PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hasan Üçüncü

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14

Ayşe Aygün
07.05.2008, 17:13
Hep giden konuşur zaten. Eğer rahatsızlık duyuyosan.Yanlış bir şeyler görüyosan neden düzeltmek için konuşmadın zamanında yada adam gibi oynamadınızda giderken konuşma ihtiyacı duyuyorsunuz hep.Ne verdinki TS ne istiyosun. Senin gitmen yerinde karar bence.

alper*
07.05.2008, 17:15
hasan boyle bir aciklama yapacak karakterde biri degildir bana gore..
hele hele ersun yanal hakkinda kesinlikle bu sekilde konustuguna inanmiyorum.

Hasan Ayvenli
07.05.2008, 17:20
yav hasandan şu açıklamaları bekliyomusunuz hakkaten?
giderse en çok yattara üzülcek bi de
yattara sözleşmesinde şart koysun ben olduğum sürece hasan üçüncü de bu kulüpte olsun diye :D futbolcu olmasa da başka görevlerle :D

Emirhan Makul
08.05.2008, 10:09
http://www.fotomac.com.tr/2008/05/08/im/90F084D867570E4191AA1DF8b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifHakkımı helal etmem

Bordo-mavililerin yollarını ayırdığı Hasan Üçüncü patladı. Tecrübeli oyuncu, "Tekmeye kafa uzattım, hastanede yattım. Menajerimi arayıp, gönderildiğim söylenmiş. Bunlar hep Yanal'ın Bizans oyunları. Hakkımı helal etmiyorum" dedi.

ilhan
08.05.2008, 10:11
Eğer böyle birşey demişse gerçekten çok yazık. Demekki Ersun Hocanın oyun yapısında tekmeye kafa sokanın değil , kafasını daha iyi şeylere yoranın işi varmış. Oyun mizaçları uyuşmamış hocayla :)

Murat'
08.05.2008, 10:28
Ben böyle bir açıklama yaptığını zannetmiyorum...Ama hasan bu takımda kesinlikle oynayamaz....Gidici hasan...

Kazım Uzunboy
08.05.2008, 10:38
ya hakkını kimse helal etmiyor Ersun hocayaysa tamam bi dediğim yok fakat Takım için diyorsa gerçekten çok yazık

OLCAY ÇAKIR
08.05.2008, 10:43
Seviyoruz biz Hasan'ı:)

O sözler ona ait değildir diyorum.

Susuyorum.

Kazım Uzunboy
08.05.2008, 10:44
Trabzonsporlular Hasan'dan bi açıklama bekliyor aslında ama Hasan'ın haberi yok.

Hasan'a bi şekilde duyurulmalı bence

yns61
08.05.2008, 10:50
bence takımda kalcak bekleyin ve görün..

ÖmerFarukYılmaz
08.05.2008, 10:59
İpin ucu göründümü herkes kendisinden beklenmeyen şeyleri yapar ve pişman olur...

Hasan korkuyla, ve ezilmeme hırsıyla sölemiştir bu lafları diye düşünüyorum...

Harun
08.05.2008, 11:19
Bir sezon boyunca toplasan 5 maç 90 dakika oynamamış biri için gözden düşmesi gayet normal.Kaldi ki Hasan'nın bu takımda senelerce kalmasının tek nedenide Trabzonlu oluşundan kaynaklanıyordu.Kişilik olarak iyi bir yapıya sahip olabilir fakat hiç bir zaman şampiyonluğa oynayacak bir takımda görev yapacak kapasiteye ulaşamadı.

Ahmet Kuru
08.05.2008, 11:39
o lafları söylemişse ayıp etmiş...
Hak hukukdan bahsedilecekse eğer almış olduğu milyon dolarların karşılığını vermişmi ki hak helal etmiyorum diyor?
Ama yine söylüyorum Hasan bunları söylemiş olamaz.
Her ne kadar futbolculuğunu beğenmesemde kişiliği,duruşu on numara adamlardan biridir diyeceğim sayılı futbolculardan biridir.
haa diyelim ki böyle bir açıklamada bulunmuş,ozaman da diyecek tek şey var, herkes yanılabilir.

Hekimoğlu
08.05.2008, 11:57
insan şu açıklamayı yaparken utanır biraz.11 senede 1 asisit yapmışsın ve hakkını helal etmiyorsun.pes doğrusu.Trabzonspor'u kullandınız senelerce senede 2 maç oynayıp paraları cukka ettiniz ondan sonrada ben Trabzonluyum Trabzonsporluyum hikayeleri.senelerdir yedek kalmak hiç koymadı sana hiç dert etmedin.zihniyet belli salla başını al maaşını.olan Trabzonspor'a ve onu karşılıksız seven taraftarına oluyor.kazık çaktınız kulübe.düşün yakamızdan.

Özsu
08.05.2008, 12:01
Bunu anlamıyorum işte. İyi yada kötü günler geçmiş geride kalmış, eğer bu lafların doğruysa, söylenecek şeylermi bunlar Hasan.

_SeRKaN_
08.05.2008, 12:18
Ne hakkı varmış ki helal etmiyormuş..

Ayşe Aygün
08.05.2008, 12:34
Dün ve bugün tümspor haberlerinde bu haber var.Neyi helal etmiyor anlamış değilim. Sanki hayrına oynadıda hakkı var. oynadın veya oynamadın paranı hakkını aldın şimdi neyi helal etmiyor. Eğer bu cümleleri kuracak kadar kapasitesi varsa o zaman bence oynayacak kadarda olmalıydı.Çünkü futbol sadece ayakla değil kafaylada oynanır. Yanı demek ki kafan vardı Hasan.Çık bir açıklama yap midem bulandı. Önce biz sana hakkımızı helal edelim sonra senin hakkın varsa etmezsin.Yılda bir iki maç oynayacaksın paranı tıkır tıkır alacaksın daha kapının önüne koyulmadan çıkıp açıklama yapılacak. böyle bir açıklama yapmamış olsan bile mutlaka bir yerlerde lafını etmişsindir ortaya çıkmıştır.Bence düşün artık bu takımın yakasından.

Osman Yavuz
08.05.2008, 12:41
Hasan eğer bu açıklamaları gerçekten yaptıysan sana yazıklar olsun.Neyin hakkını helal etmiyorsun.Yılda 800 bin dolar, %60'ı garanti(480.000$) para alıyorsun.Yılda toplasan 5 bilemedin 10 maç oynuyorsun.Asist yapmıyorsun, pas atamıyorsun, gol atmıyorsun.Ve hâlâ hakkımı helal etmiyorum diyorsun.Yazık be.Sen bu paraları alıp yatarken Yattara senin üçte birin kadar para almıyordu.Sana kimse yüklenmedi bugüne kadar.Yüklenildiyse ya Fatih'e ya Gökdeniz'e ya da Yattara'ya yüklenildi.

unique
08.05.2008, 12:44
Hasan güle güle, istenmiyorsun çoğunluk tarafından.

Ahmet Kuru
08.05.2008, 12:46
Buradan çıkaracağımız sonuç...
İnsanoğlu çiğ süt emmiştir...nankörlük kanında vardır...

Not:Eğer bu açıklamaları yapmışsa...

TSelif
08.05.2008, 12:57
Doğru mu bu haber ya :rolleyes: o nasıl açıklama Hasan !!!

Tolpaş61
08.05.2008, 13:20
hasan kardeşimiz bu sefer sıçrayamayacak galiba.gideceksin hasan kapasiten bu.ama aldığın paraya gelince nerdeyse orta dereceli bir yıldız parası.sen 3.lig futbolcususun hasan.yaptıkların için teşekkür ederiz ama kapasiten ne bu takım nede bu taraftar için yeterli değil.

Serdær
08.05.2008, 13:20
Biri kuyuya bir taş atmış ardından herkez atlamış misali..

Hasan'ın böyle birşey söylediğini düşünmüyor ve inanmıyorum.

Bunun dışında Hasan hakkında neredeyse hiç yorum yapmayan arkadaşlar Hasan böyle birşey söylendi iddasına hemen karalama yapıyorlar.

Daha önce nasıl sustuysanız şimdi de susun.

Ahmet Kuru
08.05.2008, 13:29
Biri kuyuya bir atmış ardından herkez atlamış misali..

Hasan'ın böyle birşey söylediğini düşünmüyor ve inanmıyorum.

Bunun dışında Hasan hakkında neredeyse hiç yorum yapmayan arkadaşlar Hasan böyle birşey söylendi iddasına hemen karalama yapıyorlar.

Daha önce nasıl sustuysanız şimdi de susun.
İzninle üzerime alıyorum...
neden susayım?
susmam için hiçbir sebep yok..
daha önce ben hasanın başlığına belkide hiç yazmamışımdır..yazmışsam bile 1-2 yazıyı geçmemiştir.
Lakin hasanın başlığına yazı yazılmaya gerek mi var?hasan birşeyler yaptıda biz onun hakkında yorum mu yapmadık,yada bizim görmediğimiz senin gördüğün bir durum mu söz konusu?

Eğer böyle bir açıklamada bulunmuşsa burda Trabzonspor menfaatleri doğrultusunda yorum yapmak,eleştirmek burdaki 20.000 den fazla üyenin hakkı var...

Bence yanıtı gönder butonuna basarken biraz düşünmek gerek!

Serdær
08.05.2008, 13:34
İzninle üzerime alıyorum...
neden susayım?
susmam için hiçbir sebep yok..
daha önce ben hasanın başlığına belkide hiç yazmamışımdır..yazmışsam bile 1-2 yazıyı geçmemiştir.
Lakin hasanın başlığına yazı yazılmaya gerek mi var?hasan birşeyler yaptıda biz onun hakkında yorum mu yapmadık,yada bizim görmediğimiz senin gördüğün bir durum mu söz konusu?

Eğer böyle bir açıklama bulunmuşsa burda Trabzonspor menfaatleri doğrultusunda yorum yapmak,eleştirmek burdaki 20.000 den fazla üyenin hakkı var...

Bence yanıtı gönder butonuna basarken biraz düşünmek gerek!

Ben genel anlamda söyledim ve sende üstüne alındın.

İlla biri birşey yaptığı zaman mı yorum yapılması gerekiyor.

Diyeceksin ki ne alakası var. Jefferson oynamadığı zamanda yorum yapıldı,Hüseyin,Ergin,Kadir vs vs.

Seninde dediğin gibi böyle bir açıklamada bulunmuşsa,sende bilmiyorsun bulunup bulunmadığı konusunda..

Hasan'ın ağzından böyle birşey çıktı mı ? Çıkıp bir yerde konuştu mu ?

Lakin resmi sitede böyle bir haberin olmadığını yalanladı.(1.ağızdan)

Dolayısıyla Hasan böyle birşey söylerse o zaman bu söylemleri bende savunurum ama şuanda net bir şey olmadığı için bu tarz söylemlerin yanlış olduğunu düşünüyorum.

Ahmet Kuru
08.05.2008, 13:43
Serdar,şu bi gerçek ki biz taraftar olarak sadece resmi sitede yapılan açıklamalar üzerinden forumda yada gündelik hayatta yorum yapmıyoruz.
Gazetelerde ve televizyonlardaki haberler üzerinde genelde yorum yapıyoruz.
Bu durumda yorum yapılmaya açık bir durum söz konusu...
Resmi sitede Hasan ile ilgili bir yalanlama gelmedi,gönderilecek futbolcular hakkında bir açıklama geldi...

Not: eğer ki Hasan takımdan gönderilmişse,Trabzonspor klübünün yönetim biçiminde ciddi düzelmeler var..Vatana millete hayırlı uğurlu olsun...

Serdær
08.05.2008, 13:47
Serdar,şu bi gerçek ki biz taraftar olarak sadece resmi sitede yapılan açıklamalar üzerinden forumda yada gündelik hayatta yorum yapmıyoruz.
Gazetelerde ve televizyonlardaki haberler üzerinde genelde yorum yapıyoruz.
Bu durumda yorum yapılmaya açık bir durum söz konusu...
Resmi sitede Hasan ile ilgili bir yalanlama gelmedi,gönderilecek futbolcular hakkında bir açıklama geldi...

Not: eğer ki Hasan takımdan gönderilmişse,Trabzonspor klübünün yönetim biçiminde ciddi düzelmeler var..Vatana millete hayırlı uğurlu olsun...

Ahmetcim,

Hasan gittiğinde en çok sevinenlerden bir tanesi ben olacağım emin ol.

Hatta Hasan&Hüseyin Duble Jübile diyenlerden bir taneside benim :)

Dolayısıyla Hasan evet ben böyle birşey söyledim derse o zaman bende seninle beraber yükleniriz :D

Not : Her habere inanırsak biz yandık demektir ;)

Cemalettin Taşkın
08.05.2008, 14:57
hasan üçüncüyü önceki sezonlarda beğeniyordum ziya doğan zamanında forma şansı buluyordu ama bu sezon kaptan çıktığı kasımpaşa maçında (0-0 bitmişti) ayrıca deplasmandaki ankaragücü maçında izlediğim hasan üçüncünün trabzonda işi yok.

Mustafa K. Demirbaş
08.05.2008, 15:16
Hasan Üçüncü’den açıklama
http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/271206hasan.jpgOyuncularımızdan Hasan Üçüncü bazı medya organlarında kendisine atfedilen sözlerle ilgili bir açıklama yaptı.

http://trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Söz konusu haberlerde yer alan ifadelerin kendisine ait olmadığını savunan
Hasan, “Basın mensuplarıyla bazı şeyler konuştuğum doğrudur. Ancak kişisel olarak kimseyi hedef almadım. Söylediğim sözler abartılarak yazılmış. Bu nedenle hakkımda çıkan haberlerle verilmeye çalışılan mesajları kabul etmiyorum” diye konuştu.
trabzonspor.org.tr

Ahmet Kuru
08.05.2008, 15:20
hımmm...
demek öyle.Ateş olmayan yerden duman çıkmaz atasözünü kullanmanın tam zamanı galiba?

Emirhan Makul
08.05.2008, 15:39
evet demekki birşeyler demiş hiç demeden yazmamışlar anladım ben hasan

unique
08.05.2008, 15:48
Hasan Üçüncü’den açıklama
http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/271206hasan.jpgOyuncularımızdan Hasan Üçüncü bazı medya organlarında kendisine atfedilen sözlerle ilgili bir açıklama yaptı.

http://trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Söz konusu haberlerde yer alan ifadelerin kendisine ait olmadığını savunan
Hasan, “Basın mensuplarıyla bazı şeyler konuştuğum doğrudur. Ancak kişisel olarak kimseyi hedef almadım. Söylediğim sözler abartılarak yazılmış. Bu nedenle hakkımda çıkan haberlerle verilmeye çalışılan mesajları kabul etmiyorum” diye konuştu.
trabzonspor.org.tr

Ama bir şeyler demişsin, sitem etmişsin anlaşıldığı kadarıyla.

furkan emiroğlu
08.05.2008, 15:51
ben hasan ı o kadar sevmiyorum.

TSelif
08.05.2008, 16:04
Senin işin değil Hasan bu takımda oynamak. Var öyle senin gibi bikaç tane daha . En kısa zamanda kurtuluruz inşallah :rolleyes:

Cem Balcı
08.05.2008, 16:09
Senin işin değil Hasan bu takımda oynamak. Var öyle senin gibi bikaç tane daha . En kısa zamanda kurtuluruz inşallah :rolleyes:

amiiiinn.....

sifuni
08.05.2008, 16:18
birde diyorki takimin en eski oyuncularindanim falan eger eski oyuncu gönderilmiyecek diye bir kural varsa bilmem ama yoksa galatasaray gecen sezon on tane eski as futbolcusunu satti ve sampiyon oldu demekki illaki eski ftubolcu lagzim degil yeni ve kaliteli bir takim ilede sampiyon olunuyor

ÖmerFarukYılmaz
08.05.2008, 16:34
Eline bonservisi verileceklerden biri daha....

MehmetGÜRSOY61
08.05.2008, 16:38
hasan bırakıpp gitmee trabzonuu bak dayımın komşulugundan atıcam seni :D:D

Uğurtan
08.05.2008, 17:38
Hasan artık gitmeli katılıyorum.. Ama o söylenen sözleri Hasan dememiştir bence.. Demişse duygusal davranıp bir hata yapmıştır.. Yoksa o da iyi bilmekte ki hakkını helal etmesi gereken tarafta değil kendisi..

_SeRKaN_
08.05.2008, 17:44
Hasan'ın şu anda gitme arefesinde takım için denecek tek bir cümlesinin olduğuna inanmıyorum..İnanmak istemiyorum..Hasan'ın bundan sonra yapacağı tek şey bu zamana kadar onu bu takımda tutanlara bol bol dua etmesi olacaktır..

Misina
08.05.2008, 18:46
Eğer iddia edilenler doğru ise sapına kadar doğruları demiş

KUTADGU
08.05.2008, 20:15
Tuhaf !!!

Kalk sen, canından sevdiğin kulüpten zırtapoz birinin yüzünden ayrıl...
Sen, yıllar boyu kulübede kal ve bunu hiç sorun yapma,
826 maçın birinde dünyalar ötesi bir asist yap.
Herkes sakatken orta sahanın bütün elemanlarından fazla adam biç..
Bunlara rağmen senede aldığın 800.000 dolarcıkları söz konusu dahi yapma.
Sonra delikanlı gibi gerçekleri açıklayınca, bir de taraftardan azar işit...

Ödenmez vallahi senin hakkın..
Ödenmez.

Great White
08.05.2008, 22:26
Ödenmez vallahi senin hakkın..
Ödenmez.

10 senedir ödüyoruz ama, naber:p

Emirhan Makul
09.05.2008, 00:08
yani hasan üçüncü bize kısaca şunu mu demek istemiş

"sevgimin bittiği yerde nefretim başlar"

_SeRKaN_
09.05.2008, 00:23
yani hasan üçüncü bize kısaca şunu mu demek istemiş

"sevgimin bittiği yerde nefretim başlar"

Hasan'ın ki platonik aşktı Emirhan :D Olmayan sevgilisi tarafından sonlanmış oldu..:D

Özkan
09.05.2008, 00:42
Eğer Hasan'a menajer aracılığıyla böyle birşey denmişse bu büyük bir ayıptır. Her şeyin bir usûlü var.

Hasan'ın bu lâfları ettiğine de inanmıyorum. Aksini iddiâ edip kanıtlayamayan basın mensubu da şerefsizdir.

kamyonetçi
09.05.2008, 00:49
Eğer Hasan'a menajer aracılığıyla böyle birşey denmişse bu büyük bir ayıptır. Her şeyin bir usûlü var.

Hasan'ın bu lâfları ettiğine de inanmıyorum. Aksini iddiâ edip kanıtlayamayan basın mensubu da şerefsizdir.

Aslında butür haberler bir çoğu Ersun Yanalı yıpratmaya yönelik.Yerel basın(büyük çoğunluk) Ersun hocadan hoşlanmadığı için,ne yapabiliriz gibi bir çarpıtmanın içinde.Hasanın takımdan ayrılmasını herkesin normal karşılayacağını bildikleri için ,haberi çarpıtarak Ersun hocaya bağladıklarını düşünüyorum.En azından özellikle vurgu yapılmış gibi.

Tunga
09.05.2008, 00:53
Hasan'ı seviyorum; ama futboluyla değil. Seviyorum sadece.

Ama bir adam yıllarca kulübede oturup da buna isyan etmezse ben ona aferin diyemem. O formayı sırtına geçirip de sahaya çıkamıyorsan suçlu ya sensindir -ki o zaman haksızsındır-, ya da başkaları suçludur. Ona da itiraz edersin.

Bu olayın medyaya bu şekilde malzeme olması üzücü. Hasan bu lafları söyledi mi, söyler mi bilmiyorum; ama söylediyse çok ayıp etmiş, söylemediyse, bu şekilde yazan ayıp etmiş.

Bu saatten sonra geri dönüşü olması mümkün değil.

Allah yolunu açık etsin.

Coloradoydu
09.05.2008, 00:56
O formayı sırtına geçirip de sahaya çıkamıyorsan suçlu ya sensindir -ki o zaman haksızsındır-, ya da başkaları suçludur. Ona da itiraz edersin.

Suçlu, onu yeterli görüp takıma alanlar olmasın...

stormtiger61
09.05.2008, 03:02
Beyler bence bu konu artik kapatilmali. Hasan iyi bir insandir, iyi bir Trabzonsporludur ama Trabzonspor da oynayacak futbolcu ne yazik ki degildir. Ben diyorum ki en iyi, en buyuk, en fanatik Trabzonspor lu benim, yoneticilik uzerine master yaptim o zaman beni hemen Trabzonspor yonetim kuruluna alsinlar ve maas baglasinlar. Var mi boyle bir sey? Ersun hoca yuksek ihtimalle kararini vermis o yuzden denilecek bir sey yok. Ama soyle de bir tehlike var ki, taraftarimiz artik gelecek sene kesinlikle cok buyuk basarilar bekliyor bu takimdan. Ama kimse dusunmuyor ki bu takimdan 11-12 futbolcu gidecek ve belki de 10 tane yeni futbolcu gelecek. Bu adamlar ne zaman takima uyum saglayacaklar, ne zaman bir takim ve arkadas olma duygusu kazanacaklar, ne zaman sehir ile uyum saglayacaklar? Bir ornek mesela, gecen sene lanetli bir Sivas maci oynadik ama gelecek sene kadromuzdaki bir cok topcu degismis olacak o yuzden adamlar bu macin bizim ne ifade ettigini anlamayacaklar bile. Ve en onemlisi Trabzonsporluluk ruhu. Bu duyguyu insanin tasiyabilmesi icin belli basli bazi seyleri gorup gecirmis olmasi lazim. Velhasil zor olacak beyler. Cunku bizde ki bu sabirsizlik olduktan sonra hersey zor olacak.

Uzunoğlu
09.05.2008, 10:57
Hasan Üçüncü denildiğinde hepimizi hafif bir tebessümdür alıyor. Nedenini çok da çözmüş değilim. Bir futbolcu sezonlar boyunca hep yedek kulüesinde oturuyorsa o durumu kanıksamaya başlamıştır demektir. Hasan a hava değişimi lazım.

corleone
09.05.2008, 12:07
gidecek mi gitmeyecek mi bilmiyorum ama eğer giderse Trabzonspor'lu oyuncu sayısında yüzde olarak büyük düşüş olacağı kesin, hani bazen stada gidip bağırıyoruz ya Trabzon ruhuyla oynayın lan diye, göndermeye çalıştığımız aşşağıladığımız şey bu aslında, gideceksen güle güle hasan, senin kalbin bu taraftara göre çok çok fazla gelir, sen gitsen de onlar eğlenecek başka birini bulur ne de olsa, kendileriyle eğlendiklerinin farkında bile olmadan.

Külünkoğlu
09.05.2008, 12:55
Ersen Martin'i hastane de ziyarete gittiğimizde Hasan Üçüncü'nün paf takımındaki maçlarını tekrardan seyrediyoruz demişti. Nasıl dı ? diye sorduğumuzda "hepimizin ortak görüşü o zamanki Hasan'ın Gökdeniz'den daha iyi olduğudur" demişti. Sonra ayağı kırıldı birşeyler oldu bir türlü dikiş tutmadı sonra gözünde problem oldu o buna rağmen herşeyini vermeye çalıştı.

Paf takımında böyle olan bir oyuncunun nasıl bu hale geldiğini araştırmak aynı hataları yapmamak gerek.Sonuçta yitip giden bizim değerimiz. Bence de Hasan takımdan ayrılmalı. Özverili oyunu kadar hepimiz gibi Trabzonsporluysa kendisine ve Trabzonspor'a zarar vermemek için gitmeli. Bu gidiş de onu "Trabzonspor Taraftarı" olduğu için etkilememeli. Ha şu da var onun yerinde kim olsaydı bu takımdan ayrılmak isterdi onu da bilemiyorum. Ben olsaydım lime lime doğranır gibi olurdum, orası da ayrı konu.. zor bir durum Hasan için ama Trabzonsporun ali menfaatleri daha önemli...

ihsanbayram
09.05.2008, 12:56
Hasan her ne kadar seni cok sevmeyen olsada bir cogumuz seni cok seviyoruz .
trabzonsporda oynama sansi buldugun her mactaki samimi ve onurlu mücadele ni alkisliyoruz .
celaleddin erdinc gibi ruhsuzlarin oynadigi bu takimda senin de oynamis olmani hic anormal karsilamiyorum .
augustin,risp,tomas jun ,musampa,marcelinho ,lange gibi trabzonsporla hic bagi olmadan ve bes kurusluk top oynamadan milyonlarca dolarlari kazanan futbolcular yaninda senin kazandigin paranin lafi bile olmaz .kazandigin paralar sana helal olsun .
insallah iyi bir takima gidersin ve o kadar da kötü futbolcu olmadigini kanitlarsin .

Harun
10.05.2008, 10:49
Şu sevip sevmeme konusu ile faydalı olup olmama konusunu karıştırmayalım lütfen.Eleşritirilen yada övülen futbolcular sevildiğinden yada sevilmediğinden değil sahadaki performanslarından dolayı tepki yada alkış alıyorlar.Fatih Akyel'i sevmezdim fakat geldiği dönem defansta en başarılı oyuncumuzdu.Bu durumda ben bir adamı sevmiyorum diye Trabzonsporun başarını engelleyemem.
Hasan Üçüncü için gerçekler de bunlardır.Hasan tüm takım arkadaşlarınca sevilen bir insan bunu hepimiz biliyoruz zaten.Hatta Yattara'nın Hasan'a olan hayranlığını kimse gözardı edemez.Ve aynı bilinçte birçok taraftar da var.Yüreğiyle oynadığını söyleyen,tekmeye kafa uzattığını gören.Fakat bunların hiç biri Hasan'ın çok iyi topçu olduğunu ya da Trabzonspora faydalı biri olduğunu göstermez.
Hasan'ı sevmemek farklı onun faydalı biri olamadığını düşünmek farklı.Bu iki noktayı çok iyi analiz edelim.

Erbay
10.05.2008, 11:24
Hasan Üçüncü son iki sezondur çok az oynuyor.Özellikle bu sezon nerdeyse hiç oynamadı.Takıma bir katkı sağlayamadıktan sonra kalması anlamsız.Ama Hasan Üçüncü gidecekse bence bu takımdan daha çok kişi daha gider.(Ayman,Adnan,Jabi...)Ersun Yanal gönderirse bu futbolcuları bence iyi iş yapar.

Kalkinmali
10.05.2008, 20:05
Hasan satilmasin... gercekten yazik yaa! Adam Trabzonspor icin canini veriyor.. canini disine takip oynuyor! Gercwek Trabzonlu! Helal olsun... arkandayiz Hasan.. :)

http://img91.imageshack.us/img91/5148/newsmansetresim4upankarzh0.jpg

yaranozlu
10.05.2008, 20:22
hasanla hüseyinle bu iş olmaz, bak musaya, hem tekmeye kafa uzatıyo, hem de oynuyor, pankartı hazırlayanlar Ersun hocayı eleştiriyor demektir, bu arkadaşları kınıyorum.

yns61
10.05.2008, 22:09
yedek kulubesine cok sert bakıyordu :D
800 milyar alıyormuş... 200-300 e indirilse gönderilmesin..

TSKara61
10.05.2008, 22:12
Hasan abi seni seviyorum ve insallah bu takimda kalirsin. Ama 800 bin biraz fazla. Soyle Yunus'un dedigi gibi 200-300 olmadi en fazla 500 daha uygun.

CemiL_61
10.05.2008, 23:40
Bi surmenli olarak Hasan'in takimda kalmasindan yanayim..
Basinda cıkan son sozlerinden sonra takimda yer bulabilecegini pek dusunmuyorum..
Ama Bize Hasan gibi Hırslı inancli futbolcular lazim..
Sari kartlarin Sultani Hasan GİTMESİN BEA !

Emiroğlu
10.05.2008, 23:44
Bi surmenli olarak Hasan'in takimda kalmasindan yanayim..
Basinda cıkan son sozlerinden sonra takimda yer bulabilecegini pek dusunmuyorum..
Ama Bize Hasan gibi Hırslı inancli futbolcular lazim..
Sari kartlarin Sultani Hasan GİTMESİN BEA !

Ne ara yer buldu ki ?

yahut

ne ara yer bulabilir ki ?

unique
11.05.2008, 13:02
Hasan gibiler ve şampiyonluk= ters orantı.
Bunlardan her birini takımdan gönderdiğimizde ve daha kalitelilerini aldığımızda şampiyonluk hedefine bir adım daha yaklaşmış oluruz.

unique
11.05.2008, 13:03
Hasan satilmasin... gercekten yazik yaa! Adam Trabzonspor icin canini veriyor.. canini disine takip oynuyor! Gercwek Trabzonlu! Helal olsun... arkandayiz Hasan.. :)

Ben de o kadar para alayım, yılda 4-5 maç oynayayım; değil kafamı her tarafımı tekmenin altına sokmazsam neyim:)

iboandibo
11.05.2008, 15:29
hasanın bu takımda bi yeri var en azından yattarayı takımda tutabilmek için onunda kalması lazım trabzonsporluluğu tartışılmaz kalsın gelen oyunculara trabzon sevgisini aşılaması için kalsın hasan seni seviyoruz.deli çocuk senii

Ahmet Kuru
11.05.2008, 15:35
hasanın bu takımda bi yeri var en azından yattarayı takımda tutabilmek için onunda kalması lazım trabzonsporluluğu tartışılmaz kalsın gelen oyunculara trabzon sevgisini aşılaması için kalsın hasan seni seviyoruz.deli çocuk senii
tamam kalsın önemli değil...senede 2-3 maç oynasın gönlü olsun diyelim..
sence Trabzonspor okadar zengin bir klüp mü?

_SaMeT_
11.05.2008, 15:37
Bence Trabzonspor'un bugüne kadar gelmiş geçmiş en büyük kazması'dır
birde Trabzonspor'a hakkımı helal etmiyorum diyor. Senin ne hakkın var Trabzonspor'da. sadece takımda yer kaplıyorsun bee..:mad::mad::mad:

Mustafa AYDIN
11.05.2008, 19:42

Hasan ın Trabzonspor sevgisinden zerre kadar şüphemiz yok,ancak kapasitesi belli,Trabzonda kulubeye mahkum olacağına oynayabileceği bir takıma gitmesi kendi içinde daha iyi olur kanısındayım.

tslover
11.05.2008, 22:21
hasan nolur git zaten hakkımı helal etmiyorum diyerek ne kadar ''büyük'' bir Trabzonsporlu olduğunu gösterdin.Sen onca zaman kulübede yan gel yat o kadar paraları cebe indir sonrada koca Trabzonspor'a hakkını helal etme iyi valla

Kalkinmali
11.05.2008, 22:50

Tesekkurler Kardesim... Cok Guzel Soyledin!

:alkış::alkış::alkış:

Osman Yavuz
12.05.2008, 13:47
Kulübede oturacak bir futbolcu için 800 bin dolar vermek pek akıl kârı birşey değil.Eğer fiyatında indirime giderse kalabilir.Hem bence onun görevini yapabilecek birçok oyuncu var bu kadroda.Hasan, Adnan, Ferhat, Ayman, Serkan.Bunlar hep aynı tip oyuncular.

Mira_61
12.05.2008, 19:34
Ücretinin düşürülüp kalmasından yanayım:) İnşallah takımdan gönderilmez.En sevdiğim oyuncuların başında :) Nedenini bende bilmiyorum:D Galiba biz taraftarların sahadaki yansıması öyle bir TRABZONSPORLULUK var onda.:)

Emirhan Makul
12.05.2008, 19:43
resmen t harfinin üstünde amcam varya :D

tsmusampa61
12.05.2008, 21:10
hasan ne zaman emeklilik kardeşim ya.

Murat'
12.05.2008, 21:19
kendiside başka takımda oynayamayacağını biliyor ..ondan gitmek istemiyor olabilir..

ferhaTS87
12.05.2008, 21:27
kendiside başka takımda oynayamayacağını biliyor ..ondan gitmek istemiyor olabilir..
durumu cok guzel ozetlemısın....yıllık 800 mılyar alıyo bıde buyuk ıs basarmıs gıbı tekmeye kafa uzattım dıyo bu ulkede 80 mılyara 800 tane tekmeye kafa uzatan topcu bulunur senın ayarında

_SeRKaN_
13.05.2008, 12:34

Zamanında Malatya talip olmuştu şaşırmıştım..Ama şimdi bakıyorumda talip olan zor çıkar ona belki ligin yeni ekiplerinden talip çıkabilir ama o da zor bir ihtimal..:confused:

tslover
13.05.2008, 15:57

bu mesajı birde ben alıntılıyım dedim çok hoşuma gitti de:D

majesty_61
13.05.2008, 16:12
hasanın miladı doldu artık .....yolu açık olsun

Erkut Ay
14.05.2008, 16:52
bu hasanın takımda kalmasının normal olmadığını sanıyorum... torpillimi bu adam 10 sezondur hiç bir extra bir varlık gösteremediği halde gelen gönderemiyor hayret....

Öztürk Adem
14.05.2008, 17:46
ben aldıgı mıktar ıcın yorum yaomıcam ama kalması lazımdı bu takım ıcın yurekten oynadıgını cok ıyı bılıyor herkez kalmalıydı bencede o yorumuna gelınce kolay degıl onun ıcınde o da trabzonlu boyle 1 anda 1 kenara atılmayı kabullenemıo

KUTADGU
14.05.2008, 19:31
hasan ne zaman emeklilik kardeşim ya.

Yeni Sosyal Güvenlik Yasasına göre soracak olursan daha çokkkk var...

Yok yeni yasa Hasan'ı ilgilendirmiyor diyorsan, yine de daha çokkk var...

Istıraplardayım...

Mustafa Hazıroğlu
15.05.2008, 02:28
yıllık 800 milyar alıyo yedek kulübesinde oturuyo. ne güzel.bende olsam bende gitmem başka takıma:)

GolaMTuRi
15.05.2008, 09:47
hasan beyimiz bir de trabzon evlatlarina sahip cikmiyor der,yahu kardesim 10 senede kac tane macta ilk 11 olarak sahaya ciktin.10 yilda bu takima ne verdin, insan biraz utanir,yuzu kizarir bunu soylerken..sen kimsin ki hakkimi helal etmiyorum gibi cumleler sarfedebiliyorsun, senin ne hakkin var.kac senedir yedek bekliyorsun, insan zaten utanir niye hicbir hoca beni ilk 11de dusunmuyor diye..paranin yuzu sicak tabii ki, alistin yatarak para kazanmaya..ama hasan unutma trabzonspor sayesinde omrun boyunca bir arada goremeyecegin paralar kazandin, senin bu saatten sonra yapman gereken tek sey herkesten helallik istemek ve tum camiaya bana katlandiginiz icin tesekkur ederim demek..
uzakdogu sporlarini baska takimlarda icra etmeye devam et, super ligde takim bulursan ne mutlu sana..

Anıl Caner
15.05.2008, 13:00
durumu cok guzel ozetlemısın....yıllık 800 mılyar alıyo bıde buyuk ıs basarmıs gıbı tekmeye kafa uzattım dıyo bu ulkede 80 mılyara 800 tane tekmeye kafa uzatan topcu bulunur senın ayarında

800 milyar'ı bana verin uçan kuşa rövaşata atarım. Ben Hasan'ın kalmasından yanayım ama iyileştirme yapılmalı önce ücretinde. Maç başına kontrat yapılmalı.800.000 Ytl yi peşin alacak adamın takımda önemli bir rolü olmalı, bu şekilde hazır para olmaz.

alper*
15.05.2008, 13:26
İyileştirme derken ?

:D:D

Murat Engin Akyüz
15.05.2008, 13:33
hasan gibi adamlara yıllık 800.000 ytl veriliyor sonrada niye bu kadar borç var deniyor..fatihin stepanovun,gökdenizin paraları buraya gitmesin artık hep biraz düşürülmeli ücretler beğenmeyen çeker gider kim verecekki bunca parayı başka bunlara..

Cem Balcı
15.05.2008, 13:33
sanırım hasan gönderilmicek;haberler hiç adı geçmiyor...

Murat Engin Akyüz
15.05.2008, 13:36
sanırım hasan gönderilmicek;haberler hiç adı geçmiyor...
sessiz sedasız yollarlar beki:D

Cem Balcı
15.05.2008, 13:45
sessiz sedasız yollarlar beki:D

:D

göndersinler de nasıl gönderirlerse göndersinler...:cool:

Osman Yavuz
15.05.2008, 13:59
Hasancım galiba buraya kadar.Artık oynayabileceğin bir takıma gidebilirsin.Büyük ihtimal gidecekler arasında yer alıyosundur.

Kalkinmali
15.05.2008, 17:14
Artik Yattara'da.. yakinda gider boylece.. Hasan takimin nese kaynagi! :(

kiymayin Hasan'a...

http://img364.imageshack.us/img364/5482/62bql5.jpg

Cem Balcı
15.05.2008, 17:19
şu resimde aynı aymana benzettim...:)

_SeRKaN_
15.05.2008, 18:11
Yattara da artık Hasan'ın nostalji cd lerini izler..Bakar bakar hasret giderir..Hey gidi günler heyy..

Koray
15.05.2008, 18:24
Hasan,ancak pankart astırmayı bilirsin !
Öyle salla başı al maaşı yok artık,bu iş buraya kadar kendine kulüp bulsan iyi edersin bizim büyük hedeflerimiz var...

tslover
15.05.2008, 18:26
artık yüreğiyle oynadığı söleyipte kulübede oturup milyarları avuçlayanların değil profesyonelce oynayıp aldığı paranın karşılığı iş yapanların devridir

Osman Erdoğan
15.05.2008, 18:26
:D:DHasana pankart acan ziyniyeti kınıyorum:Dhasan hüseyin toplayın bavulları gitn artık şu takımdan

KUTADGU
15.05.2008, 20:56
İyileştirme derken ?

:D:D

Ruhani boyutta. Daha hümanist bir Hasan umuduyla yanıyoruz...

Osman Erdoğan
15.05.2008, 23:56
ya bize topcu lazim cok trabzonsporluysa o desteğini veri ztn birakın artık şu duygusalliği ya konuşmamız sacma gitsin ya top oynamayı bilmyen adamla bizim ne iişimiz olur gökdeniz gitmesine bu kadar tepki koymadınız ne oluo bu bizim insanımıza anlamam ki altı üstü hasan da hasan satın gitsin ben 1 dk tutman onu burda siz hala bişeler mıraandıyonuz.D

tslover
18.05.2008, 10:32
aynen katılıyorum.fatih tekke,gökdeniz,simkovyak.stepanov,marcelinyo giderken seslerini çıkartmayanlar hasan gitmesin diye yapmadıkları kalmıyor.Neymiş efendim yattara'nın neşe kaynağıymış Hasan olmasa yattara Trabzonda durmazmış felan.Ya insanın sorası geliyor Hasan bu takımda futbolcu kadrosunda mı yoksa birilerini eğlendirmek için komedyen kadrosunda mı?TS'de kalsın sadece komedyenlik yapsın diyorsanız o ayrı tabi.

tslover
18.05.2008, 10:36
Birde hasanla alakalı acizane şöyle bir psikolojik tahlil yapmak istiyorum:

kendisi de yetersiz olduğunun farkında ve takımdaki lider oyuncularla arayı iyi tutuyor onlarla takılıyor böylece yan gelip yatarak aldığı parayı sağlama almaya çalışıyor.Tıpkı okullardaki silik öğrencilerin çeşitli sebeplerle(karı kız götürme,hava atma,kendini değerli saydırma,başarısızlığı telafi etme) zeki ve lider öğrencilere yanaşması ve onlarla takılarak eksikliğini telafi etmeye çalışmaları gibi

Kalkinmali
21.05.2008, 17:43
http://img55.imageshack.us/img55/1458/ronaldinho1hasan228vwvz8.jpg

Cem Balcı
21.05.2008, 18:05

evet evet bu bizim hasan :D

unique
21.05.2008, 19:18
Gitsin lütfen, kalitesi maalesef yetersiz.

mrt_tpc61
21.05.2008, 19:21
Ya bence gitmesin çok iyi oyuncu...Sadece fazla iyi değil o kadar

tslover
21.05.2008, 22:34
evet,hasan ömür hayatında 1 kere sola bakar sağa atar ama bozuk saat günde 2 kere doğruyu gösteriyo

KUTADGU
21.05.2008, 22:41
Hasan, Trabzonspor'daki misyonunu tamamlamıştır...
Artık onu büyük bir transfer beklemektedir.
Önünü kapatan, şovenist ve sen bu yörenin çocuğusun daha fazla fedakarlık yapmalısın türü söylevlerle daha fazla geleceğini karartmasına yardımcı olmaya hakkımız yok diyorum...

Belki ağlayacağız, sızlayacağız, sıkca dizlerimize şiddet uygulayacağız..
Ama bileceğiz ki ve diyeceğiz ki,
"Bu sahalardan Hasan Üçüncü geçti"

Bu gurur da bize fazlasıyla yeter.

kudu_61
22.05.2008, 18:03
eğer seneye de seni her zaman gördüğüm gibi yedek kulübesinde görürsem yetişemeyen gençlerimiz için oturup ağlayacağım eğer seni gelecek senede yedek kulübesinde görürsem trabzonlular artık futboldan anlamıyor kararını vereceğim

kim son maçta hasana pankart açanlar çıksınlar meydana ben de onlara soracağım kaç kez trabzonspor maçını izlediniz yaş ortalamalarınız nedir

hasan için son maçta pankart açanlar trabzonspora yapılabilecek en büyük yanlışı yapmışlardır
hasan derhal gitmeli ben yedek kulübesine çivi çakmış değil maça girdimi skoru değiştirecek futbolcu istiyorum memleketi veya kimliği önemli değil.................
hemşericiliği bırakın yapıyorsanızç hemşericilik abdurrahmanı fatihi gökdenizi alın da ben de anlayayım sizi iyi oynamayan kendini geliştirmeyen futbolcu trabzonlu ise de gitsin istemiyorum isteyeni de eshefle kınıyorum...........

Cem Balcı
22.05.2008, 18:22
inşallah en kısa zamanda satılır.

unique
22.05.2008, 18:32
Kocaeli yerel gazetelerine göre Kocaelispor ile anlaşmış. Emin olun bu da büyük bir transfer ve dönüm noktasıdır bizim için.

http://www.kocaeligazetesi.com.tr/tr/goster.asp?id=512&t=1

Cem Balcı
22.05.2008, 18:36
Kocaeli yerel gazetelerine göre Kocaelispor ile anlaşmış. Emin olun bu da büyük bir transfer ve dönüm noktasıdır bizim için.

http://www.kocaeligazetesi.com.tr/tr/goster.asp?id=512&t=1

inşallah doğru haberdir.biranönce gitmesi dileğiyle...

Emirhan Makul
22.05.2008, 18:47
hasan hayatında hiç transfer olmamış dimi vay bee

_SeRKaN_
26.05.2008, 11:38
Bu sefer gidici galiba ..:) İsmi takas için geçiyor..Nasıl ikna edecekler acaba onu çok merak ediyorum..:D

Kazım Uzunboy
26.05.2008, 12:06
hasan hayatında hiç transfer olmamış dimi vay bee
:D :D

Kocaeli onun için bir ilk olacak o zaman :D

yaranozlu
26.05.2008, 20:07
kocaelisporda başarılar, resmileşti sanırım.

woollss
26.05.2008, 21:11
her futbolcunun takımı için yapması gerekeni yaptı tekmeye kafa koydu... Görevini tamamladı ve gidiyor.. bize sadece emeğine ve yüreğine sağlık yeni takımında başarılar demektan ve her zaman hatırlamaktan başka bierşey kalmıyor.. Yolun açık olsun...

Serkan Bozyiğit
26.05.2008, 21:21
ilk transferin inş senin için en hayırlısı olur futbolunla benim idolüm oldun yolun açık olsun hasan abi...

yns_emre61
26.05.2008, 21:21
2 taraf içinde hayırlı oldu

psikopat_hamsi
26.05.2008, 21:30
vay be gökdeniz'e yaptığın bu asistle hatırlayayayım ben de seni bari.yolun açık olsun 3 taraf için de hayırlısı olsun.

ferhaTS87
26.05.2008, 21:46
hasan para calısarak para kazanmanın nası bıse oldugunu ogrenıcek yattıgı yerden 850 alıyodu sımdı oynayınca 450 alcak eeeeeee yeter bu kadar yenı takımında basarılar

DNA-TS
26.05.2008, 21:53
bi haber okudum çok zouma gitti.....
eğer doğruysa hasan daha trabzona uğramasın....trabzonspor ona 950bin ytl de indirim yapmasını istemiş o ise 500bin ytl ye kocaelini gitmiş....
lazım değil gerçi defoslun gitsinde...bu takımın 10 yıldır oynamadan nice 950bin ytl lerini yemişsen bunu yapamazsın...defollll hasan tekrar gelmemek üzere........:@

Great White
26.05.2008, 21:55
Eğer haber doğruysa "Hayırlı olsun" Hasan:)

_SeRKaN_
26.05.2008, 21:56
Hasan yeni takımında yıldız olman dileğiyle ..:D

Kazım Uzunboy
26.05.2008, 22:19
Hasan yeni takımında yıldız olman dileğiyle ..:D
Kocaeli'nin kahramanı olur daha uğramaz Trabzon'a :D

Özkan
26.05.2008, 22:50
Hasan'ı o kadar harâretle savunurdum ki forumda Hasan Üçüncü ile akrabâ olduğumu sananlar bile vardı. Kendisini hâlâ çok seviyorum ama daha iyileri geldiğine göre gitmesi hepimiz için hayırlı olur. Yeni takımında başarılar Kaptan.

Kalkinmali
27.05.2008, 00:52
hasan gitti... Yattara'nin yakin arkadasi kalmadi artik! gercekten kotu haber... bence gitmesin!!! :(:(:(

hasan iyi'de olamasa, yuregi vardi, o trabzonlu, hircin karadeniz ruhu vardi icinde... :( yazik yaa! onun gitmesini isteyen buradakilere yaziklar olsun diyorum... adam bir hafta hastahanede yatmisti o topa kafa attigindan.. hic unutmam! :mad:

Emiroğlu
27.05.2008, 00:55
............................

macka61
27.05.2008, 01:08
çok sevindim bu kişi Trabzonsporda idmana çıkmazdı 950 milyar alıyordu az para değil birde indirim yapmıyor kendisini ne sanıyorsa çok güzel işler yapıyor yönetim teşekkürler sadri başkan

Emiroğlu
27.05.2008, 01:10
çok sevindim bu kişi Trabzonsporda idmana çıkmazdı 950 milyar alıyordu az para değil birde indirim yapmıyor kendisini ne sanıyorsa çok güzel işler yapıyor yönetim teşekkürler sadri başkan

Kesinlikle katılıyorum...

Zaten kimse Trabzonsporluluğuna bir şey demiyor.

Ama , seneye ve sonraki yıllarda kurulması düşünülen ;Trabzonspor'da kesinlikle yeri olduğunu düşünmüyorum...

Yazıklar olsun bana yahu ;)

MehmetGÜRSOY61
27.05.2008, 01:12
hasan gitti... Yattara'nin yakin arkadasi kalmadi artik! gercekten kotu haber... bence gitmesin!!! :(:(:(

hasan iyi'de olamasa, yuregi vardi, o trabzonlu, hircin karadeniz ruhu vardi icinde... :( yazik yaa! onun gitmesini isteyen buradakilere yaziklar olsun diyorum... adam bir hafta hastahanede yatmisti o topa kafa attigindan.. hic unutmam! :mad:

Abii kalıpta ne yapıcak sankii cokiyi oynuyorda en dogrusu bu olduu boşver

Kazım Uzunboy
27.05.2008, 04:20

Duygusallığın yeri ayrı :rolleyes:

Ayrıca Yattara profesyonel bir oyuncu onu fazla etkileyeceğini sanmıyorum ;)

mehmet83
27.05.2008, 04:21
Bana birakin 950 milyari, 100 milyar versinler gider kafami defalarca duvara carparim:D Eger Trabzonsporda oynamak icin Trabzona gonul vermek yeterli olsaydi, burdaki herkesin kadroda olmasi gerekirdi. Madem o kadar Trabzonsporluydu verilen parayi neden kabul etmedi? Senelerce yiyip yiyip bitiremediler Trabzonsporumuzu. Devam et Sadri Baba!!! Herkese hakki neyse onu ver. Hakkindan fazla isteyenlerede (alistilar yillarca) vur tekmeyi gitsin. Bize oz evlat lazim degil!!! Bize, bize deger verenler lazim!

Kazım Uzunboy
27.05.2008, 04:22
Bana birakin 950 milyari, 100 milyar versinler gider kafami defalarca duvara carparim:D Eger Trabzonsporda oynamak icin Trabzona gonul vermek yeterli olsaydi, burdaki herkesin kadroda olmasi gerekirdi. Madem o kadar Trabzonsporluydu verilen parayi neden kabul etmedi? Senelerce yiyip yiyip bitiremediler Trabzonsporumuzu. Devam et Sadri Baba!!! Herkese hakki neyse onu ver. Hakkindan fazla isteyenlerede (alistilar yillarca) vur tekmeyi gitsin. Bize oz evlat lazim degil!!! Bize, bize deger verenler lazim!

:alkış::alkış: Helal ! :alkış::alkış:

Kazım Uzunboy
27.05.2008, 06:59
Hasan Üçüncü Kocaeli yolcusu
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/5/7_213689_hasan280.jpg

Trabzonspor formasını uzun yıllar giyen ikinci kaptan Hasan Üçünücü, Süper Lig´in yeni takımlarından Kocaelispor ile prensip anlaşmasına vardı.
26.5.2008

Trabzonspor formasını uzun yıllar giyen ikinci kaptan Hasan Üçünücü, Süper Lig’in yeni takımlarından Kocaelispor ile prensip anlaşmasına vardı. Sezonun bitiminin ardından takımdan ayrılabileceğini açıklayan Hasan için Kocaelispor’un, bordo- mavilii kulübe 500 bin YTL bonservis bedeli teklif ettiği öğrenildi. Trabzonsporlu yöneticilerin de bu teklife sıcak baktığı belirtilirken, Hasan’ın önümüzdeki günlerde Kocaelispor ile resmi sözleşme imzalayabileceği vurgulandı. Bu arada bordo- mavili kulüpten yıllık 850 bin YTL alan Hasan’ın, Kocaelispor ile 450 Bin YTL'ye anlaştığı iddia edildi.

Hamdi Karamahmutoğlu
27.05.2008, 09:02
Gule gule diyelim.
Basarilar Hasan.
Yolun acik olsun.

icAA
27.05.2008, 15:10
seni çok arıyacağız:D

icAA
27.05.2008, 15:12
bu adam trabzonspor için kör oluyordu çoğu futbolcu bunu yapmaz dı o takımda kalarak millete moral veriyordu o fatıh tekke sanmayın gokdenız ın en iyi arkadaşı idi hasan la idi hasan çok vefakar bir adam babasına kardeşine araba aldı babasına yeni dukkan actı her hafta sonu evimin altına bmw 5 ini çekiyor çok güzl oluyor millet benim sanıyor bence gitmesin

Emirhan Makul
27.05.2008, 15:21
seni başka takımda görmek çok değişik olacak

psikopat_hamsi
27.05.2008, 15:49
yıllardır trabzonspor'da ve alışmıştık kendisine ama artık yeterli bir oyuncu değil.takım arkadaşlarıyla iyi bir ilişkisi vardı ama bu sene kadroda kalması hem kendi açısından hem de kulübün maddi menfaatleri açısından iyi olmazdı.kocaeli'nde başarılı olman dileğiyle güle güle...

DNA-TS
27.05.2008, 17:04
aga spor 61 ne kadar tezat ne kadar paradoks bi site yaa..
altta hasan kocaeli ile anlaştı haberi var 3-5 satır üstte ''hasan kocaeli ile anlaşmadım böle bir teklif yok '' dedi yazıyor...arkadaşım her boş durduğunuza haber mi uyduruyorsunuz....

Zeki Akyol
27.05.2008, 17:05
Abii kalıpta ne yapıcak sankii cokiyi oynuyorda en dogrusu bu olduu boşver

yanı gıtmelıkı yedeğe oyuncu alalım gençler hıc değilse yedekte durabılmelı ama hasan yaşlandı gıtmezse tecrubelı dıye mutlaka o yedeğe alıncak ve 1ılk 18 gıremıyen cok genc oyuncu olacak oyuzden gıtmelı yoksa bende onun yureğinin ne kadar temız ve sağlam ts lı olduğuna şuphem yok uuzule uzule yolıycaz başka care yok umarım kendı gııbı sağlam yureklı futbolcular kazandırır bıze:::::::::::::(

GEBZE28
27.05.2008, 17:12
basarilar hasan Hasan Üçüncü

Erbay
27.05.2008, 17:18
Hasan Üçüncü'yü seviyorum ama bu takım yeterli olmadı hiçbir zaman.Hep yedek kaldı.Futbol stili çok sempatik geliyordu bana.Güle güle Hasan:(:(

h@msi61
27.05.2008, 17:19
Artik demir almak gunu gelmisse zamandan, mechule giden bir gemi kalkar bu limandan....

BALKAN 06
27.05.2008, 18:22
baba vallahada çok seviyordum seni billahada
ister kapasiten yetmiyor desinler,ister hep yedekti desinler,ister çok para alıyordu desinler
ama sen gerçekten Trabzonspor ruhunu taşıyan ender oyuncularımızdandın
kim ne anlatırsa anlatsın aklım yatmaz bu tip topçular her takıma lazım
yüreği,heyecanı,bordo mavi renge olan aşkı benim için yeterliydi
Hasan yolun açık olsun
Allahım işini gücünü rast getirsin
yeni takımında başarılar dilerim

Not:kendi hemşerilerine böyle sempatik geliyor felan demeyin Trabzonlu değilim,Trabzonsporluyum...

dolaylı
27.05.2008, 19:15
iddaa ediyorum gittiği yada gideceği takım da trabzon da aldığının yarısını zor verirler ona yüreği ile oynuyormuş yok evladımızmış filan falan yürek yetmiyor sadece ,beyinle oynamak gerek futbolda artık duygusallık yok.Trabzon böyle gereksiz verilen paralardan dolayı borç batağına girdi

psikopat_hamsi
27.05.2008, 19:47
bizde 850.000 alıyordu.kocaeli'nde 450.000 alacakmış sanırım.

GolaMTuRi
27.05.2008, 20:14
bu adam trabzonspor için kör oluyordu çoğu futbolcu bunu yapmaz dı o takımda kalarak millete moral veriyordu o fatıh tekke sanmayın gokdenız ın en iyi arkadaşı idi hasan la idi hasan çok vefakar bir adam babasına kardeşine araba aldı babasına yeni dukkan actı her hafta sonu evimin altına bmw 5 ini çekiyor çok güzl oluyor millet benim sanıyor bence gitmesin

cefakar hasana bak..mezarcinin onde gideni bu adam, ucretinde herhangi bir indirime gittimi?hayir..
kendi beceriksizliginden,akilsizligindan kor oluyordu,trabzonspor icinde birsey yaptigi yok..yillarca yatarak klubun iligini kuruttu..simdi defolup gidiyor cok da iyi oluyor, emekleri icin tesekkur edelim derdim ama bu takima herhangi bir emegi yok,zarardan baska bisey vermedi..

tslover
27.05.2008, 20:26
eğer gittiyse ki inşallah gitmiştir kocaelinde de kadroya girebileceğini sanmıyorum

Kazım Uzunboy
28.05.2008, 13:32
Hiçbir yere gitmem:eek::eek:

Trabzonspor'da gidecekler listesine adı yazılan Hasan Üçüncü "Hiçbir yere gitmem" dedi. Üçüncü, "Şu ana kadar bana kimse 'Gideceksin' demedi. Sadece menajerimden öyle bir teklif geldi. Ben Trabzon'da mutluyum" açıklamasını yaptı

fotoma.com.tr

Efkan Bahadır
28.05.2008, 13:56
Hayda... Bi de şimdi Hasan mı çıktı başımıza? Seni isteyen kim sanki? Her sene beleşten para alıp oturmak kolay. Git bari, biraz işe yararsın Kocaeli'de.

hakanhan
30.05.2008, 17:01
hasanin trabzonlu olmasindan baska ne gibi meziyetleri var. 7 senedir takimda 7 senedirde yedek sebebi bizim cocugumuz olmasindan. hasandan trabzonluluk ibaresini kaldirin. bide oyle dusunun bakalim yureginiz ne diyor.. yazik yahu 7 senede aldigi paraya..

Misina
31.05.2008, 14:11
Basında çıkan haberlerin doğru olduğuna inanmıyorum hasan başka biyerde 3 alacağına Trabzonda 1 alıp kalmayı tercih eder.

ApoCaN28
31.05.2008, 14:23
hasan da hüseyin gibi iyi niyetli olabilir ama ts olamaz...

shenka61
31.05.2008, 14:49
TRABZONSPOR a uzun süre hizmet vermiş bir futbolcu hasan talip çıkmadı diyoruz ya bu trabzonun evladı bu kadar vicdansızca eleştirmenin gereği varmıdır hasan kötü futbolcu olabilir ama trabzonlu trabzonun ruhunu taşıyor bence bu kadarını haketmiyor.......

psikopat_hamsi
31.05.2008, 16:03
TRABZONSPOR a uzun süre hizmet vermiş bir futbolcu hasan talip çıkmadı diyoruz ya bu trabzonun evladı bu kadar vicdansızca eleştirmenin gereği varmıdır hasan kötü futbolcu olabilir ama trabzonlu trabzonun ruhunu taşıyor bence bu kadarını haketmiyor.......
zaten bu zihniyet yüzünden Trabzonspor bu hale geldi.Trabzonlu ise yatarak yıllık 850 bin euro almazdı takımdan.
trabzonlu diye zaten ne kadar keleş varsa takıma toplamışlar, böyle giderse tabiki takımın borcu olur şampiyon olamayız.oynayan kalsın,oynamayan babamın oğlu olsa fark etmez,kapı açık...

Kalkinmali
01.06.2008, 17:14
arkdadaslar birakin hasan'in yakasini daa!

gitmesin, Hasan takimin nese kaynagi! bence gitmesin.. olsun orda otursun.. Takimin morali, Yattara'nin en yakin dostu... yonetim fiyatini indirsin, orada ne kadar oturursa otursun... adam Trabzon icin canini disine takip oynuyor, daha ne istiyorsunuz?

http://img134.imageshack.us/img134/430/270806denizli19xg2.jpg

oyyy.. surmenem benim :) usak nede olsan Fatih tekke'nin enistesi.

unique
01.06.2008, 19:22
Elde kalmasa bari; taliplisi bile yok adamın doğru dürüst.

GolaMTuRi
01.06.2008, 19:52
hasan gibiler trabzon yoresinde kalamaya mecburdur,cunku bu tur futbolcu fukaralarina baska hicbir takimda musamaha gostermezler..bugun gs'dan ayrilan cihan kazmasinin bile iyi kotu bir piyasasi var(bursadan antalyaya gecmis) ama hasanin?yedek bekle hasan,daha cok beklersin..kisa zamanda def edilirsin ins.

Kadir
01.06.2008, 19:58
arkdadaslar birakin hasan'in yakasini daa!

gitmesin, Hasan takimin nese kaynagi! bence gitmesin.. olsun orda otursun.. Takimin morali, Yattara'nin en yakin dostu... yonetim fiyatini indirsin, orada ne kadar oturursa otursun... adam Trabzon icin canini disine takip oynuyor, daha ne istiyorsunuz?

Eğer aylık olarak asgari ücret almayı kabul ederse gitmesin bencede . Takımı neşelendirsin .

Uluhan
02.06.2008, 15:16
Hasan = Takas yada 300.000~400.000 YTL

Benim icin buraya kadar

Kalkinmali
02.06.2008, 15:25
Eğer aylık olarak asgari ücret almayı kabul ederse gitmesin bencede . Takımı neşelendirsin .

kalsin kardes... niye kalmasinki! yonetim indirsin fiyatini, orada otursun Takımı neşelendirsin... Hasan'siz olmyor Trabzon! bu arada Hasan kotu bir oyuncu degildir... :mad: bunu soyleyenleri kiniyorum! bu adam taa alt yapi'dan gelmis, nice seneler bize emek vermis! adam hastahaneler'de yatmis Trabzon icin. Kafasini Tekmeye hangi oyuncu atti bu zamana kadar?.. ne olur arkadaslar hakkini yemeyin Hasanin! :mad:

Emiroğlu
02.06.2008, 16:49
hasan gibiler trabzon yoresinde kalamaya mecburdur,cunku bu tur futbolcu fukaralarina baska hicbir takimda musamaha gostermezler..bugun gs'dan ayrilan cihan kazmasinin bile iyi kotu bir piyasasi var(bursadan antalyaya gecmis) ama hasanin?yedek bekle hasan,daha cok beklersin..kisa zamanda def edilirsin ins.

İşallah !

Bu tarz oyuncu artıklarından kurtarmak lazım yakayı !

Çok iyi bir Trabzonsporlu olabilir.Öyleyse gelsin otursun maratonda yanıma.Beraber destek verelim...Ama bu kadar...
Sadece bu kadar !

Arif Timurcioğlu
03.06.2008, 02:20
İşallah !

Bu tarz oyuncu artıklarından kurtarmak lazım yakayı !

Çok iyi bir Trabzonsporlu olabilir.Öyleyse gelsin otursun maratonda yanıma.Beraber destek verelim...Ama bu kadar...
Sadece bu kadar ! Hasan ağa maratonda otururmu hiç onun yeri vip. :)

Tayfun
05.06.2008, 15:39
Gitti kurtulduk ... :)

eses_61
05.06.2008, 15:51
gitmesi gerekiyordu...

_SeRKaN_
09.06.2008, 09:04
Bu aralar Hasan'dan hiç ses çıkmıyor..Kendini unutturma politikası güdüyor galiba..:)

Great White
09.06.2008, 09:29
Bu aralar Hasan'dan hiç ses çıkmıyor..Kendini unutturma politikası güdüyor galiba..:)

Hüseyin abisiyle beraber takımda kalabilmenin yollarını arıyorlardır..

Türkiye' de piyasası olmayan ender oyuncular bunlar..

Utanç verici bir durum ama gerçek bu işte..

ts-unami61
09.06.2008, 09:32
adam trabzonspor sevdalısı gönderilmesi kötü olur takımda canla başla mücadele ediyor

Great White
09.06.2008, 09:56
adam trabzonspor sevdalısı gönderilmesi kötü olur takımda canla başla mücadele ediyor

Bak bu konuda haklısın işte..

Geçen gün futbolcular arasında "Trabzonspor' a ne derece sevdalısınız" şeklinde bir araştırma yapmışlar..

Tam 4 tane oyuncumuzun "Azılı Trabzonspor düşmanı" olduğu ortaya çıkmış..

6 tanesi de sadece sempatizanmış..

Yaa..

ts-unami61
09.06.2008, 10:07
evet seneye şampiyonyuz inşallah

Cem Akyüz
09.06.2008, 14:58
gidebilirsin herhangi bir sakıncası yok

Egemen Yılmaz
09.06.2008, 21:42
"Hasan yattığı yerden para kazanıyor" muş(!)

Geçen sezon, gözüne tekme yiyip hastanede sabahladığı bursa maçına kadar her maçta 11 oynamadı mı bu Hasan? Bugün kadro geniş olduğundan yer bulamayacak olabilir, gitmesi gerekiyor da olabilir, ama Hasan' ı sanki Trabzonspor' a ihanet ediyormuşçasına "Yattığı yerden Trabzonspor' un parasını yiyor" sözüyle suçlamak bence hiç hoş değil.

OLCAY ÇAKIR
09.06.2008, 22:22
Müthiş vefalı bir yazı,tebrik ediyorum.

Gidebilir,gönderilebilir.

Kabalaşmadan,küçültmeden..

Teşekkür ederek...

Zor değil.

Eline sağlık Egemen.
"Hasan yattığı yerden para kazanıyor" muş(!)

Geçen sezon, gözüne tekme yiyip hastanede sabahladığı bursa maçına kadar her maçta 11 oynamadı mı bu Hasan? Bugün kadro geniş olduğundan yer bulamayacak olabilir, gitmesi gerekiyor da olabilir, ama Hasan' ı sanki Trabzonspor' a ihanet ediyormuşçasına "Yattığı yerden Trabzonspor' un parasını yiyor" sözüyle suçlamak bence hiç hoş değil.

Egemen Yılmaz
09.06.2008, 22:31
Müthiş vefalı bir yazı,tebrik ediyorum.

Gidebilir,gönderilebilir.

Kabalaşmadan,küçültmeden..

Teşekkür ederek...

Zor değil.

Eline sağlık Egemen.

teşekkür ederim

Emirhan Makul
12.06.2008, 09:47
Hasan: PAF'a giderim!

Yönetimin "Ya kendine kulüp bul ya da PAF takımına göndeririz" dediği Hasan Üçüncü patladı. Bordo-mavili oyuncu, "2010'a kadar sözleşmem var. Trabzon'dan kopmam, gerekirse PAF'a gider oynarım" ifadelerini kullandı.

Kazım Uzunboy
12.06.2008, 09:51
Hadi yaa :eek:

ApoCaN28
12.06.2008, 10:56
Aman bırakın pafa gitsin ...
Ana sülük gibi yapıştı bırakmıo daha:D

UNdocab
12.06.2008, 12:10
Aman bırakın pafa gitsin ...
Ana sülük gibi yapıştı bırakmıo daha:D

Laflarını seçerek konuş, Ne demek sülük gibi yapıştı? Bu cahilliğini eblekliğini yaşına veriyorum.

Hasan çok üst düzey bir futbolcu olmaya bilir fakat sınırlarını sonuna kadar kullanan tekmeye kafa sokan, yüreği ile oynayan bir insandır.
Çok daha iyisini yapabilecekken sahada dolaşan arada bir de topa vurarak takıma maç kazandıran adamdan ise Yüreği ile oynayan Hasan kardeşimi binlerce kez tercih eder alnından öperim.

Spor, futbol sadece başarı ve tabelada yazan skor değildir.
Herşeyden önce İnsanlıktır.

cebcare
12.06.2008, 12:11
hasan üçncüyü takasta kullanmayızmı gerçi kimsede istemiyor elimizde kaldı ne yapalım hayırlısı olsun

Hekimoğlu
12.06.2008, 12:18
yatarak parayı cukka ederim diyor yani.sana da bu yakışır kafasını tekmeye sokan adam !!! acilen sözleşmesi fesh edilmeli.hakettiği yer olan 2.lig B katogorisinden bir Trabzon takımında yer bulur.

Emiroğlu
12.06.2008, 12:18
Hasan: PAF'a giderim!

Yönetimin "Ya kendine kulüp bul ya da PAF takımına göndeririz" dediği Hasan Üçüncü patladı. Bordo-mavili oyuncu, "2010'a kadar sözleşmem var. Trabzon'dan kopmam, gerekirse PAF'a gider oynarım" ifadelerini kullandı.

E bunu açıklayın bakalım ?

Trabzondan kopamazmış,ben pafta değilim , 1500 km uzaktayım,ama Trabzonumdan kopmuş falan da değilim...

Bir futbolcu neden 2 yıl paf a gitmeyi göze alır ?

Para mı ? Yok canım...

Eğer sözleşmesinde tazminat gibi özel bir madde yoksa , tek taraflı fesh edilmesi en iyisi...

Nebiye
12.06.2008, 12:22
Yaa bende severim Hasan'ı. Ve gideceksede kötü gitmesin.Kötü yani küçültücü şeyler yazmayalım böle ama.
O başındaki fileli maçını bide başka bi maçta son dakikada oyuna girerken ki depara kalkışını hayatta unutmam :D

Tayfun
12.06.2008, 12:24
Neye niyet neye kısmet "Hasan'ın" düştüğü hallere bak !

Timur Mikhail
12.06.2008, 12:27
Hasan Üçüncü, bazıları ona futbolu bilmiyor futbolla alakası yok diyor sanki konuşanlar futbol kariyeri olmuşta barcelonada oynamış gibi konuşuyor.Tamam belki göze hoş gelen futbol oynamıyor ama bu adam yüreğiyle oynuyor her maçında kendini zorluyor ve formasını sonuna dek terletiyor,Trabzonun yetiştirdiği en fedakar en yürekli topçusudur hasan onun kulüpten ayrılmasına asla izin verilmemesi lazım,eğer birçok Trazbzon topçusu hasan kadar yürekli ve vefalı futbol oynasa çabalasaydı bugün trabzon çok farklı yerlerde olabilirdi.Bu adamı biraz anlayın lütfen Trabzonun çocuğudur Trabzon topçusudur ona biz Trabzonlular sahip çıkmalı kayseri veya sivas vs. sahip çıkmaz biz sahip çıkmalıyız.

Emiroğlu
12.06.2008, 12:28
Olay orada zaten.Maç içerisinde beni güldürmül ,sempatikmiş çok önemli değil.Oyuna girdiğinde bir depar atar herkes güler.
Bir faul yapar herkes güler...

Ama gülüş için 800-900 milyar ödüyoruz.
Ben de yok öyle bir futbol-futbolcu anlayışı.

Dediğim gibi,5 yıldır Çanakakkedeyim.Trabzondan ayrıyım.Ama kopmadım !

Bir futbolcu 2 yıl pafa gitmeyi neden göze alır ?

yns_emre61
12.06.2008, 12:28
git la git..

Emiroğlu
12.06.2008, 12:29
Hasan Üçüncü, bazıları ona futbolu bilmiyor futbolla alakası yok diyor sanki konuşanlar futbol kariyeri olmuşta barcelonada oynamış gibi konuşuyor.Tamam belki göze hoş gelen futbol oynamıyor ama bu adam yüreğiyle oynuyor her maçında kendini zorluyor ve formasını sonuna dek terletiyor,Trabzonun yetiştirdiği en fedakar en yürekli topçusudur hasan onun kulüpten ayrılmasına asla izin verilmemesi lazım,eğer birçok Trazbzon topçusu hasan kadar yürekli ve vefalı futbol oynasa çabalasaydı bugün trabzon çok farklı yerlerde olabilirdi.Bu adamı biraz anlayın lütfen Trabzonun çocuğudur Trabzon topçusudur ona biz Trabzonlular sahip çıkmalı kayseri veya sivas vs. sahip çıkmaz biz sahip çıkmalıyız.

Sen yönetim hakkında konuşup - eleştirebiliyorken , daha önce yaptığın yöneticiliklere dayanarak mı eleştiriyorsun ?
Hocaları eleştirirken , yıllardır yaptığın teknik direktörlük tecrüben ile mi eleştiriyorsun... ?

Ha bu arada !

Bi laf varya ,

Futbol , Futbolcularla Oynanır ! Hemşehrilerle değil !

umraniye34
12.06.2008, 12:33
hasan üçünçü takımda yedek olarak kalmaktan memnun bu oyuncunun yedek olarak kalmasından niye rahatsız oluyosunuzki bırakın yedek larak dursun ayrıyetten takım önde giderken son 15 dakikada iyi bir oyun bozucu olarak kullanılıyo hasan... gidersede iyi bi şekilde gönderilmesinden yanayım öyle alp kırarak hakaret ederek degil...
----------tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

Emiroğlu
12.06.2008, 12:34
hasan üçünçü takımda yedek olarak kalmaktan memnun bu oyuncunun yedek olarak kalmasından niye rahatsız oluyosunuzki bırakın yedek larak dursun ayrıyetten takım önde giderken son 15 dakikada iyi bir oyun bozucu olarak kullanılıyo hasan... gidersede iyi bi şekilde gönderilmesinden yanayım öyle alp kırarak hakaret ederek degil...

hemşehrim 900 milyar para :)

Giderse kovalım demiyorum zaten.

Ayrıca yazdıklarımda 1 tane hakaret var mı ?

x_man
12.06.2008, 12:36
vallahi ben trabzonspordan bir kuruş almıyorum vede trabzonspordan kopamıyorum anlayana:)

umraniye34
12.06.2008, 12:41
hemşehrim 900 milyar para :)

Giderse kovalım demiyorum zaten.

Ayrıca yazdıklarımda 1 tane hakaret var mı ?
iyide ben sana hakaret ediyorsun demedim zaten yazımda kişi veya kişiler hedef degildi sadece hakaret etmeyelim kalpini kırmadan göndermek daha iyi olur demek istedim

ÖzGür Ayar
12.06.2008, 13:01

Trabzon topçusu tamam, Trabzonlular sahip çıksın onada tamam. Ama bu Trabzonlular arasında neden hedefi şampiyonluk olan Trabzospor sahip çıksın? 1. lig 2. lig 3. ligdeki temsilcilerimizde sahip çıkabilir. Onlarda Trabzon takımı.

Birçok Trabzon topçusu gibi bir cümle kurmuşsunda, Adamlar senin kapına kadar geliyor yalvarıyor bizi Trabzona alın diye, sen burun kıvırıyorsun görüşme bile yapmıyorsun o oyuncularla ondan sonrada yok vefaymış, yürekmiş, çabaymış dersin. ( Bu cümledeki "sen" sen değilsin şimdi üstüne alınma sakın ) Yönetimler Trabzonda oynamak için can atan oyuncuları kadroya aldıda mücadele etmeyeninimi gördük? Yöneticilerin yaptığı hatalar benim hasanı sevmemi gerektirmez. Ona katlanmamıda gerektirmez. Ama şimdi senin bakış açında yöneticileride eleştiremeyiz zira barcelonada bir yöneticikte yapmadık...

He unutmadan hadi biz kariyer yapmadık barcelonada oynamadık peki sen bu kadar açıklama yaptın şu kariyerini bi anlat bakalım. Mesala real madridde oynadınmı? Yok oynamadıysan niye bu kadar açıklama yapıyorsun :)

Son söz : Yolun açık olsun Hasan!

Timur Mikhail
12.06.2008, 13:11
Büyüklerime saygım sonsuz.

Cem Balcı
12.06.2008, 17:14
umarım yakın zamanda taliplisi çıkar ve gönderilir...

TANZER09
12.06.2008, 17:29
Hasan, bence gitmesin.... yeni transferlerin isimlerini bakarak hemen heyecana kapılmayalım da. İstanbulspor bir zamanlar kimleri topladı, sonucuyla biliyorsunuz. Öz ve öz karadenizli topçular lazım bize...
Hasan Üçüncü ve Hüseyin'e haksızlık yapılıyor. Eminim bizim kadar bu başarısızlıklardan onlarda çekti.

Yıllardır başarısızlıklar varsa bizlerinde payı var,,, Sivas macında 1-0 öndeyken sahaya girilmesi en yakın örnek.
Yıllardan beri maç istatistiklerini bakın ilk dakikalarda gol atmışsak galibiz,,,
son dakikalarda gol atma olayımız da yok (beşiktaş gibi)
Futbolcular baskı altında oynuyorlar bence, 90 dk. takımı desteklemeliyiz , ha yenilirsek tepkimiz maç bitiminde olmalı.
Trabzon dışındakı trabzonsporlulukta kabul edilmemeye, eleştirilmeye başlandı yaşım 34, 30 senedir trabzonsporluyum >> Aydınlı olmama rağmen. güzide takımıma olan sevgimi, bağlılığımı kimsede Aydınlıyım diye eleştirimez, başka şehirlerde de trabzonspor bayrakları dalgalanıyor....
Bu sene , her sene olduğu gibi ümitliyiz. Takımdakı gidenler, gelenler ve kalanlara hayırlı olsun diyelim... BU SENE ALLAHİN İZNİYLE olcak bu iş, trabzon kümeye diye bağıranlar, haksızlık yapan medyaya EN İYİ CEVAPLA, Başta BAŞKAN, teknik heyete, futbolculara GÜVENİMİZ TAM. SEVGİMİZ TAM. saygılar

Celâl Emre Samancı
12.06.2008, 19:01
adam boş kağıda imza atmak istiyo yeterki trabzona bir faydam dokunsun diye.. hasan üçüncüyü iyi tanırım.. çok iyi niyetli has trabzonludur..

aymanın hüseyinin oynadığı her takımda tereddütsüz 11de oynayacak bir futbolcudur..

yine bazı arkadaşlar kulaktan dolma fikirlerini beyan edip diğer arkadaşları etkileyecekler.. aymana hüseyine ettiğimiz kadar hasanada keşke tahammül edebilseydik.. ama olmadı..

futbol hemşerilerle oynanmaz ise hüseyin ve tolga neden hala bu takımda anlamıyorum ben..

iyi akşamlar..

Metin Ural
13.06.2008, 10:06
resmi sitede bu mayıs ayında bittiği yazıyor sözleşmesinin. ne zaman uzatıldı 2010'a kadar?

bysurmeneli
13.06.2008, 10:38
Arkadaşlar Hasan Üçüncü gibi kendi öz değerimizi yerden yere vurmak, yattığı yerden para yiyor, Trabzonun sırtına kambur oldu gibi yakıştırmalar yapmak hiç hoş değil, Hasan Üçüncü bu takımın en sevilen oyuncusudur ve bence yenilerin kaynaşması adına takımda tutulmalıdır, Yattara bile T.C. vatandaşı olup soyadını üçüncü yapacağını açıklamıştı... Kafaya tekme atacak kadar cengaver bir futbolcu olan Hasan her şeyden önce Trabzonlu ve en az fanatikler kadar da Trabzonsporludur ve bu takımda abi olarak kalması gerekir

GolaMTuRi
13.06.2008, 10:53
Hasan neymisde haberimiz yokmus..Bu adam trabzonlu olmasaydi kadroda kalsin dermiydi bazi arkadaslar.Tabii ki hayir..Degerlendirmeyi kimligin dogum hanesine gore yapmayalim.Yatarak para kazandigida dogru,takima gram katkisi olmadigida tartismasiz ortada..Eee daha ne?Yani milleti eglendirecek diye senede bu futbol fukarasina trilyona yakin para vermenin mantigi nedir..Hasan kim abilik yapmak kim, hasan gibi bir adami takimda kim dikkate alir.Anca milleti eglendirmeye yarar,,
Cok fanatik trabzonsporluysa kombine alip tribunden destek vermeye devam etsin.Bos,beles futboluna ragmen Trabzonspor'dan kazandigi paralar omrunun geri kalan kisminda goturur onu..Kurulan bu guzelim kadroda hasan gibi curuklere yer olmamasi lazim..Hasan gibi futbolcular icin,oz evlat,vefa hikaye..Takimdaki varliginin ne faydasini gorduk ki,yoklugunun zararini gorelim..

x_man
13.06.2008, 10:54
hasandan topçu falan olmaz arkadaşlar bırakalım bu sevdayı maksat trabzonluluksa alınsın özer hurmacı engin baytar

KUTADGU
13.06.2008, 12:03
Arkadaşlar Hasan Üçüncü gibi kendi öz değerimizi yerden yere vurmak, yattığı yerden para yiyor, Trabzonun sırtına kambur oldu gibi yakıştırmalar yapmak hiç hoş değil, Hasan Üçüncü bu takımın en sevilen oyuncusudur ve bence yenilerin kaynaşması adına takımda tutulmalıdır, Yattara bile T.C. vatandaşı olup soyadını üçüncü yapacağını açıklamıştı... Kafaya tekme atacak kadar cengaver bir futbolcu olan Hasan her şeyden önce Trabzonlu ve en az fanatikler kadar da Trabzonsporludur ve bu takımda abi olarak kalması gerekir

Hasan ile kıyas...

Burada bir çok üyemiz, tekmeye kafa uzatacak kadar erdemli,
Trabzonsporu tutan birileri olarak, iltifatı hak eden,
Trabzonlu doğmaları hasebiyle öz evlat tanımına uyacak kıvamdalar.
Belki bazıları kafaya tekme bile atarlar...

Çoğumuzun Hasan'dan farkı yok göründüğü kadarıyla...

Laf abilik meselesine gelince de,
Üstelik yaşı 30'u geçmiş bir sürü abimiz de mevcut forumda.
Pekala onlar da bu açığı kapatabilirler.

Eeee, Hasan'ın bu kadar alternatifi varken, para vermek niyedir o zaman?

Cem Balcı
13.06.2008, 12:06
ayman gitti sıra sende hasan..

inşallah en kısa zamanda gidersin...

poetricus
13.06.2008, 12:19
Elinden gelen her şeyi canla başla yapmaya çalışan ama ne yazık ki sarı kart görmek, tekmeye kafa uzatmasından çok kafaya tekmek atmak dışında elinden neredeyse hiçbir şey gelmeyen "iyi niyetli" bir futbolcu.

Bu takımda bunca yıl; üstelik yıldız topçu maliyetiyle nasıl kalabildiğinin sırrını mantıkî yoldan kimse çözemedi. Akla tek ihtimal geliyor ya neyse...

İnşallah faydalı ve verimli olabileceği bir takıma gider de hem onlara hem bize hizmeti olur.

Serkan Bozyiğit
13.06.2008, 12:26
hasan ile TS etkileşmiş birşey olmuş artık TS amblemi yerine hasanın fotosunu koysak değişen birsey olmaz heralde :) yetenekleri ne kadar sınırlı olsada yinede oyundaki mücadelesiyle herkese örnek bir futbolcuydu bence :)

Erbay
13.06.2008, 16:39
Geçen sene çok az oynamıştı bu sene hiç oynayamaz herhalde.Oynayamadıktan sonra gitmesi kendisi için de iyi.Eğer "Gerekirse paf takıma giderim" diyorsa hem kendisine hem bize zarar vermiş olur.İçindeki Trabzonspor sevdasına saygım var ama bu iş buraya kadar sanırım.

ademozlu61
13.06.2008, 17:16
bence verilen görevi yerine getirir ancak ayriyetten kendine bişe katmalı diye düşünüyom

unique
13.06.2008, 22:46
Hasan gibi futbolcularla şampiyonluk çok uzak, boş yere tartışıyoruz. Hasan'ın gitmesi demek, onun yerinin genç bir oyuncuyla doldurulması demek; kimbilir belki bu genç oyuncu bizim geleceğimiz olur. 10 senedir Hasan'ı bir türlü göremedik, giderse hissetmeyiz bile eksikliğini..

Emo91
14.06.2008, 00:32
yau millet siz hoca misiniz????
ersun hoca dururken size ne oluyor ya, bu takimda yeni sezondkalan her kisnin takimda bir katkisi olur, hocalik yapmayalim..... hasani ben hoca olsam ne zaman oyuna alirim...
1.)rakibi bozmam gerekiyorsa
2.)rakibi korkutmak istiyorsam
3.)hirsli ve mücadeleci oyuncuya ihtiyacim olursa

ama mesala oyun kurmam gerekirse, gol atmam gerekirse hasan oynatilmaz....

ben bu olayi böyle görüyorum, ve lütfen sundan vazgecelim arkadaslar.... bu takimda ki her kisi bizden biri, heleki hüseyin ve hasan, bu kisiler, bizim istedigimiz gibi futbol oynamiyor ama bunlar hirs ve defansiv yönleri güclü olan oyuncular....

macta bu adamlarida desteklemek gerek, sadece yattara yattara diye bende bagiririm....

Trabzonli_61
14.06.2008, 00:45
Ya hasan bu takimda kalmasi gereken bir futbolcu...Takima cok nese veriyor ve herkes onu seviyor! Colaturka soru cevaplarda en iyi arakdaslariniz kimler soruldugunda herkes hasani diyor. Musampalara paramizi yediginde susuyoruz ama öz evladimiz yediginde hemen cilgina dönenler var...kesinlikle kalmasi gerekiyor!

Cem Balcı
14.06.2008, 00:55
yau millet siz hoca misiniz????
ersun hoca dururken size ne oluyor ya, bu takimda yeni sezondkalan her kisnin takimda bir katkisi olur, hocalik yapmayalim..... hasani ben hoca olsam ne zaman oyuna alirim...
1.)rakibi bozmam gerekiyorsa
2.)rakibi korkutmak istiyorsam
3.)hirsli ve mücadeleci oyuncuya ihtiyacim olursa

ama mesala oyun kurmam gerekirse, gol atmam gerekirse hasan oynatilmaz....

ben bu olayi böyle görüyorum, ve lütfen sundan vazgecelim arkadaslar.... bu takimda ki her kisi bizden biri, heleki hüseyin ve hasan, bu kisiler, bizim istedigimiz gibi futbol oynamiyor ama bunlar hirs ve defansiv yönleri güclü olan oyuncular....

macta bu adamlarida desteklemek gerek, sadece yattara yattara diye bende bagiririm....

kimsenin hocalık falan yaptığı yok...

size göre buradaki yorumlar hocalıksa;sizde bu yaptığınız yorumda hocalık yapmış oluyorsunuz.

Erdem Keser
14.06.2008, 00:59
Ya hasan bu takimda kalmasi gereken bir futbolcu...Takima cok nese veriyor ve herkes onu seviyor! Colaturka soru cevaplarda en iyi arakdaslariniz kimler soruldugunda herkes hasani diyor. Musampalara paramizi yediginde susuyoruz ama öz evladimiz yediginde hemen cilgina dönenler var...kesinlikle kalmasi gerekiyor!

Tabi ki ya...
Musampa yediğine göre Hasan'da yiyebilir gayet doğal.
Ne de olsa 10 senedir yiyor.Kimse sesinide çıkarmıyor.Kim sallar Trabzonun parasını,üstelik parayı alanda öz evladımız(!)
Neşeli ve dost canlısı olmak yeterlidir bizim takımda oynamak için...

özçelik61
14.06.2008, 15:02
Hasan neymisde haberimiz yokmus..Bu adam trabzonlu olmasaydi kadroda kalsin dermiydi bazi arkadaslar.Tabii ki hayir..Degerlendirmeyi kimligin dogum hanesine gore yapmayalim.Yatarak para kazandigida dogru,takima gram katkisi olmadigida tartismasiz ortada..Eee daha ne?Yani milleti eglendirecek diye senede bu futbol fukarasina trilyona yakin para vermenin mantigi nedir..Hasan kim abilik yapmak kim, hasan gibi bir adami takimda kim dikkate alir.Anca milleti eglendirmeye yarar,,
Cok fanatik trabzonsporluysa kombine alip tribunden destek vermeye devam etsin.Bos,beles futboluna ragmen Trabzonspor'dan kazandigi paralar omrunun geri kalan kisminda goturur onu..Kurulan bu guzelim kadroda hasan gibi curuklere yer olmamasi lazim..Hasan gibi futbolcular icin,oz evlat,vefa hikaye..Takimdaki varliginin ne faydasini gorduk ki,yoklugunun zararini gorelim..
yorumunun buyuk bir bolumune katılıyorumm ama fazlada yuklenmemek lazım teşekkur etmek lazım bugune kadar olan hizmetleri için ..ayrıca tayfun kaliteli bir topçu kesinlikle

Burak_52
14.06.2008, 23:35
hasan bugune kadar trabzonspor umuza canla başla hizmet etmiştir tşk ama yeni bi yapılanmanın içindeysek bence hasan olmamalı

Cafer Bulur
15.06.2008, 00:05
yeniden yapilandigimiz su günlerde hasanin da artik bu kadroda yeri olmamali.trabzonsporlu olmak ayri ,bu takima bir seyler verebilmek ayridir.hasan gecen sezon bile bu takimda oynatilmadiysa bundan sonra zerre kadar oynama sansi yoktur.kendisi de artik bu gercegin farkina varmali ve futbol hayatini yedek kulübesinde sürdürmek yerine oynayabilecegi bir takima gitmelidir.

Bartuğ13
15.06.2008, 00:05
kim ne derse desin bu hasan trabzonlu olmasa bu takımın kadrosunda bulunmazdı asla.sadece bu takımın değil hiç bir 1.lig takımının kadrosunda bulunmazdı.
trabzonspor forması altında akılda kalan 2 hareketi var:
1-yattaranın attığı bir golden sonra horon teperken ona eşlik etmesi
2-rum oyuncuya attığı uçan tekme:kaldı ki bu hareket saha dışında olsa adam öldürmeye teşebbüsten hakkında işlem yapılırdı.
can-ı gönülden oynadığını,sahada kanını ortaya koyduğunu biliyoruz ama kaç maç olumlu katkı sağladı?kaç maçı çevirdi demiyorum,kaç maça olumlu etki yaptı?benim hatırladığım bir tane bile yok.tolgayı asanlara bile söylenecek maç bulurum,tayfuna bile ama hasanın yok.hakikaten yok.olumlu etki diyemeyiz ama düzenli yaptığı tek şey oyuna son 20 dakika bile girse mutlaka sarı kart görmek.adam sahada kalabildiği sürede mümkün olduğunca sarı kart görüyor.en sevdiği renk midir nedir?futbolu için başka akılda kalan özelliği yok.

bu arkadaşımız yıllarca ekmeğini yedi bu takımın şimdi de gitmemek için elinden geleni yapıyor.kene gibi yapıştı resmen(bu aralar kene gerçeğimiz var ya)
ben çok da eminim ki herhangi bir 1.lig takımında yer bulabileceğine inansa bir dakika durmaz.

yorumları pek okumadım ama kendisinin moral kaynağı olduğu falan söylenmiş galiba.hattrick diye bir oyun var.orda da var bu tip adamlar.adlarına palyaço deniyor.fakat aldıkları maaş para değil onların.hasanı da o anlamda palyaço tutabiliriz fakat aylık belli bir ücret verelim ve futbolcu listesinde bulunmasın.

yaptığı açıklamada da mili takımda oynamak ve futbolu burda bırakmak isteklerim dedi.ilkinden çok uzağım ama ikinciyi yapacağım falan dedi.kendi ağzıyla kene gibi yapıştığını da itiraf etmiş oldu.ağzıyla da doğru dürüst çalışmayacam amaç burda kalmak dedi.daha da ötesi yok.hani şampiyonluk görmek falan da değil yani,futbolu burda bırakmak.

tamam son dediklerim biraz ağır olabilir ama hasanın futbolcu olduğuna inanmak ve bu lafları sindirmek daha ağır bir olaylar.gerçekten kendisine hizmetleri için(ki ne kadar olduğu tartışılır) teşekkür edip yol vermek lazım fakat kendisi mafya mı yoksa içerde adamı mı var nedir gönderilemiyor?maalesef en erken 2010a kadar çekeceğiz kendisini bu gidişle.

ferhaTS87
15.06.2008, 00:12
bazı arkadaslar hasan a haksızlık etmeyeleım tekmeye kafa soktu hırlı trabzonlu..... felan dıye hasan ı savunmus bız bunların karsılıgını ona yıllık 800 mılyar olarak fazlasıyla verdık artık ayrılık vaktı geldı kımse kımseye hasan ın ozellıklerıne sahıp dıye bızden aldıgının yarısını vermez gercekcı olalım yenı takımında basarılar... sana bana gore ts de yaptıgın en olumlu ıs yattaraya arkadaslık

unique
15.06.2008, 13:51
Neşeli, eğlenceli olmayı Trabzonspor'da oynamak için yeterli gören arkadaşlar; o zaman bir tane palyaço alalım takıma sürekli güldürsün oyuncuları, etrafa neşe saçsın. Hatta bunu da Hasan gibi yılda 800 milyar alarak değil de sadece 10 milyara yapsın, ne dersiniz?

tslover
17.06.2008, 12:55
süper olur.hasandan da kurtulmuş oluruz

Birtan Karaman
17.06.2008, 14:40
hasan son solzerı ıle cok sımardı gıtmmek falan bence satılsın

Emirhan Makul
18.06.2008, 09:19
http://www.fotomac.com.tr/2008/06/18/im/565FE8EF29FD2C429D424A0Db.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifHasan'a 2. Lig teklifi

Trabzonspor, Hasan'a ilginç teklif yaptı. Yönetimin pilot takım olarak Akçaabat Sebat'ı almaları halinde Hasan'a "Seni Sebat'a gönderelim ordaki gençlere ağabeylik yap" dediği öğrenildi. Hasan Üçüncü ise "Süper Lig'de oynamak istiyorum. 2. Lig'de forma giymem" diyerek bu teklife soğuk baktığını belirti.

_SeRKaN_
18.06.2008, 11:49
2.ligde oynarmı onunda kendine göre bir apoleti var..:)

Cem Balcı
18.06.2008, 12:12
http://www.fotomac.com.tr/2008/06/18/im/565FE8EF29FD2C429D424A0Db.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifHasan'a 2. Lig teklifi

Trabzonspor, Hasan'a ilginç teklif yaptı. Yönetimin pilot takım olarak Akçaabat Sebat'ı almaları halinde Hasan'a "Seni Sebat'a gönderelim ordaki gençlere ağabeylik yap" dediği öğrenildi. Hasan Üçüncü ise "Süper Lig'de oynamak istiyorum. 2. Lig'de forma giymem" diyerek bu teklife soğuk baktığını belirti.

aslında teklif çok mantıklı bir teklif. :)

ama bizimki beğenmemiş. :)

Misina
18.06.2008, 12:26

palavra haber cevat kolun parmağı olabilir bu haberde :D

kudu_61
18.06.2008, 12:32
palavra olabilir ama olması gereken belki de yazan olması gerektiği bu olduğu için böyle bir balon atmıştır

kudu_61
18.06.2008, 12:33
bu satılması gerekenler hala niye satılmıyor anlamıyorum boşaltın kadroyu biraz
adnan-hasan gitmeyecekler mi

Cem Balcı
18.06.2008, 12:35
bu satılması gerekenler hala niye satılmıyor anlamıyorum boşaltın kadroyu biraz
adnan-hasan gitmeyecekler mi

malesef satılacak kulüp bulunamıyor. :cool:

kudu_61
19.06.2008, 13:25
düşünün koskoca Trabzonspor bir futbolcuyu satılık listesine koyuyor hemde yıllırca trabzonda oynamış bir topçuyu (yedek bile olsa kesin kadro da bulunan) ve onu satamıyor işte içine düştüğümüz kötü durum sadece bununla açıklanabilir eskiden futbolcularımızı kaçırırlardı şimdi ise almıyorlar...

unique
19.06.2008, 13:39
Super Lig'de sadece Trabzonspor'da oynayabilir...

bakigokhan
19.06.2008, 14:04
Trabzonspor'da oynamış o patenti almış hiç bir futbolcu "sadece Trabzonspor'da oynayabilir" lafına layık değildir. Bunun böyle olmadığı gerçekte satılmak istendiğinde görülür. Olsa olsa fiyat kırmak için bir çabadır bu taliplisi olmaması durumu. Fiyatı insin bakalım oynar mı oynamaz mı?

ÖzGür Ayar
19.06.2008, 14:08
Trabzonspor'da oynamış o patenti almış hiç bir futbolcu "sadece Trabzonspor'da oynayabilir" lafına layık değildir. Bunun böyle olmadığı gerçekte satılmak istendiğinde görülür. Olsa olsa fiyat kırmak için bir çabadır bu taliplisi olmaması durumu. Fiyatı insin bakalım oynar mı oynamaz mı?

Bahsedilen isim "Hasan" kim neyin niçin fiyatını kırmaya çalışsın yapma hocam :)

OLCAY ÇAKIR
19.06.2008, 14:10
Hasan gideceği takımda bazılarını şaşırtacak.

Gideceği takımda hırslı futboluna,teknik futbolunuda ekleyecektir.

Sebep;üzerindeki gerilimin azalması olacaktır.

Ben gitmesini,temsil etmesini istiyorum.

Görev adamı Hasan.

Fenerdeki Kemal kadar.!

GolaMTuRi
20.06.2008, 12:12
Daha neler duyacagiz bakalim, artik bu son noktadir.Hasanin fiyati kirilmak isteniyormus.Sadece tebrik ediyorum..
Kal hasan kal,10 senede gosteremedigin yetenegini belki bu sene gosterirsin..

unique
20.06.2008, 13:26
Hasan gideceği takımda bazılarını şaşırtacak.

Gideceği takımda hırslı futboluna,teknik futbolunuda ekleyecektir.

Sebep;üzerindeki gerilimin azalması olacaktır.

Ben gitmesini,temsil etmesini istiyorum.

Görev adamı Hasan.

Fenerdeki Kemal kadar.!

Olcay Abi; valla Ergin, Hasan,Hüseyin gibi oyuncular hakkında yorumlarını hayretler içinde okuyorum. Şu ana kadar Trabzonlu olup da eleştirdiğiniz bir oyuncuya rastlamadım, yoksa siz de kaliteden ziyade öz evlat mantığında mısınız?

OLCAY ÇAKIR
20.06.2008, 13:36
Ben altyapıda yetişen çocuklarımızı destekliyorum..

Koşulsuz,karşılıksız.

A takıma kadar gelmişse;bin türlü elekten geçmiş diyorum.
Kategorilerinin milli takımlarında da oynaya oynaya gelmişler ayrıca o düzeye.

Yani bu süreç okadar kısa ve basit değildir.

Özü ve evlatçılığı ayırıyorum.

Özü savunuyorum.
Yetişme gelişme süreçlerine saygı duyuyorum.

Kolay değil diyorum.

Ve hatta aşağıda sıraladığın isimlerin içinde Tayfunuda hatırlıyorum.
Bak onu o listeden çıkardık,ben bunu yapıyorum kardeşim.

İşim bu.
Olcay Abi; valla Ergin, Hasan,Hüseyin gibi oyuncular hakkında yorumlarını hayretler içinde okuyorum. Şu ana kadar Trabzonlu olup da eleştirdiğiniz bir oyuncuya rastlamadım, yoksa siz de kaliteden ziyade öz evlat mantığında mısınız?

unique
20.06.2008, 14:44
Ben altyapıda yetişen çocuklarımızı destekliyorum..

Koşulsuz,karşılıksız.

A takıma kadar gelmişse;bin türlü elekten geçmiş diyorum.
Kategorilerinin milli takımlarında da oynaya oynaya gelmişler ayrıca o düzeye.

Yani bu süreç okadar kısa ve basit değildir.

Özü ve evlatçılığı ayırıyorum.

Özü savunuyorum.
Yetişme gelişme süreçlerine saygı duyuyorum.

Kolay değil diyorum.

Ve hatta aşağıda sıraladığın isimlerin içinde Tayfunuda hatırlıyorum.
Bak onu o listeden çıkardık,ben bunu yapıyorum kardeşim.

İşim bu.

Peki ya bu oyuncular kendilerine verilen şansı çoğu zaman iyi değerlendiremezse ne düşünürsünüz?

OLCAY ÇAKIR
20.06.2008, 14:55
Üzülürüm:)

Ama yılmam.
Peki ya bu oyuncular kendilerine verilen şansı çoğu zaman iyi değerlendiremezse ne düşünürsünüz?

ilhan
20.06.2008, 14:57
Olcay Abi ,

Seni seviyorum biliyorsun ve susuyorum. Sen ne diyorsan " he " diyorum abi. :)

OLCAY ÇAKIR
20.06.2008, 15:14
Burda,bu konularda;beni seven,(özelliklede) genç kardeşlerimi kargaşaya düşürdüğümü biliyorum.:)

Ama bende sizi acaip seviyorum.

Yazmaya devam İlhan:)

Olcay Abi ,

Seni seviyorum biliyorsun ve susuyorum. Sen ne diyorsan " he " diyorum abi. :)

unique
20.06.2008, 15:57
Üzülürüm:)

Ama yılmam.

Peki; Hasan, Hüseyin, Ergin'in şampiyonluğa oynayacak bir kadrodaki rolü sizce nedir? İlk on bir oynayabilirler mi? Kritik anlarda sahneye çıkıp maçın kaderine ne kadar etki edebilirler?

Misina
20.06.2008, 17:22
Peki; Hasan, Hüseyin, Ergin'in şampiyonluğa oynayacak bir kadrodaki rolü sizce nedir? İlk on bir oynayabilirler mi? Kritik anlarda sahneye çıkıp maçın kaderine ne kadar etki edebilirler?

Hasan alternatiftir Çok yönlü bir oyuncudur ben demiyorumki hasan 11 in vazgeçilmezidir. takmıda Her yerin alternatifini bulunduracağına bir tane Hasan bulundur daha iyi.Adam yer seçmiyor her yerde oynuyor :D

SERDAR-61
20.06.2008, 17:35
Parasinda İndİrİm Yapsin Kalsin İyİ Bİr Yedek Olur En Azindan Adam Sakatlama YÖnÜyle Bİze Fayda SaĞlar SÜrmenelİ Hasan:d

pReN@_61
22.06.2008, 12:32
Hasan Üçüncü, PAF’a
Ersun Yanal’ın, yeni sezon kadrosunda düşünmediği ve yönetimin, “Kendine kulüp bul” dediği Hasan Üçüncü’nün, Trabzonspor’dan ayrılmayacağı ve gerekirse PAF takımla idmanlara çıkmayı kabul ettiği öğrenildi. Hasan’ın bu davranışını hoş karşılamayan Şener’in, tecrübeli futbolcuyla özel bir görüşme yapması bekleniyor.

Emirhan Makul
22.06.2008, 12:33
hasan gitmez bence

İsmail Çavuşoğlu
22.06.2008, 12:36
zorlamanın bir mantığı yok bence...
oynayabileceği bir takıma gitmesi lazım..

Rıza ÇOLAK
22.06.2008, 12:41
Süper Ligte oynayabileceği takım sayısı bir elin parmaklarının yarısını geçmez.Onlarda Hasan a bizim verdiğimiz parayı vermez.Hasan da bu takımdan kovulmadan gitmez....

unique
22.06.2008, 21:09
Hasan Üçüncü, PAF’a
Ersun Yanal’ın, yeni sezon kadrosunda düşünmediği ve yönetimin, “Kendine kulüp bul” dediği Hasan Üçüncü’nün, Trabzonspor’dan ayrılmayacağı ve gerekirse PAF takımla idmanlara çıkmayı kabul ettiği öğrenildi. Hasan’ın bu davranışını hoş karşılamayan Şener’in, tecrübeli futbolcuyla özel bir görüşme yapması bekleniyor.

Bu haber umarım doğru değildir, yoksa Hasan on yıldır trilyonlar yediği Trabzonspor'a ihanet etmektedir.

bordolumavi
22.06.2008, 21:19
hasan ucuncu ne dıye bu kadar dıretıyor anlamak mumkun degıl ya hoca yonetım gıt dıyor hala sankı kulube kene gıbı yapısmıs gıtmem dıyor varmı boyle bır mantık allah askına...oda bılıyorkı heralde trabzondan gıderse bır daha 1 lıgde forma gıyemeyecek ama bence yeter artık hasan allah askına gıt....gıt oyna bızıde utandır daha cok paralar verıp senı alalım yeterkı sen gıtte oyna kendını goster....

Erdem Koltuk
22.06.2008, 22:21
hasan yönetici ol ozaman.gitmiosan oralarda işe yara.

Onur Civelek61
22.06.2008, 22:56
hasan klubeye dahi giremessn artık tamam çok seviyosun ama sevmekle olmuyor...