PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tercümanımız Halil Yazıcıoğlu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

tunganyan
07.02.2009, 00:23
Evet arkadaşlar gerçekten de taa ligin başından beri en çok dikkat ettiğim konulardan biriydi bizim tercümanın maçları izlemesi.Golllerden sonra genelde yedek klübesini gösteriyor kameralar ve kendisi öyle bir seviniyor ki insan ona bakınca daha bir mutlu oluyor.Kim olduğunu tam olarak bilmiyorum ama Trabzonlu değilse bile en az bir Trabzonlu kadar sevindiği ortada.Bugün golden sonra yattarayla başlayan bir görüntü var ve o görüntüde resmen yedek klübesinden koşarak çıkıyor biraz ilerde kendini yere atıyor yerde dönüyor sevinçten,bu olay da bu sene şampiyonluğa nasıl inandığımızı gösteriyor.Bütün personelimizle beraber nasıl yürekli oynadığımızı gösteriyor.

Erkan
07.02.2009, 00:24
Isini iyi ve seve seve yapan bir tercumanimiz oldugunu gormek beni mutlu ediyor:)

tunganyan
07.02.2009, 00:25
Fransızcasına bakılırsa olma ihtimali yüksek ama resmen golden sora yerde yuvarladı kendini o nasıl bi sevinmek tüylerim diken diken oldu izledikçe

TS-Tiryaki
07.02.2009, 00:25
Adi Halildi galiba.

Gamze
07.02.2009, 00:26
Halil Yazıcıoğlu evet.
Bugünkü sevinci benim de dikkatimi çekti. :)
İşini çok iyi yapan biri.
Bir tercümanlık öğrencisi olarak söylüyorum bunu.
İyi de bir Trabzonsporlu olduğuna şüphe yok...

Ekleme:

ekşi sözlükte Burak Bora Anadolu Lisesi mezunu olduğu yazılmış. ;)

ÖmerFarukYılmaz
07.02.2009, 00:29
Gamze adamın kefiliymiş gibi konuştun:D

Miraç Atalay Çiftçi
07.02.2009, 00:29
Kendisi bir dönem gazetecilikte yaptı yanılmıyorsam.
Radikal'in en gözde elemanlarındandı.
Ersun Yanal'ı didik didik analiz ettiğini, dna'sına kadar incelediğini, örnek aldığını okumuştum.
Spor'un birçok dalında kendini gösterdiğini biliyorum ve kendini geliştirmek için çok çabaladığını.
Gelecekte bir Jose Morinho daha gelecekse benim en büyük favorimdir kendisi.

Mourinho’ya karşı ‘Halil’inho

7 Ekim 2008 tarihli, ‘Teknik direktörler de draft edilsin’ başlıklı yazımda, hocaların bu kadar kolay feda edilmemesi gereği üzerinde durmuş; kendimce farklı bir sistem önermiştim. Önerimin kabul görmemesi ihtimali üzerine, yazıyı şöyle bitirmiştim.

“Baktık ki bunların hiçbiri olmuyor. O zaman benim elimde şahane bir aday var. Şu anda kulübede. Heyecanlı, hırslı, enerjik. Mourinho gibi hırslı. Tek eksiği bitirmesi gereken bir kurs. Ben üstlenirim, elimden geleni yaparım. İsmini açıklamam ama. Belki önümüzdeki haftalarda. Şaka yapmıyorum. Görürsünüz.”
O isim Halil Yazıcıoğlu’dur. Şu anda Trabzonspor’da Colman’a İspanyolca-Türkçe, Cale ve Isaac’e İngilizce-Türkçe, Yattara, Song, Sylva ve Paty’ye Fransızca-Türkçe tercümanlık yapıyor.

Radikal Spor’da yetişti. Altyapısı sağlamdır. Kaldı ki bizim katta çay kahve makinesinin bile topa yatkınlığı vardır. Rahatlıkla duvar pası yaparsınız.
Halil, ana binadan içeri adımını attığı günden başlayarak, her gün üzerine bir şey koydu. Hızlandırılmış yelken kursunu birincilikle bitirdi. Yetinmedi, badmington vuruş tekniğini geliştirdi. Bizim gençler, öne çıkmaz, arkada da kalmazsam buradan emekli olurum gibi bir ruh haline yapışmışken, o, Mourinho olmayı kafaya koymuştu.

Erasmus değişim programı çerçevesinde Lyon’a gitti. Erasmus’u ‘Deliliğe Övgü’sünden dolayı tercih ettiğini kimseye söylemedi. Hatta soranlara, “French Kiss nedir, yerinde tahsil etmek istiyorum” dedi. Ama Lyon’u seçmesindeki gerçek nedeni anlamak için Trabzon’a gelmesini beklemek gerekecekti. Taşrada şampiyon olmanın inceliklerini, okuma yazmayı yeni öğrenen bir çocuk saflığıyla Lyon’da öğrendi.
Yine de Mourinho olmak için bunlar yetmeyecekti. Bunun yolunun tercüman olmaktan geçtiğini çabuk kavradı. Bir hocaya veya topçuya tercüman olacak ve böylece kulübede kendine yer açacaktı. Gitti Fransızcasının yanına İspanyolca ekledi.
Ayrıca akranları, (mesela Bener) o bar senin, bu saz benim diye genç bünyelerini yorup yıpratırken, Halil, Haliç’in dibindeki Eyüp sahasında, gece ışıkları yaktırıp çalıştı. Sürekli kuka dizdi, direk taşıdı, yelek dağıttı. Mourinho, Bobby Robson’ın yanında ne yaptıysa hepsini ezberledi. Gol olduğunda kulübeden nasıl fırlanır, yediğinde nasıl çöker kalırsın, hakem olmayacak pozisyona bayrak kaldırdığında nasıl isyan edersin? Sınırlı bütçesinden ayırdığı üç kuruşu, Taksim’in arka sokaklarında bayat fıstık ve hava basılmış biraya değil, vücut dili hocasına harcadı.
Ciddi bir Ersun Hoca analizi yaptırdığı bile söyleniyor. Ersun Hoca’nın burcu ne, yükseleni hangisi, çakra merkezleri nerede? Hepsini yalayıp yuttu.
Demek kimse bir yere, öyle yok yere gelmiyor.

ERKAN GOLOĞLU

RADİKAL

TSKara61
07.02.2009, 00:30
Ben de bastan beri tercumanimiza dikket ediyorum gercekten cok begeniyorum ve cok basarili buluyorum. Ispanyolca, Ingilizce, Fransizca hersey var maasallah ve hepsini cok duzgun ve kendi gayet guvenerek bir sekilde konusuyor. Turkcesi de gayet duzgun, aksansiz, vs.

yasin6167
07.02.2009, 00:30
yedeklerınde bu kadar sevınmesı zaten bu butunluk harka basarının gelmesıde bundan galıba...

tunganyan
07.02.2009, 00:32
Vallahi sevincinin yanı sıra tam bir Babylon gibi ,İspanyolca,Fransızca,İngilizce,Türkçe:) valahi daha ne olsun bi adam al dünyadaki bütün futbolcularla anlaşır heralde..ve tekrar tekrar söyleyeyim eğer dikkat etmeyen varsa tekrar bi baksın öyle bi sevinme yok,eğer Trbazonsporu tutmuyorsa bile bu seneyle birlikte artık başlamıştır tutmaya..:):) ekşi sözlüğe bile giriş yapmış Halil kardeşim..Diline sağlık:)

Şenol Altunsoy
07.02.2009, 00:32
Bende bayıldım bu adama çok keyifli seviniyor

Gamze
07.02.2009, 00:33
Gamze adamın kefiliymiş gibi konuştun:D

:)))
Valla Ömer, hangi maç sonrası hatırlamıyorum, bir takımın tercümanı çeviri yapıyor.
Olamaz böyle bir şey arkadaş. Nasıl uydurma, nasıl kafadan sallama bir çeviridir o. Bir ton şey katmıştı adamın söylediklerine, oy uncu gayet yumuşak bir şekilde konuşurken bizim tercümanımsı aldı cümleleri evirdi çevirdi kavgalık laflar çıkardı ortaya. Hayır, pek bilinmeyen dillerden yapsa çeviriyi de uydursa neyse, kötü bir İngilizce konuşan bilmem nereli bir oyuncunun konuşmasını çeviriyorsun be adam, seni izlerken o adamın ne dediğini anlayan binlerce kişi var ekran karşısında. Kimi kandırıyorsun?
:))
Anlayacağın, böyle adamların yanında, pırıl pırıl bir tercümanımız var.
Ön plana çıkmaya çabalamayan, diksiyonu düzgün, özgüvenli, doğru düzgün bir tercüman.
Kefilim ula. :))

tunganyan
07.02.2009, 00:38
Arkadaşlar ekşi sözlükten aldım,gerçekten de şunu gördüm bizim takım sadece oyuncu yönetici değil tercümanında bile 12den vurmuş ,gerçekten gurur duydum okuyunca sizin de okumanızı tavsiye ederim...

7 ekim 2008 tarihli, ‘teknik direktörler de draft edilsin’ başlıklı yazımda, hocaların bu kadar kolay feda edilmemesi gereği üzerinde durmuş; kendimce farklı bir sistem önermiştim. önerimin kabul görmemesi ihtimali üzerine, yazıyı şöyle bitirmiştim.
“baktık ki bunların hiçbiri olmuyor. o zaman benim elimde şahane bir aday var. şu anda kulübede. heyecanlı, hırslı, enerjik. mourinho gibi hırslı. tek eksiği bitirmesi gereken bir kurs. ben üstlenirim, elimden geleni yaparım. ismini açıklamam ama. belki önümüzdeki haftalarda. şaka yapmıyorum. görürsünüz.”
o isim halil yazıcıoğlu’dur. şu anda trabzonspor’da colman’a ispanyolca-türkçe, cale ve isaac’e ingilizce-türkçe, yattara, song, sylva ve paty’ye fransızca-türkçe tercümanlık yapıyor.
radikal spor’da yetişti. altyapısı sağlamdır. kaldı ki bizim katta çay kahve makinesinin bile topa yatkınlığı vardır. rahatlıkla duvar pası yaparsınız.
halil, ana binadan içeri adımını attığı günden başlayarak, her gün üzerine bir şey koydu. hızlandırılmış yelken kursunu birincilikle bitirdi. yetinmedi, badmington vuruş tekniğini geliştirdi. bizim gençler, öne çıkmaz, arkada da kalmazsam buradan emekli olurum gibi bir ruh haline yapışmışken, o, mourinho olmayı kafaya koymuştu.
erasmus değişim programı çerçevesinde lyon’a gitti. erasmus’u ‘deliliğe övgü’sünden dolayı tercih ettiğini kimseye söylemedi. hatta soranlara, “french kiss nedir, yerinde tahsil etmek istiyorum” dedi. ama lyon’u seçmesindeki gerçek nedeni anlamak için trabzon’a gelmesini beklemek gerekecekti. taşrada şampiyon olmanın inceliklerini, okuma yazmayı yeni öğrenen bir çocuk saflığıyla lyon’da öğrendi.
yine de mourinho olmak için bunlar yetmeyecekti. bunun yolunun tercüman olmaktan geçtiğini çabuk kavradı. bir hocaya veya topçuya tercüman olacak ve böylece kulübede kendine yer açacaktı. gitti fransızcasının yanına ispanyolca ekledi.
ayrıca akranları, (mesela bener) o bar senin, bu saz benim diye genç bünyelerini yorup yıpratırken, halil, haliç’in dibindeki eyüp sahasında, gece ışıkları yaktırıp çalıştı. sürekli kuka dizdi, direk taşıdı, yelek dağıttı. mourinho, bobby robson’ın yanında ne yaptıysa hepsini ezberledi. gol olduğunda kulübeden nasıl fırlanır, yediğinde nasıl çöker kalırsın, hakem olmayacak pozisyona bayrak kaldırdığında nasıl isyan edersin? sınırlı bütçesinden ayırdığı üç kuruşu, taksim’in arka sokaklarında bayat fıstık ve hava basılmış biraya değil, vücut dili hocasına harcadı.
ciddi bir ersun hoca analizi yaptırdığı bile söyleniyor. ersun hoca’nın burcu ne, yükseleni hangisi, çakra merkezleri nerede? hepsini yalayıp yuttu.
demek kimse bir yere, öyle yok yere gelmiyor.

TS-Tiryaki
07.02.2009, 00:39
Bir lisan, bir insan. Tesekkürler Halil.

Cafer Bulur
07.02.2009, 00:40
Gercekten de gol sevinci görülmeye degerdi.
Onun gibi tercümanlari Allah basimizdan eksik etmesin.

Burhan61
07.02.2009, 00:41
ben de sadece benim dikkatimi çekiyor sanıyordum. müthiş bir pozitif elektrik alıyorum tercümanımızdan.

ilhan
07.02.2009, 00:41
Halilhodziç'in bir tercümanı vardı. Kulakları çınlasın. :)

Bu arada bu eleman için daha önce hangi maçtı hatırlamıyorum. Hatta yanılmıyorsam sezonun ilk yarısındaki Ankaragücü maçıydı. Selçuk'un golüne yine çılgınca sevindiğini dile getirmiştim. Valla helal olsun.

TS-FAN
07.02.2009, 00:47
Hep açacağım dediğim başlık..
Açanın eline sağlık.
Bu adam tüm övgüleri hakediyor gerçekten..

Recep Alkan
07.02.2009, 00:50
bu şampionluğa inanılmışlığın en güzel göstergesi yedeklerin bile oyuna katılması ve maç sonunda hepsinin üzünün kulaklarına kadar gülmesidir.

Harun-61
07.02.2009, 00:50
merak ettim simdi su sevinci :)

oguzkoc
07.02.2009, 00:51
kendisi galatasaray üniversitesinden mezundur. lig tv dee sezon başında röportajı yapıldı. çok ışık dolu bir çocuk. fenerbahçenin brazilyalılar için tercüanını çok beğenirdim.. bizimkini gördükten sonra hepsi hikaye.. 10 numarasın halil :)

Harun Karadeniz
07.02.2009, 00:55
Bende çok dikkat ettim bu çocuğa kerata çokta sempatik:)

Şaka bi yana iyi bir insana benziyor ben seviyorum onu gerçekten Trabzonlu olmaması çok zor çünki o kadar içten seviniyorki gollerde..

Mehmet S. Pervan
07.02.2009, 00:56
Çok iyi birine benziyo. Golden sonra sevinci gösteriyorki bizim takımımız bir aile gibi. Herkes şampiyonluğa inanıyor.

BDiler61
07.02.2009, 00:56
Bugunku o halini gorunce tuylerim diken diken oldu valla.

Eren Karaahmetoğlu
07.02.2009, 00:58
Ewt ben de baya dikkat ettim:) Golden sonra yedek klubesinin halini görünce sevincim daha da katlandı.Muhteşem gerçekten:)

Ayrıca tercümanımız oldukça fazla dil biliyor galiba,tek tercüman o:) Ona da çok teşekkürler herşey için

Hüseyin İlkin
07.02.2009, 00:59
Helal olsun .

Ben bugün gol sevincine dikkat etmemişim ama yinede helal olsun . O arada ben yerlerde golü kutluyordum :p

Taner Gündoğdu
07.02.2009, 01:03
bir takımın tam olarak "olduğunun" göstergesi gol sevincidir derler ya hep, ben gol attığımızda gerçekten takım olduğumuzu görüyorum. gollere bu kadar sevinen bir bizim tercüman var birde ezikbahçininki :(

Özge
07.02.2009, 01:04
Helal olsun o ne biçim sevinçti öyle ya :)

vuralkara
07.02.2009, 01:05
aldığı para helal olsun. başka ne denirki

bordoylamavi
07.02.2009, 01:06
evet çok sevindi ve yere attı kendini. çok iyi dil biliyor. ingilizcesi var fransızcası var. zaten afirkalılarla fransızca konuşuyor gördüğüm kadarıyla. isaac le ingilizce konuşmuştu. caleyle de ingilizce konuştu. ama colna ve alanzinhoyla nece konuşuyor bilmiyorum. latin ameriak ülkeleri özellikle brezilya portekizce konuşur. ama çok dil bildiği belli
bu arada teknik direktör olabilmek için belli bir yıl lisanslı futbol oynamak gerekli teknik direktör olmasıyla ilgili bir iki şey yazılmış yukarıda

Fatih
07.02.2009, 01:07
Show must go on Halil :)

vurgun_kiz_61
07.02.2009, 01:08
Yahu benide alsinlar Fransizca tercumanligi yaparim olmazmi?:) zaten burdada onu yapiyorum....

Öztürk Adem
07.02.2009, 01:09
O da yuzde yuz ıcımızden bırısıdır:D

POYRAZ
07.02.2009, 01:10
Tebrik ederim tercümanimizi.:)

Gamze
Yahu benide alsinlar Fransizca tercumanligi yaparim olmazmi?:) zaten burdada onu yapiyorum....

Abla Halil Yazıcıoğlu bizi stajyer olarak alsın. :D
Hazır staj arıyorum ben, tam alanım. :D

İskender Çakmak
bizim tercüman birden fazla dil biliyor yanılmıyorsam birinden duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum

irfanb
Kefilim ula. :))

Kefil olup ta sefil olmayanlardan olursun Insallah. :)

vurgun_kiz_61
07.02.2009, 01:13
bizim tercüman birden fazla dil biliyor yanılmıyorsam birinden duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum

Bende biliyorum alsinlar iste beni...:)

Canİlker
07.02.2009, 01:14
sevinme görüntüleri var mı acaba :D

malum bugün bi video fırtınasıdır gidiyo :D

Kubilay ŞAHİN
Bende sezon başından beri bi sempati oluştu. Maç ta kulübede verdiği tepkiler gol sevincleri. Gerçekten Doktorundan Tercümanına Herşeyiyle Hazırızzz....

Miraç Atalay Çiftçi
Ula tercümanımız güzel. Takımın genel iletişim konularında ve dergi yapılanmasında sorun var. Beni alsınlar oraya olmaz mı?
Rahat bırakın Halil'i yerinde kalsın :D

Ali Tunahan Güllü
07.02.2009, 01:25
helal olsun halil:D

Harun-61
07.02.2009, 01:32

ben maci izliyemedim...

bu sevinci cok merak ettim ve Ege'nin 3 lügünü ;)

M.S.SOFU
07.02.2009, 02:46
bugün bizzim tercüman çıldırdı yine kulübeden ilk o fırladı zaten kamera daha sonrasını çekemedi adam kayboldu uçtu mu artık ne olduysa :D

Emirhan Makul
07.02.2009, 02:50
Bende çok dikkat ettim bu çocuğa kerata çokta sempatik:)

Şaka bi yana iyi bir insana benziyor ben seviyorum onu gerçekten Trabzonlu olmaması çok zor çünki o kadar içten seviniyorki gollerde..

Bende konuşmalarını beğeniyorum zaten ince v narin konuşan insanlar hep dikkatimi çeker çok ince konuşuyorlar buna bende uğraşıyorum ama ayarlıyamıyorum Tercümanımızı seviyoruz fenerinkinden iyidir var ya kıvırcık :D

tunganyan
07.02.2009, 03:45

ben maci izliyemedim...

bu sevinci cok merak ettim ve Ege'nin 3 lügünü ;)
Kardeşime (Alpayer) bi söyleyeyim, yarın koyar heralde.

Erdal DİLEK
07.02.2009, 03:49
kolbastı oynasın. . .

UğuR
07.02.2009, 08:49
Evet gol sevinci böyle olmalı son dakikada attığımız golden sonra ben de yerlerdeydim.Trabzonspor bir takım olmuştur.Bunu gol sevinçlerinden de anlayabiliyoruz...

Dursun Kaplan
07.02.2009, 09:11
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Personel/halilyazicioglu.jpg

Lig başından beri bende takip ederim tercümanımızı. Çok sempatik birisi. :) Gerek maç sonu söylemleri, gerekse hal ve hareketleri ile.

Dün akşamki sevinci ise bambaşka bişeydi. Hani anlatılmaz yaşanır derlerya. Tam da öyle işte. Yaşadılar o anı :alkış:

Cengiz Çubukcu
07.02.2009, 09:11
Şimdi benim de kanım ayrı ısındı bu uşağa :)

seVil
07.02.2009, 09:25
bende gol sevincinden evde 4-5 tur attım için görmedim ya videosu linki falan bilen varmı acayip merak ettim ya

61li
07.02.2009, 09:29
bende gol sevincinden evde 4-5 tur attım için görmedim ya videosu linki falan bilen varmı acayip merak ettim ya

http://www.youtube.com/watch?v=Qel-07yi_UY&feature=related

bu kadarı var :D

seVil
07.02.2009, 09:36
http://www.youtube.com/watch?v=Qel-07yi_UY&feature=related

bu kadarı var :D

saol ya acayip bi sevap işledin :D

Tangerine Dream
07.02.2009, 09:48
Gol olunca yedek kulübesinden en hızlı çıkış yapan o idi, sanki golü kendisi atmış gibi koşarak kendini sırtüstü yere attı ve iki elini yumruk yaparak yukarı doğru kaldırdı, çok güzel bir görüntüydü:)

61li
07.02.2009, 09:48
o kadar uğraştım uahahahaha emeğe saygı :D

ApoCaN28
07.02.2009, 10:03
Harika bir tercüman transfer etmişiz biz sene başında da daha yeni yeni gözdemiz olmaya başladı...:D
Gerçekten çok sempatik ve takım ruhu herkeste var...

verep
07.02.2009, 10:18
Özellikle Antalya maçında ilk göldeki sevinci müthişti.Ben onu Barış'a benzetmiştim ama biraz kilolu gelmişti.

peker61
07.02.2009, 10:21
Yere yatan omuydu bende diyom kim o :D

verep
07.02.2009, 10:21
VideoLig Turkcell Süper Lig Fortis Türkiye Kupası

Eğer golleri izleyemiyorsanız, lütfen tıklayınız.

Turkcell Süper Lig 5.HaftaSezon 2008-2009 2007-2008 2006-2007 2005-2006 2004-2005 2003-2004 2002-2003 2001-2002 Hafta 19.Hafta 18.Hafta 17.Hafta 16.Hafta 15.Hafta 14.Hafta 13.Hafta 12.Hafta 11.Hafta 10.Hafta 9.Hafta 8.Hafta 7.Hafta 6.Hafta 5.Hafta 4.Hafta 3.Hafta 2.Hafta 1.Hafta
Sivasspor 2 : 1 Fenerbahçe 26.09.2008
Murat Sözgelmez 77'
Sezer Badur 88'33' Selçuk Şahin
İstanbul BŞB 1 : 1 Beşiktaş 27.09.2008
Adriano 57'4' Holosko
Trabzonspor 3 : 2 Antalyaspor 27.09.2008
Gustavo Colman 39'
Umut Bulut 77'
Gökhan Ünal 87'22' Serge Djehoua
73' Ertuğrul Aslan
Kocaelispor 2 : 3 Bursaspor 27.09.2008
Serdar Topraktepe 32'
Serdar Topraktepe 45'26' Sercan Yıldırım
42' Sercan Yıldırım
90' Romashenko
Gençlerbirliği 1 : 1 Ankaraspor 27.09.2008
Kahe 83'77' Neca
Galatasaray 4 : 1 Konyaspor 28.09.2008
Milan Baros 8'
Lincoln 51'
Milan Baros 62'
Harry Kewell 66'11' Erhan Albayrak
Gaziantepspor 2 : 1 Denizlispor 28.09.2008
Mehmet Yozgatlı 45'
Eduardo 79'90' Darryl Roberts
Hacettepe 0 : 1 Ankaragücü 28.09.2008
69' Mehmet Yılmaz
Kayserispor 1 : 0 Eskişehirspor

verep
07.02.2009, 10:25
Ben ekleyemedim.Antalya maçı ilk golünü lig tv'den ekleyebilirseniz çok iyi görünüyor.Colman'ın golü sonrası çok güz<el sevinmişti.

Sencer
07.02.2009, 10:30
mahmut aksu almıştır kesin bunuda :D

TAHSİN 61
07.02.2009, 10:30
Tercüman Yüreğimizede tercümanlık yapıyor...

ceserdar
07.02.2009, 10:32
İlk sayfada, hakkındaki yazıya göre nasıl sevinilip nasıl üzüleceğine dair ders aldığı yazıyor. :D Oynamasın saha da bu :D

_SeRKaN_
07.02.2009, 10:49
Tercüman Ts li değilse bile bundan sonra bizi kolay kolay unutamayacaktır...Ve tahminim hayatında dönüm noktası olacaktır...Yüreğiyle seviniyor helal olsun...

onur-ts
07.02.2009, 10:54
bu tercüman çok sempatik.takımla bütünleşmiş.dünki gol sevinci ise gerçekten çok içtendi ve çok güzeldi.o sırada ben yerlerdeydim ama sevinci tekrardan gösterince ligtv dedim bu uşağa helal olsun.işte tercüman dediğin böyle olur.bu kulübün bünyesindeki birinin böyle olması çok iyi bir şey...
tebrikler tercüman.
o sadece yabancı dili Türkçe'ye çeviren bir tercüman değil, bütün taraftarların sevincine tercüman olan bir tercüman...

ugurTS1989
07.02.2009, 11:09
banada ayda o kadar para versınler sevıncımden o stad da sabaha kadar sevınıp kolbastı oynarım:D(ayda 7.5 mılyar)

Onur Akyüz
07.02.2009, 12:23
banada ayda o kadar para versınler sevıncımden o stad da sabaha kadar sevınıp kolbastı oynarım:D(ayda 7.5 mılyar)
7500 çok degil,
song,yattara,colman,cale en az 4 kişinin tercümanlıgını yapıyor,
bence az bile,
ben olsam o paraya çalışmam:cool:

Murat'
07.02.2009, 12:32
Arkadaşlar ısınma hareketlerinde bile futbolcularımızın yanında...Ve ben dikkatle izledim bu çocuk futbolu çok seviyor...Sevincini göremedim....Ama çoook meraklandım şimdi...

ugurTS1989
07.02.2009, 12:32
7500 çok degil,
song,yattara,colman,cale en az 4 kişinin tercümanlıgını yapıyor,
bence az bile,
ben olsam o paraya çalışmam:cool:
yattara zaten turkce konusuyor song da yattarayla takıldıgı ıcın onada tercumana gerek yok cale zaten sakın bı adam gerıye bı tek colman kalıyoo:Dsen olsan o paranın ucte bırıne bıle razı olurdun...

tunganyan
07.02.2009, 12:35
sen de Fransızcayı!!! İspanyolcayı!!! İngilizceyi çatır çatır konuş git sana da versinler:):)!!

KemaL_Ts
07.02.2009, 12:45
vallah ben almanca, ingilizce ve türkceyi ana dilim gibi ve latince, ruscayi da gayet düzgün konusabiliom. isapnyolca da ögrendimi bende isterim TRabzonsporumda calismak arti 7.5 milyar maas. oh ne güzel vallah. bütün gün futbolcularla beraber birde üstüne bu kadar para. :):)

KemaL_Ts
07.02.2009, 12:46
yane latincayi 5 yil boyunca okulda ögrendim. latinca konusulmuyor fakat hep latincayi almancaya ve almancayi latincaya ceviriyorduk.

afsbahar
07.02.2009, 12:48
Sizler gibi benim de gözümden kaçmamıştı. Ben de arkadaşımızı çok başarılı buluyorum. Takımımızın kaliteli elemanlarından birisi. Yönetime Teşekkürler.

pReN@_61
07.02.2009, 12:49
Helal olsun valla..

TSKara61
07.02.2009, 13:07
Arada bir de gozluk takiyor arkadasimiz.

Ilk baslarda gozume girmisti, ama bu videoyu bir kac ay once izledikten sonra gercekten ne kadar isini sevdigini ve iyi yaptigini anladim. Sonra baktim Cale'nin Ingilizce tercumanligini yapiyor dedim helal olsun. Sonra bir baktim Song icin da Fransizca tercumanligi yapiyor, iste o zaman dedim bu adam da harbi is varmis. Ama fark eden bir tek ben saniyordum. Sonunda gundeme geldigi icin cok sevindim.

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?c=991&r=1&p=2&hid=44631

Youtube Linki:
GZBS5gqPS7c
http://www.youtube.com/watch?v=GZBS5gqPS7c

Muhammet
07.02.2009, 13:16
Hiç dikkat etmemiştim. Bundan sonra ederim. :)

Eyvallah kendisine..

irfan61
07.02.2009, 13:16
Bizim tercümanın gol sevincini bulup buraya koyan olursa çok büyük sevab işler.Umut golü atınca adam çıldırdı çok güzel görüntülerdi keşke bir daha izleyebilsek.

Çetin
07.02.2009, 13:18
her şeyden önce bir noktayı es geçmeyelim işini doğru düzgün yapıyor bu çok önemli. çevirileri katıksız veanlaşılabilir bir biçimde ayrıca Türkçe'si de iyi olduğundan tercümede ki esas nokta olan aktarımı mükemmel yapıyor. gol sevincini görmedim ama bu kadar övgüyle bahsediliyorsa eminim çok güzel bir sevinçtir. tüm takımın birlik içinde olması mükemmel.

Kader KORELİ
07.02.2009, 13:52
Arada bir de gozluk takiyor arkadasimiz.

Ilk baslarda gozume girmisti, ama bu videoyu bir kac ay once izledikten sonra gercekten ne kadar isini sevdigini ve iyi yaptigini anladim. Sonra baktim Cale'nin Ingilizce tercumanligini yapiyor dedim helal olsun. Sonra bir baktim Song icin da Fransizca tercumanligi yapiyor, iste o zaman dedim bu adam da harbi is varmis. Ama fark eden bir tek ben saniyordum. Sonunda gundeme geldigi icin cok sevindim.

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?c=991&r=1&p=2&hid=44631

Youtube Linki:
GZBS5gqPS7c
http://www.youtube.com/watch?v=GZBS5gqPS7c

bende simdi bu video yu eklemek istiyordum burda, cünkü burdaki o sarki sözlerini tercüme edisi cok hosuma gitmisti, cok düzgün ve sade bir sekilde, tereddütsüz cevirmisti.. kendisi ispanyolcayi latinamerika sivesi ile konusuyor, bu hususdada Colman´a iyi uyum saglamis.. helal olsun Halil kardesimize..

Gökçebey
07.02.2009, 14:04
Yok mu bu sevincin videosu?

Sabri Kurban
07.02.2009, 14:15
Gerçekten kaliteli bir adam. Bence iş ahlaki çok iyi. Geleceğin Mourinho'su olabilir.

Tunç Tosun
07.02.2009, 14:23
Mourinho tercümanlıktan mı gelme ?? Ne iş?

tuncay1984
07.02.2009, 14:32
evet acayip sevinmis

Emre Bekar
07.02.2009, 14:33
çok güzel ve içten bi sevinçti,helal olsun

Tangerine Dream
07.02.2009, 14:58
Pazartesi akşamı 19:00'da TRT 3 maçımızın tekrarını verecek, izleyemeyen arkadaşlar izleyebilirler.

Mustafa Önal
07.02.2009, 14:58
akşam bizde maçta gol sevinciden sonra tercümanı konuştuk . gol sevincinde sanırım koşarken düşmüştü. bende dedim adamda manyak dl var song , EĞEMEN ,cale, alanzinho, sylva nın tercümanı dedim.

millette gülmeye başladı. EĞEMEN ne dediler dedim: OSMANLICA :)

Sümeyye Şahin
07.02.2009, 15:08
ben de dikkat ettim gerçekten ayrı bir parantez açmak lazım yedek kulübesinde yattarave diğrelri gol olsun idye beklerken gol olunca fırladılar tabi tercümanımızda sonra o kargaşada yere düştü adını bilmiyorum ama teşekkrler:alkış:

sahinsoy
07.02.2009, 15:18
helal olsun.Ersun Yanal'ın hanımı ve çocuğuda epeyce sevindi herşey çok güzeldi Allah bozmasın.

Kader KORELİ
07.02.2009, 17:33
Halil Yazicioglu´nun Radikal´deki yazi arsivi:

http://www.radikal.com.tr/arama.php?ara=1&sekil=1&ss=0&y=1&kyi=&edi=HAL%DDL%20YAZICIO%D0LU&foto=&a=

Varlıbaş61
07.02.2009, 17:35
bende ilk gördüm şok oldum
helal olsun dedim
benden fanatiklerde varmış:D

trab61
07.02.2009, 17:37
ben zaten cok sevdim. geldiginden beri takip ediyorum takimla ice ice. kendiside bu ani yasiyor takimla birlikte. helal olsun. buda yonetimin isi.

#10 Fietra
08.02.2009, 03:04
Halil kolbastıya.

Mollasalihoğlu
08.02.2009, 03:24
Halil kolbastıya.
süper fikir :D

hadi halil, sıra sende :D :)

Erkan
08.02.2009, 04:03
Bu arada video'nun altinda hollandaca geri gel yazilmis:)... Belcikali birisi tarafindan sanirsam.. Bende cok merak ettim sevinmesini, gol ani nasil sevindiigini farkina varamadim kendi sevincimden herhalde:)

EmrahYalçınalp
08.02.2009, 08:21
Bizim kulübe yaklaşık 5-6 metre önümüzde kalıyor. Dolayısıyla gözüm ister istemez hep orda. En son Ankaragücü maçında eşime bu çocuğun hırsından bahsettim. Sevinmesi ve pozisyonlara verdiği tepkileri çok hoştu gerçekten. Ayrıca profesyonel tercümanlık yapmış biri olarak başarılı da buluyorum. Tercümede yorum olmazsa olmazdır ama olayı ruhunu ortaya koymak esastır. Bu arkadaş da bunu yapıyor.

Kulübeyle ilgili bir diğer önemli gözlemim de Onur Recep Kıvrak. Her pozisyonda taç çizgisinde adam :) De Nigris'le en az 20 saniye el kol hareketi ile dalaştı. Gollerden sonra kulübeden en erken zıplayanlardandı. Doğrusu önünde Slyvia -ve korkum o ki Tolga iyileştiğinde de Tolga- olan birisi için çok içten ve çok heyecanlı geldi bana. Ben ona da teşekkür ediyorum. Takım olmak böyle detaylarla oluyor çünkü...

.....
08.02.2009, 08:37
Ya Tercümanda çok iyide Ben Umut a hastayım abi :)

Olmaz böyle bir sevinç gerçekten Umut un gol atmasını elli kat daha fazla ister oldum :)

O masumane ve temiz duygularını adeta resital yapıp sunuyor bize :)

Gol attıktan sonra Gökhana sarılışı sonu sıkıp havaya kaldırması,sonra Golden sonra ki koşması ... Kelimenin tam anlamıyla mükemmel :alkış: Seviyoruz Hepinizi Seviyoruz

only ts
08.02.2009, 12:55
onun gibi biri olmak isterdim

tunganyan
08.02.2009, 18:15
merak eden arkdaşlar için tvden çektim koydum görüntü biraz kötü ama idare edin belli oluyor yine de herşey:)

5994166777070578072

KeLLoO
08.02.2009, 20:09
merak eden arkdaşlar için tvden çektim koydum görüntü biraz kötü ama idare edin belli oluyor yine de herşey:)

5994166777070578072

tesekkürler cok hora gecti.

tunganyan
08.02.2009, 20:15
ricederimmm o Halil kardeşin yerde yuvarlanarak sevinmesini görmeyen kimse kalmasın diye koymak istedim izleyelim ve daha da gurur duyalım şahsen her izleyişte o sevincleri gördükçe tüylerim diken diken oluyor

bordo61
08.02.2009, 20:40
Yuvarlanmış resmen bizim kadar sevinmiş çünkü oda takımımızın parçası

bordo61
08.02.2009, 20:41

5994166777070578072
görüntü iyi ya

tunganyan
08.02.2009, 21:06
görüntü iyi ya
aslında görüntüyü HD çektim çok kaliteli orjinali ama googlevideodan yükleyince baya bi kötüleşti

poetricus
08.02.2009, 21:20
Görüntü için çok teşekkürler.
Keşke yorumcunun sesini silme imkânı olsaydı.

only ts
08.02.2009, 21:22

bencede uyuz yaa :(

bordo61
08.02.2009, 21:24
aslında görüntüyü HD çektim çok kaliteli orjinali ama googlevideodan yükleyince baya bi kötüleşti

Olsun bundan iyisi can sağlığı :)

tunganyan
08.02.2009, 21:26
valla serdar abimizin sesini sadece bu videodan deil komple lig tvden silmeyi isterdim aslında ama olmuyo mecbur:D:D gerçekten o da ayrı bi konu onu biz eski futbolcumuz olarak çok seviyoruz ama yorumcu olarak pek de sevmiyoruM :)

Jester
08.02.2009, 21:33
Allah razı olsun bu konuyu gündeme getiren arkadaşlarımızdan.
Ben de uzun süredir yazmayı düşünüyordum.
Gerçekten de tek kelimeyle 10 numara bir tercümanımız var.
Gol sevinçleri onu gözümüzde daha sempatik kılar tabii ama önemli olan işini çok ama çok iyi yapması.
Yabancı futbolcularımızın performanslarında kayda değer bir katkısı olduğunu düşünüyorum.
Varsın Trabzonspor'u tutmayıversin, birçoklarından yeğdir böylesi.
Umarım seneye de kendisini kadromuzda tutmayı becerebiliriz.
Kendisini tekrar tebrik eder, onu kulübümüze kazandıranlara da teşekkür ederiz.

Sefer A.
08.02.2009, 21:35
Allah razı olsun bu konuyu gündeme getiren arkadaşlarımızdan.
Ben de uzun süredir yazmayı düşünüyordum.
Gerçekten de tek kelimeyle 10 numara bir tercümanımız var.
Gol sevinçleri onu gözümüzde daha sempatik kılar tabii ama önemli olan işini çok ama çok iyi yapması.
Yabancı futbolcularımızın performanslarında kayda değer bir katkısı olduğunu düşünüyorum.
Varsın Trabzonspor'u tutmayıversin, birçoklarından yeğdir böylesi.
Umarım seneye de kendisini kadromuzda tutmayı becerebiliriz.
Kendisini tekrar tebrik eder, onu kulübümüze kazandıranlara da teşekkür ederiz.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Personel/halilyazicioglu.jpg
Halil YAZICIOĞLUTercüman

Halil YAZICIOĞLU
100% TRABZONLU
100% TRABZONSPOR'LU :D:)

.....
08.02.2009, 21:39
Videoyu yeni izledim gerçekten çok duygulandım. Bize böyle kişiler lazım işte...

bordo61
08.02.2009, 21:40
Bu serdar bali nasıl yorumcu olmuş ben hayret ediyorum ya

Mustafa Önder
08.02.2009, 21:42
Yattara'nın sevinci de gözümüzden kaçmasın :D:D

Ufuk Bayraktar61
08.02.2009, 21:49
görüntü iyi ya

Facebooka yükle arkadaşım.orası daha kaliteli..bu arada teşekkürler.harikaa yaaaaaaa..

Murat GENEL
08.02.2009, 21:52
ruh budur işte .. sahadakinden kenardekine kadar herkes inanmış ..:)

HAYRETTİN
08.02.2009, 21:52
Ben kendisini tanıyorum iyi bir trabzonspor taraftarı kendisi istanbulda oturuyo görev verilince hemen kabul etti iyide yapmış

bordo61
08.02.2009, 22:10
Facebooka yükle arkadaşım.orası daha kaliteli..bu arada teşekkürler.harikaa yaaaaaaa..

Yanlışlık olmasın tunganyan arkadaş yükledi görüntüyü

28TS61
08.02.2009, 22:51

5994166777070578072

tesekkürler görüntü icin.

ayrica istanbul medyasina yattaranin sevincide izletilmeli bu videoda

Alihan Ertürk
08.02.2009, 22:58
genç birisi ve her dili de biliyor neredeyse :)

TolgaTopçu61
08.02.2009, 23:00
Helal olsun be...Ne güzel sevinmis:D

Sadık Bıyık
08.02.2009, 23:29
Yattara'nın sevinci de gözümüzden kaçmasın :D:D

walla benimde hemen gözüme çarptı, hele birde barış, ceyhun ve girayın birbirlerine sarılışları üstüne birde tercüman arkadaşımın o muhteşem görüntüsü; insanın kanını donduruyor resmen. gözlerim yaşardı bir anda

seyyah61
09.02.2009, 01:49
Fellik fellik bu görüntüyü ariyordum.
Yükleyen arkadasa tesekkürler.
Yabanci dille ugrasan birisi olarak, tercümanimizin bu kadar cok dili akici bir sekilde konusup, spontane tecüme edebilisi karsisinda sapka cikariyorum gercekten.

Hüseyin Kurt
09.02.2009, 10:56
Gerede'de bu çocukla da fotoğraf çekineceğim inşallah.
Efsane tercüman Halil. :)
Süpersin vallahi süpersin...

karatasof
09.02.2009, 11:24
Sempatik ve bir o kadar da canayakın bir uşak.Gerçekten bir Trabzonlu kadar TS'u sevdiğini gösteren hareketleri var.Yabancı oyuncularımızın bu kadar kısa sürede şehre ve takıma adapte olmasında onun payının büyük olduğunu da düşünüyorum.Diksiyonu da mükemmel,özellikle Song ile Fransızca konuşmalarında bu özellik apaçık belli oluyor.Umarım uzun yıllar çalışılır kendisi ile.

seVil
09.02.2009, 11:55
(haŞaa) :d TRABZONSPOR dİe bİ İnaniŞ Şeklİ olsa kesİnlİkle hepİmİz cennetlİktİk...

ilteriş
09.02.2009, 12:00
Şampiyonluğa hepimiz inandık.

OLCAY ÇAKIR
09.02.2009, 13:36
Anlamlı başlık.
Tebrikler açana.
Tebrikler tercümanların kralına:)

Ayşe Aygün
09.02.2009, 13:44
Bu yıl başarı neden geldi ortada işte.Tercumanından ,malzemecisine kadar böyle içten sevinirse bu takım tabikide şampiyon olur.
Teşekkürler Tercumanımıza.Sana bildiğin her dilde teşekkür ederim.

tuncay1984
09.02.2009, 13:47
8jk macinda kolbastiya kaldirin bu cocugu istiyorum kolbastida

tonyalı Aydın
09.02.2009, 16:01
arkadaşlar tpyekün şampiyonluğa inandık artık geri dönüşü yok bunun yedek asil tercüman hoca antröner masör vb. artık hep kenetlendik inşallah şampiyon oluruzda o zaman gercek sevinmeyi görürsünüz.bende dikkat ettim o tercüman çocuğa gercekten etkilendim ayrı bir renk kattı külübemize.bazıları gibi trilyonlar alıpta çiklet çiğnemiyor.kendini hep maca veriyor.sanki top oynuyormuş gibi seviniyor.bulanata getirenede teşşekkürler.

poetricus
09.02.2009, 20:16
Ligin 9. haftasında birkaç dakika forma şansı bulan Adnan'ın açıklamalarını hep birlikte okumuştuk.
Emrah Hocam henüz tek bir lig maçında dahi siftahı olmayan Onur'a dikkatlerimizi çekti.
Başlığı açan arkadaş tercümanımızın tavrını gözler önüne seriyor.

Ankaragücü maçının son dakikalarında attılan golde yedek kulübesi bayram yerine dönmüştü.
İşte bunlar büyük bir sürecin dışa vurumu. Artık takım oluyoruz. Resmi ya da formal anlamda değil, duygudaşlık ve ortak idealler anlamında.

Çok büyük bir aşamayı geçtik.
Ne mutlu bize!

tunganyan
10.02.2009, 03:40
Arkadaşlar ben başlığı ilk açarkenki düşüncelerimden biri de Halil kardeşimize çok büyük bi jest yapmaktı.Mesela Bjk maçı deplasmanda olacak belki İnönüde o kadar güzel olmaz ama Avni Akerdeki ilk maçta onu da tribünlere çağırsak nasıl olur,insanın hayatında öyle olaylar vardır ki ömrü boyu unutmaz gönülden çalışmasını gönülden sevmesini sağlar,böyle bir jest de belki onun bu bağlılığını katmerler!Nasıl olur sizce?Bence o kadar mutlu olur ki bir daha Trabzonspordan asla ayrılmaz doğacak çocuklarını da doğar doğmaz Trabzonsporlu yapar:):)

Emre EFENDİOGLU
10.02.2009, 04:02
Valla Sürmeneli olabilir bu uşak. Soyadı Yazıcıoğlu imiş, Sürmenede Yazıcıoğulları var, en bilinen örneği rahmetli Recep Yazıcıoğlu.

kudu_61
10.02.2009, 07:23
kesinlikle tribüne çağırılmalı sevinçleri beni de çok mutlu ediyor tercümanlık süper kıtalararası Trabzonsporu müthiş yönetiyor diliyle teşekkürler

A.Furuncu
10.02.2009, 10:38
Düşünsenize bütün taraftar tercümanı çağırıyor adam bi anda şaşırıyor halil mi diyolar yoksa ben mi yanlış duyuyom .Kendisi olduğunu anlayınca gururla ve tebessümle taraftara koşuyor ahh ne güzel bi olay dünya da başka örneği de yoktur böyle bi olayın:)her yönümüzle çok farklıyız biz be :D

Hasan Çelik
10.02.2009, 15:29
maçı izlerken benimde bayağı bir dikaktimi çekti evde babamlada konuştuk tercümana bak nasıl seviniyor dedik birbirimize,buda nasıl bir kenetlenme olduğunu gösteriyor,bu takımda herkes başarıya aç ve güzel bir birliktelik oluşmuş bunu kimse bozamaz artık.tercümanımız halilede çok teşekkür ediyoruz sağolsun varolsun

Ömer TOPAL
10.02.2009, 15:39
ben neden görmedim bu sevinci....Tercüman mercuman anlamam tam bir koyu Trabzonsporlu bunu anladım yazılanları okuyunca

My
10.02.2009, 15:43
Kulübe kendisi için teşekkür maili atıydım :) Çok sempatik ve de işini çok iyi yapan birisi.

Ayhan Çolak
10.02.2009, 16:45
trabzonspor a değer katan bu kardeşimizi tebrik ediyorum. gerçekten işini mukemmel yapıyor.

M.Kılıç50
10.02.2009, 16:46
Süper sevinmis bu adam bee :) Helal olsun..

Video´yu yükleyen arkladasimada Ayrica Tesekkür ederim ;)

Uğur Ö.
10.02.2009, 17:31
benim gibi sevinmiş:D

Sümeyye Şahin
10.02.2009, 18:07
bu teşekkürü sahada da iletmemiz lazım ona...çağırılsın trübünlere...bütün eller havaya yazıcıoğlu buraya:D

Cem Balcı
10.02.2009, 18:57
daim olsun...

kutluyorum...

a f s
10.02.2009, 19:08
Sevgisiyle, birikimiyle Trabzonspor'a katkıda bulunan bir Trabzonspor aşığı, bu satırları okuyorsan; bu taraftar seni biliyor, yaptığın katkıyı takdir ediyor ve seviliyorsun bunu bil.

:alkış:

tunganyan
10.02.2009, 22:17
ben neden görmedim bu sevinci....Tercüman mercuman anlamam tam bir koyu Trabzonsporlu bunu anladım yazılanları okuyunca

5994166777070578072

buyur kardeşş;)

Cafer Bulur
10.02.2009, 23:45
Basarimizin sirlarindan biri budur.
Tam bir ekip olduk.
Bu ekiple basari gelmezse büyük sürpriz olurdu.
Devami gelir insallah...

Mert M.
11.02.2009, 08:54
:alkış:

Darısı başıma inşallah!

MuratJ
11.02.2009, 10:18
süper adam ya ben en başından beri cok sevdim cunku cok mutlu cok içten oldugu her an belli! seviyoruz seni yazıcıoğlu! arkadasa katılıyorum eger tribüne cagırılırsa cok guzel olur içerde oynayacagımız ilk macta cagrılsın o bunu hakediyor! :)

bordobluex
11.02.2009, 10:37

5994166777070578072

Tercümanımız sezon başından beri bu görüntüyü sürekli veriyor. Artık o da takımın bir parçası :atki:

Hasan61
11.02.2009, 10:44
şu ana dek çok az oynamış ve belkide bu sezon daha oynamayacak onur-barış'ın sevinçleri beni gelecek için ümitlendirdi

tercümana-yönetime-t.kadroya-oyunculara teşekkürler

Kazım Uzunboy
11.02.2009, 10:50
Bende daha yeni izleyebildim.

Gerçekten işini severek ve bizden biri olarak yaptığı kesin. :alkış: :alkış: :alkış:

bordobluex
11.02.2009, 11:19
Tercümanımızın başka gol sevinçleri de var demiştim ve arşivimdeki görüntülerden bir video hazırladım. Sanırım aklımda kalanlardan İBB maçındaki gol sevinci görüntüsünü bulamadım. Diğerlerini Facebook alanına eklediğim videodan görebilirsiniz.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=51248458395&saved

aseld
11.02.2009, 12:01
Galatasaray üniversitesi mezunu.

Hasan Çelik
11.02.2009, 12:17
Galatasaray üniversitesi mezunu.

arada bir de olsa adam çıkıyor demek oralardan :)

Emre GÜRDAL
11.02.2009, 14:00
harıkasın ya tek ınsan 7 kıta ya karsı harıka

Onur Akyüz
11.02.2009, 14:11
(haŞaa) :d TRABZONSPOR dİe bİ İnaniŞ Şeklİ olsa kesİnlİkle hepİmİz cennetlİktİk...
mehmet demirkol:''Trabzonspor bir din'' demişti bir yazısında.
hepimiz cehennemlikte olabiliriz yani:rolleyes:

aman diyelim.Allah'ım sana inanıyoruz,Trabzonspor'u seviyoruz.

oflubektas
11.02.2009, 14:25
Hoca olarak yeniden Yılmaz Vural'ı mı alsak ne yapsak? :) Siz o zaman görün taklayı, parendeyi...

Tercuman'ın işi bellidir. Öncelikle yabancı futbolcularımızın tüm çevirilerini kendisi yaptığı için, en az dört dil bildiği için tebrik edilmeli. Ancak hem işini iyi yapıyor, hem de iyi bir Trabzonsporlu ise "dadından yinmez" tabi.

tunganyan
11.02.2009, 16:00
ben de arayıştayım Colmanın ilk attığı goldeki sevinci de gerçekten görmeye değerdi,onun en yakın arkadaşlarından birisi de o dur büyük ihtimalle çünkü ispanyolca konuştuğu tek insan kendisi ve ilk attığı oglden sonra öyle bir sevindi ki colman onun kardeşiymiş gibi yanına koşmuştu ozamanlardan iyice gözüme girmişti konu açacaktım en son maç artık kendini yere atınca direk yaptığım şey oldu...:)

A.Ali Karanis
11.02.2009, 16:13
Hoca olarak yeniden Yılmaz Vural'ı mı alsak ne yapsak? :) Siz o zaman görün taklayı, parendeyi...

Yılmaz Vural bizde olsa bu golleri atabilecekmiyiz ? :rolleyes:

Tercüman çok iyi çeviri yapıyor,üstelik 2 dil biliyor sanırım..

M.Kılıç50
11.02.2009, 16:16

:D:D süper

peker61
11.02.2009, 16:40
arada bir de olsa adam çıkıyor demek oralardan :)
:):) Başka lafa gerek yok..

Süleyman Özcan
11.02.2009, 17:07
Adam ben Trabzonsporluyum diye bağırıyor resmen. :) Teşekkürler herşey için, sende takımın bir parçasısın.

* Bir sonra ki hafta bir güzellik yapılırsa Avni Aker'de Halil için çok etkiliyici ve farklı olur.. Mesela kolbastıya davet edilebilir. Hem bu onun gururunu okşar ve hem de birlikteliğimizi cümle alem görmüş olur.

M.S.SOFU
12.02.2009, 00:22
Adam ben Trabzonsporluyum diye bağırıyor resmen. :) Teşekkürler herşey için, sende takımın bir parçasısın.

* Bir sonra ki hafta bir güzellik yapılırsa Avni Aker'de Halil için çok etkiliyici ve farklı olur.. Mesela kolbastıya davet edilebilir. Hem bu onun gururunu okşar ve hem de birlikteliğimizi cümle alem görmüş olur.
misal bi pankart yazılabilir
''yüreğine sağlık
tercüman halil''
şeklinde........

tunganyan
12.02.2009, 13:16
Yılmaz Vural bizde olsa bu golleri atabilecekmiyiz ? :rolleyes:

Tercüman çok iyi çeviri yapıyor,üstelik 2 dil biliyor sanırım..
2 olsa yine normal dersin 3 dil biliyor:):) ( Fransızca,İspanyolca,İngilizce )
adam önüne geleni Türkçeye çeviriyor..:)):

Engin Türkyılmaz
12.02.2009, 13:17
beşiktaş Trabzonspor maçını istanbulda cafede ızleycek olanlar lutfen forumun organızasyon bolumunde bmn olarak kadıkoydeyız sayfasında lısteye dahıl olsunlar

M.S.SOFU
19.02.2009, 03:31
biri denizli maçında pankart açabilir mi maça gideceklerden...???

SeSSiS
19.02.2009, 04:28
bu sadece bizim değil her Trabzonsporlunun hayali ve nasıl beklediğimizin bir kanıtı. mutlu olmamak elde değil...

Cengiz
19.02.2009, 12:01
çok güLer yüzLü , çok biLgili değerli bi insan

kalavara
19.02.2009, 12:13

sanırım bunu demek istemişsiniz :))

İHTİLALL
19.02.2009, 12:31
Tercüman Halil'i de yanındakiler kadar seviyoruz.:):)

Fatih
24.02.2009, 21:03
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1214-8A9G4K2S.jpg

Tercümanlıktan daha fazlası.:)

hamucera
24.02.2009, 21:54
oyuncu idmanı bırakmış onu izliyor.

leventturksoy
24.02.2009, 21:55

halil yakında ts formasıyla sahaya cıkarsa sasırtmayın::::))))))

Kaan
24.02.2009, 22:04
Seviyoruz tercümanımızı yaa. :):)

Aytaç Çakıroğlu
24.02.2009, 22:04

bilik ve beraberliğin fotosu bu.
helal halil sana. tribünler bu adamı çağırması lazım. kaç dili var. hele o gol sonrası sevinçleri. aman allahım futbolculardan çok seviniyor.

Gökçebey
24.02.2009, 22:20
Bu akşamki idmanda Song'la beraber düz koşu yapıyorlardı. Halil diye bağırdım şaşırdı baktı el salladım o da el salladı.

Anıl Caner
24.02.2009, 22:24
Halil'i bir maçlık da olsa tribünlere çağırsak ya.

Ya da en güzeli şampiyonluk kutlamalarında futbolcular tek tek çıkarken onu da çıkaralım.

Aslanım benim.

erooz
02.03.2009, 12:51
arkadaşlar Halil bir zamanlar yazardı

Yer Karadeniz, gol yine Gökdeniz

http://www.radikal.com.tr/veriler/2007/10/01/yer.gif Gökdeniz Karadeniz dün Trabzonspor'da vasatı aşabilen birkaç isimden biriydi. Milli futbolcu Konyaspor kalecisi Özden Öngün'ün de ikramıyla bu sezon ligdeki beşinci golünü ağlara gönderdi. FOTOĞRAF: Trabzonspor, eski oyuncusu Ünal Karaman'ın çalıştırdığı Konyaspor'u yendi ve üç hafta süren beraberlik serisinden sonra galibiyeti hatırladı. Son dört maçın üçünde gol atan Gökdeniz Karadeniz yine takımını kurtaran adam oldu
01/10/2007 (478 kişi okudu)
HALİL YAZICIOĞLU Büyük yağmurların üzüntüsüne, rüzgârların mevsimine girmişiz. Son iftarlar görünmüş imsakiyelerde, ramazanın sonuna gelmişiz. Evvel zamanların kaptanı Ünal Karaman, doğduğu yerin başında doyduğu yerin karşısına dikilmiş. Yıllarca kulaklarını alkışlarıyla inleten bomboş bordo-mavi tribün sıralarına gözlerini dikmiş. Karanlık çökerken Avni Aker epey melankolik.
Fakat iki tarafın da romantizme ayıracak bir anı bile yoktu. 'Trabizon' bir türlü odaklanamamıştı zirveye, ne içindeydi ligin ne de büsbütün dışında. Federasyonla gerginlik, yönetim kurulunun Ziya Doğan'la limoni halleri derken tebessümlerin yerini yine çatık kaşlar almıştı. Her terslik, kara talihe ve dış mihrakların lanetlerine delil sayılıyordu. Konya dipteydi zaten. Koca ligde bir onların, bir de Ankara'nın galibiyeti yoktu. 'Konya Velodromu'ndaki en sadık destekçileri Nalçacılar bile kazan kaldırmış, internetteki sitesini karalara boyamıştı. 'Artık usandık, yüzümüz kalmadı' diye isyan ediyorlardı.
Konya, üstüne üstüne gelen bu baskı ve hiddeti savuşturmak için elinden geleni yaptı. İlk 45'te üç defa ciddi ciddi gole yaklaşmaları bu gayretlerine delildi. Washington, 2'de ve 27'de ceza yayına varmadan cesurca kısmetini aradı, ilki direğin yanında dışarı gitti, ikincisinde Tolga Zengin sağına doğru iyi esnedi. Üçüncü 'Karamanoğulları' taarruzu 34'te Batista'yla geldi. Uzun menzilden sert denedi, Tolga'nın eldivenleri yine doğru yerdeydi.

Genişte olmadı, darda verelim
Aslında teoride coşup yüklenmesi gereken bir taraf varsa bu Konya değil Kuzeylilerdi. Ömer Rıza-Ergin Keleş ikilisi ilk 11'de forma kapmışlar, arkalarına Yattara ve Gökdeniz'i, üstüne üstlük hızlı sağ bek Ferhat'ı da almışlardı. Ama atakan kadro çıkarmak demek gol üstüne gol atmak demek değildi ki. 12'de Ömer Rıza'nın, 28'de Ergin'in hamleleri, pozisyonlar hanesine yazılamayacak kadar cılızdı. Tek ikna edici bordo-mavi tehlike, soyunma odalarına gitmeden hemen önceydi. Serbest vuruşta Yattara ortaladı, kaleci Özden boşa çıktı. Aynı Konya Ovası gibi, bomboştu Gökdeniz'in önü ama kafa vuruşu hükümsüzdü.
61 numara, genişte beceremediğini darda becerdi ve 69'da bozdu tabelanın el değmemişliğini. Ceyhun'un asistine depar atıp kenardan köşeden de olsa vurdu, Özden'in koltuğunun altından fileleri buldu. Artık pençelerini bileyecek dermanı kalmamıştı Konya'nın çift başlı kartallarının ama 79'da az kalsın beraberliğe varıyorlardı. Erman Özgür'ün ortası, Tolga Zengin'in ellerinin arasından kaymış ağlara doğru yol alıyordu, Karaman'ın koyunu şimdi çıkaracaktı oyununu ama Hasan Üçüncü çizgide bitiverdi ve golden korudu kalesini. Ziya Doğan'ın tayfası, üç haftadır başına dert olan beraberlik serisinden kurtuldu, düşe kalka da olsa kazanıp zirveyi takibinde aciz düşmedi.

Ufuk Bayraktar61
02.03.2009, 13:08
forvetlere bak yaaa ergin keleş ve ömer rıza..ççç

bu arada diğer oyuncularıda saymim :)

ama yazının hakkını vermek lazım. düzgün bir Türkçe ve harika bir anlatım.

antagonist
04.03.2009, 12:56
BMN Haber:

HELAL HALİL

Gol sevinçleriyle birlikte artık onu izlemek de bizim için keyif oldu. Hem kadronun tercümanlığını hem de bizlerin hislerinin tercümanlığını yapan birinden bahsediyoruz: Halil Yazıcıoğlu.

http://www.bordomavi.net/images/haber/tercuman%20halil.jpg

Colman’a İspanyolca-Türkçe, Cale ve Isaac’e İngilizce-Türkçe, Yattara, Song, Sylva ve Paty’ye Fransızca-Türkçe tercümanlık yapan Halil Yazıcıoğlu aynı zamanda teknik direktör olma yolunda yürüyen bir spor adamı.

Her gol sevincimizde kulübenin en renkli siması olan Yazıcıoğlu'na biz de BMN olarak başarılı bir iş hayatı ve bol gol sevinçleri diliyoruz.

İçtenliği ile hislerimize "Tercüman" olan Yazıcıoğlu'na teşekkür ediyoruz.

http://www.bordomavi.net/index.php?page=duyurular&d_id=1997

M.S.SOFU
04.03.2009, 14:27
bence bu abimize daha sağlam bi şeyler yapmak lazım halil ede pankart açalım...

trab61
04.03.2009, 14:48
helal olsun sana halil. gercekten bu sene hersey mukemmel. bu kadar sevinc ve istekli birisi kesinlikle trabzonsporu tutuyordur. hele sampiyon olursak hayatinin sonuna kadar trabzonspor taraftari kalir.

trab61
04.03.2009, 14:49
kesinlikle bu macta tribunlere cagirilmasi lazim.

Gökçebey
11.03.2009, 08:21
Tercümanımız Halil Yazıcıoğlu.

İdman sahasının kenarından idmanı izlerken Halil diye seslendim, foto işareti yaptım bir foto çekilebilir miyiz dedim? Şaşırdı çevresine baktı Colman mı dedi. Yok yahu sen dedim yanımıza geldi. Senin hayranların var bilmiyor musun diye sorduk Çetin'le. Biliyorum okudum dedi. Çok güler yüzlü dünya tatlısı bir insan. Fotoğraf için Çetin'e (ckul) teşekkürler :)

http://img16.imageshack.us/img16/1023/img7388.jpg (http://img16.imageshack.us/my.php?image=img7388.jpg)

Zafer BİLGİN
11.03.2009, 21:53
Tercümanımız Halil Yazıcıoğlu.

İdman sahasının kenarından idmanı izlerken Halil diye seslendim, foto işareti yaptım bir foto çekilebilir miyiz dedim? Şaşırdı çevresine baktı Colman mı dedi. Yok yahu sen dedim yanımıza geldi. Senin hayranların var bilmiyor musun diye sorduk Çetin'le. Biliyorum okudum dedi. Çok güler yüzlü dünya tatlısı bir insan. Fotoğraf için Çetin'e (ckul) teşekkürler :)

http://img16.imageshack.us/img16/1023/img7388.jpg (http://img16.imageshack.us/my.php?image=img7388.jpg)
Gökçe,

Halil e ulaşma imkanın olursa,ona aynen şunu söyle;

DÜNYA FUTBOL TARİHİNDE BELKİDE BİR İLK OLACAK GS MAÇI.iLK DEFA BİR TARAFTAR TERCÜMANI İÇİN PANKART HAZIRLADI dersin ona.

Seviyoruz seni MOURİNHO HALİL

Gökçebey
11.03.2009, 21:58
Zafer hocam süpriz olsun :)

Fatih BALTA
11.03.2009, 22:01
HAlil içinde pankart hazırlanıldıysa çok güzel olur.Düşünenlerin aklına sağlık.
Pankartların içinde benim için en anlamlısı o olucak galiba.
Ne yazıyor acaba pankartta öğrenme imkanımız var mı.

Cihan
11.03.2009, 22:02
mourinho halil dir belkide

Zafer BİLGİN
11.03.2009, 22:04
mourinho halil dir belkide
Evet Mourinho Halil

Recep Alkan
11.03.2009, 22:04
abi yeni çekilen resimler var mı ? bu akşam koyabiliriz diordun.

Zafer BİLGİN
11.03.2009, 22:07
abi yeni çekilen resimler var mı ? bu akşam koyabiliriz diordun.
Biraz beklerseniz gelecek.Zafer abi şu an man-inter maçını izliyor.Ben (Hakankurt1967) resimleri ekliyorum tüm pankartlar hazır hepsini bu akşam ekleyeceğim Allah nasip ederse.

Recep Alkan
11.03.2009, 22:12
eyvallah hakan. dün gece yayında da çok kulaklarını çınlattık. beklemedeyiz o zaman.

Zafer BİLGİN
11.03.2009, 22:15
Hayırdır ne dediniz benim için yayında.Evimde int. yok sizleri dinleyeyemiyorum.

Eminim ki iyi şeylerden basetmişsinizdir...:)

Vural Kuyumcu
11.03.2009, 22:25
Biraz beklerseniz gelecek.Zafer abi şu an man-inter maçını izliyor.Ben (Hakankurt1967) resimleri ekliyorum tüm pankartlar hazır hepsini bu akşam ekleyeceğim Allah nasip ederse.

heycanla beklioruz hakan abi
:D

antagonist
15.03.2009, 09:30
“Colman, ‘Radara yakalandım, polisle konuş’ diye beni arar”
Halil Yazıcıoğlu (24 / Trabzonspor)
-Bir yıldır Trabzonspor’dayım. Burada sekiz oyuncuya çevirmenlik yapıyorum. Alanzinho’ya Portekizce, Colman’a İspanyolca, Hırvat Cale ve Nijeryalı Promise’e İngilizce, Kamerunlu Song, Senegalli Sylva, Brundili Papy ve Gineli Yattara’ya da Fransızca tercümanlık yapıyorum.
-Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde eğitim gördüm. Fransa’da Lyon Siyasal Bilimler Enstitüsü’nde yedi ay okudum. İngilizce ve Fransızca öğrenmeye Burak Bora Anadolu Lisesi’nde başladım. Dört yıl İstanbul Cervantes Enstitüsü’ne gittim, İspanyolca öğrendim. Trabzonsporluyum. Galatasaraylı olmadığım konusunda kulüpteki insanları ikna etmek için çok uğraştım.
-Futbola eskiden beri meraklıyım. Hatta üniversite döneminde Radikal gazetesinin spor servisinde üç yıl çalıştım. 2008’in başında ise Cervantes’te kültürel etkinliklere yardımcı olabilecek bir kişi aranıyordu, beni aldılar. Trabzonspor, Arjantinli oyuncu Gustavo Colman’ı transfer ettiğinde Cervantes’le iletişime geçti. İspanyolca konuşan ve futbolla ilgilenen birini arıyorlardı. Başvurdum, kabul ettiler. Bu camiada Portekizceyi bilmek şart diye düşündüm ve kendi kendime evde çalışarak öğrendim.
-Yabancı futbolculara Türkçe temel kelimeleri öğretiyorum. Cale dil öğrenmeye çok yatkın. Song, Isaac ve Faty Papy de konuşamıyor ama çoğu şeyi anlıyor.
- Colman bir keresinde beni arayıp “Evde su borusu patladı, her taraf su oldu, ne yapayım?” demişti gülerek. Çok rahattır, bu nedenle sürekli başı derde girer. Radara girer, polis çevirir. “230’la radara girdim, şu polisle konuşuver” diye de arar. Cale ve Sylva mezgiti, Colman da Akçaabat köftesini çok sever.

http://www.milliyet.com.tr/Pazar/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&Kategori=pazar&KategoriID=26&ArticleID=1071081&Date=15.03.2009&b=Tercumanin%20ek%20isi:%20Gece%20yarisi%20kaybola n%20futbolcuyu%20bulmak

Sümeyye Şahin
15.03.2009, 10:20
-Bir yıldır Trabzonspor’dayım. Burada sekiz oyuncuya çevirmenlik yapıyorum. Alanzinho’ya Portekizce, Colman’a İspanyolca, Hırvat Cale ve Nijeryalı Promise’e İngilizce, Kamerunlu Song, Senegalli Sylva, Brundili Papy ve Gineli Yattara’ya da Fransızca tercümanlık yapıyorum.
-Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde eğitim gördüm. Fransa’da Lyon Siyasal Bilimler Enstitüsü’nde yedi ay okudum. İngilizce ve Fransızca öğrenmeye Burak Bora Anadolu Lisesi’nde başladım. Dört yıl İstanbul Cervantes Enstitüsü’ne gittim, İspanyolca öğrendim. Trabzonsporluyum. Galatasaraylı olmadığım konusunda kulüpteki insanları ikna etmek için çok uğraştım.
-Futbola eskiden beri meraklıyım. Hatta üniversite döneminde Radikal gazetesinin spor servisinde üç yıl çalıştım. 2008’in başında ise Cervantes’te kültürel etkinliklere yardımcı olabilecek bir kişi aranıyordu, beni aldılar. Trabzonspor, Arjantinli oyuncu Gustavo Colman’ı transfer ettiğinde Cervantes’le iletişime geçti. İspanyolca konuşan ve futbolla ilgilenen birini arıyorlardı. Başvurdum, kabul ettiler. Bu camiada Portekizceyi bilmek şart diye düşündüm ve kendi kendime evde çalışarak öğrendim.
-Yabancı futbolculara Türkçe temel kelimeleri öğretiyorum. Cale dil öğrenmeye çok yatkın. Song, Isaac ve Faty Papy de konuşamıyor ama çoğu şeyi anlıyor.
- Colman bir keresinde beni arayıp “Evde su borusu patladı, her taraf su oldu, ne yapayım?” demişti gülerek. Çok rahattır, bu nedenle sürekli başı derde girer. Radara girer, polis çevirir. “230’la radara girdim, şu polisle konuşuver” diye de arar. Cale ve Sylva mezgiti, Colman da Akçaabat köftesini çok sever.

http://www.milliyet.com.tr/Pazar/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&Kategori=pazar&KategoriID=26&ArticleID=1071081&Date=15.03.2009&b=Tercumanin%20ek%20isi:%20Gece%20yarisi%20kaybola n%20futbolcuyu%20bulmak
takımdaki herkes kadar seviyorum O nu...sıradan bi tercüman değil...:alkış:

Ali Tunahan Güllü
15.03.2009, 10:42

gerçekten süper:D

Murat'
15.03.2009, 11:24
Benim de tek gayem Halil gibi bir tercüman olmak...Fransızca işi çook zor ama portekizce ve ispanyolca'yı hallediceğim inşallah..

Hüseyin İlkin
15.03.2009, 14:31
Trabzonsporluyum. Galatasaraylı olmadığım konusunda kulüpteki insanları ikna etmek için çok uğraştım.

Seviyoruz seni Halil Yazıcıoğlu...

Gökhan KAN
15.03.2009, 14:33
Mourinho Halil....

Recep Alkan
19.05.2009, 12:37
http://img177.imageshack.us/img177/5613/onbaski.jpg (http://img177.imageshack.us/my.php?image=onbaski.jpg)

Arkadaşlar bugün Halil ile görüştük. Biliyorsunuz yayınımızda bizleri düğününe davet etmişti. Düğüne az kaldı ve bugün davetiyesini gönderdi.

Hepimiz davetliymişiz :D

A.Hilal Çakıroğlu
19.05.2009, 12:40
Hayırlı olsun. Allah bir an bile pişman olmadan bir yastıkta kocamayı nasip etsin.

Barış Mayda
19.05.2009, 12:44
Hayırlı olsun.çok sevindim. mutluluklar dilerim.halil abi darısı bizim bekarların başına

MetiN08
19.05.2009, 12:45
Hayirli olsun, allah bir yastikta kocatsin mutlu yillar

hatice_61
Allah bir ömür boyu beraber ve mutlu etsin inşşşş

Sümeyye Şahin
ne düğün olur ama:D hayırlı olsun:)

İHSAN
19.05.2009, 12:48
Hayırlı olsun Halil. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Muhammet*
19.05.2009, 13:01
hayırlı olsun,mutluluklar....

İHSAN
19.05.2009, 13:07
http://img16.imageshack.us/img16/1023/img7388.jpg

Kulüp Tercümanımız. Bilmeyen ya da hatırlayamayan olabilir.

Ali Can
19.05.2009, 13:09
Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

FANATIK61
19.05.2009, 13:13
Hayrili olsun Halil.

Ömür boyu mutluluklar dilerim.

irfan61
19.05.2009, 13:14
Allah bir ömür boyu mutlu eder inşallah.

melâl
19.05.2009, 13:15
hayırlı uğurlu olsun :) e düğünde bi kolbastı oynarsın artık Halil abi :D

Allah bir ömür mutlu mesut yaşatıp,bir yastıkta kocatsın :)

Ali Tunahan Güllü
19.05.2009, 13:16
hayırlı uğurlu olsun...

allah bir ömür boyu mutlu etsin....

Recep Alkan
19.05.2009, 13:24
ya bakıyorum da herkes mutluluk dilemiş sadece. Arkadaşlar halil bizi düğününe çağırıyor. Gelecek kimse yok mu ?

Onur Şeref
19.05.2009, 13:25
Ben varım Recep Abi.

Hadi İstanbuldaki arkaşlar katılalım düğüne sevgimizi gösterelim.

Sevdiikleriniz için bir şey yapmayıp her gün ben seni seviyorum deseniz bile kafi değildir.Bu da Halil Abi'ye sevgimizi göstermemiz için çok iyi bir fırsat.

Vural Kuyumcu
19.05.2009, 13:26
Hayirli olsun, allah bir yastikta kocatsin mutlu yillar

ÜNAL
19.05.2009, 13:30
Hayırlısı olsun:)

macka61
19.05.2009, 14:05
Hayırlı olsun Allah bir yastıkta kocatsın

Dursun Kaplan
19.05.2009, 14:12
Hayırlı olsun Halil abi. Düğünün çok güzel olacak,içimden öyle geçiyor. :)

Darısı bekleyenlerin başına. :p

Mira_61
19.05.2009, 14:17
Allah mesut bahtiyar etsin.
Davetiye de çok şirinmiş.:) Gidebilecek arkadaşlar katılsınlar mutlaka düğüne.Trabzonspor taraftarının tercümanını ne kadar sevdiğini gösterelim.

Hüseyin İlkin
19.05.2009, 14:19
Mutluluklar. :)

Misina
19.05.2009, 14:25
Mutluluklar Diliyorum.

Muhammet
19.05.2009, 14:26
Mutluluklar diliyorum. :)

LazAnisT
19.05.2009, 14:29
Bence hayatı boyunca unutamayacağı birşeyler yapmalıyız:)

Dursun Kaplan
19.05.2009, 14:29
Bence hayatı boyunca unutamayacağı birşeyler yapmalıyız:)

Düğünü basabiliriz. :)

Recep Alkan
19.05.2009, 14:54
bunu kesin unutmaz :D

28TS61
19.05.2009, 15:30
sakin halili kacirmayin dügünde :D

Seda
19.05.2009, 16:39
Dügünü rezil etmeyin de :D

Tebrikler :) Mutluluklar diliyoruummm :)

Muhammet
19.05.2009, 16:43
Aman diyorum ha ben de.. :)

Kubilay ŞAHİN
19.05.2009, 16:43
Mutluluklar diliyorum..

Bmn Kocaeli "+50".. Orada Olacaktır..:D

Hüseyin Kurt
20.05.2009, 09:04
Mutluluklar Halil.
Ben gelmeye çalışacağım.Ama güzel bişeyler yapmak lazım Halil'e :)

LazAnisT
20.05.2009, 09:33
Maça gidiyormuş gibi forma ve atkılarımızla nikaha gidip ona özel bir marş hazırlayabiliriz:rolleyes:

Cengiz Çubukcu
20.05.2009, 09:38
Forma ve atkı süper olur....takım elbiseyle gelenlerse Ts club kravatıyla da ve TS rozetiyle de gidebilir...

Recep Alkan
20.05.2009, 09:38
oy oy oy abi bu nasıl bir fikir abi. Valla bu olur. Düşünsenize kapıdan 150 kişilik bir grup bordomavi formaları ile bağıra bağıra içeri giriyor tezahüratlarla.

Bilmiyorum da hayatının sürprizi olur gibi geliyor bana :D

Mayls
20.05.2009, 09:42
Mutluluklar dilerim ömür boyu :)
Bu arada son fikir dehşet :D

Emirhan Ömeroğlu
20.05.2009, 09:52
Organizasyon düzenleyelim düğüne :D

Ayşe Aygün
20.05.2009, 11:34
Maça gidiyormuş gibi forma ve atkılarımızla nikaha gidip ona özel bir marş hazırlayabiliriz:rolleyes:

Süleyman tebrik ediyorum bu güzel fikir için.

Dursun Kaplan
20.05.2009, 11:38
Baskın yapar gibi gidelim yinede. Büyük süpriz olur. :D

Emirhan Ömeroğlu
20.05.2009, 11:52
organizasyon şart :)

Recep Alkan
20.05.2009, 11:55
O zaman BMN İstanbul Göreve :D

MehmetGÜRSOY61
20.05.2009, 12:02
şimdiden mutluluklar diliyorum

Harun-61
20.05.2009, 12:20
tebrikler.....

Özge
20.05.2009, 13:53
Hayırlı olsun.:)

Engin Türkyılmaz
20.05.2009, 14:07
mutluluklar dılıyorum organızasyon dahılınde bende orda olmaya calışacağım...

pReN@_61
20.05.2009, 18:26
Mutluluklar dilerim...

Onur Şeref
20.05.2009, 18:51
oy oy oy abi bu nasıl bir fikir abi. Valla bu olur. Düşünsenize kapıdan 150 kişilik bir grup bordomavi formaları ile bağıra bağıra içeri giriyor tezahüratlarla.

Bilmiyorum da hayatının sürprizi olur gibi geliyor bana :D

Çokda güzel olur BMN göreve basalım şu düğünü :D

Alihan Ertürk
20.05.2009, 19:04
Yengemiz de tercümanmış duyduğuma göre :)

Mustafa K. Demirbaş
20.05.2009, 19:23
mutluluklar diliyorum...

Nihal Ayvaz
20.05.2009, 19:52
Yalnız foruma girmiyor dimi,girip okumasın süprizi :):)
İstanbul'da olursam mutlaka gelirim süprize,süper de olur:)

Ömür boyu Mutluluklar diliyorum Halil'e.

Remzi
20.05.2009, 20:03
Yalnız foruma girmiyor dimi,girip okumasın süprizi :):)
İstanbul'da olursam mutlaka gelirim süprize,süper de olur:)

Ömür boyu Mutluluklar diliyorum Halil'e.

5 gün önce girmiş foruma:rolleyes:

Halil Yazıcıoğlu (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=29489)