PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orduspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7

Kazım Uzunboy
16.05.2010, 19:10
Orduspor, Bruno'yu kaybetmek istemiyor!
Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'un kulüp başkanı Nedim Türkmen, "Eski futbolcumuz Bruno'nun kulübü ile görüşmeler yapıyoruz. Eğer şartlar oluşursa bu futbolcuyu tekrar renklerimize bağlamak istiyoruz" dedi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm997432.jpg

Türkmen yaptığı açıklamada, yeni sezonda mutlak Süper Lig’i hedeflediklerini ve zorlu yolculukta Bruno Ferreira’nın takıma ciddi anlamda yarar sağlayacağını düşündüklerini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Brezilyalı oyuncu Bruno’nun kulübü Flamengo ile ön görüşme yaptıklarını, ancak futbolcunun değerinin yıllık 1 milyon dolar olarak belirlendiğini de ifade eden Türkmen, şöyle devam etti:

"Bruno Orduspor’da oynadığı sezon elinden gelen her şeyi yapmış ve oynadığı sezon 21 gol atarak gol kralı da olmuştu. Şimdi bu futbolcu ile yeniden görüşme halindeyiz. Eğer kulübü 1 milyon dolardan aşağı inerse Bruno’yu tekrar renklerimize bağlamak için tüm çabayı göstereceğiz. Çünkü, Bruno hem kaliteli futbolcu, hem de Orduspor taraftarı bu oyuncuyu çok istiyor. Biz de bütün bunları göz önünde bulundurarak görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Açık söylemek gerekirse eski futbolcumuz Bruno’nun kulübü ile görüşmeler yapıyoruz. Eğer şartlar oluşursa bu futbolcuyu tekrar renklerimize bağlamak istiyoruz."

Süper Lig yolunda Bruno ya da bu oyuncunun özelliklerine sahip bir futbolcuya Orduspor’un mutlak ihtiyacı olduğunu da belirten Türkmen, "Önümüzdeki tek engel futbolcunun fiyatı. Çünkü Orduspor’un Bruno ve kulübüne yıllık 1 milyon dolar verecek parası yok. Fiyatın düşmesi halinde hemen transfer işlemlerini başlatacağız. Orduspor eğer bu futbolcuyu renklerine bağlarsa forvet sorununu da ciddi anlamda çözecektir" diye konuştu.

Türkmen, Bruno’nun tekrar gelmek için Orduspor’a sıcak baktığını da sözlerine ekledi.

www.fanatik.com.tr

Kazım Uzunboy
07.06.2010, 08:57
Abdullah Çetin Orduspor'da!

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'un, yeni sezon öncesi transfer çalışmaları kapsamında, en son Diyarbakırspor'da forma giyen orta saha oyuncusu Abdullah Çetin'le anlaştığı bildirildi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm1026005.jpg

Kulüp basın sözcüsü Murat Gürsoy, yaptığı açıklamada, teknik direktör Uğur Tütüneker’in raporu doğrultusunda oyuncuyu kadrolarına dahil ettiklerini söyledi.

Söz konusu futbolcu ile 2 yıllık anlaşma sağladıklarını da kaydeden Gürsoy, "Transfer çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Orduspor’a yarar sağlayacak oyuncuları almaya gayret gösteriyoruz. Abdullah Çetin de onlardan biri. İnşallah takıma yararlı olur" dedi.

Gürsoy, transferler konusunda yeni sezon öncesi adeta gece gündüz çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Harun-61
23.06.2010, 02:30
Orduspor'da 2 imza
Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'da, teknik direktör Uğur Tütüneker ve futbolcu Volkan Arslan ile resmi sözleşme imzalandı.

Kazım Uzunboy
05.07.2010, 17:02
Ahmet Güven 3 yıl Ordu'da

Bank Asya 1. Lig ekibi Orduspor'un, daha önce Etimesgut Şekerspor'da forma giyen Ahmet Güven ile 3 yıllığına anlaştığı bildirildi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/2010/7/4/fft1mm1064878.jpg
Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, yeni sezon hazırlıkları kapsamında transfer çalışmalarının sorunsuz devam ettiği belirtildi.

Devam eden oyuncu görüşmelerinde, daha önce Etimesgut Şekerspor’da forma giyen Ahmet Güven’le anlaşma sağlandığı belirtilen açıklamada, bu oyuncunun 3 yıllığına mor-beyazlı renklere bağlandığı ifade edildi.

Kulübün daha önce yollarını ayırdığını duyurduğu Anatoli Ponomarev ile yapılan görüşmede, bu oyuncuyla yeniden devam etme kararı alındığı belirtilen açıklamada, Ponomarev’in şu an tatilde olduğu ve tatil dönüşü kadroya dahil olacağı belirtildi.

Bu arada, sezon sonunda sözleşmesi biten Fatih Şen ile yeni sezonda devam edilmeyeceği, bu oyuncuyla resmen yolların ayrıldığı kaydedildi.

Birtan Karaman
05.07.2010, 17:27
Orduspor, Bruno'yu kaybetmek istemiyor!
Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'un kulüp başkanı Nedim Türkmen, "Eski futbolcumuz Bruno'nun kulübü ile görüşmeler yapıyoruz. Eğer şartlar oluşursa bu futbolcuyu tekrar renklerimize bağlamak istiyoruz" dedi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm997432.jpg

Türkmen yaptığı açıklamada, yeni sezonda mutlak Süper Lig’i hedeflediklerini ve zorlu yolculukta Bruno Ferreira’nın takıma ciddi anlamda yarar sağlayacağını düşündüklerini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Brezilyalı oyuncu Bruno’nun kulübü Flamengo ile ön görüşme yaptıklarını, ancak futbolcunun değerinin yıllık 1 milyon dolar olarak belirlendiğini de ifade eden Türkmen, şöyle devam etti:

"Bruno Orduspor’da oynadığı sezon elinden gelen her şeyi yapmış ve oynadığı sezon 21 gol atarak gol kralı da olmuştu. Şimdi bu futbolcu ile yeniden görüşme halindeyiz. Eğer kulübü 1 milyon dolardan aşağı inerse Bruno’yu tekrar renklerimize bağlamak için tüm çabayı göstereceğiz. Çünkü, Bruno hem kaliteli futbolcu, hem de Orduspor taraftarı bu oyuncuyu çok istiyor. Biz de bütün bunları göz önünde bulundurarak görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Açık söylemek gerekirse eski futbolcumuz Bruno’nun kulübü ile görüşmeler yapıyoruz. Eğer şartlar oluşursa bu futbolcuyu tekrar renklerimize bağlamak istiyoruz."

Süper Lig yolunda Bruno ya da bu oyuncunun özelliklerine sahip bir futbolcuya Orduspor’un mutlak ihtiyacı olduğunu da belirten Türkmen, "Önümüzdeki tek engel futbolcunun fiyatı. Çünkü Orduspor’un Bruno ve kulübüne yıllık 1 milyon dolar verecek parası yok. Fiyatın düşmesi halinde hemen transfer işlemlerini başlatacağız. Orduspor eğer bu futbolcuyu renklerine bağlarsa forvet sorununu da ciddi anlamda çözecektir" diye konuştu.

Türkmen, Bruno’nun tekrar gelmek için Orduspor’a sıcak baktığını da sözlerine ekledi.

Bruno Polonya Ligi takımlarından Legia'ya gitti , Bonservisi ile hemde.

Kazım Uzunboy
08.07.2010, 21:23
Ordu'nun Brezilya'lı tansferi
Bank Asya 1. Lig takımlarından Orduspor, uzun süredir görüşme halinde olduğu Brezilya'nın Atletico Paranaense takımında futbol oynayan Patrick Leonardo Carneiro Da Silva ile anlaştı.
Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, forvet oynayan Patrick Leonardo Carneiro Da Silva'yı 2 yıllığına kiraladıklarını ve opsiyon hakkının mor-beyazlı takımda olduğunu belirtti. Türkmen, "Süper Lig yolunda önemli bir adım attık. Orduspor içinde başarılı bir takım oluşturmak için çabalıyoruz" dedi.
Patrick Leonardo Carneiro da Silva'nın, cuma günü kampa katılacağı açıklandı

www.spor61.net (http://www.spor61.net)

Cüneyt Canlıca
28.08.2010, 19:05
Bank Asya Liginin 2. Haftasında ezeli rakibi Giresun u çok üstün bir oyunla 2-1 yenerek 3 puanı almıştır.. Tebrikler..

Oğuz B.
28.08.2010, 22:04
Maçın sonunda Ordusporlu futbolcular kolbastı oynadı..:)

pReN@_61
28.08.2010, 22:07
Çekişmeli bir maçtı

Misina
29.08.2010, 01:11
Güzel maçtı keyifle izledim maçtan sonraki kolbastı görüntüleri de hoştu.Hakemin Giresun a çaldığı penaltı ise komediydi.

ummufarah
29.08.2010, 01:14
Ordu gibi ılıman bir iklimde böyle bir zemini anlamak güç..

Harun-61
03.09.2010, 13:34
Karaibrahimgil'den Orduspor'a marş
Aslen Ordulu olan ve Bank Asya 1. Ligi'nde bu yıl şampiyonluk mücadelesi verecek olan Orduspor'u unutmayan ünlü sanatçı Nil Karaibrahimgil, "Şampiyon Ordu" isimli marş besteledi.

http://ajansspor.com/resimv3/nilkaraibrahimgil_orduspor.jpg

Ünlü Şarkıcı, Nil Karaibrahimgil, Bank Asya 1. Ligi'nde mücadele eden Orduspor için marş besteledi.

Karaibrahimgil'in bestelediği marş Orduspor kulübünün resmi sitesinde yayına açılırken, ilk kez geçen hafta oynanan Orduspor-Giresunspor maçında stat hoparlöründen sık sık çalındı. Tribünleri coşturan marş, taraftarların büyük ilgisini çekti. Marş şimdiden taraftar grupları arasında pratik yapılarak ezberleniyor.

Orduspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yaparak, "Orduspor camiasını bu anlamlı yolda yalnız bırakmayan, her zaman destek olan, Nil Karaibrahimgil' e teşekkür ediyoruz" denildi.

000061
03.09.2010, 15:32
İddia ediyorum V.Konak'ınkinden iyidir.

Cüneyt Canlıca
11.09.2010, 20:07
Bugün Orduspor kendi sahasında oynadığı maçta Güngören i 4-0 yenerek 3 puan daha aldı...İnşallah süper lige çıkar bu sene...

Muarrem Muarrem i bulup takıma kazandıran başkana teşekkürlerimi sunarken,Kürşat konusunda sitemlerimi bildiriyorum... Bu adam yakacak bizi ...

Melek
11.09.2010, 20:38
Trt maçı verdi ilk yarısını izleme fırsatım oldu Güngöreni renklerinden dolayı seviyorum birde nerdeyse bütün yöneticileri Trabzon'lu.Sahada Bordo-Mavi formalı renk görünce desteklemeden edemiyorum Orduspor'u tebrik ederim kendi evinde hak etti kazandı.

macka61
11.09.2010, 21:02
Tebrikler Orduspor

Peleray
11.09.2010, 21:09
tebrikler orduspor. her nekdar maçınıza gelen ts formalı arkadşlara sataşsanızda.

Misina
12.09.2010, 00:15
Tebrikler.

Cüneyt Canlıca
22.09.2010, 17:42
Orduspor Ziraat Türkiye kupası.kademe maçında İskenderun Demir Çeliksporu 2-0 yenerek tur atladı..

İskenderunlu arkadaşlar takımlarının nasıl oynadığını merak ediyorlardır mutlaka...İlk 70 dakikada Ordu 2 gol bulmasına rağmendaha çok pozisyona giren güzel oynayan takım İskenderundu...Gayet iyi taş gibi bir takım..Umarım Bank Asya ya çıkarlar bu sene..Bunu hakeden bir görüntü sergilediler... Öyleki yaptıkları güzel hareketler çektikleri şutlar Orduspor seyircisi tarafından alkışlandı..

iskenderunlu
22.09.2010, 18:32
Yolun açık olsun Ordu spor

Cüneyt Canlıca
03.10.2010, 22:37
Orduspor deplasmanda Akhisari 2-1 le geçti.. Bu sene Rize ve Ordu inşallah ikiside süper lige çıkar...

Misina
03.10.2010, 22:59
Bu sene olacak gibi.Aynen devam Orduspor

Cüneyt Canlıca
17.10.2010, 19:58
Gecen hafta tek kale oynamasına karşın Altay a 2-1 yenilen Orduspor bu hafta deplasmanda Mersin İdman Yurdu nu 4-1 le geçti.. Bir nevi geçen haftanın telafisi oldu..

CAFER ÖZER
18.10.2010, 09:45
Orduspor İstikrarsız gidiyor,
Bu hafta deplasmanda farklı galip geldi,
Kendi evinde kaybedilmeyecek maçları kaybediyor.
İnşallah Bu sene eksiklikleri tamamlayıp,
Daha iyi olurlar.
ordunun bir rengi Var Mor-beyaz
GS Orduspora benzeyip Mor Forma Çıkartırken Ordunun,Hocası GS lı diye GS a özenip Sarı forma ile oynaması hiç hoş değil.
Orduspor=Mor Şimşekler
Başka macereya gerek yoktur.

Cüneyt Canlıca
18.10.2010, 19:57
Orduspor İstikrarsız gidiyor,
Bu hafta deplasmanda farklı galip geldi,
Kendi evinde kaybedilmeyecek maçları kaybediyor.
İnşallah Bu sene eksiklikleri tamamlayıp,
Daha iyi olurlar.
GS Orduspora benzeyip Mor Forma Çıkartırken Ordunun,Hocası GS lı diye GS a özenip Sarı forma ile oynaması hiç hoş değil.
Orduspor=Mor Şimşekler

Hocam forma konusunda sonuna kadar haklısın...

Ama oyun konusunda size katılmıyorum...Özellikle evimizde kaybettiğimiz Altay maçında çok güzel bir futbol vardı.. Rize maçıda öyle.. İçerideki tüm maçları statdan takip eden biri olarak benim düşüncem 17 maç üst üste kazandığımız sezondan beri en iyi Orduspor u bu sene seyrediyorum... Umarım bu sene süper lige çıkarız..

HH_52
19.10.2010, 02:36
Orduspor=Mor Şimşekler

Ona bakarsan Ordu şehirinin yarısı Galatasaraylı. Benim tanıdıklarım daha Ordusporun kombinesini bile almıyor ama GS Mobile alıyor. Daha ne diyeceksin. Bu İhanettir!!!

Ama mor beyazım ne olursa olsun bu sezon inşallah Süperlige yükselecek.

HH_52
29.10.2010, 03:15
İhanet konusuna gelince. Ben ne Orduya nede Karadenize ihanet etmem. Ben iki sezondur Ordusporun kombinesini alıyorum birde Ordusporun satış mağazasından yani Cafe Store 52 FiftyTwo dan hem kendime hemde tanıdıklarıma bol bol alış veriş yapıyorum. Yani Orduspor kulübümüze maddi katkıda bulunuyorum. Trabzonspora gelince Karadenizin takımıdır. Trabzonspor forması aldığım zaman Formamın arkasına 52 yide gururla bastırırım. Ben Karadenizliyim. Hem Ordusporluyum hemde Trabzonsporlu...

Galatasaray konusuna gelince. Ordusporumuzun Başkanı Galatasaray kongre üyesidir...

İnşallah Ordusporumuz Süperlige çıkacaktır...

ESER
29.10.2010, 03:49
bugun Trabzonspor un yakaladigi basariyi Ordu , Giresun Rize Samsundan herhangi birisi yakalamis olsaydi Trabzonlularda o takimlardan birine aidiyet hissedecekti. Karadenizliyiz demiyormuyuz soruldugunda..? yoksa bu karadenizliyiz hepimiz muhabbetleri de sadece ufurmeden mi ibaret?..bir Trabzonlunun bir Orduluya yada bir Ordunun Trabzonluya boyle bir pencereden bakmasina , karadeniz bir butun oldugunu dusunurken ve gurbetde bir Ordulu Rizeli Giresunlu gorunce hemserim diye sempati ile yaklasirken bu agresif tavira da sasirdim acikcasi..Ordunun tamami sadece Orduspor taraftari ise karadenizlilik bilinciyle Trabzonsporu tutanlari sehre ihanet ile sucluyorsaniz haklisiniz ..ancak ben suana kadar sadece Ordusporluyum diyen bir kisi duymadim . (ki onu diyebilen kisiye buyuk saygi duyarim) ama bu ulkede istanbul asimilasyonu ayyuka cikmisken bir karadenizlinin bir baska karadenizliyi Trabzonspor taraftari oldugu icin sehrine ihanet etmis olarak algilamasina gercekten de uzuldum..
herneyse,.

ben Orduspora basarilar diliyorum ve bu sene buyuk bir olasikla da super lige cikacak insallah.. basarilari , bir karadenizli olarak beni memnun eder tipki tum karadeniz takimlarinin basarilarinin memnun edecegi gibi.. insallah Trabzona ihanet etmis sayilmam bu zihniyetim uzunden,,

Cüneyt Canlıca
31.10.2010, 16:36
Orduspor Bolu engelinide 3 puanla aştı.. En korktuğum maçtı... Umarım sezon sonundada ilk ikideki yerlerini korurlar..

Ilelioglu
31.10.2010, 17:54
Ona bakarsan Ordu şehirinin yarısı Galatasaraylı. Benim tanıdıklarım daha Ordusporun kombinesini bile almıyor ama GS Mobile alıyor. Daha ne diyeceksin. Bu İhanettir!!!

Ama mor beyazım ne olursa olsun bu sezon inşallah Süperlige yükselecek.

Evet Rize sehrinin yarisida Fenerli. Samsun ve Giresun'da da durum farksiz degil, orda geseliler daha fazla.

:cool:

Bu sene Karadeniz Takimlari iyi gidiyor, bilhassa Orduspor cok iyi yolda...:);)

HH_52
01.11.2010, 02:05
Orduspor'da sevinç hakim..

Orduspor kulüp başkanı Nedim Türkmen, Boluspor deplasmanında 2-1'lik skorla elde ettikleri galibiyet hakkında, "Deplasmanda yenik düştüğümüz maçtan galip ayrılmamız Orduspor takımının kalitesini ortaya koymaktadır" dedi.
http://ajansspor.com/images/time_icon.png31 Ekim 2010 , 16:55

http://ajansspor.com/resimv3/kucuk/k340_nedimturkmen_orduspor01.jpg

''Hafta içinde Ziraat Türkiye Kupası'ndan elenmenin üzüntüsünü yaşamıştık. Camia olarak oldukça morallerimiz bozulmuştu. Açık söylemek gerekirse Boluspor maçına da bu moralle çıktık. İlk dakikalarda her iki takımın dengeli oyunu gözlemlendi. Ancak 16. dakikada bir anda golü kalemizde gördük. Sonrasında takım olarak erken toparlanarak 39. dakikada Muarrem ile eşitliği yakaladık. Ardından ise iyi başladığımız ikinci yarının 57. dakikasında Murat ile skoru 2-1'e getirmeyi başardık. Zor bir deplasmandan 3 puan ile ayrıldığımız için mutluyuz. Bugün bu sonuçtan sonra Orduspor takımının kaliteli bir ekibe sahip olduğunu bir kez daha gördük. Takımımız tecrübesiyle 1-0 yenik düştüğü maçı 2-1 kazanmasını bildi. Bütün futbolcularımı kutluyor. Bizlere bu galibiyeti hediye ettikleri için teşekkür ediyorum.''

Gelecek hafta Orduspor'un haftayı bay geçmesi nedeniyle takımın 10 günlük Antalya kampına gideceğini de belirten Türkmen, ''Bu sonuçla birlikle moral dolu bir 10 günlük süreç geçireceğime inanıyorum. İnşallah Antalya kampının ardından takımımız yeni bir çıkış yakalar'' diye konuştu.

Türkmen, maç fazlasıyla ligin ikinci sırasında kendilerine yer bulduklarını ve diğer takımların sonuçlarını sabırsızlıkla beklediklerini de sözlerine ekledi.

Öte yandan, 52 Genç Taraftarlar Dernek Başkanı Murat Aydın, Orduspor'un Süper Lig yürüyüşünü emin adımlarla sürdürdüğünü söyledi.

Takımlarının Boluspor galibiyetiyle büyük bir moral bulduğunu da kaydeden Aydın, ''Bütün Ordulu esnaflarımızın Ordu'yu mor-beyaz bayraklarla süslemesini bekliyoruz. Kulübümüzün başlattığı bayrak asma kampanyasına herkesin destek vermesini istiyoruz'' dedi.

http://ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20101031/ordusporda_sevinc_hakim.html

HH_52
10.11.2010, 23:32
Orduspor'a ilk destek ORTAD'tan geldi..

26 Yıldır Süper Lig özlemi çeken ve 2010-2011 sezonunda bu hedefine emin adımlarla ilerlemeyi sürdüren Orduspor'da, geçtiğimiz günlerde kulüp tarafından yapılan destek çağrısına ilk yanıt Orduspor Taraftarlar Derneği'nden geldi..
http://ajansspor.com/images/time_icon.png06 Kasım 2010 , 18:57

http://ajansspor.com/resimv3/cuneytgozukan_orduspor_01.jpg

"Şu an Bank Asya 1.Lig'de 2.sırada yer alan takımımız 6 sezondur mücadele ettiği Bank Asya 1.Lig'de de en iyi sezonunu yaşıyor. Öyle ki deplasmanlarda alınan başarılar, rakip kalelere atılan gol sayısı, alınan puanlar, ligde ki konumumuz değerlendirildiğinde bu apaçık ortaya çıkıyor. Orduspor sadece A takım olarak değil altyapıda Orduspor'un yarını olarak sayabileceğimiz A2 (Paf) ve U18 takımlarında da zirve mücadelesi vermeye devam ediyor.

Geçen sezonun başında başlayan kurumsallaşma çalışmaları hızla büyümeye devam ederken, Orduspor'a da ayrı bir kimlik katmış ve Orduspor'un maddi ve manevi olarak güç kazanmasına da vesile olmuştur. Kurumsallaşma hız kesmeksizin devam ederken, bu sezonda beklenen sportif başarı adım adım gelmeye başladı. Bu başarı yönetimin, taraftarın, futbolcuların ve Orduspor'a gönül verenlerin ortak başarısıdır. Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen'in "ORDUSPOR'A DESTEK" çağrısına ilk cevabın da hiçbir menfaat gözetmeksin Orduspor'a gönül vermiş olan biz taraftarların vermesi gerektiğide bir gerçektir.

Bugün maddi ve manevi olarak bir çok kurum yada kuruluş tarafından yalnız bırakılan Orduspor'un şu günlerde hedefe emin adımlarla ilerlerken desteğe daha çok ihtiyacı olduğu kanısındayız. Orduspor Başkanı Nedim Türkmen'in "Orduspor'umuzun büyük taraftarı rahat olsun, tüm zorluklara rağmen biz 26 yıllık özleme son vereceğiz. Ama hala Orduspor'umuz adına atılması gereken adımları değerlerimizden bekliyoruz." sözlerinde de belirttiği üzere Orduspor Taraftarının 26 yıllık bu özlemin sona ereceğine olan inancı tamdır. Orduspor'un en büyük değeri olan Orduspor Taraftarı'da üzerine düşeni fazlası ile yerine getirerek, Orduspor'umuza bugünden sonra daha fazla destek olmaya devam edecektir.

Unutmamak lazım ki "Orduspor'a Destek, Geleceğe Hizmettir." Orduspor taraftarı bu destek çağrısına sessiz kalmayacak ve her zamankinden daha fazla takımına destek olmaya devam edecektir. Maddi ve manevi olarak bu takımı Süper Lig yolunda sonuna kadar desteklemeye devam etmeliyiz. Bu vesile ile Orduspor'a gönül vermiş olan taraftarlarımızın ilk olarak Tavşanlı Linyitspor maçında ve daha sonra özellikle sezonun ilk yarısında içerisinde oynayacağımız tüm maçlarda 19 Eylül Stadyumunu doldurmalarını, bu şekilde takıma maddi ve manevi destek sağlamalarını istiyoruz.

Yönetimimizin başlattığı kampanyalara ve kurumsallaşma adına yapılan adımlara bundan öncede desteklediğimiz gibi bundan sonrada başlatacak olacağı kampanyalara ve kurumsallaşma adına yapılacak hizmetlere de Orduspor Taraftarları olarak ilk desteği bizler sağlamalıyız. Bu sadece Orduspor'a değil Orduspor'un da geleceğine destektir. Bu takım hepimizin ve Orduspor Taraftarları olarak bu takıma sahip çıkmak bizlerin görevidir. Orduspor'u Süper Lig yolunda Orduspor Taraftarı asla yalnız bırakmayacaktır. Tüm Orduspor taraftarlarını ilk olarak Tavşanlı Linyitspor maçında stadı doldurmaya Orduspor'u Süper Lig yolunda sonuna kadar destekelemeye davet ediyoruz."

http://ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20101106/orduspora_ilk_destek_ortadtan_geldi_.html

CAFER ÖZER
29.11.2010, 09:25
İhanet konusuna gelince. Ben ne Orduya nede Karadenize ihanet etmem. Ben iki sezondur Ordusporun kombinesini alıyorum birde Ordusporun satış mağazasından yani Cafe Store 52 FiftyTwo dan hem kendime hemde tanıdıklarıma bol bol alış veriş yapıyorum. Yani Orduspor kulübümüze maddi katkıda bulunuyorum. Trabzonspora gelince Karadenizin takımıdır. Trabzonspor forması aldığım zaman Formamın arkasına 52 yide gururla bastırırım. Ben Karadenizliyim. Hem Ordusporluyum hemde Trabzonsporlu...

Galatasaray konusuna gelince. Ordusporumuzun Başkanı Galatasaray kongre üyesidir...

İnşallah Ordusporumuz Süperlige çıkacaktır...

Benim adım Cafer52
Tüm Formalarımın arkasındada Cafer 52 yazar
ve hatta Ordu da bile Trabzonspor forması arkasında Cafer 52 yazan forma ile gezdim,Bundan sonrada gezerim bundanda gurur duyarım.
Utanması gerekenler varsa ORDU Merkeze FB liler derneği açanlardır.
FB liler derneği önünden Tabzonspor forması ile geçiyorum Pis Pis bakıyorlar,
Uzun süredir Şampiyon olmadığımız halde hala Orduda en az 4 kişiden 1 kişi Trabzonsporlu,
Liverpol maçında Aybastıdan en az 6 kişi biliyorum maça giden 300 km yoldan bahsediyoruz.

Gelelim ORDUSPOR a
Orduspor malesef iyi gitmyor ne zaman ne yapacağını bilmiyor.
son 3 haftada kaybedilen 8 puan lider olma şansını kaybettirdi.
Takımda istikrar yok istikrar yakalandığı anda zaten Şampiyonluk gelir.
Ama bakıyorum Şampiyonluğa oynayan takım kendi evinde Oynuyor,Stadın yarısı boş,
Yıllık Kombine 60-80 tl biletler sudan ucuz TV naklen veriyorya Stadın yarısı Boş.
Bizim karadeniz halkında malesef bedevacılık ön planda.

Kazım Uzunboy
29.11.2010, 10:08
Dün akşam Samsunspor karşısında yenik duruma düşmelerine rağmen golden sonra etkili ataklar geliştirdiler. Maçın hakkı beraberlikti ve öyle de bitti.

Cüneyt Canlıca
05.12.2010, 18:34
Uzun bir aradan sonra evinde Diyarbakır'ı yenerek 3 puanı aldı Orduspor..Umarım devamı gelir..

CAFER ÖZER
07.12.2010, 09:25
Ordusporda istikrar olsa Şu an liderdi,
Aynı Trabzonspor gibi ırmakları geçiyor derede boğuluyor,
Tavşanlıyı kendi evinde yenildi.
Altaya kendi evinde yenildi.
2 takımda ligde o kadar iyi konumda değil.
3 malubiyetten 2 tanesi kendi evinde
Neyse Zirvedeki Tüm takımlar 2,3 haftadır Orduspora çalışıyor,
Zirve Rize-Ordu,Samsun a kalır inşallah.
Giresun Lideri yenerek Çıkışa geçemeye başlar herhalde.
Millet kardeniz Takımlar ie ilgili Habire Trabzonspora dil uzatırya,Bankasyada bari Trabzonspor yok,Elde avuçta bir kaçtaNE KARADENİZ takımı var.
Uzun bir aradan sonra İlk defa 3 tane karadeniz takımı Zirveye oynuyor,Bu güzel bir gelişme.
İnşalla 3 takımda süper lige çıkar,Karadenizden 3 şampiyon olur.

Adem Erdoğan
13.12.2010, 20:45
Karşıyaka deplasmanında 2-0 galip Ordu. Bu sezon olmalı artık.

Cüneyt Canlıca
13.12.2010, 21:01
Bu sene Karadeniz senesi... Geliyoruz süper lig..

Mustafa ÖZDEMİR
13.12.2010, 21:05
tebrikler ordu .bank asyadada işler yolunda gidiyor...

Oğuz ZEYTİN
13.12.2010, 21:05
Bu takımda transferi kim yapıyorsa helal olsun. Nasıl bir izleme sistemleri var?

Jerry Akaminko ve Bruno'dan sonra Muarem Muarem adlı arkadaşı bulup getirmişler.

pReN@_61
13.12.2010, 21:48
İyi gidiyorlar..

ma80
13.12.2010, 21:56
süper lige çıkmasını çok istiyorum ama ilk düşman edineceği takım trabzonspor olacağıda bir trajedi.

CAFER ÖZER
14.12.2010, 12:05
İnşallah bu başarı devam eder.
Kimsenin deplasmanda yenemediği Takımı Orduspor dize getirdi.
Samsun İyi,Rize Lider,
Giresun alttan kurtuldu.
Karadenizde işler yolunda gidiyor.

Ordu altın buldu

Bank Asya 1. Lig'de 16. haftanın kapanış maçında Karşıyaka ile Orduspor karşı karşıya geldi.

İzmir'de oynanan maçı deplasman temsilcisi 2-0 kazanarak haftayı galibiyetle kapattı.

Orduspor'a 42. dakikada Tolga Doğantez'in kırmızı kart görmesiyle 10 kişi kalan rakibi önünde galibiyeti gollerini 61. dakikada Ahmet Güven ve 75. dakikada Müslüm Yelken getirdi.

Bu sonucun ardından Orduspor paunını 26'ya yükseltti ve 3. sıraya çıktı. Karşıyaka ise 19 puanda kaldı.

KARŞIYAKA: 0 - ORDUSPOR: 2

Stat: Altay Alsancak
Hakemler: Özgüç Türkalp, Ayhan Akgöz, Birol Güldane

Karşıyaka: Soner, Ayhan, Tolga, Aykut, Mustafa, Barış (Dk. 73 Erçağ), Kıvanç (Dk. 82 Baki ), Baykal, Erhan, Bilal (Dk. 46 Gurur), Osman

Orduspor: Fevzi, Abdullah, Numan, Kürşat, Selçuk, Müslüm, Ali, Murat (Dk. 90+2 Akaminko ), Ahmet Güven (Dk. 66 Bilal), Kostovski, Muarem (Dk. 85 Mehmet)

Goller: Dk. 61 Ahmet Güven, Dk. 75 Müslüm (Orduspor)
Kırmızı Kart: Dk. 42 Tolga (Karşıyaka)
Sarı Kartlar: Dk. 32 Mustafa, Dk. 45+1 Aykut (Karşıyaka), Dk. 59 Abdullah, Dk. 61 Ahmet Güven (Orduspor)

HH_52
19.12.2010, 11:39
Arkadaşlar, bugün hayati bir maçımız var. Birazdan stada doğru yol alacağız :D

Denizliyi bugün yenersek Süperlige çıkma yolunda büyük bir avantaj yakalamış oluruz.

Boynumda hem bordomavi hemde morbeyaz atkım var.:D

İnşallah bu sezon çifte şampiyonluk yaşayacağız...

Hami_41
19.12.2010, 11:44
Bizde aslen orduluyuz ben doğma büyüme kocaeliliyim ve Trabzonsporluyum babamda Trabzonsporlu ama orduyada çok bağlı kocaelindeki ordulu hemşeri derneklerinin başını çekiyor dernek organizasyonlarında hem ordu hem trabzon bayrakları oluyor.
Ama sülalede bizden başka trabzonsporlu yok malesef...

Adem Erdoğan
19.12.2010, 14:04
Ordu çok iyi bastırıyor. Bu maçı alır.

ApoCaN28
19.12.2010, 14:29
Ordu çok güzel oynuyor , umarım 2.devre golü bulup kazanırlar.

Cüneyt Canlıca
19.12.2010, 16:19
Arkadaşlar, bugün hayati bir maçımız var. Birazdan stada doğru yol alacağız :D

Denizliyi bugün yenersek Süperlige çıkma yolunda büyük bir avantaj yakalamış oluruz.

Boynumda hem bordomavi hemde morbeyaz atkım var.:D

İnşallah bu sezon çifte şampiyonluk yaşayacağız...

Yanımızdan geçen sendin sanırım..Gördüm bordomavi atkılı birini:)

pReN@_61
19.12.2010, 18:09
Ordu'nun forveti ofsayttan çıkabilseydi atacaktı 1 tane

Adem Erdoğan
19.12.2010, 19:55
Ordu çok iyi oynadı yalnız son vuruşlar sıfır.

Asi Çaykaralı61
19.12.2010, 19:58
Ordu'nun maçını izledim bugün iyi oyun oynadılar İNŞALLAH Süper Lige çıkacaklardır :)

UmutBaykan
20.12.2010, 09:22
Ordu çıkar inşallah,karadeniz egemenliği başlasın artık.

İlyas Özdemir
20.12.2010, 11:13
Rize Ordu hep beraber Süper Lig'e

HH_52
21.12.2010, 16:18
Yanımızdan geçen sendin sanırım..Gördüm bordomavi atkılı birini:)

Ola bilir :D Nerde gördün beni...

Cüneyt Canlıca
21.12.2010, 17:19
Ola bilir :D Nerde gördün beni...

Kuzey kale arkasıyla maratonun birleştiği yerden biri geçti önümüzden bordo mavi atkı vardı boynunda..

CAFER ÖZER
23.12.2010, 10:03
Rize ordu el ele çıkarlarsa süper olur,
Ordus şuan 4-5 puan farkla lider olurdu kaybettiği saçma sapan puanlar yüzünden liderlik fırsatı gitti.
Kendi evinde Altay ve Tavşanlı ya yenilmesi,İyi oynadığı maçta Denizli ile berabere kalması,Zirvede arayı açmasına engel oldu.
Aynı Trbzonspor gibi kendi evinde zorlanıyor,Deplasmanda daha iyi.
Trabzon Liverpol maçından dönerken SAMSUN dan dönmüştüm,Uğur Tütünekerle aynı uçakta birlikte döndük,3,4 tanede oyuncu vardı İstanbula geliyorlardı.
Bayağı Umutlu ve Mutlu gözüküyorlardı.
Aslında Güzel oynamak bir yana birde Bu işe inanmak lazım.
O gün yüzlerinde bir inanmışlık vardı.
Yol kazaları oluyor,Trabzonsporun koskoca devre tek yenilgisi ,Maç günüsıfır puanlı,Ligin en fazla gol yiyeyen,Hocasını kovmuş takımına karşı oldu.
Bazen galip elebileceğin maçta bile yeniliyorsun.
İnşallah Bu sene Rize-Ordu süper lige çıkar.
Artık Samsunu saymıyorum,Rize maçında yaptıkları tezahürat hemde rakipleri olmadığımız halde hiçte hoş değildi.
Kupa maçında SAMSUNU kaale alıp Samsunakarşı tezahürat yapan Trabzonspor taraftarlarıda yanlış Yaptı.
Ordusporda dahil eğer Tabzonspor karşı Terbiyesizlik yapacaksa Çıkmasın o süper lige,
Herkes Haddni bilsin.İstanbul Takımlarından fark yiyeceksin sesin çıkmayacak,İstanbula karşı kedi.Trabzonspora karşı aslan kesileceksin.Yok böyle bir mantık.
Samsunsporu en son küme düşüren takım FB dir.aynaya bakarlarsa bunu görecekler.
Dilerim Orduspor Samunun yaptığı terbiyesizliği yapmaz ve Süper lige çıkar.
Trabzonspor maçlarınd Bir sürü Morbeyaz atkılı,şapkalı insan görüyorum,Ordulu olarakta bundan gurur duyuyorum.

Asi Çaykaralı61
23.12.2010, 10:34
Orduspor'a başarılar dilerim :)

HH_52
23.12.2010, 13:19
Kuzey kale arkasıyla maratonun birleştiği yerden biri geçti önümüzden bordo mavi atkı vardı boynunda..

Aynen :D O bendim. Maraton Tribününe gidiyordum :D Ama Morbeyaz atkıda vardı yanında...

HH_52
23.12.2010, 14:12
http://i1012.hizliresim.com/2010/12/23/2137.jpg

http://i1012.hizliresim.com/2010/12/23/2160.jpg

http://i1012.hizliresim.com/2010/12/23/2173.jpg

http://i1012.hizliresim.com/2010/12/23/2331.jpg

http://i1012.hizliresim.com/2010/12/23/2346.jpg

http://i1012.hizliresim.com/2010/12/23/2357.jpg

http://i1012.hizliresim.com/2010/12/23/2360.jpg

HH_52
23.12.2010, 14:14
http://i1012.hizliresim.com/2010/12/23/2364.jpg

http://i1012.hizliresim.com/2010/12/23/2369.jpg

http://i1012.hizliresim.com/2010/12/23/2379.jpg

http://i1012.hizliresim.com/2010/12/23/2385.jpg

http://i1012.hizliresim.com/2010/12/23/2388.jpg

http://i1012.hizliresim.com/2010/12/23/2394.jpg

http://i1012.hizliresim.com/2010/12/23/2400.jpg

HH_52
23.12.2010, 23:07
"Daha iyi olacağız"

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'da, kaleci Fevzi Elmas, "İkinci yarı daha iyi olacağız ve kalemizde daha az gol göreceğiz" dedi.
http://ajansspor.com/images/time_icon.png22 Aralık 2010 , 14:59

http://ajansspor.com/resimv3/fevzielmas_orduspor.jpg

Orduspor'un ilk yarı itibariyle en fazla sahada kalan oyuncusu konumundaki ve aynı zamanda takımın kaptanı Fevzi, ligin ilk devresini puan cetvelinin üst sıralarında tamamladıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Orduspor'un iyi bir kadroya sahip olduğunu ifade eden kaptan Fevzi, ''Bu kadromuzla Süper Lig'e çıkacağımıza inanıyorum, takım içinde birlik ve beraberlik çok iyi, hocamız Uğur Tütüneker'in de deneyimleriyle hedefe ulaşacağımızdan eminiz'' diye konuştu.

Ligin ilk devresinde 16 maç sonunda kalesinde 15 gol gördüğünü de kaydeden Fevzi, şöyle devam etti:
"İkinci yarı daha iyi olacağız ve kalemizde daha az gol göreceğiz. Bu konuda takım arkadaşlarıma ve kendime güveniyorum. Devre arasını iyi bir kamp dönemi ile geçireceğiz. İkinci yarının ilk maçını da sahamızda oynayacağız, inşallah taraftarımızın da desteği ile ikinci devreye 3 puanla başlayacağız."

Elmas, Orduspor'un Başkanı Nedim Türkmen ve ekibinin iyi işler yaptığını da belirterek, "Bana göre bu taraftar, bu şehir, bu teknik heyet, bu yönetim ve bu futbolcular her şeyin en iyisini hak ediyor, inanıyorum ki, 26 yıllık özleme bizler son vereceğiz" dedi..

http://d.reklamz.com/lg.php?bannerid=13409&campaignid=2799&zoneid=1961&loc=1&referer=http%3A%2F%2Fajansspor.com%2Ffutbol%2Ftff1 lig%2Fh%2F20101222%2Fdaha_iyi_olacagiz.html&cb=fb7536c88b&r_id=765f3bab5bfe41609380edbe9baacee2&r_ts=ldwfq9
http://d.reklamz.com/lg.php?bannerid=13409&campaignid=2799&zoneid=1961&loc=1&referer=http%3A%2F%2Fajansspor.com%2Ffutbol%2Ftff1 lig%2Fh%2F20101222%2Fdaha_iyi_olacagiz.html&cb=fb7536c88b&r_id=765f3bab5bfe41609380edbe9baacee2&r_ts=ldwfq9

HH_52
24.12.2010, 18:22
Orduspor'a destek sürüyor..

Orduspor'a destek sağlamak amacıyla başlatılan "100 Altın Adam" kampanyasına katılan işadamı sayısı giderek artıyor.
http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png24 Aralık 2010 , 11:38

http://www.ajansspor.com/resimv3/gaziantepbb_orduspor180910.jpg

10 bin lira destek vererek Mor-beyazlı kulübün harcamalarına ve transfer giderlerine katkıda bulunulması amaçlanan "100 Altın Adam" kampanyasına bir haftalık süre içinde 5 kişi destek verdi. İlk olarak işadamı Ergin Karlıbel'in 10 bin lira ile başlattığı kampanyaya sırasıyla AK Parti Ordu Milletvekili Enver Yılmaz, işadamı Mustafa Poyraz, işadamı Cem Şenocak ve Mesudiyeli işadamı Yılmaz Korkmaz, 10'ar bin lira ile destek oldu.

Bu arada ligin 2. yarısında Orduspor'un oynayacağı 16 deplasman maçının giderlerini karşılama sözlerine yenileri eklendi. Buna göre, Almanya'da yaşayan Ordulu işadamı ve Orduspor eski yönetim kurulu üyesi, Rahmi Çağan, Altay deplasmanının, İstanbul'da bulunan işadamı Fatih Yalçın da İstanbul'daki Güngören Belediyespor maçının deplasman masraflarını üstlendiklerini açıkladı.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20101224/orduspora_destek_suruyor.html

LazAnisT
24.12.2010, 18:38
Golcü almazlarsa Ordunun işi zor.Yunus Altunu almak istiyorlar.Şu an Mersinde oynuyor fiyatta anlaşmaya çalışıyorlar.,

Uğur hocada kendi getirdiği adamları sürekli oynatmayı bırakıp formayı hakedene vermesi lazım.

Misina
27.12.2010, 20:57
Takım kaptanı Volkan Arslan gönderilmiş

Cüneyt Canlıca
29.12.2010, 18:59
Orduspor Sivastan İbrahim Şahin ve Eskişehirden Emre Aygün le anlaştı..Nokta transfer diye buna denir sanırım..

LazAnisT
02.01.2011, 14:08
Orduspor Sivastan İbrahim Şahin ve Eskişehirden Emre Aygün le anlaştı..Nokta transfer diye buna denir sanırım..Emre Aygün Tranferinde sorun var olmadı.

Murat'
02.01.2011, 14:10
Emre Aygün Tranferinde sorun var olmadı.

Rize'ye gidecek galiba Emre Aygün.

HH_52
08.01.2011, 21:50
Ordu'dan muhteşem atak..

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'un kulüp başkanı Nedim Türkmen, devre arası transfer çalışmalarını sürdürdüklerini, Yıldıray Baştürk ile temasa geçtiklerini söyledi..
http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png08 Ocak 2011 , 09:54
http://www.ajansspor.com/resimv3/kucuk/k340_nedimturkmen_orduspor01.jpg

Türkmen yaptığı açıklamada, transfer çalışmaları kapsamında şu ana kadar bir çok Süper Lig oyuncusu ile görüştüklerini, ancak çoğundan sonuç alamadıklarını ifade etti.

Türkmen, ''Kulüp olarak en son Almanya'nın çeşitli takımlarında forma giyen ve şu anda bonservisi elinde olan milli oyuncu Yıldıray Baştürk ile görüşüyoruz. Futbolcunun menajeri ile irtibata geçerek şartlarımızı sunduk. Şartlarımız oluştuğu zaman bu transferi bitirmek istiyoruz. Yıldıray, yurt dışında ve milli takımda Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmiştir. Orduspor'da oynaması bizlere mutluluk verir'' dedi.

Türkmen ayrıca, Antalyaspor'dan Ertuğrul Arslan ile görüşeceklerini sözlerine ekledi.

Mesut
08.01.2011, 22:51
inşallah alır yıldırayı 3 karadenız takımı aynı anda süper lige çıkar

Cüneyt Canlıca
09.01.2011, 17:18
Bizim başkan iyi hoşta medyaya çıkmak için hiç bi fırsatı kaçırmıyor...Sallamış gibi geldi bana..

Murat'
09.01.2011, 17:25
Yıldıray'ı almak hiç akıl karı bir iş gibi görünmüyor, adam müzmin sakat.

Asi Çaykaralı61
10.01.2011, 00:12
Orduspor bence bu sene 1.ci lige çıkacaktır :)

Cüneyt Canlıca
23.01.2011, 15:55
Orduspor Erciyes i yenerek geçi bir süre için liderliğe yükseldi..

CAFER ÖZER
23.01.2011, 17:35
Orduspor erciyesi yenerek mac fazlasi ile lider oldu
Bu hafta zirve karadeniz oldu
Ordu,Rize,Samsun,Bolu ilk siralara yerlesti
Gonlum Ordu-Rize-Boludan yana

Mehmet Ç.
23.01.2011, 18:53
Adim adim Süper Lig'e :)

HH_52
24.01.2011, 03:54
Mayıs ayını iple çekiyorum...

CAFER ÖZER
24.01.2011, 08:48
Uzun yıllardır Bankasyada böyle bir tablo oluşmamıştır herhalde,
Rize-Ordu-Bolu inşallah çıakrlar süper lige,
Samsunspor ise Önce terbiyesini takınsın ondan sonra,
Adamlar Trabzonspor aleyhinde bağırıyorlar,Rize maçında Trabzonspora i.....Trabzon olamassın şampiyon diye bağırıyor,Siz kimsiniz önce süper lige çıkın çıktığınızda asansör olmaktan kurtulun ondan sonra,GS a şampiyonluğu nasıl sattığınızı hala unutmadık,
2 puanlı sistemde GS dan 6 puan önde iken GS a yenilip son 5 maçta berabere kalıp şampiyonluk satan takım.Tüm Bunlara rağmen,Rizespor maçına kadar Samsunsporunda çıkmasını bir karadenizkli olarak istiyordum ama şimdi istemiyorum.
Öncelik sıram Ordu-Rize-Bolu

O G B M A Y AV P
1.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 17 9 4 4 21 13 8 31
2.ORDUSPOR 17 8 6 3 26 15 11 30
3.SAMSUNSPOR 17 8 6 3 23 12 11 30
4.BOLUSPOR 17 8 5 4 33 20 13 29
5.DENİZLİSPOR 17 7 8 2 25 15 10 29
6.GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 17 7 6 4 23 16 7 27
7.TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 16 7 5 4 14 12 2 26
8.KAYSERİ ERCİYESSPOR 17 5 10 2 22 17 5 25
9.MERSİN İDMAN YURDU 17 6 6 5 15 20 -5 24
10.ADANASPOR A.Ş. 17 4 8 5 19 19 0 20
11.KARŞIYAKA 17 4 8 5 15 20 -5 20
12.ALTAY 16 4 5 7 14 20 -6 17
13.AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 17 3 7 7 14 18 -4 16
14.GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 17 3 7 7 8 24 -16 16
15.GİRESUNSPOR 17 4 2 11 11 22 -11 14
16.KARTALSPOR 16 1 9 6 4 12 -8 12
17.DİYARBAKIRSPOR 17 1 6 10 9 21 -12 9

Cüneyt Canlıca
30.01.2011, 15:27
Bank Asyada artık yeni bir lider var...... Helal olsun size....

HH_52
01.02.2011, 22:03
"Şımarmamak lazım !.."

Ligde iyi bir çizgi yakaladıklarını dile getiren Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, oyuncularına mesaj gönderdi. Türkmen, "Şımarmadan yolumuza devam edeceğiz" dedi..
http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png01 Şubat 2011 , 20:13

http://www.ajansspor.com/resimv3/NedimTurkmen_010211.jpg

Karadeniz Arena Gazetesi

Bank Asya 1. Ligin lideri Orduspor’da keyifler yerinde. Takımın son durumu hakkında bilgi veren Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, iyi bir grafik yakaladıklarını ve bunu Güngören Belediyespor karşısında da sürdürmek istediklerini dile getirdi.

‘Allah’a çok şükür, nazar değmesin’ diyen Başkan Nedim Türkmen, ‘Geçtiğimiz haftalar başka takımlar liderdi. Şuan biz. Bu ligde ne olacağı belli olmuyor ancak biz çizgimizi bozmadan, şımarmadan, yolumuza devam etmek ve sene sonunda mutlu sona ulaşmak istiyoruz’ dedi.

Güngören Belediyespor maçı için açıklanan 25 TL’lik bilet fiyatı hakkında da konuşan Türkmen, ‘Güngören bize 8 bin kişilik yer ayırdı. Seyirci avantajını verdiler ve biletleri 25 TL yaptılar’ dedi.

Diğer yandan hafta sonu deplasmanda oynayacağı Güngören Belediyespor maçı hazırlıklarına başlayan Mor Beyazlılarda 6 oyuncu sakatlıklarından dolayı düz koşu gerçekleştirdi.

LazAnisT
01.02.2011, 22:48
Bu hafta bir aksilik olmaz ise Ordu-Güngören maçına gideceğim.

Ordusporun gol sorunu var diyorlardı ama zannedersem en çok gol atan ikinci takım.

LazAnisT
06.02.2011, 21:10
Bugün maça gittim 10 bine yakın muhteşem bir orduspor taraftarı vardı.İlk yarı Orduspor iyiydi ikinci yarı Barcelona gibi bir güngören belediye vardı.Bankasya hakkaten ilginç bir lig.

CAFER ÖZER
07.02.2011, 08:59
Bugün maça gittim 10 bine yakın muhteşem bir orduspor taraftarı vardı.İlk yarı Orduspor iyiydi ikinci yarı Barcelona gibi bir güngören belediye vardı.Bankasya hakkaten ilginç bir lig.

Süleyman dün Tabzonspor maçı olmasa idi bende maça gidecektim.
Trabzonsporu o kadar hayatımıza endekslemişizki Ona göre hareket ediyoruz.
Orduspor Liderliğini devam ettirdi.Ama galip gelmesi gereken bir maçtı berabere bitirdi.
İnşallah bu sene Şampiyon olup Süper lige çıkar.
Bu sezon Umutluyum diğer takımları izliyorum yin en iyi oynaya Takım Orduspor ile Boluspor
İnşallah uzun bir aradan sonra ordusporu süper ligde görürrüz.

CAFER ÖZER
12.02.2011, 09:42
Ordu ile Fiorentina arasında iş birliği!
10 Şubat 2011 Perşembe / 19 : 44
Orduspor'un Serie A ekiplerinden Fiorentina ile işbirliği konusunda anlaşma sağlayacağı duyuruldu.
Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor Kulübü'nün, İtalyan kulüplerinden renktaşı AC Fiorentina ile işbirliği konusunda anlaşma sağlayacağı bildirildi.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, her iki kulübün renklerinin mor-beyaz olduğu hatırlatıldı.

Orduspor kulübünün önemli bir işbirliğine hazırlandığı belirtilen açıklamada, ''İtalya'nın mor menekşesi AC Fiorentina ve Türkiye'nin mor menekşesi Orduspor Kulübü önemli bir işbirliğine imza atıyor. Çarşamba günü Floransa'ya gidecek olan kulüp başkanı Nedim Türkmen ve projeyi gerçekleştiren başkan danışmanı Necmettin Çelikhan, AC Fiorentina CEO'su Sandro Mencucci ve sportif direktör Pantaleo Corvino ile buluşup beraber hem maç seyredecekler hem de işbirliğinin imzalarını atacaklar'' denildi.

Açıklamada, yapılacak anlaşmanın A takımların sezon başı açılış maçını İstanbul'da yapmaları, AC Fiorentina A takım oyuncularının kiralık, satın alma opsiyonu ile Orduspor'a verilmesi, altyapı teknik adamlarının bilgi alışverişi, AC Fiorentina'nın oyuncu izleme ve transfer politikalarını aktarması, Orduspor altyapı sporcularının AC Fiorentina kulübünde eğitim alması, her iki takım ürünlerinin taraftar mağazalarında satışa sunulması, işbirliği için özel ürünler üretilmesi ve satışa sunulması, işbirliğinden doğacak gelirin belirli bir kısmının hayır kurumlarına bağışlanması konularını içerdiği kaydedildi.

LazAnisT
12.02.2011, 11:40
Fiorentina ile kardeş kulüp olsan ne olacak.Biz oldukta ne oluyor.Bence en azında şu zamanda bu tür şeylere vakit ayıracağına takımı süper lige çıkarmaya konsantre olmaları gerekir.

hAtes
12.02.2011, 11:52
Ordusporun ve samsunsporun bu sene superlige çıkmasıni gerçekten istiyorum fakat sitadimizdaki onarımlar nedeniyle Ünyesporumuzun 19 eylül stadinda oynadığı maçtan sonra taraftarlarimizin otobusunun taslanmasini kınıyorum.

LazAnisT
12.02.2011, 12:10
Ordusporun ve samsunsporun bu sene superlige çıkmasıni gerçekten istiyorum fakat sitadimizdaki onarımlar nedeniyle Ünyesporumuzun 19 eylül stadinda oynadığı maçtan sonra taraftarlarimizin otobusunun taslanmasini kınıyorum.Belki intikamlarını almışlardır.Zannedersem geçen yıl yada ondan önceki yıldı.Samsumdan maçtan gelirken Ünyeden geçerken otobüsün camlarını indirmişlerdi:)

Asi Çaykaralı61
13.02.2011, 14:24
Orduspor 0 - G.b.b. 1

İlk yarı sonucu

Orduspor iyi oynuyor.Bir penaltıdan yararlanamadı.İkinci yarıda da baskılı oyunu sergilerse bence puan yada puanlar alabilir

pReN@_61
13.02.2011, 14:45
Ordu 1-1 Gbb

Dakika 59

Kazım Uzunboy
13.02.2011, 14:55
Gaziantep B.B. maalesef 2-1 öne geçti.

Orduspor beraberliği sağladı. 2-2

G.B.B. tekrar öne geçti. 2-3

Dakika 86 ve skor 2-4

Yiğit SARI
13.02.2011, 15:15
Son 30 dakka izlediğim kadarıyla Ordu çok vasat oynadı

Kazım Uzunboy
13.02.2011, 15:22
Maç sonucu: Orduspor: 2 - 4 : Gaziantep B.B.

Asi Çaykaralı61
13.02.2011, 15:23
Orduspor 2 - G.b.b. 4

Maç sonucu

pReN@_61
13.02.2011, 15:52
GBB harbi sağlam takım.

Uğur Ö.
13.02.2011, 20:40
Hani Shuster 1960 ların futbolu diye birşey söyledi ya Ordu onu bile oynayamıyor.Tek yaptıkları sürekli top şişirmek başka hiçbirşey.Gelişigüzel değil sahiden 2 pas yapamadılar , bildiğin 2 pas yahu valla yapmadılar :)

CAFER ÖZER
14.02.2011, 09:39
Karadeniz takımlarının tipik hastalığı Ordusporda da var.
Aynı Trabzonspor gibi kendi evinde verdiği maçlar yüzünden Şampiyonluk gidecek.
Yılların tecrübesi Kürşat denilen zavallı hiç yok yere kırmızı kart görerek takımı yakmıştır.
Ben Teknik direktör olsam o adama bir daha fora vermem,Zaten adam gibi oyuncu olsa idi Şu an hala süper ligde oynuyor olurdu.
Yazık ya bir takımın emeği bir oyuncunun aptallığığından gidiyor,
11-11 oynansa Ordu en azından berabere kalır,Antep belediye ile olan Puan farkını korurdu.
Şimdi kendisine 2,3 tane daha ortak yaptı.

Badaloğlu
14.02.2011, 13:47
Karadeniz takımlarının tipik hastalığı Ordusporda da var.
Aynı Trabzonspor gibi kendi evinde verdiği maçlar yüzünden Şampiyonluk gidecek.
Yılların tecrübesi Kürşat denilen zavallı hiç yok yere kırmızı kart görerek takımı yakmıştır.
Ben Teknik direktör olsam o adama bir daha fora vermem,Zaten adam gibi oyuncu olsa idi Şu an hala süper ligde oynuyor olurdu.
Yazık ya bir takımın emeği bir oyuncunun aptallığığından gidiyor,
11-11 oynansa Ordu en azından berabere kalır,Antep belediye ile olan Puan farkını korurdu.
Şimdi kendisine 2,3 tane daha ortak yaptı.

Erdinç'te bu hafta Konya'yı yaktı. Hani varya Ziya Doğan'ın prensi olan Erdinç:mad: Bu tipler maalesef böyle bırakmadılar gitti. Heba ediyorlar takımların onca emeğine...

Takımların hocaları neden gencecik, adı sanı duyulmamış futbolcuları o mevkide oynatmaz ki? Küraştmış, Enginmiş,Erman Güraçarmış v.s... Bu adamlardan bu takımlar kurtulmadığı sürece çok canları yanar daha... Aç futbolcu lazım kardeşim aç... Fener'de, bjk'da, Trabzon'da oynamış adam tabiki bazı şeyler umrunda olmaz.

Külünkoğlu
14.02.2011, 14:48
Bu nasıl bir ligtur. :)

1) Orduspor ____34
2) G.Antep Bld.__34
3) T. Linyitspor__34
4) Samsunspor___33
5) Denizlispor____33
6) Boluspor______32
7) Ç.Rizespor____32
8) Mersin İ.Y.___31

Badaloğlu
14.02.2011, 15:07
Bu nasıl bir ligtur. :)

1) Orduspor ____34
2) G.Antep Bld.__34
3) T. Linyitspor__34
4) Samsunspor___33
5) Denizlispor____33
6) Boluspor______32
7) Ç.Rizespor____32
8) Mersin İ.Y.___31

Bu akşam Samsun yenerse 36 yapacak...

O değilde Tavşanlı gibi ilçe takımına şapka çıkartmak lazım. İlk kez çıktıkları Bankasya 1.liginde süper lige çıkarsalar şaşırmayacağım. Kartal maçında kendilerine ayrılan yeri doldurmalarıda çok hoşuma gitti... İçerde dışarda takımlarının peşinden giden ilçe takımının onurlu mücadeledi...

Birde tribünlerde tanıdık bir panklartları var... ''Bize her yer Tavşanlı'' diye:)

LazAnisT
15.02.2011, 11:29
Samsun dün akşam 34.dakikada 10 kişi kalan Kartal'ı yenemedi.Hakkaten bu ligi aklım almıyor.Geçen hafta Orduya sahayı dar eden Güngören Giresundan 3 yedi.Diyarı yenemeyen altay Karşıyakayı yendi.

Cafer abi Kürşatı kov diyorsunya geçen hafta Güngöreni tek başına durduran adamdı.Ben olsam Uğur Tütünekeri kovardım.Kendi getirdiği adamları oynatmak adına hakedene formayı vermiyormuş kaynak sağlam :cool:

CAFER ÖZER
18.02.2011, 15:53
Samsun dün akşam 34.dakikada 10 kişi kalan Kartal'ı yenemedi.Hakkaten bu ligi aklım almıyor.Geçen hafta Orduya sahayı dar eden Güngören Giresundan 3 yedi.Diyarı yenemeyen altay Karşıyakayı yendi.

Cafer abi Kürşatı kov diyorsunya geçen hafta Güngöreni tek başına durduran adamdı.Ben olsam Uğur Tütünekeri kovardım.Kendi getirdiği adamları oynatmak adına hakedene formayı vermiyormuş kaynak sağlam :cool:

Baştan Uğuru koydun katlamak zorundasın.
Benim kızdığım bir oyuncu bir takımın kaderi ile bu kadar oynayamaz.
Kürşat Hakeme Küfür etti galiba ne oldu küfür edince madalyamı taktılar,
G.antep zaten diri takım Ordu 10 kişi kalınca daha iyi oynamay başladı.
Orduspor yoktan yere kendine 5-6 ortak çıkardı

Adem Erdoğan
18.02.2011, 15:56

Bunu bende duydum 1. olmasa da 2. ağızlardan.

CAFER ÖZER
18.02.2011, 16:00
Takımlar O G B M A Y Av P
1 Orduspor 20 9 7 4 31 20 11 34
2 Samsunspor 20 9 7 4 24 13 11 34
3 Gaziantep BŞB 20 9 7 4 28 18 10 34
4 Tavşanlı Linyit 20 9 7 4 18 14 4 34
5 Denizlispor 20 8 9 3 27 17 10 33
6 Boluspor 19 9 5 5 36 21 15 32
7 Ç.Rizespor 20 9 5 6 21 15 6 32
8 Mersin İY 20 8 7 5 18 20 -2 31
9 K.Erciyesspor 20 5 12 3 22 19 3 27
10 Karşıyaka 20 6 8 6 18 22 -4 26
11 Altay 20 5 6 9 16 23 -7 21
12 Akhisar Bld 20 4 8 8 18 21 -3 20
13 Adanaspor 19 4 8 7 21 25 -4 20
14 Güngören Bld. 20 4 8 8 11 28 -17 20
15 Kartalspor 19 2 11 6 8 15 -7 17
16 Giresunspor 19 5 2 12 14 24 -10 17
17 Diyarbakırspor 20 1 7 12 9 25 -16 10
Gerçektende ilginç bir puan durumu 9.10.sırdaki takımlarn bile Şüper lige çıkma şansı var.
Aynı takımların bir alt lige düşme tehlikeside var.
karşıyaka-Erciyes 3 maç üst üst maup olsa direk düşme hattında
3 maç üst üste kazansalar direk Şampiyonluk potası içindeler.
Bu hafta Bolu-Samsun
Rize Ordu maçları var çok önemli
Kazanan çok şey kazanacak.bayağı yol alacak.

Adem Erdoğan
18.02.2011, 16:40
Bolu alır, Rize-ordu berabere biter diye tahmin ediyorum.

Çok çekişmeli gibi gözükse de lig aslında berbat bir lig, oynanan futbol akıllara zarar.

mehmets61
18.02.2011, 17:15
ligden ziyade puan tablosu zevkli ne oalcagı belli degil...

Hamburg52
20.02.2011, 22:42
Orduspor Uğur Tütünekerle süperlige çıkması biraz zor görünüyor. Devre arasında yeni hoca getireceklerdi. Şimdi iş işten geçti.

CAFER ÖZER
21.02.2011, 08:39
Tebrikler Ordu ilk devrede aynı hatayı yaptın 2 hafta üst üst yenildin
Şimdi yine 2 hafta üst üste malubiyet avucunun içindeki liderliği teslim etin.
Karadeniz takımları hepsi aynı birbirlerinden zerre kadar fark yok.
Şimdi Samsun 2 hafta Üt üste takılır düşer 7-8.sıraya
Bu ligde kimin neyin ne olacağı belli değil.
1 hafta önce Ordusporu Orduda 4-2 yene G.antep belediye buhafta kendi evinde Geçen Hafta Giresundan 3 yemiş ligin alt sıralarındaki Güngörene yeniliyor.

CAFER ÖZER
02.03.2011, 11:57
İstikrarsızlığın adı Ordu Oldu,
Allahtan grupta takımların hepsi aynıda 3 haftada kaybedilen 8 puana rağmen ORDU hala lider.
Böyle giderse Tavşanlı Linyit benim birinci favorim.
İstikrarlı gidiyorlar,Başta Küme düşme hattında gezen Takım 11,12 haftadır yenilmiyor ve kazanmayı biliyor,
Diğer Takımlar Ordu dahil 2 iler 1 geri ama gerçekten çok müthiş bir mücadele var.
bir takım 1 yenilgi ile 9.sıralara düşüyor 1 galibyetle lider olur.
Bu maç Orduspor açısından iyi oldu averaj düzeltti
Lig sonunda aynı puanda 5-6 takım ligi bitirise hiç şaşırmam,Düşünsenize ilk 5 sırada aynı puanda takımlar O yüzden averaj önemli hale gelecek gibi,
Lig sonuna kadar da ne olacağı belli değil.

HH_52
07.03.2011, 23:21
Ordu tekrar zirveye kondu !..

Her geçtiğimiz hafta büyük bir çekişmeye sahne olan Bank Asya 1. Ligi'nde Orduspor, verdiği emaneti geri aldı. Karadeniz ekibi, ikinci devrede bulduğu goller ile alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Altay'ı mağlup ederek 3 puanı hanesine yazdırdı..
http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png07 Mart 2011 , 21:54

http://www.ajansspor.com/resimv3/altay_orduspor_070311.jpg

ALTAY: 0 - ORDUSPOR: 2
Stat: Folkart Altay Alsancak

Hakemler: Mustafa Öğretmenoğlu xx, Volkan Akçit xx, Özgür Ertem xx

Altay: Mandanda xx, Cenk Ahmet xx, Özkan xx, Yiğitcan xx, Ufukhan xx, Tayfun xx, Okay x (Dk. 46 Eyyüp Hasan x), Murat Hacıoğlu xx, Murat Karakoç xx, Burak x (Dk. 46 Ergun x), Bakouboula x

Orduspor: Fevzi xx, Numan xx, Emrullah xx, Selçuk xx, Ali xxx, Muarem x (Dk. 46 Mehmet xxx), Kürşat xx, Abdullah xx, İbrahim xx (Dk. 86 Kostovski x), Müslüm xx, Murat xx (Dk. 90 Bilal ?)

Goller: Dk. 77 Ali, Dk. 86 Mehmet (Orduspor)

Sarı Kartlar: Dk. 84 Tayfun ve Murat Hacıoğlu, Dk. 85 Cenk Ahmet (Altay), Dk. 40 Abdullah, Dk. 66 Murat (Orduspor)

CAFER ÖZER
08.03.2011, 12:17
Trabzonsporun küçültülmüş hali.
Kendi evinde zor kazanıyor deplasmanda kolay kazanıyor
ayrıca Trabzonspor gibi macereyı seviyor,Açık ara şampiyon olacakken kendi evinde kaybettiği puanlar yüzünden zirveye 5-6 tane ortak yaptı.
Ordu-Rize-Bolu yu istiyorum gönlümden geçen bu fakat bunların arasına bir takım girecekse onunda Tavşanlı olmasını istiyorum sonuna kadar hakediyorlar,Müthiş mücadele ediyorlar,
Samsunsporu istemiyorum,Rize maçında onların rakibi ve muhatabı olmadığımız halde
"i...trabzon olamassın şampiyon" diye bağıran Samsunspor u istemiyorum.
Bunu kendi İlim Ordu yaparsa onuda istemem.
Önce herkes haddini hududurnu bilecek ondan sonra ortaya çıkacak.
Samsunspor Trabzonsporla uğraşacağına kendisini Küme Düşüren FB ile uğraşsın.
İsmail Uyanık denilen zavallı süper ligde iken
"Trabzonsporun şampiyon olmasını istemiyorum,FB olsun " demişti.
İstemediği Trabzonspor kaza geçirdiklerinde ilk hastaneye koşan takım oldu ve şu teklifte bulunda
"Eğer lig maçlarınızı oynayacaksanız size 5-6 futbolcu vermeye hazırız."
peki o FB ne yaptı,
Noberenin kendini yere atması ile kaleciye kırmızı kart ve penaltı gösterilmesi sonucu iyi oyndığı maçı 5-0 kaybetti FB şampiyon oldu ama ne oldu Samsun o maçtan sonra toparlayamadı küme düştü.bi dahada çıkamadı.
Hatta o maç Türk futbol tarihine geçmiştir.
Kaleci Kerem Nobreye hiç dokunmamış haksız penaltı ve kırmızı kart kırmızı kart haksız diye kaleciye ceza verilmemiştir.
Neden Bunları anlattım hani birisi çıkarda Samsun karadeniz takımı neden istemiyorsun sorar diye cevap verdim.
Ayrıca Trabzonspor Karadeniz takımlarına düşmanlık yapıyor diyerek İstanbul takımlarına destek verenlere bu işin doğru olmadığını anlatmak için yazdım.
Orduspor Rizespor Boluspor
Gönlümden geçen bunlar
Tavşanlı dğier tercihim.

Harun-61
08.03.2011, 12:22
Ordu bu sene zoru basarakcak...
inaniyorum buna...

Taraftari bunu hak ediyor.

Misina
13.03.2011, 22:38
Ordu ile Rize kadar akorsuz takımlar görmedim.İçerde yakıp yaşamasalar açık ara ligin tepesinde olacaklar

mit_o
13.03.2011, 22:55
Ah be Ordu

CAFER ÖZER
15.03.2011, 11:48
Anlaşıldı Ordusporda Bu işi başaramayacak kendi evinde kaybettiği maçlar la işi tehlikeye attı.
Deplasmada iyi kendi evinde kötü
Kardeşim Trabzonsporu örnek alın diyoruzda bu özelliğini demiyoruz.

Sefer A.
15.03.2011, 15:32
bekliyoruz Ordu

LazAnisT
18.03.2011, 14:17
Yarın çok soğuk olmaz ise bu haftaki Kartal maçına gideceğim.

Murat'
18.03.2011, 14:47
400 tane bilet ayrılmış Orduspor taraftarına,yarınki maç gerçekten de çok zorlu geçecek.

Misina
19.03.2011, 18:20
2-0'dan puan verdin ya Ordu.Yazık oldu

Sefer A.
19.03.2011, 21:27
hayret arkadas o dandik takima nasil puan verdiler yaaa

pReN@_61
19.03.2011, 23:23
Dandik(!) takım 2-0'dan 2-2'ye getirdi maçı..

Sefer A.
20.03.2011, 03:27
Dandik(!) takım 2-0'dan 2-2'ye getirdi maçı..

nasil getirdi anlamadim, Ordu da o aralar dandiklesip 10dk içinde 2gol yedi...

Bıyıklıoğlu
21.03.2011, 16:15
Orduspor'da Şok İstifa!

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'un kulüp başkanı Nedim Türkmen, teknik direktör Uğur Tütüneker'in istifa ettiğini ve yönetim olarak bunu kabul ettiklerini söyledi.

Türkmen, yaptığı açıklamada, teknik direktör Uğur Tütüneker ile bugün biraraya geldiklerini ve hocanın istifasını kendisine sunduğunu belirtti.

Tütüneker'in istifasını hemen kabul etmek istemediklerini ancak hocanın istifa konusunda kararlı olduğunu ve yönetim olarak istifayı kabul etmek zorunda kaldıklarını ifade eden Türkmen, ''Uğur Tütüneker'e kulübümüze verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Yeni teknik direktörümüzü yarın açıklayacağız'' dedi.

Öte yandan, istifa eden teknik direktör Uğur Tütünker'in yarın basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi.

Misina
21.03.2011, 16:34
Yanlış hatırlamıyorsam Kasımpaşa 3 yıl önce bank asyada zirve mücadelesi veriyorken üst üste aldığı kötü sonuçların ardından Uğur Tütüneker gönderilmiş ve ardından Kasımpaşa çıkışa geçip playy ofta süper lige yükselmişti.İnşallah bu kan değişimi olumlu etki yapar ve Orduspor süper lige gelir.

LazAnisT
21.03.2011, 18:47
Başkana kalsa devre arasında gönderecekti hocayı.Bir şekilde takım potada olduğu için göndermedi.

Kartal maçında ise forvetler çok beceriksizdi.Kartal iki atak yaptı iki gol attı.Ordu iyiydi ama olmadı.

Bence Uğurun gitmesi isabetli bir karar

CAFER ÖZER
22.03.2011, 09:08
Başkana kalsa devre arasında gönderecekti hocayı.Bir şekilde takım potada olduğu için göndermedi.

Kartal maçında ise forvetler çok beceriksizdi.Kartal iki atak yaptı iki gol attı.Ordu iyiydi ama olmadı.

Bence Uğurun gitmesi isabetli bir karar

Süleyman seni tebrik ediyorum
1.si benden çok Ordusporu takip ediyorsun,Elinden geldiğince orduspor maçlarına gidiyorsun,
Ben Kartal maçına gitmedim Gitmeme nedeni Takıma güvenmediğimden di gerçekten beni yanıltmadılar,
2.si Uğut ile söylediklerin daha önce söylemiştin Uğrurun gönderilmesi gerektiğini.
Şu an ligde bakıyorum Ordupsor belki çok iyi değil ama Kötüler arasında en iyi takımlardan bir tanesi,
Yanlış Hoca seçimi olmasa Şu an Şampiyonluğu ilan etmişti.
6 malubiyet bunlardan 4 tanesi kendi evinde kendi evinde yenilmese beraber kalsa hala liderdi.
Kartal maçında 2-0 öne geçmişsin Kartal 2 atak 2 gol atıyor hatta 3.atakta 3.golü bulacaklardı.
Kaldıki golüde 3.golü kaçırıp kendi kalende görüyorsun
Şampiyonluğa oynayan takım 2-0 önde iken son 15 dakikada 2 gol yiyip maçı berabere bitirmez.
Ama Ordu hala Şanslı bundan sonra rakiplerde birbiri ile oynayacak Az hata yapan süper lige çıkacak.

Misina
22.03.2011, 15:43
Metin Diyadin ile anlaşma sağlanmıuş.Doğru bir tercih.Başarılar Metin Hoca ve Orduspor

Uğurtan
22.03.2011, 20:22
Metin abime buradan da başarılar diliyorum. Şuana dek gittiği hiçbir camiada gereken saygıyı ve değeri göremedi.

Bundan sonra umarım herşey iyi olur onun için.

CAFER ÖZER
25.03.2011, 09:39
Ne varsa Trabzonsporlu hocalarda var,
Metin Hocaya güveniyorum.
Süleymanın(lazanist)dediğinde Uğur ile yollar ayrılsa idi şu an liderdik belkide iş bitmişti.
Kendi evinde 4 malubiyet alan takım 2 tanesini kazansa idi şu an puan farkı ile liderdi.

http://www.orduspor.org.tr/haberdetay.php?id=513
HABER DETAY
23/03/2011
Metin Diyadin: ‘’ Hafta sonu taraftarımızı Boluspor maçına bekliyorum. ‘’
Ordusporumuz’ un yeni teknik sorumlusu Metin Diyadin, haftasonu oynanacak maçta, taraftarımızdan büyük destek beklediğini söyledi.

Metin Diyadin şu açıklamalarda bulundu:

‘’ Karadeniz’ in fırtınalıdır. Bu fırtınayı Orduspor olarak, hafta sonu oynayacağımız Boluspor maçında lehimize çevireceğiz. Fırtına gibi eserek büyük Orduspor taraftarımızın da desteğini arkamıza alarak, çok büyük bir mücadeleyle Boluspor’ u yenerek Orduspor olarak Süper Lig hedefimize emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Buradan büyük Orduspor taraftarımıza sesleniyorum. Hafta sonu oynayacağımız maçta 90 dakika boyunca susmayın. Orduspor takımına çok büyük destek olalım. İnanıyorum ki bu büyük destekle beraber Orduspor fırtınası Ordu 19 Eylül’ de esecek ve Orduspor da yüzler büyük Orduspor taraftarının büyük desteği ile gülecektir.

Önümüzde ki 7 final maçı boyunca çok büyük bir, birlik ve beraberlik ortaya koymalıyız. Süper Lig’ e 26 yıl aradan sonra çok yaklaşan ve tarihi bir noktada olan Ordusporumuz’ un, hep beraber büyük destekle Süper Lig’ e çıkaracağımıza olan inancım tamdır. Bu takıma inandım, güvendim ve Orduspor’ a hoca oldum. Çünkü bu takım çok güçlü ve şampiyonluğun en büyük adayı.

Büyük Orduspor taraftarımız Ordu 19 Eylül’ e mor beyaz formalarıyla ve mor beyaz bayraklarla gelsinler. Futbolcularımız ve biz, Orduspor büyük taraftarından, Boluspor maçında şampiyonluk ve Süper Lig adına tribünleri tıklım tıklım doldurmalarını ve çok büyük destek vermelerini bekliyoruz. Cumartesi saat 14 :00’ da şampiyonluk ve Süper Lig adına Ordu 19 Eylül Stadyumu’ nda buluşalım. Bu büyük taraftara Süper Lig yakışır. ‘’

Metin Diyadin

Orduspor Teknik Direktörü

Murat'
26.03.2011, 10:42
Bugün saat 14.00'da Orduspor - Boluspor maçı var, Trt 1'den naklen yayınlanacak, Metin Diyadin ilk maçından galibiyetle ayrılacaktır.Ordu olsası bir mağlubiyette Süper Lig'i unutsun bence.

.....
26.03.2011, 14:48
İlk Yarı 0-0

Süleyman Baykan
26.03.2011, 15:33
İlk Yarı 0-0

Ordu,Bolu ve Samsun çıksa Süper lige hem Karadeniz takımları hemde hepsinin belli bir taraftar potansiyeli var.Ordu-Bolu maçı berabere bitecek bence.:)

ÖmerFarukYılmaz
26.03.2011, 15:49
Hala gol yok arkadaş.

Batuhan
26.03.2011, 17:02
Kan kaybettiler bu maçla birlikte. 0-0 sona erdi :)

Murat'
26.03.2011, 21:23
Orduspor'un ilk ikiye girmesi iyice zorlaştı bu sonuçla, çıkarlarsa dörtlü lig maçlarından sonra çıkarlar.

Genç_Ordulu
09.04.2011, 19:54
Kadroda değişiklik yaptı

Orduspor hafta sonu sahasında oynayacağı Adanaspor maçının hazırlıklarını sürdürürken teknik direktör Metin Diyadin savunmanın sağında yine Jerry’e şans vermesi bekleniyor. Diyadin ligin 25. Haftasında oynanan Mersin İdmanyurdu maçı sonrası sakatlanan ve son iki haftada görev alamayan Abdullah Çetin’in yerine savunmanın sağında Jerry Akaminko’yu oynatması bekleniyor. Sakatlıktan kurtulmasına rağmen Kartalspor ve Boluspor maçlarında forma giyemeyen Abdullah bugünkü çalışmada da yedek takımda oynadı. Tecrübeli teknik adam çift kale maçta sağbekte Jerry’i oynatırken forvet hattını ise ikili olarak denedi. Diyadin hafta sonu oynanacak olan Adanaspor maçının son taktik provasında as takımda kalede Fevzi, savunmada Jerry, Emre, Kürşat, Selçuk orta sahada Ali, Murat, Mehmet, Müslüm forvette ise İbrahim ve Ahmet Güven’i denedi.

Taraftar takımın yanında

Mor beyazlı takım hafta sonu 19 Eylül Stadında oynayacağı Adanaspor maçının hazırlıklarına ara vermeden devam ederken Orduspor taraftarı da takımlarını yalnız bırakmadı. Bugün yapılan antrenmanda tribündeki yerlerini alan taraftarlar futbolcular ve teknik heyete zorlu karşılaşma öncesi moral verdi. Bugünkü antrenmanı izleyenler arasında 21. dönem MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Aydın’da yer aldı.

Öte yandan mor beyazlı takımın Pazar günü sahasında oynayacağı Adanaspor maçının hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.

HH_52
30.04.2011, 15:06
Türkmen umutlu konuştu

Orduspor'un Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, "Bizden iç kimse umutsuzluk, ümitsizlik beklemesin"" dedi..
http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png28 Nisan 2011 , 18:40

http://www.ajansspor.com/resimv3/kucuk/k340_nedimturkmen_orduspor01.jpg

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'un Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, "Bizden hiç kimse umutsuzluk, ümitsizlik beklemesin biz hep Orduspor'a en iyi şeyleri laik gördük ve her zamanda olduğu gibi takımımızın laik olduğu yerin Süper Lig olduğunu söylüyoruz ve söylemeye de devam edeceğiz" dedi.

Türkmen, Orduspor'un Süper Lig'e çıkacağından emin olduklarını ve bu konu da kimsenin karamsarlığa kapılmamasını söyledi.

Orduspor'un daha oynayacağı maçlarının olduğunu ve Süper Lig şansının devam ettiğini belirten Türkmen, şöyle devam etti:
''Orduspor başkanı olarak ortaya koyduğumuz tüm fedakarlıkları kurumsallaşma adına yaptığımız tüm çalışmalar maddi ve manevi olarak Süper Lig için Orduspor'un 26 yıllık özlemine son vermek adına hiçbir fedakarlıktan kaçmadık. İşin her zaman en kolayı yapıcı olmayan yol göstermeyen olumsuz düşünceler ama biz hiçbir zaman yılmadık hiçbir zaman pes etmedik. Orduspor'a göreve geldiğimiz günden bugüne hep her şeyin en güzelini laik gördük. Orduspor olarak sezon başından buyana gücümüzü ortaya koyarak 7-8 kere ligde lider olduk. Çok büyük bir mücadeleyi hem saha içinde hem de saha dışında Orduspor için verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Orduspor Play-Off'dan Süper Lig'e çıktığında daha iyi anlaşılacaktır.''

Türkmen, Orduspor'u bugün en az sorunu olan 4 takımdan bir tanesi yaptıklarını savunarak, Orduspor'un her futbolcunun gelip top oynamak isteği bir kulüp haline geldiğini bildirdi.

Orduspor'un çok büyük bir camia olduğuna işaret eden Türkmen, ''Artık sezon sonu yaklaştı ve son 3 maçımız Orduspor'un Play-Off oynama şansını elde edeceği çok önemli maçlar haline geldi. Bizden hiç kimse umutsuzluk, ümitsizlik beklemesin biz hep Orduspor'a en iyi şeyleri laik gördük ve her zamanda olduğu gibi takımımızın laik olduğu yerin Süper Lig olduğunu söylüyoruz ve söylemeye de devam edeceğiz'' dedi.

Orduspor'un yanında olanları unutmayacaklarını da dikkati çeken Türkmen, şu ifadeleri kullandı:
''Bizimle aynı kaderi paylaşan büyük Orduspor taraftarımıza bizlere hep destek olan kurum ve kuruluşlarımıza, sponsorlarımıza ve tüm değerlerimize sezonun bitmesine son 3 hafta kala bizlere verdikleri moral motivasyon ve tüm güzellikler için teşekkür ediyorum. Şimdi Orduspor olarak bize düşen en büyük sorumluluk son 3 maçımızı alarak Süper Lig'e çıkmanın bir başak yolu olan Play-Off'dan büyük Orduspor taraftarımızın büyük desteği ile çıkmak.''

Türkmen, Orduspor'un 3 maçının kaldığını ve bu maçları kazanacağına inandığını kaydetti.

Genç_Ordulu
30.04.2011, 16:35
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/30/8555.jpg
33. Hafta
Mersin-Bolu
Rize-Linyit
Antep-Samsun
Erciyes-Denizli
Lig şuan bitse 7.oluyorduk..rize ikili avrejda üstün.Bizim ise sadece bolu ve erciyese üstünlüğümüz var..Haftaya kesin kazanmamız lazım..Kazanırsak play offlara büyük ihtimal kalırız..Belki son maça rahat bile gidebiliriz..Play offlarda 3. ve 4.bitiren saha avantajınıda ele geçiriyor..Bugünkü galibiyet oyunculara özgüvenide getirmiştir..Özellikle kuru için iyi oldu..Uzun zaan sonra yüzümüz güldü..

POYRAZ
01.05.2011, 03:20
Orduspor gelseydi Süperlige keske.

CAFER ÖZER
09.05.2011, 08:52
Orduspor da malesef Trabzonspor gibi elinde ne kadar koz varsa rakiplerine verdi.
5 hafta üst üste Berabere kalan Takım şampiyonluğu hak etmiyor,
5 haftanın 3 ünde galip 2 sinde malup olsaydı Şu an Şampiyonluğu Kutluyor olacaktı ama malesef Kendi ayağına kurşun sıkarak şampiyonluğu kaçırmıştır PLAYOF larda belki,
Lazanist (Süleyman ) zamanında Uyarmıştı burdan Uğur Tütüneker ilke bu iş zor diye gerçektende öyle oldu.2.devre başlarken hoca değişikliği olsaydı belki olurdu ama son haftalarda hoca değişikliği işe yaramadı,Ligin en fazla gol atan Takımı Bolu ile beraber ama olmadı işte.
PLAYOF hala bir umut Çıkmayan candan Umut kesilmez.
Ben Palyofta en şanslı G.ANTEP belediyeyi görüyorum tam takım oyunu oynuyorlar,Bizim Kupa maçında ve BJK ya kupada izlediğim Antep Belediye daha şanslı ama İnşallah G.ANTEP belediye olmaz.G.ANTEPE 2 takım fazla.
İl takımı çıkarsa daha iyi olur.

Mehmet Ç.
09.05.2011, 09:55
Haftaya en az berabere kaldikdan sonra Play-Offlar insallah iyi gecer..

Metin Diyadin cok defansif oynatiyor takimi..

Son maclarda gol yemiyoruz, bu iyi bence..

Bu hafta tavsanlinin puan kaybetmesi onu haftaya pota disinda birakabilir..

Ben Mersin'in de direk katilmasiylan, Play-offlardan ya Ordunun yada GBB nin cikacagini düsünüyorum..

Bence ibre bizden yana :D neden bilmiyorum :D

HH_52
09.05.2011, 16:02
"Önce Play-Off ve sonra.."

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'un basın sözcüsü Murat Gürsoy, "Hedefimiz Denizlispor maçını kazanmak, ardından play-off'a kalarak oradan da Süper Lig'e çıkmak" dedi.
http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png09 Mayıs 2011 , 12:34

http://www.ajansspor.com/resimv3/fevzielmas_ordu_sev01.jpg

Gürsoy, yaptığı yazılı açıklamada, Orduspor'un sahasında Karşıyaka'yı 1-0 mağlup ederek puan cetvelinde 4. sıraya yükseldiğini hatırlattı.

Karşıyaka maçında tribünleri dolduran taraftarlara teşekkür ettiklerini belirten Gürsoy, şöyle devam etti:
"Orduspor olarak başkanımız ve yönetim kurulumuzla sezon başında başlattığımız Süper Lig yürüyüşünde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Sezon başından bugüne yağmur çamur demeden hep bizlerin yanında olan büyük Orduspor taraftarına, Karşıyaka maçında olsun, sezon başından bugüne kadar verdikleri büyük destek için sonsuz teşekkür ediyoruz. Karşıyaka maçı Ordu'da oynadığımız Bank Asya 1. Lig maçı olarak sezonun son maçıydı. Bu maçta galibiyet alarak play-off grubuna katılma yönünde çok önemli bir galibiyet aldığımız için çok mutluyuz. 3 puanı bizlere hediye eden hocamızı, teknik ekibimizi ve futbolcu kardeşlerimizi canı gönülden kutluyoruz."

Hedeflerinin Denizlispor maçını da kazanarak Play-Off'a adlarını yazdırmak olduğunu ifade eden Gürsoy, şöyle devam etti:

"Şimdi hafta sonu Denizli'de Denizlispor ile çok zorlu bir maç oynayacağız. Hedefimiz Denizlispor maçını kazanmak, ardından Play-Off'a kalarak oradan da Süper Lig'e çıkmak. Geniş ve güçlü kadrolar bugünlerde çok daha büyük önem arz ediyor. Çünkü 22 Mayıs'ta başlayacak play-off mücadelesi 29 Mayıs'ta final maçıyla son bulacak.
1 hafta içinde 3 maç oynayacak olan, Denizlispor maçıyla da 4 maç oynayacak olan Orduspor takımımıza bu tarihi süreçte, çok daha fazla katkıyı Ordu şehrimizden bekliyoruz. Bizler inanıyoruz ki Ordusporumuz play-Off oynayarak, başarılı bir şekilde Süper Lig'e çıkacaktır. Play-off'a kalma yönünde Denizlispor maçı öncesi her kesimden Orduspor'a olumlu katkılar bekliyoruz."

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20110509/once_playoff_ve_sonra.html

Melek
09.05.2011, 16:08
Sezon başladığından beri Rize-Ordu çıksın istiyordum,Samsun'un çıkmasına da sevindim sevinmesine de Trabzonsporu sevmeyen bizim onlara baktığımız gözle bize bakmayan çok sayıda tarfatarı var bakalım :)

HH_52
09.05.2011, 16:09
http://www.karadenizbayrak.com/img/upload/1304893391_6.jpg

http://www.karadenizbayrak.com/img/upload/1304893423_8.jpg

http://www.karadenizbayrak.com/img/upload/1304893486_12.jpg

http://www.karadenizbayrak.com/img/upload/1304893577_18.jpg

http://www.karadenizbayrak.com/img/upload/1304894481_36.jpg

http://www.karadenizbayrak.com/img/upload/1304894521_38.jpg

HH_52
10.05.2011, 21:37
"Elimizden gelenin fazlasını ortaya koyacağız"

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'un teknik direktörü Metin Diyadin, ''Süper Lig için elimizden geleni değil, daha fazlasını ortaya koyacağız'' dedi..
http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png10 Mayıs 2011 , 17:44

http://www.ajansspor.com/resimv3/metindiyadin_guluyor_01.jpg

Diyadin, yaptığı yazılı açıklamada, Orduspor'un önemli bir haftaya girdiğini ve bu noktada her kesimden destek istediklerini belirtti.

Takımda bütün futbolcuların morallerinin üst düzeyde olduğunu da bildiren Diyadin, şöyle devam etti:
''Orduspor tarihi bir noktadır. Takımız hafta sonu deplasmanda Denizlispor ile oldukça önemli bir maça çıkacaktır. Bu süreçte her kesimin Orduspor için katkı olacak olumlu işleri gündemine alarak takımımıza yansıtması gerektiğini düşünüyoruz. Özelikle Orduspor Kulüp Başkanı Sayın Nedim Türkmen ve yönetim kurulumuz, başarıya ulaşma adına, 26 yıllık özlemin son bulması adına çok büyük maddi ve manevi fedakarlıkları sunmakta. Ayrıca hep daha fazlasını yapmaya devam ediyorlar. Bu gördüklerim Anadolu kulüplerinde kolay işler değildir. Bugün Orduspor Kulübü'nün geldiği tarihi noktada futbolcularımızla beraber 26 yıllık özlemin son bulması adına her şeyimizi ortaya koyacağız. Süper Lig için elimizden geleni değil, daha fazlasını ortaya koyacağız. Ancak tüm kesimler şu gerçeği çok iyi görmeli, Orduspor çok tarihi bir noktadadır ve ligde 31 hafta geride kalmıştır. Bugün milyonlar harcayan birçok kulüp yarıştan kopmuş, Orduspor, Süper Lig yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Ortada çok büyük fedakarlıklar var. Play-Off yolunda son maçımız olan Denizlispor'u yenerek camiamıza Süper Lig yolunu açmak istiyoruz.''
Diyadin, taraftarların Denizli'ye gelerek kendilerine destek vermesini de istedi.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20110510/elimizden_gelenin_fazlasini_ortaya_koyacagiz.html

Genç_Ordulu
13.05.2011, 19:19
Teknik direktör Metin Diyadin’in Denizlispor maçı kafilesinde yer alan isimler şu şekilde oluştu;

Fevzi Elmas
Onur Bilgin
Kürşat Duymuş
Selçuk Şahin
Caner Osmanpaşa
Emre Özkan
Numan Çürüksu
Bilal Türkgüler
Mehmet Ayaz
Jovan Kostovski
Müslüm Yelken
Ali Çamdalı
Jerry Akaminko
Murat Akın
Ahmet Kuru
Muarem Muarem
Emrullah Kokoç
İrfan Başaran
Sinan Turan
Abdullah Çetin
İbrahim Şahin

İrfan ve Ayaz kart sınırında.Umarım kart görmezler..

HH_52
15.05.2011, 18:22
Denizli'de maçın ardından..

Denizlispor'un evinde Orduspor'a 1-0'lık skorla mağlup olduğu maç sonrasında iki teknik adam açıklamalarda bulundu..
http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png15 Mayıs 2011 , 17:32

http://www.ajansspor.com/resimv3/metindiyadin_guluyor_01.jpg

Bank Asya 1. Lig'de Orduspor'a 1-0 yenilen Denizlispor'da, teknik direktör Kenan Atik, ''Doğru adımları attığımız zaman iyi yerlere geleceğiz'' dedi.

Atik, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, Orduspor'u tebrik ederek, play-off'a kalmak için çok iyi mücadele ettiklerini, bunu hak ettiklerini belirtti.

Son üç maçta gençlere şans verdiklerini belirten Atik, şöyle konuştu:
''Gençler içinde gelecek sene faydalı olabilecekleri gördük. 2-3 gencin gelecek sezon Denizlispor'un kadrosunda olması sevindirici bir olay. Oyuncularıma ve taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Çok büyük beklentilerle girilen lige iyi başladık, ancak bir anda düşüş yaşadık. Bunun hayal kırıklığı oldu. Bu düşüş hepimizi üzdü. Orduspor maçında ise oyuncularımız rakibinin durumun bakmadan, son dakikaya kadar namusuyla onuruyla mücadele etti. Denizlispor büyük bir camia. Güzel günler gelir. Doğru adımları attığımız zaman iyi yerlere geleceğiz. Gelecek sene daha güzel işler yapıp, hak ettiğimiz yerlere geliriz.''

-ORDUSPOR CEPHESİ-
Orduspor Teknik Direktörü Metin Diyadin de play-off hedefini başardıkları için çok mutlu olduklarını dile getirerek, ''Bizim adımıza çok önemli bir maçtı. Puan ya da puanlar almak durumundaydık. Bunu başardık, play-off'a kaldık. Bütün oyuncularım, özverilerini ve takım ruhu adına her şeyi sahaya yansıttılar. Özellikle oyuncularımız için çok mutluyum. Çok özverili, arzulu bir şekilde ligi tamamladılar. Süper Lig'e çıkmak kolay değil, farkındayız. Oyuncular adına Süper Lig'i daha çok istiyorum. Çünkü büyük bir emek var. Rakiplerimize saygı duyarak, bütün arzumuzla isteğimizle play-off maçını oynayacağız'' diye konuştu.

CAFER ÖZER
17.05.2011, 09:38
Keşke Ordu-Rize finalde karşılaşsaydı Kardeniz takımı garanti olsaydı.
İnşallah Bu maçtan galip çıkan Süper lige Çıkar.
Orduspor olsun Rizespor olsun direk çıkma fırsatlarını İstikrarsızlık yüzünden kaybettiler.
Orduspor bankasyanın en golcü takımı olmasına rağme Aynen Trabzonspor gibi Gol kaçırma yüzünden şampiyon olamadı.
Gol atması gereken maçlarda gol atamadı,
İhtiyacı olmayan maçlarda çok gol attı.
İnşallah ORDU-RİZE maçının galibi Süper lige Çıkar Gönlüm Ordudan yana Uzun süre oldu.
Ordu süper ligde iken Trabzonspor şampiyon oldu,Trabzonsporun en uğurlu karadeniz takımı orduspordur.6.Şampiyonlukta Ordu süper ligde idi.
Galiba birde Zonguldak vardı.Diğer karadeniz takımları 6 şampiyonluğun hepsinde yoktu.

Hüdai Pervaneli
17.05.2011, 10:00
Ne zaman oynanacak Playoff maclari

Genç_Ordulu
18.05.2011, 01:38
http://i1105.hizliresim.com/2011/5/16/10241.jpg

Orduda ilk defa Gece maçı oynanacak. TFF yeni ışıklandırmamızı onayladı. 10-20-40 olan bileti 1-5-25 yaptılar.

Uğurtan
18.05.2011, 10:43
Ordu çıkar umarım.

Metin abime Süper Lig yakışır.

cenk52
24.05.2011, 19:19
Haydi çocuklar 2 maç kaldı...

SEDER
25.05.2011, 23:22
haydi gözünüzü seviyim ordu bu sene beni sevindirecek tek olay rizenin veya ordunun lige çıkması..inanın şampiyon olmuş kadar sevineceğim.

SEDER
25.05.2011, 23:25
haydi gözünüzü seviyim ordu bu sene beni sevindirecek tek olay rizenin veya ordunun lige çıkması..inanın şampiyon olmuş kadar sevineceğim.

mit_o
26.05.2011, 01:09
inşallah lige çıkarsın ordu

Cüneyt Canlıca
26.05.2011, 17:32
Az kaldı süper lige... Trabzonspor 6 şampiyonluğunda da şimdiki adıyla Süper Ligdeydik.. Gelecek yıl umarım yine Süper Ligdeyiz... Pazar günü Ordu şehri komple Ankara ya akacak...

Mehmet Ç.
26.05.2011, 20:54
Antep'den cekinmiyor degilim, ama geceriz insallah :)

yunushanilce
26.05.2011, 20:57
bence çıkacaktır ordusporum haydi süper lige

magicyattara
26.05.2011, 22:42
Sezon içi Ordunun en büyük darbeyi aldığı maç içerde ki GBB maçıydı..hangisi çıkar kestirmek zor..GBB sistemli bir takım..

Bıyıklıoğlu
26.05.2011, 22:43
Gönlüm bir Karadeniz takımının çıkmasını istiyor...

Seneye Ordu deplasmanı güzel olur...

Haydi Ordu!

Sibel
26.05.2011, 22:56
Şimdiden hoşgeldiniz demek istiyorum.Umarım öyle olur:)

7 AHMET 7
26.05.2011, 22:58
ordu bekliyoruz , yetiş bizi..

DNA-TS
26.05.2011, 23:01
inşallah finalde gülen taraf ordu olur.forza vona :)

orkun kır
26.05.2011, 23:05
tmm tmm geldi artık....

Mehmet
27.05.2011, 22:52
Birisinin yüzü gülüyor, heyecan basmış, hadi bakalım
Orduspor süper lige hoş gelmiş diyelim.

Ümit Tekşan
28.05.2011, 14:11
Allah'ın izniyle inşallah ORDUSPOR'umuzu göreceğiz SÜper Ligde Başarılar Ordu haydi göreyim sizi. Kısmet olursa Ankara!da maçta olacam yarın...

HH_52
28.05.2011, 23:55
26 yıllık özlem sona erecek mi?

Orduspor, Bank Asya 1. Lig play-off final maçında Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u yarın Ankara 19 Mayıs Stadyumu'nda yenerek, 26 yıl aradan sonra Süper Lig özlemini dindirmek istiyor.
http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png28 Mayıs 2011 , 16:59

http://www.ajansspor.com/resimv3/ordusporsev_150511.jpg

Bank Asya 1. Lig'de sezona ''Süper Lig Yürüyüşü'' sloganıyla başlayan Orduspor'un kulüp başkanı Nedim Türkmen, yaptığı açıklamada, ''26 yıllık Süper Lig özlemini dindirmeye bir maçımız kaldı'' dedi.

Orduspor'un sezon başından bu yana Süper Lig'e çıkmayı çok isteyen takımlar arasında olduğunu belirten Türkmen, şunları anlattı:
''Göreve iki yıl önce gelmiştik. İlk yılımızda açıkçası bir başarı elde edememiştik. Bunun sebebi ise takım kadromuzun bir türlü bir birine uyum sağlayamamasıydı. Ancak ikinci yılımıza girdiğimizde Süper Lig kararlığımızı ortaya koyduk. İlk olarak yaklaşık 10 milyon liralık bir takım kurduk. Bu rakamda kurulan takım Bank Asya 1. Lig'de çok az sayıda var.
Bu bizim Süper Lig için ne kadar iddialı ve kararlı olduğumuzu göstermekteydi. Sonrasında sezona ilk defa 'Süper Lig Yürüyüşü' sloganıyla şehri, Şarkiye Mahallesi Atatürk Anıtı'nın olduğu yerden 19 Eylül Stadyum'una kadar turladık. Bunu tüm futbolcularımız ve teknik heyetle birlikte yaptık. Buradaki amacımız şehri havaya sokmaktı. Bizim camia olarak Süper Lig'i ne kadar istediğimizi bir kez de onlara göstermekti. Sonuç itibariyle bizimle birlikte Süper Lig'e çıkmamıza inanan taraftarlarımız bizi sezon boyunca hiç yalnız bırakmadı. Sahamızdaki maçları 10 bin taraftarın üzerinde oynadık. Bugün gelinen noktada Orduspor, önce play-off'a kalma başarısını elde etti. Sonrasında ise yarı final maçında Çaykur Rizespor'u eledi. Artık Süper Lig'in kapısını aralayan bir Orduspor var. Süper Lig'e çıkmamız için de bir maçımız var. İnşallah pazar akşamı Ankara 19 Mayıs Stadı'nda oynayacağımız play-off final maçında Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u yenerek, Bank Asya'dan Süper Lig'e çıkan üçüncü takım biz olacağız. Buna yürekten inanıyoruz.''

Türkmen, final maçı için Ordusporlu taraftarlara 15 bin biletin ayrıldığını ve Türkiye'nin dört bir şehrinden Ankara'ya taraftarların gelerek takımlarını destekleyeceğini sözlerine ekledi.

-"SÜPER LİG'E ÇIKACAĞIMIZA İNANIYORUZ''-
Orduspor Teknik Direktörü Metin Diyadin de, Süper Lig'e çıkacaklarına olan inancını dile getirdi.

Takımın yarı final maçlarında üst düzey bir futbol sergilediğini vurgulayan Diyadin, ''Final maçı için Orduspor hazır. Sahaya çıkıp biz sadece işimizi yapacağız. Takımda moraller üst düzeyde. Şu anda iki takımın da şansı eşit. Ancak, biz Orduspor olarak bu şansımızı rakibimize oranla daha iyi değerlendirerek hedefe ulaşmak istiyoruz'' dedi.

-ORDUSPOR'UN TARİHİ-
İlk defa 1974-1975 sezonunda o dönemki adıyla Birici Lig'e yükselen, ancak daha sonra inişli çıkışlı bir süreç yaşayan Orduspor, 26 yıl aradan sonra yeniden Süper Lig'deki yerini almayı hedefliyor. 8 Mart 1967 tarihinde Orduspor geçici yönetim kurulunun toplanmasının ardından 8 Nisan 1967'de resmen kurulan ve ''mor-menekşeler'' diye de anılan Orduspor'un tarihi özetle şöyle:

-5 AMATÖR TAKIMININ BİRLEŞMESİYLE KURULDU-
Orduspor Futbol Kulübü, futbolu çok seven Ali Ataoğlu'nun girişimiyle 1967 yılında kuruldu. O zamanlar amatörce müsabaka yapan Ordu'nun 5 amatör futbol takımı Karadeniz İdman Yurdu, Ordu Gücü, Ocak, 19 Eylül ve Yolaç kulüpleri birleştirilerek kulübün temelleri atılmış oldu. O tarihlerde Halk Eğitim Merkezi'nde Ordu halkının ileri gelenleri toplanarak kulübün kurulacağını tüm Ordu halkına duyurdu. Bu duyurunun ardından takımın kurulacağı haberleri Ordu'da büyük bir sevinç ve coşkuyla karşılandı. Dönemin spordan sorumlu Devlet Bakanı Kamil Ocak, o dönem Ordu'ya gelerek 19 Eylül Meydanı'nda Orduspor'un resmen kurulduğunu ilan ederek, emeği geçenleri kutladı.

-İNİŞLİ-ÇIKIŞLI DÖNEM-
Orduspor, profesyonel lig öncesinde ilk maçını Giresunpor ile sahasında 5 Ağustos 1967'de hazırlık maçı yaparak oynadı. Bu maçı 4-0 kazanan mor-beyazlı ekip, bir gün sonra Giresun'da yaptığı maçta rakibiyle 1-1 berabere kaldı.

Ardından 1967-1968 sezonunda Türkiye İkinci Futbol Ligi Kırmızı Grup'ta mücadele eden Orduspor, 20 takımlı ligde ilk sezonunu 15. sırada tamamladı. 8 yıl boyunca Kırmızı Grup'ta mücadelesini sürdüren Orduspor, bu grupta şampiyon olarak 1974-1975 sezonunda teknik direktör Kadir Aytaş'ın çalıştırdığı takım olarak o Birinci Lig'e yükseldi.

1975-1976 sezonunda 1. Lig'de ilk sezonunu oynayan Orduspor, ligi 16 takım arasında 12. sırada tamamladı. 1978-1979 yılı sezonunda ligi 4. tamamlayan Orduspor, UEFA Kupası'nda oynamayı hak etti. Kupada ilk maçını Ordu'da 19 Eylül Stadı'nda oynayan Orduspor, o dönem dünya futbolunda söz sahibi olan Çekoslovakya temsilcisi Banic Ostrava'yı 2-0 mağlup etti. 1979-1980 sezonunu da 7. sırada ligi tamamlayan Orduspor, 1980-1981 sezonu sonunda İkinci Lig'e düştü. Teknik direktör Necip Cemal Gökalp'ın çalıştırdığı takım, 1982-1983 sezonunda mücadele ettiği İkinci Lig D Grubu'nda yeniden şampiyon olarak 1. Lig'e yükseldi. Orduspor, 1985-1986 sezonunda ise yeniden başarısız bir dönem geçirerek İkinci Lig'e, 1995-1996 sezonunda ise Üçüncü Lig'e düştü. 1996-1997 sezonunda yeniden İkinci Lig'e yükselen Orduspor, 1998-2000 yılları arasında bu ligde mücadelesini sürdürdü. Bir kez daha Üçüncü Lig'e düşen mor-beyazlı ekip, burada 2000-2002 arası sezonları geçirdikten sonra 2002-2005 sezonlarında İkinci Lig'de mücadele etti.

Teknik Direktör Yücel İldiz'in çalıştırdığı Orduspor, 2005-2006 sezonunda ise Bank Asya 1. Lig'e yükseldi.

-MOR-BEYAZ RENKLERİN HİKAYESİ-
Orduspor'un çekirdeğini oluşturan 5 amatör kulüp içinden gelen yöneticiler renk seçiminde söz sahibi oldu. Ayrım olmaması açısından kuruluşta yer alan 5 amatör kulüpten farklı bir renk seçildi. Mor-beyaz seçiminde 3 temel neden ifade ediliyor. Buna göre, mor renk hırs ve disiplini, beyaz ise temizlik, kardeşlik ve düzeni simgeliyor. Ayrıca, Ordu yöresinde mor menekşe çiçeği de oldukça fazla yetişiyor.

-EFSANE FUTBOLCULAR-
Orduspor'un kurulduğu 1967 yılından bu yana ''efsane'' olarak anılan futbolcuları bulunuyor. Bunlar arasında ''Pele Erol'' lakabıyla bilinen Erol Aydoğdu, profesyonel futbol yaşantısı boyunca 600'e yakın maçta hiç sarı ve kırmızı kart görmeyerek, bu alanda bir ilki gerçekleştirdi.

-BAŞARILARI-
Orduspor, Türkiye 1. Futbol Ligi'ni 1978-1979 sezonunda 4. sırada tamamlayarak UEFA Kupası'na katılmaya hak kazandı. Aynı yıl Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'u sahalarında yenme başarısını gösteren takım unvanını elde etti.

UEFA Kupası'nda dönemin güçlü takımlarından Banic Ostrava'yı 2-0 yenme başarısını gösterdi.

-TEKNİK ADAMLAR-
Orduspor'u Bank Asya 1. Lig'de Yücel İldiz'den sonra Osman Özdemir, Suat Kaya, Uğur Tütüneker, Ahmet Akcan, İsmail Kartal ve Ekrem Al çalıştırdı. Teknik direktör Metin Diyadin ise bu sezon ortasında Uğur Tütüneker'den boşalan koltuğa oturarak takımını play-off'a taşımayı başardı.

Adem Erdoğan
29.05.2011, 00:04
Haydi Ordu.

Süper lige en çok yakışan takım olacaksın çıkanlar içerisinde.

DNA-TS
29.05.2011, 00:06
haydi ordu süper lige.

28TS61
29.05.2011, 12:53
haydi orduspor

.....
29.05.2011, 12:57
Başarılar Ordu!

Sibel
29.05.2011, 14:06
Maç zor olacaktır.Kolay gelsin.

Misina
29.05.2011, 14:52
Haydi Ordu mutlu sona son 90 dakika

hasan8861
29.05.2011, 16:17
inşallah ordu çıkar!rizeye yazık oldu ama ordu hakikaten çok iyi oynadı iki maçtada.akşamki maç güzel olacak iki takımda sağlam oynuyor orduda kostovski antep belediyede kenanın performansları belirleyici olur gibi

mkmoglu
29.05.2011, 16:25
gbb çok sağlam takım..ordu sabırlı oynamalı..

bahadır2561
29.05.2011, 17:17
Ordu tarafı biletler tükenmiş :)

Ama Ankara'da hava berbat

macka61
29.05.2011, 17:30
inşallah orduspor çıkar süper lige

Ahmet Faruk
29.05.2011, 19:46
En az bizim Karabük maçımız kadar heyecanlıyım.
Haydi Ordu, bekliyoruz bak ona göre...

Sibel
29.05.2011, 21:25
E hayde...

İsmail ALİOĞLU
29.05.2011, 21:45
Ordu attı valla. şimdiden hoşgeldin ordu :)

Canberk
29.05.2011, 21:48
Hoşgeldin Orduspor :meşale1:

Mustafa ÖZDEMİR
hoşgeldin orduspor...

Sibel
Deplasman,Ordu:D

Cengiz Çubukcu
29.05.2011, 21:51
hayırlı olsun, çok ama çok sevindim....

Hami_41
29.05.2011, 21:51
Aslen orduluyum ben büyük bir mutlulukla yazıyorum buraya ORDUSPOR 1. LİG DE

Tolunay Abdioğlu
29.05.2011, 21:52
Orduspor SüperLig'de!

Sibel
29.05.2011, 21:52
Ağlamayın be:( Beni de ağlatacaksınız:( Tebrikler:alkış:

amour_61
29.05.2011, 21:54
Hoşgeldiniz umarım 1 saat ötenizdeki hainler gibi olmazsınız

Bıyıklıoğlu
29.05.2011, 21:54
Hoşgeldin Orduspor...

Kazım Uzunboy
29.05.2011, 21:55
Tebrikler Orduspor.

.....
29.05.2011, 21:56
Hoşgeldin Ordu.

İnşallah kalıcı olur ve duruşunu bozmazsın!

Fatih Öztürk
29.05.2011, 21:57
hoşgeldin orduspor.

Sefa
Hoşgeldin Ordu..

turphan
Hoşgeldin Orduspor...Darısı Giresun Ve Rize'ye !!!

Fatih Özkan
29.05.2011, 22:01
Hoşgeldin Orduspor...

yunushanilce
29.05.2011, 22:01
trabzon ordu maçlarında her türlü canım yanacak benim yaw :(

Mehmet_Mercanlı
29.05.2011, 22:03
ordulu olupta ıstanbul kopeklerını tutanlar uzuldu

bunuda gordum ya ...
yazıklar olsun

HOS GELDIN ORDU ŞEREF VERDIN

ınsallah daımı olursun

not: artık superlıkte TRABZON spor dısında macına gıdebıleceğımız bır takım daha var ıstanbuldakı tum maclarında yanındayım
ORDU

Ibo61
29.05.2011, 22:03
Hosgeldin Orduspor.....Bir belediye takimindan kurtulduk kil payi.....

Mert Oğuzlu61
29.05.2011, 22:04
son dakka golüne Ts atmış gibi sevindim valla, hak etti ve kazandı ordu tebrikler lige renk gelecek :)

Hüseyin İlkin
29.05.2011, 22:10
Tebrikler Orduspor.

DNA-TS
29.05.2011, 22:10
Sanki trabzonspor atmis gibi sevindim izlerken tebrikler orduspor hoageldiniz kalici olmaniz dilegiyle

magicyattara
29.05.2011, 22:11
Belalımız geldi ama hoşgeldi..:)

Çok zor bir deplasmandı Trabzonspor için..umarım her şey unutulmuştur..:)

Misina
29.05.2011, 22:14
Hoşgeldin Orduspor.Darısı Rize ve Giresun'un başına

Gürkan
29.05.2011, 22:15
Tebrikler.

Kasım BEKTAŞ
29.05.2011, 22:15
Hoşgeldin Orduspor...

Murat'
29.05.2011, 22:18
Dile kolay tam 26 sene sonra yükseldiler, umarım Süper ligin kalıcı takımlarından olurlar.

Sencer Bulut
29.05.2011, 22:18
Hoşgeldin Ordu Kalıcı olman dilegiyle...

Mehmet Ç.
29.05.2011, 22:19
Hosbulduk :D:D

Orduda olmak vardi :S Ünye bile yeterdi :(

pReN@_61
29.05.2011, 22:19
Tebrikler Ordu..Darısı Rize ve Giresun'un başına...

AKSOY_61
29.05.2011, 22:20
bravo orduya

Uğurtan
29.05.2011, 22:25
Tebrikler Orduspor. Hoşgeldin...

Tebrikler Metin abim.

Adamsın! Senden önceki hocaya teşekkür edecek kadar...

Canberk
29.05.2011, 22:31
Ahmet Ercanlar

Metin Diyadin gibi şahane birinin başarısı beni ayrıca mutlu etti.Son konuşmamızda oğluna Alex'in formasını imzalatmak istediğini söylemişti

15 dakika önce twitter'e yazdı. Bu adam tam anlamıyla malın teki yok böyle bir salaklık yaa...

Cengiz Çubukcu
29.05.2011, 22:32
Trabzonsporun yapacağı en önemli şey en az 2-3 oyuncusunu Orduspora vermektir...

Fatih
29.05.2011, 22:36
Umarım kadroyu dağıtmazlar tekrar tebrikler başarılar.

Misina
29.05.2011, 22:37
Kupa Törenini orta yerinden yayınlayan Tayyip Radyo Tvyi kınıyorum

Hürgün Aygün
29.05.2011, 23:04
Hoşgeldin Orduspor iyi ki geldin.:)

TuAF2007
29.05.2011, 23:16
Bir Ordu'lu olarak kornayı yaktım geldim :)

Muhalif
29.05.2011, 23:23
Tebrikler Orduspor... Umarım bu kalıcı bir geliş olur. Seneye Giresun ve Rize'yi de bekliyoruz...

Emre EFENDİOGLU
29.05.2011, 23:27
Hoşgeldin Ordu, kalıcı olman dileği ile.

robinhood61
29.05.2011, 23:27
metin diyadin bir 2.bülent uygun vakası olmasın !
bu arada fenerli köpekler havlamaya başlamış , neymiş efendim samsun ve ordu trabzonsporu geçecekmiş

trabzon gitsninmiş samsun ordu kalsınmışış ta mışmış. Allah belanızı versin be

tebrikler orduspor darısı diğer karadeniz takımlarının başına

CAFER ÖZER
29.05.2011, 23:51
Süper lige gelen Ordusporumuzu tebrik ediyorum
İnşallah Orsusporla Beraber Trabzonsporda şampiyon olacak.
Trabzonsporun 6 şampiyonluğunun hepsinde Ligde Bulunan Orduspor belkide Bizim Uğurumuzdu.
Hoşgeldin Ordu
Seneye İnşallah Giresun Rizde çıkarda sahil komple Süper ligde olur

mehmets61
29.05.2011, 23:55
tebrikler seneye bolu giresun rize gelsin:)

macka61
29.05.2011, 23:59
tebrikler orduspor hoşgeldin süper lige

ozcilingir
30.05.2011, 01:08
ORDUSPOR'a Süper Lig de başarılar dilerim ,

slmn
30.05.2011, 01:21
Hoşgeldin ikinci takımım :cool:

hasan8861
30.05.2011, 02:10
tebrikler orduya..gelecek yıl süper ligde başarılar

Oğuzhan İnce
30.05.2011, 02:21
hayırlı uğurlu olsun ordu rize maçında kalearkasına asılan trabzonlu gençler pankartından sonra bile alınganlık etmediler adamlık ettiler ya helal olsun
memleketimin takımıdır hoşgelsin kalıcı olsun

SEDAT
30.05.2011, 02:51
- Tebrikler , Metin Diyadin'in başarısı yadsınamaz ...

Batuhan
30.05.2011, 06:54
Tebrikler Orduspor! :)

SEDER
30.05.2011, 10:39
ohhh bee valla çok sevindim..inşallah giresun ve rizede gelir.istanbul yavsakları sık sık gelsin karadenize..bence trabzon oynatmayacağı oyuncuları orduya versin..barış ataş, sezer, ferhat, sol beğe yenisi alınırsa cale yada piotr, bunlar bedelsiz orduya verilebilir..

Hüseyin Bağdat
30.05.2011, 10:48
Dün akşam maçı izledim. Orduspor maçı çok istiyordu bence hak ettiler. taraftarıyla süper lige çıkmayı hakettiler. Tebrik ediyor kalıcı olmalarını diliyorum...

deneme61
30.05.2011, 11:02
tebrikler ordu.. kalıcı olmanız dileğiyle

Mert67
30.05.2011, 11:31
Tebrikler Orduspor. :alkış:

cenk52
30.05.2011, 12:03
Kume dustugu gun yine cikariz demistim
Bu kadar uzun olacagini tahmin etmemistim
Tipki 1. Takimim Trabzonspor umun sampiyonlugu gibi...
İnsallah gelecek yilda Trabzonum sampiyon olur
Diyorumda bu duzende 92 puan toplasak neye yarar...

azelea
30.05.2011, 13:00
Orduspor'a Türkiye Süper Liginde Başarılar Dileriz.

Uğur GEMİCİOĞLU
30.05.2011, 13:12
Karabük-Samsun-Ordu-Trabzon... Gelecek yıllarda sahil boyunca deplasman olması dileği ile :) Karabük sahil değil ama sonuçta Karadeniz takımı :)

ApoCaN28
30.05.2011, 13:13
Stadyum da seyirci de süperdi , maç öncesi falan güzel bir maç ve sonunda Ordu süper lige geldi umarım kalıcı olurlar :)

OYılmaz
30.05.2011, 13:39
Tebrikler, Orduspor'un gelmesine çok sevindim. Bu arada Ordu'lular yoğun olarak Şişli'de mi yaşar korna seslerinden finale çalışamadım.

Murathan
30.05.2011, 17:53
Hoş geldin Orduspor,kalıcı olursunuz inşallah.:)

Yiğit SARI
30.05.2011, 19:40
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/thumb/e/ec/Orduspor.png/533px-Orduspor.png

Hoşgeldin :)

Ugur Kursad
30.05.2011, 19:50
Tebrikler ordu , biz gelsek daha iyiydi ya neyse :D umarım kalıcı olur ne kadar karadeniz takımı o kadar bereket ...

Ömer Kibar
30.05.2011, 20:05
Tebrikler Ordu , Karadeniz'den bir takım daha :)

Mustafa ÖZDEMİR
30.05.2011, 21:04
tekrar tebrikler...

Sibel
30.05.2011, 22:30
Kutlamaları izleyince bir kez daha mutlu oldum onlar için:)

mehmet83
31.05.2011, 05:48
Insallah seneye Giresun'um da gelir de kavgaya kaldigimiz yerden devam ederiz.:D Saka bir yana bir Giresunlu olarak cok sevindim. Insallah kalici olurlar. Kadroyu bozmadan kaliteli bir kac takviye ile Karabuk'un yaptigini yapabilirler. Yok takimi komple degistirirlerse Buca gibi olurlar.

Cem Akyüz
31.05.2011, 10:17
Metin Diyadin takimi ligde tutacaktir

Kazım Uzunboy
31.05.2011, 10:18
3 yıl içinde Avrupa, 5 yıl içinde de şampiyonluk istiyormuş Orduspor.

CAFER ÖZER
31.05.2011, 11:36
Trabzonsporun Şampiyonluğunda daha büyüğünü yapmayı planladığım Şampiyonluk kutlamalarını En azından ordusporla yaşadım,
Dün arabamın üstüne taktığım Bayrakla dolaştım.
Şu an evimin Balkonuna 2x3 boyutunda bayrak yapıtırıp taktım.Trabzonspor için 6 mx 5m ebatlarında bayrağım hazırdı ama kısmet olmadı.
Dün Orduspor Başkanının dinledim eğer dedikleri doğruysa orduspor ligde kalıcıdır.
Benimde meslektaşım olan başkan hemen hemen benle paralel şeyleri söyledi özetle
1-Metin Hoca ile devam edeceğiz.(gönderirse yanlış yapar)
2-Futbolcuların hepsine söz verdim onlar gitmek istemedikçe hepsi kalacaklar (güzel düşünce Bucaspor örneği var Tüm takımı dağıtıp 17-18 oyuncu aldılar sonuç ortada,Konyaspor ortada)
3-Yabancı Transferde 1,2 saatte Uçakla ülkesine gidebilecek yabancı oyuncular alacağız.(polanya,macaristan Bulgaristan olabilir.Brezilya gibi ülkeleri pek düşünmüyoruz)
4-İlk sezon Ligde kalıcı olmak için uğraşıp ondan sonra hedef büyüteceğiz
Buna benzer Mantıklı açıklamalar yaptı eğer uygularsa.
Bunun yanında Trabzonsporla abi kardeş ilişkisi kurulmalı,Trabzonsporun elinde oynatmayıpta kadroda Tutmak istediği oyuncuları Ordusporda değerlendirmesi gerekir diye düşünüyorum.Hem gözünün önünde olur hemde Orduspora katkı sağlamış olur.
Geçtiğimiz sezon TV lerde 34 maç için bekliyordum bu sezon 68 maç için bekleyeceğim.

Yasin Altuntas
01.06.2011, 03:04
[..]Spor Toto Süper Lig'in çok önemli bir vitrin olduğunu ve Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş'la aynı ligde yer almanın önemini vurgulayan Türkmen[...]

Ne Yalan söyleyeyim Maci izledigimde nedense sevinmistim ama bu pek olmadi bence ... Hani onlari sayiyorsun birsey demiyorum ama bizi neden saymiyorsun ?? Yoksa benmi cok abartiyorum ??

Chiko
01.06.2011, 03:24
[..]Spor Toto Süper Lig'in çok önemli bir vitrin olduğunu ve Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş'la aynı ligde yer almanın önemini vurgulayan Türkmen[...]

Ne Yalan söyleyeyim Maci izledigimde nedense sevinmistim ama bu pek olmadi bence ... Hani onlari sayiyorsun birsey demiyorum ama bizi neden saymiyorsun ?? Yoksa benmi cok abartiyorum ??
Bende beklerdim, kesinlikle abartmiyorsun.

irfan61
01.06.2011, 11:42

Ne Yalan söyleyeyim Maci izledigimde nedense sevinmistim ama bu pek olmadi bence ... Hani onlari sayiyorsun birsey demiyorum ama bizi neden saymiyorsun ?? Yoksa benmi cok abartiyorum ??Yavaş yavaş başladılar renklerini belli etmeye durun daha neler görecez.Hele bir lig başlasın daha neler olacak neler.

slmn
01.06.2011, 14:17
Başkan heyecanlı bu belli oluyor.Peşin hüküm vermeye gerek yok.