PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 0 - 2 Denizlispor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19

efekaptan
21.02.2009, 17:29
belki böylesi daha hayırlı olmuştur.ne diyelim Allah hayırlı etsin

Samet İslamoğlu
Not: Diğer takımlar beni ilgilendirmiyor beşiktaşa mahkum oynayan ve galatasaraydan 3 yiyen bir takımın şampiyon olmasını istemiyorum, bizim şampiyonluklarımız hiç bu kadar adi olmamıştır ve olmayacaktır.....[/quote]

2003-2004 ve 2004-2005 sezonlarında fenerbahçeyle çekişirken onların şampiyonları çok adildi dimi ama gel görki biz hep böyle adil olduğumuz için 25senedir bekliyoruz uyanın artık 95-96 da lig tarihlerinin en iyi futbolunu oynadık yine şampiyon olamadık senin istediğin şekilde 34 maçın 34ündede iyi oynayıp adil olup şamp.luk kazanılmıyo artık ben nasıl olursa olsun şampiyon olmak istiyorum artık .. büyüklüğümüzü bile tartışır hale geldi birileri çünkü .

vatandas61
Herkese yatıyorlar.Bize gelince aslan oluyorlar.Toz olsunlar bu ligden.

buz cok klasik bir bahanedir. Trabzon trabzon gibi oynasaydi bu maci farkla kazanirdik.

cınar#7
ersun yanal cesur olmalı göksü tayfun dan daha iyi oynar faty de ceyhundan
kesinlikle katılıyorum:alkış:

Engin Türkyılmaz
tebrikler ersun yanal...

batugol
iki macla takimi sampiyon yaptik
iki macla yerin dibine soktuk
bir yerde yanlis yapmiyormuyuz ?

turkish0061
Yinee iyi puanimiaz var. 42 Puan, Gs FB kazanirsa. 40 binecekler yine 2ciyiz. Sadece sivas biraz yukselecek okadar. AMA YINEDE ALLAH ASKINA BIZI UZMEYIN
UMUT NERDESIN SENSIZ OLMUYOO YAA. ISACC BI ISE YARAAMAZ

POYRAZ
21.02.2009, 17:30
Ikinci VAN vakasi...
Ersun Hoca haftalardir o maci hatirlatiyordu ama ne yazik ki korktugu basina geldi.
Bir musibet bin nasihatten evladir.
Haklisin. Her seyde bir hayir vardir. Bu maci defalarca seyretsinler ve bir daha böyle kötü oyunlar cikartmasinlar.

CAFER ÖZER
Denizliyi yenemeyen takim sampiyon olamaz deplasmanda hic galibiyeti olmayan bir takima yeniliyorsun bu van faciasi oldu bu oyunla sampiyonluk hayaldir

steelturkTS
bugün alanzinyo oyundan çıkarken yuhaladı taraftarımız olamaz böle bişiii yaw.

zafercalikoglu
maç boyu ıslık çalmaktan başka işe yaramayan taraftarlığın t sini yapmayıp işler kötü gidince takımı ıslıklayan yuhalayan , sadece sahada diil burda felaket tellalığı yapan taraftar istemiyorum kardeşim yeter artık yeterr !!

burda bugün felaket tellallığı yapanlar daha önce hüseyine umuta sayıp söven insanlar şimdi noldu hüseyinle umut oynamadı ne oldu ??

düşün bu takımın yakasından artık bıktık sizin gibi taraftardan ya :@

herkes üzgün arkadaslar arkadas cok güzel özetledi,daha 13 mac var

Mustafa Ayazoğlu
ersun yanal,, bu maçı gönülden bağlı olduğu takıma hediye etmiştir

Engin Koltuk
21.02.2009, 17:31
Biz kaçırdık onlar attı. Tayfun kaçırdı onlar attı, Gökhan kaçırdı onlar attı.

Isaac maalesef ihtiyacımızı karşılayamadı. Bugünün sorumlusu bence Isaac'tir. Gökhan'a atamadığı pas, düştüğü ofsaytlar, kaybettiği toplar çileden çıkardı hepimizi. Orta sahada da büyük sıkıntımız vardı. Sorunumuz defansif değildi kesinlikle.

Ersun Yanal kumar oynadı ve kaybetti. Ancak kaybetmesinin sebebi futbolculardı başkası değil. Başka bir hocayla falan alakası yok bunun. Bu takımı buraya getiren de Ersun Hocadır. Düşerse de sorumlusu Ersun Hoca'dır. Bir çok kötü maç oynadık, çoğu maçı geriden çevirdik ancak bu maçı çeviremedik. Çok üzgünüm bu maç beni yordu.

Bir parantez de Denizli'ye. Hiç akılcı olmayabilir bu söylediklerim ama inşallah küme düşersiniz. O serbest atışlarda adım adım topa yaklaşmaları, her faulde yerde kalmaları, oyunu soğutmak için ellerinden geleni yapmaları, bu güne kadar oynamadıkları kadar enerji harcamaları, kısacası burunlarının bize kalkmasına çıldırdım ekran başından. Haftaya ne yapacaklarını göreceğiz. İnşallah düşerler.

Murat Hızal
Tekrar ediyoprum bugün kötü oyunumuzun en büyük nedeni tribünde ki taraftar mı seyirci mi pravakatör mü ne olduğu belirsiz kitledir.

saykodelikzade
Bu yenilginin olması gerekiyordu yoksa bizim takım düzelmezdi, 2 haftadır şansa kötü oyunla maçları koparıyorduk bu bir tokat oldu .

Takıma güveniyorum.

cihatöztürk
takımı kotuleyip ersun hocayı istifaya çağıran herkese burdan YUH diyorum... ne oldu yendigimiz zaman goklere cıkardıgımız takım ne oldu yendigimiz zaman alkışlayıp havalara girip öve öve bitiremediğimiz hoca.. niye bir maç kaybetti diye istifaya mı çağırılır. bir ruh yaratıldı senenin başından beri. 10 yıldan beri kaç kez liderliğe oynadık. lutfen havayı bozmayın.

ne adamsın sen ya ...

bi baksana kime yenildik

kümeye düşen takıma yenildik .....

şampiyon olcakmışısz kimse bu takımdan bu teknik ekipten şampiyonluk beklemesin

ERSUN YANAL İSTİFA

hAtes
aslında iyi oldu bu, buna ihtiyacımız vardı...nedenn:
1.Hüseyine ne gibi haksızlıklar yapıldığı ve hüseyin olmadığında nasıl çooook rahat gol yediğimizi kısacası bu takımda hüseyin gerekliliğini görmüş olduk...
2.umut gibi hırslı oyunculara böyle yenik düştüğümüz maçlarda ne kadar ihtiyacımız olduğunu gördük yada tam tersi oyuncularımızın umuttaki hırsa ne kadar ihtiyacı olduğunu
3.oyun sistemimizde temeli oluşturan ortasahayı tamamen kalabalık tutup 2 bekin sadece kanatlara bakması taktiğinin kapanan ve kontrayı düşünen takımlarda ne kadar faydasız olduğunu gördük
4.taraftar profilimizin ne kadar kötü olduğunu gördük, niye 26 yıldır şampiyon olamıyoruzu gördük...

amaaa bazen böyle şeyler gereklidir, ben yinede umutluyum en azından geçen seneden daha çok yada ondan önceki bir çok seneden daha çok...

İskender66
Bir musibet bin nasihattan iyidir atalarımız. Vardır bunda da bir hayır. Belki birkaç haftadır kötü oyunla alınan puanlar bizim ayaklarımızı yerden kesmiş olabilir. Bu mağlubiyet ayaklarımızı yere basmamızı sağlamış olabilir bence peşpeşe seri galibiyetler gelebilir. Ben şampiyonluktan hala son derece umutluyum.

hos_cocuk61
Bize adam gibi taraftar lazım 1 maçta takımı yerlere soktunuz yazıklar olsun sizin mantığınıza bu takıma sahip çıkmak lazım bu takımın başarıcak potansiyeli var olabilir böyle kazalar

tsmetu
Bu maçı kaybetmemizin tek nedeni para yani=iddaa kimse başka bahane aramasın alkası yok'ta demesin.

Trabzonspor-Denizlispor
1.20 5.00 8.50

Buyrun işte tek suçlu bu iddaa emin olun bundan.

vatandas61
Yinee iyi puanimiaz var. 42 Puan, Gs FB kazanirsa. 40 binecekler yine 2ciyiz. Sadece sivas biraz yukselecek okadar. AMA YINEDE ALLAH ASKINA BIZI UZMEYIN
UMUT NERDESIN SENSIZ OLMUYOO YAA. ISACC BI ISE YARAAMAZ

Umut isaacdan iyidir, önde baski da yapiyor arada bir gol de atip bizi kurtariyor ama sampiyonluga oynayan bir takimin golcüsü degil malesef. Sampiyonlar liginde oynadigimiz bir düsünün, kabu olurdu herhalde.

Sufyu_41
Bu maçla trabzonspor eminim tarihe geçmiştir.Neden mi ?kaleyi bulan tek bir şutumuz dahi yoq.
Hüseyin ve umutu istemeyenler bu maçta görmüşler inş.Issac snrsam bir daha kadroya giremez.ilk 11 cezalı yada sakat oyunculalr haric giremez takıma...AMA bu maçın böle olmasına en büyük etken ersun yanal'dır.
1-Yattara iLe neden başLmadı?
2-3.900$ para werilen alanzinho tek bir olumlu şeyi sahada yoktu!
3-serkan ve colmanı çıkarmaası tamamen yanlıştı.
4- yattara ce serkan başmalalıydı.İlerde kesinle tek forvet oynamalıydıq.
5-maçın kırılma noktası.Gökhan 6 000 000 $ topcusun o topu nsl avuta atarsın .... gökhanın kaleci karşı karşıya dışarı attğı top kırlma noktasıdır.
6-eğer haftaya antalyaya'da yenilirseq halimiz çok kötü...

Mustafa Ayazoğlu

oda ayakta durmasını bilsin,, alkışlayacaklar mı yani :)

Emo91
ne yattara, ne gökhan, ne ersun hoca, ne tayfun, nede song sucludur....
kimsenin sucu yokdur...
dünyanin kurali bu: her zaman basarili olamazsin!

bu hafta ve gecen hafta belki kötü oynadik ama bu sezonun ilk yarisini komple iyi oynadik ona bakarsaniz! ben köt oynadigimiz maci hatirlamiyorum ilk yari!

onun icin kimseye "kötüyüz" deme hakki dogmuyor!

hele hele her mac kayip edildigi zaman istifa isteyenlere de laifm var.
sizin dünyaniz baska, manchester united bile mac kayip ediyor ya, siz nerde yasioyrsunuz bilmiyorum.

biz erusn hoca ile en az 5 sene devam diyoruz sizin dediginize bakin.
gercekleri görmek aslinda cok kolay ama cogumuz gercek disi bir dünyada yasiyor!

yüzlerce örnek verebilirim size bunu anlatabilmek icin ama biraz da sizin anlayisli olmaniz gerekiyor.

gecen sezon birisi size trabzonspor 21. haftada ligin 2. sirasinda olucak deseydi acaba ne düsünürdünüz??

Onur Şeref
Yattara bi ara 3 kişiyi geçti pozisyonun sonunu göremeden ağladım.Duygulandım yahu 1 sene sonra 3 adam geçti helal olsun.

leavemealone
Yenilsekte yensekte takimimizin ve hocamizin arkasindayiz....

nakzo
21.02.2009, 17:32
Birde her yenilgide faturayı taraftara çıkarma alışkanlığımız var. Ne yaptı taraftar, bu kadar kötü futbola bile tepki göstermedi.... Sahada takım yok, 3 haftadır takım... Hala neymiş bu taraftarla şampiyon olunmazmış asıl bu oyuncularla şampiyon olunmaz; aslında yönetimde biliyor sıradan topçularla şampiyon olamayacağımızı her fırsatta söylüyorlar hedef uefa diye biz kendimizi kandırıyoruz. AZ Alkmaar bile hollanda liginde 12 puan fark attı şampiyon olacak bize yine hüsran yine isyan düşecek.........

ertek_ts61
ya biz ne enteresan bir taraftar topluluğuyuz yaaaa....sezon başında demedik mi bu takım yeni takım daha çok zamana ihtiyacı var diye....ama normal tabi daha ilk yarı sonunda şampiyonluk türküleri söylersek herkes durup duruken motive olur...bu takıma zaman gerek anlayalım artık...bu takım bugün olduğu gibi yenilecek mücadele edemeyecek..zamanla oturacak taşlar yerine....ne sabırsızız ya...arkadaş beklemeyin bu sabırsızlıkla şampiyonluk falan....hanginiz inanıyordu bu takım bu kadar performans sergileyecek diye???
istifa sesleri yükselmeye başlamış...bu durumdayken takım yeni yeni şekillenirken bunları telafuz edenlere gerçekten diyecek birşey yok...her maç 5-0 yeneceğiz her maç tek kale oynayacağız yok böyle birşey...bugün olduğu gibi rezil olacağımız maçlarda olacak...belki de bundan sonra ligin sonuna kadar böyle olacak ve 4. bitireceğiz...takımdan hemen ümidimizi kesmemiz lazım demi???
taraftar olarak herkes sağduyulu düşünsün ve bu takımdan bu sene için şampiyonluk beklemesin..şampiyonluk türkülerinin takım üzerindeki baskısı ortada...bejeke maçı hariç her deplasmanda koç gibi mücadele eden takım kendi evimizde kedi gibi...burda sorgulanması gereken biraz da bizleriz sanırım.....

Kara Mert61

çok haklısın..ama bunu anlayacak taraftar nerde..

ilkonbir
Her İŞte bİr hayir vardir
belkİde bu maÇin etkİsİyle trabzonspor uzunca sÜrecek bİ serİye baÇlayacak kİ bu serİnİn 3. MaÇi da gese maci olacak

Turan AKYILDIZ
arkadaşlar kızmayalım azcık havagazımız alındı o kadar...bundan sonra rahatlarız artık...iyi oynamaya başlarız...

marfat61
burda forumdakı herkes bu yazdıklarıma dıkkat etsın kulağınada kupe yapsın...sezon basından berı bu ısın ersun yanalla yurumeyeceğını soylyorum..bugunku maç tesaduf değil bız sezon basından berı aynı futbolu oynadık 1 2 maç dısında bu bır gercek ama sansımızın yardımıyla akzanıyorsuk..futbol olarak sezon basıyla su nakı oyun arasında en ufak bır fark yok bır arpa boyu yol kat edemedık malesef..ersun yanal teknık dırektorse eğer senol gunes zıya doğan hatta samet aybaba demmekkı ordunaryus profosorler..bu adamda oyun okuma fıye bısey yok oyuna mudahale sıfır ve ısrarla sezon basından berı ıyı olsun kotu olsun aynı futbolcularda ısrar edıyor alternatıf bır oyuncu cıkaramadı yerlerıne gıttı ..elbette futbolda yenılgıler olcaktır ama bu akdar kotu oynayarak değıl...bız buralarda bas bas bağırırken hala daha ersun yanal dıyenler var anlamak mumkun değil bunların futbol bılgısınden suphelenıyorum ben..adamın yapptığı transferler ortada colman alınzınho varlarmı yoklarmı bellı değil trabzona atılmıs en buyuk kazıklar ısaac unutmamak lazım..colmanın yerıne goksu hatta faty paty 100 kat daha etkılı oynamazsa bende bıse bılmıyorum..artık taraftar olrak bazıları gozlerını acsınlar bızım oynadığımız bu futbolla bu kadar puan toplamamız mucızeydı zaten yonetımdebunu bıldığı ıcın sezon basından berı hedef avr kupaları dıyor onlarda goruyor durumu..eğer bende bırazcık futboldan anlıyorsam bu takım bundan sonra hızlı bır dususe gecer kolay kolayda maç falan alamaz balon patladı artık..her takım trabzonu ıcerde dısarda yenebılcek gucdedır..bazıları hala daha 1 mağlubıyetle acımazsız elestırıler yapmayın falan dıyıp kendını avutuyor ama gercek su kı sezon basından berı futbol olarak 2 bılemedın 3 maçın dısında asla bu takım taraftarı tamın eden futbol orataya koymadı ersun yanal gıbı futboldan anlamayan oyunu okuyamayan bı adam takımın basındaykende bundan sonra beklemesın kımse ıyı oyun ben bu takım ılk 5 gırerse bu futbolla ıydır dıyorum sezon basından berı malesef haklı cıkcam galıba artık herkes gozunu acsın lutfen..fena halde sınılerım bozuldu arkadaslar ağzımdan kotu sozler cıkmadan burda yazıma son verıyorum..bu takımdan bu mantalıte ıole kımse bısey beklemesın ama herseye rağmen trabzonspor dunyanın en buyuk sehır klubudur bunuda kımse unutmasın...

Erdal DİLEK
bana o sanki ısaac cıkmadı diye bir yuhlama gibi geldi bana. .

Mustafa Ayazoğlu
ersun yanal,, bu maçı gönülden bağlı olduğu takıma hediye etmiştir,, başka bir izahı yok

genç61
kardesim sampiyonlukta istemiyom bu sene sadece guzel futbol istiyom benim isyanım bu

cokmu sey istiyorum acaba mucadeleci futbol bir yere kadar iste
ben guzel futbol istiyom guzel galiba cok sey istiyom

turkish0061
Mach boyunca bi umut vardi derdim 10 yeniliyoruz AMa atariz yaa. sonra 2ci gool geldi son 10 dakka diyordum yine atariz yaa. Hep bi umut var derdim. ama yanlis demisim

YANI COK HAYAL KIRIKLIGINA UGRADIM BOYLE UZULECEGIMI BILMEZDIM. AH ICIM YANIYO ICIM

Ozan Yazıcı
21.02.2009, 17:33
bu maçla birlikte şampiyonluk mevzusu kapanmıştır
bir maçı kaybettik diye değil
tarih tekerrür ettiği için
şampiyonluğu kaçırdığımız sezonlarda yaşadıklarımız, allah belasını verin ki yine yaşanmaya başladığı için
şampiyon olacak takım küme düşecek takıma çarpılmaz
çarpılırsa şampiyonluğu yedirmezler ona
25 yıldır tecrübeyle sabittir
benim inancım kalmadı, olanın da allah yolunu açık etsin..

Çağrı Bilici
şampiyon olmak istiyorsan kendi evinde yenilmeyeceksin helede böyle rezil bir top oynayıp

batugol
bu macin vanla alakasi yok
daha 13 mac
umudunuzu kaybederseniz cok sey kaybedersiniz

fetvaci

nerde dogru yapıyoruz kı Allah aşkına baksana bı maglubıyette bu zamana kadar takımıyla gurur duyan göğsünü gere gere dolasanlar takımına teknık dırektorune laf ettırmeyenler sımdı almıslar ellerıne sazı ıstıfa da ıstıfa dıye gezıyorlar boyle taraftara bı 26 yıl daha mubah

Paksoy
göksu faty ve barışın süre alması için başımızda a. wenger olması lazım bizim genç dediğimiz şey 23 24 yaş avrupada 16 17

ofluhalit
adamlar 2 kere geldi 2 gol attı.alanzinho tam bir halı saha topçusu maalesef verilen paraya yazık oldu.maça giden seyirci bile ruhsuzdu bugün.bu takım sene başındaki klasik 11 ne dönmeli bidahaki hafta yoksa bu tip sonuçlar almamız kaçınılmaz.

Murat Hızal

Ayıp ediyorsun,ayıptan da öte yaptığın terbiyesizlik.

MDanışmaz
Nasılki bu başarıda ersun yanal'ın payı büyükse.Başarısızlıkta da en büyük sorumlu kendisidir.Sol kanat diye aldığımız alanzinho sol kanata haricinde hemen hemen tüm bölgelerde oynadı!!!Takımın hangi sistemde oynadığından da birşey anlamadım.Burda ben oyunculara suç bulmuyorum.Bu sezonu 11 kişiyle bitiremeyeceğini Ersun Yanalda çok iyi biliyor.Ama sezon boyunca hep üzerinde durduğum yedek isimleri oynatmakta nedense çekindi.Sonuç olarakta birbirine uyumsuz olan takım ne yazıkki kötü bir malubiyet aldı.

Eren Karaahmetoğlu
Bişey dicem ama kızmasın kimse:(

Ben yine umutsuzluğa kapıldım.Şampiyonluk artık bana zor gibi geliyor.Buna kadro yetersizliği,teknik kadro yetersizliği örnek gösterilebilir.

Ama sonuna kadar tabiki desteklicez.Hiç bi zaman destekten vazgeçmek yok.

Ama bi bakarsak;

Ersun Yanal bugün bence sınıfta kaldı.Alanzinho transferi için,bize kesinlikle böyle bir adam lazım diildi.Bize Yattara oynarken sağda,o da solda oynayabilicek ve takım oyununu çok iyi oynayabilen,gol atabilen,attıran,çizgiye inen,orta kesen,defans yapan,güçlü bi adam lazımdı.Yattara'yla Alanzinho kesinlikle birlikte oynayamaz bana kalırsa.Eğer Alanzinho'nun en iyi oyunu buysa,hatta vasat oyunu bile buysa,Yattara olmadan da oynayamaz.İsaac,aylardır dikkat ettiim gibi yine çok ofsaytte kaldı.Gökhan yine kaçırdı golünü.Nedir bu klas vurma merakı?Vur ayaının üstüyle tavana doru?Kimse sana neden abanıyosun demez. Pozisyon vermeden 2 gol yedik.1-0 gerideyken 60. dkda defansta öle açık verilmesi skandaldı.İlk topa kafa vurdurttuk ve golü yedik.Cömertçe harcadık pozisyonları.Çok fazla dicek bişey yok.Antalya maçında görücez artık.Kader maçı gözüyle bakıyorum.Puan kaybedersek olay biter.Kazanırsak yola devam.

erol_izm
tamam mileet böle devam edin siz.....

ersun yanal ile istikrar.... süper 3 haftadır halimiz belli

ewt ben gerçekleri söleyince kötü taraftar oluyorum....

Dır dır edeceğine alternatif koy ortaya bizde seni destekleyelim.. Ersun Yanal'ı yolladık diyelim. Kimi istiyorsun ustam? Varmı bizi şampiyon yapacak bir teknik adam aklında? Vıdı vıdı aynı şeyleri yazıp millet geriyorsun.

dimentio
21.02.2009, 17:34
ersun yanal hoca değil ne kadar savunursanız savunun umurumda değil oyuna müdahalesi sıfır iscaac alanzinho sahada yok 9 kişi oynuyoruz sahanın iyilerinden serkan colman dışarı iscaac alanzinho devam lanet olsun senin hocalığına
serkanla colmana sahanın iyisi dedin ya...istediin kadar yorum yap kimse sallamaz seni burda...

Recep Çaltepe
Gençler ben benzini aldım, biri de çakmağı getirsin, yakıyoruz Ersun'u takımı falan. Hadi !!!

Kusura bakmayın ama ne çok seviyoruz şu İstanbul sülüklerine benzemeyi.

cihatöztürk
Şampİyonluk kelİmesİ kullanmayin unutun artik.....

Emo91
herkez sakin olsun.... haftaya lideriz

sivas-fener oynuyor!!!

Tayfun Aydın
bize golü atan Banguora yı 2 sene de becerip alamayan Nuri Albayarak a yakamızdan düştüketen sonra bile bize zararı olduğu için teşekkür ediyorum.Bu maç geçti haftaya deplasman da Antalya eziyeti var Sinemalara bu kadar adamı gerecek film girmiyor.
En çok canımı sıkan sahadaki vurdum duymazlık.Tamam maç kaybetme hakkımız vardı ama bu maçı ve bu durumda iken değildi.
Ersun hoca istifa diyenler kendilerimi geçecekler takımın başına ama HOCA ALLAH AŞKINA ŞU TAYFUNU OYNATMA KÖRMÜSÜN YA BİR DEFANS OYUNCUSU BU KADAR ADAMINI KAÇIRIRMI

mehmet83
Arkadaslar sakin olun daha hicbir sey bitmis degil. Hersey asil bundan sonra basliyor. Belki bu mac aklimizi basimiza getirir.

gerenimo
sampiyon olmayabiliriz ve bir senede kat edilen yol yapıln herşey mahvolacak
bence sampiyonluk önemli değil
ne olursa olsun
istikrarı devam ettirmek önemli
yoksa eminim gelcek sezon bu sezonda yaptıklarımız
düşünülünce acık ara sampiyon oluruz

EmreBir61
ne adamsın sen ya ...

bi baksana kime yenildik

ERSUN YANAL İSTİFA

Ortalıgı provake etme.Kimisi şampiyonlugu küme düşmek üzere olan takımın oyunundan dolayı kaybeder.Senin söylediklerinden sonra heleki istifa konusunda utanıyorum yani seninle aynı takımı tuttuguma.Taraftarlıgın ve destegin ne olmadıgını senin gibiler yüzünden görüyoruz.

futbalski60

Ne mantık yaa.İyi oynayınca alkış kötü oynayınca yuhhlama

Ben böyle taraftara iyi gün taraftarı derim Trabzonspor'un bu taraftarlara ihtiyacı yok resmen kuru kalabalık yapıyolar.

emirozz
21.02.2009, 17:35
ersun hoca oyunu gram okuyamıyor cok ıyı takım calıstırıyor ama oyunu okuyamıyor

Mustafa Ayazoğlu
bu macin vanla alakasi yok
daha 11 mac
umudunuzu kaybederseniz cok sey kaybedersiniz

ileri görüşlü olan birisi bu maçın van maçından daha vahim olduğunu görür..

takım futbol oynamıyor,, 3 maçta 4 puan yanlışlıkla aldık

is_mail61
yok ya bence tek nedeni var salaklığımız okadar işte başka bişi deil yanlış taktik anlayışı beceriksizlik şanssızlık hepsi birleşince böyle bişi oluo işte yazık ya hala avantajlıyız dicem ama bu oyunbla deil ya berbattık yani sinirden tvyi parçalayasım geldi bukadar aciz oynanmaz ya çok arıycaz biz bunları çok bence biz burda kendi ipimizi çektik herkez yükselişte bizde aşşa doğru gidiyoruz biz böyle oynamaya devam edersek gs bizi burda çok rahat yener

Kadir Aydın
Bravo beyler bravo, başlamış Ersun tartışmaları yine.

irfanb
Bu maçla trabzonspor eminim tarihe geçmiştir.Neden mi ?...kaleyi bulan tek bir şutumuz dahi yoq.
Hüseyin ve umutu istemeyenler bu maçta görmüşler inş....
Kaleyi bulan bütün sutlari bu iki oyuncumuz cekiyormus demek ki ?

Mustafa Mahmutoğlu
senın futbol bılgın ne kı aksını ıddaa edenın futbol bılgısıınden suphelenecekmıssın 21 macta 3 maglubıyet var be ınsaf bırısı alısamıyen deplasmanı dıgerı hakemın katlettıgı bursa macı otekısı ıse bu ersun yanal yanlıs kadro cıkarmıs olabılır ki bu kadro galıp gelseydı suanda yerlere goklere sıgdıramıyor olacaktınız ama bu adam bır maglubıyet aldı dıye:"olmadı hoca buraya kadar guzel getırdın ama bunu yapmayacaktın hadı gıt" mı dıyorsunuz gülerler adama be bu yasına kadar kac kere bu tabloyu gorebıldın hıcbır seye saygı duymuyorsan verılen emege saygı duy

ben maçın başında dedim bu kadroyla kaybederiz diye.. ersun yanal'ın hafife aldığı çok belliydi . sivas eskişehiri yenerse aradaki puan 3 olcak tekrarlıyorum bu haftalar ligin şekillendiği haftalar bende ersun yanal düşmanı değilim bundan önce çok desteklerdim ama bu 3 maçtan sonra insanın fikiri değişiyo ayrıca bu olaylarada yok yaşın kaç başın kaç şeklindede yaklaşma burda maç tartışması yapıyoruz sen yaşın filan diyorsun

61viya
Bravo...!

Birileri zaten yeterince mutlu puan kaybımız sebebiyle.Bir de kendi içimizde yiyelim birbirimizi!

Bravo!

Ersun YANAL top oynatamadı cümlesini sezon başından beir oynatamıyora yayanlar,yahut bu takımdna bir cacık olmaz diyenler,yahut zaten belliydi şempiyon olamayacağımız diyenler...Bravo hepinize!

Top oynamadık doğrudur!

Son bilmem kaç dakikaya sığan 3 gol çok gördüm taraftarlık hayatımda.Çok dua ettim futbol mucizesinin lehimize gerçekleşmesi için çok maçta.Bu maçta bunun olamayacağı açıktı,doğrudur.Çünkü bunun olması için en azından daha ruhlu oynamak gerekirdi.

Bazen atmak gerekiyor o bazı pozisyonalrı.O ilk pozisyon gol olsa,kimbilir neler konuşuyor olurduk şu an!

Yazdıklarımı saçma sapan buluyorsunuz birçoğunuz belki tam şu an.Ama gerçekten tek derdim içimi dökmek bir şekilde.

Biz tam 23 sene bekledik...23*52 hafta...Neler gördük,bundan daha beteri olamaz derken,gelenler gidenleri amma çok arattı bu zaman zarfında...Ne çok yandı canımız! Kaç gece ağlayarak girdik yatağa...Kaç gece "inadına" bağladık bu takıma...!

Noluyor?

Noluyor?

Kötü oynadık kabul,kesinlikle savunmuyorum şu an takımın oynadığı futbolu.

Zaten yukarda yazılanlarda,yazarın derdi takımın futbolunu savunmak da değil...

Burda yazılanları görünce daha çok acıdı canım,inanın bana!

Adımın iyimsere çıkmasının verdiği rahatlıkla,sadece şunu umabiliyorum: Bizim belki de ihtiyacımız vardıu buna.Son maçlarda oynanan kötü futboldan sonra,bizi kendimize getirecek bir yenilgiye ihtiyacımız vardı belki.Bütün duam,bu tek yenilginin bizi kendimize getirmeye yetmesi...Yenilerine gerek kalmaması...

Taraftarlarımız golleri yediğimiz dakikalrda dahi,taraftarlığını yaptı.Teşekkür ediyorum hepsine kendi adıma.Dilerim bundan sonra,yüreği Trabzonspor için atanlar multu ayrılır tribünlerden...

Futbolcu futbolcu değerlendirmenin bir anlamı yok galiba...Sadece Yattara'yı gördüm bir ara bizden birilerinin kucağında.Maç boyu,yüzümü güldüren tek an,o andı işte.

Cezalı topçularımız katılıyor takıma yeniden artık...

Çok değil Trabzonsporlu topçular,iki hafta çok değil...Özünüze unutmaya yetemez iki hafta...Bir an önce kendine gel.Ve Trabzonsporumuz için oyna!

Mehmet Zeki

Gokhan Ünal o pozisyonu degerlendirseydi. Niye Ersun Yanal'a yukleniyorsun? Git Yattara'ya kiz. Alanzinho'ya kiz. Niye Ersun Yanal'a kiziyorsun? Takim oynamadi. Ersun Yanal'mi cikip oynuyacakti? Belki Tayfun'u tutmakla hata yapti fark etmez.

Hep Destek Tam destek!

Uğur Cira
ceyhun ve isaac konusunda yazdıklarım kendimden utanıyorum...
hüseyin ve umut bu takımın vazgeçilmezleri.
isaac gitsin mahalle takımında oynasın.

steelturkTS

takıma gelemeden bol bol sırtını sıvazla yok bugün kötü oynadı diye kıçına tekmeyi bas bumudur?(daha ilk defa bugün 11 oynayan bir oyuncu):)

tsmetu
21.02.2009, 17:36

sivas-fener oynuyor!!!

Sen hafta'ya bu futbol'la antalya'yı yenebilecekmisin.

Emo91
ya su ersun hocaya laf atanlari anlamak güc....

her yenildigimiz zaman yeni hocami gelicek??
ozaman galibiyeti unuturuz vallah!!!

aurora
Herkes pusuya yatmış yenilmemizi bekliyor. Dunyanın sonu degil. Bu kadro şampiyon olacak guctedir. Sakin olmamız lazım.

zafercalikoglu
alenzinyo yanlış traNSFER malesef ama videoları iyiydi,yattarayı satıp bu bangramıdır nedir onu alsaydık keske

Mustafa Ayazoğlu

sivas-fener oynuyor!!!

Bu futbol ile lider olsan ne yazar :) 26.hafta lider bjk

Mustafa Denizli'ye helel olsun

suat kalkan
takımı kotuleyip ersun hocayı istifaya çağıran herkese burdan YUH diyorum... ne oldu yendigimiz zaman goklere cıkardıgımız takım ne oldu yendigimiz zaman alkışlayıp havalara girip öve öve bitiremediğimiz hoca.. niye bir maç kaybetti diye istifaya mı çağırılır. bir ruh yaratıldı senenin başından beri. 10 yıldan beri kaç kez liderliğe oynadık. lutfen havayı bozmayın.

her takım yenile bilir her maçı kazanacağız diye bir şey yok elbette, sonuna kadar destek vereceğiz.Bizim isyanımız bu takım başında ki hoca diye geçinen adama sen değilmisin 3 haftadır van kazasını hatırlatmaya örnek göstermeye hani önlemin ankaragücü beşiktaş denizli maçları sahada yürek azim inaç adına hiç bir şey bende çaresiz maçı izliyorum takımın başında ki adam da eleştirme destek ver diyorlar iyide sende bu takıma bir şeyler ve kardeşim.Beşiktaş kupa maçı ve Fenerbahçe maçı dışında bu takım futbol mu oynadı.Bu güne kadar yaptığı hangi değişiklik takıma olumlu yansıdı.Artık çıkıp maçtan sonra tv yorumcusu gibi maçın analizini yapana kadar önlemini al.Bu fırsatı yakalamışsın altın tepside şampiyonluğu sunuyorlar sana ben istemem diyorsun.Yazık değil mi bu başkana yönetime taraftara ne istedinse yaptılar.Birazda sen bir şeyler ver allah aşkına

fetvaci
Kapatin Şu baŞliĞi ya takim yararina en ufak bir muhabbet gecmiyor burada ne yaziliyorsa zarar Şu anda herkesin sinirleri hat safhada takima zarar veriyoruz

tsmetu
Bu maçı kaybetmemizin tek nedeni para yani=iddaa kimse başka bahane aramasın alkası yok'ta demesin.

Trabzonspor-Denizlispor
1.20 5.00 8.50

Buyrun işte tek suçlu bu iddaa emin olun bundan.

Erdal DİLEK
şu ersun yanalla olmuyor cığırtkanlığı yapan arkadaşlar, siz hüseyin ve umutta ısrar ederken ersunla olmuyor dediniz, şimdi ikiside yoktu, ne oldu, demek ki ersun doğruyu yapıyormuş,

yönetim bir haftalığına kuralları değiştirin desetk olmyan girmesin buraya, olağan mı toplanacaksınız, olağanüstü mü toplanacaksınız, kararnamemi cıkarırsınız bilmem, takım kötü sanki taraftar cok iyi, ne olurdu şu macta alkışlasa tarafatar, herşey bitti mi, haftaya hangi topcularla sahaya cıkacağımızdan haberiniz yok galiba

ertek_ts61
ne adamsın sen ya ...

bi baksana kime yenildik

ERSUN YANAL İSTİFA

bu ne tavırdır ya...

küme düşen takıma da yenilirsin 3.lig deki takıma da yenilirsin.... sahada senden daha iyi mücadele eden daha fazla koşan herkese yenilebilirsin bunun kümeyle falan alakası yok...
ya valla sezon başında kimse şampiyonluk demiyordu gene demeyiz ve ileriyi düşünürüz..düşünmemiz gereken gelecektir...bu sene burda olmamız herkes de inanılmaz bir hava yarattı ama bu takımın daha çok zaman ihtiyacı var bas bas bağırdık burdan....ve bu şekilde o istifa etsin recep gitsin ahmet gelsin mantığı olursa evet şampiyon falan olamayız...
ben bekliyorum arkadaşım ileriki zamanlarda bu ekipten şampiyonluk sen beklemeyebilirsin....
ayrıca 2-3 kötü oyunla birilerini istifaya çağırıyorsanız bence siz istifa edin taraftarlıktan....;)
madem bu kadar çileli geliyor ve 2 dakkada adam asıyorsunuz başka yerlerde adam asmaca oynayın.....

turkish0061
21.02.2009, 17:37
yaa benim en cok gucume giden sey bazi denizli futbolculari kolbasti oynadilar. Vede denizli oyuncu degissikleri olunca adam yavas yavas zamanini aliyor oyundan cikmak icin. Cok gucume gitii

HUSSAIN
Not: Diğer takımlar beni ilgilendirmiyor beşiktaşa mahkum oynayan ve galatasaraydan 3 yiyen bir takımın şampiyon olmasını istemiyorum, bizim şampiyonluklarımız hiç bu kadar adi olmamıştır ve olmayacaktır.....

2003-2004 ve 2004-2005 sezonlarında fenerbahçeyle çekişirken onların şampiyonları çok adildi dimi ama gel görki biz hep böyle adil olduğumuz için 25senedir bekliyoruz uyanın artık 95-96 da lig tarihlerinin en iyi futbolunu oynadık yine şampiyon olamadık senin istediğin şekilde 34 maçın 34ündede iyi oynayıp adil olup şamp.luk kazanılmıyo artık ben nasıl olursa olsun şampiyon olmak istiyorum artık .. büyüklüğümüzü bile tartışır hale geldi birileri çünkü .[/quote]

Git bi istanbul takımını tut o zaman arkadaşım, bizim misyonumuz farklı, ayrıca quote ederken yazımın tamamını et, belli kısmını alarak yorum yapma....

suat061
ne adamsın sen ya ...

bi baksana kime yenildik

ERSUN YANAL İSTİFA

kime olursa olsun. daha 2 hafta once en buyuk ezikler ibb ye yenildiler sonra ne oldu akıllanıp 7 attılar hacettepeye. ne istiyorsun ki.. hangi takım butun maclarını kazanıyor.

cihatöztürk
Dır dır edeceğine alternatif koy ortaya bizde seni destekleyelim.. Ersun Yanal'ı yolladık diyelim. Kimi istiyorsun ustam? Varmı bizi şampiyon yapacak bir teknik adam aklında? Vıdı vıdı aynı şeyleri yazıp millet geriyorsun.

alla alaa

alla alla

milleti germiyorum ben kendinizi alıştırın artık unutun şampiyonluğu

ben her zaman söledim yine söliyorum....ersun yanalla olmaz bu iş

ertuğrul sağlam olabilir... ( erdoğan arıca olabilir :) ) şaka tabiki ama

ertuğrul sağlam olur

ceserdar
Bir nüsibet bin nasihattan iyidir. Kimseye haketmediği değeri vermeyeceksin. Kimse de geçen haftaların demogojisini yapmasın. Taktik açıdan yetersiz olduğumuzu gözümüze gözümüze soktu bu maç. O yüzden kayıp değil.

Uğur Cira
vallahi de dogru. antalya galatasarayı yendi. adamlar moralli. biz bu futbolla biraz zor yeneriz

Erdinç Dilek
analizi iyi biliyor bizim hoca bjk maçı ile bu maç ona bir uyarı olmuştur. alsın bu maçların kasetlerini sabahlara kadar izlesin takımın neye ihtiyacı var sentezini yapsın önlemini hemen alsın
dip not: gökhan o pozisyonu kaçırdı zaman bu maçı kaybettik dedim...

Mustafa Önder

sivas-fener oynuyor!!!

Sivas yarın ki maçını kaybetçektek de fenere yenilecekte ooooo

blacksea6126
taraftarlık hiçbişe yok ortadı.takımı heryerde karşıladık her zaman yanındayız da tribünleri görüyosun yenil tamam yenilde bari mücadele etde taraftar görsün,futbol oynada görelim gol pozisyonlarına gir de şansımız yoktu diye avunalım....hiç bişe yoktu bugün mücadele adına.song sanki and içmiş oynamaya suratı hiç değişmedi kafası biyere takılmış gibi isaac futbolu bilmiyomuş gibi oynadı,alanzinho da sanki mahalle takımına transfer olmuş,hiç savunmaya yardıma gelmedi top çıkarmadı...içim karardı bugün içimm

Onur Şeref
21.02.2009, 17:38
Hüseyinin ayağındaki kıllara kurban olim yine top kesiyor bişiler yapıyor Ceyhun onuda beceremiyor.Zaten 2.golüde onun yüzünden yedik.

Tayfun'a birisi orta açmasını öğreticek mi?

Kadir
Geçen sene gs de küme düşen kasımpaşa'ya yenildi ama şampiyon oldu .
Umudumuzu kaybetmemiz için bir sebep yok .

Muhammed Ayaz
ya arkadaşlar ne olur yapmayın böyle önümüzde 13 maç daha var daha herşey olacak bırakın ersun hocamızı eleştirmeyi ya:

ERSUN HOCAMIZIN SONUNA KADAR YANINDA OLALIM ENBÜYÜK TRABZON ENBÜYÜK ERSUN YANAL

batugol
ileri görüşlü olan birisi bu maçın van maçından daha vahim olduğunu görür..

takım futbol oynamıyor,, 3 maçta 4 puan yanlışlıkla aldık

iler goruslu olduguna gore bu maci kaybedecegimizi biliyordun
tarihe not dusmek icin bundan sonraki maclarin sonuclarini da yazar misiniz lutfen ?

Taner Uykuçeken
O kadar gaz verip galeyana getirmek için uğraşanlara rapmen hala sağduyusunu kaybetmedi ya bugün burası tebrik ediyorum..
değişim başlamış taraftarda bunu gördüm...

Özkan
Gençler ben benzini aldım, biri de çakmağı getirsin, yakıyoruz Ersun'u takımı falan. Hadi !!!

Kusura bakmayın ama ne çok seviyoruz şu İstanbul sülüklerine benzemeyi.Resebim, sezon başından beri kaç maçı hak ederek aldık? Hangi maçta iyi oynadık? Ligin çoğunda kötüydük ve kötü oynayarak sonuna kadar gidemezsin. Kaç haftadır bunu söylüyoruz, bu tepki bir yenlgiyle ortaya çıkmadı.

Emre B.
Bir galibiyetle şampiyon olmayacağımız gibi, bir mağlubiyetle küme de düşmeyiz.Takım çok kötü oynadı, Ersun Yanal çok kötü hatalar yaptı...Tamam, haklısınız.Ama 42 puanı toplayan takımda bu takım.İyi günde alkışlayıp, bir mağlubiyette herkese istifa demek çok kolay.Gerçi bunu yapanların çoğunun Trabzonsporlu olduğuna da inanmıyorum.

Sizce puan tablosuna hiç bakmadan, BMN'ye giren birisi bu yazıları okusa ne düşünür?Ben olsam galiba bu takım çok kötü bir konumda derdim.Kendinize gelin önümüzde 13 maç var.Herkese inat ŞAMPİYON OLACAĞIZ !!!!!!!

Mustafa Ayazoğlu
vallahi de dogru. antalya galatasarayı yendi. adamlar moralli. biz bu futbolla biraz zor yeneriz

denizliyi yenemeyen takım antalya yı zor yener,, yanlış mantık ama oynadığımız futbolumuzda öyle gözüküyor sonuç

Sufyu_41
Kaleyi bulan bütün sutlari bu iki oyuncumuz cekiyormus demek ki ?
bunlar çekmiyor olabilir abi?
ama bunlar olsa bukadar olmazdı diyebiliriz.Suç sadece takımda yada oyuncuda değil qi. hocadada suç war..

is_mail61
ya lider olsak nolur bidaki hafta gene aşşa yazılar olsun 0-2 olmuş ya bi saldır biz bumuyuz yani 2 tane yedik tamam bitti hadi çıkalım yenildikmi dicez belki saldırıp adam gibi oynasalar bu maç böyle bitmiycekti 1 puan bile bize çok gerekiyordu ama o mücadeleyibile gösteremediler

Mehmet Zeki

Ama Konya'ya yenildi.;)

Engin Koltuk
21.02.2009, 17:39
Bu mağlubiyetin erken gelmesi sevindirici. Kaybedilmiş bir şey yok. Ders alınacak çok şey var.

deepmavi
Yenilsekte yensekte takimimizin ve hocamizin arkasindayiz....

kardeşler lütfen böyle yorumlar yapalim inanın takımı kötülemek hiç bir faydası katkısı olmıcak antalya maçında takımımızı Fırtınayı ateşliyelim daha çok destek olalım

tsmetu

Bu hafta'da konya'ya yenildi bizide büyük bir ihtimal yenerler.

TolgaTopçu61
Hüseyinin ayağındaki kıllara kurban olim yine top kesiyor bişiler yapıyor Ceyhun onuda beceremiyor.Zaten 2.golüde onun yüzünden yedik.

Serkan,Yattara,Alanzinho vs. daha iyi mi orta acti sanki bu mac...
Yapmayalim ya,hersey bitti de Tayfun'un atamadigi ortalara mi kaldik...

marfat61
bu ersun hocaya destek dıyenlerın harbı gozu kapanmıs veya futboldan cakmayan cahıl ınsanlar yanı ksura bakmayın ama sonunda delırttınız benı hakıkaten yuhhhhhhhhhh sene basından berı ersunun oynattığı oyunuda yuh sızede yuhh takıma en buyuk zararı sezon basından berı bız ılk 5 ıyı olur derken bunu gormeyerek sampıyon olcaz turkulerı cığıran sızler verdınız halada vermeye devam edıyorsunuz devam edın bakalım...

bordoylamavi
ersun yanal ı savunanlar anlamakta zorlanıyorum. isaac i 90 dakka sahada tuttu isaac resmewn sıfır aylardır 10 15 dakka oynayan adamı bi anda takıma aldı. niye onun kafasında bi şablon var isaac umutun yedeği. bilgisayar analizleri böyle ersun efendinin.alanzinho solak ama sağda oynattı bu nasıl bir mantıktır ya. yuattara girdi alanzinho bi ara sağda yattara soldaydı bu nasıl bir şeydir açıklayacak biri var mı. ceyhun. ayağına top değmeemiş adamı yenikken oyuna al. zaten adamın top tekniği zayıf niye aldı oyuna fark açılmasın diye mi. bırakın ya bu ersun yanal hayranlığını şu kadroyla bunu yapıtyorsa ben ona ne diyeyim daha. bizden utanmıyorsa başkandan utansın

TheCrow
Arkadaşlar biraz sakin olalım.

Farzedin ki bjk'ya yenildik,denizli ile berabere kaldık,Hatta öyle olsa daha fena olurdu.Hala kendi ipimiz kendi elimizde...Benim tek korkum fenerin tekrar potaya girmesi,diğerlerinden zerre korkum yok.

Tayfun Aydın
o dedİĞİn bu hafta kÜme dÜŞmemeye oynayan takimla berabere kalsaydin olurdu.
Antalya kusura bakmayin ama bİzİ gayse maÇinda oynadiĞinin yarisini oynarsa boĞar

Emo91

haftaya böyle oynayacagini kim dedi???
futbolcular tabi taraftardan korkudugu icin psikolojik olarak hasta olmamalarini dilerim ama durum ortada.... kötü oynadik diye herkez delirdi!

taraftarimiz bu sekil iste.

taraftar daha akilli, saygili, gamsiz olmasaydi adamlarin üzerinde baski olmazdi... en azindan bu kadar baski olmazdi!

haftaya ben kesinlikle yenicegimizden süphem yok!!!!
yeterki her yenildigimizde bu camia delirmesin!

MANU yeniliyor, taraftari bizimki gibi ucuyormu? hemen hocaya istifa mi diyorlar.... hangi dünyada yasiyoruz?

cihatöztürk
bu ne tavırdır ya...

küme düşen takıma da yenilirsin 3.lig deki takıma da yenilirsin.... sahada senden daha iyi mücadele eden daha fazla koşan herkese yenilebilirsin bunun kümeyle falan alakası yok...
ya valla sezon başında kimse şampiyonluk demiyordu gene demeyiz ve ileriyi düşünürüz..düşünmemiz gereken gelecektir...bu sene burda olmamız herkes de inanılmaz bir hava yarattı ama bu takımın daha çok zaman ihtiyacı var bas bas bağırdık burdan....ve bu şekilde o istifa etsin recep gitsin ahmet gelsin mantığı olursa evet şampiyon falan olamayız...
ben bekliyorum arkadaşım ileriki zamanlarda bu ekipten şampiyonluk sen beklemeyebilirsin....
ayrıca 2-3 kötü oyunla birilerini istifaya çağırıyorsanız bence siz istifa edin taraftarlıktan....;)
madem bu kadar çileli geliyor ve 2 dakkada adam asıyorsunuz başka yerlerde adam asmaca oynayın.....

bak bak bak arkadaştaki mantığa bak küme düşen takıma da yenilirsin 3.lig deki takıma da yenilirsin...

nasıl şampiyon olmasını düşünüyosun bu takımın

genç61
destek destek gece maca bilet alıyoz son paramızla destek orda verdik peki takim 20 haftadır mucadele ediyor bide guzel bir futbol gorelim bizm isyanımız buna ben sampiyon olmak istemiyom ama guzel oyun bekliyom ama bu topcularla oda zor

Muhammed KOÇ
ya beyler yeter artık harbiden.. afedersiniz biyerlerini de yırtsalak 2. likteki yerimizi alamayacaklar..
herşeyde bir hayır vardır.. takımımızı iyi günde ve kötü günde desteklemeliyiz..
TAKIMIMIZI
YÖNETİMİMİZİ
FUTBOLCULARI
SEVİYORUZ
YÜREKTEN
DESTEKLİYORUZ
SONUNA KADAR
YANINDAYIZ!

demeliyiz..

mehmet83
21.02.2009, 17:40
Bu futbol ile lider olsan ne yazar :) 26.hafta lider bjk

Mustafa Denizli'ye helel olsun
Haftaya bir ara beraber Carsi'ya ugrayalim senle.

Bahattin Aydın
Çok kötü oynadık.Takım nedense 3 haftadır kötü oynuyor.İnşallah düzeltirler bu oyunlarını.Egemen ve Song iyikibu takımda varsınız.

kaan53
bu maç nazar boncuğu oldu .3 saat önce bu takıma toz kondurmayanlar ne oldu bi mağlubiyetle herkezi sildiniz bravo devam edin böyle.bundan sonra puan kaybedecek lüksümüz yok sivasın kaybetmesini beklicez şampiyonluj gitmedi rakipler daha ne maçlar oynıcak sabır.

sessizkral_1
alla alaa

alla alla

ertuğrul sağlam olur

Beşiktaş Ertuğrul sağlamı neden liderken yolladı ?

Futbol oynatmadığı için.5 defansla oynattığı için.İlk planda hep beraberliği düşündüğü için 1 -0 öndeyken bunun üstüne yatacak oyun oynattığı için.

Ve sen ertuğrul sağlam gelsin diyorsun.

İşte vizyon..

Sinan Akyıldız
Bir taraftar takımı nasıl demoralize eder en büyük örneğini izledik bugun . Çıkan her oyuncuyu yuhlamakta nereden çıktı yahu ? Ezik fenerliler yaparken bir tarafımızla gülerdik , bütün maç istikrarlı şekilde çekirdek çitleyip yanlış pas atan oyuncusuna küfredip yuhalamaktan başka bir hareket yapmayan topluluk kendinde bu hakkı nasıl buluyor acaba ?

2 adımlık kale arkasında bile 5 gruba bölünmüş , maraton tribününden hiç destek alamayan bir takımın şuraya kadar gelmesi bile büyük bir olaydır . Eminim ki şampiyon olursakta bunda en az pay " seyirci"mizin olacaktır .

turkish0061
BIZ ANTALYALAN NAPACAZ??? gs gibi takimi YENDILER. gercekten kume dusenler hep mukemmel oynuyo caba gosteriyo, fb -istanbul macinda Istanbul acayip oynadi, vede onlarin ustune cok guldum. AMA TS -ANTALYA KARSISINDA GUZEL OYNASIN, YOKSA BEN ARTIK BISEY DEMICEM.
VE EN IYI OLAN KAZANSIN DIYORUM

Emre EFENDİOGLU
Böyle düşme hattındaki takımlara ilk golu sen atmazsan, forvetlerin atamazsan ondan sonra işte böyle 23572035802394 kişi defans yapar ve bir kontradan daha atarlar.

Ali Tunahan Güllü
ersun yanal korkak oynatıyor takımı bunu demek istemiyorum ama durum böyle yaptığı değişikliklerde anlam verilmiyo çok büyük bi avantajı kaybettik hemde avni akerde...bundan sonra ne olur bilenmez ama durum pek iç açıcı değil ben bikere colmanı serkanı niye çıkarıyosun ısaac hiç bişey yapamıyor ceyhun bişey yapmadı...ersun yanal ne yaptığını anlamıyorum...bu takım da hüseyin ve umuta bi daha hayatta birşey demeyeceğim artık...gökhanda iyi oynuyo dedik bişey yapamadı kaç pozisyonu kaçırdı...

Mehmet Zeki
o dedİĞİn bu hafta kÜme dÜŞmemeye oynayan takimla berabere kalsaydin olurdu.
Antalya kusura bakmayin ama bİzİ gayse maÇinda oynadiĞinin yarisini oynarsa boĞar

Bizde Fener macinda'ki gibi oynarsak ne olur?

fetvaci
alla alaa

alla alla

ertuğrul sağlam olur

ya kardesım Allah askına sen unut kenara cekıl bırak unutcakmıyız unutmycakmyz bunun kararını bız verelım ertugrul saglammıs erdogan arıcaymıs kendın gırmıssın kara bulutların altına bırak mılletı cekme barı

Emre B.
21.02.2009, 17:41
bu ersun hocaya destek dıyenlerın harbı gozu kapanmıs veya futboldan cakmayan cahıl ınsanlar yanı ksura bakmayın ama sonunda delırttınız benı hakıkaten yuhhhhhhhhhh sene basından berı ersunun oynattığı oyunuda yuh sızede yuhh takıma en buyuk zararı sezon basından berı bız ılk 5 ıyı olur derken bunu gormeyerek sampıyon olcaz turkulerı cığıran sızler verdınız halada vermeye devam edıyorsunuz devam edın bakalım...

Asıl sana YUHHHHH.Sezon başından beri oynadığımız futbolda ne varmış?42 puan tesadüf mü?Git bak puan durumuna.ŞAMPİYON OLACAĞIZ!!!!!!!

Sufyu_41
antalyayada gözünüz'de büyütmeyin.Galatasarayın yerinde başqa bir takım osla antalyaya en az 4 tane atardı..
Şimdi demeyin denizli qimdi bizi yendi orası öle.HOCA hoca hoca başqa birşey dmyrm

is_mail61
ersun hoca bu maçı katletti bence çok yanlış işler yaptı yani elimizi kolumuzu sallayarak alıcamız maçı verdik onu hazmedemiyorum

Yunus Emre SEYHAN
iyi gün taraftarları belli ediyor kendilerini.. Stres atıyorlar Trabzonspor ile Ona buna sallayarak

irfanb
Arkadaslar sakin olalim.
Kaybedilen bir sey yok.Elbette kazanmak isterdik ama kazanmak icin gereken mücadeleyi bugün gösteremedik.
Kaybeden herkes elestirilir.Buna Ersun Hoca da dahil.Ersun Yanal milletvekili degil, dokunulmazligi yok.Hakaret etmeden herkes elestiri yapma hakkina sahip.
Farzedelim ki Besiktas`a yenildik, Denizli ile evimizde berabere kaldik.
Sonucta iki macta aldigimiz puan : 1
Bu lig daha cok seylere gebe.

Alihan Ertürk
lütfen başlık kapansın git gide kalpler kırılmaya başlanıyor :(

Erdinç Dilek
şunu da unutmayalım bu sezon için yönetim şampiyonluk hedefi koymamıştır ona rağmen zirvedeyiz... o yüzden umutsuzluğa kapılmanın bir anlamı yok, bu sezonu lige ısınma sezonu olarak görelim desteğimizi esirgemeliyiz. bu arada taraftarımız takımı ateşlemekte yetersiz bu konudada kendimizi aşmalı yenilemeliyiz... şampiyonluğa oynayan bir takım istiyorsak şampiyonluğa yaraşır taraftar olmalıyız...

Özkan
analizi iyi biliyor bizim hoca bjk maçı ile bu maç ona bir uyarı olmuştur. alsın bu maçların kasetlerini sabahlara kadar izlesin takımın neye ihtiyacı var sentezini yapsın önlemini hemen alsın
dip not: gökhan o pozisyonu kaçırdı zaman bu maçı kaybettik dedim...Rıdvan Dilmen de çok iyi analiz yapıyor. Onu mu teknik direktör yapsak acabâ?

Analizden başka oyuna zamânında doğru müdâhele, motivasyon, taktik vs. de bekliyoruz bir teknik direktörden.

Mehmet Fırat
Tayfun kaçırdı, daha doğrusu bencillik yaptı, karşı atakta ilk golü yedik.

Gökhan kaçırdı, aradan az süre geçti, Denizli ilk atağında 2 yaptı.

Kötü oynadık ama çok şanssızdık bu maçta.

dimentio
karısmaya ne kadar musait bi camiayız....

Samet İslamoğlu
ben maçın başında dedim bu kadroyla kaybederiz diye.. ersun yanal'ın hafife aldığı çok belliydi . sivas eskişehiri yenerse aradaki puan 3 olcak tekrarlıyorum bu haftalar ligin şekillendiği haftalar bende ersun yanal düşmanı değilim bundan önce çok desteklerdim ama bu 3 maçtan sonra insanın fikiri değişiyo ayrıca bu olaylarada yok yaşın kaç başın kaç şeklindede yaklaşma burda maç tartışması yapıyoruz sen yaşın filan diyorsun

Peki tayfunun kaçırdığı gökanın kaçırdıkları gol olsaydıda gelip burda maçın başında demiştim yenilirz dicekmiydin arkadaşım ?

tsmetu
haftaya böyle oynayacagini kim dedi???
futbolcular tabi taraftardan korkudugu icin psikolojik olarak hasta olmamalarini dilerim ama durum ortada.... kötü oynadik diye herkez delirdi!

taraftarimiz bu sekil iste.

taraftar daha akilli, saygili, gamsiz olmasaydi adamlarin üzerinde baski olmazdi... en azindan bu kadar baski olmazdi!

haftaya ben kesinlikle yenicegimizden süphem yok!!!!
yeterki her yenildigimizde bu camia delirmesin!

MANU yeniliyor, taraftari bizimki gibi ucuyormu? hemen hocaya istifa mi diyorlar.... hangi dünyada yasiyoruz?

Tabiki konuşuluyor işte fener maçından sonra hem takımdan aynı futbol beklendi vede hala bekleniyor ama daha çok bekleriz o performansı.

Sümeyye Şahin
maçı bu seferlik radyodan dinleyebildim kartta bi sorun vardı.. radyodan dinledim maçada yorum yapamıcam fazla... zaten 2. golü yedikten sonra sinirden çektim radyonun fişini... maçı ersun hocamızın oyuncu değişikliklleriyle kaybettik bence..ama bu takımı lider yapanda o başarıda da o var başarısızlıkta da sonuçta.. bu maçta ben çok eleştirdiğim umut ve hüseyinin değerini anladım umutsuz gol atamadık hüseyinsiz 2 gol yedik...ne olursa olsun biz yine desteğe devam...

elnıno 28
ersun yanal istıfa dıyeceklerıne kendılerıne baksınlar sankı sınama ızlıyorlar bu nasıl taraftarlık kusura bakmayın ama turkıyedekı en kotu taraftar bızde beste dahı bılmıyorlar kuru kalabalık başka bırşey yok.bjk ts macında gordunuz bjk takımını nasıl destekledıler yazıklar olsun sıze

fetvaci
21.02.2009, 17:42
ya beyler yeter artık harbiden.. afedersiniz biyerlerini de yırtsalak 2. likteki yerimizi alamayacaklar..
herşeyde bir hayır vardır.. takımımızı iyi günde ve kötü günde desteklemeliyiz..
TAKIMIMIZI
YÖNETİMİMİZİ
FUTBOLCULARI
SEVİYORUZ
YÜREKTEN
DESTEKLİYORUZ
SONUNA KADAR
YANINDAYIZ!

demeliyiz..

e be kardesım gelde burdakılere anlat ıste agzına saglık

is_mail61
Asıl sana YUHHHHH.Sezon başından beri oynadığımız futbolda ne varmış?42 puan tesadüf mü?Git bak puan durumuna.ŞAMPİYON OLACAĞIZ!!!!!!!
sen böyle oyna bakalım olabiliyormusun şampiyon bu ne ya böyle bitroyun varmı kendi sahanda ya nekadar prestij ve moral kaybettiğinin farkında deilsin heralde renkdaş

Cihan
90 dakika boyunca ;
sylva- armut topladı
tayfun- gel geç yaptı
egemen- allah razı olsun
song- uğraştı ama olmadı
cale- sahanın en iyisiydi
colman- kaldığı sürece iyi
selçuk- kendi etrafında dönsün dursun
serkan- hiç görmedim
alanzinho- yalanzinho
yattara- her zaman lazım
gökhan- golü atsa oyun dönecek
barış- alandan daha iyi
ceyhun- yeni bir hüseyine ihtiyacımız yok
isaac- ofsayt işini iyi yapıyor başka bişe yapamaz
ERSUN - oyunu iyi katlettim ..dünyadan haberin yok .. colmanı al dışarı yanında otursun
HAKEM- istanbulun puana için oynamasına gerek yok siz zaten bizleri durdurursunuz

zafer6161
en kötü deplasman takımı en iyi deplasman takımını mağlup etmiştir olay bu

kaan53
ayriyetten 40 misafir akbaba gibi uçuşmuşlar buraya

Mustafa Mahmutoğlu
alla alaa

alla alla

ertuğrul sağlam olur

bence biraz gereksiz konuşuyosun susmalısın

demirel
çığırtkanlar ortaya çıktı,beyler size kimse sampiyonluk sözü vermedi unutmayın,su anki konuma bu hoca ve oyuncularla geldik,ve bu kişiler bize bu sene sampiyon olacağız dememişti

devilkid
tabi dosyum sen yıllardır lippi nin trabzonsporunu izlediğin için ersun hoca hafif gelmiştir..

Muhammet*
21.02.2009, 17:43
acı bir ders oldu

tsmetu
Ben takımın yenilmesine hiç bir şey demiyorum bu futbol her zaman yeneceksin diye bir kaide yok ama yeterki kafadan kopmasın.

İskender Çakmak
ersun hoca istifa ve evleda şampiyonluk şampiyonluk gitti gibi şeyler yazan arkadaşlar abiler kardeşler var inanmıyorsanız kendinize saklayın biz inanıyoruz ve o yüzden burdayız bu takım şampiyonluk için çıkmadı yola avrupa kupası için çıktı ve şartlar bizi şampiyonluk potasına soktu takım beklenmeyen şekilde süper performansla buraya kadar geldi bu iş denizli maçıyla başlamadı denizli maçıylada bitmeyecek

Tayfun Aydın
Bizde Fener macinda'ki gibi oynarsak ne olur?

bİŞE OLMAZ Bİ GOL YER oturur çıkarmaya uğraşırsın malesef makus talihimiz geri geliyor umarım yanılıyorumdur.

aseld
destekle de bir yere kadar isaac denen yeteneksizi oyundan cıkarmayacak kadar yeteneksiz adam lazım degil ya. her mac sinir hastası olmak zorunda mıyız yahu. bize takımı atesleyecek biri lazım fadime hala değil. deplasmanda puan alamamıs takım gelip bizden puan alacak uyanalım artık yahu :mad:

turkish0061
EN COKTA BUNADA YANIYORUM YOUHLADILAR BIZI TARFTARLAR. VEDE AVNI AKERDE BU ZAMANA KADAR Hiç YENILMEMISTIK.

Mehmet Fırat
maçı bu seferlik radyodan dinleyebildim kartta bi sorun vardı.. radyodan dinledim maçada yorum yapamıcam fazla... zaten 2. golü yedikten sonra sinirden çektim radyonun fişini... maçı ersun hocamızın oyuncu değişikliklleriyle kaybettik bence..ama bu takımı lider yapanda o başarıda da o var başarısızlıkta da sonuçta.. bu maçta ben çok eleştirdiğim umut ve hüseyinin değerini anladım umutsuz gol atamadık hüseyinsiz 2 gol yedik...ne olursa olsun biz yine desteğe devam...

Bazen senin 14 yaşında olduğuna inanamıyorum. :)

Çoğu büyüğünden daha mantıklı yorumlar yapıyorsun çünkü.

:alkış:

ilkonbir
ersun yanal ı savunanlar anlamakta zorlanıyorum. isaac i 90 dakka sahada tuttu isaac resmewn sıfır aylardır 10 15 dakka oynayan adamı bi anda takıma aldı. niye onun kafasında bi şablon var isaac umutun yedeği. bilgisayar analizleri böyle ersun efendinin.alanzinho solak ama sağda oynattı bu nasıl bir mantıktır ya. yuattara girdi alanzinho bi ara sağda yattara soldaydı bu nasıl bir şeydir açıklayacak biri var mı. ceyhun. ayağına top değmeemiş adamı yenikken oyuna al. zaten adamın top tekniği zayıf niye aldı oyuna fark açılmasın diye mi. bırakın ya bu ersun yanal hayranlığını şu kadroyla bunu yapıtyorsa ben ona ne diyeyim daha. bizden utanmıyorsa başkandan utansın
arkadaşım haklı baktın ki isaac kötü al oyuna fatih tekkeyi olmadı tottiyi pilemedun henryi:Den köti ihtimalla ronaldibhoyi:D:D:D

Murat Erdem
Alıntı:
Murat Erdem tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1987143#post1987143)
Yattara'nın yokları oynadığı, Selçuk'un beklentilerimizin 4/1 katkı verdiği, hakiki sağ bek ve sol açığımızın olmadığı, Tolga ile oynadığımız ''kalecisiz'' 7 hafta, golcülerimizin bir türlü birbirlerini tamamlayamaması ve pozisyon/isabet oranının yerlerde sürünmesi.

Yukarda saydığım ve hepimizin hemfikir olduğunu düşündüğüm aksaklıklara rağmen şu konumdayız ya...Şükür mü edelim, saçımızı başımızı mı yolalım, arasındaki ince çizgide yolumuza devam ediyoruz.

maçtan bir saat önce yazmıştım. bana da kapak oldu...

vatandas61
yaa benim en cok gucume giden sey bazi denizli futbolculari kolbasti oynadilar. Vede denizli oyuncu degissikleri olunca adam yavas yavas zamanini aliyor oyundan cikmak icin. Cok gucume gitii

burda gücüne gitmesi gereken sey bence o golü yiyip sifir futbol oynayan ts takimi olmasi lazim

adamlarin hic deplasman galibiyeti yok, artik böyle cok mac görecegiz. Arkada acik vermeyeceksin ilk golü yemeyeceksin. Bu demek oluyor ki rakip t. bize karsi iyi hazirlaniyorlar.

bu saatden sonra ersun un istifa etmesi bize anca zararli olur, bir macta kesecegimiz yok adami ama birisi hata yaptigini söylemesi lazim. Son 3 macta hersey belli hala mactan sonra 15dk röportaj yapiyor ama anlattigini toplasan 0.

SADRI BABA ERSUNA LIGTV ALSANAAAAA ALSANAAAA

genç61
sayın ersun hoca yedek kulubesinden cıkman yasak mı biraz bagar topculara gokhan 35 metreden daga tasa vuruyor istedigi zaman sen yanındaki yardımcına ne yapıyor bu diyon git topcuya bagır

sen hocasın tiyatro izleyicisi degilsin

HUSSAIN
Bu puanlarla denizli kümede kalır, bizde şampiyonluğu kaçırırsak kimse şaşırmasın...

nakzo
Ayrıca bu sezon hangi maçı eze eze kazandık vede şöyle arkanıza yaslanıp hangi maçı eziyetsiz seyrettiniz bu takım sezon başından beri top oynamıyordu. Hırsıyla maç çeviriyordu artık oda yok tablo ortada, tipik bir anadolu takımı futbolu dediğim gibi antalya maçında ölümüne oynayıp kazanmalılar yoksa ilk 4 ancak olur daha fazlası kesinlikle değil.......

Sümeyye Şahin
şampiyon olmak istiyorsan kendi evinde yenilmeyeceksin helede böyle rezil bir top oynayıp
evet katılıyorum..ama malesef bu sene evimizde oynadımız maçlarda deplasmandakilere göre bariz bi uçurum var.. avimizde de oynamayı bilmeliyiz artık..

Ali Tunahan Güllü
lütfen başlık kapansın git gide kalpler kırılmaya başlanıyor :(

ya ne yani yenildiğimizde bişey diyemiyecekmiyiz herkes görüşlerini belirtiyor bugün kötü oynadık ve yenildik ama çok büyük bi 3 puan kaybettik...

Onur Civelek61
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Denizlispor maçının ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Sezon başından bu yana yaptığımız yarışta aldığımız başarılı sonuçlar vardı. Bu sonuçların hepsini oyuncularımız ve camiamızla birlikte aldık. Sonuç ne olursa olsun çalışmaktan keyif aldığımız bir ekip var. Bu bir yolculuk. Bu yolculukta beklemediğimiz bir anda beklemediğimiz bir sonuçla karşılaştık. Bu yenilgiyi takım olarak aldık. Kazandığımızda nasıl paylaşıyorsak kaybettiğimizde de paylaşacağız. Üzücü bir durum. Sonuç alamamak bundan sonraki maçlarda almayacağımız anlamına gelmez. İsteyince alabilecek birlikteliğe sahip bir takımız. Kazanmamız gereken bir oyunu kaybettik. Puan barajının düştüğü ligde herkes birbirini yenebilir. Uzun süredir deplasmanlarda kazanamayan İstanbul takımlarından bahsedildiği bir ortamda biz de böyle bir mağlubiyet yaşadık. Bugüne kadarki kazanma arzumuzun dışındaydık. Bunun sonucunda mağlup olduk. Alkışlanan mücadelenin bir maçta tersine dönmemesi gerek. Desteğe ihtiyacımız var. Bu desteği esirgememeleri durumunda biz aynı mücadelemize devam edeceğiz.”

- Desteğe devam hocam bu maç son mağlubiyetimiz olsun.Sinirim geçiyor yavaş yavaş.Herkes sinirlenmekte haklı.Şampiyonluk görmedik bu sezon çok yaklaştık hazırız dedik hala zirve ortağıyız 1 denizli mi yıkıcak ya bizi...Antalya yı yeneriz yolumuza devam ederiz inşallah.Takıma küsmeyeceğim.
İyi gün taraftarı olmak kolay kötü günde takımımızın yanında olalım.Sonuna kadar desteğimi sürdüreceğim...

yatara
evet cilginlar sitesinde sezon bsaindan beri yeni besteler besteleniyodu göye hale daha bi cit yok sezon bitdi nerdeyse

elbetde bizde yenilecez canlari sagolsun gercektende alanzinhoyu alarak dengeleri bozduk galiba serdar balinin dedi gibi ama o daha alisdimi takima daha iyi olur

Erdal DİLEK
21.02.2009, 17:44
Şampİyon trabzonuuum ooooooooo

is_mail61
ben bugün maratonda oturanların hepsinden nefret ettim ya arkadaş yeniliyoruz yenerken bağarsan nolur asıl yenilirken bağır takımı destekle bunlar hala oturuyor bitane maket yapsın evden getirsin onu koysun stada gitsin evden maçı izlesin

Erdinç Dilek

Yayfuna orta yapması öğretilecek isaaca ofsayttan kaçma öğretilecek ve bomba geliyor bombaaaa sıkı durun alanzinho ya antremandan sonra sadece sağ ayağıyla top oynattırılarak sağ ayağının da kazanma yolları aranacak(bu konuda ciddiyim)

Mehmet Zeki
sen böyle oyna bakalım olabiliyormusun şampiyon bu ne ya böyle bitroyun varmı kendi sahanda ya nekadar prestij ve moral kaybettiğinin farkında deilsin heralde renkdaş

Ben birsey kaybetmedim? SIvas yarin yenilsin bakalim sivasspor taraftarlari istifa diyor mu?

MuratJ
21.02.2009, 17:45
trabzonspor'un en zayıf halkası taraftarıdır. bunu yazmak beni mutlu etmiyor zira şahsen trabzon şehri, insanı ve takımını sempatiyle izlerim ama bugüne gelin bakın ki takım sanki üst üste 5. mağlubiyetini almış takım orta sıralarda kümeye merdiven dayamış gibi bir tablo çizdi taraftar. böyle olacaksa trabzon zaten eski günlerini deniz feneriyle bile bulamaz. yenerken büyük taraftarız nidaları atmak kolaydır. ben bir beşiktaşlı'yım vefa, cefa ve sabır ne demektir iyi biliriz biz. (alıntı)
taraftar ne demektir ögrenemeyenlerin dikkatine

Samet Berber
38 Misafir

Boşuna beklemeyin haftaya başlıyoruz yine :) .

batugol
fener iyi top mu oynuyor ?
bjk iyi top mu oynuyor ?
gs iyi top mu oynuyor ?
hepsi halen daha zirve yarisinda yer aliyor
bu sene iyi top oynayan yok
tayfun ve gokhan o goller atsaydi iyi oynamadigimiz halde gene maci kazanmistik
o zaman iyi top oynamak degil yakaladagin poziyonu gole cevirmek onemli
en kotu oynadigimiz maclarda bile poziyon bulduk
bu durumda nasil oluyor da kesin sampiyon olamiyoruz diye dusunuluyor ?
bunu da ben anlamiyorum

onur-ts
umutsuzluğa, karamsarlığa düşmeyin.kaybettik 3 puan ama gene zirvedeyiz.rakiplerimizin önündeyiz.bir maça takımdan desteği kesmeyin.bu yola inanın, güvenin.sezon sonu herkes görecek...

bu arada maç maç boyu yerinde oturup tezahürat yapmayan, bitmeden tribünleri terketmeye başlayan sözde taraftarlara teşekkür ediyorum.bursaspor taraftarı kadar olamadılar.şampiyonluk yolunda taraftar böyle mi olmalı?

Gökhan KAN
Misafirler e sesleniyorum KINA YAKIN !!!!!

Tansu Onur Erdoğan
yok böyle bişe daha dün barcelona gibi yakacaz yıkacaz diyenler bugün şampiyon olamazyız ersunla olmaz diyo

1 macla ne sampiypn olunur ne sampiyonluk kaybedilir.belediye kadıköyde feneri yeniyo hertakım puan kaybediyo yazık ya idda ediyorum takımına köstek olan taraftar toplulugu bu takımda..

stada bakıyosun oyuncu yuhalayanlar vs arkadasım takım iyi oynadığında desteklenmez rezil bi oyun oynasa bile takımına destek olacaksın

alan elimizde patlamıs vs adamın kaçıncı macı bilmediği ülkede bilmediği sehirde oyuncularını ıslıklayan bi statta alısık olmadıgı bi durum kedi gibi bakıyo etrafa

yönetim gitsin çarşıdan 50 100 kişi transfer etsin stada koysun ne bu ya

MuratJ
Ben birsey kaybetmedim? SIvas yarin yenilsin bakalim sivasspor taraftarlari istifa diyor mu?
demez tabiki de alkıslarlar hatta bizim taraftarın baska bir ornegi yok

erol_izm
En azından pusucular tek tek kendilerini belli etmeye başladı. Mesajlarından anlaşılacağı gibi bu adamlar yatıp kalkıp puan kaybetsekte içimizi döksek diye pusuda bekliyorlarmış.

yatara
21.02.2009, 17:46
bizim kalemize top gelmedikce iyi gol yemiyoz ilk gelen top hep gol ayni gecen hafta bjk macinda 2 top geldi bitanesi gol bu ne ya savunma saglam durdu zaman tolgada gol yemiyodu

tsmetu
90 dakika boyunca ;
sylva- armut topladı
tayfun- gel geç yaptı
egemen- allah razı olsun
song- uğraştı ama olmadı
cale- sahanın en iyisiydi
colman- kaldığı sürece iyi
selçuk- kendi etrafında dönsün dursun
serkan- hiç görmedim
alanzinho- yalanzinho
yattara- her zaman lazım
gökhan- golü atsa oyun dönecek
barış- alandan daha iyi
ceyhun- yeni bir hüseyine ihtiyacımız yok
isaac- ofsayt işini iyi yapıyor başka bişe yapamaz
ERSUN - oyunu iyi katlettim ..dünyadan haberin yok .. colmanı al dışarı yanında otursun
HAKEM- istanbulun puana için oynamasına gerek yok siz zaten bizleri durdurursunuz

Geç o zaman sen takımın başına bu kadar iyi analiz yapmışsın.
Kapatın atrık sesinizi beee burada diyeceğiniz tek şey bu futbol olur.
Bizim takımımız şampiyon olacak.Bir maç kaybediyor hemen yerden yere vuruluyor.Biz bu kadar ucuz takımmıyız.Dünyada hangi takım yenilmiyor.
Takım her hafta aynı performasınsı verecek diye bir kaidemi var allah aşkına susun artık.

Furkan Dündar
Haftaya umuyorum ki antalyayı yeneriz yoksa işimiz çok kötü

Hasan Ayvenli
bugün 2 haftadır oynanan kötü futbolun skor olarak da patlak vermesidir.
şampiyonluk şansımızın çok azaldığını düşünüyorum bu düşüşü gördükçe. yenilebilirsiniz ama böyle bir futbolla değil. hiç çaba sarfetmeden değil!

MuratJ
trabzonspor'un en zayıf halkası taraftarıdır. bunu yazmak beni mutlu etmiyor zira şahsen trabzon şehri, insanı ve takımını sempatiyle izlerim ama bugüne gelin bakın ki takım sanki üst üste 5. mağlubiyetini almış takım orta sıralarda kümeye merdiven dayamış gibi bir tablo çizdi taraftar. böyle olacaksa trabzon zaten eski günlerini deniz feneriyle bile bulamaz. yenerken büyük taraftarız nidaları atmak kolaydır. ben bir beşiktaşlı'yım vefa, cefa ve sabır ne demektir iyi biliriz biz. (alıntı)

Kara Mert61
alla alaa

alla alla

ertuğrul sağlam olur

o zman git bursayı tut ..

selimatal
Neticede bir maç kaybettik. Sorun değil. Biraz daha az farkla şampiyon oluruz o kadar.

Ama şu bir gerçekki son 3 maçta performansı en düşük olan Ersun Yanal!

Her şey bir yana da "sol açık eksiğim var" diyerek Alanzinho'yu aldırıp, ona sol kanadı adeta yasaklamasını anlamaya imkan yok. Tek kanatla oynuyoruz derken sonunda hiç kanatsız bir takım da seyrettirdi bize.

Alanzinho ve Yattara çift kanat oynamadıkça maç kazanabiliriz ama asla rahat maç seyredemeyiz.

Bu arada Umut ve Hüseyin'e bu takında yer olmadığını söyleyenler ne düşünüyor acaba? Bari bundan sonra susssunlar da şampiyon olalım.

Gökhan KAN
Alooooooooooo desteğe devam.......

Erdal DİLEK
hsüeyin umut, demek ki adamlar iş görüyor, biri alan kapatıyor, diğeri alan acıyor, belki süper değiller ama elimdekinin en iyisi

54Sinan61
10 üzerine:

Sylva 6 - Ilk golde hic sucu yok, ikinci golde biraz sansiz gözüktü
Tayfun 3 - Ileri dogru hic bir katkisi yoktu, paslarinda genelikle yanis secimle yapti
Egemen 6 - Ikinci golde müdale edemedi, ama cok iyi mücadele etti. Oyunu Kurmak
yerine uzun paslar denedi
Song 5 - Ilk golde gecen hafta oldu gibi yine gec kaldi. Cok arzulu oynadi.
Cale 7 - Yine takimin en iyilerinden, bazen yaniz kaliyor. Ortasa ona destek olmuyor. Ilk golde oldu gibi
Serkan 3 - Cok istekli olsa bile, Ön libero oynayacak futbolcu olmadini gösterdi.
Ne defansa destegi ne de Ofansa katkisi vardi. Serkan fena bir sag bek degil. Ama Önlibero hic degil
Selcuk 7 - Oda takimin iyilerindendi, cok kostu, mücadele etti. Cale ile en verimli oyuncuydu
Colman 5 - Cok danik oynuyor, teknik olabilir. Ama cok etkisiz kaldi bugün. Rakip takim oyuncuya Tokat ati,
kesinlike kirmizi kart görmeliydi.
Alanzinho 6- Takima tam alismadi belli, kesinlikle sag kanatda oynamaz. Rakip oyuncular böylece rahat aliyor topu
ondan. Kosus yolari uymuyor oynadi posisyona.
Isaac 4 - Gökhan´na cikarti bir top haric cok etkisiz kaldi. 5-6 kez ofsayta düstü. Daha dikatli olmali.
Gökhan 2 - Etkisiz, gücsüz, akilsiz, dengesiz. Kisaca özet bu.

Sonradan girenler:

Ceyhun 5 - Istekli oynuyor, havatoplarinda etkiliydi. 0-2 de o topu kaybetti. bu puanini etkiledi. Böyle genc
oyunculari 0-1 gerideyken oyuna almak nekadar dogru bilmiyorum.

Yattara 4- Bir kez eski Yattarayi animsati, herkez yattarayi cok seviyor. Ama o karsilini vermiyor.
Baris 5- Gec girdi, ama daha fazla oynarsa takima katkisi olcani gösterdi.

Denizlispor 7 - Iyi hazirlanmislar, her oyuncu görevini iyi biliyordu. her faulden sonra uzun uzun yerde yatmalari tabi
bize sac bas yoldurdu..
Hakemler 4- Colmanin tokatini kacirdi dicem, ama sari kart gösterdi.Ofsaytlarda hic yanis yapmadilar.Denizlisporun
zamana oynamasina izin verdiler. Denizlisporun sert futboluna göz yumdular.

Evet arkadaslar, küfür edeceme.. sinirden ölceme... böyle bir degerlendirme yapayim dedim. Sizden de fikirlerinizi
bekliyorum.

Keleşoğlu
offf of herşey ne güzel gidiyordu gitti 3 puan cok arayacagız cok

POYRAZ
21.02.2009, 17:47
ben bugün maratonda oturanların hepsinden nefret ettim ya arkadaş yeniliyoruz yenerken bağarsan nolur asıl yenilirken bağır takımı destekle bunlar hala oturuyor bitane maket yapsın evden getirsin onu koysun stada gitsin evden maçı izlesin
Dogru tespit. Mac esnasinda bakiyorumda bize yapilan bir faulde normalin altinda tepki geliyor maratondan. Yenik duruma düstügümüzde ise olmasi gereken kadar tepki geldi. Yani maratonun pozisyonlarda isliklamasi icin illaki yenik duruma düsmemiz gerekiyormus demekki. Ayrica hic bir tezahürata da katilmadilar.

Maca gelince umudumdan hic bir sey kaybetmis degilim. Sampiyonlugun en güclü adayi biziz. Bu maci kasetten seyredip ders almalilar ve bir dahabu tür hatalari tekrarlamamalilar. Ayrica Besiktas macinda haksiz yere kart gösterip bu macta oyuncularimizdan bizi eksik biraktiran hakeme de o aldigi para haram zikkim olsun. Planlari tuttu.

is_mail61
ya renkdaş nasıl kaybetmedin benim ömrümöden gitti valla bu takımı izlerken yazık deilmi ya çok kolay alınabilicek bi maç yani biz bunları yenemiyorsak naapcaz bak kaç puan kaldı nekadar rahatken gittik kendimizi ne hale soktuk

genç61
kardesim bizim kadar sabirli taraftar zor bulurlar 25 sene bekledik sabir tası olsa catlar taraftara kimse bir sey demesin

tabi takım top oynamıyor 20 haftadır bana hanginiz der su macı rahat aldık diye varsa bitane soyleyin boyle bir mac yok boyle iyi bir dutbol oynadıgımızda yok sadece mucadele iste mucadele bitti sonunda bizde yenilmeye başladık kotu oynmaya basladık

biraz gercekci olun mucadele ile bir yere kadar iste bize cok cok oyuncu lazım hocaya kızıyom ama topcu lazım bize sonra hocada lazım bu kadaroyla olmaz harcanan parayada yazık

Emo91
ALLAH ASKINA SU YAZIYI BI OKUYUN

bizim taraftar kadar taraftar olmayan bir grup yok yemin ediyorum!

bu hafta kötü oynadik diye önümüzdeki haftadami kötü oynayacagiz??
sizin hesabiniza göre bu takim hic toparlanmicakmi??

önemli olan taraftar dedigimiz su millet bu takima sahip cikmasi!
macdan sonra sevgi gösterisi yapilsaydi futbolcuarimiza onlar haftaya herseyi unutup o maci cikar rahat alirlardi!

ama sizde bu görüs olmadigi icin adamlari korku saliyor...
yinede haftaya yenicegimizi düsünüyorum cünkü bu takimin basinda SIZIN GIBI DÜSÜNMEYEN ERSUN HOCA VAR.

o bu takimi adam edendir, ve sampiyon olucaksak yapacak kisidir!

siz kendi dünyanizda rüya görün!!!!

Hami_41
Kardesim sikayetçiyim ersun hocadan yedek kulubesinin direğini curuttu galiba tiyatro izliyor

nedir bu tayfun sevgisi bu kadar forma verilirmi bu adama ayıp ya goren olgun sanır inan ban tayfunun babası bile tayfunu trabzonda ilkonbirde oynatmaz

song iki haftadır zamanlama hatası

egemen ananın ak sutu gibi helal olsun aldıgın para sana aslanım

cale ilerde yok geride iyi yeter zaten tek basına o kanatta daha ne yapcak adam

serkan kardesim bu adam oynarsa eger sagbek oynar baksa bir yerde oynamaz bu kadar basit

selcuk toparlan biraz ayip ama boyle oynıcaksan olmaz toparlanmalısın

colman cıtkırıldım oynma ama hoca seni cıkartmamalıydı seni cikarti peki soktugu adam kim top accak zaten yeniyiz ileriye top yapacak adamı cıkartıyor

alanzinho bunu alan kim ya

gokhan ne diyim artik sana senin aldındıgında hep eleştirdim top tutamayan ayagından acan gol kacıran sınırlı kapasitede bir adamsın

ısaac sen alındın burada herkese dedim bu adam anca genclerde oynar diye

yattara biraz dam ol top oyna ayıp ya kardesim valla ayıp

Ceyhun ya kardesim bu adamı turkiye amatörde oynayamaz kim buldu bunu yada bu adam almanyada amatörde degilde turkiyede amatörde oynasa acaba alırlarmıydı

ersun yanal yeter tiyatro izleme biraz cesur ol tek forvet oynayan takıma bile gitin hemen ikinci yarının basında gittin ceyhunu aldın komedimi bu ya git manisayı calıstır yada istifa et takım 20 haftadır sırf mucadele ile oynuyor

SADRİ SENER buyuk baksan seni cok seviyom sana hastayim ama allah askına
gokhana 6.250
colman2.750
alanzinho 3.8

Su uc adam verdigin paraya yazık degilmi yada bu adam yerine bu parayla kimler alınırdı colmana verdiginle fatih tekke kiralanırdı

Caner 2 milyon euro idi niye alınmadi gittik alanzinhoyu aldık 1.8 milyon euro fazla vererek ne gereksiz bir is

gokhaan verdigin parayla lucas biligayı alırdık olmadı 6.25 ustune caneri alırdın alanzinhoyada gelen 1,8 koyarsın eder 8 milyon euro bu parayla olmadı Mehmet topuz alınırdı bu yanlısları gormedigin icin sana kızıyom Sadri sener

diger bos yere harcan transfer paralarını saymıyom bu yanlıslar insallah bidahaki seneye duzeltilir

bu forumda değilde başka bi yerde anlatsaydın bunlarıı
güzel bi cevap alırdın kısa ve net

steelturkTS
ya benim hala anlayamadığım zor pozisyonşarda gol atma yeteneği olanların kolay pozisyonları neden kaçırıyor soruyorum bunda damı ersun hocanın suçu var???*

suat kalkan
arkadaşım haklı baktın ki isaac kötü al oyuna fatih tekkeyi olmadı tottiyi pilemedun henryi:Den köti ihtimalla ronaldibhoyi:D:D:D

30 ya yakın adam aldıracağına 3-4 tane adam gibi futbolcu aldırsaydı o zaman iscaac in yerinede adam bulur sokardı

tsmetu
38 Misafir

Boşuna beklemeyin haftaya başlıyoruz yine :) .

40 olmuş bunlar birşey arıyor oda bende var arkadaşlar gelin çekinmeyin yaa gelin biz adam s...... miyoruz.

Serdar A
21.02.2009, 17:48
İstifa kelimesini kullananlar ilk önce kendiler taraftarlıktan istifa etsinler...

İyi güdne herkes yanında takımın..Taraftar dediğin kötü gündede yanında olandır..

Bu takımın kötü günde yanında olamayacak herkes istifa etsin..

Zahmet olacak ama..

Bekliyorum o cesaretlileri...

O takım yendimi oleyci,Yakım yenildimi yuhcu,istifacıları...

Hadi cesaret...

Hadi ya...Hadi...

Neye dayanarak istifa...Bak benim gerekçem belli...

Ziya Doğan'a hangi gerekçelerle istifa denmişse , aynıları Ersun hocaya kullanılıyor , bunları hesap edebilmemiz gerek .

Bu muhalefetin enerjisini alacak , nötrleştirecek şey ise "hep destek tam destek" saçmalıklarını bırakıp (Ziyafobia bu şekilde oluştu) , iyiye iyi , kötüye kötüye kötü demeye çalışmaktır . Yani gerçekçi bir bakış açısına sahip olmaktır .

Fikren senin oldukça paralelindeyim . Fakat Trabzona sevdası gibi bakan birisine "İstifa kelimesini kullananlar ilk önce kendiler taraftarlıktan istifa etsinler... denmesini de çok ağır buluyorum . Mesajın doğru olması , doğru sonuçlar doğuracağı anlamına gelmez .

Bizi ileriye götürecek olan diyalog ve her kesimden temsil gören bir eleştiri mekanizması . Bunun önünü tıkamayada kimsenin hakkı yok .

POYRAZ
hsüeyin umut, demek ki adamlar iş görüyor, biri alan kapatıyor, diğeri alan acıyor, belki süper değiller ama elimdekinin en iyisi
Haklisin. Daha iyileri gelene kadar o iki oyuncuya ihtiyacimiz var. Bunu bu macta bariz sekilde gördük.

efulimyoq61
Hala bu takima gÜvenen var mi allah aŞkina artik yeter bu taraftari Çİleden Çikardiklari aptal aptal kadro Çikar denİzlİ İlk kez bİzİ avnİ akerde yensİn ve İlk deplasman galİbyetİnİ alsin kendİ evİnde onlar oynasin a.gÜcÜ maÇida Öleydİ bjk maÇini sorma sİvas kendİ evİnde kİmseye top oynatmiyor gol yemİyor sİvas bİzden daha İyİ takim bunu aksİnİ İddaa etmeyİn yaziklar olsun o topÇulara helal olsun denİzlİye yeter artik yeterrrrrrrrrrrrrr

Mehmet Zeki
offf of herşey ne güzel gidiyordu gitti 3 puan cok arayacagız cok

Merak etme. Onumuzdeki hafta lideriz.

Mustafa Ayazoğlu
Eskişehir (24) ,, Konya (24) ,, Antalya (22) ,, Ankaragücü (21) ,, Denizli (21) ,, Gençlerbirliği (21)

6 Takım küme düşme potasında

Sivas (42) ,, Trabzonspor (42) ,, Beşiktaş (39) ,, Galatasaray (37) ,, Fenerbahçe (37)

5 Takım Şampiyonluk için oynuyor

GS Antalya'ya yenilme hakkı varsa bizimde Denizli'ye ama bu son kredimiz

Sufyu_41
trabzonda bu gerçekten çok iyi gidersin kral olursun.sizden iyileri yoktur.90+2 geçen hafta golle sampiyon olmş gibi herkez herkezi övüyordu.Şampiyonluq sesleri çoğalmıştı.
2 maç kaybetseq neler olur neler çok rahat görebilrisiniz.
şmpiyon olabilir myiiz yürekten inanıyrm.Ve bu oyun kesinliqle birdaha tekrarlanmaz die düşnüüyrm.
Ben bu hafta ucakla antalyaya maca gidicem hatta.... şampiyonluq cok uzakta değiL....

Ali Tunahan Güllü
sayın ersun hoca yedek kulubesinden cıkman yasak mı biraz bagar topculara gokhan 35 metreden daga tasa vuruyor istedigi zaman sen yanındaki yardımcına ne yapıyor bu diyon git topcuya bagır

sen hocasın tiyatro izleyicisi degilsin

aynen katılıyorum çok korkarak izliyor maçı çık biraz bişeyler de sanki yedek futbolcu gibi 90dk orda oyuncu değişkliklerinin hepsi yanlış öfffff fffffff inşallah bu son puan kaybımnız olur ce bidaha böyle puan kaybetmeyiz....

Cem Zırıh
huseyin ve umut'u begenmeyen arkadaslari gormek istiyorum... Kimse ersun yanal'da suç aramasin.. Sahadaki butun futbolcular inançlarini yitirmis bi sekilde oynuyorlardi degil ersun yanal hangi teknik direktoru getirirsen getir bu takimin basina hiç bir basari saglayamaz... Ersun yanal istifa diye bagiran kendini bilmezlerden de bir ricam sampiyon olursak Allah'in izniyle ersun yanal sen çok yasa diye bagirmasinlar bu kadar iki yuzlu olmayin;)... takimda degil sampiyonluga galibiyete inanan tek futbolcu yoktu.. yenilginin tek sorumlusu song'dur her ne kadar cok sevsem cok iyi futbolcu desemde bos yere ileri cikislarinda geri donemedi egemen gitti Allah'in verdigi tum gucuyle kosmaya calisirken song nerdeydi acaba...yattara diye bir futbolcu yok artik trabzonspor'da bunun farkina herkes varmalidir... Tayfun'a laf eden arkadasa da ne hatasini gordu Tayfun'un diye sormak istiyorum bir tek golu kacirdi ' defans oyuncusu olarak ' ... alanzinho belkide norvec liginde 1.5 ay once sezonun kapanmis olmasindan dolayi veya turkiye liginin norvec ligiine oranla guclulugunden dolayi henuz kendini gosteremedi ama oynadigi 20dk ya bakildiginda baris'in onun yerine oyunda olmasi gerektgini acikca ortada... isaac degil umut ergin bile ondan daha iyiydi ... gokhan kacirmamaliydi o pozisyonu ... ve suna dikkat cekmek istiyorum iki pozisyon yakaladik net sekilde bu iki pozisyonun ardindan 2 gol yedik yazik asil trabzonspor'lu olan taraftara yazik takimin iyiligini isteyen taraftara..

son sozumde Egemen'e bu kadar kazandiginin karsiligini veren bu kadar canini disine takip oynayan ne olursa olsun herseyini veren bir futbolcu daha gormedim ben helal olsun sana Egemen...

Ersun hoca her zaman arkandayiz eger bu takim buralara geldiyse senin sayende geldi... Ziya dogan'i ozleyen kendini bilmezlere kulak verme ve dogru bildigin yolda basin dik yuru..elbet bu takim toparlanacak gene seni seviyoruz...

Baskan'im kameralarin seni gosterdigi anda gozlerinin nasil dolu oldugunu ve yuzundeki ifadeyi gorunce içim sizladi hic kimse senin basarini ortemez helal olsun sana...

transfer yanlisliklarini konusan arkadaslarada sunu soylemek istiyorum... Alanzinho alindiginda herkes hem fikirdi sevincinden cildiriyordu simdi ne oldu ?... Gökhan takimi kurtardiginda super oyuncu bi gol kacirinca kotu oyuncu :) yazik size ya ... Suan Turkiye'nin en iyi takimina sahip oldugumuzu iddia ediyorum sadece inanc ve mucadele gucunu yitirmis futbolcularimiz bunu geri kazandirmamiz gerek...

Taraftarlar mac kaybedilince avaziniz cikana kadar ersun yanal istifa diye bagirmasini biliyorsunuz ama macin basindan sonuna kadar cekirdek citlatiyorsunuz :) helal olsun size ;) kale arkalari haric takima destek veren sesi cikan tek bi adam yoktu ... Herseyi bilmislikden vaz geçinde bu takim nasil buraya geldiyse ayni sekilde desteklemeye devam edin ;):)...

turkish0061
21.02.2009, 17:49
Yaaa yeter yaa ne bu son 3 haftadir afedersiniz bok gibi oynuyoruz.a.gucu macinda son dakikada ulut gollu atmasaydi yanmistik.
Bjk macinda acayip kotu oynadik. Simdide gereyinden dahah kotu oynadik.
Umut huseyin haftaya ilk 11de
bu macta akilandilar umarim

is_mail61
Dogru tespit. Mac esnasinda bakiyorumda bize yapilan bir faulde normalin altinda tepki geliyor maratondan. Yenik duruma düstügümüzde ise olmasi gereken kadar tepki geldi. Yani maratonun pozisyonlarda isliklamasi icin illaki yenik duruma düsmemiz gerekiyormus demekki. Ayrica hic bir tezahürata da katilmadilar.

Maca gelince umudumdan hic bir sey kaybetmis degilim. Sampiyonlugun en güclü adayi biziz. Bu maci kasetten seyredip ders almalilar ve bir dahabu tür hatalari tekrarlamamalilar. Ayrica Besiktas macinda haksiz yere kart gösterip bu macta oyuncularimizdan bizi eksik biraktiran hakeme de o aldigi para haram zikkim olsun. Planlari tuttu.
ya arkadaşlar bize kızıyor ama ben 24 yaşındayım 24 senedir bi şampiyonluk bekliyorum ha oldu ha olcak diyorum bu hale geliyor bizimkilerde orda maratondan izliyor öyle bumu şimdi ya ben evde deli oldum yazıklar olsun ya en çok o maratondaki taraftara kızdım valla bırak orda olup sahaya atlamayı heralde futbolcu olsam tribüne saldırırdım bu ne ya

ts_tuncay_ts
bi maçta 100 ü geçik top kaybı yapılırmı yav

Tayyip Bosnalı
of ulan of
bu takım yenilince adamın yaşayası gelmiyor :(:(:(

Özkan
“Sezon başından bu yana yaptığımız yarışta aldığımız başarılı sonuçlar vardı. Bu sonuçların hepsini oyuncularımız ve camiamızla birlikte aldık. Sonuç ne olursa olsun çalışmaktan keyif aldığımız bir ekip var. Bu bir yolculuk. Bu yolculukta beklemediğimiz bir anda beklemediğimiz bir sonuçla karşılaştık. Bu yenilgiyi takım olarak aldık. Kazandığımızda nasıl paylaşıyorsak kaybettiğimizde de paylaşacağız. Üzücü bir durum. Sonuç alamamak bundan sonraki maçlarda almayacağımız anlamına gelmez. İsteyince alabilecek birlikteliğe sahip bir takımız. Kazanmamız gereken bir oyunu kaybettik. Puan barajının düştüğü ligde herkes birbirini yenebilir. Uzun süredir deplasmanlarda kazanamayan İstanbul takımlarından bahsedildiği bir ortamda biz de böyle bir mağlubiyet yaşadık. Bugüne kadarki kazanma arzumuzun dışındaydık. Bunun sonucunda mağlup olduk. Alkışlanan mücadelenin bir maçta tersine dönmemesi gerek. Desteğe ihtiyacımız var. Bu desteği esirgememeleri durumunda biz aynı mücadelemize devam edeceğiz.”Hocamız bu sonucu beklemiyormuş ama futboldan biraz anlayan taraftarlar, özellikle son haftalarda iyice kötüleşen futbol kalitemize bakarak olacakları tahmin edebiliyordu. Herkesin birbirini yenebileceğini de söylemiş ama şampiyonluk kovalayan bir takımın kendi evinde oynamaması hakkında doyurucu bir yanıt verememiş. Bunun dışında, kulağa hoş gelen ama içeriği olmayan klasik sözlerini etmiş.

genç61
21.02.2009, 17:50
bu forumda değilde başka bi yerde anlatsaydın bunlarıı
güzel bi cevap alırdın kısa ve net
gercekler acidir kardes bence terbiyeli ol biraz goruslere karsı

Hami_41

macdan sonra sevgi gösterisi yapilsaydi futbolcuarimiza onlar haftaya herseyi unutup o maci cikar rahat alirlardi!

yinede haftaya yenicegimizi düsünüyorum cünkü bu takimin basinda SIZIN GIBI DÜSÜNMEYEN ERSUN HOCA VAR.

Böle kenetlendiğimiz zaman şampiyonluk gelicektir sadece kadroyla olmuyor taraftarın camianın tümünün kenetlenmesi ve daima desteklemesi gerekiyor

Engin Koltuk
Eskişehir (24) ,, Konya (24) ,, Antalya (22) ,, Ankaragücü (21) ,, Denizli (21) ,, Gençlerbirliği (21)

6 Takım küme düşme potasında

Sivas (42) ,, Trabzonspor (42) ,, Beşiktaş (39) ,, Galatasaray (37) ,, Fenerbahçe (37)

5 Takım Şampiyonluk için oynuyor

GS Antalya'ya yenilme hakkı varsa bizimde Denizli'ye ama bu son kredimiz

Kesinlikle haklısın. Ders alıp yola devam etmeliyiz.

memorinho
Tayfun hayatının en kendine özgüveni olan maçına çıktı ama sahada yoktu.. kendin ol tayfun bence adam gibi belli biyerde oyna.. 30 metreden senden gol bekleyen yok!
Ceyhun bu takıma geldiğinden beri kendi görüşümdür bu adam milli kasaptır.. çok soğuk kanlı ,koydumu oturtan bir kasap hemde... bilmiyorum çok iyi bir topçudur belki ama takımda şuana kadar emeği yok... isaac ofsayttan kurtulsa oyuna katkı yapmayı düşünüyordu ama rakipin suçu hep ofsayta attılar çocuğu..
serkan da zavallim ne yapsın orda oyna serkan, oraya git serkan, çık dışarı serkan oldu, adı artık.. bu adam iyi neden çıkartılıyor.. ben mi demek yanlış görüyorum özür diliyorum..
gökhan koştu genel olarak kapalı savunmada fazla etkili olamamasına rağmen skoru değiştirecek pozisyonları gol yapamadı.. onun şansızlığı..
denizli bence maçı kazanmayı hiç haketmedi.. biz o savaşan futbolumuzu oynasaydık , şampiyonluğu arzulayan futbolumuzu oynasaydık fark atardık.. geçmiş olsun!

firidin61
Merhaba ,

Takıma gelmeden önce stat daki seyircilere sormak istiyorum ;

Ben ( Mecburen ) tv başında izliyorum maçı siz stat da ! Sizcede aramızda bir fark olması gerekmez mi :confused: Ben hiçbir fark göremedim . Takım şampiyonluğu gidiyor stad da ölüm sessizliği ! Bu nasıl moral vermektir ? Bu nasıl takımın yanında olmaktır ! Bu takım bence sizin çok önünüze geçmiş ! Sadece 61 . dak. 3 dak. bağırmakla taraftar olunmaz ancak SEYİRCİ olunur yani ; Seyreden ! Onu İSTANBUL dan bizde yapıyoruz zaten ! Bedenen orada bulunmanız bence anlamsız . Sizde neden orada olduğunuzun farkında değilsiniz bence . Kendinize bu eziyeti çektirmeyin bari ! TRABZONSPOR taraftarı galada film izlermiş gibi maç izleyip filmin sonunda eğer sonuç hoşlarına giderse Alkışlamaz ! Alkışlamamalı !

Ersun Yanal'a gelmeden önce ( bence takımımızda Cale dışında ) maçı seyircilerden farksız seyreden oyuncularımızada dikkat çekmek istiyorum .

Maçtan önce takıma bakıldığında Isaac in neden sahada olduğuna hiçbir anlam veremedim . Tam Hocamız solda Alanzinho sağda Isaac ı düşünmüştür diyecektimki ne göreyim Isaac Gökhan dan da ileride oynuyor ! Burada herkez Isaac diye çıldırırken yazdım . Tekrar ediyorum Isaac Forvet oyuncusu değildir ! Kafa vuramaz , dar alanda adam eksiltemez , duvar olamaz , isabetli şut çekemez ! Biz bu adamdan kalktık Gökhan ın yanına forvet oyuncusu yapmaya kalktık . Olmaz arkadaş ! Dedik dinlenmedi . Heh enazından Ersun Hocam bu tür yorumlarla hem fikir değil Allahtan diyecektikki baktım Ersun Hoca da uymuş bu furyaya ! Hangi özellikleriyle orada oynatılması gerektiğini siz Isaac severlere ve Ersun Yanal a tekrar sormak istiyorum .

İlk gol e kadar bence gayet başarılı bir maç izlerken Denizlispor gibi bir takımdan daha ilk yarının ortaları gelmemişken gol yiyen Trabzonspor un bu kadar pervasız , alel acele top oynamasına anlam veremedim . Ayrıca ilk gol de Song un da büyük hatasını kendisine yakıştıramadım !

2.yarı başlarken sahada hiçbirşey yapmayan Isaac - Yattara değişikliği beklerken Ersun Hocam beni birkez daha yanılttı . Serkan ı oyundan alıp Ceyhun la başladı . Bu noktada birkaç sorum olacak ;

Tayfun gibi aldığı bütün topları kaybeden bir sağ bek imiz varken neden Serkan ?
Selçuk bence savunmanın önünde mütiş oynarken neden Ceyhun ?

Tabiki bu değişiklik bizi oynadığımız futbolun üzerine çıkaramayacaktı . Maalesef beklenen oldu .

Gökhan Ünal la yakalanan pozisyon , 18 içinden önünde hiçbir oyuncu yokken bir forvetin direğe neredeyse 1 metre farkla nasıl topu dışarı atabileceğinin dersi niteliğindeydi !

Daha sonra maç iyiceçığırından çıktı .

Üzülüyorum çünkü ; Trabzon Taraftarı birkaç haftalık kıpırdanmanın ardından yine eski günlerine döndü . SEYİRCİ !

Üzülüyorum çünkü ; Trabzonspor futbolcusu hiç bir şey yapmadı !

Üzülüyorum çünkü ; Ersun Hocamız tesir altında kalmış .

Umarım ; öncelikle Ersun Hoca kendi kararlarına geri döner , Futbolcu kendine gelir ve artık Hüseyin Avni Aker Stadyumuna SEYİRCİ değil TARAFTAR gelir ! Aksini düşünmek istemiyorum .

Bu maçı öncelikle Seyirci sonra Ersun Hocamız sonra futbolcular kaybettirmiştir .

Saygılarımla

steelturkTS
allahın izninle haftaya galip gelerek iddamızı devam ettircez.hep destek tam destek.

TSezgin61
cok ama cok kizgin olabiliriz. kimse bir maglubiyetten sonra kimseden kalkip oynamasini bekleyemez.

ama suanda sampiyonluk konusuyorsak, tamamiyle bu takimin ve Ersun hocanin basarisidir. kimsede gecmisteki hatalara düsüp takimi yerden yere vurmaya, hocayi futbolcuyu göndermeye kalkmasin.

elestirilecekse bu mac elestirilsin, hatalarimiz konusulsun, haftaya nasil düzeltiriz diye konusulsun.

yarin formasini alip disarda dolasacagimiz, eziklere karsi koruyacagimiz, belkide kavga bile edecegimiz takima pisman olacagimiz laflari demeyin.

haftaya antalyayi yener yolumuza devam ederiz. sivas fenere yenilir olay biter. sonrada "sampiyon" bagirirken adama bugün dedigi laflari hatirlatirlar.

Lütfen! biraz anlayisli ve gercekci düsünelim. fener,bjk,cincon bile bizim kadar umutzus degildir heralde. birakalim bunlari!

trabzonlux61x
Ben ersun yanali istifaya davet edenleri anlamiyorum kimi getirelim Ziya doganimi??? istediniz bumu?? Yönetim de istifa etsin Albayrak gelsin o da olmadi en iysi biz tamamen yeni takim kurallim! 25 sene daha bekleriz sampiyonlugu! Istifa diyenler yendimiz zaman nerdesiniz o zamanlari niye sesiniz cikmiyor?? Bu takim yenilmiyecek diye birsey yok. Biz sampiyon olalim olmiyalim bu takim bizim takim ve bu cocuklar ve antrenör istifa kelimesini hak etmedi.

diaspora6161
[color=darkred]sabir lÜtfen ......
[color=#8b0000]ne oldu bİzİm bÜyÜk taraftarliĞimiza
[color=#8b0000]bİr denİzlİ maÇimi bİzİ bu hale getİrdİ.
[color=#8b0000]zaman destek zamanidir lÜtfen İÇİmİzdekİ dÜŞÜncelerİmİze sahİp Çikilim
[color=#8b0000]buraya yazilan yotumlar Çok aĞi
[color=#8b0000]olabnİlİr bİr maÇlami ÇÖkeceĞİz kalan maÇlari alip elİmİzden geldİĞİ kadar Şampİyonluk İÇİn mÜcadele edeceĞİz.

Sufyu_41
21.02.2009, 17:51
haftaya neye göre lidieriz diyorsunuz ya????

Paksoy
taraftarımız tek yürek değil maçta takımı ateşlecek takımı yönetecek taraftardır

Erdal DİLEK
herşey olacak ya, fener kayseriden 4 yedi mi cok güzel oluyor, yada ankarada bjk vuruken, hadi onuda gectik febe hacettepeye yenilirken herşey iyiyidi, olur ya yenileceğiz tabi, hala onalrın önündeyiz, hala önündeyiz,

hAtes
sene başından beri 3 eziklerin en az 5 er kere yaşadığı kayıpları biz bir kere yaşadık takımı dağıttık, yazık yaaaa...
gerçekten içim den hepinize ADAM OLUN L..N diyorum
umut ve hüseyine demediğini birakmayan sizler onlar yokken yenilince ersuna şuna buna yükleniyorsunuz...Burda ceyhun sesleri de çıktı, yattara oynatılmasında dendi ya noldu, hani şimdi o yorumları yapanlar.Pardon hepiniz ersundan daha hocasınız...

Raskolnikof
maçı kaybetmiş olabiliriz. Ersun hocanın yanlışlarında da kaybetmiş olabiliriz. Ama serdar bali gibi ne yediği belirsiz insalardan artık usandım. Bali denen adam maç sonrası resmen ersun hocayı harcamak için konuştu hatta birilerine bir yerlere mesaj verdi.
Ne çekiyorsak kendi milletimizden çekiyoruz. Alanzinho' yu transfer ettiği için demediğini bırakmadı. Geçen haftalarda hüseini yerden yere vuran "bali" hüseyini aradık diye ağladı.
Bu takım şampiyon olamıyorsa bunun sebebi serdar bali can karyağdı vb insanlardır. Kendi medyamız bizi bitirmektedir.
Bu takıma destek vermemiz lazım.
Demirörene söylemediğimizi bırakmadık ama adamı takdir ediyorum. Mustafa denizli nin daima arkasında durdu. Biz de ersun hocanın kıymetini bilmeli ve desteğe devam etmeliyiz. Puan cetvelinde ki mevcut durum ersun hocanın marifetidir.

POYRAZ

Alkislarim......

evrents
Fark bekleyen arkadaşlara noldu her iddasına varım bu maçı 4-0 alıcaz diyenlere noldu hatta ben dedim bu kadar emin konuşma 1-0 olsun bizim olsun çok zor yeneriz dedim ama gel iddasına girelim demişti bana biri ankaragücü maçından öncede beş beş diyodu taraftar zar zor yendik denizli maçında da aynısı oldu ama bu sefer yenildik

tanjueren
Çok çok üzgünüm o yuzden sık yorum yazamıyorum maçla ilgili ama kaybedilen 3 puandan çok ersun hocaya ve Alan'a cıkan faturaya üzülüyorum.Alan evet etkili olamadı ama bu tarz futbolcular boledır ıstıkrarlı ve sureklı ıyı oynamazlar malesef.Yattara 5yılda toplasan 20 adam gıbı mac oynadı mı ki Alan'ı asıyoruz.Ona sonuna kadar destek olmak zorundayız tıpkı haftalardır berbat oynayan,dökülen hatta takımı baltalayan Yattara gibi.İkincisi Ersun hoca evet yanlış bir 11 çıkardı ama elindeki kadroyla daha ıyı degişiklikler yapması zordu.Isaac ya orta gelir vurrsa dıye oyunda kaldı cunku baska forvet yoktu.Ceyhun o boslugu doldursun dıye gırdı ama bu kadar bu cocuk ıste yok fazlası.Bırı cıkıp yattara gırmelıydı colman'ı sectı ben tayfunu cıkarır 3 lu defans yapardım o ayrı.Son olarak kımse unutmasın Galatasary gecen sene hıc bır amacı olmayan tamamn kopmus klıgın dıbıne demır atmıs Kasımpasaya yenildi içerde!O macta bu haftalardaydı.Sonuc mu sampiyon oldular.Yılın macında Fb yı cok mu ıyı oynayıp yendıler hayır kalecı hatasıyla.Cogu macı gerıden gelerek doksanda oyle yada boyle kazandılar.Bu sezon ki kadroları ortada futbol bır sıstem ve gelişim oyunudur.Ama bırıncı kural bırlık butunluktur.Bugün 2 golden once de tayfun ve gokhan gollerı kacırmasaydı 3 puanı almıstık.Ama olmadı pes mı edıcez?HAYIR

HEP DESTEK TAM DESTEK!Trabzonda ki taraftarda İnönüdeki bizleri ornek alsın azıcık.Gozumuzun onunde dokulen takıma 90 dakıka deplasmanda cıgerlermız patlayana kadar destek olduk.Golun gelıcegını hepimiz anladık ama daha sıddetlı bagırdık.

Taraftar olmak Oyuncu yuhlamak İstifaya davet etmek ya da her yenılgıden sonra sırt donmek değildir!Ölümüne,yagmurda karda her sartta destek olabılmektir!

İçimizdeki Şak-Şakcıları İSTEMİYORUZ!BİZ HER DAİM DESTEK OLUCAK TARAFTAR İSTİYORUZ!

SON OLARAK BU SENE YA DA SENEYE ÖYLE YA DA BÖYLE ŞAMPİYON OLACAGIZ!!!!!!!!

Mustafa Mahmutoğlu
Neticede bir maç kaybettik. Sorun değil. Biraz daha az farkla şampiyon oluruz o kadar.

Ama şu bir gerçekki son 3 maçta performansı en düşük olan Ersun Yanal!

Her şey bir yana da "sol açık eksiğim var" diyerek Alanzinho'yu aldırıp, ona sol kanadı adeta yasaklamasını anlamaya imkan yok. Tek kanatla oynuyoruz derken sonunda hiç kanatsız bir takım da seyrettirdi bize.

Alanzinho ve Yattara çift kanat oynamadıkça maç kazanabiliriz ama asla rahat maç seyredemeyiz.

Bu arada Umut ve Hüseyin'e bu takında yer olmadığını söyleyenler ne düşünüyor acaba? Bari bundan sonra susssunlar da şampiyon olalım.

sadece :alkış::alkış::alkış:

deepmavi
21.02.2009, 17:52

:alkış::alkış::alkış::alkış: Şampiyonluğun tek yolu bu

is_mail61
artık gs yi yenmelisin şimdi gelde o maçın stresini kaldır bakalım bjk maçındaki kadar rahat olabilicekmiyiz artık bizimde kaybedicek çok şeyimiz var arkadaşlar ama takımımıza sahip çıkalım ben kimseyi eleştirmiyorum maraton tribünü hariç şanssızlıktı birazda bizimde hatamız vardı olan oldu bundan sonra bu işin şaka olmadığı anlaşılmıştır heralde

tsmetu
Merhaba ,

Takıma gelmeden önce stat daki seyircilere sormak istiyorum ;

Ben ( Mecburen ) tv başında izliyorum maçı siz stat da ! Sizcede aramızda bir fark olması gerekmez mi :confused: Ben hiçbir fark göremedim . Takım şampiyonluğu gidiyor stad da ölüm sessizliği ! Bu nasıl moral vermektir ? Bu nasıl takımın yanında olmaktır ! Bu takım bence sizin çok önünüze geçmiş ! Sadece 61 . dak. 3 dak. bağırmakla taraftar olunmaz ancak SEYİRCİ olunur yani ; Seyreden ! Onu İSTANBUL dan bizde yapıyoruz zaten ! Bedenen orada bulunmanız bence anlamsız . Sizde neden orada olduğunuzun farkında değilsiniz bence . Kendinize bu eziyeti çektirmeyin bari ! TRABZONSPOR taraftarı galada film izlermiş gibi maç izleyip filmin sonunda eğer sonuç hoşlarına giderse Alkışlamaz ! Alkışlamamalı !

Ersun Yanal'a gelmeden önce ( bence takımımızda Cale dışında ) maçı seyircilerden farksız seyreden oyuncularımızada dikkat çekmek istiyorum .

Maçtan önce takıma bakıldığında Isaac in neden sahada olduğuna hiçbir anlam veremedim . Tam Hocamız solda Alanzinho sağda Isaac ı düşünmüştür diyecektimki ne göreyim Isaac Gökhan dan da ileride oynuyor ! Burada herkez Isaac diye çıldırırken yazdım . Tekrar ediyorum Isaac Forvet oyuncusu değildir ! Kafa vuramaz , dar alanda adam eksiltemez , duvar olamaz , isabetli şut çekemez ! Biz bu adamdan kalktık Gökhan ın yanına forvet oyuncusu yapmaya kalktık . Olmaz arkadaş ! Dedik dinlenmedi . Heh enazından Ersun Hocam bu tür yorumlarla hem fikir değil Allahtan diyecektikki baktım Ersun Hoca da uymuş bu furyaya ! Hangi özellikleriyle orada oynatılması gerektiğini siz Isaac severlere ve Ersun Yanal a tekrar sormak istiyorum .

İlk gol e kadar bence gayet başarılı bir maç izlerken Denizlispor gibi bir takımdan daha ilk yarının ortaları gelmemişken gol yiyen Trabzonspor un bu kadar pervasız , alel acele top oynamasına anlam veremedim . Ayrıca ilk gol de Song un da büyük hatasını kendisine yakıştıramadım !

2.yarı başlarken sahada hiçbirşey yapmayan Isaac - Yattara değişikliği beklerken Ersun Hocam beni birkez daha yanılttı . Serkan ı oyundan alıp Ceyhun la başladı . Bu noktada birkaç sorum olacak ;

Tayfun gibi aldığı bütün topları kaybeden bir sağ bek imiz varken neden Serkan ?
Selçuk bence savunmanın önünde mütiş oynarken neden Ceyhun ?

Tabiki bu değişiklik bizi oynadığımız futbolun üzerine çıkaramayacaktı . Maalesef beklenen oldu .

Gökhan Ünal la yakalanan pozisyon , 18 içinden önünde hiçbir oyuncu yokken bir forvetin direğe neredeyse 1 metre farkla nasıl topu dışarı atabileceğinin dersi niteliğindeydi !

Daha sonra maç iyiceçığırından çıktı .

Üzülüyorum çünkü ; Trabzon Taraftarı birkaç haftalık kıpırdanmanın ardından yine eski günlerine döndü . SEYİRCİ !

Üzülüyorum çünkü ; Trabzonspor futbolcusu hiç bir şey yapmadı !

Üzülüyorum çünkü ; Ersun Hocamız tesir altında kalmış .

Umarım ; öncelikle Ersun Hoca kendi kararlarına geri döner , Futbolcu kendine gelir ve artık Hüseyin Avni Aker Stadyumuna SEYİRCİ değil TARAFTAR gelir ! Aksini düşünmek istemiyorum .

Bu maçı öncelikle Seyirci sonra Ersun Hocamız sonra futbolcular kaybettirmiştir .

Saygılarımla

Diyoruz arkadaşlar bu kadar güzel analiz yapıyorsunuz geçin takımın başına yaaa haydi sizlere bakalım birde haydin uşaklar.

Hami_41
gercekler acidir kardes bence terbiyeli ol biraz goruslere karsı

Gerçek ortada şuan ligin zirvesindeyiz

Koray
Oyundan çıkarken Alanzinho'ya ayıp edildi...
Madem ıslıklayacaksınız Alanzinho'dan önce başka birileride vardı...

devilkid
ersun hocaya laf eden adamlar herhalde her sene şampiyonlığa oynayan bir takımın seyircisi...adam ciddi ciddi bizi şampiyonluk havasına soktu..ama yok yine yaranamıyo...bize ziya lazım değil mi ..

Sefer A.
21.02.2009, 17:53
Arkadaşlar biraz sakin olalım.

Farzedin ki bjk'ya yenildik,denizli ile berabere kaldık,Hatta öyle olsa daha fena olurdu.Hala kendi ipimiz kendi elimizde...Benim tek korkum fenerin tekrar potaya girmesi,diğerlerinden zerre korkum yok.
ulan su fenerden korkanlara da gicik oluyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
fener öldü bitti beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
hakemleri satin almaya basladilar o ayrii
bugun de hakem bizi hafiften halletti ;)
farkedemeyen olmustur, ama ben dikkat ettim
avantajlarimizi vermedi hep faulle kesti, serbest vuruslarda oyuncunun onune durdu dudugunu gosterdi uzunca, oyaladiu da oyaladiii, oyundan soguttuuuuuuu

genç61
ben umutu ve huseyine begenmiyom onlarıda aramıyom bizi onlara mahkum eden teknik direktöre baskana yazıklar olsun umut kim ya trabzonda oynıcak adam mı onu arıcaz allah askına huseyin kim ki o trabzonda forma giyecek adam mi bizim daha kaliteli topculara sahip olmamız lazım daha iyi topcular almamız lazım bu formanın hakkını veren yetenekli adamlar almamız lazım

steelturkTS
hüseyin ve umutu sürekli eleştiren bir kiş olaraktan çok özür diliyorum insan değerini kaybedince anlıyormuş..:)

cihatöztürk
haftaya galibiyetten başka bi sonuç olursa felaketimiz olur.....

aseld
21.02.2009, 17:54
en vasat takıma sahadan kolbastı oynatacak kadar vasat bir takım olmalarından bizi sinir hastası etmelerinden gurur duysunlar. ısaaci oyundan alamayacak kadar perde var adamın gozunde adam dokuluyor kıcını toplayıp kosmuyor sen onu 90 dakıka sahada tut. bravo diyorum. coluk cocuk bu takımla dalga gecerken yapılacak ıs bu degil. milletin kıcını boyle kaldırıyoruz. ruh kalmamıs bu takımda.

Erdinç Dilek
birde yüreğimi sıkıştoran bir grafik vardı maçın sonlarına doğru 13 şuttan hiçbiri kaleyi bulmamış

ofluoglu
Yaaa yeter yaa ne bu son 3 haftadir afedersiniz bok gibi oynuyoruz.a.gucu macinda son dakikada ulut gollu atmasaydi yanmistik.
Bjk macinda acayip kotu oynadik. Simdide gereyinden dahah kotu oynadik.
Umut huseyin haftaya ilk 11de
bu macta akilandilar umarim

iyi oynadigimiz mac sayisi cok azdir hep
kosarak mucadele ile aliyorduk maclari
hic bir zaman akilli top oynarak alamadik mac
kac tane rahat mac seyrettik ki
3-2 aldigimiz maclari hatirlayin hep mucadele vardi
biraz takimin motivesi bozuldu mucadelemiz dustu sopayi yedik
cok umutlandik malesef bu mac tokat gibi geldi bize
insallah bu tokat ders olur futbolcuya hocaya taraftara
sadri baskanin emeginin hakkini vermeyenin anasindan emdigi sut haram olsun

Erdal DİLEK
kızkınlıkla şuraya girip birşeyler yazmayın, sakinleşin, destek olmak için mi tarafatrsınız yoksa içinizi dökmek için mi

Muhammed KOÇ
Ersun Yanal'ın açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1192-2U9F1P2R.jpg

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Denizlispor maçının ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Sezon başından bu yana yaptığımız yarışta aldığımız başarılı sonuçlar vardı. Bu sonuçların hepsini oyuncularımız ve camiamızla birlikte aldık. Sonuç ne olursa olsun çalışmaktan keyif aldığımız bir ekip var. Bu bir yolculuk. Bu yolculukta beklemediğimiz bir anda beklemediğimiz bir sonuçla karşılaştık. Bu yenilgiyi takım olarak aldık. Kazandığımızda nasıl paylaşıyorsak kaybettiğimizde de paylaşacağız. Üzücü bir durum. Sonuç alamamak bundan sonraki maçlarda almayacağımız anlamına gelmez. İsteyince alabilecek birlikteliğe sahip bir takımız. Kazanmamız gereken bir oyunu kaybettik. Puan barajının düştüğü ligde herkes birbirini yenebilir. Uzun süredir deplasmanlarda kazanamayan İstanbul takımlarından bahsedildiği bir ortamda biz de böyle bir mağlubiyet yaşadık. Bugüne kadarki kazanma arzumuzun dışındaydık. Bunun sonucunda mağlup olduk. Alkışlanan mücadelenin bir maçta tersine dönmemesi gerek. Desteğe ihtiyacımız var. Bu desteği esirgememeleri durumunda biz aynı mücadelemize devam edeceğiz.”

Fatih Özkan
Kaybetmek zoruma gitmedi...
Olabilir...
Ama yöneticilik yaptığım bir forum var...
Tek Trabzonsporlu olarak orda ezik istanbullulara cevap vermeye çalışmak, ağız kokularını çekmek zoruma gidiyor!
Adamlar kolbastıya bile laf etmeye başladılar!
Ya Sabır!

POYRAZ
herşey olacak ya, fener kayseriden 4 yedi mi cok güzel oluyor, yada ankarada bjk vuruken, hadi onuda gectik febe hacettepeye yenilirken herşey iyiyidi, olur ya yenileceğiz tabi, hala onalrın önündeyiz, hala önündeyiz,
Güzel yorum. Fenerbahce'ye kendi evinde 4 tane caktiklari zaman normal. Rakipler abuk sabuk takimlara puan kaptirinca normal ama biz 1 macta abuk sabuk puan kaybettik mi normal degil.
Futbolda böyle seyler var. Emeklemeyi bilmeyen yürümeyi ögrenemez renktaslar. Simdi Avni Aker'deki maclarimizda tribünleri doldurmayalim mi, Ersun hocayi istifaya mi davet edelim. Bu zihniyetle cok bekleriz cokkkk.

tsmetu
Burada tek konuşulan trabzonspor'un şampiyonluğu olsun bırakalım artık diyelim yenilir takım hepsine trabzonspor A.Ş bulunan herkese destek olalım vede sonunda şampiyon olalım.

Yunus Emre SEYHAN
21.02.2009, 17:55
Nasıl geçicek bu hafta ya.. :( :( :(

Erdal DİLEK
lay lay lay lay laya laya lay laya lay alaya u-mut bu-lut

Doğan ATASOY
Denizli maçı şampiyonluk yarışında hiç şüphe yokki beklenmeyen bir puan kaybı oldu, neyseki telafisi olmayan bir maç değil. Önemli olan takımın başta Ersun hocanın bu maçla beraber son 3 maçın sağlıklı bir analizini yapabilmesidir. Takımımızın en büyük sıkıntısı(özellikle içerideki maçlarda) çok cabuk sonuca gitmek istemesi, song ve egemen i geride bırakarak bilinçsiz bir hucum stratejisi içerisine girmesi ve bu sonuca gitmeye çalışırken gereksiz havadan gelişi güzel toplarla atağa çıkma çabası. Halbuki Orta sahada Colman ve Selçuk gibi ayağa isabetli paslar yapabilen oyunculara sahip bir takımız, uzun top sevdasından derhal vazgeçilmeli aksi takdirde daha çok denizli maçı benzeri maçlar oynarız biz. Diğer taraftan sezon başından süre gelen bir diğer rahatsızlık, hucum oyuncularının organizasyon eksiklikleri, sonuca basit yoldan gitmeyi bir türlü beceremiyoruz. Bugünkü maç gösterdiki Trabzonspor'umuzun maç öncesi yenik duruma düşmesi halinde önceden belirlediği bir stratejisi yok, olsaydı Ersun hoca bu kadar yanlış oyuncu değişiklikleri yapmazdı, 2-0 dan sonra orta sahayı sadece Selçuk'a emanet edip 4 tane hucum oyuncusuyla oynamazdı, bu maçta kolman yerine oyundan alınması gereken oyuncu Isaac olmalıydı. 4 hucumcuyla oynamak atak oynamak değildir, Trabzonspor Gökhan'ı tek forvet bırakıp kalabalık bir ortasaha ile çok daha fazla pozisyona girebilirdi. Netice itibariyle Denizli maçında taktiksel yanlışlara klit oyuncuların formsuzluğuda eklenince hesapta olmayan 3 puan kaybedildi. Dileriz bu bu seneki son puan kaybımız olsun...

Onur Civelek61
Tamam herkez biliyor kötü oynadık.Artık şu şöyle oynadı kazma,odun,inançsız bilerek oynamıyor falan bırakalım şu işleri.Kenetlenelim...
Ben 1 sene daha beklemek istemiyorum.Kimsede beklemek istemiyor.Bu ligin son maçı değildi şampiyonluk gitmedi.Hala avantajlıyız.Gideriz antalyayı orda yeneriz ayağa kalkarız.
DESTEK DESTEK DESTEK

Haydi değerli TRABZONSPOR'LULAR...

Sefer A.
Oyundan çıkarken Alanzinho'ya ayıp edildi...
Madem ıslıklayacaksınız Alanzinho'dan önce başka birileride vardı...
Avni Aker de bulunan o islikçi "taraftarlarin" ...............
maç boyunca destek yok, ama isliga gelince ooooo kral hepsiiiiii
staddaki taraftar hiçbirseyi haketmiyor, sadece kale arkasinin bi bolumu adam gibi bagiriyo okadar
hiç itici güç degil bizim taraftarrrr
rezilllllllllllllllll

steelturkTS
kaç tane top kaybıyla oynadık arkadaşlar bilen varmı?ben mi yanlış gördüm (96)

Muhammed KOÇ
Song'un açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1193-2P9A1K2M.jpg

Bu mağlubiyeti bir an önce atlatabilecek takıma sahip olduklarını belirten Rigobert Song şunları söyledi:

Bazen futbolda kendimizi izah edemediğimiz zor günler yaşayabilirsiniz. Bu da o günlerden biriydi. Moralimizi bozmamalıyız. Bugüne bizler getirdik. Bu durumu iyi yönetebilirsek takım arkadaşlarımla birlikte mümkün olduğu en üst seviyeye ulaşmaya çalışacağız. Geçen yıl Galatasaray’da oynarken Ali Sami Yen’de Kasımpaşa’ya yenilmiştik. Takım olarak o günkü durumdan kurtularak şampiyon olmuştuk. Bu tür maçlardan sonra ne kadar hızlı ayağa kalkarsanız o kadar erken toparlanırsınız. Ben takım arkadaşlarıma ve teknik heyetimize güveniyorum. Kendi kendimizi sorgulamamıza yardımcı olacak bu maç. İnancımızı koruyoruz. Bu inancımızı koruduğumuz sürece hedeflerimize ulaşacağız.
Bugün kaybetmiş olabiliriz ancak bu günü bir alternatif olarak düşünmeliyiz. Geçen hafta da puan kaybettik. Bu oynamak istemediğimizden değil. Elimizden geleni yapıyoruz. Bu ekip bu işin içinden çıkabilecek kapasitede. Hiçbir şey kaybetmiş değiliz. Bu nedenle de Kasımpaşa örneğini verdim. Geçen yıl kimse ayağa kalkabileceğimizi düşünmemişti. Güvenimizi tazelemek için bir neden olarak görüyorum ben bu maçı.
Meseleye bireysel değil kolektif bakmak gerek. Egemen oynar Song oynar. Bu önemli değil. Herkes elinden geleni yapmaya çalışır. Yapar da. Takım olarak bakmak lazım. Takım olarak hareket etmeliyiz.

POYRAZ
Kaybetmek zoruma gitmedi...
Olabilir...
Ama yöneticilik yaptığım bir forum var...
Tek Trabzonsporlu olarak orda ezik istanbullulara cevap vermeye çalışmak, ağız kokularını çekmek zoruma gidiyor!
Adamlar kolbastıya bile laf etmeye başladılar!
Ya Sabır!
Onlara puan cetvelini hatirlat.

emirozz
bı mac kaybettık alt tarafı ya nası taraftarlıktır bu bız trabzonsporluyuz faklıyız farkımızıda bugunlerde gostermemız lazım

c1967
21.02.2009, 17:56
bu trabzonda herkes herşeyi biliyor... tribünde 10000 tane teknik direktör varken sen neden dışardan teknik adam getiriosun... gökhan gol kaçırır ersun yanal, yattarayı oynatır ersun yanal, yattarayı yedek bırakır ersun yanal, isaac i oynatmaz ersun yanal, oynatır ersun yanal...
herşeyin suçlusu bu adam, yalnız sadece puan kaybettiğimiz haftalarda...
böyle taraftara ne futbolcu olunur ne teknik adam...
maç boyu 2 tezahuratı bir araya getiremeyen taraftar ne hakla takıma sallıyor bunu hiç anlamış değilim... yazıklar olacak biri varsa o da taraftardır!!!!!
taraftara rağmen şampion trabzon

Samet KILIÇ
kaptanı tek gecerim,umutunda degerini yavas yavas anlamaya basladım

savas avci
Ersun Yanalcılar tebrikler... Tekrarlıyorum,biz bu adamla bir adım ileriye gidemeyiz ne yazık ki.Ben Alanzinho`yu sola aldığımızı zannediyodum meğerse sağa yattara nın yerine almışız.Yediğimiz ikinci gol serkan(her ne kadar kötüde olsa) oyundan cıkmasa o golü yemezdik.He bu arada hüseyine gerçekten haksızlık etmişiz,Hüseyin bu takımın en iyi futbolcusu eee en iyi futbulcun hüseyinse ve teknik traktörün ersun yanal sa şampiyonluğuda biz anca rüyamızda görürüz onu bile göremeyiz ya neyse hadi kalın sağlıcakla...

Ömer SEVİNÇ
birde yüreğimi sıkıştoran bir grafik vardı maçın sonlarına doğru 13 şuttan hiçbiri kaleyi bulmamış

Ayrıca 19 ortadan 3'ü isabetli.

genç61
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1192-2U9F1P2R.jpg

sonuda o direğide curutcen yaslanmaktan valla bi ayrıl direkten ya