PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 1 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Erdogan
11.02.2009, 02:39
ben bi kac sene önce eger trabzonspor birgün sampiyon olursa kurban kesecem diye bi adak adamistim.

artik kurbani kesme zamani geldi sanirim :)

POYRAZ
11.02.2009, 03:01
ben bi kac sene önce eger trabzonspor birgün sampiyon olursa kurban kesecem diye bi adak adamistim.

Henüz erken. Insallah diyelim. Kismet.;)

OnOuR
11.02.2009, 03:53

Henüz erken. Insallah diyelim. Kismet.;)

Kestirecekler bu gidişle inşallah yaa :D Bu arada bjk maçını fener maçındaki gibi oynayıp, ama daha iyi bitirici vuruslar yapıp kazanacaz gibime geliyor...:cool: Umarım yanıltmazlar...:cool:

M.S.SOFU
11.02.2009, 04:05
mustafa denizli bu maçtan sonra nasıl şampiyonluk hesabı yapacak merak ediyorum?adam hala aramızdaki puan farkı kapatılmayacak kadar değil diyor...alemsin mustava...
göz var nizam var,hadi tama 6 puan önemli değil kapatırsın onuda futbol kalitesi arasındaki farkı nası kapatacam onu merak ediyorum :D....

POYRAZ
11.02.2009, 04:14
mustafa denizli bu maçtan sonra nasıl şampiyonluk hesabı yapacak merak ediyorum?adam hala aramızdaki puan farkı kapatılmayacak kadar değil diyor...alemsin mustava...
göz var nizam var,hadi tama 6 puan önemli değil kapatırsın onuda futbol kalitesi arasındaki farkı nası kapatacam onu merak ediyorum :D....

Yav ne sampiyonluk hesabi renktas? Adam bu maci kazanamazsa gönderilmesinin hesabi yapilacak.:D
Ayrica Mustocum hayal alemind geziyor. Onlarla aramizda 7 puan puan var. Üstlerindeki diger takimlari da göz önünde bulundurmali ve bu da 20 den fazla puani kapatmasini gerekiyor. Hesap yamayi bilmiyor bu dingil, yada aksam rakiyi cok kacirmis.:D
Bu maci kaanirsak 10 puan cakacagiz. :D

Hüseyin Çümen
11.02.2009, 06:21
bejeke takımı şuan fulya prejesiyle ilgili çalkalanıyor
rant sağlayanlardan bahsediliyor
çok ilginç durumlar var baya ciddi karışacaklar gibi duruyor

hüseyin1975
11.02.2009, 07:49
Tekrar istediler

Galatasaray, Kayseri maçında kural hatası yapıldığı gerekçesiyle karşılaşmanın tekrarını istedi.
Hakem Selçuk Dereli’nin Lincoln’e gösterdiği ikinci sarı kartın doğru olmadığını ve kuralda bu eylemin ihtarla cezalandırılmasına yönelik bir açıklama bulunmadığını iddia eden sarı-kırmızılı kulüp konuyla ilgili başvurusunu dün federasyona yaptı. Başvurunun yapıldığı saatlerde MHK Başkanı Oğuz Sarvan’ın Lincoln’e gösterilen ikinci sarı kartın doğruluğuyla ilgili açıklama yapması tekrar talebinin büyük ihtimalle kabul edilmeyeceği şeklinde değerlendirildiği bildirildi. Bu arada Galatasaray bir günlük iznin ardından Antalya maçının hazırlıklarına başladı

Kaynak: Milliyet

Ne belesci Takim bunlar. Artik her macdan sonra tekrar isterler.:p

Kazım Uzunboy
11.02.2009, 07:54
Konyaspor-Beşiktaş karşılaşmasında sergiledikleri futbolun aynısı ile karşımıza çıkarlarsa Bjk'ı çok rahat yeneceğimize birkez daha inanırım. :)

irfanb
11.02.2009, 08:01
Beşiktaş`in hocasi, ey Denizli Mustafa !
Senin antrenörlüğün Pazara kalkar rafa
Dizilse de takimin ondört kişilik safa
O kadar bel bağlama otuzbeşlik Yusuf`a
Trabzonu yendirmeye nerde sende o kafa
Senin rakibin biziz baksana bu tarafa
Trabzon maçi sonrasi bekliyorum istifa
Beşiktaş senin ile hep kaybetti irtifa
Allah`tan diliyorum sen gibilere şifa
Beşiktaş`ta baştasin, ben reva görmem Of`a …

kudu_61
11.02.2009, 09:07
abi eline sağlık çok güzel olmuş
bu maçı alırsak önümüz açık beraberlikte çok önemli bir yol katederiz yenilgide hiçbirşey olmaz
anlayacağınız kazanması gereken bjk saldıracak saldıranların hali belli hele bi saldırın hele bi defansınızı boşaltın bakın bakalım neler oluyor

Ümit Tekşan
11.02.2009, 09:07

:alkış::alkış::alkış: süper :alkış::alkış::alkış:

MİSSE_MİSSE
11.02.2009, 09:13
irfan abi nin ödülü nerde

Enes Berfin
11.02.2009, 09:18
Besiktas maca cok baski altinda basliyacak maca, biz bu konuda daha avantajliyiz aslinda her konuda onlardan avantajliyiz ama yinede ciddi bir takima karsi 3 puan mücadelesi verecegiz berabere kalirsak cok üzülürüm tek hedef galibiyet olmasi lazim.

Ersun Hoca ilk onbire yine bilindik kadroyla cikacak ama su soruyu hep soruyorum kendime "acaba Alanzinhoyu ilk on bire alacakmi" ben pek tahmin etmiyorum ama oynatabilirde, eger oynattigi taktirde Colmanin yerine oynatmasindan yanayim sonradan yani ikinci yarida Selcugun yerine Colman oyuna dahil olabilir bu sadece benim kisisel fikrim ben olsam böyle denerdim.

ibzolist
11.02.2009, 09:31
Bu maça Ersun hoca Alanzinho'yu ilk 11 de başlatırsa maçın ilk yarısında BJK'nin gardını düşürürüz diyorum. Hiç olmazsa 3 sarı kartları olur.

güzel yazmışsın da bu kartları gösterebilecek hakem oldumu hele ki şu son hafta çıkartılan yaygaradan sonra da çok zormuş gibi geliyor bana,
bence bu maçı bşk kalecisi ile hakem belirleyecek,inşallah hakkımız yenmez

B.AKDEMİR
11.02.2009, 09:36
Bu maçı kazanabilmek için inanmalı ve takımımıza bu enerjiyi yansıtmalıyız.fakat olası bir mağlubiyette ise dünyanın sonunun olmadığını moralleri bozmamak gerektiğini iyi bilmeliyiz.Çünkü küçücük bir moral bozukluğu takımıda etkileyecektir.Bu yüzden çok da şartlamayalım kendimizi yeni bir kadro ve yeni bir sistemle oynuyoruz.Kimse bize bu sene şampiyonluk sözü vermedi.seneye dedi herkes.fakat takımımızın azimli oyunu bize bu sevinci ve heyecanı daha erken yaşatıyor.İnşallah galip geliriz ama gelemesekte takımımıza sonuna kadar desteğe devam etmeliyiz.

Dursun Kaplan
11.02.2009, 09:38
Büyük maçın havası başka olur. Fb ve Ankaraspor maçlarındaki gibi oynarsak en az beraberlik ile döneriz maçtan. ;)

Muhammet
11.02.2009, 09:43
Konyaspor-Beşiktaş karşılaşmasında sergiledikleri futbolun aynısı ile karşımıza çıkarlarsa Bjk'ı çok rahat yeneceğimize birkez daha inanırım. :)

Büyük maçın havası başka olur. Fb ve Ankaraspor maçlarındaki gibi oynarsak en az beraberlik ile döneriz maçtan. ;)

Onlar öyle oynarsa, biz de bahsedilen iki maçtaki gibi oynarsak ikinci Liverpool vakası yaşanır. :D

fatihbasak
11.02.2009, 09:58
Beşiktaş'ın, Konya karşısında oynadığı gibi bize karşı oynamayacağını hepimiz biliyoruz. Çünkü bu onların dönüm maçı. Bizimde Fenerbahçe ve Ankaraspor karşısında oynadığımız futbolu oynamak bize yeterli olmayabilir. Böyle büyük maçlarda genellikle iyi oynayan taraf biz oluyoruz ama üç puan alamıyoruz. Ersun Hoca'nın futbolcuları çok iyi motive etmesi gerek, basit bir anadolu takımının iyi oynadığı haftalardan birindeymiş gibi oynamayıp, Trabzonspor'a yakışan bir şekilde çok iyi oynamamız gerek. Bunun yanında şansında yanımızda olması lazım tabiki. Artık sadece güzel futbol oynamak yetmiyor, helede Trabzonspora...

magicyattara
11.02.2009, 10:03
Zaman zaman rakiplerin taraftar forumlarına giriyorum. Hemen hiçbiri bizimki kadar agresif değil. Rakipleri hakkında birşeyler yazarken herkes, o takımı tutan sevdiği saydığı bir insanı düşünmeli, onun yüzüne söyleyemeyeceği sözleri foruma yazmamalı. Buradaki tahrik edici yazıları okuyan BJK'lılar dolduruşa gelip, pazar günü bir arkadaşımızın canını yaksa iyi mi olur? İnsan hayatından önemli ne var?

Eskiler "uslub-u beyan, ayniyla insan" demişler. Herkes yazdığı ile biraz da kendi kalitesini ortaya koyuyor. Dikkat edelim lütfen.

Bir de çok büyük konuşmamak lazım, ne kadar güçlü olursan ol Allah (CC) nasip etmedi mi olmaz.

Pazar gecesi inşallah iyi bir oyundan sonra bol gollü bir galibiyet alırız, sonra da Beşiktaşlı arkadaşlarımızı kızdırırız, ama seviyeyi düşürmeden...

Hocam Antu'da adamlar Trabzonspor-Ankaragücü maçı başlığını Lazyo-Ankaragücü diye açmışlar.
İçerde edilen hakaretler de cabası.
Hadi yorumlarda hakaret şu bu olabilir,arada bir dengesizin biri küfürlü mesaj yazabilir.Ya başlığa ne demeli.Forum yöneticileri buna nasıl göz yumuyor.
Agresifiz ama aşağılık değiliz.

Her_Zaman
11.02.2009, 10:04
Son 8 yıldır beşiktaş ile yaptığımız maçlar şöyle;

2001-2002

TS :0 BJK:5
BJK:1 TS:2

2002-2003

BJK:0 TS:0
TS:1 BJK:1

2003-2004

BJK:5 TS:0
TS:3 BJK:0

2004-2005

TS:1 BJK:0
BKJ:1 TS:0

2005-2006

BJK:0 TS:1
TS:1 BJK:2

2006-2007

BJK:2 TS:3
TS:3 BJK:2

2007-2008

TS:2 BJK:3
BJK:3 TS:0

2008-2009

TS:0 BJK:0

Yani son 15 maçta 6 galibiyet 6 malubiyet 3 beraberlik aldık..
Bu maçları 7 tanesi deplasman oldu ve bunlardan;
3 galibiyet 1 beraberlik 3 malubiyet aldık…
Sonuçta korkulacak bir deplasman değil…
Deplasmanda oynamamıza rağmen Şart’lar eşit ve Puan veya puanlara daha yakın tarafız…

Bu 8 sezon içinde 2 sezon hariç beşiktaşı her sezon en azından 1 kez yenmişiz..İstatislikler bu maçı alacağımızı gösteriyor..

krdnz
11.02.2009, 10:09
Şu beşiktaşa bi fark atsak ne rahatlayacam.

TAHSİN 61
11.02.2009, 10:17
Biletler neden hala çıkmadı ne zaman çıkıcak harhangi bir bilgisi olan var mı? Bjk tribunleri de bilet satışını bekliyor sanırım.

Onur Civelek61
11.02.2009, 10:27
İdeal 11´in performansı artıyor, Alanzinho başta olmak üzere yedekler kadroyu zorluyor... Ne sakat ne cezalı var, Ersun Yanal büyük sıkıntı yaşıyor!

En istikrarlı kadro
Yarıştaki tüm rakipleri sezon başından bu yana sakatlık ve cezalar sebebiyle ciddi sorunlarla boğuşurken Trabzonspor’un bu açıdan yaşadığı rahatlık, Beşiktaş karşılaşması öncesinde Bordo-Mavililer’in teknik direktörü Ersun Yanal’ı yine sıkıntıya soktu! Zirve ortağının uzun süredir koruduğu ideal ilk 11’deki futbolcuların performansının kalecisinden forvetine kadar her geçen gün yükseliyor olması, yedek bekleyen isimlerin şans bulma olasılığını da giderek azaltıyor.

İdmanlar kıran kırana
Bu yöndeki en büyük sorun ise Norveç’ten transfer edilen Alanzinho cephesinde yaşanıyor... Deneyimli çalıştırıcı Ersun Yanal, Brezilyalı futbolcuya kadroda yer bulmaya çalışsa da Beşiktaş mücadelesinde Sambacı’nın yine ancak ikinci bölümde forma giyebileği öğrenildi. Devre arası kampında göz dolduran ve resmi mukavele imzalatılan Göksu ile Faty Papy başta olmak üzere Onur Recep Kıvrak, Barış Memiş gibi futbolcular da antrenmanlarda Yanal’ın dikkatini çekmeye çalışıyor.

İlk 18 bile zorlaştı
Trabzon'da Beşiktaş sınavı öncesinde ideal düzenin dışında çok sayıda alternatif mevcut olması Yanal’ın farklı planlar hamlesini güçlendiriyor. Kalede Slyva’nın yeri garanti olsa da Tolga ve Onur hazır bekliyor. Kalenin yanı sıra diğer mevkilerde de rekabet üst düzeyde. Barış, Ceyhun, Ferhat, Faty Papy, Göksu, Isaac, Giray ve Tayfun, bırakın ilk 11’i, ilk 18’e dahi girebilmek için çok çaba harcıyor. Bu arada teknik heyet kart sınırındaki Cale, Serkan, Umut, Selçuk ve Hüseyin’i uyardı.

alioglua
11.02.2009, 10:28
kendi sahamızda özellikle üçlü defans oynayabiliriz bence çünkü hüseyinde defans gibi oynuyor

bu sayede sola alan sağa yattara ileridede gökhan umut olabilir böylelikle hüseyinde kesilmez ama cale gider

-------tayfun--------song---------egemen-----------

------------selçuk-----------hüseyin-----------------

yattara-------------colman------------------alanzinho

------------gökhan----------umut-------------------

tayfun sağ egemen solda oynayabildiğine göre hüseyin de zaten defansa geçtiğine göre bence çok iyi bir kadro seçimi olur

blacksilva
11.02.2009, 10:29
besiktasa hic 5 gol atamadik bence. en farkli galibiyetimiz 2003-04 sezonu sahamizda 3-0 birde bi 4-2 lik galibiyetimiz var 93 yilinda. liglerde hic bunlari 4 farkla yenmedik

MuratJ
11.02.2009, 10:32
konya macını izledim adamlar sadece 1pozisyona girebildi ondada kendi becerilerindne degil gokhan zan şişirdi bobonun onund kaldı auta yolladı! bi onlara bi bize bakınca bizim takımın yarısı bile olamazlar yani normal bir maç gibi ankaraspor macı gibi kazanacagımızı düşünüyorum! İkinci yarıda oynadıkları kötü futbolu bize karsı oynarlarsa bizde oyunumuzu oynarsak en az 3 fark olur! Haydi trabzonsporum inşallah kazancaz bu maçı 8jk yide bırakın şampiyonlugu avrupa kupalarının dışına iticez. Sonucta inönüde ankaraspor rahat bi şeklde yenmiş bunları öyle zor bir rakip degiller.

MuratJ
11.02.2009, 10:34
kendi sahamızda özellikle üçlü defans oynayabiliriz bence çünkü hüseyinde defans gibi oynuyor

bu sayede sola alan sağa yattara ileridede gökhan umut olabilir böylelikle hüseyinde kesilmez ama cale gider

-------tayfun--------song---------egemen-----------

------------selçuk-----------hüseyin-----------------

yattara-------------colman------------------alanzinho

------------gökhan----------umut-------------------

tayfun sağ egemen solda oynayabildiğine göre hüseyin de zaten defansa geçtiğine göre bence çok iyi bir kadro seçimi olur
şu an taktik deneme zamanı degil bu ancak hazırlık maclarında denenebilir iyi giden taktigimiz artık bozulmaz puan kaybına tahammulun olmadıgı haftalar geliyor.

TAHSİN 61
11.02.2009, 10:35
Sezon başından beri 4 lü defans oynuyorsun bu sistemle çıkıp kaybederse asarlar ersun hocayı bence yanlış 4 lü defans kalmalı benim fikrimde 3.lü defans bende 3'lü oynayalım derim ama hoca acısından düşünüyorum...

ROCK
11.02.2009, 10:38
Böyle maclar birazda sansa bagli. Insallah sans bizden yana olur. Yoksa inanin hic korkum yok. Bizimkiler atmosferden etkilenmez ise, rahat mac izleriz. Besiktasin oynadigi topmu sanki? Allah yardimcimiz olsun.

karatasof
11.02.2009, 10:40
Bu sezon bjk ile evimizde yaptığımız iki maçtan ilkinde çok kötü oynamamıza karşın berabere kalmış,iklinci maçımız olan Türkiye Kupası maçında ise iyi oynamamıza rağmen yenilmiştik.TD'ler baıznda bakarsak MD ile oynadığımız maçlarda bizim kaybımız çok daha fazla iken Hocamız E.Yanal ile kazanılan derbi sayıömız sadece 1.Tüm bunların ışığında bizim için önemli bir dönüm noktası olan bu maçta inşaallah gerek Td'ümüz E.Yanal'ın şeytanın bacağını kıracağını gerekse takımımızın bu sezon bjk'dan rövanşı alacağına olan inancımızı muhafaza ediyorum.Hadi hayırlısı...

Hüseyin İlkin
11.02.2009, 10:40
Mustafa Denizli bütün maç kasetlerimizi almış , izliyormuş .

Hayırlı izlemeler Denizli :p

Aslında izlemene gerek yoktu , ben sana anlatırdım olan biten her şeyi :D

Mehmet Fatih Yavuz
11.02.2009, 10:41
Sezon başından beri 4 lü defans oynuyorsun bu sistemle çıkıp kaybederse asarlar ersun hocayı bence yanlış 4 lü defans kalmalı benim fikrimde 3.lü defans bende 3'lü oynayalım derim ama hoca acısından düşünüyorum...

? ?????

3 lü defans mı?

Kim oynuyor 3 lü defans dünyada??

Miadı dolmuş, artık işlemez bir sistem..

3 lü defans oyunu mu kaldı allah aşkına..?

aaahmet61
11.02.2009, 10:44
eskiden beri bjk bize çok ters gelmiştir.bir beraberlik şampiyonluk yolunda benim için iyi bir sonuçtur.bayağı sitresli bir maç olacak.hadi hayırlısı

Travelair
Tekrar istediler

Galatasaray, Kayseri maçında kural hatası yapıldığı gerekçesiyle karşılaşmanın tekrarını istedi.
Hakem Selçuk Dereli’nin Lincoln’e gösterdiği ikinci sarı kartın doğru olmadığını ve kuralda bu eylemin ihtarla cezalandırılmasına yönelik bir açıklama bulunmadığını iddia eden sarı-kırmızılı kulüp konuyla ilgili başvurusunu dün federasyona yaptı. Başvurunun yapıldığı saatlerde MHK Başkanı Oğuz Sarvan’ın Lincoln’e gösterilen ikinci sarı kartın doğruluğuyla ilgili açıklama yapması tekrar talebinin büyük ihtimalle kabul edilmeyeceği şeklinde değerlendirildiği bildirildi. Bu arada Galatasaray bir günlük iznin ardından Antalya maçının hazırlıklarına başladı

Kaynak: Milliyet

Ne belesci Takim bunlar. Artik her macdan sonra tekrar isterler.:p

Tekrar alamayacaklarını onlar da biliyor. Ama bunu kayda düşmek istiyorlar. Çünkü ilerde diyecekler ki zaten bizi şampiyon yapmazlardı, bakın bizim hakkımız kaç kere yendi, her itirazımız reddedildi. Tabi bir de baskı yapmak amacı güdüyorlar

Süleyman50
çok çok önemli bir maç, kazanırsak hem önemli bir rakibimizi saf dışı bırakmış, hemde yolumuza emin adımlarla devam etmiş oluruz....

alioglua
11.02.2009, 10:51
aslında ben de 4-3-3 ü savunuyorum ersun hoca gibi

ama ne umut ne de hüseyin kesilmediği için tek çare bu oluyor

İrfan KUMAŞ
11.02.2009, 11:02
şu an taktik deneme zamanı degil bu ancak hazırlık maclarında denenebilir iyi giden taktigimiz artık bozulmaz puan kaybına tahammulun olmadıgı haftalar geliyor.

Serkanıda kestin yani,helal :D:D

genç61
11.02.2009, 11:09
ya huseyini bende begenmiyom ama
adamın hakkını verin adam kopek gibi top oynuyor ya birakın allah askına
bu takımda su anda en son kesilecek adam huseyin

TAHSİN 61
11.02.2009, 11:16
Ya hoca olmakda zor kardeşim kimi oynatcaksın takım taş gibi ....

halil ibo
11.02.2009, 11:18
Hiçbir arkadaşımız kadro veya taktik konusunda kendini fazla zorlamasın.
İkinci yarıya iyi başlayan kadro hocanın ısrar ettiği kadrodur ve başarılıdır.
İnönü'de fırtına patlayacak ve yıllar önce beşiktaşlı yazarların itiraf ettiği gibi yine tekrarlayacaklar :
''AKARETLER YOKUŞU BU KADAR KOLAY İNİLMEZDİ'' diyecekler.
İnanalım yeter,bunu başarabilecek kadro yapısına ve kaliteye sahibiz.

mustafaction
11.02.2009, 11:20
tarihimizde ne farklı yenilgileri kargadan almışız..Ama biz rakibi ezdiğimiz maçlarda bile fark atmayı beceremiyoruz:(

demirel
11.02.2009, 11:22
yenilirsek bu şanssızlıktan olacak,kimseye kusur bulmayalım,ya hakem hatasından yaniliriz yada sanssızlıktan bu yüzden mactan sonra hocaya ve futbolculara sahip çıkalım,skor ne olursa olsun alkışlayalım,ben inanıyorum iyi oynıcaz

Travelair
11.02.2009, 11:23
bjk sokak futbolu oynuyor. Ne yaptığımızı bilirsek istediğimiz sonucu alacağımıza inanıyorum

kimyager
11.02.2009, 11:23
herkes bjk konya maçındaki gibi oynarsa kesin yeneriz gibi laflar etmiş ama neden kimse trabzon ankaragücü maçındaki gibi oynarsa mahvoluruz demiyo çok merak ediyorum... çok fazla ümit beslemeyelim.derbi maçları zor geçer.karşındaki kötü olsada zordur.kesin kazanıcaz diyemezsiniz.bence fazla uçmayalım.ordan alınacak beraberlik bile iyi bir sonuçtur...

Mehmet Fatih Yavuz
11.02.2009, 11:27
herkes bjk konya maçındaki gibi oynarsa kesin yeneriz gibi laflar etmiş ama neden kimse trabzon ankaragücü maçındaki gibi oynarsa mahvoluruz demiyo çok merak ediyorum... çok fazla ümit beslemeyelim.derbi maçları zor geçer.karşındaki kötü olsada zordur.kesin kazanıcaz diyemezsiniz.bence fazla uçmayalım.ordan alınacak beraberlik bile iyi bir sonuçtur...

Sen sadece 1 tek maç kötü oynamışsın.
Ona rağmen pozisyon vermeden eşşek kadar pozisyon bbulmuşsun.
İkinci yarıdaki maçlardaki oyuna bakınca bjk nin yanımıza yaklaşmaası mümkün değil.

Ankaragücü maçındaki oyuna baktığımızda, konsantre olunca, yani maç riske girince rakibi boğduğumuzu net görebiliriz.
Rehavete kapılınca, boşlayınca ankaragücü maçında boş boş gezindik.
Lakin arka tarafımıza 1-2 pozisyon dışında sarkamadılar.

Son olarak, ikinci yarı performanslarına baktığımız zaman oradan alınacak beraberlik kötü sonuçtur.
İyi falan değil.

demirel
11.02.2009, 11:28
yenilmeyelimde alınacak her skor iyidir,ancak bjk ii oynamıyor,gücümüz var ama bu bi derbi,iki takımdada oyunun kaderini etkilicek futbolcular var,bu yüzden mac sonunda kimin galip geleceği belli olmaz,unutmayalımki bizi yenmişlerdi kupada

jackal
11.02.2009, 11:33
feybe maçından önce herkes beraberliğe iyi sonuç diye bakardı. Maçı o kaar iyi oynadık ki herkes kaçan galibiyete üzüldü. (Bende dahil).. 8jk maçında iyi konsantire olursak iyi bir maç olacağını düşünüyorum. Ama belirtmem gerekiyor kesinlikle yenilmememiz gerekiyor.

Bu takımda görüldüğünden fazlasını yapabilecek bir güç var. Çünkü arkasında biz varız.

Hekimoğlu
11.02.2009, 11:34
Beşiktaşlılar hayal aleminde idi konya maçından önce şimdi biraz daha gerçekçiler ama hala daha bizim rakibimiz Trabzon değil gayse gibi komik mesajlar okuyorum taraftar sitelerinde o yönetimle o hoca ile o futbol ile şampiyon olunabileceğini sanan alıklar var onlar için uyanış 15 şubat pazar saat 21:00'de.

Hasan61
11.02.2009, 11:37
Beşiktaşlılar hayal aleminde idi konya maçından önce şimdi biraz daha gerçekçiler ama hala daha bizim rakibimiz Trabzon değil gayse gibi komik mesajlar okuyorum taraftar sitelerinde o yönetimle o hoca ile o futbol ile şampiyon olunabileceğini sanan alıklar var onlar için uyanış 15 şubat pazar saat 21:00'de.
evet uyanacaklar tatlı şampiyonluk rüyasından
derin kabusa sokacağız onları..........

genç61
11.02.2009, 11:37
feybe maçından önce herkes beraberliğe iyi sonuç diye bakardı. Maçı o kaar iyi oynadık ki herkes kaçan galibiyete üzüldü. (Bende dahil).. 8jk maçında iyi konsantire olursak iyi bir maç olacağını düşünüyorum. Ama belirtmem gerekiyor kesinlikle yenilmememiz gerekiyor.

Bu takımda görüldüğünden fazlasını yapabilecek bir güç var. Çünkü arkasında biz varız.
fb bjkyi bir tutma fb ortasahası kosmuyo zaten herkes fb ye iyi oynuyor ibb yendi hele antep bizden daha cok ezdi feneri yani fenerle berabere kalmamalıydık bile

eger fenere oynadıgımız gibi oynarsak yeniliriz bjkye cunku bjk ortasahası mucadele edecek adamlar var forvetide iyi fenerden

fener macından daha iyi oynamalıyız daha iyi olmalıyız yoksa zor olur isimiz artık guzel futbolada bakmıyorum yeterki mucadele etsinler macı alsınlar

BordoMavi Sevda
11.02.2009, 11:38
İnönü'de uzun yıllardır Beşiktaş'ın bize bariz bir üstünlüğü var...
Maçın başında oynayacağımız iyi futbol ve bir gol tribünlerin ateşini düşürebilir...
Yoksa maç berabere gittiği sürece en büyük rakibimiz, tribünler ve baskı altında kalan hakem...
İlk 30 dk iyi futbol ve bir golle bu maçı alırız, yoksa beraberlik çok iyi sonuç...

ApoCaN28
11.02.2009, 11:40
Uzun yıllardır demişsiniz de bi geçtiğimiz yıl yenemedik önceki sezon yenmiştik...:D

genç61
11.02.2009, 11:40
bence yenilmeliyelim yenebiliyorsakta yenmeye calısalım ama kesinlikle lelimiz bos donmeyelim bu stadtan

biz cok iyi oynamıyoz besiktasta cok iyi oynamıyor sezon basından beri o yuzden kim cok mucadele ederse o macı alcak gibime geliyor

demirel
11.02.2009, 11:41
kendi sahamızda bjkye iki puan kaybettik,bu macta bunu geri alırsak çok büyük basarı olur,sivas ve gs de bjk ile oynıcaklar,onların puan alması bizim alamamız bizi geriye atar

Mehmet Fatih Yavuz
11.02.2009, 11:41
fb bjkyi bir tutma fb ortasahası kosmuyo zaten herkes fb ye iyi oynuyor ibb yendi hele antep bizden daha cok ezdi feneri yani fenerle berabere kalmamalıydık bile

eger fenere oynadıgımız gibi oynarsak yeniliriz bjkye cunku bjk ortasahası mucadele edecek adamlar var forvetide iyi fenerden

fener macından daha iyi oynamalıyız daha iyi olmalıyız yoksa zor olur isimiz artık guzel futbolada bakmıyorum yeterki mucadele etsinler macı alsınlar

Ankaraspor orta sahası bu ligin en dirençli orta sahalarından biri.
Değişen ne oldu?
Net söyliyeyim ki üretkenlik açısından bjk den de üstündür ankarasporun orta sahası.

Fenerin orta sahası mücadele gücü düşük, üretken adamlardan kurulu.
Beşiktaş mücadele gücü yüksek ama üretemeyen adamların yanına, üretebilen ama koşmayan adamlarla kurdu orta sahayı.

Bu yüzden ekremin oynamaması çok önemli.
Bjk orta sahasında oyunu iki yönlü en iyi oynayan adamdı.

Burçak
11.02.2009, 11:43
bjk de ahım şahım top oynamıyor. bizim zaman zaman çok iy maçlarımız var. bazende vasat maçlar..
ama şu bir gerçekki Kazanmayı öğrenen takım biziz.
90 dakika son saniyeye kadar skoru kovalayanda biziz.
Fizik kondisyon olarakda avantajlıyız bence onlara göre.
Bu maçların favorisi hiçbir zaman olmaz. isterse 5 eksikleri olsun biz 10 puan önde olalım. derbilerin favorisi asla olmadı olmazda.
galibiyete yakın taraf olarak görülebilir bi taraf.
ben yukarda yazdıklarıma bakarak galibiyete yakın taraf olarak bizi görüyorum.

mehmetdoğan
çoğu renkdaşımın dediği gibi bende yenilmeyelim diyorum.çok fazla hucum oynamamalıyız dikkatli ve sağlam basmalıyız

demirel
dakka 90+2 de atalım bitane 3 puanımızla ewimize dönelim stres olmayalım :D

Engin Koltuk
Ekrem'in oynamamasına ben de sevindim. Delgado oynasın bizim için daha iyi. Hele Yusuf çok daha iyi. Gol atabileceklerini sanmıyorum. Maçın gidişatını biz belirleriz.

genç61
11.02.2009, 11:44
Maçın başında oynayacağımız iyi futbol ve bir gol tribünlerin ateşini düşürebilir...
Yoksa maç berabere gittiği sürece en büyük rakibimiz, tribünler ve baskı altında kalan hakem...
İlk 30 dk iyi futbol ve bir golle bu maçı alırız, yoksa beraberlik çok iyi sonuç...
ya bjk taraftaraı eskisi gibi degil biraz karsısı iyi oynadımı susuyor bi ust tarafta ortası bagırıyor inan stadda ben zor duyuyorum ama televizyonda cok ses cikiyor stadta oyle bir ses yok oni diyim

bunu erman torogluda dedi zaten kapalının oraya ses alıcak hoparlerler konuluyor bu gs oluyor fenerde boyle degil bu o yuzden bjk ve gs maclarında 100 kişi bile bagırsa deli bir ses cıkıyor ama stadta bu yok boyle ses yok ben 10 senedir gidiyom tum maclara eski carsıda yok artık

genç61
11.02.2009, 11:46
Ankaraspor orta sahası bu ligin en dirençli orta sahalarından biri.
Değişen ne oldu?
Net söyliyeyim ki üretkenlik açısından bjk den de üstündür ankarasporun orta sahası.

Fenerin orta sahası mücadele gücü düşük, üretken adamlardan kurulu.
Beşiktaş mücadele gücü yüksek ama üretemeyen adamların yanına, üretebilen ama koşmayan adamlarla kurdu orta sahayı.

Bu yüzden ekremin oynamaması çok önemli.
Bjk orta sahasında oyunu iki yönlü en iyi oynayan adamdı.
tamam ben biseymi dedim biz mucadele ediyoz diyom ankaraya karsı ıyı mucadele ettik kazandik simdide edersek kazanırız diyom zaten

bjk ile feneri bir tutmalıyız onu diyom

Soner Kurt
11.02.2009, 11:46
dakka 90+2 de atalım bitane 3 puanımızla ewimize dönelim stres olmayalım :D

stres olmayalım direk kalpten gidelim diyosun yani :D

Mehmet Fatih Yavuz
11.02.2009, 11:47
tamam ben biseymi dedim biz mucadele ediyoz diyom ankaraya karsı ıyı mucadele ettik kazandik simdide edersek kazanırız diyom zaten

bjk ile feneri bir tutmalıyız onu diyom

İYi oynamıyoruz diyorsun da oraya takıldım.

İkinci yarının en iyi oynayan takımıyız.

Biraz daha iyi oynarsak zaten şampiyon ilan edileceğiz.

jackal
11.02.2009, 11:49

feybe den daha çok mücadele ediyorlar ama icraat yok. 8jk nin en son maçını seyrettim ondan böyle yazıyorum. gerçi derbi maçlarda ölçü değil ama gerçekten sıkıcı bir maçtı. Çok çalışıyorlar ediyorlar ama sonuç yok. Maç boyu milletin yüreğini azına getirecek 1-2 pozisyon vardı sanırım...

Ama feybe maçıda dahil 2. yarıdaki maçlardaki gol kaçırma işlerine devam edersek zorlanırız....

Burçak
11.02.2009, 11:49
........
bunu erman torogluda dedi zaten kapalının oraya ses alıcak hoparlerler konuluyor bu gs oluyor fenerde boyle degil bu o yuzden bjk ve gs maclarında 100 kişi bile bagırsa deli bir ses cıkıyor ama stadta bu yok boyle ses yok ben 10 senedir gidiyom tum maclara eski carsıda yok artık
bunu çok kişiden bende duydum. herşeyleri sahtekarlık bu takımların yahu.

halil ibo
11.02.2009, 11:50
Artık klasik olan bir söylemle yenemiyorsan yenilmeyeceksin.Bir düşünelim Bursa'da ofsayt olan gol verilmemiş olsa 1 puan farkla liderdik.Kazanacağımıza son derece inanıyorum.Fakat kazanamazsakta kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.

mehmetdoğan
yaw bu ekremde ne warmış herkes bu adamdan tırsıyo

genç61
iyi oynamak kisiden kisiye degisir benim iyi oynmaktan anlayısım strese girilmeden mac izlemek takımıın kazancagini bilmek ama ben her mac stresoluyon nedense bu da iyi oynamadıgımızın gostergesi benim icin tabiki

benim iyi futboldan anladıgım gs 4 sene ust uste sampiyon oldugu bjk 100 yılında oynadıgı futbol ben trabzonu boyle gormek istiyom yani mac izlerken takımın alacagına iananmalıyım ama nedense inanmıyorum

Mehmet Fatih Yavuz
11.02.2009, 11:53
Valla streslide olsam gayet inançlıyım her maç.
Kazanmak namına hiçbir şüphe duymadım maçların hiçbiriinde..

Hüseyin Bağdat
11.02.2009, 11:53
Kusura bakmayın ama bu saatten sonra iyi futbol filan beklemiyorum.yeterki her maçımızı kazanıp şampiyon olalımda nasıl oynarsak oynayalım...

İyi futbolu seneye oynarız...

jackal
11.02.2009, 11:55
strese girmedenn maç izlemek. Hemde Trabzonspor maçı... En son 30sn pozisyonu gördüğümde dedim tamam bu maçı alacaz rahat rahat izlerim. O da ne kurdeşen çıkarttım tv karşısında. Ömrümün 1 yılı o maçta gitti. Bu 2. yarı daha rahat rahat bi maç izlemedim. Yaw şöyle olsun 2-0 3-0 rahat rahat izliyim yok. Gol kaçırma rekoru. Ama olsun kazanalımda...

(Ankaragücü maçı)

Hasan Çelik
iki takımı kıyasladığımızda beşiktaş izden kesinlikle üstün değil,
slyvia-rüştü: rüştünün gençliğindeki performansı olsa rüştü derim hiç düşünmeden fakat şimdi slyvia daha güvenli duruyor kalede
serkan-serdar kurtuluş: serkan bu yıl performansıyla taraflı tarafsıuz herkesin beğenisini kazandı ileri çıkışlarından çok tehlikeli oluyor,serdar ise sakatlıktan yeni çıktı performansı muamma
egemen-gökhan: kesinlikle egemen çok daha iyi bir futbolcu yüreğiyle oynuyor,gökhanın sadece hava topu üstünlüğü var topu oyuna sokmakta beceriksiz nasıl milli takımda oynar anlamıyorum
song-zapatoncy:bunları kıyaslamaya gerek var mı? türkiye liglerinden song dan iyisi var mı? büyük şef herşeyiyle 1 numara
cale-ibrahim üzülmez: cale kesinlikle defansif anlamda ibrahimden daha iyi ,hem genç mücadelesi üst düzey,ibrahimüzülmez geçmişte kaldı çok yürekten oynuyor ama bu maç için yetmez
hüseyin-sivok: bu 2 isim arasında sivok ön plana çıkıyor oyun görüş açısından ama hüseyin mücadelesi ile açığı kapatır gibime geliyor
selçuk-ernst: selçuk bu yıl gerek defansif katkısı gerek hücum katkısıyla çok iyi bir performans sergiliyor,ileri uç elemanlarına attığı toplar görülmeye değer,ernst ise tam bir kapalı kutu yeni geldi ne yapacağını kestirtemiyorum ama selçuk un önüne geçemez
colman-yusuf:devre arasında bizde yusufu istemiştik 10 numara mevki için fakat alınmaması bizim için büyük avantaj oldu,beşiktaşın maçalrına baktığımda yıldırım demirören e yusufu aldıkları için sürekli teşekkür ediyorum:),colma a gelince tek eksiği biraz yavaş kalamsı onun dışında birebirde adam eksiltiyor çok ince paslar atıyor defansa yardım ediyor,kaleyi gördüğü yerden çekinmeden şut çekiyor kesinlikle colman daha ön planda
yattara-serdar özkan: yattarayı anlatmaya gerek var mı? serdar yatatra ya alternatif oolabilir mi? beşiktaş savunması yattaryı durdurmak için hangi kılıklara girecek merak ediyorum
umut-holosko:u iki isim arasında holosko daha ön planda görünüyor fakat umut mücadelesi ile bu açığı kapatıyor,holoskonun gol vuruşları daha iyi oyunu daha iyi okkuyor,umut gol vuruşlarını biraz düzeltse onun üstüne topçu olmaz zaten ama eksik işte ne yapalım
gökhan-nobre:bu iki topçu maçın kaderine büyük etki edecekler gökhan aldığı topları güzel sürüyor birebirde adam geçöiyor kaleye şut çekebiliyor son vuruşları umut tan daha iyi olduğu gereçek ama nobre de uzun topları kontrol edip takımının ileride çoğalmasına yardımcı oluyor oda büyük bir silah ben yinede gökhan ın ayağına daha hakim olduğu için nobre den ön planda olduğunu düşünüyorum

genç61
feybe den daha çok mücadele ediyorlar ama icraat yok. 8jk nin en son maçını seyrettim ondan böyle yazıyorum. gerçi derbi maçlarda ölçü değil ama gerçekten sıkıcı bir maçtı. Çok çalışıyorlar ediyorlar ama sonuç yok. Maç boyu milletin yüreğini azına getirecek 1-2 pozisyon vardı sanırım...

Ama feybe maçıda dahil 2. yarıdaki maçlardaki gol kaçırma işlerine devam edersek zorlanırız....
bizde son macata kotuyduk ona bakarsan 60 dakka mahkum oynadık

ankaraspor macı ortadaydı biz daha mucadele ettik kazandik diyebilrimisin bana ankarayı yerin dibine sokarak yendi hayır

fenere gelince fb antep macını izledinmi antep feneri salladı durdu bizden daha super daha baskılı oynadı yenemedi

ibb yendi hemde 10 kişiyle

biz iyi top oynamıyoz hala ama mucadele ederek her macı alıyoz ve ben bu mucadeleden memnunum ama her zaman mucadele yetmeyebilr biraz iyi futbolda oynasak super olcak acıkcası

Engin Türkyılmaz
11.02.2009, 11:56
maç 2-0 bızım telaşa gerek yok bence gollerde gokhan ve alanzınhodan gelcek ;)

iyattara
11.02.2009, 11:57
beklenen açıklmaa geldi gençler
Trabzonspor Biletleri Cuma Günü Satışa Çıkıyor
11.02.2009 11:12

Futbol Takımımız'ın Trabzonspor ile Pazar günü BJK İnönü Stadı'nda oynayacağı karşılaşmanın biletleri Cuma günü Biletix'ten satışa çıkacak.

Futbol Takımımız, Turkcell Süper Ligi'nin 20. haftasında Trabzonspor ile 15 Şubat Pazar günü saat 19.00'da BJK İnönü Stadı'nda karşı karşıya gelecek.

Mücadelenin biletleri 13 Şubat Cuma günü saat 11.00'dan itibaren tüm Biletix gişeleri, 0216 556 98 00 numaralı Biletix Call Center ve www.biletix.com.tr internet adresinden temin edilebilir. Ayrıca maç günü bilet kalması durumunda stat gişesinden de satış yapılacak. (Gişede satılmak için özel bilet ayrılmayacaktır. Normal satıştan kalan biletler gişeden satılacaktır.)

Bilet fiyatları şöyle:

VIP ÜST B-E 400 TL
VIP ÜST A-F 300 TL
VIP ALT A-F 225 TL
VIP ALT B-E 250 TL
VIP ALT C-D 300 TL
NUMARALI ORTA 250 TL
NUMARALI KENAR 175 TL
KAPALI ÜST 150 TL
KAPALI ALT 100 TL
YENİ AÇIK 50 TL
ESKİ AÇIK 50 TL
RAKİP TAKIM 50 TL

genç61
11.02.2009, 11:58
Kusura bakmayın ama bu saatten sonra iyi futbol filan beklemiyorum.yeterki her maçımızı kazanıp şampiyon olalımda nasıl oynarsak oynayalım...

İyi futbolu seneye oynarız...
buna bende katılıyom sampiyon olıcaksak eger ama iyi futbol izlemekte hakkımız insallah seneye izleriz

genç61
11.02.2009, 11:59

Futbol Takımımız'ın Trabzonspor ile Pazar günü BJK İnönü Stadı'nda oynayacağı karşılaşmanın biletleri Cuma günü Biletix'ten satışa çıkacak.

Futbol Takımımız, Turkcell Süper Ligi'nin 20. haftasında Trabzonspor ile 15 Şubat Pazar günü saat 19.00'da BJK İnönü Stadı'nda karşı karşıya gelecek.

Mücadelenin biletleri 13 Şubat Cuma günü saat 11.00'dan itibaren tüm Biletix gişeleri, 0216 556 98 00 numaralı Biletix Call Center ve www.biletix.com.tr (http://www.biletix.com.tr) internet adresinden temin edilebilir. Ayrıca maç günü bilet kalması durumunda stat gişesinden de satış yapılacak. (Gişede satılmak için özel bilet ayrılmayacaktır. Normal satıştan kalan biletler gişeden satılacaktır.)

Bilet fiyatları şöyle:

VIP ÜST B-E 400 TL
VIP ÜST A-F 300 TL
VIP ALT A-F 225 TL
VIP ALT B-E 250 TL
VIP ALT C-D 300 TL
NUMARALI ORTA 250 TL
NUMARALI KENAR 175 TL
KAPALI ÜST 150 TL
KAPALI ALT 100 TL
YENİ AÇIK 50 TL
ESKİ AÇIK 50 TL
RAKİP TAKIM 50 TL
kaynak ne nerde yazıyor arkadas bu

jackal
11.02.2009, 12:00
bizde son macata kotuyduk ona bakarsan 60 dakka mahkum oynadık

ankaraspor macı ortadaydı biz daha mucadele ettik kazandik diyebilrimisin bana ankarayı yerin dibine sokarak yendi hayır

fenere gelince fb antep macını izledinmi antep feneri salladı durdu bizden daha super daha baskılı oynadı yenemedi

ibb yendi hemde 10 kişiyle

biz iyi top oynamıyoz hala ama mucadele ederek her macı alıyoz ve ben bu mucadeleden memnunum ama her zaman mucadele yetmeyebilr biraz iyi futbolda oynasak super olcak acıkcası

evet anakaragücü maçında kötüydük çünkü haddinden fazla dişli bir takımla karşılaştık. Birazda rehavet tabi oldu. Canımızı dişimize takıp alıyoruz dediğin gibi ama futbolcuların üzerine de bir baskıdanda kaynaklanabilir bu güzel oyun. ama ben gün geçtikçe iyiye gideceğimize inanıyorum.

iyattara
11.02.2009, 12:00
kaynak ne nerde yazıyor arkadas bu

koymamışmıyım ya pardon
http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=14231

Hüseyin İlkin
11.02.2009, 12:02
Beşiktaş 'ın sağ bekinde sizin aksinize Toroman 'ın oynayacağını düşünüyorum , Serdar Kurtuluş şuan Beşiktaş'lıların gözündede istenilen seviyede değil . Tabi Kurtuluş 'un oynamasını isterim bende .

Beşiktaş 'ın orta sahasında iki yönlü oyuncu yok . Ya defansı biliyor , ya hücumu oradaki adam . Ama bizde durum farklı , Selçuk ve Colman bu yüzden avantajdır . Bu avantajı bu maçta kullanırız ;)

genç61
11.02.2009, 12:02
bizimki cuma cıkmaz cumartesi cıkar yoksa nasıl bilet alcaz kuyrukta bjk ve bizler olcak bitermi o kuyruk ya

Hasan Çelik
11.02.2009, 12:03
50 lira iyi para kadıköyde 66 lra ödedik harcadığımız diğer paralardan cabası,beşiktaşlılar biraz daha insaflı çıktı 50 lira uygundur gidilir bu maça

pReN@_61
11.02.2009, 12:05
"holosko Trabzonspor maçında teknik heyetin istemesi halinde yer alabilecek"

ntvspor-son dakika

iyattara
11.02.2009, 12:05
bizimki cuma cıkmaz cumartesi cıkar yoksa nasıl bilet alcaz kuyrukta bjk ve bizler olcak bitermi o kuyruk ya

bence cuma çıkar bjkde rakıp takım da aynı anda çıkıyodu öteki maçlarda, zaten internetten satılırsa ki satılıcak gibi görünüyor kuyruklar yalan olur internetten alan alır..

genç61
11.02.2009, 12:06
genelde rakip takımla aynı anda cıkmıyor

jackal
11.02.2009, 12:08
"holosko Trabzonspor maçında teknik heyetin istemesi halinde yer alabilecek"

ntvspor-son dakika

8jk maçında sevinmiştim sakatlandı diye. İyi iyi oynasın randıman vermez o trabzonspor maçında. ceylan gibi sekiyodu maçta.

genç61
11.02.2009, 12:09
trabzonspor haklka ilişkiler telefonu bence arayın sıkastırılım duzgun bir satıs olsun bu

Telefon 0 (462) 325 09 88

bence su numarayı arayın bizim biletlerein ne zaman cıkacagını soylesinler

klup suna bi el atsın gene yoksa kara borsa olcak aniden cıkartcaklar bizimkini

biltrabzon
11.02.2009, 12:10
bende bazi arkadaslara katiliyorum.fenerbahce ye antep bizden kat ve kat üstün oynadi.belediye 10 kisi ile yendi.ankaraspor macinda abartildigi kadar iyi degildik.son ankaragücü macini anlatmaya gerek yok.onun icin biraz ayaklarimiz yere bassin.besiktas macini kazanma sansimiz besiktas kadar degil.hem ersun yanal in büyük mac karnesi hemde suana kadar oynadigimiz hicbir maci rahat alamadik.kimse inkar etmesin önde oldugumuz maclarin biran önce bitmesi icin burda dua edenler vardi.

only ts
11.02.2009, 12:12
hakiki bejiktaslılar diyorki: trabzon eger fenerbahcedeki gibi oynarsa tutuş tutuş ama ankara macı gıbı oynarsalar kartalbastı :D

Tekke
11.02.2009, 12:13
Bjk yi yendiğimiz ve diğerlerinin yendiği tüm maçlara bakın, araya atılan uzun toplarda çok pozisyon veriyorlar. Defansları ağır, ortasahada basan adamları yok, bizim maçta bir Ugur İnceman durdurmuştu bizi, bu durumda Alanzinho gibi hızlı adam dağıtır Bjk yi. Gökdeniz tek başına alıyordu Bjk maçlarını, çünkü basit bir kurgusu var Bjk nin, yavaş ZAN-Toraman ve yeni eklenen yabancılar, gir araya, yandan olmaz. Ersen olsa yandan da olurdu ama, araya uzun top, iş biter: )

Mehmet Fatih Yavuz
11.02.2009, 12:14
bende bazi arkadaslara katiliyorum.fenerbahce ye antep bizden kat ve kat üstün oynadi.belediye 10 kisi ile yendi.ankaraspor macinda abartildigi kadar iyi degildik.son ankaragücü macini anlatmaya gerek yok.onun icin biraz ayaklarimiz yere bassin.besiktas macini kazanma sansimiz besiktas kadar degil.hem ersun yanal in büyük mac karnesi hemde suana kadar oynadigimiz hicbir maci rahat alamadik.kimse inkar etmesin önde oldugumuz maclarin biran önce bitmesi icin burda dua edenler vardi.

Antep bizim bulduğumuz kadar pozisyon bulamadı fenere karşı.
Ankaraspor maçında ise gayet iyiydik.
Gerek paslaşmalar, gerekse rakibe pozisyon vermeme açısından.

Ersun yanalın büyük maç karnesi ise derdiniz, önceki takımlarına falan da bakın madem.

İstenilen sonucun elde edildiği maçların bitmesini her takımın taraftarı dört gözle bekler.

Bu karamsarlık yayma mevzusunu huy haline getirdiniz.
Hem de şu durumda.

Kötüyüz.
Lanet olsun kötüyken 41 puanla zirve ortağıyız.
Daha da kötü olacağız Allah ın izni ile.

İyi değiliz ve zirvedeyiz.
Vay be ne takımmışız biz.
İyi olsak rakipler hepten suya vermişti.

ApoCaN28
11.02.2009, 12:16
Ersun hocanın da ne büyük maç karnesi varmış be geçen sezonki kadroya büyük maç mı kazanılırdı...
Bu Sezon hemn bjk hem fb oyunumuzla ezip gol atamadık gs bireysel hatalarla yenildik eee Hocamı hata yaptı gs maçında olabilir fb bjk maçında çıkıp o mu gol atıcaktı...
Neyse Bjk büyütülecek takım değil Bjk da bizde oyuna 11 kişi çıkıcaz iyi oynayan değil belki ama son vuruşları iyi yapan kazanıcak...

pReN@_61
11.02.2009, 12:18
bu can karyağdı niye ortalığı karıştırmaya bayılıyor yaa

ntv sporu açın renkdaşlar...

Engin Türkyılmaz
11.02.2009, 12:18
bıletler nezamn satısa cıkyor ?

pReN@_61
11.02.2009, 12:19
bıletler nezamn satısa cıkyor ?...........

Mücadelenin biletleri 13 Şubat Cuma günü saat 11.00'dan itibaren tüm Biletix gişeleri, 0216 556 98 00 numaralı Biletix Call Center ve www.biletix.com.tr (http://www.biletix.com.tr) internet adresinden temin edilebilir. Ayrıca maç günü bilet kalması durumunda stat gişesinden de satış yapılacak. (Gişede satılmak için özel bilet ayrılmayacaktır. Normal satıştan kalan biletler gişeden satılacaktır.)

Bilet fiyatları şöyle:

VIP ÜST B-E 400 TL
VIP ÜST A-F 300 TL
VIP ALT A-F 225 TL
VIP ALT B-E 250 TL
VIP ALT C-D 300 TL
NUMARALI ORTA 250 TL
NUMARALI KENAR 175 TL
KAPALI ÜST 150 TL
KAPALI ALT 100 TL
YENİ AÇIK 50 TL
ESKİ AÇIK 50 TL
RAKİP TAKIM 50 TL

Hekimoğlu
11.02.2009, 12:19

ntv sporu açın renkdaşlar...Ne söylüyor??

genç61
11.02.2009, 12:20
cuma deniliyor ama sanmıyom bizimki cumartesi cıkar gibime geliyor bjk ile aynı anda satıs olcagını sanmıyom

Uğur Karataş
11.02.2009, 12:21
Biletler Cuma çıkıyor bizimkilerle beraber arkadaşlar.Cumartesiye kalmaz. Beşiktaşlılarla karşılaşırsakta biz değil onlar düşünsün ;)

BordoMavi Sevda
11.02.2009, 12:23
ApoCaN28;1956187]Uzun yıllardır demişsiniz de bi geçtiğimiz yıl yenemedik önceki sezon yenmiştik...:D

Güzel kardeşim, yaşın yazdığı gibi doğruysa bilmeyebilirsin...
İstanbul'da bize en çok ters gelen takım her zaman Beşiktaş olmuştur...
7-1, 5-0, 4-0, 3-0 gibi çok ağır yenilgileri hep Beşiktaş'tan almışızdır...
Evet önceki sene 3-2 kazandık...
Ama şöyle bir son 15 maçı hatırlarsak Beşiktaş 10 kez kazanmış biz ise sadece 3 kere...
Daha acısı bu 15 maçta Beşiktaş bize 37 gol atmış biz ise sadece 9 gol...
Demek istediğim buydu...

ceserdar
Şu bir gerçek ki Beşiktaş bu maçı kazanırsa büyük bir moral kazanacak. Pazar günü bence Beşiktaş tribünleri tamamen dolacak ve taraftar büyük bir şov yapacak. Medya futbolcuları yerden yere vuruyor. Geçmişte böyle durumlarla defalarca karşılaşıldı. Haftaiçi medya yerden yere vurur. Sonra da haftasonu sahaya çıkılır ve müthiş bir efor sarfedilir. Bu efor tribün gücüyle de birleştirildiğinde ortaya cidden tedbir alınması gereken bir fotoğraf çıkar. Bakın bu ülkede Trabzonspor taraftarı gibi 2. bir kitle yoktur. Herkesin başına hayatında bir defa gelmiştir kesin şu olay. Bir ortama girilir ki ortamdaki Trabzonspor'u tutan tek sen varsındır ve ortamdan birisi sana diş geçirmeye kalkar. Sen de dişi kırar adamın eline verirsin ama o adam susmaz. Çirkefleştikçe çirkefleşir. Bu tablo bir Sivasspor taraftarı ile yaşanamaz çünkü onların böyle bir kültürü yok. Bugün Beşiktaşlılara sorsanız 10 defa üst üste Sivasspor'u mu yenmek istersiniz ya da 1 defa Trabzonspor'u cevap kesinlikle Trabzonspor olur. Çünkü karşılarında cidden mücadeleden yılmayan ve en az onlar kadar gururlu bir taraftar var. O yüzden maça tek tek futbolcu karşılaştırarak değil de bu açılardan bakmak gerekir. İnşallah teknik ekip bu gibi durumlarla karşılaşmak için futbolcularına gerekli mental yüklemeyi yapıyordur. Bu maç Fenerbahçe maçındaki gibi ortamda yapılmayacak. O zaman 2. yarının ilk maçıydı ve ortada hiçbir şey yoktu. Ne hakem hataları ne ard arda yaşana puan kayıpları hiçbirşey yoktu. Sadece önemli bir maç vardı o kadar. Şu anda ise önemli bir maçtan daha çok konu var ortada.

pReN@_61
can karyağdı geçtiğimiz günlerde röportajda Ersun Yanal'ın kontrat meselesini sormuş...mehmet demirkolun söylediklerine göre bu soruları cevaplamaktan kaçınmış bizimkiler...

mehmet demirkol 5yıllık bu ücreti çok yüksek diye nitelendirdiği kontratın problem yarattığını idda etti az önce programda..buna bağlı olarak da can karyağdı nın röportajını söyledi...

ayrıca yönetimde Ersun Yanal la ters düşenlerin olduğunu idda etti ve bunun herkes tarafından bilindiğini söyledi...Trabzonspor'u asıl karıştıracak olan yönetimimizin açıklamalarıymış çünkü bunları herkes biliyormuş fakat dillendirmiyormuş...

M.Demirkol'u severim fakat böyle şeylerin doğru olduguna inanmıyorum şahsen...ayıp etti bana göre...ne gerek var bu açıklamalara

Varlıbaş61
biraz ayaklarımız yere bassın..
yine 3 atarız 5 atarız söylemleri başladı
bende yenecez diyorum ama o kadar kolay değil
sonuçta inönü'de beşiktaş ile oynuyoruz

Uğur Karataş
11.02.2009, 12:25
Haramilerin Saltanıtını Yıkacağız.İnanmayan maça gelmesin.Kimsenin moralini bozmasın.İnandık kazanacağız.Allah Yardımcımız Olsun

lazfather61
11.02.2009, 12:26
yaa nolcak bu biizm bilet bulma çilesi yaaa ufff

ewt ya hakikaten iskence gidersin, kuyruga girersin sabahin korunde, ya son anda alirsin yada 5 dakkaya biter bilet eline alir donersin.:mad:

biltrabzon
11.02.2009, 12:27
41 puanimiz var evet.ama sivas gibi rahat mac kazanamiyoruz.bakin bu takim 1-0 öndeyken maci alacagiz ,icimiz rahat diyen var mi?büyük maclarda istegin kadar iyi oyna,sonuca gidemiyoruz.bence bu baski hoca nin üzerinde var.büyük mac kazanamama baskisi yüzünden ,beraberlige razi oluyor.biz bunlarin hepsine raziyiz.yeniliriz ,yeneriz önemli degil,yeni takimiz.ama abarttigimiz kadar degil takimimiz.biraz ayaklarimiz yere bassin.
besiktas la sivas oynasaydi 1 puani kesin alir diyebiliyorum.3 puani almasi zor olmaz besiktas tan.bizim takim icin ayni seyleri söyleyemem.bizim suanki kapasitemiz bu.takimin ilerki senelerde daha iyi olacagina eminiz tabi ki.

genç61
11.02.2009, 12:28
Biletler Cuma çıkıyor bizimkilerle beraber arkadaşlar.Cumartesiye kalmaz. Beşiktaşlılarla karşılaşırsakta biz değil onlar düşünsün ;)
kardes bence oyle olmaz cumartesi cıkar gibime yoksa senin dedigin gibi olursa gene kalkcam erkenden giseye gitcem bu sefer kuruk daha fazla olcak gecemi gtsem acaba

Engin Türkyılmaz
11.02.2009, 12:28
maçı bjk tırıbununde ızleycek olan varmı beyler ?

Travelair
11.02.2009, 12:30
Hıncal Uluç da Trabzonspor hakemler tarafından himaye edildi bu hafta dedi. Herhalde dedi, Özgener federasyonu bjk ve gs'ye yapılanlar ardından ve yapılacakları hesap edip Trabzonspor'u yanına çekmek istemiş :D Tutuştu bunlar tutuştu

Trabzonspor Ankaragücü maçında her iki tarafa da hatalar yapıldı. Galatasaray Beşiktaş ve Fenerbahçe belli ki tutuştu. Özellikle de amigo yazarları. Trabzonspor ve Sivasspor hepsine en az 4 puan fark attı. Birisini yakalasalar diğeri kaçacak. Hesap ediyorlar ki Trabzonspor'a iftira atarsak Sivasspor kolaydır onları nasıl olsa deviririz bir şekilde. Tutuştular. Yazıklar olsun doğru görüp de onu çarpıtanlara

genç61
11.02.2009, 12:30
bilet bulamazsam eski acıktan alıcam numaralı tarafına yakın olandan

lazfather61
11.02.2009, 12:32

valla ben ts tarafina bilet bulamassam karaborsadan bilet alip bjk tirubununden izleyebilirim

Uğur Karataş
11.02.2009, 12:32
kardes bence oyle olmaz cumartesi cıkar gibime yoksa senin dedigin gibi olursa gene kalkcam erkenden giseye gitcem bu sefer kuruk daha fazla olcak gecemi gtsem acaba

Arkadaşım yıllardır trübün kovalıyorum c.tesi istanbulda bilet çıktığını görmedim.Sen istiyorsan c.tesi git ama bilet bulamazsın.Eğer Çarşamba yani bugün çıkarsaydılar biletleri derdimki bizimkileri 2gün sonra çıkarırlar. Ama zaten Cuma çıkıyor. Cuma tüm biletler çıkacak. Genede sen bilirsin :rolleyes: Valla sıra konusuna gelinince bilinen kalabalık yerlere gitme bence daha sakin yerlere bak biletix adresinden ;) Biletlerin 2saat ömrü var :rolleyes:

genç61
11.02.2009, 12:36
sakin bir biletix gisesi biliyosan soyle ordan olayım ben bilmiyom hepsi tıklım tıklım
ayrıca iki saat ömru olcagını sanmıyom bilet sınırı bes ikide degil

genede sagol

Lancet_61
11.02.2009, 12:36

ne üstünlüğü kardeş ya...geçen seneyi kastediyosan bi o var zaten ondan önce yendik ondan önce yine yendik:Dbiz 8taşı yeniyoruz çoğunlukla...zaten 8taşlılar da kendi forumlarında gaza gelmişler geçen sene 2 maçta yendiler diye...erdinçle çağdaş var sanıyola hala heralde bizde...+8taş şu anda 18lik taş oldu o zmana göre çok daha kötüler bence

Uğur Karataş
11.02.2009, 12:37
Ooo kardeş biletixde ne dalevere dönüyor haberin yok senin adam biletixciyle anlaşıyor geliyor arka kapıdan 30bilet alıyor nerden görcen? Azmı yakalamadık Karaborsacı öle.

Oğuzhan Fidan
11.02.2009, 12:39
o gün bizde cümbüş var 1 bjkli 3 tsli. yenersek meşaleyi patlatıcam vallahi :D

only ts
11.02.2009, 12:41

ntv sporu açın renkdaşlar...

afkursun desem cokmu agır olur acaba :rolleyes:

Hasan Çelik
11.02.2009, 12:41
cuma günü bilet almak için erkenden kalkıp yol almak lazım,bu maçı kesinlikle trübünden izlemek lazım

genç61
11.02.2009, 12:44
bence kulubun bize bir bilgi vermesi lazım biletlerle ilgili gece gitmeye razıyım ama bir bilgi klupten verilmeli nezman cıkacagına dahil sonra bosu bosuna beklemeyelim butun gece oralarda

lazfather61
11.02.2009, 12:45
Arkadaşım yıllardır trübün kovalıyorum c.tesi istanbulda bilet çıktığını görmedim.Sen istiyorsan c.tesi git ama bilet bulamazsın.Eğer Çarşamba yani bugün çıkarsaydılar biletleri derdimki bizimkileri 2gün sonra çıkarırlar. Ama zaten Cuma çıkıyor. Cuma tüm biletler çıkacak. Genede sen bilirsin :rolleyes: Valla sıra konusuna gelinince bilinen kalabalık yerlere gitme bence daha sakin yerlere bak biletix adresinden ;) Biletlerin 2saat ömrü var :rolleyes:

2 saat surmez bence en fazla 10 dakka

Lancet_61
11.02.2009, 12:45
Hıncal Uluç da Trabzonspor hakemler tarafından himaye edildi bu hafta dedi. Herhalde dedi, Özgener federasyonu bjk ve gs'ye yapılanlar ardından ve yapılacakları hesap edip Trabzonspor'u yanına çekmek istemiş :D Tutuştu bunlar tutuştu

Trabzonspor Ankaragücü maçında her iki tarafa da hatalar yapıldı. Galatasaray Beşiktaş ve Fenerbahçe belli ki tutuştu. Özellikle de amigo yazarları. Trabzonspor ve Sivasspor hepsine en az 4 puan fark attı. Birisini yakalasalar diğeri kaçacak. Hesap ediyorlar ki Trabzonspor'a iftira atarsak Sivasspor kolaydır onları nasıl olsa deviririz bir şekilde. Tutuştular. Yazıklar olsun doğru görüp de onu çarpıtanlara

valla haklısın..ankaragücü maçında de nigrisin pozisyonu penaltıysa eğer gökhanın pozisyonu 5 defa penaltı...faul posizyonu da fauldu ayrıca öyle omuz omuza mı olur..bouzid ısaacin önüne çıktı armut gibi topa gitmiyor adam..sanırım herkesin vicdanının rahat olmadığı tek maç eskişehir maçıdır..kimse o maç bu maç diye bize bulaşmaya kalkamaz..saymaya başlarsak çok borçlu çıkarlar o yüzden sussunlar artık..kayseri maçında ayağa kalkması gereken taraf kayseri adamların bariz 2 penaltısı yendi barosun bariz atılması lazımdı..emre aşık desen öyle..lincolnü niye attın be kardeşim diye de kimse diyemez ayrıca.utanmadan konuşuyolar bi de..azıcık utanmanız varsa susun ya hani yok biliyoruz da bi umut işte

genç61
11.02.2009, 12:52
gene bilet kuyrugu yandık yandık insallah bosuna beklemeyiz bu sefer insallah bilet cuma cıkar insallah yoksa yazık olacak uykuma valla

theo
11.02.2009, 12:56
valla ben ts tarafina bilet bulamassam karaborsadan bilet alip bjk tirubununden izleyebilirim

Ben geçen sene öyle yaptım...az daha dayak yiyordum...

genç61
11.02.2009, 13:01
toplu olundu dayak yemezsin ben bulamazsan bjk tribunun eskiacıkın numaralı tarafından alcam yapacak bisey yok

millet gelirse orda bulusuruz polise soyleriz alırsa alır yoksa efendice sessizce macı izlicez yapıcak bisey yok

Mustafa OK
11.02.2009, 13:03
inşallah bu maçı alırız genelde böyle kritik maçları alamıyoruz inşallah şeytanın bacağını kırarız bu maç ve yenersek büyük bir avantaj olur bizim için takımıma sonuna kadar güveniyorum tek korkum kritik maç sendromu...

Mustafa Ayazoğlu
11.02.2009, 13:21

evett nie ki

blacksilva
11.02.2009, 13:25
bjk 1-3 ts

61li
11.02.2009, 13:26

Yer bulamazsam eski açıktan izlemeyi düşünüyorum

ulvicebi61
11.02.2009, 13:30
trabzondan gelen arkadaşlar özel mesajla ulaşabilirler..

vizarian
11.02.2009, 13:31
Gece bir ruya gördüm. Maç 8-0 olmuş... dakika 70 filan ersun hoca işaret ediyor yavaş diyor çocuklar ayıp diyor :). Sunucuda ersun hocanın hareketi ile ilgili yorum yapıyor.

asikaplan
11.02.2009, 13:33
trabzon tarafına bilet bulamayacak olan arkadaşlar bjk tarafından alıp trabzon tarafına geçsin ben btün maçlarda öyle yapıyorum bilet bulamadığımda

theo
11.02.2009, 13:33
Gece bir ruya gördüm. Maç 8-0 olmuş... dakika 70 filan ersun hoca işaret ediyor yavaş diyor çocuklar ayıp diyor :). Sunucuda ersun hocanın hareketi ile ilgili yorum yapıyor.

ne yalan söyliyim benim içimde de öyle bi his var...çok büyük fark olcakmış gibi geliyor...yani yıllarca konuşulcak bir maç olacak sanki...galibiyetimiz nesillerce konuşulcak... :)))

lutfu61
11.02.2009, 13:34
şu şartlar altında, yenmemiz için hiç bir neden yok fakat beraberlikte iyi bir skordur
ama bence mustafa denizli bu maçı bize hediye edecekmiş gibi geliyor :)

asikaplan
11.02.2009, 13:35
ne yalan söyliyim benim içimde de öyle bi his var...çok büyük fark olcakmış gibi geliyor...yani yıllarca konuşulcak bir maç olacak sanki...galibiyetimiz nesillerce konuşulcak... :)))

çok fark atacağımız ama gol atamayacağımız bir maç olabilr örnek fenrbahçe maçı

Hamza Öztürk
11.02.2009, 13:37
çok fark atacağımız ama gol atamayacağımız bir maç olabilr örnek fenrbahçe maçı

ama bu kez banada öyle geliyorki
kacan gollerin hesabini besikatasa kesecekmisiz gibi
sanki bi patlama olacak besiktas macdan kopup bizimkiler farka gidecek
bugüne kadar hic bir macda böyle bi hissim olmamisdi insallah yanilmam

Mustafa Ayazoğlu
11.02.2009, 13:37
Trabzonspor 0 - 0 Beşiktaş
Trabzonspor 0 - 0 Fenerbahçe
Trabzonspor 0 - 0 Sivas
Trabzonspor 1 - 1 Kayseri

Trabzonspor 0 - 3 Galatasaray

Maç 1-1 biter diye düşünüyorum

seVil
11.02.2009, 13:38
biletler çıktımı ?

asikaplan
11.02.2009, 13:38
ama bu kez banada öyle geliyorki
kacan gollerin hesabini besikatasa kesecekmisiz gibi
sanki bi patlama olacak besiktas macdan kopup bizimkiler farka gidecek
bugüne kadar hic bir macda böyle bi hissim olmamisdi insallah yanilmam

İİİnŞallah İnŞallah İİnŞallah daha ne dİyebİlİrİmkİ

Mustafa Ayazoğlu
11.02.2009, 13:39
RAKİP TAKIM 50 TL

saat 11.00
biletix.com.tr

asikaplan
11.02.2009, 13:39
50 milyon mu oha derim artık

seVil
11.02.2009, 13:40
ya az önce okudum bugün 21de şatışa çıkacak 30 tl die alla alla

Ayşe Aygün
11.02.2009, 13:41
Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, BJK İnönü Stadı'nda saat 19.00'da oynanacak karşılaşmanın biletlerinin cuma günü saat 11.00'den itibaren tüm Biletix gişeleri, Biletix Call Center ve ''www.biletix.com.tr'' internet adresinden temin edilebileceği bildirildi.

Ayrıca, maç günü bilet kalması durumunda stat gişesinden de satış yapılacak.

Karşılaşmanın bilet fiyatları şöyle:

VIP üst B-E: 400 TL

VIP üst A-F: 300 TL

VIP alt A-F: 225 TL

VIP alt B-E: 250 TL

VIP alt C-D: 300 TL

Numaralı orta: 250 TL

Numaralı kenar: 175 TL

Kapalı üst: 150 TL

Kapalı alt: 100 TL

Yeni açık: 50 TL

Eski açık: 50
Misafir takım: 50 TL

asikaplan
11.02.2009, 13:42

kaynak var mı?
nerden okudun yani?

Mustafa Ayazoğlu

bjk resmi sitesi

http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?k_id=2&h_no=14231

Burçak
bazı kuş kafalılar diyorki takım ne kadar kötü olsada asi ruhumuzu göstermeliyiz :D
anlaşılan tribünlere yerleştirdikleri hoparlörlerin sesini açacaklar ççç

Kolbastı ile inletecek o statı taraftar.
bide başkanları için özel avatralara sahipler :D
http://img160.imageshack.us/img160/593/2747aw4.jpg (http://imageshack.us)

Ayrıca sizi tüpçüden de kurtaracağız. ;)

BordoMavi Sevda
Bazı arkadaşlar tatlı tatlı rüyalarını anlatıyor 8-0 olmuş yavaş artık atmayalım demeye başlamışız :)
Arkadaşlar İNŞALLAH kazanırız, favori biziz tamam ama ligin ilk 5'indeki takımlara daha bu sene gol atamadık...
Biraz daha objektif bakmaya çalışalım...
Maç için fikrimse 1-0 alırız veya 1-1 biter...

soner_61
11.02.2009, 13:44
RAKİP TAKIM 50 TL

saat 11.00
biletix.com.tr
aynen oyle lıgtv de yazıor 50 tl konuk takımınkı:)

seVil
11.02.2009, 13:44
kaynak varda ben öle kaynağın tövbe tövbe...neyse sağolun

theo
11.02.2009, 13:46

sen nerde okudun?

soner_61
ne kaynakmıs ya:)kotu melıh bıle ankaraspor macında 30 tl aldı besıktas da bırakın 50 alsın:)

Hamza Öztürk

kaynak ajansspor demin acikladilar
misafir takim 50 tl

Murat 61
11.02.2009, 13:50
can karyağdı geçtiğimiz günlerde röportajda Ersun Yanal'ın kontrat meselesini sormuş...mehmet demirkolun söylediklerine göre bu soruları cevaplamaktan kaçınmış bizimkiler...

mehmet demirkol 5yıllık bu ücreti çok yüksek diye nitelendirdiği kontratın problem yarattığını idda etti az önce programda..buna bağlı olarak da can karyağdı nın röportajını söyledi...

ayrıca yönetimde Ersun Yanal la ters düşenlerin olduğunu idda etti ve bunun herkes tarafından bilindiğini söyledi...Trabzonspor'u asıl karıştıracak olan yönetimimizin açıklamalarıymış çünkü bunları herkes biliyormuş fakat dillendirmiyormuş...

M.Demirkol'u severim fakat böyle şeylerin doğru olduguna inanmıyorum şahsen...ayıp etti bana göre...ne gerek var bu açıklamalara
Mehmet DEMİRKOL'u bende çok severdim ama son 1 haftadır saçma sapan açıklamalarla taraftarın kafasını karıştırıyor.Sinir olmaya başladım

marfat61
11.02.2009, 13:51
sampiyonluğa giden yolda cekılen cıle kutsaldır..fener maçına 66 verdık nkara deplasmanına80 bu macada 0 vercez artık bu macı eğer alırsak arkadaslar onumuz acık fenerden sonra bjk de saf dısı kalıyor..gs maçı zaten trabzonda yenılmeyız hıc bı sekılde rakıp bı sıvas kalır oda ates olsa ne kadar yer yakar y cok krtık maç bence butun arkadasları maça beklıyoruz...

TAHSİN 61
11.02.2009, 13:53
Bizim maça besteler hazır iyi hazırlanıyorlar.. Şimdiden etkinlik yapmaya başlamışlar ayrıca her Beşiktaş Trabzonspor maçında yeni birşey yapıyorlar. Tribun olarak Trabzonspor'umuzun maçlarından sonra çok sık canlı izlediğim bir takım Bjk çok zevkli olucağı kesin bize düşen klasık pankartların dışında bir takım etkinlikler yapmamız gerek Kadıköy'deki gibi üstü kapalı bir tribun beklemiyor bizi ve sesimiz dağılacağından çok bağırmamız lazım çok

Emre GÜRDAL
11.02.2009, 13:53
la nedır bu ya bız hangı deplesmana gıtsek bıletlere zam gelıo bunedır laaaaaaaaa

seVil
11.02.2009, 13:55
aynen yaa ankara maçı fiyatlarına tepki gösterdik bejeke maçı fiyatları zıpladı la havlee...

Alihan Ertürk
11.02.2009, 13:56
bu takım zaten uçan kuştan medet umuyor aman yenilmeyelim diye :)

bu maç yattara'nın maçı olacak inşallah , ve maç sonunda bjk de bir iddiası kalmayacak ligde

asikaplan
11.02.2009, 13:56
50 milyon nedir ya oha be kardeşim kriz var iş yok paramızın tamamını verces bilete yazık vallahi billahi ya

TAHSİN 61
11.02.2009, 13:58
vay anasını yaa olaya bak... 50 de olsa bizim tribunde yer kalmaz eski açık alıcaz buyuk ihtimal...

ulvicebi61
11.02.2009, 14:00
ben trabzondan gelıcem maca öğrenciyim bide benı dusunun :D

Mustafa Ayazoğlu
50 milyon nedir ya oha be kardeşim kriz var iş yok paramızın tamamını verces bilete yazık vallahi billahi ya

birde şunu düşünün biletler 20TL olsa korsan karlı çıkar, bu şekilde kulüpler daha karlı çıkıyor

marfat61
toplanalım eskı acıkda bı yerlerde bneyler aclım bayramızı orda ne olcakkı 100 200 500 eskıa cığıda bızım tarafa alallım seneler once aynı durum olmustu bjk lıler bı anda sok olmustu sanırım 5 6 sene onceydı araya polıs koymuslardı maçı ızlemıstık ya..yıne aynısını yapalım arkadaslar

Burçak
11.02.2009, 14:02
biz çok temiz düşünüyoruz ya. harbi , gidilen her deplasman biletine inanılmaz zam geliyor nedense.
bu kuş kafalılarda aynısını yapmış

Mustafa Ayazoğlu
11.02.2009, 14:06
toplanalım eskı acıkda bı yerlerde bneyler aclım bayramızı orda ne olcakkı 100 200 500 eskıa cığıda bızım tarafa alallım seneler once aynı durum olmustu bjk lıler bı anda sok olmustu sanırım 5 6 sene onceydı araya polıs koymuslardı maçı ızlemıstık ya..yıne aynısını yapalım arkadaslar

bjk tribününden bilet alın
eski açık A
eski açık B
yeni açık B

http://www.bjk.com.tr/tryonetim/medya.php?rn=4586

seVil
bu bilet fiyatlarını yüzde yüz yırtık bejeke taraftarı gelmesin die yaptılar adamlar her maç ana bacı düz gidiyo gerçi saniye dolduramadıkları için cezada almıyolar ya neyse...bejeke her durumda dolduracak stadı zaten..artık gese maçına kadar ek iş bulim bari :D

Tuğba ÖZTÜRK
çok pahalı biletler!!!!

Mücadelenin biletleri 13 Şubat Cuma günü saat 11.00'dan itibaren tüm Biletix gişeleri, 0216 556 98 00 numaralı Biletix Call Center ve www.biletix.com.tr (http://www.biletix.com.tr/) internet adresinden temin edilebilir. Ayrıca maç günü bilet kalması durumunda stat gişesinden de satış yapılacak. (Gişede satılmak için özel bilet ayrılmayacaktır. Normal satıştan kalan biletler gişeden satılacaktır.)

Bilet fiyatları şöyle:

VIP ÜST B-E 400 TL
VIP ÜST A-F 300 TL
VIP ALT A-F 225 TL
VIP ALT B-E 250 TL
VIP ALT C-D 300 TL
NUMARALI ORTA 250 TL
NUMARALI KENAR 175 TL
KAPALI ÜST 150 TL
KAPALI ALT 100 TL
YENİ AÇIK 50 TL
ESKİ AÇIK 50 TL
RAKİP TAKIM 50 TL

seydisehir1
11.02.2009, 14:08
araya uzun top = Gustavo Colman

thesiege61
11.02.2009, 14:08
beyler iyi güzel söylüyosunuz da adamlar kendi sahalarında liderle oynuyolar.
üstelik arada 6 puan fark var ve kesin kazanmak zorundalar.
şu ana kadar onlar çin sezonun en önemli maçı.
önlerindeki gs ve fb maçlarının önemli olabilmesi için de bu maçı kazanmaları gerekiyor.
mustafa denizlinin fenerdeyken bi sözü vardı 'kaliteli mal pahalı olur' diye.
trabzon geçen seneki pozisyonunda olsa bilet 50 lira olmazdı.
tabi cebimizden çok para çıkıcak die hayıflanmamız doğal ama bu durumun sevinilicek bi tarafı da var göründüğü gibi.
bu fiyatlara reğmen stadın full dolacağına ben eminim.

ben de eğer bizimtaraftan bulamazsam eski açıktan alıcam bileti.artık girebilirsek gireriz yoksa onlarla beraber izleriz.
sevinmemeye çalışıcaz artık.hüseyine de bikaç pas hatasında sövdün mü kimse anlamaz:)

Mustafa Ayazoğlu
11.02.2009, 14:09
bu bilet fiyatlarını yüzde yüz yırtık bejeke taraftarı gelmesin die yaptılar adamlar her maç ana bacı düz gidiyo gerçi saniye dolduramadıkları için cezada almıyolar ya neyse...bejeke her durumda dolduracak stadı zaten..artık gese maçına kadar ek iş bulim bari :D

bjk taraftarının çoğu bilet almaz ki, zengin bi iş adamı 5.000 bilet alır çarşı grubuna verir :)

maçta bağrılsın yeter der :)

asikaplan
11.02.2009, 14:10
birde şunu düşünün biletler 20TL olsa korsan karlı çıkar, bu şekilde kulüpler daha karlı çıkıyor

madem öyle kardeşim karaborsacının tipi zuhurtaı herşeklde belli olur zaten tekme tokat döversin olur biter

Hüseyin İlkin
11.02.2009, 14:10
Avni Aker'de rakip takım taraftarına bilet ne kadardı ? Yok yani hem adamları Maraton'a alıyoruz , en az 100 kağıt yapmamız lazım bunlar kale arkasına bu kadar diyorsa :)

genç61
11.02.2009, 14:12
ya kardesler bu adamların bileti hep boyle sirf bize degil niye bu isyan vericeksiniz gelmek istiyorsanız bu kadar basit

Tuğba ÖZTÜRK
50 ytl......

marfat61
beyler ozman bılet bulmazsak eskı acığın ..bızım taraftara en yakın yerınde bulusalım tammmı eskı acığa gıren herkes oraya..

Burçak
11.02.2009, 14:13
biletler pahalı ki , kimse tribüne gelip bjk yönetimine sövmesin. adamlar bıkmış. hem küfür yiyorlar her maç , hemde kulüp ceza alıyor. :)

Ufuk Bayraktar61
11.02.2009, 14:14
Bmn istanbul ve Bmn kocaeli maça gitmiyor mu ? hani listeniz nerde

Emre GÜRDAL
11.02.2009, 14:15
valla usakalr ben 50 ytl ye trabzondan kocaelıye otobus parası verrım nedır bu ya

serdar333
beşiktaşın yerinde olsam beraberliği kurtarmaya çalışırdım... maçı kazanayım diye saldırırsa alazinhonun maçı olur... kartal yolunmuş hindiye döner...

Trabzonspor 61
Ben bilet işini ayarlayacağım.50 de olsa 100 de olsa gideceğim maça.Yılda kaç kez İstanbul'a geliyor bu takım???

Alihan Ertürk
evet biletler gerçekten çok pahalı ama sonuçta TRABZONSPORumuzun maçı , her türlü destek vermemiz lazım maçta takımımıza bu yüzden de mecburen alacaklar maça giden arkadaşlarımız biletleri ;)

halil ibo
beyler iyi güzel söylüyosunuz da adamlar kendi sahalarında liderle oynuyolar.
üstelik arada 6 puan fark var ve kesin kazanmak zorundalar.
şu ana kadar onlar çin sezonun en önemli maçı.
önlerindeki gs ve fb maçlarının önemli olabilmesi için de bu maçı kazanmaları gerekiyor.
mustafa denizlinin fenerdeyken bi sözü vardı 'kaliteli mal pahalı olur' diye.
trabzon geçen seneki pozisyonunda olsa bilet 50 lira olmazdı.
tabi cebimizden çok para çıkıcak die hayıflanmamız doğal ama bu durumun sevinilicek bi tarafı da var göründüğü gibi.
bu fiyatlara reğmen stadın full dolacağına ben eminim.

ben de eğer bizimtaraftan bulamazsam eski açıktan alıcam bileti.artık girebilirsek gireriz yoksa onlarla beraber izleriz.
sevinmemeye çalışıcaz artık.hüseyine de bikaç pas hatasında sövdün mü kimse anlamaz:)

Eğer eski açığa girersen Allah sana kolaylık versin.İskender Günen ve Bahattin Güneş'in birer topunun direkte patladığı maçta,ağabeyimin jimnastikçi bir arkadaşının gazabına uğradığımız için eski açıkta onların arasında izlemiştik.
Senin işin çok daha zor,çünkü bu sefer direkte değil tam kale içinde patlayacak.

Mustafa Ayazoğlu
11.02.2009, 14:16
Ben bilet işini ayarlayacağım.50 de olsa 100 de olsa gideceğim maça.Yılda kaç kez İstanbul'a geliyor bu takım???

4 kez gelio :)

genç61
11.02.2009, 14:18
bjk eski acıgından alacaklara soyluyom eger kapalı tarafından alırsanız ordan atarlar sizi cunku ora doluyor ama numarılı tarafı dolmuyor genelde ben bjk kendi maclarına gittigimden biliyom numaralı tarafı daha buyuk ve tam dolmuyor polis sizi bu tarafa almasa bile ayırabilir gibime geliyor ama kapalı tarafındada bi boslukk var oraya belki alabilir ama gidecekler varsa numaralı tarafına gelsin bende bulamazsam oraya gitcem

TAHSİN 61
11.02.2009, 14:18
bjk taraftarının çoğu bilet almaz ki, zengin bi iş adamı 5.000 bilet alır çarşı grubuna verir :)

maçta bağrılsın yeter der :)

Adamların bağırmak yada tribün yapmakta bu işin en iyisi olduğu kesin yani 5 tane varsa ilk 2 içinde tribun anlamında çarşı!! Stad full cekicek bence bizim tarafta dolucak şüphesiz Güzel maç olucak ama inşallah hava kötü olmaz...

Emre B.
11.02.2009, 14:19
Akbil: 85 Kuruş
Maç Bileti : 50 Lira
Trabzonspor Sevgisi :Paha biçilemez.
Ankara yolculuğundan biraz param kalmıştı.:cool: Bekle İnönü:D.

marfat61
11.02.2009, 14:20
eskı açık bordo deseneeeeeee:)

Mustafa Ayazoğlu
11.02.2009, 14:20
Delgado ve Holosko oynar mı?

pReN@_61
11.02.2009, 14:21
Büyük ihtimalle oynayacaklar..

Cem Balcı
11.02.2009, 14:21

dün tv de yetişecekleri söyleniyordu ;)

Alihan Ertürk
11.02.2009, 14:23
http://www.sporx.com.tr/images/1/29/8709_B_besiktas-trabzon002.jpg
bu bizim formanın altındaki adam kim ya ?? çıkaramadım
ama Ceyhun diye tahmin ediyorum ( sakallardan ) :)

Mustafa Ayazoğlu
11.02.2009, 14:23
Delgado ve Holosko, açıkçası 2 sakat futbolcunun oynaması işimize gelir diye düşünüyorum.

Alihan Ertürk
11.02.2009, 14:28
rakipte başımıza bela olabilecek bir tek nobre ve tello var inşallah formda olmazlar ama öyle olsa bile song ve egemen halleder o işi :)
yeneceğiiizzzzz ;)

Cem Balcı
11.02.2009, 14:29
Delgado ve Holosko, açıkçası 2 sakat futbolcunun oynaması işimize gelir diye düşünüyorum.

her ne olursa olsun ikiside tehlikeli topçu...her şekilde etkili olurlar...

TAHSİN 61
11.02.2009, 14:30
İnternet ve telefondan satış olucak paniklemeyin arkadaşlar ayrıca holosko belirsiz maç saati belli olacakmış

Mustafa Ayazoğlu
11.02.2009, 14:31
rakipte başımıza bela olabilecek bir tek nobre ve tello var inşallah formda olmazlar ama öyle olsa bile song ve egemen halleder o işi :)
yeneceğiiizzzzz ;)

nobre yedek başlar sözleşme imzalamadı bjk ile sorunları var 2 milyon euro istior

tello dikkat !?

genç61
11.02.2009, 14:34
biletlerde 3 bilet siniri var allahtan

Alihan Ertürk
11.02.2009, 14:34
nobre yedek başlar sözleşme imzalamadı bjk ile sorunları var 2 milyon euro istior

tello dikkat !?

nobre yedekse song yine basar gider forvete o zaman :)

bu arada ekrem ve holosko antrenmanlarına katılmamış , oynamayacaklar galiba

Mustafa Ayazoğlu
11.02.2009, 14:35
beşiktaşı yenersek karışır ortalık

Darbe planı!
http://www.htspor.com/Futbol/spor-haber/127555-darbe-plani.aspx

Hüseyin İlkin
11.02.2009, 14:39
Tuncay Özilhan , Beşiktaş'ı düşüneceğine Efes Pilsen 'in ne yapacağını düşünsün :p

Beşiktaş bizim maçtan yırtarsa iki üç maç sonra karışır , onlardaki gidiş gidiş değil ;)

Mustafa Ayazoğlu
nobre yedekse song yine basar gider forvete o zaman :)

bu arada ekrem ve holosko antrenmanlarına katılmamış , oynamayacaklar galiba

bjk ile oynadığımız 2 maçta da yedekti nobre

Dursun Kaplan

Darbe planı!

Beter olsunlar. Hatta bin beter olsunlar.:)

Alihan Ertürk

Darbe planı!

desenize o zaman kıyamet kopacak bjkde :D :D inşallah inşallah

Alihan Ertürk
11.02.2009, 14:43
skor tahminleriniz nedir arkadaşlar yazalım buraya ;)

bence 3-1 yada 2-1 kazanacağız maçı

sizce ??

ilhan
11.02.2009, 14:44
Eğer bilet bulamazsanız sakın Beşiktaş taraftarına ait kısımdan bilet almayın arkadaşlar. Lütfen forumda kimse kimseyi bu yönde yönlendirmesin.

Bahattin Aydın
11.02.2009, 14:46
Bu maçı alacağımıza inanıyorum.Bejekeden daha iyi futbol oynuyoruz ve en önemlisi onlardan daha inançlıyız.Tarih yazmaya bir adım daha yaklaşacağız pazar akşamı.

Trabzonspor 61
11.02.2009, 14:48
Beşiktaş tarafından bilet alıyorsanız niye buraya yazıyorsunuz?Burayı bjk'lilerde okuyor.

MeNdaKkaDukKa
11.02.2009, 14:50
Bu maçtan çok endişeleniyorum inşallah kazanacağız ama çok zor

Alihan Ertürk
11.02.2009, 14:51
Bu maçtan çok endişeleniyorum inşallah kazanacağız ama çok zor

fb maçı da zordu ama nasıl oynadık herkes biliyor

Ali Can
bu maçı alırız...

Cagdas Topal
Biletler cuma günü satısa cıkacakmıs 50 TL ne cok fazla ne cok az bunu gs ve fb nin bilet fiyatlarına bakarak söylüyorum :cool:

İnş buluruz :D

Cagdas Topal
11.02.2009, 14:52
Eğer bilet bulamazsanız sakın Beşiktaş taraftarına ait kısımdan bilet almayın arkadaşlar. Lütfen forumda kimse kimseyi bu yönde yönlendirmesin.

Herkesin aklında öyle bir düşünce var bulamazsak eski acıktan alırız gibi ama bilmiyorum ben de öyle düşünüyorum sahsen :D ama almam gibi :D

Adem Erdoğan
11.02.2009, 14:58

Sonuna kadar katılıyorum.O kadar para verip koyun gibi maç izleyeceğime oturur tv başında izlerim daha iyidir.

TAHSİN 61
11.02.2009, 15:00

İlhan bazı mesajları sil bunlar ne yapmaya çalışıyor.. adamlar soyuyorlar üstleri ben yaşadım bunu msjlar silinsin Lütfen şurda maç izlicez yarıda stad dışına atıcaklar bizi

Sami Kuk
11.02.2009, 15:07
Bızım takım mac baslar baslamaz pres baskı yaparsa ılk golu biz bulursak mac farka gider..Ah fener macı ahh..

Sami Kuk
11.02.2009, 15:08
evet biletler gerçekten çok pahalı ama sonuçta TRABZONSPORumuzun maçı , her türlü destek vermemiz lazım maçta takımımıza bu yüzden de mecburen alacaklar maça giden arkadaşlarımız biletleri ;)

Yaa bence..Kapının önene dıkılın 90 dk bagıracakları sokun:D zaten bılet bulamayız dıyorsunuz:D bagıracaklar gıtsın

IZLEMEYE GIDENLER OTURSUN TV DE IZLESIN

lazfather61
11.02.2009, 15:09

dayak yemek iyidir:D

seVil
11.02.2009, 15:11
....2-1....

Vural Kuyumcu
11.02.2009, 15:11
Bu Konuyu 28 Aktif Üye Görüntülüyor 28 (17 Üye ve 11 Misafir) Misafiler doldu yine buraya

kemaLAZ61
11.02.2009, 15:13
Iciniz rahat olsun, mac bizim...

Kaynak: Icimdeki his :p

refik
14 ezik hadi kendi çöplüğünüze:dansmuz:

Nizam
İnternetten Satış Olacaksa İşimiz Kolay...

Cagdas Topal
11.02.2009, 15:15
14 ezik hadi kendi çöplüğünüze:dansmuz:

Aralarında renkdaslarımız da olabilir :rolleyes: :cool:

Cagdas Topal
11.02.2009, 15:15
İnternetten Satış Olacaksa İşimiz Kolay...

işte bu kötü oldu :(

lazfather61
11.02.2009, 15:16

ya bu nasil yorum ya savasa gitmiyoruz. mac izlemeye gidiyoruz.ben ts tarafinda bulamasam bjk tarafina alip tribunden maci bjkli arkadaslarla insan gibi izlicem, su ana kadar 2 bjk maci izledim 1 de gs maci ayni sekilde hicbir sorun yasamadim, futbol savas degil rekabettir.

Cagdas Topal
11.02.2009, 15:18
ya bu nasil yorum ya savasa gitmiyoruz. mac izlemeye gidiyoruz.ben ts tarafinda bulamasam bjk tarafina alip tribunden maci bjkli arkadaslarla insan gibi izlicem, su ana kadar 2 bjk maci izledim 1 de gs maci ayni sekilde hicbir sorun yasamadim, futbol savas degil rekabettir.

Sen kendin gidebilirsin ama baskalarını oraya yönlendirmen yanlıs , buraya rakip takım taraftarları misafirleri olarak da geliyor :cool:

Medallion
11.02.2009, 15:18
fb maçı da zordu ama nasıl oynadık herkes biliyor

Biri elma biri armut, karistirmamak lazim. Oynanmamis her mac zordur...

Tansu Onur Erdoğan
11.02.2009, 15:23
adam gibi mac izledikten sonra hiçbişey olmaz.

ilhan
11.02.2009, 15:23

Ben size savaşa gittiğinizi söylemiyorum zaten ya da o yorumumla hadi arkadaşlar savaşa demiyorum. Burada hiçkimse bir başkasını arkadaşlar Bileti Beşiktaş taraftarına ayrılan açıktan alalım diyemez. Buna müsade etmeyiz.

Biz burada üyelerimizin forum içerisindeki mesajlarından ne kadar sorumluysak, başlarına gelebilecek olası durumlarda da telkinlerde bulunma hakkına sahibiz.

Tekrarlıyorum,

Hiçkimse bir başkasını organize bir şekilde biletleri şu taraflardan alıyoruz diye uyarmasın lütfen. Trabzonspor'a ayrılmış bölümden alıp izleyebilirsiniz.

Unutmayın ki, bu forumu Beşiktaş taraftarları da şu an takip ediyor. Yarın öbürgün bileti oradan alıp, bir taraftarımızın canı yansa hoşunuza mı gidecek? Bunlara mahal vermemek için bu vb. konuları bu başlıkta gündeme getirmeyin.

Daha açıklayıcı oldu sanırım.

refik
11.02.2009, 15:25
Aralarında renkdaslarımız da olabilir :rolleyes: :cool:

üye oolsunlar o zmn:)

lazfather61
11.02.2009, 15:27
Sen kendin gidebilirsin ama baskalarını oraya yönlendirmen yanlıs , buraya rakip takım taraftarları misafirleri olarak da geliyor :cool:

1. ben kimseyi yonlendirmedim

2. ben istanbulda yasiyorum takimimin macini senede 2 veya 3 kez trubunden izleme sansim oluyor. eger trabzondan gelseydim alma hakkim olmayabilirdi ama bu durumda bjk taraftari kadar bu maci izleme hakkim var, bjk li taraftarlar gibi bende insanim. nezaman beraber yasamayi ogrenecegiz onuda cok merak ediyorum. ayrica tahrik etmessen kimseyi kimseye pislik yapmassan kimse sana bulasmaz tribunde.

Cagdas Topal
11.02.2009, 15:28
üye oolsunlar o zmn:)

Cok uzun süre giriş yaptıktan sonra aktif olmayınca da ziyaretci olarak görünüyor ;) o ihtimal de var :)

Oğuzhan Turhan
11.02.2009, 15:37
Maç zor olacak bundan şüphem yok, belkide yenilebilirizde yani her şey olabilir ama şu bjk maçlarını büyük maç olarak görmeyelim yahu..
İnsana derbi maça çıkıyor heyecanı bile vermiyor bu bjk bana.
Bide acıyıpta kümede bıraktığımız bjk mı bize rakipmiş :)

Mustafa Ayazoğlu
11.02.2009, 15:39
en aktif bjk forum sitesi ne?

irfanb
11.02.2009, 15:40
Arkada kalmasin ...:) :) :)

Yasin T.
11.02.2009, 15:41
neyseki biletixlerde sınırlama falan yok

Koray
11.02.2009, 15:41
Bunları bırakacaktık zamanında küme düşecektiler...
Şimdi de adam oldular :)

Alihan Ertürk
11.02.2009, 15:43

vallahi hiç takip etmedim ama bulursan Ö.M ile bana da yolla lütfen ben de bir kontrol edeyim ;)

lazfather61
11.02.2009, 15:45
Ben size savaşa gittiğinizi söylemiyorum zaten ya da o yorumumla hadi arkadaşlar savaşa demiyorum. Burada hiçkimse bir başkasını arkadaşlar Bileti Beşiktaş taraftarına ayrılan açıktan alalım diyemez. Buna müsade etmeyiz.

Biz burada üyelerimizin forum içerisindeki mesajlarından ne kadar sorumluysak, başlarına gelebilecek olası durumlarda da telkinlerde bulunma hakkına sahibiz.

Tekrarlıyorum,

Hiçkimse bir başkasını organize bir şekilde biletleri şu taraflardan alıyoruz diye uyarmasın lütfen. Trabzonspor'a ayrılmış bölümden alıp izleyebilirsiniz.

Unutmayın ki, bu forumu Beşiktaş taraftarları da şu an takip ediyor. Yarın öbürgün bileti oradan alıp, bir taraftarımızın canı yansa hoşunuza mı gidecek? Bunlara mahal vermemek için bu vb. konuları bu başlıkta gündeme getirmeyin.

Daha açıklayıcı oldu sanırım.

siyah punto ile yazdigin kimse bjk tarafindan bilet almasin cumleye hitaben ben sana cwp vermistim. yonlendirme konusunda degil,

bjk taraftari arasinda mac izlersen asarlar keserler imaji birakiyordu o cumle, dedigim gibi insan gibi kimseyi tahrik etmeden maci izledikten sonra kimse sana birsey yapmaz.

Koray
11.02.2009, 15:48
Baksınlarda kartalbastı,kartalabastı olmasın :))

danger00
11.02.2009, 15:53
arkadaşlar bjknin, gsnin, fbnin taraftar forumlarına girmeyin , gireceksenizde oradan buraya alıntılar yapmayın.burayı takip eden diğer takım taraftarlarına neden malzeme çıkartıyorsunuz.yani onların takip edildiği izlemini uyandırmak sizin hoşunuza mı gidiyor?

Mert Marabaoğlu
11.02.2009, 15:54
Biri elma biri armut, karistirmamak lazim. Oynanmamis her mac zordur...

armut olan kesin fenerbahçe dimi :D

ilhan
11.02.2009, 15:54
Arkadaşlar,

Her maç öncesi bu ricayı yapıyoruz. Yahu ne gerek var şunların forumlarından alıntı yapıp ortamı germeye, bozmaya, tadımızı kaçırmaya ?

Mustafa Ayazoğlu
11.02.2009, 15:55
arkadaşlar bjknin, gsnin, fbnin taraftar forumlarına girmeyin , gireceksenizde oradan buraya alıntılar yapmayın.burayı takip eden diğer takım taraftarlarına neden malzeme çıkartıyorsunuz.yani onların takip edildiği izlemini uyandırmak sizin hoşunuza mı gidiyor?

Pankart hazırlamışlar, bizde birşeyler yapabiliriz. Hazırlıklı olmak gerek! Kolbastı için :)

Alihan Ertürk
11.02.2009, 15:55
pardon İlhan abi sen uyarıyı yaparken ben mesajı yazıyordum dolayısıyla görmedim :) kusura bakma devamı gelmeyecek ..

only ts
11.02.2009, 16:00
4 Gün 3 S. 4 Dk. Kaldı

Alihan Ertürk
11.02.2009, 16:01
4 Gün 3 S. 4 Dk. Kaldı

kolbastıya yani :)

hiç birşey kalmamış ya ben daha fazla biliyordum

TAHSİN 61
11.02.2009, 16:06
Bizim için uyy uyy uyyyyyyy diye bir besteleri var sanıyorlar biz uyuz oluyoruz... Halbuki hoşumuza gidiyor... Merak etmeyin biz zaten uy aha dicez....

sbay
11.02.2009, 16:06
Beşiktaşın çekinilecek tarafı yok....bizim oyunumuza karşı bariz maçı çevirebilecek adamları olmaz...öle aman aman göze çarpan bir özellikleri de olduğunu düşünmüyorum...sadece ismi kalmış, camiasını karşısına almış bir yönetim, özgüvenini yitirmek üzere olan bir kadro ve taraftar desteği arkasında olmayan bir hocaları var.
bu kadar dezavantajları varken içerde oynayacak olmaları tek avantajları....
mücadele olarak baskın geleceğimizi düşünüyorum...Futbol şansıda yanımızda olursa eziklerden bu sene ilk 3 puanı alırız.

only ts
11.02.2009, 16:09
kolbastıya yani :)

hiç birşey kalmamış ya ben daha fazla biliyordum

kolbastı için 1 saat 45 dakka daha ekle ;) :)

Alihan Ertürk
11.02.2009, 16:10
kolbastı için 1 saat 45 dakka daha ekle ;) :)

yattara maça çıkarken de oynar o zaman :) uyuz eder bjk taraftarlarını :D

Trabzonspor 61
11.02.2009, 16:11

Eğer makarasına sormadıysan; Forzabesiktas...