PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 1 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Emo91
11.02.2009, 16:20
3 paundan baskasi yalan!!!!!
alicagiz o maci.... hemde söke söke!

kemaLAZ61
11.02.2009, 16:21
8tas Konya'ya karsi berbat oynadi. Zaten takimlarida berbat...

Rahatlikla gececegiz 8tasi... Bizim icin sIra dIsI bi mac olacak...

Akın NAZİFOĞLU
11.02.2009, 16:23
1-0 olsun bizim olsun...

TolgaTopçu61
11.02.2009, 16:23
8tas Konya'ya karsi berbat oynadi. Zaten takimlarida berbat...

Rahatlikla gececegiz 8tasi...
Her mac baska havada gecer,bjk'nin konya ile oynadigi maci fazla aldanmamak lazim...

kemaLAZ61
11.02.2009, 16:27
Her mac baska havada gecer,bjk'nin konya ile oynadigi maci fazla aldanmamak lazim...

Abi tamamda kendimize güvenerek cikmamiz lazim bu maca. Biz neden korkalimki eziklerden? Onlar korksun. Her maca endiseli cikarsak vay bizim halimize...

Ezeceğiz onları!

Süleyman Özcan
11.02.2009, 16:30
yattara maça çıkarken de oynar o zaman :) uyuz eder bjk taraftarlarını :D

Geçen sene İnönü de oynanan maçta futbolcularmız sahayı gezmek için çıktıklarında Yattara geç çıkmıştı ve acayip derece yuhalayıp ıslıklamışlardı Beşiktaş taraftarı. Yattara'mız ise bir hareketiyle onlarca Beşiktaş taraftarını yerle bir etti benim gözümde. Ne mi yaptı kendisi? Maça gidenler belki görmüşler, yapılan basit bir hareketti belkide ama benim için o an anlamlı ve önemliydi. Amblemimizi Çarşı grubuna dönerek öpmüştü.

Bu sene ise cevabını kolbastı ile verecek Allah'ın izniyle. Pazar gününü sabırsızlıkla bekliyoruz.

TolgaTopçu61
11.02.2009, 16:31
Abi tamamda kendimize güvenerek cikmamiz lazim bu maca. Biz neden korkalimki eziklerden? Onlar korksun. Her maca endiseli cikarsak vay bizim halimize...

Ezeceğiz onları!
Güvensiz cikalim demiyorum ki,bjk'in konya macina aldanmayalim dedim bizim macta öyle oynayacaklarini sanmiyorum...
bjk'yide kücümsememek lazim,kolay mac olmayacakdir...Ama kazanacigimiza inaniyorum...

kemaLAZ61
11.02.2009, 16:32
Özellikle ilk yarinin ve ikinci yarinin sonlarinda gol buluyoruz. Yedigimiz goller ise ilk ve ikinci yarinin baslarinda geliyor. Bu tamamen konsantre olmayla alakali. Maca tam konsantre baslamaliyiz!

Istatistiklere göre evimizde simdiye kadar macin ilk yarisini 99% ya berabere, yada üstün tamamlamisiz. Deplasmanlarda ise bu oran 70%.

Trabzonspor 61
11.02.2009, 16:33
Arkadaşlar 8jk'yi küçümsemeyin.Çok etkili adamları var, taraftarı süper.Fazla abartmayın, 5 tane atacağız sadece...

Berk
11.02.2009, 16:33
BJK ligdeki ne Antalya ne Denizli ne de Konya maçlarında iyi bir oyun sergileyemedi.Bizim oynadığımız futbolun çok altındalar.Bu maç bir şanssızlık yaşamazsak maçı kazanırız, en kötü ihtimal beraberlik olur..

Erdal
11.02.2009, 16:34
Şimdi bjk de son durum nedir? Kim oynayabiliyor kim oynayamıyor?

mhayri
Galibiyet istiyoruz hatta beraberliğe de hayır demeyiz ama
büyük maçların ne olacağı hiç belli olmaz...
Her iki takımın da yapacağı aptalca bir hareket maçı kaybetmesine neden olabilir.
Küçük maçlarda bu tip hataları rakipler cezalandıramıyorlar belki ama bu tip maçlarda hemen cezayı
kesiverirler ...
Tahminim odur ki ;
şu ana kadar görünen bejeke de bu tip aptallıkları yapacak adamlar bizden daha fazla...
Özellikle defans bloğundaki oyuncuları çok problemli...
Misal: Toraman, Zan,Üzülmez...
Her an bombası patlayabilecek oyuncular bunlar...
Defans bloğundaki yabancıları sağlam adamlar...
Ben Denizlinin yerinde olsam defansta asla yerli oynatmam (dilerim oynatır hatta Zan,Toraman ikilisi tercih sebebidir:) )
Üzülmezin kanadı her zaman problemli olmuştur, hatta iyi bir yattara adama jübile bile yaptırabilir bu maçta ...
Hücum hattında ise tek dikkat edilmesi gereken oyuncu Nobre.İnanılmaz bir karambol oyuncusu ...
Bizim bombalara gelince: Defanta en gerilimli (Aynı zamanda en hırslı)adam Egemen...Sakin oynamalı...
Çalenin arkadan müdahaleleri ve erken bir kart oyundan düşüreblir ancak karşısında onu zorlayacak kim oynar merak konusu...
Bunun dışında bizde bombası patlayıp aptalca hata yapacak adam yok gibi...
Sonuç:
Başabaş ve beraberlikle giden oyunun son bölümü bizim lehimize olur..
Kafadan golle başlayan oyun kartlarla çığırından çıkabilir inşallah bizim lehimize çığırından çıkar...
1-0 olsun bizim olsun netekim...

Burçak
bejeke kuşspora karşı temkinli olalım tabi. ama abartmaya gerek yok . sıradan bir takımdan farkları yok artık. istanbul bile dışlamış onları. Gerçek Anadolu taraftarı zaten ezelinden beridir dışlamış
son yıllarda küçük emrah modundalar.
bu maçı alacağız.

GERONIMO35
11.02.2009, 16:35
ahan da buraya yazıyorum fark yapacağız bu maçta takım şehir futbolcular yönetim teknik heyet ve taraftar şampiyonluk havasına iyice girdik hepimiz inandık bu inancın altında sekiztaşı mıcır yaparız

bordo61
11.02.2009, 16:37
Hiç bir maçımız kolay geçmez bundan sonra herkes olan gücüyle bize çelme takmaya çalışacak ondan burda fark atacağız gibi yorumları doğru bulmuyorum..!

Süleyman Özcan
11.02.2009, 16:38
Şimdi bjk de son durum nedir? Kim oynayabiliyor kim oynayamıyor?

Ekrem Dağ kesin oynamıyor.. Delgado ve Holosko oynayabilirmiş.. Delgado'da kararı hocaya bırakmışlar, Holosko ise iyileşme sürecine girmiş.. Okuduğum kadarı ile durum böyle abi.

Erdal
11.02.2009, 16:40
Doğrusunu isterseniz ben ürküten bir ihtimal Nobre- Bobo nun beraber oynaması....

sanatik
11.02.2009, 16:41
3 paundan baskasi yalan!!!!!
alicagiz o maci.... hemde söke söke!

Ilk bjk macinda ertugrul saglam nasil oynadi biliyoruz. dogru dürüst ataklari yokdu. Simdi kendi evlerinde öncelikle gol yememeye bakacaklar sanirim yine mustafa denizli ile. 3 puana en cok ihtiyaci olan onlar ve gol gelmedikce acilmasi gerekende onlar olacak. Biz ise bir gol bulursak umarim fazla sürmeden ikinciyi atar maci bitiririz :--)

seVil
11.02.2009, 16:41
nobre yok sözleşmesi ile ilgili sıkıntı varmış ama bobo 11 de

only ts
11.02.2009, 16:42
ıcımde bı korku var sankı macı kaybedecez dıye ama togbe yarabbim neyse ... macı alacaz en azından takımıma guvenıyorum yeterki ciddi olsunlar

Mehmet Fırat
11.02.2009, 16:42

Nasıl bir sıkıntı?

Daha geçen hafta oynayan adam bu hafta niye oynayamıyor ki?

İnşallah oynamaz tabii, orası ayrı. :)

pReN@_61
11.02.2009, 16:43
Tahminim bu maçı 2-0 alacağız...

Emre GÜRDAL
11.02.2009, 16:43
adamlar sımdıden korkamaya baslamıslar (ezeriz parcalariz deniyor da biraz gercekci olursak ,

kalecileri gayet iyi
defanslari egemen -song yoruma gerek yok
orta saha selcuk inan -bizde olsa ernste gerek kalmazdi
kanatlar yattara alanzinho -bir bekimiz hele ki ibrahim uzulmez olursa dusunmek istemmiyorum
forvetleri gokhan umut -teknikleri sinirli olsa bile cok mucadele ediyorlar -2 tane nobre tarzi oyuncu
kondisyonlari bizden iyi

ustune kazanmak zorunda olmamiz ve mustafa denizlinin cikarmasi muhtemel fantazi kadrosu

isimiz zor cok zor ,son olarak taraftar olarak bir maca icmeden gelirsek sanirim cok da bir ) parantez ıcndekı o ezıklerın sıtesındne okudugum bı yazı

Ümit Tekşan
11.02.2009, 16:46

Nasıl bir sıkıntı?

Daha geçen hafta oynayan adam bu hafta niye oynayamıyor ki?

İnşallah oynamaz tabii, orası ayrı. :)

Kim oynarsa oynasın , fark edermi ? Jimlastik kulübü düşünsün... Karşılarında Fırtına var. Onlar bizim tempomuza 90 dakika dayanmaları mümkün değil , Kaldıkı Fb. Maçındaki gibi oynayalım forvetlerimizin de şansı yanlarıda olsun Bjk'yı hallaç pamuğuna çeviririz..

ilhan
11.02.2009, 16:46
Beşiktaş zaten her takımı oynamadan ezerek, sahaya gömerek yeniyor. Geçen hafta Konyaspor içinde aynılarını söylüyorlardı. He deyip geçmek lazım. :)

Emre GÜRDAL
11.02.2009, 16:47
FURKAN YURUK ARKADASDA GENE FORZA EZIKLERIN SITESIEN UYE OLMUS BI TRABZONLU VE YAZDGII (tamam önemli maç ama bu kadar buyutmeyelim zaten çok havalılar benımde memleketim trabzon ama tese seyircisi yüzünden nefret ediyorum bız olamazsak şampiyon yınede istemem bu hamsilerin şampiyon olmasını askerden önceki son maçım umarım kazanırz....tek isteğim dk 61 de atalım 1-0 olsun )

Süleyman Özcan
Doğrusunu isterseniz ben ürküten bir ihtimal Nobre- Bobo nun beraber oynaması....

Bana kalırsa şu tarz bir Beşiktaş bizi zorlar.. Bobo, Nobre konusunda sonuna kadar haklısınız..

------------------Rüştü----------------------

Serdar Kurtuluş - Zapo - Sivok - İbrahim Üzülmez

-----Holosko - Ernst - Uğur İnceman - Tello-----

-----------------Bobo - Nobre-----------------

Ümit Tekşan
adamlar sımdıden korkamaya baslamıslar (ezeriz parcalariz deniyor da biraz gercekci olursak ,

kalecileri gayet iyi
defanslari egemen -song yoruma gerek yok
orta saha selcuk inan -bizde olsa ernste gerek kalmazdi
kanatlar yattara alanzinho -bir bekimiz hele ki ibrahim uzulmez olursa dusunmek istemmiyorum
forvetleri gokhan umut -teknikleri sinirli olsa bile cok mucadele ediyorlar -2 tane nobre tarzi oyuncu
kondisyonlari bizden iyi

ustune kazanmak zorunda olmamiz ve mustafa denizlinin cikarmasi muhtemel fantazi kadrosu

isimiz zor cok zor ,son olarak taraftar olarak bir maca icmeden gelirsek sanirim cok da bir ) parantez ıcndekı o ezıklerın sıtesındne okudugum bı yazı

Doğruları yazmıslar.. Biliyolar baslarına gelecekleri.....

İsmail Çavuşoğlu
11.02.2009, 16:48
Tahminim bu maçı 2-0 alacağız...
Kesinlikle aynı fikirdeyim bende TRABZONUM :2 öbür takım:0 diyorum.kimi oynatırsa oynatsınlar, isterlerse denizlinin dediği gibi 14 kişi çıksınlar farketmez.ALLAHIM sen bizim yüzümüzü güldür, mahçup etme bizi Yarabbim..

Erdem Keser
Beşiktaş taraftarı acayip komik:D Dünyanın sadece kendi çevrelerinde döndüğünü sanıyorlar.

Yok efendim aslında çok kaliteli kadroları varmış da , bireysel olarak hepsi birer yıldızmış da...:)

seVil
ya valla haberlerde okudum nobre 11 de olmayacak die hatta holoskonun durumu maç öncesi belli olacak aaaa

Eren Karaahmetoğlu
11.02.2009, 16:49
Gökhan milli takımda 11de başlıcakmış galiba,yorulmasa bari be :) Daha becekeye attıı gollerden sonra kartalabastı oynucak:)

a d bacan
tek korkum ceza ssahasının dışından atılacak şutlar...
öyle zan ediyorumki ceza sahası içine top zor girecek gibi..
ve bundan dolayıda uzaktan şutlara dikkat etmek gerek...
daha doğrusu şut çektirmemek gerek

bize ise yan toplar lazım geçen haftakının aynılarından bikaç tane bize yeterde artar inşallah..
galibiyetimizi hayal bile edemiyorum kalbim pek kaldırmıyor..
şu an sadece gol yememeyle meşgulum.

pazartesi her şey çok farklı olur inşallah...

Ümit Tekşan
FURKAN YURUK ARKADASDA GENE FORZA EZIKLERIN SITESIEN UYE OLMUS BI TRABZONLU VE YAZDGII (tamam önemli maç ama bu kadar buyutmeyelim zaten çok havalılar benımde memleketim trabzon ama tese seyircisi yüzünden nefret ediyorum bız olamazsak şampiyon yınede istemem bu hamsilerin şampiyon olmasını askerden önceki son maçım umarım kazanırz....tek isteğim dk 61 de atalım 1-0 olsun )

Sen simdi bu Şahısın TRABZONLU olduğuna inanıyormusun.?
Bizde bu ve bunun gibilere yer yok. Biz ona 61. dakika da baska seyler göstereceğiz İnönüden....

Ömer Yüce
11.02.2009, 16:50
Buraya yazıyorum; Eğer Beşiktaş'ı yenersek Kesin ŞAMPİYONUZ...

Trabzonspor 61
11.02.2009, 16:50

Allah belasını versin onun...TS seyircisinden nefret ediyormuş.Tez zamanda bacağın kırılır inşallah.Ezik karga...

ilhan
11.02.2009, 16:51
Beşiktaş taraftarı acayip komik:D Dünyanın sadece kendi çevrelerinde döndüğünü sanıyorlar.

Yok efendim aslında çok kaliteli kadroları varmış da , bireysel olarak hepsi birer yıldızmış da...:)

Dünyanın en iyi hocaları ve başkanına sahipler kanka. Haklı sayılırlar. :D

Ümit Tekşan
11.02.2009, 16:52

Kargalar kendi kendilerini avutuyorlar. Napsınlar anca böyle moral buluyorlar. Pazar akşamı görecem ben onları....

Eren Karaahmetoğlu

O kendini Trabzonlu zannediyordur. :) Böyle biri Trabzonluluk sıfatını hak edemez:)

OLCAY ÇAKIR
Nobre ve Rüştü nedense bende stres yaratıyor.
Ama eski halimizle yerleşmiş kanı bu.
Artık hiçbirşey eskisi gibi olmuyor,olmayacakta....

Şöyleki;Şükrü Saraçoğlu atmosferi,FB nin GS ve BJK ile oynadıkları maçlarda onlar için kabusa dönüşmüştü.Saraçoğlu bizim içinde pek hayırlara vesile olmuyordu..
Oysaki rollerin değiştiği bir yıl yaşıyoruz.
Saraçoğlu bizimdi o gece.
İnönüde de benzer ve daha şiddetli bir TRABZONSPOR izleyeceğimize hiç şüphem yok.
Ankaragücü dersleri çalışılmıştır.

Ne diyoruz;

BU TAKIM HERKESİ YENER ARKADAŞ...!

ultrafanatik61
11.02.2009, 16:53
pazar olsada
her maci cok heyecanla bekliyorum hep

Koray
Bu tüpçü hep bunların başında kalır inşallah kümeye kadar yolları var...
Onun içindir ki arkadaşlar Tüpçümüze tam destek verip evlerimizde Milangaz kullanalım...

Ceyhun Öncü
Fotomacdaki Bejeke yazarlari Trabzonspordan yana yazmislar
Benim bejekeli arkadaslarimda siz bu sene cok iyisiniz filan demeye basladilar
anlicaginiz "YUSUF YUSUF" basladi =)

Erdal
11.02.2009, 16:54
Süleyman sil o 11 i. Mustafa Denizli görmesin :)....

Ceyhun Öncü
11.02.2009, 16:54
Macda Rüstü oynamicak Hakan Arikan diye birisi olcakmis kalede

Bu cocuk Liverpool dan 8 yiyen degilmi?

dellalpi
11.02.2009, 16:56
arkadaşlar maçtan önce stada toplu yürüyüş yok mu, geçen sene galatasaray lisesi önünde toplanamadık, bu sene naapıyoruz??

Emre GÜRDAL
sen simdi bu Şahısın trabzonlu olduğuna inanıyormusun.?
Bizde bu ve bunun gibilere yer yok. Biz ona 61. Dakika da baska seyler göstereceğiz İnönüden....

valla topragim bilm ole yazmis bend e aldim bmn uylerine ilettim ama eger gerceks evarya 61 dk ona zeehir olsun

Ümit Tekşan
Bu Konuyu 48 Aktif Üye Görüntülüyor 48 (36 Üye ve 12 Misafir)

Baksanıza Arkadaşlar , Kargacılar yavaş yavaş çoğalmaya başladı.. Eyyy Kargalar bekleyin pazarı canınızı fazla yakmayacağız.. Sadece İnönüyü başınıza yıkacağız...

Erdal
Arkadaşlar be sahiden "vakur" duralım. Bu günlerde forumu çok kişi takip ediyor. Kazanacağız inşallah...

Mehmet Fatih Yavuz
11.02.2009, 16:57
Beşiktaş çanakkale geçilmezi oynamazsa çok zevkli olacak.
Gene tek forvet oynayacaklardır.

Dört gözle açılmalarını bekliyorum.

Asıl dertleri kazanmak zorunda olmaları.
Kendi sahalarında 6 puan arkamızda oldukları için yenmek zorunlulukları var.
Yenemedikleri takdirde şampiyonluk şansları biter.

Beni asıl heyecanlandıran bu.
Açıldıkça, gol geciktikçe üzerimize gelecekler.
Geldikçe arkayı boşaltacaklar.
Biz de en iyi yaptığımız işi yapacağız.

Tabi bir ihtimal daha var.
Kupa maçında bile çanakkale geçilmez oynayan mustafa denizli, ligde bize karşı açılır mı?
Bakacüük.

Emirhan Makul
11.02.2009, 16:57
ya valla haberlerde okudum nobre 11 de olmayacak die hatta holoskonun durumu maç öncesi belli olacak aaaa

İnşallah ya Nobre oynamasın holosko zaten oynasa da sakat birde rüştü oynamasa tam süper olacak !

Trabzonspor 61
11.02.2009, 16:58
Bu sakatlar yüzünden maç daha bir kolay geçecek.5-0 olur diyordum, şimdi 6-0 oldu...

İsmail Çavuşoğlu
11.02.2009, 16:59
Lig tv de yayınlanan haftanın renkleri programında, denizlinin geldiği ilk hafta g birliğini yendiği zaman bizde gs ye malup olmuştuk;
sanırım milliyet gazaetesi spor müdürü cem soyadını bilmiyorum o söylemişti yorum aynen şu:denizli, ''TRABZONSPORUN yenileceğini kendilerinin yeneceğini ve lider olacağını hesap etmiştir,kendisi çok tecrübeli ve süper bir hocadır ince hesaplar yapmıştır ''
bu yorum hala kulaklarımda çınlıyor ve deli oluyorum pazar günü göreceğiz ince hesapları havluyu atsınlarda ondan sonra ince hesap yapsın dursunlar..

Süleyman Özcan
11.02.2009, 17:01
Süleyman sil o 11 i. Mustafa Denizli görmesin :)....

Görüşümü sundum ve kadroyu siliyorum. Mustafa Denizli görmese bile Beşiktaş taraftarı görüp, teklif falan getirirler takımın başına sen geç diye. :) Aman Allah korusun, Allah yazdıysa bozsun. :)

Ümit Tekşan
11.02.2009, 17:02
Sen simdi bu Şahısın TRABZONLU olduğuna inanıyormusun.?
Bizde bu ve bunun gibilere yer yok. Biz ona 61. dakika da baska seyler göstereceğiz İnönüden....

valla topragim bilm ole yazmis bend e aldim bmn uylerine ilettim ama eger gerceks evarya 61 dk ona zeehir olsun

Sen boşver takma bu şahısı kafana salla gitsin.. birde Arkadaşlar Kargaların sitesinden yazı alıp kopyalamayalım. Moralimiz bozulmasın.. Onlar bizim her yazdığımızı zaten okuyorlar. Dolayısıyla biz kendimize bakalım .. Kargalarda düşünsünler kendilerini...

danger00
11.02.2009, 17:04
arkadaşlar bjknin, gsnin, fbnin taraftar forumlarına girmeyin , gireceksenizde oradan buraya alıntılar yapmayın.burayı takip eden diğer takım taraftarlarına neden malzeme çıkartıyorsunuz.yani onların takip edildiği izlemini uyandırmak sizin hoşunuza mı gidiyor?

İki sayfa önceye yazmıştım....Yani bu başlık bjk forumlarında bize ne yazılmış başlığı mı...Lütfen biz işimize bakalım......Galibiyet için bizde sinerji oluşturalım, boş işlerle uğraşmayalım arkadaşlar.

Adem Köse
11.02.2009, 17:05
Bana kalırsa şu tarz bir Beşiktaş bizi zorlar.. Bobo, Nobre konusunda sonuna kadar haklısınız..

------------------Rüştü----------------------

Serdar Kurtuluş - Zapo - Sivok - İbrahim Üzülmez

-----Holosko - Ernst - Uğur İnceman - Tello-----

-----------------Bobo - Nobre-----------------

Ben bu kadar cesur olabileceğini sanmıyorum Mustafa Denizlinin...Fakat Bjk nin karşımıza çıkabileceği en güzel kadro olurdu.

Mesut
11.02.2009, 17:05
nobre oynasın bobo oynamasın bobo bize ters geliyor hep bobo iyi golcu nobre olursa songla hayli haydi durdururuz hava topu bırakmayız ama bobo ogle değil

Erdal
11.02.2009, 17:07
Allah ın yardımıyla kazanacağız.

Ceyhun Öncü
11.02.2009, 17:09
Futbolculara yasak!
Orta sahada üstünlük kurmayı hedefleyen Mustafa Denizli, zorlu mücadelenin bu bölgede kazanılacağına inanıyor. Rakibinin gücünü de yabana atmayan Beşiktaş’ın teknik patronu, takımının kanatlardan gelen ortalarda ve duran top organizasyonlarındaki zafiyetini düşünerek, İbrahima Yattara, Gökhan Ünal ve Umut Bulut’a özel önlem almayı düşünüyor. Bu arada Siyah-Beyazlı futbolcuların kamp süresince, kendilerinden önce oynayan rakiplerinin maçlarını izlemelerinin yasak olduğu öğrenildi.

Fanatik de böyle yaziyor

Yattarayi iki kisi tutarlar (n*h tutarlar ya neyse) gökhanla umuta da bir kisi verirse denizli
4 kisiyi silmis olur takimdan ozamanda bu macda alanzinho selcuk ve colmanin maci olur

Mesut
11.02.2009, 17:13
gökhan zanlamı tutmayı düşünüyo umutu :) umut onu koştura koştura 20 dkyı zor çkarırı sakatlanır :D

Yunus Emre SEYHAN
Fb-Ankara maçındaki gibi oynarsak abartmıyorum en az 3 fark atarız...

alpozan61
ya rakip takım tarafına internetten bilet satılmıyormuş diye duydum doğrumudur??

Fatih Öztürk
arkadaşlar saygılar.
ajansspor beşiktaş trabzonspor macı için anket yapmış.
oyumuzu verelim.

Hotaman
Normal şartlarda rahatça yenip geri gelmemiz lazım. Fakat bu gibi maçlarda favoriler genelde kaybederler. Umarım en kötü berabere kalırız. Zaten kazanırsak geri dönerken TFF'ye uğrayıp kupamızı almamız lazım.:)

Fatih Öztürk
11.02.2009, 17:14
ya rakip takım tarafına internetten bilet satılmıyormuş diye duydum doğrumudur??
doğrudur kardeş doğrudur.
cuma sabahı 10 00 dan itibaren biletix gişeleri veya biletix.comdan hemen kap biletini.

Mert Marabaoğlu
11.02.2009, 17:18
valla son maçın Avni Aker'de olması, özellikle de Feyße'le olması çok güzel oldu. Şampiyonluk Kupasını müthiş bi atmosferde 30.000 kişinin önünde (40.000'de olabilir garantisi yok :D) feyße'yi eze eze çimlere gömerek kaldırmaya Allah'ım nasip etsin ßizlere inşallahh...

yarabbi duy kul'unun sesinii.. :D

Yasin Berber
11.02.2009, 17:19
valla son maçın Avni Aker'de olması, özellikle de Feyße'le olması çok güzel oldu. Şampiyonluk Kupasını müthiş bi atmosferde 30.000 kişinin önünde (40.000'de olabilir garantisi yok :D) feyße'yi eze eze çimlere gömerek kaldırmaya Allah'ım nasip etsin ßizlere inşallahh...

yarabbi duy kul'unun sesinii.. :D

AMİN kardeşim AMİN

Mustafa Yüksek
11.02.2009, 17:19
bu maçı alırsak arkadaşın dediği gibi kupayı alıp gelmek lazım...beklemesin boşa orda:D

sanatik
11.02.2009, 17:21
bjk maci ne sonuc getirecek bilmiyoruz ancak en azindan bir beraberlik belkide 3 puan ile dönecegimizi düsünerek fener macindan önce gs maci trabzonda baya bomba bir mac olacak gibi. Fener macina ucak ile avni akere atlayan parasütlüler bile inebilir o gün sampiyonluk icin hersey mümkün :--)

Süleyman Özcan
11.02.2009, 17:21

Biletix sitesinde bilet fiyatları listesi var ve bu listede Eski Açık Rakip Takım var.. Buradan yola çıkarak biletin internetten satılacağını söyleyebiliriz. Yanlış bir duyum almış olabilirsin.

alpozan61
11.02.2009, 17:26
doğrudur kardeş doğrudur.
cuma sabahı 10 00 dan itibaren biletix gişeleri veya biletix.comdan hemen kap biletini.

ee internetten satılmıyor biletix.comdan nasıl kapacam ben biletimi:confused::confused::)

firidin61
11.02.2009, 17:28
İbrahim Ü.ve Serdar K. 2 yavaş bek . Sağ da Yattara , Solda Alanzinho kullanılabilirdi . Üstelik bekleride çok yavaş oyuncular , çok rahat serbest vuruş kazanabilir veya kart gösterebilirdik . Ancak Alanzinho şuan için hazır değil . Yattara umarım gününde olur .

Umut ve Gökhan la ileride baskı yapıp topu ayağa oynamamalarını sağlamalıyız . Hüseyin e büyük görevler düşüyor . Hava toplarının tamamına Yusuf tan veya Holosko dan önce vurmalı . Aksi durumda bu 2 oyuncuda kendisi çok zorlayacaktır . Colman ve Selçuk bu zamana kadar denediğinin çok üzerinde ara topu denemeliler . Mutlaka pozisyon bulacağız .

2 Bekimize çok güveniyorum . Bence şuan için Türkiye deki en iyi 2 li .

Bence Hüseyin in yerine Selçuğu çekip Selçuğun oynadığı yeri Serkan a verip Holosko nun verimini minimize edebiliriz . Hemde Serkanla daha çok koşan bir orta sahaya sahip oluruz .

Pek mümkün değil ancak benim ilk 11 tercihim bu maç için ;

---------------------- Sylva -------------------------

Tayfun -------- Song ------- Egemen ----------- Cale

--------------------- Bobo --------------------------

-------------------- Selçuk -------------------------

-------------------- Yusuf ---------------------------

--------- Colman -------------- Serkan ---------------

--------- Tello ---------------- Holosko --------------

-- Yattara -------------------------------------------
--------------- Cisse -------- Ernst ------------------
----------------------------------------- Umut ------

İ.Üzülmez ---- Zapo --------- G.Zan --------- Serdar K.
------------------- Gökhan Ü . -----------------------

-------------------- Rüştü ---------------------------

Umut un ve Yattara nın son zamanlarda geri dönüşlerdeki istekliliği takımımız adına sevindirici .

Song - Egemen 2 lisi rakip takım forveti kim olursa olsun tek başına etkili olmamasını sağlayacak tecrübe ve kaliteye sahip .

Sol açıkları süratli olmadığından Tayfun kullanılabilir .

Holosko yu durduralım yeter ;)

Güzel bir maç bekliyorum . Burada ne zaman kazanacağız desem kaybettik . İyi olan kazansın o zaman ;)

Saygılarımla

Fatih Öztürk
11.02.2009, 17:37
ee internetten satılmıyor biletix.comdan nasıl kapacam ben biletimi:confused::confused::)
aslan soydaşım biletix.com'a giriyorsun.
ne diyor?
cuma sabahı 11:00'dan itibaren satışa cıkıyor diyor.
tabi kredi kartı olanlara:cool:
kredi kartın yoksa cuma sabahı biletix gişelerine hucum soydaş:)

Mert Marabaoğlu
11.02.2009, 17:40
Musta denizli inşallh İbrahim üzülmez'i kesmez :D

biraz gülmek istiyorum :D üstelik şimdi tek belası yok, sayı ikiye çıktı :D

Zeki Çelenkoğlu
11.02.2009, 17:41
inşallah 1-0 olur bizim olur, derbi maç sonuçta zor geçecektir.. İnşallah bii kaza olmaz da şu işten de sıyrılırız.

Uluç
11.02.2009, 17:46
denizlinin yüzündeki o sinsi gülüşün gidip yerini tedirginliğe bırakmasını zevkle seyredeceğim :) bastır Trabzonspor'um

G.YAZICI
11.02.2009, 17:46
zor maç olacak ama artık zor maçları almanın tam zamanı ...

alpozan61
11.02.2009, 17:47
ne diyor?
tabi kredi kartı olanlara:cool:
kredi kartın yoksa cuma sabahı biletix gişelerine hucum soydaş:)

teşekkürler :)

efulim67
11.02.2009, 17:51
Arkadaşlarım Ankaragücü maçındaki 61. dk kutlama görüntülerini istiyorlar.
Yardımcı olabilecek arkadaşım var mıdır?

efulim67
11.02.2009, 17:53
FATİH ÖZTÜRK tarafından yazılan
ne diyor?
tabi kredi kartı olanlara
kredi kartın yoksa cuma sabahı biletix gişelerine hucum soydaş

Kredi kartı yoksa Cepbank ile de ödeme yapabiliyorsun.

bekirguner
11.02.2009, 17:57
Beşiktaş ile Trabzonspor arasında 15 Şubat Pazar günü oynanacak Süper Lig maçının biletleri 13 Şubat Cuma günü Biletix´ten satışa çıkacak.
Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklamada, BJK İnönü Stadı’nda saat 19.00’da oynanacak karşılaşmanın biletlerinin cuma günü saat 11.00’den itibaren tüm Biletix gişeleri, Biletix Call Center ve "www.biletix.com.tr'nin internet adresinden temin edilebileceği bildirildi.

Ayrıca, maç günü bilet kalması durumunda stat gişesinden de satış yapılacak.

Karşılaşmanın bilet fiyatları şöyle:
VIP üst B-E: 400 TL
VIP üst A-F: 300 TL
VIP alt A-F: 225 TL
VIP alt B-E: 250 TL
VIP alt C-D: 300 TL
Numaralı orta: 250 TL
Numaralı kenar: 175 TL
Kapalı üst: 150 TL
Kapalı alt: 100 TL
Yeni açık: 50 TL
Eski açık: 50 TL
Misafir takım: 50 TL
kaynak
www.fanatik.com.tr

Fatih Öztürk
11.02.2009, 17:58
FATİH ÖZTÜRK tarafından yazılan
ne diyor?
tabi kredi kartı olanlara
kredi kartın yoksa cuma sabahı biletix gişelerine hucum soydaş

Kredi kartı yoksa Cepbank ile de ödeme yapabiliyorsun.

cepbank nasıl bir sistem tarif edebilirmisin?

Murat Acar
11.02.2009, 17:59
Bu arada Şunuda belirtmek istiyorum lig tv nin sitesinde ilgili başlığa gs nin türkiye olduğunu söyleyenlere kapı gibi yanıt olarak fransız komutanın yazısını alıntı yapmış işte size kapı gibi cevap demiştim malüm ligtv.cım yöneticileri bu alıntıyı yayınlamadılar :):):): Ama aslında çarşı=israil yazan gslilere bizde Bu yazıyı pankarta taşıyıp gs = Fransadır seklinde bir pankalrt yaaprsak süper olur

Barış Cebioğlu
11.02.2009, 18:07
ya istanbulda mac oncesi bi yerde toplanilsa da oyle birlikte maca gidilse cok guzel ve coskulu olurdu kimse boyle bir organizasyon yapmayi dusunuyor mu acaba?

Recep Alkan
11.02.2009, 18:08
Bu arada Şunuda belirtmek istiyorum lig tv nin sitesinde ilgili başlığa gs nin türkiye olduğunu söyleyenlere kapı gibi yanıt olarak fransız komutanın yazısını alıntı yapmış işte size kapı gibi cevap demiştim malüm ligtv.cım yöneticileri bu alıntıyı yayınlamadılar :):):): Ama aslında çarşı=israil yazan gslilere bizde Bu yazıyı pankarta taşıyıp gs = Fransadır seklinde bir pankalrt yaaprsak süper olur

abi bize ne ya. boşverin yesinler birbirlerini

Murat Acar
11.02.2009, 18:20
abi bize ne ya. boşverin yesinler birbirleriniOnların birbirlerini yemesine hiç sözüm yok aslında bundan hoşnut bile olurum ama Ne demiş atalarımız dereyi geçene kadar ayıya dayı diyeceksin bizim böyle bir pankart açmamız becekelilerin gs ile uğrasmasına olanak sağlar bizde işimize bakarız Bilmem anlatabildimmi :)

A.T.R
11.02.2009, 18:32
Allah'ın izniyle galibiyet. Yine de hayırlısı.

Emre B.
11.02.2009, 18:37
Onların birbirlerini yemesine hiç sözüm yok aslında bundan hoşnut bile olurum ama Ne demiş atalarımız dereyi geçene kadar ayıya dayı diyeceksin bizim böyle bir pankart açmamız becekelilerin gs ile uğrasmasına olanak sağlar bizde işimize bakarız Bilmem anlatabildimmi :)

Boşu boşuna kulübe ceza yedirmeye gerek yok.Federasyon bulur birşeyle verir cezayı.Yesinler birbirlerini bizim işimiz değil.

Mustafa Yılmaz
11.02.2009, 18:41
Beşiktaşı yenersek ki temennimiz o dur ,inanın psikolojik olarak yani futbolcularımızın sahaya ilk adımlarını atarken çekinceleri olacağı maç yalnızca son hafta fener maçı kalıyor.

Burçak
11.02.2009, 18:46
Arkadaşlarım Ankaragücü maçındaki 61. dk kutlama görüntülerini istiyorlar.
Yardımcı olabilecek arkadaşım var mıdır?

http://rapidshare.com/files/195516911/anakragucu_kolbasti_macsonu.mp4 (http://rapidshare.com/files/195516911/anakragucu_kolbasti_macsonu.mp4)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1078-7X0G9N0X.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1078-6E3P5Z6B.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1078-8L2U1B9A.jpg

http://rapidshare.com/files/195516911/anakragucu_kolbasti_macsonu.mp4 (http://rapidshare.com/files/195516911/anakragucu_kolbasti_macsonu.mp4)

maç sonu kolbasti
buda you tube dan http://www.youtube.com/watch?v=Hpy39Sjmujc&eurl=http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=10503&page=9

h@msi61
11.02.2009, 19:01
Eskiden yine bir sayginligi olan fakat suan kucuk aziz modunda baskanlariyla cimbomun kiskardesi modunda dolasan, etik ve ahlak anlayisindan yoksun bu takimi evire cevire yenmemiz en buyuk dilegimdir....

Ba®ış
11.02.2009, 19:29
inşallah maçı alacağız ve staddan "ooooleyy Yıldırım Demirören" şarkılarıyla çıkacağız :)

Mustafa K. Demirbaş
11.02.2009, 19:30
misafir sayısı yine artmiış :D

Mustafa Önal
11.02.2009, 19:36
lig tv de spor haberlerini izliyorum. tüpçü açılış konuşması yaparken sayfaları karıştırdı. bir açılış konuşması bile yapamayan adam 100 yıllık kulübü yönetiyor :)

Mehmet Sarigül
11.02.2009, 19:37
Yöntem hep ayni...

Sözde büyüklerin baskanlari hep ayni yönteme basvuruyorlar.
Kendi camialarini "motive" edebilmek icin birilerini düsman ilan ediyorlar.
Yaptiklari hatalari örtmek icin baskalarini hatali göstermeye calisiyorlar.
Birligi saglamanin en kisa ve kolay yolu kendi disinda bir düsman yaratmakdir.

Ayni yönteme Milli takim teknik direktör bile basvuruyor, futbolcularini bir maca motive edebilmek icin "disaridaki düsmanlari" kullaniyor.

Bunlara dur diyecek zaman geldi.

Ba®ış
11.02.2009, 19:38
Yıldırım Başkan'a laf yok destekliyorum ben demiröreni.bi daha başkan seçilsin inönüden kombine alıcağım :D:D

Hasan61
11.02.2009, 19:38
lig tv de spor haberlerini izliyorum. tüpçü açılış konuşması yaparken sayfaları karıştırdı. bir açılış konuşması bile yapamayan adam 100 yıllık kulübü yönetiyor :)
umarım yönetmeye devam eder........
onun varlığı=beşiktaşın yokluğu

turkish0061
11.02.2009, 19:44
Insallah allahin izniyle maci kazanacagiz. dua ediyorum. Allahim insallah bu sene sampiyon oluruz

Erkin
Yıldırım Başkan'a laf yok destekliyorum ben demiröreni.bi daha başkan seçilsin inönüden kombine alıcağım :D:D

Aynen Barış yanındayım kanka 10 numara adam ne istiyorsunuz başkanımızdan :D

Sümeyye Şahin
yaşasın yıldırım demirören!:D Bu taraftar seninle gurur duyuyo=)

Hasan ZAİMOĞLU
11.02.2009, 19:48
karşılama showu yok mu ???

Alihan Ertürk
11.02.2009, 19:51
Aynen Barış yanındayım kanka 10 numara adam ne istiyorsunuz başkanımızdan :D

Sadri başkan duymasın ha :)

Adem Erdoğan
11.02.2009, 19:53
1-Yıldo
2-Aragones

Sonuna kadar arkanızdayız.Bu taraftar sizi seviyor.:cool:

Ali Tunahan Güllü
11.02.2009, 19:57
karşılama olucakmı?

KUTADGU
11.02.2009, 20:01
Sinirleri sağlam olanın kazanacağı bir maç olacak.
Biz takım olarak daha seri ve daha dikine hücüm yapmayı beceren, orta sahada kazandığı topları hızlı kullanmayı seven bir takımız.
Beşiktaş is bizim takım profilimizin tam tersi bir oyun sergiliyor.
Orta sahada baskımızı hissettirip, yerleşik hücum yapmalarını engelleyebilirsek -Nobre denen bir karambol golcüleri var zira- kanatlardan da Tello'ya top göstermezsek, bulduğumuz fırsatları da gole çevirebilirsek maçı alırız.
Zor durumda olan Beşiktaş, agresif olan da onlar olacaktır, taraftarları da bu duruma çanak tutacaktır.
Dolayısıyla sakin olması gereken taraf biziz.

Galibiyetin parolası belli.
- Sakin ol
- Alanının iyi paylaş
- Kaptığın topları hızlı oyna
- En iyi gol vuruşunu yap.

Sümeyye Şahin
11.02.2009, 20:04
holoskonun durumu ne?takip edemedim...

okg_53
11.02.2009, 20:06
holoskonun durumu ne?takip edemedim...
Yarın belli olacak.

Recep Alkan
11.02.2009, 20:09
onu bunu geçin 2 ay sakat kalacak delgadonun bile bizim maçta oynama ihtimali doğmuş ????

Cafer Bulur
11.02.2009, 20:14
onu bunu geçin 2 ay sakat kalacak delgadonun bile bizim maçta oynama ihtimali doğmuş ????
Birakin adamlar tam kadro oynasinlar bize karsi.
Fb de bize karsi tam kadro oynadi ve bu bizim icin bir dezavantaj olusturmadi.
Bjk ninde tam kadro olmasinda hicbir sakinca yok.
2 aydir ortalarda görünmeyen delgado bize karsi cok fazla etkili olamaz.

Kubilay ŞAHİN
11.02.2009, 20:15
Sinirleri sağlam olanın kazanacağı bir maç olacak.
Biz takım olarak daha seri ve daha dikine hücüm yapmayı beceren, orta sahada kazandığı topları hızlı kullanmayı seven bir takımız.
Beşiktaş is bizim takım profilimizin tam tersi bir oyun sergiliyor.
Orta sahada baskımızı hissettirip, yerleşik hücum yapmalarını engelleyebilirsek -Nobre denen bir karambol golcüleri var zira- kanatlardan da Tello'ya top göstermezsek, bulduğumuz fırsatları da gole çevirebilirsek maçı alırız.
Zor durumda olan Beşiktaş, agresif olan da onlar olacaktır, taraftarları da bu duruma çanak tutacaktır.
Dolayısıyla sakin olması gereken taraf biziz.

Galibiyetin parolası belli.
- Sakin ol
- Alanının iyi paylaş
- Kaptığın topları hızlı oyna
- En iyi gol vuruşunu yap.

İşte Budur :alkış::alkış:
Gol vuruşlarımızı iyi yaptıkmı bize yeter. Hayırlısıyla şu maçı kazanalım.
Gerçi beraberlikte iyi sonuçtur. Ama kazanmayı hedef alalım en kötü ihtimalimiz beraberlik olsun.

Sümeyye Şahin
11.02.2009, 20:16
delgado daha yeni iyileştine göre fazla bişey katmaz oyuna bence...

cem arin
11.02.2009, 20:18
hani diyoruz ya hep Zor mac olacak, derbinin sonucu üc bilinmezli denklem gibi ya da derbinin favorisi olmaz olursa da favori genelde kaybedendir. bütün bunlari bir yana birakirsak ve tkaimlari karsilastirirsak güzel bir mac oalcagi en azindan bizim icin böyle olacagi söylenebilir!
su anda yönetimsel oalrak, takim olarak ve hava olarak onlardan bir iki adim öndeyiz ve arada var olan puan farkina deginmiyorum bile.
ankaragücü macinin tam da istedigimiz gibi gecmemis olmasina ragmen icimizde karamsar olan arkadas sayisi yok denecek kadar az ve bu camianin icinde de böyle. deyim yerindeyse "hard Linier" ler disinda hepimiz haftasnunu iple cekiyoruz. biliyoruz ki bizi güzel bir ziyafet bekliyor.
takimin sorunu yok mu? var tabi! alanzinhio icin tkaimda yer ariyoruz ya da yattaradan colmandan ve selcuktan daha fazlasini bekliyoruz. oyun olarak özellikle ikinci yariyla birklikte hemen taraftarin tamamini tatmin edecek seviyede futbol oynuyoruz ve 61. dakika kutlamalarina kafa yoruyoruz.yani takimimiza güveniyoruz.
haftasonu besiktasa karsi futbol olarakta sonuc olarakta üstünlük kuracagimizi düsünüyorum ve umuyorum ki sivas bursada puanlar kaybetsin ki gelecek haftalara biraz daha gvenli bakabilelim...

Napoli
11.02.2009, 20:19
Burda yazılanları görnce gene burnumuzun kalktığını gördüm,ne zaman burda boyle işkenbeden 5-10 atarız muhabetleri dondğünde biz puan kaybediıyoruz...keza beşiktaştan zerre korkum yok ama son sansları,ve ben beraberlik olur dıyorum...yenilebilrizde hakem faktorune...

ama ne beşiktaş ne fener ne gs bizim rakıbımız bence sivas.. iyiler cidden iyiler,ve hakemler tarfından kolanıyrolar.

Sümeyye Şahin
11.02.2009, 20:28
son 2 mesaja katılıyorum...sonra hayal kırıklığı da yaşayabilirz..futbol bu top yuvarlak bakarsınız gs maçı gibi oynamamıza rağmen....allah korusun inşallah kazanırız diye dilemekten ve inanmaktan başka çaremiz yok...kolay bi maç olmicak ama inanıorum kazanıcaz...(inşallah)

Gamze
11.02.2009, 20:44
Radyo BMN Yayında;

Dinleme için tıklayınız (http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo)

- Başlıktaki muhtemelen BJKli olan misafirlerimiz de davetlidir, buyrunuz efem. _ :))

Oruç
11.02.2009, 20:55
Adayımız Yıldırım başkan:D

pReN@_61
11.02.2009, 21:04
Kesinlikle aynı fikirdeyim bende TRABZONUM :2 öbür takım:0 diyorum.kimi oynatırsa oynatsınlar, isterlerse denizlinin dediği gibi 14 kişi çıksınlar farketmez.ALLAHIM sen bizim yüzümüzü güldür, mahçup etme bizi Yarabbim..
Amin..
:ts:

mustafaction
11.02.2009, 21:21
kara karga erkan zenginden medet umuyor gülüyorum sadece

Mustafa Ayazoğlu
11.02.2009, 21:25
Gökan Ünal 1 gol garanti

Cafer Bulur
11.02.2009, 21:25
Gökhan ünal bu aksamki futbolunu ortaya koyarsa kaybetmemiz büyük sürpriz olur!

mustafaction
11.02.2009, 21:27
Bundan 3 ay evvel kargayla kupada karşılaşmıştık.Hatırlanacağı üzere o karşılaşma öncesi, stresli olan taraf bizdik.Hal böyle olunca, daha sakin ve rahat olan karga sahadan, Zapo'nun son dakika golüyle 2-1 galip ayrılmıştı.Ama durum şimdi tam tersi rahat olacak taraf biziz.Bunu avantaja dönüştürebilmeliyiz.

Hüseyin İlkin
11.02.2009, 21:28
Mustafa Denizli korkuyordu zaten , şimdi korkudan daha fena olmuştur kesin :)

Mustafa Ayazoğlu
11.02.2009, 21:29
Mustafa Denizli korkuyordu zaten , şimdi korkudan daha fena olmuştur kesin :)

Yusuf, Yusuf ediyordur :)

Recep Alkan
11.02.2009, 21:51
radyo bmn yayında;

dinleme için tıklayınız (http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo)

- başlıktaki muhtemelen bjkli olan misafirlerimiz de davetlidir, buyrunuz efem. _ :))

ççç ççç ççç ççç

Hüdai Pervaneli
11.02.2009, 21:58
Ya bumac da rakip 14 kisiyle sahaya cikicak onun icin Dikkatli olmamiz gerekir

töre61
11.02.2009, 22:10
maça istanbuldan bir organizasyon var mı bilmiyorum bulamadım da.yardımcı olacak arkadaş varsa lütfen özelden mesaj atsın.maç biletleri ne kadar bir de?

Kaan
11.02.2009, 22:16
Bizim için çok önemli maç.

Bu maçı kazanırsak şampiyonluk yolunda büyük bir adım atmış oluruz. :):rolleyes:;)

Hüdai Pervaneli
11.02.2009, 22:19
maça istanbuldan bir organizasyon var mı bilmiyorum bulamadım da.yardımcı olacak arkadaş varsa lütfen özelden mesaj atsın.maç biletleri ne kadar bir de?

30 diye biliyordum 50 diye aciklama gelmis bugun Biletixden

Oruç
11.02.2009, 22:23
bejeke 14 kişiyle oynsasın:)

Hüdai Pervaneli
11.02.2009, 22:27
bejeke 14 kişiyle oynsasın:)

bence öyle olucak yenersek fark 11 yarisdan kopabilirler

mustafaction
11.02.2009, 22:31
maç 50 kağıt :(

Uğur ÇIRAKMAN
11.02.2009, 22:36
Umarım bızım ıcın guzel bır sonuc olur 1-0 olsun bızım olsun oyuncularımız yureklerı ıle oynarsa bu macı koparırız...

tisan61
11.02.2009, 22:49
inşaallah kazanırız
geçen yıl bizimle nasıl alay ettiler hala unutmadım

Mollasalihoğlu
11.02.2009, 22:56
inşaallah kazanırız
geçen yıl bizimle nasıl alay ettiler hala unutmadım

Hadlerine mi abicim, takmayalım böyle şeylere..

Kendimize has tavrımız, horonumuz, hamsimiz herşeyimiz koyuyor onlara..

hasannuhoglu
11.02.2009, 23:03
mac biletleri 50 lira cok fazla yaaa..hoooffffffff..ama olsun trabzonum sana canım feda !! istanbulda olursam haftasonu,kesin mactayım

jako13
11.02.2009, 23:10
""Türk Milli Futbol Takımı'ndan hangi futbolcuyu tanıyorsunuz?' şeklindeki soruya Halilhodziç, şöyle cevap verdi: "Onları takım olarak tanıyorum. Trabzonspor'da iken Gökhan'ın alınmasını istemiştim. Ben gittikten sonra geldi." "

Gökhanın füzesini görünce Vahid hocanın dili çözülmüş belliki....... (Vahid hocayı severim değerini bilemedik arada kaynadı gitti)

pReN@_61
11.02.2009, 23:13
Vahid hocanın bizim için ayrı bir önemi var..Umarım başarılı olur.

jako13
11.02.2009, 23:13
1-Yıldo
2-Aragones

Sonuna kadar arkanızdayız.Bu taraftar sizi seviyor.:cool:

3. numaraya bu sene m.denizli eklenir....

hasannuhoglu
11.02.2009, 23:15
ne dersunuz uşaklar alırmıyız bu macıı..agızları anca laf yapan su kara kargaları susturmamız lazım muhakkak..allah muvaffak eylesinn inşallahhh !!!

jako13
11.02.2009, 23:15
Trabzonsporumuzun korkusu jimlastiği sarmış vaziyette ! kaybederlerse ortalık karışacaktır....!!!

6Şafak Aydın1
11.02.2009, 23:26
""Türk Milli Futbol Takımı'ndan hangi futbolcuyu tanıyorsunuz?' şeklindeki soruya Halilhodziç, şöyle cevap verdi: "Onları takım olarak tanıyorum. Trabzonspor'da iken Gökhan'ın alınmasını istemiştim. Ben gittikten sonra geldi." "

Gökhanın füzesini görünce Vahid hocanın dili çözülmüş belliki....... (Vahid hocayı severim değerini bilemedik arada kaynadı gitti)

bu aciklamalari dün basin toplantisinda yapti.

nuhoglu
11.02.2009, 23:29
ya cumhurbaşkanına kıcık oluyodum bu gün biraz daha oldum sırf bejekeli diye ankaradan istanbula acılışa geliyor

sifuni
11.02.2009, 23:31
ya cumhurbaşkanına kıcık oluyodum bu gün biraz daha oldum sırf bejekeli diye ankaradan istanbula acılışa geliyor

bunda gicik olunacak birsey yok bakan Özak bizim klubümüzden cikmiyor massallah:D

Süleyman Eruyar
11.02.2009, 23:33
bunda gicik olunacak birsey yok bakan Özak bizim klubümüzden cikmiyor massallah:D

kesinlikle, eğer biz Cumhurbaşkanımıza gıcık olursak adamlar Faruk Özak ı dövmeli..

nuhoglu
11.02.2009, 23:33
bakan özak trabzonlu ve trabzonsporun eski oyuncusu gül de zaten carşıda doğmuşdu :p

nuhoglu
11.02.2009, 23:35
ben burada bir kez daha anladımki bizim taraftar icin siyaset trabzonsporumuzdan önde geliyor

6Şafak Aydın1
11.02.2009, 23:42
Beşiktaş Maçının Hakemi Kim?
Pazar günü oynanacak Beşiktaş – Trabzonspor maçının hakemi kim olur.

Bir haftadır spor kamuoyunda Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarındaki hakem hataları tartışılırken Beşiktaş – Trabzon maçını yönetecek hakem ataması da son derece merakla bekleniyor.

MHK' nin 7 FİFA kokartlı hakeminden Selçuk Dereli ve Cüneyt Çakır'ın bu hafta yönettikleri maçlardan sonra bu maça verilmeleri imkansız.

Bülent Yıldırım ise geçen hafta Kupadaki Beşiktaş – Antalya maçını yönetti. MHK Beşiktaş'ın içerde iki maçına üst üste aynı hakemi vermeyecektir.

Fırat Aydınus Trabzonspor – Eskişehirspor maçındaki yönetimi ile çok eleştirildi. Onun da görevlendirilmesi zor

Yunus Yıldırım'a ise kural ihlali iddialarının yapıldığı Sivasspor – Galartasaray maçından sonra henüz maç verilmedi.

Beşiktaş - Trabzonspor maçında FİFA kokartlı hakemlerden görevlendirilmesi mümkün olanlar sadece Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya.

Üst klasman hakemlerinden ise MHK 'nin böylesine kritik bir mücadelede görev verebileceği 2 isim var. Bünyamin Gezer ve Mustafa Kamil Abitoğlu.

Bünyamin Gezer Trabzonspor'un bu yılkı Galatasaray ve Fenerbahçe maçları ile fortis Türkiye kupasındaki Beşiktaş maçını yönetti. Bu yılki Beşiktaş Fenerbahçe maçını da yöneten Gezer en son Sivas Galatasaray kupa maçını yönetti. MHK 'nin Bünyamin Gezer'e bu kadar çok derbi maçını üst üste vermeyecektir

Mustafa Kamil Abitoğlu ise Bursaspor'un ofsayt golle Trabzonspor'u 2-1 yendiği maçın hakemi. Ancak MHK Beşiktaş cephesini memnun etmek için Beşiktaş'a sempatik gelen Abitoğlu'nu bu maçta görevlendirebilir.

MHK Beşiktaş - Trabzonspor maçında Hüseyin Göçek , Halis Özkahya veya Mustafa Kamil Abitoğlu' ndan birini görevlendirecektir. 61

Süleyman Eruyar
11.02.2009, 23:44
maçın hakemi fırat aydunus olur diye bekliyorum, ancak bu isim inşallah olmaz, Eskişehir maçından sonra bizim lehimize verdiği kararlar sonrası bayağı eleştirildi, başkalarının gönlünü almak için bizi yakabilir.. en güzeli Bünyamin Gezer, ancak daha yeni fener maçını yönetti, Yunus yıldırım olabilir..

Cafer Bulur
11.02.2009, 23:49
maçın hakemi fırat aydunus olur diye bekliyorum, ancak bu isim inşallah olmaz, Eskişehir maçından sonra bizim lehimize verdiği kararlar sonrası bayağı eleştirildi, başkalarının gönlünü almak için bizi yakabilir.. en güzeli Bünyamin Gezer, ancak daha yeni fener maçını yönetti, Yunus yıldırım olabilir..
Macin hakemi yunus yildirim olursa yandigimizin resmidir bence,Allah korusun böyle bir durumdan.
Yunus yildirim sirf ev sahibi takimlarin lehine eyyam düdükleri calan bir hakemdir.
Onun verilecegini zannetmiyorum,verilirse bu isin icinde bir yenigi vardir diyecegim.

Mehmet Sarigül
11.02.2009, 23:50
Oguz Sarvan yönetmesin...

Hüdai Pervaneli
11.02.2009, 23:52
KAmil abit oglu olabilir bence

Süleyman Eruyar
11.02.2009, 23:54
Macin hakemi yunus yildirim olursa yandigimizin resmidir bence,Allah korusun böyle bir durumdan.
Yunus yildirim sirf ev sahibi takimlarin lehine eyyam düdükleri calan bir hakemdir.
Onun verilecegini zannetmiyorum,verilirse bu isin icinde bir yenigi vardir diyecegim.

Cafer abi yazdıklarından çıkardığım sonuç;

eğer Yunus yıldırım ev sahibi takımı kolluyorsa, bu fedarasyon onu bu maça kesinlikle atar..

Galatasaraybu fedarasyona düşman, Fenerbahçe düşman, hazır Trabzonsporda bu aralar sessiz, o zaman yanlız kalmamak için, Beşiktaşı yanlarına alacaklardır..

büyük kurgu, olurmu, burası Türkiye, olur..

Cafer Bulur
12.02.2009, 00:00
Cafer abi yazdıklarından çıkardığım sonuç;

eğer Yunus yıldırım ev sahibi takımı kolluyorsa, bu fedarasyon onu bu maça kesinlikle atar..

Galatasaraybu fedarasyona düşman, Fenerbahçe düşman, hazır Trabzonsporda bu aralar sessiz, o zaman yanlız kalmamak için, Beşiktaşı yanlarına alacaklardır..

büyük kurgu, olurmu, burası Türkiye, olur..
O zaman yunus yildirimi da bjk ile birlikte yenmemiz gerekir.Baska caremiz yok.
Yine tekrar yaziyorum,yunus yildirim bu macin altindan kesinlikle kalkamaz.
Mhk böyle bir yanilgiya umarim düsmez.Düserlerse kaybeden kendileri olur.

pReN@_61
12.02.2009, 00:00
Fırat aydunusu verebilirler bizim maça..

Serhat
12.02.2009, 00:01
Hakem Konusunda Boş yere tartışmayın bence . Bizden Olan bi hakem yok! Olmasını isteyende yok!

Gerçek Şu ki: Bu Kaos ortamında aradaki farkın iyice açılmaması için Gsnin yaptığı açık çağrının üstünde ilk Biçilmeye çalışılacak olan Malesef biz Olacağız! İnşallah Yanılırım! Hakeme işi bırakmadan bu işi temizlemeliyiz! Yakaladıklarımızı atmalıyız...

iskenderunlu
12.02.2009, 00:02
formamı ütüledim atkımı yıkadım şapkamı hazırladım pazar gününü bekliyorum :D

cengizalioğlu
12.02.2009, 00:03
karşılama yokmu acaba yada kaçta gelecek uçak haberi olan varmı uşaklar?

only ts
12.02.2009, 00:04
3 Gün 18 S. 56 Dk. Kaldı

POYRAZ
12.02.2009, 00:10
Adil yönetim gösterebilecek bir hakem atarlar Insallah. Bu mc Besiktas acisindan hakikatten dönüm maci, bu yüzden Besiktasli oyuncularin cirkeflik yapacaklarindan süphelerim var.

Turgay 6161
12.02.2009, 00:15

Bilet işinide hallettin galiba:D

POYRAZ
12.02.2009, 00:18
Bilet işinide hallettin galiba:D
Mac icin tüm hazirliklari tamamladigina göre halletmis demekki.:)

yatara
12.02.2009, 00:23

bravo haha gercek bir tsli hayatinda gömlek ütülemez ama ts esasi oldu zaman gözü gibi bakar ütüler yikar ayni benimgibi :D

yatara
12.02.2009, 00:24
asnki ankaragücü macida daha cok kisi giriyodu bu konuya demekki herekez bu hafta galibiyetden ya cok emin yada yenilgiden

POYRAZ
12.02.2009, 00:27
asnki ankaragücü macida daha cok kisi giriyodu bu konuya demekki herekez bu hafta galibiyetden ya cok emin yada yenilgiden
Hmm sanirim yaniliyorsun yatara kardesim.:) Ankaragücü macina 5 bin mesaj yazildi ama bu topik 5 bini cok ama cok rahat gececek. Daha maca günler var. Sonucta derbi maci ve mutlaka cok kisi yazar. Hem önemli olan maci kazanmamiz. Taraftarlar gerekli ilgiyi gösteriyorlar ve göstereceklerde.
Selamlar. :D

Erkan
12.02.2009, 00:29

Yenilgi? :rolleyes:Bu kelimenin anlamini bilmiyorum, bilmek te istemiyorum:rolleyes:

kml61ts
12.02.2009, 00:52
Allahın izniyle alacaz bu maçı ben takıma sonsuz güveniyorum....Zaten hakem oyunun başlarında kendini belli eder verdigi kararlarla olsun,gerekirse hakemide yencez ama bu maçı alcaz...

Erdal DİLEK
12.02.2009, 00:56
koray gencerler derdim ama bjk macını yönetti bu hafta, halis özkalfa mıydı kahyamıydı neydi o na veririler, macın anasını ağlatır bırakır. . .

okg_53
12.02.2009, 01:09
koray gencerler derdim ama bjk macını yönetti bu hafta, halis özkalfa mıydı kahyamıydı neydi o na veririler, macın anasını ağlatır bırakır. . .
Halis Özkahya iyi,Yada Bünyamin Gezerde olurdu aslında.

Erdal DİLEK
12.02.2009, 01:15
Halis Özkahya iyi,Yada Bünyamin Gezerde olurdu aslında.
bencede iyi olumsuz düşünceminsebebi uzun süredir ortalıkta gözükmüyor, sanki bu macı katledip bir daha gözükmeme görevi verilebilir, yada ben görmüyorda olabilirm, umarım ben görmüyorumdur ve bizim maca veririler, amma karışık oldu ya. . :p

Onur Akyüz
12.02.2009, 01:44
Holosko oynamiyormu?
Sakatlanmisti.

Hüseyin Çümen
12.02.2009, 04:54
Allahım inşallah öünümüzü kesmek için hakemler görevlendirilmez
içimde çok kötü his var bize şampiyonluğu yar etmemek için ellerinden geleni yapacaklar gibi hiseediorym

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 06:46
Selçuk Dereli maçın hakemi olursa şaşırmayın :)

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 06:51
Gökan Ünal'dan Fildişine attığı golün aynısını Beşiktaş'a da atacak

Tolunay Abdioğlu
12.02.2009, 08:03
Gökan Ünal'dan Fildişine attığı golün aynısını Beşiktaş'a da atacak

İnşallah Atar ...

Oktay AKKUŞ
12.02.2009, 08:05
fb Maçında Kim Yönetiyordu ya. Onu versinler. Bülent Yıldırım dı galiba

Ayhan Yüksek
12.02.2009, 08:40
Bana, maçın hakemi Halis Özkahya ya da Hüseyin Göçek olacakmış gibi geliyor, Fırat Aydınus da derdim ama Eskişehir maçından sonra vermezler gibi yinede belli olmaz, bu ara en yıpranmamış gözüken hakemler bunlar gibi.

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 08:46
Maçın hakemi fenerbahçe - Trabzonspor maçını yöneten BÜNYAMİN GEZER olabilir.

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 08:49
Colman'ın pasıyla sağ çaprazda topla buluşan Gökhan Ünal çok sert vurdu, Rüştü topun kaleye nereden girdiğini Gökan Zan'dan öğrendi! :) :D

Oktay AKKUŞ
12.02.2009, 08:57
Maçın hakemi fenerbahçe - Trabzonspor maçını yöneten BÜNYAMİN GEZER olabilir.

inŞallah: O Hakemi Çok Beğendim Maçta. Bülent Yıldırım iLe Karıştırdım Sorry.

Ahmet AYDIN-28
12.02.2009, 09:06
Bu maç Yattara'nın maçı olacak...

Oktay AKKUŞ
12.02.2009, 09:09

Ben de Öyle Düşünüyorum. 2 Maçtır 2.Yarı Oyundan Alındır. Ersun Hoca Bu Maça Motive Ediyor Olabilir.

Mehmet Zeki
12.02.2009, 09:11

Bence Yattara birsey yapamaz. Hangi derbi'yi bize aldi?

gerçek
12.02.2009, 09:14
umarım Başkanımız bu hakem olayları ile ilgili haftasonuna doğru bir açıklama yapıp olası jimnastikçilerin yarıştan kopmaması için kurulacak tuzağa karşı ön girişimde bulunur... Maalesef bu oyun yıllardır böyle oynanıyor herkese hakketiği gibi davranacaksın... 2003 te yapmadıkda ne oldu FB maçında olan oldu biz yürüdük... Sonuç gönüllerin şampiyonu Trabzon... Başkan mutlaka açıklama yapmalı ve kimsenin rating ve ekonomik çıkarlar yüzünden birşeyler çevirmemesi gerektiğini belirtmeli. İ. Basın ve medyada bu durumdan memnun değil ve olası bir doğranmada taraflı davranacaktır...
Baksanıza Ali Şen bile Faik şuursuzuna sizinde işinize gelmez Trabzonla Sivasın başta olması dediğinde. Faik bilader sus pus oldu.... Bu sene hepimize iş düşüyor gerekli yerlere mail atarak olası böyle bir durum için gözümüzün açık olduğunu belirtmeliyiz...

Salih Edip
12.02.2009, 09:27
bünyamin gezer ağır basıyo bence de...

Taner Gündoğdu
12.02.2009, 09:41
bünyamin gezerin gs-Trabzonspor maçını yönettiğini, servetin elle attığı golü verdiğini, lincolnü tüm uyarılara rağmen ilk pozisyonda atmadığını unutmadan yazmak lazım "İnşallah"ı...

Varlıbaş61
12.02.2009, 09:46
kaaradeniz fırtınası; inönü semalarına doğru ilerleyişini sürdürüyor...

UtopyaTs
12.02.2009, 09:54
Yattara her zaman assit veriyor da çoğu zaman değerlendirilemiyor bence.Yattaranın ölüsü yeter.

a f s
12.02.2009, 10:03
Dün akşam Gökhan'ın attığı o müthiş golü, başka biri atsaydı sayın Terim öyle mi sevinirdi merak ediyorum.

Gökhan, o müthiş ve anlamlı golün için binlerce tebrikler, teşekkürler sana.

O golü sadece Fildişi takımına atmadın sen.

Filmin devamı İnönü'de.
Terim Beşiktaşlı milli ve potansiyel milli futbolcuları izlemek için orada olacaktır büyük ihtimal, izlesin de futbolcu nasıl oynarmış görsün.

Ersun Hoca bu galibiyetle hem Mustafa Denizli'ye hem de Fatih Terim'e anlamlı futbol dersleri vermesini ümid ediyorum.

Allah mahcup etmesin bizi.

Doğrular bizim yanımızda: Oyna! Dik Oyna!

Fatih Öztürk
12.02.2009, 10:19
biz inanıyoruz
futbulcularda inanıyor
mesele yok
inşallah inönüde beşiktaşı hezimete uğratıp
hem beşiktaşın iddaasını bitireceğiz
hemde ligi artık bu moralle forse edeceğiz.

Oktay AKKUŞ
12.02.2009, 10:25
biz inanıyoruz
futbulcularda inanıyor
mesele yok

Umarız ÖyLe OLucak

6Şafak Aydın1
12.02.2009, 10:27
biz inanıyoruz
futbulcularda inanıyor
mesele yok

insallah öyledir :)

Uğur Karataş
12.02.2009, 10:33
BJK maçı Org için Trübün bölümünden Gurbetçi Gençler bölümüne bakınız.

Sami Kuk
12.02.2009, 11:10
www.federasyonistifa.com (http://www.federasyonistifa.com/)

TAHSİN 61
12.02.2009, 11:27
www.federasyonistifa.com (http://www.federasyonistifa.com/)

500 kişi var ilk sayfada 4 tanesi Trabzonspor'lu gerek yok lider gidiyoruz... Bu sene şampiyonuz zaten.. :D

lazfather61
12.02.2009, 11:31
Yattara her zaman assit veriyor da çoğu zaman değerlendirilemiyor bence.Yattaranın ölüsü yeter.

kesinlikle katiliyorum.

Mustafa Önder
12.02.2009, 11:32
Fırat Aydunus bence çok iyi bir hakem...

Fatih Öztürk
12.02.2009, 11:34
yattaranın ölüsü iki beşiktaşlıyı oyalar.
kesinlikle sağlık durumu iyiyise tüm maç oynamalı.

lazfather61
12.02.2009, 11:43
yattaranın ölüsü iki beşiktaşlıyı oyalar.
kesinlikle sağlık durumu iyiyise tüm maç oynamalı.

bunada kesinlikle katiliyorum.

theo
12.02.2009, 11:43
yattarayla alanzinho aynı anda sahada olursa bunun beşiktaş için sonuçları ne olur onu merak ediyorum ben asıl??? yusuf emekliliğini ister mi? gökhan zan kariyerini gözden geçirir mi? tüpçü tüp işine mi odaklanır sadece??

agasaro
12.02.2009, 11:46
Beşiktaş bu maçta daha istekli oynayacak. Artık kredileri tükendi. Bize yenilirlerse hemen hemen lige havlu atacaklar. Bu sebeple bu maç çok çetin geçecek. Duygularımızı kontrol edebilirsek onlardan daha iyi bir takımız, kazanacağımıza inanıyorum. Bu arada dün gece Gökhan'ın performansını da çok beğendim. Mehmet Yıldız'ın da nasıl bir kazma olduğunu daha net görme imkanı buldum. Elin oğlu Mehmet Yıldız'ın attığı omuzlara pek aldırış etmedi. Böyle takımlara karşı teknik, futbolu bilen ve zeki adamlarla iş yaparsınız. Güreşen adamlarla değil.

Arss
12.02.2009, 11:48
Mac için ORg. varmı ben Kocaeliden maca geLicem ama işte nasl yapcaz KSemiorm..

UğuR
12.02.2009, 11:49
Yenemiyorsak bile yenilmeyelim....

okg_53
12.02.2009, 11:51
Fırat Aydunus bence çok iyi bir hakem...
Beşiktaşa yakın bir hakem.
Olacaksa Bünyamin yada Halis olmalı.

agasaro
12.02.2009, 11:52
Beşiktaşa yakın bir hakem.
Olacaksa Bünyamin yada Halis olmalı.

Hakem belli olmadı mı? Nedir son durum?

iyattara
12.02.2009, 11:53
Rakip Takım Biletleri (Trabzonspor Tarafı) İnternet ve çağrı merkezinden satılmayacaktır, sadece perakende satış noktalarından satılacaktır.
biletix.com.tr
yine sabah kuyruk yolları gözüktü:(

Mustafa AYDIN
12.02.2009, 11:54
Şovun başlamasına 3 gün 7 saat 7 dk kaldı.

ilteriş
12.02.2009, 11:54
bu maçta kulübeye ziya doğan ve ersen martin resmi koysak kesin kazanırız.

Armağan Dere
12.02.2009, 11:55
Rakip Takım Biletleri (Trabzonspor Tarafı) İnternet ve çağrı merkezinden satılmayacaktır, sadece perakende satış noktalarından satılacaktır.
biletix.com.tr
yine sabah kuyruk yolları gözüktü:(

yani sadece stad gişelerinden mi pazar günü...

okg_53
12.02.2009, 11:56
Perakende satış noktaları dediğine göre,biletix şubelerini kastediyor.

Fatih Öztürk
12.02.2009, 11:57
kontrollu oynayıp gol atmak için varını yoğunu ortaya koyacak beşiktaşı orta sahada karşılamalıyız.
ilerde sadece gökhan ünal gelen topu ayağında tutup yattara ve umutun pozisyon almasını beklemesi ve umutun bu pozisyonlarda rakip defansı carpraz koşularıyla yıpratmasını bekliyorum.
hüseyin ve selcuktan fazla cıkmamasını cünkü kötüde olsa beşiktaş forvetleri gününde olursa mesafeli oynayan defansımızı kötü yakalayabilir.
ısrar ediyorum her top yattaraya atılıp son yarım saat yattaranın yürümesini istemiyorsak sağlı sollu umutlu colmanlı tek top oynayarak mustafa denizlinin hayallerini karadenizin serin sularına bırakalım istiyorum.
kesinlikle serkan balcının form durumu iyiyse oynatılması gerektiğini düşünüyorum.
saldırarak elimize 3 puan değil 1 puan bile zor gecer!
sabırla bekleyelim ve beşiktaşın hırsını kendi kendine yemesini bekleyelim.
pozisyona giremeyen beşiktaş ilk yarının sonlarına doğru dağılır.
bu vakitlerde hanemize yazdıracağız bir gol beşiktaşın 11 kişiyle saldıracağı zamanı doğurur ve o zaman olayı bitirme aşamasına geliriz.
ersun hocaya ilk defa bu kadar cok güveniyorum.

iyattara
12.02.2009, 11:57

yok yok yarın biletix gişelerinden satılıcak sadece, internetten veya telefonla satış yok

Armağan Dere
12.02.2009, 12:02
Beşiktaş J.K- Trabzonspor
tarih : 15.02.2009 19:00:00
mekan : BJK İnönü Stadyumu

bilet fiyatları Eski Açık Rakip Takım: 50,00 TL
Eski Açık: 50,00 TL
Kapalı Alt: 100,00 TL
Kapalı Üst: 150,00 TL
Numaralı Kenar: 175,00 TL
Numaralı Orta: 250,00 TL
VIP Alt A - F: 225,00 TL
VIP Alt B - E: 250,00 TL
VIP Alt C - D: 300,00 TL
VIP Üst A - F: 300,00 TL
VIP Üst B - E: 400,00 TL
Yeni Açık: 50,00 TL
ön bilgiBiletler 13.02.2009 Cuma günü saat 11.00'de satışa açılacaktır.

- 3 bilet sınırı vardır.
etkinlik hakkında bilgi Beşiktaş J.K - Trabzonspor maç biletleri Taksim Metro ve İstiklal Kitabevi'nden satılmayacaktır.

mustafakaya
12.02.2009, 12:11
bizi gazlamaya başladılar, hem futbolcularda, hem yönetimde, hem taraftarda gaza gelme hissediyorum, bu bizi rehavete sokar. aman dikkatli olalım.

Sami Kuk
12.02.2009, 12:14
Adamlar her yerde her tür çirkefLiği yapıyor...Resmen kültürümüzle insanlarımızla dalga geciyor..bizi bilen biliyor bunda sıkıntı yok..İstanbul cocugu o.....:S

Şunları bir yensekte kolbasti oytnatsak..

theo
12.02.2009, 12:15
GeÇen senekİ gİbİ yİne İstİklalde mİ toplanicaz???

headshot61
12.02.2009, 12:19
Macin hakemi Yunus yildirim.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=52566

UğuR
12.02.2009, 12:20
Bu maça beve Halis Özkahyalı yı verecekler,çünkü geçen haftanın en iyi hakemi oydu.

sbay
12.02.2009, 12:20
http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_pc_YunusYildirim01.jpg

Dev maç Yunus Yıldırım'ın

Turkcell Süper Lig'de hafta sonu oynanacak 20. hafta maçlarının hakemleri açıklandı. Merkez Hakem Kurulu, İnönü Stadı'nda oynanacak ve zirve yarışını çok yakından ilgilendiren maçı Yunus Yıldırım'ın yöneteceğini açıkladı. Federasyon ve MHK ile çok gergin bir dönem geçiren Galatasaray'ın Antalyaspor maçında ise Halis Özkahya düdük çalacak.

Hüseyin İlkin
12.02.2009, 12:21
Yunus Yıldırım dün dördüncü hakemmiydi Milli maçta .

Bu arada bu adamın dış görünüşüne bir türlü ısınamadım .

Umarım iyi bir maç yönetir .

Ba®ış
12.02.2009, 12:22
daha önce hangi maçlarımızı yönetmişti acaba?

agasaro
12.02.2009, 12:30
daha önce hangi maçlarımızı yönetmişti acaba?

Bu sezon Antep ile berabere kaldığımız maçı yönetti. Geçen sene GS'ye 1-0 yenildiğimiz maçı yönetti. Yönettiği maçların çoğu üç İstanbul takımının maçları. Bence bu hakem problem olmayacak.

Ünal Cumhur
12.02.2009, 12:31
yunus iyidir ama kart vermeyen bir hakem zor kart veriyor kartlara sıkıntı yasayabiliriz beşiktaşın abazalarına müsamaha gösterebilir bence bumacı alacaz

wolf_TS61
12.02.2009, 12:37
yunus iyidir ama kart vermeyen bir hakem zor kart veriyor kartlara sıkıntı yasayabiliriz beşiktaşın abazalarına müsamaha gösterebilir bence bumacı alacaz
bence kart vermemesi bizim işimize gelir.çünkü sert oynamayı seven bir takımız ve 5 oyuncumuz kart sınırında

ilhan
12.02.2009, 12:39
Forumda geçen sene yazmıştım. Adı Bülent, soyadı Yıldırım olan hakemden korkacaksın arkadaş. Eyyamcı bunlar.

cihayan
12.02.2009, 12:42
Cok zorlu bir maca cikiyoruz. Ama macin zorlugu kendi ic sebeplerinden cok GS'nin bir haftadir utanmazca yaptigi cirkin ayak oyunlarindan kaynaklaniyor.
GS, acikca ben bu kadromla nasil FB'nin yer almadigi bir sampiyonluk yarisinda Trabzon ve Sivas'in gerisinde kalirim kendini begenmislik havalarinda. Tabi bu isin baska yonu de biz bu yarista olmazsak bundan Futbol Federasyonu, Lig TV yoneticileri vb. ekonomik olarak zararli cikarsiniz demeye getiriyor. Nedir, ne haksizliga ugramislardir anlayan beri gelsin. Eger aman FB'yi, GS'yi yaristan koparmayalim, yayin gelirleri azalmasin kaygilari ve ayak oyunlari olmasaydi sun anda degil dort puan ondort puan gerimizde olurlardi.
FB, kendi durumlari cok kotu oldugundan kendi dislarinda birilerini suclamaya utaniyorlar. Zaten onlar da dis yardimlar olmasaydi simdiye kadar ust siralardan cok alt siralara yakin olurlardi. Ama GS'nin boyle kustah bir yani var, kendini havalarda gorme, rakip begenmeme ve de bir de boyle arka arkaya Anadolu takimlarina karsi puan kaybetme, kupada elenme, yani dis gecireme... Bunu hazmedemiyorlar. Bir de zannediyorlardiki ikinci yarinin baslamasiyla gerek biz, gerek Sivas zorlu maclarda puan yitirecekler ve yine meydan onlar ve FB'ye kalacak. Ama simdi bakiyorlar ve hic bir sey istedikleri gibi gitmiyor, ayrica FB hemen hemen havlu atmis durumda, BJK'nin zaten ne yaptigini anlayan yok ve Trabzon kenetlenmis, iyi de top oynayarak Sivas'la birlikte gidiyor basladilar hemen yaygaraya. Hem de bu kadar haksizca ve edepsizce.
Bu yasima geldim ilk defa dogrudan GS ile bir sampiyonluk yarisi icinde goruyorum bizi. Acikcasi GS'nin ayak oyunlari konusunda FB'den cok daha kotu oldugunu dusunuyorum. Be sebeple bu hafta benim tum korkum bu tur ince ayarlamalarin, hesaplarin icinde bizi bogmaya calisacaklari. Yoksa durustce bir mac yapalim hic bir zaman korkum yok. Bu yil en takim olan takim biziz, en takim olan camia biziz. Ama ne yazik ki hak hirsizligi, kirli cikar iliskileri cok igrenc bir sekilde bizi engellemek icin her turlu firsati kollar durumda... Umarim bunu asacak iradeyi gosterebiliriz.

Mehmet_Mercanlı
12.02.2009, 12:43
holosko bizim maçta kesin yok

ntvspor
sondakkika

Erdem Keser
12.02.2009, 12:43
Son Dakika! : Beşiktaş'ta Holosko pazar günü Trabzonspor maçında forma giyemeyecek.

Ntvspor

Samet Berber
12.02.2009, 12:48
Holosko da bize karşı hep sakat oluyor . :)

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 12:49
http://img145.imageshack.us/img145/3255/yunusbr8.jpg

Bu yıl ilk derbisi, ev sahibi takımlar genelde galip mağlup olan takım yok.
Deplasmanda kazanan takım yok.

Mehmet Fırat
12.02.2009, 12:52
Forumda geçen sene yazmıştım. Adı Bülent, soyadı Yıldırım olan hakemden korkacaksın arkadaş. Eyyamcı bunlar.

Haksızlık etmeyelim, bu sezon iyi maç yönetiyor Yunus Yıldırım.

İnşallah patlamayı bizim maçta yapmaz. :)

Muhammet
12.02.2009, 12:53
Yunus Yıldırım.

Ben bu hakemi hiç sevmem. Geçmişte bazı maçlarımızı yönetmiş, taraflı tutum sergilemişti.

ilhan
12.02.2009, 12:54
Haksızlık etmeyelim, bu sezon iyi maç yönetiyor Yunus Yıldırım.

Allah aşkına kaç tane yönettiği maçı 90 dakika izledin Mehmet? :)

Miraç Atalay Çiftçi
Daha önce hakkında Melih Gökçek ve Vatan Gazetesinin açıklamaları geldi ilk aklıma.
Ne yazık ki bu maçın ağırlığını kaldırabileceğini düşünmüyorum.

Hüseyin İlkin
Yunus Yıldırım , Ankaraspor 'un Fenerbahçe deplasmanında buz gibi penaltısını yiyip , Fenerbahçe'ye yoktan var ettiği serbest vuruşla maç kazandıran hakem .

Şimdi listedeki maçlarına baktım , aklıma direk bu olay geldi .

Turgay 6161
12.02.2009, 12:55
Dün akşamki milli maçtada demiştim atar gölünü gökhan sonra çıkar diye.iyikide sakatlanmadı gözlerim hep onun üzerindeydi.maça gelince gökhanın yine klasik kaleyi yoklama şutlarını seyrederken atacağı gol ve son sözüde yattaranın uzun depar sonucu kaleciyi terse yatırıp atacağı golle 2-0 galip geleceğimizi hissediyorum.sonrada stadda kargalara bir gökhan ve yattara kolbastısı izlettireceğiz.

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 12:56
Yunus Yıldırım , Ankaraspor 'un Fenerbahçe deplasmanında buz gibi penaltısını yiyip , Fenerbahçe'ye yoktan var ettiği serbest vuruşla maç kazandıran hakem .

Şimdi listedeki maçlarına baktım , aklıma direk bu olay geldi .

Aykut Kocaman o maçta fenere kıyak geçmişti

Uğur Karataş
GeÇen senekİ gİbİ yİne İstİklalde mİ toplanicaz???

Trübün bölümünden Gurbetçi Gençlere bak cevap orda.

Mehmet Fırat
Allah aşkına kaç tane yönettiği maçı 90 dakika izledin Mehmet? :)

Canlı yayınladıklarının hepsini. :)

Miraç Atalay Çiftçi
En son akılda kalan maçı Sivasspor-Galatasaray maçı. O mücadelede Ümit Karan'a gösterdiği kırmızı ile çok konuşulmuştu.

ilhan
12.02.2009, 12:57
Canlı yayınladıklarının hepsini. :)

Ben de o maçları soruyorum Mehmet. Bileyim ona göre çetelesini çıkaracağım. :)

Hüseyin İlkin
12.02.2009, 12:58
En son akılda kalan maçı Sivasspor-Galatasaray maçı. O mücadelede Ümit Karan'a gösterdiği kırmızı ile çok konuşulmuştu.

Yalnız orada yardımcının sözüne baktı , Yunus Yıldırım'lık bir olay yoktu .

Ayazoğlu ;

Ankaraspor golü yiyene kadar fena top oynamamıştı. Bilindik işlerini yapıyordu Ankara ama gol gelince iş bitti .

Mehmet Fırat
12.02.2009, 12:58
Ben de o maçları soruyorum Mehmet. Bileyim ona göre çetelesini çıkaracağım. :)

Zahmet olmasın. :D

thesiege61
12.02.2009, 13:00
fenerbahçe ankaraspor maçı gayet olaylıydı bence.maçı ankaradan alıp fenerbahçeye vermişti.
amacı da hepimizin bildiği gibi feneri yarıştan koparmamak.
içim rahat değil açıkçası

artvinli_mert
12.02.2009, 13:01

tahmin eden etmiş zate........

ilhan
Bünyamin Gezer'i günahım kadar sevmem. Ama şu bir gerçekki ondan başka böyle büyük maçları yönetebilen adam yok.

Mehmet,

:D

kemaLAZ61
Hangi Hakem Hangi Takımı Tutuyor?

FENERBAHÇELİLER: Bülent Yıldırım, Zafer Önder İpek, Mustafa Kamil Abitoğlu, Kuddusi Müftüoğlu, Cem Deda, İlker Meral, Uğur Söylemez, Cüneyt Çakır, M.Fatih Gökçe, Hakan Özkan, Çetin Sarıgül, Halis Özkahya, Hakan Sivriselvi, Koray Gencerler, Yunus Yıldırım, Vedat Yüksel
GALATASARAYLILAR: Bünyamin Gezer, Selçuk Dereli, Gökhan Güneşer, Yıldıray Aslan, Hüseyin Göçek, İsmet Arzuman, Bülent Demirlek, Cüneyt Bakıroğlu, Deniz Çoban
BEŞİKTAŞLILAR: Özgüç Türkalp, Aytekin Durmaz, Cem İyihuylu, Cemil Şensöz, Süleyman Abay, Fırat Aydınus, Mete Kalkavan, Suat Aslanboğa.
TRABZONSPORLULAR: Barış Şimşek, Abdullah Yılmaz

Engin Türkyılmaz
12.02.2009, 13:02
beşiktaş Trabzonspor maçını istanbulda cafede ızleycek olanlar lutfen forumun organızasyon bolumunde bmn olarak kadıkoydeyız sayfasında lısteye dahıl olsunlar

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2009, 13:04
Hangi Hakem Hangi Takımı Tutuyor?

FENERBAHÇELİLER: Bülent Yıldırım, Zafer Önder İpek, Mustafa Kamil Abitoğlu, Kuddusi Müftüoğlu, Cem Deda, İlker Meral, Uğur Söylemez, Cüneyt Çakır, M.Fatih Gökçe, Hakan Özkan, Çetin Sarıgül, Halis Özkahya, Hakan Sivriselvi, Koray Gencerler, Yunus Yıldırım, Vedat Yüksel
GALATASARAYLILAR: Bünyamin Gezer, Selçuk Dereli, Gökhan Güneşer, Yıldıray Aslan, Hüseyin Göçek, İsmet Arzuman, Bülent Demirlek, Cüneyt Bakıroğlu, Deniz Çoban
BEŞİKTAŞLILAR: Özgüç Türkalp, Aytekin Durmaz, Cem İyihuylu, Cemil Şensöz, Süleyman Abay, Fırat Aydınus, Mete Kalkavan, Suat Aslanboğa.
TRABZONSPORLULAR: Barış Şimşek, Abdullah Yılmaz

FB li bir hakem Trabzonspor - bjk maçına atanıyorsa, fener galip gelirse maç berabere biter :)

Napoli
12.02.2009, 13:04
“Şenol'a paha biçilmez
Turgay, Necati geçilmez
Kadir'in hakkı yenilmez
Şen ola Trabzon şen ola

Cemil, Ali Yavuz, Tuncay
Hepsi çelikten birer yay
Geçilmiyor kolay kolay
Şen ola Trabzon şen ola

Bordo mavidir forması
Karadeniz fırtınası