PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Büyük olunmaz, dogulur..

zinos_zon
31.03.2005, 10:52
dün gece fatih tekke'yi izleyip de , onun futbolculugu ve kendine özgü stili hakkinda hala kusku duyanlar varsa...iletisim yoluyla tüm bilgilenme kanallari kapali demektir.

fatih'in attiklari ve kaçirdiklari bir yana; koray kardesimize verdigi gol pasindaki sakinligi, kendine güveni ve zamanlama yetenegi "bilen" gözlerde ne kadar hayranlik uyandirsa da; çok rahatça su da söylenebilir, "ne bu ya, böyle lakayt pas mi verilir?"

fatih, su an tüm dünya üzerinde "büyük" birkaç futbolcudan biridir. bir açidan bakildiginda sanssizligi; trabzon delikanlisi olusu ve populer kültüre kendini malzeme etmeyisidir. böyle olursaniz, meydani üç sülüklerin siradan oyuncularina birakirsiniz. fatih, hep "adam" olmayi seçti. kendisine mütesekkiriz.

fatih kardes; devam. zavzaga dan bin selam:))

Muhalif
31.03.2005, 10:58
Futbolcular kösesinde fatih tekke ile ilgili bir bölüm vardi zaten.. yorumlariniz da sadece fatih ile ilgili.. fikrimce o kisma yazsaydiniz daha iyi olurdu..

Berat
31.03.2005, 11:00
3 seneden beri bulundugum her ortamda Fatih Tekke'nin Türkiye'nin en iyi forveti oldugunu iddia ettim,uzun süre benle dalga geçtiler ama bu sene hepsi "hakliymisin" diyorlar.. Yüzümügzü kara çikarmadigin için tesekkürler büyük kaptan.

bir de; Avrupa'dan o kadar maç izliyorum ama kafa toplarindaki zamanlama ve topa hareket kabiliyetinibaska bir futbolcuda göremedim. 1.75lik boyuna ragmenher topa kafa vurabiliyor. Dünkü maçin 2. yarisindabi kafa vurusu vardi kaleci 1001 güçlükle çikardi. Eger firsatiniz olursa izleyin, top gelirken öne kosacakken aniden yön degistiriyo,, fizik kurallarina aykirisin Fatih Tekke, Allah nazardan esirgesin.smileys/smiley32.gif

Ömer SEVİNÇ
31.03.2005, 11:25
Gerçekten o adam nasil o kadar kafa topu aliyor merak ediyorum. Adam herhaldeT-Mac kadar siçriyabiliyor.
Bekleyin Fatih Tekke efsanesi yeni yeni basliyor. Bu daha Episode 1....

Mehmet Demirkaya
31.03.2005, 11:30
Tek kelimeyle supersin Fatih! Senin gibi golcu zor bulunur...

ikrime_61
31.03.2005, 12:21
buda fatih tekkeyi yerden yere vuranlara kapak olsun smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif

Mollasalihoğlu
01.04.2005, 00:08
selçuk yula denen yazar müsvettesi de ister istemez paragraf açti ya kaptanima , bana bu günleri gösterdigi için allah'ima ve fatih abi'me sonsuz hürmetler....

vega
01.04.2005, 00:24
Fatihi tartismak aptalliktir.Gerçi o aptallar TRABZONUMUN büyüklügünüde tartisiyorlar.Kusura bakmasinlar 81 il var sadece TRABZON var ve FATIH gibi padisahimiz var

Beytullah
01.04.2005, 20:17
ya fatih ne kadar büyük oyuncu herkes biliyorum bunu kimse inkar edemez plantin bile hasta olmus adama beee herkes fatihten bahsediyor fatihin büyük futbolcu oldugundan kuskusu olanlar platiniye sorabilir fatihismileys/smiley36.gif

yattara11
01.04.2005, 20:29
futbolculugu falan ayri bir konu... beni duygulandiran (Trabzon'lu olmaktan) seyi söyle açilayabilirim:

siz de fark etmissinizdir ki milli maçlarda basta emre olmak üzere necati ve yildiray kaptanimiza pas atmiyorlar... bunda art niyet oldugu süphesiz... fakat f.Tekke top her ayagina geldiginde kendisine pas atmayanlari dagördü... iste bu Trabzonlu'luk yani Trabzonsporlu'luk ruhunun özetidir...hiçbir insan grububizim kadar kudretli,efendi ve hos görülü olamiyor...Edited by: yattara11

zinos_zon
01.04.2005, 22:25
konu basligini açarken, giris bölümünde, attigi goller bir yana gol pasi verirkenki halini öne çikarmistim. futbol oynamis ve hatta yildiz milli takiminda da bulunmus bir kardesiniz olarak; dünyaca ünlü fransiz Plati'nin de ayni konya vurgu yapmasi nasil keyif verdi anlatamam.

olan su; futbolun dili ortak ve bu dili bu ülkede biz trabzonsporlular sakir sakir konusuyoruz arkadas:))

ne tevazusu yahusmileys/smiley36.gifEdited by: zinos_zon