PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Baskanlarin düellosu

CAFER ÖZER
30.03.2005, 08:42
Arkadaslar BJK kulübü baskani serefsiz DEMIRÖREN AÇIKLAMA yapmis 3 büyügü 2 büyüge düsürmeye çalisiyorlar diye.

Bu onursuz oadamin yaptigi talihsiz açiklama zaten bastan diger takimlari suçladigi olayi kendisi yapmis kafadan 3 büyük diyerek Kendisi 6 tane sampiyonluk en az 15-20 tane kupa almis Trabzonsporumuzu yok sayarak Serf ve onurdan yoksun bir açiklama yapmistir.

Bu adam geçen yil FB den 11 puan önde olan takimdan yönetimden ayrilarak,Serdar Bilgiliye tuttugu adamlar sayesinde küfür ettirmek suretiyle baskanliktan uzaklastirmis ve FB nin Sampiyon olmasina vesile olmus,sonra o tezahürat için tuttugu adamlara bedava bilet vermek suretiyle Stadda cinayet islenmesine neden olmus Karektersiz adam Simdi aiçlama yapmis.

Demirören, "Bize karsi tavir var. Üç büyükleri ikiye indirmek istiyorlar" diye konustu

Bence yönetim derhal bu baskan müsveddesine haddini bildirmeli Demirören Büyüklügü sen dagitmiyorsun bu büyüklük basarilarla kazaniliyor.Sen 50 yilda 10 sampiyonluk aldiysan ben 30 yilda 6 sampiyonluk almis senden fazla Türkiye kupasi ve senden fazla Cumhurbaskanligi kupasi kazanmisim senin gibi aglayarak amatör maçlarda kazandigin 2 tane kupayi Sampiyonluk saydirak yildiz taktirmadim.Bizde mafya olmaz diyerek mafya Lideri Alattin Çakiciyi Yurt disina biz kaçirtmadik.Herkes haddini bilsin vs gibi açiklamalarla bence bu ONURSUZ KENDI TAKIMININ ELINDEKI SAMPIYONLUGU FB YE SATAN ADAMA HADDI BILDIRILMELI diye düsünüyorum

'Mafya giremez'

TBMM'de bilgi veren Besiktas Baskani Demirören, Çakici ile birlikte camiaya yakismayan 15 kisiyi üyelikten çikardiklarini söyledi. Demirören, "Bize karsi tavir var. Üç büyükleri ikiye indirmek istiyorlar" diye konustu

http://www.milliyet.com.tr/2005/03/30/spor/resim/axspo01.jpg GÜNSELI ÖNAL

Besiktas Baskani Yildirim Demirören dün Ankara'da Meclis'te ilginç iddialarda bulundu. TBMM Arastirma Komisyonu'na bilgi veren Demirören, "Bize karsi çok hakem hatasi yapiliyor. Besiktas'a karsi bir tavir var. Üç büyükleri ikiye indirmek istiyorlar" diye konustu.
Demirören, kendisine yöneltilen sorulari yanitlarken, "Mafya ile herhangi bir iliskim yok. Mafya, Besiktas'in da içine giremez ve yönlendiremez" derken, aralarinda Alaaddin Çakici'nin da bulundugu ve Besiktas camiasina yakismayan 15 kisinin üyelikten çikarildigini belirtti.
Besiktas eski Menajeri Sinan Engin'in Çakici ile yakin bir iliskisi olmadiginin anlasildigini vurgulayan Demirören, milletvekillerine, "Belki içinizden de Çakici'yi taniyanlar vardir" dedi.
Demirören, kulüp tarafindan verilen sahte belge ile yurtdisina adam gönderildigi konusu ile ilgili olarak da Kerem adli bir kulüp çalisaninin eski baskan Serdar Bilgili'nin imzasini taklit ettigini söyledi.

'Geçen yil arastirilsin'
Besiktas'a karsi çok hakem hatasi yapildigini belirten Demirören, "Üç büyükleri ikiye indirmek istiyorlar" görüsünü savunurken, Siyah - Beyazli ekibin geçen yil 9 puan öndeyken nasil olup da ligi üçüncü sirada tamamladigini anlayamadiklarini söyledi. Komisyon üyelerine, "Belki bu konuyu siz arastirip bir tespit yapabilirsiniz" diyen Demirören, MHK'nin atama ile göreve gelmesi gerektigini kaydetti.Edited by: CAFER52

toshiba
30.03.2005, 09:12
Ezigin ezigi bir aciklama olduguna oncelikle deginmek istiyorum.

Ondan sonra, denmiski aciklama da " bize karsi cok hakem hatasi yapiliyor". Ikinci devrenin basindaki maclarda her macta havadan bir penaltiyi kim aliyormus, ona da deginmesi lazim orada. fener- Genclerbirligi macinda, fenere iki tane beles penalti verilince olsa gerek " 3 eziklerin icinden bizi cikarmaya calisiyorlar" gorusune varmistir.

gultekinsurul
30.03.2005, 09:41
arkadaslar bu besiktasi artik her alanda geçmemizden kaynaklaniyor. zaten en büyük biziz ama besiktas son senelerde almis oldugu basariziliklarla artik medya tafaindan bile 4. büyük olarak anilmakta bunu ört pas etmek isteyen koca kafali demirören de bu sekilde bir açiklama yaparak vaziyeti kurtarma pesinde.

deco
30.03.2005, 09:48
Geriye düsmenin ezikligi ve dislanmanin ezikligini hissetmisler ama baya geç kalmisbunlar yillardan beri dislanmis bir takim cevap vermeye bile degmez.Günaydin Örenbayan.Edited by: deco

ozcan_asanoglu
30.03.2005, 09:55
merak etmeyin arkadaslar sampiyonlar ligine katildigimiz an bjk.yi fersah fersah geride birakaktigimizin tescili olacaktir....bunu çok iyi biliyor onlar da....

gultekinsurul
30.03.2005, 10:05
zaten ne demis atalarimiz afkuran köpek isirmazmis birakin afkursun jimnastikçi nonoslarsmileys/smiley4.gif

Salih61
30.03.2005, 14:04
Size karsi yapilan TAVRI yiyim...smileys/smiley7.gifSiz demek TAVIR görmediniz...

Saygilarimla...

TS 61
30.03.2005, 14:07
Kendi kulübünü çikarlari ugruna satan bir serefsizi bizler dikkate almayiz. Zaten kimse de almiyor, sikintisi o...

İsmail Çavuşoğlu
30.03.2005, 14:08
adam olsa adam gibi açiklama yapardii...demekki degil.

seyyahali
30.03.2005, 14:16
küçük insanlarla kendinizi lekelemeyin bosverin bu insanlarin her zaman zulalarinda bir pislik vardir

Ömer SEVİNÇ
30.03.2005, 14:33
Ya bunun aglamalarina alismadiniz mi artik?

Biri sunabiberon verse iyi olacak.Bebekisi azitmaz insallah.

Zaten buralar çok pis kokmaya basladi nedensesmileys/smiley4.gif

hakantpl
30.03.2005, 14:39
heh..

imported_Suha
30.03.2005, 14:39
ya bu se...zlerin bizlen alip veremedigine yaa!!!yeter artik bu zihniyete zeerre kadar inancim kalmadi..bizi resmen ortadan kaldirmaya yemin etmisler..ama onlar kendi igrençlikleri içinde bogulacaklarsmileys/smiley7.gif

Mehmet Demirkaya
30.03.2005, 14:44
Bence tek büyügü yok etmeye calisiyolar.Ama bilmiyolarki bizi kimse silemez!TEK BÜYÜK TRABZONSPOR !

baris_aykan
30.03.2005, 15:03
adam olsun da konusmayi ogrensinler smileys/smiley36.gif

kadirsa_2000
30.03.2005, 15:09
Adamlar direkt olarak bütün futbol kamuoyunu, tff'yi töhmet altinda birakan laf ederler hiçbirsey olmaz, biz bir kulübün adini andikmi dünya yikilir.

Allah islah etsin bunlari.

BDiler61
30.03.2005, 15:30
3 büyük derken Trabzonspor febe ve geseden bahsediyor herhalde

Oruç
30.03.2005, 16:38
YA BU ADAM YINE BOSBOS KONUSUYOR! YETER!.. YAV SEN NE DIYORSUN BE ADAM NE KONUSUYORSUN ANLAMIYORUZKI! SENIN BASARILARINI YESINLER! BELESTEN IKI TANE SAMP. KUPASI (BIRI 100. YIL HEDIYESI!DIGERIDEFEDERASYONU HEDIYESI! KALDI 8 SAMP. NERDE SENIN FARKIN! SENIN 100 YILDA YAPTIGINI BIZ 35 YILDA FAZLASIYLA YAPTIK! BIRAZ MATEMATIK ÇALISMAK LAZIM!

TRABZONSPOR BIR SEVDADIR!.....

FORMASINDAKI O YILDIZ ALIN TERIYLE ALINMISTIR!..

My
30.03.2005, 20:01
smileys/smiley36.gifE yuh yani!!! Eer jimLASTIKçilerde aaliyorsa hakaten bu ülkenin çivisi çikmistir. Hangi birini sayiimki. Çocuk fabrikasi kurup çalistiran yöneticilerindenmi, tecavüzcü yöneticisindenmi ( mahkemeye intikal edince apar topra yönetimden çikardilardi adami smileys/smiley36.gif), ÇAKICI'nin telefon konusmasimi, eniste sayesinde Istanbul mahalli küme sampiyonluklarinin Türkiye ligine geçirttirilmesinimi ohooo! Sampiyon olduklari sene ( hos dier senelerde bundan farksizdi ya o sene ayyuka çiktiydi artik )hakemlerin göz göre göre rakipleri idam etmesimi smileys/smiley11.gifYaz yaz bitmez anasini satiim. Bunlarin yüzsüzlüklerine Gençlerbirlii taraftari emzik kampanyasi baslattiydi. Bu ameliyatlilari kimse kaale almiyor artik. Onlar kendi pisliklerinde boulmaya devam etsinler smileys/smiley32.gif

hamsiye61
30.03.2005, 21:10
Her kotu soz sahine aittir derler yah..aynen dedikleri seyi kendisine iade ediyorum...bir gun Trabzonsporlu olmak ne buyuk ayrilcalik oldugunu anliyacaklar..

Oğuz
30.03.2005, 22:18
Açiklamalarin talihsiz oldugu yorumlanabilir, bazi gerçeklerin gözardi edilerek yapildigi söylenebilir -ki öyledir.. Ben yine de bir baskanin, hele hele Besiktas gibi 100 yillik bir kulübün baskaninin "serefsiz" diye sifatlandirilmasini, Trabzonsporluluk kültürüyle bagdastiramiyorum..

Crazy_OfLu61_
30.03.2005, 22:40
Ya çakiciyi bu ise karistirmayin o bizim büyügümüz vatan için birseyler yapmis karadenizin yüzakidir.

Lütfen!!!

Lütfen!!!

Lütfen!!!

Muhalif
30.03.2005, 23:45
smileys/smiley17.gifvatan için kursun atan da kursun yiyen de sereflidir diyeyim de tam olsun barismileys/smiley17.gif

Berat
30.03.2005, 23:48
smileys/smiley17.gifvatan için kursun atan da kursun yiyen de sereflidir diyeyim de tam olsun barismileys/smiley17.gif

çok kalite bi yorum, cuk oturmussmileys/smiley2.gif

ozgur
31.03.2005, 00:40
Bende cakiciyi birseylerin yuzaki diye nitelendiren Trabzonspor taraftarlarini kiniyorum. adam cikmis Sinan bizim de sampiyonlukda emegimiz gecmedi mi ? diye sorsun, siz hala bu adam birseylerin yuzakidir diyin. Ha bu arada demiroren serefsizdir cunku cevirdigi dolaplarla mafya-federasyon-besiktas uclusunun en iyi sekilde calismasina gayret gostermektedir. BJK cok serefli bir klupse bjimnastik klubu altinda niye jimnastikcisi olmadigini aciklasin.

lazpirana
31.03.2005, 00:52
bu adam gitsin jimnastik yapsin anlasilan futboldan anlamiyorhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gif

smileys/smiley32.gifÜÇ BÜYÜK YOK smileys/smiley32.gifTEK BÜYÜK VAR smileys/smiley32.gif

ikrime_61
31.03.2005, 12:45
zaten onlariin yaptigi en iyi sey bu degil mi zaten

CAFER ÖZER
02.04.2005, 11:00
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width=510>
<T>
<TR>
<TD =hurnewstitle align=left>

Levent BIÇAKÇI kulüpler ile ilgili KAVGAYA el koymus ve Onursuz Gazetelerden birisi Hürriyet nasil olduysa DÖRT BÜYÜK ler diye bahsetmis

Söz düellosuna Biçakci el koydu</TD>
<TD vAlign=bottom align=right></TD></TR>
<TR>
<TD align=left colSpan=2>

DÖRT büyük kulübün baskan ve yöneticilerinin son günlerde söz düellosuna dönüsen karsilikli atismalari üzerine, Futbol Federasyonu Baskani Levent Biçakci devreye girdi. Biçakci, Besiktas, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor kulüplerinin baskanlarini toplantiya çagirdi. Biçakci, baskanliginda gerçeklesecek görüsme, 4 Nisan Pazartesi günü Istanbul?da yapilacak. Biçakci, yazili açiklamasinda ?Biz tüm konularin karsilikli görüs alisverisi ve diyalogla çözülecegine inaniyoruz. Bu nedenle 4 kulübümüzün baskanlarini bir istisare toplantisi için davet ettim. Bir çözüm için bu diyaloga ihtiyacimiz olduguna inaniyorum? ifadesi kullandi. </TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T></T></TABLE>

baris_aykan
02.04.2005, 11:07
Ya çakiciyi bu ise karistirmayin o bizim büyügümüz vatan için birseyler yapmis karadenizin yüzakidir.

Lütfen!!!

Lütfen!!!

Lütfen!!!

Ksenlikle servetim sana katiliyorum

CAFER ÖZER
02.04.2005, 12:27
Basligi BIR SEREFSIZ BASKAN DAHA diyerek açmistim isler Baskanlarin düellosuna dönüstügü için ve olaylar sadece Bir kulüple ilgili kalmadigindan BASKANLARIN DÜELLEOSU seklinde degistirdim.

BJK kulübü baskaninin TRABZOINSPOR u yok sayrak yaptigi açiklama yida biz yok sayarak son günlerde Gündeme gelen Baskanlarin atismasina yogunlasmak için ve bizi ilgilendiridgi için Konuyu bu sekilde degistirme ihtiyaci hissettim.

ATAY AKTUG un FB li Aziz Yildirimin FUTBOLU SADECE SAHADA KAZANILAN OYUN ZANNEDIYORDUM ACEMEILIGIMIZE GELDI AMA FUTBOL SAHADA KAZANILAN OYUN DEGILMIS BUNU ÖGRENDIK BASARILI OLDUK laflarini hatirlatmasi üzerine Saldiriya geçen FB bir anda GS BJK TS yi karsisinda bulunca ne yapacagini sasairdi.

simdi yalniz kaldigini Hisseden FB ANADOLU kulüplerine destek oluyoruz naklen yayin gelirleri basariya göre dagitilsin vs vs gibi islerle gündem degistirmeye çalisiyor.

Zorda kalan FB nin yardimina BIÇAKÇI kostu kulüpleri baristirma yemegi verecekmis.Acaba 3 istanbul takimi Trabzonsporla ugrassaydi Biçakçi genede böyle yemek tertip edermiydi.aslinda ATAY AKTUG IÇIN bu ymek firsat olmali. o yemekte hesap sormali

1-Biçakçiya Gürcistan maçinda Trabzonspora yaptigi haksizligi Trabzonda neden bayrak dagitmadinda Istanbulda bayrak dagittin ayrim yapan haksizlik yapan sensin diye hesap sormali

2-AZIZ YILDIRIM a bu sözler bana ait degil sana aittir.ben senin söyledigin sözlerden bahsetteim ey AZIZI neden ben söylemis gibi gündem degistirdin.neden MEDYADAKI KUDUZ KÖPEKLERI üzerimnize saldin diye hesasp sormali ve futbolun saha disinda nasil kazanildigini net erkekçe açiklamasini istemeli.

3-DEMIRÖREN e demeliki ey arkadas sen dert yaniyorsun 3 büyügü 2 ye düsürmeye çalisiyrolar sen onlardan daha terbiyesizssin ki bizi saymadin 4 büyük yerine 3 büyük dedin benim aldgim kupalar senin gibi agalayarak yalvararak degil Alaattin Çakicinin telefonlari ile degil alinteri ile biz senin gibi aglayarak amatör maçlari sampiyonluk saydirmadik.kulüp baskanimizi yuhlatarak baskanlik koltuguna oturmadik.insanlarin ölümüne sebebiyet vermedik vs vs demeli

4-GS a gelince tek kelime yeter SIZ KARDES DEGIL KALLES KLÜPSÜNÜZ

haydi AKTUG HESAP SORMA ZAMANI VE FIRSATI GELMISTIR.

temel kaptan
07.04.2005, 00:42
turkieyede 3 buyuk var bu dogru ama bide onlarin buyugu trazbzon var

ceyhun13
08.04.2005, 17:58
bu nebiçim toplanti böyle?

toplantidan sonra bizim baskanimiz hiç konusmazken, hatta toplantiya katilmayan bile sessiz kalirken, galatasaray ve besiktasli baskanlar ve yöneticiler ortami germeye devam ediyor...

niye yapildi bu toplanti o zaman? daha toplanti çikisinda konusurlarsa bu isin suyu çikmistir...

sanatik
09.04.2005, 05:17
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =yBaslik>Susun ve sakin konusmayin...</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>

Kesin sesinizi, oturun oturdugunuz yerde. Sakin agzinizdan bir harf dahi çikmasin. Bakin ortalik ne güzel, güllük gülistanlik. Her sey tikirinda; insanlar mutlu, sporseverler huzurlu. Daha ne istiyorsunuz? ?Lütfen?, dedik anlatamadik. Hiç olmazsa susun yahu? Nedir sizlerden çektigimiz? Sonra kulaklarinizi çekerim haaa? <?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Degil mi, sayin Biçakçi; her sey gayet iyi gidiyor. Simdi kulüp baskanlarinin konusarak tekere çomak sokmasinin alemi ne? Türk futbolunu, güya is bilmezlerin elinden kurtardiniz? Ne güzel idare ediyorsunuz. Pardon Aziz Yildirim ile beraber yönetiyorsunuz?

Sayin Biçakçi, insanlar ile dalga geçmeyi <B style="mso-bidi-font-weight: normal">?lütfen?[/B] birakin? Bu tür eylemler ile kimseyi kandiramazsiniz. Günes balçikla sivanmaz. Merak ediyorum; bu toplantiyi neden yaptiniz? Daha dogrusu bu toplantiya neden olan eylem veya eylemleri kim yapti, kim durup dururken konustu? Bu sorunun cevabini verirseniz, her sey açikliga kavusur. Sonra ne demek, hiç kimse konusmayacak; rakibi hakkinda beyanda bulunmayacak. Hangi dünya?da yasiyorsunuz siz Allah askina kuzum? 21. yüzyildayiz ve güya demokratik bir ülkedeyiz. Ve siz de Doktorluk payesi almis bir hukukçusunuz? Nasil böyle bir düsünce beyan edersiniz. <B style="mso-bidi-font-weight: normal">?Baska takimlar hakkinda kimse konusmasin?. [/B]Olur; baska arzunuz? Isterseniz, çikip futbol da oynamasin Fenerbahçe?nin rakipleri, Galatasaray, Trabzonspor ve diger takimlar? Oynasalar bile, puan kaybetsinler? Fenerbahçe bu kadar para harcamis, çagdas ve Türkiye?nin önünde bir kulüp? Bu camiayi üzmemeniz gerekir degil mi sayin Biçakçi? Disiplin kurullariniz, tahkim kurullariniz hak ve adalet dagitmak üzere orada bulunuyorlar; hiçbir zümre ve kurumun emrinde olmadan? Ya MHK?ya ne demeli? Al birini vur digerine. Sizinle ayni yerde hukuk egitimi aldik.. Ama bize kürsüden asistan oldugunuz dönemde hukuku böyle anlatmamistiniz, bize hukuku böyle ögretmemistiniz. Bize, her bireyin yasalar önünde esit oldugunu, hiçbir zümre ve kuruma ayricalik taninamayacagini, hukukun üstünlügünün hak ve adaletin esit dagitilarak saglanacagini salik vermistiniz ki, zaten dogrusu da buydu? Simdi ne oldu da bu makama geçince bütün bu kavramlar ?hak ile yeksan? oldu, sayin Biçakçi? Anlatin da anlayalim?

Ööööf. Sikildim, bunaldim vallahi? Insani, insan olmaktan bezdiriyorlar? Alt tarafi, yapilan bir spor? Deger mi bütün bunlara? Toplumun çivisi ile oynamanin anlami ne? Devletin bir kurumu, toplumda huzuru saglamak için bütün baskanlari bir araya getirmeye çalisiyor ve topluma mesaj vermek istiyor. Ama bütün bunlara neden olan ve futbolda müsabakalarin sahada kazanilmadigini açikça deklere eden bir baskan, bu toplantiya ilk önce katilmasi gereken bir baskan, maalesef sudan nedenlerle toplantiya katilmiyor? Ne ki, toplantiya katilanlari ciddiye almamak? Kendisini bunlarin üstünde görmek? Kendisini üstünde gördügü kurumlar, hem devlet, hem de 100 yillik mazisi bulunan ve Türk sporunun çok büyük bir kesimini olusturan kulüpler? Ve sayin Biçakçi bütün bu olanlara seyirci kaliyor, sonra da elindeki yetkiyi ve yasayi koz kullanarak toplantiya icabet eden kisi ve kurumlari cezalandiriyor: <B style="mso-bidi-font-weight: normal">?bundan sonra konusulmayacak??[/B] Buna ne denir biliyor musunuz sayin Biçakçi, <B style="mso-bidi-font-weight: normal">?hakkin kötüye kullanilmasi??[/B] Bunu biz böyle ögrendik, böyle ögrettiniz? Bakin beyler? Kurumlar ve devlet, böylesine ciddiyetsizligi ve laubaliligi kaldirmaz?Kurumlari ciddiye almamanin ve tabiri caizse ?takmamanin? sonuçlari ile dopdolu olan Türk tarihini, umarim bu kisilere iyi biliyordur? Daha fazlasini söyleyemiyorum, lütfen bagislayin?

?LÜTFEN?? ?Lütfen? sayin Biçakçi, bir an için hukukçu oldugunuzu ve isgal ettiginiz makamin hangi degeri tasidigini unutmayin? Buna göre davranin, buna göre konusun? </TD></TR></T></TABLE>

ikrime_61
09.04.2005, 09:27
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif