PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İspanya : 1 - 0 : TÜRKİYE

Sayfa : 1 [2] 3 4 5

yattara66
24.03.2009, 12:02
arkadaşlar kadroda hamit yok belki türkiye deki maçda bile olmayacak haberiniz olsun.bide kurduğunuz kadroda (bazıları için diyorum) tek forvet nihat demişiniz ama.ben tek forvete her zaman karşıyım düşünsenize bir adam 3 yada 4 defans oyuncusuyla kapışacak sonrada gol atamıyo diye ipi çekilecek.hele ki bu işi nihat hiç yapamaz.kolay kolay da kimseler yapamaz.karşınız da ispanya var tamam gözümüzde fazla büyütmemize gerek yok çünkü karşılarında boş bir takım yok.bizimkiler istesin yapar ben sadece buna inanıyorum.vel hasıl nihatın yanına semih de olabilir.belki kızacaksınız ama mevlüt de olabilir.çünkü mevlütteki fizik bizim hiç bi oyuncuda yok.ve gerçekten çok koşan ve rakip defansı çok ama çok yıpratan bi oyuncu.bu işi oda çok iyi yapabilir.defans arkasına müthiş sarkmaları vardır müthiş çapraz koşuları vardır.mevlüt için yanlış düşündüğümü düşünenler bir gün beni anlayacaklar.....ama şuna kalpten inanıyorum bizimkiler hiç kolay lokma değilller bilakis onların,[/B][B] hemde sahalarında oynayacağımız maçta favori gösterilmeleri bize motivasyon anlamında da çok şey katacaktır buna emin olun......

Emirhan Ömeroğlu
24.03.2009, 13:18
Terimden Nefret ediyorum benim gibi milliyetçi adam milli takımdan soğudu diyebilirim.. ama yinede seviniyorum işte yenince falan

ApoCaN28
24.03.2009, 13:22
Hayırlısı Olsun ne diyelim...

Harık
24.03.2009, 15:58
hazimete ugrayacagiz diyorum hemde cok fena olacagiz cok, terim istifa etmiyecek etdirmezlerde Turkiyede hic bir sey degismez boyle gelmis boyle gider beyinler degismedikden sonra degisimde olamaz.

ben yaziyorum su koseye 5 - 0 oley espana :(

Mustafa Calik
24.03.2009, 16:30
Iniesta'nın yerine Mata

Milli takımımızın rakibi İspanya'da beklenen oldu ve Barcelona'nın Malaga ile oynadığı La Liga maçında sakatlanan Iniesta kadrodan çıkarıldı. Başarılı orta saha oyuncusunun yerine ise Real Madrid altyapısında yetiştikten sonra Valencia'da çok iyi bir çıkış yakalayan Mata kadroya çağrıldı.

Kaynak: http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=54393

Kadir
24.03.2009, 16:36
Öyle bir skor olmalı ki Terim'den kurtulalım diyeceğim ama bu yüzsüz adam gitmez ...

peker61
24.03.2009, 16:41
5 tane orda yeriz 3 tanede burda alırız boyumuzun ölçüsünü terimde biyerlerine kına yakar artık ..

Mayls
24.03.2009, 17:07
Öyle bir skor olmalı ki Terim'den kurtulalım diyeceğim ama bu yüzsüz adam gitmez ...
Rakip Avrupa Şampiyonu.
Tarihi fark yesek bile fazla üstüne gidilmez Terim'in.

28TS61
24.03.2009, 17:12
Rakip Avrupa Şampiyonu.

en azindan havasi söner biraz

Berk
24.03.2009, 17:18
Terim şansı iki maçtan birinde tutar.Nedense içimden bu iki maçtan birinde şansa, bala puan alacağız diye bir his var..

Orhan Aydın
24.03.2009, 17:28
gerçekten çok merak ediyorum35 lik adam torres le villayla fln nası uğraşacak

sivasslı sedat daha hiç milli olmadan avrupa şampıyonuyla oynanacak maçın aday kadrosuna çağrıldı

Kadir
24.03.2009, 17:29
Rakip Avrupa Şampiyonu.

Bizde yarı finalistiyiz o şampiyonanın :)

TolgaTopçu61
24.03.2009, 17:58
Hamit kadrodan çıkarıldı

Servet, Emre Güngör, Gökhan Zan, mehmet topal gibi birçok önemli isminden yoksun olarak İspanya'ya giden Milli Takım, kritik sınavlar öncesi bir fire daha verdi. Milli takım kampına sakatlığına rağmen katılan Hamit Altıntop, sorununda düzelme görülmemesi üzerine kadrodan çıkarıldı. Bayern Munihli futbolcunun tedavisine Almanya'da devam edilecek.

Dursun Kaplan
24.03.2009, 18:00
Yerine gsden birini alır kesin.

lazooo28
24.03.2009, 20:13
tamaaam zaten topu topu güvendigim bi futbolcu vardi milli takimda oda gitti..hepimize gecmis olsun simdiden

Mayls
24.03.2009, 20:57
Bizde yarı finalistiyiz o şampiyonanın :)
İstanbul basınının bunu göz önünde bulunduracağını sanmıyorum.

Muhammed KOÇ
24.03.2009, 21:03
çok zor çookk.. nasıl bir kadro olacak fena bir merak konusu.. servet yok egemen de yok.. torres var villa da var.. uzun lafın kısası büyük hezimet olabilir..

Hüseyin İlkin
24.03.2009, 21:09
LigTv'de şuan Milli Takım'ın antremanı gösterilmekte, canlı..

Cafer Bulur
24.03.2009, 21:44
Ezilmeyecegiz ,kafa kafaya oynayacagiz diyorum.
En azindan bir beraberlik cikarabilecegimizi düsünüyorum.
En büyük avantajimiz kaybedecek hicbir seyimizin olmamasi.
Puyol,xavi ve iniesta da oynamazsa bizim icin harika olacak.

ApoCaN28
24.03.2009, 22:04
Sakat Oyuncuları Çağırma Hastası Bu Terim ...

Ömer Kaya
24.03.2009, 23:57
2 maçıda ispanya rahat alır

28TS61
25.03.2009, 00:34
arabada 5
evde 15

yattara06
25.03.2009, 00:56
orda berebere kalıp burda yeniliriz...

yattara06
25.03.2009, 01:01
hakan baltayı defansın ortasında oynatacak Si.Terim. hadi galatasarayda defans yok adam mecburen oynuyoda dünya da hiç mi türk adam gibi defans oyuncusu kalmadı da balta gibi bi sol bek defansın göbeğinde oynuyor?emre aşık artık kabak tadı vermeye başladı ama yok olurmu terim çağırıyosa vardır bildiği.emre belözoğlu zaten oynamayacakta milli maçlar var evde sıkılmasın gelsin bizle ispanyayı gezsin die çağırdı heralde:)

Cem Balcı
25.03.2009, 01:38
kazanmalıyız...Saldır TÜRKİYE'm..

peki ya terim :confused:

Egemen Yılmaz
25.03.2009, 02:11
Ah o Kewell Türk olacaktı ki, stoperde Kewell-Hakan Balta ikilisini izleyecektik...

ilhan
25.03.2009, 02:23
Ah o Kewell Türk olacaktı ki, stoperde Kewell-Hakan Balta ikilisini izleyecektik...

Poohoaoaohoahoahoaoh ççç ççç :D :D

Gecenin bu vakti sen bana kahkaha attırdın ya Allah'ta seni güldürsün Egemen. :D

aktan61
25.03.2009, 03:14
Guiza Guiza
Guiza Guiza
oooooooooooooooooooooooooo

Burçak
25.03.2009, 08:56
zor maç zor. endişeliyim baya.
kötü bi skor almasak bari.
Milli takıma alınan futbolcuların takımları belli. durumlarıda ortada.
bukadar istikrarsızlık varken milli takımdan çok iyi performans beklemek hayal gibi

Emirhan Ömeroğlu
25.03.2009, 09:16
Burçak neden dert ediyorsun ki :)
Zatül Muhterem Terim varken yenilmeyiz biz yenilsekte kazanırız biz ;)

Hüseyin Kurt
25.03.2009, 09:19
Adamımsın Torres...

Ayhan Yüksek
25.03.2009, 09:32
Türkiyenin en formsuz takımı durumundaki gs ve fb ağırlıklı bir Milli Takım(Volkan.Arda Gökhan Gönül) hariç,bu nasıl bir zihniyettir,ibrahim üzülmez denen adam Milli Takıma çağrılıyorsa aslında diyecek söz kalmıyor bu örnekler dahada çoğaltılabilir emre aşık kazım ibrahim kaş,sabri..
Bazı arkadaşlar gençlere şans veriyor işte demiş şaşırdım bu yorumlara, birtek Ereni koyarım bu katagoriye, diğerleri istanbul takımlarının bir parçası olmasaydı alınırlarmıydı sanıyorsunuz.bu nasıl bir egodur ki Fatih Tekke gibi Gökdeniz Karadeniz gibi kalburüstü topçuları bir anda siler.Bide neymiş bu işi Türkiyede tek yapabilecek teknik direktör fatih terimmiş,bunu kendi taraftarımız içinde diyende var ya deli oluyorum, fatih terim medya şişirmesidir torpillidir,istanbul menşeeli olmasa bırakın Milli Takımı 2. ligde takım çalıştıracak kapasitee değildir,böylede iddialıdır laflarım gıcık oluyorum bu herife, Önümüzde çok zor bir İspanya maçı var ama neler yazıyoruz şurda bu egolu şahıs bizde sevgi bırakmadı babasının tarlasına çevirdi Milli Takımı nerde formsuz işe yaramaz topçu var alıyor Milli Takıma bu adamlar kendi takımlarında kadroda yer bulamasalar bile.

oflu engin
25.03.2009, 10:37
bu maçta türk mucizesi olacağını sanmıyorum.ispanya bizi kevgire çevirir.bir ihtimal daha var guiza oynarsa fazla gol yemeyiz.acı ama gerçek

tuncay1984
25.03.2009, 10:39
avrupaya mac tv den verilecek mi?

Hüseyin İlkin
25.03.2009, 13:17
Sabah avrupa şampiyonasından Çek maçının klibi vardı LigTv'de. Sıradışı işlerin takımıyız. Tüylerim diken diken olmuştu okula gitmeden. Bir benzer galibiyeti inşallah İspanya'ya karşı alırız. Ama aklım ve mantığım hiç bu yönde düşünmüyor. Sadece temenni. Şöyle iki takımı yan yana koyunca, Avrupa şampiyonasının birincisi ile avrupa şampiyonasının üçüncüsü arasında bu kadar fark olmamalı diyorum ama oluyor işte. Bu farklar meydana çıkmaz inşallah Cumartesi günü..

Orhan_Gazi
25.03.2009, 13:22

NTV maci veriyormus

Ümit Tekşan
25.03.2009, 14:45

NTV maci veriyormus

NTV maçı canlı verecek ancak uydusu olanlar yandı maç şifreli olacak. Dolayısıyla artık uyduyu çıkartıp , çatalı takarız izlemek için :D

sessizkral_1
25.03.2009, 14:51
Gökhan ünal gol atsın baride sene sonunda teklif alır ispanyaya harika gol atan dam gökhan ünal :D

Hüseyin İlkin
25.03.2009, 15:02
Futbol Gündemine federasyon başkanı katıldı. Tam dinleyemedim. Duyduklarım;

*İki maçtan altı puan hedefliyoruz. Ama dört puanda kötü değil.

*Ali Sami Yen statındaki maçta özel bir çalışmamız olmayacak. Bayrak,forma vs.

*60-40-20'ymiş o maçın bilet fiyatları.

Hüseyin İlkin
25.03.2009, 15:07
"İSPANYOLLAR BİZDEN ÇEKİNİYOR"

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/73457_1_090325144908.jpg

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, İspanya - Türkiye maçı öncesinde Lig Tv'de yayınlanan "Futbol Gündemi" isimli programda Ömer Güvenç'in konuğu oldu.

Güvenç'in sorularını yanıtlayan Mahmut Özgener, bir çok merak edilen konuya içtenlikle cevap verdi.

İşte Mahmut Özgener'in açıklamaları :

- "İSPANYOLLAR BİZDEN ÇEKİNİYOR" -

"İspanya'da geziyoruz, dolaşıyoruz. Burada konuştuğumuz İspanyollar bizden çekindiklerini belirtiyorlar. Bu çok güzel bir şey. Bizim onlardan değil onların bizden korkusu olması güzel. Uzun süre sonra Barnebeu Stadyumu'nda maç yapıyorlar. Bu da bu maçı ne kadar önemsediklerini gösteriyor"

- "KEŞKE SAKATLIKLAR YAŞANMASAYDI" -

"Keşke sakatlıklar yaşanmasaydı diyorum. Ama biz Euro 2008'de ulaştığımız başarıda sakat sayımız daha fazlaydı. Ama biz bir ekibiz. Eksiklikler, sakatlıklar hiç bir zaman bir mazeret olmadı. Avrupa Şampiyonası'nda başarıya ulaşmamızdaki en büyük etken, mücadeleyi bırakmayan yapısıdır. Bu hırsın bu azmin Cumartesi günü sahaya yansıması durumunda kazanabileceğimizi düşünüyorum"

- "GÖNLÜMDEN GEÇEN 6 PUAN" -

Gönlümden geçen 6 puan. Ama 4 puan kötü mü olur. Hayır kötü olmaz. Bu iki maçta çok keyifli maçlar izleyeceğiz diye düşünüyorum. Dünyanın en iyi takımlarından 2'sinin maçı olacak. Bilet talebimiz 4500'dü. Hepsinin satılacağını düşünüyorum.

- "RÖVANŞ MAÇINDA TARAFTARLARIMIZI BEKLİYORUZ" -

Rövanş maçında da milli takım taraftarlarımızı bekliyoruz. Bundan önceki maçlarda açıkcası milli takım taraftar desteğini göremedim. Cumartesi günü İspanyolların vereceği desteği göreceksiniz. Biz de Ali Sami Yen'de oynanacak maça taraftarımızı bekliyoruz. Gönülden koşarak gelmelerini istiyoruz.

- "UZUN VADELİ PLANLARIMIZ VAR" -

Biz sadece 2010'u düşünmüyoruz. 2012'yi düşünüyoruz. 2014'ü düşünüyoruz. Türk futbolunu daha ileri hedeflere ulaştırmak bizim görevimiz. Ve bunlar uzun vadeli görevler. Bunların meyvalarını alacağımızı düşünüyorum.

- "2010 DÜNYA KUPASI'NA KATILAMAZSAK BAŞARISIZLIĞI ÜSTÜMÜZE ALMAYI BİLİRİZ" -

Ama 2010 Dünya Kupası'na katılamazsak başarısızlığı üstümüze almayı biliriz. Ama biz başarısızlık gibi bir alternatifi düşünmüyoruz. Ama burada konuştuğumuz herkes bizden çekiniyorsa bu başarısızlığı kesinlikle düşünmüyoruz.Oyuncuların bir çoğu ile görüşme fırsatım oldu. Hepsinin morali çok iyi. Hava çok iyi takımda. Biz çok iyi bir ekip olduk. Bu ayrı bir ekip. İnanılmaz ayrı bir ruh. Bunların hepsi bir araya gelince başarının gelmemesi garip olur.

- "PRİM KONUSU HİÇ AÇILMADI" -

Prim konusu bugüne kadar hiç açılmadı. Herhalde bu bir ilktir. Primi hedefe vermek, daha mantıklı bir düşüncedir. Bugüne kadar prim ile ilgili hiç bişi konuşmadık. Bize soranda olmadı.

- "ZEMİN KONUSU ÇARPITILIYOR" -

Türkiye'deki sahaların zeminleri çok çok kötü değil. Bu durum biraz çarpıtılıyor. Bazı kulüplerimiz hala stadlarında kiracı durumunda. Bizim yapabileceğimiz sezon başında statta maç oynama izni vermek. Burada tabii ki sezon boyunca zeminin bozulma durumları oluyor. Ama tabii ki şu da bir gerçek ki bazı sahalar çok uzun haftalar risk teşkil edecek durumda olabiliyor. Mesela Sivasspor'un sahası sürekli gündeme geliyor. Ama o saha şartlarında yapılabilecek çok bir şey kalmıyor. Ama bu sezon sonu Sivasspor'un o statta oynayacağı son maçtan hemen sonra sahaya alttan ısıtma için çalışmalar hemen başlayacak. Konya'da da aynı işlem yapılacak.

- "FİNAL MAÇININ NEREDE OYNANACAĞINA KARAR VERMEDİK" -

Fortis Türkiye Kupası'nın final maçının nerede oynanacağına karar vermedik ama seyirci potansiyelinin, saha zemininin ve konaklama olanaklarının fazla olduğu bir yeri seçmeye özen göstereceğiz. İzmir olabilir, Kayseri olabilir.

- "GALATASARAY İLE SORUNUMUZ YOK" -

Galatasaray ile olan sorunlar dün de oldu, bugün de oldu, yarın da olacak. Zaman zaman bu tür anlaşmazlıklar çıkabiliyor. Biz bu çatı altında hiç bir kulüp ile küs kalamayız. Borbeaux maçına gitmemem Futbol Federasyonu'nun küslüğü olarak gösterilemez. Evet önemli bir maçtı. Ama her maça gitme gibi bir zorunluluğum yok. Kişisel kırgınlıkların ben ve benim kurumumda söz konusu olması mümkün değil. Biz herkese eşit mesafedeyiz. Bizim kimseye küskünlüğümüz olamaz. Yönetim kurulu olarak farklı düşünmemiz söz konusu olamaz.

- "ADNAN POLAT'IN AÇIKLAMALARINA ÜZÜLDÜM" -

Adnan Polat'ın açıklamalarına şahsen üzüldüm. Bu yaptığım açıklamalar artık bu konuların çok fazla konuşulmasını istemediğim içindir. Bu konu o güne ait gündemin bir parçasıydı. Geldi geçti. Biz her zaman karşılıklı diyaloglarla çözümden yanayız.

- "SÜREKLİ HAKEMLERİN KONUŞULMASI RAHATSIZ EDİCİ" -

Bizim bugün yarattığımız güven ortamında sürekli hakemlerin konuşulması bizi rahatsız ediyor. Buradan hakemlerimizin hatasız olduğu görüşü çıkarılmasın. Mesela yurt dışında oynayan oyuncularımızla görüştüğümüzde Türk hakemlerimize kurban olayım açıklamaları yapanlar var. Bir de orada hakemlerin burası kadar konuşulmadığını belirtiyorlar.

- "BİZ NE OLDUĞUMUZU BİLİYORUZ" -

Bize Fenerli Federasyon denmesi beni rahatsız etmiyor. Çünkü biz ne olduğumuzu biliyoruz. Herkes biliyor. Sadece Turkcell Süper Lig'de değil Bank Asya 1.Ligi'nde de inanılmaz kıyasıya bir mücadele yaşanıyor. Bu rekabet ligimizin marka değerini ekonomik açıdan çok büyütecekti diye düşünüyoruz. Maçları izlerken, şu takım banko favoridir diyemiyorsunuz. Bu da seyir zevkini arttıran bir etken oluyor.

Maraton

Siteye koymuşlar, bende birde duyduklarımı anlatıyorum :D

peker61
25.03.2009, 15:19
Bu başkan hayal görüyor heralde tarihi fark yemeyinde birak puan almayı...

Sefa
25.03.2009, 15:59
NTV maçı canlı verecek ancak uydusu olanlar yandı maç şifreli olacak. Dolayısıyla artık uyduyu çıkartıp , çatalı takarız izlemek için :D
Maç şifresiz olacak ;)

Orhan Aydın
25.03.2009, 16:09
Gökhan ünal gol atsın baride sene sonunda teklif alır ispanyaya harika gol atan dam gökhan ünal :D

cidden bnde gol atacağını düşünüorum daha doğrusu içimde bir his var .BİZDEKİ MÜTHİŞ PERFORMANSINI DEVAM ETTİRİR GİBİ GELİO(FİLDİŞİ ÇATALLARI):)

Hüseyin İlkin
25.03.2009, 16:12
SENNA'DAN MİLLİ MAÇ YORUMU

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/73464_1_090325154939.jpg

2010 Dünya Kupası'nda Türkiye'nin rakibi olan İspanya'nın önemli oyuncularından Marcos Senna, ''İyi oynayan kazansın'' dedi.

AA muhabirine demeç veren Senna, Türk milli takımıyla ilgili olarak ''90 dakika mücadele eden bir takım, asla havlu atmıyor, 1-2 gol yese de sonuna kadar mücadele etmeye devam ediyor'' yorumunda bulundu. Türkiye'nin en büyük kozunun ''takım oyunu oynaması'' olduğunu dile getiren İspanyol futbolcu, ''Türk takımında futbolcuların hepsi koşuyor'' şeklinde konuştu.

Villarreal'den takım arkadaşı olan Nihat Kahveci'yle İspanya-Türkiye maçıyla ilgili konuştuklarını, karşılıklı espriler yaptıklarını anlatan Senna, ''Nihat ile aramızda maç için elbette ki konuştuk, ama taktik konusunda hiçbir şey değil, sadece aramızda şakalaştık. Nihat'a en büyük şansları diliyorum, biliyorum ki onun ve Türkiye için çok önemli bir maç. Ama bizim için de çok önemli. Çok güzel bir maç olacağına eminim, iyi oynayan kazansın'' değerlendirmesinde bulundu.

''Eğer biz kazanmak istiyorsak 90 dakika konsantre olmamız gerekiyor. Asla kolay olmayacak'' diyen Senna, ''Nihat'ı biliyorum, her zaman saldırıyor ve pozisyona girdiği zaman golünü atıyor. Ama biz herkese dikkat etmeliyiz'' yorumunu yaptı.

Maraton

Kereşenli
25.03.2009, 16:30
Çok zor bir maç olacağı rakibimizin bu sene olan başarısından belli. İspanya'nın bütün maçlarını izlemeye çalışıyorum ve gerçekten takım oturduğu zaman onların önüne geçebilecek bir takım yok. Şu an çok önemli oyuncuları olmadığı için ve yeni oyunculara şans vereceği için İspanya'da en azından bir puan alabiliriz.

Herkesin izlediği gibi ve çoğunun söylediği gibi sonuna kadar mücadele eden bir takımız ve asla pes etmeyiz. Türkiye'de oynanacak maç çok daha zor olacak, taraftlarımız arkamızda olacak şüphesiz ama sakat olan futbolcular geri döndüğü zaman işimiz çok daha zor olacak..

Bu maçı kazanmanın tek bir yolu var o da Güiza. Güiza bu maçta oynarsa biz kesin kazanırız. :D

Armağan Dere
25.03.2009, 17:31
istanbulda belli olmaz ama ispanyada yeniliriz gibime geliyor defansımız yok gibi torres ve villa gibi forvetleri var..buldukları boş alanları kaçırmıyorlar...ALLAH yardımcımız olsun...

Hamza Yilmaz
25.03.2009, 20:23
Ne yazikki bu maclari alamayiz..Torres ve Villa ikilisi yeter bize.

alpozan61
25.03.2009, 20:54
inşallah şansımız euro 2008 deki gibi olur :D

Hüdai Pervaneli
25.03.2009, 21:00
Hamit sakat mi degil mi?

En son okudugum haberde 3 hafta olmayacakti ve bumaca yetisemeyecekti

Hüseyin İlkin
25.03.2009, 21:01
Hamit kadrodan çıkarıldı.

Olsa iyi olurdu. Hamit gibi birine ihtiyaç vardı. Hee bir şey fark etmezdi :)

Hüdai Pervaneli
25.03.2009, 21:05
Hamit kadrodan çıkarıldı.

Olsa iyi olurdu. Hamit gibi birine ihtiyaç vardı. Hee bir şey fark etmezdi :)

Yerine biri cagrildimi?

Hüseyin İlkin
25.03.2009, 21:15
Adaylar 25 kişi olduğu için kimse çağrılmadı. Zaten 7'si kadroda olmayacaktı.. Şimdi altıya düştü olmayacakların sayısı..

Hüdai Pervaneli
25.03.2009, 21:16
Adaylar 25 kişi olduğu için kimse çağrılmadı. Zaten 7'si kadroda olmayacaktı.. Şimdi altıya düştü olmayacakların sayısı..
Normal zaten Terimden Baska Birsey Beklenemez

Mira_61
26.03.2009, 00:03
Ahh Terim ahh içimdeki milli takım sevgisini öldürdün.Eskiden günler öncesinden heyecan basardı.Maçı dört gözle beklerdim.Şimdi ise daha düne kadar maçın hangi gün olduğunu bilmiyordum.İzlemeyi bile düşünmüyorum.:rolleyes:

iskenderunlu
26.03.2009, 00:49
ispanyadan fark bekliyorum

Cem Akyüz
26.03.2009, 04:03
maçları izlemiyorum heyecan falanda olmuyor bende milli maçlarda bizden biri oynadığı zaman onu izlerim o kadar..Viva Espana

LazAnisT
26.03.2009, 10:04
İstanbuldaki maç neden Alisamiyende oynanacak anlamış değili.Ben ona takmış durumdayım.

Oktay AKKUŞ
26.03.2009, 10:31
İstanbuldaki maç neden Alisamiyende oynanacak anlamış değili.Ben ona takmış durumdayım.

GS Sevdası

UğuR
26.03.2009, 10:50
Beraberlik bile çok iyi sonuç

Dursun Kaplan
26.03.2009, 10:53
Fatih Terim denyosuna her ne kadar kıl olsamda,damarlarımda Türk kanı takımımızın galip gelmesinden yana. :)

Avrupa'ya yine " Şu Çılgın Türkler " dedirtmeliyiz. ;)

Selman
26.03.2009, 10:54
Sanırım İniesta ve Xavi yok sakatlıklarından dolayı.Terim dua etsin de yoklar.Pek sevgili Emre'sine gösterirlerdi nasıl top oynanır.Sahi Emre kadroda mı onu bile bilmiyorum işin ilginç yanı:) İspanya'ya can-ı gönülden başarılar.

Onur Akyüz
26.03.2009, 10:56
yuhh maç nasıl sami yende olur?

barnebeu'da oyna sonra çık sami yende oyna.

atdan in eşşeğe bin.

İHSAN
26.03.2009, 11:10
yuhh maç nasıl sami yende olur?

barnebeu'da oyna sonra çık sami yende oyna.

atdan in eşşeğe bin.
Atla eşek arasında benzerlik var az da olsa. Sence Samiyenle Barnebeu benziyor mu? Biri stadyum diğeri ne belli değil.:D

İspanya'ya başarılar dilerim. (türkiye'ye başarı dilesem de sonuç belli.gerek yok.)

FATİH TERİME RAĞMEN MİLLİ TAKIMI DESTEKLİYORDUK, BU KADARINA DA TAHAMMÜL EDİLEMEZ.

pReN@_61
26.03.2009, 11:28
Şu ispanyayı yenersek çok iyi olacak

Başarılar MİLLİ Takımımıza...

Hüseyin İlkin
26.03.2009, 11:42
DAVID VILLA ÇOK İDDİALI

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/73501_1_090326102342.jpg

2010 Dünya Kupası elemelerinde Türkiye'nin rakibi olan İspanya'nın yıldız futbolcusu David Villa, "İspanya'nın Türkiye'ye karşı kazanacağı üzerine imzamı atarım" şeklinde iddialı konuştu.

İspanyol spor gazetesi AS'ta yayınlanan demecinde Villa, İspanya olarak en kısa sürede Dünya Kupası'na katılmayı garantilemek istediklerini söyledi. İspanya milli takımı tarihinde şimdiye kadar 25 gol atan ve milli formayla en fazla gol atan 5. forvet oyuncusu olan Villa, Türkiye maçında gol atıp atamayacağıyla ilgili bir soruya, "İnşallah, Umarım şanslı olurum. Ama herhangi bir takım arkadaşımın golüyle İspanya'nın Türkiye'ye karşı kazanacağı üzerine imzamı atarım" cevabını verdi. İspanya'da Raul'un milli takıma alınmaması ve "7" numaralı formayı kendisinin giymesinin hatırlatılması üzerine de Villa, "Bu 7 numara tartışmalarının sona ermesi benim hoşuma gider. Çünkü saha dışında her ikimizi de etkiledi. Raul saygıya layık" açıklamasında bulundu.

Villa, İspanya Milli Takımı'nın en büyük özelliğinin "futbolcuların kozalak gibi birlik içinde olması" olduğunu söyledi. Sakat olan Andres İniesta'nın oynamayacak olmasını, ''eksikliği çok fazla hissedeceğiz" diye yorumlayan İspanyol futbolcu, "Maradona ile Messi, Ronaldo veya Romario arasında kıyaslama yapılabilir, ama İniesta ve Xavi tekler, benzerleri yok. Bana en iyi topları onlar attılar. Olağanüstü iyiler" ifadelerini kullandı.

KAYBEDERSEK BENİ BEKLEYENLERİ BİLİYORUM

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/73500_1_090326102206.jpg

Villarreal takımından arkadaş olan İspanyol Joan Capdevilla ve Marcos Senna ile Türk milli futbolcu Nihat Kahveci, 2010 Dünya Kupası elemelerinde 28 Martta oynanacak İspanya-Türkiye maçını birlikte değerlendirdi.

İspanyol spor gazetesi Marca'nın biraraya getirdiği üçlü maçla ilgili sohbet ederek, aralarında şakalaştı. Üç futbolcu arasında geçen diyalog ve soru cevapta, Senna'nın "Grubu kim birinci bitirecek?" sorusuna Nihat, "Dünya Kupası'na doğrudan katılmak için siz favorisiniz, ama matematiksel olarak yetişebilecek puan olduğu sürece Türkiye pes etmeyecek" dedi. Oldukça esprili diyalogların olduğu röportajda, Nihat "İspanya favori, ama her zaman favoriler kazanmaz. Saha içinde birbirimizi dirsekleyeceğiz, ama bu sahada kalacak. Kaybedersek beni bekleyenleri biliyorum, ama kazanırsak sizi öldürürüm" derken, cevap olarak Capdevilla, "Kaybetmiş olarak şimdiden en az bir ay saklanabilirsin" ifadelerini kullandı. Senna ise bir sorusunda Nihat'a "Sahada bize nasıl hakaret edeceksin, Türkçe mi? Maç günü İspanyolca mı Türkçe mi konuşacaksın?" derken, milli futbolcu, "Hakeret mi, yooo veya kimbilir belki de evet... Türk milli takımı formasıyla oynadıkça Türkçe olacak. Ama bir sorun bana size nereden saldıracağız, ben biliyorum" şeklinde gülerek cevabını verdi. Buna karşılık Capdevilla, Benim kanatımdan mı saldıracaksınız? İspanya'nın en zayıf kanadı orası derken, Nihat da "Ben biliyorum nereden saldıracağımızı, gerçekten" şeklinde konuştu.

Senna'nın, "Nihat dışında Türkiye'de kime dikkat edeceğiz" sorusuna da Nihat, "Umarım bizi tanıyorsunuzdur, öyle değilse sorun yaşayacaksınız demektir. Ciddiyim çok fazla futbolcu var: Tuncay, Emre, Uğur Boral, Altıntop kardeşler, Semih, Aurelio. oynayan sahada ölümüne oynayacak" dedi. "Türk cehennemi gerçekten var mı?" diye soran Senna'ya bu sefer cevap olarak, "Her zaman. Ama bu cehennem değil iyi bir ortam. Gelen takımların bu ortamdan zorlanmasını istiyoruz" ifadelerini kullanan Nihat, ancak sonuçta maçı kazananın taraftar değil iyi futbol olduğunu söyledi.

Türk futbolcu açıklamalarında ayrıca, şu ifadeleri kullandı:

"Avrupa Şampiyonası'nda Villarrealli 3'lü. Senna, Capdevilla ve Santi kilit oyuncular oldular. Benim için onların takım arkadaşı olmak gurur verici, Üçü de çok büyük futbolcu. Santaigo Bernabeu Stadı'nda insanlar Türkiye'nin savunma yapacağını sanmasın. Futbol oynamak, gol atmak ve İspanya'yı yenmek için çıkacağız. Motive olmuş durumdayız. Dikkat edin, tehlikeliyiz."

Bu arada Nihat, Türk milli takımındaki arkadaşlarının Luis Aragones hakkında neler konuştuklarıyla ilgili bir soruya, "Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük takımlarından biri, şampiyonluk için favorilerden biri. Bu yıl her şey pek yolunda gitmedi, teknik direktöre karşı artan eleştiriler var. Aynı zamanda Güiza'yı da eleştiriyorlar, Mallorca'daki gibi gol atmasını bekliyorlardı. Madrid ve Barcelona'da yaşananların benzeri Türkiye'de de oluyor. Ayrıca Türk futbolu, buraya çok benzer olmaya başladı. Lig daha zor, çok daha fazla mücadele var. Zor bir lig, hiçbir şey kolay değil" cevabını verdi.

Öte yandan Capdevilla, Nihat'ın "Doğruyu söyle, Türkiye maçı için gerçekten ne düşünüyorsunuz?" sorusunu "Size çok büyük saygı gösteriyoruz, çünkü son Avrupa Şampiyonası'nda yarı final oynadınız ve 2000 Dünya Kupası'nda üçüncülüğünüz var. Daha önceden bana söylemiştin: Bundan çok gurur duyuyorsun. Ama saygı bir tarafa, biz en kısa zamanda Dünya Kupası finallerine katılmayı garantilemek istiyoruz. Eğer Madrid'de kazanırsak daha yakınlaşacağız. Ama oynayacağımız en zor iki maça çıkacağız" diye yanıtladı.

Maraton

boztepeliyasin
26.03.2009, 15:48
güzel ve zor bir maç olacak ama ispanyanın maçı bırakacağınıda açıkcası düşünmüyorum. adamlar son 30 maçtır yenilmiyormuş. inşallah kazanırız ama çok zor gözüküyor.

irfan61
26.03.2009, 18:28
İspanya ne kadar favori gözüksede futbol bu belli olmaz.Bakarsın 2-0'lık bir galibiyet alı veririz.D.Villa efendi atalarımızın bi lafı vardır.Büyük lokma ye ama büyük laf konuşma futbol bu hiç belli olmaz.Sonra mağlup oldunuz mu imzanı başka yere atarsın.

Terzioğlu
26.03.2009, 18:38
En az bir puan alacagimiza inanincim tam..

Alihan Ertürk
26.03.2009, 19:19
kısaca şöyle söyleyeyim ;

Torres 4 - Türkiye 1

evrents
26.03.2009, 19:21
Egemen'in çağrılmaması çok saçma bir olay

Mert67
26.03.2009, 19:36
Terim'in son maçı olur inşallah.

Aker
26.03.2009, 19:59
Terim'in son maçı olur inşallah.

İnşallah , ne olursa olsun isterse fark olsun yenilelim ama bu terim gitsin.

Orhan Aydın
26.03.2009, 20:26
TERİM YÜZÜNDEN YENİLELİM FLN DEMEK HOŞ DEİL.İNŞALLAH PUAN ALIRIZ.gökhan oynar da bi gol atarsa çok güzel olur .inş

reisoğlu61
26.03.2009, 20:34
ibrahim kas ve emre asik sayesinde fark yiycez.

Cafer Bulur
26.03.2009, 21:06
Bana sürpriz yapacakmisiz gibi geliyor.
Yüksek motivasyonla oynadigimizda neler yapabilecegimizi tüm dünya görmüstü.
Cumartesi aksami bir kez daha sahit olurlar insallah.

Manu61
26.03.2009, 21:22
İspanya'daki maçtan ben puan veya puanlar bekliyorum..Ama İstanbul'da 3-4 tane yeriz.

szymek_17
26.03.2009, 22:05
gökhan gol atsa da prim yapsa yaaa
ibrahim kaşı milli takıma alıp egemeni almayan fatih terimin de aklından şüphem war
yine de başarılar türkiyeeee

el_conquistador
26.03.2009, 23:16
Yarin sabah hayirlisiyla arkadaslarla Madrid'e ucuyorum. Insallah 3 puanla dönmek nasip olur!

Mehmet_Mercanlı
27.03.2009, 00:12
emre aşık sakat ve hakan stoper oynıcak

Egemen - Giray -

bursa'dan ömer
kayseri'den aydın - ali turhan

defans olarak mili takıma
ibrahim kaş , emre aşık , gökahan zan dan önce alınması gereken isimler

Ba®ış
27.03.2009, 00:17
iddaa da 1.25 veriyormuş İspanyaya.bari 1.40 1.45 falan verseydi de ilk yarı ikinci yarı yapardık ama bu oranlarla değmez.en iyisi üst oynamak

UğuR
27.03.2009, 10:45
İspanya maçı öncesi morallerin bozuk olduğu Milli Takımımız'da dün başrolde 'neşe' vardı.
Arda'dan kolbastı şov

Başkent Madrid'deki kampın 4. gününde ayyıldızlı futbolcular güne Fatih Terim'in verdiği izinle başladı.
Gün boyu Madrid sokaklarında gezip alışveriş yapan Milliler, akşam 1.5 saat süren antrenmanla günü tamamladı. Kulüplerinde yaşanan problemlerden dolayı futbolcularının morallerini düzeltmek için yoğun çaba harcayan Terim'in dün imdadına Arda Turan yetişti. Esprili kişiliğiyle tanınan Arda idmanın sonunda sahneye çıktı.
Trabzonsporlu oyuncuların kazandıkları maçlar sonrası yaptığı kolbastı dansını taklit eden genç yıldız, herkesi kahkahadan kırdı geçirdi. Arda'ya önce Gökhan Ünal ardından Terim ve diğer oyuncular eşlik etti. Tüm takımın verdiği bu neşeli görüntü İspanya maçları öncesi Terim'in moral çalışmalarının meyvesini verdiği şeklinde yorumlandı.

Colakoglu
27.03.2009, 12:36
David villa,kazanacagimiza imzami atarim gibi salak salak aciklamalar yapmis,Bizde atariz imzayi david villa,bizim imzamizin acisida bikac sene gecmeyebilir.

peker61
27.03.2009, 14:40
Üç taneden az yersek yenmiş sayacam bu takımdan bişe olmaz ne kadar işe yaramaz varsa milli takımda..

Muhammet
27.03.2009, 14:42
Arda tehlikeli sularda dolaşıyor. :cool:

halil ibo
27.03.2009, 15:03
İki tane kaliteli stoperi bulunan takımımızı seyretmesine rağmen göremiyor zavallı sinyör.Egemen Emre Aşık gibi 10 tanesini cebinden çıkarır.Giray 20 tane İbrahim Kaş eder.

Erdal DİLEK
27.03.2009, 15:31
forza ispanya. . . 5 ten aşağa kabulum değildir...

Hüseyin İlkin
27.03.2009, 15:34
Aferin Arda'ya. Umarım bir süpriz yaparızda Madrid'den puanla döneriz. Hadi be çocuklar..

Dursun Kaplan
27.03.2009, 15:46
Şu son kazadan sonra heves meves kalmadı bende. Yine umrumda olmayan bir karşılaşma olacak.

irfan61
27.03.2009, 16:04
gökhan gol atsa da prim yapsa yaaa
ibrahim kaşı milli takıma alıp egemeni almayan fatih terimin de aklından şüphem war
yine de başarılar türkiyeeeeBence Gökhan'ı oyuna bile almayabilir.Tek forvet çıkarsak Nihat ile başlar sonradan Semih'i alır oyuna.3. forvetimiz Mevlüt 4. ise G.Ünal olarak lânse ediliyor.

Orhan Aydın
27.03.2009, 16:18
tek forwet oynayacağını sanmıorum o zaman daha çok gol yeriz:).
gökhan fildişine attıtğı golden sonra bu maçta 1 dk de olsa oynar gibime gelio

Hüdai Pervaneli
27.03.2009, 17:24
Iddaada oranlar

ispanya 1,30

türkiye 8,00

Oynamya degmez:D

Mira_61
27.03.2009, 17:29
İspanya maçı öncesi morallerin bozuk olduğu Milli Takımımız'da dün başrolde 'neşe' vardı.
Arda'dan kolbastı şov

Başkent Madrid'deki kampın 4. gününde ayyıldızlı futbolcular güne Fatih Terim'in verdiği izinle başladı.
Gün boyu Madrid sokaklarında gezip alışveriş yapan Milliler, akşam 1.5 saat süren antrenmanla günü tamamladı. Kulüplerinde yaşanan problemlerden dolayı futbolcularının morallerini düzeltmek için yoğun çaba harcayan Terim'in dün imdadına Arda Turan yetişti. Esprili kişiliğiyle tanınan Arda idmanın sonunda sahneye çıktı.
Trabzonsporlu oyuncuların kazandıkları maçlar sonrası yaptığı kolbastı dansını taklit eden genç yıldız, herkesi kahkahadan kırdı geçirdi. Arda'ya önce Gökhan Ünal ardından Terim ve diğer oyuncular eşlik etti. Tüm takımın verdiği bu neşeli görüntü İspanya maçları öncesi Terim'in moral çalışmalarının meyvesini verdiği şeklinde yorumlandı.
Şeker şey.:rolleyes:

sessizkral_1
27.03.2009, 17:37
Bence Gökhan'ı oyuna bile almayabilir.Tek forvet çıkarsak Nihat ile başlar sonradan Semih'i alır oyuna.3. forvetimiz Mevlüt 4. ise G.Ünal olarak lânse ediliyor.

Bence böyle birşey olursa çok saçma olur.

Hazırlık maçında en iyi oynayan gökhandı.İlk yarı golünüde attı.Elinden geleni yaptı.

O maçtan sonra gökhanın direk ilk 11 oynaması gerekir.

Bir futbolcunun ligdeki performansı kadrodaki yerini belirleyemez.Öyle olsaydı Kazım da ozaman oynayamazdı.Ceyhun trabzonda yedekken milli takıma çağırılmazdı vs..Milli takım olayı çok farklıdır.Ve bence mantıken gökhanın ilk 11 başlaması gerekiyor.

mehmetali61_55
27.03.2009, 18:33
şahsen benim görüşüm gökhan bu performansıyla milli takımı haketmiyor neden almış anlamış değilim

Ömer SEVİNÇ
27.03.2009, 18:40
Hakeden mi var Mehmet ALi?

Hüseyin İlkin
27.03.2009, 19:28
DEL BOSQUE: ÇOK ZOR MAÇ OLACAK

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/73619_1_090327185405.jpg

2010 Dünya Kupası elemelerinde Türkiye'nin rakibi olan İspanya'nın teknik direktörü Vicente Del Bosque, düzenlediği basın toplantısında ''Türkiye ve Türk futbolundan konuşmak benim için her zaman memnuniyet vericidir'' dedi.

Basın toplantısında Türk basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Del Bosque, FIFA sıralamasında Türkiye'nin 11. sırada olduğunu hatırlatarak, ''Türk futbolu, kulüpler düzeyinde çok büyük aşama kaydetti. Çok güçlü bir milli takıma karşı oynayacağız ve zor bir maç olacak'' ifadesini kullandı.

Luis Aragones ile ilgili bir soru üzerine ''Olağanüstü bir teknik direktör'' karşılığını veren Del Bosque, Aragones'in başarılı olacağına inandığını ve Türkiye 'de Beşiktaş takımını tuttuğunu söyledi.

Maraton

Muhammed KOÇ
27.03.2009, 19:30
Iddaada oranlar

ispanya 1,30

türkiye 8,00

Oynamya degmez:D
bu oran gerçek mi ??

öyleyse o kadar da değil :mad:

ApoCaN28
27.03.2009, 19:37
Ülkemizde 1.25 9.00 şeklinde.

Mert67
27.03.2009, 20:42
Terim'in ağzından ilk 11'imiz!

Fatih Terim açıkladı! Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 5. Grup'ta İspanya ile oynanacak maç öncesi basın toplantısı yapan Terim, toplantı sırasında karşılaşmaya nasıl bir ilk 11 çıkaracağını, nasıl bir oyun anlayışıyla mücadele edeceğini de açıkladı.

Terim, İspanya karşısında mücadele edecek Türk Milli Takımı'nın kadrosunu şöyle anons etti:

Volkan Demirel
Gökhan Gönül
Emre Aşık
Hakan Balta
İbrahim Üzülmez
Mehmet Aurelio
Emre Belözoğlu
Tuncay Şanlı
Arda Turan
Semih Şentürk
Nihat Kahveci

27.03.2009
Kaynak : Sporx.com

Hamza Yilmaz
27.03.2009, 20:45
Kadroyu Basin Toplantisinda aciklamis:

_________VOlkan_________

Gökhan___Emre A.____Balta_____Üzülmez(Hey gidi hey ne hallere düstük)

_________Emre.B____Aurelio------

Tuncay____Nihat_____Arda

__________Semih_______

Bu üzülmezden nefret ediyorum. Karaktersiz, Terbiyesiz vs vs. Böyle oyunculari destekliyecegim icin Fatih Terim den Nefret ediyorum.

Hüseyin İlkin
27.03.2009, 20:56
Basın toplantısını canlı izledim LigTv'den. Fatih Terim gözlükler filan yine formundaydı :) Sonundada kadromuzu belirtti. Beklediğim bir yapıda ve kadroda çıkıyoruz. Umarım iyi olur sonuç..

Ayhan Yüksek
27.03.2009, 21:23
Zihniyete bak ya gs de mecburiyetten stoper oynayan Hakan Balta Milli Takımdada stoper bu nasıl bir şerefsizliktir terim efendi Milli Takımı gs ile nasıl karıştırırsın koskoca Ülkemde stoper oynayacak adam kalmadıda sol bek Baltadan stoper çıkarmaya çalışıyorsun gs ile aynı gidiyorsun sen ne yüzsüz bi adamsın ya soldaki üzülmez tercihine ise diyecek laf bulamıyorum tek kelimeyle iğreniyorum, futbolun f sinden anlamayan bir adam yine futbolun f sinden anlamayan terim efendi tarafından sol bek oynatılıyor, sanki adam kalmadı, burda bile terime laf söyletmeyen ülkedeki en iyi teknik adam diyen futbol ulemaları görün ve gurur duyun.

Alihan Ertürk
27.03.2009, 21:25
"Kadro Dünya Kupası için yeterli değil"
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/18_248222_cancobanogluson.jpg

fanatik.com.tr, A Milli Futbol Takımımız'ın 28 Mart ve 1 Nisan tarihlerinde, son Avrupa Şampiyonu İspanya ile oynayacağı kritik maçlar öncesi, deneyimli bir ismi sizlerle buluşturdu. Fanatik Gazetesi'nin usta kalemlerinden, Milli Takımlar eski menajeri Can Çobanoğlu, canlı yayında sizlerden gelen soruları yanıtladı.
A Milli Futbol Takımımız'da uzun yıllar menajerlik yapmış ve böyle kritik maçların havasını tüm takımla birlikte bir çok kez solumuş olan Can Çobanoğlu ile birlikte İspanya maçlarını masaya yatırdık. Bir dönem Denizlispor'da da menajerlik yapan ve 2002 Dünya Kupası'nda Milli Takımımızın elde ettiği Dünya 3.lüğü'nde büyük bir paya sahip olan Çobanoğlu, İspanya maçları öncesi Milli Takım'la ilgili merak ettiğiniz her şeyi canlı yayında yanıtladı.
Soru cevaptan bazı çarpıcı başlıklar;
"Milli formayı hak eden giyer"
"Bazıları Fatih Tekke'yi içine sindiremiyor"
"Mehmet Yıldız'ın milli kadroya alınmaması doğru karar"
"Kadro Dünya Kupası için yeterli değil"
"Kamuoyu Terim konosunda çiftestandart uyguladı"
"Şampiyonluğa en yakın aday Beşiktaş"
"Yıldıray'ın takımda olmaması tam bir başağrısı"
"Şanslı olursak İspanya maçını lehimize çevirebiliriz"
"İspanya karşısında güçlü bir orta sahaya ihtiyaç var"
"Son dakikalarda attığımız goller İspanyollar'ı rahatsız ediyor"
"Aragones sezon sonu gönderilmeli"
"Galatasaray, Lincoln krizini iyi yönetemedi"
"Egemen milli takım kadrosunda olması gereken bir isim"
"Yanlış transfer ve hocanın takıma uygun olmayışı Fenerbahçe'nin en büyük sorunu"

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/16_248596_TUMSORUCEVAP.jpg (http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Default.aspx?aType=CevaplananSorular&cId=47&search=&page=1)

Fatih
27.03.2009, 21:35
Bu ülkede başka stoper yokmuydu da gerçek mevkisi stoper olmayan Hakan Balta stoper oynatılıyor.Sonrada sakatlıklardan bahsediyor Terim.

Adama sormazlar mı bu kadroyu sen çağırmadın mı diye?

Kazım Uzunboy
27.03.2009, 21:38
Sormazlar.

Aksine, Sen iyisini bilirsin hocam, öyle diyorsan öyledir derler.

Alihan Ertürk
27.03.2009, 21:38
madem Egemen'i almadın tamam kabul ettik mecburen ama neden Balta Hakan'ı stoper oynatıyorsun ki ?? Eren Güngör çok rahat oynardı..

Hüdai Pervaneli
27.03.2009, 21:47
madem Egemen'i almadın tamam kabul ettik mecburen ama neden Balta Hakan'ı stoper oynatıyorsun ki ?? Eren Güngör çok rahat oynardı..

para Her yeri acar

Uğur Ö.
27.03.2009, 21:57
görende koca türkiyede defans adamı kalmadıda balta stopere oynuyor yahu allah aşkına egemenin ne eksiği var merak ediyorum

.....
27.03.2009, 22:00
Kadroyu açıkladı mı sinyor ?

Hüseyin İlkin
27.03.2009, 22:01
Terim'in ağzından ilk 11'imiz!

Fatih Terim açıkladı! Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 5. Grup'ta İspanya ile oynanacak maç öncesi basın toplantısı yapan Terim, toplantı sırasında karşılaşmaya nasıl bir ilk 11 çıkaracağını, nasıl bir oyun anlayışıyla mücadele edeceğini de açıkladı.

Terim, İspanya karşısında mücadele edecek Türk Milli Takımı'nın kadrosunu şöyle anons etti:

Volkan Demirel
Gökhan Gönül
Emre Aşık
Hakan Balta
İbrahim Üzülmez
Mehmet Aurelio
Emre Belözoğlu
Tuncay Şanlı
Arda Turan
Semih Şentürk
Nihat Kahveci

27.03.2009
Kaynak : Sporx.com

Kadro budur..

Alihan Ertürk
27.03.2009, 22:02
Sadri Şener de İspanya'ya gitmiş

Abdülkadir Kılıç
27.03.2009, 22:02
Yaa hadi geçin Egemen'i Eren Güngör diye bir çocuk var. Rahat oynar bu maçta. Hiç yoktan Bosna maçında oynattığın İbrahim Kaş'ı koy. Ben bilmiyorum açıklama falan mı yaptı ama Hakan oynamaz orada. Zaten bu maçı yenileceğiz. Hiç ümidim yok ama inşallah kazanırız.

Samet Yildirim
27.03.2009, 22:03
Terim bence blöf yapiyor...bu ilk 11 le darmadagan oluruz...2 forvet arti arda-tuncay pili bitmis emre...defans ayri bir sacmalik...

Hüseyin İlkin
27.03.2009, 22:08
Ben çok iyi bir kadroyla çıktığını düşünüyorum. Eldekinin en iyisi en azından. Orta sahada Hamit veya Topal'da olsa alternatifi bol, iyi bir yapı olacaktı ama. Tuncay-Emre-Aurelio-Arda ile çalışkan bir orta saha yaratıldı. Emre son haftalarda ciddi bir form artışına geçti. Tuncay ve Arda'nın hırslarını biliyoruz zaten. Aurelio'da takımın orta sahasının olmazsa olmazlarından. Üstüne Nihat ve Semih. Yardımı arka tarafla iyi yapan oyuncular. Eldekilerden daha iyisi çıkarmıydı. Ben düşünmüyorum. Defans bölgesine bakarsak. Tek eksiğimiz Egemen. Balta'yı sola çekip, Egemen'i sol iç oynatırdım. Ama kadroda olmadığına göre. Balta'nın son haftalarda stoper mevkiisinde iyide oynadığını düşünürsek. Bir şey diyemiyorum..

.....
27.03.2009, 22:08
Çift forvet mi oynayacağız?

Ne yapıyo şimdi bu? Yarın akşam istifa etsede kurtulsak sundan

Eren Karaahmetoğlu
27.03.2009, 22:09
Yeniliriz bence nasıl kadroyla çıkarsak çıkalım:)

Alihan Ertürk
27.03.2009, 22:12
vatan hayinliği gibi olmasın ama bu defansla Torres topa tutar bizim kaleyi

Emre7
27.03.2009, 22:17
Çift forvet mi oynayacağız?

Ne yapıyo şimdi bu? Yarın akşam istifa etsede kurtulsak sundan

hem avrupa hemde dünya kupa biletlerini kaçırmadan o istifa etmez.
avrupa şam. sonra kredilsini yükseltti

ilhan
27.03.2009, 22:19
3-0'ı kabul edecekse İspanya maça çıkmayalım. Savunmada Gökhan Gönül'den başka topu olumlu kullanacak, hızlı olacak bir adam yok. Hakan Balta ? İbrahim Üzülmez? Hadi Emre Aşık'ı anladık. Yarın teklif gelirse hiç şaşırmam. Kewell Türk vatandaşı olsun savunmada oynasın diye.

Şu Kayserispor'daki çocuğu oynat ama Emre-Hakan ikilisiyle çıkma Fatih hoca.

Emre7
27.03.2009, 22:20
3-0'ı kabul edecekse İspanya maça çıkmayalım. Savunmada Gökhan Gönül'den başka topu olumlu kullanacak, hızlı olacak bir adam yok. Hakan Balta ? İbrahim Üzülmez? Hadi Emre Aşık'ı anladık. Yarın teklif gelirse hiç şaşırmam. Kewell Türk vatandaşı olsun savunmada oynasın diye.

Şu Kayserispor'daki çocuğu oynat ama Emre-Hakan ikilisiyle çıkma Fatih hoca.

duymaz seni ilhan duymaz.
duysaydı ben boztepeden bağırırdım

ilhan
27.03.2009, 22:22
duymaz seni ilhan duymaz.
duysaydı ben boztepeden bağırırdım

Emre seni böyle sakin görmek ne güzel. :)

Yahu adamların Fabregas'ını, Torres'ini, Alisini velisini düşünmeden bizim şu savunma dizilişine takıldım. Emre ve Hakan kendi takımlarını batırıyorlar yan yana oynayınca sen nasıl olurda milli takımın geri ikilisini böyle kurarsın.

Neyse vardır bir bildiği diyorum.

Ahmet Başkaya
27.03.2009, 22:25
yaa abi tamam hepiniz yorum yapıyorsunuz ama kayseriden bir çocuğu ilk onbire koyup ilk resmi sınavda 90 000 seyircinin eline verirsenn...Hele torres ile villa yı da yanına koyarsan 10. dakikada bu çocuk maffolur...Türkiyeden şu an alabileceği en iyi stoper bencede hakan balta idi..Futbol hayatında stoperle başladığı düşünülürse...İbrahim kaş uzun süredir oynamıyor son maçlarda da sağ bek oynuyo...

Ahmet Başkaya
27.03.2009, 22:27
Emre seni böyle sakin görmek ne güzel. :)

Yahu adamların Fabregas'ını, Torres'ini, Alisini velisini düşünmeden bizim şu savunma dizilişine takıldım. Emre ve Hakan kendi takımlarını batırıyorlar yan yana oynayınca sen nasıl olurda milli takımın geri ikilisini böyle kurarsın.

Neyse vardır bir bildiği diyorum.
Kendi takımını batırmayan bir defans söylesene abi şuan süper ligde...Ozaman alsın sivastan iki oyuncu koysun futbol zihniyeti bu değil bence colin kazım ı almasıda haklı bir sebep bence ancak takımını batırıyo milli takım ile lig ayrı..Egemen olayında dyecek bir şey yok...

Ali Yerlikaya
27.03.2009, 22:49
Isterseniz vatan haini deyin isterseniz serefsiz ama milli takim in yenilecegi kesin ama ins fark yerde su yüzsüz terim gider yani kendisi gitmez kesinlikle ama kovulur, serefsiz yapisdi milli formalarimizin tasindigi bi takima birakmiyor.
Maalesef yarinki mac Ispanya -Terimspor benim gözümde futbolun f sinden anlamiyor sirf arkasi cok saglam oldugu icin o kutsal göreve getirilmesi icime sinmiyor serefisz küfürbazin önde gideni, artistligi disinda hic bisey yaptigi yok GS deki basarilarinida yatip kalkik hagi ye dua etsin adami ünlü etti.

ilhan
27.03.2009, 22:50
Şu an Türkiye süper liginde en beğendiğim stoperlerden bir tanesidir Eren. Çocuğun yaşı genç ve çok yetenekli. Avusturya'yı 4-2 yendiğimiz maçta Gökhan Zan'ın bütün hatalarını ört pas ediyordu. Emre-Hakan ikilisi yerine Emre-Eren ikilisi görmek istiyorum.

Bekten çakma stoper izlemek yerine safkan stoper izlemek istemek benim de hakkım. :)

magicyattara
27.03.2009, 22:50
Şu defans hattını gördükten sonra bu maçı almamızın,puan almamızın ihtimali olmadığını düşünüyorum.

Emre Aşık ve Hakan Balta'ya güvenmiyorum.Burda da seyrettim gs'nin en zayıf halkalarıydılar.Torres karşısında dökülürler.

Milli takımın ilk 5 adamı ikinci sınıf futbolcu,orta saha ve forvetimiz ise çok klas.

Ba®ış
27.03.2009, 22:52
savunmada emre-balta ikilisiyle oynayacağımıza 9 kişi oynayalım daha iyi.hiç değilse yenildikten bahanemiz olur 9 kişiydik diye,kendimizi avuturduk

B.AKDEMİR
27.03.2009, 23:17
Koskoca Türkiye'nin milli takımının defansı bu olmamalı!Ligimizde çok kaliteli defans oyuncuları var!Tabi klasik Fatih Terim kurgusunda yediğinden fazlasını atabiliyorsan gerisi önemli değildir!O yüzden defans konusunda çok kafa yormuyor.Çünkü hücum hattımız gerçekten çok teknik ve kaliteli

Arda,Nihat ve Tuncay varsa gerçekten gol atma yüzdemiz çok yüksektir.

Erdogan
27.03.2009, 23:22
ispanyol bi kiz ile iddaya girmistik tam 1 bucuk yil öncesinden.

onlar kazanirsa ben ispanyol formasi giyip ispanyollarin oldugu mahalle turatacam. biz kazanirsak o giyinecek. cok iddali benim ölümümdür o formayi giyip orda dolasmak. ama güvendik bir kere takima. du bakalim...

Ali Yerlikaya
27.03.2009, 23:32

onlar kazanirsa ben ispanyol formasi giyip ispanyollarin oldugu mahalle turatacam. biz kazanirsak o giyinecek. cok iddali benim ölümümdür o formayi giyip orda dolasmak. ama güvendik bir kere takima. du bakalim...

Tut mir dann echt Leid :)
Milli takim in maci almasi süpriz ötesi bi olay suanki kosullarda dünyanin en iyi top yapa takimina karsi teknik taktik yoksunu cikican ve galip gelicen. Sadece güler gecerim

Erdogan
27.03.2009, 23:39
Walla kardes inan benim de hic ümidim yokda iste,, simdiden nasil bahane bulayim diye düsünüyorum. Bide cok inatlastik, cok fena edecek beni yenerseler.

Sefer A.
27.03.2009, 23:42
rahat olun, en kotu beraberlikle doneriz ;)

Ali Yerlikaya
27.03.2009, 23:44
Walla kardes inan benim de hic ümidim yokda iste,, simdiden nasil bahane bulayim diye düsünüyorum. Bide cok inatlastik, cok fena edecek beni yenerseler.

Kusura bakma ama suc sende su futbol özürlüsü terim takimin basinda oldugu müddetce hic bir aman takimin adina iddaa ya girme.

Bizim bayaragimizla Avrupa sampiyonasinda o kadar basarili olduk azmimizle o terimin hiyarligindan sampiyonluk gitti nasilda güvendin ne dim dostum olu bi kee demek

Erdogan
27.03.2009, 23:47
kuralar cekildiginde ispanyaya düstügümüzü ögrendigimiz ilk gün zaten iddaya girmistik. walla suc benim ama yinede bile bile girdim iddaya, terimde olsa basinda ne yapalim takim bizim takim,, zaten yakinda oda yolcu

trab61
27.03.2009, 23:47
boyle rezillik gormedim hayatimda. nasil olurda defansda hakan baltayi kuzllanabilir. kendisi defans oyuncusu bile degil. yillarca defans oynayan turkiyenin en iyi savunmacisi olan egemeni niye almiyor benim mantigim buna el vermiyor. hadi gectik egemeni,turkiyede bir suru tecrubeli defans oyunculari var. mesela bekir,kayseride oynayan eren, mehmet polat,giray ve daha aklima gelmeyen bir suru futbolcu.
bu ne kin bu ne nefret egemenle kesinlikle arasinda bisey var. bunun baska aciklamasi yok. yillardan beri oyle yada boyle rusyada oynayan uefa kupasini kaldirmis fatih tekkeyi niye almiyorsun?? bu sorularin cevabini niye vermiyor fatih terim. buna birisi hesap sormasi lazim.

reisoğlu61
27.03.2009, 23:49
madem böyle rezil bir kadro kuruldu ozaman su onbir ile cikilmali:
Volkan
G.Gönül,E.Asik,Eren,Balta
Tuncay,Aurelio,Nuri,Arda
Nihat,Gökhan

POYRAZ
27.03.2009, 23:50
Ispanya'yi Ispanya'da yenmek bir hayli zor. Yanilmiyorsam 100 bin kisilik stadda oynanacak mac.
Fatih Terim milli takimin basindayken zor ama yine de Insallah kazanariz.
Temennimiz bu yönde.

Cem Akyüz
27.03.2009, 23:50
Torres uçur bizi Torres uçur bizi

trab61
27.03.2009, 23:52
madem böyle rezil bir kadro kuruldu ozaman su onbir ile cikilmali:
Volkan
G.Gönül,E.Asik,Eren,Balta
Tuncay,Aurelio,Nuri,Arda
Nihat,Gökhan

aynen katiliyorum. rezillik yaptin ama bu kadarda olmaz, bari su kadroyu cikar sahaya. uzulmezin oynamasi resmen bir facia. inanamiyorum ibrahim uzulmezin oynamasina. fatih terimi anlamiyorum. onceden severdim bu adami ama artik yeter. bu kadarida fazla artik. motive edecektir gene macta. oraya kim cikarsa ciksin herkes elinden gelenini yapacaktir. kimsenin bundan suphesi yok ama elindeki en iyi kadroyu niye cikarmiyorsun.

Barış
28.03.2009, 00:10
Zamanında fb Ümit Özat'ı sol bek oynattı diye milli takımda da Ümit sol bek oynamıştı.Kendi takımında zorunluluktan başka bi mevkide görev yapıyor diye milli takımda da böyle olmak zorunda mı? Güya onlarca futbolcu izliyorsunuz aylarca.2 as adam sakatlanınca buydu demek ki yapacağınız iş. İyi ki Gökhan Gönül Edu yokken stoper oynamadı fenerde.Yoksa Gökhan Gönül-Hakan Balta göbek oynardı bugün maçta.Mecbur yani orda öyleyse Milli takımda da böyle olmak zorunda ya!

Ömer TOPAL
28.03.2009, 00:10
olmayacak duaya Amin demek...biz Amenn diyoruz...Kaybederiz bu maçı bu kadar basit..İnşallah ben utanırım ama cok zor :(

Muhammed KOÇ
28.03.2009, 00:23
terim neyine güveniyo ispanya karşısında böyle bir kadro çıkarıyo anlamıyorum..her zaman şans yanında olmazz..

Terzioğlu
28.03.2009, 00:26
Her ne kadar Emre Asik benim gözümde bes para etmesede Eren Güngör'e tercih edilmesi dogrudur. Eren Güngör henüz cok genc ve bu tür müsabakalara aliskin olmayan bir futbolcu. Milli takim'da sadece 1 mac oynadi. Oda hazirlik maciydi. Böyle bir macta 21 yasinda bir adami ilk resmi müsabakasina cikarmak fazla riskli olurdu. Üstelik deplasmandayiz.

Kadro'nun digerine gelince Terim biraz ucmus gibi. Kadro cok ofansif. Ama ben vardir bir bildigi diyorum ve yinede en az bir puan alacagimiza inaniyorum.

Muhammed KOÇ
28.03.2009, 00:30
Torres uçur bizi Torres uçur bizi
ya beyler fener liverpool la oynamıyor :D

yapmayın böyle milli maç ne olursa olsun nihat uçursun bizi.. o çeyrek final maçında herkes tek renk oldu.. şu milli maçlarda tek renk olmak lazım :rolleyes:

Adem Erdoğan
28.03.2009, 00:31
Her ne kadar t.d. Terim olsa da takımın göğsünde ayyıldız olduğunu unutmayalım.;)

Ümitliyim.Nihat, Tuncay, Arda, Aurelio'su olan takım kolay kolay pes etmez.

Kubilay ŞAHİN
28.03.2009, 00:33
Sadece Başarılar Demekle Yetinirim..(Tabi Futbolculara..)

Ömer TOPAL
28.03.2009, 00:55

sen şimdiden formayı giyde üstüne alışssın :D bu defanslamı... terimin amacı ne anlamadım hadi song türk degil Egemen, Giray bunlardamı Türk degil...Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

Ba®ış
28.03.2009, 00:57
terimin amacı ne anlamadım hadi song türk degil Egemen, Giray bunlardamı Türk degil...Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu
galatasarayın sözleşmeli futbolcuları olsalardı ve de paf takımla dahi idmana çıksalardı kesin çağırılırlardı milli takıma.fatoş için galatasaraylı olsunda çamurdan olsun

TolgaTopçu61
28.03.2009, 00:58
Kadro da defans oyuncusu varken,neden Hakan Balta'yi stoper olarak oynatir bir teknik direktör?
Genede az da olsa bir ümidim var,insallah rezil olmayiz...

Buarada Ispanya'nin defansi da pek saglama benzemiyor,her skora acik bir mac bence...

Vural Kuyumcu
28.03.2009, 01:02
ben kazanacagmiza inaniorum yani öyle hissediorum ....

MetiN08
28.03.2009, 01:05
ben yarinki maca hic sevinemiyorum umrumda bile degil, yensek ne olur yemesek ne olurki, bugünkü o aci günden sonra canim hic birsey istemiyor daha basimiz sag olsun arkadaslar offf ya

OnOuR
28.03.2009, 01:09
3-5 arası bişi bekliyorum Spanish'lerden. Aşağısı kurtarmaz vallaha...

Hamza Yilmaz
28.03.2009, 01:27
Insallah aliriz maci ama zor biraz. Adamlar saglam top oynuyorlar.

erd_61: Keske girmeseydin iddaaya, galiba giyeceksin o formayi. Ama allahtan ümit kesilmez. Bi bakmissin bizim Last Minute Türken:D alir maci. Hic belli olmaz vallah. Gökhan caksin da birtane, kendine gelsin.

Sönmez Özlü
28.03.2009, 01:32
Fatih Terim'in bir daha kimsenin yüzüne bakamayacağı bir sonuç çıkmasını umuyorum bu maçtan.

Şöyle 30-0, 36-4 falan.

Abarttıysam, 5-0 da idare eder.

4 son.

4'ten aşağı inmem. Bunun bize gelişi bu.

Erdogan
28.03.2009, 01:32

erd_61: Keske girmeseydin iddaaya, galiba giyeceksin o formayi. Ama allahtan ümit kesilmez. Bi bakmissin bizim Last Minute Türken:D alir maci. Hic belli olmaz vallah. Gökhan caksin da birtane, kendine gelsin.

off off :) :D :(

pReN@_61
28.03.2009, 01:38

Zor maç olacak ama kazanacağız inşallah.

oguzkoc
28.03.2009, 02:06
koskoca türkiye ligi stoper kıtlığına girdi ve biz tel tel dökülen bir takımın çakma stoper oyuncularını milli takımda seyredicez. allahından bul terim. sen bütün lafları hakediyorsun. sen şu kadro ile maçı alsan bile türk oyuncularına verdiğin değer asla haklı çıkarmayacak seni.

imkanın olsaydı kewell'i çağırırdın sen stopere...

ilhan
28.03.2009, 02:24
Tekrarlıyorum İspanya 2-0, 3-0'ı kabul ederse çıkmayalım maça. :) İnşallah milli takımımız(!) bizi yanıltır da puan ya da puanlarla dönebilir. Gönlüm bunu istiyor ama aklım buna asla imkan tanımıyor.

hos_cocuk61
28.03.2009, 02:47
Evet zevkli bir maç olucak tahmini skorum ise İspanya 5-0 Türkiye artık bu skordan sonra fatih efendi biraz insafa gelip formayı hak eden oyunculara verir; Ama nerde fatihte o göz varsa yoksa kendi yalakalarını milli takıma çağırıyor.

Kazım Uzunboy
28.03.2009, 02:49
Öyle bir skordan sonra Fatih Terim' in insafa gelip hakedene forma vermesi bana yetmez, daha üst makamların insafa gelip hakedene görev vermelerini beklerim.. :rolleyes:

reisoğlu61
28.03.2009, 02:57
yarinki macta su kadro olacaktiki dagitirtik ispanyayi
Volkan
Hamit,Servet,Egemen,Caner
Gökdeniz,Aurelio,Tuncay,Arda
Nihat,F.Tekke

lazooo28
28.03.2009, 03:11
skor tahminim 3 veya 4-1

TSercaN
28.03.2009, 03:15
Fatih hanima yakisacak en guzel skor 6-1 olacaktir. Ve ondan sonra kapak olarak yapistirilacaktir biryerine!

cakir28
28.03.2009, 04:18
Insallah bundada bi süpriz yapariz..benim tahminimde 0-1 derim...:_) Heb karamsar olmuyalim

Kazım Uzunboy
28.03.2009, 04:36
Hani bize oluyor ya oynuyoruz ama atamıyoruz. Rakip bir kere geliyor atıyor ve 3 puanla ayrılıyor sahadan.

Belli bu gece aynısı milli takımımız içinde olacaktır. :rolleyes:

Kazım Uzunboy
28.03.2009, 04:48
Arda'dan kolbastı şov

Kaynak : http://www.spor61.net/news_detail.php?id=13434 (http://www.spor61.net/news_detail.php?id=13434)

Barnebau'da Kolbastı

http://www.fotospor.com/images/stories/futbol/millitakim/2009-03/28milli1.jpg

Antrenmanlarda kolbastı provası yapan milliler, İspanya’da golleri kolbastı oynayarak kutlayıp, tüm Türkiye’yi ayağa kaldırmak istiyor.
Milli takımlardan sorumlu yönetici Levent Kızıl, İspanya maçı öncesi A millilerin yaptığı 6 günlük kampı değerlendirdi. Millileri bir an olsun yalnız bırakmayan Kızıl, “Milli takım toplandığında futbolcuların hali haraptı. Moraller sıfırdı. Ancak dünkü idman çok keyifliydi. Futbolcular sık sık şakalaşıp, kolbastı oynadı” dedi.
Millilerin İspanya karşısında goller bulup, Santiago Bernabeu’da 80 bin kişinin önünde kolbastı oynayacaklarına inançlarının tam olduğunu belirten Kızıl “Ben bu takıma inanıyorum. Tüm Türkiye olarak İspanya maçından sonra kolbastı da oynayacağız, çiftetelli de! Olumsuzluklara rağmen dev maça hazırız” dedi.

Kaynak : http://www.fotospor.com/index.php?option=com_content&view=article&id=5944:barnebeuda-kolbast&catid=9:frontpage&Itemid=105

oguzhann
28.03.2009, 07:34
volkan-üzülmez-gönül-aşık-balta-arda-tuncay-aurelio-emre-nihat-semih savunma anlamına işimiz zor.Allah sonumuzu hayır etsin!

Ertan 51
28.03.2009, 08:10
ilk dikkatimi çeken burun kıvırdığım
Emre Aşık ve İ.Üzülmez oldu
tipik F.Terim egosu seçimler,maç öncesi belki gereksiz konuşuyorum ama adamı sevemedim gitti,böyle kadro seçimlerimi,kibirimi bilmiyorum ama cıkk

maç için yorum yapmam gerekirse
hiç umudum olmamakla birlikte bir beraberlik tam süper olur kanaatindeyim
olmayacak kadar imkansızda değil
kısmet diyelim bekleyelim bakalım.

Ömer SEVİNÇ
28.03.2009, 08:50
Egemen olsaydı yenebileceğimizi düşünürdüm ama Emre Aşık-Hakan Balta ikilisi ile zor..

Cengiz Çubukcu
28.03.2009, 09:05
Ulan kolbastı sen ne güzel bir oyunmuşsun. :) hele bir de galip gelirsek maçtan sonra kolbastı gösterisi ne güzel olur .... :)

ben Fatih Terimin bu şekilde cesur bir kadroyla sahaya çıkacak olmasını takdir ettim ama basın toplantısında sorulan sorulara kendini zorlayıp sadece hava atar gibi abuk subuk cevaplar vermesine de sinir oldum...

Orhan Aydın
28.03.2009, 09:08
bu maç bence berabere bitmez:).ya 80 bin kişinin önünde kolbastı oynarlar ya da 3 5 yeriz.AYRICA GÖKHANIN GOL ATIP KOLBASTI OYNAMASI MÜTHÜŞ OLUR:D.

Dursun Kaplan
28.03.2009, 09:19
Emre Aşık ve İ. Üzülmez bu akşam Torres sizi folloş edecek,hazır olun.

Recep Alkan
28.03.2009, 09:20
- 35 lik emre aşığı hala bu takımda oynatan;

- 100.000 kişilik stadda maç oynayıp, türkiyedeki maçı atmosfer diyip(?) ali samiyene veren

- İbrahim üzülmeze utanmadan bu milli formayı giydiren

bir fatih terim in milli takımını seyretmeyeceğim kardeşim.

magicyattara
28.03.2009, 09:31
Kolbastı aşkına vurun bari!

Ufuk Bayraktar61
28.03.2009, 09:32
bu maç bence berabere bitmez:).ya 80 bin kişinin önünde kolbastı oynarlar ya da 3 5 yeriz.AYRICA GÖKHANIN GOL ATIP KOLBASTI OYNAMASI MÜTHÜŞ OLUR:D.

gökhanın oynaması sürpriz, oynayıpta gol atmas daha çok sürpriz olur.

asimavi
28.03.2009, 09:32
....fark yesekte fatih terimin o yüzsüz yüzünü bi görsem....ama onda kabahat yok şu kendini bilmez özgener kazması yokmu yılanın başı o ..hasan doğan olsaydı terimin sözleşmesi uızatılmazdı...

...fatih terim elbet gönderilecek yakın zaman da çünkü dünya kupasına götüremiyecek takımı..terim gidince hiç bir türk takımına sempatisi olmayan yabancı bir teknik adam getirilmeli milli takımın başına...

Uğur GEMİCİOĞLU
28.03.2009, 09:35
Haydi Türkiyem dök bizi sokaklara :D:D
şaka bi yana 5 yemesek iyidir ama iddaa da ben Türkiye ye oynadım 9 oranı vardı.Psikopatların napıcağı belli olmuyo :)
Bir de İspanyada 100 bin kişilik stadda maç oynicaksin gelcen Türkiye ye gece konduda maç oynican olurmu böyle şey ya.Adamlar o stadda zıplamaya korkuyo çökücek diye :D git ya fb nin stada ya da bjk nin stada ver gayseri dicem çim yok orda :D

Orhan Aydın
28.03.2009, 09:44
gökhanın oynaması sürpriz, oynayıpta gol atmas daha çok sürpriz olur.

70 lerde fln 3-0 olursa maç:) semih ya danihatı çıkarır alır onu :D

EmreTS61
28.03.2009, 09:58
haydi türkiyemm sen imkansızları başardınnn bunuda başaracağızz...

Emirhan Ömeroğlu
28.03.2009, 09:58
3-0 olunca gökhan maçı kurtarmak için girer zaten :p

OnOuR
28.03.2009, 10:28
haydi türkiyemm sen imkansızları başardınnn bunuda başaracağızz...

Sahada Türkiye oynasa dedigin belki doğru olabilirdi ama ben bu İstanbul karmasına Türk Milli Takım'ı diyemem. Anadolu'dan 2-3 transfer yapmış bir istanbul klübü resmen. Transferlerde kenarda oturmaya mahkum zaten...

Mehmet S. Pervan
28.03.2009, 10:36
Fatih Terim'in çıkardığı bu 11 ile biz Fas'ı bile yenemeyiz. İlk 11'de gözüme en çok çarpan futbolcular ise (gerçi bence 11'deki bütün futbolcular yanlış) ibrahim üzülmez ve emre belözoğlu . . .

İsterse emre bu maçta 6 gol atsın ama şu bir gerçektir emre milli takım için bitmiştir. Gerek yaptığı hareketler gerekse verdiği demeçler onu bitirmiştir. Şunu herkes biliyorki terim emreyi sadece medyadan koruma içgüdüsüyle oynatıyor.

İbrahim Üzülmez'e gelince ise tartışmaya bile gerek duymuyorum. O yaşta o fizikte ve o teknikte birini ben milli takıma su taşısın diye bile almam.

cihatöztürk
28.03.2009, 10:50
ispanyaya verdik walla gönlümüz türkiyeden kuponumuz ispanyadan yana :)

kudu_61
28.03.2009, 10:53
kazanırız diyen yalan söyler TÜRKLÜĞÜM den şüphem olmasa da terimin başında olduğu milli takıma sıcak bakamıyorum inşallah kazanırız ama zor

Yunus Emre SEYHAN
28.03.2009, 10:55
En az 3-0.. İspanya maçı erken kopartırsa dağılabiliriz.

Mustafa Yüksek
28.03.2009, 10:55
yahu karşındaki takım ispanya...en organize hücum yapan takım...defansında i.üzülmez emre aşık hakan var...bile bile lades...

Ali Tunahan Güllü
28.03.2009, 11:12
fatih terimin çıkardığı takımdan bişey olmaz...ispanyanın en güçlü yönü hücüm ama bizim defansta emre aşıkla i.üzülmez var...

Hüdai Pervaneli
28.03.2009, 11:17
Ispanyaya BAsarilar FArk atarlar INsallah

Erkin
28.03.2009, 11:17
Yapma Emre orda olur mu o veee 4 oldu Torressss :)

Erbay
28.03.2009, 11:20
Kadromuz çok ofansif olmuş. Defansımız zaten güvenilir değildi. Emre Aşık ve Hakan Balta çok ağır kalırlar rakip forvetlere karşı. İbrahim Üzülmez'in oynamasına anlam veremedim. Kazanacağımıza dair ümidim çok az.

Yunus Emre SEYHAN
28.03.2009, 11:20
Bir takımda İbrahim Üzülmez varsa, denilecek başka bir söz yok

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 11:21
http://www.sporx.com/images/1/187/4060_2813_B_nihat007b.jpg
http://www.ntvspor.net/Images/31973.jpg

Siz zoru seversiniz çocuklar. Hadi bir daha coşturun bu milleti. İhtiyacımız var. Morallerimiz bozuk. Sizinle nefes alalım. Başarılar hepinize. İnşallah iyi bir sonuç alırız. Kağıt üstünde zor gözüküyor ama olsun. Dedik ya siz zoru seversiniz.

Erkin
28.03.2009, 11:22
Fatih Terim ruyasinda gordu heralde Uzulmez'i oyle cagirdi hem de ilk 11 :(

Uğurtan
28.03.2009, 11:22
Rüyamda 2-0 gördüm ama inşallah böyle bir skor almayız..

Mayls
28.03.2009, 11:29
Nihat'ı gördükçe Türkiye kazansın diyorum.
Sonra birden Terim geliyor aklıma...

tuncay1984
28.03.2009, 11:30
terim krosuna kizipta basalarilar ispanya denilirmi laoo

TSercaN
28.03.2009, 11:34
Bu adi TFF icin insallah fark yeriz bu adi medya icin insallah fark yeriz!
Bu adi yalanci, sahtekar, uc kagitci, dalavereci, ahlaksiz, kendini bilmeyen, gurursuz herifin suratinin 5 karis olmasini diledigim icin insallah fark yeriz.

Fark derken 3 veya 4 fark degil soyle 6 ve yukarisi bir fark.

Milli Takim bu evet, ama milli takim , milli takim olmaktan cikmis ve cikarcilarin yeri olmustur.
Birbirinin yalakaligini yapanlarin yeri olmustur. Ben oyle milli takim istemiyorum, ve desteklemem.
Bastonla gezme yasina gelmis emre asik, top kontrolu olmayan ibrahim uzulmez defansimizi koruyacak ha?
hadi Egemeni, Girayi gectim, bu koca Turkiye de baska stoper mi yok?

Sevmiyorum bu TFF nin baskanini, sevmiyorum bu yalaka medya yi, korkak medyayi, sevmiyorum bu suratsiz herifi.

Ben boyle haksizliga gelemiyorum, ve orda baskalarinin hakki yendigi icin insallah yenilirler diyorum ve 2 macta insallah 12 gol falan yeriz.

Allah seni bildigi gibi yapsin Terim

Dursun Kaplan
28.03.2009, 11:40
Nihat'ı tek geçerim şu kadroda. Diğerleri beş para etmez. Göreceğiz bu akşam Fatih'in adamlarını.

Aker
28.03.2009, 11:43
Hadi İspanya şöyle bir fark atta topluca istifa etsinler.

Colakoglu
28.03.2009, 11:48
Ne acayip insanlar var su dünyada allahim yarabbim,sen akil fikir ver.. Aminn

Hüdai Pervaneli
28.03.2009, 11:49
Hadi İspanya şöyle bir fark atta topluca istifa etsinler.

Etmez ki Türkiye Onun Umrunda degil

O aldigi paraya bakar

O kadar Paryida bana verseler oooo ben Türkiyeyi Dünya sampiyonu yapmistim

Vural Kuyumcu
28.03.2009, 12:01
Etmez ki Türkiye Onun Umrunda degil

O aldigi paraya bakar

O kadar Paryida bana verseler oooo ben Türkiyeyi Dünya sampiyonu yapmistim

la abartmayin sizde haaa :D

.....
28.03.2009, 12:03
Hiç heyecanım yok. İzlesemde olur izlemesemde olur.Türkiye ve Trabzonspor için hayırlısı neyse o olsun.. :)

Hüdai Pervaneli
28.03.2009, 12:03
la abartmayin sizde haaa :D

Hayir Hicte abartmiyorum
Insaat isinegirmis diye duydum sinyorite

Canİlker
28.03.2009, 12:07
en azından yenilmememiz gerekiyor bu maçta. umarım stadın atmosferinden etkilenmeyiz. yine o savaşçı ruhu sahaya yansıtırsak puan ya da puanlarla döneceğimizi umuyorum. gönlümüz ve dualarımız sizinle çocuklar ...

innocence
28.03.2009, 12:12
ntv de "terim in ispanya için süprizi ne ? " diye bir reklam yayınlanıyordu.demek ki süprizi hakan balta- emre aşık ikilisiymiş.

hadi emre aşık'ı anlarım yaşlı da olsa stoperdir ama hakan balta ne oluyor.adamı bekten alıp stoper yapmakta neyin nesidir? hani bir takım kurarsın kadron bellidir,cezalı ve sakat oyuncun vardır, mecbur kalırsın o zaman oynatırsın.ama bu ne şimdi ? görmedin mi hamburgla oynanan ilk maçta bu ikilinin yaptıklarını ?

Sen milli takım baş seçicisisin ve senin yüksek egona yenik düşme şansın olmamalı.bu ülkenin stoperleri servet,gökhan zan,emre aşık,ibrahim toraman dan mı ibaret ? kaldı ki egon yüzünden ibrahim toramanı en verimli oynadığı şu zamanlarda biler kadroya çağırmadın.(egemen i dile getirmiyorum bile)

Bu takım gs.fb nin takımı olmamalı bu takım TÜRKİYE Yİ temsil etmeli üç ezikleri değil.

Great White
28.03.2009, 12:15
Bu akşam Milli Maç olduğunu şu başlığı görünce hatırladım..

O derece ilgiliyim yani..

Mollasalihoğlu
28.03.2009, 12:23
emre aşık- hakan balta v.s. torres- villa

yokum diyor..

28TS61
28.03.2009, 12:39
ilk yari 3 tane iknci yari 3 daha :)

Emin Danışmaz
28.03.2009, 12:48
Bu maç BERABERE biter arkadaşlar,her ne kadar TERİM mi sevmesem de biraz gerçekci olalım,bu adamın bir yerlerden kısmeti var inkar edilemez şekilde,yaşadık hep beraber bunları.

Türkiye milli takımında TEKKE nin olmayışını her TRABZON lu gibi bende içime sindiremiyorum,bir kin,haset,düşmanlık var TRABZON a,bekleyip zamana bırakacağız.

AMA ÜSTÜNE BASA BASA DİYORUM BU MAÇ BERABERE BİTERRRRRRR...

Mollasalihoğlu
28.03.2009, 12:49
Bu maç BERABERE biter arkadaşlar,her ne kadar TERİM mi sevmesem de biraz gerçekci olalım,bu adamın bir yerlerden kısmeti var inkar edilemez şekilde,yaşadık hep beraber bunları.

Türkiye milli takımında TEKKE nin olmayışını her TRABZON lu gibi bende içime sindiremiyorum,bir kin,haset,düşmanlık var TRABZON a,bekleyip zamana bırakacağız.

AMA ÜSTÜNE BASA BASA DİYORUM BU MAÇ BERABERE BİTERRRRRRR...

abi, çok iyiniyetlisin moral bozmak gibi olmasın ama xabi alonso diyorum, fabregas diyorum, silva diyorum, villa-torres diyorum :)

Emin Danışmaz
28.03.2009, 12:54
abi, çok iyiniyetlisin moral bozmak gibi olmasın ama xabi alonso diyorum, fabregas diyorum, silva diyorum, villa-torres diyorum :)

Bekleyip görelim kardeşim.Bu benim düşüncem.;)

Hasan Habip Özbay
28.03.2009, 12:55
adamlar çok formda biz ise tam tersi bide fatih terimin yanlış kadro seçimi sonuç belli hüzün

Emin Danışmaz
28.03.2009, 12:58
adamlar çok formda biz ise tam tersi bide fatih terimin yanlış kadro seçimi sonuç belli hüzün

Kimi kadroya alacak ki kardeş,adam mı var olanlarıda zaten adam sansürlemiş.O BİR DAHİ İMPORETTİ Komperatti.:D

Keleşoğlu
28.03.2009, 13:01
ibrahim üzülmez mi?:(

Adem Erdoğan
28.03.2009, 13:10
Maç sahada oynanır.Sahada kazanılır.

Mustafa Yüksek
28.03.2009, 13:12
düzgün defansımız olsa cidden farklı bakacaktım maça...ah terim ah...torres-villa o defansla tutulur mu...

oflu engin
28.03.2009, 13:16
en büyük türkiye başka büyük yok.(bu maçta türk mucizesi olmazsa)

mantığımla bizi kevgire çevirecekler diye düşünüyorum.

hislerimle ise hiç birşey hissedemiyorum egoist senyor yüzünden

Ömer SEVİNÇ
28.03.2009, 13:20
Haydi be çılgın Türkler. Sevindirin bizi. Bir kez daha gidelim şu Dünya Kupasına. Bir kez daha tadalım o kokuyu, o duyguyu. İspanya nasıl olsa gider:)

OYılmaz
28.03.2009, 13:22
Emperyalist Terim için Viva Espana saldır İspanya şöyle bir nostalji yapalım

Erdal DİLEK
28.03.2009, 13:23
spain 3 point

FANATIK61
28.03.2009, 13:27
Bu gözlükte ne oluyor simdi :D

http://www.sporx.com/images/galeri/119/7511/O_9aa4c332f999cd31ba72c83cb6021d31.jpg

Recep Alkan
28.03.2009, 13:28
şu terim denen müsvette gönderilecekse bu akşam tarihi hezimet istiyorum.

61SOYTÜRK61
28.03.2009, 13:28
ah şu kadroda egemen gökdeniz fatihtekke barış da olacaktı zevkle izlerdim kolbastıyıda ..içinde trabzonlu olmayan bir takım eksiktir:)

Serdær
28.03.2009, 13:31
Üstün üst'ü olur..

cihatöztürk
28.03.2009, 13:33
6-1 biter işllah :)

Ömer SEVİNÇ
28.03.2009, 13:38
Ne Barış'ı yahu? İyi misiniz? Ne işi var Barış'ın milli takımda. Bizden bir tek Egemen çağrılabilirdi. Onu da çağırmadı sağolsun Terim..

cerasus
28.03.2009, 13:43
Yahu türk takimlari avrupada oynadigi zamanki nefreti gectim, burdaki nefret dahada büyükmüs.

Allah askina ne dediginizi biliyormusunuz?

Fatih Terime en gicik kapanlardan birigim, her seferinde cagirdigi kadroyu görünce cildirasim geliyor ama sonucta bu milli takimimiz...

Diyecek lafim yok size...

61SOYTÜRK61
barış bi ara cagrılmamısmıydı milli kadroya öyle hatırlıyorum da?o bakımdan dedim kimse barışı beğenmiyo ama görün bakın en fazla 2 yıl sonra bu cocuk cok basarılı olacak....

Cengiz Çubukcu
Kimse kusura bakmasın Fatih Terim var diye hezimet ya da yenilgi isteyecek değilim..tek dileğim var İspanyayı yenmek :)

Recep Alkan
ömer kardeşim;

galatasaraydan emre aşık çağrılıyorsa, beşitaş dan ibrahim üzülmez çağrılıyorsa,fenerbahçeden fatih teerim tokmakçısı emre ligde neler yaptığına bakılmaksınızın çağrılıyorsa bana kimse hikaye anlatmasın kardeşim.

Trabzonspordan bu oyunculara karşılık isimler çağrılabilirdi. ama benim kızdığım bizden oyuncu çağrılmamaıs değil adamın içindeki gs aşkını milli takıma bile açık ve net bir şekilde yansıtması.

Ömer SEVİNÇ
28.03.2009, 13:51
ömer kardeşim;

galatasaraydan emre aşık çağrılıyorsa, beşitaş dan ibrahim üzülmez çağrılıyorsa,fenerbahçeden fatih teerim tokmakçısı emre ligde neler yaptığına bakılmaksınızın çağrılıyorsa bana kimse hikaye anlatmasın kardeşim.

Trabzonspordan bu oyunculara karşılık isimler çağrılabilirdi. ama benim kızdığım bizden oyuncu çağrılmamaıs değil adamın içindeki gs aşkını milli takıma bile açık ve net bir şekilde yansıtması.

Kim mesela abi? Takımda en çok kızdığımız Selçuk mu? Gökhan mı Umut mu? Tayfun mu? Bizim takımın Türk oyuncu kalitesi oldukça düşük. Egemen istisna tabi.

Emre ligde son maçlarda bayağı formda bence. İbrahim de öyle keza. Emre'yi, Üzülmez'i Şenol Güneş, Ersun Yanal oynatırken de böyle tepki veriyor muydunuz merak ediyorum Recep abi.

Gönül ister ki eskisi gibi bir sürü adam çağrılsın bizden. Ama ben milli takım hocası olsam sadece Egemen'i çağırırdım vallahi. Gökhan'ı da çağırmazdım.

Fatih Terim'i sevmemek milli takımı sevmemeye yol açamaz, açmamalı. Avrupa şampiyonasındaki heyecanı ne çabuk unuttunuz yahu? O zaman da hoca Terim'di ama hepimiz sevindik..

TS-Tiryaki
28.03.2009, 13:52
Ispanya`nin muhtemel ilk onbiri:

Casillas
Ramos
Pique
Raul Albiol
Joan Capdevila
Senna
Xavi
Alonso
Cazorla
Torres
David Villa

Öff be takima bak.:eek: Birde sakat Fabregas ve Iniesta olsa varya... Tabiki birde Puyol.

cerasus
28.03.2009, 13:53
ömer kardeşim;

Tmm haklisin ama sonucta pireyi yakicam derken yorganida yakmaya gerek yok.
Fatih Terimi sevmeye biliriz, nefrertte ede biliriz ama milli takimimiz hezimet yesin, ispanya yensin gibi laflar cok agir ve yanlis.

Zamaninda basimizda Ziya Dogan varken, TS de mi hezimet yeseydi Ziya Doganin gitmesi icin?

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 13:53
*Çok tartışılan Emre Belezoğlu çirkefte olsa, son haftalardaki yükselen performansını görmezden gelmeyin. Bugünde bir benzerini oynar inşallah. Sene başından çok farklı Emre. Karakter olarak her zaman aynı olsada, performansı değişti. Fener'e ilk geldiği haliyle, şimdiki arasında dağlar kadar fark var. Ben orta sahamızı beğendim.

*Terim'in en büyük hatası Egemen'i almamasıdır. Taraflı-tarafsız herkesin konusu açıldığında dile getirdiği olay. Bugün 11'de olması lazımdı.

*Bu arada Üzülmez, yine bir şeyler içerde çıkar maça inşallah. Son haftalarda bol bol içmişti.

Dursun Kaplan
28.03.2009, 13:55
Onu bunu bilmem Torres ve David Villa ağzımızı açık bırakabilir.

Hele David Villa. Yok böyle bir adam ya.

ferdiT
28.03.2009, 13:56
bırakın fatih terim kafasına gore takılsın aksam tarihi bir skor cıkmasın tek temennimiz o bizim.umarım bu son milli takım macerası ve son fantazisi olur...

Emirhan Makul
28.03.2009, 13:57
Ben birşey sormak istiyorum ;

Evimizdeki televizyonumuzda Ntv ve Spor Max'da Yabanc lig maçları verilirken Ekran Kararıyor Hatta ve hatta bu sene Şampiyonlar ligi maçında Star bile kapandı Acaba bu akşam Maçı Ntv vereceği için Ntv'de Kapanır mı?

Ömer SEVİNÇ
28.03.2009, 13:57
Aşağılık psikolojisini de bırakın bence. Nihat sakatlanmasaydı şimdi David Villa'nın yerinde Nihat oynuyor olacaktı Valencia'da.

Recep Alkan
28.03.2009, 13:59
Kim mesela abi? Takımda en çok kızdığımız Selçuk mu? Gökhan mı Umut mu? Tayfun mu? Bizim takımın Türk oyuncu kalitesi oldukça düşük. Egemen istisna tabi.

Emre ligde son maçlarda bayağı formda bence. İbrahim de öyle keza. Emre'yi, Üzülmez'i Şenol Güneş, Ersun Yanal oynatırken de böyle tepki veriyor muydunuz merak ediyorum Recep abi.

Gönül ister ki eskisi gibi bir sürü adam çağrılsın bizden. Ama ben milli takım hocası olsam sadece Egemen'i çağırırdım vallahi. Gökhan'ı da çağırmazdım.

Fatih Terim'i sevmemek milli takımı sevmemeye yol açamaz, açmamalı. Avrupa şampiyonasındaki heyecanı ne çabuk unuttunuz yahu? O zaman da hoca Terim'di ama hepimiz sevindik..

güzel kardeşim;

kim çağrılacağı konusuna girersek uzar. ben dedim ki isim verdiğim adamlar bu takıma giriyorsa bizden de çok adam gidebilirdi dedim ben.

ne emre nede ibrahim formda falan değil kardeşim. iki hocamız da bu adamları çağırırken emre daha formunun başında bu kadar havalanmamış, daha kimilerine göre profesyonellik denen bu olgunlağa ( bana göre şımarıklığa) daha erişmemiş, ibrahim üzülmez denen adam ise o sezonlar oynadığı maçlarla beşiktaşa barelona maçlarını kazandırmıştı. aradan 7 senelik periyotlar geçti kardeşim. sence o zamanki emre ve ibrahim ile bu günkü ibrahim emre bir mi kardeşim ?

dikkat edersen dedim ki bizden bunun hakkı onun hakkı yendi demedim ben. dedim ki bu adamlar bu kadrolarda ki hele de ispanya maçlarının ilk 11 lerişnde yer buluyorsa bizden de çoğu oyuncu girebilirdi. :rolleyes:

bence fatih terimi sevmemek milli takımı sevmemektir. bu kadar nettir. ben her lafında her hareketinde her davranışında içindeki gs aşkını dışarı vuran, 80.000 kişilik stada karşı ali samiyene maç veren, gs li oyuncuların ölülerini bile kadrolara alan bir adamı sevmiyorsam milli takımı da sevmem. çünkü ben eğer o milli takımı destekler ve yanında olursam, bu takım bu kötü şekli ile denk gele kazanması durumunda bile fatih terimin yeri sağlamlaşır.

daha düne kadar şenol güneşi milli takım parasını konu etti diye gülenler, bugün terim ve kızına toplam ücret olarak 300.000 lira maaş veriyor.

belki çok ayrıntıcıyım bunu da biliyorum ama bu adam gidene kadar ben bu takımı desteklemem.

Recep Alkan
28.03.2009, 14:02
Tmm haklisin ama sonucta pireyi yakicam derken yorganida yakmaya gerek yok.
Fatih Terimi sevmeye biliriz, nefrertte ede biliriz ama milli takimimiz hezimet yesin, ispanya yensin gibi laflar cok agir ve yanlis.

Zamaninda basimizda Ziya Dogan varken, TS de mi hezimet yeseydi Ziya Doganin gitmesi icin?

kardeşim sen sanıyor musun bu forumda olsun diğer trabzonsporlular arasında trabzonsporun yenilmesini sırf ziya hoca için isteyen büyük trabznsporlular yokmuydu ?

Kubilay ŞAHİN
28.03.2009, 14:02

Evimizdeki televizyonumuzda Ntv ve Spor Max'da Yabanc lig maçları verilirken Ekran Kararıyor Hatta ve hatta bu sene Şampiyonlar ligi maçında Star bile kapandı Acaba bu akşam Maçı Ntv vereceği için Ntv'de Kapanır mı?

Emirhan Kapanacağını Sanmıyorum.. Zaten Uydu Kapansa Bile Kablo Tv den verilir diye tahmin ediyorum..

Ömer SEVİNÇ
28.03.2009, 14:06
güzel kardeşim;

kim çağrılacağı konusuna girersek uzar. ben dedim ki isim verdiğim adamlar bu takıma giriyorsa bizden de çok adam gidebilirdi dedim ben.

ne emre nede ibrahim formda falan değil kardeşim. iki hocamız da bu adamları çağırırken emre daha formunun başında bu kadar havalanmamış, daha kimilerine göre profesyonellik denen bu olgunlağa ( bana göre şımarıklığa) daha erişmemiş, ibrahim üzülmez denen adam ise o sezonlar oynadığı maçlarla beşiktaşa barelona maçlarını kazandırmıştı. aradan 7 senelik periyotlar geçti kardeşim. sence o zamanki emre ve ibrahim ile bu günkü ibrahim emre bir mi kardeşim ?

dikkat edersen dedim ki bizden bunun hakkı onun hakkı yendi demedim ben. dedim ki bu adamlar bu kadrolarda ki hele de ispanya maçlarının ilk 11 lerişnde yer buluyorsa bizden de çoğu oyuncu girebilirdi. :rolleyes:

bence fatih terimi sevmemek milli takımı sevmemektir. bu kadar nettir. ben her lafında her hareketinde her davranışında içindeki gs aşkını dışarı vuran, 80.000 kişilik stada karşı ali samiyene maç veren, gs li oyuncuların ölülerini bile kadrolara alan bir adamı sevmiyorsam milli takımı da sevmem. çünkü ben eğer o milli takımı destekler ve yanında olursam, bu takım bu kötü şekli ile denk gele kazanması durumunda bile fatih terimin yeri sağlamlaşır.

daha düne kadar şenol güneşi milli takım parasını konu etti diye gülenler, bugün terim ve kızına toplam ücret olarak 300.000 lira maaş veriyor.

belki çok ayrıntıcıyım bunu da biliyorum ama bu adam gidene kadar ben bu takımı desteklemem.
Kim girebilirdi diyorum ben de abi. Cevap vermiyorsun ki:)

Emre ve Üzülmez'in formda olmadığını söylüyorsun. Yanlış biliyorsun:) İkisi de oldukça formda şuanda. Hele Emre 2 yıllık maç eksiğini neredeyse kapattı ve uzun süredir de sakatlanmadı.

O zaman Ersun Yanal'ı sevmeyen Trabzonsporlular da yenilmemizi istesin. Böyle bir mantık var mı yahu? Tayyip Erdoğan'ı sevmeyenler ülkenin yanıp bitmesi için dua etsin, Genelkurmay başkanını sevmeyenler ordunun sürekli kayıplar vermesini, savaş kaybetmemizi istesin. Böyle iş olmaz.

Desteklersin veya desteklemezsin. Senin bileceğin iş. Ben sadece "bana göre" yanlış yolda olduğunu söylemek istedim.

Mustafa Yüksek
28.03.2009, 14:07

eleme grupları olduğundan anlaşmalı değil bu maçlar...sorun olmayacaktır..

28TS61
28.03.2009, 14:11
günün komedisi:

terimden cesur kadro :D

http://www.hurriyet.com.tr/_np/7477/7647477.gif

Muhammet
28.03.2009, 14:12
Stoperde Hakan Balta var galiba.

Akşam neler neler olacak.. :)

Terzioğlu
28.03.2009, 14:12
Oldu olacak Göksü ve Hasan Ahmet Sari'yida alsin Milli takima. Bu konuda kesinlikle Eomer'e hak veriyorum. Bizim takimdan su anda Milli formayi hak eden tek isim Egemen. Cagirilan Gökhan Ünal dahi hak etmiyor.

Recep Alkan
28.03.2009, 14:13
Kim girebilirdi diyorum ben de abi. Cevap vermiyorsun ki:)

Emre ve Üzülmez'in formda olmadığını söylüyorsun. Yanlış biliyorsun:) İkisi de oldukça formda şuanda. Hele Emre 2 yıllık maç eksiğini neredeyse kapattı ve uzun süredir de sakatlanmadı.

O zaman Ersun Yanal'ı sevmeyen Trabzonsporlular da yenilmemizi istesin. Böyle bir mantık var mı yahu? Tayyip Erdoğan'ı sevmeyenler ülkenin yanıp bitmesi için dua etsin, Genelkurmay başkanını sevmeyenler ordunun sürekli kayıplar vermesini, savaş kaybetmemizi istesin. Böyle bir mantık var mı?

Desteklersin veya desteklemezsin. Senin bileceğin iş. Ben sadece "bana göre" yanlış yolda olduğunu söylemek istedim.

bak egemen girerdi zaten ortak kararımız, hiç olmadı giray girerdi, serkan en azından 23 kişilk kadroya alınır ve denenebilirdi, hüseyin milli takıma girdiği zmanlarından daha iyi o zaman girdi şimdi yok, ki şu da bir gerçek milli takım lig performansına benzemeyeceği için selçuk bile denenebilirdi derim ben.

diyebilirsin ki bu bana cevap vemek için söylenmiş sözler, hayır kesinlikle değil, dediğimde ısrarcıyım, bu adamlar giriyorsa bizim bu adamlar da çok rahat ya girer yada en azından denenebilirdi. bırakın dennmeyi gelip seyredilmedi bile kocaman sezon ????

verdiğin örnekler çok ama çok güzel kardeşim. yalnız sorarım sana;

ben diyorum ki sana bu adamı bizden oyuncu almadığı için değil milli takımı kişilere takım sevgisine indirdiği için sevmiyorum. 11 kişilik kadroda bana çlü halini almış gs lileri seyrettirdiği için sevmiyorum, milli takımı değil de gs yi seyrediyrum gibi düşüncelere beni sevkettiği için sevmiyorum. eğer bu saydığın örneklerdeki adamlar da bağlı bulundukları yada yönettikleri kurumları şahsi amaçları için kullanıp hatta ve hatta şahsi olarak yönetirse inan o kurumlar için de iş bediğişir benim için????

cerasus
28.03.2009, 14:15
kardeşim sen sanıyor musun bu forumda olsun diğer trabzonsporlular arasında trabzonsporun yenilmesini sırf ziya hoca için isteyen büyük trabznsporlular yokmuydu ?

Bende bu kadar net söylüyorum: diyenler trabzonsporlu degildir!

Kimse bana masal anlatmasin diyorsun, aynisinida ben söylüyorum kimse bana masal anlatmasin. Eger bir tirnak ucu kadar degeri olmuyan kisi ve kisiler yüzünden komple bir takimi bir heyeti bir aski yakmak istegenlerin hepsinin beyninde sorun var. Anlamam arkadas, kos koca TS koskoca Milli takim bir kisi yüzünden mi yenilsin, hezimet yesin?

Bu tek kelime ile hainlikdir!

28TS61
28.03.2009, 14:16
Oldu olacak Göksü ve Hasan Ahmet Sari'yida alsin Milli takima. Bu konuda kesinlikle Eomer'e hak veriyorum. Bizim takimdan su anda Milli formayi hak eden tek isim Egemen. Cagirilan Gökhan Ünal dahi hak etmiyor.

evet katiliyorum, bizim takimdan tek kisi oda egemen, gökhan ünala bu performansda milli forma sansi yok benim gözümde.