PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neden Cevaplamaktan Kaçıyorsun Terim?

Hasan ZAİMOĞLU
10.02.2009, 01:20
Terim TS Sorusuna Sinirlendi

Fildişi Sahili ile İzmir Atatürk Stadı'nda çarşamba akşamı saat 20.30'da karşılaşacak A Milli Takımı, ilk antrenmanını Altay Alsancak Stadı'nda yağmur altında yaptı.
Çalışma öncesi röportaj veren Teknik Direktör Fatih Terim, Trabzonspor'dan ay-yıldızlı ekibe tek futbolcu çağrılmasıyla ilgili tepkilerle ilgili görüşünün sorulmasına sinirlendi.
Muhabirin konu ile ilgili sorusu üzerine gülerek röportajı bırakan, ancak sinirlendiği belli olan Terim, “Hepiniz aynısınız. Esas rahatsızlığı sizde aramak lazım” dedi.

ne peğriz ne lahana turşusu terim adam gibi cevap ver garezin mi var ? gocunduruyor mu takımımızın futbolcularının performansı ?

Hüseyin Çümen
10.02.2009, 01:28
almassan alma terim sen bilirsin
sen bizi çekemiyorsun
sanada uydu anteni takalım

innocence
10.02.2009, 01:32
http://www.rehberalem.com/firmalar/22868/urun/digiturk_uydu_anteni_4.jpg

Onur Akyüz
10.02.2009, 01:33
o anki surat ifadesini gördüm
bu adamı tok karnıma yesem doymam!

only ts
10.02.2009, 01:42
ıyıkı almıyo bosuna yorulacak belkıde sakatlanacak topcularımız

mehmet yıldırım
10.02.2009, 01:44
arkadaşlar bırakalım onunla bununla uğraşmayı,enerjimizi lüzümsuz yerde harcamıyalım.tek hedefimiz var şampiyonluk başkası havagazı.....bu yolda yürürken biri anana da sövse dönüp bakmıycan....bizi polemik ortamına çekip yıpratmalarına izin vermiyelim...ipi göğüslersek o zaman hesabı görürüz onlarla......bu haftaki maçımız bence şamp yolundaki en önemli maçımız....

Kasım Hilal
10.02.2009, 01:51
Amaaann..
Siz de ciddiye alıyor musunuz hala sinyoru?

Paksoy
10.02.2009, 01:55
fb den 5 tane topçu var ya ...... inanılır gibi değil...

Yasin Berber
10.02.2009, 02:27
Terimi oldum olası sevmiyorum ....uyuzun tekii şenol hoca dünya 3 üncüsü yapdı takımı gördü muameleye bak bide fatih terimin gördüğü muameleye bak yazıklar olsun istanbul basını bizans basını...

seyyah61
10.02.2009, 03:59
http://www.rehberalem.com/firmalar/22868/urun/digiturk_uydu_anteni_4.jpg

http://www.southparkclub.com/pix/season1/Cartman%20Gets%20an%20Anal%20Probe/1.jpg

:D

kudu_61
10.02.2009, 07:25
ispanya maçlarından sonra da ben tebessüm edeceğim sana resman milli takımı sabote ediyorsun zoruna gidiyor dimi ANADOLUNUN BAŞARISI

Emirhan Ömeroğlu
10.02.2009, 08:46
anten güzel cevap olmuş :alkış:

Dursun Kaplan
10.02.2009, 08:57
Fatih Terim ve onun gini hazımsızlık sorunu çeken insalar, zaten bize karşı bir tavır içerisindeler her zaman. Ha bu bizim umurumuzda mı ? Tabiki değil. :p

He deyin geçin.

Hüseyin Kurt
10.02.2009, 09:05
Terim TS Sorusuna Sinirlendi

Muhabirin konu ile ilgili sorusu üzerine gülerek röportajı bırakan, ancak sinirlendiği belli olan Terim, “Hepiniz aynısınız. Esas rahatsızlığı sizde aramak lazım” dedi.

Bizimde güleceğimiz zaman gelecek.

Kaleciler:
Iker Casillas (Real Madrid)
Andrés Palop (Sevilla)
José Reina (Liverpool/England)
Savunma:
Raúl Albiol (Valencia)
Sergio Ramos (Real Madrid)
Carles Puyol (FC Barcelona)
Fernando Navarro (Real Mallorca)
Álvaro Arbeloa (Liverpool/England)
Juanito (Betis Sevilla)
Carlos López Marchena (Valencia)
Joan Capdevilla (Villarreal)
Orta Saha:
Andrés Iniesta (FC Barcelona)
Xavi (FC Barcelona)
Cesc Fàbregas (Arsenal/England)
Xabi Alonso (Liverpool/England)
Rubén De la Red (Getafe)
David Silva (Valencia)
Marcos Senna (Villarreal)
Sergío Garcia (Saragossa)
Santiago Carzola (Villarreal)
Forvet:
Daniel Güiza (Fenerbahçe)
Fernando Torres (Liverpool/England)
David Villa (Valencia)

Emirhan Ömeroğlu
10.02.2009, 09:10
Hüseyin abi süper bir cevap verdin yine tebrikler :alkış:

Yanlız Kuviza febe'de :) orada Mallorca yazıyor

Tolunay Abdioğlu
10.02.2009, 09:54
Bu adamı milli takımın başına getirende kabahat ..
Almassa aLmasın kendi bileceği iş.
Ama bu takım İspanya'yı biraz zor yener :D

ozturk
10.02.2009, 09:55
almadığı iyi oldu boşverin Trabzonsporun menfaatleri milli takımın menfaatlerinden üstündür benim için..

istanbul karması kazanmış kaybetmiş umrumda bile değil..

Burçak
10.02.2009, 10:07
Türkiyede işleyiş bukadar çarpık işte.
Lider 2 takım var. taş gibi takımlar. ama onlardan alınan futbolcu sayısına bakın.
istanbulun hakem itelemeleriyle başarılar kazanmış 3 sülükleri sürünüyor. (Allah daha beter etsin)
hal böyleyken sensör terim hala onların işe yaramaz adamlarını ön plana çıkarıyor.
maçtan sonra göreceğiz o gülen yüzünü senin.

http://www.medya50.com/img/v42hzPGc.jpg (eskiden çanak anten mi vardı)

halil ibo
10.02.2009, 10:11
Zaten ciddi maçlarda almayıp böyle dandik bir maçta 3-5 topçumuz olsa kıl olurdum.Sakatlık var,takımımızın önemli bir maç öncesi eksik çalışması var.Böylesi daha iyi bu maç için.Amma ve lakin Gökdeniz ve Tekke dahil Trabzon ve Trabzonspor'a garezinin sebebine gelince kesinlikle bilinçaltında birşeyler olduğunu düşünüyorum.
O yüzden dilinede gelmiş ve rahatsızlıktan bahsetmiş,rahatsız arkadaş...

Ümit Tekşan
10.02.2009, 10:13
Şimdilik eyvallah Terim , Aman dikkat et TRABZONSPOR'da futbolcu felan alırsın. Sakın şaşırma !!! Anlamadığım Gökhan ÜNAL'ı neden kadroya aldın ?

Sen Kendini Gs , Fb ile özleştirmişssin. Fb'nin durumunu herkes görüyor. Sokağa çıkacak halleri yok. (Allah daha beter etsin ) Gs'nin durumuda ortada , Ama bunu bir tek sen görmüyorsun ve üstelik 5 tane futbolcu alıyorsun Fb den ne diyelim ??

Milli takım demek , Fb ve Gs karması demekmi ? Yoksa bizmi yanlış biliyoruz. Eğer öyleyse Milli takım demiyelim ( FG ) Karması diyelim.

Fatih TERİM sana bu Ülkede tahammül ediyorlarya yuh diyorum baska da bişey demiyorum. Sen nekadar kendini beğenmiş , ne kadar yükseklerden uçan , dediğim dedik , astığım astık cinstensin..

Ben şahsım adına düşüncem ; Tüm taraftarlar yani kadroya katmadığın futbolcuların taraftarları su an hepsi sessiz sedasız İspanya maçını bekliyor. Bakacağız TERİM , Dünya kupasına gidecekmiyiz yoksa gene hüsranlamı karşılaşacağız. Senin yaptığın her olumsuzluklara karşı Gönlümüz Dünya kupasnına gitmemizden yana...

Trabzonspor'dan bu saatden sonra sen , Milli Takım'ın başında olduğun sürece Futbolcu almıssın , almamıssın inan taraftarlar olarak umrumuzda değil , Senin nasıl bir karektre sahip olduğunu Dünya öğrendi o , bakımdan alma bizden Futbolcu alma . Hatta imkanın varsa ki mutlaka vardır sen yaparsın çünkü Gökhan ÜNAL'ı da gönder geri..

Futbolcularımız hakkında hiç bişey yazmadın gerek duymadım. Kadroya almadığı futbolcularımız hakkında ama iki kelime edeyim. Su takımda EGEMEN banko oynar. Selçuk mutlaka çağrılır. Diğerlerini de yazmaya gerek yok.

Bu saatden sonrada sana kafa yormayacağım. Kimse de yormasın bu Adamın ? ne yaptığını kimse çözemedi bırakalım Doktor kontrolünde hayatına devam etsin....

Erkut Ay
10.02.2009, 10:21
8taşlı gökhan zanmı .Egemen'mi emremi Selçuk'mu mevlütmü Umut'mu vea Tekkemi adam bu kadar şımarık standartçı işte kim bakacak maç falan zaman geçirmiyoruz sayelerinde çokta umrumda...

Engin Koltuk
10.02.2009, 10:34
Ligin zirvesindeki iki takımdan 2 oyuncu. Maşallah.

aaahmet61
10.02.2009, 10:34
iyiki adamın trabzona gıcıklığı var.kadromuzda şampiyonluğa oynuyacak 12-13 futbolcumuz var.yedek klubemiz o kadar zengin değil.o zenginlikte önümüzdeki sene olacak inşallah.ya milli takımdan futbolcularımızdan biri sakat gelse iyimi olurdu.bence almaması iyi olmuş.yeterki şu şampiyonluğu görelim.

bordo61
10.02.2009, 10:37
Cevaplayabileceği bi neden yok
Ne diyecek sanıyorsunuz bana anten lazım sizde varmı milletin önünde

afsbahar
10.02.2009, 10:37
Terim, Trabzonsporun başarısını hazmedemiyor.

mefum
10.02.2009, 10:38
Platini Zenitli Türk'ü sorduğu zaman da Terim'in neden Fatih Tekke'yi kadroya almadığını tartışmıyor muyduk?
gerçi yalnız biz değil taraflı tarafsız herkes bunu sorguluyordu
ama dikkat etmiyor musunuz? bu Terim'in stili işte bu...
bir bakarsınız ligin en formda oyuncuları takımda yok, ya da kendi takımında forma giyemeyen topçular milli takımda (iyi oynadılar kötü oynadılar ayrı konu)

evvela Terim'e kızıp milli takımı desteklememeyi pireye kızıp yorgan yakmaya benzetiyorum
nacizane görüşümdür, kimseyi de böyle düşündüğü için suçlamıyorum
ama ben 11 Trabzonlu'nun oynadığı takımı görmek istesem de, hiç olmadığında dahi milli takımı desteklerim

daha önemli konuya gelince: artık bırakalım Terim'i tartışmayı
bence iyi de oldu almadığı, ve umarım Gökhan bu maçta oynamaz, oynarsa da inşallah herhangi bir aksilik yaşanmaz
sezon başından beri bütün yorumcuların hayranlıkla baktığı sakat oyuncumuzun olmamasının sezon sonuna kadar devam etmesini diliyorum

özetle; Terim'e rağmen benden milli takıma destek var
nasıl yıllardır Trabzonumun başına hiç hazzetmediğim insanlar geldiğinde dahi desteğimi kesmediğim gibi...

Emre ÖZTÜRK
10.02.2009, 10:39
bu terim i egemen e vericen.Egemen bunu iyi bir dövsün.Belki ondan sonra alır bizim oyuncuları.Gıcık herif:mad::mad:

Hüseyin İlkin
10.02.2009, 10:49
Cevapları kendide biliyor ama yüksek sesle söyleyemediği için cevaplamaktan kaçtı . Az çok futboldan anlayan biri Fatih Terim 'in almadığı oyuncuların orayı ne kadar hak ettiklerini biliyor . Fatih Terim , bir Egemen 'in , bir Abdurrahman 'ın hakkını yiyor . Hadi bugünü yırttın kendince ama ilerisi böyle olmayacak .

jackal
10.02.2009, 11:29
bide a milli takıma klüp formaları çıkartılır öyle gelinir diyor. O ilk başta kendi üzerindeki formayı çıkarsın. terime Trabzonspor herhalde güzel bi kuyruk acısı yaşatmış ki çekemiyor. İspanya maçında da İspanya yı tutacağım. Bana göre bu A Milli takım değil terimin takımı. (Onu görünce sinirlerim tepeme çıkıyor.) Bana göre terimin hem Trabzonspor a hemde Ersun Yanal a gıcığı var. Soru sorulunca sinirinden nasıl kudurdu ki çıkıp gitti.

Birde takımlar A milli takıma gönderdikleri oyunca sayısına göre para alıyorlor. Bende ilk duyduğumda şaşırmıştım. Bu fanatik 6s'li terim bu yüzden 6s lileri dolduruyor klüp para kazansın. 6s-7b karması bir takım...

Mehmet Fırat
10.02.2009, 11:38
Sakın savunuyormuşum gibi anlaşılmasın. Ben de sizin kadar nefret ediyorum Terim'den. Ama;

Rakip Fildişi. Önem derecesi sıfıra yakın. Ve bizim haftasonu müthiş önemli bir maçımız var. Rakip BJK'den 1 oyuncu çağırdığı yerde bizden 3-4 oyuncu gitseydi ve biri bile orada sakatlansaydı ne diyecektik? :)

Terim keşke Gökhan'ı da çağırmasaydı... En azından tam kadro hazırlanıyor olurduk BJK maçına. :)

peker61
10.02.2009, 11:39
Yüzünü şeytan görsün inşallah..

Mustafa Ayazoğlu
10.02.2009, 11:41
terim gsli olduğundan normal karşılıyorum, sizde öyle yapın

2010 dünya kupasında selçuk, egemen, gökan mutlaka yer alacak kadroda

hele bi şampiyon olalım

Süleyman50
10.02.2009, 11:49
ismini duymaktan nefret ediyorum terim olduğu sürece milli takım beni pek ilgilendirmiyor, kimse yanlış anlamasın eminim benim gibi düşünen çoktur........

İskender Çakmak
10.02.2009, 11:59
ben görücem onu ispanya maçında torres toramanın gökhan zanın yanından fırtına gibi geçerken o zaman ne düşünecek çok merak ediyorum sinirlensin bakalım o maçlarda alınacak sonuçla bir insan nasıl sinirleniyormuş görecek çakma imparator

Miraç Atalay Çiftçi
10.02.2009, 12:01
Ne diyecekti, evet ben Trabzonspor'a karşı bir tutum içerisindeyim mi diyecekti?
Böyle diyemeyeceğine, diğer söylediklerine de bir itibar etmeyeceğimize göre en iyi duruşunu sergilemiş, kendisi olmuş. Zora gelince büzülmüş, kalmış işte.
Bravo!

Taner Uykuçeken
10.02.2009, 12:01
Yazımda sakıncalı bir durum mu varddı.?

Rıza ÇOLAK
10.02.2009, 12:02
İspanyol Canal Plus televizyonunun yorumcuları Belediye maçı sonrası “Fenerbahçeliler çim sahada kafaları kopmuş tavuklar gibi geziniyorlardı”
Bu yorumdan sonra bu takımdan 5 (BEŞ) kişiyi milli takıma cağıran zat hakkında söylenecek başka bir şey yok.Ben Trabzonsporda futbolcu olsam Terim ordayken milli takıma gitmem.Yıldıray gibi bir duruş sergilemeli futbolcularımız.Nedir bunun kaprislerinden çektiğimiz? 78 yaşında emreler, 156 yaşında ayhanlar milli takıma giderken 20/25 yaşındakiler üstelik ligin en çok puan toplayan 2 takımında oynayanlar çağrılmıyor.Habu adamı yesam doymam.

sanatik
10.02.2009, 12:02
bu terim i egemen e vericen.Egemen bunu iyi bir dövsün.Belki ondan sonra alır bizim oyuncuları.Gıcık herif:mad::mad:

Egemen cok hirsli bir oyuncu. Öyle bir oyuncumuz oldugundan gurur duyuyorum. Bursa taraftarininda neden bu kadar tepki verdigide ortada ancak fatih terimin ihtiyaci yok böyle futbolculara. Emre ile parmak ata ata ve tüküre tüküre dünya kupasina gidermi acaba.

zarha6155
10.02.2009, 12:09
Terimin ist. takımlarındaki oyuncuları tercih ederek bize haksızlık yapıyor ama bir söz vardır. Şer zannettiğimiz olayda hayır olabilir diye.
Bence hiç zannetmesin bu olayı gurur yapmıyalım.Tek hedefimiz lig olsun.:alkış:

LazAnisT
10.02.2009, 12:17
Televizyonda gördüğümde hemen kanal değiştiririm çünkü istem dışı midem bulanmaya başlıyor.

Bu arada Bende mehmet gibi düşünüyorum keşke Gökhan Ünalıda çağırmasaydı.

Varlıbaş61
10.02.2009, 12:24
ya arkadaşlar boşverin şu adamı
tartışıp durmayalım sürekli
iyiki de almıyor valla
85.dk da oyuna alacağına hiç almasın kadroya daha iyi valla ben böyle memnunum
zaten bu adam yüzünden milli takımdan soğudum

kıskanıyor bizi işte...futbolculuk döneminde bayağı bir acı verdi herhalde ona Trabzonum...
bu kibirlikle yatacak yeri yok bu adamın...

jackal
10.02.2009, 12:25
gökhan ünal ı çağırsa ne olcak sanki oynatacakta.

erhank
10.02.2009, 12:31
Ya bu gazetecide öyle bir soru sormuski Terime. Adam ne desin yani icinden gecenlerimi söylesin? Ben Trabzonspor düsmaniyim, Allah onlari daha beter yapsin, su anda Trabzonsporun oldugu konum beni cok rahatsiz ediyor, artik sinirimden gülüyorum ve insallah Nuri Albayrak tekrar Trabzonsporun baskani olur:D

Murat'
10.02.2009, 12:35
Kendisi dün aynen şöyle bir cümle kullandı...Buraya gelen futbolcular takım şapkalarını çıkarır ve milli takım şapkalarını giyer...Peki Sayın Terim sen neden o şapkanı çıkarmıyorsun...

Koray
10.02.2009, 12:41
Hazırlık maçı için 1 oyuncu çağırması bjk maçı gibi çok önemli bi maç öncesi beni açıkçası sevindirdi,keşke hiç çağırmasaydı...
Keşke yönetimimiz tepkisini grup maçlarında açıklanan kadrolara verseydi veya bundan sonra açıklanacak olan gerçek maç kadrolarına...

DEV-LAZ
10.02.2009, 12:41
Egemen'in Serkan Balcı'nın kadroya çağrılmamasını anlamış değilim...Fatih Terim'e sorsanız kadro istikrarının bozulmamasından ve takım uyumunun devamlılığından söz edecektir.İki maç oynayıp on maç sakat gezen Gökhan Zan'la ve sakat sakat oynamak zorunda bıraktığı Servet Çetin'le kadro istikrarı sağlamayı düşünüyor galiba Fatih Terim....Olaya iyi yanından bakmak lazım...Her maçı artık bir final olan Trabzonspor'un Egemen'e ihtiyacı var...Milli takıma seçilmesi durumunda sakatlanma riskini gözardı edemeyiz.

genç61
10.02.2009, 12:46
alacak alacak biz sampiyon olunca mecbur alacak sivastanta alacak bizdende alcak ama o alana kadar zaten bu kadro secimiyle biz 2010 gidemicez ondan sonra ne olcak merak ediyom her zaman sans yaver gitmez 2008 deki gibi fatih hoca kendi ipini kendin cekiyon

bizden topcu almamana seviniyon ayrıca allah korusun sakatlık olursa zaten kadro dar allahtan milli takımda sen varsın

oflu engin
10.02.2009, 12:51
korkarımki bu adamın kaprisleri yüzünden 2010 dünya kupası zevkinden mahrum kalacağız.ligin en kötü üç takımından milli takımın iskeletini kurması benim aklıma tek bir şey getiriyor.ispanya bizi darmadağın edecek.pardon bizi değil fatih terimi.malesef acı bir gerçek.

Emir BAYRAK
10.02.2009, 12:54
almassan alma terim sen bilirsin
sen bizi çekemiyorsun
sanada uydu anteni takalım

euheuehuehe. Tebrik ederim.

Ahmet Faruk
10.02.2009, 12:56
Habu Milli Takımla maç etsek fark atarız yahu...
Nasıl bir seçme anlayışıysa...

trab61
10.02.2009, 12:57
bizim icin daha iyi oldu. takim beraber kaldi. ve sakatlik riskide yok insallah. tabiiki antramanda bisey olmassa. bu adami az da olsa severdim ama su saatten sonra artik nefret ediyorum bu serefsizden. ne alip veremedigi var ben anlamiyorum. egemeni almamasi imkansiz bisey. kesinlikle aralarinda bisey var. baska aciklamasi olamaz cunku bunun.

Ayşe Aygün
10.02.2009, 13:10
cevaplayamaz. önce 10 sn düşünsün, yüzünü gözünü bir şekle soksun ( mimikleri varya sinir olduğum ) ondan sonra cevap verir.

Ali_Aydın_29
10.02.2009, 13:12
2010 dünya kupasında selçuk, egemen, gökan mutlaka yer alacak kadroda
sen hala bu zihniyetle dünya kupasına katılabilceğimizi mi düşünüyorsun?

Osman Yavuz
10.02.2009, 13:14
Valla bence de çok iyi oldu.Kadro zaten yorgun.Bize yardımcı olduğunun sanırım farkında değil:)

Miraç Atalay Çiftçi
10.02.2009, 13:15
Korkak Terim, çık dışarıya oynayalım...

recel
10.02.2009, 13:16
bu terbıyesız ve ahlaksız adam yuzunden mıllı takımı tutmak gelmıyor ıcımden. bu adam takımın basında oldugu her macta nedense bır sekılde rakıp takımı tutuyorum gol yememızı hatta fark yememızı ıstıyorum. acıkca soylemek gerekırse bu adamın trabzonsporumuzdan bır oyuncu cagırmasınıda ıstemıyorum. son olarak fıldısı bence dalga gececek bızımkılerle. Macta bırkac kez karsılasabılecegımız cumle: "drogba suuut... yapma volkan!!!"

Varlıbaş61
10.02.2009, 13:17
sen oyna terim sen oyna...

MDanışmaz
10.02.2009, 13:18
Bende bizden fazla oyuncu almamalarına sevindim.Yalnız futbolcular'ın bir hedefi vardır her zaman milli takımda oynamak.Verdiği performansa göre kendisinden daha kötü olan oyuncuların milli takıma alınması moralini bozabilir.İnşallah böyle bir durumla karşılaşmayız.

ph=61
10.02.2009, 13:25
Kazım,Sabri,Gökhan Zan,Ayhan,İbrahim Kaş,Nuri Şahin..Yazık bu milletin parasına..

Murat Acar
10.02.2009, 13:25
Arkadaşlar habu fatih bizi Milli Takımdan bile soğuttuya Daha bişeyu demiyorum ben Bizki Milli duygulara en çok önnem veren bir bölgenin insanlarıyız taraftarlarıyız.Bakıyorumda artık milli takıma daha az futbolcu vermeye sevinir olduk.Bunda Fatih gibi adamalrın katkısı çok tabiki ama ben yinede üzülüyorum bizim futbolcualrımız kat be kat hakediyorlar o kutsal formayı.Ama Bakıyorumda göz göre göre fatih denen şahıs kendini ipe götürüyor.Bu kadro ile ispanya karşılaşmalarında hezimete uğramassak ben bişey bilmiyorum.Yazık olucak Birinin kaprisleri yüzünden koca milli takımın hezımete gitmesine...

Koray
10.02.2009, 13:27
http://www.turkspor.net/images/news/terim_dil.jpg

Siz şu meymeletsizden hayır mı bekliyorsunuz yoksa :))

ApoCaN28
10.02.2009, 13:29
Yorum bile yapılmaz o ş.....

ph=61
10.02.2009, 13:30
http://www.turkspor.net/images/news/terim_dil.jpg

Siz şu meymeletsizden hayır mı bekliyorsunuz yoksa :))

La Koray ne adamsın :D

alihan_61
10.02.2009, 13:38
sampıyon oluncada o dili cıkarıcakmı acaba terım cok merak edıorum :)) butun bu kansızlara en guzel cewabı sampıyon olarak werıcaz allahın ıznıyle ...

tisan61
10.02.2009, 13:40
fatih tekke ve gökdeniz i resmen bitirdi

ozturk
10.02.2009, 13:41
bizden oyuncu almaması bişe değil de küfürbaz emereyi hala takıma almasına sinir oluyorum..

28TS61
10.02.2009, 13:50
insallah yarin ve bundan sonraki maclarin hepsini yeniliriz terimli milli takimla

Cagdas Topal
10.02.2009, 14:01
Sen Trabzon ' da hiçbir sekilde gelip macları izleme sadece derbi maclarımızı seyret sonra da böyle tepkiler gelince gec :alkış:

Senin yüzünden milli takım maclarını izlemiyorum , ispanya inşallah bize unutamayacagımız 2 malubiyet tattırır da sen ve senin yandasların s.ktirip gider :cool:

Cagdas Topal
10.02.2009, 14:02
bizden oyuncu almaması bişe değil de küfürbaz emereyi hala takıma almasına sinir oluyorum..

Onu bırak bu sezon Emre ne yapmıs ? bana acıklasınlar bunu ya barıs memiş bile daha faydalı oldu bu sezon :cool: S.ktr git terim

Recep Alkan
10.02.2009, 14:04
bu adam bu konu ile ilgili tek mantıklı kelime etsin daha birşey demiyorum.

bu adam yüzünden milli duygularım köreldi. artık milli takım sıradan ve heyecan vermeyen bir takım oldu benim için.

Alihan Ertürk
10.02.2009, 14:11
neden cevaplamaktan kaçtığını hepimiz biliyoruz aslında ; çünkü f.terim de hatalı olduğunu biliyor ve bu yüzden cevaplamaktan kaçıyor bu soruyu ..

ama onun nasıl bir gs yalakası olduğunu hepimiz biliyoruz o ayrı dava

serdar333
10.02.2009, 14:12
bence bu adam ersun yanal ve trabzonspor düşmanı... trabzon başarısız gözüksün başka bişe istemez... adı gibide biliyor ersun ondan 100 gömlek üstün.... çekemez.... ama sende düzeleceksin fatihcimm... ha genemi olmadı... olmazsa yontarız!!!!

Varlıbaş61
10.02.2009, 14:17
pardon ama siz;
büyük insan sinyor terim'den daha iyi mi futbolu biliyorsunuz!!!
vardır bir bildiği?
haydi aslanlarım haydi koçlarım diyerek kendini t.d. sanan yüce zat...

Keleşoğlu
10.02.2009, 14:23
çakma carleone:D

Emre7
10.02.2009, 14:23
bilmem kaç sene önce Şenol Güneşe sonra da Ersuna kızanlar.
kötünün de kötüsünü aldı başına. maçları milli takım olduğu için izlerim. italyadayken 1 maçını dahi izlemedim. Türk olmasa bu kadar ayrım yapmaz. Ne diyim hakkın yolunu bulacaktır bir gün.

Pirselimoğlu
10.02.2009, 14:25
geyseli ersan çelik in dün akşamki sözleri : ''Tabiki gülecek , bundan Trabzponsporluların memnun olması lazım, derbi öncesi (bjk-Ts) takımlarından 1 kişi çağırılmış, 4-5 kişi çağırılsaydıda bunlar sakatlansaydı dahamı iyidi, tam bir yönetici profili. ( Hayrettin Hacisalihoğlunu kastederek)''
Ersan çelik , bende sana şunu söylüyorum, ispanya-türkiye maçı sonrası gs-fb derbisi olsa, söylediğiniz bu sözlere bakarak milli maça gs li futbolcuların gitmesini istemezsin, bu nasıl milli takım sevgisi, böyle şey olurmu, ne kadar milli takım duygularımızı köreltsenizde bizim için milli takım daha önemlidir.
(şu an ligradyoda konuşuyor, şuna biri güzel bir cevap verse çok güzel olurdu)

dll.AxpY*
10.02.2009, 14:37
geyseli ersan çelik in dün akşamki sözleri : ''Tabiki gülecek , bundan Trabzponsporluların memnun olması lazım, derbi öncesi (bjk-Ts) takımlarından 1 kişi çağırılmış, 4-5 kişi çağırılsaydıda bunlar sakatlansaydı dahamı iyidi, tam bir yönetici profili. ( Hayrettin Hacisalihoğlunu kastederek)''
Ersan çelik , bende sana şunu söylüyorum, ispanya-türkiye maçı sonrası gs-fb derbisi olsa, söylediğiniz bu sözlere bakarak milli maça gs li futbolcuların gitmesini istemezsin, bu nasıl milli takım sevgisi, böyle şey olurmu, ne kadar milli takım duygularımızı köreltsenizde bizim için milli takım daha önemlidir.
(şu an ligradyoda konuşuyor, şuna biri güzel bir cevap verse çok güzel olurdu)

bu kirmizi ile cizdigim sozlerine katılıorum bende ızledım programı ve adam haklı bence cagrılmaması daha ıyı oldu sakatlansaydı bısey olsaydı bız ayaklancaktık kım nederse desın ama dıer soledıgı lafı bende kınıorum...

terım en ısını yapmıs bır dandırıkten maca bızden oyuncu alsa ne olcak almasa ne olcak dıe dusunuorum... bana kalırsa gokhanı aldı ama onu da oynatmıcaktır gorursunuz....

terimin sole bi acıklama yapmasını beklerdım ama gulmek yerıne......

" ben bu hafta sonu 2 guzıde takımımızın derbı macı oldugundan dolayı 1 er futbolcu aldım...nedenı ıse bır aksılık halınde bu bır futboldur ne olcagı bellı olmaz sakatlanabılır dıe, oyuncuları derbı macı oncesı cagırmadım... " demesını beklerdım yanı en azından bı mıllı takımın basındakı adam bole solemelıydı....

magicyattara
10.02.2009, 14:39
Emre B. ve Emre A-şıkkı dururken Egemen'i niye alsın.

Bunun psikolojide bir rahatsızlık olarak adı vardı,bulursam yazacağım buraya:) (Sadece belli bir çevreye ya da kişilere güvenebilmek bunun dışına çıkamamak)

A.Gökhan AKIN
10.02.2009, 14:46
sinyor değil sinyora desek yeridir.

Uzunoğlu
10.02.2009, 15:00
Emre gibi haysiyetsizin kaptanlığını yaptığı sözde milli takıma futbolcularımızın yoğun bir şekilde alınmayışı benim adıma şerefli bir durumdur...

Harun-61
10.02.2009, 15:03
kendini bi .... zanneden saygisiz herif !

Oglum Torres en az 3 gol bekliyorum senden !!!

.

Hasan Çelik
10.02.2009, 15:06
bu takımda fatih tekke,gökdeniz,selçuk ve egemen ilk 11 de direk başlayacak futbolculardır,aralarından selçuk u yedeğe kaydırabilirsin fakat diğer oyuncular direk 11 oyuncusu olmalı milli takımda am abakıyoruzki aralarından 1 tanesi bile milli takıma çağırılmıyor.istanbulda oturarak orda maçları seyrederek takım kuruyorlar,soruyorum kaç tane milli takım görevlisi,trabzona,sivasa,kayseriye gidip maç izlediler,fatih terim i geçtim yardımcıları gelip maç izledilermi hiç avni aker de,kesinlikle hayır,tv den izledikelriyle yetiniyorlar,tv den izledikelrinden bile şüphe duyarım,izleseydi egemen ve selçuk a kayıtsız kalamazdı,
fenerde galatasarayda kadroya giremeyen oyuncuları takıma çağırıyor,oynayanlardada form yok zaten neye göre takım kuruyor anlamak mümkün değil.kriteri nedir oyuncu seçerken buna cevap versin yeter

hooligans61
10.02.2009, 15:06
hadi fildişi ispanya inş.fark atarsınız türkiyiye ve terim akıllanır inş.
bizde haklı çıkırız Trabzonspor lu olarak

tonyalı Aydın
10.02.2009, 15:17
fatih terimde trabzonspor antipatisi var o pek trabzonsporluları sevmez çünkü on trabzonspor külübümde yalakalık yapacak futbolcu yok oysa istanbul takımlarında yalaka pek çok topcu var.fatih tekke uefa kupasını aldı süper kupayı aldı milli takıma almadı çünkü fatih tekke diğer topcular gibi ona yalakalık yapmadı.çünkü milli takım babasının çiftliği ya ayda 250 milyar parayıda çebine atıyor kendiside gidip 3 maymun istanbul takımlarının maçını izleyip kendi federasyon başkanı gibi onlara mavi bomcuk dağıtıyor gelsinde anadolu takımlarının maçlarını izlesin.sonra kendi takımı çinconlar atopcu bakıyor eğer galatasaraya gelirsen seni milli takıma alırım yoksa milli takıma almam mesut özil olyını bir açıklasınlar niye almanya milli takımını tercih etti diye birde galatasaraylı ayhanın milli takıma çağrılmadan önce hangi sözleri sarf ettiğini ve sonra milli takıma nasıl seçildiğini size iki örnek....ha unutmadan bazı topcularlan milli takıma alınması yolu ile üçret aldığını söyleyenler dahi var.gazeteciler sövüyor spor bakanının önünde rakip takıma antrenörüne saldırıyor.isviçre macında çoluk çoçuk rakip takıma saldırıyor.milli takım bir sürü ceza alıyor.ama o hala milli takımda.bir şanslı avrupa 3 yada 4 oldu çünkü bu maç oynanmadı milletin dualaryla sonra milletlen kafa buldu şenol güneşin başarısını hazmetemedi.adamın ayyakkabısına dahi karışan istanbul basını fatih terimden it gibi korkuyorlar..sonrada adam kahraman oluyor. böyle insanlara müstehak.ve ben fatih terim gidinceye kadar milli takımı tutmuyorum çünkü kendini hep milli takımdan ve insanlardan üstün görüyor.ve böbürlenme patişahım senden büyük allahım var diyorum...

gerçek
10.02.2009, 15:36
ne yazıkki terim egolarından kurtulamıyor... Mehmet Demirkol çok basit birşey söyledi Umut Sochoux da oynasaydı yani edirne dışında kesin milli takımdaydı dedi... Bunun başka açıklaması yok... Çocukluğunu ve gençliğini yaşayamamış sonradan görme ( artık hangi cemaat veya çete ile yoğrulmuş bilinmez) egosu olan insanlar için vakit harcamaya kafayı takmaya değmez arkadaşlar.... Bu takım şampiyon bile olsa o kendi kurduğu tarikata üye olmayanları çağırmayacaktır.
Verin Selçuğu Egemeni Umutu gs ye bakalım nasıl çağırılıyor milli takıma...

Tüm imkanları varken ben sinyoranın Trabzona gelip maç seyrettiğini görmedim... Maalesef bundan sonrada gelemeyecek anlaşılan :) Yazık....

Metin Ural
10.02.2009, 15:54
kendini bi .... zanneden saygisiz herif !

Oglum Torres en az 3 gol bekliyorum senden !!!

.

oglum gokhan sendende 4 gol!

SeRHaD
10.02.2009, 16:07
Keşke Gökhanıda almasaydı..Ben bu adamın (pardon adam dedim ama lafın gelişi) Bizden futbolcu almasına karşıyım..
TRT de mehmet demirkol güzel bir şey söyledi..Umut bulut soşo(nasıl yazılıyor bilmiyorum) da oynasaydı banko 11 deydi dedi..sunucuda niye soşo diyince..öyle dışarda oynaması lazım dedi..
mevlut kimdir,hakan balta kimdir,batuhan kimdir ve daha bir çogu.

hiç tınlamıyorum bile almasın hiç kimseyi

İlker ToSun
10.02.2009, 16:10
bu maç kadrosuna almamasının cevabını hiç ama hiç merak etmiyorum çünkü fatih terim belki bilerek belki bilmeyerek bize büyük bir jest yaptı arkadaşlar. hazırlık maçına oyuncu versek ne fayda vermesek ne fayda. boşverin bunları haftasonu derbi maçı var, ya böyle kıytırık bi maç için giden oyuncular sakatlansaydı? fildişi ile oynanacak hazırlık maçında sahada 6 trabzonlu olmasını mı tercih edersiniz yoksa beşiktaş maçına dipdiri eksiksiz ve sakatsız çıkan bir trabzonspor mu?

Mehmet S. Pervan
10.02.2009, 16:17
Eğer fatih terim gidecekse inşallah ispanya maçını kaybederiz. Tek isteğim kendi rızasıyla değilde kovularak o takımdan gitmesi. ama nerde bizim federasyonda o cesaret ... Bi yandan da iyiki almıyo bizim futbolcyları diyorum. Şampiyonluk yolunda sakat vermiyoruz en azından.

Uğur Ö.
10.02.2009, 17:29
.......................volkan
gökhan(xx)....servet...egemen....hakan

gökdeniz...aurelio..hamit......tuncay
...................nihat
.................fatih tekke

çıkar şu kadroyu önünde rakip kalıyor mu? eğer normalde bu kadroyla çıkmıyorsa senin bu kadroyu seçerken ibnelik yaptığını apaçık belli ediyor
aslında niye konuşuyoruz ki ne demişler 'adamına göre konuş'

Erdal DİLEK
10.02.2009, 17:43
daha önce ki mesajlarımda değinmiştim, milli takımı bile desteklemiyorum, bunlar böyle yaptıkca ben hakılı cıkıyorum, daha rahatlıyorum, sonucta milli dava olunca iyi düşünmek gerekiyor belli ki iyi düşünmüşüm. . .

forza ispanya. . .

Erdal DİLEK
10.02.2009, 17:46
ispanya yerden hızlı oynayan bir ouyuncu, hangi mantık ağır ve ıskası bol olan gökhan zan kadroda ona göre kat kat daha hızlı ve daha kesici egemen alınmaz ben anlamdım

AKSOY_61
10.02.2009, 17:51
çok da tın.
biz ligimize bakalım.

ne kadar az sakatlık ne kadar az eksik o kadar iyi.

Sümeyye Şahin
10.02.2009, 18:03
anca gülsün o bi gün çok vuracak başını duvarlara ...

munzevil
10.02.2009, 18:13
MİLLİ TAKIMIMIZA canımız feda ama insan böyle haksızlık yapılınca çok üzülüyor. Hadi diğer oyuncuları geçtim ama ligin en iyi stoperini ( egemen) almazsan takıma ben bu işte art niyet ararım

MİLLİ TAKIM egoları tatmin etme yeri deildirki.

Birde şunu belirteyim Asbaşkanımız açıklamalarında ironi yapmış diye düşünüyorum. Yoksa o bizden çok MİLLİ TAKIMIZA daha çok TRABZONSPORLUNUN gitmesini ister.

evrents
10.02.2009, 18:14
Futbolcularımız sakatlanmasın diye gitmesin diyen taraftarlarımız var ben buna şaşırıyorum ne yani sakatlanmasın diye milli takıma gitmesinler mi sakatlansalar normal maçta da sakatlanırlar o zaman hiç oynamasınlar millet bu vatan için canını veriyor bizim oyuncumuz sakatlansa ne olur?

Cem Balcı
10.02.2009, 18:19
aman çok üzüldük çağırmadı diye...

bi kovulsa da rahatlasak...

Hasan ZAİMOĞLU
10.02.2009, 18:20
almasın ya çokta tın Allah korusun maçlarda bişi olur oyuncularmıza bu kritik döenmlerde eksik kalmayalım.gökhan ünalıda milletin gönlü hoş olsun diğe almıştır eminim ama biz yemeyiz ve 7rtmeyiz aslan çakması terim;)

mehmetdoğan
10.02.2009, 18:21
bence fatih hoca bu kadar eleştriyi haketmiyo fatih hoca zamanında en az 6 kişi trabzondan çağırdığı olmuştur.biraz insaflı düşünürsek şu an bizden milli takımda oynayabilecek oyuncular gökhan ünal ve egemen korkmaz diye düşünüyorum ama egemeni de en kısa zamanda yani şu gökhan zan dan stoper değil futbolcu bile olmayacağını anlayacaktır diye düşünüyorum.
yani öyle aman aman bir oyuncumuzu mu almadı ki bu kadar ağır hakarete varan yorumlar var anlamıyorum.

yani bence trabzonspora karşı bir önyargısı yok

bkandil
10.02.2009, 18:22
Bana Göre;

F.Tekke'yi kadrosunda düşünmemesinin tek sebebi, Ersun Yanal'ın Milli Takımlar Teknik Direktörü olduğu dönemde Terim'in Prenslerinden biri olan H.Şükür'ü kadroya çağırmayıp, Şükür'ün yerine F.Tekke'yi kadroya almasıdır. Ersun Yanal'ın bu tutumundan dolayı Terim, hem Ersun Yanal'a hem de F.Tekke'ye kin gütmeye başlamıştır. Zaten Ersun Yanal'dan sonra kendisi Milli Takım'ın başına geçince ilk olarak H.Şükür'ü kadroya çağırmış, fakat ilerleyen süreçte Medya'nın da ciddi baskısı nedeniyle bu ısrarından vazgeçmek zorunda kalmıştır. O zamanlar Milli Takım'ın başına yeni geçtiği için şimdiki gibi Efelik taslayamıyordu çünkü o dönemde kendisinden daha efe olan H.Ulusoy Federasyon Başkanı idi. Eğer H.Şükür futbolu bırakmasaydı, belki de şimdi Milli Takım kadrosuna dahil edilmişti bile...

Gökdeniz'in çağırılmaması ile ilgili yorum yapmaya gerek yok. Gökdeniz Adamın oğlu!! ile kavgalı, dolayısıyla Terim O ünvana sahipken Gökdeniz Milli formayı giyemez...

Trabzonspor'dan futbolcu çağırmaması da yine Ersun Yanal'a olan kinindendir. (Gökhan Ünal'ı çağırdı diyenler olacaktır belki.
Trabzonspor'dan sadece G.Ünal'ın kadroya alınması ile ilgili olarak zaten Sayın Başkanımız açıklama yaptı. Kısaca G.Ünal'ın "Gönül Alma" amaçlı olarak kadroya dahil edildiğini söyledi Sayın Şener.) Hatırlarsanız, Ersun Yanal'a olan kinini yaklaşık 1 ay önce katıldığı bir spor programında kusmuştu F.Terim.

İşte tam da bu yüzden Terim'in kadrosuna Trabzonspor'dan futbolcu almamasını yadırgamıyorum.

tisan61
10.02.2009, 18:22
açıklama yapmak işine gelmiyor

Cem Balcı
10.02.2009, 18:23
bence fatih hoca bu kadar eleştriyi haketmiyo fatih hoca zamanında en az 6 kişi trabzondan çağırdığı olmuştur.biraz insaflı düşünürsek şu an bizden milli takımda oynayabilecek oyuncular gökhan ünal ve egemen korkmaz diye düşünüyorum ama egemeni de en kısa zamanda yani şu gökhan zan dan stoper değil futbolcu bile olmayacağını anlayacaktır diye düşünüyorum.
yani öyle aman aman bir oyuncumuzu mu almadı ki bu kadar ağır hakarete varan yorumlar var anlamıyorum.

yahu son bi kaç seneye bakın.bu adamın kurduğu kadroda,çağırdı oyuncularda vs bana bir tanesinde mantık gösterin :)

bkandil
10.02.2009, 18:24

Ben de Terim'in Trabzonspor'a bir önyargısı olduğunu düşünmüyorum. Onun kini başka yere. (bkz.msj.100)

Ahmet Başkaya
10.02.2009, 18:25
Sen Emreyi al takıma o herkesi yener
Kendi takımın sanki cimbom la fener
HAK YERİNİ BULACAK ALLAH KERİM
Sen harbiden Or... Ço...sun Terim

Hasan61
10.02.2009, 18:27
Ben de Terim'in Trabzonspor'a bir önyargısı olduğunu düşünmüyorum. Onun kini başka yere. (bkz.msj.100)
kesinlikle katılıyorum
onun derdi ersun hoca ve mustafa hoca ile onlardan çok oyuncu alıp onların başarısını(m.denizlinin şu an başarısız ama yine de bir çekememezlik var) tescillemek istemiyor........

Ahmet Başkaya
10.02.2009, 18:29
O kadar maçımıza geldin oyuncu izledin
Bizde sandık üç dört oyuncu alacan terim
BiRde baktık sadece gökhanımızı aldın
Senin otoriteni yesinler fatih TERİM

mehmetdoğan
10.02.2009, 18:30
yahu son bi kaç seneye bakın.bu admaın kurduğu kadroda,çağırdı oyuncularda vs bana bir tanesinde mantık gösterin :)
milli takıma alınan her oyuncuya saygı duyulması gerekir. sonuçta hepsi ayyıldız için oynuyo.
haklsın bana da bazı oyuncular saçma geliyo mesela tolga zengin bile milli takıma çağrıldı veliaht diye tolgayı hiç sevmem ama ayyıldıza çağrıldıysa ve o kişiye forma verildiyse benim başım gözüm üstündedir.bu durum artık öyle bir hal aldı ki artık trabzonspor taraftarından bazıları milli takımın yenilmesini isteyenler bile war bu forumda.

bkandil
10.02.2009, 18:33
milli takıma alınan her oyuncuya saygı duyulması gerekir. sonuçta hepsi ayyıldız için oynuyo.
haklsın bana da bazı oyuncular saçma geliyo mesela tolga zengin bile milli takıma çağrıldı veliaht diye tolgayı hiç sevmem ama ayyıldıza çağrıldıysa ve o kişiye forma verildiyse benim başım gözüm üstündedir.bu durum artık öyle bir hal aldı ki artık trabzonspor taraftarından bazıları milli takımın yenilmesini isteyenler bile war bu forumda.
Tolga da "Gönül Alma" amaçlı çağırılmıştı. Zaten Volkan cezalı duruma düştüğünde belli olmuştu bu olay. Sakat (kulak zarı ile ilgili bir problemi vardı sanırım) Rüştü'yü, Tolga'ya tercih etmişti kendileri...

tsk61_24
10.02.2009, 18:36
Aslinda Fatih terim iyi bir antrenör ama git gide kendisine karsi bir giciklik dagdu benim içinde. Acayip sinir ediyor beni, adam gibi cevap verecegine gazeteciyi tersliyor, kendini çok havalarda görüyor euro 2008 sonrasi. Efendi efendi konus Fatih Hoca. Adam gibi çik açikla benim üstümde istanbul takimlarinin baskisi var diye.
Selamlar ->:bmn:

Özgür MERCAN
10.02.2009, 18:36
bırakın rezil olsun itibarı düşsün fildişine yenilince ama yendiği zaman gördünüz mü diyecek
canı gönülden yenilmesini istiyorum milli takımın hayatımda ilk defa yenilmesini istiyorum ki biraz utansın gerçi onda utanacak tipde yok valla

mehmetdoğan
10.02.2009, 18:37
bu konuda belki de tüm forum aynı düşünde olabilir terime karşı ancak bunu saygı çerçevesinde değerlendirmek lazım yani trabzonspor taraftarı olmak milli takım karşıtı olmak değilidir.

28TS61
10.02.2009, 18:39
Aslinda Fatih terim iyi bir antrenör ama git gide kendisine karsi bir giciklik dagdu benim içinde. Acayip sinir ediyor beni, adam gibi cevap verecegine gazeteciyi tersliyor, kendini çok havalarda görüyor euro 2008 sonrasi. Efendi efendi konus Fatih Hoca. Adam gibi çik açikla benim üstümde istanbul takimlarinin baskisi var diye.
Selamlar ->:bmn:

terslenen gazetecide verseydi agzinin payini, isine geldikleri zaman insani cileden cikartan sorular soruyorlar ama terime gelince dilleri yok nedense.

neden cevap vermiyorsunuz, demek trabzon ve trabzonspora karsi biseyiniz varki cevap vermiyorsunuz deseydi, bakalim ne derdi sinyör terim

Cem Balcı
10.02.2009, 18:39
bu konuda belki de tüm forum aynı düşünde olabilir terime karşı ancak bunu saygı çerçevesinde değerlendirmek lazım yani trabzonspor taraftarı olmak milli takım karşıtı olmak değilidir.

milli takıma,çağrılan oyunculara vs saygısızlık etmiyoruz.tabiki hepsi baş tacıımız...

lakin;burda söz konusu olan şey Fatih Terim ve kurduğu kadro...

mehmetdoğan
10.02.2009, 18:44
milli takıma,çağrılan oyunculara vs saygısızlık etmiyoruz.tabiki hepsi baş tacıımız...

lakin;burda söz konusu olan şey Fatih Terim ve kurduğu kadro...
peki o kadroyu kimin kurması gerekiyo hoca oysa tercihlerine niye saygı duyulmuyo.

mesela ben umut bulutun kadroda olmasına tahammül edemiyorum,onu oynatan ersun hocaya sövmem mi gerekiyo yukardaki arkadaş gibi.ersun hoca umutu oynatıyosa da oynatmasa da bizim gemimizin şu an kaptanı ersun hocadır tıpkı milli takımında hocası fatih terim olduğu gibi

Cem Balcı
10.02.2009, 18:48
peki o kadroyu kimin kurması gerekiyo hoca oysa tercihlerine niye saygı duyulmuyo.

mesela ben umut bulutun kadroda olmasına tahammül edemiyorum,onu oynatan ersun hocaya sövmem mi gerekiyo yukardaki arkadaş gibi.ersun hoca umutu oynatıyosa da oynatmasa da bizim gemimizin şu an kaptanı ersun hocadır tıpkı milli takımında hocası fatih terim olduğu gibi

arada dağlar kadar fark var...

en büyük fark;bi tarafda ersun yanal,diğer tarafda terim :)

diğer bir husus;ben terimi milli takım gemisinin kaptanı olarak kabul etmiyorum...

böyle bir futbol zihniyetine sahip hoca millli takıma yakışmıyor...

işin özü bu...

bkandil
10.02.2009, 18:52
terslenen gazetecide verseydi agzinin payini, isine geldikleri zaman insani cileden cikartan sorular soruyorlar ama terime gelince dilleri yok nedense....

Aslında verecekmiş gazeteci ağzının payını fakat gazetecinin ayakkabısı pahalıymış, Terim'e fırlatmaya kıyamamış :D:D:D:D

mehmetdoğan
10.02.2009, 18:53
arada dağlar kadar fark var...

en büyük fark;bi tarafda ersun yanal,diğer tarafda terim :)

diğer bir husus;ben terimi milli takım gemisinin kaptanı olarak kabul etmiyorum...

böyle bir futbol zihniyetine sahip hoca millli takıma yakışmıyor...

işin özü bu...
düşüncene saygı duyuyorum renkdaş senin sölediğin bu adam benim başbakanım veya cumhurbaşkanım değil diyen siyasetçilere benzer ama realite asla değişmeyen şeydir.
benim burda tüm foruma fatih terim sevgisini aşılamak gibi bir düşüncem yok ve bunu da başaramam biliyorum ki %90 ımız nefret boyutunda fatih hocaya karşı.
bu konu çok su götürür,selametle

Cem Balcı
10.02.2009, 18:55
düşüncene saygı duyuyorum renkdaş senin sölediğin bu adam benim başbakanım veya cumhurbaşkanım değil diyen siyasetçilere benzer ama realite asla değişmeyen şeydir.
benim burda tüm foruma fatih terim sevgisini aşılamak gibi bir düşüncem yok ve bunu da başaramam biliyorum ki %90 ımız nefret boyutunda fatih hocaya karşı.
bu konu çok su götürür,selametle

eyvallah...

selametle...

Bahattin Aydın
10.02.2009, 19:03
Aslında milli maçlar öncesinde televizyondaki spor programlarına terim ve öğrencilerine başarılar demek gerekir.Çünkü o sadece kendine yakın hissettiği oyuncuları kadroya alıyor.Ya da İstanbul'daki babaları onu yönlendiriyor.Gökhan Ünal'ıda TRABZONSPOR'dan futbolcu çağrılmadı demesinler diye almıştır.terim milli takımın başında durduğu sürece bu takım benim için terim ve öğrencileri olarak benimsenecektir.

Fatih
10.02.2009, 19:05
Aslında bu şahsiyetin bir tarafını hiç kaldırmıcaktık.

Şuanda canlı yayında soruları cevaplıyor.

Trabzonspor'la ilgili sorulara kaçak cevaplar verdi.

alioglua
10.02.2009, 19:08
Bana Göre;

F.Tekke'yi kadrosunda düşünmemesinin tek sebebi, Ersun Yanal'ın Milli Takımlar Teknik Direktörü olduğu dönemde Terim'in Prenslerinden biri olan H.Şükür'ü kadroya çağırmayıp, Şükür'ün yerine F.Tekke'yi kadroya almasıdır. Ersun Yanal'ın bu tutumundan dolayı Terim, hem Ersun Yanal'a hem de F.Tekke'ye kin gütmeye başlamıştır. Zaten Ersun Yanal'dan sonra kendisi Milli Takım'ın başına geçince ilk olarak H.Şükür'ü kadroya çağırmış, fakat ilerleyen süreçte Medya'nın da ciddi baskısı nedeniyle bu ısrarından vazgeçmek zorunda kalmıştır. O zamanlar Milli Takım'ın başına yeni geçtiği için şimdiki gibi Efelik taslayamıyordu çünkü o dönemde kendisinden daha efe olan H.Ulusoy Federasyon Başkanı idi. Eğer H.Şükür futbolu bırakmasaydı, belki de şimdi Milli Takım kadrosuna dahil edilmişti bile...

Gökdeniz'in çağırılmaması ile ilgili yorum yapmaya gerek yok. Gökdeniz Adamın oğlu!! ile kavgalı, dolayısıyla Terim O ünvana sahipken Gökdeniz Milli formayı giyemez...

Trabzonspor'dan futbolcu çağırmaması da yine Ersun Yanal'a olan kinindendir. (Gökhan Ünal'ı çağırdı diyenler olacaktır belki.
Trabzonspor'dan sadece G.Ünal'ın kadroya alınması ile ilgili olarak zaten Sayın Başkanımız açıklama yaptı. Kısaca G.Ünal'ın "Gönül Alma" amaçlı olarak kadroya dahil edildiğini söyledi Sayın Şener.) Hatırlarsanız, Ersun Yanal'a olan kinini yaklaşık 1 ay önce katıldığı bir spor programında kusmuştu F.Terim.

İşte tam da bu yüzden Terim'in kadrosuna Trabzonspor'dan futbolcu almamasını yadırgamıyorum.

ne demişti

Hüseyin İlkin
10.02.2009, 19:12
"Gökdeniz'e ben sahip çıktım!"

Fatih Terim, Milli Takım'a çağrılan futbolcular nedeniyle Trabzonspor'dan yapılan eleştirilere cevap verdi.. "Gökdeniz'e herkes sırt çevirdiğinde ben sahaip çıktım" diyerek, bu yönde bir tutumunun söz konusu olmayacağını belirten Terim, bordo mavili ekibin yakın takiplerinde olduğunu da belirtti..

Ajansspor

Cem Balcı
10.02.2009, 19:14

Fatih Terim, Milli Takım'a çağrılan futbolcular nedeniyle Trabzonspor'dan yapılan eleştirilere cevap verdi.. "Gökdeniz'e herkes sırt çevirdiğinde ben sahaip çıktım" diyerek, bu yönde bir tutumunun söz konusu olmayacağını belirten Terim, bordo mavili ekibin yakın takiplerinde olduğunu da belirtti..

Ajansspor

komik :)

gören de ts camiasının terime dilendiğini sanıcak ne olur bizim topçulardan da al diye :)

Kubilay ŞAHİN
10.02.2009, 19:14

Ajansspor

ççç hiç güleceğim yoktu.

Tam dedim aha dedim bugün yarın böyle bir açıklama yapacak diye. Demeye kalmadı yaptı. Zeytinyağı seni..

Yunus Emre SEYHAN
10.02.2009, 19:16
Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Fildişi Sahili maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında, Trabzonspor yönetiminin takımlarından kadroya az futbolcu çağrılmasıyla ilgili yaptığı sitemlere cevap verdi.

Herhangi bir kulübe karşı tutumunun olmayacağını belirten Terim, daha önceki görev süresinde Hami, Ogün, Abdullah, Orhan, Tolunay gibi 6-7 isme görev verdiğini bunların birçoğunu 2006 Avrupa Şampiyonası'nda oynattığı, daha sonra Fatih, Gökdeniz, Hüseyin, Tolga, Ceyhun gibi isimlere görev verdiğini belirtti.

"Gökdeniz'e herkes sırt çevirdiğinde ben sahip çıktım" diyerek, böyle bir tutum içinde bulunmayacağını örnekleyen Terim, 2008 Avrupa Şampiyonası'nda başarılı olan kadroyu bozmak istemediğini ancak bu kadroya takviyelerin olabileceğini belirterek, Trabzonspor'un başarılı oluşundan memnun olduğunu ve her zaman takip ettiklerini söyledi.

Cem Balcı
10.02.2009, 19:22
Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Fildişi Sahili maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında, Trabzonspor yönetiminin takımlarından kadroya az futbolcu çağrılmasıyla ilgili yaptığı sitemlere cevap verdi.

Herhangi bir kulübe karşı tutumunun olmayacağını belirten Terim, daha önceki görev süresinde Hami, Ogün, Abdullah, Orhan, Tolunay gibi 6-7 isme görev verdiğini bunların birçoğunu 2006 Avrupa Şampiyonası'nda oynattığı, daha sonra Fatih, Gökdeniz, Hüseyin, Tolga, Ceyhun gibi isimlere görev verdiğini belirtti.

"Gökdeniz'e herkes sırt çevirdiğinde ben sahip çıktım" diyerek, böyle bir tutum içinde bulunmayacağını örnekleyen Terim, 2008 Avrupa Şampiyonası'nda başarılı olan kadroyu bozmak istemediğini ancak bu kadroya takviyelerin olabileceğini belirterek, Trabzonspor'un başarılı oluşundan memnun olduğunu ve her zaman takip ettiklerini söyledi.

çok ilginç...

2008 şampiyonasındaki başarının hala oyunculardan kaynaklandığını düşünüyor :)

Mustafa Calik
10.02.2009, 19:36
birakin su fatih terimi yaw .. niye böyle ugrasiyorsunuz bununlan :) yok kadroyu bozmak istemiyom yok trabzonsporun basari olusundan memnunum .. birakin sunlari.

en iyisini yapiyor fatih terim .. aynen böyle devam fatih :D

Gamze
10.02.2009, 19:37
Dinledim bugünkü toplantıyı.
Notlar tutmuş, konuşma hazırlamış beyefendi.

Ben dün de kızmamıştım aslında, Trabzonspor'un başarısına seviniyorum. Bizim için önemli bir kulüp, milli takımda da ileride çok faydalanacağımız bir kulüp vs. dedi.
Trabzonspor'un bu çıkışını milli takıma daha çok oyuncu verme yönünde yeniden tazelenen hevesine bağladı.

Gökdeniz'le ilgili de 'Kendi camiası bile sahip çıkmazken ben ona sahip çıktım' dedi.
Hadi ordan Sinyor, hadi ordan.
Gökdeniz aldığı 6 aylık ceza boyunca ve sonrasında neredeydi? Kimlerleydi?
Nerde oynadı?
Kim sahiplendi onu, affetti? Affetmese de itmedi kendinden, uzaklaştırmadı?

Sahip çıkmışmış...

Fatih'e ne yaptın?
Onu da söyleseydin Sinyor!

tsmetu
10.02.2009, 19:39
Bırakın şu karaktersizi yaaa.

bkandil
10.02.2009, 19:43
ne demişti
Buna cevap olarak Tunga'nın bir yazısından alıntı yapıyorum.

Fatih Terim'den Bomba!

Maçın ardından Maraton Programı’nda Trabzonspor yorumlarını dinlemek için televizyonumuzun karşısına geçtik. Şaşırdım, zira Fatih Terim program konuğuydu. Sıra Trabzonspor’a geldiğinde çok merak ettiğim bir konu açıklığa kavuşabilirdi. Çok merak ediyordum Terim Ersun Yanal hakkında ne diyecek diye.

Trabzonspor bu sene oldukça farklı geçen senelere göre. En önemli etken de hocası. 18 oyuncu gerçek bir takım oluyor bir taraftan, bir diğer taraftan da takım kaslarını yırtarcasına mücadele ediyor. Bu Ersun Yanal’ın imzası. Ve bu Trabzonspor’u konuşurken Ersun Hoca’dan bahsetmemesi mümkün değil diye düşünüyorum. Oysa Fatih Terim bir çıkar yol buluyor buna ve konuşmaya Sadri Şener’den başlıyor. Sadri Şener elbette bu filmin yapımcısı ama Ersun Yanal da hem yönetmeni hem de en öndeki aktörü. Terim Ersun Hoca’dan bahsetmeden konuşmayı başarıyor. Nasıl ki zamanında Şenol Güneş’i “yok” saydıysa, şimdi de selefini “yok” sayıyor.

Ardından Erman Toroğlu işin altını kazmaya başlıyor ve “Ersun Hoca’nın gönderilmesinde Fatih Terim’in katkısı var diye konuşuyorlar” diyor. Ersun Yanal’ın ilk defa büyük bir takımda çalıştığını söylüyor ve bazı hocalarla röportaj yapmanın oldukça zor olduğunu söylüyor. Bu hocaların belli bir mevkiye geldikten sonra konuşmaktan kaçındıklarını söylüyor. Burada Ersun Hoca’yı kastetmiyor olabilir; ama Fatih Terim o dakikaya kadar Maraton ekibinin şişirdiği egosu ile gecenin lafını patlatıyor:

- Alışmadığın yere çıkmayacaksın!

Sonunda Ersun Hoca’ya beklediği göndermesini yapıyor. Aslında kendini ele vererek.

Bu lafın tamamı şöyle olsa gerek:

Alışmadığın yere çıkmayacaksın. Yoksa egon şişer ve bulunduğun yere yakışmayacak cümleler kurar, bir Fatih Terim olursun!
-----------------------------------------------------

Selami Gürpınar
10.02.2009, 19:46
Sayın Terim herşeye cevap yetiştiriyorsun maşallah birgün cevap yetiştirecek dilin olmayabilir kalıcı olduğunu sanma.

Tamam madem herşeye laf yetiştiriyorsun hadi birde şu 1 senedir medyanın bahsettiği Fatih Tekke olayından bahsetsene bize..

Ne oldu Fatih Terim sustun kaldın hiçbir açıklama yapamıyorsun kal mı geldi. ;)

Kubilay ŞAHİN
10.02.2009, 19:56
Sayın Terim herşeye cevap yetiştiriyorsun maşallah birgün cevap yetiştirecek dilin olmayabilir kalıcı olduğunu sanma.

Tamam madem herşeye laf yetiştiriyorsun hadi birde şu 1 senedir medyanın bahsettiği Fatih Tekke olayından bahsetsene bize..

Ne oldu Fatih Terim sustun kaldın hiçbir açıklama yapamıyorsun kal mı geldi. ;)

O soruya verecek cevabı yok çünkü. Ne Cevap verse her yön onun aleyhine çıkıyor doğru düzgün bir cevap verebilirmi.

Öztürk Adem
10.02.2009, 20:06
Adamın dedıgıne bek ya olmez boyle karaktersızlık .Sen kımsın kı bızım evladımıza sahıp cıkıcaksın .Bız ona gerekenın haddınden fazla sahıp cıktık . Kendısının sahıp cıkmasında kı en buyuk etken Gokdenızın yapmıs oldugu davranısın ıcınde kendısının de bulunması

Bız oyuncumuza o gunden sonra 3 sezon daha sahıp cıktık ve o hala daha bızım evledımız .

ccd6167
10.02.2009, 20:09
yeterkı almasın ya bosverın gerek yok kendı bılır hem saktlanmazlar kampta flan takımdan da ayrı kalmazlar hem..

Egemen
10.02.2009, 20:13
aman sinyor alma kimseyi :) neme lazım sakatlanır makatlanır uşaklar.. Allah korusun :)

temel_yilmaz
10.02.2009, 20:16
sayın carleone döktürmüş yine ama çok seviniyorum bizden oyuncu almadığına inşallah ömrüm yettiği sürece m.t başında kalırsın da bizden bir oyuncu almazsın. kendi felsefenle bizim oyuncularımızıda zehirleme neme lazım oyuncular sonra hocaya dönerler eliyle 6 numara işareti yapıyormu diye kime tekme atıcaz diye bizden uzak durda k,imi alırsan al

aaahmet61
10.02.2009, 20:16
hakikaten gökdeniz işi nerden çıktı.ne zaman gökdenize sırtını çevirmiş bu klüp.terimin sahip çıktığı oyuncu gökdeniz değilde fb li emredir.onunda ne olduğunu ibb maçında gördük.böyle oyunculara böyle hoca yakışır.bizim böyle mili takıma verecek futbolcumuz yoktur.Allah korusun bu teknik direktörle futbolcularımız yollarını şaşırabilir.

Hasan ZAİMOĞLU
10.02.2009, 21:43
korkak ve tırsak mahlukat...

Çetin
10.02.2009, 21:49
ya almasın neden buna taktık ki anlamadım. hiç almasın oyuncularımız hiç yorulmasın :) marjinal fayda burda :)

bordo61
10.02.2009, 21:53
Yerel basından bir yorumcu derbi nedeneyliyle bizden bir kişi aldıgını söyledi kızmak yere teşekkür etmemizi bile ima etti ya bu yerel basına gittikçe kızmaya başladım

TS-Tiryaki
10.02.2009, 21:58
aman sinyor alma kimseyi :) neme lazım sakatlanır makatlanır uşaklar.. Allah korusun :)

Dogru, ama her futbolcu milli takim formasini giymek ister. Bu futbolculara ayri bir motivasyon olur.

Travelair
10.02.2009, 21:58
Yerel basından bir yorumcu derbi nedeneyliyle bizden bir kişi aldıgını söyledi kızmak yere teşekkür etmemizi bile ima etti ya bu yerel basına gittikçe kızmaya başladım

Bugün de ligtv'de "Fatih Terim çok futbolcusunu alsa Trabzonspor'un, bunların yarısı sakatlansa bu sefer de aldı futbolcuları bizi derbi maça eksik bıraktı diyeceklerdi" diye birisi yorum yapmış

Erkan
10.02.2009, 22:03

Dun aksam internetten mavi tv di sanirsam ordan bir programa bakiyordum... Ve sinirden kapatmak zorunda kaldim, bir insan bukadar mi sacmalayabilir, yok alanzinho yu aldigi icin yonetim ihanet etmiste mis mis :mad:

Buarada milli takim bizim icin herzaman cok onemli olmustur, varsin sakatlansin oyuncularimiz milli takimda simdiye kadar herseyden onemliydi... ama malesef bu degerlerimizi yok etmeye calisan bir sinyor var..

samway
10.02.2009, 22:06
onun gokhan zan ı var onun emre belezOĞLU su var onun emre ye bi aşkı emre aşık ı var onun devşirme orelyo mehmetciği var onun tümer metin ali feyyazı var ...

egemen serkan selcuk gokhan huseyın ıse alın terleri var ...

inadına egemen

MuratJ
10.02.2009, 22:06
almasın ya o şerefsize bizim futbolcular hizmet etmesin! emre gibi adinin kaptanlıgını yaptıgı bu takım ispanyadan orda burda 5 yiyecek vede dunya kupasına katılamayacaktır! Bundan üzüntü duyucakmıyım? koskoca hayır! Zorla degil ya o terim serefsizinin oldugu bir ortama hiçbir şekilde sevgi kalmadı bende desteklemiyorum milli takımı.

Burak_52
10.02.2009, 22:11
şu ispanya maçını almada görelim o zaman seni sinyor
şimdilik eyvallah

Travelair
10.02.2009, 22:27
Arkadaşlar sinerjimizi neden dağıtıyoruz? Son zamanlarda çok sayıda böyle kendi kendimizi hırpaladığımız başlık var.

Bence artık bu başlıkların kapanıp maçlara konsantre olmamız lazım. Nasıl olsa herkesi az çok tanıyoruz artık

Sinerjimizle, ortak motivasyonla, takımımıza yoğunlaşalım

cyberentalpi
10.02.2009, 22:34
Ben Fatih Terim size hemen tercume edeyim.
Tırstım tepkinizden bir dahaki milli takıma Egemen Yada Selcuk u cagiririm.
Cagirmak oynatmak degildir. Cagirir ama oynatmaz.

zarha6155
10.02.2009, 22:42

Adam doğru diyor.Keşke Gökhanı da almasa.Tek derdiniz milli takımdaki oyuncularımızla hava atmak, şu kadar oyuncu milli takıma veriyoruz diyebilmek.
Peki Trabzonsporlu futbolcuların milli takımda oynamasının;bize ne getirisi olacak söylermisiniz?
Futbolcu oynamak ister çünkü orda reklamını da piyasasını da yapacak.
Bırakın futbolcularımız göz önünde olmasın dikkatlerini lige versinler.
İstanbullu futbolcular acaba hele de,bu durumlarında milli takıma çağrılmaktan mutluluk mu duyuyorlardır.Hiç sanmıyorum.

Kasım BEKTAŞ
10.02.2009, 22:55
fatih terimin bu kadar muhabbet konusu yapılmasının hiçbir anlamı yok!!!

düşmana neden savaş esnasında bize ateş ediyorsun? diye sormak ne kadar saçma ise

bu adam hakkında da bizim futbolcuların hakkını neden yiyorsun demek de o kadar saçma

adamın işi görevi bu...

yoksa istanbul basınının ve fatih terimin Trabzonspor kompleksini bilmiyormuydunuz?

sallayın gitsin ikisinide

haydi Trabzonspor'um sen 7 ye konsantre ol....

Murat Acar
10.02.2009, 22:55
Adam doğru diyor.Keşke Gökhanı da almasa.Tek derdiniz milli takımdaki oyuncularımızla hava atmak, şu kadar oyuncu milli takıma veriyoruz diyebilmek.
Peki Trabzonsporlu futbolcuların milli takımda oynamasının;bize ne getirisi olacak söylermisiniz?
Futbolcu oynamak ister çünkü orda reklamını da piyasasını da yapacak.
Bırakın futbolcularımız göz önünde olmasın dikkatlerini lige versinler.
İstanbullu futbolcular acaba hele de,bu durumlarında milli takıma çağrılmaktan mutluluk mu duyuyorlardır.Hiç sanmıyorum.
Arkadaşım sana katılmam münkün değil kusura bakmada o forma kutsal bir forma bu işi sadece maddiyata indirgemek o bayrağın renklerine yapılan haksızlıktır kusura bakmayın bu topraklar için canını veren milyonlarca şehidimizi düşünürsek o formada bayrağımızı temsil ediyor bu işi bu kadar alçaltmayın bu yazılanlara katılmam mümkün değil.Ama Sn sinyorun açıklamalarına cevap verecek olursak Kimin futbolcusuna sahip çıkmış Gökdeniz 6 ay ceza aldığında kim onu sahiplenmiş kim onu takımında tutup destek vermiş Trabzon Halkı herşeye rağmen onu sahipsiz bırakmamış hatta ozaman burdaki tartışmaları hatırlıyorumda benimde şöyle bir yorumum olmuştu hata insana mahsus oda genç hata yapmış olabilir ama affetmek büyüklüğün şanındandır demiş onu biz affettik demiştim.oda Trabzonspora büyük bir transfer bedeli kazandırarak bizim affetmemizin boşuna olmadığını ispat etti.Ama bugun bakıyorumda sayın sinyorumuz bunları bile bile sümen altı edip kendisine politika malzemesi yapıyor her söylediğinde biraz daha batıyor farkında değil....

sakaryalı.61
10.02.2009, 23:11
8taşlı gökhan zanmı .Egemen'mi emremi Selçuk'mu mevlütmü Umut'mu vea Tekkemi adam bu kadar şımarık standartçı işte kim bakacak maç falan zaman geçirmiyoruz sayelerinde çokta umrumda...

kelin ilacı olsa başına sürer gökhan zan beşiktaş defansının en iyisi varsayalım beşiktaaaşın yediği gol ortalamasını fatih terim neresine sığdıracak anlamadım :D

iso_4939
10.02.2009, 23:28
arkadaslar bosverın almasın daha ıyı sonra sakat gelıyorlar bızım ıcın kötu oluyor bız onları göruyoruz ya yeter almasın o zaten ezelden berı sevmez bizi...

ayvaz
10.02.2009, 23:44
Ben oldum olası terimi sevmem sevmemde mümkün gözükmüyo lakin bundan bi halt olmaz. o yüzdden kale almamak en iyisi ama bu milli takımı en iyi şekilde kurmaktan ve yönetmekten sorumludur.

Murat TONBUL
11.02.2009, 00:10
ya evlatları duruken bizim takımdan niye adam alsın ki.hadi canım sizde :D:D:D

Mustafa AYDIN
11.02.2009, 00:10
Bu adamdan nefret ediyorum,bunun yüzünden milli maçları izlemez oldum.

a.fındıkoğlu
11.02.2009, 00:14
bence bu hafta almaması besıktas macı oncesı sakatlık ve yorgunluk sorununu ortadan kaldırdı..hoş kimi alırsa alsın halilhodzice rağmen fıldısı bızım mıllı takımı her türlü yener

hüseyin1975
11.02.2009, 00:17
Akli sira Futbolcularin Moralini bozmaya calisiyor.

DURDURAMAZSINIZ!!!

Yasin Berber
11.02.2009, 00:22
Bu adamdan nefret ediyorum yaa allahım affetsin ama bu yaratığı sevmiyorum bu kadar taraf tutan bizans takımlarına hizmet eden daha görmedim

Tansu Onur Erdoğan
11.02.2009, 00:22
bence bu hafta almaması besıktas macı oncesı sakatlık ve yorgunluk sorununu ortadan kaldırdı..hoş kimi alırsa alsın halilhodzice rağmen fıldısı bızım mıllı takımı her türlü yenerHalilodzice rağmen derken ?

a.fındıkoğlu
11.02.2009, 00:31
Halilodzice rağmen derken ?

vahid halilhodziç fildişi teknik direktörü ...bence halılhodzıc hoca falan degıldır

el_conquistador
11.02.2009, 00:34
vahid halilhodziç fildişi teknik direktörü ...bence halılhodzıc hoca falan degıldır

Peki sence Halilhodzic niye hoca degil? Aciklada, aydinlat bizi?!?

Mehmet Sarigül
11.02.2009, 00:36
Milli Takim ve Fatih Terim

Neden Milli takima genelde istanbul takimlari futbolculari seciliyor ?

Bunun bence bircok nedeni var,

1. Milli takimda futbol oynamak, üst seviyede tecrübe kazanmak demekdir. Istanbul takimlarinin bircok kazma futbolcusu (Gökhan Zan, Emre Asik gibi!) tecrübe kazaniyor ve kazandi. Bu Istanbul takimlari icin bir avantaj, yerli futbolculari uluslararasi tecrübe kazaniyor.

2. Milli takima futbolcu vermek artik "para" demektir. FIFA ve UEFA artik kazandigi paranin bir kismini, Milli takima futbolcu veren kulüplere aktariyor. Bu para Anadoluya degil, istanbul takimlarinin kasasina giriyor.

3. Milli takimda oynayan her futbolcunun piyasadegeri artiyor, bu istanbul takimlarinin degeri artiyor demektir.

4. Milli takima genelde Istanbul'dan futbolcu alinmasi, Istanbul takimlarini futbolcu transferinde cok daha avantajli duruma getiriyor. Mili takimda oynayacak futbolcu Istanbul'a gelmek zorunda. Örnek; Mehmet Topuz.

Daha bircok nedeni sayabilirim,...

Ne yazik ki, Futbol artik Futbol degil. Futbol = Para

Cagdas Topal
11.02.2009, 00:48
Arkadaşım sana katılmam münkün değil kusura bakmada o forma kutsal bir forma bu işi sadece maddiyata indirgemek o bayrağın renklerine yapılan haksızlıktır kusura bakmayın bu topraklar için canını veren milyonlarca şehidimizi düşünürsek o formada bayrağımızı temsil ediyor bu işi bu kadar alçaltmayın bu yazılanlara katılmam mümkün değil.Ama Sn sinyorun açıklamalarına cevap verecek olursak Kimin futbolcusuna sahip çıkmış Gökdeniz 6 ay ceza aldığında kim onu sahiplenmiş kim onu takımında tutup destek vermiş Trabzon Halkı herşeye rağmen onu sahipsiz bırakmamış hatta ozaman burdaki tartışmaları hatırlıyorumda benimde şöyle bir yorumum olmuştu hata insana mahsus oda genç hata yapmış olabilir ama affetmek büyüklüğün şanındandır demiş onu biz affettik demiştim.oda Trabzonspora büyük bir transfer bedeli kazandırarak bizim affetmemizin boşuna olmadığını ispat etti.Ama bugun bakıyorumda sayın sinyorumuz bunları bile bile sümen altı edip kendisine politika malzemesi yapıyor her söylediğinde biraz daha batıyor farkında değil....

O kutsallık terim s... gidene kadar yok ispanya da umarım bize unutamayacagımız 2 malubiyet tattırır . İSPANYA :cool:

el_conquistador
11.02.2009, 00:51
O kutsallık terim s... gidene kadar yok ispanya da umarım bize unutamayacagımız 2 malubiyet tattırır . İSPANYA :cool:

Sana kardesim resmen cüss diyorum ve kesinlikle yakistiramiyorum böyle laflari. Bu nasil bir zihniyet ya. Vallahi yaziklar olsun...

Cagdas Topal
11.02.2009, 00:56
Sana kardesim resmen cüss diyorum ve kesinlikle yakistiramiyorum böyle laflari. Bu nasil bir zihniyet ya. Vallahi yaziklar olsun...

Abicim yapacak hiçbirseyim yok bana bunları söyletenlere kız ! :mad: :cool: Ne yazık ki İspanya formam yok olsaydı güzel olurdu :cool:

el_conquistador
11.02.2009, 00:59
Abicim yapacak hiçbirseyim yok bana bunları söyletenlere kız ! :mad: :cool: Ne yazık ki İspanya formam yok olsaydı güzel olurdu :cool:

O zaman kusura bakma ama seni Ispanya'ya sürgün etsinler'de, oranin vatandasi ol. Istedigin kadar Ispanya formasi giyersin.

Cagdas Topal
11.02.2009, 01:01
O zaman kusura bakma ama seni Ispanya'ya sürgün etsinler'de, oranin vatandasi ol. Istedigin kadar Ispanya formasi giyersin.

Valla büyük bir zevkle yaparım bunu yeter ki terim s.... gitsin :cool:

Hasan ZAİMOĞLU
11.02.2009, 01:04
(A) Milli Futbol Takımın yarın Fildişi Sahili ile yapacağı maç öncesi Atatürk Stadı’nda basın toplantısı düzenleyen Fatih Terim, Trabzonsporlu yöneticilerin milli takımın kadrosunun belirlenmesi konusundaki eleştirilerinin hatırlatılması üzerine, bugüne dek oyuncu seçimindeki tavrını herkesin bildiğini kaydetti. 1996’daki Avrupa Şampiyonası’nda İkinci Lig’den Vedat’ı alıp oynattığını, bugün de Bank Asya 1. Lig’deki Manisaspor’un kalecisi Ufuk’un kadroda olduğunu hatırlatan Terim, şöyle konuştu: "Bugüne dek sisteme uyan oyuncuların performanslarına baktık, takımına bakmadık. Sitem olacaktır, normaldir. Herkes de çok ister milli takımda oynamak. Ben yıllarca hizmet verdim milli takıma. En önemli futbolcular Trabzonsporlular’dan oluşuyordu. Hiçbir ön yargıya kapılmadan, takımların isimlerine bakmadan kadro oluşturuyoruz. Trabzonspor’un başarısı beni çok mutlu ediyor. Ligdeki bu rekabetin içinde Trabzonspor her an oyuncu çağırabileceğimiz bir performans yakaladı. Kimsenin alınganlık göstermesine gerek yok. Ben olayı daha farklı olarak değerlendiriyorum. Trabzonspor camiasının istek ve heyecanının yeniden yükselmesi olarak görüyorum. Ön yargı söz konusu değil." Terim, Gökdeniz’e zamanında kendisinin sahip çıktığını, kasığında problem olmaması durumunda Serkan’ın da kadroda yer alacağını söyledi.

Cagdas Topal
11.02.2009, 01:07
(A) Milli Futbol Takımın yarın Fildişi Sahili ile yapacağı maç öncesi Atatürk Stadı’nda basın toplantısı düzenleyen Fatih Terim, Trabzonsporlu yöneticilerin milli takımın kadrosunun belirlenmesi konusundaki eleştirilerinin hatırlatılması üzerine, bugüne dek oyuncu seçimindeki tavrını herkesin bildiğini kaydetti. 1996’daki Avrupa Şampiyonası’nda İkinci Lig’den Vedat’ı alıp oynattığını, bugün de Bank Asya 1. Lig’deki Manisaspor’un kalecisi Ufuk’un kadroda olduğunu hatırlatan Terim, şöyle konuştu: "Bugüne dek sisteme uyan oyuncuların performanslarına baktık, takımına bakmadık. Sitem olacaktır, normaldir. Herkes de çok ister milli takımda oynamak. Ben yıllarca hizmet verdim milli takıma. En önemli futbolcular Trabzonsporlular’dan oluşuyordu. Hiçbir ön yargıya kapılmadan, takımların isimlerine bakmadan kadro oluşturuyoruz. Trabzonspor’un başarısı beni çok mutlu ediyor. Ligdeki bu rekabetin içinde Trabzonspor her an oyuncu çağırabileceğimiz bir performans yakaladı. Kimsenin alınganlık göstermesine gerek yok. Ben olayı daha farklı olarak değerlendiriyorum. Trabzonspor camiasının istek ve heyecanının yeniden yükselmesi olarak görüyorum. Ön yargı söz konusu değil." Terim, Gökdeniz’e zamanında kendisinin sahip çıktığını, kasığında problem olmaması durumunda Serkan’ın da kadroda yer alacağını söyledi.
Sen Trabzon ' daki kac macı izledin de bizim oyuncuların sisteme uymadıgını kesfettim ? :( :mad: küfür bize yakısmaz diyorum daha ne diiim

Alper Beyazay
11.02.2009, 01:08
Fatih Terim istifa etsin veya kovulsun diye milli takımın yenilmesini ister oldum..İzlemek hiç içimden gelmiyor ki çoğu zamanda izlemiyorum zaten.

M.S.SOFU
11.02.2009, 03:56
yazık ya çok merak ediyorum bu adamın sistem dediği şey ne?
senin sistemine uyan oyuncu ne?
yuh yuh yuh...
ben art niyet arıyorum ve arayacağım çünkü:
1)milli takımın en problemli yeri olarak gösterilen defans hattı iken lig liderinden neden futbolcu çağırılmaz,bunun mantığı var mıdır?34 yaşında ki emre aşığın bu takıma ne gibi faydası olmuştur,kendi takımında-dikkatinizi çekerim lig 5. si beşiktaşta- gökhan zan forma giymekte zorlanırken neden egemen korkmaz çağırıkmamıştır ki bu durumda girayında çağırılmaması sorgulanabilir...

2)yırtıcı rakip yoran defans isteyen Terim neden turkcell super lig liderinin forveti umut'u değilde fransa liginin orta sıra takımı sochoux'nun forvetini milli takıma çağırır...eğer olay atılan gol sayısı ise bu sezon umut 8 tane gol atmışken mevlüt kaç gol atmıştır?...

3)nuri şahin ve selçuk inan arasındaki fark nedir?

Cenkhan
11.02.2009, 09:40

Abartmayın. Alt tarafı top oyunu bu. Şehitlerle de, bayrakla da, milliyet kavramıyla da alakası yok. Mehter marşıyla Wembley yollarına düşmek eskidendi. Daha doğrusu bizim için öyleydi, yoksa herkes yıllardır bunun eğlenceden ibaret olduğunun farkında.

..ve evet; Milli takım tecrübe, prestij ve maddi değer kazandırır futbolculara. 1 yerine 3 oyuncu göndermenin bu açıdan benim için hiçbir artısı yok. 6-7 kişi gönderip milli takımın iskeletini oluştursak neyse. Yoksa bu anlayışla en fazla figüran oluruz. Sonuçta bu takım milli değil, Terim'in İstanbul karması. O başında olduğu sürece de hiç bulaşmayalım daha iyi.

----

Bir de Gökdeniz'e sahip çıkma olayı var ki tam komedi. Ceza kurulunun Gökdeniz kararını 1 maç için erteletip Gökdeniz'i o maçta oynattıktan sonra kullanılmış mendil gibi atan, daha sonra da suratına bakmayan adam Fatih Terim değil miydi? Aylarca, önceleri Gökdeniz'i bizden koparmayı başaramamış medyanın saldırılarına tek bşaımıza göğüs germedik mi?

Uefa kupası almış Fatih Tekke yerine lejyoner kontenjanından vasıfsız Mevlüt'ün çağırılması dahi Terim'in Trabzonspor anlayışını ortaya koymak için yeterli.
.
.
.

Her şey Ali Kemal ile başladı aslında.

MuratJ
11.02.2009, 10:23
serkan balcı her anlamda sabriden cok cok iyi bir futbolcu her anlamda. Egemen suan en formda türk stoper. Selcuk emre denen karaktersiz futbol hayatı 2000de bitmiş birinden 1009128713 kat daha iyidir son maclarda yaptıgı asistler yeter be. Umut hiç oynamayan semihten, basit bir takımda arasıra goller atan ama milli takımda boş kalelere atamayan mevlutten daha futbolcu yolunda ilerleyen batuhandan cok daha iyi bir futbolcu daha cok hakediyor! Gokhan unal zaten orda olmalı! Ayrıca hulk gokhan zanın bırakın milli takımı 1.ligde işi ne top kapmayı beceremeyen bir stoper. Rusyadan caneri cagırmıs madem rusyadan adam cagırıyopsun gokdeniz nerde tekke nerde? bu yıl top oynamayan fb liler trarafından ıslıklanan kazım kazım kazım milli takımda! bırakın ya bu takım benm milli takımım degil şerefsiz terimin klübü baska birşey degil bu yuzdende desteklemiyorum bu aksam fildişiden futbol dersi alırlar inşallah ispanyadan da 5 yerler dünya kupasınada gidemezler bu serefsizde kovulur.(bu da kesin degil maaşına zam yaparlar yine)

Atalay
11.02.2009, 10:26
Emre denen odun kadroda EGEMEN Kadroda yok......

Git Terim güldürme bizi...!!

Bu adamı Milli takımımızın başında tutanlara allah akıl fikir versin başına Fatih Tekke büyüklügünde Taş Düşsün...

jackal
11.02.2009, 10:48
terim kendi gibi ipsiz sapsız kim varsa doldurmuş. Onun sistem dediği maç içerisinde her türlü çirkefliği ve pisliği yapabilecek futbolcular. Gökhanıda almasa iyi olurmuş.

Bana göre bu takım Milli takım değil İstanbul karması. İnşallah yenilir. İspanya'dan daha çok umutluyum...

Hasan Çelik
11.02.2009, 12:13
yorumlara baktım da acayip utandım yemin ederim.ne demek fatih terim varsa bizden oyuncu alınmıyorda milli takımı desteklemiyorum,böyle bir laf olur mu hiç,kişiler gelip geçicidir baki olan kurumlardır BAYRAK tır,bayrağımızın temsil edildiği milli takım nasıl destekleemz de inşallah yenilir ispanya 2 maçı da lır denilir,çok şaşırdım yemin ederim,karadeniz insanı milliyetçidir,kişiler üzerinden -- değildir milliyetçilikleri bunu unutmasın kimse.
bende fatih terim in kadro seçimini eleştirdim şu oyuncular bu oyuncular nerde diye yazdım ,kulüp takımı tutar gibi milli takım seçiyor dedim ama böyle konuşulmaz,herşeyden önce milli takım gelir kim oynarsa oynasın hepsi bu vatanın çocukalrı

İHSAN
11.02.2009, 12:40
Bu adam insanı Milli takımdan soğutur!!!

kanim_bordomavi
11.02.2009, 13:11
arkadaşlar trabzondan oyuncu alsında bu çakal gs ye fb ye bilmem hangi takımlara nasıl yalakalık yapacak.onların iti olmuş adam bizim futbolcuları almaz.s.ktir edin almasın adi herif milli takımı gsyle doldurdu.hem almadığı daha iyi sakatlanır ne olur.

Murat Acar
11.02.2009, 13:20
Abartmayın. Alt tarafı top oyunu bu. Şehitlerle de, bayrakla da, milliyet kavramıyla da alakası yok. Mehter marşıyla Wembley yollarına düşmek eskidendi. Daha doğrusu bizim için öyleydi, yoksa herkes yıllardır bunun eğlenceden ibaret olduğunun farkında.

..ve evet; Milli takım tecrübe, prestij ve maddi değer kazandırır futbolculara. 1 yerine 3 oyuncu göndermenin bu açıdan benim için hiçbir artısı yok. 6-7 kişi gönderip milli takımın iskeletini oluştursak neyse. Yoksa bu anlayışla en fazla figüran oluruz. Sonuçta bu takım milli değil, Terim'in İstanbul karması. O başında olduğu sürece de hiç bulaşmayalım daha iyi.

----

Bir de Gökdeniz'e sahip çıkma olayı var ki tam komedi. Ceza kurulunun Gökdeniz kararını 1 maç için erteletip Gökdeniz'i o maçta oynattıktan sonra kullanılmış mendil gibi atan, daha sonra da suratına bakmayan adam Fatih Terim değil miydi? Aylarca, önceleri Gökdeniz'i bizden koparmayı başaramamış medyanın saldırılarına tek bşaımıza göğüs germedik mi?

Uefa kupası almış Fatih Tekke yerine lejyoner kontenjanından vasıfsız Mevlüt'ün çağırılması dahi Terim'in Trabzonspor anlayışını ortaya koymak için yeterli.
.
.
.

Her şey Ali Kemal ile başladı aslında.
Arkadaşım sen ya benim anlatmak istediklerimi anlamadın yada anlamamazlıktan geldin öncelikle Alt tarafı oyun dediğin futbol maçlarında yapılanlar dünyada Ülkelerin reklamlarına prestijlerine ne kadar etki ettiği gün gibi aşıkar.Bugün Türkiye Avrupa 3 sü olduğundaki reklamı hangi parayla yapabilirdi.Bizim avrupadaki maçlarımızda haclı formalar giyenlerin düşüncesi neydi hiç düşündünmü!!!???Bayrağın olduğu her şey Bizim için önemlidir.Oyun altı üstü diyerek geçiştirilecek bir mevzu değil bu konu Fifa ülke milli takımlarına futbolcu veren klüplere parada veriyor.Sanırım abartan birazda sensin Her ne olursa olsun Milli takım formasını giyen herkes bu memleketin evladı ha seçimleri yanlış daha iyileri varken bunlar alınırmı eleştirilerine katılırım bunu bende eleştiriyorum zaten ama bu milli takım değildir demek o bayrak altında oynayan Bu memleketin çocuklarına o bayrağa saygısızlık etmiş olmak demektir benim mehter marşlarıyla Wembley stadına gitmeyi söylediğimi yada öyle bir imada bulunduğumu hangı sözümle algıladın anlamışda değilim açıkçası.Bu bayrak altında Bu bayrak için savaşanıda veya spor yapanıda bu bayrak için ter dökenede saygı duyulmalı babında söylediğim sözü nerelere çekmişsin.Syn sinyoru eleştirebilirsin ama hizmet verdiği mevki makama saygısızlık etme hakkını vermez bu...Futbol bir eğlence olmaktan çıktı artık tamamen bir endüstri oldu Bu konular bukadar basite indirgenemez.Ben o Formayı sırtına geçiren futbolcuların daha elit futbolcular olmasını isterim ama şuan syn sinyor tercihini böyle yaptı diyede MİLLİ TAKIM yenilsin demem diyenide kınarım açıkçası .Burada butür yazılar yazanlarıda kınıyorum ....
Gökdeniz konusunda yazdıklarımla senin yazdıkların arasındada pek fark yok zaten Bu konuyu politika yapan bir kişi Denize düşen Yılana sarılır misaline döndü olay budur ...

Murat Acar
11.02.2009, 13:24

Bu sözlerini yaşına veriyorum..Hiçbir zaman Kişilerin tutumuna yada tercihlerine duyulan öfke icra ettiği makama saygısızlığı hak görmez...Bizler nasılkı Beğenmediğimiz yada iş yapmayan birisini TRABZONSPORU yönetmesini istemediğimiz zaman eleştiririz ama o burada duruyor diyede TAKIMIMIZI bırakacak değiliz yada o takıma hizmet eden kişilere saygısızlık yapacak değiliz bunada hakkımız yok.benim için Kim olursa olsun Milli takımında En az TRABZONSPOR kadar değeri ve ehemmiyeti vardır.Kişiler gelip geçicidir önemli olan kurumlardır.