PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 0 - 2 Denizlispor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19

Ali_Aydın_29
21.02.2009, 21:50
kardeşim dediğin gibi her takımın yenilmeye hakkı vardır.ancak her takımında kötü oynama hakkı vardır.(kötü oynadıkları için savunmuyorum) bu uzun bir maraton her etabında aynı performansı göstermek imkansızdır.bu maçı da bir kaza olarak değerlendirmek gerekir.hee belki bu işin sonu gelmeyecek belki de gelecek bunu bilemeyiz.fakat sen sevinirken bu adamlarla beraber seviniyorsan üzülürkende bu adamlarla beraber üzülmelisin ve trabzonspor taraftarına yakışır bir şekilde sonuna kadar takımı desteklemelisin.

Fatih Özkan
21.02.2009, 21:50
Hala şoku üstümden atamadım...

suat kalkan
21.02.2009, 21:54
bakın fb yenilmiş geçen hafta antalya gs yi yenmiş her şey olabilirmiş bırakın bu safsataları ya
sıradan olmayan takım şampiyon olur
yoksa züğürt tesellisini boşverelim ya

Ömer Öztürk
21.02.2009, 21:56
bakın fb yenilmiş geçen hafta antalya gs yi yenmiş her şey olabilirmiş bırakın bu safsataları ya
sıradan olmayan takım şampiyon olur
yoksa züğürt tesellisini boşverelim ya
aaaynennnn katılıyorumm. şampıyn olmak ıstyosan bi farkın oluccakk...

jacek cyzıo
21.02.2009, 21:57
Trabzonspor: Alanzinho ?
Sivasspor : Kamanan +
Antalyaspor : Fatih Ceylan +
Denizlispor : Angelov-Bangoura +
Ankaragücü : Semavi +

transferde doğru hamle önemli
bu admı biz yönetime baskı yapıp aldırmadıkmı.alazinho iyi futbolcu.kimse merak etmesin.

zaroksilo
21.02.2009, 21:58
şahsi görüşüm balon bir yerde patlayacaktı.bu sezon iyi oynadığımız maç sayısı bir elin 5 parmağını geçmez.kötü oynayıp çok maç kazandık.bu bizim için bir avantajdı.her hafta daha iyi oynarız diye düşünmekten bir hal oldum.geçen seneden oyun olarak hiçbir fark yok bu sezon oynadığımız futbolun.bazı futbolcular değişti o kadar.bazılarıda hiç değişmedi.eskiden zaman zaman arkadaşımın nickiyle forumları takip ederken takım maçlarda kazansa kötü bir yanı varsa dile getiren arkadaşlar vardı.onlarıda şimdilerde gözüm forumlarda aramıyor değil hani.hele birde ioni ve değirmendere ikilisi vardıki.keşke gelselerde bir daha yazsalar.

x_man
21.02.2009, 21:58
denizli ve hacettepe bu ligin en zayıf takımlaırı kendi sahanda denizliyi yenemiyorsan bunun hiç bir mazareti olamaz açıkçası ben umudumu yitirdim her geçen hafta daha da kötü oynuyoruz rezil olduk

Keleşoğlu
21.02.2009, 22:00
gerçekten hiç beklenmedik birşey oldu hepimiz için. zor geçecegini düsünmüştüm ama yenileceğimizi hic dusunmemiştim.

deplasmanda 10 macta 1 puan alan takıma yenildik hem de 1 seneyi aşkın süredir sahamızda yenilmediğimiz halde. kabus gibi bir gün tekrar yaşamayız insallah.. bu arada iddaacıların yüzde 70i yatmıstır

robinhood61
21.02.2009, 22:01
of off fener de yenildi...fırsatı kaçırdık
acemilik resmen. arkadaşlar bi takımda profosyenellik te olacak.maçın başında tayfun yanı başındaki isaace pas atsa gol olacak maç baştan kopacaktı. nedir bu takımın üstündeki bencillik anlamadım. tayfun kahraman mı olmaya çalışıyor.
lütfen profesyonel olun daa.ah trabzon ahh yedin ömrümü :(

DNA-TS
21.02.2009, 22:05
hangi destekten basediyoruz...bu takım kaybettiğinde taraftarı çağırıp alkışlamadımı havaalanlarında karşılamadımı kobine almadımı formasını almadımı maçına gelmedimi antremanlara gidip tezhürat yapmadımı haksızlığa uğradığında federasyona yürümedimi..söyleyin taraftarımı bu sene ne yi yapmadı??? şimdi birileri çıkıp dicekki leş yiyiciler akbabalar kaybettiğinde konusuyorsunuz falan..futbolcular kötü oynadığı zaman eleştirilmesin diyoruzda taraftarın hiçmi tepki koyma hakkı yok...onların tepkisi ruhsuz mücadeleye yoksa kimse futbolcuları sevmediğinden bağırmıor protesto etmiyor....

reisoğlu61
bugünkü maglubiyetin tek nedeni sahaya sürülen 11 ve yanlis oyun sistemi

hos_cocuk61
Böyle bir rezillik olurmu ya trabzonspor top kaybı 106 denizli top kaybı 70 trabzonspor top çalma 22 denizli top çalma 40

Mustafa Ayazoğlu
21.02.2009, 22:06
denizlispor son maçı 8JK ile inşallah küme düşme potasında olurlar :)

Mustafa Ayazoğlu
21.02.2009, 22:07
Böyle bir rezillik olurmu ya trabzonspor top kaybı 106 denizli top kaybı 70 trabzonspor top çalma 22 denizli top çalma 40

o birşey mi

İsabetli Şut: Trabzonspor: 0 - Denizlispor: 5

Napoli
21.02.2009, 22:08
Olur boyle seyler olur son iki maçımızz bize ders olsun... Yarın sivasla puan farkı 3 Olur.. ama kadıkoyde yenılırler,gewne eşitlerizz.. yarış son haftaya kadar gider,HERSEY HARİKA OLUCAK!!!

SADECE VE SADECE AVNİ AKERDEKİ SEYIRCI ARTIK UYANMALI BELKİ BUGUN ETKILI TRAFTAR OLSAYDI,MAÇI ÇEVİRİRDİK KİM BİLİR.

beyler sonuçta lig ikincisiyizz gemi kaçmadı ersun hocada dersini almıstır..

ama alanzinho bence barışdan iyi değil..

bide mümkünse maç öncesi forumda arkadaslar fark atacaz demesinler:D

selimatal
21.02.2009, 22:08
Şampiyonluktaki rakiplerimize yenilerek ders almak yerine diptekine yenilmek daha iyi. Sadece yenildik, rakibimize 3 puan vermedik.

Bence bu mağlubiyet tam zamanında oldu. Son haftalarda olsaydı Vanspor maçı gibi olacaktı. Sürekli kaybetme korkusuyla maçlara çıkmaya başlamıştık. Son 3 maçımızda bu açıkça görülüyordu. Denizlili futbolcular, bizim oyuncularımızın endişesini çok çabuk farkettiler. Böylesi bir psikoloji bizi en azından beraberlikler takımı yapacaktı. İşte yenildik. Rahatlasın artık herkes. Görüldüğü gibi dünyanın sonu değil.

Umut ve Hüseyinho nun dönüşüyle bu takım FB maçındaki özgüvenli oyununa geri dönecektir inşallah. O zaman zaten rakibin kim olduğu hiç önemli değil.

hermann hesse
21.02.2009, 22:09
Antalya bir puan, eğer olursa 3 puan alalım diye çıkarsa işimiz çok zor olacak.
Eğer Antalya ille de 3 puan için maça çıkarsa zorda olsa 3 puan bizim olacaktır.
Her halükarda Antalya'yı yeneceğimizi düşünüyorum. Bakalım ayarlayabilirsem İstanbul'dan Antalya'ya maça gitmeyi düşünüyorum.

hos_cocuk61
21.02.2009, 22:10
İş fener ile avni akere kalırsa ben yine 96 felaketi yaşıyacağımızı tahmin ediyorum inşallah kalmaz

Terzioğlu
21.02.2009, 22:11
Yattara bi Bangoura kadar olamadin :)

Tayfun Aydın
21.02.2009, 22:12
Bizim takıma Hırs nakli yaptırmak lazım biraz Gaz verdin mi tamam eski halini bulurlar.Ligin hali bir tuhaf Fener yenildi maçtan önce babama Fener de yenilecek dedim tuttu Sivas en fazla berabere kalacak diyorum Gayse yener.Lig iyice 6 puanlık araya sıkışacak

Cafer Bulur
yediğimiz ilk golden önce tayfun , ikinci golden önce gökhan pozisyonları değerlendirebilse bahar havası olurdu burda
Iste futbol bu kadar ince bir cizgi arasinda gidip gelen bir oyun.
Bu arada denizlisporu tebrik etmek lazim.
Iyi oynadilar ve galibiyeti hakettiler.
Yeni transferleri bangoura ve angelov kaliteli oyuncular.
Bizi yendiler diye denizliye kin beslememek lazim,zira biz kazanmak adina hicbirsey yapmadik.

DNA-TS
Yattara bi Bangoura kadar olamadin :)

fırsatı oldumu ki???

Mustafa Ayazoğlu
21.02.2009, 22:15
Toplam Şut: Trabzonspor: 16 - Denizlispor: 10
İsabetli Şut: Trabzonspor: 0 - Denizlispor: 5

?

ertuuu
21.02.2009, 22:16
takım ruhunu kaybettiğimiz haftalarda denizli bize iyi bir ders verdi. gs maçından önce olması iyi oldu.
ersun hocayı her zaman desteklerim ama bu maç yaptığı sistem değişikliği aleyhimize oldu. bence colman'ın çıkması yanlıştı. isaac de çok ruhsuzdu..
birde yattara oynasa dert oynamasa dert. transfer dedikoduları çıkarken profesyonelim diyorsun sonra birşey çıkmayınca duygusallaşıyorsun. çocuk gibi oluyorsun. diğer oyuncuların emeğini hiçe sayıyor. sadri başkan diğneği al eline...

Terzioğlu
21.02.2009, 22:16
Olsa ne yazar. Satin gitsin.

Cafer Bulur
21.02.2009, 22:17
Şampiyonluktaki rakiplerimize yenilerek ders almak yerine diptekine yenilmek daha iyi. Sadece yenildik, rakibimize 3 puan vermedik.

Bence bu mağlubiyet tam zamanında oldu. Son haftalarda olsaydı Vanspor maçı gibi olacaktı. Sürekli kaybetme korkusuyla maçlara çıkmaya başlamıştık. Son 3 maçımızda bu açıkça görülüyordu. Denizlili futbolcular, bizim oyuncularımızın endişesini çok çabuk farkettiler. Böylesi bir psikoloji bizi en azından beraberlikler takımı yapacaktı. İşte yenildik. Rahatlasın artık herkes. Görüldüğü gibi dünyanın sonu değil.

Umut ve Hüseyinho nun dönüşüyle bu takım FB maçındaki özgüvenli oyununa geri dönecektir inşallah. O zaman zaten rakibin kim olduğu hiç önemli değil.
Bu sekilde mesaj yollayarak olumlu bir hava olusturmaya calismaliyiz.
Cok önemli bir maci kaybetsek de bazi seyleri kazanabilmeliyiz.
Denizliye kaybettik,bu takim sampiyon olamaz dersek takima ve kendimize haksizlik etmis oluruz.
Ben sahsen bu mac hakkinda futbolcular basligina girip olumsuz seyler yazmadim,zira bu macta takim ruhumuz yoktu.
Takima sahip cikmaliyiz,taraftarlik bunu gerektirir.
Su anda gün birlik ve beraberlik olma günüdür,elestirme günü degil.

adem73
21.02.2009, 22:18
denizli ve hacettepe bu ligin en zayıf takımlaırı kendi sahanda denizliyi yenemiyorsan bunun hiç bir mazareti olamaz açıkçası ben umudumu yitirdim her geçen hafta daha da kötü oynuyoruz rezil olduk
bjk antepi yenerken biz denizliyi yenemiyorsak bende umudumu kestim.bjk sampiyon olur gibime geliyor.kazanma azmi olmazmi bi insanda yav.ilk 15 dakka futbolcular belli etti kendini .dedim eyvah bugun kötü bir gün.van macini hatirlatiyorda ersun hocamiz su gercek var van maci tek kale oynanmisti.4 direkten dönen top o macta kazanma hirsi vardi.herkes ruh gibi dolasmiyordu sahada.ligin en kötü takimina yenilmek utanc verici.hemde cok.olay yanlis kadro secimi degil.kimi koyarsan koy sahaya azim yoktu takimda hele hirs hic yok.kimse hayal kurmasin bu is bitmistir.taraftar stadda demoralize olmustur napsin.takimda kiprdanma olsa seyircide destek vermezmi.golden sonra 15 dakka tezahurat vardi,futbolcuda kipirdanma olmayinca taraftarda karamsarliga sürüklendi.hüseyin gerekli bu takima yaptigi is görünmüyo ama ataklari baslamadan bitiriyor .umut un hirsina kendini paralamasina b u takimin ihtiyaci var.acikcasi haftaya ki mactanda umutsuzum:(:(

DNA-TS
21.02.2009, 22:19
Olsa ne yazar. Satin gitsin.
sat da alıanzinholan oynarsın;)

TheRapZoNe
21.02.2009, 22:22
Rakibi küçümseyen,lakayıtça oynayan,ciddiyetsizlik ve disiplinden uzak görüntü veren oyuncuların rezil bir oyununu izlemek zorunda kaldık.Egemen,Sylva ve Cale hariç takım tel tel döküldü. Hüseyin ve Umut'un oynamaması yüzünden, sahadaki topçular resmen yerlerini bilmiyormuş gibi oynadı.Golü yedikten sonra daha da kötü oynamaya başlamalarının yanı sıra, golden sonra defansı unutup tamamen aceleci davranarak kaleye gitme telaşı içerisindeydiler.Halbuki geriden gelip kazandığımız maçlarda daha temkinli oynamış,defans güvenliğini terk etmemişlerdi.Gol kaçırma konusunda yüksek lisans yapabilecek seviyede olan gökhan'ın etkisiz oyununu sergilemesi,hatta eksi performansla takıma büyük zarar vermesi bize çok şey kaybettirdi.Şu ana kadar her fırsatta savunduğum Yanal ise kötü ve saçma oyuna müdahale edemedi,saha kenarında parmaklarını ısırmakla yetindi.
Alanzinho, Türkiye'yi ve Trabzonspor'u çok küçümsedi anlaşılan.Havaalanı karşılaması ve kendisine gösterilen ilgi kendisini maradona hissetmesine sebebiyet verdi herhalde. Umarım acil düzelir yoksa, yakında transferinin fiyasko olarak sonuçlandırılacağı aşikar.

zarha6155
21.02.2009, 22:23
Bir kçşe yazısında okudum.Tayfunun pozisyonunda 2'ye 2'miş.Aynı şekilde, gökhanın 2 pozisyonunda da 2ye birmiş.Fener maçında umutun pozisyonunda da ikiye birdi.
Bunlar pas verecekleri yerde bencilliğe kaçıyorlarsa demek ki, hoca bunlara işin ciddiyetini ve doğrusunu anlatmıyor.Futbolcularda laubalıliğe kaçıyorlar.
Bunlar şampiyon mu olmak istemiyor.nedir bu iyi ki, bi fenere yenilmedik bununla mutlu oluyorlar.

Ness61TS
21.02.2009, 22:24
hadi umutla huseyin sari kart cezalisi...alanzinho zaten kotu basladi trabzonda...e daha ne diye yattarayi yedek birakiyosun ya ersun hoca!!! iyi bi ders oldu bu bize.denizliyi tebrik etmek lazim.

servet nuh
21.02.2009, 22:28
ok doğru söylemişsin kardeş biz üç büyük olarak şimdiye kadar hiç böyle şımarmadık havalara girmedik her sene kafa kafaya çekişsek bile böyle uçmadık ama 7rabzonlular yıllardır ilk defa lider oldu diye her takımı kendilerinden küçük gördüler şampiyon olduklarını zannettiler ama daha lig bitmedi sezon sonu görüşecez bu hamsilerle bakalım o zamanda lakırdı yapacaklarmı bunların rakipleri belli sivas kayseri konya antep anca bu takımlarla derbi oynarlar 4 ncü büyükmüş pehhhh :P...

üstteki yorumu internethaberden alıntı yaptım..her zaman söyledim şampiyonluk lafını telafuz dahi etmememiz lazım...şımarıklık bize pahalıya patlar....diğer lafım gökhan ünala ,her maçtan sonra yazıyorum,yendiğimiz maçlardan sonrada yazdım,ayağına gelen topları bu kadar ezen,bu kadar oolumsuz kullanan bir santrafor görmedim.tek özelliği sert ve cetvel gibi topa vurabiliyor...ne sırtı dönük oynar,karşı karşıyada umut 3 gömlek dah üstün bundan,ne kafa topu var,ne ayağında top saklama var...bu adama 6 milyon avro verdikl,barış memiş tarzı bir adam ise 4 milyon avro verdik.yazık çok yazık....bize soldan sıfıra inip muz orta yapacak adam lazımken gittik mevkisi belirsiz devamlı içe kateden birini aldık....bir lafımda ersun yanal a....iyi bir antrenör ama iyi bir teknik adam değil....çoğu maçı tabir caizse sidik zoruyla kazandık...bu kadro kesinlikle çok daha güzel futbol oynayabilir....bjk maçında sinyal geldi bize ama alamadık....inşallah iyi oluruz ama maçlar artık daha zor geçecektir....

Muhendis61
21.02.2009, 22:29
Arkadaşlar futbolda böyle şöyler oluyor bize nedense biraz fazl denk eliyor şimdi burada onu suçlamanın bunu suçlamanın hiç faydası yok bide şu futbolculara ve hocaya küfür eden arkadaşlar lütfen bu şekilde davranmamızın hiçbir faydası yok takımımıza bu futbolcular ve bu hoca bizim sahip çıkmamız lazım kaybedilmiş hiçbirşey yok sonuna kadar destek verelim bu bir iş kazasıdır diyelim bu futbolcular yeni bir takım olmasına rağmen çok üzel başarılar yakaladı ve inşallah bu futbolcularla daha büyük başarılarımız olacak inşallah şampiyon olacağız umudumuzu hiçbir zaman kaybetmeyelim takımımıza desteği dahada fazla arttıralım herkese saygılar...

hüseyin1975
21.02.2009, 22:29

Su Fener macini unutalim arkadaslar.

Hacettepe haric onlara karsi herkes aslan kesiliyor zaten. Bu bence mesele degil.

Cafer Bulur
21.02.2009, 22:30
hadi umutla huseyin sari kart cezalisi...alanzinho zaten kotu basladi trabzonda...e daha ne diye yattarayi yedek birakiyosun ya ersun hoca!!! iyi bi ders oldu bu bize.denizliyi tebrik etmek lazim.
Bugünkü macta degil yattara,ronaldinho bizim takimda olsaydi sonuc cok fazla degismezdi.
Biz bugün kazanmak icin ekstra bir caba sarfetmedik,bundan kaybettik.
Nitekim yattara oyuna girdikten sonra da hic etkili olamadi ve bunda da yattara nin cok fazla bir sucu yoktu.
Bugün sahada takimimiz yoktu ki,su futbolcu oynamaliydi diyebilelim.
Bu maci cok cabuk unutmaliyiz,önümüzde final niteliginde bir antalya maci var.

servet nuh
21.02.2009, 22:36
kamanan + banguoaro + angelev = 900.000 avro

g.ünal + colman + alanz = 12 milyon avro

!!!!

Çetin
21.02.2009, 22:36
şu veya bu değil ruh yok. eskisi gibi olduk futbolcular isteksiz, kimse elini taşın altına koymuyor. biraz önde basan, biraz yenmek isteyen de bizi yeniyor. yazık yine sonunu getiremeyeceğiz sanırım.

szymek7
21.02.2009, 22:37
arkadaslar bir sorum olacak, görunce çok sasirdim, ya colman çikinca taraftarlar colman'imi yuhaladi yoksa benmi yanlis anladim??

suat kalkan
21.02.2009, 22:37
yönetimin ersun hocayı uyarması lazım bu çok pısırıklaşmaya başladı ziya dönemine dönmeye başaladık

ibilek
21.02.2009, 22:39
Hüseyin olmayınca defans yol geçen hanı oldu.

Cafer Bulur
21.02.2009, 22:43
yönetimin ersun hocayı uyarması lazım bu çok pısırıklaşmaya başladı ziya dönemine dönmeye başaladık
Aksine cesur olmaya calistigi zaman kaybediyoruz,buna dikkat ettim.
G.antep kupa macinda 2-1 yenik iken oyunda savunma yapmayan 4 oyuncu ve sürklase ediliyoruz.
Bugünkü macta yine savunmasi olmayan 4 oyuncu ayni anda sahada ve atak bile yapamiyoruz.
Ersun hoca her zaman oldugu gibi takim savunmasinin öneminin bilincinde olmali ve savunmasi olmayan ayni tarz futbolculari birarada tutma inadindan vazgecmelidir.
Yine de hocamiz daha iyi bilir,bizimkisi sadece nacizane bir yorum.:)

Samet Yildirim
21.02.2009, 22:45
Futbol bu. Ben üzüldüm mafoldum. Bu sezon bukadar rahatzizbir sekilde mac izledigimi hatirlmyiorum. ama futbol bu oluyor iste.

Rakip pek gelmedi zaten bizimkiler atamadi ama önemli degil sonucta sivasspor yense bile 3 puan yüzünden bisi olmaz. haftaya yenecegimizi düsüüyorum.

Ayhan Yüksek
21.02.2009, 22:45
Yenilmekte var elbette futrbolun içinde ama bukadar kötü olmaya hakkı yok bu takımın 21. hafta gelmiş liderle aynı puandasın ama öyle bir maç çıkarıyorsun ki isteksiz cansız ruhsuz,kahroldum yıkıldım,insanda biraz hırs alır topu ayağına alan topçu duruyor resmen faul atışlarında beklemeler, yakışmadı bizeinşallah bu düşüş kısa sürer, takım çok kötüydü Song dinlendirilebilrdi bu maçta.isaack e diyecek söz bulamıyorum berbattı,Ceyhuna neolmuş öyle top oynamayı unutmuş, iyi mücadele ederk yenilmiyorduk kötü oynasakta bugün onuda yapamadık,maçtan sonra moral bozukluğuyla kahveye gittim ezik taraftarları zevkten dört köşe ağır laflar ettiler dayanamadım asabi adamım birde moralim sıfıra vurmuş damarıma bastılar damarlarını söktüm, bir mağlubiyetle yıkılmamak lazım elbette ama ben yıkıldım bilmiyorum birşeyler koptu içimde ne biliyim sanki tatlı bir rüyadan uyandım sonuçtan çok oynanan ruhsuz kötü futbol yaraladı beni.

Samet Yildirim
21.02.2009, 22:46
arkadaslar bir sorum olacak, görunce çok sasirdim, ya colman çikinca taraftarlar colman'imi yuhaladi yoksa benmi yanlis anladim??

bence degesiklik yanlis oldugunu anlatmak istediler...

arifberkay
21.02.2009, 22:48
ne colman ne alan bu takımın TABATA ya ihtiyacı var....

bordobluex
21.02.2009, 22:49
Yenilmeye de hakkı var kötü oynamaya da hakkı var. Her ikisi de olabilirdi ve oldu. Sezon başı dediğimiz gibi bu takım spin atabilir, yoldan çıkabilir. İyi bir Trabzonspor'un sahasında ligin en kötü takımına böyle bir dönemde yenilmedi sadece Allahın emridir. Hayırlısı diyeceğiz.

only ts
21.02.2009, 22:52
yazık valla 4 mılyon euro edermı su alanzınho yazık ... ve bırde kımse artık huseyınle umuta laf etmesın onlar bu takımın dıregı gorduk bugun tayfunu bencıl herıf evıde hemen bızım evın yanında seytan dıyo gıt o beyaz bmwsını yak !!

futbalski60
ne colman ne alan bu takımın TABATA ya ihtiyacı var....
Dediğiniz oyuncu şimdiye kadar gittiği takımlarda dikiş tutturamamış genel anlamda fiyasko yaşamış bir oyuncu keinlikle çok yetenekli bir oyuncu Antep'te hava yakaladı ve yeteneklerini gösteriyor.Alanzinho da onun kadar yetenekli bir oyuncu Tabata'ya göre geçmişi daha iyi olan bir oyuncu biraz sabredelim elimizdekilerin değerini bilelim ilk önce.

Terzioğlu
Bugün stadda bazi geri kafalilar Alanzinho'yu mu islikliyordu yoksa ben mi yanlis duydum?

Ümit Tekşan
Yenilmeye de hakkı var kötü oynamaya da hakkı var. Her ikisi de olabilirdi ve oldu. Sezon başı dediğimiz gibi bu takım spin atabilir, yoldan çıkabilir. İyi bir Trabzonspor'un sahasında ligin en kötü takımına böyle bir dönemde yenilmedi sadece Allahın emridir. Hayırlısı diyeceğiz.

Aynen katılıyorum Renktaş , Bu Allah'In emiridi ve yenildik. Sezon başından bu yana oynadığımız en isteksiz en kötü maç buydu bence , İnşallah bundan sonra tekrarlanmaz ...

surmnli
21.02.2009, 22:53
karamsar duygulara oyle yerrr yokk helede şampiyonluğu telafuz etmeye başlamışken hiç yer yok :mad: evet kazanmak istiyorduk ama maleseff olmadı :(:( ilk dakikalarda bazı fırsatları yakaladık atamadık. sonrada adı üzerinde oyun işte 15 ci dakikada talihsiz bir gol yedik şimdi ben ankarada oturuyorum takımımıza katkı olsun diye bu sezon fiyatlarda makuldu 3 kombine aldık oradaki akrabalara hediye ettik ama kardeşim sen 15.ci dakikadan 60 . dakkikaya kadar kocakarı koguşundan cıkan homurtular gibi sesler cıkaracaksan daha bu takıma geleli 2 hafta olan bir topcuyu yuhlayıp ıslıklayacaksan bu takımın iyi veya kötü buraya kadar gelmesine katkı sağlayan ,arjantinli olmasına rağmen maç sonlarındaki sevince ortak olup bizden birisi olmaya çalısan adamı yuhlayacaksan ........ (((yabancı adam sende bir anormallik var diye düşünür .....)) aynen zimekin korkup kaçtıgı gibi, ankarada gençlerbirliği ile oynadıgımız bir maçta gözlerimle bir olaya şahit oldum yeniliyoruz zimekte yedekler arasında ziya dogan ona ısınmasını söylemek için yüzünü kulubeye tam döndüğü sırada gençler birliği tarafında maçı seyreden üzerinde trabzonspor forması olan bir şahıs ziya dogana saydırmaya başladı saydı saydı sonrada elindeki montu yere atıp üzerine bastı ..... pür dikkat zimeke baktım hiç hareket etmeden adamı takip etti sonra tekrar kulubeye döndü 10 dakika sonra ısınmaya giderken inanın hala daha o adama bakıyordu sonrasıda malum bursa macerası vs. ve kaçış adam eminim bu tarz görüntüleri taraftardan görünce burada oynama düşüncesini kafada bitirmiştir cünki aynı bakışş bursa macında cama atılan taş sonrasıda zimekte vardı demek istediğim suu kardeşim ben bir taraftarım dogru ama huzuru kaçırmayada hakkım yokk bu gün evde maçı izlerken delirdim yaa topcular topu aygından hemen ben hata yapmayım diye cıkarmaya calışıyorlar bir türlü organize olamadık hele tayfun ....... sürekli bu yüzden hata yaptı bu işler sabır istiyorr zaman istiyor bakın bende bu forumda seszon başında bazı arkadaşlarla tarftar olayında fikir ayrılığı yasadım taraftarı savundum adamlar para verdiler daha ne yapsınlar falan diye ama bu yuhlama olaylarından sonra helede takım liderle aynı puanda iken o arkadaşların tamamından gercekten özür diliyorum aklımda sadece :selim atal kaldı: seneyede kombine falan almayacağımm..... madem kulube katkı ozaman forma atkı falan alacağımm.... Evet herkezin hocayı beğenmesi gerkmiyor bende bazı durumlardan şikayetçiyim ve kenar yönetimimiz eksik diyorum oyuna yapılan hamleler kadrolardaki oyuncu tercihleri yanlış diyorum ......AMA DOĞRULARIM BENİM DOĞRUM ...... genelin deyil dikkat edelim herkezde birbirinden farklı sunumlar ortaya koyuyor.... bu satten sonra o gitsinde su gelsin bu adamla bu iş olmaz bu topçumu cartta curtta işte bunu anlamıyorum bu laflar bizim takıma sadece zarar verirr ZARARRRRRRR yapılan bu kadar emek masraff boşa giderrr bu düşüncede olan arkadaşlarrrr bu durumu terketmelilerrrrrr yoksa o eski rezill dönem gerei dönerizzzzzzzz hafyata oynanacak maçç gercekten önemlii ve bu foruma giripte o maça gidecek arkadaşlar varsa köstek olup yuhlamaya homurdanmaya gitmesinlerrrr destek olsunlar bu takıma DESTTEKKK

BU GÜN EVDE RESMENN DELİRDİMMM YUHLAMAKTA NE OLUYORR TAKIMIZZ ŞU AN 2.Cİ :mad::mad::mad::mad: 2.Cİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

zafercalikoglu
21.02.2009, 22:53
yanarım yanarım da 4 milyon euro verdik alanzino patladı patlayacak bize avrupanın soğuk ülkelerinden topçu yaramıyor,jun gibi,şu yattaranın takım arkadasını alsaydık daha iyiydi,bu ısaac de seneye kiralanması lazım ,oynandıkca acılır,

only ts
21.02.2009, 22:54
Bugün stadda bazi geri kafalilar Alanzinho'yu mu islikliyordu yoksa ben mi yanlis duydum?

hak etmedimi ıslıklanmayı ??

Terzioğlu
21.02.2009, 22:55
hak etmedimi ıslıklanmayı ??
Ne demek dövülmeyi bile hak etti. Yokmuydu orada sahaya atlayacak cesur bir delikanli.

zafercalikoglu
21.02.2009, 22:56
olurmu canım Nuri & ziya dönemini özlemiş arkadaslarımız mevcut malesef,bakın bu aksam Fb de yenildi,arkadaslar bu sene ligde en cok sabırı olan destegi olan kazanır,bu sene sampiyonluk 75 puan ancak olur,demedi dmeeyin

only ts
21.02.2009, 22:56
herzaman alkislayacak halimiz yok biraz kendilerine gelsinler ne bu bee isi sakaya aldilar 3 haftadir berbat futboll 2.ci olabiliriz arkadas ama nasil olduk bunuda arastirin mac skorlarimiza bakin hep 1-0 2-1 varmi sole 2 3 farkli net skorlarimiz yok !! artik biraz akillanmalari lazim biz alkislamasini biliyosak yuhlamasinida biliriz o kadar !!!!!!!

Mustafa Ayazoğlu
21.02.2009, 22:59
398 gün sonra gelen yenilgi

bunyamin55
21.02.2009, 22:59
Hüseyin olmayınca defans yol geçen hanı oldu.

Bu konuyu serdar bali çok güzel özetledi hüseyin dalga kıran gibi çok güzel top kesiyor ama pas atamıyor diye istenmeyen adam oluyor sonra oynamayınca gemimiz battı diye ağlıyoruz ne onla nede onsuz

Ayhan Yüksek
21.02.2009, 23:01

Karedeş elbette var yanlış anlaşılmayayım benim derdim ruhsuz oyundan ötürü evet kötü olabilirsin yenilebilirsin ama mücadele edeceksin ruh gibi dolaşmayacaksın üzüntüm kızgınlığım bu yüzden

Onur Şeref
21.02.2009, 23:04
herzaman alkislayacak halimiz yok biraz kendilerine gelsinler ne bu bee isi sakaya aldilar 3 haftadir berbat futboll 2.ci olabiliriz arkadas ama nasil olduk bunuda arastirin mac skorlarimiza bakin hep 1-0 2-1 varmi sole 2 3 farkli net skorlarimiz yok !! artik biraz akillanmalari lazim biz alkislamasini biliyosak yuhlamasinida biliriz o kadar !!!!!!!

Kombinen varsa iade eder misin? Lütfen!

Neden bu takımın içerde zor kazandığı belli oldu Tv den çok az şey duyuluyor ama sizin gibi taraftarların homurdanmaları bile oyuncuları rahatsız ediyordur.

Yuhlanmak bir futbolcu için en kötü şeydir sen bugün yuhaladığın bir futbolcuyu yarın alkışlarken canım ciğerim derken vicdanın sızlamıyacak mı?
Sızlamıyacaksa sana da artık fazla bişey anlatmama gerek yok herhalde.

Bugün tribünlerde ıslıkdan başka bir şey duymadık geçen haftaki BJK seyirsine bakın birde bu haftaki kendinize bir kıyaslayın bakalım hangisi daha çok takımını ateşlemiş hangisi daha çok takımını galibiyet uğruna itelemiş.

Bir pas hatasından sonra bile homurdanmalar geliyorsa o tribünlerden ben o arkadaşların taraftarlığını sorgularım.

Samet Yildirim
21.02.2009, 23:06
Futbol bu...büyütmeye panik yapmaya gerek yok...

dersini alip yola devam etmek lazim...

Bayern Münih evinde Kölne yenildi futbol bu olabiliyor yani...

Emre B.
21.02.2009, 23:07
Allah aşkına kaç takım 3 farklı galibiyete ulaşabiliyo ki?Fener Haccettepe'yi 7-0 yendi diyceksin, aynı Haccettepe ilk yarı Fener'i 2-1 yendi.

Mustafa Ağaoğlu
21.02.2009, 23:07

Aynen Barcelona´da yenildi . Ama 3 haftadır oynanan kötü oyun bizi korkutuyor .

Cafer Bulur
21.02.2009, 23:08

Aynen öyle.
Ben dersimi aldim mesela.O da sudur:Bu takim üst düzey mücadele etmedikce ve kendi kimligini sahaya yansitmadikca zor mac kazaniriz.

alpozan61
21.02.2009, 23:10
hatalardan ders çıkarılıp tekrarlanmamalı...durmayıp yola devam etmeli...

DESTEĞE DEVAM ŞAMPİYON OLACAĞIZ!!!!!!!:sevinç::sevinç:

Ferşat Balcı
21.02.2009, 23:11
yenilginin en büyük sorumlusu avni aker deki taraftardır,
ben böyle bir şey görmedim resmen takıma köstek oldular her hatalı pasta her şutta oyuncuları yuhaladılar,tüm futbolcular panik içindeydi, müthiş bir stres vardı üzerlerinde, ikinci yarı ceyhun resmen futbolu unuttu sahada, takım zaten genç üzerlerinde şampiyonluk stresi var, birde avni akerdeki seyirci baskısı

Emre B.
21.02.2009, 23:12
Ligin ilk yarısında da 3 hafta kötü futbol oynadıktan sonra toparlanmıştık.Her takımın, her sene sıkıntılı zamanları olur.Bizim yapmamız gereken yönetime, teknik heyete ve futbolcularımıza sonuna kadar destek vermek.Bize yıllar sonra şampiyonluk heycanını tattıran bu kadro.

selimatal
21.02.2009, 23:12

Colmanın da Alanzinhonun çıkışında da ne yazıkki Ersun Hoca yuhalandı. A.Akerde herkes kim çıkarsa artık hücum edemeyizi çok iyi biliyor. Nitekim taraftarın gösterdiği tepkinin ne kadar haklı olduğu ortaya çıktı.

Alanzinho yu futbol yaşantısı boyunca oynadığı sol kanatta 3 maçtır bir kez bile göremedik. Sabırsızlıkla bekliyorum. Alanzinho yu çıkarmadan önce 5-10 dk sol kanada yani asıl yerine koymalıydı. Böylece Colman da göbekte daha fazla inisiyatif alacak, asıl işini yapacaktı. Belki de şimdi bayram yapıyorduk.

Forvet ve 10 numara pozisyonunda şu dizilişi bekledi taraftar:

........................Gökhan....................

Alanzinho.......... Colman......... Yattara

Taraftar böyle beklerken, şöyle bir diziliş gördük:

...............Gökhan........... İsaac..........

(sol kanat boş)..... Selçuk........ Yattara

İşte taraftar bu dizilişi yuhaladı, futbolcuları değil.
2. dizilişle 10 maç oynasak ancak tesadüfi gol atarız.
İlk dizilişle ise ancak büyük talihsizlik yaşarsak gol atamayız.

Mehmet Fırat
21.02.2009, 23:14
Bu maç sonunda, duygularını değil de aklını ön plana çıkaran ve buna göre mesajlar yazan tüm üyelere teşekkür ederim. :alkış:

İçimden geldi. :D

futbalski60
21.02.2009, 23:14
Kötü futbol 3 haftadır var Fb ve Ankara maçlarından sonra tempolu,mücadeleci takım yok ortada bunun en önemli nedeni Colman-Hüseyin-Selçuk üçlüsünün bozulmasıdır bu bölge 3 haftadır bal yapmıyor ortasahamız olmayınca da silik bir futbol ortaya çıkıyor Selçuk bugün iyi oynadı Hüseyin de bugün yoktu Colman da vasatı aşamadı umarım Antalya maçında bu üçlü eski haline döner.

pReN@_61
21.02.2009, 23:15
Bu yenilgi hiç hesapta yoktu.Hiç iyi olmadı bizim için...

Takımımıza desteği kesmemeliyiz ne olursa olsun.Daha da kenetlenmeliyiz bu sıkıntılı dönemde..

mustafaction
21.02.2009, 23:16
Alanzinho'yu eleştirenlere şunu sorarım Alex ve Delgado'nun kulüplerinde ilk bir kaç aylarına baksınlar durun bakalım adam daha yeni gelmiş tamam çok kötü oynadı ama yerden yere vurmayada gerek yok adamı

vizarian
21.02.2009, 23:16
Moral sıfır ama desteğe devam
yarın antremana gesteğe gidilmesi çok iyi olur bence??

Mahmut Baran
21.02.2009, 23:17
futbol bu olur böyle şeyler. akşam gençlerbirliği önünde fenerin halini görünce şükrettim :) adamlar resmen sürklase ettiler feneri. herşeyin hayrı vardır. gs yenilgisinden sonra sylvayı kazanmıştık. bu seferde maç bitmeden futbolcuların aklında maç sonu yapacakları kolbastı vardı sanki. bu maç bize ders olur. oynanmadan kazanmadan kolbastı oynanmayacağını inşallah son kez anlamış olur futbolcularımıza. bu arada stada giden arkadaşlar taraftar süper diyor hep. ama tv'de öyle görünmüyor. maraton mu bilmiyorum hangisi (hiç gitmek nasip olmadı :( çünkü ) resmen takıma köstek oluyor gibi geliyor bana :(:(

yyumehmet
21.02.2009, 23:21
siz hic maç izlerken takımınızla dalga gectilermi haaa....!!! ben bugun bunu yaşadımm bugun ezildim hemde ligden düşmeye karsı oynayan bi takıma karşı:S 85. dakikaya kadar dalga gectiler takımla 85 de patlayıverdim tutamadım kendimi dalaştım adamlarla ama hak etmedik mi ettik maçtan sonra çekildim bi köşeye ağlamaya başladım hüngür hüngür bunca emege yazık olmamalı 80 yazık bu süper yönetime yazık bu büyük taraftara yazık herkes özlemle bekliyo ama futbolcular ruhlarını ortaya koyamıyorlar son 3 macta ersun hocadan beklenmedik hatalar beklenmedik değişiklikler gördüm şaşkın hoca hocanın hali garip... hoca kendini yitiriyo :S alanzinho aşkı başladı hocadada bizdede ama gelin görünki bizlere yazıkkkkk tekrar soruyorum hic mac izlerken takımınızla dalga gectilermi gecseler tepkiniz ne olurdu?:((

Cafer Bulur
21.02.2009, 23:21
Kötü futbol 3 haftadır var Fb ve Ankara maçlarından sonra tempolu,mücadeleci takım yok ortada bunun en önemli nedeni Colman-Hüseyin-Selçuk üçlüsünün bozulmasıdır bu bölge 3 haftadır bal yapmıyor ortasahamız olmayınca da silik bir futbol ortaya çıkıyor Selçuk bugün iyi oynadı Hüseyin de bugün yoktu Colman da vasatı aşamadı umarım Antalya maçında bu üçlü eski haline döner.
Zaten bir takimin orta sahasi iyi degilse o takimin iyi oynama sansi yoktur.
Fb macinda orta sahamiz harika idi ve fb ye sahayi dar ettik.
Gecen hafta kötüydüler ve rakipten baski yedik.
Bu hafta sadece selcuk birseyler yapmaya calisti ama tutunamadik.
Ersun hoca gerekli önlemleri alacaktir diye düsünüyorum.

mustafaction
21.02.2009, 23:22
galatasaraya istanbulda 3-0 kaybettiğimiz maçın birkaç gün sonrası g.antepe deplasmanda kupada 3-1 yenilmiştik takımda büyük bir moral bozukluğu yaşanmıştı ve medya Ts'nin havlu atacağını düşünüyorda ama bu takım zirveden hiç kopmadan buraya geldi ve hala zirvede ben takımıma güveniyorum Antalya'yı yener yola devam ederiz..Hüseyin'in bu takım için ne kadar önemli olduğunu gördük.Orta sahamızı yürüyerek geçti adamlar

ph=61
21.02.2009, 23:22
Ersun hocanın hataları , taraftarın isteksizliği , oyuncularımızın ruhsuzluğu...Bir tanesi hariç , Selçuk İnan...

Yenilgiye tek başına direnen , kabullenmeyen oyuncumuzdu.

Teşekkürler Selçuk İnan.

Muhammet
21.02.2009, 23:25
Çok karamsar bir hava bekliyordum forumda. Ama çok ılımlı mesajlar var. Gerçi maç sonu sıcağı sıcağına ne yazıldı bilmiyorum, görmek de istemiyorum. :D

Maça gelecek olursak.. Bu yenilgi çok kötü oldu. Kötü de oynadık. Buna rağmen pozisyonlarımız da var. Song'un iki hatası, iki gol olarak skora yansıdı. Özellikle ikinci golde seçimi yanlıştı. :o

Isaac.. Çıldırttı beni. Bir insan bu kadar ofsayta düşer mi ya? Demek ki maça verememiş kendini. Olmaz böyle..

Alanzinho.. Birkaç olumlu hareketi vardı. Yerinde oynamadı. Zaten ikinci yarı oyundan düştü. Kolay kolay ilk 11'e giremeyecek gibi.

Yattara.. Girdi oyuna. Bir pozisyonda 4 kişiyi geçti ve ortası korner oldu. Geri kalanı sıfır. Saydığı 6 top kaybı vardı. Yattara'ya Tayfun'un attığı 5 6 pas, rakibin sol kanattan atağı olarak geri döndü bize. O da iyi değildi..

Ceyhun.. Varlık gösteremedi.

Oyun olarak kötüydük.

Olmadı bu yenildi ama desteğe devam.

Ayrıca ben taraftarın maç sonunda takımı tribüne çağırmasını bekledim, en azından öyle ümit ettim ama olmadı. Bugün stadyumdaki atmosfer geçen sene oynadığımız lig maçlarının atmosferinden farksızdı..

OFLUTS61
21.02.2009, 23:27
hüseyinin olmayisi denizlinin ataklarini kesemedik.bu macta orta saha futolcularin hepsi kötüytüler..

Turgay 6161
Tayfun ve ısaac bunlara tahammül edemiyorum.bırakın 18 kişilik kadroya almayı antremanlarda dahil onlara top yüzü göstermem.

pReN@_61
Colman oyundan çıkmamalıydı bence...

Ersun hoca Tayfunu veya Cale'yi çıkarıp Yattara'yı almalıydı...Artık kaybedecek bir şey yoktu..Bütün riskleri alıp oyunu rakip kaleye yıkmalıydık ama malesef hoca Colman'ı çıkardı.

selimatal
Unutmamamız gereken en önemli şey, biz onlardan şampiyonluk falan beklemezken bizi şampiyonluk havasına sokan bu futbolcular ve bu hocaydı. İlk yarıda birkaç maç kaybetsek ve şimdi gerilerde olsak kimsenin sesi çıkmayacaktı. Geçen sene "kümeye" diye bağırılan takım bu sene diğer şampiyonluk adaylarının tamamının "en büyük rakip olarak gördüğü" takım oldu. Ve üstelik zirve mücadelesi yapan takımlar içerisinde tek yeni takımız. Geçmişimiz sadece 6-7 ay. Şu anki durumumuz üstelik böylesi zor bir ligde tek kelimeyle mükemmel.

Bizler duygusalız ve zor engeller aşılınca kolay gördüklerimize takılmaya dayanamıyoruz. Oysa unuttuğumuz şey, hangi engelin zor, hangisinin kolay olduğunu asla önceden kestiremeyeceğimiz bir lig yaşıyoruz. Örneğin en zor maçımız olarak gördüğümüz Ankaraspor deplasmanını kimsenin beklemediği bir mükemmel oyun ve sonuçla almıştık.

Bu takım zoru seviyor. Futbolcularımız ve hocamız kolay bir şampiyonluk istemiyor demekki. Onların tercihine saygı duyuyorum. Sanırım zor olsunki bir ömür akıllardan çıkmasın istiyorlar bu şampiyonluk.

7-8 puan farkla şampiyon olacağımızı düşünüyordum. Demekki kaderde 4-5 puan farkla şampiyon olmak varmış. Bence hiç sakıncası yok.

(Ziya Doğanın maçı hemen bırakan ve teslim olan takımını yerden yere vuran bazılarının ligin bitmesine 13 hafta kala ve hala önde iken havlu attığını görünce acaba Ziya Doğan ile birlikte bu taraftarlarımızı da göndersemiydik diye geçiyor içimden.;) Eleştiriyle havlu atmak çok farklı şeyler)

Cüneyt Canlıca
21.02.2009, 23:29
Bu sezon ilk defa Avni Akerde maç seyredeyim dedim onda da takım yenildi... Alanzinho hakkaten Süper Ligi hafife alıyor.. Yada Türkiye ye değilde Katar a Suudi Arabistan a geldiğini falan sanıyor.. Birisinin ciddi ciddi karşısına alıp anlatması lazım bu çocuga... Burada 11 kişiyi geçip gol atamassın en azından sen atamassın.. Ona göre top oyna demeli.. Yazık valla yazık.. Ersun Hocama çok güveniyorum ama bugün Colman ı çıkarması intihardı.. Colman çıktıktan sonra bir tek atağımız yok malesef... Ha Colman ın yerine Tabatayı oyuna alacak olsan tamam ama o da bizde oynamıyorki.. Son sözüm İsaac e Melesef Senin bu takımda işin yok..Sonuna kadar UMUT BULUT diyorum..İstediği kadar gol kaçırsın hatta bir tane bile gol atmasın sezon sonuna kadar...

OFLUTS61
21.02.2009, 23:29
Tayfun ve ısaac bunlara tahammül edemiyorum.bırakın 18 kişilik kadroya almayı antremanlarda dahil onlara top yüzü göstermem.

ya selcuk , colman ve hele yattara

Cafer Bulur
21.02.2009, 23:31
Colman oyundan çıkmamalıydı bence...

Ersun hoca Tayfunu veya Cale'yi çıkarıp Yattara'yı almalıydı...Artık kaybedecek bir şey yoktu..Bütün riskleri alıp oyunu rakip kaleye yıkmalıydık ama malesef hoca Colman'ı çıkardı.
Bu arada colman in sari kart gördügü pozisyon kirmizi sinirindaydi gibi geldi bana.
Ersun hoca takim eksik kalmasin diye oyundan almis olabilir.
Bu arada colman haftaya cezali mi arkadaslar?

yyumehmet
21.02.2009, 23:31
aynen ve hoca ısrarla oynatıyo ve tayfun 3 haftadır rezil oynuyo ve üstüne üstlük kahraman olarak gösterilebiliyo issac zaten futbolcu falan deil kimse anlatmasın bana yok öyle yok böyle bu adam seneye trabzonda oynarsa bende bişey bilmiyorum görecegiz seneye:))

yatara
21.02.2009, 23:32
yenildik ama sun yalniz degiliz fbde yenildi ama onlar bi takima yenildi bizim gibi 2ci klas takima degil

yyumehmet
21.02.2009, 23:32
ya selcuk , colman ve hele yattara
keşke herkes selcuk kadar oynayabilse keske onun kadar yürekli oynasalar trabzonlu oyuncular bile onun ve egemen kadar candan oynamıyorlar......

Cafer Bulur
21.02.2009, 23:34
aynen ve hoca ısrarla oynatıyo ve tayfun 3 haftadır rezil oynuyo ve üstüne üstlük kahraman olarak gösterilebiliyo issac zaten futbolcu falan deil kimse anlatmasın bana yok öyle yok böyle bu adam seneye trabzonda oynarsa bende bişey bilmiyorum görecegiz seneye:))
Tayfun ve 3 haftadir rezil oynamak?:rolleyes:
Tayfun a.gücü ve bjk maclarinda iyiydi,nasil rezildi anlamak mümkün degil.
Bugün kötüydü dogru ama kim iyiydi ki 1-2 oyuncu disinda?

claretred&blue
21.02.2009, 23:34
böyle bir mağlubiyet bekliyordum arkadaşlar ben, aslına bakarsanız yenilmemiz iyi oldu. Önemli olan bu dönemden sonraki maçları kazanmak kayıpsız devam etmek. bakın patlama bekledik bekledik ama bu hafta antalyaspor maçında coşacağız, patlamayı bu maçta yapacağız...

ibilek
21.02.2009, 23:35
sağlık olsun yapacak birşey yok, önümüze bakmalıyız...
asmayın suratınızı, düzelir herşey...bu takım şampiyon olacak !!!

Turan AKYILDIZ
Bu sezon ilk defa Avni Akerde maç seyredeyim dedim onda da takım yenildi... Alanzinho hakkaten Süper Ligi hafife alıyor.. Yada Türkiye ye değilde Katar a Suudi Arabistan a geldiğini falan sanıyor.. Birisinin ciddi ciddi karşısına alıp anlatması lazım bu çocuga... Burada 11 kişiyi geçip gol atamassın en azından sen atamassın.. Ona göre top oyna demeli.. Yazık valla yazık.. Ersun Hocama çok güveniyorum ama bugün Colman ı çıkarması intihardı.. Colman çıktıktan sonra bir tek atağımız yok malesef... Ha Colman ın yerine Tabatayı oyuna alacak olsan tamam ama o da bizde oynamıyorki.. Son sözüm İsaac e Melesef Senin bu takımda işin yok..Sonuna kadar UMUT BULUT diyorum..İstediği kadar gol kaçırsın hatta bir tane bile gol atmasın sezon sonuna kadar...

he he bu sene ilk defa mı avni akerde maç izlediniz..( mümkünse gitmeyin bu sene bir daha :D )bi espri yapayımda az kendimize gelelim..yoksa siz mi uğursuz geldiniz diyecem ama...:D

claretred&blue
kesinlikle

murat
21.02.2009, 23:36
yazilacak cok sey var ama alti ustu bir mac yenildik onumuzdeki 3 maci alip yolumuza devam edecegiz insaallah!

yyumehmet
21.02.2009, 23:36
Tayfun ve 3 haftadir rezil oynamak?:rolleyes:
Tayfun a.gücü ve bjk maclarinda iyiydi,nasil rezildi anlamak mümkün degil.
Bugün kötüydü dogru ama kim iyiydi ki 1-2 oyuncu disinda?
neye göre iyi oynadı.... bi kanat oyuncusu yerini kaybetmeyecek bu adam ileri cıkıyo yerini kaybediyo geri düşüyo kademe yapmıyo bjk macında sag kanadımız felc ti adam kademe yapamıyo allah aşkına serkan bindiriyo geri dönüyo bence duygusal düşünmeyin tayfun bu takımda oynayamaz ..... ben hoca olsam kesinlikle ilk 18 e degil kadroya almam ki göreceksiniz seneye yoklar...

korbakor6161
21.02.2009, 23:37
benim anlamdığım 2. golde tayfun nerdeydi

yyumehmet
21.02.2009, 23:38
ileri bindirme yapmıs ( sözde):p

OFLUTS61
21.02.2009, 23:38
Haftaya Hüseyin ve Umut oynuyor, en önemlisi kimse begenmiyor ama bence yinede Hüseyinin oynamasi

Mehmet SELEN
21.02.2009, 23:39
Ben maçı tv den izledim.Takımız golü yedikten sonra seyirci desteği çekti hatta köstek olduğunu gördüm.(tv den yanlış görmüş olabilirimde)Böyle bir taraftar profilini hak etmiyoruz.Seyircimiz maç bitinceye kadar desteklemeli maç sonunda yenilirsek alkışlayıp göndermelidir.Geçen hafta beşiktaş seyircisi son dakikaya kadar takımını desteklediler.Hepimiz gördük.Birde forumda umut ve Hüseyin'in bu takıma fazla olduğunu söyleyen arkadaşlar vardı.BU gün gördük ki onlarsız bu takım olmuyor.

korbakor6161
o topu tayfunun karşılaması gerekir egemeni birebir bırakırsan kaybedersin maçı sağ bekin görevi defanstır

Cafer Bulur
neye göre iyi oynadı.... bi kanat oyuncusu yerini kaybetmeyecek bu adam ileri cıkıyo yerini kaybediyo geri düşüyo kademe yapmıyo bjk macında sag kanadımız felc ti adam kademe yapamıyo allah aşkına serkan bindiriyo geri dönüyo bence duygusal düşünmeyin tayfun bu takımda oynayamaz ..... ben hoca olsam kesinlikle ilk 18 e degil kadroya almam ki göreceksiniz seneye yoklar...
Tayfun istikrarsiz bir futbolcu,bunu herkes zaten biliyor.
Ama tayfun bundan önceki 2 macta görevini yapmisti.
A.gücü macinda kritik bir gol atti ve o macta kanadindan cok fazla atak yemedik.
Bjk macinda ilk devre serdar özkan a göz actirmadi ve oyundan aldirdi.Zaten bjk macinda bizi ayakta tutan savunmamizdi ve tayfun da bu dislilerden biriydi.

claretred&blue
1hafta nasıl bekleyeceğiz yaaa :(

selimatal
21.02.2009, 23:40

Sakıncası yoksa hücuma çıkmıştı.:)

Tayfun belkide kaybedebileceğimiz 3 çok kritik maçta 3 gol atarak 9 puan getirdi. Biraz da diğer futbolcularla ilgilenseniz de Tayfunu rahat bıraksanız nasıl olur?

Ömer TOPAL
21.02.2009, 23:41
o sinirle son sürat geldim samsuna simdi eve girdim :) saglık olsun Renklerin yeter

futbalski60
o topu tayfunun karşılaması gerekir egemeni birebir bırakırsan kaybedersin maçı sağ bekin görevi defanstır

Tayfun maç başından beri ilerde oynadı sanırım hocanın isteğiydi bu.

ademkazaz
Arkadaşlar taraftar olarak, her maç öncesi yenilgi için kulpu biz hazırlamıyormuyuz?
Mesela;
1. Bu takım düşme potasında, bu yüzden zor maç
2. Kendi sahamızda baskı altındayız bu yüzden zor maç
3. Rakip, kendi sahasında hiç kaybetmemiş bu yüzden zor maç
4. Büyük takımlara karşı bu sezon hiç galip gelemememişiz.
5. Ersun Yanal takımları ikinci yarı düşüş içinde oluyor.

Antalya maçındaki olası kötü sonuçta hangisi galip gelecek bilemiyorum. Bu tarz "suçlu" arama girişmleri "kendine güven" eksikliğinin en önemli sonuçlarındandır.

Kendine güvenmeyen insan sakin olamaz, galibiyetlerde (başarılarda) sevinci abartır, mağlubiyetlerde, depresyona girer.

Bu takımın kendine her açıdan güvenen lidere ihtiyacı var. (teknik direktör, başkan, taraftar, futbolcu)

Bence takımın lideri Song idi, fakat beşiktaş maçındaki hata ile kendine güvenini kaybetmiş gibi.

Muhammet
Sakıncası yoksa hücuma çıkmıştı.:)

:) :) :)

"Sakıncası yoksa"

Çok iyi ya.. :)

OFLUTS61
21.02.2009, 23:42
nebu tayfun kicikligi, adam gol attimi cok güzel oluyor hata yaptimi adama yerin dibine batiriyorsunuz, birinci golde songun hatasini kimse söylemiyor böyle taraftarmi olurya allah askina yeter...............

yyumehmet
21.02.2009, 23:42
A.gücü macinda kritik bir gol atti ve o macta kanadindan cok fazla atak yemedik.
Bjk macinda ilk devre serdar özkan a göz actirmadi ve oyundan aldirdi.Zaten bjk macinda bizi ayakta tutan savunmamizdi ve tayfun da bu dislilerden biriydi.
serkan oynamalı herneolursa olsun isterse tayfun 10 gol atsın benim icin önemli olan selcuk gibi serkan gibi istikrarlı topcu kötü oynasada mücadele etcek bu iş böyle inanmayan şampiyonlaga inanmayan adamlar istikrarsız olurlar eger tayfun inansa gökhan inansa bugun cok farklı olurdu görüyorum ki bizim futbolcular inanmıyolar 4 5 tanesi haric song serkan egemen umut cale bunlar inanıyolar... gerisi inancsızzz

Onur Şeref
21.02.2009, 23:43

Sahanın dışına top kaçmış topu almaya giderken görmüşler en son.:)

yyumehmet
21.02.2009, 23:44
nebu tayfun kicikligi, adam gol attimi cok güzel oluyor hata yaptimi adama yerin dibine batiriyorsunuz, birinci golde songun hatasini kimse söylemiyor böyle taraftarmi olurya allah askina yeter...............
song hatası deil di oradaki defans kombinasyonunda ki adam paylaşım hatası tüm defans suclu:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

korbakor6161
21.02.2009, 23:44
Tayfun maç başından beri ilerde oynadı sanırım hocanın isteğiydi bu.
işte sorunda zaten bu bek yerinde durmassa maçta gider tayfun orda olsaydı yermiydik o golü

Onur Şeref
21.02.2009, 23:45

Bende onu düşünüyordum şimdi.:(

OFLUTS61

Istikrar dedinde aklima hep Yattara geliyor acep nedense, ama yattaraya herkes seviyor bunu anlayamiyorum...

agasaro
Hepimiz çok üzgünüz, ben de öyle... Ligin sonuna kadar puan kaybedecektik zaten. Hiç kaybetmeden sonuna kadar gideceğimizi kimsedüşünmüyordu sanırım. Eğer maç kaybedilecekse bu rakibiniz olmayan bir takım olmalıydı ve öyle oldu. Şimdi artık zor deplasman gibi görünen Sivas, Antep ve Eskişehir maçlarından 3'er puanla dönmek zorunlu hale geldi. Bu deplasmanlardan alnacak 3 puanlar Denizli'ye verilen puanları fazlasıyla telafi edecektir. Kendi sahamızda kaybetmenin verdiği psikolojik tahribat kolay tamir edilemez elbette. Ama bu zor günlerde de takımımız ve taraftarımızla kenetlenirsek kimseyi de sevindirmemiş oluruz.

yyumehmet
21.02.2009, 23:46
işte sorunda zaten bu bek yerinde durmassa maçta gider tayfun orda olsaydı yermiydik o golü
gitsin ileri kendisine güveniyosa gitsin srkan gibi cale gibii gidecek ama geri döenecekkkkk

Samet İslamoğlu
21.02.2009, 23:47
Her zaman söylüyorum yine tekrarlıyorum Ersun Yanal'a ve takıma hep destek tam destek!
Maçtan sonrada bunu tekrarladım ama unutmamamız gereken şeylerde yok değil..Herkes eleştirilebilir herkes hata yapabilir ve Ersun Yanal'da yaptı..
Alanzinho'yu 3 maçtır sol kanatta oynatmamakla hata yaptı,Tayfun'a kaç maçtır sabretmekle hata yaptı,Isaac'e bugün 90 dakika sabretmekle hata yaptı..
Ama ne olursa olsun bu yeni kurulmuş takımı hala zirvede tutan onu bu hale getiren ve 42 puan toplamamızda emeği olan biridir Ersun Yanal..Ayrıca bence başka bi teknik direktörümüz olsa şu an bi çok sakatımız olurdu ve kadro kurmakta zorlanabilrdil..
Herşeye rağmen ben Ersun Yanal'a güveniyorum ve onunla devam edilmesi taraftarıyım uzun bi zaman..Hem uzun bi zaman onla devam edilince bugün ceyhun'u aldığı gibi bi şeylerden etkilenip yanlışlarda yapmayacağını düşünüyorum..
Ne olur takıma,teknik direktöre,yönetime devamlı destek verelim..Eleştiri tabiki yapalım ama boş olmasın içi dolu olsun ve yıpratmasın...

OFLUTS61
21.02.2009, 23:48
song hatası deil di oradaki defans kombinasyonunda ki adam paylaşım hatası tüm defans suclu:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maci takip etmende fayda var, ne kombinasyonu kardesim adamlan ayni topa cikmadilarmi heee ozaman topu onun kellesine gelmicek mücadele etceksin song orda cok pasif gözüktü...

yatara
21.02.2009, 23:48

evet ja simdi 1 hafta boyuncua hic spor bakmam ben hic onlarin elestireleirni okiyamam

Cafer Bulur
21.02.2009, 23:51
Istikrar dedinde aklima hep Yattara geliyor acep nedense, ama yattaraya herkes seviyor bunu anlayamiyorum...
Ben de anlasam sana izah ederdim abi
Bazi futbolcular ayricaliklidir ,yattara bu konuda bizim taraftarin gözdesidir.

yyumehmet
maci takip etmende fayda var, ne kombinasyonu kardesim adamlan ayni topa cikmadilarmi heee ozaman topu onun kellesine gelmicek mücadele etceksin song orda cok pasif gözüktü...
birincisi macla alakası yok song un alacagı adam bir arkadaki adamdı ama sorun caleden basladı yanlıs adamları aldılar ve sonucunda song yetişemedi haaaa söyle bişey var herkesten cevap beklerim song olmasaydı acaba biz kac puan aşşagıda olurduk !!!!!!!!! tayfunu karadeniz spor a yollamakta fayda var biraz cesaretlensin cesur olsunda gelsin korkakların ruh eksikligi olanların bu takımda işi yok!!!

korbakor6161
bir maç kaybettik diye dünyanın sonu deil bu ligde nezaman ne olacağı belli olmuyo bizim taraftar olarak görevimiz sabretmek takma sonuna kadar destek olmak bu takım yeni takım çabuk baskkı altına giriyo tarfatarda oyuncuları yuhlarsa demekki şampıyonluk istemiyolar şampıyonluk sabır işidir bi maç kaybettik diye veryansın böyle olmaz

selimatal
21.02.2009, 23:52

Song'un hatasından 2 haftadır gol yiyoruz. Söylemeyeyim dedim, şimdi Song'a yüklenir bu yaylım ateşçiler diye ama çıktı bi kere..:)

Song önündeki adama kafa vurdurup gol olunca suç değil ama Tayfun 0-2 yenik durumdaki takımın oyuncusu olarak hocanın isteğiyle atağa kalkıp yerini diğer arkadaşlarına bıraktığında gol olursa Tayfun suç işlemiş oluyor.

Bu eleştiriyi yapanların futbol bilgisini bir yana bırakıyorum, en azından Allah katında "günah" işliyorlar.

Zaten Hüseyin ve Umut'un adı kullanılarak sene başından beri bir kısım taraftarın işlediği günahların bedelini ödedik bu maçta belki de. İkisinin de aynı maçta oynamaması tesadüf değildi belki de. Hüseyin ve Umut'u yerden yere vuranlara ve hakaret edenlere güzel bir ilahi cezaydı.

Ama ben Umuta da Hüseyine de hep vazgeçilmezler olarak bakanlardandım. Benim suçum neydi Allahım?:)

Cüneyt Canlıca
21.02.2009, 23:52
he he bu sene ilk defa mı avni akerde maç izlediniz..( mümkünse gitmeyin bu sene bir daha :D )bi espri yapayımda az kendimize gelelim..yoksa siz mi uğursuz geldiniz diyecem ama...:D
Üstüme gelme hocam zaten bi ara bende şüphelendim kendimden iyice deprosyana sokmayın..

yatara
21.02.2009, 23:55
haftaya düzelirz arkadaslar bi mac yenilme kredimiz vardi onuda erken kulandik nolicakki daha cok mac var
haftaya zaaten fb ivaslan
ama fb de 4 kisi sari kart cezalisi

yyumehmet
21.02.2009, 23:55
Üstüme gelme hocam zaten bi ara bende şüphelendim kendimden iyice deprosyana sokmayın..
bende gecen sene cok süphelenmistim sivas macında ilk macta :D:D:d kavgala macta :D:D ben bu sene son fener macına gelmeyi planlıyordum ama gelmicem bu gidişle yoksa bi facia daha yaşanacak:D:D

futbalski60
21.02.2009, 23:56
Ben de sana diyorum ki Tayfun'un ileri çıkmasını Hoca istiyor daha önceki maçlarda da oldu aynısı rakibi baskı altına alınca Tayfun ilerde oynuyor geride bekleyen oyuncular bellidir.Zaten 3 gol attı Tayfun bugünde dikkatli olsa 4'ü atıyodu asist de yapıyodu.

yyumehmet
21.02.2009, 23:57
haftaya düzelirz arkadaslar bi mac yenilme kredimiz vardi onuda erken kulandik nolicakki daha cok mac var
yarın tam destek eskişehir :D:D mecbur aranın acılmaması lazım mazallah bi kaza ile sivas şampiyon olursa :D yarın eskişehir destekçisiyiz:D

Ayhan Yüksek
İki haftadır aynı elemanlarla izliyoruz maçı bizim evde yok kardeşim almıyacam daha bu adamları gitsinler cafede izlesinler 2 haftada kötü oynadık yav.

OFLUTS61
Ben de anlasam sana izah ederdim abi
Bazi futbolcular ayricaliklidir ,yattara bu konuda bizim taraftarin gözdesidir.

izahi cok kolay, taraftarin gözdesi olman icin biraz top campazi biraz bacak arasi toplar atacaksin ozaman senin yerin bankodur,bumu taraftarin özen gösterdigi ayricaligi, ben bunlara taraftar dememki palyaco taraftari olabilerler baskada degil...

korbakor6161
21.02.2009, 23:58
Ben de sana diyorum ki Tayfun'un ileri çıkmasını Hoca istiyor daha önceki maçlarda da oldu aynısı rakibi baskı altına alınca Tayfun ilerde oynuyor geride bekleyen oyuncular bellidir.Zaten 3 gol attı Tayfun bugünde dikkatli olsa 4'ü atıyodu asist de yapıyodu.
ersun hoca burda yanlış yapıyor geri dörtlünün çıkmaması lazım önce gol yemicez

zafer6161
21.02.2009, 23:58
arkadaşlar sadece şunu diyorum :)

BARCELONA ve TRABZONSPOR

BARCELONA : Son 20 haftada içerde dışarda kimseyi affetmiyorlardı,her rakibi gole boğuyorlardı,özellikle messi ve eto yılın futbol şovunu bütün dünyaya izlettiriyordu,hatta dünya otoriterleri bu barcelonanın rekorlar kırarak şampiyon olacağını düşünüyordu ,amaaaaa sonuç ne mi oldu ???

TRABZONSPOR : 1. haftadan beri zirveden aşşağı inmedi,büyük maçlarda kolay kolay teslim olmadı,içerde geriye düştüğü maçların hepsini çevirmeyi başardı,defans ve kaleci türkiyenin en iyi adamları diye lanse edildi,20 haftadan beri taraflı tarafsız şampiyonluğun en büyük adayı dendi,ve çokta güzel gidiyordu ,amaaa sonuç ne oldu ???

barcelona ve trabzonsporun son 3 haftadaki form düşüklüğü aslına bakarsanız bir performans düşüklüğüne yol açıyor,bugünkü barca espanyol ve ts denizli maçları buna bir örnektir,demekki dünyada hiç bir takım devamlı kazanamıyormuş,gecen sene gs evinde kasımpaşaya yenildi,ama şmp oldu,bu düşüşler futbol tarihinde normaldir,ama şuda var her düşüsün bir toparlanması vardır:)

Erdal
21.02.2009, 23:59
şahsi görüşüm balon bir yerde patlayacaktı.bu sezon iyi oynadığımız maç sayısı bir elin 5 parmağını geçmez.kötü oynayıp çok maç kazandık.bu bizim için bir avantajdı.her hafta daha iyi oynarız diye düşünmekten bir hal oldum.geçen seneden oyun olarak hiçbir fark yok bu sezon oynadığımız futbolun.bazı futbolcular değişti o kadar.bazılarıda hiç değişmedi.eskiden zaman zaman arkadaşımın nickiyle forumları takip ederken takım maçlarda kazansa kötü bir yanı varsa dile getiren arkadaşlar vardı.onlarıda şimdilerde gözüm forumlarda aramıyor değil hani.hele birde ioni ve değirmendere ikilisi vardıki.keşke gelselerde bir daha yazsalar.

İyi ya hocam onların yerine siz varsınız. İlginçsiniz yahu. Sahiden ilginç. Muhtemelen 2. golü yediğimizde buraya yazacağınız yazının hayalini kurdunuz...Bu bir suizan değil çıkarım...Biz şampiyon olacağız Allah'ın izniyle bu sene olmazsa seneye olacağız. Ve inanın bana o zaman siz horon ederken size de helal diyeceğiz...

yatara
21.02.2009, 23:59
yarın tam destek eskişehir :D:D mecbur aranın acılmaması lazım mazallah bi kaza ile sivas şampiyon olursa :D yarın eskişehir destekçisiyiz:D

valla gercek söyliyom ben fbnin sampiyon olmasini daha cok isterim sivas olmasinda iksinide sevmem ama fb olsun biz olmicaksak

ben gecen bi gün demisidm ki eskisehir puan veya puanlar alicak bakalim görücez yairn

yyumehmet
22.02.2009, 00:00
valla gercek söyliyom ben fbnin sampiyon olmasini daha cok isterim sivas olmasinda iksinide sevmem ama fb olsun biz olmicaksak

ben gecen bi gün demisidm ki eskisehir puan veya puanlar alicak bakalim görücez yairn
valla kardes sivastan nefret ettigim kadar fenerden nefret etmiyorum ki 5. büyüge tahammülüm olmaz sivasli öldürtmeyin bana:D:D:D:D

Cafer Bulur
22.02.2009, 00:00
60.dakikada savunmada tek oyuncu ile yakalanmamiz cok kötü bir görüntüydü.
Cale tek basina kaldi ve egemen de sonradan gelmisti.
Aksamdan beri diyoruz ya,biz bugün yenilmeye mahkumduk sanki...

OFLUTS61
22.02.2009, 00:02
Song'un hatasından 2 haftadır gol yiyoruz. Söylemeyeyim dedim, şimdi Song'a yüklenir bu yaylım ateşçiler diye ama çıktı bi kere..:)

Song önündeki adama kafa vurdurup gol olunca suç değil ama Tayfun 0-2 yenik durumdaki takımın oyuncusu olarak hocanın isteğiyle atağa kalkıp yerini diğer arkadaşlarına bıraktığında gol olursa Tayfun suç işlemiş oluyor.

Bu eleştiriyi yapanların futbol bilgisini bir yana bırakıyorum, en azından Allah katında "günah" işliyorlar.

Zaten Hüseyin ve Umut'un adı kullanılarak sene başından beri bir kısım taraftarın işlediği günahların bedelini ödedik bu maçta belki de. İkisinin de aynı maçta oynamaması tesadüf değildi belki de. Hüseyin ve Umut'u yerden yere vuranlara ve hakaret edenlere güzel bir ilahi cezaydı.

Ama ben Umuta da Hüseyine de hep vazgeçilmezler olarak bakanlardandım. Benim suçum neydi Allahım?:)

Aynen katiliyorum, cok güzel tespit yaptin, ama gelde taraftara anlat....

futbalski60
22.02.2009, 00:03
Geriye düştükten sonra beklerin ileri çıkması gerekir ben sadece Song'un ileri çıkmasına karşıyım ilerde hava toplarını gole çeviren bir oyuncu değil bu gibi durumlarda Song'un çakılı oynaması gerekir diye düşünüyorum yine de Ersun Hoca bizden daha iyi bilir oyuncularının durumlarını saygı duymak gerekir.

Cafer Bulur
İyi ya hocam onların yerine siz varsınız. İlginçsiniz yahu. Sahiden ilginç. Muhtemelen 2. golü yediğimizde buraya yazacağınız yazının hayalini kurdunuz...Bu bir suizan değil çıkarım...Biz şampiyon olacağız Allah'ın izniyle bu sene olmazsa seneye olacağız. Ve inanın bana o zaman siz horon ederken size de helal diyeceğiz...
Gel bakalim erdal abi...
Senin gibi mütevazi birisi bile bu maci rahat kazanacagimizi düsünürken nasil oldu da biz bugün yenilgiye teslim olduk?
Senin görüsün nedir?

yyumehmet
Aynen katiliyorum, cok güzel tespit yaptin, ama gelde taraftara anlat....
sizlere soruyorum song ollmasa acaba su an kac puandaydık ............. yüreginizle cevap verin.......

korbakor6161
22.02.2009, 00:04
artık önümüzdeki 4 maçtan 12 puan almamız lazım

mustafaction
Ya arkadaş bu yedek oyuncular neden kendilerini hazır tutmuyorlar isaac,ceyhun nasıl bir futboldur bu ya anlamak mümkün değil.11-12 oyucumu götürecek bu işi tüm sezon boyunca

selimatal

Kalan maçlardan 10 unu kazanmak kaydıyla daha 3 mağlubiyet hakkımız var. Hiç yenilmezsek 4-5 beraberlik hakkımız var. 73 puan bu ligde rahatlıkla şampiyonluğa yeter. 73 üzeri sadece 2. ye fark atmaya yarar.

Mustafa Ayazoğlu
22.02.2009, 00:05
Bu sezon baya ballı maçlardan sonra bu maç kaybetmek çok koymaması gerek,, her zaman kötü oynarken kazanılmaz

Tayfun Aydın
22.02.2009, 00:05
arkadaşlar sadece şunu diyorum :)

BARCELONA ve TRABZONSPOR

BARCELONA : Son 20 haftada içerde dışarda kimseyi affetmiyorlardı,her rakibi gole boğuyorlardı,özellikle messi ve eto yılın futbol şovunu bütün dünyaya izlettiriyordu,hatta dünya otoriterleri bu barcelonanın rekorlar kırarak şampiyon olacağını düşünüyordu ,amaaaaa sonuç ne mi oldu ???

TRABZONSPOR : 1. haftadan beri zirveden aşşağı inmedi,büyük maçlarda kolay kolay teslim olmadı,içerde geriye düştüğü maçların hepsini çevirmeyi başardı,defans ve kaleci türkiyenin en iyi adamları diye lanse edildi,20 haftadan beri taraflı tarafsız şampiyonluğun en büyük adayı dendi,ve çokta güzel gidiyordu ,amaaa sonuç ne oldu ???

barcelona ve trabzonsporun son 3 haftadaki form düşüklüğü aslına bakarsanız bir performans düşüklüğüne yol açıyor,bugünkü barca espanyol ve ts denizli maçları buna bir örnektir,demekki dünyada hiç bir takım devamlı kazanamıyormuş,gecen sene gs evinde kasımpaşaya yenildi,ama şmp oldu,bu düşüşler futbol tarihinde normaldir,ama şuda var her düşüsün bir toparlanması vardır:)

Bu na bir ek Aston Villa da kaybetti.Bu hafta Bordo Mavi nin üstünde bir lanet vardı

Mert Marabaoğlu
22.02.2009, 00:06
bugün Ersun hocayı hiç beğenmedim, Serkan'ın Hüseyin'in yerinde ne işi var allah aşkına, Tayfun'unuda Beckham zannetti galiba Ersun hoca, allah sonumuzu hayır etsin. çok büyük yara aldık.

OFLUTS61
sizlere soruyorum song ollmasa acaba su an kac puandaydık ............. yüreginizle cevap verin.......

+4 puan..............................

Cafer KILIÇSOY
Arkadaşlar lütfen sakin olun ve olumlu eleştiriler üretmeye çalışın. Bırakın bir kaşık suda fırtına koparmayı. Camiamızın içinde onu yapanlar var zaten. Bugün sadece takım değil bütün olarak kötüydük. Futbolcular bir havada taraftarlar başka bir havadaydı. Anlayacağınız tam anlamıyla ısınamadık bugünki maça.

Erdal
22.02.2009, 00:07
Trabzonspor taraftarı futbolcusuna kızar, bağırır çağırır hatta çok kızar ıslıklar hepsine eyvallah....Ama liderle aynı puandaki takımın kaptanı Trabzonspor forumlarının mizah malzemesi olursa benim inancıma göre Allah'ın gücüne gider. Kabak kızmıyorsa sineye çekiyorsa da kabağın bir sahibi var.....Sahiden böyle inanıyorum...Sahiden böyle...Yoksa Ceyhun bu kadar kötü futbolcu değil...Ama maçı kazanmak Ceyhun un formayı kapmasından daha az önemli sayıldı bu forumda....Olan oldu...Kimbilir belki iyi de oldu. Zafer in Kasımpaşa gs örneğini düşünüyordum az önce....

yatara
22.02.2009, 00:08
cok kötü oliyorja yenilmek ama seyircilerin yaptigi cok ayip
colman lan alanzinhoyu yuhladilar stadi erken terk etdiler
ingiltere ligne bak 4-0 yenilseler bile stadt sona kadar full cekiyo

iso_4939
yav arkadaslar bırakın bu ıslerı kötu kötu de bukadar kötu olamaz ya rezıl ettıler bızı resmen utandım kardesım ayıptır gunahtır destek verın dıyorlar verıyoruz sen kalk kümedeki takıma kendı evınde yenıl hemde senı kendı sahanda sımdıye kadar hıc yenememıs bır takıma bu sezon ilk deplasman galıbıyetını alan bır takım gecen sezon denızlıde sana trabzon kumeye dıye tezahurat yapan bır takıma yenıl sen bırak yenılmeyı bırak gol yemeyı sen bu takıma bes tane cakacaksın ama nerde o ruh ayıptır valla yazıklar olsun.bu utanç futbolculara yeter herhalde kımse bana sitem etmesın arkadaslar eminim ki benım kadar üzülmüyorlar....

Özkan
Ya arkadaş bu yedek oyuncular neden kendilerini hazır tutmuyorlarFormadan umudu kestikleri için olabilir mi?

yyumehmet
22.02.2009, 00:09
birah hocam ya vallahİ birak su yorumunla anladim kİ sen futboldan anlamazsin!! Song bu takimin en Önemlİ transferİydİ gerek oyunuyla gerek abİlİĞİyle takimi sirtladi kİmse bana song kÖtÜ falan demesİn eĞer dİyosada zaten o ne gercek taraftar nede gercek trabzonsporludur !!!! Mactan sonrakİ song un aciklamasini dİnlesen zaten onda kİ yÜregİ anlardin

magicyattara
22.02.2009, 00:09
Aksamdan beri diyoruz ya,biz bugün yenilmeye mahkumduk sanki...

Hocam bu mahkumiyeti kendinizde de arayın biraz.

Maşallah dün akşam futbolcu başlıklarından çıkmadınız.Eleştirdiniz de eleştirdiniz Yattara'yı.

Maçı düşünen mi vardı sanki.

Tüm derdimiz Yattaraydı.

Sinerjiye gerçekten inanıyorum.Negatif olunca böyle oluyor.

yatara
22.02.2009, 00:10
bugün ben cok büyük hata yaptim bi kürt arkadasi cagirdim bizim maci bakkmaya o nezaman baksa yenilyioz yada bereabere oynioz baam dedi cagirma o geldimi yenemiyoz yine cagirdim yenemedik :( daha cagirmicam mac günleri

Mustafa Ayazoğlu
22.02.2009, 00:11

Song olmasa +4 mü ? Yuhhh yenieln goller takım hatası ile yenilen goller Tayfun en büyük pay sahibi

Emo91
haftaya oynayacagimiz maclan bu maci kimse kiyaslamasin!

haftaya kesinlikle bundan cok daha iyi bir trabzonspor görecegiz!
oyuncularimiz bu haftadaki maglubiyetden sonra daha iyi konsantre olacaklar

Ba®ış
o artı 4 puan - 4 puan olmasın sakın ?

yatara
22.02.2009, 00:12
yattara bi iyi hareket yapdi 3 kisi gecdi iyidi
alanzinho 2 tane iyi ara pasi atdi

bence antrönrr selcukun yerine papyyi koyup yattarayi da tayfunun yerine koymasi lazimdi serkanda sagbek

zafer6161
22.02.2009, 00:13
yarın sivas yüzde yüz puan kaybedecek,aha buraya yazıyorum,
sivas 1 eskişlehir 1
hayatımda hiç bu kadar emin olmadım,:)

Mehmet Ç.
yattara bi iyi hareket yapdi 3 kisi gecdi iyidi
alanzinho 2 tane iyi ara pasi atdi

bence antrönrr selcukun yerine papyyi koyup yattarayi da tayfunun yerine koymasi lazimdi serkanda sagbek

:confused::confused: bu mac'da selcuk'u cikarip faty papy kayarsan aceba neler olurdu. selcuk sahanin en iyilerinden di zaten üc kisi oynadi.

antagonist
Zafer in Kasımpaşa gs örneğini düşünüyordum az önce....

Erdal abi, Song'un açıklamalarını dinleyelim:

"Bazen futbolda kendimizi izah edemediğimiz zor günler yaşayabilirsiniz. Bu da o günlerden biriydi. Moralimizi bozmamalıyız. Bugüne bizler getirdik. Bu durumu iyi yönetebilirsek takım arkadaşlarımla birlikte mümkün olduğu en üst seviyeye ulaşmaya çalışacağız. Geçen yıl Galatasaray’da oynarken Ali Sami Yen’de Kasımpaşa’ya yenilmiştik. Takım olarak o günkü durumdan kurtularak şampiyon olmuştuk. Bu tür maçlardan sonra ne kadar hızlı ayağa kalkarsanız o kadar erken toparlanırsınız. Ben takım arkadaşlarıma ve teknik heyetimize güveniyorum. Kendi kendimizi sorgulamamıza yardımcı olacak bu maç. İnancımızı koruyoruz. Bu inancımızı koruduğumuz sürece hedeflerimize ulaşacağız.
Bugün kaybetmiş olabiliriz ancak bu günü bir alternatif olarak düşünmeliyiz. Geçen hafta da puan kaybettik. Bu oynamak istemediğimizden değil. Elimizden geleni yapıyoruz. Bu ekip bu işin içinden çıkabilecek kapasitede. Hiçbir şey kaybetmiş değiliz. Bu nedenle de Kasımpaşa örneğini verdim. Geçen yıl kimse ayağa kalkabileceğimizi düşünmemişti. Güvenimizi tazelemek için bir neden olarak görüyorum ben bu maçı.
Meseleye bireysel değil kolektif bakmak gerek. Egemen oynar Song oynar. Bu önemli değil. Herkes elinden geleni yapmaya çalışır. Yapar da. Takım olarak bakmak lazım. Takım olarak hareket etmeliyiz."

korbakor6161
song olmasa bu takım şimdi 5. 6.ydı

yyumehmet
o artı 4 puan - 4 puan olmasın sakın ?
ya abİ ne eksİ 4 Ü ne ne eksİ 10 u bİr cok macta sirtladi bİzİ gerek abİlİgİ gerek hirs i İle yazik ya Şurada yazik tayfun u savunuyosunuz sİzlerede yazik!!! EĞer song a kÖtÜ dİyen varsa yazik!!!!

Cafer Bulur
22.02.2009, 00:14
Hocam bu mahkumiyeti kendinizde de arayın biraz.

Maşallah dün akşam futbolcu başlıklarından çıkmadınız.Eleştirdiniz de eleştirdiniz Yattara'yı.

Maçı düşünen mi vardı sanki.

Tüm derdimiz Yattaraydı.

Sinerjiye gerçekten inanıyorum.Negatif olunca böyle oluyor.
Emin degilim ama hakli olabilirsin.:)
Bu maci bir sekilde aliriz diyordum,hayal kirikligina ugradim.
Sanki futbolcularda benim gibi düsündü ve bu maci bir sekilde aliriz dediler ama yemedi.
Demek ki olumlu sinerjiyi bizim baslatmamiz gerekiyormus.:)
Ama mac basliginda a.gücü macindan ders almamiz gerektigini ve macin basindan itibaren agirligimizi hissettirmemiz gerektigini de yazdim.

yyumehmet
22.02.2009, 00:15
umarim okuyosundur yorumlara song u da gercİ senİn maclari takİp ettİgİnden bİle emİn deİlİm kİ!!!tayfun u seyredİyosun galİba paso!! Bİraz agir ama Öyle

iso_4939
22.02.2009, 00:15
ben yattaranın yerınde olsam bır dakka durmam burda hemen ceker gıderım adam yedek otursun tayfun ılk onbırde oynasın varmı abı boyle bır sey ya..onun sahada olması yeter be her macta sen adamı neden dısarı alıyosun kardesım aldıgın adamlar bellı yattara.colman,umut daha kımı dısarı alıyor soyleyın allah askına ...sonra yattara oynamıyor bende olsam oynamam kardesım helal olsun ...

OFLUTS61
22.02.2009, 00:16
Song olmasa +4 mü ? Yuhhh yenieln goller takım hatası ile yenilen goller Tayfun en büyük pay sahibi

evet bu cok güzel... bakiniz bende bunu anlatmaya calisiyorum tayfun veya hüseyin hata yaptimi adama yerden yere vuruyorsunuz ama baskalari yaptimi normal bilmem defans hataliydi. eee sonuc ne beyleeeer punciklarimiz gitti anladinmi

Erdal
22.02.2009, 00:17
Eyvallah Süleyman...Song la Hüseyin in hatta Yatttara'nın bu anlamda hem hocaya yardımcı olacaklarına hem de takımı toparlayacaklarına inanıyorum. Yeter ki biz kendi futbolcularımızı tokuşturmaktan vazgeçelim. Bir de alt başlıklar için Hüseyin'den başka mizah malzemesi bulalım. Ayıp demiyorum Günah diyorum artık sahiden günah...

yyumehmet
evet bu cok güzel... Bakiniz bende bunu anlatmaya calisiyorum tayfun veya hüseyin hata yaptimi adama yerden yere vuruyorsunuz ama baskalari yaptimi normal bilmem defans hataliydi. Eee sonuc ne beyleeeer punciklarimiz gitti anladinmi
bİr adam bİr kere hata yapabİlİr ama her mac yapilmaz afedersİnİz ama bu hirsizlik hatta ve hatta vurdumduymazlik olur!!!

Mehmet Ç.
ben yattaranın yerınde olsam bır dakka durmam burda hemen ceker gıderım adam yedek otursun tayfun ılk onbırde oynasın varmı abı boyle bır sey ya..onun sahada olması yeter be her macta sen adamı neden dısarı alıyosun kardesım aldıgın adamlar bellı yattara.colman,umut daha kımı dısarı alıyor soyleyın allah askına ...sonra yattara oynamıyor bende olsam oynamam kardesım helal olsun ...

:eek::eek::eek:

tasidigi formanin hakkini verecek!!! Sivas yada Hacettepe formasi degil bu!! Koskoca Istanbul'u yikmis bir Kulüp ve oynayacaksin baska yolu yok!! Bana göre Yattara'nin yedek baslamasi cok iyi oldu. Insallah akli yerine gelmisdir.

Adil ÖZGÜR
22.02.2009, 00:18
Bende maçı seyrederken içimden geçti.
Hüseyin ve Yattara'nın takımdaki yeri ne olabilir,

Teşhis; Eğer ikisi oyunda olmadığı zaman takım malüp olur.

Sonuç; Takım malüp.

Ayhan Yüksek
22.02.2009, 00:18
Takıma katkısı asla yadsınamaz Songun hata yapmıyormu elbette yapıyor yapacakta bionik değil ya bu adam, dinlendirilmeliydi bu maçta hafif sakatlığıda vardı Giray oynayabilirdi, bununla birlikte Tayfunda elinden geldiğince iyi niyetiyle mücadele ediyor ama kapasitesi bukadar, Yattara futbolcu oynasa başlı başına bir takım ama bu haliyle oda haketmiyor formayı, bu anlamda ne Tayfunu çok yermeli nede Yattarayı sevenleri palyaço sınıfına koymalıyız herkesin fikrine saygı göstermeliyiz, yorumlarda saygı sınırları aşılıyor bazen, taraftarsın üzülmüşsün ister istemez duygularını katıyorsun bundan doğal ne olabilir ki ama çıkıyor arkadaşın biri mantığıyla yazanlara selam olsun duygularıyla yazanların bmn de yeri yok(yanlışsam kusura bakmayın bunun gibi birşeydi) gibi kırıcı yorumlar yapılıyor,olmuyor yakışmıyor bize.

yyumehmet
22.02.2009, 00:19
hoca alanzİnho yu oynatmak İstİyo cÜnkÜ yÖnetİme mahcup olmamak İstİyo bu yÜzden sacma sacma tercİhler yapio

magicyattara
22.02.2009, 00:19
Bu maçın sonucunu maçın saati,günü,kadro seçimi.... her şey etkiledi.

Bu saatte maç oynanmaz demiştim.En sönük maçımız oldu bu sezon.

Konya maçı geceye alınmalı yoksa yine aynı hava olacak.

Mustafa Ayazoğlu
22.02.2009, 00:20
Bende maçı seyrederken içimden geçti.
Hüseyin ve Yattara'nın takımdaki yeri ne olabilir,

Teşhis; Eğer ikisi oyunda olmadığı zaman takım malüp olur.

Sonuç; Takım malüp.

Takım mağlup olur :)

10-61
22.02.2009, 00:20
One minute..One minute..noluyoruz ya tamam ben de o kızgınlıkla saçmaladım resmen ama kimse kalkıp ta Song'a kötü diyemez,bugün hala ilk 2 de isek bunun % 60 ını Song-Egemen-Silvia üçlüsüne borçluyuz.

yyumehmet
22.02.2009, 00:21
takım mağlup olur :)
aynen hÜseyİnİ ne kadar eleŞtİrsekde hÜseyİn baŞka...yattarada ayni arti umut bİleeeeee

Mustafa Ayazoğlu
Herkez profesor kesildi,, aslında yorum çok kolay iyi oynamadık yenildik bu kadar basit :)

Hiç birşey kaybedilmiş değil,, kötü havayı dağıtalım uşaklar,, dostmusunuz düşman mı?

Boooooordooooo

yyumehmet
One minute..One minute..noluyoruz ya tamam ben de o kızgınlıkla saçmaladım resmen ama kimse kalkıp ta Song'a kötü diyemez,bugün hala ilk 2 de isek bunun % 60 ını Song-Egemen-Silvia üçlüsüne borçluyuz.
:alkış::alkış::alkış:TEBRİKLER SONUNDA BENİ ANLAYAN CIKTI!!

mustafaction
22.02.2009, 00:22
Rakipler oyunumuzu çözdü sanki :(

Cafer Bulur
Bu maçın sonucunu maçın saati,günü,kadro seçimi.... her şey etkiledi.

Bu saatte maç oynanmaz demiştim.En sönük maçımız oldu bu sezon.

Konya maçı geceye alınmalı yoksa yine aynı hava olacak.
Ve bende sana katilmistim...
Yönetim konya macinin saatinin ve gününün degistirilmesi icin simdiden basvurusunu yapmalidir.
Bizim kafamiz kel mide her defasinda gündüz oynamak zorunda birakiliyoruz?:D
Yönetimi bu konuda daha hassas olmaya davet ediyoruz.

yyumehmet
herkez profesor kesildi,, aslında yorum çok kolay iyi oynamadık yenildik bu kadar basit :)

hiç birşey kaybedilmiş değil,, kötü havayı dağıtalım uşaklar,, dostmusunuz düşman mı?

Boooooordooooo
mavİİİİİİİİİİİİİİİ

Muhammed
22.02.2009, 00:23
Bende bu noktaya değinmek istiyorum belki ne ilgisi var diyebilirsiniz ama öğlen maçlarında hiç atmosfer olmuyor. Akşam maçları çok daha iyi.

Mustafa Ayazoğlu
22.02.2009, 00:23

Top bizdeyken Selçuk ve Colman pres yap bu kadar basit :) Trabzonspor'u kitle

yyumehmet
22.02.2009, 00:24
bende bu noktaya değinmek istiyorum belki ne ilgisi var diyebilirsiniz ama öğlen maçlarında hiç atmosfer olmuyor. Akşam maçları çok daha iyi.
haklisin cok alakali bencede!! GÜndÜz maclarinda sadece kocaelİnİ yendİk oda zorla!!

cengizalioğlu
ya arkadaşlar benim anlamadığım kaybedilmiş bir şeymi var enkaz edebiyatı yapıyor bazı arkadaşlar olacaktır bu ligde her takım her takımı yener belkide bu sezon 65 puanla gelecek şampiyonluk zaman yorum değil destek zamanı HEP DESTEK HERŞARTTA DESTEK HER ZAMAN DESTEK !!!!!!

OFLUTS61

Hem davos var hem matematik, müthis...

yatara
22.02.2009, 00:25
yattara gecen hafta oyundan cikarken el kol hareketi yapmisdiya onun icin oynatmamis onu ersun yanal

yyumehmet
22.02.2009, 00:26
hem davos var hem matematik, müthis...
sence haksiz mi tarİhİmİzde senol gÜneŞten baŞka bİze mac alan kalecİ varmiydi?Örnek genclerbİrlİgİ maci Örnek İbb maci arti song ve egemen tam savaŞcilar

Turan AKYILDIZ
Bu na bir ek Aston Villa da kaybetti.Bu hafta Bordo Mavi nin üstünde bir lanet vardı aynen öyle arkadaşım bizim maçtan 15 dakka önce başladı aston villa maçıda ...arada o maçada bakıyodum spormax ta....oda yenilince benim iiyice umudum tükendi...cidden de bu hafta bordo mavi renklerde lanet vardı...inşallah bidaha olmaz...

Erdal

Hayır oyunumuzu oynamadık ki...

efulim67
22.02.2009, 00:27
Pu nedu yaaa !
Şampiyonluğun haberini geçen maçta aldık. Sadri Başkann yaklaşımı oldukça güzeldi. "Kredimizi erken kullandık."
Galatasaray geçen yıl kendi sahasında Kasımpaşa'ya 0-1 yenilmişti.
Bizde inşaallah önümüzdeki 2 haftada 6 puan alıp futbol olarakta toparlanacağız ve gs galibiyeti için 2-3 araba Trabzon'a gideceğiz. Ardından Hacettepe ve Sivas deplasmanları ile ŞAMPİYONLUK şarkılarını daha yüksek sesle söyleyeceğiz.
( Bu olumlu yaklaşımlarıma vesile olan Güzel Kardeşim Uzunoğlu Engin'e ithafen... )

Mustafa Ayazoğlu
22.02.2009, 00:27
Denizli, Antalya, Konya maçını alıp Galatasaraya yenilmek daha ağır olurdu,, en azından erken uyarı niteliğinde oldu

BDiler61
22.02.2009, 00:28
sakin olalim arkadaslar daha bir sey kaybetmedik.su anki konumumuza bizi bu futbolcular getirdi eminimki onlarda bu durumda oldukca rahatsizlardir su anda.Son 3 mactir takim halinde kotu oynuyoruz ve eminimki futbolcularimiz bunu kisa zamanda duzelteceklerdir pozitif dusunun biraz lutfen .

yatara
22.02.2009, 00:28
song 1 hafta boyuncua idmana cikmamis oynat girayi oun yerine niye riisko alirysun e hocam

erman hoca diyo ts en az 3 deplasman galibiyeti almasi lazim pazar günü bunlardan ilkini almamiz lazim

Turan AKYILDIZ
22.02.2009, 00:29
sivas 1 eskişlehir 1

arkadaşım bende aynı kanıdayım senle...hatta bu akşam ki fener maçını ben tutturdum bile...

OZDEN61
22.02.2009, 00:30
kimi song hatalı kimi alanzinho hatalı kimi umutla hüseyinin bu takımdaki büyük etkisini yazmıs.
-bugünkü macta takım pozisona girdimi?
-girdi
-ne oldu. kayserinin bize büyük kazığı olan gökhan bey laubali davranmaktan atamadı. hala kendini kayseride oynuyor zannediyor.
-100 pozisyonun birini attı diye sisirildi. havalara girdi. vurması gerektiği yerde vurmadı vurmaması gereken yerde vurdu. iste basımıza gelenler.
-umur senin gibi iyi vurmaya bilir. ama yüreğini ortaya koyuyor. atılan paslara bile kosmadınız yazıklar olsun size.

Fatih BALTA
22.02.2009, 00:31
Her şampiyonluk mücadelesi veren takımların kötü performans sergiledikleri bir periyot olmuştur ve olacaktırda.Tüm sezon boyu aynı performansı beklemek haksızlık olur.Hele ki alternatifleri az olan bir onbiriniz varsa.İlk yarıda benzeri Gs maçı ve arkasından Antep kupa maçı ile devam eden benzeri bir periyot yaşadık.Önemli olan bu periyotları el ele verip en kısa sürede atlatmaktır.Hele ki puan ve fikstür olarak avantajlı olduğumuz bir konumdayken en azından kendi kendimize köstek olmayıverelim.

yatara
22.02.2009, 00:31
BANGOURA'DAN 82 METRE DEPAR!..

ŞANSAL BÜYÜKA: İkinci golde 3 pas ve 4.’de gol hocam… Golü atan Bangoura 82 metre depar atmış…

ERMAN TOROĞLU:Adamların iki süratli hücumcusu var ve sen bir kişiyle onları bekliyorsun…

yatara
22.02.2009, 00:32
arkadaşım bende aynı kanıdayım senle...hatta bu akşam ki fener maçını ben tutturdum bile...

bende gecen dedim eskisehir puan alir birsinlen idaaya girmisdim forumda ama unutdum kimdi

Tayfun Aydın
Tayfun olmasa ne olurdu bi de onu sormak lazım.Kritik maçlarda atılan 3 gol ama ya yedirdikleri.Bugün gördük iyi gideni değiştirmeye gerek yok.Bilgisayalar için çok denilen bir laftır çalışıyorsa elleme.ilk 11 bellidir zorunlu olmadıkça da değişmemelidir.Umut Hüseyin dahil.Sağ bek de de Serkan.

magicyattara
Ve bende sana katilmistim...
Yönetim konya macinin saatinin ve gününün degistirilmesi icin simdiden basvurusunu yapmalidir.
Bizim kafamiz kel mide her defasinda gündüz oynamak zorunda birakiliyoruz?:D
Yönetimi bu konuda daha hassas olmaya davet ediyoruz.

Bastırsaydılar şu maçın saati dahi değişirdi.

Gece maçlarında tribün baskısını rakip daha çok hissediyor.

Futbolcularda konsantrasyon daha yüksek oluyor.

Ömer TOPAL
22.02.2009, 00:33
Pu nedu yaaa !
Şampiyonluğun haberini geçen maçta aldık. Sadri Başkann yaklaşımı oldukça güzeldi. "Kredimizi erken kullandık."
Galatasaray geçen yıl kendi sahasında Kasımpaşa'ya 0-1 yenilmişti.
Bizde inşaallah önümüzdeki 2 haftada 6 puan alıp futbol olarakta toparlanacağız ve gs galibiyeti için 2-3 araba Trabzon'a gideceğiz. Ardından Hacettepe ve Sivas deplasmanları ile ŞAMPİYONLUK şarkılarını daha yüksek sesle söyleyeceğiz.
( Bu olumlu yaklaşımlarıma vesile olan Güzel Kardeşim Uzunoğlu Engin'e ithafen... )

:alkış::Bayrağımız::sevinç2:

futbalski60
22.02.2009, 00:33
En ciddi rakip kim ne derse desin Galatasaray. Sivasspor'un bu yarışı sürdürebileceğine inanmıyorum geçen sene de aynı puandaydılar kazan biraz daha kaynasın darbe almaya başlarlar geçen hafta da zar zor berabere kaldılar zaten, ne kadar takım oyunu oynarsan oyna takımında sihirli ayaklar yoksa bir yere kadar gidebiliyosun bu filmi defalarca izledik.

yyumehmet
22.02.2009, 00:34
tayfun olmasa ne olurdu bi de onu sormak lazım.kritik maçlarda atılan 3 gol ama ya yedirdikleri.bugün gördük iyi gideni değiştirmeye gerek yok.bilgisayalar için çok denilen bir laftır çalışıyorsa elleme.ilk 11 bellidir zorunlu olmadıkça da değişmemelidir.umut hüseyin dahil.sağ bek de de serkan.
ya abİ gÖzÜnÜ seveyİm ya !!! Ya fenerİ ezdİk ankaraspor u ezdİk ankaragÜcÜ macina bİ geldİkkİ serkan yok anaaaaaaaaaaaaa nİyeee tayfun var gol atcak :d atti ama yedİgİmİz golunde mİmariydi valla agizina saglik tebrİkler

magicyattara
22.02.2009, 00:35

Tek tesellim bu zaten.

Kötü oynadık kaybettik,iyi oynarsak kazanabiliriz.

Ben gs'yi gözüme kestirdim.Bu maçın telafisi o.

yatara
22.02.2009, 00:36
SEYİRCİ SORULARI…

ŞANSAL BÜYÜKA: Bangoura’nın Sylva’dan topu kurtarması da çok ustacaydı. Son vuruş da biraz artistik oldu… Seyirci sorularına geçelim… Trabzon’daki düşüşün nedeni Song, Egemen ve Sylva’nın yorulmasına mı bağlanmalı?

ERMAN TOROĞLU:Bağlanamaz… Niye yoruluyorlar ki? Tek kulvarda gidiyorlar…

Tayfun Aydın
22.02.2009, 00:36
sivas 1 eskişlehir 1

Bende aynısını düşünüyorum ve haftaya da lider olacaz.Kesin olan şey lig tarihinde ilk defa 5 belki 6 takım son 5 haftaya şampiyon olabilecek şekilde girecek

OZDEN61
22.02.2009, 00:38
Gökhan ÜNAL: 0 Denizli:2

Fatih
22.02.2009, 00:39

Erdal Abi Ersun Hoca öyle bir sistem kurmuş ki futbolcuların alternatifi yok.

Herhangi biri çıktığında yerine giren aynı performansla oynayamıyor.

Şampiyonluk yolunda en büyük handikapımız bu olacak gibi.

magicyattara
22.02.2009, 00:40
En ciddi rakip kim ne derse desin Galatasaray. Sivasspor'un bu yarışı sürdürebileceğine inanmıyorum geçen sene de aynı puandaydılar kazan biraz daha kaynasın darbe almaya başlarlar geçen hafta da zar zor berabere kaldılar zaten, ne kadar takım oyunu oynarsan oyna takımında sihirli ayaklar yoksa bir yere kadar gidebiliyosun bu filmi defalarca izledik.

En oturmuş takım hala onlar.

Sivas'ta yabana atılacak takım değil.Onlar da olabilirler.Gerçi geçen hafta murat erdoğan'ı ilk 11'de gördükten sonra biraz hafife alıyorum onları ama yine de büyüklerin istikrarsızlığını en iyi değerlendiren takım onlar.

Bizim final maçımız gs maçı olur.Kazanırsak ilk ikideyiz,kaybedersek...inşallah dağılmayız.

Erdal
Futbolcu tenkidine karşıyımdır. Ama bu akşam mağlubiyette Issac' in ciddi payı varne yazık ki.. Oyunumuzu oynayamamazın temel sebebi Isaac...Az varyasyonlu oyunumuz var. Onda ısrar ediyoruz. Etmesek daha iyi ama...Diyorum ya erken oldu bu şampiyonluk yarışı..Oldu bir kere hamama giren terler. Terleyeceğiz o halde...Bu da geçer ya hu..

Tayfun Aydın
Hep denilen yeni takımız lafı artık eskimiştir biz yeni değil tam aksine birbirine çok bağlı bir ilk 11 e sahibiz o kadar ki bugün belki 2 oyunucu yoktu ama serkan ın yerine sağbekte Tayfun un oluşu da bir etkendi.Nasıl ki Tolgadan kurtulmak için Gayse ye 3-0 yenilmek zorunda kaldıysak bu maçta da Tayfun için diyet ödedik.Eğer Tayfun bundan sonra o sağbekte oynayabilirse bize şampiyonluk hayal.Çalışan şeyi elleme değiştirme sonra daha iyisini yapacam diye göz çıkartırsın

yatara
22.02.2009, 00:41
demin msnde bi trabzonda otruan tsli arkadas diyo
türkiyede 3 büyük var fb,gs, bide bjk sizi büyüklere saymiyolar bende edim evet bide bi tek büyük var trabzonspor bise diyemedi daha

Adil ÖZGÜR
22.02.2009, 00:41
Benim iki hafta üst üste seyrettiğim T.S forması ile yenen iki goldeki pozisyon aynı,

BJK'dan yediğimiz kafa golünde,

Denizlinin ilk attığı kafa gölünde de;

Song'un pozisyonları aynı, her iki golün ilk vuruşlarını yan yana seyrettiğimizde Song'un böyle durumlarda yetersiz olduğu görünümü var.

Enterasan.

yyumehmet
22.02.2009, 00:43
türkiyede 3 büyük var fb,gs, bide bjk sizi büyüklere saymiyolar bende edim evet bide bi tek büyük var trabzonspor bise diyemedi daha
anlamadim adam trabzonsporlu bunumu dİyo :s:s:s

Oğuzhan Turhan
22.02.2009, 00:43

Yazmak istediğini bide yazabilsen süper olucak..

Adil ÖZGÜR
22.02.2009, 00:44
Futbolcu tenkidine karşıyımdır. Ama bu akşam mağlubiyette Issac' in ciddi payı varne yazık ki.. Oyunumuzu oynayamamazın temel sebebi Isaac...Az varyasyonlu oyunumuz var. Onda ısrar ediyoruz. Etmesek daha iyi ama...Diyorum ya erken oldu bu şampiyonluk yarışı..Oldu bir kere hamama giren terler. Terleyeceğiz o halde...Bu da geçer ya hu..

Erdal hocam yazdıklarınıza katılıyorum,

Aynı Isaac Gökhan'ı kaleci ile karşı karşıya getiren pozisyonda pası verendi.

O pozisyonu Gökhan gol yapsaydı, Isaac'ın değerlendirilmesi biraz daha farklılık kazanır, haftanın asisti seçilmezmiydi?

Tayfun Aydın
22.02.2009, 00:45
Benim iki hafta üst üste seyrettiğim T.S forması ile yenen iki goldeki pozisyon aynı,

Song'un pozisyonları aynı, her iki golün ilk vuruşlarını yan yana seyrettiğimizde Song'un böyle durumlarda yetersiz olduğu görünümü var.

Enterasan.

O pozisyonlarda adamını kaçıran kim acaba.Adı Tayfun olan biri olabilir mi.Bugün Hoca söyledi veya söylemedi.Tayfun sen ileri çıkıp gol atacaksın diye 2 gol yedik.Zaten zor gol atan takımız.60. dk da maç koptu.Önce yeme sonra bir ara atarsın

futbalski60
En oturmuş takım hala onlar.

Sivas'ta yabana atılacak takım değil.Onlar da olabilirler.Gerçi geçen hafta murat erdoğan'ı ilk 11'de gördükten sonra biraz hafife alıyorum onları ama yine de büyüklerin istikrarsızlığını en iyi değerlendiren takım onlar.

Bizim final maçımız gs maçı olur.Kazanırsak ilk ikideyiz,kaybedersek...inşallah dağılmayız.

Şuan ki duruma bakarsak evet dediklerin doğru ama ilerleyen haftalarda takımlar maçlara fazlasıyla asılacaklar Sivasspor'un işi daha da zorlaşacak yabana atmıyorum ama kadrolarında bu yarışı kaldıracak oyuncu yok denecek kadar az.

yatara
bakin simid
benim trabzonda oturan bi arkadas var eskiden trabzonsporu tutiyodu ziya dogan döneminde gecti gs tarafinda ve simdi gsli ve hep tsyi kötüliyo
demin bana yaziyo msnde türkiyede 3 büyük var fenerbahce,galatasray,besiktas sizi yani(trabzonsporu) büyükden saymiyolar
sora ben de ona cevap olarak dedim dogru diyon 3 büyük var ama bitane de tek büyük var oda trabzonspor
sora daha bise diyemedi :D

yyumehmet
22.02.2009, 00:46
erdal hocam yazdıklarınıza katılıyorum,

aynı isaac gökhan'ı kaleci ile karşı karşıya getiren pozisyonda pası verendi.

O pozisyonu gökhan gol yapsaydı, isaac'ın değerlendirilmesi biraz daha farklılık kazanır, haftanın asisti seçilmezmiydi?
orada pas vermİyodu kİ İsaac :)) dÖnmeye calisiyodu:)) İyİ İzleyİn bakin:)) gÖkhan aldi gİttİ topu:))

Erdal
Mesele pozisyon değil abi. Öyle pozisyonlar hatırlıyorum ki Isaac rakibi karşılamıyor bile...Oysa karşısına geçse topu şişirecekler ve biz alıp yeniden geleceğiz....

OFLUTS61

Enterasan.

aman abi, sen ne yazdin bu forumda sadece hüseyin ve tayfunun hatalari görmek isteyenler var, baskalarin hatalari defans kombinasyonu bilemem neymis hatasi oluyor.........

yyumehmet
22.02.2009, 00:47
bakin simid
benim trabzonda oturan bi arkadas var eskiden trabzonsporu tutiyodu ziya dogan döneminde gecti gs tarafinda ve simdi gsli ve hep tsyi kötüliyo
demin bana yaziyo msnde türkiyede 3 büyük var fenerbahce,galatasray,besiktas sizi yani(trabzonsporu) büyükden saymiyolar
sora ben de ona cevap olarak dedim dogru diyon 3 büyük var ama bitane de tek büyük var oda trabzonspor
SALLA BEN ONA TRABZONLU BİLE DEMEM BANA ADAM GİBİ ADAMLARIN YORUMUNU YAZIN KORKAKLARIN KAÇANLARIN DEİL:):cool:

yatara
22.02.2009, 00:49
sidmi diyo 21 gün kaldi sora sizi yenecez ve gs yoluna dolu dizgin devam edecek
onu bosverim öyle trabzonlu olmaz olsun gecen gs kötü giderken diyodu acaba gene tslimi olsam dedim yok bize senin gibi dönekler lazim degil

biz 7 hafta arka arkaya yenidlimiz zamanlar bile kahvede souna kadar bakardik maca ve derdik daha cevirecez maci ama o tam dönek

Oğuzhan Turhan
bakin simid

Böyle fuzuli mesajları buraya yazmayın, ne alaka Denizlispor maçıyla bu söylediklerinin..

Adil ÖZGÜR
O pozisyonlarda adamını kaçıran kim acaba.Adı Tayfun olan biri olabilir mi.Bugün Hoca söyledi veya söylemedi.Tayfun sen ileri çıkıp gol atacaksın diye 2 gol yedik.Zaten zor gol atan takımız.60. dk da maç koptu.Önce yeme sonra bir ara atarsın

Gol atmadaki tatı alan Tayfun sadece yapmadı o hataları, Song ta rakip kale önüne çok geldi. Ancak ben size şu bağlamda katılırım, Serkan İlk onbirde Tayfun'un yerinde oynayacaktı, Ceyhun'da ilk onbirde başlayacaktı.

Tayfun gibi geneli bozuktu bugün, dikkat edersen, Colman oyunda olmadığı zamanlarda takım tel tel dökülüyor. Colman iyi oldumu takım canavar gibi. bence sakatlık orta sahada,

Rumeysa6167
22.02.2009, 00:50
ya birde söyle bi düsünün ya, bu maci kaybettik cünkü, artik herkesin diline düsmüstük, milletin nazari deydi hatta biz kendimiz bile nazar ettik yenilmiyo yenilmiyo diye aha yenildi iste,,,,,,
nazar almasin diye gercekten, bisey olmaz yensede yenilsede gönlümüzün sampiyonu degilmi, sinirlenmeyin k üfr etmeyin budaaaaa geceeeeeer buda geceeeeeer ama alismayalim kirk yilda bi olsun tek

yyumehmet
sidmi diyo 21 gün kaldi sora sizi yenecez ve gs yoluna dolu dizgin devam edecek
onu bosverim öyle trabzonlu olmaz olsun gecen gs kötü giderken diyodu acaba gene tslimi olsam dedim yok bize senin gibi dönekler lazim degil

biz 7 hafta arka arkaya yenidlimiz zamanlar bile kahvede souna kadar bakardik maca ve derdik daha cevirecez maci ama o tam dönek
hocam salla ya bİze adam gİbİ adamlarin yorumlari lazim kaÇanlarin korkaklarin kanina vİrÜs bulaŞmiŞlarin deİl!!!!birakda ne dİyosa desİn zaten kaÇmis o ARAKADAS

selimatal
1-Sylva
2-Song
3-Egemen
4-Hüseyin
5-Cale
6-Umut
7-Gökhan

Bu adamlardan birinin bile oynamadığı her maç ciddi sorun çıkabilecek maçlardır.

Yattarasız çok maç kazandık. Colmansız da kazadık. Listeyi uzatın....

Ama asıl önemlisi bu 7 adamın asla yeri doldurulamıyor. Diğer oyuncular önemsiz demek istemiyorum ama alternatif isimlerle ya da alternatif oyun planlarıyla o eksikler kapatılabiliyor. Ama bu 7 kişiden biri olmadığında asla olmuyor.

Bunun sebebi takımımızın tüm oyun yapısının Gökhan ve Umuta yerden olsun havadan olsun ama mutlaka orta göbekten atılan ara veya uzun toplarla sonuca gitmeye çalıştığımız oyun yapımız. Ersun Hoca asla 2. bir taktik geliştirmedi. Rakiplerimiz bu durumu anlayalı çok oldu ama Gökhan ve Umut yanyana öyle bir efor sarfediyor ve rakip defansları hırpalıyorlar ki ne kadar önlem alsalar da ya Gökhan ya da Umut genelde defansları deliyor.

Bu maçta sadece Umut yoktu diyemiyorum. Umut olmadığı için Gökhan da yoktu. Umutun olmadığı hiçbir maçta bu oyun sistemiyle Gökhan da olmayacak. Gökhanın olmayacağı maç olursa Umutta zorlanır ama tek başına oynama konusunda Gökhandan daha başarılı olacağı kesin. Aslında geçen sene bunu yapabileceğini fazlasıyla ispatladı Umut.

TS Yattara ve Alanzinho gibi 2 etkili kanat oyuncusuna sahip. Ama Ersun Hoca asla kullanmayacak. Meğer sol açık isterken bizi kandırmış. Ersun Hoca için "açık" dedin mi sağı da solu da bir. Nasılsa birini oynatacak, diğer kanadı meleklere teslim edecek. Yattarayı bir sağda bir solda oynatmasının yanında sol açık diye alınan Alanzinhoyu bir kez bile sol çizgiye göndermemesi, Yattara ve Alanzinhoyu aynı anda sahada 5 dk bile tutmaması bunun kanıtı. Yattaraya da Alanzinhoya da yazık olacak bu sene. Ersun Hocanın onları bir defansa koymadığı kaldı. Belki onu da görürüz.

Size şöyle bir soru sorayım: Bugün Denizlinin sağ kanadında Yattara, sol kanadında da Alanzinho oynasaydı ve bugünkü topları alsalardı ne olurdu TS un hali acaba???

Ersun Hoca bu soruyu erkenden kendine sorarsa, TS böylesine dengeli bir ligde ciddi puan farkıyla şampiyon olur.

gerenimo
22.02.2009, 00:51
şunu açıkça söylemek gerek ersun hoca da bu maç için formsuzdu oyunun başında yanlış bir kadro sahaya sürdü ve skor dezavantajı nedeniyle yanlış kararlar verdi ve toparlayamadık.
kadro eskikliğimizi genellikle futbolcularımızın üstün mücadelesiyle kapatıyorduk. bu gün malesef mücadele de edemedik. umutun ve hüseyinin de takım savunması için ne kadar stratejik öneme sahip olduğu ortaya çıktı galiba.
bu mağlubiyet dünyanın sonu değil. sadece silkinip kendimize gelmemiz ve mücadeleye devam etmemiz gerekiyor. bundan önceki maçlarda ki gibi mücadele ettiğimizde bu maçla kaybettiğimiz birşey olmadığını görmüş oluruz. ancak bu sonuç nedeniyle ne oyuncular, ne hoca ne de yönetim asılmamalı desteğimizin sürdüğünü açık açık belirtmemiz gerekir.

taraftara gelirsek tamamen iyi gün taraftarı olduğumuz, kötü bir oyun ve kötü bir sonuçla yine eskigünlerden bir arpaboyu yol alamadığımızı görmüş olduk. taraftar bu forumda da görüldüğü gibi sınıfta kalmıştır.

bütün bunların yanısıra rakibin de hakkını vermek gerek tüm hatlarıyla mükemmel oynadılar ve kapasitelerinin üstüne çıktılar. tüm denizli takımı ve hocası tebriği haketti.

mhayri
22.02.2009, 00:51
Sivas bu hafta kazansa dahi haftaya fenerle oynayacaklar ve fener ölür dirilir o maçı alır...
Ama mesele o değil ben bana bakıyorum , ben ne yaptım ne yapacağım...
Bu hafta olmadı ,cepten yedik ama haftaya da cepten yersek sonraki haftalara cepte yiyecek birşey
kalmayacak ve bu hava bizi direk lig 5.si yapar...
Havayı kaybetmemek ve bu takımın bu kadrosuyla mücadele etmeden bu ligde maç kazanamayacağını
görmek lazım...

Taner Uykuçeken
22.02.2009, 00:53
Öyle veya böyle üç haftadır bu takım mücadele etmeyen bir takım haline geldi sezonun ilk yarısındada kötü oynadığım bir çok maç vardı ama müsabakalarda savaşıyorduk ve maçları kazanmanın bir yolunu buluyorduk bir anakaragücü maçında golü yedikten sonra o savaşçı kimliğimize büründük ve kazandık çözüm bu takımın neden savaşmayı bıraktığını bulmakta çünkü bu takımın yaratıcı oyuncusu yattara dışında yok görünen adamları ceza sahalarında ablukaya alıyoruz ama oyunu açacak hareketler yaratıcılık olmayınca gelmiyor o yüzden bu takım sahada savaşacak bunun başka yolu yok...

Kobalas61
22.02.2009, 00:55
Bu Maçta Anladım Ki
Her Fırsatta Sövdüğüm Hüseyin Ve umut Bu Takımın Su An İçin Değişilmesi Cok Zor Oyuncular
Birde ayzek Midir Nedir
Ne İş Yapar Bu Adam
Ofsayta Düşmekten Başka

nakzo
22.02.2009, 00:56
Arkadaşlar kimse kendini kandırmasın, neymiş şampiyonlukmuş... Bu oyundan sonra mı? Ben o kadar şampiyon olan takım gördüm bu kadar kötü oynayan şampiyon görmedim şenol güneşin 2. gelişinde takım şampiyon olamadı ;ama o takımı seyrederken rahat izliyorudum maçları ;çünkü maçların büyük çoğunluğunu kolaylıkla kazanıyorduk ya bu takımı her hafta maç oynanacağı gün midem bulanıyor ,terliyorum resmen depresyona giriyorum;çünkü ligdeki her takıma yenilebilir bir futbol anlayışı var takımda komik bir anadolu takımı gibi oynuyoruz sahada... Ha bu arada bazılarıda fener yenildi diye teselli buluyo, ya kardeşim biz o kadar çok puan kaybettik ki o berbat fener bile bizim sadece 5 puan gerimizde 5.......

Adil ÖZGÜR
22.02.2009, 00:57
Size şöyle bir soru sorayım: Bugün Denizlinin sağ kanadında Yattara, sol kanadında da Alanzinho oynasaydı ve bugünkü topları alsalardı ne olurdu TS un hali acaba???

Ersun Hoca bu soruyu erkenden kendine sorarsa, TS böylesine dengeli bir ligde ciddi puan farkıyla şampiyon olur.

Bende aynı düşünce ile maçı seyretmeyi umarken, birde baktım ki sağ sola, sol da sağa girmiş,

Hemen aklıma abondone olan boksörler geldi, ulan bu boksör devamlı aparkart alır, gardını kapatmadınmı naneyi yersin dedim,

Sonra dedim, herhalde Ersun bugün sarhoş sahaya çıktı.

Sunderman bir zamanlar böyle yapıyordu.:)

Tayfun Aydın
22.02.2009, 00:57
Öyle veya böyle üç haftadır bu takım mücadele etmeyen bir takım haline geldi sezonun ilk yarısındada kötü oynadığım bir çok maç vardı ama müsabakalarda savaşıyorduk ve maçları kazanmanın bir yolunu buluyorduk bir anakaragücü maçında golü yedikten sonra o savaşçı kimliğimize büründük ve kazandık çözüm bu takımın neden savaşmayı bıraktığını bulmakta çünkü bu takımın yaratıcı oyuncusu yattara dışında yok görünen adamları ceza sahalarında ablukaya alıyoruz ama oyunu açacak hareketler yaratıcılık olmayınca gelmiyor o yüzden bu takım sahada savaşacak bunun başka yolu yok...

Genelde böyleyiz zaten yedikten sonra çıkarabilecek kadar müzcadele ediyorduk bugün olmadı sadece.O da hocanın hatalı kadrosundan oldu.Herkeste bir tereddüt hali oluştu buraya kadar mı diye ama ben sanmıyorum.Biz bireysel olarak değil takım olarak savaşıyoruz.Bugün eksiktik ve yenildik.Dünyanın sonu değil

Recep Alkan
22.02.2009, 00:58
Erdal hocam yazdıklarınıza katılıyorum,

Aynı Isaac Gökhan'ı kaleci ile karşı karşıya getiren pozisyonda pası verendi.

O pozisyonu Gökhan gol yapsaydı, Isaac'ın değerlendirilmesi biraz daha farklılık kazanır, haftanın asisti seçilmezmiydi?

adil abi;

bugün yenilmemizin belli başlı nedenleri var. kalkıp da cıngar çıkaracak değiliz. denizli haddini bilerek nereye geldiğini bilerek ve nasıl oynaması gerektiğini bilerek oynadı ve kazandı. bugün ne yazıkki ısaac kendisine verilen şansı iyi kullanamadı. çok kötü bir doksan dakika çıkardı. gökhana ben artık hiçbirşey demiyorum zaten. bu adam ilk geldiğinde de çok sıcak bakmamıştım bugünde düşüncelerimde tek değişen nokta yok. bugün ersun hoca takımın eksik olmsı ile sadece takımı değil ön liberosz çıkarak taktiği de değiştirdi.

bütün hafta boyunca hep trabzonspor şöyle atak yapacak böyle koşacak dendi, ama bugün gramını görmek nasip olmadı sahada.

iki haftadır takımın top oynamadığını hep söyledik. ankaragücü maçının zor kazanılmasında beşiktaş maçının beraberlik ile sonuçlanmasında ersun hocanın değişikliklerinin etkilerden bahsettik. bugünde şahsi görüşüm yine aynı sebepten mağdur olduk. ersun hoca önceden birini çıkaracağında gerçekten tahmin edebiliyorduk. ama bugün yanından bile geçemiyoruz tahminlerin.

bugünkü maçta bakıyoruz serkan,colman gibi adamlar oyundan çıkıyor. bu zamana kadar performansından çok memnun konuştuğu serkan iki haftadır düzgün oynatılmıyor. orta sahada selçuk dan çok daha fazla çalışan colmn oyundan alınıyor. her hafta gazetelerde yattara nın ersun hocaya verdiği sözleri okuyoruz ama yattara hala değişmiyor,

ve açıkcası bir trabzonspor taraftarı olarak bu durum canımı çok acıtıyor.

Erdal
Karartmayın enseyi...Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır. Bence ihtiyacımız vardı buna...Savaşı kazanmadan ganimet paylaşma halleri vardı takımda da yönetimde de taraftar da forumda da....Açmıyorum mevzuyu ama aynen böyle...Şimdi uyarı aldık...Önce bir savaş bitsin kazanırsak paylaşırız ganimeti...

selimatal

Daha maç esnasında bu fikre karşı çıkmıştım. Sorun İsaac'ın oyunu değildi bence. Asıl sorun Ersun Hocanın ve diğer 10 futbolcunun İsaac'e top atarken sanki Umut Bulut'a atıyormuş gibi pas atmalarıydı. Adamı manyak edip çok erken tükettiler.

İsaac:
1-Boş alanların adamıdır. (Konya deplasmanı gibi)
2-Karambolde süper bir karıştırıcıdır. (Denizli deplasman maçındaki gibi)
3-Asla Umut Bulut değildir.

Bu da İsaac'in suçu değil. Umut ta İsaac'in Konyada peşpeşe attığı 2 golün birini bile bir sezonda atamıyor. Atamaz da. Bu da Umut'un suçu değil.

Alanzinho ve Yattara sağlı sollu gelse Gökhan ve İsaac sadece yan toplara vurmaya çalışsalar şimdi İsaac kahraman olabilirdi.

Ben İsaac'e bu maçta çok acıdım. Tıpkı yapamayacakları görevler verilen ve çırpınıp duran Alanzinho ve Tayfuna da acıdığım gibi.

Mustafa Ayazoğlu
Bordo - Mavi Uğursuzluk

Barcelona [1 - 2] Espanyol
Aston Villa [0 - 1] Chelsea
Trabzonspor [0 - 2] Denizli

Emirhan Makul
Maç sonunda denizlisporda hoptek oynayan şahıs kimdi gören var mı ?

Sezer Soykan
22.02.2009, 01:00
ben takımımızı hiç bu kadar kötü bu kadar ruhsuz görmemiştim kimi dersenız diyin hepsi kötüydü sorun olarak futbolcuları maça motive edemeyen teknik heyettir bence aksi halde denizli ıle 100 kere maç yapalım hepsinı alırız ama bugun ruh yoktu takımda

magicyattara
22.02.2009, 01:00
Şuan ki duruma bakarsak evet dediklerin doğru ama ilerleyen haftalarda takımlar maçlara fazlasıyla asılacaklar Sivasspor'un işi daha da zorlaşacak yabana atmıyorum ama kadrolarında bu yarışı kaldıracak oyuncu yok denecek kadar az.

Yenilmeleri zor,kazanmaları da.

Euro-2004'ün Yunanistan'ı gibiler.

yyumehmet
22.02.2009, 01:01
BİRİSİ HOPTEK Mİ OYNADI MAC SONUNDA :s:s:S İLGİNNC:s:ss:

magicyattara
22.02.2009, 01:02

Napıcan abi.:)

Boş ver bulaşma sen onlara.

Varlıbaş61
22.02.2009, 01:03
kötü oyun olabilir ama mücade etmemek canımı sıktı benim...
takımda bir problem var gibi duruyor!!!
yoksa nerde o saldıran takım...