PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 1 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36

Mustafa Calik
15.02.2009, 21:07
arkadaslar lütfen yapmayin .. yok bu futbollanmi sampiyon olacaz yok bilmem ne, bir ay önce feneri dagittik evet o futbollan insallah sampiyon olacaz :)

Ertan1982
La Arkadaslar ne kadar ktü bir sezon gecirseler bile bu BJK Inönü den 1Puan aldik.Zorlu bir Deplasmani geride biraktik.Sivas Beraber kaldi GS yenildi.GS daha 3 Derbisi var Sivas daha Zorlu Rakipleri var.Bence bu 1 Puan bir Kazanc.Bu Hafta en Zorlu mac bizdeydi ve biz ögle yada bögle 1 Puan aldik nokta.

seydisehir1
8tasin hayati maciydi.. normaldi bastirmalari... ancak Serkan la baslamamayi anlayamiyorum.. tayfun koridorunu yol gecen hani yaptilar... bu arada... Tony yarim saniye ile golu yedi.. topa mudahelesi var ama cok zor tabi cok sert toptu... gercek ten dunya klasi bir kalecimiz var.... haftaya ideal onbir e donuyoruz... ceyhun ve alanzihno ile...

Medallion
Kötü oynadık.Son dakikalarda pas yapmaya başladık.Yattara çıkmamalıydı.2 kişi başında bekliyordu.Beşiktaş'ın gol atacağı belliydi ama o dakikalarda.Pas yapamadık o aralar.3 puanı alsaydık çok iyi olacaktı ama 1 puanda iyidir.

Yattara nin basinda iki kisi vardi da adamlar kac kisiyle saldiriyorlardi. Karsi takim 14 kisi falan di herhalde...

hay1699
aninda herseyi unutuyoruz, daha yeni kurulan bi takimiz, oyle yada boyle zirvedeyiz. butceleri kac katimiz olan takimlara 5-6 puan fark atmisiz...rahat olun arkadaslar. bir muharebeyle savas kaybedilmez. bu sonuc da cok iyi.

sirkan
Bjk 16 Şut
ts 5 Şut
kaleyİ bulan
bjk 7 Şut
ts 1 Şut
kornerler
bjk 12
ts 2

neyİ konusucaz kİ ezİldİk resmen

hangi ezilmeden bahsediyorsun,..

trabzonda bizim kalemize gelemediler ama sacma sapan 2 gollen kupadan elendik bunu unutma.....

burdan aldigimiz 1 puana degil bjk bizden 6 puan uzaklikda tuttuguma sevinin....

Bay_Kan
Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir takım vardı karşımızda. Bunun üzerine kabul edelimki Türkiye'nin en korkutucu atmosferinde oynamak kolay birşey değil. O yüzden kimse kötü oyun yüzünden canını sıkmasın. Bir daha böyle şartlarda bir maçımız olmayacak. 5 puanlık farkın keyfini çıkarmaya bakın :)

Remzi
15.02.2009, 21:08
BJK , bizim onları ezdiğimiz maçta 3 puan alabiliyorsa biz de onların bizi ezdiği maçta 3 puan alabilirdik.

Bu kadar basit.

Böyle mantık olmaz.biraz şans biraz yetenek işi bu.

Ben olsam maçın başında hseyini çıkarır Serkanı oynatırdım.Hüseyin çok güzel pozisyonlar hazırladı rakibe.

hodlu
Dakika 70 Yattara oyundan çıktı bizim 3 puan gitti ve neredeyse 1 puan havaya uçuyordu...

vatandas61
Bobo yine atti, sanirim bize attigi 6. gol. Bir adamin bir takima sansi ancak bu kadar tutar...

Cok kotu oynadik, fark yiyebilecegimiz bir macti gercekte. Hocanin Yattara-Isaac degisikligini sacma buldum, Serkan'i oyuna alsa dusen ortasahayi cok daha iyi toparlardik. Rakibe 12 korner attirirsaniz ve korneri kullanan oyuncular Tello-Delgado vuranlar da Nobre-Bobo ise bir gol yemeniz kacinilmaz oluyor. Mac boyu kaleye cektigimiz tek isabetli sut gol, bu da herseyin ozeti sanirim. Durum bu iken aldigimiz 1 puan cok iyidir.. Bence Cale takimdaki en iyi isimdi, canini disine takti, helal olsun...

bence sans degil, bu adam mükemmel bir forvet. Ama yapacak birsey yok, macin 1dk belliydi bjk nin gol atacagi, ikinci yarida hatta gol ben geliyorum dedi.
Puan kayiplari olacak mutlaka ama bu futbol cok kötüydü, resmen ezildik. Insallah toparlaniriz. Bizim yorulma lüksümüz yok, rakiplerimiz haftada 2-3 mac oynuyor biz tek mac ama bugün dökülüyorduk.

Hüseyin İlkin
Daha Fenerbahçe ve Galatasaray İnönü'ye gidecek , üç puan olsa süper olurdu ama bir puanda iyidir .

Artık İstanbul'da maçımız yok .

Galatasaray ve Fener gelecek .

Erdem Koltuk
Kızmayın ama ;

Bu iş Ersun Yanal'la olmaz gibi geliyor bana. :S

Kimle nasıl olur açıklasana o zaman???Saçma sapan yorumlar yapıp moral bozmaya gerek yok..

KÖKSAL AYDIN
G.saray - Sivas - Ezikbahçe alır maçlarını, Beşiktaşın zor maçı... Ama bizim son 2 haftadır oynadığımız futbolla denizli karşısında işimiz zor... bununda altını çizelim...

Fener nasıl yenecek gençleri.Gençler yükselişte.Benim bu seneden umudum çok arkadaşlar...

leavemealone
Bukadar olmaz ya bugune kadar kornerden hic golleri yok . Biz oynayinca ilk defa atarlar off ....

Burak 1967
kötü bir oyun oynadık, mücadelemiz özellikle ikili mücadelelerde çok silik kaldık evet bu tabloya kimse itiraz edemez etmemeli de. ama olaya şurdan bakalım bjk nin bu maç her şeyi, varıyla yoğuyla oynamak zorunda, bide bu iş biraz insan psikolojisi ile de ilgili, bizim takımda üst sırada olmanın verdiği rahatlık bjk lilerde ise bu maçın mutlaka ama mutlaka alınması gereken bir maç. adrenalin, stres üst seviyede, ve arkalarındaki itici güç.
sakın ola uşaklara çok yüklenmeyin, avni akerdeki kupa maçını düşünün bjk i ne hale sokmuştuk ama yenilmiştik, bugün onlar için çok daha önemli bir maçta yenilmedik. şunu da açık yüreklilikle söylemek lazım bugün bjk bu ligde kim ile karşılaşsa bu futbol ile darmadağın ederdi.

Cafer KILIÇSOY
15.02.2009, 21:09
Çok kötüydük bu akşam ama her maçın havası da bir olmaz. Sylva ve Cale birde Egemen öne çıkan isimlerdi. Karşımızda Beşiktaş vardı sonuçta. Maçtan önce de söylemiştim bir puan iyidir diye.

Hayırlısı olsun artık.

.....
üzülmeyin diyorum ama oyuna üzülüyorum. Allahım sen yardım eyle

Koray
Takım sahada oynarken geçen sene ki günler geldi aklıma...
Rezalet oynadık...
Ayrıca bu Hüseyin'e plaketmi verilecek madalya mı takılacak ne yaparsalar yapsınlar da,KURTULALIM ULANNNN !

Alibeyoglu
besiktas cok iyiydi hayatlarinin macini oynadilar buda malesef bizim maca denk geldi

MuratJ
Kızmayın ama ;

sen git uyu şimdi yarın okulun vardır

sirkan
lig tv serefsizler basladi......

only ts
valla 1 1 cok ıyı skor adamlar bızı yok ettı sahada bız napıyoruz boyle hocam ersun hocam umut cıkarmı ??? allah askina yaa valla 1 puan opupte basimiza koyalim sahada yoktuk ha son olarak cale sana helal olsun ayakta kalan sendin sadece!!!! 1 puan iyi

Mehmet Fırat
Ligin gol/korner oranı en düşük takımından korner golü yedik. Bana asıl koyan bu. :)

SDanışmaz
Ersun Hoca'yı bir maçta sattınız ya ne diyeyim artık..

TSKara61
15.02.2009, 21:10
Dakika 70 Yattara oyundan çıktı bizim 3 puan gitti ve neredeyse 1 puan havaya uçuyordu...

Sevgili abicim sen maci izledinmi gercekten?

Kaan
Tamam susuyorum arkadaşlar.

Burda herkes istediği yorumu yapamıyorsa , ben de çekip giderim.

İyi geceler.

KÖKSAL AYDIN
Bu takım mükemmel maçlar da oynadı.Böyle zottirikten maçlar da olacak.Ya yenilseydik.

Bak 1 puan almışsın.Adam evinde 11 maçın sadece 1inde yenilmiş.Buradan bu oyunla 1 puan da iyidir.

Murat Erdem
Haftaya Deniz li maçı tahminimizden zor olucak. Takıma mental destek şart.

bulutus
ya bazi arkadaslara diyorum. iyiki istanbul takimlarinin taraftatlari degilsiniz, yoksa intahar ederdeniz. yaw sampiyonluktaki rakibinden kendi evinde 1 puan aliyorsun vede bu aksam itirabiriyle lider ve sampiyonlugun en guclu adayisin. bence biraz insaf.

[KAPLAN]
Ben hayatımda böyle futbol izlemedim. Bireysel olarak tüm futbolcularda bir gariplik vardı. Ersun Yanal takımı hiç iyi motive edememiş. Geçen maçla akıllanacaklarını düşünmüştüm ancak yanılmışım. 8taş için bu maç bir dönüm noktasıydı ama bu bizim bu kadar kötü futbol oynamamıza, iki pas dahi yapamamamıza sebebiyet vermemeliydi. Yazık ! Ersun Yanal'ın açıklamalarını merakla bekliyorum.

fatihbasak
aninda herseyi unutuyoruz, daha yeni kurulan bi takimiz, oyle yada boyle zirvedeyiz. butceleri kac katimiz olan takimlara 5-6 puan fark atmisiz...rahat olun arkadaslar. bir muharebeyle savas kaybedilmez. bu sonuc da cok iyi.

Bu puan farkı bizim çok iyi futbol oynadığımızdan değil. Rakiplerin kötü futbol oynamsından kaynaklanıyo..

Hüseyin İlkin
Beşiktaş kendileri için ölüm kalım maçını çok iyi oynadı valla .

3 puan alamamaları iyi oldu bu maçta .

İster istemez bir moral bozukluğu olacaktır .

surmnli
Bir maçla Ersun Yanal ile olmaz diyenlere şaşırıyorum .

Tamam kötü tercihler yapmış olabilir ama daha düne kadar 5 yıl ben mi diyordum bu hocayla .

Buraya bizi getiren odur . Haksızlık yapmayın ..
ASLINDA BİR MAÇLA SINIRLAMIYORUZ hocayı ama maleseff oyuncularımızda bulundukları konumun verdiği stresle baskı altında hata yapmamak adına garanti futbolu tercih etmiş olabilirler yoksa futboldan aaz anlayan bir adamda teknik anlamda takımın busekilde baskı yemesini istemezzz ben bu kadar geriye yaslanın dediğine inanmam hocanınn bu oyuncu psikoloji birazda

TS-Tiryaki
Allah askina birakin Ersun hocanin yakasini. Bu sene deplasmanda oynadigimiz son derbiden bir puan aldik. Fenami?? Allah Allah. Görenden zirveden 10 puan uzaklastik zanneder.

8Tas hayatinin futbolunu oynadi. Niyeyse bize karsi gelen her takim Barcelona kesiliyor.

Hele becekenin birbirinden kötü odun futbolculari Messi oldu bugün.

Dopinglimidir nedir bunlar??

Haluk Ongan
En önemli rakiplerimizden biriyle deplasmanda oynadık ve en önemli 3 rakibimzin 5-5-6 puan önündeyiz, Bjk böle oynarsa iyi yerlere gelirler, bizim için kaybedilmiş bişey yok

MuratJ
15.02.2009, 21:11
ya beyler kötü oynadıysak nolcak kim her mac süper oynayıp sampiyon olmus biz bir kaç maç kötü oynuyoruz rakiplerimiz her maç kötü oynuyor sampiyon biziz! fb gecen hafta 10kişi ibb ye eziliyo adamlar yinede sampiyon olcaz diyolar sizi anlamıyorum ya

soner_61
Bjk 16 Şut
ts 5 Şut
kaleyİ bulan
bjk 7 Şut
ts 1 Şut
kornerler
bjk 12
ts 2

neyİ konusucaz kİ ezİldİk resmen
ılk sezon macında da eweımız de bız bole oynadık ama olmayınca olmuyo ıste golu yemeseydık ii di ama olsun ya yenılmedık yenemedıler dalga gecemedıler o bıze yeter ya.

hermann hesse
Keyfi yerine gelmek isteyen varsa Beşiktaş forumuna girsin.
Maç stresinin 1dk atılması garantisi veriyorum.
:))))))))))

bordo(61)mavi
Fener nasıl yenecek gençleri.Gençler yükselişte.Benim bu seneden umudum çok arkadaşlar...

Zaten ben Ezikbahçeyi şampiyonluk yolunda rakibimiz olarak görmüyorum. Bizimde umudumuz yüksek takibi. Desteğe devam...

GERONIMO35
kızdım valla

bende kızdım walla

mashal61
Haftaya Denizliyle yapıyoruz. Kasmaya gerek yok. Deplasmanda 1 puan böyle maçlarda her zaman iyidir.

MuratJ
Tamam susuyorum arkadaşlar.

Burda herkes istediği yorumu yapamıyorsa , ben de çekip giderim.

İyi geceler.
iyi geceler

magicyattara
Bjk bu oyunla kendini avutsun.

Biz şampiyonluğa koşuyoruz.

Ayrıca hakeme de şükretsin.Tüm pozisyonları duran toplardan geldi ve duran topları tek kelimeyle hakem hediye etti.

Mehmet SELEN
Bu forumu çok yakından takip ederim.Umut Bulut için herkes demediğini bırakmadı.Bu maçta görüldü ki Umut bu takımın değişmez futbolcusu.Ama her maç süper oynayacak diye bişey de yok.Şimdi çoğu kişi Ersun Hocayı elştiriyor.Böyle bir taraftar profili çok yanlış.Bir takım her hafta üst düzey maç oynayamaz.Bunu herkes bilmeli ,bilmeyen futboldan anlamıyordur açık söyleyelim.Kötü oynanan bir maçtan sonra herkesi bi istifaya çağırmadığınız kalıyor.Unutmayınki takımımız averajla 2.sıradaysa yine bu futbolcular ve teknik ekip getirdi oraya.İnanın şu forumu okuyunca midem bulanıyor bu bizim taraftarımız olmaz diyorum.Arkadaşlar sakin olalım hep destek olalım.İyi günde herkes destek olur ama ÖNemli olan kötü oynanan bir maçtan sonra destek olunmasıdır.

AYYILDIZ
Aslında iyi oynayıp 1 puan alacağımıza kötü oynayıp 1 puan almak daha iyi oldu bu hafta Ersun Hoca futbolculara gereken uyarıları yapacaktır ayrıca ilk 20 haftanın lideri olmanın yanında çok zor 4 maçı geride bıraktık ve puan farklarıyla geride bıraktık bu takımlar daha birbirleriyle oynayacaklar eğer biz galip gelebilirsek puan farkı daha da açılabilir.

sirkan
Bu takım mükemmel maçlar da oynadı.Böyle zottirikten maçlar da olacak.Ya yenilseydik.

Bak 1 puan almışsın.Adam evinde 11 maçın sadece 1inde yenilmiş.Buradan bu oyunla 1 puan da iyidir.

sütünü icmeye unutma...!

Burak 1967
15.02.2009, 21:12
Sevgili abicim sen maci izledinmi gercekten?

ya bu tarz yorumlar insanı çileden çıkartıyor. Yattara çıktı maç gitti. gelde buna cevap yaz şimdi...

Tyler Durden
bir puan iyidir ama maci izlerken ziya doganli ve lazaronili donemleri hatirladim..
son iki sezonun en kotu maciydi desek yalan olmaz herhalde.

RepLay
Hocamızı çok seviyorum ama kusura bakmasın Yattara oyundan alınırmı Hocam Allahını seviyorsan adam çıktıktan sonraki her maç eziyet oluyor bize. Adam oyundayken ileri çıkamıyorlar Mustafa denizli bile rahatlamıştır Yattara çıkınca. Şu Serkan nasıl oynamaz hocam 90 dakika.

Lami cimi yok. Bu maçı ersun hoca sayesinde kaybettik. Selçuğa nasıl sabrettin 80 dakika. Yapma hocam kaç aydır aynı senaryo yattara çık Isaac yada Alanzinho gir. Yapma böylee yapmaa :(( çok üzüntülüyüm çok. Takım hiç oynamadı. Maç 8taşın hakkıydı.

Arif Timurcioğlu
6 puanlık fark gene duruyor biz amacımıza ulaştık umutun kötü performansı maçı çok etkiledi umut iyi olsa o kadar çıkamazlardı uğraştırırdı onları neyse 1 puan 1 puandır derbide.

A.Gökhan AKIN
Bu puan farkı bizim çok iyi futbol oynadığımızdan değil. Rakiplerin kötü futbol oynamsından kaynaklanıyo..

öylemi geçen sene bu hafta galatasaray 45 puanla liderdi desem o zaman napacaksın bizim puanamız 42 şuan bu ne yaman çelişkidir?

Yunus Emre SEYHAN
Geri yaslandık sadece....

Hüseyin İlkin
15.02.2009, 21:13
Beşiktaş'ın kaç " net " pozisyonu var biri bana bunu söyleyebilir mi ?

Hani iyi oynadılar tamam da ben öyle net pozisyonlarını hatırlamıyorum böyle oynarken buda başarıdır .

Emre B.
Bu maçta çok kötü oynadık.Orta saha da hiç top tutamadık, dolayısıyla forvetlerimizi besleyemedik.

Berkedogan
diğer taraftan bu kadar kötü oynayan trabzonspor bu kadar iyi olan beşiktaşa sahasında yenilmiyosa harbiden çok güçlü takımız demektir ölümüz inönüde 1 puan aldı.

TSezgin61
gecen 2 macta biz ezmistik onlari avni akerde... önemli olan skor

Mehmet SELEN
Kızmayın ama ;

Sen hangi hocayı istersin Arsen wenger iyi mi

A.Gökhan AKIN
bugün bu futbolla bırakın 1 puanı yarım puan olsaydıda onu alsaydık yine sevinirdim.

Yasin İriş
Bİr adam sirf kaptanlik bandini takacak dİye İlk 11 de baslatmaya kimsenin hakki yok

F.Tütüncü
Geçmiş olsun. Galibiyet istiyorduk ama 1 puan da hele hele bu fuboldan sonra çok iyi. Karamsar olmaya gerek yok. Sonuçta İstanbul'da deplasmandaydık. Ve bjk'nin bizden daha çok ihtiyacı vardı, daha çok istediler...Bu son 2 hafta oynadığımız maçlar da bize ve oyuncularımıza ders olur inşallah... Olsun artık!

fatihbasak
Bu forumu çok yakından takip ederim.Umut Bulut için herkes demediğini bırakmadı.Bu maçta görüldü ki Umut bu takımın değişmez futbolcusu.Ama her maç süper oynayacak diye bişey de yok.Şimdi çoğu kişi Ersun Hocayı elştiriyor.Böyle bir taraftar profili çok yanlış.Bir takım her hafta üst düzey maç oynayamaz.Bunu herkes bilmeli ,bilmeyen futboldan anlamıyordur açık söyleyelim.Kötü oynanan bir maçtan sonra herkesi bi istifaya çağırmadığınız kalıyor.Unutmayınki takımımız averajla 2.sıradaysa yine bu futbolcular ve teknik ekip getirdi oraya.İnanın şu forumu okuyunca midem bulanıyor bu bizim taraftarımız olmaz diyorum.Arkadaşlar sakin olalım hep destek olalım.İyi günde herkes destek olur ama ÖNemli olan kötü oynanan bir maçtan sonra destek olunmasıdır.

Bir takım her hafta üst düzey futbol oynayamaz ama bir sezonda kendisi için çok önemli olan en az bir maçtan da 3 puan ile ayrılır dimi ???

only ts
o kadar dua ettik allahim bize yardim et diye gercekten etti binlerce kez sukurler olsun.. mac 8tasin hakkiydi biz ne yaptik hic bise hic bise yapmadik 1 gol disinda ne var.. kötü oynayabılırdık ama bu kadar da kötü olunmaz

suat kalkan
ersun hoca ne yapsın hüseyin selçuk colman ne yaptı allah aşkına bir tane topu tutamadılar

Enes Ünal Kaya
15.02.2009, 21:14
Alma Şu Yattara yı oyundan alma almaa..... adamın ruhu yetio anlamıokii....

Arif Timurcioğlu
Hocamızı çok seviyorum ama kusura bakmasın Yattara oyundan alınırmı Hocam Allahını seviyorsan adam çıktıktan sonraki her maç eziyet oluyor bize. Adam oyundayken ileri çıkamıyorlar Mustafa denizli bile rahatlamıştır Yattara çıkınca. Şu Serkan nasıl oynamaz hocam 90 dakika.

Lami cimi yok. Bu maçı ersun hoca sayesinde kaybettik. Selçuğa nasıl sabrettin 80 dakika. Yapma hocam kaç aydır aynı senaryo yattara çık Isaac yada Alanzinho gir. Yapma böylee yapmaa :(( çok üzüntülüyüm çok. Takım hiç oynamadı. Maç 8taşın hakkıydı. İyide yattaranın yürüyecek hali kalmamıştı hoca maçı çok güzel yönetti bence bjk iyi oynadı kabul etmek lazım ama bizim ortasaha ve umut biraz iyi olsaydılar kötü kazanırdık.

TS-Tiryaki
eziktas ceza sahamiza TAM 51 orta yapmis. :D

kocaman61
bugün orta sahamız kötüydü selçuk beni şaşırtı çok etkisizdi slyva ve cale bugün en iyi oyuncularımızdı bu oyunla 1 puan iyidir en azından yenilmiyoruz buu puanın değerini ilerleyen haftalarda daha iyi anlayacağız 77 deki gole gerçekten çok üzüldüm ama elden bişe gelmiyor birde tek forvet oynamak bize yaramıyor ilerleyen haftalar daha iyi olacağız ligin zirvesindeyiz desteğe devam

Paksoy
ersun yanal ı eleştirenler galip geldiğimiz zaman seviniyorlarmı acaba ?

Sami Kuk
Kimse sakın birsey demesın süküt durun..Ucuz kurtulduk ıstedıgımızı aldık kımse moralını bozmasın ama alsaydık macı %80 di şamp.

Alibeyoglu
15.02.2009, 21:15
isin güzel tarafi puanlarin esit olmasi halinde besiktasdan önde bitirecegiz iki avaraj bizden yana

mustafaction
Bu kadar top kaybıyla oynadığımız başka bir maç hatırlamıyorum.Ama 1 puan mükemmel oldu.Kolay değil o taraftarın baskısı altında oynamak

hermann hesse
Nasıl maç Beşiktaş'ın hakkıydı ya. Başlatmayın hakkınızdan HAK değirmende.

Adamları kupa maçında aynen bu şekilde ezdik sonuç ne oldu. Yenildik.
Onun için hak mak demeyin bana.
Sittin seneden beri bu .avşaklar hak hukuk mu dinledi.

GERONIMO35
şampiyonluk yolunda bu maçta bir adımdı bu bir puan çok şey demek ayrıca 8 taşın iki puan kaybı bizim için daha büyük bir adım

bayrakları hazırladım ben yıllardır beklenen turu izmirde atmak için

AYYILDIZ

Lami cimi yok. Bu maçı ersun hoca sayesinde kaybettik. Selçuğa nasıl sabrettin 80 dakika. Yapma hocam kaç aydır aynı senaryo yattara çık Isaac yada Alanzinho gir. Yapma böylee yapmaa :(( çok üzüntülüyüm çok. Takım hiç oynamadı. Maç 8taşın hakkıydı.

Katılıyorum hatta geçen hafta Yattara'nın çıkmasının neagatif etkisini yaşamıştık ve ders almamız gerekiyordu ne yazıkki hoca da ders alamamış.Ersun Hocayı destekliyoruz ama hatalarını söylememiz lazım.

Cem Akyüz
inanmıyorum ya gene mi Ersun Yanal'a laf söylüyorlar...Maça gelince 1 puan iyidir tabiki kazansak çok iyi olacaktı 1 puanında kötü olduğunu düşünmüyorum

Oktay AKKUŞ
15.02.2009, 21:16
Şükredelim bu 1 Puana Yatıp Kalkıp..

Abdülkadir Kılıç
Umut'u en çok savunanlardanım ama en kötü futbolunu oynadı. Hüseyin berbattı. Ama bu oyundan başkası beklenilmemeli. 1 puan önemli. Beşiktaş'ın kazanma isteğinin çok olması bizi durdurdu. Ama durdurmamalıydı. Bu sene izlediğim en kötü maç olmasına karşın bir puan iyidir. ama böyle devam ederse havluyu atarız.

Emre B.
Yattara varken de İbrahim Üzülmez bizim yarı sahada geziniyodu.Yattara sene başından beri yok.Ama Colman ve Selçuğa bu kadar sabredilmemeliydi.

Osman Pervaneli
ersun hoca bu mactan ders cikarmali
arkadas besiktasin net pozisyonlarini sormus
bende trabzonun pozisyonlarini merak ettim
1 puana bu oyunla sükretmeliyiz...

Volkan Taş
bence mağlubiyet tamamen ersun yanalın stretijisinden kaynaklanıo.. 1-0 dan sonra resmen dayandırdı takımı.. yattarayı oyundan çıkarması başka bir tartısma konusu.. isiac hiç bişey yapmadı.. hele hele hüseyin tam bir canlı bombaydı.. napalım üzülüyoruz ama lig devam ediyor.. kaybedilen puanlar bir şekilde telafi edilir bizde şampiyon oluruz Allah izin verirse..

bu arada hakeminde Allah belasını versin..

Ehrimen
Denizli maçından korkmaya gerek yok, o kadar düşmemişlerdir heralde.

Denizlisporun deplasmanda galibiyeti yok..

mustafaction
Cale'yi çok beğendim. Mükemmmel oynadı bıçak gibi kesti topları helal olsun

kocaman61
öyle yada böyle yenilmiyoruz

Emo91
15.02.2009, 21:17
colman-selcuk-hüseyin bu maci verdi!!!

hele hele selcuk ve hüseyin cok kötüydü...

ersun yanalin 75. dakikada isaaci oyuna almasini anlamiyorum, keske ceyhunu alsaydi, veya baska defasif bir oyuncuyu alsaydi ama forvet niye aldiki... saten problem orta sahadaydi!

ayrica alanzinho her aldigi topda kosmaya basladi ve topu kayip etti!
insallah haftaya daha iyi oynar ve yavas yavas takima uyum saglar!

1 puanlan aslinda mutlu olmak lazim bugünki futbola bakilirsa...
ama yinede 3 puan alamadigimiz icin icim icimi yiyor!
yane 80. dakikada o golü yemeseydik ne olurduki ?

Cem Akyüz
Katılıyorum hatta geçen hafta Yattara'nın çıkmasının neagatif etkisini yaşamıştık ve ders almamız gerekiyordu ne yazıkki hoca da ders alamamış.Ersun Hocayı destekliyoruz ama hatalarını söylememiz lazım.

elbetteki hataları söyleyeceğiz ama bu iş Ersun Yanal ile olmaz diyen yazıları görünce hayretler içinde kalıyorum

ozzy!
Bizim taraftarı anlamak Mümkün değil.
Kazanacağımız maçımı kaybettik yaw yapmayın Allah aşkına Lütfen.
Bu takım Herzaman iyi Oynayacak diye bir kayde yok .lütfen

Mehmet SELEN
ersun yanal ı eleştirenler galip geldiğimiz zaman seviniyorlarmı acaba ?

AyNen bende sizin gibi düşünüyorum renktaş.

UmutBaykan
Değişiklikler yanlış,serkanın 11 de olmaması hata.. ayrıca 1 puan da şu oyuna göre sevindirici.

mustafakaya
ayaklar biraz yere basar, orta saha kendine çeki düzen verir, taraftar gaz havasından kurtulur, nihayetinde beşiktaşla bundan önce oynadığımız son üç maçta oynayan biz, kazanan onlar oluyor ya da berabere kalıyorduk. şimdi kötü oynadık, aslında kötü değil de biz oynamadık bu maçı. niye böyle oldu bilmiyorum. onu da takım kendi kendine konuşsun. iyi olacak inşallah.

martinpetrov
BJK'yi tebrik ediyorum, mükemmel oynadılar..
Hepsinin canı cehenneme pis tinerciler.

.....
Silva olmasaydı kalede çok farklı olurdu bu maç. Yinede herşey için teşekkür ederim.

U.Sadıkoğlu
Rezalet bi futbol eğer 2. yarıdaki baskı ilk yarı olsaydı 4 tane yerdik ..
adamlar bizi ezdiler resmen mahkum oynadık bi ara beşiktaş hacettepe oynuyor zannettik ..

Yasin İriş
15.02.2009, 21:18
Şansal bÜyÜkA ;
"ben bİr İkİ sezondur beŞİktaŞin bu kadar İsteklİ oynadigini gÖrmedİm
trabzonsporunda bu kadar Çaresİz kaldigini gÖrmedİm"

Koray
6 puan almış gibi hissettim kendimi bu futboldan sonra...
Alanziho tam fiyasko,neyi ispatlamaya çalışıyor anlamadım insan bi pas atar...

Haluk Ongan
isin güzel tarafi puanlarin esit olmasi halinde besiktasdan önde bitirecegiz iki avaraj bizden yana

Ben yazmaktan yoruldum burda artık başlık açıcam arkadaşlar ikili averajda iki maçta berabere biterse genel averaja bakılıyor isterse 0-0 3-3 bitsin farketmez şuanda bjk genel averajda üstün değiliz

Mustafa K. Demirbaş
15.02.2009, 21:19
çok kötüydük çok bunu kabullenelım Serkanla başlanmalıydı ayrıca kötü olsada Yattara oyunda kalmalıydı Yatarra çıktıktan sonra bjk defansıda ileri çıkmaya başladı ve golde geldi ama yinede 1 puan iyidir Hüseyin için söyleyecek çok şey var ama ne desek boş

desteğe devam

erkankoc
haftaya firsat iste..gorucez huseyinsiz ve umutsuz nasil cikip oyniyacagiz..huseyini firsattan istifade kessin bence..sonra takim bozulmaz deyip biraksin..faty yada serkan oraya monte edilsin bence

Oktay AKKUŞ
Tayfun Umut Selçuk Hüseyin SAhada Yoktu Nerdese.

hodlu
1 puan çok önemli ve o puanı aldık ama oyun olarak ezildiik...

Paksoy
bence umut u çıkarıp serkanı tayfunun önüne koyup yattara yı da serbest kanatlarda oynatsaydı ikinci yarı daha sağlam dururduk 3 puanı alırdık .

mustafaction
felaket tellalları cirit atıyor yine forumda.Takım şampiyonluğa gidiyor.Siz çıkmışsınız Yanal'la bu iş olmaz diyorsunuz.Takım 4 haftada 2 derbiyi İstanbul'da oynadı Puan almayı başardı hala beğenmiyorsunuz.

phobia
BJK , bizim onları ezdiğimiz maçta 3 puan alabiliyorsa biz de onların bizi ezdiği maçta 3 puan alabilirdik.

Bu kadar basit.

beşiktaş bizden 3 puan değil 1 puan aldı.. Beşiktaş çok iyi oynadı oynayabileceği en iyi futbolu oynadı belki , bu bizim oynadığımız en kötü maç olmasıda rağmen yenemediler sevinsemmi üzülsemmi bilmiyorum.. Ayrıca Beşiktaş seyircisi geride olmalarına rağmen çok iyi desteklediler takımlarını. Neden bizim maçlarda böyle taraftar göremiyoruz acaba. 61. dakikaya kadar oturmanın ne anlamı var ben anlamıyorum ama takımı eleştirmek olunca iş taaa Almanyadan bile Ersun yanalla olmaz bu iş diye ahkam kesiyo millet. Gelde sen yap o zaman. Unutmayalım iyi oynayana değil en fazla puan alana veriyorlar şampiyonluğu. Futbol hayal kırıklığı ama 1 puanda kötü değil. Her maçı alacağız diye bişi yok evet istanbul takımı daha yenemedik ama bizi yenen istanbul takımıda yok kaldıki aslan kırması karabaşlar ve serçe görünümlü kanaryalar Trabzona gelcek.....

TS-Tiryaki
Ulan Trabzonspor yendimi Süpersin Ersun Hoca mükemmelsin Ersun Hoca.

Ama birakin yenilmeye ligin en zorlu deplasmanlarindan birinden kötü oynayip bir puan aldikmi, bu is Ersun Hoca ile olmaz, yok ziya daha iyidi yok söyle yok böyle.

Lütfen iki yüzlülük yapmayalim. Takim bizim Takimimiz.

Onur Akyüz
15.02.2009, 21:20
çok yaslandık yahu,zor maç oldu.
duran top dışında beceke 20 sene oynasa gol mol atamazdı,
hakem o düdügünü elinden hiç düşürmedi şerefsiz,

neyse 1 puan iyidir.
ben hedef koymuştum ilk 4 maç 8 puan diye,
onu da aynen aldık çok şükür.
şampiyonluk böyle gelecek 3 puan yazdıgın maçlardan 3 puanı alıcaksın,
biz 3 puan yazdıgımız her maçı aldık ve olucak.

Yasin İriş
Mustafa denİzlİ ;
"takimimla İftİhar ettİm bu oyunun karŞiliĞi bu deĞİl ÜzgÜnÜz bu Şampİyonluk yariŞi beŞİktaŞsiz olmayacak"

Uğur Aydın
Benmi yanlış maç izledim anlayamıyorum,bu takıma Serkan her zaman lazım bu birincisi,beşiktaş baskılı oynadı kabul ediyorum,orta sahayı tamamen teslim ettik,ancak hakeminde ota .oka faul çalmasının bunda büyük etkisi var,beşiktaşın kaç tane net pozisyonu var,kaç yerde yüreklerimiz ağzımıza geldi söyleyin,ben birtek bir kafa vuruşundan korktum onuda Sylva çıkardı zaten,beşiktaşın bu baskısına futbolda yalancı baskı derler,ayrıca bu beşiktaşın türkiye kupası maçında Avni Akerde nasıl galip geldiğini unutmayalım

augustus
Hemen başlıyoruz homurdanmaya ..hayırdır beyler ne oluyoruz.Kötü oynadık ama yenilmemeyi bildik.Bi de yenilsek neler yazılır allah bilir.Kötü günde takıma böylemi sahip çıkacaksınız diyicemde ortada kötü günde yok ki..neticede en önemli rakiplerimizden biriyle oynadıkve deplasmanda 1 puan aldık.bunuda göz ardı etmemeliyiz..

Burak 1967
Allah aşkına yattara her pozisyonda ibrahim üzülmeze takıldı, bir orta mı yaptı? şut mu çekti? savunma yapabildi mi? ya yeter hala Yattarayı neden aldı, yok takımın ruhu, bu kadar saçma sapan yorumları nasıl yapabiliyorsunuz ya! bugün egemen, silva, song ve biraz cale iyi idi gersi başta YATTARA hem mücadele hemde futbol yönünden siliktiler maalesef.

batugol
cok kotu oynadik
fenere oynadigimiz oyunun yarisini oynasak rahat galip gelirdik
orta sahamizi bu kadar kotu gormemistim
neyse onemli olan yenilmemekti
yenseydik yaninda yatilmazdi

Mustafa Demir
bu futbola puan cok iyi takim kotuydu ama yinede yenilmedik bu guzel

Emo91
nasil bizim sahamiozda biz besiktasi EZDIK ama yenemedik!

onlarda bugün bizi sahalarinda EZDILER ama yenemediler!

sonuca bakdigimizda bu haftayi sadece fenerbahce karli kapatti!
GS, TS, BJK, SIVAS, ANKARASPOR, KAYSERISPOR puan kayip etti!!!

bide söyle birsey var, haftaya liderlik sanimiz cok büyük, sivasin cok zor maci var!
ondan soraki haftada sivas cok zor mac oynicak!

vuralkara
bence mağlubiyet tamamen ersun yanalın stretijisinden kaynaklanıo.. 1-0 dan sonra resmen dayandırdı takımı.. yattarayı oyundan çıkarması başka bir tartısma konusu.. isiac hiç bişey yapmadı.. hele hele hüseyin tam bir canlı bombaydı.. napalım üzülüyoruz ama lig devam ediyor.. kaybedilen puanlar bir şekilde telafi edilir bizde şampiyon oluruz Allah izin verirse..

mağlubiyet :confused:

only ts
biz bu futbollamı sampıyon olacaz yaa varya macta kalpten gıdecektım hocaa bıze ne olur ezıyet cektırme dayanmaz bu kalp ınan bana ..............

martinpetrov
Ben yazmaktan yoruldum burda artık başlık açıcam arkadaşlar ikili averajda iki maçta berabere biterse genel averaja bakılıyor isterse 0-0 3-3 bitsin farketmez şuanda bjk genel averajda üstün değiliz
Genel averajda üstünüz arkadaşım.

Büşra Türkmen
15.02.2009, 21:21
bir hoca takımı bu kadar mı geri çeker,yattarayı her maç oyundan almasının amacı ne,anlaşma uzatılmadı diye ersun yanal kafasındaki bazı şeyleri taktiğe mi yansıtıyo anlayamıyorummmm

U.Sadıkoğlu
sadece defans birşeyler yapmaya çalıştı iyi futbolu göze çarpan iki oyuncu vardı 1 silva 2 cale kimse top oynamadı yine şu aldıgımız 1 puan altın değerinde

Oktay AKKUŞ
Gs Maçını Almak Shart oLdu

Aker
haftaya firsat iste..gorucez huseyinsiz ve umutsuz nasil cikip oyniyacagiz..huseyini firsattan istifade kessin bence..sonra takim bozulmaz deyip biraksin..faty yada serkan oraya monte edilsin bence

Resmen düşündüklerimi yazıya dökmüşsün.

Bülent Dizman 53
bırakın ersun yanalla ugrasmayıda önümüze bakalım ersun yanaldan iisini getirebiliyosanız siz getirin hocayı suçlamak cok kolay dimi

Kamil Çakmak
Maçtan önce beraberlik kötü bir sonuç değil diye düşünmüştüm. Bu futbolla 1 puan altın değerindedir..Hüseyin resmen 10 kişi bıraktı bizi. Hatta bjk hüseyin sayesinde 12 kişi gibiydi. colman vasatı aşamadı keza selçukda aynı şekilde. 1 puan iyidir iyi.

Muhammet
Takımın kapanmasını anlarım. Ama bireysel olarak çok kötüydü, takım oyununa yansıdı.

Defans iyiydi. Özellikle Cale gayet iyiydi.

Orta saha vasattı. Özellikle ilk yarı saç baş yoldurttular bana.

Forvetlere top gitmedi zaten. 1 pozisyon, 1 gol. O kadar.

Umut çıktıktan sonra resmen izledik bjkyi. Rahat rahat top yaptılar. Kalemize geldiler. Bunaldık resmen. Sonra da gol geldi. Serkan'ın oyuna girmesi bizi biraz rahatlattı. Sonra Mustafa Denizli Tello'yu çıkarma hatasını yapınca son 10 dakika rahatladık. "rahatladık" derken göz göre göre kalemize gelemediler.

Bu maç derslik bir maç olmalı.

Oktay AKKUŞ
Haftaya Tek Forvet iLk 11 Alanzinho + Ceyhun Aynen Devam

A.Gökhan AKIN
15.02.2009, 21:22
biz kupa maçında lig maçında baskılı olyanıdkda noldu koca bir hiç. ama bir gerçekde varki iki haftadır hiç iyi sinyaller vermiyoruz yani buna bir çare bulmak lazım sebeplerini araştırmak lazım kesinlikle... nedir niye böyle oluyor?

Onur Akyüz
Mustafa denİzlİ ;
"takimimla İftİhar ettİm bu oyunun karŞiliĞi bu deĞİl ÜzgÜnÜz bu Şampİyonluk yariŞi beŞİktaŞsiz olmayacak"
26 26 diye ötmüyo demek,
iyi gerçekle yüzleşiyo,4-5 puan geriden şampiyonluk mücadelesi verdiklerini sanarlar.artık gülücükte dagıtmıyo hıyar.

only ts
ayrıca colman nerdeydi yattara nerdeydi umut nerdeydi alanzinho nerdeydi huseyın hele huseyın sen nerdeydın naptın bugun macta ???? ben diyimmi HICBISE !!!! 1 puana sukredelim opupte basimiza koyalim

Berat
Eskiden bu tip maçları muhakakk kaybederdik ancak bu sene garip şeyler oluyor ve kaybetmiyoruz. Fenerbahçe ve Galatasarayla 5'er puan, Beşiktaşla 6 puan fark yapmışız.. Geride 2 tane büyük diye nitelendirilen maçımız kalmış ve ikisi de Trabzon'da.. (1 tanesini büyük ihtimalle amaçsız bir Fenerbahçe'ye karşı oynayacağız) Anadolu takımlarını şu veya bu şekilde yeniyoruz. Deplasmanda doğru düzgün puan kazanan tek takım biziz..

Bu dakikadan sonra en belirleyici maçımız Galatasaray maçı olur.. Önümüzdeki 3 maçta 9 (minimum 7) puan çıkarıp Galasaray'a da yenilmezsek haramilerin saltanıtını yıkacağız..

Bu iş bu sene olacak..

Paksoy
beyler liglerde hiç tüm maçları kazanan takım yok olmuycakta yenilmedikki, bjk çok bastırdı bize oynatmadı.

demirel
15.02.2009, 21:23
Bu macta Ersun Yanalı suclamamak lasım, Takım golden sonra cok geri çekildi,bence bunu hoca istememiştir,zaten aldığı oyuncular topu ilerde tutmak istediğini gösteriyor,yattara-isaac değişikliği doğru cok top kaybediyordu yattara,alanzinhodan istediğini alamadı, tayfun iyi idi, sadece colman-selçuk preste kayboldu, 1 puan mactan önce verseler alırdık,memnunum ,mücadeleden dolayı kutluyorum

martinpetrov
Aynen renktaş.Barışıda düşünebilir.

Abdülkadir Kılıç
85. dakikadan sonra (ilk kazandığımız kornerden itibaren) oyun oynamaya başladık. Adamların eli ayağı birbirne girmeye başladı.

Oktay AKKUŞ
ah Bobo Ah. Mustafa Denizli Geldiğinden Beri Tek Doğrusunu Bizim Maça SAkladı

bordo(61)mavi
Bu arada ilk yarıdaki maçlarda aldığımız puanları ikinci yarıdada almaya devam ediyoruz.

Trabzonspor-Ankaraspor : 2-0 (3 Puan)
Ankaraspor-Trabzonspor : 0-2 (3 Puan)

Ankaragücü-Trabzonspor : 1-2 (3 Puan)
Trabzonspor-Ankaragücü : 2-1 (3 Puan)

Trabzonspor-Beşiktaş : 0-0 (1 Puan)
Beşiktaş-Trabzonspor : 1-1 (1 Puan)

Haftaya Denizli ile oynuyoruz ilk maçta yenmiştik, 3 puan cepte o zaman :D

A.Gökhan AKIN
15.02.2009, 21:24
[ http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1972054#post1972054)

[/quote]

bunu nerden çıkardın bal gibide üstünüz deplasmanda atılan gol kuralını hesaba katmıyorsun sanırım.

Haluk Ongan

ikili averaj yazacaktm

Hami_41
Ulan Trabzonspor yendimi Süpersin Ersun Hoca mükemmelsin Ersun Hoca.

Ama birakin yenilmeye ligin en zorlu deplasmanlarindan birinden kötü oynayip bir puan aldikmi, bu is Ersun Hoca ile olmaz, yok ziya daha iyidi yok söyle yok böyle.

Lütfen iki yüzlülük yapmayalim. Takim bizim Takimimiz.

Bunun altına imza atıyorummmmmm
Sonuna kadar katılıyorum ağır konuşmamak için yorum yapmıyorumm

leavemealone
Ayrica o bjk nin attigi gol olmamasi lazimdi . Cunku korner degildi o hakem gitti korner verdi .

TS-Tiryaki
Yahu Herkes Serkan niye oynamadi yok Serkansiz macami baslanir diyor.

Elbet Ersun Hocanin bir bildigi vardir. Belki adam Sakatti, belki henüz hazir degildi. Allah Allah.

Emo91
ALLAH ASKINA OKUYUN!

ersun hoca ile sampiyonluk yolunda iyi bir sonuc aldik aslinda!
ersun hocaya bosuna kimse yüklenmesin!

zor bir deplasmandan puan aldik.... hala liderle puan puanayiz, bunlari bir göz önüne getirin...

önümüzdeki iki haftada sivasin zor maclari var, liderlik sansimiz cok yüksek!

kimse apdal olmasin, her maci kazanacagiz diye birsey yok.
bu maci yenilmedik diye sükretmek lazim, ayrica kimsede suc aramamak lazim, cünkü karsindaki takim besiktas ve deplasmanda oynuyorsun...

Cem Akyüz
bırakın ersun yanalla ugrasmayıda önümüze bakalım ersun yanaldan iisini getirebiliyosanız siz getirin hocayı suçlamak cok kolay dimi

kesinlikle katılıyorum Ersun Yanal bizi çok iyi yerlere getirecektir

Muhammet
Serkan'ın değerini, Umut'un değerini daha iyi anladık bence.

Umarım Ersun Yanal da anlamıştır.

Bu oyuna 1 puan. Gayet iyi. Hedefimize devam ediyoruz.

Berkedogan
1 maçla ersun hocayı 60-70 dakkayla alanzinhoyu kötüleyen adamın futbol bilgisinden şüphe ederim takım olarak kötüydük ama puanıda almayı bildik sonuçta.

erkankoc
mustafa denizli kendinle ovunup duruyoo

Haluk Ongan
bunu nerden çıkardın bal gibide üstünüz deplasmanda atılan gol kuralını hesaba katmıyorsun sanırım.

o zaman tff.org a girip lig statüsüne bi bak istersen ikili averajda iki maçtaki puanlar ve atılan goller eşitse DEPLASMAN GOLÜ KURALI UYGULANMAZ, genel averaja bakılır.

kimyager
utandım...bu şartlarda alınan 1 puan mükemmel..

KÖKSAL AYDIN
15.02.2009, 21:25
Çok kötüydük.

Ama kötü olduğumuz maçları geçen senelerde hep kaybettik hele inönüde.

Şimdi kötü olduğun maçta 1 puan aldın.

Erdem Koltuk
MADDE 13- PUAN USULÜ VE AVERAJ:

1. Turkcell Süper Lig müsabakalarında kazanan takıma 3 (üç), berabere kalan takıma 1 (bir), kaybeden takıma 0 (sıfır) puan verilir.

2. Puan usulü ile yapılan müsabakalar sonunda en fazla puanı kazanan takım birinci, ondan sonra gelen ikinci ve ................ olarak sıralanır. 2007 – 2008 Sezonunda aynı puana sahip ilgili takımlar arasında aşağıda belirtilen esaslar uygulanır.
a) Öncelikle aynı puana sahip ilgili takımların kendi aralarında oynadıkları müsabakalardaki puan üstünlüğüne bakılır.
b) Kendi aralarındaki müsabakalarda puan eşitliği varsa kendi aralarındaki müsabakalardaki gol averajına, (Kendi aralarındaki maçlarda atılan gollerde eşitlik var ise, deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.) FMT’nin 10.maddesinin son paragrafı hükmünce;
c) Kendi aralarındaki müsabakalarda puan ve gol eşitliği devam ediyorsa, Genel puantajdaki gol averajına bakılır. Takımlar arasındaki gol averajı da eşit ise daha fazla gol atmış olan takım üstün sayılır.
d) Bu şartlara rağmen eşitlik devam ediyorsa hükmen yenilgisi olmayan takım üstün sayılır.
e) Bütün bu şartlara rağmen eşitliğin devam etmesi halinde belirtilen esaslara göre ilgili takımlar arasında yapılacak tek maçlı eleme usulü müsabakaları neticesinde kazanan takım üstün sayılarak nihai sonuç alınır.

cabri
eğri oturup doğru konuşmak lazım.. bu kötü futbolun özellikle oyuncu değişikliğinden sonra oluşu hocanın ciddi ciddi özeleştiri yapmasını gerektiriyor. alanzinho ise bu futboluyla takımda yer bulması çıkanlara haksızlık.

Mustafa Önder
Ohohohoho herkez ayrı bir alem!! Karşındaki takım Hacettepe değil arkadaşlar Beşiktaş Türkiye de uzak ara en iyi tribün organisazyonuna sahip takım. Ve şampiyonluk için kazanmaları gerekiyor.

Biz bu beraberlik ile;

1-Bejeke ye sen yerinde kal iyisin böyle dedik.
2-Biz ilk dört maç hedefimize ulaştık.
3-KÖTÜ OYNADIK ANCAK BAZI RENKTAŞLARIMIZIN HEMEN NASIL CAYDIKLARINI GÖRDÜK.
Biz Barcelona değiliz her maçta skor farklıyla maç kazanalım.Arkadaşlar bu takım şampiyonluğa emin adımlarla planlı bir şekilde yürüyor.

Oktay AKKUŞ
Gs ve Fb Sivas Da Aynı Atmosferle Karşılaşıcak RenkdaşLar RAhat Olun ki Öteki Hafta Sivas Kadıköyde.. DAha birşey Kaybetmedik. Bırakın da Bu Atmosferden 1 Puan Aldığımıza Şükredelim

U.Sadıkoğlu

alanzinho hala alışamadı takıma adam sadece koşuyor ..

Misina
Sezon başından beri izlediğimiz her maçta topu alır almaz dikine çabuk oynamayı düşünen Selçuk Colman gibi oyuncular nedense topu ayaklarına aldıkları her fırsatta 5 metre alanda yavaş oynamayı tercih ettiler buna bi anlam veremedim.

Ayrıca Takımımızı hiç bu kadar mahkum oynarken görmemiştim bu sezon.

Fb maçındanda 1 puan aldık bu maçtanda 1 puan aldık adalet mi bu şimdi

demirel
Bu macta Ersun Yanalı suclamamak lasım, Takım golden sonra cok geri çekildi,bence bunu hoca istememiştir,zaten aldığı oyuncular topu ilerde tutmak istediğini gösteriyor,yattara-isaac değişikliği doğru cok top kaybediyordu yattara,alanzinhodan istediğini alamadı, tayfun iyi idi, sadece colman-selçuk preste kayboldu, 1 puan mactan önce verseler alırdık,memnunum ,mücadeleden dolayı kutluyorum
tekrarlıyorum- takıma desteğe dewam

futbalski60
2.Yarıdaki kötü oyunun sebebi Hüseyin-Selçuk-Colman üçlüsünün birbirinden savruk oynamasıydı maç öncesinde de burda konuşmuştuk bu üçlünün iyi mücadele etmesi birbirinden uzak oynamaması gerekliydi bu durumun aksi olunca da Bjk yüklenmeye başladı sahamızda boşluklar buldu ama defansımızın iyi olmasından dolayı içeri giremediler.İnönü'den çıkarılan 1 puan her zaman değerlidir ilerleyen haftalarda bu 1 puanın değerini anlayacağız.

Gürkan

mağlubiyet mi. son dakikada gol mü yedik ben kaçırdım.

Travelair
Ersun Yanal'a çok suç bulmayalım. Hatalı ise bu takımı 4-3-3 gibi oynatmasından kaynaklanıyor. 3 forvetin kenarlardakileri (Umut-Yattara) yerini savunamadığı / pozisyon kaybettiği için bjk bekleri ileri çıkma fırsatı yakaladılar ve ortasahadaki 3'lüye ( Colman-Hüseyin-Selçuk) pres imkanları da çoğaldı. Bizim ortasaha pres yönünden kaliteli bir ortasaha değil. Böylece ileri top atma şansı tanımadılar.

Bence 4-2-3-1 oynasaydık o zaman hücumda ortasahayı beşleme şansımız olurdu, savunmada kademeli bir anlayışımız olurdu. Rahat da pres yapamazdılar çünkü pres yapma alanları büyürdü hem de çok öne çıkacak blok arkasına ön liberolardan top çıkartabilirdik.

Ama oyuncu kalitesi ve yapısı, form durumları, istikrarsızlıkları tabi bazı hamleleri yapmanızı engelliyor. Bence aldığımız 1 puan iyidir. Herkesin ayağı da böylece yere basar, önümüze bakarken pembe gözlüklerden ayırırız

Emo91
15.02.2009, 21:26
sampiyonluk yolunda önemli bir puan aldik!
daha net: diger rakiplerimizin büyük olasilikla puan kayip edecegi bir deplasmandan biz puan aldik!

martinpetrov
Valla gs maçında takır takır top oynayıp fark yemek şu sonuçtan daha müstahak bu taraftara.

Paksoy
gol averajına mı kaldık ya lig bitti mi?

Muhammet
Genel averajda üstün müyüz peki?

horoz1977
Arkadaşlar neredeyse herşeyini bu maça bağlamış bir BJK can haliyle oynuyor.Tamam bizim takım kötü oynadı ama sen böyle bir maçtan bir puan çıkartıyorsun ve hala üzülüyorsun.Arkadaşlar kendinize gelin yine eski hastalıklar depreşmeye başladı.Her maçı kazanacağız diye birşey yok bu futbola bu puan bence harika adamlar seni yense neler olacak bir hesapla.Tamam bazı oyuncu tercihleri yanlış olabilir ama BJK gerçekten iyi oynadı çünkü son şansıydı.Birde bişey tespit ettim bu sene 20'ye yakın maç yaptık bizle oynayan takımlar sezonun hatta son yıllardaki en iyi futbollarını oynadılar canla başla mücadele ettiler.Buda bizim şansızlığımız.Ama şampiyonluk yolu çok stresli ve zor bu takıma destek olalım sonunda inşallah başaracağız.

KÖKSAL AYDIN
Haftaya çok zor bir Denizli maçı var.Evimizde çok zorlanıyoruz.Onu geçtik mi sanırım puan farkını açarız...

Hüseyin İlkin
Sonra Mustafa Denizli Tello'yu çıkarma hatasını yapınca son 10 dakika rahatladık.

Tello 88'lerde çıkmadı mı ben mi yanlış hatırlıyorum :S

Alptuğ

benim tahminim hüseyinin yerine serkan ortada umutun yerinede ya isaac ya da alanzinho ile başlayacak

t-sat
serkan yerine tayfunla başlanması hataydı bence. serkan olmayınca takımın mücadele gücü çok düştü, yattara da yardımcı oldu rakibe. ibrahim üzülmezin yaptıklarına bakarak anlayabiliriz. aslında çok birşey yok yaptığı, ama ibrahim üzülmez bu neticede. adam top falan sürdü, adam geçti :) yattaradan defansa yardım etmesini çok beklemesem de ofans olarak da çok isteksiz ve etkisizdi. böyle olunca beşiktaş çok rahat topa sahip oldu o bölgede.
bence tamamen psikolojikti bu akşam kötü oynamamızın sebebi. beşiktaştan çekinmiş hoca. halbuki gönül rahatlığıyla söylüyorum, bu beşiktaşa normal oyunumuzu oynasak en az üç (3) gol atardık rahat rahat. anlaşılmaz biçimde takım bekledi beşiktaşı. buna rağmen beşiktaşın net hangi pozisyonu var? hangi golü kalecimiz çıkardı mesela?
cale en güzel oyununu oynadı. hüseyine de artık bir şey demiyorum. suç onu hala orada tutanda.
neticede 90 dakika futbol oynamadan, rakibi bekleyerek maçı bitirdik, buna rağmen yenilmedik. kazanabilirdik de. karşımızdaki bu takım şampiyonluktan falan bahsediyor. öyleyse biz rahat rahat şampiyon oluruz.

maçkali616161
15.02.2009, 21:27
ikinci yarı fazla defansa çekildik gibime geldi birde dikkat ettinizmi bilmiyorum ama yattara çıkınca gol yiyoruz

Bulut61-34
Umarım bu aldığımız puan lig sonunda iyi bir işe yarar.
Yoksa böyle maçları izletenlerden hesap sormak gerek.

Cüneyt Canlıca
Ersun Yanal ı ilk defa istemeyerekte olsa bu maçta eleştiriyorum..İkinci yarı mutlaka Ceyhun yada Serkan dan birini orta sahaya almalıydı...Serkan girdikten sonra bile oyunu bir nebze olsun değiştirdi..İsaac malesef yeterli bir oyuncu değil..

Ayrıca Alanzinho yu Yattara nın sol bacagına değişmem...

Ha sonuna kadar Ersun Yanal la devam diyorum o ayrı mevzu...

martinpetrov
ya arkadaşlar bjknin averajı +11 bizim +13 ikili averaj eşit niye adamlar bizim üstümüzde hala anlatamıyorum.

Mustafa K. Demirbaş
15.02.2009, 21:28
bu futbolla 1 puan altın değerindedir

Muhammet
Tello 88'lerde çıkmadı mı ben mi yanlış hatırlıyorum :S

Ya o civarda işte. Yuvarlama 10 dakika dedim. Tello çıkmadan önce de 2 3 dakikalığına baskılarını kırmış durumdaydık.

a.fındıkoğlu
ersun hoca serkanı daha erken almalıydı herseye ragmen 1 puan cok ıyı oldu....

Mehmet Fırat
4 haftada 3 deplasman yaptığımızı unutmayalım arkadaşlar.

En az zararla çıktık bu periyottan. ;)

leavemealone
ahada ersun hoca konusuyor

Volkan Taş
mağlubiyet mi. son dakikada gol mü yedik ben kaçırdım.

beraberliği bu yolda mağlubiyet olarak göryorum..

Haluk Ongan
ya arkadaşlar bjknin averajı +11 bizim +13 ikili averaj eşit niye adamlar bizim üstümüzde hala anlatamıyorum.

adamlar bizim üstümüzde diyen yok, sadece sene sonunda aynı puanda olursak ikili averajda üstün değiliz genel averaja bakılacak diyoruz

polibo06
haluk dert etme bu iş puana kalmaz

ersun hocayı eleştirenler...ersun hoca bugün istediğini uygulatamadı. umut çok kötüydü. alanzinho ile hızlı çıkmak istedi. oynayamadı.. yattara bir kere bile ibrahim üzülmezi geçemedi....

önemli olan yenilmemekti...yenseydik çok önemli ama yenilseydik aradaki fark 3 puan olacaktı ve bjk havaya girmiş olacaktı....

hermann hesse
Tamamen yenilenmiş bir takım ile en zor maçlarda bile yenilmiyoruz.
Galatasaray ve Fenerbahçe şampiyon oldukları sezonlarda hiç mi çok kötü oynamadılar ?
Ne çabuk unuttunuz son dakika gollerini...
Tamam futbola tepki gösterelim ama sadece ama sadece bu maç için..

Ben tüm sinirimden ari olarak bütün futbolcuları ,çok çok kötü oynamalarına rağmen, yenilmedikleri için alınlarından öpüyorum.
Bu yol kolay bir yol değil ve biz 25 senedir yapamadığımızı bugün yapıyoruz. Zor maçlarda yenilmiyoruz. Dağılmıyoruz.
Bu taraftarın aklına hiç umulmadık bir anda Şampiyonluk heyecanını tekrar soktuğu içinde bu ekibin her elemanına ayrı ayrı minnet duyuyorum...
Hep söylerlerdi ve hep ben uyuz olurdum. "Tarih oyunu değil, skoru yazar"
Şimdi ben söylüyorum ve uyuz ediyorum "Tarih oyunu değil, skoru yazar"

Haftaya lamı cımı yok Avni Aker dolacak. O kadar..

Bize Her Yer Trabzon.!

mensure 61
15.02.2009, 21:29
ersun hoca ne yapsın hüseyin selçuk colman ne yaptı allah aşkına bir tane topu tutamadılar

Ne yapsın diyosun ya lafa bak ! napıcak oynamıyan futbolcuları 90 dakika oynatmıyıcaksın adam gibi oynayanları ilk 11 de tutucaksın... kazma hüseyin'i her hafta görmek zorundamıyız oyun diye birşey yok sadece pas hataları yapıyo...

NoPain-NoGain
ilk yarı çok akıllı oynadık aslında. pozisyon da vermedik, golümüzü attık. ikinci yarıda da aynı kadroyla benzer ataklar gerçekleştirebilirdik kanımca.

ama ikinci yarıda iki takımın da oyuncu değişiklikleri oyunu etkiledi. biz 1-0'a yatalım deyip sahada ayağında topu tutacak, ileride basacak adam bırakmadık, onlar da top tutamayan adamlarını çıkardı. sanki 10 kişi oynuyormuşuz gibi bir görüntü oluştu. "ben büyük takımım" diyen bir takımın bu mentalitede olmaması gerekir.

ersun hoca, şenol hoca'nın 96'daki hatasını yapmayayım diye düşünmüş olabilir ama skoru korumak için yatmak trabzonspor'a yakışmaz.

alanzinho'nun da ilk 11'i haketmek için daha çok çalışması lazım. ama ibrahim üzülmez'e de hakkını vermek gerekir, bitirdi yattara'yı.

Alptuğ
keşke 2.yarıda yediğimiz baskıyla birlikte orta sahaya serkan ya da ceyhunu alsaydık olmayan orta saha hakimiyetimiz çoğalırdı golü yemeden serka oyuna girse galip bile gelebilirdik

yatara
ne genel averaji ja 2 li averaj onlarin üstündeyiz ozaman

ozzy!
Ohohohoho herkez ayrı bir alem!! Karşındaki takım Hacettepe değil arkadaşlar Beşiktaş Türkiye de uzak ara en iyi tribün organisazyonuna sahip takım. Ve şampiyonluk için kazanmaları gerekiyor.

Biz bu beraberlik ile;

1-Bejeke ye sen yerinde kal iyisin böyle dedik.
2-Biz ilk dört maç hedefimize ulaştık.
3-KÖTÜ OYNADIK ANCAK BAZI RENKTAŞLARIMIZIN HEMEN NASIL CAYDIKLARINI GÖRDÜK.
Biz Barcelona değiliz her maçta skor farklıyla maç kazanalım.Arkadaşlar bu takım şampiyonluğa emin adımlarla planlı bir şekilde yürüyor.

^MADDE 3 İyi okuyun!!!

Fatih Kuloğlu
İnanılmazdık.Çok kötüydük yinede bu zor deplasmandan 1 puanı almasını bildik.7 Geliyor 7 !

U.Sadıkoğlu
Beşiktaş basıyor alanzinho giriyor , alanzinhonun yerine hüseyin serkan değişip selçuğu defansın önüne çekseydi bence öyle bişey olmazdı beşiktaş seyirciside takımı iyi gazladı 1 puana şükürrr ..

a.fındıkoğlu
15.02.2009, 21:30
Tamamen yenilenmiş bir takım ile en zor maçlarda bile yenilmiyoruz.
Galatasaray ve Fenerbahçe şampiyon olduları sezonlarda hiç çok kötü oynamadılar mı?
Ne çabuk unuttunuz son dakika gollerini...
Tamam futbola tepki gösterelim ama sadece ama sadece bu maç için..

Ben tüm sinirimden ari olarak bütün futbolcuları ,çok çok kötü oynamalarına rağmen, yenilmedikleri için alınlarından öpüyorum.
Bu yol kolay bir yol değil ve biz 25 senedir yapamadığımızı bugün yapıyoruz. Zor maçlarda yenilmiyoruz. Dağılmıyoruz.
Bu taraftarın aklına hiç umulmadık bir anda Şampiyonluk heyecanını tekrar soktuğu içinde bu ekibin her elemanına ayrı ayrı minnet duyuyorum...
Hep söylerlerdi ve hep ben uyuz olurdum. "Tarih oyunu değil, skoru yazar"
Şimdi ben söylüyorum ve uyuz ediyorum "Tarih oyunu değil, skoru yazar"

Haftaya lamı cımı yok Avni Aker dolacak. O kadar..

Bize Her Yer Trabzon.!

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

ilhan
Takım geriye çok yaslanmıştı. Yani oyunu kendi yarı sahamızda kabullenmemeliydik.

A.Gökhan AKIN
haftaya antepe gidiyorlar gerçe bizde gideceğiz antepe ama haftaya beşiktaş Antepe takılır. Sivasta son iki haftadır iyi futbol oynamıyor onlarında eskişehire yenip yenemeyeceği meçhul.

only ts
beyler 1 puan iyidir ders cikaralim bu mactan yeter

Alptuğ
ikinci yarı fazla defansa çekildik gibime geldi birde dikkat ettinizmi bilmiyorum ama yattara çıkınca gol yiyoruz

ziya doğan zamanından bu yana devam eden gelenek bu değişmiyor

mustafaction

Hiç yorulma kardeş çünkü yanlış biliyorsun 0-0 1-1 de ts ikilide üstündür bunda eşitlik varsa genel averaja bakılır

Burçak
adamlar bizim üstümüzde diyen yok, sadece sene sonunda aynı puanda olursak ikili averajda üstün değiliz genel averaja bakılacak diyoruz

kurallarmı değişti ki.
2 takımın puanları aynı ise ikili averaja bakılmıyor mu?

Yasin İriş
Erman toroglu ;
yattara trabzonla dalga geÇİyor ersun yanal bunca dakİka nasil sabrettİ anlayamiyorum

Koray
Hakeme de giydirmek istiyorum ama bu futboldan sonra utanıyorum ona da bişey demeye...
1 puan iyidir ona laf yok ama bu kadar kötü oynanmaz be abi oynanmaz...

Ayrıca Tayfun'u eleştirenler var,ben yanlış Tayfun mu izledim acaba çocuk hatasız oynadı...

A.T.R
Selçuk- hüseyin- yattara-umut- gol atmasına rağmen Gökhan ve kötünün iyisi Colman saydığım 6 kişinin berbat oyununa rağmen yenilmemiş olmak ve pozisyonumuzu korumuş olmak gayet iyi bir sonuç olarak değerlendirilmeli.
Bu kadar geriye yaslanarak oynamak doğal olarak rakibin karşısında ezilmek ve gol yemek demek olur.

Neyse Hayırlısı.

Ersun hoca hücum olarak eleştirilmeliyiz ama defans olarak iyi idik.

Bu arada bu Alanzinho'nun çakma alanzinho olması mümkün mü??

polibo06
arkadaşlar iyi okuyun gol sayısı eşitse diyor

0-0:0
1-1:1

eşit mi? ne zamandan beri 1 ile 0 eşit oldu?

Hüseyin İlkin
15.02.2009, 21:31
Ben bugüne kadar böyle baskı yediğimiz maç hatırlamıyorum .
İlk dakikadan neredeyse son dakikaya kadar baskı yedik . Ama bu esnada net pozisyon vermememiz sevindirici . Beşiktaş'ın bu kadar diri olmasını beklemiyordum , yanıldım o konuda .

Orta sahamız kötüydü . Tıpkı geçen Ankaragücü maçı gibi . Halbuki Fener-Ankara maçlarında böyle değildik .
Haftaya Serkan - Selçuk - Colman üçlüsünü görmek lazım . Hüseyin bugün yokların yoklarını oynadı .

Bir puan iyi tabiki .
Zirvede -5,-5,-6 üç İstanbul takımına karşı .
Galatasaray maçına kadar puan vermemek lazım .

Kötü oynarken yenilmemek önemlidir .

Paksoy
____________________silva____________________
sekan____song_________egemen________cale___
________ ___-ceyhun ________________________
_yattara_-colman__selçuk_____alanzınho______
______________gökhan_______________________ olur

KÖKSAL AYDIN
Bırakalım artık zaten kalp hastası olduk.

Geçelim denizli maçına he.

Bülent Dizman 53
bu macta ersun hocay elestiren renktaslarımın futbol bilgisinden süphe ederim yasi tecrübesi ne olursa olsun

only ts
haftaya antepe gidiyorlar gerçe bizde gideceğiz antepe ama haftaya beşiktaş Antepe takılır. Sivasta son iki haftadır iyi futbol oynamıyor onlarında eskişehire yenip yenemeyeceği meçhul.

sivas eskisehiri yener

erkankoc
ersun hoca ofansif olarak cok kotuyduk dedi..

U.Sadıkoğlu
ne genel averaji ja 2 li averaj onlarin üstündeyiz ozaman
b) Kendi aralarındaki müsabakalarda puan eşitliği varsa kendi aralarındaki müsabakalardaki gol averajına, (Kendi aralarındaki maçlarda atılan gollerde eşitlik var ise, deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.) FMT’nin 10.maddesinin son paragrafı hükmünce;
c) Kendi aralarındaki müsabakalarda puan ve gol eşitliği devam ediyorsa, Genel puantajdaki gol averajına bakılır. Takımlar arasındaki gol averajı da eşit ise daha fazla gol atmış olan takım üstün sayılır.

Haluk Ongan
15.02.2009, 21:32
arkadaşlar iyi okuyun gol sayısı eşitse diyor

0-0:0
1-1:1

eşit mi? ne zamandan beri 1 ile 0 eşit oldu?

b) Kendi aralarındaki müsabakalarda puan eşitliği varsa kendi aralarındaki müsabakalardaki gol averajına, (Kendi aralarındaki maçlarda atılan gollerde eşitlik var ise, deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.)

ONLAR DA 1 Gol attı biz de bu kadar zor mu bunu anlamak ya

Oktay AKKUŞ
Şükretmeyi bİlmek Gerekir Diyorum İsyan Edenlere

yatara
ja bu nebicim bi anlayis ya
haledaha anliyamadimi ersun hoca ki yattara ciktikdan 2 dakka sora hep gol yiyioruz yattara oynamasa bile 90 dakka orda durmasi lazim

bi pozisiyonda alanzinho yattaraya pas verdi kendi vursa gol belkide
boboyu sezon basinda satmadilar bordeuxa ki kurtularim ondan :@

agahozlu
Çok kötüydük.Savunma ve kaleci haricinde hiç kimse hiç bir şey yapmadı.Gökhan tek pozisyonda attı onu dışarıda belki tutabiliriz fakat Yattara,Umut,Selçuk,Colma,Hüseyin hiç bir işe yapmadı.Devamlı baskı yedik ayağımızda top tutup iki pas yapmadık.Takım niye böyle oynadı nedir ne değildir anlam veremiyorum.Rezalet oyun,oyuna göre mükemmel sonuç maçın özeti bu. Sonuçta 4 maçta hedeflediğimiz 12 puana ulaştık.Tebrik ederim.

Emre B.
Colman ve Selçuk çok kötüydü.Biraz top tutabilselerdi maçı kazanırdık.

Muhammet
Bjk ile puan eşitliği durumunda biz önce oluyoruz o zaman. Öyle anlıyorum ben.

Oktay AKKUŞ
15.02.2009, 21:33
sivas eskisehiri yener

Kendi Maçımızı Bitirdik Sivas'ı mı Düşünüyoruz ?

yatara
tony bize bi puani kurtardi gene sivokun zor topunu cok iyi cikardi

mustafaction
beşiktaşın maçları bizi ilgilendirmiyor artık.Onlar devre dışı kaldılar bu hafta

Hüseyin İlkin
15.02.2009, 21:34
Beşiktaş ile puan eşitliğinde genel averaja bakılmıcak mı , deplasman golü önemli değil diye biliyorum .

Mehmet Fırat
Millet korkudan Hüseyin'e giydiremiyor sanırım. Bana göre maçın en kötüsüydü. :)

erkankoc
arkadaslar bjk deplasmanda berbat oyniyan bi takim..bizse iceride disarida puan aliyoruz..sampiyon olucaz yani..sorun yok

Oktay AKKUŞ
Gol'ün Geleceği Belliydi iKinci Yarının iLk Dk'larından İtibaren!

leavemealone
O pozisyona korner veren hakeme yaziklar olsun ...

Haluk Ongan
15.02.2009, 21:35
Beşiktaş ile puan eşitliğinde genel averaja bakılmıcak mı , deplasman golü önemli değil diye biliyorum .

Evet renkdaş doğru biliyorsun, genel averaja bakılacak lig statüsünde de yazıyor ama bazı renkdaşlarımız hala diretiyor:)

only ts
eminimki bizimkiler 8tastan boyle bir futbol beklemiyodu afalladik

Büşra Türkmen
yendiğimizde ersun hocayı alkışlıyo niye puan kaybetince konuşuluyo deniliyo ;ama biz seyirci değiliz tarafatarız yendiğimizde alkışlayıp puan kaybetince eleştiride bulunmamız bence çok doğalll

Ibo61
Beyler su anki durumda genel averajlar Besiktasla esit!

Avrupa kupasinda genel averajlarda deplasman gollerine bakiyor.
Türkiye liginde öyle degil.

Muhammet
Millet korkudan Hüseyin'e giydiremiyor sanırım. Bana göre maçın en kötüsüydü. :)

Katılıyorum. Ama "kim iyiydi ki orta sahada" diye de ekliyorum.

Savunma dışında iyi oynayan yoktu takımda.

yatara
hakemi si.... 75 tane serbest vurus verdi onlara gol atsinlar diye
nobre el aliyo bise vermiyo umutun eline carpiyo hemen sari kart veriyo

Haluk Pehlivan
Beşiktaşın yenmeye bizimde yenilmemeye ihtiyacımız vardı, nede olsa kargalarda şampiyon olmak için oynuyor. Biz istediğimizi aldık ama daha fazlasınıda alabilirdik. baskı yediğimizde 5-6 pas yapabilsek rahatlayacaktık ama maalesef orta sahamız bugün son 10dk hariç iyi değildi.
Umutun değil yattaranın alınması gerekliydi bence, birde tuhaf ama selçuk çıkıp serkan girince orta saha toplandı..

Hüseyin İlkin
15.02.2009, 21:36

Kimden korkacaz Mehmet , evet yokların yoklarını oynadı Hüseyin .

İyi ki haftaya yok :)

A.T.R
ikili averajda biz deplasmanda gollü beraberlik aldığımız için BJK nın üstündeyiz bu böyle. Genel averajla ne alaka anlamış değilim. Ayrıca BJK ile averaj hesabına kalacağımızı da düşünmüyorum.

Arkadaşlar Hüseyin kötüydü doğru ama Allah rızasına Selçuğa kötü oynadı hatta hiç yoktu denmesi haram mı ?

Paksoy
arkadaşlar ğs kötü oynadı yenildi antalyaya.fener kötü oynadı ibb ye yenildi.biz inönüde belkide en kötü futbolu oynadık yenilmedik. şampıyonluk kuralı yenemiyosan yenilmiyeceksin.

U.Sadıkoğlu
beşiktaşın maçları bizi ilgilendirmiyor artık.Onlar devre dışı kaldılar bu hafta

besiktas fb ve gs ile derbileri içerde fazla fark yok 5 takımda iddaa lı ..

yatara
gecen birsi sormusdu yagisli hava bu macda kime yarar cevapi kendi bulmusdur macdan sora :D

Onur Akyüz
bu oyun ile alınan bir puanı beğenene söyleyecek sözüm yoktur.
yattarayı çıkartıyor, ayağına top vurmadan maçı bitiren isaacı oyuna sokuyor.
on tirilyona aldırdığı cep herkülünün hayrını görsün.
serkanı oyuna sokuyor iş işten geçtikten sonra oyun biraz düzeliyor.
ve su anda da sıkılmadan kendini savunuyor.
ayıptır be.
hocalık yapacaksan adam gibi yap.
milleti kandırma.
vay anasını!
Ersun hoca duyuyomusun adam gibi hocalık yap
evet!!

EmreBir61
Alanzinho gelirken ondan maradona olmasını kimse istemedi onu eleştiriyosunuz da Colman'ın veya diger oyuncuların ilk zamanlarınıda biliyoruz sonuçta.Alanzinho şuana kadar ilk 11 oynamadı kısmetse önümüzdeki hafta görücez.Ondan sonra eger yazık olan bi 10tirlyon varsa ve bunu sadece siz görmüşseniz ne yönetim ne teknik kadro o zaman harcanmayın derim size.

sakaryalı.61
inanın hakem in düdüğü hep onlara çaldı fakat ersun hoca neden serkanı kenarda bu kadar bekletti anlamadım yav serkanı 60.da oyuna alsa neler olacak hocam ne yaptın yav ne yaptın ..

neyse takımımızı kutluyorum cansiparane oynadılar hakeme rağmen inanın hakem onlar 5. m. öndede düşse faulü çalıyor hakem ince ayarı güzel verdi yoksa maç çook farlı olacaktı

Muhalif
Bir büyük maçı daha kazanamadan bitirdik. Nihayet ilk golümüzü de atmış olduk. Yenilmemek önemliydi ve yenilmedik. İşin tekniği taktiği v.b bahsetmiyorum. Benim şimdiye kadar oynadığımız tüm maçların sonunda değişmeyen tek kanaatim oldu. Allah bu Egemen'i takımımıza kazandırandan razı olsun. Alanzinho,Colman falan hikaye en büyük transfer Egemen, peşinden Song ve Slyva.

Hamza Öztürk
15.02.2009, 21:37
song golde nebicim kafaya cikiyor anlamis degilim. hüseyindede besiktas formasi eksikdi bugün tek
kaleciyi sakatliyordu durmadan topu rakibe verdi

Emre B.
Bu halimizle bile İnönü'de BJK'ye yenilmediysek biz iyi bir takımız.

U.Sadıkoğlu
ikili averajda biz deplasmanda gollü beraberlik aldığımız için BJK nın üstündeyiz bu böyle. Genel averajla ne alaka anlamış değilim. Ayrıca BJK ile averaj hesabına kalacağımızı da düşünmüyorum.

Arkadaşlar Hüseyin kötüydü doğru ama Allah rızasına Selçuğa kötü oynadı hatta hiç yoktu denmesi haram mı ?

Birader okuma yazmanız yokmu TFF nin sitesinde yazıyor , beraberlik halinde skor farketmez genel gol averajına bakılıyor ...

mustafaction
ts ile karga son haftaya eşit puanla girerse ki kargalar için imkansız böyle birşey aralarında oynanan maçlara bakılır 0-0 1-1 de ts ikili averajda öndedir.Ancak iki maçta 1-1 bitseydi genel averaja bakılacaktı.Geçen sene Sivas la bjk arasındaki ikili averaj muhabbetlerini hatırlayın

magicyattara
Hüseyin berbat oynuyor.

Fatih Ay
bize yakışmayan futboldu..hücümda bu kadar pasif olmamalıydık..

murat
15.02.2009, 21:38
Ayaginda top tutamiyan gokhan,umut ve yattara bu kotu futbolun nedenidir bence. Umutun yerine serkan daha iyi bir degisiklik olurdu bence. Besiktas belki cok basti ama pekte pozisyon bulamadi. Defansa tebrikler ozellikle cale cok iyide!!

yatara
haha ermen hoca diyo trabzon bugün canakale gecilmez yapdi

Talha.YILMAZ
1 Puan İstanbul deplasmanında iyidir.
Yenemiorsan,Yenilmiceksin.

Koray
Yatıp kalkıp yine defans dörtlüsüne dua edelim...

Travelair
Maçımız veriliyor TRT-1

poetricus
İlk 11'in 14'ü kötüyse adam ayırmaya gerek yok.
İki puan farkla liderlik koltuğuna oturma fırsatını teptik.
Böyle bir futbola 1 puan çok bile.
Kötüydük hem de çok kötü...

leavemealone
simdide kalecimiz konusuyor

Ali Şahin
Erman toroglu ;
yattara trabzonla dalga geÇİyor ersun yanal bunca dakİka nasil sabrettİ anlayamiyorum

halt etmiş

Ibo61
1 puan bu mac icin altin degerinde. Yensek tabiiki iyi olacakti. Ama bu kötü futbola ragmen 1 puan cok iyi oldu.

Remzi
bu oyun ile alınan bir puanı beğenene söyleyecek sözüm yoktur.
yattarayı çıkartıyor, ayağına top vurmadan maçı bitiren isaacı oyuna sokuyor.
on tirilyona aldırdığı cep herkülünün hayrını görsün.
serkanı oyuna sokuyor iş işten geçtikten sonra oyun biraz düzeliyor.
ve su anda da sıkılmadan kendini savunuyor.
ayıptır be.
hocalık yapacaksan adam gibi yap.
milleti kandırma.

Skor taraftarı..;)

blackrain61
Bu maci Ersun Hoca herzamanki gibi hediye etti. BJK´la oynadigimiz Kupa macinda da aynisini yapti, Yattara´yi oyundan cikardi.Hemen BJK gol atti, kupa disinda kaldik. Bu macta aynisi. Yattara cikinca BJK daha cok rahat üstümüze geldi. Bir insan hep ayni hatayi yapar mi ya... Devre arasinda aramizda konusurken, Ersun Hoca Yattara´yi alirsa mac BJK lehine dönüsür dedim. Aynisi cikti. Bu kadari da olmaz yani...

Mustafa K. Demirbaş
Yattara çok kötüydü buna katılıyorum ama Yattarnın ölüsü bile rakip takımda iki adamı defansta çakılı bırakıyor dikkat ederseniz Yattra çıktıktan sonra bjk defansı çıkmaya başladı ve peşinden de gol geldi