PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 1 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

POYRAZ
09.02.2009, 09:02
:alkış::alkış:
çok haklısın.. bir takım düşün ki büyük bir balon.. hayvan otlamaz sahalarında kendi iklim şartlarının avantajı ile çağ dışı oyunla puanları topluyor
Olaya bilimsel yaklasmissin. Degerlendirmeye fazlasiyla deger.:D
Tebrik ederim.:D

zafercalikoglu
09.02.2009, 09:17
bizi fovari göstreceklerdir,sakin oynayalım,stres yapacak olan bjk ,akıllı oynayalım yeter,

Akın NAZİFOĞLU
09.02.2009, 09:46
konya-beşiktaş maçını izledim.her ne kadar ölçü olmasa bile bjk aynı bu şekilde oynasın biz a.gücü maçındaki oyunla bile yeneriz onları.ama yinede bjk'nın artılarıda yok değil.bir kere defansları iyi ve dengeli.bekleri ibrahim*2.bu onlara göbekte değişmeli oynama avantajı veriyor.ve diri kalmalarını sağlıyor.ama topu oyuna sokma yüzdeleri çok düşük.umutun yapacağı verimli presle çok top kapabiliriz.ayrıca yerden seri paslaşmalar karşısında deyim yerindeyse aptallaşıyorlar.ortasahada sivok iyi ama stoper kökenli olduğundan sıklıkla bir adamın peşine takılıp yerini kaybediyor.ernst çok kötü.allah vergisi fiziğiyle birşeyler yapmaya çalışıyor.ama kondüsyonu bile yok. bize karşı ilk yarıyı bile zor çıkartır gibi.kanatları bal yapmayan arı gibi.birazcık tello.sol ayakla sağ kanatta oynuyor.bu Cale'yi zorlayabilir.top o kanada geldimi selçuk, hüseyin veya colman'dan biri mutlaka ters taraftan sıkıştırmaya gelmeli.forvette holosko hem çok formsuz hemde muhtemelen tam düzelmeyecek bir sakatlığı var.boboyu konyada hiç beğenmedim.ama nobrede golcü balı var ve bize karşıda şansı hep yaver gidiyor.inşallah nobreyle başlamaz Denizli.
gelelim bize.bir kere bu maç fb maçı gibi olmaz.bjk daha iyi savunma yapan bir takım.ortadan atılan derin toplardaki yüzdemiz bu maçta muhtemelen düşük olacaktır.çok fazla kanat ortasıda yapamayabiliriz.ama oyunu kanada yıkıp sonrasında seri ve kısa paslaşmalarla ortadan atılacak arapaslarla çok rahat pozisyon bulabiliriz.kolay değil ama bunu takım gs ve fb maçlarında çok iyi yapmıştı.
velhasıl kelam;zor maç ama kazanamayacağımız maç değil.dengeli ve akıllı oynarsak zor bizim için kolay olur.ama aksi takdirde olacağı en kötü 0-0 olur kanaatimce.

POYRAZ
09.02.2009, 09:52
Besiktas'in Yusuf'u balon cikmis. Dün gece spor yorumculari öyle söylüyorlardi.

Oktay AKKUŞ
09.02.2009, 10:00
Tüpçü Gaz Kaçırıyor:D Yusuf'ta Üfleyerek Doldurmaya Çalışıyor.

Oktay AKKUŞ
09.02.2009, 10:00
Doğuştan Bjk'liyim Dedikten Sonra iyiki de Almamışız O Kişiliksiz Mahlukatı

Ali İhsan
09.02.2009, 10:01
%95 beraberlik (hatta %90 0-0)
%4 biz yeneriz
%1 yenerler

agasaro
09.02.2009, 10:13
Bu maça Ersun hoca Alanzinho'yu ilk 11 de başlatırsa maçın ilk yarısında BJK'nin gardını düşürürüz diyorum. Hiç olmazsa 3 sarı kartları olur.

elnıno 28
09.02.2009, 10:26
8taşın konya macını ızledım onlar bu futbolla bızım orta sahayı bıle gecemezler.bu mustafa denızlı aynı bızım zıya dogan gıbı once gol yemeyım sonra karamboldan bır gol bulursam 3 puanı alırım.bu sene şampıyonlugu kımseye 7 ırmeyız

Emirhan Ömeroğlu
09.02.2009, 10:28
bişe sorucam..
bizim 5 oyuncu kart sınırında idi Ankaragücü maçında o maçta kart görmediler... bu maçtada kart sınırında oluyorlar mı?? yoksa ??

Emirhan Ömeroğlu
09.02.2009, 10:45
bişe sorucam..
bizim 5 oyuncu kart sınırında idi Ankaragücü maçında o maçta kart görmediler... bu maçtada kart sınırında oluyorlar mı?? yoksa ??

sorduğum soruyu cevaplıyım...

evet sınırda olmalarını bir diğer maçlara taşıyorlar ;)

teşekkürler Hüseyin abi:cool:

Varlıbaş61
09.02.2009, 10:55
acıyorum şu kara kargalara...
çok seviyesiz yorumlar yapıyorlar...
pazar akşamı 20:45'te futbolcularına sövmeye başlarlar...
maçla ilgili tahminim 0-0
ersun hoca defansı sağlam tutacaktır
hele bi galibiyet olursa
güle güle karga güle güle:)

EmrahYalçınalp
09.02.2009, 10:57
Normal şartlarda bjk'nın bizden puan alması için 0-0'a yatması şanslarını en artıran tablo olur. Eğer özel bir derbi motivasyonu ile hayatlarının topunu oynamazlarsa, ki bu kadar topa düşman bir defans ve ortasaha ile zor, bu maçın sonucunu atacağımız gol ya da goller belirler. Bana bizim galibiyet şansımız yüksek gibi geliyor doğrusu. En kötü ihtimalle beraberlik olur. Eğer yeni bir Papila olmazsa...

000061
09.02.2009, 10:58
yamultacaz alayını kuşların
fırtınaya tutulacaklar
azuhahaha

000061
09.02.2009, 10:59
bursa - sivas
sivas maçta puan kaybetmeli

UğuR
09.02.2009, 11:06
Biletler ne zaman satışa çıkacak?

Ümit Tekşan
09.02.2009, 11:14
Her türlü yeneceğimiz bir maç Ben takımımıza güveniyorum Biz bjk' yı inönünün çimlerine gömeriz. İnşallah fark atarız .. gönlümden geçen skor 2-0 Goller ; Gökhan ÜNAL ve Umut BULUT
Asistler ; İbrahim ÜÇÜNCÜ ve Colman ......

Hazırol Sekiztaş geliyoruz....

iyattara
09.02.2009, 11:19
Biletler ne zaman satışa çıkacak?

bilet kovalama haftası başladı:) henüz bir açıklama yok...

pReN@_61
09.02.2009, 11:23
biletleri 4gözle bekliyoruz:) umarım fiyatlar uygun olur.

bjk zirveden kopmamak için bu maçı final olarak görüyor...avantaj bizde, bunu iyi kullanırsak en kötü ihtimalle beraberlikle ayrılırız.galibiyete de hayır demeyiz tabii ki :)

Muhammed KOÇ
09.02.2009, 11:24
bizim maçlarda aslan kesilir.. ben rüştüden korkuyorum :S

tonyalı Aydın
09.02.2009, 11:25
hakem iyi olursa forvetlerimiz gününde olursa ve fb ve ankaraspor macındaki gibi oynarsak macı alırız.benim tek korkum hakemler biz macı kazanırsak arataki puan farkı 9 olacakki bjk devre dışı olacak şampiyonlukta onun için hakemler aranın açılmaması için herşeyi yaparlar tek korkum o.birde akşam şu fener macını seyrettikten sonra şu takımı nasıl yenemedik diye hayıflandım.....

littlebighorn
09.02.2009, 11:26
Ben sonucu hakemin belirleyeceğini düşünüyorum.

karatasof
09.02.2009, 11:29
Bizim için dönüm maçlarından biri daha.Diğeri ilk yarı gs ile oynadığımız ve maalesef çok iyi bir oyundan sonnra kaybettiğimiz maçtı.Bu ikinci fırsatı umarım değerlendiririz.Bu hafta sonu oynanan maçların hepsi bize yaramıştı bu yarayışı avantaja döndürmek için bu maçı almalıyız.Üç puanı alan taraf olmamız halinde hem futbolcuların inancı daha bir güçlenir hemde seyircinin.

Cemalettin Taşkın
09.02.2009, 11:29
beşiktaşta kart cezalısı oldu mu?

Cemalettin Taşkın
09.02.2009, 11:31
hala büyük maç dediğimiz maçları kazanamadık. kötü feneri bile yenemedik.

onun için bu maçta galibiyet değil beraberlik hesabı yapmamız gerekir diye düşünüyorum. anakaragücü gibi serseri bir topla mağlup olmaktansa beraberlik iyidir.

tabi geçen sezonki takım yok holoskoya eskortluk yapan erdinç yok kalede tolga yok.

yinede 1 puan iyidir diyorum.

Süleyman50
09.02.2009, 11:33
zor bir maç olacak zira bjk nin varolma maçı, o yüzden futbolcularımız bu maça çok iyi motive olmalı eğer kazanırsak bu hafta lider olabiliriz....

arahna
09.02.2009, 11:37
ins alanzinho ile yattara 15 dk da olsa ayni anda oynar . ikisi sahada iken rakip takimin korkusu psikolojisi alt ust olur yattara da motive olur

oflu engin
09.02.2009, 11:38
bjk da bizim gibi kart sınırında beş futbolcusuda kart görmedi tam kadro sahaya çıkacaklar.sakatların durumu belli değil.çok zor maç.iki takımında defans dörtlüsü ligin en iyi dörtlülerindenatanın yüzde yüz kazanacağı bir maç olur.bizim avantajımız bjk nın bu maçı mutlaka almak zorunda olması.buda defansta açık verecek anlamındadır.ersun hocamız bunu iyi değerlendirirse maçı alma ihtimalimiz berabere kalma ihtimalinden daha yüksek.1-0 olsun bizim olsun.

Erdal
09.02.2009, 11:40
Evet Bismillahirrahmanirrahim diyerek başlayalım. Allah yardımcımız olsun. Elbette kolay falan olmayacak.Motivasyon şart...Haydi bakalım Ya Allah....

seVil
09.02.2009, 11:43
ben bu açtan acayip tırsıyorum geçen bi bejekeli arkadaş bejeke TRABZONUN ko..sı dedi nasıl ayar oldum ama anlatamam kestim muhabbeti cenazeme bile gelemez o derece...bu maçı istanbulda alalım karga yuvasında bi fırtına kolbastı oynayalım ya daa ne istiim yaa ben beraberlik verdim ama hadi hayırlısı inşanla 3 puanla döneriz...

Emre ÖZTÜRK
09.02.2009, 11:47
iyi motive olmuş, maça inanmış ve normal bir hakem yönetimi ile bu Trabzonspor umuzu kimse yenemez bu böyle biline...Takıma inanın, güvenin arkadaşlar ankaraspor orda 3 tane attı bjk ye.Ben inanıyorum ki orda asla yenilmeyiz en kötü beraberlik alırız Allah ın izniyle

Süleyman50
09.02.2009, 11:49
gerçekten şu bir gerçekki bu adamlar bize ters geliyor bende çekiniyorum bu maçtan, ama en kötü 1 puan diyorum...

hermann hesse
09.02.2009, 11:50
Beşiktaş tribünleri yusuf yusuf diye inleyecek.

Murat 61
09.02.2009, 11:51
Bu sezon artık şansızlığımızı kırıp İstanbul'un 3 hacimlisinden birini yenelim artık.Diğerlerinide zamanı gelince.Şampiyonluk yolu 3 hacimliyi yenmekten geçiyor.Hep beraber elele 7'ye

ilteriş
09.02.2009, 11:57
bu maçta orta sahamız ve kanatlarımız muhteşem oynamalı.beşiktaşın seyirci avantajını ancak böyle yok ederiz.umuttan bu maçta gol bekliyorum.

Mehmet Fırat
09.02.2009, 11:57
Maça daha 1 hafta var ama rüyasını şimdiden görmeye başladım. :)

Berabere kalıyorduk ve ben buna yenilmiş kadar üzülüyordum. :o

Hamza Yilmaz
09.02.2009, 12:02
beşiktaşta kart cezalısı oldu mu?

Onu bilemicem ama Holosko sakatlanmis, 3 hafta diyorlar bakalim.... Kart sinirinda zaten rüstü vardi o oynamadi.. Nobre vardi ama o da görmedi.

Tangerine Dream
09.02.2009, 12:02
Dün akşam Samanyolu Haber kanalında Turan Sofuoğlu Bjk-Trabzonspor maçı ile ilgili olarak maçı Bjk kazanır diye yorum yaptı. Programa sms ile katılarak "Turan Bey, gönlünüzdekini değil gerçekleri söyleyin, Bjk bu futboluyla Trabzonspor'a rakip olamaz" dedim. Programın sunucusunun mesajımı Turan Sofuoğlu'na iletmesinden sonra yorumunu sırıtarak "Trabzonspor kazanırsa ara iyice açılır, ligin heyecanı kalmaz" şeklinde değiştirdi.

Turan Bey, Pazar akşamı heyecanınızı biraz daha azaltacağımız için şimdiden özür dileriz.

mustafaction
09.02.2009, 12:05
maç günü fenerle berabere kaldığımıza çok fazla üzülmemiştim ama şimdi bakıyorumda fener çok kötü durumda,artık büyük maç kazanma vakti geldi kargayı yenelim artık son 4 maçtır galibiyetimiz yok

a d bacan
09.02.2009, 12:18
hucum ayuncularımıza çok iş düşecek
defans tamam
orta alan tamam
forvetlerde başarılı olurlarsa
tamamdır bu iş
ALLAHın izni ile.....

İrfan KUMAŞ
09.02.2009, 12:23
konya karşısındaki bejekeye bakarak yorum yapmak yanlış olur.bunlar bize karşı her zaman farklı motive oluyorlar.
ancak;
Ankaragücükarşısındaki bizim takıma bakarakta endişe etmemek gerek
karanti alırız bu maçı diyorum

Gökhan Süleymanoğlu
09.02.2009, 12:24
valla arkadaslar sizi bılem ama benım ıcımde bu mac ıcın cok buyuk umutlar var yanı bana oyle gelıyokı bu maçı alırız. hadı hayırlısı dıyelım alalım bu macı..

TSezgin61
09.02.2009, 12:24
Dün akşam Samanyolu Haber kanalında Turan Sofuoğlu Bjk-Trabzonspor maçı ile ilgili olarak maçı Bjk kazanır diye yorum yaptı. Programa sms ile katılarak "Turan Bey, gönlünüzdekini değil gerçekleri söyleyin, Bjk bu futboluyla Trabzonspor'a rakip olamaz" dedim. Programın sunucusunun mesajımı Turan Sofuoğlu'na iletmesinden sonra yorumunu sırıtarak "Trabzonspor kazanırsa ara iyice açılır, ligin heyecanı kalmaz" şeklinde değiştirdi.

Turan Bey, Pazar akşamı heyecanınızı biraz daha azaltacağımız için şimdiden özür dileriz.

eee tabi öyle diyecek, biliyor hakemlerle önümüz kesilmek istenecegini bu macta.

Öztürk Adem
09.02.2009, 12:29
Bu macı da alıp yolumuza artık daha kosarak ılerleyecegız :D Ve ınancımızın arzumuzun o ıcımızdekı hasretın vermıs oldugu o atesle mutlu sona ulasacagız

Alihan Ertürk
09.02.2009, 12:30
pazar maçlarını hiç sevmiyorum :( en iyisi c.tesi maçları .. herkes maçını oynuyor , ben takımımın maçını 2 gün bekliyorum izlemek için :(

Süleyman Eruyar
09.02.2009, 12:31
biraz düşünmek lazım...
şimdi beşiktaşın 6 Fenerbahçenin 7, galatasarayın 4 puan önündeyiz..
bizim olası mağlubiyetimiz çok şey götürmez, ancak berabere dahi kalmamız beşiktaşı bu yarıştan koparabilir.Beşiktaş saldıracaktır, Taraftarı hakemi baskı altına almaya çalışacaktır, zaten medya şimdiden "Trabzonspor kollanıyor" diyerek bu maç için hakem hatalarına rol biçmeye başladı..

BEŞİKTAŞLI OYUNCULAR TÜM KABİLİYETLERİNİ SERGİLESİNLER ,FARKETMEZ, BİZ YETERKİ ÇOK KÖTÜ OLMAYALIM O GÜN, O YETER..

Ali Tunahan Güllü
09.02.2009, 12:33
inşallah bu maçı alırız ve ilk büyük bir maç kazanırız...beraberlikte kötü sonuç değil ama kazanırsak daha iyi olur...

Cemalettin Taşkın
09.02.2009, 12:36

ahaa

sihirli cümle bu işte.

ligin heyecanı kalmaz.

trabzonla sivasın çekiştiği bir şampiyonluk mücadelesini kim ister ki? öncelikle federasyon istemez çünkü mahmutun ağzından çıkan tek şey futbolun marka değeri.

sonra hakemler istemez zaten bu hafta iyi fırça yediler yine fenere ve galatasaraya çalışmaya başlarlar.

medya hiç istemez pazar akşamları hala 3 istanbul takımı ile programı bitiriyorlar.

buradan çıkan sonuç bu hafta beşiktaş maçında hakeme çok dikkat etmeliyiz.

bursa maçındaki ofsayttan golun acısını hala çekiyoruz. trabzonspor 2. diyorlar. o 1 puan olsaydı liderdik.

biltrabzon
09.02.2009, 12:38

bu serefsizi ben bir kac kez lig tvde de rastladim.tam bir trabzon düsmani.öyle sessiz sakin durmasina bakmayin trabzonspor dan nefret eden fenerli bir ittir.

Murat 61
09.02.2009, 12:40
Yusuf nasıl bir takımın oyuncusu olduğunu asıl şimdi anlayacak.Bize yar olmayan futbolcu başka takıma da yar olmaz.Bundan önce örneklerini çok gördük.Tamer TUNA,Zafer DEMİRAY,sezon başında bize imza atarken Fenere imza atan Burak YILMAZ bunlar gibi birçok oyuncu.Örnekleri çoğaltabiliriz.

Hüseyin İlkin
Nedense Trabzonspor şampiyonluk iddaasından düşünce ligin heyecanı var , Beşiktaş düşünce ligin heyecanı azalıyor .

Peeeh .

a d bacan
hiç hesaba katmadığım şu sivasta bi başımızdan defolup gitseydi hayırlısıyla...
tek yol var galip geleceğiz....
akıllıca oynayıp 1 puana razı gibi oynayıp 3 puanı almalıyız.

her şeyi kabullenirimde şu sivasın şampiyon olmasını kabullenemem

Erdal
Yahu dertleri heyecansa mesele değil hallederiz. Uşaklar kolbastıdan sonra horona da el attı:)....Futbol temaşa ise alın size temaşa sayın Sofuoğlu :)))

demirel
09.02.2009, 12:41
yENİLİRSEK bjk de potaya girer yeniden ,en az beraberlik ama işte böyle maçları kazanamıyoruz,ne yapsak olmuyo hep istemediğimiz oluyo,umarım yenilmeyiz,Allah yardımcımız olsun

a d bacan
09.02.2009, 12:41
bu serefsizi ben bir kac kez lig tvde de rastladim.tam bir trabzon düsmani.öyle sessiz sakin durmasina bakmayin trabzonspor dan nefret eden fenerli bir ittir.

eee normaldir
canı zamanında çok yanmış...
unutamıyor garibim.

Mustafa Ayazoğlu
09.02.2009, 12:51
Maçı kazanmamız Gökan Ünal ve Umut Bulut'a bağlı.

Beraberlik iyi sonuç. Beşiktaş mutlak 3 puan için oynayacak bu en büyük avantajımız.

Yanlız korkum hakemlerden yana farkın açılmasını, federasyon ile takımlar arası gergin ortam oluşmasın diye bu hafta

Sivas ve Trabzonspor'a kıyabilirler. Dikkat etmeliyiz!

Uğur Karataş
09.02.2009, 12:59
Geliyoruz. GURBETÇİ GENÇLER

hasannuhoglu
09.02.2009, 13:06
maca biletler internetten satılcakmı
bi bilgisi olan varmı?bide maca toplu gidilcekmi taksimden fln buluşup

crazyman_61
09.02.2009, 13:08
hedef 3 puan
yenemezsek yenilmemekte önemli

Uğur Karataş
09.02.2009, 13:20
maca biletler internetten satılcakmı
bi bilgisi olan varmı?bide maca toplu gidilcekmi taksimden fln buluşup

Tabiki toplu gidilcektir.İlerliyen günlerde belli olur.

Burhan61
09.02.2009, 13:22
Fb maçımızdan önce yaptığım duayı yineliyorum.

Ya Rabbim pazar akşamı o sahadan başımız dik şekilde çıkmayı nasip eyle.

Burçak
09.02.2009, 13:23
bjk dan bi cacık olmaz bence. Taraftarımızla beraber İstanbuldan 3 puanı söküp alacağız.

Samet KILIÇ
09.02.2009, 13:27
inşallah bu maçı alıcaz 8taşı saf dışı bırakacağız

ApoCaN28
09.02.2009, 13:28
En kötü berabere kalmamız gerek...
Ama öncelik galibiyet...

Emre B.
09.02.2009, 13:29
BJK, İstanbul takımları içinde en rahat yenebileceğimiz takım.Bu maçtan hiç korkmuyorum.Fener maçında ki gibi oynarsak, forvetlerimiz de biraz becerikli olurlarsa kazanırız.

Ama yenemiyosakta yenilmemeliyiz.Eğer BJK kazanırsa yarışa tekrar girerler.Kontrolü bırakmamalıyız.

arifemre
09.02.2009, 13:30
radyospor u dinleyin....
çok net

Şahin_53
09.02.2009, 13:32
İddalı konuşmak bal'dan tatlıdır..Ancak Ankaragücü maçının nasıl kazanıldığını unutmayın derim..
Jimnastik bize karşı daha farklı oynayacaktır,taraftar'ının yanında doğal olarak yenmek isteyecekler..Biz kanarya'ların maçındaki oyunumuzu oynarsak bende üç puana yakın taraf olacağımızı düşünüyorum.

lazz61
09.02.2009, 13:41
bu maç çok önemli, bu maçı alırsak sampiyonluk yolunda büyük bir adım atmış oluruz fener maçındaki futbolumuzu tekrarlamamız gerekiyor herkesi istanbulda havaalanına beklioruz TRABZONSPORU cokşkulu bi şekilde karşılamamız gerekiyo...

Murat TONBUL
09.02.2009, 13:50
bu saatten sonra iyi futbol kötü futbol pek de önemli değil.önemli olan kazanmak.
ama inanıyorum ki iyi oynayarak güzel bi galibiyet alacağız İnşallah.

Ümit Tekşan
09.02.2009, 13:51
hiç hesaba katmadığım şu sivasta bi başımızdan defolup gitseydi hayırlısıyla...
tek yol var galip geleceğiz....
akıllıca oynayıp 1 puana razı gibi oynayıp 3 puanı almalıyız.

her şeyi kabullenirimde şu sivasın şampiyon olmasını kabullenemem

AvniAkerde elimizden kurtuldular. Ama kendi yataklarında öpeceğiz onları .. O , zaman anlayacaklar anyayı , konyayı...

zisinoli
09.02.2009, 13:52
İçiniz rahat olsun, rahatça kazanacağız bu maçı...

Anıl Caner
öncelilke bu maçın beşiktaş için her şey olduğunun farkında olalım.

taraftar ve futbolcu elinden geleni sonuna kadar yapacak. buna duruma göre hakem triosu da eklenebilir.

evet kadrosu olsun, taktiksel çeşitliliği olsun bir hayli yetersiz bir bjk var ama bu maç çok da kolay geçmeyecek.son 4 maçımızda 1 beraberlik 3 mağlubiyet var bjk'ye karşı. 2 senedir kazanamadık. bunu da aşmamız lazım artık :).

1 puana razı gibi oynaıp 3 puanı alıp gelme işine çok kafam yattı :).

dilerim öyle olur. olmazsa da dünyanın sonu değil.

ne yapıp edip bu sezon bu işi başaracağız.

Ümit Tekşan
bu maç çok önemli, bu maçı alırsak sampiyonluk yolunda büyük bir adım atmış oluruz fener maçındaki futbolumuzu tekrarlamamız gerekiyor herkesi istanbulda havaalanına beklioruz TRABZONSPORU cokşkulu bi şekilde karşılamamız gerekiyo...

Aynen öyle renktaş. Coşkulu bir şekilde karşılayıp moral motivasyonlarını bir kat daha arttırmamız lazım. Sonra gereken ameliyatı yapar bizim uşakla. Biz onlara güveniyoruz....

Ümit Tekşan
09.02.2009, 13:54
radyospor u dinleyin....
çok net

Ne diyo Radyo spor ?

Hamza Öztürk
09.02.2009, 13:55
Aynen öyle renktaş. Coşkulu bir şekilde karşılayıp moral motivasyonlarını bir kat daha arttırmamız lazım. Sonra gereken ameliyatı yapar bizim uşakla. Biz onlara güveniyoruz....

hepsi birer cerrah gibi masallah :)

tuncay1984
09.02.2009, 13:56
bunlar zor durumda mutlak kazanmalari lazim
yattaraya cok is düsüyor umutu yedege alanzinho
11 baslarsa kanatlardan iyi isler yapariz

Mustafa Ayazoğlu
09.02.2009, 13:56
http://www.yayinonline.com/asx/radyoplayer.asp?rd=radyospor

hamsi3461
09.02.2009, 13:58
Basimizda Ziya Hoca olsa bu maca kesin aliriz gozuyle bakardim. Adam her sene yeniyordu bjk'yi. Ersun Hocanin ondan yardim almasi lazim:D

narkozz
09.02.2009, 14:04
bu 8jk istanbul takımları içinde en çifkef olanıdır.çok dikkatli olmalıyız zira iki haftadır üç büzükler resmen ağlıyor.hakemler bizi ve sivası saf dışı bırakmak için çablayacaktır

BayzanTs61
09.02.2009, 14:14
Insallah Allahin izniylen besiktasi istanbulda yenecegiz :) buna yurekten inaniyorum ....bu sene sampiyonluk istiyorum ! cektigimiz hasret yetti artik

ertek_ts61
09.02.2009, 14:15
ben bu açtan acayip tırsıyorum geçen bi bejekeli arkadaş bejeke TRABZONUN ko..sı dedi nasıl ayar oldum ama anlatamam kestim muhabbeti cenazeme bile gelemez o derece...bu maçı istanbulda alalım karga yuvasında bi fırtına kolbastı oynayalım ya daa ne istiim yaa ben beraberlik verdim ama hadi hayırlısı inşanla 3 puanla döneriz...
kocayı enişteyi kısacası sülalelerini bu hafta görecekler merak etme....böyle giderse bejeke yakında 7 kocalı hürmüz olur...;)

ApoCaN28
09.02.2009, 14:23
Mustaaa denizli diyordu ya 14 kişi oynayalım diye bjk maçını onlarda bizde 14 kişi oynayalım bakalım neler olucak...:D

only ts
09.02.2009, 14:25
5 cekecez 55555555 anladınız değmiiii :D

Sami Kuk
09.02.2009, 14:49
Kargaların sitesine bakıyorum arada ben böyle mal taraftar görmedim..Kudurmuşlar resmen ankragücünü yenmemiz zorlarına gitmiş..Yok trabzon şampiyon adaylarından olamazmış gs ile biz oluruz diyorlar..Mal bunlar TS dekı bırlık ınanc sızde varmı yok..Hepsi çok emin Bizi orda perişan edeceklermiş.. Trabzon bu tür maçlarda ve deplasmanda süper oynuyor..Febe ayak uyduramadı bize bejekenın aklını alıcaz ordaa..Leş Kargaları sizi ozaman bakalım ne diceksiniz..

B.AKDEMİR
09.02.2009, 14:51
Holoskonun bileği dönmüş en az 10 gün takımdan ayrı kalacakmış

Gerçi kim oynarsa oynasın bizim için fark etmez Trabzonspor bu tempoyla tüm rakiplerini safdışı bırakacaktır.Beşiktaş ise çocukluğumuzdaki oyunlar gibi ya 3 taş yada 5 taş olacaktır.

Alanzinho yada Umut yada Yattara Hangisi oynarsa oynasın önemli olan takım oyunudur.Şampiyonlukta bu takım oyunuyla gelecektir.

Nizam
09.02.2009, 14:52
Biletler Ne Zaman Çıkacak BiLgisi OLan Varmı?

Sami Kuk
09.02.2009, 14:52
Bu arada Takım gibi taraftarda da TS önde..Adamlar resmen umutsuz guvenmıyorlar takımına..En büyük taraftar sitelerındekı Bu maç topıc ınde toplam 200 kısı yazmıs:D

Burda 1.330 larda..Fark Burda..

BiZe HeR YeR 61
09.02.2009, 14:55
Bu arada Takım gibi taraftarda da TS önde..Adamlar resmen umutsuz guvenmıyorlar takımına..En büyük taraftar sitelerındekı Bu maç topıc ınde toplam 200 kısı yazmıs:D

Burda 1.330 larda..Fark Burda..
İnanmak ayrı bişe kendini kandırmak ayrı bişey..!BİZ İNANIYORUZ...Onlar kendini kandırıyolar...

Hamza Yilmaz
09.02.2009, 14:58
Yusuf pisman olacak ts gelmedigi icin.. BEnce bu denizli bjkyi batirdi. Kesin yenmemiz lazim ve Yenecegiz. Söyle bi 0-2 yada 0-3 olsa ne güzel olur ama.

oktay61
09.02.2009, 15:00
Ahmet Ağaoğlu; Yıldırım Demirören in sene başında Trabzondan bir cacık olmaz dediğini söylüyor. Yıldırımcığıma cacığı yedirtmenin zamanı gelmedi mi sizce????

Mehmet Fatih Yavuz
09.02.2009, 15:00
Ertuğrul hocanın ahından kurtulamazlar kolay kolay.
Nağmalup lig 2. si adamı kovdular..

Hem de arkasından iş çevirip.

erik
09.02.2009, 15:06
Holoskonun olmadığına çok sevindim.iki oyuncudan korkuyordum birisi Holoskoydu.

Mustafa Ayazoğlu
Bekiştaş 2002-2003 yılında 63 gol atarak şampiyonluğa ulaşmış.

19. Hafta gol sayısı 34, geri kalan maçlarda 29 gol atmış

19. Hafta bizim attığımız gol sayısı 28, 33 gol atabilirsek

61 gol ile şampiyonluk ancak bize yakışır

G.YAZICI
organizasyon tertipi ne zaman arkadaşlar kusura bakmayın sabırsızlanıyorum... istiklaldemi buluşuyoruz yine ...

Erdal
09.02.2009, 15:07
Gönülden Rüştü ye futbolu bıraktıran maç olması geçmiyor değil hani...Trabzon la başladı Trabzon la bitti...Gibi bir haber başlığı mesela):)

Anıl Caner
09.02.2009, 15:08
Yıldırım Demirören'e hak veriyorum.

Başımızda kendisi gibi bir hıyar olmadığı için bizim takımdan cacık olmaz. Ama yoğurdumuz halis muhlis yayla yoğurdu.

Erdal
09.02.2009, 15:09
Holoskonun olmadığına çok sevindim.iki oyuncudan korkuyordum birisi Holoskoydu.

Diğeri de Tello...Sol çizgide oynarsa sorun Serkan hakkından gelir evelallah...Yanız serbest oynarsa takip edilmeli..Hatta sağ bek e Tayfun koyulup kaptan kenara alınıp Serkan da tersine serbest oynamalı diye düşünüyorum :)

halil ibo
09.02.2009, 15:09
Akşam STV'deki bir spor programında kargaların eski kazma stoperi Rahim'miydi neydi? Hoca safına koymuşlar.:''Trabzon iyiken bile beşiktaş yeniyordu demez mi ?'' Hele tavukların temsilcisi bir başka kazma Turhan benimde favorim beşiktaş diye destekledi onu hatta daha ileri gidip eski geyseli İsmail'e Trabzon'u favori gösterdiği için:'' inanarak mı söylüyorsun bunu'' dedi.
Dün akşam birkez daha kanıtlandı ki bu ülkede futbol programı seyredilmez.
O zaman bizde ne yapacağız haftaya kara kargalara haddini bildirdikten sonra sokaklarda coşacağız.Dosta düşmana gövde gösterisi yaparken yorumumuzu kendimiz yapacağız.

erman_ss
09.02.2009, 15:10
bende sabırsızlanıyorum arkadaşlar şu leş kargalarını be sefer inönüye gömücez...orgaznizasyon bekliyorum merakla..

erik
09.02.2009, 15:10
Tello sol açık oynar ve Serkan onun hakkından gelir.Bence diğeri Nobre.Çünkü adam Türkiyeye geleli nerdeyse bize karşı oynadığı tüm maçlarda golü var.

Serdær
09.02.2009, 15:11
Biletlerin ne zaman satışa çıkacağını bilen varmıdır.

erik
09.02.2009, 15:11
Akşam STV'deki bir spor programında kargaların eski kazma stoperi Rahim'miydi neydi? Hoca safına koymuşlar.:''Trabzon iyiken bile beşiktaş yeniyordu demez mi ?'' Hele tavukların temsilcisi bir başka kazma Turhan benimde favorim beşiktaş diye destekledi onu hatta daha ileri gidip eski geyseli İsmail'e Trabzon'u favori gösterdiği için:'' inanarak mı söylüyorsun bunu'' dedi.
O zaman bizde ne yapacağız haftaya kara kargalara haddini bildirdikten sonra sokaklarda coşacağız.Dosta düşmana gövde gösterisi yaparken yorumumuzu kendimiz yapacağız.
Hocam bence bu demeçler doğal.Çünkü adam Eziktaşlı.Şimdi sorarım size İskender Günen veya Serdar bali favori Eziktaşmı diyecek.Adam Eziktaşlı bir ezik,dolayısyla ezikçe açıklamalr yapıyor.

Mustafa Ayazoğlu
09.02.2009, 15:12
Biletlerin ne zaman satışa çıkacağını bilen varmıdır.

Salı en geç Çarşamba olur, Galatasaray maçında ki gibi rakip taraftar sonradan olmaz umarım.

ertek_ts61
09.02.2009, 15:13
Yıldırım Demirören'e hak veriyorum.

Başımızda kendisi gibi bir hıyar olmadığı için bizim takımdan cacık olmaz. Ama yoğurdumuz halis muhlis yayla yoğurdu.
yaaaa ne güzel yazmışsın...:) çok güldüm valla....:)

Nizam
09.02.2009, 15:14
Salı en geç Çarşamba olur, Galatasaray maçında ki gibi rakip taraftar sonradan olmaz umarım.

Geçen Sene OLmamıştı Bu Senede Olmaz Heralde..

Murat TONBUL
09.02.2009, 15:18
8taşı inönüde hezimete uğratmamamız için hiç bir neden göremiyorum.:D

Bilâl ÇOBAN
09.02.2009, 15:21

Kanal değiştiriniz saygıdeğer abim, kanal...

halil ibo
09.02.2009, 15:28

Birkaç kanalı takip ediyorum kardeşim;önce Stadyum'dakilerden tiksindirici açıklamalar ve bizim yorumlar yapılacağına ekranlarından o günkü maçı seyredip yorumlamalar,ardından TV8'de garip yorumlar arada STV'deki absürtler,NTV'ye göre zaten Trabzonspor diye birtakım var mı yok mu anlamıyorsun! Sen söylede bende o kanalı takip edeyim şimdi...

halil ibo
09.02.2009, 15:34
Hocam bence bu demeçler doğal.Çünkü adam Eziktaşlı.Şimdi sorarım size İskender Günen veya Serdar bali favori Eziktaşmı diyecek.Adam Eziktaşlı bir ezik,dolayısyla ezikçe açıklamalr yapıyor.

''İllede dostun attığı taşa yaralar'' misali en çok onların gerçekçi ve zaman zaman maksadını aşan yorumları beni geriyor.Neyse bütün bunlar bir yana Pazar 21.45'ten sonra herkes alması gereken dersi almış olacak inşallah.
Herkes Karadeniz Fırtınasının efsane değil, gerçeğin ta kendisi olduğunu anlayacak.

Uğur Ö.
09.02.2009, 15:45
şunları 8taş tan 5taş yapalımda öze dönüş olsun :D

Bilâl ÇOBAN
09.02.2009, 15:52
Birkaç kanalı takip ediyorum kardeşim;önce Stadyum'dakilerden tiksindirici açıklamalar ve bizim yorumlar yapılacağına ekranlarından o günkü maçı seyredip yorumlamalar,ardından TV8'de garip yorumlar arada STV'deki absürtler,NTV'ye göre zaten Trabzonspor diye birtakım var mı yok mu anlamıyorsun! Sen söylede bende o kanalı takip edeyim şimdi...

Devlete güvenmek lazım, devlet kanalları iyidir, yöneticileri muhannet olsa da...

turkish0061
09.02.2009, 16:01
Bjk gorecek trabzonspor firtinasini. heygidi hey Bekleyin bizi Bjk geliyoruz. Bu amc ya berabere yada 2-1 olabilir

turkish0061
09.02.2009, 16:04
Fb maçımızdan önce yaptığım duayı yineliyorum.

Ya Rabbim pazar akşamı o sahadan başımız dik şekilde çıkmayı nasip eyle.

AMINNN bende NAMAZ kilarken Hep dua ediyorum

balahor61
09.02.2009, 16:11
ArkadaŞlar hakemden Çok korkuyorum

Mustafa Ayazoğlu
09.02.2009, 16:16
http://www.bjk.com.tr/tr/medya.php?adi=holosko_konyamc_hbr
Holosko’nun Sağlık Durumu
Konyaspor mücadelesinde sakatlık geçiren Holosko'nun tedavisi sürerken, durumu hafta içinde netlik kazanacak.

Kulüp Doktorlarımız, Konyaspor mücadelesinde sakatlık geçiren Holosko'nun sağlık durumu ile ilgili şu bilgiyi verdi:

"Yapılan kontrollerinin ardından Holosko'nun sol ayak bileğinde burkulma sonucunda ödem meydana geldiği tespit edildi. Hafta içindeki tedavisine göre durumu netlik kazanacak."

Bu arada Turkcell Süper Ligi'nin 19. haftasında dün Konyaspor ile 0-0 berabere kalan Futbol Takımımız, bugünü izinli geçirdi. Siyah-Beyazlılarımız, Trabzonspor mücadelesinin hazırlıklarına yarın (10 Şubat) saat 11.00'de basına açık yapacağı idmanla başlayacak.

turkish0061
09.02.2009, 16:33
a.gucu macin Genis ozetI izliyen YORUMUNU biraksin
http://www.youtube.com/watch?v=g4_imjpfrwk&feature=channel_page

ferdiT
09.02.2009, 16:34
mac biletlerinin ne zaman satısa cıkacagı konusunda kimsenin fikri yok sanirim???buyuk ihtimalle yarın cıkarda insallah buluruz bilet

Hasan Çelik
09.02.2009, 16:35
son 3 maçta çok rahattım kaybetmeyiz düşüncesindeydim şimdide öyle kaybetmeyiz diyorum,biraz becerikli olursak çokda rahat kazanırız,bilet bulursam maça kesinlikle gitmeyi düşünüyorum hadi hayırlısı

Mustafa Ayazoğlu
09.02.2009, 16:40
mac biletlerinin ne zaman satısa cıkacagı konusunda kimsenin fikri yok sanirim???buyuk ihtimalle yarın cıkarda insallah buluruz bilet

inceledim 18. hafta antalya maçı biletleri

maç pazar günü idi, biletler cuma günü satışa çıkmış

karaborsanın önüne geçmek için olabilir

fiyatlar

eski açık 25 TL Rakip

kemaLAZ61
09.02.2009, 16:46
Icimde bi his var cok rahat yenecez gibi... 3 gol farkiyla, sanki cok rahat mac olacak...

karim@benzema10
09.02.2009, 16:57
bjk son maça göre kadrosunda herhangi bir değişiklik yapmazsa ibre ts'a kayar.çift forvet ve yusuf ile sahaya çıkacakları için orta alanda ve geride geniş alanlar bırakacaklarını düşünüyorum.ts yerden çabuk isabetli paslar yapabilirse çok fazla gol pozisyonuna girebilir.bjk inönüde oynayacağı için kendisi saha ve seyirci avantajını kullanmak isteyecektir bizim bu baskıya göğüs gelebilmemiz için oyun disiplinini 90 dakika boyunca sahaya yansıtarak,tedbiri elden bırakmayarak ve her oyuncumuz taşın altına eline koyarsa inönü'den 3 puanla ayrılırız.

.................sylva..................
.............song.....................egemen...... ...........
serkan............................................ .........................................cale
...........................hüseyin................ ...................
.....................selçuk....................... .....colman

yattara........................................... ..........................................alanzinh o

............................gökhan................ ....................

İdris Toksoy
09.02.2009, 17:06
tıpkı fenerbahçe deplasmanındaki gibi beşiktaş deplasmanında da çift forvet ile saldırgan futbol anlayışı ile ve aynı zamanda da sıkı defans bloğu ile bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum ve yüzdeye vurmam gerekirse %55 Trabzonspor kazanır diyorum,vesselam...!

Dursun Kaplan
09.02.2009, 17:06
Maçı alalım !.

Sonrada kolbastıyı karga yuvasında oynayalım. Sahaya gireceğini iddaa eden adamlar var. :p Sıkar biraz. ;)

turkish0061
09.02.2009, 17:11
Bu macta Umut bulut Olmali Hep elestiriyoruz onu,ama elinden geleni yapiyo. A.gucu macinda nasilda Golu ati, yine o kurtardi bizi

Bence kadro boyle olmali

................SYLVA..............
........SONG...............EGEMEN..............
SERKAN............................................ CALE
.........................HUSEYIN.................. ............
SELCUK............................................ .........COLMAN
yattara........................................... ............
..........GOKHAN...........................UMUT(al anzinho)................
.

turkish0061
09.02.2009, 17:12
ersun yanal Bi defa Umutun yerine alanzinhoyu koymali, yattarayi cirkartmamali, Boylece alanzinho, ve yattara bilikte nasil bir is cikardigini gorurduk

Hasan61
09.02.2009, 17:19
bu maçı alırsak
1)sivas bursa deplasmanında puan kaybeder bence lider oluruz
2)bazı koca kafalılara iyi ders olur
3)beşiktaş yarıştan kopar....

By_HeLL
09.02.2009, 17:24
Bilet Fiyatları Ne kadar İnönü de Daha

Talha.YILMAZ
09.02.2009, 17:24
İdeal 11 le çıkar,EzikBahçeye girdiğimiz ve atamadığımız Gol pozisyonlarının %20 sini atmayı başarırsak 2 - 3 fark atar geliriz.

Ankaragücü maçından çok daha rahat olucak bu maç.

Haluk Ongan
09.02.2009, 17:26
Bjk nin mutlak galibiyete ihtiyacı var. Bu haftaki sonuçlardan sonra beraberlik harika galibiyet olağanüstü bir skor olur bizim için. Allah yardımcımız olsun. İlk 11 değişmez bence Umut oynamalı 2 santrafor oynarsak zaten defansları bomba rahat pozisyon buluruz bu sefer atar işallah bizimkiler:)

Mustafa Ayazoğlu
09.02.2009, 17:27
18. hafta antalya maçı biletleri

maç pazar günü idi, biletler cuma günü satışa çıkmış

karaborsanın önüne geçmek için olabilir

fiyatlar

eski açık 25 TL Rakip

By_HeLL
09.02.2009, 17:28
ben 40 a razıyım inş böyle olr bilet fiyatları ama ne olursa olsn orda olucam inş...

Sefer A.
09.02.2009, 17:43
yenilirsek ALLAH korusun, çok kotu olur, besiktas'i zorla potaya sokmus oluruz maalesef
berabere kalirsak, kotu sonuç olmaz, besiktas yaristan kopar, bizden sonra antep'e gidecek ve 3puan ile donemeyecek (çok buyuk ihtimal)
yenersek, çok iyi olur, besiktas yaristan tamaaamen kopar (mucize olmazsa), bizden sonra antep'e de yenilir, zorla belki puan alir

fenerbahçe yaristan koptu (mucize olmazsa)
sivas gider sonuna kadar (asagi yukari)
galatasaray'da ayni
bu hafta sonu netlesecek durumlarrrr

muratd61
09.02.2009, 17:45
bjkye karşı defans yada kademe hatası yada arkaya adam kaçırma gibi hatalardan pozisyon vereceğimizi sanmıyorum.tek korktuğum tellonun kullanacağı korner frikik ve yapacağı ortalar.ceza sahasında karambol golcüsü nobreye dikkat edersek maç bizimdir.birde eğer oynarsa holoskonun caleyi zorlayacağını düşünüyorum bu yüzden ankaraspor maçında olduğu gibi umutun solda caleye yardımcı olması gerekiyor.ersun hocanın maça klasik 11 i ile çıkacağına inanıyorum

iboandibo
09.02.2009, 17:48
bu maçta trabzonun o yaylarında yapılan taze yoğurtumuzla o bol malzemeli demirören hıyarı ile çok güzel bi cacık yapacaz.bu sene trabzondan bi cacık olmaz diyen demirörenede cacık nasıl yapılırı öğretecez

_KaaN_
09.02.2009, 17:50
o fırsatçı nobre bizim maçta patlamasa çok iyi olur...holosko sakat mı ne oldu o iş? ilk golü biz yesek de takımın maçtan kopacağını zannetmiyorum ..ts deplasmanda daha iyi oynuyor...ilk defa bir maçı rahat alabileceğimizi düşünüyorum..kazanamasakta şansımız hala devam ediyor...

Hasan61
09.02.2009, 17:52
umarım bobo değil holosko oynar
bobo'da arda gibi bize şansı tutan bir oyuncu umarım oynamaz.......

turkish0061
09.02.2009, 18:04
BOBO zaten konya macinda oynamadi, bjk cok kotu oynuyoo bu aralar, Bobo bakarsiniz oynar? telloda. Amaa cok zor bi mach, ama disiplinli oynarsak iyi ve basarili paslar atarsak bu mac bizim.
a.gucu maci cok iyi oyniyamadik, ama bjk macinda Boomba gibi gelecegiz buna inaniyorum.

Samet Yildirim
09.02.2009, 18:07
TS:

--------------------Sylva-------------------
Serkan---------Song----Egemen------Cale.--
-------------------Hüseyin----------------
------------Selcuk---------Colman----------
---------Ibo--------------------Umut--------
------------------Gökhan--------------------

BJK:

--------------------Nobre--------------------
---tello--------------------------Serdar Ö.---
------------------Yusuf----------------------
-------------Ernst-------Sivok--------------
--Ibo--------Zapo--------Gökhan-----Ibo t.--
------------------Rüstü---------------------

Ibo cezali mi bilmiyorum eger öylese zaman ekem dag oyanr...

daha avantajli oldugumuzu düsünüyorum...

irfanb
09.02.2009, 18:10
Ankaragücü macindan daha kolay olacak Insallah.Kartalin kanatlarini Alanzinho ve Yattara yolacak.

Şahinoğlu
09.02.2009, 18:11
Yeneceğiz inşallah, takıma güveniyorum ayn gün Sivas puanda kaybederse ekstra motiveyle liderlik için asılır futbolcular öyle olacak inşallah.

Varlıbaş61
09.02.2009, 18:18
nobre-tello-holosko hikaye

oyunumuzu oynayalım 3 atarız
ama bizim forvetler yine cömert davranacaktır
o yüzden tahminim berabere
0-0

only ts
09.02.2009, 18:22
bu leşgargalarını yenmek farz oldu hatta mumkunse fark bıle atmalıyız ne zamandır hasretiz şöyle farklı bır galıbıyete 5 6 7 atsak ne sarar yaa.. hıc unutmam lıverpool macından sonra sınan engının roportaşı vardı orda adamlar acımıyor 5 6 7 gıdıyorlar daha zamanda olsa atacaklar:D demişti bizde acımıyacaz az kaldı son 6 gün !!

Mustafa Önal
09.02.2009, 18:24
bjk maçında bana göre en büyük rakibiz rüştü dür. maç rüştü ile bizim aramızda geçebilir. iyi konsantre olursak kazanırız.

macka61
09.02.2009, 18:27
kazanırsak çok güzel olur hem bjk potadan çıkar hem de güzel bir hava yakalırız hemde lider bile olabiliriz

sametaydin
09.02.2009, 18:28
Yattara demek tehlike demek. Sadece durduğu yerde ols iki kişiyi maç boyu meşgul eder. O yüzden onu kötü oynasa bile oyundan almamalı. O kanadın adamı rahat rahat ileri çıkamaz yattara ordayken.
İdeal 11le sahaya çıkılmalı. Alanzinho maçın gidişatına göre oyuna sokulmalı. Eğer öndeysek zaten hiç oyuna alınmasın. Yattara gibi bir silahımız var. Geriye düşersek de alınabilecek en ideal oyuncu olur gibime geliyor.

sametaydin
09.02.2009, 18:30
Evet bazı arkadaşların da dediği gibi bu maçı alırsak şampiyonluk yarışında bir rakibimizi saf dışı bırakmış oluruz. Geriye sivas ve gs kalır.

danger00
09.02.2009, 18:37
Maçı kazanmak kadar, bir kornerde veya duran topta Egemen'in gökhan zan kazmasının yanından yükselip kafayı çakmasını istiyorum ki bilemezsiniz.:D F.Terim Allah seni bildiği gibi yapsın.

temel_yilmaz
09.02.2009, 18:40
gs maçına kadar puan kaybımız minimum seviyede olsun gs maçınıda aldıkmı kupanın kulbunu yakaladık demektir

Mehmet_Mercanlı
09.02.2009, 18:44
2 takımında cezalı ve sakatı yok . bjk delgado maç saatine kadar oynayacak durama gelir...

diye biliyorum

Emirhan Makul
09.02.2009, 18:51
Gökhan Ünalın Ayak İçi İle Kalenin sağ alt köşesine yerden plase ile 1 golü var top yavaş yavaş yuvarlanacak kaleye !

Yasin Berber
09.02.2009, 18:53
Gökhan Ünalın Ayak İçi İle Kalenin sağ alt köşesine yerden plase ile 1 golü var top yavaş yavaş yuvarlanacak kaleye !

Emirhan inşallah....geleceği görmen sevindiri:D

Mustafa Ayazoğlu
09.02.2009, 18:58
Avrupa Futbolu Mağlubiyet Tablosu

Liverpool - Barcelona - Inter
1 Mağlubiyet

Manchester United - Trabzonspor
2 Mağlubiyet

Lyon - Bayern Münih
3 Mağlubiyet

Hoffenheim - Chelsea - Aston Villa - Milan
4 Mağlubiyet

Emre B.
09.02.2009, 18:59

Emirhan golü kimin atıcağını geçti, nasıl atacağını açıklıyo.Hangi kaleye atıcak Emirhan?

mkmsas
09.02.2009, 19:00
Avrupa Futbolu Mağlubiyet Tablosu

Liverpool - Barcelona - Inter
1 Mağlubiyet

Manchester United - Trabzonspor
2 Mağlubiyet

Lyon - Bayern Münih
3 Mağlubiyet

Hoffenheim - Chelsea - Aston Villa - Milan
4 Mağlubiyet

Sivasspor'da bizimle aynı yerde olmalıydı sanırım..

evrents
09.02.2009, 19:02
Daha büyük takımlara gol atamadık (fb,gs,bjk) artık atalım yeter artık

jurietti
09.02.2009, 19:02

yuregıme ındırcektın yenı gırdım ılk okudugum mesaj senınkıydı ayak ıcı felan dedın ne oldu gokhan unalmı sakatlndı yoksa dedım sonra dvmını okudum rahatladım

legorakiss
09.02.2009, 19:04
bu bjk nin forumuna göz attım.hemen hemen hepsi bizi yeneceklerine adları gibi emin hatta çoğu 2-0 3-0 dan bahsediyo
acaba bunlar bizim paflarlamı oynayacklar

Hüseyin İlkin
09.02.2009, 19:07
Benim konuştuğum bütün Beşiktaş'lılar yenmek zorunda olduklarını ama beraberlikten fazlasını beklemediklerini söylediler konuşmalarımızda . Bence Beşiktaş'lıların olması gereken durumda bu olmalı şu noktada .

legorakiss
09.02.2009, 19:21
İbrahim Üzülmezi bundan önce birçok kez yattara karşısında oynadığını gördüm hiç birinde durduramamıştı.Bence solda ekrem oynamalı.

bjk forumdan alıntı. helal olsun yattaraya nasıl nam yapmış adamların akıllısı DELİSİ tutamıyo

Bekir Çetin
09.02.2009, 19:23
bu bjk nin forumuna göz attım.hemen hemen hepsi bizi yeneceklerine adları gibi emin hatta çoğu 2-0 3-0 dan bahsediyo
onlar bu futbolla bizim pafları bile yenemezler kardeş::D

Emirhan Makul
09.02.2009, 19:24
Emirhan golü kimin atıcağını geçti, nasıl atacağını açıklıyo.Hangi kaleye atıcak Emirhan?

Ersen Martinin Attığı Kale Skorboard'ın olduğu kale sanırım ama emin değilim onun için yazmadım :D

Benim konuştuğum bütün Beşiktaş'lılar yenmek zorunda olduklarını ama beraberlikten fazlasını beklemediklerini söylediler konuşmalarımızda . Bence Beşiktaş'lıların olması gereken durumda bu olmalı şu noktada .

Evet ben Bjk'li arkadaşlarımla konuştum hepsi aynısını diyor ve Puan kaybederlerse yönetime büyük tepki koyacaklarını söylüyorlar !

Mollasalihoğlu
09.02.2009, 19:26
Ersen Martinin Attığı Kale Skorboard'ın olduğu kale sanırım ama emin değilim onun için yazmadım :D

Evet ben Bjk'li arkadaşlarımla konuştum hepsi aynısını diyor ve Puan kaybederlerse yönetime büyük tepki koyacaklarını söylüyorlar !
skorbord'un olduğu kale tabi, yıllarımızı verdik oraya :)

only ts
09.02.2009, 19:42
trt3 ankaragucu macımızı verıyor

okg_53
09.02.2009, 19:43
Sivasspor'da bizimle aynı yerde olmalıydı sanırım..
O istatistikte yanlışlıklar var.
Avrupada liglerinde 19 maçta 1-2-3 mağlubiyeti olan daha fazla takım var.

Cafer Bulur
09.02.2009, 19:46
Fb li taraftarlar da bizi rahat yenmekten bahsetmislerdi,sonucu hep beraber gördük.
Büyük lokma ye ama büyük söz konusma sözü insallah bir kez daha tezahür edecek diyorum.

Erdem Koltuk
09.02.2009, 19:48

O golden 15 dakika kadar sonra Umut kaval kemiği ile 2ler:)Top yine yavaş gider.

sarman61
09.02.2009, 19:48
Beni bir korku sardı. Hakemlerden çekinmeye başladım büyük adı altındaki istanbul ezikleri saha sonuçlarında aldıkları başarısız sonuçlar yüzünden hakemlere yüklenmeye başladılar bundan ötürü Trabzonsporumuz üzerine bazı oyunlar oynanabilir diye düşünüyorum. Dün akşam bir taraftar mesaj gönderiyor mesajında diyorki federasyon kararını vermiş trabzonu şampiyon yapacak diye. Şimdi bu düşünce eziklerin taraftar kitlesinde oluştuysa dikkatli olmalıyız. Malum ezikler takımlarının oynadığı rezil oyunu görmüyor hakeme laf atıyor tabi yıllarca alışmışlar hakem hataları hep onların faydasına oluyordu şimdi zorlarına gitti aslında bu maçlara tekrardan bakıldığında hakemler rakiplerine daha büyük haksızlık yapmış verilmeyen penaltıları kırmızı kartları görmezden geliyorlar. Nitekim dert yandıkları yan hakemler bizim bariz gollerimizi ve rakibin ofsayttan gol atmasına göz yummuştur yine bunlarıda görmezden geliyorlar. Ama bu çakallar hep işlerine geleni görmüştürler gerçi adları üstünde çakallar. Civcivspor ne çabuk unuttu papilla ile aldıkarı maçı ceza sahası için de voleybol oynayan topçularını, forvet oyuncumuzun ayağına kasti giren kalecilerini yada dünkü maçtan dert yandıkları ofsayt olayından gol attıklarını.

Allah bu çakalların ellerine bizleri düşürmesin hakkımızda yapılacak yada yapılmakta olan kötü oyunları kendilerine çevirsin. Trabzonsporumuzun bu mücadelesini muvaffak eylesin. Futbolcularımızın ve Hocamızın Eziktaş karşısında yardımcısı olsun, ayaklarına kuvvet versin. Amin

KÖKSAL AYDIN
09.02.2009, 20:01
Ben baştan beri bu yöntemin uygulanacağını tahmin etmiştim ama federasyonun azgın destekçilerinin birden çark edip karşılarına alacaklarını beklemiyordum doğrusu.

Paksoy
09.02.2009, 20:10
avni aker deki kupa maçındaki gibi baskılı oynayalım.biz istersek çok iyi oynuyoruz bu maçtan hiç korkmuyorum......

Trabzonspor 61
09.02.2009, 20:14
Bu 8taşlılar yine havalandı.Bunlara yanıcı bir çakmak lazım.5 tane hemde...

Mustafa Calik
09.02.2009, 20:20
İşte Holosko'nun son durumu

Beşiktaş'ın deplasmanda Konyaspor ile oynadığı maçta sakatlık geçiren Slovak futbolcu Filip Holosko'nun tedavisi sürerken, Trabzonspor karşılaşmasında forma giyip giyemeyeceğinin hafta içinde netlik kazanacağı bildirildi.

Yapılan kontrollerde, Holosko'nun sol ayak bileğinde burkulma sonucu ödem oluştuğunun tespit edildiği ve tedavisinin sürdüğü ifade edildi.

http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=52434

Alptuğ
09.02.2009, 20:26
bjkya karşı bu sezonki ilk galibiyetimizi almalıyız denizliye gıcık oluyorum

Trabzonspor 61
09.02.2009, 20:36
İşte Holosko'nun son durumu

Beşiktaş'ın deplasmanda Konyaspor ile oynadığı maçta sakatlık geçiren Slovak futbolcu Filip Holosko'nun tedavisi sürerken, Trabzonspor karşılaşmasında forma giyip giyemeyeceğinin hafta içinde netlik kazanacağı bildirildi.

Yapılan kontrollerde, Holosko'nun sol ayak bileğinde burkulma sonucu ödem oluştuğunun tespit edildiği ve tedavisinin sürdüğü ifade edildi.

http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=52434

İnşallah bir daha ki maçta bacağı orta yerinden kırılır...

husky61
09.02.2009, 20:40
arkadaşlar organizasyon yokmu hep bearebr gidelim maça (:

ultrafanatik61
09.02.2009, 20:40
kötü oynasakta, 1-0 olsun bizim olsun

KÖKSAL AYDIN
09.02.2009, 20:43

Azılı düşmanım bile olması insanların zarar görmesini istemem.

Ama sahadaki mücadelemizle onları eze eze yenelim de kimsenin ayağı, bacağı kırılmasın.

Ali Tunahan Güllü
09.02.2009, 20:44
inşallah alırız bu maçı gerçekten çok önemli...

Berkedogan
09.02.2009, 20:45
Bu maçı kazanırsak şimdiden sampiyonluk kutlamalarına başlıyorum :D

Mollasalihoğlu
09.02.2009, 20:58
öne geçersek, galibiyeti sağlama aldığımıza inandığımız dakikadan itibaren başlamalıyız, türk futbolu için!!

yeteeeeeeer, yıldırım demirören, yeteeeeeeeer :D

Oktay AKKUŞ
09.02.2009, 21:01
tüpçüüüüüüüüüüüüü:D

serkanholep
09.02.2009, 21:03
içimde iyi hisler var

alanzinho 11 de oynamalı ama bence

yattara sonradan girdiği maçlarda daha etkili bana göre

ama küstürme olmaz inşallah

yanersek büyük yol katetmiş oluruz

Mustafa Calik
09.02.2009, 21:03
______________SYLVA______________
SERKAN___SONG_____EGEMEN____CALE
_____________HÜSEYiN_____________
_________SELCUK__________________
YATTARA___________COLMAN________
______________UMUT_______________
__________GÖKHAN ÜNAL____________

böyle oyniyalim .. umut bulut orta sahada toplari calar pas verir sonra selcuk, colman ve yattara'ylan atak yapariz ve önde gökhan ünal var .. insallah o günüde olur.

lazfather61
09.02.2009, 21:05

sunu yapmayın ya neyin nefreti bu insan bu dedigin kisi ayıp ya... gs-ts macında musa aydının atagı kırıldıgında gs li bir denyo ohh beter olsun dedi ordaki kalabalıga aldanmadan az daha dalıoduk adama. bu senin dileginin bu adamı hatırlattı ban ve bunun futbolla alakası yok. boyle ts taraftarı olcana hic olma bare.

okg_53
09.02.2009, 21:11
Sanki 2-1 kazanacağız gibi geliyor.

Oktay AKKUŞ
09.02.2009, 21:11
sunu yapmayın ya neyin nefreti bu insan bu dedigin kisi ayıp ya... gs-ts macında musa aydının atagı kırıldıgında gs li bir denyo ohh beter olsun dedi ordaki kalabalıga aldanmadan az daha dalıoduk adama. bu senin dileginin bu adamı hatırlattı ban ve bunun futbolla alakası yok. boyle ts taraftarı olcana hic olma bare.

Katılıyrum

lazfather61
09.02.2009, 21:12
______________SYLVA______________
SERKAN___SONG_____EGEMEN____CALE
_____________HÜSEYiN_____________
_________SELCUK__________________
YATTARA___________COLMAN________
______________UMUT_______________
__________GÖKHAN ÜNAL____________

böyle oyniyalim .. umut bulut orta sahada toplari calar pas verir sonra selcuk, colman ve yattara'ylan atak yapariz ve önde gökhan ünal var .. insallah o günüde olur.

len umutu da amma abarttınız ha, adamı kaka yaptın, umut sezon basından beri kosmak tan baska birsey yapmıyor. adam sezon basından beri 8 gol attı tayfun macların %80 ındde oynamamasına ragmen 3 gol atıı tayfunu niye yerden yere vuruyoruz. bence umut iyi niyetli bir futbolcu ama iyi niyet yetmiyor yetenek de lazm bu yetenek olayı umutta vasat. yattara ve alanın 10 da 1 i kadar bence.

KÖKSAL AYDIN
09.02.2009, 21:13
Sanki 2-1 kazanacağız gibi geliyor.

Ağzından bal damlıyor:o

Umarım öyle olur.Ben en çok Ankaragücü maçından korkuyordum.Bundan önceki yorumlarımda da hep buna değinmiştim.Ama bazı aklıevveller kolay rakip, averaj yapacağız falan diyorlardı.

Bjk maçı da zor ama Ankaragücü kadar korkmuyorum.Çünkü artık buradan dönüş olmaz.

Mustafa Calik
09.02.2009, 21:16
len umutu da amma abarttınız ha, adamı kaka yaptın, umut sezon basından beri kosmak tan baska birsey yapmıyor. adam sezon basından beri 8 gol attı tayfun macların %80 ındde oynamamasına ragmen 3 gol atıı tayfunu niye yerden yere vuruyoruz. bence umut iyi niyetli bir futbolcu ama iyi niyet yetmiyor yetenek de lazm bu yetenek olayı umutta vasat. yattara ve alanın 10 da 1 i kadar bence.

ama bu macta cok lazim olacak umut, cok top caliyor ondan sonra hemen atak yapariz yani :)

sen nasil düsüniyon ilk onbiri ??

only ts
09.02.2009, 21:16
Bu maçı kazanırsak şimdiden sampiyonluk kutlamalarına başlıyorum :D

biraz erken değilmi :S

UtopyaTs
09.02.2009, 21:18
Bu konuyla ilgili degil ama yerinde kimse gormiyeceğini bildiğim için buraya da yazıyorum.

Fatih Terim'i çılgına çeviren soru

. Çalışma öncesi röportaj veren Teknik Direktör Fatih Terim, Trabzonspor'dan ay-yıldızlı ekibe tek futbolcu çağrılmasıyla ilgili tepkilerle ilgili görüşünün sorulmasına sinirlendi. TRT muhabirinin sorusu üzerine gülerek röportajı bırakan, ancak sinirlendiği belli olan Terim, “Hepiniz aynısınız. Esas rahatsızlığı sizde aramak lazım” dedi.

Bunu duydunuz mu arkdaşlar yazık yaa ben eskiden fatih Terim'i severdim ama eskide kaldı artık.Açıklama yapıcağına kestirip atmış adam.

lazfather61
09.02.2009, 21:19
ama bu macta cok lazim olacak umut, cok top caliyor ondan sonra hemen atak yapariz yani :)

sen nasil düsüniyon ilk onbiri ??

ya futbolu bu kadar basitlestirmeyin ya futbol top calma oyunumu. ozaman 5 tane husıyiin 5 tane de umut oynatalım hatta kalyede huseyini koyalım . ohohohhoh kesin sampiyonuz. futbol basit oyundur ama bu kadarda basit degil. bence senin bu futbol felsefen ziya dogan mantıgıdır.

genç61
09.02.2009, 21:21
insallah alıcaz biletlerde bir an once cıksa
fener macına bilet aldım gidemedim bu mac icimde uhte kaldı bir an once bilet almak icin sabirsiz

erol-61
09.02.2009, 21:21
içimde öyle bir his varki sanki golcülerimiz bu günekadar becerisizlikden atamadıkları golleri bu maçta atacaklarmış gibi geliyo.

gönlüm daha fazlasını istiyor ama ben 8TAŞ 0 - TS 4 gibi bir skor bekliyorum hadi hayırlısı

Mustafa Calik
09.02.2009, 21:23
ya futbolu bu kadar basitlestirmeyin ya futbol top calma oyunumu. ozaman 5 tane husıyiin 5 tane de umut oynatalım hatta kalyede huseyini koyalım . ohohohhoh kesin sampiyonuz. futbol basit oyundur ama bu kadarda basit degil. bence senin bu futbol felsefen ziya dogan mantıgıdır.

allah korusun ne ziya dogani :(

peki sen "futbol top calma oyunumu" diyon .. ozaman nasil atak yapacan top bizde degilken ?

Sümeyye Şahin
09.02.2009, 21:36
2-1 yenicez diye tahmin ediyorum...hayırlısı...

B.Yiğit
09.02.2009, 21:37
http://www.ntvspor.net/pages/2073.asp burda trabzonspor a oy verin bjk karşısında..
42-44 gerideyiz...

serkanholep
09.02.2009, 21:41
cnn turk de bülent uygun konuşuyor

poetricus
BJK hocaları bize karşı çok şanslı. Tam Ertuğrul'dan kurtulmuştuk ki Denizli çıkageldi.
İyi oynadığımız maçları pek kazanamıyoruz nedense.
İyi futbolu kim istemez ama benim için birinci derecede önemli değil. İyi oynayıp kaybedeceğimize kötü oynayıp kazanalım.
Hem iyi futbol hem üç puan tadından yenmez.

Colakoglu
su pazar günü sanki hic gelmicek gibi.artik her hafta sonunu iple cekmeye basladim.

serkanholep
09.02.2009, 21:42
hayallerinden bahsetti

anadoludan şampiyon çıkarmak sivasspor olur inşallah dedi

trabzon anadolunun yıllarca abilğini yaptı ded

uefa ve şampiyonlar ligi kupasını kaldırmak istiyorum dedi

ama bunu sivas ile yapmak zor olmaz dedi 4 büyükler var ülkemizde onlarla olmak istiyorum dedi

Miraç Atalay Çiftçi
09.02.2009, 21:45
Artık eziklere karşı gol hatta ve hatta galibiyet sevinci yaşamak istiyorum bu sene...
Çok güzel bir zaman'a denk geldi maç, eğer yenersek bir rakibimizi saf dışı bırakmış olacağız, bunu açıkça söyleyebiliriz. Tek baskı noktası bizim için bu olabilir.

Medallion
09.02.2009, 21:45
biraz erken değilmi :S

Mac 90 dakika, lig 34 mactir...

Muhammed KOÇ
09.02.2009, 21:46
bi dünya kupası kalmış onu almak istemiyo heralde :D

Özgür MERCAN
09.02.2009, 21:46
jimlastikçileri mustafa denizliden kurtarmaya gidiyoruz inönüye pazar günü galip gelirsek (buna canı gönülden inanıyorum) kesin istifa edecek

irfanköse276
09.02.2009, 21:48
jimlastikçileri mustafa denizliden kurtarmaya gidiyoruz inönüye pazar günü galip gelirsek (buna canı gönülden inanıyorum) kesin istifa edecek

beşiktaşta fenerbahçede türkiye kupasını almayı bu sene yeterli görüyorlar.Kupadan elenene kadar iki takımda da istifa olmaz bence

Bacioglu_61
09.02.2009, 21:50
bjk gecilmeli gececegizde insallah ...

Özgür MERCAN
09.02.2009, 21:51
beşiktaşta fenerbahçede türkiye kupasını almayı bu sene yeterli görüyorlar.Kupadan elenene kadar iki takımda da istifa olmaz bence
jimlastik yönetimin ve hocasının üzerinde baskı aşırı dercede oluştu artık dayanabileceklerini hiç sanmıyorum kendi evlerinde bizden alacakları bi malubiyet sampiyonlukta havlu attıracağı için kesin istifa gelir

Alper Özdemir
09.02.2009, 21:56
Arkadaşlar, biletlerin ne zaman satışa çıkacagı konusunda bilgisi olan var mı?

mustafaction
09.02.2009, 21:57
pazar günü son dakikalara önde girelimde tüpçüyü istifaya çağıralım çok hoş bir duygu :)

erkankoc
09.02.2009, 21:58
bjkyi yenersek zaten denizlinin biletini bedavaya eline vermis oluruz:)

Onur Civelek61
09.02.2009, 22:03
Düşündüğümüzden de kolay galip geleceğiz:)

Varlıbaş61
09.02.2009, 22:05
http://www.ntvspor.net/pages/2073.asp burda trabzonspor a oy verin bjk karşısında..
42-44 gerideyiz...

anketin ismi kim kazanır değil de kimin kazanmasını istersiniz olmalı o zaman:D

Varlıbaş61
09.02.2009, 22:07
pazar günü son dakikalara önde girelimde tüpçüyü istifaya çağıralım çok hoş bir duygu :)

tüpçü kalsın lazım bize o:D
asıl inşallah son dakikalarda rahat bir skorla girersek mr.denizli'ye laf atmak lazım
pis pis gülüyo ya yendiği zaman
:)

Onur Civelek61
09.02.2009, 22:09
Kadroda pek süpriz beklemiyorum ama ufak bi ihtimal şöyle olabilir...

_________Tony__________

Serkan__Song_Egemen_Cale
________Hüseyin_________

______Selçuk__Colman_____
Yattara_____________Alanzinho
_________Gökhan____________
(Umut)

Muhammed KOÇ
09.02.2009, 22:14
Kadroda pek süpriz beklemiyorum ama ufak bi ihtimal şöyle olabilir...

_________Tony__________

Serkan__Song_Egemen_Cale
________Hüseyin_________

______Selçuk__Colman_____
Yattara_____________Alanzinho
_________Gökhan____________
(Umut)
çoğu renkdaş karşı çıkacak ama bence alanzinho 11' e girecekse çıkacak isim selçuk olmalı.. haftalardır gözlemliyorum ikinci hüseyin görevinde kendisi.. bi umuta asist yaptı geçen maçta ve bu maçta.. tabii ki önemli ama haftalardır 2. hüseyin selçuk..

Gökhan ÖZDEMİR
09.02.2009, 22:19
çoğu renkdaş karşı çıkacak ama bence alanzinho 11' e girecekse çıkacak isim selçuk olmalı.. haftalardır gözlemliyorum ikinci hüseyin görevinde kendisi.. bi umuta asist yaptı geçen maçta ve bu maçta.. tabii ki önemli ama haftalardır 2. hüseyin selçuk..

Bence Selçuk'u daha iyi seyremelisin.

jako13
09.02.2009, 22:25
Konya maçını, özellikle Ernst ile Yusufu dikkatle izledim. Ernst kötü değil ama vasat bir topçu! Garanti ve sağlam oynuyor,yer tutuşu iyi olmakla beraber çıkışları ağır...hücüma katkısı yok denecek kadar az! Tam bir alman... disiplinli ama kesinlikle yaratıcı değil! Yusufa gelince; Takımımız çok şanslı ki yusuf transferi gerçekleşmemiş))) Adamın 30 dakika sonra dili sarkmaya başladı,ne bir pas atabildi,nede top alabildi,çok kötüydü..! Esasen beşiktaşta göze batan tek bir adam yoktu..! AZ kaldı veyseli kahraman yapıyorlardı....! Bizimkiler böyle kötü bir beşiktaşı yer! Elimize bundan iyi bir fırsat geçmezzz! Haydi Trabzon dik oyna,cesur oyna...!!

Muhammed KOÇ
09.02.2009, 22:29
Bence Selçuk'u daha iyi seyremelisin.
alanzinhoya yer lazım renkdaş.. o kadar para kulübede otursun diye verilmedi tabiiki de.. kim çıkacak ?

Onur Civelek61
09.02.2009, 22:33
Yusuf yaa kendini bitirmiş bi oyuncu sekiztaşı kutluyorum:D yahu Yusuf gençliğinde koşmazdı 33 yaşına gelmiş niye koşsun:D tek çekindiğim isim holosko o da büyük ihtimal oynayamaz sakatlandı.nobre-bobo kayıplarda.Ağır defansları var gökhan cam güzel hatalar yapar:D

seydisehir1
09.02.2009, 22:36
Buna be dersiniz... Bir fikir 3 5 2

Slyva

Song. Giray. Egemen

Yattara selcuk huseyin colman Alan

Umut. Gokhan

Beklerden feragat.. Bu mac icin..

Raskolnikof
09.02.2009, 22:38

Slyva

Song. Giray. Egemen

Umut. Gokhan

bu şekilde çok gol yeriz. üçlü defans yattara ve alanzinho'nun arkasını boş bırakır.

Muhammed KOÇ

Slyva

Song. Giray. Egemen

Umut. Gokhan

:D
renkdaş çok zekice düşündün bravo :)
ama benim bildiğim ersun hoca maça kalecisiz çıkar böyle çıkmaz :D:D

Gökhan ÖZDEMİR
alanzinhoya yer lazım renkdaş.. o kadar para kulübede otursun diye verilmedi tabiiki de.. kim çıkacak ?

Önceden olsa direk Umut çıksın tek forvet oynayalım felan derdim.

Ama Umut'a bu aralar sempati duymaya başladım.

Umarım kısa sürmez.

Kim çıkçak bilmiyorum ama kesinlikle Yattara ile Alanzinho'yu aynı sahada izlemek istiyorum.

Mustafa Ayazoğlu
09.02.2009, 22:39

Slyva

Song. Giray. Egemen

Umut. Gokhan

intihar denir..

Cafer Bulur
09.02.2009, 22:40

Slyva

Song. Giray. Egemen

Umut. Gokhan

Macera aramaya hic gerek yok.
Mustafa denizli bjk de bunu yapiyor ve sonuclarini hep beraber görüyoruz.
Sistemimiz 4-3-3 ve cok güzel bir sistem bence.
Kadroda bu hafta da muhtemelen degisiklik olmayacaktir.Yattara yine bastan oynayacaktir.Insallah bjk ye patlar kara belamiz.
Yattara gününde olursa bjk yi yenmemiz cok daha kolay olur.
Yattara nin su formuyla yedek kalmasi gerektigini savundum ama icimden bir his bu hafta cok iyi oynar diyor.
Bekleyelim ve görelim..

mashal61
09.02.2009, 22:43
Bu maçda nobreye çok dikkat edilmeli. hatta hüseyin bu adamla daha yakından ilgilense iyi olur. yusufu tutmaya gerek yok.:)

seydisehir1
09.02.2009, 22:43
Buda obur alternatifim

Sylva

Serkan song egemen cale

Ceyhun

Yattara selcuk colman alan

Gokhan

İskender Çakmak
09.02.2009, 22:44
kanal değiştirelim de her tarafta kopyaları var tek çare kendi kanalımız ah bir açılsa izlermiyim başka kanalları

Raskolnikof
09.02.2009, 22:44
mustafa denizli bizden daha temkinli olacak ve göreceksiniz fenerbahçe maçına nasıl bir kadro ile çıktıysa bizim maça da benzer kadro ile çıkacak ( 2 ön libero lu )
bu durumda maçı kazanmamız çok kolay olur diye düşünüyorum. Ama çift forvet ( nobre-bobo ) olursa işimiz zorlaşabilir. Seyirci faktörünü de dikkate alırsak zorlanırız diye düşünüyorum. Tabi bir de hakem faktörü var ; hani lige renk gelsin falan derlerse diye...
bizim takımdan tek beklentim haftalardır devam ettirdiğimiz disiplini kaybetmemek.

TolgaTopçu61
09.02.2009, 22:45
Bu maçda nobreye çok dikkat edilmeli. hatta hüseyin bu adamla daha yakından ilgilense iyi olur. yusufu tutmaya gerek yok.:)
Ersun hoca öyle bir hata yapmaz bence,Yusuf bos kalmamali,mutlaka yakin markaj edilmeli...

Cafer Bulur
09.02.2009, 22:47
Katiliyorum ama nobre nin de su anda iyi bir sürecten gecmedigi asikar.
Sözlesmesini henüz uzatmadi ve konya macinda ilk defa yedek birakildi.
Elbette nobre tehlikeli bir son vurus oyuncusudur,buna karsin iyi bir takim savunmasiyla ona da önlem alinir.

İskender Çakmak
09.02.2009, 22:47
mustafa denizli bizden daha temkinli olacak ve göreceksiniz fenerbahçe maçına nasıl bir kadro ile çıktıysa bizim maça da benzer kadro ile çıkacak ( 2 ön libero lu )
bu durumda maçı kazanmamız çok kolay olur diye düşünüyorum. Ama çift forvet ( nobre-bobo ) olursa işimiz zorlaşabilir. .
kendisi tek forvet oynayacağını söyledi en baştan beri de söylüyor tek forvet çıkacak ve dediğin gibi çift ön liberolu sistem ile oynaycak konya maçında çok kötüydüler atak bile yapamadılar ben geriye bile düşsek en kötü ihtimalle beraberlikle ayrılacağımızı düşünüyorum

magicyattara
09.02.2009, 22:48
Kanaltürk bizim stadyum programında ilginç şeyler oluyor.

3 kızkardeşlerin temsilcileri ve yalaka hakem eskisi bülent yavuz,hakemlere yükleniyorlar.
Ali şen denilen narsist dinazorla,ismini bilmediğim gs'li bir monşer haklarının yendiğinden dem vuruyorlar.

Gs ve fb'yi hakemler katlediyormuş.

Bu dinazorları artık seyreden var mı bilmiyorum ama avazları çıktığı kadar bağırıyorlar.

Ali şen dinazoru kendini hala sözü geçen bir adam sayıyor.

hüseyin1975
09.02.2009, 22:49
Nobreyi Egemene birakin derim ben.
Ona sahada söyle bir üclük ceker: bir darbe sagdan, bir soldan, birde arkadan.
Olay bitmisdir.

iyattara
09.02.2009, 22:50
Mustafa Denizli Şampiyon yap bizi :)

Raskolnikof
09.02.2009, 22:51
kendisi tek forvet oynayacağını söyledi en baştan beri de söylüyor tek forvet çıkacak ve dediğin gibi çift ön liberolu sistem ile oynaycak konya maçında çok kötüydüler atak bile yapamadılar ben geriye bile düşsek en kötü ihtimalle beraberlikle ayrılacağımızı düşünüyorum

eğer dediğin gibi olursa açık söylüyorum kargalara fark atarız. Yeter ki umut - gökhan gününde olsun.
Nobre faktörü çok önemli. Yusuf ve holoskoyu kafaya takmaya gerek yok.
Nobreyi oyundan soğutacak yıldırıcak biri ( egemen ) lazım.
ernst ve cisse ön libero da konya maçında iyi görüntü vermedi bence. Arkalarına top çıkarılırsa defansı çökertebiliriz.
inşallah kazanacağız.

Alika87
09.02.2009, 22:51
denizli simdiden tek forvetlen oynayacaklarini söylüyorsa kesin cift forvetlen oynayacaklar:D

hüseyin1975
09.02.2009, 22:52

3 kızkardeşlerin temsilcileri ve yalaka hakem eskisi bülent yavuz,hakemlere yükleniyorlar.
Ali şen denilen narsist dinazorla,ismini bilmediğim gs'li bir monşer haklarının yendiğinden dem vuruyorlar.

Bu dinazorları artık seyreden var mı bilmiyorum ama avazları çıktığı kadar bağırıyorlar.

Hicbirzaman adam degildi o serefsiz!

Emre7
09.02.2009, 22:53
alanzinho yedek. Ersun hocanın bu takımı bozacağını düşünmem.
ama beni korkutan 60 dk. alanzinho yattara değişikliği yapılması.
o zaman işimiz çok ama çok zor olur

habibyazici61
09.02.2009, 22:54
Buda obur alternatifim

Sylva

Serkan song egemen cale

Ceyhun

Yattara selcuk colman alan

Gokhan

Hüseyin olmadan olurmu :D:D

Emre7
09.02.2009, 22:54
alanzinho yedek. Ersun hocanın bu takımı bozacağını düşünmem.
ama beni korkutan 60 dk. alanzinho yattara değişikliği yapılması.
o zaman işimiz çok ama çok zor olur

hamibasoglu
09.02.2009, 22:55
Bu maç Beşiktaş Jimnastik klübünün son şansı,Kaybederlerse Havlu atarlar.
Dolayısıyla onlar açısından çok stresli bir okadar da Hırslı bir maç olacak.Ersun Hocanın bunu iyi okuması lazım.
Bu maçta kartlara ve Hakeme çoooook dikkat etmeliyiz.Futbolcularımızın Psikolojik olarak çok iyi hazırlanması gereken bir maç.
Karagarga nın bu stresinden çok akılcı bir şekilde faydalanmalıyız.Soğuk kanlı ve akılcı oynarsak ve de Bonkör olmazsak alırız bu maçı.Alırsak ta kimse tutamaz bizi artık.Sivasın Şeftaliye takılacağını düşünüyorum.

Cafer Bulur
09.02.2009, 22:55

Sadece orada olmuyor ki.
Samanyolunda da 3 eziklerin saksakcilari ortaligi atese veriyorlar.Davut disli fb nin hakemler tarafindan katledildigini savunurken yemen eksioglu gecmis yillardan kalan yarasini ortaya koyuyor.
Ezikler iyice kafayi yedi,biz sampiyon olursak bu adamlarin hallerini düsünemiyorum.

Raskolnikof
09.02.2009, 22:58
ankaragücü maçı kadrosunda tek değişiklik yapılacak o da cora-balcı değişikliği. Zaten ideal onbir de denebilir buna. Bu kadronun tek aksayan adamı cimşir maalesef. Biraz colman ve selçuk'a ayak uydurabilse bu takım tadından yenmez.
Tabi bu maçta birde rüştü faktörü var. Uzaktan atılacak şutlar bizim için çok önemli olacaktır. Dönen toplarda ise gökhan ünal istekli olursa bjk maçı kolay geçer.

hüseyin1975
09.02.2009, 22:59
antuda hesabi yapmislar bile:

Mesajı Gönderen: 12_Umut:cLink:1636214
Lig Sonunu hesapliyim dedim kalan maclara göre ilginc tablo cikti...
1.Trabzonspor 78
2.Fenerbahce 71
3.Sivasspor 71
4.Galatasaray 71
5.Besiktas 63

Trabzonsporun tüm derbileri icerde büyük avantajlari var

hüseyin1975
09.02.2009, 23:04
Soccerbotun sene sonu tahmini bu şekilde..

Predicted Final Table Pl Pts
1 Trabzonspor 34 76
2 Sivasspor 34 74
3 Besiktas 34 69
4 Ankaraspor 34 68
5 Galatasaray 34 67
6 Gaziantepspor 34 61
7 Fenerbahçe 34 59
8 Kayserispor 34 57
9 Bursaspor 34 51
10 Istanbul BB 34 44
11 Eskisehirspor 34 41
12 Konyaspor 34 37
13 Antalyaspor 34 33
14 Genclerbirligi 34 29
15 Ankaragücü 34 25
16Denizlispor3423
17 Kocaelispor 34 15
18 Hacettepe 34 15
------------

Rüya gibi....

omondoles
09.02.2009, 23:06
bence selçuk hüseyinin yerinde oynamalı hüseyinde yedeğe çekilmeli. orta sahamız yattara selçuk colman ve alan ile olmalı zaten selçuğun defansif yönü daha iyi gibi.

Y.Sert
mustafa denizliyi hiç sevmesemde hocalığından şüphe etsemde bizim takımı nasıl yeneceğini çözen tek hoca diyebilirim.
gs ye şans eseri yenildik.ama bjk bizi avniakerde akıllıca yendi.yani haketmedi ama akıllıca yendi.
kısacası trabzondaki maç gibi olacağını düşünüyorum.denizli defans yapacak.bir gol atıp maçı almaya bakacak.
fener Trabzon maçı gibi bol pozisyonlu olmaz.ama biz bastırırız.topu biz oynarız.atabilirsek.yada hakem izin verirde atarsak maçı alırız.aksi taktirde son dakikalarda bjk atar ve 1-0 yeniliriz.tüm istanbul medyasıda kına yakar.
ama bu şampiyonluğumuzu engellemez.engelleyemez.

Emre7
kaldır onu abi :)
heyecanlandım bıraktım dersi filan :D

erol-61
09.02.2009, 23:08
42-44 gerideyiz...

http://www.ntvspor.net/modules/anket/anket.asp?GroupID=284