PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İspanya : 1 - 0 : TÜRKİYE

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

cdgtscdg
29.03.2009, 17:34
bizim isyanımız terime milli takıma değil ve terim yüzünden o çok sevdiğimiz milli takımın kazanmasını bile istemiyoruz bu da normal karşılanmalı çünkü sahada olan takım benim için milli takımı temsil etmiyo sadece formada ay yıldız var o kadar.Ben adamlara baktığımda ist eziklerinden oluşan takımı görüyorum her defasında.Benim için milli takım bu değil ve de olmayacak bu böyle sürdüğü sürece de desteklemeyeceğim bunu anlamak çokta zor olmasa gerek onun için beni ve benim gibi düşünenlere bu yönden bakmalarını rice ediyorum ben kupada beni temsil etmeyen takımı görsem ne görmesem ne
hatta sanki bilinçli,planlı iş yapmış gibi çok iyi bi takımmışız gibi böbürlendiklerini görünce daha da nefret ediyorum

28TS61
29.03.2009, 17:43
bir ramosa bakiyorum birde tayfuna

tuncay1984
29.03.2009, 17:54
bu medya kadar yalaka bisey görmedim güzel oynadik diyolar
ne güzel oynamasai tesaDÜFEN ilk yari bi kac pozisyon yakaldik
ikinci yari ispanya kalecisi top bile eline almadi terimle bu medya arasindaki iliskide
bisey var

Ahmet Faruk
29.03.2009, 21:17
Sol ayaklı savunmacılar ağır, Ramos kendi savunmasından bizim ceza sahasına gelene kadar kimse karşılayamıyor.
Bu iş böyle olmaz sanırım.

Ama Türkiyede de solbek yetişmiyor ki ağzına tükürdüğüm.

Mayls
29.03.2009, 21:23
Sol ayaklı savunmacılar ağır, Ramos kendi savunmasından bizim ceza sahasına gelene kadar kimse karşılayamıyor.
Bu iş böyle olmaz sanırım.

Ama Türkiyede de solbek yetişmiyor ki ağzına tükürdüğüm.
Yetişmiyor ama solbek diyebileceğimiz isimler de (Uğur Boral) İbrahim Üzülmez'ler tarafından kesiliyor :cool::(

M.Kılıç50
29.03.2009, 21:32
Valla ben Hayatim Boyunca Böyle Can SIkIcI bir Milli Mac izlemedi mMaalesef...
Arda, Nihat vs. vs. hicbirini böyle isteksiz görmemistim..
Ispanya bizimle alay edercesine oynadi golden sonra...
Kadronun ne kadar berbat oldugunu Fatih Terimde anlamistir herhalde ;)

Hüdai Pervaneli
29.03.2009, 21:36
macta ara ara uyukladim

Mayls
29.03.2009, 21:42
macta ara ara uyukladim
O korkuyla ilk yarıyı izlemedim ben de :)

İkinci yarıda bir kaç kez dikkatimi çekti.
Orta sahada kısa paslarla İspanya'nın üstüne gitmeye çalıştık. Sonra sıkışıp Volkan'a kadar döndük.

Kısa pas olayını dünya üzerinde İspanya kadar iyi yapan bir takım yok. 2008 finalinde Almanya'yı ne hale getirdiklerini bütün dünya gördü. İspanya'yı kısa paslarla sıkıştırmaya çalışmak nasıl bir mantıktır Sn. Terim?

Hüdai Pervaneli
29.03.2009, 21:51
O korkuyla ilk yarıyı izlemedim ben de :)

İkinci yarıda bir kaç kez dikkatimi çekti.
Orta sahada kısa paslarla İspanya'nın üstüne gitmeye çalıştık. Sonra sıkışıp Volkan'a kadar döndük.

Kısa pas olayını dünya üzerinde İspanya kadar iyi yapan bir takım yok. 2008 finalinde Almanya'yı ne hale getirdiklerini bütün dünya gördü. İspanya'yı kısa paslarla sıkıştırmaya çalışmak nasıl bir mantıktır Sn. Terim?

Ya ben alistim artik bunlara Terim sag olsun

Lancet_61
29.03.2009, 21:51

öyle deme bence çok benziyolar bizim tayfun da aynı ramos gibi kopuyo ileri..colman sağbeğe geçio mesela yerleşik savunmada rakip takım taç atarken o derece kopuyo yani:D

Terzioğlu
29.03.2009, 22:26
Evet birbirine benzeyen oyun stilleri var. Hele yürüyesleri ayni. Ben bosuna savunmuyormusum bu adami. Bunu dün bir kez daha anladim.

lazooo28
29.03.2009, 22:29
Evet birbirine benzeyen oyun stilleri var. Hele yürüyesleri ayni. Ben bosuna savunmuyormusum bu adami. Bunu dün bir kez daha anladim.

Ciddi olamazsin murat :)

Mayls
29.03.2009, 22:44
Ramos ve Tayfun?
ççç

Vural Kuyumcu
29.03.2009, 22:47

saka yapiosun murat bu tayfuna olan sevgin ne etmis seni ....sasirma sasirma

Terzioğlu
29.03.2009, 22:49
Arkadaslar siz bana bakmayin ben kafama göre takiliyorum.

Yahu adami karsilastiracaksan veya laf sokacaksan bari mevkisinin adamiyla karsilastir. Tayfun sag bek degilki bir Ramos'a birde Tayfun'a bakacagim.

Hüseyin İlkin
29.03.2009, 22:55
Ramos'unda asıl mevkisi stoper. Hee ikisini tartışmak ne kadar doğru orasını tartışalım ilk önce :)

Terzioğlu
29.03.2009, 23:01
Ramos'un asil mevkisi stoper degil. Ama oradada oynayabiliyor.

Sevilla'da ve Real Madrid'de sag bek olarak oynadi. Milli takim'da zaten öyle.

tugay_98
29.03.2009, 23:10
tartışmaya bizim maçta gendini gösteremeyen orta sahayıda alalım

Hüdai Pervaneli
29.03.2009, 23:25
göz var nizam var

tayfunla Ramos

Fatih
29.03.2009, 23:35
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/17_248770_amansız.jpg (http://forum.bordomavi.net/MİLLİ-TAKIM-Pique-yaptık-1-0_4_HDetail_91_129103_1.htm)

Amansız 0 İmansız 1

:D

Harun Karadeniz
29.03.2009, 23:43
Kesinlikle çok iyiydik en azından ezilmedik ve pozisyon vermedik

1 Nisanda telafi edicez

Maça gelen varmı...

Samet Başdağ
29.03.2009, 23:45
şu takımda egemenle fatih tekke olsa ne olur.

Hüdai Pervaneli
29.03.2009, 23:47
şu takımda egemenle fatih tekke olsa ne olur.

Basari gelir

DNA-TS
29.03.2009, 23:50

aga bence fazla bakma :D

SDanışmaz
30.03.2009, 00:08

Abi bence bakma, sonra mazallah futboldan soğursun..

macka61
30.03.2009, 00:17
hayret fark yemedik ben fark bekliyordum

Mehmet Fırat
30.03.2009, 00:32
Türkiye formamı giydim, Türkiye'yi destekledim maçta. Ama yenilmemiz, bende en ufak bir üzüntüye yol açmadı. Beni milli takımdan bu kadar soğutan Terim'e sevgilerimi(!) yolluyorum! :mad:

Amansız 0 İmansız 1

:D

ççç

Mehmet S. Pervan
30.03.2009, 01:14
Kazanırsak ne ala. Ama hiç ümidim yok 2. maçtan. Hele emre oynarsa maçı bile izlemem.

MuratJ
30.03.2009, 01:47
yok öyle yok böyle dedim ama cumartesi günü ay yıldızlı formamla maçı bekledim terim hiçbir şekilde önüne geçememiş bu durumun. madrid te işspanya ya karsı bulabilecegimiz pozisyonları ilk yarı bulduk 1 tane sıkıştırmalıydık o anda olmadı ibrahim üzülmez oynamaz inşallah ta puan alırız bidaki maçta bosna cok ciddi galibiyetler aldı gercekten cok dikkatli olmalıyız ispanya macında puan kaybetmemiz halinde takılmadan kazanmalıyız kalan maçları.

el_conquistador
30.03.2009, 01:59
Arkadaslar, ben stadda maci seyrettim. Gercekten cok muhtesem bir stat. Ama Ispanyollar, Trabzonspor taraftari gibi genelde mac boyunca susan bir taraftar:). Mactan 1 puan cikarabilirdik. Ilk yaridaki o iyi tempomuzu ikinci yariya tasiyamadik. Birde Terimin degisikligi fazla birseye yaramadi, tam tersi takimimizin ritmini bozdu. Ispanyollar ise mac ilerledktce vitesi dahada yükselttiler ve macin sonlarina dogru hatta 2'yide bulabilirdiler. Ama gercektende Ibrahim Üzülmez gibi bir futbolcunun o sahada isi yoktu ve mac boyunca kendisinden ne beklendigini bilmiyorum ama onu karsilayacak kalitede olmadigi her saniye gözüktü. Insallah carsamba günü sonuc bizim icin daha olumlu olur. Bir ikinci maglubiyet sanirim Dünya Kupasi sansimizi hemen hemen yok eder.

sahinsoy
30.03.2009, 02:31
bu takımın başında fatih terim olduğu sürece bu takım benim milli takımım değil.

Kubilay ŞAHİN
30.03.2009, 02:43
Oyuna Bakıyorum Oyun Yok, Takıma Bakıyorum Takım Yok.. Hayırlısı Artık..

türkiyem61
30.03.2009, 10:55
terim dende niye nefret ediyorsunuz annamadim...tamam herkes ister kendi takimindan milli takima oyuncu gitsin ama bir sürü faktörlere bagli oyuncu secimi meshela kayserisporlu ereni alsa belkide daha cok gol yerdik..demek istedigim tecrübe ve uyum da önemli

Erkut Ay
30.03.2009, 11:04
topa vurmaktan aciz bi ekip vardı sahada belkide rakip soluk aldırmamıştır belkide kaale almamıştır nolmuş son dakika mucizesi olmamışmı......

Hüseyin Kurt
30.03.2009, 11:15
İkinci yarı spikerden duyduğum replikler hiç değişmedi;

"Xavi aldı,Senna'ya doğru verdi,Senna uzun top Ramos'a,Ramos aldı gidiyor,Ramooossss auutt"
"Xabi Alonso bir uzun top gönderdi Ramos'a doğru,Ramos aldı,Ramos gidiyor,Üzülmez'e bir çalım,Ramooosss autt!"
"Xavi,sağa verdi,Ramos aldı,Ramos gidiyor,Ramoosss aut"

Ben başka bişey duymadım...

K@HrY
30.03.2009, 11:22
Fatih Terimin Tekelleştirdiği bir milli takımın bu forumda tartışılmasına bile karşıyım.

Kader KORELİ
30.03.2009, 11:28
Ayrıca yok 90.000 kişiymişde yok çok baskılı bir atmosfermişde Dünyanın en kötü taraftar profilini izledik akşam adamlar 90 dakka zurna çaldılar herkes oturdu birasını içti tiyatro gibi izledi futbolcularımızın baskı altında kaldığına hiç inanmıyorum 25.000 kişilik Ali samiyen 90.000 kişilik ispanyoların stadından çk daha etkili olacaktır eminim alın size stad alın size taraftar.

"Belkide Trabzon'da ki Taraftarlarımız Dünyaya Ayak uyduruyor ve Biz Bunu Anlamıyoruz"

Maçi Bernabeu´da izledim ve gerçekten çok kötüydü ispanyol taraftari. Bir takim sahaya çikinca, iki gol atilinca ve üç maç bitince bagriyor adamlar, baska bizim Türk taraftarlar çok iyidi, gole kadar seslerini duyurabildiler koca bernabeu´da, bizimkinler tezahürat yapdi, ispanyollar pesinden korna çaldi bizimkinlerin sesini dindirmek için, baska türlü takimlarini destekledikleri pek olmadi. Bu hususda Çarsamba günü Ali Sami Yen Bernabeu´ya büyük fark atar.

Maça gelince Arda´yi kötü buldum, sol kanati sürekli açik birakti, defansif yönden hemen hemen hiç bir katkisi olmadi ve bu Ibrahim Üzülmez´i epey zorladi. Hamit ve Ugur Boral oynasaydilar çok daha etkin oynardik düsüncesindeyim, oynadigi futbolla Emre B. milli takimda oynamayi asla hak etmiyor. Takimin iyileri Volkan, Emre A., Hakan Balta ve Mehmet Aurelio´du bence. Genel olarak milli takimin problemi bana göre hic bir oyuncunun kendi takiminda son zamanda üstün performans göstermemesi, hemen hemen her oyuncunun performansi düsük, ondan takimin kendine güveni yok pek, atak ve yürekli oynamiyor, tutkulu, heyecan veren bir oyun sergilemiyor, savasmiyor.

ÇaGaTaY
30.03.2009, 12:50
Milli Takım'da Emre Aşık şoku
30 Mart 2009 Pazartesi 09:18

http://www.internetspor.com/data/news/240x180/1233853497-1.jpg

İspanya maçında Hakan Balta ile birlikte Torres-Villa ikilisine adım attırmayan Emre Aşık’tan gelen haber, kafileyi şoke etti.
İspanya maçında Hakan Balta ile birlikte Torres-Villa ikilisine adım attırmayan Emre Aşık’ın üst adele grubundan sakatlanması teknik heyeti sıkıntıya soktu

Tecrübeli futbolcunun tedavisine hemen başlanırken, çarşamba günü takımdaki yerini alması için doktorlar seferber oldular. Diğer taraftan Gökhan Gönül’ün de ayak bileğinde ağrısı bulunduğu bildirildi. Teknik Direktör Fatih Terim dün için belirlenen antrenman programında değişiklik yaptı. Daha önce saat 19.00’da BJK İnönü Stadı’nda ilk 15 dakikası basına açık olarak yapılacağı bildirilen çalışma, millilerin kaldığı otelin kondisyon merkezinde gerçekleştirildi. Ay-yıldızlı ekibimiz bugün Ali Sami Yen Stadı’nda ilk 15 dakikası basına açık yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek. Bu arada İspanya Milli Takımı, bugün saat 20.00’de özel bir uçakla İstanbul’a gelecek. Four Seasons Hotel’de konaklayacak İspanya, karşılaşma öncesindeki son antrenmanını yarın saat 19.30’da Ali Sami Yen Stadı’nda yapacak

Kubilay ŞAHİN
30.03.2009, 13:05
Sabri Defans Oynasın :D..

Külünkoğlu
30.03.2009, 13:14
Maçın ilk 20 dakikasında 3 pozisyondan birinde arka direği düşünseydik rahatlıkla gol bulabilirdik.

Daha sağlıklı ve detaylı yorum yapamayacağım çünkü Dallama İspanyolların kerameti kendinden muktedir "daaaaaaaaaaaaaaaattttttt" sesinden ne anladıkları çözünce yazarım belki.

.....
30.03.2009, 13:17
Ulan Egemen alsın artık ya alsınnnnn

zafercalikoglu
30.03.2009, 13:18
forvetde tıop tutacak adam eksikliği vardı,onuda ancak Fatih tekke becerirdi,oda yoktu malesef
bu mac da yenilgimizin bas sorumlusu terimdir,

peker61
30.03.2009, 13:21
Normal sonuç ben fark bekliyordum ama iyi dayandı türkiye bence ispanya burdaki maçta daha farklı olacaktır deplasmanda daha iyi oynuyorlar..

Erdal DİLEK
30.03.2009, 13:21
beklediğimden az oldu. . . hatta zor oldu. ..

bordomavi5561
30.03.2009, 15:41
Arda efendi ligde oynadığı topun yarısını bile oynamadı. Avrupa görmüş emre efendi bir tane ara pas atamadı. çorumlu ibrahim efendi ramos la rakip sahada bir kez dahi karşı karşıya gelmedi. terim efendi semih le ayhan ı değiştirirken hiç utanmadı. neticede gidişata göre rahatlıkla 1 puan, zorlanarak 3 puan alınabilecek bir maç mağlubiyetle sonuçlandı. zaten ispanya deplasmanına 0 yazmıştık. ancak ali sami yen e de 0 yazarsak afrikayı ancak haritada görürüz.

ÜNAL
30.03.2009, 15:48
Fark yemediğimize şükredelim.

ilteriş
30.03.2009, 15:49
bu terimi anlamak imkansız.bizden gökhanı alıyor.egemeni almıyor.fatih tekke gibi bir forvet nasıl bu takımda yok.Türkiyede bir sürü stoper var adam sol bek hakan baltayı stoper oynatıyor.ben 3-5 yeriz diye düşünüyordum.o aptalca faul yapılmasaydı beraberlik çıkarabilirdik.yada nihat veya arda golü atsaydı belki yenerdik.adamlar sürekli to çevirip adamın başını dönderiyorlar.adamlar 60 dan sonra topa sahip olmada %80 lere çıkmışlardır herhalde.ikinci devre sanki antep-Trabzon maçı gibi bir maç oldu.

Ömer Kaya
30.03.2009, 15:56
ilkmaçtan daha rahat yenerler bizi bosnada belçikayı yener biz hazırlık maçlarına devam::)

M.S.SOFU
30.03.2009, 16:07
Milli Takım'da Emre Aşık şoku
30 Mart 2009 Pazartesi 09:18

http://www.internetspor.com/data/news/240x180/1233853497-1.jpg

İspanya maçında Hakan Balta ile birlikte Torres-Villa ikilisine adım attırmayan Emre Aşık’tan gelen haber, kafileyi şoke etti.
İspanya maçında Hakan Balta ile birlikte Torres-Villa ikilisine adım attırmayan Emre Aşık’ın üst adele grubundan sakatlanması teknik heyeti sıkıntıya soktu

Tecrübeli futbolcunun tedavisine hemen başlanırken, çarşamba günü takımdaki yerini alması için doktorlar seferber oldular. Diğer taraftan Gökhan Gönül’ün de ayak bileğinde ağrısı bulunduğu bildirildi. Teknik Direktör Fatih Terim dün için belirlenen antrenman programında değişiklik yaptı. Daha önce saat 19.00’da BJK İnönü Stadı’nda ilk 15 dakikası basına açık olarak yapılacağı bildirilen çalışma, millilerin kaldığı otelin kondisyon merkezinde gerçekleştirildi. Ay-yıldızlı ekibimiz bugün Ali Sami Yen Stadı’nda ilk 15 dakikası basına açık yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek. Bu arada İspanya Milli Takımı, bugün saat 20.00’de özel bir uçakla İstanbul’a gelecek. Four Seasons Hotel’de konaklayacak İspanya, karşılaşma öncesindeki son antrenmanını yarın saat 19.30’da Ali Sami Yen Stadı’nda yapacak
alma egemenin ahını....çıkar...

Osman Yavuz
30.03.2009, 16:26
İlk maçta takımın en iyisi Emre'ydi.Zaten İspanya kontra atak oynamadığı için Emre iyi oynadı.Ama bu maç öyle olmayacak.Daha kontrollü oynayıp hızlı adamlarla işi bitirecekler.

ApoCaN28
30.03.2009, 16:29
AH Terim Ah
Vah Tekke Vah...

TAHSİN 61
30.03.2009, 16:32
NTV'de TRABZON'dan canlı yayın ................

Erkan SUİÇMEZ
30.03.2009, 17:26
deli ibo nun halini gördünüzmü maçta.allah aşkına gerçekten şu ligde 18 takımda oynaya sol beklerden en iyisi bu adammı?eğer öyleyse vay halide süper ligin.boşuna avrupayla yarışıyoruz. :((

LazAnisT
30.03.2009, 17:40
İspanya tarafına kendime bilet ayarlamaya çalışıyorum..

Uğur Ö.
30.03.2009, 17:45
bu türkiyede gerçekten formda oyuncular oynasın ve ispanyollar o günkü oyununu oynasın bence çok rahat yeneriz (tabi formda oyuncular yerine emre,ibo vs.oynarsa iş değişir)

yakuphoca
30.03.2009, 17:54
Birde Rıdvan ın sadece kendi duyduğu şekilde -aferin, -at sağa, -tamam yap ortanı, -şimdi arabas gibi replikleride beni öldürdü..

Ahmet Başkaya
30.03.2009, 18:01
CİDDİİ Misinnnnn_???

Uğur GEMİCİOĞLU
30.03.2009, 20:22
Maçın ilk 20 dakikasında 3 pozisyondan birinde arka direği düşünseydik rahatlıkla gol bulabilirdik.

Daha sağlıklı ve detaylı yorum yapamayacağım çünkü Dallama İspanyolların kerameti kendinden muktedir "daaaaaaaaaaaaaaaattttttt" sesinden ne anladıkları çözünce yazarım belki.

O daattt sesi bence çok güzel :D bizim stadda yapılmaya alışılması lazım :D

Ömer SEVİNÇ
30.03.2009, 20:26
Avni Aker'i aradım resmen. Ne iğrenç bir seyirci vardı öyle.

Rıdvan bir yerde taç olur dedi yahuççç Koptum resmen:)

Ba®ış
30.03.2009, 20:32
Süleyman Abi yeni açık veya eski açık biletiyle rahatça girersin ama sende de pek İspanyol tipi yok çakmasınlar durumu :D

reisoğlu61
30.03.2009, 20:40
ne kadar terimi sevmesek te Milli Takimimizin her macta galip gelmesini istememiz lazim.
bazi arkadaslar insallah kaybederiz falan yaziyor, bunlari yanlis buluyorum. Bizim baska Mill takimimiz yok.

Cafer Bulur
30.03.2009, 21:57
Kaybetmeyi hakettigimiz bir macti.
Hücum oyuncularimiz etkisiz bir gününde olunca maglubiyet kacinilmaz oldu.
Tek sansimiz ispanya nin bizi etüd etmeye calistigi dakikalarda golü bulmakti ama o firsati da nihat ile harcadik.
Isimiz oldukca zora girdi,ben bu takimi türkiyede yenebilecegimize inanmiyorum.

Mayls
30.03.2009, 22:10
Nasıl kaçırmışım ben bunu ççç

ÇaGaTaY
30.03.2009, 22:24
Avni Aker'i aradım resmen. Ne iğrenç bir seyirci vardı öyle.

Doğru bende koptum aynı yerdee :)