PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 1 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Pirselimoğlu
10.02.2009, 16:27
Bu maçı kazanamayız !
Nedeni; bjk yenilirse lige kesinlikle havlu atmış olacak,
bunu yayıncı kuruluş ve şu an yeteri kadar sorunu olan tff istermi,
bursa maçından sonra rafa kalkan balans ayarı, bu maçta çalışmaya başlar, bizi yenmek kolay olmayacağından berabere sonuçlanır.

a f s
10.02.2009, 16:31
Aman aman, o kazmalar kızgınlıkla bizden kimseyi sakatlamasınlar da.

Bizi galip getirmezler, psikolojisini de aşalım artık. Ne yapmamız lazım Ersun Yanal çıkıp "zaten bu maçı bize yedirmezler o yüzden mücadele etmeye gerek yok, gol atmayalım mı diyecek?

Beşiktaş'ın yetersiz futboluna Mustafa Denizli'nin de değerli (!) katkılarda bulunarak bizim ekmeğimize epeyce yağ sürmesini bekliyorum.

Ertuğrul gibi temiz bir insanı bünyesinde barındıramayan, Demirören gibi bir başkanı olan, Mustafa Denizli gibi bir teknik direktörü ve bu kaliteli (!) oyunculardan kurulu Beşiktaş beni hiç korkutmuyor nedense.

Biz sahaya çıkıp bize yakışan duruşumuzu gösterir ve dik oynarsak gerisi gelir, bırakalım onlar düşünsün, onlar korsun bizden.

Yoksa, acaba diyen kalbimizin bir köşelerindeki korkuları da anlıyorum. Ya iyi oynayıp da kaybedersek, ya şöyle olursa ya böyle olursa diye. Boş verin ve bu tür duyguların içinizi kemirmesine izin vermeyin. Şimdi inandığımız doğruların arkasında durma zamanı.

Kader yolumuza su serpmiş farkında değilmisiniz? Doğru şeyler yaparsanız sonuçları da doğru olur, taraftar, yönetim, takım uyumu bunlar az şeyler midir Allah aşkına.

Bir tarafta futbolun bütün güzelliği ile olması gereken doğrularıyla enerjisiyle Trabzonspor, diğer tarafta bütün yanlışları ile Beşiktaş duruyor.

Bu maçta Trabzonspor ,hem kendi adına, hem de Türk futbolu adına temsil ettiği doğrular adına çıkıp mücadele vermeli. Bunu başaracak gücü fazlasıyla var.

Allah mahcup etmesin bizi.

memorinho
10.02.2009, 16:32
bu maç beşiktaşın son şansı ... aslında hem beşiktaşın hemde fenerin son şansı... yenersek sol şeritten 61 plakayı okutuyoruz ikisinede ve yolumuza bakıyoruz.. :) baskılı ofansif bir futbol hayalinde şuan denizli.. inşallah fenerin yaptığı hatayı yaparlarda 3 pas bile yaptırmayız onlara.. birazda şansımız olursa 2 farklı galibiyett ve üstü.. benim senaryom bu..

İlhan Atalay
10.02.2009, 16:33
Aman aman, o kazmalar kızgınlıkla bizden kimseyi sakatlamasınlar da.
Beşiktaş'ın yetersiz futboluna Mustafa Denizli'nin de değerli (!) katkılarda bulunarak bizim ekmeğimize epeyce yağ sürmesini bekliyorum.

Ertuğrul gibi temiz bir insanı bünyesinde barındıramayan, Demirören gibi bir başkanı olan, Mustafa Denizli gibi bir teknik direktörü ve bu kaliteli (!) oyunculardan kurulu Beşiktaş beni hiç korkutmuyor nedense.

Biz sahaya çıkıp bize yakışan duruşumuzu gösterir ve dik oynarsak gerisi gelir, bırakalım onlar düşünsün, onlar korsun bizden.

Yoksa, acaba diyen kalbimizin bir köşelerindeki korkuları da anlıyorum. Ya iyi oynayıp da kaybedersek, ya şöyle olursa ya böyle olursa diye. Boş verin ve bu tür duyguların içinizi kemirmesine izin vermeyin. Şimdi inandığımız doğruların arkasında durma zamanı.

Kader yolumuza su serpmiş farkında değilmisiniz? Doğru şeyler yaparsanız sonuçları da doğru olur, taraftar, yönetim, takım uyumu bunlar az şeyler midir Allah aşkına.

Bir tarafta futbolun bütün güzelliği ile olması gereken doğrularıyla enerjisiyle Trabzonspor, diğer tarafta bütün yanlışları ile Beşiktaş duruyor.

Bu maçta Trabzonspor ,hem kendi adına, hem de Türk futbolu adına temsil ettiği doğrular adına çıkıp mücadele vermeli. Bunu başaracak gücü fazlasıyla var.

Allah mahcup etmesin bizi.
:alkış: Amin

Suha
10.02.2009, 16:34
amin..çok güzel özetlemişin...

Mustafa Ayazoğlu
10.02.2009, 16:39
8taş adına bol kırmızı,bol sakatlı bir karşılaşma olur inşallah...

taktik ve strateji buna göre kurarsak

i. üzülmez fabian -- konyaspor

zapo delgado (kırmızı 50dk) --galatasaray
i.toraman cisse (kırmızı 41dk) --fenerbahçe

2 derbisinde 10 kişi kaldı

i. üzülmez fabian ve gökan zan kart potansiyelli oyuncuları

irfanb
10.02.2009, 16:44
Bu maçı kazanamayız !
Nedeni; bjk yenilirse lige kesinlikle havlu atmış olacak,
bunu yayıncı kuruluş ve şu an yeteri kadar sorunu olan tff istermi,
bursa maçından sonra rafa kalkan balans ayarı, bu maçta çalışmaya başlar, bizi yenmek kolay olmayacağından berabere sonuçlanır.

BJK Konya beraberligiyle havlu atmamismiydi.
Biz o havluyla terini silecegiz.:)

M.Kılıç50
10.02.2009, 16:44
AMINNN bende NAMAZ kilarken Hep dua ediyorum

Amin... Allah (c.c.) Dualarimiz Kabul eder Insallah...

okg_53
10.02.2009, 16:45
taktik ve strateji buna göre kurarsak

i. üzülmez fabian -- konyaspor

zapo delgado (kırmızı 50dk) --galatasaray
i.toraman cisse (kırmızı 41dk) --fenerbahçe

2 derbisinde 10 kişi kaldı

i. üzülmez fabian ve gökan zan kart potansiyelli oyuncuları
Bizdede Hüseyin,Serkan,Cale de kart potansizyelli.Hatta Colman da çok dengesiz girebiliyor bazen.

Hüseyin Çümen
10.02.2009, 16:46
febe ankara ankaragücü maçlarına bakalım kalemizde gördüğümüz tek pozisyon var oda offside sandığımız özerin pozisyonu başka yok

ankaragücünün golü tamamen tesadüf adama çarpmasa 100 tane çekse şut gene atamazdı

bejeke de bize karşı pozisyon nasıl bulacak merak ediyorum ernst mi hazırlayacak pozisyonlarını yada ibrahim üzülmezmi sakatlıktan yeni çıkmış delgado belkide pozisyon hazırlayacak???
hepsi hayal bunların bejeke biz eğer çılgınca oyanayıp kontra verirsek bize karşı pozisyon bulabilir!!
forvetleri gerçekten iyi bejeke nin nobre ve bobo dan herzaman çekiniyorum ama top gelmesi lazım
belki şansa bi gol bulurlar ama maç sonucu 1-2 veya 0-2 olur

amma bejeke yediği golden sonrası taraftar baskısı yüzünden bize gol atmak için açılırsa neden fark olmasın

Tanju
10.02.2009, 16:53
iyi oynayacağız ezeceğiz, tek korkum gol atamamak.

Mehmet Fatih Yavuz
10.02.2009, 16:54
Fark beklemiyorum.
Ama mağlubiyeti de aklımın ucundan geçirmiyorum.

Beşiktaşın son 3 maçını izlediğimde son derece sıradan rakipler karşısında nerdeyse pozisyon bulmadan maç bitirdiğini çok net gördüm.
Konya gayet açık oynamasına rağmen beşiktaşın 2-3 karambol dışında pozisyonu yok.

Bizim gibi bir savunma hattına bu hücum gücü ile nasıl pozisyon üretecek beşiktaş çok merak ediyorum.
Veysel gibi ağır bir adamın kalbura çevirdiği beşiktaş ceza sahasının gökhan-umut-yattara üçlüsüne nasıl dayanacağını da göreceğiz.

İşler ters gidebilir, futbol bu.
Yenilmek de her zaman ihtimal dahilinde.
Sonuçta çok kolay sanılan maçlarda bile en kuvvetli takımlar kaybedebilir.

Lakin bu maçın bir favorisi varsa o da Trabzonspordur.
Beşiktaş değil.

Eren Karaahmetoğlu
10.02.2009, 16:58
Forzabeşiktaş adlı sitede bazı eziklerin yazdıkları Trabzonspor büyük takım diildir,bu maç derbi falan deildir gibi yorumlar için burdan misafir 8taşlılara sadece komik olduunuzu ve kendinizi kandırmaktan başka hiçbir haltı beceremediinizi söylemek istiyorum:) Trabzonspor'un büyüklüü karşısında saygıyla eğiliceğiniz günlere az kaldı.Tıpkı geçmişteki gibi.:)

Koray
10.02.2009, 17:02
Forzabeşiktaş adlı sitede bazı eziklerin yazdıkları Trabzonspor büyük takım diildir,bu maç derbi falan deildir gibi yorumlar için burdan misafir 8taşlılara sadece komik olduunuzu ve kendinizi kandırmaktan başka hiçbir haltı beceremediinizi söylemek istiyorum:) Trabzonspor'un büyüklüü karşısında saygıyla eğiliceğiniz günlere az kaldı.Tıpkı geçmişteki gibi.:)

Onlar kendilerini avutadursun kartalabastıyı oynayacağız İnönü'de :))

Eren Karaahmetoğlu
10.02.2009, 17:05
Delgado iyileşiyomuş galiba. Muhtemelen oynatmaz Mustafa Denizli onu ama yine de oynarsa Hüseyin seviyo 10 numaralarla birebir oynamayı:)Halleder Hüseyin:)

He bi de Cale'yi Hırvat milli takımında oynatmasalar bari yorulmasa adam,bize çok lazım olucak beceke maçında :)

Mehmet Fatih Yavuz
10.02.2009, 17:05
Bırakacaktın zamanında düşeceklerdi.
Ne diye şampiyonluğu garantileyip beraberliğe yatıyorsun.

Bırak yerin dibine geçsinler.
Derdin ne?

Şimdi hönkürürler işte böyle.
Büyüklükmüş.
Devlet soyguncuları konuştu...

Koray
10.02.2009, 17:08
Aynen öyle Fatih abi...
Bunların yüzünden yıllarca Rize bize düşmanlık beslemişti...

mustafaction
10.02.2009, 17:12
iki takıma baktığımız zaman farklı kazanılabilicek bir maç olarak görülebilir ama ben içimde bazı korkular var nedense

theo
10.02.2009, 17:13
biz yine pozisyon vermeyiz yine boğarız ama hucüm hattı formunda olmalı...türkiye kupasınu unutmamak lazım...yoksa beşiktaş bizim kalitemizin çok çok altında futbol oynuyor...mustafa denizlinin meşrutiyet döneminden kalma futbol anlayışıyla beşiktaş ilerleyen haftalarda 10.sıralara kadar gider...o yüzden yeterki hücum hattı formunda olsun...

Yasin Berber
10.02.2009, 17:13
Renkdaşlarım biz yavaş yavaş TRABZONSPOR`a şu hissi veriyoruz yenilselerde biz onları desteklemeye devam edicez...Bunun rahatlığıylada verdiği bir oyun oyniyacağız vede bu maçda kesinlikle bir yenilgi beklemiyorum ama olurda allah göstermesin bir yenilgi olur....DESTEĞİ KESMEK YOK.... Bu en kötü ihtimaldi ama ben yeneceğimiz kötü ihtimal olarak beraberlik düşünüyorum....

Mehdi
10.02.2009, 17:14
s.a Anadolunun gerçek efsanesi Trabzon ve Trabzonsporlular.. yüreği vatan ve millet aşkıyla yanan bu ülkenin bölünmez bütünlüğünü her zaman ve her daim savunan bir Şanlıurfalı ve bir Trabzonspor sevdalısı olarak yüreğimde gönlüm de her zaman sizinle olacak.. Mert erdemli ahlaklı cömert bir insan profiline sahip olan Trabzon kenti her türlü güzellikği hak ediyor ve güzelliğin meyvesi olan Trabzonspor inş bu sene Allahın izniyle şampiyon olacaktır.. küçüklüğümden beri sevdalısına tutulduğum yüreğimde karadenizin azgın suları gibi fırtanalar yaratan bu takıma ve bu şehre sahip çıkmak hepimizin görevidir.. ben şimdiden Şanlıurfada evin balkonuna Trabzonspor bayrağı astım ben inanıyorum bu güzel şehir şampiyonluğu hakediyor.. hem de son damlasına kadar.. bu arada arkadaşlar çok isteyim de bi türlü sahip olamadığım Trabzonspor formasına nasıl sahip olabilirim urfa caddelerinde gururla anadolunun gerçek efsanesinin formasıyla gezmek.. şampiyonluk yakındır.. şimdiden bayralar fora.. Allaha emanetsiniz güzel Trabzonun güzel insanları...

Senin klavyene kurban.

Sen siteden seç beğen,herhangi bir durumda benimle irtibata geçebilirsin.Elimden geleni yaparım kardeşim.Aramıza hoşgeldin.

Hazır yazmışken maç hakkındaki yorumumu da yazayım.Beraberliği de size veriyorum,var mı iddiaya giren:)

Harun_ayar_ts
10.02.2009, 17:17
eger bu maçı rahat bir şekilde kazanırsak kendi adıma söylüyorum şampiyonluk şarkıları söylemeye başlıyacagım:D

_KaaN_
10.02.2009, 17:18
bu maçı alacağız ...eminim...

Mustafa Önder
10.02.2009, 17:21
Bu maçtan çok ama çok umutluyum ancak temkinli ve itidalle yaklaşmak gerek diye düşünüyorum. Burada yazdığımız "en az 3 atarız" gibi iddalar beklentilerimizi yükselterek olası bir kötü sonuç da büyük üzüntülere sebeb olabilir. Bu maçların havası hakkaten değişik olur.

Varlıbaş61
10.02.2009, 17:21
Beşiktaşın 11 i şu şekilde olacaktır.
-----------------Rüştü---------------
S.Kurtuluş----İ.T.-------Zapo------İ.Ü
-----------Sivok------Ernst----------
S.Özkan-------------------------Tello
---------------Yusuf-----------------
------------Bobo(Nobre)--------------

Ekrem,Holosko ve Delgado nun yokluğunda böyle çıkacaklardır.

beşiktaş bu kadro ile kaleye isabetli şut bile atamaz...

engts61
10.02.2009, 17:26
Eğer hakem maçı ara açılmasın diye katletmezse yeneceğiz inşaallah.Allahım bize inönü de kolbastıyı izlemeyi nasip et.Amin

Oğuzhan Turhan
10.02.2009, 17:26
Büyüklüğümüzü tartışan ezik kargalara...
Açıpta tarih sayfalarına bir daha baksınlar, 1975- 1976 sezonunun son maçında şampiyonluğunu garantilemiş Trabzonspor karşısına çıkarken, sırf yalakalık olsunda Trabzonspor bize 1 puan versin ve ligde kalalım diye ŞAMPİYON TRABZONSPORU TEBRİK EDERİZ pankartıyla çıkan çok sevgili beşiktaş takımının tarftarımı bizim büyüklüğümüzü tartışıyormuş.
Malum bir eski siyasetçinin sözüyle cevap vereyim kendilerine; Hadi ordan hadi ordan...

BiZe HeR YeR 61
10.02.2009, 17:32
Şu kargalara valla acıyom ya ...Kuş beyinli mahluklar...TRABZONSPOR'um isterse yenemiyeceği takım yoktur...!

Uğur Ö.
10.02.2009, 17:36
..................tony
serkan....song.......egemen....cale
..................hüseyin
..............selçuk.......colman
yattara
.........................................umut
.....................gökhan

colman sola yakın umutta sola yakın bir taktikle oynıcaz yattada ortasahanın sağında oynıcak gerçektan garip bir taktik adıda yok 4-1-2-1-1-1 bunun gibi bişey:D (gönül isterde alanzinho oynasın ama kesinlikle bu taktikle çıkıcaz aynı ankara-ts maçı gibi)

refik
10.02.2009, 17:38
Delgado bizim maçta yok mu????

Mustafa ÖZDEMİR
10.02.2009, 17:45
olsa ne olur olmazsa ne olur

Aker
10.02.2009, 17:48
Delgado bizim maçta yok mu????

Türkiye ye dönmüş, Lig tv haberlerini izledim 5 antreman daha yapacaklarmış o zamana kadar gelişim gösterirse oynayacakmış.

U.Sadıkoğlu
10.02.2009, 17:48
Bu maç bizim kargaların şansı yok yemeden 3 tane atıcaz yazıyorum buraya .

ismail tüfekçi
10.02.2009, 17:50
Az evvel mahallemizin seçim irtibat bürosunun açılışı için ist.kartal cevizli mahallesine gelen başkan büyükşehir belediye başkanını bir trabzonlu olarak fener galibiyetinden dolayı sizi kutlarım dedim bayağı güldü adam cağız bize heryer trabzon

ismail tüfekçi
10.02.2009, 17:52
Bu trabzon bizi ne hale soktu daha bjk maçına gitmeden 14.03.2009 daki galatasaray maçı için uçak biletimi aldım sabah 07,00 sun ekspres.bize heryer trabzon

Hüseyin İlkin
10.02.2009, 18:00
Ekrem 'in olmaması iyi , Delgado'nun olması iyi .

Ekrem Beşiktaş oyun planı içinde iyi işleyen bir parça , Delgado işlemeyen bir parça .

Mehmet_Mercanlı
10.02.2009, 18:00
----------------Rüştü----------------
S.Kurtuluş----İ.T.-------Zapo------İ.Ü
-----------Sivok------Ernst-----------
S.Özkan--------------------------Tello
-----------------Yusuf----------------
--------------Bobo(Nobre)-------------

holosko-delgado-ekram

gercek oyunumuzu oynadığımız sürece sekiztaş bizim karşımızda inanılmaz derecede ezilecektir

The_Storm
10.02.2009, 18:03
Yanal Alanzinhoyu ilk 11 'de sahaya sürebilir. Bugün açıklaması var gazetelerde, "Alanzinho büyük transfer, bundan sonra daha çok yararlanacağız" diye...

Varlıbaş61
10.02.2009, 18:06
beşiktaş pazar günü gelecek senenin kadrosunu kurmaya başlar artık..benim içimden geçen skor da 0-0 ama..
işe önce denizli'den başlar artık tüpçü...

alanzinho ilk 11'de başlamaz...hoca 2. yarı alır oyuna bence

kemaLAZ61
10.02.2009, 18:08
Ilk 11 yüzde 99 böyle olacak:

_________________Sylva_________________

Serkan_______Song______Egemen______Cale

Yattara______Hüseyin____Selcuk_____Colman

____________Umut______Gökhan__________

Muhammet
10.02.2009, 18:10
Bejigdaş gününü görecektir. :rolleyes:

Onları yenip yarışın dışına itmek çok zevkli olacaktır ve korkanlar daha çok korkmaya başlayacaklardır. O yüzden de daha neler neler görüp duyacağızdır.

bluebordo
10.02.2009, 18:13
beşiktaş maçı son haftaki sonuçlardan sonra pek kolay geçmeyecek....... ilk gölü biz atarsak beşiktaş öyle bir dağılır ki oyun sadece farka gitmekle kalmaz......... teknik direktör de yönetim de alaşağı olur beşiktaş'ta...........

Erdal
10.02.2009, 18:14
Ekrem in olmadığı kesinmi?. Bu arada siz ne derseniz deyin Delgado da olmasın....Yediğimiz goller hep uzaktan...Tello ya bu anlamda dikkat...

Rahman Gümüş
10.02.2009, 18:14
Bilet fiyatları ne kadar olur acaba? Birde bize kaç kişilik yer veriyolar?

Cem Balcı
10.02.2009, 18:16
çok zor maç olucak...ama yenilmeyiz diye tahmin ediyorum...

Cem Balcı
10.02.2009, 18:17
Ekrem in olmadığı kesinmi?. Bu arada siz ne derseniz deyin Delgado da olmasın....Yediğimiz goller hep uzaktan...Tello ya bu anlamda dikkat...

delgado muhtemelen yetişcekmiş...

lakin ekrem yetişmicekmiş...

Muhammet
10.02.2009, 18:17
Gökhan Zan bize hediye goller verir. :p

Üzülmez cezalı mı peki? Olmasın ya. Yattara sever onu. :)

Rahman Gümüş
10.02.2009, 18:20
Mmaça tam 131 saat kaldı ..hoff yaaa :D129 saat :D

Cem Balcı
10.02.2009, 18:21
Gökhan Zan bize hediye goller verir. :p

Üzülmez cezalı mı peki? Olmasın ya. Yattara sever onu. :)

farketmez ;)

yattaranın ve Alanzinho nun bjk savunmasında geçemeyeceği adam yok ;)

Hüseyin İlkin
10.02.2009, 18:22

Ekrem , Delgado haberlerini bende geçen sayfalarda gördüm Erdal abi .

Sakatlıktan çıkmış Delgado 'nun oynaması iyi olmaz mı abi şimdi , adam zaten eksik oynatıyordu takımını , şimdi daha da iyi olmaz mı ?

Delgado 'mu , Yusuf 'mu derseniz ben Delgado oynasın derim . Her ne kadar Yusuf Beşiktaş 'a geldiğinden beri kötü oynasada .

Uzaktan şut konusuna girmiyorum , gireceği varsa arada isabetli şutları olan Nobre bile atabilir :o

Bilâl ÇOBAN
10.02.2009, 18:24
zapo - sivok direk sakatlamaya oynayacaklardır, dikkatli olmak gerekir, bir de bunlara dazlak ernst eklendi, aman dikkat...

genç61
10.02.2009, 18:25
ya ekrem olsa ne olur olmasa ne olur delgoda olsa ne olur olmasa ne olur kac senedir besiktasta ne yapmıs delgado allah askına insallah tam kadro olurlar

tscserkan
10.02.2009, 18:25
ya arkadaş daha bellii olmadımı bu biletler ya acaba kaç binkişi veriyolar bizee uffffffffffffffffffff

genç61
10.02.2009, 18:27
Bilet fiyatları ne kadar olur acaba? Birde bize kaç kişilik yer veriyolar?
valla eskisehirden maca geliceksen hic gelme kardes lanet bir yer veriyorlar ne mac izliyon ne bisey bide ustune asırı ufak bir yer sıkıs tıkıs

biletlerde anca persembe yada cuma cıkar 40 yada 50 ytl olur

6Şafak Aydın1
10.02.2009, 18:27
biz Trabzonsporuz; Besiktas, medya, federasyon saygimiz vardir ama korkmayiz.

Bu ne ilk "büyük" macimiz ne de son. Önemli müsabakadir dogrudur.

genç61
10.02.2009, 18:28
stadın yuzde besi iste

Erdal
10.02.2009, 18:28
Şu var Hüseyin; Yusuf şut atamıyor. Bizim mevcut kadro da Yusuf a elini kolunu sallayıp gezme imkanı vermez. Buna karşılık Delgado ve Tello iyi şut atıyor. Böyle toplarda Slyva hep avlanıyor. Delgado'nun olmaması bu anlamda iyi bence. Sakatlık konusunda evet. Ama herifin oynayacağı tutar maazallah...Ama Ekrem'in olmamasına sahiden sevindim. Allah yardımcımız olsun...

KÖKSAL AYDIN
10.02.2009, 18:34
Bu maç derby maçı.Üç ihtimalli ama zor bir maç.Bu aşamadan sonra bjk ye yenilme ihtimalimizi düşünmek istemiyorum.Kazanacağız.

ilhan
10.02.2009, 18:38
Sezonun ilk maçında da Beşiktaş'ı çok küçük görmüştük. Forum sayfalarında o mesajlar hâlen mevcut. Böyle maçların havası bir başka oluyor arkadaşlar, rakibi yeneceğimize inanmak ile rakibi küçümseme bambaşka olgular.

Rakibi alt etmenin yolu o'na saygı göstermekten geçer. Beşiktaş bu ligin kalburüstü takımlarından bir tanesidir. Maç zor olacaktır, hatta maç ortada olacaktır. Golü atan geriye yaslanır kazanır tarzı bir maç bekliyorum.

Fenerbahçe maçındaki oyunun yarısını oynayalım Beşiktaş'ı yeneceğimizi düşünürüm.

Erdal
10.02.2009, 18:39
İbrahim üzülmez garip bir form tuttu. Yattarayı yıldırabilir.

Cem Balcı
10.02.2009, 18:41
İbrahim üzülmez garip bir form tuttu. Yattarayı yıldırabilir.

peki Alanzinho yu?

hiç sanmıyorum :)

genç61
10.02.2009, 18:42
ibrahim anca o macta beni tutar ya saha kenarında

Erdal
10.02.2009, 18:43
Alman-Sivok- Yusuf henüz anlaşamıyorlar...Bu durumda orda basmak fb maçı kadar önemli olmayabilir. Kenarlar daha önemli görünüyor....Beyin cimnastiği yapıyoruz. Bekliyorum fikirleri kullanırım belki :))

genç61
10.02.2009, 18:44
gecen sene mactan once bi olaylar oldu insallah bu sene boyle seyler olmaz

Erdal
10.02.2009, 18:45
Genç 61 kardeşim, transfer başlığından hayal meyal hatırlıyorum futbol hakkındaki fikirlerini. Eminim değerlidirler ama tarzlarımız farklı....

İskender Çakmak
Onlar kendilerini avutadursun kartalabastıyı oynayacağız İnönü'de :))
kartalabastı nerden geldi aklına yaaaa:D:D:D:D:D

ultrafanatik61
arkadaslar, ben bu hafta sonu belki istanbulda olacam, kesin hbr persembe geliyor, ama ben belcikadan geliyorum , gelirsem acaba o maca bilet bulabilirmiyim ?

irfanb
10.02.2009, 18:46
Alman-Sivok- Yusuf henüz anlaşamıyorlar...

Bizim tercümani gönderelim yardimci olsun.:)

Hasan ZAİMOĞLU
10.02.2009, 18:46
arkadaşlar bi karşılama şöleni yok mu

MİSSE_MİSSE
10.02.2009, 18:47
arkadaslar beşiktaş iyi bir takım ayrıca tamam yada devam macı olarak bakıyorlar bizim maca.bjk taraftarıyla hakemi unutmayalım.sonucta deplasmanda maca cıkıyoruz.herkesi havaya girmiş görüyorum ama cokzor bir mac olucak

genç61
10.02.2009, 18:47
arkadaslar, ben bu hafta sonu belki istanbulda olacam, kesin hbr persembe geliyor, ama ben belcikadan geliyorum , gelirsem acaba o maca bilet bulabilirmiyim ?
kesin gelcenmi ona gore

ultrafanatik61
10.02.2009, 18:50
kesin gelcenmi ona gore

persembe netlik kazaniyor , persembe hbr etsem gecmi olur ? :(

Mustafa Calik
10.02.2009, 19:02
ligtv'ye göre ekrem kesinlikle bize karsi oynayamiyacak .. holoskonun durumu persembe günü netlesecek ve delgado takimlan antremanlara katilmis ama delgadodada kezin degil oynayacagi.

Serdar A
10.02.2009, 19:03
peki Alanzinho yu?

hiç sanmıyorum :)

Bana kalırsa Alanzinho'nun ilk 11 başlama olasılığı yok .

ibrahim anca o macta beni tutar ya saha kenarında Son maçtaki İbrahim , son maçtaki Yattara'yı rahatlıkla savunur .

Yusuf'u küçümsemeyelim . Maç seçen bir futbolcu olduğunu bilmemiz gerek . Bjk ile sahaya çıktığı maçlarda en çok gol pası teşebbüsü Yusuf'a ait . Paslar adresine gitmeye başlarsa bjknin görüntüsü dramatik şekilde değişir . Stoperlerin önündeki Hüseyin'e önemli görevler düşüyor .

Beşiktaşın kilit noktası ise ortasaha ile defansının arası . Cisse ya da Enst ( ya da yanlarında Sivok) , hangisi oynuyorsa rahat pas yapması engellenmeli . Bjk stoperleri topu oyuna sokamıyor ( Özellikle Gökhan ve İbrahim T. ) . Sıkıştıkları bütün pozisyonlarda topu kontrolsüzce şişiriyorlar . Serdar Kurtuluş anormal bir düşüş içinde , fizik olarak güçsüz , kondüsyon yetersiz . Bu sebepten yarısahayı geçemiyor , pas yüzdesi geçen senelere nazaran önemli derecede düşük .

Maçın kaderini topu oyuna daha iyi sokan defansif futbolcular belirleyecek . 3 puanı alacağımıza inanıyorum fakat kolay maç olacağını sanmıyorum .

Bir de şu var ; beşiktaşın en kritik maçı . Son bir kaç maçtır tolerans gösterilen pozisyonlar bu maçta kartlarla cezalandırılabilir .

Harun-61
Ekrem'den niye bu kadar cekiniyorsunuz....?

.

İsmail Narmanlı
ultrafanatik teee oralardan gelmen duygulandırdı wallaha bende sna yardımcı olmaya çalıscam bilet konusunda bir tanede senin için alırım gelmezsende farketmez baskasına veririm... için rahat olsun bilet konusunda...

aggressors
10.02.2009, 19:06
istanbul merkezli balans ayarı çalışmaları başlamıştır aman dikkat....

Erdal
10.02.2009, 19:09
Serdarcım teşekkürler...İlerleyen saatlerde daha derin konuşalım meseleyi :)...Şimdi ödül başlığında geyik var....

ultrafanatik61
10.02.2009, 19:11
ultrafanatik teee oralardan gelmen duygulandırdı wallaha bende sna yardımcı olmaya çalıscam bilet konusunda bir tanede senin için alırım gelmezsende farketmez baskasına veririm... için rahat olsun bilet konusunda...

valla sagolun, persembe yazarim buraya geliyorummu gelmiyorummu diye, ilk önce yerime eleman bulmasi lazim babam ,
zaten bu mac gelemezsem son mac trabzondayim 100% orda bilet bulamazsam bile kapinin onunde dinlerim maci :D ama persembe net haber yazacam

Cem Balcı
10.02.2009, 19:12
Bana kalırsa Alanzinho'nun ilk 11 başlama olasılığı yok .

Son maçtaki İbrahim , son maçtaki Yattara'yı rahatlıkla savunur .

Yusuf'u küçümsemeyelim . Maç seçen bir futbolcu olduğunu bilmemiz gerek . Bjk ile sahaya çıktığı maçlarda en çok gol pası teşebbüsü Yusuf'a ait . Paslar adresine gitmeye başlarsa bjknin görüntüsü dramatik şekilde değişir . Stoperlerin önündeki Hüseyin'e önemli görevler düşüyor .

Beşiktaşın kilit noktası ise ortasaha ile defansının arası . Cisse ya da Enst ( ya da yanlarında Sivok) , hangisi oynuyorsa rahat pas yapması engellenmeli . Bjk stoperleri topu oyuna sokamıyor ( Özellikle Gökhan ve İbrahim T. ) . Sıkıştıkları bütün pozisyonlarda topu kontrolsüzce şişiriyorlar . Serdar Kurtuluş anormal bir düşüş içinde , fizik olarak güçsüz , kondüsyon yetersiz . Bu sebepten yarısahayı geçemiyor , pas yüzdesi geçen senelere nazaran önemli derecede düşük .

Maçın kaderini topu oyuna daha iyi sokan defansif futbolcular belirleyecek . 3 puanı alacağımıza inanıyorum fakat kolay maç olacağını sanmıyorum .

Bir de şu var ; beşiktaşın en kritik maçı . Son bir kaç maçtır tolerans gösterilen pozisyonlar bu maçta kartlarla cezalandırılabilir .

illaki yok :)

demek istediğim;ne yattarayı ne de Alanzinho'yu bjk defansından hiçkimse durduramaz ;)

Cem Balcı
10.02.2009, 19:12
Ekrem'den niye bu kadar cekiniyorsunuz....?

.

orta alana canlılık kattığından olabilir mesela :rolleyes:

Emirhan Makul
10.02.2009, 19:17
Ey Gidi Günler !

http://img12.imageshack.us/img12/6773/ilacimbenimuz1jx4.jpg (http://imageshack.us)
http://img12.imageshack.us/img12/ilacimbenimuz1jx4.jpg/1/w400.png (http://g.imageshack.us/img12/ilacimbenimuz1jx4.jpg/1/)

Erbay
bjk açısından çok kritik bir maç. Bizim puan kaybetme lüksümüz var ama onların yok. Bizde Selçuk ve Colman'ın performansı çok önemli. Onlar ne zaman az bile iyi oynasa takım da iyi oynuyor. bjk'de Holosko olmazsa bizim için iyi. Eğer sağ kanada yakın oynarsa Cale'yi zor duruma düşürebilir. Gökhan ve Umut inşallah fb maçındaki gibi bol gol kaçırmazlar. Yattara'dan bahsetmedim. Yattara iyi oynarsa formunun zirvesindeki(!) İbrahim Üzülmez'i emekli eder,maç İbrahim Üzülmez'in jübile maçına döner.

Mustafa Önder
illaki yok :)

demek istediğim;ne yattarayı ne de Alanzinho'yu bjk defansından hiçkimse durduramaz ;)

Neden Yattara geçen maçta ilk dakka da ki pozisyon dışında saha da neredeyse yokları oynadı. Eğer Yattara son haftalarda ki formunu sürdürürse bu maçta da kolay marke edebililir. Ancak kendisini maça vermesi dahilinde zaten Türkiye de kimse tutamaz. Ersun Hoca'nın Yattara'yı bu maça iyi motive etmesi ve ondan max. verim alması gerekir. Eğer Yattara, Colman, Selçuk gibi ofansif elemanlarımız bu mtaç istenilen düzeyde oyun çıkarırlarsa Bjk'nin çok fazla şansı kalmaz. Cisse, Ernts, Sivok gibi orta saha elemanlarının oyunlarını boğmak gerekir. Ne kadar bu adamlara top yaptırmazsak Bjk nin şansı o kadar düşer. Ayrıca Yusuf/Delgado ikilisi bitirici paslar da başarısızlar bu sezon itibari ile. Yani son paslar da sıkıntıları var. Hüseyin/Selçuk iklisi bu adamlara dikkat etmeli gene de.

Cem Balcı
10.02.2009, 19:21
Neden Yattara geçen maçta ilk dakka da ki pozisyon dışında saha da neredeyse yokları oynadı. Eğer Yattara son haftalarda ki formunu sürdürürse bu maçta da kolay marke edebililir. Ancak kendisini maça vermesi dahilinde zaten Türkiye de kimse tutamaz. Ersun Hoca'nın Yattara'yı bu maça iyi motive etmesi ve ondan max. verim alması gerekir. Eğer Yattara, Colman, Selçuk gibi ofansif elemanlarımız bu mtaç istenilen düzeyde oyun çıkarırlarsa Bjk'nin çok fazla şansı kalmaz. Cisse, Ernts, Sivok gibi orta saha elemanlarının oyunlarını boğmak gerekir. Ne kadar bu adamlara top yaptırmazsak Bjk nin şansı o kadar düşer. Ayrıca Yusuf/Delgado ikilisi bitirici paslar da başarısızlar bu sezon itibari ile. Yani son paslar da sıkıntıları var. Hüseyin/Selçuk iklisi bu adamlara dikkat etmeli gene de.

ama benim söylediğim başka bir şey...

bir maç kötü diye her maç kötü olacak diye bir şey yok...

bjk defans oyuncularından hiçbiri;yattarayı oyundan düşürecek;bunaltacak oyuncular değildir...

Murat61
10.02.2009, 19:23
ben maca ankaradan gitmeyi dusunuyorum acaba biletler nerede satısa cıkacak tam olarak ne zaman haberi olan arkadaslar varmı

genç61
10.02.2009, 19:27
biletler gs macındakigibi olursa yandik yandik bir bakıma iyi oluyor biletin ne zaman cıkacagı belli gidip beklemek kalıyor geriye gs macında internetten satıs yoktu mesela 6 tane giseden satıs vardı 2 trabzondan olmak uzere

fener macı gibi olursa internetten alabilirsiniz ama bundada hemen bilet biter gibime geliyor cunku inonu giden cok olıcak talep daha cok fener macında hemen bitebilir bide ani satıs yaplırsa nasıl alcaz kısacası bu bilet isi buyuk dert gercekten

Murat61
10.02.2009, 19:30
biletler gs macındakigibi olursa yandik yandik bir bakıma iyi oluyor biletin ne zaman cıkacagı belli gidip beklemek kalıyor geriye gs macında internetten satıs yoktu mesela 6 tane giseden satıs vardı 2 trabzondan olmak uzere

fener macı gibi olursa internetten alabilirsiniz ama bundada hemen bilet biter gibime geliyor cunku inonu giden cok olıcak talep daha cok fener macında hemen bitebilir bide ani satıs yaplırsa nasıl alcaz kısacası bu bilet isi buyuk dert gercekten

evet galatasaray macı cok sıkıntılıydı ben bilet basına 80 milyon vermistim mecburen yine karaborsacıların eline dusmeyiz insallah

genç61
10.02.2009, 19:34
gs macları hep sorunlu zaten internetten kovala biletleri yapacak bisey yok insallah fb macı gibi satıs olursa alırsın yoksa gs macındaki gibi olursa bilet alma sansın cok az gene karaborsaya hucum etcen

avcilarli61
10.02.2009, 19:35
burdaki bi çok kişi bilet bulamıcak :(

Ba®ış
10.02.2009, 19:37
kartalabastı nerden geldi aklına yaaaa:D:D:D:D:D
arkadaş( KoraYHan61) tribündergiye çok takılıyor anlaşılan :) hemşerim az kendin ol başkalarının sözlerini kullanma:cool::D

eğer çok bi sürpriz olmazsa biletlerin perşembe çıkacağını tahmin ediyorum çünkü eğer yarın çıkacak olsaydı biletix ve bejeke nin resmi sitesinde bir bilgi duyuru vs. bişey olurdu.bugun kadıköyde biletixe gittim ordaki elemanda bir bilgisinin olmadığını belirtti

avcilarli61
10.02.2009, 19:40
ben feneri elimizden kaçırdığımız maçtaydım.bu maça da gidicem ama bu sefer kaçırmıcaz elimizden.bu sefer umutla gökhan çoşucak resmen :D...en çok istediğim şey de maçtan sonra egemenin bize 3 lü çektirmesi.I LOVE YOU EGEMEN(SÜPERMAN) :)

genç61
10.02.2009, 19:40
bana kalırsa persembe bjk cıkar cumada bizimki gibime geliyor hadi hayırlısı

only ts
10.02.2009, 19:48
zaman daralıyor ve bu leşgargalarının eminim ayakları titremeye baslıyordur ..

Oktay AKKUŞ
10.02.2009, 19:52
Ey Gidi Günler !

http://img12.imageshack.us/img12/6773/ilacimbenimuz1jx4.jpg (http://imageshack.us)
http://img12.imageshack.us/img12/ilacimbenimuz1jx4.jpg/1/w400.png (http://g.imageshack.us/img12/ilacimbenimuz1jx4.jpg/1/)
:):):) Koptum::P

Oktay AKKUŞ
10.02.2009, 19:53
Holosko Oynamasın Defansı yada Daha Çok Cale'i Rahatsız Edicek Adam Kalmaz. Cale'de ileri gider gelir

avcilarli61
10.02.2009, 19:56
ersen martİnlİ kadromuzla bjki İnÖnÜde yendİĞİmİz maÇi unutamiyorum ya!

KÖKSAL AYDIN
10.02.2009, 20:02
Bu maç İstanbul takımlarına karşı şanssızlığımızı yendiğimiz maç olacak......

Berk Eren
10.02.2009, 20:02
delgado buyuk ihtimalle oynayabilecekmiş..

Bela geliyorum demez!

Oktay AKKUŞ
10.02.2009, 20:05
delgado buyuk ihtimalle oynayabilecekmiş..

Bela geliyorum demez!

delgado'yu Hüseyin Tutcağı İçin Endişe Etmeye Değmez:P

ugurTS1989
10.02.2009, 20:07
bjk yenerse trabzonsporu bırakıyorum ...yanı bu kadar garantı verıyorm:cool:

avcilarli61
10.02.2009, 20:07
ya delgado oynasa nolur oynamasa nolur.biz fener maçındaki topumuzu oynarsak sekiztaşı dağıtırız beee...saldırrr trabzonuuummmm oooleeeeeyyyyyyyyyyy....

lazfather61
10.02.2009, 20:09
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=31537&uniq_id=1234638646

cok iyi ya bence kesin okuyun adam cok iyi ya:D

Oktay AKKUŞ
10.02.2009, 20:09
Hüseyin AnkGücü Maçındaki Gibi Adamını Kaçırmaz Bu Maçta. Delgado Birşey Yapamıcak ki Song Egemen Var:D

ONUR BEKAR
10.02.2009, 20:11
hüseyin ankgücü maçındaki gibi adamını kaçırmaz bu maçta. Delgado birşey yapamıcak ki song egemen var:d

delgado oynamayacak dİye duydum. SakatmiŞ

oynasada farketmez zaten Öle de yenecez bÖlede yenecez

sanatik
10.02.2009, 20:13
Maci kazanmasi gereken onlar. Bize beraberlikde yetiyor. Kalalim demiyorum ama durum böyle.

Üstelik onlarin yusuf da cok faydali bir transfer oldu bize karsi kurtaracak onlari simdi

Yönetim istifa :--)

Oktay AKKUŞ
10.02.2009, 20:13
delgado oynamayacak dİye duydum. SakatmiŞ

oynasada farketmez zaten Öle de yenecez bÖlede yenecez

Havada Karada İnönü de Avni aKerde

avcilarli61
10.02.2009, 20:15
gÖkhan Ünal dİreklere takiliyo kaÇ haftadir.bu maÇta rÜŞtÜyÜ gÖkhan Ünal delİcek !!!

lazfather61
10.02.2009, 20:17
bence bjkye huseyin bile gol atacak:D

Furkan Dündar
10.02.2009, 20:19
Yenelim de Kim atarsa atsın :D+

lazfather61
10.02.2009, 20:20
huseyin su macta hattrick yaparsa sasırmam ben:D

By_HeLL
10.02.2009, 20:21
inş yeneriz çok güvenioz ama baklm :)

Ba®ış
10.02.2009, 20:23
Hüseyin kariyeri boyunca 3 gol attı mı ki,bir maçta atsın :) ama inşallah atar :atki:

Trabzonspor 61
10.02.2009, 20:25
8taş bu maçta 9taşlığa terfi edecek.

lazfather61
10.02.2009, 20:25
Hüseyin kariyeri boyunca 3 gol attı mı ki,bir maçta atsın :) ama inşallah atar :atki:

valla ben bir kez fenere gol attı onu hatırlıyorum baskada hatırlamıom:D

KÖKSAL AYDIN
10.02.2009, 20:28
Arkadaşların hepsi havalarda.Ankaragücü maçından önce de böyle yorumlar ağırlıktaydı.Fark yapacaz, averaj yapmak lazım.vb vb vb.

Yapmayın arkadaşlar.Bu sıradan bir maç değil.bjk'yle inönüde oynuyoruz.Maçı alalım da gerisi lazım değil.

Ondan sonra burada istediğimiz kadar eğleniriz.

lazfather61
10.02.2009, 20:30
Arkadaşların hepsi havalarda.Ankaragücü maçından önce de böyle yorumlar ağırlıktaydı.Fark yapacaz, averaj yapmak lazım.vb vb vb.

Yapmayın arkadaşlar.Bu sıradan bir maç değil.bjk'yle inönüde oynuyoruz.Maçı alalım da gerisi lazım değil.

en az 5 atarız.

Kaan
10.02.2009, 20:31

Fenerbahçe , Diyarbakırspor ve Elazığspor maçlarında 1er gol atmıştı. :rolleyes:

KÖKSAL AYDIN
10.02.2009, 20:38
en az 5 atarız.

İnşallah dediğin gibi olur da bjk safdışı kalır.1 rakip havlu kullanmaya başlar.

biltrabzon
Fenerbahçe , Diyarbakırspor ve Elazığspor maçlarında 1er gol atmıştı. :rolleyes:

fenere 2 golü var 1 i istanbul da,digeri izmir de.hüseyin i yabana atmayalim.2 sinide kafayla atti.

Ali Tunahan Güllü

bencede bu maçta okdar kolay olmaz 1-0 olsun bizim olsun....tabi fazlasında hayır demeyiz:D

Cafer Bulur
10.02.2009, 20:39
Gecen sezon ki kasimpasa maci ve yillar önce bir fb macinda da gol atmisti hüseyin.:)
Hüseyin in gol atmasi bize lazim degil.
2 hafta önce fb macindaki futbolunu oynasin,bize yeter de artar bile.

Kaan
10.02.2009, 20:42
Gecen sezon ki kasimpasa maci ve yillar önce bir fb macinda da gol atmisti hüseyin.:)
Hüseyin in gol atmasi bize lazim degil.
2 hafta önce fb macindaki futbolunu oynasin,bize yeter de artar bile.

Bende gol atsın demedim zaten.

Amaç sadece bilgi vermek. :)

Yoksa Hüseyin görevini iyi yapsın yeter. :);)

Ibo61
10.02.2009, 20:46
Bu biletler ne zaman cikacak? Ben Almanyadan maca gelecegim. Toplam 3 kisiyiz. Bize kac bilet verecekler toplam? Stada girmesine girerimde Trabzonspor tarafina bilet bulabilirmiyim, ondan süphe ediyorum. Almanyadan gelipte BJK lilar arasinda mac seyretmek istemem.

Bu konuda yardim edebilecek arkadas varsa, bir bilgi versin.
Simdiden tesekkürler

irfanb
10.02.2009, 20:52

Onu da elinde olmayan nedenlerden dolayi atmistir.:)

Cafer Bulur
10.02.2009, 21:00
bjk yenerse trabzonsporu bırakıyorum ...yanı bu kadar garantı verıyorm:cool:
O kadar da degil renkdas.
Bjk ye yenilsek bile hedefimizden kopmus olmayacagiz ve yolumuza devam edecegiz.
Ayrica macin hakemi de bence cok önemli.
Su anda en uygun isim bünyamin gezer.Büyük ihtimalle onu verirler herhalde.Firat aydinus da olabilir.
Bizim icin en uygunu bünyamin gezer dir.

Mustafa Calik
10.02.2009, 21:03
hakemler ve bilet fiyatlari yarin aciklanirmi ?

Hasan61
10.02.2009, 21:04
1-0 olsun bizim olsun........
3atarız 5 atarız demeyelim a.gücü maçında dedik gördük.......

irfanb
10.02.2009, 21:04
Trabzonspor yenilse bile Sivas`in Bursa`dan 3 puan alacagini zannetmiyorum.Gs yense bile bizim yenilgimiz durumunda yine ikinciyiz.Yani siralamadaki yerimiz alacagimiz galibiyetle degisir,maglubiyetle bir sey olmaz.

Cafer Bulur
10.02.2009, 21:05
hakemler ve bilet fiyatlari yarin aciklanirmi ?
Biletler yarin aciklanir da,hakemler persembe günü aciklaniyor bildigim kadariyla.
Bir ara tff hakemleri pazar aksami acikliyordu,ne olduysa yine eski güne dönüldü.

Cafer Bulur
10.02.2009, 21:07
Trabzonspor yenilse bile Sivas`in Bursa`dan 3 puan alacagini zannetmiyorum.Gs yense bile bizim yenilgimiz durumunda yine ikinciyiz.Yani siralamadaki yerimiz alacagimiz galibiyetle degisir,maglubiyetle bir sey olmaz.
Yani,kaybedersek cok sey kaybetmeyiz.
Ama kazanirsak cok sey kazaniriz.
Berabere kalirsak dahi bizim icin bir kazanctir.Tabiiki fb macinin gidisati olmazsa.:)

only ts
10.02.2009, 21:08
mehmet yıldıza 2 mac ceza verılmıs bursa macındada yok ama kamanan denen herif de hiç fena degıl:S sıvasın bu hafta mutlak puan kaybetmesı lazım. pazar gunu heyecan 3 de baslıyo 9 da bıtıyo 6 saatlık bir maraton bakalım gulen taraf ınsallah bız olur lıderlıge tekrardan otururuz.. tabıı oncelıkle bız kendı işimize bakıp 8 taşa cakmamız lazım

Recep Alkan
10.02.2009, 21:09
Dinlemek için grafiğe tıklayınız ..

http://img266.imageshack.us/img266/45/alkan61yg9.jpg (http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo)

irfanb
10.02.2009, 21:11
Geri Döndü Efsane

Trabzon kalkti şaha, bak koşuyor dört nala
Tek gündem biziz artik, baksan hangi kanala
Arkasinda tüm şehir, Ayşe, Fadime hala
Teşekkürler Şener`e , teşekkürler Yanal`a

Tarihdeki başari, ders mevzusu okula
Geri döndü efsane, korku saldi dört kola
Trabzon`a engel olmak, Istanbul`a dert ola

Deplasmanda şenlik var, Avni Aker`de gala
Bize her yer Trabzon, uçariz daldan dala
Şampiyonuz bu sene, bitime aylar kala

Kenetlendi camia, eski yeni kolkola
Hedefti şampiyonluk, böyle çikildi yola
Çok uzun geldi bize, yirmibeş yillik mola

Trabzonsporlu olmak, nasip olmaz her kula
Kafa tutan tek şehir, milyonluk Istanbul`a
Değişilmez bu sevda, ne paraya ne pula

Fener,BJK,Cimbom, olduk onlara bela
Bu yil bitik işleri, okunur tezden sala
Biz 7`ye talibiz,onlardan kit imkânla

Kolbasti, horonuyla, Trabzonlular şen ola
Federasyon,Tahkimle, engel koysada yola
Yedirilmez hakkimiz, ferman bu sağa sola
Teşekkürler Şener`e , teşekkürler Yanal`a…

POYRAZ
10.02.2009, 21:26
Maca stres yapmadan cikarsak inanin sezonun en rahat galibiyetlerinden birisini alabiliriz. Asil kasacak olan jimnastikci kargalardir. Yenilirseler aradaki puan farki 10 a cikiyor.... ve bu farki kapatmak icin bir sürü takimi gerie birakmak zorundalar. Bana göre jimnastikcileri yenmemiz halinde onlar icin lig bitecek, UEFA icin mücadele ederler arti.
Her bakimdan jimnastikciler icin stres düzeyi yüksek bir mac olacak, kasmanin verdigi gerilim ile sahada gerginlik olmasi kuvvetle muhtemeldir. Biz bu gerginliklere gelmeyerek rahat oynarsak karga yuvasindan 3 puanla cok rahat sekilde cikabiliriz.
Bu arada bir kac karga sitesine göz attim, elemanlar icin icin tirsiyorlar. "Yenebiliriz" Falan gibi kelamlar da var ama Trabzonspor korkusu bir cok msajda var.

avcilarli61
10.02.2009, 21:28
bizeeee her yeeerrrr TRABZOOONNN bizeeee her yeeerrr TRABZONN!!!

yağız61
10.02.2009, 21:31
Allahın izniyle bu maç bizim.Yeter ki trabzon gibi oynayalım.ilk maçtaki gibi 10 kişi defans yapmayacaklar nasılsa.

bordo61
10.02.2009, 21:33
Yeri değil ama bu forum ödülleri açıklandı mı ?

serkanholep
10.02.2009, 21:35
kusura bakmayın arkadaşlar ama

tsclub başlığına uğrayan pek olmadığı için ve

acelesi olduğu için soruyorum

yöneticiler kusura bakmasın cezama razıyım

tsclubdaki saatler nasıl alan ve kullanan varmı

almayı düşünüyorum

şu an fiyatı 175 tl kordonları felan iyimidir

Gökhan ÖZDEMİR
10.02.2009, 21:35
Beşiktaş'ı yenersek varya.İşte o zaman çok şey değişir.

Fener'den sonra Beşiktaş'da havlusunu atar artık.

POYRAZ
10.02.2009, 21:38

almayı düşünüyorum

Ts Clup'te, daha dogrusu diger kulüplerinde ürünleri hep kalitelidir, orjinaldir.

bordo61
10.02.2009, 21:40

almayı düşünüyorum

valla saatin pahalı olması kordonlarının kalitesini göstemediğini biliyorum çünkü kullandığım tek pahalı saatin(addidas dunya kupası saati) 2 defa kordonu koptu birincisinde 30 ytl kordon parası ödemiştik bi kaç sene önce ikinci kez koptugunda yaptırmadım duruyo ondan parasıyla kıyaslamayın kullanan birine sorun derim

pReN@_61
10.02.2009, 22:02
ekremin oynamaması iyi oldu..

Hüdai Pervaneli
10.02.2009, 22:06
Besiktas Takim oyunu oynayamiyor Her hafta Kadrolari degisik degisik isimler duyuyorum

Dogru duzgun kadrolari yok bence Zor bir mac olucak

samway
10.02.2009, 22:10
son dk haberi çarşı grubu maça havlularla gelcekmiş ...

maç sonunda atıcakları havlularla lige veda edicekler .)

ehehehehheeee

ashok
10.02.2009, 22:14
kontrolü elden bırakmadan oynarsak kargalar gol bulamıyacağı için taraftarı takımlarını büyük baskı altına sokacak
beraberlik işlerine gelmeyeceği için üzerimize daha çok adamla gelmeye başlayacaklar
ilk golü kontra atakla attıktan sonra inanın inönüde destan yazacağız
maçı farklı kazanacağımızı düşünüyorum
sonnrada blinen son sahanın ortasında yattara eşliğinde TRABZON kolbastı ekibi huzurlarınızda

Alihan Ertürk
10.02.2009, 22:27
bu maçı alırsak %90 şampiyonuz ,
berabere kalırsak %75-80 ilk 3 garanti
kaybetme gibi bir şansımız yok tabi ki de

maç sonu ; Ts 3 - 1 bjk
ligde havlu atan takımlar ; bjk - fb :D:D:D

ne kadar güzel olur

husky61
10.02.2009, 22:29
arkadaşlar biletler hakkında bilgiis olan varmı??ne zman çıkcakmış falan nekadarmış diye bilen varmıdır

Mehmet Zeki
10.02.2009, 22:31
Yeri değil ama bu forum ödülleri açıklandı mı ?

Aciklandi.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=11967

Tahsin Armutcu
10.02.2009, 22:34

ben de bıtane yattaranın asıstıyle hatırlıyorum ya dıyarbakırdı ya da antalyaspordu bı tane kadıkoyde fenera attı 3-2 yenıldıgımız macta baska hatırlayan var mı???

pReN@_61
10.02.2009, 22:41
biletler konusunda biletixin sitesinde hala bir açıklama yok..

Hüdai Pervaneli
10.02.2009, 22:43
biletler konusunda biletixin sitesinde hala bir açıklama yok..

30 Tl olucak diye duymustum

Mesut
10.02.2009, 22:48
yusuf oynamasını çok istiyorum.son dakikada gitmek nasıl oluyomuş göstermek lazım ha allah razı olsun iyikide gitmiş ama prestij acısından yenersek süper olur

yatara
10.02.2009, 22:50
bu transfer haberi dogrmu saprak mi ne

only ts
10.02.2009, 22:51
bu transfer haberi dogrmu saprak mi ne

buyurrr :???

Sümeyye Şahin
10.02.2009, 22:52
yusuf sahaya bi çıksında ne çalımlar yicek bizden....geçen konya maçı sorası denizlinin röportajını dinledim de nedense acıdım adama ya adam şimdi düşünüyodur kendi kendine ben naptım ne işim var burda diye...:D son pişmanlık neye yarar...

yatara
10.02.2009, 22:53
buyurrr :???
spor61 sayfasinda yaziyoya slowak bitane futbolcu almisiz sezon sonu icin ersun yanal cok isiyoto acaba dogrumu yalanmi
bi viedolarina bakdim sol ayak tam serbest vuruscu

maydin
10.02.2009, 22:53
goooooooooooool :sevinç:

deneme 1-2 :rolleyes:

only ts
10.02.2009, 22:54
Dinlemek için grafiğe tıklayınız ..

http://img266.imageshack.us/img266/45/alkan61yg9.jpg (http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo)

konusan senmisin:D

yatara
10.02.2009, 22:55

:alkış: TRABZOOOON LALLALALLALALALALALLALALAYYY

Talha.YILMAZ
10.02.2009, 22:58
Kara Karga'yı Çok rahat bi şekilde yeneriz.
Yeterki Fener maçındaki futbolun %70 ini Oynasınlar :)

Murat Keçeci
10.02.2009, 22:58
bu maçta fb maçındaki gibi topa karşı çok sert oynamalıyız 90 dk disiplini bırakmadan herkes birbirinin açığını kapatmalı takımın merkezindeki 3 önemli isim hüseyin colman selçuk pas dagıtımını ve mücadeleyi en iyi yapması gerekenler olacak bobo holoskoya karşı savunma derinliği oluşturarak yusufuda presle etkisiz hale getirmeliyliz nobreyi sürekli göz hapsinde tutmalıyız duran toplarda yine rakibe fırsat vermemeliyiz ve bjk üstümüze geldiği dklarda savunmanın arkasına kaçıracağımızı düşündüğüm umut gökhan gibi oyuncuların kaleciyle karşı karşıya kaldıklarında topa göstere göstere vurmamalılar alan genişse çalım atılabılır sert şut olarak da vurabilirler bjknın dersini verme zamanı geldi futbolcularımız ilk büyük maç zaferine imza atacaklarına yürekten inanıyorum

Kobalas61
10.02.2009, 22:59
Ya Sakaryadayım Bilet Konusunda Yardımcı Olucak Biri Cıkarmı ?
Yardımdan Kastım Kendisine Bilet Alıcakken Yanında Banada Alabilicek Perşembe Akşam Dönüyorum Ücretini Hemen Temin Ederim

Medallion
10.02.2009, 23:00
Maca stres yapmadan cikarsak inanin sezonun en rahat galibiyetlerinden birisini alabiliriz.

Gecen hafta Ankaragucu maci sezonun en kolay maci olarak goruluyordu (taraftar arasinda). Ama sahaya cikinca anlasildi ki hic de oyle degil.

BJK maci ise bir derbi maci. Buyuk takimlar buyuk macta buyuk oynar. Tipki TS gibi.

Bizim taraftar cok kolay gaza gelip, cok kolay havaya giriyor.

Bu ligde kolay mac kalmadi. Umarim mucadelemizi yapariz 3 puan aliriz, yoksa 1 puan da bizim icin iyi bir sonuc...

Muhammed KOÇ
10.02.2009, 23:04

:D
alanzinhonun geldiği geceki espirilerden sonra bu güne dek en akıllıca espiriydii :D:D

mustafaction
10.02.2009, 23:11
ekrem dağ oynamazsa bjk çok daha fazla zorlanır karşımızda diye düşünüyorum

INSTINCT61
10.02.2009, 23:13
Mustafa Denizli'den üstün bir performans bekliyorum.Maçı kafasında %51 bir kaybetsin :D sonra pratikte de kaybeder :) (inş.)

Mehmet S. Pervan
10.02.2009, 23:16
Muhabbet kuşundan bozma yaralı kartala son darbeyi biz vurucaz :D

ciceklisefa
10.02.2009, 23:26
allah'ın izniyle beşiktaş maçınıda alıp yolumuza devam edicez.

Murat Keçeci
10.02.2009, 23:27
duran toplarda nobre i.toraman ve zapotocnyi gözden kaçırmamalıyız bize şansı tutan boboya da kesinlikle dikkat etmeliyiz kanatları yine iyi kilitlemeliyiz pas hataları yine en aza indirilmeli

Mehmet Sarigül
10.02.2009, 23:29
Ilk 5'de bulunan takimlarin aralarinda oynadiklari maclarda en az puan toplayan iki takim (TRABZONSPOR 3 puan, Kusspor 2 puan) karsi karsiya geliyor.

TSezgin61
10.02.2009, 23:34
bu macta beraberlik kurtarmaz. artik yine Büyüklük yapma zamani geldi... bu maci alirsak dananin kuyrugu kopar! istanbul karisir...

Hüdai Pervaneli
10.02.2009, 23:38
Bence hakemler Bu macin Sonucunda buyuk bir rol oynayacaktir

Mehdi
10.02.2009, 23:42
Yahu yazmayacağım diyorum ama dayanamayacağım:)

Şu başlığın dibinden ayrılmayan misafirler;gidin yatın yahu.Okudukça daha çok uyku kaçırır bu başlık:rolleyes:

Mustafa K. Demirbaş
10.02.2009, 23:44
o misafirlere çok güzel bi sözü hediye verelim kanga

çarşı bayanların tribün delikanlıların

şimdi ait oldukları yere dönsünler:)

Hüdai Pervaneli
10.02.2009, 23:44
o misafirlere çok güzel bi sözü hediye verelim kanga

çarşı bayanların tribün delikanlıların

şimdi ait oldukları yere dönsünler:)

Baskanim Inönüde sizleride Görecekmiyiz

zafer6161
10.02.2009, 23:45
Yahu yazmayacağım diyorum ama dayanamayacağım:)

Şu başlığın dibinden ayrılmayan misafirler;gidin yatın yahu.Okudukça daha çok uyku kaçırır bu başlık:rolleyes:

mehdi sen kısacası şöyle de :bjk liler tamam bu hafta bizi yeneceksiniz,hatta fark atacaksınız ,gidin yatın artık ççç

Adem Erdoğan
10.02.2009, 23:48
@ 12 Misafir

Fazla rezil olmayacaksınız.;) Hade gidin yatın.

Oğuzhan Turhan
10.02.2009, 23:48
Büyüklüğümüzü tartışan ezik kargalara...
Açıpta tarih sayfalarına bir daha baksınlar, 1975- 1976 sezonunun son maçında şampiyonluğunu garantilemiş Trabzonspor karşısına çıkarken, sırf yalakalık olsunda Trabzonspor bize 1 puan versin ve ligde kalalım diye ŞAMPİYON TRABZONSPORU TEBRİK EDERİZ pankartıyla çıkan çok sevgili beşiktaş takımının tarftarımı bizim büyüklüğümüzü tartışıyormuş.
Malum bir eski siyasetçinin sözüyle cevap vereyim kendilerine; Hadi ordan hadi ordan...

o 14 misafir karga taraftarı iyi okuyun iyide, yatıp kalkıp bize dua edin..

Sinan Ayaz
10.02.2009, 23:51
maç kesin bizim beşiktaş bize rakip olmaz

Ba®ış
Bu Konuyu 34 Aktif Üye Görüntülüyor 34 (21 Üye ve 13 Misafir)

tamam tamam farklı yenmicez sizi yatabilirsiniz :ok;)

TSezgin61
yapma ya :(
desene abi ya ;)

olsun mesaj asil yerlere ulasti:D

POYRAZ
10.02.2009, 23:55
Yav düsünüyorumda, tarafli tarafsiz herkesin en nefret ettigi takim ekseriyetle b.klu dere kus cenneti fe-be iken, neden ben en cok jimnastikci kargalardan nefret ediyorum.

Emre7
10.02.2009, 23:58
ankara maçından dersimizi aldık....
uzatmadan güzel bir futbolla ankaraspor maçındaki gibi bir maçla jimlastiğin işini bitirip yolumuza devam etmeliyiz.
Ama ankaragücü maçındaki uçarsak işimiz zor olur. cak cak olmak istemiyorum.

pReN@_61
11.02.2009, 00:04
Misafir sayısında düşüş var:)

Hüdai Pervaneli
11.02.2009, 00:07
4 kisi kaldi Devam beyler:D

Muhammed KOÇ
11.02.2009, 00:07
http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2239/118/123/1035826343/n1035826343_30317353_1734.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=30282075&id=1387518498&op=1&view=all&subj=17088199330&aid=-1&oid=17088199330)

http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2239/118/123/1035826343/n1035826343_30316338_5897.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=30282075&id=1387518498&op=1&view=all&subj=17088199330&aid=-1&oid=17088199330)

:)

Mehmet Fırat
11.02.2009, 00:09
http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2239/118/123/1035826343/n1035826343_30317353_1734.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=30282075&id=1387518498&op=1&view=all&subj=17088199330&aid=-1&oid=17088199330)

Boşuna demiyoruz; üç kızkardeş diye. :)

pReN@_61
11.02.2009, 00:10

Murat TONBUL
11.02.2009, 00:15
derbilerde bir türlü şanssızlığını kıramayan takımımız İnşallah bu maçta patlama yapacak.
Ben buna yürekten inanıyorum.farklı yenecez İnşallah 8taşı.Adamlar zaten psikolojik çöküntü içindeler:D

Travelair
11.02.2009, 00:15
Arkadaşlar dalga geçmeyi bırakalım, sezon sonu şampiyonluktan sonra gerekirse yaparız. Ben bunu doğru bulmuyorum rakibinize saygı göstermezseniz kazanamazsınız. Hayatın kuralıdır bu

İçimden gelen ses Alanzinho'nun bu maçta çok yararlı olacağını söylüyor hayırlısı olsun

narkozz
11.02.2009, 00:16
Yav düsünüyorumda, tarafli tarafsiz herkesin en nefret ettigi takim ekseriyetle b.klu dere kus cenneti fe-be iken, neden ben en cok jimnastikci kargalardan nefret ediyorum.

aynen bende öyle bu üç eziklerin içinde en çok beşiktaştan nefret ederim.nedenine gelince bi kere bu takımın taraftarı kudurmuş gibi her yere saldırıyor,böbürlenme,havalanma çok fazla,çok büyükleniyorlar ama 5 yıldır hiç başarıları yok.forumlarına girdim yok trabzon maçı derbi mi,trabzon büyük takım mı neler neler yazmış ezikler.iyice kıl oldum bunlara maçta da çok pislik yapacaklar ama ben inanıyorum bunlar pazar günü folloş olacak:D

Mehdi
11.02.2009, 00:17
Arkadaşlar fazla da abartmadan başlığın konusuna yani maç hakkındaki yorumlara dönelim;)

biltrabzon
11.02.2009, 00:17
arkadaslar su dalga gecme isini hakikatten abarttiniz.ayip oluyor,hepimiz insaniz biraz saygili olalim.bu yaptiklariniz saka tamam da biraz abartili olmus.

Turgay 6161
11.02.2009, 00:21
Az önce benide misafir sınıfına koydunuz.Haliyle benide kargalardan zannetiniz.ama değilim ,ne kadar karga varsa hepsini vurmaya çalıştım.geride kalan kargalar iyi okusun kendi çöplüğünüze dağılın bakalım.maça gelince rahatlıkla alacağımız bir maç olacak.

nuhoglu
11.02.2009, 00:22
arkadaslar su dalga gecme isini hakikatten abarttiniz.ayip oluyor,hepimiz insaniz biraz saygili olalim.bu yaptiklariniz saka tamam da biraz abartili olmus.
arkadaşım biz insan değilmiyiz inönüye 1990 yılından beri her maca giderim ve her mac hic duymadığımız küfürleri duyarız bence bizim yaptıgımızda bişe yok biz ne sövüyoruz nede başka bi sitede yazı yazı yazıyoruz sadece biraz eğlenmek istedik

Gamze
11.02.2009, 00:22
Maçla ilgili yorumlara dönelim gerçekten de arkadaşlar.
Her şey tadında güzel.
Travelair abimizin dediği gibi, her ne olursa olsun rakibimize saygı göstermek zorundayız.
Bizi diğerlerinden farklı kılması gereken unsurlardan biri de bu olmalı.

Maça dönelim.
Misafirlerimiz futbolu en iyi bilen bu insanların futbola dair yorumlarını okusun... ;)

hasannuhoglu
11.02.2009, 00:23
istanbulda kara karga sezonu acılmıştır..av serbest !! umuyorumki ben de o gün inönüde olcam,ve sesimi kaybedene kadar bagırcam!!

nuhoglu
11.02.2009, 00:24
istanbulda kara kavga sezonu acılmıştır..av serbest !!
eti bile yiyilmez iğğğğğğğğğğğğğğ

biltrabzon
11.02.2009, 00:25
arkadaşım biz insan değilmiyiz inönüye 1990 yılından beri her maca giderim ve her mac hic duymadığımız küfürleri duyarız bence bizim yaptıgımızda bişe yok biz ne sövüyoruz nede başka bi sitede yazı yazı yazıyoruz sadece biraz eğlenmek istedik

hepimiz insaniz diyorum farkli birsey demedim iyi okusan anlarsin.

hüseyin1975
11.02.2009, 00:26
Misafirlerimize hosgeldiniz diyorum.

Haftasonu Besiktasi yenmemiz onlar icin hayirli olacakdir. Evet Sampiyonluk yarisindan uzaklacaklardir ama bu Hoca ile zaten er yada gec uzaklasacaklari simdiden bellidir.

Sizi Hocanizdan ve asilzade Baskaninizdan kurtaracagiz.

Haydi simdi rahat bir uyku cekin.

nuhoglu
11.02.2009, 00:28
karşılama başlığı acılmamış karşılamıyacakmıyız takımı

POYRAZ
11.02.2009, 00:29
Az önce benide misafir sınıfına koydunuz.Haliyle benide kargalardan zannetiniz.ama değilim ,ne kadar karga varsa hepsini vurmaya çalıştım.geride kalan kargalar iyi okusun kendi çöplüğünüze dağılın bakalım.maça gelince rahatlıkla alacağımız bir maç olacak.
Misafir olarak bakmaktansa, girip yazi yazmak daha güzel. Hosgeldin renktas.;)

Ahmet Kuru
11.02.2009, 00:30
Zevkli bir maç olur inşallah....
Sahada oynanan futbol ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanarak 3 puan ile döneceğimizi düşünüyorum...
bjknin bir iki kilit adamını durdurduk mu gerisi kolay...
bjknin defansı bizden iyi değil,bunu avantaja çevirmemiz gerekiyor...
Ersun Hoca'nın fbyi çözdüğü gibi bjkyide çözmesi temennisiyle...

ilhan
11.02.2009, 00:33
Sezon başındada aynı şeyleri yapıyordunuz arkadaşlar. Ezeriz, yeneriz, fark atarız diyorduk hep beraber. Bunlara,böyle şeylere gerek yok. Bir kere seviyemizi düşürmeye gerek yok.

Rakibini alt etmek istiyorsan, ilk önce o'na saygı göstereceksin. Süper lig futbol yarışması ve hepsi bizim rakibimiz. Sevmiyoruz, saygıyı hak etmiyorlar hepsine eyvallah ama ne olursa olsun müsabakada rakibimiz olacaklar.

Onların forumlarında ne yazdığına takılıp kalmayalım. Bugün girdim baktım, hep aynı klişe söylemler. Geçen hafta Konyaspor'u da ezeceklerdi, fark atacaklardı.. Şimdi aynılarını bize yazıyorlar.

Trabzonspor'un temsil gücü en elit taraftar platformundayız arkadaşlar, bize yakışan şekilde yorumlar yapalım.

Alper Beyazay
11.02.2009, 00:34
Umut bu maçta yine qol atıcak..İçime doğdu :)

Cagdas Topal
11.02.2009, 00:36
Arkadaslar neden karsılama baslıgı ve BMN İstanbul inönüye organizasyonları yok ? bir bilgisi olan var mı ?

Fatih
11.02.2009, 00:37
Ankaragücü maçından önce hepimiz fark bekliyorduk.Ama beklediğimiz gibi olmadı malum.O yüzden önce rakibi ciddiye almak gerek takımın ismi önemli değil.

Bjk maçı Fener maçından zor geçecek. Bjk daha diri bir takım orta alanda çok koşan ,mücadele eden futbolcuları var.

Cagdas Topal
11.02.2009, 00:38
Ankaragücü maçından önce hepimiz fark bekliyorduk.Ama beklediğimiz gibi olmadı malum.O yüzden önce rakibi ciddiye almak gerek takımın ismi önemli değil.

Bjk maçı Fener maçından zor geçecek. Bjk daha diri bir takım orta alanda çok koşan ,mücadele eden futbolcuları var.

Bu macı kolay gören , fark atacagımızı düşünen var mı acaba :D ozaman vay halimize . Yine de cıkıp yenicez egemen 3 lü cekicek kolbastı oynayacagız :cool: :alkış:

Mehmet Fırat
11.02.2009, 00:40
Dilerim bu başlığa bakan misafirler arasında bizim futbolculardan yoktur. :rolleyes:

Hüseyin İlkin
11.02.2009, 00:41
Konyaspor maçında izlediğim Beşiktaş , Ekrem 'i çok aradı . Beşiktaş 'ın Ekrem'li maçlarınıda izlemiş biri olarak , sağ bek - sol bek ve başka bölgelerde kullandıkları Ekrem'in bizim maçta olmaması Beşiktaş adına dezavantaj olacak .

Ayrıca Gökhan Zan , geçen maç kabaklama attığı uzun pas başarısını bu maçta gösteremezse savunmamızı pek zorlayacaklarınıda düşünmüyorum . İlginçtir Beşiktaş 'ın son Konya maçında en net pozisyonu Zan 'ın en geriden havalandırdığı pozisyon . Başka da yok zaten .

Fener ve Ankara maçlarında sahaya koyduğumuz oyun tekrar sahaya konursa , yeneceğimizi düşünüyorum ve bunu çok istiyorum .

Ankaraspor , Beşiktaş 'ı İnönü'de paramparça etmişti . Hem o maçın kasetini izleyip , hem de Gs-Bjk maçının kasetini izleyip iki duruma karşıda ders almak lazım . Zaten bunu Ersun hoca çoktan yapmıştır :)

Emirhan Makul
11.02.2009, 00:44
Umut bu maçta yine qol atıcak..İçime doğdu :)

Yok yanlış doğmuş Gökhan atacak ayak içi sağ alt köşeye plase sayfa numarasını kaydettim maçdan sonra bulup alıntı yapmak zor oluyor Gökhan'ın gol ve golleri gelecek bu maçda İnşallah.

pReN@_61
11.02.2009, 00:45
Konyaspor maçında izlediğim Beşiktaş , Ekrem 'i çok aradı . Beşiktaş 'ın Ekrem'li maçlarınıda izlemiş biri olarak , sağ bek - sol bek ve başka bölgelerde kullandıkları Ekrem'in bizim maçta olmaması Beşiktaş adına dezavantaj olacak .

Ayrıca Gökhan Zan , geçen maç kabaklama attığı uzun pas başarısını bu maçta gösteremezse savunmamızı pek zorlayacaklarınıda düşünmüyorum . İlginçtir Beşiktaş 'ın son Konya maçında en net pozisyonu Zan 'ın en geriden havalandırdığı pozisyon . Başka da yok zaten .

Fener ve Ankara maçlarında sahaya koyduğumuz oyun tekrar sahaya konursa , yeneceğimizi düşünüyorum ve bunu çok istiyorum .

Ankaraspor , Beşiktaş 'ı İnönü'de paramparça etmişti . Hem o maçın kasetini izleyip , hem de Gs-Bjk maçının kasetini izleyip iki duruma karşıda ders almak lazım . Zaten bunu Ersun hoca çoktan yapmıştır :)
aynı sistemde çıkacaklarını duydum(tek forvet) ne kadar doğru bilemiyorum fakat bize karşı açık oynamalarını bekliyorum.çünkü kazanmak için her şeyi yapmalılar.biz de kontradan golü bulmalıyız..temennimiz oyunu karşı yarı sahaya hapsetmek tabii :)

Cagdas Topal
11.02.2009, 00:46
Biletler nezaman satısa cıkarılır bir bilgisi olan var mı ? sabah mı yoksa yarın sabah mı ?

hüseyin1975
11.02.2009, 00:48
Dilerim bu başlığa bakan misafirler arasında bizim futbolculardan yoktur. :rolleyes:

:alkış:
Cok haklisin.
Cok kötü "örnek" oluyoruzdur.

Eger Futbolcu kardeslerimizden birisi burayi takip ediyorsa, aman ha bizi ciddiye almayin.
Lütfen tam konsantre maca cikin ve size yakisani yapin.

lazfather61
Arkadaslar neden karsılama baslıgı ve BMN İstanbul inönüye organizasyonları yok ? bir bilgisi olan var mı ?

bilet kalmıyacak diye:D sus sende sesini cıkarma ben pusuda bekliom cıktıgı an sıraya gircek arkadaslar sabahın korunde onlara aldırtcam:D

Ömer Akdağ
Bu gece bir ruya gordum futbolu yada maci gormedim sadece skoru 1-4 gordum ve macla ilgili oldugundan emindim uyandigimda. Misafir takim biz oldugumuza gore 4-1 alacaz maci insallah. :D

Mehmet Sarigül
Yattara'dan patlama bekleyenler gittikce azaliyor...

Bu iyiye isaret.

seydisehir1
11.02.2009, 00:49
mac icin cok ama cok rahatim. Jimnastikciler bizim kadar organize bir takim degiller, siradan bir takim goruntusundeler acikcasi.. Herseyden cok rahatligimin sebebi kalecimizdir... Dunyanin en iyi 10 kalecisinden birine sahibiz, cok olaganustu birsey olmadigi takdirde, tony gene bu mactan bembeyaz bir kagit sunucaktir istatikcilere...

7 geliyor, sampiyonlar ligi grup hesaplari yapmamiz yakindir....

Hüseyin İlkin
aynı sistemde çıkacaklarını duydum(tek forvet) ne kadar doğru bilemiyorum fakat bize karşı açık oynamalarını bekliyorum.çünkü kazanmak için her şeyi yapmalılar.biz de kontradan golü bulmalıyız..temennimiz oyunu karşı yarı sahaya hapsetmek tabii :)

Ben maçın başından itibaren açık oynayacaklarını düşünmüyorum ama inşallah öyle oynarlar , bizim işimize gelir .

Mesela Özkan - Tello - Nobre - Yusuf dörtlüsüyle çıkmaları , bizim orta saha - forvet hattını direkman bir adım öne çıkarır . Tabi bizim normal kadroyla sahaya çıkacağımızı varsayıyorum .

Vural Kuyumcu
Misafirlerimize hosgeldiniz diyorum.

Haftasonu Besiktasi yenmemiz onlar icin hayirli olacakdir. Evet Sampiyonluk yarisindan uzaklacaklardir ama bu Hoca ile zaten er yada gec uzaklasacaklari simdiden bellidir.

Sizi Hocanizdan ve asilzade Baskaninizdan kurtaracagiz.

Haydi simdi rahat bir uyku cekin.

süpersin hüseyin abi cok güzel yorumladin :alkış::alkış:

TolgaTopçu61
Macin ilk dakikalarindan itibaren top kontrolümüzde olmali,bjk'i bekleyip kontra ataklardan basarili olacagimizi sanmiyorum...
Forvetlerimiz bol bol pres yapmali,Umut zaten yapiyor Gökhan da yardim etmeli,böyle olursa defanslarinda büyük hata yapabilirler...

lazfather61
11.02.2009, 00:50
Yattara'dan patlama bekleyenler gittikce azaliyor...

Bu iyiye isaret.

nesi iyiye isaret onu anlamadım acarmısın??

pReN@_61
11.02.2009, 00:51
Ben maçın başından itibaren açık oynayacaklarını düşünmüyorum ama inşallah öyle oynarlar , bizim işimize gelir .

Mesela Özkan - Tello - Nobre - Yusuf dörtlüsüyle çıkmaları , bizim orta saha - forvet hattını direkman bir adım öne çıkarır . Tabi bizim normal kadroyla sahaya çıkacağımızı varsayıyorum .Ersun hoca büyük ihtimalle aynı kadroyla çıkacaktır..

Alper Beyazay
11.02.2009, 00:51
Yok yanlış doğmuş Gökhan atacak ayak içi sağ alt köşeye plase sayfa numarasını kaydettim maçdan sonra bulup alıntı yapmak zor oluyor Gökhan'ın gol ve golleri gelecek bu maçda İnşallah.

Evet Ankaragücü maçı öncesi Umut'tan kafa golü bekliyorum dediğini unutmadım..Bende bu maç için Umut kafayla atıcak diyorum :) İnş. ikimizinkide tutar..

memorinho
11.02.2009, 00:54
Biletler nezaman satısa cıkarılır bir bilgisi olan var mı ? sabah mı yoksa yarın sabah mı ?
bu soru hep yanıtsız kaldı bu akşam :)

POYRAZ
11.02.2009, 00:55
bu soru hep yanıtsız kaldı bu akşam :)
Sanirim mactan 2 yada 3 gün önce

Mustafa Ayazoğlu
11.02.2009, 00:57

18. hafta beşiktaş -antalyaspor maçı biletleri Cuma günü satışa çıkarılmış, maç Pazar günü oynandı. ayrıca maç bilet fiyatı 25 TL idi. Geçen yıl bjk-TRABZONSPOR 40 TL idi.

Biletler Cuma günü satışa çıkar, nedeni korsanlar :)

Alper Beyazay
11.02.2009, 00:59
Sanırım yine sabaha kadar kuyrukta beklicez :):)

pReN@_61
11.02.2009, 01:00
fiyat ne olursa olsun yine patlama olacak biletlerde...inşallah sıkıntı çekmeyiz.

Alper Beyazay
11.02.2009, 01:02
Sanırım 1600 kişilik yer olacak.

Cagdas Topal
11.02.2009, 01:03
18. hafta beşiktaş -antalyaspor maçı biletleri Cuma günü satışa çıkarılmış, maç Pazar günü oynandı. ayrıca maç bilet fiyatı 25 TL idi. Geçen yıl bjk-TRABZONSPOR 40 TL idi.

Biletler Cuma günü satışa çıkar, nedeni korsanlar :)

Cuma gider alırız ozaman 40 TL tamamdır oraya gidince bos dönmeyelim de , gerci bulabilecekmiyiz oda var :( inş buluruz ya

only ts
11.02.2009, 01:11
4 gun 17 saat 47 dakıka kaldı

husky61
11.02.2009, 01:11
yaa nolcak bu biizm bilet bulma çilesi yaaa ufff

Cagdas Topal
11.02.2009, 01:13
yaa nolcak bu biizm bilet bulma çilesi yaaa ufff

Olmadı eziklerin yanında izleriz kalearkası :D

Mustafa Ayazoğlu
11.02.2009, 01:15
GS maçında biletler Salı günü saat 10 da satışa çıkacağı söylenmişti. 11:05 bilet kalmamıştı.
BiletX şubesinden zor almıştım.

Cuma günü benim tahminim daha öncesinden çıkabilir.

Cagdas Topal
11.02.2009, 01:17
GS maçında biletler Salı günü saat 10 da satışa çıkacağı söylenmişti. 11:05 bilet kalmamıştı.

Cuma günü benim tahminim daha öncesinden çıkabilir.

Ne kadar cabuk bitiyor şu bi,letler ya internetten alsak ya ne ugrastırıyorlar bizi :mad:

pReN@_61
11.02.2009, 01:23

Cuma günü benim tahminim daha öncesinden çıkabilir.Cuma gününe de bırakmayabilirler..

Biletlerin cuma günü çıkacağını kesin görmeyin bence, her an her şey olabilir, dikkat.

erol-61
11.02.2009, 01:24
http://www.resimekle.gen.tr/pictures/1d207798e2c9386ca6e6f5584878f7f3.jpg (http://www.resimekle.gen.tr)

Cagdas Topal
11.02.2009, 01:28
Cuma gününe de bırakmayabilirler..

Biletlerin cuma günü çıkacağını kesin görmeyin bence, her an her şey olabilir, dikkat.

Herkes dikkat diyor da benim ve benim gibilerin nerden haberi olacak ya :( hergün saat 8 de kalkmak istemiyorum :D

Barış
11.02.2009, 01:29
Tek forvet oynarlarsa bizim stoperler çok rahat maç çıkarır.Çift forvet oynarlarsa da arkasında Yusuf'la ancak bizim paslaşmalarımızı izlerler :D Bjk tam bi çöp takım haline geldi Mustafa Denizli'yle.Anormal bi durum olmazsa kolay vermeyiz maçı.

Erdal
11.02.2009, 01:31
Trabzonspor taraftarı rakibine saygılıdır. Bu demek değildir ki rakibini kızdırmaz. Elbette bu işin tadı böyle çıkar. Ama en azından galip geldikten sonra yapsak diyorum....Bunun dışında bjk kötü yönetiliyor,hocasını sevmem wsws ....Ama bütün bunlar öyle ya da böyle iyi bir muhalif tribün yapısı varlığını unutturmamalı....Elbette ben böyle düşünüyorum ve elbette herkes böyle düşünmek zorunda değil....

Erdal DİLEK
11.02.2009, 01:33
artık onlarda kazanmanın hırsı değil kazanamamanın stresi olacak, bu bize inanılmaz bir avantaj sağlar diye düşünüyorum. . .

POYRAZ
11.02.2009, 01:33
Herkes dikkat diyor da benim ve benim gibilerin nerden haberi olacak ya :( hergün saat 8 de kalkmak istemiyorum :D
Ne demisler? "Erken kalkan yol alir" :D

Cagdas Topal
11.02.2009, 01:35
Ne demisler? "Erken kalkan yol alir" :D

Bu sabah satısa cıkmayacagını biliyoruz ama persembe ve cuma tetikteyim :D :cool:

Kıbrıstan dün geldim ilk işim bilet almaktı ama bu kadar insanı görünce korktum valla :D BMN Bursa ya da helal olsun biz burda düşünürken onlar oradan gelecekler tekrar yolları acık olsun inş bulurlar

POYRAZ
11.02.2009, 01:37
artık onlarda kazanmanın hırsı değil kazanamamanın stresi olacak, bu bize inanılmaz bir avantaj sağlar diye düşünüyorum. . .
Ben bu yazinin daha genisletilmisini yazmistm önceki sayfalara. Haklisin.

Ayrica kupa maciydi yanilmiorsam, jimnastikcilerin attigi gol sonrasinda Mustafa Denizli'nin gülüsü kancikca bir gülüsü vardi. Maci kazanmamiz halinde yine kancikca bir gülücük atacak mi acaba? Maci kaybederse kulüpteki görevi tehlikeye girecek.

Hüseyin Çümen
11.02.2009, 01:49
bu sene büyük takımlara karşı hep iyi oyunlar sergiledik
cincon a 3-0 yenilememize ramen o maçtada iyiydik haketmediğimiz bi malubiyetti
bejeke bize pozisyon dahi bulamadı

febe yi ezdiğimizi gayet iyi biliyoruz

bu maçta çok güzel oyun bekliyorum

ve bejeke nin rezil oyunuda ortada

inşallah bu sefer biraz daha şanslı oluruz ve galip geliriz

erol-61
11.02.2009, 01:52
http://www.resimekle.gen.tr/pictures/399d315f1a48f7c2a4f72e38cf57d892.jpg (http://www.resimekle.gen.tr)

The_Storm
11.02.2009, 02:05
Zaman zaman rakiplerin taraftar forumlarına giriyorum. Hemen hiçbiri bizimki kadar agresif değil. Rakipleri hakkında birşeyler yazarken herkes, o takımı tutan sevdiği saydığı bir insanı düşünmeli, onun yüzüne söyleyemeyeceği sözleri foruma yazmamalı. Buradaki tahrik edici yazıları okuyan BJK'lılar dolduruşa gelip, pazar günü bir arkadaşımızın canını yaksa iyi mi olur? İnsan hayatından önemli ne var?

Eskiler "uslub-u beyan, ayniyla insan" demişler. Herkes yazdığı ile biraz da kendi kalitesini ortaya koyuyor. Dikkat edelim lütfen.

Bir de çok büyük konuşmamak lazım, ne kadar güçlü olursan ol Allah (CC) nasip etmedi mi olmaz.

Pazar gecesi inşallah iyi bir oyundan sonra bol gollü bir galibiyet alırız, sonra da Beşiktaşlı arkadaşlarımızı kızdırırız, ama seviyeyi düşürmeden...

Erdal
11.02.2009, 02:18
The-Storm yaşlanıyoruz galiba :)...Anlamıyor ve anlaşılmıyoruz giderek....