PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Milli Futbolcularimizin Performansi

Crazy_OfLu61_
01.04.2005, 18:15
Bildiginiz gibi son gürcistan-TÜRKIYEM maçinda sahada trabzonsporlu futbolcular firtinasi esti. Daha arnavutluk maçinda fatihi yerden yere vuran ulusal basinimiz gürcistan maçindan sonra sanki yazilanlari onlar yazmamis gibi futbolcularimizi göklere çikardi. (bir kisim basin satilik kalemler degil)

Milli futbolcularimizin bu basarisi ve mükemmel futbolu hepimizi çok mutlu etti gelecek içinde büyük umut verdi. Ileriki maçlarda milli takimdaki futbolcularimizin sayisinin artacagina inaniyorum.

Tabii hersey TÜRKIYEM için ama basarilarda bizim futbolcularimizin payinin büyük olmasi bizi çok daha mutlu ediyo..

yattara11
01.04.2005, 18:27
www.trabzonspor.org.tr 'den (http://www.trabzonspor.org.tr 'den)

13 Golün 7'si Futbolcularimizdan
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/010305milli2.jpg(A)Milli Takimin 2006 Dünya Kupasi Grup Eleme Maçlari?nda oynadigi 7 karsilasmada attigi 13 golün 7'si futbolcularimizdan geldi. En golcü oyuncusu ünvanini 5 golle Kaptanimiz Fatih Tekke elde ederken, futbolcularimizdan Gökdeniz ve Tolga da birer kez rakip fileleri havalandirmayi basardilar.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Gurubun En Golcü Takimi Türkiye

(A) Milli Futbol Takimi, 7 maçta attigi 13 golle grubun en golcü takimi özelligini tasiyor.

Ay-yildizli takimin ilk 7 maçinda rakipleri karsisinda aldigi sonuçlar ve gol atan futbolcular söyle:

Türkiye-Gürcistan (1-1): Fatih
Yunanistan-Türkiye (0-0): -
Türkiye-Kazakistan (4-0): Fatih (2), Gökdeniz, Nihat
Danimarka-Türkiye (1-1): Nihat
Türkiye-Ukrayna (0-3):
Türkiye-Arnavutluk (2-0): Necati, Beqiri
Gürcistan-Türkiye (2-5): Fatih (2), Tolga, Koray, Tuncay

İsmail Çavuşoğlu
01.04.2005, 18:47
milli takimimizin aldigi galibiyetlerde bizim oyuncularimizin göstermis oldugu performanslar gerçekten bizleri gururlandiriyor hele kaptanimizin attigi her golden sonra deliler gibi bagirarak ''gör serefsiz istanbul medyasi gör bunlari'' diye bagiriyorum..tebrikler benim canlarim herzaman böyle olursunuz insallah.sizlere duaciyiz..milli takimimiza duaciyiz.

DieGo
01.04.2005, 20:41
Gürcistan maçinda her golde TRABZONSPOR ayagi vardi.

Beytullah
01.04.2005, 20:44
trabzonumuzdan bir kac daha takviye yapilirsa milli takim almanyaya güle oynaya gider

Ozan
01.04.2005, 21:47
milli takimda oyuncularimizin performansindan çok memnunum. insallah böyle devam eder.bende futbolcularimizin daha da artacagini düsünüyorum...

Mollasalihoğlu
01.04.2005, 22:13
sadece 'istanbul tarafli basinina buradan kucak dolusu sevgi yolluyorum' diyebilirim...

kelkitli29
01.04.2005, 23:10
Tolga : bana göre cok iyi defans degil ama su anda türkiyede en iyi yerli defans futbolcusu.

Hüseyin : neden ilk 11 de oynatmadi anlamadim. Müthis bir futbolcu. gürcistan macinda oyuna sonradan girip bütün ataklari kesti. SÜPER OYUNCU

Gökdeniz: sag kanat oynatti hoca, bence forvetin arkasinda oynasa cok daha fazla etkili olacak.

Fatih : varmi böyle bi futbolcu?

sanatik
01.04.2005, 23:22
Arkadaslar istanbul basinindan ne bekliyoruzki ?

Ismi üstünde - istanbul - Basini !

Milli Takimida Istanbul Karmasi görmek isteyen, Ilk 3 golü kimin attigini benimseyenden ne bekleyebilirizki ?

Onlar Istanbul Karmasi icin elinden gelen herseyi yapicaklar - ama bizim bu haberleri ciddiye almamiz bu yüzden cok yanlis. Istanbul basini hakkinda bu yil cok seyler yazildi yine ama degisen hic bir sey yok, olamazda, cünkü isin icinde para var satilmislik var. Adamlar türkiye icin yazi yazmiyorki, isleri gücleri Istanbulu desteklemek.

Biz oyuncularimizin performansini istanbul basininda aramamiz bir kere cok büyük yanlis. Bir gün böyle bir gün söyle yazacaklarida ortada. Gelecek milli macdan sonra kimbilir neler olacak yine ? Kimbilir Fatih TEkkeyi gol atamadi diye Tek suclu bile yaparlar turnuvaya katilamazsak ?

Bugün ki Fotomac yazisini okudunuz degilmi ?

Milli Futbolcularina ne kadar deger vermis bunlar ? Gürcistan macindaki Oyuncularimizin Muhtesem Performansi kimin umrunda ?

Halen Hakan Sükür Tartismalarini gündeme getirenler kim ? Emekli Futbolcuylan WM 2006 ya gidelim diyenler kim ?

Ciddiye almayalim, okumayalim bu gazeteleri. Sitemize bu yazilarin eklenmesi bile moralimizi bozuyor sürekli kizmamizi gerektiriyor.

Crazy_OfLu61_
03.04.2005, 17:40
E ne yapalim tek istanbul basini var keske türkiye basini diyebilseydik ama adamlarin kalemleri satilik.

Maçlarda söyle bagirmayi özledim...

O.. çocugu istanbul basin,

Ananizi ...ik bunuda yazin...

yattara11
03.04.2005, 17:45
fatih,gökdeniz milli takimda kosuyolar...

sasi ümit özat 90 dakika yatiyo...

fatih,gökdeniz lig maçinda yok...

sasi ümit özat febe'nin maçini kurtariyo...

Crazy_OfLu61_
05.04.2005, 20:26
Euro 2006 - Almanyaya gitmemizde bizim futbolcularimizin katkisi büyük olacak buna inaniyorum. Çok daha iyi olacaklar insALLAH.