PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 0 - 2 Denizlispor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19

Mustafa OK
21.02.2009, 18:53
takım çok kötüydü tel tel döküldü pas bile atamadılar pas veriyorlar top o kadar yavaş gidiyorki ha durdu ha duracak gibi bu kadar kötü futbol beklemiyordum umutla hüseyin arayacağımı hiç tahmin etmezdim hocanın tercihleri de çok yanlıştı yattara ile başlamalıydı... inşallah bu 3 puanı aramayız...

yattarinho61
harbi abarttiniz sizde haa.. iyiki bi yenilmisiz dünyanin sonu degil ya, diger hafta sivas yenilir veya fb veya gs .. sanki onlar simdi tüm maclarini yenecekmis gibi konusuyorsunuz..onlarda puan kaybina ugrayacaklar.. üzmeyin kendinizi.. belki bi yenilgi takimi kendine getiririm ;)

Özkan
Arkadaşlar, bu maçta Ceyhun'un çok kötü oynaması Hüseyin'in iyi bir futbolcu olduğunu hattâ futbolcu olduğunu göstermez. Dün Hüseyin'i eleştirirken yerden göğe haklıydık ve bu maçta da Ceyhun yerine bildiğimiz Hüseyin olsaydı benzer bir sonucu yaşardık.

Bayramm61
Maçı izleyemedim ama skoru öğrenince şok oldum . Kendi sahamızda 3 puan vermişiz rakibe . Umarım Sivas da puan kaybeder de yaramızın boyutu büyümez :S

Sivasin Puan kaybetmesi yada etmemesi pekde önemli degil...Mesele diger takimlarin zirveye daha cok yaklasmasidir...Fener macini da eklersek son 5 macta 2 galibiyet (biri son dakikada A.Gücüne karsi) 2 beraberlik ve 1 yenilgimiz var... Yani kayip puan sayisi 7..Haftalar ilerledikce diger unsurlarda (Hakem unsuru) aktiflesince isimiz dahada zor olacaktir..Önemli olan o haftalara biraz olsun puan farkiyla girebilmekti...Ama sahanda deplasmanda sadece 1 puan alabilmis Denizlispora 3 puan veririsen isin zor..Tabiki takimlar yenilir...ama bu yenilginin zamani ve kime yenildigimiz cok ters...Kaldiki hak ederek yenildik..sahada yenilgiye karsi direnen ne bir futbolcu ne seyirci nede teknik heyet vardi...

Muhammed KOÇ
21.02.2009, 18:54
Trabzonspor: Alanzinho ?
Sivasspor : Kamanan +
Antalyaspor : Fatih Ceylan +
Denizlispor : Angelov-Bangoura +
Ankaragücü : Semavi +

transferde doğru hamle önemli
lazinhonun 11 de ilk maçı.. daha zaman vermek ve zaman tanımak lazım.. alanzinho için de bunu istemek en doğal hakkı.. 1-2 maç sonra devreye gireceğine inanıyorum..

Tayfun Aydın
Ersun Yanal Tayfun'u bu maçta yanlış oynattı,, yada Tayfun kafasına göre oynadı

O kafasına göre oynayamaz onda o kafa yok ;Tayfun dan futbolcu icat etmeye uğraşacağına kansere çare bul hoca zira bu adam beni bu yaşta kanser edecek

drspect
harbi abarttiniz sizde haa.. iyiki bi yenilmisiz dünyanin sonu degil ya, diger hafta sivas yenilir veya fb veya gs .. sanki onlar simdi tüm maclarini yenecekmis gibi konusuyorsunuz..onlarda puan kaybina ugrayacaklar.. üzmeyin kendinizi.. belki bi yenilgi takimi kendine getiririm ;)

kredimizi saçma sapan bi maçta kullanmamıza sinirleniyoruz biz yoksa kayıp tabii ki olacaktır

RaİSTLİN610
21.02.2009, 18:55
alanzinho tam hazır değil hatırlarsanız sota ve arcil de ilk geldıklerınde iyi değillerdi bence alanzinho ya sure verilmeli

Adem Köse
Kardeş bu saydığın teknik direktörlerin takımlarının şampiyon olamama gibi bir sıkıntıları yok.Ama bizim başarısızlığımızda başka bir tehlike var.Oda sivasspor yakında bu medya Ts nin büyüklüğünü alıp sivasspor'a verecek.Sizde hala ersun yanalı savunucaksınız.

Yok onlar İstanbul takımlarından başkası olmaz istemez. Onların korkusu biziz Sivası ordan indirmek kolay ama bizi değil.Rıdvanda dedi Sivası ordan indirirsiniz ama Trabzon zor

Cem Akyüz
he buldunuz fırsatı saldırın şimdi Alanzinho'ya Gökhan'a Ersun Hocama..saldırın hemen gonderin takımda isleri yok bunların sizin gibi taraftar olmaz olsun be yazıklar olsun bi yenilgide neler yazdınız buralara akbaba gibi mağlup olmamızı mı bekliyodunuz gökhan gol atınca aslanım kacırınca gonderin yazıklar olsun...bu takım sizin gibi düşünen zihniyetlere rağmen çok iyi işler yapacaktır o zaman gorucem ben sizleri

Mustafa Ayazoğlu
21.02.2009, 18:56
Alanzinyo önce ayakta kalmasını öğrenmeli,, topu sürmekte zorlandı bugün..

TsClub41
Yok onlar İstanbul takımlarından başkası olmaz istemez. Onların korkusu biziz Sivası ordan indirmek kolay ama bizi değil.Rıdvanda dedi Sivası ordan indirirsiniz ama Trabzon zor

İnş. dediğin gibi olur.

Hasan Ayvenli
önümüzdeki hafta kazanırsak toparlarız. ama kazanamazsak şampiyonluk gidici bence.

Raskolnikof
bu alanzinyoya ver 3 tane top peşinden deli gibi koştursun bundan CACIK olmaz bi topçu topa vuruşundan koşuşundan belli olur bugün hakem verebilse aldatmaya yönelik hareketten toplam 4 tane sarı verdiydi!!

alanzinho' yu örnek olarak yazdım.
Yazdıklarımdan sadece onu mu anladın.
İki hafta önce ankaragücünü şansa yendik. O ankaragücü feneri 2-0 yenen
ibb'yi deplasmanda yendi.
Sadece destek olmak lazım.
Biz bizim topçuları bu kadar eleştirebiliyoesak başkaları ne yapar?

LANGARA
umarım bu karşılaşma bize iyi bir ders olmuştur.bugün futbol adına hiçbir şey yapmadık.sahada adeta futbolu unutmuş insan topluluğu vardı.
tamam bu oyuncular bizi bugüne getirdiler ancak bu kadar silik kişiliksiz oyun yakışıyor mu bize.ayrıca futbol acımasız bir oyundur kesinlikle dün yoktur.bugün ve yarın vardır.

Murat Erdem
lazinhonun 11 de ilk maçı.. daha zaman vermek ve zaman tanımak lazım.. alanzinho için de bunu istemek en doğal hakkı.. 1-2 maç sonra devreye gireceğine inanıyorum..

Birader saydığım adamlarda o takımlarda 2 senedir oynamıyor ya ?
Onlarda taş çatlasın 2.-3. maçlarına çıktı.

muratd61
herşeye rağmen hep destek tam destek.geçen sene gs kasımpaşaya samiyende yenilmişti unutmayın ama şampiyon olmuştu.hala avantaj bizde.haftaya antalya ile çok önemli bir maç oynayacağız.bence bu maçın deplasmanda olması daha iyi oyuncularımız daha az stresli çıkacaklardır.avni akerde olsaydı işimiz daha zordu.bende eleştiri yaptım arkadaşlar ama içimizde hemen bu hocayla olmaz diyenlere rastlıyorum.1 maçla ortalığı yakıp yıkmayın.bu takımı bugünlere ersun hoca ve futbolcular getirdi.7 için durmadan desteğe devam :)

Cafer Bulur
Kardeş bu saydığın teknik direktörlerin takımlarının şampiyon olamama gibi bir sıkıntıları yok.Ama bizim başarısızlığımızda başka bir tehlike var.Oda sivasspor yakında bu medya Ts nin büyüklüğünü alıp sivasspor'a verecek.Sizde hala ersun yanalı savunucaksınız.
Ne yapacagiz ,durup dururken hoca mi degistirecegiz?
Basari hoca istikrari ile gelir,hoca kovmakla degil.
Ersun yanali istemiyorsaniz bari Trabzonspor icin susun ve takimin hocasina sahip cikin.
Dere gecilirken at degistirilmez,bu en basit kuraldir.
Trabzonsporu sampiyon yapacak sey bu takimin birimlerine sahip cikmakla mümkündür,hoca degistirmekle degil.

suat kalkan
21.02.2009, 18:59
Şu bir gerçek ki taraftarımız futboldan çok iyi anlıyor;bugün Trabzonda her aileden bir futbolcu Türkiyenin her hangi bir takımda futbol oynuyordur veya ametör olarak oynamıştır. Bu kadar bilinçli ve futbol sevgisi olan kitleye açıklama yaparken biraz gerçekci olacaksın.Eminim bugün kimsenin beğenmedi taraftar sahada bu maçın gidişatını değiştirecek bir ışık görseydi takımı ölümüne desteklerdi.Buna kenar yönetimininde taktiksel hataları eklenince bu kadar eleştiri doğal olarak ortaya çıktı.Hiç bir takım sezonun bütün maçlarını kazanacak değil elbette insanların istediği kaybetsende onurlu bir şekilde mücadele verilmesi.

Muhammed KOÇ
Birader saydığım adamlarda o takımlarda 2 senedir oynamıyor ya ?
Onlarda taş çatlasın 2.-3. maçlarına çıktı.
gs de lincoln e o kadar paralar saçtı hayal kırıklığına uğradı başta ama sonradan asist manyağı oldu herif.. alanzinho o kadar uzun sürmese de alışacaktır.. uyum saladıktan sonra eski yattara etkisi yapacağına eminim..

Cem Akyüz
bu salağı şota yla kıyasladınız ya bravo valla.. bi kere TRABZONSPORlu dik olur kendini bırakmaz öyle dokunur dokunmaz aldatmaya yönelik hareketten atılıyodu az daha gerizekalı

doğru düzgün yorum yapsana sen gerizekalı falan yazmısın günlüğüne mi yazı yazıyosun kuralları oku öyle yaz...demek oyundan atılıyodu hangi macta Rosenborg macında mı

Murat61
21.02.2009, 19:00

onuda nerde oynattıgı belli degilki trabzondaki taraftarada helal olsun biz bosuna deplasmanlara gidiyoruz asıl deplasman evimiz taraftarımız ucuz kombineyi alınca maca gitmeyi tiyatroyla karıstırdı galiba

Tayfun Aydın
Slsnxihno tabi, soğuk yerden geldi buldu yumuşacık çimenleri saldı kendini yere.Antalya yı yeneriz yenemezsekte bişe olmaz çünkü gerçek lider biziz Sizvas değil.Şuan bize en çok yaklaşak takım la ramızda 2 puan olacak.Şöyle bir düşünün sene sonu gelmiş Sivas şampiyon RÜYA RÜYA.Lideriz ve öyle kalmak için Antalya yı yenmeliyiz.

Adem Köse
Murat Erdem tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1990379#post1990379)

O yazdığın oyuncular küçük takım oyuncusu geniş alan topcusu onlar kademeli savunmalara karşı oynamaları zor, Alanzinho yu takımlara versen hepsiyle değiştirirler merak etme,

selimatal
İsaac: Karambollerin ve büyük boş alanların etkili futbolcusudur. İlk yarıdaki Denizli maçında korneri karambole çeviren kafa vuruşu sonrası Gökhanın golü atışı, Konya deplasmanında 2 boş alan topuyla getirdiği 3 puan, Antalya maçında Umut'u defansın arkasına sarkıtarak attırdığı beraberlik golü bunların en güzel örnekleridir. Oysa bugün İsaac'e atılan toplar dikkat ederseniz sanki Umut'a atılıyor gibiydi. Kontrolde çok zorlandı ve tek kelimeyle ona yazık oldu.

Alanzinho: Takımımızın sol açık eksiği vardı. İnternetten Alanzinho görüntülerini seyrettiğimizde sol kanattan sayısız gollük atağını gördük ve çok sevindik. Ancak neredeyse tüm futbolcularımızı etkili oldukları yerler dışında oynatan ve yapamayacakları görevler vermek gibi bir takıntısı olan hocamız yüzünden Alanzinho kendini gösteremiyor. Sol kanatta oynadığı ilk maçta sahanın yıldızı olacağına eminim.

Ceyhun: Oyunda önde isek rakibi durdurmak için biçilmiş kaftan. Bazıları onun Hüseyinin yerine oynamasını istiyordu. Umarım Hüseyinin nasıl bir alan daraltıcı ve rakip atakları orta sahada eriten biri olduğunu ve takımın vazgeçilmezi olduğunu herkes görmüştür. Ceyhunun oyun kurma konusundaki yeteneği Hüzeyinden bile çok daha az. Yeteneklerini geliştirmesi ve eksiklerini kapatması için daha 2-3 seneye ihtiyacı var.

Colman: Alanzinho'yu 10 numara pozisyonunda oynatma sevdası yüzünden bugün beklenen düzeyde değildi. Yine de takımın en istekli oyuncusuydu ve bu maç dönecek olsaydı sadece o döndürebilirdi gibi bir görünüm varken oyundan alındı ve o an TS tamamen bitti. Colman uyum senesinde bile iyi, seneye takımın yıldızı olur.

Yattara: Gine milli takımındaki Bangoura'nın nasıl olupta Yattar'yı kestiğini herkes gözleriyle gördü. Yattara çok daha yetenekli ama Bangoura takımına çok daha faydalı. Yattara süratinden kaybedince çok sıradanlaşıyor. Durduğu yerde değil, hareketli bir şekilde iken çalım atıp çizgiye inme becerisi çok daha yüksek. Ama ne yazıkki Ziya Doğan bile sadece Yattaranın bu özelliğini etkili biçimde kullanarak o zayıf takımı ayakta tutmuşken, Ersun Hoca Yattaranın bu en büyük özelliğini körelttikçe köreltiyor. Yattara sürekli rakip defansın arkasına sarkıtılmalı. Bu yapıldığında rakip defanslar dağılıp gidiyordu. Yattaranın durarak 3-4 kişiyi çalımlamasını beklemek hayalden başka birşey değil.

Gökhan: Umut'la oynamaya o kadar alışmış ve Umut onu o kadar rahatlığa alıştırmış ki, İsaac'i çok yadırgadı. Hem kendi etkisizdi hem de İsaac'i çok yordu. Şayet kaçırdığı golü atsaydı, 2-3 farklı bir galibiyet işten bile olmayacaktı. Denizli 5 dk panikledi ve golle sonuçlansaydı dağılması kaçınılmazdı. Bazen şans yanında olmayabilir. Umutun dönüşüyle Gökhan kaldığı yerden devam edecektir.

Song: Takımın gerçek şefi 2 maçtır aynı hatayla gol yememize neden oldu. Song artık bu tip yan toplarda daha dikkatli olmalı. Bunun dışında çok iyiydi.

Egemen-Sylva: Taraftarın maç sonuna doğru ikisi lehinde tezahrat yapması boşuna değildi. İkisinin ortak özelliği, 90 dk oyundan bir an bile kopmamaları. Keşke bütün oyuncularımız bunu başarabilse..

Tayfun: Çok zor bir görev yüklendi. Fizik kapasitesinin çok üzerinde koşmak zorunda kaldı. İlk yarıda sağ bek görevi dışında ilave olarak adeta Yattaranın yerinde oynadı. 90 metrelik bir görev alanı vardı. Günün en iyi niyetlilerindendi. Belki kurtarıcı kafa gollerinden birini daha atabilirdi. Ama kanatsız oyun sisteminde bu imkansızdı.

Selçuk: Özellikle Colman çıkınca büyük yük bindi ama neredeyse hiç top kaybettirmeden büyük bir eforla oynadı. Topu ayağında çok tutmayan bu oyuncumuz boş alana kaçan arkadaşını göremediğinden takımımızın en çok topla oynayan oyuncusuydu. Kendi görevi yanında Hüseyinin eksikliğini de kapatmaya çalıştı. Bugün Selçuk olmasaydı durum daha da vahim olabilirdi.

Ersun Yanal: Galiba Hıncal Uluç'un söylediği bir söz doğru: "Çok yetenekli olmasına rağmen bazı takıntılarından dolayı büyüyemeyen bir teknik direktör."

Lütfen kendine gel Ersun Hoca. Yardımcının kulübede sürekli olarak "ben sana demiştim" türü hareketleri gözlerden kaçmıyor. Puan farkı her açıldığında kendi inandığın futbol mantığından uzaklaşman ve hemen puan kaybetdilmesi de gözlerden kaçmıyor. içeride-dışarıda oyununu rakibe kabul ettirdiğin oyun yapısını en son FB maçında gördük. tek kelimeyle mükemmeldi. Puan farkını koruma telaşına kapıldığın anda ise rakip kim olursa olsun takım tanınmaz hale geliyor. 13 maç daha var. Ve senden tek beklentimiz rakibe göre, rakibi düşünerek değil, TS lu futbolcuları bu 13 maçın tamamında TS gibi sahaya sürmen. Kimlerin oynadığı önemli değil. Takımın kafa yapısı ve o maça nasıl baktıkları önemli. Korkaklık ne Ersun Yanal ismine, ne de TS 'a yakışıyor.

60.000 rakip taraftar önünde ve deplasmanda oynanan ve rakibi ezdiğimiz 4 hafta önceki FB maçındaki futbolcu yüreğini ve TS takımını geri istiyorum... Önümüzdeki haftadan başlayarak 13 hafta üst üste... Sonuç hiç önemli değil...

Mustafa Ayazoğlu
gs de lincoln e o kadar paralar saçtı hayal kırıklığına uğradı başta ama sonradan asist manyağı oldu herif.. alanzinho o kadar uzun sürmese de alışacaktır.. uyum saladıktan sonra eski yattara etkisi yapacağına eminim..

Lincoln kim Alanzinyo kim hemşerim :)

Bülent AKBULUT61
21.02.2009, 19:01
delircem ya düşündükce kafayı yiyeceğim adama bak ya sol ayaklı insanı sol acıkta oynayan insanı mac boyunca sağ tarafta oynattı sonra bu Alanzinyo için elimizde patladı diyorsunuz elimizde patlayan tek birisi var oda Ersun Yanaldır

hakantpl
Yenal Cı ? :( gruplaşmaya sevk edilmeyelim arkadaşlar Trabzonspor Sevgisini Şahıslara indirmenin manası yok ... By maç kaza Oldu Yakaldığımız Gol Pozisyonlarının Dönüşünde Gol YEdik Adamlar İki Kere GEldi İkiside Gol Oldu, Kötü oynadık Kabul Ama Yenilecek KAdar da kötü oynamadık, Hak etmediğimiz Bir maçtı Yattarıyı ilk on bir bekliyordum İsaac TErcihi yanlıştı Klasik sistemle çıkmak istedi galiba.. olmadı istediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık Kredimiz vardı Artık yok Gs maçını kazanmamız Şart Berbaerlik yetmiyo artık !

hos_cocuk61
Yorumlara bakıyorumda herkez bir suçlu arıyor ama suçlu yok trabzonspor sezon başından beri böyle idi savunması iyi olduğu için tüm maçlarını aldı bugün ise savunda biraz kötü idi maçın kaderi ise tayfunun boş kaleye topu atamaması vede 1,0 iken gökhanın boş kaleye topu atamaması idi bügün açık konuşmak gerekirse suçlu aranıcak ise en çok seven ve savunan ben olmama rağmen ersun hocamız bence taktik ve teknik hatalar yaptı diyebiliriz yattarayı oynatmaması intihardır bence, değişiklerde ise tayfunun çıkıcağını bekler iken ortasahanın temel direği serkanı oyundan aldı ceyhunun kazma olduğunu ben açıkçası biraz biliyordum belkide şut çekme avantajından yararlanmak istedi colmanı çıkarmasıda hatalarından biri idi yapıcak bir şey yok artık bu maçı unutup hep derstek tam destek vermeliyiz

Murat Erdem

Vakitsiz vuran piyango parasıyla umumi hela yaptırılır ancak.:mad:

mHİÇYILMAZ
21.02.2009, 19:02
Alanzinho'ya süre verelim tamamda ikinici yarının başında yapman gereken değişikliği neden "İbrahim Yattara" diye taraftar tempo tutunca yapıyorsun. Sonra ne oluyor söyliyeyim mi! Süre verdiğimiz Alanzinho taraftarın önüne atılıyor. Sonrası malum yuhhlar.

Herşeye rağmen Canın sağ olsun Trabzonsporum. Biz lig sonuna kadar gemileri YAKMAYIZ bilsin herkes.

Murat Hızal
Avni Aker gün geçtikce rakipler için cennetden de öte oluyor. Ben bu kadar ruhsuz taraftarı, hiç bir statta görmedim.

Ersun Hoca'nın bana göre en büyük hatası İsaac'ı oynatarak Yattara'yı yedekte oturtması oldu.Sol ayaklı Alanzinho'nun sürekli sağda dolaşması rakibin aklını karıştırmak için olsa gerek.

Özellikle Trabzonda ki maçlarda çok kolay, çok basit gol yeme hastalığımız devam ediyor. Song'da konsantrasyon sorunu olduğunu düşünüyorum.

Ortada tek top yapmaya çalışan isim Selçuk'tu fakat onu da muhteşem taraftarımız çıkardığı ucube seslerle bir türlü rahat bırakmadı.

Özellikle golden sonra takım durdu,maalesef futbolculara çok suç bulamıyorum tribünler oyunu negatif yönde çok etkiledi.

Sonuç olarak kaybedilen üç puan,bazılarınızın olduğu gibi ( kayseri dahil 8 deplasman maçını izleyen) benimde şampiyonluk umutlarımı çok büyük oranda bitirmiştir.

Umarım en kısa zamanda toparlanır ve önümüzde ki üç maçlık seriden dokuz puan çıkarırız.

drspect
doğru düzgün yorum yapsana sen gerizekalı falan yazmısın günlüğüne mi yazı yazıyosun kuralları oku öyle yaz...demek oyundan atılıyodu hangi macta Rosenborg macında mı

kendini yere atmaktan hakemi aldatmaya yönelik hareketten sarı kart manyagı oluyodu.. sen moderatör müsün git maçı seyret önce

ph=61
21.02.2009, 19:03
Hocanın oyuna etkisi , oyuncu değişikliklerindeki yanlışlıkları hepsi bir kenara , birer bahane.Bugün Selçuk İnan
ın yanında ona ayak uydurabilecek ikinci bir oyuncumuz olsaydı bu durum ortaya çıkmazdı.Sahada ne yaptığını bilmeyen diğer on tane ruhsuzadır lafım.

Bugünkü hırsı , mücadelesi , oyuna katkısı , ruhu ve oyundaki etkinliği ile kendisini tebrik ediyorum.Yılmadığın , tek başına mücadele ettiğin için Teşekkürler Selçuk İnan , teşekkürler...

firidin61
21.02.2009, 19:03
Bu ve bunun gibi yorumları ciddiye almıyor ve sizi Allah'a havale ediyorum...

Ciddiye alınmaması konusunda hem fikiriz . Ne kaybedilen maçın ardından enkaz edibiyatı yapılmalı nede poliannacılık oynanmalı . Enkaz edebiyatı yapma konusunda Ersun Yanal düşmanları ( artık onları bu şekilde nitelendireceğim ) , poliannacılık oynama konusunda da gözlerini kapatmış kayıtsız , şartsız desteğin eleştirmemekten geçeceğini düşünen Trabzonspor Taraftarları bence işin biraz tadını kaçırıyor .

Ersun Yanal düşmanları gökten başına taş düşse Ersun Hoca dan biliyor . ( Bu maç bende eleştirdim . Söylediğim bu profil ne olursa olsun mutlaka birşeyler bulanlar )

Poliannalar , eleştirileri hakaret gibi alğılayıp '' Takım Başına Sen Geç O Zaman '' gibi gayet klişe ve çözüm üretmenin çok uzağında belkide çocukça cümlelerle savunmadaki yerini alıyorlar .

Eleştirmenin dozu hususunda Taraftar olarak ciddi sıkıntılarımız olduğunu düşünüyorum . + veya - olarak .

Saygılarımla

Tayfun Aydın
21.02.2009, 19:04
Tayfun takımdan kesilince sorunlar biter korkmayın defansı bozans Tayfun Forveti bozanda Isaac di.Haftaya normal bir kadroyla çıkınca kazanırız.Biz zaten maçları süper top oynayarak değil raki,p takımı baskı yaparak bozarak bir takımız

cihatöztürk
millet hala bıraktığım yerdemisiniz ya tmm unutun maçı.....dua edinde fener puan kaybetsin

Raskolnikof
kendini yere atmaktan hakemi aldatmaya yönelik hareketten sarı kart manyagı oluyodu.. sen moderatör müsün git maçı seyret önce

hocam sen toptan hiç anlamıyorsun

Cem Akyüz
21.02.2009, 19:05

hehe tabi manyak oluyodu moderatör değilim ama olursam sen forumda fazla kalmazsın;)macı gayet dikkatli izledim akbaba tayfasından değilim ben ;)

Tayfun Aydın
21.02.2009, 19:06
Şu belli biz artık yeni kurulan bir takım değil aksine birbirine fazlasıyla alışmış bir takımız o kadar ki ideal 11 den 2 kişi eksik olunca bu duruma düştük.Yeni takımız söylemi bitmiştir.

Mustafa Ayazoğlu
21.02.2009, 19:07
Şampiyon olmak isteyen bir takım kendi evinde bu kadar rahat puan kaybetmemeli

munzevil
21.02.2009, 19:07
sevgili ersun yanal sol taraf dedik sen adamı sağ tarafta oynattın sağ taraftaki adamımızı yedekte bıraktın sen TRABZONSPORUN kötülüğünü isteyen adamsın sen istanbul takımlarının ajanısın sen bu takımı babanın takımı gibi oynatamassın bizleri burda elaleme rezil edemessin senin gururun varsa sen insansan ne olur İSTİFA İSTİFA et Allah seni bildiği gibi etsin.sen bu vakitten sonra ağzınla balık tutsan sen bir salatalık bile olmaz.arkadaşlar ne olur bana kızmayın hepinizden özürdiliyorum ama içimi dökmeme lazım bir hafta boyunca millet benle dalga geciyor kusura bakmayın.ERSUN ERSUN sen bu takımı babanın sulalenin takımı gibi oynatamassın.ALLAH KHRETSİN seni.....

Bu yorumu dehşetle okudum acaba yanlışmı okudum diye bi daha okudum
vay be üç hafta önce padişah Ersun YANAL şimdi saray mutfağında yamak Ersun YANAL... Bu yorumları sadece bizim taraftar yapar heralde.

OFLU
21.02.2009, 19:08
vay be kafam guzel taa sidneyden mac ne olmus diye bakarken bu 0-2 lik sonuc tek kelimeyle beni bitirdi...

Bülent AKBULUT61
21.02.2009, 19:10
gecen gün Hıncal Uluca o kadar küfür etmiştim hocamız hakkında sölediklerinden dolayı ama şu an anlıyorumki adam haklıymış Ersun Yanal hiç bir zaman büyük takım hocası olamaz Hıncal'ın dediği gibi takıntılı adammış bizim hoca onun içn hiç bir zaman büyük takım hocası olamassın be hocam

selimatal
21.02.2009, 19:10
Alanzinho'ya süre verelim tamamda ikinici yarının başında yapman gereken değişikliği neden "İbrahim Yattara" diye taraftar tempo tutunca yapıyorsun. Sonra ne oluyor söyliyeyim mi! Süre verdiğimiz Alanzinho taraftarın önüne atılıyor. Sonrası malum yuhhlar.

Herşeye rağmen Canın sağ olsun Trabzonsporum. Biz lig sonuna kadar gemileri YAKMAYIZ bilsin herkes.

O "yuh" sesleri Alanzinho'ya değil Ersun Hocaya idi. Colmandan sonra top taşıyacak 2. adam olan Alanzinhoyu da kenara almasına idi. Nitekim Ersun Hoca değil taraftar haklı çıktı ve Colman-Alanzinho çıkınca yeterli süre olmasına rağmen rakip kaleye bir kez bile etkili gelemedik.

Adem Köse
21.02.2009, 19:11
Avni Aker gün geçtikce rakipler için cennetden de öte oluyor. Ben bu kadar ruhsuz taraftarı, hiç bir statta görmedim.

Ersun Hoca'nın bana göre en büyük hatası İsaac'ı oynatarak Yattara'yı yedekte oturtması oldu.Sol ayaklı Alanzinho'nun sürekli sağda dolaşması rakibin aklını karıştırmak için olsa gerek.

Özellikle Trabzonda ki maçlarda çok kolay, çok basit gol yeme hastalığımız devam ediyor. Song'da konsantrasyon sorunu olduğunu düşünüyorum.

Ortada tek top yapmaya çalışan isim Selçuk'tu fakat onu da muhteşem taraftarımız çıkardığı ucube seslerle bir türlü rahat bırakmadı.

Özellikle golden sonra takım durdu,maalesef futbolculara çok suç bulamıyorum tribünler oyunu negatif yönde çok etkiledi.

Sonuç olarak kaybedilen üç puan,bazılarınızın olduğu gibi ( kayseri dahil 8 deplasman maçını izleyen) benimde şampiyonluk umutlarımı çok büyük oranda bitirmiştir.

Umarım en kısa zamanda toparlanır ve önümüzde ki üç maçlık seriden dokuz puan çıkarırız.

Ben bu konuda yönetime eleştrim olacak bu kadar kombine vermesinler birdaha,

Alanzinho için ise bizim takım alışmış topu sağa götürmeye o da hep sağa kaydı, Tayfunun önüne atılan top kadar Cale ye atılmıyor.Zamanla düzelir.

Selçuk Demircioğlu
21.02.2009, 19:12
8-01-2009, 16:21 #20286 (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1871389&postcount=20286) Selçuk Demircioğlu (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=20457)

http://forum.bordomavi.net/images/avatars/avtbmn002.png (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=20457)

Yer: istanbul
http://forum.bordomavi.net/images/misc/im_msn.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1871389#)

http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon1.gif
Videoları seyrettim ben pek tutmadım kafamda soru işaretleri bıraktı..En azından konuşulan paralar kadar etmeyeceğine kanaatim var...Attığı gollerde vuruşları çok zayıf defansif ve kaleci hataları ön planda..Bana savruk bir oyuncu gibi geldi..Belediyede ki erman kılıç belki daha ucuza alınabilir ve yabancı kontenjanı böylelikle boş kalabilir..Yabancı alınacaksa kariyeri tartışılmayacak biri olmalı eğer bahsedilen 3-4 milyon dolarlar verilecekse bu bence şart..Benim kişisel görüşüm alazinhonun gereksiz transfer olacağı yönünde..Ayrıca norveç ligi yaz aylarında oynanıyor ve şu an bu futbolcunun hiçbir çalışması olduğunu sanmıyorum...Yani hazırlamak için de bir ay gerekli bu da düşünülmeli..
Yanılmak istemeyi çok isterdim.. __________________
TS yaz 6761 e gönder...

keles76
21.02.2009, 19:12
bakin uc haftadir takim kotu degil hoca kotu butun adam degisikliklerinden sonra takim kotuye gidiyor bence ersun hocam kendisine ceki duzen versin yoksa isler daha kotu olacak ben demistim demeyi sevmem ama biz sezon oncesi transfer sezonu bu takimda ruh var dsiplin var ama fatih tekke gibi yetenek yok demistik hala yok

Adem Köse
21.02.2009, 19:13
O "yuh" sesleri Alanzinho'ya değil Ersun Hocaya idi. Colmandan sonra top taşıyacak 2. adam olan Alanzinhoyu da kenara almasına idi. Nitekim Ersun Hoca değil taraftar haklı çıktı ve Colman-Alanzinho çıkınca yeterli süre olmasına rağmen rakip kaleye bir kez bile etkili gelemedik.

Benim gözüme de çarptı bu değişikliklerin yanlış oluşu. Aslında o kadarda kötü gitmiyorduk, çevrilebilirdi belki, yolunda gitmeyen sadece gol atacağımız anlarda yememiz oldu.

akdin
21.02.2009, 19:13
Ne oluyor Allahaşkına?Hemen dağılıyoruz.Ağır olun....Böyle şeyler olabilir,sakin olun,hiçbirşeyin değişmesine gerek yok,bu taraftarlık anlayışı ile şampiyon olamayız,akıllı olma zamanı,herşeyin telafisi var,yeter ki inancımızı kaybetmeyelim......

kemaLAZ61
21.02.2009, 19:14
Bide Hüseyin'i begenmezdiniz. Alin iste orta saha nekadar berbat!

Olamaz ya, sampiyonluga oynuyorsun, sondan 3.'ye EVINDE 2-0 yeniliyorsun. Böyle rezillik olamaz.

sakaryalı.61
tebrik ederim kadeşim gercekten güzel yazmıssın

saol kardeşim fakat düşünüyorumda benim trabzonsporum çok kıymetli ...

ondan bu kıymeti silip karalamak isteyen bedbahlara da ianan diyecek birşey bulamıyorum allah akıl versin yenildik .....üzülüyorum ama takımıma zarar verecek diye üzüntümü içime atıyorum trabzon nere sakarya nere evet ben sakaryada doğmuş bir kardeşinizim ...

ama inanın bu forumda okadar çok yufka düşünen varki biz inş. şampiyon olacağız fakat bu şampiyonluğumuzu onlara yakıştırmıyorum YAKIŞTIRMIYORUM, çünkü saolsunlar YIKIMI ÇOK İYİ BECEREBİLİYORLAR. AMA NEDENSE DESTEK OLDUKLARINI SANIYORLAR BÖYLELİKLE.NASIL DESTEKSE.

hos_cocuk61
Denizli bizi tarihimizde ilk defa avni akerde yendi ve bu sezonki ilk deplasman galibiyetini aldı bu çok üzücü kahroldum

firidin61
21.02.2009, 19:15

Evet Transferde doğru hamleler önemli . Mesala 20 küsür tane futbolcu alıp 10 ayda şampiyonluk yarışına girebilecek kadar iyi bir takım oluşturmak . Kendi Lig inden Hırvat milli takımına gidemeyen ama Trabzonspor dan bunu başaran Cale . Lig de takımına puan aldıracak hamleler yapan ( Gol ve Asist ) 2 orta saha oyuncusu Colman , Selçuk . 2 kez Afrika nın en iyi kalecisi seçilmiş ve maç başı neredeyse 1 gol ortalamanın altında oynayan Sylva . Bonservissiz alınmış Kamerun milli takımının kaptanı Song ve birçok Trabzonspor Taraftarının lig in en iyi bek i olarak gördüğü Egemen ( kendiside bonservissiz alınmıştır ) . Örnekler çoğaltılabilir . Arkadaşım rica etsem bu futbolcularımızın yanınada kocaman ( + ) koyabilir misin ?

Şimdiden teşekkürler ;)

Saygılarımla

f1bekir
21.02.2009, 19:15
Herşeyi yazın söyleyin de şu yattarayı savunmayın arkadaşlar lütfen. bıktım ben yattaradan, gitse de biz de ne yapacağımızı bilsek.

hos_cocuk61
21.02.2009, 19:17
Bide Hüseyin'i begenmezdiniz. Alin iste orta saha nekadar berbat!

Olamaz ya, sampiyonluga oynuyorsun, sondan 3.'ye EVINDE 2-0 yeniliyorsun. Böyle rezillik olamaz.
Bakıyorumda bugün herkez hüseyine sarıldı gollere bakar isen hüyesinlik bir durum yok ilk gol songun hatası 2 ci gol ise 1 kişi yakalandık ne bekliyordun 2 golude hüseyinin çıkarmasınımı

hos_cocuk61
21.02.2009, 19:19
Murat Erdem tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1990379#post1990379)

O yazdığın oyuncular küçük takım oyuncusu geniş alan topcusu onlar kademeli savunmalara karşı oynamaları zor, Alanzinho yu takımlara versen hepsiyle değiştirirler merak etme,
Arkadaşım sana katılmıyorum ben sen 1 maça göre yorum yaptın çoğu oyuncu vitrin maçında iyi oynar ama sezonu hep kötü geçirir bu çok iyi olduğu anlamına gelmez semavi bizim maçta çok iyi oynamış olabilir bu hermaç çok iyi oynuyacağı anlamına gelmez

Koray
21.02.2009, 19:19
Kötü olan sadece biz değiliz korkmayın bu kadar,fener gol yedi yeniliyor şuan 1-0...

selimatal
21.02.2009, 19:20
FB gol yedi. Yorumlar yumuşar biraz:)

reisoğlu61
yeni transfer edildi diye zorlan bir oyuncu oynatilmaz. isaac kalabalik defans karsisinda oynayamaz, bunlari bir teknik direktörün bilmesi lazim.

hos_cocuk61
Örnek ister isen mustafa keçeli diyebiliriz bir maça göre değerlendirilip alınan oyuncu

Bülent AKBULUT61
vay be üç hafta önce padişah Ersun YANAL şimdi saray mutfağında yamak Ersun YANAL... Bu yorumları sadece bizim taraftar yapar heralde.tamam haklısın ama her sene sonunda cevremdeki insanların benle halay etmesi benle dalga gecmesi beni buralarda mahvediyor.25 sene bekledik bugunleri şansımız varken hocanın takıntıları yüzünden niye elimzden kaçsın şampiyonluk ya bu istanbul eziklerinden biri bu sene kötü olmasaydı en az 10 puan fark açarlardı bize

bordo61
21.02.2009, 19:21
Ben bu konuda yönetime eleştrim olacak bu kadar kombine vermesinler birdaha,

Alanzinho için ise bizim takım alışmış topu sağa götürmeye o da hep sağa kaydı, Tayfunun önüne atılan top kadar Cale ye atılmıyor.Zamanla düzelir.

Zannedersin klup kombineyi bedava dağıttı yapmayın bunları ya

Orhan_Gazi
ya abiler yapmayin ya bazi yorumlara bakiyorumda bu duruma bizi bu takim ayni kadro ayni hoca getirdi mi mac kaybettik diye simdi öyle yapmayin destek olun destel olun kurbaniniz olayin bu takim sampiyon olcak OLACAK!!!!!!!!!!!!!!! diyelimki olmadi
size kimse bu sene sampiyonluk sözü vermedi

destek olun köstek degil

bu arada ben bir özelestriri yapmak istiyorum

Hüseyin ve umut sizlerden özür diliyorum butun yaptigim olumsuz yorumlara

Kara Mert61

Evet Transferde doğru hamleler önemli . Mesala 20 küsür tane futbolcu alıp 10 ayda şampiyonluk yarışına girebilecek kadar iyi bir takım oluşturmak . Kendi Lig inden Hırvat milli takımına gidemeyen ama Trabzonspor dan bunu başaran Cale . Lig de takımına puan aldıracak hamleler yapan ( Gol ve Asist ) 2 orta saha oyuncusu Colman , Selçuk . 2 kez Afrika nın en iyi kalecisi seçilmiş ve maç başı neredeyse 1 gol ortalamanın altında oynayan Sylva . Bonservissiz alınmış Kamerun milli takımının kaptanı Song ve birçok Trabzonspor Taraftarının lig in en iyi bek i olarak gördüğü Egemen ( kendiside bonservissiz alınmıştır ) . Örnekler çoğaltılabilir . Arkadaşım rica etsem bu futbolcularımızın yanınada kocaman ( + ) koyabilir misin ?

Şimdiden teşekkürler ;)

Saygılarımla

hay ağzına sağlık kardeşim...bunlara maldonadolar seric ler lazım..çok doğru transfer onlar ya ondan;)

ENGİN ÖZTÜRK
arkadaşlar hemen gemileri haktınız belki bu mağlubiyet hakkımızda hayırlıdır durul bakalıom daha 13 hafta var tamam hatalar çok ama bu takım bişeyleri başaracak inanın buna

is_mail61
21.02.2009, 19:22
bence macera daha yeni başlıyor biz gs yi yenelim oraya kadarda takılmayalım bu işi zaten bitiriyoruz herşey hala bizim elimizde buda bize ders oldu her işte bir hayır var açıkcası ben sivas ve bjkdan korkmuyorum onlar önemli deil gs asıl büyük tehlike onları yenmeliyiz kesinlikle şimdi toparlanmalıyız çok şanssız yenildik yani o golleri kaçırmasak bugün bu konuşmaların hiçbiri olmazdı bundan sonra herkezin daha dikkatli olucağına eminim artık her maça deli gibi saldırmalıyız bizim elimizde herşey ve bizim bunu başarıcak gücümüz var artık kolay maç yok oyüzden hermaça final havasında çıkmalıyız herkez kendine çeki düzen vermeli

Cafer Bulur
21.02.2009, 19:22
Denizli bizi tarihimizde ilk defa avni akerde yendi ve bu sezonki ilk deplasman galibiyetini aldı bu çok üzücü kahroldum
Ben de kendi adimiza cok olumsuz seyler yazabilirim ama yapmiyorum.
Bu maci unutalim renkdaslarim,kendi kendimizi yemeyelim.
Gün birlik ve beraberlik günüdür.
Gün takima ve hocaya sahip cikma günüdür.
Mükünse futbolcu basliklarina olumsuz seyler yazilmasin.
Biz bu futbolcularla zirvedeyiz onlarla yine bu zirvenin söz sahiplerinden olacagiz.
Hep destek ve tam destegin tam zamani simdi.
Lütfen arkadaslar,lütfen...

Mehmet Ç.
21.02.2009, 19:23
-----------------------tony-----------------------
serkan-------egemen-----giray----------cale
---------------------hüseyin---------------------
baris---------------selcuk-------------******
-------------gökhan-----umut------------------

suandaki performanslari degerlendirirsek en iyi onbir bu.. gökhan'i da kesmek isterdim ama isaac daha iyi degilmis bide umut'la oynayinca pek gerek kalmaz.

song korner'e gitme ileri cikma gibi hastaliklarindan kurtulursa yine yer bulur.

yattara oynamiyor diye illahi alanzinho oynamamali. zaman gerek. yoksa yok olup gider.

6Şafak Aydın1
21.02.2009, 19:23
Destege devam ümitleri kesip atmayin. Kötü bir maglubiyet aldik telafi etmek icin ugrasacagiz.

Cengiz Çubukcu
21.02.2009, 19:24
1. kendimizi çok fazla umutlandırıp sonra boşuna üzülmeyelim, bu futbolla şampiyonluk zor
2. bugün karşımızda bırakın denizliyi 2. lig takımı olsa yine kazanamazdık, takımın üstüne sanki ölü toprağı serpilmiş...doğru dürüst ne mücadele ettiler, ne top oynadılar...denizli oynaması gereken kadar oynadı attı golleri, aldı galibiyeti gitti..
3. biz bu sene takımımızı üstün mücadelesinden dolayı bu kadar sevdik bugün ise resmen yerin dibine girdik..anlaşılan takımımız bu havayı kaldıramıyor
4. Denizlinin bile yaptığı transferler bir nebze olymlu biz ise 4 milyon euroya ala ala sadece kısa mesafe driplingi yapan, kuvvetsiz bir oyuncu transfer ettik....yazık bu paralara...
5. bir eleştiri de ersun hocaya, bu takımın yedekleri kafa olarak hiç hazır değiller...demek ki kendilerinin oynayacaklarına inançları kalmamış..

suat kalkan
21.02.2009, 19:25
ersun hoca trabzonun başında olduğunu hatırlayacak bu kadar korkak olmayacak
gökhan ünal bu kadar sorumsuz ve lauballi oynamayacak
alanzinho ya sabredilecek
umut ve hüseyin daha bir sevilecek
tayfun yedek bekleyecek 4-5 hafta da bir adam yokluğunda oynatılacak
iscaac seneye takas ta kullanılabilir iyi bir paraya satmak hayalinden vazgeçilecek
göksu takımın ruh yoksunu olduğu anlarda utanmaları için sahaya sürülecek
yattara ya süresiz ve sınırsız kahraman muamelesi çekilecek ve hiç bir futbolcu ondan çok sevilmeyecek
barış alişen kandil mi gökdeniz mi olacak merakla bekleyeceğiz
selçuk kendine ihanet etmeyecek
egemen song cale kaleci sylva kıvamına gelene kadar tüm futbolcuları destekleyeceğiz
mecburuz
çümkü biz bu takımı çok seviyoruz
başka trabzonumuz yok
elimizde ki bu

ama biz bu takımı ölene kadar seveceğiz

bordo61
21.02.2009, 19:25
Takım resmen afallamış bir top oynuyor bunu çözmeli ersun hoca bide ısaac bu kadar nasıl sabretti anlamış değilim

selimatal
21.02.2009, 19:27
Artık ilk 11 konusunda hiç tereddütüm kalmadı. Eldeki kadroyla oynama şansımız yok.

Bu kadro kolay kolay ne gol yer, ne de gol atamadığı maç olur diye düşünüyorum:

-----------------------sylva-----------------------
serkan-------egemen-----song----------cale
selçuk--------------colman-----------alanzinho
---------------gökhan-----umut------------------

tuncay1984
hüseyine ve umut farki iste
gurban olun ikisine

toksoy61
colmanı çıkarması hataydı. isaac gibi hiç bir şey yapmayan birini sahada tutup ortadan bir elemanı çıkarması herkesi şaşırttı. colman ne kadar kötü de oynuyor olsa isaac ten çok daha iyiydi. colman da çıkınca orta saha iyice boşlandı. bütün yük selçuk a düştü. ikinci yarı isaac i alıp solda alanzinho sağda yattara oynatmasını bekliyorduk. ama alanzinhoyu ortada tuttu. bence ortada oynaması gereken Colman dı.
neyse bu maç geçti gitti. herkes adam gibi ders çıkarsın bu maçtan. hiç bir şeyin kaybedildiği yok..

Eymen
21.02.2009, 19:28
ben ınanmıyorum bu takımın antalya deplasmanından 3 puanla döneceğıne puan farkı haftaya 5 olacak sıvas bjk gs hatta ınanmayın ama fb bıle bızı geçecek bu takımın havası 20. haftaya kadardı her şey buraya kadar lıgı 4. bitirelım öpun başınıza koyun uefaya bıle gıdemeyecez daha kötu bı durumda 90 trılyon borç yapıldı sırf bu takım avrupaya gıtsın dıye ama o da zora gırdı bugun ku skorla en azından berabere kalmalıydık bu skor hiç olmadı şimdi bana karşı sinirlenebilirsiniz ama inşallaha ben yanılırım bu takımıız şp olur bu oyunla ınanıyorsanız bılemem ama desteğe devm destağe devam dedimde aklıma geldı yıne bugun de maraton harıkaydı çok guzel destek verdıler allah razı olsun hepsınden bende ıçlerınde olan bır taraftar olarak kendımden utanıyorum neyse bu sene nereye kadar gıdersek gidelim allah buyuktur sonuçta kımse bu takımdan bu sene şp luk beklemıyordu

Mehmet Sarigül
21.02.2009, 19:29
Trabzonspor'da Tayfun'a, Yattara'ya ve Hüseyin'e israr edildikce Sampiyonluk hayal kalir.

Tayfun cok istikrarsiz bir futbolcu, defansif anlamda büyük hatalari var.

Yattara koca bir sezon yok, cünkü Yattara "kücük takimin büyük oyuncusu".
Trabzonspor takim olarak ne kadar büyrse, Yattara o kadar daha kaybolur.

Hüseyin ise sezona iyi baslamasina ragmen, son zamanlar cok kötü.
Onun alternafi Ceyhun degil, Ceyhun genc olmasina ragmen cok agir bir futbolcu.
Hüseyin'in yerinde en iyi Papy oynar, ama o henüz yeni geldi ve cok genc.

Ersun Yanal'i bu üc konuda elestirebilirim. Ama herseye ragmen bu takim ve bu hoca basarili.

yakutlu61
21.02.2009, 19:29
vay be üç hafta önce padişah Ersun YANAL şimdi saray mutfağında yamak Ersun YANAL... Bu yorumları sadece bizim taraftar yapar heralde.
munzevil arkadas sana katılıyorum.
ayrıca üç hafta önce neredeyse kahraman ettikleri insanlara buradan kişilik haklarına saldıracak bıçımde hakaret eden arkadaslarıda kınıyorum.unutmayalım bu forum şampiyon olsun olmasın bu takıma destek ıçın var,elestırıde yapılacak elbette ama kişilere saldırmadan hakaret etmeden,buna kımsenın hakkı yok zaten.
umarım forum yonetıcısı arkadaslar bugunku mesajları okumuslardır ve bu hakaret boyutuna varan yorumlarda bulunan arkadaslar hakkında gerekenı yaparlar.

Özkan
21.02.2009, 19:31
hüseyine ve umut farki iste
gurban olun ikisineUmut tamam da, ben bu Hüseyin'e ısınamıyorum ve ısınamayacağım.

phoenixx
ankara'daki trabzon etkinliklerine katıldığım için maçı seyredemedim. skoru yolda öğrendikten sonra içimde o kadar büyük bir öfke ve hayal kırıklığı oluştu ki bir yerlere vurasım geldi. ancak yarım saat sonra bugün ts clup'tan aldığım ve büyük bir gururla koluma taktığım bilekliklere bakınca değişenin ne olduğunu sordum kendime. trabzonsporu şampiyon olduğu/olacağı için mi tutuyordum. öyle olsa yirmi beş senedir şampiyonluk yüzü görmüyordum (son şampiyonluğu hayal meyal de olsa hatırlayan kuşaktanım). ben şampiyonluğu değil trabzonsporun kendisini sevdim. varsın bir yirmi beş yıl daha olmasın.

ayrıca bu sene camiada oluşan heyecan, umut, keyif (zaman zaman sekteye uğrasa da) ve özlem çok güzel. ezcümle, kötü günde de desteğe devam.

futbalski60
ben ınanmıyorum bu takımın antalya deplasmanından 3 puanla döneceğıne puan farkı haftaya 5 olacak sıvas bjk gs hatta ınanmayın ama fb bıle bızı geçecek bu takımın havası 20. haftaya kadardı her şey buraya kadar lıgı 4. bitirelım öpun başınıza koyun uefaya bıle gıdemeyecez daha kötu bı durumda 90 trılyon borç yapıldı sırf bu takım avrupaya gıtsın dıye ama o da zora gırdı bugun ku skorla en azından berabere kalmalıydık bu skor hiç olmadı şimdi bana karşı sinirlenebilirsiniz ama inşallaha ben yanılırım bu takımıız şp olur bu oyunla ınanıyorsanız bılemem ama desteğe devm destağe devam dedimde aklıma geldı yıne bugun de maraton harıkaydı çok guzel destek verdıler allah razı olsun hepsınden bende ıçlerınde olan bır taraftar olarak kendımden utanıyorum neyse bu sene nereye kadar gıdersek gidelim allah buyuktur sonuçta kımse bu takımdan bu sene şp luk beklemıyordu

Daha önceki mesajlarında da şampiyonluk hesapları yapmışsın bu nasıl çelişki ?

Hotaman
21.02.2009, 19:32
Futbolu bilmeyen(!) iyi niyetli kardeşlerim, boşuna yormayın kendinizi. Bu takım tüm maçları 5-0 kazansa niye tüm golleri roveşata ile atmadık diye eleştiren olacaktır. Çünkü bizim taraftarımız herşeyi bilir, önce ki maçta sövdüğü Hüseyin'i bu maç kral yapar. Bizler yani futbolu bilmeyen taraftarlar, taraftarlık görevini her yenilgiden ya da kötü oyundan sonra hesap sormakta aramayız. Bu bizi gerçek taraftararımızdan ayırır, şimdi onların her dediğini yapsaydık, 21 maçta 63 puan *189 goller lider olacaktık ama işte hep biz engel oluyoruz. Çünki biz hep iyi niyetle, sağduyu ile bakıyoruz, kendimiz inanmasak bile bu takımın şampiyon olacağına inan insanların moralini bozmamak için susmayı tercih ediyoruz. İnsanları kandırıyoruz, varsın susalım sene sonunda Şampiyon Trabzonspor başlığında tüm öfkemizi yansıtırız. Varsın felaket tellalığını önemli bir iş zannedenleri dinleyelim, sene sonunda onlar bizleri dinleyecekler!

drexcalibur
Hafta sonu zevk alarak rahat bi şekilde izleyeceğimi düşündüğüm maçı yenildik.Hemde Avni Akerde bıraktık 3 puanı.Gerçi Ankaragücü özelliklede Beşiktaş maçındaki beklenmedik kötü oyun;perşembenin geleceği çarşambadan belli olması gibi bu hafta sonuç olarak ta ortaya çıktı.Bu hafta çok yanlış bi kadroyla sahaya çıktı Ersun yYanal ben dahil bir çok Trabzonsporluyu şaşırttı.Sen umutla çift forvet oynayabilirsin ama isaac gökhan la oynayamazsın bunuda görmüş olduk.sağda yattara solda alanzinho ortada selçuk serkan(ceyhun) onların hemen ilerisinde de colman ilerde gökhan tek olmalıydı.oyunu kanatlara yayarak denizlinin direncini kırmalıydık.yinede tayfun ve gökhan yakaladıklarını bu kadar cömert harcamasalardı bu maç dönerdi.maçın tek hırslı adamı colmanı çıkartmak ve 90 dakika isaacı oyunda tutmak başka bir teknik direktör hatasıdır.Tayfunun önünde yattara olsaydı tayfun bu kadar sırıtmazdı yada ceyhun ortada serkan sağ bekte oynatılabilirdi.Umut yok diye illa çift forvet oynamamıza hiç gerek yoktu sağlı sollu atak yapabilirdik.Zaten bizim orta sahamızda gol atacak oyunlcularda var(colman selçuk).Çok beğendiğim ve trabzonsporu bu noktaya taşıyan ersun yanal bugün çok büyük bir taktik yanlış yapmıştır oyuncularında isteksizliği bu olayı körüklemiş sonuçta mağlup olmuşuzdur.Bu kötü gidişin bu haftalarda olması bi açıdan sevindirici hiç yoktan toparlanmaya fırsatımız var bundan sonra basit maçlarda puan kaybetme şansımız kalmadı.eleştirmişken taraftarı eleştirmemek olmaz.bağırmayan sürekli ıslıklayan bi taraftarın varsa stadın tıka basa dolu olsa ne yazar.takımın ne kadar kötü olursa olsun sen destekleyeceksin maçta protesto etmeyeceksin oyuncuları gerekirse maçı çeviren adam olacaksın bu konuda bjk taraftarı gibisini tanımam adamlar 90 dakika düzgün bi şekilde takımlarına destek oluyorlar.slyva ve egemene alkış:alkış: herşeye rağmen hala şampiyonluğun en büyük adaylarından biriyiz kimse sivas demesin biz orada olmasaydık sivası çoktan al aşağı etmişlerdi.

yakutlu61
Umut tamam da, ben bu Hüseyin'e ısınamıyorum ve ısınamayacağım.

niye ısınamıosun arkadasım bızım evladımız oldugu ıçınmı.
Hüseyin su anda takımda dışıyle tırnagıyla oynayan oyuncuların basındadır.
BIRAKIN ARTIK KENDI EVLATLARIMIZI HOR GORMEYI.

RepLay
21.02.2009, 19:33
Hala şoktayım yiğenimle top oynarken bile mu maç aklıma geliyor ve yarıda bırakıyorum. Ruhum sıkılıyor hiç böyle düşünmemiştimm

sonimp
21.02.2009, 19:33
beyler,kardeşler,renkdaşlar,biraz sukunet lütfen! evet ben de bugün kahroldum,yıkıldım,tatilim berbat oldu ama oldu işte.futbol böyle birşey.maçı izlemeye otelin lobisine kucağımda 5 aylık bebeğimle gittim,kollarımda uyuyordu,ayakta izledim uyanmasın diye,alışsın trabzon maçlarına diye.goller geldiğinde sinirden ne yapacağımı bilemedim,kızdım,bağırdım ama yine maça döndüm,son dakikaya kadar bekledim.hatta maç sonrası ortamdaki klasik,sinir bozucu bir fenerliyle birbirimize girecek olduk neredeyse ama bana yakışmazdı hakettiği cevabı vermekten başkası.salladım ersun hocaya da futbolculara da ama kendi kendime,sinirim geçsin diye. sonra düşündüm o sinir bozucu fenerli ve nicelerine vereceğimiz en oturaklı cevap alacağımız şampiyonluktur diye.ve önümüzdeki maçı beklemye koyuldum.
ÇÜNKÜ BAŞKA TRABZONSPOR YOK;DESTEK OLMAZSA TRABZONSPOR DA OLMAYACAK;TRABZONSPOR OLMAZSA BU HAYATTA BİRŞEYLER EKSİK; O YÜZDEN HEP DESTEK TAM DESTEK!!!

Eymen
21.02.2009, 19:34
yaa yapmışımda bak bakalım o zman takım ıyıydı kardeşim bu takıma ne oldu bu son 3 maç sen onu cvb ını bana verır msın? futbolski60 nıcklı arkdaş

PiYADE
21.02.2009, 19:34
şimdi neyi öğrendik bu maçtan??

demekki umutsuz ve hüseyinsiz olmuyormuş. demekki hocanın bir bildiği varda ikisini her maçta 11 de çıkartıyormuş. demekki bizim 34 yaşındaki yusuf a ihtiyacımız varmış. demekki sağbeke futbolcu ihtiyacı varmış. demekki vasatın altı diye yerlere vurduğumuz cale iyi futbolcu imişki kötü maçta bile oyunundan kaybetmeden iyi oynayabiliyormuş. demekki demekki demeki......

bu maçta ikisini de aramadık

Mertcan
21.02.2009, 19:35
Yatıp kalkıp yarın sivasın yenilmesine dua edelim

selimatal
21.02.2009, 19:36
Trabzonspor'da Tayfun'a, Yattara'ya ve Hüseyin'e israr edildikce Sampiyonluk hayal kalir.

Hüseyin ise sezona iyi baslamasina ragmen, son zamanlar cok kötü.
Onun alternafi Ceyhun degil, Ceyhun genc olmasina ragmen cok agir bir futbolcu.
Hüseyin'in yerinde en iyi Papy oynar, ama o henüz yeni geldi ve cok genc.

Ersun Yanal'i bu üc konuda elestirebilirim. Ama herseye ragmen bu takim ve bu hoca basarili.

Oynamadığı ve dağıldığımız bir maçtan sonra bile Hüseyine fatura kesmeye çalışan senin gibiler olduğu sürecece şampiyonluk hayal.

Madem umudun yok 13 haftalığına, hafta sonları sinemaya falan git. Futbolu 13 haftalığına unut. Sen ve senin gibi düşünenler dinlensin biraz. Nasılsa Şampiyonluk kutlamalarına hiç utanmadan katılırsınız.

futbalski60
21.02.2009, 19:37
yaa yapmışımda bak bakalım o zman takım ıyıydı kardeşim bu takıma ne oldu bu son 3 maç sen onu cvb ını bana verır msın? futbolski60 nıcklı arkdaş

2 maç kötü oynadık diye bir anda fikirlerinin değişmesi yanlış neticede bizi bu yerlere getiren bu takım bu kötü günlerden çıkaracak da bu takım.Takımda formsuzluk var yeni kurulan takımında her maç iyi olacak hali yok illaki bir yerde takılacaktık ben eski formumuza kavuşacağımıza inanıyorum.Daha 13 hafta var erken havlu atmak saçma olur.

sessizkral_1
21.02.2009, 19:38
http://img27.imageshack.us/img27/9617/tsbalon.jpg

Kimsin sen güray nesin?

O balonları ayağınla patlatma birgün başka yerde suratında patlar.

Mustafa Ayazoğlu
Yatıp kalkıp yarın sivasın yenilmesine dua edelim

Kazansınlar,, koltuk emin ellerde olsun,, bjk tehlikeli geliyor

mhayri
Artık ilk 11 konusunda hiç tereddütüm kalmadı. Eldeki kadroyla oynama şansımız yok.

Bu kadro kolay kolay ne gol yer, ne de gol atamadığı maç olur diye düşünüyorum:

selçuk--------------colman-----------alanzinho

Hocam kadroda göze batan Selçuk 'un sağ açık oynayıp oynayamayacağı...
Yerleşim güzel ama önce bi yattarayı satalı istersen :)

yakutlu61
Oynamadığı ve dağıldığımız bir maçtan sonra bile Hüseyine fatura kesmeye çalışan senin gibiler olduğu sürecece şampiyonluk hayal.

Madem umudun yok 13 haftalığına, hafta sonları sinemaya falan git. Futbolu 13 haftalığına unut. Sen ve senin gibi düşünenler dinlensin biraz. Nasılsa Şampiyonluk kutlamalarına hiç utanmadan katılırsınız.

tebrikler kardeşim
yazdıklarına aynen imzamı basarım eline sağlık

Cem Akyüz
bir kaza oldu...haftaya umarım telafi ederiz

highlander
21.02.2009, 19:39
Hepimiz üzüldük.Kendi evimizde yenilmek üzüntümüzü daha da arttırıyor. Ama yarışın en büyük favorilerinden birisiyiz. Bu kadar kırılgan bir taraftar topluluğu, takımının zor günlerinde ona destek veremez.Takımın ve taraftarın kendine gelmesi şart.2 Haftadır yenilgi sinyalleri alıyorduk zaten.Birdenbire,süpriz bir şekilde olmadı. Trabzonspor bu yenilgiyle kendine gelmiştir.Haftaya çok daha farklı bir takım izleyeceğimize inanıyorum. Kaybedilen birşey yok henüz.Desteğe devam etmeliyiz.

Mustafa Ayazoğlu
21.02.2009, 19:40
31.Hafta
Fenerbahçe - Denizli

34.Hafta
Denizli - Beşiktaş son maç :)

Eymen
bu maçtan çıkardığım en önemlı 2 sonuç var 1. sı ısaac denen adam bu takımda daha ılk 11 de oynamıycak sonradan gırebılır 2.si ise umut ve hüseyın bu takımın bu dk dan sonra vazgeçilmez ıkı oyuncusudur hem benım hemde yanal ın gözunde zaten de oyleydı de yanal ın gözunde bugun özelııkle o sevmedıgınız umut u ne kadar aradık ısaac butun pozsyonlarda ofsayt ta kalıo adam sankı mahalle maçı yapıyor

Hasan Ayvenli
http://img27.imageshack.us/img27/9617/tsbalon.jpg

Kimsin sen güray nesin?

O balonları ayağınla patlatma birgün başka yerde suratında patlar.

bir gazete manşetine davetiye. trabzonspor'un balonu patladı!

futbalski60
21.02.2009, 19:41
Kazansınlar,, koltuk emin ellerde olsun,, bjk tehlikeli geliyor

Bjk 2 haftada 4 puan aldı.
Formsuz Trabzonspor'la kendi evinde berabere kaldı bizi Denizli de yendi.
Tabata'sız Gaziantepspor'u yendi zaten Antep 2.yarıya kötü başladı sadece 1 galibiyetleri var.Bjk için çok erken konuşmayalım.

mustafaction
21.02.2009, 19:43
Her takımın kötü dönemi olacak bizimde oldu ama futbolcuların bu kadar ruhsuz oynamalarını içime sindiremiyorum

Bülent AKBULUT61
munzevil arkadas sana katılıyorum.
ayrıca üç hafta önce neredeyse kahraman ettikleri insanlara buradan kişilik haklarına saldıracak bıçımde hakaret eden arkadaslarıda kınıyorum.unutmayalım bu forum şampiyon olsun olmasın bu takıma destek ıçın var,elestırıde yapılacak elbette ama kişilere saldırmadan hakaret etmeden,buna kımsenın hakkı yok zaten.
umarım forum yonetıcısı arkadaslar bugunku mesajları okumuslardır ve bu hakaret boyutuna varan yorumlarda bulunan arkadaslar hakkında gerekenı yaparlar.
o mesajları yazan benim her zaman destek ölümüne destek ama niye bu takım şampiyon olmasın abicim olsun olmasın herzaman destek demişin tamam doğru her zaman destek yani diyorsunki 25 sene daha şampiyon olmasak olur diyorsun yani destekliyelim ölümüne destekleyiz her zaman istanbul ezikleri şampiyon olur biz öyle baka kalıyız hem ben hakaret etmedim yöneticilere şikayet etceksen şikayet kutusundan bildir biz kendimizi şampiyon olsakta olmasakta destekleyelim sözüyle kendimizi her zaman kandıralım benim avatamdaki oğlumuda böyle kandırayak inşallah TRABZONSPORU aşılarım biraz zor ama bak oğlum deyim hep istanbul takımları şampiyon oluyor biz ise her zaman ölümüne destek yaparız deyiz belki yer

sifuni
bugün taraftarda takiminda performansi cok kötüydü ama hemen kaos yapmamak lagzim

selimatal
21.02.2009, 19:44
Hocam kadroda göze batan Selçuk 'un sağ açık oynayıp oynayamayacağı...
Yerleşim güzel ama önce bi yattarayı satalı istersen :)

yattara-------------colman-----------alanzinho

Gerçi Selçuk Yattaradan daha çok gol attırdı ama hatırın için olsun.:)

cihatöztürk
21.02.2009, 19:45
milllet fener yeniliyo 1-0 şansımız dönüyomu ne:D

denizli malübiyetine bide iyi tarafından bakın bence iyi oldu....

çok havaya girmiştik futbolcular bi hava ersun yanal bi hava akılları başlarına gelsin şampiyonluk kolay iş deyil

Eymen
21.02.2009, 19:46
bızım ıç saha da kı maçlarımızda taraftar bu kafada gıtmeye devam ederse ışimiz emın olun çok çok zor önümüzdeki haftalarda çok krıtık gs maçı var eğer bu maçtada taraftar aynı bugunku gıbı olmaya devam ederse gs de bızden en kötü 1 puanla döner

mhayri
21.02.2009, 19:47
31.Hafta
Fenerbahçe - Denizli

34.Hafta
Denizli - Beşiktaş son maç :)

Denizli o maçlara kadar düşmeyi garantiler ...
Bizde arayı puan farkıyla açmış oluruz ...
Sonra da anlatırız : Ulan şu takıma maç verdik ama bak adamlar küme düştü ama biz şampiyon olduk ...
Vay anasını!!!

Eymen
21.02.2009, 19:48
haftaya colman cezalı mıydı bu maçtada colman çıktı atak organızasyonlarımız çöktü gördüğünüz gibi

Raskolnikof
21.02.2009, 19:48
milllet fener yeniliyo 1-0 şansımız dönüyomu ne:d

çok havaya girmiştik futbolcular bi hava ersun yanal bi hava akılları başlarına gelsin şampiyonluk kolay iş deyil

fener bİzİm rakİbİmİz olamaz:d

mustafaction
21.02.2009, 19:50
Hüseyin'e kazma diyenler sokaktaki adamı koysam yerinde oynar diyenler çıkın şimdide sallayın Hüseyin'e

innocence
21.02.2009, 19:51
Maçtan önce birisi bana denizli sizi 2-0 yenecek dese gülerdim.

Sen kalk deplasmanda oynadığı 10 maçta 1 beraberlik ,9 mağlubiyet almış; 10 gol atıp 23 gol yemiş takımdan 2 gol ye ve yenil...

Olacak iş mi bu yahu!!!

Cafer KILIÇSOY
21.02.2009, 19:52
Bugün sahada 15 kişi olsak yine yenilirdik. Kazanma ruhumuz yoktu çünkü.

Taraftara da helal olsun! Onlar da takıma uydu!

Ustaalioğlu
21.02.2009, 19:52
çok manasız, zamansız, yersiz bir malubiyet...
neresidnen bakarsan bak öyle...

asimetrik
21.02.2009, 19:54
Bugün taraftar başta, Ersun hoca ,oyuncular (Selçuk İnan hariç) Avni Aker'deki maç öncesi atmosfer, oyuncu değişiklikleri hatta Serdar Bali bile tuhaftı. Gökhan Ünal'ın kaçırdığı goller tuhaftı. Bu kadar tuhaflığa rağmen 4-5 net pozisyon bulmamız tuhaftı. Denizli'nin kötü oyunla 2-0 yenmesi tuhaftı. Üzerimize ölü toprağı serilmiş gibiydik. İlk defa oldu. Umarım son olur. Bu arada rakipler bizi çözmüş artık. Göbeği kapa, arkaya adam kaçırma 0-0 bitirirsin maçı.Halbuki kanat oyununa en müsait takımız. Sıkıştığımızda denemeliyiz kanat oyununu. Oyuncuların ters kanatta oynaması da gösteriyor ki hep içeri girip gol atacağız. Hayırlısı bakalım.

Varlıbaş61
21.02.2009, 19:56
yazık yazık yazık
bu maç kaybedilmemeli idi
her ne şartta olursa olsun
ama vardır bunda da bir hayır!
diyerek kendimi avutuyorum:(

Berkedogan
21.02.2009, 19:56
yenilsekte en büyük Trabzonspor arada sırada böyle kazalar olabilir bu yenilgi takımı kendine getirecektir.

hasancolak
21.02.2009, 20:01
ankara macından sonra takıma bırşey oldu takım duşuşte ısteklı oynamıyolar sankı bırşeyvar pıres yok ne oldu butakıma selcuk ve kolman dokuluyo ınşallah bıran once toplanırlar bırde alenzınyo bunu kım begendı alınması ıcın baskı yaptı cok merak edıyorum tam bır fıyasko

lazrail8989
21.02.2009, 20:01
bugun sadece ersun hocayı anlayamadım yanlış anlamayın hoca kötü demiyorum ama yaptığı değişiklikler anlamsızdı ceyhunun yuzunden gol yedık ataklar yarıda kaldı tayfuna bısey demeye gerek yok herkes gördü neler yaptığı o kanatta serkandan başkası oynayamazzzz...CALE yi de alnından öpmek istiyorum sezonun başından beri çok eleştiren olsa da ben o zamandan beri yuregıyle ve guzel oynuyor.Ayrıca önümüzdeki 4 maçı aldık mı şampiyonduk diyordum ama ilk kayıp yaşandı hadi hayırlısı

mustafaction
21.02.2009, 20:02
Takım yorgun beyler 11 adam sürekli oynuyor sakatlıkta yok..hep aynı adamlar napsın robot değil bunlar

mHİÇYILMAZ

Colman'ın dışarı alınmaması gerektiğinde aynı fikirdeyiz. Ancak Alanzinho için (sen nasıl düşünüyorsun bilmiyorum) aynı şeyleri söyliyemiyeceğim. İkinci yarının başında Alanzinho-Yattara değişikliği yapılmalıydı. Demek hazır değil bu adam ve taraftar Alanzinho'yu gözlüyor. Ne yapıyor bu adam diye. Neticede getirilen kanat 'FOSSS bu adam ' oluyor. O yüzden Alanzinho'nun sahada ne kadar tuttuğuna çok dikkat etmeli hocamız(onu kazanmak istiyorsa).

macka61
haftaya antalyayı yenersek fenerde sivası yenerse yine düzelir işler

SERDAR-61
21.02.2009, 20:03
HERŞEYE RAĞMEN
İnadına Ersun YANAL
İnadına BORDO-MAVİ
İnadına TRABZONSPOR
İnadına ŞAMPİYONLUK
VE ŞAMPİYON OLACAĞIZ ULANN;) İTİRAZI OLAN VAR MI??:cool:

Cafer Bulur
21.02.2009, 20:03
Bugün sahada 15 kişi olsak yine yenilirdik. Kazanma ruhumuz yoktu çünkü.

Taraftara da helal olsun! Onlar da takıma uydu!
Günün özeti budur,söz budur!
Bugün o neden oynadi,bu neden oynatildi,su oyuncu neden cikarildi gibi söylemlere hic gerek yok.
Bugün kazanma sinerjimiz yoktu,bunu bir an önce geri kazanmaliyiz.

Sefer A.
21.02.2009, 20:04
niye ısınamıosun arkadasım bızım evladımız oldugu ıçınmı.
Hüseyin su anda takımda dışıyle tırnagıyla oynayan oyuncuların basındadır.
BIRAKIN ARTIK KENDI EVLATLARIMIZI HOR GORMEYI.
brakkkkkk evlatlari, Egemen'den isteklisi yok bu takimda, Umut ta çok istekli, bizim Göksu hariç oburler bir var bi yok, Tayfun kotu, ama arasira oynamasinda fayda var, formda oldugu zaman katkisi var, Baris iseeeeee, fiaskoooooo, girdi oyuna top beklemedi
ULAN ÖGRETMEDILERMI SIZEEEE
TOPU BEKLEMEYECEKSIN TOPA KOSACAKSINNNNNN:mad::mad::mad:

Mustafa Ayazoğlu
21.02.2009, 20:06
ersun yanal denizlispor ile gönül bağı var,, maçı en başta ersun yanal istemedi sonra taraftar sonra futbolcu

kayıp ama çok büyük bi kayıp değil,, destek olmalıyız

Sümeyye Şahin
21.02.2009, 20:06
bencede haftaya dengelenir bu başlığı yorup takımı daha fazla yıpratmaya gerek yok..biraz durulsun ortalık sonra sakin kafayla değerlendiririz takımımızı...desteğe devam!...

mHİÇYILMAZ
21.02.2009, 20:07

İnşallah.:) Umarım Fener maçına kalmadan yarınki Es Es maçında olur olacaklar.;)

abdullah6134
21.02.2009, 20:08
takmayın bu kadar arkadaşlar..haftaya herşey eskisi gibi olur tekrar...bu sene Trabzon eze eze olmasa da şampiyon....

Mustafa Ayazoğlu

fener veya sivas tamamda bjk'yı napcaz

kaplanlar29
Takım yorgun beyler 11 adam sürekli oynuyor sakatlıkta yok..hep aynı adamlar napsın robot değil bunlar

ne alaka allahin seversen ya?
tmm ozaman herhafta baska 11 cikar:D

polibo06
arkadaşalr takımımızın yaş ortalaması kaç?

egemen diyoruz...egemenin yaşı kaç? tecrübesi ne?

selçuk diyoruz...selçuğun yaşı kaç tecrübesi ne?

collman diyoruz...collmanın yaşı kaç tecrübesi ne?

bu liste uzar gider...biz kişilerin oyunuyla bir yere gelmedik. takım oalrak geldik. mücadele ile geldik. şimdi iş ciddiyete bindi. şampiyonluk tünelin sonunda görünüyor. futbolcuların üzerindeki baskı daha da arttı. bu genç v tecrübesiz kadronun omuzlarında çok yük var. Bizler bu yüke ortak mı olacaz? yoksa zaten yüklerini taşımakta zorlanan futbolculara bir yükde biz mi olacaz?

buradaki çoğunluk öss girmiştir. sınav öncesi "bu başaramaz" cümlesini hiç duymadınız mı? duyduğunuzda neler hissettiniz?

yapmayın. bir ayna karşısına gçin ve kendinize sorun. hayatta bana hiç mi böyle durumlar olmadı diye?

eminim ki hemen hemen herkesin bir desteğe ihtiyacı olduğu zamanlar olmuştur. İşte futbolcularımızın bize ihtiyacı var. desteğe ihtiyacı var.

bugün takım ruhsuz değildi. bugün takım yeteneksiz değildi ama bugün takım panikti. acaba taraftar ne der? acaba maç ne olacak? futbolcuların aklında hep acaba vardı....bu kadar düşünceli futbolcu oynayamaz...

guiza kaç maçtır gol atamıyor...adamlar hala destek veriyor. bir zamanlar anelkayı ıslıklıyorlardı şimdi herkes anelkayı hayranlıkla izliyor.

biz ilk 11 de oynadığı ilk maçında alanzinhoyu ıslıkladık.. bu mu destek?

songu sahada gören varmıydı?

tecrübeli tek futbolcumuz(sylva hariç) hücuma çıktığında hep futbolculara bağırıyordu. şampiyonluğa giden futbolcular amatör futbolcular gibi nerede duracağını bilmiyordu. song da bağırmaktan uyarmaktan kendi oyununu oynayamadı.....

geçen hafta bir söz söylemiştim...bu taraftar yüzünden şampiyon olamıyoruz demiştim....

ve şimdi yine söylüyorum böyle taraftarlık olmaz....

eğer takımın şampiyon olmasını istiyorsak hemen şimdi takıma destek vermeliyiz....ilk antremana gidip onlara iyi gününde kötü gününde destek olacağımızı belirtmeliyiz.

şampiyon olamadıklarında dünyanın sonu olmadığını göstermeliyiz

onlara her zaman ama her zaman BU TARAFTAR SENİNLE mesajı vermeliyiz

onlara ASLA BU YOLDA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN tezahuratlarının boşuna yapılmadığını göstereceğiz...yada ersun yanal-sadri şener-alanzinho- hüseyin gibi isimleri değil. ayna karşısına geçip. tek bir söz söylemeliyiz. bu kişi şampiyonluğu hak ediyor mu?

Kamil Çakmak
Bizim futbolcular bundan sonra her maçın bir final olduğunu unuttular.
Ersun Yenal ideal kadrosundan iki futbolcu eksilince hata yaptı. Yanlış kadro kurdu. Yanlış değişiklik yaptı.
isaac, gökhan, colman, tayfun, ceyhun gibi futbolcular ( aklıma gelenler bunlar) takıma hiç bir katkı sağlayamadılar.
Seyirci daha maç başlamadan çok isteksizdi.
Takım oyununu bir türlü oturtturamadık gitti.
Alanzinho çok yere düştü ama düşmediği sürece takıma katkı sağlayacağını gösterdi.
Ama benim takımda gördüğüm eksiklik mücadelenin yetersiz olduğuydu.
Artık bundan sonra bu durumdan ders çıkarmak önemli
İstanbul takımlarının hala bizim gerimizde olduğunu unutmamalı.
Takımda bi gerileme olduğu aşikar.

Bizim yapmamız gereken kırıcı eleştirmek ve istifa gibi söylemler yerine takımımıza destek olmaktır.

mHİÇYILMAZ
21.02.2009, 20:09
ersun yanal denizlispor ile gönül bağı var,, maçı en başta ersun yanal istemedi sonra taraftar sonra futbolcu

kayıp ama çok büyük bi kayıp değil,, destek olmalıyız

Ne yani Gökhan'a ve Tayfun'a Ersun Hoca mı dışarı atın topu dedi!!! Şans arkadaşla birazda şans eksikti bu maçta. Olmayınca olmuyor işte.

Anıl Caner
21.02.2009, 20:10
Maç öncesi, maç esnası, maç sonrası. bir an olsun kazanacağımızı hissedemedim bu maç. buraya attığım mesajlar da genelde o yöndeydi. halbuki her şeyiyle lehimizeydi maç. kaybettik.

seyircisi, hocası, futbolcusu el ele hep beraber inanarak kaybettik bugün.

bu maçlar en önemli maçlar. derbiler değil bunlar takımı şampiyon yapacak maçlar. çok kötü oldu puan alamamak ama 4maç 9 puan bizi şampiyonluğa çok yaklaştırır diyordum. hala devam ediyoruz. antalya-konya maçlarını kazanmamız şart oldu sadece.

ben devre arasında tek bir şey yazdım durdum. bu takımı bozacak şey transferdir diye. ve o transfer takıma inanılmaz zarar veriyor. kötü futbolcu olduğu, yetersiz futbolcu olduğu için değil, hazır olmadığı için. ceyhun-giray-barış memiş bunlar kötü oyuncular mı sanıyorsunuz? hazır değiller sadece. alanzinho 3 maçtır takıma zarar veriyor, vermeye de devam edecek.

Umut olmadan hiç bir maçtan umutlanamıyorum. Gene öyle oldu.

Ama bu maç dünyanın sonu değil. Daha 13 tane maçımız var.

Mayls
21.02.2009, 20:10
Maça bakamadım malesef. Yorumlardan anladığım kadarıyla iyi oynamamışız ve seyirci de iyi oynamamış. Umarım devam etmez bu.

M.S.SOFU
21.02.2009, 20:12
sinirliyim yazmayacam hiçbi'şey....

Mertcan
çok büyük bir darbe aldık şampiyonluk hesapları yapıyoduk resmen suya düştü sivasla puan farkı açılırsa o zaman yandık...

bu sene biz değilde sivas şampiyon olmaya klkarsa o zaman biterim işte..

küme düşelim fener şampiyon olsun ama o sivas bizi şampiyonluk yarışında yenip kupayı alırsa o zaman iplerin koptuğu gün olur...

SERDAR-61
Arkadaşlar futbol kötü olabilir nasılsa bir galibiyetlen bahar gelmezse bir sebepsiz yenilgiylende herşey bitmez biz inanıyoruz ÇÜNKÜ BİZ TRABZONSPORUZ İŞTE O KADAR:) VE ŞAMPİYON OLACAĞIZ
ŞİMDİ BORDOOO

Mertcan
21.02.2009, 20:15
Arkadaşlar futbol kötü olabilir nasılsa bir galibiyetlen bahar gelmezse bir sebepsiz yenilgiylende herşey bitmez biz inanıyoruz ÇÜNKÜ BİZ TRABZONSPORUZ İŞTE O KADAR:) VE ŞAMPİYON OLACAĞIZ
ŞİMDİ BORDOOO

:confused: mavi :o

Haluk Ongan
21.02.2009, 20:16
Bu sene ilk kez bir maçı kaçırdım ve izleyemedim, ama son 2 haftadır bu kazanın gleceği belliydi, bu başlıkta fark bekleyen arkadaşlara da yazmıştım ama klasik bizim taraftar rahat alırız, fark olur, falan filan... Sonuç olarak anladığım kadarıyla kötü bir oyun, kaybedilen bir maç. Taraftar konusunda da zaten bizim taraftarın 150 fırın ekmek yemesi gerektiğini defalerca söyledim. 61.dakkada balon atmakla iyi taraftar olumuyor. O coşku 95 dakika yaşandığı gün zaten herşey düzelecek...

hüseyin1975
Büyük firsat teptik.
Evimizde deplasman fakiri denizliye yenilmemeliydik.

Fener su an yeniliyor, Sivasda yarin takilabilir. Haftaya bu 2 takim karsilasacak.
Bu hic olmadi simdi yahu.

Raskolnikof
çok büyük bir darbe aldık şampiyonluk hesapları yapıyoduk resmen suya düştü sivasla puan farkı açılırsa o zaman yandık...

bu sene biz değilde sivas şampiyon olmaya klkarsa o zaman biterim işte..

küme düşelim fener şampiyon olsun ama o sivas bizi şampiyonluk yarışında yenip kupayı alırsa o zaman iplerin koptuğu gün olur...

sivas yense bile puan farkı 3 olur. eğer şampiyon olacaksan ve rakip olarak sivası görüyorsan sivası sivas da yenersin olur biter

Eymen
21.02.2009, 20:17
fb ye gömuyolar yarın sıvasın olası yenılgısı halınde forumda onlarca eleştiri yerıni mutluluğa bırakacak bu işler böyledır kımın aklına gelcek denızlı maglubıyetı fener den korkuodum ben dogrusu onlarda yenılıo şuan işler istedıgımız gıbı gıdıo bjk dan korkmayın adamlar açamıo rakıplerı ayrıca rakıplerımızın bır bırlerıyle maçları var daha bu köprunun altından çokkkkkkkkkkk sular akar hatalımıyım karamsarlığa bu noktada artık bi son verelım hadii

AKSOY_61
21.02.2009, 20:17
şu ana kadar bazı maçlarda çok kötü oynadık bazılarında da puan kaybettik
ama ben telefonuma bu kadar ümitsiz nefret dolu msj geldiği hiç bir maç sonucu hatırlamıyorum.

gerçekten de çok büyük darbe yedik.
güzel top oynasak 4-0 yenilsek bu kadar üzülmezdim heralde.

bir maç değil 2 maç değil son 3 maça bakıyorum gittikçe kötüye gidiyoruz.
kadro sıkıntısına rağmen mücadele gücüyle bu işi götürürüz diyordum.
en çok korktuğum şey de bu hırsın kaybolmasıydı bu maça bakınca bu hırsın azmin de kaybolduğunu görüyorum.

artık sivasın puan kayvetmesine bakıcaz.
gs ms jimlastikçiler felan hikaye.
sivas evinde bizim yapamadığımızı yani taraftarı arkasına alıp galibiyet almaya devam ederse ki öyle görünüyor en ciddi rakip sivastır.

Mertcan
21.02.2009, 20:18
sivas yense bile puan farkı 3 olur. eğer şampiyon olacaksan ve rakip olarak sivası görüyorsan sivası sivas da yenersin olur biter

denizliyi(10 maçta 9 yenilgi 1 beraberlik) avni akerde yenemeyen adam sivasta sivasımı yenecek?

Eymen
21.02.2009, 20:18
Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooo

Raskolnikof
21.02.2009, 20:20
denizliyi(10 maçta 9 yenilgi 1 beraberlik) avni akerde yenemeyen adam sivasta sivasımı yenecek?

ben denizli için yazmadım

selimatal
21.02.2009, 20:21
Colman'ın dışarı alınmaması gerektiğinde aynı fikirdeyiz. Ancak Alanzinho için (sen nasıl düşünüyorsun bilmiyorum) aynı şeyleri söyliyemiyeceğim. İkinci yarının başında Alanzinho-Yattara değişikliği yapılmalıydı. Demek hazır değil bu adam ve taraftar Alanzinho'yu gözlüyor. Ne yapıyor bu adam diye. Neticede getirilen kanat 'FOSSS bu adam ' oluyor. O yüzden Alanzinho'nun sahada ne kadar tuttuğuna çok dikkat etmeli hocamız(onu kazanmak istiyorsa).

Alanzinhoyu ceza sahası yayının gerisinde 5 kişiyi çalımlayarak içeri girmekle görevlendirmek nasıl bir düşünce ürünü anlayamadım doğrusu.

İnternette Alanzinho görüntülerini bir kez daha seyredin. Bir kez bile bugün verilen görev verilmemiş ona.

Alanzinhoyu kaleye koyup sonra da niye gol yedin diye eleştirmekten farksızdı bugünkü görüntü.

Benim beklentim, ikinci yarıya Yattara ve Alanzinho ile çift kanat başlamak, Colmanı 10 numara olarak hem Yattara hem de Alanzinhoyu çizgide kaçırmakla görevlendirmekti. Sadece Serkanı çıkarıp Yattarayı alması bunun için yetecekti. İsaac ve Gökhan etkili çok sayıda yerden ve havadan yan orta ile kolayca sonuca gidebilirdi. En azından herşeyi denedik derdik.

Tek kanatla hücum olmuyor arkadaşlar. Orta sahadan şişirme toplar dışında hiçbir gol girişimimiz yok. Denizli bile sağ ve sol kanatlarını nasıl etkili kullandı bir hatırlayalım. Ligin sonlarındaki takımlar bile asla çift kanattan vazgeçmiyorken bizim ayağına her top alanın ortadan defansı delme girişimlerini PAF takım defansları bile engeller. Üstelik bugün Umut ta yoktu. Bu şekilde iddia ediyorum Umut ve Gökhan ikilisinden başka gol atıp takımını zirvede tutacak başka bir forvet yok Türkiyede. Böyle gol atmak çok ama çok zor bir iş. Zaten öyle olmasaydı ligin başından beri zirvede olan bir takım en azından 5-6 maçı farklı kazanırdı.

Orta sahada ve kanatta forvete top taşıyacak adamları birer birer dışarı alırsanız hücum gücünüzü sıfıra indirirsiniz. 7-8 forvetle de olsa gol atamazsınız. Tıpkı bugün olduğu gibi.

Ahmet Faruk
21.02.2009, 20:21
Şampiyon olan takımlar hep böyle umulmadık sonuçlar alırlar.
Bu da bizim için süpriz bir sonuçtu.

Artık sıfırladık, tekrar yükselmeye başlayacağız diye düşünüyorum.
Geçen devreye de böyle kötü başlamıştık oyun olarak, sonra düzledik.
Hani filimlerin klasik bir deyişi vardır "Karanlığın en koyu olduğu vakit, gün aydınlanmadan öncedir"

erol-61
21.02.2009, 20:23

ya arkadaşım ne yorgunluğu dengesizin birir tv de bir bahsetdi mental yorgunluk diye moda oldu ben kendim futbol oynadığım dönemden bilirim aynı gün 1 resmi maç olmak üzere toplam 3 maç yapardık yorgunluk bahane ZATEN BİLİM ADAMLARIDA AÇIKLIYOR BUNU FUTBOLCUNUN YORGUNLUĞUDAN 48 SONRA ESER KALMAZ gerisi bana hikaye

ÇIKACAKSIN ADAM GİBİ OYNAYACAKSIN

1- KADRO YANLIŞ
2- OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ YANLIŞ
3- TARAFTAR YANLIŞ ( sürekli protesto hani iyigünde kötü günde destekdi yok bizde sadece iyigünde )
4- hocaya birşeyler oldu OYUN OKUYAMIYOR
5- EZİKLERİN DİLİNE DÜŞTÜK ( en acısı zaten )
6- hiç bir zaman bize rahat yok
7- 7 GELECEK LAMI CİMİ YOK BU BÖYLE BİLİNE

olcay_61
21.02.2009, 20:24
ersun yanala ilk kez sinir oldum ayıp valla.. tayfundan vazgeç artk, selçuğu songu dinlendir artık yaaa
bide burda umuta laf atanlar izlediler dimi umut bu takımın vazgeçilmeziymiş, hüseyini bende eleştiriyorum ama cidden o bile vazgeçilmezmiş...

Haluk Ongan
21.02.2009, 20:24
Şampiyon olan takımlar hep böyle umulmadık sonuçlar alırlar.
Bu da bizim için süpriz bir sonuçtu.

Artık sıfırladık, tekrar yükselmeye başlayacağız diye düşünüyorum.
Geçen devreye de böyle kötü başlamıştık oyun olarak, sonra düzledik.
Hani filimlerin klasik bir deyişi vardır "Karanlığın en koyu olduğu vakit, gün aydınlanmadan öncedir"

Haklısın renkdaş, ben maçı izleyemedim ama skoru duyunca aklıma geçen sene Galatasarayın Kasımpaşaya rezil bir futbolla yenildiği maç geldi aklıma. Düzeliriz haftaya telaşa gerek yok.

hüseyin1975
21.02.2009, 20:25
Alanzinhoyu ceza sahası yayının gerisinde 5 kişiyi çalımlayarak içeri girmekle görevlendirmek nasıl bir düşünce ürünü anlayamadım doğrusu.

İnternette Alanzinho görüntülerini bir kez daha seyredin. Bir kez bile bugün verilen görev verilmemiş ona.

Alanzinhoyu kaleye koyup sonra da niye gol yedin diye eleştirmekten farksızdı bugünkü görüntü.

Benim beklentim, ikinci yarıya Yattara ve Alanzinho ile çift kanat başlamak, Colmanı 10 numara olarak hem Yattara hem de Alanzinhoyu çizgide kaçırmakla görevlendirmekti. Sadece Serkanı çıkarıp Yattarayı alması bunun için yetecekti. İsaac ve Gökhan etkili çok sayıda yerden ve havadan yan orta ile kolayca sonuca gidebilirdi. En azından herşeyi denedik derdik.

Tek kanatla hücum olmuyor arkadaşlar. Orta sahadan şişirme toplar dışında hiçbir gol girişimimiz yok. Denizli bile sağ ve sol kanatlarını nasıl etkili kullandı bir hatırlayalım. Ligin sonlarındaki takımlar bile asla çift kanattan vazgeçmiyorken bizim ayağına her top alanın ortadan defansı delme girişimlerini PAF takım defansları bile engeller. Üstelik bugün Umut ta yoktu. Bu şekilde iddia ediyorum Umut ve Gökhan ikilisinden başka gol atıp takımını zirvede tutacak başka bir forvet yok Türkiyede. Böyle gol atmak çok ama çok zor bir iş. Zaten öyle olmasaydı ligin başından beri zirvede olan bir takım en azından 5-6 maçı farklı kazanırdı.

Orta sahada ve kanatta forvete top taşıyacak adamları birer birer dışarı alırsanız hücum gücünüzü sıfıra indirirsiniz. 7-8 forvetle de olsa gol atamazsınız. Tıpkı bugün olduğu gibi.

Sahada 6 Yabanci vardi.
Yattaranin oyuna girebilmesi icin 1 yabancinin cikmasi gerekiyordu

Kalkinmali
yazik... taraftara heppimize yazik!! horoz'un kafasni kesemedik! :(

SV_Sürmene61
Arkadaşlar bizim maçın sadece son yarım saatini yani yediğimiz 2.golü
ve sonrasını izleyebildim,ve utandım açıkçası; TAKIMIM'ın oynadığı kötü futboldan...

Ama ŞAMPİYONLUK yolunda olur böyle kazalar...!

Son 1 saattir Gençlerbirliği - Fenerbahçe maçını izliyorum ve fenerbahçenin de
ne kadar saçma ve kötü oynadığını, gençelerbirliği karşısında ne kadar zavallı durumlara
düştüğünü siz de izleyip GÖRDÜNÜZ MÜ ???????????????

Galatasaray'ın geçen hafta düşme hattındaki Antalya'ya yenildiğinde oynadığı futbolu,
veya Kayseri ile berabere kaldığı maçların kendisni veya geniş özetini izleyip
ne kadar zavallı durumlara düştüklerini GÖRDÜNÜZ MÜ ???????????????

Beşiktaş hakkında hiçbişey konuşmayacağım bile....

Tam ben bu satırları yazarken dahi gençlerbirliği güzel bi pozisyon kaçırdı,
zavallı fener karşısında... 55.dk' da Burhan'ınkaçırdığı pozisyonu özeti felan izlerken
görünce eminim siz de benim kadar üzlürsünüz....
İlk sezondaki Hacettepe maçını hatırlatıyorum ayrıca,
bugün süperlig de SADECE 2 galibiyeti olan Hacettepe'nin bu galibiyetlerinden birisi
bugün karşımızda ve 5 puan gerimizde ŞAMPİYONLUK mücadelesi veren Fenerbahçe'ye karşıydı...

HATIRLATIYORUM;

Takımınız kötü oynadığında ve demoralize olduğu durumlarda da yanında olamıyorsanız,
sizin taraftar olmanız veya taraf olmanızın hiç bir anlamı kalamayacaktır MALESEF.!!!!

Lütfen takımıza SAHİP ÇIKALIM ve HEP DESTEK, TAM DESTEK ilkesini hep HATIRLAYLIM!!!

Not: Bu arada Gençlerbirliği İlhan ve Mustafa ile 60. dk civarında oyle net 2 gol kaçırdı ki,
TAKIMIMIZI BALTALAMK yerine gidin ve Fenerbahçe'nin ne kadar aciz oynadığını izleyin.!!!

Eymen
21.02.2009, 20:28
bir daha bana bordo dedırtmeyın karşılıgını verın hemen :) bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

sifuni
21.02.2009, 20:30
maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavvvvvvvvvvvv vvvviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Raskolnikof
21.02.2009, 20:30
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mertcan
21.02.2009, 20:31
ben denizli için yazmadım

abicim bu futbolla nasıl yeneceğiz adamları :S

sifuni
21.02.2009, 20:32
milllet fener yeniliyo 1-0 şansımız dönüyomu ne:D

aynen ayaklarinin yere basmasini saglar hem sivasin yenilmeyecegi ne maglum haydi devam

sampiyoooooooooooooooooooooooooooooon

hüseyin1975
21.02.2009, 20:33
Genclerbirligi öyle Goller kaciriyor ki aklillara zarar.
Bu mac 5 olmaliydi

Yunus Emre SEYHAN
Fener maçını izliorum valla biz cok iyi bi takımız :D şükretmemiz lazım halimize :D

Mertcan
eskişehir zor bi takım değil yani... inşallah yenerler sivası ya

Cengiz
takılmamak lazım , her takımın böyle kötü maçları olur ,

fenerbahçe şampiyon olduğu bi yıl evinde istanbulspor'a yenildi , galatasaray aynı şekilde kasımpaşa'ya

fenerbahçe'yi izliyorum şu an gol kaçırma rekoru kırıyo g.birliği

takıma sahip çıkalım , inancımızı kaybetmeyelim

Emre7
taraftarımız dalen bir şeyi öğrenmekte zorluk çekiyorlar.
Allah aşkına kadın akıllı olmayın.
Futbol bilmiyorsak gündemden haberiniz yoksa susun.

14 Gençlerbirliği 20 5 6 9 24 28 -4 21
15 Denizlispor 21 6 3 12 27 37 -10 21
16 Ankaragücü 21 5 6 10 21 31 -10 21
17 Kocaelispor 20 3 3 14 24 46 -22 12
18 Hacettepe 20 2 5 13 11 39 -28 11

buyrun size puan durumu bu takımın bu maça nasıl çıkacağı aşikar ama siz maç öncesi bu takıma 3-5 sallıyorsunuz. Bazı büyüklerim ufaktan gitmese forum iyice ayağı kalkacaktı.

İlyas Özdemir
21.02.2009, 20:34
hemen enseyi karartmayalım olur böyle vakalar moralimizi bozup ümitsizlğe kapılmayalım

sifuni
ya genclerbirligi iyi futbol oynuyor aman allahim simiye 5-0 olmasi gerekiyor

SV_Sürmene61
Bu arada Roberto Carlos sarı kart gördü ve haftaya Kadıköy'deki
Sivas maçında oynayamayacak kardeşlerim!!

Lugano da sarı kart görmüştü ayrıca ve Gençler'den sarı kart gören kimse
yok henüz... Fenerbahçe'nin ne derece aciz kaldığını ve Gençler'i durdurmak
için nasıl çabaladıklarını görmenizi isterdim...

Daha ne maçlar olacak önümüzdeki 13 hafta boyunca,
bu nedenle lütfen DAHA SOĞUKKANLI olmaya çalışalım.... :tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

erol-61
ve sonrasını izleyebildim,ve utandım açıkçası; TAKIMIM'ın oynadığı kötü futboldan...

ne kadar saçma ve kötü oynadığını, gençelerbirliği karşısında ne kadar zavallı durumlara

Galatasaray'ın geçen hafta düşme hattındaki Antalya'ya yenildiğinde oynadığı futbolu,

zavallı fener karşısında... 55.dk' da Burhan'ınkaçırdığı pozisyonu özeti felan izlerken
bugün süperlig de SADECE 2 galibiyeti olan Hacettepe'nin bu galibiyetlerinden birisi
bugün karşımızda ve 5 puan gerimizde ŞAMPİYONLUK mücadelesi veren Fenerbahçe'ye karşıydı...

HATIRLATIYORUM;

Takımınız kötü oynadığında ve demoralize olduğu durumlarda da yanında olamıyorsanız,
sizin taraftar olmanız veya taraf olmanızın hiç bir anlamı kalamayacaktır MALESEF.!!!!

Lütfen takımıza SAHİP ÇIKALIM ve HEP DESTEK, TAM DESTEK ilkesini hep HATIRLAYLIM!!!

Not: Bu arada Gençlerbirliği İlhan ve Mustafa ile 60. dk civarında oyle net 2 gol kaçırdı ki,
TAKIMIMIZI BALTALAMK yerine gidin ve Fenerbahçe'nin ne kadar aciz oynadığını izleyin.!!!

arkadaşım bizene elalemin düştüğü rezil durumdan BİZ BORDO MAVİ RENKLERE BÜRÜNMÜŞ KARADENİZ HATDA TÜRKENİN İNCİSİ TRABZONSPORUZ BİZ VE BİZLER BAŞKALRININ REZİLİĞİNE BAKARAK HALİMİZE ŞÜKRETMEYİZ biz gururlu onurlu insanlarız bu KANIMIZDA var yeniliriz olabilir ama koca bir 90 dk. aciz olamayız olmamamız lazım DESTEKMİ DEDİN BİZİM DESTEĞİMİZ ASLA EKSİK OLMAZ

BENİM İKİ KIZIM VAR İKİSİNEDE KIZARIM BAĞIRIRIM AMA NE SEVGİM NE DESTEĞİM İLK GÜNKÜNDEN AZ DEĞİLDİR ASLA AZALMAZ AKSİNE ARTAR

ANLAMIŞINDI HERALDE ARKADAŞ

Raskolnikof
21.02.2009, 20:35
abicim bu futbolla nasıl yeneceğiz adamları :S

feneri sahasına hapseden biz değilmiydik.
ankaraspor gibi pas yüzdesi fazla olan takımı biz ezerek yenmedik mi?
beşiktaş kupa maçında tek kale maç oynayıp yenilen kim di?
sivası ezmesine rağmen gol atamayan kim di?

bu uzar gider
yani lig de olur böyle şeyler.
Denizli ve beşiktaş maçında kötü oynadık.
ama sonuçta halen liderlik koltuğuna yakınız.
şu an destek zamanı
hep destek tam destek

Eymen
21.02.2009, 20:36
bu arada bızım gençler maçı allahtan ıçerde:) ama içerisi dışarısı kalmadı bu işin ciddiyette oynarsak alırız her maçı dısıplın şart bi daha bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

sifuni
21.02.2009, 20:36
aha kazimda sari gördü oda sivas macinda yok:ts:

Raskolnikof
21.02.2009, 20:37
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Eymen
bu arada oldu armut gibi fener

Eymen
şampıyonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Emre7
21.02.2009, 20:38
Bu arada Roberto Carlos sarı kart gördü ve haftaya Kadıköy'deki
Sivas maçında oynayamayacak kardeşlerim!!

Lugano da sarı kart görmüştü ayrıca ve Gençler'den sarı kart gören kimse
yok henüz... Fenerbahçe'nin ne derece aciz kaldığını ve Gençler'i durdurmak
için nasıl çabaladıklarını görmenizi isterdim...

Daha ne maçlar olacak önümüzdeki 13 hafta boyunca,
bu nedenle lütfen DAHA SOĞUKKANLI olmaya çalışalım.... :tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

geçen haftadan fenerin puan kaybedebileceği yönünde bir kaç sözüm olmuştu kimse inanmadıydı bana bunlar iyi geldi. Akıllı davranırsak tek rakibimiz üzülerek söylüyorumki sivastır. Çünkü takım olarak oturmuş bir yapıları var. Diğer 3 hayvancıklar çok zaaf yönleri var. Ama ersun hoca bunları göremiyo..

Eymen
21.02.2009, 20:39
bu arada ılgınç bı ıstatıskle gözume çarptı maç başı 2 puan ortalamayla gıdıyoruz çok ılginç :) bu ne demek oluo sen esonu 68 puanla şp olacağız:)

Emre7
21.02.2009, 20:39
aha kazimda sari gördü oda sivas macinda yok:ts:

anlamakta güçlük çekiyorum . Sivasın yenilmesi lazım o maçta yenmemesi gerekiyor. Yenerse işimiz daha zor en iyisi beraberlik ama sevinç neden?

hüseyin1975
21.02.2009, 20:40
Sivas Feneri yener bence
Ardindan Kayseri Feneri yener ve 2 Hafta sonra Fener Lige veda eder

hüseyin1975
21.02.2009, 20:42
Bu Sezon Fener Rakibimiz olamaz.
Sampiyonluk 4 Takim arasinda gecer bence

SALDIRAY
21.02.2009, 20:44
Yensekte yenilsekte gönülden desteğe devam etmeliyiz. Bordooooooooooo

selimatal
21.02.2009, 20:44
Carlosun olmaması Fener için büyük avantaj. FB-Sivas maçı tipik beraberlik maçı. FB bu aralar bira puan kaybetmeli çünkü bizim dışımızdaki tüm derbilerde FB den galibiyet bekliyorum.

hüseyin1975
21.02.2009, 20:46
Gencler paso korner atiyor

Eymen
21.02.2009, 20:47
sıvas hangı oyunla fenerı yenecek dıosunuz çok şaşırıyorum tamam fenerbahçede kötü ama yenmek isterler lıder takımı son şans onlar içinde aynı bjk ın bıze gösterdıgı dırencı fener sıvasa gösterecek bunları gözden kaçırmayalım arkadaşlar

SV_Sürmene61
21.02.2009, 20:48
Sivas Fener maçının berabere bitmesi, ve hatta mümkünse başladığı gibi 0-0
veya az gollü berabere bitmesi bizim için en avantajlı skor olur diye inanıyorum...:sevinç2::sevinç2:

:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

:bmn1:

omermk
21.02.2009, 20:49
eleştirirken bari biraz araştırıp hadi onu yapamadınız düşünüp eleştirilim.
slyva-song-cale-colman-alanzinho-isaac 6 yabancımız vardı sahada serkan yattara ya da herhangi bir türk oyuncu ile yattara değişikliği teknik olarak diğer yabancılar sahadayken mümkün değildi.
neyse gelelim maça, kesinlikle sezonun en kötü futbolunu oynuyoruz ama bu kötü futbol ankaragücü maçıyla başlayarak bugünlere geldi.
o maçta uzatmalarda gelen golden sonraki şenlik hatta maç içerisindeki 61.dk da havaifişek saçmalığı sanki şampiyon olduk sezon bitsin artık havasına soktu takımı.
ardından gelen 2 maçta 5 puan kaybı normalbu şartlarda.
geçen hafta bjk ya yenilseydik ligin %100 şampiyonu bjk olurdu bence ama şimdi de en ciddi rakibimiz bjk dır. sivas'ın şampiyon olacağını sanmam.onlarda kötü futbol oynuyorlar. ama bjk tehlikeli çünkü başkanlarının son şansı, teknik direktörü şampiyonluk yaşamazsa bir daha büyük takım çaşlıştırma şansı kalmaz, taraftarı şampiyonluğa aç. kısaca bize benziyorlar.
şu bir gerçekki alanzinho bu formuyla bu takıma giremez. eğer gerçek alanzinho buysa ikinci bir jun vakası yaşayacağız demektir ama bunu söyleyebilmek için erken.
yattara nın şımarıklığı ve sorumsuzluğu gereği dinlendirilmesi bence de gererkliydi ama bunu ilk 11 in iki değişmez adamının takımda olmadığı hafta yapmak çok büyük bir riskti ki öyle de oldu.
umut ve hüseyin'i ben de çok eleştirmiştim ama bu sene bu takım için ne kadar önemli olduklarını bir kez daha gösterdiler. herşeyden önce takımda egemen ile birlikte en çok maçı almak isteyen ve mücadele eden oyuncular. onlar olmayınca takım çok yumuşadı. denizli resmen ortasahada top yüzü göstermedi bize.
yenilmek tamam herkesin başına gelirde beni üzen bu ruhsuz ve dağınık futbol oldu. umarım bu iyi bir ders olur ve toparlanırız.
bizim seyircimizin düzeldiği yok. sonuçlar iyi diye şimdiye kadar destekliyor gözüktük ama rüzgar ters estiği anda takımı destekleyeceklerine nasıl köstek olacaklarını hepimiz maalesef biliyoruz.

maça gelince egemen ve cale yi beğendim. cale de ciddi bir toparlanma var.
ben uzun süredir selçuk u da eleştiriyordum ama bugün onuda beğendim takım da ofansif olarak bişeyler yapmaya çalışan tek adamdı.
bu takımın buralra gelmesi gerçekten mucizevi bir olaydır. bu nedenle işler zora girdiğinde takımın dağılma ihtimali var. henüz zorlukların üstesinden gelebilecek birlikteliğe ve tecrübeye sahip değiliz.
bırakalım ağlamayı sızlanmayı. bu takım şampiyon olacaksa bizlere çok büyük görev düşüyor. sonuna kadar desteğe devam. bu takım sezonu 4. de bitirse alkışlamalıyız ki önümüzdeki seneleri kurtaralım.

hüseyin1975
21.02.2009, 20:50
sıvas hangı oyunla fenerı yenecek dıosunuz çok şaşırıyorum tamam fenerbahçede kötü ama yenmek isterler lıder takımı son şans onlar içinde aynı bjk ın bıze gösterdıgı dırencı fener sıvasa gösterecek bunları gözden kaçırmayalım arkadaşlar

Sivas 0 ama fener -100:(

Haluk Ongan
Fener Sivası ÇOK RAHAT yenecek renkdaşlar:) Hem de çok rahat

Sümeyye Şahin
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......

Uğur GEMİCİOĞLU

Maviiiiiiiiiiiiii.
Her zaman bu takımın arkasındayız.Yendiğimiz zaman oleyy yendik biz şampiyonuz diyen şahsiyetler...Şimdi neden bu takımdan bir şey olmaz diyorsunuz? Takım hala ikinci.Siz gidin tutmayın TRABZONSPOR umuzu.Vallahi şurdaki heriflerin yorumlarını gördüm çok sinirliyim ellerim ayaklarım titriyor.YAZIK.

Ali Tunahan Güllü
21.02.2009, 20:52
neyse benim sinirim biraz geçti ne diyelim hayırlısı olsun inşallah haftaya antalyayı yeneriz...

SV_Sürmene61
21.02.2009, 20:53
ŞAMPİYONNNNNNNNNNNN
:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak: :tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

Ahmet Faruk
21.02.2009, 20:53

HATIRLATIYORUM;

İşte bize böyle pozitif düşünceler lazım.
Geçmişe takılanlar değil, geçmişten ders alanlar başarılı olur. O kadar geçerli bir kaide ki.
Kaybedilen iki puan dışında birşey yok, ama kazanabilceğimiz o kadar çok şey var ki.

Emre7
21.02.2009, 20:55
şimdi şurda denizli fener maçının tadını çıkartacaktık. olmadı Ersun hoca olmadııı

eyuksek1967
21.02.2009, 20:55
ben doğrusu bu sene bu kadar bişe beklemiyordum ama iyi çıktık şimdi düştüğümüz hale bak... tek atağımız war kaleci ile karşı karşıya o da heba oldu.Bazılarımız teknik direktörümüzü eleştirsekde bence sadece teknik direktörde suç yok takımda taraftarlardada war....

Ünal Er
21.02.2009, 20:56
nolacak şimdi fb de yenildi, demek ki yeniliniyormuş
Ölümüne Trabzon

SV_Sürmene61
21.02.2009, 20:56
Güzel abicim,

ben yazdıklarımı TAKIMIM 2 tane kötü sonuç alınca,
ERSUN YANAL gitmelidir vb şeklinde saçma sapan şeyler yazanlara
yönelik olarak yazmıştım; yazdıklarımı hiç alakası olmayan saçma sapan
bi yöne çekerek yazık etmiş olmana üzüldüm açıkçası...

arkadaşım bizene elalemin düştüğü rezil durumdan BİZ BORDO MAVİ RENKLERE BÜRÜNMÜŞ KARADENİZ HATDA TÜRKENİN İNCİSİ TRABZONSPORUZ BİZ VE BİZLER BAŞKALRININ REZİLİĞİNE BAKARAK HALİMİZE ŞÜKRETMEYİZ biz gururlu onurlu insanlarız bu KANIMIZDA var yeniliriz olabilir ama koca bir 90 dk. aciz olamayız olmamamız lazım DESTEKMİ DEDİN BİZİM DESTEĞİMİZ ASLA EKSİK OLMAZ

BENİM İKİ KIZIM VAR İKİSİNEDE KIZARIM BAĞIRIRIM AMA NE SEVGİM NE DESTEĞİM İLK GÜNKÜNDEN AZ DEĞİLDİR ASLA AZALMAZ AKSİNE ARTAR

ANLAMIŞINDI HERALDE ARKADAŞ

Gökhan KAN
21.02.2009, 20:57
Ah be ah fb de yenildi neden hep ötekiler puan kaybedince bizde kaybediyoruz...

SV_Sürmene61
21.02.2009, 20:57
GENÇLERBİRLİĞİ: 1
ezikbahçe: 0

Hadi bakalım; buyrun buradan yakın felaket tellalı, uğursuz baykuşlar...

:tsbayrak:

Pirselimoğlu
21.02.2009, 20:58
hüseyinle, umut yok kimi eleştirsek !
alanzinhoyumu eleştiriyim, yoksa ortada ve sağ kanattamı oynatılmasınımı eleştiriyim,
ısaaci sahada yürüdüğü içinmi yoska, ısaaci haftalarca yedekte tutup, bitmiş olduğu halde 90 dakika oyunda tutulmasınımı,
6 pasın içinde , kaleci çizgi üzerinde dururken topu dışarı atan gökhanımı,
yattara yokken niye yok, oyuna girdikten sonra niye var dedirtmesinimi,
ortasahada selçuğun pas hatalarına göz yumup, koşan serkanı çıkartan hocamızımı eleştiriyim.

kalan 13 maçı bu futbolcularla oynuyacağımıza göre, 90 dakika itici güç olarak hiç bir şey yapmayan taraftar olarak kendimizi eleştirsek daha iyi olur.( gerçi her maç ilk golü biz yiyoruz, sonrada stres stres stres ! )

Sefer A.
21.02.2009, 20:59
fener'i gordukkkkkkkkkk
beter olsunlarrrrrrrrrrrrrrrr
onlardan korkanlara daha da fazla guluyorummmmmmmmmmmmmmmmm
HAHAHAHAHAHA
sivas yarin yener gibime geliyo, Youla yok Eskisehirde, Batuhan a zorrr
ama haftaya fb-sivas maçi berabere biterrrrrrr
kazim ve carlos cezali fb de ;)
haftaya YENMEMIZ LAZIMMMMMMMMMMMMMM

Ahmet Faruk
21.02.2009, 20:59
Yahu yenilmeden futbolun tadımı mı çıkar.
Bizim uşakar arayı açıp işin heyecanı kaçmasın istiyorlar. Bize çok heyecanlı bir sezon yaşatmak istiyorlar anlaşılan.

Umarım bu maçla "Nasıl olmazları" görmüş olmuşuzdur.

Eymen
21.02.2009, 21:02
fb oldu foloş hahahahahahahaha

Selman
21.02.2009, 21:02
Golü yediğimiz an aklıma birşey geldi.Federasyona başvuralım, tüm maçlarımızı deplasmanda oynayalım biz, rahat rahat toplanırız puanları.

Umut Şeref
21.02.2009, 21:03
neyse benim sinirim biraz geçti ne diyelim hayırlısı olsun inşallah haftaya antalyayı yeneriz...

boyle diğer takımları küçümseyip şampiyonluğu garanti altına almış gibi maçlara çıkarsan çıkar seni 1 mahhalle takımıda yener;)

Selim Turan
21.02.2009, 21:03
Rüyamda yenildiğimizi görmüştüm... Sivasta berabere kalıyordu. ama yeniliyordu gibi bir hava vardı...

İlk kısım gerçekleşti, bakalım ikinci kısım ne olacak...

SV_Sürmene61
21.02.2009, 21:05
Aynen böyle renkdaşım;

Kesinlikle HEPİMİZ takımızı seviyoruz ve her zaman başarılı görmek istiyoruz.

Ancak benim anlatmak istediğim, işler yolunda değilken de

SONUNA KADAR TAM DESTEK OLMAMIZLA ALAKALI...

Yoksa ben Fener'in de Sivas'ın da, diğer ŞAMPİYONLUK rakiplerimizin de,

BENİM TAKIMIM TRABZONSPOR'dan daha iyi olduğunu düşünmüyorum!

İşte bize böyle pozitif düşünceler lazım.
Geçmişe takılanlar değil, geçmişten ders alanlar başarılı olur. O kadar geçerli bir kaide ki.
Kaybedilen iki puan dışında birşey yok, ama kazanabilceğimiz o kadar çok şey var ki.

munzevil
21.02.2009, 21:06
o mesajları yazan benim her zaman destek ölümüne destek ama niye bu takım şampiyon olmasın abicim olsun olmasın herzaman destek demişin tamam doğru her zaman destek yani diyorsunki 25 sene daha şampiyon olmasak olur diyorsun yani destekliyelim ölümüne destekleyiz her zaman istanbul ezikleri şampiyon olur biz öyle baka kalıyız hem ben hakaret etmedim yöneticilere şikayet etceksen şikayet kutusundan bildir biz kendimizi şampiyon olsakta olmasakta destekleyelim sözüyle kendimizi her zaman kandıralım benim avatamdaki oğlumuda böyle kandırayak inşallah TRABZONSPORU aşılarım biraz zor ama bak oğlum deyim hep istanbul takımları şampiyon oluyor biz ise her zaman ölümüne destek yaparız deyiz belki yer

DESTEK ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN

Haflarca bu forumda çoğumuz kafasındaki taktiksel varyasyonları yazdık durduk. ne dedik umut oynamasın,hüseyin oynamasın onarın yerine isaac oynasın, ceyhun oynasın, alanzinho oynasın ( ama hiç kimse demediki alanzinho sağ kanatta isaac forvette oynasın) kaderin cilvesi umut ve hüseyin cezaları dolayısıyla oynamadı ve sonuç malum.

Bu maçın sonucu bu iki oyuncunun oynamamasından dolayımı olmuştur. bence yüzde seksen hayır

Fener maçına dönelim selçuk ve colmanın çağdaş ileri geri önlibero futbollarını hüseyinin rakibi bunaltan presini hatırlayalım. Fener maçını oynayanda bu oyuncular beşiktaş denizli spor maçını oynayanda bu oyuncular, nasıl böyle değişir bu takım bence futbol kaderimiz bu üç oyuncunun elinde. Bu işi çözecekte ersun hocamız( şapkadan tavşan çıkarmasına gerek yok sadece fener ve ankara maçı analiz edisin yeterli).

Bundan sonra yapılması gereken Hocamız başını ellerinin arasına alacak, taraftarımız dua ve desteklerini takımımızdan esirgemeyecek, futbolcularımız silkinip kendine gelecek, şampiyonluğun gelmesi ve dirlik ve düzenimiz için ALLAH C.C. tan yardım talep edilecek, es kaza şampiyon olmazsak 33 lük sabır tespihlerimiz 99 luk tespihlerle ikame edilecek http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif

Yazılacak daha çok şey varda bunları buradaki abilerim kardeşlerim bacılarım zaten biliyor. zaten bizi diğer takım taraftarlarından ayıranda bu çok bilmişliğimiz heralde http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif

(GAYRET VE DUA BİZDEN ŞAMPİYONLUK CENAB-I HAKTAN İNŞAALLAH) AMİN

Ahmet Faruk
21.02.2009, 21:06
Top harbiden yuvarlak.
Gökhan yediğimiz ikinci golden 1 dakika önce atsaydı o yüzde bilmem kaç milyonluk pozisyonda, şu anda attığımız puan farklarını konuşuyor olacaktık belki de...

Ah bee, şans...

Ahmet Faruk
21.02.2009, 21:08
Çoğumuzda düşene "ulan tam sırası bir de ben tekme atayım" anlayışı hakim sanki.

Ama bizim farkımız, yerdekilere el uzatmakla olmalı.

mensure 61
21.02.2009, 21:10
Nolurdu yenmiş olsaydık eziklede puan farkı açılırdı :(

AKSOY_61
fenerin yenilmesi ne bizi ne de diğer rakiplerini etkiler
fener zaten şampiyonluğa oynamıyorki bizim açımızdan yense ne olur yenmese ne olur.

bizim denizli malubiyetinin telafisi fenerin yenilmesiyle değil sivasın yenilmesiyle olur.
yarın ki sivas maçını bekliyorum eğer yenerlerse arada 3 puan oluyor bunun verdiği moralle diğer maçları daha rahat oynarlar.
biz de denizlide kaybettiğimiz 3 puana yanarız
sivasta olan şans bizde olsaydı arayı açmıştık şimdi
hayatımda bu kadar ballı bi takım görmedim

kudu_61
benim takımtım yediğimiz ikinci gol 0-1 yenik durumda olabilirsin dakika 60 gözünü kapatıp 10 kişi ileriye çıkmanın mantığı ne 30 dakika da oynarsan maçı 0-1 den rahat çevirirsin ama 0-2 durumuna düşersen o dakika da o moralle hiçbirşey yapamazsın böyle saldırma olmaz zaten yattara alan gökhan isaac saha da songu cale yi tayfunu nereye çıkarıyorsun bizi bitiren ikinci gol oldu

penaltıdan net pozisyon bulduk türkiye liginin gol kralının vuruşuna bak 1-1 o gol olsa 2 de olur 3 te
ben anladım arkadaş bunlar bu şampiyonluğa bizim inandığımız gibi inanmıyor

seyirci bu işten anlıyor egemen tezahuratı bu maçın en keyif aldığım tarafıydı bir de barışın performansı

madem şampiyonluğa inanmıyorlar haftaya antalya maçına

sylva
tayfun-song-egemen-cale
serkan-papy-göksu-barış
gökhan-umut

11 ile çık colman-selçuk-alan-yattara denizli maçını çeviremiyorsa ben daha ne yapayım

fenere-ankaraya süper oynayan takım 3 maçtır tel tel dökülüyorsa ya ders almıyorlar ya şampiyonluğa inanmıyorlar yada takım olamamışlar demektir

SV_Sürmene61
21.02.2009, 21:12
Lig TV spikeri Fener'in 98 sezonunda Şekersporu 7-0 yendikten sonra,
ertesi hafta Ankara'da Gençlerbirliği'ne 3-0 yenilmiş olduğunu hatırlattı.

Bu akşam Gençlerbirliği 5-0 kazanacağı maçı SADECE 1-0 kazanmayı tercih etti. :)

deepmavi
21.02.2009, 21:13
Aynen böyle renkdaşım;

Kesinlikle HEPİMİZ takımızı seviyoruz ve her zaman başarılı görmek istiyoruz.

Ancak benim anlatmak istediğim, işler yolunda değilken de

SONUNA KADAR TAM DESTEK OLMAMIZLA ALAKALI...

Yoksa ben Fener'in de Sivas'ın da, diğer ŞAMPİYONLUK rakiplerimizin de,

BENİM TAKIMIM TRABZONSPOR'dan daha iyi olduğunu düşünmüyorum!

:alkış:yüzde yüz haklısın taraftar herşey iyi gittiğinde destek olmak değil yenilsede takıma destek vermek o yenilgiyi unutturup diğer maça motive etmek takımı ateşlemek kazanma mücadele etme ruhunu onlara hissettirmek sonsuza kadar Trabzon ölümüne bordo mavi

Ömer Öztürk
21.02.2009, 21:15
bi takım yenilirde bu şekil kendi sahasında tek isabetli şut atmadan yenilmezzyha hiçç yakıştıramadmm hiçç mücadele etmedikk halaa anlayamadılar mucadele etmednn kosmadn mac alınmıooooo

Cengiz
21.02.2009, 21:16
yediğimiz ilk golden önce tayfun , ikinci golden önce gökhan pozisyonları değerlendirebilse bahar havası olurdu burda

Emrah KabuL
Ya Fener'de yenildi ne güzel şu maçı alsaydık Fener ile aramızda 8 puan olacaktı. Haftaya Fener evinde Sivas'ı yener ve 3 puan farkla liderliğe oturabilirdik..

Neyse olan oldu artık.. Artık ders çıkar Ersun Hoca çok geç olmadan.. Yoksa bu sezon şampiyon olamazsak bir daha bu noktaya gelebilmemiz çok zor..

turkish0061
Buyuk takimlar nerdeyse hepsi yenemiyorlar. yarin gs. ss kaybederse daha ne isteriz

TS-FAN
21.02.2009, 21:17
En kilit maçımız Sivas maçı olacak.
Haftaya kazanarak yeniden ritmimizi yakalamamız gerekli.

U.Sadıkoğlu
21.02.2009, 21:19
Başkan 12 puan istedi bu futbolla 2 puan zor ...
Rezalet

SARI61
21.02.2009, 21:22
bugun dokunsalr aglıcaktım agızımı bıcak acmıyodu fenerlı arkadaslar gelmıs dalga gecıyor ben ınancımı kaybetmedım sızı dedım gorucez bu aksamkı macta fenerlı arkadaslra tabı gecen hafta oyle bır kalecı vardıkı 7 tane yemıs hepsı bır havalrda bu macı kesın alırız dıyolardı ben genclerbırlıgı cok ıyı oynuyor puan alıcak dedım gulduler bana bende sımdı sıze guluyorum fenerlı arkadaslra fener yenılınce keyfım yerıne geldı bırazda olsa tesellı bulduk sampıyon trabzonum oooooooooooooooooooooooooooooooo her zman yanındayız trabzonum

cihatöztürk
21.02.2009, 21:23
heyyyttt be fenere koydularda biraz kendime geldim

SV_Sürmene61
21.02.2009, 21:24
DESTEK ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN

Haflarca bu forumda çoğumuz kafasındaki taktiksel varyasyonları yazdık durduk. ne dedik umut oynamasın,hüseyin oynamasın onarın yerine isaac oynasın, ceyhun oynasın, alanzinho oynasın ( ama hiç kimse demediki alanzinho sağ kanatta isaac forvette oynasın) kaderin cilvesi umut ve hüseyin cezaları dolayısıyla oynamadı ve sonuç malum.

Bu maçın sonucu bu iki oyuncunun oynamamasından dolayımı olmuştur. bence yüzde seksen hayır

Fener maçına dönelim selçuk ve colmanın çağdaş ileri geri önlibero futbollarını hüseyinin rakibi bunaltan presini hatırlayalım. Fener maçını oynayanda bu oyuncular beşiktaş denizli spor maçını oynayanda bu oyuncular, nasıl böyle değişir bu takım bence futbol kaderimiz bu üç oyuncunun elinde. Bu işi çözecekte ersun hocamız( şapkadan tavşan çıkarmasına gerek yok sadece fener ve ankara maçı analiz edisin yeterli).

Bundan sonra yapılması gereken Hocamız başını ellerinin arasına alacak, taraftarımız dua ve desteklerini takımımızdan esirgemeyecek, futbolcularımız silkinip kendine gelecek, şampiyonluğun gelmesi ve dirlik ve düzenimiz için ALLAH C.C. tan yardım talep edilecek, es kaza şampiyon olmazsak 33 lük sabır tespihlerimiz 99 luk tespihlerle ikame edilecek http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif

Yazılacak daha çok şey varda bunları buradaki abilerim kardeşlerim bacılarım zaten biliyor. zaten bizi diğer takım taraftarlarından ayıranda bu çok bilmişliğimiz heralde http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif

(GAYRET VE DUA BİZDEN ŞAMPİYONLUK CENAB-I HAKTAN İNŞAALLAH) AMİN

Söylediklerine tümüyle katılıyorum abicim. :alkış::alkış::alkış:

Özellikle DUA kısımlarına, TAKIMIZIN ÜSTÜNDEN DUAMIZI HİÇ EKSİK ETMEYELİM LÜTFEN....

Eren Karaahmetoğlu
21.02.2009, 21:25
Ah ulan ahhhhhhh....1 hafta boyunca depresyondayım artık.Bi an önce gelecek haftaya geçmeliyiz. :(

sametaydin
Artık ts önümüzdeki üç maçı kazanıp şampiyonluğun en güçlü adayı olmalı tekrar.

hasancebi81
hüseyinle, umut yok kimi eleştirsek !
alanzinhoyumu eleştiriyim, yoksa ortada ve sağ kanattamı oynatılmasınımı eleştiriyim,
ısaaci sahada yürüdüğü içinmi yoska, ısaaci haftalarca yedekte tutup, bitmiş olduğu halde 90 dakika oyunda tutulmasınımı,
6 pasın içinde , kaleci çizgi üzerinde dururken topu dışarı atan gökhanımı,
yattara yokken niye yok, oyuna girdikten sonra niye var dedirtmesinimi,
ortasahada selçuğun pas hatalarına göz yumup, koşan serkanı çıkartan hocamızımı eleştiriyim.

kalan 13 maçı bu futbolcularla oynuyacağımıza göre, 90 dakika itici güç olarak hiç bir şey yapmayan taraftar olarak kendimizi eleştirsek daha iyi olur.( gerçi her maç ilk golü biz yiyoruz, sonrada stres stres stres ! )

Tayfun yerine Serkanı dışarı amasınımı eleştirelim yoksa Selçuk yerine Colmanı çıkartmasınımı. Boşver hiçbirşeyi eleştirmeyelim. Hatta bu konu üzerine daha yorumda yapmayalım. 3 maçtır gelen sinyallerin en ağırı oldu bu. Artık herkes kendine çeki düzen verecektir. Biz şimdiye kadar olduğu gibi bugünde takımımız mağlup olmamış gibi desteklemeye devam edelim.

Bu sene Allahın izniyle Şampiyon olacağız.

U.Sadıkoğlu
21.02.2009, 21:27
heyyyttt be fenere koydularda biraz kendime geldim

Bize ne kardeşim fenerden biz kendi işimize bakalım bence beşiktaş yapıştı arkamıza yarında g.s sivasspor yarın kazanırsa iyice havaya giricek , haftaya kadıköye gelicekler tam bizim haftalarımız başlıyodki malesef ruhsuz topçularımız saolsun buna engel oldular ..

Sefer A.
21.02.2009, 21:27
Çoğumuzda düşene "ulan tam sırası bir de ben tekme atayım" anlayışı hakim sanki.

Ama bizim farkımız, yerdekilere el uzatmakla olmalı.

onlar da bize karsi iyi oynuyorlar, sonrasini gorecegiz, denizli dusmez ama, sonuna kadar o tehlikeyi yasar, gs ye karsi gorduk nasil top oynadilar, ne istek ne asilma, nondanin golune bakin bobos alanlar, ceza sahasi disindan vuruo onde kimse yok nerdeyse, bize karsi tam tersi heryer kapali, çok kontrollu oyun, eeeeeee niyeeeeeeeee ???????????
biliyoruzzz, anadoludan sampiyon çikmasin, çikarsa da sivas olsun zihniyetindeki takimlari boyleeeeeeeee
MAALESEF

srdr
21.02.2009, 21:28
Bu maçta hüseyinin takımdaki etkisini birkez daha anladım...

Ufuk Bayraktar61
21.02.2009, 21:28
maçın adamları hüseyin ve umut !!!!!..burda ve stadda bu iki adama ağzına gelenleri söyleyenler inşallah utanırlar. bu takım için bu iki oyuncunun ne kadar iyi oyuncu olduğunu burda öğretemedim ama stada gidip görenler yada tvden seyredenler artık anlamışdır diye düşünüyorum.

bu akşam ki maç, Trabzonspromuzun antalya kampında oynadığı hazırlık maçlarının bir kopyasıydı. bakınız orda da hüseyin hiç bir maçta oynanamıştır. gökhan ve umuttanda sadece biri oynamıştır diğer santrafor olarak ıssac oynamıştır. ve sonuç olarak hiç biir maçı kazanamıştık antalyada.yani şunu demek istedim salının gelişi pazartesiden belliydi. takım önümüzde ki maçlarda iyi olacaktır. kimsenin şüphesi olmasın. gs maçını kazanmamız durumunda bu maçın yenilgisinden kimse konuşmayacaktır.

el ele 7. zafere

capa
21.02.2009, 21:30
Bence yönetimin baskısı yüzünden ersun hoca Alanzinho ya bu kadar sabretti.70 dk boyunca sadece bi atakta araya top atıp pozisyon hazırladı.Defansif olarak hiç yoktu. Düzelirmi bilinmez ama Barışı son 20 dk izledikten sonra insan 4mil. euroya acıyor.
Yönetimin bugüne kadar ki yaptığı tek kötü şey gibi duruyor.

yedeklerimizin hazır olmadığını da gördük bu maçta.
Ceyhun, Alanzinhodan sonra sahanın en kötüsüydü onu da Isaac izliyordu.
Isaac çok fazla ofsaytta kaldı.Olumlu sadece bi gökhana çıkardığı top vardı

yanlız her ne olursa olsun bu takımı 1 senede bu fakadar farklı bir konuma getirenlerin biraz da töleransı olması lazım. Şampiyonluk yolunda hız kestiğimiz bi kasis olarak değerlendirmeli ve takıma desteğe devam etmeliyiz

cengiz kudal
21.02.2009, 21:35
yazık oldu... olacak diyelim sezonda böyle maçlar... lakin takımımızda hiç iştah göremedim bu maçta... kazanma şevkimizi tekrar yakalamalıyız.... yoksa demek hiç gelmiyor içimden.......haydi trabzonum hep arkandayız....

sametaydin
21.02.2009, 21:36
Walla arkadaşlar her maç aynı şeyleri söylüyorsunuz, neymiş takımlar bize gelince süper oynuyorlarmış falan filan. Hlabuki öyle bişey yok takımlar normal oyunlarını oynuyorlar. Bakın bakalım maçlarımız bir tane organize bir atakla gol atabilmişmiyiz. Ben söliim sıfır. Peki nasıl oynuyoruz? Savunmadan song un egemenin şişirdiği toplarla. Sonra ne oluyor? Toplar savunmadan geri dönüyor. Genel konuşuyorum maçlarda ileri şişirilen toplarda garibim gökhan la umut hava topuna çıkacak da topu alacak da gol yapacak. Hadi ber derim be böyle taktik filan olmaz. Orta sahamız yerlerde arkadaşlar. Sorun burada. Orta saha oyuncularımız çok sıradan arkadaşlar kim ne derse desin. Colman gibi adam hemen hemen her takımda var hatta çogu takımda daha iyileri var. Selçuk desek bir türlü oynamıyor oynayamıyor. Yattara bozuk. Ceyhun istediğimiz seviyede değil. Alanzinho hakkında geçen gün sinan engin dediki barış memiş ondan daha iyi dedi. Katılıyorum bu adamı nasıl izleyip almışlar merak ediyorum. İsaac her maç böle sürünüyor zaten. Bir bakıma yabancılarımız gerekli katkıyı sağlamıyorlar takıma. Kimne derse desin bu takım şampiyon olursa veya 2. olup şampiyonlar ligine giderse bu yabancılarla devam edilmemeli.

Ali_Aydın_29
21.02.2009, 21:37
maalesef trabzonsporumuza yakışmayan bir mağlubiyet aldık.evet belki takım çok kötüydü belki ersun hocanın tercihleri yanlıştı.ama bir şekilde bizim maça kadar deplasmanda tek puan toplayan denizliye kaybettik.ersun hocanında söylediği gibi bu takımı bu yere bu oyuncular ve bu teknik kadro getirdi.bundan sonra da aynı kadroyla devam edeceğiz.ne olursa olsun onlara olan inancımızı yitirmemeliyiz.daha 13 hafta var her an herşey olabilir.
bir şeyi söylemeden geçemeyeceğim.biz belki çok kötüydük ama denizlisporlu oyuncular ve hakem de çok çirkefti.hakem ve denizli bizim oyunu hızlandırmamamız için ellerinden gelen bütün çirkeflikleri yaptı..
umarım ersun hoca ve futbolcular bu maçtan gereken dersi çıkarırlar ve 25 yıllık hasrete son verirler.

Koray
21.02.2009, 21:39
Zehir gibi bi hafta sonu,spor programlarıda izlenmez şimdi...

Oğuzhan Akyıldız
21.02.2009, 21:40
ya kültür merkezinde dinledik radyodan çıldırdık ya
dakka 88 barış fantastik bi pas atıyo colman çıkıyo yattara giriyo hayırlısı hiç hesapta olmayan bi puan kaybettik artık puan kaybetme lüksümüz bitti ersun hoca 4 maçta 12 puan hedefliyodu lafta dha ilk maçta hüsran...

altinkaya08
21.02.2009, 21:41
maçtan önce fark vede rahat bi galibiyet isteyenler sanırım istediklerini başardılar.takım böyle motive edilmezki.rehavete bakın böyle olursa ligin sonu gelmez bizim için.maç maçtan önce kazanılmaz bunu birkezdaha gördük.şimdi herkes birilerini suçlarlar ama bilmezlerki asıl suçlu biziz..hele bi güzel düşünün bakalım .uzun lig maratonunda böyle şeyler olacak arkadaşlar bunun adı futbol..ama kimse de kaybedilen bir maçtan sonra umudunu kesmesin aksine bizi dahada kamçılamalı bence.artı olarakta hüseyin ve umut u beğenmeyenler şimdi nerdeler??
şampiyon -hopalı

Eren Karaahmetoğlu
21.02.2009, 21:43
Zehir gibi bi hafta sonu,spor programlarıda izlenmez şimdi...

Ne güzel hayallerim vardı bu hafta sonu için.Uzanıp bi o kanala bi o kanala spor programlarını büyük bi keyifle izlicektim.Trabzonsporumuz hakkındaki yorumları dinlemekten keyif alıcaktım:( Olmadı,umarım haftaya bu hayalim gerçekleşicek:(

iskenderunlu
(http://javascript<b></b>:nextMatchs();)
1 Mart 2009, 20:00Turkcell Süper LigAntalyaspor - Trabzonspor
8 Mart 2009, 20:00 Turkcell Süper LigTrabzonspor - Konyaspor
15 Mart 2009, 20:00Turkcell Süper LigTrabzonspor - Galatasaray
22 Mart 2009, 20:00 Turkcell Süper LigGaziantepspor - Trabzonspor
5 Nisan 2009, 20:00Turkcell Süper LigTrabzonspor - İstanbul B.B.

zorlu viraja giriyoruz şimdi

claretred&blue
ben böyle rezillik görmedim açıkçası hiçbir zaman bu kadar üzülmedim, teknik ve kişisel bir sürü hatalar vardı umarım tekrar tekrarlanmaz ve taraftarı çıldırtmazlar...

fatihaltun08
Arkadaslar ben bazi arkadaslari anlayamiyorum daha dune kadar umuta ve huseyine laf sayanlar agzina geleni soyleyenler cikinda soyleyin umutsuz ve huseyinsiz olmuyacagini soyleyin siz taraftar maraftar deilsiniz ne ya yendikmi oley oley yenildikmi yok o ole bu bole bugun soleyin bana huseyinin yoklugu hissedildimi umut defansi rahatsiz etmediki defansi rahat acalim soyleyin

neys eboŞ bunlar taraftarsaniz inancaksiniz ne bu ya karamsar siniz ya ben sonunda ulsacagiz diyom inanmayan bu siteye girmesin bu neya ben en cok moralim burda bozuldu yenildigimizde bozulmamisdim

DNA-TS
21.02.2009, 21:44
fantastik kadro secimi bu sonuca sebep oldu...alanzinhoya 70dakika sabretmetk büyük bir meziyet...yattarayı 6 dakika kenarda tut hiç bişe yapmayan alanzinho oyuna devam ama colmanı oyundan al... ne diyelim bjk yide potaya soktuk...artık sadece sivas değil bjk de rakibimiz...

antagonist
21.02.2009, 21:45
Bu takım galip geldiğinde oynanan kolbastıya alkış tutan, eğlenen, sevinen herkes takım kaybettiğinde de takımına sahip çıkmalıdır...

Bu çocuk bizle beraber buraya kadar geldi. İlk yaşında zirveye oynamaya başladı...Yürürken arada engellere takılıp düşecek tabii ki...Ama o düştüğünde ,tutup onu kaldıracak eller olmalı ve o bu ellerin fark etmeli... O eller sizde arkadaşlar...Desteğimizi esirgemeyelim.

karim@benzema10
21.02.2009, 21:47
ts bugünkü bulunduğu konuma;azimli,hırslı ve istekli oyunu ile gelmişti fakat o arzu ve mücadeleyi bugün gösterememizden dolayı maalesef maçı kaybettik.denizli karşısında kaybetmemizin diğer nedenleri ise,defans ve forvet hatları arasında oluşan kopukluk ve hücum organizasyonlarındaki yetersizliğimizdir.a.gücü ve bjk oynanılan kötü ve dağınık oyun zaten sirenlerin çalınmasına yol açmıştı,ersun hoca hatalarından ders almayınca ilerleyen haftalarda çok fazla arayacağımız bir 3 puanın kaybedilmesini sağladı.

jacek cyzıo
21.02.2009, 21:48
bu takım yenilince dünyam kararıyor.hayattan zevk almıyorum.spor programlarını izlemiyorum.kendimi çok çaresiz hissediyorum.inşallah bu bir kazadır antalya maçı ile beş altı maçlık seri yakalamamız lazım .8 taşı parlatmaya başladılar.inşallah sonumuz bütün seneler gibi olmaz.

Tayfun Aydın
21.02.2009, 21:49
Biz maçlarımızı zaten çok iyi oynayıp almıyorduk hırsımızla mücadelemizle alıyorduk tekrar aynı hırs olmalı yoksa işimiz zor.Bi de hocanın bundan sonra daha fazla fantezi deneyeceğini sanmıyorum.Serkan sağbeke Tayfun yedeğe hüseyin ön liberoya Umutla Gökhan çift santrofor.

tswonder
21.02.2009, 21:50
ts bugünkü bulunduğu konuma;azimli,hırslı ve istekli oyunu ile gelmişti fakat o arzu ve mücadeleyi bugün gösterememizden dolayı maalesef maçı kaybettik....

Bence de olay budur. Bu isteksizlik neden anlamak zor.

Umut ediyorum ki bu bir ders olur ve önümüzdeki haftalarda ayni azim ile yola devam ederiz.