PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 1 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36

Bülent AKBULUT61
16.02.2009, 00:09
hayret bu denizli daha le istifa etmedi

Sinan Ayaz
16.02.2009, 00:10
Hüseyin halı sahada futbol oynamıyor karıştırmayalım lütfen.İçimizden kimi koyarsan oynayamaz işte orda
demek istedigim hüseyinin yeteneksizligine vurgu yapmaktı

futbalski60
16.02.2009, 00:10
tartışmaya gerek yok hüseyin bırakın bu takımda kaptanlık yapmayı oynamayı haketmiyo iyi niyetli ama yeteneksiz bugun içimizden kimi koyarsanız koyun trabzonspor sevgisiyle hüseyin kadar oynar hüseyinde zaten o sevgiyle tsde oynuyo yoksa baska takımda hayatta oynayamaz

Hüseyin bu ligin en fazla top kapan oyuncusudur bunu istatistikler söylüyor
Bu ligde ortasahada onun kadar iyi pozisyon alan bir önlibero yok.
Top tekniği zayıftır oyun stilini Ersun Hoca da beğenmez bugünde kötüydü ancak son 10 dakikada rahat nefes almamızı sağlayan da orta alanda kaptığı toplarla Hüseyin olmuştur kısacası Hüseyin''le oynamaya mahkumuz bunu Ersun Hoca da biliyor.

Karadağ06
16.02.2009, 00:11
Arkadaşlar kafanıza takmayın kimsenin laflarını...
Yüzünüz gülsün her zaman...
O Ersun Yanal'ı takımın başında istemeyenler yönetimi eleştirenler zaten eleştirirken bazılarının kötülüğünü isterken yüzleri gülemeyeceği için cezalarını çekeceklerdir...
bunlara gülün geçin... :)

FEDAİ
hayret diyorum valla.bu takım şuanda ligin tepsinde ve muhtemelen haftaya lider.size anlıyorumki çok içi oynayıp Gayse maçındaki gibi 3 yiyen takın lazım.başka da bişy söylemiyorum

Erdinç Dilek
maçla alakası yok ama iki şey söyleyecem birincisi deplasmandaki sivas maçına beyaz forma ile çıkalım(nedeni göze alması pas atacağınız zaman kafanızı kaldırmanıza gerek kalmamaması. sivasa bakın sürekli beyaz forması ile oynuyor hem şaşırıp bizimkilere pas atar dururlar:)) ikincisi kocaelindeki Tanerin alınması takıma çok çok katkı sağlayacaktır...

mustafaction
demek istedigim hüseyinin yeteneksizligine vurgu yapmaktı

Tabiki eleştirilicek tarafları vardır ama takımda oynamayı haketmiyor demek biraz ağır geldi bana

Levent Ersoy
acımasızca eleştiri yapan sözde trabzonsporlulara sesleniyorum.13 yıl sonra takım gibi takım gördünüz yönetim gibi yönetim gördünüz.biz makus cahilliğimizi kulübe yüklemeyelim.böyle eleştiri olmaz olsun böyle taraftar olunmaz yeter artık ya gidin cahilliğinizden kötü niyetlerinizden arının ya da bu kulübün yakasından düşün.

zafer6161
arkadaşlar şunuda unutmamak gerekir,evet biz bugün çok kötüydük,ama karşımızdaki rakibinde ölüm kalım maçıydı,mecbur saldıracaktılar düşünsenize adamlar evinde yenilecek ve ligi bitirecekti:)
aynıolay bize karşıda oldu,burada türkiye kupası maçında bizim yenmemiz gerekirdi ve tek kale oynamamıza rağmen şansız bi şekilde yenilmiştik
bjk yı büyütmemek gerekir,şahsım adına onu hala daha yarışta bile saymıyor,aha buraya yazıyorum,sivas ve gs düşüşe gececek en büyük rakibimiz yine fb olacak

Bülent AKBULUT61
16.02.2009, 00:12
ne olursa olsun gercektende bu macda 1 puan cok iyi oldu.yenilseydin şu durumda istanbul basınına malzeme olurduk adamlar zaten ac kurtlar gibi hazırda bekliyor.

yatara
Yattara bu perdormansiyla yavas yavas kücük maclarda (hacettepe gibi) ben degil baris'i oynatin diyor.

yattara yavas yavas diyo 100 bin den cikdim 1milion 500e bu kadar yeter bana simdi biraz tatil yapim

only ts
burada gercekten cok sakin dinlek kafayla adam akıllı yorum yapan herkese tesekkur ediyorum bizdeki bu sagduyu bu anlayıs oldugu surece bize bişe olmaz...

legorakiss
16.02.2009, 00:13
İstanbul takımlarını çok büyütmüşsün galiba sen gözünde onları kıstas olarak aldığına göre
büyütmedim ama küçük de görmemk lazım sonuçta şampiyon adayıdır hepsi biz sadece biraz avantajlıyız onlardan.rakipleri küçük görmemek lazım.sonuçta hepsinin kaliteli oyucuları var.bugun 8jk yi gördük ki bizden en uzak o

lucarelli
..yil 1995
yer: Trabzon
mac :Trabzonspor_bjk
skor :0-2
topla oynama oranlari :T.S. %72- bjk %28
kaleyi bulan sut : T.S. +10- bjk 1,5

mac sonrasi yorumlar : dahi daum :)) (k. kanat) (kimse bjk nin ezildiginden bahsetmedi)
sonuc olarak futbol SKOR oyunu
not: o yil bjk sampiyon oldu

Erdinç Dilek
Trabzon'daki taraftarlarımız hafta içi antremanlara katılıp takıma destek olmalı, onlara karşı inancımızın tazelenmesi bu tür jestlerle olur...

Mehmet Sarigül
Takimimiz bu aksam cok iyi savasdi.
Futbolcularimizi elestirmeyi hic sevmiyorum.
Bir futbolcu var ki, onu elestirmemek diger takim arkadaslarina büyük haksizlik olur.
Bu futbolcu sahada mücadele etmiyor, hatta topu alamadigi bazi pozisyonlarda arkadaslarina küsüp hucüma bile katilmiyor. Merak ediyorum, bunlari bir TÜRK futbolcu yapsaydi ne kadar tahammül edilirdi.

ibrahim ŞEN
haftaya bugun bu saatlerde 5 puan geseye 7 puan febeye 9 puanda bejeke fark atmıs olcaz :)

Zafer Fidan
Besiktasta "1" degil, "2" puan kazandik.

Puan tablosuna bakarsak 6 puan öndeyiz, ama BJK bizi gecmesi icin onlara 7 puan lazim ;)

Jackdaniels
Bu futbolculara biri şampiyonluğa oynadıklarını hatırlatmalı bence böyle saçma sapan bi futbol görmedim beraberliğe falanda sevinmiorum adamlara lig boyunca oynayamadıkları futbolu oynattık resmen ve biz izledik sadece bu kadar korkak olunmaz yaaa ibrahim üzülmezi bile yıldızlaştırdık maçta biranönce kendilerine çeki düzen vermeleri gerek bu iş böyle gitmez...

tunganyan
16.02.2009, 00:14
Bizimkilerin hapına ilaç atmışlar kesinlikle yoksa böyle oynamazdılar:)Hepsi bir tutuk,önlerindeki topu sürerken kaybediyorlardı,ilk defa bu kadar kötü gördüm takımı vallahi.Maçta en çok dikkatimi çeken olay da YATTARA idi.Maç boyunca resmen yürüdü hem de gerçek manada yürüdü ve çıkarken şaşırdı protesto etti!!!Kötü bir hareketti!

Sinan Ayaz
Hüseyin bu ligin en fazla top kapan oyuncusudur bunu istatistikler söylüyor
Bu ligde ortasahada onun kadar iyi pozisyon alan bir önlibero yok.
Top tekniği zayıftır oyun stilini Ersun Hoca da beğenmez bugünde kötüydü ancak son 10 dakikada rahat nefes almamızı sağlayan da orta alanda kaptığı toplarla Hüseyin olmuştur kısacası Hüseyin''le oynamaya mahkumuz bunu Ersun Hoca da biliyor.
hüseyinin en fazla top çalan oyuncu olmasına itirazım yok ama çaldıgı topları nasıl kullandıgı ortada ileri oynamayı bilmiyo hatta geri oynadıgı toplarda bile defansı zor durumda bırakıyo

cabri
Allahtan maç berabere bitti.. rakibin bu futboluna izin verdik üstüne bir de 3 puan verseydik kendi elimizle şampiyonluk yoluna sokardık bşk yi...

yatara
16.02.2009, 00:15
hüseyin top caliyo ama caldi topudu ayni saniyede kaptiriyo ee ne anladim bundan

Mustafa Ayazoğlu
..yil 1995

mac sonrasi yorumlar : dahi daum :)) (k. kanat) (kimse bjk nin ezildiginden bahsetmedi)

Tarih tekerrür edecek ..

forza_61_ts
beşiktaş maçından alınan 1 puan çok iyi. şimdi şampiyonluk yarışındaki rakipkerimiz birbirleriyle oynayacak. bizim galatasaray maçına kadar avantajımız var.bunu iyi değerlendirmeliyiz. eğer yanılmıyorsam sivas 2 hafta sonra fenerle oynuyor.ayrıca bursa-sivas maçınıda izledim.sivas bu futbollan fener deplasmanından 1 puan bile alamaz. inönüden 1 puan almak çok çok iyi...

Karadağ06
16.02.2009, 00:16
Bizimkilerin hapına ilaç atmışlar kesinlikle yoksa böyle oynamazdılar:)Hepsi bir tutuk,önlerindeki topu sürerken kaybediyorlardı,ilk defa bu kadar kötü gördüm takımı vallahi.Maçta en çok dikkatimi çeken olay da YATTARA idi.Maç boyunca resmen yürüdü hem de gerçek manada yürüdü ve çıkarken şaşırdı protesto etti!!!Kötü bir hareketti!
Evet Yattara bu maçra iyi oynamadı ama iyi niyetliydi bence...
çıkarkende bu maçta çok iyi oynayamadıgı için daha takıma verecek bişeyleri oldugunu düşündugu için uzuldugu kanısındayım..protesto ettiğini dusunmuyorum sadece üzüldü bu da güzel bişey bence.

Mehmet Ç.
16.02.2009, 00:16
..yil 1995

bugün mac esnasinda babam'da bana anatiyordu.

95 civari en iyi futbolu biz oyniyorduk. bugün besiktas'in yaptigini biz her iki mac'dan birinde yapardik, ama sonuc sayildigi icin hatirlanmiyor daha. onunyüzünden birak 1-1 iyi, hem ikili averaj acisindan dedi bana ve teselli etti.

irfanb
16.02.2009, 00:17
Hüseyin`in en fazla top çalan oyuncu .
Bunun yaninda çaldigi toplari patlatan oyuncu.
Yaw kardesim madem çaldigin toplardan kimse bir hayir görmüyor, ne diye sicilini karaliyorsun ?

ErtuGrul
Besiktasin hala kendini yarista hissetmesi( bizim acimizdan oyle deyil ) bize avantaj saglayacak..biz bjk ile macimizi bitirdik, otekiler birbirini yerken biz aradan siyrilacagiz..her iste bir hayr vardir..bence bu macin berabere bitmesi bizim icin uzun vadede avantaj oldu...

Emiroğlu
Bu arada Sylva ile toplam 5 defans oyuncumuzun emeklerine ve akıttığı terlere , EZİLDİK , DAĞILDIK diyerek hıyanet etmeyelim.
Lakin bu akşam defansif anlamda Mükemmel'e yakın oynadılar.

Bir iki eksiğimiz kaldı.Orta sahanın az daha canlı olması ve büyük maç stresine baskısına alışması lazım.

Herşeye rağmen ;

Arkadaşlar uyanın yahu !

Yenilmiyoruz ! Yenemiyorlar bizi !

Bülent AKBULUT61
şaka maka ezikler bizi yenseydi potaya girceklerdi bu ne bicim bir lig ya adamlar ya yeniliyor ya berabere kalıyorlar yinede dibimizdeler ben bir şey anlamadım gitti

Sinan Ayaz
önümüzdeki 4 maçtan 10 puan alırsak bu iş biter

Erdinç Dilek
Besiktasta "1" degil, "2" puan kazandik.

Puan tablosuna bakarsak 6 puan öndeyiz, ama BJK bizi gecmesi icin onlara 7 puan lazim ;)
ikili averaj di mi güzel tespit bak , kendimi şimdi daha iyi hissediyorum

Varlıbaş61
16.02.2009, 00:18
bu ikili averaj konusunda kesin bir bilgi verebilecek olan kimse var mı?

Ufuk Bayraktar61
16.02.2009, 00:18
huseyini savunan arkadaslarla zaten futbol bilgisi tartismasina bile girmem...
cevaplanacak, o kadar mesaj var ki burda. ben sadece buna bir yorum yapacam. kimse bugün hüseyini iyi oynadığını söyleyemez. evet bencede kötü oynadı ama senin selçuğunlan cılmanında kötü oynadı. bakın, futbol takım oyunudur. o bölgede oynayan (colman biraz daha uzak ama) colman selçuk ve hüseyinden hangisi ii oynadı. hiç biri. bunda herhalde % 90 görüş birliğimiz vardır. ii bir hüseyin her zaman yanında ii bir orta saha olduğu zaman her zaman iyidir.tersi durum söz konusu olduğunda da aynı durum vardır.

ama siz çıkıp, hüseyini savunan arkadaşlarla zaten futbol bilgisi tartışmasına bile girmem diyen bir zihneyetle, ben hiç girmem. sizin mantığınıza göre

samet aybaba
ziya doğan
turgay semercioğlu
şenol güneş
orhan çıkrıkçı
halilhodziç
lazaroni
tekrar ziya doğan
ve
ersun yanal

bunların hiçbiriyle bu tartışmaya da girme.tamam mı ?..bunlar senden benden daha iyi biliyorlar ki yada daha iyiler ki Trabzonsporumuzun başına getirilmiş teknik adamlardır. ve bu teknik adamların hiç biride hüseyini K-e-s-m-e-m-i-ş-t-i-r.
eğer bir gün olur Trabzonsporun başına geçersen sen kesersin hüseyini !!!!

Turgay 6161
16.02.2009, 00:19
Maçtaydım ve arkadaşlar dikkat ettiyseniz umut çıktı rakip ceza sahasına doğru gidemedik,yattara çıktı ( top oynamıyor ama ) rakibin devans oyuncuları mesela sol kanatlarında oynayan ibrahim üzülmez denen futbolcu bizim sağ açıktan ona göre sol taraftan nasıl bindirmeler yapmaya başladı.yattarayı kenara alma be kardeşim .doksan dakika en az iki kişi başında adam bağlıyor.daha önceki maçlara dikkat edin yine aynısı.( bu arada yattaranın formsuz olduğunu çok iyi bilmeme rağmen yazma ihtiyacı duydum)

Gamze
Beşiktaş'ı bu kadar baskılı oynattırabildiğimiz için kendimizi tebrik ederim.

Tokat olsun, ayılalım.

Tekrarı olmasın bu maçın.

1 puan iyi oyuna göre.

Savunma her zaman yorucudur, herhalde en iyi şekilde öğrenmiştir bizimkiler bunu bu maçta.
Emeklerine sağlık savunmamızın, savunmaya katkıda bulunanlarımızın, kalecimizin.
Allah'tan emeklerine yazık demiyoruz.

Toparlanın gençler!

only ts
mustafa denızlı mac sonunda trıbunlerı alkıslıyodu cok bı b.. yaptıya :D

efulim67
Beşiktaş'ınyarışta olması diğer rakiplerimize çelme tkmasıyla bize avantaj olarak dönebilir.
Herşeyin Hayırlısı diyelim...

Can AYDIN
Bu sene şampiyon OLACAĞIZ, bakın bu tarihi not edin göreceksiniz şampiyon olacağız..Önümüzdeki en ciddi maçımız antep deplasmanıdır,sivası zaten yeneceğiz bu iş oldu arkadaşlar bu akşam bunu daha iyi anladım.
2003 yılınının ikinci yarısındaki TS-bejeke maçını hatırlayalım;
Bizim takım süper oynadı 81. dk Fatih Tekke gölü attı öne de geçtik peki ne oldu sonunda 90+ da attılar bize golü..İşte o yıl şampiyon nasıl o maçta belli olmuşsa bu maçtada belli olmuştur bence..Arkadaşlar bu takım yenilmiyor,bizi yenemiyorlar şon şanslarında bile (bence çok bariz hakem kararlarına rağmen) yenemiyorlar.
Bu arada bu futbolu bi daha oynamaz TS..Bu bir kaza maçıydı..Lig başından beri her maçını izliyorum bence bu maçta Ersun hoca 6 puan önde oluşumuzdan dolayı takımı geride başlattı.Klasik 4-4-2 yerine (umut olmasına rağmen) daha defansif 4-5-1-1 gibi oynadı takım.Golüde bulduk herşey istediğimiz gibi gidiyordu ki,bence hakem devreye girdi.Kesinlikle ve kesinlikle biz bu baskıyı yemezdik..Heriflerin organize bir tek pozisyonu yok sadece Tello nun serbest atışları etkili oldu.sahanın her yerinde bejekeli futbolcuların hareketlerine oyna dendi bizim topçuların tüm müdahalelerine faul çalındı..Hele ikinci yarı bir taç pozisyonu varki resmen bizim futbolcuları dövüyorlar(ernst,üzülmez) hakemde çıt yok.Taki bejeke golü attı dikkat etmişseniz hakem ortaya maç yönetmeye başladı.Golü yedikten ve Serkan oyuna girdikten sonra 5-10 dk fırsatımız olsa bence maçı alırdık.Çünki golden sonra oyunu ileriye yıktık.
sonuçta kaybedilmiş hiçbirşey olmadığı gibi rakibe kaybettirilmiş iki puan varki bu maç gösterdi bjke artık bu yarışta yok.
Şampiyon Trabzonspor olacak,Mutlaka olacak...

futbalski60
hüseyinin en fazla top çalan oyuncu olmasına itirazım yok ama çaldıgı topları nasıl kullandıgı ortada ileri oynamayı bilmiyo hatta geri oynadıgı toplarda bile defansı zor durumda bırakıyo

Aksini iddaa eden yok zaten Hüseyin'in zaafları bunlar değiştirmek de zor bu zaafları, ama Hoca da mecbur katlanıyor Ceyhun'u oynatsa o da defansif anlamda baskıyı kaldıramaz daha genç ve öğrenmesi gereken çok şey var.

Mehmet Ç.
önümüzdeki 4 maçtan 10 puan alırsak bu iş biter

10 degil 9 bile bu isi bitirir

diger takimlar her mac puan kaybediyor.

OFLUTS61
16.02.2009, 00:21
cevaplanacak, o kadar mesaj var ki burda. ben sadece buna bir yorum yapacam. kimse bugün hüseyini iyi oynadığını söyleyemez. evet bencede kötü oynadı ama senin selçuğunlan cılmanında kötü oynadı. bakın, futbol takım oyunudur. o bölgede oynayan (colman biraz daha uzak ama) colman selçuk ve hüseyinden hangisi ii oynadı. hiç biri. bunda herhalde % 90 görüş birliğimiz vardır. ii bir hüseyin her zaman yanında ii bir orta saha olduğu zaman her zaman iyidir.tersi durum söz konusu olduğunda da aynı durum vardır.

ama siz çıkıp, hüseyini savunan arkadaşlarla zaten futbol bilgisi tartışmasına bile girmem diyen bir zihneyetle, ben hiç girmem. sizin mantığınıza göre

samet aybaba
ziya doğan
turgay semercioğlu
şenol güneş
orhan çıkrıkçı
halilhodziç
lazaroni
tekrar ziya doğan
ve
ersun yanal

bunların hiçbiriyle bu tartışmaya da girme.tamam mı ?..bunlar senden benden daha iyi biliyorlar ki yada daha iyiler ki Trabzonsporumuzun başına getirilmiş teknik adamlardır. ve bu teknik adamların hiç biride hüseyini K-e-s-m-e-m-i-ş-t-i-r.

BRAVO cok güzel yorum . Tebrikler.

Hüseyin İlkin
16.02.2009, 00:21
4 maçın 3 'ü deplasmandaydı burayı 8 puanla geçtik , şimdi 4 maçın 3'ü içeride en az 10 puan almalıyız ...

Beşiktaş maçında alınan bu bir puan önemlidir , hatta çok önemlidir .

Sinan Ayaz
16.02.2009, 00:22
2 maçta berabere bitti ve 2li averaj durumu ortaya çıktı deplasmanda biz daha fazla gol attıgımız için onların üstünde bulunuyoruz

mustafaction
16.02.2009, 00:23
bugün beşiktaşlı bir arkadaşım diyorki "trabzon yenilmemeyi alışkanlık haline getirdi, bu durum şampiyonluğu getirecek gibi görünüyor"

Emiroğlu

samet aybaba
ziya doğan
turgay semercioğlu
şenol güneş
orhan çıkrıkçı
halilhodziç
lazaroni
tekrar ziya doğan
ve
ersun yanal

K-e-s-e-m-e-m-i-ş-t-i-r.

ibrahim ŞEN
Maçtaydım ve arkadaşlar dikkat ettiyseniz umut çıktı rakip ceza sahasına doğru gidemedik,yattara çıktı ( top oynamıyor ama ) rakibin devans oyuncuları mesela sol kanatlarında oynayan ibrahim üzülmez denen futbolcu bizim sağ açıktan ona göre sol taraftan nasıl bindirmeler yapmaya başladı.yattarayı kenara alma be kardeşim .doksan dakika en az iki kişi başında adam bağlıyor.daha önceki maçlara dikkat edin yine aynısı.( bu arada yattaranın formsuz olduğunu çok iyi bilmeme rağmen yazma ihtiyacı duydum)
yattara zaten alanzinho gırdıgınde bıle ıkıncı yarı soldaydı hep

Varlıbaş61
2 maçta berabere bitti ve 2li averaj durumu ortaya çıktı deplasmanda biz daha fazla gol attıgımız için onların üstünde bulunuyoruz

akşam bir renktaş federasyonun sitesinde 2 maçta berabere bitince ikili averaj yerine genel averaja bakılır yazıyor diye söylemişti...
kafam karıştı valla...

28TS61
yenemiyorsan yenilmiyeceksin, 1 puan hic yoktan iyidir, önümüze baklamiyiz,
bu ara rakiplerin korner atislarinda ikinci diregimiz hep bos kaliyor, sezon basindan beri bu boyle, belki bugun orda bir dursaydi gol yemezdik

forza_61_ts
16.02.2009, 00:24
Bu sene şampiyon OLACAĞIZ, bakın bu tarihi not edin göreceksiniz şampiyon olacağız..Önümüzdeki en ciddi maçımız antep deplasmanıdır,sivası zaten yeneceğiz bu iş oldu arkadaşlar bu akşam bunu daha iyi anladım.
2003 yılınının ikinci yarısındaki TS-bejeke maçını hatırlayalım;
Bizim takım süper oynadı 81. dk Fatih Tekke gölü attı öne de geçtik peki ne oldu sonunda 90+ da attılar bize golü..İşte o yıl şampiyon nasıl o maçta belli olmuşsa bu maçtada belli olmuştur bence..Arkadaşlar bu takım yenilmiyor,bizi yenemiyorlar şon şanslarında bile (bence çok bariz hakem kararlarına rağmen) yenemiyorlar.
Bu arada bu futbolu bi daha oynamaz TS..Bu bir kaza maçıydı..Lig başından beri her maçını izliyorum bence bu maçta Ersun hoca 6 puan önde oluşumuzdan dolayı takımı geride başlattı.Klasik 4-4-2 yerine (umut olmasına rağmen) daha defansif 4-5-1-1 gibi oynadı takım.Golüde bulduk herşey istediğimiz gibi gidiyordu ki,bence hakem devreye girdi.Kesinlikle ve kesinlikle biz bu baskıyı yemezdik..Heriflerin organize bir tek pozisyonu yok sadece Tello nun serbest atışları etkili oldu.sahanın her yerinde bejekeli futbolcuların hareketlerine oyna dendi bizim topçuların tüm müdahalelerine faul çalındı..Hele ikinci yarı bir taç pozisyonu varki resmen bizim futbolcuları dövüyorlar(ernst,üzülmez) hakemde çıt yok.Taki bejeke golü attı dikkat etmişseniz hakem ortaya maç yönetmeye başladı.Golü yedikten ve Serkan oyuna girdikten sonra 5-10 dk fırsatımız olsa bence maçı alırdık.Çünki golden sonra oyunu ileriye yıktık.
sonuçta kaybedilmiş hiçbirşey olmadığı gibi rakibe kaybettirilmiş iki puan varki bu maç gösterdi bjke artık bu yarışta yok.
Şampiyon Trabzonspor olacak,Mutlaka olacak...
:alkış: ersun hoca kesinlikle takımı bildiğimiz taktikle oynatmadı. çünkü puan olarak avantajlıydık. ve golüde bulmuştuk. dikkat ettiyseniz maçın son 10 dk sında bizim takım orta sahada çoğalınca beşiktaş kalesinde pozisyonlar oluşturmaya başlamıştık. geriye yaslanmamızın nedenlerinden en önemlisi puan olarak avantajlı oluşmuzdan kaynaklanıyorr..

İskender Çakmak
:alkış::alkış:ufuk bayraktar61 yaptığın yorum için çok teşekkürler zaten bir oyuncuyu savunuyorsak futbolu bilmiyoruz takım için bir şey dediğimiz zamanda fenerli oluyoruz

Hüseyin İlkin
Erdal abi maç hakkındaki görüşlerin nelerdir :)

astatin
Eleştiren arkadaşlar acaba son 10 senede 8 şampiyonluk yaşayan Lyon'umu eleştiriyorlar anlamadım.Eğer son 25 senedir şampiyon olamamış ve son yıllarda şampiyonluğa dahi oynayamamış bir takımı eleştiriyorsak çok afedersiniz ama adama çüş derler.Kardeşim istediğimiz 1 puandı aldıkmı?Evet aldık vede hiç zorlanmadan.Beşiktaş bize karşı iyi oynamış diyenlere şunu sormak lazım iyi futbol nedir acaba? Doksan dakika tek kale oynayıp 1,5 pozisyona girmekmidir.iyi futbol rakibi boğarsın bol bol pozisyona girersin vede atarsın.Ben buna iyi futbol derim,eğer istanbulda beşiktaşla berabere kaldığımız bir maçtan sonra BJK taraftarının yüzü gülüyorsa bu 6 ayda nerelere geldiğimizin bir kanıtıdır.Geçen yıl 3-0 yenildiğimiz maçtanm sonra iyi oynadık diyenler şimdi takımı eleştirir olmuş.

UYANIN MİLLET UYANIN ARTIK,BU TAKIM GÜMBÜR GÜMBÜR ŞAMPİYONLUĞA GİDİYOR,SİZ HALEN DAHA BUNU RÜYA ZANNEDİYORSUNUZ GALİBA.

İskender Çakmak
16.02.2009, 00:25
akşam bir renktaş federasyonun sitesinde 2 maçta berabere bitince ikili averaj yerine genel averaja bakılır yazıyor diye söylemişti...
kafam karıştı valla...
evet genel averaja bvakılıyor deplasmanda gol falan atmak önemli değil

mustafaction

deplasmanda atılan gol önemli.Ts şu anda ikili averajda bjk nın önünde iki maçta 1-1 bitseydi normal averaja bakılacaktı.Bir arkadaş demiş aralarında oynadıkları maçın önemi yok bir maç 0-0 diğeri 3-3 te olsa önemli değil..kesinlikle yanlış

Bülent AKBULUT61

samet aybaba
ziya doğan
turgay semercioğlu
şenol güneş
orhan çıkrıkçı
halilhodziç
lazaroni
tekrar ziya doğan
ve
ersun yanal

güzel bir tespit yapmışın bende buna şaşırıyorum gercekten bu kadar adam hüseyini oynatıyorsa bende kendimden şüphe duymaya başladım galiba ben futboldan anlamıyorum şaka yapmıyorum gercekleri söylüyorum

FANATIK61
Trabzonspor'un toplam ortası 11, Rodrigo Tello'nun tek başına yaptığı orta sayısı 26.

Korner artislari - BJK 12:1 Trabzonspor

1 puan iyi iyi :)

ceserdar
16.02.2009, 00:26
Bence çok kötü bir performans sergilememizin nedeni topa çok fazla sahip olamamak. Bunu birçok arkadaş dile getirmiş. Topa çok fazla sahip olamamadaki en büyük etken ise bence özellikle kaleci degajlarında, yüksek toplardan hemen hemen hiçbirini forvet hattındaki elemanlar tarafından takım arkadaşlarına kazandırılamamasıdır. Bugün hemen hemen bütün kaleden ileriye atılan toplarda Beşiktaş müdahele etti ve devamında topa sahip olarak kalemize yüklendi. Ne Umut ne de Gökhan bu konuda başarılı değiller. Gökhan önüne atılan topları ne kadar iyi değerlendirebileceğini gösterdi. Ama yüksek toplara yükselip takımına kazandırabilecek bir forvet değil. Aynı şeyler Umut içinde geçerli. Çünkü genelde geriden oyun başlatırken paslaşmak yerine topu ileriye şişirdik. Bu topların hiçbirini de alamadık ve Beşiktaş topları hemen kazanıp üzerimize geldi. Böyle bir durumda da orta saha elemanları malesef oyuna girip etkili olamıyorlar. Topu anca seyretmek kalıyor onlara. Zamanında Fatih Tekke bu işleri çok iyi yapıyordu. Şimdilerde Mehmet Yıldız iyi yapıyor. Çünkü bu tip forvetler topu hem takıma kazandırıyor hem de bu tipleri topları iyi saklayalarak orta saha elemanlarının rakip sahaya geçmeleri için zaman kazandırıyorlar. Özellikle ben geriden başlattığımız topların çok hatalı olduğunu düşünüyorum. Keşke ara transferde Ankaragücü'nden Iglessas ya da benzer bir futbolcuyu kadromuza katsaydık.

Varlıbaş61
16.02.2009, 00:27
evet genel averaja bvakılıyor deplasmanda gol falan atmak önemli değil

deplasmanda atılan gol önemli.Ts şu anda ikili averajda bjk nın önünde iki maçta 1-1 bitseydi normal averaja bakılacaktı.Bir arkadaş demiş aralarında oynadıkları maçın önemi yok bir maç 0-0 diğeri 3-3 te olsa önemli değil..kesinlikle yanlış

???
şunun cevabını bulsak artık:D

Sinan Ayaz
kafam karıştı valla...
hayır ole bişe yok bjk bizi aynı puanda olmamıza reagmen bi şartla geçebilir oda 3lü averaj kafdan biraz daha karısacak ama:D

mustafaction
Ersun yanal bile maçtan sonra söyledi ikili averajda rakibimize karşı avantaj yakalamış olduk.Ama bizim işimiz bjk değil sivasa bakalım

UtopyaTs
Evet arkdaşlar bugün öbür maçlara göre daha da kötü oynadık hatta sezonun en kötü maçını oynadık ama gene 1 puan aldık ve yarıştan kopmadık.Ben de Ts nin böyle oynuyacagını bir daha zannetmiyorum.Şampiyonluk işi biraz da taktik işi hangi maçtan ne kadar puan alınıcak o bile hesaplanıyorr haa haftaya da boyle oynarsak(ki ben hiç zannetmiyorum) o zaman korkmak lazıım

Erdinç Dilek
16.02.2009, 00:28
MADDE 13- PUAN USULÜ VE AVERAJ:

1. Turkcell Süper Lig müsabakalarında kazanan takıma 3 (üç), berabere kalan takıma 1 (bir), kaybeden takıma 0 (sıfır) puan verilir.

2. Puan usulü ile yapılan müsabakalar sonunda en fazla puanı kazanan takım birinci, ondan sonra gelen ikinci ve ................ olarak sıralanır. 2007 – 2008 Sezonunda aynı puana sahip ilgili takımlar arasında aşağıda belirtilen esaslar uygulanır.
a) Öncelikle aynı puana sahip ilgili takımların kendi aralarında oynadıkları müsabakalardaki puan üstünlüğüne bakılır.
b) Kendi aralarındaki müsabakalarda puan eşitliği varsa kendi aralarındaki müsabakalardaki gol averajına, (Kendi aralarındaki maçlarda atılan gollerde eşitlik var ise, deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.) FMT’nin 10.maddesinin son paragrafı hükmünce;
c) Kendi aralarındaki müsabakalarda puan ve gol eşitliği devam ediyorsa, Genel puantajdaki gol averajına bakılır. Takımlar arasındaki gol averajı da eşit ise daha fazla gol atmış olan takım üstün sayılır.

aynı puanda olursak genel averaja bakılacak demek ki

Mustafa Ayazoğlu
Trabzonspor'un toplam ortası 11, Rodrigo Tello'nun tek başına yaptığı orta sayısı 26.

Korner artislari - BJK 12:1 Trabzonspor

1 puan iyi iyi :)

Bjk boşa çalıştı, golüde adam paylaşımı hatasından yedik :)

MuratJ
Eleştiren arkadaşlar acaba son 10 senede 8 şampiyonluk yaşayan Lyon'umu eleştiriyorlar anlamadım.Eğer son 25 senedir şampiyon olamamış ve son yıllarda şampiyonluğa dahi oynayamamış bir takımı eleştiriyorsak çok afedersiniz ama adama çüş derler.Kardeşim istediğimiz 1 puandı aldıkmı?Evet aldık vede hiç zorlanmadan.Beşiktaş bize karşı iyi oynamış diyenlere şunu sormak lazım iyi futbol nedir acaba? Doksan dakika tek kale oynayıp 1,5 pozisyona girmekmidir.iyi futbol rakibi boğarsın bol bol pozisyona girersin vede atarsın.Ben buna iyi futbol derim,eğer istanbulda beşiktaşla berabere kaldığımız bir maçtan sonra BJK taraftarının yüzü gülüyorsa bu 6 ayda nerelere geldiğimizin bir kanıtıdır.Geçen yıl 3-0 yenildiğimiz maçtanm sonra iyi oynadık diyenler şimdi takımı eleştirir olmuş.

UYANIN MİLLET UYANIN ARTIK,BU TAKIM GÜMBÜR GÜMBÜR ŞAMPİYONLUĞA GİDİYOR,SİZ HALEN DAHA BUNU RÜYA ZANNEDİYORSUNUZ GALİBA.
olay aynen bu ya! :alkış:
dedigin gibi sanki son 10yılın tek şampiyonu her maç rakiplerini ezerek oynayan bir takımızda! aradaki 5 puan fark kesmiyo bizi az olan bu 5 puan farkın üstüne 1 maç kötü oyunda dahi tahammul yok! :)

lucarelli
Averaj Hesabı:
1.İki takım arasındaki ikili averaj
2.Gol averajı
3.En fazla gol atan
4.Üç ve ya daha fazla takımın puan eşitliği halinde o takımları içeren özel puan tablosu oluşturulur.

SV_Sürmene61

Doğru söze ne denir ki hemşerim!! :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

polibo06
16.02.2009, 00:29
b) Kendi aralarındaki müsabakalarda puan eşitliği varsa kendi aralarındaki müsabakalardaki gol averajına, (Kendi aralarındaki maçlarda atılan gollerde eşitlik var ise, deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.)

ONLAR DA 1 Gol attı biz de bu kadar zor mu bunu anlamak ya

bana iki takımın gol sayısı eşit olmayan beraberlik durumunu söylesene....

siz daha okuduğunuzu anlamıyorsunuz çıkıp ersun yanalı eleştiriyorsunuz

Varlıbaş61
16.02.2009, 00:29
MADDE 13- PUAN USULÜ VE AVERAJ:

1. Turkcell Süper Lig müsabakalarında kazanan takıma 3 (üç), berabere kalan takıma 1 (bir), kaybeden takıma 0 (sıfır) puan verilir.

2. Puan usulü ile yapılan müsabakalar sonunda en fazla puanı kazanan takım birinci, ondan sonra gelen ikinci ve ................ olarak sıralanır. 2007 – 2008 Sezonunda aynı puana sahip ilgili takımlar arasında aşağıda belirtilen esaslar uygulanır.
a) Öncelikle aynı puana sahip ilgili takımların kendi aralarında oynadıkları müsabakalardaki puan üstünlüğüne bakılır.
b) Kendi aralarındaki müsabakalarda puan eşitliği varsa kendi aralarındaki müsabakalardaki gol averajına, (Kendi aralarındaki maçlarda atılan gollerde eşitlik var ise, deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.) FMT’nin 10.maddesinin son paragrafı hükmünce;
c) Kendi aralarındaki müsabakalarda puan ve gol eşitliği devam ediyorsa, Genel puantajdaki gol averajına bakılır. Takımlar arasındaki gol averajı da eşit ise daha fazla gol atmış olan takım üstün sayılır.

aynı puanda olursak genel averaja bakılacak demek ki

saolasın valla
rahatladım...
demek ki ikili averaj denen bir şey yok...
her ne olursa olsun genel averajımızı da düzeltmeliyimiz bence

yatara
16.02.2009, 00:30
haftaya bugun bu saatlerde 5 puan geseye 7 puan febeye 9 puanda bejeke fark atmıs olcaz :)

agzindan bal damliyo

Mustafa Ayazoğlu
Averaj Hesabı:
1.İki takım arasındaki ikili averaj
2.Gol averajı
3.En fazla gol atan
4.Üç ve ya daha fazla takımın puan eşitliği halinde o takımları içeren özel puan tablosu oluşturulur.

Şampiyonluk avaraja kalmaz, boşa kafa patlatmayın :)

MuratJ
saolasın valla
rahatladım...
demek ki ikili averaj denen bir şey yok...
her ne olursa olsun genel averajımızı da düzeltmeliyimiz bence
genel averajı en kötu olan takımız yukardakilerden.

Hüseyin Çümen
bu maç şampiyonluk maçıydı ve kaybetmedik bukadar kötü oyunla inönüde bejeke ye kaybetmediysek Allah ın izniyle bu takım sene sonuna kadar yenilgi almaz

bejeke yarıştan kopmamış zanetmesi kendini iyi oldu
aslında şampiyonlukları imkansız sayılır ama onlar sonuna kadar kovalayacaklar
sivasla sinconla febeyle ne puanlar kaybedecekler hep birlikte bizde burdan keyifle seyredicez :)

ama ersun yanala sitem etmek lazım oyuncu değişikliklerinde çok ciddi hatalar yaptı!

orta sahada colman ve selçuk aksıyor mahkum oynuyoruz! madem serkan sakat deil oyuna girebilecek sen neden sonrada alırsın bu adamı yada ceyhunu al

baştan alanzinho yu sokmasıda çok yanlış zaaten orta sahamız çökmüş adamlar saldırıyor hemen serkan ceyhun al içeri orta sahayı geri alalım artdından sok alanzinhoyu galibiyet gelirdi zaten neyse ersun hoca yaptı biraz hata ama olur böyle şeyler

bejeke nin attığı goldede song beni şaşırttı çok geç kalı

bejeke baskılı oynadı pek bi pozsiyonu da yoktu aslında taraftarı futbolcusu yönetimi bu maça şampiyonluk için son şans olarak bakarken taraftarıyla liverpool u bile bozguna uğratan kaybedecek bişeyi olmayan delicesine saldıran bir takım vardı karşımızda ve ne olursa olsun adı bejekeydi bırakın da birazda onlar kendi evlerinde baskılı oynasınlar
bizim hatalarımız çok ama sonuçta inönüde bejeke yani

1 puan süper bu haftada şampiyonluk geliyor inşallah :)

only ts
16.02.2009, 00:31
su anda hıc bır spor programın ts konusulmuyo varsa yoksa bjk fener gs ulan goreceksınız 31 mayısta mecbur kalacaksınız bızı konusmaya ezık ıstanbul medyası ezıksınız ulan !!!!!!!!!!!!!

yatara
yattara bugün cok akilsiz oynada alanzinho soldayken oda geldi sola belki alan sag tarafa uzun tpop atacakdi bi pozisyonda ama yokdu kimse sag tarafta

Varlıbaş61
genel averajı en kötu olan takımız yukardakilerden.

ve bu durum beni kara kara düşündürüyor
kimse ihtimal vermiyor ama şampiyonluk averaja kalabilir...

only ts
16.02.2009, 00:32
sadrı sener star tv de canlı yayında konusuyo

mustafaction
16.02.2009, 00:33
bir takıma sağlam bir fark atmamız gerekiyor acaba kime?

SV_Sürmene61
16.02.2009, 00:33
Beşiktaş'ınyarışta olması diğer rakiplerimize çelme tkmasıyla bize avantaj olarak dönebilir.
Herşeyin Hayırlısı diyelim...

Kesinlikle doğru bakış açısı budur kardeşlerimm.. :alkış::alkış:

Sıkmayalım hiç canımızı ve rabbimize şükürler edelim bu akşamki 1puan için...

Açgözlülük yapacak durumda zaten hiç değiliz...!!

"Görelim mevlam neyler; neylerse güzel eyler...." :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Mehmet Sarigül
16.02.2009, 00:34

Ah Renkdasim, Yattara utanmasa yardimci hakemin yaninda bir iskemleye oturacak ve maci izleyecek. Sen adam bagliyor diyorsun. Yattara yok, Yattara sahada yok.

salihismet
ve bu durum beni kara kara düşündürüyor
kimse ihtimal vermiyor ama şampiyonluk averaja kalabilir...

genel averajla sampiyon olunmuyor, lig sonunda ikili avraja bakliliyor, örnegin ikili averajda bjk nin önündeyiz.

yatara
baskanimiza bak be :D
yedek oyuncularimiz da cok iyi derken bi durakladi :D

TS-FAN

2008 – 2009 SEZONU
TURKCELL SÜPER LİG MÜSABAKALARI STATÜSÜ
MADDE 11- PUAN USULÜ VE AVERAJ:
1. Turkcell Süper Lig müsabakalarında kazanan takıma 3 (), berabere kalan takıma 1 (bir), kaybeden takıma 0 (sıfır)
puan verilir.
2. Puan usulü ile yapılan müsabakalar sonunda en fazla puanı kazanan takım birinci, ondan sonra gelen ikinci ve................ olarak sıralanır. 2008 - 2009 Sezonunda aynı puana sahip ilgili takımlar arasında asağıda belirtilen esaslar uygulanır.
a) Öncelikle aynı puana sahip ilgili takımların kendi aralarında oynadıkları müsabakalardaki puan üstünlüğüne
bakılır.
b) Kendi aralarındaki müsabakalarda puan esitliği varsa kendi aralarındaki müsabakalardaki gol averajına, (Kendi
aralarındaki maçlarda atılan gollerde esitlik var ise, deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.) FMT’nin
10.maddesinin son paragrafı hükmünce;
c) Kendi aralarındaki müsabakalarda puan ve gol esitliği devam ediyorsa, Genel puantaj da ki gol averajına
bakılır. Takımlar arasındaki gol averajı da esit ise daha fazla gol atmıs olan takım üstün sayılır.
d) Bu sartlara rağmen esitlik devam ediyorsa hükmen yenilgisi olmayan takım üstün sayılır.
e) Bütün bu sartlara rağmen esitliğin devam etmesi halinde belirtilen esaslara göre ilgili takımlar arasında
yapılacak tek malı eleme usul müsabakaları neticesinde kazanan takım üstün sayılarak nihai sonu alınır.
f) Yukarıdaki maddelere uygun olarak; sayet iki takımın puan esitliği varsa iki takımın kendi arasındaki
müsabakalardaki skorlara göre yukarıda bahsedilen hususlar uygulanır.
g) Yukarıdaki maddelere uygun olarak; sayet puan esitliği 3 ve daha fazla takım arasında var ise;
1- Öncelikle bu takımların kendi aralarında yapmıs oldukları müsabaka skorlarına göre bir puan cetveli
yapılır.
2- Bu puan cetvelinde öncelikle takımlar arasında puan üstünlüğüne bakılır. Puan esitliği var ise yine
aynı puan cetvelindeki gol averajına bakılır. Gol averajı da esit ise daha fazla gol atan takıma bakılır.
Bütün bu sartlara rağmen yani takımların puanları ve attıkları ve yedikleri gol sayısı esit ise genel
puan cetvelindeki averaja bakılır.
3- 3 ve daha fazla takımın kendi aralarında oynadıkları müsabakalardan yapılan puan cetvelinde
puanlar ne olursa olsun ikili averaja değil 3 veya daha fazla takımın kendi aralarında oynadıkları
müsabakalardan olusan puan cetveli sıralamasına bakılır.
f) Turkcell Süper Ligi’nde puan cetveli 34 ncü hafta müsabakaları tamamlandıktan sonra yani bütün müsabakalar
bittikten sonra takımların kendi aralarında oynadıkları müsabakalara gre puan cetveli olusturulacak olup, 1-33 haftaları
arasında puan cetveli genel averaja göre yapılacaktır.

mustafaction

eyvallah izliyorum gs ye bindiriyor;)

lucarelli
16.02.2009, 00:35
bu arada startv de ki,"5. buyuk ?"

Sinan Ayaz
valla bizim düşündügümüz seye bakın bizim 2li averajla ne işimiz olur beşiktas gibi bi takımla onlarla işimiz yok puan farkı daha çok açılır

DeeP__61
arkadaşlar bu maçta hakkaten cok iyi anlamda defans yaptık golde bile hatamız yoktu.. bence bu cok güzel bir artı... ortasahadada topu tutabildeydik biraz bu yönde sıkıntılarımız var.. aldığımız bir puan da gayet iyi bence..

Oğuuz
16.02.2009, 00:36
tek puan üzücü, sağlık olsun, yılmak yok şova devam insallah

Bulut61-34
Maçın ikici yarısını izleme şansım olmamıştı ve izledikten sonra erken konuşmuşum diyorum. Tamam Beşiktaşın baskısı var ama bariz gol pozisyonları pek de yok.

Ayrıca bundan 2 hafta önce Fenerbahçeye karşı üstün oynamamıza rağmen yine 1 puan aldığımız düşünülürse büyütecek bir durum olmadığını görürüz.

Kazansak kendimizi nerdeyse şampiyon ilan edecektik ve belki de bu bize çok zarar verecekti. Böylesi belki de daha hayırlıdır.

Kısacası daha çok maç var ve daha gidilecek çok yol var. DURMAK YOK YOLA DEVAM!!! :)))

Ufuk Bayraktar61

benim için 5.büyük Karadenizspordur. :D

Mustafa Ayazoğlu
16.02.2009, 00:37

Ne iş bu şimdi bilerek mi yapıyolar başkanımız konuşurken

yatara

tskler haber verdin icin:gol::yattara::bmn3::yumruk:

mustafaction

sivası yaptılar 5. büyük

İskender Çakmak
star tvde başbakanda varmış

Varlıbaş61
baskanimiza bak be :D
yedek oyuncularimiz da cok iyi derken bi durakladi :D

ne diyor başkan?
star tv çekmiyor da:(

futbalski60
Umut Bulut oyundan çıkmasaydı diyen arkadaşlar Umut oyunda kalsa ne yapcaktı söyler misiniz?
İkinci yarıda bize gerekli olan oyuncu ayağında top tutan oyunu rahatlatan bir oyuncuydu Umut'un Bjk defansına yaptığı pres bize hiç bir şey kazandırmazdı sorun zaten senin çöken ortasahandaydı.Ayrıca ilk yarıda aldığı tüm topları ya taca attı ya da rakibe verdi Yattara'nın güzel ortasını ıskalaması da hayal kırıklığıydı ben de maç öncesi ondan çok şey bekliyordum ama formsuzdu bugün açıkçası 15 günlük arada toplayacaktır kendini.

Hotaman
16.02.2009, 00:38
@Ufuk Bayraktar61 ;
Kardeşim sen bilmiyorsun öyle olur mu(?) Hüseyin'i bu hocaların hepsi kesmek istemiş ancak Trabzonda ki karanlık güçler buna izin vermemiştir(!).
Bu konular derin konular kardeşim, zaten ben orada yazmış olduğun isimlerden çok daha iyi teknik direktörler görüyorum bu sitede, ancak aynı karanlık güçler bu takımı şampiyon yapmamak için bu dehaların klup başına geçmesini engellemiştir.
Lütfen kardeşim bu konular derin konular, sen ben ve sesi daha az çıkan çoğunluk bu işlerden anlamayız, lütfen.

yatara
benim için 5.büyük Karadenizspordur. :D

valla benim icin 4 büyük var

1ci büyük Trabzonspor
2ci büyük Türkiye Milli Takimi
3ci büyük Barcelona
4cü büyük Manchester United

digerleri yalan

Sinan Ayaz
tam bi rezillik büyük olmak bu kadar basit bişeymi yaa

ibilek
Arkadaşlar bu hüseyini bu kadar acımasız eleştirmek çok yanlış, eski maçlar yüzünden üzerine çok gidiyorsunuz.bugün colman selçuk umut gökhan(gol dışında) yattara isaac alanzinho ne yaptı ? bugün ofansif anlamda çok kötüydük doğru.ama bunun sebebi sadece hüseyin mi ?ayrıca öz evlatcı yüzünden takımda oynadığını savunan arkadaşlara neden hasana sabahın köründe idman koydular gitsin diye.ama aynı yönetim aynı hoca hüseyine kaptanlık verdi.ben anlamam trabzonlu başka yerli, ben takımda kim mücadele ediyorsa o trabzonludur.şu aşamada da ben düşünüyorum düşünüyorum hüseyinin yerine oynatacak adam bulamıyorum.

şimdi biri kalkıpda futboldan anlamıyorsun gibi bir yorum yazmasın, acaip bozuşuruz :)

ayrıca ben bu takımda colman ve ceyhunu çok severim.ceyhun bu tecrübesiyle şu aşamada hüseyini kesemez.ilerki aşamalarda zaten onun yerinde oynasın diye alındı. inönüde 30 bin kişinin önünde faty de oynayamaz.oynayacağı zaman elbette gelecektir.

şurda rastgele 100 kişi seçelim ve bir takım oluşturalım desek eminim en az 10 tane farklı 11 çıkarırız.bu yüzden takımın başındaki hocaya saygı duymak lazım.ilk yarıdaki ts bjk maçını mustafa denizli yorumlamıştı ve nasıl tek forvet oynar diye ertuğrul sağlamı eleştirmişti.ama aynı mustafa hoca bugün kendi sahasında tek forvet çıktı. o yüzden dışarıdan konuşmak kolay.içinde olanlar burdaki yorum yapan herkesden daha iyi bilirler oyuncuların ve takımın durumunu.

hep destek tam destek ben şampiyonluğun geleceğine inanıyorum ve bunun keyfini sürüyorum yıllar sonra. sizede tavsiyem hüseyini ahmeti eleştirmeyi bırakalımda bunun keyfini sürelim...

hep birlikte hep destek tam destek...

yatara
16.02.2009, 00:39
ne diyor başkan?

su an faty papyden bide paf takimdan konsiyor

dediki denizli antep konya gs maclariindan 12 puan cikarmamiz lazim hedefe yürmek icin

lucarelli
16.02.2009, 00:39
Buyukluk icin kriter ilk 5 girmis olmak veya bi donem sampiyonluk yarisinda yer almis olmaksa; Turkiye de 10 buyuk var ( Adana, ESkisehir,Bursa, Samsun, Malatya, )

mustafaction
16.02.2009, 00:40
ne diyor başkan?

yerde sürünen Trabzonspor'u tekrar ayağa kaldırdık diyor.Geçtiğimiz yıllarda kanallar muhabirleri bile göndermiyordu Trabzon'a şimdi spor müdürleri geliyor.İşte budur BÜYÜK BAŞKANSIN SADRİ ŞENER

yatara
16.02.2009, 00:41
simdi o moderatör diyo niye ts basina yardim etmiyo
sadri senerde bagrarak cecap verdi

only ts
baskanımm konus konusss helal sana beee

Emiroğlu
5. büyük mü ?

Sivas hiç 2. bile oldu mu ?

Valla Rakı bile daha büyük !

UtopyaTs
16.02.2009, 00:42
laaan güldürmeyin adamı İntertotoya giden takımmı 5.Büyük olucakmıış bu Star Tv de aleeem haaa

Pirselimoğlu
ilk önce şunu söyliyim 1 puan iyidir iyi,
Ama futbolumuz hiç iyi deildi.
Maçı seyrederken hocamızın kötü yattarayı oyundan almasını takdirle karşıladım, fakat
kötünün kötüsü hüseyini 90 dk oyunda tutmasınıda hayretler içerisinde izledim, sadece hüseyin deil colmanla, selçuk da kötüydüler ve bu nedenle ortasaha bjk nin elindeydi, serkanın sekatlık durumu neydi bilmiyorum ama daha önce oyuna alınabilirdi veya fizik gücünü duran toplarda kullanabilmesi için ceyhun da oyuna alınabilirdi.
Defans ve kalecimiz yine çok iyi mucadele ettiler, ama en çok beğendiğim oyuncu bu sezon en iyi oyununu oynayan caleydi.
SOn sözüm 1 puan iyidir. Ancak gs yi Avni akerde yenmek şart oldu !

mustafaction
Lemi'ye başarılar diledi Lemi karşılık vermedi hiç, ilginç

Mustafa Ayazoğlu
Beş Büyüklerin Uğuru ???

only ts
16.02.2009, 00:43
star tv spıkerı baskana bıze kımse ts tarafından destek olmuyo gelıp konusmuyo falan dedi baskanda bende sızde programın saatını 9 a alın gelıp konusuyum dedı lafı soktu :D

legorakiss
agzindan bal damliyo
tabata yok bjk macında fark 7 olabilir

Sinan Ayaz
4 büyügü kabullenemeyen şerefsizler 5. büyükten bahsetmeye basladılar

irfanb

Lemi bile basarili olamayacagini anladi ondan herhalde. :)

Cagdas Topal
16.02.2009, 00:44
Bak bak bak yalakaya bak trabzondan futbolcu ve yönetimdeki adamları kanallarında görmek istiyorlarmıs istanbula az geliyormusuz kardesim yayın saatinizi bize göre ayarlayın en son trabzonu buyüzden konusuyoruz diyor !

28TS61

benimde acar acmaz dikkatimi cekti

"5 büyüklerin uguru"

yaziyor ekranda ?????

http://www.startv.com.tr/CanliYayin.aspx

bu ara sadri sener ne dedi ben yetisemedim

Cagdas Topal

Nasıl yani ? :confused:

only ts
16.02.2009, 00:45

buyurr ???

polibo06
şampiyonluk yarışından kopmadık diyenlere hatırlatma

kopma kelimesi arkadan takip edenler için söylenir

fb:5-gs:5-bjk:6

puan önünde bulunan bir takım için kopma kelimesi kullanılmaz

el_conquistador

Lemi'yi bir kere Lig TV'de izledim. Yok, herseyi ben bilirim havasindaydi. Böyle seylere, öyle bir uyuz olurum'ki!

Mustafa Ayazoğlu

Güngörende alamaz Lemi neden aday olduysa ?

Rahman Gümüş
Maçta staddaydım...
Valla böyle bi oyun beklemiyodum.Maç başladı hiç TRABZONSPOR gibi oynamıyoruz.İlk başta bizim trübünün bulunduğu kalede rüştü vardı. Biliyoduk hata yapacağını ama takımımız gelemiyordu bile... Neyse bi ara pasıyla gol oldu bizim gözümüzün önünde.O anda trübün yıkılıyodu nerdeyse.Herkes birbirinin üstüne çıktı.O coşku görülmeye değerdi.Sonra umut önümüzde bir gol kaçırdı saç baş yolduk hemen arkasından yattaranın orta şut karışımı dışarı gitti...
İkinci yarı ise deyim yerindeyse ecel terleri döktük.Özellikle Yattara çıktıktan sonra.Bende maçta yattara etkisiz çıksın falan dedim ama bir daha bu lafı ağzıma almam.Yattara çıktı İbrahim üzülmez adam oldu.Bizim kaleye kadar gelir oldu!! Umutun preslerini de aradık maçta... Benim anlamadığım nokta neden hoca serkanı oynatmadı.şok oldum yani... Kısacası maç boyu 2-3 pozisyonumuz var... Ama 1 puan aldık.Buna dua edelim...
Son olarak ta taraftarımızdan bahsetmek istiyorum.İstanbulda deplasman keyfi bir başka oluyor.Maçtan önce istiklalde buluştuk 1000 kişi inledi istiklal... Ama çevik kuvvet önümüzü kesti ara sokaklara kaçtık.Sonra ara sokaklardan 200 er kişilik gruplar halinde stada gittik.. Zaman zaman çarşı sustu bizi dinledi! inönü sustu bizi dinledi... Burdan Trabzondaki taraftarlarımız görsünler şu çarşıyı da ona göre maça gitsinler... Çarşının desteği olmasa beşiktaş ne böyle etkili oynayabilirdi ne de o golü atabilirdi!

TS-FAN
16.02.2009, 00:46
tam bi rezillik büyük olmak bu kadar basit bişeymi yaa
Çok doğru....
Zamanla bu sığ kafalı insanlar 5. büyük dedikleri takımın küme düştüğüne de şahit olacaklar.
Kısacası büyüklüğü de ayağa düşürdüler.
İki yılda büyük olunuyorsa...

Mustafa Ayazoğlu
5 Büyüklerin Uğuru ???

mustafaction
siyasete atıldı arkadaşlar futbolla ilgili bir konu değil Lemi'yi tebrik etmesi

Varlıbaş61
16.02.2009, 00:47
Nasıl yani ? :confused:

güngören belediye başkan adayı lemi çelik chp'den

yatara
16.02.2009, 00:47
tabata yok bjk macında fark 7 olabilir

yada 6i kalabilir
nasil oliyosa bjk durmadan faul yapiyodu hic sari kart görmiyolar
umutune line carpiyo ona sari nobre el aliyo ona hic bise
osursan düsiyiolar hemen faul onlar alanzinhoyu tutiyo 2 dakka sora caliyo düdük

Oğuuz
16.02.2009, 00:48
şampiyonluk sağlam stoperlerden geçer, bu konuda şükrediyoruz..

bu akşam pek guzel değildi futbol adına, ama bize gösterdiği bi şey vardıki mükemmel defans yapabiliyoruz, beşiktaşın o yoğun baskısına rağmen çok net gol pozisyonları vermedik (gol dahil). insallah hucumda da çok daha iyi seviyeye gelip bu sene 7 yi göreceğiz

theo
16.02.2009, 00:49
yalnız ersun hoca şunu anlamalı artık...yattaranın ölüsü bile sahada en az 3adam eksiltiyr...yattara çıkınca hep üzerimize geliyorlar...bence colman isaac değişikliği yapılmalıydı...ersun bu hataya hep düşüyor...haftaya yeni bir taktik anlayışı olacak ve sürekli olabilir...

yatara
ordaki adam iyi konsiyo trabzon aslanlar gibiydi

Cagdas Topal
siyasete atıldı arkadaşlar futbolla ilgili bir konu değil Lemi'yi tebrik etmesi

güngören belediye başkan adayı lemi çelik chp'den

hahaha duymadım valla :D biz de neler düşündük :D:D:D:D:D spiker susmadıki duyalım :D

Mustafa Ayazoğlu
16.02.2009, 00:50
Mustafa Denizli "Bu takıma bugün 2 puan kaybettiği için üzülecek bir halimiz yok."

irfanb
16.02.2009, 00:51
hahaha duymadım valla :D biz de neler düşündük :D:D:D:D:D spiker susmadıki duyalım :D

Spiker Lemi`nin Belediye baskanligindan bahsetmedi.Duymaman normal biz de duymadik cünkü.:)

İsmail ALİOĞLU
5 büyük derken büyük takımlardanmı kastı? öyleyse 4ü tamamda diğeri ne. Bu formata uyan bi Eskişehir var onlardanmı bahsetti? :)

Mustafa Ayazoğlu
Mustafa Denizli "Takım olarak Trabzon defansının cansiperhane bir savunması vardı."

Onur Akyüz
16.02.2009, 00:52
osman tamburacı ve lemi güzel konuşuyor
dogru konuşuyor,
bende aynı fikirdeyim,ben bizi ezen bi beşiktaş görmedim
sivok ve golün dışında pozisyonları yokki,
ihtiyacımız olan 1 puanı aldık ve döndük
3 puanı da biz kaçırdık.

legorakiss
rio de jenario belediye başkanlığı için mi acaba
brezilyaya gitti kaç sefer kaka ve ronaldinholar getirdi bize orda seviliyodur.

28TS61
sadri sener neler dedi futboligte dinleyen varmiydi?

Cagdas Topal
Spiker Lemi`nin Belediye baskanligindan bahsetmedi.Duymaman normal biz de duymadik cünkü.:)

:D :D :D :D

Ah be bugün kolbastı videolarını izlemek vardı , egemen ' in 3 lüsünü izleyip sevincten uyumamak vardı ama olsun trabzonum seninle gurur duyuyoruz biliyorum bu sene şampiyonuz :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Mustafa Ayazoğlu
16.02.2009, 00:53
Mustafa Denizli "Özellikle bu maç için Trabzonspor’un Fenerbahçe maçındaki haline çalışmıştık. Orada rakibinden çok üstündü. Trabzonspor çıktığı zaman tehlikeli olacak bir takım."

theo
16.02.2009, 00:54
olm var mısın yok musun da cem yılmaz mı yaptı 5. büyük esprisini???ben izleyemedim de!!!
komik olmuş yaa!!!

MuratJ
16.02.2009, 00:54
eyvallah izliyorum gs ye bindiriyor;)
5 büyük kolpası ney star da onu anlayamadım ama?? 42 yılda 6 kere şampiyonluk alarak kazandık büyük ünvanını! sivas için diyolarsa adamların en buyuk başarısı inter toto ya katılıp elenmek. Sadece yuh diyorum onu oraya yazanlara.

mkmsas
16.02.2009, 00:55
Sezon başından beri ilk defa bu kadar kötü oynadık..İstatistiklere bakınca bir anlamda ezildiğimiz ortaya çıkıyor...Bu kadar kötü bir oyundan sonra alınan bir puan altın değerinde (iyi oynasaydık bile yine altın değerinde olacaktı)..

Beşiktaş'ın bu kadar tempolu oynayıp, bunu maçın büyük bölümüne yayabileceğine ve de böyle bir oyun tarzıyla Trabzonspor'a bu denli bir üstünlük kurabileceğine hiç ihtimal vermemiştim.. Beşiktaş için sezonun en iyi futbolu oldu.. Muhtemelen sezon sonunda da aynı şey yine söylenecek..

Orta sahamız çok çok kötü idi.. Hatta yok idi.. Hücum oyuncuları için de aynı şeyleri söyleyebiliriz..

Ancak savunma dörtlüsü ve kalecimiz kusursuza yakın oynadı.. Onları tebrik etmek gerekir...Sezon başında sağbek hariç tümüyle değişmiş bir savunmanın, bu denli bir baskıdan alınlarının aklarıyla çıkması onlar adına bir başarı olduğu kadar, oyuncu seçimleri nedeni ile yönetim ve t. direkörün de büyük bir başarısı..

Oyun içinde Serkan değişikliği çok daha önce yapılabilirdi..Isaac yerine oyuna dahil olsaydı oyun skoru lehimize olabilirdi.. Nitekim Serkan oyunda çok kısa süreli olsa da, bu dakikalar tüm maç içinde topla en çok oynadığımız dakikalardı..

Sezon başından beri ilk defa iki kere üst üste kötü oynadık.. İlkini rehavete bağlamıştık.. İkincisini Beşiktaş'ın ölüm kalım maçı olmasına bağlıyoruz.. İnşallah sebeplerini bir yerlere bağlamak için kendini zorlayacağımız başka maçlarımız olmaz.. Bu anlamda Denizli maçı çok önemli..

Kendi adıma ikinci yarının 4 maçlık periyodundan 8 puanı hiç beklemiyordum..Hatta 5. lik gibi bir yerde bile olabileceğimizi düşünüyordum. Bu periyot sonunda hala zirvedeyiz ve rakiplerle puan farkını açmış durumdayız.. Çok çok iyi bir yerdeyiz..

İlk yarıdaki standardımızda bile oynasak 95-96'dan beri ilk defa bu kadar ciddi şampiyonluk şansımız var.. Hatta, daha uzun vadeli düşünürsek, ligin önümüzdeki 4-5 yılını domine edebilecek bir temel bu sene atıldı ve her şey beklediğimizden iyi gidiyor..

irfanb
16.02.2009, 00:56
Mustafa Denizli "Özellikle bu maç için Trabzonspor’un Fenerbahçe maçındaki haline çalışmıştık. Orada rakibinden çok üstündü. Trabzonspor çıktığı zaman tehlikeli olacak bir takım."

Tipki sinavlarda basarisiz olan ögrencinin mazereti gibi.
Calistigim konulardan cikmadi sorular ...:)

yatara
16.02.2009, 00:56
haha:D

valla trabzonsporumuz icin sabaha kadar bu forumdayim ve erslerim kötülesdi ama tsm icin canimi veriirm

Mehmet Sarigül
16.02.2009, 00:57
Bu aksam bile "Yattara neden cikti" diyen renkdaslar var.

Bugüne kadar Yattara'yi elestiriyordum, ama aslinda elestirilmesi gereken kisi o degil.

Adam ne yapsin, bu durumda onu begenenler var. Oyundan cikmasindan rahatsiz olanlar var.

O da kendisini herhalde Messi saniyor...

hos_cocuk61
Bu istanbul basını harbi şerefsiz biz 6 şampiyonluk ve onlarca kupa aldık bu sıfatsızlar bizim büyüklüğümüzü bile tartışır oldular ama gel görki ligde 2 ci bile olamamış sivasa 5 büyük diyorlar

magicyattara
Mustafa Denizli "Takım olarak Trabzon defansının cansiperhane bir savunması vardı."

Hahaha....

Bjk bir atımlık barutunu attı.

Bir daha böyle oynar mı Allah bilir.

Denizli açısından iyi oldu.Lig sonuna kadar kalır bjk nin başında.

Sezon sonu tekmeyi yer...

"..ama Trabzon maçında iyi oynamıştık"

Teselli olsun bjk ye bu maç.:D

Varlıbaş61
16.02.2009, 00:58
Bu istanbul basını harbi şerefsiz biz 6 şampiyonluk ve onlarca kupa aldım bu sıfatsızlar bizim büyüklüğümüzü bile tartışır oldular ama gel görki ligde 2 ci bile olamamış sivasa 5 büyük diyorlar

ne derseler desinler
sene sonu görüceğiz bizi ve diğerlerini!

keles76
bu aksamki maci hayirlisi ile atlattik artik bir sorun daha bitti yenebilirmiydik bilemiyorum ama macta orta saha hakimiyeti tamamen eziklerdeydi ve bu skor bize yeter cunku bu eziktas bizim her iyi top oynadigimiz donemde iddiasiz olmalarina ragmen bu macta oldugu gibi 7-8 sadece defansif ozelligi olan futbolcu ile bizim top oynammiza izin vermez kendisi kontra ile bir iki gol bulur bizim butun iyi gidisimizi bozardi fakat hamdolsun bu sefer teget gecti bir puan bence tekrar ediyorum yeter. ayni bu ezik haftaya bakin nasil top oynuyor farki anlayin yine sadece tello yusuf ve nobreden olusan bir ofans gerisi defans olacak bu ezigi tefe koyarlar yorumcular fakat trabzonu bozmaya cikti ve basarili oldu. Tabii Ersun hoca macta cok etkisiz kaldi bunu yazmiyayim diyorum ama dayanamiyorum tum degisiklikler eziktasa yaradi

Mustafa Ayazoğlu
Sezon başından beri ilk defa bu kadar kötü oynadık..İstatistiklere bakınca bir anlamda ezildiğimiz ortaya çıkıyor...Bu kadar kötü bir oyundan sonra alınan bir puan altın değerinde (iyi oynasaydık bile yine altın değerinde olacaktı)..

Beşiktaş'ın bu kadar tempolu oynayıp, bunu maçın büyük bölümüne yayabileceğine ve de böyle bir oyun tarzıyla Trabzonspor'a bu denli bir üstünlük kurabileceğine hiç ihtimal vermemiştim.. Beşiktaş için sezonun en iyi futbolu oldu.. Muhtemelen sezon sonunda da aynı şey yine söylenecek..

Orta sahamız çok çok kötü idi.. Hatta yok idi.. Hücum oyuncuları için de aynı şeyleri söyleyebiliriz..

Ancak savunma dörtlüsü ve kalecimiz kusursuza yakın oynadı.. Onları tebrik etmek gerekir...Sezon başında sağbek hariç tümüyle değişmiş bir savunmanın, bu denli bir baskıdan alınlarının aklarıyla çıkması onlar adına bir başarı olduğu kadar, oyuncu seçimleri nedeni ile yönetim ve t. direkörün de büyük bir başarısı..

Oyun içinde Serkan değişikliği çok daha önce yapılabilirdi..Isaac yeribe oyuna dahil olsaydı oyun skoru lehimize olabilirdi.. Nitekim Serkan oyunda çok kısa süreli olsa da, bu dakikalar tüm maç içinde topla en çok oynadığımız dakikalardı..

Sezon başından beri ilk defa iki kere üst üste kötü oynadık.. İlkini rehavete bağlamıştık.. İkincisini Beşiktaş'ın ölüm kalım maçı olmasına bağlıyoruz.. İnşallah sebeplerini bir yerlere bağlamak için kendini zorlayacağımız başka maçlarımız olmaz.. Bu anlamda Denizli maçı çok önemli..

Kendi adıma ikinci yarının 4 maçlık periyodundan 8 puanı hiç beklemiyordum..Hatta 5. lik gibi bir yerde bile olabileceğimizi düşünüyordum. Bu periyot sonunda hala zirvedeyiz ve rakiplerle puan farkını aşmış durumdayız.. Çok çok iyi bir yerdeyiz..

İlk yarıdaki standardımızda bile oynasak 95-96'dan beri ilk defa bu kadar ciddi şampiyonluk şansımız var.. Hatta, daha uzun vadeli düşünürsek, ligin önümüzdeki 4-5 yılını domine edebilecek bir temel bu sene atıldı ve her şey beklediğimizden iyi gidiyor..

İstatistikler yalan ezilmedik ne ezilmesi ? Beşiktaş'ın kaç şutu var ? Kaç topu direkten döndü ? Kaç gol pozisyonuna girdi ? Kaç golü ofsaytı ? Kaç penaltı kullandı ?

Bırakın bu ezilme işini ? Ezilen biri varsa oda Beşiktaş'tı..

MuratJ
16.02.2009, 00:59
sivas en fazla 3 hafta sonra ilk2 de olmayacak! sene sonunda inter totoya bile katılamadıklarında bakalım star ne yazacak gerizekalılar.

Mustafa Ayazoğlu
16.02.2009, 00:59
O da kendisini herhalde Messi saniyor...

Evet en büyük sorun burda çok şımarttık onu..

UtopyaTs
16.02.2009, 01:00
Rıdvan Dilmen:Trabzon'u yutmak Sivas'ı yutmak kadar kolay degildir.ÇOk haklı Sivas kim oluyor daha dünkü ........

TheCrow
yalnız ersun hoca şunu anlamalı artık...yattaranın ölüsü bile sahada en az 3adam eksiltiyr...yattara çıkınca hep üzerimize geliyorlar...bence colman isaac değişikliği yapılmalıydı...ersun bu hataya hep düşüyor...haftaya yeni bir taktik anlayışı olacak ve sürekli olabilir...

Yattara'ya birşey diyecektim şimdi...Adam 35 lik İbrahim Üzülmez karşısında rezil oldu,ne defansa katkısı var ne ofansa katkısı var,azim yok hırs yok,takım oyunu oynamamız önünde engel oluşturmaya başladı artık.Ofsayt pozisyonunda beyefendimiz resmen üşendi topu sürüp pas vermeye,3 adam eksiltiyormuş,kendi eksik olsun bundan sonra.

Cagdas Topal
haha:D

valla trabzonsporumuz icin sabaha kadar bu forumdayim ve erslerim kötülesdi ama tsm icin canimi veriirm

Herkesin içindeki ts askı ortada ama bu senin gelecegini engelleyecek kadar olmamalı en azından derslerinin kötülesme sebebi olmamalı daha yasın genc benim gibi kendini önce derslerine vermelisin , hem trabzon kentine bu sekilde daha cok faydalı olursun okursan :cool:

MuratJ
İstatistikler yalan ezilmedik ne ezilmesi ? Beşiktaş'ın kaç şutu var ? Kaç topu direkten döndü ? Kaç gol pozisyonuna girdi ? Kaç golü ofsaytı ? Kaç penaltı kullandı ?

aynen.
bizim için ezildi diyenler 2. yarı golden ve sivok dan baska bir pozisyon gösterebilirmi bana?? amacımız en kotu mukemmel olan puan farkını korumaktı ve bunuda basardık sampiyonuz kesnlkle!

Cagdas Topal
16.02.2009, 01:02
Golden sonra tv yi kapattım yavas yavas kendimi kaybetmeye basladıgımı hissettim korktum belki de malup olmaktan , kalbimden korktum ilk kez yaptırdın bunu bana trabzon ama olsun ... macın bittigini ögrenince derin bir oh cektim :D

kasila61
16.02.2009, 01:03
su an faty papyden bide paf takimdan konsiyor

dediki denizli antep konya gs maclariindan 12 puan cikarmamiz lazim hedefe yürmek icin
ya ben bu cocugun yazdiklarindan hic birsey anlamiyorum, (yani gramer olarak) yada ne derseniz deyin translaterden cevirme yapiyomus gibi oluyo yazdiklari.
nece konusuyosuns en arkadasim.

Mehmet Sarigül

Yattara tembelligi ile sadece TRABZONSPOR'u eksiltiyor...

yatara
Herkesin içindeki ts askı ortada ama bu senin gelecegini engelleyecek kadar olmamalı en azından derslerinin kötülesme sebebi olmamalı daha yasın genc benim gibi kendini önce derslerine vermelisin , hem trabzon kentine bu sekilde daha cok faydalı olursun okursan :cool:

3 tane kiriigm var ja bu sene burda en kötü not 6 benim 3 tane 5im var
türkiyede hangi not oliyo o 2 mi ne dimi

$FIRTINA61$
16.02.2009, 01:05
kötü oynadik ama 1 puan almasini bildik önemli olan bu kötü oynadigimiz maclarda puan cikarmak yenilmemek bugünkü kötü oynamamisin sevebi cok arkaya cekilmemiz eger puan farki daha az olsa cok degisik bi mac olurdu bence TS bildigimiz gibi oynardi ama genede puan farkini cikardik 5 sade sivas rakibimiz su an onlarda kaybeder bence ilerleyen haftalarda baya bi puan önemli olan bizim devam galibiyetlerimiz almamiz gs macinda bile berbabere kalsak misal yani ki galibiyet icin cikcaz tabi...sivasda da berabere kalsakda sampyionlugu götürürüz en buyuk rakiplerimizi yenmeden bile.... puan farkimiz var her maca final maci gibi cikyioz hic bi takimi kucumsemiyoz ondan diger takimlara puan birakcagimizi sanmiyorum benim görüsüm yani ki diger rakiblerimiz cok takilcaklar daha ..bjk nin bugün 1 puan almazi ilerde isimize yariya bilir bjk fb gs maclarini evinde oynicak onlardan puan koparsa bir birini böyle yiye yiye arkada takilirlar biz güle güle ipi gögüsleriz

Onur Akyüz
evet şimdi önümüzdeki maçları düşünelim;
denizli-3
(D)antep-1
konya-3
cincon-1

önümüzdeki 4 maç hedef 8 puan olmalı en az.zorda görünmüyor.

Cagdas Topal
3 tane kiriigm var ja bu sene burda en kötü not 6 benim 3 tane 5im var
türkiyede hangi not oliyo o 2 mi ne dimi

yurtdısındasın yani :cool: tamam anladım düzeltirsin umarım notlarını hangi ülke ?

yatara
ya ben bu cocugun yazdiklarindan hic birsey anlamiyorum, (yani gramer olarak) yada ne derseniz deyin translaterden cevirme yapiyomus gibi oluyo yazdiklari.
nece konusuyosuns en arkadasim.

onda ne var anlamicak

baskan dediki Denizli,Antep,Konya ve GS maclarindan 12 puan cikartmamiz lazim Hedefe(Sampiyonluga) yürümek icin
simdi anladinmi

kasila61
evet bencede derslerine agirlik vermesi lazim hatta baya bi agirlik vermesi lazim . ozelliklede turkce dersine.

yatara
yurtdısındasın yani :cool: tamam anladım düzeltirsin umarım notlarını hangi ülke ?

Almanya/Hannover

Erdal
hacettepe bile bu kadar ezilmedi.ayip ya hala savunma yapanlar var.gecen hafta son saniyede gol attik.kimse bunlardan bahsetmiyor.bu futbolla nereye kadar.

Üşenmedim gerilere kadar okudum başlığı. Arkadaşın mesajını görünce 3. hafta bjk maçından sonra ne yazmıştır acaba diye düşündüm. Ya da Antep le berabere kaldığımız maçtan..."Bu futbolla nereye kadar"? Bu soruyu her beraberlik ve mağlubiyetten sonra soruyor Bill...Bill yalnız da değil...Hatta sözcü gibi bence en iyi özetleyen sözcü....

Bu futbolla nereye kadar? .....Sahi Bill sence nereye kadar?....Sizce nereye kadar...

Hüseyin İlkin
Beşiktaş oynayabileceği en iyi oyunlardan birini oynadı , biz oynayabileceğimiz en kötü oyunlardan birini oynadık .

Buna rağmen bir puan iyidir .

lucarelli
16.02.2009, 01:06
super tespit

Mustafa Ayazoğlu
16.02.2009, 01:06
evet şimdi önümüzdeki maçları düşünelim;
denizli-3
(D)antep-1
konya-3
cincon-1

önümüzdeki 4 maç hedef 8 puan olmalı en az.zorda görünmüyor.

Beşiktaşı yenemedik bari Galatasarayı yenerek şampiyon olalım :)

Cagdas Topal
16.02.2009, 01:07
evet bencede derslerine agirlik vermesi lazim hatta baya bi agirlik vermesi lazim . ozelliklede turkce dersine.

abi cocuk yurt dısındaymıs aslında onunda yapabilecegi bukadar diye düşünüyorum :rolleyes:

Almanya/Hannover

hmmm sabah okul başlıyor galiba yanılıyor muyum ? benim kuzenlerim sabah okul baslıyor falan diyordu :rolleyes:

Trabzonspor 61
Beni hayal kırıklığına uğrattı takımım.Yarı sahayı 3-4 kez geçtik maç boyunca.Fark bekliyordum ama olsun.Stadta 8jk'liler çıldırdı yalnız.Gol olduğunda Barcelona'ya karşı gol atmış kadar sevindi ezikler.

Erdal
Ben bu takımın kötü oynayıp istediğini alabilme halini ne çok özlemişim yahu :)))....

kasila61
onda ne var anlamicak

baskan dediki Denizli,Antep,Konya ve GS maclarindan 12 puan cikartmamiz lazim Hedefe(Sampiyonluga) yürümek icin
simdi anladinmi
supersin
bak isteyince, oluyo demekki. simdi anladim.

Cagdas Topal
16.02.2009, 01:08
Yattara tembelligi ile sadece TRABZONSPOR'u eksiltiyor...

Yattara takımımızı eksiltiyor diyorsun da yattara cıktıktan sonra ibrahim üzülmezin rahat bir nefes aldıgını ve sürekli atakları zorladıgını görmedin sanırım ?

mkmsas

O kadar yazılandan sadece 2.cümleme cevap vermen, inşallah oraya kadar okudum gerisini okuma ihtiyacını hissetmedim anlamına gelmiyordur..
Tamamına okursan duymandan mutlu olacağın şeyler yazdığımı düşünüyorum..

Rakibin pozisyona girmemiş olması oyun olarak ezilmediğimiz anlamına gelmez.. Rakibe 15 korner attırıp, ceza alanına 51 orta yapmasına müsade etmişsen kalene 15 şut gelmişse ve de topla sadece yüzde 40 oranında oynabilmişsen istatistik olarak ezilmişsin demektir.. Kaldı ki 15 kornere 2 korner, 51 ortaya 11 orta, 15 şuta 5 şut ile cevap verebildik..

Şahsıma bu istatistikler tersi olsaydı, istatistiklere bakarsak rakibi ezdik derdim.. Tersi bir durumda da bu tespiti yaparım.. Ki bu tespiti sadece istatistik olarak yapmışım.. Burada da yanlış bir şey yok..

mustafaction
Üşenmedim gerilere kadar okudum başlığı. Arkadaşın mesajını görünce 3. hafta bjk maçından sonra ne yazmıştır acaba diye düşündüm. Ya da Antep le berabere kaldığımız maçtan..."Bu futbolla nereye kadar"? Bu soruyu her beraberlik ve mağlubiyetten sonra soruyor Bill...Bill yalnız da değil...Hatta sözcü gibi bence en iyi özetleyen sözcü....

Bu futbolla nereye kadar? .....Sahi Bill sence nereye kadar?....Sizce nereye kadar...

Birde savunanları ayıplaması yok mu tabiki savunacam takımı ya senin gibi köstekmi olayım

Mustafa Ayazoğlu
Ben bu takımın kötü oynayıp istediğini alabilme halini ne çok özlemişim yahu :)))....

Bu sene çok maç aldık.. Konya,Antalya,Ankaragücü

Bu maç kötü değidi yanlız Beşiktaşa anca böyle oynanır !

yatara
16.02.2009, 01:09
supersin
bak isteyince, oluyo demekki. simdi anladim.

;) aynisi simdi nasil anladin :D

Cagdas Topal
16.02.2009, 01:09
Beni hayal kırıklığına uğrattı takımım.Yarı sahayı 3-4 kez geçtik maç boyunca.Fark bekliyordum ama olsun.Stadta 8jk'liler çıldırdı yalnız.Gol olduğunda Barcelona'ya karşı gol atmış kadar sevindi ezikler.

Deplasmandasın 1-0 öndesin ve rakibinden 6 puan öndesin geri cekilmeyeceksin de ne yapacaksın ? Tamam belki geri cekilmemizi taraftar anlayamayabilir ama bence en mantıklısı buydu :cool: skoru korumak olabildigince korumaktı en kötü 1 puanla ayrılmaktı basardık :D evet basardık şampiyon olacak bu takım şampiyon ! :cool:

Trabzonspor 61
16.02.2009, 01:10

Hocam eğer lincoln ve kewell iyileşmiş olurlarsa çok zor olur yenmemiz.8jk maçında fark yaparız diye öttüm sürekli.Bundan sonra temkinli olucam.Bence gese favori...

Mustafa Ayazoğlu
16.02.2009, 01:11
O kadar yazılandan sadece 2.cümleme cevap vermen, inşallah oraya kadar okudum gerisini okuma ihtiyacını hissetmedim anlamına gelmiyordur..

Rakibin pozisyona girmemiş olması oyun olarak ezilmediğimiz anlamına gelmez.. Rakibe 15 korner attırıp, ceza alanına 51 orta yapmasına müsade etmişsen kalene 15 şut gelmişse ve de topla sadece yüzde 40 oranında oynabilmişsen istatistik olarak ezilmişsin demektir.. Kaldı ki 15 kornere 2 korner, 51 ortaya 11 orta ile 15 şuta 5 şut cevap verildik..

Şahsıma bu istatistikler tersi olsaydı, istatistiklere bakarsak rakibi ezdik derdim.. Tersi bir durumda da bu tespiti yaparım.. Ki bu tespiti sadece istatistik olarak yapmışım.. Burada da yanlış bir şey yok..

İstatistikleri boş verin, maçı tribünde izledim ezilmişlik felan yok..

İsmail Narmanlı
wallaha 1 puan süper oldu o oyuna karsı ins 2 haftalık kötü oyundan sonra eskisi gibi güzel oynayıp puanlar alırz. ayrıca tribünde güsel oldu trabzondan gelen abilerimizn 3 lüleri 61.dk güsel bi maç oldu.

Onur Akyüz
boşver kardeşim,rakibine yenilmezsen problem yok,
bunu bir türlü anlayamadık,
bu sezon yaptıgımız en iyi şey bu,
3 puan yazdıgımız bütün maçları içerde dışarda aldık,
puan kaybettigimiz maçlar zaten rakiplerimizin kaybettigi takımlara.
farkta burada oluşuyor,
beşiktaşın evinde yenildigi ankarayı biz içerde dışarda evire çevire yendik,
cinconun 2 maçta 1 puan alabildigi antalyadan biz ilk maçta 3 puan aldık,
fenerin yenemedigi i.b.b yi hacettepeyi yendik vs,
bu örneklerden çokça oldugu için puan farkı var

Cagdas Topal

Rakibin pozisyona girmemiş olması oyun olarak ezilmediğimiz anlamına gelmez.. Rakibe 15 korner attırıp, ceza alanına 51 orta yapmasına müsade etmişsen kalene 15 şut gelmişse ve de topla sadece yüzde 40 oranında oynabilmişsen istatistik olarak ezilmişsin demektir.. Kaldı ki 15 kornere 2 korner, 51 ortaya 11 orta, 15 şuta 5 şut ile cevap verebildik..

haklısın istatistiki acıdan ezildigimiz dogrudur ama iş sahadaki oyuna gelince degişiyor hersey istatistik degildir :cool:

melrok
16.02.2009, 01:12
Hocam eğer lincoln ve kewell iyileşmiş olurlarsa çok zor olur yenmemiz.8jk maçında fark yaparız diye öttüm sürekli.Bundan sonra temkinli olucam.Bence gese favori...

tamam uçmayalım fark olur filan diye ama seninkide abartı olmuş

Mustafa Ayazoğlu
16.02.2009, 01:12

Galatasaray Uefa yolunda devam ederse kazanırız, bize gelmeden Konya ve Bursa ile oynayacak takılırsa affetmeyiz :)

Ömer SEVİNÇ
16.02.2009, 01:13
Ziya Doğan gurur duymuştur bugünkü futbolumuzdan:)

Can basten

Gelsin bakalım Lincoln de, Kewell de... gese favoriymiş. Pehhh...

UtopyaTs
OOOFFF bu Star ne bomba yaa yok Ts nin futbolcularının sakatlanmamamı şansmış da hiçibr zaman iyi oyanmamaış da hep şansmış da neymiiş biz hep şansa bala gidiyoruz İstanbul medyası ne olucak.

Trabzonspor 61
16.02.2009, 01:14
Galatasaray Uefa yolunda devam ederse kazanırız, bize gelmeden Konya ve Bursa ile oynayacak takılırsa affetmeyiz :)

İnşallah dediğin gibi olur hocam...

$FIRTINA61$
kötü oynadik ama 1 puan almasini bildik önemli olan bu kötü oynadigimiz maclarda puan cikarmak yenilmemek bugünkü kötü oynamamisin sevebi cok arkaya cekilmemiz eger puan farki daha az olsa cok degisik bi mac olurdu bence TS bildigimiz gibi oynardi ama genede puan farkini cikardik 5 sade sivas rakibimiz su an onlarda kaybeder bence ilerleyen haftalarda baya bi puan önemli olan bizim devam galibiyetlerimiz almamiz gs macinda bile berbabere kalsak misal yani ki galibiyet icin cikcaz tabi...sivasda da berabere kalsakda sampyionlugu götürürüz en buyuk rakiplerimizi yenmeden bile.... puan farkimiz var her maca final maci gibi cikyioz hic bi takimi kucumsemiyoz ondan diger takimlara puan birakcagimizi sanmiyorum benim görüsüm yani ki diger rakiblerimiz cok takilcaklar daha ..bjk nin bugün 1 puan almazi ilerde isimize yariya bilir bjk fb gs maclarini evinde oynicak onlardan puan koparsa bir birini böyle yiye yiye arkada takilirlar biz güle güle ipi gögüsleriz

hos_cocuk61
Ooo ziya doğan büyük futbol dehası:D:D:D

Anıl Caner
Son derece kötü oynadık. Ancak takımı yerden yere vurma zevzekliğini bir kenara bırakalım.

Ersun Yanal'ın yılmaz fedailerinden birisi olarak bu maçta en büyük hatayı onda görüyorum.Ama öyle ya da böyle sonuca baktığımız zaman İnönü'den 1 puan çıkarıyoruz. Rakiplerin hemen hepsi puan kaybetmişken, bu beraberliğe puan kaybı denilemez. Sonuçta fikstürden bir maç azalttık ve puan tablosu neredeyse stabil. Fb'ye 2 puan zarar, Gs'ye 1 puan kar yapmışız. Sonuç son derece olumlu.

Ersun Yanal değişiklikleri doğru yapsa kazanır mıydık? Bence kazanamazdık. Bu maçı kazanmamız şans işi olurdu hakikaten. Ha daha başı dik bir futbolla berabere kalır ya da kaybederdik. Değer miydi? Cevaplar değişken olabilir.

Ama başı dik futbolu sorun edecek bir halimiz yok. Bu beşiktaş bu sene 2 kez geldi avni aker'e. 90 dakika sahasına kapanıp, puanları topladı gitti. Gıkımızı çıkaramadık. Şimdi de onlar bir zahmet fuzuli afkurmasınlar.

Ben oynadığımız karaktersiz futbola üzüldüm. Daha dinamik ve dik çıksaydık büyük ihtimalle mağlup olacaktık orası ayrı :).

Tablo çok güzel, şimdi önümüzdeki 3 hafta da mavi açıp, kutumuza gitmeliyiz.

Az kaldı az. Büyük hissediyorum.

Erdal
16.02.2009, 01:15
Beşiktaş daha iyi konsantre olmuş. Çok iyi pres yaptılar. Her dönen topu aldılar. İyi bir Beşiktaş bekliyordum ama bu kadar iyisini değil...Serkan hamlesi biraz daha erken yapılsaydı daha farklı olurdu. Hüseyin ve Selçuk kötü idi...Özellikle Hüseyin... Ama bu baskıya rağmen net pozisyon vermeyen savunmaya şapka çıkarılır...Allah nazardan saklasın...

legorakiss
bu 4 mactan illaki birinden puan kaybedeceksek gs olmasında kim olursa olsun.şu sıralar cok fena uyuz oluyorum gs lilere onlara da bi tarife uygulamamız lazım avni akerde

Trabzonspor 61
Gelsin bakalım Lincoln de, Kewell de... gese favoriymiş. Pehhh...

Hocam kızma.Bu eziklere şansımızın tutmaması beni böyle söylemeye itti.Yoksa ben hayatta karşı takım favori demem.İnşallah 4-5 tane atar yollarız ezikleri...

melrok

bu gece okuduğum en yaratıcı mesaj:)) gerçekten ziyanın hayalindeki futbolu oynadık

Onur Akyüz
16.02.2009, 01:16
İnşallah dediğin gibi olur hocam...
yahu gs favori filan degil,
sadece 1 puan alırsak çok birşey kaybetmeyiz.

Mehmet Sarigül
16.02.2009, 01:17
hacettepe bile bu kadar ezilmedi.ayip ya hala savunma yapanlar var.gecen hafta son saniyede gol attik.kimse bunlardan bahsetmiyor.bu futbolla nereye kadar.

Hacettepe ezildi, cünkü defans yapamadilar...

Biz ezilmedik, biz defans yapdik.

Biz kötü oynadik, cünkü defans'dan hucüme kalkarken cok pas hatasi, cok top kaybi yaptik.

Besiktas iyi oynamadi, cünkü sisirdigi toplarla ve kazandigi kornerlerle hucüm yapar gibi göründü.

Tehlikeli olduklari pozisyonlar, genelde karambol toplar.

Iyi mücadele ettik, Yattara haric. Futbolcularimiz cok savasdi.

Hepsini kutluyorum.

Erdal DİLEK
16.02.2009, 01:17
4 derby oynadık evet kazanamadık ama sadece gs ye yenildik, geri kalana yenilmedik, eğer 95-96 sezonunda da yenememize rağmen yenilmeseydik şampiyonduk, cok kapandık, beraberliği kafamıza cok taktık belli ki,

biz inönü hakkımızı savdık artık gidecek olanlar düşünsün. ..

Ömer SEVİNÇ
16.02.2009, 01:19
Serkan hamlesi biraz daha erken yapılsaydı daha farklı olurdu.
Bu cümleye yüzde 1500 katılıyorum.

İyi bir futbol oynamadık. Kazanmayı hiç haketmedik. Hoş beraberliği bile haketmedik ya.

Yine de 3 puan alabilirdik bu maçtan. Şans bizim yanımızdaydı. Ersun hoca kenarda uyuyup kaderimizi tamamen şansa bırakmak yerine uyanıp kenardan dinamik bir ortasaha alsaydı(Serkan olur, Ceyhun olur) bu kadar perişan olduğumuz bir maçtan bile 3 puanla dönüp Trabzonspor geliyor dedirtebilirdik dört bir yana..

Berabere kalarak hiçbirşey kaybetmedik. Ama kazanmak çok şey demekti. Durumumuz biraz var mısın yok musunda 20 bin lira kazanıp üzülmeye benziyor..

Mehmet Sarigül
16.02.2009, 01:20
Yattara takımımızı eksiltiyor diyorsun da yattara cıktıktan sonra ibrahim üzülmezin rahat bir nefes aldıgını ve sürekli atakları zorladıgını görmedin sanırım ?

O senin gördügün, sadece bir halüsinasyon. Sen görmek istediklerini görüyorsun. ;)

Enes
Güzel oynamadık ama 1 puan aldık ve artık bjk ile oynamayacağız.
Yenemiyorsan yenilmeyeceksin.

Emiroğlu
4 derby oynadık evet kazanamadık ama sadece gs ye yenildik, geri kalana yenilmedik, eğer 95-96 sezonunda da yenememize rağmen yenilmeseydik şampiyonduk, cok kapandık, beraberliği kafamıza cok taktık belli ki,

biz inönü hakkımızı savdık artık gidecek olanlar düşünsün. ..

İnce bir nokta.

Bazı maçları unutmayalım arkadaşlar !

Cagdas Topal
biltrabzon

al bide burdan yak , sizi azize baskan buraya sayıyla mı sokuyor ? Adamı iyice sinirlendiriyorsunuz bu nasıl iştir şampiyonuz bu sene

yatara
ben ona dedimki sen aklinda Baris,Göksü,Faty Papy isimlerini tut ilerki 5 senede türkiyenin en iyileri olacaklar ve faty inigltere ligine gidecek o diyo hayir türkiyeden biten mehmet topal ingiltere ligine gidebilir

dedim ona aydin yilmaz bise yapamiyo topu cok ayagindan fazla asiyo filan diyo tecrübesi yok diye

Onur Akyüz
16.02.2009, 01:21
bi gsli arakdas diyo sizi s.... diyo Aydin yilmaz türkyie liginin crisitano ronaldosu sizi mahv edecek filan
diyo hic sansiniz yok dedim 4 hafta sora görüsürüz Avni Akerde sora ts - bremen macinin viedosunu yoladim ki görsünkü istedimiz zaman nasil oyniyoz diye
o arkadaşına de ki,
abilerim diyoki yıllardır futbol izleriz futbolcu izleriz,
aydından iyi köçek olur,başkada birşey olmaz,
gese yi de tartışmana bile gerek yok:)

Cagdas Topal
O senin gördügün, sadece bir halüsinasyon. Sen görmek istediklerini görüyorsun. ;)

Abi gercek bunlar ibrahim üzülmez yattara cıktıktan sonra bizim yarı sahadan cıktı mı ? :rolleyes:

mkmsas
Bu arada maç sonu röportajlarından Ersun Hoca'nın, Gese ve Febe maçlarından farklı olarak takımı daha geriye yakın ve savunma ağırlıklı oynatmak istediği sonucuna vardım..

Belki de Beşiktaş'ın bu kadar baskılı oynayabilmesinin bir sebebi de bizim oynamayı bilmediğimiz bir taktikle oynamaya çalışmamız olabilir..

Trabzonspor 61
16.02.2009, 01:22
İnce bir nokta.

Bazı maçları unutmayalım arkadaşlar !

Gese ve febe ile oynarken elleri ayaklarına dolaşıyor 8jk'nin.Bakalım neler olacak o maçta.Bizim maçtaki gibi ölümüne oynayacaklar mı???

Erkin
o arkadaşına de ki,
abilerim diyoki yıllardır futbol izleriz futbolcu izleriz,
aydından iyi köçek olur,başkada birşey olmaz,
gese yi de tartışmana bile gerek yok:)

O saçları yok mu zaten uyuz tip, tokalı mokalı bir de tam kız ya.. Kız Aydın taktım ona zaten :D

Murat Hızal
İçimizde ki ve dışımızda ki düşmanlara inat bu sene şampiyon olacağız.Ne pahasına olursa olsun.

Futbolcularımıza ve hocamıza güvenim sonsuz,olun şampiyon susturun şu zevzekleri!

mkmsas
Abi gercek bunlar ibrahim üzülmez yattara cıktıktan sonra bizim yarı sahadan cıktı mı ? :rolleyes:

Bu dediğin doğru.. Ancak atladığın bir nokta var..

İbrahim Üzülmez Yattara oyundayken de bizim yarı sahada cirit atıyordu..

TheCrow

Yattara oyundayken de aynısını yapıyordu İbrahim Üzülmez,onu da sen görmedin galiba.Bizim ataktayken Yattar aynı yerde,defans yaparken Yattara yine aynı yerinde,her zaman aynı yerde duruyor adam,yahu böyle bir lüksü hangi futbolcunun var,hangi çağda yaşıyoruz?..

Onur Akyüz
16.02.2009, 01:23
yattara oyundaykende epey gitti geldi,
bikez daha dikkatli izlemeni tavsiye ederim maçı:)

theo
16.02.2009, 01:24

yaa bak hangi maçta yattara çıktı o zaman rakip üzerimize gelmeye başladı...yattara korkusu var...ne olursa olsun yattarayı sahada tutacaksın...yattara durur durur bi hareket yapar alırsın maçı...isaac girdi allah için naptı adam...silindi gitti sahada...

yattara ii oynadı demek değil bu...yattara en az 2 adamı kitliyor defansa...alan boşalttırıyor...

TheCrow

Yattara oyundayken de aynısını yapıyordu İbrahim Üzülmez,onu da sen görmedin galiba.

Aynı anda yazılan işki mesaj,aklın yolu bir...

Edit:Onur'un mesajıyla aynı anda 3 mesaj...

Zafer BİLGİN
özellikle yaşı 20 den aşağıda olan arkadaşlar yazılarındaki küfürleri silsinler.Nokta olunca anlaşılmıyormu sanıyorsunuz.burası youtube sayfası veya msn sayfanız değil.

doğru düzgün küfürsüz mesajlar yollayın

Trabzonspor 61
Gese maçının tarihi ne zaman acaba bilen var mı?Trabzon da olabilirim belki...

Cagdas Topal

Yattara oyundayken de aynısını yapıyordu İbrahim Üzülmez,onu da sen görmedin galiba.Bizim ataktayken Yattar aynı yerde,defans yaparken Yattara yine aynı yerinde,her zaman aynı yerde duruyor adam,yahu böyle bir lüksü hangi futbolcunun var,hangi çağda yaşıyoruz?..

:eek: :eek: :eek: :eek:

ozaman yattara ' yı asalım :D bu mu yani :D

Erdal
16.02.2009, 01:25
Cale'nin ara pasını atlamayalım...İbrahim Üzülmez'in formda olduğunu biliyordum. Ama adam abarttı yahu :)....Sahiden "deli İbo"..Alan'la ilgili eleştirilerin dozu artacaktır hafta içinde...Oysa kesinlikle akıllı bir adam...

ilhan
yatara,

Dolaylı yoldan uyarıyorum. Daha doğru şeyler yaz.

Cagdas Topal

Heyecandan izleyemedim ki macı wc gecti valla macın cogu :D :D

Serdær
Bu futboldan sonra 1 puan bizim için muhteşem.

Hem BJK ile 6 puan farkı koruyacaksın hemde olası puan durumu eşitliğinde BJK üstünde yer alacaksın.

Bence istediğimizi aldık.

Bu arada futbol konusuna değinen arkadaşlara şunu söylemek istiyorum.

Kupa maçında Trabzonspor - BJK karşısında tek kale futbol oynamış ve maç 2-1 bitmişti.

3 ay önceye dönüp kimse demez bak Trabzonspor iyi oynadı ama kaybetti diye.

Önemli olan skor skor !

mkmsas
@TheCrow

Hatta 3 oldu...

ibilek
sivası yaptılar 5. büyük

bu iyiye işaret verirler gazı 3 hafta sonra sivasın esamasi okunmaz.sezon sonunda sivas muhtemelen ilk 3 içerisinde olmayacak. 5.büyük lafları kasıtlı yapılan ve sivasın gidişatını bozmak için yapılan oyundan başka bir şey değildir.bırakın desinler, sivas büyüklüğü kaldıramaz.bugün bursa maçını izledim.berabere kaldılar diye bayram ediyorlardı.biz ise bjk için final sayılacak bir maçta 30 bin kişinin önünde berabere kaldığımız için üzülüyoruz.büyüklük budur işte...

forza_61_ts
16.02.2009, 01:26
:eek: :eek: :eek: :eek:

ozaman yattara ' yı asalım :D bu mu yani :D

vallahi denizli maçında ben olsam sağ bek tayfun,sağ açık serkan oynatırım. ikinci yarı veya 60 larda yattarayı sokardım. ama hoca ersun hocamız tabi:D

Trabzonspor 61
Deli ibrahim her maç yatar bizim maçlarda yıldızlaşır.Ezikoğlu ezik...

Erdal DİLEK
birde şu acıdan bakmak lazım, bu baskıyı yiyen bir takım bir puanla cıkıyor sahadan, bana bir takım söyleyin bu baskıyı yiyip bir puana alabilen, yediğimiz gol duran top, yüzde yüz denecek pozisyon yok. . . denizli macına bakacağız göreceğiz,

Şenol Altunsoy
16.02.2009, 01:27
Beşiktaş daha iyi konsantre olmuş. Çok iyi pres yaptılar. Her dönen topu aldılar. İyi bir Beşiktaş bekliyordum ama bu kadar iyisini değil...Serkan hamlesi biraz daha erken yapılsaydı daha farklı olurdu. Hüseyin ve Selçuk kötü idi...Özellikle Hüseyin... Ama bu baskıya rağmen net pozisyon vermeyen savunmaya şapka çıkarılır...Allah nazardan saklasın...

Erdal Dostum bu kaçıncı Hüseyin'e kötü deyişin artık ben sana karşı savunacam galiba Hüseyin'i :)

Emiroğlu
yaa bak hangi maçta yattara çıktı o zaman rakip üzerimize gelmeye başladı...yattara korkusu var...ne olursa olsun yattarayı sahada tutacaksın...yattara durur durur bi hareket yapar alırsın maçı...isaac girdi allah için naptı adam...silindi gitti sahada...

yattara ii oynadı demek değil bu...yattara en az 2 adamı kitliyor defansa...alan boşalttırıyor...

Böyle birşeyi sen düşünsende - ki ben hemfikir değilim artık - Ersun Hoca'nın sisteminde böyle bir durum yok.

Ersun Hoca,Yattara sahada dursun , oynamasa da olur , düşüncesini benimsemez.

Baştan söyliyeyim de.
Bu adam toplu-topsuz oyunun sadece 1 tanesini gerçekleştirdiği sürece kesik yiyecektir.
İlerde sinir krizlerine girmeyin.Ersun Hoca başta olduğu sürece böyle olacak.

Trabzonspor 61
birde şu acıdan bakmak lazım, bu baskıyı yiyen bir takım bir puanla cıkıyor sahadan, bana bir takım söyleyin bu baskıyı yiyip bir puana alabilen, yediğimiz gol duran top, yüzde yüz denecek pozisyon yok. . . denizli macına bakacağız göreceğiz,

Hocam baskı yeme falan hikaye.8jk'yi çıldırttık mı çıldırttık.Bitti...

Faruk UYSAL
16.02.2009, 01:28
Ezeli rakibimizden kendi evinde kötü oynamamıza rağmen 1 puan almamız her şeye rağmen iyi oldu. Bu beraberlikle puan farkını açma ve aynı zamanda lider olabilme fırsatını bu haftalık kaçırmış olduk ama en azından fb hariç diğer rakiplerimizi yaklaştırmamış da olduk.
Teknik heyet tarafından, oynanan futbol, giren-çıkan futbolcuların oyuna etkisi vb konularda gerekli derslerin çıkarılacağına inanıyorum. Tamam, bu maç kabus gibiydi ama neyse ki hasarsız geçtik sayılır.
Önümüzdeki 2 maçı kazasız atlatırsak büyük bir olasılıkla lideriz.
Artık biz taraftar olarak bu maçlara yoğunlaşmalıyız.

Onur Akyüz
Cale'nin ara pasını atlamayalım...İbrahim Üzülmez'in formda olduğunu biliyordum. Ama adam abarttı yahu :)....Sahiden "deli İbo"..Alan'la ilgili eleştirilerin dozu artacaktır hafta içinde...Oysa kesinlikle akıllı bir adam...
evet Erdal abi alanzinho yu burda yem etmememiz lazım,
epey savunmamız gerekecek sanırım:)
iyi adam iyi.

kamyonetçi
Bazı arkadaşlarımız soruyor bu ne yaw bu ne biçim futbol,efendim daha iyi olmalıydık falan filan .Takılmayın arkadaşlar bunlara kim 34 maçında döktürerek şampiyon olmuş.Yok böyle birşey Erdal arkadaşımız güzel şeyler yazmış ben üstüne küçük bir ekleme yapayım,

96 senesinde (hala yüreğimde derin bir yaradır)biz fenerden iki maçta sadece bir puan almış olsaydık şampiyonduk bunu unutmayalım.Bir puan olsun bizim olsun.
Gönüllerin şampiyonu olmak isteyen varmı aranızda?

Erdal
16.02.2009, 01:29
Erdal Dostum bu kaçıncı Hüseyin'e kötü deyişin artık ben sana karşı savunacam galiba Hüseyin'i :)

Şaşkın halleri öldürüyor beni abi...Yoksa Selçuk da kötü idi bu gün...

TheCrow
@TheCrow

Hatta 3 oldu...

Farkındayım,editledim..

Çağdaş ne alakası var asmakla şimdi,adam maç boyunca rakip alanın sağ orta kısmında bekliyor,önceden adam geçerdi asist yapardı da katlanılıyordu,ama şimdi o da yok,üşengeç bir tavır,bunu çekmek zorunda değiliz...Bu arada Yattara'yı konuşmaktan deminden beri maç hakkındaki görüşlerimi yazamıyorum...

yatara
biz sezon sonu
konyadan kaue da silvayi veye dneizliden carlos albertoyu almamiz lazim sol bek icin yedege

mustafaction
yattara oyundan çıktıktan sonra bjk oldukça rahatladı,tamam iyi oynamadı ama varlığı bile rakibe korku veriyordu.İbrahim üzülmez kazması yattara oyundan çıktıktan sık sık ileriye çıkmaya başladı

ilhan
Sezon başından beri aynı adamlar sahada top oynuyor. 20 maçta 42 puan harika bir başarıdır. Kötü oynama lüksleri vardı bu hafta doldurdular. Kendilerine inanıyoruz ve bu maç bizim nazar boncuğumuz olsun.

Ayrıca Alanzinho'yu değerlendirmek için çok erken davranmaya gerek yok. İleride büyük yanılgıya düşürebilir.

Cenkhan
16.02.2009, 01:30
Yıllardır 96'nın hikayesini anlatıp kendimizi üzüyoruz. 90 dakika defans gerekiyorsa 90 dakika defans. İyi mücadele maç sonuna kadar benim umrumda değil. 90 dakika ben gerilirim, üzülürüm, sinirlenir bağırırım. Maç biter, gelecek hafta için iyi futbol dilerim. Şu an içim gayet rahat. Sivas dahil herkesten daha avantajlı konumdayız. Beni düşündüren Uğur Meleke'nin dediği gibi kadro darlığı.

SERİ_KATİL
İİ oynadik ama kazanamadik

yatara
arkadaslar colmani cokmü övdük ne oldu daha oynamiyor

Cagdas Topal
vallahi denizli maçında ben olsam sağ bek tayfun,sağ açık serkan oynatırım. ikinci yarı veya 60 larda yattarayı sokardım. ama hoca ersun hocamız tabi:D

Bak hocamız Ersun hoca oldugunu hatırladın :D

ya acaba denizli macına nasıl cıkarız ?

*************sılva************
serkan***Egemen****Song****Cale
******selcuk******ceyhun*****
yattara******Colman****Alanzinho
***********Gökhan**********

Trabzonspor 61
16.02.2009, 01:31
Alanzinho daha yeni geldi.Sabır sabır sabır...

Mehmet Sarigül

Yattara'dan kimsenin korktugu yok, hatta simdiki formu ile onu ilk 11'de gören rakipler seviniyorlardir. "Yattara'yi satada tutacaksin, iki kisi bagliyor" sözlerini kanmayin. Yattara artik ne hucümda var, nede defansda.

Yattara'yi biz taraftarlar büyütük, o kadar iyi olsa kendi milli takiminda oynardi.
Yattara ancak Katar'da iyi futbol oynar.

is_mail61
ya tarbzon beşiktaşın üzerine gelmesine izin verdi bundan başka bişi deil getirdi ve kale önünde durdurdu arkada boş alan kalması için ve sonucada gitti sonundada istediğini aldı ersun hoca istese beşiktaşı o sahadan çıkarmazdı çok akıllıca bi taktikti bence ama kimse bunu anlayamıyor belki 2. yarı saldırabilirdik daha ii olabilirdi