PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 1 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Zafer BİLGİN
15.02.2009, 13:31
eddddiiiiiit

turkish0061
15.02.2009, 13:32
http://www.youtube.com/watch?v=pPKwlQUj6zo&feature=channel_page

Muhammet
Yapmam gereken ödev vs var ama yapamıyorum. :o :D

Mert Marabaoğlu
Egemen ßize 3'lü çeksenee çeksenee çeksenee :)

.....
son 2 bilet var.ilk özelden yazana vereceğim

Anıl Caner abi :):):)

Mustafa Ayazoğlu
15.02.2009, 13:33
son 2 bilet var.ilk özelden yazana vereceğim

Anlaşılan hava soğuk diye kimse maça gitmiyor

Mustafa Ayazoğlu
15.02.2009, 13:34
TABZONSPOR DEPLASMAN SEVİYOR

Beşiktaş ile İstanbul'da karşılaşacak olan Trabzonspor, bu sezon deplasmanların en başarılı takımı olarak dikkati çekiyor.

Dış saha maçlarının lideri olan bordo-mavililer, bu sezon deplasmanlarda oynadıkları 10 maçın 6'sını kazanırken, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı. Deplasmanlarda toplam 20 puan toplayan Trabzonspor, 15 gol atıp, kalesinde 9 gol gördü.

marfat61
kaç para bıletler kardes talıbız

Zafer BİLGİN
Anlaşılan hava soğuk diye kimse maça gitmiyor
alakası yok.Almanyadan maça gelecek olan akrabalarım gelemedi.;)

Ozan Yazıcı
Türk futbolundaki dengelerin bir kez daha ortaya çıkacağı maçlardan biri olacak
beşiktaş kulüp üyesi bir arkadaşım var, siz bizi rahat yenersiniz de izin vermezler, koparmazlar ligi diye açıkça söylüyor
sizce trabzonun 6-7 puan ara açmasına izin verirler mi?
sivası zaten son haftalarda çekerler de, biz arayı açarsak ilerleyen haftalarda dalaverenin b..kunu çıkarmak zorunda kalırlar, gözleri yemiyor, müdahale gelecektir..
normal şartlarda puan alırız ama maçtan, hadi hayırlısı..

Osman Pervaneli
15.02.2009, 13:35
yaramı deşiyorsun yazdıkça abi :D

aynen,
sene 2006, 2-0 geride oldugumuz ve 3:2 kazandigimiz macta inönüde trabzonspor taraftiyla bakiyordum

cok güzel ve unutamiyacagim bir aksamdi

bugünde orda olmak isterdim bende
almanyada gurbetde oldugum icin malesef imkansiz görünüyor

mustafaction
15.02.2009, 13:35
Egemen ßize 3'lü çeksenee çeksenee çeksenee :)

Egemen kargayı çok sever:)

Alihan Ertürk
15.02.2009, 13:37
Egemen kargayı çok sever:)

Serdar özkanı tokatlamasın gene :D

Kalkinmali
15.02.2009, 13:37
takimi karsilama olayi yok galiba bu sefer?????

Egemen
15.02.2009, 13:38
200 kişi karşılamış takımı..

Mert Marabaoğlu
15.02.2009, 13:39
Serdar özkanı tokatlamasın gene :D
ççç çaktırmadan iki üç tane yapıştırır yine, seviyorum bu adamı :D

Emre ÖZTÜRK
15.02.2009, 13:39
Türk futbolundaki dengelerin bir kez daha ortaya çıkacağı maçlardan biri olacak
beşiktaş kulüp üyesi bir arkadaşım var, siz bizi rahat yenersiniz de izin vermezler, koparmazlar ligi diye açıkça söylüyor
sizce trabzonun 6-7 puan ara açmasına izin verirler mi?
sivası zaten son haftalarda çekerler de, biz arayı açarsak ilerleyen haftalarda dalaverenin b..kunu çıkarmak zorunda kalırlar, gözleri yemiyor, müdahale gelecektir..
normal şartlarda puan alırız ama maçtan, hadi hayırlısı..

kimse bu saatten sonra takımımızın puanını çalamaz.Gerekirse takımı ligten çekelim ama bizi ezmelerine izin vermeyelim.Adil bir lig istiyoruz

Harun Karadeniz
15.02.2009, 13:40
Biz nasıl karşılama yapmadık anlamadım yahu:)

AKSOY_61
iki takımın futboluna bakarsak bjk nin hiç şansı yok gibi ama ne yazıkki herşey iyi futbolla olmuyor

bjk ye lig maçında şut çektirmedik ama yenemedik.
kupa maçında adamları ilk yarı kendi yarı alanlarına hapsettik resmen, 2. yarı azıcık nefes aldılar o maçta da yenildik.
hepsinde bi ton gol kaçırdık.

olmadı mı olmuyor işte.ben takımın futboldan memnunum.
forvetlerimiz son zamanlarda iyi oynuyorlar.bulduğumuz pozisyonların 4/1 ini gol yapalım bari.
derbilerde güzel oynayıp bir sürü gol kaçırıp puan kaybetmekten gına geldi artık.

ccd6167
61. dk arkadaslar besiktaslilar organizasyon yapacaklarmis haberiniz olsun...

marfat61
ya bıletı olan varmı elınde

amour_61
Colman gününde olursa Beşiktaş savunmasının arkasına atılacak her top gol pozisyonudur arkadaşlar rahat olun.Gökhan ve Umut inşallah harcamazlar gol pozisyonlarını

hüseyin1975
15.02.2009, 13:42
Allahim sen yardimcimiz ol

Tolga Han
15.02.2009, 13:44
akşam olmak bilmiyo yaa kafayı yemek üzereyim hiç vakit geçmiyo ölücem heyecandan.

abbas
15.02.2009, 13:44

61. dakika da muhtemelen 3-0 önde olacağımız için yapamayacaklardır.. . :D

Haluk Ongan
15.02.2009, 13:45
Türkiyede futbolun gerçekleri nedeniyle bu maçı bize yedirmemek için ellerinden geleni yapacaklar, bu maçı kazanmamız demek fb,gs ye 7 bjk ye 9 puan fark atmak demek ki federasyonun asla izin vermeyeceği bir durum olur bu, o yüzden üzülerek söylüyorum ki bu maçta yenilme ihtimalimiz kuvvetleniyor...Hakem elinden geleni yapacaktır, bir de bizim takımın büyük maç alamama hastalığı olduğu için maalesef pek ümitli değilim.

Harun Karadeniz
15.02.2009, 13:45
akşam olmak bilmiyo yaa kafayı yemek üzereyim hiç vakit geçmiyo ölücem heyecandan.

heycan yapma ya sıradan bir maç her zamanki şeyler geri düşcez heyecan sonra galibiyetçççççç

ben o kadar büyütmüyorum çok rahatım

ccd6167
15.02.2009, 13:46
61. dakika da muhtemelen 3-0 önde olacağımız için yapamayacaklardır.. . :D
insallah hele ilk golu atalim onlar saptir kafayi yer.bu arada bizim dahaguzel seyler yapmamiz lazim:D:D:

Yasin T.
15.02.2009, 13:47
zafer ağbi bilet için özel mesaj gönderdim cevabını bekliyorum

Zafer BİLGİN
15.02.2009, 13:47
şu maç günlerinde forumdaki seviyenin düşmesine dikkat çekmek istiyorum.Kardeşim burası babanızın malı değil.Çocuklarımızın,bacılarımızında bu sayfaları okuduğunu hesap ederek yazdıklarınızı yazın.

birde yazmış.silmeyin gayet iyi oldu diye.yapma ya.şu küfürlü mesajdan nasıl bir zevk alır insanlar hakikaten anlamak zor ya

Zafer BİLGİN
15.02.2009, 13:48
zafer ağbi bilet için özel mesaj gönderdim cevabını bekliyorum
cep telin kaç

Emre ÖZTÜRK
:DGokhan Gur

http://www.bjk-1903.org/forum/templates/aluminoid/images/icon_minipost.gif (http://www.bjk-1903.org/forum/viewtopic.php?p=15509#15509)Tarih: Sal Şub 10, 2009 12:42 pm Mesaj konusu: http://www.bjk-1903.org/forum/templates/aluminoid/images/lang_english/icon_quote.gif (http://www.bjk-1903.org/forum/posting.php?mode=quote&p=15509) Trabzon'un kadrosu belli...Hatta sakatlıklar olmasa GS'in de belli..FB'in de belli...Bir tek Beşiktaş bir stabil oyun ve kadro - dizilişini bulamadı...Hala savunma kurgusu bile belli değil ki ilk o bölge kurulur takımlarda....

O yüzden maçın favorisi Trabzon...

Ben fazla umutlu değilim...

Kurtarıcı gelirse , kurtarıcı çıkarsa ve şans yanımızda olursa , taraftar önünde çoşku sağlanıp maç istenirse ancak kazanılabilir...Çünkü karşımızda hakkaten yol kat etmiş, kadro istikrarı sağlamış bir takım var...Tek handikapları uzun senelerdir baskı ile , stres ile büyük maça çıkmadılar...

tayfun---song-egemen--cale
yattara--selçuk-hüseyin-colman
-----------umut--gökhan---------

Çok iyi kaçan iki forvetleri var...Pres yapan bir ortasahaları var...Yaratıcı rolünde Yattara var...Savunmaları da Song sayesinde hamle üstünlüğü ve yönetim dengesi sağlıyor...

Beşiktaş , Yattara'nın boşalttığı kulvarı kullanırsa pozisyona girer...İki stopere karşı yüzümüzü rakip kaleye dönmemiz lazım. aSLINDA TAM dELGADOLUK MAÇ BİZİM İÇİN UMARIM BİR SÜPRİZ OLUR VE SAHADA YER ALIR.....

arkadaşlar bjk forum a üye olan saygın bir üyenin maç ile ilgili yorumudur üstte yazanlar:D:D:D

amour_61
Vaybe herkes 61.dk yı kutlamaya başladı :D

Varlıbaş61

tabelada 0-2 yazınca görürüm ben onların organizasyonlarını...

Yasin T.
15.02.2009, 13:49
0554 393 22 71

mustafaction
15.02.2009, 13:50
bende hiç heyecan yok.yenilsek bile şampiyonluğu vermeyiz

Ugur Ergenc
15.02.2009, 13:52
özenti jimnastikciler:D

delfino61
15.02.2009, 13:53
bizim uşaklar dik oynasın yeter.gol veya goller gelir zaten.güvenin biraz kendizine.ben taksime akıyorum:D

ÖzGür Ayar
fazla Bileti Olan ÖzeL Mesaj atsın !!

amour_61
yahu beyler karşılama olmadı takımı

ibilek
arkadaşlar bjk nin kadrosu iyi ama bir türlü takım olamadılar.ayrıca oyuncu tecrübeleri de fena sayılmaz.beraberlik bizi kurtarır açıkcası.ligdeki görünüme bakarsak beraberlik bile bizim işimize çok yarar.ben iki haftadır bjk maçını alırsak şampiyonluk turu bile atabiliriz diyorum.olurda galip gelirsek bu sene artık şampiyonluk bizimdir.ama beraberlik olursa yola devam.hadi alalım şu maçıda bayram yapalım.sabaha kadar rüyamda bjk maçını gördüm.haydi fırtına güldür yüzümüzüde bjk dağılsın...

bu arada ne zaman bu forumda 3,5 li rakamları okuduysam o maçlarda dokuz doğurduk.yazmayın şöyle 3,5 li rakamlar...tırsıyorum.

Mehmet Ç.
15.02.2009, 13:54
Arkadaslar Mac golsüz'de bite bilir, en sevmedigim sey.

Yasin T.
cep telin kaç

0554 393 22 71 sen çaldır ağbi ben ararım

biltrabzon
bu mactan puan alamayiz.ne kadar oynasan oyna.bize bu aksam bu maci yedirmeyecekler ortalikta,istanbul takimlari zirveden koparsa ligin heyacani kalmaz gibi laflar dönmeye basladi.birde bizim final maclarini kazanamama gibi bir durumumuz buna eklenince,bu mactan 1 puan bile almamiz mucize olur.

marfat61
frazla bıletı olan ozelden msj atsın lutfen arkadaslar

Erdem Keser
- Trabzonspor ile evinizde karşılaşacaksınız. Beşiktaş camiasına, size ve futbolcularınıza alınacak bir yenilgi bundan sonra neler getirir?..
“Evet, bunu kimse inkar edemez ki, bu karşılaşma hem bizim, hem de Trabzonspor açısından çok önemli bir müsabaka olacak. İki takım da kazanmanın hesaplarını yapıyor. Eğer biz kazanırsak, (ki, öyle olacaktır) o zaman büyük bir engeli aşarak, zirveye ortak olacağız. Trabzon (kaza eseri) sahadan 3 puanla giderse, büyük bir avantaj elde etmiş olacaktır. Sakat olan Ekrem ve Holosko'nun yokluğu tabii ki önemli faktör. Ancak kadromdaki diğer oyuncuların hepsine güvenim tamdır. Bu zorlu maç öncesi Delgado'nun iyileşerek, takıma dönmesi beni çok mutlu etti. Beni tanıyanlar iyi bilir. Eğer ben kesin konuşuyorsam mutlaka bunun bir nedeni var. Benim oyuncularım, taraftarının verdiği büyük destekle bu karşılaşmadan 3 puanla çıkacaktır. Eğer benim adım Mustafa Denizli ise bu maçı kazanacağımızı herkes iyi bilsin... Bunu söylerken 'rakibimizi küçümsediğim' anlaşılmasın. Ancak ben bizim bu maçı kazanacak güce sahip olduğumuzu iyi biliyorum.”

Röportaj: Saadet ÖZCAN

15.02.2009
Kaynak : Sporx.com

Arkada kalmasın...

Burnuma çok pis kokular geliyor.

turkish0061
15.02.2009, 13:55
Beraberde biter bu Mac. Ama yenmeliyiz, yoksa su gicik sivas Lidegligi surdurur

ilhan
15.02.2009, 13:56
- Trabzonspor ile evinizde karşılaşacaksınız. Beşiktaş camiasına, size ve futbolcularınıza alınacak bir yenilgi bundan sonra neler getirir?..
“Evet, bunu kimse inkar edemez ki, bu karşılaşma hem bizim, hem de Trabzonspor açısından çok önemli bir müsabaka olacak. İki takım da kazanmanın hesaplarını yapıyor. Eğer biz kazanırsak, (ki, öyle olacaktır) o zaman büyük bir engeli aşarak, zirveye ortak olacağız. Trabzon (kaza eseri) sahadan 3 puanla giderse, büyük bir avantaj elde etmiş olacaktır. Sakat olan Ekrem ve Holosko'nun yokluğu tabii ki önemli faktör. Ancak kadromdaki diğer oyuncuların hepsine güvenim tamdır. Bu zorlu maç öncesi Delgado'nun iyileşerek, takıma dönmesi beni çok mutlu etti. Beni tanıyanlar iyi bilir. Eğer ben kesin konuşuyorsam mutlaka bunun bir nedeni var. Benim oyuncularım, taraftarının verdiği büyük destekle bu karşılaşmadan 3 puanla çıkacaktır. Eğer benim adım Mustafa Denizli ise bu maçı kazanacağımızı herkes iyi bilsin... Bunu söylerken 'rakibimizi küçümsediğim' anlaşılmasın. Ancak ben bizim bu maçı kazanacak güce sahip olduğumuzu iyi biliyorum.”

15.02.2009

Arkada kalmasın...

İyice kıllandım bu açıklamadan. Ulan inşallah falso bir durum olmaz. İyice işkillendiriyorlar adamı.:confused::confused:

Koray
15.02.2009, 13:57

15.02.2009

Arkada kalmasın...

Bu aklıevvel zaten hep böyle konuşur yenilincede mal mal güler...
Psikolojik sorunu olduğunu düşünüyorum...

Muhammet
15.02.2009, 13:59
Mustafa Denizli akşamki maçtan sonra yine "hatalarımızdan ders alıp önümüze bakacağız" der.

:)

Emre ÖZTÜRK
15.02.2009, 14:00

15.02.2009

Arkada kalmasın...

vay aptal herif kendince morinho taktikleri yapıyoo:D:D Eğlensin zavallı maç sonu uyanır

Varlıbaş61
Mustafa Denizli akşamki maçtan sonra yine "hatalarımızdan ders alıp önümüze bakacağız" der.

bence 26. haftayı bekleyelim der...:D

TSezgin61
ben herzaman söyledim, coguda kiziyor bana.

bu maci berabere yada besiktasin galibiyetiyle bitirmek adina herseyi yapacaklar.

Trabzonsporun galibiyeti okadar basit bir galibiyet degil cünkü. bizim galibiyetimizle lig kopacak resmen. belki fener cincon kovalamaya calisir ama puan farki 7 olacak.

buna istanbul medyasi, yayinci kurulus, yalakalar razi olmaz. heleki üc kizkardesler hic. hasilat düser.

MehmetGÜRSOY61
Ezecek ezikleri 20:45 te yine KOLBASTI ve horon var :D

Oğuz B.
26 olmadı 36. hafta da lideriz demesini bekiyorum maçtan sonra gereksiz insan denizlinin.

Mustafa Ayazoğlu
15.02.2009, 14:01

15.02.2009

Arkada kalmasın...

Mustafa Denizli'den "Trabzonspor iyi takım yenilmemiz normal ama galip gelirsek süpriz olur" açıklamasını beklemiyoruz değil mi?

Hüdai Pervaneli
15.02.2009, 14:02
PAflar 0-0 bitti

ibilek
Mustafa Denizli'den "Trabzonspor iyi takım yenilmemiz normal ama galip gelirsek süpriz olur" açıklamasını beklemiyoruz değil mi?

biz bekleriz kardeş :)

ApoCaN28
Bu maçta hakem hatası olmazsa bile evimizdeki gs maçında olacaktır ancak biz oynayıp hakemide yenmeliyiz inönüde ve diğer maçlarda...
Uykularım kaçtı alalım şu maçı da...

UtopyaTs
15.02.2009, 14:03
bence biz yenersek bile lig kopmuyor yaa bu kadar karamsar olmayıın haa hakem kıllık yapabilir her zaman olay şeyler bize karşı ama bu maçı yenrsek lig koptu gib bişey yok.Zaten 3 ihtimalli maç umarım bizim galibiyetimiz ihitmaliyle biter.Ben buna sonuna kadar inanıyorum.Olur olmaz onu bilemem.

Mehmet Ç.
15.02.2009, 14:03

Yok böyle olacakdir

Lig TV Muhabiri: Sayin Denizli, bugünki farkli yenilgi icin ne demek istersiniz, sebeb neydi.

Musti: Oyuncularim hic Konsantre olamadi. E karsimizdaki rakib'de trabzonspor, saygi duydugumuz bir takim, onlarda böyle hatalari affetmez. Bugünki mac'dan cok önemli ders cikarmaliyiz. 26. Haftaya zor geliriz yoksa.

Lig TV Muhabiri: ERSUN bey, takiminiz mükemmeldi, ne demek istersiniz.

Ersun Hoca: Biz her maca final halinde cikariz. BJK bizim icin ne Hacettepe'den ne de Denizlispor'dan farki yok. Biz istedikce herkezi yeneriz

Harun Karadeniz
15.02.2009, 14:04
hakem en ufak hata yaparsa maçın kontrolünü kaybeder.

İnşallah tribünün etkisine girmez:(:(:(

Ugur Ergenc
15.02.2009, 14:04
bızımkılerın sahada en guzel cevabı verecek dıe dusunuyorum hem denızlıye hemde istanbula...

ibilek
15.02.2009, 14:05
Yok böyle olacakdir

Lig TV Muhabiri: Sayin Denizli, bugünki farkli yenilgi icin ne demek istersiniz, sebeb neydi.

Musti: Oyuncularim hic Konsantre olamadi. E karsimizdaki rakib'de trabzonspor, saygi duydugumuz bir takim, onlarda böyle hatalari affetmez. Bugünki mac'dan cok önemli ders cikarmaliyiz. 26. Haftaya zor geliriz yoksa.

Lig TV Muhabiri: ERSUN bey, takiminiz mükemmeldi, ne demek istersiniz.

Ersun Hoca: Biz her maca final halinde cikariz. BJK bizim icin ne Hacettepe'den ne de Denizlispor'dan farki yok. Biz istedikce herkezi yeneriz

ver gazı ver...

Mustafa Ayazoğlu
15.02.2009, 14:07
1-1, 0-0, 1-2 Tahmini skorlarım İhşallah maç sonrası sevinen taraf biz oluruz.

Muhabbetiniz bol olsun, maça giden yok mu?

KaRaKaN61
15.02.2009, 14:07
http://www.youtube.com/watch?v=_5UaBnsewqE

Samet KILIÇ
15.02.2009, 14:11
ben herzaman söyledim, coguda kiziyor bana.

bu maci berabere yada besiktasin galibiyetiyle bitirmek adina herseyi yapacaklar.

Trabzonsporun galibiyeti okadar basit bir galibiyet degil cünkü. bizim galibiyetimizle lig kopacak resmen. belki fener cincon kovalamaya calisir ama puan farki 7 olacak.

buna istanbul medyasi, yayinci kurulus, yalakalar razi olmaz. heleki üc kizkardesler hic. hasilat düser.

bende senin gibi düşünmüyor degilim,bunlar bizi saha içinde asla yenemezler anca dış faktörler..

TSezgin61
15.02.2009, 14:12
bu arada sivas puan kaybetsede bizimkiler bu aksam durduk yere stres yapmasa

Erdem Keser
15.02.2009, 14:13

Evet beklemiyoruz.Zaten böyle bir beklentimizde yok. Ortada yapılmış bir açıklama var;

"Beni tanıyanlar iyi bilir. Eğer ben kesin konuşuyorsam mutlaka bunun bir nedeni var. Eğer benim adım Mustafa Denizli ise bu maçı kazanacağımızı herkes iyi bilsin..." şeklindeki açıklamasının dayanağı nedir peki.Nasıl oluyorda bu kadar emin konuşuyor , "bunun bir nedeni var" derken ne demek istiyor.

Şu açıklamayı anlamaya çalışarak bir kez daha okuyalım.

Koray
15.02.2009, 14:14
bende senin gibi düşünmüyor degilim,bunlar bizi saha içinde asla yenemezler anca dış faktörler..

Federasyon binasına yüründükten sonra Başkanımızın tehditvari açıklamalarından sonra kimse bu işe kalkışamaz...

Hiç kimse biz bu şekilde kenetlendikten sonra,bizi karşına almaya cesaret edemez...

Bu kadar basit.

elnıno 28
15.02.2009, 14:14
evden cıkıyorum maca ınsallah dönuşumuz muhteşem olur.........

Cagdas Topal
15.02.2009, 14:16

15.02.2009

Arkada kalmasın...

Ukala denizli , küfürü cok hakediyor ama sahada göstericez ona basın acıklamasını cok merak ediyorum :cool::cool:

only ts
15.02.2009, 14:17
buna kalpmi dayanır yaa gelsin artık su mac saati!!

deepmavi
15.02.2009, 14:18
Federasyon binasına yüründükten sonra Başkanımızın tehditvari açıklamalarından sonra kimse bu işe kalkışamaz...

Hiç kimse biz bu şekilde kenetlendikten sonra,bizi karşına almaya cesaret edemez...

yüzde yüz değil binde bin haklısın :alkış: dış faktör varsa FIFA da CAS da etkilesin bakalım öyle bişey olursa bu işin üzerine gidersek İtalyadaki olaylar bak nasıl Türkiyede oluyor

Süleyman Eruyar
M. denizlinin takıma olan güvenini gösteriyor gibi görünmüyor bu açıklamalar.. hakemde Yunus yıldırım..
bunların hepsi tesadüf olamaz....

SERDAR-61
büyük ihtimal bjk maçı kazanır az bir olasılıkta berabere biter.

Alihan Ertürk
15.02.2009, 14:19
artık zamanı sivas maçını izleyerek geçireceğim :)

bol bol beddua edin lütfen :D

yatara
15.02.2009, 14:19

öyle deme ya

c1967
15.02.2009, 14:20
4 saat 40 dakika....

alper*
15.02.2009, 14:20
Dünkü GS maçının sonucunun ardından galibiyet beklemiyorum.

Koray
15.02.2009, 14:21

Bide fark yeriz de,hayat bayram olsun...

Sefer A.
15.02.2009, 14:21
sallayin dediklerini, maçimiza bakalim yeter ;)
zor maç olacak, bjk taraftari takima küssede bu maçta tam destek verecek, bizim futbolcularin çok sakin olmalari gerek, yoksa hakem kart dagitir zirt pirt, cezali duruma düsecek topçular da var
Selçuk bugün kiliti açacak isim, savunmanin arkasina atacagi ani bir top ile gol atabiliriz, ama golcülerimizin bugün üst düzey oynamalari lazim, yoksa gool atamayiz maalesef

Cagdas Topal
15.02.2009, 14:22

biz niye maca cıkıyoruz ki , hiç cıkmayalım 3-0 hükmen yenilelim :( bu nasıl bir mantık ya :( :mad:

SERDAR-61
15.02.2009, 14:22
Bide fark yeriz de,hayat bayram olsun...

İNŞALLAH YENERİZ BAZI ETKENLER ROL OYNAYACAĞI İÇİN ZOR:mad:

Emre ÖZTÜRK
15.02.2009, 14:23

takıma güvenmen mutlu etti beni:mad:

arkadaşlar bırakın bu işleri ankaraspor un dağittiği bir takımdan bahsediyoruz.Bu takımın ne oturmuş bir düzeni nede maçı alabilecek bir oyun yapısı var.En fazla 1 puan alırlar bizden ben hakeminde maçı etkileyecek hatalar yapmasını beklemiyorum.

c1967
15.02.2009, 14:23
foruma geldim içimi baydınız he... böyle takımı olup bu kadar karamsar taraftar topluluğu birtek bizde vardır sanırım... ben eminim... rahat galibiyet olacak... ben sivasın puan kaybını beklemeye koyuldum....

RepLay
15.02.2009, 14:24
Arkadaşlar korkmayın bu maçı alıcaz Çok Rahatımmm. Nasıl yedirmiyorlarmış sen önüne gelen topları gole çevirr hakem saymıcakmııı diyelim saymadı sen bitane daha at bitane daha bitane daha. Onlar büyükse biz onlardanda büyüğüz görmüyormusunuz istanbula çıkartma yaptıkkk.

Bu maçı sadri şener başkanımız yedirtmez kimseyee

asilhamsi
15.02.2009, 14:25

Büyük ihtimalle sen takıma güvenmiyorsun az bir olasılıkla başka takımı tutuyorsun:mad:

oflu engin
15.02.2009, 14:25
yapmayın uşaklar bu bjk mı trabzonsporu yenecek geçmişe dönerek trabzonsporun maçlarını hatırlayın bursayı saymassak bir mağlubiyetimiz var.yani yenilmez bir takım sahaya çıkacak.ve denizlili bjk bu takımı yenecek.mantığıma ters düşüyor.bjk nın alacağı en iyi sonuç beraberlik.ama bu sefer oda olmayacak bizim forvetler bu sefer adrese teslim edecek.açık ara şampiyonluk süreci başlamıştır.fırtınam bu akşam karga avlıyacak.gaaaaaaaaaraaaaaaannti.

yatara
15.02.2009, 14:26
arkadslar bu hafta cok zor
tüm büyük takimlar takildi

Bayern München,Fc Barcelona,Az Alkmaar,Valencia

gecen ts icin niyet egledim bi saz calan dilenciye para verdim insallah allah güldürür yüzümüzü

SERDAR-61
BU mustafa denzili denen şahsiyetin açıklamaları KESİN GALİBİYET bunu nereye dayanarak söylüyor
hakeme şuan birşey demiyorum maç sonuna saklıyorum
bizimlen sivasın arayı açıp istanbul takımlarının geride kalmasını istemeyenler çok
sonuç: İNŞALLAH KAZANACAĞIZ HERŞEYE RAĞMEN
TAKIMA GÜVEN KONUSUNA GELİNCE GÜVEN NE OLURSA OLSUN SONSUZDUR:alkış::alkış:

Samet KILIÇ
foruma geldim içimi baydınız he... böyle takımı olup bu kadar karamsar taraftar topluluğu birtek bizde vardır sanırım... ben eminim... rahat galibiyet olacak... ben sivasın puan kaybını beklemeye koyuldum....

hehh,şöyle...inanın arkadaşlar biz inanamazsak kim inanacak trabzonsporumuza en kötü halimizde bile inanmalıyızz

deepmavi
15.02.2009, 14:27
Arkadaşlar korkmayın bu maçı alıcaz Çok Rahatımmm. Nasıl yedirmiyorlarmış sen önüne gelen topları gole çevirr hakem saymıcakmııı diyelim saymadı sen bitane daha at bitane daha bitane daha. Onlar büyükse biz onlardanda büyüğüz görmüyormusunuz istanbula çıkartma yaptıkkk.

Bu maçı sadri şener başkanımız yedirtmez kimseyee

:alkış::alkış::alkış::alkış:

SERDAR-61
büyük ihtimalle sen takıma güvenmiyorsun az bir olasılıkla başka takımı tutuyorsun:mad:
pazar gÜnÜ maÇ heyecani bİr yana yÜzÜmÜ gÜldÜrdÜn :d:d:d:d:d

RepLay
Şampiyonluk havasına giren Trabzon camiası ayağa kalktı, İstanbul´u fethe geliyor. Bakanından, valisine, vekilinden belediye başkanına kadar Beşiktaş çıkarması başlıyor.

Bu habere dikkatinizi çekerim biz yalnız bi takımmıyız yok yedirmezler yok şölee yok böle. Yakışıyormu bu büyük takımın taraftarına. söke söke alıcaz hakkımız neyse. Burda bir arkadaşımızın dediği gibi Bizi şampiyon yapmıyacaklar Biz şampiyon olacağız

Erdal
15.02.2009, 14:28
Aziz Üstel Serdar abiye Ersun Yanal ı övüyor. Serdar abide müdahale etmedi Allah var...Ayrıca imaj yapmış:)

SV_Sürmene61
15.02.2009, 14:28
Renkdaşlarım; elimde 1adet fazla bilet oluştu gibi gözüküyor;
kardeşim ve kuzenle gidecektik, kuzen gelemeyecek gibi maça...

Talibi olan varsa eğer burada kontakta olalım ??

genç61
15.02.2009, 14:29
ben talibim

yatara
15.02.2009, 14:29
15 tl prim alacak oyuncularimiz yenersek

genç61
15.02.2009, 14:30
Renkdaşlarım; elimde 1adet fazla bilet oluştu gibi gözüküyor;
kardeşim ve kuzenle gidecektik, kuzen gelemeyecek gibi maça...

Talibi olan varsa eğer burada kontakta olalım ??
ben talibim arkadasimin alabiliririm ozelden telefonu yaz konusalım

mustafaction
15.02.2009, 14:31
ogün'de yorumcu olmuş hay allahım ya :):)

KÖKSAL AYDIN
15.02.2009, 14:31
Hakem makem dinlemeden onu da yenip bir rakibi saf dışı bırakacağız.
0-2
0-2
0-2

Erdal
15.02.2009, 14:32
ogün'de yorumcu olmuş hay allahım ya :):)

Komik olan nedir?

TSezgin61
15.02.2009, 14:32
0-2
0-2
0-2

bir seyi 40 defa söylersen olurmus... bari kir yap sunu:D

genç61
15.02.2009, 14:33
0-2
0-2
0-2
0-2

0-2
0-2
0-2
0-2

0-2
0-2
0-2
0-2

0-2
0-2
0-2
0-2

0-2
0-2
0-2
0-2

0-2
0-2
0-2
0-2

0-2
0-2
0-2
0-2

0-2
0-2
0-2
0-2

0-2
0-2
0-2
0-2

0-2
0-2
0-2
0-2

Cagdas Topal
15.02.2009, 14:33
0-2
0-2
0-2

ya 2-0 ya 2-1 umut gol atıcak :D 2-0 biterse diger gol gökhandan :D 2-1 biter se diger gol defans veya orta sahadan türklerden biri ama hatırlamıyorum tayfun cora idi sanırım ama emin degilim :D

yatara
15.02.2009, 14:34
sayfaya yeni girdinmi basda müzik geliyorja bide konusma birsi bana onu yoliyabilirmi acayip bisey

Mustafa Hazıroğlu
Nerde buluşulacak tam olarak saat kaçta ?

Cagdas Topal
Nerde buluşulacak tam olarak saat kaçta ?

16.00 istiklal de :cool:

Arif Timurcioğlu
15.02.2009, 14:35
Bjk yi kendi evinde rezil edecez bugün. Haydi trabzonum göm kargayı çukura.

hermann hesse
15.02.2009, 14:37
Beşiktaş'ın muhtemel kadroda nobre-bobo var ve tek kanatlı (Serdar Özkan) olarak sistemi oluşturmuşlar. Mustafa Denizli eğer böyle bir kadro ile karşımıza çıkarsa perişan olurlar. Bizim bu Beşiktaş'a yenilmemizin tek yolu defans kaynaklı hatadır. Fener maçındaki gibi konsantre olmuş bir şekilde oynarsak Beşiktaş'ın hiç ama hiç şansı yok.Tarumar ederiz.
Futbolculardan tek birşey istiyorum o da; Beşiktaş kafası kesilmiş tavuk gibi bir o yana bir bu yana saldırırken sakin olsunlar. Nitekim 1996 da dahil olmak üzere takımı hiç bu kadar disiplinli görmediğim için fazlasıyla da umutluyum.

Bu maçı alırsak( -ki kazanacağımıza olan inancım artmaya başladı) ileriki maçlar için baya bir puan kaybı kredimiz olacaktır. Bu da Avni Aker'deki stres katsayısını düşürecektir.

Yer: Dolmabahçe

Saat: 20:45

MAÇ SONUCU: Beşiktaş:1 Trabzonspor: 2

yatara
15.02.2009, 14:38
takimin dün karsilanma viedosu varmi?

Jester
15.02.2009, 14:38
Beşiktaşta asıl madenin sol değil, sağ tarafları olduğunu düşünüyorum.
Yattara kaç maçtır öyle sanıldığı kadar Üzülmez'e üstünlük kuramıyor.
Kanımca bugün de zor.
Yattara arkasında gereğinden fazla boşluk bırakıp Serkan'ı zor durumda bırakmasın yeter.

Ben 65. dakika civarı oyuna girecek diri bir Alanzinho karşısında Toraman veya Kurtuluş'un hiç şansı olmadığını düşünüyorum.

İlk gol Colman veya Selçuk, ikinci gol Alanzinho asistiyle Gökhan veya Umut olur.

2-1 alırız.

Mustafa Hazıroğlu
15.02.2009, 14:39
16.00 istiklal de :cool:
Gelicem de arkadaş bulmam lazım :D

Hüdai Pervaneli
15.02.2009, 14:39
Inanmak basarmanin yarisidir

INANIYORUZ

TSezgin61
15.02.2009, 14:40
Beşiktaş'ın muhtemel kadroda nobre-bobo var ve tek kanatlı (Serdar Özkan) olarak sistemi oluşturmuşlar. Mustafa Denizli eğer böyle bir kadro ile karşımıza çıkarsa perişan olurlar. Bizim bu Beşiktaş'a yenilmemizin tek yolu defans kaynaklı hatadır. Fener maçındaki gibi konsantre olmuş bir şekilde oynarsak Beşiktaş'ın hiç ama hiç şansı yok.Tarumar ederiz.
Futbolculardan tek birşey istiyorum o da; Beşiktaş kafası kesilmiş tavuk gibi bir o yana bir bu yana saldırırken sakin olsunlar. Nitekim 1996 da dahil olmak üzere takımı hiç bu kadar disiplinli görmediğim için fazlasıyla da umutluyum.

Bu maçı alırsak( -ki kazanacağımıza olan inancım artmaya başladı) ileriki maçlar için baya bir puan kaybı kredimiz olacaktır. Bu da Avni Aker'deki stres katsayısını düşürecektir.

Yer: Dolmabahçe

Saat: 20:45

MAÇ SONUCU: Beşiktaş:1 Trabzonspor: 2

oh beee... bu dakikadan sonra böyle yorumlar okumak dilegiyle!

Hüseyin İlkin
Maç saati yaklaştıkça heyecanım artıyor .

Kazanacağımızdan eminim ..

@FLU
hava ayaz mı ayaz
şort siyah forma beyaz
inönü de malesef
koyacagız beşiktaş

sahte yıldız takmayı
boş kahveyi basmayı
meşaleler yakmayı
ne sandın sen beşiktaş

maydin
:sevinç: :tsbayrak:

KÖKSAL AYDIN
15.02.2009, 14:41
Bir de nostalji yapalım.Şunu izleyin.Belki izlediniz bilmiyorum ama her izlediğimde gözlerim yaşarıyor.Sunucu Kerem Öncel çıldırıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=0ekAqukqibY

6Şafak Aydın1
kar,yagmur falan yagiyormu havalar nasil #?

Cagdas Topal
Gelicem de arkadaş bulmam lazım :D

valla dün gece maca gelmekten vazgectim sırf mac için geldim kıbrıstan :mad: karaborsacılar buraya kadar girmiş 150 istediler :mad: sonra sagolsunlar 1-2 abi cıktı ama kırıldım yine de onlara tesekkür ediyorum .

thesiege61
beyler burda hava müthiş yağışlı rüzgarlı ve soğuk.acaba maç saatine kadar böyle devam ederse bizim takım için bi handikap olur mu?

Mustafa Hazıroğlu
15.02.2009, 14:42
Tüylerim diken diken oldu vallahi.

Jackdaniels
15.02.2009, 14:43
Sırf şu mustafa denizli denen futbol fakirini morartmak için almamız lazım şu maçı adam öyle bi emin konuşuyoki sanki maçın skoru belli karaktersiz herif...

TSezgin61
beyler burda hava müthiş yağışlı rüzgarlı ve soğuk.acaba maç saatine kadar böyle devam ederse bizim takım için bi handikap olur mu?

yoksa firtinanin habercisimi;)

Mustafa Hazıroğlu
valla dün gece maca gelmekten vazgectim sırf mac için geldim kıbrıstan :mad: karaborsacılar buraya kadar girmiş 150 istediler :mad: sonra sagolsunlar 1-2 abi cıktı ama kırıldım yine de onlara tesekkür ediyorum .
Taksim'e gelicekmisin peki ?Ben maça gitmiyorum ama Taksim'e giderim belki.

mustafaction
15.02.2009, 14:44
istanbul istanbul olalı böyle soğuk görmedi...

Arif Timurcioğlu
15.02.2009, 14:45
beyler burda hava müthiş yağışlı rüzgarlı ve soğuk.acaba maç saatine kadar böyle devam ederse bizim takım için bi handikap olur mu? Biz fırtınaya alışığız bjk korksun. Bjk yi çifte fırtına bekliyor.

yatara
arkadaslar dünkü karsilama viedosu varmi istanbuldaki?

hermann hesse
Haaa bu arada geçen hafta Ankaragücü ne karşı zorlandığımız için karamsarlığa düşenler!!!

Ankaragücü ligin belkide en iyi pas yapan takımı olan Antep'i perişan ettiğini hatırlatıyorum.

Emre ÖZTÜRK

bence bizim azda olsa avantajımıza olur.Biz daha cok koşan ve mucadele eden tarafız.Arıca bu sene yağmurlu havada cok maç yaptık kısacası biz onlara göre ağır zeminde daha avantajlıyız.kondüsyon olarakta onlardan çok daha üstün olduğumuzu düşünüyorum

Cagdas Topal
Taksim'e gelicekmisin peki ?Ben maça gitmiyorum ama Taksim'e giderim belki.

Maca gitmicen ama taksim ' e gideceksin oda güzel :D :D :D taksim ' e maca gidersem gelirim :p :p :p

hüseyin1975
15.02.2009, 14:46
61 Üye

Ver coskuyuuuuuuuuuu

Cagdas Topal
oh beee... bu dakikadan sonra böyle yorumlar okumak dilegiyle!

2-0 veya 2-1 kaznacagız inş rüyam beni yanıltmaz :D :cool:

hüseyin1975
Bordooooooooooooooooooooooooooooo

Sefer A.
15.02.2009, 14:47
Bordoooooooooooooooooooooooooooooo

Cagdas Topal
Bordooooooooooooooooooooooooooooo

Bordoooooooooooooooooooooooooooooo

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiii

Sefer A.
Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Arif Timurcioğlu
Bordooooooooooooooooooooooooooooo Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiii :meşale2::sevinç:

yatara
trabzonsporumuz icin bi dilenciye bu hafta para verdim insallah yeneriz

TSezgin61
2-0 veya 2-1 kaznacagız inş rüyam beni yanıltmaz :D :cool:

insallah insallah!!!!:)

.....
Mavİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ İİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
mavİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ İİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Arif Timurcioğlu
15.02.2009, 14:48
Şampiyooooooooooooooooooooon?

hüseyin1975
Sampiyoooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn n

Sefer A.
Trabzonnnnnnnnnnn

.....
Trabzonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nn

Emre ÖZTÜRK
TRABZONnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Mustafa Hazıroğlu
Maca gitmicen ama taksim ' e gideceksin oda güzel :D :D :D taksim ' e maca gidersem gelirim :p :p :p
gs'ye 3-0 yenildiğimiz maçda da Şişli Camii'nin oraya gitmiştim.Yine biletim yoktu.Benim için önemli olan birlik ve beraberlik.
Tezahürat yapmayı ve bize her yer Trabzon demeyi çok seviyorum.Sonuçta maça kadar ne yapıcaksın ki başka :)
Bileti olmayanlarda gelsin.Taraftar görsün İstanbul !

yatara
15.02.2009, 14:49
alacaz maci ya 3 tane atacaz yada 3 tane yiyecez ama yenecez isnsallah

hüseyin1975
15.02.2009, 14:49
Allahim sen yanimizda ol.
Allahim emeklerimizin karsiligini ver.
Allahim bize yardimci ol.

.....
15.02.2009, 14:50
//ÖLÜMÜNE61 Bu sevda BİTMEZ

Hüseyin İlkin
Hafta içinden beri benimde tahminlerimde Toroman 'ı oynatır vardı ama keşke Kurtuluş oynasaydı , daha çabuk madene çevirirdik orayı .

Emre ÖZTÜRK

amin amin amin

vizarian
hava ayaz mı ayaz
şort siyah forma beyaz
inönü de malesef
koyacagız beşiktaş

sahte yıldız takmayı
boş kahveyi basmayı
meşaleler yakmayı
ne sandın sen beşiktaş

ccd6167
dun havaalinindan donerken 10-11 yasinda bi cocuk mendil satiyordu gece 11 gibi sogukta oturmus bende usaga harclik verdim insallah bu sadakamiz kabul olurda aliriz maci bizde..

Cagdas Topal
insallah insallah!!!!:)

umut atıcak 1 tane :D öyle gördüm :cool:

gs'ye 3-0 yenildiğimiz maçda da Şişli Camii'nin oraya gitmiştim.Yine biletim yoktu.Benim için önemli olan birlik ve beraberlik.
Tezahürat yapmayı ve bize her yer Trabzon demeyi çok seviyorum.Sonuçta maça kadar ne yapıcaksın ki başka :)

Aslında mantıklı ama ben buraya mac için geldim ona da gitmiyorum :(

Mustafa Hazıroğlu
15.02.2009, 14:51
Bunu içinden gelerek ve ona yardım etmek düşüncesiyle yaptıysan eyvallah :D

Cagdas Topal
15.02.2009, 14:52

Amin Amin :)

yatara
bize kenerlardan faul yapmalari lazim biz oralardan hep gol atiyoz ayni ankaragücü ve nostalji fb macindaki gibi

Mustafa Hazıroğlu
umut atıcak 1 tane :D öyle gördüm :cool:

Aslında mantıklı ama ben buraya mac için geldim ona da gitmiyorum :(
Doğru söylüyosun üzgün olduğunu biliyorum ama taraftarla birlikte olmak da çok eğlenceli ;)
Gel tanışırız :D

genç61
15.02.2009, 14:53
la usak helal olsun sana fener macında iki biletim vardı ikisinide verdim baskasına beles bilsem sana verirdim valla helal olsun sana bir mac sozum var bunu bana ilk derbide hatıurlar biletin benden sana soz kardesim

Emre ÖZTÜRK
http://www.besiktasforum.net/forum/ trabzonlu bi arkadaş bu siteyi halletmiş.. :D
İnönüdeki kolbastıya hazır olun yazıyodu bakıma almışlar :D

vaybe helal olsun o arkadaşa :D:D

Paksoy
arkadaşlar biraz önce izledim. adını söylemeyen bir trabzonsporlu eğer yattara ya oyna bu maçı al. istanbuldaki 600 bin dolar lık evi bağışlıyımmdemiş..

B.Yiğit
demin ogün konuşuyodu haberturk'te büyük bir süpriz olmazsa trabzonspor kazanacak dedi

Paksoy
15.02.2009, 14:55
habertürk de ogün temizkanoğlu nun olduğu bir program da söylendi.

kemaLAZ61
15.02.2009, 14:55
Keske bende sizin gibi rüyamda maclarimizi görsem :)

Hayatimda bir sefer mac üzerine rüya gördüm, oda Türkiye - Cek Cumhuriyeti maciydi; EURO2008.

Rüyamda kel birinden kafa golü yedigimizi görmüstüm, harbidende Koller atti :D

Gelelim bizim maca... Ilk 11'ler bellimi arkadaslar?

B.Yiğit
15.02.2009, 14:56
istanbulda fırtına belirtileri var hava kötü :D

only ts
15.02.2009, 14:56
bızım ıstanbul macları hep yagmurlu havada oluyo :S

Mustafa Hazıroğlu
15.02.2009, 14:57
la usak helal olsun sana fener macında iki biletim vardı ikisinide verdim baskasına beles bilsem sana verirdim valla helal olsun sana bir mac sozum var bunu bana ilk derbide hatıurlar biletin benden sana soz kardesim
Sağol abicim :)

hermann hesse
15.02.2009, 14:57
Bu maçı kazandıktan sonra heyecan bitmiyor. Akşama İnter-Milan kapışması var..
Faslı Beşiktaş'la yaptıktan sonra İnter_Milan maçı ile CİLA yaparız.

B.Yiğit
15.02.2009, 14:58
bilet bulsaydım bende giderdim kalmadı bilet..

genç61
15.02.2009, 14:58
sozum soz ben buraya giriyom seneye ilk derbide soz alcam beraberiz ilk derbide seneye ona gore bagırmazsan kızarim ama

hüseyin1975
15.02.2009, 14:59
Az sonra seftalileri destekleyecegim.

Allahim sen Günah yazma.

B.Yiğit
birazda sivasın maçı başlayacak.. bursayıda sevmem ama yensin..

Mustafa Hazıroğlu
sozum soz ben buraya giriyom seneye ilk derbide soz alcam beraberiz ilk derbide seneye ona gore bagırmazsan kızarim ama
geçen yıl 3-2 yenildiğimiz fb maçına gittim abazım çıktığı kadar bağırdım.
Bağırırım yani :)

onur-ts
15.02.2009, 15:00
gün geldi çattı.
duyduklarıma göre saat 19-20.45 arasında istanbulda fırtına etkili olacakmış...

Mustafa Hazıroğlu
15.02.2009, 15:01
Neyse ben Taksim'e doğru yol alıyım hadi görüşürüz.İnşallah maçı kazanırız.

Emo91
bu kendini bilmez, terbiyesiz, onun seviyesine düsmek istemedigim mustafa denizli ne kadar sapik aciklamalarda bulunmus yahu!

“Evet, bunu kimse inkar edemez ki, bu karşılaşma hem bizim, hem de Trabzonspor açısından çok önemli bir müsabaka olacak. İki takım da kazanmanın hesaplarını yapıyor. Eğer biz kazanırsak, (ki, öyle olacaktır) o zaman büyük bir engeli aşarak, zirveye ortak olacağız. Trabzon (kaza eseri) sahadan 3 puanla giderse, büyük bir avantaj elde etmiş olacaktır..."

buna benzer trabzonsporu kücümseyecek laflar....

"benim adim denizli ise bu maci kazaniriz"........
eger biz kazanirsak isminin MUHITTIN olmasindan yanayim
BAY "ISMIMIM DEGISMESINE 4 SAAT KALDI"

B.Yiğit
İstanbulda Açayip Bir Fırtına Var... Maç Yağmurlu Bi Havada Oynanacak Büyük Olasılıkla Bide Çok Soğuk.

hüseyin1975
15.02.2009, 15:02
Ankaraspor ve Kayserispor yeniliyor. Dün Antep yenildi.
Böyle biterse ilk 5 yanliz kaldi sayilir.

Hüdai Pervaneli
15.02.2009, 15:03
Ankaraspor ve Kayserispor yeniliyor. Dün Antep yenildi.
Böyle biterse ilk 5 yanliz kaldi sayilir.

Ah bird ebugun sivas kaybetse

hüseyin1975
15.02.2009, 15:03

INSALLAH:alkış:

B.Yiğit
15.02.2009, 15:04
buraya yazıyorum %90 kaybedecek eğer kazanırsa ben bu futbolu bilmiyorum yazacam imzama.. okadar eminim.

hermann hesse
15.02.2009, 15:05
Son Dakika Haberi ( Acil Acil Acil)

Kuzey Doğudan gelen basınçlı soğuk ve yağışlı hava kütlesi Adapazarı civarlarında Kasırgaya dönüşmüştür. Saatteki hızı 220km. ye ulaşan kasırga daha önce Kadıköy sahilinde ağır hasara sebep olmuştu. Hızla iç kesimlere ilerleyen kasırga nedeniyle bölgede olağanüstü hal ilan edilmiştir. Amerikan uzay ve havacılık dairesi NASA tarafından son zamanların en yokedici doğa olayı olarak nitelendirilen kasırga için bölgeye acil kurtarma ekipleri gönderilmiştir.

Gelişmeleri takip ediyoruz..

:))))

only ts
hava ayaz mı ayaz
şort siyah forma beyaz
inönü de malesef
koyacagız beşiktaş

sahte yıldız takmayı
boş kahveyi basmayı
meşaleler yakmayı
ne sandın sen beşiktaş

yukleeeeeeeeeeeeen
:D

bordooooooooooooooooooooooo

KaRaKaN61
A LA CAGIZ !!!

BASKa care yok !

İskender Çakmak
sivas ne yaparsa yapsın biz onları her türlü yeneceğimiz için problem yok önemli olan bu maç bu haftanın başından beri aynı şeyi söylüyorum forvetlerimizin soğukkanlılığı son vuruşlar ilk 15 dakikada bulacağımız bir gol farka götürür sonucu

KaRaKaN61
15.02.2009, 15:06
Son Dakika Haberi ( Acil Acil Acil)

Kuzey Doğudan gelen basınçlı soğuk ve yağışlı hava kütlesi Adapazarı civarlarında Kasırgaya dönüşmüştür. Saatteki hızı 220km. ye ulaşan kasırga daha önce Kadıköy sahilinde ağır hasara sebep olmuştu. Hızla iç kesimlere ilerleyen kasırga nedeniyle bölgede olağanüstü hal ilan edilmiştir. Amerikan uzay ve havacılık dairesi NASA tarafından son zamanların en yokedici doğa olayı olarak nitelendirilen kasırga için bölgeye acil kurtarma ekipleri gönderilmiştir.

Gelişmeleri takip ediyoruz..

:)))) Iste KARADENIZ FIRTINASI !

Cagdas Topal
15.02.2009, 15:07
sivas ne yaparsa yapsın biz onları her türlü yeneceğimiz için problem yok önemli olan bu maç bu haftanın başından beri aynı şeyi söylüyorum forvetlerimizin soğukkanlılığı son vuruşlar ilk 15 dakikada bulacağımız bir gol farka götürür sonucu

sivas bu 6 haftalık periyotta fazlasıyla puan kaybedecegini düşünüyorum bugün olmasa bile

ilhan
15.02.2009, 15:08
Bursaspor-Sivasspor maçı ve diğer süper lig maçlarını konuşabileceğiniz başlık;

http://forum.bordomavi.net/showthrea...=7007&page=534 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7007&page=534)

Ali Özcan
15.02.2009, 15:12
dun havaalinindan donerken 10-11 yasinda bi cocuk mendil satiyordu gece 11 gibi sogukta oturmus bende usaga harclik verdim insallah bu sadakamiz kabul olurda aliriz maci bizde..

Akıllı olun kardeşler...Maç için sadaka verilmez, dilenciye para verilmez...bunlar Allah razası için yapılır...Sapla samanı, maçla duayı karıştırmayıalım...

Askerdeyim valla...şu mesajlara dayanamadım, girdim yazdım...

Kazanmak isteriz elbette...Ama dünyevi zevklerle uhrevi şeyleri karıştırmayalım birbirine...

hermann hesse
15.02.2009, 15:15
Karar verdim; Maçı staddan izleyemediğim için televizyondan da izlemeyeceğim. Beşiktaş'ı yenişimizin heyacınını eski usül radyo ile yaşayacağım. O güzel pozisyonları kendi hayal gücüme bırakacağım. :D

Sefer A.
15.02.2009, 15:17
ben hepten sastim bugun yawww
en iyisi dinleneyim biraz

Hüdai Pervaneli
15.02.2009, 15:18

http://forum.bordomavi.net/showthrea...=7007&page=534 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7007&page=534)

Ya burasi Besiktas Trabzonspor MAc basligi

Diger Takimlar tartismak icin Ilhan abinin verdigi Linkten yapabilirsiniz

yatara
15.02.2009, 15:24
Belki Bazi Aptal Kafalar göre 4. Büyük olamadik ama
herzaman Tek Büyük olarak kaldik.

genç61
15.02.2009, 15:29
hayden maca gidiyoz hadi bakalım hayırlısı

yatara
15.02.2009, 15:31
ok hadi hayirlisi
buldunmu bilet?

Muhammet
15.02.2009, 15:31

İlhan, sabırtaşı oldun valla. :)

Alper Beyazay
15.02.2009, 15:42
Bu bursa ne yapıyor ya...
geri geri oynayarak maç kazanıldığı nerede görülmüş. hem de kendi sahasında oynuyor..

Uyarıları dikkate alsan nasıl olur acaba :)

zafercalikoglu
15.02.2009, 15:51
iyi ve sabırlık akıllı oynarsak mac bizim

Cagdas Topal
15.02.2009, 15:52
Mac bizim renkdaslar , bizim ! ;)

Muhammet
15.02.2009, 15:54
Son 3 saat 5 dakika. :p

Enerji depolamaya başlayalım o zaman. :)

KaRaKaN61
15.02.2009, 15:57
Bordooooooooooooooooooooooooooooooooo

Alper Beyazay
15.02.2009, 15:57
Az kaldı az..Bekleyin bizi kargacıklarrrr :D

Mellih
15.02.2009, 15:58
Hadi beyler hadii.. Bu galibiyeti çok istiyoruz... Beşiktaş tan daha çok istiyoruz..
Çıkıp bitirelim işimizi:yattara2::bmn1:

Emre ÖZTÜRK
15.02.2009, 15:59
Bordooooooooooooooooooooooooooooooooo

maaaaaaaaviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i

Alper Beyazay
15.02.2009, 16:00
Maça iyi başlarsak fb maçındaki gibi.
netice galibiyet olur.
kötü başlanırsa hayli sıkıntı çekeriz.
sivas mağlup olsa bu gün daha bir moralli çıkarız maça.
hayde bursa.
sen aslansın kaplansın. yen şu sivası...

Yok o timsah :p

Cagdas Topal
15.02.2009, 16:00
maaaaaaaaviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i

şampiyonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :rolleyes:

Emre ÖZTÜRK
15.02.2009, 16:01
şampiyonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :rolleyes:

TRABZOnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :alkış::alkış::alkış::alkış:

demiradam57
15.02.2009, 16:01
Arkadaşlar NTV spor delgadonun sakat olduğunu ve oynamayacağını söyledi.Tam bir bilgisi olan varmı

Nihal Ayvaz
15.02.2009, 16:02
Demin nevzat demir tesislerindeydim paf maçı için.Trabzonlu olarak 15kişi vardık ve maç bitiminde resmen kovdular bizi tesislerden.

Beşiktaş a takım ordaymış rahatsız olurlarmış.15kişiyle napıcaktık ki maç çıkışı sessiz sessiz futbolcularımızı bekliyorduk,herkesin ailesi,akrabası..Yedik sanki futbolcularını..Trabzon'a gelince aynı muameleyi bizimkilerde göstersin.Nasıl sinir olduk..off alalım şu maçı..

ISTS
Gözünü seveyim Cuma maçlarının. Bu stres çekilmiyor böyle Pazar akşamına kadar.

Cagdas Topal
Arkadaşlar NTV spor delgadonun sakat olduğunu ve oynamayacağını söyledi.Tam bir bilgisi olan varmı

Abi oynasa ne farkeder biz kendi ortasahamıza ve defansımıza bakalım ;)

Hüdai Pervaneli
15.02.2009, 16:03
Gitmiyormusun maca Nihal ?

Ömer SEVİNÇ
15.02.2009, 16:03
We are the champions my friends!
And we'll keep on fighting, till the end!!

Nihal Ayvaz
15.02.2009, 16:04
Gitmiyormusun maca Nihal ?

Yok malesef bu maçta yokum :(

Hüseyin İlkin
15.02.2009, 16:04
Beşiktaş'lı olan babamla atışmalarımız hararetlenmeye başladı :D

Haydi Trabzonspor'um :cool:

Cagdas Topal
15.02.2009, 16:08
Beşiktaş'lı olan babamla atışmalarımız hararetlenmeye başladı :D

Haydi Trabzonspor'um :cool:

baban 8jk lı mı ? :eek: seni kim yaptı ts li :alkış::alkış:

Mellih
15.02.2009, 16:09
:ts2:Bize Her Yer Trabzon :ts2:

:trabzonspor:Bize İnönü de Trabzon:trabzonspor:

:dansmuz::dansmuz:İnönüde Kolbastı Keyfi:dansmuz::dansmuz:

Ahmet Faruk
15.02.2009, 16:09
Adamlar Sivok, Cisse, Ernst i bir arada oynatmaktan bahsediyor...

Hey gidi Ziya Doğan :)

KaRaKaN61
15.02.2009, 16:11
Adamlar Sivok, Cisse, Ernst i bir arada oynatmaktan bahsediyor...

Hey gidi Ziya Doğan :)
ziya doganla ne alakasi var? anliyamadim

Mollasalihoğlu
15.02.2009, 16:13

o da öyle oynatırdı olsa :)

Alper Beyazay
Demin nevzat demir tesislerindeydim paf maçı için.Trabzonlu olarak 15kişi vardık ve maç bitiminde resmen kovdular bizi tesislerden.

Beşiktaş a takım ordaymış rahatsız olurlarmış.15kişiyle napıcaktık ki maç çıkışı sessiz sessiz futbolcularımızı bekliyorduk,herkesin ailesi,akrabası..Yedik sanki futbolcularını..Trabzon'a gelince aynı muameleyi bizimkilerde göstersin.Nasıl sinir olduk..off alalım şu maçı..

Adilerin hali bi başka oluyor.

Samet Yildirim
gooooooooooooooooooooool

tadeu cakti ve 1-0 öne gecti bursa

Yasin İriş
bursa gooooooooooooooooool

onalor
ön libero fetişistiydi ya
ondandır

SeSSiS
15.02.2009, 16:14
bursa attı :D

Cagdas Topal
hadi arkadaslar bu maca rahat cıkarız artık bursa attı

msukas
bu akşam lider gönderceğiz sevgili trabzonumu istanbuldan

Berkedogan
inşallah hiç zorlanmadan kazanırız kesin kazanacağız gibime geliyor.

Ahmet Faruk
15.02.2009, 16:15

Kendi sahasında 7 tane sırf savunma oyuncusu bana onu hatırlattı bir an.

Bu maçı alırsak arayı bayağı açıyoruz.
Umarım iyi bir skorla galip geliriz

Burak
15.02.2009, 16:16
BUrsa nın golu geldi 1-0 ondeler :D

muraTSoygenc
15.02.2009, 16:17
mutlaka kazanmamız lazım

TAMTÜRK61
15.02.2009, 16:19
Beşiktaş maçının önemi daha da arttı, hayden uşaklar açun şu yelkenleri, artık geriye dönüş yok, başlatun şu fırtinayi, yıkılsın uşaklar, YANSIN KARADENİZ, BAŞLASIN HORONLAR,KOLBASTILAR, Şampiyonluk var ufukta KARADENİZ DALGA DALGA!

Yasin İriş
balili giriyo oyuna...

Cem Zırıh
la simdi gordum bursa atmis oh Allah razi olsun la sizden :D salldir bursa saldir :D ' Allah'in Seftalileri ' :DDxD

Yasin İriş
15.02.2009, 16:20
lanet olsun......... nerden geldi bu kamananmıdır nedir 1-1

Hüdai Pervaneli
15.02.2009, 16:20
ne uyarısı bu anlamadım?
ne demek istersin?
Bu baslikta Sadece 8jk ve Trabzonspor maci kanusulacak

Baska takimlar icin Baska Basliklar vardir demek istedi

Alper Beyazay
15.02.2009, 16:21
Bu bursa ne yapıyor ya...
geri geri oynayarak maç kazanıldığı nerede görülmüş. hem de kendi sahasında oynuyor..

İlhan, Bursa macı bu (link koyup) linkte konusuluyor diye üstüne basa basa söylediqi halde bu yorumu buraya yazmıstın.O yüzden demiştm.

onalor
sivas atıı:(

Kubilay ŞAHİN
Eveeett Yavaş Yavaş Moda Girelim..

ofluoglu
Bu kadar balik olur mu

Tahsin Armutcu
15.02.2009, 16:22
umraım bu aksam baskaları gıbı sansa ıhtıyacımız olmadan kazanırız

Burak
15.02.2009, 16:22
1-1 ıbrahım ö (kk)

Cem Zırıh
15.02.2009, 16:23
1-1 ıbrahım ö (kk)

:D ya abicim tamamlasana devamini :D ibrahim öküz :D

marfat61
15.02.2009, 16:25
ne ballı takım ya kk kalesıne atıo adamlar yuhh ya

yatara
15.02.2009, 16:26
here tum atdi

Alper Beyazay
15.02.2009, 16:26
arkadaşım, bu maç akşamki beşiktaş maçını etkileyecek bir maç.
sivasın mağlup olması bizi rahatlatır ve beşiktaş karşısına daha rahat çıkarız.
sıkıntı beşiktaşı basar.
kaldıki benim gibi düşünen arkadaşlarımız da bursanın golünü:
goooooooooooooooooll diye haklı olarak sevinçle verdiler.
akşama maçı alalım da gerisi mühim değil.

Tamam anlıyorum seni..Aynı tepkileri veririm de burda sadece Bjk-TS maçı konusulacak dendi kaç qündür..Gs macındada fb macındada oldu bu..O maçlar için ayrı bir baslık var zaten..Oraya istersen sewincinden sayfalarca qol yaz Bursa atınca..Neyse ben bise demedm say.

bmfırtına
15.02.2009, 16:32
here tum atdi
öne mi geçti sivas