PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 0 - 2 Denizlispor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19

Muhammed KOÇ
21.02.2009, 17:56
Cale'nin açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1194-4O1A3J4M.jpg

Bu tür bir maçı gelecekte yaşamamayı umduklarını belirten oyuncumuz Cale maçtan sonra yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Rakibimiz yakaladıkları fırsatların tamamını gole çevirdi. Biz ise tam aksine hiçbir fırsatı değerlendiremedik. Umarım gelecek maçta bu durum bir daha yaşanmaz. Hüseyin yoktu ancak bu takımda 25 oyuncu var. Hepsi de katkı sağlayabilecek arkadaşlar. O’nun yerine oynayan Serkan o boşluğu doldurmaya çalıştı.”

Mustafa Ayazoğlu
21.02.2009, 17:57
Song önemli bir açıklama yaptı,, geçen yıl Kasımpaşa'ya alisamiyende yenildiklerinden bahsetti,, ama şampiyon oldu takım..

Kasımpaşada küme düştü :) Çok önemli bir detay.. Takıma destek verme zamanı..

turkish0061
SOZ KALMADI, Ne diyebilirimki

Erdal DİLEK
birde yüreğimi sıkıştoran bir grafik vardı maçın sonlarına doğru 13 şuttan hiçbiri kaleyi bulmamış
evet abi, v şöyle bir an düşün 13 şut ve bir an aklına getirdiğinde bu şutların hiç birini hatırlamıyoruz, asıl vahim olan bu bence, belki sadece selcuğun tekrar gösteriminde 2 metre yandan giden şutu. .

MuratJ
21.02.2009, 17:58
Song'un açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1193-2P9A1K2M.jpg

Bu mağlubiyeti bir an önce atlatabilecek takıma sahip olduklarını belirten Rigobert Song şunları söyledi:

Geçen yıl Galatasaray’da oynarken Ali Sami Yen’de Kasımpaşa’ya yenilmiştik. Takım olarak o günkü durumdan kurtularak şampiyon olmuştuk. Bu tür maçlardan sonra ne kadar hızlı ayağa kalkarsanız o kadar erken toparlanırsınız. Ben takım arkadaşlarıma ve teknik heyetimize güveniyorum. Kendi kendimizi sorgulamamıza yardımcı olacak bu maç. İnancımızı koruyoruz. Bu inancımızı koruduğumuz sürece hedeflerimize ulaşacağız
bu büyüklügü gs taraftarı gosterdi sampiyon oldu buyuk diyoruz ya kendi taraftarımıza gostersinler buyuklugunu hastalıklı konusmasınlar songa katılıyorum sampiyon olacagız

Mert67
Gaziantep(Türkiye kupası) ve bu maç.Bu iki maç haricinde takım bu kadar isteksiz değildi.Bir maç kaybettik sadece ve bunun telafisini yapabileceğimiz haftalar daha çok.Neden bu kadar karamsar olunur anlamış değilim.

sancakbeyi_61
o dedİĞİn bu hafta kÜme dÜŞmemeye oynayan takimla berabere kalsaydin olurdu.
Antalya kusura bakmayin ama bİzİ gayse maÇinda oynadiĞinin yarisini oynarsa boĞar

ne oynamın antalya gs macında,laf olsun diye yazmayın..nonda ve barosun karsı karsıya kaldıgı kac pozisyon var biliyormusun o macta?neymiş antalya bizi bogarmıs,biz dedigin kim,şalvarspor mu?

hemen başladı felaket tellallıgı,neymiş küme düşmeye oynayan takıma yenilmişiz,antalya uefaya oynuyor zaten,feneri yenen hacettepe sampiyonlar ligine gidecek bıraksalar..hayret birşey ya..

Paksoy
takımımızı çok sevdiğimiz için böyleyiz.mourınho olsa bir maç kaybetse eleştiririz. kabullenemiyorum ben yenilgiyi yanlış ama fazla sevmek zarar veriyo ama seveceğiz yinede

Kadir
sonuda o direrğde curutcen yaslanmaktan valla bi ayrıl direkten ya

Saçı nasıl saçını beğendin mi Ersun Yanal'ın ?

Eleştiriye bak direğide çürütecekmiş falan filan .
Adam oyunu bu şekilde takip ediyor kardeşim imparatoriçe fatih terim gibi şov mu yapsın istiyorsunuz ?

hodlu
Yenilgi hepimizi üzüyor bu normal ancak yorganları hemen yakmanın alemi yok.Avrupalılar 10 yıl,20 yıl hoca saklarken ne her yıl şampiyon oluyor nede her maçı eze eze kazanıyor.Taraftarımızdan istikrar adına bu yıl başlayan sinerjiyi bozmamalarını istiyorum.Hep destek tam destek şampiyonluk istiyorsak...

savas avci
bu trabzonda herkes herşeyi biliyor... tribünde 10000 tane teknik direktör varken sen neden dışardan teknik adam getiriosun... gökhan gol kaçırır ersun yanal, yattarayı oynatır ersun yanal, yattarayı yedek bırakır ersun yanal, isaac i oynatmaz ersun yanal, oynatır ersun yanal...
herşeyin suçlusu bu adam, yalnız sadece puan kaybettiğimiz haftalarda...
böyle taraftara ne futbolcu olunur ne teknik adam...
maç boyu 2 tezahuratı bir araya getiremeyen taraftar ne hakla takıma sallıyor bunu hiç anlamış değilim... yazıklar olacak biri varsa o da taraftardır!!!!!
taraftara rağmen şampion trabzon
Valla çok doğru söyledin sokaktaki herhangibir vatandaş bile ersun yanal dan daha iyi teknik direktörlük yapar.

suat kalkan
bu alanzinho ya verilen para 3.9 milyon euro

i.bangura 300 bin dolar
kamanan 800 tam hatırlamıyorum

yazık çok yazık

61viya
Song önemli bir açıklama yaptı,, geçen yıl Kasımpaşa'ya alisamiyende yenildiklerinden bahsetti,, ama şampiyon oldu takım..

Kasımpaşada küme düştü :) Çok önemli bir detay.. Takıma destek verme zamanı..

Song anladım ki sayende bir kez daha,Trabzonlu olmak demek sadece Trabzon'da doğmak demek değil be adam!

Çok seviyorum seni...!

İyi ki varsın!

temel_yilmaz
ya bu nasıl bir mantık nasıl bir yaklaşım ya utanıyorum artık aradaşım gelmiş daha yeni gelmiş oyuncuyu yuhaladınız diyor ya ayıptır arkadaşlar bu takım lanetlenmiş ama neden taraftarı yüzünden açgözlülüğü yüzünden istiyorki her maç yensin oyun bu kardeşim yenilebilirsinde ayıpır ayıp yaptığınız bakıyorum hepside 30 yaşına gelmiş koca koca adamlar.

ben olsam başkanın yerinde açık kombinesini 10 milyar yaparım bir tane allahın kulu gitmesin trabzona maça .
trabzonsporun tek problemi trabzonda olması başka hiç birşey değil

Ünal Er
21.02.2009, 17:59
Sıra Takım O G B M P
1 Sivasspor 20 12 6 2 42
2 Trabzonspo 21 12 6 3 42
3 Beşiktaş 21 11 6 4 39
4 Galatasaray 20 11 4 5 37
5 Fenerbahçe 20 11 4 5 37
6 Ankaraspor 20 10 3 7 33
7 Kayserispor 21 8 9 4 33
8 Bursaspor 21 8 7 6 31
9 G.Antep 21 8 6 7 30
10 İst. Büyükşehir 21 7 4 10 25
11 Eskişehirspor 20 5 9 6 24
12 Konyaspor 21 6 6 9 24
13 Antalyaspor 21 5 7 9 22
14 G.Birligi 20 5 6 9 21
15 Denizlispor 21 6 3 12 21
16 Ankaragücü 21 5 6 10 21
17 Kocaelispor 20 3 3 14 12
18 Hacettepe 20 2 5 13 11

OZDEN61
GÖkhan Ünal : 0 denİzlİspor : 2

c1967
Valla çok doğru söyledin sokaktaki herhangibir vatandaş bile ersun yanal dan daha iyi teknik direktörlük yapar.
sen yanlış anlamışsın!

Adem Köse
Herkes de ki bu yıkıcı eleştiriyi anlamıyorum.Bugun futbolun adeletsizliği vardı.Adamlar 3 paz yapmadan iki kere geldi gol oldu ve de hemen bizim kaçırdığımız pozisyonların akabinde oldu.

Benim bu maçta olumlu gördüğüm tek şey Selçuk Hüseyin in yerine monte edilip Colmanın yanına başka biri düşünülmeli ilerleyen zamanlarda tabi ki, Hüseyin yok diye Umut yok diye yenilmedik.Umut hucum pres yapan biri gerek yoktu hucum press e, biz bu akşam futbolun adeletsizliğine yenildik.

Ersun Hocam a kimse laf demesin,düşündüğümüzden farklı bir kadro çıkmadı.Yattara da başta oynasaydı pek birşey değişeceğini sanmıyorum.Tek eleştrim kendisine yapıcı olmak için, şu genç oyuncularımızı böyle durumlarda sahaya sürme çocuklara yazık.

Murat Erdem
ALLAH, ALLAH
İş döndü dolaştı gene taraftara ihale oldu iyimi.
Hırsızın hiçmi suçu yok hakim bey.
ALOOO sesim geliyormu ?

Oruç
21.02.2009, 18:00
Ersun hoca söylüyor "Desteğe ihtiyacımız var." Lütfen bırakalım kazanınca "destek", kaybedince "köstek" olmayı. Yıllarca böyle davrandığımız için şampiyon olamadık. Bugünde aynısını yaparsak bu yıl da heba olacak. Kendimize gelelim ve geçmişten ders almasını bilelim.

endlessdeath
Trabzonun alması gereken maçlardan biriydi 40. dakakdan itibaren maçı izledim benim özetleme yapmam gerekirse takımda uyumsuzluk birde güç düşüklüğü yaşanıyor.Bu maçta ortaya çıktı uyumsuzluk nerde derseniz orta sahadan değil defanstan çıkamadık 2. golden sonra takımın morali çöktü 2 oyuncu eksik diye değil.Maçta kim ne yapacağından habersizce top oynandı.Sanki ileri uç ortasaha ayrı takımlardan gelmiş gibiydi.Bunun adı konsantrasyon eksikliği ve oyun kurucu eksikliği egemen gol atmaya giderse geride adam kalmazsa gol yersin çok panik oynadık rahat akılcı oynamalıydık kötüysen bile yenilmiyeceksin.Karşı rakip iyi baskı kurdu 1 kişiye 3 kişi bastılar şaşırdı yattarası colman ı böyle baskı yemeye alışık değildiler cale günün adamı diye bilirim song artık ileri gitmemsi gerektiğini bu maçta anlamıştır.Lambur lumbur ileri gitti takım sanki mahalle takımı gibiydi.Buradan şu mesajım olacak herkes sakin olsun inanın bu takım şampiyon olacak.Denizli spor sanki teşvik edilmiş nerden anlıyacaksınız dünya kupası maçı oynarcasına basıyordu baskı kuruyordu.Vucütlarını kullanıp bizim çelimsiz adamları birer ikişer indirdiler yere.Hakemdesen evlere şenlikti.O konuya girmek istemiyorum.Yani artık 3 büyük geçinenler ve diğer anadolu kulüplerinin işbirliği ile savaş veren futbolcularımıza sahip çıkmalıyız ersun hocada hata yapınca oyuncu çıkarma alma larında böyle oldu.Takımda iyiler yokmuydu vardı cale en iyisiydi ama kötüler çok olunca özellikle orta saha forvet olmadı.

c1967
ALLAH, ALLAH
İş döndü dolaştı gene taraftara ihale oldu iyimi.
Hırsızın hiçmi suçu yok hakim bey.
ALOOO sesim geliyormu ?
stadda mıydın????

is_mail61
ya puan cetveli diosunuzda ben orda pek bişi göremiyorum eskiden avantajlıydık şimdide biraz var ama biz çok kötü oynuyoruz öyleydi zaten bu sefer şans gülmeyince 1 snedir yenilmediğin sahanda gitin denizliye yenildin yani bizkötü durumdayız puan farkı okadar öneml gözükmüyor gözüme açıkcası toparlanmalıyız yani özellikle şu taraftar kendine bi çeki düzen versin bu ne ya gol yediler die 61. dk ble unuttular sen yapsana tezavratını desteklesene takımı ya belkide çeviricez maçı bukadar çabuk pes edilirmi ya

Cem Zırıh
su huseyin'i umut'u begenmeyen adamlarin biride ciksin desin arkadas ya utandim bugun kendimden desin anca konusmayi bilirsiniz....

steelturkTS
21.02.2009, 18:01
bizim taraftar olarak yapımız bu abicim yenilgiyi kabullenemiyoruz..malesef....

Onur Civelek61
Haydi TRABZON ayağa kalk diyorum bi daha şu maç başlığına girmiyorum.Bu maçı sildim aklımdan bu hafta futbol programı da izlemem.Bu maç bitti geri dönmez ama önümüzdeki maçlar tam 13 tane...

emirozz
ben umutu hala begenmıyorum barıs memıs e baksanıza 10 tane umut eder

Mustafa Ayazoğlu
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Denizlispor maçının ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Sezon başından bu yana yaptığımız yarışta aldığımız başarılı sonuçlar vardı. Bu sonuçların hepsini oyuncularımız ve camiamızla birlikte aldık. Sonuç ne olursa olsun çalışmaktan keyif aldığımız bir ekip var. Bu bir yolculuk. Bu yolculukta beklemediğimiz bir anda beklemediğimiz bir sonuçla karşılaştık. Bu yenilgiyi takım olarak aldık. Kazandığımızda nasıl paylaşıyorsak kaybettiğimizde de paylaşacağız. Üzücü bir durum. Sonuç alamamak bundan sonraki maçlarda almayacağımız anlamına gelmez. İsteyince alabilecek birlikteliğe sahip bir takımız. Kazanmamız gereken bir oyunu kaybettik. Puan barajının düştüğü ligde herkes birbirini yenebilir. Uzun süredir deplasmanlarda kazanamayan İstanbul takımlarından bahsedildiği bir ortamda biz de böyle bir mağlubiyet yaşadık. Bugüne kadarki kazanma arzumuzun dışındaydık. Bunun sonucunda mağlup olduk. Alkışlanan mücadelenin bir maçta tersine dönmemesi gerek. Desteğe ihtiyacımız var. Bu desteği esirgememeleri durumunda biz aynı mücadelemize devam edeceğiz.”

Eymen
şampiyonluk artık tamamen hayaldir biz daha çok bekleriz böyle geri kafalı hocalarla emın olun sadece bu maç ıçın deıl eleştırım baştan beri ersun yanal la bu işin nereye kadar gideceğini çok merak ediyordum zaten son 3 haftadır şansa bala gidiyorduk sonunda ersun denen hoca yğzğnden bu durumlarada düştük deplasmanda adamların 1 galıbıyetı bıle yok llıg lıderını 2 farkal ageçıyolar ben burda otuturur düşünürüm noluyor bu takıma diye ankaraspor ve fenerbahçe maçlarında acaba rakıpler mı çok kötuydu de bız çok ıyı görunduk dıe geçirmiyor değilim aklımdan bide şimdi başımıza istanbul basını çıktı alllahım sen bu hafta bize yardım et

tsmetu

i.bangura 300 bin dolar

yazık çok yazık

Ona verilen para bana verilsin ahaaa buraya yazıyorum HER GECE AVNİ AKER'DE YATARIM.

bİZ HİÇ BİR ZAMAN ARA TRANSFER'DE İYİ BİR ADAM ALAMADIK ÖRNEĞİ TOMAS JUNNNNNNNNNNNNN.

batugol
21.02.2009, 18:02
teknik direktore, yonetime ve futbolculara kizmaya gerek yok
hepimiz biliyoruz ki yeni bir takim kuruldu, biz dahil kimse bu seviyeye gelecegimiz beklemiyordu
bu takim zaten elindeki kadro ie maksimumunu yapiyordu
bugun isaacin yerine umut olsaydi bu kotu oyuna ragmen gene kazanirdik
ilk 11 tekrar sahaya cikacak o yuzden umudumu yitirmis degilim
gelecek sezon icin kadroya direk katki yapacak en az 3 oyuncu daha almaliyiz

Ali Tunahan Güllü
Sıra Takım O G B M P
1 Sivasspor 20 12 6 2 42
2 Trabzonspo 21 12 6 3 42
3 Beşiktaş 21 11 6 4 39
8 Bursaspor 21 8 7 6 31
9 G.Antep 21 8 6 7 30
12 Konyaspor 21 6 6 9 24
14 G.Birligi 20 5 6 9 21

dalga geçtiğimiz 8taş ve ezikahçe yanımıza kadar geldi...

Süleyman Eruyar
kötü bir mağlubiyet olduğu kesin, ancak; biraz verdiğimiz tepkilerde fazlaya kaçıyor gibiyiz.. sene başında bu takım 20. hafta en yakın takipçisine 5 puan fark atacak denseydi herhalde çoğumuz buna inanmazdık, şuan yapmamız gereken sakin olup takımın yanında olmaktır., bizim için "bittiler" "buraya kadarmış" diyeceklerdir, en yakın zamanda antremana gidip takıma destek verip " bitmediğimizi, tükenmediğimizi" onlara göstermeliyiz..
şampiyonluğa inanmayanlar lütfen gemiyi terketsin..

genç61
bu takım sampiyon olsada ben bu takıma guvenmiyom ve yeterli bulmuyom once topcuları yeterli bulmuyom sonra hocayı bulmuyom

allah askına sampiyon olcak bi takımın forvetinde gokhan ve umut gibi adamlar olur

ortasahasında huseyin ve colman gibi adamlar mı olur kanadinda alanzinho gibi bir adammi olur

allah askına boyle yedeklerimi olur sampiyon olan takımın

hic begenmesemde huseyini elestirisemde sunu soyliyim bu sene en iyi adamlardan biri ama gene onla olmaz daha kaliteli bir adam lazım yanı

bize song egemen cale tony haric diger adamaların yerine hep kaliteli adamlar lazm gercekci olun biraz

Mustafa Ayazoğlu
Bu tür bir maçı gelecekte yaşamamayı umduklarını belirten oyuncumuz Cale maçtan sonra yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Rakibimiz yakaladıkları fırsatların tamamını gole çevirdi. Biz ise tam aksine hiçbir fırsatı değerlendiremedik. Umarım gelecek maçta bu durum bir daha yaşanmaz. Hüseyin yoktu ancak bu takımda 25 oyuncu var. Hepsi de katkı sağlayabilecek arkadaşlar. O’nun yerine oynayan Serkan o boşluğu doldurmaya çalıştı.”

Cale çaktırmadan forvetlere salladı :)

ccd6167
Bir türlü gerçekçi olmayı beceremiyoruz . Hala oynanmış geçmiş maçların hürmetine " ne olacak bir kaçtır kötü oynuyoruz " diyenler var .

Destek başka bir şey , apaçık yalnışları görmezden gelip padişahım çok yaşa demek ayrı bir şey . Ersun Yanal'ın inanılmayacak ölçüdeki hatalar zinciri sürüyor . Sezonun en kritik süreci , takım 20 gündür iki pas yapamıyor , rakip kaleye gidemiyor .

Ersun Yanal ve taktik anlayışı , bu haftalarda gelişim göstereceği yerde geriye gitmeye başladı . Zannederim ki fenere karşı oynanan futbol yetti .

Trabzonda iki doğrunun bir yalnışı götürme geleneği devam ediyor .

Bu sezon benim yönetimimden aldığım söz şampiyonluk olmadığı için , yenilgiler o kadar derinden yaralamıyor . Fakat yeniden yapılanmanın içinde yerine getirilmesi gereken kriterler konusuna geldiğimde ağır basan yine hayal kırıklıkları .

Geçen hafta dilimiz döndüğünce bu konuyu izah etmeye çalıştık , işitmediğimiz hakaret kalmadı . Bana o ithamlarda bulunanlara denizli maçı ders olsun .
valla sene basindan beri seni takip ederim cok guzel yorumlar yapiyorsun.
simdi sikinti bizim sistemde arkadasim.bakin manu arsenal liverpool chealse(hiddinkle beraber )bayern munih inter juventus gibi takimlar artik 4-4-2 kalsik sistemiyle oynuyor dunyada artik 4-1-2-2-1 sistemini kabul eden ve basariyla uygulayan tek takim olarak barca kaldi zaten herkes biliyoki barcayi barcadan baska kimse yenemez kolayina.dunyada onliberu kavrami bitti ama biz hala bu onliberoyla oynuyorsak bu sistem hata verir bu bariz belliydi sene basindan beri bir tane organize gol atamadik bu olay bu sistemin ne yazikki sonucunda ortaya cikti.ben ersun hocanin yerinde olsama 4-4-2 koyarim sistemde oynatacagim banko adam defans haric selcukla baristir.gerisi yalan bence bu sistem sonunda error vermistir ve gecmis olsun.
ama herseyin hayirlisi yinede..

nakzo
Güzel yorum. Fenerbahce'ye kendi evinde 4 tane caktiklari zaman normal. Rakipler abuk sabuk takimlara puan kaptirinca normal ama biz 1 macta abuk sabuk puan kaybettik mi normal degil.
Futbolda böyle seyler var. Emeklemeyi bilmeyen yürümeyi ögrenemez renktaslar. Simdi Avni Aker'deki maclarimizda tribünleri doldurmayalim mi, Ersun hocayi istifaya mi davet edelim. Bu zihniyetle cok bekleriz cokkkk.
tamam bunlar oluyorda artık kritik hafatalar senin takımıın bunları yapmaması azım herşeyi geçtimde şu rezil beşiktaş şampiyon olursa çok üzülürüm çok

selimatal
Futbolcularımıza bela yükleyecek kadar aşağılık bazı yaratıkların üyelikleri sonsuza kadar iptal edilsin lütfen. Eleştiriye sonuna kadar evet ama bozgunculuğa ve ahlaksızlığa hayır!

Şampiyonluk herşeyden önce sağlam bir sinir ve yürek işidir. Yüreği yetmeyenleri ve sinirleri bozuk olanları şöyle bir kenara alalım.

Neticede bugün A.Aker'de herşey kötüydü ama kötülerin en kötüsü seyirciydi. (Taraftar diyemiyorum)

Dünyanın en kolay liglerinde bile tüm maçları alarak şampiyon olunmuyor.Türkiye liginde alt sıralardaki takımların da her takımı yenebileceğini artık herkes kabullensin. Bu kötü birşey değil. Böyle bir ligde şampiyon olmak çok daha güzel.

Ben olabileceğinden 3 puan daha az farkla şampiyon olacağımıza inanalardanım. Olamazsak ta bu tipler yüzünden olamayız. Testi kırılmadan bozguncular dışarı lütfen.

Engin Koltuk
21.02.2009, 18:03
Kaybedilmiş bir şey yok kendimize gelelim. İstanbulluların önündeyiz hala unutmayın bunu... Haftaya Sivas - fb maçı var. Lider bile olabiliriz haftaya.

memorinho
Bazı arkadaşlar eleştiri yapan diğer arkadaşlara kızıp eleştiri yapmayın diyosunuz ya.. neden??
eleştirilecek bişey var ortada 0-2
eleştiri yapanlarda destek veriyor bu takıma.. oo şampiyon olacağız ,haftaya yeneceğiz.. diyip susalım Oluru bumudur bu işin?..

tsmetu

Sus allahını seversen sus bak her an küfür yiyebilirsin susssssssssssssssss.

Murat Erdem
stadda mıydın????
Hayır. Alanya daydım. Hayırdır ?

MahmutHSO
Ersun Hoca,aslında herkesin hemfikir olduğu bir 11 le başladı.Bence tek yanlışı Serkan ve Tayfunu aynı anda oynatmasıydı.Ceyhunla başlayıp,Serkan ve Tayfun dan birisini kenarda tutmalıydı.Yattara yla başlamamsını da doğru buldum ben.Çünkü Yattara haftalardır ortalıkta yok.Alanzinho için büyük bir şanstı bu ama malesef çok kötü kullandı.
Özetle söylemek gerekirse,takımda herkes çok kötüydü ve yenilmeyi hakettik.
Ersun Hoca,Barış ve Göksü ya daha fazla süre vermeli bence.Tayfun u ,İsaac ı ,Serkan ı görünce,Barış ve Göksu nun daha fazla süre alması gerektiğini düşünüyorum

Sefer A.
21.02.2009, 18:04
kimse Ersun niye onu oynatti fln demesin, biz istemiyormuyduk Ceyhunlu takimi ?? biz degilmiydik Isaac'a sans verilmesini isteyenler ???????
haaa Isaac'a nasil okada tahammul etti mumkun degil ama, kadroyu elestirmeye gerek yokkk
ama elestirilecek yanlari da var Ersun Yanal'in
Serkan niye sag'a geçip Tayfun niye çikmadi ??

Eymen
bize şampıyonluk haram ama bu maçta hüzeyının eksıklıgını hıssettık ılk yedıgımız golde de 2. goldede net ataklar kaçırdık ve kontrsaı gol oldu hüseyın bu gunler içindi işte eleştirren sevgili trabzonsporlular

Serdar A

i.bangura 300 bin dolar

yazık çok yazık

istediğiniz futbolcuyu örnek vermekte özgürsünüz ; Antalyadaki tatilini yarıda kesip Temmuz ayında Rusya'ya transfer olduğunu düşünün yeter .

Alanzinho zaten bazı fiziksel dezavantajlara sahip ve defansif açıdan sorumluluk duygusu çok gelişmiş değil . Yani Türkiye liginde ön plana çıkabilmesi , tam olarak forma girmeden mümkün değil .

Emin Danışmaz
21.02.2009, 18:05
Söylenecek hiçbirşey bulamıyorum,bu takım beni kalpten götürecek,stres,stres,stres inanmak istemiyorum ama gerçeklerden de kaçamıyor insan.

Bu takıma ne oldu diye soruyorum kendi kendime,3 haftadır inanılmaz bir düşüş var,acaba mı diyorum ERSUN YANAL klasiği olacak,bir taraftanda bu takım TRABZONSPOR böyle devam etmez diyen duygularım var,bazen mantık duyguyu yok ediyor.

NEDEN NEDEN NEDEN...

only ts
tamam son 3 haftadır cok kotuyuz puanlar kaybettık ama hersey bıtmıs degıl bu hafta sıvas yensede fener yensede henuz hıcbıse bıtmıs degıl evet bızler sampıyonluga cok odaklandık belkıde bu kadar panik yapmamızın sebebi bu ama hangımız sene basında bu denlı kafaya oynayacagımızı dusunurdu.. ne olursa olsun ben takımıma guvenıyorum futbolcularımıza dıyecegım tek bır sey var : akıllarını baslarına alsınlar ! hocam ise sunu dıyorum : allah askına ne olur lutfen bızı dıger calıstırdıgın kuluplere benzetme baskanıma ise : baskanım arkandayız emin ol !.....

genç61
Saçı nasıl saçını beğendin mi Ersun Yanal'ın ?

Eleştiriye bak direğide çürütecekmiş falan filan .
Adam oyunu bu şekilde takip ediyor kardeşim imparatoriçe fatih terim gibi şov mu yapsın istiyorsunuz ?
ya sacını begendim iyi tiraş olmus

kardes benim anlatmak sitedigim ordan bir ayrıl kotu oynayan takımını azarla maca hakim ol mac boyunca oraya yapısma bir seyle soyle topculara canlandir bi topcualrı nedense bizim hocada bu yok

hodlu
Sezon başından beri inanılmaz goller kaçırıyoruz,şöyle hafızaları bir zorlayın bu takım hayatında hiç top oynamamış insanların bile kaçırmayacağı golleri kaçırıyor bence bu biraz gevşeklikten oluyor gibi...

emirozz
Sus allahını seversen sus bak her an küfür yiyebilirsin susssssssssssssssss.
oynadımız her macı ızledım fıkrım bu bole dusunuyorum daha katkılı bence barıs memıs

Emre EFENDİOGLU
Taraftar "çok güzel destek oldu" takıma maçta, o yüzden yuhalamakta çok haklıydılar. Helal bu taraftara, bunlara her yer Trabzon!
Korkum arada çekirdek yerken yuhlama eylemi sırasında boğazlarına çekirdek kaçması sonucu ölmeleriydi. Aman Allah korusun neredeyse 10.000 taraftarımızı kaybedebilirdik!

firidin61
Diyoruz arkadaşlar bu kadar güzel analiz yapıyorsunuz geçin takımın başına yaaa haydi sizlere bakalım birde haydin uşaklar.

Hocam kimsenin takımın başına geçmek istediği felan yok . Bu tür cümleler artık iyice klişe olmaya başladı . Sadece bizce yanlış olanları söyleyip , fikir beyan ediyoruz . Ne birilerinin kellesini istiyoruz nede makam istiyoruz . Sence ne yapmalıyız ? Herşey çok güzel , oynadığımız futbol mütiş , harika ilerliyoruz deyip poliannacılık mı oynayalım ? Fikrin yoksa , düşünemiyorsan neden insansın ? Veya neden insanız ?

Tekrar ediyorum . Ersun Hocam ın arkasında değil yanındayım ! Başarının kendisiyle geleceğini düşünüyorum ve beyan ediyorum . ( Kendisinin başlığında bu yazıdan çok önce yazdım )

Öküz ün altında buza aramayı bırak artık !

Saygılarımla

EMiRHAN61
21.02.2009, 18:06
Hakem rezalet idi, takım da ondan aşağı kalmadı

ileride pres yapan adam yoktu , Umut'u çok aradı gözlerim . Colman ve Serkan yerine bence İsaac ve Tayfun oyundan alınmalıydı. Alanzinho sol , Colman göbek , Yattara sağ oynamalıydı. Denizlinin defansını açamadık , eğer Yattara ve Alanzinho aynı anda sahada olabilseydi denizli iki kanada da önlem almak zorunda kalacaktı. Ama klasik Ersun Yanal aksiyonu olan 2 yıldızı aynı anda sahada oynatmama sendromu yine başgösterdi. Kimseye kızmıyorum ,böyle maçlarda puan kaybediyoruz , sonra derbi kazansan ne olur?

Sümeyye Şahin
ben umutu ve huseyine begenmiyom onlarıda aramıyom bizi onlara mahkum eden teknik direktöre baskana yazıklar olsun umut kim ya trabzonda oynıcak adam mı onu arıcaz allah askına huseyin kim ki o trabzonda forma giyecek adam mi bizim daha kaliteli topculara sahip olmamız lazım daha iyi topcular almamız lazım bu formanın hakkını veren yetenekli adamlar almamız lazım
noluyoruz?..:confused: bize daha 2 saat önce şampiyonluk şarkıları söyletenler bu başkan hocamız ve hjer ne kadar beğenmesekte takımdaki yerini hakeden bazı futbolcular...böyle yorumlar yapılacaksa (haddime değil ama)bu başlığı kapatalım çünkü eleştirilerimiz takıma yarardan çok zarar vericek...ben bu maçı unutup antalya maçı başlığını açtıkça yazılan yorumlar...:( kim ne derse desin ne kadar da okulda dalga konusu olcamı bilsemde yinede ölümüne trabzonspor...bi maçla yıkılacak takımmıyız...yapmayalım..:( :confused:

is_mail61
her işte bi hayır var bakalım nolcak bu saatten sonra artık herkez kendine gelmiştir dediğiniz gibi hala öndeyiz sadece çok şanssız bi maç geçirdik ama buna önlem alınbmalı biz kendi sahamızda kaç maçtır hep böyle oynuyoruz ii olduyklarımızda bile rahat bi maç aldığımızı hatırlamıyorum artık buna bi çare bulunmalı yani bu böyle gitmez bu 3 hafta puan kaybına tahammülümüz yok artık

genç61
21.02.2009, 18:07
kimse Ersun niye onu oynatti fln demesin, biz istemiyormuyduk Ceyhunlu takimi ?? biz degilmiydik Isaac'a sans verilmesini isteyenler ???????
haaa Isaac'a nasil okada tahammul etti mumkun degil ama, kadroyu elestirmeye gerek yokkk
ama elestirilecek yanlari da var Ersun Yanal'in
Serkan niye sag'a geçip Tayfun niye çikmadi ??
ben o grupta degilim hata sunuda soliyim tony yattara song egemen barıs ve cale bidew duzelirse selcuk haric hicbirini takımda tutmam bu kadronun bu kadroda sampiyon olacak kadro degil zaten

Sefer A.
Umut lazim degildi diyenlere hayretle bakiyorum, ulan hiçbir pasa hareketlenmiyodu ilerdekiler, geri paslardada bakiyordular, Umut bu maçta o kaleciye geri paslardan birini alip gol yapardi eminimmmm
Huseyini de ariyoruz demesin kimse, goller kanattan geldi, Huseyinde kanatlari kapamiyo, suç Tayfunu oyunda tutup Serkani çikaran Ersun da, o gol hayatta gelmezdi Serkan olsaydi, ya indirirdi ya bozardi yada kovalardi, Tayfun orda agir kaldiiiiiii

hodlu
Ben bu Ceyhun konusunda maçtan öncede aynı fikirdeydim.Bu adam taraftarın abarttığı kadar bir oyuncu değil işte bugün gördük tek faydası toplara iyi vurmak gerisi amatör topçu özellikleri...

ferata
öncelikle burası bir forum ve herkesin kendi fikirlerini(başkalarını rencide etmeden) söyleme hakkı var,o yüzden kimse kimsenin fikrini beğenmek zorunda değil,birbirini itam edip suçlamak zorunda da değil.ilk önce hiç bir takım tüm maçlarını kazanacak diye bir kural yok, herkesin futbola bakış açısı farklı ,kimisi her halukarda puanı yeterli görür kimisi de puandan önce güzel futbolu ister,bende acizane ikinci gruba giriyorum yani güzel futbolu hakedilmemiş puana tercih ediyorum,doğal olarakta maçları bu gözle seyredip buna görede yorumluyorum.bu yüzden de malesef sezon başından beri oynanan futboldan memnum değilim,fener ve ankara maçlarında umutlanmıştım fakat malesef eski tas eski hamam.şu ana kadar şöyle keyif duyarak kazandığımız bir maç hatırlamıyorum kazandığımız maçlarda sıkıntı içinde kazandığımız maçlar,tabi takımın yeni kurulmuş olması aslında hiç birimizinde bu kadar bile başarıyı beklemediğimizinde farkındayım,ama ligin şu andaki durumunun bizi bu noktaya taşıdığı gerçeğinide inkar edemeyiz.ama bu gerçeklere rağmen müthiş bir havaya girerek takımımızın eksikliklerini gözardı ettik,denizli maçı bize gerçekleri hatırlattı,malesef bu takımın hala bir oyun kurkusu yok,kapanan defansları açacak bir oyunu yok ,işin en acı tarafıda bunları düzeltecek bir teknik direktörü yok,bazılarımız diyorki eldeki malzeme bu haklısınız eldeki malzeme bu ama bu malzemeden iş çıkaracak olanda onu yönetecek olanda çözüm bulacak olanda ersun hoca .peki sivasın imkanları ,oyuncuları,taraftarını hiç söylemiyorum bile zira kıyas dahi edilemez ,bizden dahamı iyi ,kesinlikle hayır .peki ozaman bu bülent hoca bu takımı nasıl buralara kadar getirdi,işte tamda burada hoca faktörünün devreye girdiğini düşünüyorum.isterseniz tersinden sorayım ersun hoca sivasta olsa aynı şeyi başarabilirmiydi bence hayır zira ersun hocaya sivastan çokta iyi koşullar sunulmasına rağmen hiç bir zaman bu noktalara gelemedi.peki bülent hoca bizde olsaydı ne olurdu,düşünebiliyormusunuz,ben çokta iyisini yapabileceğini düşünüyorum.sonuçta ben takımımı izlerken oynanan oyundan zevk almak istiyorum,kaybetsekte oynayarak kaybetmek istiyorum ,kahvehanede maç seyrederken yine balınızla kazandınız,oynadığınız bu futbolla bunu haketmiyosunuz laflarını duymak istemiyorum,çekirge 1 sıçrar iki sıçrar laflarınıda duymak istemiyorum artık ,o yüzden kendimizi kandırmayalım artık takımımızın kapasitesi ,hocanın kapasitesi bu kadar ,şu anda ne hoca nede futbolcu değişmeyeceğine göre,şampiyon olursak ne ala ,olamasakta çok sorun değil zira biz bu takımı ölesiye ,sonona kadar seviyoruz,bizim gönlümüzde her zaman ŞAMPİYON TRABZONSPOR,varmı ötesi....saygılarla.

ultrafanatik61
adamlar iki kontradan gol buldu gelde kafayi yeme, zaten 90dakika yerden kalkmadilar
istanbul basini bayram yapar bu hafta ;)
ama biliyordum bu mactan zor puan cikaririz diye !

savas avci
21.02.2009, 18:08
sen yanlış anlamışsın!
Yok ben doğru anladım arkadaşım sen benim sölemek istediğimi anlamamışsın şunu da unutma bu taraftar Ersun Yanaldan kat be kat Trabzonsporludur Sezon başından beri hangi takım trübünlerini böyle dolduruyor Trabzon taraftarı takımını karşılıksız sever Ersun Yanal gibi 2 milyon Euro alıpta takıma hiçbirşey vermeyip oturmaz aşağıya

tanjueren
Ona verilen para bana verilsin ahaaa buraya yazıyorum HER GECE AVNİ AKER'DE YATARIM.

bİZ HİÇ BİR ZAMAN ARA TRANSFER'DE İYİ BİR ADAM ALAMADIK ÖRNEĞİ TOMAS JUNNNNNNNNNNNNN.
Junn sezon başında alındı anorthosis macına yetiştirilemedi hatta!İyi oyuncu örnegi istiyorsan da Miroslaw Szymkowiak hani ziyan doganın futbolu bıraktırttıgı!Trabzonda destek bulamayıp futbolu bırakmakta bulan son careyi:(

MDanışmaz
Nedir bu Isaac düşmanlığı ligde 21 maç geçmiş adam toplasan 3 maç oynamamıştır.Antreman topçusu olmuş çıkmış.Ceyhun desen öyle.Barış Memiş kadroya bile giremiyordu.Şimdi kurtarıcı olarak oyuna sokuluyor.Sen çıkar tüm sezon boyunca aynı 11 oynasın dursunlar.Bu şekilde dünya tarihinde şampiyon olan takım yok.Yedeklerini her zaman hazır tutacaksınki bir sakatlık veya ceza durumunda hemen monte edebilesin.Bizde bugün bunun azizliğine uğradık.Bunun tamamen sorumlusu Ersun Yanal'dır.

Erdinç Dilek
21.02.2009, 18:09
sloganmı istiyorsunuz üyesi olduğum başka bir Trabzonpor sitesinde slogan yarışması adlı konu açılmış 4-5 tane slogan yazdım iki tanesini ve en güzellerini burada yayınlayacağım alın bunları yıkın ortalığı :
Kale Arkası(deniz tarafı): Bayrağımın Bordosii (veya Bordosuu )
Maraton: Gözlerimin Mavisiii
Diğer Kale arkasi: Yüreğimin Sevdaaassiiii (veya sevdasııı )
Kapalı: Şampiyonluğun Adresiii
Tüm Stad: Tıpkı eskisi gibi, KARA-DENİZ FIRTI-NAA-Sİİİİİ (veya Fırtınasıı )

bu tezaruhat Bizum Gönül ün Oy Başımın BelASİadlı şarkısının nakaratı gibi söylenecek haliyle o kadar hızlı değil tezaruhata indirgenerek biraz daha yavaş ve birlikte KARADENİZ FIRTINASII dedikten sonra laylaylaylaylaylay oooooooooooo diye tüm stad nakarat ı tekrar edecek, ayrıca KARA-DENİZ FIRTI-NA-SII DERKEN AVNİ AKER YIKILACAK DAHA VURGULU SÖYLENECEK

size bir örnek yaptım Trabzonsporum için habu işi yaptım düşünün bunu tüm stadın söylediğini:
http://rapidshare.com/files/19696646...ruhat.mp3.html (http://rapidshare.com/files/196966462/Tezaruhat.mp3.html)

bu da Bizum Gönülün Oy Başımın Belası Klibi nakarat kısmına dikkat
http://www.3gpdb.com/videoy.php?b=ZD...l-oy-basimin-= (http://www.3gpdb.com/videoy.php?b=ZDDTzSvr1-e&bizim-gonul-oy-basimin-=)

orhan42
avni akerdeki çekirdekçi kardeşlerimiz olduğu müddetçe ve de Trabzon'daki onbinlerce teknik direktör,bu takım asla ve kat'a şampiyon olamaz..Maçı seyretmedim..Radyodan dinledim.Ama takım kötü günündeydi anlaşılan..İki haftadır kötüyüz..Fkat bu dünyanın sonu değil..Mustafa Denizli bile 7 puan gerideyken şampiyonşuktan söz ediyor..İstanbulun kızkardeşleri diye aşağıladığımız takımlar ne olursa olsun şampiyonluktan kopmayacaklarını söylüyorlar puan kaybetseler bile..Ya biz....Takım mağlup,seyircide çıt yok..Hftalardır bu takıma öyle veya böyle katkıda bulunmaya çalışan colman çıkıyor yuhalamalar..Dha ilk onbirde ilk kez sahaya çıkan Alanzinho çıkıyor ıslıklar,yuhalamalar...İlk mağlubiyette ortaya çıkan felaket tellalları ve ben dememişmiyidim bu iş Yanalla olmaz diyenler..Ondan sonra da şampiyonluk için geri sayım yapmalar..bu kafayla mı şampiyon olacağız..Elalemin Afrikalısı -ki kendisi 6 aydır bu takımda- yani Song telaşa gerek yok,telafi olur diyor;biz ne yapıyoruz?'. golden sonra forumda yazılanlara bakılırsa dünyanın sonu gelmiş,şampiyonluk kaybedilmiş gibi konuşuyoruz..Sonra da şampiyonluk neden gelmiyor diyoruz..vahhh Trabzonsporum vahhhhh...........

Uğur Cira
su huseyin'i umut'u begenmeyen adamlarin biride ciksin desin arkadas ya utandim bugun kendimden desin anca konusmayi bilirsiniz....
ben utandıgımı önceki sayfalarda belirttim

Emo91
herkez bir sakin olmali.
cünkü bu streslen devam edersek belliki hic gerek olmayan bir chaosu biz yaratacagiz.
yane sadece bir mac yenildik beyler...
ona bakarsaniz gecen hafta cok zor bir pouan aldik ve besiktasi arkamizda birakdik.

GS puan kayip etmiyormu, FB puan kayip etmiyormu, SIVAS PUAN KAYIP ETMICEKMI :) (bu hafta eskisehir, hafatya fenerin stadinda oynuyor)...

yane bizde daha cok puan kayip edicegiz ama önemli olan taraftar takimin arkasinda olmali... hemde ne olursa olsun!

simdi sakin olup bu hirsimizi takima moral olarak vermeliyiz...
bugünki macda taraftar hic yokdu, yane harbiden hic yokdu!

ekrandan sanki cenaze namazi kiliniyor saniyordum ya!

Adem Köse
Kimse rakip takımın oyuncusu su kadar demesin, adam açık alanda top oynuyor.Bize büyük takım oyuncusu gerek ve Alanzinho fizik gücünü de elde edince süper olacak ben onda o potansiyeli gördüm.

Bakın arkadaslar çok kötü goller yedik, sonrasında takımın morali ve motivasyonu bozuldu, sinirleri gerildi.Taraftar da birşey yapmayınca moral vermek için,futbolunda adaletsizliği olunca yenildik.

ibrahim ŞEN
21.02.2009, 18:10
Umut lazim degildi diyenlere hayretle bakiyorum, ulan hiçbir pasa hareketlenmiyodu ilerdekiler, geri paslardada bakiyordular, Umut bu maçta o kaleciye geri paslardan birini alip gol yapardi eminimmmm
Huseyini de ariyoruz demesin kimse, goller kanattan geldi, Huseyinde kanatlari kapamiyo, suç Tayfunu oyunda tutup Serkani çikaran Ersun da, o gol hayatta gelmezdi Serkan olsaydi, ya indirirdi ya bozardi yada kovalardi, Tayfun orda agir kaldiiiiiii
katılıyorum ayrıca gokhan ın ısaac attıgı bı pastada resmen ayagıma gelsın vurım dıyo ızlıyor umut olsa olumune dalardı o topa :)

hAtes
bu büyüklügü gs taraftarı gosterdi sampiyon oldu buyuk diyoruz ya kendi taraftarımıza gostersinler buyuklugunu hastalıklı konusmasınlar songa katılıyorum sampiyon olacagız
bende sana katılıyorum...

hodlu
Maç öncesi şunu yazmıştım.Bu maç Hüseyinsiz bir takımın, takım savunması anlamında neler yapacağını gösterecek.Malesef öyle şeyler gördükki Hüseyin için artık tek kelime olumsuz bir söz söylemeyeceğim.Kaptan senden özür dilerim sen bizi affet...

Erdinç Dilek
rengin neeee (kale arkaları hep birlikte)
Bordooooo (maraton kapalı hep birlikte)
maviiiiiii (maraton kapalı hep birlikte)
parolaaaan (kale arkaları hep birlikte)
Şampiyonluuuk (maraton kapalı hep birlikte)
o zamaaaaaaannnnn (kale arkaları burayı hep birlikte söylerken maraton ve kapalı da ayın anda oooooooooooooooooooooo alçaktan yükseğe doğru bir derinlik kazandıracak ve hey diyerek birden kesilip alttaki bölüme geçilecek)

Saldır bastır saldır bastır saldır bastır saldır bastır saldır bastır Saldır bastır (tüm sdat hep birlikte tempoyla davullarda eşlik edecek)
Haydi Trabzon..! (tüm stad hep birlikte avni aker yıkılacaaaaaakkk burda o derece vurgulu söylenecek)

tekrar

Saldır bastır saldır bastır saldır bastır saldır bastır saldır bastır Saldır bastır (tüm sdat hep birlikte tempoyla davullarda eşlik edecek)
Şanlı Trabzon..! (tüm stad hep birlikte avni aker yıkılacaaaaaakkk burda o derece vurgulu söylenecek)

yukarıda tezaruhat için hazırladığım küçük örnek için tıklayın
http://rapidshare.com/files/19722009...hat_2.mp3.html (http://rapidshare.com/files/197220093/Tezaruhat_2.mp3.html)

genç61
21.02.2009, 18:11
noluyoruz?..:confused: bize daha 2 saat önce şampiyonluk şarkıları söyletenler bu başkan hocamız ve hjer ne kadar beğenmesekte takımdaki yerini hakeden bazı futbolcular...böyle yorumlar yapılacaksa (haddime değil ama)bu başlığı kapatalım çünkü eleştirilerimiz takıma yarardan çok zarar vericek...ben bu maçı unutup antalya maçı başlığını açtıkça yazılan yorumlar...:( kim ne derse desin ne kadar da okulda dalga konusu olcamı bilsemde yinede ölümüne trabzonspor...bi maçla yıkılacak takımmıyız...yapmayalım..:( :confused:
kardes sen umutla huseyinin trabzon formasını hakkettigini soyluyorsan ben daha ne diyim daha cok bekleriz sampiyonlugu

ayrıca sunuda soylıyim bu sene en cok huseyini begeniyom ama artık futbolda boyle tek yonlu topcular kalmadı ve ben trabzonun iyi topcular daha iyi topculara sahip olmasını istiyom

Abdülkadir Kılıç
Haklı çıkmamın sevincini yaşıyorum Umut bir maç oynamasın nasıl farkedecek diyordum. Bazı arkadaşlar dalga geçiyordu. İşte Umut Bulut gerçeği. Ancak bu yenilgi yine de çok karamsar olmamak lazım ama şampiyonluk anlamında. Oynadığımız oyun için birşey söyleyemiyeceğim.

Emin Danışmaz
Forumda inanılmaz bir gerginlik hakim birilerinden hırsımızı çıkarmak istiyor gibiyiz sanki biraz daha sağduyu arkadaşlar,nedir bu yahu lig de olacak böyle hadiseler ne yapalım yenildik geri getirebilme imkanımız varmı?Yapmayın allah aşkına.

Sakin olun biraz.

blacksea6126
ne alakası war.barış memişi gördün mü sen sahada ???
umut çok iyi bir forvet olmayabilir ama rakip savunmayı çok iyi dağıtan baskı yapan bir futbolcu...barış memiş kim?nesini gördün?*o uşak işi artsitliğe çevirdi ünlü olmasını kullanıyo futbolla alakası yok onun...

hAtes
hüseyini aramamızın sebebi, rakip kanattan gelirken bizim kanatlarımız olmadığı için beklerimiz genelde ilerde oluyor, ve bu durumlarda defansı en azından 3 lemek için hüseyin göbeğe geçiyordu...

Sefer A.
21.02.2009, 18:12
ben o grupta degilim hata sunuda soliyim tony yattara song egemen barıs ve cale bidew duzelirse selcuk haric hicbirini takımda tutmam bu kadronun bu kadroda sampiyon olacak kadro degil zaten
Baris ????????? pehhhhh, bugun gorduk Trabzonlulugunu, giydigi 61 numarali formayiii
rezilllllll, ne istek ne bisey, ulan rakibe top brakmayacan yiyecen asilcan basacan anasini aglatacannnnnnnnn, yokkkk top geldimi bi iki hareket tmmmn, bu kadar kolay degil bu islerrrrrrrrr, reziller gibi oynadi takim zatennnnn

Adem Köse
Ben utanmadın Hüseyin için dediklerime, Hüseyin olsaydı yenilmezmiydik yani,Umut içinse zaten son haftalarda kimse ona birşey demiyordu.Gayet formdaydı.

Sümeyye Şahin
ben utandıgımı önceki sayfalarda belirttim
bende umut konusunda 3 haftadır utandığımı söyleyebilirim hüseyini zaten destekleyenlerdendim..

suat kalkan
Ben bu Ceyhun konusunda maçtan öncede aynı fikirdeydim.Bu adam taraftarın abarttığı kadar bir oyuncu değil işte bugün gördük tek faydası toplara iyi vurmak gerisi amatör topçu özellikleri...

takımın tamamı kötü iken önlibero bir adamdan nasıl kurtarıcı olması beklenir neden bu kadar yerden yere vurulur.

hermann hesse
Üzücü bir sonuç oldu.
3 haftadır oynanan kötü futbol bu maçta da tavan yaptı. Hüseyin'i ve Umut'u fazlasıyla aradığımız bir maçtı. Özellikle Hüseyin'in oynadığı alanda ne kadar değerli bir futbolcu olduğu ortaya çıktı. Zira ofansif anlamda fazla katkı yapamayan bir futbolcu olduğu halde oynadığı mevkii de kısa ve basit paslarla topu diğer arkadaşlarına aktarıyordu. Hüseyin bir çok pozisyonu pozisyon geliştikten sonra değil pozisyon başlarken keserek defansı da rahatlatıyordu.Bu maçı kaldırabilirmiydi bilmiyorum ama Faty Papy o bölgede oynatılabilirdi.Ayrı bir konuda Ersun Yanal'ın rakibi analiz edemeyişiydi. Denizli'nin böyle bir taktikle sahaya çıkacağı herkes tarafından biliniyordu. Kaldı ki Denizli'nin bu maçtan puan veya puanlar alması için başka bir seçeneği de yoktu. Teknik olarak maçla ilgili söylenecek çok şey var ama bu yenilgide futbolcuların beklenenin çok altında performans göstermeside etkili.

Sonuç olarak önemli bir yenilgi aldık ve ensemizdeki takımlar bize daha da yaklaştı. Zirve yarışında böyle sonuçların hem bize hemde rakip takımlara karşı gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz. Geçen seneki maç sonuçlarıda bu savı destekler niteliktedir. O nedenle paniğe gerek yok ve diğer takımları da izlerseniz herşeyin bitmediği ortada. Tek arzum futbolcuların ve taraftarın bu maçı kırılma noktası olarak görmemeleri.

steelturkTS
herkesten özür dileyerekten takmımızı deplasmanda oynadığımız zaman daha çok destekliyoruz ama avni akerde ise tam tersi maçı anlatan spiker bile söyledi taraftar çok sessiz diyee.

Sefer A.
umut çok iyi bir forvet olmayabilir ama rakip savunmayı çok iyi dağıtan baskı yapan bir futbolcu...barış memiş kim?nesini gördün?*o uşak işi artsitliğe çevirdi ünlü olmasını kullanıyo futbolla alakası yok onun...
Umut'suz, Trabzon Umutsuzzzzzz
bukadar basittttttttttttt

Ali Tunahan Güllü
21.02.2009, 18:13
Bordooooo (maraton kapalı hep birlikte)
maviiiiiii (maraton kapalı hep birlikte)
parolaaaan (kale arkaları hep birlikte)
Şampiyonluuuk (maraton kapalı hep birlikte)
o zamaaaaaaannnnn (kale arkaları burayı hep birlikte söylerken maraton ve kapalı da ayın anda oooooooooooooooooooooo alçaktan yükseğe doğru bir derinlik kazandıracak ve hey diyerek birden kesilip alttaki bölüme geçilecek)

Haydi Trabzon..! (tüm stad hep birlikte avni aker yıkılacaaaaaakkk burda o derece vurgulu söylenecek)

tekrar

Şanlı Trabzon..! (tüm stad hep birlikte avni aker yıkılacaaaaaakkk burda o derece vurgulu söylenecek)

yukarıda tezaruhat için hazırladığım küçük örnek için tıklayın
http://rapidshare.com/files/19722009...hat_2.mp3.html (http://rapidshare.com/files/197220093/Tezaruhat_2.mp3.html)

güzel ama daha bütün stad trabzon trabzon diyemezken bunu nasıl yapıcaksın?

Cem Zırıh
ziya dogan'i ozleyen arkadaslari goruyorum :D hepsi soruyor isaac ne yapti gokhan ne yapti hoca nasil katlandi bunlara :D ya arkadas hoca ne yapsin giray imi koyacakdi forvete :D yoksa ziya dogan gibi forvetsizmi ciksaydi maca ? yazik size be yemin ediyorum utaniyorum...

bytrabzonspor
ulan bu denizli gibi ufak takımlar biz aslan kesiliyo, şerefsizler 2 hafta önce gs ye bize oynadığı oyunun çeyreğini oynasaydı o maçı bile alırlardı, omaçta toplasan 1 atakları yoktu, geldiler bize aslan kesildiler .inşallah küme düşerler

batugol
yasim 39
hayatimin ve kimligimin en onemli parcalarinda biri trabzonspor
her isimi ve planimi trabzonsporumun macini seyretmeye gore ayarliyorum
bundan da vazgecmeyecegim
25 sene bekledim umudumu kaybetmedim gene kaybetmeyecegim
hep destek tam destek

Sümeyye Şahin
Baris ????????? pehhhhh, bugun gorduk Trabzonlulugunu, giydigi 61 numarali formayiii
rezilllllll, ne istek ne bisey, ulan rakibe top brakmayacan yiyecen asilcan basacan anasini aglatacannnnnnnnn, yokkkk top geldimi bi iki hareket tmmmn, bu kadar kolay degil bu islerrrrrrrrr, reziller gibi oynadi takim zatennnnn
bu özellikler bence hazırlık maçlarında gördüğüm kadarıyla göksu da var..üzülerek söylüyorum barış çok isteksiz çok....

Tayfun Aydın
21.02.2009, 18:14
offfffffffffff of hafta sonu oturup maç keyfi yapacaktım şimdi seyredesim kalmadı.Hakeminde bi suçu yoktu güzel maç yönetti.Daha önceki maçı çevirme hırsı yoktu bu gün sanırım tepkinin en önemli nedenleri de bunlar yenilmeyi hak etmiş olmamız.

genç61
guldugun adam 19 yasında bazııları fatihe zamanında guluyordu gorusuruz zamana birak biraz

burhan_akgun
son yenilgimiz olur inşallah

emirozz
sedece bır maca bakarak konusmuyorum emınımkı barıs memıs oynasa umut kadar oda pozısyona gırer sedece kosmak dagıtmak yetmıyo tamam bu yonlerı guzel ama son vurus becerısı ısabet dıye hıcbıse goremıyorum fakat barısın takımı ataga kaldırdının oynadıı hermacta gordum ve cocuk daha cok genc oynadıkca daha ıyı olur umut kadar oynasa canavar olur

Adem Köse
ulan bu denizli gibi ufak takımlar biz aslan kesiliyo, şerefsizler 2 hafta önce gs ye bize oynadığı oyunun çeyreğini oynasaydı o maçı bile alırlardı, omaçta toplasan 1 atakları yoktu, geldiler bize aslan kesildiler .inşallah küme düşerler

Tayfunun pozisyonu gol olsaydı en az 4 yedilerdi.

hodlu
21.02.2009, 18:15
Kendini Maradona zanneden,Kendini Tanju Çolak zanneden adamlar bu takıma ne verdi götdük.Hüseyin belki adam geçemez belki ara pas atamaz ama o tekmeye kafa sokan yüreği-kalbi takım için çarpan adam gibi adam...

UğuR
http://www.bordomavi.net/kadro.php

Anasayfamızda, futbolcularımızın bu maçdaki performanslarını değerlendirebilirsiniz.

hAtes
16 şutumuz var 1 tanesi bile isabetli değil, isabeti de ersun hoca mı sölicek, 4 ü kaleyi tutsa kalelerinde zaten yedek kaleci vardı.Sakin olalım, ilk defa evimizde yeniliyoruz bunu untumayın

Ünal Er
Sıra Takım O G B M P
1 Sivasspor 20 12 6 2 42
2 Trabzonspor21 12 6 3 42
3 Beşiktaş 21 11 6 4 39
8 Bursaspor 21 8 7 6 31
9 G.Antep 21 8 6 7 30
12 Konyaspor 21 6 6 9 24
14 G.Birligi 20 5 6 9 21

Sivastan sonra en az mağlubiyet,
Sezon başında; 30 tane adam aldık, bu sene takım uyumu sağlasak seneye kafaya oynarız diyorduk. unuttuk. Şimdi nerdeyse adamlara küfür edicez.
Demekki şampiyonlar ligine gidersek; ulen o kadar para harcadık Real Madrid'i yenemiyosunuz diyeceksiniz.
Olur takım bazen kötü oynayabilir lig sonuncusunada yenilir.
Takım ligin başından beri 3.-4. olmuş olsaydı bu konuşmaların hiç biri olmazdı, Hata burda Ersun hocada takımı iyi oturttu, kimsenin yapamadığını yaptı 30 adamı kısa sürede bir araya getirdi, uzun yıllardır yaşamadıklarımızı yaşattı. Ayıp hoca ayıp, bize şöle 5.-6. lık yeterdi, niye başımız dik dolaşmamızı sağladınki, istanbul takımlarına siz kaçıncısınız koçum deme zevkini yaşattın ki?
Evet yenildik ne olmuş? Daha önce de yenildik daha sonrada yenilicez
Taraftar iyi gün dostu değil kötü gün dostudur lütfen unutmayın.

genç61
bu kadrodaki cogu adam bu formayı hakketmiyor buna bu sene en cok begendim adam huseyinde dahil bize kaliteli adamlar lazım bu adamalarla olmuyor

Erdal DİLEK
bu yağış böyle giderse sabaha 1 metre akşama 2,

yenildik işte ne yapalım, beto boş kalye atamaz bjk macı alır, adamlar bir kere gelir gol olur, futbol bundan güzel

Sümeyye Şahin
21.02.2009, 18:16
kardes sen umutla huseyinin trabzon formasını hakkettigini soyluyorsan ben daha ne diyim daha cok bekleriz sampiyonlugu

ayrıca sunuda soylıyim bu sene en cok huseyini begeniyom ama artık futbolda boyle tek yonlu topcular kalmadı ve ben trabzonun iyi topcular daha iyi topculara sahip olmasını istiyom
hüseyin konusunda hem fikiriz ama bence umut takımımız için yabana atılacak bi futbolcu değil en azından adamın bitmeyen hırsı var..

is_mail61
21.02.2009, 18:16
olucak arkadaşlar olucak bi puanı biz kaybetmiycez herkez kaybedicek rahat olun okadarda büyük bi sorun yok sadece artık çok fazla dikkat etmeliyiz

Hasan Ayvenli
21.02.2009, 18:17
offfffffffffff of hafta sonu oturup maç keyfi yapacaktım şimdi seyredesim kalmadı.Hakeminde bi suçu yoktu güzel maç yönetti.Daha önceki maçı çevirme hırsı yoktu bu gün sanırım tepkinin en önemli nedenleri de bunlar yenilmeyi hak etmiş olmamız.

evet maçı çevirme hırsı yoktu. bu zaten bizi kötü etkileyen. 2 haftalık kötü oyunun tamamen skor olarak da patlamış olması..

Sefer A.
Üzücü bir sonuç oldu.
3 haftadır oynanan kötü futbol bu maçta da tavan yaptı. Hüseyin'i ve Umut'u fazlasıyla aradığımız bir maçtı. Özellikle Hüseyin'in oynadığı alanda ne kadar değerli bir futbolcu olduğu ortaya çıktı. Zira ofansif anlamda fazla katkı yapamayan bir futbolcu olduğu halde oynadığı mevkii de kısa ve basit paslarla topu diğer arkadaşlarına aktarıyordu. Hüseyin bir çok pozisyonu pozisyon geliştikten sonra değil pozisyon başlarken keserek defansı da rahatlatıyordu.Bu maçı kaldırabilirmiydi bilmiyorum ama Faty Papy o bölgede oynatılabilirdi.Ayrı bir konuda Ersun Yanal'ın rakibi analiz edemeyişiydi. Denizli'nin böyle bir taktikle sahaya çıkacağı herkes tarafından biliniyordu. Kaldı ki Denizli'nin bu maçtan puan veya puanlar alması için başka bir seçeneği de yoktu. Teknik olarak maçla ilgili söylenecek çok şey var ama bu yenilgide futbolcuların beklenenin çok altında performans göstermeside etkili.

Sonuç olarak önemli bir yenilgi aldık ve ensemizdeki takımlar bize daha da yaklaştı. Zirve yarışında böyle sonuçların hem bize hemde rakip takımlara karşı gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz. Geçen seneki maç sonuçlarıda bu savı destekler niteliktedir. O nedenle paniğe gerek yok ve diğer takımları da izlerseniz herşeyin bitmediği ortada. Tek arzum futbolcuların ve taraftarın bu maçı kırılma noktası olarak görmemeleri.
ankaragucu ayni sekilde oynadi, ama o gun daha fazla istedik ve inandik vede maçi aldikkkkkkkkkk, bugun takmin isteksiz olusu, + hakemin oyundan sogutmasi takimimizi, + denizli'li piçlerin yerde surunmesi, + caglar beyefendinin maça asilmasi yerde surunmesiii (maç sonu da yerlerde seviniyodu pezevenk)
kendi adamlarimiz bizi bitiriyorrr, biz haala uyuyoruzzzzzzzzzzz
afferim çaglarr, hayalindeki Trabzon formasini, NAHHHH GIYERSINNNN
en büyük ÖZERRRRRRR, 2metreden gol atamadi da ne oldu, kimse bisey mi dedi ?? yokkk, iyi oynamisti amaaa, asilmadi, 0-2 yendik ank.spor'u bittiiiii, ama çaglar beyfendi ne yapti, gs maçlarina asilmamasinin acisini bizden çikardiiii ;)
afferim afferimmmmm, kumeye dusersiniz INSALLLAHHHHH
seni Karadenizspor'a aliriz BEEEELKI ;)

agasaro
Ankaragücü, Beşiktaş ve Denizlispor maçlarının ardından aynı açıklamalar geldi. "Bu oyunu bir daha oynamayacağız" ama hep aynı oyun oynaıyor. Bir an önce ne yapılcaksa yapılsın. Bu maçın skoru bende tam bir şok etkisi yarattı. Çok üzgünüm, boynum büküldü.

Yunus Emre SEYHAN

Abi iyi de,
Şampiyonluk pat diye gelen bir şey değil. Önce takım olacaksın ve iyi - kötü gününde destek veren bir taraftarın olacak. Baskı kurabileceğin bir stad şart bence.. gecekondu gibi duruyor stad.. Şampiyonluk beklemekle olmaz inanmakla olur. Havaya girmekle olur.. Zırt pırt t.direktör degişikligi ile olmaz.. şuana kadar onlarca teknik adam degiştirdik sonuc ne = ? istikrardan yana olucaksın
Şampiyonluk için bir maça takılı kalmayacaksın
Evinde denizli ile oynuyorsun
Bordo - Mavi - Sampiyon - Trabzon.. ve çekirdege devam.

Sizce evimizde hep maça başında gol yememiz tesadüf mü ?

ultrafanatik61
morelim 0 yaaa ,
adamlar yerde yata yata 2 gol buldu, iki kere biz kacirdik arkasindan golleri yedik
adamlarin sut 3/7 bizim 0/10
rezillik kaleyi bulan sutumuz bile yoktu
ben kimseye kizmiyorum ama cok pis sinirliyim
3mac pespese sahada takim yok resmen !

drspect
21.02.2009, 18:18
umut değil de büyük kaptan HÜSEYİNin kıymetini anlamamız açısından çok iyi oldu.. Ersun Yanal eğer bu JOKEY kılıklı kirpiyi bu kadar oyunda tutuyosa yandık, çünkü resmen kendisi aldırdıgı için arkasında duruyo, inşallah bundan sonra ısrar etmez geçen hafta beşiktaş maçında da bu maçta da puan kaybımızın sebebi bu alanzinyo mudur nedir odur.. buna bu kadar para veren zihniyete de VERENZİNYO diyorum allahınızdan bulun bu heriften cacık olmaz

genç61
hırs lazım degil kaliteli topcu lazım geleni atacak adama lazım kalite umut bizim forvetimizin adamı degil ben trabzonun tarihinde bu kadar kotu forvetler gormedim sen gorduyse soyle allah askına

Muhammed Ayaz
arkadaşlar bence bu takımın vazgeçilmezlerinden biri umut biri hüsyin

Adem Köse
ziya dogan'i ozleyen arkadaslari goruyorum :D hepsi soruyor isaac ne yapti gokhan ne yapti hoca nasil katlandi bunlara :D ya arkadas hoca ne yapsin giray imi koyacakdi forvete :D yoksa ziya dogan gibi forvetsizmi ciksaydi maca ? yazik size be yemin ediyorum utaniyorum...

Katılıyorum.Kim girecekti, arakdaslar yazanlara bakıyorum da birazda güldürüyorsunuz beni, aynı kişiler devre arasında Serkan çıkıp Ceyhun girmeli, Yattara girmeli dediler, hatta Barış da girmeli dediler hepsi girdi.Şimdi de neden yaptı diyorsunuz.

BİRDE NORMAL ZAMANLARDA GİRMEYEN KADAR İNSAN GİRİP, YAZMAYAN KADAR İNSAN YAZIYOR.YENİLMEYİ BEKLEDİNİZ MERAK EDİYORUMDA

okg_53
Herşey güzel olacak arkadaşlar.Sabır......

endlessdeath

Ben bu arkdaşı alkışlıyorum uzatmaya gerek yok olan oldu ileri düşünmek lazım düşmeye oyayan takımla oynamak o kadar kolay değiildi.Ancak biz takım halinde oyun kuramayınca olmadı.Dİğer maçlarda siz zannediyormusunuz 3 büyük geçinenler puan kaybetmiyecek.Göreceksiniz arkdaşlar üstesinden gelecek ersun hoca ve ekibimiz.Başka trabzon yok herkes bunu böyle bilsin

hodlu
21.02.2009, 18:19
Umuyorum ki hocamız bugün yaptığı hataları görmüştür,yada birileri ona hatalarını söylemiştir.Ama Gökhan Ünal artık bu takımda forvet olduğunu,onun son vuruşları ile puanlar alacağımızı artık anlamalı...

blacksea6126
21.02.2009, 18:19
sedece bır maca bakarak konusmuyorum emınımkı barıs memıs oynasa umut kadar oda pozısyona gırer sedece kosmak dagıtmak yetmıyo tamam bu yonlerı guzel ama son vurus becerısı ısabet dıye hıcbıse goremıyorum fakat barısın takımı ataga kaldırdının oynadıı hermacta gordum ve cocuk daha cok genc oynadıkca daha ıyı olur umut kadar oynasa canavar olur
barış gökdeniz stilini yapmaya çalışıyo bu gayet açık.ama umut bi forvet oyuncusu.umut topu alıp atağa kaldırsın ortasahadan hatta orta sahanın gerisinden golü kim atacak o zaman ilerde selçuğa verip ona mı attıracak yada hüseyine,bence yanlış düşünüyosun barışın yerine colman var serkan var selcuk war alanzinho vardı ama yanlış kanatta oynattı,bugün barış memiş 10 tane umut eder lafına katılmıyorum,belki alanzinhodan iyi oynayabilirdi diyebilirsin ilk 11de başlasaydı ama olmadı.barışın daha çok zamana ihtiyacı war

MahmutHSO
21.02.2009, 18:20
Antalya maçı,tam dönüm maçı oldu bizim için.Allah korusun ,kaybedersek eğer,işimiz gerçekten çok zorlaşır

genç61
Abi iyi de,
Şampiyonluk pat diye gelen bir şey değil. Önce takım olacaksın ve iyi - kötü gününde destek veren bir taraftarın olacak. Baskı kurabileceğin bir stad şart bence.. gecekondu gibi duruyor stad.. Şampiyonluk beklemekle olmaz inanmakla olur. Havaya girmekle olur.. Zırt pırt t.direktör degişikligi ile olmaz.. şuana kadar onlarca teknik adam degiştirdik sonuc ne = ? istikrardan yana olucaksın

kardesim takımda kaliteli topcu yok kaliteli hep mucadele ile olmaz bu is teknik drektor kimi istedigiyse aldı hoca yazık degilmi alnzinhoya verilen paraya he ve diger hocanin istedigi topculara adamlar hocanın istedigi transferlerin %99 yaptık dedi sence yeterli mi aldıgımız adamlar

Murat Erdem
Tek bir sarı kart 90 dk da.
Sahadaki ruhsuzluğun en büyük kanıtı.

Hasan Habip Özbay
herkes akıllı olsun tamam galip gelmeliydik ama olmadı ders alıp ne yapacağımızı planlamalıyız şu istanbul eziklerini sevndirecek yorumlardan kaçınalım hep destek unutma

emirozz
barış gökdeniz stilini yapmaya çalışıyo bu gayet açık.ama umut bi forvet oyuncusu.umut topu alıp atağa kaldırsın ortasahadan hatta orta sahanın gerisinden golü kim atacak o zaman ilerde selçuğa verip ona mı attıracak yada hüseyine,bence yanlış düşünüyosun barışın yerine colman var serkan var selcuk war alanzinho vardı ama yanlış kanatta oynattı,bugün barış memiş 10 tane umut eder lafına katılmıyorum,belki alanzinhodan iyi oynayabilirdi diyebilirsin ilk 11de başlasaydı ama olmadı.barışın daha çok zamana ihtiyacı war
oynamassa nasıl olacak umuta sabredecegım kadar onu kazanmayı tercıh ederım

Uğur Cira
umuttttt. senden özür diliyorum.....

drspect
21.02.2009, 18:21
ya arkadaş yattarayla başlanacak tek maç buydu belki de.. alanzinyo nedir ya kafayı yiyecem ÖZERe 2 milyon vermedik 2 katı paraya hokkabaz aldık

avangart61
ersun hoca sen bu adamaı sola almadınmı

Adem Köse
arkadaşlar bence bu takımın vazgeçilmezlerinden biri umut biri hüsyin

Bence Selçuk Hüseyinin yerini iyi götürür.Umut konusunda katılıyorum, alternatifi İsaac di ama çok gereksiz haraketler yaptı. Kadro derinliğimiz bu kadar beğenmeyenlere yapıcak birşey yok beklemesinler şampiyonluğu o zaman bu sene. Kimse kimseye mahkum edilmiyor, daha ne elinden geleni yaptı yönetim

UğuR

Anasayfamızda, futbolcularımızın bu maçdaki performanslarını değerlendirebilirsiniz.

mehmet83
21.02.2009, 18:22
biz bu adamı sol açık diye almadıkmı.. şimdi çıkıp biri diyebilirmi bu adam şimdi değil ama ilerde çok iyi sol açık olacak diye, bence 8 trilyon boşa gitti. İnşallah yanılırım. İnanın maç başladı dedik bu takımın bugün üzerinde ölü toprağı var gibi. nitekim öyle oldu. klavuza gerek kalmadı anlayacağınız herkes herşeyi gördü. Takım iyi futbolu hiç oynamasa diyeceğim kapasitemiz bu kadar ama biz bunu da gördük. O zaman geriye tek eksik kalıyor teknik yönetim. İnşallah Ersun Hıca kendini bir an önce toparlar ve takımı olması gereken şekilde maça hazırlar. Haftaya da kazanamazsak avrupada zor gözüküyor.
Abicim anlamiyormusunuz bu adam 3 aydir yatiyor. Form tutmasi icin zaman lazim.

steelturkTS
öle bir maç kaybetti diye takımımza sırt dönenler olucaksa siz çekirdek yiyin biz bağırmaya devam edelim...

avangart61
ii bır calıstırıcısın ama oyun kurgusu saha dızılıslerı konusunda zayıfsın

Cafer Bulur
Bu macta takim adina futbol konusmamiz hata olur.
Cok kötüydük ve yenildik.
Bu maci cabuk unutmamiz gerekiyor ve hatta hic konusmasak daha iyi olur.
Bu mactan gerekli dersleri cikarip önümüze bakmamiz lazim.
Bugün sahada olup biten yanlislari anlatmaya kalksak sayfalar yetmez.
O halde bu maci kazanmak icin gerekli sinerjimiz yoktu.
Mactan sonra song ve ersun yanalin aciklamalari bize yön vermelidir.
Ersun hoca bu mactan sonra destege devam edildigi takdirde hedefe kosmaya devam edecegimizi söyledi.
Song da gecen sezon gs ile kasimpasaya yenildikten sonra nasil ayaga kalktiklarini hatirlatti.
Bu mesajlara yönelmeliyiz arkadaslar,baska bir seye degil.
O kötüydü,bu cok kötüydü diye bir degerlendirme yapmanin anlami yoktur.
Bu maci kaybettik diye sampiyon olamayiz diye yanlis bir durum icine girmeyelim.
Bunu bugünden sonra rakipler bizim icin yeterince düsünüyorlar,böyle seylere prim vermeyelim.
Yigit düstügü yerden ayaga kalkar,bunu unutmamaliyiz.

düzcets
Bugün Avni Akerde, ne sampiyonluğa inanmış Futbolcular nede taraftar vardı ikiside birbirinden kötüydü,ee durum bu olunca sonuç ortada.

hodlu
Song bile iki maçtır yanındaki adama kafa vurdurup gol yememize sebebiyet veriyor,ama 19 maçtır yaptıklarına verelim diyorum.Bu maçı kaza diyelim ve önümüzdeki maçlara bakalım...

Abdülkadir Kılıç
21.02.2009, 18:23
bu kadrodaki cogu adam bu formayı hakketmiyor buna bu sene en cok begendim adam huseyinde dahil bize kaliteli adamlar lazım bu adamalarla olmuyor
Bizim takımımıza yürekli, koşan, basan adamlar lazım. Ben Türk futbolcuların çoğunda o isteği görüyorum ama yabancılarda Song dışında oyuna konsantre olan oyuncu neredeyse yok. Bazı maçlatda hırslı olabiliyorlar ama hepsinin bir anda hırslı olmaası lazım. Ve Yattara bu takımın en rahat oyuncusu. Kaç yıldır Trabzonspor'da fakat hala Trabzon'un dalga geçilecek bir yer olmadığını anlayamadı.

Adem Köse
ersun hoca sen bu adamaı sola almadınmı

Sanmıyorum forvet arkasına aldı ve de fizik gücü düzelince iyi olacak, maçta kaldığı sürece olumlu gol paslık iki hareketi vardı, Yattaradan daha verimliydi.Özer i söyleyen arkadasa da Özer kaç kere kapalı savunmaya oynadı geniş alanda herkes oynar.

avangart61
basıt olan futbolu zorlastırıyorsun ersun

Sefer A.
Abi iyi de,

HELLLALLLLLLLLLLL BEEEEEEEEEEEEE
YETER DAAAAAAAAAAAAA
SU TARAFTARI ÖVMEYINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
BUDURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
BUGÜN MORALIMI DÜZELTEN TEK YAZIIIIIIIIII
VALLAHA MORAL DÜZELDI BIRAZZZZZZZZZZZZZ
ulan o taraftarlarin yerine ben yokmuyummmmmmmmmmmmm?????
ULANNNNNNNNNNNNNN YEMIN EDIYORUM SINIRDEN AGLAYACAMMMMMMMMM

zaroksilo
21.02.2009, 18:24
şahsi görüşüm balon bir yerde patlayacaktı.bu sezon iyi oynadığımız maç sayısı bir elin 5 parmağını geçmez.kötü oynayıp çok maç kazandık.bu bizim için bir avantajdı.her hafta daha iyi oynarız diye düşünmekten bir hal oldum.geçen seneden oyun olarak hiçbir fark yok bu sezon oynadığımız futbolun.bazı futbolcular değişti o kadar.bazılarıda hiç değişmedi.eskiden zaman zaman arkadaşımın nickiyle forumları takip ederken takım maçlarda kazansa kötü bir yanı varsa dile getiren arkadaşlar vardı.onlarıda şimdilerde gözüm forumlarda aramıyor değil hani.hele birde ioni ve değirmendere ikilisi vardıki.keşke gelselerde bir daha yazsalar.

hodlu
Hadi bakalım düştüğümüz yerden kalkacağız, şampiyon olacağız...

Sefer A.
Sanmıyorum forvet arkasına aldı ve de fizik gücü düzelince iyi olacak, maçta kaldığı sürece olumlu gol paslık iki hareketi vardı, Yattaradan daha verimliydi.Özer i söyleyen arkadasa da Özer kaç kere kapalı savunmaya oynadı geniş alanda herkes oynar.
hahahah, bize karsi Özer 2 kisi arasindan dar alandan nasi çikiyodu gormedin heralde ??? yattara ile karistiriyosun ;)

avangart61
ama herıf sağda oynadı ilk yarı

UtopyaTs
Evet demek ki 11 bozulunca olmuyor beyler bunun açıklaması buu.Daha henüz bişey bitmiş degil ben her zaman umutluyum.İyi günde kötü günde takımın yanında olmamız lazım.Maç bitiminde Trabzonum buraya diye bağıran taraftarları alkışlıyorum.Umarım haftaya boyle oynamayarak galip gelicez.

türkiyem61
21.02.2009, 18:25
olan olmus simdi destek zamani kapatin su basligi artik

ozcan_asanoglu
Bu maç 2 gerçeği gözler önüne serdi; 1.si Umut-Hüseyin'in bu kadro yapısında hayati önem taşıdıkları. 2.si de isaac-ceyhun'un bu takımın topçusu olmadıkları. Fırsat bulmuşsunuz insan böyle mi oynar. Hele ki İsaac. Hiç kızmaya hakkı yok yedek olarak kalır. Ceyhun..Tipik idman topçusu. Başka da birşey değil..

Travelair
Rakibimiz futbol oynadı biz bilardo, onlar futbol biz bale... Oyuncuların çoğu parmak ucunda oynuyor sert futbola karşılık vermiyorlar. Mücadele olsa bile hırs yok, takım ruhu yok, aklını kullanarak futbol yok, topsuz oyun yok

drspect
yaw ankaragücü maçından beri sırıtoydu takım bişeyler yapın da yaa!! bu takım kör topal gidiyodu mücadeleyle, bu tipi bozuk alan geldikten sonra o da kalmadı..bırak monte etmeye çalışma takıma çöpe gitsin 4 milyon euro razıyım ben.. TARAFTAR da bugün iğrençti ayrıca böyle şampiyon olunmaz

Adem Köse
ii bır calıstırıcısın ama oyun kurgusu saha dızılıslerı konusunda zayıfsın

Yanlışsın, belli bir sistemi oturtmak kolay değil, fm oyunu değil bu, herkes Ersun Hocayı tebrik edip mucize gerçekleştirdiğini neden söylüyordu. Sistemin oturması ve saha dizilişinin tam oturması bir yıl alır. Hepsi bakmadan top oynayamıyor ve yavaş kalıyoruz.

blacksea6126
Tamam arkadaŞlar maÇ bİttİ puan kaybettİ...artik kapatalim,İÇİmİzİ dÖkecez yorumlar yapacaz ama bence bu kadar olumsuz yorum yeter.bunun hİÇbİŞeye faydasi yok,takimi deĞİŞtİrecekse takimi ÇaliŞtiracaksa takimi yÖnetecekse bunu yÖnetİm yapacak onlarin İŞİ.ersun yanal da gÖrdÜ o da gÖrdÜ bu da gÖrdÜ.herkes neyİn ne olduĞunu bİlİyo.daha fazla olumsuz dÜŞÜnmeyelİm ve bİz trabzonluyuz taraftarliĞimizi trabzon aŞkimizi gÖsterelİm..ben diŞari Çikiyorum ve formamla Çikacam benİm sevdam benİm parÇam trabzon,yenİldİĞİ zaman sirtimi dÖnemem...ben dÖnersem kİm kucaklayacak???
Tarftarsak sevdamiz trabzonsa bİz İŞİmİzİ yapalim sevgİmİzİ bellİ edelİm kİ desİnler ne bÜyÜk taraftar yenİldİklerİ halde takima sahİp Çikiyolar desteklİyolar...sirtimizi dÖnmeyelİm!!!

Trabzonspor 61
21.02.2009, 18:26
Alanzinho her pozisyonda kendini yere attı maalesef.Çok güçsüz...

aurora
21.02.2009, 18:27
Duygularımızla degil mantıgımızla konuşalım. En Ezici puanla şampiyon olan takım bile bir sezonda en az uc yada dort maçını kotu oynamıştır. Bizim bu sene cok kotu oynadıgımız G.antep, Beşiktaş, ve Denizli maçlarımız var. Yani 3 maçlık kotu oyunumuz var. Artı Bize gelen Anadolu takımlarını gordunuz hepsi sahte sakatlanma numaralarından en az 15 dk çalıyorlar. Bu takım Umut ve Huseyin in de takıma katılmasıyla Şampiyonlugun en buyuk adayıdır......

Ümit Tekşan
Fazla söz ne hacet , yazık oldu kendi sahamızda hiç hesapta olmayan puan kaybettik. İnşallah bunda somra böyle talihsizlikler yaşamayız. Gerçekten yazık oldu.

Futbolcularımız bu gün hiç istekli göremedim. Bir kaç pozisyon dışında zaten bizim kaçırdığımız gol pozisyonu döndü kalemizde gol oldu. Çok ama çok üzdü bizleri su an yazı yazerken bile ellerim titriyor. Biz bu kadar inanmışken , biz bu kadar heycanlanmışken ve bir o kadar kenetlenmişken bu olmamalıydı.

Üzülüyorrum çünkü , kendi sahamızdaki puan kayıplarına tahammülümüz kalmıyor , üzülüyorum canımdan çok sevdiğim TRABZONSPO'um kendi sahasında yenilince , Üzülüyorum taraftarlarımızı üzgün görümeye. Ama biz öyle büyük bir taraftarızki Takımımızın sonuna kadar arkasındayız , Şu maçtaki bütün olumuzluklara rağmen yine de bir kaç kelimemizle kendimizi Moralli tutmaya çalışıyoruz. Helal Olsun Bizim taraftarlarımıza , Helal olsun TRABZONSPOR a gönül veren herkese.....

Burda herkes Umut ve Hüseyinin yokluğunun bu kadar hissedilmesini konusuyor. Evet haklıyızda ancak , Onların yerine oynayanlarda ben inanıyorumki onlarkadar istekli olduklarına ama olmayınca olmuyor. Dediğim gibi bunu bir talihsizlik olarak görüp birdaha tekrarının olmaması dileğiyle temenni ediyorum.

Takımdaki Futbolcularımızın da bizlere moral verdiğini gördük örneği Song'un açıklaması inşallah dediği gibi olur.

Burdan Futbolcularımıza ve Teknik heyete sesleniyorum. Abilerim , Hocalarım , Kardeşlerim bizler sizlerden çok şey istemiyoruz , Bizlerin istediği Bir tek ama Bir tek "ŞAMPİYONLUK" lütfen ama lütfen bu isteğimizi sizlerde bizlerden esirgemeyin geçmişte yaşanan Şampiyonluklarımız var ancak biz onları yaşayamadık. Biz "ŞAMPİYONLUĞU" yaşamak istiyoruz. Sizlerinde bu isteğimize cevap vermenizi istiyoruz. Çünkü Biz TRABZONSPOR'umuzu canımızdan çok seviyoruz. Sizlere güveniyoruz , İnşallah bunu başaracaksınız.

Bu hafta benim için çok üzücü ve bir o kadar uzun geçecek. Başkada söylenecek fazla söz yok inşallah önümüzdeki haftayla beraber tekrar galibiyetlerimize başlar ve Sonunda da inşallah Şampiyon oluruz...

TsClub41
Bu Ersun Hocadan bir cacık olmaz.Bunu 1 sene önce diyordum şimdide diyorum.Adamlar Avni Akerde elini kolunu sallıya sallıya oynayıp 3 puanı alıp çekip gidiyolar.Bizimde Hocanın çıkardığı kadroya bak...! PesSs VaLLa !

Tayfun Aydın
Song bile iki maçtır yanındaki adama kafa vurdurup gol yememize sebebiyet veriyor,ama 19 maçtır yaptıklarına verelim diyorum.Bu maçı kaza diyelim ve önümüzdeki maçlara bakalım...

Song kafayı vurduyor da acaba o kafayı vuran adamlar paylaşımda Song un mu yoksa İsmi Tayfun olan futbol zararlısı bi arkadaşın mı ilk golde orta sağdan geldi yerinde yoksun ikinci golde nerdesin be adam Umut bu maçta olsa gol atarmıydı bence zor gene bi dünya küfür yerdi ama koşardı ona eminim

Adem Köse
21.02.2009, 18:28
yaw ankaragücü maçından beri sırıtoydu takım bişeyler yapın da yaa!! bu takım kör topal gidiyodu mücadeleyle, bu tipi bozuk alan geldikten sonra o da kalmadı..bırak monte etmeye çalışma takıma çöpe gitsin 4 milyon euro razıyım ben.. TARAFTAR da bugün iğrençti ayrıca böyle şampiyon olunmaz

Biz ilk yarı da kör topal gittik, yine kör topal gideriz merak etme. Kolay değil bu takım bu sene kuruldu bırakalım da bir sene verelim.

GERÇİ ALANZİNHO YA 1 AY BİLE VEREMEYEN TARAFTARDAN NE İSTİYORUM Kİ

genç61
Bizim takımımıza yürekli, koşan, basan adamlar lazım. Ben Türk futbolcuların çoğunda o isteği görüyorum ama yabancılarda Song dışında oyuna konsantre olan oyuncu neredeyse yok. Bazı maçlatda hırslı olabiliyorlar ama hepsinin bir anda hırslı olmaası lazım. Ve Yattara bu takımın en rahat oyuncusu. Kaç yıldır Trabzonspor'da fakat hala Trabzon'un dalga geçilecek bir yer olmadığını anlayamadı.

yurekli kosan gerek yok kaliteli adamlar lazım umut gibi kosupta altı pastan auta vuracak adam yerine geleni atacak adama lazım bize

huseyini cok begeniyom bu sene ama onun gibi adam olcagına onun daha kalitesi olcak oyunu tek yonlu oynmayan yani kendi kosmayan topu kosturan topun bizde kalmasını saglayan adamlar lazım

o yuzden kosan adam degil topu kosturan adam lazım
yurekli olup yetenegi kısıtlı adam lazım degil
yeteknekli olup top oynıcak adam lazım

Trabzonspor 61
Avni aker'de neden kolay maç kazanamıyoruz hakikaten anlamıyorum...

Mehmet Sarigül
"Ilk kez kazanma arzusu yoktu" diyor Ersun Yanal.

Bence, bu ilk kez Ankaragücü macinda göründü.

Bugün Trabzonspor Denizlispor'a yenilmedi, kendi kendini yendi.

avangart61
ersun hoca benım gozumde kredısı bıtmıstır ben bed.eğ.öğretmenıyım az cok ihtısas yaptım futbol üzerıne ben hangı sıstemle oynadı bu takım anlatın bana

Eren Karaahmetoğlu
Avni Aker tribünleri çok enteresan.Maç başlarken bile kale arkasının en uç tarafı ve dier kale arkasının bi ucundaki köşe üçlü yapmaya çalışıyo.Birbirlerinden kopuk bi şekilde.Bi de takım öndeyse maratonun bi kısmı katılıyo baırmaya.Genel olarak ne kalearkasının geri kalanı barıyo ne de maraton.Ses hep boğuk geliyo,hiç canlı bi ses gelmiyo.Artık bi an önce bütün herkes birleşip ya adam gibi bütün kalearkalarına yayılsınlar,ya da maratona geçsinler.

hodlu
21.02.2009, 18:29
Geçen hafta 70. gakikada Yattaranın çıkması,bugün yedek başlaması ve onun yerinde sol ayaklı Alanzinho'nun oynaması tam facia.Bu yanlışları inşallah hocamız düzeltecek...

drspect
özere karşı alanzinyo yu savunan arkadaş maçları pek takip etmiyo galiba başka bişey demiyorum

Kara Mert61
Tek bir sarı kart 90 dk da.
Sahadaki ruhsuzluğun en büyük kanıtı.

yapma yaa song sezon başından beri sarı kart görmedi ruhsuz mu oynadı bu zmana kadar?? takım iyi değidli kabul ediom ama sarı kart yok die ruhsuz demek yanliş..

savas avci
yok yattara nın yerine sağa aldı ne forvet arkası ya adam sol kanat adamı Ersun Yanal adamı sağda oynatıyo olacak iş değil ziya doğanıda geçti ya bu adam

el_conquistador
21.02.2009, 18:30
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Denizlispor maçının ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Sezon başından bu yana yaptığımız yarışta aldığımız başarılı sonuçlar vardı. Bu sonuçların hepsini oyuncularımız ve camiamızla birlikte aldık. Sonuç ne olursa olsun çalışmaktan keyif aldığımız bir ekip var. Bu bir yolculuk. Bu yolculukta beklemediğimiz bir anda beklemediğimiz bir sonuçla karşılaştık. Bu yenilgiyi takım olarak aldık. Kazandığımızda nasıl paylaşıyorsak kaybettiğimizde de paylaşacağız. Üzücü bir durum. Sonuç alamamak bundan sonraki maçlarda almayacağımız anlamına gelmez. İsteyince alabilecek birlikteliğe sahip bir takımız. Kazanmamız gereken bir oyunu kaybettik. Puan barajının düştüğü ligde herkes birbirini yenebilir. Uzun süredir deplasmanlarda kazanamayan İstanbul takımlarından bahsedildiği bir ortamda biz de böyle bir mağlubiyet yaşadık. Bugüne kadarki kazanma arzumuzun dışındaydık. Bunun sonucunda mağlup olduk. Alkışlanan mücadelenin bir maçta tersine dönmemesi gerek. Desteğe ihtiyacımız var. Bu desteği esirgememeleri durumunda biz aynı mücadelemize devam edeceğiz.”

Bu mağlubiyeti bir an önce atlatabilecek takıma sahip olduklarını belirten Rigobert Song şunları söyledi:

Bazen futbolda kendimizi izah edemediğimiz zor günler yaşayabilirsiniz. Bu da o günlerden biriydi. Moralimizi bozmamalıyız. Bugüne bizler getirdik. Bu durumu iyi yönetebilirsek takım arkadaşlarımla birlikte mümkün olduğu en üst seviyeye ulaşmaya çalışacağız. Geçen yıl Galatasaray’da oynarken Ali Sami Yen’de Kasımpaşa’ya yenilmiştik. Takım olarak o günkü durumdan kurtularak şampiyon olmuştuk. Bu tür maçlardan sonra ne kadar hızlı ayağa kalkarsanız o kadar erken toparlanırsınız. Ben takım arkadaşlarıma ve teknik heyetimize güveniyorum. Kendi kendimizi sorgulamamıza yardımcı olacak bu maç. İnancımızı koruyoruz. Bu inancımızı koruduğumuz sürece hedeflerimize ulaşacağız.
Bugün kaybetmiş olabiliriz ancak bu günü bir alternatif olarak düşünmeliyiz. Geçen hafta da puan kaybettik. Bu oynamak istemediğimizden değil. Elimizden geleni yapıyoruz. Bu ekip bu işin içinden çıkabilecek kapasitede. Hiçbir şey kaybetmiş değiliz. Bu nedenle de Kasımpaşa örneğini verdim. Geçen yıl kimse ayağa kalkabileceğimizi düşünmemişti. Güvenimizi tazelemek için bir neden olarak görüyorum ben bu maçı.
Meseleye bireysel değil kolektif bakmak gerek. Egemen oynar Song oynar. Bu önemli değil. Herkes elinden geleni yapmaya çalışır. Yapar da. Takım olarak bakmak lazım. Takım olarak hareket etmeliyiz.

genç61
burada hekes umut umutu diyor birakın allah askına trabzon tarihinde bu ikisi kadar kotu forvet gormedi hicbir zaman bu adamlar trabzonda forvet olacak adamlar degil

Yasin İriş
25 senedir bu takımın neden şampiyon olmadıgı buradan belli oluyo takım yenerse hepiniz aslansınız yenilirse rezil kepzaler şundan şu bundan bu olmaz zihniyeti ya ne çok biliyorsunuz şu futbolu...
Takım bu sene kuruldugunda herkesin dilinde bu sene bi beklentimiz yok ama iyi oyuncular aldık seneye olmadı öteki sene şampiyonluk gelecek diye düşünürken şuan ki ortam gereği şampiyonluk kovalayan bir ekip olduk. ne oldu düşünceler ? ne oldu destek ? yapmayın allah aşkına yaa..
Alanzinho mevzusuna gelelim... adam gelicek diye forumda sabahladık adamın yaptıkları ortada videoları izlerken keyiflendik içimiz kıpır kıpır oldu birileri karşılamaya havaalanına gitsede bi video koysa foruma diye sabahladık. ya adam yeni gelmiş 3 maçlıkmı sabrımız ? fenerin guizaya sabrının 10 da birini göstermeyecekmiyiz kaldıki bu adam forvet değil ne şiddet bu celal ? 3 maçlık sabrı olupta bugun adam hakkında ters konusan bugun stadda oyundan cıkarken adamı yuhalayan taraftarı kınıyorum şiddetle. adam yalanzinho oldu 3 maçta tamam olsun o zaman o videolardaki adam başka bize gelen başka adamı alırken sadri şenerin TV2 ye verdiği röpartajdaki yüzü gülüşü hala gözümün önünde ama böyle taraftar olunca siz başkandada heves bırakmazsınız transfer için..
Evet bugun yenildik ee ne olmuş yani hiç yenilmeyecekmiydi bu takım ? ama dogru futbolu o kadar cok biliyoruzki bu takım yenilemez her birimiz gokhanın kacırdıgı golu atar her birimiz isaac kadar ofsatya düşmez colman dan daha iyi muz ortalar yapar ara paslar verir hepimiz sylvadan iyi kalecilik yaparız cunku biz trabzonuz futbolu cok iyi biliriz sahadikilerin hepsi çerçöp haftaya idmanları kaçırmayında ersun belki ilk 11 de düşünür sizleri. Hadi şimdi herkes toplansın Tesislere yürüyüp adamları linç edin küfürler savurup idmanı basın yoksa içiniz rahatlamayacak!!!

drspect
adam ayakta duramıyo bıraksana hangi maça baktın sen

Mustafa Ağaoğlu
Bu Ersun Hocadan bir cacık olmaz.

Evet Erdal Bey bi müdahele edin isterseniz .

hodlu
21.02.2009, 18:31
Ersun hoca ile 1 değil 4-5 yıl devam haydi bakalım...

Semih
Umut'suz, Trabzon Umutsuzzzzzz
bukadar basittttttttttttt

Anlamsız cümleler...
Üslubu biraz düzgün olsa okunabilir belki.

Bu Ersun Hocadan bir cacık olmaz.Bunu 1 sene önce diyordum şimdide diyorum.Adamlar Avni Akerde elini kolunu sallıya sallıya oynayıp 3 puanı alıp çekip gidiyolar.Bizimde Hocanın çıkardığı kadroya bak...! PesSs VaLLa !

Buyrun cümbüşe.
Ben demiştimciler yine meydanda.

Adem Köse

Sen hangi takımlısın yaa bu cacık dediğin takımı baştan kurdu ikinci sıradayız hala, senin Trabzonsporlu olduğuna inanmıyorum.1 sene önce dedin 1 senedir konuşamadın aha meydan deyip atladın ya da. Git Allah aşkına yaa

Erdal DİLEK
21.02.2009, 18:32
10 yıllık takım kurduk, 23 yaş ortalamsı var, 1 macta herşeyi yıkıp atıyoruz, pes doğrusu

ph=61
Eğer şu maçta Selçuk İnan a hem oyun hemde ruh olarak yardım edecek , destekleyecek 2. bir oyuncumuz olsaydı biz bu maçı koparırdık.Yazıklar olsun diğer 10 tane ruhsuza...

Sefer A.
Duygularımızla degil mantıgımızla konuşalım. En Ezici puanla şampiyon olan takım bile bir sezonda en az uc yada dort maçını kotu oynamıştır. Bizim bu sene cok kotu oynadıgımız G.antep, Beşiktaş, ve Denizli maçlarımız var. Yani 3 maçlık kotu oyunumuz var. Artı Bize gelen Anadolu takımlarını gordunuz hepsi sahte sakatlanma numaralarından en az 15 dk çalıyorlar. Bu takım Umut ve Huseyin in de takıma katılmasıyla Şampiyonlugun en buyuk adayıdır......
bize gelen takimlarin heps piç
baska açiklama beklemeyinnnnnn

genç61
25 senedir bu takımın neden şampiyon olmadıgı buradan belli oluyo takım yenerse hepiniz aslansınız yenilirse rezil kepzaler şundan şu bundan bu olmaz zihniyeti ya ne çok biliyorsunuz şu futbolu...
Takım bu sene kuruldugunda herkesin dilinde bu sene bi beklentimiz yok ama iyi oyuncular aldık seneye olmadı öteki sene şampiyonluk gelecek diye düşünürken şuan ki ortam gereği şampiyonluk kovalayan bir ekip olduk. ne oldu düşünceler ? ne oldu destek ? yapmayın allah aşkına yaa..
Alanzinho mevzusuna gelelim... adam gelicek diye forumda sabahladık adamın yaptıkları ortada videoları izlerken keyiflendik içimiz kıpır kıpır oldu birileri karşılamaya havaalanına gitsede bi video koysa foruma diye sabahladık. ya adam yeni gelmiş 3 maçlıkmı sabrımız ? fenerin guizaya sabrının 10 da birini göstermeyecekmiyiz kaldıki bu adam forvet değil ne şiddet bu celal ? 3 maçlık sabrı olupta bugun adam hakkında ters konusan bugun stadda oyundan cıkarken adamı yuhalayan taraftarı kınıyorum şiddetle. adam yalanzinho oldu 3 maçta tamam olsun o zaman o videolardaki adam başka bize gelen başka adamı alırken sadri şenerin TV2 ye verdiği röpartajdaki yüzü gülüşü hala gözümün önünde ama böyle taraftar olunca siz başkandada heves bırakmazsınız transfer için..
Evet bugun yenildik ee ne olmuş yani hiç yenilmeyecekmiydi bu takım ? ama dogru futbolu o kadar cok biliyoruzki bu takım yenilemez her birimiz gokhanın kacırdıgı golu atar her birimiz isaac kadar ofsatya düşmez colman dan daha iyi muz ortalar yapar ara paslar verir hepimiz sylvadan iyi kalecilik yaparız cunku biz trabzonuz futbolu cok iyi biliriz sahadikilerin hepsi çerçöp haftaya idmanları kaçırmayında ersun belki ilk 11 de düşünür sizleri. Hadi şimdi herkes toplansın Tesislere yürüyüp adamları linç edin küfürler savurup idmanı basın yoksa içiniz rahatlamayacak!!!
kardesim 25 senedir bu takımı tutuyom sampiyonluk gormedim gormicemde onuda biliyom ayıp ama sırf mucadele ederek macmi kazanılır hep
biraz kaliteli adamlar olsun top oynayalım istiyoruz cokmu sey istiyoz

Tayfun Aydın
ersun hoca benım gozumde kredısı bıtmıstır ben bed.eğ.öğretmenıyım az cok ihtısas yaptım futbol üzerıne ben hangı sıstemle oynadı bu takım anlatın bana

:) Yattara girmeden önce sağda sol ayaklı bir adamla Yattara girince furbolda devrim yapacak bir buluşla 2 sağ açıkla bi de tayfun diye görevi defans yapmak olup ama özel görevle gol arayan bir sağ açıkla ofsayt taktiği yapan bir santroforla ki bu Isaac oluyor hocanın bir maç fantezi yaptığına veya önce ki yaptıklarının doğru olduğunu göstermek için bu kadar saçmaladığına inanmak istiyorum.

TsClub41
yapma yaa song sezon başından beri sarı kart görmedi ruhsuz mu oynadı bu zmana kadar?? takım iyi değidli kabul ediom ama sarı kart yok die ruhsuz demek yanliş..

Sarı kart görmedi ama 2. golü onun yüzünden yedik.Yaw sen bırak ne işin var ileride.tamm hucüm elemanları ruhsuz olabilirler ama sende ileri çıkarsan ve geri dönmessen egemen 2 ye 1 pozisyonda yanlız kalır ve 2 gol gelir.

ashok
keşke bütün maçlarımızı deplasmanda oynasak .
o zaman kesin şampiyon olurduk

UtopyaTs
21.02.2009, 18:33
yya bırakın arkdaşlar bir yenilgi de herkes çözüldü yok Ersun hoca boyle şöyle yapmayıın skor yorumculugu yapmayı tamam iyi oynamadık ama Ben TRABZONSPOR'MUN VE ERSUN YANAL'IN her zaman arkasındayım.Hiçibir hoca yeni kurulan takımı buralara kadar getiremezdi.Hep Destek Tam Destek.

savas avci
Benim anlamadığım Ersun Yanalcı futbol dahisi arkadaşlar vardı süper yorumlar yaparlardı kötü günde nerelerdeler

UğuR

Adem Köse
Ya ben bugun eleştirenleri forumda yazarken görmüyordum hiç yoksa gözümden mi kaçtı, ben herzaman gezerim ama bu yazanları yıkıcı eleştirenleri hiç görmüyordum yaa

Murat Erdem
Kardeşim ben orada ironi yapıyorum.
Futbolcularımızın ligin en zayıf takımlarından birine 0-2 mağlup olmamıza baş kaldırmadığını agresifleşemediğini söylüyorum sahada mağlubiyeti olağan gören uysal 11 tane bordo-mavi forma giymiş futbolcumsu kişi vardı o kadar.

drspect
Biz ilk yarı da kör topal gittik, yine kör topal gideriz merak etme. Kolay değil bu takım bu sene kuruldu bırakalım da bir sene verelim.

GERÇİ ALANZİNHO YA 1 AY BİLE VEREMEYEN TARAFTARDAN NE İSTİYORUM Kİ

ilk defa şampiyonluğa belki bu kadar yaklaşıyoruz bi adama niye 1 ay şans veriyorum ben???!! trabzonspor futbolcu kazanılacak yer degil

TsClub41
Sen hangi takımlısın yaa bu cacık dediğin takımı baştan kurdu ikinci sıradayız hala, senin Trabzonsporlu olduğuna inanmıyorum.1 sene önce dedin 1 senedir konuşamadın aha meydan deyip atladın ya da. Git Allah aşkına yaa

Seni ben inandırmak zorunda deilim kardeşim.bak işine.

Mustafa K. Demirbaş
olan bitenden taraftarı sorumlu tutanları anlamakta güçlük çekiyorum
katıldığım bir nokta var bugün taraftar fazla iyi değildi fakat taraftarın bayrağını içeri almazsan davulunu almazsan bunlar için zorluk çıkarırısan böyle aksaklıklar oluyor
ayrıca grupların çabasına birazda normal taraftarlar eşlik etse biraz bağırmaya teşrif etse herşey yoluna girecekte olmuyor işte adamlar 100 tl verdik oturun maç izleyeceğiz demeye devam ettiği sürece çok daha böyle aksaklıklar yaşanır
maça gelirsek şampiyonluğa oynayan bir takımın kendi sahasında böyle bir maçta puana kaybetmemeliydi fazla ayrıntıya girmöeyeceğim ama bu oyun bize yakışmıyor

Raskolnikof
21.02.2009, 18:34
Kolay mac olmayacaktir,ama mutlaka kazanmaliyiz...
Denizlispor'un oldugu yere aldanmayalim,kaliteli oyunculari var...
Ama Avni Aker de oynuyoruz,bir süpriz beklemiyorum...

Allah razı olsun. Ağzına, yüreğine, diline sağlık
anlamayanlara kapak olsun

Murat Erdem

Hepsine kocaman bir '' 0 '' (sıfırrrrrrrrrr)

Erdal DİLEK
şu na bu takımla beraber devam edeceğiz, o zmöan destek olalım, bu arada her kötü gidişte hoca değiştirme fikrini ortaya atan arkadaşları kınıyorum, bu iş hoca değiştirme ile olmaz, artık anlayın, anlayın anlayın.....

Adem Köse
21.02.2009, 18:35
Eğer şu maçta Selçuk İnan a hem oyun hemde ruh olarak yardım edecek , destekleyecek 2. bir oyuncumuz olsaydı biz bu maçı koparırdık.Yazıklar olsun diğer 10 tane ruhsuza...

Kesinlikle doğru diyorsun, Selçuk un tek başına olan hırsı nasılda gözüme çarptı, helal olsun çocuğa

Misina
7 maçta 1 puan aldığımızdada Trabzonsporluyduk şimdide Trabzonsporluyuz.Desteğe Devam.

Hüseyin ve Umut bu takımın olmazsa olmazlarıdır bunu herkes anlasın artık.

Muhaliflere Gün doğru.Cevat Kol ve saz arkadaşları yarın gazetelerde kılıçları çeker.

Semih
Benim anlamadığım Ersun Yanalcı futbol dahisi arkadaşlar vardı süper yorumlar yaparlardı kötü günde nerelerdeler

Merak buyurmayın, başlık sakinleştiğinde daha makul ve seviyeli şekilde yapacaklar eleştirilerini.

Sefer A.
21.02.2009, 18:36
Anlamsız cümleler...
Üslubu biraz düzgün olsa okunabilir belki.

Buyrun cümbüşe.
Ben demiştimciler yine meydanda.
anlamsiz ama nesi anlamsizz ??? dogrulari soyluyoruz

hodlu
Yahu beyler dünyada yenilmeyen bir takım söyleyin bana bu kadar büyütmeyin lig devam ediyor, desteğe devam...

aurora
Degerli taraftarlarımız bu takım kolbastı oynatırken herkesi mestederken iyidi degilmi. Sevgimiz o zaman cok idi degilmi. Şimdi acımasızca hepsini yerden yere vurmak o sevgiye ihanettir. Bu takım Şampiyon olacaktır. İnanmak zaferin yarısıdır. İnançla dua ile....

Cafer Bulur
21.02.2009, 18:38
Ersun yanal da bugün hatalar yapti ama olabilir,onun da hata yapma lüksü vardir,olacaktir.
Ersun yanal bu takimi basariya götürecek hocadir.
Ersun hocayi tartismaya baslarsak hatalarin en büyügünü yapariz ve takima ihanet etmis oluruz.
Ersun yanal in teknik direktörlügü asla tartisilmamalidir,bunu yapanlar bilerek ve bilmeyerek Trabzonspora ihanet etmis olurlar.
Ersun yanal Trabzonspor icin bir sanstir,Trabzonspor da ersun yanal icin.

steelturkTS
kardeşim tebrik ediyorum mükemmel anlatmışsın yemin ediyorum bu isaac i kızılcık deeğneğiyle döveceksin ceyhunu da keza

etmeyin daha... yazık uşaklara:D:D

Tayfun Aydın
2. yarı trabzonspor oyun düzeni
---------slyva---------
-------song--egemen---cale
ceyhun
yattara+alazinho-----selçuk-------
--tayfun

---------gokhan ünal

-----ısac

Ozan
Maçı izleyemedim ama skoru öğrenince şok oldum . Kendi sahamızda 3 puan vermişiz rakibe . Umarım Sivas da puan kaybeder de yaramızın boyutu büyümez :S

Murat61
21.02.2009, 18:39
su gokhan kadar burnu havada top oynayan kimseyi gormedim trabzonda adam resmen sallamıyor bizi antrenman yaparmıs gibi her mac fildisi macında gorduk nasıl azimli oynayabildigini biri isterse satalım gitsin sen sol ayaklı adamı saga koyuyorsun ki sag ayaklı adamın kenarda sahanın en cok ozveride bulunanlarından biri colmandı onu kenara alıyorsun isaac sahada bu takımdan serkan neden cıktı? kac mactır oynatmadıgın hem ceyhunu hem barısı oyuna alıyorsun bazı arkadaslar bu isler fmdeki gibi degil ersun yanal iyi falan yazmıslar ama bence oyunu idrak edemeyen tek kisi hocadır bu 2 oyuncu genc belliki baskıdan ezilecekler hoca son 3 mactır sacma sapan degisiklikler yapıyor 11ler hatalı ne oldu ben anlamıs degilim

hodlu
Ben şunu anladım ki bir yenilgi ile böyle değişen taraftar şampiyon olmak istemiyor.Yazık olsun ki bir çoğu iyi gün dostuymuş..

drspect
etmeyin daha... yazık uşaklara:D:D

ula bize yazuk değul mi?? :)) gençliğumuz çürüdi

wolf_TS61
21.02.2009, 18:40
Bence bu maçı kaybetmemizin en büyük sebebi stadta bulunan taraftarımızdır.Bu kadar rezil bir destek anlayışı olamaz.Daha 20. dk. homurdanmaya başlamalar oyuncuyu ıslıklamalar 45 dakika tv den izleyenlere hakem ve futbolcu sesi dinletmeler ve daha fazlası.Destek adına hiçbişey yok.Sahada oynanan kötü oyunu resmen tetikledik.20 milyon bilet parası verdi diye kendini stadın kralı sanan ve destek vermekten çok oraya insani duygularını tatmin etmeye gidenlere ne denmeli bilemiyorum.Artık taraftar olarak kendimize çeki düzen vermeliyiz.Şampiyonluğa giden takımın taraftarı bu olmamalı.Trabzonspor taraftarı bu olmamalı.

UğuR
21.02.2009, 18:40

TsClub41
21.02.2009, 18:41
Ben şunu anladım ki bir yenilgi ile böyle değişen taraftar şampiyon olmak istemiyor.Yazık olsun ki bir çoğu iyi gün dostuymuş..

Bu Hocanın başta gelmesi hataydı zaten.Ama az kaldı fazla barındırmazlar onu Trabzonda..Merak etmeyin..

onalor
bu arada Göksu ve Barış 23 yaşına gelene kadar genç muamelesi mi görecek
genç oyuncular güçsüz diye oynatılmaz başlarda genellikle
ama Göksu maşallah domuz gibi Barış da bayağı güçlenmiş
yalanzinyo üflesen yıkılıyor
ceyhunun momenti dengesi yok zaten
ısaac zorla kaleye arkasını dönüyor her pozisyonda
kimse pozitif oynamıyor
maçta pozitif oynamaya çalışan bir selcuk bir barış vardı
geriye kalanlar geri pası verip durdu
defans da dikip durdu topu mecburen

bir kez daha "back" dediğmiz mevkideki oynayan oyuncuların topla oynama kabiliyetinin eksikliğinin takımı nekadar kötü etkilediğni gördük

takımlar bizi çözmüş
oyunu kanada açamıyoruz (kazma beklarimiz yüzünden)
arapasıyla götürdük şimdiye kadar
ama ortayı iyi kapatıyorlar artık
ne sagdan yattara geliyor(çalım yetenekleri kaybolmuş zira)
ne soldan gelen adam var
barış niye oynamıyor bilinmez

arapasları geçmeyince(colmanda etkisiz olunca)
gol pozisyonu bile bulamadık

haftaya yenemezsek herşey biter
hiç istemiyorum ama hoca da topun agzına gelir
inşallah haftaya kazanırız
bu sene en az 2 oluruz da hoca da bizimle kalır

drspect
taraftar çok ama çok kötüydü!!! daha maç başlarken olumsuz bi hava vardı statta böyle şampiyon olunmaz

Mehmet Sarigül
Forum teknik direktör kayniyor...,masallah.

Tayfun Aydın
21.02.2009, 18:42
Yok yok hoca; ya bi maç fantezi yapayım dedi bakalım 3 sağ kanat oyuncusuyla oynayınca ne oluyor dedi.Yoksa futboldan az çok anlayan bi adam böyle bir dizilimle sahaya çıkmaz

Napoli
Arkadaşlar bu takım ankaragücü ve beşiktaş baçlarında acayıp S.O.S vermıstı hepimizz aldandık yok motavisyon yok su bu dedik,ve denizli maçında beklıyordum bi süpriz nitekimde oldu..
Barışı eleştırenlşere pessss!!!hangi maçı izlediniz bilmıyorum ki.
Barış 10 tane alanzinho eder...
Hüseyine ve umuta benim kadar kızan olmasın,ama simdi bu saaten sonra hele hüseyine tek kelime laf etmem,savaşçı adamlarmıs...

Ersun yaal ligin başından beri dıyorum maç okuması eksik nitekim çıkardığı kadro ve değişiklikler ortada.. neyse sağlık olsun,bu saaten sonra elalemi beklıeycez...

Bana koyan avni akerde yenilmek:(

murat köse
ya yapılan yorumlara bakıyorumda gercekten yazık arkdaslar.
bu kdarmı sizin taraftarlığınız. gecen haftaya kadar ersun hocanın ve takımın buraya kadar ii gelişinden bahsedyorduk. bizi buraya kadar bu teknik kadro yönetim ve futbolcular getirmiştir.
sezon basında sorsalar 2 lik bu sene imidir diye herkes evet derdi. ve suanda rakiplerimizden halen öndeyiz. bakın beşiktaşa adamlar halen nasıl takımlarını destekliyor neden çnk inanıyorlar takımlarına. ama biz ne yapıyoruz bir yenilgide hem furbolcular hemde tekni kadroyu yerden yere vuruyoruz. beğün bu baslık altında maçtan öncesine kadar 80-90 sayfa yazı yazılmıssa bu bizim tkımız sayesinde olmuştur.
bizim takımız evet buğün ii oynamadı. tayfun verse gol olcak gökhan atsa maç döncek evet bunları yasadık. ama futbol bu yenmekte var yenilmekte. soncta futbolcular makna değiller siz onların yenilmek içinmi sahaya çıktıklarını düşünüyorsunuz anlamadım giitt.
son olrak biz halen sampiyonluğun en büyük adayıyız ve sezon bitene kdar bu yarışma içinde lklucaz ve inş mutlu sonaulaşıcaz.

lütfen hep destek tam destek....

Adem Köse
ilk defa şampiyonluğa belki bu kadar yaklaşıyoruz bi adama niye 1 ay şans veriyorum ben???!! trabzonspor futbolcu kazanılacak yer degil

İlk defa evet, fakat artık her sene oynayacağız şampiyonluğa bu sene şampiyonluğa bu takım oynuyor,onlar getirdi buraya hiç mi kredileri yok,bize yaşattıkları bu heyecanın hiç mi karşılığı yok bizde, belki oynayamayacaktık şampiyonluğa biraz bunu da düşünelim.

Bu konuda eleştirmek gerekiyorsa birini o da Yattara dır.Biliyorum bu adamı oynadı mı neler neler yapar, kimse bana geçmişte yaşattıklarından bahsetmesin, o olmasa 4. değil 7. olurduk belki ya da 6. değil 9. olurduk. Ama oynaması asıl gereken zaman bu zaman

Özkan
Ben şunu anladım ki bir yenilgi ile böyle değişen taraftar şampiyon olmak istemiyor.Yazık olsun ki bir çoğu iyi gün dostuymuş..Kaç haftadır takımın kötü gittiğini yazıyoruz ama kraldan çok kralcılar yenilgiye takılıp kaldığımızı söyleyip duruyor.

Yakında Ersun Yanal mehdî ilan edilecek diye çok korkuyorum.

butthead
takım biraz formsuz o kadar olcak bunlar

not: ula ayzek siğırlar govalasun seni emi ofsaytlara gelesin emi:D

TsClub41
21.02.2009, 18:43
Forum teknik direktör kayniyor...,masallah.

Kardeş sende gel katıl seminer düzenliyoruz :D

shcebi
şimdi neyi öğrendik bu maçtan??

demekki umutsuz ve hüseyinsiz olmuyormuş. demekki hocanın bir bildiği varda ikisini her maçta 11 de çıkartıyormuş. demekki bizim 34 yaşındaki yusuf a ihtiyacımız varmış. demekki sağbeke futbolcu ihtiyacı varmış. demekki vasatın altı diye yerlere vurduğumuz cale iyi futbolcu imişki kötü maçta bile oyunundan kaybetmeden iyi oynayabiliyormuş. demekki demekki demeki......

Murat Erdem
Yahu beyler dünyada yenilmeyen bir takım söyleyin bana bu kadar büyütmeyin lig devam ediyor, desteğe devam...

Dostum, yenilme var birde ''yenilme'' var. bu isyan ettiren türden.

Tarihi tersten yazdıran ceşidinden oldu bu...

İsyan bundan sanırım.

Yasin İriş
kardesim 25 senedir bu takımı tutuyom sampiyonluk gormedim gormicemde onuda biliyom ayıp ama sırf mucadele ederek macmi kazanılır hep
biraz kaliteli adamlar olsun top oynayalım istiyoruz cokmu sey istiyoz
bende 25 yasındayım bende görmedim ama ilk kez bu kadar umutluyum kimseninde ne benım ne takımın umudunu boyle savsatalarla kırmaya hakkı yok

hodlu
Bu Hocanın başta gelmesi hataydı zaten.Ama az kaldı fazla barındırmazlar onu Trabzonda..Merak etmeyin..

Bu ve bunun gibi yorumları ciddiye almıyor ve sizi Allah'a havale ediyorum...

muratd61
isaac asla forvet değil bu maç bunu gösterdi.gökhanın arkasında yada sağ kanat gibi oynamalıydı.yenildik diye demiyorum ama bu alanzinho bizim süper ligde yalanzinho olacak gözüken bu.bugün selçuk biraz iyi oynadı o kadar diğerleri çok kötüydü.bangoura 10 yattara eder gine milli takımında yattaranın değilde bangouranın oynamasını şimdi anlayabiliyorum.ceyhun gülselam asla ve asla hüseyinin alternatifi olamaz bugün bunu da gördük.çok kızdığımız hatta hakaret ettiğimiz umut ve hüseyin bu takım için çok önemliymiş bugün bunuda anlamış olduk.antalya maçından itibaren klasik 11 imize dönmeliyiz macera aramaya gerek yok asla.yattara umut ve hüseyin ilk 11 e yani.antalya maçını alırsak bu maçı tamamen unutur ve aynı kararlılıkla şampiyonluk yolunda yürümeye devam ederiz.ama olurda yenilir yada berabere kalırsak bence bu rüya sona erer :S

TsClub41
21.02.2009, 18:44
Kaç haftadır takımın kötü gittiğini yazıyoruz ama kraldan çok kralcılar yenilgiye takılıp kaldığımızı söyleyip duruyor.

Yakında Ersun Yanal mehdî ilan edilecek diye çok korkuyorum.

Yavaş Yavaş sindirecekler Ersun Hocanın başarısız olduğunu şimdi yüklenirsek kızarlar :D

Ts_SelcuK
Alazinho şuan itibariyle tam bir hayal kırıklığı malesef. sivas 350 bin euroya kamananı alıyor,biz 10 katı para veriyoruz alazinhoyu alıyoruz.yanlış bi transfer bence.
herzaman söylemişimdir ,umut gibi mücadele eden başka bi futbolcu yok.umut bu takımın değişmezi.hüseyininde katkısı var.kısacası eksiklileri hissettik.
çok kötü oynadık.
Her maç kazanacağız diye bişey yok.
olur böyle şeyler.
yensede yenilsede sampiyon olmasada HERZAMAN TRABZONNNNNNN
BU SEVDA ASLA BİTMEZ

Tayfun Aydın
takım biraz formsuz o kadar olcak bunlar

not: ula ayzek siğırlar govalasun seni emi ofsaytlara gelesin emi:D

O zaten orayı otlak zannetti boş yeşilliği görünce dayanamadı kafasına göre gezdi.La habu yandaki adam neden bana çomak sallıyor diye düşünmüşmüdür acaba

TsClub41
21.02.2009, 18:45
Bu ve bunun gibi yorumları ciddiye almıyor ve sizi Allah'a havale ediyorum...

Hepimiz Allaha havalaeyiz kardeş..Ondan şüphemiz yok Elhamdürillah

Hasan Ayvenli
çok düşük yaş ortalaması olan bir takımla sahadaydık bugün. yenilen gol ve taraftarın destek verememesi onları da ateşleyemedi. bu da önemli bi etken. hocanın hataları da etken. fiziksel düşüş de etken. hepsi bir arada olunca kötü futbola rağmen kazanmak imkansızlaşıyor. çekirge sıçrayamadı sonunda.

Muhammed KOÇ
Trabzonsporumuzun evinde 2-0 mağlup olmasına istinaden;

Galip geldiğimiz maçlarda bile takımını beğenmeyen bir taraftar kitlesinin bu maç sonrası içindeki o kini kustuğunu görüyoruz ve hakılıyıZ. Evet takımımız bu maçta çok kötü oynadı. Gökhanın kaçırdığı gol maçın kırılma noktasıydı. Maçın böyle olmasında en büyük sebep oraya gelen taraftar kitlesinin pozitif enerji yerine her olumsuz harekette uğultularla bu yeni takımı strese sokması oldu.

Trabzondaki ''TRABZONSPOR TARAFTARLARI''na takımımızı adam gibi desteklemeye çağırıyoruz.. Kendi sahamızda avantajlı olduğumuz ve taraftarımızın bu avantajı daha da arttıracağı beklentisi varken tam aksi oluyor..Her başarısız harekette tepki sesleri.. Tabi buna en nazik ifade ile ses diyoruz ..Bir takım kendi evinde kendi taraftarından bu kadar baskı yemez arkadaşlar.. Maraton tribününde herkes oturmuş öyle sessiz maç izliyo. Sen öyle sessiz sessiz oturursan sahadaki futbolcunda senin gibi sessiz kalır.Ne kadar sabırsızız açız bu şampiyonluğa biliyoruz..

Son olarak,bugün sadece 1 maç kaybettik ve evet önemli bir avantaj da kaçtı.Bizim futbolu çok iyi bilen taraftarımız hergün burda hüseyin ve umutu eleştirirken,bugün görmüşlerdir takımın ne hale geldiğini.Hüseyin bu takımın en önemli adamlarından bitanesidir. Bugün bizim yapmamız gereken takımımıza ve hocasına sonuna kadar sahip çıkmak onları desteklemek ve moral vermek. Bugün destek vermeyeceksiniz de hangi gün vereceksiniz.. Bu zamanlar destek vermeyeceksiniz de ne zaman destek vereceğiz !!!

TAKIMIMIZI
YÖNETİMİMİZİ
FUTBOLCULARI
SEVİYORUZ!
YÜREKTEN
DESTEKLİYORUZ
S-O-N-U-N-A-- K-A-D-A-R
Y-A-N-I-N-D-A-Y-I-Z !!! (http://www.facebook.com/group.php?gid=17088199330)

reisoğlu61
tamamiyle teknik direktör hatasi yüzünden yenildik bu macta.
sahaya yanlis dizilis ve yanlis degisikliklerle.

hodlu
Oynanan oyun bencede kötü,organize bir atak yok,20. dakikada doldur boşalt yapıyoruz tamam ancak Hoca değiştirmekle bu hatalar düzelmez bunu kafaya sokun ve destek vermeye devam edin...

Adem Köse
Arkadaşlar bu takım ankaragücü ve beşiktaş baçlarında acayıp S.O.S vermıstı hepimizz aldandık yok motavisyon yok su bu dedik,ve denizli maçında beklıyordum bi süpriz nitekimde oldu..
Barışı eleştırenlşere pessss!!!hangi maçı izlediniz bilmıyorum ki.
Barış 10 tane alanzinho eder...
Hüseyine ve umuta benim kadar kızan olmasın,ama simdi bu saaten sonra hele hüseyine tek kelime laf etmem,savaşçı adamlarmıs...

Ersun yaal ligin başından beri dıyorum maç okuması eksik nitekim çıkardığı kadro ve değişiklikler ortada.. neyse sağlık olsun,bu saaten sonra elalemi beklıeycez...

Bana koyan avni akerde yenilmek:(

Avni Aker de mi yenildik.!!! Eminmisin Avni Aker olsa dağıtırdık o takımı... takımımıza tek gereken,maç esnasında sinirlenen morali bozulan takımımıza moral vermekti o kadarcık.Geçen hafta Bjk ye verilen moral gibi

Guner_Ahmet
21.02.2009, 18:46
Ya ben bugun eleştirenleri forumda yazarken görmüyordum hiç yoksa gözümden mi kaçtı, ben herzaman gezerim ama bu yazanları yıkıcı eleştirenleri hiç görmüyordum yaa

Aynen, benimde dikkatimi ilk bu cekti.
Ya siz felaket tellallari , nerelerdeydiniz bizim sevinclerimizde, kolbastimizda?
Simdi mi akliniza geldi bu takimin taraftari oldugunuz? Buraya kadar sanki baska oyuncular ,baska teknik direktor, baska yonetim vardi.
Ama siz herseyi herkesten daha iyi biliyodunuz ve bu olacaklari bize soylemistiniz dimi. Nostradamuslar.

Neyse bilen biliyo ! Size ve o Avni Aker cehennemini cekirdek yenilen huzur evine ceviren o kisilere bu takimin zaten ihtiyaci yok.
Allah size degil ,sizin gibilere karsi bize sabir versin.

Mehmet Sarigül
Kardeş sende gel katıl seminer düzenliyoruz :D

Bazi rendaslar kadar futbol bilgim olsa, süper lig takimi calistirirdim.;)

Sami Kuk
Artık sampıyonluk sansı cok cok dusuk..Antalya düsüyor saldıracak gese gelıyor sora Antep gibi bır takımla oynayacagız..Denizliyi yenemıyoruz yaaa:S Bu ne rezıllık

Tayfun Aydın
Benim anladığım şu bizim takımdan belki bir adam eksik olunca olabilir ama 2 adam eksik olunca tümden oyun anlayışı kayboluyor.Takım yeni ama aslında artık değil ben bunu gördüm adamlar aynı 11 le oynamaya o kadar alışmışki 2 adam fazladan araya girince bozuldular.Bu arada
TAYFUN İLLA OYNATACAKSAN NOLUR FORVET OYNAT

drspect
21.02.2009, 18:47
bizim amatör kümedeki teknik direktörümüz 2 kere ofsayta düşeni döverdi.. bu durumda isaac'in bugün dayak manyağı olması gerekirdi ömrünün dayağını yemeliydi

Cafer Bulur
21.02.2009, 18:48
Yavaş Yavaş sindirecekler Ersun Hocanın başarısız olduğunu şimdi yüklenirsek kızarlar :D
Burada hayali seyler üretmenin anlami yok.
Ersun yanal basarisiz degildir,bir yenilgide ortaligi atese vermeye kalkmayin.
Ersun yanal düsmanligi yaparak Trabzonspora büyük zarar veriyorsunuz,farkinda degilsiniz galiba.
Kimse ersun yanal hayrani degil ama herkes Trabzonspor taraftari.
Önce aragonese,sonra skibbeye daha sonra da denizliye bakin ondan sonra konusun.
Isler kötü gittigi zamanda ortalikta görünmeyin.

sakaryalı.61
arkadaşlar bu yenilgi dünyanın sonu değil. şimdi size dünyada yenilmeyecek bir takım bana gösterin desem iddia ediyorum hiç biriniz gösteremezsiniz ...kesinlikle gösteremezsiniz ..

gerçek şu biz sahamızda yenildik ben yolda olduğum için de maçı izleyemedim ama eminim çok üstün oynamışızdır sahada ama skor kötü .velhasıl .......biz bir yenilgiyle yıkılalımmı kendimizi imhamı edelim hayır kesinlikle hayır ...

biz bir yenilgiyle yıkılacak bir camia değiliz takımımıza artı olarak ne katabiliriz ona bakmalıyız ..

takımda bir düşüş olabilir veya bir şansszlık buna takılıp kalmayalım önümüzdeki maçlarda ne yapabiliriz nasıl destek olabiliriz ona bakalım....kıymetli renkdaşlarım sallanalım ama neolur bizi yıkmalarına izin vermeyelim trabzonspordan başka trabzonspor.....yooook.

unutmayalım yolda bir kaza geçirdik vebuda dünyanın sonu değil burada felaket tellallığı yapan arkadaşlar mümkünse aklını başlarına alsınlar yoksa öfke her zaman aklı örtmüştür
akılsız kafa ne işe yarar allah aşkına ben çok üzüldüm ama şuan sadece aklı selim düşünmeye çalışıyorum ve sabır herzaman acıdır diyorum..

Adem Köse
tamamiyle teknik direktör hatasi yüzünden yenildik bu macta.
sahaya yanlis dizilis ve yanlis degisikliklerle.

Bana sorarsan da tamamen futbolun adeletsizliğine yenildik. Adamlar top oynamadı ki, biz sahaya dizilmemiz yanlış olsun. Bize karşı top yapmadılar ki,defans yapıp ve uzun top attılar o kadar,değişikliklere gelince elimizde ki malzeme bu yapıcak birşey yok.

TsClub41
Oynanan oyun bencede kötü,organize bir atak yok,20. dakikada doldur boşalt yapıyoruz tamam ancak Hoca değiştirmekle bu hatalar düzelmez bunu kafaya sokun ve destek vermeye devam edin...

Kardeş sen hayal dünyasında yaşıyosun.Bak sana bişey söylüyim.Önümüzdeki hafta Antalyasporla karşılaşıyoruz deplasmanda.Ordan Allah muhafaza bir yenilgi veya beraberlikle dönersek bak Ersun Hocayı bi sen savunursun o zaman bu forumda

Bülent AKBULUT61
sevgili ersun yanal sol taraf dedik sen adamı sağ tarafta oynattın sağ taraftaki adamımızı yedekte bıraktın sen TRABZONSPORUN kötülüğünü isteyen adamsın sen istanbul takımlarının ajanısın sen bu takımı babanın takımı gibi oynatamassın bizleri burda elaleme rezil edemessin senin gururun varsa sen insansan ne olur İSTİFA İSTİFA et Allah seni bildiği gibi etsin.sen bu vakitten sonra ağzınla balık tutsan sen bir salatalık bile olmaz.arkadaşlar ne olur bana kızmayın hepinizden özürdiliyorum ama içimi dökmeme lazım bir hafta boyunca millet benle dalga geciyor kusura bakmayın.ERSUN ERSUN sen bu takımı babanın sulalenin takımı gibi oynatamassın.ALLAH KHRETSİN seni.....

Napoli
21.02.2009, 18:49
Avni Aker de mi yenildik.!!! Eminmisin Avni Aker olsa dağıtırdık o takımı... takımımıza tek gereken,maç esnasında sinirlenen morali bozulan takımımıza moral vermekti o kadarcık.Geçen hafta Bjk ye verilen moral gibi

bence avni akerdeki tarftarımız,İstanbula gelıp Staj yapsınlar

Raskolnikof
21.02.2009, 18:49
Allah aşkına bırakalım şu kamanan şu kadar bangora bu kadar diye
destek olun.
Guizayı düşünün lincoln' ü düşünün yusuf' u düşünün
diğer takımlardan örnek göstermeyin
haftaya alanzinho 3 gol atsa ne diyeceksiniz
Allah rızası için tam destek

RaİSTLİN610
21.02.2009, 18:50
anlamadığım sey hocanın alanzinhoyu sağda niye oynatması yattarayı alıyosun alanzinho gene sağ tarafta :S fakat sunu anladım biz huseyın ve umuta haksızlık yapıyormusuz:(

Adem Köse
21.02.2009, 18:51
Benim anladığım şu bizim takımdan belki bir adam eksik olunca olabilir ama 2 adam eksik olunca tümden oyun anlayışı kayboluyor.Takım yeni ama aslında artık değil ben bunu gördüm adamlar aynı 11 le oynamaya o kadar alışmışki 2 adam fazladan araya girince bozuldular.Bu arada
TAYFUN İLLA OYNATACAKSAN NOLUR FORVET OYNAT

Aslında bir ara dedim Isaac çıkıp Tayfun forvete gelse Serkan sağ beke fena olmaz dedim ama kumar bu :D

murat köse
arkadaşlar bu yenilgi dünyanın sonu değil. şimdi size dünyada yenilmeyecek bir takım bana gösterin desem iddia ediyorum hiç biriniz gösteremezsiniz ...kesinlikle gösteremezsiniz ..

gerçek şu biz sahamızda yenildik ben yolda olduğum için de maçı izleyemedim ama eminim çok üstün oynamışızdır sahada ama skor kötü .velhasıl .......biz bir yenilgiyle yıkılalımmı kendimizi imhamı edelim hayır kesinlikle hayır ...

biz bir yenilgiyle yıkılacak bir camia değiliz takımımıza artı olarak ne katabiliriz ona bakmalıyız ..

takımda bir düşüş olabilir veya bir şansszlık buna takılıp kalmayalım önümüzdeki maçlarda ne yapabiliriz nasıl destek olabiliriz ona bakalım....kıymetli renkdaşlarım sallanalım ama neolur bizi yıkmalarına izin vermeyelim trabzonspordan başka trabzonspor.....yooook.

unutmayalım yolda bir kaza geçirdik vebuda dünyanın sonu değil burada felaket tellallığı yapan arkadaşlar mümkünse aklını başlarına alsınlar yoksa öfke her zaman aklı örtmüştür
akılsız kafa ne işe yarar allah aşkına ben çok üzüldüm ama şuan sadece aklı selim düşünmeye çalışıyorum ve sabır herzaman acıdır diyorum..
tebrik ederim kadeşim gercekten güzel yazmıssın

drspect
Allah aşkına bırakalım şu kamanan şu kadar bangora bu kadar diye
destek olun.
Guizayı düşünün lincoln' ü düşünün yusuf' u düşünün
diğer takımlardan örnek göstermeyin
haftaya alanzinho 3 gol atsa ne diyeceksiniz
Allah rızası için tam destek

bu alanzinyoya ver 3 tane top peşinden deli gibi koştursun bundan CACIK olmaz bi topçu topa vuruşundan koşuşundan belli olur bugün hakem verebilse aldatmaya yönelik hareketten toplam 4 tane sarı verdiydi!!

TsClub41
Burada hayali seyler üretmenin anlami yok.
Ersun yanal basarisiz degildir,bir yenilgide ortaligi atese vermeye kalkmayin.
Ersun yanal düsmanligi yaparak Trabzonspora büyük zarar veriyorsunuz,farkinda degilsiniz galiba.
Kimse ersun yanal hayrani degil ama herkes Trabzonspor taraftari.
Önce aragonese,sonra skibbeye daha sonra da denizliye bakin ondan sonra konusun.
Isler kötü gittigi zamanda ortalikta görünmeyin.

Kardeş bu saydığın teknik direktörlerin takımlarının şampiyon olamama gibi bir sıkıntıları yok.Ama bizim başarısızlığımızda başka bir tehlike var.Oda sivasspor yakında bu medya Ts nin büyüklüğünü alıp sivasspor'a verecek.Sizde hala ersun yanalı savunucaksınız.

steelturkTS
ya takım yenildi diye daha sezon bitmeden hocayı değiştirmek bir takım için yükselişmi olur yoksa çöküşmü?daha öncede değiştirdik hocaları lig bitmeden ne oldu sampiyonmu olduk?

Murat Erdem
21.02.2009, 18:52
Trabzonspor: Alanzinho ?
Sivasspor : Kamanan +
Antalyaspor : Fatih Ceylan +
Denizlispor : Angelov-Bangoura +
Ankaragücü : Semavi +

transferde doğru hamle önemli

toksoy61
yeni kurulan bir takımız. bu takımın buralara gelmesi bile iyidir. ben bu sene 3. lüğü başarı sayıyordum lig başlarken. ama istanbul takımlarının puanları bizi buralara getirdi. kötü bir kazadır diyelim. form düşüklüğü var takımda belli oluyor. inşallah en kısa zamanda atlatırız bu durumu.

bu arad taraftar resmen rezaletti. trabzon öncelikle şampiyon olmak istiyorsa stadtaki taraftar profilini değiştirecek. anca gol atınca ve maçı galip bitirince takımı destekleyen taraftardan bir şey olmaz. o takımdanda şampiyon olmaz. bu taraftarla bu işer kesinlikle olmaz...

Mustafa Ayazoğlu
Ersun Yanal Tayfun'u bu maçta yanlış oynattı,, yada Tayfun kafasına göre oynadı

Tayfun Aydın
Haftaya yenilmeyiz o kesin ideal 11 le saha da olacaz.Şampiyonluğun kaçtığı falan yok. O kadar kolay değil o iş bişeyin gittiği yok sondan 3.maçı kaybedeceğimize bunu kaybettik iyi oldu herkesin ayakları yere değdi.Ayaklarımız yere değdi ama diz çöakmeye gerek yok DİK DURUN AZ Bİ