdu.bu fikirlerimi aslında galip geldiğim zamanlardada yazmak isterdim.fakat yazdığımızda bizi takımı sabote etmekle suçlardı taraftar arkadaşlarımız.geçen senelerden burada ioni ve değirmendere diye yazan ikili vardı.şimdi yoklar.onların başına neler geldiğini bir çok arkadaşımız bilir.

hic kimse hatice ye bakmiyor abicim neticeye bakiyorlar buyugumsunuz senelerce gonullerin sampiyonu oldukda ne oldu allah askina yeter birakinda artik o kotu oynayip kazanan sonrada adi ' buyuk takim tecrubesiyle kazandi ' diye konulan takimlardan olalim bizde;):)

zaroksilo
22.02.2009, 06:43
hic kimse hatice ye bakmiyor abicim neticeye bakiyorlar buyugumsunuz senelerce gonullerin sampiyonu oldukda ne oldu allah askina yeter birakinda artik o kotu oynayip kazanan sonrada adi ' buyuk takim tecrubesiyle kazandi ' diye konulan takimlardan olalim bizde;):)
ona eyvallah bir şey dediğim yok.sadece kendimizi kandırmayalım.şampiyonluğu kim istemezki.

Cem Zırıh
22.02.2009, 06:50
ona eyvallah bir şey dediğim yok.sadece kendimizi kandırmayalım.şampiyonluğu kim istemezki.
mukemmel futbolu fener macinin disinda oynayadigimizi soyleyemicem o mactada berabere kaldik zaman futbolu artik gercekten ne oynadigina degil skor tabelasina bakiyor o yuzden oyle de bi ligdeyizki kim kimi yener belli degil bu yuzden benim sampiyonluk gitti diyenlere isyanim adamlar 7 8 puan geriden sampiyon olacaz diye haykiriken bizim taraftarimiz bir yenilgide teknik direktorumuzu istifaya kendilerinide umutsuzluga surukledi :) helal olsun ne diyim...

EmrahYalçınalp
22.02.2009, 07:56
Evet onlardan bir tanesi Çağlar, kaptan olanı, şimdi o bizim takımda oynasaydı nasıl olurdu? maçta bir şut attı bize, sol ayakla vurdu, o zaman onun Trabzonluluğu ile iftihar ettim.

Çağlar'la maçtan önce görüşmüştük. Ben ihtimal vermiyordum tabi ama, yeneceklerine inandığını defalarca söylemişti. Maçtan sonra da "3 haftadır çok iyi oynuyorduk, biz en azından yenilmeyeceğimize emindik" dedi. Bizim de kötü günümüze denk gelmiş. Yazık oldu. Ben bizim yere göğe sığdıramadığımız beklerin bir kez ters top attıklarını hatırlamıyorum. Çağlar dün 6-7 kez yaptı, 1. gol de bunların birinden sonra geldi ne yazık ki.

Benim mesajımı alıntı yapan arkadaşlar Çağlar neden diğer maçlarda bu kadar mücadele etmiyor onuda anlatın uzun uzun bi zahmet.

Çağlar bence bu ligdeki en iyi sol kanat oyuncularından biri. Bunu çoook defalar söyledim, çocuğu da yıllardır takip ederim. Gerçi Denizli'de yarım stoper oynuyor hep, ve belli ki kanattan bindirmekten çok takım savunmasından sorumlu. Denizli'nin hemen her maçını da, en azından naklen yayın olmadığında özet görüntülerini takip ederim. Öyle mücadele etmediği maç falan yok. Kaliteli çocuktur, kaliteli topçudur.

Maçtan sonra "hoptek" oynamış 3 saniye... Ben önce Trabzonsporluyum, "iyi etmiş" diyeceğim de, zoruma gidiyor. Hoptek oynaması değil ama. Maçtan önce ve sonra tribünün önüne, yanımıza geldi. Hem şakalaştık biraz, maçtan sonra da formasını vermek için. Uzun yıllardır çok inandığım, gelecekte de çok daha iyi olacağına emin olduğum bir adamdır. Benim için Carlos'u formasından çok daha değerli yani... İkisinde de dünyanın küfürü... Ona, annesine... Kendimi onun yerine koyuyorum. Bundan birkaç sene öncesine kadar Trabzonspor formasıyla uyuyan adam. Odasında posterler... Sonra, sakın kimseyle görüşme, A takıma alınacaksın diyorlar ve Kiev'e CL kandrosuna alıyorlar. Dönünce, "Celaleddin var, sen oynayamazsın, başının çaresine bak" diyorlar. 20 yaşında, transfer sezonu kapanmış. Sonra, kiralık verildiği söylenerek satılıyor. Satıldığını da sezon sonunda öğreniyor. Çocuğun o dönemini çok iyi biliyorum, neler yaşadığını da. Şimdi UEFA madalyasını satışa çıkartan Alper ile Orduspor'da dibe vurmuşlardı birlikte. En azından şimdi ikisine bakarak çocuğun verdiği mücadeleye saygı duymak lazım diye düşünüyorum. Ne yapacaktı yani adam? Kendi mi gitmek istemiş, seni mi satmış da ortada bir sebep yokken dünyanın küfrünü ediyorsun, "sen ancak Denizli'de oynarsın" diye laf atıyorsun? 3 m mesafeden gözünün içine bakıla bakıla ortada sebep yokken (ki küfürün sebibi de olmaz ayrıca) bu küfürleri yiyen her ademoğlu benzer şeyleri yapmayı düşünürdü.

Maça gelince... Bence takım Serkan'ın sağbek, beğenmediğimiz Hüseyin ve Umut'un da yerlerinde oldukları şablonda daha bir olgunlaşmıştı. Dün de gördük ki özellikle ortasahada yaratıcı adam eksikliğimiz var. Bu eksiklik geriye yaslanan, ya da hücum eden takımlar karşısında sorun oluşturmuyor. Ama Denizli ve bjk gibi bunlardan herhangi birini alan daraltarak yapan takımlar karşısında kendini çok belli ediyor.

Alanzinho, henüz erken ama, umarım güçsüzlüğünden böyledir. Kanat oyuncusu diye aldık ama, ben merak ediyorum bu fizikle nasıl omuz omuza mücadele edecek sol tarafı çizgi iken. Millet "Yattara" diye bağırıyor ama herhalde jübile yaptı da biz gidemedik. Dolayısıyla kanatlar yok, ortadan adam sürekli basıyor... Kötü oynamak normal. Yine de 1-0 iken Gökhan golü yapmış olsa muhtemelen bazı dengeler değişecekti.

Şampiyonluk yolunda önemli bir kazaya kurban gittik ve bu maçı çıkartmak zor olacak. Rakipler kadar matematiksel olarak puan kaybedeceğimizin kesin olduğu maçımız yok. Onlar birbirleriyle daha çok oynayacaklar. Ama yine de çok büyük bir fırsatı heba ettik. Bu maç bizim şampiyonluğumuzu, Denizli'nin de kümede kalmasını engellemez umarım. Ama ikisi de zor gözüküyor.

ErtuGrul
22.02.2009, 08:04
Denizlispor maci is kazasiydi...onmeli olan aldigimiz bu maglubiyetten gereken dersi cikarabilmis olmamiz..onumuzdeki uc mac cok onemli...alinacak 9 puan bizi %75 sampiyon yapacaktir...

bmtr
22.02.2009, 08:35
Takim bugun aslinda fena degildi. Gol pozisyonlarina bal gibi de girdiler bir cok defa. Fakat bir turlu olmadi. Ama denizli taktik olarak cok iyi calismis belliki. Ve bu calismalarinin meyvelerini aldilar. Bizimkilerde buyuk konusmanin cezasini cektiler. Hem futbolcular, hem yonetim, hem teknik kadro, son zamanlarda ozellikle sok hafta buyuk konustular, sonra da tokati yediler. Ben bu sekilde yorumluyorum. Bence bu konuda derslerini alip, bir daha buyuk konusmamalilar, sampiyonluk sozunu, biz bu haftaki maci yeneriz, problem olmaz gibi cumlelerden kacmalilar.

kelkitli29
22.02.2009, 09:12
Allaha sükür HÜSEYIN oynamiyor diyenlere selam olsun. Hüseyinsiz bu takim her macta her takimdan en az 1 gol yer. Ersun Hocada sasirtti ya hayirlisi. Neyse yola devam diyelim. Haftaya gene esitlenir puanlar.

Burak_52
22.02.2009, 09:13
şampiyonluk yolunda böyle kazalar yaşanabilir ama evimizde olması üzücü
inşallah toparlanır takım

steelturkTS
22.02.2009, 09:20
daha fazla eziklerin taraflarına malzeme vermeyelim.olur böyle şeyler keşke olmasaydı.ne kadar fesatmış bu 3 eziklerin tarafları.neredeyse denziliye yenildik diye koskoca dövme yapmışlar kıçlarına.sonuna kadar desteğimiz sürecek.

arifberkay
22.02.2009, 09:28
ersun lutfen fantazilerini bu takım üzerinde bir daha deneme

cihatöztürk
22.02.2009, 09:58
antalya
konya
gs
antep

bu dört maç kaderimizi belirliycek 10 puan süper olur ama çok zor geliyo bana...

hemde bu futbolla 10 da zor ama işllah toparlanırız

bingolts
22.02.2009, 09:58
1996 van maçını hatırladım nedense o da bir iş kzasıydı ve faturası ağır oldu

Tolunay Abdioğlu
22.02.2009, 10:00
Yola devam...
İnşallah şampiyon olucağız ..

orhan42
22.02.2009, 10:05
Umudumuz kırılmasın arkadaşlar..sezon başından beri bu dar kadro ile buralara kadar geldik..Bu aşamada bir yenilgi ile umutlarımızı kaybediyorsak bu takımın şampiyon olmasını bekleyemeyiz..

UtopyaTs
22.02.2009, 10:06
İnanmayan inanmasın arkadaş ben inanıyorum.Bu takım gene ayağı kalkıcaktır.Bir yenilgiyle Trabzonspor'uma hiçbişey olmaz.Ben Trabzonspor'umun her zaman yanındayım hiçbir zaman da yuhlaamadıım yuhlamam da onlar canla başla buaraya geldiler şampiyon olurlar veya olmazlar onlar bende hep birinciler.Size güveniyor size inanıyorum hadddiiii TRABZOONNUUUUUUMMM.

Sümeyye Şahin
22.02.2009, 10:20
hala daha sakinleşmeyenler var...tamam eleştiriler değerli iyi kötü ..ama bu takıma köstek değil destek olalım zaten yenildiler bi de biz vurmayalım..desteğe devam haftaya eşitlicez sivasla puanları inşallah...

cihatöztürk
22.02.2009, 10:28
ben denizlispora yenilmemizin arkasında başka bir şey olduğunu düşünüyorum

8.50 veriyodu idda denizliye;)

Cihan
22.02.2009, 10:30
arkadaşlar öyle yada böyle yenilen takım bizim takımımız ... gidip tesislere destek olalım.

Ahmet Faruk
22.02.2009, 10:31
antalya
konya
gs
antep

bu dört maç kaderimizi belirliycek 10 puan süper olur ama çok zor geliyo bana...

hemde bu futbolla 10 da zor ama işllah toparlanırız

O maçlarda niye bu futbolu oynayalım, o nerden çıktı.
Nasıl oynayacağımızı nasıl kestirebiliyorsunuz.

fb, ankaraspor maçından sonra ankaragücü bjk maçındaki gibi oynayacağımızı tahmin etmiş miydiniz.

İçi boş ileri görüş atmacalarıyla bu işler olmuyor, olmaz da zaten.

Çagman
22.02.2009, 10:46
orta sahamız teklemeye basladı selcugun oynamayısını anlamıyorum bir kac hafta kızaga cekilmeli değişilmez oldugunu sanıyore hala yazık ya denizliden 2 yedik.. aslında 3 4 haftadır bu sinyalleri alıyoduk sonucuda bu oldu

champions
22.02.2009, 10:46
Ankaragücü, Bjk ve Denizli.Birbirinden kötü oynadığımız 3 maç.
Birini kazandık."Şampiyon olucaz" dedik.Birinde yenilmedik. "Büyük takımız" dedik.
Eh Denizliyi de yenilince şampiyon olamayacak olan küçük bi takım olduğumuzu anlamış olduk.:)
İki haftadır alışmıştık, oyun sürpriz değil.Evimizde zorlanmadığımız maç yok zaten.
Bu kez eğrisi doğrusuna denk gelmediği için gerçekleri görmek durumunda kaldık.

Akif der ki;

Geçmişten adam hisse kaparmış... Ne masal şey!
Beş bin senelik kıssa, yarım hisse mi verdi?
"Tarih"i "tekerrür" diye tarif ediyorlar;
Hiç ibret alınsaydı, tekerrür mü ederdi?

Geçmiş olsun.

güvençelik
22.02.2009, 10:48
arkadaşlar öyle yada böyle yenilen takım bizim takımımız ... gidip tesislere destek olalım.

:alkış:doğru diyosunda dünkü maçta tribünden niye destek olunmadıki:(:mad: şimdi tesislere gitsinler

toksoy61
22.02.2009, 10:49
son haftalarda VANSPOR gibi bir takıma yenilip şampiyonluğu kaybetmektense ligin bitmesine baya zaman varken yenilgi almayı tercih ederim. şu anda bile bu ligin en büyük şampiyonluk adayı hala trabzondur. ama gelde sen bunu bu taraftara anlat. bu ligte şu anda 5 takımın şampiyonluk şansı var. bunlar arasında en şanslısı trabzondur. yeterki şu takıma sahip çıkalım. sezon biter sonra hesaba çekeriz herkesi ama aha ligin bitmesine 13 hafta varken bu kötümserlik niye. beşiktaş ın geldiği duruma bakın ve ibret alın...

lizarazu
22.02.2009, 10:53
Arkadaşlar hiç kimse yazmamş ama ben bu Hüseyin Göçek'i takibe alacağım, çünkü maçı seyrederken artniyetli olduğunu düşünüyorum. Maç kaybedilmiş olabilir, yanlış tertib olabiliri, gol de kaçırılmış olabilir ama bunları görmezden gelemeyiz.

Kaleci Özden'in oyunu her başlatmasında 1 dakikadan fazla zaman geçirmesine,
Sol bekleri Çağlar'ın her taç atışını 1 dakika geç kullanmasına,
Denizliden sakatlık numarası yapan her futbolcunun oyunu 2 dakikadan fazla soğutmasına, özellikle Özden'in yüzünü tutup 5 dakika geçirmesine müsaade etti.
Trabzonspor'un kullandığı her serbest atışta topun önüne dikilen Denizlili futbolcuları uyarmadığı gibi her atışta kendisi topun önüne dikildi baraj kurduracağım bahanesiyle bu da her duran topta bir 30-40 saniye kayba yol açtı. Kurdurduğu barajların hepsinde Denizlili oyuncular giderek yaklaştı ve 6-7 metrede durdular buna da ses çıkarmadı.
Trabzon hakem gelmeden hemen başlatalım dediği pozisyonlarda ise top durmadı diye atışı tekrar ettirdi.

Maçın sonucuna etki etmedi diye düşünebilirsiniz ama kime hizmet etmeye çalıştı ben anlamadım.

güvençelik
22.02.2009, 10:53
Ankaragücü, Bjk ve Denizli.Birbirinden kötü oynadığımız 3 maç.
Birini kazandık."Şampiyon olucaz" dedik.Birinde yenilmedik. "Büyük takımız" dedik.
Eh Denizliyi de yenilince şampiyon olamayacak olan küçük bi takım olduğumuzu anlamış olduk.:)
İki haftadır alışmıştık, oyun sürpriz değil.Evimizde zorlanmadığımız maç yok zaten.
Bu kez eğrisi doğrusuna denk gelmediği için gerçekleri görmek durumunda kaldık.

Akif der ki;

Geçmişten adam hisse kaparmış... Ne masal şey!
Beş bin senelik kıssa, yarım hisse mi verdi?
"Tarih"i "tekerrür" diye tarif ediyorlar;
Hiç ibret alınsaydı, tekerrür mü ederdi?

Geçmiş olsun.

şampiyon olamayacak küçük takım diyosun :mad::mad::mad:bu mutsuz günde kalbini kırmiim bi dahada böle yazılar yazma

serdar avcı
22.02.2009, 10:57
95-96 daki van maçının aynısı evinde yenilirsen şampiyon olamazsın evinde beşiktaş ,sivas, antep, denizli hep puan kayıpları yazık haftaya sivas fener maçı var tam arayı açacağımız hafta tökezledik.

Samet İslamoğlu
22.02.2009, 11:06

Sen nasıl bu yönetimi diğer yönetimlerle karıştırabiliyosun ya ? Senin bu yönetime güvenmeme gibi bi hakkın varmı ?

S.DEMİRCİ
22.02.2009, 11:14
herkese selam.. bu yenilginin baş mimarı ersun hocadır.
... isaac oynatacağım diye yattarayı yedek bırakamazsın.
... sol kanata adam alıp takımı yine kanatsız oynatamazsın
... iç sahada 3 ortasaha elemanıyla çıkamazsın..
takımdan önce kendine ersun hocanın çekidüzen vermesi lazım..

Travelair
22.02.2009, 11:16
Ortasaha ortasaha diyorsunuz. Ortasahamız var mı? Hangisi gerçek ortasaha?

Hüseyin, Colman, Ceyhun, Selçuk ---> Bunların asıl yeri ön libero

Barış, Yattara --> Sağ açık

Alanzinho --> Sol iç

Ortasahanın uzmanı isimler lazım, yoksa böyle uğraşır dururuz

Bu hafta kazanma hırsı hiç yok gibi birşeydi. Bazı hakemlerin oyunlarını sevmiyorum. Sanki bize sert oyuna müsade ediyorlar ama bize aynı fırsatı tanımıyorlar gibime geliyor bu da oyundan düşmemize sebep oluyor. Oyuncularımız ne yazık ki ayağı sağlam yere basan oyunculardan oluşmuyor. Song, Egemen, Selçuk hariç hep parmak ucunda gidiyorlar. Fiziksel mücadeleye giremiyorlar. Futbolu akıllarıyla da oynamıyorlar. Dolayısı ile topsuz oyunda yoklar. Durarak oynuyorlar. Bu eksiklerini bir an önce gidermeleri lazım

Ne yani biz öldük bittik, bizim gerimizdekilerin mi umudu var? Birşey kaybetmiş sayılmayız. Bu genç takımımıza tecrübe oldu. Artık işi ciddiye almalıyız

Bu arada sanki seyircisiz maç oynadık. Taraftar ancak bu kadar berbat olabilirdi kusura bakmasınlar

cihatöztürk
22.02.2009, 11:19
ya millet mahmut efendi hz.. 83te trabzona gelmiş....(en son şampiyon olduğumuz sene)

bi camiye gidiyomuş sohbete...tabi trabzonspor şampiyon olduğu için yoğun trafik varmış..sohbete gidememiş ve gecikmiş...arabada müritlerinden birine sormuşki evladım ne oluyo burda....müüritleride demişki hocam trabzonspor şampiyon oldu ondan bu kalabalık eğlence fln

hocada çok bunalmış....sohbetede geç kalmış demişki işllah bidaha şampiyon olamazlar:eek:

walla ben bunu çok kişiden duydum....mahmut efendinin sohbetlerinde bulunmuş bir kişidende dinledim gerçekren varmış böle bi hikaye...

gidicem trabzonspor formasıyla elini öpücem hayır duasını istiycem :)

hermann hesse
22.02.2009, 11:21
İçimden geldi;

Yazıklar olsun, yazıklar olsun
Kaderin böylesine, yazıklar olsun
Herşey karanlık, nerde insanlık
Kula kulluk edene yazıklar olsun.

Batsın bu dünya, bitsin bu rüya
Ağlatıp da gülene, yazıklar olsun
Dolmamış çileler, yaşanmamış dertler
Hasret çeken gönül, benim mi olsun..

Ben ne yaptım, kader sana
Mahkum etti, beni bana
Her nefeste, bin sitem var
Şikayetim yaradana, şikayetim yaradana.

Şaşıran sen mi yoksa ben mi, anlayamadım
Öyle bir dert verdin ki, kendime gelemedim
Çıkmaz bir sokaktayım, yolumu bulamadım
Of...of...of...of...of...of..of..of.....

Ben mi yarattım, ben mi yarattım
Derdi ızdırabı, ben mi yarattım
Günah zevk olmuşsa, vefa yorulmuşsa
Düzen bozulmuşsa, ben mi yarattım.

Batsın bu dünya, bitsin bu rüya
Aşksız geçen ömrüme, yazıklar olsun
Dolmamış çileler, yaşanmamış dertler
Hasret çeken gönül, benim mi olsun.

Ben ne yaptım, kader sana
Mahkum etti, beni bana
Her nefeste, bin sitem var
Şikayetim yaradana, şikayetim yaradana.

Şaşıran sen mi yoksa ben mi, anlayamadım
Öyle bir dert verdin ki, kendime gelemedim
Çıkmaz bir sokaktayım, yolumu bulamadım
Of...of...of...of...of...of..of..of.....

Samet İslamoğlu
22.02.2009, 11:21
Bugün spiker de söyledi. Milli takimda bu iki oyuncudan birisi oynatiliyormus. Yani Yattara oynarken o eleman oynatilmiyormus, o eleman oynuyor ise Yattara oynatilmiyormus. Stili Yattara'ya cok benziyordu. Söyle adamlari her ne hikmetse biz bulup cikartamiyoruz.

Yattara'yı kim çıkardı ? 10m euro yamı aldık ? :)

Gökçebey
22.02.2009, 11:23
ya millet mahmut efendi hz.. 83te trabzona gelmiş....(en son şampiyon olduğumuz sene)

bi camiye gidiyomuş sohbete...tabi trabzonspor şampiyon olduğu için yoğun trafik varmış..sohbete gidememiş ve gecikmiş...arabada müritlerinden birine sormuşki evladım ne oluyo burda....müüritleride demişki hocam trabzonspor şampiyon oldu ondan bu kalabalık eğlence fln

hocada çok bunalmış....sohbetede geç kalmış demişki işllah bidaha şampiyon olamazlar:eek:

walla ben bunu çok kişiden duydum....mahmut efendinin sohbetlerinde bulunmuş bir kişidende dinledim gerçekren varmış böle bi hikaye...

Mahmut Efendi Hazretlerinden daha Hazretli bir Trabzonsporlu yok demek ki. 25 senedir şampiyon olamadığımıza göre.

mustafaction
22.02.2009, 11:24

Öyle bir beddua kabul edilirmi hiç ne kadar anlamsız bir beddua o zaman hoca fenerlidir belki etsin gs ye beddua hep fb şampiyon olsun

cihatöztürk
Mahmut Efendi Hazretlerinden daha Hazretli bir Trabzonsporlu yok demek ki. 25 senedir şampiyon olamadığımıza göre.

artık orasını bilmem.....çok kişiden duydum bunu...

S.DEMİRCİ
ceyhun bu takımda asla oynayamaz.. o kadar ağır bir adam hiçbir üst düzey takımda oynayamaz. isaac sürekli geri gidiyor. ama bütün suç yattaraya bulunuyor.. tüm takım kötü olur ama tek göze batan yattara olur.. hocam artık kanatlarla oynayalım.. ortaya sıkıştırma şu oyunu...

Emre B.
22.02.2009, 11:26

Dini böyle saçma sapan şeylere alet etmeyin.

cihatöztürk
22.02.2009, 11:26
Öyle bir beddua kabul edilirmi hiç ne kadar anlamsız bir beddua o zaman hoca fenerlidir belki etsin gs ye beddua hep fb şampiyon olsun

alakası yok kardeşim hacanın takım tuttuğumu var...

sadace bi bunalmayla söylemiş ....yoksa haca ne bilir feneri galatasayı

cihatöztürk
22.02.2009, 11:28
Dini böyle saçma sapan şeylere alet etmeyin.

iki olayı nasıl birbirine bağladın mantığım almıyo......

ben sadece duyduğum bi olayı paylaştım ....

sen nasıl mantık kurduysan artık dini futbola alet etme fln çözemedim ben seni

Muhammed KOÇ
22.02.2009, 11:30
bir de şampiyon olduğumuz senelerde böyle süleymancı felan dediğimiz dernek veya yardımsever kuruluşlara sürekli yardım ediyormuşuz.. bi sebeple yardımlar kesilmiş ve bu tip beddüılar olmuş.. ondan da şampiyon olamayacak diyenler de var...

mustafaction
22.02.2009, 11:30
Senin dediğini bende çok duydum ama her edilen beddua tutsaydı düşünemiyorum dünya hayatını

Emre B.
22.02.2009, 11:31
iki olayı nasıl birbirine bağladın mantığım almıyo......

ben sadece duyduğum bi olayı paylaştım ....

sen nasıl mantık kurduysan artık dini futbola alet etme fln çözemedim ben seni

O yazı, Mahmut Hoca Trabzonspor inşallah şampiyon olamaz diye beddua etmiş o yüzden şampiyon olamıyoruz anlamına geliyo.Ordan bağladım.

S.DEMİRCİ
22.02.2009, 11:31
takım değil ama biz yıkıldık yenilgiyle.. yazılanlara bakarmısınız?

cihatöztürk
22.02.2009, 11:33
Senin dediğini bende çok duydum ama her edilen beddua tutsaydı düşünemiyorum dünya hayatını

walla tutup tutmadığı ortada:(

gerçi senin dediğinde doğru her beddua kabul olsaydı...

fenerbahçenin halini düşünemiyorum bile :)

Kadir
22.02.2009, 11:34
Özür dilerim ama Mamut Efendi Hazretleri kim ?

cihatöztürk
22.02.2009, 11:35
O yazı, Mahmut Hoca Trabzonspor inşallah şampiyon olamaz diye beddua etmiş o yüzden şampiyon olamıyoruz anlamına geliyo.Ordan bağladım.

ne alakası var....ben kendi yazdığım yazıya inanmıyorum....sen benim yazdığım yazıya inanıyosun :)

öle bişe geçmiş yani.... onu paylaştım yoksa hoca beddua etti diyemi şampiyon olamıyoruz olurmu öle şey ....

sadece böyle bi mevzu olmuş sizlerle paylaştım

Muhammed Ayaz
22.02.2009, 11:35
arkadaşlar inşallah toparlanacağız allahın izniyle antalyaspor u yenip sonra konyayı yenip ve daha sonra galatasarayı yenip iyice toparlanırız artık helebide galatasarayı avni akerde yenersen görün siz kolbastı şovu

cihatöztürk
22.02.2009, 11:36
Özür dilerim ama Mamut Efendi Hazretleri kim ?

bir tane hoca işte ....

Emre B.
22.02.2009, 11:38
ne alakası var....ben kendi yazdığım yazıya inanmıyorum....sen benim yazdığım yazıya inanıyosun :)

öle bişe geçmiş yani.... onu paylaştım yoksa hoca beddua etti diyemi şampiyon olamıyoruz olurmu öle şey ....

sadece böyle bi mevzu olmuş sizlerle paylaştım

walla tutup tutmadığı ortada:(

gerçi senin dediğinde doğru her beddua kabul olsaydı...

fenerbahçenin halini düşünemiyorum bile :)

Gerçekten hiç inanmamışsın.

Ali Tunahan Güllü
neyse arkadaşlar bu maçta puan kaybettik ama inşallah haftaya telaf iedicez haftaya fener-sivas maçıda var...benim kızgınlığım geçti kaybettik ama hala durumumuz iyi inşllah düzelticez....

cihatöztürk
Gerçekten hiç inanmamışsın.

lafın gelişi dedik elini öpcez diye ......

alla alla

gidip elini mi öpcem gerçekten ....iki şurda muhabbet amacıyla bişey paylaştım hemen polemik yarattın tebrik ediyorum seni

Oğuzhan Turhan
22.02.2009, 11:42
Valla tam dedikodu işi olmuş bu Mahmut Hoca Olayı.
Baştan sona saçma bir hikaye, yolda bunalıp bi daha şampiyon olamazlar inşallah diyecek..

Erol Koç
Bu Takımda Hep Gelen Gideni Aratmak zorundamı neden hiç bir furbolcunun Alternetifi yok. Alenzinyo,mudur nedir Tam bir Fiyasko yazık ona verilen paraya. Şuda Ayrı bir konu ersun yanaln takımda herkesi forvetmi oynatıyo. Song Gökhan Ünaldan daha çok gool girişiminde bulundu desek yalan olmaz. Tarih Boyunca Hiç Olmadık takımlara yenilmek zorundamıyız. Ayrıca Avni Akerde Bu Taraftarla Maç Kazanmak zor Karşı Takıma Hiç Baskı göstermiyolar kale arkasında 100/200 kişilik grup ayakta tezahurat yapıyo diğerleri hep çekirdek yiyerek maç izliyo ben derimki belli bir süre Trabzon maçlarını Olimpiyat stadında oynasın.

ilhan
Maç dışında yorum yazacaksınız hiç insanları farklı şeyleri okumakla rahatsız etmeyiniz arkadaşlar.

İskender Çakmak
22.02.2009, 11:43
cümleten selamın aleyküm herkese tavsiyem bugün hiç bir spor programını izlemeyin sinirleriniz alt üst olur şahsen ben izlemeyeceğim hep düşüş düşüş dediler ellerine koz geçti işte yenildik artık atarlar da atarlar o yüzden bugün full forumda takılalım kendi programımızı kendimiz yapalım

cihatöztürk
22.02.2009, 11:43
Valla tam dedikodu işi olmuş bu Mahmut Hoca Olayı.
Baştan sona saçma bir hikaye, yolda bunalıp bi daha şampiyon olamazlar inşallah diyecek..

bende inanmıyorum zaten.... duydum öle bişey paylaşmak istedim

hemen polemik yarattı millet

özür dilerim paylaştığım için

Muhammed KOÇ
22.02.2009, 11:45
bu yenilginin erken gelmesi iyi oldu.. vanspor yorumları için daha erken ve o tecrübeyi erken yaşamamız iyi oldu.. artık kolay kolay puan kaybedeceğimizi sanmıyorum..

ApoCaN28
22.02.2009, 11:45
Unutmaktan başka çare yok...

verep
22.02.2009, 11:50
Arkadaşlar biz sadece maçı kaybettik.Ümidizi değil.
HEP DESTEK TAM DESTEK.

UtopyaTs
22.02.2009, 11:52
ben maçtan 5 dakika sonra unuttum bile her zaman Trabzonspor'un arkasındayım.Hadiii Trabzon'um.

Rock_Boy
22.02.2009, 11:53
ben sahsen hocamıza güveniyorum.sonucta o da elindeki ile en iyisini yapmaya calısıyor.mactan sonra ben de cok kızgındım ama artık değil inancımızı kaybetmemeliyiz.bu arada ben yücel sivas tan bayadır yazamıyordum...eminim ki bu takım sezon sonunda bize hasret kaldığımızı verecektir herkese selamlar...

Süleyman Eruyar
22.02.2009, 11:53
GS'de de K.Paşa'ya yenilmiştik
21 Şubat 2009 / 17:53

Trabzonspor'un futbolcusu Rigobert Song Denizlispor maçını değerlendirdi.Bu mağlubiyeti bir an önce atlatabilecek takıma sahip olduklarını belirten Rigobert Song şunları söyledi:

Bazen futbolda kendimizi izah edemediğimiz zor günler yaşayabilirsiniz. Bu da o günlerden biriydi. Moralimizi bozmamalıyız. Bugüne bizler getirdik. Bu durumu iyi yönetebilirsek takım arkadaşlarımla birlikte mümkün olduğu en üst seviyeye ulaşmaya çalışacağız. Geçen yıl Galatasaray'da oynarken Ali Sami Yen'de Kasımpaşa'ya yenilmiştik. Takım olarak o günkü durumdan kurtularak şampiyon olmuştuk. Bu tür maçlardan sonra ne kadar hızlı ayağa kalkarsanız o kadar erken toparlanırsınız. Ben takım arkadaşlarıma ve teknik heyetimize güveniyorum. Kendi kendimizi sorgulamamıza yardımcı olacak bu maç. İnancımızı koruyoruz. Bu inancımızı koruduğumuz sürece hedeflerimize ulaşacağız.

Bugün kaybetmiş olabiliriz ancak bu günü bir alternatif olarak düşünmeliyiz. Geçen hafta da puan kaybettik. Bu oynamak istemediğimizden değil. Elimizden geleni yapıyoruz. Bu ekip bu işin içinden çıkabilecek kapasitede. Hiçbir şey kaybetmiş değiliz. Bu nedenle de Kasımpaşa örneğini verdim. Geçen yıl kimse ayağa kalkabileceğimizi düşünmemişti. Güvenimizi tazelemek için bir neden olarak görüyorum ben bu maçı.
Meseleye bireysel değil kolektif bakmak gerek. Egemen oynar Song oynar. Bu önemli değil. Herkes elinden geleni yapmaya çalışır. Yapar da. Takım olarak bakmak lazım. Takım olarak hareket etmeliyiz.

teşekkürler song. bu örneğe ihtiyacımız vardı.. takıma destek olmalıyız, hatta bu hafta BMN trabzon organize olup antremana gitmelidir..

Emre GÜRDAL
22.02.2009, 11:56
bırakın artık bu mac gerıde kaldı artık antalaya macına yonelelım

ismail tüfekçi
22.02.2009, 11:56
tş. sayın ersun yenal bizlerin tv.den gördüklerini sen nasıl görmezsin 1.lanet olası yattarayla niye başlamadın 2.yattara formsuz,doğru neden issekte diretiyorsun barış memişede 1 maç sans versen 3 orta saha kötüde olsa serkan ve colman top yapan iki adamıda sahadan aldın yerlerine kulübede paslanmaya yüz tüttuğun ceyhun ve barışı kurtarıcı olarak aldın ceyhun futbolu unutmuş 4 en önemlisi song sürekli hücüma çıkıyor gol attığı bir maçı yokda neden riske giriyor üstelik dakika 60 ken egemeni kontra atakta tek bıraktı 0.2 oldu biz maça hocasızmı çıkıyoruz anlamadım

demirel
22.02.2009, 11:58
Herşeyden önce futbolun neticesinde galibiyet gibi mağlubiyetinde olduğunu bilmeliyiz. Ancak Avni Akerde futbolcular beraberliği yakalamak için uğrasırken takıma ıslık çalanlar,maçtan sonra hocayı istemeyenler,takıma inanmayanlar hemen gün yüzüne çıkıyor ve destek yerine zaten yenilmiş,morali bozuk olan takımın sırtından çekip gerilemesini sağlıyor. Bunları yapanlar boşuna ben Trabzonsporluyum demeyin, yenilen bizim takım ve bir çelmede siz taktınız, bundan sonraki Avni Akerdeki maçta futbolcularımız rahat olamıyacak, çünkü arkalarındaki desteğin gerçek olmadığını gördüler, umarım aynı hataya bir daha düşmeyiz ama biz yıllardır bu filmi başa sarıp tekrar tekrar izliyoruz

Erol Koç
22.02.2009, 11:58
Değerli Kardeşim Gerçekten isabetli bir yorum yapmışsın.

lazzz61
22.02.2009, 12:00
egeemn 2. goldee ii kostu amaa yetısemedıı denızlılı oyuncular yatarakk oyunuda ii ce soguttular bı de mesut bakkal benım oyuncularım cok karakterli dıorr neresı karakterllii şerefsizler 5 dakkada bırr yattılar artı hekem bı faulu en az 2 dakıkada kullandırdı onada fitil oldmm

Engin Koltuk
22.02.2009, 12:02
Bu maç bitti önümüzdeki maçlara bakalım. Hala şampiyonluğun en büyük adayıyız. Sivası yendik mi şampiyonuz :)

poetricus
22.02.2009, 12:03
İfadeler biraz ağır ama içeriğine katılıyorum.
20. dakikadan sonra her duran topta saat tuttum. Topun oyuna sokulması takriben 1 dakika 38 saniye alıyordu. Sakatlık numaraları ortalama 3'er dakika götürdü maçtan.

Eymen
22.02.2009, 12:04
bu sayfayı kapatın lutfen hala neyın tartışmasındasınız antalya maçını dusunmelıyız

demiradam57
22.02.2009, 12:08
Arkadaşlar bu mağlubiyetin tek sorumlusu Gökhan Ünaldır.2 tane 100 de 100 lük pozisyonu harcadı.onları golle sonuçlndırsaydı tribünlere ve takıma güç ve heyecan gelirdi.Maçın özeti atamyana tarlar.Çokta maça takılıp kalmayın moraliniz bozulur.Her takım heryerde yenilebilir.Bu normaldir.

ilhan
22.02.2009, 12:08
Bu hafta bordo mavi hüzün vardı dünyanın her yerinde. Önce Aston Villa yenildi. Daha sonra biz yenildik. Daha sonra West Ham United kaybetti. En son dün akşam Barcelona yenildi. Dünkü lanet her neydi bilmiyorum ama Bordo mavi'nin lanetlendiğini düşündüm bir an.

Futbol bu, kazanacağızda kaybedeceğizde. Kazanırken sevinmesini bilirken, kaybedince birlik olmayı becereceğiz.

Artık maç kaybetme lüksümüz yok.

Kadro: Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Hüseyin, Selçuk, Colman, Yattara, Umut, Gökhan

Buralara kadar hep bu futbolcularla oynadık. Yedekten girenlerin katkıları da inkar edilmez. Ama şu kadro şablonu umarım bir daha bozulmaz. Temennim kart cezalısı olmaz hiçbiri..

murat köse
22.02.2009, 12:10
Herşeyden önce futbolun neticesinde galibiyet gibi mağlubiyetinde olduğunu bilmeliyiz. Ancak Avni Akerde futbolcular beraberliği yakalamak için uğrasırken takıma ıslık çalanlar,maçtan sonra hocayı istemeyenler,takıma inanmayanlar hemen gün yüzüne çıkıyor ve destek yerine zaten yenilmiş,morali bozuk olan takımın sırtından çekip gerilemesini sağlıyor. Bunları yapanlar boşuna ben Trabzonsporluyum demeyin, yenilen bizim takım ve bir çelmede siz taktınız, bundan sonraki Avni Akerdeki maçta futbolcularımız rahat olamıyacak, çünkü arkalarındaki desteğin gerçek olmadığını gördüler, umarım aynı hataya bir daha düşmeyiz ama biz yıllardır bu filmi başa sarıp tekrar tekrar izliyoruz
gecekten güzel bir yorum olmuş.
takımı yuhalanlar bu takımın gercek taraftarı olmaz. inş bu bize ders olur bundan sonra toparlanma sürecine gireriz.

mustafaction
22.02.2009, 12:10
Tabiki bu haftalar içinde bir mağlubiyet almamız beklenebilirdi ama bu nefret ettiğim bir takım olan denizliden gelmesi beni sinir etti ilk maçta taraftarlarının yaptığı çirkeflikler geldi aklıma

demiradam57
22.02.2009, 12:11
Bir daha bu safadan hüseyineve umuta dil uzatanın ağzına kırmız biber sürerim haeriniz olsun.Sizi futbol fakirleri...

Napoli
22.02.2009, 12:11
Dün çok kötüydük,Aslında 3 haftadır sinyal verıyorduk,takıma sanki birseyler olmus,yalan yok alanzinhonun aldğı rakam'mı acaba etkıledi bazı oyuncuları,başta yattara olmak üzere,aklıma soru işareti gelmedi değil..Çok kötü futbol Ersun hocanın fantastık kadro seçimi bizi dünkü yenılgiden kurtaramadı.. artık sunu kesinlikle diyebilirim...
1)issac,gokhan yanyana olsun umut yedekte olsun diyenler susmalı...
2)Huseyin ve Umut kadroda olmalılı diyenler (en başta ben kendim) susmalı...
3)Tayfun kesinlikle ilk 11 oyuncusu değil,herzaman defansın sağında Serkan olmalı...
4)Ersun Hoca ne yazıkki maçı çok geç okuyor,Belki yattara ile serkan ilk 11 başlasaydı bu sonuç olmayabilirdi.
5)Barış Memiş kardesimiz 5 tane,alanzinho eder..
6)Her maç öncesi Fark atarız Parçalarızz 10 tane atarız diyen arkdaslarımız lütfen artık Fantasık hayelere kaçmayın,Bu ligde herkes herkesi yener bunu artık anlamalısınız.
7) Trabzondaki Taraftar artık kendine çeki düzen vermeli bence,takım yenılıyor tamamda siz üstünüze düşen gorevi bence gerçekleştirmıyorsunuz,Kim bilir dün ataeşli bir seyirci olsaydı belkide maç çevrilebilrdi (en azından beraberlık)
8)Anadolu takımlarının bize garezimi var kopleksinden artık sıyırılalım,kimsenin garzei yok bize,sen çok iyimi top oynadın ki garezi olucak sana,Denizlispor tam bir deplasman takımı gibi oynadı Tebrikkleri hak ediıyrolar,Yalandan yere yerde yatmamları olsa Canı gonulden alkışlardım..Sanki biz tek kale oynadıkta,toplrımız defanstan direklerden döndü,kalecileri devleştide garezi var ozaman derim...

Haftaya Antalya maçı var çok ama çok zor,türkiye ligi basit bir lig değil herkes herkesi yenebilir,Bu oyunla devam edersek billasa bu kadro çıkarsa,Antalya yenilgisi kaçınılmaz olur.
Sonrası Konya maçı bunlar hiç belli olmaz sakat maçlar..

Son olarak daha çok şey olur,Beşiktaşta,Sivasata Galatasarayda 3 aylık zaman diliminde en az iki kez yenilirler...

Unutmadan
Gs Fb
Bjk fb
Bjk gs
Sivas Bjk-Fb-Gs hiç birsyle oynamadı...

Morele devam.. Hep destek Tam Destek

mustafaction
22.02.2009, 12:14
Bir daha bu safadan hüseyineve umuta dil uzatanın ağzına kırmız biber sürerim haeriniz olsun.Sizi futbol fakirleri...

Evet özelliklede Hüseyin kazmalığından dem vuranlar sokaktan adam koysam onun kadar oynar diyenler pek takılmıyorlar foruma

Napoli
22.02.2009, 12:15
Ben Kendim adımada Hüseyin ve Umuttan Özür diliıyorum,En Çok eleştiren kişilerden birisi olarak,savaşçı adamlarmıs,Rakıbi yoran Yıldıran...

servet nuh
22.02.2009, 12:16
hata.1)...uzunca sezonların ardından bir sezon üst sıralardayız diye hemen şampiyon olduk havasına girildi,aynı hataya devam ediliyor şimdide şampiyonluk kaçtı deniliyor....ifratla tefrit arasında bir türlü vasatı tutturamıyoruz...

hata.2.)..bu yolda her türlü polemikten uzak durup hedefe ağır ağır ilerlemek varken niye bizden milli takıma tek adam çağrıldı felan deyip futbol camiasında sevimsiz hale düşürüldük

hata 3..)..devamlı surette belçika ve norveç gibi düşük kalite liglerden ve sürekli kazık yediğimiz aynı menajerden astronomik rakamlarla topçu alıyoruz......örnek :
kamanan + banguaro + angelov = 900.000 euro
colman + alanzinho = 7 milyon euro

hata 4..)..kafa topu vuracak yada indirecek pivot tipli bi santrafor ihtiyacı varken umuttan daha az özellikli bir adamı 6 milyon euro gibi bi rakama transfer ettik...bu arkadaşın sadece sert ve düzgün şut atma özelliği var başka özelliği yok ve top ezme rekortmeni

hata 5..) takımda sıfıra inip orta yapma özelliği olan tek yattara var,soldan sıfıra inip orta kesecek bir sol açık ihtiyacımız varken sürekli içe kateden bir oyuncuya 4 milyon avro gibi inanılmaz rakam verip aldık
hata 6..) çok iyi bir antrenör olmasına rağmen bir o kadar kötü taktisyen olan ersun yanalı takımın başına getirdik....

bunları bir yenilgiden sonra yazmıyorum...yendiğimiz her maçtan sonra da yazdım....düşünün a.gücü maçında son dakkada umutun golu olmasaydı 3 maç 1 puanla kapıycaktık....
efendim her takım aynı vesaire demeyin...yııların özlemi olan bir camianın bu kadar yanlış yapma lüksü olamaz...kendi sahanda düşmeye oynıyan takım karşısında bu kadar aciz kalmaya hakkı yok kimsenin......milan ile yalıspor maç yapsa...bjk maçında bizim ezildiğimiz kadar ezilmezdi herlade.....eğri oturup doğru konuşalım çoğu maçı tabir caizse sidik zoru ile aldık....bize rune lange + tomas jun u satarak zarara uğratan menajerden alanzinho yu aldık ve adamı daha görmeden sanki kaka yı almışız gibi karşıladık ???
İnşallah her şey iyi olur....yine de tren kaçmış değil ama şahsen ben ersun yanalla başarıyı çok zor görenlerdenim...

Gökhan ÖZDEMİR
22.02.2009, 12:17
Ben Hüseyin'in kıymetini zaten biliyordum'da.Umut konusunda ben de yanılmışım.

Tolga_61
22.02.2009, 12:18
Sonuç olarak kaybettiğimiz sadece bir maç bu lig de şampiyon olacak takım hiç yenilmeyecek olan değil en az puan kaybedecelk olandır.Gerçek desteğe ! devam etmeliyiz....

Harun Karadeniz
22.02.2009, 12:19
Tayfun Cora gibi bir topcu yok arkadaş harika oynuyor adam süper bir sağ kanat oyuncusu....

Umutu beyenmeyenler şimdi konuşsun kaçtane kafa topu alındı ceza sahasında kaç kez baskı kurduk rakibin sahasında presle...

Yattaranın oynamayışını hala aklım almıyor şimdi diyeceksiniz ne oynuyo Yattara arkadaş bu adamım tabutunu koy oraya üzerine Yattara yaz başında 2 kişi bekler adamlar zaten 1 kişi eksik oynıcaklar bizden heleki Serkanın çıkıp Ceyhunun oyuna girmesi ayrı bir muamma. Tayfunu 90 dakika oyunda tutan zihniyet nasıl bir zihniyrttir ben bilemiyorum artık.

Ersun hocayı burdan köşeye kıstıran Serdar Bali büyük yorumcu bu sözlerimde sana:

Hep aynı oyuncu değişiklikleri yaptı deyip durduğun adam bak bugün farklı değişiklikler yaptı ne oldu FIS ondan daha iyi bilseydin eğer o takımın başında Ersun Yanal değil sen olurdun ayrıca spikere sürekli alanzinhonun fiyatını söyleterek bi çıkar sağlayamazsın Sadri amca sen ve senin gibi beleşcilere fırsat vermiyecek bırakın bu klüp üzerinden çıkar sağlamayı kendimize zor yetiyoruz bu kadar insanın emeğini çalmaya hakkınız yok.

Kötü oyun olacak malubiyet olacak biz bunları çok gördük yıkılmayız İstanbul medyası siz işinize bakın. sadece burda binlerce insan var şampiyonluğu görmeyen, başırı görmeyen biz başarıya meilli olsaydık çokdan parçalanırdık olmuyo işte yapamıyosununz bırakın yakamızı artık ....

Napoli
22.02.2009, 12:20
Bu arda Arkdaslar Dün Sampiyonluğa giden Barcelona kendi evinde yenildi,Boca Juniors Şampiyonluğa giderken Kendi Evinde ortasıra takıman 2-0 yenildi.

Olur Boyle Seyler;)

Sadık Bıyık
22.02.2009, 12:22
taraftarımız kendine çeki düzen vermeli yoksa daha bir çok maçta sahadaki bu ruh gibi futbolu izleriz.

Emrah KabuL
22.02.2009, 12:24
Bu yenilginin elbette ki telafisi var ama A.gücü Bjk ve Denizli bu 3 maçta da gerçekten de çok kötü oynadık.

Engin Koltuk
22.02.2009, 12:27
Ben Kendim adımada Hüseyin ve Umuttan Özür diliıyorum,En Çok eleştiren kişilerden birisi olarak,savaşçı adamlarmıs,Rakıbi yoran Yıldıran...

Gerçekten de bizim için çok önemli topçular ancak bu mağlubiyetin alınması onların yokluğuna bağlanmamalı.
Tek orta bir gol ve bozulan oyun planı. Müthiş bir telaş. Yerden kalkmayan denizlililer. Kaçırdığımız karşı karşıya 2 pozisyon, atamadığımız 2 yüzde yüz gol pası. Olmadı alamadık. Maç sonuna doğru şöyle dedim; 2 gol değil bir tane atın. Maalesef takımımız tek gol atabilecek kapasitede bile değildi bu maçta.

Böyle mağlubiyetler olur önemli değil. Kaybedilmiş hiçbir şey yok.

İleli
22.02.2009, 12:31
liderle ayni puanda olan sampiyonluga oynayan bir takimin 3 haftadir kotu futbol sergilemesinin aciklamasi olamaz arkadaslar, hele kendi evinde bukadar mahkum bukadar pas hatalari yapmalari beni cildirtti..maglubiyete zerre uzulmedim ama o oynayan futbolun aciklamasi olamaz sanki sabote ettiler maci hic bukadar yerin dibine girmemistim utandim..

Ahmet Faruk
22.02.2009, 12:38
Bu yenilgi silkinmemiz için iyi oldu aslında.
Herkes birşeyleri görmüş oldu. Taraftarı görmüş olduk,takım kendini görmüş oldu.

Bu durum, verilen şu tepkiler şampiyonluk kültürüne sahip olmadığımızdan ileri geliyor.
Büyük takım destekçisi olanlar, tek maçla şampiyon olunmayacağını bildiği gibi, tek maçla şampiyonluktan olunmayacağını da bilir.
Herşey yavaşca oturacaktır. Nihayetinde bir süreçin içerisindeyiz.
Sistem otururacak, takım oturacak, taraftarlar oturacak, hoca oturacak. Önemli olan ayağa kalkarken nasıl kalkacağını bilmek,senelerce oturmuş bazen yatmış ama ayağa kalkamadan düşmüş bir insan nasıl bir anda zıplamaya çalışırsa bir yerlerini sakatlıyorsa biz de birden zıplama heveslisi olmamalıyız; yoksa oturduğumuzda yanlış bir şekilde yanlış bir yere çökmüş oluruz.

Bu bir süreç, ve süreçlerde bazen en kârlı şeyler süprizler olur.

maydin
22.02.2009, 12:39
bu kadro ile şampiyonluk çok zor adam gibi bir golcü şart.
colman topçu değil hiç bir ikili mücadeleyi kazanamıyo.
alanzinho norveç ligi kazmaların olduğu lig orda yaptığını burda yabilmesi zor çok para verdik anlaşılan.

burak28
bence takımda bi motivasyon eksilikliği veya lider olduk nasılsa oynamadanda yeneriz havası oluşmuş gibi gördüm colman-selcuk-gökhan-yatara-alonzinhoda büyük bi düşüş söz konusu ve teknik drektörde de bir düşüş var futbolcuları maça ya iyi hazırlayamıyor yaada takımda bizim bilmedimiz bişeyler dönüyor son 3 haftaya kadar takır takır top oynayan takıma ne olduda son 3 haftadır küme düşmeye oynayan takımlar gibi oynuyor eğer böle giderse antalya maçınıda kaybederiz ondan sonrada işler iyice karışır birazda teknik drektör hatalarına deyincem bu maçta tayfun cora yı oynatması bana göreyanlıştı bi tane olumlu topu yok sonra yataranın yedek çıkması alonzinhonun sol ayaklı olmasını bildiği halde sağ açık oynatması yanlış değişiklikler yapması bo sonucu hazırladı inş. ilerleyen haftalarda eski formumuza kavuşurz...

Napoli
Arkadaslar,bence Song 1-2 Hafta dinlendirlemi nedersiniz?Muazzam bir düşüş var sanki?

ilhan
22.02.2009, 12:42
Dün Barcelona yenildi,
Bayern Münih kendi evinde yenildi,
Ligdeki rakibin Fenerbahçe yenildi,

Futbol böyle bir oyun. Kimin kimi yeneceği belli olmuyor. Şu saatten sonra Galatasaray maçına kadar tüm maçları kazanmak zorundayız. Akabinde Galatasaray'ı da yenmek zorundayız. Maç kaybetme lüksümüz artık yok. Takımın kendini toparlaması için iyi bir tokat oldu bu mağlubiyet.

temel_yilmaz
22.02.2009, 12:43
ben futbolcuların yerinde olsam maç bitti yendik ezdik ne kolbastı oynarım nede başka birşey .
bırakın ALLAH aşkına tüm TÜRKİYE gördü tribündeki çoğunlukda olan trabzonspor taraftarının ne kadar hain takımına (ihanet içinde olduğunu) işbilmez olduğunu gördü bir hafta önce egemene üçlü çektrtenler bir hafta sonra yuhalayarak gönderdiler

Eren Karaahmetoğlu
22.02.2009, 12:43
Arkadaslar,bence Song 1-2 Hafta dinlendirlemi nedersiniz?Muazzam bir düşüş var sanki?

Bu saatten sonra dinlendirilmesi saçma olur bence, Denizli maçında dinlendirilmeliydi.Artık geçti,toparlar kendini Song,en azından ben öle umut ediyorum:)

asikaplan
22.02.2009, 12:45
Dün Barcelona yenildi,

Futbol böyle bir oyun. Kimin kimi yeneceği belli olmuyor. Şu saatten sonra Galatasaray maçına kadar tüm maçları kazanmak zorundayız. Akabinde Galatasaray'ı da yenmek zorundayız. Maç kaybetme lüksümüz artık yok. Takımın kendini toparlaması için iyi bir tokat oldu bu mağlubiyet.

fikstür avantajı senden yanaysa ve kullanamıyorsan gerçekden futbol böyle bir oyun

Yasin T.
22.02.2009, 12:47
gs fb bjk sivas kendi aralarında oynayacakları maçlar var o yuzden moralimizi bozmayalım.ayrıca taraftarımızı kınıyorum.macı izlerken yuhalama sesinden başka bir ses gelmedi.halbuki şöyle maraton falan bağırsa rakip takımı baskı altına alsak en azından 1 puan alabilirdik.yalanmı?

Napoli
Dün Barcelona yenildi,

Takmım Boca Junıorsda kendi evinde 0-2 yenildi:p

DNA-TS
[quote=Harun Karadeniz;1992998]Tayfun Cora gibi bir topcu yok arkadaş harika oynuyor adam süper bir sağ kanat oyuncusu.... quote]

tayfunmu harika bi topcu??? geciniz efendim....

ilhan
22.02.2009, 12:49
Takmım Boca Junıorsda kendi evinde 0-2 yenildi:p

Dün rengi bordo mavi olan bir çok takım kaybetti hocam.

Örnek : Aston Villa, West Ham United, Barcelona, Trabzonspor.

Harun Karadeniz
22.02.2009, 12:50
[quote=Harun Karadeniz;1992998]Tayfun Cora gibi bir topcu yok arkadaş harika oynuyor adam süper bir sağ kanat oyuncusu.... quote]

tayfunmu harika bi topcu??? geciniz efendim....

Yapma aga ne güzel gol kaçaıtıyo

Çok kötü ortalar açıyo

Pas atmakdan haberi yok

Armut gibi dikiliyo işte orda

EEEE bundan iyi si şamda kayısı ;)

Napoli
22.02.2009, 12:52

Dün Renk değilde,sampiyonluğa giden bütün takımlar nerdeyse kaybetti,boca sırdan takıma yenıldı arjantının denizlisine,bayern,barca,fener

bakalım antalya maçında artık 2 kişlik oynıycaklar ya kazanacaklar ya kazanacaklar öz guvenimiz gıdyor ve ideal 11 le keisnlikle çıkmamız lazım

DNA-TS
22.02.2009, 12:52
kardeşim tayfunun görevi ne sağ acık mı oynuyor yada yattaranın alternatifi mi???? gol atmasından banane önce gerçek işini yapsın yani savunma yapsın...gol atarsada atmasın demeyiz..ama önce görevini yap..yattara oynadığı zaman onunla beraber aynı anda koşan onun koridorunu kapatarak ileri koşan birisi için harika bi kanat oyuncusu demek ayıp oluyor

Napoli
22.02.2009, 12:54
Serkanın yeri defasn sağdır ve orda oynamlıdır Ersun hocam adam tam yerine alıştı neden tayfun gibi (bana gore Trabzonspor topçusu olmıyacak) adamı orda oynatırsın

suat kalkan
22.02.2009, 12:55
Tayfun Cora gibi bir topcu yok arkadaş harika oynuyor adam süper bir sağ kanat oyuncusu....

Umutu beyenmeyenler şimdi konuşsun kaçtane kafa topu alındı ceza sahasında kaç kez baskı kurduk rakibin sahasında presle...

Yattaranın oynamayışını hala aklım almıyor şimdi diyeceksiniz ne oynuyo Yattara arkadaş bu adamım tabutunu koy oraya üzerine Yattara yaz başında 2 kişi bekler adamlar zaten 1 kişi eksik oynıcaklar bizden heleki Serkanın çıkıp Ceyhunun oyuna girmesi ayrı bir muamma. Tayfunu 90 dakika oyunda tutan zihniyet nasıl bir zihniyrttir ben bilemiyorum artık.

Ersun hocayı burdan köşeye kıstıran Serdar Bali büyük yorumcu bu sözlerimde sana:

Hep aynı oyuncu değişiklikleri yaptı deyip durduğun adam bak bugün farklı değişiklikler yaptı ne oldu FIS ondan daha iyi bilseydin eğer o takımın başında Ersun Yanal değil sen olurdun ayrıca spikere sürekli alanzinhonun fiyatını söyleterek bi çıkar sağlayamazsın Sadri amca sen ve senin gibi beleşcilere fırsat vermiyecek bırakın bu klüp üzerinden çıkar sağlamayı kendimize zor yetiyoruz bu kadar insanın emeğini çalmaya hakkınız yok.

Kötü oyun olacak malubiyet olacak biz bunları çok gördük yıkılmayız İstanbul medyası siz işinize bakın. sadece burda binlerce insan var şampiyonluğu görmeyen, başırı görmeyen biz başarıya meilli olsaydık çokdan parçalanırdık olmuyo işte yapamıyosununz bırakın yakamızı artık ....

tayfun akraban mı

Gökhan KAN
22.02.2009, 12:55

Bordo Mavi renkler üzerine bir oyun oynanmasın sakın....Ulan Platini.....

lazkopatfaroz
22.02.2009, 12:56
Kazamı desekk.. herşey olacagınamı varır desekk.. sahada çok fazla ruh mu var desek.. 7-8 oyuncunun aynı anda kötü oynamasımı desek ..gerçekten kadro yetersızmı desek .. karamsarlıgamı kapılsak yine..ne yapsak bılmıyorumkı.. yıne en doğrusunu ersun hoca bilir. destek destek destek.. şampıyon olmasak bile destek !!! sonuna kadar destek ölüme kadar destek !! susmadan usanmadan bıkmadan destek !!

Harun Karadeniz
22.02.2009, 12:57
kardeşim tayfunun görevi ne sağ acık mı oynuyor yada yattaranın alternatifi mi???? gol atmasından banane önce gerçek işini yapsın yani savunma yapsın...gol atarsada atmasın demeyiz..ama önce görevini yap..yattara oynadığı zaman onunla beraber aynı anda koşan onun koridorunu kapatarak ileri koşan birisi için harika bi kanat oyuncusu demek ayıp oluyor

Antenleri açıver (Abi-kardeş-arkadaş)

Olaya espiriyle yaklaşyorum anlayamıyormusun.

Ayrıca Tayfun sağ kanat oynuyor açık veya bek demiyorum Serkanda zaten ortasahını ortasında aslında

Yattara olmadığı zaman Tayfun tabiki ileri çıkacak ne yapcak başka.

İlerdede birşey yapamıyorsa oynamayacak;)

Harun Karadeniz
22.02.2009, 12:57
tayfun akraban mı

Akrabam olsaydı akraba katili olurdum;)