PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 1 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36

sanatik
15.02.2009, 23:14
bu hafta ilk maci biz oynasaydik kimbilir neler olurdu. Gs 40 puan ile 2 puan fark ile zirvede olabilirdi. Ilk yari haydi neyse bir gol bulduk ancak ikici yari bana ersun yanalin avrupada oynadigi ve de kzandigi bir cok maci hatirlatti. Bu iyi yönü ancak gol atma istegimiz kalmayinca golüde yedik 3 puan alip zirvede ilmaliydik. Gs maci icinde sevinmiyorum. 3 gol sadece tolga sorunu degildi.

Sezer Soykan
15.02.2009, 23:15
biz farklı maçları izledik sanırım

orhan42
Hep nefret etmişimdir "yenemiyorsan yenilme" sözünden ama artık bu haftadan itibaren ben de öyle düşüneceğim galiba..İlk yarı 8taşlılar yenilmediklerine ve bir puan aldıklarına sevinmişlerdi..Şimdi de biz sevinmeliyiz..Böyle bir ortamda bir puan başarıdır..En azından bu günki rakibimizle aramızda hala 6 puanlık fark var..Ve de Sivas da tökezleme emareleri başladı gibime geliyor..yani şu iki haftayı kayıpsız aşarsak arayı açarız...

agasaro
“Orta saha çıkışlarını yapamadık. Savunmada takım olarak karamboller dışında pozisyon vermedik. Bizim eksiğimiz, rakip kaleye daha kolellektif ataklar yapamamaktı. Sonuçta kaybetseydik puan farkı 3’e inecekti. Bu statta motivasyonları yüksekti. Buna rağmen iyi olduğumuza inanıyorum. Yediğimiz gol konsantrasyonu bozdu. Ofansif yönümüz kötü olabilir ancak defansif anlamda iyiydik. İki takım gücü ve dengesi ortada ancak daha iyi oynayabilirdik. Öndeki oyuncuların top tutmaması çıkışlarda problem yarattı. Bir puan aldık nihayetinde. Her karşılaşmaya kazanmak için çıkacağız. Denizli maçı var şimdi. Her maç zor. Kazanacak gücü sahibiz. Yolumuza devam edeceğiz.”

Ersun Yanal'ın maç sonu açıklamaları.

mehmetdoğan
önce doğru oku ne yazdığımı beraberliğe sevinen mallar var demedim takımın kötü oyununa sevinen mallar var dedim.İyi oku yaş teranelerinide bırak yaşın büyük diye beni tehdit etmen gerekmez ABİSİ
mustafa kardeşim biraz sakin ol karşındaki yaşı büyük bir abimiz.summary midir nedir geldi bizi birbirimize düşürdü kenetlenmemiz lazım sakin olalım

hüseyin1975
Yola devam.
Haftaya besiktas antepe, fener ise genclere takilir.
Dert etmeyin.

İskender Çakmak
evde misafir olduğu için maç için yorum yapamadım şimdi yapayım maç 1 0 olduktan sonra skoru korumaya yönelik işler yaptık defansa çok yüklendik ve sonuç olarak kalemizde golü gördük ersun hocanın hesaplamaları tutmadı nasıl tutmadı umutu aldı erken bir değişiklikti maçı koparırım diye düşündü ama kalelerine bile gidemedik hocanın değişikliklerine anlam veremdim değişiklik sanki biz 1 0 yenik durumdaymışız gibi değişikliklerdi olsun deplasmanda alınmış 1 puan çok önemli hepimizinde bildiği bir sezon febe için çok kötü oynuyor çok kötü oynuyor dedi ve şampiyon oldular bizim için de bu maç çok kötü diyebilirler 1 puanı aldık ve yolumuza devam ediyoruz

FANATIK61
Beyler kolay mac yok Inönüden bugün bu futbol ile 1 puanlan dönmek cok iyi bence. Takimin üzerine fazla gitmeyelim iyi gidiyoruz masallah. Destege devam ;)

Mehmet SELEN
he birde tv lerde bizim şu 10. dakikadaki pozisyon için ne dendi ben kaçırdım...

...ofsayt mı ..bence değil bizim iki oyuncuda son adamlarından ileride ...böyle ofsayt olurmu...son adamı ofsayta düşmeden geçiyor yattara ..sonra pas atıyor gökhana ...benim bildiğim ofsayt değil sizce

evet bunu diyorum.Değidi evet

Sefa Murat Dokuz
kardes sen maci İzledİnmİ maci katleden adam hata ÜstÜne hata yapan adammami İyİ dİyosun sen ayip valla
Hakem gayet iyiydi be ne bekliyoruz bu hakemlerden böyle yönetseler yeter.
Hava toplarındaki faullerde yüzde yüz doğruydu gördüğüm egemen hep omzuna bastırıyordu nobrenin. Bjk nin golünde sylva ya faul vardı .Gökhanın golündede ayağı öndeydi verilmeyen goller falan doğrudyu. Tek yanlış yardımıcının uyarsı nedeniyle verilen umutun kartı, onun dışında gayet iyiydi.

OFLUTS61
bu macin en iyisi Hüseyin`di, golde songun hatasi vardi ama genelde song iyi oynadi, ama sunuda söylemek gerek songun hatasini hüseyin veya tayfun olsaydi onlari yerden yere vurmustuk, bunlari yapanlari nefretle kiniyorum.....

Orhan_Gazi
15.02.2009, 23:16
hayır o değil yattaranın pasında attığı gol .ofsayt diye verilmedi

haa simdi oldu:) ama bence oda obsayf degildi

BayzanTs61
Denizlispor
Antalyaspor ( Deplasman )
Konyaspor
Galatasaray

bu 4 maclardan 12 puan cikarirsak super olacak

Harun-61
he birde tv lerde bizim şu 10. dakikadaki pozisyon için ne dendi ben kaçırdım...

...ofsayt mı ..bence değil bizim iki oyuncuda son adamlarından ileride ...böyle ofsayt olurmu...son adamı ofsayta düşmeden geçiyor yattara ..sonra pas atıyor gökhana ...benim bildiğim ofsayt değil sizce

1 adim ileride idi Gökhan

.

hasannuhoglu
surda mactan cok deil 5 dk öncesine kadar beraberlige fit okadar bordomavi hayranı vardıkii..inanmıyorum bazılarının acımasız eleştirilerini okurken.inönüden hemde bjk sezonun en iyi topunu oynamışken 1 puan cıkarıyoruzz..buna sevinmemiz lazım arkadaşşş !! bizim kadar eleştireni dünyada yok !! dozunu iyi ayarlayın bari

The_Storm
Golü zamanında bulunca fazla geriye yaslandık, aslına bakarsan deplasmanda 1-0 önde oynarken hangi takım, -üstelik rakibinden 6 puan öndeyken- hücumu düşünür? Tabiki eksiklerimiz vardı. Orta saha topu tutamadı. Colman hiç yok gibiydi mesela.

1 puan fena değil. Aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz. Elhamdülillah. İnşallah daha iyi olacak...

Hep destek, tam destek.

yatara
15.02.2009, 23:17
iyiki denizli yendi bugün biraz rahatladilar

hos_cocuk61
Bu kötü oyundan ersun yenal büyük dersler çıkarıcaktır buna eminim bana göre ise bu kötü oyun tamamen selçuk ve colmanın çok kötü performansına bağlı

darkdream
alışılagelmiş baskın futbolumuzu oynayamadığımız kesin fakat şunu da görmek lazım ki beşiktaş bu maça ayrı bi motivasyonla çıktı ve etkili olduğumuz orta alanda oyuncularımızın top tutmasını engelledi orta saha oyuncularımızı eleştirirken bunu dikkate almamak çok mantıklı gelmiyor buna keza defansımızın ne kadar başarılı olduğunu görmemek için kör olmak gerekir. adeta tek kale oynanan maçta beşiktaşın organize geldiği ve tehlikeli olduğu pozisyon yok yan toplarla şişirme futbol oynadılar ki onların açısından en mantıklısıda buydu. defanstan dönen hava toplarında defansın önündeki oyuncularımızın daha aktif olmamasını tecrübe eksikliğine bağlamak doğru olur sanırım.
son olarak deplasmanda beşiktantan 1 puan almış olmak başarıdır aksini iddia etmek trabzonsporluluğu yakışmaz.

şampiyonluk kokusu gelmeye başlamıştır:)

Yasin T.
Zafer BİLGİN ağbi senin sayende dayımla maça gittik.çok sağol ağbi bilet ayarladığın için.maça gelince neyse boşverin inönüden 1 puan aldık:D

Emiroğlu
TSKara61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=10764)

Kardeşim , yazdıkların bazılarına katılsamda , bazılarına katılmasam da , seni , eleştirilerindeki ÜSLUB'undan dolayı tebrik ediyorum.

jacek cyzıo
15.02.2009, 23:18
arkadaşlar her takımın kötü oynama hakkı vardır.bu kadar yüklenmeyelim yoksa öz güven sorunu oluşur.bir puan iyidir.haftaya denizliyi yenersek her şey unutulur.

mustafaction
mustafa kardeşim biraz sakin ol karşındaki yaşı büyük bir abimiz.summary midir nedir geldi bizi birbirimize düşürdü kenetlenmemiz lazım sakin olalım

hayır daha ne yazdığımı doğru belirtemiyor birde çıkmış tehdit ediyor

Cagdas Topal
Bu kötü oyundan ersun yenal büyük dersler çıkarıcaktır buna eminim bana göre ise bu kötü oyun tamamen selçuk ve colmanın çok kötü performansına bağlı

Golü zamanında bulunca fazla geriye yaslandık, aslına bakarsan deplasmanda 1-0 önde oynarken hangi takım, -üstelik rakibinden 6 puan öndeyken- hücumu düşünür? Tabiki eksiklerimiz vardı. Orta saha topu tutamadı. Colman hiç yok gibiydi mesela.

1 puan fena değil. Aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz. Elhamdülillah. İnşallah daha iyi olacak...

Hep destek, tam destek.

bu cevap cok güzel 1-0 öndesiniz ve rakibinizden 6 puan öndesiniz kim hücumu düşünür ki bu durumda ?

Sefa Murat Dokuz

pası atan oyuncudan ilerde değilmi ofsayt bana kalırsa. Ancak oyuncular son adamdan ilerde ise ofsyat kalkar diye bir kural varsa bilemem. İlk kez duyuyorum.
O zaman birden fazla kişi ilerde dursun hiç ofsayt olmaz biri geçsin adamları ilerde sürekli gol atılsın.

BayzanTs61
onumuzdeki 4 macin 3 trabzonda buyuk avantaja sahibiz...bugunki kotu futbolun karsiligindaki 1 puan isimize cok yaricak

Mehmet Sarigül
Bir takimin öne cikabilmesi icin ortasahasi veya forveti topu tutmasi lazim.
Ersun Yanal'i elestirmeden önce birkac futbolcuyu elestirmek gerek.
Bir futbolcu var ki, birakin takima fayda vermesi, takima zarar veriyor.
Bu futbolcuyu malesef biz taraftarlar bu duruma getirdik.

Mehmet SELEN
1 adim ileride idi Gökhan

.

senin gzden kaçırdığın adamdan 1 metre ilerde toptan değil renktaş. dikkatli bak.

Emrullah
Defans yaptık diye İst. takımlarının yorumcuları bize kızıyor.

The_Storm
Hakem iyiydi ama BJK'nın orta sahada özellikle Alanzinho'ya yaptığı şarjları görmedi, bu da üzerimizdeki baskıyı artırdı..

trab61
15.02.2009, 23:19
gene basladiniz takimi yeden yere vurmaya. bu 1puan bizi sampiyon yapacak. kora kor mucadele ettiler bence. egemen, song, cale, tayfun ve sylva macin adamlariydi.
sunu belirteyimki eger bugun tony sylva olmasaydi kalede kesin yenilmistik. mukemmelin otesinde bir kaleci. cok tecrubeli ve kendinden emin.

orhan42
Serkan daha önce alınmalıydı..Bu da ayrı bir hata..

Ümit Tekşan
Neden öyle düşünüyonuzki o zaman Hasan Üçüncü'yü tekrar takıma çağıralım nede olsa bizim evladımız...TRABZONSPOR'a katkıda bulunamıyan kim olursa olsun yerli olabilir yabancı olabilir oyundan kesilmeli...Malesef Hüseyin her geçen gn takıma zarar veriyor...Ayrıca YATTARA'yıda unutmamak lazım..!

Yahu güzel kardeşim , Sen neden Hüseyin ve Umut diyosun ? Geçetiğimiz hafta bize 3 Puanı kim getirdi ? Umut BULUT doğrumu doğru Üstelik Umut'un bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ve golü kovalama özelliğ var.

Hüseyine gelince bu adam ön libero oynuyor dolayısıyla Defansımızın açığını çok iyi kapatıyor örnk : Bu aksamki Bjk maçında Slva ile çarpıştığı pozisyona bakarmısın ? Ordan anlayacaksın Defansın açığını nasıl kapattığın. Yani sunu diyorum Hüseyin tamam teknik olarak iyi değil ama Büyük görev üstleniyor ve bişeyler yapmaya çalışıyor bana görede özellikle bu maçta bişeyler yaprı. Dolayısıyla Futbolculara bu kadar yüklenmeyelim Hüseyin bzim kaptanımızdırç Takıma moral veren ve Takımın en tecrübeli oyuncularından brisidir.

İgzas-61
Bence ekstra 1 puan kazandık Ersun Yanal'ın dediği gibi defansif yönden çok iyi bir maç çıkarmamıza rağmen ofansif anlamda berbattık neyse istanbulda alınan 1 puan bence iyidir

Emre ÖZTÜRK
bu macin en iyisi Hüseyin`di, golde songun hatasi vardi ama genelde song iyi oynadi, ama sunuda söylemek gerek songun hatasini hüseyin veya tayfun olsaydi onlari yerden yere vurmustuk, bunlari yapanlari nefretle kiniyorum.....
hocam ayni maçı izlediğimize emin misin? Hüseyin bu günün en kötü ismiydi yaa resmen rezaletti bana kimse şu maçta bir tane olumlu hareketini söyleyemez

hos_cocuk61
Emin olunki bugünki beşiktaşın karşısında fener de olsa galatasarayda olsa 5 yerdi ama biz 1 puanı çıkardık

pReN@_61
15.02.2009, 23:20
Gökhan'ın pozisyonuna ofsayt verilmesi doğruydu.

jacek cyzıo

adamdan değil toptan geride olması lazım ofsayt.

Ahmet Aksoy
..............Ha bir de şunu ilave edeyim; " Sanmayın ki eze eze bu sene şampiyon olacağız, o dediğiniz eskidendi , biz düşe kalka şampiyonuz inşaallah bu sene, ezmeyi bir dahaki sefere düşünürüz.................."
:alkış::alkış::alkış:Yılın Sözü Bu olur heralde...

Mustafa Ayazoğlu
15.02.2009, 23:21
Emin olunki bugünki beşiktaşın karşısında fener de olsa galatasarayda olsa 5 yerdi ama biz 1 puanı çıkardık

Emin misin ? Beşiktaş bu futbolu onlara oynasın fark atar

mehmetdoğan
neyse de küçükler biraz daha alttan almalı art niyeti yoktur onunda neyse..

lay llaa llaa lllaaaaa ...şampiyon trabzonspor

Sefa Murat Dokuz
senin gzden kaçırdığın adamdan 1 metre ilerde toptan değil renktaş. dikkatli bak.
Topran da önde.Top gökhanın bacakları arasıyla aynı hizada sol ayağı net önde.

Mehmet SELEN
Gökhan'ın pozisyonuna ofsayt verilmesi doğruydu.

Bunu nasıl söylüyorsun.Aynı hizada idiler.

Ümit Tekşan
hocam ayni maçı izlediğimize emin misin? Hüseyin bu günün en kötü ismiydi yaa resmen rezaletti bana kimse şu maçta bir tane olumlu hareketini söyleyemez

Sen yanlış maçı izledin heralde..

sakaryalı.61
önce doğru oku ne yazdığımı beraberliğe sevinen mallar var demedim takımın kötü oyununa sevinen mallar var dedim.İyi oku yaş teranelerinide bırak yaşın büyük diye beni tehdit etmen gerekmez ABİSİ

bak abisi yaşım senden tabiki büyük fakat hakaret edeceklsem yaşımı öne sürmem..

ben o yorumunu okudum takımın kötü oyununa sevinen sevinen mallar var .. bu hakaret vari değilmi böyle yazacaksan bu sayfaya yazma anladınmı git başka bir yere yaz kimse ot mukabilinde değil

saana bu hakkı kimse vermiyor burada böyle bir düşüncen var sa sen kendine sakla ortalığı bulandırmaya kalkma abisi ukalada olma bak bu kafayla on adım gidemezsin ...

jacek cyzıo
beşiktaş baskılı oynadı ama ince işler yapamadı.bizim takım haftaya yener herşeyi unuturuz.

Adil ÖZGÜR
15.02.2009, 23:22
1 Sivasspor20 42

2 Trabzonspor20 42

3 Galatasaray20 37

4 Fenerbahçe20 37

5 Beşiktaş20 36

Gecen haftaya göre kaybedilen hiçbir şey yok gibi görülüyor.
Gecen haftaya göre kazandığımız çok şey olduğunu görüyoruz.

Karadağ06
Maç kaybetmeden güzel bir ders çıkaracağımız maç oldu...
Kendinizi beşiktaşlıların yerine koyun çok kritik bir maçtı onlar için, bizim ise yenilsekte çok fazla bişey kaybetmeyeceğimiz bir maçtı..kim ne derse desin bu hafta için konuşuyorum inönuden 1 puan almak yeterdi bize...
Artık kötü günlerde de şu takıma destek olmayı öğrenin (bugün kötü gün sayılmaz ama neyse..)

hüseyin1975
Oyuncularimiz Robot degiller.
Sezon basindan beri hemen hemen ayni 11 ile oynuyoruz.
"Son" sansi olan ve evinde cok iyi olan (10 macda 25 Puan) bir Takima karsi iyi oynamasakda 1 Puan almamiz önemli.

Gecen Haftada Ankaragücünü ezmedik diye elestirenler Ankaragücünün devre arasi yapdigi transferleri ve cikisa gecisini görmüslerdir umarim.
Bu Dünyada yanliz degiliz, Rakiplerimizde var ve o Rakipler bazen daha iyi oynayabiliyor. Sonucda günlük formda bir etken.

Ben Takimimdan cok memnunum. Kim ne derse desin.

Cagdas Topal

bjk gercekten bu futbıolu gs ve fb karsısında oynasaydı macı ilk yarı koparırdı :cool:

onalor
Her ne kadar bu takımın Umut olmadan oynamasını ve iyi oynamasını temenni etsem de
Umutsuz olmuyor bir kere daha gördük

Hüseyinin patlayacağı maçları öğrenmek için klübe bir kahin gerek ya da toptan oynatmamak

Orta saha düşünce ne Yattara iş yapabilirdi ne Alanzinho
top kazanıp ileri taşıyamadik topu zira
Serkan daha erken girebilirdi

İsaac umutsuz vaka
Bunu acaba bir tek ben mi görüyorum ya da sahada göstermediği antrenmanlarda sergilediği gizli yetenekleri mi var

Kimse dillendirmese de olmayacağını bilsem de
haftaya sahada GOKSU yu görmek isterim
hem mücadeleci hem takım oyununa yatkın hem de teknik bir oyuncu
Umut un yerini ancak o doldurabilir bence
Diğer hücum oyuncularımız maalesef zerre kadar mücadele etmiyor

Yine de 1 puan iyidir
Şampiyonluk hala ufukta...

Hüseyin İlkin
15.02.2009, 23:23
Biri bana Beşiktaş'ın pozisyonlarını saysın ?

Ben hatırlamıyorum çok net bir pozisyon .

Beşiktaş iyi oynadı ama bu anlamda rakibe böyle bir imkan vermeyen oyuncularımızı canı gönülden kutluyorum .

Özellikle Tayfun - Song - Egemen - Cale dörtlüsü tabii ki .

Mustafa Ayazoğlu
Bir takimin öne cikabilmesi icin ortasahasi veya forveti topu tutmasi lazim.
Ersun Yanal'i elestirmeden önce birkac futbolcuyu elestirmek gerek.
Bir futbolcu var ki, birakin takima fayda vermesi, takima zarar veriyor.
Bu futbolcuyu malesef biz taraftarlar bu duruma getirdik.

Yattara mı?

TSKara61
TSKara61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=10764)

Kardeşim , yazdıkların bazılarına katılsamda , bazılarına katılmasam da , seni , eleştirilerindeki ÜSLUB'undan dolayı tebrik ediyorum.

Cok tesekkur ederim abicim.

U.Sadıkoğlu

Gol ü demiyor golden önce ofsayt pozisyonu oldu sanırım onu söylüyor arkadaş o pozisyon net ofsayttı bencede ..

salihismet
arkadasin biri yattara bize ne zaman mac kazanduracak? diye soruyor, yattara büyük mac kazandiramadi ama, bize bol bol yatarakolikler kazandirdi,
onlarin sayasinde oynuyor iste. eger en berbat oynadigi zamanlarda bile bu kadar uzun süre sahada kalabiliyorsa, ve cikarilirkende agzini burnunu saga sola ceviriyorsa, o arkasinda olan taraftar sayesindedir, normal profesyonel düsünen bir futbolcu bu gibi haraketleri yapmaz, bunlarin uzun sürecegini sanmiyorum, eger sürerse trabzonspor ikinci bile olamaz.

hasannuhoglu
15.02.2009, 23:24

ama senin de üslubun cok yanlış..kötü futbola sevinen mallar var diyosun..kimse kötü futbola sevinmez..inönüde alınan 1 puana sevinir,bunu sende iyi biliyosun..bi arkadaşım demin cok iyi özetlemiş..bizi kötü oynasak bile artık kimse yenemez!!!..beşiktaş bu sezon hic olmadıgı kadar maca motive olmuş,hırslı bi futbol oynamış niye bunları göz ardı ediyosun sevgili kardeşim..sonucta bizde ofansif anlamda pek etkili olmasakda takım savunmasını kusursuz yaptık.beşiktaşın aklında kalan bitane tehlikeli ciddi pozisyonu varmı allasen?! biraz daha mantıklı ol

erol-61
TRABZON DAKİ arkadaşlar takımı karşılamayı ihmal edmeyin lütfen

İskender Çakmak
tamam bjk güzel top oynadı sezarın hakkı sezara ama bizde çok geri yaslandık oda biraz onları iyi gösterdi yani o kadar topla oynamada 1 golleri var 1 de sivokun pozisyonu ben defans oyuncularımıza bir kere daha teşekkür ediyorum çok güzel oynadılar

hos_cocuk61
Şöye diyelim biz kötü oynadık ama beşiktaşta çok iyi oynadı bunuda kabul etmek lazım peki neden yenilmedik tabiki song egemen ve sylva sayesinde çünkü çok sağlam bir defans ve kale hattımız var

pReN@_61
Allah allaah.

Ben mi yanlış hatırlıyorum..

Yattaranın sağdan pasıyla topla buluşan Gökhan ofsaytta değil miydi ligtv nin ofsayt çizgisine göre?????

headshot61
Haftaya güzel bir futbol oynariz hersey unutulur =)

mustafaction
bak abisi yaşım senden tabiki büyük fakat hakaret edeceklsem yaşımı öne sürmem..

ben o yorumunu okudum takımın kötü oyununa sevinen sevinen mallar var .. bu hakaret vari değilmi böyle yazacaksan bu sayfaya yazma anladınmı git başka bir yere yaz kimse ot mukabilinde değil

saana bu hakkı kimse vermiyor burada böyle bir düşüncen var sa sen kendine sakla ortalığı bulandırmaya kalkma abisi ukalada olma bak bu kafayla on adım gidemezsin ...

Ok..Özür dilerim Abicim..

cdgtscdg
pası atan oyuncudan ilerde değilmi ofsayt bana kalırsa. Ancak oyuncular son adamdan ilerde ise ofsyat kalkar diye bir kural varsa bilemem. İlk kez duyuyorum.
O zaman birden fazla kişi ilerde dursun hiç ofsayt olmaz biri geçsin adamları ilerde sürekli gol atılsın.
Topun gerisinde kaldığı sürece ofsayt olmaz defans önemli değil yeterki topun ilerisinde bulunmasın

Murat Acar
Emin misin ? Beşiktaş bu futbolu onlara oynasın fark atarArkadaşta onu demiş zaten bu fotbolu onlara karşı oynasa 5 çekerdi diye yani fener ve gs yerdi 5 demek istemiş sanırım bir yanlış anlama oldu :)

SeSSiS
15.02.2009, 23:25

lig tvde maç sonu repostajında açıklıyor Song. ben cisseden sorumluydum kornerlerde diyor ve oyuncu değişikliklerinden sonra boboyu kimin alacağının iletişimini kuramadık diyor. yani Song görevini yapıyordu ve adam paylaşımında hata vardı...

Ahmet Aksoy
bizim kupa maçında 90 dk saldırıp yenemediğimiz bjk aynısı bugün inönüde oldu işte hala neyi tartışıyoruz.

Alper Özdemir
Öncelikle Beşiktaş yönetimini kınıyorum
Maça girerken çekmediğimiz çile kalmadı, içeri girdik bulundugumuz noktadan sahanın yüzde 50 si görünmüyordu, Misafir takıma çektirilecek tüm işkenceyi çektirdiler,
Yine aramızda kendini bilmez birkaç kişi Ogün Samast lehine sloganlar attı, keşke olmasa.....
Ayrıca bence de Selçuk un dinlendirilmesi gerekiyor, son birkaç maçtır çok kötüt
Maçın tek güzel tarafı kötü oyuna ragmen(defans hariç) kaybetmeyerek rakiplerle aradaki puan farkını korumak oldu, biraz daha şansımız olsa belki galip de gelecektik ( hakemde beşiktaş ataklarına yardım etmedi değil ),
İnşallah sene sonunda şampiyonlugumuzu kutlayacagız......

Sefa Murat Dokuz
Şuna dikkat.
Biz çok kötüyüz.
Beşiktaşın en iyi hali bu.
Ama 1-1
Demekki şansımız 10 kat daha fazla şampiyonlukta. En iyi halleri bile yenemiyor bizi.

Mustafa Ayazoğlu
tamam bjk güzel top oynadı sezarın hakkı sezara ama bizde çok geri yaslandık oda biraz onları iyi gösterdi yani o kadar topla oynamada 1 golleri var 1 de sivokun pozisyonu ben defans oyuncularımıza bir kere daha teşekkür ediyorum çok güzel oynadılar

Beşiktaş'a karşı eğer daha önde oynasaydık yenilirdik.

verep
Eleştirin bir kaç hafta önce biz bu TaYfun'u da eleştiyorduk.Eleştiri bizim doğamızda var.

Sefa Murat Dokuz
15.02.2009, 23:26
Topun gerisinde kaldığı sürece ofsayt olmaz defans önemli değil yeterki topun ilerisinde bulunmasın
Toptan ilerde olduğuna göre ofsayt karar doğru.

Emre ÖZTÜRK
Sen yanlış maçı izledin heralde..

peki ben yanlış maçı izlediysem yanımda maçı izleyen 100 e yakın kişidemi yanlış maçı izlediler.Allah aşkına bir oyuncuya trabzonlu diye bu kadar sahip çıkılmaz.Tamam bizim hemşehrimiz eyw ama görünen köyde klavuz istemez.

Remzi
Gökhanın ilk attığı gol ofsaytti arkadaşlar bu açık ve net.Tartışmaya bile gerek yok.

OFLUTS61

bircok bjk atagini hüseyin kesti canla basla oynadi kimse ondan bacak arasi paslar yapmasini beklemesin, bu basit harektler bize puan getirmez,hüseyin en zor görevi yapiyor tabi herzaman formda olmayabilir ondan baskasida takimda yok..

sen herhalde sadece sov yapan futbolcular izliyorsun ve baskalari görmeyebilirsin

Vural Kuyumcu
YENEMIOSAN YENILMICEKSIN KARDESIM bu kötü futbolla ki 1 puan altin degerinde

Semih
Neden puan kaybettiğimiz sorusunun yanıtı;

Song diyor ki;

“Maç öncesi teknik toplantılarda hangi oyuncunun hangi oyuncuyu alacağını takım halinde konuşuyoruz. Benim maç öncesinde panoda Cisse'yi alacağım yazılıydı. Tüm pozisyonlarda onu alıyordum. Gol pozisyonunda da Cisse'yi marke etmekle meşguldüm. Bir anda Bobo'yu görünce ben de şaşırdım. Onu marke etme görevi benim değildi ama oraya hamle yapsam da artık çok geçti.. Tabii ki oyun içerisinde yapılan değişikliklerde bazen kafamız karışıyor, bu paylaşımda sıkıntılar yaşayabiliyoruz.. Ben, benim adamım olmamasına rağmen Bobo'ya o pozisyonda müdahale etmeye çalıştım ama başarılı olamadım.. Bobo'nun ismi maç panosunda yoktu. Fakat Bobo - Delgado değişikliği olunca bunları kim alacak belirlemek gerekliydi. Bir karmaşa oldu orada. Cissse'yi takip ediyordum ve samimiyetle söylemem gerekirse Bobo'yu kim takip etmeliydi bilemiyorum..”

hasan8861
Türkiyenin en güçlü savunmasına sahip olduğumuz için gurur duyuyorum...mükemmel disiplinle mücadele ettiler..belki serkan yerine ceyhun değişikliği hava hakimiyetini daha sağlama almak için olabilirdi ama Ersun hocam bi taktik düşünmüştür ve ona göre tercihlerini yapmıştır..beşiktaş gibi bir deplasmandan 1 puan almak her zaman için kardır.o seyirci baskısı gerçekten ilk defa oynayan oyuncular için önemli bir motivasyon kaybına yol açabilirdi ama CALE bunu atlatmasını bildi.şampiyonluk için savunma güvencemiz fazlasıyla var ama hücum anlamında bi takım değişiklikler olması geçen haftaki ankaragücü ve bu haftaki maçta kendini gösterdi..

mehmetdoğan
teşekkür ederim mustafa kardeşim sana da bu yakışır:alkış::alkış::alkış:

Adil ÖZGÜR
Sansal hocam anlatıyor, (Kaynak Lig Tv)
Hocam; BJK Çin ordusu gibi geliyor,
Hocam; BJK sağdan, soldan, kanatlardan çin ordusu gibi saldırıyor.
Toroğlu; ?

Doğru, Çin Ordusu bir ara Timur'un gözünü korkutmuştu, da Yecücleri ile Sivas'ı dar'u mar etmişti.

Sansal hocam, Timur'un tahribatını gidermeye çalışıyor anladım...

Trk61
eger böyle bir macda 1 puanda ala biliyorsak, bu sene kesinlikle sapiyonuz

Selçuk Demircioğlu
15.02.2009, 23:27
Maçı bjk lilerin numaralısında seyrettim...Çoğunun ortak görüşü bu sezon oynadıkları en iyi oyunu ortaya koymaları...
Maç öyle bir hale geldiki belli bir zaman sonra artık atsın bjk de bizde rahatlayalım dedim bi ara gol olacağı çok belliydi..
Golü yedikten sonra bizim takımda rahatladı bjk de rahatladı..
Bu maç berabere bitecekti ve bitti...Gollü beraberlik olması bizim için büyük avantaj ikili averajda üstlerine geçmiş oluyoruz ki ben puan olarak onların bize yetişeceğini sanmıyorum...
Şimdilik yazacaklarım bunlar son söz olarak bizim takımı bu kadar kötü iken yenemiyorlarsa iyi olduğumuz zaman hiçkimse yenemez bu ligde...
Not: Fener maçında iyi oynayıp kaybettiğimiz 2 puanın birini burda kötü oynayarak 1 puan kazanaıp telafi ettik:rolleyes:

Mustafa Ayazoğlu
Şöye diyelim biz kötü oynadık ama beşiktaşta çok iyi oynadı bunuda kabul etmek lazım peki neden yenilmedik tabiki song egemen ve sylva sayesinde çünkü çok sağlam bir defans ve kale hattımız var

Çok iyi oynadı dediğin takımın gol pozisyon sayısı 2 :)

Mehmet Sarigül
Bence bu aksam takimimiz cok iyi savasdi.
Ortasaha ve forvet topu tutamadigi icin Bs baskili oynayabildi.

Onlarinda futbol oynadiklari yok, bakmayin istanbul medyasi iyi gösteriyor.
Top sisirmek ve karambol yaratmak veya korner kazanmak disinda birsey yok.

Sonuc güzel, Hüseyin'in ve Umut'un olmayisi daha güzel.

Hüdai Pervaneli
Yahu Fener macina basladigimiz gibi Presli baslasadik

Dagitirdik iki dakika baski yaptik kaleye gelemedilir hatalar ustune hata yaptilar

Besiktas Takim oyunu oynamiyor

pReN@_61
Gökhanın ilk attığı gol ofsaytti arkadaşlar bu açık ve net.Tartışmaya bile gerek yok.Ben de öyle diyorum da anlatamıyorum ki:)

Tartışmaya bile gerek yok...

Emre ÖZTÜRK
15.02.2009, 23:28
Eleştirin bir kaç hafta önce biz bu TaYfun'u da eleştiyorduk.Eleştiri bizim doğamızda var.

ama hocam tayfun büyük yol aldı.Adam kendini baya geliştirdi.Bana göre bugünün en iyilerindendi.Bu gidişle sağbekte sürekli bile oynayabilir

serkanholep
15.02.2009, 23:28
şu kanal 1 de konuşan şerefsiz maçtan önce de beşiktaş kazansın diyen şerefsiz

ts düşmanı

oktay da ...öt etti az önce

Ba®ış
15.02.2009, 23:29
şerefsiz bobo.bi bize bide Antalyasporu boş geçmiyor :) mustafa denizli boboyu nasıl yedek bırakır hayret edilecek bir olay.çok çok iyi oynamıyor ama adam atıyor

ertek_ts61
ya niye böyle tahammülsüzlük??? yorumları ve tespitleri inanılmaz kötü olsa da bazılarının gereken cevabı burda yazanlar verecektir...ben yazısını okudum demin uzaklaştırılanın küfür etmemiş...küfür etmeyen birini kötü düşünüyor hatta benim düşündüklerimin zıttını düşünüyor diye veryansın edip uzaklaştırmak bu forum yöneticilerine yakışmıyor...gereken paketlemeyi ve gereken düşünceleri savunmayı bu forumdaki insanlar yapabilir diye düşünüyorum...hemen tahammülsüzlük yapmayalım derim...

hos_cocuk61
Çok iyi oynadı dediğin takımın gol pozisyon sayısı 2 :)
Arkadaşım bende bunu diyorum bizim sağlam defans sayesinde pozisyon vermedik eğer fener yada gs ye karşı bu oyunu oynasa idi 5 atardı şimdi anladın inşallah

surmnli
15.02.2009, 23:30
ya tayfun ilk 30 dakikada o kanatta felaket hatalar yaptı ama ibrahim uzelmezin 2 kişiyi çalımlayarak ceza sahasına girdiği bir pozisyon var ki maç daha 0-0 dı o calımıda deyil bir profsyonel opcu sen ben yemeyiz sevgili kardeşim

OFLUTS61
lig tvde maç sonu repostajında açıklıyor Song. ben cisseden sorumluydum kornerlerde diyor ve oyuncu değişikliklerinden sonra boboyu kimin alacağının iletişimini kuramadık diyor. yani Song görevini yapıyordu ve adam paylaşımında hata vardı...

bizden kimse adam markaj yamadiki sadece topun nereyi gittigini izledi ve songda topa en yakindi ve gol oldu..

jacek cyzıo
yılmak yok savaşmaya devam eleştiriler yapıcı olmalı.bu takım hepimizi çok sevindirecek.birde şunu düşünün ya gökhan kaçırsaydı.

MİSSE_MİSSE
golu erken yeseydik telafi ederdik bence

pReN@_61
Song, Egemen ve Tony çok iyi performans gösterdiler helal olsun vallahi.

Mehmet Sarigül
Gökhanın ilk attığı gol ofsaytti arkadaşlar bu açık ve net.Tartışmaya bile gerek yok.

Gökhan iki gol atti , hangisini söylüyorsun?

Hüseyin İlkin
Şuna dikkat.
Biz çok kötüyüz.
Beşiktaşın en iyi hali bu.
Ama 1-1
Demekki şansımız 10 kat daha fazla şampiyonlukta. En iyi halleri bile yenemiyor bizi.

Yalnız biz iyi oynarken , onlar kötü oynarken bizi yendiler .

Böyle karşılaştırma olmaz .

İskender Çakmak
Beşiktaş'a karşı eğer daha önde oynasaydık yenilirdik.
dediğin gibi de olabilirdi ama çok yaslandık biraz daha topu tutabilirdik çevirebilirdik topu tamamen hücum demiyorum tabiikide ama topu tutsaydık galip gelebilirdik

irfanb
15.02.2009, 23:31
Liderligimizi hafta erteledik hepsi o.
Haftaya Denizli`yi yenecegiz Insallah, Sivas Bursa`da oldugu gibi kendi evinde Eskisehir`e de puan kaybedecek.
Oynadigimiz futbol pek icacici degildi ama Istanbul`dan 1 puanla dönmek fena sayilmaz.Oynadigimiz rakip sampiyonluk mücadelesi veren bir takimsa ve de deplasmanda oynamissak kârdayiz diye düsünüyorum.

Thedoors
Yahu kötü oynamaya hiç hakkı yok mu bu takımın(derbilerde):),tamam kötüydük kabul,ama yenilmedik be arkadaş hiçmi önemi yok bunun!.Teknik kadro maçın analizini mutlaka yapıcaktır,bundan şüphem yok,benim gözüm diğerlerinde!.Kıssadan hisse;az ekmeğe fazla köfte aldık bu maç,amenna...

cavenaghi
macı canlı ızledım, yorumum : ersun hoca basarılı bır hocamızdır,trabzonspor`un basında uzun yıllar calısmasını ısterım ancak derbılerde neden galıbıyet alamadıgının nedenını bu macı ızleyen futbolseverler anlayacaklardır.
sureklı 1 puan bana yeter mantıgı,sureklı ceza sahasına kadar cekılme stratejısı.1 gol avantajını bıle belkı yemeyız gene cekılelım mantıgı bu sonucları dogurmustur.Ersun hocam bu kafayla bız derbılerden 3 puan alamayız.Aptal aptal saldıran bjk`yi ılerde ayagında top tutan tek oyuncun olan yattarayı cıkararak daha uzerımıze gonderdın ve atın artık da bızde 1 puan alalım dedın resmen.Oyunda olmayan colman`ı cıkarıp yerıne serkanı sokmak yerıne Yattara`yı cıkardın. O dakıkadan sonra rakıp sahada top yapamadık.
Bu sekılde olmaz hocam,bu stratejıyle olmaz.Gül gibi 3 puan goz gore gitti ben bunu ıkıncı yarının basında gorebılıyosam sen neden goremıyosun,bu garıp taktıgının altında yatan amaç neydı bılmek ısterdım.Tarıhımızdekı en ıyı kalecı (Şenol Hoca`dan sonra) ve en ıyı defansa sahıp olmamız acaba senın bu "-ya cekılelım gerı bısey olmaz bısey " yorumuna neden olmus olabılır mı.
Sureklı 1 puan 1 puandır deyıp sevınmene sasıyorum.Burdakı kılıt nokta su 1 puanı kazanmıyoruz.3 puanı kaybedıyoruz.
Nokta.

Erdinç Dilek
evet gerçekten kale gibi defansımız var maaşallah... bu maçın kasetini alıp hoca takıma seyrettirsin bir maçta ne yapmamamız gerektiği ile ilgili mükemmel bir maç oldu yinede başımız dik ayrıldığı için savaşan tüm futbolcuları alınlarından öpüyorum...

hüseyin1975
15.02.2009, 23:32
Macdan önce Hocamiz 5 atacagiz demedi.
Burada Taraftar dedi.
Ne oldu?
5 atamadik diye sinirlermi gerildi?

Kendimizi cok fazla havaya sokuyoruz ve sonrada sinirimizi oyuncularimizdan cikariyoruz.

Bunu hak etmiyorlar!!

Hepsini anlindan öpüyorum ve basarilarin devamini diliyorum.
Avni Akerde oynayacagimiz önümüzdeki 3 maci alalim bence en az 5 Puan fark ile Lider olarak son 10 Haftaya girecegiz.

Arif Timurcioğlu
Şu bir gerçekki bize karşı oynayan takımlar artık bizi çok ciddiye alıyor ve canla başla mücadele ediyorlar, bjk yılın maçını oynadı adamlar var olma savaşı verdi umarım bu savaşı fener gs sivas karşısındada verirler.

Murat Acar
ya niye böyle tahammülsüzlük??? yorumları ve tespitleri inanılmaz kötü olsa da bazılarının gereken cevabı burda yazanlar verecektir...ben yazısını okudum demin uzaklaştırılanın küfür etmemiş...küfür etmeyen birini kötü düşünüyor hatta benim düşündüklerimin zıttını düşünüyor diye veryansın edip uzaklaştırmak bu forum yöneticilerine yakışmıyor...gereken paketlemeyi ve gereken düşünceleri savunmayı bu forumdaki insanlar yapabilir diye düşünüyorum...hemen tahammülsüzlük yapmayalım derim...

Arkadaşım sen öyle diyorsunda adam buraya gelmiş resmen huzursuzluk çıkarıyor ben Çok net bir şekilde şunu söyliyeyim Adam buraya gelip ben şu takımı tutuyorum benım düşüncelerim bunlar dese eyvallah onun düşünceleri fikirlerine saygı duyarız aşağılama hakaret vari yazılar olmadığı sürece ama böyle iki yüzlü riyakar bizleri birbirine düşürmeye and içmiş kişilerin aramızda yeri olduğunu düşünmüyorum.Dediğim gibi Delikanlıysa Tuttuğu takımı belirterek Gelsin buraya Trabzonspor için olumlu oumsuz düşüncelerini fikirlerini yazsın Bizde eleştirelim onun görüşlerini ama Bunun gibilerin işi yok burda....

erkankoc
huseyini haftaya hazir yokken bi ekselim bi daha girmesin kadroya..adam az daha kaleciiy sakatliyodu..her topta pas hatasi yapti..hele haraketlenmesi kaplunbaga misali..bu kadar yavas bi adam gormedim..sampiyonluga oyniyan bi takimin orta sahasinda huseyin gibi bi oyuncuya yer yok arkadaslar kabul edelim..belediyenin on liberosu bile ne isler yaparken bide bizimkine bakin..en kotu onliberolardan biri huseyin ..bu hayatin ve futbolun gercegi

Mehmet Fırat

Remzi bu dediklerinden, attığımız tek gol ofsayt anlamı çıkıyor.

Sen sanırım ofsayt gerekçesiyle iptal edilen golden bahsediyorsun. :)

Mustafa Önal
15.02.2009, 23:33
maçı stadda izledim bu sezon oynadığımız en kötü oyundu. golden sonra 15 dakika top oynadık başkada bişey yapmadık. bu sezon ezilerek oynadığımız tek maçtı. 3-0 lık gs maçında bile daha iyi oynadık.

ertek_ts61
bircok bjk atagini hüseyin kesti canla basla oynadi kimse ondan bacak arasi paslar yapmasini beklemesin, bu basit harektler bize puan getirmez,hüseyin en zor görevi yapiyor tabi herzaman formda olmayabilir ondan baskasida takimda yok..

sen herhalde sadece sov yapan futbolcular izliyorsun ve baskalari görmeyebilirsin

hüseyin'i seviyorum..bacak arası pas da beklemiyorum ama hüseyin büyük maçlarda bu takımın oyuncusu olamaz bunu bir kez daha anladık...en deneyimli adam olan hüseyin bana göre en acemice davranan da hüseyin....

lucarelli
son 3 deplasman macini ligin 4-5-6,.sina karsi oynayip, yenilgi almamis Takimimizi bu kadar elestirmeyi dogru bulmuyorum. Bugun ki kotu futbol da cok anormal karsilanmamali zira, rakip icin olmak ya da olmamak maciydi , sonuc olarak devre disi kalmistir besiktas. Takimin elestirilecek tek yonu hucum hattinin yeterince hareketli olmamasiydi.

Hamza Öztürk
hatalar oluyor evet orasi öyle
ama size bisey diyecegim

isteyen istedigi yorumu yapsin AMA

TRABZONSPOR 2008/2009 SAMPIYONU O-L-A-C-A-K

2008/2009 SÜPER LIG SAMPIYONU TRABZONSPOR

Emre ÖZTÜRK

ne demek istediğini gayet iyi anladım.Dediklerini hüseyin çoğu maçta yapıyor yapmıyor demiyorum ama bu gün resmen sahada yoktu ayrıca hiçbir topuda kesemedi.Sürekli savunmanın arasına gömülüp durdu.Bana göre bu takımın oyuncusu değildir.Stoperlerimiz bile hüseyinden iki kat daha hızlı.Sadece top keserek günümüz futbolunda top oynanmıyor.Malesef ama durum böyle kendinide bir gıdım geliştirmiyor.hep aynı hep aynı

pReN@_61
bjk hayatının maçını oynadı...yatsın kalksın 1puana dua etsinler biz çok kötüydük..

Ya bir de iyi olsaydık?

:)

maydin
durmak yok şampiyonluğa devam.

yatara
15.02.2009, 23:34
tayfun ben iuzindeyken hep misirli camisine geliyordu ismial ve bugralan

arkadaslar her mac bu macdaki gibi oynarsak önümüzde kimse duramaz
http://www.youtube.com/watch?v=jfMrNh2hqoI

hay1699
ertugrul saglam: "trabzonda alinan 1 puanin degerini ilerleyen haftalarda anlayacaksiniz"
inonuden alinan puanin degerini sezon sonunda anlayacagiz.

tayyip erdogan: "davos benim icin bitmistir"
ben: "BJK ICIN BU SEZON BITMISTIR" :)

MuratJ
kötü bir oyun oynadık geriye yaslandık! serkan bu takımın en iyi adamıdır her maç oynamalı. Serkan ortasaha oyasın colmandan da selcuktan da daha iyi! bugun neden colman-selcuk rezaletti bunu anlayamadım ya!

Fanatik28
Maci seyretmedim ama artik su Yattara´yi elestirmekten vazgecin!!! Bu takim Yattara gibi bir kontra oyuncusuna sahip olmasina ragmen, kontraya cikamiyor, niye? Cünkü ayaginda top tutamayan forvetlerin var. Sene basindan beri basbas bagiriyoruz, bu takima adam gibi forvet lazim ama kime anlatiyorsun.
Iddia ediyorum, öyle bir forvetimiz olsa, Yattara patlar. Adamin su anda özgüven sorunu var. Forvetimizde Umut gibi daha cezasahasi icinde pozisyon almayi bilmeyen biri var. Yattara´nin asist sayisi 2 yada 3 ama al da bos kaleye at dedigi en az 10 pozisyon var!!!

Takim yazilanlara göre mahkum oynamis. Oynar, cünkü ne ortasahada ne de forvetinde lider özellikleri bulunan biri var. Defansimiz masallah, Silva-Song-Egemen üclüsü mükemmel...su solacigada M.Jörgensen gibi tecrübeli biri alinmis olsaydi...!!!

Sonuc: Sampiyonluga kendinizi bu kadar sartlandirmayin, bu takim bu baskiyi kaldiramaz. Bu sezon 3. bile basari sayilmali!!!

Ama baskiyi kaldirirda Sivas-Kayseri-GS-FB maclarin haricindekilerin hepsini kazanirsak mutlu sonu yakalariz.

Ba®ış
15.02.2009, 23:35
bjk hayatının maçını oynadı...yatsın kalksın 1puana dua etsinler biz çok kötüydük..

Ya bir de iyi olsaydık?

1 puana şükretmesi gereken taraf bizdik bence;) eğer bejeke gölü 10 15 dk daha erken bulsaydı bi tane daha atardı karambolden yan toplardan falan

Koray
şerefsiz bobo.bi bize bide Antalyasporu boş geçmiyor :) mustafa denizli boboyu nasıl yedek bırakır hayret edilecek bir olay.çok çok iyi oynamıyor ama adam atıyor

Hiç sorma ya,bide Tuncay belası vardı başımızda o gitti bu başladı...
Gitsede kurtulsak :)

ogeday6106
Şaka dimi şaka de Emirhan,her zaman yaptığım espirilerden biri de bana...

hakem bencede çok iyiydi.

MuratJ
hüseyin'i seviyorum..bacak arası pas da beklemiyorum ama hüseyin büyük maçlarda bu takımın oyuncusu olamaz bunu bir kez daha anladık...en deneyimli adam olan hüseyin bana göre en acemice davranan da hüseyin....
huseyin bugun colmandan da selcuktan da 2913827341274901283 kat daha iyiydi adam en azından mucadele etti.

legorakiss
hüseyin senede3 maç iyi oynuyo diğer maçlar külliyen zarar
gelmiş 30 yaşna hala top ayağına geldiğinde heyacanlanıyo kendine güveni yok havadan top atmaya korkuyo 10 metre otedeki adama
yazık böyle bir oyuncumuz olduğu için. iyi niyetli olduğundan şüphem yok ama karadenizsporda oynayacak kapasite bile yok

Mehmet S. Pervan
No panic ! Şampiyonluk yolunda bi rakibimizi eledik. Bu çok sevinç verici. Kötü oynayıp alınan bir puan kötü oynayıp alınan 0 puandan daha iyidir. Bu açıdan bakmak lazım.

sakaryalı.61
15.02.2009, 23:36

kardeşim şimdi beni mahcup ettin işte .. eğer ukalalık olmazsa şunu söylemek istiyorum

sevgili renktaşım bu tür yazılar inanın bize yakışmaz .. neden çünkü bizim bir seviyemiz var ..ölçümüz var .. ölçümüzün çok kıymetli ecdadımız olan osmanlıdan bize miras kaldığını düşünüyorum ve buna her halimizle sahip çıkmak istiyorum ..
geçmişte kırmak ve üzmek amaçlı yaptığımız yorumlar bizim aramızda ki muhabbeti ve birlikteliğide yaralayacağını düşünüyorum bundan dolayıdırki uyarmak ihtiyacı hisettim .
bundan dolayıda bana kırıldıysanız ben siz kardeşimden özürdiler ayrıca selam ederim

biltrabzon
oynan futbol ilerisi icin bizi karamsarliga itiyor.insaallah bu mac son kötü macimiz olur.

Emiroğlu
Hiç zannetmiyorum ki , Ersun Hoca 75 dakika takımı geri yaslasın.
Pek onun tarzı değil.

Ben daha çok bu durumu , Orta sahada oynayan Selçuk - Colman'ın bu atmosferi , gs ve sivasın puan kayıplarından sonra en az 10 kat daha önemli olan bu BÜYÜK MAÇI kaldıramadılar.

E orta sahada top tutamayıp , tuttuğunu da acemice pas hataları ile kaptırırsan , yaslanmak zorunda kalırsın.

Bir de , takımımızda ki en büyük eksik - ki bu akşam 1 tane alamadık ! - orta sahada 1 kafa topumuz yok ! Ne kendi şişirdiğimiz toplardan ne de defansımızın uzaklaştırdığı DÖNEN TOPLAR'ın 1 tanesini alamadık.
Bjk de tam aksine , orta sahasının boy avantajını kullanarak - Ernst ve Cisse - bu kafa toplarının hepsini topladı.

Bu da çok büyük bir etken.

Bülent AKBULUT61
15.02.2009, 23:37
arkadaşlar birbirinizin kalbini kırmayın nolur yapmayın tamam bu macda cok kötü oynadık ama (bence ersun yanalın yanlış hamleleri kötü oynamamısa etkendi )1 puan bile şu durumda iyidir.bu haftaya kadar herzaman sonuna kadar yattarayı desteklemiştim anlaşılan yattara kafa olarak bitirmiş ya birileri bu adamla konuşsun yada yedekte kalması daha hayırlısı olur.alanzınhoya gelince bu macta herkes kötü oynadı bu durumda adam hakkında bir şeyler söyleyemeyiz .birde ne olursun ersun hoca artık hüseyini yedekte tutma zamanı geliyor ferhata bile şu durumda katlanıyım hüseyinin arkasından adam 20 metre var geliyor topu alıyor bizimki daha le topa alacak adamda ne kafa var ne hız var ne top dağıtma özelliği var valla bu durumda nasıl oynuyor anlamış değilim.

Sinan Ayaz
orta saha hepten dküldü maçtan önce 1 puan sevinmezdim ama bu futbolla o bile fazla sezonun en kötü maçını oynadık takımın bu kadar kapanmasına bi anlam veremedim

erkankoc
huseyini savunan arkadaslarla zaten futbol bilgisi tartismasina bile girmem...

yatara
15.02.2009, 23:38
valla tonynin sözlesmesi hemen uzatilmali
ben hic tahamül edemem kalede tolgaya
yoladim viedoda bi top geldi hemen gol yedi

kursat1313
beni de bu korkutuyor iki haftadır iyi futbol oynamıyoruz

pReN@_61
1 puana şükretmesi gereken taraf bizdik bence;) eğer bejeke gölü 10 15 dk daha erken bulsaydı bi tane daha atardı karambolden yan toplardan falanO da doğru aslında:)

Sonuç olarak 1 puan iyidir yine de..

Sağlık olsun.

erkankoc
zaten bu yonetimde huseyine okadar para verip bu takimda tutmaz bence.. simdiden yolu acik olsun

İskender Çakmak
şampiyonluk şansı yanımızda şampiyonluk kupası da bizi istiyor biz de onu

Erdinç Dilek
15.02.2009, 23:39
ayrıca hakem maç bizim lehimizeyken takdir haklarını bjk den yana kullandı ne zaman beraberlik sağlandı bizim lehimize düdük çaldı bu maçın berabere bitmesini isteyenler varmış gibi hissettim

erkankoc
tonynin sozlesmesi ne zamana kadar ki

Erdinç Barutçu
İyi oynamadık sadece takıma defans antermanı yaptırdık.Attığımız golde Cale'nin asisti süperdi.Ama böyle mahkum oynamak bize yakışmadı.Herşeye ve herkese inat şampiyon olacağız.....

mustafaction
15.02.2009, 23:40
kardeşim şimdi beni mahcup ettin işte .. eğer ukalalık olmazsa şunu söylemek istiyorum

sevgili renktaşım bu tür yazılar inanın bize yakışmaz .. neden çünkü bizim bir seviyemiz var ..ölçümüz var .. ölçümüzün çok kıymetli ecdadımız olan osmanlıdan bize miras kaldığını düşünüyorum ve buna her halimizle sahip çıkmak istiyorum ..
geçmişte kırmak ve üzmek amaçlı yaptığımız yorumlar bizim aramızda ki muhabbeti ve birlikteliğide yaralayacağını düşünüyorum bundan dolayıdırki uyarmak ihtiyacı hisettim .
bundan dolayıda bana kırıldıysanız ben siz kardeşimden özürdiler ayrıca selam ederim

Eyvallah Abicim ama, summary nickli elemanın sözleri oldukça gerdi beni..Esas neden buydu diyebilirim.Saygılar

Sinan Ayaz
15.02.2009, 23:40
kaptanımız saolsun rakibin bütün pozisyonlarına yardımda bulundu şampiyonluga oynayan bi takımın kaptanı bu kadar kazma olmamalı ceyhun gülselamın oynaması gerek hüseyinin sarı kar görmesine gol olmus gibi sevindim haftaya oynamayacak diyee

İskender Çakmak
15.02.2009, 23:41
hüseyin senede3 maç iyi oynuyo diğer maçlar külliyen zarar
gelmiş 30 yaşna hala top ayağına geldiğinde heyacanlanıyo kendine güveni yok havadan top atmaya korkuyo 10 metre otedeki adama
yazık böyle bir oyuncumuz olduğu için. iyi niyetli olduğundan şüphem yok ama karadenizsporda oynayacak kapasite bile yok
çooook ağır olmuş hüseyin kesinlikle bunu haketmiyor hüseyin ersun hoca milli takımdayken bile oynattığı oyuncuydu iyi bir kesici bütün takımlarda kaptanlık problemi var ama bizde yok çünkü camiamızdan gelen bir oyuncu içimizden biri onun sadece kaptanlığı yeter

zafer6161
son 2 haftadır çok kötü oynuyoruz,aklıma ersun yanalın çıkış ve iniş performansı geliyor,anlamadığım olay ise formunun zirvesinde bulunan serkanın bu maçta neden yedek soyunduğu idi,

Çağrı Bilici
zaten bu yonetimde huseyine okadar para verip bu takimda tutmaz bence.. simdiden yolu acik olsun

Hüseyin düşmanlığının alemi yok bence,adam en iyi oynayanlardan biriydi.

Tsikopat61
Şu bir gerçekki bize karşı oynayan takımlar artık bizi çok ciddiye alıyor ve canla başla mücadele ediyorlar, bjk yılın maçını oynadı adamlar var olma savaşı verdi umarım bu savaşı fener gs sivas karşısındada verirler.

Bjk'nin ne olacağını aslında önümüzdeki hafta belirleyecek,Gaziantep deplasmanında berabere bile kalsalar kopabilirler ancak şansları var Tabata cezalı haftaya..Diğer taraftan Trabzonsporumu tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum artık kötü oynadığı maçlardan bile puan çıkarmaya bildiği için ve beni İzmirin göbeğinde 50 ye yakın Bejekelinin arasında bir başıma goooolll diye bağırttığı ,sevindirdiği için...Şampiyonluk gelecek buna bügün daha çok inandım..

hasancebi81
Bence takımın bukadar kötü oynamasındaki sebep Ersun Yanaldır. Suçlamak istemiyorum ama böyle bir taktik anlayışla maça çıkacaksan neden sol açıkta Umutla başlıyorsun. Fener maçında bu tuttu, çünkü önde bastık, ama bu maç rakibi nerede ise ceza sahası üzerinde karşıladık. Umutun bu oyun tarzında yeri olamazdı zaten. Hadi başladın ilk 30 dakika geçmiş takım kendi sahasından çıkamıyor.Bunu görmesi gerekirdi. Sebep ne orta sahamızın çok kötü olması. Serkan gibi 3 kişilik koşan bir adamın yedekte oturuyor ve sen izliyorsun. Allahtan SONG-EGEMEN-CALE iyiydide fark olmadı. Maça müdahale etmek için ilk yarıyı bile beklemeyebilirdi. Ayrıca müdahalede yanlıştı.Yattara sağ kanatta çok etkisiz kaldı İbrahim üzülmezin karşısında. Adam zaten yırtıcı bir bek bırakmadı Yattarayı. Serkanı Umutun yerine soksa hem orta saha daha dirençli olurdu hemde Yattara sol kanatta daha iyi iş yapabilirdi. Zaten Alanzinho oyuna girdikten sonra sol kanada yakın oynamaya başladı. Sebep ne anlamadım. Ayrıca kimse kusura bakmasın Hüseyin bizim evladımız ama artık bu takımı kaldıracak kapasitede değil. Tek bir artısını görüyorum ben stopherşerimiz ileri çıktıkları zzaman onların yerini doldurabiliyor. Neyse işin kısası ve özü Beşiktaştan 6 puan öndeyiz arkadaşlar. Herkes yatsın kalksın şükretsin.

hermann hesse
15.02.2009, 23:42
İnter-Milan maçı ile bu maçın sinirini attım diyebilirim.
Mükemmel ötesi bir maçtı.
Kardeşim futbolu onlar oynuyor.

sakaryalı.61
Eyvallah Abicim ama, summary nickli elemanın sözleri oldukça gerdi beni..Esas neden buydu diyebilirim.Saygılar

tamam kardeşim anladım :)

Mehmet Sarigül
Türkiye'de takimlar kaybettikleri macardan sonra hakemlere yükleniyorlar.

Bu aksam Yunus Yildirim iyi bir "evsahibi" hakemi idi.

Bs'nin gol öncesi Nobre'nin Egemen'e faul var. Kornere cikan topa yükselirken Nobre'nin Egemen'e bir faulü daha var. Nobre her topa cikarken rakip futbolcuya basarak cikiyor, bunu Bs bu aksam iyi kullandi. Daha dogrusu, Yunus Yildirim kullanmalarina izin verdi.

Emre ÖZTÜRK
:alkış:
kaptanımız saolsun rakibin bütün pozisyonlarına yardımda bulundu şampiyonluga oynayan bi takımın kaptanı bu kadar kazma olmamalı ceyhun gülselamın oynaması gerek hüseyinin sarı kar görmesine gol olmus gibi sevindim haftaya oynamayacak diyee
:alkış::alkış::alkış: al bendende o kadar.Biz istermiyiz kaptanımızı kötülemeyi ama malesef durumlar bu.

Furkan Dündar
Bu maçta Şunu Anladık ki Kötü oynarsan Bile kaybetmeyeceksin ve böylece sampiyonluga dogru gideceksin

Bu yıl istanbul deplasmanlarından sadece 1'inden kaybettik ve önümüzde ki 3 maçtan da 9 puan alırsak ben inanıyorum ki sivas puan kaybedecek ve biz kesin Liderliği alıp ligin sonuna kadar da vermeyeceğiz

No panic No heyecan !!! Beyler ŞampİyoN gEliyorum diyor ;)

Mehmet Ç.

aynen umut'la hüseyin'in kart görüsüne cok sevindim. gol gibi yüzüm güldü

Karadağ06
bu gerekli olan tek şey yenilmemekti benim açımdan...
onu da başardık şampiyonluk yarışına beşiktaşı, o kadar iyi oynamasına rağmen katmadık...

MuratJ
takım aleyhine konusanlara birkaç sözüm var! gidin bakın 10kişi ibb ye ezildikten sonra fb taraftarı ne diyor? antalyaya yenilen gs taraftarı ne diyor? haftalardır geride olan bjk ne diyor? hepsi hertürlü şampiyponuz diyo bunlar sezonun genelinde kötü futbol oynayan takımlar! biz bir kaç maç kotu oynadık ama sen gel bizim taraftara bak sampiyonluk hayal bilmem ne bıraksanıza ya denizliyi guzel oyunla myeneriz hepsi cıkar der oo en buyuk trabzon sampiyonuz granti.

hasancebi81
Haftaya kadro

SYLVA

Serkan Song Egemen Cale

Yattara Selçuk Ceyhun Alanzinho

Colman

Gökhan

OFLUTS61
15.02.2009, 23:43
siyah gözlügünü cikar öyle mac izle, senin futbol bilgini soran varmiki??????bu macda hüseyin en iyi futbolcuydu.

Fatih Oflaz
15.02.2009, 23:43
Daha güzel bir maç bekliyordum acıkcacı.Sivasında puan kaybettiği bir haftada bizim kesinlikle yenmemiz gerekiyordu.Çok kötüytük...Ve beşikteş güzel oynadı.Aslında hata yine bizde bizim orta saha yoktu.

Ve yattara İsaac değişikliği yanlıştı.yine bir kez daha görüyorum SERKAN BALCI'nın eksikliği çok hissetiliyor.Herzaman sol kanat alarm verirdi bu maç sağ kanat alarm verdi.
Özellikle ikinci yarıya başlarken orta sahayı biraz daha güçlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum.Mesela İsaac i alacagına SErkan balcıyı almalıydı.Selçuk yorulmuştu.Ceyhun Gülselam kesinlikle oyuna dahil edilmeliydi.Sonuç olarak bunada Şükür...

Yorumcunun dediği gibi Trabzon en kötü futbolu ile bu sonucu alıyorsa şampiyonluk yakındır...

Bülent AKBULUT61
15.02.2009, 23:44
huseyini savunan arkadaslarla zaten futbol bilgisi tartismasina bile girmem...imzanı atmışın kardeşim tebrikler aynen bende sana katılıyorum:alkış::alkış::alkış::alkış:

yatara

:D:D:D valla bende sevindim

MuratJ
aynen umut'la hüseyin'in kart görüsüne cok sevindim. gol gibi yüzüm güldü
bugun umut cıkacak en son adamdı sahada tek mucadelşe eden oydu nerdeyse cıktı noldu gokhan da kayboldu bjk defansı yorulmadı bile! huseyine bunları diyosunuz! colman-selcuk naptı bugun ??? umut kesnlkle cıkmamalıydı hocanın en buyuk hatası buydu bence. huseyin bugun colman ve selcuktan 987418390187 kat daha yararlıydı! en azından mucadele etti adam!

lazzz61
15.02.2009, 23:45
hüseyin in sayesinde gunahh defterimi doldurdumm

Furkan Dündar
siyah gözlügünü cikar öyle mac izle, senin futbol bilgini soran varmiki??????bu macda hüseyin en iyi futbolcuydu.

O kadar da değil cale varken :eek: hÜSEYİN En iyi demek adamın hakkına resmen küfretmek dir

İskender Çakmak
erkankoc tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1973554#post1973554)

bende seninle girmem zaten birini savunuyoruz ya futboldan anlamayız çok komik bir yorum

selimatal
1-Serkan oynadığı 5 dk da bile takımın en vazgeçilmezi olduğunu ispatladı
2-TSun vasat bir futbol ve vasat kontrataklar ile bile 3-4 gollü bir galibiyeti alabileceği maç, takım kurgusundaki inanılmaz bozukluk ve Ersun Hocanın bunu 80 dk seyretmesi yüzünden işkenceye çevrildi.
3-Mükemmel oynanan FB maçından sonra çok kötü oynanan BJK maçı da 1 er puanla kapatıldı
4-İstanbul deplasmanları BİTTİ!
5-Kritik 2 deplasman maçımız kaldı: Antalya ve Sivas
6-Rakiplerimiz olan Sivas, FB, GS, BJK nin kendi aralarında tam 6 maçı var ve henüz hiçbiri oynanmadı. Ve bunların tamamı rakiplerin 2 şer 2 şer ya da 1 er 1 er mutlak puan kaybedecekleri maçlar.
7-Kötü oynanıp kaybedilen maçlardan sonra alınan galibiyetler o mağlubiyetleri unutturmaya yeter. Durum böyle iken kötü oynanmasına rağmen kaybedilmeyen maçlar gerekli dersin alınması kaydıyla büyük başarıdır. Zira rakiplerimizden bunu başaramıyor ve başarabilen tek takım TS.
8-Allah'ın izniyle ( ki izini vermiş görünüyor, ne kadar şükretsek azdır) ve Ersun Hoca'nın bazı takıntılarından acilen vazgeçmesiyle bu takım Şampiyon olacaktır.

MuratJ
Haftaya kadro

SYLVA

Serkan Song Egemen Cale

Yattara Selçuk Ceyhun Alanzinho

Colman

Gökhan
alanzinho bu takımda ilk 11 oynayabilecek düzeyde degil, barıi memiş veya goksu oynasın cok daha iyi olur! bugun barış girseydi cok cok daha guzel olurdu.

Mehmet Sarigül
Maci seyretmedim ama artik su Yattara´yi elestirmekten vazgecin!!! Bu takim Yattara gibi bir kontra oyuncusuna sahip olmasina ragmen, kontraya cikamiyor, niye? Cünkü ayaginda top tutamayan forvetlerin var. Sene basindan beri basbas bagiriyoruz, bu takima adam gibi forvet lazim ama kime anlatiyorsun.
Iddia ediyorum, öyle bir forvetimiz olsa, Yattara patlar. Adamin su anda özgüven sorunu var. Forvetimizde Umut gibi daha cezasahasi icinde pozisyon almayi bilmeyen biri var. Yattara´nin asist sayisi 2 yada 3 ama al da bos kaleye at dedigi en az 10 pozisyon var!!!

Takim yazilanlara göre mahkum oynamis. Oynar, cünkü ne ortasahada ne de forvetinde lider özellikleri bulunan biri var. Defansimiz masallah, Silva-Song-Egemen üclüsü mükemmel...su solacigada M.Jörgensen gibi tecrübeli biri alinmis olsaydi...!!!

Sonuc: Sampiyonluga kendinizi bu kadar sartlandirmayin, bu takim bu baskiyi kaldiramaz. Bu sezon 3. bile basari sayilmali!!!

Ama baskiyi kaldirirda Sivas-Kayseri-GS-FB maclarin haricindekilerin hepsini kazanirsak mutlu sonu yakalariz.

Yattara'nin özgüven sorunu yok, cok fazla simarmis o kadar.
Onu 3, 4 hafta disarida oturtacaksin, bak nasil kosuyor.

hermann hesse
15.02.2009, 23:46
Hüseyin hakkında mantıklı düşünmek lazım.
Gelen her hocanın vazgeçemediği tek adam Hüseyin.
tamam o kadar teknik değil ama acayip bir şekilde karşı takımın tekerine çomak sokuyor.
Bu takıma bu sene en büyük emeği geçenlerden.
Yapmayalım Hüseyin i bu kadar eleştirmeyelim.

karayamayman
15.02.2009, 23:46
Yenildiğimiz maçlar dahil sezonun en kötü topunu oynadık. Aslında geçen hafta da kötü oynamıştık.

Önümüzde Denizli, Antalya, Konya maçları var. Bu maçları kayıpsız geçip Avni Aker'de Galatasaray'ı saha rahat beklememiz lazım.

Serkan'ın hızında ve hırsından daha fazla yararlanmamız gerek.

Bugün ortasaha hayalkırıklığı idi. BJK pres yaptı tamam ama şampiyonluğa oynayan bir takımın ortasahası top yapabilmeli, üstüste 3 pas verebilmeli ve topu ileri taşıyabilmeli. Ortasahada top yapabilsek rakibin riskli oyun tarzından yararlanıp çok fazla pozisyon bulabilirdik.

Sonuç olarak netice iyi oldu. Daha önce İstanbulda defalarca çok iyi oynayıp yenildik, kötü oynayınca fark yedik, ilk defa çok kötü oynayıp puan alıyoruz. Bu bile bu sezon birşeylerin farklı olduğunun göstergesidir.

Ba®ış
15.02.2009, 23:47
5-Kritik 2 deplasman maçımız kaldı: Antalya ve Sivas
.
+ Gaziantep

MuratJ
imzanı atmışın kardeşim tebrikler aynen bende sana katılıyorum:alkış::alkış::alkış::alkış:
bugun huseyin colman ve selcuktan milyon kat daha iyiydi! colman ve selcuk kayboldu maçta huseyin en azından mucadele etti! bende bunu goremeyenlerin futbol bilgisinden şüphe ederim.

Barış
adamların avunduğu şeye bak, Trabzon'u hiç kimse onlar kadar sıkıştırmamışmış :) adama sormazlar mı,madem hayatının futbolunu oynadın maçı niye kazanamadın.kendini aşırı kasarak, zorlayarak Trabzonspor'la ancak berabere kalabilirsin sayın md,gücünüz anca buna yetti. :)

Bülent AKBULUT61
:confused::confused:hüseyin bu macta iyi diyenler'mi var parton özürdilerim ben başka mac seyretmişim zidan gibi top oynadı maşallah

irfanb
15.02.2009, 23:48

Hic bos yer kalmadimi dersin.:)

cdgtscdg
1 puana şükretmesi gereken taraf bizdik bence;) eğer bejeke gölü 10 15 dk daha erken bulsaydı bi tane daha atardı karambolden yan toplardan falan

bence bjk o kadar baskılı oynayamazdı golü attıktan sonra çünkü biz erken gol attığımızda bocalıyoruz sonra golü yedikten sonra azda olsa toplanıyoruz bu maçında son dakikalarında toplanma sürecine girmiştik bence

Sinan Ayaz
bu arada yüzsüz mustafa denizli hala istifa etmedimi maçtan önce bu maçı alamazsak benim adımda mustafa denizli degil dedi biraz haysiyet varsa istifa ederdi

MuratJ
:confused::confused:hüseyin bu macta iyi diyenler'mi var parton özürdilerim ben başka mac seyretmişim zidan gibi top oynadı maşallah
colman ve selcuk ortasahada ne yaptı söylermisin?

Armağan Dere
iyi geceler beyler maçı izledim...ve bizim takımın beraberliğe inönüye geldiğini söyleyebilirim.. 1 at yat futbolu oynadık bjk bizden daha iyiydi kabul etmeliyiz!!.. 3 veya 4 atağımız var 1'i gol oldu...yattarayı niye çıkardı onu anlamadım bjk gol pozisyonlarına sağ kanattan girdi çoğunlukla..önceden bu konuda da yazdım ortasahayı ele geçirirsek yeneriz dedim geçiremedik ama yenilmedik.. hüseyin,umut,selçuk,colman kötüydüler alanzinho fena değildi ama topları daha yararlı kullanması lazım çok çalıma girdi..defansımız gine iyiydi ama maçın son 15 dksı SOS verdiler ve golü yedik...sonuç olarak takımımızı 10 üzerinden değerlendirirsek 5'i geçmez oynadığımız futbol ama yarıştan kopmuş değiliz alsak iyi olurdu ama beraberlikte fena bi skor değil inönüde bjk'ye karşı...

Çağrı Bilici
15.02.2009, 23:49

ya da Yattara?

yatara

valla ben bu sene brügge macini uzunsoktatkdaki cafe de izlemisdim ordada ona herkez söviyodu :D

Hüseyin İlkin
Trabzonspor şampiyonluğa bangır bangır yürüdüğünü bugün İnönü'de bir kez daha gösterdi bence .

Böyle bir maçın ardından aldığı bir puan ve böyle baskıya rağmen Beşiktaş'ın akıllarda kalan "net" pozisyonu olmaması güzel konular .

serkanholep
bence alanzinho 11 de yattara sonradan girmeli oyuna

mustafaction
15.02.2009, 23:50
özellikle sylva'nın kısa süre sakatlık yaşadığı pozisyonda Hüseyin'in oyundan kopmadan orada yer alması oyuna ne kadar iyi müdahele ettiğini gösteriyor.Kimse Hüseyin'den harika paslar asistler beklemiyor zaten.Kritik zamanlarda doğru yerde olması da çok önemli

Mehmet Sarigül
Hüseyin hakkında mantıklı düşünmek lazım.
Gelen her hocanın vazgeçemediği tek adam Hüseyin.
tamam o kadar teknik değil ama acayip bir şekilde karşı takımın tekerine çomak sokuyor.
Bu takıma bu sene en büyük emeği geçenlerden.
Yapmayalım Hüseyin i bu kadar eleştirmeyelim.

Bu aksam comagi az daha Silva'nin gözüne sokuyordu.

legorakiss
çooook ağır olmuş hüseyin kesinlikle bunu haketmiyor hüseyin ersun hoca milli takımdayken bile oynattığı oyuncuydu iyi bir kesici bütün takımlarda kaptanlık problemi var ama bizde yok çünkü camiamızdan gelen bir oyuncu içimizden biri onun sadece kaptanlığı yeter
diyelimki hüseyini biz serbest bıraktık. acaba hüseyine istanbul takımlarından teklif gelirmiydi.bence gelse gelse bi tek ibb den gelirdi heralde diğer eziklerden gelmezdi.işte TRABZONSPOR un kaptanı böyle olamaz.kendine güveni hiç olmayan bi adam diğer oyuncuları nasıl idare etsin sahada. eğer biz hüseyine rağmen şampiyon olursak. hüseyinsiz şampiyonlar liginde gruplardan cıkma garantisi verebilirim.
bu kadrodaki 2 adama takmıştım bu sene. biri hüseyin biri tayfun.tayfunun performası giderek artıyor şimdi memnunum bugunde iyi oynayanlar arsındaydı ama artık hüseyine katlanamıyorum

yatara
15.02.2009, 23:51
hüseyin iyi oynadi diyen arkadaslar
1.Hüseyin durmadan kendi oyuncularrimiza carpti
bidefasinda tam colman aldi topu hüseyin geldi önüne ve carpti ona sora top ernste girdi
tony silvayi sakatladi nerdeyse
sanki orta sahayi gecdi zaman yürümeyi yeni ögreniyomus bebek gibi neyapacagni bilmiyo ve en cabkuk sekilde yine kendi sahamiza dönmeyi dünsiyo ileri katki yapacana bi poziysonda ara pasi atsaydi gol atiyoduk belkide

Ba®ış
tamam belki bejekenin net pozisyonu yok ama bizimde hiç pozisyonumuz yok.2.yarı rüştüye kaç top gitti acaba merak ediyorum?hayatının en kötü gecelerinden birini yaşamıştır.soğuktan zatürre olacaktı nerdeyse:)

Çağrı Bilici
diyelimki hüseyini biz serbest bıraktık. acaba hüseyine istanbul takımlarından teklif gelirmiydi.bence gelse gelse bi tek ibb den gelirdi heralde diğer eziklerden gelmezdi.işte TRABZONSPOR un kaptanı böyle olamaz.kendine güveni hiç olmayan bi adam diğer oyuncuları nasıl idare etsin sahada. eğer biz hüseyine rağmen şampiyon olursak. hüseyinsiz şampiyonlar liginde gruplardan cıkma garantisi verebilirim.
bu kadrodaki 2 adama takmıştım bu sene. biri hüseyin biri tayfun.tayfunun performası giderek artıyor şimdi memnunum bugunde iyi oynayanlar arsındaydı ama artık hüseyine katlanamıyorum

İstanbul takımlarını çok büyütmüşsün galiba sen gözünde onları kıstas olarak aldığına göre

karayamayman
15.02.2009, 23:52
bence alanzinho 11 de yattara sonradan girmeli oyuna

Henüz hiçbir maça ilk 11 başlamadı ama Alanzinho hakkında ciddi şüphelerim var. Herşeyden önce çok zayıf. Bir de halısaha topçusu gibi. Nerede çalım atacağını, nerede pas vereceğini bilmiyor.

İnşallah yanılıyorumdur ama o kadar parayı boşa verdik gibime geliyor.

Sinan Ayaz
serkanı 60 dk larda selçugun yerine oyuna almalıydı yedigimiz baskıda ön liberoların ayagında top tutamamalarının payı çok büyük fb maçında selçuk çok iyi ynlendirmişti takımı ama bu maçta yüzünü bile gremedik

Mehmet Ç.
bugun umut cıkacak en son adamdı sahada tek mucadelşe eden oydu nerdeyse cıktı noldu gokhan da kayboldu bjk defansı yorulmadı bile! huseyine bunları diyosunuz! colman-selcuk naptı bugun ??? umut kesnlkle cıkmamalıydı hocanın en buyuk hatası buydu bence. huseyin bugun colman ve selcuktan 987418390187 kat daha yararlıydı! en azından mucadele etti adam!

Önceki yorumlarimda'da belirtmisdim. Selcuk ve Colman Hüseyin'den kötüydü. Ben ilersi icin sevindim. Gelecek mac Denizli maci, hemde avni aker'de ve ben kendi evimizde hüseyin-selcuk-colman üclüsüyle oynamayi cok sacma buluyorum, kücük takimlara karsi.

Umut'un bugünki performansini hic begenmedim. Bikere Umut dedi spiker ondada ceza alaninda topu kontrol edemedi mi ne geri oynadi galiba. Umut cok kötüydü bugün.

Bülent AKBULUT61
yapma etme kardeşim ben colman ile selcuku tartışmıyorum iş değilse onlar bir iki mac kötü oynuyorlar hüseyin gibi her macta milletin sac baş yoldurmuyor .bu yinede benim görüşüm sen öyle diyorsan doğrudur

OFLUTS61
15.02.2009, 23:53

olabilir... hüseyin ortasahanin beyin görevi yapmiyorki zidaneyle karsilastiriyorsun. karsilastirmak istiyorsun colmana ve selcuka bakacaksin , gollerin paslari onlar atacak hüseyin degil ve golün pasina atan kim cale bir defans oyuncusu ve hala hangi fotbulcu kötü oynadingini göremeyen taraftar varya.... vayhalimiz ama umutluyum cünkü bunlar azinklida..........

irfanb
15.02.2009, 23:54
özellikle sylva'nın kısa süre sakatlık yaşadığı pozisyonda Hüseyin'in oyundan kopmadan orada yer alması oyuna ne kadar iyi müdahele ettiğini gösteriyor.Kimse Hüseyin'den harika paslar asistler beklemiyor zaten.Kritik zamanlarda doğru yerde olması da çok önemli

Sylva`yi sakatlayanin da Hüseyin oldugunu özellikle belirtmek isterim.:)

Mehmet S. Pervan
15.02.2009, 23:54
Hüseyin'e laf yok. Şimdiye kadar bu alınan puanların ardında Hüseyin'de her zaman oynadı. Bir maça bakılarak söz söylenmez. Hüseyin her ne kadar pek oyunda gözükmese de takımı motive açısından çok iyi abilik yapıyor.

futbalski60
15.02.2009, 23:55
Hüseyin'i bugün ben de beğenmedim ama bizim Colman-Selçuk-Hüseyin üçlüsü komple kötüydü ne top kaptılar ne de oyunu rahatlatan pas yaptılar Hüseyin son 10 dakika ortasahada kaptığı toplarla takımı rahatlatmıştır bu da bir gerçek.

hasancebi81
Ya Hüseyine kim iyi oynadı diyebilir Allah aşkına.Adam 1 tane pas yapamadı. Maçı izleyenler görmüşlerdir. Topu aldı sağ kanatta Tayfun top beklerken baktı baktı yok ben oraya atamaıcam dedi döndü Songa attı. Az daha kalecimizi sakatlıyordu, bir pozisyonda gitti Selçuğun önüne alacağı topa vurdu rakibe yolladı.

Maç esnasında yerde kaldığı süre ayakta kaldığı süreden daha fazla. Bütün toplara kayarak müdahele etmeye çalışıyor çünkü ikili mücadelelerden korkuyor. Her kaydığında ve başarısız olduğundada adam eksiliyor defansımızdan.

Bir insan 20 senedir top oynar antreman yaparda hala bir pas vermeyi öğrenemezmi yada kaleye isabetli bir şut çekemezmi. Bize verdiği emekler için kendisine çok teşekkür ediyorum, 4-5 senedir oynadığı takımlardada sırıtıyordu ama bu takımda şuanki kadro içerisinde yer bulması zor. Kimse kusura bakmasın.

ibrahim ŞEN
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Beşiktaş'ın olmazsa olmaz puan gayretini 2 puan kırdıklarını söyledi. Yanal, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, Beşiktaş'ı yenmeleri halinde aradaki puan farkını 9'a çıkarabileceklerini, ancak bunu gerçekleştiremediklerini ifade ederek, ''Ancak 6 puanlık farkı korumayı bildik'' dedi. ''Trabzonspor'un istediği oyunu rakibine kabul ettirme adına başarısız olduğunu düşünüyorum'' ifadesini kullanan Ersun Yanal, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Özellikle ikinci yarıda rakibin geride kurduğu savunmayı biz öndeki oyuncularla aşabilecek şekilde değerlendiremedik. Ataklarımızı rakip kalede gole gidebilecek şekilde ileride topu tutamadık. Oyunun ikinci yarısında rakibin, forvetleriyle stoperleri arasında pozisyonlar oldu. Burada çok önemli pozisyon olmadı. Sadece karamboller oldu, çok gol pozisyon vermedik. Rakibimizin olmazsa olmaz puan gayretini iki puan kırdık. Bu önemli deplasmandan puan çıkardık, ikili averajda biz öndeyiz.'' Yanal, Alanzinho'nun çok top kaybı yaptığı yolundaki bir soruyu, ''Bu oyuncumuz çok geç geldi. Alanzinho'yu daha yeni yeni hazırlıyoruz. Birkaç hafta içinde o da bizim oyunculara yakın performans gösterecektir'' diye yanıtladı.
[ abi macın ozetı budur bız kotuyduk ama rakipde sadece karabolde pozisyona gırdı ]

Çağrı Bilici
kendini birşey sanan başarısızlık bekleyen sözde taraftar denen insan müsvettesi türemiş sitede

biltrabzon
15.02.2009, 23:56
serkan bu takimin orta sahasinda oynamali.denizli macindan evvel bu takima iyi bir konusma yapilmali ve kendilerine ceki düzen vermeleri söylenmeli.ersun yanal ankaragücü macindan sonra bir daha böyle trabzonspor görmeyeceksiniz demisti.ne oldu daha beterini gösterdi bize.

Karadağ06
ya bırakın bizim taraftarlığımızı tartışanlara,bizi birbirimize düşürmeye çalışanlara cevap bile vermeyin arkadaşlar...şu an zirve mücadelesi veriyorsak şampiyonluk umudumuz varsa onların desteği sayesinde değil gerçek Trabzonspor taraftarı,yönetimi,yüreğiyle oynayan futbolcuları sayesinde...
Lütfen sunlara dikkate alıp birbirimize düşmeyelm

+1AhmeT
bizim beklediğimiz bir maç olmadı bizdaha iyibir futbol bekliyoduk ama olmadı bir gol attık hemen defansa çekildik bu şekilde gol yememek mümkün olmasa gerek maçın daha 65.ci dakkasında defans mapmamıza bi anlam veremiyom buna ziya doğan döneminde alışmıştık ama bilemiyom nediyelim 1 puan da iyidir enazından hayırlı olsun diyelim

hermann hesse
Bir maçla takımı Cehennemin 9. katına indirdiniz..
Adamlar sezon başından beri 1 kez çok iyi oynadılar. Biz ise sezon başından beri 1 kez çok kötü oynadık.
Bu sene herşey kökten değişti millet, ezberler bozuldu. Hiç olmayacak şeyler yaşıyoruz. Son dakikada maç almalar, 2 kere geriye düşülen maçtan galip ayrılmalar, deplasmanlarda lider olmalar, Feneri kendi sahasında ezmeler, iyi top oynamalar....

One Minute .... One Munite...
Lütfen ama bir maç kötü oynadık diye zehirleri akıtmayalım ....
Yanlış anlaşılmasın tepkim moderatöre...

Sinan Ayaz
15.02.2009, 23:57
hüseyin kariyeri boyunca sadece danimarkayla deplasmanda 1-1 kaldıgımı maçta güzel oynamıstı o günde kafasına tas düşmüştü heralde sonra hiçbişe göremedik bence papy oynasa daha rahat ve mdaha verimli olur o yasına ragmen

Mehmet Sarigül
15.02.2009, 23:57
Hüseyin'e laf yok. Şimdiye kadar bu alınan puanların ardında Hüseyin'de her zaman oynadı. Bir maça bakılarak söz söylenmez. Hüseyin her ne kadar pek oyunda gözükmese de takımı motive açısından çok iyi abilik yapıyor.

Hüseyin rakip takim futbolculari "motive" ediyor, dogru.

İskender Çakmak
15.02.2009, 23:58
ilk sorunun cevabı onu sende bilemezsin bende bilemem adam serbest kalacak ki göreceğiz eziklerin transfer ettikleri oyuncular hüseyinden çok mu iyi maldonado josico gesenin bundan önceki göbek için transferleri çok mu iyiydi örn inamoto birde adama eziklerden teklif gelmeyince bzim kaptan olamıyormu illa teklif mi gelmesi lazım valla katlanamıyorsan o da senin problemin

Muhammet
15.02.2009, 23:59
Ne adamlar var yahu?

yatara

onun abiliginden ne olur ja

ilk yari hüseyin ceazalkiyken gencler birligne karsi galiba ceyhun oynamisdi dimi bi assist yapmisdi

Ustaalioğlu
Yattara'nın yerine Serkan girer diye bekledim, Isaac girdi. Yattara'dan daha kötüydü. Sekan, Selçuk'un yerine girdikten sonra takım canlandı biraz. Denizli maçında Yattara'nın yerine Serkan oynamalı bence. Yattara'yı bir süre dinlendirmek gerekiyor, aklını başına toplasın.

Hakkaten Isaac çok büyük hayalkırıklığı oldu. Selçuk'un da formu gittikçe düşüyor, Hüseyin'in bu tarz büyük maçları kaldıramadığını hepimiz biliyoruz zaten.
Takımı kurtaran, kaleci ve geri dörtlü; Sylva bence Türkiye'ye gelen en iyi kalecilerden biri...

oktay61
Kimse dile getirmiyor ama biz beşiktaşa kağıt üstünde 6 puan fark gibi görünüyor ancak ikili avera j denilen şey, deplasmanda attığımız golden ötürü bize 1 puan daha kazandırıyor...
Bu çok iyi oldu.
Keşke kazanabilseydik ama futbolu görünce 1 puanda iyi...
Sağlık olsun

lazzz61
Hic bos yer kalmadimi dersin.:)
sanmıyorum kavedekıelrınde kalmamıstır galıba )

Hotaman
@keçikılları
Defol git! Kimsenin seni arayacağını sanmıyorum!
Beğenmiyorsun kendine bir site kur, kendin çal kendin oyna!

POYRAZ
16.02.2009, 00:00
Renktaslar, demin keci kuyrugu muydu neydi, öylesi birisini gördügünüz zaman onun avatarinin altindaki ünlem (!) isaretine tiklayin, o üyeyi sikayet etmeniz icin bir pencere acilacak. Sikayetinizi yapip yollayin. Görevli kisiler bunu degerlendireceklerdir. Demin oldugu gibi. !!!

MuratJ
Ne adamlar var yahu?
gerizekalı ya başka birşey degil öyle bir konusuyoki sanarsın trabzonspor 10 yıldır üstüsüte yenilmeden bu ligde sampiiyon bir kötü futbolu kaldıramıyo gerizekalı 25 yıldır senin gibi cahil geri kafalar yuzunden yerin diplerine kadar girdik albayrak yonetiminin hayranısındır sen keçikılı büyümeye gelemezsiniz gerizekalı!

hos_cocuk61
Bu keçiyi çarmağa germek lazım:D

surmnli
trt de mehmet demirkolun bu maç için yapmış olduğu cok guzel bir yorum vardı,:alkış: M.D diyorki : boyle sampiyonluk mucadelesi veren takımlar özellikle aynı hedefe kilitlenmiş rakipleri ile oynadıkları maçlarda bu tarz puanlar almayı basarıyorlarsa işte bu şampiyonluğun alemetleridendir. Sezon sonunda puan çetelesinde alınan bu 1 puan:::::::!!!!!!!!! diyer takımlara atılan bir fark olarak ortaya cıkacakır. Evet kimse hiç bir maçın kolay olacagını söylemiyor ,:( maleseff takımımızında performansı deyişken yanlız biz bu takıma gönül verdiğimiz için trabzonsporumuzu sahada rakibine karsı sürekli üsünlük kuran dişli bir takım olarak görmeyi ümit ediyoruz en iyiyi ve mükemmeli istiyoruz.... ((( :) nihayetinde taraftarıyız butakımın )). ama futbol bir oyun oldugu için her maçta farklı farklı duygular yasamızda normal olsa gerek. Sözün özü vesselam artık ciiddi anlamda şampiyonluk kelimesini telafuz etmeye başladık :cool: onları sahda seyrderken bende ah off ulan suraya at burdan koş falan filan diyorum :p ama sonucta bu mücadelenin içinde oldugumuzu yeniden bize hatırlatan bu büyük camianın iyi bir kadro kurmaya çalışan yönetimine takımını desteklemek adına her sartta maça giden tarftarına futbolcularını motive etmeye calışan teknik ekibine sahaya cıkıp bordo mavi formayla mücadele eden her bir oyuncusuna trabzonspora gönül veren birisi olarak olarak teşşekürr ediyorum.:alkış:

hasancebi81

Kusura bakma ben bekliyorum. Bana hangi büyük takımda pas yapamayan bir DMC olduğunu söyleyebilirmisin. Futbolun ilk kuralıdır pas. Olmasaydı zaten teke tek oynanırdı. Kaptığı toplar kestiği oyunlar benim için hiçbirşey ifade etmiyor o topu oyuna sokamadıktan sonra.

RepLay
Biz sekiztaş tan neden bukadar çekindik birtürlü anlam veremedimm. Maçtan beridir düşünüyorum nedir geri yaslanmamızın sebebi bi türlü anlamıyorum.

Mustafa Ayazoğlu
16.02.2009, 00:01
Trabzonspor aleyhine konuşanları nefretle kınıyorum. Bu maç bitti inanın çok karlı çıktık.

İyi futbol ile şampiyon olunmaz çok gördük bunları.

Şampiyon Trabzonspor

mustafaction
Takımı fazlaca eleştirenlere bir sorum var.Bu maç Trabzon'da oynansaydı bizim puanımız 35 karganın 41 olsaydı ve 1 puanla ayrılsalardı.Sizce futbolumu ön plana çıkarırlardı yoksa aldıkları altın değerinde 1 puanımı ?

only ts
keçikılları git kıllarını kes öyle gel boş boş konusmussun trabzonsporlugunu dondurmussun sen hiç trabzonsporlu olmadınki dondurasın!!!! ersun yanal bizim ne babamız ne dayımız trabzonsporumu şampiyon yapması için her türlü desteği veririrz ama sen bunu anlıyamıyorsan o zaman sen gerizekalısın!!

irfanb
KIL oldum bu Keci`ye.
Mustafa Keceli midir nedir :)

yatara
16.02.2009, 00:02
http://www.youtube.com/watch?v=lvQFE5EWd5k&feature=related
ceyhunun bu gölünü izleyinde bakin ne mücever spiker diyo gecen hafta kendi kalesine gol atdi bugün lorant ikinci yari koydu oyuna atdi golünü

Karadağ06
trt de mehmet demirkolun bu maç için yapmış olduğu cok guzel bir yorum vardı,:alkış: M.D diyorki : boyle sampiyonluk mucadelesi veren takımlar özellikle aynı hedefe kilitlenmiş rakipleri ile oynadıkları maçlarda bu tarz puanlar almayı basarıyorlarsa işte bu şampiyonluğun alemetleridendir. Sezon sonunda puan çetelesinde alınan bu 1 puan:::::::!!!!!!!!! diyer takımlara atılan bir fark olarak ortaya cıkacakır. Evet kimse hiç bir maçın kolay olacagını söylemiyor ,:( maleseff takımımızında performansı deyişken yanlız biz bu takıma gönül verdiğimiz için trabzonsporumuzu sahada rakibine karsı sürekli üsünlük kuran dişli bir takım olarak görmeyi ümit ediyoruz en iyiyi ve mükemmeli istiyoruz.... ((( :) nihayetinde taraftarıyız butakımın )). ama futbol bir oyun oldugu için her maçta farklı farklı duygular yasamızda normal olsa gerek. Sözün özü vesselam artık ciiddi anlamda şampiyonluk kelimesini telafuz etmeye başladık :cool: onları sahda seyrderken bende ah off ulan suraya at burdan koş falan filan diyorum :p ama sonucta bu mücadelenin içinde oldugumuzu yeniden bize hatırlatan bu büyük camianın iyi bir kadro kurmaya çalışan yönetimine takımını desteklemek adına her sartta maça giden tarftarına futbolcularını motive etmeye calışan teknik ekibine sahaya cıkıp bordo mavi formayla mücadele eden her bir oyuncusuna trabzonspora gönül veren birisi olarak olarak teşşekürr ediyorum.:alkış:
evet çok doğru söyledi
kendi içimizdeki kötü niyetli kişiler bunu düşünemiyor işte..
bu kötü niyetli lafıyla takımı adam gibi eleştirenleri kastetmedim tabiki eleştierecez...

POYRAZ
Biz sekiztaş tan neden bukadar çekindik birtürlü anlam veremedimm. Maçtan beridir düşünüyorum nedir geri yaslanmamızın sebebi bi türlü anlamıyorum.
Bunu ben de anlayamadim.

yatara
selcuk ve yattara dinlenmeli yattara eskiden 2 ci yarilar girerdi daha verimli olyiyo

ErtuGrul
16.02.2009, 00:03
KIm ne derse desin, ister keciler killik yapsin, isterse huseyin 11 de oynasin, bu takim bu sene sampiyon...

POYRAZ
16.02.2009, 00:03
Cok güzel yazmissin renktasim. Bu isi Insallah basaracagiz bu sezon.

MuratJ
16.02.2009, 00:04
Trabzonspor aleyhine konuşanları nefretle kınıyorum. Bu maç bitti inanın çok karlı çıktık.

İyi futbol ile şampiyon olunmaz çok gördük bunları.

Şampiyon Trabzonspor
aynen iyi futbolu oynayan en fazla 3gün sonra unutulur neticeyi alan konusulur! kupadada bjk hç oynamadan yendi bizi biz 2 gün sonra kupadan hedefi olmayan takım olarak konusulduk! bakın o bjk bugun kupada yarı finalde! maçlara takılıp kalmayın adamlarla evlerinde berabere kaldık hayati önemi vardı onlar için 6 puanda öndeyiz su elestirenlere bakın birde!

Emiroğlu
16.02.2009, 00:04
Takımı fazlaca eleştirenlere bir sorum var.Bu maç Trabzon'da oynansaydı bizim puanımız 35 karganın 41 olsaydı ve 1 puanla ayrılsalardı.Sizce futbolumu ön plana çıkarırlardı yoksa aldıkları altın değerinde 1 puanımı ?

Kesinlikle !

Kendinizi bir bjk li yerine koyun , gidin puan durumunu açın...Bakalım ne diyeceksiniz kendi kendinize ?

Sinan Ayaz
16.02.2009, 00:05
tartışmaya gerek yok hüseyin bırakın bu takımda kaptanlık yapmayı oynamayı haketmiyo iyi niyetli ama yeteneksiz bugun içimizden kimi koyarsanız koyun trabzonspor sevgisiyle hüseyin kadar oynar hüseyinde zaten o sevgiyle tsde oynuyo yoksa baska takımda hayatta oynayamaz

Halil Atalay
16.02.2009, 00:05
bugün takım bence her yönü ile kötü oynatı ve buna bir çok futbolcular dahil içlerinden birtek futbolcuya bağlamak olmaz

Muhammet
16.02.2009, 00:06
Kesinlikle !

Kendinizi bir bjk li yerine koyun , gidin puan durumunu açın...Bakalım ne diyeceksiniz kendi kendinize ?

Şu an kafayı yerdim mesela, ben olsam.

Atasoy61
inşallah ceyhun denizli maçında mükemmel oynar ve hüseyin'i takımdan keser..

sakaryalı.61
KIm ne derse desin, ister keciler killik yapsin, isterse huseyin 11 de oynasin, bu takim bu sene sampiyon...

işte okadar :alkış:

Mustafa Ayazoğlu

Beşiktaş'a böyle oynanır ve böyle Puan alınır. Daha baskılı oynasaydık maçı farklı kaybederdik.

İnönüde oynuyorsun kolay değil! Yenilse fark 9, Beşiktaş hayatının futbolunu oynadı :)

yatara
inşallah ceyhun denizli maçında mükemmel oynar ve hüseyin'i takımdan keser..

amin tek umut o

only ts
şu anda dusunuyorumda iyiki berabere kalmısız!! aramızdaki ayrık otlarını görüyoruz gercek trabzonsporluları goruyoruz mactan sorna gorduk ersun yanala bi sövmediği kaldı bazılarının tamam bencede hatası var bizde söylüyoruz ama yok sen sampıyon yapamazsın yok öyle olurmu kardeşim sen iyi olsaydında bu takımın basında sen olsaydın demekki bu adam iyiki takımın basında o duruyo hayret bişey yaa.. haa bence hatası neydi o serkan 90 dakka oynamalıydı veee yattara cıkmamalıydı yattaranın ölüsü bile yeter bize varlıgı yeter isaac napar ne eder ben anlamıs degılım ama yendıgımız maclarda guzel hoptek oynar o garanti:)

yatara
16.02.2009, 00:07
arkadaslar ben yattaricin cözümü buldum
1 hafta onu yolamak lazim katara 40 derecede bi kosun bakalim anlamiyomu trabzonun degerini ozaman k.. gibi oynar tsde eskisi gibi

mustafaction
tartışmaya gerek yok hüseyin bırakın bu takımda kaptanlık yapmayı oynamayı haketmiyo iyi niyetli ama yeteneksiz bugun içimizden kimi koyarsanız koyun trabzonspor sevgisiyle hüseyin kadar oynar hüseyinde zaten o sevgiyle tsde oynuyo yoksa baska takımda hayatta oynayamaz

Hüseyin halı sahada futbol oynamıyor karıştırmayalım lütfen.İçimizden kimi koyarsan oynayamaz işte orda

Hüseyin İlkin
Beşiktaş bugün ne kazandı ?

Trabzonspor ne kazandı ?

Bence maçı kazanamamış olsakta Beşiktaş'tan çok daha şey kazandık bu maçta .

bordoylamavi
60 ıncı dakkadan sonra gardı düşmüş boksör gibiydik neyseki nakavt olmadık

dll.AxpY*
takımımız ıyı durumdadır aksını ıddaa edenler heralde mac ızlemesını bılmıolar....

sunu ıyı gormek lazım sız ınonu ye gıdıonuz hem bjk hemde orda bjk taraftarına karsı oynuyorsunuz.... tmm ben bır ts taraftarıyım ama bjk taraftarınıda her ne olursa olsun kucumsememek lazım cunku bjk aldıgı puanların cogunu taraftarı sayesınde alıor... bızım ordan 1 puanla ayrılmamız cok ama cok ıyı bır durum suan....

rakıplerımız hep bırbırlerıyle macları var daha bız cogu derbımızı ıyı sonuclarla kapadık... onumuzdekı derbılerden yanı GS-FB derbılerınden en kotu beraberlıkle ve sıvas deplasmanından en kotu beraberlıkle ayrılmamız sonucunda sampıon oluruz... nedemısler yenemıosan yenılmıceksın....

bu sene takımımız ıyıdır kım nederse desın ben bole futbol oynayan ts hıc gormemıstım... bunun aksını ıddaa edenler sakın sadece bjk macına bakım yorum yapmasınlar genel olarak bakıcaksınız ve goruceksınızkı takımımız ıyı durumdadır bu zaten puan durumunda gozukuo...

ibrahim ŞEN
Meydan'da Kolbastı

Trabzonsporlu taraftarlar, Turkcell Süper Lig'de takımlarının Beşiktaş ile 1-1 berabere kalmasının ardından Meydan'ı trafiğe kapatarak kolbastı oynadı.

Maçın bitiminin ardından meydan civarında maçı seyreden taraftarlar araç yolunun bir bölümünü trafiğe kapatıp kolbastı oynayarak bordo-mavili takım lehine slogan attı.
Taraftarlar, Trabzonsporlu futbolcuların galibiyetlerden sonra statlarda oynadığı ''kolbastı'' oyununu müzik eşliğinde oynayarak eğlendiler. Grup, bir süre sonra polisin müdahalesiyle olaysız bir şekilde dağıldı.

Adem Erdoğan
16.02.2009, 00:08
1 gol daha yeseydik bjk 3 değil 6 puan alacaktı.

1 puan iyidir iyi.;)

Mehmet Ç.
Yattara bu perdormansiyla yavas yavas kücük maclarda (hacettepe gibi) ben degil baris'i oynatin diyor.

hasancebi81

Çok doğru sölemişsin. Ortasahanın bizim yarısının ortalarında ayakta dursam sadece maçta 3-4 top çarpar zaten banada. Sarı kart gördüğünde acaip sevindim. Şimdi sıra Ceyhunda, iyi oynayıp kendini göstermesi lazım.

boztepeliyasin
16.02.2009, 00:09
valla bu futbolla beşiktaşın elinden iyi kurtulduk. 1 puanı haketmedik bile. 2 pas bile yapamadık. trabzon çok aciz bir görüntü çizdi. lider takıma yakışan bir fotbol değildi. dediğim gibi 1 puan bu futbolla çok iyi.

only ts
3 puanı alamamıza uzuldum elbette ama uzuldugum daha muhim bır konu vardıki oda inönüde kolbastı oynayamamak o bizim bi avuc tarafarımızı inönüde mest edememek buna üzüldüm halbuki yensek önce kolbastı sonra egemen 3 lü off offf ....

forza_61_ts
fenerden 1 puan,beşiktaş deplasmanından 1 puan, ankaraspor 3 puan, çıkışta olan ankaragücünden 3 puan aldı takımımız...
oyuncularımız her maçta makina gibi oynamayabilirler..
zaten başkanımız beiktaş maçının olduğu haftaya kadar alınacak 8 puanın önemli oldugunu söylemişti.
her şey güzel olacak. inanalım. ve zafere emin adımlarla hep beraber ilerleyelim...

Mustafa Ayazoğlu
Beşiktaş'ın yarışa devam etmesi Trabzonspor'un şampiyonluk sürecinde önemli bir nokta teşkil etmektedir.