PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 2 -1 Ankaragücü

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Özer Öztekin
03.02.2009, 19:02
Yattara sezon basindan beri form düsüklügü yasiyor,daha nasil bir bir düsüs olmasi gerekiyor?
Biz alanzinho yu yedekte oturtmak icin 4 milyon euro vermedik.
Alanzinho nun oynamasi kacinilmazdir.Kimin yerine oynamasi gerektigini tartisiyoruz.Bu isimde su andaki form durumlari itibari ile yattara dir.

Tony Sylva kötü oynasaydı kaleye mi geçecekti Alanzinho? Yattara yıllardır tek kanat götürüyor bu takımı...O'ndan her maç üstdüzey performans göstermesini bekleyemezsiniz...Maradona'nın, Pele'nin formsuz sezonları olmamış mıdır?Yattara yedeğe çekilince formunu yakalayacak mı? Kaldı ki Yattara son maçta Serkan ilerde iken defanstan top çıkarmaya geldi...Bence Yattara'nın son maçta göze fazla batmamasının nedenlerinden biri, Serkan'ın fazlaca ileri çıkmasıydı...
Bence Yattara, Alanzinho kanatlarda artı tek forvet gayet rahat oynayabilir, zira gerek Yattara gerekse Alanzinho sıradan kanat oyuncularına nazaran gole daha yakın isimler...Yattara yokken sağbekimiz daha çok sıkıntı çekecektir. Üstelik Yattara ve Alanzinho birlikte iken heriki bekimiz daha rahat oynayacak, Colman, Selçuk gibi oyuncular aralara daha iyi sızabilecektir...

Ünal Cumhur
03.02.2009, 19:08
beyler suan icin kadro bi degisiklik yapmaya gerek yok sarı kart sınırındaki futbolculardan fire vermesek cok güzel alanzinho konusu gelirsek ilerleyen haftalarda umutun yerine forma giyeceni düsünüyorum cünkü umut kart sınırında kart görürse oynuyamıcak ankaragücü macında görse alanzinho besiktas macında ilk onbirde ama düzen oturmus takım formda

Great White
03.02.2009, 19:09
Eyvallah Trabzonolog :ok

Benim de konu ile ilgili benzer şeyler yazasım gelmişti ama üşeniyordum, iyi oldu vallahi :)

Oktay AKKUŞ
03.02.2009, 19:10
Ben Sanmıyorum Yattara'nn Yedeğe ÇekiLiceğinden Ama Bu Transfer Bu Sezon Başı oLsa Büyük İhtimaLLe Hüseyin'i Rubin Kazan'a VerirLerdi.

kadro olarak ta ankgücü maçına

slyva
tayfun song giray egemen
hüseyin
yattara(Barış) colman selcuk
Umut(alanzinho) Gökhan
Parantez içleri sonradan dahil olucaktır yada barış yattarann hastalıgına karsın ilk 11 baslayabilir yada alanzinho da olabilir

cdgtscdg
03.02.2009, 19:16
alanzinho yattara gökhan colman ve selcukla oynayacaksın ofansı bide cale serkan bindirmesi bence agır gelir hiç yemediği kadar kontraatak yer takım..
bence takımın bekleri hucuma destek vermeli ama bu alıp başını gitmesi şeklinde değil
şimdi bek çıkmayınca kanat oyuncusunun başına iki kişi gelince otomatik olarak top kaptırılıyor ama bek çıkıpta bi de güzel orta yaptığında çok daha etkili bi hucum olduğu kanaatindeyim.tek eksik cale kendini geliştirip şu öldürücü ortaları yapması

Cumhur Ege
03.02.2009, 19:19
bence takımın bekleri hucuma destek vermeli ama bu alıp başını gitmesi şeklinde değil
şimdi bek çıkmayınca kanat oyuncusunun başına iki kişi gelince otomatik olarak top kaptırılıyor ama bek çıkıpta bi de güzel orta yaptığında çok daha etkili bi hucum olduğu kanaatindeyim.tek eksik cale kendini geliştirip şu öldürücü ortaları yapması
Daha topla ilk buluşmasında caleyi boşa cıkardı,Cale bomboş ortayı daglara taşlara attı:D çalışırsa geliştirir ve cok da faydalı olur ama top sol acıkta alanzinhodayken calenin yanından sprint atıp son çizgiden sert orta yapmasınıda beklememek lazım..arada yoklıcak mutlaka sürekli defansta kalsın demiyorum tek dediğim eskisi kadar ileri geri yapmıcak alanzinho oludugu için...

Ahmet Kuru
03.02.2009, 19:23
Bu saatten sonra artık kendi sahamızda puan kaybetmememiz gerekiyor...
Bu maçıda alacak güçteyiz zaten.Güzel futbol ve bol gollü bir maç bekliyorum açıkcası...
A.gücü'nün durumuda zaten ortada 3 ve yukarısı olur gibime geliyor...

cdgtscdg
03.02.2009, 19:24
Daha topla ilk buluşmasında caleyi boşa cıkardı,Cale bomboş ortayı daglara taşlara attı:D çalışırsa geliştirir ve cok da faydalı olur ama top sol acıkta alanzinhodayken calenin yanından sprint atıp son çizgiden sert orta yapmasınıda beklememek lazım..arada yoklıcak mutlaka sürekli defansta kalsın demiyorum tek dediğim eskisi kadar ileri geri yapmıcak alanzinho oludugu için...
Zaten ileri çıkış derken ve de atağa yardım etmesi gerektiğini söylerken eskisi gibi ataklara çıkması değildi.Tek yapması gereken kanat oyuncusunun her zmn arkasında olması yardımında bulunacak yakınlıkta olması ve de gerektirdiğinde bindirmeler yapıp gerekli açıklığı alanzinho ya oluşturmasını demek istedim ama tabi cale nin kendini geliştirmesi ve de orta yapma kabiliyetini arttırması gerekiyor

Cumhur Ege
03.02.2009, 19:26
Bu saatten sonra artık kendi sahamızda puan kaybetmememiz gerekiyor...
Bu maçıda alacak güçteyiz zaten.Güzel futbol ve bol gollü bir maç bekliyorum açıkcası...
A.gücü'nün durumuda zaten ortada 3 ve yukarısı olur gibime geliyor...
Olaya fener-ankaraspro macındaki gibi ciddi ve disiplinli yaklasır ve öyle oynarlarsa 3 de olur 5 de,kimseyi hafife almadan oynamak lazım..Bizim topumuza ayaak uyduramaz kimse kolay kolay..

Ünal Cumhur
03.02.2009, 19:26
bi sefer biz zaten colman selcuk yattara umut gökhanla oynuyoruz umutu cıkarıp alazinhoyu koyuyoruz cok kontra yer diyorlar bu hangi mantıga yatar colmanla selcuk zaten 4-3-3un sagve sol icleri hem savunma hem atak umut son mac dikkat etiyseniz solcizgiye yakın oynadı 4-3-3 un forvet solu gibi bu pozisyonda alazinho daha yararlı olur ama umuta iyi calısıyopres yapıyo direnci fazla formda son macta onun yerine alazinho ancak kart cezalısı oldugunda gecer

Cumhur Ege
03.02.2009, 19:28
Zaten ileri çıkış derken ve de atağa yardım etmesi gerektiğini söylerken eskisi gibi ataklara çıkması değildi.Tek yapması gereken kanat oyuncusunun her zmn arkasında olması yardımında bulunacak yakınlıkta olması ve de gerektirdiğinde bindirmeler yapıp gerekli açıklığı alanzinho ya oluşturmasını demek istedim ama tabi cale nin kendini geliştirmesi ve de orta yapma kabiliyetini arttırması gerekiyor
çagın futboldaki gereksinimi o zaten kanattaki 2 oyuncu kopuk oynarlarsa birinden birine fazla yük biner..aradaki mesafeyi ne kadar aza indirebilirlerse o kadar kolay olur hücum ve defans..Ugur boral ne kadar güzel özetledi feneri,o kadara kopuk oynuyoruz ki defans ve hücum hattı arasında kalan 70 metre mesafeyi gidip gelmek insanı cok yoruyor die..
Dip not:Beter olsunlar:D

Bülent AKBULUT61
03.02.2009, 20:09
merak etmeyin bu macı rahat alırız kanımca

M.Kılıç50
03.02.2009, 20:28
Allah´in Izniyle bu mactan cok güzel bir Skor ile Galip ayrilacagiz...
Bu Macta bence Faty Papy, Göksu ve Baris oynamali... Giray´a da sans verilmeli... Ceyhun´da olsun dicem ama Ozaman galiba Papy olmicak ???

Insallah Ersun Yanal yine Ideal 11 ile cikmaz saha´ya... cünki rakibin derdi 3 puan kazanmak degil.. oranin buranin stadini istiyorlar, Yönetimi Istifaya cagiriyorlar ( Basardilar´da ) Küfür vs. vs. yani Ankaragücünde hic bir sey yolunda gitmiyor...

11 böyle olabilir

-----------------------Onur---------------------------
------------------------------------------------------
--Tayfun------Song------------Giray----Cale(Egemen)--
-------------------------------------------------------
----------------------Ceyhun--------------------------
---------------------Faty Papy------------------------
----Göksu----------------------------------Alanzinho---
-----------------------Baris----------------------------
---------------------------------------------------------
-------------------Isaac(Gökhan) ----------------------

Biraz Asiri Yedek oldu ama dogrusuda bu bence ??

Erdal DİLEK
03.02.2009, 20:31
bu macta kötü futbol iyi sonuc bekliyorum, niye derseniz, biz zaten bütün güçlü takımlara karşı iyi futbol oynadık, 2 güçlü takım karşısında iyi futboldan sonra yine diğer maclarda olduğu gibi ayavaş yavaş gelen bir takım izleyebiliriz, en azından böyel olursa şaşırmam. . .

Jester
03.02.2009, 20:41
Burada ne kadar rotasyon muhabbeti yapılırsa yapılsın, eğer bu hafta içinde Ersun hoca bir evrim geçirmezse, maça aynı onbir ile başlayıp, skoru yakalarsak 60'tan sonra Yattara ve kart sınırındaki iki oyuncuyu çıkaracaktır.

Muhammed Ayaz
03.02.2009, 20:43
Arkadaşlar bmn radyo ne zaman hangi günler yayında oluyor bana bilgi verirseniz sevinirim

Samet KILIÇ
03.02.2009, 20:45
Allah´in Izniyle bu mactan cok güzel bir Skor ile Galip ayrilacagiz...
Bu Macta bence Faty Papy, Göksu ve Baris oynamali... Giray´a da sans verilmeli... Ceyhun´da olsun dicem ama Ozaman galiba Papy olmicak ???

Insallah Ersun Yanal yine Ideal 11 ile cikmaz saha´ya... cünki rakibin derdi 3 puan kazanmak degil.. oranin buranin stadini istiyorlar, Yönetimi Istifaya cagiriyorlar ( Basardilar´da ) Küfür vs. vs. yani Ankaragücünde hic bir sey yolunda gitmiyor.SONUÇTA 24 YILLIK BİR ÖZLEM VAR işin içinde

11 böyle olabilir

-----------------------Onur---------------------------
------------------------------------------------------
--Tayfun------Song------------Giray----Cale(Egemen)--
----------------------Ceyhun--------------------------
---------------------Faty Papy------------------------
----Göksu----------------------------------Alanzinho---
-----------------------Baris----------------------------
---------------------------------------------------------
-------------------Isaac(Gökhan) ----------------------

Biraz Asiri Yedek oldu ama dogrusuda bu bence ??

bu kadroları oynayacak vakit gecti bu kadroyla anca kupa ve hazırlık maclarında oynarsın...biz şampiyonluğa oynuyoruz boşyere kaybedecek puanlarımız yok lütfen öyle oynayalım böyle oynayalım diye yazı yazmayalım..bence hoca en iyisini bilir ve bunun için ideal kadroyla çıkarız,fantazi yapmanın alemi yok..

baran_szymek
03.02.2009, 20:45
oda oda trenler
tıngır mıngır ilerler
bn ankaraya koysam
dağlar taşlar inler:D:D:D:D:D:D

Muhammed Ayaz
03.02.2009, 20:46
Arkadaşlar bmn radyo ne zaman yayında oluyor bana bmn radyo ile ilgili bilgi verebilirmisiniz

OKANIZM
03.02.2009, 20:46
bu macta kart sınırındai oyuncular oynatımamalı (hüseyin haric) :) cünkü ondan sonraki hafta sampiypnlugun dügüm maclarından biri var bejeke macı var.

ÜNAL
03.02.2009, 20:52
Alanzinho bu maçta oynamalı ki İstanbuldaki maça hazırlansın.

lazfather61
03.02.2009, 20:53
-------------------sylvia---------------------
serkan------song---------egemen---------cale
------selcuk--huseyin(ceyhun,goksu)--colman

yattara-----------------------------alanzinho
-----------------gokhan---------------------

abi kadro budur ideal 11 imiz budur yalandan kadro kurmayın ideal 11 budur bu kadroyu oynatmayan ersun yanala destek vermem ben. yalandan vızırtı yapmayın ideal kadro budur. gerisi yalan

Mustafa Calik
03.02.2009, 20:53
merak etmeyin bu macı rahat alırız kanımca

kazaniriz'da ama ben sari kartlardan korkiyorum :mad:

Samet KILIÇ
03.02.2009, 20:54
-------------------sylvia---------------------
serkan------song---------egemen---------cale
------selcuk--huseyin(ceyhun,goksu)--colman

yattara-----------------------------alanzinho
-----------------gokhan---------------------

abi kadro budur ideal 11 imiz budur yalandan kadro kurmayın ideal 11 budur bu kadroyu oynatmayan ersun yanala destek vermem ben. yalandan vızırtı yapmayın ideal kadro budur. gerisi yalan

sana göre idael kadro..........

erik
03.02.2009, 20:56
Arkadaşlar maşallah burda ne teknik direktörler varda bizler blmiyormuşısuz.Arkadaşın biri kadro oluşturmuş Ersun Hoca bu kadroyla oynatmazsa ben ona destek vermem diyor.Vay be.Ersun Hocada destekle beni diye yalvarıyordu sanki.

Murat Keçeci
03.02.2009, 20:58
bu saatten sonra rakip sececek durumda değiliz en iyi kadroyla en iyi oyunumuzu oynamalıyız tek amaç var 3 puan hangi takımla oynadıgımızın önemi yok sarı kart sınırındaki oyuncularımız dikkatli olmalı bjk maçında bize lazım onlar hüseyin selçuk colman üçlüsü iyice takıma oturmaya başladı sürekli koşuyorlar mücadele ediyorlar aradada kendilerini unutturup ara pasını atıyorlar bu ara pasların sayısını daha da arttırırsak daha da güzel olur erken gol bulursak rakibin direncini erkenden kırabılırız gökhan formda eskişehir fb ankara maçlarında 3 gol attı bu dikenli yolda gökhanın umutun ve orta sahadan çıkacak sürpriz golcülerin gollerine çok ihtiyacımız var ankara maçında attıgımız çok zor gollerin devamini bekliyorum ayrıca kaleciyle karşı karşıya kaldığımız pozisyonlarıda skora yansıtmalıyız bu maçta önemli olan tek şey var 3 puan gerisi yalan taraftarımızda hocamız alanzınho veya başka kimi oynatırsa oynatsın saygı duymalı çünkü her oyuncumuz çok formda cuma akşamı puanımızı 41 yaparak rakiplerimizin maçlarını büyük keyifle izleyeceğiz inşallah

Muhammed Ayaz
03.02.2009, 20:58
Ya arkadaşlar tartışmamıza gerek yok zaten kadromuz belli ve biz ersun hocamıza güveniyoruz ve ankaragücü maçını yeneceğimize inannıyorum

hüseyin1975
03.02.2009, 21:00
Insallah maci erken koparabiliriz.
Ilk yariyi 2-0 önde bitirirsek, kart sinirindaki 3 oyuncuyu degistirebilir Hocam.

lazfather61
03.02.2009, 21:01
sana göre idael kadro..........

sana gore umut mu oynasın yanı. al sana kolayca anlayabilcen yoldan anlatıyım. yattara 10 milyon euro degeri umutun degeri nekadar 2 milyon dolar verseler ben direk satın derim. bugun bi bjk,gs,fb taraftarına sorsanız ts den hangi futbolcuyu alırsın diye sorsan sence umutmu derler yattaramı. hatta daha genel diyim su turkiye liginde oynayan futbolculardan hangisi en cok ts de olssun deseler ben yattara derim. bırakın bu yattara formsuz ayaklarını. en cok sizde benim kadar oyanmasını istersiniz bu adamı sahada gormek istemeyen futbol dusmanıdır. adamın ayagına gelince heyecanlanıom ben ya napcak acaba die umutun ayagına top gelince umutsuz bir sekilde ne yapacagını bekliom.

Terzioğlu
03.02.2009, 21:01
Serkan bugün yine antrenmanlara katilmadi. Ankaraspor macindan beri antrenman yapmiyor. Ayrica su anda kart sinirinda. Bu yüzden Serkan'in yerine bu hafta Tayfun ile baslamaliyiz.

Muhammed Ayaz
03.02.2009, 21:02
evet sana katılıyorum hüseyin ama bu maç kolayına kopmayabilir çünkü ankaragücü düşme hattında bizi zorlayabileceklerini düşünüyorum ama eminimki bu maçı alacağız ama öyle ama böyle

Vural Kuyumcu
03.02.2009, 21:03
Serkan bugün yine antrenmanlara katilmadi. Ankaraspor macindan beri antrenman yapmiyor. Ayrica su anda kart sinirinda. Bu yüzden Serkan'in yerine bu hafta Tayfun ile baslamaliyiz.

sana katilioirum renkdas

Muhammed Ayaz
03.02.2009, 21:04
TRABZONSPORUMA başarılar

hüseyin1975
03.02.2009, 21:05
sana gore umut mu oynasın yanı. al sana kolayca anlayabilcen yoldan anlatıyım. yattara 10 milyon euro degeri umutun degeri nekadar 2 milyon dolar verseler ben direk satın derim. bugun bi bjk,gs,fb taraftarına sorsanız ts den hangi futbolcuyu alırsın diye sorsan sence umutmu derler yattaramı. hatta daha genel diyim su turkiye liginde oynayan futbolculardan hangisi en cok ts de olssun deseler ben yattara derim. bırakın bu yattara formsuz ayaklarını. en cok sizde benim kadar oyanmasını istersiniz bu adamı sahada gormek istemeyen futbol dusmanıdır. adamın ayagına gelince heyecanlanıom ben ya napcak acaba die umutun ayagına top gelince umutsuz bir sekilde ne yapacagını bekliom.

Para kosmuyor, Para mücadele etmiyor, Paranin ruhu yok.........

Formayi pahali olan degil, hak eden giyinir.
Kimin hak ettigine ise bütün hafta onlari takip eden Ersun Hocam karar verir.
Bizlerde bu karara saygi duyariz ve sahada oynayani destekleriz.
Benim Yattaradan beklentim cok. Bizi Sampiyon yapmasini bekliyorum.
Lakin bu sezon oynadigi Futbol bana göre Hayal kirikligi idir.
Bana görede bunu görmek istemeyen en azindan Futbol Düsmanidir...

Mustafa Önder
03.02.2009, 21:05
Ersunum işini bilir:D

Samet KILIÇ
03.02.2009, 21:08

önce benim nikime bakarsan sevinirim :D sonra ben yattara oynamasın diye birşey demedim.benim demek istedigim kadroyu hoca belirler bu kadar

lazfather61
03.02.2009, 21:08
Arkadaşlar maşallah burda ne teknik direktörler varda bizler blmiyormuşısuz.Arkadaşın biri kadro oluşturmuş Ersun Hoca bu kadroyla oynatmazsa ben ona destek vermem diyor.Vay be.Ersun Hocada destekle beni diye yalvarıyordu sanki.

ne sacmalıyorsun??? ben destek vermem diyorum. bana yalvarsın demedim. ben ersun yanalcı degilim trabzonsporluyum. ersun hocayı ayrıca cok severim. ama ben yattara kenarda oturur umut oynarsa kahrolurum.

Muhammed Ayaz
03.02.2009, 21:11
Arkadaşlar tamam tartışmanıza gerek yok gereken ne varsa ersun hocamız halledecek

hüseyin1975
03.02.2009, 21:12
Isimlerin önemi yokdur. Kimler geldi kimler gecdi.
Daha niceleride gelecekdir.

Kalici olan ve asil olan TRABZONSPORDUR.

Bizlere düsen görev ise her daim destek vermekdir.

hüseyin1975
03.02.2009, 21:14
Arkadaşlar tamam tartışmanıza gerek yok gereken ne varsa ersun hocamız halledecek

Olmaz kardes.
Biz Trabzonsporlularin en büyük özelligi TD olmakdir:p
Zamaninda Vahid Hoca basimizdayken macin birisinde top toplayici cocuk sahadakilere taktik veriyordu:p:p:p

O resim bir ara Forumda vardi.
Sizlerden ricam bulursaniz koyun buraya:p

lazfather61
03.02.2009, 21:14
Para kosmuyor, Para mücadele etmiyor, Paranin ruhu yok.........

yaw ne diyon ??? para kıyasdı nerenden anlıyon lafı kusura bakma,duz mantık yapma, ama bak acıklıyım sana ben sunu demek istedim, umuta 2 milyon yattaraya 10 mılyon verıyorlarsa demekkı yattara daha iyi, daha yetenekli, futbolcu, ben bunu demek istedim. para olayı degil yani duz mantık dusunme.

magicyattara
03.02.2009, 21:15
Özledik takımı.
Cuma gelse de kavuşsak.

Konuştuğum herkes böyle söylüyor.
Seyirci çok coşkulu olacak bu maç.Bu maçı taraftar alacak.

Muhammed Ayaz
03.02.2009, 21:17
tamamda kardeşim zaten hocamız gerekeni yapıyor siz neyi tartışıyosunuz

hüseyin1975
03.02.2009, 21:17
yaw ne diyon ??? para kıyasdı nerenden anlıyon lafı kusura bakma,duz mantık yapma, ama bak acıklıyım sana ben sunu demek istedim, umuta 2 milyon yattaraya 10 mılyon verıyorlarsa demekkı yattara daha iyi futbolcu, ben bunu demek istedim. para olayı degil yani duz mantık dusunme.

Evet Yattara daha iyi Futbolcu ama su an hangisi daha verimli???
Benim icin önemli olan Trabzonspordur!
Ve eger örnegin Tayfun bile Yattaradan daha formdaysa o oynar. Önemli olan iyi Futbolcu olmakdan ziyade bunu sahaya yansitabilmek.

Yattaraya 10 Milyonu veren kim acaba?
Futbol cahili Araplar!!!
Peki Ispanyollar ne vermek istemis (tabi Marca Gazetesine göre)???
Ben söyleyeyim: 1,5 Milyon Euro.

Kusura bakmayin ama akli selim bir Takim bu Yattaraya 10 Milyon Dollar yada Euro asla vermez!

Muhammed Ayaz
03.02.2009, 21:19
Hüseyin arkadaşım sana katılıyorum yattaraya verse verse 10 milyonu katar takımı verir aklı olan yattaraya o parayı vermez

genç61
03.02.2009, 21:19
istanbuldakiler simdiden bjk macına 50 ytl ayırsın biletler icin lider geliyor lider

lazfather61
03.02.2009, 21:20
Evet Yattara daha iyi Futbolcu ama su an hangisi daha verimli???

Yattaraya 10 Milyonu veren kim acaba?
Futbol cahili Araplar!!!
Peki Ispanyollar ne vermek istemis (tabi Marca Gazetesine göre)???
Ben söyleyeyim: 1,5 Milyon Euro.

Kusura bakmayin ama akli selim bir Takim bu Yattaraya 10 Milyon Dollar yada Euro asla vermez!

ersun hoca yattarayı oynatcak sen yalandan yıpran:D

6Şafak Aydın1
03.02.2009, 21:21
Rakibe göre ve oyunun gidisatina göre ilk 11 ve sonrasinda degisiklikler yapilabilir. Kart cezalilari oynamasin diye bir düsüncede olamaz, Ankaraspor macinda sari kartimiz yok, Gökdeniz kac? 16 haftami kart sinirinda oynayip sezonu kapatmisti ?

ilk 11 söyle böyle olmali diye afedersiniz bir sacmalik olamaz, tüm kozlarini direk sahaya sürmekde akillica degil. Ek olarak Milan`da Ronaldinho, Shevchenko gibi atom bombalari yedek.

Ehh tabi yeni silahimiz sol kanat icin alindi (öyledir insallah) gönül oynamasini ister ondan umutlu oldugumuz icin Umutu cikartip yada orta 3lüden birini cikartip sagli sollu oyun fenada olmaz denemek amacli.

hüseyin1975
istanbuldakiler simdiden bjk macına 50 ytl ayırsın biletler icin lider geliyor lider

Görünen o ki Mac öncesi kargalar Taraftarimizi yolacak ama Mac oynandiginda biz onlari karga sis yapib 90 dakika cevirecegiz:D

only ts
muhammed daha dun uye olmussun masallah ortalıgı karıstırmakta ustune yok... bi sakin olun !!

genç61
03.02.2009, 21:22
insallah oyle yaparız

hüseyin1975
03.02.2009, 21:22
ersun hoca yattarayı oynatcak sen yalandan yıpran:D

Inan bana saygi duyarim. Ersun Hocam oyunculari hafta boyu takip ediyor.
Yattara formayi hak ediyorsa giyinir ve bende onu desteklerim.
Bizler asla Yattaraya karsi degiliz.
Iyi bir Yattarayi hepimiz isteriz.

Ama gercekdende iyi ve faydali olani:p

İskender Çakmak
03.02.2009, 21:25
hüseyin hakkını yemeyelim herkes kadrosunda hüseyinin yanına parantez ile oyuncu yazıyor sezon başından bu yana iyi oynuyor takım iyi olunca o da iyi oldu unutmayalım bir kaptanımız var sahip çıkalım diğer takımların kaptanlarına bakın yabancı oyuncular ve ya takım ile özdeşleşmemiş futbolcular takım içinde sorun yaşıyorlar tümer yunanistana giderken verdiği demeçte febe de artık yabancı futbolcular istediğini yapıyorlar ve siz oraya giremiyorsunuz dedi bizde böyle olmayalım herkesin rahat olduğu bir takım olalım ve öyleyiz zaten

Muhammed Ayaz
03.02.2009, 21:26
hocanın kadrosu bence şudur:

SLVYA

SERKAN SONG EGEMEN CALE

SELÇUK HÜSEYİN

YATTARA ALANZİNHO

UMUT GÖKHAN

Muhammed Ayaz
03.02.2009, 21:26
Haklimiyim sİzce

Emirhan Makul
03.02.2009, 21:28
3-1 Umut-Colman-Gökhan

Parçalayacağız Dağıtacağız Bu Sen Şampiyon Biz Olacağız !

hüseyin1975
03.02.2009, 21:29

SLVYA

SERKAN SONG EGEMEN CALE

SELÇUK HÜSEYİN

YATTARA ALANZİNHO

UMUT GÖKHAN

4 - 4 - 2 olabilir ama eger öyle bir dizilis tercih ederse Colmani degil, Selcugu kesmeli.

Vallahi söyle bir sürpriz yapsa fena olmazdi:

------------------Sylva-------------------------

Song--------------Egemen------------------Cale

Yattara------Hüseyin-------Selcuk---------Alanzinho

------------------Colman----------------------

------------------Umut---------------Gökhan--------------

Yani hucüma cikarken 3-4-1-2

Top rakipdeyken 4-4-2= Hüseyin stopere kayacak ve onun yerine Colman defansiv orta sahaya

ismail tüfekçi
03.02.2009, 21:31
bu akşam saat 20.00 civarlarında kral karadeniz dursun derelinin programında derelinin anonsu şu anda bmn liler aramızda alkışlar.

Muhammed Ayaz
03.02.2009, 21:32
ama selçuk kesilirmi abi ya adam ankara maçında hiçbişey yapmadı ve sonda geldi müthiş bir asist yaptı

ismail tüfekçi
03.02.2009, 21:34
gerçi dursun dereliye ankarayı bize heryer trabzon diye inleten bmn.liler demiştim ama dursun bu yarısını unutmuş galiba

Hüseyin İlkin
03.02.2009, 21:36
Banko 1 , iddaa'da oran çok düşük olacaktır .

Yinede kuponlarıma eklemeyi unutmayacağım maçtır bu maç .

Bu maç farklı kazanacağımızı düşünüyorum .

Bu sene hatırladığım Avni Aker'de hiç rahat 61 'e giremedik . Bu maç o ilk olacaktır :)

hüseyin1975
03.02.2009, 21:37
ama selçuk kesilirmi abi ya adam ankara maçında hiçbişey yapmadı ve sonda geldi müthiş bir asist yaptı

Tamamda Colmanda süper form tuttu ve takimi neredeyyse hep o hücüma cikariyor.

Eger Alanzinho oynayacaksa sana Ersun Hocamin kimi keymeyecegini söyleyeyim (eger onu dogru tanidiysam:))= Hüyeyin, Umut, Gökhan, Colman

Yani ya Selcugu yada Yattarayi keser bence

Muhammet
03.02.2009, 21:40
Tamamda Colmanda süper form tuttu ve takimi neredeyyse hep o hücüma cikariyor.

Eger Alanzinho oynayacaksa sana Ersun Hocamin kimi keymeyecegini söyleyeyim (eger onu dogru tanidiysam:))= Hüyeyin, Umut, Gökhan, Colman

Yani ya Selcugu yada Yattarayi keser bence

Abi daha çok Colman ve Selçuk, iyi anlaşıyorlar, birbirlerinin dilinden anlıyorlar.

Bu 3'lü çok önemli. Çok aksi bir durum olmadıkça kesilmemeli herhangi biri.

Yunus Güneş

SLVYA

SERKAN SONG EGEMEN CALE

SELÇUK HÜSEYİN

YATTARA ALANZİNHO

UMUT GÖKHAN

Colman kesilir mi kardeşim ya . Adam süper başladı ikinci yarıya colmanı kesiyorsun ben ce colman oynamalı kesin!

Muhammed Ayaz
ya ama abi selçuk ersun hocanın talebesi bana göre onu kesmez eğer selçuğu kesmesse colman forvet arkası oynasın gökhan tek forvet oynasın alanzinho ise soltarafta yani bu durumda yattarayı keser herhalde

Muhammed Ayaz
03.02.2009, 21:42
bakın arkadaşlar ankaragücü maçınada aynen böyle çıkacak 1967ts bence yanılacaksın kardeşim

hasancolak
03.02.2009, 21:43
inşallah yenerız ıyı oynuyoruz dıyıp takımı kucumsemezler ınşallah

hüseyin1975
03.02.2009, 21:43
Abi daha çok Colman ve Selçuk, iyi anlaşıyorlar, birbirlerinin dilinden anlıyorlar.

Bu 3'lü çok önemli. Çok aksi bir durum olmadıkça kesilmemeli herhangi biri.

Allah Ersun Hocama sabir versin:D

Bence daha "zayif" rakiplere karsi defansi üclesin.
Önlerine emniyet sibobu olarak Hüseyini koysun.
Onun önüne Yattara, Selcuk ve Alanzinho. Tabi bu ücü defansa yardima gelmeli yoksa böyle bir orta saha ile bizi besleyebilirler :-)
Onlarin önüne Colman.
Öndede Umut ve Gökhan

-------------------Sylva-----------------

Song----------Egemen-------------Cale

---------------Hüseyin---------------

Yattara-------Selcuk------------Alanzinho

-------------Colman---------------

----------Umut------------Gökhan-------

Mehmet Zeki
03.02.2009, 21:45

Onun önüne Yattara, Selcuk ve Alanzinho.
Onlarin önüne Colman.
Öndede Umut ve Gökhan

----------Umut------------Gökhan-------

Abi zaten Huseyin Avni Aker'de hucum yaparsak 3 savunmaya donuyoruz. Serkan& Cale one cikiyor. Huseyin Song&Egemen'in yakininda.

abbas
03.02.2009, 21:45
umut yedek başlar. alanzinho ilk 11 de... gidişata göre alır kesin umutu ikinci yarı ama...

Mert Marabaoğlu
03.02.2009, 21:46
--------------Slyva

Serkan --- Song --- Egemen --- Cale

--------------Hüseyin

Yattara --- Selçuk İnan --- Alanzinho

--------------Colman

--------------Gökhan

bu kadro ne iş görür cuma akşamı ama bence ersun hoca yine umut'la başlıcak bence:N

Muhammed Ayaz
03.02.2009, 21:46

Onun önüne Yattara, Selcuk ve Alanzinho.
Onlarin önüne Colman.
Öndede Umut ve Gökhan

----------Umut------------Gökhan------- __________________

SANA KATILIYORUM KARDEŞİM BENCE ERSUN HOCANIN ANKARAGÜCÜ MAÇINA BÖYLE ÇIKMASI LAZIM AMA SEN SERKANI KESİYOSUN BE ABİ YANİ BEN YATTARAYI KESERİM SERKANI KESMEM DİĞER BÖLGELER DOĞRU AMA

Yunus Güneş
03.02.2009, 21:47
bakın arkadaşlar ankaragücü maçınada aynen böyle çıkacak 1967ts bence yanılacaksın kardeşim

Peki göreceğiz bu takımdan colman kesilmez.

Mehmet Zeki
03.02.2009, 21:48
Peki göreceğiz bu takımdan colman kesilmez.

Bence'de Colman kesilmes. Bence Umut. Ya da sakatligi olursa Yattara

Emirhan Makul
--------------Slyva

Serkan --- Song --- Egemen --- Cale

--------------Hüseyin

Yattara --- Selçuk İnan --- Alanzinho

--------------Colman

--------------Gökhan

bu kadro ne iş görür cuma akşamı ama bence ersun hoca yine umut'la başlıcak bence:N

Katılıorum hemde umut sarı kart sınırında yedek çıksın 2. yarı alanzinhonun yerine veya gökhanın yerine girsin oda skor istediğimiz gibi olmazsa ama iyi skor elde edersek hiç girmesin dinlensin adam Bjk maçında lazım bize

hüseyin1975
Abi zaten Huseyin Avni Aker'de hucum yaparsak 3 savunmaya donuyoruz. Serkan& Cale one cikiyor. Huseyin Song&Egemen'in yakininda.

Haklisin ama Serkan ve Caleden ofansif anlamda pek faydalanamiyoruz.
Beklerimiz iki yönü güclü oyuncular olsa zaten Avni Akerde hic Puan kaybetmezdik.

Söyle sagda fenerli usak (adi aklima gelmiyor yahu) ve solda caner ekin

Mehmet Zeki
03.02.2009, 21:49
Haklisin ama Serkan ve Caleden ofansif anlamda pek faydalanamiyoruz.
Beklerimiz iki yönü güclü oyuncular olsa zaten Avni Akerde hic Puan kaybetmezdik.

Söyle sagda fenerli usak (adi aklima gelmiyor yahu) ve solda caner ekin

Evet, onu dogru soyledin abi. Cale kotu orta kesiyor. Serkan yine idare eder. Bu arada fenerli usak Kazim Kazim mi? Ya da Gokhan Emreciksin?

Mustafa Ayazoğlu
03.02.2009, 21:50
Serkan bu maçta olmayabilir, sakatlığı var çalışmalara katılmıyor.

hüseyin1975
03.02.2009, 21:50
Evet, onu dogru soyledin abi. Cale kotu orta kesiyor. Serkan yine idare eder. Bu arada fenerli usak Kazim Kazim mi? Ya da Gokhan Emreciksin?

Yok arkada oynayan.

Ha aklima geldi Gökhan Gönül:)

hüseyin1975
03.02.2009, 21:51

Bu arada Gökhan Emreciksin oraya gitmekle hata yapdi bence.

Muhammed Ayaz
03.02.2009, 21:51
ya arkadaşlar özür dilerim be colmanı yanlışlıkla yazmadım ben birdaha yazayım 1967ts sen öyle yorum yap tamammı kardeşim

Ünal Cumhur
03.02.2009, 21:52
kimseyi kesmez alanzinhoyu 60dan sonra alır umut gelecek haftalarda kart cezalısı olacak ozmn alazinho sans dogacak veya trabzonsporun zorlandıgı bir macta iyi isler yaparsa yerini garantiler alanzinho ancak umut-gökhan ve yattara yerine oynayabilir veya ortasahada hüseyini keser colman ve selcuku geri alırsın ozmn oynatırsın ama suan öyle bi durum yok kazanan takım degismez bu takım daha cok su yürütür

Yunus Güneş
03.02.2009, 21:54
ya arkadaşlar özür dilerim be colmanı yanlışlıkla yazmadım ben birdaha yazayım 1967ts sen öyle yorum yap tamammı kardeşim

Önemli değil bu takımdan kesilecek en son kişi Colman.

hüseyin1975
03.02.2009, 21:55
kimseyi kesmez alanzinhoyu 60dan sonra alır umut gelecek haftalarda kart cezalısı olacak ozmn alazinho sans dogacak veya trabzonsporun zorlandıgı bir macta iyi isler yaparsa yerini garantiler alanzinho ancak umut-gökhan ve yattara yerine oynayabilir veya ortasahada hüseyini keser colman ve selcuku geri alırsın ozmn oynatırsın ama suan öyle bi durum yok kazanan takım degismez bu takım daha cok su yürütür

never change a winning team diyorsun yani;)

mantik olarak dogrusu budur ama türkiyede hocaya baski büyük oluyor.
simdi ersun hocama yönetim alanzinhoyu oynat diye baski yapabilir. nede olsa dünya kadar para verildi ve taraftar formasini almasi lazim:D

Ünal Cumhur
03.02.2009, 21:57
never change a winning team diyorsun yani;)

mantik olarak dogrusu budur ama türkiyede hocaya baski büyük oluyor.
simdi ersun hocama yönetim alanzinhoyu oynat diye baski yapabilir. nede olsa dünya kadar para verildi ve taraftar formasini almasi lazim:D

yapmaz onu tüpcü yapar :D:D:D parası bitmis bosa okadar para salladıktan sonra aziz yapar guizaya yaptıgı gibi:D:D:D bizim yönetim sanmam

jako13
hemen umudu kesmeye doğramaya başladık ))) Bence son ankara maçında umut ve colman takımın en iyileriydiler...bu takımda üçlü defansa dönülebilinir,serkan kesilir veya orta sahada hüseyin yedeğe çekilir ama bu formuyla umuta kıyılmaz...!!

.....
Bu maçta averajımızı düzeltsek çok güzel olacak. 3 4 tane atmak ve hiç yememek çok güzel olur :)

Mert Marabaoğlu
bence bu maç her zamanki 11'le başlıcak ersun hoca, maçta umut sarı kart görücek ve haftaya cezalı duruma düşücek. sonra 8jk maçında forveti mecbur tekleyerek alanzinho'yuyu ortasahaya monte edicek ve alanzinho 8jk maçında harikalar yaratıcak, sezon sonuna kadarda ilk 11'in değişilmez isimlerinden biri olucak. Medyum Mert :D

Muhammed Ayaz
03.02.2009, 21:58
Slvya

serkan song egemen cale

orta saha

yattara selÇuk hÜseyİn alanzİnho

colman

gÖkhan

Emirhan Makul
03.02.2009, 21:59
bence bu maç her zamanki 11'le başlıcak ersun hoca, maçta umut sarı kart görücek ve haftaya cezalı duruma düşücek. sonra 8jk maçında forveti mecbur tekleyerek alanzinho'yuyu ortasahaya monte edicek ve alanzinho 8jk maçında harikalar yaratıcak, sezon sonuna kadarda ilk 11'in değişilmez isimlerinden biri olucak. Medyum Mert :D

Medyum Mert Sezon sonu şampiyon kim olur onuda söylesene :D

Ünal Cumhur
03.02.2009, 21:59
hemen umudu kesmeye doğramaya başladık ))) Bence son ankara maçında umut ve colman takımın en iyileriydiler...bu takımda üçlü defansa dönülebilinir,serkan kesilir veya orta sahada hüseyin yedeğe çekilir ama bu formuyla umuta kıyılmaz...!!

zaten:cool: formayı hak eden giyinsin formda olan giyinsin millet zaten umut kesilsin demiyo önerileri sürüyo kart sınırındaya umut ondan yoksa kazanan takım bozulmaz

jako13
03.02.2009, 22:05
umut son maçta orta saha,defans çok çalıştı,koşuları ve presi ile gökhanı çok rahatlatan bir futbolcu!! Ki gökhanda bunu inkar etmiyor...alanzinho nereye montelenecek sorusunun cevabı hemen bulunabilecek bir cevap gibi gözükmüyor..zamanla taşlar yerine oturacak..bu kadar formda bir takım bu kadar istekli oyuncular içinde tercih yapmak çok zor olacak ve her tercih kendi handikapını yaratacak !!!!!! Belki kapanan takımlarla oynarken kiliti açabilecek bir alanzinho tercih edilebilir...!

Mert Marabaoğlu
03.02.2009, 22:08
Medyum Mert Sezon sonu şampiyon kim olur onuda söylesene :D

31 mayıs 2009. doğu karadenizden gelen fırtına, tüm Türkiye'yi etkisi altına alacak, ve uyuyan dev uyanacak. karadenize uyku haram olacak. :)

6Şafak Aydın1
03.02.2009, 22:12
Gercek taraftar, sartlar ne olursa olsun sabretmelidir. Takimini desteklemeli ve beklemeyi bilmelidir. Bu düsünceleri de karsilik beklemeden yapmalidir. Bize düsen görev, ayrik otlari ve kötü niyetli fazlaliklari atmaktir.

Ünal Cumhur
03.02.2009, 22:12
31 mayıs 2009. doğu karadenizden gelen fırtına, tüm Türkiye'yi etkisi altına alacak, ve uyuyan dev uyanacak. karadenize uyku haram olacak. :)

İNSALLAH :alkış::alkış::alkış::alkış::):):):)

Muhammed KOÇ
03.02.2009, 22:14
içerdeki maçların hiç bir mazereti yok.. ilk yarı dış sahadaki puanları iç sahada da toplasak açık ara liderdik.. bizim sorunumuz iç saha.. bunu düzeltmek lazım :S

Recep Alkan
03.02.2009, 22:15

ola bir hafta uyumadan horon etmeyen fenerli olsun be :)

Emirhan Makul
03.02.2009, 22:19

:sevinç::sevinç::sevinç:

Cehennemin Adı Avni Aker Avni Aker'de Affetmez'ler !

Şaaaaaaaaaaaaaaaampiyonnnnnn

Mert Marabaoğlu
03.02.2009, 22:20
Traaaaaabbbzonnnnnnnnnnnnnnnnnnn :atki:

fincher
03.02.2009, 22:38
----------------------tony sylva------------------

serkan------------song------egemen-------------cale

-------------selçuk----------colman-----------------
---yattara---------------------------------alanzinho--

-----------------gökhan--------umut--------------

Bence artık böyle oynamalıyız...

Hamza Yilmaz
03.02.2009, 22:41
Ankarayi yenecegiz.. Murat Erdogan gitti takimdan. AMa yinede dikkatli olmamiz lazim. Ceyhun, De nigris, Iglesias gibi tehlikeli oyunculari var MKE nin. Bence yine 2-0 aliriz maci...

Recep Alkan
03.02.2009, 22:44
bence hüseyinin yada şöyle söyleyeyim ön liberonun kesilmesi kötü. ama hüseyinin kart sınırında olduğu düşünülürse bence;

------------------------------------------tony----------------------------------

tayfun---------------------egemen-----------------song-------------------cale

-----------------------------------------ceyhun---------------------------------

--------------------------selçuk--------------------colman----------------------

yattara-----------------------------------------------------------------alanzinho

-------------------------------------gökhan---------------------------------------

bence bu kadro hem serkanı hem hüseyini kritik ve orta sahasını ernst gibi bir adamla güçlendirmiş bir beşiktaşa karşı koruma adına çıkarılabilir. hatta oyun garantiye alındıktan sonra selçuk bile riske edilmemelidir.

Ufuk Bayraktar61
03.02.2009, 22:45

bende böyle düşünüyorum ama kazanan takımı şimdilik bozmamak en iyi fikir diye düşünüyorum. alanzinho 2.yarı yattaranın yerine de girer.

erkankoc
03.02.2009, 22:54
bence bu macta umutla baslayip karsi takimin defansini yorup,ikinci yari alanzinho oyuna girebilir bence...hem umutta bjk macina kart yememis olur..ama ankara maca cok asilacak bence..yoksa tepetaklak gidiyolar...cok dikkatli olmaliyiz

Muhammed
03.02.2009, 22:58
Ben en cok taraftarı merak ediyorum.

Mert Marabaoğlu
03.02.2009, 23:05
sarı kart sınırında olan 5 futbolcumu var?

http://guncel.turkcellsuperlig.com/UI/PlayerStats.aspx

bu listede Trabzonspor'u seçince, Hüseyin, Cale ve Serkanın 7, Selçukla Umutunda 3 sarı kartı olduğu yazıyo.

ankaragücü maçında 5'ide sarı kart görürse :S :N

Mustafa Ayazoğlu
03.02.2009, 23:05
bence hüseyinin yada şöyle söyleyeyim ön liberonun kesilmesi kötü. ama hüseyinin kart sınırında olduğu düşünülürse bence;

------------------------------------------tony----------------------------------

-----------------------------------------ceyhun---------------------------------

--------------------------selçuk--------------------colman----------------------

yattara-----------------------------------------------------------------alanzinho

-------------------------------------gökhan---------------------------------------

bence bu kadro hem serkanı hem hüseyini kritik ve orta sahasını ernst gibi bir adamla güçlendirmiş bir beşiktaşa karşı koruma adına çıkarılabilir. hatta oyun garantiye alındıktan sonra selçuk bile riske edilmemelidir.

hüseyini sevmeyenler var elbette ki ama bu yıl çok olumlu oynuyor.
hüseyin beşiktaş maçında daha çok gerekli bencede ceyhun oynayabilir.
serkan ayrıca sakatlığı var tayfunda olumlu.
selçuk ve cale dekart sınırında.
calenin yerine girayda oynayabilir.

Mustafa Ayazoğlu
03.02.2009, 23:07
sarı kart sınırında olan 5 futbolcumu var?

http://guncel.turkcellsuperlig.com/UI/PlayerStats.aspx

bu listede Trabzonspor'u seçince, Hüseyin, Cale ve Serkanın 7, Selçukla Umutunda 3 sarı kartı olduğu yazıyo.

ankaragücü maçında 5'ide sarı kart görürse :S :N

selçuk ve cale beşiktaş maçında bize çok gerekli. kart görmemeliler.

nedense bunu bilen hakemler kesin kart gösteriolar.

dikkat !

Onur Şeref
03.02.2009, 23:13
Selçuk çok sert faul yapan bir oyuncu olmadığı için kart görme ihtimali az fakat Cale sürekli rakibin ayağına kayma isteğinde olduğu için korkuyorum,sol bek de alternatifimizinde olmaması korkumu dahada pekiştiriyor.

Pirselimoğlu
03.02.2009, 23:19
bizde hüseyin-cale-serkan-selçuk-umut, bjkde nobre-rüştü-i.toraman-serdar özkan kart sınırında bakalım piyango kime çıkacak bu arada 16 maç 90 dk oynayıp hiç sarı görmeyen song'u tebrik ediyorum :alkış:

hüseyin1975
03.02.2009, 23:25
bizde hüseyin-cale-serkan-selçuk-umut, bjkde nobre-rüştü-i.toraman-serdar özkan kart sınırında bakalım piyango kime çıkacak bu arada 16 maç 90 dk oynayıp hiç sarı görmeyen song'u tebrik ediyorum :alkış:

Rüsdü görse iyi olurdu zira bize karsi hep aslan kesiliyor:(

Gökhan KAN
03.02.2009, 23:28
Rüsdü görse iyi olurdu zira bize karsi hep aslan kesiliyor:(
Aynen ya çok uyuz oluyorum ona millet 35 metreden atar biz 2 metreden atamıyoruz rüştüye.......

amour_61
03.02.2009, 23:33

Bu şekilde oynarsak her maç yeniliriz hangi zihniyetle Hüseyin'i dışarıya çıkardın acaba bu şekilde ortasaha diye bir şey kalmaz yol geçen hanı gibi bizim kale abluka altına alınır.Her atak pozisyon olur ve çok gol yeriz.Kadro kurarken sevmediğini çıkaramazsın o kafayı değiş Hüseyin bu takımın herşeyi.

Yunus Emre SEYHAN
03.02.2009, 23:34
Gaziantepspor teknik direktörü Nurullah Sağlam Habertürk'e özel açıklamalarda bulundu.

Bu sezon farklı bir lig oynandığının altını çizdi. Sağlam Galatasaray’ın oyun sistemi nedeniyle kendisine sempatik geldiğini belirtirken Tabata için Trabzonspor’un resmi bir teklifi olduğunu ancak Brezilyalı yıldızı vermediklerini açıkladı.

"GALATASARAY'A SEMPATİM VAR"

Bu kadar sakata rağmen Galatasaray’ın Hala buralarda duruyor olması, ve belki oyun yapısının biraz daha farklı olması. Hatta şöyle söyleyeyim, bana bu sempatiyi duyduran oyun yapısının bize benzemesi olabilir. Ya da sempati demeyim de bunun adına bu inancı, Galatasarayın şampiyon olacağına inanmamı sağlayan şey oyun yapılarının biraz daha bize benzemesi.

"TRABZONSPOR TABATA'YI RESMİ OLARAK İSTEDİ"

Devre arasında Tabata’ya teklifler oldu. Ancak devre arasında olan tekliflere sıcak bakmadık. Tabata’da sezonu burada bitirmek istediğini bize defalarca söyledi. Şu anda mutlu Gaziantep’te. Özellikle Trabzonspor’un devre arası çok net olarak teklifi vardı sayın başkanımıza. Onun dışında tekliflerde olmuştur ancak Trabzon’un teklifi netti o’nnu biliyorum

alioglua
03.02.2009, 23:35
ya arkadaşlar bir maç güzel oynadı diye kesilmez diyorsunuz umut için

ceyhun o kadar maç iyi oynadı hazırlık maçlarında, ligde bişey oldu mu kadroya girebildi mi

göksu 18 e bile giremiyor

barış o kadar iyi gözükmesine rağmen o da yok

şimdi bunlar genç diyeceksiniz

ama lig başından bu yana saç baş yolduran umut bir maçta güzel oynadı diye kesilemez denmesi beni şaşırtıyor

diğer iyi oynayanların günahı ne?

Mustafa Ayazoğlu
03.02.2009, 23:39

song ve egemen önünde hüseyin mutlaka olmalı

tek forvet gökan ünal

Erdal
03.02.2009, 23:39
Yahu forumda ismi geçen herkese teklif yapmışız:)

amour_61
03.02.2009, 23:42
ya arkadaşlar bir maç güzel oynadı diye kesilmez diyorsunuz umut için

ceyhun o kadar maç iyi oynadı ligde bişey oldu mu kadroya girebildi mi

göksu 18 e bile giremiyor

barış o kadar iyi gözükmesine rağmen o da yok

şimdi bunlar genç diyeceksiniz

ama lig başından bu yana saç baş yolduran umut bir maçta güzel oynadı diye kesilemez denmesi beni şaşırtıyor

diğer iyi oynayanların günahı ne?
dostum kime cevap yazdın bilmiyorum ben Hüseyin'i savundum üzerime alınmadım Bende zaten bu takımdan forvet hattı dışında oyunu kesilemez diyorum.O yüzden ya umut ya da gökhan'ın kesilmesi gerekir.Bu benim düşüncem Colman,Selçuk,Yattara,Serkan,Hüseyin,Egemen ve Song takımda banko oynuyacak kişiler kaleye girecek halide yok alternatifi olmayan Cale'ninde çıkması imkansız geriye kalıyor ileri ikili mutlaka biri kızağa çakilmeli.

Ali Yıldız
03.02.2009, 23:42

Düşüncelerime Tercuman oLdun...Teşekkürler

Ba®ış
03.02.2009, 23:44
"TRABZONSPOR TABATA'YI RESMİ OLARAK İSTEDİ"

Devre arasında Tabata’ya teklifler oldu. Ancak devre arasında olan tekliflere sıcak bakmadık. Tabata’da sezonu burada bitirmek istediğini bize defalarca söyledi. Şu anda mutlu Gaziantep’te. Özellikle Trabzonspor’un devre arası çok net olarak teklifi vardı sayın başkanımıza. Onun dışında tekliflerde olmuştur ancak Trabzon’un teklifi netti o’nnu biliyorum
acaba sezon sonu için bir söz veya bir öncelik alınmış olabilir mi? Tabata'nın sezonu burda bitirmek istiyorum sözü yoruma açık bi cevap gibi geldi :)

bkandil
03.02.2009, 23:45
ANKARAGÜCÜ'NDEN ŞİKAYET!..

Ankaragücü Kulübü İcra Kurulu bir açıklama yaparak, son maçlardaki hakem atamalarına ilişkin şikayetlerini dile getirdi.
...... MHK'ye....
Atamalar sizin izahınızda belirttiğiniz gibi iki kişi tarafından yapıldığına göre MHK'nin diğer üyeleri kurulda hangi sıfatla yer almaktadırlar? MKE Ankaragücü'nün son 3 maçını üç tane Ege Bölgesi hakeminin idare etmesi son maçının ise Trabzonspor-Eskişehirspor maçını yöneten ve alığı 6.3 puanla lige 'balans ayarı' yaptı sözcüğünü spor kamuoyunun yakıştırdığı bir hakeme notunun gereği yapılmaksızın maç yönettirilmesi ciddi olarak kulübümüzce düşündürücü görülmektedir. Hele bu hakem herkesin 'iki kere penaltı' dediği pozisyonları çalamıyorsa bu tablo daha da düşündürücüdür. ....

Ankaragücü Lobi Çalışmasına başlamış galiba....

amour_61
03.02.2009, 23:49
Buraya yazıyorum bu maç çok zor geçicek 1-0 olsun bizim olsun ancak hayatımın en rahat maçını inönüde izliyeceğim colman o gerizekalı ezişktaş defansının arkasına atacağı toplarla beşiktaşı bitirir.Antalya maçında gördüm Beşiktaşın sağ kanadı sıfır golcüler gol atmayı becersinler an az 3-0 alırız o maçı düşünmeyin ankaragücü maçı daha zor.

amour_61
03.02.2009, 23:53
ANKARAGÜCÜ'NDEN ŞİKAYET!..

Ankaragücü Kulübü İcra Kurulu bir açıklama yaparak, son maçlardaki hakem atamalarına ilişkin şikayetlerini dile getirdi.
...... MHK'ye....
Atamalar sizin izahınızda belirttiğiniz gibi iki kişi tarafından yapıldığına göre MHK'nin diğer üyeleri kurulda hangi sıfatla yer almaktadırlar? MKE Ankaragücü'nün son 3 maçını üç tane Ege Bölgesi hakeminin idare etmesi son maçının ise Trabzonspor-Eskişehirspor maçını yöneten ve alığı 6.3 puanla lige 'balans ayarı' yaptı sözcüğünü spor kamuoyunun yakıştırdığı bir hakeme notunun gereği yapılmaksızın maç yönettirilmesi ciddi olarak kulübümüzce düşündürücü görülmektedir. Hele bu hakem herkesin 'iki kere penaltı' dediği pozisyonları çalamıyorsa bu tablo daha da düşündürücüdür. ....

Ankaragücü Lobi Çalışmasına başlamış galiba....
Ya ne var bu Trabzonspor Eskişehir maçında anlamadım 2 tane kart göstermedi diyemi hakem hatası oldu.Şimdi bizim 5 puan farkla lider olmamız gerektiğinimi her fırsatta söylememiz gerekir.

Ba®ış
03.02.2009, 23:56
ankaragücü hep lobi yapsa ne olur? hem zaten yapabilselerdi bu durumda olmazlardı :)

alioglua
04.02.2009, 00:04
dostum kime cevap yazdın bilmiyorum ben Hüseyin'i savundum üzerime alınmadım Bende zaten bu takımdan forvet hattı dışında oyunu kesilemez diyorum.O yüzden ya umut ya da gökhan'ın kesilmesi gerekir.Bu benim düşüncem Colman,Selçuk,Yattara,Serkan,Hüseyin,Egemen ve Song takımda banko oynuyacak kişiler kaleye girecek halide yok alternatifi olmayan Cale'ninde çıkması imkansız geriye kalıyor ileri ikili mutlaka biri kızağa çakilmeli.

yok arkadaşım senin için birşey yazmadım sadece genel olarak umut çok iyi oynadı ankara maçında o yüzden kesilmemeli denilmesini anlamıyorum

diğerleri iyi oynayıp da kenarda kaldığı zaman birşey olmuyor da umut'a gelince herşey doğal oluyor

istemiyorum umut'un oynamasını şahsen

Yasin Berber
04.02.2009, 00:05
Hayatla ilişkimi kestim şampiyonluğa inancım arttı şu an her maçı 4 gözle bekliyorum vede bu mesaajı yazarken kalbim küt küt yeminlee....Ankara gücünü rahat olmasada yeneceğizzz

Onur Akyüz
04.02.2009, 00:12
Fenerbahce maciyla baslayan ve ankara macinda ciddi faydasini
gordugumuz,rakip ataginda solda calenin onunu karsilayan,
hatta cokca calenin kademesine dahi giren ve bizim atagimizda
forvet gibi oynayan,pozisyona giren ve gol atan umut cok onemli
bizim icin,bunlari gozardi etmeyelim arkadaslar.

Alanzinho bir muddet daha klubeden girip katki
yapmali.

Onur Akyüz
04.02.2009, 00:15
Hayatla ilişkimi kestim şampiyonluğa inancım arttı şu an her maçı 4 gözle bekliyorum vede bu mesaajı yazarken kalbim küt küt yeminlee....Ankara gücünü rahat olmasada yeneceğizzz

Yahu yasin bende tek banami oluyor boyle diyordum:)
Bu ne heyecanli bir bekleyis,bu nasil gecmek bilmeyen 3gun,
bayilazaamm yahu!

lazchicko
04.02.2009, 00:21
Fenerbahce maciyla baslayan ve ankara macinda ciddi faydasini
gordugumuz,rakip ataginda solda calenin onunu karsilayan,
hatta cokca calenin kademesine dahi giren ve bizim atagimizda
forvet gibi oynayan,pozisyona giren ve gol atan umut cok onemli
bizim icin,bunlari gozardi etmeyelim arkadaslar.

Alanzinho bir muddet daha klubeden girip katki
yapmali.

Cok haklisin katiliyorum ama kendi sahimzda ankaraya karsi
böyle oynaya biliriz bence !!!! =

----------tony-----------
--song--egemen--giray---
------selcuk--hüseyin-----
Yattara----------Alanzinho
-------Colman------------
---gökhan------Umut-----

bu oyunstiline alismaliyiz bence kendi sahimizda böyle oynama itimalimiz de var yaniii

yatara
04.02.2009, 00:22
ankaragüücnü dünde degigm gibi 1-0 öne gecerler sora ja 3-1 ya 2-1 yeneriz
onlarin ilk gölünü ya de nigirs ya ceyhun atar sora umut 1-1 yapar ardindan yattara penaltidan sora gökhan alanzinhonun pasinda

Ufuk Bayraktar61
04.02.2009, 00:27
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=52169

habere bakın. galiba ankaragücünün son çırpınışları gibi görünüyo

Mustafa Önder
04.02.2009, 00:27
ankaragüücnü dünde degigm gibi 1-0 öne gecerler sora ja 3-1 ya 2-1 yeneriz
onlarin ilk gölünü ya de nigirs ya ceyhun atar sora umut 1-1 yapar ardindan yattara penaltidan sora gökhan alanzinhonun pasinda

Medyum Yatara kaç tane sarı kart olur sence ?D:

yatara
04.02.2009, 00:35
Medyum Yatara kaç tane sarı kart olur sence ?D:
valla sari karti bilmemde ben skora bakarim ama bizim en az 2 oyuncumuz sarki kart cezalisi durumuna düsecek bitaneside selcuk olicak görürsünüz bu yazimi saklayin cuma aksama yine cikarin ortaya

türkyie cek cumiryieti macinda demisidm mac öncesi 3-2 aliriz almisdik 3-2 yeminle söyliyom

Yunus Emre SEYHAN
04.02.2009, 00:40
valla sari karti bilmemde ben skora bakarim ama bizim en az 2 oyuncumuz sarki kart cezalisi durumuna düsecek bitaneside selcuk olicak görürsünüz bu yazimi saklayin cuma aksama yine cikarin ortaya

türkyie cek cumiryieti macinda demisidm mac öncesi 3-2 aliriz almisdik 3-2 yeminle söyliyom
Kusura bakma ama çok komik oluyorsun. Bir Medyum bile bu kadar emin konuşmaz.
Skor,Golü atacak oyuncular,kart tahmini ve Asisti yapacak oyuncular Tahminini hepsini bir anda yapmak için gerekli kural sallamaktır heralde

Emre ÖZTÜRK
04.02.2009, 00:41
yapma kardeş burda medyumluğun gereği yok birde o kadar emin söylüyorsun ki:)

Ünal Cumhur
04.02.2009, 00:45
bende bi medyumluk yapıyım mac sonucu 3-0 sarıkartcezalısı umut göründe bakın

yatara
04.02.2009, 00:47
ben medyumluk yapmiyorumki kendi düsüncelerimi söliyorum
ben size 100de yüz dogru cikacak demiyorm benim düüsncem böyle
bana sorarsaniz maclari hep gol yemeden yenelim ama bu macda zor gol yemeden yenmek

ama IChaGaLinin de Dedigi cikabilir bunlar hep sans isi

Burak_52
04.02.2009, 00:48
taraftarımız takımı çok özledi
ben bu maçta pek zorlanmıyacağımızı düşünüyorum

bkandil
04.02.2009, 00:50
Medyum arkadaşlar, Cale kart görecek mi? :D
Şahsen onun cezalı olmasını istemiyorum Beşiktaş maçında.

yatara
04.02.2009, 00:53
görürüsünüz ama 1-0 geri düsüücez sora 2-1 yada 3-1 yenecez ve selcuk veya cale ikisnden biri 100de 100 sari kart cezalisi olacak cünkü haftaya bjk maci var her ufak bi dokunsda direk sari kart olur

oguzkoc
04.02.2009, 01:11
serkan hüseyin ve cale nin kart görmeden sezonu bitirebileceklerine inanmıyorum. selçuk-umut belki görmezler ama başta serkan olmak üzere hüseyin ve cale mutlaka cezalı duruma düşecekler. rakibe göre konum belirlesinler bari :) anlaşsınlar her maç biri cezalı duruma düşsün. ortasahası çok kuvvetli olmayan bir takıma karşı oynarken bi hafta öncesinden hüseyin kart görebilir :)

Harun Karadeniz
04.02.2009, 01:15
hakem amcalar sağolsunlar beşiktaş maçına bizi tam kadro çıkarmazlar

yatara
04.02.2009, 01:17
oyunuclarimiz hepsi gökdenizi örnek almalari lazim adam kac mac sari kart sinirinda oynadi bizimkilerde basarmasi lazim

Gökhan KAN
04.02.2009, 02:33
Biletler satışta

Cuma günü Avni Aker Stadı'nda oynanacak olan Trabzon-Ankaragücü maçının biletleri bugün satışa çıkıyor. Mücadelenin bilet fiyatları ise şöyle belirlendi: maraton 25 TL, kapalı (kenar) 40 TL, kapalı (orta) 50 TL. VIP: 100 TL.

Murat61
04.02.2009, 02:53

kardesim şom agızlılık yapma bundan sonraki macımız bejekeyle ve bu sezonu etkileyecek en onemli maclardan biri az daha dusunerek konusalım

Adem Köse
04.02.2009, 07:22
Ben Umut un Ankara maçında iyi oynamasını, Alanzinho transferine bağlıyorum.Çünkü rekabet arttı ve şuanda yolu kulubeye görünen ilk isim kendisi görünüyordu.Bunun da farkında olduğundan en üst düzey performansını göstermeye çalışıyor.Bir takımda kadronun genişliği en çok bu konuda fayda sağlar zaten.
Ankaragücü maçında da Alanzinho nun sonradan oyuna dahil olacağını(kadro yapısını bozmadan) ama ileriki maçlarda direk ilk 11de başlayacağını düşünüyorum.Herkes Alanzinho nun gelmesiyle sistemin değişeceğinden bahsediyor,benim düşüncemse sistem değişmeden kadroya dahil edilecektir.Umut bir önceki maçta sol kanatta ama forvete dönük oynadı.Alanzinho da aynen bu şekilde oynatılacaktır.

Yattara ya benzetenlerin aksine de bana göre çizgide değil de daha çok içeriye dönük bir sol kanat oyuncusu olduğunu düşünüyorum.Gol vuruşlarının iyi olmasını temenni ediyorum.Alanzinho nun bize Umut a göre 2 dezavantajı olacaktır:birincisi Umut kadar pres yapacağını sanmıyorum,ikincisi boyu kısa olduğundan hava toplarında etkisiz kalcağını düşünüyorum.

Tolunay Abdioğlu
04.02.2009, 09:21
Kesin kazanabileceğimiz bir maç.
İnşallah bir aksilik çıkmaz :)

Kazım Uzunboy
04.02.2009, 09:52
Ankaragücü taraftarı gidiş-dönüş 50 tl' ye yanlış hatırlamıyorsam 6 otobüs gitmeyi planlıyorlarmış. :)

Mesut
04.02.2009, 10:06
umut un değerini anlamak için umutsuz çıkmak lazım maça.bakalım umutsuz takım ne kadar etkileniyor iyi yöndemı kötü yöndemı etkilenıyor.bunu ersun yanalın deneyebilecegi en iyi maç bu kendi evinde seyircisi önunde rakip ligin son sıralarında

Kara Mert61
04.02.2009, 10:16
bu maçta cale ve selçuk kesinlikle dikkat etmeliler..ikisininde alternatifi yok..umut un kart göreceğini zannetmiyorum.çünkü gördüğü kartların hepsi itirazdan..dikkatli olursa sarı kart görmez..

Süleyman50
04.02.2009, 10:45
içerdeki maçlarda genelde zorlandık inşallah bu maç öyle olmaz dikkat etmek lazım........

Muhammet*
04.02.2009, 10:58
inşallah ilk golü biz atarız

Adem Köse
04.02.2009, 11:18
Bence erken gol bulamazsak(ilk 30dk içerisinde),içerde ki bu maçımızda da zorlanacağız.Rakip takım kapanacak ve zaman daraldıkça,gol bulamamanın ve taraftarın da etkisiyle takımımızda stress ve gerilim artacaktır.

a d bacan
04.02.2009, 11:21
inşallah ilk golü biz atarız

tüm golleri biz atacağız şaşırdın herhalde?
ayrıca stres yok 1.yarı atamasakta ikinci yarıda atarız...
takım üstünde baskı oluşturmaz ...

Cumhur Ege
04.02.2009, 11:24
Bence erken gol bulamazsak(ilk 30dk içerisinde),içerde ki bu maçımızda da zorlanacağız.Rakip takım kapanacak ve zaman daraldıkça,gol bulamamanın ve taraftarın da etkisiyle takımımızda stress ve gerilim artacaktır.
Yattara olmazsa Alanzinho ile açarız merak etme bu maç rahat geçecek

Ali İhsan
04.02.2009, 11:26
Bu arada beşiktaşta da 5 kişi kart sınırında; Nobre,Serdar Özkan,İbrahim Toraman, Rüştü, Cisse...

Cumhur Ege
04.02.2009, 11:27
Bu arada beşiktaşta da 5 kişi kart sınırında; Nobre,Serdar Özkan,İbrahim Toraman, Rüştü, Cisse...
nobre hariç diğerleri aman oynasın bizim maçta:D

Hasan61
04.02.2009, 11:28
umarım nobre ve rüştü oynamaz
kaleye hakan geçer bir 4 golde biz atarız

Engin Koltuk
04.02.2009, 11:29

Rüştü yese iyi olur.

a f s

Rüştü bizim maçta büyük ihtimalle sarı kart cezasından oynamaz. Adam ne kadar büyük maç varsa öncesinde ya sakat olur(!), ya da kart cezalısı.
Trabzonspor korkusu sarmıştır onu çoktan. Her maçı da 96'daki maç gibi çıkaramayacağının farkında. Beşiktaş'ın son aldığı adam bir kazmalık yapıp bizden birini sakatlamasa bari.

Dursun Kaplan
Yine erken gol atarsak maçı koparırız.

EmreBir61
04.02.2009, 11:30
Rüştü sanki Trabzonspor maçlarına özel hazırlanıyor.Kesin itiraz falan etsin de bari Hakan oynasın.

Her_Zaman
04.02.2009, 11:31
Rahat bir galibiyet ve farklı bir slor bekliyorum 2-0 3-0 gibi net skorlar...

Ünal Cumhur
04.02.2009, 11:44
beyler su macı rahat kazanırsak cok iyi hemde kart cezalımızda olmaz ilk yarıda bi gol atarsak rahatlarız besiktas deplasmanda konyayla oynuyo zor mac kartlı gecebilir zaten 5kart sınırında adamı var nobre insalah görürde bizde oynamaz onların 2-3 adamı sarı kart görse kadroları sıkıntıya girer bizimkadar iyi kadroları yok bizim sadece ikinci solbekimiz yok insallah cale kart görmez digerleride

_KaaN_
04.02.2009, 12:05
ama önce ankaragücü maçını geçmemiz lazım...şu gökhan ünal bir çözülse bi maçta 2 3 atsa adam kıvama gelecek ben bu maçta alan dan gol bekliyorum olabilir..maça gidecek arkadaşlar yattara yı unutmayın...

Eren Karaahmetoğlu
04.02.2009, 12:12
---------------Sylva-----------------

Tayfun----Song----Giray-------Egemen

---------------Ceyhun----------------

Yattara--------Colman-----Alanzinho---

----------Gökhan-----Isaac-----------

Böyle çıkalım, sınırdakiler oynamasın, kazanamaz mıyız ki böle?Sınırdaki oyuncular oldukça önemli bejeke maçı için. Serkan'ın zaten sakatlıı da var,bu hafta dinlensin bejeke maçına hazırlansın.:) Hüseyin de iyi oynamaya başladı,bejeke maçında o da lazım.Cale zaten solda alternatifsiz.Umut da çok pres yaptığı ve top kazandığı için bejeke maçında işe yarar.Selçuk ise,kesinlikle sarı kart görmemesi gereken biri:) Bejeke maçında onun ara toplarıyla 2 tane gol atıcaz:)

Onur Civelek61
04.02.2009, 12:14
Ankaragücü kötü bi dönem de fakat bence yinede kolay maç yok.Fark atarız falan demek istemiyorum.Kazanıcağımızı biliyorum:)

Cumhur Ege
04.02.2009, 12:16
Bu sene maçın sonuna kadar mücedele ettiğimiz çin çok maç çevirdik,ankaragücü maçında sıkıntılı anlar mutlaka olacaktır ama sabırlı ve disiplinli bir oyunla oyuncularımızın üstesinden gelemeyeceği takım yok bu ligte..Rahat geçmez ama 3 puanı alırız..

Eren Karaahmetoğlu
04.02.2009, 12:18
Yukarıda bi kadro yazdım ama,böyle de sınırda olan adamlar 2 maç oynayamıcak hem bi sarı yiyince cezalı olucaklar hem Ankaragücü maçında oynamıcaklar:) Dikkatli bi şekilde oynasınlar aslında Ankaragücü maçında:)

Mehmet Fatih Yavuz
04.02.2009, 12:20
Valla biraz geniş başlama taraftarıyım ama hoca nasıl istiyorsa artık.
Hüseyinin yerine alenzinho diyeceğim ama daha erken.

Biraz daha zaman lazım.

Erdem Keser
04.02.2009, 12:21
PAPY SÜRPRİZİ!..
04 Şubat 2009 08:56

Trabzonspor'un çalıştırıcısı Ersun Yanal, ligdeki Ankaragücü sınavı için Burundili yıldızı Papy'yi özel olarak hazırlıyor.

Sabah'ın haberine göre Trabzonspor, Cuma günü sahasında oynayacağı Ankaragücü maçının hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Teknik direktör Ersun Yanal'ın bu karşılaşmada yeni transferlerden Faty Papy'ye ilk kez şans vereceği öğrenildi. Papy ile çalışmalarda yakından ilgilenen Yanal'ın, oyunun gidişatına göre Burundili yıldıza forma vereceği ifade edildi.

Dünü çift antremanla geçiren Karadeniz ekibinde kasıklarında sakatlıkları bulunan Serkan Balcı ve Ferhat Çökmüş'ün tedavilerine devam edildi. Serkan'ın Ankaragücü mücadelesine yetiştirileceği belirtilirken, Ferhat'a 2 haftalık özel bir program uygulanacağı kaydedildi.

Maraton

Oktay AKKUŞ
04.02.2009, 12:26
Endişe Etmemize Gerek Yok. Biz Paf Takım Sayılabilcek Bi Takımla AntaLya'ya 3 attık . ankgücüne de atarız artık

Oğuuz
04.02.2009, 12:33
iki haftadır takımımın oyununu gördükten sonra çok rahat bekliyorum artık maçı :) gol acaba kaçıncı dakikada gelecek tek dusuncem bu :)

hayırlısı ile 3 puanı alırız insallah

Great White
04.02.2009, 12:43
Valla biraz geniş başlama taraftarıyım ama hoca nasıl istiyorsa artık.
Hüseyinin yerine alenzinho diyeceğim ama daha erken.

Biraz daha zaman lazım.

Bunu sen mi diyorsun Fatih?? ;)

Yani Hüseyin' i kesmene değil de Yattara-Alanzinho-Umut-Gökhan-Colman gibi sana göre defansif zaafiyet getirebilecek bir beşliye izin vermene şaşırdım daha çok:)

Mehmet Fatih Yavuz
04.02.2009, 12:44
Bunu sen mi diyorsun Fatih?? ;)

Yani Hüseyin' i kesmene değil de Yattara-Alanzinho-Umut-Gökhan-Colman gibi sana göre defansif zaafiyet getirebilecek bir beşliye izin vermene şaşırdım daha çok:)

Alenzinhoya bağlı o biraz soner..

eğer savunma sorunu yoksa bi sıkıntı çıkmaz. 2 yönlü oyuncu ise bu tip adamların çokluğğu topu rakip sahaya yıkmamıza daha çok yardım eder.

Great White
04.02.2009, 12:46
Alenzinhoya bağlı o biraz soner..

eğer savunma sorunu yoksa bi sıkıntı çıkmaz. 2 yönlü oyuncu ise bu tip adamların çokluğğu topu rakip sahaya yıkmamıza daha çok yardım eder.

Ah be Fatih..

Keşke Ersun Hoca da aynı şekilde düşünüyor olsa:)

Mehmet Fatih Yavuz
04.02.2009, 12:47
Valla açıkçası yattara türünde ise ikisi aynı anda lüks olur. Hüseyinin eksikliğinden değil bu..
Gerçi yattara son maç hasta olmasına rağmen kafamı kurcaladı, top kovalamalar, ceza sahası önünde şut engellemeler falan. :)

Sefa Murat Dokuz
04.02.2009, 12:50
Ersun Yanal kazanan 11'i zor bozar. Alanzinho 2.yarı oyuna dahil olur.

Great White
04.02.2009, 12:53
Yattara o dediklerini son maçlarda sıkça yapıyor zaten Fatih..

Ama derler ya "Adın çıkmış dokuza" hesabı:)

Adam rakip kaleciye çoğu zaman pres yaptığı gibi kendi cezasahasının önüne kadar rakip oyuncuyu kovalayıp rahat orta yapmasını engellemeye çalışıyor..

Hatta Fenerbahçe maçından sonra sormuştum..

"Hüseyin mi yoksa Yattara mı bu maçta rakibin ayağından daha fazla top çaldı?" diye..

O maçta Hüseyin 1, Yattara ise tam 4 kez top çalmıştı mesela;)

x_man
04.02.2009, 12:53
ankaragücü maçı zor olacak inşaallah kazanırız bjk maçına kayıpsız çıkmalıyız çok önemli bir maç

6Şafak Aydın1
04.02.2009, 12:57
Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgilere göre 6 Şubat Cuma günü saat 20.00’de H.Avni Aker Stadı’nda oynayacağımız Ankaragücü maç günü havanın hafif sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın ise 16 derece olması bekleniyor.

Sefa Murat Dokuz
04.02.2009, 12:58
Yattara o dediklerini son maçlarda sıkça yapıyor zaten Fatih..

Ama derler ya "Adın çıkmış dokuza" hesabı:)

Adam rakip kaleciye çoğu zaman pres yaptığı gibi kendi cezasahasının önüne kadar rakip oyuncuyu kovalayıp rahat orta yapmasını engellemeye çalışıyor..

Hatta Fenerbahçe maçından sonra sormuştum..

"Hüseyin mi yoksa Yattara mı bu maçta rakibin ayağından daha fazla top çaldı?" diye..

O maçta Hüseyin 1, Yattara ise tam 4 kez top çalmıştı mesela;)

Evet Kaybettiği topları kovalıyor ve orta sahaya gelince adamdan çok daha hızlı olunca topa bir dokunuyor bizimkilere kazandırıyor. Değişti Yattara biraz.;)

Ünal Cumhur
04.02.2009, 13:05
beyler dikkat etiyseniz bizm 9icerde 7dısarda macımız kaldı ve hacetepede bi deplasman sayılmaz bizim deplasman maclarımızda sadece 8tas kaldı oda derbi oldugundan yoksa birsey degil cokda zor bir fikstürümüz yok bence sampiyonlumuza fikstür avantajımızda etkilicek biz cinbom macından sonra arayı acmaya baslarız

Emre Bekar
04.02.2009, 13:18
Maraton biletleri 1 saat içinde bitti.Maça gitmek isteyenler acele etse iyi olur sadece kapalı bileti var şu anda,oda bugün biter büyük ihtimal

INSTINCT61
04.02.2009, 13:23
Hüseyin'i ilk 18'e almamak lazım o yedek kulübesinde bile kart görebilir :)

a f s
04.02.2009, 13:25
Geçmiş dönemlerde ligden düşen bütün takımlar bizden puan almayı başarmışlardı. Büyük küçük demeden bütün maçları aynı ciddiyetle alınca istatistiklerin bir anlamı kalmıyor.

Tunga ne güzel demiş 'Seni şampiyon yapmıyorlar, sen şampiyon oluyorsun' diye. Biz basamakları teker teker çıkmaya devam edelim. Allah'a şükür sahana içinde de yedek kulübesinde de hangisini oynatsak diyebileceğimiz kalitede oyuncular var.

Kart cezalarını düşünerek dinlendirmek ve yedeklerin performansını görmek adına her türlü değişiklik yapılabilir bu tür maçlarda. Kimse ister ilk onbirde ister ikinci yarıda Papy, Isac, Barış, Ceyhun, Giray, Alanzinho, Göksu oynadı diye kızmaz. Çok şükür bu günleri de gördük.

Ersun Hoca'nın veya futbolcuların denizi geçip derede boğulma riskini gözardı edeceğini sanmıyorum.

cplc
04.02.2009, 13:29
Valla açıkçası yattara türünde ise ikisi aynı anda lüks olur. Hüseyinin eksikliğinden değil bu..
Gerçi yattara son maç hasta olmasına rağmen kafamı kurcaladı, top kovalamalar, ceza sahası önünde şut engellemeler falan. :)

yattara bunu fener maçında da yaptı.

Mehmet Fatih Yavuz
04.02.2009, 13:29
Fener maçını naklen izleyemediğim için yorum yapamam hakkında.
Yapmıştır muhtemelen çünkü son maçta da bu konuda iyiydi.
Hasta olmasına rağmen.

cplc
04.02.2009, 13:36
Fener maçını naklen izleyemediğim için yorum yapamam hakkında.
Yapmıştır muhtemelen çünkü son maçta da bu konuda iyiydi.
Hasta olmasına rağmen.

maç sonunda dahil söylenmedi hasta olduğu.
maçtan 2 gün sonra söylendi en azından duydum
o kadar kötü imiş ki kusmuş, ama bu derecede bir hastalığa rağmen bence gayet iyiydi. yattara önceki senelere göre artık defansa oldukça yardımcı oluyo. Bu gözden kaçacak bişi değil

habibyazici61
04.02.2009, 13:38
Son maçlara bakıyorum;

Yattara; hayatımda ilk defa bu kadar defansa yadım eden,etmeye çalışan ve koşan bi Yattara görüyorum.

Umut; bu adama ilk dönem boyunca hermaç söylendim,hakaret ettiğim,forvet diye seni bu takıma alanın... dediğim bile olmuştur.Ama görüyorumki bu adam okadar çok koşuyoki diğer futbolculara koşucak yer kalmıyo,sahanın her yerinde umut bulut gelde bu adamı yedekte oturt.

Hüseyin; o artık bizim Zidane'mız.Şu anda Türkiyede ondan daha faydalı bir önlibero olduğuna inanmıyorum.Ahhh bide doğru düzgün pass verebilse topu ileriye taşısa gerçi ozamnda Trabzonsporda oynamazdı :)

Gelelim sadede; Ersun Yanalın işi zor.Şimdi kadroda değişiklik yapsa Alanzinhoyu oynatsa Allah korusun maçı kazanamzsak millet başlicak ideal kadroyu bozdu böyle oldu diye.Allah kolaylık versin diyelim :)

Nytre
04.02.2009, 13:40
tsclub bugün çok kalabalıktı. bilet almak isteyenler uzun bir kuyruk oluşturmuşlardı. maça ilgi büyük olacak. neden olmasın ki?

Yunus Güneş
04.02.2009, 13:50
Yattaranın carlosa attığı o çalım süperdi izleyenler bilir...

Erdogan
04.02.2009, 13:53
bu videoyu izlemenizi istiyorum youtubede buldum. yapannin eline saglik. cok begeneceksiniz. sonuna kadar izleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=k5EfrvWYEGw

murat
04.02.2009, 13:58
her macta en az 3 net pozisyona giriyoruz yeterki bunlardan birini atalim yeneriz.

Yunus Güneş
04.02.2009, 14:00
Bu maçı farklı skorla kazanmamız lazım avaraj yapmak gerekiyor sivas kaç haftadır avarajla lider..Hadi TrabzoN

Vural Kuyumcu
04.02.2009, 14:00
bu videoyu izlemenizi istiyorum youtubede buldum. yapannin eline saglik. cok begeneceksiniz. sonuna kadar izleyin.

süper bir viedo hazirlayandan allah razi olsun muhtesemin ötesinde:alkış::alkış::alkış:

Kasım BEKTAŞ
04.02.2009, 14:03

isim olarak ne geçiyor?

biz hala ktunnelden girmeye çalışıyoruzda :)

irfan61
04.02.2009, 14:05
isim olarak ne geçiyor?

biz hala ktunnelden girmeye çalışıyoruzda :)Yattara ve Alanzinho yaz.Ayrıca youtube Jacker II programı indirip kurarsan rahat edersin böylece youtube'a direk giriş yaparsın.

Erdem Keser
04.02.2009, 14:09

Bu Alanzinho insan değil:D

Kasım BEKTAŞ
04.02.2009, 14:09
Yattara ve Alanzinho yaz.Ayrıca youtube Jacker II programı indirip kurarsan rahat edersin böylece youtube'a direk giriş yaparsın.

saolasın bende bilgisayara format atmıştım bu jackerin ismini unuttum o nedenle yükleyememiştim:)

irfan61
04.02.2009, 14:10
saolasın bende bilgisayara format atmıştım bu jackerin ismini unuttum o nedenle yükleyememiştim:)Rica ederim.;)

Murat'
04.02.2009, 14:13
Arkadaşlar Maraton biletleri tükenmiş....Kapalı tribünden yerler var....

Mustafa Önder
04.02.2009, 14:14
isim olarak ne geçiyor?

biz hala ktunnelden girmeye çalışıyoruzda :)

direk adresi ktunnele gir çıkıyo

Kasım BEKTAŞ
04.02.2009, 14:18
direk adresi ktunnele gir çıkıyo

tunele girmeye gerek kalmadı artık youtube direk girebiliyorum yine de tşk...

Yunus Güneş
04.02.2009, 14:23
Gerçekten çok güzel bir video yapandan ALLAH razı olsun .Tşk SOUL61.

irfan61
04.02.2009, 14:24
Gerçekten çok güzel bir video yapandan ALLAH razı olsun .Tşk SOUL61.Erdi61 abimiz koydu o video'yu buraya ona tşk ederiz.

Uğur GEMİCİOĞLU
04.02.2009, 14:24
Alanzinho nasıl bulacak acaba Hüseyin Avni Aker i :D

Harun Karadeniz
04.02.2009, 14:26
Nedense bu maç için bi korku var içimde hayırlısı olsun inşallah.

Ben gene duamı koyayım burayada:D

Ne olur ne olmaz:D

Harun Karadeniz
04.02.2009, 14:27
http://img270.imageshack.us/img270/15/ayetelkrsibt9.jpg

Erdogan
04.02.2009, 14:29
Erdi61 abimiz koydu o video'yu buraya ona tşk ederiz.

ben tesekkür ederim arkadaslar. ne icin variz, paylasim icin. ersun hocanin dedigi gibi her sey trabzonspor icin :)

linki tekrar vereyim. sonuna kadar izleyin arkadaslar yapan arkadas harika yapmis.

yatara
04.02.2009, 14:31
Endişe Etmemize Gerek Yok. Biz Paf Takım Sayılabilcek Bi Takımla AntaLya'ya 3 attık . ankgücüne de atarız artık

ama antalyanin takimida paf takimdi

yatara
04.02.2009, 14:32
valla rüstü ins. sarki kart cezalisi olur bize karsi bize karsi d... kesiliyo hep tutulmiyacak toplari tutiyo tennis topu atsan onu bile tuticak durumda oliyo ama piliph lahmin sutunu tutamiyodu avrupa sampiyonasinda

Yunus Güneş
04.02.2009, 14:33
ben tesekkür ederim arkadaslar. ne icin variz, paylasim icin. ersun hocanin dedigi gibi her sey trabzonspor icin :)

linki tekrar vereyim. sonuna kadar izleyin arkadaslar yapan arkadas harika yapmis.

Saolsın abi.:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alk ış:

turkish0061
04.02.2009, 14:46
bu videoyu gormustum cok guzel olmus, Elerine saglik diyorum
daha nice videolar :)

Mert Marabaoğlu
04.02.2009, 14:54

gerçekten harika ötesi bi video ya. bu videoyu izledikten sonra şampiyon olacağımıza daha çok inanmaya başladım. tüylerim diken diken oldu

ŞAMPİYON TS

Emirhan Makul
04.02.2009, 15:02
gerçekten harika ötesi bi video ya. bu videoyu izledikten sonra şampiyon olacağımıza daha çok inanmaya başladım. tüylerim diken diken oldu

ŞAMPİYON TS

Bordooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Mert Marabaoğlu
04.02.2009, 15:03
Bordooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
MAviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

yatara
04.02.2009, 15:03
Sampiyyyyyyyyyyyyyyyon

Kasım BEKTAŞ
04.02.2009, 15:04
şimdiden senelik iznimi mayıs ayına ayarlamaya başlamam lazım...

bu gidiş baya bir hayra alamet gözüküyor :)

Mert Marabaoğlu
04.02.2009, 15:09
Sampiyyyyyyyyyyyyyyyon

Trabzonnnnnnnnnnnnn :atki:

_KaaN_
04.02.2009, 15:10
gerçekten harika olmuş...2 kanatla uçmamız gerekir....

yatara
04.02.2009, 15:12
Trabzonnnnnnnnnnnnn :atki:

:alkış::sevinç2::ts2::sevinç::atki::tsatkı::meşale 2::meşale1::bmn1::bmn3:

Oktay AKKUŞ
04.02.2009, 15:13
ama antalyanin takimida paf takimdi
,
ant'nn As takımı ne ki bize paf takımla çıkıcaklar!!:P

yatara
04.02.2009, 15:14
,
ant'nn As takımı ne ki bize paf takımla çıkıcaklar!!:P

oda dogru ama cogu oyunculari 18 yasindaydi ve kalecileride ilk macina cikmisdi

Bülent AKBULUT61
04.02.2009, 15:29
rahat yenmemiz lazım bunları başka bir şey düşünemiyorum.inşallah kazanacağız

Emirhan Makul
04.02.2009, 15:32
De Nigris'den başka çekindiğim isim yok oynarsa yapacağı çirkefliklerle Ceyhun'dan çekiniyorum o kadar ama insan olmayanı insan yerine koymamak lazım tepki vermeye değmez ne yaparsa yapsın!

Ünal Cumhur
04.02.2009, 15:32
Ankara'dan iddialı açıklama
04 Şubat 2009 / 15:15
Teknik direktör Hakan Kutlu; "Çok iyi bir takım haline geldik. Alacağımız galibiyet sonrasında seri 3 puanların geleceğine inanıyorum" dedi..

19. haftanın açılış maçında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak Ankaragücü, bu maçın hazırlıklarını sürdürdü.
Teknik direktör Hakan Kutlu; "Çok iyi bir takım haline geldik. Alacağımız galibiyet sonrasında seri 3 puanların geleceğine inanıyorum" dedi..

Cemal Aydın Spor Kompleksi'nde, teknik direktör Hakan Kutlu yönetiminde yapılan ve yaklaşık 1,5 saat süren çalışmada, futbolcular kondisyon ağırlıklı çalıştı.

Teknik direktör Hakan Kutlu, antrenman öncesinde yaptığı açıklamada, tüm çalışmalarını Trabzonspor maçından almayı hedefledikleri 3 puan üzerine kurduklarını belirterek, ''Çıkışa geçmemiz için bize bir galibiyet gerekiyor'' dedi.

Ara transfer döneminde takıma kattıkları futbolcularla çok iyi bir hava yakaladıklarını ifade eden Kutlu, şöyle konuştu:
''Eksik bölgelere takviyeler yaparak çok iyi bir takım haline geldik. Her geçen gün biraz daha dirençli ve daha iyi futbol oynayan bir takım oluyoruz. Çıkışa geçmemiz için bir galibiyet almamız gerekiyor. Oyuncularımızın üzerinde uzun zamandır kazanamamanın stresi var. Alacağımız galibiyet sonrasında seri 3 puanların geleceğine inanıyorum.''

Ankaragücü, 6 Şubat Cuma günü Trabzonspor ile yapacağı maç için yarın sabah bu kente gidecek
haber 61

beyler bunlara ne oluyo bize gelincemi cıkıs macı oluyo ya sabır kardeşim ya ankarada yasıyoruz ankaragücü tamam sevdimiz bi takımda git fener macında cıkıs yap ne bu maca yapıyon bide nereye yapıyon yapamanda ya sabır kaybedecek birşeyleri yok insallah saldırırlar eger hucum yaparlarsa iyi olur kocaeli gibi falan 11 kişi savunma yapmazlar insallah

MerTT61
04.02.2009, 15:34
Herşeyden ziyade...Yattara ve alanzinyo yu oynatması gerek bence ... Bu ıkılı oynaması gerek bu macta .. 3 puan bızımdır inş...

Mustafa Önder
04.02.2009, 15:34

19. haftanın açılış maçında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak Ankaragücü, bu maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Cemal Aydın Spor Kompleksi'nde, teknik direktör Hakan Kutlu yönetiminde yapılan ve yaklaşık 1,5 saat süren çalışmada, futbolcular kondisyon ağırlıklı çalıştı.

Teknik direktör Hakan Kutlu, antrenman öncesinde yaptığı açıklamada, tüm çalışmalarını Trabzonspor maçından almayı hedefledikleri 3 puan üzerine kurduklarını belirterek, ''Çıkışa geçmemiz için bize bir galibiyet gerekiyor'' dedi.

Ara transfer döneminde takıma kattıkları futbolcularla çok iyi bir hava yakaladıklarını ifade eden Kutlu, şöyle konuştu:
''Eksik bölgelere takviyeler yaparak çok iyi bir takım haline geldik. Her geçen gün biraz daha dirençli ve daha iyi futbol oynayan bir takım oluyoruz. Çıkışa geçmemiz için bir galibiyet almamız gerekiyor. Oyuncularımızın üzerinde uzun zamandır kazanamamanın stresi var. Alacağımız galibiyet sonrasında seri 3 puanların geleceğine inanıyorum.''

Ankaragücü, 6 Şubat Cuma günü Trabzonspor ile yapacağı maç için yarın sabah bu kente gidecek
haber 61

beyler bunlara ne oluyo bize gelincemi cıkıs macı oluyo ya sabır kardeşim ya ankarada yasıyoruz ankaragücü tamam sevdimiz bi takımda git fener macında cıkıs yap ne bu maca yapıyon bide nereye yapıyon yapamanda ya sabır kaybedecek birşeyleri yok insallah saldırırlar eger hucum yaparlarsa iyi olur kocaeli gibi falan 11 kişi savunma yapmazlar insallah

Kocaeli 11 kişi defans yapmadı bize. Ayrıca istedikleri kadar çıkış maçı falan deseler de bizi yenecek puan çıkarabilecek potansiyel yok bunlarda.

Ünal Cumhur
04.02.2009, 15:35
Kocaeli 11 kişi defans yapmadı bize. Ayrıca istedikleri kadar çıkış maçı falan deseler de bizi yenecek puan çıkarabilecek potansiyel yok bunlarda.

golu attıktan sonra yaptı ben onu kasteddim ;)

Ali Tunahan Güllü
04.02.2009, 15:35

haber 61

bize gelince hepsi aslan kesiliyor....

mashal61
04.02.2009, 15:37
Hakan Kutlu'ya Ankaragücü taraftarı bile inanmıyor. Bizim de ciddiye almamıza gerek yok. Eğer galibiyet için çıkıp da o şekilde oynarlarsa bizim istediğimiz fark olur işte.

MerTT61
04.02.2009, 15:39
Beşiktaş antalya macına gırdım tesaduf karsıdaydım maca gırıslerım bedava her maca yoksa ısım olmaz(: neyse kısaca buyuk bı taraftar kıtlesı bekledım cok ses bekledım ve ıyı oyun ama baktımkı besıktas seyırcısı yalan olmus..Ne seslerı var ne oyun..Bi bagıran ufak kutuları var maratonda baska yok (: bı gol atılar oda zor oldu ..Bu takımı ezerız ALLAH ın ıznıyle...aNTALYA yı 1 0 zor bır oyunla yendıler antalya hakımdı dıyebılırız oyuna ..Eger aynı sekılde oynarsa bızle yanmış beşiktaşa 3 tane atarız bence..

Erdogan
04.02.2009, 15:43

haber 61

yinede cesaretlerinden dolayi tebrik etmek lazim, bu havadaki trabzonspordan helede trabzonda 3 puan alacaz diyor. alkis

MerTT61
04.02.2009, 15:45
yinede cesaretlerinden dolayi tebrik etmek lazim, bu havadaki trabzonspordan helede trabzonda 3 puan alacaz diyor. alkis

Onlar başka bişey alırlar (: alcakları 1 kılo hamsı.. aksam yemegi başka bısey alamazlar bizden (: trabzon esiyoken fırtınaya kapılan yerle bır oluo neyı alıolar (::sevinç:

murat
04.02.2009, 15:48
Ankaragucu umarim kazanmak icin oynar. Futbolu cirkinlestirmeden oynayan bir ekip eger iyi futbolla bizi yenebilirseler buna sapka cikarmak lazim bunda kizacak birsey yok. Bence kalemizde pozisyon bulmalari bile neredeyse imkansiz ama futbol hatalar oyunudur sen atamazsan birtane hatayla maci kaybedersin. 96 daki Van maci hala daha aklimdadir bos kaleye bile girmiyor bazen top.

Oktay AKKUŞ
04.02.2009, 15:48
neyse Np:) Deplasmanda As TakımLa da Yeneriz Tam oLur. Önümüzdeki AnkGücü maçında Faty Papy'i ersun Hoca Özel Hazırlıyormuş
oynama ihtimaLi vaR..

Oktay AKKUŞ
04.02.2009, 15:51
ßunLar Galiba TrabzonSpor'un ŞampiyonLuğa Oynadığını BilmiyorLar ki BöyLe Galibiyet Falan DiyorLar

Neyse Bize Heryer Trabzon.

İ.b.b Maçının Skorunu Yansıtalım da Maça 5 yıL daha TrabzonSpor'u Yenmek Gibi ßişiy Düşünemesinler

MerTT61
04.02.2009, 15:52
herkez ALLAH a emanet .. hayırlı sohbetler renkdaşlar..!!!!!!!!!!!

lazfather61
04.02.2009, 15:52
ezcezzzzzzzzzzzzzzzzz. goal show yapacagiz. bu soylediklerim rakibi kucumseme olarak algilanmasin. sadece biz cok iyiyiz.iyiyken de birakin konusalim. havamizi atalim. sonuc olarak cok rahat gececegimize inaniyorum en kotu 2-0 olur mac. ama 5/6-0 bitersede hic sasrimam.

mashal61
04.02.2009, 15:53
ßunLar Galiba TrabzonSpor'un ŞampiyonLuğa Oynadığını BilmiyorLar ki BöyLe Galibiyet Falan DiyorLar

Neyse Bize Heryer Trabzon.

İ.b.b Maçının Skorunu Yansıtalım da Maça 5 yıL daha TrabzonSpor'u Yenmek Gibi ßişiy Düşünemesinler
Zaten böyle giderse Trabzonsporla maç yapma şansları da kalmayacak.

Gökhan KAN
04.02.2009, 15:53
Helal olsun Hakan Kutlu ya...Bülent Uygun un oynattıgı gibi çirkef oynamasınlar yerlere yatmasınlar bir puan için....

Oktay AKKUŞ
04.02.2009, 16:04
Zaten böyle giderse Trabzonsporla maç yapma şansları da kalmayacak.

hmm unutmuşum ya sorry :)

Küçükalioğlu
04.02.2009, 16:04
TARİH : 27 AĞUSTOS 2008
BAKALIM NE DEMİŞ HAKAN KUTLU KARDEŞİMİZ.

Trabzonspor ile zorlu bir maç oynayacaklarının altını çizen Hakan Kutlu, "Trabzonspor, kaliteli oyuncularla kadrosunu güçlendirmişi zorlu bir rakip. Bizim için zor bir maç olacak. Ancak Trabzonspor için daha zor olacak. Bu maçta yoğun bir seyirci desteğini arkamıza alacağımıza inanıyorum. Trabzonspor karşısında sahada terinin son damlasına mücadale edecek futbolculardan kurulu bir takım olacak. Galibiyet şansımızın Trabzonspor'dan daha yüksek olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.

BÜYÜK LOKMA YE BÜYÜK KONUŞMA.

only ts
04.02.2009, 16:05
ne olursa olsun rakıbı kucumsememelıyız bence yeterkı yenelım skor umrumda degıl ama soyle farklı bı galıbıyet hos olurdu elbet

mhayri
04.02.2009, 16:10

Trabzonspor ile zorlu bir maç oynayacaklarının altını çizen Hakan Kutlu, "Trabzonspor, kaliteli oyuncularla kadrosunu güçlendirmişi zorlu bir rakip. Bizim için zor bir maç olacak. Ancak Trabzonspor için daha zor olacak. Bu maçta yoğun bir seyirci desteğini arkamıza alacağımıza inanıyorum. Trabzonspor karşısında sahada terinin son damlasına mücadale edecek futbolculardan kurulu bir takım olacak. Galibiyet şansımızın Trabzonspor'dan daha yüksek olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.

Arkadaş hangi seyirciden bahsediyor acaba ????

irfan61
04.02.2009, 16:11
Arkadaş hangi seyirciden bahsediyor acaba ????Bu ilk yarı da oynadığımız A.gücü maçı öncesi söylediği sözler.

Gökhan KAN
04.02.2009, 16:13

BÜYÜK LOKMA YE BÜYÜK KONUŞMA.
27 ağustosta demiş bunu he.........

Mustafa Önder
04.02.2009, 16:19
offf ne ciddiye alındı Hakan Kutlu
arkadaşlar ne diycek yenilmeye gidiyoruz mu :D

Hüseyin Kurt
04.02.2009, 16:19

haber 61

Aç tavuk kendini buğday ambarında görürmüş...