PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Staj Arayanlar Buraya!

Gökhan Uzun
01.02.2009, 13:40
Arkadaşlar ben Yıldız Teknik Makina Mühendisliğinde okuyorum ve bu yaz staj yapmak zorundayım. Trabzon il sınırları içerisinde staj yapılabilecek yerler hakkında bilgisi olanlar lütfen yardımcı olsunlar.

Gamze
05.02.2009, 15:18
Bu başlığı aktif olarak kullanabiliriz esasında, bu kadar üniversiteli arkadaşımız var sitede.
Yardımcı olabilecek birileri çıkar belki. :)

Ben de meramımı anlatayım;

İstanbul Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık 3. sınıf öğrencisiyim.

Ve bu yıl 40 iş günü zorunlu stajım var.
Uygun bir yer bulabilirsem 20 gününü bu ara tatilde yapmayı düşünüyorum ( İst. Üni. nin ara tatilleri bir buçuk ayı buluyor da neredeyse. :))

Staj yapabileceğim yerler içinde tercüme gereksinimi olan her yer. :)

Basın yayın organları
Yayınevleri
Şirketler
Tercüme büroları

vs. vs.

Yardımcı olabilecek birileri çıkarsa sevineceğim bir hayli. :)

Cengiz Çubukcu
05.02.2009, 15:24
1. Trabzon il sınırları içerisinde olmak zorunda mı boxerlance kardeşim? dünyanın yeri var...
2. Gamze senin işin kolay mütercim tercümanlık yapacak birini 40 gün bedava çalıştırmak herkesin işine gelir, eğer yardımcı olan çıkmazsa yardımcı olmaya çalılırız.

Selami Gürpınar
05.02.2009, 15:26
Aslında iş bulma konusunda da bir başlık olsa böyle işçi arayanlar iş arayanlar birbirini bulsa fena olmaz hani. :D

ÜNAL
05.02.2009, 15:26
Seneye bana da lazım olur:)

Mayls
05.02.2009, 15:28
Aslında iş bulma konusunda da bir başlık olsa böyle işçi arayanlar iş arayanlar birbirini bulsa fena olmaz hani. :D
BMN İnsan Kaynakları diye bir başlık olması lazım :)

TAHSİN 61
05.02.2009, 15:34
UEFA B lisans antrenörlük kursuna kayıt yaptırdım... Staj isterlerse Trabzonsporda 1 ay çalışma imkanı sağlarmısınız ??? :) Ciddiyim...

Ömer SEVİNÇ
05.02.2009, 15:53
Bana da İstanbul sınırları içinde Halkla İlişkiler stajı yapacak yer lazım. Belki bildiğiniz bir yer vardır:)

Emirhan Makul
05.02.2009, 15:56
Seneye bana da lazım olur:)

Evet seneye bana da lazım Bilgisayar Teknolojileri Okuyorum !

Emirhan Ömeroğlu
05.02.2009, 16:12

katılıyorum böyle bir başlık açılsa forum içi birbirlerine yardım edebilicek insanlar çıkabilir :rolleyes:

Gamze
05.02.2009, 18:35
...
2. Gamze senin işin kolay mütercim tercümanlık yapacak birini 40 gün bedava çalıştırmak herkesin işine gelir, eğer yardımcı olan çıkmazsa yardımcı olmaya çalılırız.

Valla abi insan biraz da tanıdık yeri olsun istiyor.
İnternetten birkaç yere başvuracağım hali hazırda aklımda var. Ama burdan da bildirmek istedim.
Belki uygun bir yer çıkar diye.
Bakalım artık. :)

Armağan Dere
05.02.2009, 23:59
Bizde Bakıcaz bakalım staj için bursada çok yer var...

Öztürk Adem
06.02.2009, 00:27
Bu baslıgı gormek gercekten cok sevındırıcı bır durum buna herhalde en cok sevınenlerden bırı de ben oldum.Tesekkurlerımı sunarım bu ınce anlayıs ıcın:alkış:

Bende tamamlamam gereken bır stajım var 2. sınıftayım ( Meslek Y.O ) olarak.Uluslararası Lojıstık okuyorum.Bu alanda falıyet gosteren bır fırmada stajımı tamamlayıp aynı zamanda da orada kalıcı olmak ıstıyorum.Tabı kı bunu da staj sonunda orada kı yetkılıler karar verecekler.

İlgililerin dıkkatıne sunarım...

Saygılarımla............

FSBakırtaş61
06.02.2009, 00:35
İşletme okuyorum, tezimi ve yüksel lisansımı spor işletmeciliği üzerine yapmak istiyorum. Önümüzdeki yıl Trabzonspor da staj yapabilsem mükemmel olur :D olmadı kamp kurarım gider yalvarırım :D

( Bir çocukluk hayali gerçek mi olacak??? :D:D)

Sabiye ÖZGÜR
07.02.2009, 14:27
Evet seneye bana da lazım Bilgisayar Teknolojileri Okuyorum !

evet seneye banada lazım okul için makine ressamlığı okuyorumda...

Ahmet Aksoy
17.02.2009, 22:30
bnm için geçmiş bi konu artıkk sene başı az başım ağrımadı bu konuda neyse ki şuan da iyi bi yerde stajımı tamamlıyorum.:):)

Fatih Ersoy
17.02.2009, 22:39
Madem böyle bir başlık var bizde yazalım birşeyler...

MAlum okulum yarım dönem uzuyor. Bu dönem içerisinde yanında staj yapabileceğim bir Veteriner hekim aranıyor.. Özellik kedi-köpek üzerine olursa sevinirim. Yok nerden bulacaz kedi köpek derseniz öteki de olur :)

İlginiz için teşekkürler.. ;)

agahozlu
17.02.2009, 22:50
Trabzon'da staj yapmayı düşünen arkadaş için Arsin organize sanayi bölgesindeki firmaları dolaşmasını tavsiye ederim.Sormadım ama büyük ihtimalle ücretsiz staj düşünüyorsundur bu şartlarda ücretlisi baya zor zaten.Ama niye Trabzon düşünüyorsun onu anlamadım.Tavsiye olarak İstanbul'dan firmalarla görüşmeni öneririm.Hem karşılacağın konu sayısı ve zorluğu yönünden ve kazanacağın tecrübe yönünden İstanbul her zaman ilk sıradadır diye düşünüyorum.

Anıl Caner
17.02.2009, 23:01
La yeni ayarladım stajı şimdi mi açtınız başlığı. Frito Lays'teyim bir aksilik olmazsa bu yaz.