PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 2 -1 Ankaragücü

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

leavemealone
02.02.2009, 22:30
İlk etapta iyi giden bir takımı bozmak istemeyen Yanal'ın, Umut veya Yattara'dan birini kesip bu futbolcuya şans verebileceği öğrenildi. Ancak Umut'un son Ankaraspor maçında etkili bir futbol ortaya koyması kesilme ihtimalini azaltırken, Yattara'yı da tamamen kaybetmek istemeyen Yanal'ın, bu nedenle Alanzinho'yu oynatıp, oynatmama konusunda kafasının karışık olduğu belirtildi.Boyle yazilar okudum simdi spor sitelerinde ..

Benim anlamadigim yattara yerine alanzinho oynayacaksa bu transferi ne icin yaptik ozaman ?
Bizim zaten gayemiz sola transfer yapip hem sol lu hemde sag li oynamak degilmiydi.. ama boyle olacaksa ozaman buseferde sag kanatimiz acik kalir ha sol ha sag yine degisen birsey yok...

ugrpnk
02.02.2009, 22:33
2. yarıya bomba gibi başladık..
iyi oynuyoruz,iyi mücadele ediyoruz...
sakatlık yok,cezalı yok...
ankaragücü maçını da rahat kazanacağımızı düşünüyorum..
ama rehavete de kapılmamak gerek..

tribündeki yerimi alacağım inşallah...

bu maçta forvetlerimiz de zor pozisyonları değil de kolay olanları atarlar inşallah..
kaldı ki böyle olursa fark atarız :)

61mehmet61
02.02.2009, 22:40
Ankaragücü de bir çıkış arıyor. İnşaallah bu çıkışı bizimle yakalamazlar

mhayri
02.02.2009, 22:43
Alanzinho 2-3 hafta daha 11 e giremez , fizik olarak hazır değil henüz...

Ama farkettmediniz mi Umut nasıl deli top oynamaya başladı...

Bu transfer en çok takım içi rekabete yarayacak ve takıma fayda verecek...

Yattara ile Alanzinho birlikte oynarsa da orta sahayı ikilemek yerine defansı üçlemenin Ersun Hoca nın

tarzına daha uygun gibime geliyor...

AKSOY_61
02.02.2009, 23:08
Ankaragücü, deli gibi koşan mücadele gücü yüksek Trabzonspora avniakerde dayanamaz bence.
Zaten iyi oynuyoruz taraftarı da arkamıza aldık mı tsl inde avnikaerden puanlı dönen takım bırakmayız kolay kolay.
Ben bu maçta 3 puanı alırız diye düşünüyorum

veliogluozcan
02.02.2009, 23:09
ben maçtan çok, sahaya çıkacak 11 i merak ediyorum. alan oynayacakmı? oynarsa kimin yerine? ama maç garati bizim .

Mustafa Calik
02.02.2009, 23:10
ankaragücü yönetimi istifa etmis arkadaslar

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=31109

bkandil
02.02.2009, 23:11
Alanzinho 2-3 hafta daha 11 e giremez , fizik olarak hazır değil henüz...

Ama farkettmediniz mi Umut nasıl deli top oynamaya başladı...

...

Doğru bir tespit,
her yerde Umut'un takımdan kesileceği ve tek forvete dönüleceği söyleniyordu. Bu söylentiler Umut'u hırslandırmış görünüyor. Defanstaki her pozisyonun içerisinde vardı neredeyse...

AKSOY_61
02.02.2009, 23:13
ben maçtan çok, sahaya çıkacak 11 i merak ediyorum. alan oynayacakmı? oynarsa kimin yerine? ama maç garati bizim .

sarı kartlar olmasa son iki maçtaki ilk 11 le çıkarız diyorum bu kadro kolay kolay değişmez ama ceza sınırında olanlar var.malum diğer hafta bjk maçı var.
gerçi kart sınırında olanlar ankara maçına çıkmıştı hoca kesmemişti.
bence aynı kadroyla çıkarız

Kazım Uzunboy
02.02.2009, 23:14
Ankaragücü'nün yönetimi bilmem ama Murat Erdoğan gerçekten Ankaragücü'nü ayakta tutan adamdı.

Mustafa Ayazoğlu
02.02.2009, 23:15
ankaragücü yönetimi istifa etmis arkadaslar

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=31109

Ankaragücü ne ne oluyor?

x_man
02.02.2009, 23:16
arkadaşlar kolay maç yok Allah yardımcımız olsun İNŞAALLAH kazanırız

Emirhan Makul
02.02.2009, 23:24
Bmn İstanbul Trabzonspor-Ankaragücü Maçı için Toplanıyorlar ! Sizleride bekleriz !

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=11742&page=10

Mustafa K. Demirbaş
02.02.2009, 23:30
Ankaragücü yönetimi istifa etti
02 Şubat 2009 / 23:06
Ankaragücü Kulübü Yönetim Kurulu, genel kurul öncesi eşit koşullarda kongre için istifa kararı aldı.

https://www.adhood.com/adserver/adlog.php?bannerid=416&clientid=117&zoneid=73168&affiliateid=68881&parentid=99&adtype=2&costtype=2&advertcost=0.12&adhoodgain=0.07&source=&block=0&capping=0&cb=73c1b85c8ce8871f6433a6d3aafc7ebb
[/URL]
[URL="http://www.adhood.com/adserver/adclick.php?n=a2d84631"] (http://www.adhood.com/)

Ankaragücü Kulübü Yönetim Kurulu, bu akşam yaptığı toplantıda, 27 Şubat Cuma günü yapılacak genel kurulun eşit koşullarda gerçekleşmesini sağlamak amacıyla mevcut yönetimin istifa ettiğini açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, bugünkü toplantıda, 27 Şubat'ta yapılması ilan edilen genel kurul çalışmalarına hız verildiği belirtilerek, şöyle denildi:

''Serdar Özersin başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısında, teknik kadronun görüşü alınmış ve transfer edilmesi istenen Gençlerbirliği'nden Kerem Şeras ile Eskişehirspor'dan Özgür Öçal'ın transferi gerçekleştirilmiştir. 27 Şubat'ta yapılacak genel kurulun sağlıklı ve eşit koşullarda yapılmasını sağlamak bakımından yönetim kurulunun istifa etmesi uygun olacağından, yönetim kurulu istifa etmiştir.

Ayrıca, 27 Şubat 2009 tarihinde yapılması ilan edilen genel kurul çalışmalarına hız verilmesi karara bağlanmış, ilgili ünitelerden faaliyet raporları istenmiştir
haber61.net

Hüseyin İlkin
02.02.2009, 23:33
Ankaragücü saha içinde olsun , saha dışında olsun kaynıyor .

Biz ise tam tersi saha içinde olsun , saha dışında olsun muhteşem bir havadayız .

Bu koşullarda yenilmemiz , puan kaybetmemiz düşük ihtimal .

recel
02.02.2009, 23:40
umarım kart sınırındakı futbolcularımız kart gormezler. buna dıkkat etmek lazım, hatta bu futbolcular yedege alınabılır boylece dıger oyuncularda forma sansı bulurlar. malum onumuzde daha onemlı bır mac var, bu kadroyu korumak lazım sekıztas macında. ben ankaragucu macının her turlu rahat gececegını dusunuyorum umarım yanılmayız.

Ünal Cumhur
02.02.2009, 23:45
beyler biz ilk yarı yendigimiz tüm macları yenip üstüne puan kaybetimiz kayseri-bursa gibi macları almamız lazım antep deplasmanından 3puan altındegerinde olur sivas aynen öyle derbilerde hic bir sey belli olmaz ama söylemeden edemicem beşiktası yenersek 2 gider(ankaraspor-besiktas) 3kalır(gs-fb-sivas) ve derbi galibiyetine takımın cok ihtiyacı var

Muhammed KOÇ
02.02.2009, 23:45
gs ardayı lincolnü kwellı barosu yan yana oynatıyorsa vede kazanıyorsa biz de alanzinhoyu 11 e sokarız rahatlıkla.. 3 yersek 4 atarız bu kadar eminim..

Kazım Uzunboy
02.02.2009, 23:48
Kalede Tony var 3 yermiyiz hiç. :p

Gökhan'la Umut'ta açıldı inşallah. :)

Ünal Cumhur
02.02.2009, 23:51
gs ardayı lincolnü kwellı barosu yan yana oynatıyorsa vede kazanıyorsa biz de alanzinhoyu 11 e sokarız rahatlıkla.. 3 yersek 4 atarız bu kadar eminim..

dogru diyorsun denemek lazım diyelim ortasahayı yattara-selcuk-colman-alanzinho forveti umut ve gökhan olabilir colmanıda gercek yerinde oynatırız ama ortasaha cok yorulur hucum gücümüz müthiş artar yattara ve alanzinho savunmaya cok ekstra yardım etmeyen oyuncular klasik sag kanad solkanad gibi oynamıyolar ikiside 4-3-3ün 3lü forvetin sagı solu gibi oynayan oyuncular bundan hoca oynatmıyo olabilir bide ersun hocanın haftaya ne yapıcanı bilmiyoruz beklemek lazım

oguzkoc
03.02.2009, 00:03

arda-lincoln-kewel-baros demek zaten colman-yattara-alanzinho-gökhan demek... bizdeki dörtlü onlardan çok daha iyi emin ol bundan :)

Gökhan KAN
03.02.2009, 00:06
arda-lincoln-kewel-baros demek zaten colman-yattara-alanzinho-gökhan demek... bizdeki dörtlü onlardan çok daha iyi emin ol bundan :)
Tek fark var baros kaleci ile karsı karsıya kaldımı 50 pozisyonun 40 ını atar gökhan ise 30 unu atar bu da macın seyrini değiştiriyor ister istemez...

Haluk Ongan
03.02.2009, 00:12
Tek fark var baros kaleci ile karsı karsıya kaldımı 50 pozisyonun 40 ını atar gökhan ise 30 unu atar bu da macın seyrini değiştiriyor ister istemez...

bugün tv de söylediler Baros 28 pozisyonun 15 ini gol yapmış galiba

oguzkoc
03.02.2009, 00:22

attığı gollerin yarısını penaltı ile atan bir adam nasıl oluyorda 28 pozsiyonun 15 ini gol yapıyor :) penaltıları pozisyon olarak mı sayıyolar??

steelturkTS
03.02.2009, 00:37
konuyla alakası yok ama arkaaşlar trt3 te ankaraspor trabzonspor maçını veriyolar tamamını ....

Mert Marabaoğlu
03.02.2009, 00:40
konuyla alakası yok ama arkaaşlar trt3 te ankaraspor trabzonspor maçını veriyolar tamamını ....

takımın böle güzel futbolunu bi daha göremeyebiliriz, izlemekte fayda var.

Gökhan KAN
03.02.2009, 00:41
Valla haluk kardesim baros u övmek istemiyorum ama son macta attıgı golun vurusunu görmüssündür bizim gökhan olsa sag tarafa plase yapardı ama adam sola attı kaleci saga bekliyordu golü yedi....

Haluk Ongan
03.02.2009, 00:43
Valla haluk kardesim baros u övmek istemiyorum ama son macta attıgı golun vurusunu görmüssündür bizim gökhan olsa sag tarafa plase yapardı ama adam sola attı kaleci saga bekliyordu golü yedi....

Renkdaş bende iyi olarak söyledim çok iyi bi yüzde bu ben Baros'un gol vuruşlarını çok beğenioyrum zaten bence şuan ligdeki en iyi santrafor gençlere de attığı bi gol var sağdan gelen ortayı sağ köşeye vurduğu gerçekten tam bir golcü

futbalski60
03.02.2009, 00:45
Ceyhun,Hasan,Özgür,Mehmet Yılmaz ilk 11'in yarısı eski Trabzonsporlu oyuncular.Özellikle Ceyhun Ersun Hocadan öc almak için elinden geleni yapacaktır dikkat etmek gerekir.

DKaraduman
03.02.2009, 00:46
Sarı kart sınırındaki oyuncularımızın çok dikkat etmesi gerekiyor, haftaya bjk maçında tökezlemeyelim sonra.

Gökhan KAN
03.02.2009, 00:49
Renkdaş bende iyi olarak söyledim çok iyi bi yüzde bu ben Baros'un gol vuruşlarını çok beğenioyrum zaten bence şuan ligdeki en iyi santrafor gençlere de attığı bi gol var sağdan gelen ortayı sağ köşeye vurduğu gerçekten tam bir golcü
Doğru gol vuruşları iyi bizim Gökhan da topa vuruken kalecinin ne yapacağını bilipte vursa çok iyi olur....

only ts
03.02.2009, 00:55

dedıgın ıyı oldu 10 kere ızledım 1000 kerede ızlerım :)

Mert Marabaoğlu
03.02.2009, 01:01
acaba bu maçta Alanzinho ilk 11 başlıcakmı maça? ben avni aker'deki ilk maçında sahada olması taraftarıyım ama kimin yerine oynıcağıda merak konusu. bence en mantıklısı umut'u kesip forveti teklemesi, zaten sarı kart sınırında.

Vural Kuyumcu
03.02.2009, 01:14
acaba bu maçta Alanzinho ilk 11 başlıcakmı maça? ben avni aker'deki ilk maçında sahada olması taraftarıyım ama kimin yerine oynıcağıda merak konusu. bence en mantıklısı umut'u kesip forveti teklemesi, zaten sarı kart sınırında.

bence ersun hoca bu mactada alani ilk 11 de baslatmaz ankaraspor kadrosuyla cikar

ErtuGrul
03.02.2009, 01:19
Ankaragucu sempati duydugum bir takim...taraftarlarinin bir durusu var,diger takimlarin yalakalarina benzemezler,ligde bulunduklari konum onlara hic yakismiyor..rahat bir mac olmayacak ama kazanan biz olacagiz...Bu tur maclar konsantrasyon acisindan biraz zor oluyor, ama tek ihtimalli bir mac..Uc puan bizimdir...

Erdal DİLEK
03.02.2009, 01:24
1-0 olsun bizim olsun, hadi hayırlısı

yatara
03.02.2009, 01:27
vallahi bu mac hic kolay olicak sanmayin
adamlar aymani,hasan ücünücüü,ceyhunu aldi hepsi gecen sene tsdeydi g... yirtacaklar gol atmak iciin
cok zor olicak mc ankaraspor macindanda zor onlar 1-0 öne gecer sora biz 3-1 aliriz yada 2-1

erik
03.02.2009, 01:32
vallahi bu mac hic kolay olicak sanmayin
adamlar aymani,hasan ücünücüü,ceyhunu aldi hepsi gecen sene tsdeydi g... yirtacaklar gol atmak iciin
cok zor olicak mc ankaraspor macindanda zor onlar 1-0 öne gecer sora biz 3-1 aliriz yada 2-1
Aymanı Ankaragücü alamadı.Konyaspora gitti.Bu arada bizim takım Ankaragücüne çok fazla gelir.

yatara
03.02.2009, 01:38
olsun genede De Nigirsi aldilar Ceyhunu Semavi vs. hepsi ilk macina cikacak ve herseylerini verecelkler zor bi mc

Ahmet Karadeniz
03.02.2009, 01:47
ankaragucu maçını mutlaka kazanmalıyızzzzzz

okg_53
03.02.2009, 01:53
Ankaraspor maçını banttan Trt-3'te izleyince şunu anladım.
Alanzinho gerçekten çok kaliteli ve takımımıza uzun yıllar fayda sağlayacak bir oyuncu.
Ancak Alanzinhonun sezon bitimine kadar "İdeal" ilk 11 de yer bulmasını imkansız olarak görüyorum.
Sadece Gökhan-Umut-Colman-Yattara dörtlüsünden birinin sakat veya cezalı olması durumunda ilk 11 e girer.Bunun dışında Alanzinho ilk 11 de yer almayacağının bahsine bile girerim.
Bu ilk 11 den hiç bir oyuncu kesilemez.Hoca sistemi oturtmuş bir kere.

yatara
03.02.2009, 02:02
yattara hastaydi oyniyabiecelkmi ankaragücüne karsi

takimda kesilmesi gereken tek oyuncu suanki perfomansiyla umut

yatara
03.02.2009, 02:12
ankaragücünde toplu isitfa varmis

Mustafa Ayazoğlu
03.02.2009, 02:32
Karşımızda yarımda olsa Trabzonspor olacak.

İbrahim Ege, Hasan Üçüncü, Ceyhun Eriş, Mehmet, Ufuk ve Abdülaziz

only ts
03.02.2009, 02:34
Karşımızda yarımda olsa Trabzonspor olacak.

İbrahim Ege, Hasan Üçüncü, Ceyhun Eriş, Mehmet, Ufuk ve Abdülaziz

hepsi trabzonsporun artıgı ..

Enes
03.02.2009, 02:36
Rakibe saygı duyarak oynarsak fazla zorlanmayız.
1-0 olsun bizim olsun

seyyah61
03.02.2009, 03:17
Alanzinho'yu bilmem ama bence Ersun hoca Yattara'yi dinlendirecektir bu macta.

Mustafa Önder
03.02.2009, 03:57
Bu maçta kesinlikle dinlendirilecek adamlar olması lazım. Kart sınırındaki Serkan Balcı'nın dinledirilmesi ayrıca Cale'nin kart sınırında olması nedeniyle Egemen'in beke çekilip Giray'ın 11 e girmesi gerekiyor. Ayrıca Umut'da dinlendirilip yerine Alanzinho değişikliği olmalı eğer maç da gol bulamıyorsak ilerleyen dakkalar da İssack falan girebilirler oyuna ama Bjk maçı bizim için önemli bir maç. Her maç önemli olsa da bu maç öyle ya da böyle alınabilir. Ancak Serkan'ın özellikle dinlendirilmesi ve kart sıkıntısından kurtarılması gerekir.

Şahin_53
03.02.2009, 05:22
Bu maçta kesinlikle dinlendirilecek adamlar olması lazım. Kart sınırındaki Serkan Balcı'nın dinledirilmesi ayrıca Cale'nin kart sınırında olması nedeniyle Egemen'in beke çekilip Giray'ın 11 e girmesi gerekiyor. Ayrıca Umut'da dinlendirilip yerine Alanzinho değişikliği olmalı eğer maç da gol bulamıyorsak ilerleyen dakkalar da İssack falan girebilirler oyuna ama Bjk maçı bizim için önemli bir maç. Her maç önemli olsa da bu maç öyle ya da böyle alınabilir. Ancak Serkan'ın özellikle dinlendirilmesi ve kart sıkıntısından kurtarılması gerekir.
Katılıyorum yüzde yüz haklısın,bakalım hocanın bu maç için düşünceleri nasıl ..
Ama bu maç zor geçecek birde,sarı kart sınırındaki futbolcu'larımız var umuyorum bejeke maçınıda düşünerek oynarlar.. Kart açısından.

erik
03.02.2009, 08:19
Takımın dinlendirilmesi fikrine karşıyım.Takımımız oynayarak daha bir canavar halini alacaktır.Kart konusunda ise en fazla 1 oyuncumuzun kart cezasına maruz kalacağını düşünüyorum.

Jester
03.02.2009, 09:06
Serkan ve Yattara'dan en az birinin oynamamasını ve Göksu'nun forma giymesini bekliyor ve umuyorum.

UğuR
03.02.2009, 09:08
Serkan ve Yattara'dan en az birinin oynamamasını ve Göksu'nun forma giymesini bekliyor ve umuyorum.

Yattara yı bilemem ama Serkan kesilmemeli,geçen hafta çok iyi idi.

Tansu Onur Erdoğan
03.02.2009, 09:10
herkes bu macı cantada keklik olarak görüyo bu cok büyük yanlış.96 bence türk futbol tarihinin en abartısız en iyi kadrosudur o kadro o zaman bitime 3 hafta kala ligin en zayıf nerdeyse kümeye giden takımana avniakerde yenildik sonra sampiyonluk gitti

o yüzden bazıları ders çıkarmamış görünüyo her rakibi ciddiye almamız gerekiyo ki ankaragücü icin kırılma macı bu onlar cok asılacaktır bu maca lütfen dikkat

UğuR
03.02.2009, 09:14
Ankaragücü Kulübü Yönetim Kurulu, genel kurul öncesi eşit koşullarda kongre için istifa kararı aldı.
Ankaragücü Kulübü Yönetim Kurulu, bu akşam yaptığı toplantıda, 27 Şubat Cuma günü yapılacak genel kurulun eşit koşullarda gerçekleşmesini sağlamak amacıyla mevcut yönetimin istifa ettiğini açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, bugünkü toplantıda, 27 Şubat'ta yapılması ilan edilen genel kurul çalışmalarına hız verildiği belirtilerek, şöyle denildi:

''Serdar Özersin başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısında, teknik kadronun görüşü alınmış ve transfer edilmesi istenen Gençlerbirliği'nden Kerem Şeras ile Eskişehirspor'dan Özgür Öçal'ın transferi gerçekleştirilmiştir. 27 Şubat'ta yapılacak genel kurulun sağlıklı ve eşit koşullarda yapılmasını sağlamak bakımından yönetim kurulunun istifa etmesi uygun olacağından, yönetim kurulu istifa etmiştir.

Ayrıca, 27 Şubat 2009 tarihinde yapılması ilan edilen genel kurul çalışmalarına hız verilmesi karara bağlanmış, ilgili ünitelerden faaliyet raporları istenmiştir.''

mahmuter61
03.02.2009, 09:58
Sarı kart sınırına dikkat edilmeli bejeke ile haftaya maç var skora göre sınırdaki oyuncular kenara alınmalı serkan dinlendirilebilir bildiğim kadar sınırda oda.

Süleyman50
03.02.2009, 09:59
çok zevkli bir maç bizi bekliyor bence..........

Mesut
03.02.2009, 10:01
yaw ne dinlenmesi zaten 6-7 günde bir maç yapıyolar ne dinlenmesinden bahsediyosunuz

Berk
03.02.2009, 10:02

Ayrıca, 27 Şubat 2009 tarihinde yapılması ilan edilen genel kurul çalışmalarına hız verilmesi karara bağlanmış, ilgili ünitelerden faaliyet raporları istenmiştir.''

Ankaragücü iyice dağıldı.Bu sezon toparlayabileceklerini düşünmüyorum..

ApoCaN28
03.02.2009, 10:19
Cale : Sarı görmesi tehlikeli...
Serkan : Sarı görmemesi lazım...(tayfun serkan kadar iyi değil)
Selçuk : Bjk maçında mutlaka olması lazım...
Umut : Bjk maçında olmasa da olsa da olur ...
Hüseyin : 2 haftadaki performansına göre sarı görmemesi lazım...

Bjk maçında en fazla 1 oyuncumuz cezalı olmalı...O yüzden kartlara dikkat...

Kazım Uzunboy
03.02.2009, 10:20
Umut : Bjk maçında olmasa da olsa da olur ...

Bjk maçında Umut Bulut' da kesinlikle oynamalı.

alper*
03.02.2009, 10:25
Umut Bulut hiçbir maçta oynamamalıdır.
Yeterli değil.Koşup tepinmekle olmuyor bu işler.

Kazım Uzunboy
03.02.2009, 10:27
Umut Bulut her maçta olmasa da Bjk maçında oynamalıdır, derbiye hırslı futbolcu gerekir ki bu hırs Umut Bulut' da fazlasıyla var.
Elbette sadece hırs yetmeyecektir ama biraz da son maçtaki performansı göz önüne alınınca daha fazla şeyler yapabildiğini ortaya koymuştur.

Yunus Güneş
03.02.2009, 10:34
Ankaragücü çok yeni bir takım oluşturdu adaptasyon sorunu yaşayacaklar . Maçta bizim sahada avantajlarıda pek yok.Bu maçı kolay geçeriz düşünüyorum.

Tansu Onur Erdoğan
03.02.2009, 10:37
umutun kaval kemiğine ihtiyacımız var:D

Hüseyin İlkin
03.02.2009, 10:37
Serkan ve Selçuk , o beşli içinde en önemli isimler .

Alternatifleri yok çünkü Beşiktaş maçı adına .

Cale olmasa , Egemen 'i oraya çekebilirsin .

Hüseyin olmasa , Ceyhun 'u oynatabilirsin .

Umut olmasa , Alanzinho 'yu sola koyarsın .

Ama Serkan olmasa , Tayfun Cora ile yapamazsın . Hele büyük maçlarda Allah korusun başımıza bir kaza filan gelebilir .

Keza Selçuk - Colman uyumunu düşününce , bir büyük maçta Selçuk 'a da çok ihtiyacımız olduğu gerçeği çıkıyor . Bu iki oyuncu umarım bir kart görmez .

Ünal Cumhur
03.02.2009, 10:38
sarı kart görmeyelimde macı alırız 8tas macında cezalı oyuncumuz olmasın tam kadro gidelim özelikle cale ve selcuk

pReN@_61
03.02.2009, 10:49
Bu maçı da sarı kart görmeden bitirebilirsek çok iyi olur bizim için

Serhat
03.02.2009, 11:10
Sarı karta Dikkat ;)
Şu can çekişen takımlarada ayrıca dikkat ;)
Kolay maç olmamasınada ekstradan dikkat ;)

ertek_ts61
03.02.2009, 11:16
serkan balcı...yürekle mi oynuyor denir böyle oyuncuya...bence sağ kanatta son iki maçta gerçekten çok iyi performans sergiledi..kim kesilecek sorusu gelince akla...bence ilk 11 de başlamayacak alanzinho..ikinci yarı forma giyecek...muhtemelen de yattara'nın yerine...dip not: yattara ne zaman top oynayacak?

oguzhann
03.02.2009, 11:20
alanzinho 2-3 maç daha ikinci yarı girer oyuna.

Kenan Berber
03.02.2009, 11:25
bence alanzinho ilk 11 de baslamalı macın gidisatına göre alınablir hem boylelikle bjk macı oncesi sene basndan beri oynayan takmdan bi oyuncu dnlendrlmis olur hemde alanznho kendi tarftarmz onunde takıma daha cok kaynasır..

Kenan Berber
03.02.2009, 11:27
beyler bu arada şampiyonluk yolunda bize amerikadan destek var :D:D
Kobe Bryant son macında 61 sayı atmıs :D:D

Mesut
03.02.2009, 11:33
eger bjk maçını düşünerek kadro kurarsak rakibi küçümser ve ummadıgıımz bir sonucla ayrılabiilriz her maç final paravosuyla çıkmak gerekir ve bu kadar ıstikrarlı kadronun bozulmasından yana değilim şimdilik

toksoy61
03.02.2009, 11:34
serkan balcı...yürekle mi oynuyor denir böyle oyuncuya...bence sağ kanatta son iki maçta gerçekten çok iyi performans sergiledi..kim kesilecek sorusu gelince akla...bence ilk 11 de başlamayacak alanzinho..ikinci yarı forma giyecek...muhtemelen de yattara'nın yerine...dip not: yattara ne zaman top oynayacak?

Bende aynen senin gibi düşünüyorum bu konuda.

Ligte kolay maç yok arkadaşlar. Bunu kafamıza koyalım ve LİG sadece derbilerden oluşmuyor. Her maç 3 puan bu unutulmamalı..
Son haftalardaki performansımıza bakılırsa ve Ankaragücünün de içinde bulunduğu sıkıntıya bakarsak maçı alırız diyorum. ama kolay olmayacak her maç gibi...

Gökhan KAN
03.02.2009, 11:35
beyler bu arada şampiyonluk yolunda bize amerikadan destek var :D:D
Kobe Bryant son macında 61 sayı atmıs :D:D
Kobe zaten doğuştan Trabzonsporluymuş.....:):):)

Orhan_Gazi
03.02.2009, 11:47
abiler nolur ankaragücü macini böyle hafife almayin bize karsi oynayan takimlar mübarekler biyerleri yirtiyolar
o yüzden kolay mac yok ama erken gol bulursakki inaniyorum ozaman lehimize ceviririz isi ama öyle yok averaj düzeltelim yok
gökhandan hatrick bekliyorum arkadaslar lütfen ha macda yattaraya hücüm karausak kendine gelmesi lazim

insallah kazaniniriz ve kart yemez cocuklar insallah sinirdakiler

Mustafa Uzuner 61
03.02.2009, 11:50
Forvetlerimiz bizi kanser etme politikasından az feragat ederlerse rahat bir maç kazanacağımızı düşünüyorum.Allah futbolcularımızı Hasan Üçüncünün hışmından korusun :)

Kenan Berber
03.02.2009, 12:17
Kobe zaten doğuştan Trabzonsporluymuş.....:):):)

evet evet hatta şimdi kobenin cocukken gydiği trabzonspor formalı fotograflarını yayınlamalıyız :D:D

6Şafak Aydın1
03.02.2009, 12:20
-PELE'NİN TAKIMI SANTOS-
Profesyonel futbol yaşamına 20 yaşında Meksika'nın birinci lig takımlarından Monterrey'de başlayan ve daha sonra bir çok kulüpte forma giyen De Nigris, Pele'nin takımında forma giydiğini ve Santos'da oynadığı zamanları asla unutmayacağını söyledi.
Dünya futbolunda bir ekol olan Pele'nin oynadığı takımda forma giymenin bile kendisi için çok önemli olduğunu vurgulayan De Nigris, ''Santos'da oynarken Pele'nin giydiği 10 numaralı formayı giyiyordum. 10 numaralı Santos formasıyla oynadığım yılları hiçbir zaman unutmayacağım'' diye konuştu.
Türkiye'de muhakkak bir lig şampiyonluğu yaşamak istediğini ifade eden De Nigris, sözlerini şöyle tamamladı.
''Türk futbolu güzel bir yerde ve her geçen gün daha da ileri gidiyor. Avrupa Kupası'nda İspanya'ya kafa tutuyor. Şampiyonlar Ligi'nde ve UEFA Kupası'nda bir çok takımları mücadele ediyor. Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde geçen sezon yakaladığı başarı ortada. Türkiye'de olmaktan ve burada futbol oynamaktan dolayı çok mutluyum.

Oğuz B.
03.02.2009, 12:44
Kolbastı rekor kırdı!

Trabzonsporlu futbolcuların geçen hafta deplasmanda Ankaraspor karşısında 2-0 kazandıkları maçta oynadıkları "Kolbastı" dansı görüntülerinin yer aldığı video, Macaristan'da binlerce kez tıklanarak rekor kırdı..

Bordo-mavili futbolcuların, taraftarları önünde yaptığı dans gösterisinin video görüntüleri Macaristan'da spor medyası tarafından internet sitelerinde futbolseverlerin beğenisine sunuldu.

Macar spor medyası, haberi, ''Dünyanın en komik galibiyet sevinci'', ''Türk takımının enteresan galibiyet kutlaması'' başlıklarıyla duyurdu. Haberlerde, sevinç gösterisine neredeyse tüm futbolcuların katıldığı, başta Song olmak üzere Trabzonspor'un yabancılarının da yer aldığı bu gösteriye bugüne dek rastlanamadığı belirtildi.

Erkin Ekşi
03.02.2009, 12:47
yeni bir akım başlatmak üzereyiz...kolbastıya bütün futbolcular katilmali oynamasalarda halkanin icinde yer almalilar...
yedek olsun ilk 11 olsun herkesi ankara macinda kolbastıya davet ediyorum.

BordoMavi Sevda
03.02.2009, 12:50
6 Şubat doğum günüm gönlümden 3-0 geçiyor...
İnşallah diyorum...

BordoMavi Sevda
03.02.2009, 12:59
Öncelikle şu takımda Umut kesinlikle oynamamalı diyen arkadaşları bir türlü anlayamıyorum...
Umut bu takımın 11'ine Gökhan kadar gerekli bir futbolcu...
Kart sınırındaki oyunculara gelirsek,
Cale, Serkan, Selçuk, Umut, Hüseyin
Sonuçta gardı düşmüş bir Ankaragücü ile kendi sahamızda 25 bin taraftar önünde oynuyoruz...
Bu maçta, bir sonraki maç olan Beşiktaş maçını düşünerek Hüseyin veya Selçuk dinlendirilebilir...
Onların yerine de Alanzinho kanatta başlayabilir. Sonuçta Colman ve Selçuk (Hüseyin) bu maçlık o bölgeyi idare edebilir... Sonuçta sarı riskini bir kişi de olsa azaltmış oluruz...
Maçın ilk yarısının veya 60 lı dakikalara göre sınırdaki oyuncuları kenara çekerek olası bir kart görme durumunun önüne geçebiliriz...
Alanzinho oynayacaksa ama Hüseyin büyük ihtimalle oynamayabilir...
Tabi Yattara'nın iyileşip oynayacak duruma gelmesi halinde bu durum geçerli olur...

Tuncer Özdemir
03.02.2009, 13:03
zor olacak ama ankaraspor maçı gibi erken bi gol maçı alır götürüz gibi umarım öyle olur bol gol olur....

BordoMavi Sevda
03.02.2009, 13:06
Tepedekiler arasında averajı en kötü olan takımız...
Ligde İBB ve Ankaraspor haricinde 2 ve üstü fark attığımız bir takım yok...
Forvetimiz umarım bu maçta daha dikkatli olup rahat bir galibiyet izlettirirler...

leleuk87
03.02.2009, 13:22
arkadaslar bilet fiyatlarından haberi olan varmı bugun beşikdüzüne geldim köye geçecem maça gitmek istiyorum bileti maç günü stattan alabiliriz dimi

Ali Tunahan Güllü
03.02.2009, 13:24
bence alanzinho ilk 11 de başlamayacak yine ikinci yarı oyuna giricek....

Emirhan Makul
03.02.2009, 13:29
Yattara'ya serum tedavisi uygulanıyormuş Yattara oynamazsa Tayfun ve serkan ikilisi ile başlamak mantıklı olur.

Ba®ış
03.02.2009, 13:32
Yattara oynamazsa Göksu oynasın

Recep Alkan
03.02.2009, 13:37
arkadaslar bilet fiyatlarından haberi olan varmı bugun beşikdüzüne geldim köye geçecem maça gitmek istiyorum bileti maç günü stattan alabiliriz dimi

valla bende beşiktaş maçı bilet fiyatlrını inanılmaz merak ediyorum gidip gitmemem ona bağlı çünkü

Emirhan Makul
03.02.2009, 13:42
valla bende beşiktaş maçı bilet fiyatlrını inanılmaz merak ediyorum gidip gitmemem ona bağlı çünkü

Geçen sene ki fiyatını bilsek bir tahmin yürütürdüm.

Ba®ış
03.02.2009, 13:44
40 liraydı geçen sezon

Gökhan ÖZDEMİR
03.02.2009, 13:44
Beşiktaşın herşeyi çok ucuz olur

Recep Alkan
03.02.2009, 13:47

ben forumlardan baktım. geçen seneki bilet fiyatı derbi 30 liraymış.

40 liraydı geçen sezon

30 lira kardeşim. forumlarında okudum.

Beşiktaşın herşeyi çok ucuz olur

umarım bu sefer de böyle olur.

Emirhan Makul
03.02.2009, 13:49
Şimdi geçen sene 40'dı Bu sene fener 66 dedi Bjk aşşağa kalmaz diyorum 40-70 arası bir fiyat verilir ne aşşağası olur ne yukarısı.Bende gitmeyi düşünüyorum ama bilet fiyatının 60 ytl üstü olacağını düşünüyorum.

Ba®ış
03.02.2009, 13:52
30 lira kardeşim. forumlarında okudum.

http://img140.imageshack.us/img140/2715/grnt005hr8.jpg (http://imageshack.us)
http://img140.imageshack.us/img140/grnt005hr8.jpg/1/w1280.png (http://g.imageshack.us/img140/grnt005hr8.jpg/1/)

agahozlu
03.02.2009, 13:56
Geçen sene bjk maçının fiyatı 40 ytl idi.Bu senede en az 50 olur diye düşünüyorum.Ankaragücü maçına gelecek olursa tek tehlike küme düşme potasında olmaları.Bunun için istekli mücadele edeceklerdir fakat defans kurguları oldukça kötü.İlk golü erken atmamız durumunda çok rahat alacağımız maç diye düşünüyorum.Bu akşam Trabzona doğru yola çıkıyorum kısa bir tatil ve Ankaragücü maçının ardından tekrar istanbula geri dönüyorum.Bjk maçında görüşmek üzere.Planlarımızda umarım bir aksilik olmaz ve Ankaragücü maçından 3 puanı çıkartırız.

Tansu Onur Erdoğan
03.02.2009, 14:17
50 yede razıyım fener 66 ya sattı.

maydin
03.02.2009, 14:42
-----------------Sylva-----------------

Serkan------Song------Egemen-----Cale

---------------Hüseyin-----------------

-----Selçuk----------------Colman------

-Yattara----------------------Alanzinho-

---------------Gökhan------------------

Kaan
03.02.2009, 14:43
İçimden 3-1 veya 3-0 gibi bir skor geçiyor. :):rolleyes:

UğuR
03.02.2009, 14:46
Yattara oynamazsa Göksu oynasın
Aynen öyle...

erik
03.02.2009, 15:02
tahminim 5 i buluruz bu maçta.Erken gol atarsak ama.Erken atamazsak 1-0 alırız.Golde 70 den sonra gelir.

Mustafa Uzuner 61
03.02.2009, 15:02
Fener maç biletlerini trabzona farklı başkasına farklı yapmıyor her maç 66 milyon o bilet beşiktaşta ne alemde bilmiyorum ama antalya maçı 25 milyondu eski açık ve rakip taraftar kısmı

Mert Marabaoğlu
03.02.2009, 15:13
ben en çok de nigrisden korkuyorum, adam fatih tekke gibi kafa topu ve bitiriliciği var. çok tehlikeli bi isim. hala neden almadık diye merak ediyorum. sezon başından beri bizde olsa en az 15 golü vardı.

Ali Tunahan Güllü
03.02.2009, 15:15
Takımımızın 6 Şubat Cuma günü H.Avni Aker Stadı'nda oynayacağı Ankaragücü maçının biletleri yarın (çarşamba) saat 11.00'de satışa çıkıyor.

Buna göre fiyatlar şöyle belirlendi:
Maraton Tribünü: 25 TL.
Kapalı Tribün (kenar): 40 TL.
Kapalı Tribün (orta): 50 TL.
VİP Tribünü: 100 TL.
Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri ve Biletix gişeleriyle,www.biletix.com.tr (http://www.biletix.com.tr/) adresinden maç biletlerine ulaşabilecekler.

kaynak:resmi site

boztepeliyasin
03.02.2009, 15:16
ankarasporu geçtikten sonra ankaragücüne hemde kendi sahamızda takılacağımızı düşünmüyorum. bence rahat bir maç olacak . öylede olması gerekiyor.

KÖKSAL AYDIN
03.02.2009, 15:26
Alanzinho'nun takımda direkt yer alması veya yedek soyunması doğrusu canımı epey sıkıyor.Nedeni de şu.
Takım bir tempo kazanmış.Çift forvet oynuyor.Bunu 18 maç bozmamışız.Şimdi bozarsak her şey aksayacak gibime geliyor.
Diğer yandan yedek soyundursan Yattara'nın yerine alınsa o zaman da Yattara krizi derinleşecek.
Zaten bazı yöneticiler bilinçsiz demeçleriyle bunun önünü açtılar.

Buraya kadar gelmişken işlerin bozulmaması en büyük dileğim...

special_laz1967
03.02.2009, 15:33
Ankaragücü'nün ne bizi zorlayabilecek bir gücü ne de önemli bir oyuncusu var.İkinci yarının en kolay maçı görüyorum Ankaragücü maçını.Evimizde rahat kazanırız..

niye öle diyorsun toprağım sürmeneli hasan var orda en büyük rakibi ariel ortega sen bilmiyormusun yoksa:=)))))

mustafaction
03.02.2009, 15:33
sezonun en farklı galibiyetle bitirilmesi gereken maçı

Kubilay ŞAHİN
03.02.2009, 15:38

Hiç gerek yok sadece tek gol olsun yeter. Şuanda bize 3 puan gerekli fazla gol atmaya çalışıp 3 puandan olmayalım..

Ünal Cumhur
03.02.2009, 15:45
kazanan takım degismez bu takım daha cok su yürütür bence gelecek 5yılın en bomba takımın trabzonspor gelecek 5yıla damgamızı vuracaz ankaragücü bu kadar olaydan sonra bizden puan alsa cemal aydın 10takla atar

Sefa Murat Dokuz
03.02.2009, 15:46
İnşallah 6-1 alacağız:D

mustafaction
03.02.2009, 15:46
Bjk maçı biletleri ne kadar olur acaba

agahozlu
03.02.2009, 15:54
Fener maç biletlerini trabzona farklı başkasına farklı yapmıyor her maç 66 milyon o bilet beşiktaşta ne alemde bilmiyorum ama antalya maçı 25 milyondu eski açık ve rakip taraftar kısmı

Yanlış biliyorsunuz.Fenerbahçenin bizle yaptığı maçta kale arkası biletleri 66 tl iken hafta sonu yaptığı antep maçında kalearkası biletleri 44 tl idi. Beşiktaş biletleri hakkında ise önceki sayfalarda bahsetmiştik geçen sene bize 40 tl yapmışlardı,üstünden bir sezon geçti ve şu an şampiyonlukta en büyük aday olduğumuz için bilet fiyatının 25-30 ytl olmasının ihtimali yok.Kesinlikle 40 üstü olacaktır.

seVil
03.02.2009, 15:56
evet ya bende onu soracaktım ne kadar olur bjk maç biletleri ben kesin gidicem ama resmen bjk taraftarlarıın terbiyesizlik yapabilecek olmalarından korkuyorum ya sağı solu belli olmuyor onların

Mustafa Calik
03.02.2009, 16:00
Alanzinho'nun takımda direkt yer alması veya yedek soyunması doğrusu canımı epey sıkıyor.Nedeni de şu.
Takım bir tempo kazanmış.Çift forvet oynuyor.Bunu 18 maç bozmamışız.Şimdi bozarsak her şey aksayacak gibime geliyor.
Diğer yandan yedek soyundursan Yattara'nın yerine alınsa o zaman da Yattara krizi derinleşecek.
Zaten bazı yöneticiler bilinçsiz demeçleriyle bunun önünü açtılar.

Buraya kadar gelmişken işlerin bozulmaması en büyük dileğim...

aslinda haklisin .. takim bozulmasin diye ama su umuta bi bakzan kac mac bos gecti ? evet simdi alanzinho ilk onbirde yerini alirsa ozaman cale, colman ve yattaranin perfomansi yükselecek ozaman daha cok goller atariz :)

hasannuhoglu
normal şartlar altında fark bekliyoruz..su an ankaragücü bitik bir halde,murat erdoganı da kaybettiler bu hafta ici.bizim artıklar kaldı ilk 11 de oynuycak anca.bakalım nekadar hırs yaparlar..hasan üçüncü bizimkilerden birinin ayagını kırmasa barim

Cemalettin Taşkın
4 maçlık seride en kolay görünen maçımız inşallah bir kaza olmaz.

ankaragücündeki eski futbolcularımız bakalım nasıl oynayacaklar?

hasan üçüncü, ceyhun eriş, mehmet yılmaz...

agahozlu
evet ya bende onu soracaktım ne kadar olur bjk maç biletleri ben kesin gidicem ama resmen bjk taraftarlarıın terbiyesizlik yapabilecek olmalarından korkuyorum ya sağı solu belli olmuyor onların

Geçen sene hep beraber taksimde buluşarak gittik.Fakat bahsettiğiniz gibi istenmeyen olaylar yaşandı.Taşlı şişeli bir kavga çıktı.Dolayısıyla bu maça gitmenin en mantıklı yönü bir iki arkadaşınızla beraber sessiz sakin bir şekilde gidip tribüne girmektir.Normalde elini kolunu sallaya sallaya gidilmesi gereken bir sosyal aktivite olan futbol maçına malesef özellikle bu statta ve o taraftar kitlesine karşı istenilen şekilde gidemiyoruz.

Ankaragücü maçı umarım bizdeki gibi beşiktaş maçının önüne geçmemiştir.Zaten yapılan açıklamalarda her maçı tek tek düşünüyoruz açıklamaları yüreğime su serpti.Sonuç olarak her maçtan galibiyet ile 3 puan alnıyor ve ummadık taşta baş yarabiliyor.Rakibimiz son beş maçta 14 puan kaybetti.

Tayfun
03.02.2009, 16:01
Ankaragücü zaten küme düşme potasında bu maçı da yenilirse iyice dibe doğru ilerleyecekler bizim maça fazlaca asılacaklarını düşünüyorum kolay maç olacağını zannetmem !

okg_53
03.02.2009, 16:06
Şöyle Halil Şanlıvari konuşmalar olmasa çok daha iyi olacak.
Şartlandırmaya gerek yok.
Çıkıp oyun oynanır,sonuç alınır,olur biter.

Cemalettin Taşkın
03.02.2009, 16:09
bu sezon sadece belediye maçında fark yaptık. diğer galibiyetler hep 1 farklı oldu onun için sivastan sonra 2. yiz. averajı düzeltebilsek iyi olacak.

bu hafta sivas kocaeli maçı var. bakalım kaç kaç bitecek?

seyyah61
03.02.2009, 16:10
Hasta olan Yattara'nin yerine Göksu, kart sinirinda olan Serkan'in yerine Tayfun, yine kart sinirinda olan Hüseyin'in yerine Ceyhun ve Selcuk'un yerine de Papy oynasa nasil olur acaba?

peker61
03.02.2009, 16:12
Valla hocanın bu kadar riski alacağını sanmıyorum ben ...

Mehmet Fatih Yavuz
03.02.2009, 16:12
Hasta olan Yattara'nin yerine Göksu, kart sinirinda olan Serkan'in yerine Tayfun, yine kart sinirinda olan Hüseyin'in yerine Ceyhun ve Selcuk'un yerine de Papy oynasa nasil olur acaba?

Bana göre hafif çaplı ötenazi olur...
1. si yattaranın yerine alenzinho niye oynamasın?
2. si iyi giden ve birlikte oynama alışkanlığını kazanmış takımı bir anda bozzmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Bu takım şu duruma, sürekli birlikte oynadığı için geldi.

Cem Akyüz
03.02.2009, 16:14
maçı kazanırız ama skor konusunda bir fikrim yok tek tahminim Gökhan Ünal golünü atacaktır...Bu maçı bir atlatalımda bejeke maçını düğer hafta düşünürüz

only ts
03.02.2009, 16:22
kocaeli bi süpriz yapsada sivastan puan koparsa ne saracak varyaa ulan kocaeli işimiz sana düştü yap bi kıyak hem sen kurtul hem biz gerekirse etden duvar ör ama gol yeme gözünü sevem :)

Pirselimoğlu
03.02.2009, 16:25
________________sylva___________________
tayfun_____song_______giray________egemen
________________ceyhun_________________
_________selçuk_________colman__________
yattara_________gökhan__________alanzinho

tonyalı Aydın
03.02.2009, 16:25
ilk onbeş dakikada bir gol atarsak fark olur ben hasanın fazla agresif oynayacağını düşünmüyorum hasan bizden gitsede kalbi hep bizimledir.benim kadrom 1.slyva 2.serkan3.cale4.song5.egemen6.hüseyin 7.colman 8.yattara 9.selçuk 10.alanzinho (umut)11.gökhan

Pirselimoğlu
03.02.2009, 16:27
kocaeli bi süpriz yapsada sivastan puan koparsa ne saracak varyaa ulan kocaeli işimiz sana düştü yap bi kıyak hem sen kurtul hem biz gerekirse etden duvar ör ama gol yeme gözünü sevem :)

taner güleri yapacak süpriz, kayseride gs den puan alacak bu hafta puan farkı açılırr :)

halil ibo
03.02.2009, 16:29

Bence eziklerin ve Sivas'ın maçlarına bu kadar takılmayalım.Nasıl olsa biryerde takılacaklar.Ama o yer öyle bir yer olsun ki artık oradan dönüş olmasın.Bayrağı alıp gidelim.Diyeceğim o ki öncelikle A.gücü maçında 3 puanımızı cebimize koyalım gerisi teferruat...

Cafer Bulur
03.02.2009, 16:38
Yattaranin yerine alanzinho,serkan in yerine tayfun ve hüseyin in yerine de ceyhunun oynamasi mantikli olur.

Samet Yildirim
03.02.2009, 16:40
Yattaranin yerine alanzinho,serkan in yerine tayfun ve hüseyin in yerine de ceyhunun oynamasi mantikli olur.

ic bir degeiklik olmaz;)

yüzde 20 ihtimall alanzinho oynar umut oynamaz oda cok az bir ihtimal yani...

ibo oynar;)

Mustafa Ayazoğlu
03.02.2009, 16:43
Türkiye Kupadasında görüren kırmızı kart ligde etki yaratıyor mu?

Kubilay ŞAHİN
03.02.2009, 16:44
Ersun hoca kadroyu değiştirmez aynı Ankara maçında olduğu gibi Alanzinho ya yattaranın yerine yada umutun yerine girer.

Cafer Bulur
03.02.2009, 16:45
ic bir degeiklik olmaz;)

yüzde 20 ihtimall alanzinho oynar umut oynamaz oda cok az bir ihtimal yani...

ibo oynar;)
Serkan zaten kart sinirinda ve sakatlik sorunu var.
Hüseyin de kart sinirinda ve besiktas macinda ihtiyacimiz olan bir oyuncu.
Alanzinho ya yer acmak icinde en zayif halka yattara gibi duruyor.
O halde bu degisiklikler neden yapilmasin?

Cafer Bulur
03.02.2009, 16:48
Türkiye Kupadasında görüren kırmızı kart ligde etki yaratıyor mu?
Evet,gecerli oluyor.
Sivas-gs macinda kirmizi kartlar mi var yoksa?:)

Ali Tunahan Güllü
03.02.2009, 16:49
mehmet yıldız kırmızzı kart:D

Mustafa Ayazoğlu
03.02.2009, 16:52
Sivassporu tebrik ederim ligin en iyi kadrosuna sahip Galatasaraya 3 maçtada yenilmedi.

Galatasaray aynı kıyağı bizede yapar umarım. Lincoln ve Baros oynatmaz :)

hasannuhoglu
03.02.2009, 16:54
mehmet yıldız kırmızı yedi küfürden,iki mac ceza alır en az...sivas tur atladı bu ara.nese bunlar bizim işimiz deil,bizim işimiz ankaragücünü yenip önümüze bakmak.diger takımlar kaybetmiş keybetmemiş.aslında lider olmamak da ayrı bi avantaj.göz önünde olmayız cok..ilk yarıda biraz arayı actık hemen hakem hatalarıyla indirdiler farkı efendiler..cok göze batmamak lazım.inceden inceye farkı acacaz sivasla beraber,sivasdan zaten bişe olmaz,futbol oynamıyolarki..

futbalski60
Bu dizilişle maça çıkmak intihar etmek demektir A.Gücü'nün bulunduğu yere aldanmamak gerekir iyi hücumcuları var bu maçta kumar oynamaya hiç gerek yok.

Samet Yildirim
Serkan zaten kart sinirinda ve sakatlik sorunu var.
Hüseyin de kart sinirinda ve besiktas macinda ihtiyacimiz olan bir oyuncu.
Alanzinho ya yer acmak icinde en zayif halka yattara gibi duruyor.
O halde bu degisiklikler neden yapilmasin?

yapilir ben olsamda yapardim...hüseyini alirdim ceyhunu koyaridm...serkani alirdim tayfunu koyardim...sari kart krizi olmamasi icin
yattarayi almazdim kriz olusurdu...
onlar degesmisken alanzinho da oynatilabilir umutun yerine..

ama sadece tahmin degesiklik olmcak gibi...

Samet Yildirim
03.02.2009, 16:57
Bu dizilişle maça çıkmak intihar etmek demektir A.Gücü'nün bulunduğu yere aldanmamak gerekir iyi hücumcuları var bu maçta kumar oynamaya hiç gerek yok.

rotation yapmaya mecbursun ona karsi yapma buna karsi yapma kime karsi yapacan 34.hafta fb ye karsi mi ??

Ayrica BJK macimiz var orda simdik 2-3 futbolcu sari kart cezalisi olacak sonra ugras kimi oynatacam diye...

tayfun ve ceyhun skandal berbat futbolcu degiller yani...alanzinho kalitesi belli zaten...

hasannuhoglu
03.02.2009, 16:58
ayrıca nekadar ballı takım şu sivas.galatasaray ile rakibin yarısı eksikken 3 mac oynadı.cimbomu su anki kadrosuyla biz her macta yeneriz diye düşünüyorum.ama nerde bizde o şans,bu cinconları bu halde bulcak..ayrıca sivas bu yıl olaganüstü şanslı,bide hakemler kayırıyorki gel keyfim gel...nese iyidir iyi,bizim başarımızı gölgede bıraksınlar aynı böle..aradan sıyrılcak olan takım biz olcaz

Cafer Bulur
03.02.2009, 17:00
rotation yapmaya mecbursun ona karsi yapma buna karsi yapma kime karsi yapacan 34.hafta fb ye karsi mi ??

Ayrica BJK macimiz var orda simdik 2-3 futbolcu sari kart cezalisi olacak sonra ugras kimi oynatacam diye...

tayfun ve ceyhun skandal berbat futbolcu degiller yani...alanzinho kalitesi belli zaten...
Aynen katiliyorum.
Sürekli ayni futbolculara yük bindirirsek kaybeden biz oluruz.
Tayfun,ceyhun ve alanzinho kaliteleri belli olan futbolcular.Oynarlarsa cok fazla sikinti yasamayiz.

futbalski60
03.02.2009, 17:01

Ben Göksu ve Papy için dedim bu oyuncuların bu sene forma giyeceğini düşünmüyorum fizik olarak Süper Lig'in ağırlığını kaldıramazlar ayrıca bizim maçların temposu ve gerilimi yüksek oluyor bu oyuncuları Ersun Hoca ateşin ortasına atmaz.Kadroda bulunan her genç oyuncuyu kahraman gibi göstermek yanlış olur.

hasannuhoglu
03.02.2009, 17:01
bence kadro bozulmamalı ama özellikle serkan,selcuk ve hüseyin cok dikkatli olmalı sarı görmemek icin..umut madem sınırda alanzinho onun yerini alabilir benim görüşüm.rakip zayıf zaten bu macı da sarı görmeden tamamlayabilir takım son ankara macı gibi

TolgaTopçu61
03.02.2009, 17:03
bence kadro bozulmamalı ama özellikle serkan,selcuk ve hüseyin cok dikkatli olmalı sarı görmemek icin..umut madem sınırda alanzinho onun yerini alabilir benim görüşüm.rakip zayıf zaten bu macı da sarı görmeden tamamlayabilir takım son ankara macı gibi
oyuncular her nekadar dikkatli olursa,hakemler rahat durmaz,ilaki bir yamukluk yaparlar...

mashal61
03.02.2009, 17:04
Ersun hoca ilk yarı hepimizin bildiği kadroyla başlayıp farkı açmamız durumunda ikinci yarıda özellikle kart sınırındaki oyuncuları koruma anlamında bazı değişiklikler yaparsa bence en mantıklısını yapmış olur. Heyecan aramayalım. Bu kadro da sakat cezalı olmadığı sürece değişikliğe gerek yok. Belki Alanzinho monte edilebilir.

Samet Yildirim
Aynen katiliyorum.
Sürekli ayni futbolculara yük bindirirsek kaybeden biz oluruz.
Tayfun,ceyhun ve alanzinho kaliteleri belli olan futbolcular.Oynarlarsa cok fazla sikinti yasamayiz.

Ankaragücü nasil oynayacagi belli...savunma yapacak kontra atak denicek...baktigin zaman kontra atak acisindan jaba disinda tehlikeli adam da yok...yani tayfun rahatlikla oynar..

orta sahaya bakarsak hasan ücün-ibrahim ege gibi futbolcular var...yani ceyhun orda da sikinti yasamaz...artik alanzinho yu düsünmek lazim sonradan mi ilk 11 de mi...ama ceyhun-tayfun oynamali...(tayfunu begenmeyenlerdenim ama ankaragücüne karsi oynicak kaliteside var)

ayrica rekabat-dinlenme-risk(sari kart riskleri yasamyiz)

Uğur Ö.
kesinlikle averajımızı yükselticeğimiz bir maç olur zaten iddaalar herhalde 1.05 verir:D

Pirselimoğlu
03.02.2009, 17:05
________________sylva___________________
tayfun_____song_______giray________egemen
________________ceyhun_________________
_________selçuk_________colman__________
yattara_________gökhan__________alanzinho
Bu kadro ankaragücünü yener, alın size ratasyon hemde güçlü rotasyon :)

Samet Yildirim
03.02.2009, 17:06
Ben Göksu ve Papy için dedim bu oyuncuların bu sene forma giyeceğini düşünmüyorum fizik olarak Süper Lig'in ağırlığını kaldıramazlar ayrıca bizim maçların temposu ve gerilimi yüksek oluyor bu oyuncuları Ersun Hoca ateşin ortasına atmaz.Kadroda bulunan her genç oyuncuyu kahraman gibi göstermek yanlış olur.

haa ok göksü-papy icin bende biraz erken derim...

onlar icin ayni görüsteyiz...kadroya alip skora göre oynayabilirler...ama ilk 11 hayal su an

Mustafa Ayazoğlu
03.02.2009, 17:06
Sivas Mehmet Yıldız kırmızı kart gördü. Kocaeli maçında yok.

Sivas 11 günde zor 4 maç oynadı. 3 Gs - 1 Kayseri.

Kocaeli maçında puan kaybedebilir. Beşiktaş maçına lider çıkabiliriz.

Samet Yildirim
03.02.2009, 17:07
Sivas Mehmet Yıldız kırmızı kart gördü. Kocaeli maçında yok.

Sivas 11 günde zor 4 maç oynadı. 3 Gs - 1 Kayseri.

Kocaeli maçında puan kaybedebilir. Beşiktaş maçına lider çıkabiliriz.

direk kirmizi yedi yani en az 2 mac...daha sonra bursaspora karsi bursada da yok...

TolgaTopçu61
03.02.2009, 17:09
Ilk onbir'de cikan oyuncular da pek fazla bir degisiklik olmamali,en az bir veya iki oyuncu degistirebilir..Ankaragücü macini kücümsememek lazim...

Samet Yildirim
03.02.2009, 17:12
Ilk onbir'de cikan oyuncular da pek fazla bir degisiklik olmamali,en az bir veya iki oyuncu degistirebilir..Ankaragücü macini kücümsememek lazim...

kücümsemek zaten olmaz bizim takim hacetesporu-kocaelisporu kücümsemedi ankaragücünü hic kücümsemez...

ama yinede 1-2-3 oyuncu degestirmek lazim...en azindan hüseyin-serkan cikmali bence(sari kart riski de var) ben BJK ya karsi tayfunla oynamak istemem ozaman ne yapacan simdik tafyunu oynatacan riske girmicen serkani haftaya oynatacan...orta sahada hüseyini daha garantili bulurum debri macinda ceyhun kac derbi oyanamis risk olur...

alanzinho yu da hoca düsünsün artik:D ama oynarsa yattara oynamali o keisn

ramazan-54
03.02.2009, 17:13
kazanan takım bozulmaz hele tempo bu kadar yüksekken. yattara iyileşmezse onun yerine alanzinho oynayabilir ..maçın için yarısında gidişe göre sarı kart sınırındakiler degiştirilebilir...

Murat TONBUL
03.02.2009, 17:15
yattara nın gribal enfeksiyonu varmış.hoca yattarayı kesip alanzinhoyu oynatır gibime geliyor.
alan 4-3-3 solunda umut sağında gökhan ortada oynar.

Samet Yildirim
03.02.2009, 17:16
kazanan takım bozulmaz hele tempo bu kadar yüksekken. yattara iyileşmezse onun yerine alanzinho oynayabilir ..maçın için yarısında gidişe göre sarı kart sınırındakiler degiştirilebilir...

ayni görüste degilim ama yinede bozulmaz diyelim..

2-3 futbolcu sari kart cezasina düsüp BJK ya karsi oynamazasa ozaman görürüsürz ;)

hasannuhoglu
şimdi bizde kimler kart sınırında tam olarak? serkan,hüseyin,selçuk,cale,umut daha varmı diyecem daha noolsun diycek millet:))

Ünal Cumhur

evet dedigin dogruda bunu besiktas macı öncesi yapmamız dogru degil besiktas macında sarı kart cezalısı olur 2-3 kişi denizli macında oynamaz denizli macında kart sınırında olanlar görürler temizleniriz antalya macında oynamazlar besiktastan sonra 2icerde 1dısarda oynucaz galatasaray macına kadar kolay maclarımız var cezalılar bu maclarda oynamaz biraz mantıklı düşünün su mactan olası bir puan kaybı bizi pnige sokar zaten ulusal medya bunu bekliyo ne gerek var panige full kadro oynarız golu attıktan sonra cıkarırız adam cokta sarı kart görülecek bi mac degil zaten icerde

Ünal Cumhur
03.02.2009, 17:17
şimdi bizde kimler kart sınırında tam olarak? serkan,hüseyin,selçuk,cale,umut daha varmı diyecem daha noolsun diycek millet:))

evet tam bunlar:rolleyes:

Samet Yildirim
03.02.2009, 17:17

bilmorum belkide eksikde vardir senin saydigin isimler icersiinde:D

Murat TONBUL
03.02.2009, 17:18
bence en dikkatli olması gereken futbolcu selçuk.
diğer adamların yeri bir şekilde doldurulur ama selçuğun yerini biraz zor doldururuz.
beşiktaş maçında kesinlikle oynaması lazım.

TolgaTopçu61
03.02.2009, 17:19
kücümsemek zaten olmaz bizim takim hacetesporu-kocaelisporu kücümsemedi ankaragücünü hic kücümsemez...

ama yinede 1-2-3 oyuncu degestirmek lazim...en azindan hüseyin-serkan cikmali bence(sari kart riski de var) ben BJK ya karsi tayfunla oynamak istemem ozaman ne yapacan simdik tafyunu oynatacan riske girmicen serkani haftaya oynatacan...orta sahada hüseyini daha garantili bulurum debri macinda ceyhun kac derbi oyanamis risk olur...

alanzinho yu da hoca düsünsün artik:D ama oynarsa yattara oynamali o keisn
Bence Hüseyin ve Serkan ikilisinden Cale'nin oynadigi posizyon daha önemli,hemde o bol bol sari kart görüyor,diyelim ki Cale oynadi sari kart gördü bjk macinda cezali olacak o posizyonda Egemen ve ortada Giray oynayacak,Giray da fazla tecrübeli sayilmaz...Biri dinlendirilecekse bu mac Cale olmali...
Serkan ve Hüsenyin ise nadiren sari kart görüyor,onlari fazla önemsetmemek lazim...

Samet Yildirim
03.02.2009, 17:21
evet dedigin dogruda bunu besiktas macı öncesi yapmamız dogru degil besiktas macında sarı kart cezalısı olur 2-3 kişi denizli macında oynamaz denizli macında kart sınırında olanlar görürler temizleniriz antalya macında oynamazlar besiktastan sonra 2icerde 1dısarda oynucaz galatasaray macına kadar kolay maclarımız var cezalılar bu maclarda oynamaz biraz mantıklı düşünün su mactan olası bir puan kaybı bizi pnige sokar zaten ulusal medya bunu bekliyo ne gerek var panige full kadro oynarız golu attıktan sonra cıkarırız adam cokta sarı kart görülecek bi mac degil zaten icerde

Simdik Hüseyin-Serkan sari kart yemeye müsait adamlar...colman veya selcuk ikisinden briiside yese...BJK in karsisina cikip mucizelere birakiriz gibime geliyor...

Ben sadece rotation acisindan demedim aslinda..sari kart sinirindaki futbolcularin cok önemli oldugunu söylemek istedim...simdik ceyun-tayfun oynasa...hüseiyn-serkan oynamasa banko favori olmuyormuyuz ?? veya banko daha kaliteli takim olmuyormuyuz ?? vs.

bence bu kadar sari kart sinirinda adam varken ve BJK maci öncesi a.gücüne karsi avni akerde oynamak büyük sans bence...degerlendirmek lazim...

Ünal Cumhur
03.02.2009, 17:22
Bence Hüseyin ve Serkan ikilisinden Cale'nin oynadigi posizyon daha önemli,hemde o bol bol sari kart görüyor,diyelim ki Cale oynadi sari kart gördü bjk macinda cezali olacak o posizyonda Egemen ve ortada Giray oynayacak,Giray da fazla tecrübeli sayilmaz...Biri dinlendirilecekse bu mac Cale olmali...
Serkan ve Hüsenyin ise nadiren sari kart görüyor,onlari fazla önemsetmemek lazim...

dedigine aynen katılıyorum bide selcukda dinlendirilebilir ceyhun oynar

hasannuhoglu
03.02.2009, 17:23
bence en dikkatli olması gereken futbolcu selçuk.
diğer adamların yeri bir şekilde doldurulur ama selçuğun yerini biraz zor doldururuz.
beşiktaş maçında kesinlikle oynaması lazım.

kesinlikle katılıyorum.selçuksuz olmaz.Trabzon Foruma takılıyo cogu zaman,eger haftaiçi görürsem dikkatli ol aman diye bi uyarcam :))

Ünal Cumhur
03.02.2009, 17:25
Simdik Hüseyin-Serkan sari kart yemeye müsait adamlar...colman veya selcuk ikisinden briiside yese...BJK in karsisina cikip mucizelere birakiriz gibime geliyor...

Ben sadece rotation acisindan demedim aslinda..sari kart sinirindaki futbolcularin cok önemli oldugunu söylemek istedim...simdik ceyun-tayfun oynasa...hüseiyn-serkan oynamasa banko favori olmuyormuyuz ?? veya banko daha kaliteli takim olmuyormuyuz ?? vs.

bence bu kadar sari kart sinirinda adam varken ve BJK maci öncesi a.gücüne karsi avni akerde oynamak büyük sans bence...degerlendirmek lazim...

sana katılıyorumda macın cok kartlı gececene inanmıyorum insallah bir kart krizi yasamayız colman kart sınırında degil

ramazan-54
03.02.2009, 17:25
hüseyin mi nadiren sarı görüyo. :D:D ilk yarıda sarıdan dolayı cezalı olmuştu..

TolgaTopçu61
03.02.2009, 17:27
dedigine aynen katılıyorum bide selcukda dinlendirilebilir ceyhun oynar
Selcuk da fazla kart görmüyor,bence oynar ankaragücü macinda...
diyelim ki kart gördü Ceyhun ozaman bjk macinda oynar vede iyi oynar bence, serbest vuruslari tehlikeli,kafa toplarinda da etkili...Selcugu aratmaz bence...

Uğur ÇIRAKMAN
03.02.2009, 17:29
selçugun cok dıkkatlı olması lazım hatta ersun hocanın onu yedege cekmesı lazım rıske edılecek maç degıl...

TolgaTopçu61
03.02.2009, 17:30
hüseyin mi nadiren sarı görüyo. :D:D ilk yarıda sarıdan dolayı cezalı olmuştu..
Evet simdi gördüm:D
Ama Hüseyin'in posizyonu önemli degil orda bol alternatifimiz var,biri dinlendirilecekse bu Cale olmali,cünkü o posizyonda alternatifimiz yok...

Cafer Bulur
03.02.2009, 17:30
diyelim ki kart gördü Ceyhun ozaman bjk macinda oynar vede iyi oynar bence, serbest vuruslari tehlikeli,kafa toplarinda da etkili...Selcugu aratmaz bence...
Ceyhun iyi bir futbolcumuz ama selcugun yerini dolduramaz.
Bir futbolcunun hücumda etkili olmasi onun oynadigi zaman basarili olmasini gerektirmez.
Böyle olsaydi hüseyin degil sürekli ceyhun oynardi.

Ünal Cumhur
03.02.2009, 17:31

selcukun verdigi pasları verebilecekmi:confused: takıma iyi ayak uydurabilecekmi kalitesine bişey demiyorum ama deplasman maclarında kesinlik selcuka ihityacımız onun kalitesinde bir pasör daha görmedim (colman haric)

Mustafa Önder
03.02.2009, 17:33
Bir korkum da bu diğer takımlar Sivas a yatmasınlar

sbay
03.02.2009, 17:33
kağıt üzerinde kolay gibi görünsede yinede tedbiri elden bırakmamak gerek....hocanın kadroyu bozmayacağını düşünüyorum...Alanzinho'yu son yarım saatte deneyebilir.

Ünal Cumhur
03.02.2009, 17:34

derken neyi kasdettin:confused:

kamer
ankara maçındaki 11 ile ankaragüzünü avni aker de tava da kızartırız atacağımız bol gol de mısır ununun taneleri olur :):)

TolgaTopçu61
Ceyhun iyi bir futbolcumuz ama selcugun yerini dolduramaz.
Bir futbolcunun hücumda etkili olmasi onun oynadigi zaman basarili olmasini gerektirmez.
Böyle olsaydi hüseyin degil sürekli ceyhun oynardi.
Tabiki Selcugun yerini dolduramaz,ama Selcuk sari kart görürse onun yedegi var...Ceyhun bir maclik idare eder onu...Cale bjk macinda cezali olursa cok riskli olucak,cünkü alternatifi yok...

Mustafa Önder
03.02.2009, 17:36
derken neyi kasdettin:confused:

Şunu rahat olan takımlar lig de Sivas!a karşı direnmezler. İşte o yüzden alt sıralardaki takımların kesinleşmemesi lazım.

Cafer Bulur
03.02.2009, 17:36
Gercekten de sivas in anadolu takimlarina karsi kazanma olasiligi genelde fazladir.
Bunu ancak iddiasi olan takimlar engelleyebilirler.Ya da Trabzonspor ruhu olan hocalar diye düsünüyorum.Bknz:Tolunay kafkas.:)

Doğan Şahin
03.02.2009, 17:37
Ankara maçı oynanırken bir ara Cale bilerek sarı kart görecek sandım, iki kere üst üste sarı kartlık daldı ama hakem es geçti. Sarı kart görmek isteyen varsa tekme atmasına gerek yok çünkü dozu kaçırıp kırmızı da yiyebilir. En güzeli ve kolayı hakeme sarı kart göster işareti yapmak :)

Son iki haftadır iyi gidiyoruz. Ancak Ankaraspor maçı bizi abartıldığı kadar havaya sokmamalı.
Ankaraspor kupa yorgunuydu ve birkaç sakatı vardı.
Bu hafta sonu da rakiplerimiz yine yorgunluktan puan kaybedebilirler.
İyi değerlendirmek lazım. Birazda farka gidebilecek ciddi bir oyunla avaraj sorunumuzu da gidermemiz gerekiyor. Maçı iki gol bulup garantilersek Barış Göksü Paty sırıtmadan oynayabilecek adamlar ve böyle maçlarda şans verilmeli. Ankara maçında bile şans bulmaları gerekirdi.
Hazır hasta oyuncularımız varken Ankaragücü maçında alternatifli bir onbir çıkartıp, Serkan(Tayfun), Yattara(Barış), Cale(Egemeni sola kaydırıp(Giray)), Gökhan(Isaac), Umut(Alanzinho), Hüseyin(Ceyhun), Selçuk-Colman(Paty) gibi oyuncularımızı dinlendirmemiz isabetli olur. Bu değişikliklerden bir kaçının yapılması halinde en az as oyuncular kadar oynayacaklarına eminim. Hem de sarı kart veya hastalık durumları aşılmış olacaktır.

TolgaTopçu61
03.02.2009, 17:38
selcukun verdigi pasları verebilecekmi:confused: takıma iyi ayak uydurabilecekmi kalitesine bişey demiyorum ama deplasman maclarında kesinlik selcuka ihityacımız onun kalitesinde bir pasör daha görmedim (colman haric)
Veremez,ama her oyuncunun baska özellikleri vardir Ceyhun'un da baska özellikleri var,ama zaten sadece bir mac oynayacak sonra gene Selcuk oynicak ilk onbir'de...Takima neden ayak uydurmasin kac aydir Takimlan olan bir oyuncunun böyle bir sorunu olmayacagini saniyorum...

Cafer Bulur
03.02.2009, 17:40
Tabiki Selcugun yerini dolduramaz,ama Selcuk sari kart görürse onun yedegi var...Ceyhun bir maclik idare eder onu...Cale bjk macinda cezali olursa cok riskli olucak,cünkü alternatifi yok...
Ceyhun her macta bizi idare eder ama bjk macinda biraz zor.
Bjk macinda mutlaka tam kadro olmamiz gerekiyor.
Hatta g.saray macina kadar tam kadro cikmamiz gereken birinci mac bjk macidir.
Zira bjk macinda kaybetmeye asla tahammülümüz olamaz.O maci yenersek kargalari yaris disina itecegiz,kaybedersek yarisa ortak olacaklar.

Mustafa Önder
03.02.2009, 17:40
Gercekten de sivas in anadolu takimlarina karsi kazanma olasiligi genelde fazladir.
Bunu ancak iddiasi olan takimlar engelleyebilirler.Ya da Trabzonspor ruhu olan hocalar diye düsünüyorum.Bknz:Tolunay kafkas.:)

O yüzden üst sıra mücadelesi veren takımlar yani Ankaraspor, Antep, Bursa gibi takımların i,yi gitmesi lazım. Alt sıra takımlarınında son gaftalara kadar lig mücadelesi vermesi lazım. Zaten biz oyunlarımızla onları yeneriz. Sivas balıktan götürüyo maçları gibi.

Cafer Bulur
03.02.2009, 17:43
O yüzden üst sıra mücadelesi veren takımlar yani Ankaraspor, Antep, Bursa gibi takımların i,yi gitmesi lazım. Alt sıra takımlarınında son gaftalara kadar lig mücadelesi vermesi lazım. Zaten biz oyunlarımızla onları yeneriz. Sivas balıktan götürüyo maçları gibi.
Kisacasi bu ligde olan her takimin iddiali olmasi bizim lehimizedir,katilmamak mümkün degil.
Mesela ben düsme mücadelesinin en büyük adaylari hacettepe ve kocaeli ile 27 ve 31.haftalarda oynayacak olmamizi sans olarak görüyorum.

Samet Yildirim
03.02.2009, 17:43
Ya hüseyin-serkan bu macta oynmazsa nolur ya...hatta cale oynamasin giray oynasin yine bisi olmaz...hepsi kaliteli adam(ceyhun-Tayfun(idare eder)-Giray)...

Ama BJK maclarinda olmasa ozaman cok sorunlar yasayabiliriz !...

Ünal Cumhur
03.02.2009, 17:44
Şunu rahat olan takımlar lig de Sivas!a karşı direnmezler. İşte o yüzden alt sıralardaki takımların kesinleşmemesi lazım.

evet dogruda suan ligin cok altında takım yokki bide sivasın bizle gelmesi iyi biz sivasla arayı acalım önemli su 3eziqler ligin en altındaki kocaeli ve hacettepeyle deplasmanda oynucaz(hacettepe yarı deplasman olsada suni cim) onların bizim maca kadar düsmesinin garantilenmesi işimize yarar işimize yaramıcak bir sey daha en az 6-7 takımın düsmemeye oynaması lazımki 3eziqler onları puan kaybetsin buda önemli dipte iyi mücadele olur bence

Cafer Bulur
03.02.2009, 17:46
Ya hüseyin-serkan bu macta oynmazsa nolur ya...hatta cale oynamasin giray oynasin yine bisi olmaz...hepsi kaliteli adam...

Ama BJK maclarinda olmasa ozaman cok sorunlar yasayabiliriz !...
Katiliyorum,o zaman bir kadro yapayim.:alkış:
-------------------------sylva-----------------------------------------

tayfun----------------song---------------giray-----------------egemen

-----------ceyhun--------------selcuk------------------colman

-------umut---------------gökhan----------------------alanzinho.
Bu kadro a.gücünü evire cevire yener.

Samet Yildirim
03.02.2009, 17:47
Katiliyorum,o zaman bir kadro yapayim.:alkış:
-------------------------sylva-------------------------------

tayfun-----------song---------------giray-------------egemen

-----------selcuk--------ceyhun---------colman

-------umut---------------gökhan----------------------alanzinho.
Bu kadro a.gücünü evire cevire yener.

YATTARA oynamali hocam;)...kriz istemiyorsan oynamali :D

TolgaTopçu61
Ceyhun her macta bizi idare eder ama bjk macinda biraz zor.
Bjk macinda mutlaka tam kadro olmamiz gerekiyor.
Hatta g.saray macina kadar tam kadro cikmamiz gereken birinci mac bjk macidir.
Zira bjk macinda kaybetmeye asla tahammülümüz olamaz.O maci yenersek kargalari yaris disina itecegiz,kaybedersek yarisa ortak olacaklar.
bjk maci tabide cok önemli,ama Ankaragücü maci da okadar önemlidir bence...
Bir oyuncunun olmamasi,cok önemli degildir bence...
Ceyhun neden idare edemesin bizi bu macda,sanki bjk'in öyle aman aman dedigimiz takimlari var...Bence Ceyhun cok kolay oynar bjk'a karsi...Bir degisikliginin fazla bir önemi yok bence

Ünal Cumhur
Veremez,ama her oyuncunun baska özellikleri vardir Ceyhun'un da baska özellikleri var,ama zaten sadece bir mac oynayacak sonra gene Selcuk oynicak ilk onbir'de...Takima neden ayak uydurmasin kac aydir Takimlan olan bir oyuncunun böyle bir sorunu olmayacagini saniyorum...

selcuku bence besiktas macında kesinlikle oyanaması lazım ceyhunu bu macta öne sürmek macera olur takımla uyumu varda sagada cok sey degisir bunu unutma hep oynayan bi oyuncuyla oynamayan oyuncu arasında fark vardır

Fatih Ersoy
03.02.2009, 17:48
Serkan'ın bu maçta riske edilmemesi gerektiğini düşünüyorum..

ramazan-54
03.02.2009, 17:49
biz ankaragücü nü yenelim kocaeli bize bir kıyak geçer nede olsa sivas baya yıprandı kupada...:D

TolgaTopçu61
03.02.2009, 17:51
selcuku bence besiktas macında kesinlikle oyanaması lazım ceyhunu bu macta öne sürmek macera olur takımla uyumu varda sagada cok sey degisir bunu unutma hep oynayan bi oyuncuyla oynamayan oyuncu arasında fark vardır
Peki takimlan neden uyum sorunu olsun,sanki daha yeni transfer edildi...takimlan tüm antremanlara cikmis bir oyuncumuz...
Selcugun kalitesi tabi tartisilmaz,ama ya cezali olursa o mac,yedeklerimize de güvenmemiz gerekiyor...Ve ben fazlasiyla güveniyorum...

Mustafa Önder
03.02.2009, 17:51
evet dogruda suan ligin cok altında takım yokki bide sivasın bizle gelmesi iyi biz sivasla arayı acalım önemli su 3eziqler ligin en altındaki kocaeli ve hacettepeyle deplasmanda oynucaz(hacettepe yarı deplasman olsada suni cim) onların bizim maca kadar düsmesinin garantilenmesi işimize yarar işimize yaramıcak bir sey daha en az 6-7 takımın düsmemeye oynaması lazımki 3eziqler onları puan kaybetsin buda önemli dipte iyi mücadele olur bence

Biz hakikaten iyi top oynarak maç kazanıyoruz. Ertuğrul Hoca ta ligin başındaki Bjk maçından sonra ne dedi ileri de Trabzondan puan almanın önemini daha iyi anlayacaksınız. Arkadaşlara rakiplere top oynattırmıyoruz puan kaybı yaşadığımız maçlara bakın Antep-Bjk-Gs-Bursa-Sivas-Fb bu maçların hepsinde üstün olan taraf bizdik şanssızlığımız gol atamamaktı. Ama bakın gol atmaya da başladık stoperlerimiz ligin en sağlam adamları kalecimiz Cordoba-Mondragon ekolünden ve şampiyon takımın kalecileri gibi.

O yüzden Sivas gibi çirkefliklerle galibiyet almıyoruz. Oynuyoruz dik oynuyoruz ve kazanıyoruz.

Ünal Cumhur
03.02.2009, 17:52
ersun hocanın isi her mac cok zor bu kadar kolay macta kart sınırındaki oyuncular hocanın morali bozuyo bende olsam benimde bozulur düsünsenize selcuk ve calenin sarı kart gördünü bide besiktas macını yenildimizi neler neler derler hocaya ben ersun hocanın en iyisini yapacanı düsünüyorum sabah aksam bunu düsünüyodur heralde

EyüpKILIÇ61
03.02.2009, 17:53
Bu maçı en az 3-0 farkla kazanacağımızı düşünüyorum.Tabi bu keyifli maçı Avni Aker'de izlemek çok güzel olacak:)

POYRAZ
03.02.2009, 17:53
Bu maci güzel bir futbol ve 3 puan ile kapatip Besiktas macina moralli cikalim.

Cafer Bulur
03.02.2009, 17:54
YATTARA oynamali hocam;)...kriz istemiyorsan oynamali :D
Yattara sezon basindan beri ortaya koydugu etkisiz futboluna ve muhtemelen hastaliginin etkisini üzerinden atamamasina ragmen bir macta yedek kaldi diyerek kriz cikartacaksa varsin kriz ciksin!
Burasi Trabzonspor yildirim kardesim,sudan bahanelerle kimse kriz cikartamaz!

Cumhur Ege
03.02.2009, 17:54
Evet simdi gördüm:D
Ama Hüseyin'in posizyonu önemli degil orda bol alternatifimiz var,biri dinlendirilecekse bu Cale olmali,cünkü o posizyonda alternatifimiz yok...
Şu anda Trabzonsporun en iyi oyuncularından biri hüseyin,Calede de biraz yorgunluk var..selam bu arada

Ünal Cumhur
03.02.2009, 17:55
Biz hakikaten iyi top oynarak maç kazanıyoruz. Ertuğrul Hoca ta ligin başındaki Bjk maçından sonra ne dedi ileri de Trabzondan puan almanın önemini daha iyi anlayacaksınız. Arkadaşlara rakiplere top oynattırmıyoruz puan kaybı yaşadığımız maçlara bakın Antep-Bjk-Gs-Bursa-Sivas-Fb bu maçların hepsinde üstün olan taraf bizdik şanssızlığımız gol atamamaktı. Ama bakın gol atmaya da başladık stoperlerimiz ligin en sağlam adamları kalecimiz Cordoba-Mondragon ekolünden ve şampiyon takımın kalecileri gibi.

O yüzden Sivas gibi çirkefliklerle galibiyet almıyoruz. Oynuyoruz dik oynuyoruz ve kazanıyoruz.

dogruda sitratejik düsün suan biz ulusal medyada önde olan olarak gözükmüyoruz sivas hep önde biz galatasaray macından sonra lider olsak ulusal medya ne yaparsa yapsın bize bişey olmaz ondan suanlık sivasla gitmek fena fikir degil;)

Fatih Özkan
03.02.2009, 17:56
Ne olursa olsun tedbiri elden bırakmamak lazım...
Maçın başında baskılı oynarsak ve ilk yarı bitmeden gol atabilirsek, kart sınırındaki oyuncularımızı değişebiliriz...
Allah yardımcımız olsun!

TolgaTopçu61
03.02.2009, 17:57
Şu anda Trabzonsporun en iyi oyuncularından biri hüseyin,Calede de biraz yorgunluk var..selam bu arada
Zaten Hüseyin'in futboluna birsey demedim,sadece o posizyon da alternatifler var,Cale'nin posizyonuna da alternatif yok...ligler daha yeni basladi öyle cabuk yorulmaz Cale,suana kadar cok iyi basladi ikinci yariya

Cumhur Ege
03.02.2009, 17:58
dogruda sitratejik düsün suan biz ulusal medyada önde olan olarak gözükmüyoruz sivas hep önde biz galatasaray macından sonra lider olsak ulusal medya ne yaparsa yapsın bize bişey olmaz ondan suanlık sivasla gitmek fena fikir degil;)
İster sivasla git ister gitme şu an en iyi futbolu Trabzonspor oynuoyor,bunu fenerliside biliyor cimbomlusuda...2 maglubiyet biri ofsayt golle bursaya biri el golündne sonra kopan gs..Trabzınspor bu sene hiç olmadıgı kadar güçlü ve o kadar da kaliteli topcusu var

Cumhur Ege
03.02.2009, 17:59
Zaten Hüseyin'in futboluna birsey demedim,sadece o posizyon da alternatifler var,Cale'nin posizyonuna da alternatif yok...ligler daha yeni basladi öyle cabuk yorulmaz Cale,suana kadar cok iyi basladi ikinci yariya
Ankaraspor maçında stattan takip edebildiğim kadarıyla biraz yorgundu hatta Umutun onca destek vermesine ragmen özellikle ilk yarı biraz acık verdi sol kanat..Yinede daha iyi olacak Cale..

NuDGeRR
03.02.2009, 18:00
zor mac.. iu bakımdan zor galibiyet elbet gelecektir ama en az zaiyatla galibiyet gelsin ben 1 0 a razıyım yeterki jimlastikspor macına tam kadro cıkalım. yattara hasta zaten kolay kolay iyilesmez. duyduguma göre gökhanın durumuda pek parlak değilmiş :s bu durumda isaacla alanzinho kadroda gidi gözukuyo :s böylede olursa istanbul basınına iyi malzeme verilmiş olunuyo. yattara + gökhan katara gitti gibisinden. yada alan geldi takım karıstı falan..

TolgaTopçu61
03.02.2009, 18:02
Ankaraspor maçında stattan takip edebildiğim kadarıyla biraz yorgundu hatta Umutun onca destek vermesine ragmen özellikle ilk yarı biraz acık verdi sol kanat..Yinede daha iyi olacak Cale..
ee tabi yanliz kaliyor,Umutun defans özellikleri yok nekadar yardim etmeye calissada basarili olamiyor,Cale'nin önüne Alanzinho gelince daha da iyi olacagindan eminim...

Samet Yildirim
03.02.2009, 18:03
Yattara sezon basindan beri ortaya koydugu etkisiz futboluna ve muhtemelen hastaliginin etkisini üzerinden atamamasina ragmen bir macta yedek kaldi diyerek kriz cikartacaksa varsin kriz ciksin!
Burasi Trabzonspor yildirim kardesim,sudan bahanelerle kimse kriz cikartamaz!
So macta etkiziz oynamadi yani sartlara göre oynamadi...ilk yariya bakyiorum hepsini yattara hazirlamis...hasta oldugu halde fedarkarlik yapip oynamis lincoln gibi vs. ben oynamyiorum dememis...devre arasi rahatzizlik yasamis yine oynamis...ve sen diyorsun ki yedek oturmali ne güzel bir tsk edilis sekli:)

Ama Yattara ilk 11 de oynayacagi yüzde 100 kesin yani ümitli olma yinede:)

Ayrica sezon basindan beri sol islemyior sol islemiyor sol islemiyor diyorsunuz simdide yattarayi yedek birakip alanzinho oynatamak büyük sacmalik..bu seferde sak kanatziz oyanriz...

daha önemli dribbling yapan adam yine 1 adama yüklenmis olyuor oda alanzinho...beraber oynasinlar sorun yasamayiz...adam eksiltme vs.

Mustafa Demir
03.02.2009, 18:04
Zaman gecmiyoya bi cuma gelsene maci izlesek

Cumhur Ege
03.02.2009, 18:04
ee tabi yanliz kaliyor,Umutun defans özellikleri yok nekadar yardim etmeye calissada basarili olamiyor,Cale'nin önüne Alanzinho gelince daha da iyi olacagindan eminim...
Alanzinhoyu izlemek büyük keyif verecek ilerleyen haftalarda ama sol beke fazla yardım beklemen hata olur gibi görünüyor...Özellikle dikkat ettim savunma aksiyonları bayagı zayıf:( Ama kapanan takımları fena açıcaz onuda söyliim:D

Cumhur Ege
03.02.2009, 18:07
So macta etkiziz oynamadi yani sartlara göre oynamadi...ilk yariya bakyiorum hepsini yattara hazirlamis...hasta oldugu halde fedarkarlik yapip oynamis lincoln gibi vs. ben oynamyiorum dememis...devre arasi rahatzizlik yasamis yine oynamis...ve sen diyorsun ki yedek oturmali ne güzel bir tsk edilis sekli:)

Ayrica sezon basindan beri sol islemyior sol islemiyor sol islemiyor diyorsunuz simdide yattarayi yedek birakip alanzinho oynatamak büyük sacmalik..bu seferde sak kanatziz oyanriz...

daha önemli dribbling yapan adam yine 1 adama yüklenmis olyuor oda alanzinho...beraber oynasinlar sorun yasamayiz...adam eksiltme vs.
Gökahanın direkte patlayan topunun asisti Yattara ilk yarıda ama serkan bindirdiğinde araya kacıp eskisi gibi top almıyor dikkat ettiyseniz son maç özellikle..Biz onun neler yapabileceğini bildiğimizden bize kötü görünüyor Yattaranın futbolu..Zaten kabiliyetini yansıtsa oynat sagda Yattarayı solda Alanzinhoyu koy colman selcuk hüseyini geç tek forvete..Bindir bindir gel

TolgaTopçu61
03.02.2009, 18:09
Alanzinhoyu izlemek büyük keyif verecek ilerleyen haftalarda ama sol beke fazla yardım beklemen hata olur gibi görünüyor...Özellikle dikkat ettim savunma aksiyonları bayagı zayıf:( Ama kapanan takımları fena açıcaz onuda söyliim:D
Zaten onun icin demedim,Cale simdi sol bek ve sol acik oynuyordu,Alanzinho ilk onbirde oynayinca Cale öne cikmak zorunda kalmicak ve sadece defans'i düsüncek...sabirsizlikla bekliyorum ozaman Alanzinho'yu:D

Mustafa Ayazoğlu
03.02.2009, 18:10
"Kolbastı" izlenme rekoru kırdı

Trabzonsporlu futbolcuların geçen hafta deplasmanda Ankaraspor karşısında 2-0 kazandıkları maçta oynadıkları ''Kolbastı'' dansı görüntülerinin yer aldığı video, Macaristan'da binlerce kez tıklanarak rekor kırdı.

Bordo-mavili futbolcuların, taraftarları önünde yaptığı dans gösterisinin video görüntüleri Macaristan'da spor medyası tarafından internet sitelerinde futbolseverlerin beğenisine sunuldu.

Macar spor medyası, haberi, ''Dünyanın en komik galibiyet sevinci'', ''Türk takımının enteresan galibiyet kutlaması'' başlıklarıyla duyurdu. Haberlerde, sevinç gösterisine neredeyse tüm futbolcuların katıldığı, başta Song olmak üzere Trabzonspor'un yabancılarının da yer aldığı bu gösteriye bugüne dek rastlanamadığı belirtildi.

http://img.sabah.com.tr/im/2009/02/03/112244BBCEDB6245B815A007r.jpg

http://www.sabah.com.tr/haber,3875A706715C416DABDCE2F90733E883.html

Samet Yildirim
03.02.2009, 18:10
Gökahanın direkte patlayan topunun asisti Yattara ilk yarıda ama serkan bindirdiğinde araya kacıp eskisi gibi top almıyor dikkat ettiyseniz son maç özellikle..Biz onun neler yapabileceğini bildiğimizden bize kötü görünüyor Yattaranın futbolu..Zaten kabiliyetini yansıtsa oynat sagda Yattarayı solda Alanzinhoyu koy colman selcuk hüseyini geç tek forvete..Bindir bindir gel

tek oynatacakda...umut un son mactaki performansi biraz sikinti yaratti:)

ama normalinde ende tek oyantip alanzinho-yattara oynatirdim

Cumhur Ege
03.02.2009, 18:11
Zaten onun icin demedim,Cale simdi sol bek ve sol acik oynuyordu,Alanzinho ilk onbirde oynayinca Cale öne cikmak zorunda kalmicak ve sadece defans'i düsüncek...sabirsizlikla bekliyorum ozaman Alanzinho'yu:D
sol bek o zaman ğroblem yaratmayacak,iki iş yerine sadece savunma yaparsa Cale hem rahat eder hem bizi mutlu eder:D
Alanzinho tipik bir sol acık değil sağda ve ortada da oynayabiliyor..İyi bir Yattarayla arada kanat değiştirdiklerini düşünmek dahi istemiyorum off..Rakip savunmalar çok şaşıracak hücumlarımıza..

Mustafa Önder
03.02.2009, 18:12
3 Gün 1 S. 50 Dk. var maça daha geçmez ki ya:D

Cumhur Ege
03.02.2009, 18:13
tek oynatacakda...umut un son mactaki performansi biraz sikinti yaratti:)

ama normalinde ende tek oyantip alanzinho-yattara oynatirdim
Şimdi alanzinho yattara oynatacaksa orta alanda alan daraltmak için colman hüseyin selcuk farz olur ama tek tek oynatıp fazla risk almadan da oynatabilir o zmanda şimdiki gibi umutun koşusundan faydalanır..Kızıyoruz ama bu Umutta öküz ciğeri var abi:D

Mustafa Uzuner 61
03.02.2009, 18:14
Yanlış biliyorsunuz.Fenerbahçenin bizle yaptığı maçta kale arkası biletleri 66 tl iken hafta sonu yaptığı antep maçında kalearkası biletleri 44 tl idi. Beşiktaş biletleri hakkında ise önceki sayfalarda bahsetmiştik geçen sene bize 40 tl yapmışlardı,üstünden bir sezon geçti ve şu an şampiyonlukta en büyük aday olduğumuz için bilet fiyatının 25-30 ytl olmasının ihtimali yok.Kesinlikle 40 üstü olacaktır.
Fener ilk yarı boyunca bilet fiyatlarına bakarsan 66 milyon olduğunu görürsün. Bizden sonra indirime gitmişse bilemem , beşiktaş ise rakibe göre farklı tarife uyguluyormuş bjk li arkadaştan öğrendim büyük ihtimal 50 olur dedi.

cdgtscdg
03.02.2009, 18:14
alanzinho nun olması cale yi biraz olsun rahatlatacaktır.Savunma anlamında çok fazla olmasa da topla beraber çıkışlarda önünde adam olmasından dolayı daha rahat bi şekilde topu çıkarabileceğini düüşünüyorum.Bu bağlamda rahatlayacak cale bence

TolgaTopçu61
03.02.2009, 18:15
sol bek o zaman ğroblem yaratmayacak,iki iş yerine sadece savunma yaparsa Cale hem rahat eder hem bizi mutlu eder:D
Alanzinho tipik bir sol acık değil sağda ve ortada da oynayabiliyor..İyi bir Yattarayla arada kanat değiştirdiklerini düşünmek dahi istemiyorum off..Rakip savunmalar çok şaşıracak hücumlarımıza..
Agzindan bal damliyor abi:D
Belliki Alanzinho Yattara ikilisi fazla can yakacak:)

Cumhur Ege
03.02.2009, 18:16
alanzinho nun olması cale yi biraz olsun rahatlatacaktır.Savunma anlamında çok fazla olmasa da topla beraber çıkışlarda önünde adam olmasından dolayı daha rahat bi şekilde topu çıkarabileceğini düüşünüyorum.Bu bağlamda rahatlayacak cale bence
Ben calenin artık cok ileri cıkacagını düşünmüyorum hem gerek de yok,bildiği işi yapsın arkada kafi..Futbolunu her zaman oynuo ne eksik ne fazla

Cafer Bulur
03.02.2009, 18:17

Yattara ankaraspor macini bir kenara koyalim,sezon basindan beri etkisiz degil mi?
Böyle bir oyuncu ilk defa yedek birakildiginda neden kriz cikartma ihtiyaci hissetsin ki?Böyle bir sey olmaz.
Yattara önceden bu takimda kendisinde daha kalitesiz oyuncular oldugu dönemlerde cok yedek kaldi ama kriz cikartmadi.Simdi neden kriz cikartsin?
Kaldiki kendisi de su ana kadar bekleneni veremedigini ve kadroda kendisini mutlaka aranilmayacagini biliyor.
Benim icin kriter bir futbolcunun performansidir,ismi hic önemli degildir.Hoca de böyle düsünür.Hoca ankara macinda performansa degilde isme baksaydi belki de yattarayi degil umut u oyundan alacak ve macin seyri degisecekti.
Sezon basindan beri oynamayi kim hakediyor?Bence tartismasiz umut ve gökhan.
Simdi de takima uyum saglamasi icin alanzinho nun oynatilmasi gerekiyor.O halde kim yedek kalmali? Su an icin bu yattara dir.
Kanat meselesine gelince.Kim formda ise o oynar,sag kanat oyuncusu diye bir futbolcuyu israrla oynatamazsin.
Yattara ne zaman kendine gelir ve performansini artirirsa oynar, bahsettigmiz seyler sadece bugünü kapsar.

Cumhur Ege
03.02.2009, 18:19
Agzindan bal damliyor abi:D
Belliki Alanzinho Yattara ikilisi fazla can yakacak:)
Saatlerce Alanzinhoyu youtubeden izledim süratlenme teknik messi gibi top sürme her sey var onda..Kondisyonum iyi dio ama bence eksik..Biraz çalışsın ben inanıyorum hagi dahil türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük yıldızı olacak...

okg_53
03.02.2009, 18:19
Merak etmeyin,Alanziho ilk 11 e monte olduğu zaman.Bekler eskisi gibi ileri çıkacaklar.Yoksa hücum gücümüz düşer.

TSKara61
03.02.2009, 18:21
Bence Umut veya Yattara sakatlanmadikca ya da cok ciddi 2-3 maclik bir form dusuklugu yasamadikca Alanzinho yedekte kalir.

Cumhur Ege
03.02.2009, 18:21
Merak etmeyin,Alanziho ilk 11 e monte olduğu zaman.Bekler eskisi gibi ileri çıkacaklar.Yoksa hücum gücümüz düşer.
Sağ beke diyeceğim yok ama Caleden hücum bindirmeleri anlamında fazla bişey bekleme bence..Bu kadar ofans gücün varsa savunma yapmayı bilenler dikkatli bir sekilde arkada kalamlı..Ör:ROMA

TolgaTopçu61
03.02.2009, 18:23
Saatlerce Alanzinhoyu youtubeden izledim süratlenme teknik messi gibi top sürme her sey var onda..Kondisyonum iyi dio ama bence eksik..Biraz çalışsın ben inanıyorum hagi dahil türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük yıldızı olacak...
Hele bir takima alissin,Ligimize alissin tutulmayacak gibi gözüküyor...
Insallah öyle olur:)

okg_53
03.02.2009, 18:24
Sağ beke diyeceğim yok ama Caleden hücum bindirmeleri anlamında fazla bişey bekleme bence..Bu kadar ofans gücün varsa savunma yapmayı bilenler dikkatli bir sekilde arkada kalamlı..Ör:ROMA
Senin verdiğin örnek bizle uyuşmuyor.Çünkü romanın ön liberosunsa sadece savunma yapan Hüseyin yok.
Hüseyin bu takımda var olduğu sürece , Bekler neredeyse bir forvet kadar rakip ceza sahası içinde olacaklar. ve olmalıdırlar.

Cumhur Ege
03.02.2009, 18:24
:D
Hele bir takima alissin,Ligimize alissin tutulmayacak gibi gözüküyor...
Insallah öyle olur:)
2 hafta sonra Beşiktaş macında görürsün bak serdar kurtulusu ne hale sokacak:D

Cafer Bulur
03.02.2009, 18:26
Bence Umut veya Yattara sakatlanmadikca ya da cok ciddi 2-3 maclik bir form dusuklugu yasamadikca Alanzinho yedekte kalir.
Yattara sezon basindan beri form düsüklügü yasiyor,daha nasil bir bir düsüs olmasi gerekiyor?
Biz alanzinho yu yedekte oturtmak icin 4 milyon euro vermedik.
Alanzinho nun oynamasi kacinilmazdir.Kimin yerine oynamasi gerektigini tartisiyoruz.Bu isimde su andaki form durumlari itibari ile yattara dir.

Tahir
ersun hoca işini bilir ona güveniyorum o halleder yeneriz ankarayı oluruz lider haftaya lider trabzonspor

Cumhur Ege
Senin verdiğin örnek bizle uyuşmuyor.Çünkü romanın ön liberosunsa sadece savunma yapan Hüseyin yok.
Hüseyin bu takımda var olduğu sürece , Bekler neredeyse bir forvet kadar rakip ceza sahası içinde olacaklar. ve olmalıdırlar.
alanzinho yattara gökhan colman ve selcukla oynayacaksın ofansı bide cale serkan bindirmesi bence agır gelir hiç yemediği kadar kontraatak yer takım..

okg_53
03.02.2009, 18:27
Alanzinho gerçekten çok kaliteli ve takımımıza uzun yıllar fayda sağlayacak bir oyuncu.
Ancak Alanzinhonun sezon bitimine kadar "İdeal" ilk 11 de yer bulmasını imkansız olarak görüyorum.
Sadece Gökhan-Umut-Colman-Yattara dörtlüsünden birinin sakat veya cezalı olması durumunda ilk 11 e girer.Bunun dışında Alanzinho ilk 11 de yer almayacağının bahsine bile girerim.

not=dünkü mesajım , arkada kalmasın.

TolgaTopçu61
03.02.2009, 18:27
:D
2 hafta sonra Beşiktaş macında görürsün bak serdar kurtulusu ne hale sokacak:D
ozaman simdiden Gecmis olsun Serdar'a:D

okg_53
03.02.2009, 18:28
alanzinho yattara gökhan colman ve selcukla oynayacaksın ofansı bide cale serkan bindirmesi bence agır gelir hiç yemediği kadar kontraatak yer takım..
Serkan ve Calenin Aşırı derecede ilerde olduğu anlarda Selçuk Ve Hüseyinin nerede olduğuna bakmıyormusunuz?

cihatöztürk
03.02.2009, 18:28
umutu kessin bence tek forvet gökan oynayalimm....alanzinhoda oynar işte

Gökhan Bilgin
03.02.2009, 18:29
yattara ağır derecede grip bunu bile bile oynatma çılgınlık olur.hala ısrarınızı anlayamıyorum adam formsuz zaten ya ama illa oyniyacak ayağı kopsada oynayacak ben kadronun bozulacağını düşünmüyorum eğer yattara düzelmez ise alanzinho onun yerine 11 de başlayacaktır

Cumhur Ege
03.02.2009, 18:30
Serkan ve Calenin Aşırı derecede ilerde olduğu anlarda Selçuk Ve Hüseyinin nerede olduğuna bakmıyormusunuz?
Ankaraspor macında selcugun istatistikleri merak ediyorum dogrusu..Bence son derece kötü oynadı..Senin demek ve takımın oynamasını istediğin sekli anlıyorum ama o sistem için sag acık ve sol acıgında gerektiğinde bek yerine gecmesi gerekiyor ve alanzinho ve yattara bunları yapmaz...Cok zor sistem,tutarsa 5 lik yaparsın ama kontra yediğinde seni hüseyinde songda kurtaramaz

Cafer Bulur
03.02.2009, 18:30

not=dünkü mesajım , arkada kalmasın.
Bahse girelim,alanzinho bu takimda banko oynar ve oynacaktir da.A.gücü maciyla birlikte alanzinho ilk 11 deki yerini alir.

okg_53
03.02.2009, 18:31
Bahse girelim,alanzinho bu takimda banko oynar ve oynacaktir da.A.gücü maciyla birlikte alanzinho ilk 11 deki yerini alir.
Tamam girdik :)
Bak Dediğim 4 lü sakat veya cezalı olmayacak ona göre.

Samet Yildirim
03.02.2009, 18:32
Yattara ankaraspor macini bir kenara koyalim,sezon basindan beri etkisiz degil mi?
Böyle bir oyuncu ilk defa yedek birakildiginda neden kriz cikartma ihtiyaci hissetsin ki?Böyle bir sey olmaz.
Yattara önceden bu takimda kendisinde daha kalitesiz oyuncular oldugu dönemlerde cok yedek kaldi ama kriz cikartmadi.Simdi neden kriz cikartsin?
Kaldiki kendisi de su ana kadar bekleneni veremedigini ve kadroda kendisini mutlaka aranilmayacagini biliyor.
Benim icin kriter bir futbolcunun performansidir,ismi hic önemli degildir.Hoca de böyle düsünür.Hoca ankara macinda performansa degilde isme baksaydi belki de yattarayi degil umut u oyundan alacak ve macin seyri degisecekti.
Sezon basindan beri oynamayi kim hakediyor?Bence tartismasiz umut ve gökhan.
Simdi de takima uyum saglamasi icin alanzinho nun oynatilmasi gerekiyor.O halde kim yedek kalmali? Su an icin bu yattara dir.
Kanat meselesine gelince.Kim formda ise o oynar,sag kanat oyuncusu diye bir futbolcuyu israrla oynatamazsin.
Yattara ne zaman kendine gelir ve performansini artirirsa oynar, bahsettigmiz seyler sadece bugünü kapsar.

Yattara tabiki performansin altinda oynuyor. Simdik yattara kriz yaratmasa bile medya kiz yaratacak ondansonra ortalik karisacak ic gerek yok. umut oynamasa alanzinho oynasa sorun mu cikar cikmaz.umut a beni daha dogrusu bizi cok deli etti bu sene yani son macta iyidi diye gözardi edilemez.
Önceden de kriz yasaniyordu bazen.benim odamda halanda gazetelerden basliklar felan var yani 2-3 sene öncki basliklar..."YATTARA NIN YEDEKLIK KABUSU" gibi sorunlar. Ama ozaman lar gökdeni-fatih takimin lideriydi i$i bitirenlerdi...bu takimda su ana kadar yattaradir kötü oynarken bile hoca vazgecemedigine göre isatliyor zaten.Yattarayedek kalip isaac oynasa neyse...ama alanznho oynarsa kriz yasanir;)..ben amatör futbolcuyum ben sag knat oyanim ezn basi 4 mac yendik arka arkaa lideik, baska futbolcu geldi beni kenara aldi onu oynatti...ne oluyor dedim ya adam sanki maraona gelipde benim yerime oynyuor dedim..antremanda kabullenemdim cocukla en a 2 defa tartisma yasadik...noldu kriz yasandi ve liderligi kaybettik hava bozuldu ne erek vardi...kural i var gelipde oynmasi icin( o cocukdair yüksek liginde gelmisti) gerci simdik anlasiyoruz :)

Yattara eger oynarsa bu hafta...bu mac sonrasi görüsürüz...;)...performansi nasil olacagini konusuruz:)

Cumhur Ege
03.02.2009, 18:34
Hoca bu sene riske girmiyor ve iyide yapıyor,umutun performansından da memnun,skor avantajı yakaladıgı pres yemediği maçlarda ki ankaragücü macı böyle bir mac ikisinide oynatabilir ama agırlıklı olarak gökhan-umut oynar yattara alanzinho değişe değişe oynar..Bide şunu ekleyeyim Alanzinhonun sahada yapacakları kesin olarak Yattarayı kıskandırcak,sen misin ben miyim diye rekabete girerse ki bu takımın yararına olur enfes maçlar izleyebilirizç

Cafer Bulur
03.02.2009, 18:34
Tamam girdik :)
Bak Dediğim 4 lü sakat veya cezalı olmayacak ona göre.
Tamam,bekleyelim ve görelim.
4 milyon euro verdigimiz bir oyuncuyu sezon sonuna kadar yedekte oturtacaksak harcadigimiz paralara cok yazik olur.
Sen inaniyormusun ,bu kadar servet harcadigimiz bir oyuncuyu yedekte oturtma lüksüne sahip oldugumuza?

okg_53
03.02.2009, 18:37
Tamam,bekleyelim ve görelim.
4 milyon euro verdigimiz bir oyuncuyu sezon sonuna kadar yedekte oturtacaksak harcadigimiz paralara cok yazik olur.
Sen inaniyormusun ,bu kadar servet harcadigimiz bir oyuncuyu yedekte oturtma lüksüne sahip oldugumuza?
Bu sezon,Sakatları,cezalıların yerine oynayarak ve dk 70 den sonra oyuna girerek idare edilecek.
Önümüzdeki sezon Yattara büyük ihtimalle gitmiş olacağı için,ideal 11 oynamaya başlayacak.

Mustafa Ayazoğlu
03.02.2009, 18:42
Güzel bir haber

http://www.hurriyet.com.tr/_np/9620/7279620.gif

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/10919530.asp?gid=229

Cumhur Ege
03.02.2009, 18:43
Ersun oynatmasa taraftar oynatır,bileklerine bu kadar hakim oyuncuyu yedek oturtmak hata olur zaten..ilk 11 olmaz sonradan girer yada i
llk 11 oynar 60-70 de cıkar ama mutlaka kullanacak hoca alanzinhoyu bunun formülünü arıyor

Koray
03.02.2009, 18:43
Güzel bir haber

http://www.hurriyet.com.tr/_np/9620/7279620.gif

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/10919530.asp?gid=229

Neresi güzel abi tüpçü gitmesin bjk küme düşsün :D