PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 1 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

agasaro
12.02.2009, 13:05
Ya arkadaşlar biz çıkalım maçımızı oynayalım, hakeme iş bırakmayalım. İlk yarıda en az 4-5 net gol pozisyonuna gireceğimize eminim. Bunlardan ikisini gol yap, bırak hakem ne yaparsa yapsın. Ben genel olarak hakemlerin art niyetli olmadıklarını düşünüyorum.

Mesut
12.02.2009, 13:07
yahu bırakın hakemleri konusmayı daha maç olmadan hakem konusmaya başladınız yakışmıyor yok o gelsinmiş bu gelsinmiş değişiyomu değişmiyo hakemleri konusmayı bırakalım kendi futbolumuzu konusalim ersun yanalında dediği gibi rakiplerin ne yaptıkları bizi ilgilendirmıyor biz önce kendi işimizi yapalım ondan sora rakipler.sen sahada topunu oyna mucadeleni et eğer haksızlık olursa zaten gereki kulup başkanı yapar

martinpetrov
12.02.2009, 13:12
Ya şu Alanzinhoyu bi adam gibi izleyemedik 1 aydır.Öne geçersek bu maçta kesinlikle oyuna girmeli bence.

cerasus
12.02.2009, 13:12
Ben umutluyum bu sefer kazanacagimizdan, su üstümüzdeki istanbul fobisini pazar günü yenicegiz.
Iyi oynuyan biziz, bu kadar gol pozisyonu bulan bir takim yok tr de, bu kadar savunmasi iyi olan bir takimda yok (sivas gibi komple 1:0 yatmiyoruz veya kayseri gib 11 adamla savunmada yapmiyoruz), bu kadar mücadele eden bir takimda yok, hakimizla alin terimizle kazaniyoruz maclarimizi.

BJK ise pozisyon cok zor buluyor, orta sahasi cökmüs, forvetleri alakasiz oynuyor, tek düzgün sekilde oynuyan yanlari defanslari. Büyük konusmak istemiyorum ama eger son 20 dakkikada gol yemezsek, bu maci %90 biz aliriz, gerisi beraberliktir. Kilit olan bence son 20 dakika, biz kac kere geriden geldik ama yilmadik, nerdeyse tüm maclari cevirdik yada berabere kaldik. Yani baslarda gol yesek bile, bildiginiz gibi bizim takim gol yedikten sonra dahada aciliyor =) , yani önemli olan son 20 dakikada ne yapacagimiz. Bastan 2 gol bulursak, maci rahat aliriz ama hangi macimizda 2 sifir öne gectik hemen? Önemli olan son 20 dakika konsantreyi kaybetmemek, ve hic bir macta bu olmadi, insallah olmuyacakta. O zaman maci 2-1, 1-0, 3-1 gibi sonuclarla alicagimizi düsünüyorum ve umarim öyle olur. Allah duvalarimizi kabul eder insallah.

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 13:14
Rahat olmamız gereken bir maç, ilk defa Beşiktaş'a galip gelmeyeceğiz yada yenilmeyeceğiz. Büyük avantajı olan biziz.

Sadece medyada Ersun Yanal'ın derbi fobisi beni düşündürüyor. Ersun Yanal'ı her maç gaza getiriyorlar.

Bu maç berabere bitsede güzel yani.

Engin Türkyılmaz
12.02.2009, 13:14
beşiktaş Trabzonspor maçını istanbulda cafede ızleycek olanlar lutfen forumun organızasyon bolumunde bmn olarak kadıkoydeyız sayfasında lısteye dahıl olsunlar

28TS61
12.02.2009, 13:15
hic sevmedigim hakemlerden biri,gerci hic bir hakemi sevmiyoruz orasi ayri :)

Mehmet_Mercanlı
12.02.2009, 13:18
arkadaşlar yrın bilet almak için acele etmeyın ben gidip bakıcam bilet cıkmışsa size haber veririm ... ;)

ismail tüfekçi
12.02.2009, 13:22
hakemlerin iyisi olmaz o olsa ne farkeder bu olsa nefarkeder biz çıkıp top oynayacağız hakemide bjk yide yeneceğiz bu hakemlerin içinden ayırabileceğimiz adaletli dürüst bir hakem yok artık top bizde oynarsak kazanırız

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 13:23
arkadaşlar yrın bilet almak iin acele etmeyın ben gidip bakıcam bilet cıkmışsa size haber veririm ... ;)

ne güzel :D

İslam Sezer
12.02.2009, 13:27
hakemler adil olsun yeter,başka da ihsan istemez.
maça gelince Trabzonsporumuz kara kargalardan tabiki daha güçlü bunu kendileri bile kabul ediyor.yattara inşallah deli ibrahimi fazla rezil etmez diyen yine kendileri.tek sıkıntı olası şanssızlıklar ve muhtemel hakem hatası,eğer bunlarda olmassa kesin yeneriz,futbolcular yeterki kendinden emin olsun yeter...

Ümit Tekşan
12.02.2009, 13:35
Şunun surasında ne kaldı pazar :) saat 21:00 inşallah burda TRABZONSPOR'umuzun nasıl kargalara dittt , ditt yaptığını konusuruz.....

Cemalettin Taşkın
12.02.2009, 13:36
bünyamin gezer olsa bu kadar tırsmazdım ama haken yunus yıldırım en sevmediğim ve bize en ters gelen hakem.

bu maçta puanı unutalım bence.

beşiktaş yunus yıldırımla son 3 yılda toplam 11 maça çıkmış ve sadece fenere yenilmiş 8 galibiyet ve 2 beraberlik almış

trabzonda son 3 yılda toplam 8 maça çıkmış ve sadece deplasmanda denizliyi 4-3 yenebilmiş. bu sezon içerdeki gaziantep maçını 1-1 bitirmiştik. onun dışındaki 6 maçı da kaybetmişiz.

sayılar ortada. istatistikler %100 tutar demiyorum ama yunus yıldırımla maç kazanmamız mucize.

Mustafa
12.02.2009, 13:44
FENERBAHÇELİLER: Bülent Yıldırım, Zafer Önder İpek, Mustafa Kamil Abitoğlu, Kuddusi Müftüoğlu, Cem Deda, İlker Meral, Uğur Söylemez, Cüneyt Çakır, M.Fatih Gökçe, Hakan Özkan, Çetin Sarıgül, Halis Özkahya, Hakan Sivriselvi, Koray Gencerler, Yunus Yıldırım, Vedat Yüksel

fatihaltun08
12.02.2009, 13:46
arkadaslar ben sunu anlayamadım bu kotu o kotu ıyısını gorsterın bende bıleyım ya hangı hakem cok ıyı cevpmı bence hepsı kotu dımı ama neyse yattara ve alanzınho ınsallah gununde olur da çakarız şunlarada havadayken yere ındırırız anladın sız oniiiiiiiiiiiiii

Mustafa Yüksek
12.02.2009, 13:48
sayılar ortada. istatistikler %100 tutar demiyorum ama yunus yıldırımla maç kazanmamız mucize.

pazar akşamı mucizeyi izleyin o zaman...cünkü bence inönüde hakem bile bir şey yapamayacak:cool:

okg_53
12.02.2009, 13:51
bünyamin gezer olsa bu kadar tırsmazdım ama haken yunus yıldırım en sevmediğim ve bize en ters gelen hakem.

bu maçta puanı unutalım bence.

beşiktaş yunus yıldırımla son 3 yılda toplam 11 maça çıkmış ve sadece fenere yenilmiş 8 galibiyet ve 2 beraberlik almış

trabzonda son 3 yılda toplam 8 maça çıkmış ve sadece deplasmanda denizliyi 4-3 yenebilmiş. bu sezon içerdeki gaziantep maçını 1-1 bitirmiştik. onun dışındaki 6 maçı da kaybetmişiz.

Düzgün Maç yönetebilecekler = Bünyamin Gezer,Halis Özkahya,İlker Meral,Fırat Aydınus(bjkli)
İdare eder olanlar = Cüneyt Çakır,Süleyman Abay,Tolga Özkalfa,Koray Gencerler
Trabzonspor'u yakabilecek olanlar = Bülent Yıldırım,Yunus Yıldırım,Kuddusi Müftüoğlu,Hüseyin Göçek,Selçuk Dereli,M.Kamil Abitoğlu

not=Mesajı attıktan sonra gördüm,Bizim maçın Hakemi Yunus Yıldırımmış.İnşallah katletmez maçı.

Harun_ayar_ts
12.02.2009, 13:53
eger 3 puanı alırsak istanbuldan artık şampiyonluk sarkılarımı daha yüksek seslen söylemeye baslıyacagım:rolleyes:

:sevinç2::sevinç2::sevinç::sevinç::sevinç::tsatkı: :tsatkı::meşal

e2::meşale2::meşale2: BMN

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 13:55
3 Puan alırsak bitime 14 hafta kala Beşiktaş Out :)

Gamze
12.02.2009, 14:00
Yunus Yıldırım enteresan hakem.
Onun yönettiği maçlarda sanki futbolcular kendi adaletlerini sağlıyor gibiler.
Y ıldırım'ın doğru düzgün maçla ilgisi yok. :) Olumlu olumsuz...
Art niyetli olduğunu düşünmek size kalmış ama ben bu hakemin direkt olarak 'kötü bir hakem' olduğunu düşünüyorum.
Yani, yetenekleri açısından.
Süzemiyor pozisyonları...
Ve hakimiyeti zayıf.
Bence.

Bakacağız artık.

Ünal Cumhur
12.02.2009, 14:01
Düzgün Maç yönetebilecekler = Bünyamin Gezer,Halis Özkahya,İlker Meral,Fırat Aydınus(bjkli)
İdare eder olanlar = Cüneyt Çakır,Süleyman Abay,Tolga Özkalfa,Koray Gencerler
Trabzonspor'u yakabilecek olanlar = Bülent Yıldırım,Yunus Yıldırım,Kuddusi Müftüoğlu,Hüseyin Göçek,Selçuk Dereli,M.Kamil Abitoğlu

not=Mesajı attıktan sonra gördüm,Bizim maçın Hakemi Yunus Yıldırımmış.İnşallah katletmez maçı.

bende senin yaptıgına aynen katılıyorum bence yunus yıldırım bu macı iyi yönetir cünkü sakin ve cok kosan bir hakem bazı hakemler pozisyonları 10km geriden bakıyo

mehmetdoğan
12.02.2009, 14:02
bizim kadar hakemleri beğenmeyen bir taraftar yok heralde daha şimdiye kadar hiçbir hakem hakkında olumlu bişey duymadım burda

erik
12.02.2009, 14:04
Hakemi konuşmak şimdiden anlamsız arkadaşlar.Bizimkiler oyunlarını oynarlarsa eğer hakem makem fark etmez biz eziktaşı iyice ezeriz.

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 14:06
Yunus Yıldırım enteresan hakem.
Onun yönettiği maçlarda sanki futbolcular kendi adaletlerini sağlıyor gibiler.
Y ıldırım'ın doğru düzgün maçla ilgisi yok. :) Olumlu olumsuz...
Art niyetli olduğunu düşünmek size kalmış ama ben bu hakemin direkt olarak 'kötü bir hakem' olduğunu düşünüyorum.
Yani, yetenekleri açısından.
Süzemiyor pozisyonları...
Ve hakimiyeti zayıf.
Bence.

Bakacağız artık.

Cidden sen şimdi Yunus Yıldırımı analiz ettin yani, yoksa genel bir hakem değerlendirmesi bu :) ilginç

Burçak
12.02.2009, 14:06
birazcık günümüzde olursak adamlara top yaptırmayız.
kontrol bizim elimizde oldukça zaten her maç futrbolcularına yönetimlerine küfür eden bjk taraftarı yine aynı şekilde küfür etmeye başlayacaklar takımlarına.
bizi ilgilendirmez o kısmı ama bu onların takımlarının oyundan düşmesinede sebep olabilecek.

yattara deli ibrahimi her an çalım manyağı yapar, onu delilikten manyaklığa terfi ettirebilir.
Gününde bir Colman çok şeyler değiştirir. Neyse tek tek saymayayım şimdi adamlarında ümidi olsun . böylesi daha zevkli :)
3 puanı alıp Kolbastı oynayacağız inönüde.

Tolga_61
12.02.2009, 14:08
Belki yeri değil ama e-kolay ın taraftar anketinde son sıradayız.

http://spor.ekolay.net/haber.asp?PID=2661&HaberID=594302

Murat Keçeci
12.02.2009, 14:09
puan tablosunda bize en yakın istanbul takımına ne zaman puan fark attıysak hep bir güç bizi aşağıya çekti istanbul medyasından bir kısım propaganda yapmayada başladılar ts hakemlerle kazanıyor havası yaratmaya çalışıyorlar hakemler bu oyuna gelmesin inşallah hatasız maç yönetir futbolcularımız her koşula hazırlıklı olsun gerekirse hakemide yeneceğiz bu yoldan dönüş yok

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 14:10

Her anketten 1. çıkma isteğine hayranım :)

Ba®ış
12.02.2009, 14:11
bır besıktaslı olarak yattara dan ozel bır rıcam var ,

nolur ıbrahım uzulmezı futboldan sogut , futbolcu olduguna pısman et , hatta bı daha sahaya cıkmamak uzere yemın edecek duruma getır ,

allah rızası ıcın yap , neye ınanıyosan onun ıcın yap ,

duy sesımızı yattara ...
bir beşiktaş taraftarının duyguları,düşünceleri :)

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 14:11
Sistem lige 14 hafta kala Beşiktaş'ın zirvden 9 Puan geri kalmasını kabul etmez sanırım.

Ufaktan bu maçta hakem bizi yakar!

mehmetdoğan
12.02.2009, 14:13

olsun o listede en farklı duran yine biziz

Uğur Karataş
12.02.2009, 14:14
İbrahim Üzülmez gibi topçu düşman başına :D

Mustafa
12.02.2009, 14:15
Ankara'da çok sert rüzgar var bugun takım Ankara yakınlarından mı geçecekti acaba :)

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 14:15
İbrahim Üzülmez gibi topçu düşman başına :D

Yattara i.üzülmez üstüne oynarsa kırmızıyı yer kesin :)

amour_61
12.02.2009, 14:16
yandık renkdaşlar maçın hakemi Yunus Yıldırım ve aklıma Kayserispor-Trabzonspor maçı geldi 3 puandan olmuştuk hatırlayın.umarım dürüstçe bir maç yönetir.

Trabzonspor 61
12.02.2009, 14:17
yandık renkdaşlar maçın hakemi Yunus Yıldırım ve aklıma Kayserispor-Trabzonspor maçı geldi 3 puandan olmuştuk hatırlayın.umarım dürüstçe bir maç yönetir.

Ne hata yapmıştı o maçta?

Uğur Karataş
12.02.2009, 14:17
Arkadaşlar birazda dürüst olalım hangi hakem gelse bir kup bulcaz şu maçta şöle yaptı böle yaptı diye yalanmı ? :D

bahadır2561
12.02.2009, 14:20
Ankara'da çok sert rüzgar var bugun takım Ankara yakınlarından mı geçecekti acaba :)

:D:D tam ben diyecektim...
bir fırtınadır gidiyor sabahtan beri..

amour_61
12.02.2009, 14:20
Bu arada rüyamda 1-0 yeniliyorduk ilk yarı bitmişti nasıl uyandım bilmiyorum tekrar yattım 2.yarıyı görmek için :D ama göremedim maalesef.

Uğur Karataş
12.02.2009, 14:21
Bu arada rüyamda 1-0 yeniliyorduk ilk yarı bitmişti nasıl uyandım bilmiyorum tekrar yattım 2.yarıyı görmek için :D ama göremedim maalesef.

Rüyaların tersi çıkarmış :D

Gamze
12.02.2009, 14:22
Cidden sen şimdi Yunus Yıldırımı analiz ettin yani, yoksa genel bir hakem değerlendirmesi bu :) ilginç

Valla abi tam anlamadım ne demek istediğini ama açıklayayım. :))

Yunus Yıldırım'la ilgili şahsi görüşüm bu benim.
Art niyetli olduğunu düşünmüyorum pek.
Maça göre performansından da söz etmiyorum, br maçta çok iyi diğerinde kötü oldu mu ona genel olarak iui ya da kötü demek doğru olmaz.
Yunus Yıldırım'ın bir standardı var ve bu standartlar da benim kafamdaki hakem profiline uymuyor. :)

Yoksa genel anlamda bu yıl hangi hakemden çok iyi diye söz edebiliyoruz?

Dipnot: Uğur Karataş doğru söylüyor. Kim olsa kulp bulacağız zaten o da ayrı mesele. :D

amour_61
Ne hata yapmıştı o maçta?
kardeş maçları karıştırdım herhelde :D o maçı bu adam yönetmedimiydi ??

Harun-61
lami cimi yok kardesim, hakemi dahi yenecegiz...

gel pazar geeel !

.

OnOuR
12.02.2009, 14:25
bizim kadar hakemleri beğenmeyen bir taraftar yok heralde daha şimdiye kadar hiçbir hakem hakkında olumlu bişey duymadım burda

Gerçekleri görüp söyledigimiz için büyük ihtimalle...

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 14:28

http://img145.imageshack.us/img145/3255/yunusbr8.jpg

Kayserispor 1 - 1 Trabzonspor maçı hakemi Halis Özkahya

Mustafa
12.02.2009, 14:29
Herkes yenilmemiz için dua edecek bu maçta rakibimiz 1 değil en az takımın taraftarı.Herşeye ragmen ezip geçecegiz buna yürekten inanıyorum.

mehmetdoğan
12.02.2009, 14:30
Gerçekleri görüp söyledigimiz için büyük ihtimalle...
senin dediğine göre 25 yıldır gerçekler hep bizi mi buluyo Allah aşkına,hakem hataları art niyetli olmadığı sürece olacaktır bu gayet normal daha maç oynanmadan hakem hakkında konuşmak yanlış olur.

Uğur Karataş
12.02.2009, 14:30
Yunus Yıldırım SENİNLEYİZ,GÜVENİYORUZ :D Bizimkiler çıldırır şimdi :D

Dursun Kaplan
12.02.2009, 14:31
Yunus Yıldırım. :S :mad:

Nefret ettiğim hakemlerin başında gelir.
Bu maçta adam gibi maç yönetse bari. Hiç sanmıyorum ama bakıcaz.

Alihan Ertürk
12.02.2009, 14:32
yunus yıldırım yönetecekmiş galiba maçı , ayrıca delgado yedek başlayacakmış sağ kanatta da erkan zengin oynayacakmış bjk'de..
bu erkan iyi oyuncu mu ?? başımıza iş açmasın sakın :)

Uğur Karataş
12.02.2009, 14:33
Yunus Yıldırım gibi Hakem varmıya süper adaletli ezdirmeyen :D

Mustafa Ayazoğlu
Valla abi tam anlamadım ne demek istediğini ama açıklayayım. :))

Yunus Yıldırım'la ilgili şahsi görüşüm bu benim.
Art niyetli olduğunu düşünmüyorum pek.
Maça göre performansından da söz etmiyorum, br maçta çok iyi diğerinde kötü oldu mu ona genel olarak iui ya da kötü demek doğru olmaz.
Yunus Yıldırım'ın bir standardı var ve bu standartlar da benim kafamdaki hakem profiline uymuyor. :)

Yoksa genel anlamda bu yıl hangi hakemden çok iyi diye söz edebiliyoruz?

Dipnot: Uğur Karataş doğru söylüyor. Kim olsa kulp bulacağız zaten o da ayrı mesele. :D

Sorun bende kardeş bayanların futbol yorumlarken atmasyon yaptığını düşünüyorum, söylediklerin bunu kanıtlar gibiydi sadece :)

Mesut
gün geçtikçe heyacan basıyor beraberlik çıkarırsak bile güzel sonuc gökhan formda umtda formda orta sahamız ankaragücü maçında kötüydü umarım bu maçda kendilerine gelirler yenılgı dışında tüm skorlar bize yarar

Tolunay Abdioğlu
Bu maçta Ankaragücü maçı öncesinden de çok rahatım..
Beşiktaş çok kötü yenicez..

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 14:34
yunus yıldırım yönetecekmiş galiba maçı , ayrıca delgado yedek başlayacakmış sağ kanatta da erkan zengin oynayacakmış bjk'de..
bu erkan iyi oyuncu mu ?? başımıza iş açmasın sakın :)

Alanzinyomuz var bizimde ne yapacağı belli olmayan dişe diş yani :)

Travelair
Yunus Yıldırım'ın eski performanslarından biri:

http://haber.vatanim.com.tr/haberdetay.asp?Newsid=209140&Categoryid=5

http://www18.gazetevatan.com/fotogaleri/resim.asp?kat=6452&page_number=1

theo
yaa maç öncesi ne bu böyle hakem böyle yapar şöyle yapar...bu kadar lafı okuduktan sonra adamın yapası yoksa da yapar...
biz sahaya çıkalım aslanlar gibi trabzonspora yakışacak şekilde oyunumuzu oynayalım eğer yaparsa hakem konuşalım hakem böyleydi hakem şöyleydi diye...bu kadar karamsar olmayalım...
BAŞKANIMIZIN AÇIKLAMASINI UNUTMAYALIM!!!

Mesut
12.02.2009, 14:37
yaa maç öncesi ne bu böyle hakem böyle yapar şöyle yapar...bu kadar lafı okuduktan sonra adamın yapası yoksa da yapar...
biz sahaya çıkalım aslanlar gibi trabzonspora yakışacak şekilde oyunumuzu oynayalım eğer yaparsa hakem konuşalım hakem böyleydi hakem şöyleydi diye...bu kadar karamsar olmayalım...
BAŞKANIMIZIN AÇIKLAMASINI UNUTMAYALIM!!!
bende diyorum daha maç olmadan hakem ogle bogle 3 kız kardeşlere benzemeyelim onlar gibimi olacaz !!!!!!!!!!!!!!!

OnOuR
12.02.2009, 14:40
senin dediğine göre 25 yıldır gerçekler hep bizi mi buluyo Allah aşkına,hakem hataları art niyetli olmadığı sürece olacaktır bu gayet normal daha maç oynanmadan hakem hakkında konuşmak yanlış olur.

Bizim maçlarda olanlar cok büyük oranda hata degil zaten... Bariz bi şekilde engellemeye çalışmaktır. Fazla uzaga gitmeden 2000'li yıllardaki c.papila,bülent demirlek vs vs olaylarını hatırlamanı isterim. Hem biz sürekli hakemlerden aglıyoruz diosunda hakem hataları konusunda genel anlamda diger takımlarıda içine alarak tepki koyan tek biz varız. Diger takımların yaptıkları bireysel açıklamalar ortada zaten. Neyse ne olursa olsun bu takım, bu sene bize köstek olmaya çalışan hakemlerle beraber bazı şeyleri ezip düzlüğe çıkacaktır. Bundan hiç şüphem yok...

Emre ÖZTÜRK
12.02.2009, 14:42
hakem umrumda olmaz!!! adam gibi maç yönetsin de isterse kör olsun......Benim hakemle işim olmaz.Ben takımımın galibiyetine inanıyorum bu maçta galip gelemesek bile en azından 1 puan alacağiz ve bu haftayı lider bitireceğiz.Bursa nın sivası yeneceğini düşünüyorum

Gamze
12.02.2009, 14:42
Sorun bende kardeş bayanların futbol yorumlarken atmasyon yaptığını düşünüyorum, söylediklerin bunu kanıtlar gibiydi sadece :)

Atmasyon görünüyor yani. :D
Neyse abi, sen bilirsin tabi.
Adıım değiştirip devam edicem hayatıma artık BMN'deki hayatıma yahu. :D
Futbolu iyi bildiğimi iddaa edemem zaten, teknik anlamda.
Ama gördüğümüzü az çok anlayabiliyoruz be abi. :)

Neyse maça dönelim.
Holosko da oynamıyormuş.
NTV'yi seyrediyorum. Adamlar yayını yarıda kesip son dakika haberi diye stüdyoya bağlanıp haberi verdiler.
Dedim ula sanki Holosko öldü, tövbe tövbe. :)
Ne kada büyüttüler. :))
Atl yazı yetmedi. :)

Trabzonspor 61
12.02.2009, 14:45
Hakem makem fark etmez.Rahat olun.5 tane çakar geliriz...

Cem Akyüz
12.02.2009, 14:47
Hakem makem fark etmez.Rahat olun.5 tane çakar geliriz...

yapmayın ya 5 tane falan bolusporla mı oynuyoruz 0-1 olsun bizim olsun

Trabzonspor 61
12.02.2009, 14:48
yapmayın ya 5 tane falan bolusporla mı oynuyoruz 0-1 olsun bizim olsun

FB maçında kaçırdıklarımızdan daha fazlasını bu maçta atacağımızı düşünüyorum.

mehmetdoğan
12.02.2009, 14:48
Bizim maçlarda olanlar cok büyük oranda hata degil zaten... Bariz bi şekilde engellemeye çalışmaktır. Fazla uzaga gitmeden 2000'li yıllardaki c.papila,bülent demirlek vs vs olaylarını hatırlamanı isterim. Hem biz sürekli hakemlerden aglıyoruz diosunda hakem hataları konusunda genel anlamda diger takımlarıda içine alarak tepki koyan tek biz varız. Diger takımların yaptıkları bireysel açıklamalar ortada zaten. Neyse ne olursa olsun bu takım, bu sene bize köstek olmaya çalışan hakemlerle beraber bazı şeyleri ezip düzlüğe çıkacaktır. Bundan hiç şüphem yok...
haklısın bu sene her türlü engele karşı mücadele ettiğimiz konusunda ama 2,3 hakem kalmıştır eyyamcı(selçuk dereli,bülent yıldırım)zaten bu belli bir kaç hakemi diğer takımların taraftarları da sevmiyo ama ben yeni nesil hakemlerimizin art niyetli olmadıklarına inanıyorum.örneğin bursa maçındaki hata art niyetli deildi bana göre ama o yan hakem, hakemliği bırakmalı çünkü bu işi bilmiyo.

ben hakemlere her türlü desteğin verilmesini ve insanî hatalarda hoşgörülü olmamız gerektiğini savunuyorum futbolumuzun gelişmesi için.

theo
12.02.2009, 14:50
abi içimde bi his var dün de söyledim çok farklı bir maç olacakmış gibime geliyor...yani galibiyetimiz farklı skorla olacak ve geçmişin de acısını çıkartıcaz!!!

mehmetdoğan
12.02.2009, 14:50
Atmasyon görünüyor yani. :D
Neyse abi, sen bilirsin tabi.
Adıım değiştirip devam edicem hayatıma artık BMN'deki hayatıma yahu. :D
Futbolu iyi bildiğimi iddaa edemem zaten, teknik anlamda.
Ama gördüğümüzü az çok anlayabiliyoruz be abi. :)

Neyse maça dönelim.
Holosko da oynamıyormuş.
NTV'yi seyrediyorum. Adamlar yayını yarıda kesip son dakika haberi diye stüdyoya bağlanıp haberi verdiler.
Dedim ula sanki Holosko öldü, tövbe tövbe. :)
Ne kada büyüttüler. :))
Atl yazı yetmedi. :)
benim için bmn bitmiştir,bir daha gelmem bmn'ye:D:D

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 14:51
Holosko zati sakattı ki bileği dönen bi futbolcu bi sonra hafta iyileşse bile risk oynaması

örneğin GS futbolcusu Linderot :)

Cemalettin Taşkın
12.02.2009, 14:52
yunus yıldırımın son maçı sivasspor-galatasaray maçı.

o maçı da düzgün yönetemedi onun için 3 haftadır maç verilmiyordu durdular durdular bizim maça verdiler. yunus yıldırımla deplasmanda hiç şansımız yok bence.

hakem maçı etkilemez demeyin. hakemler doğru düzgün maç yönetseler şimdi sivasa 5 puan fark yapmıştık.

ApoCaN28
12.02.2009, 14:52
Ula Yenemiyeceksek yenilmeyelim yeter....
Ama Galibiyet Süpper olur...:D

ilhan
12.02.2009, 14:53
Yunus Yıldırım iyi hakem yani? Bu adamın bu maç başımıza iş açmayacağının garantisini verecek olan var mı? :)

Onur Akyüz
12.02.2009, 14:54
arkadaşlar bana bilet ya nolur,
internetten de satılmıyormuş:(

theo
12.02.2009, 14:54
biz adam gibi oynayıp bulduğumuz pozisyonları değerlendirirsek ki buna yürekten inanıyorum o zaman hakemin eline nakitin sayıldığı bile belgelense bu maçtan 3 puan alırız!!!

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 15:01
Yunus Yıldırım iyi hakem yani? Bu adamın bu maç başımıza iş açmayacağının garantisini verecek olan var mı? :)

İyi hakem yada kötü hakem olması önemli değil, mantık ararsak sistem kimin için çalışıyor " bjk - gs - fb "

Trabzonspor kazanması halinde lige 14 hafta kala bjk havlu atmasısını sistem kabullenmez bu şartlarda
kim olursa olsun harcar Trabzonspor'u

Akıllı bir hakem bu maçı berabere bitirir. Ne şiş yansın ne kebap misali :)

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 15:02
arkadaşlar bana bilet ya nolur,
internetten de satılmıyormuş:(

internetten nasıl satılmıyormuş?

ilhan
12.02.2009, 15:04
İyi hakem yada kötü hakem olması önemli değil, mantık ararsak sistem kimin için çalışıyor " bjk - gs - fb "

Trabzonspor kazanması halinde lige 14 hafta kala bjk havlu atmasısını sistem kabullenmez bu şartlarda
kim olursa olsun harcar Trabzonspor'u

Akıllı bir hakem bu maçı berabere bitirir. Ne şiş yansın ne kebap misali :)

Yahu ismi lazım değil adamın teki 1,5 metrelik ofsaytı gör-e-medi gitti 3 puan. Ne oldu? Geri mi verdiler puanı bize. Şu maçta alakasız 2 kırmızı kart gösterse hakem ne olacak?

Şişi ya da kebabı yakmadan önce yanacak ateşi söndürelim yeter.

Bu hakeme güvenmiyorum. İnşallah yanılırım, yanıltır hepimizi.

Normal şartlar altında kolay kolay puan bırakmayız o stadda. Ama lanet olası hakemlere güvenmiyorum.

Yasin Berber
12.02.2009, 15:07
:) Oynadığımız takım beşiktaş bunu ilk önce bililim...Vede hakemlerin bize bir engeli olacağını düşünmüyorum..Ayrıca forvetlerimiz başarılı olursa bu maçı alırız...Ama beraberlikde kötü değil...Maça gitmek konusundada acayip kararsızım:)

Murat TONBUL
12.02.2009, 15:08
bekle bizi akbaba sürüsü tüylerinizi yolmaya geliyoruz :)

Travelair
12.02.2009, 15:10
Bu ülkede rüşvet aldılar diye yakalananlar bahşiş aldılar diye serbest bırakıldılar. Yunus yıldırım iyi maç yönetemese ne olur? 3 hafta daha maç yönetmez... Şimdiden birşey demek yanlış olur ama özellikle 3 ukalaların hakemler için veryansın ettiği bu dönemde dikkatli olmamız lazım. Bize yapılan faulleri çalmaz, onlara yapılan en ufak şarjda çalarsa bile bunun maça etkisi büyük olur

ApoCaN28
12.02.2009, 15:16
Hakemide yeneceğiz başka çaresi yok...

Abdullah Altıntaş
12.02.2009, 15:19
Maçın hakemine dikkat!Yönetimimizin açıklama yapmasını bekliyorum.

Onur Civelek61
12.02.2009, 15:20
Hakem durduramaz bizi.sekiztaşı yeneceğiz...

cellchook
12.02.2009, 15:21
hakem yunus yıldırım oldu ve holosko sakat..ıkısıde buyuk dezavantaj..
yunus yıldırım sahada kendınden emın gıbı durmasada bazı maclarda ılgınc hatalar yapıyor ve kolay kolay penaltı calmıyor(es gecılen penaltılarımıza bu hafta sahıt olabılırız)
Holosko sakat bu bızım ıcın dezavantaj cunku Mustafa Denızli kafasında karmasa yaratcagı kadro ıle karsı karsıya kalmayacak..(onun takım tertıbı hatalarından yararlanamayacagız)

ben sureklı aynı seyı dıyorum ama oyle..en zor macımız..

Recep Alkan
12.02.2009, 15:21
hakem kararı inanılmaz bir hayal kırıklığı. fırat aydınus yada hüseyin göçek bekliyorduk olmadı. bakalım ikinci papila yunus mu olacak?

göreceğiz pazar günü.

Özge
12.02.2009, 15:22
Çok tehlikeli bir hakem.Holosko'nun oynamaması da bir yandan iyi oldu.Fenerbahçe ve Ankaraspor maçlarında oynadığımız gibi oynayıp yakaladığımız pozisyonları da değerlendirebilirsek maçta zorlanmayız:)

Muhammet
12.02.2009, 15:23
Umut zaten şaşkın şaşkın oynayan Gökhan Zan'ı iyice şaşkına çevirecek. :D

Onur Akyüz
12.02.2009, 15:26
internetten nasıl satılmıyormuş?
nasıl satılıyorsa,
öyle satılmıyor:)

yani satılmıyor bizim biletler.

Recep Alkan
12.02.2009, 15:26
Çok tehlikeli bir hakem.Holosko'nun oynamaması da bir yandan iyi oldu.Fenerbahçe ve Ankaraspor maçlarında oynadığımız gibi oynayıp yakaladığımız pozisyonları da değerlendirebilirsek maçta zorlanmayız:)

arkadaşlar beşiktaş ne kadar kötü gibi de görünse maçın her anı oyunu değiştirebileceği oyuncuları var. aldanmayalım. gönül kazanmayı ister ama tedbiri elden bırakmayalım.

yattara alanzinho ve umut dikine kolay gidebilen süratli oyuncular. onlarda ise zapo ve gökhan ikilisi. ağır ve genelde fizik ile oynayan oyuncular. bu yüzden süratli adamlarımızın bu özellklerini mutlak kullanması gerekir.

Travelair
12.02.2009, 15:27
Ben Alanzinho'dan patlama bekliyorum açıkçası

Alper Beyazay
12.02.2009, 15:28
Hakem maçı katletmezse bjk bizden (kendi sahasında olsa bile) 1 puan bile alamaz..Şahsi fikrim.

Recep Alkan
kendi taraftarı önünde kaybetmek istemeyen ve kaybettiği takdirde %40 havlu atan bir beşiktaş ile oynamak hiç de kolay olmayacak.

Muhammet
Alanzinho demişken, bjknin defansının sağında kim oynuyor?

Erkin
12.02.2009, 15:29
Çok zor maç olacak, kırılma maçlarından birisi.. BJK için kader maçı bu alırlarsa kopmamış olacaklar yukarıdan, biz alırsak 9 puana çıkacak gerisini siz düşünün.

cellchook
12.02.2009, 15:30
alanzinhonun 64.dakikada gireceğini yattaranın cıkacagını düşünüyorum(bkz:son 2 maç)
gecen haftanın en kötüsünün Ersun hoca oldugnu düşünürsek bu maca bence en hazır olması gerekenın Ersun Hoca olmasını dılıyorum..

ve yalvarıyorum yattara ıkıncı yarı tam rıtmını bulmusken ondan vazgecmeyı bırakmalıyız..bı 90 dk bıtırsın bak neler oluyor sonra...

Travelair
12.02.2009, 15:31
Serdar Kurtuluş ama Gökhan Zan daha çok etkilenecek gibi

Alper Beyazay
12.02.2009, 15:32
alanzinhonun 64.dakikada gireceğini yattaranın cıkacagını düşünüyorum(bkz:son 2 maç)
gecen haftanın en kötüsünün Ersun hoca oldugnu düşünürsek bu maca bence en hazır olması gerekenın Ersun Hoca olmasını dılıyorum..

ve yalvarıyorum yattara ıkıncı yarı tam rıtmını bulmusken ondan vazgecmeyı bırakmalıyız..bı 90 dk bıtırsın bak neler oluyor sonra...

İnş. öyle olmaz..Rakipler Yattara çıkınca deli qibi atak yapmaya başlıyorlar :)

61li
12.02.2009, 15:34
Vakit geçmiyorrr
Alkol yetmiyorrr
Ak pazar günü gelmek bilmiyorrrr

Heyecandan ölücem ulan daha 4 gün var püff bitmez

ilhan
12.02.2009, 15:35
Travelair ile aynı görüşteyim. İçimden bir his bu maçın Alanzinho'nun patlama göstereceği maç olacağını söylüyor. :)

halil ibo
Görüyorumda bazı arkadaşlar hala güvensiz,korkak,uçuk-kaçık yorumlar peşinde.
Arkadaş bu ligin efendisi Trabzonspor.
Üç kızkardeşlerin bir temsilcisi ile oynuyoruz ve yine ezeceğiz.Büyük ihtimal kazanacağız.
Sonuç tabii ki üç ihtimalli ancak futbol olarak onlardan üstün olduğumuzu görmeyen var mı ? (Çikolatalı gofret sevmeyen var mı? gibi oldu :))

sametaydin
Holoskonun olmaması bir açıdan kötü oldu bence. nobre ilk 11 oynayacak büyük ihtimal. Adamın her maç bize golu var yahu. En çok çekindiğim isim nobre bjk da.

bahadır2561
hakem yunus yıldırım oldu ve holosko sakat..ıkısıde buyuk dezavantaj..
yunus yıldırım sahada kendınden emın gıbı durmasada bazı maclarda ılgınc hatalar yapıyor ve kolay kolay penaltı calmıyor(es gecılen penaltılarımıza bu hafta sahıt olabılırız)
Holosko sakat bu bızım ıcın dezavantaj cunku Mustafa Denızli kafasında karmasa yaratcagı kadro ıle karsı karsıya kalmayacak..(onun takım tertıbı hatalarından yararlanamayacagız)

ben sureklı aynı seyı dıyorum ama oyle..en zor macımız..

holosko'nun oynamaması bence biraz kötü oldu..
eğer ki bobo-nobre ikilisiyle çıkarsa biraz başımız agırabilir..
holosko olsaydı bir nevi tek forvet olacaklardı

cellchook
12.02.2009, 15:37
16 misafir hayrola...

tamam eglenın kartal gol gol gol kartal gol gol gol

dk 61:goooooooooooolllllllllllllllll selcuk ınan..

tuh olmadı kargalar yıne bız attık...

bu gozlem ıslerını bırakın be ya..

aksama dogru daha da cogalıyorsunuz..

butun renkdasların saat 22.00 den sonra mısafır sayısına bakmasını rıca edıyorum:)

Alper Beyazay
12.02.2009, 15:38
Travelair ile aynı görüşteyim. İçimden bir his bu maçın Alanzinho'nun patlama göstereceği maç olacağını söylüyor. :)

İkinci yarı öndeyken oyuna qirerse bjk nin acıldıqını ve taktiqini de düsünürsek bende öyle düsünüyorum :)

61li
12.02.2009, 15:43
Bu ne ya kim yazmış acaba bunu kargaların forumunda :o

merhaba arkadaşlar.
bizim forumlarımızda seviyeli olduktan sonra misafir takım seyircisyle sohbetler edilir.sizde de öylemdir diye merak ettiğimden üyelik aldım.ha bu üyeliğim site yöneticileri tarafından iptal edilir mi bilmem ama edilmediği sürece sizle buralarda bişeyler paylaşmak isterim.
ilk söyliceğim şey koyu bir trabzonspor taraftarı olduğumdur.hayatımın her anında trabzonu savunmuş ve hep arkasında olmuşumdur.takımımız kötü gitsede her maçına muhakkak gitmişimdir.diğer takımın seyircileriyle hiç bir çekişmem (kavga bazında) olmamıştır.
bu hafta ki maç için çok emin konuşmussunuz.doğaldır.çünkü bizim forumlarda da herkes çok emin.bu emin olmaktan çok duygusallığın verdiği bir durum bence.çünkü pazar günkü maç şu an liderle eşit puana sahip bir trabzonspor ve arada zor günler geçirsede 100 yılı devirmiş bir kulüp arasında olacaktır.o yüzden iki tarafında kesin kazanıcaz demesi bana göre yanlıştır.tamamiyle üç ihtimalli bir maçtır.ne BJK nin yenmesi nede trabzonspoorun yenmesi sürpriz değildir. iyi oynayan takım kazanır umarım.işallah hakem hataları olmaz maçta.çünkü ben hakkımla yenilmeyi tercih ederim hakem hatalarıyla kazanmaktansa.umarım iki takımın da tek bir haram puanı olmaz.
son olarak demek istediğim şey hakaret etmeden fair play ortmında bir maç geçirmemizdir.
başarılar

İskender Çakmak
12.02.2009, 15:44
çok zor maç olacak günler geçtikçe heyecanlanıyorum onlar var olma maçı bizim için ise bir rakibimizi şampiyonluk yolunda eksiltme maçı sadri başkan 4 maçtan 8 puan hedefliyorduk dedi şu zamana kadar 7 puan topladık son maç beraberlik yeter ama galip gelmek daha güzel olur

Alihan Ertürk
12.02.2009, 15:48
holosko yok , delgado yedek , erkem dağLı yok , bobo zaten oLsada hiçbirşey yapamaz egemen-song arasında , defansta rahatız bu maçta
forvette de çokk rahatız defansın hali belli zaten ( bjk defansı ) bir tek Zapo'dan korkuyorum o defansta güzel işler yapıyor

irfanb
12.02.2009, 15:49
Beşiktaş`in hocasi, ey Denizli Mustafa !

Senin antrenörlüğün Pazara kalkar rafa
Dizilse de takimin ondört kişilik safa
O kadar bel bağlama otuzbeşlik Yusuf`a
Trabzonu yendirmeye nerde sende o kafa
Senin rakibin biziz baksana bu tarafa
Trabzon maçi sonrasi bekliyorum istifa
Beşiktaş senin ile hep kaybetti irtifa
Allah`tan diliyorum sen gibilere şifa
Beşiktaş`ta baştasin, ben reva görmem Of`a …

trab61
12.02.2009, 15:49
derbi maclari onceden kestirilmez. 3 ihtimalli bir mac olacak. ama bizim favori oldugumuz kesin. takimimada cok ama cok guveniyorum. insallah bjkyi devirip donecez trabzona.

Kubilay ŞAHİN
12.02.2009, 15:53
Hakem Konusunda Şüphelerim var..!!

bmfırtına
12.02.2009, 15:58
bu maçın oranları nasıl olur acaba?
heralde favori bizi gösterirler

Alihan Ertürk
12.02.2009, 15:59

emin ol bjk favoridir :)

Anıl Caner
12.02.2009, 16:00

beşiktaş 2
ts 3.10

favori bjk.

p.s: tek maça bahis yapılabiliyor :).

paranızı 3e katlayın.

bmfırtına
12.02.2009, 16:00
emin ol bjk favoridir :)
işin ucunda para olunca goygoy yapamaz iddaa gibi geliyo bana

theo
12.02.2009, 16:01
iddaadan demek 3.10 garanti :))) yanına 3 maç daha bulmak lazım!!!

Sacit
12.02.2009, 16:03
Alanzinho demişken, bjknin defansının sağında kim oynuyor?

serdar kurtuluş oynuyor ama yedek bu aralar.. hep oynasa ne olur sanki :D
mustafa denizli; ''bizim hangi sistemle oynayacağımızı rakiplerimiz anlamayacak demişti''. bazen sivok ön libero bazen sağ bek ya da sol bek oynuyor.. sistem değişiyor ya hanii :D:D

Anıl Caner
12.02.2009, 16:03
iddaadan demek 3.10 garanti :))) yanına 3 maç daha bulmak lazım!!!

yanına maç bulmaya gerek yok. tek maça oynanabiliyor.

evrents
12.02.2009, 16:04
Bu beşiktaşlılar çok havalandı (forumlarında coşmuşlar) havalarını almak lazım :D

bmfırtına
12.02.2009, 16:07
forum sitelerinin adı ne ki bunların

champions
12.02.2009, 16:08
Her önemli/kritik maç öncesinde yapılan klasik hakem muhabbetlerinden sıkılmadınız mı?

Bir maç öncesinde de şurda savunmadan, hücumdan, pas-şut oranlarından,oyuncu performanslarından falan bahsetsek?

Ben Alanzinho'dan patlama bekliyorum açıkçası Ersun Yanal izin verirse neden olmasın?

Üstelik bu kadar strese de hiç gerek yok.6 puan önde olan taraf onlar değil biziz.
Alıcamız olası bir mağlubiyet bizi çok da fazla etkilemez ama rakibin kaybetmesi demek şampiyonluk açısından sezonun bitmesi demek.

Bjk ile yaptığımız 2 maçta doğru düzgün pozisyon vermemiştik.
Ligdeki maçta pozisyona girme açısından yetersizdik ama kupada en az 3 atabilirdik. Öyle ama onlar iç sahadaydı bu kez deplasman? Eh zaten bizde oynadığımız son 2 maçla birlikte ligin en iyi deplasman takımıyız.
Ligdeki Bjk maçının ardından deplasmanda ki maçın bizim için daha rahat geçeceğini düşündüğümü yazmıştım.O zamanlar takımla ilgili net birşeyler söylemek de zordu.Şimdi daha fazla şey görebiliyoruz.Pek de sürpriz olmayab takım savunmasında ki gelişme dışında ortasahanın güçlendiğini ve bi o kadar daha önemli olan Umut'un sürekliliğini ve oyun içindeki faydalılığını artırması, Gökhan'ın da henüz süreklilik gösteremese de oyun içinde daha aktif olması (Milli maç performansı bunun dışında) ve son vuruş kalitesini artırması en büyük artılarımız.Tabi ki bir de oynarsa Alan.

İş bizde bitiyor.
Çıkıp "Trabzonspor" gibi oynarsak rahat bir galibiyet alabiliriz.
Yok son maçtaki gibi ne yaptığımızı bilmezsek onca emeğe yazık olur.
İnanıyoruz.;)

Bu arada Albayrakla çıktığımız ilk Bjk maçında bize 5.50 vermişlerdi.Şimdi 3.10 olmuş demek.Önemli bi gelişme göstermişiz o günden bu yana.:)

theo
12.02.2009, 16:11
yanına maç bulmaya gerek yok. tek maça oynanabiliyor.

o zaman ben maaşı basayım bari :)

Ömer SEVİNÇ
12.02.2009, 16:12
Eğer Rüştü'nün bir şerefsizliği tutmazsa yeneriz bence. Ama o kaleci her Trabzonspor maçında bir şekilde takımını kurtarıyor..

Sacit
12.02.2009, 16:14
o zaman ben maaşı basayım bari :)

ççç ççç hepsini basmayın hocam

evrents
12.02.2009, 16:16
forum sitelerinin adı ne ki bunların
Google'a bjk forum yaz en üstteki :rolleyes: ama girmene gerek yok o kadar ben merak ettiğim için giriyorum :D

Süleyman50
12.02.2009, 16:17
bu maçta yattara 90 dk. saha da kalmalı çünkü ne zaman ne yapacağı belli olmuyor, en kötü ihtimal beraberlik çıkmalı bu maçtan...

zafer6161
12.02.2009, 16:21
trabzondan istanbula bedava maça gitmek isteyen vara bu formulumu denesin;)

tarbzonun iddaa da çifte şansına 1 milyar basın ,vereceği para en azından o olur
ha dersenizki tarabzon ya yenilirse , e ozamanda 1 milyar yatacak
ha şöylede bir teori yapabilirisniz,1 milyarı kurtarmak için 100 lirayı bjk ve yanına bi kaç maç eklersiniz o zaman 1 milyarı kurtarırsınız :D

theo
12.02.2009, 16:22
ççç ççç hepsini basmayın hocam

ben güveniyorum bizim çocuklara...sayelerinde 3maaş ikramiye almış gibi olucam...

bmfırtına
12.02.2009, 16:22
Google'a bjk forum yaz en üstteki :rolleyes: ama girmene gerek yok o kadar ben merak ettiğim için giriyorum :D
forza besiktas cıktı yalnız öyle bi söyledin ki hiç giresim kalmadı siteye:D
ne diyolarki uzulmez yattara nın kanadını koridora cevircek mi diyolar:D

Bahattin Aydın
12.02.2009, 16:24
bejeke iyi futbol oynamıyor her türlü yenebileceğimiz bir takım..umarım adil bir yönetim olur maçta

Erkan SUİÇMEZ
12.02.2009, 16:25
Eğer Rüştü'nün bir şerefsizliği tutmazsa yeneriz bence. Ama o kaleci her Trabzonspor maçında bir şekilde takımını kurtarıyor..

hiç sanmıyorum :(. nedendir bilmiyorum ama farkettinizmi sezon başından beri bütün rakiplerimizin kalecileri haftanın 11 ine seçiliyor.adamlar resmen panter kesiliyo.ya da bizim son vurumlarımız yetersiz.devamlı kalecede eriyor toplar.

umarım yanılarım ama maçın adamı rüştü olcak bence :(.

Travelair
12.02.2009, 16:26
UEFA Kupası Finali biletleri satışa çıktı

http://www.tff.org/Resources/TFF/Auto/b53c15fb34724e168edca618e35a9e7c.jpg

05.12.2008

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak 2008-2009 UEFA Kupası Finali'nin biletleri satışa çıktı.

20 Mayıs 2009 tarihinde oynanacak karşılaşmanın biletleri 3 kategoride 75, 100 ve 130 Euro'dan Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesi tff.org'dan satışa sunuldu. Talep toplama yoluyla yapılan satışlar, 23 Ocak 2009 günü (TSİ) 13.00'e kadar devam edecek.
Bilet almak isteyen futbolseverlerin izleyecekleri yol ise şöyle:
Bilet satın almak isteyen futbolseverler TFF'nin resmi internet sitesi www.tffbilet.org (http://www.tffbilet.org/) sitesinde yayınlanacak başvuru formunu dolduracaklar.
Türkiye Futbol Federasyonu, başvuru yapan kişilere bir e-mail yollayarak bu e-mailin başvuru sahibi tarafından imzalanmasını ve belirtilen faks numarasına gönderilmesini isteyecek.
Faks gönderim işlemiyle birlikte başvuru kesinleşecek.
Başvuru sayısı, ayrılan bilet sayısından fazla olduğu takdirde, 29 Ocak 2009'da noter huzurunda kura çekilişiyle bilet almaya hak kazanan kişiler belirlenecek.
Bilet ücretleri başvuru formunda belirtilen kredi kartı numarasından bu tarihten sonra çekilecek. Biletler 30 Ocak 2009'daki TCMB döviz satış kuru üzerinden fiyatlandırılacak ve 30 Ocak - 5 Şubat tarihleri arasında kredi kartlarından çekilecek. Her başvuru için 15 Euro hizmet bedeli alınacak. Bir kişi 2 biletten fazla alamayacak.
4 kategoriye ayrılmış biletlerden 1, 2 ve 3. bilet kategorilerinde Türk seyircilere yer ayrıldı. Ayrıca engelliler, yukarıda belirtilen siteden başvuru yapıp, kendilerine ayrılan bölümlerden bilet talebi yapabilecek.
Biletler, hak sahiplerine 15-24 Nisan 2009 tarihleri arasında kargoyla gönderilecek.

Finalin bilet fiyatları şöyle:

Kategori 1: 130 Euro
Kategori 2: 100 Euro
Kategori 3: 75 Euro

************************************************** ************************************************

Beşiktaş-Trabzon maçı bilet fiyatları

http://image.haber7.com/haber/haber7/photos/955520080914110529946.jpg

Beşiktaş ile Trabzonspor arasında 15 Şubat Pazar günü oynanacak Turkcell Süper Lig maçının biletleri 13 Şubat Cuma günü Biletix'ten satışa çıkacak.

11 Şubat 2009 12:17 (http://www.haber7.com/gunun-haberleri.php?date1=11&month1=02&year1=2009&cmd=GIT)

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, BJK İnönü Stadı'nda saat 19.00'da oynanacak karşılaşmanın biletlerinin cuma günü saat 11.00'den itibaren tüm Biletix gişeleri, Biletix Call Center ve ''www.biletix.com.tr'' internet adresinden temin edilebileceği bildirildi.
Ayrıca, maç günü bilet kalması durumunda stat gişesinden de satış yapılacak.

Karşılaşmanın bilet fiyatları şöyle:

VIP üst B-E: 400 TL
VIP üst A-F: 300 TL
VIP alt A-F: 225 TL
VIP alt B-E: 250 TL
VIP alt C-D: 300 TL
Numaralı orta: 250 TL
Numaralı kenar: 175 TL
Kapalı üst: 150 TL
Kapalı alt: 100 TL
Yeni açık: 50 TL
Eski açık: 50 TL
Misafir takım: 50 TL

AA

tahsinkorkmaz
12.02.2009, 16:28
la uşaklar istanbuldan toplu gıdılcekse bende gelecem,yeni katıldım foruma ,bu kadar kardesımle beraber olmak ıcımı actı dogrusu gıdeceksenız bende gelmek ısterım.
gorgoras61

theo
12.02.2009, 16:29
hiç sanmıyorum :(. nedendir bilmiyorum ama farkettinizmi sezon başından beri bütün rakiplerimizin kalecileri haftanın 11 ine seçiliyor.adamlar resmen panter kesiliyo.ya da bizim son vurumlarımız yetersiz.devamlı kalecede eriyor toplar.

umarım yanılarım ama maçın adamı rüştü olcak bence :(.

forvetlerin basiretsizliği...ama ben inanıyorumki bu hafta bu şanssızlık bitecek...rüştü sskdan emekliliği isteyecek...

evrents
12.02.2009, 16:33
forza besiktas cıktı yalnız öyle bi söyledin ki hiç giresim kalmadı siteye:D
ne diyolarki uzulmez yattara nın kanadını koridora cevircek mi diyolar:D
Hamsileri ezicez,fark atıcaz,bu maç gol yemeyiz,zaten hep yeniyoruz falan filan :D ama pazar günü şaşkına dönücekler :D

Bahattin Aydın
12.02.2009, 16:35
Hamsileri ezicez,fark atıcaz,bu maç gol yemeyiz,zaten hep yeniyoruz falan filan :D ama pazar günü şaşkına dönücekler :D
Yok yok onlar şaşırmayacaklar.Çünkü hazırlıklılar yenilmeyede dışa vurmaya korkuyorlar :D..Esas onlar puan alırlarsa şaşırırlar :D

Ümit Tekşan
12.02.2009, 16:37
la uşaklar istanbuldan toplu gıdılcekse bende gelecem,yeni katıldım foruma ,bu kadar kardesımle beraber olmak ıcımı actı dogrusu gıdeceksenız bende gelmek ısterım.
gorgoras61

Öncelikle aramıza hoşgeldin. Stadın oraya geldiğin zaman bizim uşakları görürsün orada zaten ,
BMN (BordoMavi.net)'den kimse varmı diye bağardığında mutlaka sana cevap veren birisi çıkar..

Sloganımız Neydi ? = Bize Her Yer TRABZON

Yasin T.
12.02.2009, 16:38
Biletler 13.02.2009 Cuma günü saat 10.00'da satışa açılacaktır.

- 3 bilet sınırı vardır.

TRABZONSPOR TARAFTARINA AİT BİLETLER 14 ŞUBAT CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 10:00 DAN İTİBAREN SADECE;

CADDEBOSTAN MİGROS,
SOYAK MİGROS,
MERTER MİGROS
CEVAHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ

BİLETİX GİŞELERİNDEN SATILACAKTIR. BİLET LİMİTİ 3 TÜR.

Trabzonspor taraftarına ait bilet satışları ayrıca H. Avni Aker Stadyumu Biletix Gişesinden de yapılacaktır.

RAKİP TAKIM BİLET FİYATI 50 TL DİR.

ŞAKA MI BU YAAAA???

61li
12.02.2009, 16:40
Biletleri cuma günü çıkıyo sanırım erkenden gelin biletleri alalım
Lütfen 3er tane alalım biletleri karaborsacılara kaptırmayalım
Fazla bileti olarak arkadaşları arasında bölüştürsün

soyar ve caddebostan çok kalabalık olmaz

Ama merter ve cevahir yine fuul olur

Biz caddebostandayız

Ali Tunahan Güllü
12.02.2009, 16:40
kargaların forumlarına bi bakayım dedim yorumları bi görseniz görende mahalle takımıyla oynuyolar sanacak ama pazar günü herkez görücek...

Turgay 6161
12.02.2009, 16:42
Yine geldiler ula davetmi ettik sizi ey misafirler.

Yasin T.
12.02.2009, 16:43
niye bole insanları sıkıştırıyolar ANLAYAMIYORUMM!!!zevk mi alıyolar yaniii.

Ümit Tekşan
12.02.2009, 16:43
kargaların forumlarına bi bakayım dedim yorumları bi görseniz görende mahalle takımıyla oynuyolar sanacak ama pazar günü herkez görücek...

Napsın Kargacılar , Kendi kendilerini avutuyorlar. Onlarda biliyorlar başlarına gelecekleri. Şimdilik böyle avunsunlar. Geçen hafta oynadıkları Konya maçı mahalle maçıydı ne oldu sonunda bir tane bile pozisyonları yok Kargaların :D

genç61
12.02.2009, 16:44

- 3 bilet sınırı vardır.

TRABZONSPOR TARAFTARINA AİT BİLETLER 14 ŞUBAT CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 10:00 DAN İTİBAREN SADECE;

CADDEBOSTAN MİGROS,
SOYAK MİGROS,
MERTER MİGROS

Trabzonspor taraftarına ait bilet satışları ayrıca H. Avni Aker Stadyumu Biletix Gişesinden de yapılacaktır.

ŞAKA MI BU YAAAA???

belliydi zaten bjk aynı anda satıs yapmazlardı zaten iyi oldu internetten almamakta

Hüdai Pervaneli

onlar rakip i herzaman kücümsüyor
sonlari belli ama

Ümit Tekşan
Bu Konuyu 41 Aktif Üye Görüntülüyor 41 (25 Üye ve 16 Misafir)

Bakın Arkadaşlar , Kargalar basmış burayı :) Ama ben o kadar söylüyorum bunlara , Sabaha daha çok var ne çabuk acıktınız :D

zafer6161
12.02.2009, 16:45
http://www.avkopegi.com/images/crowo1.jpg

Adem Erdoğan
12.02.2009, 16:48
Biletleri cuma günü çıkıyo sanırım erkenden gelin biletleri alalım
Lütfen 3er tane alalım biletleri karaborsacılara kaptırmayalım
Fazla bileti olarak arkadaşları arasında bölüştürsün

soyar ve caddebostan çok kalabalık olmaz

Ama merter ve cevahir yine fuul olur

Biz caddebostandayız

Soyakta çok kalabalık olur.Ümraniye oraya akacak.

Caddebostan en tenha yer olur.

Ali İhsan Sekban
12.02.2009, 16:48

- 3 bilet sınırı vardır.

CADDEBOSTAN MİGROS,
SOYAK MİGROS,
MERTER MİGROS

http://www.biletix.com/static/images/tr/trans.gif
http://www.biletix.com/static/images/tr/trans.gifetkinlik hakkında bilgi
Beşiktaş J.K - Trabzonspor maç biletleri Taksim Metro ve İstiklal Kitabevi'nden satılmayacaktır.

Rakip Takım Biletleri (Trabzonspor Tarafı) İnternet ve çağrı merkezinden satılmayacaktır, sadece perakende satış noktalarından satılacaktır.

.....
12.02.2009, 16:49
Fazla uçmamalıyız :) Geçen Ankaragücü maçında da aynısı oldu 3 4 dedik 2. golü son dakikada attık

1-0 olsunda bizim olsun. :)

Erkin
http://www.avkopegi.com/images/crowo1.jpg

Karga, kargagiller (Corvidae) familyasından Corvus cinsini oluşturan, iri yapılı, düz gagalı, pençeli, tüyleri çoğunlukla siyah, yüksek ve rahatsız edici sesli kuş türlerinin ortak adı. Daha büyük ve genellikle leş yeyici olanlarına kuzgun adı verilir.

Kargalar tuhaf sesleri, siyah renkleri, parlak cisimlere olan düşkünlükleri ile mitolojiye ve sanata sıklıkla konu olmuşlardır. Kimi öykülerde akılsız tasvir edilmelerine rağmen bazı araştırmalar kuzgunun en zeki kuş olabileceğini göstermektedir. Kuzgunların, köpekgillerden kurt vb. hayvanlarla belki de eşit zekaya sahip olduğu düşünülmektedir.

Kargaların ömrü

Kargaların ömrü 15 +/- 3 yıldır. Her ne kadar bazı insanlar kargaların ömrünün 200 yıl olduğunu iddia etsede bu son derece yanlış ve bilimsel olmayan bir safsatadır.Ancak vahşi hayvanlar ve hastalıklar nedeniyle genellikle bundan bir kaç yıl daha kısa yaşarlar.

Bilinen en yaşlı Amerikan kargası 29 1/3 yıl yaşamıştır. En yaşlı ikinci Amerikan kargası ise 14 yıl 7 ay yaşamıştır.
Beslenme alışkanlıkları

Kargalar hemen hemen her şeyi yerler. Çöplükleri karıştırırlar, böcek, kurt, fare, leş, böğürtlen, mısır gibi çok çeşitli besinlerle beslenirler. Yetişkin bir karga günde 300 gramdan fazla yiyecek tüketir. Bilindiği kadarıyla, kargalar ceviz, palamut, incir gibi orman ürünlerini de tüketirler. Onları tüketirken, bir yandan da yayılmalarını sağlayarak doğaya katkıda bulunurlar.

Kargaların ekinlere zarar verdiği konusunda yaygın bir inanış vardır. Oysaki kargalar her türlü ekin zararlısını yiyerek zaman zaman çiftçilere faydalı da olurlar.

kaynak:vikipedia

Hüdai Pervaneli
50 milyonmu yuh ya Ne bu fiyatlar

Adem Erdoğan
12.02.2009, 16:50
Toplam kontenjan bellimi acaba.

Bahattin Aydın
Ebabil bir kuşsa karga daha bir kuştur :D gerisini getirmiyorum insaf ettim :D

61li
Soyakta çok kalabalık olur.Ümraniye oraya akacak.

Caddebostan en tenha yer olur.

Afiş etme caddebostanın adını herkez oraya akıcak sonra :D

Mertere yakın olanlara allah sabır versin ölümden beter merter

Vira bismillah

61li
12.02.2009, 16:51
Toplam kontenjan bellimi acaba.

1625 diye biliyorum ben

Galeni
12.02.2009, 16:51
Hakem faktörü devreye girmezse 2-1 alırız biz bu maçı

fetih aydın
12.02.2009, 16:53
" Herkes yattara yattara dioda yattara denen adam kaç maçtır futbol oynamıo... Neden yattaradan korkuyoruz neden Bobo dan Tello dan korkmuyor bu adamlarda biz 1 haftadır yattarayı düşünüyoruz... Hedeflermi küçüldü bakış açısımı nedir yani ?? "

Beşiktaş forumundan alınmıştır.Onca ümitsiz mesajdan sonra bi bejekelinin haykırışı...:D:D

Hasan61
12.02.2009, 16:55
" Herkes yattara yattara dioda yattara denen adam kaç maçtır futbol oynamıo... Neden yattaradan korkuyoruz neden Bobo dan Tello dan korkmuyor bu adamlarda biz 1 haftadır yattarayı düşünüyoruz... Hedeflermi küçüldü bakış açısımı nedir yani ?? "

Beşiktaş forumundan alınmıştır.Onca ümitsiz mesajdan sonra bi bejekelinin haykırışı...:D:D
sanki onlar oynuyor denizli maçında bile pozisyon bulamadılar
kratochvil olmasa berabere biterdi o maç......:)

marfat61
12.02.2009, 16:55
arkadaslar benım resmı koyamadım gıttı su profıle ya eklıom cıkmıo burda neden acaba ya yardım lutfenn

Hüseyin İlkin
12.02.2009, 16:57
Çoğu kişi sağ beklerinde Serdar Kurtuluş'un olacağını düşünüyor ama ben Denizli'nin Toroman'ı orada oynatacağını düşünüyorum .

Uğur Erdoğan
12.02.2009, 16:58
Önce Golbastı
Sonra Kolbastı

Trabzonspor 61
12.02.2009, 16:59
26 Üye ve 15 Misafir'e;

5'lik olacaksınız yavru kargalarım.:)

kemaLAZ61
12.02.2009, 16:59
Pazar günüüne hazirlikli olun :D

http://static.flickr.com/93/264419907_1bed07f799.jpg

Muhammet
12.02.2009, 17:00
:D

Çok enfes.. :p

zafer6161
12.02.2009, 17:01
biz 25 kişi trabzondan geliyoruz,ama bizim taraftarların içerisinde oturmayacağız,ist da bi abimizin sayesinde 25 kişilik yer bulduk,tam o sırada oturacağız,maçta görüşmek üzere,:rolleyes:

http://img293.imageshack.us/img293/7434/innws0gp2.jpg

siyah koltuklar kırmızı işaretli yer;)

marfat61
12.02.2009, 17:01
koyamadım gıttı su resmı ya yardımd yok usaklar benı kurtarın bu sıkıntıdan ya

Trabzonspor 61
12.02.2009, 17:02
http://www.evcil.us/Kuş%20Resimleri/slides/Karga.jpg

En büyük kara karga başka büyük yok!!!

Muhammet
12.02.2009, 17:02
Orası zaten bizim taraftarların olacağı yer değil mi? :S

zafer6161
12.02.2009, 17:03

hayır bizim taraftar kafes içerisindeki yer,;)

Anıl Caner
12.02.2009, 17:04
biz 25 kişi trabzondan geliyoruz,ama bizim taraftarların içerisinde oturmayacağız,ist da bi abimizin sayesinde 25 kişilik yer bulduk,tam o sırada oturacağız,maçta görüşmek üzere,:rolleyes:

siyah koltuklar kırmızı işaretli yer;)

misafirler sürekli görüntülüyorlar bu başlığı. kavga mavga çıkarırlar. şimdi bütün istanbul'u yoketmek zorunda kalacağız.. yerinizi belli etmeyin yahu terslik olmasın orada.

only ts
3 gun 2 saat 0 dakka kaldı ha gayrettt kolbastıya az kaldı :D

M_U_R_A_T
biletler 13.02.2009 cuma günü saat 10.00'da satışa açılacaktır.

- 3 bilet sınırı vardır.

trabzonspor taraftarina aİt bİletler 14 Şubat cumartesİ gÜnÜ saat 10:00 dan İtİbaren sadece;

caddebostan mİgros,
soyak mİgros,
merter mİgros
cevahİr aliŞverİŞ merkezİ

bİletİx gİŞelerİnden satilacaktir. Bİlet lİmİtİ 3 tÜr.

trabzonspor taraftarına ait bilet satışları ayrıca h. Avni aker stadyumu biletix gişesinden de yapılacaktır.

Rakİp takim bİlet fİyati 50 tl dİr.

http://www.biletix.com/static/images/tr/trans.gif
http://www.biletix.com/static/images/tr/trans.gifetkinlik hakkında bilgi
beşiktaş j.k - trabzonspor maç biletleri taksim metro ve İstiklal kitabevi'nden satılmayacaktır.

Rakip takım biletleri (trabzonspor tarafı) İnternet ve çağrı merkezinden satılmayacaktır, sadece perakende satış noktalarından satılacaktır.

anlaŞildi . Bİletler gene karaborsaya akacak . Her zamankİ olduĞu gİbİ .

61li
12.02.2009, 17:05

bizim taraftar onun solunda olucak telle kaplı yer
Ayrıca abi bu resmi paylaşma mantığını anlyamadım
Orda kargalarda olucak hem aralarındasınız hemde bu siteyi takip ediyorlar
Etiket olmaya ne gerek var
Saygılar abi

Yunus Emre SEYHAN
12.02.2009, 17:05
http://www.thewallpapers.us/data/media/392/kuzgun_2.jpg

Gak Gak Gak!

Muhammet
12.02.2009, 17:07
misafirler sürekli görüntülüyorlar bu başlığı. kavga mavga çıkarırlar. şimdi bütün istanbul'u yoketmek zorunda kalacağız.. yerinizi belli etmeyin yahu terslik olmasın orada.

Sıkıyorsa bunu okuduktan sonra çıkarsınlar. :D

Yakarız, deliyiz. ççç

only ts
leşgarga :D:D

Bilâl ÇOBAN
rakibimiz, sırf bizim rakibimiz olabilmesi münasebetiyle bile saygıyı hak ediyor arkadaşlar.

Hüseyin Çümen

orda her sene Trabzonlular oluyor zaten
bikaç sene önce gene trabzonlular belli etti kendini sonra olay çıkmıştı baya bi trabzonlu vardı o kısımda sonra polis bejeke taraftarını korumak için kalkan yapmıştı :)

Hüseyin İlkin
12.02.2009, 17:09
Beşiktaş'lılar Yıldırım Demirören ile uğraşmaktan bizimkilere sarmazlar , acıları büyük olacak bu maçtan sonra ;)

Muhammet
İstiklâl yürüyüşü olacak mı yine?

Bilâl ÇOBAN
http://www.evcil.us/Kuş%20Resimleri/slides/Karga.jpg

la bu karga değil karatavuk :)

not : eti lezizdir :)

61li
12.02.2009, 17:10
bikaç sene önce gene trabzonlular belli etti kendini sonra olay çıkmıştı baya bi trabzonlu vardı o kısımda sonra polis bejeke taraftarını korumak için kalkan yapmıştı :)

Sanki bizi korumak için kalkan yaptı diye hatırlıyorum ben abi :D
tvlerde öyle gösteriyodu yani :)

Trabzonspor 61
Aaaaaaaa.Arkadaşlar ayıp.8taşla dalga geçmek bize yakışmaz.Ne olmuş yani 8 tane yedilerse?Ne olmuş yani adını bile bilmediğimiz takımlar karşısında rezil oldularsa.:)Metalistmiydi neydi o?Yapmayın.

melih616
yattara kendi gibi oynarsa 5 lik yaparız walla 2003 intikamını alalım yaaaaaaa
o maça gitmiştim 13 yaşımdayıdım ağlamıştım çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Dursun Kaplan
Ekrem Dağ ve Holosko bizim maçta yoklar.

zafer6161

merak etmeyin sağlam geliyoruz ;)

turkish0061
12.02.2009, 17:11
3 gun kaldi az kaldi Trabzona coskuyla donecegiz

Trabzonspor 61
la bu karga değil karatavuk :)

not : eti lezizdir :)

Yok.Bu kargaymış.Öğrendim, öyle koydum:)

Adem Erdoğan

O maçta polis kalkan yaptımı hatırlamıyorum ama bizimkiler baya jop yedi.Bir arkadaşımda vardı içlerinde.

Tsikopat61
12.02.2009, 17:12

sağsalim dönersiniz inşallah...

tscserkan
12.02.2009, 17:12
sizce fiyatlar pahalı diye gs maçındaki gibi biletler 10-15 dk da tükenirmi

Trabzonspor 61
12.02.2009, 17:14
Ya bu ezikler acayip sinirlenmiş.Sitelerinde baya hırs yapmışlar bize karşı.:)Sinirleniyorsanız okumayın kardeşim.Zorla mı okutuyoruz.:)

Hüseyin Çümen
bejeke nin şampiyon olması imkansız!
üst tarafın 20 puan civarında kaybedip kendilerinin bütün maçları alması gerekiyor

bizi yenmeleride zor zaten büyük konuşmıyım ama beraberlik almaları için en az bizim kadar mücadele etmeleri gerekir ki buda imkansız bence kondsiyonları kötü
pozisyona giremiyorlar zayıf takımlara bile
biz ise oyunu asla bırakmayan son dakikaya kadar gol i,çin saldıran orta sahası çok diri bir takımız

defansımızda onlardan üstün
forvetlerimiz çalışkan ama pozisyonları değerlendirmede sıkıntılar yaşıyoruz

belki forvet hattımız da bi eşitlik söz konusu olabilir ama defans orta saha ve kaleci olarak üstünüz

gerçi rüştü bizim maçlara hep ayrı konsatre oluyor o yüzden biraz korkuyorum

forumlarını okuduğumda bizim oyunumumuza falan laf atmışlarda biz onlardan çok daha iyi oyun oynuyoruz
lig başından beri belkide en kötü oynadığımız maç olan ankaragücü maçında dahi 5 tane çok net pozisyon bulduk

o yüzden kendinizi kandırmayın kargalar kağıt üstünde pek şansınız yok hakem ve çok büyük şans faktörleri devreye girmesse 1 puan sizler için çok güzeldir

Anıl Caner
sizce fiyatlar pahalı diye gs maçındaki gibi biletler 10-15 dk da tükenirmi

biletix'in websitesinde sorun olmazsa biletlerin 10 dakika bile ömrü yok.

marfat61
12.02.2009, 17:20
la 8 taslılardan bı cacık olmaz eskı acık numaralı bıelt bulamayan ordan alsın bıletı
orayıda bızım usaklara tahısı edelım:)

Hüseyin İlkin
12.02.2009, 17:20
http://img.blogcu.com/uploads/fatihgungor95_bjk_Inonu.JPG

Şuan hepsi Yusuf Yusuf ;)

Trabzonspor 61
12.02.2009, 17:22
http://img.blogcu.com/uploads/fatihgungor95_bjk_Inonu.JPG

Şuan hepsi Yusuf Yusuf ;)

Hemde nasıl.İt gibi korkuyorlar.;)

Selman
12.02.2009, 17:24
Arkadaşlar az bi sakin olun bakalım:)

Bjk'li filan yok ortalıkta, mesajların hepsini okudum, yanlış anlaşılma var.

Konumuzdan devam edelim lütfen.

Tsikopat61
12.02.2009, 17:26
http://www.evcil.us/Ku%C5%9F%20Resimleri/slides/Karga.jpg

Renkdaşım bu nası kargadır..:) Doğru ya bu tavuk ne kadar kargaysa beşiktaşta o kadar kartal..ince mesaj vermek istemişsin yeni düştü jeton..:)

Tyler Durden
12.02.2009, 17:26
Bu besiktaslilar kendilerine nasil bu kadar guveniyor anlamis degilim.
Hem tupcuye sayip sovuyorlar hem de bizim kadromuz cok cok iyi diyorlar.Muhtesem bir tezat var.Madem sizin kadronuz cok iyi ne diye tupcunun istifa etmesini istiyorsunuz diye sorarlar adama..
Kadromuz kadrolarindan daha kaliteli,daha mucadeleci.
Forvet bolgeleri disinda korkulacak tek bir taraflari yok.Tello haric orta sahalari ve defanslari 5.sinif adamlardan olusuyor.Ayrica forvetlerinde de bir formsuzluk var.Yani mevcut sartlarda gokhan/umut ikilisi daha formda.

Maci kazaniriz veya kaybederiz onemli degil ama bu arabacilar bu kadroyla ilk uce dahi giremez.Sivasin kadrosu bile daha caliskan adamlardan olusuyor.Tello-holosko-bobo..Bu uc adami cikar ilk bese girmeleri bile mucize olur.
Gokhan zan-serdar ozkan-serdar kurtulus-yusuf gibi adamlarin ilk 11 de sans buldugu bir takimin sampiyonluga oynamasi soz konusu degil.

marfat61
12.02.2009, 17:28
selman toplu organızasyon varmı maça otobus falan kaldırma ha varsa soyleyınde bıle da

Burçak
12.02.2009, 17:28
yanlış anlaşılmanın sebebi ne baktım . altından yine zafer çıktı. rahat dur da :)
melih zafer de yer kısmındaki beşiktaş yazısına takılmış.
melih ona bakma sen on dakika sonra bi bakmışsın Dubai yazıyor Zaferde. :)))

kemaLAZ61
12.02.2009, 17:29
http://img1.loadtr.com/b-295070-arma.jpg

Bekle Eziktas :D

Varlıbaş61
12.02.2009, 17:30
o karganın hali ne öyle ya
topiş gibi:D

Harun Karadeniz
12.02.2009, 17:31
http://img270.imageshack.us/img270/15/ayetelkrsibt9.jpg

zafer6161
12.02.2009, 17:31
yanlış anlaşılmanın sebebi ne baktım . altından yine zafer çıktı. rahat dur da :)
melih zafer de yer kısmındaki beşiktaş yazısına takılmış.
melih ona bakma sen on dakika sonra bi bakmışsın Dubai yazıyor Zaferde. :)))

iyide burçi,benim suçum ne :D
ist yazmak suçmu,:D

Muhammet
12.02.2009, 17:32
Dubai oldu ya. ççç ççç

:D

Cafer Bulur
12.02.2009, 17:35
Yunus yildirim in bu maca verilmesi bizim acimizdan kötü olmustur.
Ben bu hakemden tirsiyorum.
Kendisi dogru dürüst penalti vermeyen,ev sahiplerine eyyamcilik yapan bir hakemdir.
Bjk yi yenecegimize inaniyordum,bugünden sonra bu inancimda bir sarsilma oldu diyebilirim.
Umarim korktuklarim basimiza gelmez.

nakzo
beşiktaştan ne kadar iğrensemde tiksinsemde olaya gerçekçi olarak baktığım zaman trabzonsporun şampiyonluğa oynadığı şu senelere bir baktığımızda istanbulda istanbul takımlarına karşı galibiyetimiz yok 1996-2003-2004-2005(GALATASARAY HARİÇ)bu senede tablo aynı fener ve gs maçları.... Galip gelmemiz çok çok çok zor ;çünkü bizim takımda tipik derbi fobisi var; ama yenilsek dahi ki inşallah ben yanılırımda yenilmeyiz sivasın bursaya yenileceğini gs' ninde antalyada puan kaybedeceğini düşünüyorum kargalar bizi yenseler dahi onların şu ligde şampiyonluk şansı kesinlikle yok biz yine yola kaldığımız yerden devam etmeliyiz moral bozmadan.....Hatırlayın fener daumun onları ilk şampiyon yaptığı sene gs ve bjk' yi bir kere dahi yenemeden şampiyon olmuştu........

Ümit Tekşan
http://img1.loadtr.com/b-295070-arma.jpg

Bekle Eziktas :D

:D:D hhahahahaha Karga'nın haline bak :

Muhammet
Yunus yildirim in bu maca verilmesi bizim acimizdan kötü olmustur.
Ben bu hakemden tirsiyorum.
Kendisi dogru dürüst penalti vermeyen,ev sahiplerine eyyamcilik yapan bir hakemdir.
Bjk yi yenecegimize inaniyordum,bugünden sonra bu inancimda bir sarsilma oldu diyebilirim.
Umarim korktuklarim basimiza gelmez.

Evet, katılıyorum. 2 3 sene bizim bir maçımızı yönetmişti. Orada da dikkatimi çekmişti.

Adem Erdoğan
12.02.2009, 17:36
http://img270.imageshack.us/img270/15/ayetelkrsibt9.jpg

Harun unutmadın yine.;)

Ayetel Kürsi koyupta yenildiğimiz maç varmı.:rolleyes:

_KaaN_
unutmayalım ki 2. yarı orta sahamız çok bozuluyor ve ersun yanal 85 de ısaac ı koyuyor oyuna ...bu maçta bence ersun yanalın daha dikkat etmesi lazım

Harun Karadeniz
Zor maç gibi dursada kolay aç olucak bjk bize bişey yapamazda işte o taraftarlarıyla bişeyler yapmaya çalışıcaklar...

2-0 yada 2-1 (1 diyorum onuda hakem hediye eder)

marfat61
12.02.2009, 17:37
la toplu gıdıs yokmu maça soyle bağra bağıra haykıra haykıra

Cem Balcı
12.02.2009, 17:40
kazanacaz inşallah...

Erdogan
12.02.2009, 17:42
yattara kendi gibi oynarsa 5 lik yaparız walla 2003 intikamını alalım yaaaaaaa
o maça gitmiştim 13 yaşımdayıdım ağlamıştım çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk

bende o mactaydim koltuklar kafamin üstünden ucuyordu. hic unutmam haminin maratonun o haline bakip aglamakli olan bakisini.

Bilâl ÇOBAN
12.02.2009, 17:43
la toplu gıdıs yokmu maça soyle bağra bağıra haykıra haykıra

abi TOPlu gidişler kargaların işi :)

Cafer Bulur
12.02.2009, 17:45
Evet, katılıyorum. 2 3 sene bizim bir maçımızı yönetmişti. Orada da dikkatimi çekmişti.
Kim ne derse desin,ben bu maca yunus yildirim in verilmesini gs yi sampiyonluk yarisina ortak etmek ve bjk nin de yaristan kopmasini önlemek icin atilmis bir adim olarak niteliyorum.
Bjk yi yenmek icin cok iyi oynamali ve gollerimizi atmaliyiz,en az hata ile oynamaliyiz.
Bunlari zaten yapmak zorundaydik ama tartismali kararlara kalirsak bu macta isimiz cok zor olur.

Onur Civelek61
12.02.2009, 17:45
Ligin ilk yarısında da sekiztaşı kolay geçeriz demiştim.O zaman olmadı.Normalde her maç zor derim ama sekiztaş dan korkmuoyrum çünkü ligin en kötü topunu oynayan takım bu jimlastkspor.Biz ligin 3.haftası çok çok yeni bi ekiptik.Ve sekiztaşa karşı çok üstün oynadık.O günden bu güne çok zaman geçti takımımız oturdu.İyi futbol oynamaya başladık.Her oyuncumuz bi çok yönden gelişti.sekiztaş ise 3.haftadan daha kötü ve git gide kötüye gidiyor.Kazanacağımıza çok inanıyorum.skorun hiç önemi yok sadece kazanalım...

Bilâl ÇOBAN
12.02.2009, 17:46
yakaladığımız pozisyonların en az yarısını atmalıyız ki, hakem bile onlara çalışsa kâr etmemeli...

Harun Karadeniz
Harun unutmadın yine.;)

Ayetel Kürsi koyupta yenildiğimiz maç varmı.:rolleyes:

Allaha şükür öyle bir maçımız yok daha koysam mı koymasam mı diye çok düşündüm ama içimden bi ses koydedi :)

Hekimoğlu
karakargalar ölüm kalım maçı olarak bakıyorlarmış maça olum siz zaten ölmüşsünüz tüpçü size yeter.

marfat61
12.02.2009, 17:47
gerekırse hakemıde yenerız korkmayın bu maçdan ya holosko yok delgado oynasa dha ıyı olur sakatlıktan yenı cıkmıs..bı tek bobo ve nobreye dıkkat etmek alzım gerısı yalan fıs yaa ben gol atcamıza ınanıyorum yeerkı yemeyelım...

Tahir
12.02.2009, 17:47
bu maçı alalım artık vakit tamam

_KaaN_
12.02.2009, 17:50
alayına resti çekip paşa paşa trabzona döneceğiz...

Yasin T.
12.02.2009, 17:51
hemserilerim rakibe azcık saygılı olun.maç bitsin yenersek o zaman dalgamızı geceriz

Kubilay ŞAHİN
12.02.2009, 17:52
Sakin olmada yarar var. Hayırlısıyla kazanalım yeter.

"Bizler İnandık sizde inanın bizim için bu maçı alınnn"

Alihan Ertürk
12.02.2009, 17:53
hemserilerim rakibe azcık saygılı olun.maç bitsin yenersek o zaman dalgamızı geceriz

rakip rakip olsa neyse , sen onların forumuna gir bak neler yazıyor

toksoy61
12.02.2009, 17:54
Ne oluyor burda anlamadım. Bu sitede ilk kez bir maçtan önce rakip takımla ve yöneticisiyle bu kadar alay edildiğini görüyorum. Genelde bu sitedekiler daha aklı başında ve mantıklı yorumlar yazarlardı. Geçmiş yorumları okudumda 5 atacağından bahsedenler, rakip oyuncuları beğenmeyenler, rakip yöneticileri beğenmeyenler, rakip takım taraftarlarını kızdıracak sözler edenleri gördüm.
Bu nasıl bir saçmalıktır anlamadım. Nasıl bu kadar havaya giriyorsunuz anlamak mümkün değil. Hiçbir maçtan önce böyle havaya girilmemeli heleki bir derbi maçtan önce kesinlikle olmamalı. tranzonluların klasik hastalığı yine nüksetti anlaşılan. İki galibiyetle kendimizi şampiyon yaptık yine. Yine oynamadan Beşiktaşa 5 attık. yine oynamadan ezdik süpürdük. Kusura bakmayın ama bu bir hastalıktır. Beşiktaş bizi en iyi zamanlarımızda bile çok rahat yenmiştir. Bence bu maçında favorisidir kimse kusura bakmasın. Şimdi burda havaya girenler bir mağlubiyetten sonra takımı yerin dibine batıracaklarından hiç şüphem yok. Çünkü yıllardır bu karakterdeki insanları tanıyorum ve bu takıma verdikleri zararı biliyorum.
Rakibimize her zaman saygı duyun. Çünkü bu saygı sizin değerinizi artırır. Burda rakibinizle dalga geçmekle hiçbir şey kazanamazsınız, nefretten başka. Buda maçlarda size karşı daha hırslı bir taraftar çıkmasından başka bir işe yaramaz.

Samet Yildirim
12.02.2009, 17:55
berabere iyi bir skordur...galibiyet süper olur...

Erdogan
12.02.2009, 17:57
Ne oluyor burda anlamadım. Bu sitede ilk kez bir maçtan önce rakip takımla ve yöneticisiyle bu kadar alay edildiğini görüyorum. Genelde bu sitedekiler daha aklı başında ve mantıklı yorumlar yazarlardı. Geçmiş yorumları okudumda 5 atacağından bahsedenler, rakip oyuncuları beğenmeyenler, rakip yöneticileri beğenmeyenler, rakip takım taraftarlarını kızdıracak sözler edenleri gördüm.
Bu nasıl bir saçmalıktır anlamadım. Nasıl bu kadar havaya giriyorsunuz anlamak mümkün değil. Hiçbir maçtan önce böyle havaya girilmemeli heleki bir derbi maçtan önce kesinlikle olmamalı. tranzonluların klasik hastalığı yine nüksetti anlaşılan. İki galibiyetle kendimizi şampiyon yaptık yine. Yine oynamadan Beşiktaşa 5 attık. yine oynamadan ezdik süpürdük. Kusura bakmayın ama bu bir hastalıktır. Beşiktaş bizi en iyi zamanlarımızda bile çok rahat yenmiştir. Bence bu maçında favorisidir kimse kusura bakmasın. Şimdi burda havaya girenler bir mağlubiyetten sonra takımı yerin dibine batıracaklarından hiç şüphem yok. Çünkü yıllardır bu karakterdeki insanları tanıyorum ve bu takıma verdikleri zararı biliyorum.
Rakibimize her zaman saygı duyun. Çünkü bu saygı sizin değerinizi artırır. Burda rakibinizle dalga geçmekle hiçbir şey kazanamazsınız, nefretten başka. Buda maçlarda size karşı daha hırslı bir taraftar çıkmasından başka bir işe yaramaz.

kardes ne dersen de ayni hamam ayni tas. kac kere dedik alay etme alay konusu olursun diye. bu davranis cok yanlis.

Cafer Bulur
12.02.2009, 17:57
berabere iyi bir skordur...galibiyet süper olur...
Ayni görüsteyim.
Gökhan in dünkü formunu gördükten sonra kazanmaya daha yakiniz diyorum.
Sen ne dersun?:)

Varlıbaş61
12.02.2009, 18:01
bencede beraberlik iyi bir skordur...
beraberlikte veya biz kazanırsak bjk havluyu atar...
gerçi denizli gene açıklamasını yapar: " puan farkı beni korkutmuyor,niye korkutsun ki!"

Hekimoğlu
12.02.2009, 18:01
Bu tinerci tayfasına uyuz oluyorum bir de bizi küçümsemiyorlar mı??Kendi şampiyonluk sayıları 10 bizim 6,onlar bizden 15 sene daha fazla mücadele etti ve biz 25 senedir şampiyon olamadık fark hala 4 şampiyonluk ,Türkiye kupası sayısı da eşit.İstanbul'un nimetlerinide sayarsak sıradan anadolu takımını taşı İstanbul'a aynı dereceyi elde eder 50 senede.

_KaaN_
12.02.2009, 18:03
bir 8jk taraftarı

''Yunus yildirim bu macta besiktasin ceza sinirinda olan futbolcularina kart gösterecektir, ve bu macta iyibir skor alsa bile gaziantepte hüsrana ugrar, fikrimce ts macinda hakem ne kadar kötü yönetsede besiktas kendisine yakisani yapacaktir ve ts yi 7-1, 5-0 gibi farkli skorla kazanacak, INSALLAH''

ayrıca 8jk taraftarı 10 kişi kalacaklarını düşünüyorlar...

Oğuzhan Turhan
12.02.2009, 18:04
Ula bırakın şu kargaların forumunda yazılanları burada tartışmayı...

ugur_52
12.02.2009, 18:05
vay 17 tane beşiktaşlı misafirimiz var.akılları sıra burdan bi cümle kapıp mutlu olmaya bakıyolar heralde:)

Hasan Çelik
12.02.2009, 18:06
az önce haberlere baktım holoskonun oynamayacağını söylüyor,delgado da sakatıktan yeni çıktı idmansız güçsüz,onun için beşiktaşın hücum gücünün % de60 ı yok savunmada pek sıkıtı çekeceğimizi düşünmüyorum fakat golcülerimiz çok dikaktli olmalı,gökhan dan dün milli maçta attığı goldeki vuruşlarından bekliyoruz,

Alper Beyazay
12.02.2009, 18:07
bir 8jk taraftarı

''Yunus yildirim bu macta besiktasin ceza sinirinda olan futbolcularina kart gösterecektir, ve bu macta iyibir skor alsa bile gaziantepte hüsrana ugrar, fikrimce ts macinda hakem ne kadar kötü yönetsede besiktas kendisine yakisani yapacaktir ve ts yi 7-1, 5-0 gibi farkli skorla kazanacak, INSALLAH''

ayrıca 8jk taraftarı 10 kişi kalacaklarını düşünüyorlar...

Bırak onlar konuşmaya devam etsinler.Sahada alırlar cevaplarını.Sen otur maç saatini beklemeye devam et ;)

_KaaN_
12.02.2009, 18:08
Bırak onlar konuşmaya devam etsinler.Sahada alırlar cevaplarını.Sen otur maç saatini beklemeye devam et ;)
haklısın ama ankaragücü maçı gibi bekle zaman geçmiyor...ts den umutluyuz ..:)

Koray
12.02.2009, 18:09
Şuan onların sitesindeyim adımla soyadımla konuşuyorum,banlanana kadar yazmaya devam:D
Bişeyler soruyorum cevap bile veremiyorlar...
Uy uy uyy :D

Recep Alkan
12.02.2009, 18:10

dediklernin hepsine imzamı atarım kardeşim. zaten geçmiş sayfalarda da buna benzer kısa yorumlar yaptım. ne olursa olsun bu bir derbi maç, 30.000 taraftarı önünde yenilmek istemeyen ve yenildiği takdirde de şampiyonuk şansı %40 bitecek olan bir takım olacak. herşeye rağmen sonucu anında değiştirebilecek oyunculara sahipler.

bizim takımımzıa hiçbir zaman rehavet yaramamıştır. lütfen burda 5 lik yorumları kısalım biraz. çünkü bu hava istesek de istemesek de biizi ve oyuncularımızı da etkiliyor. lütfen daha dikkatli olalım.

LÜTFENN

aaahmet61
12.02.2009, 18:11
bugün bjk tv de bjk trabzon maçı 2000 yılının maçını veriyorduda ne kadar kötü oynuyormuşusuz.şimdki takım o zaman ki takımdan 10 kat daha iyi oynuyormuş.5 dk seyredemedim.strese girmesek minumum beraberlik.

Recep Alkan
12.02.2009, 18:14
beraberlik diyip hedef küçültmeye, 5 atarız diyip maç öncesi uçmaya gerek yok. temkinli olalım.

unutmayalım ki;

hiçbir maç oynanmadan kazanılmaz.

Alper Beyazay
12.02.2009, 18:15
haklısın ama ankaragücü maçı gibi bekle zaman geçmiyor...ts den umutluyuz ..:)

Geçmiyor ama beklemekten başka yapcağımız bişe yok..:o

Koray
12.02.2009, 18:16
Dümenci gençlik :D
Uy uy uy diyor bide bana mal herif :D

vurgun_kiz_61
12.02.2009, 18:16
beraberlik diyip hedef küçültmeye, 5 atarız diyip maç öncesi uçmaya gerek yok. temkinli olalım.

unutmayalım ki;

hiçbir maç oynanmadan kazanılmaz.

Aynen oyle gecen hafta gorduk neler oldu, resmen kucumsedik Ankaragucunu son saniye'ye kadar olduk olduk dirildik...

Hüseyin İlkin
12.02.2009, 18:17
Koray , hangi sitedesin sen bizde okuyalım :)

Murat Acar
12.02.2009, 18:18
Sevgili Sungur61 Burada yazılanları eleştirmişsin Eleştirilerinin büyük kısmına katılıyorum ama bazı bölümler varki onlara katılmam mümkün değil.Rakibi aşağılamak Alaya Almak Oynamadan 5 çekmek ezmek süpürmek bunlar aklı başında biri için mutlakaki olacak şeyler değil.Ama şunuda bilmelisin yada belki görmemişsin duymamışssındır O rakip dediğin kişilere taraftarlara bir bakmak lazım öncelikle Saygı duyulacak tek tarafları takımlarını çılgınca desteklemeleri yoksa başka bir tarafları yok saygıya değecek.Onların forumlarında yazılanları okursan inanki burada yazılanlar devede kulak kalır.Geçen gün şöyle bir bakayım dedim Bizim büyük olmadığımızdan dem vuranlarımı ararsın 'sanki kendileri bizi büyük yapmış gibi' hertürlü aşağılamayı hakareti kendilerine mübah görenlerimi dersin içlerinde TRABZONLU olupta TRABZONSPOR için şu hamsileri hiç sevmemden başlayan bir cümleyle yola çıkıp hakaretlerıne devam etmeyimi beklersin ne ararsan var.Evet bu demek değilki onlar böyle yaptı diye bizde onların seviyesine inelim bunu kastetmedim tabiki...
Ama şu düşüncene katılmıyorum Favori olarak bjk yı göstermen hata hatat bence tuttugğun takıma karşı güvensizlik bir nevi.İnanmak başarmanın yarısıdır derler.İnanmassan başaramazsın şuanki kadro yapısı ve oyun babında biz favoriyiz tek sorunumuz böyle maçlarda kendimize olan güvenimizi kaybetmemek Telaşa girmemek.Bu bağlamda ben inanıyorumki bu maçın favorisi biziz ve Gönlümden geçen skorda daha öncede dediğim gibi 1-3 Ama malup olursakda her daim bu takıma destek vermeye devam edeceğim.Hep destek tam destek bu yıl geçmişteki yaşanan yaprakları kapatıp geleceğe bakmak hep destek olmak bizim desturumuz ....

hüseyin1975
12.02.2009, 18:18
Havaya girmeye gerek yok.
Maca herzamanki gibi iyi konsantre olursak kazanma ihtimalimiz yüksekdir bence.

Önemli olan erken Gol yememek. Mutlak Galibiyet arayacak rakibimiz dakikalar gecdikce strese girecekdir ve bu bizim icin bir koz olacakdir.
Yeter ki son paslari isabetli atalim.