PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 1 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Alper Beyazay
13.02.2009, 23:52
Bence daha çok hırslanır takım :cool:

.....
sonuçta kimse uğraşmaz kimseye küfür etmez, insanlara ve takıma dokunacak hareket ve sözlerde bulunulmazsa bir takım taraftarının galibiyeti kutlaması kadar normal tepkiler yoktur kardeşim. ki saha içinde hiçbir şey yapamazlar? saha dışında da zaten biz çıkana kadar çoktan onlar dağılmış olur :):rolleyes:

inşallah abi inşallah. Dualarımızı eksik etmeyelim vesselam :)

Mustafa Calik
habu arada bızım topçular recep ıvedık de cok eglenmişler alanzınho fılmı cok begenmıs :)

haberi okudumda ama alanzinhonun begendigi nerde yaziyor ? :)

Mustafa Ayazoğlu
Mustafa Denizli Cisse ile özel olarak ilgileniyormuş, sanırım bu maçta Sivok'u yedeğe çekip Cisse ile başlayacak.

delgado, cisse, erkan zengin, ibrahim toraman, yusuf, ernst , rüştü, nobre, bobo

bu oyuncular ya yeniler ya 90dk bir arada oynamamış böyle bir takıma karşı oynayacağız

berabere kalır veya yenilirsek üzülürüm

.....
13.02.2009, 23:54
yenilir isek bizde gercekten büyük mac fobisi baslar,ersun hoca eleştiriye tutulur,rakiplerimiz heveslenir ve potaya girer,bizde stres oluşabilir

Ersun hocayı bazı kesim mesyalar yıpratmaya çalışır. Onu da takan olmaz. Antalya maçında tekrar shova devam :) ;)

TheCrow
Hocam bjk nin Sivas maçını seyrettim. O maç ta iyi baskı yapmışlardı. Pozisyonda verdiler elbette ama Konya maçına benzemiyordu diyeyim. Yani tamamen baskı kuramayacaklar diye beklemeyin. Benim en çok çekindiğim ceza sahası üzerinden şutlar...

Ben yine de kupa maçındaki gibi son 15 dakikaya kadar skoru koruyup 75. dakikadan sonra atağa kalkacaklarını düşünüyorum,hele de biz üzerlerine gider tarzda oynarsak kesinlikle kontraatak oynayacaklardır,tabi ki biz daha erken gol bulursak her şey değişir,eğer biz de oyunu geride kabul etme eğilimindeysek biraz daha erken üzerimize gelmeye çalışabilirler.Ama Sivas'la bizi karıştırmayacak kadar da futbolu biliyordur Mustafa Denizli,Sivas her maçına beraberlik için çıkan bir takım görüntüsünde.

Alper Beyazay
Mustafa Denizli daha ne yaptığını bilmiyor kazanacağız diyor..

Cengiz Çubukcu
13.02.2009, 23:55
Eğer beşiktaşı yenersek Recep İvediğe gideceğim söz :)

futbalski60
13.02.2009, 23:55
Tam tersi de olabilir..

O zaman takım yeniydi ve kendileri de dahil olmak üzere beklentiler bu kadar yükselmemişti.. o maç sonrası "yeni kurulan bir takım böyle sonuçlar alabilir" havası daha ağır basıyordu..

Bugün ise yarışın en başında, ligin lokomotifi olmuş bir takım var... Rakiplerinin moral motivasyonu düşük.. Alttan yukarıya doğru baktıklarında kendilerinden çok daha iyi futbol oynayan ve camia olarak bütünleşmiş bir takım var.. Gözlerinde büyüttükleri, nasıl yakalayacağız diye düşündükleri bir takım..

Böyle bir sonuç, sadece Beşiktaş'a değil bütün rakiplere çok büyük moral olur.. Bu kesin..

Takımımızı da biz bu kadar iyiyken rakip bu kadar kötüyken nasıl yenildik psikolojisine sokup olumsuz etkileyebilir..

Hava yakalama deyimi uzun bir sürece bağlı 1-2 maçla hava yakalanmaz.Bu maçı kaybetsek de önümüzdeki hafta 25.000 taraftar eşliğinde Denizlispor'u yenip mağlubiyeti unuturuz.

Mehmet Sarigül
13.02.2009, 23:56
Su medyanin uydurdugu seylere ne kadar inanan renkdaslar var.
Birakin fobileri, senaryolari ve komplo teorileri.
Takimimizin oyunundan zevk alin, ben bugünki TRABZONSPOR'la gurur duyuyorum.

mkmsas
Biraz önce abilerimizinde söylediği gibi olsaydı bjk 2-1 maçı sonra antep gs maçlarından sonra olurdu. Bu saatten sonra Allahın izniyle BİZ BU YARIŞI BIRAKMAYIZ

Benim de beklentim hem senin hem diğer abilerimiz ile aynı yönde..

Ama ben sadece aksi bir ihtimalin ne yönde gelişebileceğine dair fikrimi belirttim, bir anlamda beyin jimnastiği yaptım.. Yazdıklarım bütünü ile ihtimal dışı değildir, ayrıca bu maçın şartları o maçlardan farklılık göstermektedir.

O maçlardan sonra olacaklar, bütün yapılanmayı yerle bir edebilir, takımı bir beş sene geriye götürecek sonuçlar doğurabilirdi.. O anlamda büyük tehlikeler ortadan kalkmıştır, artık.. Benim yazdığım olumsuz senaryo bu seneki yarışın gidişatını etkileyebilir ancak..

demirel
Ersun hocayı bazı kesim mesyalar yıpratmaya çalışır. Onu da takan olmaz. Antalya maçında tekrar shova devam :) ;)
beşiktaştan sonra antalya ile oenmamamız sans,zaten dewre arasında iki maç yaptık onlarla ersun hoca cözmüştür onları

Varlıbaş61
13.02.2009, 23:57
kupa maçında kazanmak zorunda olan bizdik
ama şimdi durum tam tersi...
biz niye saldıralım ki!

bu arada bjk den sonra denizli ile oynayacağız antalya ile değil benim bildiğim kadarıyla..

Erdal
13.02.2009, 23:58
Teşekkürler Erdal Abi.

Şimdi konuyu şöyle biraz değiştireyim. Tüm tv kanallarındaki spor programlarında olsun, medyada olsun "Ersun Yanal büyük maçları kazanamıyor." tezini empoze etmeye çalışıyorlar. Bu takımı pozitif etkiler mi? Yoksa rehavete kapılır mıyız büyük maç kazanamama sendromuyla?

Bu sezon kendi kendimizi sıkıntıya soktuğumuz kadar rakip bizi sıkıntıya sokamadı.

Hani Abdülhamit dış politika ile ilgili bir karar vereceği zaman İngiliz büyükelçisine danışır sonra da o ne derse tersini yaparmış ya İlhan....Şimdi bu malum adamlar bizi övünce ben şüphe duyuyorum asıl :) Mesela onlara göre Ersun Yanal'ın çalşıtırdığı takımlarda 10. hafta düşüş başlardı...Düşmedik çok şükür düşmeyeceğizde....Stres konusunda da önemli mesafe aldık. Avni Akerde 80 de gol yiyip maç çevirmek pek bizim tarzımız değildir. Tam tersi 80 de gol yediğimiz zaman maç bitti sonrasını konuşalım başlardı...Oysa gol yedikten sonra 3 net pozisyonumuz var:)....

.....
13.02.2009, 23:59
beşiktaştan sonra antalya ile oenmamamız sans,zaten dewre arasında iki maç yaptık onlarla ersun hoca cözmüştür onları

Abi yanlış söylemişim pardon Denizli ile evimizde yapacakmışız. kusura bakmayın kafa gitti :)

Mustafa Ayazoğlu
13.02.2009, 23:59
İlk yarı Galatasaray maçına çıkmadan önce 5 Puan fark vardı kazanmamız halinde 8 olacaktı, ama kaybettik

.....
14.02.2009, 00:01
Benim de beklentim hem senin hem diğer abilerimiz ile aynı yönde..

Ama ben sadece aksi bir ihtimalin ne yönde gelişebileceğine dair fikrimi belirttim, bir anlamda beyin jimnastiği yaptım.. Yazdıklarım bütünü ile ihtimal dışı değildir, ayrıca bu maçın şartları o maçlardan farklılık göstermektedir.

O maçlardan sonra olacaklar, bütün yapılanmayı yerle bir edebilir, takımı bir beş sene geriye götürecek sonuçlar doğurabilirdi.. O anlamda büyük tehlikeler ortadan kalmıştır, artık.. Benim yazdığım olumsuz senaryo bu seneki yarışın gidişatını etkileyebilir ancak..

Evet abi haklısın olabilir. o ilk yarıdaki puan kayıpları ile olan haftalar gibi olmasada bir ihtimal var. Ama bu sadece hedeflerimizi azaltır. 25 galibiyet hedefini 23 e çeker. Diğer etmenlerin bir etkisi olmaz diye düşünüyorum

Recep Alkan
14.02.2009, 00:01
İlk yarı Galatasaray maçına çıkmadan önce 5 Puan fark vardı kazanmamız halinde 8 olacaktı, ama kaybettik

kardeşim moralini yüksek tut. yeniliriz yada yenilirsek ne olur senaryolarının kimseye bir faydası yok :)

ne dersek diyelim son sözü ve en güzelini pzar günü topçularımız söleyecek.

***R-Y-A-N***
14.02.2009, 00:04
arkadaşlar bişey ogrenmek istiyorum maça toplu gidiş olacak mı eger olursa nerede kacta olucak ona göre hareket edelm

Mustafa Ayazoğlu
14.02.2009, 00:04
Şimdi konuyu şöyle biraz değiştireyim. Tüm tv kanallarındaki spor programlarında olsun, medyada olsun "Ersun Yanal büyük maçları kazanamıyor." tezini empoze etmeye çalışıyorlar. Bu takımı pozitif etkiler mi? Yoksa rehavete kapılır mıyız büyük maç kazanamama sendromuyla?

Bu sezon kendi kendimizi sıkıntıya soktuğumuz kadar rakip bizi sıkıntıya sokamadı.

Ersun Yanal'ın Fenerbahçe maçından sonra "Sumo-Ağır Sıklet Güreşçisi" verdiği demeç tam anlaşılamadı sanırım,

Küçük takım ve kadrolar ile çöküş normal, artık büyük takım ve iyi bir kadroya sahibim asıl şimdi beni analiz edin demek istediğini tekrar hatırlatıyım.

futbalski60
14.02.2009, 00:06
Ben Ersun Hoca'dan Ankaraspor maçının taktiğni bekliyorum.Umut'u biraz sola kaydırıp ortasahaya direnç getirmesini sağlayabilir son maçlarda Umut'un performansı arttı ve kendine güveni geldi maçın kilit isimlerinden birisi kuşkusuz Umut olacak.

6Şafak Aydın1
asik olan insanin gözleri görmez.

Recep Alkan
Alkan zaten maçı alacağımız için, ya yenilirsek üzerine yorum yapmaya hiç gerek yok benden söylemesi ;)

abi zaten ayazoğlu kardşeimizin ya yenilirsek sözleri üzerine dedim ben bu sözleri. içimiz ferah olsun :)

Erdal
14.02.2009, 00:08
Alkan zaten maçı alacağımız için, ya yenilirsek üzerine yorum yapmaya hiç gerek yok benden söylemesi ;)

Abi istiare sonucumu bu :).....Kazanacağız inşallah...

Bu arada Rüşdü oynuyormu kesin ?

.....
14.02.2009, 00:08
asik olan insanin gözleri görmez.

:) Bu gözler öyle bir kör oldu ki usta artık ayrılık ne kadar büyükse hasret ne kadar büyükse sevgide o kadar büyük. Bunu kelimeler anlatamaz. Gönül dillense o bile anlatamaz...

.....
14.02.2009, 00:09
Abi istiare sonucumu bu :).....Kazanacağız inşallah...

Bu arada Rüşdü oynuyormu kesin ?

Kesin oynar abi.

Mehmet Sarigül
Bazi arkadaslardaki "mac stresi" inanin futbolcularimizda yok.

Mustafa Ayazoğlu

ya yenilirsek , her ihtimal düşünülmeli !

delgado, cisse, erkan zengin, ibrahim toraman, yusuf, ernst , rüştü, nobre, bobo

bu oyuncular ya yeniler ya 90dk bir arada oynamamış böyle bir takıma karşı oynayacağız

Fatih Kuloğlu
İnşallah pazar günü 21:00 sularında başlık '' Nesine.com sundu TRABZONSPOR:2 Bjk:0 '' olarak değişir

Recep Alkan
14.02.2009, 00:11
ya yenilirsek , her ihtimal düşünülmeli !

bir kere yeneceğiz de yeneceğiz kardeşim. bu kadar zor değil gözlerin kör olurcasına galibiyete inanmak :)

Erdal
14.02.2009, 00:11
İlk 5 dakika rakip kaleci ile karşı karşıya kalmadığımız maç yok gibi...Buna karşılık ilk 15 dakika da sadece 2 gol bulmuşuz lig de....bjk 8 gol bulmuş...

Recep Alkan
14.02.2009, 00:13
İlk 5 dakika rakip kaleci ile karşı karşıya kalmadığımız maç yok gibi...Buna karşılık ilk 15 dakika da sadece 2 gol bulmuşuz lig de....bjk 8 gol bulmuş...

kolayı var abi demekki beşiktaşı ik beş dakika kaleye yaklaştırmıyoruz :)

.....
14.02.2009, 00:13
Evet ilk 15 dakika çok sıkıntılı. Hayret ediyorum ilk 15 dakika nasıl gol atamıyoruz.

Aman Ankaragücü gibi olmasın da ,ilk dakikalarda gol attık sonra oyundan koptuk.

Erdal
14.02.2009, 00:14
En fazla sarı kart gören 4 futbolcunun 3 ü bizden:)....Cale,Serkan ve Hüseyin...Hepsi pozisyon gereği sarı kartlar...Umut hariç anlamsız kart görmüyoruz...Eskiyle mukayese edince önemli bir gelişme....

Recep Alkan
14.02.2009, 00:15
Evet ilk 15 dakika çok sıkıntılı. Hayret ediyorum ilk 15 dakika nasıl gol atamıyoruz.

Aman Ankaragücü gibi olmasın da ,ilk dakikalarda gol attık sonra oyundan koptuk.

o biraz da küçümsediğimiz için oldu kardeşim. genele bakarsak trabzonspor derbilerde her zaman rakiplerinden ii oynadı ama sadece gol atmayı başaramadı. umarım bu maç bu şanssızlığımızı da kıracağız.

Onur Şeref
14.02.2009, 00:15
Artık 75.dk dan sonra golümüzün geleceğine inanıyorum.

Ligde 75.dk dan sonra en fazla gol atan takım Trabzonspor.

Erdal
14.02.2009, 00:16
Hayır şu ilk 10 dakika pozisyonlarına çare olarak maç öncesi kaleciyle karşı karşıya denemesi yapması lazım Umut ile Gökhan 'ın belkide:)

Tansu Onur Erdoğan
14.02.2009, 00:17
arkadaşlar bişey ogrenmek istiyorum maça toplu gidiş olacak mı eger olursa nerede kacta olucak ona göre hareket edelmarkadasın sorusuna cevap yokmu?

.....
14.02.2009, 00:18
o biraz da küçümsediğimiz için oldu kardeşim. genele bakarsak trabzonspor derbilerde her zaman rakiplerinden ii oynadı ama sadece gol atmayı başaramadı. umarım bu maç bu şanssızlığımızı da kıracağız.

Ya içimden bir ses bu sene olacak diyor. Ama sadece demekle kalmıyor sanki bana ibretlik olaylar gösteriyor.

Belki Gökhan ın Antalyaya attığı son dakika bacak arası gol ile , belki ilk haftalarda Ankaragücüne Selçuk un attığı gol, belki de Fortis Türkiye Kupasından elenmemiz, belki de Umut un attığı son dakika golü.

Ben bunlara sadece üç puan ya da galibiyet,oyun anlaşıyı olarak bakmıyorum.

Bunlarda bir hikmet var.Örnekler bunlarlada sınırlı değil.

only ts
14.02.2009, 00:20
mac baslamadan 150 sayfa yaptık mactan sonra 300 olur heralde fenerıde gecer bu mac massallah massallah :D

Recep Alkan
14.02.2009, 00:21
34 haftalık bir lig maratonun sadece 19 haftasını geride bıraktık. bu hafta 20. hafta. umarım takımımız 2 mağlubiyet ile bu ligde kupayı sezn sonu kaldıracak. her maçımız eşit. küçümsemeden adam gibi oynarayark aynı ciddiyetle çıkacağız her maça ve lig sonunda kupayı kaldırmak için gün sayacağız .

Mustafa Ayazoğlu
14.02.2009, 00:21
son 3 maçında gol yemeyen bir beşiktaş ve yediği gollerinde en çok ilk 20dk içinde

ankaraspor 20.dk
sivas 4.dk
galatasaray 8.dk
kocaeli 15. ve 17.dk
hacettepe 20.dk

yatara
14.02.2009, 00:22
sizce verimi trabzonumuza idaada bide intere

TS-FAN
14.02.2009, 00:23
son 3 maçında gol yemeyen bir beşiktaş ve yediği gollerinde en çok ilk 20dk içinde

ankaraspor 20.dk
sivas 4.dk
galatasaray 8.dk
kocaeli 15. ve 17.dk
hacettepe 20.dk
Biz de tam tersi gollerimizi maçın sonlarında atıyoruz.

Ahmet Kuru
14.02.2009, 00:23
Bir arkadaşın imzasında '' İddaa da banko Trabzon demeyi özledim'' yada buna benzer bu yazı yazıyordu...
Özlenen günler geri geldi çok şükür:)

Erdal
14.02.2009, 00:24
Havanın yağışlı olması kime yarar sizce?

Alper Beyazay
14.02.2009, 00:25

Bas 10+ misli :D Ama İnter'i bilmem onların ne yapıcaqı belli olmuor :D

yatara

eskiden tsye yarar derdi herkez ama kupadada yagmur yagyodu ve sylva topu sektirmisdi sonuc malum ortada bobo dokunsus ve gol

TS-FAN
Bence bize..
Antalya maçımıydı "o yağmurlu maç ?"

ENGİN ÖZTÜRK
14.02.2009, 00:26

havanın yağışlı olması onlara yarar abide maç günü hava yağışlımı?

ilhan

Sivasspor maçında bize yaramıştı Erdal abi. Yine bize yarar. Fizik, kondisyon ve dirilik olarak şu an ülke standartlarının üzerindeyiz. Ben böyle düşünüyorum. :)

Alper Beyazay

Bence bize..Karadeniz'deyiz alışığız ya o bakımdan..Mantıksal düsündüm :)

.....
14.02.2009, 00:27
Gökhan Ünal o yağışlı havada nasıl oynadıysa istanbuldada öyle oynar bütün takım( Yağışlı olursa). Cevap belli zaten :)

Ali_Aydın_29
14.02.2009, 00:28
ben bu maçı alacağımızdan hiç bir şüphe duymuyorum..maçtan sonra artık acaba kim beni ağlatacak 'şampiyonluk öyküsünü' yazacak diye düşünmeye başlayacağım..

Recep Alkan
14.02.2009, 00:28
Biz de tam tersi gollerimizi maçın sonlarında atıyoruz.

demekki bu hafta beşiktaşın istatislikleri biraz bozulacak :)

taraftara yaramaz :)

Erdal
14.02.2009, 00:29
İbrahim Üzülmez sık sık ileri çıksa gaza gelip mesela...Boş alanlar bıraksa Yattaraya....Bu arada halen Tony den asist bekliyorum ben..Bu maç uygun olabilir mesela :)

.....
14.02.2009, 00:30
Ben bu maçta Cale den gol bekliyorum.

Alper Beyazay
14.02.2009, 00:31
İbrahim Üzülmez sık sık ileri çıksa gaza gelip mesela...Boş alanlar bıraksa Yattaraya....Bu arada halen Tony den asist bekliyorum ben..Bu maç uygun olabilir mesela :)

Son dakikalarda qol için kalemize qelcekler..Tony kurtarcak boş kaleye kaleden kaleye qol :rolleyes: Ah keşke öyle bişe oolsaa :)

İko61
Beşiktaşş Kendi taraftarı önünde baskılı olmaya çalışıcak ama bu onun sonu olucak maç 2.1 bizmi =)

Mert Marabaoğlu
Colman'ın kesilip yerine alanzinho'yu koyulabileceği gündemde. aslında mantıklı ama bi yanımda Colman gibi adam kesilirmi diyo. hayırlısı.

Turgay 6161
Sabah olsada biletler elimize bir geçse.caddebostan yine yoğun olmaz diye düşünüyorum.sabah ola hayır ola..

TS-FAN
14.02.2009, 00:32
Keşkeeee...
Ama Denizli onu tembihlemiştir.;)

Recep Alkan
Colman'ın kesilip yerine alanzinho'yu koyulabileceği gündemde. aslında mantıklı ama bi yanımda Colman gibi adam kesilirmi diyo. hayırlısı.

bunun neresi mantıklı ya ?

Erdal

Emin ol yok öyle bir gündem...

bmfırtına
Sivasspor maçında bize yaramıştı Erdal abi. Yine bize yarar. Fizik, kondisyon ve dirilik olarak şu an ülke standartlarının üzerindeyiz. Ben böyle düşünüyorum. :)
konuyla alakasız olcak ama imzana çok güldüm
manowar duymasın bunları:D

Hamza Öztürk
14.02.2009, 00:33

colmani kestikden sonra ileri cikan besiktasin defansinin arkasina kim atacak toplari?
o isi colman gibi kimse beceremiyor

Alper Beyazay

Orta sahayı Selçuk tek başına idare etsin diosun yani.

TS-FAN
Olasılığı olmayan gündem maddesi..

Onur Şeref
14.02.2009, 00:36

Bu maçta en çok ihtiyacımız olan şey Colmanın atacağı uzun paslara hareketlenen Yattara,Gökhan ve Umut'un boş alan yakalayıp pozisyona girmesidir.

Mustafa Ayazoğlu
14.02.2009, 00:38
3 yıl aradan sonra Yunus Yıldırım

14 Mayıs 2006'da Bordo-mavili takım kendi sahasında karşılaşmayı 2-1 kaybederken söz konusu tarihten sonra Yıldırım, Trabzonspor ile Beşiktaş arasında oynanan maçlara atanmadı.

http://www.sabah.com.tr/haber,A4E5369439604AF78CD8135E2697D746.html

.....
14.02.2009, 00:39
Hakem konusunda çok tedirginim. inşallah bir aksilik çıkmaz

ilhan
14.02.2009, 00:39
konuyla alakasız olcak ama imzana çok güldüm
manowar duymasın bunları:D

Onların tek derdi devrimdi. :D

Neyse Colman ile ilgili bir şey söylenmiş. Yahu Colman bu takımın her maç 10 km üzerinde koşan ismi yahu, ofansta ve defansta her yerde adam. Biz ne dersek diyelim Hüseyin-Colman-Selçuk üçlüsü pek bozulmaz.

Serdar A
14.02.2009, 00:40
En fazla sarı kart gören 4 futbolcunun 3 ü bizden:)....Cale,Serkan ve Hüseyin...Hepsi pozisyon gereği sarı kartlar...Umut hariç anlamsız kart görmüyoruz...Eskiyle mukayese edince önemli bir gelişme....

Bir kaç ekleme ;

Ligin en çok kart gören futbolcuları arasında Trabzonpor'dan kimse yok . Bjk'de ise 15 maçta 5 sarı 1 kırmızı ile Sivok dikkat çekiyor . Sivok aynı zamanda sinirlenince centilmenlik dışı müdehalelerde bulunabiliyor . Trabzonspor 19 maç sonunda en az kart gören 3 takımdan biri iken , Beşiktaş sarı kart sayısında bizden daha başarılı olsada iki kez çift sarı kart iki kezde direk kırmızı kart gördü .

Beşiktaşın attığı gol sayısı 29 . 10'u sağ ayak 9'u sol ayak , 5 kafa golü ve 4 tane uzak mesafeden çekilen şutlarla skor üretmiş . Trabzonspor ise 15 golü sağ ayak ile 3 tanesi sol ayak ile 6 tanesini kafa golü ile , 3'ünüde uzaktan şutlarla bulmuş . Bu arada Beşiktaşın henüz penaltı golü yok .

Beşiktaş yediği gollerin 3 'ü penaltı olmak üzere 5 sağ ayak 5 sol ayak 3 kafa golü . Uzaktan henüz gol yemediler . Trabzonsporda durum daha dengeli .

Son 15 dakikalık periyotlarda bjk 5 gol bulurken Trabzonspor 10 gol üretmiş . Beşiktaş ilk 30 dakikalık bölümde ligin en çok gol yiyen takımı . Kendi sahaları dahil olmak üzere bu periyotta oyunlarını kabul ettiremediklerini biliyoruz . Buna karşın son 15 dakikalık bölümünde ligin en az gol yiyen iki takımından biri .

Anıl Caner
14.02.2009, 00:40
Yahu Colman harbiden song ile beraber en son kesilecek adam takımda. boş gündem.

Erdal DİLEK
14.02.2009, 00:42
kadro hayallaeri kurmaya gerek yok bence aynı kadro cıkar oynar, sonra macın gidişatına göre değişiklk olur, 1+1=2 gibi birşey, önemli olan hangi mantalite ile cıkacağımız, fener macında akıllanmış bir havamız vardı, gs macındaki gibi değil fb macındaki gibi oynarsak herşey bizim lehimize olur

erdal abi yağmur bile. . . .

Ali Tunahan Güllü
14.02.2009, 00:45
Beşiktaş kaybederse " çok " şey kaybeder , biz kaybedersek sadece Beşiktaş'ı devre dışı bırakmayı elimizden kaçırırız ...

evet ama kazanarsak çok büyük bi avantaj sağlayacağız gerçekten. ...allahım inşallah kazanırız...(amin)

ilhan
14.02.2009, 00:46
Yahu Colman harbiden song ile beraber en son kesilecek adam takımda. boş gündem.

+1

Ayrıca Ersun Yanal başta Anıl olmak üzere, beni ve bir kaç Colman müptelasını bilgisayar başından keser ama Colman kadrodan kesmez.

Onur Şeref
14.02.2009, 00:47
Tek dileğim şu maçı kazanmak içinde değişik duygular var bu maçla ilgili.Nedendir bilinmez çok istiyorum bu maçı kazanmamızı.

Napoli
14.02.2009, 00:48
hangi hatun tattırır ,
hanqi hatun böyle sevgi yaşatır,
leyla mecnun kıskanır ,
koştuk geldik yanına ,
buqün sevgililer günümüz trabzon ,
kutlu olsun aşkıma

Ali Tunahan Güllü
14.02.2009, 00:48

her maçta en az 10 km koşan adamı kesmek pek akıllıca değildir zaten colmanla başlamadımız maçlarda orta sahamız iyi değildi...ersun yanalında colmanı keseceğine inanmıyorum....

.....
14.02.2009, 00:49
Serdar abi eline sağlık çok güzel tesbitler yapmışsın.

O zaman bizim ilk 30 dakika içinde gol bulmamız lazım gibi görünüyor. Son dakikalarda da biz çok atıyoruz onlar az yiyor. İlk dakikalarda atacağımız gol skoru belirleyebilir.

UtopyaTs
14.02.2009, 00:53
Bence de ilk dakikalarda atıcağımız gol onlara şok etksisi yaratır ve uzermize şuğursuzca gelmeye başlarlar ordan da 2. golu bulduk mu olay biter.Mesela Ankaragücü maçında oldugu gibi ilk saniyelerde pozisyona girip bu sefer atarsak çok iyi olucak.

Alper Beyazay
14.02.2009, 00:53
İlk 30 dakikada öne qecersek..İkinci yarı eziklerin taraftarları yönetim aleyhine tezahurat yapar..Takımlarının da morali tamamen çöker..Biz de rahatça alırız maçı..Nası attım ama :)

Hüdai Pervaneli
14.02.2009, 00:57
Colmansiz bir Takim dusunemiyorum

bbyanik
14.02.2009, 01:00
desibel neymiş gösterecez çarşıııııııııı

Anıl Caner
14.02.2009, 01:01
Colmansiz bir Takim dusunemiyorum

onsuz hayat bile anlamsız:D.

şaka bir yana ben fena heyecanlıyım ya. gelse bitse artık maç.

bbyanik
14.02.2009, 01:03
bileti aldın mı sen yoksam beşiktaşlılaların arasındamı izleyecen

only ts
14.02.2009, 01:08
şu site girişindeki resimde egemen nasıl bakmış abi yaa varmı öyle bir bakışş valla helal olsun :D

Onur Şeref
14.02.2009, 01:10
Bende o resim görünmüyor çözemedim nedenini :S

Msn den atabilcek var mı merak etdim.

Sefa Murat Dokuz
14.02.2009, 01:13
Ben bu hakemle galip geldiğimiz maç hatırlamıyorum. Ne zaman gelse yeniliyorduk.Durup durup bunu atadılar Fırat Aydınusa noldu?

Erdal DİLEK
14.02.2009, 01:16
34 haftalık lig maratonu ve 17 haftalık 2 periyot, puan kaybı mutlaka olacak ve bu bjk ile deplasmanda kaybetmek kadar doğal bir şey olmaz, özelliklede puan acısından avantajlı bir konumda bulunduğumuz esnada, ö yüzden aslında pekte heyecan yapmayacağım ama yendiğmiz taktirde müthiş avantaj yakalayacağımız bir mac, takım olarakta daha rahat bir şekilde ama rahatken rehavet şeklinde değil bir oyunla cok güzel bir gece yaşayabiliriz. .

A.Gökhan AKIN
14.02.2009, 01:25
zor maç kim ne derse desin beşiktaş beşiktaştır. Kolay maç olmayacak kesinlikle ama ben yenilmek istemeyen bir trabzonsporun kolay kolay yenileceğini sanmıyorum.

Hüdai Pervaneli
14.02.2009, 01:27
Ben bu hakemle galip geldiğimiz maç hatırlamıyorum. Ne zaman gelse yeniliyorduk.Durup durup bunu atadılar Fırat Aydınusa noldu?

Enson 2005 de deplasmanda denizliyi 3-4 yenmistik Diye biliyorum

Trabzonspor 61
14.02.2009, 01:29
Bu maçı kaybedersek fazla birşey kaybetmiş olmayız gibi bakılmış olaya ama yanlış.Bu maçı kaybedersek karizmamız fena çizilir.Üstelik rakibimiz sadece 8jk değil.Bence febe yarışdışı.Yalnız gese ve sivas var.Özellikle gese ile son haftalara kafa kafaya girersek şampiyonluk zora girer.O yüzden bu maçı mutlaka kazanmalıyız.Bence 5-0 yenicez zaten...

Faruk UYSAL
14.02.2009, 01:38
Oyuncu kadromuzu kâğıt üzerinde şöyle bir incelediğimiz vakit bu zorlu maçtan da ümitli olmamak mümkün değil. Ama futbol bu, bir şey denmiyor...
Bu sezon 5 faktörden dolayı takımımızı çok beğeniyorum.
Bunları alt alta yazacak olursak:
1-Ligin hemen başından itibaren oyuncu kadromuzun yap-boz tahtasına dönüştürülmeden oturtulmuş olmasını bir başarı olarak görüyorum. Ersun Hoca'nın inandığı oyuncular üzerinde ısrar etmesi, takım tertibinin iyice yerleşmesini ve böylece futbolcuların birbirleri ile daha kısa sürede uyum sağlamalarına imkan tanıdı. Bu da şu ana kadar başarılı olunmasında çok büyük etki yaptı.
2-Kalecimizin iyi olması, 1-2 hatalı gol yedi ama olsun; güven veriyor.
3-Savunmamız çok iyi, kolay kolay pozisyon vermiyoruz.
4-Takım halinde çok istekli oynuyor, çok iyi mücadele ediyoruz.
5-Pozisyona girmekte pek sıkıntı çekmiyoruz; kötü oynadığımız maçlarda bile kaçırdığımız birçok pozisyon oluyor.
Sonuç itibarı ile bjk maçında da Colman, Selçuk, Yattara ve oynadığı sürece Alanzinho'nun teknik üstünlüklerinden dolayı özellikle Gökhan ve Umut vasıtasıyla birçok pozisyona gireceğiz. Bundan hiç şüphem yok. Gökhan ve Umut gününde olurlar ise çok zor geçeceğini tahmin ettiğimiz maç bir anda çok kolay bir hale de gelebilir. Çünkü onların "olmak" ya da "olmamak" maçı. Daha stresli olacaklar. Fatih Tekke'nin fb maçından önce söylediği sözler bu maçta da geçerliliğini koruyor. Biz kaybedersek -ki inşâllâh en kötü beraberlik olur- dünyanın sonu değil. Ama kazanırsak, hedeflenen yolda ilerlerken aldığımız mesafe daha da artar.

arifemre
14.02.2009, 01:50
takım recep ivedik filmine gitmiş
hepsi tamam da yabancıların ne işi var orda yahu :) altyazılı mı oynamış film:)

only ts
14.02.2009, 01:52
1 Gün 17 S. 8 Dk. Kaldı

Erkan
14.02.2009, 01:55
takım recep ivedik filmine gitmiş
hepsi tamam da yabancıların ne işi var orda yahu :) altyazılı mı oynamış film:)

O tip gulmeye yeter zaten, ve bizim yabancilar siradan yabancilar degil... yabanci yerliler:)

atagulep34
14.02.2009, 02:02
maç günü stada gidiş organizasyonu nasıl olacak ? forumda bakınıyorum ama fazla aktif olmadıgım için bulamadım bilen arkadaşlar bana özelden mesaj atarssanız sevinirim . şimdiden ilginiz için teşekkürler..

is_mail61
14.02.2009, 02:05
ya yarın takım akşam saat 8de geliyormuş atatürk havalimanına karşılamayla ilgili bi organiğizasyon varmı acaba

Bilâl ÇOBAN
14.02.2009, 02:10
GOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL

dk 13 gol umut

Mustafa Yüksek
14.02.2009, 02:13
GOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL

dk 13 gol umut

rüyanda mı gördün:D

bmfırtına
14.02.2009, 02:13
GOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL

dk 13 gol umut
bi an varya kitlendim yalnız:D

Bilâl ÇOBAN
14.02.2009, 02:16
deneme yapıyoruz yav

Mustafa Yüksek
14.02.2009, 02:18
deneme yapıyoruz yav

ne biliyim öle kesin konuşunca..:D

Erdal
14.02.2009, 02:19
Bir kaç ekleme ;

Ligin en çok kart gören futbolcuları arasında Trabzonpor'dan kimse yok . Bjk'de ise 15 maçta 5 sarı 1 kırmızı ile Sivok dikkat çekiyor . Sivok aynı zamanda sinirlenince centilmenlik dışı müdehalelerde bulunabiliyor . Trabzonspor 19 maç sonunda en az kart gören 3 takımdan biri iken , Beşiktaş sarı kart sayısında bizden daha başarılı olsada iki kez çift sarı kart iki kezde direk kırmızı kart gördü .

Beşiktaşın attığı gol sayısı 29 . 10'u sağ ayak 9'u sol ayak , 5 kafa golü ve 4 tane uzak mesafeden çekilen şutlarla skor üretmiş . Trabzonspor ise 15 golü sağ ayak ile 3 tanesi sol ayak ile 6 tanesini kafa golü ile , 3'ünüde uzaktan şutlarla bulmuş . Bu arada Beşiktaşın henüz penaltı golü yok .

Beşiktaş yediği gollerin 3 'ü penaltı olmak üzere 5 sağ ayak 5 sol ayak 3 kafa golü . Uzaktan henüz gol yemediler . Trabzonsporda durum daha dengeli .

Son 15 dakikalık periyotlarda bjk 5 gol bulurken Trabzonspor 10 gol üretmiş . Beşiktaş ilk 30 dakikalık bölümde ligin en çok gol yiyen takımı . Kendi sahaları dahil olmak üzere bu periyotta oyunlarını kabul ettiremediklerini biliyoruz . Buna karşın son 15 dakikalık bölümünde ligin en az gol yiyen iki takımından biri .

Serdar bunları daha sık bekliyoruz. :)... Hayır insan özelden yazar ki başka yerlerde kullanalım. Gerçi Hazreti mevlanaya Şems'in yazdıklarını alıyormuşsun dediklerinde "Çaldımsa miri malı çaldım" demiş. Miri malı sayılır BMN de paylaşılanlar ona göre..Sonra telif istemek yok :)

Hüdai Pervaneli
14.02.2009, 02:19
Heycan yapmayin daha var maca

Erdal
14.02.2009, 02:20
Erdalcım sevgili adaşım Yağmur gibi yi anlamadım. Yaşlılığıma ver:)

Anıl Caner
14.02.2009, 02:31
Cidden gol umut bulut yazısını görünce yüreğim hopladı yerinden.

yatara
14.02.2009, 02:36
bu mac egemenin maci arakdaslar

is_mail61
14.02.2009, 02:37
valla ben o geceçok geç yatıcam ki maça yakın bi saatte kalkiim sora erken kalkıyorum maç bitürlü gelmiyor ya çıldırıyorum:)

Erdal DİLEK
14.02.2009, 02:42
Erdalcım sevgili adaşım Yağmur gibi yi anlamadım. Yaşlılığıma ver:)
senin gönlündeki trabzonspor heyecanı en gencimiz kadar abi, İnşallah hepimiz heycanı senin gibi heyecanın senin gibi olur, şöyle özetleyeyim abi sen BMN NİN SONG' u gibisin. .. :alkış::alkış:

Erdal
14.02.2009, 02:46
senin gönlündeki trabzonspor heyecanı en gencimiz kadar abi, İnşallah hepimiz heycanı senin gibi heyecanın senin gibi olur, şöyle özetleyeyim abi sen BMN NİN SONG' u gibisin. .. :alkış::alkış:

Tamam şimdi uyuyabilrim artık. Gerçi bir "öz evlatçı"ya denilecek laf değil bu ama Song da öz evlat sayılır. Haydi destur....

yatara
14.02.2009, 02:59
http://www.tahminkolik.com/Iddaa/10820/Besiktas-Trabzonspor
adam diyo kanimca mac alt biter

sessizkral_1
14.02.2009, 03:14
GOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL

dk 13 gol umut

gözlerimden uyku dökülüyor ve Yemin ediyorum bu yazıyı okuyunca afalladım hatta maçmı var la diye sorguladım kendimi 2 saniyede olsa :(:D

Muhammed KOÇ
14.02.2009, 03:22
yemin ederim uyku tutmadı uyuya kalırım biletler biter diye bu nedir ya :D

yatara
14.02.2009, 03:27
yemin ederim uyku tutmadı uyuya kalırım biletler biter diye bu nedir ya :D
hahahaha korkma ya bise olmaz kalir bilet

ugurozturk
14.02.2009, 03:36
valla ben o geceçok geç yatıcam ki maça yakın bi saatte kalkiim sora erken kalkıyorum maç bitürlü gelmiyor ya çıldırıyorum:)

taraftar budur iste...

yatara
14.02.2009, 03:38
evet dogru mac öncesi zaman hic gecmiyo ama mac basladimi 2 dakakda bitiyo

POYRAZ
14.02.2009, 03:46
Dikkat et sonra mac bittiginde kalkarsin. :D

KemalEROĞLU5961
14.02.2009, 03:53
Hangi hatun uğruna
Bekledik biz kuyrukta,
Bu kalp 14 Şubat'ta
Yine senin yolunda...

hos_cocuk61
14.02.2009, 04:28
Şu hapçılara inenüde bir ders vermeliyiz hem takım olarak hem taraftar olarak

Hüseyin Çümen
14.02.2009, 06:40
çok az kaldı heyecan üst düzeyde galibiyet istiyoruz inşallah
Allah yardımıcımız olsun

krdnz
14.02.2009, 08:05
Yav ne yapsak...

Gitsek kuyruğa girsek mi?

Kalır mı acaba bilet?

OOooooffff oooff.............

ugurTS1989
14.02.2009, 08:16
aksama kalırmı acaba bılet ??:confused:yokmu surdan banada 2 tane bılet alıcak renkdas aksama odesırdık:confused:

Turgay Şen
14.02.2009, 08:42
maça gidenler nerede buluşuyoruz

onur-ts
14.02.2009, 08:50
bu maçı alacağız.her zamanki gibi inanıyoruz, güveniyoruz takımımıza...

Turgay Şen
14.02.2009, 08:53
maça gidenler nerede buluşuyoruz

mesut61
14.02.2009, 09:15
Erzurumlu ; gercekten Erzurumlu musun ?

bahadır2561
14.02.2009, 09:37
14 Subat Hayal Ürünüdür Tek Gercek TRABZON Trübünüdür . Başka Sevgiler Görmedi Gözümüz ...Kutlu Olsun TRABZONUM Sevgililer Günümüz .

Mesut
14.02.2009, 09:38
bjk nasıl bir kadroyla çıkarsa çıksın istesr 2 forvet(nobre bobo) ister tek forvet arkadası delgado veya yusuf bizle baş edemezler yattaranın varlıgı yetiyo ibrahim üzülmez yattarayı tutabilirrmi tello yardıma gelecek kademeli savunacaklar kafadan 2 futbolcusunu sil bjknın e 2 forvetimiz de var gökhan umut kim baş edebilir bjkde forvetlerimizle.ernst sivok gökhan zan zapo beklerde var 6 futbolcuları savunmadan çıkamazlar en ufak bir fırsatda colman selcuk uzun pas ve bitiriş

magicyattara
14.02.2009, 09:51
Biricik Sevgilimiz Trabzonspor'umuzun bu özel gününü kutlamak için bir başlık açacaktım.

Belki bir başkası açar.

Mesajımı en kalabalık başlık olan burdan gönderiyorum.

"Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım."

a d bacan
14.02.2009, 10:12
ayaklarımızın yere sağlam basması lazım
ben şahsen beraberliğe razıyım

galip gelirsek niye geldik demem:rolleyes:

sağlam oynayalım delirtelim kuşları...
aksi halde kalbim fazla dayanaz.. zorlanır..:)
şekerimde tavan yapar...:)
pazartesi gününün ne kadar tatlı bir gün olacağını hayal ediyorum..

Umut Şeref
14.02.2009, 10:24
bu beşiktaşa en az 3 atmamız lazım ve garanti yenmemiz lazım trabzonsporum uğruna 5 kişiyle iddiaya girdim kazanamassak batarım ama ben takımıma güveniyorum hadi bakalım

hasannuhoglu
14.02.2009, 10:33
alalım şu macı da alemm şampiyon görsünn !!

Turgay 6161
14.02.2009, 10:36
14 Subat Hayal Ürünüdür Tek Gercek TRABZON Trübünüdür . Başka Sevgiler Görmedi Gözümüz ...Kutlu Olsun TRABZONUM Sevgililer Günümüz .

:alkış::alkış::alkış:

Ba®ış
14.02.2009, 10:38
biletlerimizi aldık,maç saatini beklemedeyiz :cool:

Turgay 6161
14.02.2009, 10:38
Biletimi aldım zaman daha geçmez nerdesin karga nerdesin kolbastımız:D:D

Nihal Ayvaz
14.02.2009, 10:43
biletlerimizi aldık,maç saatini beklemedeyiz :cool:

Bileti alan ilk kişi olarak,biletini buraya koymanı istiyoruz.:)

Gidemiyoruz bari bakalım:rolleyes:

halil ibo
14.02.2009, 10:44
Biricik sevgilimiz Trabzonsporumuz...Bu sevgiyi tarifte birçok taraftarımız gibi bende zorlanıyorum.Sabahın köründe yada geceyarısında,bazen maçtan günler önce bazen maç sonrası bizler hep seninle nefes alıp veriyoruz.
Seninle yaşıyoruz seni yaşıyoruz.İyi ki varsın Trabzonsporum.
İşte yine büyük bir maç öncesi-en iddiasız maçlarda bile maç sabahı başlayan heyecanım ve maçı maç öncesi yaşama hastalığım bu defa günler öncesinden başladı.İnşallah yarın saat 19.00 olursa sağ salim 20.45 olmasını diliyeceğim yüca Allah'tan.Çünkü bu heyecan bambaşka 90 dakikayı kalbimiz kaldırabilir mi ? Emin değilim.İnançsız taraftarı ve sezon başından bu yana gösterdiği saha içindeki dağınıklığı ile beşiktaşın bizim gibi inançlı taraftarı ve sahada alın teri-kutsal emeği ile yoğun mücadele veren takımımıza karşı şansı yok denecek kadar az.Ama tek korkum tüm camiamızda olduğu gibi masa başı oyunları ve bizans entrikalarına kurban olmaktır.

Cemalettin Taşkın
14.02.2009, 10:45
istanbulda olanlar görüyordur hava yağmurlu ve rüzgarlı yarında kar yağışı bekleniyormuş. sanırım stad çok kötü olacak futbolumuzu etkileyebilir ve top kontrolü zor olacağından şansa pozisyonlar olabilir.

murat köse
14.02.2009, 10:47
:):):):) :):)
bencede abi koyda bakalım hasret giderelim. ankaraya gitmeseydim yarın maçta olucaktım kısmet işte.

hasannuhoglu
14.02.2009, 10:48
gece takımı karşılama organizasyonu yokmu arkadaşlar.hiç öle bir baslık göremedim.yine bmn kocaeliye mi kalcak bu iş yoksa

Ba®ış
14.02.2009, 10:53
inşallah sabahın ayazında buzunuda sıraya girip bilet aldığımıza değecek bir sonuçla çıkacağız inönüden :atki:

Oktay AKKUŞ
14.02.2009, 11:03
inşallah sabahın ayazında buzunuda sıraya girip bilet aldığımıza değecek bir sonuçla çıkacağız inönüden :atki:

Amin! aLnımızın Akıyla

Ba®ış
14.02.2009, 11:35
ben caddebostan migrostan 10 dakikaya aldım valla :)

abbas
14.02.2009, 11:36
aksama kalırmı acaba bılet ??:confused:yokmu surdan banada 2 tane bılet alıcak renkdas aksama odesırdık:confused:

Yarım saatte bitti biletler. Biz kuyruğa girdiğimiz halde alamadık :confused:

61li
14.02.2009, 11:37
Aldım 2 bileti çok soğuktu ama değdi :)
Merter yine çok kalabalıktı diye duydum arkadaşlardan
Biz caddebostandan aldık
Hadi viraa bismillah

avcilarli61
14.02.2009, 11:48
ya sabahın 7 sinden beri yollardayız ya.merterden aldım biletimi ohhhh...donduk valla sırada dondukkkk:) yanımdaki adam birisini arıcaktı elleri hissetmiyo artık adamın elleri donmuş ben tuşladım onun yerine:)sırada ısınmak için tezahürat yaptık çok güzeldi.bize her yer trabzon diye bağırdık,bordo-mavi çektik,şampiyon trabzon sesleriyle inlettik merteri:)

abbas
14.02.2009, 11:48
Aldım 2 bileti çok soğuktu ama değdi :)
Merter yine çok kalabalıktı diye duydum arkadaşlardan
Biz caddebostandan aldık
Hadi viraa bismillah

Cevahir de çok kalabalıktı. Tam bize sıra geldi biletler bitti yaa. buz gibi hava zaten. Biletler bitti dendiğinde ağlayacaktım az daha...:(

Gerçi ben inönüye ne zaman gitsem pek hayırlı gelmiyorum bizim takıma. Hayırlısı olmuştur diyorum şimdi hadi bakalım :)

Hüdai Pervaneli
14.02.2009, 11:50
Biletler Bittimi ?

61li
14.02.2009, 11:51
Biletler Bittimi ?

bitti evet

abbas
14.02.2009, 11:51
Biletler Bittimi ?

Hemen bitti.

İskender
14.02.2009, 11:52
Bende Cevahirden aldım biletimi, o ağmurun altında onca saat bizi bekletenleri allaha havale ediyorum...

Umarım üşüdüğümüzün karşılığında güzel bir sonuç alırız...

BayzanTs61
14.02.2009, 11:55
ALLAHIM besiktasi yenelim :):)!!!!!!!!!!!!

Duinath
Caddebostandn alınan biletler sıcak sıcak valla..soğuktan donduğumuza değdi biletimizi alabildik..Birkaç da karaborsacı kovaladık adamlar çakal sürüsü gibi gelmiş taraftar içine sızmaya çalışıyo adi herifler..

musberdo
trabzonspor un son 20-30 yılın en iyi kadrosu olduğunu düşünüyorum...ve Bjk yi yenerek kendine olan güvenini arttıracağını ve şampiyonluğa yürüyeceğini umuyorum...

61li
14.02.2009, 11:58
Caddebostandn alınan biletler sıcak sıcak valla..soğuktan donduğumuza değdi biletimizi alabildik..Birkaç da karaborsacı kovaladık adamlar çakal sürüsü gibi gelmiş taraftar içine sızmaya çalışıyo adi herifler..

Bizde caddebostandaydık
Sıraya ilk girdiğimizde adamın biri içeri girdi elinde 15-20 biletle çıktı
10 dakika geçtikten sonra bilet alırmısın diye sordu bana
Kaça dedim
Sana 120'ye olur dedi

Çok fazla karaborsacı vardı ve biletix çalışanların çoğu biletleri onlara verdi
Maç günü yine çakallar biletleri 200'den satarlar

abbas
14.02.2009, 12:00
Toplam 890 bilet ayrılmış bize bu resmen adiliktir. Korkaklıktır......

Turgay 6161
14.02.2009, 12:03

2125 olmasın..

Fatih Öztürk
14.02.2009, 12:04
bende soyak migrosa gittim.yetişemedim.itin teki geldi abi arkadaş geliyor 80 liradan tanesini veririm dedi.mecbur kaldım pazarlık yaptım 3 bilete 200 lira verdim.
cadde bostanta kovalanılanlar bunlardı galiba :kurallar:

murat köse
14.02.2009, 12:05
Bizde caddebostandaydık
Sıraya ilk girdiğimizde adamın biri içeri girdi elinde 15-20 biletle çıktı
10 dakika geçtikten sonra bilet alırmısın diye sordu bana
Kaça dedim
Sana 120'ye olur dedi

Çok fazla karaborsacı vardı ve biletix çalışanların çoğu biletleri onlara verdi
Maç günü yine çakallar biletleri 200'den satarlar
karaborsacıla aynısı gs macındada yaptlar. sabah 6 da gittim kuyruğpa girdim 20 kişi wardı önümde ama alamadım.
allah bunları bildiği gibi yapsın.
trabzonuma sozsuz basarılar.

only ts
14.02.2009, 12:10
Alıntı:
BarışDemirer tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1965301#post1965301)

o kadar soguk olacagını sanmıyorum :)

Turgay 6161
14.02.2009, 12:13
Alıntı:
BarışDemirer tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1965301#post1965301)

o kadar soguk olacagını sanmıyorum :)

Parçalı çok bulutlu diyor tv kanalının bir tanesinde

Onur Şeref
14.02.2009, 12:17
Özyazıcı: TS-Beşiktaş'ı yener
14 Şubat 2009 / 10:25
Ahmet Suat Özyazıcı, Anadolu'dan şampiyon çıkmasını ve bunun da Trabzospor olmasını istediğini söyledi.

ŞANSIMIZ YÜZDE 50
“Trabzonspor'un bu sezon oynadığı futbol ortada. İstanbul takımları ve Sivasspor da dahil beş takım arasında yüzde elli şansı var. Yani en şanslı Trabzonspor. Diğer takımların oynadığı futbolu görüyorsunuz. Trabzonspor çok süper oynamıyor. Ama onlardan daha iyi oynadığını söyleyebiliriz. Bu sezon bana göre Trabzonspor ligi zirvede bitirecektir. Ben yıllarca yaşadığım tecrübelere dayanarak bunu söylüyorum.”

EKİP RUHU VAR
“Trabzonspor'u diğer takımlardan bu sezon ayıran en büyük özellik bir ekip ruhu oluşması. Sahada oynayan futbolcular kazanmak için oynuyor. Takım halinde galibiyeti arzuluyorlar. Bu da ekip ruhunu ortaya çıkartıyor. Bu durum şu anki başarının en büyük nedenidir. Eğer bir takım zirveye oynayacaksa mutlaka takım oyunu oynamak zorundadır. İşte Trabzonspor bunu yaptı ve başarıyı yakaladı.”

TARAFTAR MÜKEMMEL
“Takım başarılı sonuç aldıkça taraftarın ilgisi de o kadar artar doğal olarak. Bu sezon bakıyorsunuz Trabzonspor her maçını dolu tribünlere karşı oynuyor. Taraftar da sorumluluğunu biliyor. İyi netice alan takımlarını bu yolda destekliyorlar. Camianın kenetlenmiş bir görüntü sergilemesi bizi umutlandırıyor. Her şey yolunda gidiyor. Taraftarın takıma her maçta destek çıkması lazım.”

ÇOK GÖRÜŞMÜYORUZ
“Teknik Direktör Ersun Yanal bugüne kadar bir kez yanıma geldi. Bizim de muhabbetimiz futbol üzerine oluyor tabiî ki. Birçok takımın hocası Trabzon'a geldiğinde bana uğrar. Ben ise Trabzonspor kulübüne gitmekten hoşlanmıyorum. Hep dedikodu yapıyorlar. Sanki görev istiyormuşum gibi. Ben de bu yüzden gitmiyorum. Böyle uzaktan seyretmek daha iyi oluyor. Onlar başarılı oldukça ben mutlu oluyorum.”

BEŞİKTAŞ'I YENERİZ
“Trabzonspor oynadığı futbolla birlikte Beşiktaş'ı yener. Ben orada kesinlikle kaybedeceğini düşünmüyorum. Beşiktaş artık zirve yarışından koptu kopuyor. Trabzonspor Beşiktaş'ı yenerse rakibini zirve yarışında saf dışı bırakır. Zor bir maç olacak. Ama ben bu maçta favori olarak Trabzonspor'u görüyorum. Her ne olursa olsun Trabzonspor bu maçta puan kaybı yaşamaz.”

BU BİR BAŞLANGIÇ
“Anadolu futbolu son dönemlerde iyi bir çıkış yakaladı. Ankaraspor ve Kayserispor her ne kadar düşüşe geçseler de bu sezon iyi performans gösterdiler. Sivasspor ise istikrarlı bir görüntü sergiliyor. Keza ilk sırayı Trabzonspor ve Sivasspor paylaşıyor. Bu bana gurur veriyor. Bana göre şampiyon Anadolu'dan çıksın. O takım da Trabzonspor olsun. Bunu çok istiyorum. İkinci de Sivasspor olsun.”
Kaynak: İlkhaber

Böyle bir insandan bu şeyleri duymak beni bu haftaki maç ve ligin sonu için daha da ümitlendirdi.

theo
14.02.2009, 12:22
beşiktaş tribününden yer aldım ben...geçen sene de aynısını yapmıştım...geçen sene izin vermemişlerdi trabzon tarafına geçmeme bakalım bu sene nolcak?? ama şu bir gerçek beşiktaşa atlayacağımızdan dolayı geçen seneki gibi hasaeısz çıkmam mümkün olmayacaktır stattan :)

abbas
14.02.2009, 12:23
2125 olmasın..

Valla bilet kuyruğunda bize 890 dediler. Belki cevahir için ayrılan bilet o kadardı....

theo
14.02.2009, 12:24

sen merak etme 890 kişi o karga sürüsünü bastıracak...zaten onşar 3.golümüzden sonra tüpçüye sallayacaklar...

Keleşoğlu
14.02.2009, 12:32
karşılama yokmu bu akşam takıma?

sevgilim hoşgeldin diye karsılayalım takımı:)

Mustafa Hazıroğlu
14.02.2009, 12:34
Mövenpick otelde de karşılama yapalım :D

theo
14.02.2009, 12:35
9da toplanıyorduk hani noldu???

Fatih Öztürk
14.02.2009, 12:36
takım atatürk havalimanınamı iniyor beyler?

Muhammet
14.02.2009, 12:36
http://www.trabzonspor.org.tr/images/enter/intro_mac20.jpg

Onur Şeref
14.02.2009, 12:37
Dayanamıyorum şu maç saati gelsin artık.

sarıyerli_TS
14.02.2009, 12:38
abilerim kardeşlerim alalım bu maçı mehtabı 1 hafta kalmış bi askeri sevindirin .. bütün dualarım sizle ve takımımla ..HAYDİ TRABZONNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :d
ISPARTADAN SEVGİLER :d
DAĞCI KOMANDO ..

Colakoglu
14.02.2009, 12:39
Takima karsilama yokmu bu sefer baslik acilmamis ?

Mustafa Ayazoğlu
14.02.2009, 12:39
1. TRABZONSPOR 44
2. Sivasspor 41
3. Galatasaray 38
4. Fenerbahçe 35
5. Beşiktaş 35

Böyle bir tablo süpriz olmaz sanırım

Fatih Öztürk
14.02.2009, 12:40
1. TRABZONSPOR 44
2. Sivasspor 41
3. Galatasaray 38
4. Fenerbahçe 35
5. Beşiktaş 35

fener hacettepeye puan vermez.

Onur Şeref
14.02.2009, 12:41
1. TRABZONSPOR 44
2. Sivasspor 41
3. Galatasaray 38
4. Fenerbahçe 35
5. Beşiktaş 35

Böyle bir tabloyu gördükden sonra bence şimdiden şampiyonluk primlerini dağıtmaya başlasınlar.

Mükemmel olur bu tablo.

MİSSE_MİSSE
14.02.2009, 12:41
1. TRABZONSPOR 44
2. Sivasspor 41
3. Galatasaray 38
4. Fenerbahçe 35
5. Beşiktaş 35

nedersin fevkaladenin fevkinde olur

Colakoglu
14.02.2009, 12:42
1. TRABZONSPOR 44
2. Sivasspor 41
3. Galatasaray 38
4. Fenerbahçe 35
5. Beşiktaş 35

Besiktasi yenersek ve ankaraspor kazanirsa 6 yada 7 siraya düsüyo bjk,takim karsilanacakmi havaalaninda ?

Mustafa Ayazoğlu
14.02.2009, 12:44
Besiktasi yenersek ve ankaraspor kazanirsa 6 yada 7 siraya düsüyo bjk,takim karsilanacakmi havaalaninda ?

1. TRABZONSPOR 44
2. Sivasspor 41
3. Galatasaray 38
4. Ankaraspor 36
5. Fenerbahçe 35
6. Beşiktaş 35

İskender Çakmak
kaldı 1 gün herkes kenetlenmiş durumda recep ivediki de izlemiş takım inşallah bu moralle galip geliriz yenemiyorsakda yenilmeyelim beraberlik bizim için iyi ama 8taş için bitmiş bir lig olur

Fatih Öztürk
hangi havaalanına iniyor takım?

el_conquistador
Turkcell Süper Lig'in 20. haftasında Beşiktaş ile Trabzonspor, yarın İstanbul'da 104. kez kozlarını paylaşacak.

NTVSPOR ve Ajanslar
Güncelleme: 11:31 TSİ 14 Şubat 2009 Cumartesi
Beşiktaş ile Trabzonspor, yarın BJK İnönü Stadı'nda yapacakları maçla birlikte 104. kez karşı karşıya gelecek.

11 Ekim 1973 tarihinde Trabzonspor'un 2-0 galibiyetiyle başlayan 36 yıllık rekabette, bugüne dek yapılan 103 karşılaşmanın 43'ünü Beşiktaş, 38'ini Trabzonspor kazanırken, 22 maçta da taraflar birbirine üstünlük sağlayamadı.

Siyah-beyazlıların toplam 141 golüne, bordo-mavililer 115 golle karşılık verdi.

İki takım arasında bu sezon ligde Trabzon'da yapılan maç 0-0 biterken, Fortis Türkiye Kupası grup karşılaşmasında ise Beşiktaş, Trabzon'da 2-1 galip geldi.

LİGDE EŞİTLİK VAR
Beşiktaş ile Trabzonspor arasında ligde yapılan maçlarda ise galibiyet sayısında eşitlik bulunuyor.

İki takım arasında yapılan 69 lig maçında taraflar 27'şer galibiyet alırken, 15 karşılaşma da berabere sonuçlandı.

Ligde Beşiktaş'ın attığı 99 gole, Trabzonspor 79 golle karşılık verdi.

İSTANBUL'DAKİ MAÇLAR
Beşiktaş ile Trabzonspor arasında İstanbul'da yapılan maçlarda siyah-beyazlıların, rakibine karşı üstünlüğü göze çarpıyor.

İki takım şimdiye dek İstanbul'da 51 kez karşı karşıya gelirken, siyah-beyazlılar 29, bordo-mavililer ise 10 kez sahadan galip ayrıldı. Taraflar 12 maçta ise eşitliği bozamadı.

İstanbul'da Beşiktaş 85, Trabzonspor ise 32 gol attı.

İSTANBUL'DAKİ LİG MAÇLARI
''Kara Kartallar'', İstanbul'da genel toplamdaki üstünlüklerini lig maçlarına da yansıttı.

Ligde iki takım arasında İstanbul'da toplam 34 maç oynandı. Bunların 18'ini Beşiktaş, 9'unu ise Trabzonspor kazanırken, 7 karşılaşma da berabere sonuçlandı.

Siyah-beyazlıların 57 golüne karşılık, bordo-mavililer 23 gol atabildi.

TRABZONSPOR, DEPLASMANDA SON 3 SEZONDA 2 KEZ KAZANDI
Beşiktaş, lig maçlarında İstanbul'da büyük üstünlük kurduğu Trabzonspor'a, evinde yaptığı son 3 sezondaki müsabakalarda ise 2 kez mağlup oldu.

Bordo-mavililer, BJK İnönü Stadı'nda 2005-2006 sezonunda 1-0, 2006-2007 sezonunda da 3-2'lik skorlarla galip geldi.

FARKLI SKORLAR
Beşiktaş, Trabzonspor karşısındaki en farklı skorlu galibiyetini 20 Kasım 1993'de İstanbul'da yapılan lig maçında 7-1'lik skorla aldı.

Siyah-beyazlılar ayrıca, 2001-2002 ve 2003-2004 sezonlarında 5-0, 1994-1995 sezonunda da rakibini 4-0 yenerek, sahadan farklı skorlu galibiyetle ayrıldı.

Trabzonspor ise Beşiktaş karşısındaki en farklı skorlu galibiyetini 7 Ağustos 1988'de Serdar'ın jübile maçında 4-1'lik sonuçla elde etti

asil suskun
14.02.2009, 12:45
trabzonsporumuzun kazanmasi besiktasin ligdeki iddiasini sona erdirir
haydi trabzonun karganin isini bitir

Muhammet
14.02.2009, 12:45
Fenerin puan kaybedeceğini ben de sanmıyorum. Gülizar cezalı bir kere. :o :D

Mustafa Ayazoğlu
14.02.2009, 12:46

Atatürk .. 19:55 Trabzon'dan hareket

Colakoglu
14.02.2009, 12:46

Atatürkhavalimani galiba ? Busefer Organizasyon yok anlasilan

Muhammet
14.02.2009, 12:47
Geçmiş karşılama organizasyonlarındaki taşkınlıklar yüzünden bir organizasyon düşünülmüyor sanırım.

Onur Şeref
14.02.2009, 12:48
Bu sene son kez geliyor İstanbula takım.

İyi bir şekilde karşılamak gerekir.Takımın motivasyonuda artar fakat eğer FB maçındaki karşılama gibi olacaksa olmasın.Adamların kapıdan otobüse gidene kadar bütün kemikleri kıtırdıyor.

Mustafa Ayazoğlu
Fenerin puan kaybedeceğini ben de sanmıyorum. Gülizar cezalı bir kere. :o :D

HACETTEPE SPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
BURSASPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR

son 2 maçında berabere kaldı, feneri ilk yarı yenen bir takım 2-1

guiza oynamıyorsa iş değişir tabi :)

Fatih Öztürk
eyvallah beyler...
sabiha gökçene inselerdi fener macı gibi coşkulu karşılardık.
kurtköy nire yeşilköy nire:(

Alihan Ertürk
fanatik delgado aynayacak yazmış , oynar mı acaba gerçekten ??

Mustafa Ayazoğlu
14.02.2009, 12:49

oynarsa iyi olur denenemez, ne yapacağı belli değil

Muhammet
14.02.2009, 12:50

Evet, oynayacak zaten. Yani kaç gündür öyle biliniyor.

Onur Civelek61
14.02.2009, 12:51
sekiztaşı yensek bile şampiyonluk havasına kapılmayalım.Çok zor maçlar var.Fikstür avantajımız var ama oynanmadan kazanılmıyor.Bu maçtan alıcağımız galibiyet bizi yarım adım yaklaştırır şampiyonluğa.Kazanacağımıza inanıyorum:) bi an önce gelsin şu maç saati:)

Colakoglu
arkadaslar yapmayin allah askina oynasa neyazar ya.

Mustafa Ayazoğlu
demirören cezalı değil mi stada giremiyor sanırım :)

28TS61
takimi karsilmama organizasyonu varmi bugun?

Alihan Ertürk
14.02.2009, 12:53

yedek başlayacak deniliyordu birkaç gündür ama oynasada hiçbirşey farketmez zaten sakatlıkdan yeni çıktı egemen yine sakatlar onu :D

Mustafa Ayazoğlu
14.02.2009, 12:54

uzun zamandır sakat olan ve oynamayan bir futbolcu ilk 11 de sahaya çıkarsa pes yani

Terzioğlu
14.02.2009, 12:56
Hic sanmiyorum Delgado'nun 11'de baslayacagini. Mustafa Denizli yapmaz bunu. Oyunun gidisatina göre ikinci yarida girebilir.

a.fındıkoğlu
artık bi an önce 15 subat pazar saat 19:00 olsun alalım su zamanı ılerı....2 umut 1 gokhan 3-0 bıter

Muhammet
Yani Delgado oynayabilecek diye haberler çıktı ya, ordan dedim öyle. :D

Alihan Ertürk
14.02.2009, 12:57
uzun zamandır sakat olan ve oynamayan bir futbolcu ilk 11 de sahaya çıkarsa pes yani

yusuf da oynasa aynı delgado da :) ikisi de hiçbir şey yapamazlar kimse merak etmesin , kalede Tolga yok geçcek frikikten gol atmayı deliGado ;)

Mustafa Ayazoğlu
14.02.2009, 12:57
i. üzülmez ve tello dışında forumda olan oyuncuları yok

uzun süre bir arada oynayan bir takım olamadıkları için şansımızda yanımızda (umut ve gökhan) olursa kazanırız :)

Muhammet
14.02.2009, 12:59

uzun süre bir arada oynayan bir takım olamadıkları için şansımızda yanımızda (umut ve gökhan) olursa kazanırız :)

Evet, Tello'ya dikkat etmek lazım.

Alihan Ertürk
14.02.2009, 13:00
maçtan sonra acağım kolbastıyı kemençeyi karşı komşu bjkli uyuz etcem onu :)

Harun-61
14.02.2009, 13:01

deli ibo'nun bu sekilde form tutacagina ölsem inanmazdim :)

ilhan
14.02.2009, 13:02
Beşiktaş top oynayamıyor. İbrahim Üzülmez oynuyormuş gibi yapıyor. Formda olduğundan felan değil yani. :D

Mustafa Önder
14.02.2009, 13:03
Kazanacağız yarın. bugün de doğum günüm inşallah bana en güzel hediye olacak sevgilimden

Mustafa Yüksek
14.02.2009, 13:04
deli ibo'nun bu sekilde form tutacagina ölsem inanmazdim :)

geçen sene 3_0 yenildiğimiz maçtan sonra üzülmez e sorular soruyor spiker...yenmişler ama ibo üzgün...adam da hemen soruyor 'yattara bugün zorladı mı ibo'
ibo da 'ben çok kaliteli kanat oyuncularına karşı oynadım yattara farklı bir oyuncu..ya maçtan önce telloyla konuştuk yardıma gelecekti.gelmedi:D:D:D'

Harun-61
14.02.2009, 13:06
Yattara istesin, her mac'da Ibo'yu perisan eder...

bakalim yarin ne yapacak Sürmeneli :)

Mollasalihoğlu
14.02.2009, 13:06
Beşiktaş top oynayamıyor. İbrahim Üzülmez oynuyormuş gibi yapıyor. Formda olduğundan felan değil yani. :D
karşısında yattara varken görelim i.üzülmezin formumu..

olsa olsa eti form olur :D

Fatih Öztürk
14.02.2009, 13:07
yarın göreceksiniz bakın beşiktaşı top niyetine oynayacağız.

ilhan
14.02.2009, 13:09
karşısında yattara varken görelim i.üzülmezin formumu..

olsa olsa eti form olur :D

Zaten bu İbrahim Üzülmez ne zaman form tutsa karşısında Yattara'yı buluyor. ççç

Hamza Öztürk
14.02.2009, 13:10
geçen sene 3_0 yenildiğimiz maçtan sonra üzülmez e sorular soruyor spiker...yenmişler ama ibo üzgün...adam da hemen soruyor 'yattara bugün zorladı mı ibo'
ibo da 'ben çok kaliteli kanat oyuncularına karşı oynadım yattara farklı bir oyuncu..ya maçtan önce telloyla konuştuk yardıma gelecekti.gelmedi:D:D:D'

insallah bu kez sonuc bizim lehimize 3-0 olur ve mac sonrasi deli iboyla röportaj:

Ibo ne is Yattara yoldu seni?!

Ibo."abi ben cok kanat oyuncusu gördüm ama böylesine yuh yani.
tello cisse delgado hepsi söz verdi macdan önce kimse gelmedi ama yardima.
yedek kulübesindeki yusuf bile söz vermisdi.
bu sekilde top oynamak istemiyorum abi.
bu ne ya bizde insaniz sonucda"

Mustafa Önder
14.02.2009, 13:11
insallah bu kez sonuc bizim lehimize 3-0 olur ve mac sonrasi deli iboyla röportaj:

:D:D:D:D:D nihahahahaha süpersin kardeşim ya Allah razı olsun valla iyi güldüm

Mustafa Ayazoğlu
14.02.2009, 13:12

son maçlarında kendisine jübile teklif edildiğinden deli gibi oynuyor "sezarın hakkı sezara" :)

murat köse
14.02.2009, 13:13

walla cideden on numara. inş böle dedğin gibi olcak

ilhan
14.02.2009, 13:14
son maçlarında kendisine jübile teklif edildiğinden deli gibi oynuyor "sezarın hakkı sezara" :)

Yani İbrahim Üzülmez size görede formunun zirvesinde öyle mi? İbrahim Üzülmez'den bahsediyoruz yahu :)

Mustafa Ayazoğlu
14.02.2009, 13:16
Yani İbrahim Üzülmez size görede formunun zirvesinde öyle mi? İbrahim Üzülmez'den bahsediyoruz yahu :)

hayır tabiki şuanda bjk en iyilerinden mücadele eden koşan..

Onur Şeref
14.02.2009, 13:17
İbrahim Üzülmezin her yeri form tutsa ne olur ya el insaf.

O alır topu savunmadan koşar koşar koşar gider bir orta açar dağa taşa.Eğer form tutmasından kastetdiğiniz şey maç başına 2-3 tane iyi orta açabilmesiyse evet deli ibo form tutmuşdur.:)

Mustafa Yüksek
o değil de song bu maç gol atsa...ne sarar...

Hamza Öztürk
Alanzinho ikinci yari oyuna dahil oldukdan sonra insallah besiktasli futbolcular sol kanatdan sirf topun kaleye girdigini görür
rüzgar falan sanarlar
macdan sonra tv basinda yavaslatilmis ve zoomlastirilmis vaziyetde anca topun arkasindaki futbolcuyu göreceler
bizim bücür ALANZINHO :D

töre61
14.02.2009, 13:21
bu maçta cale fener maçında kçırdıklarından bir tanesi atsa...bir de gökhan atsa...bir de ben atacağım...

Mustafa Ayazoğlu
14.02.2009, 13:21
İbrahim Üzülmezin her yeri form tutsa ne olur ya el insaf.

O alır topu savunmadan koşar koşar koşar gider bir orta açar dağa taşa.Eğer form tutmasından kastetdiğiniz şey maç başına 2-3 tane iyi orta açabilmesiyse evet deli ibo form tutmuşdur.:)

i.üzülmezin sol kanattan gelipte orta yaptığını gol olduğunu görmedim, sen gördün mü :)

Trabzonspor ile Beşiktaş oynuyor.. deli ortasaha çizgisinden bir karış ileri adım atmaz

Yattara'yı oynatmaz sadece

ademkazaz
14.02.2009, 13:23
Maç öncesi ve sonrası organizasyon varmı. istiklal yürüyüşü, havaalanı karşılaması gibi.
Bu tarz organizasyonları nereden okuyabiliriz.

Sevgiler.

Hüseyin İlkin
14.02.2009, 13:24
En fazla çekindiğim adamlardan biri Sivok .

Maçın gidişatına göre adamlarımızın ayağına çalışabilir .

töre61
14.02.2009, 13:24
beşiktş son inönüde ki mçta i.üzülmeze tezahürat etti :)
ibo çıldırdı şampiyonluk istiyor diye..yarın bu gazla oynamaya çalışacaktır da kara bela orada :)

töre61
14.02.2009, 13:25
En fazla çekindiğim adamlardan biri Sivok .

Maçın gidişatına göre adamlarımızın ayağına çalışabilir .

o adam kasap

Recep Alkan
duran toplardan gol emezsek ben açıkcası gol yiyeceğimizi sanmıorum hiç .

Mustafa Yüksek
i.üzülmezin sol kanattan gelipte orta yaptığını gol olduğunu görmedim, sen gördün mü :)

Trabzonspor ile Beşiktaş oynuyor.. deli ortasaha çizgisinden bir karış ileri adım atmaz

Yattara'yı oynatmaz sadece

:eek:yattarayı oynatmaz mı? yattara oynar ya da oynamaz..bu konuda ibo etkili faktör olamaz kanımca:cool:

toksoy61
14.02.2009, 13:26
Lig bitiyor hala Yattaradan bir şeyler bekliyoruz. Bir an önce kendine gelse artık, inşallah bu maçta kendini bulur. Bu sefer diğer takımlar gibi 2-3 kişi takmazlar peşine. Beşiktaş gol için oynayacak mecburen boşluklar verecek. Yattara nın istediği pozisyonlar olacak, karşısındad a İBrahim üzülmez olacak. artık gerisi yattaraya kalmış. bari bu maçta oynasın eskisi gibi...

töre61
14.02.2009, 13:26
Maç öncesi ve sonrası organizasyon varmı. istiklal yürüyüşü, havaalanı karşılaması gibi.

Sevgiler.

saat 4 gibi diyolardı ugün bilet alırken cevahirde...mekan galiba istiklal galatsaray lisesi önü imiş.fakat yürüyeek olan grup kim bilmiyorum

ademkazaz
14.02.2009, 13:30
saat 4 gibi diyolardı ugün bilet alırken cevahirde...mekan galiba istiklal galatsaray lisesi önü imiş.fakat yürüyeek olan grup kim bilmiyorum

Teşekkürler.

hooligans61
14.02.2009, 13:30
beyler müzik seti alalımda maçtan sonra lazım olcak kolbastıya xD xD

tuncay1984
14.02.2009, 13:32
26.hafta
bjk-ts(2-6) yenecegiz mustafa denizli sampiyon yap bizii

Mustafa Yüksek
14.02.2009, 13:34
26.hafta
bjk-ts(2-6) yenecegiz mustafa denizli sampiyon yap bizii

ne dersun:D

Hüseyin İlkin
14.02.2009, 13:35
----Ernst ---- Sivok ------
Özkan ---Yusuf --- Tello

Ciddi avantajımız var orta sahada . Bunlar 2 defansif , 3 ofansif olarak bölünmüş . Biz ise 1 defansif , 2 defansif-ofansif , 1 + Umut ofansif ile dengeliyiz ...

Orta saha üstünlüğümüz ile maçın anahtarı bizde .

lazzz61
14.02.2009, 13:39
yine bi 3-2 skor beklıyorum ınss ts kzanırr

a f s
14.02.2009, 13:39
Birkaç haftadır Hıncal Uluç Mustafa Denizli'ye korkak futbol oynatıyorsun diye yükleniyor ve tabiri caizse gaza getirmeye çalışıyor. O da ona inat takımı defansif oynatıyor.

Beşiktaş bu kadar baskı ve psikoloji altında ne yapacağını şaşıracak, yeter ki biz kendimiz gibi oynayalım.

Bir tarafta olması gereken bütün doğruları ile Trabzonspor öte yanda bütün yanlışları ile Beşiktaş. Maç sonrası herkes e zaten bu sonucun olması normaldi diyecek Allah'ın izni ile.

Mollasalihoğlu
14.02.2009, 13:40
Takdiri ilahi dışında bu maçı kaybetmemizi gerektirecek bir durum yok.. :)

aaahmet61
14.02.2009, 13:42
yenilsek bile iyi oynayarak yeniliyoruz.mağlubiyet olursa tek tesellimiz bu olur.başkaları gibi kötü oynamıyoruz.

İskender
14.02.2009, 13:43
derbi maçlarda son yıllarda büyük ekseriyetle evsahibi takımlar kazanıyor...

bu yüzden kazanmasak bile beraberlik güzel sonuç olur...

emreoztel61
14.02.2009, 13:47
arkadaslar besıktas mac bıletı elındefazla olan varmı acillllllllllllllllllllllllllllllllllllllll yardımmmmmmmmmmmmmmmmmm

blacksilva
14.02.2009, 13:47
derbi maçlarda son yıllarda büyük ekseriyetle evsahibi takımlar kazanıyor...

bu yüzden kazanmasak bile beraberlik güzel sonuç olur...

bu demek degildirki biz orda maglup olacaz. bi puana sevinemeyiz cünkü bu bjk yi yenmicende ne zaman yencen, bu durumda galibiyetten baska düsünce yok

Turgay 6161
14.02.2009, 13:48
ademkazaz tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1965618#post1965618)

Sevgiler.
saat 4 gibi diyolardı ugün bilet alırken cevahirde...mekan galiba istiklal galatsaray lisesi önü imiş.fakat yürüyeek olan grup kim bilmiyorum _

Aynen dediğiniz gibi saat 16.00 da istiklalde gs lisesinin önüne gelin diye konuşmalar vardı.Zaten istanbuldaki son maçımız iyi bir çıkartma yapalım.BİZE HERYER TRABZON olduğunu gösterelim.

UğurB
14.02.2009, 13:52
Bu macta savunmada bir hata yapmazsak kesinlikle kazanacagimizi dusunuyorum. Beni korkutan 2 konu var:

1. Bir karambolde Nobre'nin bir tarafina carpip gol olmasi ya da problem yaratmasi
2. Tello'nun kullanacagi yan toplar...

Biz kendi futbolumuzu oynayalim gerisi gelir zaten...