PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kulüp Yönetimimize Arz Ediyoruz. (İstek, Öneri ve Eleştirilerimiz)

Sayfa : [1] 2

Külünkoğlu
09.02.2009, 15:24
Sayın Sadri Şener Başkanlığındaki Yönetim Kurulumuza, seçildiği günden başlayıp bugüne kadar olan süreçteki bütün çalışmalarından dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır.

Camiamız içerisinde, Türk spor kamuoyunda taraflı tarafsız hiç kimsenin beklemediği kadar gün geçtikce hedefe kitlenen bir sinerji ve inanç oluştuğunu memnuniyetle gözlemlemekteyiz. Hedefe varılmadıkça da bu inancın azalmayacağını, Trabzonspor'da hedeflerin hiçbir zaman bitmeyeceğini akıllarımızdan çıkarmayarak aynı inanç doğrultusunda hep beraber omuz omuza yürüyoruz.

Bu vesile ile herşeyin Trabzonspor adına çok daha iyi ve kusursuz olması bakımından eleştiri, istek ve önerilerimizi, Kulübümüzün Saygıdeğer Yöneticilerine birinci ağızdan iletilmek üzere bu başlık açılmıştır.

Arkadaşlarımızdan ricam, forum üyelerimizin mesajlarında belirtikleri öneri ve eleştirilerine, tebrik veya eleştiri mesajları atmamaları. Bahsedilen çerçeve içerisinde varsa sadece Kulüp yönetimimizden makul isteklerinizi mesajlarınızda belirtiniz. Arkadaşlarınız yazmış olduğu mesajlardan esinlenerek daha detaylı bir açılım yapılmasından da çekinmeyiniz.

Dilerim ki, Trabzonspor adına doğruların süratle gerçekleştirildiği etkin iletişime sahne olan bir başlık olur.

Herşey Trabzonsporumuz için...

Külünkoğlu
09.02.2009, 15:27
İlk mesaj da benden olsun.

Saygıdeğer Trabzonspor Yönetimi;

Takımımızın son yaptığı ve milyonlarca futbolseverin seyrettiği müsabaka da, futbolcularımızın forma içine giydikleri içliklerin rengarenk olması hoş bir görüntü oluşturmamaktadır. Sizlerden ricam mümkünse bordo yada mavi renkli içliklerin kullanılması.

İkinci ricam ise 61. dakika kutlamaları.. Bu hafta havai fişeklerle renklendirilmek istenen 61.dakika kutlamalarımız sanırım bu sefer abartıya kaçmıştır. Henüz ligin 19. haftasındayız. Önümüzde tam 15 hafta kazanmamız gereken çok ciddi maçlarımız var. Bu sebeble konsantrasyonumuz dağıtacak ayaklarımızın sağlam yere basmasını engelleyecek her türlü organizelerden uzak durmalıyız diye düşünüyorum. Ayrıca 61. dakika sadece balonların uçuştuğu bir dakikadan ibaret olmasın mümkünse, tüm Türkiye'nin merakla beklediği bir dakika olsun. Topu topu 8 tane 61. dakikamız kaldı. Ne yapılabilir ? sorusunu tekrar sorarsak, 61. dakika için anlamlı sözlerle ilgili pankartlar açılabilir, Stadımız tribunleri baştan aşağıya bayraklarla kapatılabilir, Avrupa da benzerlerini gördüğümüz kareografiler yapılabilir.

Selamlar bütün işlerinizde kolaylıklar ve başarılar dilerim.

Misina
09.02.2009, 16:10
Ts Cluba biraz daha ağırlık verilmesini çabuk düşünebilen düşündüğünü anında uygulayabilen bir Ts Club yönetim anlayışı bekliyoruz.

Ayrıca Logoların işlemeli olduğu reklamsız taraftar forması istiyoruz.

İlker ToSun
09.02.2009, 16:42
Saygıdeğer Trabzonspor Yönetimi,

"Enkaz" olarak devraldığınız kulübü bu kadar kısa zamanda bu hale getirmeniz gerçekten de hayallerin ötesinde bir durum. Sadece futbol takımında yaptığınız değil, camianın genel yapısında, taraftar yapısında, stadda yaptığınız olumlu adımlarla biz taraftarların büyük beğenisini topladınız. Camiamızda uzun zamandır beklediğimiz birlik beraberlik havasını oluşturmanız da başarınızın en büyük göstergesidir.
Oluşturduğunuz teknik kadro ve futbolcular bu ligde şampiyonluğu yakalayabilecek düzeydedir. Ancak şampiyon olmasak bile başarısızlık sayılmaz bizler açısından. Çünkü kanımızca Trabzonspor önümüzdeki 5 yılın kadrosunu kuruyor. Olası bir kayıpta 95-96 da olduğu gibi kadro dağılırsa bu çok büyük bir hata olur. Çünkü o devrin yöneticileri o kadroyu dağıtmak yerine o kadroya 2 takviye yapsaydı o takım rahat rahat şampiyon olurdu.
Bence sadece 2 tane handikapı var: onlar da MEDYAYLA İLİŞKİLER ve ERSUN YANAL konusu. Ersun Yanal la mutlaka sözleşme yenilenmeli. Sözleşme yenilemek için sezon sonunu beklemek bize önümüzdeki haftalarda büyük bir dezavantaj olarak geri dönecektir. Medyayla ilişkiler konusunda ise, hakkında en çok yıpratıcı yalan haber çıkan kulübüz. Ya sizler her bir haberi tekzip etmek durumunda olacaksınız, yada spor müdürleri bu konuda sert bir dille uyarılacak.
Son bir konu ise TS Club lar, açıkçası sizlerden TS Club isterken bunu hakedip etmediğimizi gerçekten bilemiyorum çünkü satış rakamları elimde yok ama gerçekten mağaza eksikliği çekiyoruz.
İnşallah camiada yarattığınız bu hava her daim sizin arkanızda itici bir güç olur.

KemaL_Ts
09.02.2009, 16:47
Formalrina üzerindeki TS armalarinin dikisli olmasi ve hem avea hemde ülker reklamlarinda eskiden besiktastaki beko reklami gibi olmasi yane üzerine yapistirlmali degil.

Mustafa Yılmaz
09.02.2009, 16:57
Aslı olmayan haberleri sık sık gündeme getiren çevreleri resmi sitemizde isim vererek tenkit edin ve bu mevzular minimuma düşene kadar kararlılıkla üstüne gidin.

Külünkoğlu
13.02.2009, 13:54
Saygıdeğer Yöneticilerimiz,

Ne olursa olsun, zirvenin el değiştirdiği, Trabzonspor'un bariz hakkının yendiği Bursaspor maçında en ölümcül hatayı yapan yan hakem Hakan Yemişken'e bu hafta görev veriliyor. Sezon sonuna kadar dinlendirileceği söylenen bu hakemin cezası bu kadar hafif olamaz. Sizden ricamız konuyu takip etmenizdir.

Saygılarımla,

Mustafa Önal
16.02.2009, 18:35
saygı değer yöneticelerimiz ;

son dönemlerde kulubümüze verilen para cezaları konusundan bahsetmek istiyorum. ankaraspor maçı sonrası kulübümüze gelen 5 bin tl cezanın sebelerini açıklarken yakılan 2 meşale , ve taraftarların sağa sola kaşması sonrası kırılan kultuklar (sayısıda belirtilmiş) olarak gösterdiler.

dün akşam oynana bjk - TRABZONSPOR maçına girdeiğimde saat 18.00 civarlarıydı daha topçularımız sahaya çıkmamıştı ve yerinde olmayan en az 7-8 adet koltuk gördüm. bize ayrılan yer yüzde 80 dolmasına rağmen koltukların arasındaki boşlukta duran yerinden çıkmış koltuklar vardı.

maç sonunda stad boşaltılırken en son çıkanlardandım ve tff görevlileri teker teker yerinde olmayan koltukları sayıyordu. inönü satdındaki koltuklar kırılacak madden yapılmamış beton zemin üzerine de monte edilmemiş demirler üzerine monte edilmiş koltuklar.
yönetim olarak maç öncesi bizim taraftaraftara ayrılan yerdeki koltukları gözlemcilerle kontrol edilmesini sağlama imkanınız olur mu bana göre bir çok stadda önceden kırılmış koltuklar bulunuyor ve bu kırılan koltuklar bizim taraftara maal edilmek isteniyor. hiç şüphem yokki dün akşamki maç içinde aynı şey geçerli. maç öncesi stada gireiğimizde yerinde olmayan koltukları gözlerimle gördüm. kırık değil ama bağlantı yerlerinden çıkmış koltuklar.
bu konuda kulübümüz bir çalışma yapabilirse kulübümüzün menfatine olur diye düşünüyorum.

Ümit Tekşan
24.02.2009, 15:49
saygı değer yöneticelerimiz ;

Öncelikle , Kulübümüzün küllenen ateşini tekrar alevlendirdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum.

Benimde ricam Ts Culup lerde çeşitlerin daha da fazla olmasını diğer kuluplerde olduğu gibi bizimde raflarımızda çeşitlerimizin dolu olmasını istiyoruz.

Tesekkürler...

osmanlı61
01.03.2009, 23:37
saygı değer yönetiçilerimiz,
sizlerden bir trabzonspor fanatiği olarak fenerbahçeyi futbolun dışındaki branşlara verdiği önemden dolayı örnek almanızı istiyoruz.
trabzonspor adı altında niçe insanlar başarı toplayabilir.sadece aldığınız futbolçuların 1 yıllık parasını harcasanız fener kadar başarılı olaçağımıza inanıyorum.malesef amatör spor yapan bazı arkadaşlarımız milli takım kamplarında fenerli sporculardan malzeme idman malzemeleri alıyor.bu bizleri çok üzüyor.
saygılarımla,
TURGUT DEREKÖYLÜ

Külünkoğlu
05.03.2009, 15:36
Sayın Yöneticilerimiz,

Mümkünse, Cevat Kol denilen şahsın tesislere alınıp alınılmadığını bilgisini istiyoruz.

Eğer konuyla ilgili bir açıklama yapılacaksa kulübümüzün en alt kadrosundaki görevli (müstahdem de olabilir) tarafından yapılmasını istiyoruz.

Faik Yılmaz
05.03.2009, 15:39
Yönetimden en büyük ricamız maçlarda kale arkalarına giren biletsiz seyircilere engel olmaları.....

her maçta yüzlerce kişi fazladan içeri giriyor biletlilerin yerine oturuyor ve kalkmadıkalrı gibi kavgada çıkartıyorlar

Adem Erdoğan
05.03.2009, 15:41
Sayın Yöneticilerimiz,

Mümkünse, Cevat Kol denilen şahsın tesislere alınıp alınılmadığını bilgisini istiyoruz.

Eğer konuyla ilgili bir açıklama yapılacaksa kulübümüzün en alt kadrosundaki görevli (müstahdem de olabilir) tarafından yapılmasını istiyoruz.

O adam hala Trabzondamı?

Bu adamın memleketi Trabzon değildir inşallah.

OFLUSEZER
08.03.2009, 16:27
herşey hayal etmekle başlar...

Düşünüyorum da;

Trabzonspora şampiyonluğu getiren o efsanevi kadroyu tekrar bir araya getirerek tesislerde futbolcularla bi iki gün kampa katılmaları sağlanamazmı? O zamanki heyecanları nasıldı maçlara nasıl çıkarlardı nasıl şampiyon oldular?? şimdiki kadrodaki genç oyunculara bu bilgileri paylaşamazlarmı? Ali Kemal Denizci ile Gökhan Ünalın bi geceliğinede olsa kampta aynı odayı paylaşmaları hoş olmazmı?

ve hatta 96 da şampiyonluğu kaçıran o kadro 1 günlüğünede olsa toplanamaz mı? "biz şöyle yaptık ve şampiyonluğa yaklaştık ama şu hatalar bizi şampiyonluktan etti" diye anlatamazlar mı?

Tesislerde; anılarla hikayelerle kahkahalarla gözyaşlarıyla geçecek bir iki gün mevcut kadronun hedefe kilitlenmesinde yardımcı olamaz mı?

RaİSTLİN610
08.03.2009, 16:43
Değerli yönetici büyuklerimiz
Öncelikle takımıza yapmıs olduğunuz fedakarlıklara ne kadar teskkur etsek azdır.Benim de taraftar olarak bir isteğim var.Fatih Sultan Tekke mizi tekrar geri almanız.İnşallah kralımız seneye tekara bizimle olur.Saygılarımla...

Mustafa ÖZDEMİR
09.03.2009, 10:31
Trabzonsporcell ve ts tv konusuna ağırlık verin.

OLCAY ÇAKIR
09.03.2009, 10:44
Başkanım,

Gerekirse maçı maraton tribününde izleyin bu kez.
Organize olamıyoruz stadta.
Bu işi acilen siz çözersiniz.

11 maç kaldı.

Son periyot gibi birşey.

saido
10.03.2009, 19:28
trabzonspor tırının rizeye ve ardeşene gelmesini istiyoruz

saido
22.03.2009, 16:56
barış, göksu,ceyhun, isaac bunlar top oynamayı unuttular bıktık umutun kaçırdığı bariz pozisyonlar selçuğun formsuzluğu hüseyin hele bu takıma hiç gelmiyo çok ağır yaşlı kontra atağa çıkana kadar maç bitiyor alanzinho dünya para werildi oynatmıyor adamı doğru dürüs
barış memiş gibi hızlı ceyhun gibi hem defansif hem ofansif ısaac nijerya milli takım kaptanlığını yapan adam trabzonda topa vurmayı unutuyo sahaya girdiğin hepsinin maç eksiği var oyuna zaten oyuna alınmıyorlar alınınca istenileni veremiyorlar yazık
artık sokakda geçen adam sorsan trabzonsporun taktiğini hemen söyler nasıl biraz değişiklik yapacaksın kardeşim uyarılmasını rıca ediyorum ersun yanalın :(
hedef avrupa kupaları diye diye oraya bile gidemiyecez bu sezon şampiyon olsak şampiyonlar ligi direk
2. olsa tek ön eleme oynucaz yazık oluyor canımız acıyor takımımız iyi değerlendiremiyor ersun hoca hep aynı taktik heppppp değişiklik yapacaksın kardeşim futbol zeka işi

extremer
22.03.2009, 18:53
En büyük eleştirim resmi web sitemizde her yenildiğimiz veya puan kaybettiğimiz maç sonrası yayınlanan ''Geçen sezon bu hafta'' haberleri.

Her yenildiğimizde adeta bir savunma mekanizması olarak geçen seneki felaket performansı kıstas almanız trabzonspor camiasına yakışık almaz.

Trabzonsporun kıstası hiç bir zaman geçmişteki kötü performanslar olamaz. Lütfen bu haberleri yayınlamayın artık.

Gökhan ÖZDEMİR
22.03.2009, 21:11
Tek isteğim şampiyonluk.

Alın canımı ama birkere şampiyon yapın bizi.

tuncay1984
22.03.2009, 21:16
eloktronik reklam panolari

sessizkral_1
22.03.2009, 21:16
Sayın değerli yönetim ;
Ben taraftarlar konusunda bazı şeyler arz edeceğim.

*Tüm taraftar gruplarının tek çatı altında birleşmesini sağlamak bunun için taraftar grupları ile ciddi toplantı yapmak.

*Galatasaray maçındaki maraton aktifliğinin tüm maçlara yayılması için daimi şekilde bu tip uygulamalar gerçekleştirmek.

*Maçtan sonra bir takım artniyetli taraftarların başta Teknik direktörler olmak üzere hiçbir futbolcuya sözlü sataşmamasını sağlayıcı önlemler gerçekleştirmek.

Muhammed KOÇ
22.03.2009, 21:34
Ts TV iStiyoruz..

Burak Çakır
22.03.2009, 21:39
Başkanım bi tanesiniz her atağınız harika ama bide fatih tekke olsa tadından yenmez ::D:D:D:

Öztürk Adem
22.03.2009, 21:46
Mutlu umutlu konusan bır tarabzonspor ıstıyorum :D

Hakan Karadirek
22.03.2009, 21:57
Murat Ceylan, Tabata, Sercan Yildirim ve Taner Gulleri

veya

Mehmet Topuz, Fatih Tekke, Ozer Hurmaci, Ön libero

Paket halinde secebilirsiniz:D

Yasin T.
22.03.2009, 21:59
arkadaşlar ben trabzonspora güzel bir taraftar grubu oluşturulmasını istiyorum.çılgınlar farozlular trabzonlugençler falan buütün gruplar birleşsin yeni bir isim adında maraton trubununde çarşı gibi bir ultraslan gibi geniş kitlelere hitap eden büyük bir taraftar grubumuz olsun.sitede büyüklerimiz falan varsa yönetime falan iletelim bu konuyu.artık gazetelerde trabzon taraftarı maç kazandırdı diye haber görmek istiyorum.evimizde bjk gs ile oynadığımızda rakip takımın hep sesi çıkıyor.bizde birlik olmadığından herkes farklı sazdan çalıyor malasef.gecen haftaki gs maçında gördükki maçta hep galatasarsylıların sesini dinledik.bunlar bizim için utanç verici.artıık bizimde büyük bir taraftar grubumuz olmalı.hadi ağbilerimiz.şu sorunu yönetime iletelim artık:):):)

e-mercan
22.03.2009, 21:59
TS TV mutlaka yayına başlamalı artık...!!!

Mehmet Fırat
23.03.2009, 12:09
Milli maç arasında; Avni Aker'de T.Karadenizspor'la(ya da başka bir takımla) hazırlık maçı yapılabilir. Maç biletleri bedavaya(ya da çok uygun bir fiyata) verilerek, bir şölen havasında takım ile taraftarı bütünleştirme organizasyonu yapılabilir. :)

KemaL_Ts
23.03.2009, 17:05
Milli maç arasında; Avni Aker'de T.Karadenizspor'la(ya da başka bir takımla) hazırlık maçı yapılabilir. Maç biletleri bedavaya(ya da çok uygun bir fiyata) verilerek, bir şölen havasında takım ile taraftarı bütünleştirme organizasyonu yapılabilir. :)

cok güzel bir fikir. alman birinci lig takimi hoffenheim da her milli mac arasinda bölgenin bir birinci veya ikinci lig takimi ile mac yapiyor ve bir devre as kadro ikinci devre ise yedek agirlikli kadrolar ile cikiyor. böyle hem taraftar havaya giriyor, hem yedek futbolcularin moreli düzeliyor ve kendini gösterme firsati oluyor... yane bir dostluk maci yapilmasi gerekiyor bu milli mac arasinda! lütfen yönetime bu bildirilsin.

Mehmet Ç.
23.03.2009, 22:35
Murat Ceylan, Tabata, Sercan Yildirim ve Taner Gulleri

veya

Mehmet Topuz, Fatih Tekke, Ozer Hurmaci, Ön libero

Paket halinde secebilirsiniz:D

Daha ekonigi:

Mehmet Topuz, Fatih Tekke, Murat Ceylan

bu ücü yeter

Oktay AKKUŞ
25.03.2009, 19:13
Daha ekonigi:

Mehmet Topuz, Fatih Tekke, Murat Ceylan

bu ücü yeter

Daha da Ekonomiği FATİH TEKKE !! İstiyoruzZz

Mustafa Önal
25.03.2009, 19:16
TRABZONSPORUMUZUN ibb ile yapacağımaçın takvimi açıklanmış. maç saati 16.15 olarak ayarlanabilir. böylece daha çok çalışan insanın maça gitmesi sağlanmış olur. o hafta naklen yayınlanan sivas maçı 16.15 te . bizim erken oynamamız demek bir çok çalışan insanın maça gitmemesi anlamına geliyor.

elbera
25.03.2009, 21:56
insanlar bu kadar yazı yazıyor okunmasını istiyorum örneğin ben size önceden beridir keşfettiğim oyuncuları yazıyordum neden bir tanesine bile bakmadınız şimdi keşfettim denmeyecek oyuncular kaldı elimde bari bu oyunculara bakın eskileri kadar iyi olmasada
foggia, ledesma (laizo)
cazorla, mati fernandez (villareal) farfan (schalke) sami khedira (stuttgart) vargas, felipe melo, montolivo (fiorentina) love(cska)
palacio (boca) hatırlarsam tekrar yazarım

elbera
25.03.2009, 22:02
Ever Banega – Valencia
Fernando Forestieri – Genoa yada siena
Martin Galvan – Cruz Azul
Cesar Villaluz – Cruz Azul
Ochoa – America
Sotiris Ninis – Panathinaikos
Omar Esparza – Chivas
Mamadou Sakho – PSG
Mehmet Ekici – Bayern
Deniz Naki – Leverkusen

elbera
25.03.2009, 22:03
bu oyuncuların çoğu alınamayabilir ama kiralık olarak alınabilirler....

mHİÇYILMAZ
25.03.2009, 22:10
Camia birlerşti gibi sıra TRİBÜNLERDE. Haydi başkan hallet şu işi.

MURAT İNCE
26.03.2009, 15:03
1. taraftar grupları organize olamıyor. 20bin kişilik stadta 2 bin kişilik ses çıkmıyor. taraftarlar tek çatı altında toplanmalı tek yürek olmalı

2. avni akere gelen misafir takım taraftarı istediği gibi pankart flama asıyor. biz deplasmana gidince kaşkolumuzla bile stada zor giriyoruz. (örneğin sivas stadı, a.sami yen)
misafir takım seyircisi içeriye girerken özellikle bizim taraftarı tahrik edici flamaları toplanamazmı???
son hafta fener maçında flama olayından dolayı tribünler karışabilir.

genç61
26.03.2009, 15:50
1- ts clup cok cesitli urunler uretsın bunlar icin gidip barcelona manchesater gibi takımlar ornek alınsın oyle buyuk amlemli seyler yapmasınlar alan rahatlıkla dısardada giysin

bu isi manchester cok iyi yapıyor boyle tişört yapılabilir mesela urun cesitleri cogaltılmalı mesela buz kalibi trabzon amblemli olan bornozlar yapılabilir boyle aklımıza gelebilecek
bunları buyuk kulupler yapıyor bizde yapmalıyız fenerbahce senede 50 trilyon kazanıyor bu isten bizde boyle olmalıyız ama nedense tam bir amatörlukle yonetiliyor

çok buyuk ambemle yok ama yazılarla hos bir seyler yapıyor adamlar bizimkilerde yapmalı dısarda rahat giyilebilecek seyler olamı messela su kapsonlu gibi bir sey yazılarla super yapmıslar bence boyle olmalı bazı seyler

http://store.manutd.com/product_images/maxzoom/prd_maxzoom_mufc-46780.jpg

http://store.manutd.com/product_images/maxzoom/prd_maxzoom_mufc-46782.jpg

http://store.manutd.com/product_images/maxzoom/prd_maxzoom_mufc-46786.jpg

http://store.manutd.com/product_images/maxzoom/prd_maxzoom_mufc-54504.jpg

http://store.manutd.com/product_images/maxzoom/prd_maxzoom_mufc-45359.jpg

2- trabzondaki taraftar icin kombine var deplasman kombinesi peki bizim gunehimiz ne bizim icin niye yok bu
bizde trabzonda mac izlemek istiyoruz bizim icinde istanbuldan ucaklı bir sey yapılabilir mesela ben gider bu sene 300 ytlye maraton kombinesi alırdım toplam kulube 2.500 oderdim

300 tl kombine
2.200 ucak parası 17 hafta icin gayet normal bir miktar zaten ucaklar bu fiyata hatta bundan ucuza bilet satıyor

yani her hafta 130 lira oluyor ucak parası gayet normal klup bunun icin bir atılım yapmalı eminim en az iki ucak gider trabzona ve hem burdan giden takımlarını destekler hemde orda biraz para harcar bu dusunulmeli bence

bunu 8 taksitli yapsa yonetim eminim cok insan gider alır bundan cunku burda insanlar ailesiyle yasıyor

iki kişi bir tane alır mesela bir hafta biri bir hafta digeri gider adam bası iki kişi odeyecegi rakam 1.250 tl olur super olur

3- taraftarlar organize edilmeli onlara beli bir yer ayrılmalı ve ordad toplanmalı bjk yaptıgı gibi yani bir bolume bagıranlar gitmeli ve stadta herkes onları dinlemeli onlar nasıl bagırtırsa herkes oyle bagırmalı

on tane grup olcana bir grup olmalı stadta ortak bir isim verilmeli onlara

Kereşenli
26.03.2009, 20:30
Trabzonspor TV'nın yayın hayatına başlamasını istiyoruz Trabzonspor taraftarları olarak. Trabzonspor için hazırlanan projeleri hayata geçirmenizi bekliyoruz umarım bundan sonra bu konulara daha fazla önem vererek taraftlarımızın güzel yüzünü güldürürsünüz.

chatluck61
26.03.2009, 20:56
trabzonspor tv açılsın ve mağlup olduğumuz maçlar veye berabere kaldığımız maçlarda aldığı parayı hak etmeyen oyuncuların cezalandırılmasını istiyorum mesela forvet hakkı kaçırdıklarının atsalardı şidi averajda patlama yapmıştık fenerbahçedeki lugano bizim forvetleri geçecek bu nasıl bir futbolculuk sonra yapılan basit hatalar yüzünden giden puanlar her maç sonu teknik direktör basit hatalar yaptık gibi cümleler kuruyor bu hataların sonu yok para cezası verilirse belki düzelir diye düşünüyorum

turgut reis
26.03.2009, 22:46
avrupa sampiyonasi icin basvuru yapiyoruz ama trabzon kenti maclarin oynanacagi sehirtler arasında yok..bence eksiklik ..

Burak Çakır
29.03.2009, 20:18
Fatih Tekke,Özer,Engin Baytar gibi trabzonlu oyuncular...
Trübün Birliği
Ts Club Sayısı(ANKARADA YOK HERALDE)
Üürün Çeşitliliği

cerasus
30.03.2009, 23:20
Saygideger yönetimimiz,

BMN´den taraftarimizi her konuda temsil edicek 2 kisi secmenizi rica ediyorum.

Böylelikle aramizda bir köprü olusturmus oluruz. Siz bize rahatca ulasma imkani bulmus olursunuz yani isteklerinizi, taleblerinizi ve uyarilarinizi kolay ve hizli sekilde burdan duyurma sansi bulmus olursunuz. Birebir gönlünüzden gecenleri bize aktarmis olursunuz.
Ve bizde size ulasma imkani bulmus oluruz. Görmediginiz veya yaptiginiz hatalari size belirtme imkanimiz olur. Önerilerimizi ve planlarimizi size anlatma sansimiz olur.

Tabi ki resmi sitemizden siz bize ulasmaya calisiyorsunuz bizde size ulasma imkani buluyoruz. Ama maalesef bu sadece teoride kaliyor, o yüzden realitede bunun böyle olmasi icin "sizin" aranizda "bizden" yönetici/taraftarla iliskiler sorumlusu/arabulucu vs. istiyorum.

Klavye basindan iliski kurmak göz göze gelip bir yemek yemek kadar etkili ve güzel degil.

O yüzden her iki taraf icin bu önemli konuya "bir el atarsaniz" sevinirim.

Saygilar

EMRAH ERTEMOĞLU
30.03.2009, 23:52
TEK HAYALİMMMMMM BUDURRR

http://i43.tinypic.com/nf6l1.jpg

a f s
10.04.2009, 18:52
Bu kadar güzel logomuz olmasına rağmen yanlış uygulanmasına gönlüm razı olmuyor. TS Club poşetlerinde ve ambalajlarında logomuz maalesef yanlış kullanılıyor.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo5.jpg
Resmi sitemizdeki kullanımı doğru, fakat satış sitesinde ( www.trabzonspor.com.tr "nin şimdiki halinde ) logomuz yine şekilden şekile dönüştürülmüş vaziyette.

Genel olarak Trabzonspor logosu çoğu gazete ve internet sitesinde de yanlış kullanılıyor maalesef.

Formalarımızda kullanılan armalar renk ve form olarak yanlış ( kadrajda sıkıntılar var ). Seçilen malzeme yarım sezon bile dayanmayan kötü bir seçim. Gelecek sezon formalarımızda armalarımız nakış yapılamıyorsa, (illa yapıştrıma olması gerekiyorsa ) bu malzemenin kesin değişmesi lazım. Bu konudaki istek ve önerilerimizi lütfen kulübe bildirelim. Yoksa yarın çok geç olacak. Testi kırılmadan diyeceğimizi diyelim, yarın bize rağmen bir gelişme olmazsa bunun hesabını soralım.

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8-4W2A4B8G.jpg

Eşofmanlarda kullanılan armanın malzeme seçimi ve rengi gayet güzelken, formalarımızda kullanılan armanın malzemesi çok kötü rengi yanlış.

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/10-2F3L9P6X.jpg

Mehmet Tunç TS Club'tan sorumlu yöneticimiz, m.tunc@trabzonspor.org.tr adresine bu konudaki hasasiyetimiz ve beklentilerimizle ilgili mailler atalım lütfen.

Daha önce mail atanlar 'bu konu ile ilgili gelişmeleri ve çözümlerinizi merakla bekliyoruz' diye yeniden mail atsın ve bu konunun takipçisi olalım.

Trabzon'da bulunan arkadaşlar TS Club'a bizzat giderek isteklerimizi iletsinler bizim adımıza.

Bu konuda destek ve yardımlarınızı bekliyorum.

extremer
10.04.2009, 22:41
szymkowiak tan tazminat alınmasın

fındıkoğlu
10.04.2009, 23:12
Şampiyonluğu yaşatsınlar başka bişe istemez. :)
Gerisi peşpeşe gelir zaten......:cool:

Volkan Taş
10.04.2009, 23:17
szymkowiak tan tazminat alınmasın

aynen katılıyorum.. inşallah tazminant alınmaz.. szymkowiak Trabzonspordaki bazı kendini bilmezler yüzünden futbolu bıraktı..

Cafer KILIÇSOY
18.04.2009, 10:58
Üyelik alımı durduruldu mu? Resmi sitede bununla alakalı hiçbirşey göremiyorum. Bu sabah arkadaşım ''Cafer beni de üye yap'' dedi. Ama üye alımıyla ilgili hiçbir bilgi yok.

Üç senedir yazıyor olmamıza rağmen cevap alamıyoruz. Kredi kartından net üzerinden taksit istiyoruz

Onur Liman
19.04.2009, 11:05
Üyelik alımı durduruldu mu? Resmi sitede bununla alakalı hiçbirşey göremiyorum. Bu sabah arkadaşım ''Cafer beni de üye yap'' dedi. Ama üye alımıyla ilgili hiçbir bilgi yok.

Üç senedir yazıyor olmamıza rağmen cevap alamıyoruz. Kredi kartından net üzerinden taksit istiyoruz

evet katılıorm kardes

magicyattara
19.04.2009, 11:31
Trabzonspor yönetiminden,Trabzonspor'un Şampiyonluk yıllarında ki maçlarının veya ne kadar eskiye gidip alabilirlerse Trabzonspor takımının TRT'de kayıtlı görüntülerini bize ulaştırmalarını istiyoruz.

Milyonlarca taraftarımız var ve son şampiyonluğu dahi görmeyen,merak eden milyonlarca genç taraftarımız var.

Hatırladığım kadarıyla Spor Stüdyosu programında pazar akşamları haftanın maçları verilirdi.
Bu görüntüler TRT' nin elinde mevcut.
Yönetimimizden ricam bu görüntüleri;ister 90 dakika maç görüntüsü olsun ister maç özetleri olsun,toparlayıp,taraftarımızla buluştursun.

Bilhassa 84 yılına kadar olan görüntülere ulaşabilirsek çok mutlu olacağım.

saido
27.04.2009, 21:31
Van Gaal'ı trabzonspora getirin bu adam herşey yaparrr lütfennnn

HAYRETTİN
29.04.2009, 18:42
Sandımki sadri sener gelmesiyle artık bir şeyler değişecek dedim malum başkanın tecrubeside var önceden sandığımdan cokdaha basiretsiz yüreksiz cıktı başkan başkana soruyorum trabzonsporun geleneklerindemi sezon bitmeden hocanın gönderilmesi yoksa tesadufmu ? acaba gelecek hocaya bu gelenekden bahsedicekmi imzayı atıcaksınız ama sozon sonunu goremeye bilirsin diceklermi zatişahaneleri.
Birkaç kendini bilmez kendisine tepki gostericek diye daha mac soğumadan sucu hocaya attınız başkanım yakışmadı size becerip bir yusufu alamayan sen diyilmisin yokya onudamı hoca aldırmadı nasıl olsa gitti saydır arkasından bol bol

TAHSİN 61
30.04.2009, 10:35
Gerekirse taraftar olarak yardım kampanyası düzenleyelim takıma golcü alın özellikle Kaonute inş doğru yazmışımdır..

farukdayi61
30.04.2009, 22:55
Trabzonspor yönetiminden,Trabzonspor'un Şampiyonluk yıllarında ki maçlarının veya ne kadar eskiye gidip alabilirlerse Trabzonspor takımının TRT'de kayıtlı görüntülerini bize ulaştırmalarını istiyoruz.

Milyonlarca taraftarımız var ve son şampiyonluğu dahi görmeyen,merak eden milyonlarca genç taraftarımız var.

Hatırladığım kadarıyla Spor Stüdyosu programında pazar akşamları haftanın maçları verilirdi.
Bu görüntüler TRT' nin elinde mevcut.
Yönetimimizden ricam bu görüntüleri;ister 90 dakika maç görüntüsü olsun ister maç özetleri olsun,toparlayıp,taraftarımızla buluştursun.

Bilhassa 84 yılına kadar olan görüntülere ulaşabilirsek çok mutlu olacağım.
muhteşem fikir:)
inşallah bizi duyarlar:D

hknsngr
03.05.2009, 17:33
DVD-VCD olarak satışa sunulabilir. Hem böylece ürün yelpazesine Trabzonspor lisanslı bir ürün daha eklenmiş olur.

Tiyatrocu Yazar
04.05.2009, 17:55
ya arkadaşlar geçen hafta içi mecidiyeköye TS Cluba gittik arkadaşla birşeyler almak için...ama gördüklerimize üzüldük vallahi.Çünkü doğru düzgün çeşidimiz yoktu mağazada...oysaki diğer kulüplerin mağazaları full çekiyor bizim onlardan eksiğimizx ne demek geliyor içimden hep....mağa sahibi hanımefendinin demesine önümüzdeki sezona çeşitler çoğalacakmış...inşallah dedikleri gibi olur.....

Tiyatrocu Yazar
04.05.2009, 17:57
ayrıca artık fahti tekke yi geri getirmenizi ve de TS TV'yi istiyoruz artık.....

Emirhan Çorumlu
04.05.2009, 18:58
Baskanim Siz Ridvan Dilmeni getirin biz Sampiyon oluruz. Bunu Bütün Futbol Yasantima ve Bilgilerime dayanarak söyliyorum. LÜTFEN AMA LÜTFEN RIDVAN DILMENI GETIRIN...

İHSAN
04.05.2009, 19:26
Mümkünse gelecek hocayla en az 3-5 senelik kontrat yapın ve sözleşmeye sadık kalın, rlütfen.

Cengiz Çubukcu
04.05.2009, 19:30
senede en fazla 1 yıldız transfer edip ona da en fazla 4 milyon tl verilsin, bütçeden diğer amatör sporlara da pay ayrılsın mesela basketbol, mesela voleybol....

hknsngr
05.05.2009, 17:50
Arkadaşlar biliyorsunuz malesef Türkiye olarak bazı konularda fazla duyarlı değiliz. Gönüllü çalışan yardım dernekleri genellikle, sokak sokak ya da kapı kapı dolaşarak bağış toplamak zorunda kalıyorlar. Acaba diyorum, bilet fiyatları 1 Lira artırılarak buradan toplanacak para her hafta farklı bir derneğe bağışlanabilir mi? 17 iç saha maçı, maç başına 20 bin Lira'dan taraftarın hayır işlemesi için vesile olabilir mi? Otizm için, engelliler için, kanserliler için, daha birçok yardım dernekleri için kulüp tarafından böyle bir imkan yaratılabilir mi?

Bilet fiyatlarına yansıtılmasın görüşünde olanlar varsa, en azından maç günleri Trabzon'da ikame eden yardım derneklerinin stat dışına stant kurmaları için izin verilebilir mi? Dileyen ve cebinde parası olan taraftar, 3 Lira-5 Lira artık gönlünden ne kadar geçerse bağışta bulunabilir.

Şu fani dünyada başımıza gelmeden farkında olamıyoruz bazı şeylerin.

el fanatico
07.05.2009, 17:17
sayın yönetim kurulu
bu kulübü gerçekten ve yürekten seven birinin kulübümüzün başında olduğunu görmek çok güzel... size çok güveniyoruz ve yaptığınız her hamlenin arksaındayız...
benim transfer konusunda bir iki önerim var...
gaziantepspor yönetimi hiç bir oyuncusunu satmayacağını söyledi gerçi ama siz bi yolunu bulup ikna edebilirsiniz... şu ''bekir irtegün'' adındaki savunmanın sağında oynayan futbolcuyu transfer edebilirseniz takımımızın yıllardır eksik olduğu yerlerden birini kapatmış olacağınızı düşünüyorum...
ve '' mehmet topuz'' bence bu adam Türkiye deki en yetenekli Türk futbolcu ve inanılmaz bir kaptanlık yeteneği var...
hüseyin çimşir çok ağır kalıyor onun yerine canavar gibi bi ön libero da şart...
Mehmet Said Çelik isimli üyenin belirttiği GARANTİ ŞAMPİYON adlı kadro bence hiç te fena değil... dikkate alırsanız seviniriz...
ayrıca başka takım taraftarı olan hocaları istemiyoruz artık...takımda TRABZONSPOR ruhu olması çok önemli bence... hocamız TRABZONSPORlu olsun ya da yabancı olsun...
ve bi de türbin gruplarını tek çatı altında toplayalım ve tek taraftar grubumuz olsun avni aker artık diğer takımlara cehennem olsun...

el fanatico
07.05.2009, 17:26
ilk 11 de en az 4-5 tane de TRABZONSPOR lu oyun cu olsun artık...

bekir61
07.05.2009, 18:32
yeni stadyum istiyoruz

el fanatico
13.05.2009, 19:13
Bursa maÇinda ne yapin edİn bÜtÜn herkesİn 90 dakİka ayakta ve takimimizin arkasinda olmalarini saĞlayin...

TsClub41
14.05.2009, 04:09
Fatih Tekke'yi Trabzonspor'da görmek istiyoruz..

Altan Atabay
15.05.2009, 23:41
Daha da Ekonomiği FATİH TEKKE !! İstiyoruzZz
daha daha da ekonomiği sadece fatihi istiyoruz tekkesi gelir peşinden:)

Burak_52
16.05.2009, 00:18
sayın yöneticilerimiz:
lisanslı ürün alın diyorsunuz eyvallah ama doğru dürüst ürün yok ürün çeşitliliği istiyoruz fiyatlar uçuk olmazsa seviniriz

el fanatico
16.05.2009, 14:40
bir daha ki sezonlarda hedefimizin asla ve asla ''avrupa kupalarına katılmak'' olmasını istemiyoruz...şanlı trabzonspor a yakışır şekilde her yıl kendinizi ve futbolcularımızı şampiyonluğa inandırırsanız seviniriz... 4 yıllık sivasspor kadar inancımız olsa da yeter...

el fanatico
16.05.2009, 14:42
medya da daha fazla trabzonsporlu yazar ve yorumcu olmasını sağlayabilirsek ya da trabzonspor tv yi faaliyete geçirebilirsek, Allah ın her günü istanbul takımlarının haberleriyle haşır neşir olmamış oluruz...

mehmetali61_55
16.05.2009, 14:43
şampiyonluk yolunda iyi bir kadro bu kadronn içinde tekkeyi istiyoruz

İHSAN
16.05.2009, 15:01
Başkanım tribünlere de bir düzenleme getirilmesini istiyoruz. Trabzonsporun kanayan yarasıdır bu maalesef ve yıllardır bir türlü çözülememiştir. Birleştirin tribünleri. Kendi takımına değil, rakip takıma baskı yapabilen taraftar grupları görebilmeyi arzuluyoruz.

Yasin T.
16.05.2009, 15:27
grupların birleşimi ve yeni bir adla çarşı ve ultraslan gibi geniş kitlelere hitap eden taraftar grubumuz oluşsun.eğer bunu bu sene başarabilseydik yüzde yüz şampiyonduk

Emre Dumangöz
16.05.2009, 15:28
stadın kapasitesini artırın lütfen kombineleri bi tarafa alın bahıran taraftarı baka tarafa

goldeneye61
18.05.2009, 23:33
trıbunlerı sahaya bıraz daha yakınlastırılması taraftarıyım cunkı hemmaraton hemde kapalı cok uzakta kalıyor bıraz daha yakın olursa daha ıyı olur.Ayrıca bu szonun 2 yarısında ustu kapatılcagı solenen maratonun acılen sutu nun kapatılmasını beklıyorum.

Oğuzhan Akyıldız
19.05.2009, 14:36
sayın büyüklerim;

nike sponsporluğunda yapılan çubuklu formaları dört gözle beklemekdeyiz ama bu bekleyiş artık bizi çok sıkıyor.belli bir zaman verseniz ne iyi olur?

Burak Akçay
31.05.2009, 23:36
grupların birleşimi ve yeni bir adla çarşı ve ultraslan gibi geniş kitlelere hitap eden taraftar grubumuz oluşsun.eğer bunu bu sene başarabilseydik yüzde yüz şampiyonduk
+1........

krdnz
01.06.2009, 00:09
Bende tribün gruplarına maratonda birleşmeleri için öncülük etmenizi istiyorum.

Ömer ERKAN
01.06.2009, 22:55
Bende tribün gruplarına maratonda birleşmeleri için öncülük etmenizi istiyorum.

Bu Konuda Başkanımızın Tecrübesine Yaratıcılığına Güveniyoruz...

tuncay1984
01.06.2009, 23:56
sayin Trabzonspor yönetim ilgililerine,

yeni sezonda sponsorumuz olan nike
dan cizgili forma istiyoruz inter formasi
gibi kalin cizgili olsun dilekce yazirum lao
hehehe sakamaka bu nike kumasi simdiye kadarki formarin hepsinden iyi
ötekiler naylon poset gibiydi

el fanatico
02.06.2009, 18:39
şampiyon olalım başka birşey istemiyorum... lütfen bu yıl şampiyon olalım artık...

LazAnisT
03.06.2009, 13:29
444 1967 numaralı telefona bakanların hepsimi bilgisiz yoksa bana denk gelenlermi öyle.

a f s
03.06.2009, 13:36
Taraftar karta verdiğim paranın, üyelik aidatımın, dergi aboneliğimin, aldığım lisanslı ürünlerin, kombinemin, maç biletlerimin, attığım sms mesajlarının aptalca bir tezarruhat, bir küfür veya bir meşale yüzünden futbol federasyonuna ceza olarak ödenmemesini istiyorum.

Kulübü yaptıkları hareketlerle zor durumda bırakan insanlar bizim gibi pozitif katkıda bulunmaya çalışan insanların hakkına da girdiklerini unutmamalı.

Trabzonsporumuza olan desteğimiz her zaman sürecektir.

Bu tür organizasyonları yapan kulübümüzün gerçek taraftarın hakkını korumasını beklemek en doğal hakkımız olmalı.

Mehmet Fırat
03.06.2009, 22:25
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2305716#post2305716

Bu yaz İrlanda'nın Drogheda United takımıyla bir hazırlık maçı yapılmasını ve gelirinin bu takıma verilmesini arz ediyorum.

Hem 2 takım arasında taraftar bazında devam eden kardeşliğin yönetim kanadında da başlamasına vesile olur bu maç. :)

macka61
04.06.2009, 14:58
evet çok güzel bir fikir gerçekten

Süleyman Baykan
21.06.2009, 15:46
benim en çok isteğim konu stadın üstü kapanıp kapasite 28 bine çıksa he bide en çok dert yandığım konu artık şu kartondan reklam panolarından vazgeçip elektronik pano kullansak avrupada 2. lig stadarında bile kullanılıyor stad zeminine farklı bir hava katıyor türkiyede bir tek fenerbahçe kullanıyor bunu bence şart reklamların görselliği açısından kulübede yolladım maille ilgilenicez diye cevap geldi inşllh olur hala 70 lerin panolarını kullanıyoruz

hodlu
22.06.2009, 00:34
Yeni yapılan kale arka trübünleri ile maraton trübünelrinin birleşim yerleri seyirci alımı için uygun değilmi.Bunu merak ediyorum orasıda seyirciye açılsa nerden baksan toplamda 5-6 bin kapasite eder...

samsunlu1
26.06.2009, 17:51
Vallah benim De Yönetimden Bir Ricam var Simdiye kadar hic ts formam Olmadi nedeni Formalarin Bedeni Ufak Olmasi

En Azindan XXL Forma Uretmelerini Rica Ediyorum

tskler

Fatih BALTA
27.06.2009, 01:18
Vallah benim De Yönetimden Bir Ricam var Simdiye kadar hic ts formam Olmadi nedeni Formalarin Bedeni Ufak Olmasi

En Azindan XXL Forma Uretmelerini Rica Ediyorum

tskler
Bu konuda serzenişi olan tanıdıklarım mevcut.TS Club daki çoğu ürünün büyük bedenleri ya yok yada çok sınırlı sayıda var.

EMiRHAN61
27.06.2009, 01:22
benim en çok isteğim konu stadın üstü kapanıp kapasite 28 bine çıksa he bide en çok dert yandığım konu artık şu kartondan reklam panolarından vazgeçip elektronik pano kullansak avrupada 2. lig stadarında bile kullanılıyor stad zeminine farklı bir hava katıyor türkiyede bir tek fenerbahçe kullanıyor bunu bence şart reklamların görselliği açısından kulübede yolladım maille ilgilenicez diye cevap geldi inşllh olur hala 70 lerin panolarını kullanıyoruz

klüplerde reklamlarından sorumlu ajansların malı benim bildiğim kadarıyla o panolar. ve o firma kendi dahilinde bulunan imkanları kullanyıor bildiğim kadarıyla.

macka61
27.06.2009, 01:35
klüplerde reklamlarından sorumlu ajansların malı benim bildiğim kadarıyla o panolar. ve o firma kendi dahilinde bulunan imkanları kullanyıor bildiğim kadarıyla.

yoo sadece fener kullanmıyor bi takımda daha gördüm

Acar Altan
27.06.2009, 23:16
Herseyden önce Fatih Tekkeyi alin bize

Süleyman Baykan
28.06.2009, 00:21

galiba haklısın hatta gs-hamburg maçında baktım sami yende elektronik reklam panoları dedim gs para bulmuş galiba:) ama lig maçında yoktu hamburgun anlaşmalı olduğu firma koymuştu sanıyorum

Paksoy
28.06.2009, 00:39
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2305716#post2305716

Bu yaz İrlanda'nın Drogheda United takımıyla bir hazırlık maçı yapılmasını ve gelirinin bu takıma verilmesini arz ediyorum.

Hem 2 takım arasında taraftar bazında devam eden kardeşliğin yönetim kanadında da başlamasına vesile olur bu maç. :)

evet çok iyi olur

Sadullah KAPICIOĞLU
28.06.2009, 00:42
buraya yazılanlar ne derece elde tutuluyor acaba?

Talat YAVUZ
30.06.2009, 10:03
Birçok arkadaşın önerisine katılmak ile beraber nacizane fikrim maç öncesi stad haporlörlöründen çalan marşların bu işten anlıyan biri tarafından düzenlenmesi örnek;bir marş var 3 lü yapıyor uzun sekilde 3 lü :) biz ise kısa 3lü dedigimizi yapıyoruz ama bizden uzun sekilde 3 lu yapılması isteniyor buda hiç uygun olmuyor..

Ahmet Karadeniz
07.07.2009, 18:17
Degerli Trabzonspor Yöneticileri

Benim size önereceğim sey stad da maratonda çeşitli desenler yaplılarak hoş görüntülerin ortaya cıkması bunuda maratonda her koltukların üzerine kagıtlar dagıtılıyor o kitapcık gibi olan belli bi tarafında maç başlarken kaldırın die orda oturan traftarların kaldırmasıyla güzel bi şekil ortaya çıkması güzel ve hoş olur

Onur Mesut KARADENİZ

Trabzonspor Genç Üyesiyim Üye No:2238 Veriliş Tarihi: 08,05,2004

kardeşim yazmış iyi bi düşünce

SDanışmaz
09.07.2009, 23:34
Klübe üye olurken istenen ücret öğrencilerden daha az alınsın.

Klübe üye olmak için başvuru yapmayı düşünüyordum ama 500 tl bana çok geldi :(

U.Sadıkoğlu
09.07.2009, 23:50

Fatih'i getirsinler üyelik 1000 TL olsun ..

hodlu
09.07.2009, 23:55
Ts club mağazalarında ya da herhangi mağazalarda Trabzonspor adına herşeyin satılmasını istiyorum. Örnek(Parfüm,şişme koltuk,okul çantası,halı saha ayakkabısı,duvar saati,gece lambası,çocuk oda takımı,halı,yolluk,duvar süsleri,perde,klozet takımı vb...)

SDanışmaz
10.07.2009, 00:16
Fatih'i getirsinler üyelik 1000 TL olsun ..

Ben Trabzonspor'u tutuyorum kişileri değil. O yüzden takımda kim olduğu önemli değil. İyi günde herkes bu takımın yanında olur, önemli olan kötü günde olmak.

fındıkoğlu
10.07.2009, 00:29
Malum trabzon yayla şenlikleri ile ünlüdür...
Benim ricam odurki neden yayla şenliklerinde bir seyyar TS CLUB aracımız yok...
Çokmu zordur acaba....:cool:

serdar avcı
10.07.2009, 09:38
tek isteğim var o da tirübünlerin tek isim altında birleşmasi buna yönetim ön ayak olmalı. trübün yönündan çok gerideyiz çok.

taskin kadioglu
11.07.2009, 12:37
Tüm ts Club tabelaları neden değişik.Mağazalarımızdaki tüm tabelaların standat yazısı ve aynı renkte olması çok mu zor?

Sanki her mağaza kendi tabelasını istediğ renkte yapıyor.
Bu durumu hemen düzeltmemiz gerekir.
https://www.trabzonspor.com.tr/images/magazalar/8.jpg

https://www.trabzonspor.com.tr/images/magazalar/6.jpg

Bu görüntüde tabelalara dikkat edelim.
1.İki tabelanında görüntüsü aynı olmalı.Tüm mağazalarımızda da aynı olmalı.Bu çok önemli.
2.Birinci resimdeki tabeladaki club yanlış yazılmış.Doğrusu Club olacak.

extremer
16.07.2009, 13:56
valiliğe verilen kombine kartlar kale arkası olmasın kale arkası her türlü satılıyor zaten. 5000 tane kale arkası satacağına 500 tane kapalı 2000 tane maraton satsın

kenan_nr1
03.08.2009, 14:42
almanyada da olsa ts club magazasi

Acar Altan
04.08.2009, 23:47
almanyada da olsa ts club magazasi
almanyayla beraber belcikayada istiyoruz

esra61
09.08.2009, 20:46
akşam lig tv den maçı izlerken trabzonspor yorumcusu serdar bali yoktu ve onun yerine trabzonsporu konuşcak olan bjkli bi yorumcuydu.anlamadığım şey hadi serdar baliyi gönderiosunuz peki başka trabzonsporu yorumlıcak kimse kalmamış gibi gidip bjkli bi yorumcuyu ts maçını yorumlaması için getiriosunuz oraya.ama yorumlayamadı zaten.bn bi trabzonspor taraftarı olarak bu olaya çok üzüldüm.buna acilen çözüm bulunması gereki.yönetimden isteğimde lig tv yle konuşup trabzonsporu yorumlayabilicik birini bulmaları trabzonsporu tutan.trabzonsporu bilen bii kişiyle anlaşmaları gerekio bnce.......

macka61
09.08.2009, 21:28
öylede burası yeri mi bu konu lig tvyi ilgilendirir yönetimle ne alakası varki

Hürgün Aygün
09.08.2009, 21:35
bizim yönetimde kızmayın ama bence iş yok adamlar 2-3 tane sola adam aldılar yetmiyomu alanzinho engin sonra istese yattara da solageçer o zaman alanzinhoyu ve engini niye aldınız gabricin yerine 1 forvet alabilirdik düşünün sadece 2 forvetimiz var 1i sakatlansa tek forvet olucaz sonra sağ bektede eksiğimz var sağ kanatta da yattara sürekli sakatlanıyor ve sağ bekte serkan yeterli değil

macka61
09.08.2009, 22:55
alanzinho ve enginde sol açık değilki gabriç geldiğinde sol açıkta oynayacaktır engin ve alanzinho sürekli kanat değiştiren bir oyuncu gabriç anladığım kadarıyla hem hücuma çıkacak hemde hızlı koşusuyla geriye gelecek engin yattara dönene kadar sağ kanatta oynar alanzinhoyuda büyük ihtimal yedeğe çekicek bence doğru transfer ne engin nede alan geriye gelip yardım edebiliyolar doğru bir transfer olduğunu düşünüyorum ben

Ozan Gözaçan
09.08.2009, 23:14

ben Kıbrısta kendi imkanlarıyla okuyan bir öğrenciyim ve bu görüşe sonuna kadar katılıyorum biraz daha indirimli olabilir ... ayrıca Kıbrısta inanılmaz bir Trabzonspor taraftar kitlesi var buraya Bir ts clup açılabilir yada kıbrısta ki bir takımla dostluk maçı yapıla bilir .

Burak
11.08.2009, 16:23
ben Kıbrısta kendi imkanlarıyla okuyan bir öğrenciyim ve bu görüşe sonuna kadar katılıyorum biraz daha indirimli olabilir ... ayrıca Kıbrısta inanılmaz bir Trabzonspor taraftar kitlesi var buraya Bir ts clup açılabilir yada kıbrısta ki bir takımla dostluk maçı yapıla bilir .

aynen katılıyorum :D yeter artık ıstanbula gıdecegım gunu sayıklamak :D

warrior
12.08.2009, 12:01
buradan yönetime çağrıda bulunuyorum ve lütfen bunu dikkate alsınlar

bütün dünyanın UZAK DOĞU AMERİKA kervanına katıldığı bir dönemde bizimde böyle bir treni kaçırmamamız lazım

üstelik şenol güneş gibi bizim kulübün içinden çıkmış bir hoca ve geçmişte oyuncumu olan young işmizi çok daha kolaylaştıracaktır.ayrıca pek çok kulüp ile maastrict ile olduğu gibi anlaşmada yapabiliriz.
tekrar ediyorum bizimde bu ticari kervana katımamız lazım hemde elde fırsat varken

Ali İhsan
12.08.2009, 12:27
buradan yönetime çağrıda bulunuyorum ve lütfen bunu dikkate alsınlar

bütün dünyanın UZAK DOĞU AMERİKA kervanına katıldığı bir dönemde bizimde böyle bir treni kaçırmamamız lazım

üstelik şenol güneş gibi bizim kulübün içinden çıkmış bir hoca ve geçmişte oyuncumu olan young işmizi çok daha kolaylaştıracaktır.ayrıca pek çok kulüp ile maastrict ile olduğu gibi anlaşmada yapabiliriz.
tekrar ediyorum bizimde bu ticari kervana katımamız lazım hemde elde fırsat varken

Şenol Güneş'in eski takımı olarak FC Seoul'le Seoul'de veya Trabzon'da bir maç yapmamış olmamız beni de şaşırtıyor...

macka61
12.08.2009, 12:49
çok güzel bir tespit arkadaşım kutlarım seni g.kore de Türklere karşı zaten aşırı bir sevgi var şenol hocada orda baya iyi forma filan satabiliriz

a f s
12.08.2009, 12:56
O kadar uzağa gitmeğe gerek yok. Her sezon açılışından önce veya devre arasında İstanbul'da bu amaçla futbol şenliği düzenlenebilir. Çevre illerden gelecek olanların da ulaşımı da düşünerek İnönü, Saraçoğlu veya Ali Sami Yen stadyumlarını tamamen dolduracak seyirci potansiyelimiz var, çok şükür.

Mesele bu potansiyeli doğru kullanabilmek.

Olimpiyat stadında resmi ürünlerle korsan ürünlerin yanyana satıldığını görmüş biri olarak, özellikle İstanbul'daki potansiyelin doğru kullanılmadığını düşünüyorum. Stad çevresinde açılacak standlar ( TS Clublar da açabilir ) ve TS Club tırımız içinde doğru ürünler olursa epey satış yapacaktır.

Yurtdışında Almanya, Belçika, Hollanda gibi gurbetçilerimizin yoğun olduğu ülkelerde de yukarıda bahsi geçen organizasyonlar yapılıp forma ve ürün satışları artırılabilir.

warrior
12.08.2009, 14:52
O kadar uzağa gitmeğe gerek yok. Her sezon açılışından önce veya devre arasında İstanbul'da bu amaçla futbol şenliği düzenlenebilir. Çevre illerden gelecek olanların da ulaşımı da düşünerek İnönü, Saraçoğlu veya Ali Sami Yen stadyumlarını tamamen dolduracak seyirci potansiyelimiz var, çok şükür.

Mesele bu potansiyeli doğru kullanabilmek.

Olimpiyat stadında resmi ürünlerle korsan ürünlerin yanyana satıldığını görmüş biri olarak, özellikle İstanbul'daki potansiyelin doğru kullanılmadığını düşünüyorum. Stad çevresinde açılacak standlar ( TS Clublar da açabilir ) ve TS Club tırımız içinde doğru ürünler olursa epey satış yapacaktır.

Yurtdışında Almanya, Belçika, Hollanda gibi gurbetçilerimizin yoğun olduğu ülkelerde de yukarıda bahsi geçen organizasyonlar yapılıp forma ve ürün satışları artırılabilir.
dünyadakibu kadar kulüp deli o zaman okadar yol tepiyor tamam sizin söylediklerinizin yapılması lazım AMA dünyada böyle bir şey var biz trabzonspor olarak böyle bir olayın öncülüğünü türkiyede yapabiliriz

işe sadece forma satışı olarak bakmayın trabzonspor kurumsallaşmaya ve büyümeye çalışan bir kulüp eldeki ile yatinirsek elimizdekindende oluruzve yolda kalırız

ingilterenin shefhield united takımı çine gidiyor ve orada bir kulüp ile anlaşma yapıp yine bazı sponsorluk anlaşmalırına imza ata biliyorsa biz bunu her halükarda yapabiliriz çünkü uzak doğuda lisanslı sporcu sayısı çok az ve işin sonunda onlarda çok kazançlı çıkacaklar

Fatih Öztürk
18.08.2009, 14:31
zamanında parasını alamadımı cıngıraklı yılan kesilen,kendine bakma hususunda bu mubarek yaz günlerinde her nasıl becerebiliyorlarsa ishal,grip,nezle,zaturre olan ismi malum bazı oyuncuları kızağa çekmenin zamanı geldide geçmiyormu sayın idareciler!

Hürgün Aygün
18.08.2009, 14:41
fatih tekkeeee sağ bek egemenin yanına biri hatta 2 tane egemen de son maçta iyi değildi ve sağ kanada adam yattara çok sakatlanıyor

Ömer1967
18.08.2009, 16:54
fatih tekke ve sağbek çağrısında bulunuyorum yönetime ,eğer bu iki transferi yaparsak şampiyon olamazsak bile yönetime suç bulamayız,bence kendileri açısından da taraftar açısından da en hayırlısı bu

Emre Tokar
18.08.2009, 17:58
18/08/2009 Salı ...

Bugün ilk defa Ankara'da açılan TS CLUB'ımıza gittim. Büyük umutlarla maaşımı almanın verdiği rahatlık ve bollukla bir sürü ürün alma kulube yardımcı olma aşkıyla gitmiştim TsClub'a ...

Yıllar sonra başkentimizde oldukça geçTe olsa (!) açılan kulüp mağazamız inanın hiç beklentilerimi karşılayamadı. İstanbul takımlarının mağazaları ile kıyaslanamayacak ölçüde ürün çeşitliğimiz azdı :( bir çok tişört almak istiyordum. İnternetten görüp beğendiğim bir çok tişört vardı (Siyah piranalı I'm From Trabzon Tişörtü, Pembe Polo Yaka Ts amblemli tişört ve Yeşil Arabalı beyaz trabzon yazılı Tişöt) kaç para olursa olsun almayı kafama koymuştum. Ama alamadım çünkü hiçbiri yoktu :( ilk defa açılan bir mağazaya bu kadar az ürünü göndermek ve Trabzonspor ürünleri alma hasretiyle yanan ankara'daki takımdaşlarıma bunu yapmak oldukça haksız geldi bana ...

Mağazanın işletmeciliğini alan Niyazi abi tüm iyimserliği ve yardımseverliğiyle oldukça ilgili ve yardım etme gayretiyle yaklaştı fakat onunda üzüldüğü konu bir çok kişinin istediği ürünlerin elinde olamamasıydı. Sipariş verdi benim yanımda ve kaydetti isteklerimi en kısa zamanda bana dönmek üzere. ama o sırada aradağı trabzon'daki yöneticilerimiz garanti vermediler ürünleri yollayacaklarına ürünlerin ellerinde olup olmadıklarını stok sayılarını ve arz talep isteklerinin sayısal verileri hiç umurlarında değildi belki de ... :( bulabilirsek göndereceğiz deyişleri içimi acıttı desem yeridir ...

Tüm bunlar olurken kulübümüz ürünlere taraftarlar ilgi göstermiyor demesin artık. Ekonomik kriz belimizi bükerken üşenmeden TS aşkıyla neredeyse cebimdeki tüm parayı vermeyi göze aldığım kulübümün mağazasından eli boş dönmek üzdü beni. Bir kaç eşantiyon hediyelik hiç tatmin etmedi (anahtarlık,kravat, bardak)

Rica ediyorum bu yazımı okuyanlar kulübe yakın olanlar iletirse beni mutlu edecekler. Yada yazımı okumayı belki de (!) düşünürse yöneticilerimiz bana cevap verirlerse o da yeterli olacak. Ama biz Ankara'da yaşayan TS'li takımdaşlar bunu haketmiyoruz. Lütfen ürün çeşitliliği arttırılsın. Yıllar sonra bir zahmet açılan mağazamıza gereken ilgi gösterilsin Çünkü bordo mavi fırtına ya tutkun bizler kulübümüzü seviyoruz bunları istemek en doğal hakkımız ...

EMRE / Ankara

İsmail Coşgun
24.08.2009, 17:15
Lütfen İzmir'de Ts Club mağazası açılsın...

İzmir'de azımsanmayacak taraftar kitlesi var.En azından üniversitelerde Karadenizli, Trabzonlu, Trabzonspor'a gönül vermiş bir çok genç var. Şahsen her istediğim şeyi internet üzerinden alabiliyorum ama gidip görüp, üstünde deneyip almak gibi olmuyor...

Hem kulüp kazansın, hem taraftarların gönlü olsun...

hodlu
24.08.2009, 17:47
Benim tek önerim ve isteğim var Umut Bulut bedavaya da olsa satılsın...

Mehmet Sarigül
02.09.2009, 16:12
Yaziklar olsun...

Simdi de sizi gecen sezon Lig ücüncüsü yapan Trabzonspor taraftarini elestiriyorsunuz.
Kendi beceriksizliginizi örtmek icin hoca transferindeki sürecde oldugu gibi, simdi de forvet transferinde taraftari hatali gösteriyorsunuz.

Sizde cok iyi biliyorsunuz ki, taraftarin tek istedigi takimin eksik bölgelerine (forvet, sagbek) takviye yapilmasi idi. Olayin "sadece" Fatih Tekke transferine dönüsmesi sizin eseriniz.

Ersun Yanal'i gönderirken, basarinin kaynagi sizde oldugunu sandiniz.
Oysa ki, gecen sezon iyi bir hoca ve hocasina, takimina inanan bir taraftarin (kötü bir yönetime ragmen!) neler yapabilecegini görmeniz icin iyi bir örnekti.

Lütfen biran önce gidin...belki bulundugunuz pozisyondan biraz uzaklasinca yaptiginiz hatalarlari
daha iyi görebilirsiniz.

28TS61
02.09.2009, 16:53
tek istedigim gercekci ve dürüst olmalari

lazo_61
15.09.2009, 16:57
zonguldakta ts club açılmasını istiyoruz tarbzonlular olarak.burası küçük trabzon resmen..15 binden fazla trabzonlu var merkezde sadece..bunu göz önüne alırsanız taraftarda lisanslı ürün kullanır kulüp kazanır

Gökhan Döner
17.09.2009, 00:58
Bu Maltepe sahildeki Karayemiş tesislerinin önüne yapılan Trabzonspor Benzin istasyonunun akibeti ne alemde acaba.Klübümüz yanlış hatırlamıyosam ihale ile bir şirkete verildi.Fakat 1,5 senedir başlandığı gibi duruyor.Herhalde burasının inşaatı göstermelik başlandı.İnşallah HES projeside bunun gibi değildir.

Hasan ZAİMOĞLU
17.09.2009, 02:00
lütfen 3 haftada bir İstanbulda maçlarınızı oynayın ;)

mustafakaya
29.09.2009, 12:37
borsadaki kara deliği kaptamak için gerekli çabayı gösterin.

Ali İhsan
29.09.2009, 13:00
Geçen sene ne hikmetse hiç olmayan ilginç sakatlıklar engellensin. Üç hafta sürecek denilen sakatlıklar üç ay sürmesin. İki ay boyunca teşhis edilemeyen sakatlıklar Almanya'da ortaya çıkmasın. İshal vakalarının sebepleri bulunsun. Takımın değerlerine sahip çıkılsın, 5 milyon euro değerindeki oyuncular adam gibi kazanılsın...

starchitect-61
05.10.2009, 16:10
teknik kadronun ya da yönetimin takım ruhunu geliştirecek bir takın organizasyonlar yapması lazım.... bide feerbahçeye bakıyorum macı kondisyonuyla kazanıyorlar ama bizde her gecen dakiakada futbolcular tukenmeye baslıyor eger takımın kondisyoneri yeterli değilse daha profesyonel kişilerle çalışın...

Faik Yılmaz
19.10.2009, 15:49
Geçen yıl bizi çok umutlandıran projeler vardı. Sanki üzerine ölü toprağı serilen. Bu projelerle ilgili son durumu merak ediyoruz.

1- HES Projesi: Klübe uzun vadeli gelir getireceği söylenen bu projelerden birincisinin Temmmuz ayında başlanacağı söyleniyordu. Ancak hiç bir haber yok.

2- Satadyumun Rehabilitasyonu : Stadyumun üstü geçen yıl açıldı dahamodern bir hale getirileceği söylendi. Klae arkaları tamam ama maratonun üstü hala açıkve ne olacağı belirsiz.

3- Sahildeki arazi ve uzun vadeli gelir getirecek projenin akıbeti hala belli değil.

4- Akyazıyla ilgili temenniden başka proje plan filan yok..

5- Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinin taşınacağı söyleniyordu ancak bir hareket yok....

28TS61
19.10.2009, 16:14
hakkimizi yedirmesinler baska bir sey istemiyorum artik. 1 degil, 2 degil, 3 degil kacinci oldu artik bu olanlar

mustafadinç
19.10.2009, 17:13
Bir takım en önemli deplasmanına çıkar ve orada rakibinden aşağı kalmayacak kadar futbol oynar sonucu bulur ve hakem tarafından biçilirse bu futbolcuların hakkını kim arayacak tabiiki yönetim ve tabiiki o yönetimin başkanı yani siz sayın başkan protokol tribününde oturmakla iş bitmiyor sen Gabriç,i binbir zahmetle al getir sonra Arda TURAN arkadan kasıtlı tekme atsın hakem Arda efendi ile el şaklatsın ve sen maçtan sonra Adnan POLAT efendiyi tebrik et bu olmaz sayın başkan Ceyhun isimli futbolcumuz rakiple can ciğer muhabbet ne iş milli takımdan arkadaşları hepsi öylemi peki Ayhan AKMAN benim takım kaptanıma en ağır küfürleri hakemin yanı başında edecek ve hakem arkasını dönüp gidecek sonra nerede kaldı Trabzonsporun haysiyeti kim arayacak bu takımın hakkını şimdi 30 bin kişi yürüyüşmü yapalım bumudur yani peki bizim lobimiz neden yok nerede Devlet Bakanı Faruk Özak neden maça gelmemiş hakem etkilenip Trabzonsporu tutmasın diyemi peki siz neden onu zorla getirmediniz.Futbolculara paralarını veriyoruz bütün suç onlarda demekle olmaz.

ESER
21.10.2009, 12:53
Bir takım en önemli deplasmanına çıkar ve orada rakibinden aşağı kalmayacak kadar futbol oynar sonucu bulur ve hakem tarafından biçilirse bu futbolcuların hakkını kim arayacak tabiiki yönetim ve tabiiki o yönetimin başkanı yani siz sayın başkan protokol tribününde oturmakla iş bitmiyor sen Gabriç,i binbir zahmetle al getir sonra Arda TURAN arkadan kasıtlı tekme atsın hakem Arda efendi ile el şaklatsın ve sen maçtan sonra Adnan POLAT efendiyi tebrik et bu olmaz sayın başkan Ceyhun isimli futbolcumuz rakiple can ciğer muhabbet ne iş milli takımdan arkadaşları hepsi öylemi peki Ayhan AKMAN benim takım kaptanıma en ağır küfürleri hakemin yanı başında edecek ve hakem arkasını dönüp gidecek sonra nerede kaldı Trabzonsporun haysiyeti kim arayacak bu takımın hakkını şimdi 30 bin kişi yürüyüşmü yapalım bumudur yani peki bizim lobimiz neden yok nerede Devlet Bakanı Faruk Özak neden maça gelmemiş hakem etkilenip Trabzonsporu tutmasın diyemi peki siz neden onu zorla getirmediniz.Futbolculara paralarını veriyoruz bütün suç onlarda demekle olmaz.
:alkış::alkış::alkış::alkış:

soylediklerinde cok haklisin ve aynen katiliyorum

bilindigi uzere medyanin 3 sulukleri pazarlama , diger lig takimlarini sindirme ve TS gibi buyuk bir kulubun ne buyuklugunu ne de camiasini gormemezlikten gelmek gibi bir politikasi var . bu yuzdendir ki zamaninda senol gunese hincal ve kazim kanatin kalemsorlugunde neler yapildigini ve nasil ayaginin kaydirildigini gorduk..

bakanimizda sag olsun , pek esit hatta istanbula daha esit duruyo ki olasi bir siyasi ve medyatik linc girisimine kurban gitmesin,,

hatirlayin faruk ozak bakan oldu.. hincal denen spor yazarimi guzellik jurisi mi siyasi kose yazari mi ne oldugunu anlamasak da masallah her tarak da bezi olan zaat hemen faruk ozaki ve TS yi zan altina almak adina Akp nin TS yi sampiyon yapma bakani camurunu yapistirdi,, ama ben bakanimizdan daha dirayetli bir durus beklerdim..silik ve sadece makamin verdigi hazla yetinmek yerine bu curumus futbol mafyalarinin turk futbolundan temizlenmesi adina,,
bu gun ligde alehimize boyle rezaletler yasaniyosa bu olaylarin sonucudur.

askemo_garleli
22.10.2009, 22:57
altyapıya önem verilsin..şampiyonluğa ulaştığımız sezonlardaki gibi altyapıdan gelen oyuncularla çalışalım.göksu,gökdeniz,fatih tekke,çağlar birinci gibi yetenekler trabzonsporda oynasın,istanbul takımlarının kadro dışı bıraktığı oyunculara trabzonsporun ihtiyacı yok.trabzon türkiyenin brezilyasıdır,trabzonlu gençlerin oynadığı futbolu düynada belki 4-5 ülkenin çocukları daha oynuyordur..trabzon lisesi sanırım 5 sene önce dünya şampiyonu olmuştu,o şampiyon takımın oyuncuları şimdi 22-23 yaşlarında ama nerdeler?niye oynamıyorlar,yetiştirip yetiştirip satmak mı sizin politikanız,lahana mı yetiştiriyorsunuz?tüccar mısınız siz?trabzonsporun forveti ankaragücünden ve kayserispordan gelmemeli anlıyor musunuz?canavar gibi topçular yetişiyor trabzonun sokaklarında.bakın barcelona'ya,şampiyonlar ligi finaline çıktıkları 11'in 7 tanesi altyapıdan.zamanında milli takımın 11'ine 6 futbolcu yollarken şimdi ceyhundan başka giden yok.!bu ciddi bir durum beyler,yazık etmeyin gençlerinize.gitgide taraftar kaybediyoruz,anlayın artık bunu.!gördüğünüz üzere mevcut politika ile başarı gelmiyor,şu değişimi yapalım artık.ceplerinizi doldurmayı bırakın,şu taraftara bir şampiyonluk verseniz meydana sizin heykelinizi dikerler.çeyrek asırdır bekliyoruz,trabzonspor bir kent takımıdır.bu kentin futbolcularından balka hiçkimse kupayı uzun sokağa getiremez.böyle giderse yakın zamanda taraftar iyice takımdan soğuyacak ve türkiyuenin futbol kalesi bu anlamsız politikalar yüzünden yıkılacak.ben kalede tolga zengin'i,defansta çağlar birinci'yi,orta sahada gökdeniz'i,forvette fatih tekke'yi,kulübede şenol güneş'i görmek istiyorum.toplama takım olmaktan kurtulalım,umut ve gökhan'dan kurtulalım artık.ergin,göksü,barış gibi oyuncular bu takımı taşır,inanın ki taşır.kimse size yıldız bir oyuncu satmaz,yıldızı siz göklerden indirip sahaya süreceksiniz.

bu hem benim hem de genel olarak taraftarın görüşleridir,umarım yönetim birgün bu istekleri ciddiye alır ve uygular.yoksa çok büyük konuşuyorum ve adım gibi de eminim ki,BAŞKA TÜRLÜ ŞAMPİYONLUK GELMEZ.!

ESER
24.10.2009, 06:35
kulubun internet sayfasi yetersiz ve cok eksikleri var.. neye tiklasak yapim asamasinda yaziyo.. muzeye tikliyosun yapim asamasinda, foruma tikliyosun yapim asamasinda , mubarek ne bitmez yapim asamasiymis... internetdeki basit yapim bile yillardir bitmediyse bu stad isinin bu hallere gelmesine sasirmamali..
hergun binlerce insanin ziyaret ettigi ve kulubun prestiji acisindan kartvizit degeri tasiyan kulubun resmi sitesine gereken hassasiyet ve ozenin gosterilmesini lazim.. nedir yani yapmak cok mu zor? milyon dolarlarin hesabinin edilmedigi bir kulubde uc bes liralik isin halledilmemesindeki sorumsuzlugun nedeni anlamak mumkun degil..

simavii
09.11.2009, 20:07
biz kütahya yeşildere kasabası trabzonspor taraftarlarıyız trabzonlu değiliz trabzonsporluyuz beldemizde bir çok sayıda taraftarımız var takımın artık başarılarını özlemle bekliyoruz içimizde şampiyonluklarını yaşamış arkadaşlarımız var artık başarı en azından yenilsekde beşiktaş maçındaki müthiş mücadele olsun ama oynaması gerekenler olsun teknik adam harbi olsun.yeşildere trabzonspor taraftarları saygılar sunar.

OrkHun
09.11.2009, 20:40
kulübü tamamiyle şirket yapısına geçirsinler, kongreyi de bu konuda ikna edip ts a.ş'nin satışını gerçekleştirsinler. iyi bir iş adamı ve onun altında sadece kulübün maaşlı çalışanı olan ve mesleki uzmanlıkları yöneticilik olan, profesyonel kadrolar istihdam edilsin. eminim kısa zamanda başarı gelecek ve bu devamlı bir başarı olacaktır.
gereken sadece düzgün bir sistem ve çağı yakalayabilen bir işletme anlayışına sahip patron. şu anki köy derneği mantalitesiyle daha çok yıllar siyasi oyunlar karşılıklı ufak çıkar hesapları nedeniyle heba olur gider. bunu da göremeyen taraftar ağlar durur böyle.

delikoyun
09.11.2009, 22:11
sayın kulüp başkanımıza sesleniyorum bir tek maç gökhan ve umutun yerine alanzinho ve yattara oynatılsın tek bir maç tek bir maç gereğini yapmanızı istiyoruz

erkyilmaz
10.11.2009, 21:52
YanliŞ yere yazdiysam kusura bakmayin ama benim nacizane bir Önerim olacak Ş e n o l g Ü n e Ş hocamizla 10 yillik bir antlaŞma yapilsin Öyle aĞir Şartlar olsunki iki tarafta bozamasin sizlerden istegimde bunu taraftarlarin oyuna sunmak kac trabzonsporlu destek veriyor her Şartta desdek bu 10 yila( kume duŞsek bile )cunku ben inaniyorum bizi ancak icinde trabzonspor sevgisi olanlar aya kaldirir....bide baŞkanimiza bir lafim var helal olsun senin gibisini o koltukta gÖrmedim sanki sahada otopa vuracak gol olacak inŞallah senin gibiler cogalir Önerimide anket bolumunde deĞerlendirilirse sevinirim

spormania
10.11.2009, 23:18
YanliŞ yere yazdiysam kusura bakmayin ama benim nacizane bir Önerim olacak Ş e n o l g Ü n e Ş hocamizla 10 yillik bir antlaŞma yapilsin Öyle aĞir Şartlar olsunki iki tarafta bozamasin sizlerden istegimde bunu taraftarlarin oyuna sunmak kac trabzonsporlu destek veriyor her Şartta desdek bu 10 yila( kume duŞsek bile )cunku ben inaniyorum bizi ancak icinde trabzonspor sevgisi olanlar aya kaldirir....bide baŞkanimiza bir lafim var helal olsun senin gibisini o koltukta gÖrmedim sanki sahada otopa vuracak gol olacak inŞallah senin gibiler cogalir Önerimide anket bolumunde deĞerlendirilirse sevinirim

abi ilk imzayi ben atarim..

bordox
10.11.2009, 23:30
Daha önce yazıldımı bilmiyorum ben her sezon başında İstanbul Olimpiyat Stadında bir hazırlık maçı yapılmasını,bunun bir gelenek haline gelmesini istiyorum.
Stressiz ve sadece takımla taraftarın buluşmasını sağlamalı,küçük yaştaki taraftarların takımı görmesi ve alışması şart.,
Ligde sadece İBB maçında buna fırsat oluyor ama onunda fikstür,takımın durumuna,hava şartları istenen ortamı sağlamıyor.
Yeni gelen futbolcuların nereye geldiklerini farketmesini sağlarız bu şekilde ayrıca.Ürün satışı hasılatta artısı.

Travelair
27.11.2009, 13:49
Kontratlarda maç başı ödemesi ve ödül/ceza yönetmeliği kaldırılarak yerine TFF'nin galibiyete koyduğu (400 bin gibi bir rakam olması lazım) ücret kontratlara yansıtılsın. Alınacak sonuca göre TFF'den gelen para kadroya giren futbolculara verilsin. Böylece şimdikinden çok daha verimli bir sisteme kavuşacağımıza inanıyorum

tigin
28.11.2009, 19:49
Arz etmiyorum zira arz üst makama yapılır.
Siz Trabzonspor'u ayağa düşürdünüz.
Ayak takımı.
Çapsızlar sürüsü.
Çıkarcı ve yüzsüzler ordusu.
Beceriksizler, budalalar, ahmaklar, hainler.

İnşallah bu mesajı bir tane olsun yönetici okur.

Abdülkadir Kılıç
28.11.2009, 23:13
Tek isteğim kendi kafalarının dikine gitmeyip, bir kaç örnek takım belirleyerek onların uyguladığı politikaları uygulamaları.

cobts28
28.11.2009, 23:43
Gereksiz hatta tekke hariç transfer yapılmamalı gereksiz transfer yapılıp kulübün 130 trilyon olan borcu arttırılmamalı planları 2012 ye yapmalı A2 takviyeli takımla yola devam edilmeli.

Travelair
03.12.2009, 10:36
Kontratlarda maç başı ödemesi ve ödül/ceza yönetmeliği kaldırılarak yerine TFF'nin galibiyete koyduğu (400 bin gibi bir rakam olması lazım) ücret kontratlara yansıtılsın. Alınacak sonuca göre TFF'den gelen para kadroya giren futbolculara verilsin. Böylece şimdikinden çok daha verimli bir sisteme kavuşacağımıza inanıyorum

Bunu önemli görüyorum. Eğer böyle yapılırsa

1- Yönetimin üstünden yük kalkmış olacak. Sorumluluk futbolcuya geçecek. Maç orda. Kazanırsalar galibiyet primlerini alacaklar. Gayet dolgun bir prim
2- Buna paralel kazanma gayreti artacak
3- Kadro rekabeti artacak
4- Maç başı ödemesi ve ödül/ceza yönetmeliğinin maddi/manevi masrafı kalkacak
5- Anadolu kulüplerinin bu stratejisine aynı silahla karşılık verilecek

Soytürk
20.12.2009, 00:49
diger takımlar yaptımı bilmiyorum ama mesela;ts nin oynadıgı tum gs maçları sezon olarak mesela 1976_78 ,78-79,79_80; gibi bir cd toplanıp seri halinde 43 yılda gs le oynadıgı tum maçlar gs-ts derbsi ismi altında satılabilir...hem gs liler alır hem ts ama satış hakkı bizde olmalı:D nasıl olur bilmiyorum artık orası kulube ait...bunun gibi fb bjk maçlarıda yapılabilir yada bursa kayseri hangisi ses getirise bu önerimi kulube sunmak istiyoruma slında bizler bile ts nin eski maçlarını izleyemiyoruz yaşı kucuk olan arkdaşlar hiç bilmiyo kendi tarftarımız kapış kapış alır artı diger takmtarftarlarınında alacagını düşünüyorum...güzel bir arşiv olur herkes için..

Acar Altan
22.12.2009, 18:57
trafik kazasinda kaybettigimiz taraftarlarin anisina gs macina siyah formayla cikalim

bekir61
22.12.2009, 19:44
yönetimin taraftar grublarini birlestirmesini istiyrum

ESER
22.12.2009, 19:49
yonetime arz ediyoruz... her mikrofona bulbul gibi sakimak yerine , konusulmasi gereken yerde konusulmasi gerektigi gibi konusun.. adnan benim arkadasim , azizle kankiiyiz, tupcuyu severim, orkinos maamutla arada balik tutariz, bodrumda sinyorita diye bi komsum var mavallariyla ilgilenmiyoruz... biz baskanin arkadaslarinin kalitesiyle degil , yonetme becerisiyle ovunmek istiyoruz ,..

az laf cok is.. burasi kimsenin reklam tahtasi degil...
el cebde genis genis , bol gulucuklu ici bos laflarla ekranlari , gazete sutunlarini doldurup ,sacmalamak yerine ,gerekli kisilerle gerektigi yerde gerektigi gibi konusun,, avar veren degil saglikli karar veren yonetim istiyoruzzz.., bilmem yeterince arz edebildim mi:)

28TS61
23.12.2009, 01:54
tepkimizi ne yazikki gündemde tutamadik. 2 günde bize yapilan haksizliklara göz yümduk.

aslinda diger anadolu takimlarida burda tepki vermesi gerekirdi. ama onlarda sirf kendilerinin cani yaninca ötüyorlar.

maci kazanir yada kaybederiz önemli degil.
hakkimizin yenmesini asla ve asla kabullenemiyorum.

2008-2009 bursaspor 2-1 trabzonspor
http://www.ensonhaber.com/images/news/146942.jpg

2009-2010 trabzonspor 0-1 fenerbahce
http://img696.imageshack.us/img696/3976/gznesaym.jpg

Travelair
25.12.2009, 21:30
Eleştiri olarak sponsorumuz olan Acıbadem'de neden olmadı diyebilirim. Elbette hasta tercihiyse saygı duyuyorum

Başarılı futbolcumuz Ceyhun Gülselam bugün Bursa’da burun ameliyatı oldu.

Özel bir hastanede ameliyat olan Ceyhun’un burnundaki kıkırdak ve et temizliği yapıldı. Oyuncumuzun 1-2 gün hastanede kalıp taburcu olduktan sonra aradan geçecek 10 günün ardından düz koşulara başlayacağı belirtildi.

Süleyman Eruyar
25.12.2009, 21:37
stadyum etrafındaki reklam panolarını modern hale getirmelerini istiyorum..

Travelair
27.12.2009, 12:45
Yeni sezonda federasyondan izin alıp iç saha maçlarımızın yarısını İstanbul'da yapalım. Böylece 2 stada ayrı ayrı kombine satmış oluruz. Daha çok gelir elde ederiz. Hem de takım Trabzon'da bunalmaz. Yabancı transferinde de faydası olur

JoKeR™
27.12.2009, 13:05
Bir an önce İzmir e bir ts Clup açılması

Faik Yılmaz
28.12.2009, 09:23
Bünyamin Kardeşimizi ebediyete uğurlayalı tam 1 hafta oldu.... Cenaze günü ve dün acısını paylaşmak üzere ailesinin yanına gittik.... Tabi böyle bir acı tarif edilmez. Ama en azından yanlarına gidince hafiften tebessüm ettiler bizlere bir yandan ağlayarak....

Çok dualar ettiler bizimde dua ve temeninlerimizi kendilerine ilettiklerimizde....

Bir ayrıntı vardı içimizi acıtan.... Yönetimden kimse gelmemişti. Gelmedikleri gibi bir telefonuda çok görmüşlerdi...

Bünyamin ve diğer kardeşlerimizin kaybı şampiyonluktan ya da Şenol Güneşin gelmesinden çok daha önemlidir. 24 yaşında , gelecek vadeden pırıl pırıl bir gençti o... Takımını ölümüne seviyordu ve bu yolda öldü zaten....

Ama siz bir 10 dakikanızı ayırıpta gelmediniz....

Oysa Fatih Tekke gelirse hepiniz orada olacaksınız çünkü orada reklam var kameralara görünmek var....

YAZIKLAR OLSUN.....

SİZ SEVGİMİZE LAYIK DEĞİLSİNİZ.....

ARTIK TAKIMI ŞAMPİYON YAPSANIZDA GÖZÜMDE TOZ KADAR DEĞERİNİZ YOK....

Travelair
25.01.2010, 12:48
Kulüp sağlık komisyonu başkanı Dr. İrfan Coşkun, yaptığı açıklamada, sporcularda teknik yeterlilik sağlanırken, sportif profesyonellik kazandırılmaya çalışılmasının da departmanın önemli işlevinin olacağını, departmanda sporcuların var olan performansının yükseltilmesi için programlar üretileceğini belirtti.

Psikolojik değerlendirme teknikleri kullanarak müsabakaya hazırlama ve bunalımı önleyici servis hizmetlerinin departmanda verileceğini ifade eden Coşkun, şunları kaydetti:

''Sporcular için programlar geliştirip danışmanlık hizmeti vererek, tükenmişlik ve performans kaybına etken olan diğer sorunları ortadan kaldırmak, önemli hedefler arasında olacak. Devamlı ve sistemli bir şekilde verilecek olan hizmet gelecekte Trabzonspor kadrosunu oluşturacak futbolcuların tüm yönlerinin geliştirilmesini sağlayacak. Departmanda uzman bir psikolog görev yapacak.''

AA / 28 Ekim 2009

Acaba böyle bir birim A takımda da var mı? Orda olması altyapıda olması kadar mühim

mehmetdoğan
26.01.2010, 16:23
ts cluptan sorumlu olan kişi hakkında bilgim yok ama görünen durum çok amatörce bu işi yaptıkları kesin.fenerbahçe feneriumun başına abdullah kığılıyı getirerek hem satışlarını artırdılar hemde kaliteli ürün çeşitliliğinde Türkiye'nin bir numarası oldular.lütfen biraz ibret alalım sayın yöneticiler

mehmetdoğan
28.01.2010, 17:32
ts club müşteri hizmetlerini aradım bir amca çıktı telefona var mı böle bişey bişey soruyom azarlamadığı kaldı yok mu telefona bakacak eğitimli bir bayan halkla ilişkileri iyi olan biri

Gökhan Döner
03.02.2010, 14:18
Sayın yöneticilerimizden bu soğukta maça giden taraftarımıza inşallah bir sıcak kahve veya 1 bardak sıcak çay verirler.

Çağatay_
03.02.2010, 15:10
Bünyamin Kardeşimizi ebediyete uğurlayalı tam 1 hafta oldu.... Cenaze günü ve dün acısını paylaşmak üzere ailesinin yanına gittik.... Tabi böyle bir acı tarif edilmez. Ama en azından yanlarına gidince hafiften tebessüm ettiler bizlere bir yandan ağlayarak....

Çok dualar ettiler bizimde dua ve temeninlerimizi kendilerine ilettiklerimizde....

Bir ayrıntı vardı içimizi acıtan.... Yönetimden kimse gelmemişti. Gelmedikleri gibi bir telefonuda çok görmüşlerdi...

Bünyamin ve diğer kardeşlerimizin kaybı şampiyonluktan ya da Şenol Güneşin gelmesinden çok daha önemlidir. 24 yaşında , gelecek vadeden pırıl pırıl bir gençti o... Takımını ölümüne seviyordu ve bu yolda öldü zaten....

Ama siz bir 10 dakikanızı ayırıpta gelmediniz....

Oysa Fatih Tekke gelirse hepiniz orada olacaksınız çünkü orada reklam var kameralara görünmek var....

YAZIKLAR OLSUN.....

SİZ SEVGİMİZE LAYIK DEĞİLSİNİZ.....

ARTIK TAKIMI ŞAMPİYON YAPSANIZDA GÖZÜMDE TOZ KADAR DEĞERİNİZ YOK....

Takımımızın ligin 17. haftasında Fenerbahçe ile oynadığı müsabakayı izledikten sonra Ankara’ya dönerken Samsun'da geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybeden taraftarlarımızdan Bünyamin Kahriman’ın babası Kemal Kahriman ve kardeşi Mücahit Kahriman bugün (Perşembe) kulübümüzü ziyaret ettiler.

Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyelerimizle görüşen baba Kemal Kahriman, kulübümüze bugüne kadar kendilerine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu ise, yaşanan elim kazada genç taraftarların hayatlarını kaybetmesinin kendilerini derinden etkilediğini belirterek, Kahriman ailesinin acısını bir kez daha paylaştığını belirtti.

Baba Kemal Kahriman ayrıca, Bünyamin için 30 Ocak Cumartesi günü akşam namazına müteakip Akçaabat Ak Camii'nde mevlit okutulacağını, herkesi yanlarında görmek istediklerini dile getirdi.

Görüntülenme Sayısı: 2946
28.01.2010 16:19:45

Aynı ilgi Bünyamin'in ailesine de gösterilmiştir diye düşünüyorum.Yanılıyorsam özür dilerim.

Faik Yılmaz
03.02.2010, 15:13
Arkadaşım evet Ziyaret ettiler ama nasıl ettiler ne sen sor ne biz söyleyeyim.....

Ama geçte olsa zorlamaylada olsa gittiler ya onada şükür ne diyelim.....

28TS61
15.04.2010, 17:11
biktim usandim artik. her defasinda ayni hatalar.
bizim resmi logomuz hangisi artik karar versinler.
bir kulübün bir armasi olur. bizimki ise cesit cesit.

fotografta iki tane degisik logo var farkindaysaniz. hangisi dogru?
http://www.ressim.net/upload/010c35aa.jpg

burda ise logomuzdaki topun rengi beyaz olmasi gerekir e 1967 yazisi eksik.
bu sadece bir grafik ama olayi dikkatle takip edecegim proje gerceklestiginde orijinal görüntüsü ne olacak diye

hatta formalarimizda logomuz yanlis.
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4109-9V3D2K3V.jpg

28TS61
15.04.2010, 17:26
bu renktasimizda benim gibi sikayetci bu konuda

Orjinal Logomuzda ki TS amblemi ile Nike forması üzerindeki TS amblemi arasında ki fark!
Bu denli bir deforme için baya çaba harcamışlar :mad:

http://img182.imageshack.us/img182/9224/logo2zv.jpghttp://img245.imageshack.us/img245/5663/logo3bi.jpg (http://img182.imageshack.us/i/logo2zv.jpg/)

Armanın yapıştırma veya dikiş tekniğinden önce basım hatasını düzeltmeleri gerek. Son bir kaç yıldır şu armayı doğru düzgün göremediğime yanıyorum.
Benim gözümde mi yanılma var yoksa en-boy oranında mı sorun var anlayamadım doğrusu. Resmi sitedeki arma ile forma üzerinde kullanılan arma arasında ki deformasyon hatası ne zaman düzeltilecek merakla bekliyorum.

http://img204.imageshack.us/img204/7541/ekranalntsni.jpg

öncedende belirtmistim hatali diye

http://img193.imageshack.us/img193/7945/afssort.jpg

Travelair
23.04.2010, 10:11
Öneriyorum: Tüzüğe bir madde eklenerek, 3 yıllığına seçilen yönetimler, eğer bu 3 yıllık süre içerisinde Trabzonspor futbol A takımını şampiyon yapamazsa, 3 sene sonunda yapılacak bir sonraki seçim için seçilme hakkını kaybetsin

Trabzonspor'un iyiliğini istiyorsanız, gelin bu devrim gibi kararın altına imzanızı atın

Harun-61
23.04.2010, 10:54
Öneriyorum: Tüzüğe bir madde eklenerek, 3 yıllığına seçilen yönetimler, eğer bu 3 yıllık süre içerisinde Trabzonspor futbol A takımını şampiyon yapamazsa, 3 sene sonunda yapılacak bir sonraki seçim için seçilme hakkını kaybetsin

Trabzonspor'un iyiliğini istiyorsanız, gelin bu devrim gibi kararın altına imzanızı atın

Koltuk Sevdali Yöneticiler bunu yaparmi abi ? :cool:

Cihan
05.05.2010, 13:02
geçmiş yıllarda yendiğimiz barcelona liverpool lyon maçlarını hatırlatan t-shirtler yapılsın yaz sezonu geliyor.. malum milletimiz pohpohlanmayı sever..

colman
11.05.2010, 19:12
bence trabzonspor tv yi biran önce hayata geçirsinler saner ayarın sözünü untmadım..

bugrahankazaz
11.05.2010, 19:20
stadda köşeleri kapatın sonrada üstünü kapatın bana yeter !!!

Travelair
29.05.2010, 15:50
Trabzonspor bir site açsın. Dev bir Trabzonspor amblemi fotoğrafı koysun. Dev transfer yapacağız ama bize yardımcı olun densin. Biz de bütçemize göre piksel piksel fotoğraftan parça satın alalım. Hatta kampanyaya dönüşsün, işadamlarımız da bu kampanyaya destek olsun

28TS61
28.06.2010, 11:46
yurt disi kampina forma ve diger ürünlerimizin satisi yapilsin istiyorum.
biktim her yurt disi kamplarinda mac öncelerinde korsan ürün satanlardan.

izine gidemiyorum bari formami hazirlik maclarinda acilacak olan standlardan almak isterim. zor mu bunu yapmak ? bence hayir

Fatih BALTA
01.07.2010, 19:25
Klübümüzce istihdam edilecek eleman ve hangi kadrolar için bu elemanların gerektiğine dair sitemizde ilanların yayınlanmasını talep diyorum.
Bekçi,çaycı,güvenlik elemanı,tercüman,....ne gerekiyorsa ilan ile sitede duyurup bu ilanlara ilgili herkesin başvurması geçmişte yaşanan sıkıntıların çözümüne bir nebze olsun çözüm olur bence.
Ben şuan ki işe alım prosedürünün nasıl yürüdüğünü bilmek istiyorum.Kim bu alımları yapıyor,işe alınan kişiler nereden bulunup seçiliyor.

shooter61
17.07.2010, 16:27
Fatih abi şu anki işe alım prosedürünü herkes biliyor zaten ama kimse tepki bile vermiyor.Hacısalihoğlunun bütün işssiz tanıdıkları kulübte bir yerlere yerleştirilmiş.

shooter61
17.07.2010, 16:29
Ayrıca bu konuyuda belki burdan okurlar diye yazıyorum...

Türkiyenin en iyi,en çok rekor kıran,en fazla milli sporcusu olan trabzonspor atıcılık takımı hakkında en ufak bir bilgiye sitede yer verilmiyor.Yıllardır bu konudaki maillerimize cevap dahi verilmiyor.poligonu yıktıktan sonra hiç bir yönetici gelip siz napıyorsunuz çalışıyormusunuz,bir ihtiyacınız var mı demedi.Bize sahip çıkacaklarına ne haliniz varsa görün demeye getirdiler işi.Bu kadar ilgisizlik efsane trabzonspor atıcılık takımını yok ediyor...

Cihan-Ucar
17.07.2010, 23:22
Arkadaslar ts-club avrupada da acilsin bari her bi baskente acilsin ts-club ve güzel t-shirtlar bekliyoruz yeni yapdiniz alanzinho,onur,colmanin t-shirtlar gibi devami bekliyoruz berlinden selamlar

Bilhan Özhan
20.07.2010, 16:40
Armasi cikan Formalardan kim sorumluysa o kisinin veya kisilerden bir aciklama gerektigni düsünüyorum ve yapilan sikayetlere biraz önem verseler hos olur..

Travelair
27.07.2010, 10:57
Futbolcuları halkla yakınlaştırmak lazım. Sonra futbolcu diyor ki şehirde yaşayamıyoruz. Halkla içiçe değil. Rahat hareket edemiyor. Çeşitli organizasyonlarla halkla futbolcu yakınlaştırılmalı. Futbolcu şehirde rahatça hareket edebilmeli

Cafer KILIÇSOY
29.07.2010, 00:34
ALLAH aşkına rica ediyorum 80 lira para ödeyipte forma alan insanlara ürünlerini Yurtiçi Kargonun poşetinin içine atıpta göndermeyin. Ya biraz ilgi gösterin, biraz alakadar olun. Şöyle güzel bir paket yapsanız ne kaybedersiniz.

Bugün poşeti açarken utandım vallahi. Benim kulübüm böyle olmamalı:(

emregoren
29.07.2010, 00:37
ALLAH aşkına rica ediyorum 80 lira para ödeyipte forma alan insanlara ürünlerini Yurtiçi Kargonun poşetinin içine atıpta göndermeyin. Ya biraz ilgi gösterin, biraz alakadar olun. Şöyle güzel bir paket yapsanız ne kaybedersiniz.

Bugün poşeti açarken utandım vallahi. Benim kulübüm böyle olmamalı:(

Kulüp yönetmek çok ayrı bir şey ve bunu hiç bir anlamda beceremiyorlar ... Ne gönderilen ürünlerin pkatlenmesi ne transfer ne ilgili TS Club'lar da yeterli ürün ... Kısacası kurumsallaşmak için çok daha önemli ve keskin hamleler yapmak lazım... Geçen başkan bir röportajında(Lig TV) takımda İngilizce bilen yönetici yok diyordu ... Bu bizim gibi büyük bir kulüp için çok ama çok acı bir durum ...

Miraç Atalay Çiftçi
29.07.2010, 19:29
Hiç sorma Cafer abi. Aymazlikta sınır yok. Sırf kargo ücreti minimuma çekilsin diye en küçük boy poşetler icinde sıfır koruma ile en özensiz sekilde yollanmış firmalar.
Şimdi elimde poşet acmaya korkuyorum yemin ederim.

Ya kargo şirketinizi değiştirin ya da kargo şartlarını. 21. Yy da halen poşetler icinde kivrismis, özensiz kargo nerede görülmüş ayıp yahu.

Deniz Telci
30.07.2010, 08:30
TS TV Şampiyon olduktan sonra ancak kurulur. Ama Bu yönetimle şampiyonluk çok bekleriz.

Travelair
30.07.2010, 10:13
Hami'ye jubile yapın. Kulübü vefasız göstermeyin. Büyüklüğümüze yakışmıyor!!!

TAHSİN 61
30.07.2010, 11:54

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Sezon başı Hami'ye jubile yapın ...

Travelair
07.08.2010, 09:22
Asbaşkanlık görevine Şenol Güneş getirilsin

Alibeyoglu
07.08.2010, 10:10

trabzonspor ile özdesmis hamiye jubile yapilmamasi büyük utanc

Keramettin
07.08.2010, 10:32
Szymek maça çağırın !

Oyunlar
08.08.2010, 07:29
trabzonspor ile özdesmis hamiye jubile yapilmamasi büyük utanc
Katılıyorum kerem sadıkoğlu

Travelair
08.08.2010, 11:57
Kulüp amblemine bir standart getirilsin.

Amblemin etrafındaki sarı çerçeve manasız ve çirkin duruyor.

Kulüp ambleminin orjinalinde amblemde bulunan top mavi mi beyaz mı arştırılsın

Kulüp renkleri standartlaştırılsın. Tüzüğümüzdeki "Koyu bordo, açık mavi" tanımlamasının hakkı verilsin. Koyu kırmızı, açık mavi olmasın

yorumsuz6117
08.08.2010, 13:18
Şu gri formada ki ısrarı anlamıyorum. Liverpool maçlarına kesinlikle çubuklu formayla çıkmalıyız.

taraftar1967
08.08.2010, 13:40
Hamiye her ortamda sahip çıkılsın. Ayıp ediyoruz valla. Bize yakışmıyor.

Erman Aydın
18.08.2010, 12:40
ts tırı ne zaman yollanacak acaba samsun agelecek mi lütfen gelsin

bASTURk
21.08.2010, 22:07
Benimki biraz daha detay olacak ama bordo mavi fileler güzel duruyordu.Sonra neden değiştirdiler anlamamıştım.

Kale fileleri renkli olsun hatta schalkeninki gibi arma da olsun.

Son arma faciasından sonra bari böyle bir şey yapsalar...

ts.ibo61
24.08.2010, 04:40
ts cluba biraz daha ağırlık verilmesini çabuk düşünebilen düşündüğünü anında uygulayabilen bir ts club yönetim anlayışı bekliyoruz.

Ayrıca logoların işlemeli olduğu reklamsız taraftar forması istiyoruz. evt bencede olabİlİr

iso_4939
31.08.2010, 14:04
Klübümüzce istihdam edilecek eleman ve hangi kadrolar için bu elemanların gerektiğine dair sitemizde ilanların yayınlanmasını talep diyorum.
Bekçi,çaycı,güvenlik elemanı,tercüman,....ne gerekiyorsa ilan ile sitede duyurup bu ilanlara ilgili herkesin başvurması geçmişte yaşanan sıkıntıların çözümüne bir nebze olsun çözüm olur bence.
Ben şuan ki işe alım prosedürünün nasıl yürüdüğünü bilmek istiyorum.Kim bu alımları yapıyor,işe alınan kişiler nereden bulunup seçiliyor.

torpılın varsa işi aldın trabzonda işler böyle yürür...

28TS61
10.09.2010, 18:36
Haberin doğrusu

Günebakış Gazetesi’nin bugünkü (10 Eylül 2010) sayısında Barış Yurduseven’in imzasıyla yer alan yazıda kurucularımızdan Sayın Sabit Sabır’ın kulübe girişinin yasaklandığı yönündeki ifadeler kesinlikle gerçek dışıdır.

Böylesi bir karar alınmamıştır, alınması da mümkün değildir. Görevde bulunan yönetim kurulumuz seçildiği günden bu yana kulübümüzün değerlerine en üst düzeyde vefa göstermiş, Sayın Sabit Sabır da dahil olmak üzere yapılan bütün etkinliklere kurucularımız çağrılmışlardır. Ayrıca Hüseyin Avni Aker Stadı’nın protokol tribününde yine kurucularımız için özel bir bölüm ayrılmış, Sayın Sabır da her maça davet edilmiştir. Bunun dışında yapılan haber ve yorumların tamamı gerçek dışıdır. Trabzonspor Kulübü’nü yıpratmaya yönelik bu yorumları kınıyor, kararı kamuoyunun sağduyulu yaklaşımına bırakıyoruz.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5333

yönetimden istegim;
haberi yapan sahis belli. bu sahisin bundan sonra kulübe girisi yasaklanmalidir

Travelair
12.09.2010, 10:16
Bundan birkaç gün önce benim de aklıma gelmişti: Bir müteahhitimiz kulübe sponsor olsun. Şampiyon olmamız halinde tüm futbolculara birer ev verilsin. Şimdi radyoda duydum ki finale kaldığı için A Milli Basketbol Takımımıza Ali Ağaoğlu 3+1 daireler hediye edecekmiş. Şampiyon olmaları halinde ise 4+1 :)

Bu tür bir sponsorluk işimize yarayacaktır diye düşünüyorum

Travelair
15.09.2010, 14:57
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6e/Edwin_van_der_Sar_side.jpg

Edvin van der Sar

Hollandalı efsanevi kaleci. Kariyerinde Ajax, Juventus, Fulham ve Manchester United var.

Dünyanın en büyük liglerinde, en büyük kulüplerindeki tecrübeleri tecrübe ve vizyon açısından,

dünyanın belki de yan toplar açısından en zorlu ligi olan Premier Ligi'ndeki 10 senesi de yan top zaafı olan kalecilerimiz açısından,

bulunmaz fırsattır.

Büyük ihtimal sezon sonunda futbolculuk kariyerine nokta koyacak. Kendisiyle şimdiden temasa geçip, kaleci antrenörlük kursuna yazılmasını sağlamalı ve sezon sonunda da Şenol Güneş'in yardımcısı kaleci antrenörümüz olarak işe başlamasını sağlamalıyız. Henüz kimse uyanmadan bu fırsatı kaçırmamalıyız

Travelair
09.10.2010, 18:34
Türk Hava Yolları bu sıralar birçok takıma sponsor oluyor. Bize de olabilir. Stadyumumuzun isim hakkını belli bir süre alabilirler (THY ismi örnek olarak verilmiştir)

CRAZY BOY
17.10.2010, 22:52
Sayın Trabzonspor Yönetimi,

Futbolcumuz olan Selçuk İnan ile lütfen devre arasına kadar yeni bir kontrat imzalayın lütfen Mehmet Aurelio'da yaşadığımız olayı bir daha yaşamayalım ayrıca şu stadyum işi bir an önce bir netliğe kavuşursa taraftarlar olarak bizler oldukça memnun olacağız :alkış:

hodlu
21.10.2010, 00:28
Saygıdeğer Trabzonspor yönetimi; başta Hami-Ünal-Orhan-Soner olmak üzere 96 kadrosundaki bütün futbolcularımızın da yer alacağı bir ekip ile İstanbulda makul bir zamanda Jübile yapılmasını çok önemsiyor ve istiyorum.Trabzonspor değerlerine sahip çıkmalıdır ve büyüklüğünü göstermelidir.

Travelair
23.10.2010, 23:24
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5644-1P8B0K1N.jpg

Medya odasındaki masanın önündeki pano üzerindeki yazı çok büyük (Sanırım www.Trabzonspor.com.tr (http://www.Trabzonspor.com.tr)) kadraja sığmıyor ekrana yansımıyor. Daha ufak yazılmalı. Ayrıca benim yazdığım gibi en azından Trabzonspor'un T'si büyük yazılsa daha da şık olur :)

Travelair
28.10.2010, 15:56
Altyapı hocalarının Barcelona, Real Madrid gibi kulüplerin altyapılarına gidip işleyişi incelemeleri ve staj görmeleri gerek

sifuni
28.10.2010, 16:10
Trabzonsporun temsilcilerinin Ünal Karaman gibi Özkan Sümer gibi Almanya ve diger türklerin yogun oldugu Avrupa ülkelerinde Avrupa secmesini yapmasini cok isterim 14-18 yas arasi bunu Gaziantepspor yapti ve cok ragbet gördü tabi Trabzonspor yapsa daha olumlu olur hem almanyadaki trabzonlularin fazlaligindan hemde Trabzonsporun büyüklügünden. Yetenkler hem bedavaya gelcek hemde onlar acisindanda iyi olacak kariyerlerine Trabzonsporda baslamak gibi önemli bir arti olacak. Bu olayi bu yaz baslatsam müthis olur TRABZONSPOR AVRUPA ELEMELEI 2011.

Gökhan KAN
01.11.2010, 11:31
Deplasman maçlarında imza günü gibi bişey olamaz mı ? Ne bileyim bir platform kurulur aynı F1 deki gibi yapılabilir. Futbolcudan imza almanın zorluğunu hepimiz biliyoruz. Bence çok güzel olur.. Real Madrid yapıyor bunu.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs942.snc4/73542_303066669952_19034719952_1090294_5895117_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1090295&id=19034719952)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs676.snc4/61663_299947889952_19034719952_1045190_1826949_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1045191&id=19034719952)

Külünkoğlu
01.11.2010, 12:13
Zamanında çok söyledik takım Cevahir Otel'de kalırken Cevahir AVM arası 500 metre dedik. Yattara dedik, Marcelinho dedik. Dinletemedik.

2 gün öncesinden gelip 2-3 futbolcuya bir iki saatliğine imza töreni yapsak ne güzel olur.

İnşallah o günleri de görürüz.

Gökhan KAN
01.11.2010, 12:17
Kulübe 2 tane mail attım ben. Taraftar projeleri bölümüne ve normal iletişim bölümüne. Sallamayacaklar ama olsun..

Gökhan KAN
01.11.2010, 12:27
Kulübe 2 tane mail attım ben. Taraftar projeleri bölümüne ve normal iletişim bölümüne. Sallamayacaklar ama olsun..

Kulübümüze göndermiş olduğunuz değerli önerileriniz için teşekkür ederiz.
Görüşleriniz Yönetim Kurulumuz tarafından değerlendirmeye alınacaktır.
İlginize teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Trabzonspor Taraftar Projeleri İletişim Bürosu:)

fatihgnydn
05.11.2010, 20:46
En büyük sorunlarımızdan biri stadyum ve formalarımız.Stadyum projesi ağır da olsa ilerlemeye başladı.Buna da şükür.Formalara gelince ilk olarak formaları adidas yapmalı.Beşiktaşın çubuklusuna hayran kaldım.Bordo mavi olsa, bize öyle forma yapılsa birkaç tane alırım.

Travelair
06.11.2010, 11:29
Azerbaycan'a bir futbol okulu açmalıyız. Henüz kimse bu ülkeye ciddi yatırım yapmamışken. Böylece hem Trabzonspor için, hem de Bank Asya'ya çıkması halinde 1461 Trabzon için oradan genç yetenekler takımımıza kazandırabiliriz

28TS61
27.11.2010, 15:48
yillardir logomuz hatali kullaniliyor, bunu görmüyorlar mi yoksa görmemezlikten mi geliyorlar ???

http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_rq_Gaz_Ts_macmerkezi.jpg

Sefa
30.11.2010, 00:42
Meydan'a en az bir tane daha bilet satış noktası açılmalı.. Öyle zaman oluyor ki yoğunluktan gidip almayanlar oluyor. Zaten sistem yavaş çalışıyor.

TSkaplanTS
21.12.2010, 09:21
İstanbulda maĞazalar artirilmali
yada bazi maĞazalarla anlaŞma yaparak ÜrÜnlerİ pİyasaya yayilmasi lazim

TSkaplanTS
21.12.2010, 09:23
Daha doĞrusu tÜrkİye genelİnde bÜyÜk maĞazalarla anlaŞma yapilmali maĞazalarda ts clup reyonu aÇilsa sÜper olur

Travelair
22.12.2010, 14:22
Söz sırasında Mehmet Demirkol çok güzel bir öneri getirdi. "Ben olsam politikacıların yerine büyük futbol duayenlerin isimlerini veririm stadlara" dedi. Örnek: Şenol Güneş Stadyumu

Çok mantıklı bir öneri. Dikkatinize arz ederim

Barış Burak
26.12.2010, 14:02
ben üyelik ile soru soracaktım.öğrenci üyelik için aylık ücret alınıyormu,alınıyorsa ne kadar?

macka61
26.12.2010, 15:17
öğrenci üyelik diye bir şey var mı bilmiyorum ama 16 yaşına kadardı sanırım genç üyelik vardı oda ücretsiz idi

Barış Burak
26.12.2010, 15:38
öğrenci üyelik diye bir şey var mı bilmiyorum ama 16 yaşına kadardı sanırım genç üyelik vardı oda ücretsiz idi

ben yarı fiyatına üye olunabiliyor die duymuştum bir yerdende o yüzden sordum:)

macka61
26.12.2010, 22:08
doğrudur belki kulübü arayıp sorman en mantıklısı olur yada mail atman

Barış Burak
27.12.2010, 10:48
doğrudur belki kulübü arayıp sorman en mantıklısı olur yada mail atman

teşekkür ederim:)

YakupDayi
08.01.2011, 19:05
Zamanında çok söyledik takım Cevahir Otel'de kalırken Cevahir AVM arası 500 metre dedik. Yattara dedik, Marcelinho dedik. Dinletemedik.

2 gün öncesinden gelip 2-3 futbolcuya bir iki saatliğine imza töreni yapsak ne güzel olur.

İnşallah o günleri de görürüz.

inşallah...

Erol Uludoğan
19.01.2011, 10:49
Şampiyonluk istiyorum. günlerce içip bu mutluluktan ayılmak istemiyorum. Birde karadenizli olupta istabul üç kızkardeşini tutan lavukların yüzüne tükürmek istiyorum.

Travelair
17.02.2011, 09:37
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2011/2/15/fft1mm1358910.jpg

Bu elektronik skor tabelasında bordo ve mavi renkleri yok mudur? !!!!

Travelair
20.02.2011, 16:56
Murat Kekilli veya Murat Göğebakan'dan birisine marş yaptırmamız lazım. Ayrıca bu sanatçıların maçlar öncesinde stadyumda konser vermesini çok isterim. Tribünlere canlılık getirirler

Fatih Özkan
20.02.2011, 22:00
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2011/2/15/fft1mm1358910.jpg

Bu elektronik skor tabelasında bordo ve mavi renkleri yok mudur? !!!!

Bu bulanıklık fotoğraftan kaynaklanıyor...
Normalde çok daha güzel ve net...
Yakında makine ile video ve resim çektim aynı şekilde çıktı...

Travelair
20.02.2011, 22:52
Ben sarı ve kırmızı tonlarında 61 sayısı görüyorum. O da fotoğraftan mı?

Reşit
21.02.2011, 00:18
sarı kırmızı değil abi bordo o 61 resimde oyle cıktı

Gökhan Döner
07.03.2011, 14:36
Yaklaşık 1 saattir klübü arıyoruz ama ses hep aynı ses

Çalıyor ama açan yok klübümü boşalttılar neee

Hazar_
07.03.2011, 14:39

Bende gri dakika yazısı görüyorum.Hatta okunmayacak derecede yazılar.Resimin azizliği sadece.

Travelair
20.03.2011, 12:53
Onur'la Amerika'ya gitmeden önce uzun vadeli sözleşme uzatın lütfen

limpb82
31.03.2011, 23:08
izmire ts club istiyoruz....duy yönetim sesimiziiiii......

elbera
05.04.2011, 17:29
Transfer komitesine Matrix5782 yi alsınlar şuan ki transfer komitesindekilerden daha iyi işler çıkaracağına eminim

Veysel
18.04.2011, 11:59
Kale arkasındaki girişlere bir çözümbulsunlar artık resmen linç ediliyor taraftarlar.

Travelair
21.04.2011, 20:45
İzmir'de pilot takım, yurtdışında kuzey Avrupa ülkelerinde pilot takım lazım

Volkan Yavuz
24.04.2011, 00:44
www.trabzonspor.com.tr sayfasinda forma alabilmek icin kredi karti lazim.PayPal yapsalar cok iyi olur.Eziklerin ferium sayfasinda bile var. almanyada yasiyorum. benim cevrem internetden bisey aldimi hep paypalla ödüyor!paypal olsa ben her ay bisey alirim ts.com.tr den

Tolga DEĞİRMENCİ
14.05.2011, 21:01
izmire ts club istiyoruz....duy yönetim sesimiziiiii......

benimde ilk mesajım, diğer kulüplerin mağazalarını her gördüğümde İzmir gibi bir şehirde bizim neden mağazamız yok diye söylendiğim konuda olsun. İzmire Trabzonsporumuza yakışır bir TSclub istiyorum

Travelair
30.05.2011, 12:10
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=KardesKulupler

Kardeş kulüplerimiz için ne yapılıyor? Lütfen destek olalım

Ayrıca taraftarın ilgili birimlere daha kolay ulaşması için web sitesine soru/görüş bölümü açılmalı

NuDGeRR
30.05.2011, 13:04
Attıgım mailler gitmiyor :( en azından ihbarhattina attıklarım :(

sahibinden.com adlı online satış sitesinde dolaşırken Trabzonspor'un lisanslı ürünü oldugunu idda eden fakat fotograflardan ve fiyattan tsclub ürünü olmadıgı cok belli olan formalar gördum. linkleri size atacagım. sahibinden.com a gerekli uyarıyı yapmanızı isterim. yasal telif hakkı kulüpte oldugu için benm sahsi olarak sahibinden.com a yaptıgım şikayetler dikkate alınmadı.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-taraftar-urunleri-trabzonspor-gri-forma-large-beden-l-42636655/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-taraftar-urunleri-trabzonspor-mavi-rasel-montu-48918151/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-taraftar-urunleri-2010-2011-sezonu-trabzonspor-formalari-46346720/detay/ (bu orijinal ürünle birebir gozukuyor ama fabrikadan alınmıstır diyo sanırım yasal deil buda )

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-taraftar-urunleri-trabzonspor-cubuklu-isimsiz-xs-s-m-l-xlforma-efsane-11-50181073/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-taraftar-urunleri-trabzon-cubuklu-isimsiz-bedenler-xs-s-m-l-xl-formasi-49661057/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-taraftar-urunleri-trabzonspor-cubuklu-isimsiz-s-forma-efsane-11-49280563/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-taraftar-urunleri-trabzonspor-cubuklu-isimsiz-xs-forma-efsane-11-49279890/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-taraftar-urunleri-trabzonspor-cubuklu-isimsiz-xs-s-m-l-xl-forma-efsane-11-49279737/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-taraftar-urunleri-trabzonspor-cubuklu-isimsiz-xs-s-m-l-xl-forma-efsane-11-49279449/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-taraftar-urunleri-trabzon-cubuklu-bedenler-xs-s-m-l-xl-formasi-49241350/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-taraftar-urunleri-trabzon-cubuklu-bedenler-xs-s-m-l-xl-formasi-49241234/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-taraftar-urunleri-trabzon-cubuklu-bedenler-xs-s-m-l-xl-formasi-49241133/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-taraftar-urunleri-trabzon-cubuklu-bedenler-xs-s-m-l-xl-formasi-49240927/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-taraftar-urunleri-trabzonspor-yeni-cubuklu-forma-100-orjinal-tum-bedenler-42893071/detay/

Barış Burak
30.05.2011, 13:30
yönetimin,şike belgelerinin peşinde olmasını,bu işin peşini bırakmamasını istiyorum.

61ölümüne61ts61
02.06.2011, 17:54
Ben Giresun'a Bir Ts Club Veya Bu Sezon Forum Trabzondaki Standlarda Kaleci Forması Satılmasını İstiyorum

tokdor
08.06.2011, 22:02
staddaki dev ekranda maç anında gollerin ardından gol tekrarlarını istiyorum.hatta bir de pozisyon tekrarları olsa ne ala olur:))

Travelair
20.06.2011, 11:35
Yabancı futbolcularımız (Her gün birisi) Trabzon'da imza günü düzenlemeli. Böylelikle taraftarın heyecanı arttırılmalı. Yanında TsClub satış yapmalı

Sonra neden bilet satılmıyor demeyin

Travelair
26.06.2011, 10:31
Trabzonspor Tüzüğü

MADDE 4

Renkleri “KOYU BORDO – AÇIK MAVİ” dir. Amblemi ise bu maddede yer aldığı gibidir.
Bu amblemi kullanabilmek, kulübün iznine bağlıdır.

Pdf dosyası olduğu için tüzükteki amblemi kopyalayamadım

Oradaki amblemimiz kanaatimce madde 4'e, yani "Koyu bordo, açık mavi" tanımına uymamaktadır.

Renkleri koyu kırmızı ve normal mavi şeklindedir

Lütfen tüzüğümüzde belirtilen şekliyle tüzüğümüzde yeralan amblemimizi doğrusu ile değiştirin.

Bu renklerin amblemde, formada, bayrakta, her çeşit yerde doğru tanımıyla korunmasının tedbirini alın.

Teşekkürler

anakonda09
27.06.2011, 11:01
basketbol takımına sahip çık yönetim...

tarih sizi affetmez...

anakonda09
27.06.2011, 14:23
Trabzon'un yerine Konya Selçuk

Trabzonspor'u kurtarmak için yapılan toplantıda Sadri Şener, basketbolu kulüp bünyesine almayı kabul etmeyince ligden çekilme kararı çıktı.

Ekonomik sorunlara çözüm bulamayan Trabzonspor, BEKO Basketbol Ligi’nden çekilme kararı aldı. Trabzonspor’un 2. Ligde oynama konusunda da istekli olmadığı öğrenildi.

Trabzonspor Basketbol Başkanı Saner Ayar, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ile görüşerek, basketbolun kulüp bünyesine alınmasını önerdi. Şener bu konuya sıcak bakmadı ve toplantıdan “çekilme” kararı çıktı.

Bu durumda 2. Lig üçüncüsü Selçuk Üniversitesi’ne davet yapılacak ve Konya ekibi kabul ederse 1. Ligin yeni takımı olacak.

(ALLAH BEL.....NI VERSİN)