PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 1 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2009, 00:58
Trabzonspor tam olarak nasıl bir oyun ortaya koyacak emin değilim ama, yenersek bjk havlu atar yani.

14 maçta 7 puan farkı zor kapatır.. Konyaspor maçınıda bjk aldı sayarsak. bjk bu stres ile oyuna başlarsa 20dk golde yemez isek işleri vahim. sahada neler neler olur yani.

yeter demirören yeter

denizli istifa şimdiden duyar gibiyim

Muhammed KOÇ
08.02.2009, 00:59
galip gelmemiz lazım..hem bjk yi yarıştan çıkarmak, hem de büyük maç eksikliğine bir son vermek için !

kasila61
08.02.2009, 01:01
masallah hemende ne cabuk 21 inci sayfaya geldiniz yaaaaaaa

Erdal
08.02.2009, 01:03
Erdal abi, bugünden başlasak daha sağlam olmaz mı? Takım çalışmaya başlayınca mı başlayalım duaya :D

Yok Miraç cım ben daha girmedim maçın atmosferine...Dua dediğin psişik bir şey sonuçta....Yarın bir daha seyredeyim bjk yi ona göre nerelerde eksikleri var bilip nokta dualar etmek lazım....Allah yüzümüzü kara çıkarmasın. Hep söylüyorum. Bütün yaramazlığına bütün haylazlığına rağmen Türk futbolunun en temiz en adam camiası Trabzonspor dur Yarabbi... Bunun yüzü suyu hürmetine....

kasila61
08.02.2009, 01:03
yenilirsek hic birsey olmaz sadece cepten yemis oluruz
berabere kalirsak zirveden kopmamis oluruz, yani en tepeden, hatta liderde olabiliriz.
yenersek sampiyon oluruz.
ben beraberlik diyorum .

Selçuk Demircioğlu
08.02.2009, 01:06
Her maçımız önemli..Bjk nin tek avantajı olarak gözüken taraftarı bazen dezavantajları olabiliyor...Yine de beraberlik işimize gelir ben kabul ederim...Ama fener maçında ki gibi pozisyonlar bulupta yine atamazsak o zaman isyan ederim işte..
Bence bu maçta alanzinhodan daha çok faydalanmalı...Çok boş alan bulacağız gökhan topu alıp dripling yapamıyor ama gol vuruşları iyi..Umut devamlı pres yapıyor...Kararsız kaldım yinede bence gökhanı kesebilir ama kadroyu bozmaz yine...
Klasik olarak ikinci yarı yattaranın yerine alacak gibi geliyor...
Biz ikisini yanyana görebilecekmiyiz merak ediyorum...

Miraç Atalay Çiftçi
08.02.2009, 01:07
Yok Miraç cım ben daha girmedim maçın atmosferine...Dua dediğin psişik bir şey sonuçta....Yarın bir daha seyredeyim bjk yi ona göre nerelerde eksikleri var bilip nokta dualar etmek lazım....Allah yüzümüzü kara çıkarmasın. Hep söylüyorum. Bütün yaramazlığına bütün haylazlığına rağmen Türk futbolunun en temiz en adam camiası Trabzonspor dur Yarabbi... Bunun yüzü suyu hürmetine....

Vira Bismillah o halde...

Ugur Ergenc
takım bu maç ii oynamasada kazanmasını bildi.ama beşiktaş maçında iyi oynayıp 3 puanıda alacagımıza düşünüyorum.bizler inandık bu şampıyonluga takımda inandı artık bizim önümüzde kimse duramaz.

Erdal
Anlaşıldı "topa giriyoruz"...Benim fikrim bjk şu anda Tello nun sırtına binmiş vaziyette...Kuvvetle muhtemel Ersun hoca da bunun farkında ve o yüzden bir tek Serkan ı riske etmedi....

Erkan
08.02.2009, 01:10
Onlari sahalarinda EZERSEK, burda yaptigimiz gibi orda toparlanma sanslari olamaz taraftarlari zaten gidisattan memnun degil....Istanbul hegemonyasini besiktasi yikarak baslatabiliriz.

Oğuuz
08.02.2009, 01:11
bu sene deplasmanlarda daha guzel oyunlar oynadık, özelliklede oynmaya calısan takomlara karsı, besiktas oynamaya calısacak ve bi kaç golü kalesinde görerek bu seneki yarışa havlu atacak :)

hayırlısı ile kazanırız insallah f.b. maçındaki gibi şanssız ve beceriksiz olmaz isek

leavemealone
08.02.2009, 01:12
Fenere farki takamadik bari bunlara takalim :D .
Haydi insallah ....

melrok
08.02.2009, 01:13
bence ankaragücü maçı bin nasihaten daha etkili olmuştur takım üstünde bu maçta fener maçında olduğu gibi hiçbir korku yok içimde alacağımız bir maç olarak görüyorum. umarım güzel oyun ve 3 puan ile ayrılırız

Erdal
08.02.2009, 01:15
Kaybetmezsek sorun yok. Fark kelimeleri duyuyorum. Temenni ise eyvallah... Ama bjk evinde hepten boş takım değil...

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2009, 01:16
bjk en önemli dezavantajı çarşının beşiktaş gol gol demesi.. çarşı başka bi işe yaradığıda yok
bir tek Liverpool maçında işe yaradı

seyirci baskısı Trabzonsporumuzun lehine olacaktır. önde olan biziz stresi yaşayacak takım bjk.

rahat oynamalıyız tıpkı fener maçında ki gibi.

is_mail61
08.02.2009, 01:16
bence biz bu maçta yenilsekde çok fazla bişi kaybetmeyiz ama 8jk nin bu maçı kazanması gerek bunu kullanmalıyız kontra oynayıp bu maçı kazanabiliriz die düşünüyorum savunmamıza çok iş düşücek ama bunun altından kalkabiliriz heralde tek korkum gol konusunda bonkör olmamız gökan yada umut ii olursa bu maçta biz kazanırız. bde biletler nezaman satışa çıkıcak haberi olan varmı

Ba®ış
08.02.2009, 01:17
inşallah delgado iyileşir ve futbol dehası!,bir zamanlar febedeyken revivo rapaiç,baliç,anderson yusufu.. vs. bir arada oynatan mustafa denizli delagdo yusuf ikilisini beraber oynatır:)

TAHSİN 61
08.02.2009, 01:18
Kadıköy gibi Ezik bir taraftara karşı maç olmıcak bence Türkiye'nin en sağlam taraftar grubuna karşı üstü açık bir stad da olucaz büyük ihtimal kapalıya yakın eski açıktan bilet alıcam eğer bulamazsak bizim tribüne bilet şansımız yüksek ama kadıköy gibi ezemicez buna eminim çarşı susturmasını mutlaka bilir. Bunun da tek çaresi var Futbolcularımız sahada oynadıkları oyunla susturcak Bjk'yi Hayde Alanzinyo Yalanzinyo olma Yattara vur şu bjkye hayde eeee

BORDOOOOOOOOOOOOO

Mustafa Yüksek
kolay maç olmayacaktır.derbi farklıdır.derbide iyi oynayan iy kadrosu olan diye bir şey yoktur...gününde olan takım maçı alır..hakemler araya girmezse tabi:D..inş. o gün biz kazanırız...

Miraç Atalay Çiftçi
Fazla uçmayalım. Fark attığımız tek takım İ.B.B ve onlara farkı Eskişehir'de attı.
Fark Trabzonspor'un bu seneki açılımında yok. Başkan bu açılım için Alan'ı transfer etti ama henüz yarım randıman dahi alamadık. O yüzden önce BJK'yi kilitleyip sonra vurabiliriz. Serkan'ın oynamaması tercihine katılıyorum, inşallah Serkan düşüş yaşamaz.

Bülent AKBULUT61
08.02.2009, 01:20
beşiktaş mı eziktaşmı kim bunlar böyle bir takım varmı bizi yenceklerini aklımın bile ucundan gecmiyor.Allahın izniyle rahat yeneriz onlar panik yapsın.

TAHSİN 61
08.02.2009, 01:20
Serkan' bu maçta oynamazsa yalan olur o taraf Tayfun'la olmaz bu maçta...

husky61
08.02.2009, 01:22
yeeeeter yıldırım demirören yeeeeteeer heheheheh ( ((::: kartal gol gol gol heheheh ((:

husky61
08.02.2009, 01:23
ya tellonun uzaktan şutlarını engellersek nobreyi o aralara sokmazsak yani kitlersek biz bumaçı rahat alırız arkadaşlar rahat olun

Öztürk Adem
08.02.2009, 01:25
Bir adam var kapkara
Derler ona Yattara
Bu sene şampıyonuk
Söz verdik taraftaara:D

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2009, 01:26
bjk 1 - 3 ankaraspor

20'dk Neca ile ankaraspor öne geçti

bjk 1 - 1 sivas

4'dk Mehmet Yıldız sivas öne geçti

bjk 1 - 0 ankaragücü

25'dk Holosko

bjk 1- 0 denizli

27'dk Kratochvil

bu maçları incelersek ilk 25'dk oyunu ile sonuca giden bir takım, geri düştüğü 2 maçıda kazanamadı

Hüseyin İlkin
08.02.2009, 01:26
Toroman - Sivok - Zapo - Üzülmez
Ekrem ------ Ernst ----- Tello
------Yusuf -------- Delgado
------------Nobre -------------

Böyle bir kadroyla çıkmasını isterim Denizli'nin .

Tabi Delgado sağlam diye böyle yorum yapıyorum ama benim tahminim Sivok 'u da Ernst 'in yanına çekip , Delgado - Yusuf ikilisinden birini kesip Zan 'ı defansta oynatacağıdır . Fazla açık başlamaz maça , başlarsa bizim artımız olur :)

Cagdas Topal
08.02.2009, 01:29
Bu macı alıcaz ötesi varmı ? BMN nin maca organizasyon baslıgını bulamadım

UtopyaTs
08.02.2009, 01:31
Bence deplasmanda takım daha rahat oyunuyor.Ayırca bende Ersun hocanın kadroyu bozmuyacagını dusunuyorum ama şu Yattarayı çıkarıcağına risk alıp sağda yattara solda Alanzihoyu denese bence super oluur ama denemiyecek gibi gozkuyor.

zahido
08.02.2009, 01:32
Denizli cok tirsak bir hoca oldugu icin muhtemelen dengeli futbolla baslayacaktir maca.. Bu macta Ersun hoca Yattarayi yedek birakip serkani oynatmali kanatta.. Ikinci yari yattara girer olayi bitirir..

Aksi halde Yattara ile oyuna baslarsa ne olursa olsun nekadar kotu oynarsa oynasin kesinlikle disari almamalidir.. Eger Yattarayla baslayip oyunun 60. 70. dakikasinda oyundan alirsa biz bu maci kaybederiz..

cplc
08.02.2009, 01:34
bjk kart sınırında 3-4 oyuncusu vardı isimler nelerdi ?

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2009, 01:36
Toroman - Sivok - Zapo - Üzülmez
Ekrem ------ Ernst ----- Tello
------Yusuf -------- Delgado
------------Nobre -------------

en zayıf halka i.üzülmez, yattara eşleşmesi süper olur

zahido
08.02.2009, 01:38
en zayıf halka i.üzülmez, yattara eşleşmesi süper olur

Yattara hicbir zaman o adami gecemedi :D Oyle bi sansi var adamin :D

HUSSAIN
08.02.2009, 01:39
Denizli cok tirsak bir hoca oldugu icin muhtemelen dengeli futbolla baslayacaktir maca.. Bu macta Ersun hoca Yattarayi yedek birakip serkani oynatmali kanatta.. Ikinci yari yattara girer olayi bitirir..

Aksi halde Yattara ile oyuna baslarsa ne olursa olsun nekadar kotu oynarsa oynasin kesinlikle disari almamalidir.. Eger Yattarayla baslayip oyunun 60. 70. dakikasinda oyundan alirsa biz bu maci kaybederiz..

Bende sana katılıyorum arkadaşım, bizim gücümüz takım oyunu ve koşan oyunculardan geliyor, ilk yarı rakibi yor ikinci yarı yattara işi bitirsin...

Muhammed KOÇ
08.02.2009, 01:40
eğer alanzinho kendini gösterme maçına çıkarsa,umutun hırsından sonra formayı kaptırmama azmi devam ederse gökhan direklere takılmazsa ve yattara da gününde olursa....
kaç nokta koysam az :) çok rahat bir maç izleriz ;)

Mehmet Sarigül
08.02.2009, 01:42
Ersun Yanal Avni Aker'de Besiktas'i cok iyi kilitlemisdi.

Ersun Yanal'in takimimizi bu maca iyi hazirlayacagina inaniyorum.

Birde Hüseyin ve Yattara'dan vazgecebilse, bu takimi durduramazlar.

Ortasahada Selcuk, Colman ve Hüseyin cok önemli, özellikle Hüseyin son bes, alti mac cok kötü.
Ankaragücü macinda bir tek kafa topu bile alamadi. Sürekli yana ve geriye pas cikariyor ve cok pas hatasi yapiyor. Ilk müdahaleleri iyi degil, kisacasi cok kötü. Ona son mac Selcuk eklendi, cok top kaybetti.

Yattara artik birakin kosmayi, yürümüyor bile. Top ayagina gelmez ise küsüyor ve kipirdamiyor bile.

Belki biraz erken ama Alanzinho'yu kullanmakta fayda var.

Ahmet Karaman
08.02.2009, 01:43
aha da buraya yazıyorum bu sezonun en rahat maçı olucak arkadaşlar. en az 3 : 0 bitter bu maç. bjk yi yarış dışı bırakıcaz bu maçta.

futbalski60
08.02.2009, 01:50
Ersun Hoca aynı düzenle sahaya çıkar olması gereken de bu zaten Alanzinho'nun bu maçta direk ilk 11'de başlaması yanlış olur.Tek belli olmayan yer sağbek bence Tayfun-Serkan arasında Ersun hoca seçim yapabilir onun dışında değişiklik olmaz.

erkankoc
08.02.2009, 01:51
yattarasiz baslarsan 1 puana razisin demektir..bence alan ve yattarayi beraber baslatmali..ileriden birini kesmeli...4-1-4-1 gibi oynamali ..top bizdeyken 4-3-3 donebilir..ya iki kanadi etkili kullanirsak ezeriz bjk yi...

erkankoc
08.02.2009, 01:52
alanzinhoyu yedek bekletmek icinmi aldik anlamadim..bizim zaten hic bir macimiz rahat gecmez..ee ne zaman kullanicaz biz bu adami...bu adam esicek bu ligde gorun bakin..kosarken bacaklarini goremiyorum adamin ya:)

yatara
08.02.2009, 01:53
yattarasiz baslarsan 1 puana razisin demektir..bence alan ve yattarayi beraber baslatmali..ileriden birini kesmeli...4-1-4-1 gibi oynamali ..top bizdeyken 4-3-3 donebilir..ya iki kanadi etkili kullanirsak ezeriz bjk yi...

yoo hicde öyle demek degil yattarasiz baslarrsa yattarasiz ve alansiz baslarsa
demek olioki ilk yari 0-0 i kurtarmak ikinci yari 2 starini oyuna koyup isi bitirmek

Furkan Dündar
08.02.2009, 01:54
Yarınki maçlarda hiç süpriz çıkaçagını sanmıyorum :S

ismail tüfekçi
08.02.2009, 01:55
arkadaşlar sun ekspres gs maçı tarihinde13.03.2009 gidiş 16.03.2009 da dönüş ucuz bilet isteyen 40 tl gidiş 40 tl dönüş düşünün ama biletler bitmeden alın bize heryer trabzon

kasila61
08.02.2009, 01:56
bejk belkide yarin yenilir, yenilezse haftaya garanti

Mehmet Sarigül
08.02.2009, 01:57
Beni Hüseyin düsündürüyor, onun oynadigi bölge cok önemli.
Selcuk ve Colman, Hüseyin'in aciklarini kapatmaktan top oynayamiyorlar.
Hüseyin eski Hüseyin degil, o uzun boyu ile bir kafatopu alamadi.
Hatirlayin, Barbaros'un sutunu kesmeye calisan Selcuk. Ama orada Hüseyin'in olmasi gerekmez mi ?

erkankoc
08.02.2009, 01:58
yoo hicde öyle demek degil yattarasiz baslarrsa yattarasiz ve alansiz baslarsa
demek olioki ilk yari 0-0 i kurtarmak ikinci yari 2 starini oyuna koyup isi bitirmek

biz her maca 3 lu forvetle basliyoruz..bu demek oluyoki mactan once karsi rakibin hocasi kadromuzu gorunce bunlar saldiracak diyo..ve defansina onem veriyoo..biz defans yaparak kazanamyiz...hucum hucum hucum:) ruhumuzda var yani

UtopyaTs
08.02.2009, 01:59
Ben alanzinho ve yattaranın aynı anada oynamasının iyi olucagını tahmin ediyorum belki bu maçta iksini birlkite oyantmaz ama ilerleryen maçlarda oynatırsa saglı sollu gelir rakibi yıpratırız.Çünkü Alanzinho iyi oyunucu sadece takıma adapte olucak.20 dakakilık oyunla olmaz bence

erkankoc
08.02.2009, 01:59
Beni Hüseyin düsündürüyor, onun oynadigi bölge cok önemli.
Selcuk ve Colman, Hüseyin'in aciklarini kapatmaktan top oynayamiyorlar.
Hüseyin eski Hüseyin degil, o uzun boyu ile bir kafatopu alamadi.

allahimdan dilegim huseyin arkadasimizi sezon sonu kendisinde istedigi bi klube satmak..rus kuluplerinden biri olabilir..artik onunda degisme vakti geldi..ve bence degisecekte..yaninda yattarada gidecek gibime geliyo

erkankoc
08.02.2009, 02:00
Ben alanzinho ve yattaranın aynı anada oynamasının iyi olucagını tahmin ediyorum belki bu maçta iksini birlkite oyantmaz ama ilerleryen maçlarda oynatırsa saglı sollu gelir rakibi yıpratırız.Çünkü Alanzinho iyi oyunuce bence sadece takıma adapte olucak.20 dakakilık oyunla olamz bence

temmenimiz ikisinde oynamasi ayni anda..fakat bence erken gol yersek ikinci yari ancak ikisini beraber baslaticak..illa zora dusunce deniyecek..huseyini kesip onu koyacak sanirim

Muhammed KOÇ
08.02.2009, 02:01
------------------sylva---------------

serkan------song------egemen----cale

yattara----selçuk----hüseyin----colman

-----------umut------gökhan-----------

böye bir maçta ersun hocanın istikrar' ı bozacağını sanmıyorum..böyle başlarız.. aksi bir durumda gene klasik alanzinho isaac değişiklikleri; olumlu bir durum olursa ceyhun tayfun değişiklikleri olacaktır..

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2009, 02:02
Hatirlayin, Barbaros'un sutunu kesmeye calisan Selcuk. Ama orada Hüseyin'in olmasi gerekmez mi ?

Evett :) sanırım sarı kart sınırında olduğu için rakiplere fazla yaklaşmadı hiç faul bile yapmadı :)

bjk maçında biçer döver

yatara
08.02.2009, 02:03
bjk akili biliyolar rüstü ts macinda panter kesildini onu bu hafta oynatmiyolar

UtopyaTs
08.02.2009, 02:03
huseyin kesilip alanzinho girse super oluur.Bakalım şimdidden heycan basıyor beni pazarı nasıl bekliyeceeeezzzzzzz

cakir28
08.02.2009, 02:05
8tasi yenersek..sek sek oynuyacam..:-)

Mehmet Sarigül
08.02.2009, 02:05
Evett :) sanırım sarı kart sınırında olduğu için rakiplere fazla yaklaşmadı hiç faul bile yapmadı :)

bjk maçında biçer döver

Her topa kayarak girilmez ki,...

Mehmet Sarigül
08.02.2009, 02:07
allahimdan dilegim huseyin arkadasimizi sezon sonu kendisinde istedigi bi klube satmak..rus kuluplerinden biri olabilir..artik onunda degisme vakti geldi..ve bence degisecekte..yaninda yattarada gidecek gibime geliyo

Katiliyorum,...keske su Papy hazir olsa.

yatara
08.02.2009, 02:08
8tasi yenersek..sek sek oynuyacam..:-)

bende hic oynamadim ama kolbasti oynicam :D

Zafer BİLGİN
08.02.2009, 02:10
İstanbul haramileriyle oynadığımız maçlar içerisinde beni strese sokmayan tek maç 8taş maçlarıdır.Her halikarda yeniyoruz nasılsa.Yeterki biz iyi olalım.Onların performansı o kadar önemli olmuyor

Adem Erdoğan
08.02.2009, 02:11
İstanbul haramileriyle oynadığımız maçlar içerisinde beni strese sokmayan tek maç 8taş maçlarıdır.Her halikarda yeniyoruz nasılsa.Yeterki biz iyi olalım.Onların performansı o kadar önemli olmuyor

Nassiiiiiiiiii.:D

ömersarı61
08.02.2009, 02:14
Kazanacagız inş.maçın adamı colman olur.

Kenan Berber
08.02.2009, 02:15
İçimdeki KARGA aşkı bambaskaaaaa azmı ko.duk biz şu 8taşaaaaa:D:D:D

Mehmet Sarigül
08.02.2009, 02:16
Bu yil Sampiyon olursak cok güzel olacak.
Deplasman performansimiz Sampiyonlugun habercisi gibi...

Oktay AKKUŞ
08.02.2009, 02:16
Biz İnönüye Sivas Bursaya ... :)

yatara
08.02.2009, 02:18
ne bjk ne gs ne sivas nede fener ben sezon bsaindan beri diyourum bizim en zor macimiz kayseri maci

Oktay AKKUŞ
08.02.2009, 02:20
ne bjk ne gs ne sivas nede fener ben sezon bsaindan beri diyourum bizim en zor macimiz kayseri maci

Kayseri Maçından Korkmuyorum Çok Rahat Geçicek o Maç

AnkaraSpor Çıkarması Yaptığımız Gibi Kayseri'i De Öyle UğurLucaz.

yatara
08.02.2009, 02:21
Kayseri Maçından Korkmuyorum Çok Rahat Geçicek o Maç

AnkaraSpor Çıkarması Yaptığımız Gibi Kayseri'i De Öyle UğurLucaz.

yoo kayseri maci cok zor adamlar
gitdiler fbye 4 tane atdilar bjkyi yendiler gsye karsi 2 macda 2 puan aldilar sivasdan 2 puan aldilar bizden 1 puan
sakatliklari olmasaydi onlarda simid 3 cüydü

Mustafa Önder
08.02.2009, 02:30
yoo kayseri maci cok zor adamlar
gitdiler fbye 4 tane atdilar bjkyi yendiler gsye karsi 2 macda 2 puan aldilar sivasdan 2 puan aldilar bizden 1 puan
sakatliklari olmasaydi onlarda simid 3 cüydü

O maç banko:D

Zafer Keskin
08.02.2009, 03:00
Geliyoruzzzzzzzzzz..... İnönüde yerim ayrılmıştır :D

yatara
08.02.2009, 03:03
http://www.youtube.com/watch?v=l5aO4nT4Wbg&feature=related

Yasin Berber
08.02.2009, 03:07
Geliyoruzzzzzzzzzz..... İnönüde yerim ayrılmıştır :D

torpillimisin banada ayırtsana yer kardeşiz biz hee yap bana bir kıyak:D

.....
08.02.2009, 07:27
bu sefer yenmemiz gerekiyor. Bu sefer kurtuluş yok. Bekle bizi istanbul, Fethi zor Fatihi tek olduk olacağızda.... :)

Onur
08.02.2009, 09:14
Çok zor maç olacak kanaatimce. Eğer bjk gol atmak için üstümüze gelirse belki daha rahat gol yollarında etkili olabiliriz. Ama gol kaçırma hastalığımızı bir maçlıkta olsa kenara koymamız lazım. Çok önemli bir maç..

Muhammed KOÇ
08.02.2009, 09:28
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/2/7_242363_alanzinho0802_414_232.jpg

Alanzinho, gelişinin üzerinden iki maç geçmesine rağmen ilk 11´e giremedi.

Devre arasının en flaş transferi durumundaki Alanzinho, gelişinin üzerinden iki maç geçmesine rağmen ilk 11’e giremedi. İdeal kadrodaki tüm futbolcuların her geçen gün yükselen performansı Brezilyalı’nın planlanandan daha geç takıma dahil olmasını neden oluyor. Diğer taraftan Ankaraspor maçında olduğu gibi Ankaragücü müsabakasında da Alanzinho’nun Yattara’nın yerine oyuna girmesi, teknik direktör Ersun Yanal’ın bu konudaki tercihini şekillendirdi. Beşiktaş maçında da klasik 11’ini sahaya sürmesine kesin gözüyle bakılan Yanal’ın Alanzinho’yu 2. yarıda oynatması bekleniyor.

inş. da böyle olur.. ideal 11 imiz çok formda şu an..

6Şafak Aydın1
08.02.2009, 10:31
herkes ezberlemis yani yattara - alanzinho. oh ne güzel.

My
08.02.2009, 10:36
Uşaklar baa öyle geliyor ki biz bu maçı rahat rahat alıcaz :)

Tolunay Abdioğlu
08.02.2009, 11:11
2-0 alıcaz ...

tsmetu
08.02.2009, 11:18
Sıra geldi Beşiktaş'a!

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/2/7_242368_umut0802_414_232.jpg

İkinci yarının ilk 3 maçında 7 puan toplayıp futboluyla gövde gösterisi yapan Trabzon´da şimdi hedef Beşiktaş sınavı. Fırtına, İstanbul´u fethe hazırlanıyor.

İlk maç 0-0 bitmişti
Zirve ortağı olarak tamamladığı ilk yarının ardından yarışın ikinci bölümüne çok daha iyi bir giriş yapan Trabzonspor’da şampiyonluk hesapları artık daha ciddi bir şekilde yapılmaya başlandı... Geride kalan 3 maçlık seride Fenerbahçe, Ankaraspor ve Ankaragücü’nden toplam 7 puan alan Karadeniz Fırtınası, artık büyük bir heyecanla Beşiktaş maçını beklemeye başladı. Avni Aker’deki 0-0’ın rövanşında İstanbul’dan zaferle dönmeyi amaçlayan Trabzonspor, zirvedeki yerini sağlamlaştırmayı planlıyor.
Ekstra prim gündemde
Başkan Sadri Şener her fırsatta, “Ligdeki kaderimizi ve hedeflerimizi bu tip büyük maçlarda alacağımız sonuçlar belirleyecek” derken, yönetimin hafta arasında takıma moral vermek için seferberlik ilan edeceği bildirildi. Ayrıca Trabzonspor’un kurmaylarının Beşiktaş sınavına özel bir prim vermeyi düşündüğü de vurgulandı. Öte yandan teknik direktör Ersun Yanal’ın da derbilerdeki karnesini pozitife çevirmek adına Beşiktaş maçı için çalışmalara şimdiden başladığı bildirildi.

cplc
08.02.2009, 11:19
yine skorlar havada ucuyo...
ama unutmayın bu maç derbi maçı nasıl en ötü zamanımızda bjk veya diğerlerinden puan alabiliyorsak aynı şekilde onlar da bizden alabilir.
havası vs farklı olacak o ayrı ama.
bjk yenemeyeceğimiz takım da değil.
ankaragücü mantığında gidersek kar duasına çıkarız son 5 dk gene. Dikkat o yüzden!

tsmetu
Onları inönü'ye gömeceğiz.

nuhoglu
Ali kemal denizci gittigi Besiktas’ta basindan geçen bir olayi söyle anlatiyor: “Rizalarin, Ziyalarin yeni oynamaya basladigi dönemde kamp için Almanya’ya gittik. F.Bahçe ile bir maç oynadik ve 3-0 kazandik. Riza’ya dedim ki. ‘Bu sene kim sampiyon olur?’ Abi dedi, F.Bahçe. Oglum dedim, az önce 3-0 yendik onlari. ‘Olsun’ dedi. F.Bahçe sampiyon olur. Dedim, al kagidi kalemi eline. Kadrolar kurduk. Ben biz daha iyiyiz dedim. Ama o yine de F.Bahçe’de israr etti. Sezon sonu biz sampiyon olduk.

şimdide kadromuz onların kadrolarından daha iyi

ozgurkilic
08.02.2009, 11:43
Bu maç bizim.. Şampiyonluk yolundaki en büyük engellerden bir tanesi kesin almamız lazım Allah yardımcımız olsun ama inönüyü onlara dar edeceğiz...

kelkitli29
08.02.2009, 11:51
Beraberlik yeterlidir.

Gökhan ÖZDEMİR
08.02.2009, 11:54
Çok zor maç olacak kanaatimce. Eğer bjk gol atmak için üstümüze gelirse belki daha rahat gol yollarında etkili olabiliriz. Ama gol kaçırma hastalığımızı bir maçlıkta olsa kenara koymamız lazım. Çok önemli bir maç..

O hastalığın tedavisini daha bulamadık.

Ama bu maçta işallah kırıcaz zincirleri.
:rolleyes:

zarha6155
08.02.2009, 12:05
Denizlinin beşiktaşının daha kötü olduğunu düşünüyorum.Ama biizm takım da istanbul takımlarını yenmemeye sanki yemin etmiş. Onun için beraberliğe de razı olabilirim.Hele de ankaragücü maçından sonra.

Gökhan ÖZDEMİR
08.02.2009, 12:07
Beraberliğe razı değilim ben.

Bu maçı kesinlikle alıcaz.

Aksi bir durumda Ersun Yanal'a yüklenecektir herkes.

Sadık Bıyık
08.02.2009, 12:08
O hastalığın tedavisini daha bulamadık.

Ama bu maçta işallah kırıcaz zincirleri.
:rolleyes:

işallah bu hastalıktan kurtuluruz. arşivden eski maçlara bakıyorumda gökhan nerdeyse maç başına 1 direk patlatma oranıyla oynuyor. birazda şans heralde

iso_4939
08.02.2009, 12:12
allahın ıznıyle yenecez rahat olun .....

tsmetu
08.02.2009, 12:16
Aslında biz beşiktaş'ı paranparça edebilecek güçteyiz.Bakın yenebilecek demiyorum,ama bu futbol birazda şansın yanında olacak.Biz geçen sezon 29.Hafta'da 41 puanımız vardı ama şimdi bu puan'ı 19. Haftada yakaladık kim tutar bizi daha.Ben acıkcası şampiyonluk beklemiyorum şampiyonlar lig'ine gidelim yeter ama onuda,bize armağan ederlerse dünyada yaşayacağım en güzel mutluluk olur.

unique
08.02.2009, 12:40
Yenecek gücümüz var ama beraberlik de işimizi fazlasıyla görür.

alper*
08.02.2009, 12:41
Beraberlik yeter.

only ts
08.02.2009, 12:48
Beraberlik yeter.

nereye yetiyor arkadasim?? sivas bursayla yapiyo garanti maci alir ( ınsallah alamaz ) bız berabere kalırsak fark 2 olur..

mutlaka almalıyız gercı yenemıyosan berabere kal derler ama ben mutlaka yenmelıyız dıyorum baska bır sonucu dusunemıyorum o 8taşlı taraftarlara gereken bır cevap vermek lazım beraberlık işi kurtarmaz ...

Mollasalihoğlu
08.02.2009, 12:50
beyler beraberlik falan yetmez, neden yetecekmiş???
çıkarız babalar gibi topumuzu oynarız, 3 puanı alıp döneriz..

toksoy61
08.02.2009, 12:54
Öyle koaly değil 3 puan. Bence 1 puan yeterlidir. 3 puan mükemmel olur. Yenilsekte sorun değil. Yeterki biz kendimizden küçük takımları yenelim bu saatten sonra..

mustafaction
08.02.2009, 12:55
ben bu maçta sağda yattara'yı solda alanzinho'yu izlemek istiyorum

Pirselimoğlu
08.02.2009, 12:56
ismail güldüren bugünkü maçta her zamanki gibi olay çıkarsa belki bjk li sarı sınırındakilerden sarı gören olur hadi isooo :D

Öztürk Adem
08.02.2009, 12:57
Haydı :D son vıraj nıtelıgınde olan 1 mac

Muhammet*
08.02.2009, 12:59
zor maç inşallah kazanırız

Onur Civelek61
08.02.2009, 13:01
kolay maç yok tabi ligin dibindeki takıma bile puan kaybedilebiliyor ama 8jk gerçekten kötü bi takım.Berabere de kalabiliriz tabi herşey olabilir.Ben bu sezonki en kolay galibiyeti bekliyorum...:)

Murat Acar
08.02.2009, 13:01
Bu maçta beraberlikte iyi sonuç sayılabilir ama bu becekeli burnu bibıçuk havada olan taraftarlarına çarşılarına gerekli dersi vermek adına bu maçı ALMALIYIZ BAŞKA YOLU YOK ve alacağımızıda düşünüyorum benim skor tahmin etmek gibi pek bi huyum yoktur ama bu maçın sonucu 1-3 lehimize olacak diye düşünüyorum....

mashal61
08.02.2009, 13:02
Beraberlik yeterli değil. Mutlaka kazanmamız lazım. Arkamızda 3 tane çakal takım var ve yerimizde gözleri var. Bu maçı kazanmanın bir gerekliliği de şampiyon olsak da bunları yenerek şampiyon olmamız gerek. Yoksa bunlar derbi kazanmadan şampiyon oldunuz falan filan zırvalarlar.

Zor bir maç bekliyorum. Ama sonunda kazanan taraf oluruz diye düşünüyorum. Takımın bu kadar iyi performansına rağmen bjk yi şimdi yenemeyeceksek ne zaman yeneceğiz?

Hamza Yilmaz
08.02.2009, 13:03
Artik bu maci aliriz. Derbilerde gol atamiyorduk son maclarda ama bu sefer patlariz diye düsünüyorum.. Bu maci da alirsak artik tüm türkiye bizden korkacak..

Onur Civelek61
08.02.2009, 13:04
kocaelispordan korkarım ama 8jk dan asla :)

mustafaction
08.02.2009, 13:05
8 taşı son maçlarda yenemiyoruz artık zamanı geldi

kudu_61
08.02.2009, 13:07
beşiktaş orta sahasını çok güçlendirdi ama bence defansında hala zaafları var bizde orta sahayı güçlü tutarsak bu maçtan en kötü ihtimalle beraberlik alırız ben bu maç yattara yı yedek bırakıp sağ bek tayfun sağ açık serkan ile başlanması gerektiğini düşünüyorum

sylva
tayfun-song-egemen-cale
hüseyin
serkan-selçuk-colman-alazinho
gökhan

çift forvete gerek yok orta sahamız forvet gibi selçuk-colman-alanzinho forvete destek olsun gökhan yakaladığını atsın yeter bence bu maç için gökhan-umut lüks olur yattara da bence formsuz

legend_ts_61
08.02.2009, 13:13
Artık ersun yanal'ın bır derbı macı kazanma zmanı geldgını dusunuyorum.bjk yı yenersek bızı kımse dtutamaz ve şampiyon oluruz.

Umut Şeref
08.02.2009, 13:14
3 tane yeroz ankaragücündeki gibi oynarlarsa

Pirselimoğlu
08.02.2009, 13:21
Ts 0 : 0 bjk
gs 3 : 0 Ts
fb 0 : 0 Ts
Ts 0 : 0 ss
ks 1 : 1 Ts
Zamanı geldi artık önemli maçlardadaki şansızlığımızı kırmamız lazım, şampiyonluk sadece anadolu takımlarını yenmekle gelmez, bjk maçı ilk olsun önümüz açılsın .

turkish0061
08.02.2009, 13:37
Bu mac zor gorunuyor, ama fener macinda Nasil guzel oynamistik, Top hemen hemen herzaman Bizdendi. Bjk macini alacagiz, sonrada olbasti dokturecegiz. Ya beraber biter Yada 2-1 Aliriz

erhank
08.02.2009, 13:44
Bu maci ben nasil izliyecem bilemiyorum, bu sefer kalp krizi riskim yüksek.

RuaY61
08.02.2009, 13:53
sapanları hazırlayın kara karga avına cıkıyoruz :)

theo
08.02.2009, 14:19
PAZAR GÜNÜ TEKİRDAĞDA OLUP TOPLUCA MAÇI İZLEYECEK RENKTAŞLAR BANA ÖZELDEN YAZSIN...haftasonu istanbuldan tekirdağa geçicem...

seydisehir1
08.02.2009, 14:24
eger klasik kadroyla yenilirsek , alanzinho 11 de baslayabilir obur haftalarda. Bence degisik bir kadro ile cikmaliyiz. 8tas sasirmali, onlar bizim kadroyu bilerek hazirlaniyirlar.taktiksel supriz yapmaliyiz..

Harun Karadeniz
08.02.2009, 14:26
Nobreyle Serdar sarı yer Konyada merak etmeyin :D

Ba®ış
08.02.2009, 14:27
nobre kart görmesin bence,eğer nobre cezalı olursa bobo oynar,bobo da maşallah boş geçmiyor bizi :)

Sadık Bıyık
08.02.2009, 14:42
3 tane yeroz ankaragücündeki gibi oynarlarsa

kardeş sen bu forma milletin moralini bozmak içinmi giriyorsun

Arif Timurcioğlu
08.02.2009, 14:49
Takımıma güvenim tam bu maçıda alırız. Ben olaya eziktaş diye bakmıyorum her takım benim için aynı hepsini yenecek güçteyiz eziktaşıda diğer takımlardan farklı kılan birşey yok.

Ali Tunahan Güllü
08.02.2009, 14:49
inşallah nobre bugün sarı kart görür...:D

Hüseyin İlkin
08.02.2009, 14:51
Hakan Arıkan, Serdar Kurtuluş, Gökhan Zan, Zapotocny, İbrahim Üzülmez, Sivok, Ernst, Yusuf, Tello, Holosko, Bobo

Beşiktaş'ın Konya 11'i .

Pirselimoğlu
08.02.2009, 14:53
mustafa denizliyi fırtına korkusu sarmış, sarı kart cezalısı durumuna düşebilecek 4 oyuncusunuda oynatmıyor :D

Umut Şeref
08.02.2009, 14:53
Şu Bobo dan çok korkuyorum bize gelince kral oluyor.

elnıno 28
08.02.2009, 14:54
8taş macı ıcın ıstanbulda toplanma yerımız neresı organızasyon varmı.bır yerde toplanıp hepberaber gıdersek daha guzel olur..her zaman her yerde avnıakerde en buyuk sensın bu alemde en buyuk trabzon şampiyon trabzon ne beşiktaş ne fener nede cımbombom........:atki::atki:

Umut Şeref
08.02.2009, 14:55
Geçen sene bilet fiyatları ne kadardı hatırlayan var mı ?

Keleşoğlu
08.02.2009, 14:55
bu maçı mutlaka kazanıp içerdeki gs maçına kadar puan farkını korumalıyız çünkü gs o haftaya kadar puan kaybetmez

Ba®ış
08.02.2009, 14:57
Geçen sene bilet fiyatları ne kadardı hatırlayan var mı ?
40 liraydı geçen sene biletler

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2009, 14:57
bjk kart sınırında kimler var?

Ali Tunahan Güllü
08.02.2009, 14:59

bunlar:

nobre-rüştü-i.toraman-serdar özkan

Pirselimoğlu
08.02.2009, 15:05
Beşiktaş'ın Konya 11'i .Hakan Arıkan, Serdar Kurtuluş, Gökhan Zan, Zapotocny, İbrahim Üzülmez, Sivok, Ernst, Yusuf, Tello, Holosko, Bobo

mustafa denizliyi fırtına korkusu sarmış, sarı kart cezalısı durumuna düşebilecek 4 oyuncusunuda oynatmıyor :D

bunlar:

denizli yusuf yusf :D

Mert Marabaoğlu
08.02.2009, 15:07
konya'da ayman oynuyo :D haftaya 8jk bizim maça çıkamayabilir :D

Keleşoğlu
08.02.2009, 15:08
haydi konya

Mert Marabaoğlu
08.02.2009, 15:09
bunlar:

5 OYUNCU SARI KART CEZASI SINIRINDA
Beşiktaş'ta, Konyaspor maçı öncesi 5 oyuncu sarı kart cezası sınırında bulunuyor.

Siyah-beyazlı takımda Cisse, İbrahim Toraman, Nobre, Rüştü, Serdar Özkan yarınki maçta da sarı kart görmeleri halinde, gelecek haftaki Trabzonspor maçında cezalı duruma düşecek.

Cisse'de sınırda. Cisse'de ilk 11'de yok, Mustafa Denizli noluyorrr :D

sessizkral_1
08.02.2009, 15:11
Bjk maçını izliyorum samimi söylüyorum biz bu bjk ye 3 atarız.Adamlar da futbol zekası yok pas yapamıyorlar.

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2009, 15:12
Yusufu iyiki almamışız :)

sifuni
08.02.2009, 15:18
Bjk maçını izliyorum samimi söylüyorum biz bu bjk ye 3 atarız.Adamlar da futbol zekası yok pas yapamıyorlar.

fenerinde yoktu ama ne oldu öyle oynayalim bu sefer yeneriz bakalim ayman birisini götürecek mi :D

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2009, 15:24
Rüştü sakat mı yoksa bize mi sakladı Denizli

Erkan
08.02.2009, 15:26
Yusuf'u beşiktaş sağolsun alarak bize iyilik etti.:)

Fener de buraki alarak bize iyilik etmisti... (Gokhani almistik, simdi de alanzinho:))

Mustafa Calik
08.02.2009, 15:32
Rüştü sakat mı yoksa bize mi sakladı Denizli

rüstü gercekten sakat

Mustafa Önder
08.02.2009, 15:33
Konya puan ya da puanlar alırsa jimnastik spor dan biz haftaya daha rahat gideriz...

TSigalko
08.02.2009, 15:36
Ulan Rüştü sakat falan oynar gene, coşar bu bizim maçta..

Erdem Koltuk
08.02.2009, 15:36
Bu beşiktaşı ezer geçeriz ezerrrrr.

My
08.02.2009, 15:37
Şu an Konya'da ilginç bir tezahürat var.

Konyalı ....ler İstanbul'u destekler...

:)

Muhammet
Bunlar iki kere elimizden kaçtılar. Çekirge üçüncüde ne yapacak acaba?

Ayrıca geçen seneki maçta ettikleri "Trabzon kümeye" tezahüratlarını unutmadım.

Şunları bir yenelim, şu okulda formamı giyip bütün bjklileri pişman edeceğim. :)

Mustafa Ayazoğlu
37'dk Konyaspor 0 - 0 Beşiktaş

Burak_52
08.02.2009, 15:38
bizim maçada yusuf bobo holosko 3 lüsü ile çıkarlarsa dağılırlar bence
konya inş yener bunları

M.Kılıç50
08.02.2009, 15:40
Tüpcüüüüüü geliyoruz Tüpcüüüüüüüü :D

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2009, 15:43
Denizli sanırım Nobre imza atmadığı için yedekte tutuyor.

Mert Marabaoğlu
Holosko sakatlandı ve yerine kart sınırında olan Serdar Özkan girdi.

cplc
holosko gitti :)
serdar özkan sanırım giriyo

Erdem Koltuk
08.02.2009, 15:44
Bunlar iki kere elimizden kaçtılar. Çekirge üçüncüde ne yapacak acaba?

Ayrıca geçen seneki maçta ettikleri "Trabzon kümeye" tezahüratlarını unutmadım.

Şunları bir yenelim, şu okulda formamı giyip bütün bjklileri pişman edeceğim. :)

Hayatımda gördüğüm en ezik bjkliler ordaydı zaten...Merkezde misin doğuda mı?

Mustafa Calik
08.02.2009, 15:45
Holosko sakatlandı ve yerine kart sınırında olan Serdar Özkan girdi.

vallah cok iyi oldu .. simdi serdar sari kart yerse tadindan yenmez :alkış:

mashal61
holoskonun bileğinde dönme olmuş.

Mustafa Önder
Holoşko sakatlandı sol bileğinde dönme varmış

Mustafa Ayazoğlu
Beşiktaşın gol yemesi zor çakılı 4lü ile oynuyor. Böyle katı defans kimse yapmıyor. Beşiktaş 1 - 0 maçı almaz inşallah.

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2009, 15:47
Konyaspor 0 - 0 Beşiktaş

İlk Yarı sonucu
http://www.hurriyet.com.tr/_np/0009/7310009.gif

Ali_Aydın_29
08.02.2009, 15:48
bu maçı alacağız inşallah.fenere verdiğimiz dersin aynısını bunlara üzerine golü ekleyerek vereceğiz..

cplc
konya kaleye 2 şut çekse 1 i gol olacak maçta pozisyon dahi yok.
hakanın serçe parmağı sanırım hazırlanırken çıktı.
öyle bişe zırvalıyordular...

Mustafa Önder
Veysel iyi vurdu son dakka da ama girmedi. 2.yarı Bjk biraz risk alacak gibime geliyor. Ancak Konya Contradan atabilir gibime geliyo. Umduğumdan daha kolay geçiyo maç.

Ali Tunahan Güllü
08.02.2009, 15:49
holosko sakatlandı:D

Furkan Dündar
08.02.2009, 15:50
Onu bırakında bjk resmen Yedek çıkmış maça arTık burdan konya onu eli boş göndersin
ama aslında en iyisi 1 puan :)

ferdiT
08.02.2009, 15:52
holosko oynamazsa bizim macta kaleye biraz zor gelirler:D

TSigalko
08.02.2009, 15:53
Hadi Serdar bir sarı kart lazım.Yapabilirsin..Haftaya Yusuf ilk11 çıksın.

Hüseyin İlkin
Beşiktaş bildiğimiz Beşiktaş .

Top oynamayan Beşiktaş yine sahnede .

Mert Marabaoğlu
holosko oynamazsa bizim macta kaleye biraz zor gelirler:D

Holosko'nun bileği dönmüş, %99 oynamıcak bizim maçta spiker dedi. :D

Ali Tunahan Güllü
08.02.2009, 15:54
valla iyiki yusufu almadık:D serdar da kesin sarı görür:D

Mehmet S. Pervan
08.02.2009, 15:55
haftaya yusufu ilk 11 bekliyoruz :) bakalım üç kuruş fazla verdiler diye beşiktaşa gitmek ne demekmiş görücek gollerimizden sonra.

Mert Marabaoğlu
08.02.2009, 15:56
MS Gaziantepspor 2 - 0 Ankaraspor

Ankaraspor'da beklendiği gibi şampiyonluk yarışından koptu. kazan kaynamaya başlıyor :)

Mustafa Önder
08.02.2009, 16:02

Ankaraspor'da beklendiği gibi şampiyonluk yarışından koptu. kazan kaynamaya başlıyor :)

Bu iyi olmadı Ankara'da kıyısından köşesinden bu yarışta olması lazım. Diğer takımlara direnmeleri açısından.

Mustafa Calik
08.02.2009, 16:04
jefferson holoskoyu sakatlamis .. helal olsun jeffersona :alkış: bize iyilik yapti :)

KÖKSAL AYDIN

Evet aynen katılıyorum.Ama şampiyonluk yarışında fazla takımın olması istanbul takımlarının daha çok takılması demekti.Artık Ankara ile oynayacaklar kebap gibi maç yapacaklar demektir.

cplc
burkulma diyor holosko için bence oynar

mashal61
08.02.2009, 16:05
jefferson holoskoyu sakatlamis .. helal olsun jeffersona :alkış: bize iyilik yapti :)
Şimdi sıra Ayman'da :)

Mustafa Önder
08.02.2009, 16:08
İbrahim Üzülmez sarı gördü

Muhammet
08.02.2009, 16:09
Tello'nun sert ortalarına ve şutlarına karşı hazırlıklı olmalıyız.

TSigalko
08.02.2009, 16:10
İnşallah kart sınırında değildir Üzülmez.Yoksa izlenmez haftaya bizim maç.Maça renk katan adam:D

Mustafa Önder
08.02.2009, 16:10
Krotoçvil gene atmasın kendi kalesine Denizli maçında atmıştı:D

Mustafa Önder
08.02.2009, 16:13
Bobo gol kaçırdı yanlız baya iyiydi atak

Burak 1967
08.02.2009, 16:14
Konyaspor saçmalamaya başladı zorla gol yedircek kendine!

TSigalko
08.02.2009, 16:15
İsmail Güldürende Konyadaymış.İ.Güldüren-Ayman daha çok sakatlık olur bu maçta :D

KÖKSAL AYDIN
08.02.2009, 16:17
Bjk de berabere kalırsa ve haftaya en azından beraberlik gelirse bir havlu da bjk ye veririz.

sirkan
08.02.2009, 16:25
yusuf cikti.. :D
dakika 66 durum 0-0

KÖKSAL AYDIN
08.02.2009, 16:27
Şaka maka maç beraberliğe gidiyor gibi.
İnşallah böyle devam eder...

sirkan
08.02.2009, 16:28
celaliddin iyi oynuyor.. :D

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2009, 16:29
71'dk Konyaspor 0 - 0 Beşiktaş

Ali Tunahan Güllü
08.02.2009, 16:29
haydi konya dayan ya bu maç böyle biterse gerçekten süper olur:D

alpozan61
08.02.2009, 16:30
haydi konya be...

Erdogan
08.02.2009, 16:32
konya iyi oynamiyor bize arsi olsa 3 kat daha performans gösterirlerdi. besiktasinda bisey yaptigi yok. bu beskitasi yenmemiz cok dogal ve normal bisey olacak.

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2009, 16:33
75'dk Konyaspor 0 - 0 Beşiktaş

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2009, 16:35
Nobre giriyor

Pirselimoğlu
maçı izleyen varmı kargalar nasıl onuyor, özellikle ilk 11 başlayan yeni karga yusf ve ernst.

Ali Tunahan Güllü
ernst çıktı nobre girdi....

sirkan
08.02.2009, 16:36
bejeke haftaya boyle oynarsa rezil ederiz onlari :D

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2009, 16:36
maçı izleyen varmı kargalar nasıl onuyor, özellikle ilk 11 başlayan yeni karga yusf ve ernst.

2 side oyundan alındı çok vasatlar

Samet Yildirim
08.02.2009, 16:37
kartal gol gol gol kartal gol gol gol:D:D

yürü be konya...

TSigalko
08.02.2009, 16:37
Yusuf berbat zaten çıktı oyundan.Yerini U.incemana bıraktı.Ernstte bir sarı gördü.Oda çıktı oyundan.Yani vasat oyuncular..

Beşiktaş yüklenmeye çalışıyor.Şu ara bir gol yiyebilir.Efsane golcü Veysel atabilir :D

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2009, 16:38
80'dk Konyaspor 0 - 0 Beşiktaş

Mert Marabaoğlu
08.02.2009, 16:39
kartal gol gol gol kartal gol gol gol:D:D

yürü be konya...

kartal gol gol gol 'mu ??

KÖKSAL AYDIN
bjk nin maçlarında hep son dakikalardan korkmuşumdur.
Ama bugün böyle olmayacak.........

Tolunay Abdioğlu
Beşiktaş bizimle böyle oynarsa çekicekleri var derim :)

Samet Yildirim
08.02.2009, 16:40
kartal gol gol gol 'mu ??

ciddi alma;)...

Canİlker
08.02.2009, 16:40
konya atar golü bence

Erdogan
08.02.2009, 16:41
tam yerinde faul verdi simdi atmazlarsa daha atamaz jimnastik

KÖKSAL AYDIN
Tehlikeli yerden faul kullanacak bjk.

KÖKSAL AYDIN
Ohhhhhhhhh be geçti.

F.SultanTekke
08.02.2009, 16:42
http://de.justin.tv/ligtvdevu2

F.SultanTekke
08.02.2009, 16:43
dk 85 oldu.

Ali Tunahan Güllü
08.02.2009, 16:44
hadi 5,6 dk kaldı dayan konya......

My
Gece işe gittiğimde mevlevi gibi döndürülecek çok becekeli arkadaşım var iddialaştığım :D Sık dişini Konya.

Mustafa Ayazoğlu
85'dk Konyaspor 0 - 0 Beşiktaş

TSigalko
08.02.2009, 16:45
Tello'da iyi alıştı.Saçma sapan şutlar çekiyo :D

KÖKSAL AYDIN
08.02.2009, 16:47
Hadi 5 dakika daha kaldı.

Mustafa Ayazoğlu
88'dk Konyaspor 0 - 0 Beşiktaş

Ali Tunahan Güllü
dk 88 konya-0----8taş-0...

only ts
08.02.2009, 16:48
8taşa has oluyo bize atıp tutuyolar önce kendine bakacaksın hadi bakalım fark acılsın ohhhhhhhhhhh

Pirselimoğlu
bu maçta böyle biterse spor programlarını seytermek çok zevkli olcak :D

Mustafa Ayazoğlu
89'dk Konyaspor 0 - 0 Beşiktaş

Ali Tunahan Güllü
08.02.2009, 16:49
bu maçta böyle biterse spor programlarını seytermek çok zevkli olcak :D

aynen valla özelllikle sinan enginin programını:D

Umut Şeref
bitti mi ? maç

TSigalko
Kaledeki Liverpool Gazisi Hakan değil mi

Mert Marabaoğlu
evet 8jk'yıda kaybediyoruz. hadi hayırlısı :D

F.SultanTekke
3 dk uzatma geldi..

Mustafa Önder
aynen valla özelllikle sinan enginin programını:D

Sinan Engin bence çok gıcık şuan da Bejeke ye

boztepeliyasin
şu konyadan birazdaha iyi oynarsak beşiktaşı yeneriz:)

Mert Marabaoğlu
Kaledeki Liverpool Gazisi Hakan değil mi
evet önümüzdeki haftada büyük ihtimalle hakan olucak.

sirkan
nobre atiyordu.... :S

Mustafa Ayazoğlu
90'dk Konyaspor 0 - 0 Beşiktaş

+ 3'dk

TSigalko
08.02.2009, 16:50
Off Jefferson net gol kurtardı..

F.SultanTekke
Nobre kafayla vurdu Jefferson kurtardı..

only ts
dakka 91 :)

F.SultanTekke
08.02.2009, 16:51
Son 1 dakika 20 sn sayın beyler:)

Erdem Koltuk
Yeeeeter tüüüpçü yetteerrrrr:):) en sevdiğim tezahürat başladı:):)

Mert Marabaoğlu
nobre haftaya kesin ilk 11 başlıcak, nobre'yi song'a verelim, alırız maçı

Mustafa Ayazoğlu
92'dk Konyaspor 0 - 0 Beşiktaş

+ 3'dk

Canİlker
aferim jefferson'a ya. bu arada kart gören yokmu bjk'da ?

Pirselimoğlu
radyo yayını kesildi, sonra geri geldi bi anda spikerin bağırdığını duydum, serdar özakan diye neyseki sadece atakmışş slk spiker boş yere heyacan yaptık.

Mert Marabaoğlu
ismail güldüren'de sakatlandı, son bölümü 10 kişi oynıcak konya :S

Night61
08.02.2009, 16:52
ulan az kalsın gol oluyodu yüreğim ağzıma geldi

sirkan
kornerr atacak bejeke

Mustafa Önder
korner kullanıyo bejeke

only ts
90+3 oynaniyo

Erdal
Anadolu takımlarının bize garezimi var diye soruyoruz ya hani....Maçı seyredenler Konya tribünlerinin garezi olmadığını anlar:)

F.SultanTekke
Beyler BİTTİ!!!!

sirkan
ve mac bitti :D

konya 0-0 bejeke

Mustafa Önder
helal Jefferson :D

Mustafa Ayazoğlu
Konyaspor 0 - 0 Beşiktaş

Maç Bitti

TSigalko
Helal Jeff son pozisyonuda aldı..

only ts
08.02.2009, 16:53
mac bitti hadi by by bejiktas :D

F.SultanTekke
Hayirli olsun :)))) konya 0 ezİktaŞ 0 konyalilar baĞriyor .... BeŞİktaŞ olamazsin Şampİyon:)

Canİlker
Anadolu takımlarının bize garezimi var diye soruyoruz ya hani....Maçı seyredenler Konya tribünlerinin garezi olmadığını anlar:)

nedenki ??????

Mert Marabaoğlu
ve bittttttttiiiiiiiiiiiiii hade geçmiş olsunn :D:D

Mustafa Önder
Helal Konyaspor taraftarı
İ.ne beşiktaş olamazsın şampiyon:D

Pirselimoğlu
aferim jefferson'a ya. bu arada kart gören yokmu bjk'da ?

kart cezalısı durumuna düşebilecekleri oynatmadı denizlii tırsakkk denizlii :D