PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 1 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Mustafa Yüksek
12.02.2009, 23:18
derbi dediğin şeyin favorisi olmaz...kaldı ki bjk öyle çok kötü bir takım değil...bu kadar garanti bir maç değil kanımca...içimdeki ses kazanacaz diyor o başka:D

Barış Mayda
12.02.2009, 23:19
huseyin dışında takımdan kimseyi kesemiyeceğine göre, son 20dk 2-0 önde olsak belki

ama birde şu var biz alanzinyoyu nie aldık?alanzinyo'yu alırken umut bulutun hem sol acık hem forvet arkasında oynayacagını ve başarılı olcagını hesap etmedi galiba ersun hoca alanzinho geldiginde denildiki kimin yerine oynayacak herkes umut bulut dedi ama yattara cıkınca herkes şaşırdı

Koray
Belki inanması güç ama Üzülmez , Konya maçında Beşiktaş'ın en iyilerinden biriydi bence .

O kadar ki zavallı durumdalar işte Hüseyincim,takımın en iyisi İbrahim Üzülmez olan takımdan ne beklenirki :D

Mustafa Ayazoğlu
Abi şuan Alanzinho'nun ilk 11'de olmayışının sebebi Umut'un her hafta giderek yükselen formu...
Normalde yedek kalacak olan oyuncu Umut'tu...

bence başarının en önemli noktalarından biriside çift forvet oynamamız,
vazgeçmeden yılmadan umut-gökhan

Anıl Caner
12.02.2009, 23:21
Anıl ne oynuyor bu çocuk?

hücuma dönük ortasaha. öncelikli sağ kanat olmak üzere iki kanatta da oynayabiliyor. sürati ve fiziği en önemli özellikleri. hava toplarıan hakim, kanat oyuncusu olma gibi ilginç bi özelliği de var.. antalyaspor maçında oynadı kupada, o maçta da bir hayli iyiydi. açıkçası bize karşı oynasın istemiyorum. taraftarın da gazıyla başımıza iş açabilecek bir adam.

Erdal
12.02.2009, 23:23
O kadar ki zavallı durumdalar işte Hüseyincim,takımın en iyisi İbrahim Üzülmez olan takımdan ne beklenirki :D

İyi ama Koray bahsettiğin takımla iki maç yaptık. Birinde berabere kaldık diğerinde yenildik. Evet bjk helede Konya maçında çok çok çok kötü idi...Ama fb maçında yenilmiş olmasına rağmen değildi. Keza gs maçında da öyle...Sivas maçında bayağı iyi idi...

Üstelik içeride Sivas'tan sonra en iyi takım....Ben bakıyorum bakıyorum sizin kadar rahat olamıyorum....

atagulep34
12.02.2009, 23:24
Mesela Denizli sürprizi sever. Benim aklıma şu Erkan Zenginleri geliyor. Varmı bu çocukla ilgili bilgisi olan. Şaşırtırmı bizi?

Şenol abi; Aşkolsun yahu imzamda şaşılacak bir şey yok. Hepsi bizim Türküler de şiirler de :)

Erdal abi Erkan zengin(!) :D daha önce ki takımından biliyorum adam hem çok çirkefmiş maç sırasında sağa sola sataşmadan duramıyormuş, bu adamın son oynadığı Kupa maçı olan Antalyaspor maçını izlemiştim rakibinin sırtına çok kötü bir Dirsek atmıştı. bu olayda kendisinin nasıl bir karaktersiz olduğunu gösteriyor. yani umarım oynayıpta bizden birisine inşallah bişey yapmaz yoksa .....

Anıl Caner
12.02.2009, 23:24
bu noktada erdal abi'ye katılıyorum. evet çok daha iyi bir takımımız var onlara göre bir çok açıdan ama bu maçta mutlak favori değiliz. ben her türlü skora açığım ve mağlubiyet gelirse de beni çok şaşırtmayacak.

Özkan
12.02.2009, 23:26
Alanzinho ve Yattara birlikte başlasa saatli bombayı andıran bjk savunması hatalar yapar. Forvetlerimiz de gol atmayı becerirse maçı alırız.

Adem Erdoğan
12.02.2009, 23:27
Bizim için bu sezon kolay maç yok.Hangi maçı rahat rahat kazandık.
En rahat izlediğim maç gs maçıydı.0-1 olsun bizim olsun.

Erdal
12.02.2009, 23:28
Alanzinho ve Yattara'nın beraber oynamasını ben de merak ediyorum. Ama bu tek forvetle olmaz. Bu durumda kaptansız çıkmak akla en yatanı. Ama bu bjk maçında mümkün değil :).... Ayrıca ben ne Alan'ın ne de İbo nun 4-4- 2 oyuncusu olmadığını düşünüyorum. Tek forvet oynasak Gökhan çok yalnız kalır....

Koray
İyi ama Koray bahsettiğin takımla iki maç yaptık. Birinde berabere kaldık diğerinde yenildik. Evet bjk helede Konya maçında çok çok çok kötü idi...Ama fb maçında yenilmiş olmasına rağmen değildi. Keza gs maçında da öyle...Sivas maçında bayağı iyi idi...

Üstelik içeride Sivas'tan sonra en iyi takım....Ben bakıyorum bakıyorum sizin kadar rahat olamıyorum....

Erdal abi bu sezon hiç bi maç öncesi bu kadar rahat olmamıştım Ankara'ya giderken otobüstekilerede aynısını söyledim...
Bjk ile 2 maç yaptık ikisinden ezimezim ezdik şansa kurtuldular,bjk'nin ağır defansına karşı çok etkili adamlarımız var hücumcularımızın hepsi süratli oyuncular...
Çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar,bu maç bizim...
Yeterki ilerdeki elemanlarımız gününde olsun...
İçimden geçenler bunlar...

ilhan
Hoca Alanzinho ile başlayabilir mi?

Ya da şöyle sorayım, oyunun gidişatına göre Yattara'yı sonradan oyuna alabilir mi ?

atagulep34
12.02.2009, 23:29
Bu maçı iyi oynayıpta kaybedeceğimize (Allah göstermesin) Kötü oynayıptamutlaka ama mutlaka kazanmamız lazımm...

Erdal
12.02.2009, 23:29
Bu maçta iyi bir Selçuk bekliyorum. Hatta çok iyi bir Selçuk...

Barış Mayda
12.02.2009, 23:30
Alanzinho ve Yattara birlikte başlasa saatli bombayı andıran bjk savunması hatalar yapar. Forvetlerimiz de gol atmayı becerirse maçı alırız.
forvetlerimiz derken tek forvet mi? çift forvet mi?

Mustafa Ayazoğlu

farz edelim başladık, 1 -0 yeniliyoruz yedek kulübesinden kimi oyuna alırsın riskli yani

alanzinyo yedek başlamalı son 20dk rakip oyundan düşünce girmeli

Ba®ış
Erdem'in dediği gibi

"başlamayan her maçın yıldızı Selçuktur" :) sniper Selçuk a güveniyoruz :)

Bu maçta iyi bir Selçuk bekliyorum. Hatta çok iyi bir Selçuk...

Özkan
12.02.2009, 23:31
forvetlerimiz derken tek forvet mi? çift forvet mi?Çift forvete alıştığımızdan forvetlerimiz yazmışım, yoksa elbette tek forvet.

Erdal
12.02.2009, 23:32
İlhan, söylediğin teknik olarak mümkün olsa bile asla gerçekleşmez. Bunun yanında ben böyle bir tercihe sıcak bakarım. Ama Yattara psikolojisinde bir adamdan sonradan faydalanmak mümkün değil....

Mustafa Önal
12.02.2009, 23:32
erdal abi bende çok iyi hüseyin , selçuk , colman ve serkan bekliyorum.

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 23:33
Hoca Alanzinho ile başlayabilir mi?

Ya da şöyle sorayım, oyunun gidişatına göre Yattara'yı sonradan oyuna alabilir mi ?

Tayfun sağ bek başlarım, önünde serkan

umut - gokhan

colman , selçuk , huseyin , serkan

cale - egemen - song - tayfun

slvya

2. yarı yattara ve alanzinyo 2sini bir oyuna alırım çılgınlık ama olsun

jako13
12.02.2009, 23:33
Erdal abi Erkan zengin(!) :D daha önce ki takımından biliyorum adam hem çok çirkefmiş maç sırasında sağa sola sataşmadan duramıyormuş, bu adamın son oynadığı Kupa maçı olan Antalyaspor maçını izlemiştim rakibinin sırtına çok kötü bir Dirsek atmıştı. bu olayda kendisinin nasıl bir karaktersiz olduğunu gösteriyor. yani umarım oynayıpta bizden birisine inşallah bişey yapmaz yoksa .....

Erkan Zengin ya norveç ya işveçten geldi...Hakikatten çok egosantrik,bencil, sıkıntılı bir arkadaş havası var....! Oynarsa ne olur bilmem ama biraz sıkışınca rahat durmayacağı kesin!!! :tsbayrak:

eminbayram
12.02.2009, 23:34
leyla mecnun aslı kerem
gerçek aşkı gel burda tat
BORDO MAVi gördüğümüz
hergün bize 14 şubat

14 Şubatta sevgilimizi karşılıyoruz..Yer Atatürk Havaalanı...

ilhan
12.02.2009, 23:35
Peki Erdal abi,

Olası bir beraberlikte ya da yenilen kaza golünde Egemen'i sola çekip, Hüseyin'i biraz daha geriye alıp, Çale'yi çıkartıp Alanzinho'yu sokar mı hoca? Ben mi çok detaycıyım yahu :) Olasılıklar bunlar. Mesela Mustafa Denizli'nin özel önlem alacağı en önemli futbolcu Yattara olacak.

Sezon başında daha tam oturmamıştı kadromuz elimizden kurtuldular, ikinci maçta 3 defa geldiler 2 gol attılar.. Şimdi zıplayamayacaklar gibi bir his var içimde.

@ Ayazoğlu,

Yok abi o fantaziyi denemez Ersun hoca :)

Emre7
ben onu bunu bilmem Yattara bu maç 90 dakka gezsede sahada olmalı...
bu adamın Türk liginde Hakan Şükür gibi bir durumu var 1 adam az iyi ise 2 adamı oyundan düşürebiliyo.
Alan' için Yattarayı oyundan almak yanlış olur diye düşünüyorum. Beşiktaşın bizden çok kazanması gerektiğini düşünüp kontra ile bu adamlara daha çok etkili oluruz derim. Belki gökhan belki umut ama sadece 1i seçilmeli eğer hazırsa Alan yok değilse çift forvet soraki maçlarda onu sürerim bu maçın havası farklı

Erdal
erdal abi bende çok iyi hüseyin , selçuk , colman ve serkan bekliyorum.

Oh oh ağır toplar sahaya girmeye başladı :)....Erdem, sen de gir şu topa hadi :))

Hüseyin geçen maç çok kötü idi...Hatta orta sahamız çok kötü idi...Ama Avni Aker de 80 den sonra maç çevirmek???? Ben bunu milat kabul ediyorum. Bunu sık yapmaya başladık hayra alamet...Hayrül ekber :)

Anıl Caner
12.02.2009, 23:37
sanırım bende bir Ziya Doğan'lık var. niyeyse yattara'nın sonradan oyuna girmesini 11 oynamasına tercih ederim ben. yorulmuş, yıpranmış savunmalara karşı kondüsyonlu ve dinç bir yattara her zaman çok daha iyi. bu sezon hep 11 oynadı. en kötü istatistiğini ortaya koymakta ve 70. dakika itibariyle tamamiyle yıpranmış hale geliyor. sonradan girse daha tatlı olur bence. bence yazdım bak delirmesin kimse.

Ba®ış
12.02.2009, 23:38
beşiktaşın sol tarafından ziyade sağ tarafına yüklenmeliyiz.serdar kurtuluş çok hata yapıyor maç içinde.en somut örnek olarak Kayseri de yaptığı hata ve yenilen golü gösterebiliriz.ayrıca bi sağbek Veysel Cihan gibi bi tanktan çalım yiyorsa kramponlarını assın,kafasına sıksın :)

ilhan
12.02.2009, 23:38
Anıl'ım,

Galatasaray maçında sonradan girmişti. Hiçbir şey yapamadı. Rakip gol atar öne felan geçerse zaten kapanacaktır. Yattara'da o durumda kurtarıcı olamıyor maalesef.

Erdal
12.02.2009, 23:39
Peki Erdal abi,

Olası bir beraberlikte ya da yenilen kaza golünde Egemen'i sola çekip, Hüseyin'i biraz daha geriye alıp, Çale'yi çıkartıp Alanzinho'yu sokar mı hoca? Ben mi çok detaycıyım yahu :) Olasılıklar bunlar. Mesela Mustafa Denizli'nin özel önlem alacağı en önemli futbolcu Yattara olacak.

Sezon başında daha tam oturmamıştı kadromuz elimizden kurtuldular, ikinci maçta 3 defa geldiler 2 gol attılar.. Şimdi zıplayamayacaklar gibi bir his var içimde.

@ Ayazoğlu,

Yok abi o fantaziyi denemez Ersun hoca :)

İlhan Hüseyin e kıyamadığımı düşünmüyorsun umarım :)....Şaka bir yana son 25 dakika gol lazımsa dener bunu...Ama yine son 25 dakika gol lazımsa şunu da deneyebilir. Yattarayı kenara alır Isaac i sokar. İleri top şişirir... Ve gol buluruz :))) Olmadı değil oldu netekim....

Koray
12.02.2009, 23:39
Geçnlerde ilginç bişeye rastlamıştım...
Sezonda 4-5 maç son dakika golüyle galip gelen takım şampiyon olmuş :)
Valla bu sezon buna benzer tüm işaretler bizi gösteriyor...

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 23:40
sanırım bende bir Ziya Doğan'lık var. niyeyse yattara'nın sonradan oyuna girmesini 11 oynamasına tercih ederim ben. yorulmuş, yıpranmış savunmalara karşı kondüsyonlu ve dinç bir yattara her zaman çok daha iyi. bu sezon hep 11 oynadı. en kötü istatistiğini ortaya koymakta ve 70. dakika itibariyle tamamiyle yıpranmış hale geliyor. sonradan girse daha tatlı olur bence. bence yazdım bak delirmesin kimse.

bende aynı düşüncedeyim hatta alanzinyo ile birlikte 60.dk oyuna girseler daha iyi olur.

i.üzülmez, gökhan zan bunları keklik gibi avlarlar yani

magicyattara
Şansımızın en az tuttuğu takım beşiktaş.

Canımı sıkan nokta burası.

Hüseyin İlkin
İlhan , o maçta Yattara sakatlıktan yeni çıkmıştı diyerek bir bahane verebiliriz :D

Anıl Caner
12.02.2009, 23:41
Anıl'ım,

Galatasaray maçında sonradan girmişti. Hiçbir şey yapamadı. Rakip gol atar öne felan geçerse zaten kapanacaktır. Yattara'da o durumda kurtarıcı olamıyor maalesef.

galatasaray maçını ve o civardaki maçları yattara açısından pek ölçü kabul etmemeliyiz bence. neticede binbir tane olay vardı o dönemde.

sonuçta zaten öyle ya da böyle yattara 11 başlayacaktır tartışmanın pek manası yok.

ama alanzinho direkt 11 başlayabilir mi diye düşünüyoruz ya o sebeple aklıma geldi.

yattara ve alanzinho'nun aynı anda 11de oynamasını şahsen ben hiç mantıklı bulmuyorum şu aşamada.

ilhan
Erdal Abi,

İyi bir Hüseyin lazım bu maçta. Colman - Selçuk - Yattara üçgeni zaten ofansif bölgede yaptığı pas trafiğiyle rakibi çok iyi sürklase ediyor.

Gökhan ve Umut bu maçta buldu mu affetmemeli. Yoksa ahlar,vahlar çekeriz maçtan sonra.

Mustafa Ayazoğlu
Anıl'ım,

o maç öncesinde küstü yattra verim "0" dı, devre arası soyunma odasına bile gitmedi

Erdal
Bu arada Ankaragücü maçının son 10 dakikası sadece şişirmedik elbette. Organize de geldik. Bu konuda ben Alan a güveniyorum. Doğru işler yaptı gözlerden kaçsa da....

jako13
12.02.2009, 23:42
öyle deme ersen martin çizgi savunmayı nasıl delik deşik etmiştiii.....

Mustafa Yüksek
12.02.2009, 23:42
arkadaşlar yapmayın göznüüzü seveyim yattara ilk 11 çıkmalı...takımda düzgün kesme orta yapan tek adam dışarı alınır mı yahu:D

ilhan
12.02.2009, 23:43
Yahu Yattara sonradan girdimi daha ayrı bir önlem alıyorlar.

Erdal
Şansımızın en az tuttuğu takım beşiktaş.

Canımı sıkan nokta burası.

Hocam dua ediyoruz o konuda elden gelen başkaca bir şey yok :)

Koray
arkadaşlar yapmayın göznüüzü seveyim yattara ilk 11 çıkmalı...takımda düzgün kesme orta yapan tek adam dışarı alınır mı yahu:D

Umut bile kafa golü atmaya başlamışken hemde :))

magicyattara
12.02.2009, 23:44
Hüseyin'in olmaması demek Yusuf'un on-line olması demektir.

Hüseyinsiz bu maç olmaz.

Beşiktaş defansı sağlama alıp öncelikle Yusuf'la üstümüze gelecektir.

Çok iyi bir maç beklemiyorum.
Sıkışık bir maç olacak tahminimce.

Yattara ve Gökhan sıkı markajda olacaktır.

Erdal
12.02.2009, 23:44
Serkan ın sakatlığı falan yok değilmi ?

ilhan
12.02.2009, 23:45
Ben Yusuf'un bizim maçta oynatılacağını düşünmeyenlerdenim. Mustafa Denizli sahaya yenilmemek için çıkacaktır. Oyunun gidişatına göre Yusuf'u alacaktır.

Anıl Caner
hüseyin'in oynamamasını ben hüseyini beğenmeyen bir kişi olarak kabul etmiyorum. velev ki hüseyin'i kesip alanzinho'yu sürmek delilik.

hüseyin'in takımdan kesilmesi ceyhun gülselam, faty papy gibi isimlere güvenilmesi ile mümkün olabilir. yoksa hüseyin'in oynadığı mevkide oyuncuya ihtiyacımız yok, çıkarıp hücum oyuncusu oynatalım demek intihar.

Mustafa Yüksek
Hüseyin'in olmaması demek Yusuf'un on-line olması demektir.

Hüseyinsiz bu maç olmaz.

Beşiktaş defansı sağlama alıp öncelikle Yusuf'la üstümüze gelecektir.

Çok iyi bir maç beklemiyorum.
Sıkışık bir maç olacak tahminimce.

Yattara ve Gökhan sıkı markajda olacaktır.

katılmıyorum..bjk saldırmak zorunda taraftarına kendini affettirmeli..çok zevkli ve pozisyonlu geçecektir maç...umarım bulduğumuzu atarız..

Mustafa Ayazoğlu

70.Dk oyundan çıkacaksa ilk 11 başlamasın, son 30Dk yorulan defans oyuncularını daha rahat geçebilir mantık bu yani

yattara i.üzülmez ile eşleşecek unutmayalım

ki üzülmez yaşlandı sonda nefes kalmıo tam üzülmez yorulmuşken yattarayı oyundan alır ersun yanal

Mustafa Önal
12.02.2009, 23:46
şuan işin taktik yönünden çok bilet konusunu düşündüğüm için fazla detaylı taktiğe giremicem ama. bu maçı kazanmamızın yolu az önce saydığım 4 arkadaşın çok iyi oynamasından geçer özellikle hüsyinin iyi oyunu bizi bir iki adım öne geçirir.

zira bjk da duran topları iyi kullanan elemanlar mevcut bu yüzden ortasaha hakimiyeti rakibe duran top vermemizi engeller. orta sahaya hakim olmamız demek fener maçında odluğu gibi bjk taraftarınıda maçtan koparırki buda bize çok büyük avantaj olur.

Erdal
12.02.2009, 23:47
Erdal Abi,

İyi bir Hüseyin lazım bu maçta. Colman - Selçuk - Yattara üçgeni zaten ofansif bölgede yaptığı pas trafiğiyle rakibi çok iyi sürklase ediyor.

Gökhan ve Umut bu maçta buldu mu affetmemeli. Yoksa ahlar,vahlar çekeriz maçtan sonra.

Şunu da düşünmüyor değilim ( Gerçi hoca epeydir denemiyor;) Serkan ı göbeğe çekip Kaptanı dinlendirmek....Böylece Tayfun un sürpriz golcülüğünden de istifade ederiz. Ortaları da cabası... Serkan Yusuf veya Delgadoyu kesebilirmi?

Emre7
Yahu Yattara sonradan girdimi daha ayrı bir önlem alıyorlar.

o zamana kadar sağ tarafı kimlen koruyacaksın peki ilhan?
herkesin bildiği gibi yattaranın çıktığı son beş dakkada bile bizim sağ kanat yola dönüyor. ve çok baskı yiyoruz sen dedin yanılmıyorsam gol yersek kapanan bir kuşa nasıl gol atacaz?

Mustafa Yüksek
iyi bir yattaranın değil üzülmez kimleri geçebileceğini hepimiz biliyoruz...ısrar etmek lazım yattarada....karşılığını alacağız merak etmeyin...

Emre B.
Bu maç Yattara'nın keyfine kaldıysak işimiz zor.Hüseyin-Selçuk ve Colman 3'lüsünün performansı çok belirleyici olur.Selçuk ve Colman'ın kaleyi gördükleri yerden vurması lazım.

magicyattara
12.02.2009, 23:48
Hocam dua ediyoruz o konuda elden gelen başkaca bir şey yok :)

91 senesiydi galiba,içerde bjk 3 atak yaptı 3 gol attı.Bizim en az 10 gol pozisyonumuz vardı direkten dönen toplarımız falan,3-2 yenilmiştik.
7-1 biten maçta ortaladıkları toplar bile gol olmuştu vs..

Korkuyorum bu maçtan,gerçi hepsinden korkuyorum:)

Hüseyin İlkin
12.02.2009, 23:49
------------Rüştü-------------
Toroman - Zan - Zapo - Üzülmez
--------Ernst----Sivok---------
S.Özkan-----Yusuf ------Tello
------------Nobre -------------

Ben böyle çıkacaklarını düşünüyorum .

* Kurtuluş ciddi formsuzluk içinde .

* Serdar Özkan oyuna ilk 11 başlamazsa etkinliği çok düşüyor .

* İki ön libero olmazsa , dört hücum adamının yükü kalkmaz .

* Delgado'ya güvenemez daha .

* Bir Erkan ihtimali olabilir . O gelirse , Yusuf ya da Serdar kesilir .

* Beşiktaş 'ta iki yönlü oyuncu yok orta sahada , bu bizim en büyük artımız :ok

Ba®ış
12.02.2009, 23:49
Şunu da düşünmüyor değilim ( Gerçi hoca epeydir denemiyor;) Serkan ı göbeğe çekip Kaptanı dinlendirmek....Böylece Tayfun un sürpriz golcülüğünden de istifade ederiz. Ortaları da cabası... Serkan Yusuf veya Delgadoyu kesebilirmi?
böyle bi maçta bunu deneyebileceğini pek zannetmiyorum Erdal Abi :) sonra demezlermi madem böyle bi düşüncen vardı önceki haftalarda yarım saat olsa bile denemedin diye :)

Mustafa Yüksek
12.02.2009, 23:50
91 senesiydi galiba,içerde bjk 3 atak yaptı 3 gol attı.Bizim en az 10 gol pozisyonumuz vardı direkten dönen toplarımız falan,3-2 yenilmiştik.

kardeş felaket tellallığı yapma yahu...kalemiz defansımız sağlam kolay değil öyle 3 atmalar falan rahat ol...

Mustafa Önal
Bu arada Ankaragücü maçının son 10 dakikası sadece şişirmedik elbette. Organize de geldik. Bu konuda ben Alan a güveniyorum. Doğru işler yaptı gözlerden kaçsa da....

ERdal abi şişirmedik konusuna fazla katılamıcam açıkçası golden sonraki 5 dakika da bir panilk ve şişirme havası esmeye başladıki alan devereye girdi ersun hocada müdale etti sanırım.
hatta dedim ne oluyoruz şişirmeye başladık demiştim. hatta o maçta çok az şut atan gökhan toplara hemen vurmaya başladı. zira vuruşlarının birisi üst direkte patladı.

ancak şişirme top oynayan takım havasından baya kurtulduğumuz bir gerçek.

Adem Erdoğan

94 yılı falan olması lazımdı.Maç Trabzonda.Maç sonu toplama oynama oranları:
Trabzon:% 80 bjk:%20

Maçın sonucu:Ts-0 bjk-2

ilhan
12.02.2009, 23:51

Erdal abi, böyle bir maçta Hüseyin bize lazım. :) Hatta asıl böyle maçlarda lazım. Dediğin oyun varyasyonunu Anadolu takımlarıyla oynarken yapabiliriz. Mesela haftaya Denizli maçında yaparız. Çünkü Hüseyin'in Beşiktaş maçında kart görüp cezalı duruma düşeceğini düşünüyorum.

Ayrıca Tayfun'un en büyük problemi 2 hafta üst üste iyi oynayamamak. Garip bir form grafiği var. :)

@ Emre,

Yahu sadece olasılıkları konuşuyoruz. Yattara tabii ki ilk 11 de başlayacaktır.

@ Emre Can,

Yattara'nın keyfine biz kalmadık. Mustafa Denizli'nin işi Yattara'nın keyfi. Her halükarda 2 adamını Yattara'ya monte edecektir.

Erdal
12.02.2009, 23:53
------------Rüştü-------------
Toroman - Zan - Zapo - Üzülmez
--------Ernst----Sivok---------
S.Özkan-----Yusuf ------Tello
------------Nobre -------------

Ben böyle çıkacaklarını düşünüyorum .

* Kurtuluş ciddi formsuzluk içinde .

* Serdar Özkan oyuna ilk 11 başlamazsa etkinliği çok düşüyor .

* İki ön libero olmazsa , dört hücum adamının yükü kalkmaz .

* Delgado'ya güvenemez daha .

* Bir Erkan ihtimali olabilir . O gelirse , Yusuf ya da Serdar kesilir .

* Beşiktaş 'ta iki yönlü oyuncu yok orta sahada , bu bizim en büyük artımız :ok

Yani onlar iki "Hüseyin" le çıkacaklar maça büyük ihtimal...Ernst-Sivok...Bu durumda yapılacak olan bu adamların Tello- Yusuf- ve diğeri ile bağını koparmak. Böylece uzun topa mecbur kalacaklar...

Adem Erdoğan
12.02.2009, 23:53
Çarşı'nın baskısı Yattara'da pozitif etki yapıyor.Yattara İnönü'de farklı oynar.;)

Ah ah Baki olacaktıki gülme krizlerine sokacaktı bizi.

magicyattara
12.02.2009, 23:54
kardeş felaket tellallığı yapma yahu...kalemiz defansımız sağlam kolay değil öyle 3 atmalar falan rahat ol...

3-5 atarızın sonu her zaman hüsrandır.

Bu söylemler futbolcuların konsantrasyonunda düşmeye yol açıyor.

Zor maç diyelim,ona göre oynayalım.

Hele ki derbi maçı bu maç.Bjk ne olursa olsun hafife alınamaz.

Erdal
12.02.2009, 23:55
Birde Tello nun şutları...Tony uyarılmalı bazen çok öne çıkıyor...Gerçi Selçuğa çarpmasa mümkünatı yok gol olmazdı ama sağlam kazığa bağlamak lazım işte...

ilhan
12.02.2009, 23:55
Ernst ve Cisse'nin oynayacağını düşünüyorum. Sert savunma yapacaklarına inanıyorum. Bizi sert futbolla yıldırmaya çalışabilirler.

Colman bu maçın kilit adamı olacak gibi his var içimde.

Barış Mayda
12.02.2009, 23:56
Anıl'ım,

ilhan ersun hoca kötü bir beşiktaş orta sahasını 5' li bir orta saga ile karşılayıp tek forvetle vurmayı isteyecektir bizim herhangi bir yenilgide kaybetcegimiz bir şeyin olmadıgı gibi beşiktaşın kaybetmesi durumunda aradaki puan farkının acılacagı düşüncesindeki bir beşiktaş taraftar destegiyle birlikte hucum oynar bizim beşli orta saha pres ile bogar diye düşünüyorum

Fatih
12.02.2009, 23:57
Alışılmış 11'le çıkacağız.

Fb maçındaki taktikle oynarız Colman ve Selçuk'un defansın arkasına atacağı toplarla gol pozisyonu yakalayabiliriz.

Yattara daha basit oynarsa Bjk'nin sol kanadını otoban yapar.

Maçın gidişatına göre Alanzinho girer.

ilhan
ilhan ersun hoca kötü bir beşiktaş orta sahasını 5' li bir orta saga ile karşılayıp tek forvetle vurmayı isteyecektir bizim herhangi bir yenilgide kaybetcegimiz bir şeyin olmadıgı gibi beşiktaşın kaybetmesi durumunda aradaki puan farkının acılacagı düşüncesindeki bir beşiktaş taraftar destegiyle birlikte hucum oynar bizim beşli orta saha pres ile bogar diye düşünüyorum

Bu sezon Ersun Yanal çift forvetten hiç vazgeçmedi. Hatta önde ya da geride olduğumuz maç ayrımı yapmadan. Ben tek forvetle oynayacağımızı düşünmüyorum.

magicyattara
94 yılı falan olması lazımdı.Maç Trabzonda.Maç sonu toplama oynama oranları:
Trabzon:% 80 bjk:%20

Maçın sonucu:Ts-0 bjk-2

Yok o maç değil.:) 0-2 biten Daum zamanıydı 94 olabilir.

2-3 bitmişti.Ben o zamanlar üniversitedeydim,bjk'li bir arkadaşımla gırtlak gırtlağa gelmiştim.

Tek Kale 2-3 çok zoruma gitmişti.

"Siz ne ballı takımsınız demiştim"

Erdal
12.02.2009, 23:59
Cisse yi sildi diye düşünüyorum Denizli...Oynatırmı ki? Ben istemem...Sivok- Ernest gayet iyi duruyordu Konyada..Cisse de kulübede:)

Barış Mayda
ilhan bence bu maç bir ilk olabilir ersun hoca açısından hem tek forvet hemde bu sezonki
ilk kazanılan derbi maçı olarak

ilhan
Erdal abi,

Ntvspor haberlerinde söylediler. Çok yakından ilgileniyormuş Cisse ile.

@ Barış,

Her zaman tek forvete karşıyım. Bildiğimiz dizilim ve kadro ile çıkacaktır Ersun hoca. Belki formu yükselen Tayfun'u oynatabilir Serkan'ın yerine. Bunun dışında bir değişiklik olmaz sanırım.

Hüseyin İlkin
13.02.2009, 00:00
Yani onlar iki "Hüseyin" le çıkacaklar maça büyük ihtimal...Ernst-Sivok...Bu durumda yapılacak olan bu adamların Tello- Yusuf- ve diğeri ile bağını koparmak. Böylece uzun topa mecbur kalacaklar...

Aynen öyle Erdal abi .

Beşiktaş'ın en büyük sorunlarından biri bu .

Ernst iyi bir oyuncu , Cisse-Sivok 'tanda daha iyi ama işte çift yönlü olmadığı için Beşiktaş'ın aradığı adammıydı zamanla daha iyi ortaya çıkacaktır ...

only ts
yattara hıc bır buyuk maca gereken onemı vermıyo umarım bu macta kendini bulur bizi mahcup etmez...

Mustafa Ayazoğlu
Sonuçlar incelersek maç en iyi 2-1 alırız olmadı 1-1 beraberlik iyi sonuç

BEŞİKTAŞ 0 - 0 KONYASPOR
BEŞİKTAŞ 1 - 0 ANTALYASPOR
BEŞİKTAŞ 1 - 0 DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
BEŞİKTAŞ 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR

BEŞİKTAŞ 0 - 0 BURSASPOR
BEŞİKTAŞ 1 - 1 SİVASSPOR

BEŞİKTAŞ 0 - 1 KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ 1 - 3 ANKARASPOR
BEŞİKTAŞ 2 - 4 GALATASARAY
BEŞİKTAŞ 1 - 2 FENERBAHÇE

BEŞİKTAŞ 5 - 2 KOCAELİSPOR

Adem Erdoğan
13.02.2009, 00:01
Yok o maç değil.:) 0-2 biten Daum zamanıydı 94 olabilir.

2-3 bitmişti.Ben o zamanlar üniversitedeydim,bjk'li bir arkadaşımla gırtlak gırtlağa gelmiştim.

Tek Kale 2-3 çok zoruma gitmişti.

"Siz ne ballı takımsınız demiştim"

Ek olaraktan söyledim o maçı.:)

Aslında bjk'ye şanssız şekilde kaybettiğimiz maçların listesini çıkarsak geriye sadece 5-0 lar ve 7-1 kalır herhalde.:)

Erdal
13.02.2009, 00:03
Sevmedim Cisse işini...Neyse Allah bizimle olsun...Kalemizi daraltsın kalelerini genişletsin...Amin

Adil ÖZGÜR
13.02.2009, 00:04
Ankaragücü- Gaziantepspor

Ankaraspor- İstanbul B.B.

Antalyaspor- Galatasaray

Beşiktaş- Trabzonspor

Bursaspor- Sivasspor

Denizlispor- Konyaspor
Eskişehirspor- Gençlerbirliği
Fenerbahçe- Hacettepe
Kocaelispor- Kayserispor

Haftanın Kritik maçları, Bursa ve Antalya konumları gereği maçları kazanmalarında, bizimde BJK yı yenmemiz halinde bu hafta şampiyonluk yolunda kırılma noktası olarak bu yılki lig tarihine geçeceği kesindir.

Mustafa Yüksek
13.02.2009, 00:06
Ankaragücü- GaziantepsporAnkaraspor- İstanbul B.B.Antalyaspor- GalatasarayBeşiktaş- TrabzonsporBursaspor- SivassporDenizlispor- KonyasporEskişehirspor- GençlerbirliğiFenerbahçe- HacettepeKocaelispor- Kayserispor
Haftanın Kritik maçları, Bursa ve Antalya konumları gereği maçları kazanmalarında, bizimde BJK yı yenmemiz halinde bu hafta şampiyonluk yolunda kırılma noktası olarak bu yılki lig tarihine geçeceği kesindir.

ne kadar iyi olur sevgili ağbim...ama gs bu kadar ağladıktan sonra antalyanın o maçı kazanabileceğini sanmam...ama bursa alır maçı güveniyorum...

ilhan
Adil Abi,

Katılıyorum. Beşiktaş'ı yenersek eğer önümüze geleni ezeriz. Galatasaray maçına kadar kayıpsız gideriz.

Barış Mayda
Sonuçlar incelersek maç en iyi 2-1 alırız olmadı 1-1 beraberlik iyi sonuç

BEŞİKTAŞ 0 - 0 KONYASPOR
BEŞİKTAŞ 1 - 0 ANTALYASPOR
BEŞİKTAŞ 1 - 0 DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
BEŞİKTAŞ 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR

BEŞİKTAŞ 0 - 0 BURSASPOR
BEŞİKTAŞ 1 - 1 SİVASSPOR

BEŞİKTAŞ 0 - 1 KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ 1 - 3 ANKARASPOR
BEŞİKTAŞ 2 - 4 GALATASARAY
BEŞİKTAŞ 1 - 2 FENERBAHÇE

BEŞİKTAŞ 5 - 2 KOCAELİSPORhakem faktörünü koymuyorsun galiba düşüncelerine
1
26 ekim 2008
trabzonspor a.ş.

1-1
gaziantepspor
2
12 nisan 2008
galatasaray a.ş.

1-0
trabzonspor a.ş.
3
26 ekim 2007
kayserispor

1-0
trabzonspor a.ş.
4
16 eylül 2007
trabzonspor a.ş.

0-0
mke ankaragücü
5
18 şubat 2007
denizlispor

3-4
trabzonspor a.ş.
6
14 mayıs 2006
trabzonspor a.ş.

1-2
beşiktaş a.ş.
7
9 nisan 2006
gençlerbirliği

1-0
trabzonspor a.ş.
8
26 mart 2006
k.erciyesspor

1-0
trabzonspor a.ş.
9
2 ekim 2005
galatasaray a.ş.

4-1
trabzonspor a.ş.
10
13 şubat 2005
trabzonspor a.ş.

3-0
malatyaspor

Adil ÖZGÜR
13.02.2009, 00:08
Bursa'nın galibiyeti bizim için çok mükemmel,

Bizim galibiyetimiz de pek muhtemel,

Erdal
13.02.2009, 00:11
Ayrıca her maçın ilk 5 dakikası gol kaçırma geleneğini atma şekline döndürebilsek artık :)....Neredeyse 3. dakika karşı karşıya kaçırmadığımız maç yok:)....

Mehmet Sarigül
13.02.2009, 00:12
Simdiye kadar sadece iki yenilgi (Gs macindaki kaleci hatalari ve Bursa'da son dakikalardaki ofsayt gol!) alan takimimiza güvenelim, Trabzonspor'u yenmek artik o kadar kolay degil. Fb'de bizi hafife almisdi, Gs ve Bs gibi bizide yenebileceklerini sanmislardi. Türkiye'de en iyi kolektif futbolu TRABZONSPOR oynuyor. Ben takimimiza ve Ersun Yanal'a güveniyorum.

Anıl Caner
13.02.2009, 00:12
Beşiktaş içeride 8 galibiyet 1 beraberlik 1 mağlubiyet almış. Sivas'tan sonra içerideki en başarılı takım.
biz ise deplasmanda açık ara en iyi takımız. tam 20 puan toplamışız dışarıda. bizden sonra en fazla alan 14 almış. bir hayli iyiyiz.

bu performansı biraz içeriye yansıtsak zaten şampiyonluğu koparmıştık.

neyse biz bjk deplasmanından 3 puan çıkarırsak artık iş bir nevi sadece içerideki maçlara bakar. Bu da çok önemli. İnşallah işi bu haftasonu büyük ölçüde rahatlatırız.

ilhan
13.02.2009, 00:13
Erdal abi,

Maç başladığı an acayip sinir bozucu bir futbol oynuyoruz rakipler için. :)

Mustafa Yüksek
13.02.2009, 00:17
o değil de sonuç ne olursa olsun...o sahaya çıkıp taş gibi topumuzu oynayacaz bundan eminiz...böyle bir güvene sahip olmayı o kadar özlemişim ki...burdan sadri babaya tekrar teşekkürler...

Adil ÖZGÜR
13.02.2009, 00:22
BJK maçını alırsak;
21.Hafta; Denizli-Kendi evimizde,
22.Hafta; Antalya- D.
23.Hafta; Konya -Avni akerde,
24.Hafta; G.S. - Avni akerde,
25.Hafta; G.Antep D.
26.Hafta; İ.B.B. Avni akerde,
27.Hafta; Hacettepe Dep.
28.Hafta; Gençlerbirliği, Avni akerde,
29.Hafta; Sivas-Trabzon (Dananın kuyruğunun kopacağı maç, hesabın kesileceği maç)
30.Hafta; Kayseri, Avni Akerde,
31.Hafta; Kocaeli, Kuruçeşme statında, bizde oradayız inşallah.
32.Hafta; Trabzonda Şeftali Yeme Maçı, ezin ülen, posaları kalmasın.
33.Hafta; Es-Es Deplesman,
34.Hafta; Fenerbahçe ile, 96 nın rövanşı, Şampiyonluk turu maçı.

Mollasalihoğlu
yıllardır ilk kez bu kadar rahat oluyorum maç önceleri.. var bu takımda birşeyler.. ;)

Erdal
Hiç değilse bir beraberlikle döneceğiz Allah'ın izniyle...Allahım yardımcı ol...Bu şehir bu kulüp bu çocuklar ne kadar yaramaz olsalarda ne kadar haylaz olsalarda iyi uşaklardır...Vicdanlı uşaklardır...

Mollasalihoğlu
13.02.2009, 00:23
Hiç değilse bir beraberlikle döneceğiz Allah'ın izniyle...Allahım yardımcı ol...Bu şehir bu kulüp bu çocuklar ne kadar yaramaz olsalarda ne kadar haylaz olsalarda iyi uşaklardır...Vicdanlı uşaklardır...

abi süpersin yaa :)

hepimiz birer yattara'yız :D

ilhan
13.02.2009, 00:24
hepimiz birer yattara'yız :D

Hüseyin değiliz yani. :D

Erdal
13.02.2009, 00:25
Allah bize yeniden Liverpool Barcelona İnter Lyon larla maç yapma ve onları yenme fırsatı versin...Ben o zaman ülke dışından da taraftarımız olacaktır diye hayal ediyorum....

only ts
13.02.2009, 00:25

Allahım ne olur Erdal abiye bakma sen bize 3 puanı nasip et 1 puan yetmez Allahımmmm

Özgür KARADENİZ
13.02.2009, 00:26
günümüz futbolunun en iyi işini trabzonsporumuz yapıyo... forvet adamlarndan baslayarak onde basıyo ve rakibe pas yapma imkanı vermiyo...bjk nin pres yemediği maclarda bile geriden top cıkarmakta cok zorlandıgını dusunursek ... biz klasik futbolumuzu oynadıgımız surece bi kaç karambol topundan baska pozisyon verecegimizi sanmıyorum... zaten takımımz forvet elemanlarının formsuzluguna ragmen ofansif acıdan pozisyon bulma konusunda zorluk cekmiyor... neyse son olarak hakem faktörünü gözardı etmeyip cok buyuk ihtimalle en az beraberlik alarak döneriz inönü den...

Mollasalihoğlu
Hüseyin değiliz yani. :D

Hüseyin yaramaz değil ki vicdanlı..Yattara hem yaramaz hem vicdanlı..çarpıtmayalım usta :)

bjk maçında yattarasız mı hüseyinsiz mi zorlanırız açık ve net bi yorum alayım :)

Onur Civelek61
sekiztaş dan çok antep deplasmanı beni ürkütüyor.Bu maçtan 3 puanla dönmeliyiz.Ve liderliği tekrar almalıyız.

TS-FAN
13.02.2009, 00:27
Bizim on birimiz belli.
Onların değil.
Maça hazırlık açısından sinir bozucu bir durum.

ilhan
Hüseyin yaramaz değil ki vicdanlı..Yattara hem yaramaz hem vicdanlı..çarpıtmayalım usta :)

bjk maçında yattarasız mı hüseyinsiz mi zorlanırız açık ve net bi yorum alayım :)

Ofansta mı defansta mı hoca? Ona göre cevap vereyim. :)

Adil ÖZGÜR
Yusuf'un kalbi bu maça dayanamaz, Denizli Yusufu ilk 30 dakika sonunda dışarı alır, yazmadım demeyin, bilerek yazıyorum....

Mollasalihoğlu
Bizim on birimiz belli.
Onların değil.
Maça hazırlık açısından sinir bozucu bir durum.
bu sezon rakipler bize 11 hazırlıyor her zaman olduğu gibi..sorun yok :)

Mollasalihoğlu
13.02.2009, 00:28
Ofansta mı defansta mı hoca? Ona göre cevap vereyim. :)
ilk onbir'de sadece, çok açık sordum :D

Fatih
13.02.2009, 00:28

Ofansif anlamda Yattara'sız defansif anlamda Hüseyin'siz zorlanırız.:)

Takım olduğumuzu unutmayalım hepsi birbirini tamamlıyor böyle bakmak lazım;)

ilhan
13.02.2009, 00:29
ilk onbir'de sadece, çok açık sordum :D

Ben de gayet açık sordum hoca :D

thesiege61
13.02.2009, 00:29
beşiktaşın uzun zamandır oynadğı ve hiç bir maçta vazgeçmediği tek forvetli sistemden vazgeçeceğini düşünmüyorum.
defansı dörtlü kuracaklar ve önlerinde iki tane önlibero olacak.

biraz onların nasıl gol bulabileceğine ilişkin kafa patlatırsak şunları rahatlıkla söyleyebiliriz.

-trabzon yarısahasında hücuma dönük işleri yapabilecek futbolcular yusuf telle serdar özkan ve nobre.sivok ve ernstin hücum güçleri yok.al gülüm ver gülüm ve mücadele.atakları bu futbolcular etrafında şekilleniyor.birçok spor yazarı ve taraftar da özellikle bu konuya sılça gündeme getiryorlar.4 kişiyle hücum yapmaya çalışınca bu kadar olur diye.
-nobre fener zamanından beri belalımız.en çok ondan çekiniyorum.adam sahada koşup pres yaparken ben yoruluyorum strese giriyorumo hala koşuyor.gerçi bizim takım orta alandan oyunu kurmak yerine ileri uzun oynadığımız için bu bu maçta çok da fazla etkili olmayacaktır.
-defanstan topu ileri taşırlarken büyük sıkıntı yaşıyorlar.pres yedikleri zaman çok top kaybı yapıyorlar.istatistiklerden de görebiliriz bunu.sivok ve ernstin pas yüzdesi düşük. top yusuf ve telloya gittikleri zaman da bu futbolcular yalnız kalıo ve atak şekillenemeden bitiyor.
-bunun haricinde organize olmadan uzun toplarla atak yapmaya çalıştıklarında da etkili olamıyorlar.rıdvan hocadan dinlemiştim.tamam nobre topları alıyo tutuyo ama arkasında adam yok.topları hep rakip takım süpürüyor ne olursa olsun.eğer bobo oynarsa bu özellikleri de kalmaz.
-son üç maçlarını 90 dakika izledim.konya maçında bi ozisyonları var.gökhan pres yiyince topu ileri vuruyo.konya defansındaki adam da bir anlık boşta yakalnıyo ve top boboda kalıyo.sonra kademeye giriyolar bobo dışarı atıyo.bana en fanatik beşiktaşlı bile başka pozisyon bulduklarını iddia edemez.o pozisyon da tesadüf.
-antalya maçına beşiktaş kendi evinde taraftarıyla ilk 20 dakika baskılı oynadı tamam.ama büyük takımdenilen beşiltaş şamiyonlukyarışında ve evinde küme düşmemeye oynayan ankaragücüyle oynuyo.gayet doğal.ama özellikle dikkat ediyorm bariz ozisyon bulamıyorlar.rakibi açamıyorlar.bi de ozisyon veriyolrlar direkten dönen toplar falan.ve attıkları gol uzaktan şut.pozisyon olmadan bireysel beceriyle.ama güzel gol hakkaten.daha sonra antalya geliyor beşiktaş bakıyor maç bitiyor.
-denizli maçı daha beter.antalya maçının kopyası bu sefer kratochvil kendi kalesine atıyor.sonra denizli gelmeye çalııyor beşiktaş maçı ortada tutuyor ve maç bitiyor.
-koca beşiktaş şampiyonluğu çok istiyo bu kadar iddialı ama vasat takımlara gol atmakta zorlanıyo hatta atamıyo.
konya deplasmanında bizi hatırlayın hatta feneri.1 pozisyon buldu 2 gol attı adamlar
-bütün bu takımların defansları ve takım oyunları bizden iyi değil.beşiktaş bunları aşmakta zorlandı aşamadı bizinormal şartlarda hiç aşamaz.

gelelim bizim takıma.taktiğimiz kimin oyniycağı belli.bahsettiğim dört kişiyle song egemen hüseyin selçuk colman uğraşacak.
staddan izlediğim maçlarda daha iyi anlıyorum.bizim takım ölümüne koşuyor.özellikle selçuk colman ve umut.rakibi bezdiriyorlar ve top yapmalarına izin vermiyorlar.uzun toplarda da hüseyin bu sene çok başarılı.havadan gelen topları bırakmıyo.arkada egemen song var zaten.yani neresinden bakarsanız bakın bizim defansı aşmları çok zor.iş bitircek spektaküler oyuncuları da yok.belki tello uzaktan şut atar.o da bizimkiler izin verirse.geriye bi tek duran toplar kalıyo.kalede sylva varken bu tehlike de azalıyor.adam yan top canavarı.içim rhat maç izliyorum.

gol yemeyeceğimize ben inandım peki nasıl gol atacağız.orası kolay.istisnasız her maçta pozisyon bulduk.kısırlar kısır jk maçında bile serkan kaleciyle karşı karşıya atamamıştı.pozisyon bulmak kolay da ya atması.bi o sorunumuz var.umarım şans ve beceri yanımızda olur kaçırmayız.hele ki ilk yarı bi gol attık mı alan ve yattarayla koparırız maçı.

beşiktaş taraftarına da bişeyler sölemek isterim.yeneceklerini düşünüyolar.haklılar da ben de bjkli olsam öle düşünürdüm.ama elle tutulur hiç bi şey yok ki onların yenebileceğini göstersin.sadece seyircileri.onlar da sahaya inip oynamıyo.takım bu heyecanı artık kaldıracak durumda.

maçtan çok ümitliyim.hiçolmadığım kadar

Erdal
13.02.2009, 00:30
Döndürmeyin başlığı Hüseyin başlığına. Ondan sonra Soner çıkar gelir uğraş dur :)....Şu kadarını söyleyeyim şu havayı devam ettirelim ve Avrupa da bir kaç iyi sonuç alalım 3 sene sonra bu forumda ingilizce bölümü dolacak , Azeri lehçesi boşnak şivesi ile yazan Trabzonsporlular olacak. Arapça bilen de lazım :))

TS-FAN
13.02.2009, 00:31
beşiktaşın uzun zamandır oynadğı ve hiç bir maçta vazgeçmediği tek forvetli sistemden vazgeçeceğini düşünmüyorum.
defansı dörtlü kuracaklar ve önlerinde iki tane önlibero olacak.

biraz onların nasıl gol bulabileceğine ilişkin kafa patlatırsak şunları rahatlıkla söyleyebiliriz.

-trabzon yarısahasında hücuma dönük işleri yapabilecek futbolcular yusuf telle serdar özkan ve nobre.sivok ve ernstin hücum güçleri yok.al gülüm ver gülüm ve mücadele.atakları bu futbolcular etrafında şekilleniyor.birçok spor yazarı ve taraftar da özellikle bu konuya sılça gündeme getiryorlar.4 kişiyle hücum yapmaya çalışınca bu kadar olur diye.
-nobre fener zamanından beri belalımız.en çok ondan çekiniyorum.adam sahada koşup pres yaparken ben yoruluyorum strese giriyorumo hala koşuyor.gerçi bizim takım orta alandan oyunu kurmak yerine ileri uzun oynadığımız için bu bu maçta çok da fazla etkili olmayacaktır.
-defanstan topu ileri taşırlarken büyük sıkıntı yaşıyorlar.pres yedikleri zaman çok top kaybı yapıyorlar.istatistiklerden de görebiliriz bunu.sivok ve ernstin pas yüzdesi düşük. top yusuf ve telloya gittikleri zaman da bu futbolcular yalnız kalıo ve atak şekillenemeden bitiyor.
-bunun haricinde organize olmadan uzun toplarla atak yapmaya çalıştıklarında da etkili olamıyorlar.rıdvan hocadan dinlemiştim.tamam nobre topları alıyo tutuyo ama arkasında adam yok.topları hep rakip takım süpürüyor ne olursa olsun.eğer bobo oynarsa bu özellikleri de kalmaz.
-son üç maçlarını 90 dakika izledim.konya maçında bi ozisyonları var.gökhan pres yiyince topu ileri vuruyo.konya defansındaki adam da bir anlık boşta yakalnıyo ve top boboda kalıyo.sonra kademeye giriyolar bobo dışarı atıyo.bana en fanatik beşiktaşlı bile başka pozisyon bulduklarını iddia edemez.o pozisyon da tesadüf.
-antalya maçına beşiktaş kendi evinde taraftarıyla ilk 20 dakika baskılı oynadı tamam.ama büyük takımdenilen beşiltaş şamiyonlukyarışında ve evinde küme düşmemeye oynayan ankaragücüyle oynuyo.gayet doğal.ama özellikle dikkat ediyorm bariz ozisyon bulamıyorlar.rakibi açamıyorlar.bi de ozisyon veriyolrlar direkten dönen toplar falan.ve attıkları gol uzaktan şut.pozisyon olmadan bireysel beceriyle.ama güzel gol hakkaten.daha sonra antalya geliyor beşiktaş bakıyor maç bitiyor.
-denizli maçı daha beter.antalya maçının kopyası bu sefer kratochvil kendi kalesine atıyor.sonra denizli gelmeye çalııyor beşiktaş maçı ortada tutuyor ve maç bitiyor.
-koca beşiktaş şampiyonluğu çok istiyo bu kadar iddialı ama vasat takımlara gol atmakta zorlanıyo hatta atamıyo.
konya deplasmanında bizi hatırlayın hatta feneri.1 pozisyon buldu 2 gol attı adamlar
-bütün bu takımların defansları ve takım oyunları bizden iyi değil.beşiktaş bunları aşmakta zorlandı aşamadı bizinormal şartlarda hiç aşamaz.

gelelim bizim takıma.taktiğimiz kimin oyniycağı belli.bahsettiğim dört kişiyle song egemen hüseyin selçuk colman uğraşacak.
staddan izlediğim maçlarda daha iyi anlıyorum.bizim takım ölümüne koşuyor.özellikle selçuk colman ve umut.rakibi bezdiriyorlar ve top yapmalarına izin vermiyorlar.uzun toplarda da hüseyin bu sene çok başarılı.havadan gelen topları bırakmıyo.arkada egemen song var zaten.yani neresinden bakarsanız bakın bizim defansı aşmları çok zor.iş bitircek spektaküler oyuncuları da yok.belki tello uzaktan şut atar.o da bizimkiler izin verirse.geriye bi tek duran toplar kalıyo.kalede sylva varken bu tehlike de azalıyor.adam yan top canavarı.içim rhat maç izliyorum.

gol yemeyeceğimize ben inandım peki nasıl gol atacağız.orası kolay.istisnasız her maçta pozisyon bulduk.kısırlar kısır jk maçında bile serkan kaleciyle karşı karşıya atamamıştı.pozisyon bulmak kolay da ya atması.bi o sorunumuz var.umarım şans ve beceri yanımızda olur kaçırmayız.hele ki ilk yarı bi gol attık mı alan ve yattarayla koparırız maçı.

beşiktaş taraftarına da bişeyler sölemek isterim.yeneceklerini düşünüyolar.haklılar da ben de bjkli olsam öle düşünürdüm.ama elle tutulur hiç bi şey yok ki onların yenebileceğini göstersin.sadece seyircileri.onlar da sahaya inip oynamıyo.takım bu heyecanı artık kaldıracak durumda.

maçtan çok ümitliyim.hiçolmadığım kadar
Bu saatte kim okuyacak bu yorumu.:)
Bir bakalım..

Mollasalihoğlu
13.02.2009, 00:33
Ben de gayet açık sordum hoca :D

Erdal abi kızdı kapatıyorum konuyu :)

1-0 yenelim, golü Hüseyin atsın, Yattara da kayarak çizgiden top çıkarsın :D

Adil ÖZGÜR
13.02.2009, 00:33
Ben uzun yazılarda biraz sıkılıyorum, onun yerine aynı söylemler 4 paragrafta anlatılır. Herkes okur.

Pirselimoğlu
13.02.2009, 00:34
_________________sylva___________________
serkan______song______süpermen________cale
_______________hüseyin___________________
_______selçuk_______________colman________
yattara___________________________________
_______________gökhan_____________umut___

Bu sezon oynadığımız 24 maçıda izledim sakatlık yoksa kesinlikle bu kadroyla çıkarız maça.

Özgür KARADENİZ
13.02.2009, 00:35
ALANZİNHO 11 DE baslarmi dersiniz.. ?:S:S:S

ilhan
13.02.2009, 00:38

İkinci olasılığın gerçekleşme ihtimali daha fazla. :D

Neyse, iyi bir Hüseyin ve vasat bir Yattara lazım bize bu maçta. Yattara'nın vasatı zaten rakibi allak bullak edecek derecede oluyor. :)

Erdal
13.02.2009, 00:39

Sevdim ben bunu. Sevdim ne kelime bayıldım bayıldım :)))

Ufuk Bayraktar61
yaaa arkdaşar 3.kez soruyorum hala cevap alamadım..takım karşılanmıyo muuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Mollasalihoğlu
İkinci olasılığın gerçekleşme ihtimali daha fazla. :D

Neyse, iyi bir Hüseyin ve vasat bir Yattara lazım bize bu maçta. Yattara'nın vasatı zaten rakibi allak bullak edecek derecede oluyor. :)

ben ilkini de ikinciyi de net hatırlamıyorum :D

ama Yattara bjk sever o bilinen bir gerçek..pazar ola hayrola :)

Mert Marabaoğlu
13.02.2009, 00:40
2 Gün 18 S. 21 Dk. Kaldı

Medallion
13.02.2009, 00:41
Adil Abi,

Katılıyorum. Beşiktaş'ı yenersek eğer önümüze geleni ezeriz. Galatasaray maçına kadar kayıpsız gideriz.

Sampiyonluk yolunda onemli bir viraj. Berabere kalirsak da yeterli bence. Yeter ki puan alalim. Yenilmenin puan kayiplari disinda moral etkisi de olacagi icin 1 puan cok onemli bu macta...

only ts
13.02.2009, 00:43
ALANZİNHO 11 DE baslarmi dersiniz.. ?:S:S:S

ıhtımal vermıyorum ıdeal 11 le cıkarız 65 70 de yattara cıkar alan girer :(

Anıl Caner
13.02.2009, 00:43
meltem tv de hami 96'yı anlatıyor.

akşam akşam mahvetti beni.

ilhan
13.02.2009, 00:47
Sampiyonluk yolunda onemli bir viraj. Berabere kalirsak da yeterli bence. Yeter ki puan alalim. Yenilmenin puan kayiplari disinda moral etkisi de olacagi icin 1 puan cok onemli bu macta...

Beraberlik kötü sonuç değildir elbette hocam. Ama alacağımız galibiyetin moral motivasyonumuzu hat safhaya çıkaracağını düşünüyorum. Mesela Fenerbahçe maçından sonra futbolcularımız 1 puana üzülüyorlardı. Aynı durumu yaşamayız umarım. :)

Erdal
13.02.2009, 00:48
Anıllll Sokma bizi o topa şimdi be kardeşim....Ayrıca nasıl ki milletleri millet yapan sadece zaferler değil trajik mağlubiyetler ise camiaları da camia yapan sadece kazanılan değil kaybedilen kupalar ve maçlardır aynı zamanda....Ben 96 nın bize kaybettirdikleri kadar kattıkları olduğunuda düşünüyorum. Sık kullanırım bu lafı " Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır" der Sezai Karakoç bir şiirinde aynen öyle.....

Anıl Caner
13.02.2009, 00:50
Anıllll Sokma bizi o topa şimdi be kardeşim....Ayrıca nasıl ki milletleri millet yapan sadece zaferler değil trajik mağlubiyetler ise camiaları da camia yapan sadece kazanılan değil kaybedilen kupalar ve maçlardır aynı zamanda....Ben 96 nın bize kaybettirdikleri kadar kattıkları olduğunuda düşünüyorum. Sık kullanırım bu lafı " Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır" der Sezai Karakoç bir şiirinde aynen öyle.....

Özkan Sümer'e saydı sövdü ona takıldım ben asıl. O adamın kişisel hırsı beni trabzonspor'dan kopardı diyor. röporataj çok komik ama hami'ye sempatimi yitirdim hafiften. :D

Hasan ZAİMOĞLU
13.02.2009, 00:53
arkadaşlar havaalanı karşılaması yok mu ???

Erdal
13.02.2009, 00:58
Bana müsade....Unutmayınki bu günlerde bu forum ve bilhassa en üstteki başlıklar Trabzonspor'un da vitrini olmakta...Bakanın "adamların taraftarıda başka kerdeşim" diyeceği mesajların bol olması benim hayalim...Maça gelince Allah bizimle olacak inşallah...Hadi eyvallah...

SDanışmaz
13.02.2009, 01:00
Allah bize yeniden Liverpool Barcelona İnter Lyon larla maç yapma ve onları yenme fırsatı versin...Ben o zaman ülke dışından da taraftarımız olacaktır diye hayal ediyorum....

Biz ŞL'ye kalıp, bu futbolu sürdürürsek bana süprizler yaparız gibime geliyor :p

10-61
13.02.2009, 01:04
Aslında oynadığımız futbola ve kargaların son durumlarına bakılınca banko kazanacak gibi olsak ta bu maçı bize verdirmeyeceklerini düşünüyorum,kimse demesin ki biz almasını biliriz.Düşünün bi rakiplerle tam aranın açılacağı hafta,Sivas kesin puan kaybedecek,fb-gese kazansa nolacak,bjk yi yendiğimizde fark 9 olur ve yarıştan koparlar ki böle bir şeye müsaade etmezler.

İnşaaallah yanılırım ama büyük ihtimal pazar gecesi hakemi konuşuyor olacağız.

İko61
13.02.2009, 01:05
Umarımm Herkesin Umdugu Ve bEkLedigi Gibi Olur Ve bu hafta bjk inönüye gömeriz..Ben inanıyorumm maç bizim.Trabzonun bizi yine çıldırtacak bu hafta =)

Erdal DİLEK
13.02.2009, 01:06
macı yunus yıldırm yönetecekmiş, bakalım nasıl yönetecek. . .

ilhan
13.02.2009, 01:07
Erdal abi,

Çok kral adamsın. ;) İyi geceler, huzurlu uyu abi.

TAHSİN 61
13.02.2009, 01:09
İyi oynayalım ezilmeyelim ezelim yerin dibine sokalım Kadıköy'deki gibi oynayalım yenilsekte koymaz bana...

yatara
13.02.2009, 01:09
arakdaslar hayir dir insallah hayirdir insallah :D

rüyamda bugün gördüm yattara saktlanmisdi 2 ay sahalardan uzak kalacakdi

Kubilay ŞAHİN
13.02.2009, 01:11
arakdaslar hayir dir insallah hayirdir insallah :D

rüyamda bugün gördüm yattara saktlanmisdi 2 ay sahalardan uzak kalacakdi

Tamam Anlaşıldı Bu Maç Patlama Yapacak :D:D...

Hani Rüyaların Tersi Çıkar O Bakımdan Dediydim..

Hasan ZAİMOĞLU
13.02.2009, 01:20
Tamam Anlaşıldı Bu Maç Patlama Yapacak :D:D...

Hani Rüyaların Tersi Çıkar O Bakımdan Dediydim..
inşallah kardeşim inşallah :)

Erdal DİLEK
13.02.2009, 01:27
ligtv de ekrem ve holosko oynamayacak diyor. . .

yatara
13.02.2009, 01:28
yunus yildiirm yönetdigi maclari bjk hic yenilmemis

Trabzonspor 61
13.02.2009, 01:29
5 tane atmaya az kaldı.2,5 gün...

Trabzonspor 61
13.02.2009, 01:30

Febe maçında yenildiler İnönü'de...:rolleyes:

Erdal DİLEK
13.02.2009, 01:33
Febe maçında yenildiler İnönü'de...:rolleyes:
gönül alma işi olmasın sakın. . .

Trabzonspor 61
13.02.2009, 01:43
gönül alma işi olmasın sakın. . .

Orasını bilmiyorum ama o maçta 8jk'nin net penaltısını vermemişti ve febe'nin attığı 1. golün öncesinde top taç çizgisini geçmiş ama oyun devam etmişti.Febe'de golü atmıştı.O maçta baya doğramıştı 8jk'yi.Tahminim febe'li Yunus Yıldırım eziği.Ama şimdi 8jk'ye yaranmak için bizi doğrayabilir.Dikkatli olmamız lazım.;)

Rahman Gümüş
13.02.2009, 01:43
Arkadaşlar bizim biletlerde yarın 11 de satışa çıkcak mı?yoksa cumartesimi çıkcak.Bilgisi olan varsa çok acil cevap bekliyorum

Anıl Caner
13.02.2009, 01:44
bizim biletler cumartesi sabahı çıkacak. internetten satış yok.

cellchook
13.02.2009, 01:46
kazanırsak sampıyonluk dalını egerız berabere kalırsak dala uzanmaya gayret ederız,kaybedersek,bu dala uzanma mucadelesını bır kac takımla bırlıkte yaparız..

ben hep soyledım yıne soyluyorum..

Hakem ve Ersun Hoca macı belırleyecek..

64.dk yı merakla beklıyorum..

only ts
13.02.2009, 01:51
yenmeye gıdıyoruz o kadar beraberlıge tahammulum yok yeter artık!!!!!!!!!!!!!!!!

Onur Civelek61
13.02.2009, 01:54
Görevinizi yapın yeter

http://www.fotomac.com.tr/2009/02/13/im/7FC8F86865A8C742A60F7466x.jpg

Bordo-mavili takımın orta sahasının yükü bu hafta her zamankinden fazla olacak... Teknik direktör Ersun Yanal; Hüseyin, Colman ve Selçuk İnan üçlüsüne dün bol bol nasihat verdi. Tecrübeli teknik adam, "Biliyorsunuz, böyle maçlarda yapılacak hataların telafisi zordur. O yüzden size düşen sorumluluk her zamankinden daha fazla olacak. Hatalı paslardan http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
kaçının. Topu oyuna hızlı sokun ve ekstra işler yapmaya çalışmayın" diyerek oyuncularını uyardı.

POYRAZ
13.02.2009, 01:59
Bu macta en büyük beklentim Song, Umut ve Gökhan'dandir.

Yasin Berber
13.02.2009, 02:01
bizim biletler cumartesi sabahı çıkacak. internetten satış yok.

Cumartesimi cumamı hangisi

Erdal DİLEK
13.02.2009, 02:02
ilk 15-20 dakika önemli, baskıyı atlatırsak herşey lehimize döner, hayde bordo. . .

seydisehir1
13.02.2009, 02:02
egerki ilk yariyi 2-0 umut ve gokhan in golleriyle onde kapatirsak ve buna mukabil 46 dakikada umut Alanzinho degisikligi yapilirsa, bakin cok acik soyluyorum tarihi farka gidebiliriz. Buda istanbul takimlarini ve medyasini geri donusu olmayan bir katatonik cokuse surukler... Hakediyorlar bunu cunku... Artik vakit gelmistir arkadaslar, bizim olani geri almanin zamani gelmistir....

Turkiye nun yuzaki TS....

Trabzonspor 61
13.02.2009, 02:06
egerki ilk yariyi 2-0 umut ve gokhan in golleriyle onde kapatirsak ve buna mukabil 46 dakikada umut Alanzinho degisikligi yapilirsa, bakin cok acik soyluyorum tarihi farka gidebiliriz. Buda istanbul takimlarini ve medyasini geri donusu olmayan bir katatonik cokuse surukler... Hakediyorlar bunu cunku... Artik vakit gelmistir arkadaslar, bizim olani geri almanin zamani gelmistir....

Turkiye nun yuzaki TS....

8jk'yi farklı yeneceğimizi başından beridir tekrarlıyorum.Yalnız 8jk zaten iyi durumda değil.İstanbul medyası elini ayağını çekmiş durumda 8jk'den.Fark atsak bile çöküşe falan uğramaz medya.Basını çöküşe uğratmak için çıbanbaşlarına fark atmalıyız.Yani gese ve febe!!...

avcilarli61
13.02.2009, 02:25
saldırr trabzonuuummm oleeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

avcilarli61
13.02.2009, 02:26
ya herkes de kendi kafasına göre o kadar senaryo yazmış kiiii :))) ya kardeşim maçı bekleyin yenicez ya berabere kalırsak bile ağlarım o derece:)))

Sefa Murat Dokuz
13.02.2009, 02:39
İçimden bir ses çok rahat kazanacakmışız gibi geliyor 3-0 falan...

Hüseyin Çümen
13.02.2009, 02:43
holosko ve ekrem yok
delgado sakatlıktan yeni çıktı kondisyon diye bişey yok keşke oynasa direk 1 kişi eksik

ee kim kaldı bunların mükemmel!! orta sahası bize nasıl hücum edecek anca içeriye doldur boşalt yapacaklar tabi presten kurtulabilirlerse!

taraftarları ciddi şekilde hazırlanıyorlar bu maça çünkü onların bu maçta tek gücü bağıran çağıran taraftarları ama onlardan aldıkları ateşle bize saldırmaya kalkışırlarsa onlar açısından üzücü bir sonuç çıkabilir bu maç gerçekten farka gebe bir maç

kondisyon diye bişey de yok zaten onlarda yani ben nebiliyim puan kaybı aklımdan asla geçmiyor

bizden puan alabilmeleri için birtane mantıklı sebep gelmiyor aklıma

maça gidecek olanlar valla çok şanslı

hasannuhoglu
13.02.2009, 02:46
valla herkes cok emin konusuyor galibiyetten,garip..yenelim de 1 farkla yenelim o sevinci o gururu yaşayalım

trab61
13.02.2009, 02:55
evet herkes cok emin konusuyor ama allah korusun yenilmemiz halinde buyuk hayal kirikligi yasayabiliriz. o yuzden sakin olmakta fayda var. onemli olan 3 puan. ibre bize taraf gercekten agir basiyor o yuzden hersey yenmemiz gerektigini soyluyor. ama futbol bu belli olmaz,futbol her sonuca aciktir.

Hüseyin Çümen
13.02.2009, 03:12
çok emin demeyelimde takıma güveniyor diyelim tabiki bu tarz maçlarda belli olmuyor ne olacağı ama teraziye koy tart bu sonuç çıkıyor

yoksa büyük konuşmak olmaz
inşallah yeneriz de 0-1 1-2 2-3 olsun bizim olsun

only ts
13.02.2009, 03:17
2 gun 15 saat 44 dakıka kaldı

vyno
13.02.2009, 03:21
Beşiktaşı sürekli gözlemliyorum hiç maçını kaçırmadım bizim maçta gol pozisyonuna dahi giremeyecekler şans faktörü bizden yana olursa 2-0 gibi rahat bir galibiyet alırız.Yıllar sonra ilk kez bi büyük maç için bu kadar emin konusuyorum.

Fatih BALTA
13.02.2009, 03:23
BJK nın geçen hafta puan kaybeti ve bu haftada kaybederse büyük yara alır.
Bunun için ellerinden geleni yapacaktırlar galibiyet için.
Futbol becerilerinin yetmediği kısımlarda çirkefliklerini konuşturacaktırlar.
O açıdan futbolcularımızın çok dikkatli olması lazım.
Bence beraberlik bize yeter,galibiyet olursa tadından yenmez.

POYRAZ
13.02.2009, 03:24
Arkadaslar bakin, evet Insallah kazaniriz ama kendinizi fazla sartlandirmayin. Bir renktasimiz beraberlik halinde bile cok üzülecegini söylemis. Renktaslar, beraberlik de var yenilmek de. Insallah yenecegiz ama maclarda 3 ihtimal vardir. 3 Farkli galibiyetlerden söz etmek dogru degil. Tek farkli olsun, yeter ki 3 puani Trabzon'a götürelim. Bu tür maclarda favori takimlar genelde sahada rakibine pek etkili olamaz. Insallah oyuncularimiz bu sekilde havaya girmemislerdir. Aman dikkat.

Hüseyin Çümen
13.02.2009, 03:26
maçın ardından olası bir beraberliğe hepimizin üzüleceğinden eminim ..

POYRAZ
13.02.2009, 03:52
Biletler yarin satisa cikiyormus. Tv söyledi.

ugurozturk
13.02.2009, 04:31

son 3 senede Trabzonsporun; Yunus Yildrimla kazandigi tekbir mac yoktur. bu maci da kazanamaz.

takimi ince ince kiyacaktir; bize yapilan faulleri ince ince es gecip; ayni faulleri biz yapinca kartlari cakacaktir.

yasimiz 30a geldi; ezberledik artik bu adamlari.

kimse 3 puan hayali gormesin; bu adam 3 puani yedirmez bize. 1 puanla donersek karli sayarim.

POYRAZ
13.02.2009, 05:53
son 3 senede Trabzonsporun; Yunus Yildrimla kazandigi tekbir mac yoktur. bu maci da kazanamaz.

takimi ince ince kiyacaktir; bize yapilan faulleri ince ince es gecip; ayni faulleri biz yapinca kartlari cakacaktir.

yasimiz 30a geldi; ezberledik artik bu adamlari.

kimse 3 puan hayali gormesin; bu adam 3 puani yedirmez bize. 1 puanla donersek karli sayarim.
Ben de bundan korkuyorum iste. Sahada calacagi üc tarafli düdük maci kaybetmemize sebep olabilir, ki rakibimiz lehine düdük calan hakemlerin yönettigi maclarimizda bu sayi ücün cok ama cok üzerinde oluyor.
Insallah serefi namusu oldugunu hatirlayip gördügünü calar ve adil bir mac yönetir. Baksaniza bir renktasimiz Besiktas'in bu adamla mac kybetmedigini, bir renktasimiz da bizim bu adamla mac alamadigimizi yazmis.
Insallah adalet gösterir. Zira biz hakem hatalarindan Türkiye'de en cok cani yanan, yakilan kulübüz.

ugurozturk
13.02.2009, 06:38
Insallah serefi namusu oldugunu hatirlayip gördügünü calar ve adil bir mac yönetir.

kardesim iyi niyetlisin de; senin bu iyi niyetin zaaftir. nasil bir zaaf anlatayim. Bu adamla bizim galibiyetimiz yok; her macinda dogramis bizi; en son yanlis hatirlamiyorsam 1-1 lik antep macindaydi. bu adam bizim maca atandigi anda sesimiz ciglik olup forumlari medyayi inletmeliydik; ama farkinda bile degiliz. ben istatistik meslegim oldugu icin; bu adami belledim; ama taraftar bu adamla mac kazanmadigimizin farkinda degil...

ynuzs yildirim; selcuk dereli; bulent demirlek; bunlar halkimizin unutkanligindan beslenen mafya pezevleri; bunlarda seref namus aramak en basit ifadeyle 'zaaf'tir.

Metin Ural
13.02.2009, 06:51
bu macin kaybedilmesi halinde umarim "sampiyonluk gitti", "ersun yanalle bu is yurumuyor" gibi soylemleri okumak zorunda kalmayiz.

erik
13.02.2009, 07:13
Bu maçı kazansakta,kaybetsekte,Allah muhafaza fark bile yesek Ersun Hocayla durmak yok yola devam.Yep yeni kadroyu bu adam bu hale getirmişse bu adama sonsuz desteği vermemiz gerekiyor.

kudu_61
13.02.2009, 07:18
ben inanıyorum ben takımıma güveniyorum sahada ellerinden ne geliyorsa yapacaklar çok iyi bir Trabzonspor izleyeceğiz eğer saha dışı etkiler baskın gelmezse istanbuldan galibiyetle döneceğiz çünkü elimizdeki kadro bunu söylüyor umut gökhan yakaladığınızı kaçırmayın yeter

kalavara
13.02.2009, 07:44
ya dedim acaba bizim arkadaşlar mı abartıyor, bu hakem ile karnemiz o kadar kötü mü diye federasyonun sitesinden baktım ve sonuç şu: evet gerçekten bu hakem ile karnemiz sınıfta kalır:( genelde büyük maçlara verilmiş ve hepsini kaybetmişizi 2-2 lik fb maçı hariç. ayrıca diğer maçlarda da 2005 yılında malatyasporu 3-0 ve denizlisporu 3-4 yenmişiz. onun haricinde gençler, kayseri falan hep mağlu bitirmişiz karşılaşmaları maalesef!!
neyse, tüm bunlar rastlantıdır umarım!!!

bir daha baktım bjk nin de 2005 yılında 1-3 kaybettiği konya maçı hariç beraberliği bile yok vay ki ne vah!!

poetricus
13.02.2009, 08:07
@Kalavara
Hani; "Benden çok yaşayacaksın." diye bir söz vardır ya işte tam o hesap. Sabah sabah Hakem Bey'le geçmişimize bir göz attım ve tüylerim kirpi tüyü gibi oldu. İnsanın; "Bu kadar tesadüf olamaz!" diyesi geliyor. Hatta dedim bile. 2-2'lik FB maçında İzmir'deydim. Maçı canlı seyretme fırsatım olmuştu. Tam bir ofsayt rezaletleri koleksiyonu vardı. Zât-ı şahanenin yönettiği diğer derbi maçlarımız da pek farklı değildir.

Biz, her şeye rağmen futboumuzu oynayalım, gollerimizi atalım, bakalım Hakem Bey Cem Papila'nın veliahdı olmaya mı çalışacak?

Gökçebey
13.02.2009, 08:31
Bu sefer karşılama yok galiba :)

POYRAZ
13.02.2009, 08:47
kardesim iyi niyetlisin de; senin bu iyi niyetin zaaftir. nasil bir zaaf anlatayim. Bu adamla bizim galibiyetimiz yok; her macinda dogramis bizi; en son yanlis hatirlamiyorsam 1-1 lik antep macindaydi. bu adam bizim maca atandigi anda sesimiz ciglik olup forumlari medyayi inletmeliydik; ama farkinda bile degiliz. ben istatistik meslegim oldugu icin; bu adami belledim; ama taraftar bu adamla mac kazanmadigimizin farkinda degil...

ynuzs yildirim; selcuk dereli; bulent demirlek; bunlar halkimizin unutkanligindan beslenen mafya pezevleri; bunlarda seref namus aramak en basit ifadeyle 'zaaf'tir.
Bu zaaf degil, ümittir. Ümid etmek ile zaaf arasindaki farki biraz daha ayirt etmek gerekiyor kardesim ! Olumlu yönde ümid eden insanlarda zaaf varsa o zaman dünyanin tamamina yakini zaafli demektir.
Ben tekrar ediyorum. Adalet, seref ve hak yememe kavramlarini aklina getirerek mac yönetir Insallah !

POYRAZ
13.02.2009, 08:49
Bu sefer karşılama yok galiba :)
Haklisin, karsilama organizasyonu yapilmali.

POYRAZ
13.02.2009, 09:01
Arkadaslar internet ortaminda gördügüm bir kareyi sizinle paylasayim dedim.

http://img26.imageshack.us/img26/9895/n1131756879269730864ea2.jpg

61li
13.02.2009, 09:01
Caddebostanda olan var mı ?
Biletix.com'dayım pusuda bekliyorum :D
hadi bismillah

Recep Alkan
13.02.2009, 09:03
Caddebostanda olan var mı ?
Biletix.com'dayım pusuda bekliyorum :D
hadi bismillah

bazı arkadaşlar biletlerin yarın çıkacağını söylüyordu dün. kardeşim iyice öğren istersen boşuna beklemeni istemem.

61li
13.02.2009, 09:06
bazı arkadaşlar biletlerin yarın çıkacağını söylüyordu dün. kardeşim iyice öğren istersen boşuna beklemeni istemem.

Yok kardeşim bizim biletler yarın 10:00'da çıkıyor
bjk tarafına 3 bilet alıyoruz biz,eğerki yarın bilet bulamazsak hiç yoktan orda izleyelim diyoruz :D

POYRAZ
13.02.2009, 09:06
Dün gece biletlerin bugün, yani cuma günü satisa sunulacagini söylüyordu tv ler.

61li
13.02.2009, 09:08
Dün gece biletlerin bugün, yani cuma günü satisa sunulacagini söylüyordu tv ler.

TRABZONSPOR TARAFTARINA AİT BİLETLER 14 ŞUBAT CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 10:00 DAN İTİBAREN SADECE;

CADDEBOSTAN MİGROS,
SOYAK MİGROS,
MERTER MİGROS
CEVAHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ

BİLETİX GİŞELERİNDEN SATILACAKTIR. BİLET LİMİTİ 3 TÜR.

Trabzonspor taraftarına ait bilet satışları ayrıca H. Avni Aker Stadyumu Biletix Gişesinden de yapılacaktır.

RAKİP TAKIM BİLET FİYATI 50 TL DİR.

POYRAZ
13.02.2009, 09:12
TRABZONSPOR TARAFTARINA AİT BİLETLER 14 ŞUBAT CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 10:00 DAN İTİBAREN SADECE;

CADDEBOSTAN MİGROS,
SOYAK MİGROS,
MERTER MİGROS

Trabzonspor taraftarına ait bilet satışları ayrıca H. Avni Aker Stadyumu Biletix Gişesinden de yapılacaktır.

O zaman Besiktas taraftarlarina ait biletler bugün satisa sunuluyor. Tv özellikle Besiktasli taraftarlar icin bugün satisa ciktigina dair bir sey dememisti !!!

61li
13.02.2009, 09:13
Evet bjk tarafı bugun 11:00'de biletix.com ve gişelerde satışa çıkıyo

Recep Alkan
13.02.2009, 09:17
Yok kardeşim bizim biletler yarın 10:00'da çıkıyor
bjk tarafına 3 bilet alıyoruz biz,eğerki yarın bilet bulamazsak hiç yoktan orda izleyelim diyoruz :D

aman kardeşim o zaman daha dikkat edin kendinize?

M_U_R_A_T
13.02.2009, 09:18
Yarin bİletİmİ alacak ve maÇta olacaĞim . Her zamankİ gİbİ .

Ali Yerlikaya
13.02.2009, 09:20
Cok zor bi mac olicagi kesin hakem kesinlikle yüklenicekdir ama allahin izniylen hem rakibi hemde hakem triosunu yenersek c büyük bi egeli asmis oluruz. Beraberlikde kötü saylmaz onun bilincinde dikkatli oynarsak, bu maci ins. bizim olicak.
Artik kesinlikle derbi alma vakdi geldide geciyor...

POYRAZ
13.02.2009, 09:23
Cok zor bi mac olicagi kesin hakem kesinlikle yüklenicekdir ama allahin izniylen hem rakibi hemde hakem triosunu yenersek c büyük bi egeli asmis oluruz. Beraberlikde kötü saylmaz onun bilincinde dikkatli oynarsak, bu maci ins. bizim olicak.
Artik kesinlikle derbi alma vakdi geldide geciyor...
Insallah kazanacagiz.

Kazım Uzunboy
13.02.2009, 09:35
Hakemin bize karşı cephe alacağını sanmıyorum.

Bence hakem tarafsız bir yönetimle güzel bir karşılaşma çıkaracak. :)

Fatih Öztürk
13.02.2009, 09:37
arkadaşlar kafile hangi havaalanına gelecek.

POYRAZ
13.02.2009, 09:41
Hakemin bize karşı cephe alacağını sanmıyorum.

Bence hakem tarafsız bir yönetimle güzel bir karşılaşma çıkaracak. :)
Insallah dedigin gibi olur. Bizim de temennimiz o yönde. Istatistikler hic öyle söylemiyorda o yüzden iskillendik.;)

61li
13.02.2009, 09:41
arkadaşlar kafile hangi havaalanına gelecek.

Fatih abi bence atatürk havalimanı olur
Sabiha gökçene inen takım hiç görmedim :)

Fatih Öztürk
13.02.2009, 09:44
Fatih abi bence atatürk havalimanı olur
Sabiha gökçene inen takım hiç görmedim :)

ama gecen fener macı için sabiha gökçene inmişlerdi.
maç avrupa yakasında olduğu için herhalde taksimde bi otele gecerler muhtemelende atatürk havalimanı.:o
uzak cok uzak:(

61li
13.02.2009, 09:48
ama gecen fener macı için sabiha gökçene inmişlerdi.
maç avrupa yakasında olduğu için herhalde taksimde bi otele gecerler muhtemelende atatürk havalimanı.:o
uzak cok uzak:(

Valla ben hep atatürk havalimanında karşıladığımızı hatırlıyorum
Banada çok uzak giden arkadaşların şimdiden ayaklarına sağlık

oflu engin
13.02.2009, 09:51
bu maçı alacağımızdan yüzde yüz eminim kendi adıma.bjk en iyi futbolunu oynasada bize gücü yetmeyecek.pazar akşamı fırtına esecek kolbastı coşacak.bütün kargalar bu maçta umtsuz takımlarına güvenemiyorlar.bu maç onlar için olmak yada olmamak maçı.doğru tespit pazar akşamından sonra bu yarışta bjk ve kargaları olmayacak.

ariffinike
13.02.2009, 09:57
0-2 Kazanacağız. Umut'un golü, Yattara'nın asisti var Allah'ın izni ile. Dua edelim arkadaşlar dua. Bugün Mübarek Cuma günü. Cuma namazında hepimiz dua edelim.

mefum
13.02.2009, 09:59
Büyük maç demek her zaman çok zor maç demektir. En iyi zamanımızda alamadıklarımız, kötü zamanlarımızda kazandıklarımız zaten bunun göstergesi. Kağıt üstü kazanırız ama tabi ki sonuçlar sahada alınıyor. Ters bir top, kötü bir hakem olmazsa 90 dakika sonunda çok keyifli olacağız sanırım.

Bir de kart cezası durumu var. Savunmadan bir kişi ile ortasahadan birinin cezalı duruma düşmesi iyi olur diye düşünüyorum. Düşmeyecek gibiyse de son 5-10 dakikada sarı kart görsünler. Yarın kritik maçlarda ters bir duruma düşmektense şimdiden iki tanesini bertaraf edersek iyi olur. Müsait bir zamanda da diğerlerini sıraya sokarız...

Napoli
13.02.2009, 09:59
beraberlik süperrrr sonuç olur

Hüseyin Bağdat
13.02.2009, 10:01
Biletler sadece istanbul'da satılacakmış:(
Biz alamayacağız ya:(

cngzgny
13.02.2009, 10:10
Takım ne zaman geliyor istanbula bilgisi olan varmı ...

Fatih Öztürk
13.02.2009, 10:10
beraberlik süperrrr sonuç olur

yok ağa galibiyet istiyoruz...

Burçak
13.02.2009, 10:11
http://img26.imageshack.us/img26/2449/istittifakfk2fx5yv3.jpg (http://imageshack.us)
http://img26.imageshack.us/img26/istittifakfk2fx5yv3.jpg/1/w640.png (http://g.imageshack.us/img26/istittifakfk2fx5yv3.jpg/1/)

ezik angutların bazı yorumlarına baktımda şu üstteki karedeki gibi izlenimler veriyorlar yine.
febelisi Ğese lisi alayı berabere bitsin yada bejeke kazansın istiyor. tersi, durumda bizim arayı iyice açacapımızı ve yetişme şansları kalmayacağını düşünüyorlar.
birbirlerinden nefret eden şu üç palyaçonun haline bakın.
içlerinden bazıları felancı olacağına Trabzonspor olsunda diyor. ama bu sırf kendi içlerindeki rekabettten dolayı..
Allahın izniyle pazargünü şu bejeke yi yenelimde önümüzü daha net görelim inşallah.

Turgay 6161
13.02.2009, 10:12
Biletler satışta fakat bizim gözükmüyor biletix de.

61li
13.02.2009, 10:15
Biletler satışta fakat bizim gözükmüyor biletix de.

bizim biletler yarın 10:00'da satışa çıkıyorrr

kimyager
13.02.2009, 10:15
bjk forumlarında kolbastıdan bahsediolar.oynıcaklarmış yenerlerse.sizi bilmem ama ben acayip utanırım öle bişe yaparlarsa.rezil oluruz.zaten fırsat kollayan istanbul medyası rezil rüsva eder bizi

Ümit Tekşan
13.02.2009, 10:17
Avrupa yakasında maçı izleyeceğimiz toplu bir yer yokmu Arkadaşlar ?

Her_Zaman
13.02.2009, 10:18
ARkadaşlar çoğunluk kazanacağız diyor ama Farkındamısınız sezonun en zor macını oynayacağız...Beşiktaşı yendiğimiz taktirde adamlar şampiyonluğa havlu atacaklar...Onlar bu macta beraberlik bile istemiyorlar...Düzenli ve dengeli akıllı oynarsak stres yapmazsak en azından 1 puan alabiliriz...Ama sezonun en zor macı...

Fatih Öztürk
13.02.2009, 10:19
bjk forumlarında kolbastıdan bahsediolar.oynıcaklarmış yenerlerse.sizi bilmem ama ben acayip utanırım öle bişe yaparlarsa.rezil oluruz.zaten fırsat kollayan istanbul medyası rezil rüsva eder bizi
alsınlar bi topta aralarında oynasınlar.
veya b.k.undan boncukta olur.
onlar kim kolbastı kim?
inlete inlete...

Ümit Tekşan
13.02.2009, 10:20

Onlara biz KollllllBastıyııııı gösteririz... Onlar kimmm Kolbastı kim aralarında dağlar kadar fark var.

Kargalar oynasa oynasa , zil takıp oynarlar ....

kimyager
13.02.2009, 10:21
alsınlar bi topta aralarında oynasınlar.
veya b.k.undan boncukta olur.
onlar kim kolbastı kim?
inlete inlete...

ah aahhhh... keşkee... ertesi gün çalışmama rağmen gece tura çıkıcaz.hele bide sivas yenilir yada berabere kalırsa var yaa....

Turgay 6161
13.02.2009, 10:23
Avrupa yakasında maçı izleyeceğimiz toplu bir yer yokmu Arkadaşlar ?

En güzel toplu olarak seyredeceğimiz yer inönü stadı buyur gel kardeşim:D
Sonrada hep beraber maçtan sonra kolbastı oynarız.

61li
13.02.2009, 10:23
ARkadaşlar çoğunluk kazanacağız diyor ama Farkındamısınız sezonun en zor macını oynayacağız...Beşiktaşı yendiğimiz taktirde adamlar şampiyonluğa havlu atacaklar...Onlar bu macta beraberlik bile istemiyorlar...Düzenli ve dengeli akıllı oynarsak stres yapmazsak en azından 1 puan alabiliriz...Ama sezonun en zor macı...

Valla bu sene bjk kendi sahasında hemen her maçı kazandı
Kendi evinde çok iyiler tarafı arkalarına alıp maçların cogunu kazanıyorlar
Ben 1 puanı başarı olarak görüyorum,zaten diğerleri ile fark açılmış durumda bjk maçında 1 puan almamız bjkyi yarış dışı bırakır

mehmetdoğan
13.02.2009, 10:27
ilk yarı çok fazla atak oynamamlıyız duruma göre ikinci yarı son yarım saat hucum yapmalıyız.zaten son zamanlarda kırmızı kart görmeden duramıyo bunlar.yani eksik kalma ihtimalleri yüksek bence

cngzgny
13.02.2009, 10:28
beyler takım ne zaman gelıyor bılgısı olan varmı...

Travelair
13.02.2009, 10:32
ikkat ediyorum önemli maçlarda konuşan değil susan kazanıyor. Gazetelerde, tv'de radyoda bizim haberlerimiz hep "Kazanacağız, kenetlendik, şanssızlığı kıracağız" şeklinde "Gaz verici" haberler. Bu bence tehlike. Kazanacaksak bunu devamlı söylemeye gerek yok çıkar yenersin. Havayı dağıtıyor. bjk haberlerine bakıyorum hiç öyle haberler yok adamlar işlerine konsantre oluyor. Haber çıkıyorsa da "Holosko yok" "Yusuf:Trabzonspor'a kazık atmadım" gibi "Gaz alıcı" haberler.

Susup motivasyonu sağlamamız gerek. Bu haberler aksine zarar veriyor

61li
13.02.2009, 10:36
http://img17.imageshack.us/img17/biletlq6.jpg/1/w320.png (http://g.imageshack.us/img17/biletlq6.jpg/1/)

http://img6.imageshack.us/img6/9384/biletyw1.jpg (http://imageshack.us)
http://img6.imageshack.us/img6/biletyw1.jpg/1/w787.png (http://g.imageshack.us/img6/biletyw1.jpg/1/)

Hadi hayırlı olsun :cool:

cihatöztürk
13.02.2009, 10:36
işllah yeneriz ......beraberlikde iyi ama yenersek bi başka olur ....

toksoy61
13.02.2009, 10:37
Akıllı ve sağlam oynarsak Beşiktaş her geçen dakika stress yapacaktır. Buda onları sert oynamaya ve hata yapmaya yöneltecektir. Kırmızı görmeleri yüksek ihtimal. Hatta öne geçseler bile her an gol yeme ihtimali yine onları strese sokacaktır. Çünkü kaybetmemek zorundalar yada berabere kalmama. Biz kaybetsek sadece avantajı kaçırmış olacağız. Ama onlar çok şey kaybedecekler.

Oktay AKKUŞ
13.02.2009, 10:38
ikkat ediyorum önemli maçlarda konuşan değil susan kazanıyor. Gazetelerde, tv'de radyoda bizim haberlerimiz hep "Kazanacağız, kenetlendik, şanssızlığı kıracağız" şeklinde "Gaz verici" haberler. Bu bence tehlike. Kazanacaksak bunu devamlı söylemeye gerek yok çıkar yenersin. Havayı dağıtıyor. bjk haberlerine bakıyorum hiç öyle haberler yok adamlar işlerine konsantre oluyor. Haber çıkıyorsa da "Holosko yok" "Yusuf:Trabzonspor'a kazık atmadım" gibi "Gaz alıcı" haberler.

Susup motivasyonu sağlamamız gerek. Bu haberler aksine zarar veriyor

Ersun Hoca iŞini Bilir:)

Alihan Ertürk
13.02.2009, 10:40
www.ligtv.com.tr'de (http://www.ligtv.com.tr'de) bir anket var maçımızla ilgili lütfen herkes oyunu atsın fb maçında biz kazanmıştık anketi , bu maçta da kazanalım ;) maçı da kazanırız o zaman belki :)

Turgay 6161
13.02.2009, 10:44
bizim bhttp://img6.imageshack.us/img6/9384/biletyw1.jpgiletler yarın 10:00'da satışa çıkıyorrr

Kargaların tarafından almışsın biletleri..

Oktay AKKUŞ
13.02.2009, 10:46
www.ligtv.com.tr'de (http://www.ligtv.com.tr%27de) bir anket var maçımızla ilgili lütfen herkes oyunu atsın fb maçında biz kazanmıştık anketi , bu maçta da kazanalım ;) maçı da kazanırız o zaman belki :)

link kırık gibi

Taner Gündoğdu
13.02.2009, 10:47
bizim biletler yarın satılcak yanlış yerden almışsın sanki :)

Tolunay Abdioğlu
Maça giden arkadaşlardan ricam Son dakikalarda Beşiktaş Taraftarının Yönetim istifa diye bağırdıklarını anı kayıt edebilir ler mi ?

cihatöztürk
link kırık gibi

www.ligtv.com.tr

Alihan Ertürk
13.02.2009, 10:49
link kırık gibi

link bu www.ligtv.com.tr (http://www.ligtv.com.tr)

ben ligtv'de demek istemiştim de koyunca o da adresin içine girmiş :D

Kul
13.02.2009, 10:51
Maça giden arkadaşlardan ricam Son dakikalarda Beşiktaş Taraftarının Yönetim istifa diye bağırdıklarını anı kayıt edebilir ler mi ?

Son dakikalara önde girersek 'yeterrrr yıldırım demirören yeteerrr' diye tezahürat yapacağımızı umuyorum.. Kayıt yapacağım.. ;)

Turgay 6161
13.02.2009, 10:52

CADDEBOSTAN MİGROS,
SOYAK MİGROS,
MERTER MİGROS

Tolunay Abdioğlu
13.02.2009, 10:56
Son dakikalara önde girersek 'yeterrrr yıldırım demirören yeteerrr' diye tezahürat yapacağımızı umuyorum.. Kayıt yapacağım.. ;)

Teşekkürler :)

Murat Acar
13.02.2009, 11:00
Sizce Beşiktaş-Trabzon karşılaşması nasıl sonuçlanır?

Beşiktaş kazanır:

%42

Trabzon kazanır:

%42

Berabere biter:

%16

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx
Linkindeki anket in son durumu haydi arkadaşalr bastıralım

cngzgny
13.02.2009, 11:12
yaa beyler dikkate almıyormusunuz yada farklı algılıyorum 2 sayfadır bır soru sordum kımseden cevap cıkmazmı..

Takımın ne zaman ıstanbula gelecegı hakkında bılgısı olan yazsın lutfen. bu kadarmı ınsan somut oLur...

Alihan Ertürk
13.02.2009, 11:14
yaa beyler dikkate almıyormusunuz yada farklı algılıyorum 2 sayfadır bır soru sordum kımseden cevap cıkmazmı..

Takımın ne zaman ıstanbula gelecegı hakkında bılgısı olan yazsın lutfen. bu kadarmı ınsan somut oLur...

resmi sitede yarın 19.55 diye yazıyor

Dursun Kaplan
13.02.2009, 11:14
Kesinlikle çok iyi motive olup,erken gol bulmalıyız.

Derbi maçları her zaman farklı olur. Karşımızdaki rakipde küçük bir takım değil. Orta sahaları ve forvet hattı etkili. Bizim hızlı adamımız Yattara'ya bu maçta çok büyük iş düşüyor. Mutlaka adam eksiltmeli mutlaka. Colman yine müthiş pasları ile savunma arkasına sızdıracaktır bizim forvetleri.

Ve en büyük görev forvetlerimizde. Hayde koçlarım. Çakalım,oynayalım,gelelim hayde !.

nuhoglu
13.02.2009, 11:19
Ben yarin aksam havaalaninda olucam kimse gelmiyor herhalde artik tek basima karsilama yaparim

lazzz61
13.02.2009, 11:20
gökhanın maçı olacakk

gokcen_faiz
13.02.2009, 11:21

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1059

Takımımızın ligin 20. haftasında Beşiktaş’la deplasmanda oynayacağı müsabakanın seyahat programı belli oldu.

Buna göre program şöyle;
GİDİŞ: 14.02.2009 CUMARTESİ TRABZON - İSTANBUL 19.55 THY
MAÇ: 15 ŞUBAT PAZAR SAAT 19.00-BEŞİKTAŞ-TRABZONSPOR (BJK İNÖNÜ STADI)

DÖNÜŞ: 15.02.2009 PAZAR İSTANBUL - TRABZON 23.30 THY

lazfather61
13.02.2009, 11:25
ya biletix de yarin cikcak dio haber61net biletler satisa cikti diyor. yanlis haber heralde

theo
13.02.2009, 11:29
Ben yarin aksam havaalaninda olucam kimse gelmiyor herhalde artik tek basima karsilama yaparim

yarın kaçta olacaklar usta? formalarla karşılayalım şampiyonu!!!

Sümeyye Şahin
13.02.2009, 11:29
ya biletix de yarin cikcak dio haber61net biletler satisa cikti diyor. yanlis haber heralde
beşiktaş bugün bizimkiler yarın...

theo
13.02.2009, 11:30
21:45te varacaklar...2100de toplanalım iç hatlarda!!!

jackal
13.02.2009, 11:30
Sizce Beşiktaş-Trabzon karşılaşması nasıl sonuçlanır?

Beşiktaş kazanır:

%42

Trabzon kazanır:

%43

Berabere biter:

%15

Haydin uşaklar..

firidin61
13.02.2009, 11:31

Aksine mutlu olurum ;) Ne mutludurki özümüze ait Trabzonspor la özdeşleşmiş ( Dolayısıyla Trabzonlu olmayıp TRABZONSPOR u tutanlara da ait ) bir oyun sadece taklit edilerek sahnelenebilir . Tabi Maçı kaybetmeyeceğimiz için böyle bir olasılık yok ama kalan 32 maçında galip gelebilirler ( se ) oynasınlar efendim ! :) Büyüklük , Camia , Çoşku , Taraftar konusunda öğrenecek çok şeyleri var ! Önce öğresinsinler sonra KENDİLERİNE AİT bir şov bulabilirlerse oynasınlar ;) Artık BRAZİLYA ya özgü YENGEÇ mi olur :D Ankara ya özgü MİSKET mi olur :D Yoksa Çarşı ya özgü '' Yeter Demirören '' dansı mı olur :D o kadarını bu taklit konusunda gayet geniş haznelere sahip klupler düşünsün ;) Sahi bu klupler için bir ÖZ den bahsedilebilir mi ? Taraftarının bile % 99 u Anadolu insanı olan bu camialar İstanbul a özgü bir oyunla ne kadar özdeşleşir ? Bence Çakma oyunlar bu 3 takıma gayet güzel yakışır . Hatta o kadar iyi uyum sağlarlarki gerçeğinden farkı kalmaz .

Tarihi 100 yıl olan kluplerin hala kendilerine özgü bir şovunun olmaması ne kadar ACI . Başka takım olsa üzülürdümde bu takımlara üzülemiyorum bile :)

Saygılarımla

ww.com.tr
ben geçen sene 3-0lık maçta kapalıda oturmuştum...yani çarşı tribünü dedikleri yerde...içimde trabzonspor forması vardı...üstümde de siyah bi kapsonlu...çok rengini belli etmezsen sorun olmuo...tabi bu geçen seneki gibi olmayacağından ister istemez gooooooooooooooooooooooooooooooool diye tepki vericez...sakata gelmen kaçınılmaz!!!

anlaşıldı :D sırtımıza post bağlayıp gitcez:D

cngzgny
allah razı olsun..

Emre ÖZTÜRK
13.02.2009, 11:33
uşaklar bugün cumadır.Namaza gitmeye çalışalım da Trabzonspor umuza dua edelim;)

nuhoglu
13.02.2009, 11:36
yarın kaçta olacaklar usta? formalarla karşılayalım şampiyonu!!!

Saat 10 gibi olurlar istanbulda 9 da havaalanindayim

nuhkoç
13.02.2009, 11:38
hayde uşaklar sekiştaşı yenmeye inönüyü dar etmeye
dualarım sizlerle

Recep Alkan
13.02.2009, 11:39
arkadaşlar 8 taş tarafından neden bilet alıyorsunuz anlayamıyorum....

kardeşim herkeste bir umud. herkes şampiyonluğa giden takımlarını stadda seyretmek istiyor.

theo
13.02.2009, 11:39
Saat 10 gibi olurlar istanbulda 9 da havaalanindayim

o zaman şampiyonu karşılamaya 21:00de toplanıyoruz...yalnız alanzinho 2.kez şaşıracak ben ona acıyorum!!! :)) o da bizi maçta şaşırtcak ve şovuna başlayacak!!!

theo
13.02.2009, 11:40
buarada neden maç ne olur diye anket yapılıyorki???
yattara bu maçta kimleri emekli eder? diye anket olmalı...

Uğur Erdoğan
13.02.2009, 11:43
http://img17.imageshack.us/img17/3315/89131379qy5.jpg (http://imageshack.us)

hadi bakalım cumaya gideceğim şimdi Allah'tan tek dileğim hakem maçı düzgün yönetsinde hakettiğimizi alalım.