PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İspanya : 1 - 0 : TÜRKİYE

Sayfa : 1 2 [3] 4 5

Recep Alkan
28.03.2009, 14:17
o zaman sana sorarım, uefa kupası finali oynayan bir gs yada feneri desteklememenin ne farkı var bu dediğinden ? ikisi de senin başarı durumunda bayrağını göndere çekmiyor mu?

kulüp bazına girince amenna ama iş milli takıma çıkınca yooo hainsiniz????

bence mantığından önce dilini hitap tarzını değiştir biraz...

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 14:20
Kadroya bakıyorum Galatasaray'dan üç oyuncu ilk 11'den. Bu nasıl Galatasaray sempatizanlığı, anlamadım ki.. Madem Gs'de ki adamları oynatmayı seviyor. Formda olan diğer oyunculardan Ayhan'da banko oynardı. Kendimizi buna şartlandırmışız. Başka açıklaması olamaz.

Milli Takım ilk 11'indeki 11 oyuncudan hangisi çok kötü? Orta saha-forvet hattı. Bana göre çok iyi bir düzenle çıktı. Savunma hattı. Bir adam eksiği var. Egemen. Onun dışında bir şey diyemiyorum.

headshot61
28.03.2009, 14:21
belki çok ayrıntıcıyım bunu da biliyorum ama bu adam gidene kadar ben bu takımı desteklemem.

Iyi git Ermenistani destekle ozaman..tövbe ya..
Trabzonspor'da Milli Takim'da oynayacak Futbolcumu var allah Askina. Gökhan'i zaten Trabzona ayip olmasin diye aldi Fatih Hoca.
Birakin bu ayaklar..Türkiye Milli Takim icin ölürüm TS icin ölmem bukadar basit hepimiz Türküz Trabzonlu degil.

Orhan Aydın
28.03.2009, 14:23
Bu maç BERABERE biter arkadaşlar,her ne kadar TERİM mi sevmesem de biraz gerçekci olalım,bu adamın bir yerlerden kısmeti var inkar edilemez şekilde,yaşadık hep beraber bunları.

Türkiye milli takımında TEKKE nin olmayışını her TRABZON lu gibi bende içime sindiremiyorum,bir kin,haset,düşmanlık var TRABZON a,bekleyip zamana bırakacağız.

AMA ÜSTÜNE BASA BASA DİYORUM BU MAÇ BERABERE BİTERRRRRRR...

benim görüşüm berabere bitmezzz :)

00:45 KOLBASTI ZAMANI:D(İNŞ)

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 14:23
Onlar büyükse bizde büyüğüz. Bir spor sitesinde görmüştüm sabah. Ne güzel bir sözdür.. Euro08'de meydanlara dökmüştünüz bizi. Yine yapabilirsiniz. Nihat,Tuncay,Arda,Emre,Semih hadi görelim sizi. Sevindirin bizi..

Ömer SEVİNÇ
28.03.2009, 14:24
Gs'den 3 adam oynayacak sadece. Arda, Hakan Balta, Emre Aşık. 4 tane Fenerli, 1 Beşiktaşlı, 1 Villareal, 1 Betis, 1 de Middlesbrough var.

Hüseyin milli takıma girdiği zmanlarından daha iyi o zaman girdi şimdi yok,

Şu cümlenden sonra sana verecek bir cevabım yok:)

Recep Alkan
28.03.2009, 14:25
Trabzonspor'da Milli Takim'da oynayacak Futbolcumu var allah Askina. Gökhan'i zaten Trabzona ayip olmasin diye aldi Fatih Hoca.
Birakin bu ayaklar..Türkiye Milli Takim icin ölürüm TS icin ölmem bukadar basit hepimiz Türküz Trabzonlu degil.

bak bilader mesjn işine gelen kısmını okuyup kalkıpğ burda ahkam kesme???

kimsenin ne olduğunu ne düşündüğünü bilmeden boş yere konuşma;

kimsenin türklüğüne, adamlığına takım sevgisine yada benzeri maneviyatına laf etme;

eğer konu hakkında bilgin yoksa da konuşma???? ben bu adam trabzondan adam almadı diye sevmiyorum demedim. ama kafan almıyorsa o zaman sus. kendi yoruunu sun. haa eğer bu kadar konuştu acaba bu adamın nerdi ne dersen biraz öncelere git oku bakalım ne çıkacak????

bu arada da merak etme ermenistan maçında kayseride ermenilerin arasından el sallarım sana ?

fetih aydın
28.03.2009, 14:25
Milli davaya getirmişsin işi iki dakkada hee..:)

cerasus
28.03.2009, 14:27
o zaman sana sorarım, uefa kupası finali oynayan bir gs yada feneri desteklememenin ne farkı var bu dediğinden ? ikisi de senin başarı durumunda bayrağını göndere çekmiyor mu?

kulüp bazına girince amenna ama iş milli takıma çıkınca yooo hainsiniz????

bence mantığından önce dilini hitap tarzını değiştir biraz...

Hitap tarzimda sorun oldugunu sanmiyorum, ne küfür ettim nede saygisizlik yaptim.

Yazdiklarina cevap olarak bunlari oku diyorum, yukari sag kösede hangi konu ile oldugunu göre bilirsin:

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2073389&postcount=3683
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2051231&postcount=3632
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2051156&postcount=3613
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2051099&postcount=3587
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2051082&postcount=3577
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2051049&postcount=3564
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2051014&postcount=3540

28TS61
28.03.2009, 14:27

sebep sirf trabzonspordan futbolcu almiyor diye degil. adaletsiz bir sekilde formayi hakketmeyenler giydiyi icin

bir sercan yada batuhan ne basarmiski, ne tecrubesi var?
mehmet yildiz bunlardan iyi degilmi?
gökhan ünali formsuz oldugu halde neden aliyor?
mehmet topuzun emre belözoglundan neyi eksik?
yaz yaz bitmez bunlari

fetih aydın
28.03.2009, 14:29
Ispanya`nin muhtemel ilk onbiri:

Casillas
Ramos
Pique
Raul Albiol
Joan Capdevila
Senna
Xavi
Alonso
Cazorla
Torres
David Villa

Öff be takima bak.:eek: Birde sakat Fabregas ve Iniesta olsa varya... Tabiki birde Puyol.
Xavi'de yok diyorlardı..?:) Bide diğer david yok..Sylva gibi bişe olan..:)

cerasus
28.03.2009, 14:33
sebep sirf trabzonspordan futbolcu almiyor diye degil. adaletsiz bir sekilde formayi hakketmeyenler giydiyi icin

bir sercan yada batuhan ne basarmiski, ne tecrubesi var?
mehmet yildiz bunlardan iyi degilmi?
gökhan ünali formsuz oldugu halde neden aliyor?
mehmet topuzun emre belözoglundan neyi eksik?
yaz yaz bitmez bunlari

Tamam elestirilerin dogru, haksiz yere cok kisi orda. Ama sonucta orda olanlar onlar, milli formayi giyen kim olursa olsun mecburen destekliyecegiz. Hakketmeyenlerde giyse, komple ilk 11 GS dende olsa fark etmez. Sonucta GSliler mi rüsvet verdi Terime oyuncularini alsinlar diye? Adamlar cagrildi diye gidiyorlar, suc yani Terimde.
Ama Terim kimi cagrirsada cagirsin, milli takima cagriyor, yapicak bir sey yok.

.....
28.03.2009, 14:33
En kötü kadroları bizi dağıtmaya yeter :)

Recep Alkan
28.03.2009, 14:34
[quote=cerasus;2099099]Hitap tarzimda sorun oldugunu sanmiyorum, ne küfür ettim nede saygisizlik yaptim.

Yazdiklarina cevap olarak bunlari oku diyorum, yukari sag kösede hangi konu ile oldugunu göre bilirsin:

olayı hiçbir zaman şahsileştirmedim bilesin. derdim konu milli takım olunca bana hain denilen olayların kulüp bazına geldiğinde karşı rakibi desteklemenin normal olduğunun savunulması.

ikisi arasında hiçbir zaman fark olmadı olamaz da?

ki trabzona ayıp olmasın diye gökhanı aldığını söylüyor bazı arkadaşlar!!! amaç milli takımsa birileri kızacak yada darılacak diye adam mı alınır milli takıma? trabzon için bunları düşünen bir hoca gs den aldığı oyuncular için neler düşünebilir !!!

28TS61
28.03.2009, 14:36
ispanya

Casillas
Ramos
Pique
Raul Albiol
Joan Capdevila
Senna
Xavi
Alonso
Cazorla
Torres
David Villa

türkiye

Volkan
G.Gönül
H.Balta
E.Aşık
İ.Üzülmez
M.Aurelio
Tuncay
Arda
Emre
Nihat
Semih

arada daglar kadar fark var

Seyit Hoca
İlginç yazışmalar.....Türk Milli Takımını desteklememek ne demek ?
Alemsiniz gençler...

Orhan Aydın
En kötü kadroları bizi dağıtmaya yeter :)

tmm avrupa şampıyonu(olmasalar da olur da) ama bizde euro 08 in yarı finalistiyiz bu başarıyı elde eden takımın adı liechtenstein de olsa ispanyayı yenmesi sürpriz değildir

cerasus
28.03.2009, 14:39
olayı hiçbir zaman şahsileştirmedim bilesin. derdim konu milli takım olunca bana hain denilen olayların kulüp bazına geldiğinde karşı rakibi desteklemenin normal olduğunun savunulması.

ikisi arasında hiçbir zaman fark olmadı olamaz da?

Tmm o zaman ben özür dilerim, bana söyledin sandim.

Hayir iste , eger yukardaki linkleri okusaydin demek istedigimi anlardin. Iksinin arasinda bir fark yok! Yani Avrupa maclarinda türk takimlairni ayni milli takimi desteklemeyenler kadar hainlerdir, bu kadar net yazdim.

GS Hamburg macinda Hamburgu destekliyenlere yazdim yukarda mesajlari, yani gördügün gibi hem avrupa maclarini hemde milli maclari ayni kaba koyuyorum cünki hepsi bir milli mesele.

GS-Hamburg macinda yazdigim bir cümleyi alintilayayim:

Ve herkes kendi bilir degil, bu bir milli olay, türkiye disina cikinca ,rengi ne olursa olsun kirmizi beyazdir. Ic meselemizi burda halledelim, disarda degil.

TolgaTopçu61
28.03.2009, 14:40
arada daglar kadar fark var
Oyuncularin arasinda daglar kadar bir fark olabilir,genede rahat bir mac olmayacak...
Önemli olan mücadele,mücadeli oynarsak Ispanya'yi zorlayabiliriz...

hüseyin1975
28.03.2009, 14:44
Ay Yildizi görüpde desteklememek olmaz.
Kendimize gelelim Lütfen.

Ha Insan sinir olmuyormu? Oluyor ama neticede herseyden önemli olan Ay Yildiz.

Kadromuz fena degil, yanlizca Emre B.'yi icime sindiremiyorum.

B.AKDEMİR
28.03.2009, 14:47
Söz konusu Ay Yıldızlı Al Bayrak ise gerisi teferruattır!

Coloradoydu
Beni en çok umutsuzluğa iten, millilerin, Belçika maçındaki şekilde sahaya yayılacak olmaları. Bu 4-4-2'nin tutar yanı yok ama Fatih Terim bunda ısrar ediyor. Halbuki Avrupa Şampiyonası'ndaki diziliş gayet iyiydi. Onu korumak yerine farklı şeyler denemek -hele de grup eleme maçında ve İspanya'ya karşı- fantazi gibi duruyor.

Neyse Allah'tan hayırlısı...

Recep Alkan
bak kardeşim;

konuştukça olay değişiyor, ve çizilen sınırları aşıyor. son olarak milli takım hakkında birşeyler yazacağım ve benim için bu konu bitecek.

Milli takım herkesin olduğu kadar benim de milli takımım. Herkesin olduğu kadar benim de nufus cüzdanım. ama şu anda milli takım denilen bir ülkenin temsil edildiği takımın başında gs kökenli ve her fırsatta içinde kalmış bu sevgiyi bulunduğu konuma bakmaksızın dışarıya rahatlıkla vuran bir adam var.

Her fırsatta dedim ki benim derdim milli takıma bizden oyuncu alınması yada alınmaması değil. bu takımda 11 trabzonsporlu oyuncu olsa da ben yine de bu düşüncelerimi taşıyacağım. benim derdim şahıs ile. bu takımın başındaki adam ile.

ben diyorum ki uefa kupasında gs nin fenerin yenilmesini trabzonsporun başarısı kadar isteyen sevgili trabzonsporlular bugün beni hainlik ile bile suçlayabiliyor( şahsi değildir konuşmam) bende diyorum ki bu iki duygunun hiçbir farkı yoktur. çünkü başarı geldiğinde her türlü göndere türk bayrağımız çıkıyor. ama olay milli takıma geldiğinde ne hikmetse ben hain oluyorum. ve ne hikmetse de lig takımlarımızı avrupa da desteklediğimde de hain olmuştum.

benim derim milli takımı oyuncular ile, verdiği maçlar ile kısacası tüm konuları ile galatasaraya çeviren teknik direktöre. kendisine 220 kızına da danışman olarak 80 bin lira veren federasyonların şenol hoca söz konsuu olduğunda onu nerdeyse vatan haini ilan edilmesine.

neyse milli takım konusunda daha fazla tartışmak yada tartışmak yaratmak istemiyorum arkadaşlar. benim düşüncelerimdi ve hala da aynı şeyleri düşünüyorum.

Coloradoydu
28.03.2009, 14:55
Bilgisi olan arkadaşlar, bu akşamki maçı NTV veriyor, maç sırasında kanal şifreye girecek mi?

Vural Kuyumcu
28.03.2009, 14:55
6-1 biter işllah :)

yapmayin etmeyin yaaaa ..........ne olursa olsun oyniyan kisi ay yildizli formayi tasior nekadar terimi sevmesekte etmesekte milli takimin basinda o var.......böyle düsünenlere en güzel cvp bi milli takim bu aksam vercek bu maci alacagiz ;)

Erdal DİLEK
28.03.2009, 14:56
Tamam elestirilerin dogru, haksiz yere cok kisi orda. Ama sonucta orda olanlar onlar, milli formayi giyen kim olursa olsun mecburen destekliyecegiz. Hakketmeyenlerde giyse, komple ilk 11 GS dende olsa fark etmez. Sonucta GSliler mi rüsvet verdi Terime oyuncularini alsinlar diye? Adamlar cagrildi diye gidiyorlar, suc yani Terimde.
Ama Terim kimi cagrirsada cagirsin, milli takima cagriyor, yapicak bir sey yok.
fatih tekke yok batuhan var, bi düşün bence

Erdal DİLEK
28.03.2009, 14:58
forza spain. . . . .

Recep Alkan
28.03.2009, 14:58
fatih tekke yok batuhan var, bi düşün bence

erdal abi bunu da geçtim. fatih tekke 39 gol attı gol kralı oldu adamı sağ açık oynattı sağolsun fatih terim bey.

tek bilgisi adam gazlamak olan bu insan hak etmiyor bu mevkiyi ?

28TS61
28.03.2009, 15:00
Bilgisi olan arkadaşlar, bu akşamki maçı NTV veriyor, maç sırasında kanal şifreye girecek mi?

burda ntv spor ve ntv türkiye yaziyor.

yani benim gibi gurbette olanlar malesef maci yine kahve köselerinde izliyebilicek :(

http://liveonsat.com/daily.php?start_yyyy=2009&start_mm=03&start_dd=28&end_yyyy=2009&end_mm=03&end_dd=28&selTZ=1

Vural Kuyumcu
forza spain. . . . .

yuhhh diorum yuhhhhhhhh büyügmsun ama yaptini yakistiramiorum ve susiorum

Hüseyin İlkin
kanalların şifresi zaten ntv nin sitesinde yazyo...Burada paylaşsam yasak olmaz sanırım...Çünkü kendi sitesinde yazyo zaten

001FFB A0 21 23 00 35 46 14 00 NTV SPOR (BİSS)

A0 21 23 E4 35 46 14 8F NTV

AMA %99 MAÇ NTV DE ŞİFRESİZ OLACAK...
Şifreli-şifresiz olayını merak edenler için.

Erdal DİLEK
28.03.2009, 15:02
yuhhh diorum yuhhhhhhhh büyügmsun ama yaptini yakistiramiorum ve susiorum
sen gurbettesin buaralarda olanları pek bilmiyorsun, duygu sömürülerinin sömürüsü olmayın, neden spain olduğunu umarım bir gün sende anlarsın, ama ben gec anladım; sen büyümeden anlarsın umarım.

sevgiler. . .

Erdogan
28.03.2009, 15:05
Almanyada maci nasil izleyebilecegiz,..

Orhan Aydın
sen gurbettesin buaralarda olanları pek bilmiyorsun, duygu sömürülerinin sömürüsü olmayın, neden spain olduğunu umarım bir gün sende anlarsın, ama ben gec anladım; sen büyümeden anlarsın umarım.

sevgiler. . .

abi forza ispanya lafı yürekten söyleniyosa bi sebebi olamaz

Koray
Sol bekten stoper yapmaya çalışıyor Terim efendi !.. Ulan ülkede stoper kıtlığımı var Egemen'i niye almazsın Milli takıma adi herif...

Niran Ünsal'ın bi şarkısı var ''neler gelir neler geçer içimden'' diye,içimden neler geçiyorda yazamıyoruz işte buraya...

Yemişim böyle Milli takımı,Saldır İspanya !

Cem Akyüz
28.03.2009, 15:07
her milli maçtan önce yada takımların avrupa maçlarından önce bu tartışma çıkıyor bence bu konuyu konuşmayalım herkes istediğini desteklesin..son olarak Torres uçur bizi Torres uçur bizi

Vural Kuyumcu
28.03.2009, 15:08
sen gurbettesin buaralarda olanları pek bilmiyorsun, duygu sömürülerinin sömürüsü olmayın, neden spain olduğunu umarım bir gün sende anlarsın, ama gec anladım sen büyümeden anlarsın umarım.

sevgiler. . .

evet gurbeteyim sizler gibi sansli degilim o güzelim memleketimde olmak ama ne yaziki memleketimdeki insanlar vatanimin degerini bilmiolar (biz 11 ay calisip cabalayip 1 ay VATANIMIZA kalmak icin cabalioruz) HIC BI GÜC MILLI DUYGUYU DEGISTIREMEMELI

NE MUTLU TÜRKUM DIYENE ;)

sen elin gavur hristian takimini destekle :alkış:

bordo61
evet gurbeteyim sizler gibi sansli degilim o güzelim memleketimde olmak ama ne yaziki memleketimdeki insanlar vatanimin degerini bilmiolar (biz 11 ay calisip cabalayip 1 ay VATANIMIZA kalmak icin cabalioruz) HIC BI GÜC MILLI DUYGUYU DEGISTIREMEMELI

Bravo:alkış:

Orhan Aydın
her milli maçtan önce yada takımların avrupa maçlarından önce bu tartışma çıkıyor bence bu konuyu konuşmayalım herkes istediğini desteklesin..son olarak Torres uçur bizi Torres uçur bizi

keşke başlığın adı haydi ispanya 70 milyon tek yürek seninle olsaydı:D

Kubilay ŞAHİN
28.03.2009, 15:09
Sol bekten stoper yapmaya çalışıyor Terim efendi !.. Ulan ülkede stoper kıtlığımı var Egemen'i niye almazsın Milli takıma adi herif...

Niran Ünsal'ın bi şarkısı var ''neler gelir neler geçer içimden'' diye,içimden neler geçiyorda yazamıyoruz işte buraya...

Yemişim böyle Milli takımı,Saldır İspanya !

Olurmu Egemen Daha Genç, Hazır Değil, Formsuz, Her Adamı Kaçırıyor Berbat Oynuyor.. Oysaki Seçtiği Oyuncuları görmedinmi hepsi hali hazırda dünyada bir numara oyuncular.. Görmüyormusun takımlarında mükemmel oynuyorlar..

Önceden Dediğim Gibi Başarılar Demekle Yetinirim..

cerasus
28.03.2009, 15:09
Fatih Terim hak etmiyor ola bilir, Batuhanda hak etmiyor ola bilir, dogrudur.
Fatih Tekke kadar yetekli ve golcü baska bir oyuncumuz yok, bu da dogrudur.
Ve ben dahil, galatasaraylilar disinda tüm millet Fatih Terime hem giciktir hemde sevmiyordur, buda dogrudur.
Ama Fatih Terim yüzünden milli takimizi desteklememek olmaz.

Eger Fatih Terim yüzünden Milli takimi desteklemezsek, bu Fatih Terimin büyüklülügünü gösterir cün ki düsünsenize bir adam yüzünden tüm milli duygularimizi satmis oluruz. Affedersiniz ama "Lan, bir adam yüzünden geldigimiz hale bakin..."

Dedigim gibi, eger onun yüzünden milli takimimiza sirt cevirirsek, bütün degeri fatih terime yüklemis oluruz ve bu yanlistir. O yüzden bu tirnak ucu kadar degeri olmuyan kisiyi görmezden gelip, milli takimimiza bakalim.

Erdal DİLEK
28.03.2009, 15:12

ha işte tamda üstüne bastın, ne yazık ki bu işler ne mutlu Türküm diyene demekle olmuyor vural, eğer olsaydı hepimiz 5 yıl boyunca günümüzü ne mutlu türküm diyene diyerek başladık ama bir şeyler hala olmuyor işte,

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 15:13
Euro08 maçlarının tekrarı var LigTv'de. Portekiz maçını verdiler. Şimdi İsviçre maçı yayında.

O harika duyguları yaşamak isteyenlere tavsiyemdir.

cerasus
28.03.2009, 15:13
ha işte tamda üstüne bastın, ne yazık ki bu işler ne mutlu Türküm diyene demekle olmuyor vural, eğer olsaydı hepimiz 5 yıl boyunca günümüzü ne mutlu türküm diyene diyerek başladık ama bir şeyler hala olmuyor işte,

Neyle oluyor abicim? Forza Spain demekle mi?

Yapma abi, ayiptir günahtir.

Çetin
28.03.2009, 15:14
bu defans kurgusuyla galibiyet... zor değil, sadece imkansız :)

Murathan
28.03.2009, 15:15

helall olsun be sana renkdaş bravo bee :alkış:NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE !!!

Mert67
28.03.2009, 15:16
.... Fatih Terim kendi başına ülkeyi bölecek nerdeyse.:mad:

cerasus
28.03.2009, 15:17
.... Fatih Terim kendi başına ülkeyi bölecek nerdeyse.:mad:

Ha iste bende bunu söylemeye calisiyorum.

hüseyin1975
28.03.2009, 15:19
Fatih Terimi SEVMIYORUM!
EZIKLERI SEVMIYORUM!
EMRE BELÖZOGLUNU SEVMIYORUM!
ISTANBUL MEDYASINI SEVMIYORUM!

Ama Milli Takimi SEVIYORUM!

Erdal DİLEK
28.03.2009, 15:19

BAK VURAL sen elin hritiyanını desetekle diyerek bilip bilmediğin yere konuşma istersen, ben apo köpeği yüzünden italya ile aramız acıldığı zaman gs-juventus macında gs beraberlik golünü attığım zaman gözyaşları akıtan biriyim, ama biz anartosis takımına elendiğimiz zaman pis pis sırıtan gs ve diğer takımın ataraftarlarını bizzat gördüm, bunları söylemek aslında bana yakışmıyor ama bir şeyler yazarken iyi düşün, acaba ispanyayı mi destekliyorum yoksa birşeylere mi karşı cıkıyorum. ..

:alkış::alkış::alkış:

dediğim gibi siz oaradan pek cok şeyin farkında değilsiniz. . san türkiye gürcistan macının nerelere cekildiğini hatırlatarım, nerde ise trabzon şehri vatan haini ilan edildi el insaf. .

tuncay1984
28.03.2009, 15:20
ey federasyon avrupadaki turkler
maci nerden seyredecek alamnyadan ispanyaymi gidelim mac seyretmeye
iki senedi resmen soguttu bizi bunlar yakinda cocuklarimiz ejnebi takimlarini tutarsa hic sasman

hüseyin1975
28.03.2009, 15:21
BAK VURAL sen elin hritiyanını desetekle diyerek bilip bilmediğin yere konuşma istersen, ben apo köpeği yüzünden italya ile aramız acıldığı zaman gs-juventus macında gs beraberlik golünü attığım zaman gözyaşları akıtan biriyim, ama biz anartosis takımına elendiğimiz zaman pis pis sırıtan gs ve diğer takımın ataraftarlarını bizzat gördüm, bunları söylemek aslında bana yakışmıyor ama bir şeyler yazarken iyi düşün, acaba ispanyayı mi destekliyorum yoksa birşeylere mi karşı cıkıyorum. ..

dediğim gibi siz oaradan pek cok şeyin farkında değilsiniz. . san türkiye gürcistan macının nerelere cekildiğini hatırlatarım, nerde ise trabzon şehri vatan haini ilan edildi el insaf. .

Usta sen INCE bir Mesaj gönderiyorsun.
Bu düzene, yada daha cok düzensizlige Isyan ediyorsun ama konu hassas oldugu icin yazdigin senin istedigin sekilde okunmuyor yada yorumlanmiyor.;)

Cem Akyüz
28.03.2009, 15:23

Abi Gürcistan maçının yanı sıra daha bir çok olayda Trabzon'u karalama kampanyası başlatmışlardı 1-2 aptalın yaptığı olayları bütün Trabzon'uma yıkmaya çalıştılar.Ayrıca bir maçla vatanseverlik arasında bağlantı olduğunuda inanmıyorum

28TS61
28.03.2009, 15:23
Almanyada maci nasil izleyebilecegiz,..

digiturkü bulunan kahveden izleyebilecegiz malesef.
ada evinde digiturk paketin varsa ordan izleyebilirsin

hüseyin1975
28.03.2009, 15:24
ey federasyon avrupadaki turkler
maci nerden seyredecek alamnyadan ispanyaymi gidelim mac seyretmeye
iki senedi resmen soguttu bizi bunlar yakinda cocuklarimiz ejnebi takimlarini tutarsa hic sasman

Maclari ya kahvede, ya Internette yada özet görüntü olarak Alman Televizyonlarinda izliyebiliyoruz.
Kahveye gitmedigim icin, son iki imkan kaliyor ki, bunlardan genelde sonuncusuna mahkum kaliyorum.

Bizleri bu duruma düsürenlere YAZIKLAR OLSUN.
Biz Vatandas degilmiyiz lan?:mad:
Bosunami Pasaprotumu israrla koruyorum?;)

hüseyin1975
28.03.2009, 15:25
Bu arada Karadenizsporumuz berabere kaldi. Gecmis olsun.

AdemTS
28.03.2009, 15:25
Almanyadaki hemserilerim icin:
Ispanya - Türkiye maci TVE International gösteriyor.
Astra 19.2E, yani alman kanallarini gösteren uydudan SIFRESIZ izleyebilirsiniz.

1.TVE International (19.2°E)

Frekans: 11568
Sembolrate: 22000
Polarisation: dikey (vertikal)

Erdal DİLEK
28.03.2009, 15:27
Neyle oluyor abicim? Forza Spain demekle mi?

Yapma abi, ayiptir günahtir.

30 bin şehitle oluyor, cephede savaşan analarımıza oluyor, hayvan pisliklerinden cıkan arpaları temizleyip tekrar yemekle oluyor cerasus, istersen sana daha pek cokşey daha anlatırım ama bilidğim birşey var;

bir yerler birilerine peşkeş cekmeyle olmuyor.... milli takım kimsenin tapulu takımı değil,

fatihi batuhanı gectim, hzılı bir iapanya takımı var karşında, ağır ve asıl yeri sol bek olana hakan balta mı yoksa hızlı ve stoper olan egemen mi. bana bunu acıkla sana tek kelime etmeyecek ve senden söylediğim herşey için senden ve herkezden özür dileyeceğim, hatta imzamı bir daha ki maca kadar bu söylediklerimden dolayı herkes özür diliyorum olarak değiştireceğim

Vural Kuyumcu
28.03.2009, 15:27
Ben 19 yasinda Almanyada dogan Büyügen bir gencim ......19 yilik hayatimda bu elin almanyasinda hep yoksuluk cektik hep ezildik ama ben kendi adima konusim MILLI duygumu hic kaybetmedim......HER YERDE TÜRK OLDUMU GÖSTERDIM bundan GURURLANDIM cunkii Allahim beni 1 Müslüman 2 Türk olarak dünyaya getirdi rabbime sonsuz tsk ediorum

ve simdi gelilen nokta A milli takim nekadar cimbomlusu olsa bjk lisi fb lisi olsa bile ben desteklerim burda benim icin oynadi külübler önemli degil önemli olan o KUTSAL CANIMI BILE VERECEGIM FORMA BAYRAK ICIN DESTEKLERIM

Avrupa Sampionasi Yer Basel Alman Polisi benimle Fotoraf cektirmek ister
http://www.pic-upload.de/28.03.09/r8aob.jpg

Yer Genf Türkiye-Portugiz maci

http://www.pic-upload.de/28.03.09/bodk3.jpg

BIZ BU BAYARAGI BU TAKIMI KARSILIKSIZ SEVDIK ISTER BENIM CAN DÜSMANIM OLSUN FATIH TERIM YINE DESTEKLERIM SEVDIMDEN DEGIL BEGENDIMDEN DEGIL A MILLI TAKIM ANTRENÖRÜ OLDU ICIN

Orhan Aydın
28.03.2009, 15:28
avrupa şampıyonu ile 3.sünün yapacağı maçı izleme konusunda sıkıntı çekilmesi ilginç gerçekten

Cem Akyüz
Vural sana kimse destekleme demiyor ki sen destekle niye destekliyosun demez kimse

Erdal DİLEK
Usta sen INCE bir Mesaj gönderiyorsun.
Bu düzene, yada daha cok düzensizlige Isyan ediyorsun ama konu hassas oldugu icin yazdigin senin istedigin sekilde okunmuyor yada yorumlanmiyor.;)
teşekkürler hüseyin abi. . .

hüseyin1975
28.03.2009, 15:31
Yahu Kardeslerim, kimse kimsenin Milli Duygularini sorgulamasin LÜTFEN!
Buradaki herkes TÜRKIYEMIZI cani kadar seviyor.
Bundan ZERRE kadar süphem yok, OLAMAZ!

@Vural: Kardesim Erdal da en az senin kadar Vatanini ve Milletini seviyor, bundan emin ol. O bazi seylere hakli olarak efkarlanmis ve bir sekilde tepki veriyor. Inan bana, Türkiye Gol attiginda oda havaya sicrayacakdir.

28TS61
28.03.2009, 15:32
erdal dilek ve hüseyin ilkine her konuda katiliyorum

Orhan Aydın
28.03.2009, 15:33
Yahu Kardeslerim, kimse kimsenin Milli Duygularini sorgulamasin LÜTFEN!
Buradaki herkes TÜRKIYEMIZI cani kadar seviyor.
Bundan ZERRE kadar süphem yok, OLAMAZ!

@Vural: Kardesim Erdal da en az senin kadar Vatanini ve Milletini seviyor, bundan emin ol. O bazi seylere hakli olarak efkarlanmis ve bir sekilde tepki veriyor. Inan bana, Türkiye Gol attiginda oda havaya sicrayacakdir.

ondan kimsenin şüphesi yok zaten ama erdal abi gibi bir trabzonsporlunun imzasında ispanya yazmaması gerekli .ANTİ TERİM OLSN AMA İSPANYA HOŞ DEĞİL

Vural Kuyumcu
28.03.2009, 15:39
ben bu basliktan cikiorum ................herkesin yorumuna saygi duyuiorum .....buda benim yorumlamam bana göre dogru size göre yanlis ola bilir
EGER ABILERIM YANLIS BISEY TERBIYEZIZLIK YAPTIYSAM AFFOLA

Bu aksam icinde benim düsüncem maci kazancaz

Gökhan ÖZDEMİR
28.03.2009, 15:40
Fark olmasın yeter.

cerasus
28.03.2009, 15:42
30 bin şehitle oluyor, cephede savaşan analarımıza oluyor, hayvan pisliklerinden cıkan arpaları temizleyip tekrar yemekle oluyor cerasus, istersen sana daha pek cokşey daha anlatırım ama bilidğim birşey var;

bir yerler birilerine peşkeş cekmeyle olmuyor.... milli takım kimsenin tapulu takımı değil

Evet dogrudur. Haklisin. Ama bu dediklerinin sembolü milli olaylardir, misal milli futbol takimi gibi.
O sehitlerimiz biz o milli formalara giye bilelim diye can verdiler, milli formayi silelim diye degil.

Bu ise sembolik olarak bakmak lazim, kisi ve kurumlar önemli degildir. Sende anlamissindir umarim beni. Yani Terim sunu secmis bunu secmemis diye sen o sehitlerimizin biraktiklarini silemezsin.

fatihi batuhanı gectim, hzılı bir iapanya takımı var karşında, ağır ve asıl yeri sol bek olana hakan balta mı yoksa hızlı ve stoper olan egemen mi. bana bunu acıkla sana tek kelime etmeyecek ve senden söylediğim herşey için senden ve herkezden özür dileyeceğim, hatta imzamı bir daha ki maca kadar bu söylediklerimden dolayı herkes özür diliyorum olarak değiştireceğimAciklayacak bir sey yok, sen haklisin burda. Elli defa yazdigim gibi, ben fatih terimin yaptiklarini oyaylamiyorum ama yinede destekliyorum onu cünki o su an o mevkide.

Sümeyye Şahin
28.03.2009, 15:45
takımımızın başında ziya doğan nuri albayrak varken tutmadık mı trabzonsporu?..fatih terimi mahmut özgeneri sevmesem de milli takımımı canı gönülden destekliyorum...

Erdal DİLEK
28.03.2009, 15:49
Evet dogrudur. Haklisin. Ama bu dediklerinin sembolü milli olaylardir, misal milli futbol takimi gibi.
O sehitlerimiz biz o milli formalara giye bilelim diye can verdiler, milli formayi silelim diye degil.

Bu ise sembolik olarak bakmak lazim, kisi ve kurumlar önemli degildir. Sende anlamissindir umarim beni. Yani Terim sunu secmis bunu secmemis diye sen o sehitlerimizin biraktiklarini silemezsin.

Aciklayacak bir sey yok, sen haklisin burda. Elli defa yazdigim gibi, ben fatih terimin yaptiklarini oyaylamiyorum ama yinede destekliyorum onu cünki o su an o mevkide.

sembolik derken sanırım kelimeyi yanlış sectin, ama ben senin demek istediğini anladım yada öyle olamsı gerektiğini düşünüyorum, verdiğim örnekler senin peki nasıl oluyor sorusuna cevabımdı, o yüzden bu örnekleri verdim, sizin mantığınıza göre o zaman bu ülkenin başbakınınıda herkes sevemesi gerekir cünkü bu ülkenin başında ama ona karşı cıkılıyor. isapnya dan 5 yediğimiz zaman yine destekleyecekmisin yada gruptan cıkamadığımız zaman, senin deyimine göre desteklemek lazım cünkü bulunduğu mevki milli takım teknik direktörü. .

Cem Zırıh
28.03.2009, 15:50
fransadan maci nasil izleyebiliriz bi fikri olan varmi :/

hüseyin1975
28.03.2009, 15:51

Aciklayacak bir sey yok, sen haklisin burda. Elli defa yazdigim gibi, ben fatih terimin yaptiklarini oyaylamiyorum ama yinede destekliyorum onu cünki o su an o mevkide.

Milli Takimi destekliyorum ama Fatih Terimi asla.
Insallah Grupdan cikariz ve yine Insallah Fatih Terim görevine son verilir.
Ülkemizde bu mümkünmü? Hayir degil ama ben öyle olmasini umut ediyorum cünkü o görevi o hak etmiyor.

mehmetdoğan
28.03.2009, 15:51
ne zaman milli takım ile bir başlığa girsem mutlaka moralim bozuluyo milli takımın yenilmesini isteyenler.neyse ama milli takımımızın yenilmeyeceğini düşünüyorum

Orhan Aydın
28.03.2009, 15:54
sembolik derken sanırım kelimeyi yanlış sectin, ama ben senin demek istediğini anladım yada öyle olamsı gerektiğini düşünüyorum, verdiğim örnekler senin peki nasıl oluyor sorusuna cevabımdı, o yüzden bu örnekleri verdim, sizin mantığınıza göre o zaman bu ülkenin başbakınınıda herkes sevemesi gerekir cünkü bu ülkenin başında ama ona karşı cıkılıyor. isapnya dan 5 yediğimiz zaman yine destekleyecekmisin yada gruptan cıkamadığımız zaman, senin deyimine göre desteklemek lazım cünkü bulunduğu mevki milli takım teknik direktörü.

GÜZEL ABİM sen terime tepkilisin fakat FORZA İSPANYA DİOSUN BİZ YENİLİNCE TERİM İSTİFA MI EDECEK YA DA YAPTIĞI YANLIŞLARI BİR DAHA YAPMAYACAK MI BU KADAR TATIŞMANIN SEBEBİ BU BENCE

Hamdi Karamahmutoğlu
28.03.2009, 15:57
Normal şartlarda böyle saçma ve zayıf milli takım kadroalrı başarılı olamaz ama Terim çok şanslıdır, ben bugün bir süpriz bekliyorum ondan.
Zaten Terim'in şansı yanında olmasa bu noktayı hayalinde göremezdi.
Gökdeniz ve Fatih'e milli takım kapılarını sırf kendi gururu yüzünden kapatan 'Adanalı'nın teki.

vurgun_kiz_61
28.03.2009, 16:00
Arkadaslar herkes ayni fikirde olmak zorunda degil ama saygi duymak zorunda diye dusunuyorum...

Rıza ÇOLAK
28.03.2009, 16:01
Bu maçı çok rahat kaybederiz....
45lik Emre Aşık, Kaptan mağara adamı İbrahim Üzülmez, Balta Hakan....bu defans mı İspanya yı durdudacak? Güldürmeyin adamı...Milli duygu başka....Kimse kimsenin milli duygularını sorgulamasın boşuna

cerasus
28.03.2009, 16:05
sembolik derken sanırım kelimeyi yanlış sectin, ama ben senin demek istediğini anladım yada öyle olamsı gerektiğini düşünüyorum, verdiğim örnekler senin peki nasıl oluyor sorusuna cevabımdı, o yüzden bu örnekleri verdim, sizin mantığınıza göre o zaman bu ülkenin başbakınınıda herkes sevemesi gerekir cünkü bu ülkenin başında ama ona karşı cıkılıyor. isapnya dan 5 yediğimiz zaman yine destekleyecekmisin yada gruptan cıkamadığımız zaman, senin deyimine göre desteklemek lazım cünkü bulunduğu mevki milli takım teknik direktörü. .

Benim mantigim sudur ve cokca söylemeye calistim:

Ve herkes kendi bilir degil, bu bir milli olay, türkiye disina cikinca ,rengi ne olursa olsun kirmizi beyazdir. Ic meselemizi burda halledelim, disarda degil.

Yani türkiye icinde istersen küfür et, öldür, vur, sil, elestir vs. yani ne yaparsan yap o seni baglar.
AMA is il sinirini gecince, misal milli futbol maclari gibi, o zaman Terim bizim icin dünyadaki en büyük insandir (sembolik acidan).
Ispanyadan zaten bes yemiyelim diye destekliyorum yada gruptan cikmak icin destekliyorum cünkü milli takimimiz bu.
Anlatamiyorum galiba, ben terimi sadece milli meselelerde destekliyorum gerisini zaten onaylamiyorum.
Yani kadro secimimi? - Yanlis
GS yalakasi mi? - Evet
Kendini begenmis birisi mi? - Evet
Gruptan cikamazsaak destekler miyim? - Simdidye desteklemiyorum ki, o zaman destekliyeyim. Ama suandaki patron o, yapilcak bir sey yok o yüzden ciktigi her maci insallah kazanir diye bakiyorum yaptiklarini onaylamasam bile.

Aynisi basbakan icinde gecerli. Elestirelim, elestiriyoruz taten, hatta il siniri disindaki yaptiklari icinde elestire biliriz ama yinede il sinirini disindaki yaptiklarini desteklemelyiz, arkasinda durmaliyiz. Misalen bir konuda bunlari yazmistim.

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2051231&postcount=3632

Misal davos yani. Tmm kimine göre dogru kimine göre yanlis ama sonucta orda o bizi temsil ediyor, yani ne olursa olsun arkasinda duruyoruz o meselelerde.
Türkiyede rüsvet mi aliyor, oy icin hile mi yapiyor? Hepsi yanlistir ve onaylamam ama misal avrupada bizi temsil etmeye gidiyorsa ne kadar kötü bir basbakanda olsa orda onun iyiligini isterim,,,

Erdal DİLEK
28.03.2009, 16:09
[quote=Erdal DİLEK;2099279]sembolik derken sanırım kelimeyi yanlış sectin, ama ben senin demek istediğini anladım yada öyle olamsı gerektiğini düşünüyorum, verdiğim örnekler senin peki nasıl oluyor sorusuna cevabımdı, o yüzden bu örnekleri verdim, sizin mantığınıza göre o zaman bu ülkenin başbakınınıda herkes sevemesi gerekir cünkü bu ülkenin başında ama ona karşı cıkılıyor. isapnya dan 5 yediğimiz zaman yine destekleyecekmisin yada gruptan cıkamadığımız zaman, senin deyimine göre desteklemek lazım cünkü bulunduğu mevki milli takım teknik direktörü.

GÜZEL ABİM sen terime tepkilisin fakat FORZA İSPANYA DİOSUN BİZ YENİLİNCE TERİM İSTİFA MI EDECEK YA DA YAPTIĞI YANLIŞLARI BİR DAHA YAPMAYACAK MI BU KADAR TATIŞMANIN SEBEBİ BU BENCE
yenilince gidecek mi bilmem ama kazanınca gitmeyeceği kesin;
ayrıca benim tepkim sadece terime değil, benim tepkim federasyona, benim tepkim ezikleri destekleyen medyaya, benim tepkim herşeyi ben yönetirim tarzındaki eziklerin başındakilere , ben forza ispanya derken dar anlamda türk futbolunu geliştirmek yerine ama benim gelirim artsın mantığındaki insanlara, sinan engine, ömer üründüle, selcuk yulaya, osman tanburacıya tepkim..

Fatih
28.03.2009, 16:10
Bu gözlükte ne oluyor simdi :D

http://www.sporx.com/images/galeri/119/7511/O_9aa4c332f999cd31ba72c83cb6021d31.jpg

Sen T.D değil de aktör olmalıymışsın Sinyor Terim.

vurgun_kiz_61
28.03.2009, 16:12
Sen T.D değil de aktör olmalıymışsın Sinyor Terim.

Gelde gicik olma....

cerasus
28.03.2009, 16:13
yenilince gidecek mi bilmem ama kazanınca gitmeyeceği kesin;
ayrıca benim tepkim sadece terime değil, benim tepkim federasyona, benim tepkim ezikleri destekleyen medyaya, benim tepkim herşeyi ben yönetirim tarzındaki eziklerin başındakilere , ben forza ispanya derken dar anlamda türk futbolunu geliştirmek yerine ama benim gelirim artsın mantığındaki insanlara, sinan engine, ömer üründüle, selcuk yulaya, osman tanburacıya tepkim..

Tepkilerin dogru ve katiliyorum ama tepki secimin yanlis. Milli takimi tepkin icin kullanmamalisin abi yani özel meselerimizi karistirmamaliyiz. Dedigim gibi milli takim su olsun bu olsun demek yanlis, ama fatih terim keske gitse, keske su bu olsa dogrudur. Ic meselemizi disarda halletmeyelim diyorum , dilimde tüy bitti artik.

Fatih
28.03.2009, 16:16
3-0'ı kabul edecekse İspanya maça çıkmayalım. Savunmada Gökhan Gönül'den başka topu olumlu kullanacak, hızlı olacak bir adam yok. Hakan Balta ? İbrahim Üzülmez? Hadi Emre Aşık'ı anladık. Yarın teklif gelirse hiç şaşırmam. Kewell Türk vatandaşı olsun savunmada oynasın diye.

Şu Kayserispor'daki çocuğu oynat ama Emre-Hakan ikilisiyle çıkma Fatih hoca.

İlhan onların torpili büyük yerden.

Gs dışında bir takımda böyle bir ikili olsaydı kesinlikle oynatılmazdı.

Ayrca Hakan Balta orda iyi oynuyor diyen arkadaşlar lütfen Gs'nin son 4-5 maçını izlesin goller nerden gelmiş.

Hadi onu da geçtim Taner Gülleri'nin 4 attığı defanstan bahsediyoruz.:)

Emirhan Makul
28.03.2009, 16:20
Ne kadar futbolcularından ve teknik direktöründen nefret etsemde Milli takım bir başka ya maç saatine yaklaştıkça havasına girdim Boğayı ispanyaya gömüp öyle geleceğiz İnşallah.

cerasus
28.03.2009, 16:26
Dediklerimi anlatamiyorum belki yasiyarak anlarsiniz:

p-rtlKFB9u4

6UgDiZf0UPM

kemaLAZ61
28.03.2009, 16:32
Fatih Terim berbat kadro kuruyor, bunu hepimiz biliyoruz. Millii Takim benim elimde olsaydi söyle 18 kurardim:

Volkan Demirel
Rüstü Recber
Ufuk Ceylan

Gökhan Gönül
Serkan Balci
Sabri Sarioglu
Gökhan Zan
Servet Cetin
Egemen Korkmaz
Bekir Irtegün
Hakan Balta
Caner Erkin

Hamit Altintop
Gökdeniz Karadeniz
Yildiray Bastürk
Mehmet Aurelio
Mehmet Topuz
Arda Turan
Kazim Kazim
Nuri Sahin

Nihat Kahveci
Fatih Tekke
Semih Sentürk
Tuncay Sanli
Halil Altintop

Ilk 11'de böyle olurdu:

________________Volkan________________

Gökhan_____Servet_____Egemen_____Hakan

________________Aurelio________________

Hamit___________Bastürk____________Arda

___________Nihat______Tuncay__________

Volkan (Rüstü)

Gökhan (Sabri)

Servet (Gökhan)

Egemen (Bekir)

Hakan (Caner)

Hamit (Gökdeniz)

Aurelio (Mehmet T.)

Arda (Kazim)

Bastürk (Nuri)

Nihat (Fatih)

Tuncay (Halil)

Mehmet S. Pervan
28.03.2009, 16:38
Emre Belözoğlu Terim'in çocuğu gibi. Gene ilk onbirde. Hangi performansla oynuyor ilk onbir anlamıyorumki...

Armağan Dere
28.03.2009, 16:39
boşuna ümitlenmeyin hezimet olmasın başka bişe istemiyorum...sen bosnanın 7 tane attığı takımı yenemiyosun ispanyayı mı yencen güldürmeyin beni destekliyorum tabiiki ölümüne kadar ama akıl var mantık var..

ilhan
28.03.2009, 16:40
Ne zaman öğreneceğiz arkadaşlar birbirimizin düşüncelerine karşı saygı duymayı? Son sayfaları okudum neredeyse soğutacaksınız insanları kendinizden.

Ben de şunu açık açık söyleyeyim. İspanya'nın galibiyetine sevinecek değilim. Ama Türkiye'nin mağlubiyetine de üzülecek değilim. Kadroya bakınca baştan yenilgiyi kabul ediyorum. İnşallah Avrupa Şampiyonası'ndaki o doğa üstü mücadeleleri sergiler kazanırız.

Fatih Terim'e gelince.. Kendi egosunu yenemediği sürece çok adil bir kadro kurulamayacak. Savunma toplu intihar üçlüsü gibi. Hadi Gökhan Gönül'ü ayırıyorum. Allah'ı var çok beğeniyorum futbolunu. Ama Emre Aşık-Hakan-İbrahim Üzülmez..

Kayserisporlu Eren'i aldın Avusturya maçında oynattın, aslanlar gibi oynadı çocuk.
Hadi bizden Egemen'i almıyorsun, Gaziantepspor'dan Bekir'i al, Sivasspor'dan Murat'ı al, Beşiktaş'tan İbrahim Toraman'ı al veya kimi alırsan al ama "sol bekten çakma" stoperi oynatma. Hakan'ı da yersin, takımı da.

Emre denen zat-ı muhterem rakibe kafanı koparırım yapar oynar, milli maç sırasında kaptanlık pazubantı kolundayken basın tribününe kol işareti yapar yine oynar. Newcaustle'da sezon boyunca oynamazdı ama milli takımda banko oynardı. Demek ki bu adamın form, formsuzluk ile bir alakası yok.

Abi Uğur Boral denen bir futbolcu var (Yabancıları saymıyorum). Pek sevmem. Ama Türkiye'de sol bek oynayabilecek, ileri geri çalışacak yegane topçulardan bir tanesi. İbrahim Üzülmez milli takımı hakedecek ne yaptı?

Neyse.. Fatih Terim'in vardır bir bildiği (!) diyorum ve umarım en azından 1 puan kazanırız diye ekliyorum. Hiç zannetmesem bile..

Tolunay Abdioğlu
28.03.2009, 16:42
Forvetteki Nihat'ın Yerine Fatih Tekke 10 Kat Daha İyi Oynar 1.
Ortasahadaki Ayhan'ın Yerine Gökdeniz 100 Kat Daha İyi Oynar 2.

Milli Duygular Başka.
Torres'in oLduğu İspanya Forvetine Defans Olarak İbrahim Üzülmezi'i aLıyosan Ben Bir Şey var Derim !

Erdal DİLEK
28.03.2009, 16:50
milli cıkarlarımıza ters düşen herşeye karşıyım. . .

Mehmet S. Pervan
28.03.2009, 16:56
Ne zaman öğreneceğiz arkadaşlar birbirimizin düşüncelerine karşı saygı duymayı? Son sayfaları okudum neredeyse soğutacaksınız insanları kendinizden.

Ben de şunu açık açık söyleyeyim. İspanya'nın galibiyetine sevinecek değilim. Ama Türkiye'nin mağlubiyetine de üzülecek değilim. Kadroya bakınca baştan yenilgiyi kabul ediyorum. İnşallah Avrupa Şampiyonası'ndaki o doğa üstü mücadeleleri sergiler kazanırız.

Fatih Terim'e gelince.. Kendi egosunu yenemediği sürece çok adil bir kadro kurulamayacak. Savunma toplu intihar üçlüsü gibi. Hadi Gökhan Gönül'ü ayırıyorum. Allah'ı var çok beğeniyorum futbolunu. Ama Emre Aşık-Hakan-İbrahim Üzülmez..

Kayserisporlu Eren'i aldın Avusturya maçında oynattın, aslanlar gibi oynadı çocuk.
Hadi bizden Egemen'i almıyorsun, Gaziantepspor'dan Bekir'i al, Sivasspor'dan Murat'ı al, Beşiktaş'tan İbrahim Toraman'ı al veya kimi alırsan al ama "sol bekten çakma" stoperi oynatma. Hakan'ı da yersin, takımı da.

Emre denen zat-ı muhterem rakibe kafanı koparırım yapar oynar, milli maç sırasında kaptanlık pazubantı kolundayken basın tribününe kol işareti yapar yine oynar. Newcaustle'da sezon boyunca oynamazdı ama milli takımda banko oynardı. Demek ki bu adamın form, formsuzluk ile bir alakası yok.

Abi Uğur Boral denen bir futbolcu var (Yabancıları saymıyorum). Pek sevmem. Ama Türkiye'de sol bek oynayabilecek, ileri geri çalışacak yegane topçulardan bir tanesi. İbrahim Üzülmez milli takımı hakedecek ne yaptı?

Neyse.. Fatih Terim'in vardır bir bildiği (!) diyorum ve umarım en azından 1 puan kazanırız diye ekliyorum. Hiç zannetmesem bile..

Duygularıma tercüman oldun İlhan ;)

ÜNAL
28.03.2009, 16:59
Desteğimiz sizlerle . . . . .

http://img441.imageshack.us/img441/307/adszofx.png

Erdal DİLEK
28.03.2009, 17:01
[quote=Erdal DİLEK;2099279]sembolik derken sanırım kelimeyi yanlış sectin, ama ben senin demek istediğini anladım yada öyle olamsı gerektiğini düşünüyorum, verdiğim örnekler senin peki nasıl oluyor sorusuna cevabımdı, o yüzden bu örnekleri verdim, sizin mantığınıza göre o zaman bu ülkenin başbakınınıda herkes sevemesi gerekir cünkü bu ülkenin başında ama ona karşı cıkılıyor. isapnya dan 5 yediğimiz zaman yine destekleyecekmisin yada gruptan cıkamadığımız zaman, senin deyimine göre desteklemek lazım cünkü bulunduğu mevki milli takım teknik direktörü.

ilhan samimi olduğunu düşünmüyorum.. .

ilhan
28.03.2009, 17:04
Gözden kaçmış ve o mesajda düzenlendi.

turkish0061
28.03.2009, 17:21
Maci izlemek Icin NTV KANALI OPLMASI LAZIM.
NTV GOSTERIYO MACI

Mayls
28.03.2009, 17:21
İlgilenmediğimden kadroya bile bakmamıştım. Şimdi gördüm.
Terim'in ciddi zihinsel sorunları olduğunu düşünüyorum.

Ercan Taner'in ve NTV'nin görüntü ve yayın kalitesinin hatrına izlerim maçı. Ne zamandır ağız tadıyla maç izleyemiyorum.

Erdogan
28.03.2009, 17:25
Ispanya dünya kupasi elemelerinde 75 yildir yenilmiyormus, simdi okudum ve yeni ögrendim.

Benim yaptigim gibi ispanyollarla iddaya girmeyin, 75 yildir yenilmiyor adamlar bende kalkmisim iddasina giriyorum hey Allahim ya :)

avcilarli61
28.03.2009, 17:29
olsun herşeyin bi ilki vardır.BİZ ÇILGIN TÜRKLERİZZZ!!!!! AKŞAM MENÜDE BOĞA KEBAP VAR

TolgaTopçu61
28.03.2009, 17:31
Ispanya dünya kupasi elemelerinde 75 yildir yenilmiyormus, simdi okudum ve yeni ögrendim.

Benim yaptigim gibi ispanyollarla iddaya girmeyin, 75 yildir yenilmiyor adamlar bende kalkmisim iddasina giriyorum hey Allahim ya :)
75 yildir yenilmiyorlar olabilir,mutlaka bir gün yenilceklerdir...
Belki o günde bugündür:rolleyes:...

tuncay1984
28.03.2009, 17:42
ntv avrupa frankansi ne acaaba ulan gaybana bizde
bu kanal bile yok s

tuncay1984
28.03.2009, 17:45
Almanyadaki hemserilerim icin:
Ispanya - Türkiye maci TVE International gösteriyor.
Astra 19.2E, yani alman kanallarini gösteren uydudan SIFRESIZ izleyebilirsiniz.

1.TVE International (19.2°E)

Frekans: 11568
Sembolrate: 22000
Polarisation: dikey (vertikal)

...........................

B.AKDEMİR
28.03.2009, 17:46
Pire için yorgan yakılır da fatih terim ve fenerasyon için göğsünde ay yıldız taşıyan bir forma yakılırmı?Bir Türk asla ve asla asiliği,problemleri,hırsları ve hıncını Ay yıldızın önünde tutmaz!Tutmamalıdır!Tutuyorsa da bu yanlıştan acilen dönmelidir!Zira bizim gibi dünyada dostu olmayan ülkeler sportif olarak bile milli ruhunu kaybetmemeli ve sevmeyenlerini sevindirmemelidir!Bir Türk cesurdur,yiğittir,delikanlıdır ,yanlışı söyler ve asla lafını yutmaz!Ama söz konusu ay yıldız olursa,bayrak olursa lafını kursağında tutmasını da bilir!

Bu vatan uğruna can veren şehidlerin anneleri,babaları,kardeşleri bile bu milli formanın galibitiyle moral buluyorlar!Gözleri yaşarıyor!Ay yıldızın galip gelen takımın formasında ki bir şeref madalyası gibi parlamasından daha güzel ne olabilir!

İsmi önemli değil sahaya çıkacak olan 11 Arslan bugün gerkeni yapacaktır!

Milli takım gol attığında havaya uçup gözlerimden yaşlar gelmesini,tüylerimin gururdan diken diken olmasını özledim!Haydi Türkiyem zafer senindir!

irfan61
28.03.2009, 17:56
İspanya Milli Takımın ilk 11 şöyle:Casillas, Ramos, Pique, Raul Albiol, Joan Capdevila, Senna, Xavi, Xabier Alonso, Cazorla, Torres, David Villa

Tolunay Abdioğlu
28.03.2009, 18:02
Maç Ntv ' de Saat 23.00 da ..

Colakoglu
28.03.2009, 18:11
Milli takimi desteklemeyenler bu konuya girmesinler,utanc verici bi hal ortaya cikiyo,utaniyorum

Berk
28.03.2009, 18:23
İspanya'nın zayıf denebilecek bir bölgesi dahi yok.Sadece Puyol'un eksikliğini hissedebilirler defansta, Pique bazen dengesiz hamleler yapabiliyor maç içinde.Capdeville ve Cazorla'da tanınmasalarda iki yıldır Villarreal'i sırtlıyorlar.Yani uzun lafın kısası bu maçtan puanla ayrılmamız bile büyük başarı olacak..

Emre Aşık, çakma stoper Hakan Balta, Deli İbo ve kafa koparan Emre'yi dikkatle izleyeceğim bu akşam..

Alihan Ertürk
28.03.2009, 18:26
f.terim iyi bir kadro çıkarsaydı maçı alabilirdik ama bu kadroyla şansımız %4..

Bu defans Torres ve Villa ikilisini + arkadan gelecek Alonso - Cazorla gibi oyuncular karşısında hiçbirşey yapamaz..Bence Emre Aşık kırmızı kart görebilir bu gece ;)

Engin Türkyılmaz
28.03.2009, 18:26
o değilde su durumda servet de yokken sen nasıl egemenı almıyorsun bu kafamı kurcalıyor tabı iş işten geçti artık. tek hedefımızın kımle olursa olsun en ıyı sonuç olması lazım

Muhammet
28.03.2009, 18:30
Bu maçlardan çıkacak sonuçlar dünya kupasına gitme ihtimalini baya etkileyecek. İşte bu yüzden pek iyi tablo yok karşımızda.

Burak_52
28.03.2009, 18:33
fark yemeyelim başka bişey istemiyorum
bizim agır defansı torres villa ikilisi parçalar

Lancet_61
28.03.2009, 18:34
bizi kurtarırsa hücum hattımız kurtaracak bu akşam..savunmada aurellio dışında güvendiğimiz kimse yok..bi de gökhan gönül var..emre sevdasından vazgeçip ayhanla başlasaydı eğer daha diri bi orta sahamız olurdu..emre bu akşam her zamanki gibi yokları oynayacaktır..umarım maçın sonuna kadar sahada tutmaz..

ceserdar
28.03.2009, 18:48
İspanya süper bir takım. Belki yeneriz, ama futbol denilen oyun İspanya gibiler oldukça güzel.

Hasan Habip Özbay
28.03.2009, 18:50
espana bu maçı 3-1 alır fatih terim istifa kaprisli hoca istemiyoruz

Oğuzhan Akyıldız
28.03.2009, 18:52
Torresİ hakan balta tutacakmiŞ:d helal olsun fatİh hocaya tam adamini vermİŞ fark yemezsek İyİdİr. Puan tablosunda adamlar 4 de 4 yapmiŞ 10 gol atmiŞ 1 gol yemİŞ bİz 4de 2 yapmiŞiz 2 beraberlİk 2 gol yİyİp 5 yol atmiŞiz hayirlisi!!!

yatara
28.03.2009, 19:00
arkadaslar maci ntv verecek dime acaba almanyadada veriyolarmi yoksa sadece türkiyedemi

Jackdaniels
28.03.2009, 19:02
Ntv veya Ntvspora maçta uydusu olanlar için şifre girecekmi bilgisi olan varmı?

Engin Türkyılmaz
28.03.2009, 19:07
uydudan vermıyor benım bıldığım kadarıyla o yuzden ben onlem olarak gıttım 5 liraya bıtane anten aldım gecenın 11 ınde 12 sınde bıde anten aramıyayım dıye

Jackdaniels
28.03.2009, 19:10
uydudan vermıyor benım bıldığım kadarıyla o yuzden ben onlem olarak gıttım 5 liraya bıtane anten aldım gecenın 11 ınde 12 sınde bıde anten aramıyayım dıye

Olurmu öyle şey yaaa o kadar hazırlık yaptık maç izlicez die hiçbiyerde açıklamada yok uydu kullananlar için şifreye girmek gibi bi hata yapmaz Ntv umarım....

Bülent AKBULUT61
28.03.2009, 19:13
bu fatih hoca denen malukata günahımı bile vermem ama ne olursa olsun fatih denen şeref.... de olsa Türk milli takımının yenilmesini istemem inşallah yeneriz.

Uğurtan
28.03.2009, 19:13
Milli takimi desteklemeyenler bu konuya girmesinler,utanc verici bi hal ortaya cikiyo,utaniyorum

Herkes kendisi için yorum yaparsa iyi olur.. Herkes herkesin yorumlarına tahammül etmek zorunda..

Ben Fatih Terim'in takımına saygı duymuyorum.. Duymayacağımda.. Milli formayı onlara emanet edenler düşünsün benim milli takımım bu 11 ile bu kadro ile yer almaz alamaz.. Bende bundan utanç duyuyorum..

Bülent AKBULUT61
28.03.2009, 19:15
arkadaşlar mac şifreli değil merak etmeyin rahat seyredebilirsiniz

Alihan Ertürk
28.03.2009, 19:18
1 puan almak çok çok büyük bir başarıdır ispanya'dan..

Engin Türkyılmaz
28.03.2009, 19:30
Olurmu öyle şey yaaa o kadar hazırlık yaptık maç izlicez die hiçbiyerde açıklamada yok uydu kullananlar için şifreye girmek gibi bi hata yapmaz Ntv umarım....
bilmiyorum bananda kuzenım soyledı bende onlemımı aldım :cool:

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 19:31
İlk yarı 2, ikinci yarı 2.

Gönlümden geçen tablo :) Neden olmasın. Belki gerçek olur..

Mustafa ÖZDEMİR
28.03.2009, 19:34
beyler bizim maçı veren yabancı kanal varmı acaba?

asimetrik
28.03.2009, 19:46
Fatih Terim'in futbol bilgisine hiç bir zaman inanmadım. Zar atar, bazen tutar bazen tutmaz. Bugün söylenen kadro doğru ise yine zar attı. Sakat filan değilse kadroya ilk yazılacak iki isim Ayhan ve Aurello. Emre ne iş yapar? Ayhan'sız ortasaha ve savunması olmayan 2 forvet İspanya'ya baştan teslim olmak demektir. Bol pozisyon vereceğimiz belli. Fatih Terim'in balı tutsa da Villa ve Tores beceriksiz! gününde olsalar.

Ahmet Faruk
28.03.2009, 19:51
Önceden Milli duygular vardı.
Artık onu da aldı bizden sinyorita.

Önceden iyi oynayan, ama şanssız olan bir takım vardı.
Şimdi oynamayan ama şansı da bazen olan bir takım var.

Sacit
28.03.2009, 20:01
zevkli bir maç olacak!!..

ispanyol taraftarların; ''viva espana'' dediklerini duyar gibiyim..

Mehmet Ç.
28.03.2009, 20:07
Mac NTV avrupa'da yayinlanacak mi??

Baska hangi kanal'lar veriyor???

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 20:12
BÜYÜK MAÇA YENİ FORMA

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/73691_1_090328195222.jpg

19. Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 5. Grup'ta bu gece yapılacak İspanya-Türkiye maçında her iki milli takım da yeni formalarıyla sahaya çıkacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, (A) Milli Futbol Takımı'nın, teknik sponsor Nike'ın milli takım için hazırladığı kırmızı-beyaz renklerden oluşan yeni formayı bugün ilk kez giyeceği bildirildi. Ağırlıklı olarak kırmızı modern yaka ile beyaz omuzlardan, her iki koldan aşağıya inen kırmızı ince şeritten oluştuğu belirtilen formada göğsün sol tarafında ise Türk bayrağı yer alıyor.

Açıklamada ayrıca, formanın, ''yeni dinamik oturuşu sayesinde bedene yapışarak futbolcuların rakipler tarafından çekilmesini zorlaştırdığı'' ve ''sırt bölgesindeki ergonomik ağ tabakasıyla bedenin nefes alıp vermesinin ve serinlemesinin sağlandığı'' bildirildi.

Futbolcuların terini bedenden kumaşın üzerine çekerek hızlı kurumayı sağlayan bir malzeme kullanılan formanın, 3 boyutlu yapısıyla cildin çevresinde daha fazla hava boşluğu yarattığı ve yapışmayı azalttığı vurgulandı. Yeni formaların satılmayacağı bilgisi de eklendi.

Bu arada İspanya Milli Takımı da teknik sponsoru olan Adidas'ın bu yaz organize edilecek FIFA Konfederasyon Kupası için yaptığı ve tanıtımının hafta başında yapıldığı yeni formayla Santiago Bernabeu Stadı'na çıkacak.

Maraton

Burak 1967
28.03.2009, 20:14
Evde uydu var, ntv i haftasonları maç verdiğinde (avrupadan) izleyemiyorum, acaba bu akşam milli maç için aynı problemi yaşarmıyım? önceki sayfalarda çelişkili cevaplar gördüm, konuyu araştıran arkadaş var mı?

Mehmet Ç.
28.03.2009, 20:23
Arkadaslar,

Maci NTV Bati yani i büyük ihtimal verecekmis. Duydugum kadariyla, ama olmassa TVE International (Kablo'da var!) Ispanyol Kanali verecek.

:D

.....
28.03.2009, 20:23
inşallah Gökhan Ünal ı izleme şansımız olur.Birde onun golüyle filan galip gelirsek demeyin keyfimize :)

sbay
28.03.2009, 20:44
Allah yardımcımız olsun...

Travelair
28.03.2009, 20:47
Hiç belli olmaz. Aralara atılacak toplara hareketlenebilecek Nihat, Tuncay, Gökhan gibi forvetlerimiz var.

Eğer baştan İspanya'yı oyuna ısındırmazsak şansımız artar

Fatih
28.03.2009, 20:53
Ne Fatih Terim ne Levent Kızıl ne de başka biri Ay Yıldızlı formamızın , milli duygularımızın önüne geçemez geçmemeli.

Eminim ki Terim'e kızıp İspanya'yı destekleyeceğim diyenlerin maç başladığında kalpleri milli takım için atacaktır.

Haydi Türkiye'm.

Selman
28.03.2009, 20:57
Benim derdim Terim değil, marco paşa:)Desteklemesem kızmazsanız değil mi?:)

Fatih
28.03.2009, 21:01
Benim derdim Terim değil, marco paşa:)Desteklemesem kızmazsanız değil mi?:)

Eminim ki Terim'e kızıp İspanya'yı destekleyeceğim diyenlerin maç başladığında kalpleri milli takım için atacaktır.

İstisnalar kaideyi bozmalı.:)

vurgun_kiz_61
28.03.2009, 21:02
Uzulerek soyluyorumki milli takimi desteklemiyorum...Ayrica milli takimi pek sansli gormuyorum...

ugurTS1989
Ne Fatih Terim ne Levent Kızıl ne de başka biri Ay Yıldızlı formamızın , milli duygularımızın önüne geçemez geçmemeli.

Haydi Türkiye'm.
YOOO YANLIS DUSUNUYOSUN GERCEKTEN ISPANYANIN FARK ATMASINI SABIRSIZLIKLA BEKLIYORUM ;)BOLE AILE DOSTLARINDAN KURULU BIR MILLI TAKIM KADROSUNDA BEN VATAN HAINIYIM:mad:

Ba®ış
tamam Selman bişey dediğimiz yokta,sami yen deki yunanistan maçından sonra bütün oyuncuların,fatoşun yuhalanıp sadece Aurelio nun alkışlandığını da es geçme ;)

Selman
28.03.2009, 21:07
tamam Selman bişey dediğimiz yokta,sami yen deki yunanistan maçından sonra bütün oyuncuların,fatoşun yuhalanıp sadece Aurelio nun alkışlandığını da es geçme ;)

Valla ben alkışlamadım.Maçı izledim mi ondan bile şüpheliyim, hatırlamıyorum.Maçın saatini de az önce öğrendim.İzlerim büyük ihtimal, İspanyollardan şov bekliyorum.:)

Fatih
28.03.2009, 21:08
Herkesin fikrine saygı duymakla beraber konu Milli takımsa gerisi teferruattır diyorum.:)

DKaraduman
28.03.2009, 21:09
Uzulerek soyluyorumki milli takimi desteklemiyorum...Ayrica milli takimi pek sansli gormuyorum...

YOOO YANLIS DUSUNUYOSUN GERCEKTEN ISPANYANIN FARK ATMASINI SABIRSIZLIKLA BEKLIYORUM ;)BOLE AILE DOSTLARINDAN KURULU BIR MILLI TAKIM KADROSUNDA BEN VATAN HAINIYIM:mad:

Çok iyi ya, helal olsun size diyorum.

Trabzonspor'umuzun başına sevmediğiniz bir teknik adam gelse desteklemeyecek misiniz?

Türkiye'nin başına gelen kişiler sevmediğiniz kişiler olduğunda batsın böyle Vatan mı diyeceksiniz?

Gerçekten helal olsun, süpersiniz.

Cem Zırıh
28.03.2009, 21:13
Çok iyi helal olsun size diyorum.

Trabzonspor'umuzun başına sevmediğiniz bir teknik adam gelse desteklemeyecek misiniz?

Türkiye'nin başına gelen kişiler sevmediğiniz kişiler olduğunda batsın böyle Vatan mı diyeceksiniz?

+1.........

Harun
28.03.2009, 21:16
Saat 21:15 ama tribünler henüz taraftara açılmamış.Bizim burda 7 saat önceden açılıyor:)

arimseli
28.03.2009, 21:18
Türkiye bu gece kaprisli bir Fatih Terim faciasına daha şahitlik edecek anlaşılan. Avrupa Şampiyonasında Terim'in aleyhte bütün uğraşlarına rağmen futbolcuların üstün gayretleriyle yarı finale kadar çıkılmıştı. Futbolcular yarı finalde maalesef Terim'i aşamamış ve Almanya'ya yenilmişlerdi.

Neyse..

Türkiye'nin İspanya kadrosunu gördük. Berbat bir kadro...

Arda, Aurello, Nihat, Semih haricindekilerin tamamı bomba... Arda ve kaleci Volkan gününde olursa belki fark yemeyiz..

Bizim aklımızdan İspanya-4 Türkiye-0 diye geçiyor...

Yine de; (Terim'den zerre kadar umudumuz yok) Futbolcu arkadaşlarımızın çok iyi oynarayak bizi yanıltmalarını can-ı gönülden diliyoruz...

vurgun_kiz_61
28.03.2009, 21:18
Çok iyi helal olsun size diyorum.

Sizede helal olsun, sizde supersiniz !

Herkes sizinle ayni fikre sahip olmayabilir, hicte tepki vermenize gerek yok her fikre saygi duymayi ogrenin...Saygilarimla...

Mustafa Çolak
28.03.2009, 21:19
BÜYÜK MAÇA YENİ FORMA

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/73691_1_090328195222.jpg

19. Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 5. Grup'ta bu gece yapılacak İspanya-Türkiye maçında her iki milli takım da yeni formalarıyla sahaya çıkacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, (A) Milli Futbol Takımı'nın, teknik sponsor Nike'ın milli takım için hazırladığı kırmızı-beyaz renklerden oluşan yeni formayı bugün ilk kez giyeceği bildirildi. Ağırlıklı olarak kırmızı modern yaka ile beyaz omuzlardan, her iki koldan aşağıya inen kırmızı ince şeritten oluştuğu belirtilen formada göğsün sol tarafında ise Türk bayrağı yer alıyor.

Açıklamada ayrıca, formanın, ''yeni dinamik oturuşu sayesinde bedene yapışarak futbolcuların rakipler tarafından çekilmesini zorlaştırdığı'' ve ''sırt bölgesindeki ergonomik ağ tabakasıyla bedenin nefes alıp vermesinin ve serinlemesinin sağlandığı'' bildirildi.

Futbolcuların terini bedenden kumaşın üzerine çekerek hızlı kurumayı sağlayan bir malzeme kullanılan formanın, 3 boyutlu yapısıyla cildin çevresinde daha fazla hava boşluğu yarattığı ve yapışmayı azalttığı vurgulandı. Yeni formaların satılmayacağı bilgisi de eklendi.

Bu arada İspanya Milli Takımı da teknik sponsoru olan Adidas'ın bu yaz organize edilecek FIFA Konfederasyon Kupası için yaptığı ve tanıtımının hafta başında yapıldığı yeni formayla Santiago Bernabeu Stadı'na çıkacak.

Maraton

http://resim.samanyoluhaber.com/resim/2800309_millison.jpg

Recep Alkan
28.03.2009, 21:21

yasemin ne ettun. dikkat et hain olursun :rolleyes:

Yılmaz
28.03.2009, 21:23
yeni formalar hakkında elinde görseli olan varsa paylaşabilirmi , merak ettim doğrusu nası bi formaymış ?

Gökçee'
28.03.2009, 21:28
inşallah kazanırız.. :)

Taner Gündoğdu
28.03.2009, 21:31
beraberlik ile döneceğimizi düşünüyorum. bence ispanya çok çok üst düzey bir futbol oynayamıyor. evet çok iyi takım ama sahada rakiplerini eze eze yenen bir takım değiller. ben ümitliyim ve takımımızın da destekçisiyim :)

canna52
28.03.2009, 21:34
arkadaslar yayin nerde acaba ntvspor diye biliyorum

Vural Kuyumcu
28.03.2009, 21:35

Herkes sizinle ayni fikre sahip olmayabilir, hicte tepki vermenize gerek yok her fikre saygi duymayi ogrenin...Saygilarimla...

hepinizin yorumlarina saygi duyuyorum ........ama sunu unutmayin ki eger ki düsmanliniz yada desteklememeniz ts den oyuncu yok diye ise ...MILLI TAKIM NE TRABZONSPORDAN IBARETIIR ne gayse fb yada bjk isterse 11 sivas takimindan olsun benim icin önemli degil önemli ise BU KUTSAL FORMAYI GIYEN KISIYE duydum saygi ve DESTEGIMDENDIR ve hic bir olay MILLI DUYGUMUZU ALMAMALI yok viva espanya yok 6:1 ispanya demekle ben TÜRKIYEYI desteklemiorum demekle benim yanlis yapionuz BENIM GÖRÜSÜM

BIR OLURUZ YOLUNDA AY YILDIZIM
http://img2.travelblog.org/Photos/1115/10683/f/44519-TURKIYE-0.jpg

Barış Mayda
28.03.2009, 21:36
ilk yarı 0 biter 2 yarı g.ünal atar maçı alırız

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 21:45
Herkesin fikrine saygı duymakla beraber konu Milli takımsa gerisi teferruattır diyorum.:)

Olay budur bana göre :)

Kağıt üstünde favoride olsalar, bizim çocukların yapabileceklerine inanıyorum.

Muhammet
28.03.2009, 21:48
Milli takım müessesesinin içindekileri, uygulamaları vs beğenmeyebilirsiniz. Ama unutmayalım ki o müessese bu ülkeyi temsil ediyor.

ilhan
28.03.2009, 21:50
Emre Belözoğlu denen zat-ı muhterem kaptanlık pazubantı kolundayken basın tribününe kol işareti yapıyor, aynı zat-ı muhterem daha iki hafta önce oynanan bir müsabakada rakibe "kafanı keserim" işareti yapıyor ve bu adam milli takıma her daim alınıyor.

Söz konusu böyle bir olay varken neden milli değerler konuşulmuyor? Ligde Fenerbahçe maç yaparken adama "karaktersiz" den başlayıp tonlarca laf söyleyip, aynı adam milli takıma çağırılınca olayı milli değer olarak görenleri anlayamıyorum.

Ben önce insani değerleri önemsiyorum.
İsteyende bana saygı duymasın, ben de herkese duyulacak saygı var.
Nokta

.....
28.03.2009, 21:59
Saatleride ileri alacağız maç 2 de bitecek o zaman :)

Hami_41
28.03.2009, 22:00
yayın hangi kanaldaydı arakdaşlar .?

Bahattin Aydın
28.03.2009, 22:03
bende terimin takımı diyorum...ama içimden bir his ispanyanın bozguna uğrayacağını söylüyor..

Adem Erdoğan
28.03.2009, 22:04
Milli takım müessesesinin içindekileri, uygulamaları vs beğenmeyebilirsiniz. Ama unutmayalım ki o müessese bu ülkeyi temsil ediyor.

:alkış::alkış:

ZD var diye Trabzonspor'un yenilmesini hiçbir zaman istemedik.
Aynı duruşu milli takım içinde gösterelim.

Taner Gündoğdu
28.03.2009, 22:04
yayın hangi kanaldaydı arakdaşlar .?

NTV veriyor

Mayls
28.03.2009, 22:05
İlhan abi, bu tür davranışlar Emre'ye has değil.

Terim'in gazetecilere ve reklam yapımcılarına ettiği hakaretleri hatırlıyorum.

Terim geldiğinden beri Milli Takım hiçbir zaman Milli Takım olmadı bana göre. Eğer Milli Takım bu ülkeyi temsil ediyorsa, ahlakî açıdan en iyi şekilde temsil etmeli. Milli takımda görev yapan her birey topluma her anlamda örnek olmalı.

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 22:05
İlk yarı 2, ikinci yarı 2 biterse 266 TL kazanıyorum. 1 tl yatırmıştım, birincisi İsrail-Yunanistan,2'den 0 olur. Diğeride bizim maç. Hadi bakıyım :D

FANATIK61
28.03.2009, 22:06
NTV veriyor ayrica Avrupa'da yasayan gurbetcilerimiz ayni kanal olan NTV Avrupa'dan izleyebilecektir sifresiz.

genç61
28.03.2009, 22:08
hayden hayırlısı insallah iyi bir sonuc alırız eksikleri var mutlaka puan almalıyız

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 22:10
Bosna, Belçika deplasmanında 1-0 önde. Dakika 25.

Kazanacak biri olursa, Bosna kazansın diyorum bu maçta.

ilhan
28.03.2009, 22:11
İlhan abi, bu tür davranışlar Emre'ye has değil.

Terim'in gazetecilere ve reklam yapımcılarına ettiği hakaretleri hatırlıyorum.

Terim geldiğinden beri Milli Takım hiçbir zaman Milli Takım olmadı bana göre. Eğer Milli Takım bu ülkeyi temsil ediyorsa, ahlakî açıdan en iyi şekilde temsil etmeli. Milli takımda görev yapan her birey topluma her anlamda örnek olmalı.

Emre sadece bir örnek Selim'cim.

Takımında çirkeflikleri ile nam salmış futbolcular milli takıma alınınca milli değer etiketini yemeleri anlayamıyorum.:eek:

Tabii ki Türk kanı taşıyoruz ve Türklük yanımız ağır basıyor. İspanya milli takımı Türkiye'yi yenince zil takıp oynayacak değil hiç kimse. Elbette Türkiye kazansın istiyoruz. Ama "milli değer" lafını söylerken bir kaç defa düşünmekte fayda var.

Kendi takımında oynarken adama hakaret et, küfür et sonra milli takıma alınınca "milli değer" de. Bunlar olacak iş değil.

Umarım Türkiye puan ya da puanlar alabilir. Hiç zannetmesem bile en büyük temennim bu.

.....
28.03.2009, 22:18
ntv deki yayın başladı

lazooo28
28.03.2009, 22:18
tve kanali kesin gösteriyormu maci??

Bahattin Aydın
28.03.2009, 22:20
neyse yavaş yavaş tv başındaki yerimizi alalım bakalım :)

lazooo28
28.03.2009, 22:20
NTV veriyor ayrica Avrupa'da yasayan gurbetcilerimiz ayni kanal olan NTV Avrupa'dan izleyebilecektir sifresiz.

ntv bati gösteriyo mu yani maci ??

Bahattin Aydın
28.03.2009, 22:21
ntv bati gösteriyo mu yani maci ??

gösteriyor olması lazım ( bu arada 28. sayfaya yazmışım :D )

lazooo28
28.03.2009, 22:23
gösteriyor olması lazım ( bu arada 28. sayfaya yazmışım :D )

eyvallah bahattin kardes ,yakisir ;)

maskeli61
28.03.2009, 22:24
ntv şifre girmez inşallah...

Alper Beyazay
28.03.2009, 22:28
Bol gollü ve İspanya'nın kazanacağı bir maç..Tek ihtimalli bir maç yani..''Bana göre''

cerasus
28.03.2009, 22:33

Ayni fikire sahip olmuya bilir cümlesi burda yanlistir vede saygisizlik eden kimse yok burda, lütfen yazilanlari baska manalara cekmiyelim.

O zaman ben desem misal olarak "dünya dönmüyor veya atatürk diye birisi olmadi tarihte" , sen benim bu fikrime "sadece saygi duyulmak gerektigini mi" söyleyeceksin?

Burdaki problem sizin bunu "bir fikir" olarak görmeniz.
Yani ne kadar dünyanin döndügü kesinse, ne kadar futbol kesinlikte bir oyun ise o kadarda milli takimimizi desteklemek kesin bir seydir. Sabit bir sey yani, bir fikir degil.
Türk=Türk

Abi bak ironiye vurmaya calisiyorsun ama bu gercekten ciddi bir olay. Gel istersen bunu baska platformlarda konusalim, misal bmn radyo =)

Neyse yinede yanlis anlasilmamak icin sunu demek istiyorum:

Kimseyi ne kirmak nede kimseye saygisizlik etmek istiyorum veya istiyoruz o yüzden yazilan her seyi o tarafi cekmiyelim lütfen.

saygilar

Harun-61
28.03.2009, 22:34
Emre Asik kadro'da, ben futbol'dan anlamiyorum arkadas !!!

.

Harun-61
28.03.2009, 22:36
...........hata

yatara
28.03.2009, 22:37
bu maci almamiz lazim

FatmaÇelik
28.03.2009, 22:39
Ben de pek umutlu olmamakla beraber maçı alırız inşallah diyorum.
Teknik adam ne kadar öne çıkmaya çalışırsa çalışsın söz konusu takım bizim kanımızın renginden..
Ay yıldızlı bayrağı gördüğünde tüyleri diken diken olan bir milletiz biz, Fatih Terim'i günahımız kadar sevmeyebiliriz ama biz yine de canı gönülden takımımızı destekleyelim derim...

Alper Beyazay
28.03.2009, 22:40
Emre Asik kadro'da, ben futbol'dan anlamiyorum arkadas !!!

.

Fatih Terim bu takımın başındayken biz anca son dakika golleriyle bir yerlere geliriz zaten..Belli ediyor futbolcu seçme kriterlerini,nerdeyse qs deki bütün Türkleri aldı.Yanlışlıkla yabancı oyuncularını da çağırmasa iyiydii :))

uzungöllü
28.03.2009, 22:41
gene bir mucize olsa ne olur bea!!!

Mert67
28.03.2009, 22:42
Fatih Terim bu takımın başındayken biz anca son dakika golleriyle bir yerlere geliriz zaten..Belli ediyor futbolcu seçme kriterlerini,nerdeyse qs deki bütün Türkleri aldı.Yanlışlıkla yabancı oyuncularını da çağırmasa iyiydii :))
Kewell Türk osaydı eminim Emre Aşık-Kewell ikilisi oynardı stoperde.

pReN@_61
28.03.2009, 22:46
Milli Takıma başarılar...haydi bakalım..

TS-Tiryaki
28.03.2009, 22:47
Öff be maci izliyemiyorum. Neyse bari radyodan dinliyeyim. Neyse

terimi merimi sevmiyorum ama yinede TÜRKIYEME basarilar diliyorum.

FatmaÇelik
28.03.2009, 22:56
Haydi hayırlısı..Son saniyeler artık...

Mustafa K. Demirbaş
28.03.2009, 22:57
tribündeki Trabzonspor formalı taraftarımızı gördünüz mü:)

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 22:57
Maç saati geldi çattı. Heyecanımızda arttı. İzleyelim Milli Takımımızı bakalım.

İnşallah kazanacağız. Başarılar çocuklar. Başarılar Türkiye'm :atki:

pReN@_61
28.03.2009, 22:58
Milli marşlar okundu, maç başlıyor haydi çocuklar !

Fatih
28.03.2009, 22:58
Milli takıma başarılar.

Haydi Türkiye'm.:)

Adem Erdoğan
28.03.2009, 22:59

Ula Mustafa sendende bişe kaçmayi.

TS-Tiryaki
28.03.2009, 22:59

Harbiden Bize Her Yer Trabzon:D

Harun-61
28.03.2009, 23:01
bu formalarin neresi özel yahu :)

bizim giydigimiz beyaz formanin aynisi degil mi ? :)

Kazım Uzunboy
28.03.2009, 23:03
Tuncay' dan süper hareketler :)

İnşallah alacağız bu maçı :)

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 23:06
Olacak, olacak :)

Harun-61
ahhh nihaaaat ahhhhhhhhhhhhh

Mustafa K. Demirbaş
Ula Mustafa sendende bişe kaçmayi.
kaçar mı:D

FatmaÇelik
Ne pozisyondu yaaa.

Nihal Ayvaz
İyi başladık Haydi Türkiye haydi çocuklar.

Uluç
28.03.2009, 23:07
İnternet üzerinden dinleyebileceğim bir radyo linki varmı arkadaşlar ?

Harun-61
28.03.2009, 23:07
Semih güzel vurdu, Casillas iyi cikardi....

cok iyi basladik....

Harun-61
28.03.2009, 23:08
İnternet üzerinden dinleyebileceğim bir radyo linki varmı arkadaşlar ?

NTV Radyo, Canli veriyor

Uluç
28.03.2009, 23:10
NTV Radyo, Canli veriyor

Teşekkürler

Fatih
28.03.2009, 23:14
Fena oynamıyoruz.

İnş böyle devam eder.

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 23:16
İyi oynuyoruz, iyi.

Şuana kadar beğendim ben takımı.

Kazım Uzunboy
28.03.2009, 23:18
İyi oynuyoruz ama inşallah sonuçsuz kalırlar şu atakta. :(

FatmaÇelik
28.03.2009, 23:19
Tuncay defansa da yardım ediyor artık.Hakkaten fena değiliz hani...

mehmet83
28.03.2009, 23:25
Nasil gidiyor arkadaslar. Biz izleyemiyoruz bilgi verirseniz cok makbule gecer.

Fatih
28.03.2009, 23:26
Hakem hatalı kararlar veriyor.

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 23:27
Hakem iki fauldür hatalı. Hayırlısı. Üçüncüsü başımıza iş açmaz umarım..

Kazım Uzunboy
28.03.2009, 23:28
İnşallah ikinci yarıdada aynı performansı sergileyebilirler.

Mustafa Calik
28.03.2009, 23:29
türkiyede bu pozisyon gol olarak sayilirdi.

Fatih
28.03.2009, 23:31
Formda bir Nihat olsaydı şimdi 2-0 dı maç.

Fatih
28.03.2009, 23:34
Bizim sol taraf çok açık veriyor çözüm bulmak lazım.

mhayri
28.03.2009, 23:35
Büzülmez dökülüyo...

TS-Tiryaki
28.03.2009, 23:37
Bizim sol taraf çok açık veriyor çözüm bulmak lazım.

üzülmezin oynadigi kanat`tan ne beklenir??

Mustafa Calik
28.03.2009, 23:44
vaaay Volkan'a bakin be.

Cem Zırıh
28.03.2009, 23:44
izleyemeyen arkadaslar icin

http://www.ustream.tv/channel/dxt-1

cok iyi goruntu olmasada izlenebilir ve kesintisiz...

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 23:48
Üç tane pozisyon var. İkisi çok net. Atmak lazımdı. Bulduğunu atacaksın. Ama fena değil oyun..

ilhan
Topu ilerideki bölgede tutarsak puan ya da puanlar alabiliriz. İspanya inanılmaz rahat pas yapıyor.

Fatih
İlk yarı sona erdi.

İspanya abartıldığı gibi oynamıyor Milli takımımız çok iyi mücadele ediyor ayrıca bizim daha çok pozisyonumuz var.

3 puanla bile dönebiliriz böyle devam edersek.

TS-Tiryaki
Ilk yari 0-0 bitti.

Harun-61
ilk yariya bakilirsa, fark yiyecek bir görüntü yok....

hadi hayirlisi.....

Cem Zırıh
28.03.2009, 23:49
:/ ancak link bulabildim umarim cok sey kacirmamisimdir:(

asimetrik
28.03.2009, 23:49
Çok kolay top kaybediyoruz, kazanmak için müthiş efor harcıyoruz.

pReN@_61
28.03.2009, 23:51
İlk yarıda sol kanadımız haricinde iyi bir görüntü çizdik

3 net pozisyonumuz var en azından 1 tanesini atabildeydik iyi olurdu ama atacağız inşallah görünen o..

Genel olarak iyiyiz...

Keleşoğlu
golü bulabilirdik

Adem Erdoğan
Korkandan ziyade korkulan bir takım gibi oynuyoruz.

Bu arada Barnabeu cehennemi dedikleri tribünler AliSamiYendeki atmosferin yanında fıs kalır.Borazan dinlemekten kafam şişti.

ilhan
28.03.2009, 23:52
Şimdiye kadar izlediğim en kötü İspanya. İspanya'yı böyle bulmuşken yakaladığını atacaksın. Umarım ikinci yarı bu kadar cömert olmaz Nihat ve Arda.

FatmaÇelik
Nazar aldık sanki yaaa..

Fena değiliz ama olsun.

Bu kadarını bile beklemiyordum açıkcası..

Mustafa Calik
insallah Gökhan Ünal girer az sonra, Sabri'de girsin .. onun mucadelesi yeter.

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 23:53
Her takıma bir Semih lazım. Tuncay, bildiğimiz Tuncay. Bir orada bir burada. Mücadeleci yapısıyla devam ediyor futbol yaşantısına. Sol tarafı nasıl güçlendirebiliriz? Belki Arda-Tuncay kanat değişikliği olabilir ilk etaplarda..

Ahmet Faruk
28.03.2009, 23:53
Fena bir ilk yari cikarmadik. Takimdaki en olumsuz elemanlar Emre B. ve Ibrahim. Emrenin zaten mac oynadigini gormedik ki bir senedir

.....
28.03.2009, 23:54
Bence bu atmosferde bu kadroyla mükemmel bir oyun. Bakalım ikinci yarı nereye kadar direneceğiz. inşallah yenilmeyiz

ilhan
Sol kanada çözüm bulmak lazım. Ramos sanki Madrid sokaklarında yürüyor.

asimetrik
Emre, Arda, Aurello biraz daha oyunda olsalar iyi olacak.

Kazım Uzunboy
28.03.2009, 23:55
İlhan' ın da dediği gibi, böyle bir İspanya' yı bulmuşken atacaksın..

Erkin
28.03.2009, 23:55
Ispanyollar pozisyona girmedikleri icin kuru pastan baska birsey gosteremediler sahada.. Onun yaninda bizde de forsmuz adamlar var ve sadece defansif oynuyoruz malesef. Bu Emre'nin ne oynadigini uzun zamandir anlayamiyorum ne top kazaniyor adam gibi ne de forvete top atabiliyor. Nitekim kac kez Semih ve Nihat'i orta sahaya top almaya gelirken gorduk.. Hadi hayirlisi olsun insallah atariz bir tane..

pReN@_61
28.03.2009, 23:57
Sol kanadımıza bir çözüm bulunması gerek...savunmada çok zayıf kaldık solda...

Fatih
28.03.2009, 23:58
Nerde o İngilizlere top göstermeyen İspanya.

Dünyada yenilmez takım yoktur İspanya ,Brezilya,Arjantin farketmez.

pReN@_61
28.03.2009, 23:59
2.yarı gol atmamız lazım...zor değil biraz pas biraz akıllı oyun al sana gol..

Haydi çocuklar

Adem Erdoğan
29.03.2009, 00:00
Ispanyollar pozisyona girmedikleri icin kuru pastan baska birsey gosteremediler sahada.. Onun yaninda bizde de forsmuz adamlar var ve sadece defansif oynuyoruz malesef. Bu Emre'nin ne oynadigini uzun zamandir anlayamiyorum ne top kazaniyor adam gibi ne de forvete top atabiliyor. Nitekim kac kez Semih ve Nihat'i orta sahaya top almaya gelirken gorduk.. Hadi hayirlisi olsun insallah atariz bir tane..

Ula msnden yazdım halısaha başlığına uğra bir ara.;)

Bizim atanalırsipor Semih'i izlesin öğrensin nasıl oynanır.

firidin61
Allah nazardan korusun . Gayet iyi oynuyoruz ve seçilenler içinde olabilcek en iyi kadroyla sahadayız ... 2.yarı , İstiklal Marşımı ıslıklayan sözde gelişmiş , medeni avrupaya ders vermek ümidiyle ...

Saygılarımla

Hüseyin İlkin
Arda şu topu kontrol edecekti. Kontrol etse affetmezdi. Xavi'nin Volkan'ın üzerinden aşırttığı gibi aşırttırdı. Bu gol olsa müthiş olurdu. Tam devre biterken.. Gol yersek çıkarmamız zor ama kolayda gol yemeyiz öyle saçma sapan hata yapmadıktan sonra.. Görüntü bu ilk yarıda..

pReN@_61
29.03.2009, 00:02
Basit gol yemeyiz inşallah, kahrolurum haketmiyoruz..

DKaraduman
29.03.2009, 00:02

Hiç kimse kimseye fikrinin yanlış olduğunu ve düzeltmesi gerektiğini söylemeyecekse ne gerek var foruma ne gerek var konuşmaya ne gerek var topluma.

O zaman komunizmi kişilere uygulayarak herkesi kendi içine bağlı hale getirip ot gibi yaşayarak ilerleyelim tabi ki buna ilerlemek denilirse eğer. Biz burada felsefe yapmıyoruz. Hiçbir şeye ben böyle düşünüyorum sen karşı çıkamazsın sadece desteklersen beni desteklersin diyemezsiniz. Tartışarak en doğru davranışı bulmaya çalışıyoruz. Eğer siz "Ben tartışmam kimseyle, kabul ederlerse ederler etmezlerse etmezler. Kendi halimde yaşamak istiyorum." diyorsanız o zaman bir daha düşünmeniz gerekir. Tartışıp millet olarak ilerleyecek miyiz? Yoksa hiçbir yere sesimizi çıkarmadan fikrimizi yalnızca kendimizde mi yaşayacağız?