PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gazze İçin Yardım

mehmetdoğan
01.02.2009, 21:29
gazze için atvde şu an bir yardım programı var arkadaşlar imkanı olanların turkcell faturalarından 7666 ya boş messaj atarak 5 tl bağış yapabilirsiniz.

gazzede ölen çocukların geleceği için lütfen....

mehmetdoğan
01.02.2009, 21:31
son olarak tff başkanı 500 bin ytl kurumu adına bağışladı helal olsun diyorum.taraftarlarımızdan bu konuda duyarlı olmalarını rica ediyorum.
yöneticilerimize mesaj attım ama henüz cevap alamadım imkanı olanlar lütfen insanlık adına...Allah hiç kimseye gazze deki kardeşlerimizin yaşadıklarını yaşatmasın

Halit Aydın
01.02.2009, 21:44
Başlık bir süre genelde kalacaktır. Şuan sanırım canlı yayın sürüyor.

mehmetdoğan
01.02.2009, 21:48
teşekkür ederim halit bey.Allah razı olsun umarım gerekenleri biz de elimizden geldiğince yapabiliriz.
sadece turkcell faturalardan oluyo ona göre arkadaşlar

servet nuh
01.02.2009, 21:51
teşekkürlerk kardeşim....duyarlılığın için tebrikler

okg_53
01.02.2009, 21:51
Kimsenin günahını almak istemiyorum.
Ancak Bu Trcell,voda.,avea gibi şirketlerin sahipleri yahudilere hizmet ediyor.
Bu yüzden yardımlarınızı telefon üzerinden değilde Banka hesabı üzerinden güvenilir vakıflara yapınız.

Gökhan Topsakal
01.02.2009, 21:52
ben bişey sormak istiyorum..Yanıt "evet" se çok mutlu olacagım..
Sizce toplanan yardımlar(bu program için konuşmuyorum,yani genel anlamda derneklerin filan topladıkları) gerekli yerlere gerektigi şekilde gidiyor mu??

yani sizce gazze'deki insanların sorunu nakit para mı?Ve toplanan bu para ile sorun çözülücek mi?

mehmetdoğan
01.02.2009, 21:55
Kimsenin günahını almak istemiyorum.
Ancak Bu Trcell,voda.,avea gibi şirketlerin sahipleri yahudilere hizmet ediyor.
Bu yüzden yardımlarınızı telefon üzerinden değilde Banka hesabı üzerinden güvenilir vakıflara yapınız.
özellikle bu konuda emin olabilirsin kardeşim çünkü türkiyenin çok saygın işadamları ve kaliteli insanların olduğu bir programda yanlış olmaz diyorum.

tabiki isteyen banka hesaplarına da yapabilir hatta daha güzel olur miktarda artmış olur.

mehmetdoğan
01.02.2009, 21:57
Sizce toplanan yardımlar(bu program için konuşmuyorum,yani genel anlamda derneklerin filan topladıkları) gerekli yerlere gerektigi şekilde gidiyor mu??

yani sizce gazze'deki insanların sorunu nakit para mı?Ve toplanan bu para ile sorun çözülücek mi?
kardeşim tabiki gidiyor.o bizim verdiğimiz paralarla gıda,ilaç,korunma,su,temizlik gibi ihtayaçları gideriliyo para olmadan bunlar olmaz.

zaten kızılay başkanı da programa katıldı ve koordinasyonda kendilerininde bulunduğunu söyledi.kızılay varsa sorun yoktur Allahın izniyle

Bekir
01.02.2009, 22:00

herhangi bi kuruluş hakkında ve ya bu mesaj kampanyası hakkında bir şey soyleyemem ama İHH yardımları gerekli yerlere ulaştırıyorr bundan emin olabilirsin...ayrıca yardımlar oraya nakit para olarak gitmiyor gerekli tıbbi malzemeler,erzak ve diger gerekli malzemeler olarak yardım yapılıyor....ornek vermek gerekirse;saldırının başında gosteriliyordu yaralıların yaralarını sarcak sargı bezleri yoktuu bu yardımlarla onlara sargı bezleri de ulastırılıyor..
İHH kendi kamyonlarınının oraya vardıklarında yayın yapıyor...bence en guvenilir İHH ve DENİZ FENERİ...bu telefon işleri boş işler..

Emrah KabuL
01.02.2009, 22:05
herhangi bi kuruluş hakkında ve ya bu mesaj kampanyası hakkında bir şey soyleyemem ama İHH yardımları gerekli yerlere ulaştırıyorr bundan emin olabilirsin...ayrıca yardımlar oraya nakit para olarak gitmiyor gerekli tıbbi malzemeler,erzak ve diger gerekli malzemeler olarak yardım yapılıyor....ornek vermek gerekirse;saldırının başında gosteriliyordu yaralıların yaralarını sarcak sargı bezleri yoktuu bu yardımlarla onlara sargı bezleri de ulastırılıyor..
İHH kendi kamyonlarınının oraya vardıklarında yayın yapıyor...bence en guvenilir İHH ve DENİZ FENERİ...bu telefon işleri boş işler..

Ne deniz feneri mi ?

Bekir
01.02.2009, 22:09
Ne deniz feneri mi ?
evet deniz feneri bir şey mi oldu..

mehmetdoğan
01.02.2009, 22:09

Ne deniz feneri mi ?
kardeşlerim burda siyasi konulara değil de asıl konu üzerinde yoğunlaşalım.imkanımız varsa yardım yapalım.şuan atvde program devam ediyo

Soner
01.02.2009, 22:12
arkadaşlar İHH veya Dediz feneri farketmez önemli olan niyet, senin ne niyetle bunu yaptıgın. Allah önce ordaki kardeşlerimizin yardımcısı olsun, sonrada sizlerin niyetlerinizi kabul etsin. Ben gönderiyorum

Gökhan Topsakal
01.02.2009, 22:13
evet deniz feneri bir şey mi oldu.. sen deniz feneri dedikten sonra,otomatikman diger söyledigni de aynı kefeye koydum, üzgünüm...

abinin dedigi gibi tartışmanın alemi yok tabi..umarım iyi bişiyler yapılıyodur..
(ben inanmasam da:():(

KÖKSAL AYDIN
01.02.2009, 22:16
En garantili yol banka hesap numaralarıdır.Dernek mernek işlerini boşverin.Bizim okulumuzda kampanya yapılmış ve ben oraya para vermiştim.
İnşallah ihtiyacı olanlara giderler.
Ama hamasa değil.Halka...

leleuk87
01.02.2009, 22:20
arkadaşlar isteyen istediği kurumla vakıfla dernekle yardımını yapsın boşuna birbirimizin kalbini kırmaya değmez gazzede kötü durumda olan din kardeslerimiz var ve yardım bekliyorlar yardım etmek isteyen varsa istediği şekilde yardımını göndersin bırakın yardım yapacak kişi nasıl yardım edeceğine kendi karar versin

OLCAY ÇAKIR
01.04.2009, 11:13
Geçmiş zaman olurki,unutulan başlıklarımız...