PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hasan Üçüncü

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14

Ali Yerlikaya
24.03.2008, 10:50
Maçlarda Ferhata verieln şans bence Hasan Üçüncüye verilmeli... her ne kadar yetenekleri sınırlı dahi olsa mevcut kadromuzda şans bulabilir....

Bence yanlis düsüniyorsunuz abi, artik "yerli" oyuncu olmasi muyum degil takima ne faydasi olur diye düsnmek lazim. Hasan artik daha kendini gelistirmeez ve kapasitesi belli.
Ama Ferhat öylemi daha 23 yasinda ve bence icinde büyük bi potansiyle var iyi bi takim kuruldugu taktirde kendini eppeyi gelistiricegine inancim tam. Yani Hasanlan kiyaslanamaz bile bence.

Ama tabiki düsüncenize saygim sonsuz sadece bu "yerli" politikaliari beni artik korkutmaya basladigindan kendimi yazmak torunda hisstetiim kusura bakmayin.

ilhan
24.03.2008, 11:12
İbrahima Üçüncü ( Yattara ) 'nın yani ağabey/kardeşinin yokluğunda sana büyük iş düşüyor Hasan.

Utandırma bizi, sen Ankara takımlarını seversin. Ankaragücü maçındaki performansını bekliyorum. Futbolunu beğenmesemde , bazen yersiz eleştirsemde kişisel olarak sempati duyduğum nadir futbolculardansın. Özverili tarafını çok seviyorum :)

Serdær
24.03.2008, 12:17
AvniAkerde Galatarasay maçında Gökdeniz'e yapmış olduğu Asist'i :eek:

Ankaraspor maçında bekliyorum ;)

Egemen Yılmaz
24.03.2008, 21:55
bu yıl göremedik onu.

DeAgLeMaNyAq
25.03.2008, 17:15
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/250308idman7.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/250308idman8.jpg

Bu adam sevilmez mi ya... :)

alper*
25.03.2008, 17:23
O ilk resimdeki kontrol ne oyle :eek:

OLCAY ÇAKIR
25.03.2008, 17:27
Sevgili Hocam,

Hasan bizim Hasan.
Ben çok severim Hasan'ı.

Bir fırsat daha yakalarsa, o da diğerleri gibi gol atıp,kendini,hocası vesilesiyle nasıl aştığını tüm Türkiyeye gösterecek.
İyi oynayacak,hemde atacak yanlış anlaşılmasın.

Buna inanıyorum.

Hasan'da tıpkı diğer özevlatlarımız gibi özgüven sorunu yaşayan,yeteneklerini baskı altında ancak ve ancak kabaca gösterebilen bir yetenek.
Hasan'ın mazisini,paf takımdan bu yana bilenlerde Hasanın sahada çoğu hareketine anlam verememiştir.

Biraz sabır hocam,bana güvenin,yokmu hat'rımız okadarda?

:)
Şu sayfanın başındaki yorumu yazan bizim bildiğimiz Hami mi?
Hami'nin nahsettiği Hasan, bizim Hasan Üçüncü mü?
Bu sayfa, bu yorum; bahsi geçen Hasan Üçüncü ve bunları okuyan Poetricus gerçek mi?

Başka sorum yok Sayın Yargıç!

atlantis
25.03.2008, 19:50
Hasan terbiyeli birisi severim. Ama aldığı ücrette indirime gitmesi gerek:).. Takım içinde sevilen Trabzonsporlu futbolcu kardeşimiz..

Emirhan Makul
25.03.2008, 19:58
top nerde hasan nerde nasıl bir pozisyon o ya :)

OLCAY ÇAKIR
25.03.2008, 21:07
Hasan'ın kılına zarar gelirse Yattara'dan verim bekleme.:)

Şota yüzünden Arçil'e katlandık hani:)

Great White
25.03.2008, 22:02
İki defa gitmiş:o

Great White
25.03.2008, 22:13
Hasan'ın kılına zarar gelirse Yattara'dan verim bekleme.:)

Şota yüzünden Arçil'e katlandık hani:)

Ne bu hocam şimdi?

Şantaj mı var yoksa:)

Keşke Hasan' a da Arçil' e katlandığımız "süre" kadar katlansaydık:o

alper*
25.03.2008, 22:51
Hasan cok saglam karakterli bir oyuncu :)

ashok
25.03.2008, 23:04
hasandan ıyı bır performans beklıyoruz ankara macında

inşallah barişa asıst yaparak bunu gosterır

Arif Timurcioğlu
26.03.2008, 01:26
Hasan bu takımın vaz geçilmez yedeği, yedek kulubemizin baş müdavimi ve kaptanıdır.

Emirhan Makul
26.03.2008, 18:21
Şu Abi Kardeş İlişkisine Bakın Ya....:D

http://img170.imageshack.us/img170/7045/190306mac23zn3.jpg (http://imageshack.us)

Cem Balcı
26.03.2008, 18:40
Hasan bu takımın vaz geçilmez yedeği, yedek kulubemizin baş müdavimi ve kaptanıdır.

sanırım hasanı en iyi tanımlayan cümleler...:)

MehmetGÜRSOY61
26.03.2008, 19:07
hasan üçüncüü iyi bir oyuncuu hem ben tanıyorum onuu gördümde dayımın alt komşusu nede olsa SÜRMENELİİ

ilhan
26.03.2008, 19:26
Kardeşim içinde Szymek olan fotoğrafları koymayın yahu :) İnsan kötü oluyor.

Mustafa K. Demirbaş
28.03.2008, 20:40
hasan bu takımın demırbaslarından oynamasada sesını cıkartmıyor ıste trabzonluluk bu

Great White
29.03.2008, 00:20
hasan bu takımın demırbaslarından oynamasada sesını cıkartmıyor ıste trabzonluluk bu

Asıl sorun da o ya zaten..

Keşke her futbolcu gibi ilk onbir oyuncusu olabilecek bir vizyona ulaşabilse..

Ama adam stepne olarak geldi, stepne olarak da gidecek..

Ben Hasan' ın kariyerine baktığımda Çemişkezekspor' un ilk onbirinde oynayan herhangi bir oyuncudan bile çok daha utanılası bir tablo görüyorum maalesef..

_ERHaN_
31.03.2008, 16:01
Hasan üçüncünün bu takımda oynaması şaka gibi bişey yani hadi ziya hoca onun babası :D ersun yanalın nesi bu adam hala bu takımda ...

Mustafa AYDIN
04.04.2008, 10:44
Formasına en sadık oyuncuların başında geliyo,ama maalesef yetenekleri sınırlı fazlada şans bulamıyo,bu sene gider gibime geliyo.Yattarayı Sürmeneli yaptı ama kendi Sürmene'den geçici olarak kopacak gibi:)

erol_izm
04.04.2008, 11:43
Kalitesi Trabzonspor'da forma giyebilecek düzeyde değil fakat gönderilmeside gerekmiyor. Yani devamlı oynatılmasa bile takımda kalmasında fayda vardır. Saha içinde olmasa bile kenarda o ruha sahip futbolcumuzun olması takıma zarar vermez. Zaten oynatılmıyorum diye isyan eden bir karaktere sahip değil. Fakat şundan eminimki -oynatılırsada Hüseyin'den daha yararlı olurdu.

Cem Balcı
04.04.2008, 12:07
iyi bir yedek olabilirsin hasan;ama sezon sonu revüzyonda gidici gibisin...

Cengiz Çubukcu
04.04.2008, 12:08
Hasan Trabzonda kişilik olarak en sevdiğim oyuncuların başında gelir ama hele de bu sene takımda hiç oynama fırsatı bulamadı, artık şapkasını önüne koyup düşünmesi lazım ...yapacağı en iyi şey başka bir takıma transfer olmaktır...

last_pugi
04.04.2008, 13:36
bence kızılderili olsa ismi koşanbalta olurdu, trabzonsporda değil iskefiyesporda bile oynayamaz bence,,

unique
04.04.2008, 15:25
Kapasite belli, oturduğu yerden 800 milyar alıyor. Ayıptır, günahtır bu paraya. Onun yerine geleceğe yönelik bir genç oyuncu olsa ve zaman zaman oynayıp tecrübe kazansa daha iyi olur. Hedefi yüksek tutmak istiyorsak Hasan gibi oyuncularla derhal yolları ayırmak gerekir, yoksa yine aynı tas aynı hamam.

Serkan Bozyiğit
04.04.2008, 15:36
hasan kadar azimli topçu daha kalmadı onuda gönderirsek kim takımı çoşturacak ilk 11de oynamasada hasan 1 numara onun gibi topçu gelmez daha :)

Emirhan Makul
04.04.2008, 15:55
bi oynasada görsek...

Atakan
04.04.2008, 17:28
Kalitesi Trabzonspor'da forma giyebilecek düzeyde değil fakat gönderilmeside gerekmiyor. Yani devamlı oynatılmasa bile takımda kalmasında fayda vardır. Saha içinde olmasa bile kenarda o ruha sahip futbolcumuzun olması takıma zarar vermez. Zaten oynatılmıyorum diye isyan eden bir karaktere sahip değil. Fakat şundan eminimki -oynatılırsada Hüseyin'den daha yararlı olurdu.

Aynen altıma imzamı atarım.

28TS61
04.04.2008, 17:30
bence kalsin yoksa yattarada gider :)

Murat'
04.04.2008, 17:37
yaaa bizim takımda bir sürü adam var böyle oynamıyor ama 800 milyar cepte....

Ali Can
04.04.2008, 17:40
800 bin çok fazla başka anadolu klubüne yollasan 150-250 bine oynar

Cem Balcı
04.04.2008, 22:14
hasan sende kaptan oldun ya daha ne deyim.:D

antagonist
04.04.2008, 22:17
Hüseyin'den daha faydalı olduğunu bugün gösterdi.

Ayağına sağlık Hasan.

DeAgLeMaNyAq
04.04.2008, 22:27
hasan sende kaptan oldun ya daha ne deyim.:D

Hasan 5 yıl öncede kaptandı şıp diye bu maçta kaptan olmadı. Kaldı ki 99 yılından beri de bu takımda. Bunda yadırgancak bir şey yok bence. Ayrıca bunca zaman forma giymeyip bu kadar başarılı olmakta herkesin harcı değil...

Özge
04.04.2008, 22:34
Güzel paslar attı.İyi de oynadı.Umarım oynadığın her maçta böyle oynarsın.

antagonist
04.04.2008, 22:36
Ayrıca bunca zaman forma giymeyip bu kadar başarılı olmakta herkesin harcı değil...

"Yedek kalıyorum.Mutsuzum." vsi gibisinden açıklamalar yapmadan kendisine görev verildiğinde elinden gelenin en iyisini yapıyor.

Maç bittiğinde de tribünlerden gelen çağrı üzerine takımı tribünlere götürdü.

FANATIK61
04.04.2008, 22:41
Hüseyinden iyi Kaptanlik yapti bence. Hakem ile dialoga girdi. Futbolculari ayirdi. Sonunda'da Takimi Tribünlere götürdü :D

Hasan Ayvenli
04.04.2008, 22:42
yav bu adamda ruh var oynamasa bile takımda durması gereken adamlardan. yattaranın kankası zaten dokunmayın uşağa :D

Anıl Caner
04.04.2008, 22:46
tekniği, stili ve futbolculuğu trabzonspor klübünün büyüklüğüne yakışmasa dahi hırsı,azmi,sevgisi ve iyi niyetiyle takımımızın bence önemli bir oyuncusu.

takım içi ilişkileri çok iyi. yattara hala trabzonspor'da ise onun katkısı çok fazladır emin olun.

kaptanlık görevini de layığıyla yaptı bugün. hakemle dialogları olsun, maç sonu taraftara takımı götürmesi olsun herşeyiyle çok iyiydi.

görevini aksatmadı, top kesti, hızlı hücumlarda aksamadı.

Hüseyin'in sahada olmadığını bize farkettirdi. Zira takım çok güzel oynadı.

Salih Kara
04.04.2008, 23:02
kaptanlık yaramış hasana.Kimseye uçmadan sarı kart almadan müthiş bir furbolla iyi iş çıkardı.

ilhan
04.04.2008, 23:06
Hava topları dışında etkisiz olduğu yer yoktu :) Arı gibi işledi bugün orta saha :)

Erdem Keser
04.04.2008, 23:09
Tebrikler kaptan,hep böyle..

Emirhan Makul
05.04.2008, 00:13
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/040408mac7.jpg

Karizma Ya...

Great White
05.04.2008, 00:15
Kapasitesi sınırlı..

Eğer yarışmacı bir takım olacaksak ilk onbir için yeterli değil..

Ama yıllardır Hüseyin' in parsellemiş olduğu mevkiide Hasan gibi vasat bir futbolcu dahi ne kadar da fark yaratabiliyor bunu bu gece net bir şekildebir daha gördük..

Teknik ve pas kabiliyeti olarak çok yeterli olmayabilir belki ama en azından yüksek bir temposu var Hasan' ın..

Kötü de oynasa, formda da olsa tempolu, hareketli ve çabuk bir adam..

Benim idealimdeki ortasahada ilk onbiri görebilir mi? İmkansız tabii ki..

Ama Hüseyin mi, Hasan mı diye soran olursa 100 defa Hasan derim; orası kesin..

ozcilingir
05.04.2008, 00:19
Hasan , ben hiç yorum yapmamayım, ters tepiyor.
Bugün bu maçta 2 takımın kaptanlarının kimler olduğunu görenler biraz düşünsünler.VE ....!

OLCAY ÇAKIR
05.04.2008, 00:28
Benim için sürpriz yok bu gece.

Tayfunda Tolgada Hasanda...

Benim için önemli isimler.

Tıpkı Ergin gibi.

Onlara güveniyorum.

Şayet;bu çocuklardan daha iyisi alınırsa paşalar gibide,takımlarını yedek kulübesinde alkışlayacak kadarda karakterli çocuklar.

Çok seviniyorum gelişmeleri ve yazılanları okuyunca.

Ahmet Kuru
05.04.2008, 00:38
Hasan bu akşam beni çok şaşırttı..
lütfen de hep böyle şaşırtmaya devam etsin...
iyi bir maç çıkardı.

Terzioğlu
05.04.2008, 01:30
Hasani bugün bende begendim. Iyi mücadele etti, ayagina gelen toplari iyi dagitti. Hüseyin'e tercih ederim...

Osman Yavuz
05.04.2008, 01:33
Bravo kaptan.Umarım böyle devam edersin.Oyunu hep dikine oynamaya çalıştı bugün.Hep hızlandırmaya çalıştı.Yana, geri vererek oyunu soğutmadı.Umarım Hüseyin bu maçı seyretmiştir de, hücum yönünde Hasan'dan birşeyler kapmıştır.

Özkan
05.04.2008, 01:37
Hasan Üçüncü beni şaşırtmadı. Her zamânki savaşan, koşan, çırpınan Trabzonsporlu Hasan Üçüncü'yü yine izledik. Sürmeneli Gattuso'yu çok seviyoruz ve sevmeğe de devam edeceğiz.

tslover
05.04.2008, 13:42
hüseyinden daha iyisin ama bu iyi olduğun anlamına gelmiyor :)

Erbay
05.04.2008, 13:49
Hasan gayet iyiydi.Umut'a attığı pas çok güzeldi.Ama yine sert girdi futbolculara.Her saniye kırmızı kart görme potansiyeli var adamda.

Ali Yerlikaya
05.04.2008, 13:50
Gercek bi TS li oldugunu bence dünkü macta ispatladi. 3 Aydir oynamamasina ragmen hic bi küskünlük göstermeyen ve varini yogunu takimi icin sahaya yansitan bi oyuncu. Yani Hüseyinden cok daha iyi oldugunu iddaa edebiliirm. hem ofasif hem defansif. Ruslara iyi para karisiligi satilmasi lazim Hüseyin in.

tslover
05.04.2008, 13:56
Gercek bi TS li oldugunu bence dünkü macta ispatladi. 3 Aydir oynamamasina ragmen hic bi küskünlük göstermeyen ve varini yogunu takimi icin sahaya yansitan bi oyuncu. Yani Hüseyinden cok daha iyi oldugunu iddaa edebiliirm. hem ofasif hem defansif. Ruslara iyi para karisiligi satilmasi lazim Hüseyin in.
hüseyin daha iyi olduğu şüphesiz ama iyi olmadığı da şüphesiz

Misina
05.04.2008, 14:31
Bu Adam Sevilmez mi :D

Cem Balcı
05.04.2008, 15:02
Hasan 5 yıl öncede kaptandı şıp diye bu maçta kaptan olmadı. Kaldı ki 99 yılından beri de bu takımda. Bunda yadırgancak bir şey yok bence. Ayrıca bunca zaman forma giymeyip bu kadar başarılı olmakta herkesin harcı değil...

eminimki bu takımda kaptanlığı daha çok hak edecek topçular var.ama hayatının yüzde 90 nını kulübede oturup birden kaptanlık verilmiş bir adama nedense gülesim geldi.:cool:

Ümit Tekşan
05.04.2008, 17:19
Haan ÜÇÜNCÜ Denizli maçında sahaya Kaptanımız olarak çıktı fenada oynamadı zaten hasan da spor olarak futbol dışında Karate,Judo,Tekvando,Kitboxs :) hepsi var..

Ama Denizli maçında 60 dakika sağada güzel uynadı insallah sonraki maçlarda daha iyi oynar..

Sacit
05.04.2008, 21:45
bu adam niye oynamadı ki daha önce..

umut'a attığı ara pası mükemmeldi, hüseyinden farkı da bu işte, daha teknik ve oyunu okuyabiliyor.

Cem Balcı
05.04.2008, 22:03
yahu hüseyine verdikleri parayı hasana verseler sahada dinamo gibi koşar valla..)

Muhammet
05.04.2008, 22:15
Adam çok ilginç ya. Nasıl başarıyorsa seyircilerin bizlerin sempatisini kazanıyor.

Seviyoruz seni Hasan Üçüncü.

bakigokhan
06.04.2008, 02:56
hasan sen süpersin:)

Emiroğlu
06.04.2008, 03:13
Sevmiyorum seni Hasan Üçüncü...Bu takımı,bu formayı,bu parayı hak etmeyen kim olursa olsun sevmiyorum.Bırak nüfus kağıdında " Trabzon " yazmasını,bırak fanatik Trabzonsporlu olmanı,kardeşim olsan istemiyorum seni bu takımda !

Hasan Ayvenli
06.04.2008, 03:21
Adam çok ilginç ya. Nasıl başarıyorsa seyircilerin bizlerin sempatisini kazanıyor.

Seviyoruz seni Hasan Üçüncü.

öyle yürekten oynuyorsan... :)

Cafer Bulur
06.04.2008, 14:08
kimse hasanin orta sahada rakiplerine karsi o dengesiz girislere bakmiyorda umut a attigi arapasindan dolayi hüseyine tercih ettiklerini söylüyorlar.bu kadar günübirlik yasamayin yahu:)bugün kazandigimiz bir mactan sonra 1-2olumlu hareketi nedeniyle hasani övüyorsuz.yarin ise kaybettigimiz maclardan sonra hasani yerden yere vurup defol git diyeceksiniz.yukarda okudugum yorumlardan sonra sanki yeni bir hasan ile tanismisiz .sanki hasanin en büyük özelligi kung-fuvari hareketleri degilmis gibi.suna eminimki hasani begenme durumu anti-hüseyincilikten kaynaklaniyor.baska da birseyden degil.

Gürkan
06.04.2008, 14:45
Normalde yedek kalıyorsan daha çok çalışır takıma girmek için kendini geliştirirsin ve daha iyi olursan takıma girersin, eğer kendini geliştirmende bir işe yaramamış ve mevkindeki diğer arkadaşlarını geçemedi isen eğer oynamak istiyorsan oynayabileceğin bir takıma gidersin. yok ben parama bakarım dersen sesini çıkarmaz oturursun yedek klübesinde.

x_man
06.04.2008, 14:58
hasan senden tek isteğim yattaraya szleşme imzalattır gerisi hikaye

Özkan
06.04.2008, 17:10
Hasan Üçüncü'yü sevmeyen ya Trabzonsporlu değildir, ya da futboldan anlamıyordur. Adam mevkîsinin gerektirdiği herşeyi yapıyor, savaşıyor daha ne yapsın.

antagonist
06.04.2008, 17:21
@Cafer1978,

Kafam çalışmaya başladığı günden beri Trabzonspor'u takip ediyorum. Günü birlik yorum yaptığım da pek vaki değildir.

Hasan'ın berbat futbol oynadığı zamanları da gördük,o zamanlarda kendisini eleştirdik. Tutup "Hasan on numara topçudur." demedik.

Bazı arkadaşların anlamadığı veya anlamak istemediği şeyler var. Kimse "Hasan Üçüncü süper topçudur. Lampard gibidir. O'ndan iyisi Şam'da kayısı." vs. türünden abartılı övgülerde bulunmuyor. Genel görüş şu: "Hasan'ın yetenekleri çok sınırlı ama oynadığı zaman yüreğiyle oynuyor. Ara sıra da güzel işler yapıyor." "Hasan her maça 11'de başlamalı." da demiyorum.

Ben de Hasan'ı hırsından ve sempatikliğinden dolayı seviyorum.

Haydi bizi geçtim;Trabzonspor marşında ismi geçen Ali Kemal Denizci'nin şu sözüne ne demeli?

"Hasan, içindeki Trabzon aşkını frenleyebildiği ve yeteneklerini aklının rehberliğinde geliştirebildiği ölçüde Trabzonspor’a faydalı olacaktır. Onda eski kadromuzun yüreğini ve sevgisini görüyorum. Ama aklını daha çok kullanıp her maç kart görme alışkanlığından sıyrılmalıdır. Ben Hasan’dan umutluyum."

Unutmadan; kendimiz yorum yaparken başkalarının yorumlarına da saygılı olalım. "Siz şöylesiniz,böylesiniz." türünden sözleri söylemeyelim,ayıp oluyor zira. "Yarın şöyle diyeceksiniz." gibisinden kâhinvari şeyler söylemeye de gerek yok...

Cafer Bulur
06.04.2008, 18:02
süleyman kardesim ben senin sözlerini baz alarak yorum yapmadim.hasan in ilk oynadigi macta vasati asamamasina ragmen hüseyinden daha faydaliydi veya faydali olur yorumlarina takildim.hasan iyiniyetli ama kapasitesi hüseyin kadar bile olmayan bir futbolcu.kahinvari seyler de yazmiyorum.taraftarlarimizin genel bakis acisini elestiriyorum.daha düne kadar tayfun ve aymani yerden yere vuranlar bugün onlarin geldigi noktada övgüler dizmiyorlar mi?elestiri ve övgü yaparken günübirlik yorum yapilmasinin yanlisligina vurgu yaptim.benim anlatmak istedigim budur.burada ayni görüste olmadigim insanlarin bakis acisini elstirmek kadar dogal birsey olamaz herhalde.herkesin yorumuna saygiliyim ama elestirmek de dogal olarak hakkimizdir diye düsünüyorum.saygilarimla...

Great White
06.04.2008, 20:35
Haydi bizi geçtim;Trabzonspor marşında ismi geçen Ali Kemal Denizci'nin şu sözüne ne demeli?

"Hasan, içindeki Trabzon aşkını frenleyebildiği ve yeteneklerini aklının rehberliğinde geliştirebildiği ölçüde Trabzonspor’a faydalı olacaktır. Onda eski kadromuzun yüreğini ve sevgisini görüyorum. Ama aklını daha çok kullanıp her maç kart görme alışkanlığından sıyrılmalıdır. Ben Hasan’dan umutluyum."

Ali Kemal Denizci bu demeci 5-10 yıl evvel vermişse bir itirazım yok ama şayet yeni bir demeçse 30' una merdiven dayamış bir Hasan için hala umudunu koruyor olması takdire şayan(!) bir yaklaşım olsa gerek:)

Bu arada elimde sadece Hasan ve Hüseyin var ise sakatlıktan yeni de çıksa, bir bacağında çatlak da olsa, kırk derece ateş içinde kıvransa da hiç düşünmeden Hasan' ı tercih ederim; orası ayrı..

Serkan Bozyiğit
06.04.2008, 20:53
hasansız TRABZONSPOR düşünülemez. TS deyince direk hasan üçüncü geliyor aklıma valla. takımın amblemi gibi benim için :)

Emiroğlu
06.04.2008, 20:59
Hasan Üçüncü'yü sevmeyen ya Trabzonsporlu değildir, ya da futboldan anlamıyordur. Adam mevkîsinin gerektirdiği herşeyi yapıyor, savaşıyor daha ne yapsın.

İşte yılın yorumu !

Great White
06.04.2008, 21:02
İşte yılın yorumu !

O laf Hasan için de Yattara için de söylense bana göre yılın zırvası olur ancak..

Kimse kusura bakmasın..

ilhan
06.04.2008, 21:06

Trabzonsporluluk, Hasan Üçüncü'yü sevmekle mukayese edilemez, edilmemeli. Futboldan anlamak içinde Hasan Üçüncü'yü sevmeye gerek yok.

yasin6167
06.04.2008, 21:10
buyuk kaptan:)

Emiroğlu
06.04.2008, 21:17
O laf Hasan için de Yattara için de söylense bana göre yılın zırvası olur ancak..

Kimse kusura bakmasın..

Trabzonsporluluk, Hasan Üçüncü'yü sevmekle mukayese edilemez, edilmemeli. Futboldan anlamak içinde Hasan Üçüncü'yü sevmeye gerek yok.

Allaha şükür forumda aklı başında,ne söylemesi gerektiğini bilen insanlar var.Forum çekilmezdi yoksa.

Great White
06.04.2008, 21:19
İşte yılın yorumu !

Ya burada,

Allaha şükür forumda aklı başında,ne söylemesi gerektiğini bilen insanlar var.Forum çekilmezdi yoksa.

Ya da burada bir ironi olduğu kesin..

O yüzden atlamayacağım kaya balığı gibi:)

Emiroğlu
06.04.2008, 21:25
@Great White

İlkiydi ;)

Great White
06.04.2008, 21:40
@Great White

İlkiydi ;)

Desene geç kaldık..

Atlamışız bile:o

Ama sende de kabahat var şimdi..

O ünlemi parantez içerisine alsaydın böyle çuvallamazdık biz de:)

antagonist
06.04.2008, 21:42
Ali Kemal Denizci bu demeci 5-10 yıl evvel vermişse bir itirazım yok ama şayet yeni bir demeçse 30' una merdiven dayamış bir Hasan için hala umudunu koruyor olması takdire şayan(!) bir yaklaşım olsa gerek:)

Bu arada elimde sadece Hasan ve Hüseyin var ise sakatlıktan yeni de çıksa, bir bacağında çatlak da olsa, kırk derece ateş içinde kıvransa da hiç düşünmeden Hasan' ı tercih ederim; orası ayrı..

Bu demeç,2006 yılında verildi.

Great White
06.04.2008, 21:56
Bu demeç,2006 yılında verildi.

Bence 2006 da çok geç..

O yaşa kadar kadar somut hiçbir başarı elde edememiş, hiçbir maça adını yazdıramamış, hiçbir transfer döneminde adı geçmemiş ve hiçbir Milli Takım organizasyonunda kendisine yer bulamamış bir oyuncu için fazlaca duygusal bir söylem bana kalırsa..

Aynı demeci, hatta daha da fazlasını layığı ile hak eden Barış için de verir umarım:)

Keleşoğlu
06.04.2008, 22:13
son maçta iyiydi gs macında oynatılabilir

Hasan Cubukcu
07.04.2008, 01:37
oleeeeeeeeee oleeeeeeeee Hasan
oolllleeeeeee oollllllllleeeeeeeeeee Ücüncü
insallah haftaya oynar
Hasan ofansiv daha verimli oluyor gören varsa
insallah cikis yakalar
Hasan sen yüreginlen oynadigin sürec her zaman destekliyecegim seni

Mollasalihoğlu
07.04.2008, 01:49
hasan'daki yürek barış memiş'te varsa 3-4 yıl sonra real madrid'e veririz robinho artı para karşılığnda :D

Özkan
07.04.2008, 01:49
Sevmiyorum seni Hasan Üçüncü...Bu takımı,bu formayı,bu parayı hak etmeyen kim olursa olsun sevmiyorum.Bırak nüfus kağıdında " Trabzon " yazmasını,bırak fanatik Trabzonsporlu olmanı,kardeşim olsan istemiyorum seni bu takımda !

İşte yılın yorumu !Benim yorumun ,utanmasa Tolga'nın yediği ve Ergin'in kaçırdığı goller yüzünden bile Hasan Üçüncü'ye saydıracakların yorumları kadar mantıklıdır.

Emiroğlu
07.04.2008, 07:19
Evet çok belli ;)

Açık seçik ortada canım:)

Mantık fışkırıyor :)

Emirhan Makul
08.04.2008, 20:43
http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00000/gattuso_892a.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/040408mac7.jpg

işte bu ya benzerliğe bakın hırsları azimleri hepsi aynı yaşa hasan kaptan hasan....

ilhan
08.04.2008, 21:00
Yavaşş.. Hatta Hoooooooooop!

Gennaro Gattuso değil mi o ?

Emirhan Makul
08.04.2008, 21:02
o gattusoysa buda sürmeneli hasan ne olmuş :D

GolaMTuRi
09.04.2008, 01:22
bazi arkadaslar abartmayin o kadar, bu hasan trabzonlu olmasaydi bu klubun top toplayicisi bile olamazdi..hicbirsey yapmayarak senede 1 trilyona yakin para alan adami ben sevemem, takima birsey verse tamam derimde maddi kulfetten baska birsey degil..sene sonunda def edilmesi klub yararina olur..

#10 Fietra
09.04.2008, 13:38
Hasan'a Gattuso Hasan diyesim geliyor ama haksızlık olur galiba en iyisi Hasan Gattuso.:)

Cem Balcı
09.04.2008, 15:02
gattuso ve hasan...:D:D:D

hey Allahımm.:D

unique
09.04.2008, 17:04
Hasan vb. futbolcularla şampiyonluk hayal dostlar. Kaliteyi yükseltmek lazım.

tsmetu
09.04.2008, 22:15
ya hasan hala trabzonda topmu topluyor yoksa başka bir işemi verdiler bunu

alper*
10.04.2008, 17:00
Arkadaslar,
Hasan'in gecmisteki bir Galatasaray macinda cok guzel bir gol pasi verdigi soyleniyor.Bunun goruntusune sahip olan biri yardimci olabilir mi acaba?

ÖmerFarukYılmaz
10.04.2008, 17:05

:alkış:

Hasan Üçüncünün nesi oluyor acaba?:)

e'3'
11.04.2008, 22:09
yah son macta super oynadın ınankı süper paslar attı bır ara sok oldum ama ınsallah daha ii olur..

h@msi61
11.04.2008, 23:52
Arkadaslar,
Hasan'in gecmisteki bir Galatasaray macinda cok guzel bir gol pasi verdigi soyleniyor.Bunun goruntusune sahip olan biri yardimci olabilir mi acaba?

2005-2006 sezonu ikinci yarisi, yer Avni Aker, hocamiz ziyanin bosnak versiyonu Halilhodzic. Gokdeniz'in 6 aylik cezasindan dondugu mac olarak bilinir. Ortasahada topu alan Hasan fuleleriyle orta alani kateder ve kafasini kaldirip sagina dogru bir bakis attiktan sonra sol ayagiyla topun dibine girerek Gokdeniz'e harika bir pas atar, Gokdeniz'de bu guzel pasi asiste donusturur. Anlatinca guzel olmadi, izlemek lazim, buyrun: (Sonra belalimiz Necati'den gol yemistik ve 1-1 bitmisti ama o ayri.)

http://www.youtube.com/watch?v=4RNml367tjU

Ayrica gecen sezon gsyi sahamizda 3-1 yendigimiz macta da Marcelinho'nun pasinda ceza yayi uzerinden cok sert vuran Hasan'in sutunu mondragon guclukle celmis, donen topu Gokdeniz gol yapmisti.

Sozun ozu Hasan gs maclarinda fena oynamiyor sanki:)

Osman Yavuz
12.04.2008, 01:02
Hadi Hasan.Büyük bir ihtimal oynayacaksın bu karşılaşmada.Verilen şansı iyi değerlendirirsin umarım.

yns61
12.04.2008, 01:13
hasan oynarsa bu macta golü var :)

e'3'
12.04.2008, 03:34
bencede banko gollüüü var ...

TSKara61
12.04.2008, 04:00
2005-2006 sezonu ikinci yarisi, yer Avni Aker, hocamiz ziyanin bosnak versiyonu Halilhodzic. Gokdeniz'in 6 aylik cezasindan dondugu mac olarak bilinir. Ortasahada topu alan hasan fuleleriyle orta alani kateder ve kafasini kaldirip sagina dogru bir bakis attiktan sonra sol ayagiyla topun dibine girerek Gokdeniz'e harika bir pas atar, Gokdeniz'de bu guzel pasi asiste donusturur. Anlatinca guzel olmadi, izlemek lazim, buyrun: (Sonra belalimiz Necati'den gol yemistik ve 1-1 bitmisti ama o ayri.)

http://www.youtube.com/watch?v=4RNml367tjU

Ayrica gecen sezon gsyi sahamizda 3-1 yendigimiz macta da Marcelinho'nun pasinda ceza yayi uzerinden cok sert vuran Hasan'in sutunu mondragon guclukle celmis, donen topu Gokdeniz gol yapmisti.

Sozun ozu Hasan gs maclarinda fena oynamiyor sanki:)

Gokdeniz yildiz olsaydi o golu 90'a takardi.

e'3'
12.04.2008, 04:04
sonucta gol olduu:)

h@msi61
12.04.2008, 18:02
Hasan ilk 11'de. Haydi Hasan:)

Erkut Ay
12.04.2008, 18:08
pirlo hasan:)şanslı adam boşverin kaç kulüpte bir adam 10 sene kulübede oturup parasını kazandıki...

alper*
12.04.2008, 18:10
Hasan bugun rovasata golu atcak arkadaslar buraya yaziyorum...

Erbay
12.04.2008, 18:13
Hasan Üçüncü'nün sinirlenmesi lazım iyi oynaması için.Bir sarı kart onun ilacı olur.Haydi Hasan,orta sahada organizatörümüz ol.

Misina
12.04.2008, 18:22
Hasan Gol Gol Gol :D

Uğurtan
12.04.2008, 18:37
Hasan GS maçlarını sever ya asist yapar ya gol atar :D

TSKara61
12.04.2008, 20:04
Hasan Abi, Bu Mac Benim Icin Gol At!!

Arif Timurcioğlu
12.04.2008, 21:09
yedek kulübesinde bile oturmayı hak etmiyorsun daha hasan efendi.

Tanju
12.04.2008, 21:26
Hasan bence bugün diğerlerine göre en iyiydi, unuttuğumuz ara pasları vardı biraz olsun futbolda böyle paslarda olduğunu hatırlattı. Çıkarılması da hataydı ki Hüseyin dururken...

Murat Cömert
12.04.2008, 22:03
huseyındende ferhattanda hepsınde daha ıyı oynadı..elınden geldıgınıde yapıyo..Adam o yetenegıne ragmen ara pası atıyo ve basarılıda oluyo bazen..bence huseyının yerıne cok rahat oynar..

unique
12.04.2008, 22:05
Valla Hasan'ın futbolculuğunu pek beğenmem ama bugün dğerlerine göre az daha iyidi.

ÖmerFarukYılmaz
12.04.2008, 22:13
Hasan nasıl olduda birini sakatlamadın ole

Tamam hırsın superdı ama nasıl kırmazsın onların bacaklarını hele ardanın

DeAgLeMaNyAq
12.04.2008, 22:21
Şu takımda Hasan kadar iyi ara pas atan başka bir oyuncu yok...

Emiroğlu
12.04.2008, 23:26
Şu takımda Hasan kadar iyi ara pas atan başka bir oyuncu yok...

Desene halimiz duman !

Cafer Bulur
12.04.2008, 23:35
en büyük özelligi rakibe karsi dengesiz girisleri olan bir oyuncu arada 1-2 arapasi atsa ne olur.hasan bu takimda iyi bir yedek dahi olmamali.oynayacagi bir takima gitmelidir.artik yeni yüzler görmek istiyoruz.hasan gibi yillardir bu takimin yedek kulübesini asindiran özevlatlar degil!

Emiroğlu
12.04.2008, 23:41
en büyük özelligi rakibe karsi dengesiz girisleri olan bir oyuncu arada 1-2 arapasi atsa ne olur.hasan bu takimda iyi bir yedek dahi olmamali.oynayacagi bir takima gitmelidir.artik yeni yüzler görmek istiyoruz.hasan gibi yillardir bu takimin yedek kulübesini asindiran özevlatlar degil!

İzninle abi bir önlem olarakta eklemek isterim...

ÇOK İYİ BİR TRABZONSPORLULUK tribünden de olur !

Ali Sırrı
12.04.2008, 23:47
Valla Hasan'ın futbolculuğunu pek beğenmem ama bugün dğerlerine göre az daha iyidi.Göz ve nizam var hocam. Etmeyin Allah'ınızı seviyorsanız...

Samet Başdağ
13.04.2008, 00:46
hüseyin ve aymandan 1000 kat daha iyi aksini söleyenin trabzonsporluluğundan şüphe ederim.

Emiroğlu
13.04.2008, 00:50
Yazık benim taraftarıma Hasan - Hüseyin'i karşılaştırıyoruz.Elalem Lincoln - Alex karşılaştırırken !

Bizi bu hale getirenlerin Allah tez zamanda belasını versin !

macka61
13.04.2008, 00:57
aynen nuri albayrağı Allah ne yapsın

Mustafa K. Demirbaş
13.04.2008, 09:41
dun kotunun ıyısıydı araya bıraktıgı toplar cok ıyıydı

TSKara61
13.04.2008, 09:44
Hasan oyundan ciktiktan sonra kaleye sutumuz yok.

ilhan
13.04.2008, 09:54
Hasan'ın iki hafta üst üste iyi oynaması için bi 6 ay daha bekleyeceğiz sanırım :)

unique
13.04.2008, 12:20

Hasan'ı bu kadar eleştirip haftalardır rezil oynayıp bizi sinir hastası yapan Hüseyin'i sonuna kadar desteklemenizi hayretler içinde izliyorum.

Bence ne Hasan ne de Hüseyin bu takımın oyuncusu olamaz.

Ömer SEVİNÇ
13.04.2008, 13:33
umut öküzü o golü atsaydı adam yine asistini yapıcaktı

Umut öküzü bu takıma 2 yılda Hasan'ın 10 yılda veremediğini verdi. Ama ne yaparsın öküz işte. Trenler falan..

Terzioğlu
13.04.2008, 13:35
Hasan dün fena oynamadi ve bu formayi Hüseyin'den cok hakettigini gösterdi..

Serdær
13.04.2008, 13:51
En yakın zaman Duble Jubile yapılması lazım.

Hasan - Hüseyin.

Güzelde olur !

tslover
13.04.2008, 17:29
Umut öküzü bu takıma 2 yılda Hasan'ın 10 yılda veremediğini verdi. Ama ne yaparsın öküz işte. Trenler falan..
bu mesajı bu şekilde yazdığın için kınıyorum umarım düzeltirsin bilgisizce kafadan dolma eleştiriler yaptığın aşikar öle bile olsa hakaret boyutunda olmamalı

Özkan
13.04.2008, 17:40
Hasan gitsin ama neden? Oyunu aşırı soğuttuğu için mi? Sürekli geri pas verdiği için mi? Oyunu dikine oynamadığı için mi? Sürekli adam kaçırıp arada rakiplere asist yaptığı için mi? Neden?

ahamitokutan
13.04.2008, 17:41
dün hasan değil de hüseyin ve ayman çıksaydı maçı kazanırdık(en azından 2 el freni oyunda olmazdı)

tslover
13.04.2008, 17:53
Hasan gitsin ama neden? Oyunu aşırı soğuttuğu için mi? Sürekli geri pas verdiği için mi? Oyunu dikine oynamadığı için mi? Sürekli adam kaçırıp arada rakiplere asist yaptığı için mi? Neden?
gitmesi için en az 10 tane evrensel kabul edilen nesnel ve mantıklı neden var birisi bana kalması için ''trabzonun öz çocuğu'' safsatasından başka mantıklı bir sebep söyleyebilir mi asıl ben onu merak ediyorum:confused:

Ali İhsan
13.04.2008, 19:27
Hüseyin dökülüyor bu sezon tamam da bu Hasancılık ne oluyor anlayamadım. Madem Hüseyin, Ayman'ı beğenmiyorsunuz (bu seneki Hüseyin ve birkaç maçlık çıkışı hariç Ayman'ı ben de beğenmiyorum) diye Hasan'a mı sarılmanız gerekiyor. Bizim takımda Adnan diye bir oyuncu var hatırlarmısınız, hakkında tek tük olumlu şeyler yazılır, gerisi saçına başına yazılır, o bile Hasan'dan iyidir. 10 yıldır bu takımda olup da Trabzonlu hocalarla bile istikrar yakalayamayan, artık 30una gelmiş Hasan'dan medet ummayalım.

Ayrıca bu adam ben Trabzonluyum demiş de özveri mi göstermiş, Trabzonspor'a en son hatırladığım katkısı 2 sene önce Gökdeniz'e yaptığı asistken yıllık 1 trilyona yakın parayı cebine indirirse kimse beni gönülden oynuyor falan hikayeleriyle uyutamaz.

Daha önce de belirtmiştim, kendisine kin duymam, severim de. Sempatik bir topçudur, ama o parayı alıp da antremanda çift kale tamamlıyorsa futbolculuğunun gözümde zerre değeri yoktur.

Tamam Hüseyin de gitsin, Ayman da, Adnan da. Ama yerlerinde Hasan oynayacaksa Selahattin'i de Umut'un yerine öneririm.

Özkan
13.04.2008, 21:20
gitmesi için en az 10 tane evrensel kabul edilen nesnel ve mantıklı neden varNedir onlar?

birisi bana kalması için ''trabzonun öz çocuğu'' safsatasından başka mantıklı bir sebep söyleyebilir mi asıl ben onu merak ediyorum:confused:
Oyunu sürekli dikine oynaması, adam geçirmemesi, takımda peş peşe 3'den fazla isâbetli pas verebilen 2-3 kişiden birisi olması...

macka61
13.04.2008, 21:22
isteyen takım varsa kendisini üstüne para verilerek gönderilmeli yada yanına hüseyin adnan aymandan birini verip göndermeliyiz

Ümit Tekşan
14.04.2008, 01:00
Denizli spor maçında daha iyiydi ama o zaman yanında Hüseyin yoktu Dolayısıyla Hasan a bişey demiyorum ...Hüseyinin olmadığı yerde belki iyi oynar ama Bu formayı alması için çok uğrasması çalışması lazım. Aksi halde Hasan a da yol gözükebilir.

Yavuz Hasan
14.04.2008, 01:04
hasan ı kimse biyere gönderemez ama hasan kendine gelen teklifleri değerlendirirse ona bişey diyemem

Cem Balcı
14.04.2008, 01:05
hala hangi sıfatla oynatılıyor anlayan varmı?

atlantis
14.04.2008, 01:06
Hasan yetersiz...Trabzonspor'a ayak uyduramaz.

Fatih Ersoy
14.04.2008, 01:54
Kimin torpili ile hala bu takımda anlamış değilim.

Ama olsun nede olsa " Bizim evladımız (!)" değil mi?.....

Osman Yavuz
14.04.2008, 09:48
Hasan, verilen şansı iyi kullanamadı ama bunda iki faktör de etkili oldu.En büyük etken yanındaki Hüseyin ve Ayman'ın inanılmaz kötü oynamasıydı.Gerçi seneye kurulacak kadro için yine de yetersiz ama yinede bu takımda ara pası atabilen tek isimdi bana göre.

tslover
14.04.2008, 13:04
Nedir onlar?
Oyunu sürekli dikine oynaması, adam geçirmemesi, takımda peş peşe 3'den fazla isâbetli pas verebilen 2-3 kişiden birisi olması...

hasanın bu takımda olmaması için 10 neden (bana göre)

1-fizik olarak yetersiz
2-hava toplarında yetersiz değil tam olarak 0
3-bire birde yetersiz
4-alan savunması yetersiz
5-adam savunması yetersiz
6-hız yetersiz
7-skorer yönü 0
8-etkili pas yetersiz
9-adam eksiltme/kaçırma yetersiz
10-oyunu okuma futbol mantalitesi yetersiz

ayrıca yetersiz dediklerimde sıfıra yakın yetersiz

senin hasan için yazdığın olumlu 3 nedenine gelince
1-oyunu sürekli dikine oynuyor demişsin bir defa sürekli değil arada yapmaya çalışıyor ama onu da yapamıyor
2-adam geçirmiyor demişsin de ben bizim orta sahayı geçemeyen adam TSL'de var mı yani GS maçında Hasan vardı kimse geçemedi mi yani:confused:
3-isabetli pas yüzdesini bilmiyorum ama geriye yana isabetli pasları da pas diye saymak içimden gelmiyor doğrusu çünkü ileriye isabetli pas oranı eminim ki çok düşüktür
saygılar

unique
14.04.2008, 16:52
Nedir onlar?

Hocam Hasan'ı mı anlattın yoksa Kaka'yı mı?

Ali İhsan
16.04.2008, 22:36
Adamın hobisi uçak simulasyonu oynamakmış yaw...

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=15966

Özkan
16.04.2008, 22:58
Delikanlı adam işte, fobisi de yokmuş. Koçum benim.

KUTADGU
16.04.2008, 23:17
Hasan Üçüncü fobisi olabilecek sayısız futbolcuyu düşündüğümde Hasan Üçüncü'de fobi olmamasını saygıyla karşılıyorum...

Lakin birisi hatırlatsa Hasan Üçüncü'ye...

Yeşil sahalarda simülasyon tekniğinin henüz varolmadığını...

alper*
16.04.2008, 23:34
Hasan Üçüncü, hobi, uçak simülasyonu oynamak, kitap, film, fobi yok

fobisi yok :D:D
hasan abi seviyoruz seni :)

Cem Balcı
16.04.2008, 23:38
kendim bildim bileli bu adamı birtürlü çözemedim.niçin var;hangi akla hizmet için var;neden yaşıyor...

birtürlü çıkamadım işin içinden.:D

Emirhan Makul
18.04.2008, 21:59
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/170408oyun4.jpg

yasin6167
18.04.2008, 22:04
buyuk kaptan....

Cem Balcı
18.04.2008, 23:18
buyuk kaptan....

kim ney kaç?çççççç

yasin6167
18.04.2008, 23:19
::):):)
huseyın den daha cok sevıyrum onı :):)

Cem Balcı
18.04.2008, 23:24
ikisinden de nefret ediyorum.:D:D:D

yasin6167
18.04.2008, 23:28
cok kotusun:):):)

TsClub41
23.04.2008, 11:56
Gazete ilanı ile futbolcu olan adam bu kadar olur. :D

Cem Balcı
23.04.2008, 17:49
Gazete ilanı ile futbolcu olan adam bu kadar olur. :D

en kısa zamanda bi taliplisi çıksada kurtulsak...

Emirhan Makul
23.04.2008, 20:14
yok hasana laf yok hasan kalsın şans ve hırs getiriyor takıma

özçelik61
23.04.2008, 21:00
doğru surmeneye hasan artık yeter..

Cem Balcı
23.04.2008, 21:03
yok hasana laf yok hasan kalsın şans ve hırs getiriyor takıma

mümkünse kulübeden çıkmasında;ne yaprsa yapsın...:cool:

wosporos
23.04.2008, 22:49
Arkadaşlar size bi soru soracam.Hasan Üçüncü Konyaspor da 18 e girebilirmi ? :)

Cem Balcı
23.04.2008, 23:47

pendik sporda bile giremez.;):p

alper*
23.04.2008, 23:48

Yusuf Kurtulus girer :)

wosporos
23.04.2008, 23:50
Yusuf Kurtulus girer :)

Yusuf Kurtuluş girmiyo kardeşim direk 11 de 90 dk oynuyo :)

ilhan
23.04.2008, 23:52

Hasan'ımı eziyorsun Konyaspor'u mu yüceltiyorsun önce bunu bilelim.

Özkan
23.04.2008, 23:59
Arkadaşlar size bi soru soracam.Hasan Üçüncü Konyaspor da 18 e girebilirmi ? :)Şirin şey seni.:mad:

OLCAY ÇAKIR
24.04.2008, 00:02
Değişmezi olur,etiket meselesi.
O Trabzonsporlu.

Cem Balcı
24.04.2008, 00:02

doğru ya...

orasıda bir muamma...:cool::rolleyes:

MehmetGÜRSOY61
24.04.2008, 00:05
topragım hasana laf atmayın benim dayımın alt komşusu :D babası ailesii orda oturuyorr

OLCAY ÇAKIR
24.04.2008, 00:09
Özevlatçı bilinirim,futbolcu düzeyinde.Altyapı,yöre vs.

Ama dayımın öz alt kat komşusucu durumuna destek veremeceğim sanırım:D
topragım hasana laf atmayın benim dayımın alt komşusu :D babası ailesii orda oturuyorr

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
24.04.2008, 00:26
sanki bu çocukların yerine Gerard'lar, Henry'ler gelebilecek de öz evlatçı - profösyonel ayrımı yapılıyor bu forumda...
kendi taraftar forumunda oyuncularını ezen bir biz varız sanırım.

ben kendi adıma sahaya çıktığında varını yoğunu veren her oyuncuyu her zaman desteklerim
o yüzden Szymek de benim "özevlat" kadromdaydı, pirana Hasan da öyle, Kaptan Hüseyin de öyle...

o profösyönelci kafanın bu kulübün kasasından paraları döktükleri Salazarları, Misse Misse'leri, Liçkinleri, şimdi adını dahi hatırlamadığımız nicelerini gördük.

ben bask tarzı faşizan bi milliyetçilikten yana değilim ama kendi çocuklarımıza fazladan tolerans göstermemizin de gerekliliği gün gibi aşikardır.

aksi takdirde 5-10 yıl içinde birinci lig maçı izlemek için dolmuşa değil,
şehirlerarası otobüse binmemiz gerekecektir...
bilmem anlatabildim mi?

yns61
24.04.2008, 00:27
takımda olması yeter. olmazsa olmazımız ne zararı var adamın ? foram giymeyince sorun cıakrmıyor hemde yattarayı yola getiriyor =)

Great White
24.04.2008, 00:46
Dünya' nın hiçbir takımında rastlanılamayacak bir özelliği var aslında Hasan' ın..

Futbol hayatının tamamını alt yapısından yetişmiş olduğu bir takımın kulübesinde geçiren ve bir çok maçta ise o kulübeye bile dahil olamayan yegane bir kaç futbolcudan biridir sanırım Hasan..

Bonservis bedeli ile tek bir transfer dahi yapamadan aynı yerde sayıp duran ve vizyonu bu derece dar bir başka futbolcu belki Patagonya ya da Muz Cumhuriyetleri' nde vardır ama ben Türkiye' de görmedim, göremedim açıkçası..

Gerçi bazılarına göre bu müthiş bir fedakarlıktır belki de:D

Öyle ya..

Trabzonspor gibi dev bir camianın kadrosunda hiçbir şey yapmadan seneler boyunca milyonlarca doları cukkalayıp yatabilmek için büyük bir özveri gerekiyor olsa gerek..

ilhan
24.04.2008, 00:52
Böyle eleştirilere eyvallah Soner Abi :) Çünkü ele avuca gelir veriler var. " Hasan x takımda kadroya girer mi? " diye hezeyan içerisinde değil en azından. Hasan'ın futboluna hiç karışmam, aldığı para konusunda hakedip haketmeme mevzusunu kendi vicdanında değerlendirsin. Ben Hasan'ı takımdaki diğer futbolculara benzemediği için seviyorum sanki :) Sempatik bir yüz ifadesi var. Kafasında sargı varken çoğu maçında yine tekmeye kafa uzatıyordu. Yani Hasan'ı o yüzden seviyorum. Küsmüyor, gücenmiyor , darılmıyor. Neyse o. Bunların altında aldığı cûzi ücret yatabilir tabiiki. Ama ben öyle düşünmek istemiyorum.Bir sezon forma giymeyen Tolga Seyhan'a dünyaları ödediler. Hasan hiç olmazsa arada oynuyor :)

Serdær
24.04.2008, 00:59
Bende o parayı alsam..

Bende oyuna küsmem..

Bende bu takımdan gönderilemeyeceğimi bilsem..

Bende sürekli koşarım..

Dolayısıyla Hasan,Hüseyin Duble Jübile lazım..

Great White
24.04.2008, 01:05
İlhan:)

Tolga örneğini vermen çok iyi oldu aslında..

Bu sayede çok önemli gördüğüm bir konuyu daha açıklığa kavuşturmuş olacağız..

Bu takımda Hasan' dan ya da Hüseyin' den önce gitmesi gereken futbolcular yok mudur? Tabii ki vardır..

Genelde hep şöyle bir savunma mekanizması gelişmiştir bu futbolcularımız için:

"Yahu orada Musa, Keçeli, Ömer Rıza gibi adamlar varken Hüseyin, Hasan gibi adamlar mı gidecek?"

Ama şu hep unutulur ya da unutturulmaya çalışılır..

O adamlar söz konusu şahıslar gibi bu takımın sırtında 10 yıl boyunca kök salmış isimler değiller..

Senin bahsettiğin Tolga bugün var, yarın yok zaten..

Neyine daha yazayım ki ben onun? Savunanı mı var sanki?

Benim derdim kronikleşenler ile ilgili:)

Hasan kroniktir benim için, yarın burada olup olmayacağı muamma olan Tolga ya da Cem Demir değil..

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
24.04.2008, 23:03
Dünya' nın hiçbir takımında rastlanılamayacak bir özelliği var aslında Hasan' ın..

Futbol hayatının tamamını alt yapısından yetişmiş olduğu bir takımın kulübesinde geçiren ve bir çok maçta ise o kulübeye bile dahil olamayan yegane bir kaç futbolcudan biridir sanırım Hasan..

Bonservis bedeli ile tek bir transfer dahi yapamadan aynı yerde sayıp duran ve vizyonu bu derece dar bir başka futbolcu belki Patagonya ya da Muz Cumhuriyetleri' nde vardır ama ben Türkiye' de görmedim, göremedim açıkçası..

Gerçi bazılarına göre bu müthiş bir fedakarlıktır belki de:D

Öyle ya..

Trabzonspor gibi dev bir camianın kadrosunda hiçbir şey yapmadan seneler boyunca milyonlarca doları cukkalayıp yatabilmek için büyük bir özveri gerekiyor olsa gerek..

Puyol (Barcelona),
Raul (Real Madrid),
Paolo Maldini (Milan),
Totti (Roma),
Gary Neville (M.Utd),
Wes Brown (M.Utd),
Steven Gerrard (Liverpool),
Andrés Iniesta (Barcelona),
Xavi (Barcelona),
Iker Casillas (Real Madrid),
Guti (Real Madrid),
Philipp Lahm (Bayern Münih)

Bu adamların hiçbiri bonservisle transfer olmamışlar bir yerden, bir yere...
yukarıdaki yoruma göre

Takımları bu dünyanın takımı değil,
Oynadıkları liglerı ligler;
"Patagonya ya da Muz Cumhuriyetleri"
oyuncuların kendileri de
"Bonservis bedeli ile tek bir transfer dahi yapamadan aynı yerde sayıp duran ve vizyonu bu derece dar"
Ben derim ki iki düşünüp, bir konuşmak(yazmak) lazım.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak insanı zor durumda bırakabilir.
Önce araştırmak, okumak, sonra fikir sahibi olmak lazım....

Great White
24.04.2008, 23:52
Puyol: Barcelona' da 244 maç..

Raul: Atletich ve Real Madrid' de 475 maç..

Maldini: Milan' da 812 maç..

Totti: Roma' da 393 maç..

Neville: Man. United' da 345 maç..

Wes Brown: Man. United' da 195 maç..

Steven Gerard: Liverpool' da 300 maç..

Iniesta: Barcelona' da 152 maç..

Xavi: Barcelona' da 337 maç..

Casillas: Real Madrid' de 302 maç..

Guti: Real Madrid' de 326 maç..

Lahm: Bayern Münih ve Stutgart' da 192 maç..

Peki Hasan Trabzonspor' da kaç maça çıkmıştır acaba kariyeri boyunca?

Bir de Hasan Üçüncü' ye karşı örnek gösterilen adamlara bak:D

Yukarıda adı sayılan futbolcuların tamamı takımlarının değişmez adamları..

Hemen her yıl transferde adı geçen birer yıldız hepsi..

Acaba bu yıldızlardan hangisi 10 yıl boyunca bulunduğu takımın yedek kulübesinde çöreklenip durmuş?

Hangileri 30 yaşına kadar takımına tek kuruşluk fayda sağlayamadan kariyerini yedek kulübesinde çürütmüş?

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak insanı zor durumda bırakabilir tabii ki..

Ama hazır yazılmış bir yazıyı dahi okuyup tam olarak anlayamadan yorum yapmaya çalışmak ve ortada olta bile yokken direkt olarak sandala atlamak insanı çok daha beter eder:)

wosporos
25.04.2008, 00:06

Hasanıda ezmiyorum kardeşim Konyasporuda en büyük TRABZONSPOR gerisi yalan da merak ettiğim şey bu takımdan 2.lig de bile oynayamaz denilen Yusuf 11 de oynuyoda hani bize yaramaz denildiya merak ediyorum hasan bize yarıyoda 9 yıldır kulübeden çıkmıyo.Onun için sordum :( Ama Hasanın Trabzonsporluluğundan kesinlikle şüphem yok yanlış anlaşılmasın.

alper*
25.04.2008, 01:24
Puyol (Barcelona),
Raul (Real Madrid),
Paolo Maldini (Milan),
Totti (Roma),
Gary Neville (M.Utd),
Wes Brown (M.Utd),
Steven Gerrard (Liverpool),
Andrés Iniesta (Barcelona),
Xavi (Barcelona),
Iker Casillas (Real Madrid),
Guti (Real Madrid),
Philipp Lahm (Bayern Münih)

Steven Gerrard ile Hasan Ucuncu'nun ismini ayni topicde kullanmak cinayettir :D

Great White
25.04.2008, 01:42

Hem de ne cinayet..

Her şey bir yana, Hasan' a yapılmış büyük bir haksızlık var burada(!)

Sen 10 sezon boyunca Trabzonspor' un tüm maçlarında ilkonbirde harikalar yaratarak bir çok maç kurtar, ondan sonra da yıllardır Liverpool' un yedek kulübesinde yan gelip yatan ve kariyeri boyunca bir baltaya sap olamamış Gerard ile karşılaştırılmaya kalk:D

Hele listedeki diğer işe yaramaz adamlar?

Pes yani..

KUTADGU
25.04.2008, 10:20
Puyol: Barcelona' da 244 maç..

Raul: Atletich ve Real Madrid' de 475 maç..

Maldini: Milan' da 812 maç..

Totti: Roma' da 393 maç..

Neville: Man. United' da 345 maç..

Wes Brown: Man. United' da 195 maç..

Steven Gerard: Liverpool' da 300 maç..

Iniesta: Barcelona' da 152 maç..

Xavi: Barcelona' da 337 maç..

Casillas: Real Madrid' de 302 maç..

Guti: Real Madrid' de 326 maç..

Lahm: Bayern Münih ve Stutgart' da 192 maç..

Peki Hasan Trabzonspor' da kaç maça çıkmıştır acaba kariyeri boyunca?

Bir de Hasan Üçüncü' ye karşı örnek gösterilen adamlara bak:D

Yukarıda adı sayılan futbolcuların tamamı takımlarının değişmez adamları..

Hemen her yıl transferde adı geçen birer yıldız hepsi..

Acaba bu yıldızlardan hangisi 10 yıl boyunca bulunduğu takımın yedek kulübesinde çöreklenip durmuş?

Hangileri 30 yaşına kadar takımına tek kuruşluk fayda sağlayamadan kariyerini yedek kulübesinde çürütmüş?

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak insanı zor durumda bırakabilir tabii ki..

Ama hazır yazılmış bir yazıyı dahi okuyup tam olarak anlayamadan yorum yapmaya çalışmak ve ortada olta bile yokken direkt olarak sandala atlamak insanı çok daha beter eder:)

Hazırlanan liste, yapılan analiz ve bitirici cümleler yerinde.
Bu listeye bir çok futbolcu daha eklenebilir.

Ancaki Hasan bile kendi analizinde bu futbolcularla mukayese edildiğini görse,
Eminim o bile çok şaşırır.

Great White
25.04.2008, 10:31
Hazırlanan liste, yapılan analiz ve bitirici cümleler yerinde.
Bu listeye bir çok futbolcu daha eklenebilir.

Ancaki Hasan bile kendi analizinde bu futbolcularla mukayese edildiğini görse,
Eminim o bile çok şaşırır.

Yalnız o liste bana ait değil, yanlış anlaşılma olmasın:)

ilhan
25.04.2008, 10:34
Hasanıda ezmiyorum kardeşim Konyasporuda en büyük TRABZONSPOR gerisi yalan da merak ettiğim şey bu takımdan 2.lig de bile oynayamaz denilen Yusuf 11 de oynuyoda hani bize yaramaz denildiya merak ediyorum hasan bize yarıyoda 9 yıldır kulübeden çıkmıyo.Onun için sordum :( Ama Hasanın Trabzonsporluluğundan kesinlikle şüphem yok yanlış anlaşılmasın.

Yusuf 2.ligde bile oynayamaz diyeni görmedim. Ayrıca Konyaspor'da öyle ahım şahım top oynamıyor. Antalyaspor, Sakaryaspor, Eskişehirspor ve Kocaelispor onlardan daha iyi takım:)

Hasan , Anadolu'da gittiği her takımda oynar. Hedefleri olan bir takımda oynaması çok zor.

Cem Balcı
25.04.2008, 19:06

kesinlikle katılıyorum...:cool:

Harun
25.04.2008, 22:28
Takımda illa bir Trabzon'lu ya da alt yapıdan biri kalacak deniyorsa Hasan kalsın.Bunun dışında yıllardır ortaya koyduğu performansla yedekte durmayı bile hak etmiyor.Tolga,Ergin,Hüseyin,Tayfun arasından kalan futbolcu olabilir bana göre.

wosporos
26.04.2008, 00:52
Yusuf 2.ligde bile oynayamaz diyeni görmedim. Ayrıca Konyaspor'da öyle ahım şahım top oynamıyor. Antalyaspor, Sakaryaspor, Eskişehirspor ve Kocaelispor onlardan daha iyi takım:)

Hasan , Anadolu'da gittiği her takımda oynar. Hedefleri olan bir takımda oynaması çok zor.

Konyalılar yalan konuşuyo o zaman kardeşim...

Yazan süpersin ortega, 25-04-2008 10:53 , IP: 85.98.185.138
Takıma geldiğinden beri çok umutluydum klibinde zaten nasıl bir futbolcu olduğunu görmüştük,ne kadar takımımızda ön liberoda oynasada kumaşı belli ediyo kendini çok hırslı top yeteneği süper,fizik gücü üst düzey devre arası aldığımız en verimli oyuncu diye düşünüyorum,bence ikili arkasında oynasa zaten gösterecek yeteneğini çok hızlı süper diriplinki var inşallah sezon sonu geri dönmezssin konya seninle grur duyuyor.

Yazan YUSUF ORTEGAMIZ, 25-04-2008 13:32 , IP: 81.215.50.232
Seni henüz ikili arakasında izleme fırsatı bulamadık ama kalitenden belli heryerde hermevkiide oynaya biliyorsun İnşallah konyaspordayine kalırsın Eğerbirgün Trabznspora gidersende yolun açık aydınlık olsun Senin yeteniğinde hızında çok az futbolcu var ülkemizde sana başarılar diliyorum

konyalıyız:

Ortega gerçekten orta sahanın herşeyi iki yönlü oynuyo ne kadar bu ara ön liberoda görev yapsada bence takımımızın en iyi 2 kişiden biri müthiş top çalıyor güçlü fiziğiyle dikkat çekiyor.Ankaragücü maçında da süperdi diyolar inşallah sezon sonu Trabzon bize bırakır onu ama bence yusuf çok kaliteli bırakacaklar gibime gelmiyo.

valimusti tafarından gönderildi
konyaspor mallığına almak için çok uğraştı ama trabzonspor yönetimi izin vermedi kiralık geldi yani bize..trabzon taraftarı yusufu çok seviyor satmamaları için yönetime bile baskı yapmışlar..

ilhan
26.04.2008, 01:00
Ee bunları biz de söyledik halen söylüyoruz. Hasan ile alakası nedir :)

ÖmerFarukYılmaz
26.04.2008, 09:14
Kahveden alıntıdır.Yapılan asist sonrası

''Olum Hasan bunu yapmamalıydın''

Kazım Uzunboy
26.04.2008, 12:50
Hasan hakkında yorum yapmak istemiyorum :D

wosporos
26.04.2008, 15:27
Ee bunları biz de söyledik halen söylüyoruz. Hasan ile alakası nedir :)

Ahım şahım futbol oynamıyor orda dedin de...İstersen yazdıklarını oku kardeşim arada.

eys_61
27.04.2008, 00:43
Bildiğimiz Hasan gibi oynadı bu akşam da.Bolca koştu,birşeyler yapmaya çabaladı sonra yine koştu :D Seviyoruz seni Hasan Üçüncü :)

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
27.04.2008, 23:47
ne kadar polemik sevdası bu :)

Arkadaşlar ben Hasan'ı Gerard'la mı kıyaslamışım acaba mesajlarımda
yoksa kendi takımının oyuncusunu acımasızca(hatta bazen saygısızca) eleştirenleri mi kınamışım.

Benim tekneye oltasız atlamam sorun değil de
bir taraftar forumunda yani "destek" amaçlı bir mecrada
bu şekilde "destek" verilmesi çok garip,
bunu benim hemşehrilerimin yapması çok üzücü,
bunu marifet saymaları da (şahsım adına) utanç verici...

Kİmseyi kırmak istemem özellikle de Trabzonspor'umuzu destekleyen genç kardeşlerimizi
O yüzden bu başlığa Hasan'a destek için yazdığım tüm yazılar için tüm camiamızdan ve
siz sevgili futbol ve Trabzonspor "sevdalısı" kardeşlerimden özür dilerim.(!)

Emiroğlu
28.04.2008, 01:57
Bildiğimiz Hasan gibi oynadı bu akşam da.Bolca koştu,birşeyler yapmaya çabaladı sonra yine koştu :D Seviyoruz seni Hasan Üçüncü :)

Herkes kendi adına konuşsa ya.

bakigokhan
28.04.2008, 05:17

benim adıma konuşmuş sen niye üstüne alındın ki:D

Süleyman50
28.04.2008, 10:49
trabzonsporda oynayacak kalitede değil elinden gelini yapıyor ama oda biryere kadar...

Arif Timurcioğlu
28.04.2008, 14:24
Valla ayman bu takımda oynuyorsa hasanda oynar diyorum başkada birşey demiyorum.

Murat'
28.04.2008, 14:25
Hasan'a yavaş yavaş yol görünüyor gibime geliyor..

Egemen Yılmaz
28.04.2008, 23:22
evet galiba gidici

GolaMTuRi
29.04.2008, 06:30
Insallah gidicidir, senelerdir yedek olarak hizmet vermekten oteye gidemedi.yatarak kazandigi paralar omrunun geri kalan kisminda yeter de artar.

macka61
29.04.2008, 12:05
inşallah gider bu adamı yollamakla çok geç kaldık

kamyonetçi
30.04.2008, 04:35
Valla ayman bu takımda oynuyorsa hasanda oynar diyorum başkada birşey demiyorum.

aynen katılıyorum

Great White
04.05.2008, 10:26
Gene bir transfer dönemi..

Gene buna bir Allah' ın kulundan teklif yok..

Hayatı boyunca bir başka takımdan transfer teklifi al(a)madan yaşamış kaç futbolcu vardır acaba:)

Jabi, Musa, Keçeli' ye bile talipler çıkarken sana neden bakılmaz?

Senin pinekleyeceğin başka bir kapı yok mu koca memlekette?

Yıllar boyunca yattığın yerden kazanmış olduğu dolarlar sende bir nebze de olsa mahcubiyet yaratmaz mı?

Bir devlet memurunun çalıştığı dairedeki yokluğu bile seninkinden daha fazla hissedilirdi herhalde..

Lütfen bu takıma hayatında ilk kez bir iyilik yap da düş yakamızdan artık..

ihsanbayram
04.05.2008, 14:41
Gene bir transfer dönemi..

Gene buna bir Allah' ın kulundan teklif yok..

Hayatı boyunca bir başka takımdan transfer teklifi al(a)madan yaşamış kaç futbolcu vardır acaba:)

Jabi, Musa, Keçeli' ye bile talipler çıkarken sana neden bakılmaz?

Senin pinekleyeceğin başka bir kapı yok mu koca memlekette?

Yıllar boyunca yattığın yerden kazanmış olduğu dolarlar sende bir nebze de olsa mahcubiyet yaratmaz mı?

Bir devlet memurunun çalıştığı dairedeki yokluğu bile seninkinden daha fazla hissedilirdi herhalde..

Lütfen bu takıma hayatında ilk kez bir iyilik yap da düş yakamızdan artık..

ne kadar iticisiniz siz ya ????
sanki trabzonsporu bu hallere hasan düsürdü ,hasan bu takim icin iyi veya kötü bir yedek oyuncu idi ve görev verildigi zaman canini disine takarak mücadelesini yapti ,bu sekilde mücade yapan kac futbolcu var ts de ????????????????????????
bence su kötü gecen sezonda hasan en az 15 macta ilk 11 de oynamali idi .

Great White
04.05.2008, 14:51
ne kadar iticisiniz siz ya ????

Sana karşı çekici görünemediğim için o kadar üzgünüm ki anlatamam:D

Yazdıklarıma bak, gelen "cevaba" bak..

Pardon, ben cevap mı dedim?

Misina
04.05.2008, 15:29
Her transfer döneminde adı gidecekler listesinde gösterililer ama o hep takımda kalır.

Seneye Hasan gibi yürekli 5 adam Yattara gibi yetenekli 5 adam lazım :D

arda
04.05.2008, 16:35
bu adam topcuysa bende pele yim surmenede oynasınya yakısır oraya

iboandibo
04.05.2008, 17:14
hasan bi kere yattığı yerden değil koştuğu için para alıo ve o takımda bi kaçkişi hariç aldığı parayı sonuna kadar haç eden birisi.bırak hasanı koşarak dünyayı dolaşsın.en azından azimli istekli bence trabzonsporun sembolü yattaranın kankası belkide o olmasa yattara gider yattaya sorunca nerelisin sürmeneliyim diyor.hasan oynamasada bi yerde olduğunu bilmemiz yeter seviyoruz seni hasan sen bi sembolsün.en azından elinden gelenin en iyisini yapıosun illa ben oynucam yoksa giderimde de demiyor sorunda çıkarmıyor daha ne yapsın bu adam.göze batan işler yapmadığı için sevilmiyor ama hasan bi tanedir

Cem Balcı
04.05.2008, 17:24

aymanı bile hasandan üstün görüyorum.:cool:

TURHAN
04.05.2008, 20:00
Oynamasanda arkandan konuşacak çok kişi var Hasan'ım.

Ah birde oynasan:)

Great White
04.05.2008, 20:28
Oynamayan adam, oynamadığı ve dolayısı ile hiçbir katkı sağlamadığı için her yerde gayet doğal bir şekilde eleştirilir..

Peki oynamayan adamı savunma psikolojisinin bilimsel bir dayanağı var mıdır acaba:)

Adam 10 yıldır oynamıyor yahu..

Bu bir şey ifade etmiyor mu?

Dünya' nın neresinde bir insana yattığı yerden dolar maaşı veriliyor?

Bir de hiç şikayet etmeden bunu yapıyormuş..

Fedakarlığa da bak:D

Cem Balcı
04.05.2008, 20:31
Oynamasanda arkandan konuşacak çok kişi var Hasan'ım.

Ah birde oynasan:)

dimi yahu...

ah bir oynasa;kesin sezon sonu real madridde.:cool::)

TURHAN
04.05.2008, 21:26
İnsan beşer bir varlık hepimizin saplantıları var.

Bu takımın bir teknik direktörü var.Soralım müsait bir vakitte "Hasan Üçünçü" hakkında ne düşünüyor.Kadroda ne gibi görev veriyor.Hoş kadro 18 kişilikse, herkes 11de yer alamaz değil mi?18 kişiyi sahaya sürme kabiliyetiniz varsa bilemem:)

Yok bana aldığı maaş dokunuyor diyorsan, hemen maliyecileri görevlendirelim ne kadar maaş alıyor diye...

Great White
04.05.2008, 21:50
Takım sahaya 18 kişi çıkmıyor ama o 18 kişilik kadrodakiler belli bir rotasyon içerisinde kendisine yer buluyor..

Ha, o kadroda eğer ki bir kişi as kadrodan 5 ya da 6 adam eksik kalmadığı sürece sahaya sürülemiyorsa en fazla bir sezon sonra da şutlanıyor..

Burada neredeyse son 10 yıldır ilk onbir yüzü göremeden kulübede ya da evinde oturarak zaman geçirmiş bir adam var yahu...

Allah aşkına normal bir şey mi bu şimdi?

Asıl saplantı budur işte:D

Bana Trabzonspor' da olup da on yıl boyunca hiçbir sezon ilk onbirde yer bulamadan ve hiçbir transfer yapamadan sürekli sözleşme tazeleyen bir başka oyuncu gösterin, söz daha yazmayacağım..

Hadi Trabzon' u da geçtim, Dünya' dan bir örnek verin.. Ben ona da razıyım..

Emiroğlu
04.05.2008, 21:58
hasan bi kere yattığı yerden değil koştuğu için para alıo ve o takımda bi kaçkişi hariç aldığı parayı sonuna kadar haç eden birisi.bırak hasanı koşarak dünyayı dolaşsın.en azından azimli istekli bence trabzonsporun sembolü yattaranın kankası belkide o olmasa yattara gider yattaya sorunca nerelisin sürmeneliyim diyor.hasan oynamasada bi yerde olduğunu bilmemiz yeter seviyoruz seni hasan sen bi sembolsün.en azından elinden gelenin en iyisini yapıosun illa ben oynucam yoksa giderimde de demiyor sorunda çıkarmıyor daha ne yapsın bu adam.göze batan işler yapmadığı için sevilmiyor ama hasan bi tanedir

Ne ara hak etti şu parayı ?

TURHAN
04.05.2008, 22:51
Hasan her sene kadroda yer alıyorsa Hasan'ın Trabzon sevgisinden daha farklı suçlar bulmanız gerekir.

Bir sözleşme yapılır.Hoş sözleşme tek taraflı değildir.Arz eden olduğu kadar talep edende vardır.Hasan'ın talebi oldukça fazladır.Buna söz yok.Ancak bir suçlama yapılacaksa bu şekilde yapılamaz.

Teknik direktör gelir.Hasan kardeşim ben seni kadromda görmek isterim veya istemem der...Olur biter.

Düş yakamızdan vari tepkilere gerek yok:)

Futbolcu iyidir veya kötüdür ancak bunun performansını ölçecek ona o değeri verenlerdir.

Great White
04.05.2008, 23:01
Bana Trabzonspor' da olup da on yıl boyunca hiçbir sezon ilk onbirde yer bulamadan ve hiçbir transfer yapamadan sürekli sözleşme tazeleyen bir başka oyuncu gösterin, söz daha yazmayacağım..

Hadi Trabzon' u da geçtim, Dünya' dan bir örnek verin.. Ben ona da razıyım..

Bunun cevabını bana verebilecek birisi çıkarsa ben bu başlığa tek kelime daha yazmam:)

Tamam Hüseyin futbolunu bir nebze beğenmesem de takımda bir şekilde forma giyiyor diyelim..

Peki bu arkadaşın olayı nedir?

Trabzonspor' un altyapısında oynayan yüzlerce gencimizin hangisi Trabzonspor sevgisini bünyesinde barındırmaz ki?

Bu mudur yani bütün olay:)

TURHAN
04.05.2008, 23:08
Bunun cevabını bana verebilecek birisi çıkarsa ben bu başlığa tek kelime daha yazmam:)

Tamam Hüseyin futbolunu bir nebze beğenmesem de takımda bir şekilde forma giyiyor diyelim..

Peki bu arkadaşın olayı nedir?

Trabzonspor' un altyapısında oynayan yüzlerce gencimizin hangisi Trabzonspor sevgisini bünyesinde barındırmaz ki?

Bu mudur yani bütün olay:)

Dostum sorunun cevabını alacağın yer farklı:)

Ersun hoca değişmez ise eğer önümüzdeki sezon hala 18 kişilik kadroda ise bizim bilmediğimiz birşeyler vardır diyeceğim.

Great White
04.05.2008, 23:14
Dostum sorunun cevabını alacağın yer farklı:)

Ersun hoca değişmez ise eğer önümüzdeki sezon hala 18 kişilik kadroda ise bizim bilmediğimiz birşeyler vardır diyeceğim.

Hah işte benim söylemeye dilimin varamadığı noktaya geldin en sonunda; eyvallah:D

Bakalım, bekleyelim o zaman:)

_SeRKaN_
05.05.2008, 00:11
Çekirge bu sefer zıplayamayacak galiba..Bir daha zıplarsa bunda bir terslik var..:)

GolaMTuRi
05.05.2008, 00:21
Huseyin ile birlikte takimin en gereksiz futbolcularindan biri.Ersun yanala cok guveniyorum, baski yapilmadigi surece hasani kesin gonderir..
Degil bizde super ligde hicbir takimda forma sansi bulacak kalitede degil.Ben hicbir takimin hasana transfer teklifi yaptigini duymadim.

kamyonetçi
05.05.2008, 00:38
G.Saray maçıyla sahalara dönen Trabzonsporlu Gökdeniz (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/trabzonsporlu-gokdeniz/) `in, zorlu maçta attığı golün mimarı Hasan Üçüncü (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/hasan-ucuncu/) , sadece bu asistinden dolayı anılmak istemediğini söyledi. Kendisini `asker` oyuncu olarak gördüğünü belirten tecrübeli futbolcu, `Kimseye kendimi beğendirmek gibi bir gayretim yok. Aldığım paranın hakkını vermeye çalışıyorum. Trabzonspor (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/trabzonspor/) `da mutluyum. Taraftarın bize karşı hoşgörülü olmasını istiyorum.` dedi. Trabzonspor (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/trabzonspor/) -Galatasaray (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/galatasaray/) maçına damgasını vuran Hasan Üçüncü (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/hasan-ucuncu/) `den Zaman`a özel açıklamalar. Geçen sene özel sıkıntıların olmuştu. O süreci bize anlatabilir misin? Geçen sezonun sonlarına doğru yaşanan olaylar sonrası çok sıkıntı çektim. Fakat arkadaşlarımın yardımıyla o dönemi kısa sürede atlattım. O dönemlerde birçok Süper Lig (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/super-lig/) takımından bana transfer teklifi gelmişti. Ben de Trabzonspor (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/trabzonspor/) `a daha yararlı olmak için bir süreliğine de olsa başka takıma kiralık olarak gitmek istedim. Fakat buna izin verilmedi. Ben de artık burada forma kapmak için elimden geleni yapıyorum. Taraftar seni sürekli olarak ilk 11`de ne zaman görecek? Ben buna her zaman hazırım (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/hazirim/) ; ama şartlar ortada. 5 yıldan beri Trabzonspor (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/trabzonspor/) `da forma giyiyorum. Bu dönemde çok formda olduğum zamanlar bile takımda sürekli oynama imkanı bulamadım. Bunun nedenini hala anlamış değilim. Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında Şenol Güneş (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/senol-gunes/) `in göreve gelmesiyle birlikte birçok maçta forma giydim. Fakat Şenol (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/senol/) hocam bu sezon bana ligde sadece 5 dakika forma verdi. Vahid hoca geldikten sonra yeniden şans bulmaya başladım. Sonradan oyuna girmek bir oyuncu için handikap mı? Elbette. Bir futbolcu sürekli oynarsa daha verimli olabilir. Bir futbolcu oyuna girdikten sonra bir şeyler vermesi için en az 30 dakika oynaması gerekiyor. Futbolcu mevkisinde oynarsa başarılı olur. Sadece Peter Priegel döneminde kendi mevkimde oynadım. O dönemden sonra da ilk kez Galatasaray (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/galatasaray/) maçında asıl mevkim olan ön liberoda görev yaptım. G.Saray maçında Gökdeniz (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/gokdeniz/) `in attığı golün asisti çok konuşuldu. Bu pozisyon nasıl gelişti kısaca anlatır mısın? Fatih (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/fatih/) abi bana topu attı. Ceza sahasına girmek isterken Gökdeniz (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/gokdeniz/) `in boş olduğunu gördüm. Attığım güzel top da gol olunca Gökdeniz (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/gokdeniz/) kadar ben de mutlu oldum. Ben sadece Galatasaray (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/galatasaray/) maçındaki attığım pasla anılmak istemiyorum. Benim Trabzonspor (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/benim-trabzonspor/) `da kötü oynadığım maç sayısı çok azdır. Çünkü karşılaşmalar sonrası kendi özeleştirimi yapıyorum. Peki, Gökdeniz (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/gokdeniz/) `e attığın gol pasını nasıl değerlendiriyorsun? Futbol hayatım boyunca hiç kimseyi örnek almadım. Allah (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/allah/) `ın bana vermiş olduğu yeteneği sahaya yansıtmaya çalışıyorum. Attığım pası üst düzey oyuncu hareketi olduğu için bir çok kişiyi şaşırtmış olabilir. Ama ben kendimi geliştirmek için çok çalışıyorum. Ben görev adamıyım. Türkiye (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/turkiye/) `de yıldız oyuncular ön planda. Fakat şu unutulmaması gerekir ki, asker oyuncu olmazsa yıldız oyuncuların başarılı olma şansı azdır. Avni Aker (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/avni-aker/) `de oynarken futbolcular olarak üzerinizde bir baskı var mı? Trabzonspor (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/trabzonspor/) gibi büyük bir takımda forma giymek çok güzel bir olay. Fakat bu formanın da bir ağırlığı var. Özellikle bunu Avni Aker (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/avni-aker/) `deki karşılaşmalarda hissediyoruz. Futbolcu sahada verimli olabilmesi için rahat olmak zorunda. Futbolcular olarak taraftar baskısının azalmasını istiyoruz. Ben buna alıştım. Fakat yeni gelen oyuncular var. Onlar baskı nedeniyle yeteneklerini sahaya yansıtmakta güçlük çekiyor.
Kaynak :Zaman

Hasan böyle diyor.Ortada kalacağını iddia etmeyi doğru bulmuyorm.En azından Trabzonspor etiketi var.Bu marka transfer için yeterde artar.

Great White
05.05.2008, 00:40
Puhahahaha:D

On yılda yapılmış bir asiste destan yazılmış resmen:D

Neyse gülmeyelim, belki kamera şakası falandır:p

Mehmet Fırat
05.05.2008, 00:41
2006 röportajı değil mi o? :)

O zamanki Hasan neyse şimdiki de o. :)

_SeRKaN_
05.05.2008, 00:45
Allah (http://www.tumgazeteler.com/haberleri/allah/) `ın bana vermiş olduğu yeteneği sahaya yansıtmaya çalışıyorum. Attığım pası üst düzey oyuncu hareketi olduğu için bir çok kişiyi şaşırtmış olabilir. ççç (Yalanda değil hani kim olsa şaşırırdı.:D) Asisti hala aklımda ..

kamyonetçi
05.05.2008, 00:48
2006 röportajı değil mi o? :)

O zamanki Hasan neyse şimdiki de o. :)

EyvAllah,sadece hasanın ağzından kendi durumunu açıklayan bir yazı bu.Ropörtaj yapılmış.Hasan kendisini anlatmış zaten.

Great White
05.05.2008, 00:50
Şaka bir yana o maçta Halilodzic' e bunu oyuna aldığı için epey bir giydirmiştim:)

Arkadaşlar ile seyrederken o asisti nasıl yaptı da bizi madara etti hala aklımda..

Bir şey değil diğer arkadaşlara da anlatamadık derdimizi..

Herifler bana "Bu mu len beğenmediğin adam? Yuh be insaf yani" falan dediler bir de:D

Ah bir bilseler o maç haricindeki yüzlerce maçta neler çektiğimizi:)

Emiroğlu
05.05.2008, 00:52
Trabzonda ,kasetçi Temel Abi ve Hasan ile beraber muhabbet ederken, :) Hasan'ın kendi ağzından " Ben bu takımın hamalıyım,benim işim bu " (Cümlenin tamamı böyledir) duyduktan sonra ne kadar kendisine olan antipatim ( futbol çerçevesinde tabi ki ) azalsa da ,Hasan'ın bu takımda olmasını - kalmasını (yine futbol çerçevesinde) uygun,yeterli gören arkadaşlarımın, " Trabzonlu futbolu iyi bilir " cümlesine attığı bir çalım olarak görüyorum.

Emre GÜRDAL
05.05.2008, 01:16
Ne Isterler Bu Adammadn Ya

kamyonetçi
05.05.2008, 01:26
Trabzonda ,kasetçi Temel Abi ve Hasan ile beraber muhabbet ederken, :) Hasan'ın kendi ağzından " Ben bu takımın hamalıyım,benim işim bu " (Cümlenin tamamı böyledir) duyduktan sonra ne kadar kendisine olan antipatim ( futbol çerçevesinde tabi ki ) azalsa da ,Hasan'ın bu takımda olmasını - kalmasını (yine futbol çerçevesinde) uygun,yeterli gören arkadaşlarımın, " Trabzonlu futbolu iyi bilir " cümlesine attığı bir çalım olarak görüyorum.

Türk futbolundaki kandırmacanın adıdır Profesyonellik.
İşimize geldiği gibi kullanırız bunu her seferinde.Özevlat futbolda benim çok hoşuma giden bir deyimdir.

FANATIK61
05.05.2008, 01:41
Dikkat eyleyin dikkat Hasan geliyi Hasan :D

Seni cok seviyoruz ;)

b_m_61
05.05.2008, 08:19
hasan takımda kalsın.çok sempatik adam her takımda böyle bi adam olmalı ayrıca kaliteli bi oyuncu.ts'de ilk 11 oynayacak kapasitede değil tabi.öyle yada böyle 20 kusür kişilik takım kadrosunda hasan olsun kardeşim:D:D:DD

_SeRKaN_
06.05.2008, 18:54
Hasan hak etti mi?http://www.spor61.net/images/news/hasan_ucuncu.jpg06 Mayıs 2008 17:41Trabzonspor yönetim kurulu kaptana Hasan’a Menejeri aracılığıyla kulüp bul haberi gönderdi.

Hasan hak etti mi?

Trabzonspor yönetim kurulu teknik direktör Ersun yanal'ın raporu doğrultusunda takım kaptanı Hasan Üçüncü ile yollarını ayırırken kaptan'a tebligat menajeri aracılığıyla yapılması şaşkınlık yaratı. 11 sezondur Trabzonspor forması giyen tecrübeli kaptan menejeri Mustafa Üçüncü aracılığıyla kendisine kulüp bul tebligatı yapılması üzerine adeta yıkıldı. Yönetim kurulunun menejeri aracığıyla kulüp bulması tebligatını yaptığı Hasan Üçüncü adeta yıkılırken tecrübeli futbolcu Tolga Zengin'in nikah törenine de katılmadı
Teknik direktör Ersun Yanal'ın yönetim kuruluna verdiği raporda gönderilmesi istediği futbolcular içersinde Hasan Ücüncü'nün yanı sıra, Jefferson Sayed , Jabi , , Ahmet Şahin , Erdinç Yavuz, Tolga Seyhan , Ferhat Çökmüş ve Cem Demirin olduğu iddia edildi

Spor61

Aynı siteden haberin altına eklenen bir yorum

hak
evet haketmedi.aslında o trabzonsporun formasını 11 yıl giymeyide haketmemişti.ama en büyük haksızlık, yıllarca bu futbolcular yüzünden efsanesi bitmek üzere olan tarbzonspora yapılmıştır.saygılarımla...
06 Mayıs 2008 Salı 18:33

Doğru söze ne denir ki ..:alkış:

unique
06.05.2008, 18:56
Evet, buraya kadar. Sezon sonu Abbas yolcu. Bunlardan bir ton var, tez elden bunlardan kurtuluna!

Cem Balcı
06.05.2008, 19:12
haber doğruysa;güle güle hasan;verdiğin hizmetler için sağol...

Great White
06.05.2008, 21:43
Teknik direktör Ersun Yanal'ın yönetim kuruluna verdiği raporda gönderilmesi istediği futbolcular içersinde Hasan Ücüncü'nün yanı sıra, Jefferson Sayed , Jabi , , Ahmet Şahin , Erdinç Yavuz, Tolga Seyhan , Ferhat Çökmüş ve Cem Demirin olduğu iddia edildi

Şu gideceği söylenen isimlerden bir tanesine dahi dönüp de bir kez bile bakmam..

Belki biraz Jabi ama o da Ersun Hoca' nın gözüne bir türlü giremedi ve ayrılması daha iyi olacak gibi gözüküyor..

Hasan' a kulüp bulması söylenmiş ama Hasan o kulübü nasıl bulacak ben asıl onu merak ediyorum..

Umarım yakın zamanda kafasına uyan bir kulüp bulur da hem o hem de bizler rahat ederiz..

Tabii bu haber kolpa değilse:)

Atmaca
06.05.2008, 23:03
Bence Hasan kalsin. Bence cogundan iyi.Iyi bi Trabzonlu ve hirsli.Tayfunuda az kalsin gönderiyorduk, degil mi?!.

TURHAN
06.05.2008, 23:10
Bu kadar erken davranmayın arkadaşlar.

Tilkide oyun biter Hasanda Trabzon sevdası bitmez:)

Kazım Uzunboy
06.05.2008, 23:30
Bence Hasan kalsin. Bence cogundan iyi.Iyi bi Trabzonlu ve hirsli.Tayfunuda az kalsin gönderiyorduk, degil mi?!.
iyi bi oyuncu demem ama gitmesini istemem :rolleyes:

Göktuğ Altuntaş
06.05.2008, 23:33
hasan valla kulüp felan bulamaz gene bizde kalır kesin! kim alırki hasanı? ..

GolaMTuRi
07.05.2008, 06:34
Insallah haber dogrudur, gunun en iyi transfer haberi bence.Hasan gibi bir futbol fukarasini bu takimda onca sene oynatan zihniyetide sorgulamak lazim.Ersun hocayi ve Sadri baskani kutlamak lazim.Tabii ki haber dogruysa..

OLCAY ÇAKIR
07.05.2008, 09:53
Klasik bi tabir var;akrabayla tanıdıkla iş yapma diye.Ne derece doğru bilemem.Ama yaşayanlar hep öyle der.Var demekki doğruluğu.

Bildiğim şu ama;senin piyasa adamı olmadığın.

4 büyükler dışında her takım seni havada kapar.

Kaparda;sen orda yine mütevazi takılırsın diye endişeliyim.

Yer yok bu tip davranışlara.

Kendinin farkında ol.

Gidersen yolun açık olsun.

not:Tamamlayıcı oyuncuları transfer etmek yerine Hasan'ları kadroda tutmak her daim mantıklıdır.
Takımı da kulübeyide satmazlar,bana güvenin.

GolaMTuRi
07.05.2008, 10:04
@Olcay Cakir
hocam affiniza siginarak madem havada kapilacak kadar degerli bir adam, bunca yildir niye tek takim istemedi,ki takimda da hicbir zaman ilk 11 futbolcusu olamadi..
Senede iki uc mac sonradan giricek diye klupte tutmanin mantigi nedir?Ayrica sonradan oyuna girip iyi oynadigi mac sayisi var mi, hani takimi atesledigi falan..
Super ligde hicbir takimda surekli forma sansi bulacagini dusunmuyorum, aslinda hicbir takimin alacaginida dusunmuyorum ama Trabzonspor markasi nedeniyle ufakta olsa bir sansi var..

Cengiz Çubukcu
07.05.2008, 10:25
Klasik bi tabir var;akrabayla tanıdıkla iş yapma diye.Ne derece doğru bilemem.Ama yaşayanlar hep öyle der.Var demekki doğruluğu.

Bildiğim şu ama;senin piyasa adamı olmadığın.

4 büyükler dışında her takım seni havada kapar.

Kaparda;sen orda yine mütevazi takılırsın diye endişeliyim.

Yer yok bu tip davranışlara.

Kendinin farkında ol.

Gidersen yolun açık olsun.

not:Tamamlayıcı oyuncuları transfer etmek yerine Hasan'ları kadroda tutmak her daim mantıklıdır.
Takımı da kulübeyide satmazlar,bana güvenin.

Olcay Hocam düşüncelerinize sonuna kadar katılyorum , ama hasanın bir gün kulüpten ayrılması kaçınılmazdı ve o gün geldi çattı..inşallah gidecek olduğu takımda hem kendini gösterir hem de Trabzonsporumuzu layıkıyla temsil eder. Ama ufak bir ayrıntıya dikkat etmesi lazım, her pozisyonda rakibe dalmaması lazım

OLCAY ÇAKIR
07.05.2008, 10:33
Teşekkür ederim Cengiz.
Bencede gitmeli artık,gitmeleri gerekiyor.Ben zaten formanın bir oyuncuya,helede alttan gelmiş bir oyuncuya uzuuun süre verilmesine de karşıyım,alttan gelenlerin önü kesildi demektir bu.Bunuda konuşuruz.

Ama altyapı kökenli futbolcu adetimiz her daim 4-5 tane olmalı kadroda.
Şu günlerde Tayfun ismine itiraz eden yok gibi,Tayfun bu liderliği eline almalı.

Çimentodur onlar.

Hiç beğenilmeyen Hasan,Yattara için çok büyük anlamlar taşıyor,biliyoruz.
Dengeler çok önemli.
İstikarsızlık,kadrolarımızın da içine etti.

Teşekkürler tekrar.

Olcay Hocam düşüncelerinize sonuna kadar katılyorum , ama hasanın bir gün kulüpten ayrılması kaçınılmazdı ve o gün geldi çattı..inşallah gidecek olduğu takımda hem kendini gösterir hem de Trabzonsporumuzu layıkıyla temsil eder. Ama ufak bir ayrıntıya dikkat etmesi lazım, her pozisyonda rakibe dalmaması lazım

Hekimoğlu
07.05.2008, 14:28
Hasan'ın yaptığı iddia edilen açıklama haberi sanırım yalan.resmi site de açıklama yapılmış.