PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İspanya : 1 - 0 : TÜRKİYE

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Hüseyin İlkin
11.02.2009, 22:54
28 Mart 09 saat 23.00'da Barnebau'da İspanya'nın konuğu olacak millilerimiz .

Şimdiden başarılar .

Trt maçı almak için uğraşıyoruz diyordu , yayın belli değil henüz .

Kazım Uzunboy
11.02.2009, 22:57
Yayını bilmem ama Fatih Terim sağolsun, skor olmasa da sonuç belli. :S

Hüdai Pervaneli
11.02.2009, 23:00
INSALLAH kAYBEDERIZ

pReN@_61
11.02.2009, 23:01
Kazanmalıyız bu maçı..

Yayın hakkı umarım trt nin olur...

Cafer Bulur
11.02.2009, 23:11
Ispanya yi orada yenmemiz cok ama cok zor.
Beraberlik iyi bir sonuc olabilir.Daha fazlasi icin takimimizin cok iyi bir gününde olmasi lazim.
Sahsen beraberlik bizim icin iyi bir skor olur diyorum.

Cem Balcı
11.02.2009, 23:19
INSALLAH kAYBEDERIZ

tövbe tövbe :rolleyes:

vurgun_kiz_61
11.02.2009, 23:23
INSALLAH kAYBEDERIZ

Insallah Mahmut ayni temenideyim...

Cafer Bulur
11.02.2009, 23:25
Insallah Mahmut ayni temenideyim...
Simdi böyle konusuyorsunuz,mac saati geldiginde böyle düsünmeyeceginize eminim.
Ben fatih terim i tutsaydim kaybetmemizi isterdim,Türk milli takimini tuttugum icin kazanmak istiyorum.:)

MetiN08
11.02.2009, 23:54
INSALLAH kAYBEDERIZ

Bu nasil bir düsünce allah askina ya, orda Türkiye milli takim oynicak, Fatih Terim degil, bende senin gibi sevmiyorum Fatih Terimi ama yapacak birsey yok malesef

Onur Civelek61
11.02.2009, 23:56
Beraberlik çıkarabilirmiyiz acaba???

Hüseyin İlkin
11.02.2009, 23:58
İspanya'nın bu orta sahası ile başa çıkmamız çok zor .

Adamlar elini kolunu sallaya sallaya pas yapıyor , her takıma karşı .

Birbirleri ile uyum içerisindeler , forvetleri harika .

Puan alma ihtimalimiz çok ama çok zayıf .

vurgun_kiz_61
11.02.2009, 23:59
Simdi böyle konusuyorsunuz,mac saati geldiginde böyle düsünmeyeceginize eminim.
Ben fatih terim i tutsaydim kaybetmemizi isterdim,Türk milli takimini tuttugum icin kazanmak istiyorum.:)

Yok Cafer abi emin olabilirsinki fikrim degismeyecek...Ama herkesin fikrinede saygi duyuyorum..

Hüdai Pervaneli
Bu nasil bir düsünce allah askina ya, orda Türkiye milli takim oynicak, Fatih Terim degil, bende senin gibi sevmiyorum Fatih Terimi ama yapacak birsey yok malesef

Ben ispanyayi destekliyorum ve seviyorum da ondan dedim

pReN@_61
Çok iyi organize oluyorlar, işimiz zor.

İnşallah yenebiliriz ispanyolları..

Cafer Bulur
12.02.2009, 00:03
İspanya'nın bu orta sahası ile başa çıkmamız çok zor .

Adamlar elini kolunu sallaya sallaya pas yapıyor , her takıma karşı .

Birbirleri ile uyum içerisindeler , forvetleri harika .

Puan alma ihtimalimiz çok ama çok zayıf .
Demek ki bu takimi aragones falan oynatmiyormus.
Bjk nin belalisi del bosque geldi,ayni cizgide devam ediyorlar.
Ben de ispanya milli takimin calistirsam basarili olurum herhalde.:)

MetiN08
12.02.2009, 00:03
Ben ispanyayi destekliyorum ve seviyorum da ondan dedim

ok kardesim, sen ispanyayi destekle ozaman basarilar size türkiye karsisinda ;)

Süleyman Eruyar
12.02.2009, 00:07
bazı şeylerin olması için bazı acılar çekilmeli.. en az sizin kadar bu milli takımı seviyoruz, ne kadar kaybetsin desekte gol attığımızda bizimde içimiz kıpır kıpır oluyor, ancak

biz biliyoruz ki Fatih terim ile daha büyük zaferler kazanılmayacak, onun ben anlayışı bizi yıkacak, büyük zaferler için, 73 milyon için, BİZ İÇİN, Fatih Terimin gitmesi için, üzülerekte olsa, kaybetmeyi diliyoruz..

büyük mutluluklar için büyük acıları istemek çok büyük sevgidir..

Erdogan
12.02.2009, 00:08
yani yenmeyi cok istiyorum ama kaybetsekte bi sevinc olmicak da diyemiyorum.

ne hale getirdi bizi bu adam ya. milli takimdan sogutacak kadar.

28TS61
12.02.2009, 00:09
INSALLAH kAYBEDERIZ

amiiiinnnn

6Şafak Aydın1
12.02.2009, 00:11
allah allah mesut özil icinde bu kadar laf ettiniz.:confused: yok kansizmis yok bilmem neymis...

irfan61
12.02.2009, 10:36
İnşallah kaybederiz diyenlere çok gülüyorum.İspanya'yı izleyen birisi zaten maçı bizim kazanmamızı nasıl düşünebilir ki!İspanya'nın ayağa yaptığı pasların yarısını biz yapalım en az 1 puan alırız.İspanya bizi çok rahat yenecek bunun inşallahı,maşallahı yok.İspanya her yönü ile bizden çok daha iyi bir takım inşallah fark yemeyiz.1-0,2-0 gibi skorla yeniliriz.

Dursun Kaplan
12.02.2009, 10:38
Fatih Terim yine egosunu tatmin etmek için abuk sabuk oyuncuları takıma çağıracaktır. Bakınız Ayhan,Emre,Gökhan Zan vs.

Bu adamların karşısında oynayacak olan İspanya'ya bakın birde. Egosunu tatmin edecek olan bir teknik adamımız (?) olduğu sürece,ben milli takımı tutmuyorum !.

Erbay
12.02.2009, 10:49
İki takım normal oyunlarını oynasın İspanya rahat yener. İnanılmaz pas yapıyorlar,bize çok ters gelecek bir takım. Euro 2008'deki ruhumuz ortaya çıkarsa belki puan çıkartırız.

Karadağ06
12.02.2009, 11:36
abi niye inşallah kaybederiz diyosunuz ya :S
İspanya - Fatih Terim maçı yok ortada İspanya - TÜRKİYE maçından bahsediyoruz...
Tamam Fatih Terim kendi malı gibi kullanıyor koskoca Milli takımımızı ama sonuçta Kazanan ya da kaybeden Türkiye olacak..
Fatih Terim'e rağmen inşallah kazanırız(çok zor ama..)

Dursun Kaplan
12.02.2009, 11:40
abi niye inşallah kaybederiz diyosunuz ya :S
İspanya - Fatih Terim maçı yok ortada İspanya - TÜRKİYe maçından bahsediyoruz...
Tamam Fatih Terim kendi malı gibi kullanıyor koskoca Milli takımımızı ama sonuçta Kazanan ya da kaybeden Türkiye olacak..
Fatih Terim'e rağmen inşallah kazanırız(çok zor ama..)

Çoğu arkadaş neden inşallah diyor biliyomusun, Fatih Terim'in kendisini milli takımdan daha önemli görmesinden dolayı.

Adam kendini milli takımdan önde tutuyor ya.:mad:

Hüseyin Bağdat
12.02.2009, 11:41
Dün akşamki futbollar oynansın İspanya bize fark atar...

Karadağ06
12.02.2009, 11:48
Çoğu arkadaş neden inşallah diyor biliyomusun, Fatih Terim'in kendisini milli takımdan daha önemli görmesinden dolayı.

Adam kendini milli takımdan önde tutuyor ya.:mad:
Tamam anladım bende bu adamın bu davranışlarına gıcık oluyorum ama İspanya'nın kazanmasına sevinecek değiliz heralde

Hüseyin Kurt
12.02.2009, 12:10
Bu takım Türkiye Milli takımı değil Fatih Terim'in Egosunun Takımıdır.Kimse bu takımı desteklememizi beklemesin.

Fatih Tekke'yi neden milli takıma almadığı sorulduğunda "kendi takımında ilk 11 de değil ondan almadım" diyen,İbrahim Kaş'ı niye aldınız takımında oynamıyor diye sorulduğunda 11'de oynaması lazım diye cevap veren adam,
Gökdeniz'i neden milli takıma almadığı hala belli olmayan,
Egemen gibi ligin en formda ve en iyi defans oyuncusu varken 35 yaşındaki Emre Aşık ve kendi taraftarlarınca bile istenmeyen Gökhan Zan'ı alan,
Kendi takımında doğru düzgün oynamayan,oynadığında vasatı dahi aşamayan Emre Belözoğlu'nu alan ama Trabzonspor'da ortasaha ondan daha iyi oynadığı halde Selçuk İnan'ı takıma almayan,
Kazım Kazım adında devşirme adamı kendi takımında berbat oynadığı halde banko oynatan ama Mehmet Topuz,Musa Aydın,Mehmet Çakır gibi adamları Anadolu'da başarıyla top oynayan futbolcuları kadroya almayan adam,

Bu takım benim gözümde Milli Takım değil Fatih Terim takımıdır.Kazandığı her maç bu adamın egosuna ego ekleyecek,gitgide kendini yüceltecek,yaptığı herşeyin doğru olduğuna inanılacaktır.

Bunun için,
Haydi İspanya!!!

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 13:08
volkan

gökan gönül - egemen - servet - hakan balta

hamit - selçuk inan - tuncay şahin - arda

gökan ünal - semih

bu kadro iyi bence

Trabzonli_61
12.02.2009, 14:54
Bu takım Türkiye Milli takımı değil Fatih Terim'in Egosunun Takımıdır.Kimse bu takımı desteklememizi beklemesin.

Fatih Tekke'yi neden milli takıma almadığı sorulduğunda "ilk 11 de değil ondan almadım" diyen,İbrahim Kaş'ı niye aldınız takımında oynamıyor diye sorulduğunda 11'de oynaması lazım diye cevap veren adam,
Gökdeniz'i neden milli takıma aldığı hala belli olmayan,
Egemen gibi ligin en formda ve en iyi defans oyuncusu varken 35 yaşındaki Emre Aşık ve kendi taraftarlarınca bile istenmeyen Gökhan Zan'ı alan,
Kendi takımında doğru düzgün oynamayan,oynadığında vasatı dahi aşamayan Emre Belözoğlu'nu alan ama Trabzonspor'da ortasaha ondan daha iyi oynadığı halde Selçuk İnan'ı takıma almayan,
Kazım Kazım adında devşirme adamı kendi takımında berbat oynadığı halde banko oynatan ama Mehmet Topuz,Musa Aydın,Mehmet Çakır gibi adamları Anadolu'da başarıyla top oynayan futbolcuları kadroya almayan adam,

Bu takım benim gözümde Milli Takım değil Fatih Terim takımıdır.Kazandığı her maç bu adamın egosuna ego ekleyecek,gitgide kendini yüceltecek,yaptığı herşeyin doğru olduğuna inanılacaktır.

Bunun için,
Haydi İspanya!!!
fatih terim trabzonsporun basina gecse hangi takimi tutacaktin merak ediyorum.

Hüseyin Kurt
12.02.2009, 15:06

Fatih Terim ve Trabzonspor...
:cool:
Benim yazdığım mesajla bunun arasında nasıl bir bağlantı kurdun anlayamadım?!

Onur Akyüz
12.02.2009, 15:08
bu nasıl bir soru pardon?
özellikle bu konuda toplumsal msjlar verilmesini anlamsız buluyorum.
terimin oyuncağı haline gelen bu takım benim milli takımım degil!
he gökhan ünal oynarsa onun iyi oynamasıyla ilgilenebilirim,
skorla degil!

Mustafa Önal
12.02.2009, 15:10
dün akşam izlediğim ispanya mütiş top onadı. tam bir BARÇA düzeniyle oynuyorlar. orta sahada zaten 2 tane BARÇALI yıldız xavi , iniesta , arkalarında senna ve xavi alonso orta saha muhteşem. forvet hatı ne kadar etkisiz de oynasa gol atabiliyorlar. torres dün akşam çok kötü olmasına rağmen yine faydalıdı. savunmalarında yine pique genç ve şavaşan biri biri mecut. sağ bek ramos ne kadar iyi olduğu tartışılmaz. puyol omadığı halde savunmaları güven verdi.

Emre ÖZTÜRK
12.02.2009, 15:10
İspanya dan orda puan alma ihtimalimizi 0 olarak görüyorum.Hele ki dün akşam ki futbol ile:(:(

Trabzonli_61
12.02.2009, 15:11
diyelim oldu. fatih terim gecti trabzonsporun basina ve takima gökhan zan, emre belözoglu ve emre asik gibi oyuncular transfer ediyor. ne yapacaktiniz. cok merak ediyorum gercekten. hangi takimi tutacaktiniz? bu takim sizin olacakmiydi?

ApoCaN28
12.02.2009, 15:12
Kaybedeceğimizi Düşünüyorum Umarım Yanılrım ve büyük bir sevinç yaşarız...

Hüseyin Kurt
12.02.2009, 15:13
İmkan dahilindeki olayları konuşsak daha iyi olur bence Trabzonli_61 arkadaşım.

Emre ÖZTÜRK
12.02.2009, 15:13
çok kısa ve net fatih terim TRabzonspor ile şampiyonlar ligini kazansa bile sevinmem..

Onur Akyüz
12.02.2009, 15:15
diyelim oldu. fatih terim gecti trabzonsporun basina ve takima gökhan zan, emre belözoglu ve emre asik gibi oyuncular transfer ediyor. ne yapacaktiniz. cok merak ediyorum gercekten. hangi takimi tutacaktiniz? bu takim sizin olacakmiydi?
halamın sakalı olsaydı amcam olurdu
hala benzer soru üzerinde dönüp duruyosun?
takımımızda oynayan 6 yabancı da ispanya milli takımında olsaydı,
ve türkiye bu kadrosuyla,ve bu hocayla oynasaydı?

böyle bir dialoga mı çevirelim konuyu?
nedir?
aziz yıldırımda başkan olsaydı?
abdurrahim albayrak menejer olsaydı?
demirören asbaşkan?
rıdvan dilmen basın sözcüsü?
ömer üründül alt yapı koordinatörü olsaydı?
saydı seydi?
ecek acak?
cık cık cık!!!

ilhan
12.02.2009, 15:15
Fatih Terim rüyasında geçemez Trabzonspor'un başına. :)

Ayrıca göz var nizam var, dün İngiltere'yi sahadan silen İspanya'yı yenecek gücümüz yok. Euro 2008'de yendiğimiz Hırvatistan'a, Çek Cumhuriyeti'ne benzemez İspanya. Nasıl bir orta sahaları var gördünüz mü?

ApoCaN28
12.02.2009, 15:26
Senna
XAvi - Xabi Alonso - İniesta >>>>> Bu Orta Sahayı Maçın kontrolünü eline alır...

F.Torres D. Villa Hiç Affetmeyecek 2 forvet...

Umarım Yanılırım da alırız maçı...

Muhammet
12.02.2009, 15:30
İniesta ve Xavi. Pas yapan adamlar. Pamuk gibi bilekleri var adamların. Aralar toplar atıyorlar güzel güzel. Servet ile G.Zan neler yapacak merak ediyorum. :cool:

Tolunay Abdioğlu
12.02.2009, 15:51
Dün akşam ki 2.yarıda oynanan futbol oynanırsa İspanyada 6-7 Fark oLur ...

Süleyman50
12.02.2009, 16:19
açıkcası çokta önemsemiyorum, terim ve kendi karekterine uygun oyuncular olduğu sürece....

Hüseyin İlkin
12.02.2009, 16:49
---------------Senna---------------
---Xavi ---- Xabi Alonso ---- Iniesta

-------Villa --------- Torres --------

Bu orta saha , forvet hattı bizim milli takımın orta saha , defans hattını çiğ çiğ yer . İspanya dün gece bu takımın ne kadar " istikrarlı " olduğunu gösterdi . Hazırlık mazırlık maçı dinlemediler , İngiltere'ye top yapma imkanı vermediler . 2-0'dan sonra Beckham'ın Cole'ye yuvarladığı top dışında pozisyonları yok . Bunun yanında İspanya takımı öyle bir takım ki , İspanyol'ların paslaşmaları hep " rakip alanda " , İngilizlerin paslaşmaları Torres-Villa önünde oldular . Rakip alanda iki üç paslaşmadan fazla yapamadılar .

Dünkü sistemde çıkarsak paramparça şarkısını Fatih hocaya armağan ediyorum .

Kaldı ki Aurelio'nun yanında Topal'ı koysak bile bu takımın orta sahası İspanya'yı kaldırmaz . Hele Terim'in anlayışıyla hiç kaldırmaz :)

Şimdiden geçmiş olsun .

Cafer Bulur
12.02.2009, 17:40
Dün gece ispanya nin macinin ikinci devresini izledim.
Ispanya oynadigi futbolla yine parmak isirtti.
Adamlar futbolu oynuyorlar,bizim gibi futbolun mücadele yönüne dayali bir bir futbol oynamiyorlar.
Böyle bir takimdan deplasmanda 1 puan almak dahi büyük basaridir.
Bunu basarabilirmiyiz,oldukca süpheli.Zira bizi az cok taniyorlar ve hafife almayacaklardir.
Tek umudumuz futbolda oynanmadan macin kazanilmayacagi gercegi.
Umarim en az 1 puanla döneriz.

Koray
12.02.2009, 19:09
Kadro açıklandıktan sonra maç hakkında yorumumu yapacağım...

İHSAN
12.02.2009, 19:37
Milli takımımızın kaybedip ( öyle böyle değil, farklı mağlubiyet) fatih hoca(!)nın kelinin görüneceği maç olacak bence.

Kazanamayacağımızı söyleyen mantığım ve altıncı hissim ( ki bu konuda hislerime güveniyorum) hiç değilse fatih hoca(!)nın gitmesini dinamitleyecek bir mağlubiyet olmasını istemeye itiyor beni.

Kadir
12.02.2009, 19:49
İspanya oyunu sürekli kontrol altında tutan , takıt takır pas yapan bir takım . Umudum yok fazla .

Ümit Tekşan
13.02.2009, 09:25
Hernekadar Terim'i sevmesemde Milli Takımımız inşallah kazanır. Ama İspanya'nın orta sahasıyla baş etmemiz çok zor olacak. Dediğim gibi her nekadar Fatih TERİM'i sevmesemde , İnşallah Milli Takımımız kazanır....

Uğur Erdoğan
13.02.2009, 09:42
Milli takımımızın kaybedip ( öyle böyle değil, farklı mağlubiyet) fatih hoca(!)nın kelinin görüneceği maç olacak bence.

Kazanamayacağımızı söyleyen mantığım ve altıncı hissim ( ki bu konuda hislerime güveniyorum) hiç değilse fatih hoca(!)nın gitmesini dinamitleyecek bir mağlubiyet olmasını istemeye itiyor beni.

o paraya o sözleşmeye iki maçıda 10 - 0 yenilsek biyere gideceğini sanmıyorum.

Alihan Ertürk
13.02.2009, 10:59
eğer takıma egemen ve gökhan hatta serkan alınırsa yada şu 11 ile çıkılırsa ancak yeneriz ispanya'yı

1.Volkan
2.Sabri
3.Servet
4.Egemen
5.Caner Erkin ( h.balta sakat olur heralde )
6.Hamit
7.Aurellio
8.Arda
9.Tuncay
10.Semih
11.Gökhan

değişiklikler ;

Arda - Nuri Şahin , Semih - Kazma Kazım :D

Çagman
13.02.2009, 12:05
Anti Terim Anti Terim Anti Terim Bu Adam Milli Takımın Basındayken Eski Şevk Heyecanı bulamıyorum adam Koltuga sarıldı Bırakmada Bırakmıyor

BayzanTs61
14.02.2009, 11:57
ispanya 0 - 3 istanbul

goller :fatih terim
mufit erkesap
oguz cetin

mehmetdoğan
14.02.2009, 12:03
en az beraberlik alacağımızı düşünüyorum

Semih58
15.02.2009, 00:14
Bugünkü Hacettepe maçı hariç, bir tek ARAGONESİ'i sevdim İspanyollar'dan ;o da Ezikleri çok iyi motive ettiğinden ,iyi goller yiyorlar ezik bahçeli kuşlar.

TÜRKİYE ispanya'yı yenmelidir.

Muhammet
15.02.2009, 02:10
Düşünüyorum, düşünüyorum. Milli takımın İspanya'nın orta sahasını durdurabileceğine ihtimal veremiyorum.

denizgrsy
15.02.2009, 02:20
ispanya , bu milli takım denilen ancak fatih terimin eş-dost ve yalakalarından oluşan bu takımı evire çevire yener , hemde farklı yener !

dwaynewade
15.02.2009, 02:56
Maçın gidişini bilemem ama sonuç belli.İspanya 2 maçta da yener

Hüdai Pervaneli
15.02.2009, 04:00
Ispanya Kim Türkiye Kim Kiminle dans ettigini bilmiyor imPARAtor

Dogan
15.02.2009, 15:32
________________Volkan_____________________

Gönül_____Servet______Egemen________Caner

Hamit_____Aurellio_____Selçuk_________Arda

__________Gökhan_____Tuncay____________

Bunun dışında hiç bir kadro İspanya'yı zorlayamaz bile...

Mayls
15.02.2009, 15:34
Türk Futbolunun gelişimi için İspanya'ya başarılar.

isaret parmagi
28.02.2009, 15:03
En az '3' tane yiyeceğimizi düşünüyorum.

OYılmaz
28.02.2009, 15:56
Terimsiz milli takım için İspanya

MuratJ
28.02.2009, 23:36
içimden gelmiyor milli takımı desteklemek

Hüdai Pervaneli
28.02.2009, 23:47
servet ve toplal simdiden yok

servetsiz defansi dagilir türkiyenin

Orhan_Gazi
01.03.2009, 00:13
büyük bi mucize gerceklesmezse yeniliriz

Fatih Kuloğlu
01.03.2009, 11:34
Arkadaşlarımla iddaya girdim eğer Egemen'i almasın bu maça kesinlikle fark yeriz zaten servette sakat.

Emirhan Makul
01.03.2009, 12:51
Milli takımda Trabzonspor gibi piskopat bir takım olduğu için skor tahmini yapamayacağım ama herşey ortada 1 gr futbol oyamıyoruz bu halde İspanyayı nasıl yeneceğiz bilmiyorum.

Ayrıca Egemenin kadroya alınacağını düşünen arkadaşlar avucunu yalarlar defansın göbeğinde gökhan zan ve emre aşık oynar bu 2 dünya devi varken egemenin işi olmaz milli takımda çok değerli defans oyuncuları bunlar :(

Muhammet
01.03.2009, 12:53
Ne olacak, atacaklar 3 gol. Aynen geri döneceğiz.

Cagdas Topal
02.03.2009, 03:01
Ya Fatih Terim satılmısı yüzünden yenilelim diyorum ama olmuyor işte yenelim ya büyük ve ses getirecek bir zafere daha ihtiyacımız var hepimizin tüm Türkiye ' nin ordaki macmı olur burdaki mac mı olur bilemem ama 1 tanesini kazanmamız lazım :D

Murat Erdem
04.03.2009, 18:21
F.Terim den kurtulacaksak, Viva Espane!

ApoCaN28
04.03.2009, 18:45
En İyi Terim Kadrosu bile Orta Saha egemenliğini almamızı sağlayamaz...
Orta saha da başarısız olursak ki öyle görünüyor kaybederiz...
Umarım yanıltırlar beni ancak hiç ihtimal vermiyorum...

korhanbayazıt
07.03.2009, 00:27
İnşallah TRT yayınlar.İnşallah kazanıcaz arkadaşlar.Haydi Türkolar!!!

6Şafak Aydın1
07.03.2009, 02:58
Ispanya Kim Türkiye Kim Kiminle dans ettigini bilmiyor imPARAtor

???? ne demek Ispanya kim Türkiye kim. Milli takim yorumlarinda daha dikkatli olun.

єrhan
07.03.2009, 03:04
İspanya tarihi fark atabilir bize.. umarım 2-0 2-1 gibi ma'kul sonuçlarla bitirebiliriz maçı..

seyyah61
07.03.2009, 03:52
İspanya tarihi fark atabilir bize.. umarım 2-0 2-1 gibi ma'kul sonuçlarla bitirebiliriz maçı..
Aksine Ispanya'yi cok zorlayacagimizi düsünüyorum.
Hatta puan bile alabiliriz.

TolgaTopçu61
08.03.2009, 01:28
Bir kara haber de Hamit'ten!

Milli Takımımıza kritik İspanya maçları öncesi bir kara haber daha geldi !.. Bayern Münich'in Hannover'i 5-1 yendiği maçta bir gol atan Milli Yıldızınım Hamit Altıntop, golden kısa süre sonra oyundan alındı. Hamit'in sağ arka adalesinde ciddi bir sakatlık olduğu ve kesin durumunun pazartesi çekilecek MR'dan sonra ortaya çıkacağı öğrenildi. Ancak gelen ilk haberler Hamit'in en az 3 hafta oynayamayacağı yönünde. Bu durumda Hamit İspanya maçlarında forma giyemeyecek.

İskender YILMAZ
09.03.2009, 18:25
İnşallah Hamit bari yetişir..

Hamit ... Ayhan .. Aurelio .. Arda

İspanya orta sahasına en azından müdafa yönünden karşı koyabilecek en iyi orta saha bence ..

OnOuR
09.03.2009, 22:02
Ayhanı o orta sahaya alan zihniyetin ben... Yazıklar olsun ya nenelerle top oynicaqz yakında. Başka bir orta saha yokmu. Az gözünü aç Sinyor Terim..

pReN@_61
09.03.2009, 22:10
Çok zor bir deplasman olacak.

lazooo28
09.03.2009, 23:05
skor tahminim 4-1

Fatih BALTA
16.03.2009, 02:55
İspanya maçından galibiyet beklemiyorum ama öyle fark olur diyenlerede katılmıyorum.
Ne kadar yanlış tercihlerde bulunsada Fatih Terim bir şekilde maçlarda şans faktörü oyunun kilit anlarında hep bizden yana oluyor.

TAHSİN 61
16.03.2009, 09:33
............ Volkan.........
G. Gönul.. İ. Toraman.. E. KORKMAZ.. H. Balta
H. Altıntop..EMRE B. Mehmet... Arda...
.............Semih...... Nihat........

Çıkartabileceği en iyi kadro ama Egemeni almaz maç oynamayan İbrahim Kaş oynar..

irfan61
16.03.2009, 10:21
.........................Casillas................. ....
...Sergio Ramos...Puyol....Carlos Marchena...Capdevila...
..........................Senna................... ..
.......Xavi.....Ineasta....Fabregas..........Silva (Cazorla).......
.....................Fernando Torres(D.Villa)..................

Kadroya bak yan gel yat.Allah sonumuzu hayır etsin.

Ömer SEVİNÇ
16.03.2009, 11:04
Sol bek İbrahim Üzülmez, stoper Hakan Balta. Yazın bir yere;)

Hutame
16.03.2009, 20:32
bu maçtan galibiyet almak sürpriz ötesi bişi olcak kanımca.. hele hele Fatih Terim'in oyuncu seçimi içler acısı.. Eomer'in yazdığı gibi hakan balta ve ibrahim üzülmezin oynadığı bi maçı izlemeyeceğime söz verdim kendime.. aslında Fatih Terim'in ali samiyende ispanyayı yenmek zevkli olacak mealindeki açıklamasından sonra soğudum milli takımdan.. hiç bi zman sevmedim kendisini ama nefretim aartmaya devam ediyor...!

Colakoglu
16.03.2009, 23:20
.........................Casillas................. ....
...Sergio Ramos...Puyol....Carlos Marchena...Capdevila...
..........................Senna................... ..
.......Xavi.....Ineasta....Fabregas..........Silva (Cazorla).......
.....................Fernando Torres(D.Villa)..................

Bence fark yeriz,hemde tarihi fark

Cem Akyüz
16.03.2009, 23:29
Viva Espana

MuratJ
17.03.2009, 01:41
bizim takımda milli takıma girebilecek 2 isim var egemen ve serkan balcı suan için sadece egemen korkmaz. Bunu artık anladım eski gıcıklıgım yok milli takıma.

seyyah61
17.03.2009, 16:13
Ispanya'nin kadro kalitesine bakip fark yeriz diyenler olacaktir fakat ben tam aksini düsünüyorum.
Büyük maclarin havasi farkli olur.
Bizim oyuncular kendilerini göstermek icin oynayacaklar.
Ispanya bizi yense bile net bir skorla yenemeyecek.
Bence Türkiye'deki macta daha net bir skorla yenilecegiz.

Volkan Taş
17.03.2009, 17:25
bu takım bize 2 maçta toplamda 6 gol falan rahat atar.. fatih terim yine kendi çocuklarını torunlarını çağırır takıma zaten.. bence galibiyet süpriz ötesi..

Manu61
17.03.2009, 20:16
İspanya'daki maçta direniriz bence biraz..Ama İstanbul'da 3 olur 4 olur..Bir süpriz yaparsak bence İspanya'da yaparız..Bizim oyuncular biraz dengesiz nerede ne yapacağı belli olmuyor :)

Hüdai Pervaneli
17.03.2009, 20:17
6-0 7-0 aliriz bence

Rakipin Defansi berbat

irfan61
17.03.2009, 21:55
6-0 7-0 aliriz bence

Rakipin Defansi berbatDalga geçiyon galiba rakibin defansı nasıl berbat oluyor.

Cem Akyüz
17.03.2009, 21:57
Dalga geçiyon galiba rakibin defansı nasıl berbat oluyor.

Biz İspanya oluyoruz:)

irfan61
17.03.2009, 21:58
Biz İspanya oluyoruz:)Bende dedim ne içti bu ne diyor.:)O zaman doğru söylüyor.:cool:

Öztürk Adem
17.03.2009, 22:00
Ispanya :D oynadıgı su oyunla bızı cok rahat yenebılıcek gucte beraberlık bıle cok ıyı 1 sonuc

Hüdai Pervaneli
17.03.2009, 22:02
Bende dedim ne içti bu ne diyor.:)O zaman doğru söylüyor.:cool:

Ben icmem NE olursa oLSUN :cool::cool:

palian
17.03.2009, 22:32
her iki maçı da kaybettik terim de istifa etti ama 2010 şansını kaçırdık: mutlu muyuz?
her iki maçı da kazandık terim kral oldu 2010 kesin artık : mutlu muyuz?

Sefa Murat Dokuz
17.03.2009, 22:42
Arda'ya çok geçmiş olsun.
Maça gelirsek İçerde 1-2 yeniliriz deplasmanda 4-0 yeniliriz.

TolgaTopçu61
17.03.2009, 22:44
Elbette ki kolay mac olmayacak her iki taraf icin,fark da yemeyiz bence Ispanya'nin iyi bir takimi olabilir ama yenilirsek de en az 2-0 2-1'lik bir skorla yeniliriz,büyük maclarda Milli takimimiz daha iyi oynuyor kazanma sansimiz var...
Kazanirirz insallah...

EyüpKILIÇ61
18.03.2009, 00:09
Şu milli ara gele gele antep maçı sonrasına mı geldi yaa :S Seçim için Trabzon'a gidiyorum İBB maçı için umutlanmıştım yaa :(

Kubilay ŞAHİN
18.03.2009, 01:39
Şu milli ara gele gele antep maçı sonrasına mı geldi yaa :S Seçim için Trabzon'a gidiyorum İBB maçı için umutlanmıştım yaa :(
Aynen..
Bende Hacettepe Maçı İçin Umutlanmıştım..

Cem Balcı
18.03.2009, 10:52
skor tahminim 4-1

okadar da acımasız değil yahu :rolleyes:

Hutame
18.03.2009, 19:23
6-0 7-0 aliriz bence

Rakipin Defansi berbat

valla ben bu yoruma cevap bile veremicem :D :D ciddi manada şaka yaptığını düşünerek tartışma yaratmıcam tabiki de..

ama bizim defanstan daha iyi oldukları kesin.. o sebeple senin yorumunca maç 15- 7 felan biter... biz onlara 7 atarsak torres, iniesta, messi, xavi felan bize 15 atar :D :D

ama iii espriydi :D :D

Hüseyin İlkin
18.03.2009, 19:25
Arkadaş rakip derken Türkiye'yi kastetmişti.

Bu arada Fatih Terim'in seçeceği oyuncuları merakla bekliyorum!

Bakalım nasıl bir fantazi yapacak bu maç.

Abdülkadir Kılıç
18.03.2009, 20:09
Maçın hakemi değişti. Michael Riley'den herşey beklenir.

Tolga
18.03.2009, 21:52
fatih terim olduğu sürece ne olursa olsun Türk Milli Takımımızın aldığı mağlubiyet vs olsun üzülmüyorum.türkiye klasik bir ülke.milli takımımızda ülkenin 3 büzüğünün önemli önmsiz futbolcularını barındırıyor.madem o kadar iyi teknik adamsın anadolu'da oynayan ve senin gs'den aldığın 6-7 futbolcudan kat kat iyi oyuncular war.bunu sadece ts açısından söylemiyorum.hazırlık maçlarında fırsat verdiği oyuncular sadece anadoludan çıkma.önemli maçlarda oynatmadığımız için milli takımdan çok üstün şeylerde beklemiyorum.derseniz ki euro08 fatih terim'le alındı hiçmi katkısı yoktu.bence yoktu.futbolcu abilerim kendi başlarına ne yaptıysalar yaptılar.birbirinden mantıksız oyuncular ve aynı mevkii de yer alan oyuncular kendi başlarına maç kurtardılar.bu yüzden ispanya'dan ağır bir mağlubiyetle döneceğimizi sanıyorum.hatta eminim . . .

Tolga
18.03.2009, 22:09
1)Volkan
2)Abdurrahman Dereli
3)Egemen
4)İbrahim Toraman
5)Hakan Balta
6)Aurelio
7)Tuncay
8)Mehmet Topuz
9)Arda Turan
10)Gökhan Ünal
11)Nihat
12)Hakan Arıkan
13)Gökhan Zan
14)Gökhan Gönül
15)Mehmet Topal
16)Selçuk İnan
17)Kazım
18)Semih

bana kalsada şöyle bir 18 alırdım kadroya.fazla anadolulu yok aklıma şimdilik bunlar geldi :D:D

Hüseyin İlkin
18.03.2009, 22:10
Maçın hakemi değişti. Michael Riley'den herşey beklenir.

İstanbul'daki maçın hakemi değişti. Bu maçın hakemi değişmedi.

Hüseyin İlkin
18.03.2009, 23:03
İSPANYA-TÜRKİYE MAÇI HANGİ KANALDA

2010 Dünya Kupası çerçevesinde 28 Mart 2009 tarihinde karşı karşıya gelecek olan İspanya - Türkiye milli takımları arasındaki maçı NTV ile NTV Spor ortak yayınlayacak.

Türkiye saatiyle saat 23.00’te başlayacak olan karşılaşmayı NTV’de Güntekin Onay – Rıdvan Dilmen, NTV Spor’da ise Ercan Taner – Hakan Ünsal ikilisi tarafından futbolseverlere aktaracak.

Maraton

NtvSpor tercih edilir mi bilemem :rolleyes:

Ömer SEVİNÇ
18.03.2009, 23:44
Sayın NTV;

Hani Murat Kosova?

Abdülkadir Kılıç
18.03.2009, 23:46
Farkeder mi sonuçta değişti :D Geçen gün kabak gibi ofsayt golünü verdi. Arsenal-Hull city maçında.

irfan61
19.03.2009, 09:43

2010 Dünya Kupası çerçevesinde 28 Mart 2009 tarihinde karşı karşıya gelecek olan İspanya - Türkiye milli takımları arasındaki maçı NTV ile NTV Spor ortak yayınlayacak.

Türkiye saatiyle saat 23.00’te başlayacak olan karşılaşmayı NTV’de Güntekin Onay – Rıdvan Dilmen, NTV Spor’da ise Ercan Taner – Hakan Ünsal ikilisi tarafından futbolseverlere aktaracak.

Maraton

NtvSpor tercih edilir mi bilemem :rolleyes:Tabiki NTV Spor Ercan Taner süper anlatımı ile renk katacaktır maça.Keşke Ercan Taner-Rıdvan Dilmen ikilisi olsaydı daha süper olurdu.

Colakoglu
20.03.2009, 02:28
Gökdeniz son emre olayindan sora bir daha fatih terim döneminde kadroya alinirmi sizce ?

28TS61
20.03.2009, 02:48

Maraton

NtvSpor tercih edilir mi bilemem :rolleyes:

avrupaya yayin yapmazlar yine:(
ikinci sinif muamelesi görmekten biktik
is oya veya baska biseylere gelince yurt disindaki vatandaslarimizdan destek isterler sözde

isaret parmagi
20.03.2009, 10:44
Kadro ne zaman açıklanacak.

Mollasalihoğlu
20.03.2009, 12:40
Yayında tabii ki Ercan Taner :D

tuncay1984
20.03.2009, 13:22
avrupadakiler maci nerde seyredek bu tv bi verio bi vermio bize

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2009, 14:33
fatih terim büyük ihtimalle gökhanı çağıracak

sbay
20.03.2009, 14:34
-İŞTE İSPANYA KADROSU-

28 Mart'taki İspanya-Türkiye ve 1 Nisan'daki Türkiye-İspanya maçları için açıklanan İspanya Milli Futbol Takımı kadrosu şöyle:
Kaleci: İker Casillas, Jose Manuel Reina ve Diego Lopez

Defans: Carlos Marchena, Juanito, Sergio Ramos, Capdevilla, Gerard Pique, Aibol, Alvaro Arbeloa

Orta saha: Xavi Hernandez, Santi Cazorla, Sergi Busquets, David Silva, İniesta, Albert Riera, Xabier Alonso, Marcos Senna

Forvet: Daniel Güiza, Fernando Llorente, Fernando Torres ve David Villa

Ümit Tekşan
20.03.2009, 16:03
Benim maçtan çok merak ettiğim konu Fatih Terim'İn nasıl bir kadro yapacağı , merakla bekliyorum. Sonuca gelince inşallah kazanırız. 1-0 olsun bizim olsun onlar İspanya ise bizde TÜRKİYE'yiz dolayısıyla biz ne kadar düşünüyorsak maçı onlarda da bizi düşünsün.

Mayls
20.03.2009, 17:20
Sayın NTV;

Hani Murat Kosova?
Aynısını soracaktım.
Hadi Murat Kosova yok, bari Ercan Taner - Rıdvan Dilmen ikilisi olsaydı.

Neyse, en azından reklamsız bir maç izleyebileceğiz.

Uğur Erdoğan
20.03.2009, 17:24
1)Volkan
2)Abdurrahman Dereli
3)Egemen
4)İbrahim Toraman
5)Hakan Balta
6)Aurelio
7)Tuncay
8)Mehmet Topuz
9)Arda Turan
10)Gökhan Ünal
11)Nihat
12)Hakan Arıkan
13)Gökhan Zan
14)Gökhan Gönül
15)Mehmet Topal
16)Selçuk İnan
17)Kazım
18)Semih

bana kalsada şöyle bir 18 alırdım kadroya.fazla anadolulu yok aklıma şimdilik bunlar geldi :D:D

sende gökdenizle fatih tekkeyi vede serkan balcıyı almazsan kadroya fatih hoca pekte suçlu sayılmaz

Dursun Kaplan
20.03.2009, 17:31
La 23.00 de milli maçmı olur ? :cool: Allah'tan sabahı pazar uyuruz. :)

Mayls
20.03.2009, 17:37
La 23.00 de milli maçmı olur ? :cool: Allah'tan sabahı pazar uyuruz. :)
İspanya'da saat 21:00 oluyor :)

Hutame
20.03.2009, 21:23
her iki maçı da kaybettik terim de istifa etti ama 2010 şansını kaçırdık: mutlu muyuz?
her iki maçı da kazandık terim kral oldu 2010 kesin artık : mutlu muyuz?

çok güzel bir paradoks vallahi.. benim de hep düşündüğüm bişeydir bu.. ancak terim göklere çıkartıldıkça biz hep üzüleceğin... varsın bu adam gidene kadar üzülelim de belki sonraları seviniriz.. yoksa bu adam imparator die anıldığı her gün benim damarıma basılıyor..!

yattara66
20.03.2009, 23:02
cemaat maç ntv de haberiniz olsun..arkadaşlar bilmiyorum ama bize çok güzel duygular yaşatan bu fatih hoca değilmiydi lütfen bu adam bize daha çook lazım.bırakın onun tavır ve hal-hareketlerini onun yaratılışıda öyle.önemli olan burda fatih hocanın samimiyetine güvenmek.tabiiki de yenmek yenilmek futbolun içinde olağan şeyler.bunları tamamen hocaya bağlamak da yanlış olur.artık ligimiz öylesine şenlendi ki bakın 3-4 dakikada bursa feneri ezdi geçti.(allah razı olsun onlardan).bizden futbolcu alıp almama konusuna gelince de katılıyorum egemenin özellikle mutlaka kadroda olması lazım...bu arada benim asıl beklediğim olay Yattara nın Türk Vatandaşlığı muhabbeti bi hal olursaaaaa siz o zaman görün milli takımı şerefsizim Yattara dünyanın yıldızı işte o zaman olur.

Madara
21.03.2009, 00:00
Arkadaslar Türkiye Milli Takimini su anda calistiricak baska bir Türk Hoca yok Türkiyede.

Ve...
Baska konularda Tükiyede Genclere fazla önem verilmediginden sikayet ediyorsunuz ve Türkiyede Genclere en fazla firsat veren bir Hocadan sikayet ediyorsun. (Garip ama Gercek)

Insallah Türkiye Ispanyada Tarih yazacak ve Türkiye adini tüm Avrupada bir kez daha 1 Numara yapacak

Mustafa Yüksek
21.03.2009, 00:06
öncelikle yattara kendi milli takımında oynadıgından türk milli takımında oynayamaz...fatih terim olayına gelince...fatih terim dediğim dedik yaşayan bir adam ve milli takıma katkısı tartışılır...hiç sevmem açıkçası...ve onun kuracağı bir takımın başarı kazanabileceğini sanmıyorum...

TAHSİN 61
21.03.2009, 01:25
........................ Volkan...........................
G.GÖNÜL.....EREN G.... EGEMEN K.... H. BALTA
TUNCAY.....MEHMET...EMRE B........ARDA.....
........SEMİH........ NİHAT...........

Şu kadro maça çıksın takım yenilmez

Duruma göre Semih çıkar sabri girer Tuncay'la değişir. Ayhan Emre'nin yerine girer Ardanın Yerine de Colin KAZIM girer

Semih Kırsüleymanoğlu
21.03.2009, 02:11
........................ Volkan...........................
G.GÖNÜL.....EREN G.... EGEMEN K.... H. BALTA
TUNCAY.....MEHMET...EMRE B........ARDA.....
........SEMİH........ NİHAT...........

Şu kadro maça çıksın takım yenilmez

Duruma göre Semih çıkar sabri girer Tuncay'la değişir. Ayhan Emre'nin yerine girer Ardanın Yerine de Colin KAZIM girer

Emre olmamis. Fatih Tekke yakisir bu kadroya. Semihin yerine de Gökhan Ünal oynamali

Orhan Aydın
21.03.2009, 09:22
yaw rentaşlar del bosque açıkladı kadoyu bizimki ne zaman açıklanacak daa?

antagonist
21.03.2009, 13:52
A Milli Takım kadrosunda şu futbolcular bulunuyor:
KALECİLER
1- VOLKAN DEMİREL FENERBAHÇE
2- RÜŞTÜ REÇBER BEŞİKTAŞ A.Ş.
3- UFUK CEYLAN MANİSASPOR

SAVUNMA OYUNCULARI
4- GÖKHAN GÖNÜL FENERBAHÇE
5- SABRİ SARIOĞLU GALATASARAY A.Ş.
6- EMRE AŞIK GALATASARAY A.Ş.
7- SEDAT BAYRAK SİVASSPOR
8- İBRAHİM KAŞ GETAFE CF
9- EREN GÜNGÖR KAYSERİSPOR
10- HAKAN KADİR BALTA GALATASARAY A.Ş.
11- İBRAHİM ÜZÜLMEZ BEŞİKTAŞ A.Ş.

ORTA SAHA OYUNCULARI
12- HAMİT ALTINTOP BAYERN MÜNİCHEN
13- KAZIM KAZIM FENERBAHÇE
14- AYHAN AKMAN GALATASARAY A.Ş.
15- MEHMET AURELIO REAL BETIS BALOMPIE
16- EMRE BELÖZOĞLU FENERBAHÇE
17- NURİ ŞAHİN BORUSSIA DORTMUND
18- MEVLUT ERDİNÇ FC SOCHAUX
19- TUNCAY ŞANLI MIDDLESBROUGH FC
20- ARDA TURAN GALATASARAY A.Ş.

HÜCUM OYUNCULARI
21- NİHAT KAHVECİ VILLARREAL CF
22- BATUHAN KARADENİZ ESKİŞEHİRSPOR
23- SEMİH ŞENTÜRK FENERBAHÇE
24- GÖKHAN ÜNAL TRABZONSPOR A.Ş.
25- SERCAN YILDIRIM BURSASPOR

-----

Egemen kadroda yok.

Ba®ış
21.03.2009, 13:58
Kazım mı? http://img223.imageshack.us/img223/9388/f34mo0.gif (http://imageshack.us/)http://img223.imageshack.us/img223/9388/f34mo0.gif (http://imageshack.us/)http://img223.imageshack.us/img223/9388/f34mo0.gif (http://imageshack.us/)http://img223.imageshack.us/img223/9388/f34mo0.gif (http://imageshack.us/)

28TS61
21.03.2009, 13:59
en az 5 yeriz diyorum :D

haydi saldir ispanya

TolgaTopçu61
21.03.2009, 14:00
Rüstü milli takimi birakmamis miydi?
Defans oyuncularimiz cok kötü,Ispanyol forvetlerine karsi dökülürler...
Orta sahaya Kazim ve Emre'yi almis,bu kadar da olmaz ya...
Forvetlere iki tecrübesiz oyuncu alinmis,iyi yapilmamis bence...
Bu kadrodan iyi bir sonuc beklenmez...

28TS61
21.03.2009, 14:00

forvet degilmiydi bi cocuk?
ortasaha yazmislar

28TS61
21.03.2009, 14:01
egemen yine yok. sasirmadik tabiki

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2009, 14:04
Takıma bak çay demle:)

En azından Taner Gülleri'nin alınması lazımdı...

Alihan Ertürk
21.03.2009, 14:06
KALECİLER

SAVUNMA OYUNCULARI
8- İBRAHİM KAŞ GETAFE CF

ORTA SAHA OYUNCULARI

HÜCUM OYUNCULARI

tam tahmin ettiğim gibi Eren Güngör'ü oynatacak isp. maçında :( Sedat Bayrak da Trabzon'lu galiba Sivas'da oynuyor..

MuratJ
21.03.2009, 14:07
ufuk, sedat, üzülmez, kazım, sercan...vs ne demektir ya bu kadarmı adaletsiz bir ortam olur milli takımlar su egemen o cagırdıgı her adamdan kat ka iyidir ya yazıklar olsun serefsiz terim basardın artık milli takımı sevmiyorum. adaletsiz herif.

HAYDİ İSPANYA TÜM KALBİM SİZİNLE EN AZ 5 ATIN LUTFEN HAYDİ TORRES HAYDİ VİLLA BİTANESİN İSPANYA!!!

:sevinç::sevinç:
ispanya!!!!!!!!

Erbay
ççç İbrahim Üzülmez,Kazım Kazım...

Orhan Aydın
YemİŞİm fatİh terİmİ boŞverİn renktaŞlar

Hüseyin İlkin
21.03.2009, 14:09
Egemen nerede?

Şu milli takıma bakınca üzülüyorum.

FANATIK61
21.03.2009, 14:10
Gelde kafayi yeme yine ayni adamlari cagirmis.

antagonist
21.03.2009, 14:11
Egemen nerede?

Şu milli takıma bakınca üzülüyorum.

Egemen'in Milli(!) Takıma girmesi için ağzıyla kuş değil F-16 tutması lazım.

MuratJ
21.03.2009, 14:12
ya deli olacam resmen serefsiz herif kazım fb de kadro dısı mıllı takımda su ulkede yokmu sag acık sanki yazıklar olsun be. umut semih ve nihat hariç çagırdıgı tum elemanlardan cok cok ustun bir oyuncu lanet olsun ya sercanmış odun herif.

FORZA İSPANYA !!!!!!

sifuni
21.03.2009, 14:13
Böyle birssey yok hele Terimi anladik bizden kimseyi almamaya yemin Etmis peki.Ümit Millideki Hamiye ne demeli Bir tek oyuncu bile alinmazmi fenerin ücüncü kaelcisii almislarr.

İskender YILMAZ
21.03.2009, 14:14
İbrahim Üzülmez :D :D Yazık yahu ..

MuratJ
21.03.2009, 14:14
Böyle birssey yok hele Terimi anladik bizden kimseyi almamaya yemin Etmis peki.Ümit Millideki Hamiye ne demeli Bir tek oyuncu bile alinmazmi fenerin ücüncü kaelcisii almislarr.
terimin etkileri

Kadir
21.03.2009, 14:16
Kadroya bak kadroya .. İmparatoriçeden inciler devam ediyor .

Hüseyin İlkin
Egemen'in Milli(!) Takıma girmesi için ağzıyla kuş değil F-16 tutması lazım.

Ayıptır ya. Şu defans bölgesine aldığı adamların hangisini direk Egemen'in üstüne koyabiliyor anlamıyorum. Neyse en azından yorgunluk,sakatlık derdimiz olmayacak Gökhan dışında İspanya'ya karşı.

Kazım Kazım ile fantazi yapsın Terim. Kendi takımında ilk 18'e alınmayan adamdan bahsediyoruz yahu.

ApoCaN28
İspanya 8-0 Yener ...

MuratJ
21.03.2009, 14:17
İspanya 8-0 Yener ...
offf inşallah ya varya acaip sevinirim

Ba®ış
Tanerin golleri fatoşa kapak olsun

İskender YILMAZ
Ufuk
Sabri
İbrahim Kaş
Eren Güngör
İbrahim Üzülmez
Kazım Kazım
Nuri Şahin
Emre Belezöğlu
Mevlüt Erdinç
Sercan
Batuhan

İspanya maçı ilk 11'i olsun nolur ? :)

Kadir
21.03.2009, 14:18
Sabri , Sedat Bayrak , İbrahim Kaş , İbrahim Üzülmez , Kazım , Emre , Batuhan ne ulan ??!!

sifuni
21.03.2009, 14:18
acaba Gökdeniz artik niye alinmiyor Emre ile kavga ettigi haber olmustu hatirlarsaniz ondan beri milli takima alinmiyor.Diktatör Terim Fatih Tekkeyle kavga etti Tekke Milli Takima hasret kaldi simdide Gökdeniz cagirilmiyor resmen Diktatörlük var.

Kadir
21.03.2009, 14:20
Ya arkadaşlar bu adam resmen Türk Milleti'ni Milli Takımdan soğutmaya çalışıyor .

TolgaTopçu61
21.03.2009, 14:22
Ya arkadaşlar bu adam resmen Türk Milleti'ni Milli Takımdan soğutmaya çalışıyor .
Ve basariyorda bence...

Emirhan Makul
21.03.2009, 14:24
İbrahim üzülmez :D

Haydi olum İspanya göreyim seni 5 atmazsan adam değilsin.

genç61
21.03.2009, 14:26
iyiki egemeni almadı zaten su anda defasnın en iyi adamı songda da cokus basladı es kaza sakatlansa milli takımda yandık valla

ayrıca su eren gorur kayseride super bir defans bu adamı insallah biz alırız seneye

28TS61
21.03.2009, 14:27
İspanya 8-0 Yener ...

7 yeriz 9 yeriz ama 8 yemeyiz :D

Abdülkadir Kılıç
21.03.2009, 14:33
Hayırlı olsun. Sporx.com da anket var Türkiye iki maçtan toplam kaç puan alır diye 0 seçeneğiğ olmadığı için biri seçicem. Ama bir puan bile alamayız. tek ümidim Tuncay gibi hırslı futbolcuların biraz katkı yapması takıma. Rüştü herhalde mezardayken bile milli takımda oynayacak. Adama bir rahat vermediniz.

Orhan_Gazi
21.03.2009, 14:37
ya sinir krizi gecirecegim ya

TS-Tiryaki
21.03.2009, 14:38
Rüstü???
Ufuk???
Ibrahim Kas???
Ibrahim Üzülmez???
Sedat Bayrak???
Emre B.???
Kazim???

Bu kisilerin Milli Takimda ne isi var??? :mad: Yaziklar olsun sana fatos. Ne hallere düsürdün koskocca Milli takimi.

EGEMEN nerde???????????????????????????

Ispanyaya basarilar dilerim. :mad:

OYılmaz
21.03.2009, 14:43
Viva Espana

İstediğim sonuç 8-0

Terim dikpğtir git !

aaahmet61
21.03.2009, 14:52
aslında biraz gerçekçi olmak lazım.takımımız bu sene avrupada hiç oynamadı.türkiye kupasında hemen elendi.son haftalarda başarısız sonuçlar.belki egemen olurdu.

pReN@_61
21.03.2009, 14:54
Kazanırsak çok iyi olacak..

Kadir
21.03.2009, 14:56
aslında biraz gerçekçi olmak lazım.takımımız bu sene avrupada hiç oynamadı.türkiye kupasında hemen elendi.son haftalarda başarısız sonuçlar.belki egemen olurdu.

Ya abi gerçekçi olalım diyorsun eyvallah o zaman Sarbi , Delibo , Rüştü , Emre , Batuhan , Sedat , Kazım ... ne işi var bu adamların kadroda .?

Hüdai Pervaneli
21.03.2009, 14:56
6-0 7-0 aliriz bence

Rakipin Defansi berbat

Ben ne dedim Ispanya fark aticaktir

HAmit i sakat sakat milli Takima aldi

Bu Adam gercekten sa.ak

Emirhan Makul
21.03.2009, 14:58
Fener kdro dışı bırakır fatih terim hayat memat maçına alır Yaşasın Colin kazım inşallah 11'de oynar

İspanyaya güveniyorum.

Harun-61
21.03.2009, 14:59
Sivasli Sedat adina cok sevindim, aslanim benim....

Kazim'i kadroya alan zihniyet'e selam olsun.

Ufuk Bayraktar61
21.03.2009, 14:59
bu adamın hakkında daha konuşmuyorum. maçın skoru en az 3 farklı yeniliriz.

pReN@_61
21.03.2009, 15:00
kodum kazımın kadroya alınması çok şaşırtıcı

Oğuzhan Akyıldız
21.03.2009, 15:07
egemenin alınmamasını anlamıyorum hadi onu geçtik nie serkan balcı veya ceyhun gülselam yok fatih hocaya güvenimiz sonsuz ama defansı kaliteli bulmuyorum en azından ibrahim üzülmez varken

.....
21.03.2009, 16:31
egemenin alınmamasını anlamıyorum hadi onu geçtik nie serkan balcı veya ceyhun gülselam yok fatih hocaya güvenimiz sonsuz ama defansı kaliteli bulmuyorum en azından ibrahim üzülmez varken
Ne diyorsun usta sne ya kime sonsuz bizim onlarla işimiz olmaz

Orhan 55
21.03.2009, 17:16
Ispanyada maci zor alliriz.
Ama Türkiyede onari dar ma dagan edecez
-----------------------------------------

Ömer SEVİNÇ
21.03.2009, 17:32
Gökhan'ı milli takıma alan hocanın aklına şaşarım.

Hüdai Pervaneli
21.03.2009, 17:46
Gökhan'ı milli takıma alan hocanın aklına şaşarım.

Imzami atarim

BayzanTs61
21.03.2009, 17:46
Volkan
Gokhan Gonul
Emre Asik
Hakan Balta
Ibrahim Uzulmez
Hamit Altintop
Emre Belozoglu
Mehmet Aurelio
Arda Turan
Tuncay Sanli
Nihat Kahveci

kadro boyle olacak 100%

macka61
21.03.2009, 18:07
ispanya bi 4-5 atsın da görsün şu ezik sevdalısı

alpozan61
21.03.2009, 18:26
ya bırakın adam haklı egemenmiş pehh görüyoruz egemeni de... ama haklısınız kızmakta gökhan ünalı almaması lazımdı kesinlikle.....

oguzhann
21.03.2009, 19:18
bu takım son haftalarda 10 puan kaybetti ama hala yarışın içinde.bu yarışta olmasının en büyük nedenlerinden biri egemen korkmaz.egemenin aleyhinde bu kadar nasıl konuşulabilir?adam 5 maç önce Trabzon'un en iyisi 5 maç sonra berbat topçu.Trabzon taraftarı istanbul ağaları gibi değildir futbolu bilir,yaşar,öğrenir.egemen fenerde oynuyor olsaydı eminim şu an Türkiye'nin en iyi stoperi diyecektiniz!başkaları bizi çekemiyor da egemene laf atıyor ya bizim içimizdekilere ne oluyor???

alpozan61
21.03.2009, 19:27
mesajımı dikkatli okursan berbat futbolcu falan demedim egemeni de görüyoruz dedim yaptığı hataları görüyoruz bu halde milli takıma alınmaması normal

Murat Erdem
21.03.2009, 19:55
İbrahim Üzülmez den medet bekleyen vizyonun önünde saygıyla eğiliyorum !

Mira_61
21.03.2009, 20:13
Defans herzamanki gibi mükemmel.Bu adam kesin bizim maçlarımızı izlemiyor.Gökhanı ne için aldı milli takıma.Ben bu kadroda İbrahim Üzülmez,Sabri,Emre Aşık,vs. den önce Gökhanı eleştiririm.Aklı salim hiçbir insan evladı bu kadar rezil bir dönem geçiren Gökhanı almaz milli takıma.İlla Trabzonspordan bir oyuncu almak için alıyor Gökhanı.Tolgayı al eskisi gibi daha iyi yahu.:eek::rolleyes::D

Muhammet
21.03.2009, 20:31
Keşke Gökhan'ı da almasaydı.

Koray
21.03.2009, 20:52
8- İBRAHİM KAŞ GETAFE CF

Bu adamlardan kurulacak olan defans hattına çok gol atarız bence,bizim forvet hattına karşı çaresiz kalır bu kazmalar,Torres ve David Villa coşacak...

Hüseyin İlkin
21.03.2009, 21:08
Kadronun tam bizim maç başlama saatlerinde açıklanmasıda diğer fiyasko olaydır benim için.

zafer6161
21.03.2009, 22:15
A Milli Takım kadrosunda şu futbolcular bulunuyor

KALECİLER

SAVUNMA OYUNCULARI

8- İBRAHİM KAŞ GETAFE CF

ORTA SAHA OYUNCULARI

HÜCUM OYUNCULARI

-----
kırmızı lar haketmiyor
yeşiller hakediyor

Hüseyin İlkin
21.03.2009, 22:29
İBRAHİM TORAMAN'DAN MİLLİ TAKIM AÇIKLAMALARI!..

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/73185_1_090321221346.jpg

Beşiktaş'ın başarılı futbolcusu İbrahim Toraman, Sivasspor maçından sonra açıklamalarda bulundu.

Toraman milli takıma alınmaması ile ilgili olarak yaptığı açıklamada "Ben iyi oynadığımı düşünüyorum, elimden geleni yapıyorum. Vicdanım rahat. Herkesin vicdanı rahatsa sorun yok" diyerek imalı açıklamalarda bulundu.

Konu ile ilgili olarak Şansal Büyüka, MARATON programında bazı açıklamalarda bulundu.

Büyüka yaptığı açıklamada "Bugün Fatih Terim ile değil ama milli takımın diğer bazı hocaları ile görüştüm. Toraman'ın milli takım için düşünüldüğünü ama ayağında ciddi bir sakatlık yaşadığı için kadroya çağırılmadığını söylediler. Çünkü Toraman, Beşiktaş'ın her maçından sonra 2 gün dinlendiriliyormuş" dedi.

Maraton

irfan61
21.03.2009, 22:37
Hahaha Kadroya bak Kazım Kazım fb de kadroya giremiyor milli takımda yer buluyor.İnşallah fark yemeyiz.

Fatih Ay
21.03.2009, 22:39
Kadronun tam bizim maç başlama saatlerinde açıklanmasıda diğer fiyasko olaydır benim için.

evet geçen kadro açıklanması da tam bizim maçtan önce olmuştu buda öyle bilerek mi yapılıyor diye düşünmüyor değilim.:mad:

hos_cocuk61
21.03.2009, 23:30
Ben ulusal takımın başında böyle karaktersiz adam tutan adamlar olduktan sonra bu takımı tutmam inşallah ispanya 6 atarda fatih terim efendi biraz imana gelir

ÖmerFarukYılmaz
22.03.2009, 00:01
A Milli Takım kadrosunda şu futbolcular bulunuyor
kırmızı lar haketmiyor
yeşiller hakediyor

Abi renk körü arkadaşlarımız ne yapacak şimdi:p

irfanb
22.03.2009, 00:05
Abi renk körü arkadaşlarımız ne yapacak şimdi:p

Renk körü arkadaslar Ispanya kim Türkiye kim nereden bilecek? :)

Onur Şeref
22.03.2009, 00:24
Şu ispanya taksa 5 tane de rahatlasam.

pReN@_61
22.03.2009, 00:35
kazanmalıyız...Saldır TÜRKİYE'm..

TheRapZoNe
22.03.2009, 00:42
Çağırılanların %70'i aslında formayı hak etmeyen ama terim'in torpilli prensleri..

reisoğlu61
22.03.2009, 01:01
ibrahim toraman,egemen korkmaz,mehmet topuz gibi oyuncular suandaki performanslari nedeniyle 100% kadroda olmalari gerekti

Onur Şeref
22.03.2009, 01:19
Taner Gülleri!

Serhat
22.03.2009, 12:39
Şuraya yazıyorum 3-1 ...
Terim İstifa !

akhilleus80
22.03.2009, 13:18
Üzülme Eyy! Hasan Çavuş'un Torunu!... adlı yazıyı okumanızı rica ediyorum. Egemen hakkında çok farklı... link : http://www.tekvurus.com/egemen.html

OYılmaz
22.03.2009, 15:14
http://3.bp.blogspot.com/_rCTkjraSxoA/SZHubGRPVUI/AAAAAAAADEY/xbbsLBYaDt8/s400/11.jpg

Bu çocuk Milli takımda

http://www.medyakronik.com/site_media/uploads/2008/05/15/fatih_tekke.jpg

Fatih Tekke UEFA Kupasını kaldırmış Şampiyonlar Ligi tecrübesi olan transfer gündeminde olan bir oyuncu Trabzonlu !

http://www.kuzeyyildizitsd.org.tr/webresim/genel/020407gokdeniz7_k1107.jpg

Gökdeniz Karadeniz bir başka Trabzonlu özelliklerini saymaya gerek varmı Kazım Kazım ve Emre varken Gökdenizin işi ne o anca Rus liginde oynasın !

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/6/7_218649_ege.jpg

Sezon başından beri hatasız oynayan forvetlere geçit vermeyen buldozer gibi bir defans oynadığı takım Trabzonspor Eren Güngör , İbrahim Kaş , İ.Üzülmez , Sedat , Emre Aşık gibi kariyeri İspanya ve İngilterede geçmiş genç oyuncularımız ! ne işi olur Egemenin

Taner Gülleri gol krallığına oynuyor , Mehmet Topuz formda sayamadığım bir sürü futbolcu var

Yaşasın İspanya
Viva Espana
Vaffanculo Terim (Terime sorun iyi anlar İtalyan uyruklu it )

OYılmaz
22.03.2009, 15:15
.............Edit...........

Muhammed Ayaz
22.03.2009, 15:16
yapma terim istifa et artık ya egemen gibi adam alınmazmı kardeşim bıktım artık yabancı teknik adam gelsin hiç ayrımcılık yapmaz

Muhammed Ayaz
22.03.2009, 15:17
terim istifaaaaaaaaaaa

Öztürk Adem
22.03.2009, 15:29
INSALLAH kAYBEDERIZ
Ne kadar ack sozlusun be kardesım :alkış:

ibrahim
22.03.2009, 18:21
Vaffanculo Terim (Terime sorun iyi anlar İtalyan uyruklu it )
hatta buttana vaffangulo terim
istemiyrim sevmiyrim vatan haini damgasi yesem umrumda degil insallah kaybederiz
viva espana diyorum bende ;)

Muhammed KOÇ
22.03.2009, 19:32
fatih tekke yi terim olduğu sürece göremeceyeğiz milli forma ile malesef..

Mert67
22.03.2009, 19:39
Fatih terim milli takımın başındayken maçları hiçbir reaksiyon vermeden izliyorum.Türkiye'nin gol atması veya yemesi beni etkilemeyo.

İHSAN
22.03.2009, 20:35
Ulan şu adam gittse de milli takımı adam akıllı destekleyebilsek.... İçimden gelmiyor desteklemek, bu teknik traktör orada olduğu sürece.

Umarım kadroya alırken oynayıp oynamadığına dahi bakma gereği duymadığın o çok değerli evlatlarınla ispanyadan mağlup dönersiniz.

tuncay1984
22.03.2009, 20:37
trabzon pontus bölgesi cagirilarmi adam hic
anlayin iste bize yapilan ayrimciligi
bunu devletide yapiyo medyasida

Hamza Yilmaz
22.03.2009, 22:57
Mehmet Topuz, Fatih Tekke, Gökdeniz(üvey evladi emreyle kavga etti icin almiyor,), Ibrahim Toraman(ben olsam bende almam) ve Egemen bunlar fatih terimin milli takimimizda oldu sürece ne yazikki kadroya giremez. Bu böyle yapacak birsey yok.

Sabri: Bu adamin ne isi var kadroda anlamadim. Gsliler ana avrat küfür ediyor adama ama bizim terim aliyor.

Emre A. ve Emre B: Ikisini de almam takima. Emre A vs. Torres hahahah Torres 4 gol atar.

Kazim Kazim:Yorumsuz

Batuhan ve Sercan: Sabir ya Sabir

IBRAHIM ÜZÜLMEZ: Türkiyenin en cirkef futbolcusu bile milli takima giriyorsa ben bu takimi desteklemem diyecem ama diyemiyorum.

Bence bu kadrodan hak eden oyuncular sunlar.

Arda Turan.
Hamit
Mevlüt
Tuncay
Aurelio(Ispanya da maclarini izlemem ama o herzamanki gibi saglam)
Nihat(Kalitesi, tecrübesi vs..)
Gökhan Gönül

Fatih
22.03.2009, 23:07
Kazım Kazım milli takıma çağırılmışsa Tekke'nin çağırılmamasını normal karşlıyorum.

61SOYTÜRK61
22.03.2009, 23:32
ee genç futbculara milli takımda şans veriliyo ama bizde verilmiyo nedense!!! valla trabzonsporlu futbolcunun olmadıgı bir takım hep eksiktir.....mutlak içinde bir trabzonlu beyin olması lazım :D:D vede gs den kurulmuş bir milli takımın kazanıp kazanmaması hiç umrumdada değil acıkcası...

Sefaenes
23.03.2009, 01:43
ya forvete aldigi cogu futbolcu kazma ne yazik ki gokhanda öyle fatih gibi biri varken onu almamasi sacma. Kazim kendi takiminda kovulmus milli takimi kurtaracak

oguzlu
23.03.2009, 01:44
bu macta 5 golden az yersek mucize olur

Travelair
23.03.2009, 11:51
Egemen'i yine almamış. Gerçi izlediği maçta sol bek oynadı. Yine de performansını izlese takıma alması gerekirdi. Yerine 36 yaşındaki Emre Aşık'ı ve Sivasspor'un çamur futbolcusu Sedat Bayrak'ı almış

Ba®ış
23.03.2009, 11:53
İspanya da İniesta ile Xavi son lig maçında sakatlanmış.Xavi kadrodan çıkarılmamış ama İniesta 2 hafta oynayamayacakmış.dün gece ntvspor da altyazıdan geçiyordu

Dursun Kaplan
23.03.2009, 11:53
Fernando Torres'i kim tutacak ? İbrahim Üzülmez'mi ? :rolleyes:

Bizim milli takım defansını İspanya folloş eder.

Alihan Ertürk
23.03.2009, 14:04
NTV gösterecekmiş maçı..ATV zannediyordum ;)

Osman Yavuz
23.03.2009, 14:42
İspanya'nın gruptaki en rahat maçı olur.David Villa Torres ikilisini Emre Aşık Hakan Balta'yla mı durdurmayı planlıyor acaba Fatih Terim.Taner Gülleri bu formuyla milli takımın ilk santraforu olması gerekirken kadroda bile yok.Adamın kafasında bir kadro var diğer oyuncular isterse uzayda şampiyonluk yaşasın farketmez.

Serdær
23.03.2009, 15:47
İspanya'nın bırakın forvet ve defans oyuncularını orta sahası bizi döve döve yener.

Xabi Alonso-Senna

Xavi-Inıesta

Dünyanın en iyi orta sahasına sahip bir takım ve şuanda hepsi çok formda.:rolleyes:

Allah vereki fark yemeyelim :o

Inıesta sakatmış sorun değil Cazorla var :)

Süleyman50
23.03.2009, 15:57
çokta düşünmüyorum bu maçları terim olduğu sürece....

3D_m
23.03.2009, 18:09
Ispanyada maci zor alliriz.
Ama Türkiyede onari dar ma dagan edecez
-----------------------------------------
Bence bu kadroyla ne İspanya da ne de TÜRKİYE de maç filan alamayız kardeşim.. fatoşun kadrosuna bak hey allahım ya, ligde ilk 3 sıradaki takımlardan sadece 3 futbolcu almış http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_clap.gif http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_clap.gif http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_clap.gif
ulan bu emre,kazım,sabri babanın oğlumu lan ne işi var bu adamların milli takımda bunları ben belediyeye çöpçü olarak bile almam..

Tahmini skor:
Arabada 5
Evde 15

pReN@_61
23.03.2009, 18:33
Maç NTV'de gösterilecekmiş bu arada..

irfan61
23.03.2009, 18:52
İspanya'nın bırakın forvet ve defans oyuncularını orta sahası bizi döve döve yener.

Xabi Alonso-Senna

Xavi-Inıesta

Dünyanın en iyi orta sahasına sahip bir takım ve şuanda hepsi çok formda.:rolleyes:

Allah vereki fark yemeyelim :o

Inıesta sakatmış sorun değil Cazorla var :)Cesc Fabregas'ı unutmayalım.;)

Hüseyin İlkin
23.03.2009, 20:31
MİLLİLER MADRID'E İNDİ

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/73310_1_090323182222.jpg

2010 Dünya Kupası Avrupa elemeleri 5. grupta İspanya ile karşılaşacak (A) Milli Futbol Takımı, Madrid'e geldi.

Türkiye'nin Madrid Büyükelçiliği Müsteşarı Armağan İnci Ersoy tarafından, Barajas Havaalanında karşılanan milli takım kafilesine, Madrid'de bulunan elçilik personelinden oluşan bir grup Türk de çiçeklerle çıkış kapısı önünde sevgi gösterilerinde bulundu.

Havaalanında Türk ve İspanyol gazetecilerin yakından takip ettiği milli takım kafilesi, daha sonra otobüsle kalacağı Wwestin Palace Oteli'ne gitti.

(A) Milli Futbol Takımı, 28 Mart Cumartesi günü oynayacağı maça ilişkin İsyanya'daki ilk antrenmanını, Real Madrid'in antrenman sahası olan Ciudad Real Madrid Spor Kompleksi'nde TSİ 20.30'da yapacak.

Maraton

Hüdai Pervaneli
23.03.2009, 20:43
HAmit sakat diye biliyorum ben yanlismi biliyorum

Mustafa Calik
23.03.2009, 20:45
benim ilk onbirim söyle:

_______________________VOLKAN_____________________ ___
GÖKHAN GÖNÜL___EMRE ASiK____HAKAN BALTA______ÜZÜLMEZ
___________________AURELiO__AYHAN_________________ ___
ARDA____________________HAMiT_________________TUNC AY
____________________NiHAT KAHVECi_____________________

Semih Aydın
23.03.2009, 21:28
benim ilk onbirim söyle:

_______________________VOLKAN_____________________ ___
GÖKHAN GÖNÜL___EMRE ASiK____HAKAN BALTA______ÜZÜLMEZ
___________________AURELiO__AYHAN_________________ ___
ARDA____________________HAMiT_________________TUNC AY
____________________NiHAT KAHVECi_____________________

Benimki şöyle :

Volkan
Hamit, Gökhan Zan, Servet, Hakan Balta
defansif : Selçuk İnan
sağ : Arda Turan
sol : Uğur Boral
ofansif : Mehmet Topuz
forvet : Nihat, Semih

Semih Aydın
23.03.2009, 21:31
İspanya muhakkak sahaya bu ilk 11 ile çıkar.

Casillas
Arbeloa, Ramos, Puyol, Capdevila
defansif : Xavi, Fabregas
sağ : İniesta
sol : David Silva
forvet : villa,torres

Erkin
23.03.2009, 21:42
Xavi de sakatmis sanirim oynayacak durumda olup olmayacagi maca dogru kesinlesecekmis gibisinden haberler var ama geyik cikabilir..

ilhan
23.03.2009, 21:45
Torres'i Avrupa Şampiyonasının en iyi savunmasına sahip Almanlar durduramadı. İngiltere liginde durdurabilen savunma yok. Bu adama nasıl önlem alacağız? :) Real Madrid ile Liverpool arasında oynanan maçtaki Torres'i bizim tüm savunma oyuncuları arka arkaya gelse zor durdurur.

Adamların orta sahasına hiç değinmek istemiyorum. Ps3 oynarken boşu boşuna İspanya milli takımını almıyorum. :)

Mustafa Calik
23.03.2009, 21:51
Benimki şöyle :

Volkan
Hamit, Gökhan Zan, Servet, Hakan Balta
defansif : Selçuk İnan
sağ : Arda Turan
sol : Uğur Boral
ofansif : Mehmet Topuz
forvet : Nihat, Semih

naptin sen kardesim :)

Gökhan Zan, Servet, Selcuk Inan, Ugur Boral ve Mehmet Topuz Milli kadrosunda yok.

Milli takim kadrosu: http://ligtv.com.tr/MilliTakimlar.aspx?r=1&hid=54258

Mollasalihoğlu
23.03.2009, 21:51
torres'i avrupa Şampiyonasının en iyi savunmasına sahip almanlar durduramadı. İngiltere liginde durdurabilen savunma yok. Bu adama nasıl önlem alacağız? :) real madrid ile liverpool arasında oynanan maçtaki torres'i bizim tüm savunma oyuncuları arka arkaya gelse zor durdurur.

Adamların orta sahasına hiç değinmek istemiyorum. Ps3 oynarken boşu boşuna İspanya milli takımını almıyorum. :)

" e m r e a Ş i k "

:d

TolgaTopçu61
23.03.2009, 21:52
Xavi ve Iniesta'nin sakat olmasi bizim icin tabiki büyük bir aventaj,bu ikili Ispanya orta sahanin beynidir ve alternatifleri yoktur bence...

ilhan
23.03.2009, 21:53
Emre Aşık'ı sırtına alıp öyle gol atar Torres. :)

Semih Aydın
23.03.2009, 21:56
naptin sen kardesim :)

Gökhan Zan, Servet, Selcuk Inan, Ugur Boral ve Mehmet Topuz Milli kadrosunda yok.

Milli takim kadrosu: http://ligtv.com.tr/MilliTakimlar.aspx?r=1&hid=54258

Ben kendi ilk 11imi yazdım :)

Fatih BALTA
24.03.2009, 06:19
Milli Takımımız İspanya ile cumartesi günü Madrid’te oynayacağı 2010 Dünya Kupası grup eleme maçına Polat Renaissance Otel’den bando eşliğinde uğurlandı.

Özel uçakla Madrid’e gelen ay-yıldızlı ekibimiz ilk idmanını Ciudad Real Madrid Spor Kompleksi’nde yaptı. İdmana sakatlığı bulunan dün MR’ı çekilen Hamit Altıntop dışında tüm oyuncular katıldı. MR sonucunda adalesinde problem tespit edilen Hamit Altıntop bunun üzerine milli takım kadrosundan çıkarıldı.
Milliyet.

Ümit Tekşan
24.03.2009, 09:38
bende diyorumki bu Mehmet TOPUZ neden Milli takım kadrosuna alınmaz ? Anlamıyorum vallahi.. Baktığımız zaman bir çok futbolcu alınmamış görünüyor ama benim şaşırdığım nokta Mehmet TOPUZ , süper bir futbolcu benim görüşüm.

Hüseyin Kurt
24.03.2009, 09:50
Onun listesinde Topuz ve Egemen gibi adamlar yok.
Kazım var Emre B. var Emre Aşık var Ayhan var ama o adamlar yok...
Nasıl iştir anlayamadım.

Ümit Tekşan
24.03.2009, 10:04
Onun listesinde Topuz ve Egemen gibi adamlar yok.
Kazım var Emre B. var Emre Aşık var Ayhan var ama o adamlar yok...
Nasıl iştir anlayamadım.

Ben bunu kendi fikrimce söylüyorum , Egemen alınmadı tamam 4 haftadır iyi oynamıyor alınmadı. Kardeşim Mehmet TOPUZ yahu bu adam bence Türkiye'de Milli takım'ın başında Terim dışında kim olursa olsun mutlaka kadroya dahil edecek ve ilk 11'de sahaya sürecektir. Adam tek balına Kayseri'yi sırtlıyor. Futbolunu çok beğendiğim bir kişi..

atigol
24.03.2009, 10:28
mehmet topuz geçen sene kupa finalinden önceki hafta yapılan milli maçta sakatım diyerek milli takım kadrosuna gelmedi fakat hafta sonu ve kupa finalinde 90 dakika oynadı...o günden buyana FT mehmet topuzu sildi defterinden diğer bir çok futbolcu gibi

Ayrıca ispanyada puyolda sakat...bizdede defansta eren oynar inşallah canavar gibi çocuk bu şans ona verilmeli

Onur Akyüz
24.03.2009, 10:45
Lpg ile çalışan milli takıma gereği kadar gaz verilmezse ispanya rahat alır maçı.

Ümit Tekşan
24.03.2009, 10:47
mehmet topuz geçen sene kupa finalinden önceki hafta yapılan milli maçta sakatım diyerek milli takım kadrosuna gelmedi fakat hafta sonu ve kupa finalinde 90 dakika oynadı...o günden buyana FT mehmet topuzu sildi defterinden diğer bir çok futbolcu gibi

Ayrıca ispanyada puyolda sakat...bizdede defansta eren oynar inşallah canavar gibi çocuk bu şans ona verilmeli

Ben Ereni de beğeniyorum. İnter bile defansında 18 yasındaki bir cocuğa güvenip oynatıyorsa bizimde Eren'i oynatmamız lazım. Hakikaten kendine güvenen bir kişiliği var. Durduğu yeri çok iyi biliyor. Sadece Gaysaray maçında Non'dayı kaçırdığı bir pozisyonda hata yapmıstı diye hatırlıyorum gerçi o pozisyonda da yapacak fazla bir seyi yoktu. Gelecek adınada çok iyi bir seçim.