PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Baskanimizdan bomba açiklama !

My
29.03.2005, 02:42
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD ="normal10siyah">
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left> Arkadaslar, Ajansspor'dan asaadaki haber. Dier haber ajanslarinda da geçiyor ayrica. Gerçektende baskanimizin yaptii konusma bayaa bi olay yaratacak. Kirmizi renkli olan yerleri dikkatlice okuyun.</DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" ="ts"><T>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/aktug0002.jpg</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=left ="lineStory">BU SÖZLER OLAY YARATACAK!</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>

Trabzonspor baskani Atay Aktug Halka Arz yatirimcilarina seslendigi konusmasinda "Trabzonsporlu olmak Istanbul'a baskaldirisin sesidir" dedi ve Fenerbahçe camiasini ayaga kaldiracak açiklamalar yapti..

Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug, Trabzonspor Sportif'in halka arzinda rekor kirmak istediklerini söyledi.

Halka arz edilecek Trabzonspor Sportif hakkinda yatirimcilari bilgilendirmek amaciyla Almanya'ya gelen Aktug, Berlin'de yaptigi konusmada, Türkiye'de ve Avrupa'da basarilara kosmak isteyen Trabzonspor'un, halka arzdan sonra maddi olarak kuvvetlenecegini belirterek, ''Galatasaray, Fenerbahçe ve Besiktas bizden önce kurumsallasmaya geçtiler. Kurumsallasma geç kalinmis bir hamle. Amacimiz Trabzonspor Sportif'in halka arzinda 35-40 bin taraftari yakalamak. Bu konuda rekor kirmak istiyoruz'' dedi.

Trabzonspor taraftari olmanin bir ayricalik oldugunu ifade eden Aktug, Trabzonspor taraftarinin Anadolu'nun her tarafinda olduguna dikkat çekerek, ''Trabzonsporlu olmak Istanbul'a baskaldirisin sesidir. Sosyal ve ekonomik olarak ezilmislige baskaldirmaktir. Trabzonspor, Anadolu'yu temsil ediyor. Bundan dolayi Trabzonspor'un maddi olarak güçlenmesi gerekir. Tüm Trabzonsporlular Trabzon Sportif hisselerini alsinlar ve takimlarina sahip çiksinlar. Bu ayni zamanda iyi bir yatirim olacaktir'' diye konustu.

Türkiye liginde sampiyon olmak istediklerini ve hedeflerinin taraftarlarini bu konuda mutlu etmek oldugunu belirten Aktug, ''Sampiyonluk mücadelemizden vazgeçmis degiliz. Sampiyonluk hedefimiz sürüyor. 7 puan gerideyiz. Futbolda her sey mümkün'' seklinde konustu.

-''BIR TAKIM AYAK OYUNLARI''
Futbolun sadece sahada oynanmadigini ifade eden Aktug, ''Sampiyonluga ulasmanin iki yolu vardir. Birincisi iyi bir takima sahipsinizdir, sampiyonluga ulasirsiniz. Ikincisi takim iyi olmaz, Fenerbahçe gibi, ancak bir takim masa basi oyunlariyla kazanip büyük takim olunur''. Trabzonspor buna uymaz'' dedi.

Daha sonra Berlin Trabzonspor'un antrenman sahasini gezen Aktug, futbolcularla bir süre sohbet etti.

Burada gazetecilerin sorularini cevaplayan Aktug, Alman birinci liginde Schalke 04 takiminda oynayan Hamit Altintop'la temasa geçtiklerini belirterek, ''Hamit'le sadece biz degil birçok kulüp ilgileniyor. Hamit'in takimiyla sözlesmesi var ve kulübü onu birakmak istemiyor. Kendisi de takimdan ayrilmak istemedi. Emre Belezoglu ile Trabzonspor olarak ilgilenmiyoruz'' seklinde konustu.

Almanya ve Fransa'da irtibat bürolari açacaklarini söyleyen Aktug, bu konuda profesyonel elemanlarla yurtdisinda örgütlenmek istediklerini söyledi.

Trabzonspor Kulübü Genel Müdürü Burak Gürdal da yatirimcilari Trabzonspor Sportif hakkinda detayli bir sekilde bilgilendirdi. Trabzonspor Sportif'in elde edecegi karin tamamini ortaklarina temettü geliri olarak dagitmayi taahhüt eden IMKB'deki ilk sirket olacagini ifade eden Gürdal, bu yatirimdan herkesin yararlanmasi için Trabzonspor Sportif'in birim hisse fiyatinin 5,25 YTL olarak belirlendigini söyledi.

Trabzonspor'un borcu olmayan ve nakit zengini bir kulübe dönüsecegini ifade eden Gürdal, ''Yatirimcilar 6-7-8 Nisan tarihlerinde hisselerini ayirtabilecekler. Avrupa'daki vatandaslarimiz da geç kalmamalari için 4 Nisan'a kadar Avrupa'da subesi olan bankalarla irtibata geçip hesap açtirsinlar'' dedi.

Almanya'daki yatirimcilari bilgilendirme turuna Trabzonspor Yatirim A.S Yönetim Kurulu Baskani Sener Yavuz da katildi.</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: Gölge Oyunu

pacos_bill
29.03.2005, 02:50
Baskanimizin açiklamasi Türkiye gerçeklerini yansitiyor. Ancak fenerbahçenin ismini vererek bu sözü söylemesi polemik yaratacaktir ve firsat kollayan basinin eline koz verecektir. Bence biraz talihsiz bir açiklama olmus. Ayni açiklamayi takim ismi vermeden yapsaydi daha iyi olurdu kanaatindeyim. Edited by: pacos_bill

sanatik
29.03.2005, 03:14
katiliyorum pacos_bill

sayet masa basi oyunlarda ücüde ustadir ve sadece fb den bahsetmek olmadi.

Yinede aciklamanin gercekden o sözlerle yapilip yapilmadigini arastirmak gerek.

Utku061
29.03.2005, 03:38
Isabetli bir açiklama tebrikler Baskan.

TS 61
29.03.2005, 04:32
Bence de yerinde açiklama..

Trabzonsporlu'nun nasil düsündügünü anlatmis.

Biz saha da kazaniriz, gerisi de yalan...

Tebrikler baskan............

TS 61
29.03.2005, 04:33
Bu arada haberi ben az önce NTV haberde dinledim.

Uydurma degil..

kelkitli29
29.03.2005, 07:10
aciklama hosuma gitti. calkalandiralim feneri. bu sinirle sampiyon mampiyon olamazlarsmileys/smiley36.gif. hemem karisir takim

Muhalif
29.03.2005, 08:34
Sözlerinin yanlis anlasildigina 1 e 10 bahse girerimsmileys/smiley17.gif

Çakır
29.03.2005, 09:08
Benim tanidigim Atay Aktug bu cümleleri aynen söylemistir, bukonuda süpheniz olmasin. Trabzonspor taraftarinin görüsünü birebir yansittigi için Baskan'in açiklamasinda en küçük bir yanlislik da yoktur, bunlarin artik dile getirilmesi lazim. Ali Sen gibiler çikipyüzü kizarmadan"Ben bir tasla Fener'i sampiyon yaptim" diyebiliyorsa, Aziz Yildirim tüm medyanin önünde"Artik masabasi oyunlarini ögrendim" açiklamasini yapiyorsa, bizim Baskan'imiz da tabi ki bunlarla ayni netlikte konusacak "Fener ayak oyunlariyla sampiyon oluyor" diyebilecek. Baskan'i tebrik ediyorum. Açiklamanin az da olsa elestirilebilecek tek yönüFener'in diger ikitakimdan ayri degerlendirilmesi. Fener neyse digerleri de odur her zaman.

hakantpl
29.03.2005, 09:16
Baskanimin Açiklamalari çok dogru ve Bunlari biz Zaten biliyoruz Ancak. Açiklamada Sadece Fenerin adini Kullanmasi Talihsizlik olmus. Diger Ezik Bizans Takimlari deseydi daha yerinde Olurdu..

CAFER ÖZER
29.03.2005, 09:30
Bence ATAY AKTUG geri adim atmamali sonuna kadar bu FB nin rezaletlerini gündeme getirmeli.

Anlatmali ALI SEN in söyledigi Senolun Elinden sampiyonlugu aygünün kafasini sararak aldim lafini.

Anlatmali.G.antep i 3-0 dan 4-3 yenipte o sene Hakan bayraktarin transferinde avrupa üzerinden nasil hileler yaparak bu oyuncuyu aldigini ve sonra oynatmadigini.

Anlatmali FB nin sampiyonluga giderken rakip takimlarin oyuncularina transfer teklif ederek o yuncunun kendilerine karsi oynamamasi için ugrastigini.Anlatmali SERKAN gibi soysuz serefsiz oyuncularin Kupa maçinda Trabzonsporlulari sakatlamak için oynadigini ve bir gün sonra FB ile sözlesme yaptigini.

Anlatmali D.BAKIR li serefsizlerin geçen sezon Trabzonsporlu oyunculari sakatlamnak için nasil mücadele verdiklerini

Anlatmali Denizlisporlu yöneticilerin geçen sezon nasil tüm stadi FB li taraftarlara biraktigini.

Anltamali KUPA maçinda Trabzonda elenecegini anladiginda kendi cebinden çikardigi mermer parçasini sataddan atildi süsü vererek maçi iptal ettirmeye çalisarak Trabzonsporu kupadan elemeye çalisan FB li teknik Soytari OTTO BARIÇ i anlatmali.

BASKANIM ARKADNAYIZ su yukarda saydiklarim FB NIN ayak oyunlarindan sadece bir kaçi anlat bu serefsizler yoksa aynen devam edecekler.anlat yoksa AZIZ YILDIRIM söyledigimi inkara ederek ben ekonomik manada saha disinda kazanilir dedim diyerek inkar yolunu seçecek Bence Kulüp baskanlarina büyük göreve düsüyor FB nin Çirkefligini herkese anlatmak gerekir.

zafercalikoglu
29.03.2005, 09:31
Açiklama iyi ama isim verilmemesi gerekir,yine kimseden korkmadigimizin bir göstergesi,

Emorfo
29.03.2005, 10:09
Bilmedigimiz bir sey degil. Sokakta olsun he ryerd eolsun bunlar konusulan seyler.

Fener=saibe ve kirlilik bunun baskasi açiklamasi yoktur. Fb camiasindan biri çikipta biz temiziz açiklamalri yapmasin.. Alem biliyor ne mal olduklarinii...

Zafer Keskin
29.03.2005, 10:17
ASIL SIMDI TRABZONSPORUN istanbula kafa tuttugunun adimlari atildi diyorum ben baskanimiz biz istanbulun ayak oyunlarina alet olmadik olmayacagiz diyerek trabzonspor ruhunun ne kadar asaletli ve cesaretli oldugunu gösterdi helal olsun baskan .......

seyyahali
29.03.2005, 10:35
büyük bir ustadin sözü var '' her zaman dogruyu söyle ama her dogruyuda her yerde söyleme'' demistir. bilinen gerçekler ortada görünen köy kilavuz istemiyor ama baskanimizin bu açiklamasi bir polemik muhabbeti olacaktir insallah uzun sürmez. bizans oyunlariyla degil futbolumuzla sampiyon olmak istiyoruz

kadirsa_2000
29.03.2005, 10:48
Arkadaslar ben Atay Baskanimizin kesinlikle bu sekilde isim vererek açiklama yapacagina inanmiyorum, bunu bugüne kadarki bütün açiklamalarini, üslubunu az çok takip eden herkes bilir. Ben, bu haberi tartisip daha fazla çanak tutmayalim derim.

oflubektas
29.03.2005, 10:57
YANLIS OLDU

Eger baskanimizin yaptigi açiklamalarin arkasi gelecek,medyayada infial yaratacak,yargiya intikal edecek ve sonunda fenere yaptirim olarak dönecekse bu açiklama anlam kazanir.Yaklasik 20 sene önce bu ayak oyunlarini yapan milan,parma ve lazio yu küme düsürmüsler ve kupalarini elinden almislardi .Ayni sey yaklasik 15 sene önce O.Marsilya'nin basina geldi.Adamlar hem küme düstü hem de sapiyon kulüpler kupasi ellerinden alindi.Ancak Türkiye'de böyle birsey olmayacagini hepimiz biliyoruz.O nedenle bu beyanat(eger dogruysa)gerginlikten baska bir ise yaramaz.Kadiköy'deki maçimiz sonrasi bir Trabzonsporlu veya fenerli kardesinizin,arkadasinizin cenazesini görmek istemiyorsaniz (ki ölenlerin yasi 15-20 arasi olur daima)bunlara prim vermemeliyiz bana kalirsa

andrei07
29.03.2005, 11:18
AÇIKLAMA GÜZEL ANCAK SONRASINDA HEMEN GERI VITES YAPMIS SAYIN BASKAN YA SÖYLEME YA ARKASINDA DUR

#10 Fietra
29.03.2005, 11:29
Aslinda açiklama çok iyi olmus.Yönetimimizin böyle cesaretli bir sekilde mertçe verdigi demeçleri zevkle okuyorum.Çünkü sanirsam diger Anadolu klüplerininde artan baskisiyla Istanbul'a bir antipati basladi Diyarbakir,Gençlerbirligi vs.

Bundan dolayi baskanimiz medyadan Fenerbahçe köpekleri tarafindan gelecek elestiri oklarindan korkmayacaktir ve her daim her yerde söz hakkini kullanarak agizlarinin paylarini verecek ins.

A.Hilal Çakıroğlu
29.03.2005, 11:39
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

baskanin bu açiklamalarini ben çok begendim. kesinlikle geri adim atmamasi gerekiyor.bizlerinde sonuna kadar baskana destek olmamiz lazim özellikle basina karsi tek basina birakmamaliyiz

ozcan_asanoglu
29.03.2005, 12:19
açiklamalar güzel ama ortami gerip geri adim attiracaksa ne geregi vardi diye düsünüyorum...

Ayrica bundan çok daha önemlisi, sadece fenerin adini vererek konusmasi da yanlis oldu...gs. ve bjk.nin sampiyonluklari temiz fenerinkiler mi kirli...hepsi ayni...en azindan kulüp ismi vermeden ist. takimlari diye bahsedebilirdi....

Ömer SEVİNÇ
29.03.2005, 12:33
Ya bunlari söylemeyekti yada arkasinda duracak.

Eger sözlerini geri alirsa artik baskanimizi kimse sallamaz ona göre.Ilk defa isim vererek bu kadar büyük bir sahsiyetten tepki geliyor beyler. Belki bu sefer destek görür baskanimiz da bir seyler degisir.

Semih GÜL
29.03.2005, 13:36
Bilmedigimiz bir sey degil. Sokakta olsun he ryerd eolsun bunlar konusulan seyler.

Fener=saibe ve kirlilik bunun baskasi açiklamasi yoktur. Fb camiasindan biri çikipta biz temiziz açiklamalri yapmasin.. Alem biliyor ne mal olduklarinii...

Biliyoda kimse medyaya gelince bisey demiyor.her baba yigit çikipda bisim baskan gibi konisamiyo...smileys/smiley2.gif

Salih61
29.03.2005, 13:44
Ne güzel de demis...Agzina Saglik Baskanimizin...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Saygilarimla...

zinos_zon
29.03.2005, 13:55
arkadaslar atay bey bu açiklamayi neden yapti, söyle birkaç gün geriye gidelim

fener baskani degil miydi, "saha içi yetmiyormus saha disinda da mücadele etnmek gerekiyordu, ögrendik, yapiyoruz" mealinde açiklamalar yapan?

serefli türk medyasi, fener baskaninin, namuslu bir ülkede olay yaratmasi gereken açiklamalarini es geçip, atay baskan'in sözlerine yumulacaktir..les kargalarinin bir özelligi de budur. sasmayiniz..

mahir_kuzey
29.03.2005, 14:24
Baskanimizla gurur duyuyorum. Bu açiklamaya gelecek tepkileri tahmin edebiliyorum ve aklima sevgili Can YÜCEL'in bir sözü geliyor. Ne demisti Can baba : BU MEMLEKETTE ...ÖTE ..ÖT DEMEK SUÇ OLDU....

bakin bende nokta koydum oraya.

Fenerbahçe isminin kullanilmasinda bir anlasmazlik var galiba ama bence çok yerinde olmus. Inceldigi yerden kopsun arkadas. Adamlar mahalli liglerdeki sampiyonluklarini bile yildizlarina saydirdilar. Bu isler hep masa basinda olan isler. Kimin kaç sampiyonlugu var hesaplasinlar bakalim. Saymakla bitmez bu ayak oyunlari.

Baskanimiz TRABZON A, TRABZONSPORA yakisir sekilde temsiliyet gösteriyor. Darisi TARAFTARIMIZIN basina...

61trabzonomer
29.03.2005, 15:17
Dogru söze ne gerek iste böyle konusacaksin otoriteni,sayginligini kabul ettireceksin.Ayrica özcan kardes yalniz fb diye söylemis olmasinin sebebi bana göre isin basinda fb oldugundandir bu isi ilk bunlar çikartmistirda ondandir diye düsünüyorum.

bunlara ne desek azdir bunlar herseyi hak ediyor.Atay baskan az bile demis susmayalim devam..

Trapzone
29.03.2005, 15:42
Böyle bi baskanimiz oldugu için gurur duyuyorum agzina saglik baskanim biz taraftarlar herzaman yanindayiz birileri meydani bos buldu istedigi gibi at kosturacaklarini sandilar ama karsilarindakinin ATAY AKTUG oldugunu unuttular tabi helal BÜYÜK BASKAN smileys/smiley32.gif

BDiler61
29.03.2005, 16:03
baskanimiz dogrulari söylemis,hepimizin baskanimiza destek vermesi lazim

61-firtina
29.03.2005, 16:12
Dogru söze ne denir smileys/smiley32.gif

TSerdar_61
29.03.2005, 16:22
bize alkislamak düsersmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

zanoylu
29.03.2005, 16:54
Harrbi bomba olmus yaaawww.

unyelimetin
29.03.2005, 17:08
Baskan herkesin bildigini ve yine herkesin söyledigini söylemis.Ancak fenerli medyanin Trabzon askindan dolayi yine ortalik ayaga kalkti.

"Saha içi yetmiyormus saha disinda da mücadele etnmek gerekiyordu, ögrendik, yapiyoruz" mealine baskanimiz açiklama getirmek istemis sanirim;ancak biz ne demek istedigini anlamistik.Hatta biliyorduk.

Atay Aktug Ali Sen'in itirafini,Cafer'in söylediklerini,Cem Deda'nin son marifetini ve daha nicelerini de ifade etmis aslinda ama onlar bize hakaret-küfür etmekten baska bir sey bilmezler.

Yine de bu tarz açiklamalar hosuma gitmiyor ancak bu alçaklara anlayacagi dileden konusmak gerekiyor ne yazik ki.

Eselenin bakalim!!!

yattara11
29.03.2005, 17:24
bence çok güzel oldu bu açiklamalari... bugüne kadar dogrudan dogruya isim verilmedi de ne oldu? hep sikeye maglup olduk... bazi gerçekleri yigitçe söylemek farz oldu artik... ALLAH'in EZIKLERINDEN KORKACAK HALIMIZ YOK YA!önemli olan elimizde delil bulunmasi... simdi ezikler zirlamaya baslayinca ('bizayak oyunlariyapmiyoruz diye') onlara verecek cevabimizin olmasi gerekir... Edited by: yattara11

unyelimetin
29.03.2005, 17:45
Resmi siteden son dakika...

"Tavir koydu

Daha sonra gazetecilerin israrli sorusu üzerine Aktug, 'Ben daha önce Aziz Yildirim'in söyledigi gibi ayak oyunlariyla sampiyon olunur dedim. Fenerbahçe baskanini suçlamadim. Böyle yazarsaniz tekzip ederim' diye tavir koydu."

yattara11
29.03.2005, 17:47
ne bu simdi?!? sevincimiz kursagimizda kaldi smileys/smiley4.gif

Berat
29.03.2005, 18:46
ISTE F.BAHÇE KULÜBÜ'NÜN YAPTIGI YAZILI AÇIKLAMA:

Trabzonspor Kulübü Baskani Sayin Atay Aktug?un bugün gazetelerde yer alan talihsiz ve sasirtici açiklamalarini siddetle kiniyoruz. Tribünde siddet ve olaylarin önlenmesi için bir çok tedbirin alindigi, kampanyalarin düzenlendigi, herkesin ve her kesimin hassas oldugu bir süreçte Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug?un bu sözleri ile futbolun etik anlayisinin bagdasmadigi kanisindayiz.

Trabzonspor gibi güzide bir kulübün baskani takiminin sampiyonluk yarisinda geriye düsmesinin faturasini baskalarina kesmeye çalisirken, attigi dikkatsiz adimlar nedeniyle bir büyük camiayi hedef alarak kamuoyunda infial yaratmistir.

?Trabzonspor Anadolu?yu temsil ediyor.. Trabzonlu olmak Istanbul?a baskaldirisin sesidir? sözleriyle tehlikeli virajlarda dolasarak kendi yetersizliklerini, kendi açiklarini baska yöntemlerle kapatmaya çalisanlar her zaman oldugu gibi dogrunun ve gerçeklerin yaninda basarisizliga mahkum olacaktir.

Ayrica, Sayin Aktug?un?Istanbul?a baskaldiris sözleriyle? Türk Sporu?nda siddeti ve düzensizligi önleme yasasinin 15. maddesine aykiri davrandigi, açiklamalariyla ayrimcilik yaparak taraftarlari tahrik ettigi de açikça ortadadir. Ligin kritik haftalarina girildigi böyle bir dönemde Trabzonspor yöneticilerinin her puan kaybi sonrasi baskalarini suçlayici açiklamalar yapmasi, farkli konular ima etmesi de manidardir.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak herkesi bildigini açiklamaya ve ima ettikleri ya da açikça dile getirdikleri suçlamalari kamuoyu önünde ispata davet ediyoruz.

Kendi açiklamalari içinde bile ?ekonomik yönden güçlü? olmamiz gerek seklinde sözleri yer alan Atay Aktug?un böyle bir hedefi varken Fenerbahçe gibi Türk Sporunun her dalinda yillarca serefiyle saha mücadelesi vermis bir kulübe dil uzatmasi, olsa olsa kendi sportif ahlak anlayisinin eksikliginden kaynaklanan bir zafiyettir..

Fenerbahçe Spor Kulübü yönetimi olarak futbol naklen yayin ihalesi ve havuz payi dagiliminda Trabzonspor?un haklarini Trabzonlulardan daha çok korudugumuzu ve savundugumuz bizzat baskan Atay Aktug ve Yönetim Kurulu tarafindan bilinen bir gerçektir.

Trabzonspor Kulübü Baskani Sn. Atay Aktug bugüne kadar yapmis oldugu her açiklamasinda, Fenerbahçe Kulübünü ve Yönetimini kendilerine örnek aldigini belirtmesine ragmen bugünkü tavri ve kistirtici açiklamalariyla kendini bile tekzip eden bir davranis sergilemistir.

Sayin Atay Aktug?a; Fenerbahçe ile ilgili açiklama yapmadan önce bizzat kendi eski ve yeni yöneticileri ile Fenerbahçe?nin nasil bir camia oldugunu istisare etmesini öneriyoruz.

Ayrica, Fenerbahçe Futbol takiminin geçen yil Sampiyon olurken Trabzonspor?u her iki maçta, bu yil da Trabzon?da 2-0 yendigini hatirlatiriz.

Fenerbahçe Spor Kulübü Baskani Sn. Aziz Yildirim?in hangi anlami tasiyarak söyledigini defalarca açikladigi mali genel kurulda sarfettigi sözleri farkli yöne çekmek isteyenler kendi basarisizliklarini kamufle etme, gündemi degistirme ve Fenerbahçe?nin yolunu kesme hedefi gütmektedirler.

Fenerbahçe?nin güçlendigini, yükseldigini ve gelecegin kulübü olma yolunda dev adimlarla yürüdügünü görenler aliskanlik haline getirdikleri karalama kampanyalariyla Fenerbahçe?nin yolunu kesmeye çalisiyorlar.

Fenerbahçe hiçbir zaman futbolun kirli ve pis yaninda olmadi..Saha disi oyunlara hiçbir zaman basvurmadi.. Aksine bu tür oyunlara engel olmaya çalisti.. Fenerbahçe kirlilige alet olmadi, alet etmeye çalisanlara firsat vermedi ve asla da vermeyecek.

Biz Fenerbahçe Yönetim Kurulu olarak temiz, sikesiz, lekesiz bir futbolun ugruna tüm çabalari sarfeden ve bu dogrultuda mücadele veren ve her zaman da verecek olan bir büyük kulübün ve camianin basinda görev yapiyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü maksadini asan sözlerle camiamizi suçlamak ve karalamak isteyen kifayetsiz muhterislerin oyunlarina hiçbir zaman ayak uydurmayacak ve çekilmek istenen kaos ortamina girmeyecektir.

Hukuki haklarimiz sakli kalmak kaydi ile, Sayin Kamuoyunun bilgisine sunariz.

Saygilarimizla,
Fenerbahçe Spor Kulübü
Yönetim Kurulu

Bülent Şirin
29.03.2005, 18:56
Bu açiklama tarafimdan kayitlara geçirilmistir. Ileride gereken yer ve zamanda ilgili platformlarda kullanilmak üzere...

Berat
29.03.2005, 19:02
Resmen saçmalamislar Bülent Abi,,her satiri ayri bi komedi.. Baskanin açiklama zamanlamasi ve bazi seyleri ifade edis tarzi ne kadar dogru,o bence tartisilr ama febe yönetimininb daha çok saçmaladigi kesin..

ama tabii ki kamuoyuna onlar hakliymis gibi yansir,ayri konu...

ozgur
29.03.2005, 19:15
Nedense bana bu fb aciklamasi turkiyede politikacilarin, iskence ve yargisiz infaz suclamalarina verdikleri yanitlari hatirlatti. Yok fb ayricalikli degilmisde, yok serefleriyle mucadele ederlermiste, yok trabzonspor'un hakkini daha iyi korurlarmisda. Ulan herifler bizi ne cok seviyormusda haberimiz yokmus.smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Burada fbye yoneltilen suclamalari tekrar tekrar yazacak degilim. Ornegin gsliler fblilere bir pet sise firlatiyor, federasyon hemen gsnin sahasini kapatiyor. Fbliler gencler macinda genclerli oyunculari tartakliyor, korugu yirtiyor, federasyon sus pus. Hakem cem deda aurelio'nun tekmesinden sonra tam tv kaydiyla 10 sn dusunuyor. Dusundukten sonra sari karta kanaat getiriyor. Bu on snyede acaba neyi dusunuyor. Gecen sene fbnin kritik macindan once zafer biryol ve altani hakem bulent uzun kartlarla cezali duruma dusuruyor, sonraki hafta fb konyayi eziyor. Simdi bulent uzun nerede? Ikinci ligde bile mac verilmiyor kendisine. ulan fbli kopekler zaten size 96dan beri kilim actirmayin agzimizi, yaptiginiz pustluklari bide bilmezden geliyorsunuz ya ne diyeyim. Gidin senol hoca ya sorun, fb medyasi ve istanbulun pustluklarini. Burada dayanamadim no post cezasi alacagimi bile bile fbye hakaret ediyorum. AZIZE SEN Bir O......C.....sun. Anlayan anlamisdir.

yattara11
29.03.2005, 19:15
ben deokudum febeli sikecilerin cevabini... yahu gülmekten öldüm! smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

tsakrep61
29.03.2005, 19:20
baskanimiz cok cesur ve delikanlica konusmus yakisir baskanimiza sonuna kadar arkasindayiz kendisiyle gurur duyuyoruz

varol baskan

objek
29.03.2005, 19:25
Arkadaslar bu almanya konusmalari eskiden politikacilarin basina dert olurdu! malum medyamiz is pesinde adamlar sansasyon yaratacak haber pesindeleradamlar konusan kisinin niyetini degil cimbizla secilmis tahrik edecek kelimeler pesindeler bu les kargalarina koz vermeyeceksin malzeme sikintisi cekiyorlarsavas ciksa umurlarinda degil yeterki gazete satsin simdi birde fener cephesinin tepkilerini gundeme tasirlar 2-3 haftalik malzeme hazir yani!Kim ne dersin siyasi partilerden daha cok basin toplantisi yapar duruma gelen klupler konusurken cok dikkatli olmak zorunda. saygilar

lazpirana
29.03.2005, 19:35
helal sana baskan smileys/smiley32.gifezdirmeyin artik tabzonusporumuzu

ne bu fener her maçinda on iki kisi oynuyorsmileys/smiley7.gif

kadirsa_2000
29.03.2005, 19:47
Sen kalk; basin sözcün, futbol takimindan sorumlu en yetkili adamin (ayni zamanda teknik direktörün) konusunca "Çok konustunuz" manasina gelen açiklamalar yap, sonra böyle gereksiz yere düsmanin eline koz verecek açiklamada bulun.

Ben yine diyorum, bence Atay Baskanimiz takim adi belirtmemistir konusmasinda, çarpitma vardir. Belirttiysede gerek yoktu derim. Bizle ugrasanlarin haddi hesabi yok, biz gidip birde bunlara laf veriyoruz.

My
29.03.2005, 19:59
Arkadaslar ilk basta Meltem TV' de dinlediim haberi aktariim. Baskanimiz fener neden bu kadar tepki gösterdi benim konusmama anlamadim. Benim bu dediklerimi tüm Türkiye söylüyor. Hem ayrica bunu ben diil Aziz(e) YILDIRIM kendi açiklamasinda dile getirdi. Bende bunu herkesinde dile getirdii gibi yorumladim. Bu kadar tepkiye anlam veremedim demis. Ilk basta sunu söliim kendi aazindan diildi haber ve toparlayabildiim kadar aktariyorum bunlari ! He bu arada bunu sadece fenere söylemis çünkü bunu kendi baskanlari açiklamis. JimLASTIKçilerden ve GAY-se lerden böyle bir açiklama gelmedii için onlari katmamis. Ve sonrada farkindaysaniz medyadada fenere karsi bayaa bi söylenmeler basladi. Geçende Samsun baskani Ismail UYANIK fener bizim onlarin sömürgesimi olmamizi istiyordu. Gelicekler bize 8 tane atacaklar ve gidecekler böyle istiyorlar diye bi açiklamalari olduydu. En ilginci bunlarin sergilemis olduu tavirla ilgili olduu için Ermen TOROGLU'nun yazisini okuyaniniz varsa orada görebilirsiniz. Azize programa tel açiyor ve TOROGLU'nun annesine küfür ediyor artik ne diyorsa TOROGLU'da bunu yazisinda belirtmis. Ayrica zihniyetlerinide en açik sekilde göstermis yazisinda.

Baskanimizin bu konustuunu Türkiye bilmiyormu anasini satiim. Tabiki biliyor ver her kösede her bucakta bu konusuluyor, dile getiriliyor, biliniyor. Ama baskanlari 7 yillik yatirimiyla (!) çok güzel bir sekilde medyayida, federasyonuda kendine köle etmis kimse sesini çikaramiyor. Çiksa bile çok ciliz kaliyor. Bunun açik açik konusulabilmesi için büyük bir firsat bence bu açiklamasi baskanin. Gündem olusturacak bu açiklamada fener didik didik edilecei kesin.

Ayrica betfendüler koskocaman bi cevap yazmusss http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifValla ben çok daha aar bisii bekliyordum. Çünkü fenerin en bariz politakasi saldirma, asaalama, küçümseme politakasidir. Dediim gibi her nasil olmussa kendilerine hesapta biz düzgün kulübüz imajimi vermeye çalismislar nehttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifTabiiki isin dier kismi ise medya kismi, siz simdi medyanin havlamalarini seyredin. Baskan son derece dik bir durus sergilemeli. Onlarda simdi her önüne gelen havlayacak, o kadarda kaale almamak lazim zaten tipik davranislari bu. Her önüne gelen yöneticide bunlari kaale alip cevaplamamali diye düsünüyorum http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

He simdi STV'de dinledim baskanimizin bu açiklamasina çook sasirmislay, aazlari açik kalmis http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifErgun GÜRSOY'da baskan dooru söylüyordemis http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifEdited by: Gölge Oyunu

Tunga
29.03.2005, 20:40
YANLIS OLDU

Eger baskanimizin yaptigi açiklamalarin arkasi gelecek,medyayada infial yaratacak,yargiya intikal edecek ve sonunda fenere yaptirim olarak dönecekse bu açiklama anlam kazanir.Yaklasik 20 sene önce bu ayak oyunlarini yapan milan,parma ve lazio yu küme düsürmüsler ve kupalarini elinden almislardi .Ayni sey yaklasik 15 sene önce O.Marsilya'nin basina geldi.Adamlar hem küme düstü hem de sapiyon kulüpler kupasi ellerinden alindi.Ancak Türkiye'de böyle birsey olmayacagini hepimiz biliyoruz.O nedenle bu beyanat(eger dogruysa)gerginlikten baska bir ise yaramaz.Kadiköy'deki maçimiz sonrasi bir Trabzonsporlu veya fenerli kardesinizin,arkadasinizin cenazesini görmek istemiyorsaniz (ki ölenlerin yasi 15-20 arasi olur daima)bunlara prim vermemeliyiz bana kalirsa

+1

My
29.03.2005, 21:04
YANLIS OLDU

+1

Her türlü alavareyle dalavareyle, masabasi oyunlariyla 96 senesinde elimizden çatir çatir alinan sampiyonluk sonrasi bu ülkede herhangi bir fenerliO.Ç. ölmediyse, ölmedii gibide bu uurda iki can veren bizlerin gözünün içine baka baka Ali SEN köpei o sene sampiyonluu ben aldim demesine raamen bir tek fenerli O.Ç. ölmediyse bundan sonrada bisii olmaz merak etmeyin. Ayrica nasil olsa bisii olmayacak o yüzden ses çikarmayalimda bana çok acaip geldi doorusu.

yattara11
29.03.2005, 21:57
arkadasimdan duyduguma göre gayse de bize arka çikmis durumdasmileys/smiley36.gif

büyük olan biziz diye sustuk,sustuk,hep sustuk... 20 yildir sustuk... sustugumuz için 20 sene sampiyonlugu kaybettik... yine susarsak bir 20 yil daha bekleriz,sampiyon O-L-A-M-A-Y-I-Z... bundan sonra ALLAH'in bildigini kuldan saklamaya gerek yok... davamizi baslatalim ve sonuna kadar bu isin ucunu birakmayalim... eger bu futbolda bazi seyleri degistireceksek riski göze almali, kendimizi feda etmeliyiz...

HAYDI BASKAN SAKIN GERI ADIM ATMA...

Mollasalihoğlu
29.03.2005, 22:02
fenerbahçe bi de utanmadan kinamis baskani

o kadar halt ye yüzüne vurulunca kina.

ne oldu o kösele suratlari mi kizardi?

hayret ya!

Tunga
29.03.2005, 22:17
Sizi bilmiyorum ama biz 20 senedir hiç susmadik. Ne degisti.

Gene degismeyecek. Özkan Sümer'i bu ugurda feda ettik de ne oldu? Kim kazandi?

Elin .... Feneri yüzünden, simdi baskanimizin, etik degerlere sahip olmadigi söyleyen onlarca haber çikiyor sagda solda.

Hakli iken haksiz duruma düsürülüyoruz.

GS arka çikmis. Onlar önce arkalarina sahip çiksin. Neden BJK, GAYse çikip da bu laflari etmiyor da biz elin hamiligini yapiyoruz. Ayidan post, bizanstan dost olmaz. Onlardan gelecek destek Allah'tan gelsin.

Bu konusmayi yersiz buluyorum.NEDEN?

1- Bu konusma yanen yapilsa ve direk FB demek yerine, ima edilseydi, ama öyle ki tanimlama gibi bir imadan bahsediyorum, o zaman FB Kö--ekleri de buna bir cevap veremeyecekti. Dolayisiyla hem Atay Baskanin konustuklari ön planda kalacakti hem de FB k---kleri buna cvap veremedikleri için, tam da zayif düstükleri bu dönemde (Hooijdonk, Daum olaylari, Denizli maglubiyeti, vb) camialarini bir araya getirmek için firsat bulamayacaklardi.

2- It iti isirmaz! Bugün destek çikanlar, yarin bu konu da mesela Meclis gündemine gelse çikip da Atay Baskan dogru söylüyor mu diyecekler. Hadi canim sen de!

3- Madem FB'yi elestirecektik, eger bunu gerekli görüyorduk, o zaman da bunu en acimasiz bir sekilde ve hazirlikli olarak yapmaliydik. Simdi bu sözlerden geri adim atilirsa (ki ben bunun hazirliklarini görüyorum) o zaman ayip olmayacak mi! Bize yakisacak mi?

FB ile her yerde ve her ortamda savasacagiz. Hatta onlari 1980'lerde yaptigimiz gibi samar OGLANI edecegiz. Ama BUNU AKILLI YAPACAGIZ. Almanya'da verilmis uyduruk bir demeçle degil.

FB'nin ne mal oldugunu herkes biliyor. GS ve BJK'nin de ayni kumastan oldugunu da.

Hazir Anadolu Klüpleri de bu yola yavas da olsa girmisken kendimizi hedef yapmanin ve gerçek mücadelenin sekteye ugratilmasinin manasiz oldugunu düsünüyorum.

Kiliç kinindan bir kere çikar. Sen vuramazsan sana vururlar!

ikrime_61
29.03.2005, 22:19
bence baskanimiz bu aciklamalari yapmakta gec bile kaldi ama olsun artik gercek atay aktug yeni konusmaya basladi vede sonuna kadar dahakli artik trabzonsporun hakkini birilerinin korumasi lazimdi bicak kemige dayandiki baskanimiz bu aciklamada bulundu

My
29.03.2005, 22:23
Sevgili Of'lu kardesim. Onlarin yüzünde essek derisi gerili, o yüzden kizarma gibi durumlar söz konusu olamaz. ''La bunlar Istanbul Anadolu diye bizleri ayiriyo (smileys/smiley4.gif) ayirincada canimiz aciyo '' dan çikan durum itibarindan,can havliyle yüzlerinin babun poposu gibi kizarmasidir sadece smileys/smiley2.gifYoksa tükürsen sükür duasina baslarlar...

Mollasalihoğlu
29.03.2005, 22:26
smileys/smiley2.gif

Utku061
29.03.2005, 22:36
Bence bir konuda hatali Baskan,sadece Fb yi ise katmakla,diger 2 sülük çok mu edebli bir sekilde sampiyonluklari kazandi.Insallah GS'i hem geçen senenin hemde bu senenin rövansindan yeneriz! Aksi bir sonuç istemiyorum..

Mollasalihoğlu
29.03.2005, 22:38
utu dogru diyosun da hiç biri bu fb kadar yüzsüz degil bence.

Hasan Cubukcu
29.03.2005, 22:48
selamlar bence baskan iyi yapmis bu aciklamalan , bence birdahaki basin aciklamasinda gs vebesiktasida topa tutmasi lazim.

bundan sonra anadolu kulüplerinin baskanlarini görmek istiyoruz ,korkmayin trabzonlular arkanizda,bizde pustluk yoktur sizi yari yolda birakmayiz cünkü biz trabzonluyuz!!!!!!!!!

yüklen trabzon

kadirsa_2000
29.03.2005, 23:30
Evet arkadaslar bende görüntülerini izledim haberin, direk Atay Baskanin agzindan duydum cümleleri. Baskanimiz iyi mi yapti kötü mü yapti tam karar veremiyorum ama bu konu basimizi agritacaga benziyor. Hayirlisi olsun.

TSlimetin08
29.03.2005, 23:54
baskanimiz cok cesur ve delikanlica konusmus yakisir baskanimiza sonuna kadar arkasindayiz kendisiyle gurur duyuyoruz

varol baskan

smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

zinos_zon
30.03.2005, 00:07
simdi, olnai tartisma zamani degil

baskanimiz sözünün arkasinda, biz de baskanimizin arkasinda duracagiz..tek bir fire vermeden hem de..

biz, trabzonsporuz.

sanatik
30.03.2005, 00:25
karadenizgazetesinde online yayinlanan haber:

Aziz Yildirim'in sözleri itirafdir

YILDIRIM SÖZLERI
Trabzonspor Baskani Atay Aktug, "Fenerbahçe ayak oyunlari ile sampiyon oluyor" sözlerine tepki gösterilmesini bir anlam veremedigini söyledi. Sözlerinin arkasinda oldugunu ifade eden Aktug, "Bu tesbiti Aziz Yildirim'in 'Biz düne kadar sampiyonlugun sahada kazanildigini saniyorduk, megerse böyle degilmis' sözlerine dogrultusunda yaptim. Bunlar bir itiraftir bence" dedi.
HERSEY MÜMKÜN
Aktug, "Yildirim'in sözlerinden herkes gibi bende F.Bahçe'nin masa basi oyunlari ile sampiyon oldugunu anladim, onu söyledim. Trabzon'un bunu yapamayacagini ifade ettim. Ben kalkip Besiktas veya G.Saray için bunu söylemedim" dedi. Sampiyon olmak istediklerini belirten Aktug, bu hedeften vazgeçmediklerini belirterek, "Sansimiz sürüyor. 7 puan gerideyiz. Futbolda her sey mümkün" dedi.

ikrime_61
30.03.2005, 00:33
zaten biz taraftarligimizi (yanlis anlamayin yapmiyoruz diye degil) , futbolcu futbolculugunu, yontim yoneticiligini bilse yani herkes isini bilse inanin ne boyle acilamalara nede bu tur konusmalara gerek kalir bize takimin hakkini yedirmeyen bir yonetici lazimdi oda zaten basladi konusmaya bunun arkasi gelir yani Edited by: ikrime_61

Emrah Ayar
30.03.2005, 00:41
Belki burasi yeri degil ama bu haberler için fenerbahçenin sitesine
girip bi baktim ne diyo bunlar diye,kendi kafalarinca kampanya felan
baslatmislar,bunlara bi sözüm yokta orada bi yaziyi görünce,yemin
ediyorum yazani bogmak geldi içimden.Artik ne diyim bilmem.Iste yazinin
copy-paste'i:

<div ="smallfont">

Trabzonluyum, Dogustan Fenerbahçeliyim..
</div>

<hr style="color: rgb(11, 25, 140);" size="1">

<div>aksam
haberlerinde atay denilen bir insan türünün (no post almamamk için
kasiyorum) açiklamalarini duyunca buraya kostum, baktim zaten gerekli
topicler açilmis.. ayrica ergun gürsoya da bu söz üzerine yorum
yapmasinin istenmesi üzerine 'atay kardesim ne dediyse dogrudur'
dedigini duydum ve delirdim.. simdi buraya yazamayacagim küfürleri
sarfettim.. bu konu hakkinda yazmak için gelmistim ama bir seyle
karsilastim ve önce bu topici açmayi dogru buldum..

22 yasindayim ve kendimi bildim bileli Fanatik Fenerbahçeliyim..
Çogumuzun oldugu gibi bundaki en önemli etken BABAMdir.. Ancak isin
haber niteligi tasiyan kismi bundan sonrasi.. Benim memleketim
Trabzon/Akçaabattir.. tüm akrabalarim normal olarak trabzonsporludur,
hatta fener düsmanidir da denilebilir bilindigi üzere.. ancak babam
benden de yillar önce Trabzonlu olmasina ragman Fenerbahçeye gönül
vermis, hatta Fenerbahçe nedeniyle kalp hastasi olmus ve hatta kalp
krizi geçirmistir(övünerek söylüyorum). banim Fenerbahçeli olmam belki
de babam kadar zor olmamistir sonuçta babam fenerliydi, herneyse
yillardir maçlara gider fenerbahçeyi her ortamda savunur ve
desteklerim.. tabiki bunlar extra seyler degil her fenerbahçelinin
görevi..

antuya böyle bir topic açacagim aklimdan geçmezdi ancak bu
trabzonsporlu lauklar yüzünden yapilan bazi elestiri ve hakaretler
(hemen hemen hepsinin tamamen arkasindayim) yanlis yere gitmektedir..
söyleki çok da ayrintiya girip polemik çikarmak istemiyorum, 'hamsi
kafalilar' 'laz kafalilar' ve en en en en önemlisi ise "Pontus"
konusu.. bu konular beni asiri fenerbahçeli ve milliyetçi biri olarak
son derece üzmektedir çünkü bu hakaretler sadece trabzonsporlu o
lauklara degil benim gibi en az bu sözleri sarfedenler kadar
fenerbahçeli olan karadenizli,laz,trabzonlu vs. insanlara da yapilmis
hakaretlerdir..

tekrar belirtmek isterim ki ben bu sözlerin aslinda neden ve kime
söylendigini çok iyi biliyorum ve üstüme tabi ki alinmiyorum
RENKDASLARIM. Ancak bu gibi ithamlar örnegin benim tsli akrabalarim
vb.ler tarafindan fenerbahçeyle karadeniz insanini ayirmak için ve
hatta bana ve babama bile 'iste bunlari tutuyorsunuz' gibi
kullanilmaktadir.. ben gereken cevabi tabiki vermisimdir heryerde
onlarin 6snin köpegi oldugunu fenerbahçeye karsikendilerini çok ezik
hissettiklerini yüzlerine vurmusumdur.. Ancak sanirim benim ne demek
istedigimi siz anlamissinizdir..

bu tip sözleri simdiye kadar safreden arkadaslari hiç bir sekilde en
ufak da olsa kinamiyorum çünkü ben onlarin aslinda ne demek istedigini
bir fenerbahçeli olarak çik iyi biliyorum, ancak en azindan bu yaziyi
okuyan insanlardan rica ediyorum ki bu tip kozlari bu
trabzonsporlularin eline vermeyelim, ben ve benim gibi DOGUSTAN
FENERBAHÇELI olacak karadenizli Türk çocuklarinin önünü bu gibi
sözlerle kesmeyelim..

HIÇBIR ILIMIZ VEYA BÖLGEMIZ FENERBAHÇELI OLMA SEREFINDEN MAHRUM
BIRAKILAMAZ ve vatansever karadeniz insanina hiçbirsekilde kinayeli de
olsa PONTUS denilemez. tabi bunlarin hiçbiri de trabzonsporlu yönetici
ve hatta taraftarlara da ayrica küfür etmemizi engellememektedirhttp://forum.antu.com/images/smilies/smile.gif

Göstereceginizi umdugum destekten ötürü simdiden tesekkür ederim RENKDASLAR..

inanmayanlar buraya baksin:

http://forum.antu.com/showthread.php?t=108823

</div>

pelikan
30.03.2005, 00:49
CL gitti, UEFA gitti, samiyonluk gitti..

Baskanin tek yaptigi konusmak

Fener 10 kisi ile 2-0 galip geldiginde masa basindami oynaniyordu mac?

kabus84
30.03.2005, 00:58
Lafla olmuyor bu isler icraat lazim.

Guests
30.03.2005, 01:15
-''BIR TAKIM AYAK OYUNLARI''
Futbolun sadece sahada oynanmadigini ifade eden Aktug, ''Sampiyonluga ulasmanin iki yolu vardir. Birincisi iyi bir takima sahipsinizdir, sampiyonluga ulasirsiniz. Ikincisi takim iyi olmaz, Fenerbahçe gibi, ancak bir takim masa basi oyunlariyla kazanip büyük takim olunur''. Trabzonspor buna uymaz'' dedi.

smileys/smiley32.gifeklenecek hiçbirsey yok. zaten aziz yildirim'da aynisini söylüyor...

Fenerbahçe Spor Kulübü Baskani Sn. Aziz Yildirim?in hangi anlami tasiyarak söyledigini defalarca açikladigi mali genel kurulda sarfettigi sözleri farkli yöne çekmek isteyenler kendi basarisizliklarini kamufle etme, gündemi degistirme ve Fenerbahçe?nin yolunu kesme hedefi gütmektedirler.

smileys/smiley20.giftepkilerini dile getirirken kitahminleri dogrudur.fb'nin yolunu kesme hedefi gütmektedir.ne var bunda..? bizde 30-40 senedir bu liglerdeyiz yani, birakin sizin ayak oyunlarinizdan bir kaçini da biz deneyelim...
<DIV>bence çok güzel oldu bu açiklamalari... bugüne kadar dogrudan dogruya isim verilmedi de ne oldu? hep sikeye maglup olduk... bazi gerçekleri yigitçe söylemek farz oldu artik... ALLAH'in EZIKLERINDEN KORKACAK HALIMIZ YOK YA!önemli olan elimizde delil bulunmasi... simdi ezikler zirlamaya baslayinca ('bizayak oyunlariyapmiyoruz diye') onlara verecek cevabimizin olmasi gerekir... </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>
<DIV></DIV>Özkan Sümer'i bu ugurda feda ettik.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>ve hatta bana ve babama bile "iste bunlari tutuyorsunuz" gibi kullanilmaktadir.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>smileys/smiley7.gifya hep kazanacagiz, yada onlarin rezilliklerini her firsatta gözler önüne serip,uyusturduklari beyinlere anlik soklar yasatarakbasarili olabilecegiz... </DIV>
<DIV>ne güzel oldu bu is, balyoz gibi indi kafalarina...</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>helal sana baskan... </DIV>
<DIV>sen bu isi biliyosun,aynen devam.smileys/smiley32.gif</DIV>

<DIV>
</DIV>
<DIV></DIV>Edited by: CuttySark

My
30.03.2005, 01:31
CL gitti, UEFA gitti, samiyonluk gitti..

Baskanin tek yaptigi konusmak

Fener 10 kisi ile 2-0 galip geldiginde masa basindami oynaniyordu mac?

Çok garip. Bu söylemin aynisi ha bu sari Manchester tavsanlarinin cevap ( smileys/smiley36.gifmis anasini satiim he cevap vermisler bide ha budüdelekler bize smileys/smiley36.gif) metninde de geçiyor.Edited by: Gölge Oyunu

sanatik
30.03.2005, 01:32
Badboy61

Babasinin kalpkrizi gecirdigine sevinen biri olsa olsa fenerli olur.

kafayi yemisin teki.

Trabzon &amp; TrabzonluTrabzonsporludur Trabzonsporlu kalacak.

Kendiside bir kalp krizi gecirsede kurtulsak.Edited by: sanatik

Emrah Ayar
30.03.2005, 01:57
Sanatik,

Valla ben babasinin kalp krizi geçirmesini övünerek anlattigi bölümü
sen yazinca farkettim.Ya simdi daha çok delirdim.Yahu insan(degil ama
neyse)

bu kadar mi yalaka,bu kadarmi gerizekali ,bu kadar mi kökenini inkar
eder olur.Ben Trabzon'dan böyle adamlarin çikacagini hiç
ummazdim.Serefsizlik parayla degil nasilsa.

TS 61
30.03.2005, 02:08
O ser...fsiz Trabzon'lu olamaz. Benim midemi bulandiriyor.

TS 61
30.03.2005, 02:09
Bu arada baskanin konusmasini dinledikçe onunla gurur duyuyorum.

Ne güzel de söylemis..

Utku061
30.03.2005, 02:31
O antu da o yaziyi yazan arkadas nasil oluyor da oraya trabzonluyum/akçaabatlyim! Sen her iki il ve ilçenin yüz karasisin! Arkadaslar sagdan soldan bu asalaklarin yazilarini burayacopy edip durmayin kasiyor beni bu durumlar! smileys/smiley7.gif

kadirsa_2000
30.03.2005, 03:22
O antuya o yaziyi yazan haysiyetsiz, arada derede kalmis. Milliyetçilik demis kendi hemsehrilerine lauk demis. Kaale bile almiyorum. Hani hayvanlarla delilerin ölünce gittigi yer faklidir derler ya, iste bu orda kalmis, ne o yana ne bu yana...

zafercalikoglu
30.03.2005, 08:59
bence o sakrabanliktan oteye gidemez,gidip bizanslilara siginmisi yopk bize onu demeyin bunu demeyin,ne geregi var senin sehrinin takimi varken,

ayrica atay baskan da baskanlik yaptigi dönemde kac defa yenmisiz feneri ,bu ayak oyunlari yüzündenmi,bunlari düsünmek lazim,madem bu isler boyle yurüyor adamlari daha fazla konusturmadan bizde elimizi masaya vuralim

toshiba
30.03.2005, 09:00
Ben o yaziyi yazanin bir Trabzon'lu oldugunu sanmiyorum. Trabzon'lu agziyla yazilmis bir yazidir.

TSunami
30.03.2005, 09:05
o i.ne ninki milliyetçilik degil salaklik. hem milliyetçi imis hem de trabzonlulara demedigini birakmiyo. ya bu adamlari gündeme almaya bile degmez.
bir de bu serefsiz hakkiyalçin var. az önce çaycida idim. o da her çayci gibi malum gazeteleri almis. bi bakiim dedim. i.nenin evladi yine kin kusmus trabzonumuza. bir gazete (!) çikariyo adi her sayfasinda kendi yaziyo zaten. kuyruklarina basildi ya simdi hemen harekete geçti. bunlari Allah yaratti demicen .... ulan serefsiz sen yazar (!) sin nasil böyle bi konuda tarafli bu derece fanatik bir yazi yazarsin. gerçi neden takvim gibi posetli bi nesriyatta yazdigin da anlasiliyor.

gultekinsurul
30.03.2005, 09:15
Sevgili kardeslerim,

Burada sunu belirtmek isterim ki, kendini Trabzonlu olarak tanitan bu arkadasin trabzonlu olmadigina adim gibi eminim. Ha en çok Trabzon disinda dogan ve ailesince o kültürü alamamis bir eziktir. Bende memleketten uzakta yasayan birisi olarak Çevremde Trabzon kökenli olup ta fenerbahçeyi tutan bazi kisiler gördüm. Ama onlarla konustugumda su da ortaya çikti ki onlar kültürümüzü kaybetmis ve hatta degerlerimizi hor gören ezik insanlar. smileys/smiley7.gifBu sebeple o kisi için hiç üzülmedim hiç te kinamiyorum. Çünkü Trabzonluluk sadece Trabzonda dogmakla olmaz. Trabzonun kültürünü folklorunu degelerini yasayabilmek ve de onlara sahip çikmaktir. Yoksa daha çok fenerli gay sli jimnastikçi çikar. Ama ben inanin o benligini kaybeden insanlara kizmiyorum. Asil onlara o degerleri ve kültürü veremeyen ailererine kiziyorum. smileys/smiley7.gifBen Trabzonda da nice insanla karsilastim ki horon oynamayi küçüklük köylülük olarak görüyor. Karadeniz müzigini hor görüyor. Iste yozlasma buradan baslayip devam etmekte. Sadece Son yillarda Fuat Saka Volkan Konak ve Kazim Koyuncu gibi kisilerin çabalariyla artik türkülerimize ve kültürümüze olan sempati artmis durumda. Memleketimizen uzakta yasayan bizler bu kültüre duydugumuz özlem memleketimize olan hasretle bu degerlerimize ve kültürümüze daha çok baglanmaktayiz. Kisacasi Trabzon Spor biz Trabzonlular için hatta Kardeniz için ve hatta Anadolu için sadece bir futbol takimi degil, köylerimizin degerlerinin kültürünün dürüstlügünün bir yansimasidir. O sebeple bunu çözemeyen bazi gerizekalilar, kahpe bizanslilarca Trabzonlulara küfredildiginde de alinmadan gülümseyerek geçmekteler. Ama mezarlarinda yatan atalarinin kemikleri sizlamakta. Bu yüzden bu kani bozuklara diyecek hiç bir lafim yok..

deco
30.03.2005, 09:25
Kulübün resmi internet sitesinde yapilan açiklamada, tribündeki siddet ve olaylarin önlenmesi için birçok önlemin alindigi bir süreçte, Aktug'un sözleri ile futbolun etik anlayisinin bagdasmadigi belirtilerek, "Sayin Aktug'un bugün gazetelerde yer alan talihsiz ve sasirtici açiklamalarini siddetle kiniyoruz. Trabzonspor gibi güzide bir kulübün baskani, takiminin sampiyonluk yarisinda geriye düsmesinin faturasini baskalarina kesmeye çalisirken, attigi dikkatsiz adimlar nedeniyle bir büyük camiayi hedef alarak kamuoyunda infial yaratmistir" denildi. Açiklamada, su ifadelere yer verildi:

"(Trabzonspor Anadolu'yu temsil ediyor. Trabzonlu olmak Istanbul'a baskaldirisin sesidir) sözleriyle tehlikeli virajlarda dolasarak kendi yetersizliklerini baska yöntemlerle kapatmaya çalisanlar, her zaman oldugu gibi dogrunun ve gerçeklerin yaninda basarisizliga mahkum olacaktir. Ayrica, Sayin Aktug'un (Istanbul'a baskaldiris) sözleriyle Türk sporunda da siddeti ve düzensizligi önleme yasasinin 15. maddesine aykiri davrandigi, açiklamalariyla ayrimcilik yaparak taraftarlari tahrik ettigi de açikça ortadadir. Ligin kritik haftalarina girildigi böyle bir dönemde, Trabzonspor yöneticilerinin her puan kaybi sonrasi baskalarini suçlayici açiklamalar yapmasi, farkli konular ima etmesi de manidardir"

Bunlarin bir yerleri kasiniyor olmali 18 takim içinden bir tek bunlar vizildadi.Demekki bir zorlari var,ya bunlarda büyücülük,yalan,serrefsizlik,dalavere,tesvik,sike, tribun terörü hepside kanitlanmis hepsi var bunlar daha ne afkuruyorsmileys/smiley7.gifnasil hayvanlar bunlar...!smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

deco
30.03.2005, 09:34
Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug?u oldukça beyefendi, saygin ve sözüne güvenilir bir insan olarak tanimlamak mümkün.

Aktug, sirasi gelmedikçe konusmayan, sahadaki basariyi tesvik eden, spor ahlakli, futbolun içinden gelen ve sadece Trabzonspor camiasina degil, Türkiye?ye kendisini sevdirmis bir baskandir.

Aktug Baskan, geçtigimiz günlerde pek alisagelmedik bir çikis gösterdi ve Fenerbahçe Kulübü Baskani Aziz Yildirim?in yaptigi, ?Futbolda masa basinin önemini ögrendim. Futbol sadece sahada kazanilmiyormus? seklindeki açiklamalarina tepkisini gösterdi.

Hemen akabinde Fenerbahçe Kulübü yanit vermekte gecikmedi. Fenerbahçe yönetimi Aktug?un açiklamalarini ?Futbolun etik anlayisiyla bagdasmadigi belirtilerek, ? kinadi.

Yani Fenerbahçe Yönetimi baskanlari Aziz yildirim?in açiklamalarini, futbolun etik anlayisiyla bagdastirirken, hemen hemen Sayin Yildirim?in açiklamalarini tekrar eden Sayin Aktug?un açiklamalarini etik bulmadigini açikladi.

Ne ilginç degil mi?

Aziz Yildirim hep ?Etik? hareket ederken, sessizligi ile taninan Trabzonspor ve Galatasaray baskanlari koca sezonda bir kez bile konusunca ?etik? olmuyorlar.

Sayin Yildirim ?Etik? olmanin anlamini en iyi bilen baskanlardandir hiç kuskusuz. Buna hiç süphemiz de yok. Benim ricam Sayin Yildirim bu konuda bir seminer vermeli. Tecrübelerini herkesimden insan ile paylasmali. Masa basinin önemini bu ülkede herkes ama herke kavramali. O zaman belki Sayin yildirim?i elestirenler de ?Etik? olma basarisi gösterebilirler.

Sayin Aktug?u kinayanlarin dönüp bir kez daha kendi konustuklarini tartmalari gerekmektedir. Önemli camialarin basindaki insanlarin agzindan çikan her kelimeye dikkat etmeleri zorunludur.

Simdi Fenerbahçe Kulübü, Atay Aktug?un kanunun bilmem hangi maddesine aykiri davrandigi için ceza almasi gerektigini açiklamis.

Bu kadarina artik pes diyoruz!.....

Internet Spor Yazari: Necati SATANA

Edited by: deco

gultekinsurul
30.03.2005, 09:49
ya ezikbahçeliler antu com da bile sikeci tesvikci olduklarini kabul ediyorlar ve bunu da söyle açikliyorlar. gücü olan kullanir sizde yapin. bunlar bir avuç bizans tohumu. nasil ki bizans osmanlidan kurtulmak için karilarini kizlarini osmanli haremine sundu ve tepe tepe kullandirdi. bularda da her yol mübah sike tesvik ne olursa.

unyelimetin
30.03.2005, 10:11
"Sampiyon olmak için saha içi yetmiyormus saha disinda da mücadele etmek gerekiyordu, ögrendik, yapiyoruz."

Azize Yildirim.
__________________________________________________ __________ _

"Sampiyonluga ulasmanin iki yolu vardir. Birincisi iyi bir takima sahipsinizdir, sampiyonluga ulasirsiniz. Ikincisi takim iyi olmaz, F.Bahçe gibi, ancak bir takim ayak oyunlariyla sampiyon olursunuz."

Atay ATUG

Trabzonspor Kulübü Baskani
__________________________________________________ _________

Gerçekler bazen acidir.

ozcan_asanoglu
30.03.2005, 10:14
kendine Trabzonlu'yum deyip trabzon adini lekeleyen insan disi mahluka su anda neler söylüyorum bir bilseniz...zavalli,kisiliksiz,satilmis adi...babasi da ne kadar adi insanmis ki onun oglu da nasil olsun....

valla baskanimizin açiklamasi ile ilgili çekincem vardi ama artik helal olsun diyorum arkasinda durdugu için....üç gün önce "masa basinda kazanmayi ögrendik" diyenler etikti de simdi mi etik olunmuyor..adi zavallilar...

gultekinsurul
30.03.2005, 10:15
BÜYÜK BASKAN GAYSLILER GIBI YÜREKSIZ DEGIL PATLATTI BOMBAYI KUDURSUN KÖPEKLER

mahir_kuzey
30.03.2005, 10:37
Sevgili kardeslerim,

Burada sunu belirtmek isterim ki, kendini Trabzonlu olarak tanitan bu arkadasin trabzonlu olmadigina adim gibi eminim. Ha en çok Trabzon disinda dogan ve ailesince o kültürü alamamis bir eziktir. Bende memleketten uzakta yasayan birisi olarak Çevremde Trabzon kökenli olup ta fenerbahçeyi tutan bazi kisiler gördüm. Ama onlarla konustugumda su da ortaya çikti ki onlar kültürümüzü kaybetmis ve hatta degerlerimizi hor gören ezik insanlar. smileys/smiley7.gifBu sebeple o kisi için hiç üzülmedim hiç te kinamiyorum. Çünkü Trabzonluluk sadece Trabzonda dogmakla olmaz. Trabzonun kültürünü folklorunu degelerini yasayabilmek ve de onlara sahip çikmaktir. Yoksa daha çok fenerli gay sli jimnastikçi çikar. Ama ben inanin o benligini kaybeden insanlara kizmiyorum. Asil onlara o degerleri ve kültürü veremeyen ailererine kiziyorum. smileys/smiley7.gifBen Trabzonda da nice insanla karsilastim ki horon oynamayi küçüklük köylülük olarak görüyor. Karadeniz müzigini hor görüyor. Iste yozlasma buradan baslayip devam etmekte. Sadece Son yillarda Fuat Saka Volkan Konak ve Kazim Koyuncu gibi kisilerin çabalariyla artik türkülerimize ve kültürümüze olan sempati artmis durumda. Memleketimizen uzakta yasayan bizler bu kültüre duydugumuz özlem memleketimize olan hasretle bu degerlerimize ve kültürümüze daha çok baglanmaktayiz. Kisacasi Trabzon Spor biz Trabzonlular için hatta Kardeniz için ve hatta Anadolu için sadece bir futbol takimi degil, köylerimizin degerlerinin kültürünün dürüstlügünün bir yansimasidir. O sebeple bunu çözemeyen bazi gerizekalilar, kahpe bizanslilarca Trabzonlulara küfredildiginde de alinmadan gülümseyerek geçmekteler. Ama mezarlarinda yatan atalarinin kemikleri sizlamakta. Bu yüzden bu kani bozuklara diyecek hiç bir lafim yok..

Bende Samsunda dogdum Hatta babam bile Samsunda dogmus. Sürmeneden Samsuna göçeli nerdeyse 60-70 yil olmus. Yasim 27.Bana sorduklarinda gururla SÜRMENELI yim diyorum. horonumla,kemençemle,sivemle,trabzonsporumla,karal ahanamla,h amsimle,denizimle,findigimla ve özellikle INSANIMLA INSANLIGIMLA gurur duyuyorum.

H.Z MUHAMMED (S.A.V) 'ASLINI INKAR EDEN BIZDEN DEGILDIR'

Baskada bisey söylemeye gerek yok sanirim, ama bu kardesimize acidim dogrusu. Kisiliksiz...Edited by: mahir_kuzey

Ömer SEVİNÇ
30.03.2005, 14:26
Bu fenerliler öyle ilginç adamlar ki gerçekten.

Adamlar artik galatasarayi takinti olarak kafalarina yerlestirmisler. Her taraftan onun adi çikiyor. Atay Aktug bu açiklamalari yapmis. nedenmis? Gay-Seliymis. Bizim maçta onlar küfür edecekmis de Gs-Fb maçinda Fb'nin sahasi kapanacakmis. Gerçekten ilginç adamlar. Hayalgücünde sinir yok. Herseyi Gs ile baglamakta master yapmislar.

Terörist-Spor olarak nitelendirdikleri biz bu sene TELÖRGÜSÜZ stadda hiç bir olay çikarmamisken onlar tel örgü falan dinlemeyip Gençlerbirligi oyuncularini dövmüs insanlar.

Bunlara sadece gülelim be. Cevap vermeye bile degmez

baris_aykan
30.03.2005, 15:09
canim baskanim ellerinden operim her zaman bu taraftar senin arkanda olacak bunu bil yeter

Tunga
30.03.2005, 15:23
Daha önceki mesajimda baskanimizin açiklamasini dogru bulmadigimi bildirmistim.

Simdi isler gelisti. FB'de itiraf gibi bir kinama yazinca, diyorum ki: OK YAYDAN ÇIKTI BIR KERE!

Simdi zaman Baskanin arkasinda destek olma zamani. Biz böyle degerli insanlari sokaktan toplamiyoruz. Kalleslere de yedirmeyiz.

BORSAYA DA, KAFANIZA DA KARADENIZ FIRTINASI GELIYOR!

Deliormanli1
30.03.2005, 16:14
Sevgili Kardeslerim,

Yorum yapilirken bazi önemli ayrintilar gözden kaçiyor veya kaçiriliyor. Atay Aktug bu açiklamayi neye dayanarak yapti,tamamen bazi somut verilere göre.Nedir onlar:

1- Aziz Yildirim'in bizat kendi agizindan FB Mali kurulunnda yaptigi açiklamalar. Yani artik tecrübeli oldugunu belirtmesi ve sampiyonluklarin sadece SAHADA KAZANILMADIGINI,SAHA DISINDA DA KAZANILDIGINI ÖGRENDIGINI belirtmesi.

2-Ex Baskan Ali Sen 'in 1996 sampiyonlugu ile ilgili açiklamalari.

3- TMSF'nin resmi müfettis raporlarinda yer alan ve Ist.spora yapilan600 milyarlik ödeme. Bu ödeme daha sonra açiklandigi gibi kesinlikle Petkov'un transferi ile ilgili degil,zira o dönemden FB resmi yazisiyla Prtkov'un bedelsiz olarak transfer edildigi belirtilmis,yani Petkov free agent.

Sayin Atay Aktug bu veriler üzerine açiklama yapmis ve FB ismini vermis çünkü burada hep FB ismi geçiyor. Bu bilgileri önemsiz veya yanlis diyemezsiniz çünkü bizzat Fenerbahçe Baskani, eski Baskani açiklamalri ve TMSF raporlarinda yer aliyor. Türkiyede ilk defa futbolda sike ve tesvik primi konusunda bu derece ciddiye alinacak deliller bunlar.

Bunlara inanmamak Sayin Baskanlara ve TMSF müfettislerine inanmamak demektir.Ve Sayin Atay Aktug'un yaptigi,resmiyet kazanmis bu bilgileri söylemesidir.Yani Baskan Atay Aktugu herhangi birseyi kafasindan uydurmus degil ki.Ne yani Aziz Yildirim veya Ali Sen söyleyince dogrudur,afferin denilir ve alkislanir ama Sayin Atay Aktug söyleyince kötü,iftira.Böyle sey olur mu?

Fenerbahçe Yönetimi bildiri yayinlayip da Sayin Aktug'a tepki gösterirken ,dolayli yoldan simdiki ve eski Baskanlarini yalanlamis olmuyor mu?

Daha da kötüsü burada bazi arkadaslarimiz Baskan Aktug'u elelstiriyor,yanlis yapti diyor ,yersiz-zamansiz. Yani Aziz Yildirim ne dese dogru ama Atay Aktug deyince yanlis,iftira. Hakkaniyet bunun neresinde?Ne yani Atay Aktug ne olursa olsun susacak,sesini çikarmayacak ve dolayli yoldan ezilmis olacak.Beyler Atay Aktug koskoca Trabzonspor Baskanidir,Çemisgezekspor veya Merzifonspor Baskani degildir. Tabi ki konusacak. Simdi bazi arkadaslar Baskani elestiriyorlar da ,sunu kendilerine sordular mi hiç: neden fenerliler her halükarda Aziz Yildirima destek veriyorlar? Acaba benzer sözleri Aziz Yildirim herhangi bire rakibi için söyleseydi, "baskan yanlis yaptin,bu sözleri söylememeliydin" diyecek fenerli çikarmiydi?

Bir tarafta ne derse desin ,ne yaparsa yapsin, hatta spor muhabirleirni yerin dibine bile sokarkenAziz Yildirim'asartsiz destek veren spor medyasi ve TSYD baskani Onur Belge ve diger yandan her söyledigi ve her icrati elelstirilen veya en azindan destek görmeyen TS Baskani.Aci olan bu degil mi? Ve TS hangi sartlarda mücadele ettigini göstermiyor mu?

Sanirim olayin burasini düsünmek gerekir.

Saygilar

bahadiroglu
30.03.2005, 16:37

ne gibi açiklamalar yapmisti ali sen ben hiç duymadim?

sikeci olduklarini kabul mu ettiler?

metehan
30.03.2005, 16:58
Asagidaki açiklama BJK basketbol takimi menajeri tarafindan bugün bir panelde yapilmis. Atay Aktug'a saldiranlara ithaf ediyorum. Hadi bakalim, FB buna da bir cevap verir herhalde. Özellikle asagidaki cümleye dikkatinizi çekmek istiyorum. Herhalde daha fazla söyleyecek birsey yok. Ey Türk medyasi umarim bu laflari yemek zorunda kalmaz da biraz üzerine gidersiniz.

" Maalesef saha disi olaylar nedeniyle elendik. Bunlar bizi üzdü. Ama bu Fenerbahçe'nin kaninda, yapisinda olan bir sey. Buna yapacak bir sey yok. Hiçbir seyin gizli kalmamasi lazim"

------------------------------------------------------------ ------

Zeki Can: Fenerbahçe bizi saha disi olaylarla saf disi birakmaya çalisti

Besiktasli futbolcular ve basketbolcular, Marmara Üniversitesi'nde düzenlenen panele katildi.
Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleskesi'nde düzenlenen panelde, futbol takimi antrenörü Bülent Albayrak, erkek basketbol takimi antrenörü Ihsan Bayülken, erkek basketbol takimi menajeri Zeki Can, futbolcular Çagdas Atan, Ramazan Kursunlu, basketbolcular Tolga Tekinalp, Andy Ellis ve Haluk Yildirim yer aldi.
Ögrenciler tarafindan büyük bir coskuyla karsilanan siyah-beyazli takimin sporculari, daha sonra sorulari yanitladi.
Besiktas erkek basketbol takimi menajeri Zeki Can, Fenerbahçe ile oynadiklari FIBA Erkekler Avrupa Ligi maçiyla ilgili bir soruya, söyle yanit verdi:
''Fenerbahçe, legal yoldan bizi eleyemeyecegini anlayinca, saha disi olaylarla bizi safdisi birakmak istedi. Normal sartlarda oynamadik. 14 sene basketbol oynadim, simdi menajerlik yapiyorum. Hayatimda ilk kez sahaya bilardo topu atildigina sahit oldum. Bu silah göstermeden daha tehlikeli. Maalesef saha disi olaylar nedeniyle elendik. Bunlar bizi üzdü. Ama bu Fenerbahçe'nin kaninda, yapisinda olan bir sey. Buna yapacak bir sey yok. Hiçbir seyin gizli kalmamasi lazim. (Akatlar Spor Salonu'nda tacize ugradik) diye Fenerbahçe her dakika bunlari irdeledi. Ama bizim maçtan sonra, olaylarin basinda ne kadar yer aldigini gördük. Basindan beklenen bizim salondaki nasil yansittiysa, Abdi Ipekçi Spor Salonu'nda olanlari da yansitmasiydi. Fenerbahçe ile play-off'ta eslesmeyi çok istiyorum. Çünkü biz onlardan daha iyiyiz. Biz rakip olarak Efes Pilsen ve Ülker'i görüyoruz.''

BAYÜLKEN: ''OLAYI ABARTTILAR''

Besiktas erkek basketbol takimi antrenörü Ihsan Bayülken ise Fenerbahçe maçinda kendilerini en üzen olayin siyah-beyazli taraftarlarin kötü bir yerden maçi seyretmesi oldugunu belirterek, ''Bu bizi etkiledi. Fenerbahçeliler, sahanin etrafina agresif taraftarlarini dizmisti. Bence olayi abarttilar. Hirslarinin kurbani oldular'' diye konustu.
Bayülken, ''Mrsiç'i neden durduramadiniz'' sorusuna ise ''Mrsiç seri bir oyuncu. Fenerbahçe'yi sirtlayan oyuncu. Belli bir periyoda kadar kendisini iyi tuttuk. Kendisini takdir etmek gerekiyor. Dogru zamanlarda iyi is yapti. Yenilgimizin en büyük nedenlerinden biri oldu. Bir oyuncu bu kadar sayi atmissa tek bir kisiyi suçlamak dogru degil. Burada bir hata varsa bu benim sorumlulugumdadir. Bu benim sorumlulugumda olan bir seydir'' diye yanit verdi.

nights
30.03.2005, 17:08
<DIV =smallfont>Atay Aktug Bugün Acik Hat/NTV'ye Sorun programina çikiyor </DIV>
<HR style="COLOR: #0b198c" SIZE=1>

<DIV>Bugunku konuk Atay Aktug.

Soru sormak isterseniz asagidaki linkten ulasabilirsiniz.Program saati
17:10.

http://www.ntvmsnbc.com/modules/AcikHat/NTVyeSorun.asp (http://www.ntvmsnbc.com/modules/AcikHat/NTVyeSorun.asp)
</DIV>

Berat
30.03.2005, 17:12
Trabzonspor Kulübü yönetimi olarak tüm futbol ve spor camiasini itidale ve serinkanli olmaya davet ediyoruz.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Türk futbolunda haksizliga, adaletsizlige ve haksiz rekabete karsi baskaldirinin sesi olan Trabzonspor Kulübü yönetimi olarak sunun altini israrla çizmek isteriz ki; Trabzonspor?un serefli tarihinin yazildigi beyaz sayfalar her türlü iftira ve karalamaya karsin bembeyaz kalacaktir. Bu kapsamda olmak üzere kulübümüze ve baskanimiza karsi yöneltilen her türlü suçlayici ve karalayici kelimeyi bunlari kullananlara iade ediyor ve herkesi vicdanlarina danismadan konusmamaya davet ediyoruz.

Trabzonspor Kulübü Yönetimi olarak, basta bizleri suçlamaya çalisanlar olmak üzere yesil sahada rekabet ettigimiz tüm kulüplerin tarihlerinin de Trabzonspor?unki gibi bembeyaz oldugunu düsünmek istiyoruz. Trabzonspor Yönetimi olarak bir spor olan futbolun güzellikler içerdigini, sadece ve sadece yesil sahada baslayan ve biten centilmence bir rekabete açik olmasi gerektigini düsünüyoruz. Futbolun sonuçlarinin baska platformlara çekilmemesinin zorunluluguna inaniyoruz.

Trabzonspor Kulübü

Yönetim Kurulu

yattara11
30.03.2005, 17:59
ahhh simdi o istanbul'a gidip o ezikleri ikisini de 'iki' kere yenmek var!!! gayse'liler de akli sira bizi febe'ye karsi kullanacaklar... ama ALLAH'in izniyle ikisini birden rezil edecez INSALLAH...

yattara11
30.03.2005, 18:00

ne gibi açiklamalar yapmisti ali sen ben hiç duymadim?

sikeci olduklarini kabul mu ettiler?

''Bir tasla sampiyonluk aldim...'' A.S.

61viya
30.03.2005, 18:24
Allahini seveyim baskanim...bugün okudugun cevabina bayildim...."Ben bisey demedim ki..Bunlar yildirimin söyledikleri"...ama naparsin baskanim..insanlar istediklerini duyuyorlar...yüregim sizinle!!!

Ebru
30.03.2005, 18:33
tüm medya üstüne giderken baskanin yaninda oldugumuzu göstermeliyiz.

ben resmi sitemizdeki iletisim kismindan yönetime destek mesaji gönderecegim.

yattara11
30.03.2005, 19:08
yönetici gurubuna sesleniyorum... bence sitemizin anasayfasindatarafimizdan hazirlanmis bir yazi yazarak bordomavi.net olarak baskanimiza destek olmaliyiz...

My
30.03.2005, 19:43
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gifTürk futbolunda haksizliga, adaletsizlige ve haksiz rekabete karsi baskaldirinin sesi olan Trabzonspor Kulübü...

Hane bu kerkenezler dün '' bunlar bizi ayiriyor, Istanbul Anadolu diye ayirdilar bizi ahh! '' diye bisiiler yazmislar ya smileys/smiley36.gifBugün ayirmakla kalmadik smileys/smiley4.gifAyirdiimiz gibide tüm çirkefliklerini yüzlerine vurduk. Iste sizler busunuz smileys/smiley32.gif

#10 Fietra
30.03.2005, 22:06
NTV'deki program noldu?

Crazy_OfLu61_
30.03.2005, 22:32
Büyük baskanimiz öyle diyorsa dogrudur ve bir bildigi vardir. helal olsun her türlü arkasindayiz...

oflum61
31.03.2005, 00:05
HELAL OLSUN SANA BÜYÜK BASKAN. AZ BILE SÖYLEDIN!

KUDURSUN O ISTANBULUN SÜLÜKLERI.
BUNLARDA UNTANMAK YOKKI! HEM SUCLU HEM GÜCLÜ! AKIL ERMEZ SEKILDE KENDILERINI SAVUNUYOR. HANGI HAKIME HANGI SAVCIYA SORSANIZ SORUN ONLARIN CEVAPI ACIK VE NET ITIRAFTIR!!!

KENDI BASKANLARINI ANLAMADILAR GALIBA. BSAKANIMIZIN 100% ARKASINDAYIZ.

DAHA IKI GÜN ÖNCE KONUSTUGUM O KIBAR BASKANA SEREFSIZCE CEVAP VERMEYE CALISANLARI SIDDETLE KINIYORUM. SONUNUZ BETER OLACAK FeBe!

ARTIK BORSADA'DA O 3 SÜLÜKLERLER YARISACAGIZ! BEKLEYIN!

dinceraydogan
31.03.2005, 08:33
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=778><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=10></TD>
<TD vAlign=top width=468>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 height=36>http://img.sabah.com.tr/i/bolum_header_yazarlar.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top height=10>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468><T>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD width=100>
<DIV align=right>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=100><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>http://img.sabah.com.tr/i/y/02.jpg</TD></TR>
<TR>
<TD align=right height=25 ="yazarbaslik">http://img.sabah.com.tr/i/y/yi/02.gif </TD></TR>
<TR>
<TD height=10>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=100><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://img.sabah.com.tr/i/yazar_ik&#111;n_iletisim.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#cccccc rowSpan=6>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD>
<TD width=98 height=1>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD>
<TD bgColor=#cccccc rowSpan=6>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=98>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD ="siyah7pt">Tel:
0212 3544813</TD></TR>
<TR>
<TD ="siyah7pt">Fax:
0212 3544891</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR bgColor=#cccccc>
<TD colSpan=3 height=1>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD height=20>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD height=25>http://img.sabah.com.tr/i/but&#111;n_yazar_email.gif (http://www.sabah.com.tr/yaz02-10-124.html#)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top bgColor=#cccccc height=1>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD height=25>http://img.sabah.com.tr/i/but&#111;n_cikis_al.gif (http://www.sabah.com.tr/print_p.php)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top bgColor=#cccccc height=1>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD height=25>http://img.sabah.com.tr/i/but&#111;n_yaziyi_g&#111;nder.gif (http://www.sabah.com.tr/yaz02-10-124.html#)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD height=25>http://img.sabah.com.tr/i/but&#111;n_yazar_arsiv.gif (http://www.sabah.com.tr/arsiv/ars,yaz,02,100,100,1.html)</TD></TR></T></T></TABLE></DIV></TD>
<TD width=10></TD>
<TD width=358>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=358><T>
<T>
<TR>
<TD>http://img.sabah.com.tr/i/y/yb/02.gif</TD></TR>
<TR>
<TD height=10>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=358 bgColor=#cccccc><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff height=19>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gifhttp://img.sabah.com.tr/i/yazar_bugunku_yazi.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=356><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=10 bgColor=#9acf00 height=20>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD>
<TD height=20>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=346><T>
<T>
<TR>
<TD width=26>http://img.sabah.com.tr/i/ok_turuncu.gif</TD>
<TD width=355 height=20>Yüzüncü yilin yüz karasi.. (http://www.sabah.com.tr/yaz02-10-123.html)</TD></TR>
<TR>
<TD width=355 height=20>Iki gazete kupürü.. (http://www.sabah.com.tr/yaz02-10-124.html)</TD></TR>
<TR>
<TD width=355 height=20>Yanlis jüri.. (http://www.sabah.com.tr/yaz02-10-125.html)</TD></TR>
<TR>
<TD width=355 height=20>Karsiyaka!.. (http://www.sabah.com.tr/yaz02-10-126.html)</TD></TR>
<TR>
<TD width=355 height=20>Sporun ve yasamin altin sözleri (http://www.sabah.com.tr/yaz02-10-127.html)</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

Iki gazete kupürü..

http://www.sabah.com.tr/2005/03/31/im/2A06FC09E6FDD94484D2EA34b.jpgLONDRA dönüsü iki gazete kupürü buldum.. Birini Dr. Demir Özdes göndermis..
Cumhuriyet 23 Mart.. Deniz Kavukçuoglu yazmis..
Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Üstün Akmen "Provasiz Hayat" adli bir kitap yazmis. Yayincisi da Epsilon... Akmen kitabinda yazmis. Kitabi herkes okumaz, ama gazete yazdi mi, topluma mal olur.. Kavukçuoglu naklediyor..
"Metin Asik insaat müteahhidi. Emlak Kredi Bankasi ihalelerine giriyor. Girdiklerinin de hepsini kazaniyor. Kimsenin gözü yok, genç yasinda hali vakti pek yerinde. Turgut Özal basbakan. Bir gün toplanti odasinda evraklari yaymis, hesaplari inceliyorum, baskan da geldi, o sira telefon çaldi Anladim ki, telefonun öbür ucundaki basbakanimizdir. Metin Asik, kan ter içinde: 'Ama efendim onu alirsak basin bizi tefe koyar' diye yakinmakta. Karsi taraf israrci. Baskan telefonu kapatti.
'Tanju'yu (Çolak) almamizi istiyor' dedi. Anlamamis gibi isteyenin kim oldugunu sordum. Söyledi.
'Bütçemiz uygun degil' dedim.
'Ne bütçesi yahu, kendisi ödeyecek' dedi. Tanju'nun transfer ücretinin nasil olup da basbakan tarafindan karsilandigina gelince. Sonradan ögreniyorum ki baskanin katildigi ilk Emlak Bankasi ihalesinde, marj basbakan talimatiyla yüksek tutuluyor,
böylece Tanju'nun Fenerbahçe'ye transferini bir anlamda halkimiz gerçeklestirmis oluyor."
Dr. Özdes diyor ki..
"Bugün tam alti gazeteye baktim. Bu konuda çit yok! Acaba seksen yillik gözlerim bir hata mi yapti dersiniz? Kaçirdim mi bir yaziyi?
Böyle bir olayi bir baska kulüp taraftari bir basbakan yapmis olsaydi, ne olurdu sanirsiniz?"
Ikinci kupür Hürriyet 29 Mart, Fatih Altayli yaziyor..
Türkiye Futbol Federasyonu üyesi ve Milli Takimlar sorumlusu Davut Disli, Arnavutluk maçi öncesi milli takim kampinda, Interli Emre ile bulusmus ve Fenerbahçe'ye transfer teklif etmis. Disli, Emre'yi ikna etmek için hayli dil dökmüs.
Olay neresinden bakarsaniz, ayip, neresinden bakarsiniz çirkin. Neresinden bakarsaniz firtinalar koparmali..
Fatih Altayli "Isin daha vahimi, Türk spor basini çitini bile çikarmiyor, hatta bu görüsmeyi 'Emre seneye Fenerbahçe formasi giyebilir' diyerek zafer havasinda veriyor.." diye yaziyor..
Iki yazinin da ortak yani, bir kitlesel rezalete spor basininin "Çit" çikarmamasi..
Bu ülkenin sorunlari da hep basinda dügümleniyor.. "Çit" çikarmayan basinda..
Çikarsalar ne olur peki?..
Doktoru bilmem ama, Fatih Kardesim, Sanem Altan'in, bu ülkenin en korkusuz spor seflerinden Ibrahim Seten'in karisi olma disinda suçu bulunmayan Sanem'in, Santra adli televizyon programindan nasil ve niçin kovuldugunu arastirabilir. </TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

Bugünkü Sabah Gazeteside Hincal Uluç'un yazisi.

Bunlarin serefsizligi bu kadar açik. Ama serefsiz basin bunlarin üzerine gidecegine anca baskanimizin laflarini mercek altina alir.Edited by: ANJINSAN

baris_aykan
31.03.2005, 09:56
yönetici gurubuna sesleniyorum... bence sitemizin anasayfasindatarafimizdan hazirlanmis bir yazi yazarak bordomavi.net olarak baskanimiza destek olmaliyiz...

KARDESIM SANA KESINLIKLE KATILIYORUMsmileys/smiley32.gif

CAMIAMIZA TAM DESTEK

Mehmet
31.03.2005, 10:06
Baskanimiza tam destek.

Baskanimizin yakinmalarina Besiktaslilarda katildi.
Besiktas baskani önceki seneler lider iken neden 3. olduk bunu arastirsinlar demis. Çok büyük laf etmis iste bu laflar bence Fenerbahçelilerin saibeciligini açikça belgelemis oluyor.

Yalniz bu Fenerbahçe ile en çok biz polemige giriyoruz. yada bizi kapistiriyorlar. Birazda Gs ve Bjk liler ugrassaya..

Neyse biz hakkindan geliriz onlarin. Tek çözüm sahada iyi futbol
oynamak. Güçlü takim kurabilmek. Biz bu saltanati yikmadikmi?
Yinede yikariz bunlar birlerine de düsecekler. Bu böyle gitmez
bu bir yerde incelir kirilir.

Zafer Keskin
31.03.2005, 10:51
bu baskana helal olsun beah baskana destegimizi gösterip belli etmemiz gerekir hele savunmasini bile yapmis artk fenerli,lerin kaçacak yeri yoktur kendilerine delik bulsunlar.......

zisinoli
31.03.2005, 10:55
"40 sene sampiyon olmayalim. Onuruyla yasayan bir Trabzon kenti göreceksiniz.'' Senol GÜNES

zisinoli
31.03.2005, 10:56
"40 sene sampiyon olmayalim. Onuruyla yasayan bir Trabzon kenti göreceksiniz.'' Senol GÜNES

zisinoli
31.03.2005, 10:57

Muhalif
31.03.2005, 11:07
3 kere yazinca daha bir etkili mi oluyorsmileys/smiley2.gif3 de imzadan koy 6smileys/smiley17.gif

bu arada hincal efendinin yazisinin burada ne isi oldugunu anlamis degilim.. zat-i muhterem hakkinda bu forumda yapilan bir çok yorumhatirliyorum ki hepsinde de yalaka-serefsiz diye basliyordu.. efendim gördügümüz gerçekler için otorite oldugu iddia edilen zatlarin sahitligine ne gerek var.. bugün gs nin çikari efendinin ts yaninda yer almasini gerektirir el altindan destekleyecek dökümanlar verir yarin gs ile karsi karsiya geliriz bir sürü belge de bizim aleyhimize bulur bir yerlerden..

geçelim bir kalem..

zisinoli
31.03.2005, 11:24
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>"40 sene sampiyon olmayalim. Onuruyla yasayan bir Trabzon kenti göreceksiniz.'' Senol GÜNES

zisinoli
31.03.2005, 11:24
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>"40 sene sampiyon olmayalim. Onuruyla yasayan bir Trabzon kenti göreceksiniz.'' Senol GÜNES

zisinoli
31.03.2005, 11:25
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>

61viya
31.03.2005, 11:39
Afrika'nin ucsuz bucaksiz topraklarinda ilkbahar yagislariyla olusup,
yaz sicaginda yok olan "gecici" goller vardir. Iste bu gollerin olusumuna
tanik olan yerlilerin bir sozu :

"(golde) Sular yukselince baliklar karincalari yer, sular cekilince de karincalar baliklari"

Yani ustunluk bugun karincadaysa yarin baliga gecebiliyor; ya da tam
tersi... Karinca ya da balik olmanin sagladigi ustunluge sevinmek
kendimizi kandirmaktan ote bir anlam tasimiyor, cunku kimin kimi yiyecegini
gercekte "suyun hareketi" belirliyor.
.................................................. .......... ..................
suyun hareketinin,herseyin sahada hallolmayacagini söyleyen tipler ve onlarin yardakçilarinin oldugu bir dünyada yasamak garip..ama bildigim tek sey var...birgün yagmurun yagmadigi ve göllerin olusmadigi an gelecek..iste o gün,o alinteriyle biseyleri hak eden karincalar,baliklari yiyecek....

Nytre
31.03.2005, 11:44
arkadaslar ben bu hafta sonu baskanimizdan soyle bir açiklama bekliyorum...

"bizim için trabzonsporun ankarasporla oynayacagi maç çok onemli ancak eminim ki trabzonspor taraftarlarinin ilgiyle ve merakla takip edecekleri bir maç daha var o da fenerbahçe-gaziantep maçidir... hatirlarsiniz ki gaziantepspor trabzonspora karsi gerçekten çok güzel çok mücadeleci bir futbol sergileyerek üç puani kazandi.. eminim ki gaziantepsporlu kardeslerimiz ayni ruhla ayni takim ruhuyla bu maçtada çok güzel oynayacaklardir ve galip gelen taraf olacaklardir"...

hatirliyorsunuz degil mi antep-ts maçini ...

haydi baskan ..

#10 Fietra
31.03.2005, 11:52
Baskanin dünkü Istanbul'daki Trabzonlular Dernegindeki tanitimindaki konusmasini begendim.Ben konusmak için Fenerbahçe'den izin alacak adam degilim vs. dedi ve güzel dedi

zafercalikoglu
31.03.2005, 12:08
ayrica atay baskan da baskanlik yaptigi dönemde kac defa yenmisiz feneri ,bu ayak oyunlari yüzündenmi,bunlari düsünmek lazim,madem bu isler boyle yurüyor adamlari daha fazla konusturmadan bizde elimizi masaya vuralim

ezikleri ezelim artik istanbulda,biraz susssunlar,artik sampiyon olmamiz gerekiyor,

ikrime_61
31.03.2005, 12:51
bende baskanimiz bu konusmalarinda gec bile kaldi

Emorfo
31.03.2005, 14:12
Öyle bir durum var ki. Fb baskani biz öküzüz diyor. Ortalikta ses yok Bizim baskanimiz Fb için evet siz öküzsünüz diyor ortalik karisiyor. smileys/smiley4.gif

Ilginç bir durum gerçekten... Trabzonspor taraftarlari baskanimizin yanindadir.. Istanbulun bu çirkef ve ezik camiasina her dönemde haddini bildirdik ve bildirmeye devam edecegiz... Fb baskani akilli konussa iyi olur ortam biraz daha gerilirse bir kaç kisinin toguna sikarlar...

Medyanin ve satilik yalaka spor yorumcularinin tavrini görmek açisinda da iyi oldu... Azize'nin besledigi gazetecileri görmüs olduk... Spor bakani bile bu konuda taraf oldu ama durun ezik fenerli tayyep daha konusmadi bakalim ne diyecek ya da diyebilecek mi..

İlyas Özdemir
31.03.2005, 14:41
hade diyelim biizm baskanimiz isyanini dile getirdi konustu

bu ergun gürsoya ne oluyorda sirtina geçirdigi 61 nolu gese formasiyla poz verip atay ne derse dogrudur diyor

madem dogru söylüyorda kendi niye çikip bu dogrulari söylemiyorda ortaliga gaz veriyor

Gökhan Kutlu
31.03.2005, 17:39
baskanimiz açiklamalari yaptiktan sonra azizeden cevap geldi diyo ki 'bizi tehdit etmesin falan' o da kendince göz dagi veriyo serefsiz ulan seni sallandirmak lazim bogaz köprüsünde serefsizsmileys/smiley7.gif

Sacit
31.03.2005, 18:32
baskan ya baskanim benim adam konusuyo iste.heybe devamini bekliyoruz baskanim azizin patlamasi lazim sinirden.smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

#10 Fietra
31.03.2005, 19:21
Su siralar Fenerbahçe biraz tutustu.

Ilhan Cavcav,Diyarbakir Baskani,TS,BJK,GS vs. falan hep Fener'e saldiriyor ama nedense medya hadi medyadaki Fenerbahçe köpeklerini biraktik M.Ali Sahin bile açiklama yapiyor.

vega
31.03.2005, 19:40
Helal olsun baskanima az bile söyledi.Köpekler nasilda kudurdu, sanki yapmadiklari seyleri söyledi baskanim bide cevap veriyorlar haddini bilsin diye TRABZONSPOR baskani konusurken kimseden izin almaz

My
31.03.2005, 19:43
Evet bu çok ilginç. Bu suçlamalarin binde biri bi baska takima yapilsa ortalik toz duman olur, sorusturmalar açilirdi inanilmaz bi durum. Brakin fener hakkinda elestirel bir yaziyi tam tersi fenerin avukatliina soyunmus gazeteler. Baskanimizin açiklamalrindan sonraki günde hürriyet gazetesinin baslii '' baskan suç isledi '' oldu smileys/smiley36.gifYanlis anlamayin bunu bizim baskan için yaziyorlar he smileys/smiley17.gif

Guests
31.03.2005, 21:05
su ara toz duman iyidir kardes.

fb'nin,unutulan veya hasir altiedilen binlerce vukuatindan sadece birkaçinigünyüzüne çikarabilecek kadar cesur gazetecilerimiz olsa da keske, hazir herkes fb'ye çullanmiskenbombardiman devam etse...smileys/smiley2.gif

hadi atay baskan, aynen devam...

Guests
31.03.2005, 21:29
bence bomba baskanin elinde patlayacaksmileys/smiley36.gif

sanatik
31.03.2005, 21:30
SaibeSarayin isine geldigi icin Baskanimiza hak vermesi gayet normal degilmi ?

Beziktas baskanida firsattan istifade haklarini ariyor yine. Gecen sezondan bahsediyor isine geldiginden fakat ondan önceki seneye ne oldu ? O zaman yokmuydu bu yamuk isler ? Hepsi gecen sene oldu yani - yuuuuch bäää

Yiyin birbirinizi - Seytanlar !

Ücünüzde bir Atay Aktug etmezsiniz !Edited by: sanatik

My
31.03.2005, 21:58

smileys/smiley36.gifYazik lem bi ezik smileys/smiley9.gifBomba siz Manchester tavsanlarinin içinde patladi biledingil smileys/smiley36.gifSimdi seninde içinde patlamamasi için hade canem kendi çöplüüne, papazin çayirina smileys/smiley2.gifEdited by: Gölge Oyunu

ozgur
31.03.2005, 22:04
hamsi1907, simdi buradada otuyor sarilacivert kuslar. Niye bu kadar aliniyorlar bizim baskanin aciklamalarindan. Hicbir sucunuz yoksa oturun oturdugunuz yerde. Ama yok bu sefer fena yakalandiniz ancak ezikotesi bir yaratik" biz futbolun saha disinda kazanildigini ogrendik" gibi basiretsiz kendini ele veren bir aciklama yapardi.Simdi kivirin kivarabildiginiz kadar. Biriside bu arkadasa (hamsi 1907)dikkat etsin nickine gicik oldum.

My
31.03.2005, 22:14
La adam ezik daha neyine dikkat edicez smileys/smiley36.gifMuhatap alipta ciddi ciddi cevap yazmayin ha su salaa ya smileys/smiley2.gifBirazdan yöneticilerden biri siler zaten.

Guests
31.03.2005, 23:12

komik çocuk..! yanlis yerdesin... smileys/smiley34.gif

#10 Fietra
01.04.2005, 00:24

Bomba senin içinde patlamasinsmileys/smiley36.gif

Eminim senden anca yogurtla birlikte cacik olur anladin mismileys/smiley36.gifEdited by: #10 Osmanozc

sanatik
01.04.2005, 03:22
Bomba istanbulda patladi.

3 yamuk birbirini yemeye basladi yine.

Anlayamayanlara duyurulur.

HOCAMIZIN konuyla ilgili sözlerinide eklemek isterim:

"Ben baskanin sözleri üzerine onu savunmak durumunda degilim. Açiklamasini gayet net ve düzgünce yapiyor. Söyledigi hiçbir sey olmadigini, sadece daha önce söylenenlerin tekrarini söyledigini söylüyor. O zaman tepki koymayanlarin bugün tepki koymaya baslamasi, burada kisilere göre yorum yapildigini ortaya çikariyor.''

Birde Günebakis.com.tr gazetesinde yayinlanan haber iletilmeye | okumaya deger smileys/smiley32.gif

<CENTER>KANUN KİME İŞLEMELİ?</CENTER>

Fenerbahçe yönetimi Aktuğ için birilerini göreve çağırıyor ama Aziz Yıldırım?ın söylediklerini unutuyor
KORKAKLIKLA SUÇLAMIŞTI
BAŞKAN Atay Aktuğ?un, Almanya?daki söylemi gündeme bomba gibi düşerken, Fenerbahçe yönetiminin gösterdiği tepki dikkatleri çekti. Sarı-Lacivertli kulüpten yapılan açıklamada Aktuğ için kanunun devreye sokulması istenirken, Yıldırım?ın 11 Aralık 2004 tarihinde oynanan G.Saray -F.Bahçe maçı sonrasındaki sözleri unutuldu. Oysa futbol federasyonunu korkaklıkla suçlayan Yıldırım, artık kimsenin kendilerine ceza veremeyeceğini vurgularken tribünlere açık tahrikte bulunmuştu.

HİÇ BİR ŞEY YAPAMAZMIŞ?
YILDIRIM, Galatasaray maçının ardından aynen şu cümleleri sarfetmişti: \"Bugün oynatılan maçtan dolayı ilerideki hiçbir maçı oynatmamazlık yapamazsınız. Mekteb-i Sultani diyorlar, oradan mezunlar hepsi belli... 18 Bin kişi bana küfrediyor ayıp yani. Türkiye\'de şiddet ve terör olayını stattan önleyemezsiniz, önleyemeyecekler de. Buradan söylüyorum, çünkü zayıf kalıyorlar, korkuyorlar.18 bin kişi bana küfretti. Artık siz F.Bahçe Stadı\'nda küfürle karşı karşıya gelirseniz, hiçbir şey yapamam\"

TRİBÜNLERİ SERBEST KILDI
\"F.BAHÇE Stadı\'nda benzer olaylar yaşanırsa kimse ceza veremez. Zaten artık kimse kimseye ceza veremez. Ayrıca F.Bahçe tribünleri de serbesttir. Onları engellemeyeceğim\". Bu şekilde gerek federasyon gerekse de başka bir camia için ağır ifadeler kullanan, tahrik içeren söylemlerde bulunan Yıldırım?a karşı işletilmeyen 5149 sayılı kanunun Aktuğ için hem de Fenerbahçe Başkanı?nın itiraf ettiği bir söz nedeniyle gündeme getirilmeye çalışılması anlamsız bulundu.

ŞİDDET YASASI NE DİYOR
KANUNUN \"Yasak Beyan ve Demeçler\" başlıklı 15. maddesinin Yıldırım?ın açıklamalarıyla örtüşmesi dikkatlerden kaçmadı. Maddede şöyle denildi: \"Spor kulübü başkan ve yöneticileri, idari ve teknik personeli veya sporcuları ile spor kulüplerinin taraftarlarınca kurulan başkan veya yönetim kurulu üyeleri ve taraftar temsilcileri yazılı veya görsel medyaya; kendi taraftarlarını kışkırtıcı, hakemleri, rakiplerini veya taraftarlarını tahrik edici veya aşağılayıcı şekilde beyan ve demeç veremezler.\"

CEZAİ HÜKÜM DE AÇIK
YASANIN 21. Maddesinde de bu suçu işleyenler hakkında uygulanacak cezalar da açıkça yer alıyor; \"15. Maddeye aykırı biçimde beyanat veren başkan ve yöneticiler için ilk seferde üç aydan altı aya kadar spor müsabakalarını seyirden men ve beş milyar liradan otuz milyar liraya kadar idari para cezası, tekrarı halinde altı aydan bir yıla kadar spor müsabakalarını seyirden men cezası ile birlikte on milyar liradan elli milyar liraya kadar idari para cezası verilir\". Bu gerçekler ortadayken yasanın kime işletileceği merak uyandırdı. Edited by: sanatik

Crazy_OfLu61_
01.04.2005, 18:40
Hey be benim büyük baskanim bunlarin alayi senin tassagini yesin. Sen yanlis bisede desen biz senin arkandayiz.

Yürekse yürek, Bilekse bilek...

My
01.04.2005, 19:19

smileys/smiley36.gifYazik lem bi ezik smileys/smiley9.gifBomba siz Manchester tavsanlarinin içinde patladi biledingil smileys/smiley36.gifSimdi seninde içinde patlamamasi için hade canem kendi çöplüüne, papazin çayirina smileys/smiley2.gif

Nasil? Daha kiyak durdu dimi fenerli LOLIS smileys/smiley36.gif

yattara11
01.04.2005, 21:01
eeeveeetttt... azize yildivim artik söyleyecek söz bulamayinca -önceden de bulamiyodu ya neyse- usaklarini devreye sokuyor...
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=472>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=472 colSpan=3>

Biçakci söz düellosuna el koydu</TD></TR>
<TR>
<TD width=472 colSpan=3 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=472 colSpan=3>Son günlerde futbol kamuoyunu mesgul eden ve 4 büyük kulübün baskan ve yöneticilerinin söz düellosuna dönüsen karsilikli atisma üzerine, Futbol Federasyonu Baskani Levent Biçakci devreye girdi.</TD></TR>
<TR>
<TD width=472 colSpan=3 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=right width=472 colSpan=3></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=472>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=472 colSpan=3>

Biçakci, Besiktas, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor Kulüplerinin baskanlarini toplantiya çagirdi. Görüsme, 4 Nisan Pazartesi günü Istanbul?da yapilacak.

Futbol Federasyonu Baskani Biçakci, yaptigi yazili açiklamada, sonhaftalarda kulüp baskanlarinin aralarinda sportif rekabet çikisli tartismalarini yakindan izlediklerini belirterek, ?Biz tüm konularin karsilikli görüs alisverisi ve diyalogla çözülecegine inaniyoruz. Bu nedenle 4 kulübümüzün baskanlarini bir istisare toplantisi için davet ettim. Basta Türk futbolu olmak üzere, herkesin kazanacagi bir çözüm için bu diyaloga ihtiyacimiz olduguna inaniyorum. Herkesi karsilikli diyalog ve istisareye davet ediyoruz? ifadelerini kullandi.
Açiklamada, futbolun gelecegi ve kulüplerin mali yapilarinin güçlendirilmesi yolunda ortak anlayis ortami yaratmak ve görüs alisverisinde bulunmak üzere, federasyon yönetiminin, 4 kulüp baskaniyla Istanbul?da biraraya gelecegi ifade edildi.</TD></TR></T></TABLE>