PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 1 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

okg_53
13.02.2009, 18:34
------------------Sylva-------------------
------------------Rüştü-------------------
Serkan------Song--------Egemen------Cale
Toraman-----Zan----------Zapo-------Deli
------------------Hüseyin-----------------
------------------Sivok-------------------
-----------Selçuk---------Colman----------
-----------Ernst-----------Yusuf-----------
Yattara---------Gökhan------Umut---------
S.Özkan---------Bobo--------Tello---------

Siz kıyaslayın

Haluk Ongan
13.02.2009, 18:34
Arkadaşlar, öncelikle hepinizin gözden kaçırdığı bir konu var. Yeneceğiz, ezeriz, fark olur laflarını ben bu forumda 10 haftadır görüyorum ama 1den farklı kazandığımız maç sayısı sadece 3! Ayrıca bu maç 6 puanlık değil 8 puanlık maç. Şöyle ki bu maçı kazanırsak Bjk ile aramızdaki puan farkı 9a çıkacak ama ikili averajda üstün olduğumuz için aslında 10 puan olacak, keza kaybedersek de 3e inecek ama bu sefer tam tersi bir durum olduğundan aslında 2 puanlık avantajımız olacak çünkü ikili averajda geri düşeceğiz. Bana bugün beraberlik deseler hemen razı olurum. Galibiyet harika olur ama beraberlik ideal bir sonuç bizim için.

Eymen
13.02.2009, 18:37
eğer bu maçı alırda sivas da bursa da yenilirse şp olacağımıza yemin bile ederim

Hasan ZAİMOĞLU
13.02.2009, 18:37
havaalanına gitmiyormuyuz ya :(

Eren Karaahmetoğlu
13.02.2009, 18:38
Ya bu Fanatik gazetesinde yeni parçalı forma diyo Ankaragücü maçındaki forma değilmi yahu o ???

Manşete yazmışlar bi de ilk kez giyicek diye:) Rezaletti gerçekten.Ben de okurken bu sabah dikkat ettim.Bi haber yapıyolar ne araştırıyolar ne ediyolar.Çok ciddiyetsiz.

Eymen
şaka bi yana 7 harbi geliyor

Muhammet
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=52627 gökhan zan ve gökhan ünalın röportajı...

Gökhan Zan 2 dakika boyunca yalakalığın kralını yaptı.

machi_61
13.02.2009, 18:39

Siz kıyaslayın

Tek kötü yanımız Umut Bulut :confused:

Eymen
13.02.2009, 18:44
acele maratona grup kurmamız lazım yoksa böyle evmizde hiç olmadık takımlara karşı ecelterleri döküp maç kazanmaya devam edeceğiz yeri deil bu konunun ama aktif üye burda en çok o yüzden paylaşıyım dedim.

marfat61
13.02.2009, 18:45
eymen haklı ya avnı akerde koyun gıbı maç ızleyen seyırcı sayısı cok ıst oynasak her maçı bızım ıcın daha ıyı olurdu bus ene ya

marfat61
13.02.2009, 18:48
hala daha umutu elestırenler var ya yuhh yanı ya umutun yanında gokhan gıbı bencıl bı adam deılde fatıh tekek olsa gol kralı bıle olur adam ya

machi_61
13.02.2009, 18:49
Sence umutun bitiriciliği 100 üzerinden kaç puan alır?

Onur Şeref
13.02.2009, 18:50

Umut Bulut'un bu sene yaptıklarıyla Tello'nun yaptıklarını bir gözünün önünden geçir sonra yorumunu yap bence.

Hasan ZAİMOĞLU
13.02.2009, 18:51
Sence umutun bitiriciliği 100 üzerinden kaç puan alır?
70,5 bence geri kalanıda bencilliğine

marfat61
13.02.2009, 18:52
ya bırak allah askına ya umutun alkdı paraya bakalım gokhana bakalım bıde hangısı daha hırslı daha gayretlı bıde bunu tartısalım bence

Mustafa Önal
13.02.2009, 18:54

bence artı yanımız umut

Serdar A
13.02.2009, 18:54
...
eymen haklı ya avnı akerde koyun gıbı maç ızleyen seyırcı sayısı cok ıst oynasak her maçı bızım ıcın daha ıyı olurdu bus ene ya

Üslubuna ve yazım kurallarına dikkat edersen iyi olur .

Sence umutun bitiriciliği 100 üzerinden kaç puan alır? Geçen sezon TFF verilerine göre başarı oranı %30 civarındaydı . Kariyer ortalamasıda bu rakamın altında değil .

marfat61
13.02.2009, 18:55
ya bu umuta at gozluklerıyle bakıp eletırenlerı anlamıyorum ben hala adamı sevmeye bılırsınız ama en azından kul hakkı almayın elınden gelenın en ıyısını yapmaya calısıyor ustelık gokhan gıbı bencıl bı partnerı varken

mustafaction
13.02.2009, 18:56
Trabzon'daki taraftarların son haftaki performansı oldukça iyi lütfen haksız eleştirilerde bulunmayalım, öle koyun falan ne saçma

machi_61
13.02.2009, 18:56
Ya Gökhan bi maç bencil oynadı diye adama neler diyosunuz adamın 8 golü 7 asisti var bu nasıl bencillik. Umut her maç 20 tane pozisyon kaçırıyo 1 tanesini gole çeviriyo diye kahraman yapıyosunuz. Bu arada umutun bitiriciliği 100 üzerinden bence 30-40 eder yani.

marfat61
13.02.2009, 19:00
gokhan pozısyonlarda bencıl olmasa eğer her maçı tek farkla kazanmak yerıne en az 3 5 farkla kazanırız bunu goz onune alın lutfen..umut gecen senede bu senede hırsıyla takımı sırtlayan oyuncuların basında gelıyor..yeteneklerı tartısalım dersenız gokhanı tartısalım aldı parayı hak edıyormu sızce

Eymen
13.02.2009, 19:01
takımımız farkındasınızdır deplasmanda daha rahat ve bundan dolayı daha iyi yapıo yapmak istedıklerını ama evmize gelınce 20 bine aşkın taraftarımız varken stadda bu takımdan harıkalar beklerken sızce bu takım ankaragucu kocaelı hacettepe gıbı lıgın dıbıne demır atmış takımları bıle nıye sızce 1 farkla zar zor yenıyor bunu elbette sızde duşunmuşsunuzdur.Bunun tek nedenı benimde maratondan kombınem var bağırıp desteklemeye çalışıyorum ama arkadan adam bana bağrıyo otur kardeşim diye bende çıldıryorum aslında maratonda tribununde bağıracak çok eleman var fakat bu kombıne sıstemı bu işi çok zorlaştırdı herkes birbirinden uzakta grup oluşturalamıyor.Takıma sadece denız kale arkasında farozlular destek verıyor seneye bende olmadı kale arkasına kombıne alacağım yazık bu kadar taraftar gelıyor bu takım evinde çok rahat farklı galıbıyetlerle bıtırmelıydı bence bu saydıgım 3 maçı da inşallah sene sonu averajdan şp luğu kaçırmayız o zman trabzonun halini düşünemiyorum.Bu böyle gitmez benden demesi hala bu olaya son verme şansımız var gs maçına tribünler muhteşem olmalı ki gs yi de yarış dışına itelim ama bu işe yönetim el atmassa böyle maçlar izlemeye devam edeceğiz

machi_61
13.02.2009, 19:02
Umutun sadece çalışkanlığı var. O zaman İsaac girsin onun yerine Umuttan en az iki kat daha fazla koşar hemde bitiricilik daha fazla.

Emre ÖZTÜRK
13.02.2009, 19:02
arkadaşlar konudan biraz taştık galiba:)

Mustafa K. Demirbaş
13.02.2009, 19:03
takımımız farkındasınızdır deplasmanda daha rahat ve bundan dolayı daha iyi yapıo yapmak istedıklerını ama evmize gelınce 20 bine aşkın taraftarımız varken stadda bu takımdan harıkalar beklerken sızce bu takım ankaragucu kocaelı hacettepe gıbı lıgın dıbıne demır atmış takımları bıle nıye sızce 1 farkla zar zor yenıyor bunu elbette sızde duşunmuşsunuzdur.Bunun tek nedenı benimde maratondan kombınem var bağırıp desteklemeye çalışıyorum ama arkadan adam bana bağrıyo otur kardeşim diye bende çıldıryorum aslında maratonda tribununde bağıracak çok eleman var fakat bu kombıne sıstemı bu işi çok zorlaştırdı herkes birbirinden uzakta grup oluşturalamıyor.Takıma sadece denız kale arkasında farozlular destek verıyor seneye bende olmadı kale arkasına kombıne alacağım yazık bu kadar taraftar gelıyor bu takım evinde çok rahat farklı galıbıyetlerle bıtırmelıydı bence bu saydıgım 3 maçı da inşallah sene sonu averajdan şp luğu kaçırmayız o zman trabzonun halini düşünemiyorum.Bu böyle gitmez benden demesi hala bu olaya son verme şansımız var gs maçına tribünler muhteşem olmalı ki gs yi de yarış dışına itelim ama bu işe yönetim el atmassa böyle maçlar izlemeye devam edeceğiz
arkadaşım yaşını bilmiyorum arkadaşım diyorum bu konuları tribün başlığında yazabilirsin maraton tribünde yönetimimiz kesinlikle grup istemiyor;)

Eymen
13.02.2009, 19:04
neyse konuyu çok dağıttım gibi özür dilerim her kes den ama her şey trabzonspor için neyse bjk ı yener evmizde denizliyi 3-2 ile geçerız 90+2 de umut un goluyle:)

marfat61
13.02.2009, 19:05
eymene kesınlıkle katıldığımı belırtıp umutla ısaac 2 lısının oynaması durumunda daha fazla gol atcağımızı dusunduğumu machı61 e saygılarımla sunarım ..oynamıcak bırı varsa oda gokhandır bencıllığı yuzunden..tsk

Ali Tunahan Güllü
13.02.2009, 19:07
1 puan da iyidir ama kazanırsak süper olur...bizim sabırlı olmamız lazım beşiktaş üstündeki baskı ile saldıracaktır bizim sakin olup ataklarımızı gerçekleştirmemiz lazım...inşallah puan veya puanlar çıkartıcaz...

machi_61
13.02.2009, 19:07
eymene kesınlıkle katıldığımı belırtıp umutla ısaac 2 lısının oynaması durumunda daha fazla gol atcağımızı dusunduğumu machı61 e saygılarımla sunarım ..oynamıcak bırı varsa oda gokhandır bencıllığı yuzunden..tsk

Arkadaşım senin düşüncelerine saygı duyuyorum. Bana göre İsaac-Gökhan daha iyi olacaktır. Bu benim düşüncem katılmıyor olabilirsin. Trabzonumuz kazansın gerisi yalan.

marfat61
13.02.2009, 19:08
evet trabzonumuz kazansın bende sana goruslerımı belırttım bunlarda benım dusuncelerımdı

machi_61
13.02.2009, 19:10
evet trabzonumuz kazansın bende sana goruslerımı belırttım bunlarda benım dusuncelerımdı

Tamam hemşehrim senin düşüncelerine saygılıyım :D
O zaman neymiş Bİ ÜÇ BÜYÜK VARDIR Bİ DE EN BÜYÜK :tsbayrak:

marfat61
13.02.2009, 19:11
eyv ...bordo mavı renksız yasamak anlamsız der gozlerınden operım canım hemsehrım:)

Eymen
13.02.2009, 19:13
şp olmak istiyorsak gs maçına kadar olan bjk denizli antalya maçalarından yıne en az 7 puan la dönmelyiz artık ben şp luk sürecine 3 maçlık bölümlere ayırarak bakıorum ılk 3 maçlık bölümü 7 puanla geçtik çok güzel hadi uşaklar hele de bjk a çakmıyomuyuz 9 puanla 2. bölumu kapatırız şp luğa koşarız

machi_61
13.02.2009, 19:14
Arkadaşlar bence en önemli maçımız sivas maçı olacak bu maçı yenersek sıralamada ikili averajla önde olmamızı sağlayacak.

Mustafa Ayazoğlu
13.02.2009, 19:15
Arkadaşlar bence en önemli maçımız sivas maçı olacak bu maçı yenersek sıralamada ikili averajla önde olmamızı sağlayacak.

sivası gündeme sokmayalım yeneceğiz merak etmeyin

Medallion
13.02.2009, 19:27

Siz kıyaslayın

Mac sahada oynaniyor, tahta uzerinde degil.

Kim golleri daha cok atarsa o kazaniyor. Futbolun adaleti yok. Derbi maclarda favoriler genelde kaybeder.

Ruyamda cok iyi oynadigimizi ama 1-0 yenildigimizi gordum. O yuzden ucmaya gerek yok, bu macta 1 puan bize yeter diyorum...

sanatik
13.02.2009, 19:30
bizden önce:

antalya - gs
fener - hacettepe
bursa - sivas

oynuyor. feneri gecdikde gs antalyada puan birakirmi ? bjk maci baslamadan süper haber olur.
sivasin bursada 2 belkide 3 puan birakacagini düsünüyorum. O acidan zaten bjk ile berabere bile kalmamiz önemli olacak.

Umarim 3 puan ile liderligi birdaha birakmamak ümidiyle geri aliriz.

bekir61
13.02.2009, 19:32
___________________Sylva__________________
___Serkan_____Song______Egemen_____Cale___
__________________Hüseyin_________________
_____________Selcuk______Colman___________
Yattara____________________________Alanzinho
__________________Gökhan__________________

en güzel böyle

machi_61
13.02.2009, 19:33

en güzel böyle

İşte buna katılıyorum :D

danger00
13.02.2009, 19:35
şu başlıkta yapılan yorumların yarısı maçla alakası olmayan yorumlar. biraz daha maça odaklanalım.

mashal61
13.02.2009, 19:37

en güzel böyle
Olmayacak bir sistem değil. Ama olmayacak bir sistem.

bmfırtına
13.02.2009, 19:38

Siz kıyaslayın
her iki takımda bu kadro ve dizlişle çıkarsa ben karşılaştırıyım
rüştü>sylva
song>zan
egemen=zapo
cale>deli
serkan=toraman
sivok>hüseyin
ernst>selçuk
colman>yusuf
yattara>s.özkan
bobo>gökhan
tello>umut
not:oyuncuları o mevkilerdeki performanslarına göre karşılaştırdım

turkish0061
13.02.2009, 19:39
cok guzel bir mac olacaktir. Insallah kavka filan cikmaz. Maci almamiz Lazim
Dua ediyorum, vede cok isitoyrum

Eymen
13.02.2009, 19:40
yanlış bı kıyaslama yapmışsın egemen turkıye lıgının en iyi defansı

Semih GÜL
13.02.2009, 19:42
Valla bu sene bir çok olumlu gelişme oluyor;

Sitenin başındaki gemiciler açayip etkileyici olmuş, bu yazının sitenin başlagıçında geçmesini düşünen herkeze teşekkürler....

Emeğe saygı, Saygı ile eğiliyorum....

Dosta düşmana karşı...Gemiciler...

miaksoy
13.02.2009, 19:44
rüştü>sylva
song>zan
egemen=zapo
cale>deli
serkan=toraman
sivok>hüseyin
ernst>selçuk
colman>yusuf
yattara>s.özkan
bobo>gökhan
tello>umut

rustu>sylva ??? tartisilir

ilhan
13.02.2009, 19:45
Arkadaşlar,

Ben hayatımda hiç görmedim futbolcu-futbolcu mukayesesini. İlk defa burada görüyorum.

Kaan
13.02.2009, 19:47
rüştü>sylva
song>zan
egemen=zapo
cale>deli
serkan=toraman
sivok>hüseyin
ernst>selçuk
colman>yusuf
yattara>s.özkan
bobo>gökhan
tello>umut

Rüştü > Sylva mı ?

Sen baştan kaybettin. :D

Arif Timurcioğlu
13.02.2009, 19:48
rüştü>sylva
song>zan
egemen=zapo
cale>deli
serkan=toraman
sivok>hüseyin
ernst>selçuk
colman>yusuf
yattara>s.özkan
bobo>gökhan
tello>umut
not:oyuncuları o mevkilerdeki performanslarına göre karşılaştırdım Senin mantığa göre bjk nin bu ligin zirvesinde olması gerekirdi ama zorla maç kazanıyor.

.....
13.02.2009, 19:48
sylva<rüstü

Hepsine tamam derim buna demem. Buna PES derim. Yuhh Derim...

mesut61
13.02.2009, 19:50
arkadaslar takima sonuna kadar destek.giden arkadaslarin Inonu yu inleteceginden eminim. bana musade burda saat gece 3 oldu. kalbim sizlerle ve takimla olacak.

pReN@_61
13.02.2009, 19:52
Bugün biletix gişesinden biletlerin yarın satılacağını öğrendik..

İnternet üzerinden satış olmayacakmış.

Haydi hayırlısı.

asilhamsi
13.02.2009, 19:52
rüştü>sylva
song>zan
egemen=zapo
cale>deli
serkan=toraman
sivok>hüseyin
ernst>selçuk
colman>yusuf
yattara>s.özkan
bobo>gökhan
tello>umut

ben de karşılaştırayım

TS>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>bjk+17

BORDO-MAVİ>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>siyahbeyaz

Anıl Caner
13.02.2009, 19:53
bmfırtına attın saçma sapan bir mesaj mahvettin başlığı valla helal olsun :).

Süleyman Eruyar
13.02.2009, 19:55
maçın hakemi fırat aydunus olur diye bekliyorum, ancak bu isim inşallah olmaz, Eskişehir maçından sonra bizim lehimize verdiği kararlar sonrası bayağı eleştirildi, başkalarının gönlünü almak için bizi yakabilir.. en güzeli Bünyamin Gezer, ancak daha yeni fener maçını yönetti, Yunus yıldırım olabilir..

Macin hakemi yunus yildirim olursa yandigimizin resmidir bence,Allah korusun böyle bir durumdan.
Yunus yildirim sirf ev sahibi takimlarin lehine eyyam düdükleri calan bir hakemdir.
Onun verilecegini zannetmiyorum,verilirse bu isin icinde bir yenigi vardir diyecegim.

Cafer abi yazdıklarından çıkardığım sonuç;

eğer Yunus yıldırım ev sahibi takımı kolluyorsa, bu fedarasyon onu bu maça kesinlikle atar..

Galatasaraybu fedarasyona düşman, Fenerbahçe düşman, hazır Trabzonsporda bu aralar sessiz, o zaman yanlız kalmamak için, Beşiktaşı yanlarına alacaklardır..

büyük kurgu, olurmu, burası Türkiye, olur..

kurgumuz bakalım nasıl sonuçlanacak, aynen dediğimiz gibi ilerliyor..

ilhan
13.02.2009, 19:57
Hay maşallah, alıntılara bak.

Yahu arkadaşlar, maçı konuşalım maçı.. Şu mesajlar yüzünden başlığa girip yazmayan sayısız insan var yahu, maç başlığındayız.

11 vs 11 değerlendirme mi olur? Bu adamlar sanki kavga edecek. :)

Muhammed KOÇ
13.02.2009, 19:58
normal şartlar altında evire çevire yeneriz bu kargaları.. hakeme dikkat diyorum..

Mustafa Ayazoğlu
13.02.2009, 19:58
Rüştü > Sylva mı ?

Yaşı düşünerek yapmış belki :)

Süleyman Eruyar
13.02.2009, 20:03
Hay maşallah, alıntılara bak.

Yahu arkadaşlar, maçı konuşalım maçı.. Şu mesajlar yüzünden başlığa girip yazmayan sayısız insan var yahu, maç başlığındayız.

11 vs 11 değerlendirme mi olur? Bu adamlar sanki kavga edecek. :)

değerlendirmelerimiz bu yonde olsaydı Hüseyin>sivok olurdu herhalde :)
hakikatten böyle şeymi olur, geçen hafta Fenerin 1 oyuncusunun kalitesi ibb li 4 oyuncunun toplamından büyükken sonuçun ne olduğunu biliyoruz dimi..

Onur
13.02.2009, 20:03
Hakemin istatistiklerine baktım da bu maçı almamız zor :|

Onur Şeref
13.02.2009, 20:04
Bu maçdan aşırı derecede ümitliyim ve eğer umduğum gibi olursa bizi bu ligde daha kimse tutamaz müthiş bir fikstürümüz var!.

ilhan
13.02.2009, 20:05
Futbol takım oyunudur arkadaşlar. Bunun tek tek değerlendirmesi olmaz. Maçı koparacak yıldızlar vardır. Ama her mevkinin adamı birbiriyle mukayese edilmez.

Kadro derinliği ve kalitesi açısından onlar bizden daha kaliteli. Ama tek fark onlar henüz takım olamadılar. Biz ise çok güçlü bir takımız.

Emirhan Makul
13.02.2009, 20:07
Herkes Beşiktaş Yenecek diyor.

ilhan
13.02.2009, 20:08

Aynı herkes Konyaspor maçında da aynı şeyi söylüyordu.;)

Onur Şeref
13.02.2009, 20:09
Aynı herkes Konyaspor maçında da aynı şeyi söylüyordu.;)

Aynı herkes Fener yenecekde diyordu.
Aynı herkes her hafta Trabzon ve Sivas bu hafta kazanamayacakda diyor.

6Şafak Aydın1
13.02.2009, 20:10
Süleyman Eruyar eger o kurgunuz tutarsa daha futbol mutbol izlemem, belkide en dogrusu zaten bu.

Emirhan Makul
13.02.2009, 20:11
Aynı herkes Fener yenecekde diyordu.
Aynı herkes her hafta Trabzon ve Sivas bu hafta kazanamayacakda diyor.

Herkesin Bir derdi var durur içrisinde :D

Miraç Atalay Çiftçi
13.02.2009, 20:12
Bana yine kısır bir maç geçireceğiz gibi geliyor.
Fener yada ilk BJK maçının kopyası olabilir.
Ha, Gökhan, Umut ya da İbo yaparsa bir güzellik; attığımız o golle kupaya yıllar sonra ilk kez dokunmuş oluruz.

ilhan
13.02.2009, 20:13
Uzun lafın kısası, ağzı olan bol keseden sallıyor. Yahu adamlar bizi hazmedemiyor. Elbette her hafta rakibimiz kimse o yener diyecekler.

Ben size Beşiktaş-Trabzonspor maç sonunu anlatayım.

* İnönü'de yönetime büyük öfke

* Taraftar çıldırdı!
* Stadın önünde taraftarlar protesto yapıyor
* Yönetim İstifa

Diğer yanda, kolbastı oynayan asil insanlar. ;)

Koray
13.02.2009, 20:16
İlhan,
+
Yıldırım Demirörennn yeeteeeeeerrrrrrrrrr

.....
13.02.2009, 20:16

Valla bizim burda kimse bjk yenecek demiyor. Ya beraberlik ya da Biz kazanırız diyorlar.

bjk neyine güvenerek biz kazanırız diyor hale daha anlamış değilim. Biz onlardan kaç kat iyiyiz ama yenecez demiyoruz. Allah büyüktür maç bitsin hele.

Muhammed KOÇ
13.02.2009, 20:17
Uzun lafın kısası, ağzı olan bol keseden sallıyor. Yahu adamlar bizi hazmedemiyor. Elbette her hafta rakibimiz kimse o yener diyecekler.

Ben size Beşiktaş-Trabzonspor maç sonunu anlatayım.

* İnönü'de yönetime büyük öfke

* Taraftar çıldırdı!
* Stadın önünde taraftarlar protesto yapıyor
* Yönetim İstifa

Diğer yanda, kolbastı oynayan asil insanlar. ;)
güzel anlatıyon ben de bunları bekliyorum ama kafamıza uçan sandalyeleri neden yazmadın :D bu çifkef leş kargaları oynatmaz..

Sami Kuk
Dün Rüya gördüm Beceke 1-0 öne gecıyor ılk dakkalarda..ben üzülüyorum kendımı yırtıyorum..Sonra maç bıtmeden uyanıyorum..OHHHHH RÜYAYMIS:d

Benım ruyalarım genelde cogu zaman ters cıkar:D İNS Buda öyle olur

ilhan
İlhan,
+
Yıldırım Demirörennn yeeteeeeeerrrrrrrrrr

Mustafa Denizli'yi de kalaylarlar (bu nasıl kelimeyse) diye düşünüyorum Koray. :)

Mustafa Ayazoğlu
13.02.2009, 20:18

Trabzonspor'u Galatasaray'dan başkası bu ligde yenemez!

Yan faktörler hariç, örn Bursa maçı

Miraç Atalay Çiftçi
13.02.2009, 20:19
Beşiktaş bizi yener kardeşim!
Diyeniniz var mı?
Uzun bir aradan sonra yok değil mi!
O halde şimdiden kazanmış sayılırız...

Takım olmak böyle işte...
Teşekkürler Ersun Yanal.

ilhan
13.02.2009, 20:20

Gell 24. hafta gellll... :cool:

Oktay AKKUŞ
13.02.2009, 20:20
Beşiktaş bizi yener kardeşim!
Diyeniniz var mı?
Uzun bir aradan sonra yok değil mi!
O halde şimdiden kazanmış sayılırız...

Takım olmak böyle işte...
Teşekkürler Ersun Yanal.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Oktay AKKUŞ
13.02.2009, 20:21

Geliyor Geliyor:D 4 Hafta Var Şurda:D

Erdem Keser
13.02.2009, 20:21
Beşiktaş pazar gecesi şok bir kararla Samet Aybaba'yı takımın başına getirecek :cool:

Hissediyorum bunu :D

Trabzonspor 61
13.02.2009, 20:22

Yan faktörler hariç, örn Bursa maçı

Ah o Bursa maçındaki yan hakemi bir elime geçirsem.:o

Mustafa Önder
13.02.2009, 20:22
Beşiktaş pazar gecesi şok bir kararla Samet Aybaba'yı takımın başına getirecek :cool:

Hissediyorum bunu :D

Ama abi Sametten önce Yılmaz Vural var Mesut Bakkal falan var:D

Mustafa Ayazoğlu
13.02.2009, 20:23

Mustafa Denizli 24. Hafta şampiyon belli olur demişti hatırlatırım

Koray
13.02.2009, 20:24
geseyi kendi sahamızda yeneceğimizi düşünüyorum...
bjk ve geseden en az 4 puan aldık mı şampiyonluk kutlamalarına başlayabiliriz :) Daha febe maçı var ama şampiyonluğun son maça kalacağını hiç sanmıyorum,inşallah da kalmaz yüreğim o maça dayanmaz...

ilhan
13.02.2009, 20:24

Aptala mâlum olurmuş derler bizim oralarda. :):rolleyes:

Oktay AKKUŞ
13.02.2009, 20:25

Onlar Bu Hafta Şampiyonluktan Olucaklar. Cincon'u Yenersek ki Yeniceğimizden Şüphem Yok; Şampiyon Belli 2. Kim :)

Trabzonspor 61
13.02.2009, 20:25
geseyi kendi sahamızda yeneceğimizi düşünüyorum...
bjk ve geseden en az 4 puan aldık mı şampiyonluk kutlamalarına başlayabiliriz :) Daha febe maçı var ama şampiyonluğun son maça kalacağını hiç sanmıyorum,inşallah da kalmaz yüreğim o maça dayanmaz...

Fene son hafta bizim stadta kevgire döner.;)

Muhammet
13.02.2009, 20:26

ççç

O adam her maçtan sonra hatalarımızdan ders alıp önümüze bakacağız diyor bir de.

Denizli büyük ihtimalle bizden tırsacak ve maçı soğutacaktır diye düşünüyorum. Açık oynayamaz, yoksa fena yaparız. :)

Ba®ış
evet evet 24. hafta gelsin :rolleyes::D:rolleyes::D

Mustafa Ayazoğlu
Ah o Bursa maçındaki yan hakemi bir elime geçirsem.:o

İstanbul bölgesi Üst Klasman Yardımcı Hakemi Hakan Yemişken'e 15 Şubat Pazar günü Kayseri'de oynanacak olan ve Hakemliğini Fethi Serkan Koçak'ın yapacağı Kayseri Erciyesspor - Adanaspor Maçında Yardımcı hakem olarak görev yapacak.

:)

.....
Bir aksilik çıkmazsa Allah nasip ederse bu sezon bizi yenecek takım göremiyorum. inşallah öyle olur

Oktay AKKUŞ

Şampiyonluk Maçında Bizi Avni Aker 'de Şu Dönemde Yenicek Takım Görmüyorum

Eymen
bence sıvas 2 maç art arta puan yıtırse kopacak gibme geliyor bencede bu senekı asıl rakıbımız gs olacak ama o lıncolne neler edecem maratondan o maçı taaa 6. haftadan berı ben geri sayım içindeyim

Koray
13.02.2009, 20:27

Sorun kevgire dönmesi değil,o maçın heyecanına yürek dayanmaz o manada :) Bizim yaşlı taraftarlarımız da var usta :)

.....
İstanbul bölgesi Üst Klasman Yardımcı Hakemi Hakan Yemişken'e 15 Şubat Pazar günü Kayseri'de oynanacak olan ve Hakemliğini Fethi Serkan Koçak'ın yapacağı Kayseri Erciyesspor - Adanaspor Maçında Yardımcı hakem olarak görev yapacak.

:)

Hani bu bir yıl men edildiydi ?

Miraç Atalay Çiftçi

İlhan formun yüksek bugün kanka:D
Bu arada şimdi aklıma geldi oldu da yendik, oldu da gs'i de yendik, oldu da son maça kalmadan şampiyonluk ilan ettik.
Ula biz Trabzon'a gidersek nasıl maçı izleyeceğiz, turu atacağız.

Mehdi, bırak Metin abi ile uğraşmayı, kombineleri kombinele... :D

Egemen Yılmaz
13.02.2009, 20:29
Bu maçı alırsak Beşiktaş' ın liderle olan puan farkı 9 olacak ve artık UEFA' ya ve intertoto' ya katılabilmek için uğraşacaklar. Adamlar için gerçek bir ölüm-kalım maçı, hem de yönetimle ve teknik direktörle hiç de barışık olmayan seyircileri karşısında oynayacaklar. En çok da bu yüzden ibreler bizi gösteriyor.

legorakiss
13.02.2009, 20:30
Rüştü > Sylva mı ?

bencede rüştü> silva
kupa macını hatırlatırm 2-1 yenildiğimiz

ilhan
13.02.2009, 20:31
İlhan formun yüksek bugün kanka:D
Bu arada şimdi aklıma geldi oldu da yendik, oldu da gs'i de yendik, oldu da son maça kalmadan şampiyonluk ilan ettik.
Ula biz Trabzon'a gidersek nasıl maçı izleyeceğiz, turu atacağız.

Mehdi, bırak Metin abi ile uğraşmayı, kombineleri kombinele... :D

Oğlum bizim sınav dönemlerine geliyor ligin son haftası. :D

Eymen
bjk bu maç bızı yenerse denizli maçına bikiniyle gelecem görürsünüz beni trübünde o kadar ki eminim:)

mashal61
Bu maçı kazanmamız halinde bjk lige havlu bornoz ne varsa atacak. Martta bir de sahamızda gs maçımız var ki bu iki maçı kazanmamız halinde şampiyonluk %61 ihtimalle bizimdir.

Miraç Atalay Çiftçi
13.02.2009, 20:32
Oğlum bizim sınav dönemlerine geliyor ligin son haftası. :D

Şii, Müge duymasın ama, dinlemem sınav falan, olum 25 yıl bekledim ben; sınavlar bir sene beklesin...

Yok yok şaka :D

Mert67
13.02.2009, 20:33
bencede rüştü> silva
kupa macını hatırlatırm 2-1 yenildiğimiz
Tek maçlık performansa bakarsak olmaz.Ayrıca ligde Slyva'nın kalede olduğu tek Bursa maçında yenilmişiz.(O maçda da nasıl yenildiğimizi biliyorsunuz:mad:)
Hatırlatırım dünyanın en iyi kalecisi Cech ve Türkiye maçındaki hataları.;)

Egemen Yılmaz
13.02.2009, 20:34
bjk bu maç bızı yenerse denizli maçına bikiniyle gelecem görürsünüz beni trübünde o kadar ki eminim:)

Bunu unutmamak lazım :D

Koray

Allah utandırmasın :D

Muhammet
Yahu ne olur G.Zan oynasın bjkde. :) Çok eğlenceli olur o zaman. :)

Cihan Catli
13.02.2009, 20:35
biletixten tek kişi 2 tane kimlik fotokopisiyle 5 tane bilet alabilir mi?? bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Oktay AKKUŞ
13.02.2009, 20:35
:alkış::alkış::alkış:
Ahmet Çakar Gibi Olma da:D:P

Oktay AKKUŞ
13.02.2009, 20:37
Yahu ne olur G.Zan oynasın bjkde. :) Çok eğlenceli olur o zaman. :)

ibo ve Gökhan Zan Oynasun:D

Gökhan Traktör gibi:D Çok Ağır kalıyor:d

bmfırtına
13.02.2009, 20:38
bunlar çok büyük iddaa lar:D
valla ben malatyaspor la falan oynasaka genede diyemezdim:D

Eymen
13.02.2009, 20:38
bjk ı yenersek trabzonda meydanda şölen var dıyenler 1 e bassın yok dıyenler ise trabzonsporlulugunu gözden geçirsin:)

legorakiss
13.02.2009, 20:40

eymen ağır ol biraz hakemi de bu işin içine katarak bir daha düşünüp yaz bence:)
hakem baskı altında kalacak heralde cünkü birileri anadoludan şampiyon çıkarmak için düğmeye basmış diye dedikodular cıkarıyo:)

evrents
13.02.2009, 20:41
Şampiyon olmak istiyorsak bu maçı alıcaz başka yolu yok yenemiyorsak da yenilmemeliyiz

servet nuh
13.02.2009, 20:42
yapılacak 2 şey var....

1....defans göbeğinin çakılı olması şart,aynı fener maçı gibi
2....bjk yı büyütmeyelim...normal oyunumuz oynayalım....stres yaparsak problem yaşarız

Eymen
hakem taraftar baskısı bjk hıkaye trabzon deplasmanda şahane ben bu takıma güüüüüüüüüüüüü veeeeeeeee niiiiiiiiiii yoooooooooo ruuuuuuuummmmmmmmmmm aama siz katılmasın o sizin bileceğiniz iş renkdaşlarım

evrents
Abi biraz yavaş ol :D daha gs,fb,bjk'ye gol atamadık yahu bu kadar emin konuşma :):D

Onur Şeref
13.02.2009, 20:43
İnşallah Istanbuldaki GS maçındaki gibi saçma sapan 1 gol yiyip ritmimizi bozmayız.En büyük korkum saçma sapan bir gol yemek.

evrents
13.02.2009, 20:44
bjk evinde denizliyi kratochvil'in kendi kalesine attığı golle çok zor yendi konyayla pozisyona giremeden berabere kaldı ilk yarının sonlarında ankaraspor'a evinde 3-1 yenildi beşiktaşı yenmemiz pek de sürpriz olmaz

Yasin T.
13.02.2009, 20:45
yarın buyuk gün, biletler satışa çıkıyor.biletimizi alıp allahın izniyle inönüde bjkyi yencez

legorakiss
13.02.2009, 20:46
Tek maçlık performansa bakarsak olmaz.Ayrıca ligde Slyva'nın kalede olduğu tek Bursa maçında yenilmişiz.(O maçda da nasıl yenildiğimizi biliyorsunuz:mad:)
Hatırlatırım dünyanın en iyi kalecisi Cech ve Türkiye maçındaki hataları.;)
silva tolga gibi değil ama hatalar yapıyo ankaragücü macındada durduğu yer yanlıştı
vurgulamak istediğim silva değil rüştünün performansı ben rüştünün hiç bir ts macında kötü olduğunu görmedim hep panter kesildi...ama inş bu sefer oyle olmazda her gelen topu yer umutla gökhan yeterki kaleciyi nişanlamasınlar ayrıca gökhandan yine yay çevresinden sert bi vuruşla gol bekliyorum

Eymen
13.02.2009, 20:46
gol atamadık dıyorsunuz da o forvetlerın becerıksızlıgımı mı dıyelım şanzızlıgı mı dıyelım adı nı sız koyun bu takımlara karşı buldugumuz pozsyonları hangı takım onlara karsı buldu elbette gulecek sans yuzumuze o maç ta geldı çattı bekle bızı ınonu bjk çok kötu gaymış

cihatöztürk
13.02.2009, 20:47
bjk evinde denizliyi kratochvil'in kendi kalesine attığı golle çok zor yendi konyayla pozisyona giremeden berabere kaldı ilk yarının sonlarında ankaraspor'a evinde 3-1 yenildi beşiktaşı yenmemiz pek de sürpriz olmaz

yenmemiz süpriz olmaz ne demek zaten favori bizi bjk bizi yenerse süpriz ollur :D

Trabzonspor 61
13.02.2009, 20:48
Son 2 gün.5 atmaya çok az kaldı...

evrents
13.02.2009, 20:49
yenmemiz süpriz olmaz ne demek zaten favori bizi bjk bizi yenerse süpriz ollur :D
Maç İnönü'de olduğu için öyle dedim yoksa yeneriz yani :D

Emre ÖZTÜRK
13.02.2009, 20:52
ula alacağuk bu maçı var mi ötesu:D

Onur Şeref
silva tolga gibi değil ama hatalar yapıyo ankaragücü macındada durduğu yer yanlıştı
vurgulamak istediğim silva değil rüştünün performansı ben rüştünün hiç bir ts macında kötü olduğunu görmedim hep panter kesildi...ama inş bu sefer oyle olmazda her gelen topu yer umutla gökhan yeterki kaleciyi nişanlamasınlar ayrıca gökhandan yine yay çevresinden sert bi vuruşla gol bekliyorum

Sylva'nın Ankaragücü maçındaki yediğimiz golde hiç bir hatası yokdu.Sylva topun kaleye yöneleceğini düşünerek ileri çıkdı kaleyi kapatmak için fakat top Selçuğa çarparak saçma sapan bir şekilde gol oldu.Belki Selçuğada çarpmasa taca falan gidiyordu çok kötü vurmuşdu.

evrents
Bu maç trabzon gol attığında bu sezon hiç sevinmediğim kadar (çünkü gs,bjk,fb'ye gol atınca sevinmek daha güzel oluyo :D)öyle bir sevincemki (bağırcam) apartman noluyo diycek :D:D fb maçındaki gibi goller kaçırmayız inşallah

Cihan
13.02.2009, 20:53
5 olur 5 en az 5 atarız beşiktaş dediğin neki kardeşim en az 5 olur 5 den aşağı atarsak beni bir daha bu sayfada yazdırmayın

Oktay AKKUŞ
13.02.2009, 20:53
Bu maç trabzon gol attığında bu sezon hiç sevinmediğim kadar (çünkü gs,bjk,fb'ye gol atınca sevinmek daha güzel oluyo :D)öyle bir sevincemki (bağırcam) apartman noluyo diycek :D:D fb maçındaki gibi goller kaçırmayız inşallah

inşALLAH..

Oktay AKKUŞ
13.02.2009, 20:54
5 olur 5 en az 5 atarız beşiktaş dediğin neki kardeşim en az 5 olur 5 den aşağı atarsak beni bir daha bu sayfada yazdırmayın

Şimdiden yazma O Zaman:):)

1-2 ALırık Diyorum. Fazla Abartmayalım

Hüseyin İlkin
13.02.2009, 20:54
Maç günü yaklaştıkça heyecanım yine tavan seviyesine çıkmaya başladı .

Pazar akşamı maçtan sonra tv izlemek çok güzel olacak , dansöz gibi kıvıranlar :cool:

legorakiss
13.02.2009, 20:55
bjk yı yenersek acaba inönüde kolbastı müziğini çalarlarmı
izin vermez bjk yönetimi heralde
yada taraftar bu yenilgiden sonrada çıldırır ortalık karışır kolbastı hikaye olur

Cihan
13.02.2009, 20:56
beyler bak bu kadar iddaalyım 5 atmayalım maçtan sonra buraya tek kelime yazarsam
5 diyorum ya hiç bir zaman bu kadar inanmamıştım 5 geliyor... 5 atıcaz 5 hafta sonrada 5 puan farkla lider olacaz

evrents
13.02.2009, 20:57
Bu maçı 3-2 alıcaz yazıyorum buraya dersiniz evren demişti 3-2 alıcaz diye :D

sanatik
13.02.2009, 20:58
Bana yine kısır bir maç geçireceğiz gibi geliyor.
Fener yada ilk BJK maçının kopyası olabilir.
Ha, Gökhan, Umut ya da İbo yaparsa bir güzellik; attığımız o golle kupaya yıllar sonra ilk kez dokunmuş oluruz.

beraberlige raziyim. macdan sonra ne derim bilemem ama puan durumuna göre 6 puan farkda kalmak önemli. Diger türlü 3 puana inecek fark ve bjk ümitlenecek yine.

mustafaction
trt 3 te 85-86 ts-kayseri maçı var

Keleşoğlu
tabiki 1-0 olsun bizim olsun ama olurda bjk yi zayıf yakalarsak atabildigimiz kadar atmalıyız onlar bunu yapmıstı cunku..
sinan enginn bizim taraftarın koltukları kırdıgı 80inci dakikada tatil olan 5-0lık mactan sonra dalga gecer bicimde "oyunculara daha fazla atmayın dedik" lafı hala aklımda

Cihan
13.02.2009, 20:59
abi ben antreman maçına bile 5 atacaz demedim ya ... bu kadar söyleyeyim 5 geliyor sözümün arkasındayım 5iktaşı 5 golle yenip 5 hafta sonra 5 puan farkla lider olacağız ... şampiyonluk yüzü görmeden ölmeyeceğim galiba... 17 yaşındayım ilk defa bu kadar rahat ve inanarak söylüyorum 5 geliyor..

Onur Şeref
13.02.2009, 21:03
abi ben antreman maçına bile 5 atacaz demedim ya ... bu kadar söyleyeyim 5 geliyor sözümün arkasındayım 5iktaşı 5 golle yenip 5 hafta sonra 5 puan farkla lider olacağız ... şampiyonluk yüzü görmeden ölmeyeceğim galiba... 17 yaşındayım ilk defa bu kadar rahat ve inanarak söylüyorum 5 geliyor..

5 puan farkla nasıl lider olcaz onuda bi açıklada anlayalım.

sanatik
13.02.2009, 21:04
bjk ile oynadigimiz iki macin birini berabere birinide mustafa denizli ile trabzonda yenildik. Simdi 5 farkdan bahsetmek bana biraz fazla geliyor. Maci kazanirsak cok önemli is yapdik demekdir cunkü 9 puan fark ile bjk artik zor toparlar hatta yönetimide o macdan sonra fazla sürmeden indirir. Öyle düsünüldügü gibi kolay mac olmayacak. Beraberlik bile isimize gelecek.

KÖKSAL AYDIN
13.02.2009, 21:13
Bu maçı rahat kazanacağız diyenleri anlamakta zorluk çekiyorum.Yani derby maçlarda bu kadar basit kazanacağız diyemeyiz.Rakibin durumu ne olursa olsun sonuçta deplasmanda ve Bjk ile oynayacağız.
Yenersek bir rakibi saf dışı bırakırız ama beraberlik de kötü sonuç olmaz.

Cafer Bulur
13.02.2009, 21:14
Gs tv de skibbenin aciklamalarini izledim.
Sivas ve Trabzonsporun sampiyonluk yolunda favoriler oldugunu kabul etmemiz gerekir dedi.
2 takimda cok istikrarli bir sezon yasiyorlar ve sampiyonluklari sürpriz olmaz demek istedi.
Tabii benim de gögsüm kabarmadi degil .:)

ademkazaz
13.02.2009, 21:17
Beşiktaş şu ana akdar ligin ilk 9 sırasındaki takımalrdan sadece antebi 3 - 0 yenmiş.
Ankarasapora yenilmiş, sivasla berabere kalmış.

Biz de ligteki ilk 9 takımdan sadece ankarasporu yenmişiz.

Beşiktaşa kupada yenmemiz gereken maçta yenilmişiz.

Cafer Bulur
13.02.2009, 21:18
Bu maçı rahat kazanacağız diyenleri anlamakta zorluk çekiyorum.Yani derby maçlarda bu kadar basit kazanacağız diyemeyiz.Rakibin durumu ne olursa olsun sonuçta deplasmanda ve Bjk ile oynayacağız.
Yenersek bir rakibi saf dışı bırakırız ama beraberlik de kötü sonuç olmaz.
Abi biz bu sezon cok gördük, o bu maci rahat kazaniriz söylemlerini.
Sahsen ayni yanilgiya gecen hafta ben düstüm,erken gol gelirse rahat aliriz diyordum.Ama nerdee...
Bize bu sezon kolay mac kazanmak yok,buna defalarca sahit olduk.
Zira hedef takimiz ve rakipler bize üst düzey motivasyonla hazirlaniyorlar.
Bu nedenle hele ki bjk maci cok zor gececek,özellikle rakibin konumuna bakildiginda.

güneyli
13.02.2009, 21:23
Pazar akşamı inönünün zemini muhtemelen ıslak dolayısıylada kaygan olacak.Beşiktaşa göre topa sağlam basma ve yağışlı havada oynama tecrübesi bizim takımda daha fazla.Hatalara açık bir zeminde bjk defansının daha fazla hata yapacağını umuyorum.Uzaktan şutlarında belirleyici olacağı maçta tellenun şut atmasına izin vermemek gerek.Bizde ise başta gökhan (denemeyi ıslak zeminde yaptı)olmak üzere bir çok oyuncumuz şut çeker ve bjk kalesini zorlarız diye düşünüyorum.

Mustafa Hazıroğlu
13.02.2009, 21:24
fb,ankara maçlarındaki gibi oynarsak dediğin doğru.Farka gideriz bjk'yi inönüye gömeriz..

bbyanik
13.02.2009, 21:25
valla konyayı yenselerdi keşke bize hırslanacak bunlar şimdi varolma maçları zor geçecek yenmek için ellerinden geleni yapcaklar ama bu arada bizden yiyecekler ve kazanacağız diye düşünüyorum bide mustafa denizli yi kovabilirler bu maçtan sonra :)

Mustafa Hazıroğlu
13.02.2009, 21:25
Pazar akşamı inönünün zemini muhtemelen ıslak dolayısıylada kaygan olacak.Beşiktaşa göre topa sağlam basma ve yağışlı havada oynama tecrübesi bizim takımda daha fazla.Hatalara açık bir zeminde bjk defansının daha fazla hata yapacağını umuyorum.Uzaktan şutlarında belirleyici olacağı maçta tellenun şut atmasına izin vermemek gerek.Bizde ise başta gökhan (denemeyi ıslak zeminde yaptı)olmak üzere bir çok oyuncumuz şut çeker ve bjk kalesini zorlarız diye düşünüyorum.
Çok şut çekeceğimizden emeinim.Ligin en çok şu atan takımıyız zaten:)

KÖKSAL AYDIN
13.02.2009, 21:28
Abi biz bu sezon cok gördük, o bu maci rahat kazaniriz söylemlerini.
Sahsen ayni yanilgiya gecen hafta ben düstüm,erken gol gelirse rahat aliriz diyordum.Ama nerdee...
Bize bu sezon kolay mac kazanmak yok,buna defalarca sahit olduk.
Zira hedef takimiz ve rakipler bize üst düzey motivasyonla hazirlaniyorlar.
Bu nedenle hele ki bjk maci cok zor gececek,özellikle rakibin konumuna bakildiginda.

Bazen bazı TV kanallarının internet sitelerinde anketler yayınlanıyor.Orada millet oy kullanıyor ve bizim takımın yüksek çıkmasını istiyor.Yani orada yüksek çıksan ne olacak.Önemli olan sahada ne yaptığın.

Ayrıca şunu söyleyeyim şahsen o anketlerde bizim düşük çıkmamızı istiyorum.Nedenine gelince orayı takip edebilecek seyircimiz de futbolcumuz da oranımızı düşük görünce daha da motive olacaktır diye düşünüyorum.

Hatta istanbul takımlarının taraftarlarının bunu bir avantaj olarak kullandıklarını bile duydum.Yani onların taraftarları rakip takım yönünde oy kullanıp kendilerini düşük gösteriyorlar böylece maça olan motivi artırmak istiyorlar.

Bu da bir yöntem...

mustafaction
13.02.2009, 21:28
Yok yok 5-0 değil 9-0 falan yeneriz karşımızda mahalle takımı var sanki

Harun Karadeniz
13.02.2009, 21:29
Rüştü bir iki tane başarılı kurtarış yaparsa başlarda

Sonra kolay kolay gol yemez.

hüseyin1975
13.02.2009, 21:31
Heyecan yapmaz ve Taraftardan etkilenmezsek bu maci aliriz bence

ilhan
13.02.2009, 21:32
Yine 5-0 lar uçuşuyor. Yahu Allah aşkına yapmayın. :) Tamam takımımıza güveniyoruz ama bu sezon kime rahatça 5 tane atmışız.

Muhammed KOÇ
13.02.2009, 21:33
bi organizasyon var mı stada toplu gidiş felan ?

Cafer Bulur
13.02.2009, 21:37
Yine 5-0 lar uçuşuyor. Yahu Allah aşkına yapmayın. :) Tamam takımımıza güveniyoruz ama bu sezon kime rahatça 5 tane atmışız.
Belediye ye 4 tane atmistik ama o macta bile zorlanmistik.:)
Bjk macinda macin basindan itibaren rakibe siddetle direnmezsek isimiz zor olur.
Rakip mutlak kazanmak zorunda ve bu yüzden cok istahli ve baskili oynayacaklardir.
Fb macindaki gibi ayaga pasi iyi yapip bu baskilarini kirmaliyiz.

Miraç Atalay Çiftçi
13.02.2009, 21:39

Kedidir o kedi...

mehmetdoğan
13.02.2009, 21:42
yenilmeyelimde her türlü skora razıyım ben

Travelair
13.02.2009, 21:42
Karşılaştırma yapılmış. Ben de şunu sorayım: Şu anda bjk'den bizim 11'e hangi oyuncumuzu kesip layık görürsünüz?

Ben hiçbirini görmüyorum

Burak 1967
13.02.2009, 21:43
Trabzonumuz için karşılama organizasyonu neden yapılmıyor?

irfanb
13.02.2009, 21:47
Bir arkadaş yazmişti.Bu RÜŞTÜ eski formunda değil, cok kartlaşti,BuRUŞTUdiye...:)

Cafer Bulur
13.02.2009, 21:48
Karşılaştırma yapılmış. Ben de şunu sorayım: Şu anda bjk'den bizim 11'e hangi oyuncumuzu kesip layık görürsünüz?

Ben hiçbirini görmüyorum
Bjk den daha kaliteli bir kadromuz var diyorsun yani.
Ben de söyle söyleyeyim,onlardan kalite olarak da takim olgusu olarak da daha üstünüz.
Ama önemli olan bu özellikleri de pazar günü sahaya yansitabilmektir.
Biz takim olarak agresif yapimizi ortaya koydugumuz anda cok iyi bir takimiz.
Ama a.gücü macindaki gibi rakibi oynatirsak pazar aksami hayal kirikligi olabilir.Bu nedenle macin basindan itibaren oyuna sarilmaliyiz.

ademkazaz
13.02.2009, 21:57
alanzinho bile recep ivediği izlemeye gitmiş :)

irfanb
13.02.2009, 21:57
En önemli avantajimiz cok rahat olmamiz.Yenmek zorunda olanin Beşiktaş olmasi, onlari strese sokacak, hata yapmaya zorlayacaktir.Hücum futbolu oynayacaklarindan, boş alanda Yattara ve oynarsa Alanzinho macta yildizlaşacaklar düşüncesindeyim.

mhayri
13.02.2009, 22:00
Trt3 de Trabzonspor yenilmez hatta kazanır, favori diyorlar ,
ben bu havayı hiç beğenmiyorum demedi demeyin...

Semih58
13.02.2009, 22:02
3-0 alırız,hiç endişem yok.

Cafer Bulur
13.02.2009, 22:04
Trt3 de Trabzonspor yenilmez hatta kazanır, favori diyorlar ,
ben bu havayı hiç beğenmiyorum demedi demeyin...
Derbilerde favori olanlar genelde kazanamaz ,sanirim bundan endiseleniyorsun.
Fb macinda favori fb idi,sahada ise Trabzonspor konustu.
Ben de hicbir derbi macinda favori olmak istemezdim.

Mustafa Yüksek
13.02.2009, 22:06
ne korkmak lazım ne de çok iddialı konuşmak...futbocularımız ellerinden geleni yapacaktır...sadece buna güvenelim ve sabırla maç saatini bekleyelim...

Ali Tunahan Güllü
13.02.2009, 22:08
Maç günü yaklaştıkça heyecanım yine tavan seviyesine çıkmaya başladı .

Pazar akşamı maçtan sonra tv izlemek çok güzel olacak , dansöz gibi kıvıranlar :cool:

inşallah maçı kazandıktan sonra kanaltürkteki sinan enginin çıktığı programı izlemek bana zevk vericek:cool:

erman_ss
13.02.2009, 22:08
organizasyon yokmu beşiktaş maçı için

Burak Seyitoğlu
13.02.2009, 22:14
bu maçta favori biz değiliz iddia bile bizim galibiyetimize en yüksek oranı veriyor bu bir.
jimnastikçiler takım oyunu oynayamadıkları gibi bireysel yeteneklerini konuşturmaktan da çok ötedeler bu iki.
jimnastikçileri iki kere elimizden kaçırdık, hakkımız olan maçta yenildik bu da bizim futbolcularda büyük bir hırsa neden olmuştur diye düşünüyorum bu üç.
denizlinin oyun anlaşıyı ile ersun hocanın oyun anlayışı arasında ersun hoca lehine dağlar kadar fark var bu dört.
jimnastikçilerin taraftarı baskı kurmaya çalışacak ama kadıköyde olduğu gibi biz oyunumuzu sahaya yansıttığımızda ve inşallah erken de bir gol bulduğumuzda bizi alkışlamaya, demirören'i ve denizliyi yuhlamaya başlayacaklar bu beş.
jimnastikçilerin fizik gücü en üst seviyede olsa bile bizim tempomuzda en fazla 65 dakika oynayabilirler bu da 25 dakika tek kale demektir ki bu sefer forvetlerimizin iyi işler yapacağını düşünüyorum bu da altı.
hüseyin delgado veya yusuf hangisi oynarsa onu kesecek buna eminim, song ve egemen de büyük ihtimalle tek forvet oynayacak olan jimnastikçilerin forvetini kitleyecektir. Kanatlarda serkan ve cale oynar diye düşünüyorum iki kanattan da iş yapamazlar. Zaten bizim forvetimiz özellikle umut ilerde basacağı için defansları da top yapamayacak. Yattara üzülmez'i deliye çevirecek bir kırmızı kart bekliyorum ilk yarıda. Bu da bizim farka gitmemizi sağlayacaktır bu da yedi.

Çok rahat olmayacak, sahada yürüyerek maçı kazanmayacağız ama fark atacağımızdan şüphem yok...

ww.com.tr
13.02.2009, 22:14
sinemadaydım simdi bütün takım recep ivediğe gitmiş alanzinho colman cale tony bunlar ne anlıcakta gülecek ayrıca alanzinho o kadar kısa boylu ve çelimsizki inanamadım yanı süper kısa boylu adam ya çok şaşırdım.

TAHSİN 61
13.02.2009, 22:16
Tek korktuğum Ve çekindiğim Çarşı'nın performansı Beşiktaş'dan tırsan köpek olsun... Çarşı maç alır maç kazandırır maç verir... ni tekim üstü açık ve daracık yerde Değil TV'de kendi sesimizi bile duymıcaz eminim....... ben gollü beraberlik diyorum maç için.. Derbi maçlarda kısır bizim takım.. kazanamıyoruz..

bbyanik
13.02.2009, 22:20
erkenden yatmış herkez sanırım yarın bilet günü :)

genç61
13.02.2009, 22:22
Tek korktuğum Ve çekindiğim Çarşı'nın performansı Beşiktaş'dan tırsan köpek olsun... Çarşı maç alır maç kazandırır maç verir... ni tekim üstü açık ve daracık yerde Değil TV'de kendi sesimizi bile duymıcaz eminim....... ben gollü beraberlik diyorum maç için.. Derbi maçlarda kısır bizim takım.. kazanamıyoruz..
kardes sen hic inönude mac izlememissin carsı ne eski carsı ne de eski ses koyuyorlar kapalının onune kamera ses alıcı o kadar ses cıkıyor 100 kişi bile bagırsa tv deli ses cıkıyor gel bak bakalım stadta varmı oyle bir ses ben bjk kendi maclarına gidiyom ikinci yarı hem denizli hem antalya macınca gitim numaralıya ama oyle ekisi gibi aham saham bir ses yok

tv trabzon sesini ne alisamiyende nede inonuda duyamazsın onların onunde ses alıcı cıhaz varkapalıda
kadikoyde bu yok mesela bunu erman torogluda dedi oyuzden kadıkoyde sesini duyuyorsun trabzonun o yuzden inonude duyamıyorsun

genç61
13.02.2009, 22:30
erkenden yatmış herkez sanırım yarın bilet günü :)
olabilir gercekten

oguzhann
13.02.2009, 22:33
öyle veya böyle çarparız kartalı

TAHSİN 61
13.02.2009, 22:35
kardes sen hic inönude mac izlememissin carsı ne eski carsı ne de eski ses koyuyorlar kapalının onune kamera ses alıcı o kadar ses cıkıyor 100 kişi bile bagırsa tv deli ses cıkıyor gel bak bakalım stadta varmı oyle bir ses ben bjk kendi maclarına gidiyom ikinci yarı hem denizli hem antalya macınca gitim numaralıya ama oyle ekisi gibi aham saham bir ses yok

tv trabzon sesini ne alisamiyende nede inonuda duyamazsın onların onunde ses alıcı cıhaz varkapalıda
kadikoyde bu yok mesela bunu erman torogluda dedi oyuzden kadıkoyde sesini duyuyorsun trabzonun o yuzden inonude duyamıyorsun

Kardeşim ben beşiktaş çocuğuyum beşiktaşda Pide salonumuz var ben herşeyi biliyorum.. ben 5 sene BJk tribunde maç izledim Kadıköye gittim 3-4 lük maça bu işi onlar kadar iyi yapan taraftar grubu yok Türkiye'de ilk 5te Bursa eskişehir kocaeli karşıyaka Göstepe vardır ama biz bu sene çok iyi gidiyoruz.. O bakımdan sana en basit örnek Liverpool maçıdır.. Ayrıca Tvde onların sesi çıksın çıkmasın ben staddan bahsediyorum.. bizi bastırcaklar Zaten konuşmaya gerek yok maça geliyosan pazar günü anlarsın ne demek istediğimi? En son oynadığımız maçta delgoda frikikten atmıştı.. bize o maçı hatırlıyormusun ? ses çıkmadı ses... kime neden bahsediyorsun...

mustafaction
13.02.2009, 22:38
bırakın şu ezik taraftarları övmeyi belki sesleri çok çıkan bir topluluk ama kendi kulüplerine bu kadar zarar veren başka taraftar grubuda yok Türkiye'de..Bakın ne kadar ceza almışlar bu sene

nuhoglu
13.02.2009, 22:38
arkadaşlar kimler geliyor havaalanına

mustafaction
13.02.2009, 22:44
Kargalar maç öncesi “Eyvah, bu hafta da kaybedersek puan farkı dokuz, biz artık şampiyonlukta yokuz” diyorlar.

Ts galibiyeti sonrası Fenerbahçeliler “Hemen bulmalıyız birkaç piyon, yoksa olamayız şampiyon” diye düşünürken

Galatasaray ise “Puan farkı dört, yayınla bir deklarasyon ayıplarını ört” diyerek ağır bir bildiri kaleme alıyordu.

kaynak:haber61

nuhoglu
13.02.2009, 22:45
muhammet yatsana sabah erken kalkıcaksın zinde ol kuyrukda bekliyeceksin:)

Ahmet Başkaya
13.02.2009, 22:49
arkadaşlar maç kaçta yarın 19 demi

Cafer Bulur
13.02.2009, 22:50
arkadaşlar maç kaçta yarın 19 demi
Evet,fb-hacettepe maci yarin 19 da.:)

Ahmet Başkaya
13.02.2009, 22:51
pazar diyecektim

Muhammed
13.02.2009, 22:52
Trabzonspor taraftarlarının bjk nin şu macına bu macına gittim demesi hoş değil. Diğer takımları en azındn bir sempatileri bile varsa trabzonsporu tutmamaları daha iyi olucaktır.

Mustafa Ayazoğlu
13.02.2009, 23:01
fırtına öncesi sessizlik, fb maçı öncesi karşılama felan vardı. bjk maçı için o coşku yok forumda. sanırım maç sonu bekleniyor.

sametaydin
13.02.2009, 23:08
Beraberlik bile bize yarar ama onlara yaramaz o yüzden saldıracaklar. Basit bir öngörü bu ama gerçek. Akıllı oynarsak fark bile atabiliriz. Ama sonuçta derbi maçı küçümsememek lazım. Ankaraspor maçındaki gibi oynamalıyız. Geriye yaslanmış takım ani ataklarla gol aramalıyız. Bunda başarılı olacağımızdan eminim.

Muhammed KOÇ
13.02.2009, 23:08
muhammet yatsana sabah erken kalkıcaksın zinde ol kuyrukda bekliyeceksin:)
yatıyorum ya:D yarın büyük maraton var :) biletsiz kimse kalmaz inş.. hadi gazamız mübarek olsun !

Recep Alkan
13.02.2009, 23:13
yatıyorum ya:D yarın büyük maraton var :) biletsiz kimse kalmaz inş.. hadi gazamız mübarek olsun !

o çok zor. yani kimsenin biletsiz kalması :) bize maracana stadı falan lazım bu maçda :)

Ali Yerlikaya
13.02.2009, 23:13
Tabiki herkesin gönlü farkli bi galibiyette ne kadar rezil bi futbol oyniyorsa rakip sonucda bi derbi maci ne olicagi hic belli olmiyan maclardir. SOn maclara bakarsak biz bi adim öndeyiz ama hakem maci 50% den fazla etkiliyecegi kesin.

Herseyin hayirlisi sene sonu lider oluruz ins.

.....
13.02.2009, 23:17
Bu maçı Alacaz Başka Yolu yokkkkk

Burak 1967
13.02.2009, 23:18
Bir hayal mi olur acaba;

Maça saatler var, inönü stadı çevresi tamamen bordo mavi renklere bürünmüş, satıcılar, taraftarlar her yanını sarmış, bize 1500 kişilik yer ayırmışlar stadın içinde lakin, İstanbul un çeşitli semtlerinden, çevre illerden, Trabzon dan türlü organizasyonlar ile biletli biletsiz binlerce taraftar akın etmiş stada. onlar maça girmese de orayı Trabzon mabedine çevirmeyi akıllarına koymuşlar. stada bu mabedin içinden titreyerek giren kargaların dışardakiler korkusuyla çıkmayan sesi, dışardaki taraftarla içerdekilerin bordo mavi tezahuratları. maçın sonunda zafer nağraları ile feribotlardan, otobüslerden, caddelerden haykırılan BİZE HER YER TRABZON tezahuratları.... ne müthiş olur du değil mi...

mkmsas
13.02.2009, 23:19
Forumda tehlikeli bir hava var.. İnşallah takımımız da aynı hava yoktur...

Ankaragücü maçında son dakika golü gelmeseydi, bu başlıkta 5 gollü galibiyetlerden bahseden arkadaşların bir kısmı, muhtemelen farklı mağlubiyet konusunda iddialı yazılar yazacaklardı...

Sezon boyunca sadece 3 maçını 2 veya daha farklı skorla kazanmış bir takım için ligin en zor bir kaç deplasmanından birinden alınacak kolay bir galibiyet, öyle ya da büyük bir sürpriz olur...

Fenerbahçe maçıyla aynı noktadayım.. Takımların oyunlarını bir teraziye koyduğumuzda, ağır basıyoruz.. Ancak tribün etkisi, motivasyon, hakem, büyük maçlarda favori olanın zor kazanması gibi etkenler temkinli olmayı gerektiriyor...

Erdal
13.02.2009, 23:20
Kutsal plak kardeş gel sen o mesajını sil olurmu...Maç başlığı hiç boş bırakmaya gelmiyor yahu...Trabzonspor taraftarı adamdır. Adamoğlu adamdır. Onlar ne derse desin başkalarına kapı arkasından sövmez....Hadi çok kızdı sövdü ama bunu yazmaz...Bana öyle öğrettiler ben de bildiğimi bıkmadan söyleyeceğim. Kızsanızda böyle....

Recep Alkan
13.02.2009, 23:23
aslında bjk lilere iyilik yapmış olacaz onları yenerek 3 tane atarsak çarşının ünlü bestesi sölesene hocam bu takım neden oynamıyor diye başlarlar koro halinde sonunda ana avrat dümdüz giderler demirören istifa naraları atarlar :D:D:D

kardeşim bizim oynadığımız her maç ve sonucu bırakın bizi ilgilendirsin. rakip kulübe yapacağı katkı da zarar da onlara kalsın.onların göreceği zarar bizi ilgilendirmez. çıkarız topumuzu oynarız yeneriz gerisi bizi ilgilendirmez.

daha dikkatli olursak hoş olacak diye düşünüyorum.

hasannuhoglu
13.02.2009, 23:23
Belediye ye 4 tane atmistik ama o macta bile zorlanmistik.:)
Bjk macinda macin basindan itibaren rakibe siddetle direnmezsek isimiz zor olur.
Rakip mutlak kazanmak zorunda ve bu yüzden cok istahli ve baskili oynayacaklardir.
Fb macindaki gibi ayaga pasi iyi yapip bu baskilarini kirmaliyiz.
inşallah böle oynarlar.böle oynarlarsa bizim ekmegimize yag sürerler;)cok rahat bi galibiyet alırız.tek şansları avniakerdeki kupa macı gibi oynamaları,geride bekleyip kontralarla vurmak..ama o macta bizim şiddetle galibiyete ihtiyacımız vardı şimdi onların..onlar bize saldırırlarsa,onların aldıgı galibiyetten daha rahat bi galibiyet alcagımıza inanıyorum..

.....
13.02.2009, 23:24
Kutsal plak kardeş gel sen o mesajını sil olurmu...Maç başlığı hiç boş bırakmaya gelmiyor yahu...Trabzonspor taraftarı adamdır. Adamoğlu adamdır. Onlar ne derse desin başkalarına kapı arkasından sövmez....Hadi çok kızdı sövdü ama bunu yazmaz...Bana öyle öğrettiler ben de bildiğimi bıkmadan söyleyeceğim. Kızsanızda böyle....

Habunu iyi dedin abi. Hemde çok iyi dedin. :alkış:

Travelair
13.02.2009, 23:24
Trabzonspor 11'ine bjk'li futbolcuyu layık görmem derken kalitesinin yanında aynı zamanda karakterlerini ön planda tutuyorum. Açıkçası bizimkiler pırıl pırıl çocuklar bjk'lilerin huylarını beğenmiyorum

zahido
13.02.2009, 23:25
Besiktasin muhalif kanadi bu macin sonucunu bekliyor.. Bunu bilen yonetimde simdiden olasi bi maglubiyette teknik direktor ve futbolcular sucludur diyor :)

Cok baski altinda olucak bjkliler.. Buda bizim isimize gelicek tabii..

Zafer BİLGİN
13.02.2009, 23:26
......................

Mustafa Ayazoğlu
13.02.2009, 23:28
olası bir 3-0 lık mağlubiyette takım tepetaklak olur mu?

.....
13.02.2009, 23:28
inşallah imzam forum kurallarına aykırı değildir???

TheCrow
13.02.2009, 23:29
bjk üstümüze nasıl gelecek arkadaşlar?..Ben bjknın çok sağlamcı oynayıp kontralarla gol arayacağını düşünüyorum,ilk yarıdaki ve kupadaki maçlarda yaptığı gibi,hatta ve hatta bjk beraberliğe razı bence,yenilgi durumunda darmadağın olacaklarını biliyorlar.

Erdal
13.02.2009, 23:29

Bir şey olmaz Allah ın izniyle...Geçtik o eşiği çok şükür....Şampiyonluk süreci başlamıştır. Beklenenden hızlı gitmesinin sıkıntısı var tabi ama ne diyelim mukadderat :)

Recep Alkan
13.02.2009, 23:31
inşallah imzam forum kurallarına aykırı değildir???

imzanda hiçbirşeyin hatrı yoksa bile sahiplerinin hatrı var kardeşim. ;)

Mehmet Sarigül
13.02.2009, 23:32

Herhalde Besiktas'i kastediyorsun.

samway
son dk haberi flaş flaş flaş ...

trabzonsporlu futbolcular recep ivedik filmini izlediler bugun bır haylı neşeli görüntüler vardı .)

Selman
kutsal plaka seni uyarmak isterdim ama her mesajın ayrı falso.Burada böyle yazılamayacağını bilmiyorsun sanırım, forum kurallarını okumanı tavsiye ediyorum.Cezan bittiğinde aynı üslupla dönmezsin umarım.

mtfq61
allahın izniyle cıkacaz anlımızın akıyla son damlasına kadar oynuyacağız sampiyonluk için savasacağız hayde hayde trabzonum

.....
13.02.2009, 23:33
imzanda hiçbirşeyin hatrı yoksa bile sahiplerinin hatrı var kardeşim. ;)

Mükemmel anlatıyor bizi. Benim sıkıntım biraz uzun olması,ondan dolayı forum kurallarına olup olmaması?

demirel
13.02.2009, 23:34
bjk üstümüze nasıl gelecek arkadaşlar?..Ben bjknın çok sağlamcı oynayıp kontralarla gol arayacağını düşünüyorum,ilk yarıdaki ve kupadaki maçlarda yaptığı gibi,hatta ve hatta bjk beraberliğe razı bence,yenilgi durumunda darmadağın olacaklarını biliyorlar.
katılıyorum,mustafa denizli sağlamcıdır,bizimde saldıracağımızı bilir,karşısında ersun yanal var,kupa macındaki gibi hata yapmamızı beklicektir,yenilmeyi göze alamaz,geri dörtlüyü çıkartmaz,basına gelecekleri bilir,buda cok ofansif oynamıcak demektir

Mustafa Ayazoğlu
13.02.2009, 23:34
Herhalde Besiktas'i kastediyorsun.

Beşiktaş'ı 3-0 yenersek 3 yıl toparlayamazlarda, biz yenilirsek yani ne olur? Çöküş süreci olur mu? İhtimal vermiyorum ama yinede düşündürüyor.

Futbol bu yenmekte var yenilmekte.

6Şafak Aydın1
13.02.2009, 23:35
medya icin malzeme bitmez. olay olsa ne yazar. rahatca herseyi istedikleri gibi kullanip maddi güce cevirebiliyorlar. bu düzenin bu kadar uzun sürebilecegini anliyamiyorum bir türlü.

mhayri
13.02.2009, 23:36
Artık ligin kırılma maçlarından birini kazanmak istiyorum.
Herkesin bu takımdan korkmasını ve bu takım şampiyon olur demesini bekliyorum.
Sizce de zamanı gelmedimi artık bunların.
Kıralım belini şu rakibin ve önümüze bakalım bence artık zamanı gelmiş olmalı...

samway
bu arada arkadaslar yenılırsek aldıgım bır habere gore carsı grubu mac sonunda kolbastı çalınmasını ve bızle dalga gecıp oynamayı planlamıslar aklınızda bulunsun gercı pek de umursamayın zaten yenemez bu 8taş bizi .)

Recep Alkan
http://img23.imageshack.us/img23/3274/ilyasnk7ry6.jpg (http://imageshack.us)
http://img23.imageshack.us/img23/ilyasnk7ry6.jpg/1/w600.png (http://g.imageshack.us/img23/ilyasnk7ry6.jpg/1/)

hepimizin bildiği bir resim ama, gecemiz güzel, sohbetimiz hoş ve galibiyete inancımız tam olsun diye kodum. umarım trabzonsporumuz taraftarının üzünü bir kez daha güldürecek :)

mkmsas
Maça gelirsek Beşiktaş'ın kazanma adına şuursuzca saldıracağını ya da gol gelmedikçe ve dakikalar ilerledikçe de dengesizce hücüm edeceğini düşünmüyorum..

Mustafa Denizli yıllardır bu işi yapan bir teknik direktör olarak, aklını peynir ekmekle yememişse, Trabzonspor ile tempoyu artırarak ve saldırarak başetmesinin mümkün olmadığını görmüştür.. Bunu en son deneyen Fenerbahçe, özellikle ikinci yarıda acınacak hallere düşmüştü, forvetlerimiz biraz becerikli olabilseydi hazmetmesi zor bir skor alacaktı..

Beşiktaş'ın son derece dikkatli ve savunmada ki dört adamını çok fazla hücuma çıkarmadan oynayacağını, öncelikli olarak gol yememe üzerine kurulu bir oyun ortaya koyacağını düşünüyorum..

Lig ve kupadaki oyunların bir benzerini daha izleyebiliriz..

Erdal
Maç günü hava durumu ile alakalı bilgisi olan varmı?

.....
13.02.2009, 23:37
Eğer Konya maçında oynadıığı gibi oynarsa bjk ilerde çoğalamaz. Lakin denizli böyle oynamayacaktır diye düşünüyorum. Defansı önde kurarsak bol pozisyon bulabiliriz. Yattara-Gökhan-Umut normal günlerinde olursa en az bir gol atarız. ( inşallah Allahım her şey gönlümüzce olur )

ilhan
13.02.2009, 23:38
Erdal abi,

Olası bir beklemediğimiz sonuç iyi giden havayı ne denli etkiler?

Yasin T.
allahım yarın bjk macina bilet almada bana yardım eylee.karaborsacıların gözlerini kör et:D:D

Hüseyin İlkin
Beşiktaş kaybederse " çok " şey kaybeder , biz kaybedersek sadece Beşiktaş'ı devre dışı bırakmayı elimizden kaçırırız ...

Recep Alkan

abi bunu çok sıkı takip ediyorum.

en düşük 3
en yüksek 9

ve yağmurlu :(

Erdal
13.02.2009, 23:39

Hocam bjk nin Sivas maçını seyrettim. O maç ta iyi baskı yapmışlardı. Pozisyonda verdiler elbette ama Konya maçına benzemiyordu diyeyim. Yani tamamen baskı kuramayacaklar diye beklemeyin. Benim en çok çekindiğim ceza sahası üzerinden şutlar...

samway
13.02.2009, 23:39
abi bunu çok sıkı takip ediyorum.

en düşük 3
en yüksek 9

ve yağmurlu :(ya bır organıze olsak da bordo mavı yagmurluklarla gırsek ne guzel olur al sana super goruntu

demirel
13.02.2009, 23:40
günlerdir yağmur yağıyı saha cok ağır olcak,iyi futbol olmaz bence

Mustafa Ayazoğlu
13.02.2009, 23:41
bu arada arkadaslar yenılırsek aldıgım bır habere gore carsı grubu mac sonunda kolbastı çalınmasını ve bızle dalga gecıp oynamayı planlamıslar aklınızda bulunsun gercı pek de umursamayın zaten yenemez bu 8taş bizi .)

Kolbastı konusunda bir parantez açayım, Trabzonspor'u o kadar sempatikleştirdi ki inanamazsınız. Trabzonspor'lu olduğumu öğrenen öğrencilerim artık olumlu yaklaşmakta ki bu yıla kadar böyle değildi.

Kolbastıya daha da bir önem verilmeli diye düşünüyorum.

Recep Alkan
ya bır organıze olsak da bordo mavı yagmurluklarla gırsek ne guzel olur al sana super goruntu

sabahtan beri düşünüyorum ben buraya birşey yazacaktım diye :)allah razı olsun senden.

evet yönetimin bizi duymasını istiyorum arkadaşlar. lütfenn bu maç öncesi böyle bir uygulama yapılsın.

gerenimo
bu maçta her türlü sonuç olabilir. kötü bir sonuç bile iddamızı etkilemez. bir sonraki hafta kaldığımız yerden devam ederiz. skor endişesini biz değil onlar taşıyor. stressiz ama güzel bir oynayalım yeter bana.

samway
bjk taraftarı bıletlere ılgı gostermemıs ılgısı bızeymiş bu sene :)

futbalski60
Kesinlikle olmaz.Sistemimiz oturmuş,takımda arkadaşlık üst seviyede mücadele hırsımız her geçen gün artıyor kötü bir sonuçla yıkılacak bir takım değiliz.Böyle bir durum olsa G.saray maçında olurdu takım daha yeniydi o zaman ve o mağlubiyete rağmen yolumuza devam etmiştik.

Erdal
13.02.2009, 23:42
Erdal abi,

Olası bir beklemediğimiz sonuç iyi giden havayı ne denli etkiler?

Bahsettiğin testi geçti takım İlhan...bjk kupa maçı,Antep kupa maçı gs maçı ve içerideki Antep beraberliği benim adıma bu testlerden geçtiğimizin ispatı...Doğrusunu istersen kazanmamız halinde "şampiyon" ilan edilme daha çok düşündürüyor beni...

.....
13.02.2009, 23:43
Bir şey soracam. bjk yi Allah nasip ederse yenersek kolbasti oynar mıyız ki? Oynarsak bjklilerin tepkisi ne olur acaba?

demirel
yenilirsek bundan sonraki macın önemi artar,baska bişi olmaz,ondan 3 puan sart olur

samway
sabahtan beri düşünüyorum ben buraya birşey yazacaktım diye :)allah razı olsun senden.

evet yönetimin bizi duymasını istiyorum arkadaşlar. lütfenn bu maç öncesi böyle bir uygulama yapılsın.
çarsı ya gostermek lazım ...
cunku yenılırsek allah korusun yonetımle iş birliği yapıp kolbastı calcaklarmıs carsı grubu

demirel
13.02.2009, 23:44
Bir şey soracam. bjk yi Allah nasip ederse yenersek kolbasti oynar mıyız ki? Oynarsak bjklilerin tepkisi ne olur acaba?
alkışlarlar,inönüde sampiyon trabzon sesleri yükselir :D

ilhan
13.02.2009, 23:45
Bahsettiğin testi geçti takım İlhan...bjk kupa maçı,Antep kupa maçı gs maçı ve içerideki Antep beraberliği benim adıma bu testlerden geçtiğimizin ispatı...Doğrusunu istersen kazanmamız halinde "şampiyon" ilan edilme daha çok düşündürüyor beni...

Taraftar bazında böyle, peki ya medya abi?

Recep Alkan
13.02.2009, 23:45

kardeşim ne zamandır bir takım taraftarının tepkisini düşünüyoruz ki? yenerek takımımız tribüne gelecek shovunu yapacak biz söyleyeceğiz onlar oynayacak, egemen üçlüsünü çektirecek ve onlar soyunma odasına biz evimize gideceğiz :)

futbalski60
13.02.2009, 23:46
Mustafa Denizli Cisse ile özel olarak ilgileniyormuş, sanırım bu maçta Sivok'u yedeğe çekip Cisse ile başlayacak.

Erdal
13.02.2009, 23:46
çarsı ya gostermek lazım ...
cunku yenılırsek allah korusun yonetımle iş birliği yapıp kolbastı calcaklarmıs carsı grubu

Yenilmeyeceğiz Allah'ın izniyle...Ama diyelim ki söylediklerin oldu...Bu bizi daha da hırslandırır...Sadece bizi değil takımıda...Yeterki maç sonrası motivasyon sağlansın. Bu konuda da hocaya ve yönetime güveniyoruz zaten...

.....
13.02.2009, 23:47
kardeşim ne zamandır bir takım taraftarının tepkisini düşünüyoruz ki? yenerek takımımız tribüne gelecek shovunu yapacak biz söyleyeceğiz onlar oynayacak, egemen üçlüsünü çektirecek ve onlar soyunma odasına biz evimize gideceğiz :)

Tamam çok güzel diyorsun abi de bjk taraftarı bi olay filan çıkarmasın mazallah. Şahsen ben bjk gelip bizim evimizde böyle yapsa gruruma yediremem.

Mehmet Sarigül
Beşiktaş'ı 3-0 yenersek 3 yıl toparlayamazlarda, biz yenilirsek yani ne olur? Çöküş süreci olur mu? İhtimal vermiyorum ama yinede düşündürüyor.

Futbol bu yenmekte var yenilmekte.

Hic birsey olmaz, Trabzonspor sonuna kadar zirveyi birakmaz. Ben ligin sonunda ilk ikide olacagimiza inaniyorum, yarin yenilsek bile.

mkmsas
Kesinlikle olmaz.Sistemimiz oturmuş,takımda arkadaşlık üst seviyede mücadele hırsımız her geçen gün artıyor kötü bir sonuçla yıkılacak bir takım değiliz.Böyle bir durum olsa G.saray maçında olurdu takım daha yeniydi o zaman ve o mağlubiyete rağmen yolumuza devam etmiştik.

Tam tersi de olabilir..

O zaman takım yeniydi ve kendileri de dahil olmak üzere beklentiler bu kadar yükselmemişti.. o maç sonrası "yeni kurulan bir takım böyle sonuçlar alabilir" havası daha ağır basıyordu..

Bugün ise yarışın en başında, ligin lokomotifi olmuş bir takım var... Rakiplerinin moral motivasyonu düşük.. Alttan yukarıya doğru baktıklarında kendilerinden çok daha iyi futbol oynayan ve camia olarak bütünleşmiş bir takım var.. Gözlerinde büyüttükleri, nasıl yakalayacağız diye düşündükleri bir takım..

Böyle bir sonuç, sadece Beşiktaş'a değil bütün rakiplere çok büyük moral olur.. Bu kesin..

Takımımızı da biz bu kadar iyiyken rakip bu kadar kötüyken nasıl yenildik psikolojisine sokup olumsuz etkileyebilir..

samway
13.02.2009, 23:48
habu arada bızım topçular recep ıvedık de cok eglenmişler alanzınho fılmı cok begenmıs :)

Erdal
13.02.2009, 23:49
Taraftar bazında böyle, peki ya medya abi?

Mahalli medyayı kastediyorsun söylemek istemem ama onları kimsenin taktığı yok artık. Bitirdiler kendilerini kendi elleriyle...Ulusal medya ya gelince onunda çok tesir edebileceğini düşünümyorum.

Recep Alkan
13.02.2009, 23:49
Tamam çok güzel diyorsun abi de bjk taraftarı bi olay filan çıkarmasın mazallah. Şahsen ben bjk gelip bizim evimizde böyle yapsa gruruma yediremem.

sonuçta kimse uğraşmaz kimseye küfür etmez, insanlara ve takıma dokunacak hareket ve sözlerde bulunulmazsa bir takım taraftarının galibiyeti kutlaması kadar normal tepkiler yoktur kardeşim. ki saha içinde hiçbir şey yapamazlar? saha dışında da zaten biz çıkana kadar çoktan onlar dağılmış olur :):rolleyes:

Cengiz Çubukcu
13.02.2009, 23:50
o kadar heyecanlıyım ki maçla ilgili herşeyden her yorumdan kaçıyorum, hislerimde yanılmam kesinlikle kaybetmeyeceğiz galibiyete yakınız ....alanzinho'dan süpriz bekliyorum....

.....
13.02.2009, 23:51
Tam tersi de olabilir..

O zaman takım yeniydi ve kendileri de dahil olmak üzere beklentiler bu kadar yükselmemişti.. o maç sonrası "yeni kurulan bir takım böyle sonuçlar alabilir" havası daha ağır basıyordu..

Bugün ise yarışın en başında, ligin lokomotifi olmuş bir takım var... Rakiplerinin moral motivasyonu düşük.. Alttan yukarıya doğru baktıklarında kendilerinden çok daha iyi futbol oynayan ve camia olarak bütünleşmiş bir takım var.. Gözlerinde büyüttükleri, nasıl yakalayacağız diye düşündükleri bir takım..

Böyle bir sonuç, sadece Beşiktaş'a değil bütün rakiplere çok büyük moral olur.. Bu kesin..

Takımımızı da biz bu kadar iyiyken rakip bu kadar kötüyken nasıl yenildik psikolojisine sokup olumsuz etkileyebilir..

Biraz önce abilerimizinde söylediği gibi olsaydı bjk 2-1 maçı sonra antep gs maçlarından sonra olurdu. Bu saatten sonra Allahın izniyle BİZ BU YARIŞI BIRAKMAYIZ

demirel
yenilir isek bizde gercekten büyük mac fobisi baslar,ersun hoca eleştiriye tutulur,rakiplerimiz heveslenir ve potaya girer,bizde stres oluşabilir

ilhan
Teşekkürler Erdal Abi.

Şimdi konuyu şöyle biraz değiştireyim. Tüm tv kanallarındaki spor programlarında olsun, medyada olsun "Ersun Yanal büyük maçları kazanamıyor." tezini empoze etmeye çalışıyorlar. Bu takımı pozitif etkiler mi? Yoksa rehavete kapılır mıyız büyük maç kazanamama sendromuyla?

Bu sezon kendi kendimizi sıkıntıya soktuğumuz kadar rakip bizi sıkıntıya sokamadı.