PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hak Arama Yöntemleri(Biz de Benzer Görüntüler mi Verdik Yıllarca)

OLCAY ÇAKIR
13.02.2009, 17:18
Haftalardır izliyoruz.
İstanbulun 3 takımının yöneticileri hergün basın yoluyla türlü haberlere malzeme oluyorlar.
Federasyondan,MHK ya başvurmaktan tutunda,
Fifa'ya,Uefa'ya,Cas'a başvuranlarmı ararsınız..!
Mesnetsiz.!

Belden aşağı vuranlardan,ortamım dinleniyor diyenlere kadar...
Gayri ahlaki.!

Yada;kulübü mevcutlardan kurtarma planları...
Hoding patronlarının aslında tribündeki herhangi bizlerden bir adım dahi ileride olamadığını gözlemliyoruz.
Basit.!

Derdim şu;25 yıldır hakkımızı emeğimizi türlü vesilelerle çalanlara karşı verdiğimiz tepkilerin medya yoluyla duyurulmasında hep çirkin ve haksız gösterilen bizler,bundan sonraki haksızlığa uğrama ihtimallerimiz karşısında malzeme vermeden,bilinçi görüntüler vermeye hazırmıyız?

Konuşmak lazım....

Not:Müthiş derecede ağlama görüntüleri, haftalardır spor haberlerinin önceliği olmuş durumda.
Kirliler.
Bu yollada kirletmeye devam ediyorlar.

Great White
13.02.2009, 17:30
Eh gayet tabii bizim de canımızı yaktıklarında benzer kadar olmasa da tepkiler verdik ancak bunlarınki biraz fazlaca çemkirme modunda tepkiler..

Yani, son raddede isyan etmek ile her fırsatta zırıl zırıl ağlamak arasındaki kalın çizgiyi de bir korumak lazım..

Ömer SEVİNÇ
13.02.2009, 17:32
Fnerbahçe bu sene biraz daha ayrılıyor diğer 2 kulüpten. Onlar daha medeni hareket ediyor bu sene.

Tabi taraftardan bahsetmiyorum yönetim bazında.

Külünkoğlu
13.02.2009, 17:37
Ne zaman coştular ? son Kayseri maçında..

Peki 1 ay önce ne açıklama yapmışlardı ? bilenler biliyor, bu kısmı geçiyoruz.

Ne olmuş Kayseri Maçında ? 1 futbolcusu kurallar gereği atılmış, 1 futbolcusu kurallara rağmen atılmamış. Rakibinin 3 tane penaltısı verilmemiş...

Bir parça tanıyorsam camiamı, biz " ar ederdik, ar "

Neden gündem saptırdıklarına dair onlarca konu dökeriz ortaya. Tutar bi tarafları yok geçiniz, geçiniz..

ÖmerFarukYılmaz
13.02.2009, 17:49
Abi bunların yaptıklarında bir gurur yok,Bir ar yokki..

Ömer'in dediği gibi Fener daha ağırbaşlı, olabilir tarzında kabul ediyor..Yediği 2 golü ofsayt olmasına rağmen..

Ama bjk ve gs tamamen aynı çingeneler gibi..Hiç susmuyorlar...

Çalarken iyi,Çaldırırken kötü...

bordobluex
13.02.2009, 17:50
Böyle bir konu olduğu iyi oldu. Günlerdir konuşulanları görüyorum, şaşıyorum birazda yazalım.

Galatasaray açık bir şekilde kayıt şartsız her maçtan galibiyet istiyor. Bunu da hakemin yapmasını istiyor. 90 Dakika rakip takımı hakemin ezmesi, penaltılarını vermemesi, göstermesi gereken kartları göstermemesi yetmiyor. Bak Trabzon yine lider ve arayı açıyor. Ben kazanacağım diyor. Nasıl olursa olacak. Benim hocam da iyi, kadromda iyi, harika da oyun oynuyorum ama senin hakemlerin benim kazanmam yetmiyor diyor. Şampiyonlar ligine kalmazsam bu harcadığım parayı geri alamam diyor.

Bu sene pabuç pahalı diyor.

ilhan
13.02.2009, 17:55
1,5 metreden bariz ofsayt golü yeseler ve ardından mağlup olsalar ne yaparlar acaba?

Muhammet
13.02.2009, 17:57
İyi ki Trabzonspor'luyuz, ne diyelim. Allah korumuş şunların taraftarı olmaktan hepimizi.

ÖmerFarukYılmaz
13.02.2009, 17:57
Abi romen çingeneler gibiler...Çalarken çaldıkları hakkı hiç düşünmezler...Olur böle vakalar,Tff zor yakalar, havalarındalar...

Çalınınca kafayı yiyorlar,Susmak nedir bilmiyorlar..Konuşa konuşa birşeyleri değiştirmeye çalışıyorlar..Nerde bu MHK,nerde adalet havalarına giriyorlar...

EDEN BULUR!!! ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE!!!

Ağlamazsan ağlatırlar gülüm...

Mustafa Yüksek
13.02.2009, 18:02
1,5 metreden bariz ofsayt golü yeseler ve ardından mağlup olsalar ne yaparlar acaba?

hayal gücüm o kadar geniş değil..:D

Hüseyin İlkin
13.02.2009, 18:06
http://www.internetspor.com/data/news/240x180/1234442942-1.jpg

"Cimbom kazanırsa maç biter yoksa devam "

Galatasaray herkesi karşısına aldı bence bu " ağlamalarıyla " , bir anlamda iyiki ağlıyorlar diyorum şuan .

Bunların verdiği görüntüyle bizimki çok farklıydı .

Biz haklıydık , bunlar ne yaptığını bilmiyor .

agahozlu
13.02.2009, 19:46
Özelllikle videolu görüntü ile hak arama! bu haberleri izledikçe gülüyorum.Hele hele hiç bir şekilde haksızlık olmayan bir maçtan sonra bu kadar dengesizce ve bilinçsizce bir saldırı yapılıyorsa bunun tek sebebi korkudur.

Ömer SEVİNÇ
13.02.2009, 19:51
Galatasaray kazanana kadar tekrar edilsin maçları:)

ilhan
13.02.2009, 20:00
Bir ara para yardımı topluyorlardı. O durumdan daha beter alçaldılar. :)