PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kendini Büyük Görme Hastalığı

Pirselimoğlu
10.02.2009, 13:56
Galatasaray Kulübü açıklamasını, ''MHK'yi kimin yönettiğini bilmiyoruz. Gözlemciler ve temsilciler kurulunu ve diğer kurulları kimin yönettiğini bilmiyoruz. Ama artık kimin yönetmediğini biliyoruz. Galatasaray sahipsiz değildir... Galatasaray Türkiye'dir'' cümleleriyle bitirdi.

Kibirli, kendini başkasından üstün görmekle, kalbi rahat eder. Burada başkasını düşünmez.
Evet renkdaşlar yanlış duymadınız, geyse Türkiyeymiş.
Şu sıralar yöneticimiz Hayrettin Hacisalihoğlu'nun milli takıma oyuncu seçimi hakkındaki düşüncelerine de bir anlamda cevap bir cümledir.
Her platformda Türk futbolunun gelişmesi yönünde çeşitli tespitlerde bulunanlar, herhalde çözümü bu şekilde bulmuşlar.Gese klübünü avrupadaki başarılarından dolayı ne kadar sevsekte bu açıklamalarına tüm futbolseverlerin tepki göstermesi gerekir diye düşünüyorum.

tsezgin61'in mesajı ;

"Fransa bayraginin maglup Turk topraklari uzerinde gururla dalgalanmasini
saglayan, nam-i diger 'kucuk Fransa', galatasaray camiasina ve ordumuz ileri
gelenlerini en guzel sekilde agirlayan galatasaray lisesi ogretmen ve
gorevlilerine tesekkuru bir borc bilirim"

20.3.1915
Fransa Isgal Ordulari Kumandani
Jean-Pierre DUMOULIN
.

Yine soyluyorum,bize karsi ileri surulen dusunceler yanlistir.Bu gercek
tarihce ve mantikca dogrulanmistir.Bunu yanliz batiya degil,hatta
vatandaslarimiza da onemli olarak hatirlatmak geregi duyuyorum.Cunku,pek az
olmakla birlikte,uzuntuyle isitiyoruz ki,milletin tarihini okumamis veya
milli duygudan yoksun kalmis olduklari anlasilanbazi kimseler,yabancilarin
bize karsi ileri surdukleri suclamalari reddetmedikten baska,vatanlarini
milletlerini suclu gostermekten cekinmiyorlar.Hala bugun,Sultani Mektebi'nin
( Galatasaray Lisesi ) salonlarini bize karsi konferans verdirmek icin
yabancilara acik bulunduranlar var;bu gibilere LANET...
Mustafa Kemal ATATURK
Kaynak: NUTUK

Tuğba ÖZTÜRK
10.02.2009, 13:58
bir kere gittiler ya avrupaya türkiyeye temsil ettiler ya ondan sanırım bu şekilde konuşma gereği duymuş bence

ama saçma!

a f s
10.02.2009, 14:02
Bu başlık kesin Fatih Terim ile ilgilidir demiştim, yanılmışım.

Recep Alkan
10.02.2009, 14:02
bu açıklama bizim yönetimden gelse konuşan konuşmayan herkese 3 er ay hak mahrumiyeti gelirdi garanti.

ama işteeee.

Hüseyin İlkin
10.02.2009, 14:03

Bende o düşüncelerle girmiştim , baktım Fransız Galatasaray 'ın Türkiye olduğunu anlatıyor :p

MuratJ
10.02.2009, 14:04
ilk yarı sonunda adnan polat denen şahıs hakemleri tebrik ederim bu ortamda yinede cok iyi maclar yonettiler sartsız arakalarındayız hatalar yine olacaktır demişti! kayseri macında hakemle 1 puan almalarına rağmen adamın söyledigi sözlere bak tek sözüm yazıklar olsun. cok merak ediyom bursa macı gibi 2 metre ofsayt olsaydı neler derdi acaba

Keleşoğlu
10.02.2009, 14:11
dün kanalları gezerken tesadüfen rasladım ali şen konusuyordu faik çetinerin programıydı yanılmıyorsam.. ali şen aynen şöyle bir laf etti : Türkiye'de 3büyükler dışında bir takımın şampiyon olmasını ne sponsorlar ister ne gazeteler ne de siz ( bu lafı faik çetinere bakarak söyledi) istersiniz.. faik çetiner ses çıkarmadı doğrular gibi..

işin özeti budur arkadaslar bunlar statükonun değişmesini istemiyorlar

Selçuk Demircioğlu
10.02.2009, 14:11
Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış..Gs ninkide bu işte..Adamların 2 penaltısı verilmedi, baros efendi badana boya yaptı hakeme...
Neymiş galatasaray Türkiye imiş..HADİ ORDAN HADİ ORDAN!!!
Gs Türkiye ise ts papua yeni gine mi??

İlhan Atalay
10.02.2009, 14:21
İn aşağıya Galatasaray rüzgar çarpmasın...

x_man
10.02.2009, 14:23
Türkiye de sistem maalesef böyle çok konuşan her zaman haklı oluyor

magicyattara
10.02.2009, 14:24
Hırsızlıkla başarı elde etmeye alışmış bu camianın dinazor bir yöneticisi dün akşam bir spor programında dilenciler gibi yalvarıyordu.
Gs'nin yaptığı en iyi iş,haram puanlarla şampiyon olmaktır.
Kayseri'nin bile 2 puanını çaldılar bu hafta.

Mart kedisi gibi hem ....p hem bağırıyorlar.

Erdem Koltuk
10.02.2009, 14:28
Şampiyon olurken kimler yönetiyordu bu futbolu???SİZİN ADAMLARINIZ MI?

TSezgin61
10.02.2009, 14:39

20.3.1915
Jean-Pierre DUMOULIN
.

Mustafa Kemal ATATURK

Pirselimoğlu
10.02.2009, 14:50
tsezgin61 çok güzel bir cvp olmuş.

tisan61
10.02.2009, 14:52
aynen sinyora

Külünkoğlu
10.02.2009, 14:55
http://www.hurriyet.com.tr/_np/9000/7189000.jpg
http://www.hurriyet.com.tr/_np/9002/7189002.jpg
http://www.hurriyet.com.tr/_np/9003/7189003.jpg

Onur Akyüz
Beceke macinda galatasaray fransadir gibi bir pankart bekliyorum
yukaridaki fransiz komutanin laflarina da bir gonderme de olabilir
guzel cvp olurdu,
Suheda fiskiracak topragi siksan suheda!
Guzel ulkemin milli takimi kimlere kalmis,guzel ulkemi sahiplenmek
kimlere kalmis?

efekaptan

20.3.1915
Jean-Pierre DUMOULIN
.

Mustafa Kemal ATATURK

Harika olmuş.Bu bilgilendirme için teşekkürler...

Hasan Çelik
10.02.2009, 14:56
galatasaray kayserispor maçından ötürü isyan bayrağı açmış,öyleyse bakalım maçta ne olmuş,
1-lincoln cezasahası içinde kendini yere attı ,hakemi aldattı hakemn sarı kart verdi.karar doğrudur
2-lincoln kayserispor ortasahadan fayl atışı kullanırken atışı geciktirdi ve topun önüne atladı hakem 2.sarıyı verdi kırmızı kartla dışarı çıktı.karar doğru.
bu lincoln trabzonspor maçında da attığı golden sonra korner bayrağını eline alıp aklı sıra samba şov yaptı,trabzonda o korner direğini ne yaparlar bilemem :)
3-baros eren le girtdiği hava topu mücadelesinde kafasından kan aktı pozisyon icabı olur,sonra eren sanki kasti yapmış gibi gitti hakemin üstünü kanıyla lekeletti hakem bu davranışı es geçti normal şartlarda direk kırmızı karttır
4-mehmet eren in servet tarafından cezasahası içinde düşürülmesi penaltı servette kırmızı kart görmeliydi hakem bunuda es geçti
5-maçın sonlarında cangele cezasahssı içinde topu önüne çekti emre aşık topu eliyle kesti önüne aldı hakem bu pozisyonuda es geçti,normalde penaltı olmalıdı
şimdi bütün bunlardan sonra galatasaray çıkmış garip garip saçma sapan açıklamlar yapıyorlar yok galatasaray türkiye imiş,yesinler

Külünkoğlu
10.02.2009, 14:56
Son cümle şu:

Hani bir söz var: “Bu yapılan olayları x takım camiasının tümüne mal etmiyoruz. Kendini bilmez 3-5 taraftarın münferit olayıdır.” diye. Bu sözü söyleyenin asıl anlatmak istediği de tüm camiayı kötülemektir aslında. Biz de kıvırmıyoruz ve Karadenizliliğin gereğini de yerine getirerek lafı sağa sola çevirmiyoruz. Bu yapılanları tüm Galatasaay Camiasına mal ediyoruz.

Külünkoğlu
10.02.2009, 14:58
Türkiye sizin camianızda neler gördü neler. Sen Türkiye'sin öyle mi ? evet Türkiye'sin, keşke Türkiye'nin bütün pislik yanlarını almasaydınız bari...

Emirhan Ömeroğlu
10.02.2009, 15:04
TSezgin61 ve Metin abiye paylaştıkları şeyler için çok teşekkür ederim..

İlhan Atalay
10.02.2009, 15:16
Yazarın biri konuyu özetlemiş,buyrun...

''BUNLAR YAŞANSAYDI G.SARAY NE DİYECEKTİ?

Lafı hiç uzatmayalım...

Galatasaraylılar çok öfkeliler...

Ana sebep? Lincoln'ün kırmızı kart görmesi...

Kimilerine göre haksızdı kartlar, kimilerine göre haklı...

Diyelim ki haksızdı... Bunu tartışmayacağım...

Ama tartışılmayacağım bir diğer konu da; Kayserispor'un 2 penaltısının verilmediği, Baros'un ve Emre Aşık'ın atılması gerekirken atılmadığı...

Ben şunu soracağım:

Galatasaray-Kayserispor maçında yaşananları tamamen terse çevirin...

28. dakikada Kayserispor 1-0 öne geçseydi...

29. dakikada Lincoln değil de Mehmet Topuz haksız yere oyundan atılsaydı...

32. dakikada Kayserisporlu bir futbolcu kanlı elini bilerek hakemin formasına sürse ama kırmızı kart görmeseydi...

48. dakikada Galatasaraylı bir futbolcu ceza sahasında net biçimde düşürülse ama G.saray'ın penaltısı verilmeseydi...

90. dakikada Galatasaray beraberliği yakalasaydı...

90+4'te Kayserisporlu bir futbolcu ceza sahasında topu eliyle dürtseydi ama hakem penaltı vermeseydi ve Kayserili oyuncuya 2. sarıdan kırmızıyı göstermeseydi...

Galatasaraylılar o zaman ne diyecekti?''

10-61
10.02.2009, 15:17
one minute...one minute....sizin ki tamamen suçluluk psikolıjisi..yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış,geyse nin ki de o hesap,çaldığınız haram puanlara sayın diyecem ama kayseri maçında yine çaldınız,hırsızlar!!..

Pirselimoğlu
10.02.2009, 15:42
Şu kargalarin aklına gelsede galatasay fransadır diye pankart hazırlasalar.

Gamze
10.02.2009, 15:45
Şu kargalarin aklına gelsede galatasay fransadır diye pankart hazırlasalar.

Kargaların yapmasına gerek yok.
Ne güzel fikri siz sunmuşsunuz bile ortaya. :)

Tolunay Abdioğlu
10.02.2009, 15:48
Galatasaray Türkiye'yse sende Çinde Yaşıyosun !
Irkcılık Yapan Türk Vatandaşı Olamaz !

Pirselimoğlu
10.02.2009, 15:52
Kargaların yapmasına gerek yok.
Ne güzel fikri siz sunmuşsunuz bile ortaya. :)

tabiki bizde yapabiliriz ama bjk-Ts maçı bu hafta sonu olması ve medyada daha geniş yer bulacağından , orada böyle bir pankart açılması daha iyi sonuç getirir. Yada bizi orda temsil edecek olan bmn üyeleri böyle bir şey yapabilir , ama onlar inönüye pankart sokabilirlermi orasını bilmiyorum ;)

Mehmet S. Pervan
10.02.2009, 16:13
Gs hakemleri yerden yere vuruyo. Kimsenin sesi çıkmıyo. Aynı şeyi biz yapsaydık ki yapmayız biz o kadar karaktersiz değiliz, kesin başkana 1 yıl hak mahrumiyeti cezası verilirdi. Sabırla çıkacak kararı bekliyorum. Gs bu açıklamayla git gide küçülen kulübünü biraz daha küçültmüştür. Galatasaray Türkiye'dir diyen bir şahsın bu ülkede işi yok.

TheCrow
10.02.2009, 16:30
Verilecek cezanın mutlaka takipçisi olmalıyız.Öyle zora gelince bir tarafını yırtıp ağlamakla olmuyor bu işler...

Hüseyin Çümen
10.02.2009, 16:33
"İlk 30 dakika içinde Lincoln kırmızı kart görecek"

Lig TV’nin muhabiri Bahri Havadır’dan gündem yaratacak açıklamalar!.. Lig TV’de yayınlanan “Futbol Gündemi” programına katılan Bahri Havadır, Galatasaray ile Merkez Hakem Kurulu (MHK) arasında yaşanan sürtüşmeyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu!..

Sarı kırmızılı kulübün başkanı Adnan Polat ile Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener’in geçtiğimiz aylarda sık sık bir araya geldiğini söyleyen Havadır, bu süreçte yaşananları ve şu andaki noktaya nasıl gelindiğini bir bir anlattı!..

Bahri Havadır, “Mahmut Özgener, Federasyon Başkanı seçildikten 2 gün sonra Adnan Polat ile bir araya geldi. Polat, Özgener’e ‘Biz sizden bir şey istemiyoruz. Sadece futbol oynansın’ diyor. Polat ve Özgener, Eylül’de tekrar bir araya geliyorlar ve Adnan Polat anti futboldan yakınıyor. Ekim ve Kasım’da da tekrar buluşuyorlar” dedi.

Havadır’ın bildirdiğine göre; Adnan Polat, hakemlerden memnun olmamasına rağmen Aralık sonunda düzenlediği basın toplantısında hakemlerin arkasında olduklarını söyledi. Basın toplantısı öncesi Mahmut Özgener’i arayan Polat, “Hakemlerden şikayetçiyiz ama yine de hakemlere zaman kazandırmak için basın toplantısında hakemlere destek olduğumuzu söyleyeceğim” dedi.

Devre arasında düzenlenen hakem seminerine de katılan Adnan Polat, “Ben sizin yanınızdayım” diyerek hakemlere desteğini yineledi.

Ve işte Bahri Havadır’ın çok konuşulacak açıklaması!..

“Kayserispor maçından önce Ali Sami Yen Stadı’na ‘bir büyüğümüz’ geliyor ve Polat’a ‘Başkanım dikkat et! İlk 30 dakika içinde Lincoln kırmızı kart görecek’ diyor. Adnan Polat şaşırıyor ve ‘Bu kadar da senaryo olabilir mi?’ diyor.”

Bu söylediklerinin bir senaryo olarak görülebileceğini vurgulayan Havadır, “Ben duyduklarımı paylaşmak istedim. Yarın düzenlenecek Divan Kurulu Toplantısı’nda Adnan Polat bu konuda açıklamalarda bulunabilir. Bence Polat baltayı topraktan çıkardı ve gömmeyecek” diye konuştu.

Bundan sonra Adnan Polat ve ekibi tarafından kesinlikle bir geri dönüş olmayacağını belirten Bahri Havadır, Adnan Polat’ın Galatasaray ile MHK’nin artık uyum içinde olamayacağını düşündüğünü ve ‘Ben güvendiğim insanlar tarafından arkamdan hançerlendim’ dediğini de sözlerine ekledi.

Dursun Kaplan
10.02.2009, 16:35
"Galatasaray Türkiye'dir'' :cool:

Geyse bizim kapımızdaki paspas bile değildir. :)

Hüseyin Çümen
10.02.2009, 16:38
yalana bakarmısın bunlar neyapacağını saşırmış
ilk yarım saatte kırmızı kart görecekmiş lincoln

bence lincoln kendisi söylemiş bunu

ben önce kendimi hakemi kandırmak için yere atıp sarımı alacam
sonrada 9.15 açılmayıp rakibin faulunu engelleyecem ve kırmızımı alıp paşalar gibi çıkacam lincolnün senaryosu heralde

Trabzonspor 61
10.02.2009, 16:39
Bu olaya biz hiç karışmayalım.Bırakın 3 ezikler birbirini yesin.gs'yi veya fb'yi karşımıza almaya gerek yok...

zahido
10.02.2009, 16:43
Gs hakemleri yerden yere vuruyo. Kimsenin sesi çıkmıyo. Aynı şeyi biz yapsaydık ki yapmayız biz o kadar karaktersiz değiliz, kesin başkana 1 yıl hak mahrumiyeti cezası verilirdi. Sabırla çıkacak kararı bekliyorum. Gs bu açıklamayla git gide küçülen kulübünü biraz daha küçültmüştür. Galatasaray Türkiye'dir diyen bir şahsın bu ülkede işi yok.

Bizim baskana 1 ay ceza geldi.. Sadece duzgun yonetin dedi diye geldi bu ceza.. Adnan Polata baktigimizda suclamalar kesin ve net.. 1 ay filan verirlerse bu bizi kesmez.. En az 6 ay ceza almasi gerek..

ultrafanatik61
10.02.2009, 16:45
ya birde su sivaslilar olduruyor beni ,
yok bizi rakip gormuyorlarmis , yok sizden buyukuz ,
valla cildiracamda, sade gülüp geciyorum, kendim bilmezsem aradaki farki hadi neyse

Trabzonspor 61
10.02.2009, 16:46
valla cildiracamda, sade gülüp geciyorum, kendim bilmezsem aradaki farki hadi neyse

Sivaslılar çok eziktir.Bunları kardeş olarak görürsek en büyük hatayı yapmış oluruz...

suat061
10.02.2009, 16:51
tabiki ayakları yerde bu gencin..
siz yukardakiler aşagı dogru gelin gelin çok uçtunuz çok çok çok uçtunuz.. Dünyaya alalım sizi..

sahtiyanın bu şarkısı sanırım herşeyi açıklıyor.. :)

Mustafa ÖZDEMİR
10.02.2009, 16:55
ama kayseri iyi cevap verdi bunlara

ultrafanatik61
10.02.2009, 16:57
Sivaslılar çok eziktir.Bunları kardeş olarak görürsek en büyük hatayı yapmış oluruz...

onlari hayatta kardes görmem, gecen sezonun ilk haftasindan ihtibaren o takimdan nefret ediyorum ! adini bile duyamiyorum, yönetim stadi bedava aciyordur seyirci gelsin diye , yoksa orda en fazla 500 kisi olur o stadda , oranin alayi istanbul takimi tutar, bunlar dustumu artik 1/2 gercek sivas taraftari ortada kalir ötekiler kaybolur

jackal
10.02.2009, 16:58

sivasın bizi rakip görmemesinin nedeni gücümüzle ilgili değil ki istanbul takımları bir kaç hakem hatası ve dalavere ile her takımın şampiyonluğunu elinden alabilir. Bunun örneklerini yaşadık zaten. onlarda bizim gibi istanbul takımlarına kafa tutmaya çalışıyor. Bizim açımızdanda rakip değil onlar açısından da biz rakip değiliz bence.

bunlar istanbul takımı haram günah dinlemezler nasıl olacağıda önemli değil onlar için yeterki şampiyonluk onlardan başkasına gitmesin.

ultrafanatik61
10.02.2009, 17:01
acaba boyle dusunuyorumda, acaba bilerekmi ts macindaki hakemi ön plana cikarip onlarin macina oyle hakem koydular ? bizi susturup onlarin önünü acmak icin ... bunlar herseyi planlamistirlar

Yasin Berber
10.02.2009, 17:07
İlk yarı bitiminde hakemlerden memnunuz diyen babammıydı.....Ya bunlarda hep oyun bu federasyonu gs ve fb bizansları yönetiyor tv de hemen Trabzonsporlular hemen federasyona yürüdüler diyor galatasaraylı bizanslılar dua etmesinlerde yakmadık federasyonu....

gerçek
10.02.2009, 17:18
Yahu birileri üşenmesin ki benim inanın vaktim yok... Bırakın geçen seneleri sırf bu sene Galatasaray maçlarında ne kadar hakkı yenmiş yada kimlerin hakkını yemişler bir bir yazsınlar bakalım ne çıkacak... Bunlar mazlum psikolojisi ile yıllarca alışmışlar.. Efendim futbolcular para almadan kenetlenip oynuyorlarmış, neymiş efendim antrenör bile olmadan bu işi becerebilirlermiş... Bu ticari kafalı yandaş basının işine bunlar hiiiçççç gelmez....
Lig Tv o kadar parayı basmış istermi hiç ilk 2 de Anadolu takımı olmasını....
NTV de 90 dakika programında haftaladan beri ligin üst sırasında olan Trabzonspor hakkında bir youm duyan varmı...
Bu şerefsizlerin tamamı işinden olacak diye korktuklarından ve tamamı satılmış olduğundan ne oyunlar dönecek göreceğiz.... İnanın eğer biz şampiyon olursak bırakın o cinconu kuşları falan aslolan bu şerifsi basını yenmiş olacağız....

Harun_ayar_ts
10.02.2009, 17:19
cezayı yerler akılları başlarına gelir görürler o zaman büyük konuşmayı

Atasoy61
10.02.2009, 17:19
galatasaray kulübü aslında trabzonsporun göremediği asıl düşmanı ve rakibidir. sinsidirler, dostmuş gibi davranıp arkandan iş çevirirler. fenerbahçe bi konuda karşındaysa belli eder açık oynar karşınızdayız der. bunlar delikanlıda diildirler senelerdir dost gözüküp bizi arkamızdan vurmuşlardır..

denizgrsy
10.02.2009, 17:34
tavırları hep aynı ''biz olmasak bu federasyon bu ligler olmaz ''

yahu kardeşim siz topu topu üç tane sıradan kulüpsünüz , asıl bu liglerde ki diğer takımlar olmasa , TFF olmassa siz olmassınız , aç karnınızı buralardan aldığınız paralar ile doyuruyorsunuz .
başta gs olmak üzere size şöyle okkalı bi şamar vurmanın zamanı geldide geçiyor bile ;)

ultrafanatik61
10.02.2009, 17:34
galatasaray kulübü aslında trabzonsporun göremediği asıl düşmanı ve rakibidir. sinsidirler, dostmuş gibi davranıp arkandan iş çevirirler. fenerbahçe bi konuda karşındaysa belli eder açık oynar karşınızdayız der. bunlar delikanlıda diildirler senelerdir dost gözüküp bizi arkamızdan vurmuşlardır..

aynen katiliyorum, bizim sayemizde sampiyon oldular orda 4-0 maci verdik, biz fenerle kapisinca gelip avni akerde bizi yendiler ...

lazooo28
10.02.2009, 17:38
Allah sürüm sürüm süründürsün iki yakalari bir araya gelmesin Allahin daha beter etsin

Insallah bi gün haciz haberlerini de duyariz

melâl
10.02.2009, 17:39
matematikteki çift taraflı önerme mantığı..

galatasaray Türkiye olabilir... (çark etmek onların yaşam tarzı )
ama Türkiye asla galatasaray olmayacaktır...

tarihi bilgilendirme ve başlık için ayrıca teşekkürler ;)

Muhammet
10.02.2009, 17:42
Gs için birşeyler hissederdim hep ama adını koyamazdım bir türlü. Şimdi biliyorum ne olduklarını. Fransızlar. :D :rolleyes:

Bir de gidip tff binasına yürümüş utanmaz taraftarları.

Mertcan
10.02.2009, 17:48
yürüdülerde ne oldu ellerine ne geçti?

çokmu etkilendi tff? ulan ayıp ettik adamlara baksana buraya kadar geldilermi dedi?

biz iyiki ağzımızı açmıyoruz... demek açsak hayat boyu basın bildisini yayınlayacağız..!

Hüseyin İlkin
10.02.2009, 17:50
İsteyen girip bakabilir , antu 'nun türk futbol bölümünde Selçuk Dereli'nin Galatasaray'ın maçlarını yönettiği liste var . Selçuk Dereli'ye bugün " haksız " sövenler , o hakemden ne kadar puan kazanmışlar . Bunları biliyoruz zaten ama bir arada olması açısından güzel bir çalışma olmuş .

Düşünüyorum düşünüyorum bizim başımıza gelen olayların dörtte biri bunların başına gelse ne olurdu diye aklıma kötü şeyler geliyor . Bunun yanında bize gelenlerin dörtte biri olmasını gerek yok , hakem "adil" yönetim gösterdiğinde bile bunlar ayaklanır . Kaldı ki hakem Kayseri'nin iki penaltısını vermedi , Baros kırmızı görmedi , Emre 'nin ikinci sarısı atlandı . Hala yürüyorlar , iyi yürüyüşler size .

İlla arkanızdaki ellerle itileceksiniz dimi ? Yoksa başarılı olamıyormusunuz . Vah , vah . Çok üzüldüm .

İsterseniz Kıbrıs'ı da alın sözde , siz Fransızsınız , Fransız kalacaksınız :)

Badaloğlu
10.02.2009, 17:50
Arkadaşlar, bazı konular hakkında fikirlerinizi yazmak ile rakip kulüp, futbolcu ve yöneticilerine hakaret etmek farklı şeylerdir.Bunu iyi ayırt etmenizi rica ediyorum.Aksi takdirde forum kurallarını uygulamak zorunda kalacağız.Fikirlerinizi burada özgürce yazabilirsiniz ama hakarete asla izin vermeyiz.Bu rakibimizde olsa böyledir, bize yakışan davranışları burada tüm üyelerimizden bekliyoruz.

Cafer Bulur
10.02.2009, 20:56
Tarihimizde önceden var olan ve belki su dönemde bile bulunan g.saray sempatizanlarina bir ders olmasi lazim su anda olup bitenler.
G.sarayin bizim futbol anlaminda en büyük düsmanimiz oldugu gercegini halen kabul etmeyenler var midir acaba?

Pirselimoğlu
10.02.2009, 20:57
gs 4 : denizli : 1 --------> denizli 10 kişi
gs 1 : antalya: 1--------->dakika 90, 2 kırmızı antalyaya
gs 3 : Ts : 0 ----------->servetin elle golü, linkolün bayrak olayı
gs 1 : kayseri:0---------->ofsayttan gelen tek gol
gs 2 : ibb : 0 ------------> hakem selçuk dereli
gs 3 : hacettepe : 1 ------> ibb 9 kişi, gs lehine 2 penaltı
gs 4 : bjk : 2 -------------> bjk 10 kişi, gs lehine 2 penaltı

gs 1 : kayseri 1 -----------> hayret gs 10 kişi :) + kayseri lehine verilmeyen 2 penaltı + barosa kanlı kırmızı

Bunlar geysenin iç sahadaki başarısı, hala hangi yüzlen konuşuyorlar anlamak güç.

POYRAZ
10.02.2009, 21:34
Biraksinlar bu isleri. Biz ilk yarida oynadigimiz üst üste 3 macta 7 puan kaybettirilen bir takimiz. Biz ne yapalim peki? Biz hakem oyunlariyla birsürü sampiyonlugu yenilmis bir takimiz.
Yok cimbok demek Türkiye demekmis. Edebiyat parcalamasini nasil da biliyorlar.

POYRAZ
10.02.2009, 21:36
gs 4 : denizli : 1 --------> denizli 10 kişi
gs 1 : antalya: 1--------->dakika 90, 2 kırmızı antalyaya
gs 3 : Ts : 0 ----------->servetin elle golü, linkolün bayrak olayı
gs 1 : kayseri:0---------->ofsayttan gelen tek gol
gs 2 : ibb : 0 ------------> hakem selçuk dereli
gs 3 : hacettepe : 1 ------> ibb 9 kişi, gs lehine 2 penaltı
gs 4 : bjk : 2 -------------> bjk 10 kişi, gs lehine 2 penaltı

gs 1 : kayseri 1 -----------> hayret gs 10 kişi :) + kayseri lehine verilmeyen 2 penaltı + barosa kanlı kırmızı

Bunlar geysenin iç sahadaki başarısı, hala hangi yüzlen konuşuyorlar anlamak güç.
Al iste bir renktasimiz istatistik vermis. O zaman herkese hak ettigi verilsin, puanlar tekrar düzenlensin cimbok'un en az 10 puani gider. Servet namussuzunun bize el ile attigi gol sonrasinda yaygara yapmislar mi ki simdi ortaligi velveleye veriyorlar.

Muhammed KOÇ
10.02.2009, 21:47
5 kuruş paraları olmadığı, oyuncuların paralarını veremediği, emrenin şunun bunun yardımlarıyla ayakta durduğu günleri daha yeni atlattılar.. sitelerde karikatürleri boy boydu gaysenin.. bu ne kendini bilmezlik ve pişmişlik.. o eski günler yakın evet sayın çinçonlular ama sizin düşlediğiniz gibi eski günler değil, böyle beşparasız ve kişiliksiz sahipsiz eski günler..

jako13
10.02.2009, 22:02
Duyduğunuz çakalların ulumasıdır! Safları sıklaştırın arkadaşlar! Zaferimize bir adım kaldı dayanın arkadaşlar! Efsane dönüyor,efsane vuruyor! Anadolunun yiğit evladı zalimlerin saltanatını yine al aşağı ediyor! Yaşaşın Trabzonspor! İstanbul saltanatını altı kez yıktık yine yıkacağız!!! Bekle bizi kahpe bizans!!!!!

Muhammed KOÇ
10.02.2009, 22:02
ve eziklikte son sokta !!

Son Dakika Haberi Arkadaşlar !!

Cim Bom 'tekrar' istiyor (http://fanatik.ekolay.net/fanatik/GALATASARAY-Cim-Bom-'tekrar'-istiyor_4_Detail_32_125524_2.htm)

Galatasaray Spor Kulübü, Kayserispor maçında 'kural hatası' yapıldığı gerekçesiyle, maçın tekrar oynanması için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvuru yaptı..

yanılmıyorsam bu 2. kez aynı istek :D

Colakoglu
10.02.2009, 22:49
atatürkün trabzon halki hakkinda söyledigi cok güzel seyler vardi bilen varmi buraya koyalim onuda

Burçak
10.02.2009, 22:53

Cim Bom 'tekrar' istiyor (http://fanatik.ekolay.net/fanatik/GALATASARAY-Cim-Bom-'tekrar'-istiyor_4_Detail_32_125524_2.htm)

Galatasaray Spor Kulübü, Kayserispor maçında 'kural hatası' yapıldığı gerekçesiyle, maçın tekrar oynanması için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvuru yaptı..

http://site.mynet.com/sameraras/mynet_resimlerim/kucuk_emrah.jpg

:D ççç

Hüseyin İlkin
10.02.2009, 22:54
http://brahmi.org/forum/emzik01.jpg

magicyattara
10.02.2009, 22:55

İyice rezil oldular.

Sümeyye Şahin
10.02.2009, 22:56
neyin hakkını istiyolar anlamıyorm hakem az bile yaptı onları nerde kırmızı nerde 2 penaltı fark yemedik diye öpüp başlarına koycaklarına yüzsüzce hala tekrar diyolar...bu araa fenerden ses çıktımı onlarda da var mı ayaklama filan:D

Sümeyye Şahin
10.02.2009, 22:58
http://site.mynet.com/sameraras/mynet_resimlerim/kucuk_emrah.jpg

:d ççç

http://brahmi.org/forum/emzik01.jpg
:d ççç :d.....

MehmetGÜRSOY61
10.02.2009, 23:00
bu insanların şerefleri yokki ne kadar yorum yapsak az şerefli insan çıkıpta böyle igrenç yazılar yazarmı bunların kökünde gıram kadar şeref yok .

itsmylife
10.02.2009, 23:05

20.3.1915
Jean-Pierre DUMOULIN
.

Mustafa Kemal ATATURK

bunu pankart yapalım...tabi sadce bu galatasaray lisesi bölümünü....

mustafaction
10.02.2009, 23:08
atatürkün trabzon halki hakkinda söyledigi cok güzel seyler vardi bilen varmi buraya koyalim onuda

"Arkadaşlar, beş sene evvel ilk kez Samsun'a ayak bastığım zaman bana kalp kuvveti veren vatandaşlarımın en önünde Trabzonluların bulunduğunu asla unutmayacağım. Sakarya Büyük Savaş alanında Üçüncü Tümen ile yetişen Trabzon evlatlarının savaş alanında gösterdikleri fedakarlıkların kıymetli hatırası daima dimağımda menkuş olarak kalacaktır. Bu vatan perver halka, o kahraman evlatlara sahip olan bu kıymetli memleketimizi bir Ermenistan çıkışyeri veya hayal edilen Pontus Krallığı ülkesi yapmak istek ve korkutmaları ne uğursuzdu! Şüphesiz o kabuslar sonsuzluğa dek hayal olmuştur."

Murat Acar
10.02.2009, 23:17
Şuan faır play lıgınde 5 yada 6 cı sıradayız Aslında lideriz bence çünki başkanımıza verilen hak mahrumiyeti yüzünden 24 ceza puanı verilmiş haksız yere verilen bu ceza puanını saymıyorum ben o puanı saymassak otomatik olrak zaten lideriz o ligdede ama bu cezayı bize verenelrden hala net bir cevap cıkmadı onlara verılıcek ceezanında takipçisi olacağız...

Volkan Taş
10.02.2009, 23:23
yıllardır bize yapılanları görmezden geldiler.. kendi kuyruklarına basılınca ayaga kalkıyorlar.. hakemler bunlara az bile yapıyor.. sen hakeme kanını sür ondan sora yok kural hatası cart curt.. febe belediye maçında gökhan gönül tijikuya vuruyo arkadan emre tijikuyu çekiyor.. tijiku kırmızı gökhan gönül 2.sarıdan kırmızı emre ye bişey yok.. kimse ses çıkarmıo.. başkalarına bişey yapıldımı gülüp geçiolar.. gülme komşuna gelir başına..

al ağzına emziği
adi istanbul eziği
öpeceksiniz koçum
bükemediğiniz bu eli..

TSezgin61
10.02.2009, 23:29
umarim bizim geseye iyi niyetle bakan renktaslarimizin gözü acilir bu haberlerden sonra.

gesenin nekadar igrenc bir camia oldugunu görürler umarim. fener fener diyoruz, ama gesenin bize onlardan daha fazla zarari oldugunu görmüyoruz. tabiki hepsi ayni, ama yilanin basi gesedir...

Murat Acar
10.02.2009, 23:34
umarim bizim geseye iyi niyetle bakan renktaslarimizin gözü acilir bu haberlerden sonra.

gesenin nekadar igrenc bir camia oldugunu görürler umarim. fener fener diyoruz, ama gesenin bize onlardan daha fazla zarari oldugunu görmüyoruz. tabiki hepsi ayni, ama yilanin basi gesedir...
Ben son şampiyonluğu kaçırdığımız gs maçından sonra hep şunu diyorum gs gibi dostum olacağına fener gibi düşmanım olsun öpüp başıma koyarım fenerin düşmanlığını gesenin dostluğuna tercih ederim açıkçası....

Onur Akyüz
11.02.2009, 00:18

bunu şiddetle reddediyorum,
öyle biri yok varsada Trabzonsporlu degildir!

TSezgin61
11.02.2009, 00:21
bunu şiddetle reddediyorum,
öyle biri yok varsada Trabzonsporlu degildir!

maalesef böyle insanlarimiz azda olsa var.

hatta iyi niyetle olmasada sirf fenere inat cimbom bagiran insanlarimizida hepimiz gördük seneler önce...

aggressors
11.02.2009, 00:52
6s ligin tekrar başlaması için federasyona baş vurmuş millet :))))

Alper Beyazay
11.02.2009, 01:04
Yine maç tekrarı istiyorlar..Her puan kaybettikleri maçın tekrarını istiyorlar..Sıktı artık bu ezikler..Bize olurken seslerini çıkarmıyorlar..Kendilerine daha bişe olmadan ortalığı yıkıyorlar..Sadri başkan bişey demeden ceza aldı.Bunlara sadece para cezası vericekler yine.

Mustafa Yılmaz
11.02.2009, 08:53
Galatasaray'ın, Kayserispor ile berabere kaldığı maçta hakem Selçuk Dereli'nin genel yönetimine ve Lincoln'ün gördüğü kırmızı karta tepkisi giderek büyüyor. Maçın ardından sarı-kırmızılılardan sert bir bildiri gelmiş, Federasyon da buna hızla ve sert bir üslupla yanıt vermişti. Galatasaray, bildiri dolayısıyla PFDK'ya sevk edilmişti. Federasyon'un, sert ve tavizsiz yaklaşımına rağmen Galatasaray yönetiminin geri adım atmayı kesinlikle düşünmediği ifade edildi. Dün Lig TV'de Futbol Gündemi programına katılan deneyimli Galatasaray muhabiri Bahri Havadır, Kayseri (http://arama.sabah.com.tr/arama/arama.php?query=Kayseri) maçı öncesi yaşanan bir olayı anlattı: "Ali Sami Yen'de bir büyüğümüz Sayın Polat'a 'Başkanım bugün ilk 30 dakikada Lincoln kırmızı kart görecek' dedi. Bu kişinin kim olduğunu, Federasyon'dan mı, eski bir hakem mi diye Polat'a ısrarla sordum. Söylemedi. Hatta Başkan Polat bu diyaloğu, futbol şube sorumluları Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ'a da iletti. Yarın (bugün) Divan Kurulu'nda Sayın Adnan Polat bu diyalogları açıklayabilir."

Maç başlamadan önce niye çıkıp açıklamadınız kardeşim.

erhank
11.02.2009, 09:41
Ezikilik psikolojisi...

MahmutHSO
11.02.2009, 09:59
Baros ,elindeki kanı hakem Selçuk Derelinin üzerine sürüyor ve gördüğü kartın rengi sarı.
Şöyle bir düşünelim,aynı şeyi Trabzonspor lu herhangi bir futbolcunun yaptığını düşünün.
O an maçta hangi kartı görürdü veya maçtan sonra medyadaki söylemler nasıl olurdu.

Adil ÖZGÜR
11.02.2009, 10:23
Kendini büyük görmek=Kendine aşık olan= N a r s i z m.

onurts61
11.02.2009, 10:51
O degilde bir servet vardi samiyende bize elle gol atan , o zaman hakemler iyiydide simdi adaletli olduklari icin senin lehine hata yapmadiklari icinmi kotu oldular , iste bundan dolayi 3 undende nefret ediyorum cunku onlar adalet degil kendi lehlerine hata isterler ve aldilarmi kolayca bunu hazmederler , 3 unuzde beter olun , bu hareketler sene sonunda sampiyon oldugumzuda federasyon zaten boyle istemisti anadoludan sampiyon ciksin diye bu sene cok ugrasmisti diyecekler , kendi taraftarlarina bunu sunacaklar , hala anlam veremiyorum adalet ve vicdan duygusu olan biri nasil 3 rezili destekler insanlik bu kadar ayaga dustu ...

Hasan Çelik
11.02.2009, 11:59
servet in açıklamalrını okudum hakemler bizi koruyor diyor,maç içinde sabriye,ardaya,ayhan a sürekli telkinlerde bulunuyorum diyor ben yıl boyunca 4 sarı kart yerken diğer arkadaşalr 2 maçta bir kart yiyor diyor,burda servet herşeyi anlatıyor.hakemlerin galatasarayı koruduğu aşikar şimdi çıkıp utanmadan maçın tekrarını istiyorlar,emre nin elle kestiği top penaltıiservet in mehmet eren i düşürdüğü pozisyon penaltı lincoln un kartları doğru ,bu maçta başka ne olduda bu kadar yırtınıyorlar