PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hasan Üçüncü

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14

Özge
29.09.2006, 00:03
çok koştu her zamanki gibi hırslıydı yine

Emre7
29.09.2006, 00:06
trabzonspor harici bütün klüplerde ona başarılar diliyorum

Berk Akçay
29.09.2006, 01:04
adam daha topu eliylen tutamıyor biz kalmışız ondan top oynamasını bekliyoruz hasan bana günaydın deme

Misina
29.09.2006, 01:10
hasan herzamanki gib mücadeleciydi.ilk yarı yaptığı bir hareket enfesti.

Güneş Avcı
29.09.2006, 01:16
hasan iiyiydi bunu göremeyenlere şaşırıyorum

Tansu Onur Erdoğan
29.09.2006, 01:19
adam daha topu eliylen tutamıyor biz kalmışız ondan top oynamasını bekliyoruz hasan bana günaydın deme
allahım ya herseyede bişe buluyosunuz ha kayamazmı top elinden

sahanın en iyilerindendi bu gün
hüseyinin yanında zidana kalır hasan hasana laf yokk

Kobalas61
29.09.2006, 01:21
son maclarda mücadelesinden dolayı
seviyorum hasanı

Ali Sırrı
29.09.2006, 03:05
"Çok koştu, hırslıydı, istek vardı... vs"

Inşallah bir günde futbol oynar..

XhAn
29.09.2006, 03:29
Bence Lemi gibi verilen görevi yapıyor.. Pek yeteneği yok ama canını dişine takıyor hasan..

Eskiden joker gibiydi beklerdi yedekte fakat kendisini geliştirmeye başlayınca artık forma bulmayada başladı...

Oynama arzusu ve takımı için hayatını ortaya koyması en sevdiğim özelliğidir..
2 sene önceki FB maçında Ortegayı tutmuştu ve ortegaya adım attırmamıştı fakat hepiniz bilirsinizki maçtan sonra aşırı su kaybı nedeniyle hastaneye kaldırıldı..

Bence Trabzonun böyle yürekten oynayan futbolculara her zaman ihtiyacı var..
Belki ilk 11 de oynayamaz fakat jübile yapana kadat Trabzonun ekmeği helaldir koçuma..

Yürüyedur Hasan..

pierre_
29.09.2006, 03:39
iyi oynuyo iyi..takımın en iyilerinden..geliştirdi kendini

My
29.09.2006, 04:43
En ufak bir şeyde yerden yere vuruluyor. Ne kazmalığı kalıyor ne kalaslığı nede alay edilmedik yanı. Dar ağacı zaten her maç öncesi hazır. İyi oynarsa kurtuldu, oynamazsa hemen yağlı ipe.

Güneş Avcı
29.09.2006, 04:47
takımda yıldız diye nitelendirdiğimiz oynamayan marcelinho ya gösterilen müsamaha yerli futbolcularımıza gösterilmiyor

subay
29.09.2006, 06:27
Topu elinden kaydirmasi komikti yaw :D . Ama Hasani gercekten begeniyorum, arasira hatasi da olsa adam canla basla mücadele ediyor. Trabzonspor icin canini verir, öyle bir oyuncu!

ahmetto
29.09.2006, 08:25
Hasan Dün akşamda iyiyidi.Tek olumsuz hareketi vardı oda marcelinhonun pasında topu kale yerine dağlara taşlara vurdu. Mücadelesi yine enfesti.Yine hırslıydı elinden geleni yaptı.En azından Hüseyinden çok çok iyiydi diyebilirim.

shotaarveladze
29.09.2006, 08:34

Zaten futbolda da eliyle tutması gerekmiyor. Dün Hasan'ı tamamen nötr bir şekilde izledim. Hiç bir önyargım yoktu iyidir ya da kötüdür diye. Hareketlerini gördüğümde, yüz ifadelerini gördüğümde nedendir bilmem çok üzüldüm.
Hiç bir topa sadece girmiş olmak için girmedi, hiç bir pozisyonda salmadı kendini. Düşürülürken bile hala mücadele ediyordu. Yüzündeki ifade ise çok hüzünlüydü belki saçma gelecek ama insanların bir çoğunun onun hakkındaki düşüncelerini biliyor ama Trabzonspor sevgisi o kadar ağır basıyor ki mücadelesinden hiç ödün vermeden oynuyor.
Çok üzüldüm, bu kadar hırsını ortaya koyan, terinin son damlasına kadar mücadele eden bir futbolcumuz bu kadar basite alınmamalı.
Eskiden bir futbolcuydun gözümde, ama şu anda biliyorum ki ileride bu takımın ağabeyi olacaksın. Hırsının hiç kaybolmaması dileğiyle...

volcano61
29.09.2006, 09:22
dün akşam harikaydı hasan.her maç biraz daha geliştiryor kendini.özellikle de sorumluluk alması çok hoşuma gidiyor.helal hasan bu yükseliş devam etsin ortasahanın lideri sensin. kaptan da sensin.

frango
29.09.2006, 11:53
evet dun akşam bel çalımlarıda atmaya basladı yakınd aondan çok daha farklı seyler gorursek kımse şaşırmasın bence kendını çok gelıstırıyo vede gelıstırmeyede devam edecek adamı ortada oynattılar en sonda sağ bekde oynattılar ve elınden gelenın en ıyısını yapmaya çalıstı

AKSOY_61
29.09.2006, 12:06
osusuna maçında görevini yaptı

ts_fan
29.09.2006, 12:30

Hasan topu elinden kaydırmışmış!!!Hey Allah'ım ya Rabbim, hespünallahu venimelvekil...

:mad:İnsanı deli etmek için bire birsiniz, Hasan'a sallayanlardan şüphe duyacağım ama sallayanları tanıyorum, çoğuyla yüz yüze görüşüyorum:mad:

Madem size göre taç atarken topu elinden kaydırması çok tukaka birşey, o pozisyonun aslını size anlatıyorum.Hasan orada bilerek topu elinden kaydırdı, böylece rakibin konsantrasyonunu bozdu.Sonra topa sahip olup tekrar taçı attığında rakip oyuncu abondone olmuş bir vaziyette topu kafasıyla kornere atmak zorunda kaldı.Yani Hasan burada planlı bir şekilde takımına korner kazandırdı.Hasan'ın yaptığı tamı tamına buydu, var mı ötesi?:mad: (Neden böyle yazdım, bir atasözü ile açıklardım ama forum ortamı yazamıyoruz, atasözü öyle kelimesi ile başlıyor) Herkes Hasan gibi (Şimdi bazıları herkes Hasan gibi olacağı başka tarafa!!! çekebilir, daha açık yazayım herkes Hasan gibi savaşacak, mücadele edecek) olacak, bu takım şampiyon olacak, o kadar.

Bu arada Berk korkma kardeşim.Hasan'ın Trabzonspor'a olumlu veya olumsuz katkısını abes bir şekilde dile getiren Özkan Sümer ve O'nun gibi düşünen zihniyetlere Hasan Üçüncü günaydın demez.

UğuR
29.09.2006, 12:37
En ufak bir şeyde yerden yere vuruluyor. Ne kazmalığı kalıyor ne kalaslığı nede alay edilmedik yanı. Dar ağacı zaten her maç öncesi hazır. İyi oynarsa kurtuldu, oynamazsa hemen yağlı ipe.
Nedense bazıları hariç Marcelinho yu değil darağacına getirmek kötü oynuyor diye yazdığımızda sen bu işten anlamıyorsun diyor.
Keşke bu takımda herkes Hasan kadar yürekden Trabzon forması için oynadığı için oynasa.

ihsanbayram
29.09.2006, 13:04
yürü be hasan kim tutar seni,onur lu mücadelini takdir ediyorum

immortal_TS
29.09.2006, 13:12
Bir insan bir olguyu savunduğu zaman bundan vazgeçmesi biraz zor belkide tepki için vazgeçmeyebilirde bazı arkadaşlar da da bu var malesef anti Hasan Üçüncü'lüklerini savunuyorlar hala, birkere eleştirmiş oldular ya hep öyle gözüksün napalım birkere söyledik tükürdüğümüzü yalamayız hesabı. Ama tebrik ediyorum normal dozunda sürekli eleştirip te Güzel oynadığı maçlarda futbolcunun hakkını veren bazı üyeler de yok değil.

Hasan dünkü maçta ne çok iyi ne de kötüydü, vasatın üstüne çıkabildi ancak, kötü yerlerde birkaç pas hatası yaptı, bunları geçersek herzamanki gibi mücadeleci kimliğini yansıttı ikinci yarının ortalarında sağ bek te de hatasız oynadı, her gün formunun zirvesine çıkıyosun deli oğlan seni seven bizler olduğu sürece sırtın yere gelmez.

lakerta
29.09.2006, 13:20
Hüseyinin yerine alması gereken tek oyuncu hiç değilse maç bittiğinde formasında çim lekesi toprak izi oluyor.Onuruyla gururuyla oynuyor.Ama trilyonlar alan hüseyin kılını kıpırdatmıyor.Profesyonelmiş......

zurnaci61
29.09.2006, 13:24
bu adama bu maçtan sonra hala laf edebilen olabilecek mi acaba....

harun var kardeşim var bumaçtan sonra bıle laf eden var cunku bu arkadaslarım hıc kusura bakmasın ya futbolun f sini bile bilmiyo yada başka bişey var ama bunu burda söyleyemem

Berk Akçay
29.09.2006, 13:45
Hasan Hırslı, etliki ,koşuyor,yoruluyor,TRABZONSPOR için oynuyor , dimi buraya kadar herkezin ortak noktası bu ???
AMA..... gelelim hasana hasan kadar maçta topu kaybeden,hasan kadar anlamsız yerlerde anlamsız hareket eden ; hasan kadar rakipi öldüresiye giren ; hasan kadar beceriksiz bir futbolcunun TRABZONSPOR da oynamasını ben istemiyorum

TRABZONSPOR sevgisi hasana kadar olan futbolcular yokmuydu yani ?? M. YILMAZ hasanın belkide 10katı kadar trabzonspor luydu ama M.YILMAZ bile yapamayacağını analyınca kiralık gitmek istiyorum dedi.

ve buradanda HASAN' a olan tepkimi her zaman dile getireceğim arkadaşım her zaman kimsede bana engel olamaz ister kızın ister sövün farketmez başladığım yolda sonuna kadar devam ediceğim

Harun
29.09.2006, 14:26
Aynı yorumlar aynı savunma çeşitleri.Şu adam yabancı olsaydı bu kadar savunurmuydunuz merak ediyorum.Bırakın geçmişteki ruhu görmeyi ben hasanda tuz ruhu bile göremiyorum.Bir insan sadece koşuyor diye takımda oynuyorya pes doğrusu.Mehmet Yılmaz isyan etse haklıdır.Ben Fatih'ten daha çok mücadele ediyordum ama niye beni oynatmadılar diye.Biz Balili, Sertan gibilerinide alalım onlarda sürekli koşuyo hemde baya bi koşuyor.Ne gereği var top kullanan oyuncu bulmaya .Amacımız nede olsa şampiyonluk değil...

immortal_TS
29.09.2006, 14:29
Hasan Üçüncü bu alemde teksin değişilmezsin seni sevmeyenler tostunu yesin:D:D

Berk Akçay
29.09.2006, 14:32
hasan üçüncü 1. zaten imortal HASAN sen 2 :D

pierre_
29.09.2006, 14:35
Hasan Dün akşamda iyiyidi.Tek olumsuz hareketi vardı oda marcelinhonun pasında topu kale yerine dağlara taşlara vurdu. Mücadelesi yine enfesti.Yine hırslıydı elinden geleni yaptı.En azından Hüseyinden çok çok iyiydi diyebilirim.
evt abi katılıyorum

pierre_
29.09.2006, 14:35
..............http://snappoll.com/poll/134483.php
ARKADAŞLAR ANKET DEVAM EDİYOR

Şentürk
29.09.2006, 14:36
hasan üçüncünün iyi oynadığı maçlarda Trabzonspora faydası ne kadar? defans oynasa bir şey demeyebilirsin ama oynadığı mevki de forvetede yardımcı olması iyi pas yapması lazım neden anlamak istemiyorsunuz?
yapmayın yaw, tamam Trabzonlu, koşuyor, hırslı ama bu kadar başka bir şeyi yok çok kolay çalım yiyor, teknik birazcık bile yok, top ayağındayken bocalıyor, kaptığı topu hele hüseyinle beraber oynayınca yine rakibe veriyor!

bunu her zaman diyorum hasan üçüncü,hüseyin ve ferhat en fazla birinin oynaması lazım, başka türlü olmaz olamaz!

immortal_TS
29.09.2006, 14:43
hasan üçüncü 1. zaten imortal HASAN sen 2 :D

Neysee oda güzell:D Akşam gösterecem ben sana gününü ama :D

galyanlim
29.09.2006, 14:57
belki arkadaşlar h. üçüncüyü takımdan kestik yerinde
kim oynayacakki bizim şu an hasana ihtiyacımız var

Emre7
29.09.2006, 15:01
"Çok koştu, hırslıydı, istek vardı... vs"

Inşallah bir günde futbol oynar..

bu dediklerin trabzonspor da oynamasına yetmiyor ama son madde önemli bizim için tabi üstekilerde olacak ama o en alta yazdığın yoksa ki yok trabzonsporda oynamasın

Emre7
29.09.2006, 15:03

olmayacak öyle bi adamın kardeş öyle bir adamı unutacaksın çünkü işini görmüyo bir hüseyin birde o gitsinler bedavaya versinler

ben cm oynarken bile hemen satıyorum onları

Berk Akçay
29.09.2006, 15:28

szymek var ferhat var yeterki hasan yok

immortal_TS
29.09.2006, 15:43
olmayacak öyle bi adamın kardeş öyle bir adamı unutacaksın çünkü işini görmüyo bir hüseyin birde o gitsinler bedavaya versinler

ben cm oynarken bile hemen satıyorum onları

Tabii yaa işini görmüyo Hasan gibiler hayret cm de nasıl oynuyosan bu bilgiyle şaştım !!! Nato kafa nato mermer

pierre_
29.09.2006, 15:43
szymek var ferhat var yeterki hasan yok
FERHAT DEME YAAA

yağız61
29.09.2006, 15:55
hasanı şuan için eleştiren arkadaşlara şaşıyorum.adam şuan için takımda mevkisinin en formda oyuncusu . ayrıca ne kleberson ne aurello şu an için ondan daha iyi değil.keşke herkes hasan gibi oynasa . onu MEHMET YILMAZLA örneklendirenlerin futbol bilgisinden şüphe ederim.o forvetti gol atması gerekiyodu. bu adam ön libero ve oyun bozucu.aksini idda eden varsa beri gelsin hüseyin ve onun gibilerden çok daha iyi top kullanıyor. mehmet gol atamadığı için gitti.

yağız61
29.09.2006, 15:59
ayrıc bu kadar bu olayı büyütmenin ne anlamı var . şunu unutuyoruz bu takım yenilmez bir takım oluyor ve iyi durumdayız. felaket tellalığının ne alemi var. yok o gitsin bu gitsin. en çok eleştirilmesi gereken adam jefersondu adam akşam süper oynadı.biraz kendimize gelelim böyle oynayalım şampiyon oluruz. ayrıca türkiye liginde hiçbir takım osasunadan daha güçlü değil. uefa kupasını alırlarsa kimse şaşırmasın.

6Şafak Aydın1
29.09.2006, 16:09
Bazi Antrenörlere göre 6 Numara Takimin en önemli oyuncusudur. Defansi ve Forveti birlestiren adam.

Hasan akilli bir insan oldugunu dün Osasuna macinda farkettim. Olaganüstü bir kaliteye sahip olmasa bile ( ofansif ve gol alanlarinda ) HATAlarini düzeltmeye calisiyor. Topu istop ederek, kontrol ederek takima kazandiriyor. Top caliyor. Iyi bir oyuncu oldu .

Daha fazla kondisyon ve azim ( bilhassa atak yönünde ; teknik, sut, pas ve kafa oyunu ) onu daha iyi yerlere mesela Milli Takima götürebilir. Daha fazla kalite lazim Hasan usuuma.

Hasan geleyi Hasan

LORDOFLU
29.09.2006, 16:50
hasanı şuan için eleştiren arkadaşlara şaşıyorum.adam şuan için takımda mevkisinin en formda oyuncusu . ayrıca ne kleberson ne aurello şu an için ondan daha iyi değil.keşke herkes hasan gibi oynasa . onu MEHMET YILMAZLA örneklendirenlerin futbol bilgisinden şüphe ederim.o forvetti gol atması gerekiyodu. bu adam ön libero ve oyun bozucu.aksini idda eden varsa beri gelsin hüseyin ve onun gibilerden çok daha iyi top kullanıyor. mehmet gol atamadığı için gitti.

bende osasuna maçını izledim sende...hasanın yaptığı top kayıplarını gereksiz faullerine bi baktınmı...gördük işte ...bu kadar..trabzonun orta sahasyla avrupada bu kadar..anlayan anladı

jefferson61sefa
29.09.2006, 16:58
ya hüseyin berbattın

Berk Akçay
29.09.2006, 17:01
JEFERSON61SEFA sen yerleri karıştırdınn

Ali Sırrı
29.09.2006, 19:15
Hasan Hasan Hasan..
Kim kardeşim bu? Top mu oynuyor ne yapıyor anlatın bana? Trabzonspor'un maçlarını hep beraber izliyoruz di mi? Hepimiz görüyoruz yaptıklarını.. Tamam iyi niyetli olabilir, trabzonspor aşkı için oynayabilir 90dk koşabilir adım atmadık yer bırakmayabilir vs vs.. Ama trabzonspor'da oynayacak bir futbolcu kesinlikle değil. Biz ezik rakiplerimizin ort sahalarına bak birde bizimkilerin. Adamların orta sahası koşmadan, oynuyor ama oynuyor. Bizimkilerde bir birlerine pas vermekten, oyun oynanmıyor.

Hasan'a pas geliyor hemen pas, hüseyin'e geliyor hemen pas. ( Hüseyin zaten yapacağı 4 şey vardır maç içinde; 1. Topu hemen sağa atmak 2. Topu hemen sola atmak 3. Topu hemen kaleciye atmak 4. Kaptığı topu rakibe atmak. )

Siz ve sizin gibi "hasan süper, hasan iyi oynadı, hasan mükemmeldin, hasan koşuyor, hasan trabzonlu, hasan mücadele ediyor, hasan basmadık yer bırakmadı" gibi töleranslı cümleler kurarsanız. Biz daha çoookk.. Süper Lig'de ilk 5'e oynarız. Avrupa demiyorum bile.. Rum takımı bile zar zor yendik..

Yazık gerçekten yazık.. Birde trabzon'u futboldan en iyi bilen şehir diye bilirler. Herkes hasan'ı savunuyor :)

Berk Akçay
29.09.2006, 19:29
Hasan Hasan Hasan..
Kim kardeşim bu? Top mu oynuyor ne yapıyor anlatın bana? Trabzonspor'un maçlarını hep beraber izliyoruz di mi? Hepimiz görüyoruz yaptıklarını.. Tamam iyi niyetli olabilir, trabzonspor aşkı için oynayabilir 90dk koşabilir adım atmadık yer bırakmayabilir vs vs.. Ama trabzonspor'da oynayacak bir futbolcu kesinlikle değil. Biz ezik rakiplerimizin ort sahalarına bak birde bizimkilerin. Adamların orta sahası koşmadan, oynuyor ama oynuyor. Bizimkilerde bir birlerine pas vermekten, oyun oynanmıyor.

Hasan'a pas geliyor hemen pas, hüseyin'e geliyor hemen pas. ( Hüseyin zaten yapacağı 4 şey vardır maç içinde; 1. Topu hemen sağa atmak 2. Topu hemen sola atmak 3. Topu hemen kaleciye atmak 4. Kaptığı topu rakibe atmak. )

Siz ve sizin gibi "hasan süper, hasan iyi oynadı, hasan mükemmeldin, hasan koşuyor, hasan trabzonlu, hasan mücadele ediyor, hasan basmadık yer bırakmadı" gibi töleranslı cümleler kurarsanız. Biz daha çoookk.. Süper Lig'de ilk 5'e oynarız. Avrupa demiyorum bile.. Rum takımı bile zar zor yendik..

Yazık gerçekten yazık.. Birde trabzon'u futboldan en iyi bilen şehir diye bilirler. Herkes hasan'ı savunuyor :)
aynen dediklerinine katılıyorum

coolank
29.09.2006, 20:31
hasanı ben 11 de oynatmam ama eskiye göre daha ii oldugu muhakkak

Erbay
29.09.2006, 20:45
Hasan Üçüncü de gerçekten tekniğin t'si yok.Ama Gökdeniz,Yattara,Marcelinho vs.'nun kaptırdığı topları kim kapacak.Bu bölgede oynayan oyuncuların ekstra iş yapmadığını biliyoruz.Kimse Hasandan goller,asistler beklemesin.(Zaten bekleyen de yok galiba:))Geçen sene gaysede herkes Saidou'yu övüyordu.Adamın ne golü vardı ne asisti.O da hep yan oynuyordu.
Ama bir konuda size katılıyorum.Bir futbolcu 5-10 metre önündeki futbolcuya pas atarken,atamam diye korkup yanındakine vermesi düpe düz beceriksizliktir.

keramiya
30.09.2006, 01:16
yukarıyı okudum da çoğu kişi hasana atıp tutmuş..teknik yokmuş...yaw marcelinhoda teknik varsa hasanda 5 katı var..bi daha ki maça bi bakın Allah aşkına topu durdurmalara.pas vermelere,top sürmelere hasan mı daha iyi marcelinho mu..lütfen ALLAH rızası için dikkat edin..

Ali Sırrı
30.09.2006, 04:27
bi daha ki maça bi bakın Allah aşkına topu durdurmalara.pas vermelere,top sürmelere hasan mı daha iyi marcelinho mu..lütfen ALLAH rızası için dikkat edin..Hocam etme ya. Bu söylediğin akla mantığa aykırı.

immortal_TS
30.09.2006, 04:29
Hocam etme ya. Bu söylediğin akla mantığa aykırı.

Yoo gayet mantıklı katılıyorum sonuna kadar keramiya'ya

Ali Sırrı
30.09.2006, 04:33
Yoo gayet mantıklı katılıyorum sonuna kadar keramiya'yaBrova sana :)

immortal_TS
30.09.2006, 04:46
Kutlamaktan yapacak başka bişey yok zaten güzelll...

volcano61
30.09.2006, 10:07
hasan üçüncünün iyi oynadığı maçlarda Trabzonspora faydası ne kadar? defans oynasa bir şey demeyebilirsin ama oynadığı mevki de forvetede yardımcı olması iyi pas yapması lazım neden anlamak istemiyorsunuz?
yapmayın yaw, tamam Trabzonlu, koşuyor, hırslı ama bu kadar başka bir şeyi yok çok kolay çalım yiyor, teknik birazcık bile yok, top ayağındayken bocalıyor, kaptığı topu hele hüseyinle beraber oynayınca yine rakibe veriyor!

bunu her zaman diyorum hasan üçüncü,hüseyin ve ferhat en fazla birinin oynaması lazım, başka türlü olmaz olamaz!

szymek te teknik var da ne oldu?
hasan ın onda biri kadar yararı yok bize.

Özsu
30.09.2006, 10:51
anlatılanları istediğimiz yönden anlamayalım . gerçekten sayılan 3 futbolcudan 1inin yada 2sinin oynamaması gerek.. Ben Hasan oynamasın demiyorum ama hak werdiğim fikir. Hasan,Hüseyin,Ferhattan en az birinin yedek kalmasıdır ki bana göre Hüseyin 1.yedek. 2.yi bilemem..

keramiya
30.09.2006, 13:07
walla ben gördüğümü diyorum benim için hasan daha iyi..

Berk Akçay
30.09.2006, 13:26
marcelinho mu daha iyi hasan mı ??? evet gelin tartışalım yapmayın adamın kariyeri belli oynamış etmiş geldigi yerler belli şimdi trabzonspor da oynıyamıyor diye marcelinho yu hasanda kötü futbolcu yaptık çok komik çok :)) gülüyorum

yarın öbür günde dersiniz ki hasan mı daha iyi fatih tekke mi tabikide hasan derim o zamn da

keramiya
30.09.2006, 14:16
bana kariyer lazım değil trabzonspora yaptığı katkıya bakarım ben..hertha da değil barcelona da oynamış olsa ne yazar trabzonda döküldükten sonra.. hasandan kariyerli olabilir ama hasandan faydalı değil..en azından şimdiye kadar böyleydi..inan bende çok gülüyorumm..kariyerli diye yapmayın yaa..komik

61viya
30.09.2006, 15:28
Takdir etmeyi ne zaman öğrenecez bilmem ki...En önemlisi,sonuç olumsuzken takdir etmeyi...Belki torunlarım görür ogünleri..kimbilir...

Orhan_Gazi
01.10.2006, 01:23
belki cogu zaman hatalar yapiyor ama nedense cok seviyorum Hasan'i ya :D

ozcilingir
01.10.2006, 02:31
-
Bu arada Berk korkma kardeşim.Hasan'ın Trabzonspor'a olumlu veya olumsuz katkısını abes bir şekilde dile getiren Özkan Sümer ve O'nun gibi düşünen zihniyetlere Hasan Üçüncü günaydın demez.

Recep kardeşim Özkan Sümer HASAN'ın PAF takımda hocasıydı, onun zamanında bu çocuk A-takıma çıktı, şimdi ÖZKAN hoca bu futbolcuyu olumsuz yönde eleştiriyorsa !!! Hayret derim, belkide HASAN'ın yeteneklerini tam olarak göstermediğini eleştiriyor olabilirmi? Çünkü ben ÖZKAN hocanın açıklamasını okumadım. Kaçırmış olabilirim.
Gerçi HASAN şu anda kafasına göre oynasa daha verimli olacak ama, ne yapsın hastalık hep aynı, takım sıkışdımı, HASAN geç sağbek oyna, yok 10 dak. sonra sola geç, yok 5 dak sonra git 10 nolu rakibi haşat et,takım kalecisiz kalsa ( ALLAH göstermesin ) geç kaleye diyecekler. ( Eski futbolcumuz ALİ YAVUZ gibi ).Forvetde görev vermezler çünkü o bölgede bir yığın futbolcumuz var, ancak belli olmaz bakarsın yanlışlıkla uzaklardan bir gol atarsa ertesi hafta forvet oynatırlar.
Neyse bu futbolcumuza bir gün bir hocası deseki çık HASAN kafana göre oyna , taktik maktik yok.Acaba nasıl OYNAR ? ( Kazma kazma hareketmi yapar, rakibin kafasına tekmemi atar ? Yoksa !!!!)

Çakır
01.10.2006, 02:34
belki cogu zaman hatalar yapiyor ama nedense cok seviyorum Hasan'i ya :D

Çok doğru. Benim bir tespitim var, diğer şehirleri bir tarafa bırakırsak, Trabzonlu olup, bu şehirde doğup da Hasan'ı sevmemek (futbolunu değil, kendisini) gerçeken imkansız gibi geliyor bana. Tek kelimeyle bu. Bu çocuk olduğu gibi Trabzon, olduğu gibi Karadeniz çünkü. Bakışları da, mütevazılığı da, yeri geldiğinde sakarlığı da, mimiklerine yansıttığı ruhu da, hırsı da, hareketleri de bizi bize anlatıyor sanki biraz. Elbette Trabzonspor'a sahada zararı dokunuyorsa oynamayacak, elbette takımdan gönderilmesi gerekiyorsa gönderilecek. Bunlar tamamen ayrı konular. Ama anlatmak istediğim o ki bunların hiçbiri Hasan'ı gerçekten sevdiğimiz gerçeğini değişirmeyecek. Onu kendime yakın hissediyorum, birçok kişinin de aynı şekilde hissettiğine eminim. Zaman zaman sahadayken ona çok kızıyoruz, tribünde maç izlerken yaptığı hataları görünce çıldırıyoruz. Ama Hasan'ı seviyoruz, seveceğiz. Bu kadar basit :)

coolank
01.10.2006, 03:14
hasanı ben çok tutmuyorum ama arkadaşlarının çogunun dediği gibi gerçekten elinden geleni hatta daha fazlasını yapmaya çalışıyor.... açıkcası hüseyinden iyi bence..hasan ve hüseyin hele hele ferhat aynı anda oynayamaz ama illa biri oynayacaksa hasan oynar derim .. ama hayalim ve idealim hasan ve hüseyinsiz bir takım

Harun
01.10.2006, 11:26
Takdir etmeyi ne zaman öğrenecez bilmem ki...En önemlisi,sonuç olumsuzken takdir etmeyi...Belki torunlarım görür ogünleri..kimbilir...

SEn eleştiri yapmayı ne zamn öğreneceksin bende onu merak ediyorum.

Tansu Onur Erdoğan
01.10.2006, 12:46
Zİdane Hasan Baska BİŞİy Demİyorum

SaĞa Bakar Sola Atar :d

AtalaY_BuğrA
01.10.2006, 13:53
Yahu Allah aşkına yapmayın Taş olsa çatlardı bu zamana kadar. Bırakın bu işleri suçu ve hatayı hala yanlış yerde ve kişide arıyorsunuz. Hasan hakkındaki yorumlarını yakın cevremde biliyor ama hala diyorum suç bu cocukda değil sen ondan daha iyisini almazsan tabi ki elinden geldiği kadar oynayacak bu adam.

Şentürk
01.10.2006, 14:41
szymek te teknik var da ne oldu?
hasan ın onda biri kadar yararı yok bize.

olay szymeke kaymasın ama bir şey diyim, ben hasan iyi olunca bize ne kadar faydası var dedim, peki szymek iyi olunca bize ne kadar faydası var?
bunu açıklamaya çalıştım,
hasanın oynadığı mevki itibari ile hem ofans hem defans anlamında çok iyi olması birazda özel yeteneklerinin olması gerekir, bunlar yoksa trabzonsporda nasıl oynar onu anlamıyorum, dersenizki oynar(!) o zaman en iyi geçen yıl ki gibi oluruz.
oranın oyuncusu trabzonspor gibi bir takımda oynayacak bir kişi var o da szymektir, malesefki onun durumuda iç açıcı değil, ne zaman szymek geldiği yıl ki gibi oynar veya oraya en az szymek gibi iyi oyuncu transfer edilir o zaman şampiyonluk şansımız artar ve derbileri kazanıp anadolu takımlarına yenilmeyiz! dolayısıyla şampiyon olabiliriz...

oflu2
01.10.2006, 14:50
firariye katılıyorum..ben bir soru sorcam.
Szymek in en iyi zamanı ile hasan ın en iyi zamanını bir düşünün
peki siz milan da hocasınız hangisini transfer edersiniz..bi düşünün
işte bu fark kapasite farkıdır...söylediğimiz sadece bundan ibaret..yoksa hasan ı ne kadar sevdiğimiz tartışılmaz...

yağız61
01.10.2006, 15:24
arkadaşlar kusura bakmayın ama yüzde 80 niniz skor yazarlığı yapıyorsunuz.takım yenince herşey dört dörlük ama es kaza berabere kalsa veya yenilse hemen bir günah keçisi buluıyorsunuz.ayrıca şunuda belirteyim hadan geçen sezon için bana söylense yollayın gitsin dersim ama geçen yıl ankara gücü maçından sonra dişkkat etttim kendini çok geliştirmiş ve takıma mevkisinde çok katkı sağlayan bir oyuncu.ve şuda aşikar ki şuan takımdaki en iyi önlibero. ayrıca OSASUNA MAÇINI ÖRNEK GÖSTEREN ARKADAŞLAR ŞUNU BELİRTSİNLER OSASUNA DEYİP GEÇTİĞİNİZ TAKIM TÜRKİYE LİGİNDE OYNASA HER BEŞ SEZONUN ÜÇÜNÜ SAMPİYON BİTİRİR.

Berk Akçay
01.10.2006, 18:46
hasanın trabzonspora eger koşarak bir faydası var diyorsanız ne mutlu size yapmayın koşmaklan yada TRABZONLU olmaklan TRABZONSPOR lu olunmuyor arkadaşlar istediği kadar koşsun hasan olumlu yaptışğı toplasan 5 kere ise olumsuz hareketi de 10 dur elde ne var hiç birşey

LORDOFLU
03.10.2006, 11:59
sadece ankaragücü maçında değil benim hasanı eleştirmem..burda binlerce kere söledim..adamın kapasitesi bu kadar...ve hasan trabzonsporda ilk 11 de başlıyorsa bu takımdan şampiyonluğu beklemeyin

hasanın diğer maçlarda yaptığı gibi ankaragücü maçındada o kadar çok top kaybı o kadar gereksiz fauller yaptıki atağa kalkarken ister istemez durduk yada soldan adam yavaş yavaş geliyo bi bakıyorum bizim hasan maraton koşucusu gibi geliyo gümmm adam yerde...benim futbol mantaleteme göre oyunu gereksiz durduran, gereksiz faullerle rakip takıma gol şansı veren dengesiz oynayan, olumlu pas ile attığı olumsuz pas aynı paralelde olan oyuncu benim ilk 11 de olamz

61viya
03.10.2006, 13:26
SEn eleştiri yapmayı ne zamn öğreneceksin bende onu merak ediyorum.

sen trbzonsporun futbolcularına kalas dememeyi öğrendiğin zaman.

Şentürk
03.10.2006, 16:07
olay szymeke kaymasın ama bir şey diyim, ben hasan iyi olunca bize ne kadar faydası var dedim, peki szymek iyi olunca bize ne kadar faydası var?
bunu açıklamaya çalıştım,
hasanın oynadığı mevki itibari ile hem ofans hem defans anlamında çok iyi olması birazda özel yeteneklerinin olması gerekir, bunlar yoksa trabzonsporda nasıl oynar onu anlamıyorum, dersenizki oynar(!) o zaman en iyi geçen yıl ki gibi oluruz.
oranın oyuncusu trabzonspor gibi bir takımda oynayacak bir kişi var o da szymektir, malesefki onun durumuda iç açıcı değil, ne zaman szymek geldiği yıl ki gibi oynar veya oraya en az szymek gibi iyi oyuncu transfer edilir o zaman şampiyonluk şansımız artar ve derbileri kazanıp anadolu takımlarına yenilmeyiz! dolayısıyla şampiyon olabiliriz...

tek maça dayalı yorum yapmam ama dün akşamki maçta da görüldüki szymekin biraz kıpırdaması bile hasandan hüseyinden kat kat faydalıymış takıma, kastettiğim buydu!
szymek çok iyi olsun zaten Trabzonsporu kimse tutamaz.

trbznspr
03.10.2006, 20:05
Hasan Üçüncü de gerçekten tekniğin t'si yok.Ama Gökdeniz,Yattara,Marcelinho vs.'nun kaptırdığı topları kim kapacak.Bu bölgede oynayan oyuncuların ekstra iş yapmadığını biliyoruz.Kimse Hasandan goller,asistler beklemesin.(Zaten bekleyen de yok galiba:))Geçen sene gaysede herkes Saidou'yu övüyordu.Adamın ne golü vardı ne asisti.O da hep yan oynuyordu.
Ama bir konuda size katılıyorum.Bir futbolcu 5-10 metre önündeki futbolcuya pas atarken,atamam diye korkup yanındakine vermesi düpe düz beceriksizliktir.

cok güzel bir örnek vermişssin kardeşim..
olayın özü bu aslında ama anlamamakta direnenler var :)

Harun
03.10.2006, 23:51
Beni yanıltmamaya devam et Hasan.

*61 viya

Kime kalas demişim merak ettim doğrusu.Mehmet Yontulmaz dediğimi bilirim bir ben.Şayet dediysemde futbolcularımıza değil bir futbolcuya demişimdir o da helali hoş olsun.Ben diyorsam kalastır herkimse o...

Rıza ÇOLAK
04.10.2006, 12:36
Taç atarken bile adam elindeki topu düşürüyor ya daha ne diyeyim?

corleone
04.10.2006, 12:51

sen de bilgisayar kullanabildiğin halde mantıklı bi yorum üretemiyorsun daha ne diyelim...

nemo_61
04.10.2006, 12:54
allah rızası için hasanı oynatmayın yaa.onun yerine szmek oynasın ferhat oynasın ben oynayayım ama hasanı oynatmayın

onurkaradeniz
04.10.2006, 12:56
kardeş sen oynat istiyosan ferhatı falan ama cm4 de falan yapman lazım onu

immortal_TS
04.10.2006, 13:01
allah rızası için hasanı oynatmayın yaa.onun yerine szmek oynasın ferhat oynasın ben oynayayım ama hasanı oynatmayın

Laa sırf sen istiyosun diye Erciyes maçında kesicem Hasan'ı yeterki sizin gönlünüz olsun be kardeşim, dur dur sen bana telefonu nu falan bırak olmadı ben seni çıkarayım sahaya hepiniz Hasandan iyi oynuyosunuz ya hani ? tamam anlaştık dimi genç?

keramiya
04.10.2006, 13:08
hasan bu takımda bu kadroda oynar her türlü

GolaMTuRi
04.10.2006, 17:11
hasanın trabzonspora eger koşarak bir faydası var diyorsanız ne mutlu size yapmayın koşmaklan yada TRABZONLU olmaklan TRABZONSPOR lu olunmuyor arkadaşlar istediği kadar koşsun hasan olumlu yaptışğı toplasan 5 kere ise olumsuz hareketi de 10 dur elde ne var hiç birşey

cok guzel yazmissin...
her zaman diyorum,orta sahamizi hasan ve huseyin gibi kabiliyet dusmani iki adama teslim ettigimiz surece sampiyonluk hayal...

Harun
04.10.2006, 18:44

Bende Hasan'ı sürekli eleşriririm yerden yere vururum ama bu kadar basit ve saçma bir olayı onu eleştirmek için kullanmak mantık işi değildir.Hasan'ı eleştirmek istiyorsan yazılarımı okumanı tavsiye ederim.

ozcilingir
04.10.2006, 20:03
Harun , sonunda HASAN'ı KABUL EDECEK GİBİ GÖRÜNÜYORSUN !!!
Doğru yolu bulmaya yakınsın, RAMAZAN AYININ ETKİSİ HERHALDE

kutoz
04.10.2006, 20:57
Ne ilginçtir ki, bu Trabzonspor bjk ile gs.yi devirdiğinde Ersen, Gökdeniz maçı aldı deniyor. Ama takım puan kaybettiğinde, Hasan'ın yüzünden oluyor...

Artık kişilere inmek yerine, futbolun takım olarak oynandığı gerçeğini kabul edin. Kazanılan puan varsa, oynayanların hepsinin emeği vardır. Keza puan kaybedilmesi durumunda da, bunun sorumlusu herkes olmalıdır...

Harun
04.10.2006, 23:59
Ahmet abi meraklanma Hasan hakkındaki düşüncelerim aynen devam etmektedir.

Erkan abi,takımımız kişisel beceri göstermeden takım oyunu oynarak maç kazanmaya başlasın söz kişilere inmeyeceğim.Trabzonsporun şuanki kadrosundan Gökdeniz'i çıkar inan takım yine atağa kalkamaz pozisyon bulamaz.Yattara varken o yapıyordu bu işi.Şimdi Gökdeniz yapıyor.Hasan kadroda kalsın Gökdeniz yerinede aynı Hasan stilinde bir oyuncu koyalım ne Ersen'e o asistleri yapabilir ne cezasahasına çalımlarla ilerleyip drimpling yapabilir nede başka birşey.Kişilere bağlanmamız için Hasan'ında futbolcu olması gerekir.Ama malesef bizdeki mantalite farklı .Futbolcu hangi mevkideyse sadece o mevkinin işini görsün düşüncesi bizi köreltiyor.''Ben sadece koşarım diğerleri gol atsın pas atsın çalım atsın,bunları da ben yaptıktan sonra bilmem kimden ne farkım var'' diye düşünen zihniyetlerle takım oyununu ne kadar gerçekleştirebilirsinki.

Takıma katkı sağlamak var birde takımda oynamak var.Hasan takıma katkı sağlamıyor sadece takımda oynuyor.

kuzey_lee
05.10.2006, 00:03
harun inşallah mehmet yılmaza sallayıp da havalalanında resim çektirme etiketi yaptığın gibi hasan üçüncü ya da hüseyin cimşir'e de yapmazsın bi yerde..

yaparsan samimiyetin diplere vuracak haberin olsun,

k@ndemir
05.10.2006, 00:32
Şu adamdan ne istersiniz anlamam.Bunun kötü oynamaya hakkı yoq mu?Ersen ya da bir başka biri kötü oynadımı çıt çıkmıo ama Hasan'ın kötü oynamasını dört gözle bekleyenlerin olduğunu gözlemliyorum |çevremdeki insanlardan bahsediyorum |

Bu adam ne kadar pas hatası yaparsa yapsın(abartıldıgı gibide yapmıo) Trabzonlu ruhuyla mücadele ettiği için benim için her zaman kraldır.

Erdinç Yavuz gibi ruhsuzları özleyenler var gibime geliyor

ts_fan
05.10.2006, 01:12

Hasan topu elinden kaydırmışmış!!!Sen orada Hasan'ın ne yapmak istediğini anlayamamışsın, aşağıyı okursan Hasan'ın o pozisyondaki niyetini göreceksin; Hasan orada bilerek topu elinden kaydırdı, böylece rakibin konsantrasyonunu bozdu.Sonra topa sahip olup tekrar taçı attığında rakip oyuncu abondone olmuş bir vaziyette topu kafasıyla kornere atmak zorunda kaldı.Yani Hasan burada planlı bir şekilde takımına korner kazandırdı.Hasan'ın yaptığı tamı tamına buydu

Hicivle anlattık durumu...

Lütfen biraz daha saygılı olalım bu formayı layıkıyla terletenlere;)

Ali Sırrı
05.10.2006, 01:21

Erkan abi,takımımız kişisel beceri göstermeden takım oyunu oynarak maç kazanmaya başlasın söz kişilere inmeyeceğim.Trabzonsporun şuanki kadrosundan Gökdeniz'i çıkar inan takım yine atağa kalkamaz pozisyon bulamaz.Yattara varken o yapıyordu bu işi.Şimdi Gökdeniz yapıyor.Hasan kadroda kalsın Gökdeniz yerinede aynı Hasan stilinde bir oyuncu koyalım ne Ersen'e o asistleri yapabilir ne cezasahasına çalımlarla ilerleyip drimpling yapabilir nede başka birşey.Kişilere bağlanmamız için Hasan'ında futbolcu olması gerekir.Ama malesef bizdeki mantalite farklı .Futbolcu hangi mevkideyse sadece o mevkinin işini görsün düşüncesi bizi köreltiyor.''Ben sadece koşarım diğerleri gol atsın pas atsın çalım atsın,bunları da ben yaptıktan sonra bilmem kimden ne farkım var'' diye düşünen zihniyetlerle takım oyununu ne kadar gerçekleştirebilirsinki.

Takıma katkı sağlamak var birde takımda oynamak var.Hasan takıma katkı sağlamıyor sadece takımda oynuyor.

Öpüyorum abi seni.. Bu lafın üstüne daha konuşulmaz :)

immortal_TS
05.10.2006, 02:22
Öpüyorum abi seni.. Bu lafın üstüne daha konuşulmaz :)

Bizde çok laf ettik onların üstüne konuşuyosunuz da bu lafların üstüne mi konuşulmayacak, adam herhangi bir maçta güzel oynadığında topicte görünmüyosunuz neden???? Ama nerde ki bi vasatın üzerine çıkamasın hemen bitiveriyosunuz aç kurtlar gibi, burdan da anlamalıyızki kalıplaşmış bir Hasan üçüncü mantalitesidir devam ediyor, buyrun devam edin bakalım...

Beytullah
05.10.2006, 02:26
alayına isyan olumune hasan ucuncu..

k@ndemir
05.10.2006, 03:20
sizin inadınıza Hasan Üçüncü'ye ölümüne destek var bundan sonra...

Berk Akçay
05.10.2006, 05:04
hasan üçüncüyü savunmaya devam edelim hasanı koruyalım ki oda trabzonsporda oyanamya devam etsin ve trabzonsporda yıldızı parlasın

uffff bu adam trabzonsproda olduğu sürece bana huzur yok arkadaş adamın ne kabiliyeti var ne teknigi var nede futbolcu duruşu var sadece ne var trabzonlu ve koşuyor zabıtadan kaçan isportaçı gibi koşuyor sağa sola başka hiç bir şeyi yok bu adamın neyini savunuyorsunuz anlamıyorum

Berat
05.10.2006, 05:20
heyt bee.. Sabahın 5'inde bile Hasan Üçüncü konuşuluyor :D

Laz_61
05.10.2006, 05:45
abi onun gibi oyuncumu varya...elide kopsa ayagida kopsa kafasida kirilsa terinin son damlasina kadar herseyini veriyor Trabzonspora buda yeter....Hasan bu sene cok iyi insallah böyle devam eder...

Berk Akçay
05.10.2006, 11:53
heyt bee.. Sabahın 5'inde bile Hasan Üçüncü konuşuluyor :D

berat ne oluyor :D:D:D :))

chota
05.10.2006, 11:55
hasan üçüncüyü savunmaya devam edelim hasanı koruyalım ki oda trabzonsporda oyanamya devam etsin ve trabzonsporda yıldızı parlasın

uffff bu adam trabzonsproda olduğu sürece bana huzur yok arkadaş adamın ne kabiliyeti var ne teknigi var nede futbolcu duruşu var sadece ne var trabzonlu ve koşuyor zabıtadan kaçan isportaçı gibi koşuyor sağa sola başka hiç bir şeyi yok bu adamın neyini savunuyorsunuz anlamıyorum

Kimin futbolcu duruşu var peki...

Berk Akçay
05.10.2006, 15:13
chota hasanın yok onu biliyorum

chota
05.10.2006, 15:16
Bizi biraz bilgilendirebilirmisin.Futbolcu duruşundan ne anlatmak istediğinle...

corleone
05.10.2006, 15:40
gattuso'nun çok mu futbolcu duruşu var?

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
05.10.2006, 15:46
manken mi bu adam futbolcu mu...

chota
05.10.2006, 15:51
Son gladyator Hasan!!!

chota
05.10.2006, 16:04
yanlış anlaşılma oldu...

corleone
05.10.2006, 16:21
Son gladyator Hasan!!!

reis ne zaman yapıyoruz pankartı?

chota
05.10.2006, 16:24
reis ne zaman yapıyoruz pankartı?

Şöyle kötü oynadığı bir maçın arkasından yapacaz da moral vermek için.Adam hep mükemmel ötesi.Bir teşekkür pankartı yapmak lazım Hasana özel...

corleone
05.10.2006, 16:30
Şöyle kötü oynadığı bir maçın arkasından yapacaz da moral vermek için.Adam hep mükemmel ötesi.Bir teşekkür pankartı yapmak lazım Hasana özel...
hasan'a hakettiği değeri tek cümle olarak özetlemek zor olsa gerek, o yüzden iyi düşünmeliyiz...

chota
05.10.2006, 16:32
hasan'a hakettiği değeri tek cümle olarak özetlemek zor olsa gerek, o yüzden iyi düşünmeliyiz...

Kelimeler yetse daha neler neler diyecemde...

Harun
05.10.2006, 20:39
harun inşallah mehmet yılmaza sallayıp da havalalanında resim çektirme etiketi yaptığın gibi hasan üçüncü ya da hüseyin cimşir'e de yapmazsın bi yerde..

yaparsan samimiyetin diplere vuracak haberin olsun,

Bunu diyen cahil biri olsa cevap yazmazdım.Fakat karşımdaki şahıs Türkiye'nin ve İstanbul'un sayılı üniversitelerinden biri olan Yıldız Teknik Üniversitesinde okuyor olunca cevap verme gereği duydum.Benim sahısların kişilği ile bir problemim yok Mehmet Yılmaz veya Hasan Üçüncü bugün karşıma çıksınlar yine sarılır yine fotoğraf çektiririm.Ben sahadaki mücadelelerini eleştiririm bu onları sevmiyorum anlamına gelmiyor malesef.
Şiddetle yazılanları yorumla dersi olmasını istiyorum üniversitelerde.

kutoz
05.10.2006, 22:05

Hasan futbolcudur. Beğensende beğenmesende Trabzonspor'un futbolcusudur. Tıpkı Cem Demir, Musa Büyük, Fatih Akyel, Fabiona Eller, Jeferson vb.leri gibi.

Bu arada, Hasan'da en az Fatih Akyel, Musa Büyük, Çağdaş Atan, Ömer Rıza kadar hatta onlardan daha fazla katkı yapıyor. İllede birilerini eleştireceksen Ankaragücü maçında, yediğimiz 2 gole sebep olan futbolcuları eleştir.

Özgür Yazıcı
05.10.2006, 23:30
Her takıma bir hasan lazım
Ama bizim hasan bize özel hasan

GolaMTuRi
06.10.2006, 00:25

olurmu ya, o kossun bize yeter..kosan adam iyidir,hasanin trabzondaki gorevi bu zaten..atlet gibi kosmak, futbolculara son derece tehlikeli fauller yapmak, biz sadece bunu istiyoruz..sonuc sifir olsada,teknik olmasada,takima tek bir faydasi olmasada,ataga kalkan rakip takimi faulle durdursun yeter cunku oooo hasani gordunmu nasil indirdi adami deriz biz, onemli degil biz sampiyonluga oynuyoruz hasan gibi kosmaktan ibaret adamlara ihtiyacimiz var..artik trabzonsporda oynamak icin kosmak yeterli, ayrica karsi takimin futbolcularina yaptigi akil almaz faullere biz mucadele deriz, oda onemli degil..kos hasan kos...

ts_fan
06.10.2006, 00:31
Hasan sen bizim herşeyimizsin, yessss;)

k@ndemir
06.10.2006, 00:33
Hasan üçüncü Hasan üçüncü oleyyyy...inşallah 35 yaşına kadar bu takımda kalırsında sana düşman olanların yazılarını okudukça gülerim

immortal_TS
06.10.2006, 00:36
H asan sen varya has adamsın
A ğzınla kuş tutsan yaranamazsın
S eni sevmeyeni hiç takmazsın
A bilikte bir numarasın
N eyimiz varki başka sen bizim canımızsın

k@ndemir
06.10.2006, 00:37
Hasan reis Fan club kursak mı napsak?

GolaMTuRi
06.10.2006, 00:42
H asan sen varya has adamsın
A ğzınla kuş tutsan yaranamazsın
S eni sevmeyeni hiç takmazsın
A bilikte bir numarasın
N eyimiz varki başka sen bizim canımızsın

trabzonsporu bu hale getirenler utansin, bakiniz ustteki taraftar profili bundan 10 sene once yoktu..kabiliyet dusmani futbolculara kimse tapmiyordu..ey gidi trabzonsporum eyy, sen bu hallere dusecek takimmiydin..

immortal_TS
06.10.2006, 00:43
Hasan reis Fan club kursak mı napsak?

Aynen Gökhan yapalım bi şekil Hasan Üçüncü Fan Club kıskananlar çatlasın:D

immortal_TS
06.10.2006, 00:45
trabzonsporu bu hale getirenler utansin, bakiniz ustteki taraftar profili bundan 10 sene once yoktu..kabiliyet dusmani futbolculara kimse tapmiyordu..ey gidi trabzonsporum eyy, sen bu hallere dusecek takimmiydin..

Sen çok vardın ya 10 sene önce kabiliyetli olanları kolluyordun dimi?? Kimsenin zoruna gitmesin arkadaşlar ;)

k@ndemir
06.10.2006, 00:48

Sizin inadınıza Hasan üçüncü???10 sene önce futbolcu dövmek vardı şimdide tapmak var..alayına son ölümüne hasan üçüncü

kutoz
06.10.2006, 00:49

10 sene önce Lemi vardı bu takımda. İdmanlara giderdik, takımı izlemeye. Duvarda rakamlar vardı. Teknik Direktör İskender'e at 5 numaraya diyor, top 5 numarada buluyordu kendisini. At 3 numaraya diyor, top 3 numaraya gidiyordu. Ardından Lemi'ye sıra geliyor, at 6 numaraya diyor, Lemi topu tel örgülerin dışına atıyordu. Bu kadar tekniği zayıf bir futbolcuydu işte Lemi.

Ve o Lemi alt yapıdan çıkıp Trabzonspor formasını giydi ve yine o forma altında futbolu bıraktı. Onca teknik direktör değiştiren Trabzonspor, bir sağ bek Lemi'yi değiştiremedi. Neden acaba?

Hasan'da kabiliyet arayanlar, Trabzonspor'un geçmişini iyi analiz etsinler. Trabzonspor şampiyon olduğu yıllarda da, hamal diye tabir eden futbolcuyu bünyesinde bulundurmuştur. Nokta...

GolaMTuRi
06.10.2006, 00:53
Sen çok vardın ya 10 sene önce kabiliyetli olanları kolluyordun dimi?? Kimsenin zoruna gitmesin arkadaşlar ;)
yazdiklarinla sasirtmadin, gun gelir sende esas ne anlatilmak istendigini anlarsin.cevap vermek icin cevap vermis olmassin..hadi kolay gele..

immortal_TS
06.10.2006, 00:54
yazdiklarinla sasirtmadin, gun gelir sende esas ne anlatilmak istendigini anlarsin.cevap vermek icin cevap vermis olmassin..hadi kolay gele..

Bana değil yukarıda yazılana bi cevap ver bakalım??

ts_fan
06.10.2006, 01:13

Arkadaşım üslubuna dikkat et istersen, tapmak kime olur bunu bilecek yaşta ve akıldasın diye düşünüyorum.Burada yazdıklarınız nereye gidiyor önce bir düşünün sonra yazıya dökün.Bu şekilde yazılardan rahatsız oluyorsanız, bu takıma birşey vermediğini iddia ettiğiniz oyuncumuz Hasan Üçüncü'nün dışında da Trabzonspor'a birşey veremeyen oyuncuları eleştiriniz.Ayıp denen birşey vardır, yeter yahu:mad:

D.N: Hasan'a bu kadar çok sahiplenme siz ve siz gibilerin katlanılamaz yazılarınızdan dolayıdır, bilginize.

GolaMTuRi
06.10.2006, 01:28
10 sene önce Lemi vardı bu takımda. İdmanlara giderdik, takımı izlemeye. Duvarda rakamlar vardı. Teknik Direktör İskender'e at 5 numaraya diyor, top 5 numarada buluyordu kendisini. At 3 numaraya diyor, top 3 numaraya gidiyordu. Ardından Lemi'ye sıra geliyor, at 6 numaraya diyor, Lemi topu tel örgülerin dışına atıyordu. Bu kadar tekniği zayıf bir futbolcuydu işte Lemi.

Ve o Lemi alt yapıdan çıkıp Trabzonspor formasını giydi ve yine o forma altında futbolu bıraktı. Onca teknik direktör değiştiren Trabzonspor, bir sağ bek Lemi'yi değiştiremedi. Neden acaba?

Hasan'da kabiliyet arayanlar, Trabzonspor'un geçmişini iyi analiz etsinler. Trabzonspor şampiyon olduğu yıllarda da, hamal diye tabir eden futbolcuyu bünyesinde bulundurmuştur. Nokta...

o zamanlar oynanan futbol ile simdi oynanan futbol aynimi?aradan 22 sene gecmis, futbol bile artik farkli oynaniyor..
koca trabzonsporun orta sahasini hasana veya huseyine teslim etmek dogrumudur, oynanan maclar ne gosterdi, iyi irdelemek lazim..bu takimda gokdenizi cikartirsak yine lazaroni donemlerine doneriz..cunku hasan ve huseyin gibi iki buyuk handikapimiz var...hasan huseyine oranla ileriye daha fazla oynuyor ama adamdaki kapasite belli,yapmak istedigi seyleri hicbir zaman yapamiyor..hasanin oynadigi mevkiye hamal degil futbolcu lazim, beyniyle oynayabilecek,ara paslar atabilecek,faul yapmadan top kapabilecek,gereksiz top kayiplari yapmayacak..bu ozelliklerden her birinin azda olsa olmasi lazim.hepsi olsa trabzonsporda degil barcelonada forma giyer demeyin,bende biliyorum..
ama hasanda ne var;
bos bos kosmak
kazandigi toplari kaybederek tekrardan kosmaya baslamak..
basit top kaybetmek
rakibi faulle durdurmak(bu fauller bir gun bir futbolcunun futbol hayatini insallah bitirmez)
duzgun pas atamamak
topu kontrol edememek..
ve daha bircok sey siralanabilir...
burda hasan hakkinda olumlu yazan arkadaslarin buyuk bir cogunlugu hasanin oyuna katkisi ne oldugunu dahi bilmiyor...hasan sen bizim herseyimizsin,yine super oynadin,helal olsun sana,oz evladimiz ,onda sampiyonluk ruhu var vss.. cumleler kuruyor?bunun tek nedeni hasanin futbolunu savunacak argumanlari olmamasidir,hasani en basit bir sekilde trabzonlu oldugu icin savunuyorlar..belkide bircogunun akrabasidir bilinmez...

@ts fan
hocam sende tapmak kelimesini ne anlamda kullandigimi anlayacak yasta ve akildasin.onun icin uzatmaya gerek yok..ayrica ben sadece hasani degil,huseyinide,omer rizayida,yeri geldiginde jeffersonida elestirdim..yani trabzonspora yakismayan her futbolcunun elestirilmesi lazim, hasanin bu kadar elestirilmesinin nedeni bazi kesimlerin hasani futbol ilahi,efsane olarak gormeleridir..

immortal_TS
06.10.2006, 01:41
Hasanı futbol ilahı efsane olarak görenlerin çoğu da bazı kesimlerin vurdum duymaz akıl almaz eleştirilerindendir!!!

okan6161
06.10.2006, 01:43
iyiki vestel manisa trabzona çıktı bu yıl ne yapıp edeceğim hasanın formasını alacağım çerçeveleteceğim yıkamıycağım da kokusu yeter ah hasan sen milli takımda oynuyacak adamsın ama senin kıymetini bilmiyorlar

kutoz
06.10.2006, 01:46
Çok uzun yazmışsın. Ama sen zaten o uzun yazının içinde kendi fikrini eritmişsin ki...

işte kilit cümlen;

"bu ozelliklerden her birinin azda olsa olmasi lazim. hepsi olsa trabzonsporda degil barcelonada forma giyer demeyin, bende biliyorum.."

Bu arada yüzyılda geçse, Trabzonspor'un hamuruna uyan futbol bellidir. Ahmet Suat'ta kanat varyasyonlarıyla takımı ofans oynatırdı, Ziya Doğan'da...

Futbol dünyada değişir, Trabzon'da değişmez. Trabzon'un futbolu Horon gibidir.

GolaMTuRi
06.10.2006, 01:53
Çok uzun yazmışsın. Ama sen zaten o uzun yazının içinde kendi fikrini eritmişsin ki...

işte kilit cümlen;

"bu ozelliklerden her birinin azda olsa olmasi lazim. hepsi olsa trabzonsporda degil barcelonada forma giyer demeyin, bende biliyorum.."

Bu arada yüzyılda geçse, Trabzonspor'un hamuruna uyan futbol bellidir. Ahmet Suat'ta kanat varyasyonlarıyla takımı ofans oynatırdı, Ziya Doğan'da...

Futbol dünyada değişir, Trabzon'da değişmez. Trabzon'un futbolu Horon gibidir.

saydigim ozelliklerden azda olmasi lazim demisim ama hicbiri yok..onun icin soyledigim seyleri eritmekten ziyade dogrulamisim...
ayrica eskiden trabzonda rakipler orta sahayi gecemezdi,surekli ofans oynardi bu takim..ziya doganin suandaki taktigide defansif..2 onliberolu ve tek forvetli sistem bunun kaniti..
istesenizde,istemesenizde, futbol dunyada degisti,trabzondada degisti.

kutoz
06.10.2006, 02:03
saydigim ozelliklerden azda olmasi lazim demisim ama hicbiri yok..onun icin soyledigim seyleri eritmekten ziyade dogrulamisim...
ayrica eskiden trabzonda rakipler orta sahayi gecemezdi,surekli ofans oynardi bu takim..ziya doganin suandaki taktigide defansif..2 onliberolu ve tek forvetli sistem bunun kaniti..
istesenizde,istemesenizde, futbol dunyada degisti,trabzondada degisti.

Sen Trabzonspor'un kaç maçını izledin bundan 23 yıl önce. Duyduklarınla hareket etme. Resmi sitede, şampiyon olduğumuz yıllardaki gol oranımıza bir bakalım, ne kadar ofansif oynuyormuşuz anlarsın. Hadi ben biraz yardımcı olayım sana.

36/75-76
42/76-77
42/77-78
34/78-79
25/79-80
41/80-81
26/81-82
43/82-83
43/83-84

ortalama 36 (Şampiyon olduğumuz 10 yıllık periyot)

51/05-06
73/04-05
60/03-04
44/03-44

ortalama 57 (Son 4 yıllık, yani Hasan Üçüncü'nün kadroda olduğu/yada olmadığı dönem)

Bu arada orta sahayı geçememelerinin nedeni forvet sayısının çokluğundan mı, yosa orta sahanın pres gücünün fazlalığından mı bir düşün...

Egemen
06.10.2006, 02:34
hasan kendini çok geliştirdi. eski hasan deil artık. sağ bek bile oynayabilio hemde yeri olmamasına rağmen.onun bi zidane olmadıgının herkes farkında zaten. ama hasandaki inanç fazla topççuda yok. zaten trabzonsporun efsane olması bu inancın takımda ve camiada bulunmasındandır kanaatimce. haa hüseyini savunuyorum sanmayın. hasanın tırnagı olmaz .. istedigi kadar top kessin :D

Berk Akçay
06.10.2006, 04:13
Aynen Gökhan yapalım bi şekil Hasan Üçüncü Fan Club kıskananlar çatlasın:D

siz onu yapın bende ANTİ-HASAN ÜÇÜNCÜ açıcam :D

k@ndemir
06.10.2006, 04:36
iyi o zaman biz yola koyulalım bu işi yapmak için.. Hasan üçüncü için değil anticiler için kuracaz bu fan clubu:D

ozcilingir
06.10.2006, 06:46
iyi o zaman biz yola koyulalım bu işi yapmak için.. Hasan üçüncü için değil anticiler için kuracaz bu fan clubu:D

İlk üye ben olacağım , 2.nci üyeninde İsminin baş harfi H son harfi N olsun (HARUN),

Berk Akçay
06.10.2006, 11:24
HARUN benim kulube üye olucak :D

Berk Akçay
06.10.2006, 11:26
HARUN benim kulube üye olucak sanırım :D

immortal_TS
06.10.2006, 12:29
Enis, ktuTS yani Berk anti hasan üçüncü olayını bana espri olsun diye yapmıştır beraber atışırız onla ben fan club yapalım deyince oda öyle bir şey yapmıştır karşılık olsun diye, İkili tartışmalara gitmeden Hasanımızın Üçüncümüzün bundan sonraki performansını değerlendirmeye devam edelim.

OLCAY ÇAKIR
06.10.2006, 12:34
Sevgili Hasan,bu şehir önce kendi insanını yer unutma...

ama unutma seni canı gönülden destekleyen,önemli bir kitle var...sahada bunlarıda düşün...

kendini geliştiriyormuşsun bazılarına göre,buda bir küçük salvo...
ettikleri sözlerin ağırlığı altında ezilenlerin bir beğeni ifadesi...
kabullenememe ama objektifim durumları...

seni seviyoruz,kimseye ispat edeceğin bişey yok...sen hasansın,markasın...Trabzonumun formasını giyen bir mütevazi kişiliksin...

yani özelsin kardeşim...

bordox
06.10.2006, 16:19
Eleştirilmek güzel şey kıymetini bil Hasan,öyle futbolcular var ki kimsenin umrunda bile değil ne yaptıkları.
Büyük başın büyük derdi olurmuş.

Kaya
06.10.2006, 16:21
Berk ve Emre sakin olun abiler. İkili tartışmaya girmekten kaçının. Hasan'ı beğenmek veya beğenmemek sadece size kalmış şeyler. Yapılan küçük bir espriyi büyütmeye gerek yok...

Son bulsun bu tartışma...

Misina
06.10.2006, 16:21
hasan kendini çok geliştirdi. eski hasan deil artık. sağ bek bile oynayabilio hemde yeri olmamasına rağmen.onun bi zidane olmadıgının herkes farkında zaten. ama hasandaki inanç fazla topççuda yok. zaten trabzonsporun efsane olması bu inancın takımda ve camiada bulunmasındandır kanaatimce. haa hüseyini savunuyorum sanmayın. hasanın tırnagı olmaz .. istedigi kadar top kessin :D

hasan şimdi sağ bek oynamaya başlamadı Trabzonspor formasını alternatif futbolcu olarak giymeye başlamıştı.Samet aybabanın gittiği sezonda sağ bek oynamıştı

corleone
06.10.2006, 16:32
corleone yeter artık sana uslubunu düzelt diyorum sen iyice cıvıtıyorsun nedi bu ikide bir yazık size yazık sana gibi laflar kullanıyorsun ben hasanın oyandığı futbolu sevmiyorum bu kadar kötü oynadıgı zamanda eleştireceğim

eleştirirken kişiliği aşşağılayıcı, küçük düşürücü öğeler kullanmayın, misal gökdeniz kötü oynadı mı onu nası eleştiriyorsanız öyle eleştirin, veya yattara kötü oynadımı, çünkü o da hasan da bu takımın bireyi, sen bu hassasiyeti gösteriyorsan senden özür diliyorum, ama dön bütün futbolculara yazdığın yorumlara bak bu hassasiyeti kendinde göremezsen söylediklerimin arkasındayım, hasanın karşısına geçip kendine söyleyemeyeceğiniz şeyleri buraya yazmayın...

bu maraton özel ve kahve muhabbetleride nedir birşey diyim sana SEN MAÇLARI NEREDEN İZLİYORSUN ZİYA DOĞANIN YANINDAN MI ??? bu kadar ukalaca tavırları benimlen konuşmazsın tamam mı terbiyeni takın bence yetr artık
yooo taraftarlar birliği ile, 90 dakika takımımı destekleyerek, kimseye sövmeden aşşağılamadan...

Harun
06.10.2006, 16:53
Hasan'ın sözleşmesi ne zamn bitiyor??

Berat
06.10.2006, 16:55
Hasan'ın sözleşmesi ne zamn bitiyor??

Bitmez O'nun sözleşmesi..Gönülden -müebbet- imza atmış bi adamdır o Trabzonspor'a .. Boşuna heveslenme:D

corleone
06.10.2006, 16:56
federasyonun yada klübün sitesini açda bak, orda aradığın bilgiye ulaşırsın.

Harun
06.10.2006, 16:58
Bitmez O'nun sözleşmesi..Gönülden -müebbet- imza atmış bi adamdır o Trabzonspor'a .. Boşuna heveslenme:D

Desene Trabzonsporum uzun süre yine şampiyon olamıyacak o zaman.

bordox
06.10.2006, 17:00
Desene Trabzonsporum uzun süre yine şampiyon olamıyacak o zaman.

Hasan'dan önce şampiyonluğun birini bırakıp diğerini alıyorduk Hasan geldi kesildi galiba.

corleone
06.10.2006, 17:06
Hasan'dan önce şampiyonluğun birini bırakıp diğerini alıyorduk Hasan geldi kesildi galiba.

bi de derlerki 22 yıldır şampiyon olamıyoruz diye, ne kadar yanlış!!!

bordox
06.10.2006, 17:08
bi de derlerki 22 yıldır şampiyon olamıyoruz diye, ne kadar yanlış!!!

Hasan'a git deki Hasan sen bu takımdan ayrıl Trabzonspor şampiyon olacak o gün futbolu bırakmazsa bir şey bilmiyorum.

Futbolu hala tek kişinin başarıları ve başarısızlığına endeksleyen zihniyet bizi tüketti bunun farkına varsak yeter.

Harun
06.10.2006, 17:13

En azından umudum vardı.

bordox
06.10.2006, 17:19
En azından umudum vardı.

Harun, senin yerinde olmayı çok isterdim inanki tek bir futbolcu olmayacak ve Trabzonspor şampiyon olacak şeklinde bir dünyada olmak ne kadar da kolay ulaşılabilir.
Senin yerinde olsam tandığım bildiğim bütün hatırlı kişileri devreye sokar Hasan'ı o takımdan koparıp Trabzonspor'u şampiyon yapardım.

Kaldı ki Hasan son zamanlarda 11'de fazla yer bulmaya başladı,çoğu zaman yedekti ama sen onun yüzünden şampiyon olamıyoruz diyorsan bir bildiğin vardır elbet.

corleone
06.10.2006, 17:22
Hasan'a git deki Hasan sen bu takımdan ayrıl Trabzonspor şampiyon olacak o gün futbolu bırakmazsa bir şey bilmiyorum.

Futbolu hala tek kişinin başarıları ve başarısızlığına endeksleyen zihniyet bizi tüketti bunun farkına varsak yeter.
neyse boşver kardeş, senin zihniyetinde insanlar çoğaldıkça şampiyon olacağız asıl, hasan gidince değil !

Özsu
06.10.2006, 18:25
Yahu Allah aşkına yapmayın Taş olsa çatlardı bu zamana kadar. Bırakın bu işleri suçu ve hatayı hala yanlış yerde ve kişide arıyorsunuz. Hasan hakkındaki yorumlarını yakın cevremde biliyor ama hala diyorum suç bu cocukda değil sen ondan daha iyisini almazsan tabi ki elinden geldiği kadar oynayacak bu adam.

Katılıyorum..

Özgür Yazıcı
06.10.2006, 18:34
Hasan gün gectikce zaman ilerledikce daha ili olacam
işllah bizde bunu göreceğiz

Hüseyin İlkin
06.10.2006, 20:46
Hasan ın topla oynama kabılıyetı yok sadece kosuyor bununla is olmaz.bu tkmın acilen ortaya adama ıhtıyacı war. şahsen top hasanla huseyine gelınce korkuyom bıse olcak dıye yaw.. yeter artık yaw..

topalkaplan
06.10.2006, 23:17
hasan bazen maç içinde yerleşmiş oyun düzenini bozarak rakip sahaya dalıyor bu bize fayda sağlıyor geçen sezon gökdenizin geseye attığı goldeki gibi
fakat bulunduğu bölgede güven vermemesi koltuğunu sarsıyor bundan sonra musampanın gelişiyle musayla değişmeli oynaması lazım
hasan ilk dakikaların musa son dakikaların adamı
bu şekilde değişmeli oynarlarsa her maçta birer asiistleri olur

ts_fan
07.10.2006, 00:59
En çok yazılan başlıklarda ilk üçte olduğuna göre (Robinho olsa ancak bu kadar sayfa konuşulurdu):), Hasan Üçüncü gerçekten çok büyük bir oyuncuymuş.Devam et Hasan, sana haksız şekilde yüklenenlere rağmen devam et;)

FANATIK61
08.10.2006, 17:17
Karizmaya bak MACHO Hasan :D:D:D

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/071006asi2.jpg

Harun
08.10.2006, 22:30
Ne karizması! Gözlerine bak nereye bakıyor.Sapık bu adam sapık.Mubarek ramazan ayında töbe töbe...

Lapina
08.10.2006, 23:10
Ne karizması! Gözlerine bak nereye bakıyor.Sapık bu adam sapık.Mubarek ramazan ayında töbe töbe...

Haha bence yemek gormus bi yerde

Ali Sırrı
08.10.2006, 23:35

Hasan bu affetmez. Gördümü bakar :)

ts_fan
08.10.2006, 23:56
Evet Harun.
Hasan bu; gördümü hem bakar, hemde ...ar:D

kutoz
08.10.2006, 23:59
Şansal, bak şimdi. Hasan'ın bakış açısıyla, hemşirenin kollarının bulunduğu yere bak. Bak bak bak, hemşire hasanın bakış açısının gerisinde kalıyor. Dolayısıyla, Hasan burada masa üzerinde duran enjektöre bakıyor. Acaba iğnenin ucu büyük mü, küçük mü... Acıtır mı, acıtmaz mı diye... :)

frango
09.10.2006, 00:05
hasan gibi bi futbolcu her takımda bulamazsınız adama az para ile oynayacaksın dersın oynar adama on lıbero oynayacan dersın oynar adama sağ bek oynayacan dersen oynar adma yedek soyunacan dersın yedek soyunur adama kodroda yosun dersın sesı çıkmaz adama sahada savaşacaksın dersin savaşır

yahu bu tıp adamı kım satar soleyın kımse satmaz arkadaş varmı bu dedıklerım baska bı futbolcuda yokk o zama sorunda yokk

Harun
09.10.2006, 13:03
Şansal, bak şimdi. Hasan'ın bakış açısıyla, hemşirenin kollarının bulunduğu yere bak. Bak bak bak, hemşire hasanın bakış açısının gerisinde kalıyor. Dolayısıyla, Hasan burada masa üzerinde duran enjektöre bakıyor. Acaba iğnenin ucu büyük mü, küçük mü... Acıtır mı, acıtmaz mı diye... :)

Hasan'ın kafası enjektöre bakıyor doğru.Ya gözleri...:)

Rıza ÇOLAK
09.10.2006, 17:21
hasan gibi bi futbolcu her takımda bulamazsınız adama az para ile oynayacaksın dersın oynar adama on lıbero oynayacan dersın oynar adama sağ bek oynayacan dersen oynar adma yedek soyunacan dersın yedek

yahu bu tıp adamı kım satar soleyın kımse satmaz arkadaş varmı bu dedıklerım baska bı futbolcuda yokk o zama sorunda yokk

Bu dediklerini yapar da acaba başarılı olabilirmi merak konusu olan da bu zaten

sweetrose
12.10.2006, 07:55
Bu adamda son yıllarda gerçekten büyük bir ilerleme var... Hüseyin yıllarca kendini geliştiremezken Hasan aksine kendien çok şey kattı ama kapasite yeterli değil açıkcası..

vadaa55
12.10.2006, 08:47
Hasan' da tipik bir Trabzon insanının karakteristik yapısı var. Hırs,azim,inatçılık,mücadele gücü v.s. Bu tip savaşçı ruhlu futbolcular takımlarını da ateşler, diğer oyunculara örnek olur. Ayrıca Hasan son zamanlarda takımı adına çok işler yapmaya başladı. En son geliştirdiği yanı ise uzaktan sert ve isabetli şutlar atması oldu.

oflu_adem
12.10.2006, 09:31
abi hasanın çok büyük bir merciden torpili var herhalde adam senelerdir takımda oynuyor ve senelerdirde hiçbir taraftar beğenmez istisnalar hariç tabi ama adam hala takımda kimlr geli kimler geçti adam hala takımda hala oynuyor acaba gizli başkanmı nee :))

topalkaplan
12.10.2006, 19:42
yavrum hasan olum seni çok seviyorlar baksana
kardeşler hasanın sorunu top hakimiyeti
taraftar bu yüzden deliriyor

sweetrose
12.10.2006, 20:08
yavrum hasan olum seni çok seviyorlar baksana
kardeşler hasanın sorunu top hakimiyeti
taraftar bu yüzden deliriyor
valla Trabzonluluğunu seviyorum bu çocuğun... tipik karadenzili...

Terzioğlu
15.10.2006, 03:12
o bizim gattusomuz arkadaslar

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
15.10.2006, 08:40
patrik vieriamız :D

Özsu
15.10.2006, 13:31
:D:D:D:D:D

Hüseyin İlkin
15.10.2006, 20:58
yokk zidane ımız...

Ufukhan20
15.10.2006, 21:10
yokk zidane ımız...
zidane ön liberomu oynuyo??

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
15.10.2006, 21:11
o HÜseyin :) "Zidane" olan

champions
19.10.2006, 22:46
:D:D:D:D:D:
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/191006gidis1.jpg

HapSi
19.10.2006, 23:12
valla hasan yukardaki resimde iki küpeli ömer rizadan iyi cikmis

İleli
20.10.2006, 03:26
abi hasanın çok büyük bir merciden torpili var herhalde adam senelerdir takımda oynuyor ve senelerdirde hiçbir taraftar beğenmez istisnalar hariç tabi ama adam hala takımda kimlr geli kimler geçti adam hala takımda hala oynuyor acaba gizli başkanmı nee :))

bence isin icinde torpil vardir yoksa ohoooooo

FarozluAlper
20.10.2006, 12:19
tam bir görev adamı bu hasan ya son zamanlarda çok memnunum bu oyuncudan

OLCAY ÇAKIR
20.10.2006, 15:17
erciyes maçında oyundan çıkarken,umut'u motive edişinde yüz ifadesi ne kadar da samimiydi..
onlar bu takımın en mütevazi yıldızları...
onlar herşeyi sineye çekecek kadar Trabzonsporlu...

benim için hep kahraman...

Mollasalihoğlu
20.10.2006, 15:51
Bu kadar yürekten oynayan bi adam görmedim..Geçen sezonun son maçlarında dikine acaip fuleleri de vardı..,O hasan'ı bekliyoruz :)

61viya
20.10.2006, 21:18
"Takımın neşe kaynağı olan hasana selam..." :D:D yattaradan bir cümle:D:D Sizi,n mutlu olduğunuzu bilmek öyle güzel ki..yanınızda hiç olamadan sadece mutlu olduğunuzu bilmek:)

TSKara61
21.10.2006, 01:19
"Takımın neşe kaynağı olan hasana selam..." :D:D yattaradan bir cümle:D:D Sizi,n mutlu olduğunuzu bilmek öyle güzel ki..yanınızda hiç olamadan sadece mutlu olduğunuzu bilmek:)

Tanıdığım bi abi var burda Hasanı tanıyor. Dediki 2. Cem Yılmazmış.:D

immortal_TS
21.10.2006, 08:49
Hasan'ın olmadığı maçta gördük ki ortasaha yolgeçen hanı, bazıları da bakmış fakat görememiştir kesin.

chaTs
21.10.2006, 11:20
hasan iyi hoş güzel koşuyorda,kardeşim adamda biraz teknik olurya bunda yok..bazen yerinde paslar yapıyor bizi sevindiriyor ama çoğunlukla vasat..

k@ndemir
21.10.2006, 11:43
hasan hasan hasan....

Eleştirin bakalım...

kulübedeki oturuşundan başlayalım isterseniz

neden yanındakinlen çoq konuştun hasan?

devre arasında neden toplara vurdun hasan?

Neden kulübedeyken tekniğini geliştirmedin hasan?

Şu adamın eksikliğini akşam görmüşsünüzdür umarım

h@msi61
21.10.2006, 12:41
hasan duruken dünkü maçta götü boyundan büyük olan ferhat neden oynadı anlamadım...

OLCAY ÇAKIR
21.10.2006, 13:36
bazırları hasanı aramaz ne arasın,onlara o mevkide 2 tane yattara lazım,dikine,fuleli, vs vs vs...

akşam bol faullü ve güçlü gençlerbirliği karşısında sahada mutlak olması gerekenlerdendi...

birde oynayınca yada oynamayınca,galibiyeti mağlubiyeti bu arkadaşlara bağlayanların aklı karışmıştır...
artık her takım kuvvetli,bunu kabul edelim...kolay maç yok...

kuzey_lee
21.10.2006, 16:10
hasan'ın ferhattan tek bir eksiğini söyleyin ya bize,biz de bilelim..

FarozluAlper
21.10.2006, 17:08
yapmayın ya hasan ı eleştirenlerin hangisi gerçek trabzonsporlu ya onun kadar canını dişine takıp oynayan adam çok az var bu takımda herkes onun kadar kendinden bişeyler koysa takıma bu durumda olmayız ... Gerçek trabzonlu hasan ... neden klübede anlamıyorum ...

zurnaci61
22.10.2006, 01:17
kandemir(gokhan),hamsi61(harun) alper kardeşim,olcay abimve kuzeylee kardeşim ağzınıza sağlık

ts_fan
23.10.2006, 12:11
Hadi biz Hasan için olumlu yazdığımız için (size göre hep onu savunduğumuz için) futboldan anlamıyoruz, sizler futbolu en azından bizden daha iyi anlayanlar olarak, Cuma günü orta sahamızda Hasan yokken ayakta kalan, rakibe karşı direnen, didişen bir tane futnolcumuz var mıydı?Sakın öylesine isim söylemeyin ayıp olur, maça gittik canlı izledik ona göre.

Belki size göre anlamı olmayacak ama benim görüşüm yine aynı, Hasan Üçüncü bu takımda her zaman oynar ve oy-na-ma-lı-dır.En azından yerine daha iyisi alınana kadar;)

chaTs
23.10.2006, 12:17
hasanın müacadeleci ruhuna kimse bir şey diyemez ama birazda teknik olsa adamda TS a çok daha katkılı olacak..

#10 Fietra
23.10.2006, 12:27
hasanın müacadeleci ruhuna kimse bir şey diyemez ama birazda teknik olsa adamda TS a çok daha katkılı olacak..
Yav o da kafasına eserse:)
Geçen sene Diyarbakır maçında attığı ara pası Zidane attı desek herkes yutar.
Geçen sene Galatasaray maçında Gkdnz'e yaptığı asist jeneriklik.
Kafasına esti mi Hasan herşeyi yapar:)

Hüseyin İlkin
23.10.2006, 13:29
Hasan.huseyin.ferhat hıcbırı bu orta sahaya yakısmıyor. onların yerıne adam alabılırsek ıste o zmn hersey farklı olurr.yoksa cok zorrrr.

okan6161
23.10.2006, 18:30
dün hasan sakattı bir süre oynamıycak galiba bence büyük eksik

cınar#7
23.10.2006, 22:57
acaba tek başına sırtlayamazmı defansif orta sahayı tek başına oynayabilse huseyınden kurtulurduk yada en azından yanında Ferhatta oynayabilir

Tevfik Kılıç
24.10.2006, 01:10
erciyes maçında oyundan çıkarken,umut'u motive edişinde yüz ifadesi ne kadar da samimiydi..
onlar bu takımın en mütevazi yıldızları...
onlar herşeyi sineye çekecek kadar Trabzonsporlu...

benim için hep kahraman...
Yorumuna katılıyor ve altına imzamı atıyorum.

Misina
24.10.2006, 22:33
arkadaşalr sizce hasan bu resimde nereye bakıyor benle aynı fikirdemisiniz?:)

http://img511.imageshack.us/img511/170/zarhnf7.jpg (http://imageshack.us)

Erdem Keser
24.10.2006, 23:29
kesinlikle evet aynı fikirdeyim

ozcilingir
25.10.2006, 00:44
Hasan nerelerdesin ? Seni bitirmek isteyenlere fırsat verme , aylardır yok olanları vitrine çıkartmaya çalışan bir kişiyle başbaşasın ALLAH sana sabırlar versin, sen kafana takma işine bak OCAK ayı geliyor.

Güneş Avcı
25.10.2006, 00:46
bir yere bakmıyor sadece iğne olurken kasmış kendini..

Hüseyin Sahtiyan
30.10.2006, 16:08
manısada bırebır gorusme ımkanımız oldu cıddı anlamda cok samımı super bı ınsan memleketlımız nede olsa sankı 40 yıllık arkadasımız bavullarını tasııttı bıze :D

akturco29
30.10.2006, 16:18
Hasan iyi çocuk tipi belli ediyor ama futbolu hakkında pekde iç acıcı konusamayız

Jackdaniels
30.10.2006, 16:54
GravHASAN :)

Ertan 51
30.10.2006, 17:28
hasan üçüncü çok özverili ve iyi niyetli bi futbolcu.ben bide ne olursa olsun bi takımda kendi memleketinden olan futbolculara ekstra sahip çıkılmalı diyorum ki hasan da bunu hem futbolu hem insanlığı ile hak ediyor.niğde den tüm trabzona saygılar.

oflu2
30.10.2006, 17:41
Arkadaşlar hasan bence de insan olarak çok iyi bir insan, iyi bir trabzonlu ve trabzonsporlu ama asla büyük takım topçusu değil..Bence 2.lig ayarında bi topçu..
Beni daha iyi anlamanız için size bi tavsiyem var;Trabzonspor un orata sahasında oynayan 3 topçu: Hasan-Hüseyin ve ferhat
Bir de süper lig deki diğer takımların orta sahasına bakın ve şunu göreceksiniz diğer takımların orta sahası çok iyi..belki de en sınırlı kapasiteye sahip orta saha bizde maalesef...

Barış
31.10.2006, 01:11
3 ön liberoyla oynuyoruz ve hasan bunların içinde yok,diğerlerinden pek de eksiği yok aslında.sakat falan mı acaba :rolleyes:

champions
31.10.2006, 13:49
ne oynadı be

mkmsas
31.10.2006, 13:55
bence bu takım tek ön libero ile bile oynasa ilk tercih hasan olmalı. yüreği yeter. kaldı ki çok eleştirdiğimiz tekniği Hüseyin'den çok daha iyi .

Erbay
31.10.2006, 14:26
Bu kadroya bile giremiyorsa gönderelim o zaman.Bence kesinlikle oynamalı.En azından koşuyor.Ferhat koşmuyor bile.

Ufukhan20
01.11.2006, 17:21
OUT mustafa, ferhat, hüseyin
IN hasan, szymek, umut

immortal_TS
01.11.2006, 21:47
Rize maçında gösterdiki sakatlığı yok, ve ziya hoca ferhatı tercih etti ön libero olarak ferhat ve Hasanın aralarında bir çok fark var en belirgin olanı Hasanın derinlemesine attığı paslardır, Çok kötü ve çok yanlış bir tercih Hasanın yerine Ferhatın oynatılması umarım Sakarya maçında ziya hoca doğru yolu bulur ve Hasanımız ilk 11 oynar.

TSelif
02.11.2006, 09:30
Rize maçında sahanın en iyisiydi.O oyuna girdikten sonra canlandık biraz.Ama ne yapsın oda TRABZON lu işte.

Ufukhan20
02.11.2006, 17:16
asil en degerli oyunculardan birisi ama malesef degerini bilemiyolar...

kudu_61
03.11.2006, 14:13
Trabzonda kendini geliştiren tek futbolcu hırslı teknik cesaretli oynadığı maçlarda kaleye şut çeken tek futbolcu ferhat ve hüseyinden çok çok iyi bunu bile göremiyorsun ziya hoca

Özsu
03.11.2006, 16:08
Bu adamı seviyorum ama ilk 11 de çıkmalı mı kararsızım. Ama gerçekten sevilecek bir adam bence..

OKTAY YILMAZ
04.11.2006, 21:09
HER ZAMAN olduğu gibi bu 90 dakikada bir hiçtin sadece faul yaptın ve ayağına her gelen topu rakibe verdin, seni bu takıma çaycı diye bile almazlar ama dua et arkandaki o GODAMANLARA....

DeAgLeMaNyAq
04.11.2006, 21:25
Eskiden Hasan hiç değilse sahada basmadık yer bırakmaz arkadaşlarından daha fazla mücadele eder derdik. Ama gördük ki o günler eskide kalmış...

Ali Sırrı
04.11.2006, 21:37
Ne hasanı ne eski günü hocam yaa..
Bu takıma Ünal Karaman lazım..

jefferson61sefa
04.11.2006, 21:39
ya daha top konrol edemeyen adamlar bu takımda oynuo hasan berbattı bugun topları 3 metre ayağından açıodu

no NAME
04.11.2006, 22:53
seni ayakta alkışlıyorum(!!!!). bu gün topa 50 cmden daha yakın olduğun her pozisyona faul çalındı ve bunların % 95 aleyhimizeydi.
Sana "boğa gibi güçlüsün" derlerken bunu benzetme amaçlı yapmışlardı.ama espriyi ya sen anlamadın yada kendini gerçek bir boğa sandın ki koca stadı "ARENA"ya çevirdin.
selam ve hürmetle.

Berk Akçay
04.11.2006, 23:06
:mad: klasik hasan maçta show yaptı resmen yani topu bırakın 3 metreyi bakıpda takım arkadaşına adamayan bir kişilik kalkmış trabzonspor un ilk 11 ine nasıl giriyor bilmiyorum anlamış değilim hasan bırak yakamızı nuri amcan senide alsın gitsin artık yeter :mad:

Ali Sırrı
05.11.2006, 11:18
Hasan hadi yavrum sana fatih rusya'da iş bulmuş. Kickbox'cu olacakmışsın. Hadi hadi..

Göktuğ Altuntaş
05.11.2006, 11:27
ya bunlar düz adamlar hasan ferhat v.s bunlarla bir takım orta saha olusturuyorsa bu trabzonspor olmamalı ancak 3. sınıf takmlarda oynuycak adamlar bzm takmımızda yedek olması lazımken yıldızlarımız kenara alınıyor 2-3 senedir yedekte oturan kişiler hasan gibi ilk 11 e konuluyor yazık..

Harun
05.11.2006, 12:04
Hasout.İlkonbirde ve 90 dakika sahadaydı.Sonuç onlarca faul ve top kaybı.Şimdi birileri çıkar '' dün kim iyidiki Hasout iyi olsun'' der.Bende derim ki o zaman bu futbolcu başlıkları niye var?Direk Trabzonspor hakkında yorum yapalım.

Dün Hasout bana 80 li yılların ruhunu değilde tuz ruhunu hatırlattı.

yaranozlu
05.11.2006, 12:34
kötü kötü.. ilk 11i kaldıracak kapasitede değil ama yedek bekler...

subay
05.11.2006, 14:26
Hasan hadi yavrum sana fatih rusya'da iş bulmuş. Kickbox'cu olacakmışsın. Hadi hadi..

Gülmekten sandalye den düsüyordum :D

Özsu
05.11.2006, 14:55
Hasout.İlkonbirde ve 90 dakika sahadaydı.Sonuç onlarca faul ve top kaybı.Şimdi birileri çıkar '' dün kim iyidiki Hasout iyi olsun'' der.Bende derim ki o zaman bu futbolcu başlıkları niye var?Direk Trabzonspor hakkında yorum yapalım.

Katılıyorum....

Murat'
05.11.2006, 15:18
hasan kötü opynuyor neden kapasitesi bu...hani bi laf vardır bozuk saat bile günde iki kez doğru gösteriri diye bizim hasandaaynı öyle yılda iki kez parlıyor..ondan sonra kickboxcuyu andırıyor

ozcilingir
05.11.2006, 17:15

Harun, tilki gibisin , hemen mağlup olan takımın kadrosunda HASAN'ı gördün yazını yazdın , "DAHA ÖNCELERİ NERELERDEYDENİZ". Bende bu şarkıyı sana armağan ediyorum ! BMN radyoda dinlersin !!!

Şentürk
05.11.2006, 17:19
bir futbolcu aynı çalımı her maç yermi ya!!

sweetrose
05.11.2006, 17:19
bir futbolcu aynı çalımı her maç yermi ya!!

Hasan'ın markası oldu o aslında:D

Sarıalibey
05.11.2006, 17:35

Harun abi siyasete girmeyi hiç düşündün mü.bence önümüzdekli seçimde siyasete atıl çok iyi muhaletef olursun :D

TSKara61
06.11.2006, 02:32
Geçenki maç Hasan kötümüydü? Ben tüm maç Hasanı izledim ve evet hatalaı vardı, top kayıpları, pas hataları, çalım yemesi, ama top Hasana ne zaman gelse topu ileri oynuyordu atak yaratmaya çalışıyordu. Ve çoğu zaman başardı. İkinci yarıdaki ataklarımıza bakrsan Hasan hepsiinin içindeydi.Yani Ofansa yönelik bir futbol sergiledi. Bunun üstüme her maçta olduğu gibi hırslı bir mücadele sergiledi. Nolmuş çalım yediyse. Hasanın attığı çalımlara göz yumuyosunuz, bir çalım yiğince hemen defterinize yazıyorsunuz. Defansı delen veya atak başlatan, oyun kuran pas atınca görmedik diyorsunuz, bir hatalı pas verince gören ilk siz oluyorsunuz. Top üstüne top çalınca bişe olmuyor, ama bi top kaptırınca kıyamet kopuyor.

Harun
06.11.2006, 21:48
Harun, tilki gibisin , hemen mağlup olan takımın kadrosunda HASAN'ı gördün yazını yazdın , "DAHA ÖNCELERİ NERELERDEYDENİZ". Bende bu şarkıyı sana armağan ediyorum ! BMN radyoda dinlersin !!!

Son birkaç maçtır Hasout kadroda yoktu bende yorum yapamadım malesef.
Bende sana bi şarkı göndereyim abi''KOK KOREÇ KO KO KO'' SAYDILARIMLA...

İleli
06.11.2006, 23:10
Harun arkadasimiz hasan icin nediyorsa dogrudur arkadas FUTBOLCU DEGIL DEGIIIIIIIILLL bu adam!

TURHAN
06.11.2006, 23:12
Al kramponları sen çık oyna akçaabatlı, Allah'ım Yarabbim Ya Sabırrrrr!!!!!!

ozcilingir
07.11.2006, 01:13

Tolga, bu HARUN 'a KOKOREÇ ısmarlamadım diye HASAN'a taktı !!!,Adam HASAN la foto çektirmek için 5 yıl uğraştı.Şimdi HASAN'ı beğenmiyor, yarın bu takımın kaptanı olarak sahaya HASAN çıkacak.HARUN çatlayacak!!!

Harun
07.11.2006, 20:54

Sen Hasouttan daha faydalı olursun Togi.Bi ton da para alacan.

TURHAN
07.11.2006, 21:34
Sen Hasouttan daha faydalı olursun Togi.Bi ton da para alacan.

Yapabilecek olsam gururla yapardım o görevi ama bize o görev biçilmemiş kaderde...Para,para,para...Herkes biryerden para kazanıyor.Hasan'ın para kazanması seni neden rahatsız ediyor Harun.Adam hakkıyla alıyor.

TURHAN
07.11.2006, 21:37
Tolga, bu HARUN 'a KOKOREÇ ısmarlamadım diye HASAN'a taktı !!!,Adam HASAN la foto çektirmek için 5 yıl uğraştı.Şimdi HASAN'ı beğenmiyor, yarın bu takımın kaptanı olarak sahaya HASAN çıkacak.HARUN çatlayacak!!!

Ahmet abi Harun, Trabzon gerçeklerini görerek fikir yürütse belki bu konuyu daha iyi anlayabilir.Ama şimdilik anti-trabzonluluk yapıyor.

İleli
12.11.2006, 21:45

tmm abi hasan buyuk futbolcu Kral Tekke neymis yaninda pehh...

Harun
12.11.2006, 22:28
Arka sayfalarda kalmış yorum yapmayayım diyordum,madem gelmiş yorum yapmadan olmaz şimdi.Bugünde gördükki hangi lige gidersen git, gittiğin ligin en dandik kademesinde bile Hasout sitilinnde yüzlercesini bulursun.Ama bu kadar faul yapanını bulamazsın.Yine kartını gördü hemde ilk yarıda görmesi gerekirken gecikmeli olarak ikinci yarıda gördü.
Bu futbol mantelitesi oyuncularla bulunduğumuz konum çok orantılı bence.Çünkü Hasout şampiyonluğa değil küme düşme yada orta sıralarda kalma mücadelesi veren takımlarda ancak yer bulur kendine.Şuan bizde o takımlardan farksızıs.

jefferson61sefa
12.11.2006, 22:31
Hasan Cezali Oley :d :(

Berk Akçay
12.11.2006, 23:26
Arka sayfalarda kalmış yorum yapmayayım diyordum,madem gelmiş yorum yapmadan olmaz şimdi.Bugünde gördükki hangi lige gidersen git, gittiğin ligin en dandik kademesinde bile Hasout sitilinnde yüzlercesini bulursun.Ama bu kadar faul yapanını bulamazsın.Yine kartını gördü hemde ilk yarıda görmesi gerekirken gecikmeli olarak ikinci yarıda gördü.
Bu futbol mantelitesi oyuncularla bulunduğumuz konum çok orantılı bence.Çünkü Hasout şampiyonluğa değil küme düşme yada orta sıralarda kalma mücadelesi veren takımlarda ancak yer bulur kendine.Şuan bizde o takımlardan farksızıs.

harun yazdıklarına tek tek katılıyorum helede sonda yazmış oldugun Şuan bizde o takımlardan farksızıs aynen abi haklısın...

Hasan Cubukcu
13.11.2006, 11:37
Dün macin ilk yarisinda iki tane tehlikeli pozisyon vardi teknigi olmasada cok kötü futbolcu olsada Hasout olsada o derinlemesine paslari veren hasandi , eger hasan kötüyse baska tehlikli pozisyon yaratacak hic kimse yokmu ?
Ikinci yari zaten defensiv oynadigi icin fazla göze batmadi zaten , neyse benim gördüklerim bu !!!!!

subay
13.11.2006, 12:09
Bence Hasan kickboks yapsa daha basarili olur :D Dün yine yedi sari karti